ChessArbiter Pro
winieta

Turnieje warcabowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklama
Wyświetl turnieje
::Wszystkie::::Warcaby - tempo klasyczne (FMJD)::::Mistrzostwa Polski::
::Ostatnio dodane::::Warcaby - tempo klasyczne (PZWarc)::
::Planowane::::Warcaby - tempo klasyczne (wszystkie)::::Turnieje drużynowe::
::Trwające::::Warcaby szybkie::
::Zakończone::::Warcaby błyskawiczne::::Szukaj::

TURNIEJE ZAKOŃCZONE
22-04-2018
22-04-2018
4 - s Atklatais skolenu komandu cempionats "Vavere -2018" 
Riga Riga VEF Days Hotels Brivibas iela 199c [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,klasyczneFMJD
22-04-2018
22-04-2018
4-s Atklatais skolenu cempionats "Vavere - 2018" jaunaka 
Riga VEF Days Hotels Brivibas iela 199c [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,klasyczneFMJD
22-04-2018
22-04-2018
VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - Turniej A 
MDK nr 1 BYDGOSZCZ [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,szybkie
22-04-2018
22-04-2018
VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - Turniej B 
MDK nr 1 BYDGOSZCZ [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,szybkie
22-04-2018
22-04-2018
VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO - Turniej C 
MDK nr 1 BYDGOSZCZ [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,szybkie
21-04-2018
21-04-2018
XIII Turniej Olimpijskie Nadzieje Chłopcy 2010 i młodsi 
Basznia Dolna/MUKS Libero Basznia Dolna [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,inne
21-04-2018
21-04-2018
XIII Turniej Olimpijskie Nadzieje Dziewczęta urodzone 2010 i młodsze 
Basznia Dolna/MUKS Libero Basznia Dolna [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,inne
21-04-2018
21-04-2018
XIII Turniej Warcabowy Olimpijskie Nadzieje urodzeni 2012 i Młodsi 
Basznia Dolna/MUKS "Libero"Basznia Dolna [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,inne
14-04-2018
14-04-2018
Mokiniu sporto zaidyniu saskiu komandines 5-12 kl. varzybos
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:14-04-2018]
100,drużynowy, klasyczne
14-04-2018
14-04-2018
RTU Prata speles
Riga Kalku iela 1 [ostatnia aktualizacja.:15-04-2018]
100,klasyczneFMJD
13-04-2018
15-04-2018
Havriin Grand-Prix
Shavi club. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-04-2018]
100,klasyczneFMJD
13-04-2018
15-04-2018
Havriin grand-prix
Shavi club. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-04-2018]
100,klasyczneFMJD
13-04-2018
15-04-2018
Havriin Grand-Prix
Shavi club. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:16-04-2018]
100,klasyczneFMJD
08-04-2018
08-04-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach do lat 16
MDK Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:08-04-2018]
100,szybkie
08-04-2018
08-03-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach OPEN 3_8
MDK Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:08-04-2018]
100,szybkie
07-04-2018
07-04-2018
Festiwal dla Myślących "100 lat Niepodległej"- turniej A Pasjonaci  
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:20-04-2018]
100,klasyczneFMJD
07-04-2018
07-04-2018
Festiwal dla Myślących "100 lat Niepodleglej" - turniej B Entuzjaści  
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:20-04-2018]
100,klasyczneFMJD
07-04-2018
07-04-2018
VIII Runda Grand Prix Wrocławia - Młodzicy
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:07-04-2018]
100,szybkie
07-04-2018
07-04-2018
VIII Runda Grand Prix Wrocławia - Orlicy
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:07-04-2018]
100,szybkie
07-04-2018
07-04-2018
VIII Runda Grand Prix Wrocławia - Przedszkolacy
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:07-04-2018]
100,szybkie
07-04-2018
07-04-2018
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2017-2018 Ekstraliga
Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-04-2018]
100,szybkie
06-04-2018
15-04-2018
Półfinał Mistrzostw Polski NiS Kobiet w Warcabach
Władysławowo/SKFSiTNiS "Cross" Warszawa [ostatnia aktualizacja.:14-04-2018]
100,klasyczneFMJD
06-04-2018
15-04-2018
Pólfinał Mistrzostw Polski Kobiet NiS w Warcabach
Władysławowo / SKFSiTNiS "CROSS" Warszawa [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
100,klasyczneFMJD
06-04-2018
06-04-2018
Wielkanocny Turniej Warcabowy UKS Antoninek
SP 87 [ostatnia aktualizacja.:06-04-2018]
64,inne
04-04-2018
04-04-2018
Marijampoles 5-12 klasiu komandines pirmenybes
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
100,drużynowy, inne
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-KADET-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-KADET-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-NADIJI-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-NADIJI-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-UNIOR-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
29-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-BLITZ-UNIOR-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:05-04-2018]
64,blitz
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-KADET-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-KADET-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-NADIJI-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-NADIJI-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-UNIOR-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-UNIOR-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
28-03-2018
28-03-2018
Marijampoles miesto 1-4 klasiu komandines tarpmikyklines saskiu pirmenybes
Marijampole/ SSK Suduva [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
100,drużynowy, klasyczne
27-03-2018
31-03-2018
2nd Stage of World Cup 2018-Int. competition "Uzbekistan-2018".
Tashkent/IDF [ostatnia aktualizacja.:31-03-2018]
64,klasyczne
26-03-2018
26-03-2018
2nd Stage of World Cup 2018-Int. competition "Uzbekistan-2018". Rapid
Tashkent/IDF [ostatnia aktualizacja.:26-03-2018]
64,inne
25-03-2018
25-03-2018
2nd Stage of World Cup-Int. tournament "Uzbekistan-2018". Blitz
Tashkent/IDF [ostatnia aktualizacja.:25-03-2018]
64,blitz
25-03-2018
25-03-2018
Albatross -2018 Latgales regions 3.posms
Daugavpils Raina iela 69 [ostatnia aktualizacja.:25-03-2018]
64,klasyczneFMJD
24-03-2018
24-03-2018
Albatross -2018 Rigas regions 3.posms 100 laucinu dambrete
Riga Brivibas iela 199c [ostatnia aktualizacja.:24-03-2018]
100,klasyczneFMJD
24-03-2018
24-03-2018
Gminny Turniej o Puchar Burmistrza Urzędowa - Kategoria OPEN
Urzędów [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,szybkie
24-03-2018
24-03-2018
Gminny Turniej o Puchar Burmistrza Urzędowa - Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA
Urzędów [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,szybkie
24-03-2018
25-03-2018
U-20 Open. Blitz
Shavi [ostatnia aktualizacja.:24-03-2018]
100,klasyczneFMJD
24-03-2018
25-03-2018
U-20 open. Rapid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:25-03-2018]
100,klasyczneFMJD
23-03-2018
23-03-2018
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej - kobiety
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
23-03-2018
23-03-2018
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej - mężczyźni
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-KADET-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:27-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-KADET-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:27-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-NADIJI-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-NADIJI-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:29-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-UNIOR-MEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-UNIOR-WOMEN
JOVKVA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,klasyczne
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
22-03-2018
22-03-2018
XI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-03-2018]
64,blitz
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
100,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,drużynowy, klasyczne
20-03-2018
24-03-2018
XXVIII Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,klasyczne
18-03-2018
18-03-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach do lat 16 (2_8)
Zelichowo [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
100,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach do lat 8 (2_8)
Żelichowo [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach OPEN 2_8
Żelichowo [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
100,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
VII Runda Grand Prix Wrocławia - Młodzicy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
VII Runda Grand Prix Wrocławia - Orlicy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
VII Runda Grand Prix Wrocławia - Przedszkolacy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
18-03-2018
18-03-2018
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2017-2018 Ekstraliga Latająca Warcaba
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
17-03-2018
17-03-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 kat. do lat 10
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:17-03-2018]
64,inne
17-03-2018
17-03-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 kat. do lat 13
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:19-03-2018]
64,inne
17-03-2018
17-03-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 kat. do lat 8
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:17-03-2018]
64,inne
17-03-2018
17-03-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 kat. Open
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:17-03-2018]
64,inne
16-03-2018
25-03-2018
Półfinał XX Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS
Krynica Zdrój [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,klasyczneFMJD
14-03-2018
14-03-2018
64 buudalt daam. 8-10 nas huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
14-03-2018
14-03-2018
8-10 nas TURK huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
11-13 huvguud Blits
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
11-13 huvguud turk
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
11-13 ohid 64 buudalt
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
11-13 ohid Turk
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt daam 14-16 Huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt daam 14-16 Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 5-7 boys
Ulaanbaat. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 5-7 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 8-10 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
64buudalt 11-13 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blits 14-16 Hovguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 11-13 Gorls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 14-16 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 5-7 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 8-10 Boys
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 8-10 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 11-13 nas Hovguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
14-03-2018
Rapid 11-13 nas Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 14-16 hovgood
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 14-16 Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 8-10 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid. 8-10 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Rapid. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Turk 14-16 nas Huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Turk 14-16 nas Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 5-7 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 5-7 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:15-03-2018]
100,klasyczneFMJD
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 8-10 girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:16-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 11-13
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 14-16
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 8-10
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 11-13
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 14-16
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-03-2018]
100,klasyczneFMJD
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 8-10
UB Palace. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:14-03-2018]
100,klasyczneFMJD
09-03-2018
11-03-2018
National championship of Mongolia. Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:13-03-2018]
100,klasyczneFMJD
09-03-2018
11-03-2018
National championship of Mongolia. Junior
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:13-03-2018]
100,klasyczneFMJD
08-03-2018
11-03-2018
Półfinały 42. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa A
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,klasyczneFMJD
08-03-2018
11-03-2018
Półfinały 42. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa B
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,klasyczneFMJD
04-03-2018
04-03-2018
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego
Wronki [ostatnia aktualizacja.:02-04-2018]
64,szybkie
04-03-2018
04-03-2018
IV Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 polowych
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:05-03-2018]
64,szybkie
04-03-2018
04-03-2018
IV Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 polowych Juniorzy do lat 10
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:05-03-2018]
64,szybkie
04-03-2018
04-03-2018
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH KLASYCZNYCH
SZUBIN/SZUBIŃSKI DOM KULTURY [ostatnia aktualizacja.:04-03-2018]
64,inne
04-03-2018
04-03-2018
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH KLASYCZNYCH
SZUBIN/SZUBIŃSKI DOM KULTURY [ostatnia aktualizacja.:04-03-2018]
64,inne
04-03-2018
04-03-2018
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH KLASYCZNYCH
SZUBIN/SZUBIŃSKI DOM KULTURY [ostatnia aktualizacja.:04-03-2018]
64,inne
03-03-2018
04-03-2018
Ahmad daamchin G.Pagamjaviin neremjit temtseen
Orkhon aimag [ostatnia aktualizacja.:05-03-2018]
100,klasyczneFMJD
03-03-2018
03-03-2018
III Grand Prix Janikowo
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,szybkie
03-03-2018
03-03-2018
Towarzyski Turniej Drużynowy
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:27-03-2018]
100,drużynowy, szybkie
03-03-2018
03-03-2018
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,klasyczneFMJD
28-02-2018
28-02-2018
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18 - WARCABY'64 - CHŁ. - LESZNO
LIPNO / MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:28-02-2018]
64,szybkie
28-02-2018
28-02-2018
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18 - WARCABY'64 - CHŁ. - POWIAT
LIPNO / MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:28-02-2018]
64,szybkie
28-02-2018
28-02-2018
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18 - WARCABY'64 - DZIEW. - LESZNO
LIPNO / MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:28-02-2018]
64,szybkie
28-02-2018
28-02-2018
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/18 - WARCABY'64 - DZIEW. - POWIAT
LIPNO / MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:28-02-2018]
64,szybkie
25-02-2018
27-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Classic
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:25-02-2018]
64,klasyczne
25-02-2018
27-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Classic
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:27-02-2018]
64,klasyczne
25-02-2018
27-02-2018
1st Stage of World Cup 2018 - International competition "Jamaica-2018". Classic
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:28-02-2018]
64,klasyczne
25-02-2018
25-02-2018
Latgales regions Albatross -2018 2.posms
Jekabpils Blaumana iela 27 [ostatnia aktualizacja.:01-03-2018]
64,klasyczneFMJD
24-02-2018
24-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Rapid
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
64,szybkie
24-02-2018
24-02-2018
1st Stage of World Cup 2018 in Draughts-64. Blitz
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:25-02-2018]
64,blitz
24-02-2018
24-02-2018
Albatross 2.posms 100 laucinu Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF Riga [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
100,klasyczneFMJD
24-02-2018
24-02-2018
I Turniej Dzieci do lat 10
Horyniec-Zdrój / LKS "Unia" Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-02-2018]
100,szybkie
24-02-2018
24-02-2018
III Mistrzostwa Gminy Osieczna i VI Runda Grand Prix Wrocławia 2017-2018
Wielkopolski Związek Warcabowy/CKiB w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
100,szybkie
24-02-2018
24-02-2018
III Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach Międzynarod - VI runda GP - Przedszk.
CKiB Osieczna / Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
100,szybkie
24-02-2018
24-02-2018
III Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach Międzynarod. - VI runda GP - Młodzik
CKiB Osieczna / Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
100,klasyczneFMJD
24-02-2018
24-02-2018
III Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach Międzynarod. - VI runda GP - Orlik
CKiB Osieczna / Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
100,szybkie
23-02-2018
23-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Blitz
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:23-02-2018]
64,blitz
23-02-2018
23-02-2018
1st Stage of World Cup 2018 - International competition "Jamaica-2018". Rapid
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
64,szybkie
23-02-2018
23-02-2018
1st Stage of World Cup 2018 - International competition "Jamaica-2018". Rapid
Jamaica/IDF [ostatnia aktualizacja.:24-02-2018]
64,szybkie
21-02-2018
28-02-2018
II Turniej o Mistrzostwo Sekcji Warcabowej GOK
Głuchów [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,szybkie
18-02-2018
18-02-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach OPEN 1_8
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:12-02-2018]
100,szybkie
18-02-2018
18-02-2018
I Otwarte Grand Prix Wielkopolski w warcabach - do lat 16
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-02-2018]
100,klasyczneFMJD
18-02-2018
18-02-2018
I Otwarte Grand Prix Wielkopolski w warcabach - open
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-02-2018]
100,klasyczneFMJD
17-02-2018
17-02-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 -kategoria do 10 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:17-02-2018]
64,szybkie
17-02-2018
17-02-2018
I TURNIEJ WARCABOWY "WARCABOWE LOVE"OLESZYCE kategoria do lat 8
MGOK W OLESZYCACH(godzina 10.00) [ostatnia aktualizacja.:21-02-2018]
100,inne
17-02-2018
17-02-2018
I TURNIEJ WARCABOWY "WARCABOWE LOVE"OLESZYCE kategoria OPEN
MGOK W OLESZYCACH(godz.10.00) [ostatnia aktualizacja.:21-02-2018]
100,inne
17-02-2018
17-02-2018
I TURNIEJ WARCABOWY"WARCABOWE LOVE"OLESZYCE kategoria do 10 lat
MGOK W OLESZYCACH (godz.10.00) [ostatnia aktualizacja.:21-02-2018]
100,inne
17-02-2018
17-02-2018
II Turniej Grand Prix 2018 do lat 13
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
17-02-2018
17-02-2018
II Turniej Grand Prix 2018 do lat 8
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
17-02-2018
17-02-2018
II Turniej Grand Prix 2018 OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
64,szybkie
17-02-2018
17-02-2018
II Turniej Grand Prix Janikowo
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:18-03-2018]
100,szybkie
17-02-2018
25-02-2018
LVIV OBLAST CHEMPIONAT 2018
LVIV [ostatnia aktualizacja.:26-02-2018]
64,klasyczne
17-02-2018
17-02-2018
VI Otwarte Mistrzostwa Smolca w warcabach klasycznych
Smolec [ostatnia aktualizacja.:17-02-2018]
64,szybkie
10-02-2018
11-02-2018
Estonian Championship Cadets 2018 Boys
Tallinn (referee Kermo Taimre) [ostatnia aktualizacja.:12-02-2018]
100,klasyczneFMJD
10-02-2018
11-02-2018
Estonian Championship Cadets 2018 Girls
Tallinn (referee Kermo Taimre) [ostatnia aktualizacja.:12-02-2018]
100,klasyczneFMJD
10-02-2018
10-02-2018
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:11-02-2018]
100,klasyczneFMJD
08-02-2018
11-02-2018
II TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Ul. Piłsudskiego 9 (Hotel Polonia) / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:16-02-2018]
100,klasyczne
06-02-2018
06-02-2018
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach chłopców Komorze 2018
Komorze [ostatnia aktualizacja.:07-02-2018]
64,szybkie
06-02-2018
06-02-2018
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach dziewcząt Komorze 2018
Komorze [ostatnia aktualizacja.:07-02-2018]
64,szybkie
05-02-2018
26-02-2018
34-asis Alytaus m. cempionatas LTU
Alytus [ostatnia aktualizacja.:26-02-2018]
64,klasyczne
04-02-2018
04-02-2018
XXXVI Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach błyskawicznych
Szubin [ostatnia aktualizacja.:02-03-2018]
100,blitz
04-02-2018
04-02-2018
XXXVI Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych
Szubin [ostatnia aktualizacja.:02-03-2018]
100,klasyczneFMJD
03-02-2018
04-02-2018
IV OBLASNI IGRU INVALIDIV LVOVA
TURKA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
64,drużynowy, szybkie
03-02-2018
03-02-2018
XI Noworoczny Turniej Warcabowy kategoria kl.0-3
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
64,szybkie
03-02-2018
03-02-2018
XI Noworoczny Turniej Warcabowy kategoria kl.4-6
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
64,szybkie
03-02-2018
04-02-2018
XI OBLASNI IGRU VETERANIV LVOVA
TURKA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
64,drużynowy, szybkie
03-02-2018
03-02-2018
XVII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach szybkich
Szubin [ostatnia aktualizacja.:02-03-2018]
100,szybkie
03-02-2018
03-02-2018
XVII Mistrzostwa Polski w warcabach szybkich
Szubin [ostatnia aktualizacja.:02-03-2018]
100,szybkie
03-02-2018
04-02-2018
XXVII KOMANDNI IGRY LVIVSCHYNU
Turka Lviv [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
100,drużynowy, szybkie
28-01-2018
28-01-2018
Latgales regions 1.posms "Albatross - 2018" 64 laucinu dambrete
Daugavpils Raina iela 69 [ostatnia aktualizacja.:28-01-2018]
64,klasyczneFMJD
27-01-2018
27-01-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 - kat. do lat 10
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:03-02-2018]
100,szybkie
27-01-2018
27-01-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 - kat. do lat 13
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:27-01-2018]
100,szybkie
27-01-2018
27-01-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 - kat. do lat 8
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:04-02-2018]
100,szybkie
27-01-2018
27-01-2018
Grand Prix Mazowsza 2018 - kat. OPEN
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:03-02-2018]
100,szybkie
27-01-2018
27-01-2018
LSSD "Zalgiris" komandines saskiu varzybos
Alytus/LSSD "Zalgiris" [ostatnia aktualizacja.:28-01-2018]
100,drużynowy, szybkie
26-01-2018
26-01-2018
"ERDENET" TUR 1-r sar
Erdenet [ostatnia aktualizacja.:26-01-2018]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
26-01-2018
26-01-2018
Mistrzostwa SP 87
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:26-01-2018]
64,inne
24-01-2018
24-01-2018
Mistrzostwa SP Montessori
Poznań [ostatnia aktualizacja.:24-01-2018]
64,klasyczneFMJD
22-01-2018
31-01-2018
Belarusian Championship 2018
Minsk [ostatnia aktualizacja.:31-01-2018]
64,klasyczneFMJD
22-01-2018
31-01-2018
Belarusian Championship Women 2018
Minsk [ostatnia aktualizacja.:31-01-2018]
64,klasyczneFMJD
20-01-2018
20-01-2018
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:02-02-2018]
100,inne
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U08
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U10 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U10 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U13 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U13 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U16 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
DUVO SHASHKU 2018 BLITZ U16 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,blitz
14-01-2018
14-01-2018
VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Ludwniów Kamień Lisew w warcabach 64 open
Ludwinów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
14-01-2018
14-01-2018
VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Ludwniów Kamień Lisew w warcabach chłopców
Ludwinów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
14-01-2018
14-01-2018
VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Ludwniów Kamień Lisew w warcabach dzwiewcząt
Ludwinów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
13-01-2018
13-01-2018
Albatross 1.posms Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF Riga [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
100,klasyczneFMJD
13-01-2018
13-01-2018
Turniej Noworoczny - V Runda GP - Młodzicy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
100,szybkie
13-01-2018
13-01-2018
Turniej Noworoczny - V Runda GP - Orlicy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
100,szybkie
13-01-2018
13-01-2018
Turniej Noworoczny - V Runda GP - Przedszkolacy
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
100,szybkie
13-01-2018
13-01-2018
Turniej Noworoczny - V Runda GP Ekstraliga
GOK Lipno/UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
100,szybkie
13-01-2018
13-01-2018
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
100,szybkie
13-01-2018
13-01-2018
XIX Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych Szkół Podstawowych ch
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
64,inne
13-01-2018
13-01-2018
XIX Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych Szkół Podstawowych dz
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
64,inne
10-01-2018
14-01-2018
INDUVIDUAL TURNIR DUVO-SHASHKI V KARPATAH
TURKA-LVIV [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
64,inne
10-01-2018
14-01-2018
KOMANDNUY TURNIR DUVO-SHASHKI V KARPATAH
TURKA [ostatnia aktualizacja.:13-01-2018]
100,drużynowy, inne
10-01-2018
10-01-2018
PROBA
LVIV [ostatnia aktualizacja.:10-01-2018]
64,drużynowy, inne
08-01-2018
08-01-2018
DUVO-SHASHKI KARPATY-2018
TURKA - LVIV [ostatnia aktualizacja.:08-01-2018]
64,drużynowy, szybkie
07-01-2018
07-01-2018
Noworoczny Turniej Warcabowy "100-pol" OPEN
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:07-01-2018]
100,szybkie
07-01-2018
07-01-2018
Noworoczny Turniej warcabowy "100-pol"- do lat 10
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:07-01-2018]
100,szybkie
02-01-2018
14-03-2018
I Turniej Warcabowy KOCHAMY - ROZGRYWAMY
Stary Dzików [ostatnia aktualizacja.:01-04-2018]
100,klasyczne
29-12-2017
24-12-2017
Finals "Albatross 2017/2018" 64 - laucinu dambrete
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF riga [ostatnia aktualizacja.:29-12-2017]
64,klasyczneFMJD
29-12-2017
29-12-2017
Finals "Hameleons - 2017" 64 - laucinu dambrete
Riga Beivibas iela 199c Days Hotel VEF Riga [ostatnia aktualizacja.:30-12-2017]
64,klasyczneFMJD
17-12-2017
17-12-2017
Albatross 5 posms Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Riga VEF Hotels [ostatnia aktualizacja.:17-12-2017]
64,klasyczneFMJD
17-12-2017
17-12-2017
IV Mistrzostwa Polski w Warcabach Tureckich
Marki [ostatnia aktualizacja.:17-12-2017]
64,inne
16-12-2017
16-12-2017
Albatross 4.posms Latgales regions
Jekabpils Blaumana iela 27 [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
64,klasyczneFMJD
16-12-2017
16-12-2017
GP Mazowsza 2017 kategoria do lat 10
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2018]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
GP Mazowsza 2017 kategoria do lat 13
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2018]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
GP Mazowsza 2017 kategoria do lat 8
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2018]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
GP MAZOWSZA 2017 open
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2018]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
Turniej Mikołajkowy - IV Runda Grand Prix Wrocławia dzieci do lat 7
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
Turniej Mikołajkowy - IV Runda Grand Prix Wrocławia Ekstraliga
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
100,klasyczne
16-12-2017
16-12-2017
Turniej Mikołajkowy - IV Runda Grand Prix Wrocławia młodzicy 10-12 lat
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
100,szybkie
16-12-2017
16-12-2017
Turniej Mikołajkowy - IV Runda Grand Prix Wrocławia orlicy 8-9 lat
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
100,szybkie
15-12-2017
16-12-2017
PUCHAR ZARZĄDU GŁÓWNEGO AZS w WARCABACH 100-polowych - V Otwarte Mistrzostwa Polski AZS
KU AZS POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

42-200 Częstochowa ul. Armii Krajowej 66b

[ostatnia aktualizacja.:13-12-2017]
100,inne
15-12-2017
17-12-2017
Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-pol o Puchar Przewodniczącego KZLZS
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:17-12-2017]
100,klasyczne
15-12-2017
15-12-2017
Turnir do svyata Mikolaya 2017
LVIV [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
64,inne
14-12-2017
17-12-2017
Grudniowy Turniej Cross Jastrzębie 2017
Jastrzębie Zdrój/Józefa Juźko [ostatnia aktualizacja.:16-12-2017]
100,klasyczne
14-12-2017
17-12-2017
Ogólnopolski Turniej Kobietw warcabach 100-pol o Puchar Przewodniczącego KZLZS
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:17-12-2017]
100,klasyczne
10-12-2017
10-12-2017
IV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Żerkowskiej w warcabach klasycznych chłopców 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
10-12-2017
10-12-2017
IV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Żerkowskiej w warcabach klasycznych dziewcząt 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
10-12-2017
10-12-2017
IV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Żerkowskiej w warcabach klasycznych open 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:14-01-2018]
64,inne
10-12-2017
10-12-2017
Wojewódzki Turniej Niesłyszących Warcaby 64 polowe
Łuków [ostatnia aktualizacja.:20-12-2017]
64,klasyczneFMJD
10-12-2017
10-12-2017
XXII Gwiazdkowy Turniej w warcabach 100-polowych do 13 lat
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2017]
100,szybkie
10-12-2017
10-12-2017
XXII Gwiazdkowy Turniej w warcabach 100-polowych do lat 9
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2017]
100,klasyczne
10-12-2017
10-12-2017
XXII Turniej Gwiazdkowy w warcabach 100-polowych do 6 lat
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:10-12-2017]
64,szybkie
09-12-2017
09-12-2017
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:09-12-2017]
100,szybkie
08-12-2017
08-12-2017
Mikołajkowy Turniej Warcabowy
UKS Antoninek/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:08-12-2017]
64,klasyczneFMJD
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - Gr TDz.8
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - T.Otwarty
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - TChł.10
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - TChł.6
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - TChł.8
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - TDz.10
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
06-12-2017
06-12-2017
XVI Otwarte Mistrzostwa Gminy i Mikołajkowy Turniej - Warcaby64 - TDz.6
Lipno / GOK UKS Roszada [ostatnia aktualizacja.:07-12-2017]
64,szybkie
03-12-2017
03-12-2017
Final of World Cup 2017 in draughts-64. Blitz
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:06-12-2017]
64,blitz
03-12-2017
03-12-2017
Mistrzostwa Miasta i Gminy Wronki
LUKS "Gry Logiczne" we Wronkach [ostatnia aktualizacja.:03-12-2017]
100,szybkie
02-12-2017
10-12-2017
Final of World Cup 2017 in draughts-64
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:09-12-2017]
64,klasyczne
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o " Złoty Liść Dębu " Orliczek i Orlików Młodszych (2012 )
Świetlica Wiejska w Cewkowie [ostatnia aktualizacja.:04-12-2017]
100,klasyczneFMJD
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o " Złoty Liść Dębu" Kadetek ( 2006 i młodsze)
Świetlica Wiejska w Cewkowie [ostatnia aktualizacja.:04-12-2017]
100,klasyczneFMJD
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o "Złoty Liść Dębu" Kadetów (2006 i młodsi)
Świetlica Wiejska w Cewkowie [ostatnia aktualizacja.:04-12-2017]
100,klasyczneFMJD
02-12-2017
02-12-2017
III Mikołajkowy Festiwal Dla Myślących - do lat 10
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
100,szybkie
02-12-2017
02-12-2017
III Mikołajkowy Festiwal Dla Myślących - OPEN
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
100,szybkie
02-12-2017
10-12-2017
International competitions memory V.Sokov.Youth tournament
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:09-12-2017]
64,klasyczne
02-12-2017
02-12-2017
KUBOK GEROIV 2017
KIEV [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
64,drużynowy, szybkie
02-12-2017
02-12-2017
TURNIEJ ANDRZEJKOWO - MIKOŁAJKOWY W JANIKOWIE
MGOK/LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:05-12-2017]
100,klasyczne
02-12-2017
02-12-2017
V Mikołajkowy Turniej w warcabach klasycznych juniorzy do lat 12
SP Wieleń [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
64,szybkie
02-12-2017
02-12-2017
V Mikołajkowy Turniej w warcabach klasycznych juniorzy do lat 9
SP Wieleń [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
64,szybkie
02-12-2017
02-12-2017
V Mikołajkowy turniej w warcabach klasycznych OPEN
SP Wieleń [ostatnia aktualizacja.:02-12-2017]
64,szybkie
01-12-2017
12-12-2017
The Unofficial World Championship Of Russian Computer Programs In Flying Draughs
Kórnik-Poland [ostatnia aktualizacja.:12-12-2017]
64,blitz
26-11-2017
26-11-2017
I Puchar Polski Przedszkolaków w warcabach klasycznych - chłopcy
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:26-11-2017]
64,szybkie
26-11-2017
26-11-2017
I Puchar Polski Przedszkolaków w warcabach klasycznych - dziewczynki
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:26-11-2017]
64,szybkie
26-11-2017
26-11-2017
KUBOK GEROIV
LVIV [ostatnia aktualizacja.:19-11-2017]
64,inne
26-11-2017
26-11-2017
V Grand Prix Mazowsza 2017 kat. do lat 10
Gmina Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:27-11-2017]
64,inne
26-11-2017
26-11-2017
V Grand Prix Mazowsza 2017 kat. do lat 13
Gmina Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:27-11-2017]
64,inne
26-11-2017
26-11-2017
V Grand Prix Mazowsza 2017 kat. do lat 8
Gmina Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:27-11-2017]
64,inne
26-11-2017
26-11-2017
V Grand Prix Mazwowsza Kat. Open
Gmina Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:27-11-2017]
64,inne
25-11-2017
25-11-2017
Albatross 3.posms Latgales regions
Dambretes un saha klubs Daugavpils Raina iela 69 [ostatnia aktualizacja.:26-11-2017]
64,klasyczneFMJD
24-11-2017
26-11-2017
KUBOK LVIV-2017
LVIV [ostatnia aktualizacja.:25-11-2017]
64,inne
24-11-2017
26-11-2017
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w warcabach 100-polowych - Kobiety
Łuków [ostatnia aktualizacja.:03-12-2017]
100,inne
24-11-2017
26-11-2017
