SHOW TOURNAMENTS | ||||||||
|
CLASSIC CHESS TOURNAMENTS | ||
---|---|---|
15-02-2025 plan | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:25-05-2024] | Poland,PO classic |
15-02-2025 plan | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:25-05-2024] | Poland,PO classic |
15-02-2025 plan | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Jastrzębia Góra [update:25-05-2024] | Poland,PO classic |
06-01-2025 plan | XV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2025
Warszawa [update:24-07-2024] | Poland,MA classic |
28-12-2024 plan | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CZYŻYNY 2024" Gr.B - ranking 1250 - 1400
Kraków - Nowa Huta [update:today 03:58] | Poland,MP classic |
28-12-2024 plan | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CZYŻYNY 2024" Gr.C - ranking 1600
Kraków - Nowa Huta [update:today 03:59] | Poland,MP classic |
28-12-2024 plan | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CZYŻYNY 2024" Gr.D - ranking 1800
Kraków - Nowa Huta [update:today 03:57] | Poland,MP classic |
28-12-2024 plan | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CZYŻYNY 2024" Gr.E - zawodnicy z ran. FIDE
Kraków - Nowa Huta [update:today 03:58] | Poland,MP classic |
27-12-2024 plan | OTWARTE MISTRZOSTWA USTRONIA
USTROŃ [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
27-12-2024 plan | Turniej Sylwestrowy Klubu Marynarki Wojennej - kołowy 2024 - TURNIEJ ANULOWANY
Gdynia [update:03-07-2024] | Poland,PO classic |
27-12-2024 plan | Turniej Sylwestrowy Klubu Marynarki Wojennej - open 2024 - TURNIEJ ANULOWANY
Gdynia [update:03-07-2024] | Poland,PO classic |
27-12-2024 plan | XXV Kętrzyński Festiwal Szachowy
Kętrzyn [update:19-07-2024] | Poland,WM classic |
14-12-2024 plan | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - GRUDZIEŃ
Wrocław [update:05-06-2024] | Poland,DS classic |
07-12-2024 plan | XII Memoriał Szachowy im. Jana Niedźwieckiego Grupa A zgłoszona do FIDE
Radom [update:25-06-2024] | Poland,MA classic |
07-12-2024 plan | XII Memoriał Szachowy im. Jana Niedźwieckiego Grupa C
Radom [update:31-05-2024] | Poland,MA classic |
07-12-2024 plan | XII Memoriał Szachowy im.Jana Niedźwieckiego Grupa B zgłoszona do FIDE
Radom [update:31-05-2024] | Poland,MA classic |
29-11-2024 plan | Szachy 25 + 5 klasyczne Mistrzostwa Gmina Osiecznica_11DKPanc_10BKPanc_KSzach64
Świętoszów [update:14-04-2024] | Poland,DS classic |
16-11-2024 plan | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Suwałki [update:07-03-2024] | Poland,PL classic |
16-11-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA DZIECI DO 13 LAT NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:10-06-2024] | Poland,SL classic |
16-11-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA TYTUŁ KM (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:10-06-2024] | Poland,SL classic |
16-11-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:18-05-2024] | Poland,SL classic |
16-11-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:18-05-2024] | Poland,SL classic |
09-11-2024 plan | "NIEPODLEGŁA 2024" - Otwarty Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Biskupca
Biskupiec [update:15-05-2024] | Poland,WM classic |
09-11-2024 plan | III Ogólnopolski Memoriał Szachowy Józefa Kruka Gr. A - rocznik 2018 i młodsi
Brzezie/ Gmina Zabierzów [update:today 04:01] | Poland,MP classic |
09-11-2024 plan | III Ogólnopolski Memoriał Szachowy Józefa Kruka Gr. B - rocznik 2017 - 2014
Brzezie/ Gmina Zabierzów [update:today 04:02] | Poland,MP classic |
09-11-2024 plan | III Ogólnopolski Memoriał Szachowy Józefa Kruka Gr. C - rocznik 2013 - 2010
Brzezie/ Gmina Zabierzów [update:today 04:04] | Poland,MP classic |
09-11-2024 plan | III Ogólnopolski Memoriał Szachowy Józefa Kruka Gr. D - rocznik 2009 i starsi
Brzezie/ Gmina Zabierzów [update:today 04:05] | Poland,MP classic |
26-10-2024 plan | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - PAŹDZIERNIK
Wrocław [update:05-06-2024] | Poland,DS classic |
19-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa B (1400-1800 ELO)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
19-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa D (1200-1400 PZSzach)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
19-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa E (bez kategorii)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
19-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa Junior (do rocz. 2013)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
18-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa A (ELO 1800+)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
18-10-2024 plan | Chess Eagles Jesień 2024 - Grupa C (1600-1700 PZSzach)
Szczecin [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
13-10-2024 plan | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 10
Szklarska Poręba [update:19-01-2024] | Poland,DS team, classic |
05-10-2024 plan | Jesienny Żoliborski turniej szachów szybkich FIDE dla Pań i Panów 50+ 2024
Warszawa [update:today 15:48] | Poland,MA classic |
05-10-2024 plan | KS Zaszachowani- klasyfikacyjny o kategorie II i I kobiecą
Czarna Białostocka [update:10-06-2024] | Poland,PL classic |
04-10-2024 plan | Grand Prix Wadowic - Turniej nr.957
Wadowice [update:08-06-2024] | Poland,MP classic |
03-10-2024 plan | XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. " Bohaterów Akcji V2" gr. A
Sarnaki [update:19-07-2024] | Poland,MA classic |
03-10-2024 plan | XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. " Bohaterów Akcji V2" gr.B
Sarnaki [update:19-07-2024] | Poland,MA classic |
30-09-2024 plan | XXI MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
? [update:22-07-2024] | Poland,SL classic |
28-09-2024 plan | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - WRZESIEŃ
Wrocław [update:05-06-2024] | Poland,DS classic |
28-09-2024 plan | X Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Szybkich o Puchar Kolei Mazowieckich
Otwock [update:10-07-2024] | Poland,MA classic |
28-09-2024 plan | Zdobywamy kategorie 2.0 Edycja Jesienna - Grupa A
Wrociszów (Gmina Nowa Sól) [update:10-07-2024] | Poland,LB classic |
28-09-2024 plan | Zdobywamy kategorie 2.0 Edycja Jesienna - Grupa B
Wrociszów (Gmina Nowa Sól) [update:10-07-2024] | Poland,LB classic |
28-09-2024 plan | Zdobywamy kategorie 2.0 Edycja Jesienna - Grupa C
Wrociszów (Gmina Nowa Sól) [update:10-07-2024] | Poland,LB classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (MA+WM) C9
Paprotnia [update:18-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (MA+WM) D9
Paprotnia [update:13-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) C11
Paprotnia [update:19-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) C13
Paprotnia [update:18-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) D11
Paprotnia [update:13-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) D13
Paprotnia [update:13-07-2024] | Poland,MA classic |
27-09-2024 plan | Grand Prix Wadowic- Turniej nr.956
Wadowice [update:01-06-2024] | Poland,MP classic |
21-09-2024 plan | " Pierwszy Dzień Jesieni " 2024 - Open
Zabrze [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
21-09-2024 plan | " Pierwszy Dzień Jesieni " 2024 do lat 11
Zabrze [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
21-09-2024 plan | " Pierwszy Dzień Jesieni " 2024 do lat 8
Zabrze [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
21-09-2024 plan | " Pierwszy Dzień Jesieni " 2024 do lat 15
Zabrze [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
21-09-2024 plan | Otwarte Mistrzostwa Malborka Grupa A
Malbork [update:28-06-2024] | Poland,PO classic |
21-09-2024 plan | Otwarte Mistrzostwa Malborka Grupa B
Malbork [update:28-06-2024] | Poland,PO classic |
21-09-2024 plan | Staszic Youth Chess Festival 2024 - Turniej A (od 1700 PZSzach)
Lublin [update:27-06-2024] | Poland,LU classic |
21-09-2024 plan | Staszic Youth Chess Festival 2024 - Turniej B (1250-1900 PZSzach)
Lublin [update:27-06-2024] | Poland,LU classic |
20-09-2024 plan | Kurs instruktorów szachowych PZSzach (online)
Warszawa [update:10-06-2024] | Poland,MA classic |
16-09-2024 plan | Mistrzostwa Strefy Lubusko - Dolnosląskiej 9 - 11 - 13
Radzyń Sława [update:23-07-2024] | Poland,LB classic |
15-09-2024 plan | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:23-07-2024] | Poland,SL classic |
14-09-2024 plan | Częściówka na kandydata (7) od II kat wzwyż. FIDE. Pula nagród 2300 zł!!!!. Pierwsza nagroda 800 zł!!!
PŁOCK [update:today 16:26] | Poland,MA classic |
14-09-2024 plan | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY od 1400 do 1700 PZSZach bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:23-07-2024] | Poland,SL classic |
14-09-2024 plan | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 13 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:23-07-2024] | Poland,SL classic |
14-09-2024 plan | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:23-07-2024] | Poland,SL classic |
14-09-2024 plan | WRZEŚNIOWY turniej o TYSIAKA
Wrocław [update:24-07-2024] | Poland,DS classic |
14-09-2024 plan | Wrześniowy turniej szachów klasycznych w Hetmanie. 1250-1800 PZSzach.
PŁOCK [update:today 16:27] | Poland,MA classic |
13-09-2024 plan | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga 2024.
Darłówek [update:24-07-2024] | Poland,ZP team, classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału MPM w 2025 roku - C09
Sosnowica [update:today 10:23] | Poland,LU classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału MPM w 2025 roku - D09
Sosnowica [update:today 10:23] | Poland,LU classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2025 roku - C11
Sosnowica [update:today 10:24] | Poland,LU classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2025 roku - C13
Sosnowica [update:today 10:24] | Poland,LU classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2025 roku - D11
Sosnowica [update:today 10:24] | Poland,LU classic |
10-09-2024 plan | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2025 roku - D13
Sosnowica [update:today 10:25] | Poland,LU classic |
09-09-2024 plan | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2024_A
Warszawa [update:05-07-2024] | Poland,MA classic |
09-09-2024 plan | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2024_AB
Warszawa [update:19-07-2024] | Poland,MA classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - C09
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - C11
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - C13
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - D09
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - D11
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
08-09-2024 plan | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (OP+SL) - D13
Ustroń [update:29-06-2024] | Poland,SL classic |
07-09-2024 plan | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:28-06-2024] | Poland classic |
07-09-2024 plan | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:28-06-2024] | Poland classic |
06-09-2024 plan | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA/WM chłopcy
Paprotniak.Teresina [update:24-07-2024] | Poland,MA classic |
06-09-2024 plan | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA/WM dziewczynki
Paprotnia k.Teresina [update:yesterday 23:00] | Poland,MA classic |
31-08-2024 plan | III Zakończenie Wakacji - CH i DZ 15 - 7R o kat. II i I kob.
Czeladź [update:yesterday 16:41] | Poland,SL classic |
31-08-2024 plan | III Zakończenie Wakacji - CH i DZ 15 - 7R o kat. III i II kob.
Czeladź [update:yesterday 16:42] | Poland,SL classic |
31-08-2024 plan | III Zakończenie wakacji - 5R o małe normy III II I K. - do FIDE
Czeladź [update:yesterday 16:36] | Poland,SL classic |
31-08-2024 plan | SZACHOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI ZE SŁUPSKĄ AKADEMIĄ SZACHOWĄ - GRUPA A (Ranking PZSzach min. 1800) Mała Norma na I i k - Zgłoszona do FIDE
Słupsk [update:yesterday 15:39] | Poland,PO classic |
31-08-2024 plan | SZACHOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI ZE SŁUPSKĄ AKADEMIĄ SZACHOWĄ - Grupa B - (Ranking PZSzach 1400-1700) na III II oraz I kategorię kobiecą
Słupsk [update:today 15:17] | Poland,PO classic |
30-08-2024 plan | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI II LIGA 2024
Jastrzebia Góra [update:23-07-2024] | Poland,PO team, classic |
30-08-2024 plan | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 33. - grupa B
Białystok [update:11-07-2024] | Poland,PL classic |
30-08-2024 plan | Mistrzostwa Świnoujścia 2024
Świnoujście [update:07-05-2024] | Poland,ZP classic |
30-08-2024 plan | Mistrzostwa Świnoujścia 2024 B
Świnoujście [update:07-05-2024] | Poland,ZP classic |
29-08-2024 plan | I Otwarty Parafialny Turniej Szachowy
Ustroń [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
26-08-2024 plan | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:27-06-2024] | Poland,KP classic |
26-08-2024 plan | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
24-08-2024 plan | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:25-07-2024] | Poland,LU classic |
24-08-2024 plan | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:25-07-2024] | Poland,LU classic |
24-08-2024 plan | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA (FIDE)
Lublin [update:25-07-2024] | Poland,LU classic |
24-08-2024 plan | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE)
Lublin [update:25-07-2024] | Poland,LU classic |
24-08-2024 plan | I Szachowe Grand Prix Fundacji Wiatrak - na kategorie okręgowe - turniej 1
Bydgoszcz [update:21-07-2024] | Poland,KP classic |
24-08-2024 plan | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII (do FIDE)
ZIELONA GÓRA [update:today 16:58] | Poland,LB classic |
24-08-2024 plan | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto nad morzem.
Jastrzębia Góra [update:25-07-2024] | Poland,PO classic |
24-08-2024 plan | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - SIERPIEŃ
Wrocław\\ [update:05-06-2024] | Poland,DS classic |
24-08-2024 plan | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:06-07-2024] | Poland classic |
24-08-2024 plan | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:14-06-2024] | Poland classic |
24-08-2024 plan | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o III i II kategorię szachową
Warszawa [update:22-07-2024] | Poland,MA classic |
24-08-2024 plan | Zabrzańskie Lato 2024 - Turniej A (od 1600 PZSzach - FIDE)
Zabrze [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
24-08-2024 plan | Zabrzańskie Lato 2024 - Turniej B (1250-1700 PZSzach)
Zabrze [update:03-07-2024] | Poland,SL classic |
23-08-2024 plan | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 33. - grupa A
Białystok [update:11-07-2024] | Poland,PL classic |
22-08-2024 plan | Wakacje z Pałacem Młodzieży 1600
Olsztyn [update:yesterday 20:33] | Poland,WM classic |
21-08-2024 plan | Wakacje w Ustroniu (o II i I kobiecą)
Ustroń [update:yesterday 20:28] | Poland,SL classic |
21-08-2024 plan | Wakacje w Ustroniu (o III i II kobiecą)
Ustroń [update:yesterday 20:30] | Poland,SL classic |
20-08-2024 plan | Wakacje z Pałacem Młodzieży 1200-1400
Olsztyn [update:today 09:08] | Poland,WM classic |
19-08-2024 plan | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
19-08-2024 plan | TURNIEJ (FIDE) P'60+30'' (Festiwal szachowy Zawoja 2024)
Zawoja [update:17-06-2024] | Poland,MP classic |
19-08-2024 plan | Wakacje z Pałacem Młodzieży 1800 + do FIDE
Olsztyn [update:23-07-2024] | Poland,WM classic |
18-08-2024 plan | XXXI Festiwal Szachowy w Poznaniu - pula nagród 20 000 PLN
Poznań [update:28-06-2024] | Poland,WP classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open A
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open B
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open C - SENIORZY
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open D
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open E
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open F
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Open G
Polanica-Zdrój [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | 60. Jubileuszowy Festiwal Szachowy Akiby Rubinsteina - Turniej GM
Polanica-Zdrój [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
17-08-2024 plan | Gminny turniej szachowy dla III kategorii w Borowicach.
PŁOCK - Borowice [update:today 16:29] | Poland,MA classic |
17-08-2024 plan | Gminny turniej w Borowicach FIDE. Od 1800 PZSzach;
PŁOCK - Borowice [update:today 16:29] | Poland,MA classic |
17-08-2024 plan | II Turniej Szachowy Królewska Wieża (500zl/400zł/300zł..)
Ostrzeszów [update:12-07-2024] | Poland,WP classic |
15-08-2024 plan | Szachy Skocznią Do Sukcesu - Turniej D
Szczyrk [update:yesterday 22:37] | Poland,SL classic |
15-08-2024 plan | Turniej Szachów Standardowych Puchar Lisek.pl 15-18.08.2024
Skwierzyna [update:25-06-2024] | Poland,LB classic |
14-08-2024 plan | Wakacje Szachowe z "Odrodzeniem"
Wieleń Zaobrzański [update:09-07-2024] | Poland,WP classic |
13-08-2024 plan | FESTIWAL - KOLONIA SZACHOWO - SPORTOWA z LUKKS Kielce
Sielpia [update:10-07-2024] | Poland,SK classic |
13-08-2024 plan | XVI FESTIWAL SZACHOWY ŚWIĘTOKRZYSKIE 2024 Grupa B
Sielpia Wielka k/Końskich [update:18-07-2024] | Poland,SK classic |
13-08-2024 plan | XVI FESTIWAL SZACHOWY ŚWIĘTOKRZYSKIE 2024 OPEN FIDE A
Sielpia Wielka k/Końskich [update:18-07-2024] | Poland,SK classic |
13-08-2024 plan | Zgrupowanie Wojewódzkiej Kadry Młodzików
Sielpia [update:01-07-2024] | Poland,SK classic |
12-08-2024 plan | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów (4 dni)
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
11-08-2024 plan | Szachy Skocznią Do Sukcesu - Turniej A
Szczyrk [update:yesterday 22:31] | Poland,SL classic |
11-08-2024 plan | Szachy Skocznią Do Sukcesu - Turniej B
Szczyrk [update:yesterday 22:32] | Poland,SL classic |
11-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open D (juniorzy do 12 lat)
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
11-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open E (juniorzy do 10 lat)
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
11-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open F (juniorzy do 8 lat)
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Drugi Krok (Grupa E)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Weekendowy FIDE Open (Grupa D)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Weekendowy FIDE Open (Grupa D)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
10-08-2024 plan | II Festiwal Szachowy Hartowiec Kolonie
Hartowiec [update:29-06-2024] | Poland,WM classic |
10-08-2024 plan | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK
Toruń [update:12-06-2024] | Poland,KP classic |
10-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open B - seniorzy 50+
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open C
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA DZIECI DO 13 LAT NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:today 17:00] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA TYTUŁ KM (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:today 16:59] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:today 16:59] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:today 16:59] | Poland,SL classic |
10-08-2024 plan | Turniej Kołowy na Normę Kandydacką Sierpień-Październik 2024
Skwierzyna [update:18-07-2024] | Poland,LB classic |
10-08-2024 plan | Turniej Szachów Standardowych 10-11.08.2024
Skwierzyna [update:13-07-2024] | Poland,LB classic |
09-08-2024 plan | Obóz Kreatywne Szachy 2024 Ustroń
Ustroń [update:27-05-2024] | Poland,SL classic |
09-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Open A
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
09-08-2024 plan | Szachy w Ustroniu łączą pokolenia 2024 - Turniej Masters
Ustroń [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
09-08-2024 plan | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W CIECHANOWIE 08.2024
CIECHANÓW [update:24-07-2024] | Poland,MA classic |
08-08-2024 plan | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI na Kaszubach
Łapino [update:25-05-2024] | Poland,PO classic |
08-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN A (ELO 2100+)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
08-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN B (1800-2100)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
08-08-2024 plan | Festiwal Adolfa Anderssena 2024 - Wrocław OPEN C (ELO do 1800)
Wrocław [update:11-02-2024] | Poland,DS classic |
05-08-2024 plan | Ogóln. Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Rowy [update:04-07-2024] | Poland,PK classic |
05-08-2024 plan | Ogóln. Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Rowy [update:12-04-2024] | Poland,PO classic |
05-08-2024 plan | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
05-08-2024 plan | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta FIDE do 1849 (fundusz nagród w festiwalu 11700)
Lublin [update:today 15:52] | Poland,LU classic |
05-08-2024 plan | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta FIDE od 1850 (fundusz nagród w festiwalu 11700)
Lublin [update:today 15:52] | Poland,LU classic |
04-08-2024 plan | 1 Turniej na I kategorię w Child Kingdom zgłoszony do FIDE
Warszawa [update:yesterday 19:14] | Poand classic |
04-08-2024 plan | Symultana Szachowa z GM Marcinem Dziubą
Lublin [update:22-07-2024] | Poland,LU classic |
04-08-2024 plan | Wakacyjne FIDE granie w Hetmanie 2_2024
Warszawa [update:25-07-2024] | Poland,MA classic |
04-08-2024 plan | Wakacyjne szybkie FIDE granie w Hetmanie 2_2024
Warszawa [update:23-07-2024] | Poland,MA classic |
03-08-2024 plan | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEWKOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA A - PULA NAGRÓD 1500 PLN
GNIEWKOWO [update:today 08:47] | Poland,KP classic |
03-08-2024 plan | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEWKOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA B
GNIEWKOWO [update:today 08:45] | Poland,KP classic |
03-08-2024 plan | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Tarnobrzeg [update:25-07-2024] | Poland,PK classic |
03-08-2024 plan | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Tarnobrzeg [update:22-07-2024] | Poland,PK classic |
03-08-2024 plan | Turniej klasyfikacyjny na IV i V kategorię
Tarnobrzeg [update:yesterday 08:36] | Poland,PK classic |
01-08-2024 plan | Klub P.Z.Szach. (565 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:25-07-2024] | Poland,MA classic |
31-07-2024 plan | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień
Wrocław [update:04-07-2024] | Poland,DS classic |
30-07-2024 plan | III Wakacyjny Turniej Szachowy Lca Polanka Pod Altaną
Krosno [update:14-07-2024] | Poland,PK classic |
29-07-2024 plan | Letnie szkolenie w Ostródzie
Ostróda [update:24-07-2024] | Poland,WM classic |
29-07-2024 plan | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
29-07-2024 plan | Wakacje z Szachami w RDK
Rzeszów [update:25-07-2024] | Poland,PK classic |
28-07-2024 plan | Wakacyjny Turniej na III i II kategorię w Skwierzynie
Skwierzyna [update:yesterday 19:09] | Poland,LB classic |
27-07-2024 running | 2024.07.27-28 Festiwal Szachowy Wiosna z Szachami Mała Norma FIDE
Dąbrowa Górnicza [update:today 16:02] | Poland,SL classic |
27-07-2024 running | Cztery Pory Roku z Bakcylem-Lato24 turniej klasyfikacyjni na III kategorię
Kraków [update:19-07-2024] | Poland,MP classic |
27-07-2024 running | III Turniej w Szachach Klasycznych - Rogi 2024- Grupa A
Rogi [update:today 18:51] | Poland,PK classic |
27-07-2024 running | III Turniej w Szachach Klasycznych Rogi 2024 - Grupa B do rank. 1600
Rogi [update:today 16:59] | Poland,PK classic |
27-07-2024 running | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:yesterday 16:40] | Poland,MA classic |
27-07-2024 running | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LIPIEC
Wrocław [update:24-07-2024] | Poland,DS classic |
27-07-2024 running | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o III i II kategorię szachową
Warszawa [update:today 18:25] | Poland,MA classic |
27-07-2024 running | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa A od 2000 ELO
Dobczyce [update:today 11:26] | Poland,MP classic |
27-07-2024 running | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa B 1700-2100 ELO
Dobczyce [update:today 11:27] | Poland,MP classic |
27-07-2024 running | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa C do 1800 ELO
Dobczyce [update:today 11:29] | Poland,MP classic |
27-07-2024 running | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa D 1250-1800 PZSzach
Dobczyce [update:today 11:38] | Poland,MP classic |
26-07-2024 27-07-2024 | Wakacyjny Turniej o Kategorię - Grupa A (ranking 1250 i więcej)
Szymanów /k. Wrocławia [update:today 16:04] | Poland,DS classic |
24-07-2024 24-07-2024 | 1047 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:24-07-2024] | Poland,MP classic |
24-07-2024 26-07-2024 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień
Wrocław [update:04-07-2024] | Poland,DS classic |
24-07-2024 running | II ŚWIĘTOKRZYSKIE WAKACJE Z SZACHAMI GRUPA A P 60' + 30''
Suchedniów Hotel PARADISO [update:today 11:59] | Poland,SK classic |
24-07-2024 running | II ŚWIĘTOKRZYSKIE WAKACJE Z SZACHAMI GRUPA B P 60'+30'' (do 1800 pzszach)
Suchedniów Hotel PARADISO [update:today 12:01] | Poland,SK classic |
24-07-2024 25-07-2024 | Wakacje w Ustroniu (o II III i I kobiecą)
Ustroń [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
24-07-2024 26-07-2024 | Wakacyjne Warsztaty Szachowe 2024 - grupa A
Bolszewo [update:yesterday 17:31] | Poland,PO classic |
23-07-2024 running | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa A
Chełmno [update:today 13:24] | Poland,KP classic |
22-07-2024 running | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Biłgoraju - PULA NAGRÓD 12000zł
Biłgoraj [update:25-07-2024] | Poland,LU classic |
22-07-2024 23-07-2024 | II Letni Festiwal Szachowy - Czeladź - CH i DZ 15 - 7R o kat. III II i I kob.
Czeladź [update:23-07-2024] | Poland,SL classic |
22-07-2024 25-07-2024 | II Letni Festiwal Szachowy - Czeladź - do FIDE - P'60+30 - 9R - OPEN
Czeladź [update:25-07-2024] | Poland,SL classic |
22-07-2024 26-07-2024 | Letni Obóz Szkoleniowy
Strzelce Krajeńskie [update:22-07-2024] | Poland,LB classic |
22-07-2024 26-07-2024 | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
22-07-2024 running | Szachowe wakacje
Chełmno [update:22-05-2024] | Poland,KP classic |
22-07-2024 26-07-2024 | Turniej na III i II Kat.
Strzelce Krajeńskie [update:yesterday 15:07] | Poland,LB classic |
22-07-2024 26-07-2024 | Turniej na V i IV kat.
Strzelce Krajeńskie [update:yesterday 15:03] | Poland,LB classic |
22-07-2024 running | Turniej po kategorie I cykl letni
Świnoujście [update:today 00:23] | Poland,ZP classic |
22-07-2024 running | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa B
Chełmno [update:today 13:21] | Poland,KP classic |
22-07-2024 running | VI OTWARTY WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa C
Chełmno [update:today 11:10] | Poland,KP classic |
22-07-2024 running | Wakacyjne FIDE granie w Hetmanie 1_2024
Warszawa [update:yesterday 09:07] | Poland,MA classic |
21-07-2024 21-07-2024 | BCO
Warszawa [update:21-07-2024] | Poland,MA classic |
21-07-2024 running | II ŚWIĘTOKRZYSKIE WAKACJE Z SZACHAMI
Suchedniów Hotel Paradiso [update:09-05-2024] | Poland,SK classic |
21-07-2024 running | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA o PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:yesterday 23:06] | Poland,PO classic |
21-07-2024 27-07-2024 | Obóz Szachowo-Piłkarski
Nowa Wieś Przywidzka [update:15-02-2024] | Poland,PO classic |
21-07-2024 21-07-2024 | Turniej Szachowy Dni Gminy Besko 2024 gr. B
BESKO [update:22-07-2024] | Poland,PK classic |
20-07-2024 running | Festiwal Szachowy im. Włodzimierza Schmidta
Poznań [update:26-04-2024] | Poland,WP classic |
20-07-2024 21-07-2024 | II JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA A
TORUŃ [update:22-07-2024] | Poland,KP classic |
20-07-2024 21-07-2024 | II JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA B
TORUŃ [update:01-05-2024] | Poland,KP classic |
20-07-2024 21-07-2024 | II JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA B
TORUŃ [update:21-07-2024] | Poland,KP classic |
20-07-2024 27-07-2024 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII
ZIELONA GÓRA [update:yesterday 08:26] | Poland,LB classic |
20-07-2024 21-07-2024 | Międzynarodowy Dzień Szachów - OPEN o kategorię III i II - dla zawodników od IV - GRUPA A
Zabrze [update:21-07-2024] | Poland,SL classic |
20-07-2024 21-07-2024 | Międzynarodowy Dzień Szachów - Turniej do lat 12 o kategorię III i II GRUPA B
Zabrze [update:21-07-2024] | Poland,SL classic |
20-07-2024 21-07-2024 | V Puchar Strzelca w Szachach
Strzelce Opolskie [update:10-07-2024] | Poland,OP classic |
20-07-2024 21-07-2024 | Wakacyjny "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ zapraszamy do Lublina
Lublin [update:21-07-2024] | Poland,LU classic |
20-07-2024 21-07-2024 | Wakacyjny "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ zapraszamy do Lublina
Lublin [update:22-07-2024] | Poland,LU classic |
20-07-2024 21-07-2024 | Wakacyjny "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE)
Lublin [update:22-07-2024] | Poland,LU classic |
18-07-2024 18-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" - Grupa E
Wiśniowa [update:18-07-2024] | Poland,PK classic |
18-07-2024 25-07-2024 | VIII Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej | OPEN A | OPEN B | OPEN C | OPEN D
Suwałki [update:20-03-2024] | Poland,PL classic |
17-07-2024 19-07-2024 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień
Wrocław [update:04-07-2024] | Poland,DS classic |
17-07-2024 23-07-2024 | Finał Centralny 66 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2024"
Zamość [update:24-07-2024] | Poland,LU team, classic |
17-07-2024 17-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" BLITZ
Wiśniowa [update:17-07-2024] | Poland,PK classic |
17-07-2024 17-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" - Grupa D
Wiśniowa [update:18-07-2024] | Poland,PK classic |
17-07-2024 19-07-2024 | Turniej wakacyjny na II kategorię
Ostrołeka [update:11-07-2024] | Poland,MA classic |
16-07-2024 18-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" - Grupa A
Wiśniowa [update:18-07-2024] | Poland,PK classic |
16-07-2024 18-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" - Grupa B
Wiśniowa [update:18-07-2024] | Poland,PK classic |
16-07-2024 16-07-2024 | Turniej szachowy w ramach projektu "Wspieramy szachowe talenty" - Grupa C
Wiśniowa [update:18-07-2024] | Poland,PK classic |
16-07-2024 18-07-2024 | Turniej wakacyjny na II lub III kategorię szachową
Ostrołęka [update:17-07-2024] | Poland,MA classic |
15-07-2024 19-07-2024 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty 2024 - IV Turnus
Wrocław [update:02-06-2024] | Poland,DS classic |
15-07-2024 19-07-2024 | Półkolonie w Warszawie Szachy-nauka-sport
Warszawa - SP 50 przy ul. Jagiellońskiej 7 [update:10-06-2024] | Poland,MA classic |
15-07-2024 19-07-2024 | Półkolonie-Kreatywne Wakacje z Krainą Szachów
Wrocław [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
14-07-2024 14-07-2024 | XXIV LetniTurniej Błyskawiczny Na Leśnej Polanie
Bierzwnik [update:14-07-2024] | Poland,ZP classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Dzieci do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:15-07-2024] | Poland,KP classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:15-07-2024] | Poland,KP classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Juniorzy do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:15-07-2024] | Poland,KP classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Festiwal Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Juniorzy do lat 16 + zawodnicy bez kategorii
Kowalewo Pomorskie [update:15-07-2024] | Poland,KP classic |
13-07-2024 14-06-2024 | Festiwal Szachowy Szczuczyńskiej Wieży - Grupy A(1600+ PZSzach) B(1200-1400 PZSzach) i C (1000-1100 PZSzac)
Szczuczyn [update:25-06-2024] | Poland,PL classic |
13-07-2024 20-07-2024 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - do lat 10
Węgorzewo [update:27-06-2024] | Poland,WM classic |
13-07-2024 20-07-2024 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - do lat 15
Węgorzewo [update:27-06-2024] | Poland,WM classic |
13-07-2024 20-07-2024 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kraina Tysiąca Jezior - open
Węgorzewo [update:15-07-2024] | Poland,WM classic |
13-07-2024 14-07-2024 | MINI ELO - XII TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:11-07-2024] | Poland,SL classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Turniej na II kategorię (1600-1800)
Gdańsk [update:08-07-2024] | Poland,PO classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Turniej na III kategorię (1600-1800)
Gdańsk [update:10-07-2024] | Poland,PO classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Wakacyjny Festiwal Szachowy Chess Eagles w Szczecinie - Grupa B (1400-1600 PZSzach)
Szczecin [update:04-06-2024] | Poland,ZP classic |
13-07-2024 14-07-2024 | Wakacyjny Festiwal Szachowy Chess Eagles w Szczecinie - Grupa C (1000-1250 PZSzach)
Szczecin [update:04-06-2024] | Poland,ZP classic |
12-07-2024 12-07-2024 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 12072024
Wolsztyn [update:15-07-2024] | Poland,WP classic |
11-07-2024 20-07-2024 | Ogólnopolski Turniej Niepełnosprawnych w szachach
Szklarska Poręba [update:19-07-2024] | Poland,DS classic |
11-07-2024 12-07-2024 | Szach Mat Wakacyjny Turniej przy Turnusie Wakacyjnym nr 1
Zabrze [update:11-07-2024] | Poland,SL classic |
11-07-2024 12-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI W STAWISKACH - Turniej klasyfikacyjny
Stawiska [update:19-07-2024] | Poland,PO classic |
11-07-2024 12-07-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE VI
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
11-07-2024 14-07-2024 | Wakacyjny Festiwal Szachowy Chess Eagles w Szczecinie - Grupa A (1600+ PZSzach)
Szczecin [update:04-06-2024] | Poland,ZP classic |
11-07-2024 14-07-2024 | XV Memoriał Romana Szymoniaka gr. B
Bierzwnik [update:10-07-2024] | Poland,ZP classic |
11-07-2024 14-07-2024 | XV Memoriał Romana Szymoniaka Grupa A
Bierzwnik [update:16-07-2024] | Poland,ZP classic |
09-07-2024 16-07-2024 | Turniej klasyfikacyjny - Obóz Szachowy - Borowice' 2024
Borowice k. Karpacza [update:23-07-2024] | Poland,DS classic |
09-07-2024 10-07-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE V
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
09-07-2024 17-07-2024 | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa A
Warszawa [update:18-07-2024] | Poland,MA classic |
09-07-2024 17-07-2024 | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa B
Warszawa [update:18-07-2024] | Poland,MA classic |
09-07-2024 17-07-2024 | Warsaw Chess Festival 2024 - Memoriał Najdorfa - grupa C
Warszawa [update:18-07-2024] | Poland,MA classic |
08-07-2024 12-07-2024 | LETNIE WAKACJE 2024 - PÓŁKOLONIE III TURNUS
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
08-07-2024 12-07-2024 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty 2024 - III Turnus
Wrocław [update:02-06-2024] | Poland,DS classic |
08-07-2024 12-07-2024 | XXIII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI DUCHOWIEŃSTWA
Poznań [update:13-07-2024] | Poland,WP classic |
07-07-2024 13-07-2024 | IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy - grupa B (do lat 12)
Bystre [update:14-06-2024] | Poland,PK classic |
07-07-2024 13-07-2024 | IV Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN
Bystre [update:14-06-2024] | Poland,PK classic |
06-07-2024 13-07-2024 | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI na Kaszubach
Stawiska [update:25-05-2024] | Poland,PO classic |
06-07-2024 07-07-2024 | FIDE klasyk na II kat.
Dąbrowa Górnicza [update:07-07-2024] | Poland,SL classic |
06-07-2024 07-07-2024 | FIDE Mała Norma na I i km P60+30 - I miejsce 600 zł
Dąbrowa Górnicza [update:07-07-2024] | Poland,SL classic |
06-07-2024 16-07-2024 | Hartowiec Wakacje z szachami Kolonie
HARTOWIEC Ostaszewo [update:21-05-2024] | Poland,WM classic |
06-07-2024 06-07-2024 | I Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy PROGRAM KLUB 2024
Przemyśl [update:06-07-2024] | Poland,PK classic |
06-07-2024 07-07-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:07-07-2024] | Poland classic |
06-07-2024 10-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI W STAWISKACH - Grupa 1200-1250
Stawiska [update:11-07-2024] | Poland,PO classic |
06-07-2024 12-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI W STAWISKACH - Grupa 1400
Stawiska [update:12-07-2024] | Poland,PO classic |
06-07-2024 12-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI W STAWISKACH - Grupa 1600
Stawiska [update:12-07-2024] | Poland,PO classic |
06-07-2024 12-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI W STAWISKACH - Grupa 1700-2100
Stawiska [update:12-07-2024] | Poland,PO classic |
05-07-2024 07-07-2024 | PUCHAR POLONII WROCŁAW - Pula nagród 3400 zł
Wrocław [update:04-07-2024] | Poland,DS classic |
04-07-2024 05-07-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE IV
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
03-07-2024 running | 290th YMCA Summer 2024-A
Warszawa [update:yesterday 22:00] | Poland,MA classic |
03-07-2024 running | 291st YMCA Summer 2024-B
Warszawa [update:25-07-2024] | Poland,MA classic |
02-07-2024 05-07-2024 | II FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa B
Sokółka [update:05-07-2024] | Poland,PL classic |
02-07-2024 03-07-2024 | II FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa C
Sokółka [update:03-07-2024] | Poland,PL classic |
02-07-2024 10-07-2024 | SZACHOWE WCZASY NAD MORZEM - TURNIEJE I SZKOLENIE DLA DZIECI DO LAT 13
NIECHORZE [update:09-07-2024] | Poland,ZP classic |
02-07-2024 03-07-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE III
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
02-07-2024 02-07-2024 | XXIV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Dąbki k.Darłowa [update:14-07-2024] | Poland,ZP classic |
01-07-2024 05-07-2024 | II FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa A
Sokółka [update:05-07-2024] | Poland,PL classic |
01-07-2024 running | Klasyczny Wakacyjny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:22-07-2024] | Poland,PK classic |
01-07-2024 05-07-2024 | Letni obóz szachowy - SOKOŁOWSKO 2024 - grupa C2
Sokołowsko [update:05-07-2024] | Poland,DS classic |
01-07-2024 05-07-2024 | LETNIE WAKACJE 2024 - PÓŁKOLONIE II TURNUS
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
01-07-2024 05-07-2024 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty 2024 - II Turnus
Wrocław [update:02-06-2024] | Poland,DS classic |
01-07-2024 05-07-2024 | PÓŁKOLONIE SZACHOWE z Król i Królowa turnus II
Gdańsk [update:26-04-2024] | Poland,PO classic |
01-07-2024 04-07-2024 | WAKACJE Z SZACHAMI - Grupa B
TORUŃ [update:04-07-2024] | Poland,KP classic |
01-07-2024 05-07-2024 | Wakacje z Szachami W RDK
Rzeszów [update:08-07-2024] | Poland,PK classic |
30-06-2024 30-06-2024 | II Mistrzostwa Stęszewa w szachach szybkich - I m. 1000 zł; II m. 750 zł; III m. 500 zł; pula nagród 4200 zł; turniej zgłoszony do FIDE
Stęszew [update:13-06-2024] | Poland,WP classic |
30-06-2024 30-06-2024 | Letni Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA D (1000-1250 PZSzach)
Wrocław [update:10-05-2024] | Poland,DS classic |
29-06-2024 30-06-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:01-07-2024] | Poland,LU classic |
29-06-2024 30-06-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:01-07-2024] | Poland,LU classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej III (A) - od 1600 PZSzach (FIDE)
Kielce [update:29-06-2024] | Poland,SK classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej III (B) - 1250-1800 PZSzach
Kielce [update:28-06-2024] | Poland,SK classic |
29-06-2024 03-07-2024 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Letni Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA A (od 1800 PZSzach)
Wrocław [update:10-05-2024] | Poland,DS classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Letni Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA B (1600-1700 PZSzach)
Wrocław [update:10-05-2024] | Poland,DS classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Letni Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA C (1400 PZSzach)
Wrocław [update:10-05-2024] | Poland,DS classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową.
Ostróda [update:30-06-2024] | Poland,WM classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku LATO grupa A
Ślesin [update:30-05-2024] | Poland,WP classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Witajcie wakacje - 5R o małe normy III II I K. - do FIDE
Czeladź [update:30-06-2024] | Poland,SL classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Witajcie wakacje - DZ15 - 7R o kategorię III i II i I kob
Czeladź [update:26-06-2024] | Poland,SL classic |
29-06-2024 30-06-2024 | Witajcie wakacje - U15 - 7R o kategorię III i II i I kob.
Czeladź [update:30-06-2024] | Poland,SL classic |
28-06-2024 07-07-2024 | Obóz Kreatywne Szachy - 2024 Bohumin
Zabrze [update:03-06-2024] | Poland,SL classic |
28-06-2024 28-06-2024 | Szachowy czerwiec z m. Lublin
Lublin [update:28-06-2024] | Poland,LU classic |
28-06-2024 30-06-2024 | Turniej WKSz-1938 26th
Włocławek [update:02-07-2024] | Poland,KP classic |
27-06-2024 27-06-2024 | Szachowe powitanie wakacji w Parku Miejskim w Kielcach
Kielce [update:18-06-2024] | Poland,SK classic |
27-06-2024 28-06-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE II
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
26-06-2024 27-06-2024 | 3 Turniej klasyfikacyjny w UKS SP 1 Brzozów
Brzozów [update:03-07-2024] | Poland,PK classic |
26-06-2024 29-06-2024 | IV Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1250-1700)
Gdańsk - Kowale [update:29-06-2024] | Poland,PO classic |
26-06-2024 05-07-2024 | Letni obóż szachowy - SOKOŁOWSKO 2024 - grupa A
Sokołowsko [update:05-07-2024] | Poland,DS classic |
26-06-2024 06-07-2024 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2024
Sokołowsko [update:20-06-2024] | Poland,DS classic |
26-06-2024 05-07-2024 | Letni obóz szachowy - SOKOŁOWSKO 2024 - grupa B
Sokołowsko [update:05-07-2024] | Poland,DS classic |
26-06-2024 27-06-2024 | Szachowe powitanie wakacji w Parku Miejskim w Kielcach
Kielce [update:18-06-2024] | Poland,SK classic |
26-06-2024 27-06-2024 | Wakacje w Ustroniu
Ustroń [update:27-06-2024] | Poland,SL classic |
26-06-2024 28-06-2024 | Wakacyjny turniej na III lub II kategorię szachową
Ostrołęka Kolberga 6 [update:27-06-2024] | Poland,MA classic |
25-06-2024 27-06-2024 | Powitanie Wakacji 2024
Gorlice [update:28-06-2024] | Poland,MP classic |
25-06-2024 27-06-2024 | Szachowe powitanie wakacji w Parku Miejskim w Kielcach
Kielce [update:18-06-2024] | Poland,SK classic |
25-06-2024 26-06-2024 | WAKACYJNE TURNIEJE NA KATEGORIE I
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
25-06-2024 26-06-2024 | XV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa C
Białystok [update:26-06-2024] | Poland,PL classic |
24-06-2024 25-06-2024 | 2 Turniej klasyfikacyjny w UKS SP 1 Brzozów
Brzozów [update:03-07-2024] | Poland,PK classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Duo II z Szach-Mat Turniej A
Puszcza Mariańska [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Duo II z Szach-Mat Turniej B
Puszcza Mariańska [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 28-06-2024 | LETNIE WAKACJE 2024 - PÓŁKOLONIE I TURNUS
Suwałki [update:12-06-2024] | Poland,PL classic |
24-06-2024 26-06-2024 | Oboz w Child-Kingdom
Warszawa [update:26-06-2024] | Poland classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty 2024 - I Turnus
Wrocław [update:20-05-2024] | Poland,DS classic |
24-06-2024 28-06-2024 | PÓŁKOLONIE SZACHOWE z Król i Królowa turnus I
Gdańsk [update:26-04-2024] | Poland,PO classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Sportowe wakacje - TURNIEJ SZACHOWY - klasyczny od rankingu 1400
Kielce [update:29-06-2024] | Poland,SK classic |
24-06-2024 27-06-2024 | Szachowe powitanie wakacji w Parku Miejskim w Kielcach
Kielce [update:18-06-2024] | Poland,SK classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Turniej o puchar Prezesa LUKSz Orient Sokółka Grupa A
Junoszyno [update:28-06-2024] | Poland,PL classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Turniej o puchar Prezesa LUKSz Orient Sokółka Grupa B
Junoszyno [update:28-06-2024] | Poland,PL classic |
24-06-2024 02-07-2024 | V Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego w szachach klasycznych grupa A
Spała [update:02-07-2024] | Poland,LD classic |
24-06-2024 02-07-2024 | V Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego w szachach klasycznych grupa B
Spała [update:02-07-2024] | Poland,LD classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Wakacje z szachami - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Wakacje z szachami - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Wakacje z szachami - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 28-06-2024 | Wakacje z szachami - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:28-06-2024] | Poland,MA classic |
24-06-2024 02-07-2024 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1800)
ŁAZY - OW Bryza [update:24-06-2024] | Poland,ZP classic |
24-06-2024 02-07-2024 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE do 1800)
ŁAZY - OW Bryza [update:24-06-2024] | Poland,ZP classic |
24-06-2024 02-07-2024 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY - OW Bryza [update:24-06-2024] | Poland,ZP classic |
24-06-2024 02-07-2024 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY - OW Bryza [update:24-06-2024] | Poland,ZP classic |
23-06-2024 30-06-2024 | IV Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1600 i więcej)
Gdańsk - Kowale [update:30-06-2024] | Poland,PO classic |
23-06-2024 29-06-2024 | Kolonie szachowe Junoszyno
Junoszyno [update:10-05-2024] | Poland,PL classic |
23-06-2024 30-06-2024 | Turniej A o puchar Lech
Lech [update:03-07-2024] | Poland,MA classic |
23-06-2024 30-06-2024 | Turniej B o puchar Lech
Lech [update:03-07-2024] | Poland,MA classic |
23-06-2024 29-06-2024 | Turniej towarzyszący w Broku 2024
Brok [update:30-06-2024] | Poland,MA classic |
23-06-2024 01-07-2024 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - XII TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2024
Dąbki k.Darłowa [update:01-07-2024] | Poland,ZP classic |
22-06-2024 23-06-2024 | " Witaj Lato " 2024 - OPEN
Zabrze [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
22-06-2024 23-06-2024 | " Witaj Lato " 2024 do lat 11
Zabrze [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
22-06-2024 22-06-2024 | Żmigrodzki Turniej o Kategorie Grupa A
Żmigród [update:02-07-2024] | Poland,DS classic |
22-06-2024 22-06-2024 | Żmigrodzki Turniej o Kategorie Grupa B
Żmigród [update:02-07-2024] | Poland,DS classic |
22-06-2024 15-06-2024 | Bytnickie Zmagania Szachowe - Lubuskie Szachy dla Wszystkich
Bytnica [update:22-06-2024] | Poland,LB classic |
22-06-2024 26-06-2024 | III MEMORIAŁ ŚW. FILOMENY W ZAMKU BIERZGŁOWSKIM (2013 i młodsi) TURNIEJ PRZENIESIONY NA 14-19.XII.2024 PRZEPRASZAMY ZA ZAMIESZANIE
Zamek Bierzgłowski- Łubianka [update:22-06-2024] | Poland,KP classic |
22-06-2024 02-07-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Niepełnosprawnych 2024
Brok [update:01-07-2024] | Poland,MA classic |
22-06-2024 30-06-2024 | Józefowski Turniej Kołowy FIDE o Puchar Prezesa Szczyglej
JÓZEFÓW [update:28-05-2024] | Poland,MA classic |
22-06-2024 23-06-2024 | MINI-ELO SUWAŁKI-2024 - turniej 3 grupa A
sUWAŁKI [update:24-06-2024] | Poland,PL classic |
22-06-2024 02-07-2024 | Obóz szachowy podczas XX Międzynarodowego Festiwalu Szachowego "PERŁA BAŁTYKU"
Łazy [update:05-06-2024] | Poland,ZP classic |
22-06-2024 29-06-2024 | OBÓZ SZACHOWY DLA DZIECI NAD MORZEM PODCZAS TURNIEJU SZACHOWEGO O PUCHAR DW VIS
WROCŁAW [update:19-02-2024] | Poland,DS classic |
22-06-2024 23-06-2024 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O KATEGORIESZACHOWE -II i III kat.
KAMIENICA POLSKA [update:25-06-2024] | Poland,SL classic |
22-06-2024 23-06-2024 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE - 5 i 4 Kat.
KAMIENICA POLSKA [update:25-06-2024] | Poland,SL classic |
22-06-2024 23-06-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 13 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
22-06-2024 29-06-2024 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.NET.PL Grupa 1000
Jastrzębia Góra [update:01-07-2024] | Poland,PO classic |
22-06-2024 29-06-2024 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.NET.PL Grupa 1200-1250
Jastrzębia Góra [update:01-07-2024] | Poland,PO classic |
22-06-2024 29-06-2024 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.NET.PL Grupa 1400
Jastrzębia Góra [update:28-06-2024] | Poland,PO classic |
22-06-2024 28-06-2024 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.NET.PL Grupa 1600
Jastrzębia Góra [update:28-06-2024] | Poland,PO classic |
22-06-2024 29-06-2024 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.NET.PL Grupa od 1800
Jastrzębia Góra [update:28-06-2024] | Poland,PO classic |
22-06-2024 23-06-2024 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - CZERWIEC
Wrocław [update:20-06-2024] | Poland,DS classic |
22-06-2024 22-06-2024 | TURNIEJ PLENEROWY - mężczyźni pełnoletni
STANIĄTKI - Stadion Sportowy [update:22-06-2024] | Poland,MP classic |
22-06-2024 23-06-2024 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej TALENT o III i II kategorię szachową OPEN
Warszawa [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
22-06-2024 23-06-2024 | Witamy Wakacje - grupa A
Włoszakowice [update:23-06-2024] | Poland,WP classic |
22-06-2024 23-06-2024 | XII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2024 - OPEN C do lat 12
Kraków [update:12-06-2024] | Poland,MP classic |
22-06-2024 23-06-2024 | XII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2024 - OPEN D do lat 8
Kraków [update:12-06-2024] | Poland,MP classic |
22-06-2024 29-06-2024 | XII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2024 - OPEN A FIDE
Kraków [update:12-06-2024] | Poland,MP classic |
22-06-2024 29-06-2024 | XII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2024 - OPEN B FIDE
Kraków [update:12-06-2024] | Poland,MP classic |
22-06-2024 24-06-2024 | XV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa B
Białystok [update:24-06-2024] | Poland,PL classic |
22-06-2024 02-07-2024 | XVI Szachowe Zgrupowanie Sportowe
Dąbki k.Darłowa [update:11-06-2024] | Poland,ZP classic |
22-06-2024 22-06-2024 | XVII Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Centrum Młodziezy w Rzeszowie
Rzeszów [update:22-06-2024] | Poland,PK team, classic |
22-06-2024 02-07-2024 | XXIV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dąbki k.Darłowa [update:02-07-2024] | Poland,ZP classic |
20-06-2024 20-06-2024 | Szachowy czerwiec z m. Lublin
Lublin [update:20-06-2024] | Poland,LU classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Czas na kategorie - klasyk
Konary Nasielsk [update:17-06-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Festiwal Szachowy WARS - Turniej A (TURNIEJ FIDE I MIEJSCE 1000 PLN)
Warszawa [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Festiwal Szachowy WARS - Turniej B (TURNIEJ O III II KAT. - I MIEJSCE 400 PLN)
Warszawa [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | II Turniej Szachowy - Powitanie Lata z Szach@Mat Brzesko - grupa C
Brzesko [update:16-06-2024] | Poland,MP classic |
15-06-2024 16-06-2024 | II Mistrzostwa Skoczka
Konary/Nasielsk [update:17-06-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | II Turniej Szachowy - Powitanie Lata z Szach@Mat Brzesko - Grupa B
Brzesko [update:16-06-2024] | Poland,MP classic |
15-06-2024 16-06-2024 | III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Pałacu Młodzieży w Gdańsku - Turniej A (1400-1600)
Gdańsk [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Letni Turniej KSz Biało-Czarni Bolszewo - Grupa A 1600-1800
Bolszewo [update:19-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Letni Turniej KSz Biało-Czarni Bolszewo - Grupa B (1250- 1400)
Bolszewo [update:19-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | ODWOŁANY!!! PIEKARSKI TURNIEJ SZACHOWY O II KATEGORIĘ - DO LAT 11
Piekary Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
15-06-2024 16-06-2024 | ODWOŁANY!!! PIEKARSKI TURNIEJ SZACHOWY O II KATEGORIĘ - DO LAT 16
Piekary Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
15-06-2024 16-06-2024 | ODWOŁANY!!! PIEKARSKI TURNIEJ SZACHOWY O II KATEGORIĘ - OPEN
Piekary Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
15-06-2024 15-06-2024 | Orange w Lesznie turniej na zakonczenie szkoły
Leszno ul Tuwima 16 [update:17-06-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY od 1200 do 1700 PZSZach
PAWŁOWICE [update:16-06-2024] | Poland,SL classic |
15-06-2024 23-06-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY od 1800 PZSZACH o KATEGORIE do FIDE
PAWŁOWICE [update:23-06-2024] | Poland,SL classic |
15-06-2024 16-06-2024 | Turniej Wakacyjny gr. A
Szczęsne k. Grodziska Maz. [update:16-06-2024] | Poland,MA classic |
15-06-2024 16-06-2024 | VI Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy 1250-1800 do lat 18
Gdynia [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 15-06-2024 | XXV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1000-1200
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | XXV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1250- 1400
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | XXV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1600
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
15-06-2024 16-06-2024 | TURNIEJ NA KAT III I II W SP RZĄSKA GR D KLASY I - VIII Z FIRMĄ GAMBIT M&R"
Rząska [update:19-06-2024] | Poland,MP classic |
15-06-2024 15-06-2024 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR A PRZEDSZKOLE Z FIRMĄ GAMBIT M&R"
Rząska [update:22-06-2024] | Poland,MP classic |
15-06-2024 15-06-2024 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR B KLASY I - II Z FIRMĄ GAMBIT M&R"
Rząska [update:22-06-2024] | Poland,MP classic |
15-06-2024 15-06-2024 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR C KLASY III - VIII Z FIRMĄ GAMBIT M&R"
Rząska [update:22-06-2024] | Poland,MP classic |
14-06-2024 16-06-2024 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy LU-PL 2024 - chłopcy
Zamość [update:16-06-2024] | Poland,LU classic |
14-06-2024 16-06-2024 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy LU-PL 2024 - dziewczęta
Zamość [update:16-06-2024] | Poland,LU classic |
14-06-2024 16-06-2024 | Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików w szachach klasycznych 2024 CD9
Skorzęcin [update:14-05-2024] | Poland,WP classic |
14-06-2024 21-06-2024 | Turniej piątkowy - grupa D (dla zawodników z V kat. i bez kategorii)
Mińsk Mazowiecki [update:23-06-2024] | Poland,MA classic |
14-06-2024 14-06-2024 | XIII Grand Prix SP-1 Zielona Góra.(26)
Zielona Góra [update:14-06-2024] | Poland,LB classic |
13-06-2024 13-06-2024 | Gminny Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy
Koziegłowy [update:05-06-2024] | Poland,SL classic |
13-06-2024 13-06-2024 | Turniej o mistrzostwo Szkoły Podstawowej - dziewczęta
Żarów [update:13-06-2024] | Poland,DS classic |
11-06-2024 15-06-2024 | Turniej Kadry Juniorów Niesłyszących
RADZYŃ-SŁAWA [update:18-06-2024] | Poland,LB classic |
11-06-2024 15-06-2024 | Turniej Kadry Seniorów Niesłyszących
Radzyń-Sława [update:18-06-2024] | Poland,LB classic |
09-06-2024 09-06-2024 | Coffeedesk Mistrzostwa Gminy Kołobrzeg Szkół Podstawowych (III turniej cyklu)
Dźwirzyno [update:09-06-2024] | Poland,ZP classic |
09-06-2024 17-06-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
Sypniewo k. Jastrowia [update:17-06-2024] | Poland,WP team, classic |
09-06-2024 18-06-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga 2024
Radom [update:18-06-2024] | Poland,MA team, classic |
09-06-2024 17-06-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga
Sypniewo k. Jastrowia [update:17-06-2024] | Poland,WP team, classic |
09-06-2024 17-06-2024 | SYPNIEWO FIDE OPEN
Sypniewo k/Jastrowia [update:13-06-2024] | Poland,WP classic |
08-06-2024 09-06-2024 | III Liga - turniej o awans do II Ligi Szachowej
Milicz [update:09-06-2024] | Poland,DS team, classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO chłopcy
Gdynia [update:09-06-2024] | Poland,PO classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO dziewczęta
Gdynia [update:09-06-2024] | Poland,PO classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Szachy w Dolinie Dramy 2024 - Open do FIDE
Zbrosławice [update:07-06-2024] | Poland,SL classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Szachy w Dolinie Dramy do lat 10 ( 2014 i mlodsi ) do FIDE
Zbrosławice [update:11-06-2024] | Poland,SL classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Szachy w Dolinie Dramy do lat 8 ( rocznik 2016 i młodsi )
Zbrosławice [update:07-06-2024] | Poland,SL classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:09-06-2024] | Poland classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:09-06-2024] | Poland classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Turniej na III kategorię
Chomranice [update:09-06-2024] | Poland,MP classic |
08-06-2024 09-06-2024 | Turniej w Terminalu Kultury Gocław - Grupa A (FIDE) na III i II kategorię
Warszawa [update:30-05-2024] | Poland,MA classic |
08-06-2024 09-06-2024 | XVIII Grand Prix "W sercu Katowic 2024" - Grupa A
Katowice [update:09-06-2024] | Poland,SL classic |
07-06-2024 09-06-2024 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 2024 W SZACHACH DOLNOŚLĄSKIE - LUBUSKIE CHŁOPCY
Żary [update:12-06-2024] | Poland,LB classic |
07-06-2024 09-06-2024 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 2024 W SZACHACH DS-LB DZIEWCZĘTA
Zary [update:12-06-2024] | Poland,LB classic |
07-06-2024 09-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO MŁODZICZEK DO LAT 10 - D10
Supraśl [update:10-06-2024] | Poland,PL classic |
07-06-2024 08-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO MŁODZICZEK DO LAT 8 - D08
Supraśl [update:08-06-2024] | Poland,PL classic |
07-06-2024 09-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO MŁODZIKÓW DO LAT 10 - C10
Supraśl [update:09-06-2024] | Poland,PL classic |
07-06-2024 09-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO MŁODZIKÓW DO LAT 8 - C08
Supraśl [update:09-06-2024] | Poland,PL classic |
06-06-2024 08-06-2024 | Mistrzostwa Inowrocławia w Szachach Klasycznych 2024
Inowrocław [update:08-06-2024] | Poland,KP classic |
05-06-2024 09-06-2024 | DMP - III Liga Seniorów PK 2023
BYSTRE k/BALIGRODU [update:09-06-2024] | Poland,PK team, classic |
03-06-2024 11-06-2024 | Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross kobiet w szachach 2024
Wągrowiec [update:10-06-2024] | Poland,WP classic |
03-06-2024 03-06-2024 | Plenerowy Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza
Jordanów [update:03-06-2024] | Poland,MP classic |
02-06-2024 02-06-2024 | Turniej z okazji Dnia Dziecka do lat 12 - możliwość zdobycia kat V i IV
Zabrze [update:02-06-2024] | Poland,SL classic |
02-06-2024 30-06-2024 | Turnieje Szachowe - Obóz Szachowo Sportowy Lato 2024 Mirów woj. śląskie 20.08 - 30.08.2024
Łódź [update:11-06-2024] | Poland,LD classic |
02-06-2024 02-06-2024 | TYGRYSKI grają w szachy - Grupa do lat 5 - dla każdego Statuetka i Nagroda
Zabrze [update:28-05-2024] | Poland,SL classic |
02-06-2024 02-06-2024 | TYGRYSKI grają w szachy - Grupa do lat 7 - dla każdego Statuetka i Nagroda
Zabrze [update:02-06-2024] | Poland,SL classic |
02-06-2024 02-06-2024 | TYGRYSKI grają w szachy - Grupa do lat 9 - dla każdego Statuetka i Nagroda
Zabrze [update:02-06-2024] | Poland,SL classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Folga Gryfice Open 2024
Gryfice [update:24-05-2024] | Poland,ZP classic |
01-06-2024 01-06-2024 | Kurs sędziowski-ODWOŁANY
Kraków [update:17-05-2024] | Poland,MP classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów na rok 2024
Kielce [update:27-05-2024] | Poland,SK classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Oława Summer Chess Classic 2024 - Grupa C
Oława [update:02-06-2024] | Poland,DS classic |
01-06-2024 01-06-2024 | Oława Summer Chess Classic 2024 - Grupa OPEN
Oława [update:03-06-2024] | Poland,DS classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Otwarty turmiej dla zawodników z kategorią z Child Kingdom
Warszawa [update:02-06-2024] | Poland classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Gr A
Przeworsk [update:02-06-2024] | Poland,PK classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Gr B
Przeworsk [update:02-06-2024] | Poland,PK classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A4 2024
Warszawa Ursus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A5 2024
Warszawa Usus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A6 2024
Warszawa Ursus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B2 2024
Warszawa Ursus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C2 2024
Warszawa Ursus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 02-06-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego D2 2024
Warszawa Ursus [update:02-06-2024] | Poland,MA classic |
01-06-2024 running | Turniej Kołowy na I Kategorię Czerwiec - Sierpień 2024
Skwierzyna [update:28-06-2024] | Poland,LB classic |
01-06-2024 02-06-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA A 1250-1800. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:24-06-2024] | Poland,DS classic |
01-06-2024 02-06-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA B 1250-1700 DO LAT 13. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:24-06-2024] | Poland,DS classic |
01-06-2024 02-06-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA C 1250-1700 DO LAT 10. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:24-06-2024] | Poland,DS classic |
31-05-2024 11-06-2024 | Mistrzostwa sekcji szachowej MDK Wołomin
Wolomin [update:12-06-2024] | Poland,MA classic |
31-05-2024 01-06-2024 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 10 i 12. w Szachach.
Bydgoszcz [update:12-05-2024] | Poland,KP classic |
31-05-2024 02-06-2024 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 14 16 18 w Szachach.
Bydgoszcz [update:12-05-2024] | Poland,KP classic |
31-05-2024 02-06-2024 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego Amatorów 2024
Gryfice [update:04-06-2024] | Poland,ZP team, classic |
31-05-2024 31-05-2024 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Szachach Standardowych 2024
Gryfice [update:31-05-2024] | Poland,ZP team, classic |
31-05-2024 02-06-2024 | V Turniej FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:12-05-2024] | Poland,KP classic |
31-05-2024 02-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 12 - C12
Supraśl [update:02-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 02-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 14 - C14
Supraśl [update:02-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 02-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 16 - C16
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 01-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 18 - C18
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 01-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 12 - D12
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 01-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 14 - D14
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 01-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 16 - D16
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
31-05-2024 01-06-2024 | XXVI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 18 - D18
Supraśl [update:03-06-2024] | Poland,PL classic |
30-05-2024 31-05-2024 | 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa A ( do lat 8)
Wrocław [update:31-05-2024] | Poland,DS classic |
30-05-2024 31-05-2024 | 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa B ( do lat 10)
Wrocław [update:31-05-2024] | Poland,DS classic |
30-05-2024 31-05-2024 | 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa C ( do lat 12)
Wrocław [update:31-05-2024] | Poland,DS classic |
30-05-2024 31-05-2024 | 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa D (powyżej lat 12 i do III kat.)
Wrocław [update:31-05-2024] | Poland,DS classic |
30-05-2024 02-06-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - junior do lat 17
Lublin [update:04-06-2024] | Poland,LU classic |
30-05-2024 02-06-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - juniorka do lat 17
Lublin [update:03-06-2024] | Poland,LU classic |
30-05-2024 02-06-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Kobiety
Lublin [update:03-06-2024] | Poland,LU classic |
30-05-2024 02-06-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Mężczyźni
Lublin [update:03-06-2024] | Poland,LU classic |
30-05-2024 03-06-2024 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w szachach klasycznych 2024 ||| C11 - C13 - C15 - C17 - D11 - D13 - D15 - D17
Sypniewo [update:28-04-2024] | Poland,WP classic |
30-05-2024 01-06-2024 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych 11-18 lat
Sulejów [update:06-06-2024] | Poland,LD classic |
30-05-2024 01-06-2024 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 10
Sulejów [update:01-06-2024] | Poland,LD classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa A pow. 1950 ELO
Kraków [update:29-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa B 1750-2000
Kraków [update:29-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa C 1650-1800
Kraków [update:29-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa D pon. 1700
Kraków [update:29-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa E U12 pon. 1750
Kraków [update:30-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa F U10 pon. 1750
Kraków [update:30-05-2024] | Poland,MP classic |
30-05-2024 02-06-2024 | XXXIV MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa G U8 pon. 1750
Kraków [update:30-05-2024] | Poland,MP classic |
29-05-2024 31-05-2024 | 38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa OPEN
Wrocław [update:31-05-2024] | Poland,DS classic |
29-05-2024 04-06-2024 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Round Robin Tournament GM norm 2024
Przeworsk [update:04-06-2024] | Poland,PK classic |
29-05-2024 04-06-2024 | XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:04-06-2024] | Poland,DS classic |
27-05-2024 28-05-2024 | Turniej o trzecią kategorię w MERITO
Wrocław [update:28-05-2024] | Poland,DS classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej FIDE
Warszawa [update:23-04-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej o II i III Kategorię Szachową
Warszawa [update:23-04-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | IV Turniej o Puchar Wójta gminy Świerklaniec 2024 gr. A (od 1400) na kat. II
Świerklaniec [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | IV Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | IV Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | IV Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa E (od 16 lat ranking PZSzach od 1100)
Grodzisk Mazowiecki [update:20-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | ODWOŁANY!!! SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - DO LAT 11
Siemianowice Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | ODWOŁANY!!! SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - DO LAT 16
Siemianowice Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | ODWOŁANY!!! SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - OPEN
Siemianowice Śląskie [update:17-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych
Tczew [update:26-05-2024] | Poland,PO classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię- zmiana miejsca rozgrywek
Chylice [update:25-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię-plik z walkowerami
Chylice [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MAJ
Wrocław [update:23-05-2024] | Poland,DS classic |
25-05-2024 02-06-2024 | Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny 25.05-02.06. 2024
Skwierzyna [update:25-05-2024] | Poland,LB classic |
25-05-2024 25-05-2024 | Turniej o Puchar Sołtysa Zaborowka (pula nagród min 1000zł)
Zaborowek Pałac [update:25-05-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 08-06-2024 | Turniej z okazji Dnia Dziecka grupa A
Radom [update:10-06-2024] | Poland,MA classic |
25-05-2024 26-05-2024 | VIII Regionalna Liga Szachowa - Grupa A
Chorzów [update:26-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | VIII Regionalna Liga Szachowa - Grupa B
Chorzów [update:26-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | VIII Regionalna Liga Szachowa - Grupa C
Chorzów [update:26-05-2024] | Poland,SL classic |
25-05-2024 26-05-2024 | VIII Regionalna Liga Szachowa - Grupa D
Chorzów [update:26-05-2024] | Poland,SL classic |
24-05-2024 24-05-2024 | Merito - drugi krok
Wrocław [update:12-05-2024] | Poland,DS classic |
24-05-2024 26-05-2024 | MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH 2024
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:24-04-2024] | Poland,DS classic |
24-05-2024 21-06-2024 | Otwarte Mistrzostwa Klubu Szachowego "Wieża"
Wadowice [update:24-06-2024] | Poland,MP classic |
24-05-2024 14-06-2024 | Turniej Klasyfikacyjny na 2 i 3 kategorie szachowe
Wadowice [update:15-06-2024] | Poland,MP classic |
24-05-2024 21-06-2024 | Turniej piątkowy - grupa A (od III kategorii)
Mińsk Mazowiecki [update:21-06-2024] | Poland,MA classic |
24-05-2024 21-06-2024 | Turniej piątkowy - grupa B (dla zawodników z IV kategorią)
Mińsk Mazowiecki [update:23-06-2024] | Poland,MA classic |
23-05-2024 23-05-2024 | Pierwszy Krok w MERITO - bez kategorii
Wrocław [update:01-05-2024] | Poland,DS classic |
23-05-2024 23-05-2024 | Pierwszy krok w MERITO - piąta kategoria
Wrocław [update:01-05-2024] | Poland,DS classic |
21-05-2024 21-05-2024 | XXXI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 31
Kraków [update:22-05-2024] | Poland,MP classic |
20-05-2024 20-05-2024 | Turniej szachowy o puchar Prezesa TKKF OLIMP Przysucha
Przysucha [update:23-05-2024] | Poland,MA classic |
19-05-2024 19-05-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY na IV i V KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:20-05-2024] | Poland,LU classic |
19-05-2024 19-05-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
19-05-2024 19-05-2024 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
19-05-2024 19-05-2024 | TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - 3/2024 - Grupa do lat 10-14
Oława [update:19-05-2024] | Poland,DS classic |
19-05-2024 19-05-2024 | TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - 3/2024 - Grupa do lat 6-8
Oława [update:19-05-2024] | Poland,DS classic |
18-05-2024 19-05-2024 | VI Miejski Turniej Szachowy o puchar Mistrza LEONARDO - Grupa 1400
Gdańsk [update:19-05-2024] | Poland,PO classic |
18-05-2024 19-05-2024 | VI Miejski Turniej Szachowy o puchar Mistrza LEONARDO - Grupa 1600 -1700
Gdańsk [update:19-05-2024] | Poland,PO classic |
18-05-2024 19-05-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:19-05-2024] | Poland,LU classic |
18-05-2024 19-05-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:20-05-2024] | Poland,LU classic |
18-05-2024 19-05-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE)
Lublin [update:20-05-2024] | Poland,LU classic |
18-05-2024 19-05-2024 | "WIOSENNE TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa A 1600
Wrocław [update:19-05-2024] | Poland,DS classic |
18-05-2024 19-05-2024 | "WIOSENNE TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa B 1250-1400
Wrocław [update:19-05-2024] | Poland,DS classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej II (A) - od 1600 PZSzach (FIDE)
Kielce [update:17-05-2024] | Poland,SK classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej II (B) - PZSzach 1250-1800
Kielce [update:17-05-2024] | Poland,SK classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Częściówka na kandydata (6) FIDE. Od II kat wzwyż. Pierwsza nagroda 700 zł!!! Pula nagród 1800 zł!!!
PŁOCK [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka Grupa 1250-1400
Sokółka [update:20-05-2024] | Poland,PL classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka Grupa 1600
Sokółka [update:20-05-2024] | Poland,PL classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka Grupa A. Od 1700.
Sokółka [update:20-05-2024] | Poland,PL classic |
18-05-2024 19-05-2024 | II Turniej o Puchar Starosty Otwockiego - Grupa A
Karczew k. Otwocka [update:20-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | II Turniej o Puchar Starosty Otwockiego - Grupa B - na III i II kategorię
Karczew k. Otwocka [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | II Turniej o wyższą kategorię Grupa A od 1600
Kraków [update:12-05-2024] | Poland,MP classic |
18-05-2024 19-05-2024 | II Turniej o wyższą kategorię Grupa B do 1400
Kraków [update:12-05-2024] | Poland,MP classic |
18-05-2024 19-05-2024 | IV Turniej AZS o kategorie centralne (FIDE)
Poznań [update:17-05-2024] | Poland,WP classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Majowy turniej o TYSIAKA
Wrocław [update:15-05-2024] | Poland,DS classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Majowy turniej szachów klasycznych w Hetmanie. PZSzach 1250-1800.