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w warcabach 100-polowych - Mężczyźni
Łuków [ostatnia aktualizacja.:03-12-2017]
100,inne
19-11-2017
19-11-2017
Otwarty Nadnotecki Turniej Warcabowy
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-11-2017]
100,szybkie
19-11-2017
19-11-2017
Otwarty Nadnotecki Turniej Warcabowy Młodzicy
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-11-2017]
100,szybkie
19-11-2017
19-11-2017
Otwarty Nadnotecki Turniej Warcabowy Orlicy
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-11-2017]
100,szybkie
18-11-2017
18-11-2017
III Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Klubu LKS "Unia" Horyniec-Zdrój
Nowe Brusno / LKS "Unia" Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:18-11-2017]
100,klasyczneFMJD
18-11-2017
18-11-2017
LR 64 Zaibo Cempionatas
Backonys LT [ostatnia aktualizacja.:16-11-2017]
100,klasyczneFMJD
18-11-2017
18-11-2017
XV Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - Juniorki do 13 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:25-11-2017]
64,szybkie
18-11-2017
18-11-2017
XV Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - Juniorzy do 13 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:25-11-2017]
64,szybkie
18-11-2017
18-11-2017
XV Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - Open
Marki [ostatnia aktualizacja.:25-11-2017]
64,szybkie
17-11-2017
19-11-2017
LR 64 saskiu klubu komandinis cempionatas
Backonys [ostatnia aktualizacja.:16-11-2017]
64,klasyczne
17-11-2017
19-11-2017
LR klubu "64" komandinis cempionatas
Backonys/LSF [ostatnia aktualizacja.:05-11-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
12-11-2017
12-11-2017
II Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - Dzieci do lat 8
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:12-11-2017]
100,szybkie
12-11-2017
12-11-2017
II Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - Juniorzy do lat 10
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:13-11-2017]
100,szybkie
12-11-2017
12-11-2017
II Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - Juniorzy do lat 13
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:12-11-2017]
100,szybkie
12-11-2017
12-11-2017
II Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - OPEN
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:12-11-2017]
100,szybkie
12-11-2017
12-11-2017
Albatross 3.posms Kurzemes regions
Ventspils Rigas iela 12a [ostatnia aktualizacja.:12-11-2017]
64,klasyczneFMJD
12-11-2017
21-11-2017
WĄGROWIECKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNO-SZKOLENIOWY
Wągrowiec /WISPAN [ostatnia aktualizacja.:25-11-2017]
100,klasyczne
11-11-2017
11-11-2017
4.posms Albatross Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days VEF Hotel Riga [ostatnia aktualizacja.:12-11-2017]
64,klasyczneFMJD
11-11-2017
11-11-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Młodzicy do lat 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
100,szybkie
11-11-2017
11-11-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Młodzicy do lat 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
100,szybkie
11-11-2017
11-11-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Młodziczki do lat 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
100,szybkie
11-11-2017
11-11-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Młodziczki do lat 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
100,szybkie
11-11-2017
11-11-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Seniorzy i Seniorki
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
100,szybkie
09-11-2017
11-11-2017
5th Stage of World Cup 2017 in draughts-64
Tbilisi-Georgia/IDF [ostatnia aktualizacja.:11-11-2017]
64,klasyczne
08-11-2017
29-11-2017
Open Championship of Bryansk city in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:13-11-2017]
100,klasyczne
07-11-2017
07-11-2017
5th Stage of World Cup 2017 in draughts-64. Rapid
Tbilisi-Georgia/IDF [ostatnia aktualizacja.:07-11-2017]
64,szybkie
06-11-2017
06-11-2017
5th Stage of World Cup 2017 in draughts-64. Blitz
Tbilisi-Georgia/IDF [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,blitz
05-11-2017
05-11-2017
LZS2017K
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:08-11-2017]
100,klasyczneFMJD
05-11-2017
05-11-2017
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łodzkiego w warcaby 100-polowe
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:08-11-2017]
100,klasyczneFMJD
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2005-2007
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2008-2009
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2010 and younger
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2005-2007
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2008-2009
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2010 and younger
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:05-11-2017]
64,klasyczne
05-11-2017
05-11-2017
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w warcabach 100-polowych
Bydgoszcz / MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:01-01-2018]
100,inne
05-11-2017
05-11-2017
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w warcabach 100-polowych
Bydgoszcz /MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:01-01-2018]
100,inne
05-11-2017
05-11-2017
Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w warcabach 100-polowych
Bydgoszcz /MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:01-01-2018]
100,inne
04-11-2017
08-11-2017
Memorial GRINGRUZA Group-A
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2017]
64,klasyczne
04-11-2017
08-11-2017
Memorial GRINGRUZA Group-B
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2017]
64,klasyczne
04-11-2017
08-11-2017
Memorial GRINGRUZA Group-D
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2017]
64,szybkie
04-11-2017
04-11-2017
MUIS. emegtei
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:05-11-2017]
100,klasyczneFMJD
04-11-2017
04-11-2017
MUIS. eregtei
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:05-11-2017]
100,klasyczneFMJD
03-11-2017
10-11-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Wdzydze
Wdzydze k/Kościerzyny/CROSS WARSZAWA/JANTAR GDAŃSK [ostatnia aktualizacja.:14-11-2017]
100,klasyczneFMJD
03-11-2017
05-11-2017
TURNIEJ WARCABOWY 20-LECIE KLUBU JUTRZENKA
Al. Pokoju 12 / SKFSiTNiS JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA [ostatnia aktualizacja.:09-11-2017]
100,klasyczne
28-10-2017
28-10-2017
Triju kartu komandinis 64
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:01-11-2017]
100,drużynowy, szybkie
23-10-2017
30-10-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy
Wągrowiec/Józefa Juźko [ostatnia aktualizacja.:28-10-2017]
100,klasyczne
22-10-2017
29-10-2017
II Mistrzostwa Polski Niewidomych w Warcabach Stupolowych
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:28-10-2017]
100,klasyczne
22-10-2017
28-10-2017
World draughts-64 Championship 2017 among women
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:25-10-2017]
64,klasyczne
22-10-2017
28-10-2017
World Draughts-64 Championship among Men
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:25-10-2017]
64,klasyczne
21-10-2017
21-10-2017
Vavere -2017 Individualais cempionats
Riga Br?vibas iela 199c Days Hotel VEF Riga [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
64,klasyczneFMJD
21-10-2017
21-10-2017
World draughts-64 Championship 2017 among women. Rapid.
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
64,szybkie
21-10-2017
21-10-2017
World Draughts-64 Championship among Men.Rapid
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
64,szybkie
21-10-2017
21-10-2017
World Draughts-64 Championship among Men.Rapid
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
64,szybkie
21-10-2017
21-10-2017
XII Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orliczek młodszych (2009 i młodsze)
Nowy Dzików/Stowarzyszenie "Pomóżmy Razem" Stary Dzików [ostatnia aktualizacja.:31-10-2017]
100,inne
21-10-2017
21-10-2017
XII Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" Orlików Młodszych (2009 i młodsi).
Nowy Dzików/Stowarzyszenie "Pomóżmy Razem" Stary Dzików [ostatnia aktualizacja.:31-10-2017]
100,inne
21-10-2017
21-10-2017
XXII Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Błonie [ostatnia aktualizacja.:30-10-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
20-10-2017
20-10-2017
World draughts-64 Championship 2017 among women. Blitz.
Saint Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:20-10-2017]
64,blitz
20-10-2017
20-10-2017
World Draughts-64 Championship among Men.Blitz
Saint Petersburg [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
64,blitz
20-10-2017
22-10-2017
XXIV tarptautinis J. Kulikausko memorialo turnyras (100)
Vilnius/LSF [ostatnia aktualizacja.:22-10-2017]
100,klasyczneFMJD
20-10-2017
22-10-2017
XXIV tarptautinis J.Kulikausko memorialo turnyras (64)
Vilnius/LSF [ostatnia aktualizacja.:22-10-2017]
100,klasyczneFMJD
16-10-2017
16-10-2017
XLII Drużynowe Mistrzostwa Polski
Błonie [ostatnia aktualizacja.:22-10-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
15-10-2017
15-10-2017
III Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach stupolowych
Młodzicy
Wałbrzych - Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:15-10-2017]
100,szybkie
15-10-2017
15-10-2017
III Mistrzostwa Wałbrzycha w warcabach stupolowych
Orlicy
Wałbrzych - Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:15-10-2017]
100,szybkie
15-10-2017
15-10-2017
III Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 100 polowych
Wałbrzych - Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:15-10-2017]
100,szybkie
15-10-2017
15-10-2017
Luksnenutaure2017
Alytus [ostatnia aktualizacja.:15-10-2017]
64,klasyczneFMJD
15-10-2017
22-10-2017
Ogólnopolski turniej warcabowy 2017
Ustronie Morskie Ośrodek "Amber" Chrobrego 82 [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
100,klasyczneFMJD
15-10-2017
15-10-2017
Tournament on russian draughts of memory of trainers Katunina V.I. and Rostovtseva A.S.
Russia_Bryansk [ostatnia aktualizacja.:16-10-2017]
64,blitz
15-10-2017
22-10-2017
VI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:21-10-2017]
100,drużynowy, klasyczne
14-10-2017
14-10-2017
XIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:14-10-2017]
100,szybkie
08-10-2017
08-10-2017
Albatross 2.posms Kurzemes regions
Ventspils Rigas iela 12a Ventspils 4 vidusskola [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,klasyczneFMJD
08-10-2017
14-10-2017
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NiS W WARCABACH 100-POLOWYCH "O PUCHAR PODKARPACIA"
RYMANÓW ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:14-10-2017]
100,klasyczne
08-10-2017
14-10-2017
OOGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIS W WARABACH100-PLOWYCH "PUCHAR PODKARPAIA' M.
Rymanów Zdrój [ostatnia aktualizacja.:14-10-2017]
100,klasyczne
08-10-2017
08-10-2017
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w warcabach 100-polowych na 2017 rok
Łuków [ostatnia aktualizacja.:05-11-2017]
100,szybkie
08-10-2017
14-10-2017
XVIII TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA
Suwałki / CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:14-10-2017]
100,klasyczneFMJD
07-10-2017
07-10-2017
Albatross 2.posms Latgales regions
Daugavpils Dambretes un ?aha klubs Rai?a iela 69 [ostatnia aktualizacja.:07-10-2017]
64,klasyczneFMJD
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Chł.13
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,klasyczne
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Chł.8
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,szybkie
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Dz.13
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,klasyczne
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Dz.8
Miejska Górka / Ośrodek Kultury WZWarc MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,szybkie
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Kobiet
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,klasyczne
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Męźczyzn
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:08-10-2017]
64,klasyczne
01-10-2017
01-10-2017
Albatross 2.posms Rigas regions
R?ga Brivibas iela 199c Days Hotel Riga [ostatnia aktualizacja.:01-10-2017]
64,klasyczneFMJD
30-09-2017
01-10-2017
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS 11-13 lat
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:01-10-2017]
100,szybkie
30-09-2017
01-10-2017
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS 9-10 lat
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:02-10-2017]
100,szybkie
30-09-2017
01-10-2017
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS do lat 8
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-10-2017]
100,szybkie
30-09-2017
01-10-2017
II Mistrzostwa Wrocławia w Warcabach stupolowych OPEN
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:01-10-2017]
100,szybkie
30-09-2017
30-09-2017
LR jauniu sporto zaidynes
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:03-10-2017]
100,szybkie
28-09-2017
23-10-2017
LTU 3-iasis Vita Baltic International turnyras
Alytus [ostatnia aktualizacja.:23-10-2017]
64,klasyczne
25-09-2017
01-10-2017
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-10-2017]
100,klasyczneFMJD
25-09-2017
01-10-2017
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-10-2017]
100,klasyczneFMJD
25-09-2017
25-09-2017
Men's championship of Russia on russian draughts. Blitz.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:25-09-2017]
64,blitz
25-09-2017
25-09-2017
Women's championship of Russia on russian draughts. Blitz.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:25-09-2017]
64,blitz
24-09-2017
24-09-2017
Albatross 2017/2018 1.posms Latgale
Jekabpils [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
64,blitz
24-09-2017
24-09-2017
Men's championship of Russia on russian draughts. Rapid.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
64,szybkie
24-09-2017
24-09-2017
Women's championship of Russia on russian draughts. Rapid.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
64,szybkie
23-09-2017
23-09-2017
AlytausMero2017
Alytus [ostatnia aktualizacja.:23-09-2017]
64,klasyczneFMJD
23-09-2017
23-09-2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących w warcabach 64-polowych
Radom [ostatnia aktualizacja.:26-09-2017]
64,szybkie
23-09-2017
23-09-2017
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących w warcabach 64-polowych
Radom [ostatnia aktualizacja.:26-09-2017]
64,szybkie
23-09-2017
01-10-2017
TURNIEJ WARCABOWY KASZUBY 2017
WDZYDZE [ostatnia aktualizacja.:04-10-2017]
100,klasyczneFMJD
22-09-2017
22-09-2017
European Team BLITZ Championship (man)
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:04-10-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
22-09-2017
22-09-2017
European Team Blitz Championship (Woman)
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:22-09-2017]
100,drużynowy, blitz
21-09-2017
24-09-2017
Lviv Open 2017
Lviv Ukraine [ostatnia aktualizacja.:27-09-2017]
100,klasyczneFMJD
19-09-2017
19-09-2017
European Team Championship Rapid (man)
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:20-09-2017]
100,drużynowy, szybkie
19-09-2017
19-09-2017
European Team Championship Rapid (woman)
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:19-09-2017]
100,drużynowy, szybkie
19-09-2017
01-10-2017
Men's championship of Russia on russian draughts.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:30-09-2017]
64,klasyczne
19-09-2017
01-10-2017
Women's championship of Russia on russian draughts.
Sochi_Loo [ostatnia aktualizacja.:30-09-2017]
64,klasyczne
17-09-2017
22-09-2017
European Team Championship
FMJD Vilnius [ostatnia aktualizacja.:21-09-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
17-09-2017
23-09-2017
European Team Championship_woman
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:21-09-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
16-09-2017
16-09-2017
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:16-09-2017]
100,klasyczne
16-09-2017
16-09-2017
Otwarte mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-polowych
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:16-09-2017]
100,szybkie
16-09-2017
16-09-2017
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 10
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:16-09-2017]
100,klasyczneFMJD
15-09-2017
15-09-2017
III MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK I SENIORÓW-GRA BŁYSKAWICZNA
PENSJONAT HETMAN W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
100,inne
15-09-2017
17-09-2017
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW
PENSJONAT HETMAN W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
100,inne
15-09-2017
17-09-2017
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK
PENSJONAT HETMAN W HORYŃCU ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:24-09-2017]
100,inne
13-09-2017
13-09-2017
albatross
Zimb [ostatnia aktualizacja.:13-09-2017]
100,klasyczneFMJD
13-09-2017
20-09-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [ostatnia aktualizacja.:19-09-2017]
100,klasyczne
13-09-2017
13-09-2017
Trenirovocnij 13.09.2017
https://www.facebook.com/Albatross-Bērnu-turnīri-dambretē-1874481066113472/ [ostatnia aktualizacja.:13-09-2017]
64,klasyczneFMJD
09-09-2017
09-09-2017
II Festiwal dla Myślących
Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:11-09-2017]
100,szybkie
08-09-2017
16-09-2017
XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polskiw w Warcaby Stupolowe
Poddąbie [ostatnia aktualizacja.:18-09-2017]
100,drużynowy, klasyczne
02-09-2017
02-09-2017
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,szybkie
02-09-2017
02-09-2017
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid Women
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,szybkie
02-09-2017
02-09-2017
II Turniej Warcabowy Warcabowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego Kategoria Chłopców
Szkoła podstawowa nr 2 w Lubaczowie/SGU Orzeł Lubaczów MOSiR w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:02-09-2017]
100,inne
02-09-2017
02-09-2017
II Turniej Warcabowy Warcabowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego Kategoria Dziewcząt
Szkoła Podstawowa nr w Lubaczowie/SGU "Orzeł" Lubaczów MOSiR Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:17-09-2017]
100,inne
02-09-2017
02-09-2017
Rapid tournament
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:04-09-2017]
100,szybkie
29-08-2017
29-08-2017
World Team Championship among Men.Rapid
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:29-08-2017]
64,szybkie
29-08-2017
29-08-2017
World Team Championship among Women.Rapid
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:30-08-2017]
64,szybkie
28-08-2017
28-08-2017
World Team Championship among Men.Blitz
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:29-08-2017]
64,blitz
28-08-2017
28-08-2017
World Team Championship among Women.Blitz
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:29-08-2017]
64,blitz
26-08-2017
26-08-2017
Poringe2017
Alytus [ostatnia aktualizacja.:27-08-2017]
64,klasyczneFMJD
26-08-2017
31-08-2017
World Team Championship among Women
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,klasyczneFMJD
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
26-08-2017
05-09-2017
XXIV MEMORIAŁ HENOCHA DRATA
PODDĄBIE KLUB ŁUCZNICZKA [ostatnia aktualizacja.:06-09-2017]
100,klasyczneFMJD
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,szybkie
25-08-2017
25-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,szybkie
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND (Women)
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - U23 Boys & Girls
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD- TOTAL
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
03-09-2017
DEAF-PARAPLEGIA 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
03-09-2017
DEAF-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
24-08-2017
PARAPGLEDGIA 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:03-09-2017]
100,inne
24-08-2017
01-09-2017
World Championship in Draughts-64 among veterans
Kranevo Bulgaria/IDF [ostatnia aktualizacja.:01-09-2017]
64,klasyczne
24-08-2017
01-09-2017
World Team Championship among Men
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:31-08-2017]
64,klasyczne
24-08-2017
01-09-2017
World Team Championship among Women
Kranevo/IDF [ostatnia aktualizacja.:31-08-2017]
64,klasyczne
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:24-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:25-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:26-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:31-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 veterans.Blitz
Kranevo Bulgaria/IDF [ostatnia aktualizacja.:27-08-2017]
64,blitz
20-08-2017
20-08-2017
XXXV Nadwarciański Turniej w warcabach 100 polowych "LATO - 2017"
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:27-08-2017]
100,szybkie
18-08-2017
24-08-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych i Słabowidzących - Poddąbie 2017
Poddąbie [ostatnia aktualizacja.:29-08-2017]
100,klasyczne
14-08-2017
18-08-2017
4th Stage of World Cup 2017 in draughts-64 - 9th Cup of information technology
Kazan [ostatnia aktualizacja.:11-08-2017]
64,klasyczne
13-08-2017
13-08-2017
VII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:30-08-2017]
100,klasyczneFMJD
12-08-2017
13-08-2017
LRC 64 pusfinalis Alytus
Alytus [ostatnia aktualizacja.:04-09-2017]
64,inne
12-08-2017
13-08-2017
LRC-1
Telsiai [ostatnia aktualizacja.:14-08-2017]
64,klasyczneFMJD
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
05-08-2017
05-08-2017
Premi?re Edition Championnat national Jeu de Dames-64 D'Ha?ti(Russe)
Hinche /FNJD-64 [ostatnia aktualizacja.:04-07-2017]
64,szybkie
04-08-2017
06-08-2017
BOJKUFEST-2017 Grupa-B
Turka [ostatnia aktualizacja.:06-08-2017]
64,szybkie
03-08-2017
06-08-2017
I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ
Środa Śląska / UGIM Środa Śląska Dom Kultury w Środzie Śląskiej SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:11-08-2017]
100,klasyczne
02-08-2017
06-08-2017
BOJKUFEST-2017 Grupa-A
Turka [ostatnia aktualizacja.:07-08-2017]
64,klasyczne
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
01-08-2017
Tests
Riga [ostatnia aktualizacja.:01-08-2017]
64,blitz
23-07-2017
29-07-2017
3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:29-07-2017]
64,klasyczne
23-07-2017
23-07-2017
Blitz. 3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:24-07-2017]
64,klasyczne
23-07-2017
29-07-2017
Youth tournament White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:29-07-2017]
64,klasyczne
22-07-2017
22-07-2017
XIVTurniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100-polowych
Hala Sportowa KCKSiR [ostatnia aktualizacja.:22-07-2017]
100,szybkie
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-MEN
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:27-07-2017]
100,klasyczne
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:26-07-2017]
100,klasyczne
12-07-2017
16-07-2017
Slonim Open 2017
Zhyrovichy/Belarus [ostatnia aktualizacja.:16-07-2017]
100,klasyczne
08-07-2017
08-07-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Superblitz
Kolomna/FSHR [ostatnia aktualizacja.:08-07-2017]
100,blitz
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [ostatnia aktualizacja.:08-07-2017]
100,szybkie
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [ostatnia aktualizacja.:09-07-2017]
100,szybkie
07-07-2017
07-06-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Blitz
Kolomna/FSHR [ostatnia aktualizacja.:07-07-2017]
100,blitz
06-07-2017
06-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Rapid
Kolomna Russia FSHR [ostatnia aktualizacja.:06-07-2017]
64,szybkie
06-07-2017
12-07-2017
XVII POLSKA GRA - OPEN 2017
Nidzica Zamek [ostatnia aktualizacja.:31-07-2017]
100,klasyczneFMJD
05-07-2017
05-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Blitz
Kolomna Russia FSHR [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
64,blitz
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR WOMEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:27-06-2017]
64,klasyczneFMJD
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:29-06-2017]
64,klasyczne
26-06-2017
26-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017 in Draughts-64. Blitz
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:26-06-2017]
64,klasyczneFMJD
26-06-2017
02-07-2017
Minsk 2017
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,klasyczneFMJD
25-06-2017
25-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
64,szybkie
24-06-2017
25-06-2017
Lviv 2017 Kubok Levva shashki-64
Lviv [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
64,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:24-06-2017]
100,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:24-06-2017]
100,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand-Prix 2016-2017 Extraliga
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
100,blitz
20-06-2017
20-06-2017
X Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,inne
20-06-2017
21-06-2017
X Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,inne
17-06-2017
26-06-2017
CHESS World Team Championship
Khanty-Mansiysk [ostatnia aktualizacja.:19-06-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria do lat 10
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:17-06-2017]
100,szybkie
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria OPEN
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:17-06-2017]
100,szybkie
17-06-2017
17-06-2017
XI Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje"Horyniec-Zdrój rocznik 2009 i młodsi
Horyniec-Zdrój-świetlica koło stadionu godz.8.00 [ostatnia aktualizacja.:23-06-2017]
100,inne
15-06-2017
18-06-2017
IX Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:16-08-2017]
100,klasyczneFMJD
14-06-2017
14-06-2017
VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzcianka w warcabach klasycznych
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-06-2017]
64,inne
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2004 i młodsi
GOK Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:15-06-2017]
100,inne
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2008 i młodsi
GOK Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:20-06-2017]
100,inne
11-06-2017
17-06-2017
37th Golden Prague - FMJD World Cup
Tyrsuv Dum Ujezd 10 Praha 1 [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczneFMJD
10-06-2017
10-06-2017
III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 Polowych
Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:18-06-2017]
64,szybkie
09-06-2017
11-06-2017
Warcabowy Turniej Klubowy UKS Struga 2017
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-06-2017]
100,klasyczne
07-06-2017
09-06-2017
1st Stage of World Cup in draughts-64
Albufeira-IDF [ostatnia aktualizacja.:09-06-2017]
64,klasyczne
06-06-2017
06-06-2017
1st Stage of World Cup 2017-International Competition "Portugal-2017". Blitz
Albufeira-IDF [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Blittz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017
KROSNO [ostatnia aktualizacja.:03-06-2017]
100,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017 GRUPA B
KROSNO [ostatnia aktualizacja.:03-06-2017]
100,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV Turniej Grand Prix 2017 kat. do 10 lat
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:11-09-2017]
64,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV Turniej Grand Prix 2017 kat. do 13 lat
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:11-09-2017]
64,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV turniej Grand Prix 2017 kat. Open
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:11-09-2017]
64,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV Turniej Grand Prix Mazowsza 2017 - kat. do 8 lat
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:11-09-2017]
64,szybkie
02-06-2017
02-06-2017
Turniej warcabowy z okazji Dnia Dziecka
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
64,inne
01-06-2017
04-06-2017
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr "LATAJĄCA WARCABA"
Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
IX Grand Prix Komorza w warcabach 100-polowych
Komorze [ostatnia aktualizacja.:11-06-2017]
100,inne
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:31-05-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
100,szybkie
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
27-05-2017
27-05-2017
IIIMistrzostwa Kłodzka w Warcabach Międzynarodowych
Dom Kultury Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:27-05-2017]
100,szybkie
26-05-2017
28-05-2017
Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia" 2017
Klub PODKARPACIE Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,klasyczne
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 men final
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
64,klasyczneFMJD
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 women final
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
64,klasyczneFMJD
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka" Oleszyce 2017 kat.do 10 lat
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.8 lat i młodsi
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.do lat 13
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
Turniej warcabowy z okazji "DNI NYSY" 2017r
Nysa/Staliś Joanna [ostatnia aktualizacja.:20-05-2017]
100,klasyczneFMJD
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
12-05-2017
12-05-2017
Marijampoles miesto seimu saskiu turnyras
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:12-05-2017]
100,drużynowy, inne
12-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:20-05-2017]
100,klasyczneFMJD
12-05-2017
21-05-2017
XXI MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
SUWAŁKI CROSS WARSZAWA [ostatnia aktualizacja.:22-05-2017]
100,klasyczneFMJD
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/PZWar/LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:14-05-2017]
100,klasyczneFMJD
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/ PZWarc LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:17-05-2017]
100,klasyczneFMJD
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orliczek w Warcabach 100-polowych
Szkoła Podstawowa nr.2 w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:09-05-2017]
100,inne
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików w warcabach 100-polowych
SP nr 2 w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
100,inne
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID WOMEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Ekstraliga
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 10
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 13
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 8
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 10
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 13
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 8
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
04-05-2017
04-05-2017
UZB CHEM
TASHKENT [ostatnia aktualizacja.:04-05-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship BLIND MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship U-23
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
28-04-2017
04-05-2017
XIV Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej koło Lublina Hotel "Imperium" [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
100,klasyczneFMJD
26-04-2017
26-04-2017
III Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice /Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach [ostatnia aktualizacja.:27-04-2017]
64,klasyczneFMJD
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
100,szybkie
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
18-04-2017
27-04-2017
The Unofficial World Championships In Draughts International 2017
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:28-10-2017]
100,inne
07-04-2017
09-04-2017
I TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Częstochowa / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:10-04-2017]
100,klasyczne
07-04-2017
09-04-2017
Nartiin golomt companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:11-04-2017]
100,klasyczneFMJD
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship 2017
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-04-2017]
100,klasyczneFMJD
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship Women 2017
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-04-2017]
100,klasyczneFMJD
03-04-2017
15-05-2017
I TURNEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH O MISTRZOSTWO SEKCJI WARCABOWEJ 2017
OŚRODEK KULTURY W GŁUCHOWIE [ostatnia aktualizacja.:18-05-2017]
100,inne
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kat. SZKOŁA PODSTAWOWA
Ośrodek Kultury w Urzędowie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,szybkie
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kategoria OPEN
Ośrodek Kultury w Urzędowie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,szybkie
31-03-2017
31-03-2017
Turniej warcabowy dla wszystkich chętnych z klas 1-6
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
100,inne
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza chłopcy
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:30-03-2017]
100,inne
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:30-03-2017]
100,inne
24-03-2017
24-03-2017
X Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:29-03-2017]
64,blitz
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. C
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych kat A
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. D
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:19-03-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. B
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 8
V Liceum Ogólnokształcące im Ks J Poniatowskiego ul Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 13
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat OPEN
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowsza 2017 kat do lat 10
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
III Turniej Gran Prix Janikowa
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,klasyczneFMJD
18-03-2017
18-03-2017
MECZ TOWARZYSKI: Woj. LUBELSKIE - Woj. PODKARPACKIE
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:20-03-2017]
100,drużynowy, szybkie
18-03-2017
18-03-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:25-03-2017]
100,szybkie
17-03-2017
26-03-2017
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW STOWARZYSZENIA CROSS
Krynica /CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:25-03-2017]
100,klasyczneFMJD
16-03-2017
17-03-2017
Mecz Międzynarodowy: Szkoła Sportowa nr 11 w Mińsku vs UKS Struga Marki
Kobyłka [ostatnia aktualizacja.:17-03-2017]
100,drużynowy, inne
11-03-2017
12-03-2017
LR Jaunimo cempionatas 64 Vaikinai
LSF/Vilnius [ostatnia aktualizacja.:28-07-2017]
64,inne
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 20
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 20 ???
????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1998-2000 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1998-2000 ?.?. Rapid
????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę 2001-2003 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? 2001-2003 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:07-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
Otwarty Turniej Warcabów Klas.Młodzieżowej Kadry Powiatu Szamotulskiego
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
04-03-2017
04-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. ????
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:04-03-2017]
64,blitz
04-03-2017
04-03-2017
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Warcabach 64 Polowych
Wałbrzych/Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
64,szybkie
03-03-2017
04-03-2017
Belarusian championship among senior 64
Minsk [ostatnia aktualizacja.:04-03-2017]
64,klasyczneFMJD
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship boys 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,klasyczneFMJD
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship girls 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,klasyczneFMJD
25-02-2017
05-03-2017
LVIV OBLAST CHEMPIONAT
LVIV [ostatnia aktualizacja.:08-03-2017]
64,klasyczne
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
12-03-2017
Championship of Bryansk region in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:12-03-2017]
100,klasyczne
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 10 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 13 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
04-06-2016
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 8 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - OPEN
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
II Turniej Gran Prix Janikowo
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
18-02-2017
18-02-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Boys
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Girls
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 13-15. All
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 16-18 nas. All
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Boys
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Girls
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna-VI Runda Grand Prix 2016-2017 Ekstraliga
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
10-02-2017
12-02-2017
Shanhain zam companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-02-2017]
100,klasyczneFMJD
08-02-2017
11-02-2017
Deutsche Meisterschaft in Dame-100 2017
IGDD Deutschland Korbach [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,klasyczneFMJD
05-02-2017
05-02-2017
V Otwarte Mistrzostwa Smolca w Warcabach 64 Polowych
Smolec [ostatnia aktualizacja.:06-02-2017]
64,szybkie
04-02-2017
12-02-2017
TURKA CHEMPIONAT
LVIV TURKA [ostatnia aktualizacja.:14-02-2017]
64,inne
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Warcabowy "Nadzieje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży"
Stary Dzików/Stowarzyszenie Pomóżmy Razem [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
29-01-2017
29-01-2017
V Grand Prix Komorza w warcabach klasycznych 2016/2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
LSD "ZALGIRIS" ZIEMOS SPORTO ZAIDYNES
ALYTUS [ostatnia aktualizacja.:28-01-2017]
100,drużynowy, szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 8
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 10
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 13
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat.OPEN
Słupno [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
25-01-2017
25-01-2017
Ferie zimowe 2017r
Ośrodek.Kultury Głuchów [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
100,inne
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ - LESZNO
Lipno [ostatnia aktualizacja.:30-01-2017]
64,szybkie
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ. - POWIAT
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW - LESZNO
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW. - POWIAT
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
21-01-2017
21-01-2017
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,klasyczneFMJD
20-01-2017
25-01-2017
I Unofficial Championships World Computer Programs The Draughts Classic
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:28-10-2017]
64,inne
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych chłopców- Komorze 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:15-02-2017]
64,szybkie
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych dziewcząt- Komorze 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych chłopcy SP
Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,inne
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych dziewczęta SP
Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,inne
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 0-3
Marki [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy kl.IV-VI
Marki [ostatnia aktualizacja.:15-01-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
XVI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa PILW 2017-Eliminacje Stary Dzików
Hala sportowa przy Zespole Szkół im.ks.Jana Twardowskiego(godz.9.30) [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
13-01-2017
13-01-2017
Kwalifikacje SP87 Warcaby 13 I 2017
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:13-01-2017]
100,inne
11-01-2017
11-01-2017
MSP Montessori
SP Montessori [ostatnia aktualizacja.:11-01-2017]
64,inne
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH KOMANDNUJ
Turka Lviv [ostatnia aktualizacja.:15-01-2017]
100,drużynowy, klasyczne
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 INDUVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:13-01-2017]
64,inne
10-01-2017
10-01-2017
I Szkolny Turniej w Warcabach100-polowych
Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach/UKS w Starych Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:12-01-2017]
100,inne
09-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH 2017
TURKA-LVIV UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:08-01-2017]
64,drużynowy, inne
05-01-2017
08-01-2017
XXXVI International "Golden checker"
MDK Mława [ostatnia aktualizacja.:21-02-2017]
100,drużynowy, inne
04-01-2017
04-01-2017
XXXVI International "Golden checker" BLITZ (BRAZ)
SP 7 Mława [ostatnia aktualizacja.:06-01-2017]
100,drużynowy, inne
29-12-2016
30-12-2016
Sylwesrtowy Turniej Warcabowy Klubu ATUT Nysa
Nysa ul. Prudnicka 8 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:30-12-2016]
100,klasyczne
23-12-2016
23-12-2016
Test v.3.57
Test [ostatnia aktualizacja.:06-01-2017]
100,inne
19-12-2016
20-12-2016
Belarussian cup 2016 100
Minsk RCOP [ostatnia aktualizacja.:20-12-2016]
100,klasyczneFMJD
18-12-2016
18-12-2016
XXI Gwiazdkowy Turniej w Warcabach 100-polowych do lat 12
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:18-12-2016]
64,szybkie
18-12-2016
18-12-2016
XXI Gwiazdkowy turniej w Warcabach 100-polowych do lat 6
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:18-12-2016]
64,szybkie
18-12-2016
18-12-2016
XXI Gwiazdkowy turniej w Warcabach 100-polowych do lat 9
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:18-12-2016]
64,szybkie
18-12-2016
18-12-2016
XXI Gwiazdkowy Turniej w warcabach 100-polowych OPEN
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:19-12-2016]
100,szybkie
17-12-2016
18-12-2016
Belarussian cup 2016-64
MINSK RCOP [ostatnia aktualizacja.:18-12-2016]
64,klasyczneFMJD
14-12-2016
14-12-2016
Final 2016
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:15-12-2016]
100,klasyczneFMJD
14-12-2016
14-12-2016
I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W WARCABACH 100 POLOWYCH
OŚRODEK KULTURY W GŁUCHOWIE [ostatnia aktualizacja.:15-12-2016]
100,inne
11-12-2016
11-12-2016
6th Stage of World Cup.Blitz
St Peterburg [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
64,klasyczne
11-12-2016
17-12-2016
Final of World Cup 2016
St.Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:17-12-2016]
64,klasyczne
11-12-2016
17-12-2016
International competition memory V. Sokov. Youth tournament
St.Petersburg/IDF [ostatnia aktualizacja.:17-12-2016]
64,klasyczne
10-12-2016
10-12-2016
Grand - Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [ostatnia aktualizacja.:10-12-2016]
100,klasyczneFMJD
10-12-2016
10-12-2016
Grand - Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [ostatnia aktualizacja.:10-12-2016]
100,klasyczneFMJD
10-12-2016
10-12-2016
Grand-Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [ostatnia aktualizacja.:10-12-2016]
100,klasyczneFMJD
10-12-2016
10-12-2016
IV Otwarte Mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych 100-polowych
KU AZS POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

42-200 Częstochowa ul. Armii Krajowej 23/25

[ostatnia aktualizacja.:11-12-2016]
100,inne
10-12-2016
10-12-2016
IV Runda Grand Prix 2016/2017 Ekstraliga
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:10-12-2016]
100,szybkie
10-12-2016
10-12-2016
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:10-12-2016]
100,szybkie
09-12-2016
11-12-2016
LR Klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
LSF/Backonys [ostatnia aktualizacja.:11-12-2016]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
09-12-2016
09-12-2016
Warcabowy Turniej Mikołajkowy UKS Antoninek
SP 87 [ostatnia aktualizacja.:09-12-2016]
64,inne
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Kobiet
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:11-12-2016]
100,klasyczne
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
03-12-2016
03-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne - Wieleń 2016 OPEN
Klub Sportowy "Debiut" Wieleń [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,inne
03-12-2016
03-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne - Wieleń 2016 Turniej A
Klub Sportowy "Debiut" Wieleń [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,klasyczneFMJD
03-12-2016
03-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne - Wieleń 2016 Turniej B
Klub Sportowy "Debiut" Wieleń [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,klasyczneFMJD
03-12-2016
03-12-2016
Otwarty Turniej Andrzejkowo- Mikołajkowy w Warcabach 100-polowych
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:23-12-2016]
100,klasyczne
27-11-2016
27-11-2016
Andrzejkowy Turniej w Warcabach 100-polowych do lat 10
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
Andrzejkowy Turniej w Warcabach 100-polowych do lat 13
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:27-11-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
Andrzejkowy Turniej w Warcabach 100-polowych OPEN
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:27-11-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
VI Turniej IV GP Mazowsza kat. do lat 10
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
VI Turniej IV GP Mazowsza kat. do lat 13
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
VI Turniej IV GP Mazowsza kat. do lat 8
Marki [ostatnia aktualizacja.:27-11-2016]
100,szybkie
27-11-2016
27-11-2016
VI Turniej IV GP Mazowsza kat. OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
100,szybkie
26-11-2016
02-12-2016
Belarusian Championship Men (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:02-12-2016]
64,klasyczneFMJD
26-11-2016
02-12-2016
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:02-12-2016]
64,klasyczneFMJD
26-11-2016
26-11-2016
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:26-11-2016]
64,szybkie
26-11-2016
26-11-2016
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - chłopcy do 10 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,szybkie
26-11-2016
26-11-2016
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - chłopcy do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,szybkie
26-11-2016
26-11-2016
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - dziewczęta do 10 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,szybkie
26-11-2016
26-11-2016
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - dziewczęta do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:03-12-2016]
64,szybkie
22-11-2016
22-11-2016
IV Międzyinternacki Turniej Warcabowy
SOS-W im. Zofii Sękowskiej w Lublinie ul. Wyścigowa 31 [ostatnia aktualizacja.:23-11-2016]
100,szybkie
20-11-2016
20-11-2016
II MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH BŁYSKAWICZNYCH - Turniej A
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:20-11-2016]
100,blitz
20-11-2016
20-11-2016
II MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH BŁYSKAWICZNYCH - Turniej B
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:20-11-2016]
100,blitz
20-11-2016
20-11-2016
II MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH BŁYSKAWICZNYCH - Turniej C
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:20-11-2016]
100,blitz
19-11-2016
26-11-2016
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski NiS w Warcabach 100-polowych
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-11-2016]
100,klasyczne
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Ch. 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,szybkie
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Ch. 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,szybkie
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Dz. 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,szybkie
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Dz. 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,szybkie
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Opiekunowie
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:25-11-2016]
100,szybkie
19-11-2016
19-11-2016
II Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Seniorzy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,szybkie
17-11-2016
19-11-2016
VI Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój (Warcaby)
Jastrzębie-Zdrój/Cross Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:19-11-2016]
100,klasyczne
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Men
Georgia Tbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:17-11-2016]
64,klasyczne
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Women
GeorgiaTbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:17-11-2016]
64,klasyczne
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Women.Rapid
GeorgiaTbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:14-11-2016]
64,szybkie
13-11-2016
13-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Men.Rapid
Georgia Tbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:15-11-2016]
64,szybkie
12-11-2016
12-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Men.Rapid
Georgia Tbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:15-11-2016]
64,szybkie
12-11-2016
12-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Women.Blitz
GeorgiaTbilisi IDF [ostatnia aktualizacja.:12-11-2016]
64,blitz
11-11-2016
11-11-2016
I Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - Open
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:11-11-2016]
100,szybkie
11-11-2016
11-11-2016
I Bielawski Turniej o ZŁOTY PION im.Jerzego Edmunda Jankowskiego - Młodzież
OSiR Bielawa / LWKS Złote Piony Bielawa [ostatnia aktualizacja.:11-11-2016]
100,szybkie
09-11-2016
27-11-2016
Open Championship of Bryansk city in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:27-11-2016]
100,klasyczne
06-11-2016
06-11-2016
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe Kobiety
LKS Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:07-11-2016]
100,klasyczneFMJD
06-11-2016
06-11-2016
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe Mężczyźni
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:07-11-2016]
100,klasyczneFMJD
05-11-2016
05-11-2016
Jubileuszowy Turniej Warcabowy z okazji 15 lecia Klubu UKS Roszada Lipno
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:05-11-2016]
64,szybkie
05-11-2016
05-11-2016
Jubileuszowy Turniej Warcabowy z okazji 15 lecia Klubu UKS Roszada Lipno
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:05-11-2016]
64,szybkie
05-11-2016
05-11-2016
Jubileuszowy Turniej Warcabowy z okazji 15 lecia Klubu UKS Roszada Lipno
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:05-11-2016]
64,szybkie
05-11-2016
05-11-2016
Jubileuszowy Turniej Warcabowy z okazji 15 lecia Klubu UKS Roszada Lipno
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:05-11-2016]
64,szybkie
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Hopes (boys) 2007-2008 y.b.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Hopes (girls) 2007-2008 y.b.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Minicadets (boys) 2004-2006 y.b.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Minicadets (girls) 2004-2006 y.b.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Young hopes (boys) 2009 y.b. and younger.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
05-11-2016
06-11-2016
Open regional tournament in Russian draughts Our hopes. Young hopes (girls) 2009 y.b. and younger.
Russia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:06-11-2016]
64,inne
29-10-2016
29-10-2016
XII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:29-10-2016]
100,szybkie
27-10-2016
27-10-2016
O Puchar Starosty Mławskiego
ŚDS Mława [ostatnia aktualizacja.:28-10-2016]
64,inne
23-10-2016
28-10-2016
5st Stage of World Cup - International competition "FRANCE-2016"
Mirepoix-sur-Tarn/IDF [ostatnia aktualizacja.:28-10-2016]
64,inne
23-10-2016
23-10-2016
5st Stage of World Cup-International Competition FRANCE-2016. Blitz
Mirepoix sur Tarn/IDF [ostatnia aktualizacja.:23-10-2016]
64,blitz
21-10-2016
23-10-2016
Mongol Koosen neremjit temtseen
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:24-10-2016]
100,klasyczneFMJD
19-10-2016
21-10-2016
Minsk Championship in draughts 100
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:21-10-2016]
100,szybkie
18-10-2016
22-10-2016
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLENIOWY
Wągrowiec [ostatnia aktualizacja.:26-10-2016]
100,klasyczne
16-10-2016
16-10-2016
II Runda Grand Prix Wrocławia 2016 - 2017 Ekstraliga
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:16-10-2016]
100,szybkie
16-10-2016
16-10-2016
II Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:16-10-2016]
100,szybkie
16-10-2016
16-10-2016
II Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:16-10-2016]
100,szybkie
15-10-2016
23-10-2016
INTEGRACYJNY TURNIEJ WARCABOWY KRYNICA
KRYNICA ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:24-10-2016]
100,klasyczneFMJD
15-10-2016
16-10-2016
XV PODKARPACKA INDYWIDUALNA LIGA WARCABOWA-FINAŁ -2016 HORYNIEC-ZDRÓJ
Świetlica koło stadionu-Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:24-10-2016]
100,inne
14-10-2016
21-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących w Warcabach
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:22-11-2016]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
14-10-2016
21-10-2016
I Mistrzostwa Polski Niewidomych w Warcabach Stupolowych
Lądek Zdrój/Plichta Józef [ostatnia aktualizacja.:20-10-2016]
100,klasyczneFMJD
14-10-2016
14-10-2016
Rapid tournament
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:16-10-2016]
100,szybkie
12-10-2016
14-10-2016
Minsk Championship in draughts 64
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:15-10-2016]
64,klasyczneFMJD
09-10-2016
09-10-2016
Nadnotecki Turniej w warcabach 100-pol do lat 13
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:09-10-2016]
100,szybkie
09-10-2016
09-10-2016
Nadnotecki Turniej w warcabach 100-pol. do lat 10
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:09-10-2016]
100,szybkie
09-10-2016
09-10-2016
Nadnotecki Turniej w warcabach 100-polowych open
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:09-10-2016]
100,szybkie
09-10-2016
09-10-2016
VI TAFISA WORLD SPORT GAMES. International Draughts-64 Competition. Blitz
Jakarta/Indonesia-TAFISA/IDF [ostatnia aktualizacja.:09-10-2016]
64,klasyczneFMJD
08-10-2016
08-10-2016
IV Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orliczek w Warcabach 100-polowych
Lubaczów/SGU "Orzeł" Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:08-10-2016]
100,inne
08-10-2016
08-10-2016
IV Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików Młodszych
Szkoła Podstawowa nr.2 w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:14-10-2016]
100,inne
08-10-2016
08-10-2016
VI TAFISA WORLD SPORT GAMES. International Draughts-64 Competition. Rapid (BRAZ)
Jakarta/Indonesia -TAFISA/IDF [ostatnia aktualizacja.:08-10-2016]
64,klasyczneFMJD
07-10-2016
07-10-2016
Szkolny turniej warcabowy z słodyczami
UKS Antoninek/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:07-10-2016]
64,inne
07-10-2016
07-10-2016
VI TAFISA WORLD SPORT GAMES. International Draughts-64 Competition. Rapid (RUS)
Jakarta/Indonesia TAFISA/IDF [ostatnia aktualizacja.:07-10-2016]
64,szybkie
03-10-2016
10-10-2016
turniej warcabowy integracyjny Stowarzyszenia Cywilnych Ofiar Wojny
Sobieszewo / Jan Nafalski [ostatnia aktualizacja.:08-10-2016]
100,inne
02-10-2016
10-10-2016
XVII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS
Rowy [ostatnia aktualizacja.:14-10-2016]
100,drużynowy, klasyczne
01-10-2016
01-10-2016
I Mistrzostwa Wrocławia w Warcabach 100 polowych
Gimnazjum nr 30 Wrocław/ OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:01-10-2016]
100,szybkie
26-09-2016
02-10-2016
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:08-12-2017]
100,klasyczneFMJD
26-09-2016
02-10-2016
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:02-10-2016]
100,klasyczneFMJD
24-09-2016
25-09-2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:01-10-2016]
64,drużynowy, inne
23-09-2016
28-09-2016
Kudowa Zdrój Turniej Warcabowy
Kudowa Zdrój / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:28-09-2016]
100,klasyczneFMJD
20-09-2016
20-09-2016
European Championship Veterans Blitz
EDC/ Korbach Germany [ostatnia aktualizacja.:21-09-2016]
100,klasyczneFMJD
19-09-2016
26-09-2016
15th EUROPEAN CHAMPIONSHIP VETERANS
EDC/IGDD Germany Korbach [ostatnia aktualizacja.:26-09-2016]
100,klasyczneFMJD
19-09-2016
19-09-2016
European Championship Veterans Rapid
Korbach /Germany EDC [ostatnia aktualizacja.:19-09-2016]
100,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
I Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:17-09-2016]
100,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
I Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:17-09-2016]
100,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
I Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:17-09-2016]
100,szybkie
17-09-2016
24-09-2016
INTEGRACYJNY TURNIEJ "KASZUBY 2016"
WDZYDZE KISZOWSKIE [ostatnia aktualizacja.:28-09-2016]
100,klasyczneFMJD
17-09-2016
17-09-2016
V Turniej GP Mazowsza (10 -9 lat)
Mławska Hala Sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-09-2016]
64,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
V Turniej GP Mazowsza (do 8 lat)
Mławska Hala Sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-09-2016]
64,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
V Turniej GP Mazowsza (kat. do 13 lat)
Mlawska Hala Sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-09-2016]
64,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
V Turniej GP Mazowsza 2016 kat. Open
Mławska Hala Sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-09-2016]
64,szybkie
17-09-2016
17-09-2016
Youth Match Minsk-Vilnius (rapid tournament)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:17-09-2016]
100,szybkie
16-09-2016
16-09-2016
Youth Match Minsk-Vilnius (blitz tournament)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:17-09-2016]
100,blitz
11-09-2016
11-09-2016
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Warcabach 64-polowych na rok 2016
Łuków / Hetman Łuków [ostatnia aktualizacja.:14-09-2016]
64,szybkie
10-09-2016
10-09-2016
I Turniej Warcabowy"WARCABOWE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO" Kategoria chłopców
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaczowie/SGU" Orzeł" w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:12-09-2016]
100,inne
10-09-2016
10-09-2016
I Turniej Warcabowy"WARCABOWE ROZPOCZECIE ROKU SZKOLNEGO"Kategoria Dziewcząt
Szkoła Podstawowa nr 2 Lubaczowie /SGU"ORZEŁ"w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:12-09-2016]
100,inne
10-09-2016
10-09-2016
II Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 100 polowych
Wałbrzych/ Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:11-09-2016]
100,szybkie
10-09-2016
17-09-2016
PUCHAR PODLASIA
AUGUSTÓW [ostatnia aktualizacja.:18-09-2016]
100,klasyczneFMJD
05-09-2016
11-09-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska / Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:13-09-2016]
100,klasyczneFMJD
30-08-2016
05-09-2016
Tournament programs in American checkers 2016
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:05-09-2016]
64,inne
29-08-2016
05-09-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Dźwirzyno 2016r.