PŁOCK [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 32.
Białystok [update:19-05-2024] | Poland,PL classic |
18-05-2024 18-05-2024 | SZACHOWA MIELECKA LIGA SZKOLNA 2024 - dziewczynki do 10 lat - turniej nr 4/5
Mielec [update:17-04-2024] | Poland,PK classic |
18-05-2024 18-05-2024 | Szachylicki Rapid FIDE V 2024
Chylice [update:15-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Turniej majowy - U15 - 7R o kategorię III i II i I kob.
Czeladź [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
18-05-2024 18-05-2024 | Turniej z okazji Dnia Dziecka o V i IV kategorię!
Śrem [update:15-05-2024] | Poland,WP classic |
18-05-2024 19-05-2024 | VII Turniej o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom - Grupa A
Bytom [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
18-05-2024 19-05-2024 | VII Turniej o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom - Grupa I (do FIDE)
Bytom [update:19-05-2024] | Poland,SL classic |
18-05-2024 18-05-2024 | VIII Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023-2024
Przemyśl [update:18-05-2024] | Poland,PK classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa C-10
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa C-12
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa C-14
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa C-18
Warszawa [update:20-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa D-10
Warszawa [update:20-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa D-12
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa D-14
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
18-05-2024 19-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych 2024 grupa D-18
Warszawa [update:19-05-2024] | Poland,MA classic |
17-05-2024 31-05-2024 | I Szachowy Turniej Rodzinny S-KKS Przemyśl
Przemyśl [update:04-06-2024] | Poland,PK classic |
17-05-2024 31-05-2024 | I Szachowy Turniej Rodzinny S-KKS Przemyśl
Przemyśl [update:15-06-2024] | Poland,PK classic |
17-05-2024 17-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2024 grupa C-07
Warszawa [update:18-05-2024] | Poland,MA classic |
17-05-2024 17-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2024 grupa C-10
Warszawa [update:18-05-2024] | Poland,MA classic |
17-05-2024 17-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2024 grupa C-12
Warszawa [update:18-05-2024] | Poland,MA classic |
17-05-2024 17-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2024 grupa C-14
Warszawa [update:18-05-2024] | Poland,MA classic |
17-05-2024 17-05-2024 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich 2024 grupa C-18
Warszawa [update:18-05-2024] | Poland,MA classic |
15-05-2024 16-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W UKS SP 1 BRZOZÓW
Brzozów [update:02-06-2024] | Poland,PK classic |
14-05-2024 16-05-2024 | Duo z Szach-Mat
Puszcza Mariańska [update:16-05-2024] | Poland,MA classic |
13-05-2024 18-05-2024 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Chłopcy
Darłówko [update:18-05-2024] | Poland,ZP classic |
13-05-2024 18-05-2024 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Dziewczęta
Darłówko [update:18-05-2024] | Poland,ZP classic |
13-05-2024 17-05-2024 | Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego w Szachach Klasycznych
Brzeg [update:18-05-2024] | Poland,OP classic |
12-05-2024 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów - runda VI
województwo lubuskie [update:15-01-2024] | Poland,LB classic |
12-05-2024 12-05-2024 | Turniej Konstytucji 3 Maja
Ostrołęka [update:12-05-2024] | Poland,MA classic |
11-05-2024 12-05-2024 | DMP - III Liga Małopolska Juniorów 2024 zjazd 2
Kraków [update:29-01-2024] | Poland,MP team, classic |
11-05-2024 26-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Juniorów 2024 (województwo śląskie)
Chorzów/Lędziny [update:26-05-2024] | Poland,SL team, classic |
11-05-2024 11-05-2024 | Pierwszy krok Szachowy
Inowrocław [update:11-05-2024] | Poland,KP classic |
11-05-2024 12-05-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:12-05-2024] | Poland classic |
11-05-2024 12-05-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:12-05-2024] | Poland classic |
11-05-2024 12-05-2024 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wasilkowa Grupa A (1400-1800)
Wasilków [update:09-04-2024] | Poland,PL classic |
11-05-2024 12-05-2024 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wasilkowa Grupa B (1000-1400)
Wasilków [update:09-04-2024] | Poland,PL classic |
11-05-2024 25-05-2024 | Turniej z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - grupa A
Radom [update:28-05-2024] | Poland,MA classic |
11-05-2024 12-05-2024 | Turnieje szachowe na kategorie okręgowe oraz centralne
Łódź [update:21-04-2024] | Poland,LD classic |
11-05-2024 12-05-2024 | VI Memoriał Szachowy Prof. J. Marcinkiewicza T.A-FIDE
Janów [update:14-05-2024] | Poland,PL classic |
11-05-2024 12-05-2024 | VI Memoriał Szachowy prof. J.Marcinkiewicza t.B
Janów k/Sokółki [update:14-05-2024] | Poland,PL classic |
11-05-2024 19-05-2024 | Wojewódzka Liga Seniorów w szachach klasycznych woj. WM
Barczewo [update:19-05-2024] | Poland,WM team, classic |
11-05-2024 11-05-2024 | SZACHOWY PRZEDSZKOLAK Z FIRMĄ GAMBIT M&R NA V I IV KAT.
Kraków [update:22-05-2024] | Poland,MP classic |
10-05-2024 26-05-2024 | Kurs instruktorów PZSzach online
Online - cała Polska [update:13-01-2024] | Poland,MA classic |
10-05-2024 17-05-2024 | Obóz szkoleniowy i turnieje klasyfikacyjne
KARPACZ [update:16-05-2024] | Poland,DS classic |
10-05-2024 11-06-2024 | Puchar Dyrektora MCK
Nowe Miasto Lubawskie [update:11-06-2024] | Poland,WM classic |
08-05-2024 12-05-2024 | 2024 GCT Superbet Poland Rapid and Blitz - Total
Warszawa [update:12-05-2024] | Poland,MA classic |
06-05-2024 06-05-2024 | Szachowy maj z m. Lublin
Lublin [update:13-05-2024] | Poland,LU classic |
04-05-2024 05-05-2024 | CIECHANÓW FIDE STANDARD OPEN A 2024.05
CIECHANÓW [update:05-05-2024] | Poland,MA classic |
04-05-2024 05-05-2024 | CIECHANÓW FIDE STANDARD OPEN B 2024.05
CIECHANÓW [update:05-05-2024] | Poland,MA classic |
04-05-2024 12-05-2024 | III Szachowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS Osób Niewidomych
Sztutowo [update:11-05-2024] | Poland,PO classic |
04-05-2024 05-05-2024 | Mała norma FIDE o kat I i K - Turniej Open - Zabrzańska Wiosna.
Zabrze [update:05-05-2024] | Poland,SL classic |
04-05-2024 05-05-2024 | OPEN o normę na II i III - dla zawodników od IV kat - Zabrzańska Wiosna
Zabrze [update:05-05-2024] | Poland,SL classic |
04-05-2024 05-05-2024 | Trzecia Szachowa Majówka ranking 1400- 1600
Borsk Gmina Karsin [update:05-05-2024] | Poland,PO classic |
04-05-2024 05-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA TYTUŁ KM (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:04-05-2024] | Poland,SL classic |
04-05-2024 05-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:05-05-2024] | Poland,SL classic |
04-05-2024 05-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:05-05-2024] | Poland,SL classic |
04-05-2024 05-05-2024 | Turniej Złota Iglica 2024 - Grupa B
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:03-05-2024] | Poland,DS classic |
04-05-2024 04-05-2024 | XV Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-Maja gr. Dzieci
JEDLICZE [update:26-05-2024] | Poland,PK classic |
03-05-2024 03-05-2024 | Turniej z okazji Święta Konstytucji - 15 min + 15 sek - Zabrzańska Wiosna
Zabrze [update:03-05-2024] | Poland,SL classic |
02-05-2024 04-05-2024 | INDUSTRIA Świętokrzyski Festiwal Szachowy 2024 - Turniej B - YOUTH & KIDS (do lat 16)
Kielce [update:12-05-2024] | Poland,SK classic |
02-05-2024 04-05-2024 | INDUSTRIA Świętokrzyski Festiwal Szachowy 2024 - Turniej C (do 1700 PZSzach)
Kielce [update:29-04-2024] | Poland,SK classic |
02-05-2024 02-05-2024 | Trzecia Szachowa Majówka ranking 1100- 1250
Borsk Gmina Karsin [update:02-05-2024] | Poland,PO classic |
02-05-2024 03-05-2024 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13 maj 2024 SP 25
Olsztyn [update:03-05-2024] | Poland,WM classic |
02-05-2024 03-05-2024 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open maj 2024 SP 25
Olsztyn [update:03-05-2024] | Poland,WM classic |
02-05-2024 03-05-2024 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 maj 2024 SP 25
Olsztyn [update:06-05-2024] | Poland,WM classic |
02-05-2024 03-05-2024 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus maj 2024 SP 25 - odwołany
Olsztyn [update:01-05-2024] | Poland,WM classic |
01-05-2024 04-05-2024 | INDUSTRIA Świętokrzyski Festiwal Szachowy 2024 - Turniej A (od 1400 PZSzach)
Kielce [update:07-05-2024] | Poland,SK classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - C11
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - C13
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - C15
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - C18
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - C9
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - D11
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - D13
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - D15
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - D18
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 03-05-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2024 - D9
Żory [update:17-04-2024] | Poland,SL classic |
01-05-2024 04-05-2024 | Ogóln.Szach.Olimpiada Dzieci i Młodzików do lat 9 Na zlec WojewMałopolskiego
Poronin [update:04-05-2024] | Poland,MP classic |
01-05-2024 04-05-2024 | Ogólnopolska Szachowa Olimpiada Dzieci i Młodzików do lat 11. Na zlecenie Województwa Małopolskiego.
Poronin OW Limba. Na zlecenie Województwa Małopolskiego [update:04-05-2024] | Poland,MP classic |
01-05-2024 04-05-2024 | Ogólnopolska Szachowa Olimpiada Dzieci i Młodzików do lat 6 i 7 Na zlec. Województwa Małopolskiego
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [update:04-05-2024] | Poland,MP classic |
01-05-2024 04-05-2024 | Ogólnopolska Szachowa Olimpiada Dzieci i Młodzików do lat 8. Na zlecenie Województwa Małopolskiego
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [update:04-05-2024] | Poland,MP classic |
01-05-2024 05-05-2024 | Szachowa Majówka nad Bałtykiem - Mistrzostwa Pomorza Zachodniego Młodzików w Szachach Standardowych 2024
Łazy [update:18-04-2024] | Poland,ZP classic |
01-05-2024 05-05-2024 | Szachowa Majówka nad Bałtykiem - Otwarte Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Szachach Standardowych 2024
Łazy [update:18-04-2024] | Poland,ZP classic |
01-05-2024 01-05-2024 | Trzecia Szachowa Majówka ranking 1000
Borsk Gmina Karsin [update:02-05-2024] | Poland,PO classic |
01-05-2024 05-05-2024 | Turniej Szachowy Wdzydze 2024 - OPEN
Wdzydze [update:05-05-2024] | Poland,PO classic |
01-05-2024 05-05-2024 | Turniej Złota Iglica 2024 - Grupa A (liczona do FIDE)
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:07-05-2024] | Poland,DS classic |
01-05-2024 05-05-2024 | VII Międzynarodowa Tatrzańska Wiosna Szachowa OPEN OW Limba Poronin
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [update:05-05-2024] | Poland,MP classic |
30-04-2024 20-06-2024 | Antywirusowy 9
Internet [update:08-07-2024] | Poland,MA classic |
30-04-2024 05-05-2024 | Majówka na Kaszubach - zostało 7 miejsc
Wdzydze [update:17-04-2024] | Poland,PO classic |
30-04-2024 21-06-2024 | Mistrzostwa SSP Gózd Lipiński kl. IV-VIII
Gózd Lipiński [update:21-06-2024] | Poland,LU classic |
30-04-2024 05-05-2024 | Turniej Szachowy WDZYDZE 2024
Wdzydze [update:06-05-2024] | Poland,PO classic |
29-04-2024 21-06-2024 | Mistrzostwa SSP Gózd Lipiński kl. II-III
Gózd Lipiński [update:21-06-2024] | Poland,LU classic |
29-04-2024 02-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2024 - grupa A
Białystok [update:02-05-2024] | Poland,PL classic |
29-04-2024 01-05-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2024 - grupa B
Białystok [update:01-05-2024] | Poland,PL classic |
28-04-2024 04-05-2024 | I Memoriał im. Jana Przewoźnika
Gorzów Wlkp. [update:04-05-2024] | Poland,LB classic |
28-04-2024 02-05-2024 | I Memoriał im. Jana Przewoźnika - grupa B
GORZÓW WLKP. [update:02-05-2024] | Poland,LB classic |
28-04-2024 28-04-2024 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA C: 1100-1250
Kaliska [update:10-05-2024] | Poland,PO classic |
28-04-2024 12-05-2024 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B
Ślesin [update:12-05-2024] | Poland,WP team, classic |
27-04-2024 28-04-2024 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA A: 1600
Kaliska [update:29-04-2024] | Poland,PO classic |
27-04-2024 28-04-2024 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA B: 1400
Kaliska [update:29-04-2024] | Poland,PO classic |
27-04-2024 12-05-2024 | III Wielkopolska Liga Juniorów
Ślesin [update:12-05-2024] | Poland,WP team, classic |
27-04-2024 11-05-2024 | IV Wielkoposka Liga Juniorów Grupa A-2024 -Steszew
Steszew [update:11-05-2024] | Poland,WP team, classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Majówka z Magnatem - Turniej klasyfikacyjny grupa A (od 1400)
Lębork [update:27-04-2024] | Poland,PO classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2024 - do lat 11
Wąsewo [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2024 - do lat 13
Wąsewo [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2024 - do lat 15
Wąsewo [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2024 - do lat 18
Wąsewo [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2024 - do lat 9
Wąsewo [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 27-04-2024 | Szachylicki Rapid FIDE- pula nagród 700 zł
Chylice [update:27-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Piaseczno [update:28-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Szkolny turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Bóbrka (gmina Solina) [update:28-04-2024] | Poland,PK classic |
27-04-2024 28-04-2024 | TURNIEJ "Droga do Arcymistrza" GRUPA A O NORMY CENTRALNE I kategorię i Tytuł KM. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - KWIECIEŃ
Wrocław [update:23-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:28-04-2024] | Poland classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej na II kategorię (1600-1800)
Gdańsk [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:28-04-2024] | Poland classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej na III kategorię (1400-1550)
Gdańsk [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
27-04-2024 28-04-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA B i C 1250-1700. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA C 1250-1700 DO LAT 13. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:26-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA D 1250-1700 DO LAT 10. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA E 1250-1700 DO LAT 8. PULA NAGRÓD 2500PLN
Wrocław [update:28-04-2024] | Poland,DS classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III II i I kob)
Wołomin [update:28-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej o wyższą kategorię Grupa A od 1600
Kraków [update:21-04-2024] | Poland,MP classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Turniej o wyższą kategorię Grupa B - 1400 max
Kraków [update:21-04-2024] | Poland,MP classic |
27-04-2024 27-04-2024 | WIOSENNE GRANIE Z CAISSĄ DLA DZIECI DO LAT 12
Pruszków [update:27-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | Wioseny turniej z Caissą z możliwościa zrobienia tytułu KM i I kategori I (częściowka)
PRUSZKÓW ul Jasna 2 [update:29-04-2024] | Poland,MA classic |
27-04-2024 28-04-2024 | XXIII OMZL o Puchar Prezesa LUKS (na III kat)Turniej C
Lubartów [update:27-04-2024] | Poland,LU classic |
27-04-2024 28-04-2024 | XXIII Turniej o Puchar Dyrektora Lubartowskiego Osrodka Kultury Turniej A
Lubartów [update:28-04-2024] | Poland,LU classic |
27-04-2024 28-04-2024 | XXIII Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Społem i Prezesa LUKS Lubartów
Lubartów [update:28-04-2024] | Poland,LU classic |
26-04-2024 06-05-2024 | Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2024
Ustroń [update:08-05-2024] | Poland,SL classic |
26-04-2024 26-04-2024 | Piąteczek w Noku:)
Nowy Tomyśl [update:26-04-2024] | Poland,WP classic |
25-04-2024 28-04-2024 | DMP - III Liga Juniorów PK 2024
Lubenia [update:28-04-2024] | Poland,PK team, classic |
24-04-2024 24-04-2024 | Wewnętrzne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10
Pruszków [update:25-04-2024] | Poland,MA classic |
23-04-2024 23-04-2024 | Dzielnicowy Turniej Szachowy dla szkół dzielnicy Warszawa-Wola
Warszawa [update:23-04-2024] | Poland,MA classic |
23-04-2024 17-05-2024 | Wiosenny turniej na kategorię z KS Krak 2024 Gr1
Kraków [update:17-05-2024] | Poland,MP classic |
23-04-2024 17-05-2024 | Wiosenny turniej na kategorię z KS Krak 2024 Gr2
Kraków [update:17-05-2024] | Poland,MP classic |
21-04-2024 21-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów - runda V
województwo lubuskie [update:15-01-2024] | Poland,LB classic |
21-04-2024 26-05-2024 | Niedzielny wiosenny na II kategorię w Hetmanie 2024
Warszawa [update:26-05-2024] | Poland,MA classic |
20-04-2024 21-04-2024 | " Grzybowickie Spotkania " 2024 - Open. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:21-04-2024] | Poland,SL classic |
20-04-2024 21-04-2024 | " Grzybowickie Spotkania " do lat 15. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:21-04-2024] | Poland,SL classic |
20-04-2024 21-04-2024 | " Grzybowickie Spotkania " do lat 8. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:21-04-2024] | Poland,SL classic |
20-04-2024 21-04-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:23-04-2024] | Poland,LU classic |
20-04-2024 21-04-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:22-04-2024] | Poland,LU classic |
20-04-2024 21-04-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE)
Lublin [update:22-04-2024] | Poland,LU classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Chess Eagles Vulcan - Edycja Wiosenna Grupa A (1800+)
Szczecin [update:08-03-2024] | Poland,ZP classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Chess Eagles Vulcan - Edycja Wiosenna Grupa B (1400-1700)
Szczecin [update:08-03-2024] | Poland,ZP classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Chess Eagles Vulcan - Edycja Wiosenna Grupa C (1000-1250)
Szczecin [update:08-03-2024] | Poland,ZP classic |
20-04-2024 21-04-2024 | F klasyk WIOSNA z SZACHAMI P'30+30" / 7 rund - I miejsce: 250 zł+Zegar DGT3000
Dąbrowa Górnicza [update:21-04-2024] | Poland,SL classic |
20-04-2024 21-04-2024 | II NOWOTARSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WYKUTY W SERCU PODHALA Gr. A
Nowy Targ [update:27-04-2024] | Poland,MP classic |
20-04-2024 21-04-2024 | II NOWOTARSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WYKUTY W SERCU PODHALA Gr. B
Nowy Targ [update:27-04-2024] | Poland,MP classic |
20-04-2024 20-04-2024 | III Sandomierski Festiwal Gier Planszowych - online - Blitz
Sandomierz-online [update:17-04-2024] | Poland,SK classic |
20-04-2024 21-04-2024 | III Turniej AZS o kategorie centralne (FIDE)
Poznań [update:21-04-2024] | Poland,WP classic |
20-04-2024 20-04-2024 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK
Inowroclaw [update:20-04-2024] | Poland,KP classic |
20-04-2024 20-04-2024 | Kogucik do lat 10
Oława [update:21-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | KWIETNIOWY TURNIEJ POLONII WROCŁAW - I miejsce 1000 zł
Wrocław [update:18-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Mistrzostwa Ostrołęki w Szachy Klasyczne
Ostrołęka [update:21-04-2024] | Poland,MA classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Rybnicki turniej o kategorię
Rybnik [update:09-04-2024] | Poland,SL classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Turniej na III kategorię
Chomranice [update:21-04-2024] | Poland,MP classic |
20-04-2024 20-04-2024 | TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUTA (2/2024) - wszystkie Grupy
Oława [update:17-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Turniej Wiosenny 2024- OPEN A
Jelenia Góra [update:19-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Turniej Wiosenny 2024- OPEN B
Jelenia Góra [update:19-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Turniej Wiosenny 2024- OPEN C
Jelenia Góra [update:19-04-2024] | Poland,DS classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa A
Czciradz (3km od Kożuchowa) [update:21-04-2024] | Poland,LB classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa B
Czciradz (3km od Kożuchowa) [update:21-04-2024] | Poland,LB classic |
20-04-2024 21-04-2024 | Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa C
Czciradz (3km od Kożuchowa) [update:21-04-2024] | Poland,LB classic |
20-04-2024 20-04-2024 | Zdobywamy kategorie 2.0 - Grupa D
Czciradz (3km od Kożuchowa) [update:20-04-2024] | Poland,LB classic |
19-04-2024 19-04-2024 | III Sandomierski Festiwal Gier Planszowych - online - BULET
Sandomierz - online [update:17-04-2024] | Poland,SK classic |
18-04-2024 04-07-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
WILKOWICE [update:11-06-2024] | Poland,SL classic |
18-04-2024 18-07-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
WILKOWICE [update:11-06-2024] | Poland,SL classic |
17-04-2024 03-07-2024 | Wiosenny turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - open 2024
Gdynia [update:07-07-2024] | Poland,PO classic |
16-04-2024 11-06-2024 | FINAŁ Maratonu Szachowego Juniorów KGL Szarotka
Wadowice Górne [update:11-06-2024] | Poland,PK classic |
16-04-2024 16-04-2024 | Grand Prix Płocka w szachach błyskawicznych. 22 turniej.
PŁOCK [update:18-04-2024] | Poland,MA classic |
16-04-2024 24-04-2024 | Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w szachach 2024
Wągrowiec [update:23-04-2024] | Poland,WP classic |
15-04-2024 12-06-2024 | Klasyczny Wiosenny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:12-06-2024] | Poland,PK classic |
14-04-2024 21-04-2024 | Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach na 2024 rok
Szklarska Poręba [update:21-04-2024] | Poland,DS classic |
14-04-2024 14-04-2024 | Mistrzostwa Wojewodztwa Indywidualne i Druzynowe w Warcabach 64-polowych
Druzbice [update:12-04-2024] | Poland,LD classic |
14-04-2024 14-04-2024 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA D (1000-1250 PZSzach)
Wrocław [update:08-03-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE
Warszawa [update:13-04-2024] | Poland,MA classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej o II i III Kategorię Szachową
Warszawa [update:02-04-2024] | Poland,MA classic |
13-04-2024 11-05-2024 | IV B Klasyfikacyny Turniej Szachowy S-KKS Przemyśl 2024
Przemyśl [update:11-05-2024] | Poland,PK classic |
13-04-2024 11-05-2024 | IV Klasyfikacyny Turniej Szachowy S-KKS Przemyśl 2024
Przemyśl [update:11-05-2024] | Poland,PK classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Jurajski Wiosenny Turniej Szachowy 2024 - Grupa A
Zawiercie [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
13-04-2024 20-04-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 12 - OOM Dolny Śląsk 2024
Wałbrzych [update:14-04-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 20-04-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 - OOM Dolny Śląsk 2024
Wałbrzych [update:14-04-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 20-04-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 12 - OOM Dolny Śląsk 2024
Wałbrzych [update:14-04-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 20-04-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 14 - OOM Dolny Śląsk 2024
Wałbrzych [update:14-04-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików-STREFA CENTRALNA
STESZEW [update:16-03-2024] | Poland,WP classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Rudzka Wiosna Grupa B
Ruda Śląska [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Szachy dla dzieci
Strzelce Krajeńskie [update:14-04-2024] | Poland,LB classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Turniej wiosenny w Art Cafe - 7R o kategorię III II I kob. - do FIDE
Czeladź [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Turniej wiosenny w Art Cafe - CH14 - 7R o kategorię III i II
Czeladź [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Turniej wiosenny w Art Cafe - DZ14 - 7R o kategorię III II i I
Czeladź [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
13-04-2024 13-04-2024 | Wiosenny Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o V i IV kategorię
Poznań [update:13-04-2024] | Poland,WP classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA A (od 1800 PZSzach) PULA NAGRÓD 1800 zł
Wrocław [update:08-03-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 14-04-2024 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA B (1600-1700 PZSzach) PULA NAGRÓD 1800 zł
Wrocław [update:08-03-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 13-04-2024 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA C (1400 PZSzach)
Wrocław [update:08-03-2024] | Poland,DS classic |
13-04-2024 14-04-2024 | XIV Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400 do lat 18
Gdynia [update:14-04-2024] | Poland,PO classic |
13-04-2024 14-04-2024 | XIV Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800 do lat 18
Gdynia [update:14-04-2024] | Poland,PO classic |
12-04-2024 21-06-2024 | 286th YMCA Spring 2024-A
Warszawa [update:21-06-2024] | Poland,MA classic |
12-04-2024 20-06-2024 | 287th YMCA Spring 2024-B
Warszawa [update:21-06-2024] | Poland,MA classic |
12-04-2024 19-06-2024 | 288th YMCA Spring 2024-C
Warszawa [update:20-06-2024] | Poland,MA classic |
12-04-2024 18-06-2024 | 289th YMCA Spring 2024-D
Warszawa [update:21-06-2024] | Poland,MA classic |
12-04-2024 21-04-2024 | Columbus Energy Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach 2024
Sianożęty Imperiall Resort & MediSpa [update:24-04-2024] | Poland,ZP classic |
12-04-2024 14-04-2024 | I Puchar Prezesa ŁSM w Łowiczu w szachach klasycznych - GRUPA A (1600-2200)
Łowicz [update:21-04-2024] | Poland,LD classic |
12-04-2024 14-04-2024 | I Puchar Prezesa ŁSM w Łowiczu w szachach klasycznych - GRUPA B (1000-1400)
Łowicz [update:21-04-2024] | Poland,LD classic |
12-04-2024 14-06-2024 | Mistrzostwa SP 205 w Szachach Klasycznych
Warszawa [update:29-06-2024] | Poland,MA classic |
12-04-2024 14-04-2024 | Rudzka Wiosna Open do FIDE
Ruda Śląska [update:14-04-2024] | Poland,SL classic |
12-04-2024 21-06-2024 | Turniej Wiosenny w RDK
Rzeszów [update:21-06-2024] | Poland,PK classic |
11-04-2024 14-04-2024 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2024
Zabawa koło Radłowa [update:29-03-2024] | Poland,MP classic |
10-04-2024 14-04-2024 | XXIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [update:14-04-2024] | Poland,OP classic |
08-04-2024 25-06-2024 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_A
Warszawa [update:24-06-2024] | Poland,MA classic |
07-04-2024 07-04-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:07-04-2024] | Poland,SL classic |
06-04-2024 26-05-2024 | DMP - III Liga Małopolska 2024
Kraków [update:27-05-2024] | Poland,MP team, classic |
06-04-2024 26-05-2024 | DMP - IV Liga Małopolska 2024
Kraków [update:27-05-2024] | Poland,MP team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - III LIGA
Piaseczno [update:09-04-2024] | Poland,MA team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - IV LIGA
Piaseczno [update:09-04-2024] | Poland,MA team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - IV LIGA - KATEGORIE
Piaseczno [update:09-04-2024] | Poland,MA team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach
Bydgoszcz [update:07-04-2024] | Poland,KP team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 D9
Iława [update:11-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 C11
Iłąwa [update:14-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 C13
Iława [update:09-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 C15
Iława [update:09-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 C18
Iława [update:09-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 C9
Iława [update:11-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 D11
Iława [update:11-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 D13
Iława [update:14-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 D15
Iława [update:09-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-mazurskiego Juniorów 2024 D18
Iława [update:07-04-2024] | Poland,WM classic |
06-04-2024 07-04-2024 | IV Dolnośląska Liga Juniorów
Kłodzko [update:07-04-2024] | Poland,DS team, classic |
06-04-2024 07-04-2024 | MINI-ELO SUWAŁKI-2024 - turniej 2 grupa A
Suwałki [update:07-04-2024] | Poland,PL classic |
06-04-2024 07-04-2024 | MINI-ELO SUWAŁKI-2024 - turniej 2 grupa B
Suwałki [update:08-04-2024] | Poland,PL classic |
06-04-2024 07-04-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 15 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:07-04-2024] | Poland,SL classic |
06-04-2024 06-04-2024 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:06-04-2024] | Poland,SL classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku WIOSNA grupa A
Ślesin [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku WIOSNA grupa B
Ślesin [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku WIOSNA grupa C
Ślesin [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku WIOSNA grupa D
Ślesin [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
06-04-2024 07-04-2024 | Wiosenny Klasyk o Puchar Klubu REMUS
Koscierzyna [update:07-04-2024] | Poland,PO classic |
05-04-2024 09-04-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl. I-III. Edukacja przez Szachy
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [update:02-05-2024] | Poland,MP team, classic |
05-04-2024 21-06-2024 | Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:21-06-2024] | Poland,PK classic |
05-04-2024 07-04-2024 | III Dolnośląska Liga Juniorów
Kłodzko [update:07-04-2024] | Poland,DS team, classic |
05-04-2024 05-04-2024 | Miistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piastowie kl 0-II
Piastów [update:21-04-2024] | Poland,MA classic |
05-04-2024 05-04-2024 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Piastowie kl V-VIII
Piastow [update:24-04-2024] | Poland,MA classic |
05-04-2024 05-04-2024 | Mistrzostwa Szkoly Podstawowej w Piastowie kl III-IV
Piastow [update:22-04-2024] | Poland,MA classic |
05-04-2024 05-04-2024 | test turniej
Drużbice [update:04-04-2024] | Poland,LD classic |
03-04-2024 19-06-2024 | IX Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2024
Gdynia [update:16-06-2024] | Poland,PO classic |
03-04-2024 04-04-2024 | V Puchar Dyrektora ZST Ustroń | 3 Turniej
Ustroń [update:04-04-2024] | Poland,SL classic |
02-04-2024 25-06-2024 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2024_B
Warszawa [update:25-06-2024] | Poland,MA classic |
30-03-2024 31-03-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:27-03-2024] | Poland classic |
30-03-2024 31-03-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:31-03-2024] | Poland classic |
29-03-2024 29-03-2024 | XXIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubartowskiej w Szachach Klasycznych - Tuniej D
Lubartów [update:29-03-2024] | Poland,LU classic |
28-03-2024 01-04-2024 | 43rd Chess Talents Tournament (Turnaj Sachovych Nadeji)
Frydek-Mistek [update:21-02-2024] | Czech Republic classic |
27-03-2024 31-03-2024 | Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych 2024 Turniej kołowy FIDE KANDYDACKI. Przełożony na inny termin.
CHRZANÓW KLUB SZACHOWY MARIANA SADZIKOWSKIEGO SZPITALNA 1 [update:25-03-2024] | Poland,MP classic |
27-03-2024 28-03-2024 | MISTRZOSTWA CHRZANOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH. NA II KATEGORIE
Chrzanów Klub Szachowy Mariana Sadzikowskiego Szpitalna 1 [update:28-03-2024] | Poland,MP classic |
27-03-2024 29-05-2024 | Wiosenny turniej dla dzieci i młodzieży w BCK - GRUPA A
Biłgoraj [update:31-05-2024] | Poland,LU classic |
27-03-2024 29-05-2024 | Wiosenny turniej dla dzieci i młodzieży w BCK - GRUPA B
Biłgoraj [update:31-05-2024] | Poland,LU classic |
26-03-2024 26-03-2024 | Webinar: Tie-Breaki po nowemu. Przepisy FIDE 2024 i klasyfikacje C:M
Poznań [update:06-03-2024] | Poland,WP classic |
24-03-2024 24-03-2024 | Wrocławska Liga Okręgowa - Finały
Wrocław [update:24-03-2024] | Poland,DS team, classic |
23-03-2024 24-03-2024 | " Witaj Wiosno " 2024 - Open. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:24-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | " Witaj Wiosno " do lat 10. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:24-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | " Witaj Wiosno " do lat 15. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:24-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | " Witaj Wiosno " do lat 8. Dziękujemy za udział !!!
Zabrze [update:24-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Częściówka na kandydata (5). FIDE. Pula nagród 1500 zł. Pierwsza nagroda 500 zł
PŁOCK [update:24-03-2024] | Poland,MA classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Grand Prix Turniej nr 2 - do lat 10 o III i II kategorię - dla zawodników od IV kat.
Zabrze [update:24-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Grand Prix Turniej nr 2 - OPEN o III i II kategorię - dla zawodników od IV kat.
Zabrze [update:31-03-2024] | Poland,SL classic |
23-03-2024 24-03-2024 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA A: 1600
Lipusz [update:24-03-2024] | Poland,PO classic |
23-03-2024 24-03-2024 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2024 - GRUPA B: 1400
Lipusz [update:24-03-2024] | Poland,PO classic |
23-03-2024 23-03-2024 | II OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ SZACHOWY ANTONIEGO GASTOŁA
ZSP Morawica 388 (w pobliżu lotniska Balice)) [update:02-04-2024] | Poland,MP classic |
23-03-2024 28-04-2024 | III Szwajcar z normą na I kategorię szachową - zgłoszony do FIDE
Lipusz [update:29-04-2024] | Poland,PO classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Mała Norma FIDE III 2024 - I nagroda 500 zł
Chylice [update:23-03-2024] | Poland,MA classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Marcowy turniej szachów klasycznych w Płocku. PZSzach 1250-1800. Pierwsza nagroda 200 zł.
PŁOCK [update:24-03-2024] | Poland,MA classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Otwarty Turniej Szachowy na III kat
Roztoka Remiza OSP gm Łukowica [update:24-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C11
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C13
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C15
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - C18
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D11
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D13
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D15
Leszno [update:24-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów w STREFIE ZACHODNIEJ - D18
Leszno [update:21-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię-grupa B
Chylice [update:25-03-2024] | Poland,MA classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [update:21-03-2024] | Poland,DS classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa A - I miejsce min. 1000 PLN
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:23-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa B na II kat M i I kat K
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:25-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Turniej Powitanie Wiosny Wieliczka 2024 grupa C na III i II kategorię
Tomaszkowice k. Wieliczki [update:23-03-2024] | Poland,MP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Wielkanocny Turniej o III i II kategorię!
Śrem [update:21-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 23-03-2024 | Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na V i IV kategorię
Rawa Mazowiecka [update:10-04-2024] | Poland,LD classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa A
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa B
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa C
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
23-03-2024 24-03-2024 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar MOK w Gnieźnie - grupa D
Gniezno [update:14-03-2024] | Poland,WP classic |
22-03-2024 24-03-2024 | Szkolenie szachowe z UKS Korona Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:26-02-2024] | Poland,PO classic |
22-03-2024 29-03-2024 | SZKLARSKA PORĘBA - Juniorzy do lat 14 - TURNIEJ ODWOŁANY
Szklarska Poręba [update:04-03-2024] | Poland,DS classic |
22-03-2024 29-03-2024 | Szklarska Poręba - OPEN 2024 - TURNIEJ ODWOŁANY
SZKLARSKA PORĘBA [update:04-03-2024] | Poland,DS classic |
20-03-2024 20-03-2024 | III Gminny Turniej Szachowy Marzec 2024 kat. I-III
Rogolin [update:20-03-2024] | Poland,MA classic |
20-03-2024 20-03-2024 | III Gminny Turniej Szachowy Marzec 2024 kat. IV-VI
Rogolin [update:20-03-2024] | Poland,MA classic |
20-03-2024 20-03-2024 | III Gminny Turniej Szachowy Marzec 2024 kat. VII-VIII
Rogolin [update:20-03-2024] | Poland,MA classic |
19-03-2024 21-03-2024 | II Turniej Szachowy o tytuł "Szachowego Króla Puszczy Piskiej 2024"
Ruciane-Nida [update:21-03-2024] | Poland,WM classic |
18-03-2024 18-03-2024 | Grand Prix Indexu - marzec
Gdańsk [update:18-03-2024] | Poland,PO classic |
17-03-2024 24-03-2024 | FIDE Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A=kat. IV i wyżej
Warszawa [update:24-03-2024] | Poland,MA classic |
17-03-2024 24-03-2024 | Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B=kat. V i bez kategorii
Warszawa [update:24-03-2024] | Poland,MA classic |
17-03-2024 17-03-2024 | Mistrzostwa WKS Kopernik - drugi krok
Wrocław [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-03-2024 17-03-2024 | Otwarte Mistrzostwa WKSu - pierwszy krok
Wrocław [update:20-03-2024] | Poland,DS classic |
17-03-2024 17-03-2024 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 7 - 2017 i 2018 - LISTY ZAMKNIĘTE
Zabrze [update:20-03-2024] | Poland,SL classic |
17-03-2024 17-03-2024 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 9 - 2015 i 2016 LISTY ZAMKNIĘTE
Zabrze [update:20-03-2024] | Poland,SL classic |
17-03-2024 17-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V kategorię Junior U14
Łódź [update:14-04-2024] | Poland,LD classic |
17-03-2024 17-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V kategorię Junior U14
Łódź [update:15-03-2024] | Poland,LD classic |
16-03-2024 17-03-2024 | FIDE Mała Norma Szachy Klasyczne - I - 550zł II - ZEGAR DGT3000 III - 200 zł
Dąbrowa Górnicza [update:18-03-2024] | Poland,SL classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka A. O kategorie centralne.
Sokółka [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Gramy o kategorie z LUKSz Orient Sokółka B. O kategorie lokalne.
Sokółka [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Grupa 1400 III GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:21-03-2024] | Poland,PO classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Grupa 1600 III GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:21-03-2024] | Poland,PO classic |
16-03-2024 17-03-2024 | I Mistrzostwa Cebularza Lublin w szachach klasycznych - Turniej A (OPEN)
Lublin [update:20-02-2024] | Poland,LU classic |
16-03-2024 17-03-2024 | II TURNIEJ B LIGI SZACHOWEJ Z OKAZJI 100 LECIA KLUBU SPORTOWEGO WARMIA GRAJEWO
Grajewo [update:19-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03-2024 17-03-2024 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03-2024 17-03-2024 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA B
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03-2024 17-03-2024 | IV Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA C
Biłgoraj [update:17-03-2024] | Poland,LU classic |
16-03-2024 23-03-2024 | IV SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2024
USTROŃ [update:23-03-2024] | Poland,SL classic |
16-03-2024 17-03-2024 | MARCOWY TURNIEJ POLONII WROCŁAW - I miejsce 1000 zł
Wrocław [update:14-03-2024] | Poland,DS classic |
16-03-2024 17-03-2024 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 31. - grupa B
Białystok [update:17-03-2024] | Poland,PL classic |
16-03-2024 24-03-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - chłopcy
Stare Jabłonki [update:24-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 24-03-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - dziewczęta
Stare Jabłonki [update:24-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 24-03-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - chłopcy
Stare Jabłonki [update:24-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 24-03-2024 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - dziewczęta
Stare Jabłonki [update:24-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Przedwiosenny Otwarty Szachowy Turniej o III i II kategorię.
Poznań [update:17-03-2024] | Poland,WP classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Puchar Kopernika-Turniej na kategorie-Rejestracja zamknięta
Olsztyn [update:17-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 28-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny w KSz Stilon ZIMA-WIOSNA 2024 Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:21-04-2024] | Poland,LB classic |
16-03-2024 28-04-2024 | Turniej Klasyfikacyjny w KSz Stilon ZIMA-WIOSNA 2024 Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:21-04-2024] | Poland,LB classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa B - od 1250 do 1400 PZSZACH
Wałbrzych [update:16-03-2024] | Poland,DS classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową.
Ostróda [update:18-03-2024] | Poland,WM classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o I kategorię ( norma częściowa)
Łódź [update:20-03-2024] | Poland,LD classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o II kategorię
Łódź [update:29-03-2024] | Poland,LD classic |
16-03-2024 17-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III kategorię
Łódź [update:29-03-2024] | Poland,LD classic |
16-03-2024 16-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o IV kategorię Senior
Łódź [update:14-03-2024] | Poland,LD classic |
16-03-2024 16-03-2024 | Zimowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V kategorię Senior
Łódź [update:09-04-2024] | Poland,LD classic |
14-03-2024 23-03-2024 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2024
Pokrzywna [update:24-03-2024] | Poland,OP classic |
14-03-2024 14-03-2024 | V Turniej Szachowy o Mistrzostwo V LO im.Wspólnej Europy w Olsztynie.
Olsztyn [update:14-03-2024] | Poland,WM classic |
14-03-2024 15-03-2024 | XV Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego
Zagnańsk [update:17-03-2024] | Poland,SK classic |
13-03-2024 13-03-2024 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I LO w Świdniku
Świdnik [update:15-03-2024] | Poland,LU classic |
12-03-2024 02-04-2024 | Półfinał Maratonu Szachowego Juniorów w Szarotce - Grupa I
Wadowice Górne [update:02-04-2024] | Poland,PK classic |
12-03-2024 09-04-2024 | Półfinał Maratonu Szachowego Juniorów w Szarotce - Grupa II
Wadowice Górne [update:09-04-2024] | Poland,PK classic |
12-03-2024 12-03-2024 | Turniej o mistrzostwo XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie
Warszawa [update:13-03-2024] | Poland,MA classic |
11-03-2024 18-03-2024 | GRAND PRIX NR 3 CKiBM
Jordanów [update:18-03-2024] | Poland,MP classic |
10-03-2024 10-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów - runda IV
województwo lubuskie [update:15-01-2024] | Poland,LB classic |
10-03-2024 10-03-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:10-03-2024] | Poland,SL classic |
09-03-2024 10-03-2024 | "ZIMOWY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa A 1600
Wrocław [update:10-03-2024] | Poland,DS classic |
09-03-2024 10-03-2024 | "ZIMOWY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa B 1250-1400
Wrocław [update:10-03-2024] | Poland,DS classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej I (A) - od 1600 PZSzach (FIDE)
Kielce [update:11-03-2024] | Poland,SK classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2024 - Turniej I (B) - PZSzach 1250-1800
Kielce [update:08-03-2024] | Poland,SK classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Ósme Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:10-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Ósme Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B1
Grodzisk Mazowiecki [update:13-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Ósme Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B2
Grodzisk Mazowiecki [update:13-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 07-04-2024 | DMP - IV Liga Seniorów PK 2024
Województwo Podkarpackie [update:07-04-2024] | Poland,PK team, classic |
09-03-2024 10-03-2024 | I Otwarty Turniej Szachowy "Płocka Szachownica".
PŁOCK [update:10-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 24-03-2024 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH - 09-10.03 / 16-17.03 / 23-24.03
ON-LINE [update:04-03-2024] | Poland,SL classic |
09-03-2024 10-03-2024 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2024 - turniej 31. - grupa A
Białystok [update:10-03-2024] | Poland,PL classic |
09-03-2024 17-03-2024 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - chłopcy
Jastrzębia Góra [update:12-03-2024] | Poland,PO classic |
09-03-2024 17-03-2024 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - dziewczęta
Jastrzębia Góra [update:12-03-2024] | Poland,PO classic |
09-03-2024 09-03-2024 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:09-03-2024] | Poland,SL classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Tropem Wilczym START! po Kategorie 2024 - na II i III kategorię szachową
Zamość [update:10-03-2024] | Poland,LU classic |
09-03-2024 09-03-2024 | Turniej na kategorię V i IV w Wesołej grupa C
Warszawa-Wesoła [update:10-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:10-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 09-03-2024 | Wiosenny Turniej BULLETA 1+1
Ostrołęka Godzina 14 30 [update:08-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 17-03-2024 | Zimowy turniej o III i II kategorię w Pruszkowie
Pruszkow ul. Jasna 2 [update:12-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Zimowy turniej szachowy o kategorie II
PRUSZKÓW Jasna 2 [update:12-03-2024] | Poland,MA classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - GRUPA A (1600-1700)
Gdańsk - Kowale [update:10-03-2024] | Poland,PO classic |
09-03-2024 10-03-2024 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - GRUPA B (1400)
Gdańsk - Kowale [update:10-03-2024] | Poland,PO classic |
08-03-2024 22-03-2024 | Turniej o II kobiecą i III męską kategorię szachową do lat 11
Zabrze [update:22-03-2024] | Poland,SL classic |
08-03-2024 08-03-2024 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 8.03.24
Wolsztyn [update:09-03-2024] | Poland,WP classic |
04-03-2024 04-03-2024 | POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W WARCABY - CHŁOPCY
Wolsztyn [update:04-03-2024] | Poland,WP classic |
03-03-2024 07-04-2024 | na II kategorię Skwierzyna 2024.03.3 I 04.07
Skwierzyna [update:07-04-2024] | Poland,LB classic |
03-03-2024 03-03-2024 | XIX Turniej Szachowy w Cmolasie
Cmolas [update:03-03-2024] | Poland,PK classic |
02-03-2024 03-03-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:04-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:04-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA (FIDE) -zapraszamy! do Lublina!
Lublin [update:04-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE) - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:04-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Cztery Pory Roku w Bakcylem ZIMA24 turniej klasyfikacyjny C 1400
Kraków [update:03-03-2024] | Poland,MP classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Cztery Pory Roku w Bakcylu ZIMA24 turniej klasyfikacyjny D dziewczynki 1250
Kraków [update:03-03-2024] | Poland,MP classic |
02-03-2024 12-05-2024 | DMP - III Liga Małopolska Juniorów 2024
Kraków [update:16-05-2024] | Poland,MP team, classic |
02-03-2024 02-03-2024 | Grand Prix Śródmieścia - grupa C - III turniej
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:02-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 03-03-2024 | III Biłgoraj TOP CHESS Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:03-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | III Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA B
Biłgoraj [update:02-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | III Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA C
Biłgoraj [update:03-03-2024] | Poland,LU classic |
02-03-2024 03-03-2024 | III Turniej Klasyfikacyjny AZS Poznań o II kategorie szachową
Poznań [update:03-03-2024] | Poland,WP classic |
02-03-2024 03-03-2024 | IX Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Grupa A do lat 9 / P'30+30
Ruda Śląska [update:03-03-2024] | Poland,SL classic |
02-03-2024 03-03-2024 | IX Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Grupa B do lat 12 / P'30+30
Ruda Śląska [update:03-03-2024] | Poland,SL classic |
02-03-2024 03-03-2024 | MINI-ELO SUWAŁKI-2024 - turniej 1- grupa A
Suwałki [update:03-03-2024] | Poland,PL classic |
02-03-2024 10-03-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY od 1800 PZSZACH o KATEGORIE
PAWŁOWICE [update:10-03-2024] | Poland,SL classic |
02-03-2024 03-03-2024 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY od 1000 do 1700 PZSZach bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:03-03-2024] | Poland,SL classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:08-02-2024] | Poland classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:02-03-2024] | Poland classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:03-03-2024] | Poland classic |
02-03-2024 03-03-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA B 1250-1700
Wrocław [update:03-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 03-03-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA C 1250-1700 DO LAT 13
Wrocław [update:03-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 03-03-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA D 1250-1700 DO LAT 10
Wrocław [update:03-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 03-03-2024 | TURNIEJ O KATEGORIĘ "DROGA DO ARCYMISTRZA" GRUPA E 1250-1700 DO LAT 8
Wrocław [update:01-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 02-03-2024 | TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - 1/2024 - Grupa do lat 10
Oława [update:18-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 02-03-2024 | TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - 1/2024 - Grupa do lat 8
Oława [update:02-03-2024] | Poland,DS classic |
02-03-2024 02-03-2024 | Turniej Szachowej Polonii
Warszawa [update:03-03-2024] | Poland,MA classic |
02-03-2024 03-03-2024 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej TALENT o III i II kategorię szachową OPEN
Warszawa [update:16-02-2024] | Poland,MA classic |
02-03-2024 03-03-2024 | VIII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.A (min. 1800 PZSZACH) z opcją normy na I kat. oraz Km
Kalisz [update:03-03-2024] | Poland,WP classic |
02-03-2024 03-03-2024 | VIII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.B (rank 1600-1700 PZSZACH) opcja normy na II kat i I kat. kobieca
Kalisz [update:04-03-2024] | Poland,WP classic |
02-03-2024 03-03-2024 | VIII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.C (rank 1400 PZSZACH) z opcją normy na III kat. i II kobiecą
Kalisz [update:03-03-2024] | Poland,WP classic |
02-03-2024 03-03-2024 | VIII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.D (rank 1000-1250 PZSZACH) z opcją normy na V IV kat. i III kobiecą
Kalisz [update:03-03-2024] | Poland,WP classic |
01-03-2024 31-03-2024 | Lista rankingowa PK MARZEC 2024
Podkarpacie [update:01-03-2024] | Poland,PK classic |
01-03-2024 01-03-2024 | Treningowy piąteczek ;)
Nowy Tomyśl [update:01-03-2024] | Poland,WP classic |
01-03-2024 01-03-2024 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE MARZEC 24
Wolsztyn [update:08-03-2024] | Poland,WP classic |
01-03-2024 26-04-2024 | XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 . MAGNUSIK 2024 (3)
Zielona Góra [update:26-04-2024] | Poland,LB classic |
29-02-2024 09-05-2024 | XVIII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 - MAGNUSIK 2024_2
Zielona Góra [update:09-05-2024] | Poland,LB classic |
25-02-2024 05-03-2024 | Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w szachach 2024
Karpacz [update:05-03-2024] | Poland,DS classic |
25-02-2024 17-03-2024 | Turniej KS Hetman Żelechlinek 2024
Żelechlinek [update:19-03-2024] | Poland,LD classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej Drugi Krok (1250-1600 PZSzach)-Luty
Wrocław [update:28-02-2024] | Poland,DS classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Częściówka na kandydata (4) FIDE Pula nagród 1500 zł. Pierwsza nagroda 500 zł!!!
PŁOCK [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Grupa 1400 - II GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:25-02-2024] | Poland,PO classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Grupa 1600 - II GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy U-Ł Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:28-02-2024] | Poland,PO classic |
24-02-2024 19-05-2024 | III Wielkopolska Liga Seniorow 2024
Poznań [update:20-05-2024] | Poland,WP team, classic |
24-02-2024 25-02-2024 | IX Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM - III i II kat. do zdobycia!
Śrem [update:21-02-2024] | Poland,WP classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Klasyfikacyjne Turnieje Szachowe na III II I kat oraz k FIDE różne grupy
Łódź [update:12-02-2024] | Poland,LD classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Klasyfikacyjny turniej szachowy na III kategorię
Tarnobrzeg [update:25-02-2024] | Poland,PK classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Klasyfikacyjny turniej szachowy na V i IV kategorię
Tarnobrzeg [update:25-02-2024] | Poland,PK classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Mała norma FIDE o kat I i K - Turniej OPEN
Zabrze [update:25-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Mała norma o kat I i K - Turniej do lat 15 (2009 i młodsi)
Zabrze [update:25-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Mistrzostwa Zimy. Grupa A (1400 i więcej)
Malbork [update:25-02-2024] | Poland,PO classic |
24-02-2024 25-02-2024 | SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - OPEN
Siemianowice Śląskie [update:21-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - U11
Siemianowice Śląskie [update:21-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | SIEMIANOWICKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - U16
Siemianowice Śląskie [update:21-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2024 (grupa A)
Kozy [update:23-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej Drugi Krok - ranking PZSzach 1250 - 1400
Wrocław [update:25-02-2024] | Poland,DS classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej Drugi Krok - ranking PZSzach 1600 - 1700
Wrocław [update:25-02-2024] | Poland,DS classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A1 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A2 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A3 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B1 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C1 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego D1 2024
Warszawa Ursus [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 24-02-2024 | Turniej kursu Instruktorów
Sokółka [update:25-02-2024] | Poland,PL classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej na III lub II (I kobiecą) kat. w Hetmanie.
PŁOCK [update:25-02-2024] | Poland,MA classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Turniej OPEN klasyfikacyjny o normę na III i II
Zabrze [update:25-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 24-02-2024 | Turniej OPEN klasyfikacyjny o normę na V i IV kategorię
Zabrze [update:24-02-2024] | Poland,SL classic |
24-02-2024 19-05-2024 | Wielkopolska IV Liga Seniorów gr B w sezonie 2024
Ostrów Wielkopolski; Ślesin [update:19-05-2024] | Poland,WP team, classic |
24-02-2024 running | Wielkopolska Liga Seniorów IVa - 2024
Poznań [update:23-06-2024] | Poland,WP team, classic |
24-02-2024 25-02-2024 | XXXIX SZACHOWE MISTRZOSTWA PODHALA RABKA-ZDRÓJ 2024 Gr. A
Rabka-Zdrój [update:27-02-2024] | Poland,MP classic |
24-02-2024 25-02-2024 | XXXIX SZACHOWE MISTRZOSTWA PODHALA RABKA-ZDRÓJ 2024 Gr. B
Rabka-Zdrój [update:27-02-2024] | Poland,MP classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Włoszakowice [update:25-02-2024] | Poland,WP classic |
24-02-2024 25-02-2024 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa B
Włoszakowice [update:25-02-2024] | Poland,WP classic |
23-02-2024 23-02-2024 | Cztery Pory Roku w Morawicy - ZIMA - Gr. A - rocznik 2017 i młodsi
Morawica [update:24-02-2024] | Poland,MP classic |
23-02-2024 23-02-2024 | Cztery Pory Roku w Morawicy - ZIMA - Gr. B - rocznik 2016 - 2013
Morawica [update:27-02-2024] | Poland,MP classic |
23-02-2024 23-02-2024 | Cztery Pory Roku w Morawicy - ZIMA - Gr. D - rocznik 2008 i starsi
Morawica [update:24-02-2024] | Poland,MP classic |
23-02-2024 03-03-2024 | Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących im.Tadeusza Milewskiego.
Wladysławowo [update:04-03-2024] | Poland,PO classic |
21-02-2024 22-02-2024 | Ferie z Szachownicą - klasyfikacyjny dla zawodników z rankingiem 1600-1700
Szarów - Gmina Kłaj [update:25-02-2024] | Poland,MP classic |
21-02-2024 22-02-2024 | Ferie z Szachownicą - Klasyfikacyjny dla zwodników 1800-1900
Szarów - Gmina Kłaj [update:25-02-2024] | Poland,MP classic |
21-02-2024 21-02-2024 | Szkolenie Online: Turniej Szachowy w Szkole? To Proste!
Online [update:29-01-2024] | Poland,WP classic |
21-02-2024 22-02-2024 | Wągrowiecki Turniej Klasyfikacyjny 24-1
Wągrowiec [update:17-02-2024] | Poland,WP classic |
20-02-2024 22-02-2024 | Zima 2024
Gorlice [update:25-02-2024] | Poland,MP classic |
19-02-2024 20-02-2024 | Ferie z Szachownicą - klasyfikacyjny dla zawodniczek z rankingiem 1250 PZSzach
Szarów - Gmina Kłaj [update:20-02-2024] | Poland,MP classic |
19-02-2024 20-02-2024 | Ferie z Szachownicą - klasyfikacyjny dla zawodników z rankingiem 1400 PZSzach
Szarów - Gmina Kłaj [update:20-02-2024] | Poland,MP classic |
19-02-2024 20-02-2024 | TURNIEJ KLASYCZNY - Szachowe Ferie - grupa A - ranking od 1400 i/lub w wieku 13-18 lat
MDK Kielce [update:21-02-2024] | Poland,SK classic |
19-02-2024 23-02-2024 | Turniej Obozowy Gr A
Strzelce Krajeńskie [update:23-02-2024] | Poland,LB classic |
19-02-2024 19-01-2024 | Wartsztaty szachowe dla dzieci! Turniej na V i VI kategorię!
Śrem [update:25-01-2024] | Poland,WP classic |
19-02-2024 23-02-2024 | Zimowy Obóz Szkoleniowy
Strzelce Krajeńskie [update:03-02-2024] | Poland,LB classic |
18-02-2024 18-02-2024 | Turniej feryjny
Rychtal [update:23-02-2024] | Poland,WP classic |
17-02-2024 10-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Seniorów 2024 (województwo śląskie)
województwo śląskie [update:10-03-2024] | Poland,SL team, classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o puchar Dors - Klimczok
Imielin [update:20-02-2024] | Poland,SL team, classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Jurajski Zimowy Turniej Szachowy 2024 - Grupa A
Zawiercie [update:18-02-2024] | Poland,SL classic |
17-02-2024 25-02-2024 | Liga Wojewódzka Juniorów w szachach klasycznych woj. WM
Barczewo [update:26-02-2024] | Poland,WM team, classic |
17-02-2024 25-02-2024 | Luty z Szachami klasycznymi FIDE
Dąbrowa Górnicza [update:27-02-2024] | Poland,SL classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Mała Norma FIDE- I nagroda 500 zł
Chylice [update:17-02-2024] | Poland,MA classic |
17-02-2024 25-02-2024 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Krynica Zdrój
Krynica-Zdrój [update:24-02-2024] | Poland,MP classic |
17-02-2024 17-02-2024 | SZACHOWA MIELECKA LIGA SZKOLNA 2024 - chłopcy do 12 lat - turniej nr 1/5
Mielec [update:18-02-2024] | Poland,PK classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Szachylicki turniej dla III i IV -grupa III
Chylice [update:20-02-2024] | Poland,MA classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię damską-turniej odwołany
Chylice [update:15-02-2024] | Poland,MA classic |
17-02-2024 18-02-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię- grupa IV kategorii
Chylice [update:18-02-2024] | Poland,MA classic |
17-02-2024 18-02-2024 | VIII TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A
Sędziszów Małopolski [update:18-02-2024] | Poland,PK classic |
17-02-2024 18-02-2024 | VIII TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:18-02-2024] | Poland,PK classic |
17-02-2024 17-02-2024 | Zimowy Turniej szachowy Caissa Pruszków
Pruszków ul Kraszewskiego Urząd Miasta [update:21-02-2024] | Poland,MA classic |
16-02-2024 19-04-2024 | Mistrzostwa LKS PIAST Srem 2024
Śrem [update:19-04-2024] | Poland,WP classic |
15-02-2024 29-02-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 65-lecia MAREK SIKORA - Grupa A
Ustroń [update:29-02-2024] | Poland,SL classic |
14-02-2024 18-02-2024 | VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2024 - GRUPA A
Kościelec [update:03-01-2024] | Poland,WP classic |
14-02-2024 18-02-2024 | VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2024 - GRUPA B
Kościelec [update:03-01-2024] | Poland,WP classic |
13-02-2024 13-02-2024 | Klasyfikacyjny feryjny turniej szachowy GOS ENERGIA LIBIĄŻ
Libiąż [update:20-02-2024] | Poland,MP classic |
13-02-2024 16-02-2024 | Turniej Szachowy O Puchar Zimy 24
Lubsko [update:16-02-2024] | Poland,LB classic |
12-02-2024 13-02-2024 | Ferie z Szachami 2024 I Turniej na kategorię z KSKrak
Kraków [update:14-02-2024] | Poland,MP classic |
12-02-2024 16-02-2024 | XLI Turniej Szachowy Juniorów FERIE z SZACHAMI 2024
Bydgoszcz [update:16-02-2024] | Poland,KP classic |
11-02-2024 11-02-2024 | Obóz Szachowy w Zakrzowie - grupa B
Zakrzów [update:17-02-2024] | Poland,MP classic |
11-02-2024 11-02-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:11-02-2024] | Poland,SL classic |
11-02-2024 11-02-2024 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:11-02-2024] | Poland,SL classic |
11-02-2024 15-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny Grupa A
Stary Sącz [update:18-02-2024] | Poland,MP classic |
11-02-2024 15-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny Grupa B
Stary Sącz [update:18-02-2024] | Poland,MP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Feryjny START! po Kategorie 2024 - na III kategorię szachową
Zamość [update:11-02-2024] | Poland,LU classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Feryjny START! po Kategorie 2024 - na II kategorię szachową
Zamość [update:11-02-2024] | Poland,LU classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Folga Klasyk 2024 - Grupa A (1800+ PZSzach)
Gryfice [update:03-01-2024] | Poland,ZP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Folga Klasyk 2024 - Grupa B (1600-1700 PZSzach)
Gryfice [update:03-01-2024] | Poland,ZP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Folga Klasyk 2024 - Grupa C (1400 PZSzach)
Gryfice [update:03-01-2024] | Poland,ZP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Folga Klasyk 2024 - Grupa D (1000-1250 PZSzach)
Gryfice [update:03-01-2024] | Poland,ZP classic |
10-02-2024 10-02-2024 | I Grand Prix Leszna
LESZNO ul .Tuwima 16 [update:12-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 18-02-2024 | Obóz Szachowy w Zakrzowie - grupa A
Zakrzów [update:17-02-2024] | Poland,MP classic |
10-02-2024 10-02-2024 | Otwarte szkolenia Future Masters - grupa dla początkujących
Chylice [update:06-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 10-02-2024 | Otwarte szkolenia Future Masters - grupa od 1400 FIDE
Chylice [update:06-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie FIDE
TOMICZKI/STESZEW [update:13-01-2024] | Poland,WP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Turniej o kategorie centralne (norma częściowa) - grupa E
Lisia Góra [update:11-02-2024] | Poland,MP classic |
10-02-2024 10-02-2024 | V Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023-2024
Przemyśl [update:08-03-2024] | Poland,PK classic |
10-02-2024 11-02-2024 | VI Turniej Zimowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:12-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 11-02-2024 | VI Turniej Zimowy - grupa B1
Grodzisk Mazowiecki [update:11-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 11-02-2024 | VI Turniej Zimowy - grupa B2
Grodzisk Mazowiecki [update:11-02-2024] | Poland,MA classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Zakończenie Ferii - CH13 - 7R o kategorię III i II
Czeladź [update:11-02-2024] | Poland,SL classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Zakończenie Ferii - DZ13 - 7R o kategorię III i II i I
Czeladź [update:11-02-2024] | Poland,SL classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Zakończenie Ferii - OPEN - 7R o kategorię III II I kob. - do FIDE
Czeladź [update:11-02-2024] | Poland,SL classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Zima z Liskiem - 2024r - grupa C
Lisia Góra [update:11-02-2024] | Poland,MP classic |
10-02-2024 11-02-2024 | Zima z Liskiem - 2024r - grupa D
Lisia Góra [update:11-02-2024] | Poland,MP classic |
09-02-2024 09-02-2024 | Szachowy luty z m. Lublin
Lublin [update:09-02-2024] | Poland,LU classic |
09-02-2024 09-02-2024 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 9.02.2024
Wolsztyn [update:10-02-2024] | Poland,WP classic |
08-02-2024 27-02-2024 | Cykl Cztery Pory Roku - Zima 2024 Turniej B
Łuków [update:27-02-2024] | Poland,LU classic |
05-02-2024 05-02-2024 | GMINNE MISTRZOSTWA W WARCABY - CHLOPCY
Wolsztyn [update:06-02-2024] | Poland,WP classic |
05-02-2024 08-02-2024 | Zimowe Ferie w RDK
Rzeszów [update:08-02-2024] | Poland,PK classic |
04-02-2024 04-02-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów - runda III
województwo lubuskie [update:15-01-2024] | Poland,LB classic |
04-02-2024 05-02-2024 | Feryjny Turniej Klasyfikacyjny - II Turnus
Ustroń [update:06-02-2024] | Poland,SL classic |
03-02-2024 04-02-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:04-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ-zapraszamy do Lublina
Lublin [update:04-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA (FIDE)-zapraszamy do Lublina
Lublin [update:04-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA PIERWSZĄ KATEGORIE (FIDE)-zapraszamy do Lublina
Lublin [update:04-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 26-02-2024 | Cztery pory roku - Zima 2024 Turniej A
Łuków [update:27-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 26-02-2024 | Cztery pory roku - Zima 2024 Turniej A
Łuków [update:27-02-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Cztery Pory Roku w Bakcylu turniej kwalifikacyjny D dziewczynki 1250 TURNIEJ PRZENIESIONY na 2 marca
Kraków [update:17-01-2024] | Poland,MP classic |
03-02-2024 03-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa JUNIORÓW na rok 2024 IV liga
Ostrowiec Świętokrzyski Kielce [update:03-03-2024] | Poland,SK team, classic |
03-02-2024 03-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa MŁODZIKÓW na rok 2024
Ostrowiec Świętokrzyski Kielce [update:02-03-2024] | Poland,SK team, classic |
03-02-2024 03-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa SENIORÓW na rok 2024 III Liga
Ostrowiec Świętokrzyski Kielce [update:03-03-2024] | Poland,SK team, classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Ferie w Ustroniu (o II i I kobiecą)
Ustroń [update:04-02-2024] | Poland,SL classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Ferie w Ustroniu (o III i II kobiecą)
Ustroń [update:04-02-2024] | Poland,SL classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Feryjny Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Burmistrza Szczuczyna Grupy A/ B/ C
Szczuczyn [update:15-01-2024] | Poland,PL classic |
03-02-2024 09-02-2024 | I Zimowy Turniej Szachowy - Szachowa Roszada
Przemyśl [update:10-02-2024] | Poland,PK classic |
03-02-2024 03-02-2024 | ITurniej na kategorię Wesoła - grupa C
Warszawa [update:04-02-2024] | Poland,MA classic |
03-02-2024 04-02-2024 | IV Małopolska Liga Juniorów 2024
Kraków [update:05-02-2024] | Poland,MP team, classic |
03-02-2024 04-02-2024 | IV Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach
Strzelce Opolskie [update:12-01-2024] | Poland,OP classic |
03-02-2024 03-02-2024 | SZACHOWY TURNIEJ NA KAT V I IV Z GAMBIT M&R KLASY IV-VIII CHŁOPCY V-VIII DZIEWCZYNKI GR D
Kraków [update:14-02-2024] | Poland,MP classic |
03-02-2024 02-02-2024 | SZACHOWY TURNIEJ NA KAT V I IV Z GAMBIT M&R KL II - III CHŁOPCY KL II - IV DZIEWCZYNKI GR C
Kraków [update:14-02-2024] | Poland,MP classic |
03-02-2024 03-02-2024 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT Z GAMBIT M&R PRZEDSZKOLAKI GR A
Kraków [update:13-02-2024] | Poland,MP classic |
03-02-2024 03-02-2024 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT Z GAMBIT M&R KLASY I GR B
Kraków [update:14-02-2024] | Poland,MP classic |
03-02-2024 28-04-2024 | Turniej Kołowy na Normę Kandydacką Luty-Kwiecień 2024
Skwierzyna [update:28-04-2024] | Poland,LB classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:04-02-2024] | Poland classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Turniej na II kategorię
Radzyń Podlaski [update:29-01-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:04-02-2024] | Poland classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Turniej na III kategorie
Radzyń Podlaski [update:16-01-2024] | Poland,LU classic |
03-02-2024 04-02-2024 | Weekend przy Szachownicy - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:05-02-2024] | Poland,LB classic |
03-02-2024 03-02-2024 | Weekend przy Szachownicy - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:05-02-2024] | Poland,LB classic |
03-02-2024 11-02-2024 | XII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Iwla [update:13-02-2024] | Poland,PK classic |
03-02-2024 04-02-2024 | XII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Iwla [update:06-02-2024] | Poland,PK classic |
02-02-2024 12-04-2024 | III Klasyczny Turniej LCA Polanka 2024
Krosno [update:28-04-2024] | Poland,PK classic |
02-02-2024 23-02-2024 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą . Dziekujemy za udział.
Zabrze [update:23-02-2024] | Poland,SL classic |
01-02-2024 02-02-2024 | A TURNIEJ LIGI SZACHOWEJ Z OKAZJI 100 LECIA KS WARMIA GRAJEWO
Grajewo [update:05-02-2024] | Poland,PL classic |
01-02-2024 02-02-2024 | B TURNIEJ LIGI SZACHOWEJ Z OKAZJI 100 LECIA KS WARMIA GRAJEWO
Grajewo [update:05-02-2024] | Poland,PL classic |
31-01-2024 27-03-2024 | I Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2024
Gdynia [update:27-03-2024] | Poland,PO classic |
30-01-2024 02-02-2024 | FERIE Z SZACHAMI -2024
Suwałki [update:02-02-2024] | Poland,PL classic |
30-01-2024 30-01-2024 | II MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA C (R do 1200)
Brzozów [update:04-02-2024] | Poland,PK classic |
30-01-2024 06-02-2024 | Turniej na kategorię V w SP135 w Krakowie
Kraków [update:21-02-2024] | Poland,MP classic |
29-01-2024 30-01-2024 | II MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH - Grupa B (R od 1201do 1400)
Brzozów [update:04-02-2024] | Poland,PK classic |
29-01-2024 31-01-2024 | II Turniej Feryjny Dzieci i Młodzieży
Bytom [update:31-01-2024] | Poland,SL classic |
29-01-2024 02-02-2024 | Turniej szachowy 5 rund 1600-1800+ 1miejsce 400zł
Ostróda [update:24-01-2024] | Poland,WM classic |
29-01-2024 02-02-2024 | V Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - do FIDE
Bytom [update:02-02-2024] | Poland,SL classic |
29-01-2024 01-02-2024 | Zimowe Ferie w RDK
Rzeszów [update:01-02-2024] | Poland,PK classic |
28-01-2024 03-02-2024 | FERIE Z SZACHAMI- zimowy obóz szachowy
Jastrzębia Góra [update:20-11-2023] | Poland,PO classic |
28-01-2024 03-02-2024 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:03-02-2024] | Poland,PO classic |
28-01-2024 03-02-2024 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:03-02-2024] | Poland,PO classic |
28-01-2024 03-02-2024 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:03-02-2024] | Poland,PO classic |
28-01-2024 30-01-2024 | II MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA A (1600+)
Brzozów [update:04-02-2024] | Poland,PK classic |
28-01-2024 01-02-2024 | Integracyjne Ferie z Szachami
Ustroń [update:01-02-2024] | Poland,SL classic |
28-01-2024 28-01-2024 | ORKIESTROWE GRANIE W OŁAWIE! (Turniej towarzyszący 32. Finałowi WOŚP) - OPEN
Oława [update:28-01-2024] | Poland,DS classic |
28-01-2024 28-01-2024 | ORKIESTROWE GRANIE W OŁAWIE! (Turniej towarzyszący 32. Finałowi WOŚP) - U14
Oława [update:28-01-2024] | Poland,DS classic |
28-01-2024 28-01-2024 | ORKIESTROWE GRANIE W OŁAWIE! (Turniej towarzyszący 32. Finałowi WOŚP) - U8
Oława [update:28-01-2024] | Poland,DS classic |
28-01-2024 28-01-2024 | V Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa C do 1400 Pzszach ur.2012 i młodsi
Rudawa [update:25-01-2024] | Poland,MP classic |
27-01-2024 28-01-2024 | FERYJNY TURNIEJ POLONII WROCŁAW - I miejsce 1000 zł
Wrocław [update:25-01-2024] | Poland,DS classic |
27-01-2024 28-01-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej o II i III Kategorię Szachową
Warszawa [update:09-01-2024] | Poland,MA classic |
27-01-2024 28-01-2024 | Festiwal Szachowy na Ursynowie Grupa FIDE
Warszawa [update:09-01-2024] | Poland,MA classic |
27-01-2024 25-02-2024 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2024 grupa B
KROSNO [update:28-01-2024] | Poland,PK classic |
27-01-2024 25-02-2024 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2024 Grupa OPEN
KROSNO [update:28-01-2024] | Poland,PK classic |
27-01-2024 28-01-2024 | Szachylicki turniej o III i II damską kategorię-turniej odwołany z braku zawodników
Chylice [update:27-01-2024] | Poland,MA classic |
27-01-2024 28-01-2024 | Szachylicki turniej o III i II kategorię-grupa B
Chylice [update:28-01-2024] | Poland,MA classic |
27-01-2024 28-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | V Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE
Rudawa/ k. Krakowa [update:27-01-2024] | Poland,MP classic |
27-01-2024 28-01-2024 | V Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa B do 1600 Pzszach
Rudawa [update:27-01-2024] | Poland,MP classic |
27-01-2024 28-01-2024 | VIII Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM - III i II kat. do zdobycia!!!
Śrem [update:25-01-2024] | Poland,WP classic |
27-01-2024 28-01-2024 | XVI Grand Prix "W sercu Katowic 2024" - Open A
Katowice [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | XVI Grand Prix "W sercu Katowic 2024" - Open B
Katowice [update:28-01-2024] | Poland,SL classic |
27-01-2024 28-01-2024 | XVIII Mistrzostwa Klubu UKS Hetman Puszcza Mariańska - Finałowy
Puszcza Mariańska [update:28-01-2024] | Poland,MA classic |
27-01-2024 28-01-2024 | ZIMOWY DEBIUT - Turniej Klasyfikacyjny - kategoria III i II
Wyszków [update:28-01-2024] | Poland,MA classic |
26-01-2024 16-02-2024 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr 941 (z normami na V IV III II kategorie szachowe)
Wadowice [update:09-03-2024] | Poland,MP classic |
26-01-2024 26-01-2024 | SPOTKANIA O KATEGORIĘ SZACHOWĄ
WOLSZTYN [update:03-02-2024] | Poland,WP classic |
25-01-2024 27-01-2024 | I Otwarte Mistrzostwa Golądkowa (OPEN/dla dzieci/blitz)
Golądkowo [update:11-01-2024] | Poland,MA classic |
24-01-2024 26-01-2024 | Aktywnie w zimowej krainie szachów- Warsztaty. Turniej 1250-1400 . II Tyd
Wrocław [update:02-02-2024] | Poland,DS classic |
24-01-2024 26-01-2024 | Aktywnie w zimowej krainie szachów- Warsztaty. Turniej Klasyczny 1600+. II Tyd
Wrocław [update:02-02-2024] | Poland,DS classic |
24-01-2024 25-01-2024 | Drugi Skok (Warsztaty Kwadratu Szachowego grupa A) na III i II kategorię OPEN
Wrocław [update:25-01-2024] | Poland,DS classic |
24-01-2024 10-04-2024 | Zimowy turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - open 2024
Gdynia [update:13-04-2024] | Poland,PO classic |
23-01-2024 23-01-2024 | Aktywnie w zimowej krainie szachów- Warsztaty. Turniej Szachów Błysk. II Tyd
Wrocław [update:23-01-2024] | Poland,DS classic |
23-01-2024 24-01-2024 | Ferie 2024 - TK 1800 plus SP 30
Olsztyn [update:25-01-2024] | Poland,WM classic |
23-01-2024 24-01-2024 | Ferie 2024 TK 1200-1400 do lat 13 SP 30
Olsztyn [update:24-01-2024] | Poland,WM classic |
23-01-2024 24-01-2024 | Ferie 2024 TK 1200-1400 open SP 30
Olsztyn [update:24-01-2024] | Poland,WM classic |
23-01-2024 24-01-2024 | Ferie 2024 TK 1600-1800 SP 30 - odwołany
Olsztyn [update:22-01-2024] | Poland,WM classic |
23-01-2024 26-01-2024 | Ferie z szachami w SP1 Turniej klasyfikacyjny na III II i I kat. kobiecą
Ostróda [update:26-01-2024] | Poland,WM classic |
23-01-2024 24-01-2024 | Wałbrzyski Feryjny Turniej Klasyfikacyjny - od 1600 PZSZACH
Wałbrzych [update:24-01-2024] | Poland,DS classic |
22-01-2024 26-01-2024 | Ferie w KRAINIE SZACHÓW - GAJ - opieka 7:30-17:30
Wrocław [update:15-12-2023] | Poland,DS classic |
22-01-2024 23-01-2024 | FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ "A" - ranking 1400 i wyższy
Suwałki [update:23-01-2024] | Poland,PL classic |
22-01-2024 23-01-2024 | FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ "B" - ranking 1250 i niższy
Suwałki [update:21-01-2024] | Poland,PL classic |
22-01-2024 29-01-2024 | GRAND PRIX NR 1 CKiMB 2024
Jordanów [update:29-01-2024] | Poland,MP classic |
22-01-2024 25-01-2024 | Mecz Kołowy UKS Hetman Puszcza Mariańska - UKS Najdorf Szczęsne (1400)
Puszcza Mariańska / Szczęsne [update:25-01-2024] | Poland,MA classic |
22-01-2024 25-01-2024 | Mecz Kołowy UKS Hetman Puszcza Mariańska - UKS Najdorf Szczęsne (1600)
Puszcza Mariańska / Szczęsne [update:25-01-2024] | Poland,MA classic |
22-01-2024 23-01-2024 | XXIX FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - od IV kat. szach.
ŁOMŻA [update:24-01-2024] | Poland,PL classic |
22-01-2024 26-01-2024 | Zimowy Obóz szachowo - narciarski Lewin Kłodzki 2024 - GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:26-01-2024] | Poland,DS classic |
22-01-2024 26-01-2024 | Zimowy Obóz szachowo - narciarski Lewin Kłodzki 2024 - GRUPA B
Lewin Kłodzki [update:01-02-2024] | Poland,DS classic |
21-01-2024 21-01-2024 | Grand Prix 2024 - Turniej Klasyfikacyjny nr 1
Zabrze [update:21-01-2024] | Poland,SL classic |
21-01-2024 21-01-2024 | Grupa 1100-1250 - GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:26-01-2024] | Poland,PO classic |
21-01-2024 25-02-2024 | IV Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Bielskiego DK
Bielsk Podlaski [update:05-03-2024] | Poland,PL classic |
21-01-2024 21-01-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:21-01-2024] | Poland,SL classic |
21-01-2024 27-01-2024 | Zimowy Obóz Szachowo - Narciarski Lewin Kłodzki 2024
Lewin Kłodzki [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Częściówka na kandydata (3). FIDE. Pierwsza nagroda 500 zł.Pula nagród finansowych 1500 z bez względu na frekwencję.!
PŁOCK [update:21-01-2024] | Poland,MA classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Grupa 1400 - GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:24-01-2024] | Poland,PO classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Grupa 1600 - GP o puchar Przew. Zarządu Dzielnicy Ujeścisko-Łostowice Piotra Lachowskiego
Gdańsk [update:24-01-2024] | Poland,PO classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na I kategorię oraz k - norma częściowa - FIDE
Łódź [update:13-01-2024] | Poland,LD classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Klasyfikacyjny turniej szachowy na II kategorię
Łódź [update:13-01-2024] | Poland,LD classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na III kategorię
Łódź [update:13-01-2024] | Poland,LD classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Noworoczny START! po Kategorie 2024 - na III kategorię szachową
Zamość [update:21-01-2024] | Poland,LU classic |
20-01-2024 21-01-2024 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 15 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:21-01-2024] | Poland,SL classic |
20-01-2024 20-01-2024 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:20-01-2024] | Poland,SL classic |
20-01-2024 21-01-2024 | TURNIEJ FERIE ZIMOWE 2024 NA II KATEGORIĘ
Choszczno [update:21-01-2024] | Poland,ZP classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Turniej klasyfikacyjny w Czeremsze
Czeremcha [update:22-01-2024] | Poland,PL classic |
20-01-2024 21-01-2024 | Turniejj na III lub II (I kobiecą) kategorię w Hetmanie.
PŁOCK [update:21-01-2024] | Poland,MA classic |
20-01-2024 21-01-2024 | XII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej A - od rankingu 1600 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Mazowieckiej [update:21-01-2024] | Poland,MA classic |
20-01-2024 21-01-2024 | XII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej B-dla rankingu 1400-1250 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Mazowieckiej [update:21-01-2024] | Poland,MA classic |
19-01-2024 19-01-2024 | XOMi LP
Kazimierz Dolny [update:19-01-2024] | Poland,LU classic |
18-01-2024 20-01-2024 | Turniej Zima z Szachami Bemowo Zima III 2024
Warszawa [update:21-01-2024] | Poland,MA classic |
17-01-2024 19-01-2024 | Aktywnie w zimowej krainie szachów- Warsztaty. Turniej 1250-1400 . I Tydz
Wrocław [update:10-12-2023] | Poland,DS classic |
17-01-2024 19-01-2024 | Aktywnie w zimowej krainie szachów- Warsztaty. Turniej Klasyczny 1600+. I Tyd
Wrocław [update:19-01-2024] | Poland,DS classic |
16-01-2024 19-01-2024 | Turniej Zima z Szachami Bemowo II 2024
Warszawa [update:19-01-2024] | Poland,MA classic |
16-01-2024 17-01-2024 | Turniej Zima z Szachami Bemowo Zima 2024
Warszawa [update:20-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 19-01-2024 | Ferie w KRAINIE SZACHÓW - GAJ - opieka 7:30 - 17:30
Wrocław [update:15-12-2023] | Poland,DS classic |
15-01-2024 19-01-2024 | Ferie z Szach-Mat
Puszcza Mariańska [update:19-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 18-01-2024 | Ferie z szachami - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:17-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 18-01-2024 | Ferie z szachami - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:18-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 17-01-2024 | Ferie z szachami - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:17-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 17-01-2024 | Ferie z szachami - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:17-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 17-01-2024 | Ferie z szachami - grupa E
Grodzisk Mazowiecki [update:17-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 16-01-2024 | Feryjny turniej szachowy w DK Przysucha
Przysucha [update:15-01-2024] | Poland,MA classic |
15-01-2024 25-03-2024 | Klasyczny Zimowy Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:25-03-2024] | Poland,PK classic |
15-01-2024 19-01-2024 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - Zima 2024
Wrocław [update:17-01-2024] | Poland,DS classic |
14-01-2024 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga
Gdańsk [update:12-05-2024] | Poland,PO team, classic |
14-01-2024 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
Gdańsk [update:12-05-2024] | Poland,PO team, classic |
14-01-2024 24-03-2024 | Niedzielne zimowe FIDE granie w Hetmanie 2024
Warszawa [update:24-03-2024] | Poland,MA classic |
14-01-2024 14-01-2024 | XIV Szachowe Mistrzostwa Świdnicy
Świdnica [update:11-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej VI (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:13-01-2024] | Poland,SK classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej VI (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:13-01-2024] | Poland,SK classic |
13-01-2024 14-01-2024 | ŚWINOUJŚCIE CHESS TOUR 2024 - Satus Annus
Swinoujście [update:14-01-2024] | Poland,ZP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | ŚWINOUJŚCIE CHESS TOUR 2024 - Satus Annus B
Świnoujście [update:14-01-2024] | Poland,ZP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Juniorów 2024 (województwo śląskie)
Chorzów [update:14-01-2024] | Poland,SL team, classic |
13-01-2024 21-01-2024 | Feryjny turniej o kategorie szachowe Grupa A
Szczytna [update:21-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Feryjny turniej o kategorie szachowe Grupa B
Szczytna [update:20-12-2023] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Feryjny turniej o kategorie szachowe Grupa C
Szczytna [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 13-01-2024 | Feryjny turniej szachowy o kategorie Grupa D
Szczytna [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | I Turniej AZS o kategorie centralne(FIDE)
Poznan [update:16-01-2024] | Poland,WP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | II Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:27-12-2023] | Poland,LU classic |
13-01-2024 14-01-2024 | II Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:14-01-2024] | Poland,LU classic |
13-01-2024 14-01-2024 | II Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA B
Biłgoraj [update:14-01-2024] | Poland,LU classic |
13-01-2024 14-01-2024 | II Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA C
Biłgoraj [update:14-01-2024] | Poland,LU classic |
13-01-2024 14-01-2024 | II Turniej z okazji rozpoczęcia ferii - Grupa A
Pruszków [update:16-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 13-01-2024 | II Turniej z okazji rozpoczęcia ferii - Grupa B
Pruszków [update:16-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 13-01-2024 | IV Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023-2024
Przemyśl [update:14-01-2024] | Poland,PK classic |
13-01-2024 13-01-2024 | Szachylicki Rapid FIDE- I nagroda 300 zł
Chylice [update:15-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 13-01-2024 | TURNEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIE
STĘSZEW [update:28-12-2023] | Poland,WP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Feryjny 2024- OPEN A (zgłoszony do FIDE)
Jelenia Góra [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Feryjny 2024- OPEN B (1600+)
Jelenia Góra [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Feryjny 2024- OPEN C (1250+)
Jelenia Góra [update:14-01-2024] | Poland,DS classic |
13-01-2024 14-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W CIECHANOWIE - FIDE STANDARD OPEN A 01/2024
CIECHANÓW [update:14-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 14-01-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W CIECHANOWIE - STANDARD OPEN B 01/2024
CIECHANÓW [update:14-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 13-01-2024 | Turniej Klasyfikacyjny w GOK Końskowola
Końskowola [update:18-01-2024] | Poland,LU classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "ZIMA" (grupa A)
Ślesin [update:15-01-2024] | Poland,WP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "ZIMA" (grupa B)
Ślesin [update:15-01-2024] | Poland,WP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "ZIMA" (grupa D)
Ślesin [update:15-01-2024] | Poland,WP classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:14-01-2024] | Poland classic |
13-01-2024 14-01-2024 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:14-01-2024] | Poland classic |
13-01-2024 17-01-2024 | Turniej na kategorie centralne w PZSzach (FIDE)
Warszawa [update:17-01-2024] | Poland,MA classic |
13-01-2024 13-01-2024 | Weekend przy Szachownicy - grupa B
GORZÓW WLKP. [update:13-01-2024] | Poland,LB classic |
13-01-2024 20-01-2024 | XI Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego - OPEN A
Wrocław [update:09-12-2023] | Poland,DS classic |
13-01-2024 20-01-2024 | XI Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego - OPEN B
Wrocław [update:09-12-2023] | Poland,DS classic |
12-01-2024 21-03-2024 | 282nd YMCA Winter 2024-A
Warszawa [update:21-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01-2024 21-03-2024 | 283rd YMCA Winter 2024-B
Warszawa [update:22-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01-2024 20-03-2024 | 284th YMCA Winter 2024-C
Warszawa [update:21-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01-2024 19-03-2024 | 285th YMCA Winter 2024-D
Warszawa [update:21-03-2024] | Poland,MA classic |
12-01-2024 02-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny nr 14
Kościan [update:16-02-2024] | Poland,WP classic |
11-01-2024 28-03-2024 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 70-lecia ANDRZEJA RYGLA
WILKOWICE - GOSiR - ul. Szkolna [update:28-03-2024] | Poland,SL classic |
10-01-2024 10-01-2024 | Zimowy turniej Ośrodka PPS 2024
Warszawa [update:16-01-2024] | Poland,MA classic |
08-01-2024 04-03-2024 | Turniej dla dzieci i młodzieży w GOKSiR Biszcza GRUPA A
Biszcza [update:10-03-2024] | Poland,LU classic |
08-01-2024 26-03-2024 | XIV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2024
Warszawa [update:27-03-2024] | Poland,MA classic |
07-01-2024 17-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2024
województwo mazowieckie [update:22-03-2024] | Poland,MA team, classic |
07-01-2024 17-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2024 - klasyfikacja rankingowa
województwo mazowieckie [update:19-03-2024] | Poland,MA team, classic |
07-01-2024 07-01-2024 | Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Podkarpackie [update:28-12-2023] | Poland,PK classic |
07-01-2024 13-01-2024 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH chłopcy do lat 11 13
Pokrzywna [update:13-01-2024] | Poland,OP classic |
07-01-2024 13-01-2024 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH chłopcy do lat 15 17
Pokrzywna [update:13-01-2024] | Poland,OP classic |
07-01-2024 13-01-2024 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH chlopcy do lat 7 9
Pokrzywna [update:13-01-2024] | Poland,OP classic |
07-01-2024 13-01-2024 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH dziewczęta do lat 13 15 17
Pokrzywna [update:13-01-2024] | Poland,OP classic |
07-01-2024 13-01-2024 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH dziewczęta do lat 7 9 11
Pokrzywna [update:13-01-2024] | Poland,OP classic |
06-01-2024 07-01-2024 | Mała Norma FIDE 6.01.2024 - I nagroda 500 zł
Dąbrowa Górnicza [update:07-01-2024] | Poland,SL classic |
06-01-2024 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:12-05-2024] | Poland,SL team, classic |
06-01-2024 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:12-05-2024] | Poland,SL team, classic |
06-01-2024 07-01-2024 | I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Płockiego w Szachach Standardowych.17 nagród!! Pula nagród finansowych 1590 zł!!!
PŁOCK [update:08-01-2024] | Poland,MA classic |
06-01-2024 07-01-2024 | Noworoczny Turniej Szachowy na kategorie Grupa A (od 1400)
Mosty k. Lęborka [update:05-01-2024] | Poland,PO classic |
06-01-2024 07-01-2024 | Noworoczny WEBSKI Turniej Szachowy
Koszalin [update:11-01-2024] | Poland,ZP classic |
06-01-2024 07-01-2024 | Noworoczny WEBSKI Turniej Szachowy (do 1600 PZSzach)
Koszalin [update:11-01-2024] | Poland,ZP classic |
06-01-2024 16-03-2024 | Otwarta Liga Mazowiecka 2024
Mazowsze [update:04-04-2024] | Poland,MA team, classic |
06-01-2024 16-03-2024 | Otwarta Liga Mazowiecka 2024 - rankingi PZSzach
Mazowsze [update:17-03-2024] | Poland,MA team, classic |
05-01-2024 07-01-2024 | TURNIEJ NOWOROCZNY POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:05-01-2024] | Poland,DS classic |
03-01-2024 running | VIII Memoriał Józefa Matwija - Całoroczny Turniej Drabinkowy
Gorzów Wielkopolski [update:10-07-2024] | Poland,LB classic |
31-12-2023 31-12-2023 | Zimowe Zawody Szachowe Bielany 2 o V i IV kategorię szachową
Warszawa [update:02-01-2024] | Poland,MA classic |
30-12-2023 31-12-2023 | XLII MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2023 - open C
Białystok [update:31-12-2023] | Poland,PL classic |
30-12-2023 30-12-2023 | Zabrzańska Zima - Turniej klasyfikacyjny o normę na V i IV - Grupa C
Zabrze [update:30-12-2023] | Poland,SL classic |
30-12-2023 31-12-2023 | Zimowe Zawody Szachowe Bielany o III i II kategorię szachową
Warszawa [update:04-01-2024] | Poland,MA classic |
30-12-2023 30-12-2023 | Zimowe Zawody Szachowe Bielany o V i IV kategorię szachową
Warszawa [update:31-12-2023] | Poland,MA classic |
29-12-2023 30-12-2023 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie 2023" - TMT do 18 lat
Lublin [update:01-01-2024] | Poland,LU classic |
29-12-2023 30-12-2023 | Kurs sędziowski w MZSzach
Kraków Gęsia 22a [update:01-01-2024] | Poland,MP classic |
29-12-2023 30-12-2023 | Otwarty Turnie Szachowy w MDK nr 2 - grupa-A
Bydgoszcz [update:30-12-2023] | Poland,KP classic |
29-12-2023 30-12-2023 | XXIV Kętrzyński Festiwal Szachowy - open C
Kętrzyn [update:30-12-2023] | Poland,WM classic |
29-12-2023 30-12-2023 | Zabrzańska Zima - Turniej klasyfikacyjny o normę na III i II - Grupa B
Zabrze [update:30-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | 41 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2023 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:29-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | 41 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2023 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:29-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | 41 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2023 - Grupa C do lat 14
Rybnik [update:29-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Śremski Mini-festiwal szachowy o III i II kategorię!!
Śrem [update:27-12-2023] | Poland,WP classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Śremski Mini-festiwal szachowy o normę częściową na I i K
Śrem [update:27-12-2023] | Poland,WP classic |
28-12-2023 29-12-2023 | II Zimowy Festiwal Szachowy - Czeladź - Chłopcy do lat 15 - 7R o kategorię III i II
Czeladź [update:29-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | II Zimowy Festiwal Szachowy - Czeladź - Dziewczyny do lat 15 - 7R o kategorię III i II i I
Czeladź [update:29-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 30-12-2023 | Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów i Juniorek ur.2009-2012
LUBENIA [update:30-12-2023] | Poland,PK classic |
28-12-2023 30-12-2023 | Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów i Juniorek ur. 2005 -2008
LUBENIA [update:30-12-2023] | Poland,PK classic |
28-12-2023 30-12-2023 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów i Juniorek ur. 2013 i młodsi
LUBENIA [update:30-12-2023] | Poland,PK classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Noworoczny Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa A - od 1600 PZSZACH
Wałbrzych [update:21-01-2024] | Poland,DS classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Noworoczny Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa B - od 1250 do 1400 PZSZACH
Wałbrzych [update:29-12-2023] | Poland,DS classic |
28-12-2023 28-12-2023 | Noworoczny Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa C - do 1250 PZSZACH
Wałbrzych [update:08-01-2024] | Poland,DS classic |
28-12-2023 30-12-2023 | OTWARTE MISTRZOSTWA USTRONIA
USTROŃ [update:30-12-2023] | Poland,SL classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Otwocki Festiwal Szachowy - Turniej na III i II kategorię
Otwock [update:29-12-2023] | Poland,MA classic |
28-12-2023 30-12-2023 | Skolwinner III - Turniej na kategorie okręgowe
Szczecin [update:21-12-2023] | Poland,ZP classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Turniej Noworoczny - Grupa B - 1600-1700
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:29-12-2023] | Poland,DS classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Turniej Noworoczny - Grupa C - rankingi 1250-1400
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:29-12-2023] | Poland,DS classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Turniej szachów klasycznych w Ratuszu (1400 i więcej)
Malbork [update:30-12-2023] | Poland,PO classic |
28-12-2023 29-12-2023 | Turniej szkoleniowy ISKIERKA
Olsztyn [update:04-01-2024] | Poland,WM classic |
28-12-2023 30-12-2023 | XI Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA A
Bogatynia [update:30-12-2023] | Poland,DS classic |
28-12-2023 30-12-2023 | XV Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA B
Bogatynia [update:30-12-2023] | Poland,DS classic |
28-12-2023 30-12-2023 | Zabrzańska Zima - Turniej klasyfikacyjny o normę na I i k - do FIDE
Zabrze [update:31-12-2023] | Poland,SL classic |
27-12-2023 30-12-2023 | Drużynowy Turniej o Puchar Marszałka w szachach klasycznych
Łowicz [update:06-01-2024] | Poland,LD team, classic |
27-12-2023 29-12-2023 | FESTIWAL SZACHOWY RÓŻANA - FIDE (Pula nagród 10.000 PLN)
Warszawa [update:06-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 30-12-2023 | I Turniej szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia LGD SZLAK TATARSKI. Grupa A. Krajowy minimum 1600 - normy centralne. BEZ WPISOWEGO.
Sokółka [update:29-12-2023] | Poland,PL classic |
27-12-2023 29-12-2023 | I Turniej szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia LGD SZLAK TATARSKI. Grupa B. Ranking krajowy 1400. BEZ WPISOWEGO.
Sokółka [update:29-12-2023] | Poland,PL classic |
27-12-2023 29-12-2023 | I Turniej szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia LGD SZLAK TATARSKI. Grupa C. Ranking krajowy 1000-1250. BEZ WPISOWEGO.
Sokółka [update:29-12-2023] | Poland,PL classic |
27-12-2023 28-12-2023 | II Zimowy Festiwal Szachowy - Czeladź - OPEN - 5R o część. normę II I K - do FIDE
Czeladź [update:28-12-2023] | Poland,SL classic |
27-12-2023 28-12-2023 | II Zimowy Festiwal Szachowy - Czeladź - OPEN - 7R o kategorię III II I kob.
Czeladź [update:28-12-2023] | Poland,SL classic |
27-12-2023 29-12-2023 | Nowy Rok z Szach-Mat
Puszcza Mariańska [update:29-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 30-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina w Szachach Klasycznych 2023
Szczecin [update:21-12-2023] | Poland,ZP classic |
27-12-2023 01-01-2024 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej - kołowy 2023
Gdynia [update:01-01-2024] | Poland,PO classic |
27-12-2023 30-12-2023 | Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie - LUBLIN 2023
Lublin [update:01-01-2024] | Poland,LU classic |
27-12-2023 28-12-2023 | Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2023 - Open B
Lublin [update:01-01-2024] | Poland,LU classic |
27-12-2023 28-12-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:03-01-2024] | Poland,MA classic |
27-12-2023 28-12-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię damską
Chylice [update:24-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 30-12-2023 | Turniej Noworoczny - Grupa A - 1800+ (do FIDE)
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 [update:30-12-2023] | Poland,DS classic |
27-12-2023 29-12-2023 | Turniej Sylwestrowy
Szczęsne [update:30-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 01-01-2024 | Turniej Sylwestrowy Klubu Marynarki Wojennej - open 2023
Gdynia [update:01-01-2024] | Poland,PO classic |
27-12-2023 29-12-2023 | VII Turniej Sylwestrowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:29-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 29-12-2023 | VII Turniej Sylwestrowy - grupa B1
Grodzisk Mazowiecki [update:29-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 29-12-2023 | VII Turniej Sylwestrowy - grupa B2
Grodzisk Mazowiecki [update:29-12-2023] | Poland,MA classic |
27-12-2023 31-12-2023 | X Noworoczny Turniej Szachowy
Rzeszów [update:01-01-2024] | Poland,PK classic |
27-12-2023 29-12-2023 | XLII MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2023 - open B
Białystok [update:31-12-2023] | Poland,PL classic |
27-12-2023 30-12-2023 | XXIV Kętrzyński Festiwal Szachowy - open A
Kętrzyn [update:30-12-2023] | Poland,WM classic |
27-12-2023 30-12-2023 | XXIV Kętrzyński Festiwal Szachowy - open B
Kętrzyn [update:30-12-2023] | Poland,WM classic |
27-12-2023 04-01-2024 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa A
Kraków [update:04-01-2024] | Poland,MP classic |
27-12-2023 04-01-2024 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa B
Kraków [update:04-01-2024] | Poland,MP classic |
27-12-2023 04-01-2024 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa C
Kraków [update:04-01-2024] | Poland,MP classic |
27-12-2023 04-01-2024 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa D
Kraków [update:04-01-2024] | Poland,MP classic |
27-12-2023 04-01-2024 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa E SENIOR 60+
Kraków [update:04-01-2024] | Poland,MP classic |
27-12-2023 30-12-2023 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa F
Kraków [update:30-12-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2023 30-12-2023 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa G
Kraków [update:30-12-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2023 30-12-2023 | XXXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2023 Grupa H
Kraków [update:30-12-2023] | Poland,MP classic |
23-12-2023 30-12-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Gorlice [update:07-01-2024] | Poland,MP classic |
18-12-2023 22-12-2023 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2023 - match Poland vs Rest of the World
Wrocław [update:22-12-2023] | Poland,DS team, classic |
18-12-2023 20-12-2023 | Turniej kontrolny - 29
Świnoujście [update:20-12-2023] | Poland,ZP classic |
17-12-2023 17-12-2023 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Edycja XIV ranking 1100-1250
Gdynia Chwarzno [update:21-12-2023] | Poland,PO classic |
17-12-2023 17-12-2023 | Indywidualny turniej szachowy Tu Powstała Polska
Gniezno [update:14-12-2023] | Poland,WP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Świąteczny Turniej Szachowy w Terminalu Kultury Gocław - na III oraz II kategorię (I miejsce 500 PLN)
Warszawa Gocław [update:11-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 16-12-2023 | Żorski otwarty turniej szachowy z możliwością zdobycia V lub IV kategorii
Żory [update:16-12-2023] | Poland,SL classic |
16-12-2023 20-01-2024 | Chylicka Kołówka 1800 Zima
Chylice [update:28-01-2024] | Poland,MA classic |
16-12-2023 28-12-2023 | Chylicka Kołówka 2100 Zima
Chylice [update:28-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Edycja XIV ranking 1400
Gdynia Chwarzno [update:17-12-2023] | Poland,PO classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Edycja XIV ranking 1600- 1700
Gdynia Chwarzno [update:17-12-2023] | Poland,PO classic |
16-12-2023 16-12-2023 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy- XIV Edycja Ranking 1000
Gdynia Chwarzno [update:21-12-2023] | Poland,PO classic |
16-12-2023 17-12-2023 | III ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY
Suwałki [update:12-12-2023] | Poland,PL classic |
16-12-2023 18-12-2023 | KONIN MASTERS 2023 - Standard
Ślesin [update:12-01-2024] | Poland,WP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Mała Norma FIDE- I nagroda 500 zł
Chylice [update:17-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Mistrzostwa m. Tczewa w szachach klasycznych
Tczew [update:17-12-2023] | Poland,PO classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach klasycznych - A ( od 1800)
Czernikowo [update:18-12-2023] | Poland,KP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach klasycznych - B (1600 -1700)
Czernikowo [update:18-12-2023] | Poland,KP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach klasycznych - C (1250 -1400)
Czernikowo [update:18-12-2023] | Poland,KP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2023 (grupa A)
Kozy [update:15-12-2023] | Poland,SL classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:17-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 16-12-2023 | TRZECI TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - Grupa do lat 10
Oława [update:16-12-2023] | Poland,DS classic |
16-12-2023 16-12-2023 | TRZECI TURNIEJ OŁAWSKIEGO KOGUCIKA - Grupa do lat 8
Oława [update:16-12-2023] | Poland,DS classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Turniej Szachowa Polonia - II kategoria
Warszawa [update:17-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Turniej Szachowa Polonia - na III kategorię
Warszawa [update:17-12-2023] | Poland,MA classic |
16-12-2023 17-12-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa C od 1600 do 1800 PZSzach - FINAŁ
Dobczyce [update:21-12-2023] | Poland,MP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa D od 1250 do 1600 PZSzach - FINAŁ
Dobczyce [update:21-12-2023] | Poland,MP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Jozefa Dominika grupa A - FINAL
Dobczyce [update:21-12-2023] | Poland,MP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Jozefa Dominika grupa B - FINAL
Dobczyce [update:21-12-2023] | Poland,MP classic |
16-12-2023 17-12-2023 | Witaj Zimo 2023 - Open do Fide
Zabrze [update:17-12-2023] | Poland,SL classic |
15-12-2023 22-12-2023 | Memoriał Mistrza Międzynarodowego Zbigniewa Dody-- OPEN i grupy juniorskie
Poznań [update:29-11-2023] | Poland,WP classic |
14-12-2023 29-02-2024 | I Zimowy Turniej MKS MOS Wieliczka - FIDE i kategorie PZSzach
Wieliczka [update:01-03-2024] | Poland,MP classic |
10-12-2023 10-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2023/24 - Liga Okręgowa gr. Wałbrzych
Dolny Śląsk [update:10-03-2024] | Poland,DS team, classic |
10-12-2023 12-05-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów
Województwo lubuskie [update:12-05-2024] | Poland,LB team, classic |
10-12-2023 10-12-2023 | III Turniej Mikołajkowy pod honorowym patronatem Burmistrza Radomyśla Wielkiego
Radomyśl Wielki [update:10-12-2023] | Poland,PK classic |
10-12-2023 10-12-2023 | IV Mistrzostwa Województwa w Grze Bullet w Warcabach Stupolowych
Bydgoszcz [update:10-12-2023] | Poland,KP classic |
10-12-2023 10-12-2023 | IX Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych - A
Bydgoszcz [update:10-12-2023] | Poland,KP classic |
10-12-2023 10-12-2023 | IX Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych - B
Bydgoszcz [update:10-12-2023] | Poland,KP classic |
10-12-2023 10-12-2023 | Szachylicki Rapid FIDE- I nagroda 300 zł
Chylice [update:10-12-2023] | Poland,MA classic |
10-12-2023 10-12-2023 | Turniej Mikołajkowy do lat 8 - każdy uczestnik otrzyma Puchar - możliwość zdobycia kategorii V i IV
Zabrze [update:10-12-2023] | Poland,SL classic |
10-12-2023 29-02-2024 | Turniej Szachów Klasycznych online na lichess.org
Warszawa [update:16-02-2024] | Poland,MA classic |
09-12-2023 10-12-2023 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE" - KS AZS Wratislavia Grupa 1100-1250
Wrocław [update:08-12-2023] | Poland,DS classic |
09-12-2023 10-12-2023 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE" - KS AZS Wratislavia Grupa 1400
Wrocław [update:10-12-2023] | Poland,DS classic |
09-12-2023 10-12-2023 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE" - KS AZS Wratislavia Grupa 1600 - 1700
Wrocław [update:13-12-2023] | Poland,DS classic |
09-12-2023 10-12-2023 | I Otwarte Mistrzostwa Płocka Amatorów w Szachach Standardowych. PZSzach do 1800.
PŁOCK [update:10-12-2023] | Poland,MA classic |
09-12-2023 10-12-2023 | I Otwocki Klasyk u Króla Batorego - Grupa A
Otwock [update:10-12-2023] | Poland,MA classic |
09-12-2023 10-12-2023 | I Otwocki Klasyk u Króla Batorego - Grupa B
Otwock [update:10-12-2023] | Poland,MA classic |
09-12-2023 10-12-2023 | II Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wieliszew
Łajski [update:06-11-2023] | Poland,MA classic |
09-12-2023 09-12-2023 | II Ogólnopolski Memoriał Józefa Kruka Gr. B - rocznik 2016 - 2013
Zabierzów [update:12-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 09-12-2023 | II Ogólnopolski Memoriał Józefa Kruka Gr. A - rocznik 2017 i młodsi
Zabierzów [update:12-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 09-12-2023 | II Ogólnopolski Memoriał Józefa Kruka Gr. C - rocznik 2012 - 2009
Zabierzów [update:12-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 09-12-2023 | II Ogólnopolski Memoriał Józefa Kruka Gr. D - rocznik 2008 i starsi
ZAbierzów [update:12-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 10-12-2023 | III Turniej Talentów
Bydgoszcz [update:12-11-2023] | Poland,KP classic |
09-12-2023 09-12-2023 | III Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023-2024
Przemyśl [update:15-12-2023] | Poland,PK classic |
09-12-2023 10-12-2023 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową.
Ostróda [update:10-12-2023] | Poland,WM classic |
09-12-2023 09-12-2023 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Poraj [update:09-12-2023] | Poland,SL classic |
09-12-2023 10-12-2023 | Szachowe Mikołajki z KKSz (gr. A) - TURNIEJ ODWOŁANY
Kraków [update:05-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 10-12-2023 | Szachowe Mikołajki z KKSz (gr. B) - TURNIEJ ODWOŁANY
Kraków [update:05-12-2023] | Poland,MP classic |
09-12-2023 10-12-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:10-12-2023] | Poland,WM classic |
09-12-2023 10-12-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:10-12-2023] | Poland,WM classic |
09-12-2023 10-12-2023 | Turniej o puchar Burmistrza Wołomina
Wolomin [update:10-12-2023] | Poland,MA classic |
09-12-2023 10-12-2023 | VI Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400 do 18 lat
Gdynia [update:10-12-2023] | Poland,PO classic |
09-12-2023 10-12-2023 | VI Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800 do 18 lat
Gdynia [update:10-12-2023] | Poland,PO classic |
09-12-2023 10-12-2023 | VII Bozonarodzeniowy Turniej Szachowy Grupa A
Świdnica [update:13-12-2023] | Poland,DS classic |
09-12-2023 10-12-2023 | XXXII Festiwal Szachowy w Marzeninie - Grupa ŻÓŁTA (2015 i młodsi)
Marzenin [update:11-12-2023] | Poland,WP classic |
09-12-2023 10-12-2023 | XXXII Festiwal Szachowy w Marzeninie - Grupa NIEBIESKA (2009-2011)
Marzenin [update:11-12-2023] | Poland,WP classic |
09-12-2023 10-12-2023 | XXXII Festiwal Szachowy w Marzeninie - Grupa ZIELONA (2012-2014)
Marzenin [update:11-12-2023] | Poland,WP classic |
08-12-2023 10-12-2023 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:10-12-2023] | Poland,LB classic |
08-12-2023 10-12-2023 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:20-11-2023] | Poland,LB classic |
08-12-2023 09-12-2023 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:09-12-2023] | Poland,LB classic |
08-12-2023 10-12-2023 | OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH KLASYCZNYCH O PUCHAR DYREKTORA ZSO W SŁUPSKU (na II lub III kat. szach. (I kat. kobiecą)- wymagany ranking PZSzach min. 1250)
Słupsk [update:10-12-2023] | Poland,PO classic |
08-12-2023 23-02-2024 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:26-02-2024] | Poland,PK classic |
08-12-2023 09-12-2023 | Turniej Mikołajkowy
Namysłów [update:27-12-2023] | Poland,OP classic |
08-12-2023 08-12-2023 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 8.12.2023
Wolsztyn [update:09-12-2023] | Poland,WP classic |
06-12-2023 07-12-2023 | Mikołajkowy Turniej Szachowy 2023
Czeremcha [update:08-12-2023] | Poland,PL classic |
04-12-2023 11-12-2023 | GRAND PRIX NR 12 MOK 2023
Jordanów [update:11-12-2023] | Poland,MP classic |
03-12-2023 12-12-2023 | Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet
Karpacz [update:13-12-2023] | Poland,DS classic |
03-12-2023 12-12-2023 | Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn
Karpacz [update:13-12-2023] | Poland,DS classic |
03-12-2023 03-12-2023 | Turniej o Złotą Wieżę o Puchar Wójta Gminy Lelis
Lelis Powiat Ostrołęcki [update:03-12-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | MIKOŁAJKOWY MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY W LEONARDO- grupa 1400
Gdańsk [update:03-12-2023] | Poland,PO classic |
02-12-2023 03-12-2023 | MIKOŁAJKOWY MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY W LEONARDO- grupa 1600-1700
Gdańsk [update:03-12-2023] | Poland,PO classic |
02-12-2023 03-12-2023 | ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY W BIAŁEM O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN 2023
BIAŁE [update:03-12-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | IX Turniej Mikołajkowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:05-12-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | IX Turniej Mikołajkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:05-12-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Jurajski Jesienny Turniej Szachowy 2023 - Grupa A
Zawiercie [update:06-12-2023] | Poland,SL classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Mikołaj rozdaje kategorie - Grupa A
Ścinawka Średnia [update:03-12-2023] | Poland,DS classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Mikołaj rozdaje kategorie - Grupa B na III i II kategorie
Ścinawka Średnia [update:03-12-2023] | Poland,DS classic |
02-12-2023 02-12-2023 | Mikołajkowy Międzypokoleniowy klasyfikacyjny turniej o V i IV kategorię
Poznań [update:03-12-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Mikołajkowy Turniej na II i III kategorię w Warsaw Chess Club
Warszawa [update:04-12-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Mikołajkowy Turniej o I kategorię w Warsaw Chess Club
Warszawa [update:20-11-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 16-12-2023 | Mikołajkowy turniej szachowy z KS Krak gr.A
Kraków [update:22-12-2023] | Poland,MP classic |
02-12-2023 16-12-2023 | Mikołajkowy turniej szachowy z KSKrak gr.B
Kraków [update:22-12-2023] | Poland,MP classic |
02-12-2023 02-12-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
Pawłowice [update:02-12-2023] | Poland,SL classic |
02-12-2023 02-12-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:02-12-2023] | Poland,SL classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Rankingi 1400-1600 na start
Białystok [update:03-12-2023] | Poland,PL classic |
02-12-2023 02-12-2023 | Szkolne Mistrzostwa Kalisz klasy 7-8 DZ Igrzyska Młodzieży Szkolnej (2009-2010)
Kalisz [update:29-11-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - GRUDZIEŃ
Wrocław [update:03-12-2023] | Poland,DS classic |
02-12-2023 03-12-2023 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o III i II kategorię
Warszawa [update:10-11-2023] | Poland,MA classic |
02-12-2023 03-12-2023 | VII Kalisz FIDE OPEN turniej klasyfikacyjny na kategorię (gr.A do FIDE)
Kalisz [update:03-12-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 03-12-2023 | VII Kalisz FIDE OPEN turniej klasyfikacyjny na kategorię (gr.C 1400 PZSZACH)
Kalisz [update:03-12-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 03-12-2023 | VII Kalisz FIDE OPEN turniej klasyfikacyjny na kategorię (gr.D 1000-1250 PZSZACH
Kalisz [update:03-12-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 03-12-2023 | VII Kalisz FIDE OPEN turniej klasyfikacyjny na kategorię(gr.B 1600-1700 PZSZACH)
Kalisz [update:03-12-2023] | Poland,WP classic |
02-12-2023 02-12-2023 | XI Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Łódź [update:30-11-2023] | Poland,LD classic |
01-12-2023 25-02-2024 | II Kolowy Turniej Klasyfikacyjny Skwierzyna 2023
Skwierzyna [update:25-02-2024] | Poland,LB classic |
30-11-2023 30-11-2023 | Mistrzostwa Ekonomika w Szachach
Bydgoszcz [update:30-11-2023] | Poland,KP classic |
30-11-2023 30-11-2023 | Szachowe Grand Prix SP 2 Szubin - Turniej II
Szubin [update:30-11-2023] | Poland,KP classic |
30-11-2023 30-11-2023 | Warcabowe Grand Prix SP 2 Szubin - Turniej II
Szubin [update:30-11-2023] | Poland,KP classic |
28-11-2023 30-11-2023 | Mistrzostwa Gminy Osiecznica i 10 Brygady Kawalerii Pancernej_szachy klasyczne
Świetoszów [update:07-12-2023] | Poland,DS classic |
27-11-2023 27-11-2023 | Szachowy listopad m. Lublin
Lublin [update:27-11-2023] | Poland,LU classic |
27-11-2023 05-02-2024 | Zimowy Klasyczny Turniej Kołowy Top Chess Biłgoraj
Biłgoraj [update:10-02-2024] | Poland,LU classic |
25-11-2023 26-11-2023 | 2. Nasielski Weekend Szachowy
Nasielsk [update:10-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | 2. Nasielski Weekend Szachowy - KLASYCZNY
Nasielsk [update:27-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Częściówka na kandydata (3). FIDE - ODWOŁANY
PŁOCK [update:21-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | II Turniej klasyfikacyjny o normę na III i II kategorię szachową Poznań
Poznań [update:26-11-2023] | Poland,WP classic |
25-11-2023 25-11-2023 | Lubuska Liga Młodzików 2023
Stary Raduszec [update:25-11-2023] | Poland,LB team, classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Mecz Kołowy CRK SSz Grójec - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1600-1700)
Grójec / Puszcza Mariańska [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Mecz Scheveningen Grójec - Puszcza Mariańska (1800-1900)
Grójec / Puszcza Mariańska [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny z CAL na Maślicach - Turniej A
Wrocław [update:27-11-2023] | Poland,DS classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny z CAL na Maślicach - Turniej B
Wrocław [update:27-11-2023] | Poland,DS classic |
25-11-2023 25-11-2023 | Mistrzostwa Gminy Zamość w Szachach pod Patronatem Wójta Gminy Zamość
Lipsko Polesie [update:25-11-2023] | Poland,LU classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa w szachach Klasycznych.
Ciechanów [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Szachy Dla Dzieci Standard
Strzelce Krajeńskie [update:26-11-2023] | Poland,LB classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A7 2023
Warszawa Ursus [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A8 2023
Warszawa Ursus [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A9 2023
Warszawa Ursus [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B3 2023
Warszawa Ursus [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C3 2023
Warszawa Ursus [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Grupa A (na III kategorię)
Chomranice [update:24-11-2023] | Poland,MP classic |
25-11-2023 25-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny Grupa B (na V i IV kategorię)
Chomranice [update:28-11-2023] | Poland,MP classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Turniej na II (I kobiecą) lub III kat w Hetmanie Płock.
PŁOCK [update:26-11-2023] | Poland,MA classic |
25-11-2023 25-11-2023 | Turniej o Puchar Kreatywne Szachy - 1 nagroda o wart. 1000 zł
Zabrze [update:25-11-2023] | Poland,SL classic |
25-11-2023 25-11-2023 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 6 - CHŁOPCY
Zabrze [update:25-11-2023] | Poland,SL classic |
25-11-2023 25-11-2023 | TYGRYSKI grają w szachy - turniej o kategorię do lat 6 - DZIEWCZYNKI
Zabrze [update:27-11-2023] | Poland,SL classic |
25-11-2023 26-11-2023 | Weekend z szachami standard
Strzelce Krajeńskie [update:26-11-2023] | Poland,LB classic |
25-11-2023 26-11-2023 | XIII Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Grupa A do lat 11 (2012 i młodsi) - P'30+30
Katowice [update:26-11-2023] | Poland,SL classic |
24-11-2023 24-11-2023 | Turniej piątkowy - Open (V)
MIńsk Mazowiecki [update:24-11-2023] | Poland,MA classic |
24-11-2023 26-11-2023 | VI Andrzejkowy Turniej Szachów Szybkich - do rank. 1399 (V IV kat)
Sielpia [update:27-11-2023] | Poland,SK classic |
24-11-2023 26-11-2023 | Vi Szachowy Festiwal Andrzejkowy - szachy klasyczne na kategorie - blitz - szybkie
Sielpia [update:27-11-2023] | Poland,SK classic |
23-11-2023 23-11-2023 | Turniej Arche Open 2023
Częstochowa [update:24-11-2023] | Poland,SL classic |
22-11-2023 24-01-2024 | VII Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:24-01-2024] | Poland,PO classic |
21-11-2023 21-11-2023 | Igrzyska Młodzieży Powiat Wrocławski
Wysoka [update:21-11-2023] | Poland,DS team, classic |
20-11-2023 20-11-2023 | IV Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej IV
Szubin [update:20-11-2023] | Poland,KP classic |
19-11-2023 03-03-2024 | Dolnośląska Liga Okręgowa 2023/2024 - okręg podwrocławski - wschód
Dolny Śląsk [update:03-03-2024] | Poland,DS team, classic |
19-11-2023 03-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2023/24 - Liga Okręgowa gr. Wrocław
Dolny Śląsk [update:05-03-2024] | Poland,DS team, classic |
19-11-2023 24-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2023/2024 - III Liga.
Bydgoszcz [update:26-03-2024] | Poland,KP team, classic |
19-11-2023 24-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2023/2024 - IV Liga.
Bydgoszcz [update:26-03-2024] | Poland,KP team, classic |
19-11-2023 03-03-2024 | Liga Okręgowa 2024/24 - okręg podwrocławski - zachód
Dolny Śląsk [update:23-03-2024] | Poland,DS team, classic |
19-11-2023 19-11-2023 | LIGOWA NIEDZIELA MUKS MDK Srodmiescie
Wroclaw ul. Sw. Antoniego 31 b [update:16-11-2023] | Poland,DS classic |
19-11-2023 19-11-2023 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:19-11-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Jesienny Klasyk Grupa B (możliwość zdobycia normy na II kategorię)
Jelenia Góra [update:19-11-2023] | Poland,DS classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Jesienny Klasyk Grupa C (możliwość zdobycia normy na IV i III kategorię)
Jelenia Góra [update:19-11-2023] | Poland,DS classic |
18-11-2023 18-11-2023 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Standardowych D+C
Dźwirzyno [update:19-11-2023] | Poland,ZP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Standardowych grupa C11
Dźwirzyno [update:03-12-2023] | Poland,ZP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Standardowych grupa C9
Dźwirzyno [update:19-11-2023] | Poland,ZP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Standardowych grupa D11
Dźwirzyno [update:19-11-2023] | Poland,ZP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Standardowych grupa D9
Dźwirzyno [update:19-11-2023] | Poland,ZP classic |
18-11-2023 24-11-2023 | ODWOŁANY!!!---Jesienny Klasyk Grupa A ---ODWOŁANY!!!!
Jelenia Góra [update:14-11-2023] | Poland,DS classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Otwarte Mistrzostwa KS Laura Chylice dla Juniorek
Chylice [update:19-11-2023] | Poland,MA classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych grupa C do 12 lat
Warszawa [update:19-11-2023] | Poland,MA classic |
18-11-2023 19-11-2023 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 15 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:19-11-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 18-11-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:18-11-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 19-11-2023 | PIEKARSKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - OPEN
Piekary Śląskie [update:30-10-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 19-11-2023 | PIEKARSKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - U10
Piekary Śląskie [update:30-10-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 19-11-2023 | PIEKARSKI TURNIEJ O II KATEGORIĘ SZACHOWĄ - U16
Piekary Śląskie [update:30-10-2023] | Poland,SL classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Szachowa Jesień w Rzuchowej 2023 - Turniej B
Rzuchowa [update:19-11-2023] | Poland,MP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:19-11-2023] | Poland,MA classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-11-2023] | Poland classic |
18-11-2023 18-11-2023 | TURNIEJ NA KAT V I IV Z GAMBIT M&R W SP RZĄSKA GR A PRZEDSZKOLE
Rząska [update:28-11-2023] | Poland,MP classic |
18-11-2023 18-11-2023 | TURNIEJ NA KAT V I IV Z GAMBIT M&R SP RZĄSKA GR D KLASY IV-VIII CHŁOPCY V-VIII DZIEWCZYNKI
Rząska [update:28-11-2023] | Poland,MP classic |
18-11-2023 18-11-2023 | TURNIEJ NA KAT V I IV Z GAMBIT M&R W SP RZĄSKA GR B KLASY I
Rząska [update:28-11-2023] | Poland,MP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | Turniej o kategorie centralne - Szachowa Jesień w Rzuchowej-norma częściowa
Rzuchowa [update:19-11-2023] | Poland,MP classic |
18-11-2023 19-11-2023 | VII Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM - III i II kat. do zdobycia
Śrem [update:02-11-2023] | Poland,WP classic |
17-11-2023 23-11-2023 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych grupa A
Warszawa [update:24-11-2023] | Poland,MA classic |
17-11-2023 23-11-2023 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych grupa B
Warszawa [update:24-11-2023] | Poland,MA classic |
17-11-2023 17-11-2023 | Rejnowe Zawody Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży
Gliwice [update:19-11-2023] | Poland,SL team, classic |
17-11-2023 17-11-2023 | Szachowy październik m. Lublin
Lublin [update:17-11-2023] | Poland,LU classic |
17-11-2023 17-11-2023 | Zawody rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci
Gliwice [update:17-11-2023] | Poland,SL team, classic |
16-11-2023 07-12-2023 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach od 1250 do 1700)
Grodzisk Mazowiecki [update:15-11-2023] | Poland,MA classic |
16-11-2023 16-11-2023 | Rejonowa Licealiada Gliwice
Gliwice [update:19-11-2023] | Poland,SL team, classic |
16-11-2023 19-11-2023 | Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w szachach 2023
Przemyśl [update:18-11-2023] | Poland,PK classic |
16-11-2023 19-11-2023 | Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w warcabach 2023
Przemyśl [update:18-11-2023] | Poland,PK classic |
15-11-2023 15-11-2023 | Igrzyska Dzieci w Szachach Gminy Kobierzyce
Pustków Wilczkowski [update:15-11-2023] | Poland,DS team, classic |
15-11-2023 15-11-2023 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szachach Gminy Kobierzyce
Pustków Wilczkowski [update:15-11-2023] | Poland,DS team, classic |
15-11-2023 16-11-2023 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:20-11-2023] | Poland classic |
14-11-2023 24-11-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2023
Karpacz [update:23-11-2023] | Poland,DS team, classic |
13-11-2023 20-11-2023 | GRND PRIX NR 10 MOK 2023
Jordanów [update:20-11-2023] | Poland,MP classic |
13-11-2023 13-11-2023 | IV Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej III
Szubin [update:13-11-2023] | Poland,KP classic |
13-11-2023 13-11-2023 | Szachowy listopad z LKSz Lublin
Lublin [update:15-11-2023] | Poland,LU classic |
11-11-2023 11-11-2023 | Mistrzostwa Pracowni Oreng w Lesznie możliwość zdobycia ViIV kategori
Leszno ul.Tuwima 16 [update:15-11-2023] | Poland,MA classic |
11-11-2023 12-11-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA CENTRALNE KATEGORIE (FIDE)
Lublin [update:12-11-2023] | Poland,LU classic |
11-11-2023 12-11-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:17-11-2023] | Poland,LU classic |
11-11-2023 12-11-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:12-11-2023] | Poland,LU classic |
11-11-2023 26-11-2023 | LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZRZESZENIA LZS 2023
I zjazd Bratian II zjazd Biskupiec [update:29-11-2023] | Poland,WM team, classic |
11-11-2023 12-11-2023 | NIEPODLEGŁOŚCIOWY TURNIEJ NA KATEGORIE
Choszczno [update:12-11-2023] | Poland,ZP classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Swinoujscie Open
Świnoujście [update:12-11-2023] | Poland,ZP classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny o normę na III i II - Święto Niepodległości - GRUPA B - ODWOŁANY
Zabrze [update:09-11-2023] | Poland,SL classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny (Grupa A min. 1800 pzszach norma częściowa) Nagrody finansowe!
Stary Sącz [update:12-11-2023] | Poland,MP classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny Grupa B ( min.1600 pzszach) Nagrody Finansowe!
Stary Sącz [update:12-11-2023] | Poland,MP classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny Grupa C ( min. 1250 pzszach) Nagrody finansowe!
Stary Sącz [update:12-11-2023] | Poland,MP classic |
11-11-2023 11-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny o normę na V i IV - Święto Niepodległości
Zabrze [update:11-11-2023] | Poland,SL classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:11-11-2023] | Poland classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:12-11-2023] | Poland classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej Niepodległości - 6. Seniorska Liga Szachowa-2023
Suwałki [update:12-11-2023] | Poland,PL classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej z okazji Święta Niepodległości 2023 - grupa B (1600-1700)
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:12-11-2023] | Poland,DS classic |
11-11-2023 12-11-2023 | Turniej z okazji Święta Niepodległości 2023 - grupa C (1250-1400)
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:12-11-2023] | Poland,DS classic |
11-11-2023 11-11-2023 | TURNIEJ Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 2023
Skierniewice [update:11-11-2023] | Poland,LD classic |
11-11-2023 03-12-2023 | WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - PO NOWE KATEGORIĘ
Wolsztyn [update:02-12-2023] | Poland,WP classic |
10-11-2023 10-11-2023 | TRENING
TRENING [update:10-11-2023] | Poland,DS classic |
10-11-2023 10-11-2023 | TRENING 4
TRENING4 [update:10-11-2023] | Poland,KP classic |
10-11-2023 12-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny o normę na I i k - Święto Niepodległości - GRUPA A ODWOŁANY !
Zabrze [update:09-11-2023] | Poland,SL classic |
10-11-2023 01-12-2023 | Turniej o III kategorię szachową do lat 14
Zabrze [update:02-12-2023] | Poland,SL classic |
10-11-2023 12-11-2023 | Turniej z okazji Święta Niepodległości 2023 - grupa A (liczona do ELO-1800+)
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:12-11-2023] | Poland,DS classic |
10-11-2023 12-11-2023 | Weekendowy Turniej Polonii Wrocław z okazji Dnia Niepodległości
Wrocław [update:12-11-2023] | Poland,DS classic |
09-11-2023 12-11-2023 | XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach w kat do 10 lat
Rzeszów [update:13-11-2023] | Poland,PK classic |
08-11-2023 12-11-2023 | XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:12-11-2023] | Poland,PK classic |
08-11-2023 12-11-2023 | XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:13-11-2023] | Poland,PK classic |
07-11-2023 07-11-2023 | IGRZYSKA POWIATOWE MŁODZIEŻY - LICEALIADA
WOLSZTYN [update:08-11-2023] | Poland,WP team, classic |
06-11-2023 06-11-2023 | II Szachowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury
Szubin [update:06-11-2023] | Poland,KP classic |
06-11-2023 06-11-2023 | POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - DZIECI
Wolsztyn [update:06-11-2023] | Poland,WP team, classic |
06-11-2023 06-11-2023 | POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - MŁODZIEŻ KL 7 - 8
Wolsztyn [update:06-11-2023] | Poland,WP team, classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej V (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:06-11-2023] | Poland,SK classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej V (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:06-11-2023] | Poland,SK classic |
04-11-2023 04-11-2023 | II Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023-2024
Przemyśl [update:18-11-2023] | Poland,PK classic |
04-11-2023 05-11-2023 | IV Nakielski Festiwal Szachowy - Turniej OPEN.
Nakło nad Notecią [update:06-11-2023] | Poland,LB classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 C-13
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 C-15
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 C-17
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 D-13
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 D-15
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 11-11-2023 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2023 D-17
Jastrzębia Góra [update:14-11-2023] | Poland,PO classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Powiatowy Turniej Szachowy - Grupa A
Tarnobrzeg [update:05-11-2023] | Poland,PK classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Powiatowy Turniej szachowy - Grupa B
Tarnobrzeg [update:05-11-2023] | Poland,PK classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Powiatowy turniej szachowy - Grupa C
Tarnobrzeg [update:05-11-2023] | Poland,PK classic |
04-11-2023 05-11-2023 | Powiatowy turniej szachowy - Grupa D
Tarnobrzeg [update:05-11-2023] | Poland,PK classic |
04-11-2023 12-11-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2023
Białystok [update:12-11-2023] | Poland,PL classic |
04-11-2023 05-11-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA KOBIECY TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [update:05-11-2023] | Poland,SL classic |
04-11-2023 05-11-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:05-11-2023] | Poland,SL classic |
04-11-2023 05-11-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:05-11-2023] | Poland,SL classic |
04-11-2023 04-11-2023 | Turniej Szachowy z okazji Jubileuszu 65-lecia Spółdz. Mieszk. Os. Młodych OPEN FIDE Nagrody finansowe
Poznań [update:22-10-2023] | Poland,WP classic |
04-11-2023 05-11-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa A - Turniej IV
Dobczyce [update:14-11-2023] | Poland,MP classic |
04-11-2023 05-11-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa B - Turniej IV
Dobczyce [update:14-11-2023] | Poland,MP classic |
04-11-2023 05-11-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa C od 1600 do 1800 PZSzach - Turniej IV
Dobczyce [update:14-11-2023] | Poland,MP classic |
04-11-2023 05-11-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa D od 1250 do 1600 PZSzach - Turniej IV
Dobczyce [update:14-11-2023] | Poland,MP classic |
03-11-2023 09-11-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH do lat 9 i 11 grupa C11
Pokrzywna [update:09-11-2023] | Poland,OP classic |
03-11-2023 09-11-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH do lat 9 i 11 grupa C9
Pokrzywna [update:09-11-2023] | Poland,OP classic |
03-11-2023 09-11-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH do lat 9 i 11 grupa D11
Pokrzywna [update:09-11-2023] | Poland,OP classic |
03-11-2023 09-11-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W SZACHACH do lat 9 i 11 grupa D9
Pokrzywna [update:09-11-2023] | Poland,OP classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Mała Norma FIDE- I nagroda 500 zł
Chylice [update:29-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 28-10-2023 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Napachanie koło Poznania [update:09-10-2023] | Poland,WP classic |
28-10-2023 29-10-2023 | PAŹDZIERNIKOWY TURNIEJ NA KATEGORIE Grupa B
Szczytna [update:29-10-2023] | Poland,DS classic |
28-10-2023 28-10-2023 | PAŹDZIERNIKOWY TURNIEJ NA KATEGORIE Grupa C
Szczytna [update:31-10-2023] | Poland,DS classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Szachylice III i IV grupa B
Chylice [update:29-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:29-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 29-10-2023 | TORUŃ CHESS AUTUMN - Grupa A
TORUŃ [update:29-10-2023] | Poland,KP classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13 październik 2023 SP 30
Olsztyn [update:29-10-2023] | Poland,WM classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open październik 2023 SP 30
Olsztyn [update:29-10-2023] | Poland,WM classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 październik 2023 SP 30
Olsztyn [update:29-10-2023] | Poland,WM classic |
28-10-2023 29-10-2023 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus październik 2023 SP 30 - odwołany
Olsztyn [update:27-10-2023] | Poland,WM classic |
28-10-2023 28-10-2023 | Turniej Szachowej Polonii - Paźdźiernik 2023
Warszawa [update:29-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 28-10-2023 | Turniej Szachowy Open - mozliwość uzyskania V i IV kategorii
Zduńska Wola [update:12-10-2023] | Poland,LD classic |
28-10-2023 19-11-2023 | V Liga Podkarpacka Seniorów 2023
Sędziszów Małopolski [update:19-11-2023] | Poland,PK team, classic |
28-10-2023 29-10-2023 | VI Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM (III i II kat. do zdobycia!)
Śrem [update:27-10-2023] | Poland,WP classic |
28-10-2023 29-10-2023 | VII Regionalna Liga Szachowa - Grupa C
Chorzów [update:29-10-2023] | Poland,SL classic |
28-10-2023 29-10-2023 | VII Regionalna Liga Szachowa - Grupa D
Chorzów [update:05-11-2023] | Poland,SL classic |
28-10-2023 29-10-2023 | VII Regionalna Liga Szachowa - Grupa E
Chorzów [update:29-10-2023] | Poland,SL classic |
28-10-2023 29-10-2023 | XIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:30-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 29-10-2023 | XIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:29-10-2023] | Poland,MA classic |
28-10-2023 29-10-2023 | XXV Sułkowicka Jesień Szachowa 2023 - Grupa A - od 1600 PZSzach
Sułkowice [update:07-11-2023] | Poland,MP classic |
28-10-2023 29-10-2023 | XXV Sułkowicka Jesień Szachowa 2023 - Grupa B - do 1400 PZSzach
Sułkowice [update:07-11-2023] | Poland,MP classic |
27-10-2023 27-10-2023 | Chess Halloween - Turniej o V i IV kategorię + Zabawa dla dzieci :) obowiązuje PRZEBRANIE !
Zabrze [update:04-11-2023] | Poland,SL classic |
27-10-2023 27-10-2023 | WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Wolsztyn [update:02-11-2023] | Poland,WP classic |
26-10-2023 26-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach Igrzyska Dzieci -
Smolice [update:30-10-2023] | Poland,WP team, classic |
26-10-2023 26-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2023
Smolice [update:30-10-2023] | Poland,WP team, classic |
26-10-2023 26-10-2023 | I Grand Prix SP 2 Szubin - Turniej I
Szubin [update:26-10-2023] | Poland,KP classic |
26-10-2023 21-12-2023 | Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny "Magnusik" 2023(4)
Zielona Góra [update:21-12-2023] | Poland,LB classic |
25-10-2023 25-10-2023 | Jesienny Turniej o Kategorie - Grupa B
Kryniczno [update:25-10-2023] | Poland,DS classic |
24-10-2023 24-10-2023 | Igrzyska Dzieci - Mistrzostwa Wrocławia Szkół
Wrocław [update:24-10-2023] | Poland,DS team, classic |
24-10-2023 24-10-2023 | Igrzyska Młodzieży - Mistrzostwa Wrocławia Szkół
Wrocław [update:24-10-2023] | Poland,DS team, classic |
24-10-2023 25-10-2023 | Jesienny Turniej o Kategorie - Grupa A
Kryniczno [update:27-10-2023] | Poland,DS classic |
24-10-2023 24-10-2023 | Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia Szkół
Wrocław [update:24-10-2023] | Poland,DS team, classic |
24-10-2023 24-10-2023 | Mistrzostwa drużynowe Szkół Podstawowych w szachach kl 7-8
Kórnik [update:25-10-2023] | Poland,WP team, classic |
23-10-2023 23-10-2023 | Andrzej Kania Test
Warszawa [update:23-10-2023] | Poland,MA classic |
23-10-2023 31-10-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20
Chotowa [update:02-11-2023] | Poland,PK classic |
23-10-2023 31-10-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn do lat 20
Chotowa [update:02-11-2023] | Poland,PK classic |
22-10-2023 03-03-2024 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2023/2024
Dolny Śląsk [update:04-03-2024] | Poland,DS team, classic |
22-10-2023 22-10-2023 | VI Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) A
Szubin [update:23-10-2023] | Poland,KP classic |
22-10-2023 22-10-2023 | VI Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) B
Szubin [update:23-10-2023] | Poland,KP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | XIX OTWARTY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY WĘGRÓW 2023
WĘGRÓW [update:23-10-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 22-10-2023 | XIX OTWARTY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY WĘGRÓW 2023
Węgrów WOK [update:27-09-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 22-10-2023 | AKU. Turniej o II kat. TABLET losowanie
Zielonka [update:22-10-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Seniorów 2023 (województwo śląskie)
Goleszów [update:22-10-2023] | Poland,SL team, classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski IV Podkarpacka Liga Szachowa Juniorów
Wiśniowa [update:22-10-2023] | Poland,PK team, classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Festiwal "Szachowe Gwiazdy" o III i II kategorię - Grupa A
Wrocław [update:25-10-2023] | Poland,DS classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Festiwal "Szachowe Gwiazdy" o III i II kategorię - Grupa B
Wrocław [update:25-10-2023] | Poland,DS classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Festiwal "Szachowe Gwiazdy" o III i II kategorię - Grupa D
Wrocław [update:25-10-2023] | Poland,DS classic |
21-10-2023 22-10-2023 | IV turniej klasyfikacyjny Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk na I kategorię 2023
Gdynia [update:22-10-2023] | Poland,PO classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Jesienny turniej na kategorię szachową w Żelechlinku Grupa A
Żelechlinek [update:22-10-2023] | Poland,LD classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Jesienny turniej na kategorię szachową w Żelechlinku Grupa B
Żelechlinek [update:27-10-2023] | Poland,LD classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Jesienny Turniej w Markach dla zawodników od IV kat. w zwyż
Marki [update:22-10-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 22-10-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:18-10-2023] | Poland,WM classic |
21-10-2023 22-10-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:22-10-2023] | Poland,WM classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "JESIEŃ" (grupa A)
Ślesin [update:22-10-2023] | Poland,WP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "JESIEŃ" (grupa B)
Ślesin [update:22-10-2023] | Poland,WP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "JESIEŃ" (grupa C)
Ślesin [update:22-10-2023] | Poland,WP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Cztery pory roku "JESIEŃ" (grupa D)
Ślesin [update:24-10-2023] | Poland,WP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:21-10-2023] | Poland classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:22-10-2023] | Poland classic |
21-10-2023 22-10-2023 | VII Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A (do 18 lat min 1800 PZSzach)
Grodzisk Mazowiecki [update:24-10-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 22-10-2023 | VII Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa B (do 18 lat PZSzach 1250-1700)
Grodzisk Mazowiecki [update:24-10-2023] | Poland,MA classic |
21-10-2023 21-10-2023 | VIII Gryfiński Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat.szachową
GRYFINO [update:03-11-2023] | Poland,ZP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | Weekend przy Szachownicy - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:23-10-2023] | Poland,LB classic |
21-10-2023 21-10-2023 | Weekend przy Szachownicy - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:21-10-2023] | Poland,LB classic |
21-10-2023 21-10-2023 | Z okazji Jubileuszu Klubu Raszyn - turniej o V i IV kategorię
Poznań [update:21-10-2023] | Poland,WP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | ZAKOPIAŃSKI TURNIEJ JUBILEUSZOWY GR.A 90 lat Szk. Pod. Nr1 w Zakopanem
Zakopane [update:24-10-2023] | Poland,MP classic |
21-10-2023 21-10-2023 | ZAKOPIAŃSKI TURNIEJ JUBILEUSZOWY GR.C 25 lat Uczniowskiego Klubu Sportowego
Zakopane [update:10-11-2023] | Poland,MP classic |
21-10-2023 22-10-2023 | ZAKOPIAŃSKI TURNIEJ SZACHOWY GR. B. 90 lat Szk. Pod. Nr1 w Zakopanem
Zakopane [update:24-10-2023] | Poland,MP classic |
20-10-2023 22-10-2023 | Szkolenie szachowe z UKS Korona Gdańsk
JASTRZĘBIA GÓRA [update:18-10-2023] | Poland,PO classic |
20-10-2023 27-10-2023 | Jesienny Turniej Szachowy o kategorię w UKS Sparta Białołęka
Warszawa [update:15-10-2023] | Poland,MA classic |
20-10-2023 20-10-2023 | Licealiada - Wałbrzych
Wałbrzych [update:20-10-2023] | Poland,DS team, classic |
20-10-2023 20-10-2023 | WOLSXZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 20.10.23
Wolsztyn [update:02-11-2023] | Poland,WP classic |
19-10-2023 22-10-2023 | Mistrzostwa Płocka w szachach standardowych. Open FIDE.
PŁOCK [update:22-10-2023] | Poland,MA classic |
17-10-2023 17-10-2023 | XVII Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach U15
Puszcza Mariańska [update:17-10-2023] | Poland,MA classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do MPM OP/SL - C9
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do MPM OP/SL - D9
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do OOM OP/SL - C11
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do OOM OP/SL - C13
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do OOM OP/SL - D11
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 22-10-2023 | Eliminacje strefowe do OOM OP/SL - D13
Pokrzywna [update:22-10-2023] | Poland,OP classic |
15-10-2023 15-10-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:15-10-2023] | Poland,SL classic |
14-10-2023 14-10-2023 | Indywidualne Mist Powiatu Limanowskiego w Warcabach.
OSP Roztoka [update:12-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 14-10-2023 | "Szachy w Chomranicach" - gr.A (Open) ODWOŁANY
Chomranice [update:12-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | Częściówka na kandydata. FIDE.
PŁOCK [update:15-10-2023] | Poland,MA classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) C-11
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) C-13
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) C-9
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) D-11
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) D-13
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 19-10-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (DS+LB) D-9
Kudowa-Zdrój [update:19-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 15-10-2023 | FlyingAtom Chess Open - Turniej A (OPEN)
Lublin [update:19-10-2023] | Poland,LU classic |
14-10-2023 15-10-2023 | FlyingAtom Chess Open - Turniej B (do 1600 PZSzach)
Lublin [update:20-10-2023] | Poland,LU classic |
14-10-2023 21-11-2023 | I Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Szachach Klasycznych
Inowrocław [update:21-11-2023] | Poland,KP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa A FIDE (od 1800 PZSzach i do 1799 FIDE)
Wrocław [update:15-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 15-10-2023 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1600 PZSzach)
Wrocław [update:15-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 15-10-2023 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa C (1400 PZSzach)
Wrocław [update:15-10-2023] | Poland,DS classic |
14-10-2023 15-10-2023 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla DZIECI do LAT 15 o III II i I kobiecą kategorię
PAWŁOWICE [update:15-10-2023] | Poland,SL classic |
14-10-2023 14-10-2023 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:14-10-2023] | Poland,SL classic |
14-10-2023 14-10-2023 | Sobotni Klasyfikacyjny Turniej Szachowy SKKS
Przemyśl [update:14-10-2023] | Poland,PK classic |
14-10-2023 15-10-2023 | Turniej w Hetmanie Płock na II lub III kategorię.