Dźwirzyno/Cross W-wa [ostatnia aktualizacja.:14-09-2016]
100,klasyczneFMJD
28-08-2016
01-09-2016
World Team Championship among Women
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
01-09-2016
World Team Championship among Men.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
27-08-2016
World Team Championship among Men.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
27-08-2016
27-08-2016
World Team Championship among Women.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2000-2002 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2003-2005 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) 2000-2002 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 1993-96 and 1997-99 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 2008 y.b. and younger.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2006-2007 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2008 y.b. and younger
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(girls) 2006-2007 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 juniors 1993-96 1997-99 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) 2003-2005 y.b.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 veterans.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:06-09-2016]
64,klasyczneFMJD
26-08-2016
26-08-2016
II MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOROW I SENIOREK GRA BŁYSKAWICZNA
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:30-08-2016]
100,inne
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2000-2002 .Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2003-2005 .Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) 2000-2002 y.b.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 1993-96 and 1997-99 y.b.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 2008 and younger.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2006-2007 .Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2008 y.b. and younger.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(girls) 2006-2007.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 juniors 1993-96 1997-99.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
26-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) 2003-2005 y.b.Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,szybkie
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
100,klasyczne
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
100,klasyczne
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1993-96 and 1997-99.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) born in 2003-2005.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) born in 2000-2002 .Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2000-2002 .Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1993-96 and 1997-99.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2008 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) born in 2006-2007.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) born in 2008 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(girls) born in 2006-2007.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2003-2005.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:08-09-2016]
64,blitz
25-08-2016
25-08-2016
World Youth Championship in Draughts-64 veterans.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:07-09-2016]
64,blitz
24-08-2016
02-09-2016
3-rd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
64,klasyczneFMJD
23-08-2016
01-09-2016
Disabled World Championship in Draughts-64 Grupa-Blind
Kranewo IDCD [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
64,klasyczneFMJD
23-08-2016
01-09-2016
Disabled World Championship in Draughts-64 Grupa-PDS
Kranewo IDCD [ostatnia aktualizacja.:01-09-2016]
64,klasyczneFMJD
20-08-2016
28-08-2016
Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Warcabach 64-polowych
Jastrzębia Góra [ostatnia aktualizacja.:03-09-2016]
64,inne
17-08-2016
24-08-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy - Rowy 2016
Rowy/Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Osób Niewidomych i Słabowidzących Cross [ostatnia aktualizacja.:26-08-2016]
100,klasyczne
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Cadets Boys 2016 (B16) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Cadets Girls 2016 (G16) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Hopes Boys 2016 (B10) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Hopes Girls 2016 (G10) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Juniors Boys 2016 (B19) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Juniors Girls 2016 (G19) BLITZ
Pinsk/EDC/BD [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Mini-cadets Boys 2016 (B13) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Mini-cadets Girls 2016 (G13) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Youth Boys 2016 (B26) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
09-08-2016
09-08-2016
European Championship Youth Girls 2016 (G26) BLITZ
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2016]
100,blitz
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Cadets Boys 2016 (B16) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Cadets Girls 2016 (G16) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Hopes Boys 2016 (B10) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Hopes Girls 2016 (G10) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Juniors Boys 2016 (B19) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Juniors Girls 2016 (G19) RAPID
Pinsk/EDC/BD [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Mini-cadets Boys 2016 (B13) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Mini-cadets Girls 2016 (G13) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Youth Boys 2016 (B26) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
08-08-2016
08-08-2016
European Championship Youth Girls 2016 (G26) RAPID
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
07-08-2016
07-08-2016
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Warcabach 100-polowych na rok 2016
Łuków [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,szybkie
07-08-2016
14-08-2016
X PUCHAR POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:13-08-2016]
100,klasyczneFMJD
07-08-2016
07-08-2016
XXXIV NADWARCIAŃSKI TURNIEJ WARCABÓW 100-POLOWYCH "LATO 2016"
WRONKI / LUKS Gry Logiczne Wronki Starostwo Powiatowe Szamotuły WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:08-08-2016]
100,szybkie
06-08-2016
06-08-2016
XIV Turniej Warcabowy "ROZTOCZE-2016"-kategoria chłopców -2006 i młodsi
Horyniec-Zdrój (świetlica koło stadionu) [ostatnia aktualizacja.:12-08-2016]
100,klasyczneFMJD
06-08-2016
06-08-2016
XIVTURNIEJ WARCABOWY "ROZTOCZE-2016" - Kategoria dziewcząt 2006 i młodsze
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:06-08-2016]
100,inne
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Cadets Boys 2016 (B16)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Cadets Girls 2016 (G16)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Hopes Boys 2016 (B10)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Hopes Girls 2016 (G10)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Juniors Boys 2016 (B19)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Juniors Girls 2016 (G19)
Pinsk/EDC/BD [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Mini-cadets Boys 2016 (B13)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Mini-cadets Girls 2016 (G13)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Youth Boys 2016 (B26)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Youth Girls 2016 (G26)
Pinsk/EDC/BDF [ostatnia aktualizacja.:07-08-2016]
100,klasyczneFMJD
24-07-2016
26-07-2016
African Draughts-64 Championship. Classic game
Lusaka-Zambia/IDF [ostatnia aktualizacja.:26-07-2016]
64,klasyczne
24-07-2016
24-07-2016
II Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa LKS"UNIA" Horyniec-Zdrój-2016
Świetlica koło stadionu Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:31-07-2016]
100,klasyczneFMJD
23-07-2016
23-07-2016
African Draughts-64 Championship. Rapid
Lusaka- Zambia/IDF [ostatnia aktualizacja.:23-07-2016]
64,szybkie
23-07-2016
23-07-2016
XIII Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100-polowych
Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji [ostatnia aktualizacja.:23-07-2016]
100,klasyczneFMJD
16-07-2016
16-07-2016
II POWIATOWY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBACZÓW W WARCABACH 100-POLOWYCH
HALA SPORTOWA PRZY ZESPOLE SZKÓŁ W BASZNI DOLNEJ [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
100,inne
16-07-2016
16-07-2016
II Powiatowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Lubaczów - 2016 (2008 i mł).
Basznia Dolna/Zespół Szkół w Baszni Dolnej [ostatnia aktualizacja.:17-07-2016]
100,inne
15-07-2016
22-07-2016
Ogólnopolski Turniej NiS "O PUCHAR PODKARPACIA"
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
100,klasyczne
15-07-2016
22-07-2016
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NiS O ?PUCHAR PODKARPACIA? kat.Kobiet
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:23-07-2016]
100,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [ostatnia aktualizacja.:13-07-2016]
64,klasyczneFMJD
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [ostatnia aktualizacja.:13-07-2016]
64,klasyczneFMJD
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [ostatnia aktualizacja.:13-07-2016]
64,klasyczneFMJD
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:13-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:14-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
64,klasyczne
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA WOMEN
RIVNE [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
64,klasyczne
11-07-2016
19-07-2016
Tournament draughts programs
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:19-07-2016]
100,inne
10-07-2016
10-07-2016
International competention White nights-2016 Blitz
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:11-07-2016]
64,blitz
09-07-2016
17-07-2016
Uniors White Night
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:16-07-2016]
64,klasyczne
09-07-2016
17-07-2016
WHITE NIGHTS-2016
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:17-07-2016]
64,klasyczne
06-07-2016
11-07-2016
XVI Polska Gra-Open 2016
Nidzica/ Zamek [ostatnia aktualizacja.:21-07-2016]
100,klasyczneFMJD
02-07-2016
02-07-2016
VI TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY HORYNIEC-ZDRÓJ
HORYNIEC-ZDRÓJ (park zdrojowy) [ostatnia aktualizacja.:16-07-2016]
100,inne
27-06-2016
03-07-2016
Minsk 2016
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:03-07-2016]
100,klasyczneFMJD
26-06-2016
26-06-2016
I Turniej Warcabowy o Złoty Liść Dębu Stary Dzików 26.06.2016 r.
Stary Dzików/Stowarzyszenie Pomóżmy Razem. POZW [ostatnia aktualizacja.:05-07-2016]
100,inne
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego w grze błyskawicznej
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:25-06-2016]
64,klasyczne
24-06-2016
26-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:02-07-2016]
100,inne
24-06-2016
26-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:02-07-2016]
100,inne
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [ostatnia aktualizacja.:12-12-2016]
100,klasyczne
16-06-2016
16-06-2016
X Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" (rocznik 2008 i młodsi)
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:20-06-2016]
100,inne
15-06-2016
21-06-2016
Rapid draughts tournament programs
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:08-07-2016]
100,szybkie
14-06-2016
14-06-2016
IX Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" (rocznik 2008 i młodsi)
Wielkie Oczy [ostatnia aktualizacja.:20-06-2016]
100,inne
13-06-2016
20-06-2016
Ogólnopolski Turniej Sielpia 2016
Sielpia [ostatnia aktualizacja.:19-06-2016]
100,klasyczneFMJD
11-06-2016
11-06-2016
Rapid tournament
Altan khuu club. Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-06-2016]
100,klasyczneFMJD
11-06-2016
11-06-2016
Turniej plażowy - grupa A
Słoneczna plaża w Dąbkach [ostatnia aktualizacja.:12-06-2016]
100,blitz
11-06-2016
11-06-2016
Turniej plażowy - grupa B
Słoneczna plaża w Dąbkach [ostatnia aktualizacja.:12-06-2016]
100,blitz
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Juniors (3-move) 2016
Rome [ostatnia aktualizacja.:12-06-2016]
64,klasyczneFMJD
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Qualifier in Checkers (3-move) 2016
Rome [ostatnia aktualizacja.:12-06-2016]
64,klasyczneFMJD
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Women in Checkers 2016
Rome [ostatnia aktualizacja.:12-06-2016]
64,klasyczneFMJD
04-06-2016
04-06-2016
4. turniej GP Mazowsza w warcabach Wiązowna 2016 - do 10 lat
Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
4. turniej GP Mazowsza w warcabach Wiązowna 2016 - do 13 lat
Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
4. turniej GP Mazowsza w warcabach Wiązowna 2016 - do 8 lat
Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
4. turniej GP Mazowsza w warcabach Wiązowna 2016 - Open
Wiązowna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
III KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2016
Sala Gimnastyczna Gimnazjum Nr.4 w Krośnie [ostatnia aktualizacja.:04-06-2016]
100,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Młodzicy
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-06-2016]
100,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Młodziczki
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:09-06-2016]
100,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Orlicy
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:09-06-2016]
100,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Orliczki
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:09-06-2016]
100,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej- Juniorki do lat 8
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej- Juniorzy do lat 8
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
64,szybkie
04-06-2016
04-06-2016
XI Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej- X Runda GP Wrocławia
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:08-06-2016]
100,szybkie
02-06-2016
09-06-2016
Ogólnopolski Turniej w Warcabach 100-polowych
Pobierowo OW "LAGUNA" ul. Grunwaldzka 35 / Stowarzyszenie "Cross" [ostatnia aktualizacja.:09-06-2016]
100,klasyczne
01-06-2016
10-06-2016
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2016 MEN
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:10-06-2016]
64,klasyczneFMJD
01-06-2016
10-06-2016
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2016 WOMEN
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:10-06-2016]
64,klasyczneFMJD
31-05-2016
31-05-2016
VIII Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje" (rocznik 2008 i młodsi)
Stary Dzików [ostatnia aktualizacja.:31-05-2016]
100,inne
30-05-2016
30-05-2016
Warcabowy Dzień Dziecka w UKS Antoninek
Poznań SP 87 [ostatnia aktualizacja.:30-05-2016]
64,inne
29-05-2016
29-05-2016
II Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 Polowych
Stara Kopalnia Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:03-06-2016]
64,szybkie
26-05-2016
29-05-2016
VIII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:31-05-2016]
100,klasyczneFMJD
24-05-2016
24-05-2016
XV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych
Basznia Dolna/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:19-05-2016]
100,inne
24-05-2016
24-05-2016
XV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych
Basznia Dolna/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,inne
23-05-2016
23-05-2016
Mistrzostwa Gimnazjum Pawonków 2016
Pawonków [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,klasyczneFMJD
21-05-2016
21-05-2016
Turniej Warcabowy z okazji "DNI NYSY" o Puchar Burmistrza
Nysa ul. Moniuszki 5 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczne
20-05-2016
20-05-2016
II Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice [ostatnia aktualizacja.:27-04-2017]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
II Mistrzostwa Kłodzka w warcabach 100-polowych
Dom Kultury-KSKOSIR [ostatnia aktualizacja.:20-05-2016]
100,klasyczneFMJD
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK - WARCABY 100 - Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK - WARCABY 100 - Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK - WARCABY 64 - Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK - WARCABY 64 - Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 100 - Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 100 - Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 64 - Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 64 - Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 100 - Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 100 - Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
100,szybkie
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 64 - Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 64 - Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:24-05-2016]
64,klasyczneFMJD
17-05-2016
27-05-2016
XX FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
Wągrowiec/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:27-05-2016]
100,klasyczneFMJD
17-05-2016
27-05-2016
XX MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS WĄGROWIEC 2016
WĄGROWIEC CROSS WARSZAWA [ostatnia aktualizacja.:30-05-2016]
100,klasyczneFMJD
15-05-2016
15-05-2016
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 Grupa B
Krąplewiece /Rada Gminna LZS Świecie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczneFMJD
15-05-2016
15-05-2016
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 grupa A
Krąplewiece /Rada Gminna LZS Świecie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczneFMJD
13-05-2016
15-05-2016
"Od Khaan" companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. "Altan khuu" club [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
100,klasyczneFMJD
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:16-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:15-05-2016]
64,inne
13-05-2016
15-05-2016
XIV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:15-05-2016]
64,inne
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Chł.13
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Chł.8
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Dz.13
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Dz.8
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Kobiety
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby klasyczne - Mężczyżni
OKSiAL Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:08-05-2016]
64,szybkie
05-05-2016
08-05-2016
XXIII Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Starszych
Janikowo /Polski Związek Warcabowy /LZS Senet Janikowo M-GZ LZS w Janikowie M-GOK w Janikowie. [ostatnia aktualizacja.:20-05-2016]
100,klasyczneFMJD
01-05-2016
07-05-2016
The European Draughts-100 Disabilities Championship Women
Pinsk Belarus [ostatnia aktualizacja.:15-05-2016]
100,klasyczneFMJD
01-05-2016
07-05-2016
The Europen Draughts-100 Disabilities Championship Men
Pinsk Belorus [ostatnia aktualizacja.:15-05-2016]
100,klasyczneFMJD
29-04-2016
05-05-2016
XIII Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [ostatnia aktualizacja.:09-02-2017]
100,klasyczneFMJD
29-04-2016
03-05-2016
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w SH WARMIA I MAZURY 2016 - Juniorki 11 -13
Bęsia gm. Kolno [ostatnia aktualizacja.:07-05-2016]
100,inne
29-04-2016
03-05-2016
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w SH WARMIA I MAZURY 2016 - Juniorki 8 -10
Bęsia gm. Kolno [ostatnia aktualizacja.:07-05-2016]
100,inne
29-04-2016
03-05-2016
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w SH WARMIA I MAZURY 2016 - Juniorzy 11 - 13
Bęsia gm. Kolno [ostatnia aktualizacja.:07-05-2016]
100,inne
29-04-2016
03-05-2016
XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w SH WARMIA I MAZURY 2016 - Juniorzy 8 - 10
Bęsia gm. Kolno [ostatnia aktualizacja.:07-05-2016]
100,inne
24-04-2016
24-04-2016
100 óó ó
ltan khuu [ostatnia aktualizacja.:25-04-2016]
100,klasyczneFMJD
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-10
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-13
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-16
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-19. B-23
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-8
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-10.
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-13
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-16
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-19. G-23
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-8.
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:28-04-2016]
64,klasyczne
23-04-2016
23-04-2016
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:23-04-2016]
100,szybkie
23-04-2016
23-04-2016
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:27-04-2016]
100,szybkie
23-04-2016
23-04-2016
VIII Turniej Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:23-04-2016]
100,szybkie
23-04-2016
23-04-2016
Złota Wieża Warcaby 64-polowe - Finał Wojewódzki
Łekno [ostatnia aktualizacja.:24-04-2016]
100,drużynowy, inne
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Boys B-10. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Boys B-13. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Boys B-16. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Boys B-19. B-23. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Boys B-8. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Girls G-10. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:25-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Girls G-13. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Girls G-16. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:23-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Girls G-19. G-23. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
22-04-2016
22-04-2016
European Youth Championship. Girls G-8. Rapid
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,szybkie
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Boys B-10. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Boys B-13. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Boys B-16. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Boys B-19. B-23 Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Boys B-8. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Girls G-10. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:25-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Girls G-13. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Girls G-16. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:22-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Girls G-19. G-23. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
21-04-2016
21-04-2016
European Youth Championship. Girls G-8. Blitz
International Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:21-04-2016]
64,blitz
17-04-2016
17-04-2016
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-pol chłopcy do lat 16
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:20-04-2016]
100,szybkie
17-04-2016
17-04-2016
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-pol dziewcząt do lat 16
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:19-04-2016]
100,szybkie
17-04-2016
17-04-2016
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-pol kobiety
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:17-04-2016]
100,szybkie
17-04-2016
17-04-2016
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-pol mężczyzn
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:19-04-2016]
100,szybkie
15-04-2016
17-04-2016
N.Chuluunbaatariin neremjit temtseen
Ó [ostatnia aktualizacja.:18-04-2016]
100,klasyczneFMJD
11-04-2016
19-04-2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI osób niewidomych i słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:18-04-2016]
100,klasyczneFMJD
07-04-2016
17-04-2016
Belarusian Championship 2016
Minsk [ostatnia aktualizacja.:17-04-2016]
100,klasyczneFMJD
07-04-2016
17-04-2016
Belarusian Championship Women 2016
Minsk [ostatnia aktualizacja.:17-04-2016]
100,klasyczneFMJD
04-04-2016
10-04-2016
I Unofficial Championships World Programs In Brazil Draughts
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:10-04-2016]
64,inne
02-04-2016
03-04-2016
2016 YOUTH (19 and 26y) CHAMPIONSHIP OF LITHUANIA 100
VILNIUS [ostatnia aktualizacja.:02-04-2016]
100,klasyczneFMJD
02-04-2016
02-04-2016
III turniej GP Mazowsza 2016 kat. do lat 10
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:10-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
III turniej GP Mazowsza 2016 kat. do lat 13
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:10-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
III turniej GP Mazowsza 2016 kat. do lat 8
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:10-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
III turniej GP Mazowsza 2016 kat. OPEN
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:10-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
IVANYSHYN Grupa-B
??????????? Ń??Ę??Ń ??????ł??ń?ę?ż ??? [ostatnia aktualizacja.:28-12-2016]
64,inne
02-04-2016
08-03-2016
Pólfinał Mistrzostw Polski w Warcabach Kobiet NiS
Olsztyn / Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:07-04-2016]
100,klasyczne
02-04-2016
06-04-2016
TURNIR IVANISHINA
??????????? Ń??Ę??Ń ??????ł??ń?ę?ż ??? [ostatnia aktualizacja.:28-12-2016]
64,inne
02-04-2016
02-04-2016
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
MDK im.M.Kopernika we Wrocławiu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
MDK im.M.Kopernika we Wrocławiu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2016]
100,szybkie
02-04-2016
02-04-2016
VII Runda Grand Prix Wrocławia Ekstraliga
MDK Wrocław [ostatnia aktualizacja.:02-04-2016]
100,szybkie
27-03-2016
27-03-2016
Rapid tournament
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:29-03-2016]
100,klasyczneFMJD
20-03-2016
20-03-2016
Blitz tournament 2016.03.20
Altan khuu [ostatnia aktualizacja.:20-03-2016]
100,klasyczneFMJD
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO - TURNIEJ B JUNIORZY
Bydgoszcz / MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczneFMJD
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO - TURNIEJ C JUNIORKI
Bydgoszcz / MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczneFMJD
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH 100-POLOWYCH
BYDGOSZCZ / MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczneFMJD
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 polowych G - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 16 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczneFMJD
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19 Blitz
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 16
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
17-03-2016
20-03-2016
XX Misttrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-03-2016]
64,klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G -23
UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:19-03-2016]
100,drużynowy, klasyczne
13-03-2016
13-03-2016
I Turniej o puchar prezesa SRW Rychlik SP
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:13-03-2016]
100,szybkie
13-03-2016
13-03-2016
I Turniej w warcabach 100-pol o Puchar Prezesa SRW Rychlik
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:13-03-2016]
100,szybkie
12-03-2016
12-03-2016
IV TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA 2016
Janikowo/ LZS Senet Janikowo MGOK M-G Z LZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:21-05-2016]
100,klasyczne
11-03-2016
13-03-2016
Dulaanii IV tsahilgaan stantsiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-03-2016]
100,klasyczneFMJD
05-03-2016
05-03-2016
MECZ Woj. LUBELSKIE - Woj. PODKARPACKIE
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:13-03-2016]
100,drużynowy, inne
05-03-2016
05-03-2016
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 64-polowe
GOK Lututów/Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:05-03-2016]
64,klasyczneFMJD
05-03-2016
05-03-2016
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 4/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:06-03-2016]
100,szybkie
04-03-2016
06-03-2016
Finał Turnieju w warcabach 100-polowych Program "Drogowskaz 3"
Ośrodek Rehabilitacji Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:09-03-2016]
100,klasyczne
04-03-2016
06-03-2016
ń óń ę 64 ń 2008 .. ć.
ę [ostatnia aktualizacja.:06-03-2016]
64,klasyczneFMJD
04-03-2016
06-03-2016
ń óń ę 64 ń ę 2008 .. ć.
ę [ostatnia aktualizacja.:06-03-2016]
64,klasyczneFMJD
04-03-2016
06-03-2016
óń ę 64 ń
"óńńę ę" [ostatnia aktualizacja.:05-03-2016]
64,klasyczneFMJD
01-03-2016
01-03-2016
Turniej z okazji "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - T.Ch - WARCABY
MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:01-03-2016]
64,szybkie
01-03-2016
01-03-2016
Turniej z okazji "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - T.Dz - WARCABY
MOS Leszno [ostatnia aktualizacja.:01-03-2016]
64,szybkie
01-03-2016
06-03-2016
XVI Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzących
Dadaj - OKS "Warmia i Mazury" [ostatnia aktualizacja.:05-03-2016]
100,klasyczne
28-02-2016
28-02-2016
IV Otwarte Mistrzostwa Smolca w Warcabach Klasycznych
Smolec [ostatnia aktualizacja.:03-03-2016]
64,szybkie
28-02-2016
28-02-2016
Otwarty Turniej Warcabów Klas. Kadry Młodzież Pow. Szamotulskiego
WOK Wronki - LUKS "Gry Logiczne" [ostatnia aktualizacja.:02-03-2016]
64,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
II Turniej GP Mazowsza 2016 kat do lat 8
Słupno [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
64,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
II Turniej GP Mazowsza 2016 kat do lat 10
Słupno [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
64,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
II Turniej GP Mazowsza 2016 kat do lat 13
Słupno [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
64,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
II Turniej GP Mazowsza 2016 kat OPEN
Słupno [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
64,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
III TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA 2016
Janikowo/ LZS Senet MGOK MGZLZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:07-03-2016]
100,klasyczneFMJD
27-02-2016
27-02-2016
Mistrzostwa SP Powiatu Pilskiego w warcabach 64 dziewczęta
ZS nr 3 w Pile / SZS w Pile [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
27-02-2016
27-02-2016
Mistrzowsta SP Powiatu Pilskiego w warcabach 64 chłopcy
ZS nr 3 w Pile / SZS w Pile [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
64,inne
27-02-2016
27-02-2016
VI Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
100,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
VI Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
100,szybkie
27-02-2016
27-02-2016
VI Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:29-02-2016]
100,szybkie
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Boys 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Boys 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Boys 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
24-02-2016
24-02-2016
Belarusian Blitz Youth Championship - Girls 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
64,blitz
22-02-2016
22-02-2016
I TURNIEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH "GŁUCHÓW 2016"
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
100,klasyczne
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2016]
64,klasyczneFMJD
20-02-2016
20-02-2016
Eliminacje OOM - turniej barażowy - B10
Marki [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
100,szybkie
20-02-2016
20-02-2016
Eliminacje OOM - turniej barażowy - B13
Marki [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
100,szybkie
20-02-2016
20-02-2016
Eliminacje OOM - turniej barażowy - G10
Marki [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
100,szybkie
20-02-2016
20-02-2016
Eliminacje OOM - turniej barażowy - G13
Marki [ostatnia aktualizacja.:27-02-2016]
100,szybkie
19-02-2016
21-02-2016
Student championship of Mongolia 2016. Men
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:22-02-2016]
100,klasyczneFMJD
19-02-2016
21-02-2016
Student championship of Mongolia 2016. Women
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:22-02-2016]
100,klasyczneFMJD
13-02-2016
13-02-2016
XV Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa-eliminacje
Horyniec-Zdrój(koło stadionu) [ostatnia aktualizacja.:24-02-2016]
100,inne
12-02-2016
12-02-2016
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT GRODZKI - Chłopcy
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:12-02-2016]
64,szybkie
12-02-2016
12-02-2016
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT GRODZKI - Dziew.
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:12-02-2016]
64,szybkie
12-02-2016
12-02-2016
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT LESZCZYŃSKI - Chłopcy
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:12-02-2016]
64,szybkie
12-02-2016
12-02-2016
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT LESZCZYŃSKI - Dziew.
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:12-02-2016]
64,szybkie
06-02-2016
06-02-2016
II TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA
Janikowo/ LZS Senet MGOK M-GZLZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:07-03-2016]
100,klasyczneFMJD
06-02-2016
06-02-2016
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
05-02-2016
09-02-2016
The open championships Poland of programs in international draughts 2016
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:09-02-2016]
100,inne
03-02-2016
06-02-2016
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,klasyczneFMJD
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:03-02-2016]
100,klasyczneFMJD
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 13; 16; 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:04-02-2016]
100,klasyczneFMJD
30-01-2016
30-01-2016
I Mistrzostwa Gminy Osieczna - V Runda Grand Prix - Liga Młodzików
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:02-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Mistrzostwa Gminy Osieczna - V Runda Grand Prix - Liga Orlików
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:02-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 10
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 13
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 8
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. open
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
V Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
MGOiK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:30-01-2016]
100,szybkie
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:28-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
23-01-2016
23-01-2016
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo/ MGOK MGZLZS LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
100,klasyczneFMJD
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:23-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
LSD "Zalgiris" 2016 m. ziemos zaidynes saskiu varzybos
LSD "Zalgiris" [ostatnia aktualizacja.:23-01-2016]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C10
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C13
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D10
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D13
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C10
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:18-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C13
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D10
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D13
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
16-01-2016
18-01-2016
2016 11-Man Ballot National Tournament
Burlington NC [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
64,klasyczneFMJD
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B13
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - G10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - G13
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC B-10
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,szybkie
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC B-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-10
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:12-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah 2016
Turka [ostatnia aktualizacja.:13-01-2016]
64,drużynowy, inne
09-01-2016
09-01-2016
IX Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 0-3
Marki [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,szybkie
09-01-2016
09-01-2016
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 chłopcy
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
09-01-2016
09-01-2016
MIstrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 dziewczęta
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
09-01-2016
09-01-2016
Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 4-6
Marki [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,szybkie
09-01-2016
09-01-2016
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,szybkie
08-01-2016
08-01-2016
SP87 IMS 2016
SP87/UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:08-01-2016]
64,inne
08-01-2016
10-01-2016
. ć
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:11-01-2016]
100,klasyczneFMJD
06-01-2016
09-01-2016
ZELTA KAULINS 2016
Kuldyga [ostatnia aktualizacja.:07-10-2016]
100,klasyczneFMJD
04-01-2016
09-01-2016
ZELTA KAULINS 2016
Kuldiga LV [ostatnia aktualizacja.:17-01-2018]
100,drużynowy, inne
29-12-2015
30-12-2015
Sylwestrowy Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabo Widzących 2015r.