PŁOCK [update:15-10-2023] | Poland,MA classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VI Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1250-1400
Gdynia [update:15-10-2023] | Poland,PO classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VI Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1600-1800
Gdynia [update:15-10-2023] | Poland,PO classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa C od 1600 do 1800 PZSzach - Turniej III
Dobczyce [update:22-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa D od 1250 do 1600 PZSzach - Turniej III
Dobczyce [update:22-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Jozefa Dominika grupa A - Turniej III
Dobczyce [update:22-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Jozefa Dominika grupa B - Turniej III
Dobczyce [update:22-10-2023] | Poland,MP classic |
14-10-2023 15-10-2023 | XVII Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:15-10-2023] | Poland,SL classic |
14-10-2023 15-10-2023 | XVII Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:15-10-2023] | Poland,SL classic |
14-10-2023 15-10-2023 | XVII Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:15-10-2023] | Poland,SL classic |
13-10-2023 20-10-2023 | Turniej piątkowy - grupa D -
Mińsk Mazowiecki [update:25-10-2023] | Poland,MA classic |
09-10-2023 17-10-2023 | Puchar Stowarzyszenia "CROSS"w Szachach
Krynica-Zdrój [update:16-10-2023] | Poland,MP classic |
09-10-2023 09-10-2023 | Puchar Stowarzyszenia CROSS w szachach
Krynica-Zdrój [update:11-10-2023] | Poland,MP classic |
09-10-2023 09-10-2023 | Puchar Stowarzyszenia CROSS w szachach
Krynica-Zdrój [update:11-10-2023] | Poland,MP classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa C-11
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa C-13
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa CH-9
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa D-11
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa D-13
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 13-10-2023 | Eliminacje strefowe juniorów 2023 - LD/SK grupa D-9
Sielpia Wielka [update:13-10-2023] | Poland,SK classic |
08-10-2023 08-10-2023 | Szachy w 3D
Wrocław [update:08-10-2023] | Poland,DS classic |
08-10-2023 08-10-2023 | Turniej Inauguracyjny - zaczynamy rok szkolny 2023 / 24 w MDK
Białystok [update:09-10-2023] | Poland,PL classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA A
Biłgoraj [update:11-10-2023] | Poland,LU classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Biłgoraj Top Chess Classic GRUPA B
Biłgoraj [update:11-10-2023] | Poland,LU classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Biłgoraj Top Chess Classic TURNIEJ A
Biłgoraj [update:21-09-2023] | Poland,LU classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - grupa C15 D15 C18 D18
Zary [update:08-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - grupa C11 D 11
Żary [update:08-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - grupa C13 D13
Żary [update:08-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 07-10-2023 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - grupa C7 D7
Żary [update:07-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - grupa C9 D9
Żary [update:08-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Rudzka Jesień Grupa B do lat 12
Ruda Śląska [update:08-10-2023] | Poland,SL classic |
07-10-2023 07-10-2023 | Szachy Dla Dzieci Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:12-10-2023] | Poland,LB classic |
07-10-2023 15-10-2023 | TURNIEJ AZS o I KATEGORIE i KM (Nagrody: I 300 PLN II 200 PLN III 100 PLN)
POZNAN [update:16-10-2023] | Poland,WP classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - PAŹDZIERNIK
Wrocław [update:08-10-2023] | Poland,DS classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Turniej na II (II i I kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:07-10-2023] | Poland classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Turniej szachowy na III i II kategorię szachową
Łódź [update:30-09-2023] | Poland,LD classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Turniej w Domu SZILO - P'30+30'' - 7R - o normy III II i I kob. do FIDE
Czeladź [update:08-10-2023] | Poland,SL classic |
07-10-2023 08-10-2023 | Turniej w Domu SZILO o kat. III i II - dla chłopców 1400-1800 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:08-10-2023] | Poland,SL classic |
07-10-2023 08-10-2023 | XI Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. A - do FIDE
Żarów [update:08-10-2023] | Poland,DS classic |
07-10-2023 08-10-2023 | XI Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. B
Żarów [update:08-10-2023] | Poland,DS classic |
07-10-2023 08-10-2023 | XI Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. C
Żarów [update:08-10-2023] | Poland,DS classic |
06-10-2023 08-10-2023 | Rudzka Jesień Open A do FIDE
Ruda Śląska [update:08-10-2023] | Poland,SL classic |
06-10-2023 08-10-2023 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. " Bohaterów Akcji V2" - Open B 2009 i młodsi
Sarnaki [update:14-10-2023] | Poland,MA classic |
06-10-2023 09-10-2023 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. " Bohaterów Akcji V2" Open A - FIDE
Sarnaki [update:11-10-2023] | Poland,MA classic |
05-10-2023 30-11-2023 | Memoriał Maszałka Józefa Piłsudskiego grupa A
Radom [update:03-12-2023] | Poland,MA classic |
05-10-2023 21-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu w szachach klasycznych
Starodard Gdański [update:22-12-2023] | Poland,PO classic |
04-10-2023 20-12-2023 | VII Memoriał Szachowy "Herbu Radomia" im. Stanleya Krol
Radom [update:23-12-2023] | Poland,MA classic |
03-10-2023 14-06-2024 | Warsztaty szachowe - Trenuj z Mistrzem FM Sylwester Bednarek rozpoczynamy 03.10.2023 !
Łódź [update:24-09-2023] | Poland,LD classic |
02-10-2023 08-10-2023 | Integracyjny Turniej Szachowy Bałtyk 2023
Ustka [update:02-10-2023] | Poland,PO classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa C09
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa C11
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa C13
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa D09
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa D11
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 08-10-2023 | Eliminacje Strefy PK-MP na rok 2023 - grupa D13
Bystre [update:08-10-2023] | Poland,PK classic |
01-10-2023 17-12-2023 | Niedzielne jesienne FIDE granie w Hetmanie 2023
Warszawa [update:17-12-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach 2023
Kraków [update:01-10-2023] | Poland,MP team, classic |
30-09-2023 30-09-2023 | I Turniej w Cyklu Turniejów Szachowych Przemyskie Talenty 2023/2024
Przemyśl [update:01-10-2023] | Poland,PK classic |
30-09-2023 07-10-2023 | II Memoriał Piotra Łożyńskiego - XXXVIII Puchar Grunwaldu
Władysławo [update:07-10-2023] | Poland,PO classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Mała norma FIDE IX i X- I nagroda 500 zł
Chylice [update:01-10-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 15-10-2023 | Mecz Kołowy UKS Hetman Puszcza Mariańska - UKS Sternik Pruszków (1200-1250)
Puszcza Mariańska / Pruszków [update:15-10-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 15-10-2023 | Mecz Kołowy UKS Hetman Puszcza Mariańska - UKS Sternik Pruszków (1400)
Puszcza Mariańska / Pruszków [update:15-10-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:01-10-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię- wersja poprawiona
Chylice [update:01-10-2023] | Poland,MA classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Turniej na III (III i II kobiecą) kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:01-10-2023] | Poland classic |
30-09-2023 01-10-2023 | Turniej Open o normę na II - dla rankingu 1600 i wyżej
Zabrze [update:01-10-2023] | Poland,SL classic |
30-09-2023 30-09-2023 | Turniej Open o normę na V i IV kategorię
Zabrze [update:01-10-2023] | Poland,SL classic |
30-09-2023 01-10-2023 | JESIENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa A 1600
Wrocław [update:01-10-2023] | Poland,DS classic |
30-09-2023 01-10-2023 | JESIENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia Grupa B 1250 - 1400
Wrocław [update:01-10-2023] | Poland,DS classic |
29-09-2023 01-10-2023 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (WM+MA)- Chłopcy
Bęsia [update:01-10-2023] | Poland,WM classic |
29-09-2023 01-10-2023 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (WM+MA)- Dziewczęta
Bęsia [update:03-10-2023] | Poland,WM classic |
29-09-2023 01-10-2023 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP)
Darłowo [update:02-09-2023] | Poland,ZP classic |
29-09-2023 01-12-2023 | Turniej Jesienny w RDK
Rzeszów [update:02-12-2023] | Poland,PK classic |
29-09-2023 23-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny nr 10
Kościan [update:24-02-2024] | Poland,WP classic |
29-09-2023 23-02-2024 | Turniej klasyfikacyjny nr 10
Kościan [update:24-02-2024] | Poland,WP classic |
29-09-2023 20-10-2023 | Turniej piątkowy - Grupa A (od III kategorii szachowej wzwyż)
Mińsk Mazowiecki [update:20-10-2023] | Poland,MA classic |
29-09-2023 20-10-2023 | Turniej piątkowy - Grupa B (dla zawodników z IV kategorią szachową)
Mińsk Mazowiecki [update:25-10-2023] | Poland,MA classic |
28-09-2023 14-12-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia ZYGFRYDA HODERA - Grupa A
WILKOWICE [update:07-12-2023] | Poland,SL classic |
28-09-2023 09-11-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia ZYGFRYDA HODERA - Grupa B
WILKOWICE [update:26-10-2023] | Poland,SL classic |
27-09-2023 01-10-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Juniorów do lat 12 w 2024 roku - C11
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
27-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Juniorów do lat 14 w 2024 roku - C13
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
27-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Juniorek do lat 12 w 2024 roku - D11
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
27-09-2023 01-10-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Juniorek do lat 14 w 2024 roku - D13
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
27-09-2023 01-10-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Młodziczek do lat 10 w 2024 roku - D09
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
27-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe PL-LU do Finałów MP Młodzików do lat 10 w 2024 roku - C09
Supraśl [update:02-10-2023] | Poland,PL classic |
25-09-2023 04-12-2023 | Klasyczny Jesienny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:07-12-2023] | Poland,PK classic |
25-09-2023 06-11-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię męską i II kobiecą
Ostróda [update:14-11-2023] | Poland,WM classic |
25-09-2023 02-10-2023 | Turniej Szachowy Osob Niepelnosprawnych i Starszych "IDEA" 2023 25.09-02.10.2023
Pszczew [update:02-10-2023] | Poland,LB classic |
24-09-2023 29-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP)
Darłowo [update:02-09-2023] | Poland,ZP classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-11)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-13)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-9)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-11)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-13)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 30-09-2023 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-9)
Jastrzębia Góra [update:30-09-2023] | Poland,PO classic |
24-09-2023 24-09-2023 | Plenerowy turniej w warcabach 64polowych
Zelów [update:27-09-2023] | Poland,LD classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej IV (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:24-09-2023] | Poland,SK classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej IV (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:25-09-2023] | Poland,SK classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Szachowe Pożegnanie Lata - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:24-09-2023] | Poland,MA classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Szachowe Pożegnanie Lata - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:24-09-2023] | Poland,MA classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Szachy- Ruch w stronę Intelektu- Gr A (FIDE)
Staniątki [update:24-09-2023] | Poland,MP classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Szachy- Ruch w stronę Intelektu- Gr B (1250-1700)
Staniątki [update:24-09-2023] | Poland,MP classic |
23-09-2023 24-09-2023 | TSz. z okazji 84 Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej Ku czci Bohaterom NA KATEGORIE i FIDE RAPID
Suwałki [update:17-09-2023] | Poland,PL classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Turniej Szachowy " Pierwszy Dzień Jesieni " 2023 - Open do FIDE
Zabrze [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Turniej Szachowy " Pierwszy Dzień Jesieni " - do lat 14
Zabrze [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Turniej Szachowy " Pierwszy Dzień Jesieni " - do lat 8
Zabrze [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
23-09-2023 24-09-2023 | VI Regionalna Liga Szachowa
Chorzów [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
23-09-2023 24-09-2023 | VII Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:01-10-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | VII Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (II kat)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:24-09-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | VII Świdnicki Festiwal Szachowy Open C (kobiety)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:22-09-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | VII Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (III kat)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:24-09-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Wrześniowy Wyścig po Kategorie - Grupa A FIDE (od 1800 PZSzach i do 1799 FIDE)
Wrocław [update:14-10-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Wrześniowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1600 PZSzach)
Wrocław [update:14-10-2023] | Poland,DS classic |
23-09-2023 24-09-2023 | Wrześniowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1400 PZSzach)
Wrocław [update:14-10-2023] | Poland,DS classic |
22-09-2023 15-12-2023 | 278th YMCA Autumn 2023-A
Warszawa [update:15-12-2023] | Poland,MA classic |
22-09-2023 14-12-2023 | 279th YMCA Autumn 2023-B
Warszawa [update:15-12-2023] | Poland,MA classic |
22-09-2023 13-12-2023 | 280th YMCA Autumn 2023-C
Warszawa [update:15-12-2023] | Poland,MA classic |
22-09-2023 12-12-2023 | 281st YMCA Autumn 2023-D
Warszawa [update:15-12-2023] | Poland,MA classic |
22-09-2023 01-10-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga 2023
Łeba [update:03-10-2023] | Poland,PO team, classic |
22-09-2023 01-12-2023 | Finał Mistrzostw RzKSz 2023
Rzeszów [update:02-12-2023] | Poland,PK classic |
22-09-2023 24-09-2023 | I turniej klasyczny klubu szachowego E4 Elbląg
Elbląg [update:01-09-2023] | Poland,WM classic |
22-09-2023 24-09-2023 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików OP+SL - chłopcy
Chorzów [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
22-09-2023 24-09-2023 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików OP+SL - dziewczęta
Chorzów [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
22-09-2023 01-10-2023 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2023
Włocławek [update:01-10-2023] | Poland,KP classic |
22-09-2023 22-09-2023 | Polubić szachy- zostań mistrzem Tuchola
Tuchola [update:22-09-2023] | Poland,KP classic |
18-09-2023 26-09-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2023
Lublin [update:27-09-2023] | Poland,LU team, classic |
18-09-2023 24-09-2023 | XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
BIELSKO-BIAŁA [update:24-09-2023] | Poland,SL classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (WM+MA) C 9
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (WM+MA) D 9
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (WM+MA) C 11
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (WM+MA) C 13
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (WM+MA) D 11
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
17-09-2023 23-09-2023 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (WM+MA) D 13
Bęsia [update:23-09-2023] | Poland,WM classic |
16-09-2023 17-09-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ FIDE!
Lublin [update:17-09-2023] | Poland,LU classic |
16-09-2023 17-09-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ!
Lublin [update:17-09-2023] | Poland,LU classic |
16-09-2023 17-09-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ !
Lublin [update:17-09-2023] | Poland,LU classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Częściówka na kandydata. FIDE.
PŁOCK [update:18-09-2023] | Poland,MA classic |
16-09-2023 24-09-2023 | II Szachowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS Osób Całkowicie Niewidomych
Wdzydze Kiszewskie [update:23-09-2023] | Poland,PO classic |
16-09-2023 17-09-2023 | III turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa A
Sokółka [update:17-09-2023] | Poland,PL classic |
16-09-2023 17-09-2023 | III turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa B
Sokółka [update:17-09-2023] | Poland,PL classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Klasyfikacyjny Luboński Turniej Szachowy o III i II kategorię.
Luboń [update:17-09-2023] | Poland,WP classic |
16-09-2023 02-12-2023 | Memoriał Marszałka Józefa Piłsudskiego grupa B
Radom [update:03-12-2023] | Poland,MA classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Otwarte Mistrzostwa Malborka Grupa A (1600 i więcej)
Malbork [update:17-09-2023] | Poland,PO classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Otwarte Mistrzostwa Malborka Grupa B (1600 i mniej)
Malbork [update:17-09-2023] | Poland,PO classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Otwarty turniej na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:17-09-2023] | Poland classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Turniej na II (I kobiecą) kategorię.
PŁOCK [update:18-09-2023] | Poland,MA classic |
16-09-2023 17-09-2023 | Turniej na III ( III i II kobiecą) kategorię.
PŁOCK [update:18-09-2023] | Poland,MA classic |
15-09-2023 01-10-2023 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH ONLINE
Warszawa [update:17-03-2023] | Poland,MA classic |
15-09-2023 17-09-2023 | Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików DS+LB - CHŁOPCY
Wrocław [update:18-09-2023] | Poland,DS classic |
15-09-2023 17-09-2023 | Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików DS+LB - DZIEWCZYNKI
Wrocław [update:18-09-2023] | Poland,DS classic |
15-09-2023 15-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2023 - grupa A
Łowicz [update:15-12-2023] | Poland,LD classic |
15-09-2023 15-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2023 - grupa B
Łowicz [update:21-12-2023] | Poland,LD classic |
15-09-2023 15-12-2023 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2023 - grupa C
Łowicz [update:21-12-2023] | Poland,LD classic |
15-09-2023 15-09-2023 | Turniej Szachowy o kategorie szachowe.dla dzieci i młodzieży z Gminy Pawłowice
Pawłowice [update:28-09-2023] | Poland,SL classic |
12-09-2023 06-12-2023 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2023_B
Warszawa [update:05-12-2023] | Poland,MA classic |
12-09-2023 22-09-2023 | Puchar Polski Niepełnosprawnych w szachach
Władysławowo [update:21-09-2023] | Poland,PO classic |
11-09-2023 11-12-2023 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2023_A
Warszawa [update:11-12-2023] | Poland,MA classic |
10-09-2023 16-09-2023 | Zgrupowanie Kadry Kobiet Niesłyszących
PUCK [update:16-09-2023] | Poland,PO classic |
10-09-2023 16-09-2023 | Zgrupowanie Kadry Niesłyszacych
PUCK [update:16-09-2023] | Poland,PO classic |
09-09-2023 10-09-2023 | II Jurajski Letni Turniej Szachowy - Grupa A
Zawiercie [update:10-09-2023] | Poland,SL classic |
09-09-2023 09-09-2023 | II Mistrzostwa UKS Sternik Pruszków (klasyczne gr.A)
Pruszków [update:11-09-2023] | Poland,MA classic |
09-09-2023 09-09-2023 | II Mistrzostwa UKS Sternik Pruszków (klasyczne gr.B)
Pruszków [update:11-09-2023] | Poland,MA classic |
09-09-2023 10-09-2023 | III Memoriał Szachowy Mariana Gabrysiaka
Jaworzyna Śląska [update:02-09-2023] | Poland,DS classic |
09-09-2023 10-09-2023 | III Memorial Szachowy Mariana Gabrysiaka Gr A
Jaworzyna Śląska [update:11-09-2023] | Poland,DS classic |
09-09-2023 09-09-2023 | IV Turniej Szachowy o Puchar Akademii AM (V i IV kat. do zdobycia!!)
Śrem [update:18-09-2023] | Poland,WP classic |
09-09-2023 10-09-2023 | Otwarty turniej na III kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:16-09-2023] | Poland classic |
09-09-2023 10-09-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - WRZESIEŃ
Wrocław [update:10-09-2023] | Poland,DS classic |
09-09-2023 10-09-2023 | Turniej szachowy o III i II KAT. tylko dla dzieci i młodzieży z Gminy Pawłowice
PAWŁOWICE [update:10-09-2023] | Poland,SL classic |
09-09-2023 09-09-2023 | Turniej Szachowy o V i IV kat.dla dzieci i młodzieży z Gminy Pawłowice
PAWŁOWICE [update:09-09-2023] | Poland,SL classic |
09-09-2023 10-09-2023 | XXII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa A 2399 ELO
Zabierzów [update:11-09-2023] | Poland,MP classic |
09-09-2023 10-09-2023 | XXII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa B do 1600
Zabierzów [update:17-09-2023] | Poland,MP classic |
08-09-2023 20-10-2023 | JesiennyTurniej Klasyfikacyjny z możliwością zdobycia II kategorii Ostrołęka 23
Ostrołęka [update:22-10-2023] | Poland,MA classic |
08-09-2023 10-09-2023 | XVII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy PL-LU - Chłopcy
Supraśl [update:10-09-2023] | Poland,PL classic |
08-09-2023 10-09-2023 | XVII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy PL-LU - Dziewczęta
Supraśl [update:10-09-2023] | Poland,PL classic |
06-09-2023 08-11-2023 | Jesienny turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - open 2023
Gdynia [update:08-11-2023] | Poland,PO classic |
06-09-2023 08-11-2023 | VI Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:15-11-2023] | Poland,PO classic |
05-09-2023 10-09-2023 | Saint Charbel Chess Cup 2023
Morshyn Lviv region Saint Charbel Hotel&Spa [update:10-09-2023] | Ukraine classic |
03-09-2023 03-09-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 26-11-2023 | Kolowy Turniej Klasyfikacyjny Skwierzyna 2023
Skwierzyna [update:19-11-2023] | Poland,LB classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Mała norma FIDE IX 2023
Chylice [update:03-09-2023] | Poland,MA classic |
02-09-2023 02-09-2023 | Maślicki gambit - I Maślicki turniej szachowy
Wrocław [update:02-09-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Otwarty TSz o Puchar Dyrektora GOKiS w Dąbrowicy - Gr. A
Dąbrowica [update:05-09-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Otwarty TSz o Puchar Dyrektora GOKiS w Dąbrowicy - Gr. A dla wszystkich chętnych
Dąbrowica [update:25-07-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Otwarty TSz o Puchar Dyrektora GOKiS w Dąbrowicy - Gr.B dla dzieci do lat 10
Dąbrowica [update:03-09-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 02-09-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY DZIECI do LAT 13 o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:02-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 03-09-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY tylko dla 1400-1700 PZSZACH bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:03-09-2023] | Poland,MA classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej kołowy A1 - na II kategorię
Dąbrowica [update:19-09-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej o Puchar C4- GRUPA A
Jelenia Góra [update:30-08-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej o Puchar C4- GRUPA B
Jelenia Góa [update:24-08-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej o Puchar C4- Grupa B
Jelenia Góra [update:04-09-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej o Puchar C4- Grupa C
Jelenia Góra [update:24-08-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej o Puchar C4- Grupa C
Jelenia Góra [update:04-09-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 10-09-2023 | Turniej Szachowy - Kotlina Kłodzka 2023 - Turniej A
Szczytna [update:13-09-2023] | Poland,DS classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię III - tylko chłopcy 1400 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Wyścig na II kategorię szachową TURNIEJ A
Lubartów [update:03-09-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Wyścig na III kategorię szachową TURNIEJ B
Lubartów [update:03-09-2023] | Poland,LU classic |
02-09-2023 02-09-2023 | XXIII Festiwal Szachowy Na Leśnej Polanie - Symultana
Bierzwnik [update:01-09-2023] | Poland,ZP classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Zakończenie wakacji - OPEN - P'60+30'' - 5R - (do częściówek norm III II I K) - do FIDE
Czeladź [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Zakończenie wakacji - OPEN - 7R o normę IV III II I kob.
Czeladź [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
02-09-2023 03-09-2023 | Zakończenie Wakacji o kat. II I - tylko dziewczyny 1400-1800 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
01-09-2023 10-09-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga 2023
Jastrzębia Góra [update:11-09-2023] | Poland,PO team, classic |
01-09-2023 03-09-2023 | II MEMORIAŁ ŚW. FILOMENY W IŁAWIE (2013 i młodsi)
Iława [update:04-09-2023] | Poland,WM classic |
01-09-2023 03-09-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY od 1800 do 2100 PZSZACH ( do FIDE)
PAWŁOWICE [update:03-09-2023] | Poland,SL classic |
01-09-2023 01-09-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:01-09-2023] | Poland,SL classic |
01-09-2023 01-09-2023 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 1092023
WOLSZTYN [update:02-09-2023] | Poland,WP classic |
31-08-2023 02-09-2023 | XIV Memoriał Romana Szymoniaka Grupa A
Bierzwnik [update:04-09-2023] | Poland,ZP classic |
31-08-2023 02-09-2023 | XIV Memoriał Romana Szymoniaka Grupa B
Bierzwnik [update:27-08-2023] | Poland,ZP classic |
30-08-2023 31-08-2023 | WAKACJE w ZST Ustroń - o II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
USTROŃ [update:31-08-2023] | Poland,SL classic |
30-08-2023 31-08-2023 | WAKACJE w ZST Ustroń - o III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
USTROŃ [update:31-08-2023] | Poland,SL classic |
29-08-2023 30-08-2023 | 84 rocznica śmierci kpt. pilota M.Medweckiego - Turniej na kategorie - Gr. B
Morawica [update:05-09-2023] | Poland,MP classic |
29-08-2023 30-08-2023 | 84 rocznica śmierci kpt. pilota M.Medweckiego - Turniej na kategorie - Gr. C
Morawica [update:06-09-2023] | Poland,MP classic |
27-08-2023 01-09-2023 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto nad morzem 2023
Jastrzębia Góra [update:02-09-2023] | Poland,PO classic |
26-08-2023 27-08-2023 | II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ SZACHOWĄ "O TYTUŁ MISTRZA SZ.AK"
Ostróda [update:29-08-2023] | Poland,WM classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Otwarty turniej na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:27-08-2023] | Poland classic |
26-08-2023 27-08-2023 | TURNIEJ SZACHOWY "SZACHOWE GWIAZDY" DO LAT 12(2011 i młodsi) o III i II (ORAZ I DAMSKĄ) KATEGORIĘ SZACHOWĄ. RANKINGI JAKIE MOGĄ ZAGRAĆ TO OD 1400 DO 1600 GRUPA B
Wrocław [update:28-08-2023] | Poland,DS classic |
26-08-2023 27-08-2023 | TURNIEJ SZACHOWY "SZACHOWE GWIAZDY" DO LAT 7(2016 i młodsi) o IV III (ORAZ II DAMSKĄ) KATEGORIĘ SZACHOWĄ. RANKINGI JAKIE MOGĄ ZAGRAĆ TO OD 1200 DO 1400 GRUPA C
Wrocław [update:27-08-2023] | Poland,DS classic |
26-08-2023 27-08-2023 | TURNIEJ SZACHOWY "SZACHOWE GWIAZDY" o III i II (ORAZ I DAMSKĄ) KATEGORIĘ. RANKINGI JAKIE MOGĄ ZAGRAĆ TO OD 1250 DO 1800 GRUPA A
Wrocław [update:27-08-2023] | Poland,DS classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Wakacyjny Turniej na I kategorię.
Radzyń Podlaski [update:27-08-2023] | Poland,LU classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Wakacyjny Turniej na II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:27-08-2023] | Poland,LU classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Wakacyjny Turniej na III kategorię.
Radzyń Podlaski [update:27-08-2023] | Poland,LU classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:27-08-2023] | Poland,MA classic |
26-08-2023 27-08-2023 | Zakończenie Wakacji - Grupa B - Open o normę na II i III
Zabrze [update:27-08-2023] | Poland,SL classic |
26-08-2023 26-08-2023 | Zakończenie Wakacji - Grupa C - o kategorię V i IV
Zabrze [update:26-08-2023] | Poland,SL classic |
25-08-2023 27-08-2023 | I Bytomski Festiwal Szachowy SZKOŁY SZACHOWEJ "CZARNY KOŃ" 25-27.08.2023
Bytom [update:24-08-2023] | Poland,SL classic |
25-08-2023 27-08-2023 | I Klasyczny Turniej Szachowy o Bytomską Podkowę CZARNEGO KONIA - turniej odwołany
Bytom [update:24-08-2023] | Poland,SL classic |
25-08-2023 27-08-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 30. - grupa B
Białystok [update:27-08-2023] | Poland,PL classic |
25-08-2023 27-08-2023 | Zakończenie Wakacji - Grupa A - Open o normę na I i k
Zabrze [update:28-08-2023] | Poland,SL classic |
24-08-2023 25-08-2023 | Zakończenie Wakacji 2023 - Grupa do lat 14
Zabrze [update:25-08-2023] | Poland,SL classic |
23-08-2023 30-08-2023 | Mikoszewo 2023 turniej B
Mikoszewo [update:01-09-2023] | Poland,MA classic |
23-08-2023 30-08-2023 | Mikoszewo Basia 2023 turniej A
Mikoszewo [update:31-08-2023] | Poland,MA classic |
22-08-2023 30-08-2023 | Obóz Akademii w Mikoszewie
Mikoszewo [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
22-08-2023 31-08-2023 | Ogólnopolski Turniej Szachowy dla Osób z Niepełnosprawnością
Szklarska Poręba [update:30-08-2023] | Poland,DS classic |
21-08-2023 25-08-2023 | 5 - dniowe Półkolonie Szachowe - Turnus nr 3
Zabrze [update:20-08-2023] | Poland,SL classic |
21-08-2023 23-08-2023 | Mistrzostwa Świnoujścia 2023
Świnoujście [update:23-08-2023] | Poland,ZP classic |
21-08-2023 21-08-2023 | Turniej treningowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Wroclaw [update:21-08-2023] | Poland,DS classic |
21-08-2023 25-08-2023 | Wakacje z Szachami w MDK-1
Bydgoszcz [update:25-08-2023] | Poland,KP classic |
20-08-2023 28-08-2023 | Ogólnopolskie Zawody Szachowo-Warcabowe KASZUBY 2023
Wdzydze Kiszewskie [update:27-08-2023] | Poland,PO classic |
20-08-2023 27-08-2023 | Szachowe wakacje
Bachotek [update:01-08-2023] | Poland,KP classic |
20-08-2023 27-08-2023 | XXX Jubileuszowy Festiwal Szachowy w Poznaniu
Poznań [update:21-06-2023] | Poland,WP classic |
19-08-2023 20-08-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ!
Lublin [update:22-08-2023] | Poland,LU classic |
19-08-2023 20-08-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA i I KATEGRIĘ SZACHOWĄ!
Lublin [update:20-08-2023] | Poland,LU classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C - Seniorzy
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 27-08-2023 | 59. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
19-08-2023 20-08-2023 | III wakacyjny turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:20-08-2023] | Poland,PO classic |
19-08-2023 19-08-2023 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Poznań [update:24-07-2023] | Poland,WP classic |
19-08-2023 26-08-2023 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII
ZIELONA GÓRA - Sala Kolumnowa UM [update:26-08-2023] | Poland,LB classic |
19-08-2023 20-08-2023 | SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ!
Lublin [update:22-08-2023] | Poland,LU classic |
19-08-2023 20-08-2023 | TORUŃ CHESS SUMMER - Grupa A ( PZSZCH od1600 i FIDE od 1300)
TORUŃ [update:22-08-2023] | Poland,KP classic |
19-08-2023 20-08-2023 | TORUŃ CHESS SUMMER - Grupa B (PZSZACH od 1400 i FIDE max 1499)
TORUŃ [update:22-08-2023] | Poland,KP classic |
19-08-2023 20-08-2023 | Turniej o III i II kategorię szachową Szkoły Szachowej "TALENT" - OPEN
Warszawa [update:21-08-2023] | Poland,MA classic |
19-08-2023 19-08-2023 | XVI FESTIWAL SZACHOWY "Świętokrzyskie 2023". GRUPA do 10 lat P-10'+5''
Sielpia Wielka [update:19-08-2023] | Poland,SK classic |
18-08-2023 20-08-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 30. - grupa A
Białystok [update:20-08-2023] | Poland,PL classic |
18-08-2023 19-08-2023 | Otwarty turniej na III kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:19-08-2023] | Poland classic |
18-08-2023 25-08-2023 | Szachowe wczasy nad morzem
Łukecin [update:28-08-2023] | Poland,ZP classic |
18-08-2023 25-08-2023 | Szachowe wczasy nad morzem - grupa B
Łukęcin [update:25-08-2023] | Poland,ZP classic |
17-08-2023 25-08-2023 | Festiwal Szachowy HARTOWIEC open A
OW Hartek Hartowiec Ostaszewo [update:12-07-2023] | Poland,WM classic |
17-08-2023 17-08-2023 | Turniej Kloca
Ustroń [update:17-08-2023] | Poland,DS classic |
16-08-2023 26-08-2023 | I Festiwal Szachowy HARTOWIEC grupa C
Hartowiec Ostaszewo Ośrodek wypoczynkowy Hartek [update:04-09-2023] | Poland,WM classic |
16-08-2023 26-08-2023 | I Festiwal Szachowy Hartowiec Grupa B
Hartowiec Ostaszewo [update:28-08-2023] | Poland,WM classic |
16-08-2023 21-08-2023 | Kolonijny Klasyczny Turniej Szachowy z LUKKS Kielce
Sielpia [update:20-08-2023] | Poland,SK classic |
16-08-2023 23-08-2023 | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI w Kątach Rybackich
Kąty Rybackie [update:12-07-2023] | Poland,PO classic |
16-08-2023 26-08-2023 | Obóz szachowo wypoczynkowy Hartowiec
Hartowiec Ostaszewo [update:04-07-2023] | Poland,WM classic |
16-08-2023 23-08-2023 | WAKACJE Z SZACHAMI NA MIERZEI Grupa 1000-1250
Kąty Rybackie [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
16-08-2023 23-08-2023 | WAKACJE Z SZACHAMI NA MIERZEI Grupa 1400
Kąty Rybackie [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
16-08-2023 23-08-2023 | WAKACJE Z SZACHAMI NA MIERZEI Grupa 1600
Kąty Rybackie [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
16-08-2023 23-08-2023 | WAKACJE Z SZACHAMI NA MIERZEI Grupa 1800
Kąty Rybackie [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
16-08-2023 23-08-2023 | WAKACJE Z SZACHAMI NA MIERZEI Grupa 1900-2000
Kąty Rybackie [update:22-08-2023] | Poland,PO classic |
14-08-2023 18-08-2023 | Gwiazdy Karpat. Klasyk. FIDE
Mykulychyn k. Iwano-Frankowska. UKRAINA [update:11-08-2023] | Poland,PK classic |
14-08-2023 19-08-2023 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów w szachach klasycznych - gr. A Bystre 2023
Bystre [update:19-08-2023] | Poland,PK classic |
14-08-2023 19-08-2023 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów w szachach klasycznych - gr. B Bystre 2023
Bystre [update:19-08-2023] | Poland,PK classic |
14-08-2023 21-08-2023 | XVI FESTIWAL SZACHOWY "Świętokrzyskie 2023". GRUPA B P60+30''
Sielpia Wielka [update:22-08-2023] | Poland,SK classic |
14-08-2023 21-08-2023 | XVI FESTIWAL SZACHOWY "Świętokrzyskie 2023". OPEN Fide P60+30''
Sielpia Wielka [update:22-08-2023] | Poland,SK classic |
12-08-2023 12-08-2023 | "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" Symultana szachowa - IM Paweł Teclaf
Ustroń [update:12-08-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 19-08-2023 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa B FIDE 1500-1900
Ustroń [update:11-08-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 19-08-2023 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa C do 1550 i bez FIDE
Ustroń [update:13-07-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 19-08-2023 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa D (1968 i starsi)
Ustroń [update:13-07-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 13-08-2023 | GRUPA D "DRUGI KROK" - Międzynarodowy Festiwal Anderssena 2023
Wrocław [update:15-08-2023] | Poland,DS classic |
12-08-2023 12-08-2023 | GRUPA E "PIERWSZY KROK" - Międzynarodowy Festiwal Anderssena 2023
Wrocław [update:15-08-2023] | Poland,DS classic |
12-08-2023 13-08-2023 | III Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM (III i II kat. do zdobycia!!)
Śrem [update:14-08-2023] | Poland,WP classic |
12-08-2023 19-08-2023 | Obóz w Ustroniu podczas Festiwalu Szachy łączą pokolenia
Ustroń [update:12-07-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 13-08-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA KOBIECY TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [update:13-08-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 13-08-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:13-08-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 13-08-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:13-08-2023] | Poland,SL classic |
12-08-2023 13-08-2023 | Turniej o Czarnego Skoczka na Kategorie Open A
Lębork-Mosty [update:15-08-2023] | Poland,PO classic |
12-08-2023 15-08-2023 | Turniej Szachów Standardowych Puchar Lisek.pl 12-15.08.2023
Skwierzyna [update:15-08-2023] | Poland,LB classic |
12-08-2023 18-08-2023 | Wakacyjny Turniej Szachowy - Jantar 2023 - Turniej B
Jantar [update:10-09-2023] | Poland,PO classic |
12-08-2023 21-08-2023 | Wakacyjny Turniej Szachowy w Lotniku - Grupa B
Mielec [update:29-08-2023] | Poland,PK classic |
12-08-2023 17-08-2023 | Wakacyjny Turniej w Lotniku - Grupa A
Mielec [update:29-08-2023] | Poland,PK classic |
11-08-2023 19-08-2023 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa A FIDE 1850-2200
Ustroń [update:13-07-2023] | Poland,SL classic |
11-08-2023 19-08-2023 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa Masters od 2150
Ustroń [update:13-07-2023] | Poland,SL classic |
11-08-2023 19-08-2023 | Obóz Akademii w Ustroniu
Ustroń [update:12-08-2023] | Poland,SL classic |
11-08-2023 11-08-2023 | Turniej Błyskawiczny w ramach Półkolonii Warszawskiej Akademii Szachowej
Warszawa [update:11-08-2023] | Poland,MA classic |
11-08-2023 15-08-2023 | Wakacyjny Turniej Szachowy - Jantar 2023 - Turniej A
Jantar [update:10-09-2023] | Poland,PO classic |
09-08-2023 11-08-2023 | Turniej klasyfikacyjny podczas warsztatów szachowych - grupa A - turniej 2
Wałbrzych [update:06-09-2023] | Poland,DS classic |
08-08-2023 17-08-2023 | XXIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Kl. I - IV
Dąbki k. Darłowa [update:18-08-2023] | Poland,ZP classic |
08-08-2023 17-08-2023 | XXIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Kl. V - VIII i średnie
Dąbki k. Darłowa [update:18-08-2023] | Poland,ZP classic |
08-08-2023 16-08-2023 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - XI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2023 - GRUPA A
Dąbki k.Darłowa [update:20-08-2023] | Poland,ZP classic |
08-08-2023 16-08-2023 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - XI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2023 - GRUPA B
Dąbki k. Darłowa [update:20-08-2023] | Poland,ZP classic |
07-08-2023 11-08-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Półkolonii Szachowych WARS-Szach
Warszawa [update:11-08-2023] | Poland,MA classic |
07-08-2023 09-08-2023 | Turniej klasyfikacyjny podczas warsztatów szachowych - grupa A - turniej 1
Wałbrzych [update:06-09-2023] | Poland,DS classic |
07-08-2023 14-08-2023 | Turniej obozowy A3
Stare Kaleńsko [update:16-08-2023] | Poland,MA classic |
07-08-2023 14-08-2023 | Turniej obozowy B1
Stare Kaleńsko [update:16-08-2023] | Poland,MA classic |
07-08-2023 14-08-2023 | VII Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Suwałki [update:22-06-2023] | Poland,PL classic |
07-08-2023 11-08-2023 | Wrocław Open C - Międzynarodowy Festiwal Anderssena 2023
Wrocław [update:11-08-2023] | Poland,DS classic |
07-08-2023 17-08-2023 | XV Szachowe Zgrupowanie Sportowe
Dąbki k/Darłowa [update:13-07-2023] | Poland,ZP classic |
06-08-2023 14-08-2023 | Obóz szachowy w Suwałkach
Olsztyn [update:05-08-2023] | Poland,WM classic |
06-08-2023 13-08-2023 | Wrocław Open A - Międzynarodowy Festiwal Anderssena 2023
Wrocław [update:14-08-2023] | Poland,DS classic |
06-08-2023 13-08-2023 | Wrocław Open B - Międzynarodowy Festiwal Anderssena 2023
Wrocław [update:09-02-2023] | Poland,DS classic |
05-08-2023 13-08-2023 | III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2023 - TURNIEJ OPEN A
Toruń [update:13-08-2023] | Poland,KP classic |
05-08-2023 13-08-2023 | III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK 2023 - TURNIEJ OPEN B (juniorzy do lat 14)
Toruń [update:13-08-2023] | Poland,KP classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy
Rzeszów [update:06-08-2023] | Poland,PK classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Rybnicki Turniej o Kategorię w Zabytkowej Kopalni Ignacy
Rybnik [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Sierpniowy turniej na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:06-08-2023] | Poland classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię I - tylko dziewczyny 1600-1700 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię II - tylko chłopcy 1600 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię II - tylko dziewczyny 1400 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię III - tylko chłopcy 1400 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię III - tylko dziewczyny 1250 PZSzach - do lat 15
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Turniej wakacyjny o kategorię III II i I kob. - 1250-1800 PZSzach - OPEN
Czeladź [update:06-08-2023] | Poland,SL classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów - Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Grupa A
Miejsce Piastowe [update:06-08-2023] | Poland,PK classic |
05-08-2023 06-08-2023 | Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów - Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B
Miejsce Piastowe [update:06-08-2023] | Poland,PK classic |
03-08-2023 04-08-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400 -1000 trzeci tydzień
Wrocław [update:17-08-2023] | Poland,DS classic |
02-08-2023 03-08-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1200 -1000 Drugi tydzień
Wrocław [update:16-08-2023] | Poland,DS classic |
02-08-2023 04-08-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400-1250 trzeci tydzień
Wrocław [update:06-08-2023] | Poland,DS classic |
02-08-2023 04-08-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1600-1800 trzeci tydzień
Wrocław [update:06-08-2023] | Poland,DS classic |
02-08-2023 09-08-2023 | ChessCamp4Kids Darlowko 2023 - A FIDE
Darłowo [update:09-08-2023] | Poland,ZP classic |
02-08-2023 09-08-2023 | ChessCamp4Kids Darlowko 2023 - B
Darłowo [update:09-08-2023] | Poland,ZP classic |
01-08-2023 01-08-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów Błyskawicznych A
Wrocław [update:01-08-2023] | Poland,DS classic |
01-08-2023 10-08-2023 | II Kołówka MKS MOS Wieliczka FIDE
Wieliczka [update:16-08-2023] | Poland,MP classic |
01-08-2023 10-08-2023 | III Polsko-Niemieckie Integracyjne Wakacje z Szachami Darłówko 2023
Darłówko [update:09-06-2023] | Poland,ZP classic |
01-08-2023 01-08-2023 | Obóz szachowy Zawoja 2023 - blitz nr 5
Zawoja [update:01-08-2023] | Poland,MP classic |
01-08-2023 05-08-2023 | Turniej klasyfikacyjny na obozie "Wakacje z szachami"
Srebrna Góra [update:16-08-2023] | Poland,DS classic |
31-07-2023 31-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów Szybkich III tydzień
Wrocław [update:31-07-2023] | Poland,DS classic |
30-07-2023 07-08-2023 | Kołowy Turniej Szachowy SzachMatek
Zielonka [update:07-08-2023] | Poland,MA classic |
30-07-2023 06-08-2023 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA O PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:01-08-2023] | Poland,PO classic |
30-07-2023 06-08-2023 | Obóz rekreacyjno-szachowy - Jantar 2023
Starachowice [update:09-07-2023] | Poland,SK classic |
29-07-2023 30-07-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ FIDE
Lublin [update:31-07-2023] | Poland,LU classic |
29-07-2023 30-07-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:31-07-2023] | Poland,LU classic |
29-07-2023 30-07-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
Lublin [update:31-07-2023] | Poland,LU classic |
29-07-2023 30-07-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY PZSzach
Lublin [update:31-07-2023] | Poland,LU classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Lipcowy turniej na III kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:30-07-2023] | Poland classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Szachylice dla IV i III- grupa A
Chylice [update:30-07-2023] | Poland,MA classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Szachylice dla IV i III- grupa B
Chylice [update:30-07-2023] | Poland,MA classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LIPIEC
Wrocław [update:30-07-2023] | Poland,DS classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na I kategorie oraz kandydata na mistrza - norma częściowa - FIDE
Łódź [update:05-07-2023] | Poland,LD classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na II kat.
Łodź [update:05-07-2023] | Poland,LD classic |
29-07-2023 30-07-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na III kat.
Łódź [update:05-07-2023] | Poland,LD classic |
28-07-2023 28-07-2023 | Wakacje z Szachami- Turniej nr 4 (Szachy960)
Wadowice Chess.com [update:05-08-2023] | Poland,MP classic |
28-07-2023 05-08-2023 | Wakacyjny Turniej Szachowy - Babia Góra 2023
Zawoja [update:04-08-2023] | Poland,MP classic |
27-07-2023 01-08-2023 | III Zamkowe lato z kategoriami
Brzeg [update:02-08-2023] | Poland,OP classic |
27-07-2023 24-10-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
WILKOWICE [update:24-10-2023] | Poland,SL classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1200 -1000 Drugi tydzień
Wrocław [update:28-07-2023] | Poland,DS classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400-1250 Drugi tydzień
Wrocław [update:26-07-2023] | Poland,DS classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400-1250 Drugi tydzień
Wrocław [update:28-07-2023] | Poland,DS classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1600 Drugi tydzień
Wrocław [update:28-07-2023] | Poland,DS classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1800+ II Tydzień
Wrocław [update:28-07-2023] | Poland,DS classic |
26-07-2023 01-08-2023 | I ŚWIĘTOKRZYSKIE WAKACJE Z SZACHAMI GRUPA A
Suchedniów Hotel PARADISO [update:01-08-2023] | Poland,SK classic |
26-07-2023 28-07-2023 | Obóz szachowy UKS Korona Gdańsk - Grupa 1000-1400
Stawiska [update:28-07-2023] | Poland,PO classic |
26-07-2023 26-07-2023 | Turniej kloca - Grupa A
Stawiska [update:26-07-2023] | Poland,PO classic |
26-07-2023 27-07-2023 | WAKACJE w ZST Ustroń - o I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
USTROŃ [update:27-07-2023] | Poland,SL classic |
26-07-2023 27-07-2023 | WAKACJE w ZST Ustroń - o II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
USTROŃ [update:27-07-2023] | Poland,SL classic |
26-07-2023 27-07-2023 | WAKACJE w ZST Ustroń - o III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
USTROŃ [update:27-07-2023] | Poland,SL classic |
24-07-2023 30-07-2023 | III Bieszczadzki Festiwal Szachowy - Grupa C (ur. 2011r. i młodsi)
Bystre [update:31-07-2023] | Poland,PK classic |
24-07-2023 30-07-2023 | III Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN A
Bystre [update:31-07-2023] | Poland,PK classic |
24-07-2023 30-07-2023 | III Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN B
Bystre [update:31-07-2023] | Poland,PK classic |
24-07-2023 28-07-2023 | Letni Obóz Szkoleniowy 2023
Strzelce Krajeńskie [update:23-07-2023] | Poland,LB classic |
24-07-2023 28-07-2023 | Turniej na IV i V kat
Strzelce Krajeńskie [update:27-07-2023] | Poland,LB classic |
24-07-2023 28-07-2023 | Turniej na II kat. i I kob.
Strzelce Krajeńskie [update:27-07-2023] | Poland,LB classic |
24-07-2023 31-07-2023 | VI Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa A - ODWOŁANY!
Chełmno [update:09-05-2023] | Poland,KP classic |
24-07-2023 31-07-2023 | VI Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa B - ODWOŁANY!
Chełmno [update:09-05-2023] | Poland,KP classic |
24-07-2023 31-07-2023 | VI Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa C - ODWOŁANY!
Chełmno [update:09-05-2023] | Poland,KP classic |
23-07-2023 23-07-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańskie Lato Grupa D - o normy na V i IV
Zabrze [update:23-07-2023] | Poland,SL classic |
22-07-2023 23-07-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańskie Lato Grupa B - o normy na III i II
Zabrze [update:23-07-2023] | Poland,SL classic |
22-07-2023 22-07-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańskie Lato Grupa C - o normy na V i IV
Zabrze [update:22-07-2023] | Poland,SL classic |
22-07-2023 23-07-2023 | III Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open A (FIDE)
Strzelce Opolskie [update:23-07-2023] | Poland,OP classic |
22-07-2023 23-07-2023 | III Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open B (PZSzach 1400-1600)
Strzelce Opolskie [update:23-07-2023] | Poland,OP classic |
22-07-2023 22-07-2023 | IV plenerowy turniej szachowy w MOSIR Wałcz
Wałcz [update:22-07-2023] | Poland,ZP classic |
22-07-2023 22-07-2023 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA - Sala Kolumnowa UM [update:22-07-2023] | Poland,LB classic |
22-07-2023 23-07-2023 | MINI ELO - XI TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:24-07-2023] | Poland,SL classic |
22-07-2023 28-07-2023 | Obóz Szachowy UKS Korony Gdańsk - Grupa 1800
Stawiska [update:28-07-2023] | Poland,PO classic |
22-07-2023 30-07-2023 | Poznański Festiwal Szachowy
Poznań [update:09-06-2023] | Poland,WP classic |
22-07-2023 24-07-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W CIECHANOWIE - FIDE STANDARD OPEN A 2023
CIECHANÓW [update:25-07-2023] | Poland,MA classic |
22-07-2023 24-07-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W CIECHANOWIE - FIDE STANDARD OPEN B 2023
Ciechanów [update:24-07-2023] | Poland,MA classic |
21-07-2023 23-07-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańskie Lato Grupa A - o normy na I i k
Zabrze [update:24-07-2023] | Poland,SL classic |
21-07-2023 28-07-2023 | Obóz rekreacyjno-szachowy WAKACJE Z SZACHAMI w Stawiskach/ Kaszuby
Stawiska [update:08-04-2023] | Poland,PO classic |
21-07-2023 25-07-2023 | Obóz szachowy UKS Korona Gdańsk - Grupa 1200-1250
Stawiska [update:25-07-2023] | Poland,PO classic |
21-07-2023 28-07-2023 | Obóz szachowy UKS Korona Gdańsk - Grupa 1400
Stawiska [update:28-07-2023] | Poland,PO classic |
21-07-2023 28-07-2023 | Obóz szachowy UKS Korona Gdańsk - Grupa 1600-1700
Stawiska [update:28-07-2023] | Poland,PO classic |
21-07-2023 28-07-2023 | Obóz szachowy UKS Korona Gdańsk - Grupa 1800-2100
Stawiska [update:28-07-2023] | Poland,PO classic |
21-07-2023 22-07-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorie
Pruszków [update:22-07-2023] | Poland,MA classic |
20-07-2023 20-07-2023 | Turniej chłopców starszych - Sportowe Wakacje 2023
Ustrzyki Dolne [update:20-07-2023] | Poland,PK classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1000-1100
Wrocław [update:19-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1000-1100
Wrocław [update:25-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1250
Wrocław [update:19-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1250
Wrocław [update:24-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400
Wrocław [update:19-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1400
Wrocław [update:24-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1600
Wrocław [update:19-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1600
Wrocław [update:21-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1800+
Wrocław [update:19-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 21-07-2023 | Aktywnie w krainie szachów Turniej Szachów klasycznych 1800+
Wrocław [update:21-07-2023] | Poland,DS classic |
19-07-2023 20-07-2023 | I Letni Festiwal Szachowy - Czeladź - do lat 12 - 7R o normę III II I kob.
Czeladź [update:20-07-2023] | Poland,SL classic |
17-07-2023 18-07-2023 | I Letni Festiwal Szachowy - Czeladź - do lat 9 - 7R o normę III II I kob.
Czeladź [update:18-07-2023] | Poland,SL classic |
17-07-2023 21-07-2023 | I Letni Festiwal Szachowy - Czeladź - OPEN - 9R o normę II I K - do FIDE
Czeladź [update:21-07-2023] | Poland,SL classic |
17-07-2023 23-05-2023 | Obóz Klubu Szachowego Król i Królowa
Nowa Wieś Przywidzka [update:14-05-2023] | Poland,PO classic |
15-07-2023 16-07-2023 | II Turniej w Szachach Klasycznych - Rogi 2023 - Grupa B
Rogi [update:16-07-2023] | Poland,PK classic |
15-07-2023 16-07-2023 | II Turniej w Szachach Klasycznych - Rogi 2023-Grupa A
Rogi [update:13-08-2023] | Poland,PK classic |
15-07-2023 16-07-2023 | II wakacyjny turniej Spółdzielni Mieszkniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:16-07-2023] | Poland,PO classic |
15-07-2023 16-07-2023 | JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA A (Do Fide)
Toruń [update:17-07-2023] | Poland,KP classic |
15-07-2023 16-07-2023 | JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA B (ranking PZSZACH 1600-1900)
Toruń [update:17-07-2023] | Poland,KP classic |
15-07-2023 16-07-2023 | JAGIELLOŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - GRUPA C (ranking PZSZACH 1250-1400)
Toruń [update:17-07-2023] | Poland,KP classic |
15-07-2023 16-07-2023 | Lipcowy turniej na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:16-07-2023] | Poland classic |
15-07-2023 22-07-2023 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD IV KATEGORII
ZIELONA GÓRA - Sala Kolumnowa UM [update:22-07-2023] | Poland,LB classic |
15-07-2023 15-07-2023 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU DO 1200
ZIELONA GÓRA - Sala Kolumnowa UM [update:15-07-2023] | Poland,LB classic |
12-07-2023 21-07-2023 | Borowice' 2023 - turniej klasyfikacyjny
Borowice k. Karpacza [update:30-07-2023] | Poland,DS classic |
11-07-2023 21-07-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów w Szachach 50+ & 65+
Świdnica [update:13-02-2023] | Poland,DS team, classic |
11-07-2023 19-07-2023 | Warsaw Chess Festival 2023 - Memoriał Najdorfa - grupa A
Warszawa [update:19-07-2023] | Poland,MA classic |
11-07-2023 19-07-2023 | Warsaw Chess Festival 2023 - Memoriał Najdorfa - grupa B
Warszawa [update:19-07-2023] | Poland,MA classic |
11-07-2023 19-07-2023 | Warsaw Chess Festival 2023 - Memoriał Najdorfa - grupa C
Warszawa [update:20-07-2023] | Poland,MA classic |
10-07-2023 16-07-2023 | Finał Centralny 65 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2023"
Opinogóra [update:16-07-2023] | Poland,MA team, classic |
10-07-2023 14-07-2023 | Letnia Akademia Szachowa - 3 A
Suwałki [update:14-07-2023] | Poland,PL classic |
10-07-2023 14-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - III Turnus
Wrocław [update:18-06-2023] | Poland,DS classic |
10-07-2023 14-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - III Turnus - Grupa A
Wrocław [update:15-07-2023] | Poland,DS classic |
10-07-2023 14-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - III Turnus - Grupa B
Wrocław [update:14-07-2023] | Poland,DS classic |
10-07-2023 15-07-2023 | XXII SZACHOWE MISTRZOSTWA POLSKI DUCHOWIEŃSTWA
Sandomierz [update:16-07-2023] | Poland,SK classic |
09-07-2023 16-07-2023 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Kraina Tysiąca Jezior w Węgielsztynie pod patronatem Burmistrza Węgorzewa gr. C do lat 10
Węgielsztyn [update:16-07-2023] | Poland,WM classic |
09-07-2023 16-07-2023 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Kraina Tysiąca Jezior w Węgielsztynie pod patronatem Burmistrza Węgorzewa gr. open
Węgielsztyn [update:16-07-2023] | Poland,WM classic |
09-07-2023 16-07-2023 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Kraina Tysiąca Jezior w Węgielsztynie pod patronatem Burmistrza Węgorzewa gr. B do lat 15
Węgielsztyn [update:16-07-2023] | Poland,WM classic |
08-07-2023 09-07-2023 | XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2023 - do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:09-07-2023] | Poland,KP classic |
08-07-2023 09-07-2023 | XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2023 - do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:09-07-2023] | Poland,KP classic |
08-07-2023 09-07-2023 | XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2023 - do lat 16
Kowalewo Pomorskie [update:09-07-2023] | Poland,KP classic |
08-07-2023 09-07-2023 | XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2023 - do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:09-07-2023] | Poland,KP classic |
08-07-2023 09-07-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej III (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:10-07-2023] | Poland,SK classic |
08-07-2023 09-07-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej III (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:10-07-2023] | Poland,SK classic |
08-07-2023 09-07-2023 | II Wakacyjny Turniej Miast Gorlice Krosno 2023 gr. A
KROSNO [update:10-07-2023] | Poland,PK classic |
08-07-2023 09-07-2023 | II Wakacyjny Turniej Miast Gorlice Krosno 2023 gr. B
KROSNO [update:09-07-2023] | Poland,PK classic |
08-07-2023 09-07-2023 | Lipcowy turniej na III kategorię w Child KIngdom
Warszawa [update:09-07-2023] | Poland classic |
08-07-2023 09-07-2023 | Urodziny KS Magnat Open A od 1400 ( można zdobyć kategorię)
Lębork-Mosty [update:13-07-2023] | Poland,PO classic |
08-07-2023 08-07-2023 | Urodziny KS Magnat Open B 1000-1250 ( można zdobyć kategorię)
Lębork-Mosty [update:13-07-2023] | Poland,PO classic |
07-07-2023 08-07-2023 | II Wakacyjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 2023
Przemyśl [update:08-07-2023] | Poland,PK classic |
07-07-2023 11-07-2023 | Letni Obóz Szachowy Sokołowsko 2023 - GRUPA C2
Sokołowsko [update:11-07-2023] | Poland,DS classic |
07-07-2023 09-07-2023 | PUCHAR POLONII WROCŁAW - PULA NAGRÓD 1400 ZŁ
Wrocław [update:09-07-2023] | Poland,DS classic |
07-07-2023 07-07-2023 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 7.07.2023
Wolsztyn [update:08-07-2023] | Poland,WP classic |
06-07-2023 09-07-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Kobiety
Kielce [update:14-07-2023] | Poland,SK classic |
06-07-2023 09-07-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Mężczyźni
Kielce [update:14-07-2023] | Poland,SK classic |
05-07-2023 11-08-2023 | 276th YMCA Summer 2023-A
Warszawa [update:10-08-2023] | Poland,MA classic |
05-07-2023 08-07-2023 | FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa C
Sokółka [update:08-07-2023] | Poland,PL classic |
05-07-2023 05-07-2023 | Szachy Fischera - grupa A
Sokołowsko [update:05-07-2023] | Poland,DS classic |
05-07-2023 05-07-2023 | Szachy Fischera - grupa B
Sokołowsko [update:05-07-2023] | Poland,DS classic |
05-07-2023 11-07-2023 | V Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy- OPEN A
Karpicko [update:11-07-2023] | Poland,DS classic |
05-07-2023 12-07-2023 | V Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy- OPEN B
Karpicko [update:13-07-2023] | Poland,DS classic |
04-07-2023 10-08-2023 | 277th YMCA Summer 2023-B
Warszawa [update:10-08-2023] | Poland,MA classic |
04-07-2023 09-07-2023 | FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa B
Sokółka [update:09-07-2023] | Poland,PL classic |
04-07-2023 06-07-2023 | Klasyczny Turniej szachowy dla dzieci do rankingu 1400
Golejów [update:11-07-2023] | Poland,SK classic |
03-07-2023 07-07-2023 | "Wakacje na sportowo"- Śliwice
Śliwice [update:16-07-2023] | Poland,KP classic |
03-07-2023 05-07-2023 | FESTIWAL ZIEMI SOKÓLSKIEJ - grupa A
Sokółka [update:06-07-2023] | Poland,PL classic |
03-07-2023 11-09-2023 | Klasyczny Wakacyjny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:12-09-2023] | Poland,PK classic |
03-07-2023 12-07-2023 | Letni Obóz Szachowy - Sokołowsko 2023 - GRUPA B
Sokołowsko [update:11-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 12-07-2023 | Letni Obóz Szachowy Sokołowsko 2023 - GRUPA A
Sokołowsko [update:11-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 06-07-2023 | Letni Obóz Szachowy Sokołowsko 2023 - GRUPA C1
Sokołowsko [update:06-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 06-07-2023 | Letnia Akademia Szachowa - 2A
Suwałki [update:06-07-2023] | Poland,PL classic |
03-07-2023 06-07-2023 | Letnia Akademia Szachowa -2B
Suwałki [update:06-07-2023] | Poland,PL classic |
03-07-2023 07-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - II Turnus
Wrocław [update:02-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 07-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - II Turnus - Grupa A
Wrocław [update:15-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 07-07-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - II Turnus - Grupa B
Wrocław [update:15-07-2023] | Poland,DS classic |
03-07-2023 07-07-2023 | Wakacje z szachami MSCDN - WĄSEWO - Turniej A
WĄSEWO [update:07-07-2023] | Poland,MA classic |
03-07-2023 22-08-2023 | Wakacyjne FIDE granie w Hetmanie 2023
Warszawa [update:26-08-2023] | Poland,MA classic |
02-07-2023 04-07-2023 | Klasyczny Turniej szachowy dla dzieci do rankingu 1399
Golejów [update:11-07-2023] | Poland,SK classic |
02-07-2023 06-07-2023 | Klasyczny Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży
Golejów [update:11-07-2023] | Poland,SK classic |
02-07-2023 12-07-2023 | Letni obóz szachowy - Sokołowsko 2023
Sokołowsko [update:29-06-2023] | Poland,DS classic |
02-07-2023 06-07-2023 | mini KOLONIA SZACHOWO - REKREACYJNA dla dzieci i młodzieży
Golejów k. Staszowa [update:27-06-2023] | Poland,SK classic |
01-07-2023 01-07-2023 | I GDAŃSKI SZACHOWY TURNIEJ SOLVINGOWY dla dzieci i młodzieży
Gdańsk [update:25-06-2023] | Poland,PO classic |
01-07-2023 02-07-2023 | I Turniej o Puchar Wójta Gminy Biskupice FIDE - I miejsce 800 PLN
Tomaszkowice Wieliczka [update:02-07-2023] | Poland,MP classic |
01-07-2023 02-07-2023 | I Turniej o Puchar Wójta Gminy Biskupice grupa B - (na kat III i II lub I kobieca) I Nagroda Tablet Lenovo
Tomaszkowice Wieliczka [update:02-07-2023] | Poland,MP classic |
01-07-2023 01-07-2023 | I Turniej o Puchar Wójta Gminy Biskupice grupa C - na kat V i IV
Tomaszkowice Wieliczka [update:03-07-2023] | Poland,MP classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Lato z Liskiem - grupa C
Lisia Góra [update:03-07-2023] | Poland,MP classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych 2023'
Płock [update:02-07-2023] | Poland,MA classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Turniaj na III kategorię.
Radzyń Podlaski [update:02-07-2023] | Poland,LU classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Turniej na I kategorię.
Radzyń Podlaski [update:02-07-2023] | Poland,LU classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Turniej na II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:02-07-2023] | Poland,LU classic |
01-07-2023 02-07-2023 | Turniej szachowy Szkoły Szachowej "TALENT" o III i II kategorię szachową
Warszawa [update:23-05-2023] | Poland,MA classic |
01-07-2023 03-07-2023 | Witaj Lato 2023 - Open Fide
Zabrze [update:03-07-2023] | Poland,SL classic |
30-06-2023 09-07-2023 | Obóz Szachowy podczas Festiwalu OPEN Bohumin Czechy - pozostały 4 miejsca
Zabrze [update:14-06-2023] | Poland,SL classic |
29-06-2023 29-06-2023 | Blitz na kole
Łódź [update:29-06-2023] | Poland,LD classic |
29-06-2023 01-07-2023 | Powitanie Wakacji - gr.A
Gorlice [update:03-07-2023] | Poland,MP classic |
29-06-2023 01-07-2023 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.COM.PL Grupa 1000-1200
Jastrzębia Góra [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
29-06-2023 02-07-2023 | SZACHY Z BLUESEM - IX Suwalski Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2023
Suwałki [update:30-06-2023] | Poland,PL classic |
29-06-2023 30-06-2023 | Turniej Wakacyjny Bemowo 3
Warszawa [update:07-07-2023] | Poland,MA classic |
29-06-2023 30-06-2023 | Turniej Wakacyjny Bemowo 5
Warszawa [update:07-07-2023] | Poland,MA classic |
28-06-2023 29-06-2023 | II Turniej Klasyfikacyjny UKS SP 1 Brzozów - Grupa C
Brzozów [update:05-07-2023] | Poland,PK classic |
28-06-2023 01-07-2023 | III Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1400-1700)
Gdańsk - Kowale [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
28-06-2023 02-07-2023 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta do 1600 PZSzach
Lublin [update:03-07-2023] | Poland,LU classic |
28-06-2023 02-07-2023 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta od 1800 PZSzach zapraszamy do Lublina zgłoszenia przedłużone!
Lublin [update:03-07-2023] | Poland,LU classic |
27-06-2023 28-06-2023 | 37 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa A (do lat 8)
Wrocław [update:28-06-2023] | Poland,DS classic |
27-06-2023 28-06-2023 | 37 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa B (do lat 10)
Wrocław [update:28-06-2023] | Poland,DS classic |
27-06-2023 28-06-2023 | 37 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa C (do lat 12)
Wrocław [update:28-06-2023] | Poland,DS classic |
27-06-2023 28-06-2023 | 37 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 26-29.06.2023 - grupa D (do III kat.)
Wrocław [update:28-06-2023] | Poland,DS classic |
27-06-2023 28-06-2023 | II Turniej Klasyfikacyjny UKS SP 1 Brzozów - Grupa A
Brzozów [update:29-06-2023] | Poland,PK classic |
27-06-2023 28-06-2023 | II Turniej Klasyfikacyjny UKS SP 1 Brzozów - Grupa B
Brzozów [update:05-07-2023] | Poland,PK classic |
27-06-2023 28-06-2023 | Turniej Wakacyjny Bemowo 2
Warszawa [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
27-06-2023 28-06-2023 | Turniej Wakacyjny kat 1
Warszawa [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
27-06-2023 28-06-2023 | Wakacyjny Turniej Klasyfikacyjny z mozliwością zdobycia II kategorii zachowej
Ostrołęka ul Kolberga 6 [update:28-06-2023] | Poland,MA classic |
27-06-2023 29-06-2023 | XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa C
Białystok [update:29-06-2023] | Poland,PL classic |
26-06-2023 29-06-2023 | 37 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - grupa OPEN
Wrocław [update:29-06-2023] | Poland,DS classic |
26-06-2023 27-06-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Lato 23 - turniej klasyfikacyjny 1400
Kraków [update:27-06-2023] | Poland,MP classic |
26-06-2023 27-06-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Lato 23 - turniej klasyfikacyjny 1600
Kraków [update:27-06-2023] | Poland,MP classic |
26-06-2023 28-06-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Lato 23 - turniej klasyfikacyjny 1800 i więcej
Kraków [update:28-06-2023] | Poland,MP classic |
26-06-2023 29-06-2023 | Letnia Akademia Szachowa - 1A
Suwałki [update:29-06-2023] | Poland,PL classic |
26-06-2023 28-06-2023 | Letnia Akademia Szachowa -1B
Suwałki [update:28-06-2023] | Poland,PL classic |
26-06-2023 30-06-2023 | Półkolonie szachowe - "Szachy - nauka - sport". Turnieje na kategorię szachową!
Warszawa [update:17-03-2023] | Poland,MA classic |
26-06-2023 30-06-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - I Turnus
Wrocław [update:25-06-2023] | Poland,DS classic |
26-06-2023 30-06-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - I Turnus - Grupa A
Wrocław [update:01-07-2023] | Poland,DS classic |
26-06-2023 30-06-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - I Turnus - Grupa B
Wrocław [update:15-07-2023] | Poland,DS classic |
26-06-2023 29-06-2023 | VII Turniej Wakacyjny - grupa A (FIDE od PZSzach 1800)
Grodzisk Mazowiecki [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
26-06-2023 29-06-2023 | VII Turniej Wakacyjny - grupa B (PZSzach 1100-1700)
Grodzisk Mazowiecki [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
26-06-2023 28-06-2023 | Wakacje z szachami Szach-Mat
Puszcza Mariańska [update:28-06-2023] | Poland,MA classic |
26-06-2023 28-06-2023 | XII Memorial Szachowy Michala Sosnickiego Gr. E
Świdnica [update:28-06-2023] | Poland,DS classic |
25-06-2023 02-07-2023 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.COM.PL Grupa 1200-1250
Jastrzębia Góra [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
25-06-2023 02-07-2023 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.COM.PL Grupa 1400
Jastrzębia Góra [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
25-06-2023 02-07-2023 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWEWAKACJE.COM.PL Grupa 1600-1700
Jastrzębia Góra [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
25-06-2023 02-07-2023 | III Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1600 i więcej)
Gdańsk - Kowale [update:03-07-2023] | Poland,PO classic |
25-06-2023 28-06-2023 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:30-06-2023] | Poland,PL classic |
25-06-2023 02-07-2023 | PUCHAR DW VIS WWW.SZACHOWE.COM.PL Grupa od 1800
Jastrzębia Góra [update:01-07-2023] | Poland,PO classic |
25-06-2023 01-07-2023 | Turniej A o puchar Lidzbarka
Kobylka [update:03-07-2023] | Poland,MA classic |
25-06-2023 01-07-2023 | Turniej B o puchar Lidzbarka
Kobylka [update:04-07-2023] | Poland,MA classic |
25-06-2023 25-06-2023 | Turniej OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:25-06-2023] | Poland,SL classic |
25-06-2023 01-07-2023 | Turniej towarzyszący w Broku
Brok [update:01-07-2023] | Poland,MA classic |
25-06-2023 04-07-2023 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1700)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:26-06-2023] | Poland,ZP classic |
25-06-2023 04-07-2023 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE poniżej 1700)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:26-06-2023] | Poland,ZP classic |
25-06-2023 04-07-2023 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:26-06-2023] | Poland,ZP classic |
25-06-2023 04-07-2023 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:26-06-2023] | Poland,ZP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Czerwcowy turniej na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:25-06-2023] | Poland classic |
24-06-2023 24-06-2023 | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Haczowie 2023 klasy I-III
HACZÓW [update:24-06-2023] | Poland,PK classic |
24-06-2023 25-06-2023 | II Turniej i Puchar Akademii Szachowej AM - III i II kategoria do zdobycia!
Śrem [update:26-06-2023] | Poland,WP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | II Turniej o wyższe kategorie - grupa A
Kraków [update:25-06-2023] | Poland,MP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | III Klasyczny Open Top Chess 2023
Biłgoraj [update:27-06-2023] | Poland,LU classic |
24-06-2023 02-07-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Niepełnosprawnych 2023
Brok [update:01-07-2023] | Poland,MA classic |
24-06-2023 24-06-2023 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE - M - III - II
Suwałki [update:11-05-2023] | Poland,PL classic |
24-06-2023 04-07-2023 | Obóz szachowy podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu Szachowego "PERŁA BAŁTYKU"
Łazy [update:26-05-2023] | Poland,ZP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Otwarty Kościerski Turniej Klasyfikacyjny
Koscierzyna [update:25-06-2023] | Poland,PO classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Przedwakacyjny turniej w Hetmanie na II ( I kobiecą) kat.. PZSzach 1600-1700.
PŁOCK [update:25-06-2023] | Poland,MA classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Przedwakacyjny turniej w Hetmanie na III kategorię. PZSzach 1250-1400.
PŁOCK [update:25-06-2023] | Poland,MA classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Przedwakacyjny turniej w Hetmanie od II kat wzwyż. CZĘŚCIÓWKA na kandydata!
PŁOCK [update:25-06-2023] | Poland,MA classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Towarzyski mecz międzyklubowy o III kategorie
Pruszków [update:25-06-2023] | Poland,MA classic |
24-06-2023 25-06-2023 | TURNIEJ "O ZŁOTEGO SKOCZKA" - GRUPA A+B
TORUŃ [update:26-06-2023] | Poland,KP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - CZERWIEC
Wrocław [update:25-06-2023] | Poland,DS classic |
24-06-2023 24-06-2023 | Turniej szachowy o puchar FAMOT Pleszew
Pleszew [update:24-06-2023] | Poland,WP classic |
24-06-2023 03-07-2023 | VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy | OPEN A | OPEN B | OPEN C | OPEN D | Pula nagrdód: 300 000 PLN
Bydgoszcz [update:17-01-2023] | Poland,KP classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Witaj Lato 2023 - do lat 10
Zabrze [update:25-06-2023] | Poland,SL classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Witajcie Wakacje - Turniej do lat 11 - 7R o normę III II i I kob.
Czeladź [update:25-06-2023] | Poland,SL classic |
24-06-2023 25-06-2023 | Witajcie Wakacje - Turniej do lat 15 - 7R o normę III II I kob.
Czeladź [update:25-06-2023] | Poland,SL classic |
24-06-2023 24-06-2023 | Witamy Wakacje A
Włoszakowice [update:25-06-2023] | Poland,WP classic |
24-06-2023 28-06-2023 | XII Memoriał Szachowy Michała Sośnickiego
Świdnica [update:31-05-2023] | Poland,DS classic |
24-06-2023 26-06-2023 | XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa B
Białystok [update:26-06-2023] | Poland,PL classic |
23-06-2023 23-06-2023 | WAKACYJNE SPOTKANIA SZACHOWE 23.06.23
Wolsztyn [update:26-06-2023] | Poland,WP classic |
22-06-2023 22-06-2023 | 23 Turniej Warcabowy SZUBIN OPEN "110-lecie SP 1 w Szubinie"
Szubin [update:22-06-2023] | Poland,KP classic |
22-06-2023 29-06-2023 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej we Wróblewie
Kalisz [update:22-06-2023] | Poland,WP classic |
22-06-2023 23-06-2023 | Rodzinny Turniej z okazji zakończenia roku szkolnego
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
21-06-2023 21-06-2023 | Środowy turniej z okazji zakończenia roku szkolnego 2014 i młodsi
Szarów [update:21-06-2023] | Poland,MP classic |
21-06-2023 21-06-2023 | Środowy turniej z okazji zakończenia roku szkolnego OPEN
Szarów [update:21-06-2023] | Poland,MP classic |
21-06-2023 26-08-2023 | Turniej przedszkolaków na V-IV kategorię szachową w ZSP13 w Krakowie grC
Kraków [update:09-09-2023] | Poland,MP classic |
21-06-2023 21-06-2023 | Wakacyjny w SP 10
Ostrołęka [update:21-06-2023] | Poland,MA classic |
20-06-2023 20-06-2023 | Turniej z okazji zakończenia roku szkolnego - 2014 i młodsi
Szarów [update:20-06-2023] | Poland,MP classic |
19-06-2023 20-06-2023 | III Turniej Szachowy o Puchar "Grota"
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
18-06-2023 18-06-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
18-06-2023 18-06-2023 | Puchar Akademii Supraskiej - OPEN - klasyfikacyjny na V i VI kategorię
Supraśl [update:29-06-2023] | Poland,PL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Wojewódzki Turniej Szachowy o Mistrzostwo Pałacu Młodzieży w Gdańsku - Turniej A (1400-1700)
Gdańsk [update:18-06-2023] | Poland,PO classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Czerwcowy turniej na III kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:18-06-2023] | Poland classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Klasyfikacyjny turniej szachowy - na III i II kategorie
Łódź [update:08-06-2023] | Poland,LD classic |
17-06-2023 17-06-2023 | Klasyfikacyjny turniej szachowy na V i IV kat. - dzieci do lat 13
Łódź [update:08-06-2023] | Poland,LD classic |
17-06-2023 18-06-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla 1400 PZSzach bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ tylko dla 1600-1700 bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 17-06-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:17-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szachy w Dolinie Dramy - do lat 10
Zbrosławice [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szachy w Dolinie Dramy - do lat 8
Zbrosławice [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szachy w Dolinie Dramy - Open
Zbrosławice [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szachy w Dolinie Dramy do lat 13
Zbrosławice [update:18-06-2023] | Poland,SL classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Piaseczno [update:18-06-2023] | Poland,MA classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Szkolny turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Bóbrka [update:18-06-2023] | Poland,PK classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny klubu KS GOK Dwie Wieże Brzeźno grupa A
Smólnik [update:23-06-2023] | Poland,WP classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny klubu KS GOK Dwie Wieże Brzeźno grupa B
Smólnik [update:23-06-2023] | Poland,WP classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny klubu KS GOK Dwie Wieże Brzeźno grupa C
Smólnik [update:14-06-2023] | Poland,WP classic |
17-06-2023 18-06-2023 | VI Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:19-06-2023] | Poland,DS classic |
17-06-2023 18-06-2023 | VI Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (II kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:18-06-2023] | Poland,DS classic |
17-06-2023 18-06-2023 | VI Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (III kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:18-06-2023] | Poland,DS classic |
17-06-2023 18-06-2023 | Wakacyjny turniej Spoldzielni Mieszkaniowej Baltyk 2023
Gdynia [update:18-06-2023] | Poland,PO classic |
16-06-2023 18-06-2023 | Czerwcowy Turniej Klasyfikacyjny w 1 LO GRUPA A
Elbląg [update:18-06-2023] | Poland,WM classic |
16-06-2023 18-06-2023 | Turniej WKSz-1938 25th
Włocławek [update:18-06-2023] | Poland,KP classic |
14-06-2023 22-06-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga
Sypniewo k. Jastrowia [update:04-07-2023] | Poland,WP team, classic |
14-06-2023 24-06-2023 | Ogóln. Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Władysławowo [update:23-06-2023] | Poland,PK classic |
13-06-2023 13-06-2023 | Mistrzostwa Gminy Lniano
Lniano [update:13-06-2023] | Poland,KP classic |
12-06-2023 20-06-2023 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS W SZACHACH
Węgierska Górka [update:19-06-2023] | Poland,SL team, classic |
12-06-2023 20-06-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga 2023
Lublin [update:21-06-2023] | Poland,LU team, classic |
12-06-2023 20-06-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga 2023
Lublin [update:21-06-2023] | Poland,LU team, classic |
11-06-2023 18-06-2023 | Mistrzostwa Polski Seniorów na 2023 rok
Karpacz [update:02-07-2023] | Poland,DS classic |
11-06-2023 11-06-2023 | Szachowy Weekend - Symultana z GM Zbigniewem Paklezą
Warszawa [update:25-05-2023] | Poland,MA classic |
11-06-2023 11-06-2023 | Szachowy Weekend - Symultana z mistrzem Polski GM Bartoszem Soćko
Warszawa [update:25-05-2023] | Poland,MA classic |
10-06-2023 10-06-2023 | V Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy 1000-1100
Gdynia [update:12-06-2023] | Poland,PO classic |
10-06-2023 10-06-2023 | V Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy 1200
Gdynia [update:10-06-2023] | Poland,PO classic |
10-06-2023 10-06-2023 | "Sosnowe zauroczenie" Tuchola 2023 - turniej 1000+
Tuchola [update:11-06-2023] | Poland,KP classic |
10-06-2023 11-06-2023 | "Sosnowe zauroczenie" Tuchola 2023 - turniej 1400 plus
Tuchola [update:11-06-2023] | Poland,KP classic |
10-06-2023 11-06-2023 | "Sosnowe zauroczenie" Tuchola 2023 - turniej 1600 plus
Tuchola [update:12-06-2023] | Poland,KP classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych 2023 - grupa do lat 8 - 10 - 12
Wrocław [update:30-05-2023] | Poland,DS classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiegi - B (dla zawodników od IV kat. wzwyż )
Wołomin [update:11-06-2023] | Poland,MA classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego - A (Fide)
Wołomin [update:11-06-2023] | Poland,MA classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Sosnowe zauroczenie Tuchola 2023 - turniej powyzej 1800
Tuchola [update:12-06-2023] | Poland,KP classic |
10-06-2023 11-06-2023 | TK 1200-1400 do lat 13 czerwiec 2023 SP 30 - odwołany !
Olsztyn [update:08-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | TK 1200-1400 open czerwiec 2023 SP 30
Olsztyn [update:11-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | TK 1600-1800 czerwiec 2023 SP 30 - odwołany !
Olsztyn [update:08-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | TK 1800 plus czerwiec 2023 SP 30 - odwołany !
Olsztyn [update:08-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Olsztyn [update:11-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Olsztyn [update:11-06-2023] | Poland,WM classic |
10-06-2023 11-06-2023 | V Gdyński Szachowy Turniej Rankingowy 1250-1800
Gdynia [update:11-06-2023] | Poland,PO classic |
10-06-2023 11-06-2023 | Wojewódzki 65 Turniej Szachowy o Złotą Wieżę
Bratian [update:12-06-2023] | Poland,WM team, classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 08 - C08
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 10 - C10
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 12 - C12
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 14 - C14
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 16 - C16
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 18 - C18
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 08 - D08
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 10 - D10
Supraśl [update:11-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 12 - D12
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 14 - D14
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 11-06-2023 | XXV MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 16 i 18 - D16+D18
Supraśl [update:12-06-2023] | Poland,PL classic |
10-06-2023 10-06-2023 | ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W MMS 2023
Wrocław [update:10-06-2023] | Poland,DS classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - C09
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - C11
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - C13
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - C15
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - C18
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - D09
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - D11
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - D13
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - D15
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2023 - D18
Imielin [update:11-06-2023] | Poland,SL classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych 2023 - grupy do lat 14 -16 - 18
Wrocław [update:30-05-2023] | Poland,DS classic |
09-06-2023 10-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię (norma częściowa) min 1800 Pzszach
Stary Sącz [update:10-06-2023] | Poland,MP classic |
09-06-2023 11-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Nałęczów [update:13-06-2023] | Poland,LU classic |
09-06-2023 24-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Nałęczów [update:11-06-2023] | Poland,LU classic |
09-06-2023 10-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny o II kategorię Grupa B
Stary Sącz [update:10-06-2023] | Poland,MP classic |
09-06-2023 10-06-2023 | Turniej klasyfikacyjny o III kategorię
Stary Sącz [update:10-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 10-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych Grupa 11-18 lat
Spała [update:11-06-2023] | Poland,LD classic |
08-06-2023 10-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych Grupa do lat 10
Spała [update:10-06-2023] | Poland,LD classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego 2023 w Szachach Klasycznych
Szczecin [update:02-06-2023] | Poland,ZP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny 08.06 10.06 11.06. 2023
Skwierzyna [update:11-06-2023] | Poland,LB classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej Szachowy PIASKI 2023
Piaski [update:01-04-2023] | Poland,PO classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej Szachowy PIASKI 2023
PIASKI [update:21-05-2023] | Poland,PO classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej Szachowy Piaski 2023 - Grupa A
Piaski [update:11-06-2023] | Poland,PO classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej Szachowy Piaski 2023 - Grupa B
Piaski [update:11-06-2023] | Poland,PO classic |
08-06-2023 11-06-2023 | Turniej Szachowy Piaski 2023 - Grupa C
Piaski [update:11-06-2023] | Poland,PO classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa A
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa B
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa C
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa D
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa E
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa F
Kraków [update:11-06-2023] | Poland,MP classic |
08-06-2023 11-06-2023 | XXXIII MIĘDZYNARODOWE SZACHOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Grupa G
Kraków [update:11-06-2023] | Poland,MP classic |
06-06-2023 06-06-2023 | Mistrzostwa Gminy Śliwice
Śliwice [update:06-06-2023] | Poland,KP classic |
06-06-2023 30-06-2023 | Obóz szachowo-sportowy - Turniej na kategorię oraz turnieje Rapid Blitz i inne. Bolesławiec 19.08 do 29.08.2023
Bolesławiec [update:26-06-2023] | Poland,LD classic |
06-06-2023 26-08-2023 | Turniej przedszkolaków na V-IV kategorię szachową w ZSP13 w Krakowie gr.D
Kraków [update:09-09-2023] | Poland,MP classic |
06-06-2023 06-06-2023 | Wiosenny Turniej Szachowy Nr 2 w ZSP13 z KSKrak
Kraków [update:14-06-2023] | Poland,MP classic |
05-06-2023 05-06-2023 | Mistrzostwa Szubina w Szachach Błyskawicznych
Szubin [update:05-06-2023] | Poland,KP classic |
05-06-2023 05-06-2023 | Szkolny turniej szachowy w Wąsewie
Wąsewo [update:05-06-2023] | Poland,MA classic |
05-06-2023 05-06-2023 | TURNIEJ SZACHOW KLASYCZNYCH O PUCHAR PREZESA TKKF PROMYK W CIECHANOWIE.
Ciechanów [update:06-06-2023] | Poland,MA classic |
04-06-2023 04-06-2023 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Wągrowca w Szachach Błyskawicznych
Wągrowiec [update:04-06-2023] | Poland,WP classic |
04-06-2023 04-06-2023 | Turniej szachowy dla dzielnicy Rogoźna z możliwością zdobycia V i IV kategorii
Żory [update:04-06-2023] | Poland,SL classic |
04-06-2023 04-06-2023 | XII Turniej Szachowy o Puchar Firmy EL-BUD - II Grand Prix Wielkopolski
Dąbrowa k. Śremu [update:18-05-2023] | Poland,WP classic |
04-06-2023 04-06-2023 | XXIV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TC 1100- 1250
Kartuzy [update:04-06-2023] | Poland,PO classic |
03-06-2023 03-06-2023 | CYKL 4 PÓR ROKU: LETNI TURNIEJ SZACHOWY DO 1400 KS AZS Wratislavia
WROCŁAW [update:03-06-2023] | Poland,DS classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Czerwcowy Weekend Szachowy w KSz STILON
Gorzów Wlkp. [update:03-06-2023] | Poland,LB classic |
03-06-2023 04-06-2023 | II Jurajski Wiosenny Turniej Szachowy - Grupa A
Zawiercie [update:04-06-2023] | Poland,SL classic |
03-06-2023 04-06-2023 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2023 - Turniej o awans do II Lig Szachowej
Wrocław [update:04-06-2023] | Poland,DS team, classic |
03-06-2023 04-06-2023 | III Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:05-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | III Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:05-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | IV Turniej Szachowy FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy.
Bydgoszcz [update:04-06-2023] | Poland,KP classic |
03-06-2023 04-06-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 29. - grupa B
Białystok [update:04-06-2023] | Poland,PL classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023
Kielce [update:03-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C10
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C12
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C14
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C16
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C18
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - C8
Kielce [update:16-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - D10
Kielce [update:05-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - D18-D16
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2023 - D8
Kielce [update:12-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Mistrzostwa Wojewodztwa Juniorow w Szachach Klasycznych na rok 2023 - D14-D12
Kielce [update:06-06-2023] | Poland,SK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Puchar dyrektora MDK Wołomin (na III II i I kob)
Wołomin [update:07-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Rodzinny Dzień Dziecka - 2023 - do lat 99
Zabrze [update:03-06-2023] | Poland,SL classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Rodzinny Dzień Dziecka - 2023 - do lat 99
Zabrze [update:04-06-2023] | Poland,SL classic |
03-06-2023 04-06-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA III I II KAT Z GAMBIT M&R GR D
Kraków [update:07-06-2023] | Poland,MP classic |
03-06-2023 03-06-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT KLASA I - II Z GAMBIT M&R GR B
Kraków [update:15-06-2023] | Poland,MP classic |
03-06-2023 03-06-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT KLASY III VIII Z GAMBIT M&R GR C
Kraków [update:15-06-2023] | Poland,MP classic |
03-06-2023 03-06-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT PRZEDSZKOLAKI Z GAMBIT M&R GR A
Kraków [update:13-06-2023] | Poland,MP classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Gr A
Przeworsk [update:04-06-2023] | Poland,PK classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Gr B
Przeworsk [update:04-06-2023] | Poland,PK classic |
03-06-2023 03-06-2023 | Turniej na kategorie w Redzie - 2023
Reda [update:06-06-2023] | Poland,PO classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A4 2023
Warszawa Ursus [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A5 2023
Warszawa Ursus [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A5 2023
Warszawa Ursus [update:03-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A6 2023
Warszawa Ursus [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B2 2023
Warszawa Ursus [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C2 2023
Warszawa Ursus [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię i kandydata na mistrza (norma częściowa)
Łódź [update:04-06-2023] | Poland,LD classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na II kategorię
Łódź [update:04-06-2023] | Poland,LD classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [update:04-06-2023] | Poland,LD classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie na II (I kobiecą) kategorę PZSzach 1600-1700
PŁOCK [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 22-06-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie na I kat męską i kandydata kobiecą. 1800-1900
PŁOCK [update:22-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie na III (II kobiecą) kategorię. PZSzach 1400.
PŁOCK [update:04-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 10-06-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie na kandydata na mistrza. 2000-2100.
PŁOCK [update:10-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | TURNIEJ NA KATEGORIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA - GRUPA A NA III I II KATEGORIE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:04-06-2023] | Poland,DS classic |
03-06-2023 03-06-2023 | TURNIEJ NA KATEGORIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA - GRUPA B NA V I IV KATEGORIE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:03-06-2023] | Poland,DS classic |
03-06-2023 04-06-2023 | XVIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 8. 9. 10 - grupa chłopców.
Bydgoszcz [update:15-06-2023] | Poland,KP classic |
03-06-2023 04-06-2023 | XVIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 8. 9. 10 - grupa dziewcząt.
Bydgoszcz [update:04-06-2023] | Poland,KP classic |
03-06-2023 04-06-2023 | XXIV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TB 1400- 1600
Kartuzy [update:04-06-2023] | Poland,PO classic |
03-06-2023 03-06-2023 | XXIV Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TD 1000
Kartuzy [update:03-06-2023] | Poland,PO classic |
03-06-2023 04-06-2023 | XXXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - gr. A - odwołana
Warszawa [update:02-06-2023] | Poland,MA classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Z Serca do Szachow (6) turniej A. I nagroda 800 PLN.
Sokółka [update:04-06-2023] | Poland,PL classic |
03-06-2023 04-06-2023 | Z Serca do Szachow (6) turniej B. I nagroda 400 PLN. Ranking krajowy max 1400.
Sokółka [update:04-06-2023] | Poland,PL classic |
02-06-2023 03-06-2023 | Turniej kołowy - GRUPA A - na II kat.
Wałbrzych [update:05-06-2023] | Poland,DS classic |
02-06-2023 03-06-2023 | Turniej kołowy - GRUPA B - na III kat.
Wałbrzych [update:03-06-2023] | Poland,DS classic |
02-06-2023 03-06-2023 | Turniej kołowy - GRUPA C - na IV kat.
Wałbrzych [update:05-06-2023] | Poland,DS classic |
31-05-2023 31-05-2023 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach- Zdroju
Goczałkowice- Zdrój [update:31-05-2023] | Poland,SL classic |
30-05-2023 30-05-2023 | Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Sienkiewiczowskich 2023 - Klasy I-III
Okrzeja [update:26-05-2023] | Poland,LU classic |
30-05-2023 26-08-2023 | Wiosenny Turniej Szachowy w ZSP13 z KSKrak gr.2
Kraków [update:09-09-2023] | Poland,MP classic |
30-05-2023 06-06-2023 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:09-06-2023] | Poland,DS classic |
29-05-2023 30-05-2023 | PREZES PATRYK PIEC CUP - mini ELO
USTROŃ [update:30-05-2023] | Poland,SL classic |
29-05-2023 30-05-2023 | PREZES PATRYK PIEC CUP KIDS
USTROŃ [update:30-05-2023] | Poland,SL classic |
29-05-2023 29-05-2023 | Symultana z GM Zbigniewem Paklezą i GM Arturem Jakubcem
Ostróda [update:19-05-2023] | Poland,WM classic |
29-05-2023 04-06-2023 | Szachowy Tydzień w Przeworsku - Round Robin Tournament GM norm
Przeworsk [update:04-06-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 30-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodniczek KSz SDK-Lotnik Mielec-Gr.C
Mielec [update:31-05-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 29-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodniczek KSz SDK-Lotnik Mielec-GrB
Mielec [update:28-05-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 29-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodniczek KSz SDK-Lotnik Mielec-GrB
Mielec [update:08-06-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 29-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodników KSz SDK-Lotnik Mielec-Gr.A
Mielec [update:31-05-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 29-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodników KSz SDK-Lotnik Mielec-Gr.B1
Mielec [update:08-06-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 31-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodników KSz SDK-Lotnik Mielec-Gr.D
Mielec [update:26-05-2023] | Poland,PK classic |
29-05-2023 30-05-2023 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka dla zawodników KSz SDK-Lotnik Mielec-GrC1
Mielec [update:31-05-2023] | Poland,PK classic |
28-05-2023 28-05-2023 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Trzemeszna
Trzemeszno [update:23-05-2023] | Poland,WP classic |
28-05-2023 28-05-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:28-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | BYTOMSKI KLASYK #1 (700 PLN) (na IV III i II kat.) (od 1200 PZSzach)
Bytom [update:02-06-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | III Turniej o Puchar Wójta gminy Świerklaniec gr A (open od 1400) na kat. II
Świerklaniec [update:28-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - chłopcy 10.
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - chłopcy 12
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - chłopcy 14
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - chłopcy 16-18
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - chłopcy 18
Bydgoszcz [update:26-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - DZ 12-14.
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - dziewczęta 10
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - dziewczęta 14
Bydgoszcz [update:25-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - dziewczęta 16
Bydgoszcz [update:28-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach - dziewczęta 18
Bydgoszcz [update:26-05-2023] | Poland,KP classic |
27-05-2023 28-05-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z RANKINGIEM 1400
PAWŁOWICE [update:28-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z RANKINGIEM 1600-1700
PAWŁOWICE [update:28-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 27-05-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:27-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Turniej na II i III kategorię w Wesołej
Warszawa-Wesoła [update:29-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Turniej o damską III-turniej odwołany z powodu braku chętnych
Piaseczno [update:27-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 27-05-2023 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENICA POLSKA
Kamienica Polska [update:27-05-2023] | Poland,SL classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa-Wesoła [update:28-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa-Wesoła [update:30-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa-Wesoła [update:30-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa-Wesoła [update:30-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa-Wesoła [update:29-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa-Wesoła [update:29-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa-Wesoła [update:29-05-2023] | Poland,MA classic |
27-05-2023 28-05-2023 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa-Wesoła [update:29-05-2023] | Poland,MA classic |
26-05-2023 31-05-2023 | IV Turniej OPEN o Puchar Zbigniewa Paklezy
Ostróda [update:19-05-2023] | Poland,WM classic |
26-05-2023 23-06-2023 | Turniej Klasyfikacyjny "WIEŻA" - Grupa z normami I i II kategorie
Wadowice [update:24-06-2023] | Poland,MP classic |
26-05-2023 23-06-2023 | Turniej Klasyfikacyjny "WIEŻA" - Grupa z normami na II i III kategorie
Wadowice [update:24-06-2023] | Poland,MP classic |
25-05-2023 25-05-2023 | Symultana Szachowa z okazji Rocznicy Rekordu z dn. 25.05.2022
Zabrze [update:25-05-2023] | Poland,SL classic |
25-05-2023 29-06-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 70-lecia JÓZEFA KASPERKA
WILKOWICE [update:22-06-2023] | Poland,SL classic |
25-05-2023 31-05-2023 | Turniej klasyfikacyjny o normę na mistrza krajowego
Łódź [update:04-06-2023] | Poland,LD classic |
23-05-2023 24-05-2023 | I TURNIEJ KLASYFIKACYJNY UKS SP 1 BRZOZÓW - GRUPA I
Brzozów [update:01-06-2023] | Poland,PK classic |
23-05-2023 24-05-2023 | I TURNIEJ KLASYFIKACYJNY UKS SP 1 BRZOZÓW - GRUPA II
Brzozów [update:30-05-2023] | Poland,PK classic |
23-05-2023 24-05-2023 | IV Pory Roku Wiosna - Drugi Krok
Kryniczno [update:28-05-2023] | Poland,DS classic |
22-05-2023 24-05-2023 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK chłopcy
Bystre [update:25-05-2023] | Poland,PK classic |
22-05-2023 24-05-2023 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK dziewczynki
Bystre [update:25-05-2023] | Poland,PK classic |
21-05-2023 27-05-2023 | Turniej przy obozie szkoleniowym
Pszczew [update:27-05-2023] | Poland,LB classic |
21-05-2023 28-05-2023 | XXII Wiosenne Zgrupowanie Szkoleniowe Szklarska Poręba 2023
Szklarska Poręba [update:25-02-2023] | Poland,DS classic |
20-05-2023 21-05-2023 | V MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MISTRZA LEONARDO - Grupa 1400- 1700
Gdańsk [update:21-05-2023] | Poland,PO classic |
20-05-2023 21-05-2023 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2023 - GRUPA A i GRUPA B: 1600-1400
Lipusz [update:21-05-2023] | Poland,PO classic |
20-05-2023 20-05-2023 | I Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM - dorośli
Śrem [update:20-05-2023] | Poland,WP classic |
20-05-2023 20-05-2023 | I Turniej o Puchar Akademii Szachowej AM dzieci
Śrem [update:20-05-2023] | Poland,WP classic |
20-05-2023 20-05-2023 | I Turniej Szachowy o Puchar Akademii Szachowej AM - Na V i IV kategorię!
Śrem [update:12-05-2023] | Poland,WP classic |
20-05-2023 20-05-2023 | I Turniej Szachowy o Puchar Akademii Szachowej AM - Na V i IV kategorię!
Śrem [update:18-05-2023] | Poland,WP classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 C11
Ostróda [update:25-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 C13
Ostróda [update:25-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 C15
Ostróda [update:25-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 C18
Ostróda [update:21-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 C9
Ostróda [update:21-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 D11
Ostróda [update:24-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 D13
Ostróda [update:27-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów 2023 D15+D18
Ostróda [update:25-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warminsko-Mazurskiego Juniorów 2023 D9
Ostroda [update:21-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. WarmińskoMazurskiego Juniorów 2023 zbiorówka
Ostróda [update:18-05-2023] | Poland,WM classic |
20-05-2023 21-05-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 29. - grupa A
Białystok [update:21-05-2023] | Poland,PL classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Szachy dla dzieci - Standard Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:20-05-2023] | Poland,LB classic |
20-05-2023 28-05-2023 | Szkolenie szachowe i turnieje klasyfikacyjne
PSZCZEW [update:02-06-2023] | Poland,LB classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MAJ
Wrocław [update:22-05-2023] | Poland,DS classic |
20-05-2023 21-05-2023 | V Memoriał prof. Józefa Marcinkiewicza A
Janów / Sokółki [update:23-05-2023] | Poland,PL classic |
20-05-2023 21-05-2023 | V Memoriał prof Józefa Marcinkiewicza B
Janów k/Sokółki [update:23-05-2023] | Poland,PL classic |
20-05-2023 21-05-2023 | VI Turniej o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom - Grupa A (od 1400 PZSzach)
Bytom [update:21-05-2023] | Poland,SL classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Wekend z szachami - Standard Gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:21-05-2023] | Poland,LB classic |
20-05-2023 21-05-2023 | Wiosenny na II kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:21-05-2023] | Poland,MA classic |
20-05-2023 21-05-2023 | XII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:21-05-2023] | Poland,MA classic |
20-05-2023 21-05-2023 | XII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:21-05-2023] | Poland,MA classic |
20-05-2023 20-05-2023 | XXIX EDYCJA SUWALSKIEJ SZKOLNEJ LIGI SZACHOWEJ 2022/2023 - VI t.
Suwałki [update:25-05-2023] | Poland,PL classic |
19-05-2023 28-05-2023 | Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2023
Wisła [update:28-05-2023] | Poland,SL classic |
17-05-2023 21-05-2023 | DMP - III Liga Seniorów PK 2023
Bystre [update:22-05-2023] | Poland,PK team, classic |
15-05-2023 15-05-2023 | 70 Turniej Szachowy Szubin Open "60-lecie SP 2 w Szubinie"
Szubin [update:15-05-2023] | Poland,KP classic |
14-05-2023 14-05-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:14-05-2023] | Poland,SL classic |
14-05-2023 14-05-2023 | Turniej klasyfikacyjny "Zdobywamy kategorie" - do lat 18
Kożuchów [update:17-05-2023] | Poland,LB classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej II (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:15-05-2023] | Poland,SK classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Świetokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej II (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:15-05-2023] | Poland,SK classic |
13-05-2023 28-05-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Seniorów 2023 (województwo śląskie)
województwo śląskie / Czeladź [update:28-05-2023] | Poland,SL team, classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Grupa FIDE
W-wa [update:24-05-2023] | Poland,MA classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Festiwal Szachowy na Ursynowie - Turniej o II i III Kategorię Szachową
W-wa [update:14-05-2023] | Poland,MA classic |
13-05-2023 14-05-2023 | I Turniej Szachowy "Stalowa Majowka"
Stalowa Wola [update:14-05-2023] | Poland,PK classic |
13-05-2023 14-05-2023 | I Turniej Szachowy STALOWA MAJÓWKA - Grupa C+D
Stalowa Wola [update:14-05-2023] | Poland,PK classic |
13-05-2023 14-05-2023 | II turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa A
Sokółka [update:14-05-2023] | Poland,PL classic |
13-05-2023 14-05-2023 | II turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa B
Sokółka [update:14-05-2023] | Poland,PL classic |
13-05-2023 20-05-2023 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto - Krynica Zdroj 2023
Krynica Zdroj [update:20-04-2023] | Poland,MP classic |
13-05-2023 13-05-2023 | Turniej OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:13-05-2023] | Poland,SL classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Turniej wiosenny w Rzuchowej o II kategorię
Rzuchowa [update:17-05-2023] | Poland,MP classic |
13-05-2023 14-05-2023 | Wiosenny na III kategorię w Child Kingdom
Warszawa [update:14-05-2023] | Poland,MA classic |
13-05-2023 13-05-2023 | XXII Memorial Ryszarda Obertowskiego
Świecie [update:11-05-2023] | Poland,KP classic |
12-05-2023 28-05-2023 | Kurs na Instruktora Szachowego PZSzach online
Warszawa [update:17-03-2023] | Poland,MA classic |
12-05-2023 14-05-2023 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych - turniej odwołany
WIELUŃ [update:12-05-2023] | Poland,LD classic |
12-05-2023 02-06-2023 | Turniej piątkowy - grupa A (możliwość zdobycia II kat. szachowej)
Mińsk Mazowiecki [update:02-06-2023] | Poland,MA classic |
12-05-2023 02-06-2023 | Turniej piątkowy - grupa B (możliwość zdobycia III kat. szachowej)
Mińsk Mazowiecki [update:03-06-2023] | Poland,MA classic |
12-05-2023 09-06-2023 | WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE O 2 KATEGORIĘ
WOLSZTYN [update:24-05-2023] | Poland,WP classic |
12-05-2023 12-05-2023 | XII Grand Prix SP-1 Zielona Góra.(17)
Zielona Góra [update:12-05-2023] | Poland,LB classic |
11-05-2023 27-07-2023 | I Kołówka MKS MOS Wieliczka
Wieliczka [update:29-07-2023] | Poland,MP classic |
09-05-2023 19-05-2023 | Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" kobiet w szachach
Sarbinowo [update:18-05-2023] | Poland,ZP classic |
07-05-2023 14-05-2023 | Dwuniedzielny o III i II- przypominam że druga niedziela w Chylicach
Konstancin-Jeziorna [update:14-05-2023] | Poland,MA classic |
07-05-2023 13-05-2023 | III WIOSENNY MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
WĘGIERSKA GÓRKA [update:13-05-2023] | Poland,SL classic |
06-05-2023 07-05-2023 | 2-gi Turniej Szachowy Akademii Inteligentnej na III i II Kategorię
Kraków Miasteczko Studenckie AGH [update:14-05-2023] | Poland,MP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | II Klasyczny Open Top Chess Biłgoraj 2023
Biłgoraj [update:08-05-2023] | Poland,LU classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Klasyfikacyjny turniej szachowy na III i II kat.
Łódź [update:07-05-2023] | Poland,LD classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Majowy FIDE OPEN 2023 - Grupa A
Wrocław [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Majowy FIDE OPEN 2023 - Grupa B
Wrocław [update:26-04-2023] | Poland,DS classic |
06-05-2023 13-05-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 12 - OOM Zachodniopomorskie 2023
Darłówek [update:14-05-2023] | Poland,ZP classic |
06-05-2023 13-05-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 - OOM Zachodniopomorskie 2023
Darłówek [update:14-05-2023] | Poland,ZP classic |
06-05-2023 13-05-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 12 - OOM Zachodniopomorskie 2023
Darłówek [update:14-05-2023] | Poland,ZP classic |
06-05-2023 13-05-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 14 - OOM Zachodniopomorskie 2023
Darłówek [update:15-05-2023] | Poland,ZP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Otwarty Turniej Szachowy na III kat Gr-A
Roztoka [update:08-05-2023] | Poland,MP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy - Kategoria od Rejewskiego - OPEN A
Białe Błota [update:07-05-2023] | Poland,KP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy - Kategoria od Rejewskiego - OPEN B
Białe Błota [update:07-05-2023] | Poland,KP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy Każdy wygrywa - Grupa A
Zdziechowa k.Gniezna [update:07-05-2023] | Poland,WP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy Każdy wygrywa - Grupa B
Zdziechowa k.Gniezna [update:07-05-2023] | Poland,WP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy Każdy wygrywa - Grupa C
Zdziechowa k.Gniezna [update:11-05-2023] | Poland,WP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej Szachowy Każdy wygrywa -Turniej D
Zdziechowa k.Gniezna [update:11-05-2023] | Poland,WP classic |
06-05-2023 24-06-2023 | Turniej Weekendowy o Kategorie w Caissie
Warszawa [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Turniej wiosenny w Rzuchowej o III kategorię
Rzuchowa [update:07-05-2023] | Poland,MP classic |
06-05-2023 06-05-2023 | TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAK Z GAMBIT M&R CENTRUM KULTURY PODGÓRZA KLUB PIASKOWNICA
Kraków [update:12-05-2023] | Poland,MP classic |
06-05-2023 14-05-2023 | W Rzuchowej o I kategorię
Rzuchowa [update:14-05-2023] | Poland,MP classic |
06-05-2023 07-05-2023 | Weekend w Klubie Szachowym STILON - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:07-05-2023] | Poland,LB classic |
06-05-2023 06-05-2023 | Weekend w Klubie Szachowym STILON - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:06-05-2023] | Poland,LB classic |
05-05-2023 26-05-2023 | Turniej Konstytucji 3 Maja 2023A
Radom [update:28-05-2023] | Poland,MA classic |
04-05-2023 25-05-2023 | Turniej Klasyfikacyjny "Magnusik" 2023(2)
Zielona Góra [update:25-05-2023] | Poland,LB classic |
03-05-2023 28-06-2023 | V Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:21-06-2023] | Poland,PO classic |
03-05-2023 28-06-2023 | V Turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:15-04-2023] | Poland,PO classic |
02-05-2023 06-05-2023 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2023 - Grupa E
Poronin [update:06-05-2023] | Poland,MP classic |
02-05-2023 07-05-2023 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Chłopcy
Poronin [update:07-05-2023] | Poland,MP classic |
02-05-2023 07-05-2023 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Dziewczęta
Poronin [update:07-05-2023] | Poland,MP classic |
02-05-2023 03-05-2023 | O Puchar Prezesa Ksz Mikama Świdnica 2-3.05.2023 grupa 1400-1600
Świdnica [update:03-05-2023] | Poland,DS classic |
02-05-2023 03-05-2023 | Turniej "o Złotą Iglicę" 2023 - GRUPA B
Wrocław [update:03-05-2023] | Poland,DS classic |
02-05-2023 03-05-2023 | Turniej "o Złotą Iglicę" 2023 - GRUPA C
Wrocław [update:03-05-2023] | Poland,DS classic |
02-05-2023 04-05-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2023 - grupa B
Białystok [update:04-05-2023] | Poland,PL classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Druga Szachowa Majówka Borsk rank. 1400- 1600
Borsk [update:06-05-2023] | Poland,PO classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Festiwal Szachowy - SZACHOWA MAJÓWKA 2023 - 1400+
Sielpia [update:21-05-2023] | Poland,SK classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Grzybowickie Spotkania 2023 - Open
Zabrze [update:03-05-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Grzybowickie Spotkania 2023 - do lat 10
Zabrze [update:25-04-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Grzybowickie Spotkania 2023 - do lat 12
Zabrze [update:25-04-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Grzybowickie Spotkania 2023 - do lat 8
Zabrze [update:26-04-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 03-05-2023 | Grzybowickie Spotkania 2023 - Open
Zabrze [update:26-04-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Mała norma FIDE V 2023
Konstancin-Jeziorna [update:02-05-2023] | Poland,MA classic |
01-05-2023 01-05-2023 | O Puchar Prezesa KSz Mikama 1000-1200
Świdnica [update:02-05-2023] | Poland,DS classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Szachylice o III kategorię- grupa C
Konstancin [update:01-05-2023] | Poland,MA classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Szachylice o III kategorię- grupa C
Konstancin-Jeziorna [update:09-05-2023] | Poland,MA classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Szachylicki turniej o II i III kategorię
Konstancin-Jeziorna [update:02-05-2023] | Poland,MA classic |
01-05-2023 02-05-2023 | TK 1200-1400 do lat13 majówka 2023 SP 25
Olsztyn [update:08-05-2023] | Poland,WM classic |
01-05-2023 02-05-2023 | TK 1200-1400 open majówka 2023 SP 25
Olsztyn [update:08-05-2023] | Poland,WM classic |
01-05-2023 02-05-2023 | TK 1600-1800 majówka 2023 SP 25
Olsztyn [update:02-05-2023] | Poland,WM classic |
01-05-2023 02-05-2023 | TK 1800 plus majówka 2023 SP 25
Olsztyn [update:02-05-2023] | Poland,WM classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Turniej Majowy w Lotniku
Mielec [update:03-05-2023] | Poland,PK classic |
01-05-2023 02-05-2023 | Turnieju Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Mielec [update:03-05-2023] | Poland,PK classic |
01-05-2023 01-05-2023 | Turnieju Klasyfikacyjny na IV kategorię szachową
Mielec [update:03-05-2023] | Poland,PK classic |
01-05-2023 01-05-2023 | Turnieju Klasyfikacyjny na V kategorię szachową
Mielec [update:03-05-2023] | Poland,PK classic |
01-05-2023 02-05-2023 | VII Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Grupa A do 1750 ELO (do FIDE)
Czeladź [update:02-05-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 02-05-2023 | VII Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Grupa B do 1350 ELO (do FIDE)
Czeladź [update:02-05-2023] | Poland,SL classic |
01-05-2023 02-05-2023 | VII Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Grupa C i D do lat 12 i 9 (o kategorie III i II oraz I kob.)
Czeladź [update:02-05-2023] | Poland,SL classic |
30-04-2023 30-04-2023 | Druga Szachowa Majówka Borsk rank. 1100- 1250
Borsk [update:30-04-2023] | Poland,PO classic |
30-04-2023 02-05-2023 | Majówka przy Szachownicy - Turniej klasyfikacyjny dla zawodników 1250-1400
Kołatka gm. Bobrowice [update:02-05-2023] | Poland,LB classic |
30-04-2023 30-04-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:30-04-2023] | Poland,SL classic |
30-04-2023 30-04-2023 | Symultana szachowa z arcymistrzem - Marcinem Dziubą
Stalowa Wola [update:29-04-2023] | Poland,PK classic |
30-04-2023 01-05-2023 | X FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej A - od rankingu 1600 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Mazowieckiej [update:02-05-2023] | Poland,MA classic |
30-04-2023 01-05-2023 | X FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej B-dla rankingu 1400-1250 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Mazowieckiej [update:02-05-2023] | Poland,MA classic |
29-04-2023 30-04-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Żnin [update:30-04-2023] | Poland,KP team, classic |
29-04-2023 29-04-2023 | Druga Szachowa Majówka Borsk Turniej rank. 1000
Borsk [update:29-04-2023] | Poland,PO classic |
29-04-2023 01-05-2023 | Enea Świętokrzyski Festiwal Szachowy - Turniej A (OPEN)
Kielce [update:05-05-2023] | Poland,SK classic |
29-04-2023 30-04-2023 | Enea Świętokrzyski Festiwal Szachowy - Turniej B (Dzieci i Młodzieży)
Kielce [update:29-04-2023] | Poland,SK classic |
29-04-2023 02-05-2023 | Majówka przy Szachownicy
Kołatka gm. Bobrowice [update:21-04-2023] | Poland,LB classic |
29-04-2023 02-05-2023 | Majówka przy Szachownicy - Turniej dla zawodników z rankigiem PZSzach 1600+
Kołatka gm. Bobrowice [update:05-05-2023] | Poland,LB classic |
29-04-2023 01-05-2023 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2023 - Grupa D
Poronin [update:02-05-2023] | Poland,MP classic |
29-04-2023 03-05-2023 | OPEN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2023
Jastrzębie-Zdrój [update:03-05-2023] | Poland,SL classic |
29-04-2023 03-05-2023 | OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA A (FIDE 1401-2399) - TURNIEJ ODWOŁANY
Toruń [update:11-04-2023] | Poland,KP classic |
29-04-2023 03-05-2023 | OTWARTE MISTRZOSTWA TORUNIA W SZACHACH KLASYCZNYCH - GRUPA B (FIDE do 1400 i bez rankingu FIDE) - TURNIEJ ODWOŁANY
Toruń [update:11-04-2023] | Poland,KP classic |
29-04-2023 30-04-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z RANKINGIEM 1400 PZSzach
PAWŁOWICE [update:30-04-2023] | Poland,SL classic |
29-04-2023 30-04-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z RANKINGIEM 1600-1700 PZSzach
PAWŁOWICE [update:30-04-2023] | Poland,SL classic |
29-04-2023 29-04-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:30-04-2023] | Poland,SL classic |
29-04-2023 03-05-2023 | Turniej "o Złotą Iglicę" 2023 - OPEN A
Wrocław [update:29-04-2023] | Poland,DS classic |
29-04-2023 01-05-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2023 - grupa A
Białystok [update:01-05-2023] | Poland,PL classic |
29-04-2023 30-04-2023 | Turniej na II kategorię
Tczew [update:30-04-2023] | Poland,PO classic |
29-04-2023 30-04-2023 | Turniej na III kategorię
Tczew [update:30-04-2023] | Poland,PO classic |
29-04-2023 30-04-2023 | TURNIEJ W BIAŁEM O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN 2023
BIAŁE [update:30-04-2023] | Poland,MA classic |
29-04-2023 29-04-2023 | Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Ostrołęka ul.Kolberga 6. godz.10.00 [update:29-04-2023] | Poland,MA classic |
29-04-2023 30-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa A - Turniej 2
Dobczyce [update:02-05-2023] | Poland,MP classic |
29-04-2023 30-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa B - Turniej 2
Dobczyce [update:02-05-2023] | Poland,MP classic |
29-04-2023 30-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa C od 1600 do 1800 PZSZACH - Turniej II
Dobczyce [update:02-05-2023] | Poland,MP classic |
29-04-2023 30-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa D od 1250 do 1600 PZSZACH - Turniej II
Dobczyce [update:03-05-2023] | Poland,MP classic |
29-04-2023 02-05-2023 | ZMIANA TERMINU Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów w szachach
Kołatka gm. Bobrowice [update:21-04-2023] | Poland,LB classic |
28-04-2023 25-06-2023 | Mocni Kwiecien Maj
Chylice [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
28-04-2023 30-04-2023 | O Puchar Prezesa Ksz Mikama Świdnica (grupa 1800 lub więcej)
Świdnica [update:30-04-2023] | Poland,DS classic |
28-04-2023 28-04-2023 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY CHŁOPCÓW do lat 13 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [update:28-04-2023] | Poland,SL classic |
28-04-2023 28-04-2023 | Turniej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
Ostrołęka ul.Kolberga 6 17.00 [update:28-04-2023] | Poland,MA classic |
27-04-2023 27-06-2023 | Mniej Mocni Kwiecien Maj
Chylice [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
27-04-2023 27-10-2023 | Turniej Korespondencyjny
Warszawa [update:05-11-2023] | Poland,MA classic |
27-04-2023 07-01-2024 | Turniej Korespondencyjny
Warszawa [update:22-11-2023] | Poland,MA classic |
26-04-2023 17-05-2023 | Turniej klasyfikacyjny - Rydułtowy
Rydułtowy [update:23-05-2023] | Poland,SL classic |
25-04-2023 04-07-2023 | Turniej Klasyfikacyjny
Mielec [update:22-06-2023] | Poland,PK classic |
24-04-2023 29-06-2023 | Chylicka Kołówka 1450 plus
Warszawa [update:28-06-2023] | Poland,MA classic |
24-04-2023 19-06-2023 | Klasyczny Wiosenny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:19-06-2023] | Poland,PK classic |
23-04-2023 23-04-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańska Wiosna Grupa D - o normy na V i IV
Zabrze [update:23-04-2023] | Poland,SL classic |
23-04-2023 23-04-2023 | II OTWARTY TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE - BLACHOWNIA 2023
BLACHOWNIA [update:23-04-2023] | Poland,SL classic |
22-04-2023 23-04-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" z Lubelskim Klubem Szachowym
Lublin [update:23-04-2023] | Poland,LU classic |
22-04-2023 23-04-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" z Lubelskim Klubem Szachowym FIDE
Lublin [update:24-04-2023] | Poland,LU classic |
22-04-2023 28-05-2023 | DMP - III Liga Małopolska 2023
Kraków [update:29-05-2023] | Poland,MP team, classic |
22-04-2023 28-05-2023 | DMP - IV Liga Małopolska 2023
Kraków [update:29-05-2023] | Poland,MP team, classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańska Wiosna Grupa B - o normy na III i II
Zabrze [update:26-04-2023] | Poland,SL classic |
22-04-2023 22-04-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańska Wiosna Grupa C - o normy na V i IV
Zabrze [update:22-04-2023] | Poland,SL classic |
22-04-2023 23-04-2023 | I NOWOTARSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WYKUTY W SERCU PODHALA Gr. A
Nowy Targ [update:25-04-2023] | Poland,MP classic |
22-04-2023 23-04-2023 | I NOWOTARSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WYKUTY W SERCU PODHALA Gr. B
Nowy Targ [update:25-04-2023] | Poland,MP classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Mistrzostwa Ksz Król Batory Otwock w szachach klasycznych - Turniej wewnętrzny
Otwock [update:27-03-2023] | Poland,MA classic |
22-04-2023 22-04-2023 | Mistrzostwa Województwa Nestorów - 55 lat +
Nowe Miasto Lubawskie [update:20-04-2023] | Poland,WM classic |
22-04-2023 22-04-2023 | Otwarty Turniej o Puchar Dyrektora SP4 w Mińsku Maz. - grupa A OPEN
Mińsk Mazowiecki [update:22-04-2023] | Poland,MA classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - KWIECIEŃ
Wrocław [update:23-04-2023] | Poland,DS classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Turniej na III i II kategorię - OPEN
Gdańsk [update:21-03-2023] | Poland,PO classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Turniej na III i II kateogrię - grupa do lat 16
Gdańsk [update:21-03-2023] | Poland,PO classic |
22-04-2023 22-04-2023 | Turniej na kategorię V I IV Wesoła - grupa C
Warszawa-Wesoła [update:23-04-2023] | Poland,MA classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Turniej wiosenny do lat 10 - 7R o normę III - II - I kob. (1250-1800 PZSzach)
Czeladź [update:23-04-2023] | Poland,SL classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Turniej wiosenny do lat 15 - 7R o normę III - II - I kob. (1250-1800 PZSzach)
Czeladź [update:23-04-2023] | Poland,SL classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1600-1700)
Gdańsk - Kowale [update:23-04-2023] | Poland,PO classic |
22-04-2023 23-04-2023 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1400)
Gdańsk - Kowale [update:23-04-2023] | Poland,PO classic |
22-04-2023 28-04-2023 | XI INTEGRACYJNY TURNIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I STARSZYCH 50+ "IDEA 2023"
Ustronie Morskie [update:27-04-2023] | Poland,ZP classic |
22-04-2023 23-04-2023 | XXXI Turniej Szachowy SzachMatek [pula nagród 1.300 zł]
Warszawa [update:25-04-2023] | Poland,MA classic |
21-04-2023 23-04-2023 | Weekendowe szkolenie szachowe z UKS Koroną Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:19-04-2023] | Poland,PO classic |
20-04-2023 23-04-2023 | Festiwal Szachowy Zabrzańska Wiosna Grupa A - o normy na I i k
Zabrze [update:24-04-2023] | Poland,SL classic |
20-04-2023 22-06-2023 | Mistrzostwa SP 70 w Warszawie
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
19-04-2023 22-04-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół - Licealiada
Fojutowo [update:22-04-2023] | Poland,KP team, classic |
19-04-2023 19-04-2023 | I Małopolski Turniej Szachowy Burs i Internatów im. ks. M. Kuznowicza
Kraków [update:19-04-2023] | Poland,MP classic |
18-04-2023 20-04-2023 | I Turniej Szachowy o tytuł "Szachowego Króla Puszczy Piskiej 2023"
Ruciane-Nida [update:05-05-2023] | Poland,WM classic |
18-04-2023 06-06-2023 | Turniej o normę na I kategorię
Łódź [update:06-06-2023] | Poland,LD classic |
17-04-2023 03-07-2023 | Kołówka Poniedziałkowa w Caissie
Warszawa [update:03-07-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 22-04-2023 | III Liga woj. lubuskiego juniorów 2023
Lubuskie [update:22-04-2023] | Poland,LB team, classic |
15-04-2023 04-06-2023 | IV Wielkopolska Liga Seniorów gr B w sezonie 2022/23
Ślesin [update:04-06-2023] | Poland,WP team, classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Klasyfikacyjny Turniej na Kategorie - GRUPA A na III i II Kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:16-04-2023] | Poland,DS classic |
15-04-2023 15-04-2023 | Klasyfikacyjny Turniej na Kategorie - GRUPA B na V i IV Kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:16-04-2023] | Poland,DS classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mała norma FIDE IV 2023
Piaseczno [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - grupa do 11 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - grupa do 13 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - grupa do 15 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - grupa do 18 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - grupa do 9 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Pilawy 2023 - Turniej A (od 1400 PZSzach)
Pilawa [update:17-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Pilawy 2023 - Turniej B (do lat 14)
Pilawa [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Rudzka Wiosna 2023 Grupa B
Ruda Śląska [update:16-04-2023] | Poland,SL classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Piaseczno [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej Klasyfikacyjny - Grupa C
Tarnobrzeg [update:16-04-2023] | Poland,PK classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej Klasyfikacyjny Grupa B
Tarnobrzeg [update:16-04-2023] | Poland,PK classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej Klasyfikacyjny w Tarnobrzegu Grupa A zgłoszony do FIDE
Tarnobrzeg [update:16-04-2023] | Poland,PK classic |
15-04-2023 23-04-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie na I kat. PZSzach 1800-1900. Turniej nie odbędzie się.
PŁOCK [update:14-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie Płock na II ( I kobiecą) kategorię. Dla PZSzach 1600-1700
PŁOCK [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie Płock na III (II kobiecą) kat dla PZSzach 1400.
PŁOCK [update:16-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 23-04-2023 | Turniej kołowy w Hetmanie z normą kandydacką. PZSzach 2000-2100
PŁOCK [update:23-04-2023] | Poland,MA classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej Na II Kategorię Myślibórz 15 i 16.04.2023r.
Myślibórz [update:17-04-2023] | Poland,ZP classic |
15-04-2023 16-04-2023 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [update:16-04-2023] | Poland,PO classic |
15-04-2023 16-04-2023 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:16-04-2023] | Poland,PO classic |
15-04-2023 16-04-2023 | Turniej Szachowy o II i III kategorie szachową
Ełk [update:03-04-2023] | Poland,WM classic |
15-04-2023 16-04-2023 | VII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.A (1800 PZSzach i więcej)
Kalisz [update:16-04-2023] | Poland,WP classic |
15-04-2023 16-04-2023 | VII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.B (1600-1700 PZSzach)
Kalisz [update:16-04-2023] | Poland,WP classic |
15-04-2023 16-04-2023 | VII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.C (1400 PZSzach)
Kalisz [update:16-04-2023] | Poland,WP classic |
15-04-2023 16-04-2023 | VII Mistrzostwa Kalisza w szachach klasycznych gr.D (1000-1250 PZSzach)
Kalisz [update:16-04-2023] | Poland,WP classic |
15-04-2023 22-04-2023 | Wiosenny Turniej Szachowy na Kategorię III-II z KSKrak
Kraków [update:26-04-2023] | Poland,MP classic |
15-04-2023 16-04-2023 | XXII Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE) - TURNIEJ A
Lubartów [update:17-04-2023] | Poland,LU classic |
15-04-2023 15-04-2023 | XXII Turniej Szachowy o Menagera LUKS Lubartów - na Vi IV kat - Turniej C
Lubartów [update:17-04-2023] | Poland,LU classic |
15-04-2023 16-04-2023 | XXII Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS Lubartów - Turniej B dla 1400
Lubartów [update:17-04-2023] | Poland,LU classic |
14-04-2023 23-06-2023 | 272nd YMCA Spring 2023-A
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
14-04-2023 22-06-2023 | 273th YMCA Spring 2023-B
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
14-04-2023 21-06-2023 | 274th YMCA Spring 2023-C
Warszawa [update:23-06-2023] | Poland,MA classic |
14-04-2023 16-04-2023 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2023
Legnica [update:17-04-2023] | Poland,DS team, classic |
14-04-2023 23-04-2023 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH (ONLINE)
Wrocław [update:27-04-2023] | Poland,DS classic |
14-04-2023 23-04-2023 | Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach na rok 2023
Zakopane [update:07-05-2023] | Poland,MP classic |
14-04-2023 16-04-2023 | Rudzka Wiosna 2023 OPEN (DO FIDE)
Ruda Śląska [update:16-04-2023] | Poland,SL classic |
13-04-2023 22-04-2023 | Wiosenny turniej klasyfikacyjny ASU Sokółka
Sokółka [update:24-04-2023] | Poland,PL classic |
12-04-2023 12-04-2023 | Internetowe Grand Prix Wadowic-Turniej nr.26
Wadowice chess.com [update:13-04-2023] | Poland,MP classic |
12-04-2023 07-06-2023 | Turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - Wiosna na Witominie 2023
Gdynia [update:07-06-2023] | Poland,PO classic |
12-04-2023 16-04-2023 | XXII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [update:16-04-2023] | Poland,OP classic |
11-04-2023 20-06-2023 | 275th YMCA Spring 2023-D
Warszawa [update:26-06-2023] | Poland,MA classic |
11-04-2023 25-04-2023 | GRAND PRIX NR 6 MOK 2023
Jordanów [update:25-04-2023] | Poland,MP classic |
10-04-2023 29-06-2023 | Chylicka Kołówka 2000plus
Warszawa i Chylice [update:28-06-2023] | Poland,MA classic |
10-04-2023 17-05-2023 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - MDK Kielce
Kielce [update:24-05-2023] | Poland,SK classic |
07-04-2023 10-04-2023 | TURNIEJ WIELKANOCNY POLONII WROCŁAW - ODWOŁANY!
Wrocław [update:29-03-2023] | Poland,DS classic |
06-04-2023 29-06-2023 | Czwartkowa Kołówka o Kategorie w Caissie
Warszawa [update:30-06-2023] | Poland,MA classic |
06-04-2023 06-04-2023 | CZWARTKOWE SZACHOWANIE 06.04.23
WOLSZTYN [update:07-04-2023] | Poland,WP classic |
05-04-2023 11-04-2023 | 1st Katowice-Podlesie IM Title Norm Tournament
Katowice [update:17-03-2023] | Poland,SL classic |
05-04-2023 28-06-2023 | Kołówka Środowa o Kategorie w Caissie
Warszawa [update:30-06-2023] | Poland,MA classic |
05-04-2023 11-04-2023 | Pierwsza kołówka o tytuł kandydata na mistrza - Katowice Podlesie
Katowice [update:17-03-2023] | Poland,SL classic |
04-04-2023 04-04-2023 | Turniej klasyfikacyny ZSO nr 2 w Białymstoku
Białystok [update:04-04-2023] | Poland,PL classic |
04-04-2023 25-04-2023 | Turniej kontrolny nr 6 w Szarotce
Wadowice Górne [update:25-04-2023] | Poland,PK classic |
04-04-2023 27-06-2023 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2023_B
Warszawa [update:04-07-2023] | Poland,MA classic |
03-04-2023 03-04-2023 | III Turniej Szachowy o Puchar MKASz Gr.C
KROSNO [update:03-04-2023] | Poland,PK classic |
03-04-2023 04-04-2023 | IV Puchar Dyrektora ZST Ustroń 6/6 Finał
Ustroń [update:04-04-2023] | Poland,SL classic |
03-04-2023 27-06-2023 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2023_A
Warszawa [update:27-06-2023] | Poland,MA classic |
02-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C9
Poznań [update:03-04-2023] | Poland,WP classic |
02-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D9
Poznań [update:02-04-2023] | Poland,WP classic |
02-04-2023 02-04-2023 | Turniej Szkółki Szachowej Polonii
Warszawa [update:04-04-2023] | Poland,MA classic |
01-04-2023 02-04-2023 | WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci i młodzieży - Grupa 1400
Straszyn [update:31-03-2023] | Poland,PO classic |
01-04-2023 02-04-2023 | WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci i młodzieży - Grupa 1600-1700
Straszyn [update:02-04-2023] | Poland,PO classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej I (A) - od 1600 PZSzach
Samsonów [update:03-04-2023] | Poland,SK classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Świętokrzyska Liga Szachowa 2023 - Turniej I (B) - do 1800 PZSzach
Samsonów [update:03-04-2023] | Poland,SK classic |
01-04-2023 23-04-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Juniorów 2023 (województwo śląskie)
województwo śląskie [update:23-04-2023] | Poland,SL team, classic |
01-04-2023 27-04-2023 | Eliinacje do mistrzost Mazowsza Juniorów w Szachy Klasyczne
Ostrołęka ul Kolberga 6 [update:28-04-2023] | Poland,MA classic |
01-04-2023 01-04-2023 | Eliminacje Gminne i Powiatowe "Złota Wieża" 2023 - MŁODZICY i JUNIORZY STARSI
Oława [update:02-04-2023] | Poland,DS classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Festiwal Szachowy na Ursynowie
Warszawa [update:20-03-2023] | Poland,MA classic |
01-04-2023 02-04-2023 | III Turniej Szachowy o Puchar MKASz Gr. A
KROSNO [update:02-04-2023] | Poland,PK classic |
01-04-2023 02-04-2023 | III Turniej Szachowy o Puchar MKASz Gr.B
KROSNO [update:02-04-2023] | Poland,PK classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - C11
Leszno [update:04-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - C13
Leszno [update:04-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - C15
Leszno [update:04-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - C18
Leszno [update:05-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - D11
Leszno [update:04-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - D13
Leszno [update:04-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - D15
Leszno [update:27-03-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Półfinał MWJiM 2023 Leszno - D18
Leszno [update:27-03-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 01-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C11
Poznań [update:03-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C13
Poznań [update:02-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C15
Poznań [update:02-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C17
Poznań [update:02-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 01-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D11
Poznań [update:03-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D13
Poznań [update:01-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 01-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D15
Poznań [update:01-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D17
Poznań [update:01-04-2023] | Poland,WP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Siódme Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:03-04-2023] | Poland,MA classic |
01-04-2023 02-04-2023 | Siódme Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:03-04-2023] | Poland,MA classic |
01-04-2023 02-04-2023 | SZACHY Z OPERĄ II - o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [update:02-04-2023] | Poland,ZP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | SZACHY Z OPERĄ II - o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:02-04-2023] | Poland,ZP classic |
01-04-2023 01-04-2023 | Turniej Charytatywny z możliwością zdobycia V i IV kategorii szachowej
Białystok [update:06-04-2023] | Poland,PL classic |
01-04-2023 07-04-2023 | VII Turniej Szachowy im. Emanuela Laskera
Gorzów Wlkp. [update:11-04-2023] | Poland,LB classic |
01-04-2023 02-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa C od 1600 do 1800 PZSZACH - Turniej I
Dobczyce [update:09-04-2023] | Poland,MP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa D od 1250 do 1600 PZSZACH - Turniej I
Dobczyce [update:09-04-2023] | Poland,MP classic |
01-04-2023 02-04-2023 | XII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Grupa A do lat 11 o III i II kategorię
Katowice [update:02-04-2023] | Poland,SL classic |
01-04-2023 07-04-2023 | XIX Lubuska Wiosna Szachowa
GORZÓW WLKP. [update:04-04-2023] | Poland,LB classic |
01-04-2023 01-04-2023 | XXIX EDYCJA SUWALSKIEJ SZKOLNEJ LIGI SZACHOWEJ 2022/2023 - V t.
Suwałki [update:09-03-2023] | Poland,PL classic |
31-03-2023 04-04-2023 | DMP Szkół "Edukacja przez Szachy w Szkole" kl. I-III
Kudowa-Zdrój [update:04-04-2023] | Poland,DS team, classic |
31-03-2023 02-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa A
Dobczyce [update:09-04-2023] | Poland,MP classic |
31-03-2023 02-04-2023 | VIII Grand Prix Dobczyc im. Józefa Dominika grupa B do 1600 ELO - Turniej I do FIDE
Dobczyce [update:09-04-2023] | Poland,MP classic |
30-03-2023 02-04-2023 | DMP - III Liga Juniorów PK 2023
Lubenia [update:03-04-2023] | Poland,PK team, classic |
27-03-2023 01-04-2023 | III SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2023
USTROŃ-JASZOWIEC [update:01-04-2023] | Poland,SL classic |
26-03-2023 23-04-2023 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B
Ostrów Wlkp [update:23-04-2023] | Poland,WP team, classic |
26-03-2023 26-03-2023 | Liga Okręgowa - Finał (gr. wrocławska i podwrocławska)
Wrocław [update:26-03-2023] | Poland,DS team, classic |
26-03-2023 26-03-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:26-03-2023] | Poland,SL classic |
26-03-2023 19-11-2023 | Wielkopolska IV Liga Seniorów Grupa A
Leszno [update:26-11-2023] | Poland,WP team, classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2023 - III liga
Piaseczno [update:27-03-2023] | Poland,MA team, classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2023 - IV liga
Piaseczno [update:27-03-2023] | Poland,MA team, classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2023 - IV liga (WYŁĄCZNIE NA POTRZEBY KLASYFIKACJI RANKINGOWEJ)
Piaseczno [update:27-03-2023] | Poland,MA team, classic |
25-03-2023 25-03-2023 | Drugi Krok Szachowy - Grupa Niebieska
Marzenin [update:25-03-2023] | Poland,WP classic |
25-03-2023 21-05-2023 | III Małopolska Liga Juniorów
Kraków [update:22-05-2023] | Poland,MP team, classic |
25-03-2023 23-04-2023 | III Wielkopolska Liga Juniorów
Ostrów Wielkopolski [update:23-04-2023] | Poland,WP team, classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Klasyfikacyjny turniej szachowy - na III i II kategorie
Łódź [update:29-03-2023] | Poland,LD classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na III i II kat - bez ograniczeń wiekowych
Łódź [update:01-03-2023] | Poland,LD classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Otwarty Turniej Szachowy z możliwością zdobycia kategorii UKS Żagle
Warszawa [update:29-03-2023] | Poland,MA classic |
25-03-2023 26-03-2023 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY TURNIEJ dla DZIECI do lat 13 z RANKINGIEM 1400 PZSzach
PAWŁOWICE [update:26-03-2023] | Poland,SL classic |
25-03-2023 25-03-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:25-03-2023] | Poland,SL classic |
25-03-2023 25-03-2023 | Pierwszy Krok Szachowy - Grupa żółta
Marzenin [update:25-03-2023] | Poland,WP classic |
25-03-2023 25-03-2023 | Pierwszy Krok Szachowy - grupa zielona
Marzenin [update:25-03-2023] | Poland,WP classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Turniej na 3 kategorii
Warszawa [update:27-03-2023] | Poland,MA classic |
25-03-2023 23-04-2023 | WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW IV GRUPA A-2023
Kostrzyn [update:26-04-2023] | Poland,WP team, classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Witaj wiosno - do 7 ( rocznik 2016 i młodsi )
Zabrze [update:26-03-2023] | Poland,SL classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Witaj wiosno - do 9 ( rocznik 2014 i młodsi )
Zabrze [update:26-03-2023] | Poland,SL classic |
25-03-2023 26-03-2023 | Witaj wiosno - Open do Fide
Zabrze [update:27-03-2023] | Poland,SL classic |
24-03-2023 02-04-2023 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Pokrzywna [update:01-04-2023] | Poland,OP classic |
22-03-2023 22-03-2023 | Turniej 1 Grand Prix dla zawodników KS Szachmat Stary Sacz
Stary Sącz [update:23-03-2023] | Poland,MP classic |
21-03-2023 11-04-2023 | Turniej kontrolny nr 5 dziewcząt i kobiet
Wadowice Górne [update:11-04-2023] | Poland,PK classic |
20-03-2023 21-03-2023 | IV Puchar Dyrektora ZST Ustroń 5/6 OPEN (o kategorię)
Ustroń [update:21-03-2023] | Poland,SL classic |
19-03-2023 19-03-2023 | Turniej Szachowy MDK Radomosko Grupa Junior
Radomsko [update:19-03-2023] | Poland,LD classic |
19-03-2023 19-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open F (V i IV kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:20-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ wolne miejsca zapraszamy.
Lublin [update:20-03-2023] | Poland,LU classic |
18-03-2023 19-03-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:20-03-2023] | Poland,LU classic |
18-03-2023 19-03-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:20-03-2023] | Poland,LU classic |
18-03-2023 19-03-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA wolne miejsca zapraszamy.
Lublin [update:20-03-2023] | Poland,LU classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Juniorów 2023 (województwo śląskie)
Stadion Śląski - Chorzów [update:19-03-2023] | Poland,SL team, classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o puchar Dors-Klimczok
Imielin [update:15-04-2023] | Poland,SL team, classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Mała norma FIDE III-turniej odwołany z powodu zbyt małej liczby zgłoszeń
Chylice [update:16-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 24-03-2023 | Mistrzostwa Ostrołęki w Szachach Klasycznych
Ostrołęka Ulica Kolberga 6 [update:25-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 18-03-2023 | PIERWSZY I DRUGI KROK SZACHOWY - Grupa żółta
Marzenin [update:18-03-2023] | Poland,WP classic |
18-03-2023 18-03-2023 | PIERWSZY I DRUGI KROK SZACHOWY - Grupa Zielona
Marzenin [update:18-03-2023] | Poland,WP classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Szachylice dla III kategorii-grupa A
Chylice [update:19-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:19-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [update:13-04-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej FIDE w Fabryczce 400 zł za I miejsce!
Wołomin [update:19-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej na III i II kategorię - OPEN
Gdańsk [update:27-02-2023] | Poland,PO classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej na III i II kategorię w Sali Chocimskiej
Kraków [update:29-03-2023] | Poland,MP classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej na III i II kateogrię - grupa do lat 16
Gdańsk [update:27-02-2023] | Poland,PO classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Turniej w Fabryczce dla zawodników od IV kat. wzwyż
Wołomin [update:19-03-2023] | Poland,MA classic |
18-03-2023 19-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (II kat)
Burkatów/ koło Świdnicy [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open C (kobiety)
Burkatów koło Świdnicy [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (III kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 18-03-2023 | V Świdnicki Festiwal Szachowy Open E (V i IV kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 19-03-2023 | W Rzuchowej gramy o III kategorię - grupa B
Rzuchowa [update:20-03-2023] | Poland,MP classic |
18-03-2023 19-03-2023 | W Rzuchowej gramy o kategorie II - grupa A
Rzuchowa [update:20-03-2023] | Poland,MP classic |
18-03-2023 19-03-2023 | Wiosenny Turniej na III i II Kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
18-03-2023 18-03-2023 | Wiosenny Turniej na V i IV Kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:19-03-2023] | Poland,DS classic |
17-03-2023 01-06-2023 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:23-06-2023] | Poland,PK classic |
16-03-2023 17-03-2023 | XIV Turniej Szachowy Leśników im. Jana Przygodzkiego
Jedlnia Letnisko [update:19-03-2023] | Poland,MA classic |
15-03-2023 15-03-2023 | Gminny Turniej Szachowy Szkół Podstawowych Pilawa 2023 - Turniej klas IV-VIII
Pilawa [update:15-03-2023] | Poland,MA classic |
14-03-2023 14-03-2023 | III Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Sidra
SP Jacowlany [update:15-03-2023] | Poland,PL classic |
14-03-2023 24-03-2023 | Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w szachach
Wągrowiec [update:23-03-2023] | Poland,WP classic |
12-03-2023 12-03-2023 | Turniej kalsyfikacyjny u10 rocznik 2012 i starsi
Łódź [update:28-03-2023] | Poland,LD classic |
12-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię dla zawodników z V kategoriami junior
Łódź [update:13-03-2023] | Poland,LD classic |
12-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na V kategorię dla zawodników bez kategorii junior
Łódź [update:13-03-2023] | Poland,LD classic |
12-03-2023 12-03-2023 | XXIX EDYCJA SUWALSKIEJ SZKOLNEJ LIGI SZACHOWEJ 2022/2023 - IV t.