Nysa ul. Prudnicka 8 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:30-12-2015]
100,klasyczneFMJD
27-12-2015
27-12-2015
в ˲-ÓͲ Ę-64 ĘÓĘ ֲŻ
²ŃĘ Ę [ostatnia aktualizacja.:28-12-2015]
64,klasyczneFMJD
26-12-2015
26-12-2015
в ˲-ÓͲ Ę-64 ĘÓĘ ֲŻ
²ŃĘ Ę [ostatnia aktualizacja.:28-12-2015]
64,blitz
20-12-2015
20-12-2015
XX Turniej Gwiazdkowy w warcabach klasycznych do lat 6
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2015]
64,inne
20-12-2015
20-12-2015
XX Turniej Gwiazdkowy w warcabach klasycznych do lat 9
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2015]
64,inne
20-12-2015
20-12-2015
XX Turniwj Gwiazdkowy w warcabach 100 polowych do lat 12
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:20-12-2015]
64,inne
05-12-2015
05-12-2015
Grand-Prix Turniej Mikołajkowy 2015
OKS "Sokół" Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
Grand-Prix Turniej Mikołajkowy 2015
OKS "Sokół" Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
Grand-Prix Turniej Mikołajkowy 2015
OKS "Sokół" Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
Grand-Prix Turniej Mikołajkowy 2015
OKS "Sokół" Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
III Runda Grand Prix Wrocławia 2015-2016 Ekstraliga
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
VI Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. do lat 10
Marki [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
64,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
VI Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. do lat 13
Marki [ostatnia aktualizacja.:06-12-2015]
64,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
VI Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. open
Marki [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
64,szybkie
05-12-2015
05-12-2015
XII EDYCJA GRAND PRIX WILKOŁAZA Turniej 1/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:05-12-2015]
100,szybkie
04-12-2015
04-12-2015
III Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików i Orliczek Mł.(ur. 2007 i młodsi)
Lubaczów/SGU "Orzeł" Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:13-12-2015]
100,inne
04-12-2015
01-02-2016
IV Unofficial Championships World Computer Programs
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:02-02-2016]
64,inne
04-12-2015
04-12-2015
Mikołajkowy Turniej Warcabowy UKS Antoninek
SP 87 [ostatnia aktualizacja.:04-12-2015]
64,blitz
01-12-2015
01-12-2015
III Międzyinternacki Turniej Warcabów Stupolowych - PIĘKNO JEST W NAS
SOS-W im. Zofii Sękowskiej w Lublinie ul. Wyścigowa 31 [ostatnia aktualizacja.:02-12-2015]
100,szybkie
29-11-2015
29-11-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ - Turniej A
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:29-11-2015]
100,blitz
29-11-2015
29-11-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ - Turniej C
MDK ! Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:29-11-2015]
100,blitz
29-11-2015
29-11-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNWJ -Turniej B
MDK 1 Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:29-11-2015]
100,blitz
28-11-2015
28-11-2015
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:02-12-2015]
64,szybkie
28-11-2015
28-11-2015
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - chłopcy do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:02-12-2015]
64,szybkie
28-11-2015
28-11-2015
XIII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych - dziewczęta do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:02-12-2015]
64,szybkie
27-11-2015
30-11-2014
Chempionat Lvova 2015 shashki-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:13-12-2015]
64,klasyczne
23-11-2015
29-11-2015
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:29-11-2015]
64,klasyczneFMJD
23-11-2015
29-11-2015
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:29-11-2015]
64,klasyczneFMJD
21-11-2015
22-11-2015
10. SAARBRCKEN-OPEN
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:23-11-2015]
100,szybkie
21-11-2015
22-11-2015
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:22-11-2015]
100,drużynowy, inne
19-11-2015
22-11-2015
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - K
Głaz - Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:22-11-2015]
100,klasyczneFMJD
19-11-2015
22-11-2015
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - M
Głaz - Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:22-11-2015]
100,klasyczneFMJD
18-11-2015
18-11-2015
VVII Spartakjada PROFTEHOSVITU LVOVA 2015
LVIV [ostatnia aktualizacja.:21-11-2015]
100,drużynowy, szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im. M. Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych Seniorki i Juniorki
OKSiR Wisznia Mała [ostatnia aktualizacja.:21-11-2015]
100,szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych
OKSiR Wisznia Mała [ostatnia aktualizacja.:21-11-2015]
100,szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych
OKSiR Wisznia Mała [ostatnia aktualizacja.:21-11-2015]
100,szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im.Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:15-11-2015]
100,szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im.Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:15-11-2015]
100,szybkie
15-11-2015
15-11-2015
XVIII Ogólnopolski Memoriał im.Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:15-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
I Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Ch. 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:14-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
I Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Ch. 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:14-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
I Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Dz. 12
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:14-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
I Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Dz. 8
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:14-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
I Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Żerkowa - Seniorzy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie ul. Jarocińska 35 [ostatnia aktualizacja.:14-11-2015]
100,szybkie
14-11-2015
14-11-2015
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZSS "SPRAWNI RAZEM "-
MIŁAKOWO 14.11.2015 MSiT [ostatnia aktualizacja.:24-11-2015]
64,szybkie
13-11-2015
15-11-2015
X Wojewódzka Impreza Sportowo-Integracyjna
Ośrodek Rehabilitacji Społecznej Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:17-11-2015]
100,klasyczne
12-11-2015
15-11-2015
XXV Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:19-11-2015]
64,klasyczne
11-11-2015
11-11-2015
Turniej Warcabowy z okazji Święta Niepodległości w Nysie
Nysa ul. Moniuszki 5 / Atut Nysa [ostatnia aktualizacja.:11-11-2015]
100,klasyczneFMJD
08-11-2015
08-11-2015
Turniej o Puchar Burmistrza Krzyża Wlkp
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:09-11-2015]
100,szybkie
08-11-2015
08-11-2015
Turniej o Puchar Burmistrza Krzyża Wlkp - do lat 10
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:09-11-2015]
100,szybkie
08-11-2015
08-11-2015
Turniej o Puchar Burmistrza Krzyża Wlkp- do lat 13
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:09-11-2015]
100,szybkie
07-11-2015
14-11-2015
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola/Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:13-11-2015]
100,klasyczneFMJD
07-11-2015
07-11-2015
Mistrzostwa Miasta i Gminy Janikowo
Janikowo/MGOK MGZLZS LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
100,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA Czepiony
Benderu PMR 2015-11-04/2015-11-08 [ostatnia aktualizacja.:04-01-2016]
64,inne
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L (Group-A)
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2015]
64,inne
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L (Group-A)
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2015]
64,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2015]
64,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2015]
64,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:08-11-2015]
64,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2015]
64,klasyczneFMJD
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group D
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:07-11-2015]
64,inne
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group D
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2015]
64,inne
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group G
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2015]
64,klasyczneFMJD
02-11-2015
02-11-2015
Tournoi u 20 de Hinche
Hinche [ostatnia aktualizacja.:02-11-2015]
100,inne
25-10-2015
25-10-2015
II Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-10-2015]
100,szybkie
25-10-2015
25-10-2015
II Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-10-2015]
100,szybkie
25-10-2015
25-10-2015
II Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-10-2015]
100,szybkie
24-10-2015
24-10-2015
VIII Otwarte Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Wołomińskiego
Słupno [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
64,szybkie
22-10-2015
22-10-2015
XIII TURNIEJ ŚDS O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO
ŚDS Mława [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
64,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Junior Młodszy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Juniorki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Juniorki Młodsze
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Juniorzy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,klasyczneFMJD
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Modzicy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Orlicy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Orliczki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Seniorki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Seniorzy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-10-2015]
100,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
I Turniej o Puchar Proboszcza Parafii Horyniec-Zdrój-Open
Horyniec-Zdrój Świetlica koło stadionu [ostatnia aktualizacja.:20-10-2015]
100,inne
17-10-2015
24-10-2015
Puchar Polski Seniorów w Warcabach Stupolowych
Sobieszewo [ostatnia aktualizacja.:23-10-2015]
100,klasyczneFMJD
17-10-2015
17-10-2015
V Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. do lat 10
Stojadła [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
64,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
V Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. do lat 13
Stojadła [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
64,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
V Turniej Grand Prix Mazowsza 2015 - kat. open
Stojadła [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
64,szybkie
17-10-2015
17-10-2015
XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:17-10-2015]
100,szybkie
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLNENIOWY Gr.B
Wągrowiec /Wielspin [ostatnia aktualizacja.:22-10-2015]
100,klasyczne
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ SZKOLENIOWO-KLASYFIKACYJNY Gr.A
Wągrowiec/ Wielspin [ostatnia aktualizacja.:22-10-2015]
100,klasyczne
11-10-2015
18-10-2015
IV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Białystok [ostatnia aktualizacja.:16-10-2015]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
08-10-2015
16-10-2015
Tournament of programs in international draughts
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:03-01-2016]
100,inne
05-10-2015
10-10-2015
World Championship Men 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:10-10-2015]
64,klasyczneFMJD
05-10-2015
10-10-2015
World Championship Women 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:10-10-2015]
64,klasyczneFMJD
04-10-2015
04-10-2015
Turniej Nadnotecki w warcabach 100 polowych
Sp Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
100,inne
04-10-2015
04-09-2015
Turniej Nadnotecki w warcabach 100 polowych SP do lat 10
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
100,inne
04-10-2015
04-10-2015
Turniej Nadnotecki w warcabach 100 polowych SP do lat 13
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
100,inne
04-10-2015
04-10-2015
World Rapid Championship Men 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
64,szybkie
04-10-2015
04-10-2015
World Rapid Championship Women 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
64,szybkie
04-10-2015
11-10-2015
XVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Białystok [ostatnia aktualizacja.:10-10-2015]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
03-10-2015
03-10-2015
World Blitz Championship Men 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:04-10-2015]
64,blitz
03-10-2015
03-10-2015
World Blitz Championship Women 2015
Saint Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-10-2015]
64,blitz
26-09-2015
02-10-2015
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-10-2015]
100,klasyczneFMJD
26-09-2015
02-10-2015
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:28-11-2016]
100,klasyczneFMJD
26-09-2015
26-09-2015
I Międzynarodowy Turniej w Warcabach 100 polowych Praga - Wrocław Blitz
Praga [ostatnia aktualizacja.:26-09-2015]
100,blitz
26-09-2015
26-09-2015
IV Turniej III Grand Prix Mazowsza w warcabach kat. OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:26-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ l.16 - Kobiety
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ l.16 Mężczyzn
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ MŁODZICZEK l.10-13
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ MŁODZICZEK l.6-8
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ MŁODZIKÓW l.10-13
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
19-09-2015
19-09-2015
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'64 - TURNIEJ MŁODZIKÓW l.6-8
Miejska Górka/ WZWarc PZ LZS MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
64,szybkie
12-09-2015
12-09-2015
I Mistrzostwa Kłodzka w Warcabach 100-polowych
Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:13-09-2015]
100,szybkie
12-09-2015
12-09-2015
I Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-09-2015]
100,szybkie
12-09-2015
12-09-2015
I Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-09-2015]
100,szybkie
11-09-2015
11-09-2015
I Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów i Seniorek-Gra Błyskawiczna Horyniec-Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Dukat"w Horyńcu-Zdroju [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
100,inne
11-09-2015
13-09-2015
XVII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów Horyniec-Zdroj
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "DUKAT"Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
100,inne
11-09-2015
13-09-2015
XVII Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek Horyniec-Zdrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "DUKAT"Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:19-09-2015]
100,inne
10-09-2015
17-09-2015
14th EUROPEAN CHAMPIONSHIP VETERANS
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:17-09-2015]
100,klasyczneFMJD
10-09-2015
10-09-2015
Blitz European Championship Veterans 2015
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:14-09-2015]
100,klasyczneFMJD
30-08-2015
05-09-2015
IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS MEN
BIAŁYSTOK [ostatnia aktualizacja.:04-09-2015]
100,klasyczneFMJD
30-08-2015
05-09-2015
IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGOHTS WOMEN
IGNATKI BIAŁYSTOK [ostatnia aktualizacja.:04-09-2015]
100,klasyczneFMJD
30-08-2015
30-08-2015
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:06-09-2015]
64,szybkie
28-08-2015
03-09-2015
World Seniors Championship in draughts 64 blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 10
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 13
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 16
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 8
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 boys 19 and 23
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 10
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 13
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 16
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 19 and 23
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 8
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
27-08-2015
03-09-2015
World Draughts-100 Disabilities Championship Men
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:07-11-2015]
100,klasyczneFMJD
27-08-2015
03-09-2015
World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:07-11-2015]
100,klasyczneFMJD
27-08-2015
03-09-2015
World Team Championship in draughts-64. Women Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
27-08-2015
03-09-2015
World Team Championshipe in drauhts 64 Men Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:03-09-2015]
64,klasyczneFMJD
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 10 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 13 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 16 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,klasyczneFMJD
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 8 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 boys 19 and 23 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 10 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,klasyczneFMJD
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 13 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 16 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 19 and 23 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 8 Rapid
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,szybkie
26-08-2015
26-08-2015
II Powiatowy Drużynowy Turniej Warcabowy Orlików
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:01-09-2015]
100,drużynowy, inne
26-08-2015
26-08-2015
World Seniors Championship in draughts 64 blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Team Championship in draughts-64. Women Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Team Championshipe in drauhts 64 Men Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 10 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:29-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 13 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 16 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 8 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:02-09-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 boys 19 and 23 Blitz.
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 10 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 13 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 16 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 19 and 23 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
64,blitz
26-08-2015
26-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 8 Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:27-08-2015]
64,blitz
15-08-2015
21-08-2015
Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK 2015
Słupsk [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
08-08-2015
15-08-2015
PUCHAR POLSKI Niewidomych i Słabowidzących
Lądek Zdrój [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
06-08-2015
06-08-2015
KONGRES BOJKIV
TURKA [ostatnia aktualizacja.:08-08-2015]
64,inne
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - chłopcy
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - dziewczęta
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:28-08-2015]
100,klasyczne
16-07-2015
20-10-2015
Puchar Prezesa CROSS Opole
Opole ul. Kościuszki 6/1 [ostatnia aktualizacja.:16-07-2015]
100,klasyczne
12-07-2015
12-07-2015
I Powiatowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Lubaczów-2015
Basznia Dolna [ostatnia aktualizacja.:22-09-2015]
100,inne
11-07-2015
11-07-2015
XII Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100 polowych
Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:12-07-2015]
100,szybkie
10-07-2015
12-07-2015
National Super 10 (Haiti)
Ranch Croix Des Bouquets [ostatnia aktualizacja.:31-08-2015]
100,inne
08-07-2015
13-07-2015
XV POLSKA GRA-Open 2015
Nidzica Zamek MOZW [ostatnia aktualizacja.:24-10-2015]
100,klasyczneFMJD
27-06-2015
28-06-2015
Coupe de France 2015 - Phase finale
Arbitre : Richard Przewozniak [ostatnia aktualizacja.:28-06-2015]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
27-06-2015
03-07-2015
International tournament "Minsk 2015"
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:28-07-2017]
100,klasyczneFMJD
26-06-2015
30-06-2015
X MEMORIAL ANATOLIA RODIONOVA
ł ę ł [ostatnia aktualizacja.:29-06-2015]
64,klasyczneFMJD
22-06-2015
30-06-2015
Turniej Warcabowy o puchar Prezesa CROSS Jastrzębie
Dźwirzyno Ośrodek RYBITWA [ostatnia aktualizacja.:16-07-2015]
100,klasyczne
17-06-2015
25-06-2015
Championships European of computer programs in Russian draughts 2015
Kórnik-Poland [ostatnia aktualizacja.:01-07-2015]
64,blitz
13-06-2015
13-06-2015
II KROSNO OPEN W WARCABACH 100 - POLOWYCH
Krosno [ostatnia aktualizacja.:18-06-2015]
100,szybkie
13-06-2015
13-06-2015
X Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - do lat 10
Pęgów / UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:13-06-2015]
100,szybkie
13-06-2015
13-06-2015
X Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - do lat 13
Pęgów / UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:13-06-2015]
100,szybkie
13-06-2015
13-06-2015
X Turniej Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:13-06-2015]
100,szybkie
07-06-2015
07-06-2015
I Rodzinny Turniej Warcabowy "Porozumienie dla Bielawy" w Warcabach 64 polowych
Stanisław Urbanek/Bielawa [ostatnia aktualizacja.:07-06-2015]
64,szybkie
04-06-2015
07-06-2015
VII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:07-05-2016]
100,klasyczneFMJD
31-05-2015
31-05-2015
Otwarty Turniej Warcabowy "DNI KRASNEGOSTAWU 2015"
Krasnystaw MOSIR / Klub warcabowo- szachowy [ostatnia aktualizacja.:04-06-2015]
100,szybkie
23-05-2015
23-05-2015
X Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Chłopcy do lat 10
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-05-2015]
100,szybkie
23-05-2015
23-05-2015
X Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Chłopcy do lat 13
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-05-2015]
100,szybkie
16-05-2015
16-05-2015
XIII Ogólnopolski Turniej Ind. i Dr. Szkół i UKSów-Szkoły Ponadgminazjalne Ch.
Lipno [ostatnia aktualizacja.:17-05-2015]
64,inne
16-05-2015
16-05-2015
XIII Ogólnopolski Turniej Ind. i Dr. Szkół i UKSów-Szkoły Ponadgminazjalne Dz.
Lipno [ostatnia aktualizacja.:17-05-2015]
64,inne
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modziczki do lat 8
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modzicy do lat 13
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modziczki do lat 10
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modzicy do lat 10
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modzicy do lat 8
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
09-05-2015
10-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 100 polowych w Białym Dunajcu Modziczki do lat 13
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
100,szybkie
08-05-2015
10-05-2015
I Turniej Warcabowy o Puchar Tatr w warcabach latających
Biały Dunajec/ WZWarc [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodziczki do lat 10
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodzicy do lat 10
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodzicy do lat 13
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodzicy do lat 8
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,blitz
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodziczki do lat 13
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
08-05-2015
08-05-2015
II Ogólnopolski Turniej Młodzików w Warcabach 64 polowych w Białym Dunajcu Młodziczki do lat 8
WZWarc/Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:26-05-2015]
64,szybkie
03-05-2015
03-05-2015
I Rodzinny Turniej o Tytuł Mistrza Konstytucji 3 Maja w Warcabach 64 polowych Dziadkowie i Ojcowie
Bielawa/Stanisław Urbanek [ostatnia aktualizacja.:04-05-2015]
64,szybkie
02-05-2015
02-05-2015
IV Memoriał im. Stanisława Markowskiego
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
100,inne
02-05-2015
02-05-2015
IV Memoriał im. Stanisława Markowskiego Child
POCZESNA [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
100,inne
30-04-2015
05-05-2015
XII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej Hotel Imperium [ostatnia aktualizacja.:20-05-2015]
100,klasyczneFMJD
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (girls) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (boys) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (girls) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; mini-cadets (girls) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,klasyczne
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); cadets (boys) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); cadets (girls) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); hopes (boys) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); hopes (boys) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); hopes (girls) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); hopes (girls) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); juniors (boys) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); juniors (girls) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); mini-cadets (boys) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
27-04-2015
27-04-2015
European Youth Championship (rapid); mini-cadets (girls) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,szybkie
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? 1999-2001?.?. ????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? 2002-2004?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (???ń????) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 2005-2006?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę2007 ? ????ć? ????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę?? 2005-06?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę 1999-2001?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:26-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę 2002-2004?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę??. ??????ę? 2007?.?.? ????ć?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:28-04-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę??.?????? 1992-95 1996-98 ?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? [ostatnia aktualizacja.:03-05-2015]
64,blitz
26-04-2015
26-04-2015
??????ń??? ?????? ?? ?óńńę?? ???ę??.?????ę? 1992-95 1996-98?.?.????????ń??? ????
?. ???ń????? (??ńń??) [ostatnia aktualizacja.:29-04-2015]
64,blitz
25-04-2015
25-04-2015
Złota Wieża
Łekno [ostatnia aktualizacja.:01-05-2015]
64,drużynowy, szybkie
22-04-2015
22-04-2015
Turniej BLITZ Tuchola 2015
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:23-04-2015]
100,klasyczneFMJD
18-04-2015
26-04-2015
Finał Mistrzostw Polski Niewidomych
Tuchola/Sowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:22-05-2015]
100,inne
04-04-2015
05-04-2015
Tournament Brazilian programs in flying draughts 2015
Kórnik-Poland [ostatnia aktualizacja.:05-04-2015]
64,inne
28-03-2015
28-03-2015
IV OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
JANIKOWO/MGOK JANIKOWO - LZS "SENET" JANIKOWO - MGZLZS JANIKOWO [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
100,klasyczneFMJD
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 MEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
100,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 MEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNIOR-64 MEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczneFMJD
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNIOR-64 WOMEN Klasik
Lviv [ostatnia aktualizacja.:13-04-2015]
64,klasyczne
15-03-2015
17-03-2015
The open championships Poland of programs in international draughts 2015
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:27-03-2015]
100,inne
14-03-2015
14-03-2015
III OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
Ludzisko/SP Ludzisko - LZS "Senet" Janikowo - MGOK w Janikowie - MGZLZS w Janikowie [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
64,klasyczneFMJD
28-02-2015
28-02-2015
II OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
Kołodziejewo/Rada Sołecka Kołodziejewo-MGOK Janikowo-MGZLZS Janikowo-LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
64,klasyczneFMJD
28-02-2015
28-02-2015
XI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 4/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:15-04-2015]
100,szybkie
21-02-2015
21-02-2015
I OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
JANIKOWO/MGOK JANIKOWO-LZS "SENET" JANIKOWO-MGZLZS JANIKOWO [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
100,klasyczneFMJD
07-02-2015
07-02-2015
XI Edycja GRAND PRIX WILKOŁAZA - Turniej 3/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:15-04-2015]
100,szybkie
10-01-2015
10-01-2015
XI EDYCJA GRAND PRIX WILKOŁAZA - Turniej 2/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:19-02-2015]
100,szybkie
29-12-2014
30-12-2014
Sylwestrowy turniej o Puchar Prezesa Atut Nysa
Pol. Związ. Niewidomych Nysa [ostatnia aktualizacja.:30-12-2014]
100,inne
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Dziewczęta 2008 i młodsze
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Chłopcy 2008r. i młodsi
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Młodzicy
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:26-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Młodziczki
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:26-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Orlicy
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:26-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Orliczki
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:26-12-2014]
64,szybkie
20-12-2014
20-12-2014
XIII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno w Warcabach Klasycznych Seniorzy i Seniorki
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:26-12-2014]
64,szybkie
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Cadets Boys
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
100,klasyczneFMJD
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Cadets Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
100,klasyczneFMJD
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Boys
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
100,klasyczneFMJD
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
100,klasyczneFMJD
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:08-12-2014]
100,klasyczneFMJD
14-12-2014
14-12-2014
Nadnotecki Turniej w warcabach 100-polowych
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:08-01-2015]
100,inne
14-12-2014
14-12-2014
XIX Gwiazdkowy Turniej w warcabach 100--polowych
SP Rychlik /SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:17-12-2014]
64,inne
14-12-2014
14-12-2014
XIX Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych do lat 10
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:17-12-2014]
64,inne
14-12-2014
14-12-2014
XIX Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych do lat 13
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:17-12-2014]
64,inne
13-12-2014
13-12-2014
I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 polowych
Stara Kopalnia w Wałbrzchu ul. Wysockiego 29 [ostatnia aktualizacja.:14-12-2014]
64,szybkie
13-12-2014
13-12-2014
IV TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY HORYNIEC-ZDRÓJ
HORYNIEC ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:30-12-2014]
100,inne
06-12-2014
06-12-2014
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - Młodziczki do lat 13
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:06-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Ekstraliga
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:06-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 ORLICY
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:06-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Orliczki
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:30-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2105 Młodzicy
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:06-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
VI TURNIEJ II GP MAZOWSZA kat do lat 13
Marki [ostatnia aktualizacja.:13-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
VI TURNIEJ II GP MAZOWSZA kat. OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:13-12-2014]
100,szybkie
06-12-2014
06-12-2014
XI EDYCJA GRAND PRIX WILKOŁAZA - Turniej 1/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:07-12-2014]
100,szybkie
02-12-2014
12-12-2014
III Unofficial Championships World Computer Programs
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:20-11-2015]
64,inne
01-12-2014
01-12-2014
Turniej Mikołajkowy w SP 87
SP 87 w Antoninku [ostatnia aktualizacja.:01-12-2014]
100,inne
30-11-2014
30-11-2014
Seimu komandinis turnyras
Sveicarija [ostatnia aktualizacja.:03-12-2014]
64,drużynowy, szybkie
29-11-2014
29-11-2014
II TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OLESZYCE
MIEJSKI GMINNY OŚRODEK KULTURY W OLESZYCACH [ostatnia aktualizacja.:29-11-2014]
100,inne
29-11-2014
30-11-2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
64,szybkie
29-11-2014
30-11-2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:05-12-2014]
64,szybkie
29-11-2014
29-11-2014
Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych kat. dziewcząt do lat 16
Marki [ostatnia aktualizacja.:29-11-2014]
64,szybkie
29-11-2014
29-11-2014
Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych kat chłopców do lat 16
Marki [ostatnia aktualizacja.:29-11-2014]
64,szybkie
29-11-2014
29-11-2014
XII Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64 polowych kat.OPEN
Marki [ostatnia aktualizacja.:29-11-2014]
64,szybkie
25-11-2014
25-11-2014
XIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO GIMNAZJUM W WARCABACH
MŁODÓW [ostatnia aktualizacja.:26-11-2014]
100,drużynowy, inne
25-11-2014
25-11-2014
XIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W WARCABACH
MŁODÓW [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, szybkie
24-11-2014
30-11-2014
Belarusian championship men semifinal
Minsk [ostatnia aktualizacja.:30-11-2014]
64,inne
24-11-2014
30-11-2014
Belarusian championship women semifinal 2014
Minsk [ostatnia aktualizacja.:30-11-2014]
64,inne
23-11-2014
23-11-2014
II Otwarte Mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych 100-polowych / kat. MEN
Klub Politechnik ul. Armii Krajowej 23/25 42-200 Częstochowa / KU AZS Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:23-11-2014]
100,inne
22-11-2014
22-11-2014
II MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO ORLIKÓW I ORLICZEK MŁ. (ur. 2006 i młodsi)
HORYNIEC-ZDRÓJ/LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,inne
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. M. Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych ORLICZKI
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. M. Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych MŁODZICZKI
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. M.Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych Seniorki - Juniorki - Juniorki Młodsze
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych - Kadeci
Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych - Młodzicy
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych - Orlicy
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
22-11-2014
22-11-2014
XVII Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w Warcabach 100 polowych - Seniorzy
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
21-11-2014
23-11-2014
LR klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
Backonys [ostatnia aktualizacja.:24-01-2015]
64,drużynowy, klasyczne
21-11-2014
23-11-2014
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
Lidzbark Warminski. Krajowe Zrzeszenie LZS [ostatnia aktualizacja.:23-11-2014]
100,klasyczneFMJD
21-11-2014
23-11-2014
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Kobiet
Lidzbark Warminski Rada Główna LZS [ostatnia aktualizacja.:23-11-2014]
100,klasyczneFMJD
18-11-2014
18-11-2014
PIĘKNO JEST W NAS II Międzyinternacki Turniej Warcabowy
SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie ul. Wyścigowa 31 [ostatnia aktualizacja.:20-11-2014]
100,szybkie
17-11-2014
23-11-2014
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,klasyczne
15-11-2014
23-11-2014
Chempionat Lvova 2014 shashki-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:26-11-2014]
64,klasyczneFMJD
15-11-2014
15-11-2014
III Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna do lat 13
LIpno / Hotel Restauracja Raz Dwa Trzy [ostatnia aktualizacja.:22-11-2014]
100,szybkie
15-11-2014
15-11-2014
III Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - do lat 10
Lipno / Restauracja Hotel Raz Dwa Trzy [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,szybkie
15-11-2014
15-11-2014
III Turniej Grand Prix Wrocławia 2014 - 2015 Ekstraliga
Lipno [ostatnia aktualizacja.:15-11-2014]
100,szybkie
11-11-2014
11-11-2014
19. Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, blitz
11-11-2014
11-11-2014
Klubowe Mistrzostwa Europy (European Club Championship)
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, blitz
11-11-2014
15-11-2014
XXXIX Drużynowe Mistrzostwa Polski
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:14-11-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
08-11-2014
11-11-2014
Turniej Niepodległości
Lokator Gniezno
Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,klasyczneFMJD
07-11-2014
08-11-2014
5. Offene Deutsche Meisterschaft im Dame-64
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:11-11-2014]
64,klasyczneFMJD
03-11-2014
15-12-2014
Jesień2014Antoninek
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:01-12-2014]
64,inne
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L (Group-A)
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2014]
64,klasyczneFMJD
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2014]
64,klasyczneFMJD
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:05-11-2014]
64,klasyczneFMJD
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group G
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:03-11-2014]
64,klasyczneFMJD
01-11-2014
01-11-2014
Veteran Blitz Championship 2014
Mongolia [ostatnia aktualizacja.:01-11-2014]
100,blitz
31-10-2014
02-11-2014
Veteran Championship of Mongolia 2014
Mongolian Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:02-11-2014]
100,klasyczneFMJD
27-10-2014
29-10-2014
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa PZNiewidomych w Prudniku
Prudnik [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,klasyczne
25-10-2014
25-10-2014
IV TURNIEJ GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
Janikowo/LZS Senet Janikowo-MGOK w Janikowie-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Janikowie [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
100,klasyczneFMJD
22-10-2014
22-10-2014
Mistrzostwa MMz Szkół Podst w warc 64-pol CH I-III
MOSiR MMZ [ostatnia aktualizacja.:24-10-2014]
64,szybkie
22-10-2014
22-10-2014
Mistrzostwa MMz Szkół Podst w warc 64-pol CH IV-VI
MOSiR MMZ [ostatnia aktualizacja.:24-10-2014]
64,szybkie
22-10-2014
22-10-2014
Mistrzostwa MMz Szkół Podst w warc 64-pol DZ I-III
MOSiR MMZ [ostatnia aktualizacja.:24-10-2014]
64,szybkie
22-10-2014
22-10-2014
Mistrzostwa MMz Szkół Podst w warc 64-pol DZ IV-VI
MOSiR MMZ [ostatnia aktualizacja.:24-10-2014]
64,szybkie
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among men
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:25-10-2014]
64,klasyczne
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among women
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:25-10-2014]
64,klasyczne
19-10-2014
19-10-2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Lipno [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
64,drużynowy, blitz
19-10-2014
19-10-2014
European Draughts-64 Championships among men. Rapid.