Suwałki [update:09-03-2023] | Poland,PL classic |
11-03-2023 12-03-2023 | FESTIWAL SZACHOWY CHESS FOR KIDS - TURNIEJE SZACHOWE DLA DZIECI
Warszawa [update:01-03-2023] | Poland,MA classic |
11-03-2023 12-03-2023 | II ŚLESIŃSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - (grupa C)
Ślesin [update:12-03-2023] | Poland,WP classic |
11-03-2023 12-03-2023 | II SLESINSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - (grupa A)
Ślesin [update:13-03-2023] | Poland,WP classic |
11-03-2023 12-03-2023 | II SLESINSKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - (grupa B)
Ślesin [update:13-03-2023] | Poland,WP classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Marcowy Wyścig po Kategorie gr. A
Wrocław [update:12-03-2023] | Poland,DS classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Marcowy Wyścig po Kategorie gr. B
Wrocław [update:12-03-2023] | Poland,DS classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Marcowy Wyścig po Kategorie gr. C
Wrocław [update:12-03-2023] | Poland,DS classic |
11-03-2023 12-03-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 28. - grupa B
Białystok [update:12-03-2023] | Poland,PL classic |
11-03-2023 11-03-2023 | Mistrzostwa Gminy Zaborówek
Zaborów [update:11-03-2023] | Poland,MA classic |
11-03-2023 19-03-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Jastrzębia Góra [update:20-03-2023] | Poland,PO classic |
11-03-2023 19-03-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Jastrzębia Góra [update:20-03-2023] | Poland,PO classic |
11-03-2023 19-03-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Jastrzębia Góra [update:20-03-2023] | Poland,PO classic |
11-03-2023 19-03-2023 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Jastrzębia Góra [update:20-03-2023] | Poland,PO classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Mistrzostwa Zimy II kategorie i wzwyż (częściowa normna na I)
Łódź [update:11-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 12-03-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY TYLKO DLA RANKINGU 1600 i 1700 PZSzach o wyższe kategorie
PAWŁOWICE [update:12-03-2023] | Poland,SL classic |
11-03-2023 12-03-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ TYLKO dla 1800-2000 PZSzach o wyższe kategorie
PAWŁOWICE [update:12-03-2023] | Poland,SL classic |
11-03-2023 11-03-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT KLASA I-II Z GAMBIT M&R GR A
Kraków [update:16-03-2023] | Poland,MP classic |
11-03-2023 11-03-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT KLASA I-II Z GAMBIT M&R GR B
Kraków [update:14-03-2023] | Poland,MP classic |
11-03-2023 11-03-2023 | SZACHOWY TURNIEJ NA V I IV KAT KLASA III-VI Z GAMBIT M&R GR C
Kraków [update:16-03-2023] | Poland,MP classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Szachowy Turniej Pamięci "Żołnierze Wyklęci 2023" - na III kategorię
Zamość [update:13-03-2023] | Poland,LU classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Łódź [update:12-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [update:11-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię dla zawodników bk i z V kategoriami
Łódź [update:11-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 11-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię dla zawodników z V kategoriami Senior
Łódź [update:11-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 11-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Nowe Miasto Lubawskie [update:11-03-2023] | Poland,WM classic |
11-03-2023 11-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na V kategorię dla zawodników bez kategorii Senior
Łódź [update:11-03-2023] | Poland,LD classic |
11-03-2023 12-03-2023 | TURNIEJ OPEN NA II KATEGORIĘ oraz I KATEGORIĘ KOBIECĄ
Gliwice [update:12-03-2023] | Poland,SL classic |
11-03-2023 12-03-2023 | Turniej OPEN na II kategorię oraz I kategorię kobiecą
Dąbrowa Górnicza [update:12-03-2023] | Poland,SL classic |
10-03-2023 10-03-2023 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY CHŁOPCÓW do lat 12 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [update:10-03-2023] | Poland,SL classic |
10-03-2023 10-03-2023 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIEWCZYNEK do lat 12 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [update:10-03-2023] | Poland,SL classic |
10-03-2023 12-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny o kat. I i tytuł kandydata
Zabrze [update:12-03-2023] | Poland,SL classic |
10-03-2023 10-03-2023 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE PIĄTEK 10.03.2023
Wolsztryn [update:11-03-2023] | Poland,WP classic |
05-03-2023 12-03-2023 | Dwuniedzielny o II kategorię-turniej odwołany z powodu zbyt małej liczby chętnych
Chylice [update:04-03-2023] | Poland,MA classic |
05-03-2023 05-03-2023 | Weekendowy turniej klasyfikacyjny w Hetmanie o IV lub V kategorię 8_2023
Warszawa [update:08-03-2023] | Poland,MA classic |
04-03-2023 19-03-2023 | DMP IV Podkarpacka Liga Seniorów 2023
Zgłobień [update:20-03-2023] | Poland,PK team, classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów - III Liga Juniorów ZZSzach 2023
Szczecin [update:05-03-2023] | Poland,ZP team, classic |
04-03-2023 21-05-2023 | III WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW 2023
Poznan [update:22-05-2023] | Poland,WP team, classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Kurs sędziowski na III i II klasę
Sielpia Wielka [update:04-03-2023] | Poland,SK classic |
04-03-2023 05-03-2023 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2023 - turniej 28. - grupa A
Białystok [update:05-03-2023] | Poland,PL classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Skolwinner II - Otwarty Indywidualny Turniej Szachowy
Szczecin [update:08-03-2023] | Poland,ZP classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię szachową (1600)
Olsztyn [update:05-03-2023] | Poland,WM classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię szachową (1400)
Olsztyn [update:05-03-2023] | Poland,WM classic |
04-03-2023 19-03-2023 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2023
Gdynia [update:19-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej o III Kategorię w Caissie
Warszawa [update:08-03-2023] | Poland,MA classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej o IV Kategorię w Caissie
Warszawa [update:08-03-2023] | Poland,MA classic |
04-03-2023 04-03-2023 | Turniej Weekendowy w KSz STILON - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:04-03-2023] | Poland,LB classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej Pożegnanie Zimy Wieliczka 2023 Grupa A FIDE
Wieliczka Tomaszkowice [update:06-03-2023] | Poland,MP classic |
04-03-2023 05-03-2023 | Turniej Pożegnanie Zimy Wieliczka 2023 Grupa B
Wieliczka Tomaszkowice [update:06-03-2023] | Poland,MP classic |
04-03-2023 04-03-2023 | Turniej Pożegnanie Zimy Wieliczka 2023 Grupa C
Wieliczka Tomaszkowice [update:06-03-2023] | Poland,MP classic |
04-03-2023 04-03-2023 | XIII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100 do lat 18
Gdynia [update:04-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 04-03-2023 | XIII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1200 OPEN
Gdynia [update:04-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 04-03-2023 | XIII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200 do lat 18
Gdynia [update:04-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 05-03-2023 | XIII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400 juniorzy + OPEN
Gdynia [update:05-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 05-03-2023 | XIII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800 juniorzy + OPEN
Gdynia [update:05-03-2023] | Poland,PO classic |
04-03-2023 05-03-2023 | ZIMOWY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa 1250-1400
Wrocław [update:05-03-2023] | Poland,DS classic |
04-03-2023 05-03-2023 | ZIMOWY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa 1600
Wrocław [update:05-03-2023] | Poland,DS classic |
03-03-2023 11-03-2023 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - chłopcy
Sielpia Wielka [update:13-03-2023] | Poland,SK classic |
03-03-2023 11-03-2023 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - dziewczynki
Sielpia Wielka [update:13-03-2023] | Poland,SK classic |
02-03-2023 21-03-2023 | Popołudniowa Kołówka na 1600
Konstancin-Jeziorna [update:21-03-2023] | Poland,MA classic |
02-03-2023 27-04-2023 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A5 (PZSzach 1800+)
Grodzisk Mazowiecki [update:18-05-2023] | Poland,MA classic |
02-03-2023 16-03-2023 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B10 (PZSzach 1400)
Grodzisk Mazowiecki [update:16-03-2023] | Poland,MA classic |
02-03-2023 27-04-2023 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B9
Grodzisk Mazowiecki [update:27-04-2023] | Poland,MA classic |
02-03-2023 02-03-2023 | Klub P.Z.Szach. (000 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka) ODWOŁANY
Warszawa [update:06-02-2023] | Poland,MA classic |
01-03-2023 01-03-2023 | I Otwarty Turniej SZACH-MATOWY
Wiśniowa [update:01-03-2023] | Poland,PK classic |
01-03-2023 30-04-2023 | Turniej o normę na I kategorię
Łódź [update:09-02-2023] | Poland,LD classic |
28-02-2023 28-02-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABY CHŁOPCY
WOLSZTYN [update:28-02-2023] | Poland,WP classic |
28-02-2023 28-02-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABY MŁODZIEZY 28.02.2023
WOLSZTYN [update:28-02-2023] | Poland,WP classic |
28-02-2023 28-02-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO DZIECI W WARCABY DZ 28.02.2023
Wolsztyn [update:01-03-2023] | Poland,WP classic |
28-02-2023 28-02-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO W WARCABY DZIECI CH. 28.02.23
WOLSZTYN [update:28-02-2023] | Poland,WP classic |
28-02-2023 28-02-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO W WARCABY MŁODZIEŻY DZIEW. 28.02.2023
WOLSZTYN [update:28-02-2023] | Poland,WP classic |
27-02-2023 27-02-2023 | III Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej V
Szubin [update:27-02-2023] | Poland,KP classic |
27-02-2023 08-03-2023 | Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w szachach 2023
Karpacz [update:09-03-2023] | Poland,DS classic |
26-02-2023 11-06-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - III Liga Seniorów
Województwo Lubuskie [update:11-06-2023] | Poland,LB team, classic |
26-02-2023 28-05-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga
Gdańsk [update:02-06-2023] | Poland,PO team, classic |
26-02-2023 28-05-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
Gdańsk [update:28-05-2023] | Poland,PO team, classic |
25-02-2023 26-02-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:27-02-2023] | Poland,LU classic |
25-02-2023 26-02-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ wolne miejsca zapraszamy.
Lublin [update:27-02-2023] | Poland,LU classic |
25-02-2023 26-02-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ wolne miejsca zapraszamy.
Lublin [update:27-02-2023] | Poland,LU classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Czernikowski Festiwal Szachowy z Kopernikiem - Grupa A 1600 - 1800
Czernikowo [update:09-03-2023] | Poland,KP classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Czernikowski Festiwal Szachowy z Kopernikiem - Grupa B 1250 - 1400
Czernikowo [update:09-03-2023] | Poland,KP classic |
25-02-2023 05-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa (Liga Wojewódzka) - Seniorzy
Barczewo [update:05-03-2023] | Poland,WM team, classic |
25-02-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa JUNIORÓW na rok 2023 IV liga
Kunów Kostomłoty Drugie [update:26-03-2023] | Poland,SK team, classic |
25-02-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa MŁODZIKÓW na rok 2023
Kunów Kostomłoty Drugie [update:26-03-2023] | Poland,SK team, classic |
25-02-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa SENIORÓW na rok 2023 III Liga
Kunów Kostomłoty Drugie [update:25-03-2023] | Poland,SK team, classic |
25-02-2023 25-02-2023 | Feryjne Mistrzostwa Polanicy-Zdrój Juniorów 2023
Polanica-Zdrój [update:25-02-2023] | Poland,DS classic |
25-02-2023 26-02-2023 | II Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open A (FIDE)
Strzelce Opolskie [update:26-02-2023] | Poland,OP classic |
25-02-2023 26-02-2023 | II Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open B (PZSzach 1400-1600)
Strzelce Opolskie [update:26-02-2023] | Poland,OP classic |
25-02-2023 26-02-2023 | IV Małopolska Liga Juniorów 2023
Kraków [update:26-02-2023] | Poland,MP team, classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Liga Szkół o Puchar Prezesa MZSzach 2023
Kraków [update:26-02-2023] | Poland,MP team, classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Mała norma FIDE II 2023
Chylice [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | OPEN - P'30+30'' - 7R o normę III II I kob.
Czeladź [update:26-02-2023] | Poland,SL classic |
25-02-2023 26-02-2023 | OPEN - P'60+30'' - 5R - (do częściówek norm II I K)
Czeladź [update:26-02-2023] | Poland,SL classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Otwarte Mistrzowstwa Świecia
Świecie [update:26-02-2023] | Poland,KP classic |
25-02-2023 25-02-2023 | Sobotnie Wieczory Szachowe w MOAKu przy Żurawiej
Wasilków [update:25-02-2023] | Poland,PL classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię- grupa A
Chylice [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię- grupa B
Chylice [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 25-02-2023 | Turniej charytatywny - szachy dla Ukrainy
Warszawa [update:01-03-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej Feryjny 2023- OPEN A
Jelenia Góra [update:26-02-2023] | Poland,DS classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej Feryjny 2023- OPEN B
Jelenia Góra [update:27-02-2023] | Poland,DS classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej Feryjny 2023- OPEN C
Jelenia Góra [update:24-02-2023] | Poland,DS classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A1 2023
Warszawa Ursus [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A2 2023
Warszawa Ursus [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A3 2023
Warszawa Ursus [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B1 2023
Warszawa Ursus [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C1 2023
Warszawa Ursus [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | TURNIEJ OPEN NA III KATEGORIĘ oraz II KATEGORIĘ KOBIECĄ
Gliwice [update:19-02-2023] | Poland,SL classic |
25-02-2023 24-06-2023 | Turniej Sobotni o Kategorie w Caissie
Warszawa [update:29-06-2023] | Poland,MA classic |
25-02-2023 26-02-2023 | VII TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A
Sędziszów Małopolski [update:26-02-2023] | Poland,PK classic |
25-02-2023 26-02-2023 | VII TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:26-02-2023] | Poland,PK classic |
25-02-2023 26-02-2023 | Zimowy turniej w Hetmanie od IV kat. wzwyż.
PŁOCK [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
24-02-2023 21-04-2023 | Mistrzostwa LKS Piast Srem 2023
Śrem [update:28-04-2023] | Poland,WP classic |
24-02-2023 24-02-2023 | Szkolny Turniej Szachowy O Złotego Skoczka
Napachanie [update:25-02-2023] | Poland,WP classic |
24-02-2023 26-02-2023 | TURNIEJ FERYJNY POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:26-02-2023] | Poland,DS classic |
24-02-2023 10-03-2023 | VI WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY / P60 /
Elbląg [update:10-03-2023] | Poland,WM classic |
24-02-2023 10-03-2023 | VI Wiosenny Turniej Szachowy P-60 grupa B
Elbląg [update:10-03-2023] | Poland,WM classic |
20-02-2023 20-02-2023 | III Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej IV
Szubin [update:20-02-2023] | Poland,KP classic |
20-02-2023 20-02-2023 | Szachowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej I
Szubin [update:20-02-2023] | Poland,KP classic |
19-02-2023 23-02-2023 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy o Wrocławską Podkowę "CZARNEGO KONIA" - Open C
Wrocław [update:23-02-2023] | Poland,DS classic |
19-02-2023 19-02-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:19-02-2023] | Poland,SL classic |
19-02-2023 23-02-2023 | Szachowe Ferie Zimowe OPEN
Małe Ciche k. Zakopanego [update:19-01-2023] | Poland,MP classic |
19-02-2023 19-02-2023 | Turniej dla dzieci do lat 8 (2015) o kategorię V i IV - dla każdego nagroda !
Zabrze [update:19-02-2023] | Poland,SL classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Zima 23 - gr.C 1400
Kraków [update:19-02-2023] | Poland,MP classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Zima 23 - gr.D 1250-1400
Kraków [update:15-02-2023] | Poland,MP classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Zima 23 gr.B 1600
Kraków [update:19-02-2023] | Poland,MP classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Zima 23 1800
Kraków [update:19-02-2023] | Poland,MP classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Feryjne FIDE granie w Hetmanie 1_2023
Warszawa [update:19-02-2023] | Poland,MA classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Król i Królowa open A Zapisy na chessmanager.com
Gdańsk [update:24-01-2023] | Poland,PO classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Król i Królowa open B Zapisy na chessmanager.com
Gdańsk [update:24-01-2023] | Poland,PO classic |
18-02-2023 19-02-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do LAT 15 od 1400 do 1700 PZSZACH - lista startowa zamknięta
PAWŁOWICE [update:19-02-2023] | Poland,SL classic |
18-02-2023 18-02-2023 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI - lista startowa zamknięta
PAWŁOWICE [update:18-02-2023] | Poland,SL classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Wałbrzyski Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa A i B
Wałbrzych [update:21-02-2023] | Poland,DS classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1600-1700)
Gdańsk - Kowale [update:19-02-2023] | Poland,PO classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1400)
Gdańsk - Kowale [update:19-02-2023] | Poland,PO classic |
18-02-2023 23-04-2023 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wojta Gminy Kolbudy - Grupa Mistrzowska
Gdańsk - Kowale [update:25-04-2023] | Poland,PO classic |
18-02-2023 19-02-2023 | Zimowy turniej w Hetmanie od IV kat wzwyż.
PŁOCK [update:20-02-2023] | Poland,MA classic |
17-02-2023 23-02-2023 | I MiędzynarodowyTurniej Szachowy o Wrocławską Podkowę "CZARNEGO KONIA" - Open B
WROCŁAW [update:23-02-2023] | Poland,DS classic |
17-02-2023 21-04-2023 | Otwarte Mistrzostwa SP-1 - klasyfikacyjny MAGNUSIK 2023(1) GRUPA A
Zielona Góra [update:25-04-2023] | Poland,LB classic |
17-02-2023 21-04-2023 | OTWARTE MISTRZOSTWA SP-1 MAGNUSIK 2023 (1) GRUPA B
Zielona Góra [update:17-04-2023] | Poland,LB classic |
17-02-2023 17-02-2023 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do lat 12 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [update:17-02-2023] | Poland,SL classic |
15-02-2023 12-04-2023 | IV Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2023
Gdynia [update:12-04-2023] | Poland,PO classic |
15-02-2023 18-02-2023 | X TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DZSZACH GRUPA DO 1250 II TURNIEJ
KUDOWA ZDRÓJ [update:16-03-2023] | Poland,DS classic |
14-02-2023 15-02-2023 | Feryjny turniej juniorów w Hetmanie od IV kat wzwyż. Rocznik 2005 i młodsi.
PŁOCK [update:15-02-2023] | Poland,MA classic |
14-02-2023 31-07-2023 | MIĘDZYNRODOWY FESTIWAL PRZYJAŹNI - WĘGRÓW 2023 (uwaga zmiana terminu!!! ten termin nie aktualny)
Węgrów [update:10-02-2023] | Poland,MA classic |
13-02-2023 19-02-2023 | Ferie z Szachami
Wołomin [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
13-02-2023 13-02-2023 | Grand Prix Hard Rock Pub Pamela - 3 Turniej Edycji Zimowej 2023
Toruń [update:14-02-2023] | Poland,KP classic |
13-02-2023 16-02-2023 | odLOTTOwe ferie grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2023] | Poland,MA classic |
13-02-2023 16-02-2023 | odLOTTOwe ferie grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:16-02-2023] | Poland,MA classic |
13-02-2023 17-02-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - Zima 2023
Wrocław [update:12-02-2023] | Poland,DS classic |
13-02-2023 17-02-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - Zima 2023 - Grupa A
Wrocław [update:17-02-2023] | Poland,DS classic |
13-02-2023 17-02-2023 | Półkolonie Szachowe Akademii Młodego Szachisty - Zima 2023 - Grupa B
Wrocław [update:23-02-2023] | Poland,DS classic |
13-02-2023 23-02-2023 | Szachowe Ferie w KSz Gryf Szczecin - Turniej A
Szczecin [update:23-02-2023] | Poland,ZP classic |
13-02-2023 17-02-2023 | XXII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1400-1700)
Puszcza Mariańska [update:17-02-2023] | Poland,MA classic |
13-02-2023 17-02-2023 | Zimowy obóz szachowy - Lewin Kłodzki 2023 - GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:16-02-2023] | Poland,DS classic |
13-02-2023 17-02-2023 | Zimowy obóz szachowy - Lewin Kłodzki 2023 - GRUPA B
Lewin Kłodzki [update:17-02-2023] | Poland,DS classic |
11-02-2023 12-02-2023 | Feryjny klasyk w Hetmanie 1_2023
Warszawa [update:13-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 12-02-2023 | I Klasyczny Open Top Chess Biłgoraj 2023
Biłgoraj [update:14-02-2023] | Poland,LU classic |
11-02-2023 11-02-2023 | I Turniej szachowy z okazji rozpoczęcia ferii - grupa A
Pruszków [update:12-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 11-02-2023 | I Turniej szachowy z okazji rozpoczęcia ferii - grupa B
Pruszków [update:12-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 11-02-2023 | II Memoriał im. Edmunda Bańkowskiego w Bażanówce - gr. OPEN
Bażanówka [update:11-02-2023] | Poland,PK classic |
11-02-2023 12-02-2023 | III TURNIEJ O PUCHAR ZARZĄDU UKSZ SKOCZEK - GRUPA A - na kategorię II i III
Choszczno [update:13-02-2023] | Poland,ZP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | IX FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej A - od rankingu 1600 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Mazowieckiej [update:13-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 12-02-2023 | IX FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej B-dla rankingu 1400-1250 pkt.
WĄSEWO k/Ostrowi Maz [update:13-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 19-02-2023 | Liga Wojewódzka Juniorów WM
Barczewo [update:22-02-2023] | Poland,WM team, classic |
11-02-2023 19-02-2023 | Turniej o normę kandydacką w Hetmanie Płock 2023/02
Płock [update:19-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 19-02-2023 | Turniej o normę mistrzowską w Hetmanie Płock 2023/02
Płock [update:19-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 18-02-2023 | X TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DZSZACH GRUPA DO 1250
KUDOWA ZDRÓJ [update:15-03-2023] | Poland,DS classic |
11-02-2023 18-02-2023 | X TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DZSZACH GRUPA DO 1600
KUDOWA ZDRÓJ [update:18-02-2023] | Poland,DS classic |
11-02-2023 18-02-2023 | X TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DZSZACH GRUPA FIDE
KUDOWA ZDRÓJ [update:18-02-2023] | Poland,DS classic |
11-02-2023 12-02-2023 | XXI Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250-1400)
Puszcza Mariańska [update:12-02-2023] | Poland,MA classic |
11-02-2023 12-02-2023 | XXXVIII SZACHOWE MISTRZOSTWA PODHALA RABKA-ZDRÓJ 2023 Gr. A
Rabka-Zdrój [update:17-02-2023] | Poland,MP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | XXXVIII SZACHOWE MISTRZOSTWA PODHALA RABKA-ZDRÓJ 2023 Gr. B
Rabka-Zdrój [update:11-03-2023] | Poland,MP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA A
Włoszakowice [update:14-02-2023] | Poland,WP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA B
Włoszakowice [update:14-02-2023] | Poland,WP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy Juniorzy na kategorie
Przeźmierowo [update:15-01-2023] | Poland,WP classic |
11-02-2023 12-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy OPEN FIDE I 400zl II 300zl III 200z
Przeźmierowo [update:15-01-2023] | Poland,WP classic |
10-02-2023 10-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy na Kategorię V/IV z KS Krak Gr.C
Kraków [update:05-03-2023] | Poland,MP classic |
09-02-2023 10-02-2023 | Turniej klasyfikacyjny KS Szachmat Stary Sącz
Stary Sącz [update:11-02-2023] | Poland,MP classic |
09-02-2023 13-02-2023 | XVII Mistrzostwa Szachowe Klubu UKS Hetman Puszcza Mariańska - Turniej Finałowy
Puszcza Mariańska [update:14-02-2023] | Poland,MA classic |
09-02-2023 10-02-2023 | Zimowy Turniej Szachowy na Kategorię III/II z KS Krak Gr.B
Kraków [update:14-02-2023] | Poland,MP classic |
08-02-2023 10-02-2023 | Małopolska Kadra Młodzików Grupa C Turniej 2
Ochotnica Górna [update:10-02-2023] | Poland,MP classic |
08-02-2023 10-02-2023 | Małopolska Kadra Młodzików- Grupa B
Ochotnica Górna [update:10-02-2023] | Poland,MP classic |
07-02-2023 08-02-2023 | Ferie z Szachownicą - turniej dla IV i III kat.
Szarów [update:08-02-2023] | Poland,MP classic |
07-02-2023 14-03-2024 | Turniej kontrolny - grupa I
Wadowice Górne [update:14-03-2023] | Poland,PK classic |
07-02-2023 25-04-2023 | Turniej kontrolny - grupa II
Wadowice Górne [update:25-04-2023] | Poland,PK classic |
06-02-2023 10-02-2023 | Zimowe Szkolenie Szachowe
Strzelce Krajeńskie [update:15-02-2023] | Poland,LB classic |
05-02-2023 10-02-2023 | Małopolska Kadra Młodzików- Grupa A
Ochotnica Górna [update:10-02-2023] | Poland,MP classic |
05-02-2023 07-02-2023 | Małopolska Kadra Młodzików- Grupa B
Ochotnica Górna [update:07-02-2023] | Poland,MP classic |
05-02-2023 07-02-2023 | Małopolska Kadra Młodzików- Grupa C
Ochotnica Górna [update:07-02-2023] | Poland,MP classic |
05-02-2023 12-02-2023 | Szachylicki dwuniedzielny o II kategorię
Chylice [update:12-02-2023] | Poland,MA classic |
05-02-2023 12-02-2023 | Szachylicki dwuniedzielny o III kategorię-turniej odwołany z braku zawodników
Chylice [update:05-02-2023] | Poland,MA classic |
04-02-2023 05-02-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa - III Liga ZZSzach
Koszalin [update:05-02-2023] | Poland,ZP team, classic |
04-02-2023 04-03-2023 | Grand Prix SP Iwla
Iwla [update:06-03-2023] | Poland,PK classic |
04-02-2023 05-02-2023 | I turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa A
Sokółka [update:05-02-2023] | Poland,PL classic |
04-02-2023 05-02-2023 | I turniej klasyfikacyjny z LUKSz Orient Grupa B
Sokółka [update:05-02-2023] | Poland,PL classic |
04-02-2023 05-02-2023 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Amatorów (drużyny 3-osobowe)
Koszalin [update:17-02-2023] | Poland,ZP team, classic |
04-02-2023 04-02-2023 | Turniej dla dzieci do lat 15 - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:06-02-2023] | Poland,SL classic |
04-02-2023 05-02-2023 | Turniej o Puchar MDK
Białystok [update:05-02-2023] | Poland,PL classic |
04-02-2023 05-02-2023 | Turniej o wyższe kategorie szachowe
Kraków [update:06-02-2023] | Poland,MP classic |
04-02-2023 04-02-2023 | TURNIEJ ODWOŁANY! 31. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa B (do lat 11)-1 turniej 2023
Wroclaw [update:30-01-2023] | Poland,DS classic |
04-02-2023 04-02-2023 | X EDYCJA GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ - GRUPA B DLA DZIECI DO 14 LAT
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:04-02-2023] | Poland,DS classic |
04-02-2023 04-02-2023 | Zima z " Liskiem " - turniej A
Lisia Góra [update:05-02-2023] | Poland,MP classic |
03-02-2023 05-02-2023 | XXIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2023
Suwałki [update:17-01-2023] | Poland,PL classic |
02-02-2023 03-02-2023 | TK 1200-1400 do lat 13 Ferie 2023 SP 30 - odwołany
Olsztyn [update:01-02-2023] | Poland,WM classic |
02-02-2023 03-02-2023 | TK 1200-1400 open Ferie 2023 SP 30
Olsztyn [update:05-02-2023] | Poland,WM classic |
02-02-2023 03-02-2023 | TK 1600-1800 Ferie 2023 SP 30
Olsztyn [update:07-02-2023] | Poland,WM classic |
02-02-2023 03-02-2023 | Turnej klasyfikacyjny GOS Energia Grupa A
Libiąż [update:04-02-2023] | Poland,MP classic |
01-02-2023 01-02-2023 | 209 Turniej Warcabowy "Ferie z Warcabami" A
Bydgoszcz [update:01-02-2023] | Poland,KP classic |
01-02-2023 01-02-2023 | 209 Turniej Warcabowy "Ferie z Warcabami" B
Bydgoszcz [update:01-02-2023] | Poland,KP classic |
01-02-2023 31-03-2023 | Mistrzostwa Sekcji MTS Kwidzyn
Kwidzyn [update:22-03-2023] | Poland,PO classic |
01-02-2023 05-02-2023 | V Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2023 - grupa A
Kościelec [update:06-02-2023] | Poland,WP classic |
01-02-2023 05-05-2023 | V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2023 - GRUPA B
Kościelec [update:05-02-2023] | Poland,WP classic |
01-02-2023 05-04-2023 | Zimowy turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk - open 2023
Gdynia [update:12-04-2023] | Poland,PO classic |
31-01-2023 31-01-2023 | Ferie z Szachownicą - Turniej wewnętrzny
Szaró [update:28-01-2023] | Poland,MP classic |
31-01-2023 21-02-2023 | GRAND PRIX NR 3 MOK 2023
Jordanów [update:21-02-2023] | Poland,MP classic |
31-01-2023 03-02-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1250-1600
Ostróda [update:03-02-2023] | Poland,WM classic |
31-01-2023 03-02-2023 | Turniej Szachowy o Puchar Zimy
Lubsko [update:03-02-2023] | Poland,LB classic |
31-01-2023 31-01-2023 | Wewnętrzny turniej Szachownicy Kłaj
WDK w Szarowie [update:31-01-2023] | Poland,MP classic |
31-01-2023 31-01-2023 | Wewnętrzny turniej Szachownicy Kłaj
WDK w Szarowie [update:31-01-2023] | Poland,MP classic |
31-01-2023 31-01-2023 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE FERIE
WOLSZTYN [update:31-01-2023] | Poland,WP classic |
30-01-2023 03-02-2023 | Jubileuszowy XL Turniej Juniorów FERIE z SZACHAMI 2023
Bydgoszcz [update:03-02-2023] | Poland,KP classic |
30-01-2023 27-03-2023 | Klasyczny Zimowy Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:05-04-2023] | Poland,PK classic |
30-01-2023 03-02-2023 | Turniej Szachowy na Kategorię dla dzieci i młodzieży MDK
Kielce [update:04-02-2023] | Poland,SK classic |
29-01-2023 05-02-2023 | Turniej obozowy - Szachowisko
Zakrzów [update:04-02-2023] | Poland,MP classic |
28-01-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:27-03-2023] | Poland,SL team, classic |
28-01-2023 26-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:27-03-2023] | Poland,SL team, classic |
28-01-2023 28-01-2023 | I MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH DLA DZIECI ( do R=1399)
BRZOZÓW [update:01-02-2023] | Poland,PK classic |
28-01-2023 05-02-2023 | SZACHOWISKO - Szkolenie i turnieje klasyfikacyjne
ZAKRZÓW [update:04-02-2023] | Poland,MP classic |
28-01-2023 29-01-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA KOBIECY TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [update:29-01-2023] | Poland,SL classic |
28-01-2023 29-01-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:30-01-2023] | Poland,SL classic |
28-01-2023 29-01-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:29-01-2023] | Poland,SL classic |
28-01-2023 29-01-2023 | V Turniej Zimowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:29-01-2023] | Poland,MA classic |
28-01-2023 29-01-2023 | V Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:29-01-2023] | Poland,MA classic |
28-01-2023 29-01-2023 | Zakończenie Ferii - do lat 15 - P'30+30'' - 7R o normę II i I kob. (turniej dla 1600 PZSzach)
Czeladź [update:29-01-2023] | Poland,SL classic |
28-01-2023 29-01-2023 | Zakończenie Ferii - do lat 15 - P'30+30'' - 7R o normę III i II kob. (od 1250 do 1400 PZSzach)
Czeladź [update:29-01-2023] | Poland,SL classic |
28-01-2023 29-01-2023 | ZIMOWY DEBIUT kategoria II i III
Wyszków [update:29-01-2023] | Poland,MA classic |
28-01-2023 29-01-2023 | Zimowy Wyścig po Kategorie - grupa A (od 1600 PZSzach)
Wrocław [update:05-02-2023] | Poland,DS classic |
28-01-2023 29-01-2023 | Zimowy Wyścig po Kategorie - grupa B (1400 PZSzach)
Wrocław [update:05-02-2023] | Poland,DS classic |
27-01-2023 28-01-2023 | I MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH DLA DZIECI ( R=1400 i wyższy)
BRZOZÓW [update:28-01-2023] | Poland,PK classic |
26-01-2023 27-01-2023 | PAWŁOWICKI CZWARTKOWO-PIĄTKOWY TURNIEJ DZIECI tylko dla 1400 PZSzach o III kat.
PAWŁOWICE [update:27-01-2023] | Poland,SL classic |
25-01-2023 26-01-2023 | FERIE w ZST Ustroń - o I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
USTROŃ [update:26-01-2023] | Poland,SL classic |
25-01-2023 26-01-2023 | FERIE w ZST Ustroń - o II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
USTROŃ [update:26-01-2023] | Poland,SL classic |
25-01-2023 26-01-2023 | FERIE w ZST Ustroń - o III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
USTROŃ [update:26-01-2023] | Poland,SL classic |
24-01-2023 25-01-2023 | Ferie zimowe w Lotniku - turniej dla zawodników bez kat. i V kat. szach.
Mielec [update:25-01-2023] | Poland,PK classic |
24-01-2023 26-01-2023 | Ferie zimowe w Lotniku - turniej dla zawodników IV - III i II kategorii
Mielec [update:26-01-2023] | Poland,PK classic |
24-01-2023 24-01-2023 | MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN WARCABY DZIEWCZĘTA
WOLSZTYN [update:25-01-2023] | Poland,WP classic |
24-01-2023 24-01-2023 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYNSKIEGO WARCABY CHŁOPCY
WOLSZTYN [update:24-01-2023] | Poland,WP classic |
24-01-2023 25-01-2023 | Turniej OPEN od rankingu 1600 - do zdobycia II i I kobieca
Zabrze [update:25-01-2023] | Poland,SL classic |
23-01-2023 23-01-2023 | III Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej II
Szubin [update:23-01-2023] | Poland,KP classic |
23-01-2023 23-01-2023 | MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN W WARCABY - DZIECI DZIEWCZĘTA
WOLSZTYN [update:23-01-2023] | Poland,WP classic |
23-01-2023 23-01-2023 | MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN W WARCABY DZIECI -CHŁOPCY
WOLSZTYN [update:23-01-2023] | Poland,WP classic |
23-01-2023 27-01-2023 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku open 2023 - szachy klasyczne
Białystok [update:27-01-2023] | Poland,PL classic |
23-01-2023 24-01-2023 | Turniej Klasyfikacyjny A
Warszawa [update:25-01-2023] | Poland,MA classic |
23-01-2023 27-01-2023 | XI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [update:29-01-2023] | Poland,PK classic |
23-01-2023 26-01-2023 | XI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:26-01-2023] | Poland,PK classic |
23-01-2023 24-01-2023 | XXVIII FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - od IV kat. szach.
ŁOMŻA [update:25-01-2023] | Poland,PL classic |
21-01-2023 27-01-2023 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:27-01-2023] | Poland,PO classic |
21-01-2023 27-01-2023 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:27-01-2023] | Poland,PO classic |
21-01-2023 27-01-2023 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Jastrzębia Góra [update:27-01-2023] | Poland,PO classic |
21-01-2023 22-01-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:23-01-2023] | Poland,LU classic |
21-01-2023 22-01-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:23-01-2023] | Poland,LU classic |
21-01-2023 22-01-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
Lublin [update:23-01-2023] | Poland,LU classic |
21-01-2023 22-01-2023 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" ZIMOWY KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:23-01-2023] | Poland,LU classic |
21-01-2023 27-01-2023 | FERIE Z SZACHAMI
Jastrzębia Góra [update:19-11-2022] | Poland,PO classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Noworoczny Turniej Szachowy Racibórz 2023
Racibórz [update:22-01-2023] | Poland,SL classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Standard A - Styczniowy Weekend przy Szachownicy - zgłoszony do FIDE
Gorzów Wlkp. [update:28-01-2023] | Poland,LB classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Standard B - Styczniowy Weekend przy Szachownicy
Gorzów Wlkp. [update:21-01-2023] | Poland,LB classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Turniej Klasyfikacyjny w Tarnobrzegu - Grupa A Open zgłoszony do FIDE
Tarnobrzeg [update:22-01-2023] | Poland,PK classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Turniej Klasyfikacyjny w Tarnobrzegu - Grupa B III IV V kat
Tarnobrzeg [update:22-01-2023] | Poland,PK classic |
21-01-2023 22-01-2023 | Turniej Szachowy FERIE 2023 do rankingu 1600
Suwałki [update:22-01-2023] | Poland,PL classic |
21-01-2023 21-01-2023 | V Liga MZSzach Juniorów Gr Połdniowa ( Roztoka )
Roztoka [update:21-01-2023] | Poland,MP team, classic |
20-01-2023 10-02-2023 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.916
Wadowice [update:10-02-2023] | Poland,MP classic |
20-01-2023 20-01-2023 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych gr.D
KROSNO [update:02-02-2023] | Poland,PK classic |
20-01-2023 22-01-2023 | ODWOŁANY!!! Styczniowy Turniej Klasyfikacyjny w I LO Grupa A
Elbląg [update:05-01-2023] | Poland,WM classic |
20-01-2023 22-01-2023 | ODWOŁANY!!! Styczniowy Turniej Klasyfikayjny w I LO grupa B
Elbląg [update:05-01-2023] | Poland,WM classic |
19-01-2023 20-01-2023 | PAWŁOWICKI CZWARTKOWO-PIĄTKOWY FERYJNY TURNIEJ DZIECI tylko dla 1600- 1700 PZSzach o II i I kat.
PAWŁOWICE [update:20-01-2023] | Poland,SL classic |
19-01-2023 20-01-2023 | PAWŁOWICKI CZWARTKOWO-PIĄTKOWY FERYJNY TURNIEJ DZIECI tylko dla 1400 PZSzach o III kat.
PAWŁOWICE [update:20-01-2023] | Poland,SL classic |
18-01-2023 22-03-2023 | Turniej klasyfikacyjny Zima w Radomigu - 2023
Radom [update:15-01-2023] | Poland,MA classic |
16-01-2023 18-01-2023 | I Turniej Feryjny Dzieci i Młodzieży
Bytom [update:18-01-2023] | Poland,SL classic |
16-01-2023 16-01-2023 | III Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej I
Szubin [update:16-01-2023] | Poland,KP classic |
16-01-2023 20-01-2023 | IV Turniej na Kategorię Centralną
Bytom [update:20-01-2023] | Poland,SL classic |
16-01-2023 19-01-2023 | Karczmiska - Ferie Zimowe 2023
Karczmiska [update:19-01-2023] | Poland,LU classic |
16-01-2023 18-01-2023 | Postrachy na Szachy II - Puchar Klasyczny Miasta Mielca - grupa E
Mielec [update:18-01-2023] | Poland,PK classic |
16-01-2023 16-01-2023 | Szachowe Grand-Prix Klubu Studio 2022/2023 - turniej nr 4
Kraków [update:16-01-2023] | Poland,MP classic |
16-01-2023 16-01-2023 | Szachowy styczeń z m. Lublin
Lublin [update:17-01-2023] | Poland,LU classic |
15-01-2023 22-01-2023 | Ferie z Szachami + Warsztaty z Trenerem Mentalnym - Pozostały 3 miejsca
Cisiec [update:18-01-2023] | Poland,SL classic |
15-01-2023 15-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open F (V i IV kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 12-02-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - Ekstraliga Śląska Juniorów 2023
Chorzów [update:12-02-2023] | Poland,SL team, classic |
14-01-2023 12-02-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga Śląska Juniorów 2023
Chorzów [update:12-02-2023] | Poland,SL team, classic |
14-01-2023 15-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 15-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (II kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 15-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open C (kobiety)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 15-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (III kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 14-01-2023 | IV Świdnicki Festiwal Szachowy Open E (V i IV kat)
Burkatów koło Świdnicy [update:15-01-2023] | Poland,DS classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Mała norma FIDE-turniej odwołany ze zględu na małą liczbę zawodników
Chylice [update:13-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Mistrzostwa Klubu Szachy MUKS Ostrołęka
Ostrołęka Kolberga 6 [update:15-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 22-01-2023 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych gr.A
KROSNO [update:23-01-2023] | Poland,PK classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych gr.B
KROSNO [update:22-01-2023] | Poland,PK classic |
14-01-2023 18-01-2023 | Postrachy na Szachy II - Puchar Klasyczny Miasta Mielca - grupa A
Mielec [update:16-01-2023] | Poland,PK classic |
14-01-2023 18-01-2023 | Postrachy na Szachy II - Puchar Klasyczny Miasta Mielca - grupa B
Mielec [update:18-01-2023] | Poland,PK classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Postrachy na Szachy II - Puchar Klasyczny Miasta Mielca - grupa C
Mielec [update:15-01-2023] | Poland,PK classic |
14-01-2023 21-01-2023 | Szachowe Ferie w Zawoi
Zawoja [update:01-01-2023] | Poland,MP classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Szachylicki turniej o III i II kategorię
Chylice [update:15-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 14-01-2023 | Turniej na kategorię V I IV Wesoła - grupa C
Warszawa-Wesoła [update:15-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Turniej o puchar Burmistrza Wołomina (na III II i I kob)
Wołomin [update:17-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Ursynowski Festiwal Szachowy - Grupa A
Warszawa [update:17-01-2023] | Poland,MA classic |
14-01-2023 15-01-2023 | Ursynowski Festiwal Szachowy - Grupa B
Warszawa [update:17-01-2023] | Poland,MA classic |
13-01-2023 24-03-2023 | 271st YMCA Winter 2023-A
Warszawa [update:23-03-2023] | Poland,MA classic |
13-01-2023 17-03-2023 | Turniej o normę kandydata na mistrza
Zabrze [update:17-03-2023] | Poland,SL classic |
12-01-2023 23-03-2023 | 270th YMCA Winter 2023-B
Warszawa [update:23-03-2023] | Poland,MA classic |
11-01-2023 22-03-2023 | 269th YMCA Winter 2023-C
Warszawa [update:23-03-2023] | Poland,MA classic |
10-01-2023 21-03-2023 | 268th YMCA Winter 2023-D
Warszawa [update:23-03-2023] | Poland,MA classic |
09-01-2023 28-03-2023 | XIII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2023
Warszawa [update:23-03-2023] | Poland,MA classic |
08-01-2023 19-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2023
województwo mazowieckie [update:19-03-2023] | Poland,MA team, classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski C11
Pokrzywna [update:14-01-2023] | Poland,OP classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski C13+C15+C17
Pokrzywna [update:14-01-2023] | Poland,OP classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski C7+C9
Pokrzywna [update:14-01-2023] | Poland,OP classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski C7+C9 dogrywka
Pokrzywna [update:14-01-2023] | Poland,OP classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski D11+D13+D15+D17
Pokrzywna [update:18-01-2023] | Poland,OP classic |
08-01-2023 14-01-2023 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski D7+D9
Pokrzywna [update:14-01-2023] | Poland,OP classic |
07-01-2023 08-01-2023 | Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny - SKARŻYSKO 2023 (Turniej A - od 1250 PZSzach - na III i II kategorię)
Skarżysko-Kamienna [update:08-01-2023] | Poland,SK classic |
07-01-2023 08-01-2023 | Noworoczny Turniej Szachowy - FIDE - od 1800 PZSzach
Łódź [update:26-12-2022] | Poland,LD classic |
07-01-2023 18-03-2023 | OTWARTA LIGA MAZOWIECKA 2023
Mazowsze [update:18-03-2023] | Poland,MA team, classic |
07-01-2023 08-01-2023 | Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasyczych (OPEN B)
Koszalin [update:09-01-2023] | Poland,ZP classic |
07-01-2023 08-01-2023 | Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasyczych (OPEN C)
Koszalin [update:10-01-2023] | Poland,ZP classic |
07-01-2023 07-01-2023 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV KATEGORIĘ z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:07-01-2023] | Poland,SL classic |
07-01-2023 08-01-2023 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY od 1250 do 1700 PZSZACH
PAWŁOWICE [update:08-01-2023] | Poland,SL classic |
07-01-2023 07-01-2023 | Rapid A - Styczniowy Weekend przy Szachownicy - zgłoszony do FIDE
Gorzów Wlkp. [update:14-01-2023] | Poland,LB classic |
06-01-2023 24-03-2023 | I Klasyczny Turniej Szachowy LCA Polanka
Krosno [update:25-03-2023] | Poland,PK classic |
06-01-2023 08-01-2023 | Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasyczych
Koszalin [update:09-01-2023] | Poland,ZP classic |
06-01-2023 06-01-2023 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ o V i IV kategorię bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:06-01-2023] | Poland,SL classic |
06-01-2023 08-01-2023 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ od 1800 do 2100 PZSZACH o KATEGORIE i do FIDE
PAWŁOWICE [update:08-01-2023] | Poland,SL classic |
06-01-2023 07-01-2023 | Turniej Noworoczn 2023 - Grupa B
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:07-01-2023] | Poland,DS classic |
06-01-2023 07-01-2023 | Turniej Noworoczny 2023 - Grupa C
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:07-01-2023] | Poland,DS classic |
06-01-2023 08-01-2023 | TURNIEJ NOWOROCZNY POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:08-01-2023] | Poland,DS classic |
04-01-2023 08-01-2023 | IX Noworoczny Turniej Szachowy
Rzeszów [update:09-01-2023] | Poland,PK classic |
04-01-2023 17-12-2023 | VII Memoriał Józefa Matwija - Całoroczny Turniej Drabinkowy
Gorzów Wielkopolski [update:27-12-2023] | Poland,LB classic |
02-01-2023 24-04-2023 | Turniej szach.o puchar Prezesa TKKF Olimp w Przysusze
PRZYSUCHA [update:17-04-2023] | Poland,MA classic |
29-12-2022 30-12-2022 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 18 lat
Lublin [update:01-01-2023] | Poland,LU classic |
29-12-2022 29-12-2022 | Święta w Laurze dla początkujących
Chylice [update:04-01-2023] | Poland,MA classic |
29-12-2022 29-12-2022 | Dobra Drużyna PZU turniej do 10 14 i 18 lat.
Kowalewo Pomorskie [update:29-12-2022] | Poland,KP classic |
29-12-2022 30-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1400-1600 open - TURNIEJ ODWOŁANY
Barczewo [update:28-12-2022] | Poland,WM classic |
29-12-2022 30-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny dla dzieci i młodzieży 1400 - TURNIEJ ODWOŁANY
Barczewo [update:28-12-2022] | Poland,WM classic |
28-12-2022 29-12-2022 | 40 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2022 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:29-12-2022] | Poland,SL classic |
28-12-2022 29-12-2022 | 40 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2022 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:29-12-2022] | Poland,SL classic |
28-12-2022 29-12-2022 | 40 Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2022 - Grupa C do lat 14
Rybnik [update:29-12-2022] | Poland,SL classic |
28-12-2022 29-12-2022 | Czeladzki Festiwal Szachowy - OPEN - P'30+30'' - 7R o norme III II Ik.
Czeladź [update:29-12-2022] | Poland,SL classic |
28-12-2022 30-12-2022 | II Zimowy Festiwal Szachowy w Gubinie - Turniej B - 1250-1400
Gubin [update:07-01-2023] | Poland,LB classic |
28-12-2022 30-12-2022 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 10 w szachach klasycznych
Lubenia [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
28-12-2022 30-12-2022 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 14 w szachach klasycznych
Lubenia [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
28-12-2022 30-12-2022 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 18 w szachach klasycznych
Lubenia [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
28-12-2022 28-12-2022 | Otwarty turniej szachowy z możliwością zdobycia IV lub V kategorii 45_2022
Warszaw [update:28-12-2022] | Poland,MA classic |
28-12-2022 29-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię dla zawodników Lotnika i niezrzeszonych
Mielec [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
28-12-2022 30-12-2022 | Turniej na kategorie okręgowe "Ku Pamięci Polskich Żydów Okresu Międzywojennego"
Szczecin [update:07-12-2022] | Poland,ZP classic |
28-12-2022 30-12-2022 | VI Turniej Sylwestrowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:30-12-2022] | Poland,MA classic |
28-12-2022 30-12-2022 | VI Turniej Sylwestrowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:30-12-2022] | Poland,MA classic |
27-12-2022 30-12-2022 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - LUBLIN 2022
Lublin [update:01-01-2023] | Poland,LU classic |
27-12-2022 28-12-2022 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2022" - Open B
Lublin [update:28-12-2022] | Poland,LU classic |
27-12-2022 30-12-2022 | Czeladzki Festiwal Szachowy - OPEN - P'60+30'' - 9R o normę I i K
Czeladź [update:30-12-2022] | Poland,SL classic |
27-12-2022 27-12-2022 | GRAND PRIX SKOCZKA - ostatni turniej
Czerwionka Leszczyny [update:27-12-2022] | Poland,SL classic |
27-12-2022 31-12-2022 | II Zimowy Festiwal Szachowy w Gubinie - Turniej A - 1600+
Gubin [update:31-12-2022] | Poland,LB classic |
27-12-2022 29-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana (klasyczne : FIDE)
Wrocław [update:29-12-2022] | Poland,DS classic |
27-12-2022 30-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2022 - Szachy Klasyczne - Turniej FIDE "O Mistrzostwo Szczecina"
Szczecin [update:07-12-2022] | Poland,ZP classic |
27-12-2022 28-12-2022 | Poświąteczne granie Laury IV i III
Chylice [update:28-12-2022] | Poland,MA classic |
27-12-2022 28-12-2022 | Szachylicka Częściówka Poświąteczna
Chylice [update:28-12-2022] | Poland,MA classic |
27-12-2022 29-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię dla zawodników Lotnika i niezrzeszonych
Mielec [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
27-12-2022 27-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny na V kategorię dla zawodników Lotnika i niezrzeszonych
Mielec [update:28-12-2022] | Poland,PK classic |
27-12-2022 31-12-2022 | Turniej Sylwestrowy Klubu Marynarki Wojennej kołowy - 2022
Gdynia [update:31-12-2022] | Poland,PO classic |
27-12-2022 01-01-2023 | Turniej Sylwestrowy Klubu Marynarki Wojennej open - 2022
Gdynia [update:01-01-2023] | Poland,PO classic |
27-12-2022 29-12-2022 | Turniej Szachowy dla zawodników Lotnika i niezrzeszonych
Mielec [update:30-12-2022] | Poland,PK classic |
27-12-2022 31-12-2022 | XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open A
Białystok [update:31-12-2022] | Poland,PL classic |
27-12-2022 31-12-2022 | XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open B
Białystok [update:31-12-2022] | Poland,PL classic |
27-12-2022 29-12-2022 | XLI MEMORIAŁ ZAMENHOFA 2022 - open C
Białystok [update:29-12-2022] | Poland,PL classic |
27-12-2022 30-12-2022 | XX Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1200 -1400)
Puszcza Mariańska [update:30-12-2022] | Poland,MA classic |
27-12-2022 30-12-2022 | XXIII Kętrzyński Festiwal Szachowy - open A
Kętrzyn [update:01-01-2023] | Poland,WM classic |
27-12-2022 30-12-2022 | XXIII Kętrzyński Festiwal Szachowy - open B
Kętrzyn [update:30-12-2022] | Poland,WM classic |
27-12-2022 04-01-2023 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa A
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:04-01-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2022 04-01-2023 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa B
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:04-01-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2022 04-01-2023 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa C
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:04-01-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2022 04-01-2023 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa D
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:04-01-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2022 04-01-2023 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa E SENIOR 60+
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:04-01-2023] | Poland,MP classic |
27-12-2022 30-12-2022 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa F
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:30-12-2022] | Poland,MP classic |
27-12-2022 30-12-2022 | XXXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2022 Grupa G
Kraków ul. Gęsia 22 a [update:30-12-2022] | Poland,MP classic |
20-12-2022 21-12-2022 | Świąteczny Turniej o Kategorie - grupa A
Szymanów k.Wrocławia [update:23-12-2022] | Poland,DS classic |
20-12-2022 20-12-2022 | Małopolskie Igrzyska Dzieci - Finał Wojewódzki w Drużynowych Szachach
Myślenice [update:20-12-2022] | Poland,MP team, classic |
19-12-2022 19-12-2022 | Kołowy Turniej Zimowy
Słupsk [update:30-12-2022] | Poland,PO classic |
19-12-2022 19-12-2022 | Mistrzostwa Szubina w Warcabach Klasycznych (64)
Szubin [update:19-12-2022] | Poland,KP classic |
18-12-2022 18-12-2022 | Świąteczny Turniej Szachowy - A
Ełk [update:18-12-2022] | Poland,WM classic |
17-12-2022 17-12-2022 | "Zamość Chess Cup 2022" do 8 lat (na V i IV kategorię szachową)
Zamość [update:19-12-2022] | Poland,LU classic |
17-12-2022 17-12-2022 | Świąteczny międzyszkolny turniej na kategorię V/IV z KS Krak 17.12.2022
Kraków [update:19-12-2022] | Poland,MP classic |
17-12-2022 17-12-2022 | Świąteczny międzyszkolny turniej na kategorię V/IV z KS Krak 17.12.2022
Kraków [update:10-01-2023] | Poland,MP classic |
17-12-2022 14-01-2023 | Świąteczny międzyszkolny turniej szachowy na kategorię III/II z KS Krak 2022-23
Kraków [update:16-01-2023] | Poland,MP classic |
17-12-2022 18-12-2022 | Świąteczny Turniej Szachowy - C
Ełk [update:18-12-2022] | Poland,WM classic |
17-12-2022 18-12-2022 | I Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Wieliszew
Wieliszew [update:24-11-2022] | Poland,MA classic |
17-12-2022 18-12-2022 | Turniej na III i II kategorię
Otwock [update:18-12-2022] | Poland,MA classic |
17-12-2022 18-12-2022 | Turniej o kategorie okręgowe i centralne - OPEN od rankingu 1400
Zabrze [update:15-12-2022] | Poland,SL classic |
17-12-2022 18-12-2022 | Turniej z okazji 11 urodzin Tomka Grochulskiego. Bez wpisowego! Od 1400 PZSzach wzwyż.
PŁOCK [update:18-12-2022] | Poland,MA classic |
17-12-2022 17-12-2022 | VII Gryfiński Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat. szachową
GRYFINO [update:17-12-2022] | Poland,ZP classic |
17-12-2022 18-12-2022 | XII Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B
Myślenice [update:25-12-2022] | Poland,MP classic |
17-12-2022 18-12-2022 | XII Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa C - (1000-1400 PZSzach)
Myślenice [update:05-01-2023] | Poland,MP classic |
17-12-2022 18-12-2022 | XII Mikolajkowy Turniej Szachowy - Grupa A
Myślenice [update:25-12-2022] | Poland,MP classic |
16-12-2022 13-03-2023 | Finał Mistrzostw RzKSz 2022
Rzeszów [update:11-03-2023] | Poland,PK classic |
16-12-2022 18-12-2022 | Konin Masters - UWAGA NASTĘPUJE ZMIANA TERMINU NA LUTY ORAZ PULI NAGRÓD
Konin [update:12-12-2022] | Poland,WP classic |
16-12-2022 10-03-2023 | Turniej Zimowy w RDK
Rzeszów [update:10-03-2023] | Poland,PK classic |
14-12-2022 14-12-2022 | 208 Świąteczny Turniej Warcabowy MDK 1 Bydgoszcz
Bydgoszcz [update:14-12-2022] | Poland,KP classic |
14-12-2022 14-12-2022 | Środy w KS AZS Wratislavia
Wrocław [update:14-12-2022] | Poland,DS classic |
13-12-2022 26-02-2023 | Chylicka Kołówka Masters
Chylice [update:27-02-2023] | Poland,MA classic |
12-12-2022 27-02-2023 | Chylicka Kołówka 2000 Plus
Chylice [update:26-02-2023] | Poland,MA classic |
12-12-2022 20-12-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2022
Karpacz [update:19-12-2022] | Poland,DS team, classic |
12-12-2022 12-12-2022 | XXI Turniej Warcabowy "200-lecie Polskiego Romantyzmu" Szubin Open
Szubin [update:12-12-2022] | Poland,KP classic |
11-12-2022 11-12-2022 | Gliwicki Festiwal Szachowy: F - Turniej Młodych Talentów (do 8 lat)
Gliwice [update:05-12-2022] | Poland,SL classic |
10-12-2022 10-12-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem 1000-1200 - Jesień 2022
Kraków [update:12-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem 1250-1400 DZIEWCZĘTA- Jesień 2022
Kraków [update:11-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem 1400- Jesień 2022
Kraków [update:11-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem 1600 - Jesien 2022
Kraków [update:11-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem1800- Jesień 2022
Kraków [update:11-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 10-12-2022 | Grudniowy Turniej Weekendowy - grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:15-12-2022] | Poland,LB classic |
10-12-2022 11-12-2022 | GRUDNIOWY WEEKEND SZACHOWY - Standard
GORZÓW WLKP. [update:22-12-2022] | Poland,LB classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Mała norma FIDE
Chylice [update:11-12-2022] | Poland,MA classic |
10-12-2022 11-12-2022 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa A 1600-1700
Wrocław [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 11-12-2022 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa B 1400
Wrocław [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 11-12-2022 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa C 1100-1250
Wrocław [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 10-12-2022 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY NA V I IV KAT GR B DZIEWCZYNKI KL 1-6
Śledziejowice [update:27-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 10-12-2022 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY NA V I IV KAT GR C CHŁOPCY KLASA 1
Śledziejowice [update:27-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 10-12-2022 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY NA V I IV KAT GR D CHŁOPCY KL 2
Śledziejowice [update:03-01-2023] | Poland,MP classic |
10-12-2022 10-12-2022 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY NA V I IV KAT GR E CHŁOPCY KL3-6 DZIEWCZYNKI KL6-8
Śledziejowice [update:27-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2022
Węgrów [update:11-12-2022] | Poland,MA classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Szachowe Mikołajki z KKSz (FIDE min. 1400)
Kraków [update:06-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Szachowe Mikołajki z KKSz - gr. B
Kraków [update:06-12-2022] | Poland,MP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Szachylicki turniej o II i III kategorię
Chylice [update:11-12-2022] | Poland,MA classic |
10-12-2022 11-12-2022 | Szkolny turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Bóbrka gmina Solina [update:13-12-2022] | Poland,PK classic |
10-12-2022 10-12-2022 | TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA GNIEWKOWA - DO LAT 15
GNIEWKOWO [update:10-12-2022] | Poland,KP classic |
10-12-2022 10-12-2022 | V Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100
Gdynia [update:10-12-2022] | Poland,PO classic |
10-12-2022 10-12-2022 | V Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1200 OPEN
Gdynia [update:10-12-2022] | Poland,PO classic |
10-12-2022 10-12-2022 | V Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200
Gdynia [update:10-12-2022] | Poland,PO classic |
10-12-2022 11-12-2022 | V Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400
Gdynia [update:11-12-2022] | Poland,PO classic |
10-12-2022 11-12-2022 | V Pomorski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800
Gdynia [update:11-12-2022] | Poland,PO classic |
10-12-2022 11-12-2022 | VI Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy
Świdnica [update:03-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 11-12-2022 | VI Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr A
Świdnica [update:13-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 11-12-2022 | VI Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr B
Świdnica [update:13-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 10-12-2022 | VI Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr C
Świdnica [update:13-12-2022] | Poland,DS classic |
10-12-2022 11-12-2022 | X Turniej szachowy CIDERSZACH 2022
Radzionków [update:12-12-2022] | Poland,SL classic |
10-12-2022 11-12-2022 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY IM. KS. B - PA JERZEGO DĄBROWSKIEGO - grupa A
Marzenin [update:20-12-2022] | Poland,WP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY IM. KS. B - PA JERZEGO DĄBROWSKIEGO - grupa B
Marzenin [update:20-12-2022] | Poland,WP classic |
10-12-2022 11-12-2022 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY IM. KS. B - PA JERZEGO DĄBROWSKIEGO - grupa C
Marzenin [update:20-12-2022] | Poland,WP classic |
07-12-2022 08-02-2023 | III Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [update:08-02-2023] | Poland,PO classic |
05-12-2022 05-12-2022 | Szachy-aktywna wieś
Starogród [update:05-12-2022] | Poland,KP classic |
04-12-2022 04-12-2022 | III Mistrzostwa Województwa w Grze Bullet w Warcabach Stupolowych
Bydgoszcz [update:04-12-2022] | Poland,KP classic |
04-12-2022 04-12-2022 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY Na V i IV kategorie szachową -limit 60 miejsc
Białystok [update:29-11-2022] | Poland,PL classic |
04-12-2022 04-12-2022 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Centrum Młodzieży im. H.Jordana- LO
Kraków [update:02-12-2022] | Poland,MP classic |
04-12-2022 04-12-2022 | Szachylicka Alternatywa dla początkujących
Warszawa [update:04-12-2022] | Poland,MA classic |
04-12-2022 04-12-2022 | VIII Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych (A)
Bydgoszcz [update:04-12-2022] | Poland,KP classic |
04-12-2022 04-12-2022 | VIII Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych (B)
Bydgoszcz [update:04-12-2022] | Poland,KP classic |
04-12-2022 04-12-2022 | VIII Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych (B)
Bydgoszcz [update:04-12-2022] | Poland,KP classic |
03-12-2022 04-12-2022 | FESTIWAL SZACHOWY CHESS FOR KIDS - TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - WARSZAWA BEMOWO
Warszawa [update:04-11-2022] | Poland,MA classic |
03-12-2022 09-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych grupa A
Warszawa [update:11-12-2022] | Poland,MA classic |
03-12-2022 09-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych grupa B
Warszawa [update:12-12-2022] | Poland,MA classic |
03-12-2022 03-12-2022 | PAWŁOWICKI MIKOLAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:03-12-2022] | Poland,SL classic |
03-12-2022 03-12-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:03-12-2022] | Poland,SL classic |
03-12-2022 04-12-2022 | POSTDATA OPEN A FIDE do 2399 ELO
Gdańsk [update:05-12-2022] | Poland,PO classic |
03-12-2022 04-12-2022 | POSTDATA OPEN B - do rankingu 1600 Pzszach
Gdańsk [update:05-12-2022] | Poland,PO classic |
03-12-2022 14-01-2023 | Turniej klasyfikacyjny
Nowy Sącz [update:22-01-2023] | Poland,MP classic |
03-12-2022 04-12-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:01-12-2022] | Poland,WM classic |
03-12-2022 04-12-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III i II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:06-12-2022] | Poland,WM classic |
03-12-2022 04-12-2022 | VIII Turniej Mikołajkowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:06-12-2022] | Poland,MA classic |
03-12-2022 04-12-2022 | VIII Turniej Mikołajkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:06-12-2022] | Poland,MA classic |
02-12-2022 11-12-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet
Karpacz [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
02-12-2022 11-12-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn
Karpacz [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
02-12-2022 02-12-2022 | Symultana z Arcymistrzem Petro Golubką - Opera na Zamku w Szczecinie
Szczecin [update:25-11-2022] | Poland,ZP classic |
01-12-2022 02-12-2022 | 01-02.12.2022_Mistrzostwa 10 BKPanc w szachach klasycznych
Świętoszów [update:11-12-2022] | Poland,DS classic |
27-11-2022 28-11-2022 | 4. Turniej Szachowy GRAND PRIX SUWAŁK Jesień-Zima 2022 Gupa "B"
Suwałki [update:28-11-2022] | Poland,PL classic |
27-11-2022 27-11-2022 | Turniej o kategorie szachowe do dzieci do lat 6 (2016 i młodsi)
Zabrze [update:27-11-2022] | Poland,SL classic |
26-11-2022 26-11-2022 | III Turniej Klasyfikacyjny Grupa Junior na V i IV kategorięRoczniki 2011 - 2008
Zgierz [update:18-12-2022] | Poland,LD classic |
26-11-2022 27-11-2022 | AKU. Turniej o II kat. Tablet losowanie
Zielonka [update:27-11-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 26-11-2022 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na V i IV kat. Grupa Młodzik 2016 - 2012
Zgierz [update:18-12-2022] | Poland,LD classic |
26-11-2022 26-11-2022 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla SENIORÓW na V i IV kategorię Roczniki: 2007 i starsi
Łódź [update:18-12-2022] | Poland,LD classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzów - Junior FIDE
Kraków [update:23-11-2022] | Poland,MP classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzów - OPEN A FIDE - odwołany
Zabierzów [update:23-11-2022] | Poland,MP classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzów - OPEN B do 1600 Pzszach
Zabierzów [update:24-11-2022] | Poland,MP classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzow - Junior FIDE
Zabierzów [update:28-11-2022] | Poland,MP classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzow - OPEN B
Zabierzów [update:07-12-2022] | Poland,MP classic |
26-11-2022 27-11-2022 | IV Wielkopolska Liga Seniorów gr B w sezonie 2021/22
Ślesin [update:27-11-2022] | Poland,WP team, classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Klasycznych.
Ciechanów [update:08-11-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 04-12-2022 | Mistrzostwa Płocka w szachach klasycznych 2022
PŁOCK [update:05-12-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 26-11-2022 | Otwarte szkolenia Future Masters - 1400+ ELO
Chylice [update:21-11-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 26-11-2022 | Otwarte szkolenia Future Masters - grupa V i IV kategorie
Chylice [update:25-11-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Szachowe Grand Prix Ziemi Szydłowieckiej '2022 - Turniej Finałowy
Szydłowiec [update:27-11-2022] | Poland,MA classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13 SP 30 listopad 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [update:23-11-2022] | Poland,WM classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open SP 30 listopad 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [update:23-11-2022] | Poland,WM classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 SP 30 listopad 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [update:23-11-2022] | Poland,WM classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus SP 30 listopad 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [update:23-11-2022] | Poland,WM classic |
26-11-2022 27-11-2022 | Turniej na II i III kategorię - Młodzik i Junior - rocznik 2016 - 2008
Zgierz [update:18-12-2022] | Poland,LD classic |
25-11-2022 23-06-2023 | Grand Pix Gambit
Gorzyce [update:25-11-2022] | Poland,SL classic |
25-11-2022 27-11-2022 | Turniej Kadry Podkarpackiej Młodzika Grupa A
Lubenia [update:27-11-2022] | Poland,PK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | Turniej Kadry Podkarpackiej Młodzika Grupa B
Lubenia [update:27-11-2022] | Poland,PK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B
Tarnobrzeg [update:27-11-2022] | Poland,PK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - Grupa C
Tarnobrzeg [update:27-11-2022] | Poland,PK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny w Tarnobrzegu - Grupa A Open
Tarnobrzeg [update:27-11-2022] | Poland,PK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | V Szachowy Festiwal Andrzejkowy - turniej - P 10''5
Sielpia k. Końskich [update:28-11-2022] | Poland,SK classic |
25-11-2022 27-11-2022 | V Szachowy Festiwal Andrzejkowy - Turniej Klasyczny - zawodnicy do rankingu 1399
Sielpia k. Końskich [update:03-12-2022] | Poland,SK classic |
25-11-2022 25-11-2022 | V Szachowy Festiwal Andrzejkowy - Turniej Klasyczny - zawodnicy z rankingiem 1400+
Sielpia k. Końskich [update:03-12-2022] | Poland,SK classic |
20-11-2022 12-03-2023 | Dolnośląska Liga Okręgowa 2022/2023 - okręg podwrocławski - wschód
Dolny Śląsk [update:13-03-2023] | Poland,DS team, classic |
20-11-2022 05-03-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2022/23 - Liga Okręgowa gr. Wrocław
Dolny Śląsk [update:22-03-2023] | Poland,DS team, classic |
20-11-2022 31-03-2023 | Liga Okręgowa 2022/23 - okręg podwrocławski - zachód
Dolny Śląsk [update:20-03-2023] | Poland,DS team, classic |
20-11-2022 20-11-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:22-11-2022] | Poland,SL classic |
20-11-2022 20-11-2022 | XIII Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - opiekunowie
Starachowice [update:20-11-2022] | Poland,SK classic |
20-11-2022 20-11-2022 | XIII Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej A
Starachowice [update:20-11-2022] | Poland,SK classic |
19-11-2022 19-11-2022 | CYKL 4 PÓR ROKU: JESIENNE TURNIEJE SZACHOWE OPEN KS AZS Wratislavia do 1400
Wrocław [update:19-11-2022] | Poland,DS classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Mała norma FIDE
Chylice [update:20-11-2022] | Poland,MA classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Nasielski Weekend Szachowy
Nasielsk [update:26-10-2022] | Poland,MA classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Nitro-Chem Turniej Talentów 2022
Bydgoszcz [update:19-11-2022] | Poland,KP classic |
19-11-2022 20-11-2022 | NITRO-CHEM TURNIEJ TALENTÓW 2022
Bydgoszcz [update:20-11-2022] | Poland,KP classic |
19-11-2022 26-11-2022 | OPEN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2022
Jastrzębie-Zdrój [update:26-09-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do LAT 15 od 1400 do 1700 PZSZACH
PAWŁOWICE [update:22-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 19-11-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:22-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Szachylice dla IV i III
Chylice [update:20-11-2022] | Poland,MA classic |
19-11-2022 20-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ORAZ NA KOBIECY TYTUŁ KM
STRUMIEŃ [update:20-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:20-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:20-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:20-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Turniej o kategorie okręgowe i centralne - OPEN + klasyfikacja juniorów
Zabrze [update:20-11-2022] | Poland,SL classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VI Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:21-11-2022] | Poland,MA classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VI Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:21-11-2022] | Poland,MA classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VIII Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza gr. A (rank 1800 lub wyższy) do ELO
Kalisz [update:20-11-2022] | Poland,WP classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VIII Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza gr. B (ranking 1600-1700 PZSzach)
Kalisz [update:20-11-2022] | Poland,WP classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VIII Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza gr. C (ranking 1400 PZSZACH)
Kalisz [update:20-11-2022] | Poland,WP classic |
19-11-2022 20-11-2022 | VIII Turniej o Puchar Prezydenta Kalisza gr. D (rank 1000-1250 PZSzach)
Kalisz [update:20-11-2022] | Poland,WP classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA A (1600 PZSZACH)
Wałbrzych [update:21-11-2022] | Poland,DS classic |
19-11-2022 20-11-2022 | Walbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - GRUPA B (1200-1400 PZSZACH)
Wałbrzych [update:21-11-2022] | Poland,DS classic |
19-11-2022 19-11-2022 | Zaknięte amatorskie rozgryfki szachowe Klasy 1-3
Nowy Sącz [update:19-11-2022] | Poland,MP classic |
19-11-2022 19-11-2022 | Zamknięte amatorskie rozgryfki szachowe Dorośli
Nowy Sącz [update:19-11-2022] | Poland,MP classic |
18-11-2022 09-12-2022 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.913 (norma na II kat.szach.)
Wadowice [update:09-12-2022] | Poland,MP classic |
18-11-2022 27-11-2022 | Indywiduale Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20
Karpacz [update:10-12-2022] | Poland,DS classic |
18-11-2022 27-11-2022 | Indywiduale Mistrzostwa Polski Mężczyzn do lat 20
Karpacz [update:10-12-2022] | Poland,DS classic |
18-11-2022 25-11-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ DZIECI tylko dla 1400 PZSZACH o III kategorię
PAWŁOWICE [update:25-11-2022] | Poland,SL classic |
18-11-2022 18-11-2022 | Piątki z Kopernikiem
Olsztyn [update:19-11-2022] | Poland,WM classic |
18-11-2022 18-11-2022 | Turniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [update:20-11-2022] | Poland,MA classic |
17-11-2022 20-11-2022 | Wojewódzka Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w szachach 2022
Przemyśl [update:19-11-2022] | Poland,PK classic |
15-11-2022 15-11-2022 | IV Turniej Szachy w Mazowieckiej Szkole - klasy 2_chłopcy
Ostrołęka [update:15-11-2022] | Poland,MA classic |
14-11-2022 14-11-2022 | Szachowy listopad z m. Lublin
Lublin [update:14-11-2022] | Poland,LU classic |
13-11-2022 05-03-2023 | III Liga DMR KPZSzach 2022/2023
Kujawsko-Pomorskie [update:18-03-2023] | Poland,KP team, classic |
13-11-2022 23-04-2023 | Wałbrzyska Dolnośląska Liga Okręgowa 2022/2023
Dolny Śląsk [update:28-03-2023] | Poland,DS team, classic |
13-11-2022 13-11-2022 | XII Memoriał Szachowy F. Dziedzica - Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Trzcianka [update:03-11-2022] | Poland,WP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Turniej klasyfikacyjny
Stary Sącz [update:15-11-2022] | Poland,MP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY FIDE
Lublin [update:13-11-2022] | Poland,LU classic |
12-11-2022 13-11-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:13-11-2022] | Poland,LU classic |
12-11-2022 13-11-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY OPEN
Lublin [update:13-11-2022] | Poland,LU classic |
12-11-2022 12-11-2022 | II Turniej Szachowy w Buku
Buk [update:31-10-2022] | Poland,WP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Listopadowy weekend przy szachownicy
GORZÓW WLKP. [update:19-11-2022] | Poland,LB classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny 2 KWM 1250-1400
Ochotnica Górna [update:13-11-2022] | Poland,MP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny 2 KWM 1800
Ochotnica Górna [update:15-11-2022] | Poland,MP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny KWM 2 1600
Ochotnica Górna [update:13-11-2022] | Poland,MP classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej Niepodległosci 2022 - Grupa B
Wroclaw [update:14-11-2022] | Poland,DS classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej Niepodleglosci 2022 - Grupa C
Wroclaw [update:14-11-2022] | Poland,DS classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej z okazji " Święta Niepodległości " - do lat 7
Zabrze [update:13-11-2022] | Poland,SL classic |
12-11-2022 13-11-2022 | Turniej z okazji " Święta Niepodległości " - Open
|Zabrze [update:13-11-2022] | Poland,SL classic |
12-11-2022 13-11-2022 | V Regionalna Liga Szachowa - Grupa A
Chorzów [update:13-11-2022] | Poland,SL classic |
12-11-2022 13-11-2022 | V Regionalna Liga Szachowa - Grupa B
Chorzów [update:13-11-2022] | Poland,SL classic |
12-11-2022 12-11-2022 | Weekend_standard_12-13.11.2022_grupa B
Gorzów Wlkp. [update:12-11-2022] | Poland,LB classic |
11-11-2022 11-11-2022 | Blitz-turniej towarzyski
Luneburg [update:30-11-2022] | Germany classic |
11-11-2022 11-11-2022 | Mistrzostwa Klubu Batory w Józefowie
Jozefow [update:11-11-2022] | Poland,MA classic |
11-11-2022 13-11-2022 | Otwarte Mistrzostwa Tczewa z normą na kandydata
Tczew [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
11-11-2022 13-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2022 - grupa B
Białystok [update:13-11-2022] | Poland,PL classic |
11-11-2022 13-11-2022 | Weekendowy Turniej Polonii Wrocław z okazji Dnia Niepodległości
Wrocław [update:18-11-2022] | Poland,DS classic |
10-11-2022 10-11-2022 | Regionalne Igrzyska Dzieci - BDZ/DG
Czeladź [update:10-11-2022] | Poland,SL team, classic |
10-11-2022 11-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny 1250-1400 KWM 1 Ochotnica Górna
Ochotnica Górna [update:11-11-2022] | Poland,MP classic |
10-11-2022 11-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny KWM 1400 Ochotnica Górna 1
Ochotnica Górna [update:11-11-2022] | Poland,MP classic |
10-11-2022 11-11-2022 | Turniej Klasyfikacyjny KWM 1600 Ochotnica Górna 1
Ochotnica Górna [update:11-11-2022] | Poland,MP classic |
10-11-2022 11-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny KWM 1800 Ochotnica 1
Ochotnica Górna [update:13-11-2022] | Poland,MP classic |
10-11-2022 13-11-2022 | Turniej Niepodległości 2022 - Grupa A
Wroclaw [update:14-11-2022] | Poland,DS classic |
10-11-2022 13-11-2022 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im Bohaterów Akcji V2. open A FIDE
Sarnaki [update:13-11-2022] | Poland,MA classic |
10-11-2022 13-11-2022 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Bohaterów Akcji V2 open B
Sarnaki [update:12-11-2022] | Poland,MA classic |
09-11-2022 21-12-2022 | Jesienny na I kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:04-01-2023] | Poland,MA classic |
09-11-2022 13-11-2022 | XIV MIstrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:13-11-2022] | Poland,PK classic |
09-11-2022 13-11-2022 | XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:13-11-2022] | Poland,PK classic |
09-11-2022 13-11-2022 | XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach w kat. do 10 lat
Rzeszów [update:14-11-2022] | Poland,PK classic |
08-11-2022 01-12-2022 | Turniej klasyfikacyjny klasa Va i VIIa
Chrzanów [update:13-12-2022] | Poland,MP classic |
06-11-2022 06-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open F (V i IV kat)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:08-11-2022] | Poland,DS classic |
06-11-2022 06-11-2022 | Turniej o 5 kategorię grupa młodsza
Łódź [update:13-11-2022] | Poland,LD classic |
06-11-2022 06-11-2022 | Turniej o IV kategorię junior
Łódź [update:06-11-2022] | Poland,LD classic |
06-11-2022 06-11-2022 | Turniej o V kategorię junior
Łódź [update:13-11-2022] | Poland,LD classic |
06-11-2022 06-11-2022 | Turniej pocieszenia - Memoriał A. Litwińskiej
Wrocław [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 06-11-2022 | XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 10 (2012 i młodsi) - P'60
Katowice [update:06-11-2022] | Poland,SL classic |
05-11-2022 06-11-2022 | XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 8 (2014 i młodsi) - P'60
Katowice [update:06-11-2022] | Poland,SL classic |
05-11-2022 06-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open A (na I i k)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 06-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open B (II kat)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 06-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open C (kobiety)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 06-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open D (III kat)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 05-11-2022 | III Świdnicki Festiwal Szachowy Open E (V i IV kat)
Burkatów 56c/ koło Świdnicy [update:06-11-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 20-10-2022 | Jesienny Turniej Klubu Logicznego
Piechowice [update:19-10-2022] | Poland,DS classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Mistrzostwa Jesieni w szachach klasycznych(turniej odwołany z brak chętnych)
Łódź [update:04-11-2022] | Poland,LD classic |
05-11-2022 05-11-2022 | Mistrzostwa Szubina
Szubin [update:05-11-2022] | Poland,KP classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Chomranic 2022r Gr-B
Chomranice [update:08-11-2022] | Poland,MP classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Chomranice 2022r Gr - A
Chomranice [update:08-11-2022] | Poland,MP classic |
05-11-2022 06-11-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla 1600-1700 PZSzach bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:06-11-2022] | Poland,SL classic |
05-11-2022 06-11-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY od 1800 do 2100 PZSZACH
PAWŁOWICE [update:06-11-2022] | Poland,SL classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 C-13
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 C-15
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 C-17
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 D-13
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 D-15
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2022 D-17
Jastrzębia Góra [update:13-11-2022] | Poland,PO classic |
05-11-2022 12-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2022 - grupa A
Białystok [update:13-11-2022] | Poland,PL classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Turniej o II kategorię
Łódź [update:06-11-2022] | Poland,LD classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Turniej o III kategorię
Łódź [update:06-11-2022] | Poland,LD classic |
05-11-2022 05-11-2022 | Turniej o IV kategorię senior
Łódź [update:05-11-2022] | Poland,LD classic |
05-11-2022 05-11-2022 | Turniej o V kategorię senior
Łódź [update:05-11-2022] | Poland,LD classic |
05-11-2022 05-11-2022 | Turniej przy Lubuskiej akademii Szachowej - grupa A
Gorzów Wlkp. [update:05-11-2022] | Poland,LB classic |
05-11-2022 06-11-2022 | Turniej SSM PLUM + POK 2022
Piechowice [update:19-10-2022] | Poland,DS classic |
04-11-2022 04-11-2022 | Klubowy Turniej Szachowy - kloc
Ślesin [update:08-11-2022] | Poland,WP team, classic |
04-11-2022 10-11-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 11
Pokrzywna [update:10-11-2022] | Poland,OP classic |
04-11-2022 10-11-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 9
Pokrzywna [update:10-11-2022] | Poland,OP classic |
04-11-2022 10-11-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek do lat 11
Pokrzywna [update:10-11-2022] | Poland,OP classic |
04-11-2022 10-11-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek do lat 9
Pokrzywna [update:10-11-2022] | Poland,OP classic |
04-11-2022 02-12-2022 | Szkolny turniej klasyfikacyjny klasa 3as
Chrzanów [update:09-12-2022] | Poland,MP classic |
03-11-2022 11-11-2022 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2022 - match Poland vs Rest of the World
Wrocław [update:11-11-2022] | Poland,DS team, classic |
03-11-2022 22-12-2022 | Mistrzostwa Prabut 2022
Prabuty [update:30-12-2022] | Poland,PO classic |
30-10-2022 05-11-2022 | Turniej Szachowy na II kat. w Skwierzynie 30 X i 5 XI 2022r.
Skwierzyna [update:06-11-2022] | Poland,LB classic |
29-10-2022 30-10-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski IV Podkarpacka Liga Szachowa Juniorów
Wiśniowa [update:01-11-2022] | Poland,PK team, classic |
29-10-2022 29-10-2022 | I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na V i IV kategorię (OPEN zawodnicy z BK V i IV kat.)
Łódź [update:29-10-2022] | Poland,LD classic |
29-10-2022 29-10-2022 | I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na V i IV kategorię ( Roczniki 2017 - 2014 )
Łódź [update:29-10-2022] | Poland,LD classic |
29-10-2022 30-10-2022 | II Turniej Klubu Marynarki Wojennej na kategorie - Jesień 2022
Gdynia [update:30-10-2022] | Poland,PO classic |
29-10-2022 30-10-2022 | Jesień z Liskiem o kategorie - turniej A
Lisia Góra [update:01-11-2022] | Poland,MP classic |
29-10-2022 30-10-2022 | Jesienny turniej od IV kategorii wzwyż w Hetmanie Płock.
PŁOCK [update:30-10-2022] | Poland,MA classic |
29-10-2022 29-10-2022 | Krakowska Szachowa Liga Szkolna - sezon 2022 - turniej 4 (U07)
Kraków [update:26-10-2022] | Poland,MP classic |
29-10-2022 19-11-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1600
Ostróda [update:21-10-2022] | Poland,WM classic |
29-10-2022 30-10-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:30-10-2022] | Poland,WM classic |
29-10-2022 30-10-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:30-10-2022] | Poland,WM classic |
29-10-2022 30-10-2022 | Turniej na III i II kategorię
Otwock [update:30-10-2022] | Poland,MA classic |
29-10-2022 30-11-2022 | Turniej na III kategorię(1400) dla dziewcząt i pań o rankingu 1250
Chylice [update:17-11-2022] | Poland,MA classic |
29-10-2022 29-10-2022 | Turniej o kategorie szachowe - OPEN i klasyfikacja juniorów
Zabrze [update:30-10-2022] | Poland,SL classic |
29-10-2022 30-10-2022 | VIII Grand Prix "W sercu Katowic 2022" - Open A
Katowice [update:30-10-2022] | Poland,SL classic |
29-10-2022 30-10-2022 | VIII Grand Prix "W sercu Katowic 2022" - Open B
Katowice [update:30-10-2022] | Poland,SL classic |
28-10-2022 02-11-2022 | I Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LO nr XVII
Wrocław [update:04-11-2022] | Poland,DS classic |
28-10-2022 28-10-2022 | Mistrzostwa II LO Leszno
Leszno [update:29-10-2022] | Poland,WP classic |
28-10-2022 28-10-2022 | Mistrzostwa II LO Leszno - Grupa D
Leszno [update:29-10-2022] | Poland,WP classic |
27-10-2022 27-10-2022 | Mistrzostwa ZSTiB w Brzesku 2022
Brzesko [update:27-10-2022] | Poland,MP classic |
27-10-2022 27-10-2022 | Uczniowski Turniej Szachowy Radom 2022 Grupa B
Radom [update:30-10-2022] | Poland,MA classic |
27-10-2022 27-10-2022 | Uczniowski Turniej Szachowy Radom 2022 Grupa A
Radom [update:30-10-2022] | Poland,MA classic |
26-10-2022 26-10-2022 | Szachowy październik z m. Lublin BO 2022-Aktywny Lublin
Lublin [update:02-11-2022] | Poland,LU classic |
26-10-2022 07-12-2022 | Turniej szachowy co drugą środę w godz 17.00 -21.00
Knurów [update:07-12-2022] | Poland,SL classic |
25-10-2022 25-10-2022 | XV MAŁOPOLSKI TURNIEJ GRY W SZACHY I WARCABY 100 - POLOWE
Wolbrom [update:25-10-2022] | Poland,MP classic |
24-10-2022 24-10-2022 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KROSNO GRODZKIE
KROSNO [update:24-10-2022] | Poland,PK team, classic |
24-10-2022 24-10-2022 | II Warcabowe Grand Prix Szubińskiego Domu Kultury - Turniej I
Szubin [update:24-10-2022] | Poland,KP classic |
24-10-2022 24-10-2022 | XV MAŁOPOLSKI TURNIEJ GRY W SZACHY I WARCABY 100 - POLOWE
Wolbrom [update:25-10-2022] | Poland,MP classic |
23-10-2022 02-04-2023 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - LIGA DOLNOŚLĄSKA
Dolny Śląsk [update:03-04-2023] | Poland,DS team, classic |
23-10-2022 23-10-2022 | Turniej na IV kategorię
Gdańsk [update:18-10-2022] | Poland,PO classic |
23-10-2022 30-10-2022 | XXIX Festiwal Szachowy w Poznaniu | OPEN A | OPEN B |
Poznań [update:29-09-2022] | Poland,WP classic |
22-10-2022 22-10-2022 | Chylice Future Masters - warsztaty szachowe grupa 1400+ ELO
Chylice [update:21-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 22-10-2022 | Chylice Future Masters - warsztaty szachowe grupa V i IV kategorie
Chylice [update:21-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | I Turniej Klubu Marynarki Wojennej na kategorie - Jesień 2022
Gdynia [update:23-10-2022] | Poland,PO classic |
22-10-2022 23-10-2022 | JESIENNY TURNIEJ W MARKACH DLA ZAWODNIKÓW OD IV KAT. WZWYŻ
Marki [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A13
Warszawa Ursus [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A14
Warszawa Ursus [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego A15
Warszawa Ursus [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego B5
Warszawa Ursus [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego C2
Warszawa Ursus [update:23-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 30-10-2022 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Jesień 2022
Gdynia [update:30-10-2022] | Poland,PO classic |
22-10-2022 22-10-2022 | Turniej szachowy dla dzieci
Ostrołęka [update:22-10-2022] | Poland,MA classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVI Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:23-10-2022] | Poland,SL classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVI Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:23-10-2022] | Poland,SL classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVI Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:23-10-2022] | Poland,SL classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVII Otwarte Mistrzostwa KKSz (gr. FIDE)
Kraków [update:19-10-2022] | Poland,MP classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVII Otwarte Mistrzostwa KKSz (gr. JUNIOR FIDE)
Kraków [update:19-10-2022] | Poland,MP classic |
22-10-2022 23-10-2022 | XVII Otwarte Mistrzostwa KKSz (gr. OPEN PZSz)
Kraków [update:19-10-2022] | Poland,MP classic |
21-10-2022 23-10-2022 | Drużynowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Niesłyszących w Szachach
Radom [update:02-11-2022] | Poland,MA team, classic |
21-10-2022 21-10-2022 | Turniej Piątkowy w Szkole Salezjan
Mińsk Mazowiecki [update:21-10-2022] | Poland,MA classic |
21-10-2022 23-10-2022 | WEEKENDOWE SZKOLENIE SZACHOWE Z UKS KORONA GDAŃSK
JASTRZĘBIA GÓRA [update:16-10-2022] | Poland,PO classic |
21-10-2022 21-10-2022 | XII Grand Prix SP-1 Zielona Góra.(5)
Zielona Góra [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
20-10-2022 15-01-2023 | Mecz Kołowy KSz Hetman Płock - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1800-1900)
Płock / Puszcza Mariańska [update:15-01-2023] | Poland,MA classic |
20-10-2022 26-01-2023 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - PAMIĘCI ANTONIEGO SZYMIKA
WILKOWICE [update:19-01-2023] | Poland,SL classic |
19-10-2022 19-10-2022 | XIII Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 1
Starachowice [update:02-11-2022] | Poland,SK classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału MPM w 2023 roku - C09
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału MPM w 2023 roku - D09
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2023 roku - C11
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2023 roku - C13
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2023 roku - D11
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
18-10-2022 23-10-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finału OOM w 2023 roku - D13
Zamość [update:24-10-2022] | Poland,LU classic |
17-10-2022 17-10-2022 | XX Turniej Warcabowy Szubin Open
Szubin [update:17-10-2022] | Poland,KP classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ DZIEWCZĘTA DO LAT 9
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ -DZIEWCZĘTA DO LAT 13
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ 2022 CHŁOPCY DO LAT 11
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ 2022 CHŁOPCY DO LAT 13
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ 2022 CHŁOPCY DO LAT 9
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 22-10-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO-DOLNOŚLĄSKIEJ- DZIEWCZĘTA DO LAT 11
Sulęcin [update:22-10-2022] | Poland,LB classic |
16-10-2022 16-10-2022 | Otwarte Grand-Prix Krakowa w szachach szybkich (FIDE) nr 5
Kraków [update:16-10-2022] | Poland,MP classic |
16-10-2022 16-10-2022 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię.
Biłgoraj [update:18-10-2022] | Poland,LU classic |
16-10-2022 16-10-2022 | Wewnętrzny Turniej Sparingowy na IV i V kategorię
Białystok [update:16-10-2022] | Poland,PL classic |
15-10-2022 16-10-2022 | FlyingAtom Chess Open - Turniej A (OPEN)
Lublin [update:26-10-2022] | Poland,LU classic |
15-10-2022 16-10-2022 | FlyingAtom Chess Open - Turniej B (do 1600 PZSzach)
Lublin [update:05-11-2022] | Poland,LU classic |
15-10-2022 16-10-2022 | Mała norma Fide
Chylice [update:16-10-2022] | Poland,MA classic |
15-10-2022 15-10-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:15-10-2022] | Poland,SL classic |
15-10-2022 15-10-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:15-10-2022] | Poland,SL classic |
15-10-2022 16-10-2022 | Szachylice dla IV i III
Chylice [update:16-10-2022] | Poland,MA classic |
15-10-2022 16-10-2022 | Turniej na II kategorię - minimum 1600 PZSzach
Tczew [update:16-10-2022] | Poland,PO classic |
15-10-2022 16-10-2022 | Turniej na III kategorię
Tczew [update:16-10-2022] | Poland,PO classic |
15-10-2022 15-10-2022 | Turniej na IV kategorię
Kłodzko [update:17-10-2022] | Poland,DS classic |
15-10-2022 23-10-2022 | V Liga Seniorów 2022 PK
Sędziszów Młp. [update:23-10-2022] | Poland,PK team, classic |
15-10-2022 16-10-2022 | VI Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:17-10-2022] | Poland,MA classic |
15-10-2022 16-10-2022 | VI Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:16-10-2022] | Poland,MA classic |
15-10-2022 16-10-2022 | XXXIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana - OPEN B (1400-1600)
Koszalin [update:23-10-2022] | Poland,ZP classic |
15-10-2022 16-10-2022 | XXXIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana - OPEN C (1000-1250)
Koszalin [update:23-10-2022] | Poland,ZP classic |
14-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY
Spała [update:16-10-2022] | Poland,LD classic |
14-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). DZIEWCZĘTA
Spała [update:16-10-2022] | Poland,LD classic |
14-10-2022 18-12-2022 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa GKSz - Sezon 10 (FIDE)
Gubin [update:18-12-2022] | Poland,LB classic |
14-10-2022 14-10-2022 | Szachowy październik z m. Lublin BO 2022-Aktywny Lublin
Lublin [update:14-10-2022] | Poland,LU classic |
14-10-2022 18-11-2022 | Turniej Piątkowy P'60
Mińsk Mazowiecki [update:20-11-2022] | Poland,MA classic |
14-10-2022 16-10-2022 | Turniej Szachowy Mikoszewo 2022
Mikoszewo [update:16-10-2022] | Poland,PO classic |
14-10-2022 16-10-2022 | XXXIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana - OPEN A
Koszalin [update:23-10-2022] | Poland,ZP classic |
13-10-2022 16-10-2022 | Szkolenie Szachowe
Mikoszewo [update:27-09-2022] | Poland,PO classic |
12-10-2022 21-12-2022 | SOLAR PROFIT ROUND ROBIN- 1400+
Jelenia Góra [update:13-10-2022] | Poland,DS classic |
12-10-2022 21-12-2022 | SOLAR PROFIT ROUND ROBIN- 1600+
Jelenia Góra [update:22-12-2022] | Poland,DS classic |
12-10-2022 21-12-2022 | SOLAR PROFIT ROUND ROBIN- 1800+
Jelenia Góra [update:27-12-2022] | Poland,DS classic |
12-10-2022 16-11-2022 | Turniej Klubowy SDK Lotnik Mielec
Mielec [update:21-10-2022] | Poland,PK classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA C-11
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA C-13
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA C-9
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA D-11
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA D-13
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 14-10-2022 | Eliminacje strefowe MPJ 2023 (LD+SK). GRUPA D-9
Spała [update:14-10-2022] | Poland,LD classic |
10-10-2022 18-10-2022 | Puchar XXX lecia Stowarzyszenia CROSS w szachach Krynica Zdrój
Krynica-Zdrój [update:20-10-2022] | Poland,MP classic |
09-10-2022 09-10-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY na IV i V KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:09-10-2022] | Poland,LU classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D09
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D11
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
09-10-2022 16-10-2022 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D13
Węgierska Górka [update:16-10-2022] | Poland,SL classic |
08-10-2022 09-10-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" z Lubelskim Klubem Szachowym
Lublin [update:09-10-2022] | Poland,LU classic |
08-10-2022 09-10-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" z Lubelskim Klubem Szachowym (FIDE)
Lublin [update:10-10-2022] | Poland,LU classic |
08-10-2022 09-10-2022 | AKU. Turniej o II kat. Tablet losowanie
Zielonka [update:10-10-2022] | Poland,MA classic |
08-10-2022 08-10-2022 | I Turniej szachowy dzieci i młodzieży o Puchar Borów Tucholskich
Tuchola [update:08-10-2022] | Poland,KP classic |
08-10-2022 09-10-2022 | Jurajski Jesienny Turniej Szachowy gr. A
Zawiercie [update:09-10-2022] | Poland,SL classic |
08-10-2022 27-11-2022 | LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZRZESZENIA LZS - 2022
Ostróda/Bratian/Biskupiec [update:27-11-2022] | Poland,WM team, classic |
08-10-2022 09-10-2022 | PAŹDZIERNIKOWY WEEKEND PRZY SZACHOWNICY - Standard
Gorzów Wlkp. [update:09-10-2022] | Poland,LB classic |
08-10-2022 09-10-2022 | Październikowy Weekend Szachowy - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:08-10-2022] | Poland,LB classic |
08-10-2022 09-10-2022 | PGNiG TERMIKA Puchar Polski w Szachach
Bydgoszcz [update:08-09-2022] | Poland,KP classic |
08-10-2022 27-11-2022 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Ostrołęka [update:28-11-2022] | Poland,MA classic |
08-10-2022 08-10-2022 | Turniej Rogoźna
Żory [update:08-10-2022] | Poland,SL classic |
08-10-2022 08-10-2022 | V Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1000-1100
Gdynia [update:08-10-2022] | Poland,PO classic |
08-10-2022 08-10-2022 | V Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1000-1200 OPEN
Gdynia [update:08-10-2022] | Poland,PO classic |
08-10-2022 08-10-2022 | V Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1200
Gdynia [update:08-10-2022] | Poland,PO classic |
08-10-2022 09-10-2022 | V Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1250-1400
Gdynia [update:09-10-2022] | Poland,PO classic |
08-10-2022 09-10-2022 | V Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA 1600-1800
Gdynia [update:09-10-2022] | Poland,PO classic |
08-10-2022 09-10-2022 | Wałbrzyski Turniej Klasyfikacyjny - grupa A ( turniej na II kat.)
Wałbrzych [update:09-10-2022] | Poland,DS classic |
08-10-2022 09-10-2022 | XI Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:09-10-2022] | Poland,MA classic |
08-10-2022 29-11-2022 | XI Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:27-12-2022] | Poland,MA classic |
08-10-2022 09-10-2022 | XXIV Sułkowicka Jesień Szachowa 2022 - Grupa A - powyżej rankingu 1400 PZSzach - turniej klasyfikacyjny
Sułkowice [update:11-10-2022] | Poland,MP classic |
08-10-2022 09-10-2022 | XXIV Sułkowicka Jesień Szachowa 2022 - Grupa B - do rankingu 1400 PZSzach - turniej klasyfikacyjny
Sułkowice [update:11-10-2022] | Poland,MP classic |
06-10-2022 24-11-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A4 (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:24-11-2022] | Poland,MA classic |
06-10-2022 24-11-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B7
Grodzisk Mazowiecki [update:24-11-2022] | Poland,MA classic |
05-10-2022 28-12-2022 | VI Memoriał Szachowy im. Stanleya Krol
Radom [update:04-01-2023] | Poland,MA classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Seniorów 2022 (województwo śląskie)
Czeladź [update:02-10-2022] | Poland,SL team, classic |
01-10-2022 02-10-2022 | II Turniej Klasyfikacyjny w LUKKS Miedziana Góra - GRUPA B (do lat 14)
Miedziana Góra [update:04-10-2022] | Poland,SK classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Jesienny na III kategorię w Hetmanie 2_2022
Warszawa [update:02-10-2022] | Poland,MA classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Pażdziernikowy turniej w Hetmanie od IV kat. wzwyż.
PŁOCK [update:02-10-2022] | Poland,MA classic |
01-10-2022 01-10-2022 | Pierwszy Krok Szachowy Turniej Klasyfikacyjny Dzieci bez kategorii szachowej.
Chrzanów Klub Szachowy Szpitalna 1 [update:13-10-2022] | Poland,MP classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Szachy nad Wkrą
Cieksyn [update:31-08-2022] | Poland,MA classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - PAŹDZIERNIK
Wrocław [update:10-10-2022] | Poland,DS classic |
01-10-2022 02-10-2022 | Turniej na III i II kategorię
Otwock [update:02-10-2022] | Poland,MA classic |
01-10-2022 02-10-2022 | X Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. A - do FIDE
Żarów [update:02-10-2022] | Poland,DS classic |
01-10-2022 02-10-2022 | X Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. B
Żarów [update:02-10-2022] | Poland,DS classic |
01-10-2022 02-10-2022 | X Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. C
Żarów [update:02-10-2022] | Poland,DS classic |
01-10-2022 08-10-2022 | XXXVII TSz NiS - Puchar Grunwaldu - Memoriał Piotra Łożyńskiego
Władysławowo [update:08-10-2022] | Poland,PO classic |
30-09-2022 19-12-2022 | 263rd YMCA Autumn 2022-D
Warszawa [update:23-12-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 20-12-2022 | 264th YMCA Autumn 2022-C
Warszawa [update:23-12-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 21-12-2022 | 265th YMCA Autumn 2022-B
Warszawa [update:23-12-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 22-12-2022 | 266th YMCA Autumn 2022-A
Warszawa [update:23-12-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 23-12-2022 | 267th YMCA Golden Autumn 2022
Warszawa [update:23-12-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do Mistrzostw Polski Młodzików na 2023 rok - grupa C9
Ochotnica Dolna [update:07-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do Mistrzostw Polski Młodzików na 2023 rok - grupa D9
Ochotnica Dolna [update:08-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do OOM na 2023 rok - grupa C11
Ochotnica Dolna [update:07-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do OOM na 2023 rok - grupa C13
Ochotnica Dolna [update:07-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do OOM na 2023 rok - grupa D11
Ochotnica Dolna [update:07-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 07-10-2022 | Eliminacje strefy PK-MP do OOM na 2023 rok - grupa D13
Ochotnica Dolna [update:07-10-2022] | Poland,MP classic |
30-09-2022 02-10-2022 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO-PODLASKIEJ- DZIEWCZĘTA
Radzyń Podlaski [update:02-10-2022] | Poland,LU classic |
30-09-2022 02-10-2022 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO-PODLASKIEJ-CHŁOPCY
Radzyń Podlaski [update:02-10-2022] | Poland,LU classic |
30-09-2022 02-10-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA/WM-chłopcy
Brok [update:02-10-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 02-10-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA/WM-dziewczynki
Brok [update:02-10-2022] | Poland,MA classic |
30-09-2022 02-10-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - dziewczęta
Pokrzywna [update:18-10-2022] | Poland,OP classic |
30-09-2022 02-10-2022 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy
Pokrzywna [update:18-10-2022] | Poland,OP classic |
30-09-2022 02-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu w szachach klasycznych
Starogard Gdański [update:07-12-2022] | Poland,PO classic |
26-09-2022 30-09-2022 | Czorsztyn 2022 - Open
Czorsztyn [update:11-10-2022] | Poland,MP classic |
26-09-2022 04-10-2022 | I Szachowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS Osób Całkowicie Niewidomych
Wdzydze Kiszewskie [update:03-10-2022] | Poland,PO classic |
26-09-2022 05-12-2022 | Klasyczny Jesienny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:09-12-2022] | Poland,PK classic |
26-09-2022 03-10-2022 | Mistrzostwa Krośnieńskiej Akademii Szachowej gr. D
Krosno [update:19-10-2022] | Poland,PK classic |
25-09-2022 25-09-2022 | II Turniej Debiutu Zamienie dla dzieci ur.2012 r. i mlodsi
Zamienie k.Warszawy [update:25-09-2022] | Poland,MA classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - chłopcy do lat 11
Chomiąża Szlachecka [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - chłopcy do lat 13
Chomiąża Szlachecka [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - chłopcy do lat 9
Chomiąża Szlachecka [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - dziewczęta do lat 11
Chomiąża Szlachecka [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - dziewczęta do lat 13
Chomiąża Szlachecka [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 30-09-2022 | Eliminacje strefowe KP-PO MAKROREGION - dziewczęta do lat 9
Chomiąża Szlachecka [update:29-09-2022] | Poland,KP classic |
25-09-2022 25-09-2022 | Generation Freedom Chess Tournament
Lichess.org [update:21-09-2022] | Poland,MA classic |
25-09-2022 25-09-2022 | Turniej o kategorie szachowe dla dzieci do lat 6 - 2016 i młodsi
Zabrze [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
25-09-2022 25-09-2022 | XX Szachowy Turniej Pamięci Września - gr. B
Wieluń [update:25-09-2022] | Poland,LD classic |
24-09-2022 25-09-2022 | "Stulecie Miasta Zabrza" do lat 12
Zabrze [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
24-09-2022 25-09-2022 | "Stulecie Miasta Zabrze"- Open
Zabrze [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
24-09-2022 25-09-2022 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III i II kategorię.
Luboń [update:25-09-2022] | Poland,WP classic |
24-09-2022 25-09-2022 | IV Regionalna Liga Szachowa - Grupa A
Chorzów [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
24-09-2022 25-09-2022 | IV Regionalna Liga Szachowa - Grupa B
Chorzów [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Mistrzostwa Powiatu toruńskiego w szachach klasycznych - Grupa A (zawodnicy z rankingiem 1800 PZSzach i wyżej lub ELO)
Czernikowo [update:25-09-2022] | Poland,KP classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Mistrzostwa Powiatu toruńskiego w szachach klasycznych - Grupa B+C (zawodnicy o kategoriach 1250 - 1700 PZSzach)
Czernikowo [update:25-09-2022] | Poland,KP classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Szachowe Pożegnanie Lata - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:26-09-2022] | Poland,MA classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Szachowe Pożegnanie Lata - grupa B (PZSzach 1250-1700)
Grodzisk Mazowiecki [update:25-09-2022] | Poland,MA classic |
24-09-2022 25-09-2022 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - III Turniej 2022 (grupa A)
Kozy [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Szachylicki turniej o II i III kategorię
Chylice [update:25-09-2022] | Poland,MA classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Turniej 3 Kategorii na 2 Kategorie
Stare Bielice koło Koszalina [update:05-09-2022] | Poland,ZP classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na II kategorię (I kobiecą)
Stalowa Wola [update:25-09-2022] | Poland,PK classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię (II kobiecą)
Stalowa Wola [update:25-09-2022] | Poland,PK classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Turniej klasyfikacyjny na kat. III i II SZACHY - RUCH w STRONĘ INTELEKTU - gr B
STANIąTKI [update:26-09-2022] | Poland,MP classic |
24-09-2022 25-09-2022 | Turniej klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora KOSiR-u w szachach klasycznych
Koscierzyna [update:25-09-2022] | Poland,PO classic |
24-09-2022 24-09-2022 | XVII Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. A i B (do lat 10 i 16)
Gorlice [update:24-09-2022] | Poland,MP classic |
24-09-2022 24-09-2022 | XVII Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - gr. C (OPEN)
Gorlice [update:24-09-2022] | Poland,MP classic |
23-09-2022 09-12-2022 | Półfinał Mistrzostw RzKSz RDK
Rzeszów [update:10-12-2022] | Poland,PK classic |
23-09-2022 25-09-2022 | Rudzka Jesień 2022 Grupa B do lat 12
Ruda Śląska [update:20-09-2022] | Poland,SL classic |
23-09-2022 25-09-2022 | Rudzka Jesień 2022 Open A (do FIDE)
Ruda Śląska [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
23-09-2022 25-09-2022 | Turniej klasyfikacyjny na kat I i wyższe SZACHY - RUCH w STRONĘ INTELEKTU - gr A (FIDE)
STANIĄTKI [update:26-09-2022] | Poland,MP classic |
23-09-2022 23-09-2022 | XII Grand Prix SP-1 Zielona Góra.(2)
Zielona Góra [update:30-09-2022] | Poland,LB classic |
20-09-2022 20-09-2022 | Szachowy październik z m. Lublin
Lublin [update:10-10-2022] | Poland,LU classic |
19-09-2022 21-12-2022 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2022_B
Warszawa [update:21-12-2022] | Poland,MA classic |
19-09-2022 19-12-2022 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2022_A
Warszawa [update:19-12-2022] | Poland,MA classic |
19-09-2022 25-09-2022 | XIX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
BIELSKO-BIAŁA [update:25-09-2022] | Poland,SL classic |
18-09-2022 18-09-2022 | III Regionalna Liga Szachowa - Grupa A
Chorzów [update:18-09-2022] | Poland,SL classic |
17-09-2022 17-09-2022 | I Mistrzostwa UKS Sternik Pruszków (Młodzicy)
Pruszków [update:17-09-2022] | Poland,MA classic |
17-09-2022 17-09-2022 | I Mistrzostwa UKS Sternik Pruszków (Open)
Pruszków [update:17-09-2022] | Poland,MA classic |
17-09-2022 18-09-2022 | Otwarty Turniej Szachowy na II kat Gr-A
Roztoka [update:19-09-2022] | Poland,MP classic |
17-09-2022 18-09-2022 | Otwarty Turniej Szachowy na III kat Gr-B
Roztoka [update:22-09-2022] | Poland,MP classic |
17-09-2022 17-09-2022 | Pożegnanie Lata - turniej szachów szybkich
Wałbrzych [update:17-09-2022] | Poland,DS classic |
17-09-2022 17-09-2022 | Szachy Szybkie Stare Bielice
Stare Bielice [update:02-09-2022] | Poland,ZP classic |
17-09-2022 25-09-2022 | VI Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2022 - Memoriał im. Kazimierza Smalary
Gdynia [update:25-09-2022] | Poland,PO classic |
17-09-2022 18-09-2022 | XII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
17-09-2022 18-09-2022 | XII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
16-09-2022 23-09-2022 | 2022 ICCD World Deaf Team Chess Championhips - Junior
Warszawa [update:27-09-2022] | Poland,LU team, classic |
16-09-2022 23-09-2022 | 2022 ICCD World Deaf Team Chess Championhips - Ladies Team
Warszawa [update:27-09-2022] | Poland,LU team, classic |
16-09-2022 23-09-2022 | 2022 ICCD World Deaf Team Chess Championhips - OPEN
Warszawa [update:27-09-2022] | Poland,MA classic |
16-09-2022 23-09-2022 | 2022 ICCD World Deaf Team Chess Championhips - OPEN TEAM
Warszawa [update:27-09-2022] | Poland,LU team, classic |
16-09-2022 02-10-2022 | Kurs na Instruktora Szachowego PZSzach online
Warszawa [update:16-08-2022] | Poland,MA classic |
16-09-2022 25-09-2022 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2022
Włocławek [update:06-09-2022] | Poland,KP classic |
16-09-2022 25-09-2022 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2022
Włocławek [update:30-09-2022] | Poland,KP classic |
16-09-2022 16-09-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:16-09-2022] | Poland,SL classic |
16-09-2022 25-09-2022 | Puchar Polski Niepełnosprawnych w szachach
Niechorze [update:26-09-2022] | Poland,ZP classic |
15-09-2022 15-09-2022 | SYMULTANA z arcymistrzem Zbigniewem Paklezą
Ślesin [update:21-08-2022] | Poland,WP classic |
14-09-2022 16-11-2022 | II Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [update:16-11-2022] | Poland,PO classic |
14-09-2022 16-11-2022 | Otwarty jesienny turniej Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [update:25-11-2022] | Poland,PO classic |
13-09-2022 18-09-2022 | III Turniej o Puchar Zbigniewa Paklezy o II kategorię
Ślesin [update:18-09-2022] | Poland,WP classic |
13-09-2022 13-09-2022 | Szachowy sierpień z m. Lublin BO 2022-Aktywny Lublin
Lublin [update:13-09-2022] | Polska classic |
12-09-2022 12-09-2022 | Szachowy sierpień z m. Lublin BO 2022-Aktywny Lublin
Lublin [update:12-09-2022] | Poland classic |
12-09-2022 13-09-2022 | XIII Mistrzostw Szachowych Leśników RDLP w Radomiu
Jedlnia Letnisko [update:16-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM C9
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM MA WM D9
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) C11
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM MA WM C13
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM MA WM D11
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
11-09-2022 17-09-2022 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM MA WM)D13
Brok [update:18-09-2022] | Poland,MA classic |
10-09-2022 11-09-2022 | "Witaj szkoło" do lat 11
Zabrze [update:11-09-2022] | Poland,SL classic |
10-09-2022 11-09-2022 | "Witaj szkoło" do lat 7
Zabrze [update:11-09-2022] | Poland,SL classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Grand Prix o Puchar Pięterka - turniej wrześniowy (zgłoszony do FIDE)
Poznań [update:06-09-2022] | Poland,WP classic |
10-09-2022 11-09-2022 | II Memoriał Szachowy Mariana Gabrysiaka
Jaworzyna Śląska [update:01-09-2022] | Poland,DS classic |
10-09-2022 11-09-2022 | II Memoriał Szachowy Mariana Gabrysiaka Grupa A
Jaworzyna Śląska [update:14-09-2022] | Poland,DS classic |
10-09-2022 11-09-2022 | II Memorial Szachowy Mariana Gabrysiaka Grupa B
Jaworzyna Śląska [update:14-09-2022] | Poland,DS classic |
10-09-2022 11-09-2022 | III Turniej Klasyfikacyjny LKS Skała Tumlin - A (FIDE - od 1800 PZSzach)
Samsonów [update:11-09-2022] | Poland,SK classic |
10-09-2022 11-09-2022 | III Turniej Klasyfikacyjny LKS Skała Tumlin - B
Samsonów [update:12-09-2022] | Poland,SK classic |
10-09-2022 11-09-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do LAT 15 od 1400 do 1700 PZSZACH z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:11-09-2022] | Poland,SL classic |
10-09-2022 10-09-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:10-09-2022] | Poland,SL classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - WRZESIEŃ
Wrocław [update:13-09-2022] | Poland,DS classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię (norma częściowa) Zgłoszony do FIDE I miejsce 700 zł
Łódź [update:11-09-2022] | Poland,LD classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na II kategorię
Łódź [update:11-09-2022] | Poland,LD classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [update:11-09-2022] | Poland,LD classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej na kategorie OPEN
Dźwirzyno [update:11-09-2022] | Poland,ZP classic |
10-09-2022 11-09-2022 | Turniej na kategorie U10
Dźwirzyno [update:11-09-2022] | Poland,ZP classic |
09-09-2022 16-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa A
Łowicz [update:07-09-2022] | Poland,LD classic |
09-09-2022 16-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa B
Łowicz [update:21-12-2022] | Poland,LD classic |
09-09-2022 16-12-2022 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2022 - grupa C
Łowicz [update:21-12-2022] | Poland,LD classic |
06-09-2022 31-10-2022 | Maraton Szachowy o Super Puchar w ''Szarotce'' - FINAŁ
Wadowice Górne [update:31-10-2022] | Poland,PK classic |
05-09-2022 14-09-2022 | Jesienny na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:14-09-2022] | Poland,MA classic |
05-09-2022 11-09-2022 | Mistrzostwa Chrzanowa Turniej Kołowy FIDE
Chrzanów [update:15-09-2022] | Poland,MP classic |
03-09-2022 04-09-2022 | Turniej Fide w Galeonie
Warszawa [update:04-09-2022] | Poland,MA classic |
03-09-2022 03-09-2022 | Turniej na kategorię V i IV w Wesołej - grupa C
Warszawa-Wesoła [update:03-09-2022] | Poland,MA classic |
03-09-2022 03-09-2022 | Wyścig na IV kategorię szachową (dla bk i V kat.)
Lubartów [update:03-09-2022] | Poland,LU classic |
03-09-2022 04-09-2022 | Wyścig po III i II kategorię szachową (dla IV kat wzwyż)
Lubartów [update:04-09-2022] | Poland,LU classic |
03-09-2022 04-09-2022 | Zakończenie Lata z MOSiR OPEN
Czerwionka Leszczyny [update:04-09-2022] | Poland,SL classic |
03-09-2022 04-09-2022 | Zakończenie wakacji - OPEN - P'60+30'' - 5R - do częściówek norm III II I K
Czeladź [update:04-09-2022] | Poland,SL classic |
02-09-2022 11-09-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II liga
Jastrzębia Góra [update:11-09-2022] | Poland,PO team, classic |
02-09-2022 11-09-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga 2022
Sypniewo [update:12-09-2022] | Poland,WP team, classic |
02-09-2022 11-09-2022 | Enea Ekstraliga 2022 - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach
Bydgoszcz [update:11-09-2022] | Poland,KP team, classic |
01-09-2022 03-09-2022 | Pożegnanie Wakacji 2022
Gorlice [update:04-09-2022] | Poland,MP classic |
30-08-2022 31-08-2022 | Turniej na kategorię III-II w Centrum Obywatelskim z KS Krak (do 1600 do 14lat Free)
Kraków [update:02-09-2022] | Poland,MP classic |
30-08-2022 30-08-2022 | Turniej na kategorię V-IV w Centrum Obywatelskim z KS Krak (do 1200 do 12lat Free)
Kraków [update:09-09-2022] | Poland,MP classic |
28-08-2022 28-08-2022 | V Turniej Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego.
Ciechanów [update:26-08-2022] | Poland,MA classic |
27-08-2022 02-09-2022 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto nad morzem 2022
Jastrzębia Góra [update:02-09-2022] | Poland,PO classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Turniej powakacyjny- OPEN
Jelenia Góra [update:03-08-2022] | Poland,DS classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Turniej Powakacyjny- OPEN
Jelenia Góra [update:30-08-2022] | Poland,DS classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Turniej Powakacyjny- U13
Jelenia Góra [update:03-08-2022] | Poland,DS classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Turniej Powakacyjny- U13
Jelenia Góra [update:30-08-2022] | Poland,DS classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Wakacyjny Turniej Kwalifikacyjny na Kategorie
Lębork [update:30-08-2022] | Poland,PO classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Wakacyjny turniej szachowy na I kategorię.
Radzyń Podlaski [update:28-08-2022] | Poland,LU classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Wakacyjny turniej szachowy na II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:28-08-2022] | Poland,LU classic |
27-08-2022 28-08-2022 | Wakacyjny turniej szachowy na III kategorię.
Radzyń Podlaski [update:28-08-2022] | Poland,LU classic |
26-08-2022 28-08-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 27. - grupa B
Białystk [update:28-08-2022] | Poland,PL classic |
26-08-2022 04-09-2022 | Szachy klasyczne z GKSz'em (FIDE)
Gubin [update:08-09-2022] | Poland,LB classic |
26-08-2022 26-08-2022 | Warsztaty szachowe
Bydgoszcz [update:26-08-2022] | Poland,KP classic |
24-08-2022 24-08-2022 | Blitz Mikoszewo 2022
mikoszewo [update:24-08-2022] | Poland,MA classic |
23-08-2022 29-08-2022 | Turniej A Basia Mikoszewo 2022
Mikoszewo [update:28-08-2022] | Poland,MA classic |
23-08-2022 29-08-2022 | Turniej B Basia Mikoszewo 2022
Mikoszewo [update:28-08-2022] | Poland,MA classic |
22-08-2022 26-08-2022 | Letnie zgrupowanie szkoleniowe przed startem sezonu 2022/23
Strzelce Krajeńskie [update:09-09-2022] | Poland,LB classic |
22-08-2022 29-08-2022 | X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - A
Mikoszewo [update:29-08-2022] | Poland,PO classic |
22-08-2022 29-08-2022 | X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - B
Mikoszewo [update:29-08-2022] | Poland,PO classic |
22-08-2022 29-08-2022 | X Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" - C
Mikoszewo [update:30-08-2022] | Poland,PO classic |
21-08-2022 21-08-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY na IV i V KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:22-08-2022] | Poland,LU classic |
20-08-2022 21-08-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ (FIDE)
Lublin [update:21-08-2022] | Poland,LU classic |
20-08-2022 21-08-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:21-08-2022] | Poland,LU classic |
20-08-2022 21-08-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" WAKACYJNY KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:21-08-2022] | Poland,LU classic |
20-08-2022 30-08-2022 | *** Szachowe wakacje*** DOFINANSOWANIE od ok. 500 zł do 1100 zł!!!
Okoniny Nadjeziorne [update:05-09-2022] | Poland,KP classic |
20-08-2022 30-08-2022 | *** VIII Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie" *** Grupa B DOFINANSOWANIE OK.500 ZŁ!!!
Okoniny Nadjeziorne [update:08-08-2022] | Poland,KP classic |
20-08-2022 30-08-2022 | ***VIII Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie"*** Grupa A DOFINANSOWANIE OK.500 ZŁ!!!
Okoniny Nadjeziorne [update:03-08-2022] | Poland,KP classic |
20-08-2022 21-08-2022 | II WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra (1250-1400)
Kostomłoty Drugie [update:21-08-2022] | Poland,SK classic |
20-08-2022 21-08-2022 | II WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O Puchar Wójta Gminy Miedziana Góra (Grupa 1600+)
Miedziana Góra [update:29-08-2022] | Poland,SK classic |
20-08-2022 21-08-2022 | Otwarty Turniej Szach na III i II kat.
Roztoka [update:21-08-2022] | Poland,MP classic |
20-08-2022 21-08-2022 | Turniej na Zakończenie Lata
Kłaj [update:23-08-2022] | Poland,MP classic |
20-08-2022 21-08-2022 | Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:21-08-2022] | Poland,MA classic |
20-08-2022 21-08-2022 | XXI Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa A 2200 ELO
Zabierzów [update:23-08-2022] | Poland,MP classic |
20-08-2022 21-08-2022 | XXI Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa B 1250-1600 Pzszach
Zabierzów [update:23-08-2022] | Poland,MP classic |
19-08-2022 20-08-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD 1800 WZWYŻ
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:20-08-2022] | Poland,LB classic |
19-08-2022 20-08-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1600
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:20-08-2022] | Poland,LB classic |
19-08-2022 20-08-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - C2 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1250-1400
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:20-08-2022] | Poland,LB classic |
19-08-2022 21-08-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 27. - grupa A
Białystok [update:21-08-2022] | Poland,PL classic |
19-08-2022 27-08-2022 | MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS JUNIORÓW W SZACHACH
Węgierska Górka [update:25-08-2022] | Poland,SL classic |
19-08-2022 19-08-2022 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów - szachy szybkie. Bystre 2022
Bystre [update:19-08-2022] | Poland,PK classic |
18-08-2022 23-08-2022 | Wakacje z szachami - Grupa A
Junoszyno [update:23-08-2022] | Poland,PO classic |
18-08-2022 23-08-2022 | Wakacje z szachami - Grupa B
Junoszyno [update:23-08-2022] | Poland,PO classic |
18-08-2022 23-08-2022 | Wakacje z szachami - Grupa C
Junoszyno [update:23-08-2022] | Poland,PO classic |
18-08-2022 23-08-2022 | Wakacje z szachami - Grupa D
Junoszyno [update:23-08-2022] | Poland,PO classic |
16-08-2022 24-08-2022 | Borowice - turniej klasyfikacyjny
Borowice k. Karpacza [update:23-08-2022] | Poland,DS classic |
16-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa E do 12 lat
Ustroń [update:20-08-2022] | Poland,SL classic |
16-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa F do 10 lat
Ustroń [update:20-08-2022] | Poland,SL classic |
16-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa G do 8 lat
Ustroń [update:20-08-2022] | Poland,SL classic |
16-08-2022 31-08-2022 | Letnia Akademia Szachowa " LAS " z okazji 100 - lecia Miasta Zabrze zajęcia darmowe
Zabrze [update:01-09-2022] | Poland,SL classic |
16-08-2022 21-08-2022 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów. Bystre 2022
Bystre [update:19-08-2022] | Poland,PK classic |
15-08-2022 20-08-2022 | Turniej na wakacjach w Łebie (Grupa B)
Łeba [update:21-08-2022] | Poland,PO classic |
15-08-2022 20-08-2022 | Turniej Wakacyjny w Łebie (Grupa A)
Łeba [update:21-08-2022] | Poland,PO classic |
14-08-2022 28-08-2022 | Obóz szkoleniowy KREATYWNE SZACHY + Turniej klasyikacyjny
Węgierska Górka [update:15-07-2022] | Poland,SL classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [update:01-06-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C (SENIORZY)
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 21-08-2022 | 58. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [update:21-05-2022] | Poland,DS classic |
13-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa B 1500-1900
Ustroń [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
13-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa C do 1550 i bez FIDE
Ustroń [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
13-08-2022 19-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa D (1967 i starsi)
Ustroń [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
13-08-2022 15-08-2022 | Turniej Szachów Standardowych Puchar Lisek.pl 13-15.08.2022
Skwierzyna [update:15-08-2022] | Poland,LB classic |
12-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa A FIDE 1850-2250
Ustroń [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
12-08-2022 20-08-2022 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa Masters od 2200
Ustroń [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
12-08-2022 21-08-2022 | Obóz szkoleniowy Akademia Młodego Szachisty
Wrocław [update:02-08-2022] | Poland,DS classic |
12-08-2022 20-08-2022 | Wakacyjny obóz szachowy Młoty - turniej szachowy
Młoty [update:22-08-2022] | Poland,MP classic |
11-08-2022 11-08-2022 | Blitz Polanica 22 Europa
Polanica Zdrój [update:12-08-2022] | Poland,DS classic |
09-08-2022 17-08-2022 | XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy I - II
Dąbki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
08-08-2022 16-08-2022 | Wakacyjny na II kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:16-08-2022] | Poland,MA classic |
07-08-2022 07-08-2022 | III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta - grupa C - (1000-1200)
Biszcza [update:06-08-2022] | Poland,LU classic |
07-08-2022 17-08-2022 | XIV Szachowe Zgrupowanie Sportowe
Dąbki k/Darłowa [update:06-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | XXII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dąbki k/Darłowa [update:06-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY Chłopcy V-VI-VII-VIII-SZ.ŚR.
Dąbki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY Dziewczęta I-II-III-IV-V-VI
Dabki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | XXII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy III - IV
Dąbki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2022 - GRUPA A
Dąbki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
07-08-2022 17-08-2022 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2022 - GRUPA B
Dąbki k/Darłowa [update:22-08-2022] | Poland,ZP classic |
06-08-2022 07-08-2022 | Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022 - GRUPA D "Drugi Krok"
Wrocław [update:30-04-2022] | Poland,DS classic |
06-08-2022 07-08-2022 | I Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open A (FIDE)
Strzelce Opolskie [update:07-08-2022] | Poland,OP classic |
06-08-2022 07-08-2022 | I Puchar Ziemi Strzeleckiej w Szachach - Open B (PZSzach 1400-1600)
Strzelce Opolskie [update:07-08-2022] | Poland,OP classic |
06-08-2022 07-08-2022 | III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta Gminy Biszcza - Grupa A - (Open -zgłoszony do Fide-)
Biszcza [update:07-08-2022] | Poland,PK classic |
06-08-2022 07-08-2022 | III Weekendowy Turniej Szachowy nad zalewem Biszcza-Żary o Puchar Wójta Gminy Biszcza - Grupa B - (1250 - 1600)
Biszcza [update:11-08-2022] | Poland,PK classic |
06-08-2022 07-08-2022 | RYBNICKI WAKACYJNY TURNIEJ
Rybnik [update:07-08-2022] | Poland,SL classic |
05-08-2022 07-08-2022 | III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR D do 1600 PZSZACH - TAURON AREN KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA UL. LEMA 7 [update:07-08-2022] | Poland,MP classic |
05-08-2022 15-08-2022 | WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
WOLSZTYN [update:23-08-2022] | Poland,WP classic |
05-08-2022 15-08-2022 | XII WAKACYJNY TURNIEJ I SZKOLENIE DLA DZIECI DO LAT 12
MIĘDZYZDROJE [update:04-07-2022] | Poland,ZP classic |
04-08-2022 09-08-2022 | III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR S Senior PLUS 55 65 75 TAURON ARENA KRAKÓW MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Kraków TAURON Arena ul.. Lema 7 [update:09-08-2022] | Poland,MP classic |
04-08-2022 09-08-2022 | III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR. A - Amatorska - TAURON ARENA KRAKÓW-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Kraków TAURON Arena ul.. Lema 7 [update:09-08-2022] | Poland,MP classic |
04-08-2022 09-08-2022 | III Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski 2022 GR. M Mistrzowska -TAURON ARENA KRAKÓW - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Kraków TAURON Arena ul. Lema 7 [update:09-08-2022] | Poland,MP classic |
04-08-2022 08-08-2022 | TURNIEJ II (min. II kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22".
Sielpia Wielka [update:08-08-2022] | Poland,SK classic |
04-08-2022 08-08-2022 | TURNIEJ II GRUPA B (maks. III kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22"
Sielpia Wielka [update:29-08-2022] | Poland,SK classic |
03-08-2022 05-08-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień do 1200
Wrocław [update:06-08-2022] | Poland,DS classic |
03-08-2022 05-08-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień do 1400
Wrocław [update:05-08-2022] | Poland,DS classic |
03-08-2022 05-08-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień powyżej 1600
Wrocław [update:05-08-2022] | Poland,DS classic |
03-08-2022 10-08-2022 | VI Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Suwałki [update:03-05-2022] | Poland,PL classic |
03-08-2022 07-08-2022 | XIV Międzynarodowy Memoriał im. Jana Zukertorta
Lublin [update:07-08-2022] | Poland,LU classic |
02-08-2022 09-08-2022 | ChessCamp4Kids Dąbie 2022 - Grupa A
Dąbie [update:10-08-2022] | Poland,ZP classic |
02-08-2022 09-08-2022 | ChessCamp4Kids Dąbie 2022 - Grupa B
Dąbie [update:09-08-2022] | Poland,ZP classic |
02-08-2022 14-09-2022 | Turniej klasyfikacyjny na obozie "Wakacje z szachami"
Szczyrk Rydułtowy [update:18-09-2022] | Poland,SL classic |
01-08-2022 07-08-2022 | Mazowiecka Kadra Młodzików Gra 3
Sękocin Stary [update:07-08-2022] | Poland,MA classic |
01-08-2022 24-09-2022 | Mistrzostwa Krośnieńskiej Akademii Szachowej 2022 Gr A
Krosno [update:20-10-2022] | Poland,PK classic |
01-08-2022 03-08-2022 | TURNIEJ I (min. II kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22".
Sielpia Wielka [update:03-08-2022] | Poland,SK classic |
01-08-2022 03-08-2022 | TURNIEJ I GRUPA B (maks. III kat. P-60'+30''). XV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE '22".
Sielpia Wielka [update:03-08-2022] | Poland,SK classic |
01-08-2022 16-08-2022 | Wakacyjne FIDE granie w Hetmanie 2022
Warszawa [update:16-08-2022] | Poland,MA classic |
01-08-2022 05-08-2022 | Wrocław OPEN C - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [update:30-04-2022] | Poland,DS classic |
31-07-2022 07-08-2022 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA O PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:07-08-2022] | Poland,PO classic |
31-07-2022 31-07-2022 | Szach Królowi - Turniej Młodych Talentów do 14 lat-VII z cyklu 2022 - dogrywka
Lublin [update:31-07-2022] | Poland,LU classic |
31-07-2022 07-08-2022 | Wrocław OPEN A - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [update:30-04-2022] | Poland,DS classic |
31-07-2022 07-08-2022 | Wrocław OPEN B - Festiwal Szachowy Adolfa Anderssena 2022
Wrocław [update:30-04-2022] | Poland,DS classic |
30-07-2022 31-08-2022 | I Turniej w Szachach Klasycznych Rogi 2022 - Grupa A
Rogi [update:14-08-2022] | Poland,PK classic |
30-07-2022 31-07-2022 | I Turniej w Szachach Klasycznych Rogi 2022 - Grupa B
Rogi [update:31-07-2022] | Poland,PK classic |
30-07-2022 31-07-2022 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O II KATEGORIĘ LUB I KOBIECĄ - do lat 14
Czeladź [update:31-07-2022] | Poland,SL classic |
30-07-2022 31-07-2022 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O III KATEGORIĘ LUB II KOBIECĄ - do lat 14
Czeladź [update:31-07-2022] | Poland,SL classic |
30-07-2022 31-07-2022 | Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:31-07-2022] | Poland,MA classic |
28-07-2022 28-07-2022 | Sportowe Wakacje w Mieście Ostrołęka
Ostrołęka [update:28-07-2022] | Poland,MA classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień do 1200
Wrocław [update:05-08-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień do 1400
Wrocław [update:29-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1600
Wrocław [update:29-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [update:28-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [update:27-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [update:27-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [update:27-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 29-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień powyżej 1800
Wrocław [update:29-07-2022] | Poland,DS classic |
27-07-2022 27-07-2022 | Symultana z arcymistrzem Aleksandrem Miśtą.
Ostróda [update:26-07-2022] | Poland,WM classic |
26-07-2022 26-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych II Tydzień do 1400
Wrocłąw [update:26-07-2022] | Poland,DS classic |
24-07-2022 24-07-2022 | PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych- TURNIEJ E
PAWŁOWICE [update:24-07-2022] | Poland,SL classic |
23-07-2022 24-07-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ (FIDE)
Lublin [update:24-07-2022] | Poland,LU classic |
23-07-2022 24-07-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:24-07-2022] | Poland,LU classic |
23-07-2022 24-07-2022 | "SZACH KRÓLOWI - ZOSTAŃ MISTRZEM" KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:24-07-2022] | Poland,LU classic |
23-07-2022 31-07-2022 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej A FIDE pow. 1600
Toruń [update:31-07-2022] | Poland,KP classic |
23-07-2022 31-07-2022 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej B
Toruń [update:01-08-2022] | Poland,KP classic |
23-07-2022 31-07-2022 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kopernik - Turniej C
Toruń [update:01-08-2022] | Poland,KP classic |
23-07-2022 30-07-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - A1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY OD 1800 WZWYŻ
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:30-07-2022] | Poland,LB classic |
23-07-2022 30-07-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - B1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1600
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:30-07-2022] | Poland,LB classic |
23-07-2022 30-07-2022 | LUBUSZANIE ZDOBYWAJĄ KATEGORIE - C1 TURNIEJ KLASYFIKACYJNY DLA RANKINGU 1250-1400
ZIELONA GÓRA - SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 - ul. Wyszyńskiego 17 [update:30-07-2022] | Poland,LB classic |
23-07-2022 23-07-2022 | PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - TURNIEJ D
PAWŁOWICE [update:23-07-2022] | Poland,SL classic |
23-07-2022 24-07-2022 | PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY od 1400 do 1700 PZSZACH - TURNIEJ C
PAWŁOWICE [update:24-07-2022] | Poland,SL classic |
23-07-2022 24-07-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LIPIEC
Wrocław [update:24-07-2022] | Poland,DS classic |
22-07-2022 31-07-2022 | Ogóln. Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Rymanów Zdrój [update:30-07-2022] | Poland,PK classic |
22-07-2022 24-07-2022 | PAWŁOWICKI WAKACYJNY FESTIWAL SZACHOWY od 1800 do 2000 PZSZACH -TURNIEJ A
PAWŁOWICE [update:24-07-2022] | Poland,SL classic |
22-07-2022 22-07-2022 | PAWŁOWICKI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV kat. bez ograniczeń wiekowych -TURNIEJ B
PAWŁOWICE [update:22-07-2022] | Poland,SL classic |
20-07-2022 22-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1200
Wrocław [update:24-07-2022] | Poland,DS classic |
20-07-2022 22-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1400
Wrocław [update:24-07-2022] | Poland,DS classic |
20-07-2022 22-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień powyżej 1600
Wrocław [update:23-07-2022] | Poland,DS classic |
20-07-2022 20-07-2022 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy do rankingu 1399
Golejów [update:31-07-2022] | Poland,SK classic |
19-07-2022 19-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych I Tydzień
Wrocław [update:19-07-2022] | Poland,DS classic |
19-07-2022 19-07-2022 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych I Tydzień
Wrocław [update:19-07-2022] | Poland,DS classic |
19-07-2022 05-08-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy O Puchar Lata 22
Lubsko [update:05-08-2022] | Poland,LB classic |
18-07-2022 22-07-2022 | 5 - dniowe Półkolonie Szachowe - Turnus nr 3
Zabrze [update:18-07-2022] | Poland,SL classic |
18-07-2022 24-07-2022 | II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN A
Bystre [update:22-07-2022] | Poland,PK classic |
18-07-2022 24-07-2022 | II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN B
Bystre [update:22-07-2022] | Poland,PK classic |
18-07-2022 24-07-2022 | II Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN C
Bystre [update:22-07-2022] | Poland,PK classic |
18-07-2022 24-07-2022 | NC World Masters 2022 (chess no castling)
Dortmund [update:25-07-2022] | Germany classic |
18-07-2022 26-07-2022 | PGNIG UG Chess Cup - ODWOŁANY!
Gdańsk [update:12-07-2022] | Poland,PO classic |
18-07-2022 25-07-2022 | V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa A
Chełmno [update:25-07-2022] | Poland,KP classic |
18-07-2022 25-07-2022 | V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa B
Chełmno [update:25-07-2022] | Poland,KP classic |
18-07-2022 25-07-2022 | V Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa C
Chełmno [update:25-07-2022] | Poland,KP classic |
18-07-2022 25-07-2022 | Warsaw Chess Open II - A
Warszawa [update:25-07-2022] | Poland,MA classic |
18-07-2022 25-07-2022 | Warsaw Chess Open II - B
Warszawa [update:25-07-2022] | Poland,MA classic |
17-07-2022 26-07-2022 | Drużynowe Mistrzostw Polski Juniorów - II Liga
Wrocław [update:26-07-2022] | Poland,DS team, classic |
17-07-2022 22-07-2022 | I Klasyczny Turniej Szachowy - KOLONIA szachowo - sportowo - rekreacyjna
Golejów [update:31-07-2022] | Poland,SK classic |
17-07-2022 22-07-2022 | KOLONIA szachowo- - sportowo - rekreacyjna dla dzieci i młodzieży - wiele TURNIEJÓW - super ATMOSFERA - konkursy SPORTOWE
GOLEJÓW [update:08-07-2022] | Poland,SK classic |
17-07-2022 22-07-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - KOLONIA szachowwo - sportowo - rekreacyjna - grupa B
Golejów [update:31-07-2022] | Poland,SK classic |
17-07-2022 26-07-2022 | Turniej OPEN przy II Lidze Juniorów
Wrocław [update:19-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 17-07-2022 | XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2022- J15 + zawodnicy bk
Kowalewo Pomorskie [update:18-07-2022] | Poland,KP classic |
16-07-2022 17-07-2022 | XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2022- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:18-07-2022] | Poland,KP classic |
16-07-2022 17-07-2022 | XXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2022- dzieci do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:18-07-2022] | Poland,KP classic |
16-07-2022 24-07-2022 | Deutschland Grand Prix 2022
Dortmund [update:25-07-2022] | Germany classic |
16-07-2022 17-07-2022 | I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa A (na I i k kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [update:17-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 17-07-2022 | I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa B (na II kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [update:17-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 17-07-2022 | I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa C (tylko dla kobiet/juniorek)
Burkatów 58-100 Świdnica [update:17-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 17-07-2022 | I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa D (na III kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [update:18-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 16-07-2022 | I Świdnicki Festiwal Szachowy Grupa E (na V i IV kat.)
Burkatów 58-100 Świdnica [update:19-07-2022] | Poland,DS classic |
16-07-2022 17-07-2022 | MINI ELO - X TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ - MGOK - ul. Młyńska [update:17-07-2022] | Poland,SL classic |
16-07-2022 16-07-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AMATORÓW. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [update:17-07-2022] | Poland,SK classic |
16-07-2022 16-07-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AMATORÓW. GRUPA DO 14 LAT
Kielce [update:17-07-2022] | Poland,SK classic |
16-07-2022 16-07-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH SZYBKICH. GRUPA DO 10 LAT
Kielce [update:16-07-2022] | Poland,SK classic |
16-07-2022 16-07-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH SZYBKICH. GRUPA DO 14 LAT
Kielce [update:17-07-2022] | Poland,SK classic |
16-07-2022 17-07-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [update:17-07-2022] | Poland,WM classic |
15-07-2022 22-07-2022 | Turniej klasyfikacyjny Bezpieczne Wakacje 2
Nowy Sącz [update:22-07-2022] | Poland,MP classic |
14-07-2022 26-07-2022 | Turniej Wakacyjny w Szarotce - grupa 3
Wadowice Górne [update:26-07-2022] | Poland,PK classic |
12-07-2022 26-08-2022 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Ostrołęka [update:25-08-2022] | Poland,MA classic |
12-07-2022 29-07-2022 | Turniej na III kategorię szachową
Ostrołęka [update:28-07-2022] | Poland,MA classic |
11-07-2022 17-07-2022 | Finał Centralny 64 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2022"
Ciechanów [update:17-07-2022] | Poland,MA team, classic |
11-07-2022 15-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS
Wrocław [update:05-07-2022] | Poland,DS classic |
11-07-2022 15-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS - GRUPA B
Wrocław [update:21-07-2022] | Poland,DS classic |
11-07-2022 15-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS - KOŁÓWKA
Wrocław [update:21-07-2022] | Poland,DS classic |
09-07-2022 12-07-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Szachach
Warszawa [update:12-07-2022] | Poland,MA classic |
09-07-2022 12-07-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Nieslyszacych w Szachach Kobiet 2022
Warszawa [update:12-07-2022] | Poland,MA classic |
09-07-2022 10-07-2022 | Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów - Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Grupa A
Miejsce Piastowe [update:11-07-2022] | Poland,PK classic |
09-07-2022 10-07-2022 | WAKACYJNY TURNIEJ W HETMANIE na V-II kat. PZSZACH 1000-1800.