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:23-10-2014]
64,szybkie
19-10-2014
19-10-2014
European Draughts-64 Championships among women. Rapid.
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:23-10-2014]
64,szybkie
18-10-2014
19-10-2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Latających
Lipno/GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:28-10-2014]
64,drużynowy, klasyczne
18-10-2014
18-10-2014
European Draughts-64 Championships among men. Blitz.
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:23-10-2014]
64,blitz
18-10-2014
18-10-2014
European Draughts-64 Championships among women. Blitz.
St. Petersburg (Russia) [ostatnia aktualizacja.:23-10-2014]
64,blitz
18-10-2014
18-10-2014
Turniej z okazji 1 rocznicy rejestracji LUKS ZEFIR Janikowo
Klub KSM Zefir / LUKS ZEFIR Janikowo [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,szybkie
18-10-2014
18-10-2014
X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:18-10-2014]
100,szybkie
17-10-2014
19-10-2014
XX Juozo Kulikausko memorialas
Vilnius [ostatnia aktualizacja.:28-01-2015]
100,klasyczne
16-10-2014
16-10-2014
XII TURNIEJ ŚDS O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO
Mława ŚDS [ostatnia aktualizacja.:22-10-2014]
64,klasyczneFMJD
13-10-2014
20-10-2014
III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszewo [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, klasyczne
13-10-2014
15-10-2014
Minsk Championship 2014 (draughts 64)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-10-2014]
64,klasyczne
12-10-2014
12-10-2014
Checkers DM
IGDD Germany/Korbach [ostatnia aktualizacja.:13-10-2014]
100,klasyczneFMJD
12-10-2014
12-10-2014
Depo 2014 Men
MDF [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,klasyczneFMJD
12-10-2014
12-10-2014
Depo 2014 women
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,klasyczneFMJD
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100 polowych XV Dolnośląskch Igrzysk LZS ORLICZKI
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w Warcabach 100 polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS MŁODZICY
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w Warcabach 100 polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS MŁODZICZKI
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w Warcabach 100 polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS ORLICY
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-kadetki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-juniorki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-juniorzy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-kadeci
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-seniorki
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
11-10-2014
Turniej Strefowy w warcabach 100-polowych XV Dolnośląskich Igrzysk LZS-seniorzy
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-10-2014]
100,szybkie
11-10-2014
12-10-2014
XXIII SPORTUVNI IGRU LVOVA MEN
[ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
64,klasyczneFMJD
11-10-2014
12-10-2014
XXIII SPORTUVNI IGRU LVOVA WOMEN
[ostatnia aktualizacja.:12-10-2014]
64,klasyczneFMJD
10-10-2014
11-10-2014
LQ Dame-100
IGDD Korbach Germany [ostatnia aktualizacja.:13-10-2014]
100,klasyczneFMJD
06-10-2014
09-10-2014
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cywilnych Niewidomych Ofiar Wojny
Sobieszewo/Jan Nafalski [ostatnia aktualizacja.:09-10-2014]
100,klasyczneFMJD
05-10-2014
13-10-2014
XV Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszów [ostatnia aktualizacja.:29-12-2014]
100,drużynowy, klasyczne
04-10-2014
04-10-2014
II runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:04-10-2014]
100,szybkie
04-10-2014
04-10-2014
II Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - do lat 10
Szkoła Podstawowa Pęgów [ostatnia aktualizacja.:04-10-2014]
100,szybkie
04-10-2014
04-10-2014
II Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 Liga Szkolna - do lat 13
Szkoła Podstawowa Pęgów [ostatnia aktualizacja.:04-10-2014]
100,szybkie
04-10-2014
04-10-2014
III GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
LUDZISKO/Szkoła Podstawowa ludzisko-Senet Janikowo-MGOK Janikowo-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:01-04-2015]
100,klasyczneFMJD
04-10-2014
04-10-2014
Mistrzostwa Gimnazjów Powiatu Wołomińskiego
Marki [ostatnia aktualizacja.:05-10-2014]
64,szybkie
04-10-2014
04-10-2014
Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Wołomińskiego
Marki [ostatnia aktualizacja.:05-10-2014]
64,szybkie
29-09-2014
05-10-2014
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-10-2014]
100,klasyczneFMJD
29-09-2014
05-10-2014
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-10-2014]
100,klasyczneFMJD
28-09-2014
28-09-2014
FESTIWAL WARCABOWY: MECZ PODKARPACKIE - LUBELSKIE - LVIVSKA OBLAST
HORYNIEC-ZDRÓJ- PENSJONAT "HETMAN" [ostatnia aktualizacja.:29-09-2014]
100,drużynowy, inne
28-09-2014
02-10-2014
XV Turniej o Puchar Podlasia
Białystok/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:07-10-2014]
100,klasyczneFMJD
27-09-2014
27-09-2014
FESTIWAL WARCABOWY - LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ - "100 GRAM" WARSZAWA (1)
ŚWIDNICA - "WIŚNIOWA GÓRKA" [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,drużynowy, inne
27-09-2014
27-09-2014
FESTIWAL WARCABOWY - LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ - "100 GRAM" WARSZAWA (2)
ŚWIDNICA - WIŚNIOWA GÓRKA [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,drużynowy, inne
27-09-2014
27-09-2014
FESTIWAL WARCABOWY - LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ - "100 GRAM" WARSZAWA (3)
ŚWIDNICA - WIŚNIOWA GÓRKA [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,drużynowy, inne
27-09-2014
27-09-2014
FESTIWAL WARCABOWY - LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ - "100 GRAM" WARSZAWA (4)
ŚWIDNICA - WIŚNIOWA GÓRKA [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,drużynowy, inne
27-09-2014
27-09-2014
GP Mazowsza Turniej V kat. do lat 13
Błonie [ostatnia aktualizacja.:04-10-2014]
64,szybkie
27-09-2014
27-09-2014
GP Mazowsza Turniej V kat. open
Błonie [ostatnia aktualizacja.:04-10-2014]
64,szybkie
27-09-2014
27-09-2014
Mongolian Veteran Championship 2014
Mongolian Draughts Federation [ostatnia aktualizacja.:27-09-2014]
100,klasyczneFMJD
26-09-2014
28-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy o "Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdrój"
Jastrzębie/Klub Sportowy CROSS Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:28-09-2014]
100,klasyczne
25-09-2014
25-09-2014
VII SPARTAKIADA INVALIDOV LVOVA
LVIV [ostatnia aktualizacja.:06-10-2014]
64,klasyczneFMJD
20-09-2014
20-09-2014
I Runda Grand Prix Wrocławia 2014/2015 - Liga Szkolna
Szkoła Podstawowa Pęgów [ostatnia aktualizacja.:25-09-2014]
100,szybkie
20-09-2014
20-09-2014
I Turniej Grand Prix Wrocławia 2014-2015 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:21-09-2014]
100,szybkie
20-09-2014
21-09-2014
XVI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK
OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY'DUKAT' W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:23-09-2014]
100,inne
20-09-2014
21-09-2014
XVI INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW
OŚRODEK SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY 'DUKAT' W HORYŃCU-ZDROJU [ostatnia aktualizacja.:23-09-2014]
100,inne
19-09-2014
19-09-2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszacych Mężczyzn w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:23-09-2014]
100,inne
19-09-2014
21-09-2014
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:23-09-2014]
100,inne
18-09-2014
18-09-2014
Mongolian National School Team Championship 2014
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:21-09-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
16-09-2014
21-09-2014
24 Indywidualne Mistrzostwa Polski
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:22-09-2014]
64,klasyczneFMJD
10-09-2014
14-09-2014
XLI Turniej Warcabowy o "Kryształowy Kamień" im. Marii i Romualda Frey
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:16-09-2014]
100,klasyczneFMJD
09-09-2014
14-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [ostatnia aktualizacja.:13-09-2014]
100,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (boys) 1998-00 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (girls)1998-2000 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls)1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-ńadets (boys) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-cadets (girls) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-09-2014]
64,klasyczne
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2004-2005 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2006 years born and younger Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (boys) 1998-00 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (girls)1998-2000 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2004-2005 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2006 years born and younger Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1991 and younger Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1995-97 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls) 1991 and younger Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls)1995-97 years born Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-ńadets (boys) 2001-2003 Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
28-08-2014
28-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-cadets (girls) 2001-2003 Rapid
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-08-2014]
64,szybkie
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2004-2005 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2006 years born and younger Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (boys) 1998-00 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (girls)1998-2000 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2004-2005 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2006 years born and younger Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1991 and younger Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1995-97 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls) 1991 and younger Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls)1995-97 years born Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-ńadets (boys) 2001-2003 Blitz
Kranevo /Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
27-08-2014
27-08-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-cadets (girls) 2001-2003 Blitz
Kranevo / Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:27-08-2014]
64,blitz
26-08-2014
30-08-2014
Integracyjny Turniej Szachowo-Warcabowy Bałtyk 2014
Poddąbie/Zryw Słupsk [ostatnia aktualizacja.:31-08-2014]
100,inne
24-08-2014
24-08-2014
Wojewódzki Turnieju Niesłyszących w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,szybkie
21-08-2014
26-08-2014
Tournament of programs in international draughts
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:26-08-2014]
100,blitz
20-08-2014
21-08-2014
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
16-08-2014
16-08-2014
III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w grze błyskawicznej
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,drużynowy, blitz
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób N i S w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,klasyczne
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób NiS w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PDKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:10-09-2014]
100,klasyczne
15-08-2014
15-08-2014
XXX Mistrzostw Polski Kobiet w grze błyskawicznej
OW Delifin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:16-08-2014]
100,klasyczneFMJD
15-08-2014
19-08-2014
XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczneFMJD
13-08-2014
21-08-2014
Mistrzostwa Europy Niewidomych i Niepełnosprawnych
Żuromin. L.O. im. M. Dąbrowskiej [ostatnia aktualizacja.:22-08-2014]
100,klasyczneFMJD
12-08-2014
12-08-2014
Turniej warcabowy Stajni Lajkonik
Lajkonik Poznań [ostatnia aktualizacja.:12-08-2014]
64,szybkie
10-08-2014
10-08-2014
XXX NADWARCIAŃSKI TURNIEJ WARCABÓW KLASYCZNYCH - "LATO 2014"
WRONKI / LUKS "Gry Logiczne" Starostwo Powiatowe WOK [ostatnia aktualizacja.:11-08-2014]
64,szybkie
26-07-2014
27-07-2014
XIII Finał Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej
Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:29-07-2014]
100,klasyczneFMJD
26-07-2014
26-07-2014
XI TURNIEJ INTEGRACYJNY O PUCHAR BURMISTRZA KŁODZKA W WARCABACH 100 POLOWYCH
KCKSiR Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:26-07-2014]
100,szybkie
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT DZIEWCZĄT
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczne
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT. CHŁOPCÓW
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczne
24-07-2014
24-07-2014
I POWIATOWY TURNIEJ WARCABOWY ORLIKÓW MŁODSZYCH
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:03-08-2014]
100,drużynowy, inne
13-07-2014
13-07-2014
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:19-07-2014]
64,szybkie
07-07-2014
11-07-2014
Slonim Open 2014
Zhyrovichy/Belarus [ostatnia aktualizacja.:11-07-2014]
100,klasyczne
05-07-2014
10-07-2014
18me Open International de Parthenay
Damier Parhenaisien [ostatnia aktualizacja.:12-07-2014]
100,klasyczneFMJD
05-07-2014
10-07-2014
18me Open National de Parthenay
Damier Parhenaisien [ostatnia aktualizacja.:10-07-2014]
100,klasyczneFMJD
05-07-2014
06-07-2014
IV Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Warcabach 64' (turniej towarzyszący)
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:07-07-2014]
64,szybkie
04-07-2014
05-07-2014
IV Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Warcabach 100-polowych
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:07-07-2014]
100,szybkie
01-07-2014
06-07-2014
"POLSKA GRA-Open 2014"
Nidzica OZW [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczneFMJD
30-06-2014
06-07-2014
Minsk 2014
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-07-2014]
100,klasyczneFMJD
30-06-2014
06-07-2014
XIV International Draughts Tournament POLSKA GRA-Open 2014
Nidzica ul. Zamkowa 2 [ostatnia aktualizacja.:05-04-2014]
100,klasyczne
29-06-2014
29-06-2014
[100] 31. Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Poznań [ostatnia aktualizacja.:29-06-2014]
100,blitz
28-06-2014
28-06-2014
[64] Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
Poznań [ostatnia aktualizacja.:29-06-2014]
64,blitz
25-06-2014
29-06-2014
Puchar Polski Stowarzyszenia CROSS
Bydgoszcz/Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:28-06-2014]
64,klasyczneFMJD
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 1-3
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 4-6
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 1-3
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 4-6
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-06-2014]
64,klasyczne
21-06-2014
22-06-2014
Phase finale de la Coupe de France
Baume les Dames [ostatnia aktualizacja.:23-06-2014]
100,drużynowy, klasyczne
19-06-2014
22-06-2014
VI Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno/UKS Lokator [ostatnia aktualizacja.:09-09-2014]
100,klasyczneFMJD
15-06-2014
15-06-2014
I KROSNO OPEN W WARCABACH 100 - POLOWYCH
KKSz Urania Krosno [ostatnia aktualizacja.:18-06-2014]
100,klasyczneFMJD
14-06-2014
14-06-2014
II TURNIEJ GRAN PRIX JANIKOWA
Kołodziejewo / Sołectwo kołodziejewo-Piast Kołodziejewo-Senet Janikowo-OSiR Janikowo-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:06-07-2014]
100,klasyczneFMJD
14-06-2014
14-06-2014
X Runda Grand Prix Wrocławia 2013 - 2014 Liga Szkolna
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
14-06-2014
14-06-2014
X Runda Grand-Prix Wrocławia 2013-2014 Ekstraliga
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:18-06-2014]
100,szybkie
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - juniorki
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-07-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - dziewczęta do 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-07-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - dziewczęta do 13
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - juniorzy
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:08-06-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - chłopcy do 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-07-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - chłopcy do 13
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-07-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
05-06-2014
05-06-2014
VI TURNIEJ WARCABOWY "OLIMPIJSKIE NADZIEJE" W WARCABACH 100-POLOWYCH ORLIKÓW MŁ.
SZKOŁA PODSTAWOWA HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:05-06-2014]
100,inne
02-06-2014
02-06-2014
UKSAntoninek2VI2014
SP87 [ostatnia aktualizacja.:02-06-2014]
64,blitz
01-06-2014
01-06-2014
Festiwal Gier Umysłowych - Turniej Warcabów Stupolowych
Lublin [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
31-05-2014
31-05-2014
FESTIWAL GIER UMYSŁOWYCH Turniej warcabów klasycznych 64 polowych
Lublin Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Mickiewicza 24 [ostatnia aktualizacja.:03-06-2014]
64,inne
31-05-2014
31-05-2014
Turniej Plażowy
Dąbki/GZ LZS Darłowo/UG Darłowo [ostatnia aktualizacja.:31-05-2014]
100,klasyczneFMJD
31-05-2014
08-06-2014
XVIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross Kobiet
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczneFMJD
30-05-2014
08-06-2014
XVIII FINAŁ MISTRZOSTW KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
STOWARZYSZENIE CROSS [ostatnia aktualizacja.:07-06-2014]
100,klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19
Dąbki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
24-05-2014
24-05-2014
IX Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Przedszkolacy
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:27-05-2014]
64,szybkie
24-05-2014
24-05-2014
IX Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Orliczki i Orlicy
GOK w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:27-05-2014]
100,szybkie
24-05-2014
24-05-2014
III Memoriał im. Stanisława Markowskiego do lat 13
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,inne
24-05-2014
24-05-2014
III Memoriał im. Stanisława Markowskiego OPEN
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,inne
24-05-2014
24-05-2014
IX Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Ekstraliga
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
24-05-2014
24-05-2014
IX Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej Młodzicy i Młodziczki
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
24-05-2014
24-05-2014
Turniej warcabowy z okazji DNI NYSY 2014r.
Nysa ul. Moniuszki 6 /Klub Sportowy Niewidomych ATUT Nysa [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,szybkie
24-05-2014
31-05-2014
XXII MEMORIAŁ HENOCHA DRATA
ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ [ostatnia aktualizacja.:30-05-2014]
100,klasyczneFMJD
23-05-2014
25-05-2014
VI Wojewódzka Spartakiada N I S "O Puchar Podkarpacia"
Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 1995-1997 and 1998-2000 y.b. (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2001-2003 y.b. (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2004 y.b. and younger (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 1995-1997 and 1998-2000 y.b. (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2001-2003 y.b. (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2004 y.b. and yonger (blitz)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-05-2014]
100,blitz
22-05-2014
22-05-2014
V TURNIEJ WARCABOWY "OLIMPIJSKIE NADZIEJE" W WARCABACH 100-POLOWYCH ORLIKÓW MŁ.
CIESZANÓW/CENTRUM KULTURY I SPORTU W CIESZANOWIE/POZW [ostatnia aktualizacja.:05-06-2014]
100,inne
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 1995-1997 and 1998-2000 y.b.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2001-2003 y.b.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2004 y.b. and younger
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 1995-1997 and 1998-2000 y.b.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2001-2003 y.b.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2004 y.b. and yonger
Minsk [ostatnia aktualizacja.:25-05-2014]
100,klasyczneFMJD
18-05-2014
18-05-2014
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej A
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
18-05-2014
18-05-2014
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej B
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
18-05-2014
18-05-2014
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej C
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,szybkie
18-05-2014
18-05-2014
IV TURNIEJ WARCABOWY "OLIMPIJSKIE NADZIEJE"W WARCABACH 100-POLOWE ORLIKÓW MŁ.
OLESZYCE [ostatnia aktualizacja.:20-05-2014]
100,inne
16-05-2014
16-05-2014
Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w grze błyskawicznej
Suwałki [ostatnia aktualizacja.:16-05-2014]
100,klasyczneFMJD
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych B 13
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych B16
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych g 16
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych G10
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych G13
Jeżyczki/ [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
13-05-2014
13-04-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych OPEN
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,klasyczneFMJD
13-05-2014
13-05-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych B 10
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:13-05-2014]
100,inne
10-05-2014
18-05-2014
XVIII Mistrzostwa Polski Niewidomych I Słabowidzących
Suwałki [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczneFMJD
03-05-2014
03-05-2014
II Turniej Warcabowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (C13 i D13)
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-05-2014]
64,inne
03-05-2014
03-05-2014
II Turniej Warcabowy z okazji Święta Konstytucji 3 maja (Chłopcy do lat 10)
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-05-2014]
64,inne
03-05-2014
03-05-2014
II Turniej Warcabowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (Dziewczęta do lat 10)
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-05-2014]
64,inne
03-05-2014
03-05-2014
II Turniej Warcabowy z okazji Święta Konstytucji 3 Maja (Open)
MGOK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:03-05-2014]
64,szybkie
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 2001-2003 )
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 1998-2000)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 2004 and younger)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( girls 2004 and younger)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (boys 1995-1997)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (girls 1995-1997)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (girls 1998-2000)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
02-05-2014
07-04-2014
European championship 64 (girls 2001-2003)
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2014]
64,klasyczneFMJD
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 ( boys 2001-2003 ) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 ( boys 1998-2000) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 ( boys 2004 and younger) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 ( girls 2004 and younger) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 (boys 1995-1997) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:04-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 (girls 1995-1997) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 (girls 1998-2000) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
European championship 64 (girls 2001-2003) rapid
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,szybkie
01-05-2014
01-05-2014
III Turniej Rodzinny o Mistrza Majówki w Bielawie w warcabach 64 polowych
Bielawa [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,szybkie
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 ( boys 2001-2003 ) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 ( boys 1998-2000) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 ( boys 2004 and younger) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 ( girls 2004 and younger) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 (boys 1995-1997) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 (girls 1995-1997) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 (girls 1998-2000) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
30-04-2014
European championship 64 (girls 2001-2003) blitz
Pinsk / Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-05-2014]
64,blitz
30-04-2014
05-05-2014
XI Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [ostatnia aktualizacja.:04-05-2014]
100,klasyczneFMJD
29-04-2014
29-04-2014
XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MŁODÓW [ostatnia aktualizacja.:30-04-2014]
100,inne
23-04-2014
30-04-2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Tuchola/Stowarzyszenia CROSS [ostatnia aktualizacja.:18-05-2014]
100,klasyczneFMJD
12-04-2014
12-04-2014
Dolnośląski Turniej Seniorów w warcabach 64 polowych
Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu [ostatnia aktualizacja.:18-05-2014]
64,szybkie
12-04-2014
12-04-2014
I EDYCJA GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:11-05-2014]
100,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Gimnazja
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy I - III
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy IV - VI
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta I - III
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta IV - VI
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Szkoły Ponadgimnazjalne
Poznań [ostatnia aktualizacja.:13-04-2014]
64,klasyczne
10-04-2014
10-04-2014
V Integracyjny Turniej Warcabowy - JANIKOWO 2014
KSM Zefir Janikowo/ ŚDS Janikowo [ostatnia aktualizacja.:15-04-2014]
64,szybkie
08-04-2014
08-04-2014
XXXII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W GRZE BŁYSKAWICNEJ JUNIORKI
Spała Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:14-04-2014]
100,blitz
08-04-2014
08-04-2014
XXXII MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W GRZE BŁYSKAWICZNEJ JUNIORZY
SPAŁA POLSKI ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:14-04-2014]
100,blitz
06-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMUSŁOWYCH WARCABY G16
Spała MSiT [ostatnia aktualizacja.:17-02-2014]
100,klasyczneFMJD
06-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMUSŁOWYCH WARCABY B 16
Spała MSiT [ostatnia aktualizacja.:17-02-2014]
100,klasyczneFMJD
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORKI
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORZY
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
05-04-2014
11-04-2014
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH grupa A
Krynica /Stowqarzyszenie Cross [ostatnia aktualizacja.:06-04-2014]
100,klasyczneFMJD
05-04-2014
12-04-2014
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH grupa A
Krynica /Stowqarzyszenie Cross [ostatnia aktualizacja.:12-04-2014]
100,inne
05-04-2014
12-04-2014
MISTRZOWSTWA POLSKI NIWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH - grupa B
Krynica/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,klasyczne
05-04-2014
11-04-2014
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Krynica/Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:27-03-2014]
100,klasyczneFMJD
03-04-2014
11-04-2014
Belarusian Championship Men-2014 64
RCOP [ostatnia aktualizacja.:11-04-2014]
64,klasyczneFMJD
03-04-2014
11-04-2014
Belarusian Championship Women-2014 64
[ostatnia aktualizacja.:11-04-2014]
64,klasyczneFMJD
29-03-2014
05-04-2014
halve finale pupillen
dedemsvaart [ostatnia aktualizacja.:05-04-2014]
100,inne
29-03-2014
30-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 100 polowych Chłopcy do lat 13
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,szybkie
29-03-2014
30-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 100 polowych Dziewczyny do lat 10
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,szybkie
29-03-2014
30-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 100 polowych Dziewczyny do lat 13
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,szybkie
29-03-2014
30-03-2014
I Ogolnopolski Turniej Młodzików w warcabach 100 polowych Chłopcy do lat 10
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:23-04-2014]
100,szybkie
29-03-2014
29-03-2014
Turniej Wiosenny dla dzieci i młodzieży do lat 16
Klub KSM Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
28-03-2014
05-04-2014
Halve finale junioren
Dedemsvaart [ostatnia aktualizacja.:05-04-2014]
100,inne
28-03-2014
28-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 64 polowych Chłopcy do lat 10
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
64,szybkie
28-03-2014
28-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 64 polowych Chłopcy do lat 13
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
64,szybkie
28-03-2014
28-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 64 polowych Dziewczyny do lat 10
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
64,szybkie
28-03-2014
28-03-2014
I Ogólnopolski Turniej Młodzików w warcabach 64 polowych Dziewczyny do lat 13
Wielkopolski Związek Warcabowy/GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
64,szybkie
27-03-2014
30-03-2014
II Turniej o Puchar Prezesa WZWarc - Warcaby'64 - "Latająca Warcaba"
Biały Dunajec / WZWarc Urząd Gminy [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
64,klasyczneFMJD
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:29-03-2014]
100,inne
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Juniorek w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:29-03-2014]
100,klasyczne
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Kobiet w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:29-03-2014]
100,inne
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Mężczyzn w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:29-03-2014]
100,inne
22-03-2014
22-03-2014
IV Turniej II Edycji Grand Prix Mazowsza - do lat 13
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
IV Turniej II Edycji Grand Prix Mazowsza - open
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pęgowie - Młodzicy
SP Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pęgowie - Młodziczki
SP Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pęgowie - ORLICY
SP Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Pęgowie - Orliczki
SP Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2014]
100,szybkie
22-03-2014
22-03-2014
VII Turniej Grand Prix Wrocławia 2013-2014 Ekstraliga
Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2014]
100,szybkie
21-03-2014
21-03-2014
III TURNIEJ WARCABOWY "OLIMPIJSKIE NADZIEJE" W WARCABACH 100-POLOWYCH ORLIKÓW MŁ
LUBACZÓW/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:02-04-2014]
100,inne
18-03-2014
18-03-2014
PIĘKNO JEST W NAS Międzyinternacki Turniej Warcabowy
SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie [ostatnia aktualizacja.:18-03-2014]
100,szybkie
15-03-2014
15-03-2014
Baraż do III OOM w sportach umysłowych
Rasy/Czarna Damka [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,szybkie
15-03-2014
15-03-2014
Baraż do III OOM w sportach umysłowych B-16
Rasy/Czarna Damka [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,szybkie
13-03-2014
16-03-2014
Półfinały 38. Mistrzostw Polski - Grupa A
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,klasyczneFMJD
13-03-2014
16-03-2014
Półfinały 38. Mistrzostw Polski - Grupa B
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:03-04-2014]
100,klasyczneFMJD
13-03-2014
16-03-2014
Tournament name Vasily Medkova (1890-1933) in Russian flying draughts.
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:16-03-2014]
64,blitz
10-03-2014
18-03-2014
Belarusian Championship Women 2014
Minsk (Belarus) [ostatnia aktualizacja.:18-03-2014]
100,klasyczneFMJD
08-03-2014
18-03-2014
Belarusian Championship 2014
Minsk (Belarus) [ostatnia aktualizacja.:18-03-2014]
100,klasyczneFMJD
08-03-2014
08-03-2014
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dziewczęta
SP 20 Poznań/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,szybkie
08-03-2014
08-03-2014
IV Mistrzostwa Międzywojewódzkie do lat 10
Gniezno/UKS Lokator [ostatnia aktualizacja.:09-03-2014]
100,klasyczneFMJD
08-03-2014
08-03-2014
IV Mistrzostwa Międzywojewódzkie do lat 13
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [ostatnia aktualizacja.:09-03-2014]
100,klasyczneFMJD
08-03-2014
08-03-2014
Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014 Chłopcy
SP 20 Poznań/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:09-03-2014]
64,szybkie
08-03-2014
08-03-2014
X Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 4/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
04-03-2014
09-03-2014
XIV Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzacych w Warcabach
Dadaj OKS "Warmia i Mazury" [ostatnia aktualizacja.:09-03-2014]
100,klasyczne
03-03-2014
19-05-2014
Turniej Szkoleniowo - Klasyfikacyjny - Tęcza Poznań
Poznań [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczne
01-03-2014
01-03-2014
II Otwarte Mistrzostwa Smolca w warcabach 64 polowych
Smolec [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,szybkie
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23 - gra błyskawiczna
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
VI Młodziezowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej G10
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B13
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 w Grze Błyskawicznej G23
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B19
Horyniec- Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B16
Horyniec Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 - polowych w Grze Błyskawicznej
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 w Grze Błyskawicznej
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawiczne B10
Horyniec Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B10
Horyniec Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:20-03-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej G10
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:17-03-2014]
64,blitz
28-02-2014
28-02-2014
VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej 64 G13
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
28-02-2014
28-02-2014
VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznei 64 G16
Horyniec - Zdrój PZWarc [ostatnia aktualizacja.:02-03-2014]
64,klasyczneFMJD
27-02-2014
02-03-2014
XVIII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Warcabach 64 polowych B10
HORYNIEC ZDRÓJ - PZWarc [ostatnia aktualizacja.:17-03-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23
Horyniec - Zdrój [ostatnia aktualizacja.:25-04-2014]
64,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov i devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-03-2014]
100,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov (junoshi i devushki)
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2014]
64,klasyczne
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2004 g.r. i mladshe
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-02-2014]
64,klasyczne
22-02-2014
22-02-2014
III Turniej II GP Mazowsza - kat. do lat 13
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:05-10-2014]
64,szybkie
22-02-2014
22-02-2014
III Turniej II GP Mazowsza - kat. OPEN
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,szybkie
22-02-2014
22-02-2014
Mistrzosta Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych - dziewczęta
Piła [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,inne
22-02-2014
22-02-2014
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych - chłopcy
Piła [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,inne
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie
Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:23-02-2014]
64,klasyczneFMJD
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach 64 MŁODZICY
PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,szybkie
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach 64 MŁODZICZKI
PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,szybkie
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach 64 ORLICY
PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:22-02-2014]
64,szybkie
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach 64 ORLICZKI
PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-02-2014]
64,szybkie
21-02-2014
30-05-2014
Turniej klasyfikacyjny 2014r Cross Opole
Opole ul. Żeromskiego 3 [ostatnia aktualizacja.:02-07-2014]
100,klasyczne
16-02-2014
16-02-2014
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - Strefa C - Turniej Chłopców
Miejska Górka / WZWarc MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
100,szybkie
16-02-2014
16-02-2014
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - Strefa C - Turniej Dziewcząt
Miejska Górka / WZWarc MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
13. Mistrzostwa Polski w grze aktywnej
Marki [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
13. Mistrzostwa Polski w grze aktywnej - chłopcy do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
13. Mistrzostwa Polski w grze aktywnej - dziewczęta do 16 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
Eliminacje strefa D - 3. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych
Marki / UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:21-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
III OOM w Sportach Umysłowych - eliminacje strefy A (chłopcy)
Klub KSM Zefir Janikowo / LUKS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
III OOM w Sportach Umysłowych - eliminacje strefy A (dziewczęta)
Klub KSM Zefir Janikowo / LUKS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
15-02-2014
15-02-2014
Korbacher Blitz
IGDD und Verein f?r das Brettspiel Dame e.V [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
100,klasyczneFMJD
15-02-2014
23-02-2014
Kubok Lvova 2014
Lviv FHU Lviv [ostatnia aktualizacja.:06-03-2014]
64,klasyczneFMJD
15-02-2014
16-02-2014
LR Jaunimo/studentu paprastuju saskiu cempionatas Vaikinai
Sauliai/LSF [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
64,klasyczneFMJD
15-02-2014
16-02-2014
LR Jaunimo/studentu paprastuju saskiu cempionatas(Merginos)
Siauliai/LSF [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
64,klasyczne
13-02-2014
16-02-2014
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland [ostatnia aktualizacja.:15-02-2014]
100,klasyczneFMJD
13-02-2014
16-02-2014
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland /Korbach [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
100,klasyczneFMJD
09-02-2014
09-02-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY
LUBACZÓW/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:09-02-2014]
100,inne
09-02-2014
09-02-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA
LUBACZÓW/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:09-02-2014]
100,inne
08-02-2014
08-02-2014
VI Turniej GRAND-PRIX Ekstraliga
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:16-02-2014]
100,szybkie
01-02-2014
02-02-2014
LR Brazilisku saskiu cempionatas
Jonava [ostatnia aktualizacja.:02-02-2014]
64,klasyczne
01-02-2014
01-02-2014
X Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 3/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
30-01-2014
30-01-2014
PIMS Warcaby 2013/2014 chłopcy
SP 20 Poznań [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
64,szybkie
30-01-2014
30-01-2014
PIMS Warcaby dziewczęta 2013/2014
PSZS/SP 20 [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
64,szybkie
27-01-2014
27-01-2014
Warcaby27I2014SP87
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:27-01-2014]
100,blitz
25-01-2014
25-01-2014
LR SD ZALGIRIS ZIEMOS SPORTO ZAIDYNIU SASKIU VARZYBOS
Alytus [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
64,drużynowy, szybkie
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP chł.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
64,klasyczne
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowi [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
64,klasyczne
24-01-2014
24-01-2014
MISTRZOSTWA POWIATU GRODZKIEGO-LESZNO SP CHŁOPCY
GOK Lipno/Leszczyński SZS/UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-01-2014]
64,szybkie
24-01-2014
24-01-2014
MISTRZOSTWA POWIATU GRODZKIEGO-LESZNO SP DZIEWCZĘTA
GOK Lipno/Leszczyński SZS/UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-01-2014]
64,szybkie
24-01-2014
24-01-2014
MISTRZOSTWA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO SP CHŁOPCY
GOK Lipno/Leszczyński SZS/UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-01-2014]
64,szybkie
24-01-2014
24-01-2014
MISTRZOSTWA POWIATU LESZCZYŃSKIEGO SP DZIEWCZĘTA
GOK Lipno/Leszczyński SZS/UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:24-01-2014]
64,szybkie
23-01-2014
25-01-2014
The open championships Poland of programs in international draughts 2014
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
100,inne
18-01-2014
18-01-2014
II Turniej II Edycji Grand Prix Mazowsza - do lat 13
Słupno [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
18-01-2014
18-01-2014
II Turniej II Edycji Grand Prix Mazowsza - open
Słupno [ostatnia aktualizacja.:31-03-2014]
100,szybkie
18-01-2014
18-01-2014
Turniej Noworoczny w warcabach stupolowych dla dzieci i młodzieży do lat 16
Klub KSM Zefir / LUKS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:20-01-2014]
100,szybkie
18-01-2014
18-01-2014
V Turniej Grand Prix Wrocławia 2013 - 2014 Ekstraliga
MDK Wrocław/OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:19-01-2014]
100,szybkie
18-01-2014
18-01-2014
XIII PODKARPACKA INDYWIDUALNA LIGA WARCABOWA (PILW-ELIMINACJE) HORYNIEC-ZDRÓJ
HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:30-01-2014]
100,inne
15-01-2014
15-01-2014
Turniej Gimnazjalny PAWONKÓW
Gimnazjum Pawonków [ostatnia aktualizacja.:25-01-2014]
100,szybkie
11-01-2014
11-01-2014
X Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej nr 2/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:15-01-2014]
100,szybkie
10-01-2014
14-01-2014
Duvo shashki v snignuh Karpatah
Turka [ostatnia aktualizacja.:27-01-2014]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
21-12-2013
22-12-2013
8th WORLD CHAMPIONSHIP BLITZ
FMJD [ostatnia aktualizacja.:21-11-2013]
100,blitz
21-12-2013
21-12-2013
XII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno Gwiazdkowy Turniej Warcabowy 64 SENIORZY
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
21-12-2013
21-12-2013
XII Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno Gwiazdkowy Turniej Warcabowy 64 MŁODZICY
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
18-12-2013
18-12-2013
XIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO GIMNAZJUM
OŚRODEK KULTURY W MŁODOWIE [ostatnia aktualizacja.:18-12-2013]
100,drużynowy, inne
18-12-2013
18-12-2013
XIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
OŚRODEK KULTURY W MŁODOWIE [ostatnia aktualizacja.:18-12-2013]
100,drużynowy, inne
14-12-2013
14-12-2013
I Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików i Orliczek mł. (ur. 2005 i młodsi)
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
14-12-2013
14-12-2013
III Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zrój [ostatnia aktualizacja.:18-12-2013]
100,inne
14-12-2013
14-12-2013
IV Mikołajkowy Turniej Grand Prix Wrocławia MŁODZICY
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
14-12-2013
14-12-2013
IV Mikołajkowy Turniej Grand Prix Wrocławia MŁODZICZKI
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:15-12-2013]
100,szybkie
14-12-2013
14-12-2013
IV Mikołajkowy Turniej Grand Prix Wrocławia ORLICY
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
14-12-2013
14-12-2013
IV Mikołajkowy Turniej Grand Prix Wrocławia ORLICZKI
Wrocław [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
14-12-2013
14-12-2013
Turniej o Puchar Starszego Cechu do lat 10
Gniezno/Lokator Gniezno [ostatnia aktualizacja.:16-12-2013]
100,klasyczneFMJD
14-12-2013
14-12-2013
XII Turniej o Puchar Starszego Cechu
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [ostatnia aktualizacja.:15-12-2013]
100,klasyczneFMJD
10-12-2013
10-12-2013
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w Osiecznej-Chłopcy klasy 1-3
Osieczna/M-GOK w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:10-12-2013]
64,szybkie
10-12-2013
10-12-2013
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w Osiecznej-Chłopcy klasy 4-6
Osieczna/M-GOK w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:10-12-2013]
64,szybkie
10-12-2013
10-12-2013
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w Osiecznej-Dziewczęta klasy 1-3
Osieczna/M-GOK w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:10-12-2013]
64,szybkie
10-12-2013
10-12-2013
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w Osiecznej-Dziewczęta klasy 4-6
Osieczna/M-GOK w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:10-12-2013]
64,szybkie
08-12-2013
08-12-2013
I Turnieg II GR Mazowsza kategoria do lat 13
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
08-12-2013
08-12-2013
I Turniej GP Mazowsza kategoria open
Stara Niedziałka [ostatnia aktualizacja.:08-12-2013]
64,szybkie
07-12-2013
07-12-2013
X Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:16-12-2013]
100,szybkie
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - kobiety
Sępólno Krajeńskie/ [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
02-12-2013
10-12-2013
II Unofficial Championships World Of Computer Programs
Kornik - Poland [ostatnia aktualizacja.:10-12-2013]
64,blitz
01-12-2013
01-12-2013
IIITurniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:01-12-2013]
100,klasyczneFMJD
30-11-2013
30-11-2013
11. Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
30-11-2013
30-11-2013
11. Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - chłopcy do lat 16
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
30-11-2013
30-11-2013
11. Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - dziewczęta do lat 16
Marki [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,szybkie
30-11-2013
30-11-2013
Andrzejkowe Mistrzostwa Gminy i Miasta Janikowo
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:11-12-2013]
100,klasyczneFMJD
30-11-2013
08-12-2013
Kubok Federacii Lvova 2013
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:12-12-2013]
64,klasyczne
30-11-2013
30-11-2013
SEIMU SASKIU TURNYRAS
Sveicarija [ostatnia aktualizacja.:30-11-2013]
64,drużynowy, szybkie
24-11-2013
24-11-2013
Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego
Rychlik [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
23-11-2013
29-11-2013
Chempionat Belarusi men semifinal
Minsk [ostatnia aktualizacja.:29-11-2013]
64,klasyczneFMJD
23-11-2013
29-11-2013
Chempionat Belarusi women semifinal 2013
Minsk [ostatnia aktualizacja.:29-11-2013]
64,klasyczneFMJD
23-11-2013
23-11-2013
III Turniej Grand Prix Wrocławia 2013-2014 Ekstraliga
Lipno - UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-11-2013]
100,szybkie
23-11-2013
23-11-2013
III TURNIEJ GRAND-PRIX Liga szkolna
DK Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-11-2013]
64,szybkie
22-11-2013
24-11-2013
LR KLUBU KOMANDINIS CEMPIONATAS (64)
Backonys [ostatnia aktualizacja.:24-11-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
22-11-2013
24-11-2013
VIII Wojewódzka Impreza Sportowo Integracyjna
Klimkówka [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
21-11-2013
23-11-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Stow. Cywilnych Niew. Ofiar Wojny
Sobieszowo [ostatnia aktualizacja.:23-11-2013]
100,klasyczneFMJD
20-11-2013
20-11-2013
LVIV PROFTEHOSVITA 2013
Lviv / ł [ostatnia aktualizacja.:21-11-2013]
64,drużynowy, inne
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych MŁODZICY
OKSi R Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:18-11-2013]
100,szybkie
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych. ORLICZKI
OKSiR Wisznia Mała- Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:17-11-2013]
100,szybkie
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych MŁODZICZKI
OKSIR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:17-11-2013]
100,szybkie
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych ORLICY
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:18-11-2013]
100,szybkie
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych SENIORKI + JUNIORKI + JUNIORKI MŁODSZE
OKSiR Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:17-11-2013]
100,szybkie
16-11-2013
16-11-2013
XVI Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego w warcabach 100 polowych SENIORZY + JUNIORZY + JUNIORZY MŁODSI
OKSi R Wisznia Mała - Piotrkowiczki [ostatnia aktualizacja.:18-11-2013]
100,szybkie
10-11-2013
10-11-2013
4. Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,drużynowy, blitz
10-11-2013
15-11-2013
Ćwierćfinał 18. Mistrzostw Stowarzyszenia CROSS
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
10-11-2013
10-11-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcaby 100-polowe woj. łódzkiego K
Lututów/Czarna Damka [ostatnia aktualizacja.:10-11-2013]
100,klasyczneFMJD
09-11-2013
09-11-2013
Turniej Warcabowy z okazji Święta Wyzwolenia o Puchar Burmistrz Nysy
Polski Związek Niewidomych Nysa [ostatnia aktualizacja.:09-11-2013]
100,szybkie
09-11-2013
10-11-2013
XV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów
Oleszyce [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,inne
09-11-2013
10-11-2013
XV Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek
Oleszyce [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,inne
08-11-2013
11-11-2013
21. Drużynowe Mistrzostwa Polski
Lipno [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,drużynowy, klasyczne
03-11-2013
09-11-2013
12th EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Texel/Holland [ostatnia aktualizacja.:09-11-2013]
100,klasyczneFMJD
03-11-2013
03-11-2013
EM Blitz Veteranen Texel 2013
EDC/ Texel Niederlande [ostatnia aktualizacja.:06-11-2013]
100,klasyczneFMJD
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L (Men Group-A)
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:06-11-2013]
64,klasyczneFMJD
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:06-11-2013]
64,klasyczneFMJD
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:06-11-2013]
64,klasyczneFMJD
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group D
Benderu PMR [ostatnia aktualizacja.:06-11-2013]
64,klasyczneFMJD
27-10-2013
27-10-2013
1. Otwarte Mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych - do lat 16
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
27-10-2013
27-10-2013
1. Otwarte Mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych - kobiety
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
27-10-2013
27-10-2013
1. Otwarte Mistrzostwa Polski AZS w warcabach aktywnych - mężczyźni
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,szybkie
27-10-2013
27-10-2013
II FESTIWAL WARCABOWY - ŚMIGIEL 2013 - w warcabach 64 polowych
RESTAURACJA "POEMAT" w Śmiglu/ Edward Karpiński [ostatnia aktualizacja.:28-10-2013]
64,inne
27-10-2013
27-10-2013
II FESTIWAL WARCABOWY -ŚMIGIEL 2013- w warcabach 100 polowych
RESTAURACJA "POEMAT" w Śmiglu/ Edward Karpiński [ostatnia aktualizacja.:28-10-2013]
100,inne
27-10-2013
27-11-2013
Irish Juniors Under 14
Limerick [ostatnia aktualizacja.:17-03-2014]
64,klasyczneFMJD
26-10-2013
26-10-2013
II TURNIEJ GRAND PRIX WROCŁAWIA 2013-2014 EKSTRALIGA
PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-10-2013]
100,szybkie
26-10-2013
26-10-2013
II TURNIEJ GRAND-PRIX
Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:27-10-2013]
100,inne
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open 2013 (intermediates)
Limerick [ostatnia aktualizacja.:02-11-2013]
64,klasyczneFMJD
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open 2013 (seniors)
Limerick [ostatnia aktualizacja.:02-11-2013]
64,klasyczneFMJD
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open Draughts 2013
Limerick [ostatnia aktualizacja.:02-11-2013]
64,klasyczne
24-10-2013
24-10-2013
XI Turniej Warcabowy ŚDS o Puchar Starosty
Mława [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
64,blitz
19-10-2013
19-10-2013
Eliminacje Strefowe w Warcabach 100 polowych XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS Młodzicy
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
100,szybkie
19-10-2013
19-10-2013
Eliminacje Strefowe w Warcabach 100 polowych XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS Młodziczki
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
100,szybkie
19-10-2013
19-10-2013
Eliminacje Strefowe w Warcabach 100 polowych XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS Orlicy
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
100,szybkie
19-10-2013
19-10-2013
Eliminacje Strefowe w Warcabach 100 polowych XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS Orliczki
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
100,szybkie
19-10-2013
19-10-2013
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Gimnazjów woj. Mazowieckiego
Marki [ostatnia aktualizacja.:20-10-2013]
64,szybkie
19-10-2013
19-10-2013
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa SP woj. Mazowieckiego
Marki [ostatnia aktualizacja.:20-10-2013]
64,szybkie
19-10-2013
26-10-2013
TURNIEJ KWALIFAKACYJNO-SZKOLENIOWY GR.B
Mielno / Obóz szkoleniowy [ostatnia aktualizacja.:15-01-2014]
100,klasyczne
17-10-2013
21-10-2013
Chempionat Minska po shashkam-100
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-10-2013]
100,szybkie
14-10-2013
16-10-2013
Chempionat Minska po shashkam-64
Minsk [ostatnia aktualizacja.:21-10-2013]
64,klasyczne
14-10-2013
16-10-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Prudnika
Polski Związek Niewidomych Prudnik [ostatnia aktualizacja.:16-10-2013]
100,klasyczneFMJD
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:20-10-2013]
64,klasyczne
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:19-10-2013]
64,klasyczne
12-10-2013
12-10-2013
IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:13-10-2013]
100,szybkie
08-10-2013
11-10-2013
WCDF Qualifier (GAYP) 2013
Barbados [ostatnia aktualizacja.:26-10-2013]
64,klasyczneFMJD
08-10-2013
11-10-2013
World Championships for Women (GAYP)
Barbados [ostatnia aktualizacja.:13-10-2013]
64,klasyczneFMJD
07-10-2013
15-10-2013
CHEMPIONAT-64 UKR PO ZORU 2013 MEN
UKRAINA POLTAVA [ostatnia aktualizacja.:22-10-2013]
64,klasyczneFMJD
07-10-2013
15-10-2013
CHEMPIONAT-64 UKR PO ZORU 2013 WOMEN
UKRAINA POLTAVA [ostatnia aktualizacja.:22-10-2013]
64,klasyczneFMJD
02-10-2013
06-10-2013
I Turniej Warcabowy o Tytuł Prezesa KST KoMar Piekary Śląskie
Wisła / KSTNiS KoMar Piekary Śląskie [ostatnia aktualizacja.:06-10-2013]
100,inne
30-09-2013
04-10-2013
XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA
Suwałki/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:02-10-2013]
100,klasyczneFMJD
29-09-2013
29-09-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w warcaby klasyczne w grze błyskawicznej
Lipno [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
64,blitz
29-09-2013
29-09-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcaby klasyczne w grze błyskawicznej
Lipno [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
64,blitz
24-09-2013
29-09-2013
23. Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcaby klasyczne
Lipno [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
64,klasyczneFMJD
21-09-2013
21-09-2013
I Turniej Grand Prix Wrocławia 2013/2014 Ekstraliga
Pitagoras Pęgow [ostatnia aktualizacja.:24-09-2013]
100,szybkie
21-09-2013
21-09-2013
III Turniej Integracyjny
JastrzębieZdrój/Cross Jastrzębie [ostatnia aktualizacja.:23-09-2013]
100,klasyczne
21-09-2013
29-09-2013
XIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki [ostatnia aktualizacja.:26-09-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-09-2013
29-09-2013
XIV Drużynowe Mistrzostwa CROSS
Suwałki [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
15-09-2013
15-09-2013
Wielkopolski Turniej Sprawnościowo-Obronny Seniorów -Seniorom Wiatr w Żagle-Warcaby 64
Leszno/Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej [ostatnia aktualizacja.:15-09-2013]
64,blitz
12-09-2013
16-09-2013
Memoriał Ludwika Huttnera 2013
Krynica Morska/Elcross Elbląg [ostatnia aktualizacja.:16-09-2013]
100,klasyczne
06-09-2013
13-09-2013
1 st World & 3 rd European Championship for Blind and Partially Sighted women
Augustów [ostatnia aktualizacja.:27-09-2013]
100,klasyczneFMJD
06-09-2013
13-09-2013
1st World & European Championship for Blind
Augustów [ostatnia aktualizacja.:08-09-2013]
100,klasyczneFMJD
06-09-2013
13-09-2013
1st World& European Championship for BLIND
Augustów [ostatnia aktualizacja.:12-09-2013]
100,klasyczneFMJD
06-09-2013
13-09-2013
World&European Championship for Partially Sighted
Augustów [ostatnia aktualizacja.:13-09-2013]
100,klasyczneFMJD
25-08-2013
25-08-2013
II Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w warcaby błyskawiczne
OW Delfin Dąbki [ostatnia aktualizacja.:25-08-2013]
100,drużynowy, blitz
25-08-2013
30-08-2013
Integracyjny Turniej Warcabowy "Bałtyk 2013"
Zryw Słupsk [ostatnia aktualizacja.:29-08-2013]
100,inne
25-08-2013
27-08-2013
X DRUŻYNOWE MISTRZOSTW POLSKI KOBIET
OW Delfin Dąbki [ostatnia aktualizacja.:27-08-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship the deaf the checkers 100 (men)
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:02-09-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship the deaf the checkers 100 (women)
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:30-08-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship of in Draughts 100
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:02-09-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (men)
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:09-09-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (men)
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:09-09-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (women)
Grodno Bilorus [ostatnia aktualizacja.:09-09-2013]
100,klasyczneFMJD
23-08-2013
25-08-2013
Tournament name W. Sokova (1912-1944) in flying draughts in Russian draughts.
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:28-08-2013]
64,blitz
21-08-2013
24-08-2013
XXXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:24-08-2013]
100,klasyczneFMJD
20-08-2013
29-10-2013
Klasyfikacyjny Turniej NiS w warcaby 100-polowe
Przemyśl Klub PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:16-10-2013]
100,klasyczne
20-08-2013
29-10-2013
Turniej Klasyfikacyjno Szkoleniowy
Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:04-01-2014]
100,klasyczne
20-08-2013
20-08-2013
XXXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
100,blitz
11-08-2013
11-08-2013
XXIX Nadwarciański Turniej Warcabów 100-polowych LATO 2013
WOK Wronki/ LUKS Gry Logiczne Wronki [ostatnia aktualizacja.:16-08-2013]
100,szybkie
07-08-2013
13-08-2013
World Championship men 2013
Section 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:13-08-2013]
64,klasyczneFMJD
07-08-2013
13-08-2013
World championship women 2013
Section 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:13-08-2013]
64,klasyczneFMJD
06-08-2013
06-08-2013
World champiomship men 2013 (rapid)
Section 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2013]
64,szybkie
06-08-2013
06-08-2013
World championship woman 2013 (rapid)
Section 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:06-08-2013]
64,szybkie
05-08-2013
05-08-2013
World Championship men 2013 (bliz)
Section 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2013]
64,blitz
05-08-2013
05-08-2013
World championship women 2013 (bliz)
Secnion 64 FMJD IDF [ostatnia aktualizacja.:05-08-2013]
64,blitz
01-08-2013
01-08-2013
Warcaby szybkie
Opole/Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:01-08-2013]
100,klasyczneFMJD
21-07-2013
21-07-2013
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w warcabach 100-polowych
Łuków [ostatnia aktualizacja.:26-07-2013]
100,szybkie
21-07-2013
25-07-2013
XL Ogólnopolski Turniej o Kryształowy Kamień
Dąbki/GZ LZS Darłowo [ostatnia aktualizacja.:14-10-2013]
100,inne
20-07-2013
20-07-2013
X TURNIEJ INTEGRACYJNY O PUCHAR BURMISTRZA KŁODZKA W WARCABACH 100 POLOWYCH
Hala Sportowa KCKSiR Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:26-07-2013]
100,szybkie
14-07-2013
18-07-2013
POLSKA GRA-Open 2013
Żuromin [ostatnia aktualizacja.:22-07-2013]
100,klasyczneFMJD
14-07-2013
14-07-2013
Wojewódzki Turniej Niesłyszących w Warcabach 64-polowych na rok 2013
Łuków [ostatnia aktualizacja.:18-07-2013]
64,szybkie
12-07-2013
20-07-2013
Belarusian Championship Women
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:20-07-2013]
100,klasyczneFMJD
10-07-2013
20-07-2013
Belarusian Championship Men
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:20-07-2013]
100,klasyczneFMJD
07-07-2013
14-07-2013
Finał 37. Mistrzostw Polski
Makowice [ostatnia aktualizacja.:13-07-2013]
100,klasyczneFMJD
06-07-2013
07-07-2013
VI VETERANU LVIV MEN V I ńł ł ł ńó ę-64 ²Ę
[ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
64,inne
06-07-2013
07-07-2013
VI VETERANU LVIV WOMEN VI ńł ł ł ńó ę-64 ĆĘ
[ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
64,inne
06-07-2013
07-07-2013
XII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa (PILW)-2013-Finał
Przemyśl-Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
100,klasyczne
06-07-2013
07-07-2013
XXII SPORTUVNI IGRU LVOVA MEN
[ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
64,inne
06-07-2013
07-07-2013
XXII SPORTUVNI IGRU LVOVA WOMEN
[ostatnia aktualizacja.:09-07-2013]
64,klasyczneFMJD
06-07-2013
07-07-2013
XXII SPORTUVNI IGRU LVOVA MEN XXII ń???????ł ł??? ???ł????? 2013 ??ęó ? ????ę-64 ?????Ę?
???? [ostatnia aktualizacja.:25-06-2013]
64,klasyczneFMJD
03-07-2013
11-07-2013
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [ostatnia aktualizacja.:11-07-2013]
100,klasyczneFMJD
03-07-2013
11-07-2013
Chempionat Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA B
LVIV JOVKVA "AKVAREL" [ostatnia aktualizacja.:11-07-2013]
100,klasyczneFMJD
03-07-2013
11-07-2013
Chempionat Ukraine 100 Invasport ORA WOMEN
.Ćę łńę ń "ę" [ostatnia aktualizacja.:11-07-2013]
100,klasyczneFMJD
02-07-2013
02-07-2013
II TURNIEJ WARCABOWY "OLIMPIJSKIE NADZIEJE" W WARCABACH 100-POLOWYCH ORLIKÓW MŁ
HORYNIEC-ZDRÓJ/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,inne
01-07-2013
07-07-2013
International tournament "Minsk 2013"
Minsk/ Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-07-2013]
100,klasyczneFMJD
30-06-2013
30-06-2013
IX Pasaulio lietuviu zaidynes saskes "100"
Klaipeda [ostatnia aktualizacja.:30-06-2013]
100,szybkie
29-06-2013
29-06-2013
IX Pasaulio lietuviu zaidynes saskes "64"
Klaipeda [ostatnia aktualizacja.:01-07-2013]
64,szybkie
26-06-2013
26-06-2013
XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SP W WARCABACH 100- POLOWYCH
MŁODÓW/URZĄD GMINY W LUBACZOWIE [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,inne
25-06-2013
03-07-2013
Chempionat Belarusi po shashkam-64 sredi muzhchin
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:03-07-2013]
64,klasyczneFMJD
25-06-2013
03-07-2013
Chempionat Belarusi po shashkam-64 sredi zhenschin
Minsk [ostatnia aktualizacja.:03-07-2013]
64,klasyczneFMJD
24-06-2013
24-06-2013
Mistrzostwa Gimnazjum w Pawonkowie
Gimnazjum Pawonków [ostatnia aktualizacja.:26-06-2013]
100,klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych Juniorek do lat 19
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-pol Juniorów do lat 19
Dąbki ul. Nadmorska 4 [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-pol Juniorek do lat 16
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych Juniorów do lat 16
Dąbki ul. Nadmorska 1 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-pol Juniorów do lat 10
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-pol Juniorek do lat 10
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorów do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,drużynowy, klasyczne
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorek do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [ostatnia aktualizacja.:29-06-2013]
100,drużynowy, klasyczne
16-06-2013
16-06-2013
Kubok KOMAND Lvova 2013 ?ł?ę????? Ęó??ę ???ł?ń?ę?ż ????ń?ł ? ????ę-64
Lviv FHU Lviv ???ł? ??? ????ę [ostatnia aktualizacja.:14-06-2013]
64,inne
15-06-2013
22-06-2013
Finał Mistrzostw Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Audustów/ CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,klasyczneFMJD
15-06-2013
15-06-2013
Mistrzostwa Gminy Trzcianka przedszkolaków do lat 7
Biblioteka gminna w Trzciance [ostatnia aktualizacja.:16-06-2013]
64,inne
15-06-2013
15-06-2013
Mistrzostwa Gminy Trzianka przedszkolaków do lat 6
Biblioteka Gminna w Tciance [ostatnia aktualizacja.:16-06-2013]
64,klasyczneFMJD
15-06-2013
15-06-2013
Turniej o Puchar "Solidarności" DNI CHEMIKA w warcabach stupolowych
Hala Sportowa OSiR Janikowo/LZS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:16-06-2013]
100,blitz
15-06-2013
15-06-2013
X TURNIEJ GRAND PRIX WROCŁAWIA 2012/2013 EKSTRALIGA
PĘGÓW [ostatnia aktualizacja.:16-06-2013]
100,szybkie
08-06-2013
08-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 MEN
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:09-06-2013]
100,blitz
08-06-2013
08-06-2013
Turniej w warcabach 100-polowych dla dzieci i młodzieży "Warcabowa Intergracja"
Klub KSM Zefir / LZS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,szybkie
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 10
Lino [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 23
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 10
Lipno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
64,drużynowy, klasyczne
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 13
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
06-06-2013
07-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 23
Lipno [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,drużynowy, klasyczne
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 JUNIOR
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:05-07-2013]
100,klasyczneFMJD
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 MEN
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:05-07-2013]
100,klasyczneFMJD
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 WOMEN
UKRAINA RIVNE [ostatnia aktualizacja.:05-07-2013]
100,klasyczneFMJD
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych B-10
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych B-13
Świetlica Śrdowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa ZAchodniopomorskiego w warcabach 100-polowych B-16
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych G-10
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych G-16
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiegow warcabach 100-polowych G-13
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
04-06-2013
OPEN - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych
Świetlica Środowiskowa w Jeżyczkach/ ZSS w Jeżyczkach [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
100,szybkie
04-06-2013
15-06-2013
Poddąbie 2013r.
Poddąbie/Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:13-06-2013]
100,klasyczne
03-06-2013
03-06-2013
Dzień Dziecka w Antoninku
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:04-06-2013]
64,szybkie
31-05-2013
31-05-2013
Turniej w warcabach stupolowych DZIEŃ DZIECKA 2013
Klub KSM Zefir/ GKRPA Janikowo/ LZS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:02-06-2013]
100,szybkie
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Gimnazjada chłopcy
Poznań/MUKS-W Komandoria Poznań/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczneFMJD
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Gimnazjada dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria Poznań/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczne
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP I-III chłopcy
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczneFMJD
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP I-III dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczneFMJD
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP IV-VI chłopcy
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczneFMJD
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP IV-VI dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczneFMJD
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,klasyczne
30-05-2013
02-06-2013
V Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,klasyczne
26-05-2013
26-05-2013
I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH 100 - Juniorki
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Bydgoszczy [ostatnia aktualizacja.:02-06-2013]
100,szybkie
26-05-2013
26-05-2013
I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH 100 - Juniorzy
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Bydgoszczy [ostatnia aktualizacja.:02-06-2013]
100,szybkie
26-05-2013
26-05-2013
I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH 100 - Seniorzy
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Bydgoszczy [ostatnia aktualizacja.:31-05-2013]
100,szybkie
26-05-2013
26-05-2013
I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH STUPOLOWYCH
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Bydgoszczy [ostatnia aktualizacja.:14-05-2013]
100,szybkie
26-05-2013
26-05-2013
LMOF 5-12 klasiu finalas 2013
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:27-05-2013]
100,drużynowy, inne
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał Stanisława Markowskiego B13
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:27-03-2016]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał Stanisława Markowskiego B16
Poczesna / LKS grom Złota Dama Poczesna [ostatnia aktualizacja.:26-05-2013]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał im. Stanisława Markowskiego B16
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał im. Stanisława Markowskiego B16+
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał im. Stanisława Markowskiego G13
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał im. Stanisława Markowskiego G16
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,szybkie
25-05-2013
25-05-2013
II Memoriał im. Stanisława Markowskiego G16+
Poczesna [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,szybkie
25-05-2013
26-05-2013
Indywidualne MP Niesłyszących Kobiet
Łuków / Hetman Łuków [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,inne
25-05-2013
26-05-2013
Indywidualne MP Niesłyszących Mężczyzn
Łuków / Hetman [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
100,inne
25-05-2013
25-05-2013
Turniej i symultana warcabowa 100 polowa - Dni Łukowa 2013
Klub Sportowy Orlęta Łuków / OSiR w Łukowie [ostatnia aktualizacja.:25-05-2013]
100,inne
25-05-2013
25-05-2013
Turniej Warcabowy z Okazji "Dni Nysy"
Nysa ul. Moniuszki 5/Kużdzał Andrzej [ostatnia aktualizacja.:25-05-2013]
100,klasyczne
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 MEN
UKRAINA EVPATORIA [ostatnia aktualizacja.:01-06-2013]
100,klasyczne
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 WOMEN
UKRAINA EVPATORIA [ostatnia aktualizacja.:01-06-2013]
100,klasyczne
18-05-2013
18-05-2013
I Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego - kat do lat 13
Marki/UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,szybkie
18-05-2013
18-05-2013
I Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego - kat. do lat 10
Marki/UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,szybkie
18-05-2013
18-05-2013
I Otwarte Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego - kat. OPEN
Marki/UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:23-06-2013]
64,szybkie
18-05-2013
18-05-2013
IX TURNIEJ GRAND PRIX WROCŁAWIA 2012/2013 EKSTRALIGA
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,szybkie
18-05-2013
18-05-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cross Jastrzębie
Biały Dunajec/ Józefa Juźko [ostatnia aktualizacja.:19-05-2013]
100,klasyczneFMJD
17-05-2013
17-05-2013
TURNIR-LVIV-UNIVER-FRANKA-2013
LVIV-LNU [ostatnia aktualizacja.:12-05-2013]
64,klasyczneFMJD
17-05-2013
17-05-2013
UNIVER LVIV FRANKA-2013
LVIV [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
64,klasyczneFMJD
14-05-2013
14-05-2013
VIII MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
TUCHOLA [ostatnia aktualizacja.:14-05-2013]
100,klasyczneFMJD
13-05-2013
13-05-2013
IV Klubowy Turniej Warcabowy
Kub Omega Łódź ul Tamka 16 [ostatnia aktualizacja.:02-07-2013]
100,szybkie
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 2000-2002 y.b.
Minsk/ Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 2003 and yonger
Minsk/ Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
12-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 2000-2002 y.b.
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 2003 and yonger
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:18-05-2013]
100,klasyczneFMJD
10-05-2013
19-05-2013
XVII FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
TUCHOLA / CROSS WARSZAWA [ostatnia aktualizacja.:19-05-2013]
100,klasyczneFMJD
04-05-2013
04-05-2013
XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:12-05-2013]
100,drużynowy, blitz
03-05-2013
03-05-2013
I Turniej Warcabowy z okazji Święta Konstytucji 3-maja Chłopcy do lat 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:10-05-2013]
64,szybkie
02-05-2013
02-05-2013
BLITZ WESTERHAAR
Westerhaar [ostatnia aktualizacja.:03-05-2013]
100,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; cadets (boys) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; cadets (girls) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; hopes (boys) 2003 y.b. and yonger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; hopes (girls) 2003 y.b. and younger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:08-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; juniors (boys) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; juniors (girls) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:08-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; mini-cadets (boys) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; mini-cadets (girls) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-05-2013]
64,klasyczneFMJD
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); cadets (boys) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); cadets (girls) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); hopes (boys) 2003 y.b. and younger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); hopes (girls) 2003 y.b. and yonger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); juniors (boys) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); juniors (girls) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); mini-cadets (boys) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
European Youth Championship (rapid); mini-cadets (girls) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,szybkie
01-05-2013
01-05-2013
Nederlands Kampioenschap Junioren
Westerhaar [ostatnia aktualizacja.:04-05-2013]
100,klasyczneFMJD
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); cadets (boys) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); cadets (girls) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); hopes (boys) 2003 y.b. and younger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); hopes (girls) 2003 y.b. and yonger
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); juniors (boys) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); juniors (girls) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); mini-cadets (boys) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
30-04-2013
European Youth Championship (blitz); mini-cadets (girls) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
64,blitz
30-04-2013
05-05-2013
X Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [ostatnia aktualizacja.:06-05-2013]
100,klasyczneFMJD
27-04-2013
27-04-2013
Złota Wieża Warcaby 64-polowe - Finał Wojewódzki
Łękno [ostatnia aktualizacja.:01-05-2013]
100,drużynowy, szybkie
26-04-2013
30-04-2013
--- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski --- WYNIKI --- NA ŻYWO --- http://bielawa.warcaby.pl
Bielawa [ostatnia aktualizacja.:25-04-2013]
100,klasyczneFMJD
21-04-2013
21-04-2013
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'100 - KOBIETY - SENIORKA St.
WRONKI WZ LZS WZWarc Starostwo Powiatowe UMiG WOK [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
100,szybkie
21-04-2013
21-04-2013
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'100 - MĘŻCZYŹNI - SENIOR St.
WRONKI WZ LZS WZWar Starostwo Powiatowe UMiG WOK [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
100,szybkie
21-04-2013
21-04-2013
IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'100 - JUNIORKI
WRONKI WZ LZS WZWarc Starostwo Powiatowe UMiG WOK Gry Logiczne [ostatnia aktualizacja.:23-04-2013]
100,szybkie
21-04-2013
21-04-2013
IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY'100 - JUNIORZY
WRONKI WZ LZS WZWarc Starostwo Powiatowe UMG WOK [ostatnia aktualizacja.:23-04-2013]
100,szybkie
20-04-2013
27-04-2013
Półfinał Mistrzostw Polski kobiet Niewidomych i Słabowdzących
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
100,klasyczneFMJD
20-04-2013
26-04-2013
Półfinały Mistrzostw Polski kobiet
Tuchola/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:15-04-2013]
100,klasyczneFMJD
20-04-2013
27-04-2013
Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:28-04-2013]
100,klasyczneFMJD
20-04-2013
20-04-2013
VII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej ORLICY
GOK w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
20-04-2013
20-04-2013
VIII Otwarty Turniej o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - VIII Runda GP W-wia 100"K+M
GOK Lipno / UKS Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
100,szybkie
20-04-2013
20-04-2013
VIII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej MŁODZICY
GOK w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:20-04-2013]
100,szybkie
20-04-2013
20-04-2013
VIII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej MŁODZICZKI
GOK w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
20-04-2013
20-04-2013
VIII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej ORLICZKI
GOK w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
16-04-2013
01-08-2013
Klasyfikacyjny Turniej Warcabowy
Opole / Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:01-08-2013]
100,klasyczneFMJD
14-04-2013
14-04-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego K
Drużbice [ostatnia aktualizacja.:15-04-2013]
64,klasyczneFMJD
14-04-2013
14-04-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego M
Drużbice [ostatnia aktualizacja.:15-04-2013]
64,klasyczneFMJD
13-04-2013
21-04-2013
Chempionat Lvova 2013 ł łńęż ńł ę-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:21-04-2013]
64,klasyczne
13-04-2013
13-04-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śl.
Piekary Śl. / Koryciorz Marek [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,klasyczne
13-04-2013
13-04-2013
XI Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych w grze błyskawicznej
Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,blitz
13-04-2013
13-04-2013
XI Mistrzostwa Polski Juniorek młodszych w grze błyskawicznej
Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,blitz
10-04-2013
14-04-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY B16
Wałbrzych MSiT [ostatnia aktualizacja.:25-04-2013]
100,klasyczneFMJD
10-04-2013
14-04-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY G16
Wałbrzych MSiT [ostatnia aktualizacja.:25-04-2013]
100,klasyczneFMJD
09-04-2013
11-04-2013
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Warcabach 100
Opole / Cross Opole [ostatnia aktualizacja.:18-04-2013]
100,klasyczne
06-04-2013
06-04-2013
Grand Prix Mazowsza Marki - kat. do 13 lat
Marki [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
06-04-2013
06-04-2013
Grand Prix Mazowsza Marki kat. Open
Marki [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
06-04-2013
06-04-2013
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ORLICZEK W WARCABACH 100 POLOWYCH
Wałbrzych / OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:11-04-2013]
100,szybkie
06-04-2013
06-04-2013
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ORLIKÓW W WARCABACH 100 POLOWYCH
WAŁBRZYCH / OKS SOKÓŁ WROCŁAW [ostatnia aktualizacja.:11-04-2013]
100,szybkie
05-04-2013
07-04-2013
Memaryial bratou Mialeshkau i M.Krata
Slonim/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-04-2013]
64,klasyczneFMJD
05-04-2013
07-04-2013
Memaryial bratou Mialeshkau i M.Krata (dziciachy turnir)
Slonim/Belarus [ostatnia aktualizacja.:07-04-2013]
64,klasyczneFMJD
23-03-2013
23-03-2013
Grand Prix Mazowsza Słuno - kat. do 13 lat
Słupno [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
23-03-2013
23-03-2013
Grand Prix Mazowsza Słupno kat. Open
Słupno [ostatnia aktualizacja.:24-04-2013]
100,szybkie
16-03-2013
16-03-2013
VII TURNIEJ GRAND PRIX WROCŁAWIA 2012/2013 EKSTRALIGA
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:19-03-2013]
100,szybkie
16-03-2013
16-03-2013
VII Turniej GRAND-PRIX
SP Pęgów [ostatnia aktualizacja.:20-03-2013]
100,szybkie
12-03-2013
20-03-2013
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR v-ce PREZESA PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
WARSZAWA PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:22-03-2013]
100,klasyczne
10-03-2013
10-03-2013
30. Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:10-03-2013]
100,klasyczneFMJD
09-03-2013
09-03-2013
I TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR JÓZEFA MICHALIKA STAROSTY POWIATU LUBACZOWSKIEGO
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:12-03-2013]
100,klasyczneFMJD
09-03-2013
09-03-2013
XII TURNIEJ WARCABOWY "ROZTOCZE-2013" ORLIKÓW I ORLICZEK MŁODSZYCH (UR. 2005 I MŁODSI)
HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:10-03-2013]
100,inne
09-03-2013
09-03-2013
XIV IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WIELKOPOLSKA Chłopcy
Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:09-03-2013]
64,szybkie
09-03-2013
09-03-2013
XIV IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WIELKOPOLSKA Dziewczęta
Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska [ostatnia aktualizacja.:09-03-2013]
64,szybkie
07-03-2013
14-03-2013
Grupa A Półfinał MP Niewidomych i słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:13-03-2013]
100,klasyczneFMJD
07-03-2013
10-03-2013
Półfinały 37. Mistrzostw Polski - grupa A
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:10-03-2013]
100,klasyczneFMJD
07-03-2013
10-03-2013
Półfinały 37. Mistrzostw Polski - grupa B
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:10-03-2013]
100,klasyczneFMJD
06-03-2013
06-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi juniorov i kadetov (blitz)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
64,blitz
06-03-2013
06-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi minikadetov i nadezhd (blitz)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
64,blitz
06-03-2013
14-03-2013
Półfinały Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS [ostatnia aktualizacja.:13-03-2013]
100,klasyczne
04-03-2013
05-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi juniorov i kadetov (tempo)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
64,szybkie
04-03-2013
05-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi minikadetov i nadezhd (tempo)
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
64,szybkie
03-03-2013
03-03-2013
Grand Prix 2012/13 6/6
GOK [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
100,klasyczneFMJD
02-03-2013
03-03-2013
Turniej Okolicznościowy o Puchar Prezesa WZWarc
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,inne
01-03-2013
02-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi minikadetov
Minsk [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
64,drużynowy, klasyczne
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - WARCABY'64 - DZ-19 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - Warcaby'64 - Ch-19 BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁ.- Warcaby'64 - Ch-16 BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMiGminy Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:07-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW ST.- Warcaby'64 - Ch-23 BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁ.- Warcaby'64 - Dz-16 BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK ST.- Warcaby'64 - Dz-23 BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - Warcaby'64 - Dz-10 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,klasyczneFMJD
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - Warcaby'64 - Dz-13 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:03-03-2013]
64,klasyczneFMJD
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - Warcaby'64 - Ch-10 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
64,blitz
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - Warcaby'64 - Ch-10 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz Osieczna TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:05-03-2013]
64,klasyczneFMJD
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - Warcaby'64 - Ch-13 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [ostatnia aktualizacja.:07-03-2013]
64,klasyczneFMJD
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:31-03-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 10
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:17-04-2013]
64,klasyczne
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 13
Osieczna [ostatnia aktualizacja.:21-03-2013]
64,klasyczne
27-02-2013
03-03-2013
XIII Puchar "Warmii i Mazu Niewidomych i Słabowidzących w Warcabach 100-polowych
Dadaj / OKS "Warmia i Mazury" Olsztyn [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
100,inne
25-02-2013
05-03-2013
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR V-CE PREZESA PODKARPACKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:06-03-2013]
100,klasyczne
24-02-2013
24-02-2013
2. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych CH (turniej barażowy)
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:24-02-2013]
100,szybkie
24-02-2013
24-02-2013
2. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach umysłowych DZ (turniej barażowy)
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:24-02-2013]
100,szybkie
24-02-2013
24-02-2013
Mistrzostwa Miasta i Gminy pod patronatem Burmistrza Wronek - WARCABY'64
Wronki / LUKS Wronki UMiG Wronki WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:25-02-2013]
64,szybkie
23-02-2013
23-02-2013
II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - eliminacje strefy D B16
Marki [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
100,szybkie
23-02-2013
23-02-2013
II Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - eliminacje strefy D G16
Marki [ostatnia aktualizacja.:02-03-2013]
100,szybkie
23-02-2013
23-02-2013
IX Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:23-02-2013]
100,szybkie
23-02-2013
23-02-2013
VI TURNIEJ GRAND PRIX WROCŁAWIA 2012-2013 LIGA SZKOLNA
MDK WROCŁAW / OKS SOKÓŁ WROCŁAW [ostatnia aktualizacja.:26-02-2013]
64,szybkie
17-02-2013
17-02-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY-ELIMINACJE STREFY -Północnej Chłopcy
Pensjonat ADLER Łajs k/Olsztyna. Warminsko Mazurski OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:07-04-2013]
100,szybkie
17-02-2013
17-02-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY-ELIMINACJE STREFY -Północnej Dziewczęta
Pensjonat ADLER Łajs k/Olsztyna. Warminsko Mazurski OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:07-04-2013]
100,szybkie
16-02-2013
03-03-2013
Kubok Lvova 2013 łę Ęóę łńęż ńł ę-64
Lviv FHU Lviv ł ę [ostatnia aktualizacja.:07-04-2013]
64,klasyczneFMJD
16-02-2013
16-02-2013
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz
SP rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:16-02-2013]
64,klasyczneFMJD
16-02-2013
16-02-2013
<