PŁOCK [update:11-07-2022] | Poland,MA classic |
09-07-2022 16-07-2022 | Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1400
Stawiska [update:15-07-2022] | Poland,PO classic |
09-07-2022 16-07-2022 | Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1600-1700
Stawiska [update:15-07-2022] | Poland,PO classic |
09-07-2022 16-07-2022 | Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1800
Stawiska [update:15-07-2022] | Poland,PO classic |
09-07-2022 16-07-2022 | Wakacyjny Turniej Szachowy na Kaszubach - Grupa 1900-2100
Stawiska [update:15-07-2022] | Poland,PO classic |
09-07-2022 17-07-2022 | Warsaw Chess Festival - Memoriał Najdorfa - grupa A
Warszawa [update:18-07-2022] | Poland,MA classic |
09-07-2022 17-07-2022 | Warsaw Chess Festival - Memoriał Najdorfa - grupa B
Warszawa [update:18-07-2022] | Poland,MA classic |
09-07-2022 10-07-2022 | Weekendowy Turniej w Galeonie dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:10-07-2022] | Poland,MA classic |
08-07-2022 15-07-2022 | Bezpieczne Wakacje Turniej Klasyfikacyjny
Nowy Sącz [update:20-07-2022] | Poland,MP classic |
08-07-2022 15-07-2022 | Festiwal Szachwy z okazji 100-lecia Klubu Sportowego Lech Poznań
Poznań [update:28-06-2022] | Poland,WP classic |
08-07-2022 12-07-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Nieslyszacych w Szachach Mezczyzn 2022
Warszawa [update:12-07-2022] | Poland,MA classic |
07-07-2022 16-07-2022 | IV Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy - OPEN A
Wieleń Zaobrzańiski [update:16-07-2022] | Poland,WP classic |
07-07-2022 16-07-2022 | IV Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy - OPEN B
Wieleń Zaobrzański [update:19-07-2022] | Poland,WP classic |
07-07-2022 11-07-2022 | Obóz szachowy z turniejem na kategorię
Rudki [update:11-07-2022] | Poland,SK classic |
07-07-2022 10-07-2022 | PUCHAR POLONII WROCŁAW (do 2399 ELO) - PULA NAGRÓD 1800 ZŁ
Wrocław [update:17-07-2022] | Poland,DS classic |
07-07-2022 10-07-2022 | XXII Festiwal Szachowy w Bierzwniku Turniej Główny im. Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:09-07-2022] | Poland,ZP classic |
06-07-2022 13-07-2022 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A (FIDE powyżej 1800)
Lipusz [update:16-07-2022] | Poland,PO classic |
06-07-2022 13-07-2022 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B (FIDE do 1800)
Lipusz [update:16-07-2022] | Poland,PO classic |
06-07-2022 13-07-2022 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C (do lat 14)
Lipusz [update:16-07-2022] | Poland,PO classic |
05-07-2022 05-07-2022 | XIX Wakacyjny Ultramaraton Szachowy dla Dzieci i Mł. do lat 8 10 15 i 20 7 z10
Lubartów [update:05-07-2022] | Poland,LU classic |
04-07-2022 12-09-2022 | Klasyczny Wakacyjny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:15-09-2022] | Poland,PK classic |
04-07-2022 08-07-2022 | Półkolonie szachowe "Szachy-nauka-zabawa"
Warszawa [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
04-07-2022 08-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS
Wrocław [update:28-06-2022] | Poland,DS classic |
04-07-2022 08-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS - GRUPA A
Wrocław [update:09-07-2022] | Poland,DS classic |
04-07-2022 08-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS - GRUPA B
Wrocław [update:02-08-2022] | Poland,DS classic |
04-07-2022 07-07-2022 | SZACHY Z BLUESEM - VIII Suwalski Festiwal Szachowy
Suwałki [update:04-07-2022] | Poland,PL classic |
04-07-2022 08-07-2022 | XXI Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Tyniec [update:10-07-2022] | Poland,MP classic |
04-07-2022 15-07-2022 | XXX Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:15-07-2022] | Poland,PK classic |
03-07-2022 04-07-2022 | 12. Turniej Szachowy GRAND PRIX SUWAŁK Zima-Wiosna 2022 - Grupa B
Suwałki [update:04-07-2022] | Poland,PL classic |
03-07-2022 03-07-2022 | Mistrzostwa Gminy Drezdenko dla dzieci ze szkół podstawowych GR B
Trzebicz [update:03-07-2022] | Poland,LB classic |
02-07-2022 03-07-2022 | 30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:03-07-2022] | Poland,DS classic |
02-07-2022 12-07-2022 | Letni obóz szachowy - Sokołowsko 2022 - grupa A
Sokołowsko [update:11-07-2022] | Poland,DS classic |
02-07-2022 12-07-2022 | Letni obóz szachowy - Sokołowsko 2022 - grupa B
Sokołowsko [update:11-07-2022] | Poland,DS classic |
02-07-2022 12-07-2022 | Letni obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Sokołowsko [update:30-06-2022] | Poland,DS classic |
02-07-2022 04-07-2022 | Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych 2022
PŁOCK [update:05-07-2022] | Poland,MA classic |
01-07-2022 03-07-2022 | Szachy w Harmonijce. XI Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [update:03-07-2022] | Poland,KP classic |
01-07-2022 01-07-2022 | Turniej klasyfikacyjny nauczycieli w projekcie Edukacja przez Szachy w Szkole
Mikołów [update:01-07-2022] | Poland,SL classic |
01-07-2022 03-07-2022 | XVII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny
Pszczyna [update:01-07-2022] | Poland,SL classic |
01-07-2022 03-07-2022 | XVII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - do lat 11
Pszczyna [update:01-07-2022] | Poland,SL classic |
30-06-2022 29-08-2022 | OBÓZ SZACHOWO - SPORTOWY 19.08 - 29.08.2022 Turniej na kategorię III IV i V Zgłoszenia do 15.07.2022
Bolesławiec [update:29-06-2022] | Poland,LD classic |
29-06-2022 12-08-2022 | 261st YMCA Summer 2022-A
Warszawa [update:12-08-2022] | Poland,MA classic |
29-06-2022 12-08-2022 | 262nd YMCA Summer 2022-B
Warszawa [update:12-08-2022] | Poland,MA classic |
29-06-2022 03-07-2022 | II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1600-1700)
Gdańsk - Kowale [update:03-07-2022] | Poland,PO classic |
29-06-2022 03-07-2022 | II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa C (1400)
Gdańsk - Kowale [update:03-07-2022] | Poland,PO classic |
29-06-2022 01-07-2022 | XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa C
Białystok [update:01-07-2022] | Poland,PL classic |
28-06-2022 07-07-2022 | Wakacyjny na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:07-07-2022] | Poland,MA classic |
27-06-2022 01-07-2022 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - I TURNUS
Wrocław [update:09-07-2022] | Poland,DS classic |
27-06-2022 28-06-2022 | Turniej Szachowy z okazji 70-lecia MDK Świdnica Gr. A
Świdnica [update:30-06-2022] | Poland,DS classic |
27-06-2022 02-07-2022 | Turniej Towarzyszący MPJNiS
Brok [update:02-07-2022] | Poland,MA classic |
26-06-2022 01-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1400
Jastrzębia Góra [update:01-07-2022] | Poland,PO classic |
26-06-2022 26-06-2022 | D.K.SWIT.OPEN
Warszawa [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
26-06-2022 03-07-2022 | II Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1700 i więcej)
Gdańsk - Kowale [update:04-07-2022] | Poland,PO classic |
26-06-2022 03-07-2022 | IV GrantON Puchar Prezesa ŁZSzach w Szachach Klasycznych Grupa A
Nieborów [update:03-07-2022] | Poland,LD classic |
26-06-2022 03-07-2022 | IV GrantON Puchar Prezesa ŁZSzach w Szachach Klasycznych Grupa B
Nieborów [update:03-07-2022] | Poland,LD classic |
26-06-2022 02-07-2022 | Puchar Przystani 2022 turniej A
Wołomin [update:06-07-2022] | Poland,MA classic |
26-06-2022 02-07-2022 | Puchar Przystani 2022 turniej B
Wołomin [update:09-07-2022] | Poland,MA classic |
26-06-2022 28-06-2022 | XIV MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa B
Białystok [update:28-06-2022] | Poland,PL classic |
26-06-2022 05-07-2022 | XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1700)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [update:06-07-2022] | Poland,ZP classic |
26-06-2022 05-07-2022 | XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE do 1700)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [update:05-07-2022] | Poland,ZP classic |
26-06-2022 05-07-2022 | XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [update:05-07-2022] | Poland,ZP classic |
26-06-2022 05-07-2022 | XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY (OW Bryza - ul. Wąska 2) [update:05-07-2022] | Poland,ZP classic |
26-06-2022 05-07-2022 | XVIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - TURNIEJ KOŁOWY Z NORMĄ IM
ŁAZY (OW Bryza) [update:06-07-2022] | Poland,ZP classic |
25-06-2022 01-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL Grupa od 1700
Jastrzębia Góra [update:01-07-2022] | Poland,PO classic |
25-06-2022 26-06-2022 | 30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:28-06-2022] | Poland,DS classic |
25-06-2022 02-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1000 - 1100
Jastrzębia Góra [update:01-06-2022] | Poland,PO classic |
25-06-2022 02-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1000 - 1100
Jastrzębia Góra [update:01-07-2022] | Poland,PO classic |
25-06-2022 02-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1200-1250
Jastrzębia Góra [update:01-07-2022] | Poland,PO classic |
25-06-2022 02-07-2022 | ==PUCHAR DW VIS ==WWW SZACHOWEWAKACJE COM PL 1600
Jastrzębia Góra [update:01-07-2022] | Poland,PO classic |
25-06-2022 04-07-2022 | Arcymistrzowski Turniej kobiet
Bydgoszcz [update:04-07-2022] | Poland,KP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | Grand Prix z okazji 25-lecia LKS Parnas Stara Wieś - Turniej nr 4 Klasyk
Stara Wieś [update:26-06-2022] | Poland,PK classic |
25-06-2022 03-07-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych i Słabowidzących 2022
Brok [update:02-07-2022] | Poland,MA classic |
25-06-2022 05-07-2022 | Obóz Szachowy podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego Perła Bałtyku
Łazy [update:21-05-2022] | Poland,ZP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2022 (grupa A)
Kozy [update:26-06-2022] | Poland,SL classic |
25-06-2022 25-06-2022 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamienica Polska
Kamienica Polska [update:25-06-2022] | Poland,SL classic |
25-06-2022 26-06-2022 | Turniej Przedwakacyjny- OPEN
Jelenia Góra [update:26-06-2022] | Poland,DS classic |
25-06-2022 04-07-2022 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Bydgoszczy - Open A - Open B - Open C - Open D - Całkowita pula nagród to ponad 100 000 zł
Bydgoszcz [update:14-04-2022] | Poland,KP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | W Łęgu o kategorie - turniej A
Łęg Tarnowski [update:28-06-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 11-08-2022 | Wakacje przy szachownicy w Cracovii 1906 - 2022
Kraków [update:11-08-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | Witamy wakacje grupa B
Włoszakowice [update:24-06-2022] | Poland,WP classic |
25-06-2022 02-07-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN A FIDE (od 2200)
Kraków [update:21-07-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 02-07-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN B FIDE (1700-2199)
Kraków [update:21-07-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 02-07-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN C FIDE (do 1699)
Krakow [update:21-07-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN D do lat 12
Kraków [update:23-06-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN E do lat 8
Kraków [update:23-06-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - OPEN E do lat 8
Kraków [update:01-07-2022] | Poland,MP classic |
25-06-2022 26-06-2022 | XI Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2022 - Grupa D (U12)
Kraków [update:09-07-2022] | Poland,MP classic |
24-06-2022 03-07-2022 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - EKSTRALIGA 2022
Lublin [update:09-07-2022] | Poland,LU team, classic |
24-06-2022 03-07-2022 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - I LIGA 2022
Lublin [update:09-07-2022] | Poland,LU team, classic |
24-06-2022 25-06-2022 | Grodziski Międzynarodowy Turniej Szachowy upamiętniający M. Najdorfa grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:25-06-2022] | Poland,MA classic |
24-06-2022 26-06-2022 | Turnej WKSz-1938 24-th P'60+30"
Włocławek [update:26-06-2022] | Poland,KP classic |
23-06-2022 23-06-2022 | Zakończenie roku grupa B
Szymanow [update:23-06-2022] | Poland,DS classic |
21-06-2022 23-06-2022 | Czerwcowy Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w I LO grupa A
Elbląg [update:23-06-2022] | Poland,WM classic |
21-06-2022 23-06-2022 | Zakończenie roku - grupa A
Szymanów [update:16-06-2022] | Poland,DS classic |
21-06-2022 23-06-2022 | Zakończenie roku-grupa A
Szymanow [update:23-06-2022] | Poland,DS classic |
20-06-2022 20-06-2022 | Eko-LOGICZNY Turniej Szachowy w Krośnie
KROSNO [update:20-06-2022] | Poland,PK classic |
20-06-2022 20-06-2022 | II Mistrzostwa SP Gminy Sidra
Sidra [update:22-06-2022] | Poland,PL classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-10
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-12
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-14
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-16/C18
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C-8
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-10
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-12
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-14/16/18
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
20-06-2022 23-06-2022 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D-8
Sielpia Wielka [update:25-06-2022] | Poland,SK classic |
19-06-2022 19-06-2022 | Kurs sedziów szachowch - prowadzenie transmisji turniejowej on-line
Sulechów [update:15-06-2022] | Poland,LB classic |
19-06-2022 19-06-2022 | Mazowiecka Kadra Młodzików Gra 1
Sękocin Stary [update:19-06-2022] | Poland,MA classic |
19-06-2022 19-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
18-06-2022 18-06-2022 | Grand Prix Coffeedesk Szkół Podstawowych klasa I-III turniej 4- finałowy
Dźwirzyno [update:18-06-2022] | Poland,ZP classic |
18-06-2022 19-06-2022 | II Szachowo - Rockowy Klasyczny Turniej Tematyczny - PRZEŁOŻONY!!!
Szydłowiec [update:15-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 19-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla 1400 PZSzach o III kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
18-06-2022 19-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ dla 1600-1700 PZSzach o II kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
18-06-2022 18-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:18-06-2022] | Poland,SL classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Szachylice dla IV i III
Chylice [update:19-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Turniej 3 (z3) pod patronatem Burmistrza Nałęczowa
Nałęczów [update:20-06-2022] | Poland,LU classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - CZERWIEC
Wrocław [update:20-06-2022] | Poland,DS classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Turniej klasyfikacyjny FIDE z okazji Turnieju Kandydatów FIDE 2022
Grodzisk Mazowiecki [update:19-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na II i III kat. w Hetmanie Płock. Grupa A 1600.
PŁOCK [update:20-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kat. w Hetmanie Płock. Grupa B. 1250-1400.
PŁOCK [update:23-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 18-06-2022 | Turniej na kategorie w Redzie 2022
Reda [update:20-06-2022] | Poland,PO classic |
18-06-2022 19-06-2022 | TURNIEJ SZACHOWY NA I kat. szachową zgłoszony do FIDE 18-19.06.2022
Świdnica [update:19-06-2022] | Poland,DS classic |
18-06-2022 19-06-2022 | Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:19-06-2022] | Poland,MA classic |
18-06-2022 18-06-2022 | XII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna 2022 OPEN
KROSNO [update:18-06-2022] | Poland,PK classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C09
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C11
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C13
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C15
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - C18
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D09
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D11
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D13
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D15
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 - D18
Imielin [update:19-06-2022] | Poland,SL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA A2 (dla rankingu 1250-1400)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [update:18-06-2022] | Poland,LB classic |
17-06-2022 18-06-2022 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA A3 (dla rankingu 1600-1700)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [update:18-06-2022] | Poland,LB classic |
17-06-2022 18-06-2022 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - GRUPA C1 (od rankingu 1800 wzwyż)
ZIELONA GÓRA - Szkoła Podstawowa nr 1 [update:18-06-2022] | Poland,LB classic |
17-06-2022 18-06-2022 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Rychtal
Namysłów [update:18-06-2022] | Poland,OP classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 18-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
17-06-2022 19-06-2022 | XXIV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18
Suwałki [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
16-06-2022 17-06-2022 | 36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA A (do lat 8)
Wrocław [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
16-06-2022 17-06-2022 | 36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (do lat 10)
Wrocław [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
16-06-2022 17-06-2022 | 36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (do lat 12)
Wrocław [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division B (1600-2000)
Kraków [update:20-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division C (below 1700 ELO)
Kraków [update:19-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division D (U12)
Kraków [update:22-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division F (U8)
Kraków [update:22-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division A (over 2000 ELO)
Kraków [update:20-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 19-06-2022 | International Chess Championship of Malopolska 2022 Division E (U10)
Kraków [update:22-06-2022] | Poland,MP classic |
16-06-2022 18-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych 11-18 lat
Zarzecze [update:19-06-2022] | Poland,LD classic |
16-06-2022 18-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 10
Zarzecze [update:23-06-2022] | Poland,LD classic |
16-06-2022 19-06-2022 | Turniej Szachów Standardowych 16.06 - 18.06 - 19.06. 2022
Skwierzyna [update:19-06-2022] | Poland,LB classic |
15-06-2022 17-06-2022 | 36. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA OPEN
Wrocław [update:15-06-2022] | Poland,DS classic |
15-06-2022 19-06-2022 | Turniej Szachowy JUNOSZYNO 2022
Junoszyno [update:07-06-2022] | Poland,PO classic |
15-06-2022 19-06-2022 | Turniej Szachowy JUNOSZYNO 2022
Junoszyno [update:19-06-2022] | Poland,PO classic |
14-06-2022 19-06-2022 | II Turniej OPEN o Puchar ZBIGNIEWA PAKLEZY o II kategorię
Murzasichle [update:19-06-2022] | Poland,MP classic |
13-06-2022 13-06-2022 | Mistrzostwa Akademickiej Sp w NT 2022r kl.1-2
Nowy Tomyśl [update:07-07-2022] | Poland,WP classic |
12-06-2022 12-06-2022 | Diecezjalna Parafiada Szachowa dla dzieci i młodzieży
Stalowa Wola [update:12-06-2022] | Poland,PK classic |
12-06-2022 12-06-2022 | Gold Immortal Open
Online [update:22-03-2022] | Poland,MA classic |
12-06-2022 12-06-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
12-06-2022 12-06-2022 | XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1100-1250
Kartuzy [update:12-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 10 KP-PO chłopcy
Gdańsk [update:12-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 10 KP-PO dziewczęta
Gdańsk [update:12-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | 90 - lecie Szkoły Podstawowej im: Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach do lat 12
Zbrosławice [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | 90 - lecie Szkoły Poodstawowej im: Tadeusza Kościuszki w Zbrosławicach - Open
Zbrosławice [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 11-06-2022 | I Mistrzostwa Akademii Szachowej KS Krak
Kraków [update:15-06-2022] | Poland,MP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | II MISTRZOSTWA AKADEMII SZACHOWEJ GLIWICE - GRUPA A
Gliwice [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | II MISTRZOSTWA AKADEMII SZACHOWEJ GLIWICE - GRUPA B
Gliwice [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | III Turniej FIDE OPEN o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 19-06-2022 | JUNOSZYNO 2022 - Grupa Mistrzowska
Junoszyno [update:20-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa A
Września [update:14-06-2022] | Poland,WP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa B
Września [update:12-06-2022] | Poland,WP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa C
Września [update:12-06-2022] | Poland,WP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Klasyfikacyjny turniej szachowy "Września gra w szachy" - grupa D
Września [update:14-06-2022] | Poland,WP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 26. - grupa B
Białystok [update:12-06-2022] | Poland,PL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 12
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 14
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Chłopcy do lat 16-18
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Dziewczęta do lat 12
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - Dziewczęta14-16-18
Bydgoszcz [update:12-06-2022] | Poland,KP classic |
11-06-2022 11-06-2022 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:11-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o II i I KAT.
PAWŁOWICE [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:12-06-2022] | Poland,SL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TK 1200-1400 do lat 13 SP 30 czerwiec 2022
Olsztyn [update:12-06-2022] | Poland,WM classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TK 1200-1400 open SP 30 czerwiec 2022 - odwołany
Olsztyn [update:08-06-2022] | Poland,WM classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TK 1600-1800 SP 30 czerwiec 2022
Olsztyn [update:12-06-2022] | Poland,WM classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TK 1800 plus SP 30 czerwiec 2022 - odwołany !!!
Olsztyn [update:09-06-2022] | Poland,WM classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TS Akademii Szachowej Sobocińscy - klasyfikacyjny o III i IV kat.
ŁOMŻA [update:13-06-2022] | Poland,PL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | TS Akademii Szachowej Sobocińscy - klasyfikacyjny o II-III oraz I kat. kobiecą
ŁOMŻA [update:13-06-2022] | Poland,PL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A10
Warszawa Ursus [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A11
Warszawa Ursus [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A12
Warszawa Ursus [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupa B4
Warszawa Ursus [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupy C1
Warszawa Ursus [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
11-06-2022 11-06-2022 | Turniej z okazji Dnia Dziecka
Kłodzko [update:12-06-2022] | Poland,DS classic |
11-06-2022 12-06-2022 | XII Memoriał Stanisława Łobaziewicza - Open A do 1800 ELO (do FIDE)
Krzeszowice [update:12-06-2022] | Poland,MP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | XII Memoriał Stanisława Łobaziewicza - Open B do lat 8 i 10 (2012 i młodsi)
Krzeszowice [update:13-06-2022] | Poland,MP classic |
11-06-2022 12-06-2022 | XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema"
Kartuzy [update:13-01-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 11-06-2022 | XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1000
Kartuzy [update:11-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | XXIII Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" Grupa 1400- 1600
Kartuzy [update:12-06-2022] | Poland,PO classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Z Serca do Szachów (5) turniej B - ranking krajowy do 1700.
Sokółka [update:12-06-2022] | Poland,PL classic |
11-06-2022 12-06-2022 | Z Serca do Szachow (5) turniej A - do 1599 elo.
Sokółka [update:12-06-2022] | Poland,PL classic |
10-06-2022 10-06-2022 | II Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego Szkół Podstawowych i Przedszkoli
Sokółka [update:20-06-2022] | Poland,PL classic |
10-06-2022 12-06-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW LB-DS - chłopcy
Drzonków [update:13-06-2022] | Poland,LB classic |
10-06-2022 12-06-2022 | MAKROREGIONALNE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW LB-DS - dziewczynki
Drzonków [update:13-06-2022] | Poland,LB classic |
10-06-2022 20-06-2022 | Ogólnopolski turniej drużynowy w szachach
Wagrowiec [update:19-06-2022] | Poland,WP team, classic |
08-06-2022 08-06-2022 | EUROPEAN SENIOR CHESS CHAMPIONSHIPS - SENIOR 50+
Lublin [update:05-07-2022] | Poland,LU classic |
08-06-2022 08-06-2022 | EUROPEAN SENIOR CHESS CHAMPIONSHIPS - SENIOR 65+
Lublin [update:05-07-2022] | Poland,LU classic |
06-06-2022 12-06-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 C11-17
Pokrzywna [update:12-06-2022] | Poland,OP classic |
06-06-2022 12-06-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - C7 + C9
Pokrzywna [update:12-06-2022] | Poland,OP classic |
06-06-2022 12-06-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 Grupa Dziewcząt
Pokrzywna [update:12-06-2022] | Poland,OP classic |
05-06-2022 05-06-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nasielskiego Szkół Podstawowych
Nasielsk [update:05-06-2022] | Poland,MA team, classic |
05-06-2022 12-06-2022 | XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - FINAŁOWA GRUPA A
Karpacz [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
05-06-2022 12-06-2022 | XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Finałowa Grupa B
Karpacz [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
05-06-2022 12-06-2022 | XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2022
Szklarska Poręba [update:09-05-2022] | Poland,DS classic |
05-06-2022 12-06-2022 | XVII TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2022 - faza eliminacyjna
Karpacz [update:17-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Wojewódzki Turniej Szachowy o Mistrzostwo Pałacu Młodzieży w Gdańsku - Turniej A
Gdańsk [update:05-06-2022] | Poland,PO classic |
04-06-2022 05-06-2022 | " Czego uczą szachy ? " do lat 11
Zabrze [update:05-06-2022] | Poland,SL classic |
04-06-2022 05-06-2022 | II Turniej o Puchar Wójta Gminy Świerklaniec - grupa A
Świerklaniec [update:05-06-2022] | Poland,SL classic |
04-06-2022 04-06-2022 | IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1000-1100 juniorzy/juniorki
Gdynia [update:09-06-2022] | Poland,PO classic |
04-06-2022 04-06-2022 | IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1200 juniorzy
Gdynia [update:04-06-2022] | Poland,PO classic |
04-06-2022 05-06-2022 | IV Klasyfikacyjny Puchar Dowódcy Gdyńskiej Brygady LotMW 1250-1800
Gdynia [update:05-06-2022] | Poland,PO classic |
04-06-2022 05-06-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 26. - grupa A
Białystok [update:05-06-2022] | Poland,PL classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-10
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-12
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-14
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D i C-16
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D i C-18
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-10
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-12
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-14
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 D-8
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2022 C-8
Świdnica [update:05-06-2022] | Poland,DS classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Szachowy Tydzień w Przeworsku gr. A
Przeworsk [update:05-06-2022] | Poland,PK classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Szachowy Tydzień w Przeworsku gr. B
Przeworsk [update:05-06-2022] | Poland,PK classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Szkolny turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Bóbrka (gmina Solina) [update:05-06-2022] | Poland,PK classic |
04-06-2022 04-06-2022 | Turniej Międzyosiedlowy w Warszawie
Warszawa [update:25-05-2022] | Poland,MA classic |
04-06-2022 04-06-2022 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR A PRZEDSZKOLE
Rząska [update:09-06-2022] | Poland,MP classic |
04-06-2022 04-06-2022 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR B KLASY I - II
Rząska [update:08-06-2022] | Poland,MP classic |
04-06-2022 04-06-2022 | TURNIEJ NA KAT V I IV W SP RZĄSKA GR C KLASY III - VIII
Rząska [update:08-06-2022] | Poland,MP classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Turniej o Puchar Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego - Grupa A i B
Tarnobrzeg [update:05-06-2022] | Poland,PK classic |
04-06-2022 05-06-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [update:04-06-2022] | Poland,SL classic |
04-06-2022 04-06-2022 | Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - wyłącznie dla zawodników LUKKS Kielce
KIELCE [update:20-06-2022] | Poland,SK classic |
04-06-2022 04-06-2022 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 12
Konin [update:08-06-2022] | Poland,WP classic |
04-06-2022 04-06-2022 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - grupa do lat 9
Konin [update:08-06-2022] | Poland,WP classic |
04-06-2022 04-06-2022 | Zajezdnia Kultury Stacja Szachy Czerwiec
Pleszew [update:05-06-2022] | Poland,WP classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj Warmińsko-Mazurskiego Juniorów (zbiorówka)
Ełk [update:01-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C11
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C13
Elk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C15
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C18
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 C9
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D11
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D13
Ełk [update:05-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D15+D18
Ełk [update:08-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 05-06-2022 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Warminsko-Mazurskiego Juniorow 2022 D9
Ełk [update:06-06-2022] | Poland,WM classic |
03-06-2022 03-06-2022 | Indywidualny Gminny Turniej szachowy klas I-IV
Lisia Góra [update:03-06-2022] | Poland,MP classic |
03-06-2022 03-06-2022 | Indywidualny Gminny turniej szachowy klas V-VIII
Lisia Góra [update:03-06-2022] | Poland,MP classic |
03-06-2022 03-06-2022 | Symultana z Arcymistrzem Arturem Jakubcem - Szachowy Tydzień w Przeworsku
Przeworsk [update:03-06-2022] | Poland,PK classic |
03-06-2022 05-06-2022 | TURNIEJ SZACHOWY "KATEGORIA I i II "KROSNO ODRZAŃSKIE 2022
Krosno Odrzańskie [update:05-06-2022] | Poland,LB classic |
03-06-2022 05-06-2022 | TURNIEJ SZACHOWY "KATEGORIA III" KROSNO ODRZAŃSKIE 2022
Krosno Odrzańskie [update:05-06-2022] | Poland,LB classic |
02-06-2022 04-06-2022 | I MEMORIAŁ ŚW. FILOMENY W IŁAWIE (2012 i młodsi) - (możliwe uzyskanie kat (V IV III i II) bez wpisowego!
Iława [update:26-06-2022] | Poland,WM classic |
02-06-2022 05-06-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK chłopcy
Kraków [update:05-06-2022] | Poland,MP classic |
02-06-2022 05-06-2022 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK dziewczynki
Kraków [update:05-06-2022] | Poland,MP classic |
01-06-2022 07-06-2022 | 36. Puchar Wojewody Dolnośląskiego - turniej z normą GM
Legnica [update:07-06-2022] | Poland,DS classic |
30-05-2022 05-06-2022 | Szachowy Tydzień w Przeworsku -Round Robin Tournament GM norm
Przeworsk [update:07-06-2022] | Poland,PK classic |
29-05-2022 29-05-2022 | Future Masters ELO do 1399 otwarte warsztaty z FM
Chylice [update:03-05-2022] | Poland,MA classic |
29-05-2022 29-05-2022 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ - do lat 14
Czeladź [update:30-05-2022] | Poland,SL classic |
28-05-2022 29-05-2022 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [update:29-05-2022] | Poland,PO classic |
28-05-2022 29-05-2022 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:29-05-2022] | Poland,PO classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Województwa Kuajwsko-Pomorskiego w Szachach.
Pruszcz [update:29-05-2022] | Poland,KP team, classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Majowe mistrzostwa Kombatuki w szachach klasycznych
Wałbrzych [update:09-06-2022] | Poland,DS classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Majowy Turniej Szachowy w AZS UMK Toruń - Grupa A
Toruń [update:29-05-2022] | Poland,KP classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Majowy Turniej Szachowy w AZS UMK Toruń - Grupa B
Toruń [update:29-05-2022] | Poland,KP classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa A - juniorzy 13-18 lat
Sulechów [update:29-05-2022] | Poland,LB classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa B - dzieci 11-12 lat
Sulechów [update:29-05-2022] | Poland,LB classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Otwarte Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego - Grupa C - dzieci 9-10 lat
Sulechów [update:30-05-2022] | Poland,LB classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Turniej na II kategorię szachową
Wrocław [update:29-05-2022] | Poland,DS classic |
28-05-2022 28-05-2022 | VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U10 chłopcy
Jelenia Góra [update:28-05-2022] | Poland,DS classic |
28-05-2022 28-05-2022 | VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U10 - dziewczęta
Jelenia Góra [update:28-05-2022] | Poland,DS classic |
28-05-2022 28-05-2022 | VII Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów U12-U15 dzw chł
Jelenia Góra [update:28-05-2022] | Poland,DS classic |
28-05-2022 04-06-2022 | Warszawska Olimpada Młodzieży 2022 - serwis zbiorczy
Warszawa [update:28-04-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [update:02-06-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
28-05-2022 29-05-2022 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [update:31-05-2022] | Poland,MA classic |
27-05-2022 24-06-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na 1 i 2 kategorie szachowe
Wadowice [update:24-06-2022] | Poland,MP classic |
25-05-2022 25-05-2022 | Sparing juniorów młodszych UKS Smecz Konin - M-GOK Gambit Ślesin
Konin [update:18-05-2022] | Poland,WP team, classic |
25-05-2022 25-05-2022 | Szachowy maj 2022 z m. Lublin
Lublin [update:25-05-2022] | Poland,LU classic |
22-05-2022 29-05-2022 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej "Fianchetto" 2022
Krynica Zdrój [update:29-05-2022] | Poland,MP classic |
22-05-2022 22-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:22-05-2022] | Poland,SL classic |
22-05-2022 29-05-2022 | XXI Zgrupowanie Szkoleniowe PSZCZEW 2022 - GRUPA A
Pszczew [update:27-05-2022] | Poland,WP classic |
22-05-2022 29-05-2022 | XXI Zgrupowanie Szkoleniowe PSZCZEW 2022 - GRUPA B
Pszczew [update:30-05-2022] | Poland,LB classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Cykl trzech turniejów pod patronatem Burmistrza Nałęczowa - Turniej 2 (z3)
Czesławice [update:23-05-2022] | Poland,LU classic |
21-05-2022 21-05-2022 | I TURNIEJ NA V i IV KATEGORIĘ SZACHOWĄ" O TYTUŁ MISTRZA SZACHOWEJ AKADEMII" DO LAT 8.
Ostróda [update:21-05-2022] | Poland,WM classic |
21-05-2022 21-05-2022 | I TURNIEJ NA V i IV KATEGORIE SZACHOWĄ " OTYTUŁ MISTRZA SZACHOWEJ AKADEMII" DO LAT 15.
Ostróda [update:21-05-2022] | Poland,WM classic |
21-05-2022 22-05-2022 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2022 - TURNIEJ O AWANS DO II LIG SZACHOWEJ - WROCŁ
Wrocław [update:22-05-2022] | Poland,DS team, classic |
21-05-2022 22-05-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE do 2399 ELO - nr 1
Zabierzów [update:20-05-2022] | Poland,MP classic |
21-05-2022 22-05-2022 | IV Grand-Prix Gminy Zabierzow - Grupa B 1600 Pzszach - nr 1
Zabierzów [update:14-06-2022] | Poland,MP classic |
21-05-2022 22-05-2022 | IV Memoriał prof. Józefa Marcinkiewicza
Janów k/Sokółki [update:23-05-2022] | Poland,PL classic |
21-05-2022 22-05-2022 | LATO FIDE OPEN (ELO do 1800)
Wrocław [update:18-05-2022] | Poland,DS classic |
21-05-2022 21-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:21-05-2022] | Poland,SL classic |
21-05-2022 22-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ tylko dla 1400 PZSZACH o III kategorię bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:22-05-2022] | Poland,SL classic |
21-05-2022 22-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ tylko dla 1600 PZSzach o II kat. bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:26-05-2022] | Poland,SL classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) do lat 12
Wrocław [update:03-06-2022] | Poland,DS classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Olsztyn [update:22-05-2022] | Poland,WM classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Olsztyn [update:22-05-2022] | Poland,WM classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej na III i II Kategorię w Hetmanie Płock. Grupa B 1250 - 1400.
PŁOCK [update:22-05-2022] | Poland,MA classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej na III i II kategorie w Hetmanie Płock. Grupa A 1600.
PŁOCK [update:22-05-2022] | Poland,MA classic |
21-05-2022 21-05-2022 | Turniej OPEN o V i IV kategorie
Zabrze [update:21-05-2022] | Poland,SL classic |
21-05-2022 21-05-2022 | Turniej Szachowy CHESS FOR KIDS - Grupa A na III/II kat.
Warszawa [update:12-05-2022] | Poland,MA classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Turniej TRZECI KROK (1800 PZSzach) - MAJ
Wrocław [update:20-05-2022] | Poland,DS classic |
21-05-2022 22-05-2022 | V Turniej o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom - Grupa A (od 1400 PZSzach)
Bytom [update:22-05-2022] | Poland,SL classic |
21-05-2022 22-05-2022 | Weekendowy Turniej w PZSzach dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:22-05-2022] | Poland,MA classic |
20-05-2022 24-05-2022 | DMP - III Liga Seniorów PK 2022
Bystre [update:25-05-2022] | Poland,PK team, classic |
20-05-2022 22-05-2022 | Weekendowe szkolenie szachowe z UKS Koroną Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:15-05-2022] | Poland,PO classic |
18-05-2022 18-05-2022 | Otwarty turniej D.k ŚWIT
Warszawa [update:18-05-2022] | Poland,MA classic |
15-05-2022 15-05-2022 | 64 Wojewódzki Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2022 "
Wikielec Gmina Iława [update:15-05-2022] | Poland,WM team, classic |
15-05-2022 21-05-2022 | II WIOSENNY OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
WĘGIERSKA GÓRKA [update:21-05-2022] | Poland,SL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | 3 Nocny Turniej Szachowy
Ślesin [update:15-05-2022] | Poland,WP classic |
14-05-2022 14-05-2022 | I Amatorski Turniej Szachowy o Puchar Rektora PUZ w Suwałkach
Suwałki [update:14-05-2022] | Poland,PL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2022 - GRUPA A i GRUPA B: 1600-1400
Lipusz [update:17-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 15-05-2022 | III TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM PGE GiEK
Rybnik [update:15-05-2022] | Poland,SL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | III WATowski Turniej o Kategorie
Warszawa [update:07-05-2022] | Poland,MA classic |
14-05-2022 14-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100
Gdynia [update:14-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 14-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100 OPEN
Gdynia [update:14-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 14-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200
Gdynia [update:14-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400
Gdynia [update:15-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800
Gdynia [update:15-05-2022] | Poland,PO classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o III i II kategorię
Luboń [update:16-05-2022] | Poland,WP classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Szachylice dla IV i III
Chylice [update:15-05-2022] | Poland,MA classic |
14-05-2022 15-05-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:15-05-2022] | Poland,SL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię (norma częściowa) - zgłoszony do FIDE I miejsce 500 zł
Łódź [update:15-05-2022] | Poland,LD classic |
14-05-2022 15-05-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:15-05-2022] | Poland,SL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na II kategorię
Łódź [update:15-05-2022] | Poland,LD classic |
14-05-2022 15-05-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:15-05-2022] | Poland,SL classic |
14-05-2022 15-05-2022 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [update:15-05-2022] | Poland,LD classic |
13-05-2022 22-05-2022 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH (ONLINE)
Wrocław [update:23-05-2022] | Poland,DS classic |
13-05-2022 20-05-2022 | Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach na 2022 rok
Szklarska Poręba [update:20-05-2022] | Poland,DS classic |
13-05-2022 10-06-2022 | Turniej Piątkowy na I kobiecą/II męską kat szachową
Mińsk Mazowiecki [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
13-05-2022 12-06-2022 | WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O III KAT
WOLSZTYN [update:14-05-2022] | Poland,WP classic |
12-05-2022 22-05-2022 | Ogólnopolski turniej w szachach
Wągrowiec [update:12-06-2022] | Poland,WP classic |
12-05-2022 21-07-2022 | XXXV Mistrzostwa Miasta Biłgoraj o Puchar Burmistrza
Biłgoraj [update:07-08-2022] | Poland,LU classic |
10-05-2022 12-05-2022 | Finał Mistrzostw SP-1 Zielona Góra
Zielona Góra [update:17-05-2022] | Poland,LB classic |
08-05-2022 08-05-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na IV i V kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:09-05-2022] | Poland,LU classic |
08-05-2022 08-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-05-2022] | Poland,SL classic |
07-05-2022 08-05-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową FIDE - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:08-05-2022] | Poland,LU classic |
07-05-2022 08-05-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:08-05-2022] | Poland,LU classic |
07-05-2022 08-05-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:08-05-2022] | Poland,LU classic |
07-05-2022 08-05-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Seniorów 2022 (województwo śląskie)
województwo śląskie [update:08-05-2022] | Poland,SL team, classic |
07-05-2022 28-05-2022 | IV Wielkopolska Liga Juniorów A
Leszno [update:28-05-2022] | Poland,WP team, classic |
07-05-2022 14-05-2022 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 12 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [update:15-05-2022] | Poland,PL classic |
07-05-2022 14-05-2022 | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do lat 14 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [update:15-05-2022] | Poland,PL classic |
07-05-2022 14-05-2022 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 12 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [update:15-05-2022] | Poland,PL classic |
07-05-2022 14-05-2022 | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do lat 14 - OOM Podlaskie 2022
Serwy k. Augustowa [update:15-05-2022] | Poland,PL classic |
07-05-2022 08-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-05-2022] | Poland,SL classic |
07-05-2022 07-05-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-05-2022] | Poland,SL classic |
07-05-2022 08-05-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MAJ
Wrocław [update:13-05-2022] | Poland,DS classic |
07-05-2022 07-05-2022 | Turniej na kategorię V i IV w Wesołej - grupa C
Warszawa-Wesoła [update:07-05-2022] | Poland,MA classic |
07-05-2022 08-05-2022 | TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat. Szachową 7-8.05.2022
Świdnica [update:18-05-2022] | Poland,DS classic |
07-05-2022 07-05-2022 | Turniej Szachowy z okazji Dnia Wdzięczności WSD "Hosianum" w Olsztynie
Olsztyn [update:07-05-2022] | Poland,WM classic |
07-05-2022 08-05-2022 | Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych GRUPA MASTERS II kat i wyzej
Łódź [update:15-05-2022] | Poland,LD classic |
07-05-2022 08-05-2022 | Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych III kat. szansa na II kat.
Łódź [update:06-05-2022] | Poland,LD classic |
07-05-2022 08-05-2022 | Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych IV kat. szansa na III kat.
Łódź [update:08-05-2022] | Poland,LD classic |
07-05-2022 07-05-2022 | Wiosenne Mistrzostwa Łodzi w szachach klasycznych V kat senior.
Łódź [update:06-05-2022] | Poland,LD classic |
07-05-2022 08-05-2022 | XVII Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (1400-1700)
Kraków [update:01-06-2022] | Poland,MP classic |
07-05-2022 08-05-2022 | XVII Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [update:16-05-2022] | Poland,MP classic |
06-05-2022 08-05-2022 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 GR D do 1600 bez Fide
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [update:08-05-2022] | Poland,MP classic |
05-05-2022 23-06-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - GRUPA A
WILKOWICE [update:23-06-2022] | Poland,SL classic |
05-05-2022 23-06-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - GRUPA B
WILKOWICE [update:23-06-2022] | Poland,SL classic |
05-05-2022 23-06-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
WILKOWICE [update:23-06-2022] | Poland,SL classic |
04-05-2022 09-05-2022 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 A do 1800 FIDE Amatorski
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15 a [update:09-05-2022] | Poland,MP classic |
04-05-2022 09-05-2022 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Tatrzańska Wiosna 2022 od 1700 FIDE M Turniej Mistrzowski
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [update:09-05-2022] | Poland,MP classic |
04-05-2022 22-06-2022 | Otwarty turniej szachowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [update:23-06-2022] | Poland,PO classic |
04-05-2022 29-06-2022 | Turniej kołowy Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk 2022
Gdynia [update:29-06-2022] | Poland,PO classic |
03-05-2022 08-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Chłopcy
Poronin OW Limba ul. Kośna Hamry 15a [update:08-05-2022] | Poland,MP classic |
03-05-2022 08-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 8 Dziewczęta
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [update:08-05-2022] | Poland,MP classic |
02-05-2022 03-05-2022 | " Grzybowickie Spotkania " z okazji 100 lecia Miasta Zabrze - Open.
Zabrze [update:03-05-2022] | Poland,SL classic |
02-05-2022 03-05-2022 | " Grzybowickie Spotkania " z okazji 100 lecia Miasta Zabrze do lat 11
Zabrze [update:03-05-2022] | Poland,SL classic |
02-05-2022 03-05-2022 | Turniej o Złotą Iglicę - grupa C (1250-1600 PZSzach) - Majowy Wrocław OPEN
Wrocław [update:03-05-2022] | Poland,DS classic |
02-05-2022 02-05-2022 | XIX Turniej Warcabów Stupolowych Szubin Open
Szubin [update:02-05-2022] | Poland,KP classic |
01-05-2022 01-05-2022 | MAJÓWKA 2022 B
Głogów [update:01-05-2022] | Poland,DS classic |
01-05-2022 02-05-2022 | Szachowa Majówka TurniejC rankingi 1400- 1600
Borsk [update:18-05-2022] | Poland,PO classic |
01-05-2022 02-05-2022 | Szachylicki Festiwal- grupa B
Chylice [update:02-05-2022] | Poland,MA classic |
01-05-2022 02-05-2022 | TURNIEJ C - o III kategorię szachową
GOLESZÓW [update:02-05-2022] | Poland,SL classic |
01-05-2022 03-05-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2022 - grupa B
Białystok [update:03-05-2022] | Poland,PL classic |
30-04-2022 06-05-2022 | Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 - GM Round Robin Tournament
Zagnańsk [update:09-05-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 06-05-2022 | Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 - IM Round Robin Tournament
Zagnańsk [update:09-05-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 06-05-2022 | Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 Turniej A (OPEN)
Zagnańsk [update:29-04-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 02-05-2022 | Świętokrzyski Festiwal Szachowy Zagnańsk 2022 Turniej B (Dzeci i Młodzieży)
Zagnańsk [update:09-05-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 30-04-2022 | Cykl 3 turniejów szachowych pod patronatem Burmistrza Nałęczowa
Nałęczów [update:05-05-2022] | Poland,LU classic |
30-04-2022 03-05-2022 | III FESTIWAL SZACHOWY - SZACHOWA MAJÓWKA 2022 - gurpa do 1399
Sielpia [update:04-05-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 03-05-2022 | III FESTIWAL SZACHOWY - SZACHOWA MAJÓWKA 2022 - Sielpia - grupa 1400*
Sielpia Wielka k. Końskich [update:04-05-2022] | Poland,SK classic |
30-04-2022 03-05-2022 | KANIA FINANSE - IZYDORA PALOWSKIEGO PAMIĘCI (do FIDE)
GOLESZÓW [update:15-05-2022] | Poland,SL classic |
30-04-2022 01-05-2022 | MAJOWY WROCŁAW OPEN - "O ZŁOTĄ IGLICĘ" - GRUPA B
Wrocław [update:01-05-2022] | Poland,DS classic |
30-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Klasycznych - Grupa OPEN
Łazy [update:04-05-2022] | Poland,ZP classic |
30-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Wojewodztwa Zachodniopomorskiego Mlodzikow - Juniorzy i Mlodziki
Łazy [update:03-05-2022] | Poland,ZP classic |
30-04-2022 26-06-2022 | Otwocka Kołówka Klasyfikacyjna - A
Otwock [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
30-04-2022 26-06-2022 | Otwocka Kołówka Klasyfikacyjna - B
Otwock [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
30-04-2022 30-04-2022 | Szachowa Majówka TurniejA bez kategorii szachowej
Borsk [update:18-05-2022] | Poland,PO classic |
30-04-2022 30-04-2022 | Turniej o "Złotą Wieżę" - Finał wojewódzki
Gniezno [update:30-04-2022] | Poland,WP team, classic |
30-04-2022 03-05-2022 | Turniej Szachów Standardowych 30.04 - 01.05 - 03.05. 2022
Skwierzyna [update:03-05-2022] | Poland,LB classic |
30-04-2022 01-05-2022 | TURNIEJ W BIAŁEM O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN W SZACHACH KLASYCZNYCH 2022
BIAŁE [update:01-05-2022] | Poland,MA classic |
30-04-2022 01-05-2022 | X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [update:01-05-2022] | Poland,SL classic |
30-04-2022 01-05-2022 | X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2013 i młodsi) - P'60
Katowice [update:01-05-2022] | Poland,SL classic |
29-04-2022 07-05-2022 | Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2022
Wisła [update:25-05-2022] | Poland,SL classic |
29-04-2022 03-05-2022 | MAJOWY WROCŁAW OPEN - "O ZŁOTĄ IGLICĘ" - GRUPA A
Wrocław [update:03-05-2022] | Poland,DS classic |
29-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6 Chłopcy
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [update:03-05-2022] | Poland,MP classic |
29-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 6 Dziewczęta
Poronin OW Limba ul. Kośne Hamry 15a [update:03-05-2022] | Poland,MP classic |
29-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 7 Chłopcy
OW Limba Poronin [update:03-05-2022] | Poland,MP classic |
29-04-2022 03-05-2022 | Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach do lat 7 Dziewczęta
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15a [update:03-05-2022] | Poland,MP classic |
29-04-2022 03-05-2022 | Szachylicki Festiwal- Grupa ELO
Chylice [update:03-05-2022] | Poland,MA classic |
29-04-2022 04-05-2022 | Warmińsko Mazurski Festiwal Szachowy - Open B do lat 14
Bęsia [update:04-05-2022] | Poland,WM classic |
29-04-2022 04-05-2022 | Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy - Open A
Bęsia [update:04-05-2022] | Poland,WM classic |
29-04-2022 08-05-2022 | XI Turniej Szachowy "MIĘDZYZDROJE"
MIĘDZYZDROJE [update:08-05-2022] | Poland,ZP classic |
26-04-2022 04-05-2022 | Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS kobiet w szachach
Sarbinowo [update:03-05-2022] | Poland,ZP classic |
25-04-2022 25-04-2022 | I Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego Przedszkolaków w Szachach
Lubartów [update:25-04-2022] | Poland,LU classic |
25-04-2022 06-06-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. męską oraz I kat. kobiecą
Ostróda [update:11-06-2022] | Poland,WM classic |
24-04-2022 24-04-2022 | I TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE - BLACHOWNIA 2022
BLACHOWNIA k. CZĘSTOCHOWY [update:24-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 29-05-2022 | DMP - III Liga Małopolska 2022
Kraków [update:29-05-2022] | Poland,MP team, classic |
23-04-2022 29-05-2022 | DMP - IV Liga Małopolska 2022
Kraków [update:29-05-2022] | Poland,MP team, classic |
23-04-2022 21-05-2022 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [update:23-05-2022] | Poland,SK team, classic |
23-04-2022 21-05-2022 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIKÓW NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [update:27-05-2022] | Poland,SK team, classic |
23-04-2022 21-05-2022 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH NA ROK 2022
Kunów/Miedziana Góra [update:27-05-2022] | Poland,SK team, classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Graj w Gminie Kłaj - Junior(U11)
Szarów [update:01-05-2022] | Poland,MP classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Graj w Gminie Kłaj - open
Szarów [update:01-05-2022] | Poland,MP classic |
23-04-2022 01-05-2022 | III Wielkopolska Liga Juniorów
Ostrów Wlkp [update:01-05-2022] | Poland,WP team, classic |
23-04-2022 30-04-2022 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B
Ostrów Wlkp [update:30-04-2022] | Poland,WP team, classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Jurajski Wiosenny Turniej Szachowy - Grupa A
Zawiercie [update:25-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 23-04-2022 | Krakowska Szachowa Liga Szkolna - sezon 2022 - turniej 2 (U09)
Kraków [update:22-04-2022] | Poland,MP classic |
23-04-2022 23-04-2022 | Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Rzeszów [update:21-04-2022] | Poland,PK classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa A od 1800 PZSzsch
Wrocław [update:24-04-2022] | Poland,DS classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa B od 1600 PZSzach
Wrocław [update:24-04-2022] | Poland,DS classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Kwietniowy Wyścig po Kategorie Grupa C 1400 PZSzach
Wrocław [update:24-04-2022] | Poland,DS classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Kwietniowy Wyścig po KategorieGrupa D 1200-1250 PZSzach
Wrocław [update:24-04-2022] | Poland,DS classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 11 lat
Warszawa-Wesoła [update:24-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 15 lat
Warszawa [update:24-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 18 lat
Warszawa [update:25-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 9 lat
Warszawa [update:25-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do13 lat
Warszawa [update:24-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 23-04-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 15 o V i IV Kat.
PAWŁOWICE [update:25-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 23-04-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY (dorośli + juniorzy powyżej 16 lat) o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:25-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III II kat i I kobiecą)
Wołomin [update:29-04-2022] | Poland,MA classic |
23-04-2022 24-04-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [update:24-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 24-04-2022 | V Grand Prix "W sercu Katowic 2022"
Katowice [update:24-04-2022] | Poland,SL classic |
23-04-2022 24-04-2022 | XXI Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE)
Lubartów [update:24-04-2022] | Poland,LU classic |
22-04-2022 24-06-2022 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:25-06-2022] | Poland,PK classic |
22-04-2022 07-05-2022 | Kurs Trenera PZSzach I klasy Międzyzdroje 2022
MIĘDZYZDROJE [update:14-04-2022] | Poland,ZP classic |
22-04-2022 24-06-2022 | Turniej Wiosenny w RDK
Rzeszów [update:25-06-2022] | Poland,PK classic |
21-04-2022 09-06-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A3
Grodzisk Mazowiecki [update:12-06-2022] | Poland,MA classic |
21-04-2022 09-06-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B5 (PZSzach 1600)
Grodzisk Mazowiecki [update:09-06-2022] | Poland,MA classic |
21-04-2022 26-05-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B6
Grodzisk Mazowiecki [update:28-05-2022] | Poland,MA classic |
20-04-2022 20-04-2022 | Szachowy kwiecień 2022 z m. Lublin
Lublin [update:21-04-2022] | Poland,LU classic |
19-04-2022 19-04-2022 | Future Masters ELO do 1399 otwarte warsztaty z FM
Chylice [update:13-04-2022] | Poland,MA classic |
19-04-2022 24-04-2022 | XXI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [update:24-04-2022] | Poland,OP classic |
15-04-2022 15-04-2022 | Future Masters ELO 1400+ otwarte warsztaty z FM
Chylice [update:12-03-2022] | Poland,MA classic |
13-04-2022 13-04-2022 | Szachowy kwiecień 2022 z m. Lublin
Lublin [update:13-04-2022] | Poland,LU classic |
12-04-2022 28-06-2022 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_B
Warszawa [update:28-06-2022] | Poland,MA classic |
11-04-2022 28-06-2022 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2022_A
Warszawa [update:21-06-2022] | Poland,MA classic |
09-04-2022 10-04-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny FIDE
Lublin [update:01-05-2022] | Poland,LU classic |
09-04-2022 10-04-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:10-04-2022] | Poland,LU classic |
09-04-2022 10-04-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:10-04-2022] | Poland,LU classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach - III liga
Stok Lacki k.Siedlec [update:12-04-2022] | Poland,MA team, classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach - IV Liga
Stok Lacki k.Siedlec [update:12-04-2022] | Poland,MA team, classic |
09-04-2022 10-04-2022 | II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej A (od 1800 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [update:10-04-2022] | Poland,SK classic |
09-04-2022 10-04-2022 | II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej B (1600 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [update:10-04-2022] | Poland,SK classic |
09-04-2022 10-04-2022 | II Skarżyski Turniej Klasyfikacyjny - Turniej C (1250-1400 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [update:10-04-2022] | Poland,SK classic |
09-04-2022 22-05-2022 | III Małopolska Liga Juniorów
Kraków [update:31-05-2022] | Poland,MP team, classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Na II kategorię w Hetmanie 2_2022
Warszawa [update:10-04-2022] | Poland,MA classic |
09-04-2022 10-04-2022 | SZACHY Z OPERA - Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:10-04-2022] | Poland,ZP classic |
09-04-2022 10-04-2022 | SZACHY Z OPERĄ - Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Opery na Zamku w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [update:10-04-2022] | Poland,ZP classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - KWIECIEŃ
Wrocław [update:10-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny w Otwocku na II i III kategorię
Otwock [update:10-04-2022] | Poland,MA classic |
09-04-2022 09-04-2022 | TURNIEJ SZACHOWY NA V i IV kat. Szachową 09.04.2022
Świdnica [update:09-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 10-04-2022 | VI Kalisz OPEN FIDE - gr.A ranking PZSZACH 1800 lub wyższy
Kalisz [update:11-04-2022] | Poland,WP classic |
09-04-2022 10-04-2022 | VI Kalisz OPEN FIDE - gr.B ranking PZSZACH 1600
Kalisz [update:10-04-2022] | Poland,WP classic |
09-04-2022 10-04-2022 | VI Kalisz OPEN FIDE - gr.C ranking PZSZACH 1400
Kalisz [update:10-04-2022] | Poland,WP classic |
09-04-2022 10-04-2022 | VI Kalisz OPEN FIDE - gr.D ranking PZSZACH 1000-1250
Kalisz [update:10-04-2022] | Poland,WP classic |
09-04-2022 15-04-2022 | VI Memoriał im. Emanuela Laskera
GORZÓW WLKP. [update:15-04-2022] | Poland,LB classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Wielkanocny Turniej Szachowy KS MAGNAT na kategorie Grupa 1400-1700
Nowa Wieś Lęborska [update:10-04-2022] | Poland,PO classic |
09-04-2022 10-04-2022 | Wiosenne kategorie
Strzelin [update:10-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 10-04-2022 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A 1600-1700
Wrocław [update:13-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 10-04-2022 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1400
Wrocław [update:10-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 10-04-2022 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1200-1250
Wrocław [update:10-04-2022] | Poland,DS classic |
09-04-2022 15-04-2022 | XVIII Lubuska Wiosna Szachowa
GORZÓW WLKP. [update:13-04-2022] | Poland,LB classic |
08-04-2022 08-04-2022 | Starachowicki Festiwal Szachów - online - P 3
Starachowice [update:04-04-2022] | Poland,SK classic |
08-04-2022 08-04-2022 | Turniej Blitza TRENINGOWY
Zielona Góra [update:08-04-2022] | Poland,LB classic |
07-04-2022 10-04-2022 | DMP - III Liga Juniorów PK 2022
Lubenia [update:10-04-2022] | Poland,PK team, classic |
05-04-2022 24-06-2022 | 257th YMCA Spring 2022-A
Warszawa [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
05-04-2022 24-06-2022 | 258th YMCA Spring 2022-B
Warszawa [update:23-06-2022] | Poland,MA classic |
05-04-2022 24-06-2022 | 259th YMCA Spring 2022-C
Warszawa [update:23-06-2022] | Poland,MA classic |
05-04-2022 24-06-2022 | 260th YMCA Spring 2022-D
Warszawa [update:24-06-2022] | Poland,MA classic |
05-04-2022 05-04-2022 | Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:05-04-2022] | Poland,WM classic |
04-04-2022 04-04-2022 | 30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [update:04-04-2022] | Poland,DS classic |
04-04-2022 10-04-2022 | II SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2022
USTROŃ-JASZOWIEC [update:11-04-2022] | Poland,SL classic |
04-04-2022 04-04-2022 | www
warszawa [update:04-04-2022] | Poland,MA classic |
03-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C9 POZNAŃ 03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
03-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D9 POZNAŃ 03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 24-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów - III Liga
Sulechów [update:24-04-2022] | Poland,LB team, classic |
02-04-2022 02-04-2022 | EKO Szach Przedszkolacy
Ostrów Wielkopolski [update:02-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Otwarty Turniej Szachowy na kategorie UKS Żagle
Warszawa [update:03-04-2022] | Poland,MA classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C11
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C13
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C15
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - C18
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D11
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D13
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D15
Leszno [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefy Zachodniej - D18
Leszno [update:31-03-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C11 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C13 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C15 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA C17 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D11 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:03-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 02-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D13 - D15 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:02-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D13 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:01-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 02-04-2022 | PÓŁFNIAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIRÓW STREFA CENTRALNA GRUPA D17 POZNAŃ 02-03.04.2022
Poznań [update:02-04-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szachy wiosną! - gr. FIDE
Kraków [update:03-04-2022] | Poland,MP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szachy wiosną! - gr. OPEN
Kraków [update:03-04-2022] | Poland,MP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szachy wiosną! - JUNIOR U12 (FIDE)
Kraków [update:03-04-2022] | Poland,MP classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szachylice dla IV i III- turniej odwołany z braku chętnych
Chylice [update:31-03-2022] | Poland,MA classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szóste Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:05-04-2022] | Poland,MA classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Szóste Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:05-04-2022] | Poland,MA classic |
02-04-2022 03-04-2022 | TK 1200-1400 do lat 13 SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [update:03-04-2022] | Poland,WM classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [update:03-04-2022] | Poland,WM classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 SP 30 kwiecień 2022
Olsztyn [update:03-04-2022] | Poland,WM classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus SP 30 kwiecień 2022 - ODWOŁANY
Olsztyn [update:31-03-2022] | Poland,WM classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 III" (FIDE)
Zamość [update:03-04-2022] | Poland,LU classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię "Szachowy Zamość 2022 III"
Zamość [update:03-04-2022] | Poland,LU classic |
02-04-2022 03-04-2022 | Turniej Stacja Pleszew Przystanek Szachy - kwiecień 2022
Pleszew [update:28-03-2022] | Poland,WP classic |
02-04-2022 02-04-2022 | XII Wiosenny Klasyfik. Turniej Szachowy 1000-1100 OPEN
Gdynia [update:03-04-2022] | Poland,PO classic |
02-04-2022 02-04-2022 | XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1100 do lat 18
Gdynia [update:03-04-2022] | Poland,PO classic |
02-04-2022 02-04-2022 | XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1200
Gdynia [update:03-04-2022] | Poland,PO classic |
02-04-2022 03-04-2022 | XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1400
Gdynia [update:03-04-2022] | Poland,PO classic |
02-04-2022 03-04-2022 | XII Wiosenny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1600-1800
Gdynia [update:03-04-2022] | Poland,PO classic |
02-04-2022 02-04-2022 | XXXIV Grand Prix Siedlec 2022 Kwiecień Seniorzy
Siedlce [update:02-04-2022] | Poland,MA classic |
01-04-2022 03-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Dolnośląska Liga Juniorów 2022
Kudowa-Zdrój [update:03-04-2022] | Poland,DS team, classic |
01-04-2022 10-04-2022 | II Kołówka w KSz Polonia Warszawa
Warszawa [update:18-03-2022] | Poland,MA classic |
01-04-2022 03-04-2022 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
WIELUŃ [update:03-04-2022] | Poland,LD classic |
30-03-2022 30-03-2022 | Mistrzostwa III LO w Płocku 2022'
Płock [update:31-03-2022] | Poland,MA classic |
30-03-2022 06-04-2022 | Turniej klasyfikacyjny BCK na V i IV kategorię
Biłgoraj [update:19-04-2022] | Poland,LU classic |
29-03-2022 07-04-2022 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Pokrzywna [update:06-04-2022] | Poland,OP classic |
28-03-2022 29-03-2022 | Charytatywny Cykl Turniejów Pomoc dla Ukrainy - DRUGI KROK
Szymanów [update:29-03-2022] | Poland,DS classic |
28-03-2022 20-06-2022 | Klasyczny Wiosenny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:21-06-2022] | Poland,PK classic |
27-03-2022 27-03-2022 | XXX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa B
Warszawa [update:27-03-2022] | Poland,MA classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Juniorów 2022 (województwo śląskie)
Jastrzębie-Zdrój [update:27-03-2022] | Poland,SL team, classic |
26-03-2022 26-03-2022 | Gubiński Turniej Szachów Szybkich - do lat 12
Gubin [update:26-03-2022] | Poland,LB classic |
26-03-2022 27-03-2022 | IV Małopolska Liga Juniorów
Kraków [update:27-03-2022] | Poland,MP team, classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Kombatukowy Open Klasyczny
Wałbrzych [update:24-03-2022] | Poland,DS classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Liga Szkół o Puchar Prezesa MZSzach
Kraków [update:27-03-2022] | Poland,MP team, classic |
26-03-2022 26-03-2022 | Marcowy Dziecięcy Turniej Szachowy dla Ukrainy
Polanica-Zdrój [update:28-03-2022] | Poland,DS classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Marcowy Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:27-03-2022] | Poland,MA classic |
26-03-2022 26-03-2022 | Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Zaborowie możliwość zdobycia ViIV kat
Zaborów [update:26-03-2022] | Poland,MA classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) do lat 12
Wrocław [update:27-03-2022] | Poland,DS classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora Szkoły grupa 1200-1400
Kościerzyna [update:27-03-2022] | Poland,PO classic |
26-03-2022 27-03-2022 | Turniej na kategorie dla V i IV kategorii
Olsztyn [update:09-04-2022] | Poland,WM classic |
26-03-2022 27-03-2022 | XXX Otwarty Turniej SzachMatek gr. A
Warszawa [update:27-03-2022] | Poland,MA classic |
25-03-2022 25-03-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:25-03-2022] | Poland,SL classic |
25-03-2022 22-06-2022 | Szachylicka Kolowka dla 2200 plus
Chylice [update:29-05-2022] | Poland,MA classic |
21-03-2022 22-03-2022 | Wiosenny Turniej Szachowy
Czeremcha [update:25-03-2022] | Poland,PL classic |
20-03-2022 27-03-2022 | Alternatywa - Turniej Klasyfikacyjny A
Chlewiska [update:27-03-2022] | Poland,MA classic |
20-03-2022 20-03-2022 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B
Kolbudy [update:22-03-2022] | Poland,PO classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Zima22-turniej klasyfikacyjny na II kat.DZIEWCZYNY
Kraków [update:20-03-2022] | Poland,MP classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima 22-turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Kraków [update:20-03-2022] | Poland,MP classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima22-turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Kraków [update:20-03-2022] | Poland,MP classic |
19-03-2022 03-04-2022 | DMP IV Podkarpacka Liga Seniorów 2022
BOGUCHWAŁA [update:05-04-2022] | Poland,PK team, classic |
19-03-2022 19-03-2022 | I WATowski Turniej o Kategorie
Warszawa [update:21-03-2022] | Poland,MA classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Marcowy Wyścig po Kategorie - PZSZACH 1250 - 1400
Wrocław [update:20-03-2022] | Poland,DS classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Marcowy Wyścig po Kategorie - PZSZACH 1600
Wrocław [update:20-03-2022] | Poland,DS classic |
19-03-2022 20-03-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 25. - grupa B
Białystok [update:21-03-2022] | Poland,PL classic |
19-03-2022 27-03-2022 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Sypniewo [update:21-02-2022] | Poland,WP classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Otwarcie Wiosny. Grupa A (1600 i więcej)
Malbork [update:20-03-2022] | Poland,PO classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Otwarcie Wiosny. Grupa B (1400)
Malbork [update:21-03-2022] | Poland,PO classic |
19-03-2022 19-03-2022 | Pierwszy
Katowice [update:20-03-2022] | Poland,SL classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Szachowy Turniej Open pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola
Warszawa [update:20-03-2022] | Poland,MA classic |
19-03-2022 20-03-2022 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2022 (grupa A)
Kozy [update:20-03-2022] | Poland,SL classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 II" (FIDE)
Zamość [update:21-03-2022] | Poland,LU classic |
19-03-2022 20-03-2022 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię "Szachowy Zamość 2022 II"
Zamość [update:21-03-2022] | Poland,LU classic |
19-03-2022 20-03-2022 | WIOSENNY turniej na kategorie - III i II kategorie
SCINAWKA SREDNIA [update:20-03-2022] | Poland,DS classic |
19-03-2022 19-03-2022 | WIOSENNY turniej na katerorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:27-03-2022] | Poland,DS classic |
19-03-2022 19-03-2022 | Wiosenny Turniej w klubie Kacperek o puchar prezesa SM Kopernik
Toruń [update:22-03-2022] | Poland,KP classic |
18-03-2022 03-06-2022 | Mistrzostwa Klubu " Hetman" - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [update:24-05-2022] | Poland,WM classic |
18-03-2022 18-03-2022 | VI Turniej Klasyfikacyjny Akademii Szachowej SKOCZKA
Choszczno [update:18-03-2022] | Poland,ZP classic |
16-03-2022 13-05-2022 | Siedlecki turniej na kategorię rundy w piątki
Siedlce [update:20-05-2022] | Poland,MA classic |
15-03-2022 31-05-2022 | Chylicka Kołówka Masters
Chylice [update:29-05-2022] | Poland,MA classic |
14-03-2022 14-03-2022 | Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [update:28-03-2022] | Poland,LU classic |
14-03-2022 14-03-2022 | Turniej szachowy DK Przysucha
Przysucha [update:14-03-2022] | Poland,SK classic |
13-03-2022 29-05-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
Gdańsk [update:31-05-2022] | Poland,PO team, classic |
13-03-2022 29-05-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
Gdańsk [update:31-05-2022] | Poland,PO team, classic |
13-03-2022 13-03-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [update:13-03-2022] | Poland,SL classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa A (zawodnicy z rankingiem 1800 i wyżej) FIDE
Ślesin [update:14-03-2022] | Poland,WP classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa B (zawodnicy z rankingiem 1600 - 1700) FIDE
Ślesin [update:13-03-2022] | Poland,WP classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa C (zawodnicy z rankingiem 1400)
Ślesin [update:14-03-2022] | Poland,WP classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Ślesiński Turniej Klasyfikacyjny grupa D (zawodnicy z rankingiem 1000 - 1250)
Ślesin [update:14-03-2022] | Poland,WP classic |
12-03-2022 20-03-2022 | Cztery Pory Roku z Bakcylem-Zima 22 turniej klasyfikacyjny na I
Kraków [update:20-03-2022] | Poland,MP classic |
12-03-2022 13-03-2022 | FIDE granie w Hetmanie 5_2022
Warszawa [update:13-03-2022] | Poland,MA classic |
12-03-2022 13-03-2022 | II Turniej Klasyfikacyjny LKS Skała Tumlin
Samsonów [update:13-03-2022] | Poland,SK classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Marcowe Mistrzostwa Kombatuki w szachach klasycznych
Wałbrzych [update:13-03-2022] | Poland,DS classic |
12-03-2022 12-03-2022 | Otwarte Mistrzostwa Gubińskiego Klubu Szachowego - Grupa do lat 10
Gubin [update:12-03-2022] | Poland,LB classic |
12-03-2022 13-03-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [update:13-03-2022] | Poland,SL classic |
12-03-2022 12-03-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI - zmiana sali gry
PAWŁOWICE [update:12-03-2022] | Poland,SL classic |
12-03-2022 13-03-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTy TURNIEJ DZIEWCZYNEK z IV kategoriami o III KATEGORIE zmiana sali gry
PAWŁOWICE [update:13-03-2022] | Poland,SL classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Szachylice dla IV i III- grupa B
Chylice [update:13-03-2022] | Poland,MA classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Szachylice dla IV i III- grupa junior
Chylice [update:11-03-2022] | Poland,MA classic |
12-03-2022 20-03-2022 | Szachylice kategoria ciężka- grupa A
Chylice [update:25-02-2022] | Poland,MA classic |
12-03-2022 20-03-2022 | Szachylice kategoria ciężka- grupa A-plik poprawiony
Chylice [update:11-03-2022] | Poland,MA classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [update:28-03-2022] | Poland,DS classic |
12-03-2022 13-03-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1600
Zabrze [update:13-03-2022] | Poland,SL classic |
12-03-2022 13-03-2022 | VI TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A
Sędziszów Małopolski [update:13-03-2022] | Poland,PK classic |
12-03-2022 13-03-2022 | VI TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:13-03-2022] | Poland,PK classic |
11-03-2022 11-03-2022 | Aktywny Lublin - BO 2022 Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [update:23-03-2022] | Poland,LU classic |
11-03-2022 25-03-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III II i I KOBIECĄ KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:25-03-2022] | Poland,SL classic |
11-03-2022 11-03-2022 | Szachowy marzec 2022 z m. Lublin
Lublin [update:18-03-2022] | Poland,LU classic |
11-03-2022 13-03-2022 | Turniej NA GROBLI do ELO Wrocław
Wrocław [update:18-03-2022] | Poland,DS classic |
10-03-2022 14-04-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
WILKOWICE [update:15-04-2022] | Poland,SL classic |
10-03-2022 14-04-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KANDYDATA NA MISTRZA
WILKOWICE [update:15-04-2022] | Poland,SL classic |
09-03-2022 04-05-2022 | II Turniej Szachowy O puchar Firmy Kominy Na Miarę Grupa A
Radom [update:28-04-2022] | Poland,MA classic |
09-03-2022 09-03-2022 | Mistrzostwa Małachowianki 2022'
PŁOCK [update:09-03-2022] | Poland,MA classic |
07-03-2022 15-03-2022 | MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2022 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [update:16-03-2022] | Poland,PO classic |
06-03-2022 06-11-2022 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2021/2022
Poznań [update:13-11-2022] | Poland,WP team, classic |
06-03-2022 06-03-2022 | Mistrzostwa Zimy juniorzy bez kategorii ( szansa na V kategorię)
Łódź [update:06-03-2022] | Poland,LD classic |
06-03-2022 06-03-2022 | Mistrzostwa Zimy V kategorii juniorzy (szansa na IV kategorię)
Łódź [update:06-03-2022] | Poland,LD classic |
06-03-2022 13-03-2022 | Turniej na Centralne Kategorie Szachowe
Tarnów [update:13-03-2022] | Poland,MP classic |
06-03-2022 06-03-2022 | TURNIEJ K;LASYFIKACYJNY O 3 KAT
Wolsztyn [update:07-03-2022] | Poland,WP classic |
06-03-2022 06-03-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O III KATEGORIĘ
WOLSZTYN [update:05-03-2022] | Poland,WP classic |
05-03-2022 06-03-2022 | I Międzywojewódzki Memoriał Szachowy im. ks. Ludwika Serwina w Niedźwiadzie A i B
Niedźwiada Górna [update:09-03-2022] | Poland,PK classic |
05-03-2022 06-03-2022 | IV Turniej Weekendowy - Puławska Zima 2022 (Turniej A - FIDE)
Puławy [update:06-03-2022] | Poland,LU classic |
05-03-2022 06-03-2022 | IV Turniej Weekendowy - Puławska Zima 2022 (Turniej B - o kategorie okręgowe)
Puławy [update:08-03-2022] | Poland,LU classic |
05-03-2022 27-03-2022 | Liga wojewódzka seniorów WM
Ostróda-Biskupiec [update:27-03-2022] | Poland,WM team, classic |
05-03-2022 06-03-2022 | Marcowy Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:06-03-2022] | Poland,MA classic |
05-03-2022 06-03-2022 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2022 - turniej 25. - grupa A
Białystok [update:06-03-2022] | Poland,PL classic |
05-03-2022 05-03-2022 | Mistrzostwa Zimy bk kategorii (szansa na V kategorię) seniorzy
Łódź [update:05-03-2022] | Poland,LD classic |
05-03-2022 06-03-2022 | Mistrzostwa Zimy II kategorii (szansa na częściową normę na I kategorię)
Łódź [update:06-03-2022] | Poland,LD classic |
05-03-2022 11-03-2022 | Mistrzostwa Zimy III kategorii (turniej o II kategorię)
Łódź [update:06-03-2022] | Poland,LD classic |
05-03-2022 11-03-2022 | Mistrzostwa Zimy IV kategorii (szansa na 3 kategorię)
Łódź [update:06-03-2022] | Poland,LD classic |
05-03-2022 05-02-2022 | Mistrzostwa Zimy V kategorii (szansa na uzyskanie IV kategorii) seniorzy
Łódź [update:05-03-2022] | Poland,LD classic |
05-03-2022 06-03-2022 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię "Szachowy Zamość 2022 I" (FIDE)
Zamość [update:08-03-2022] | Poland,LU classic |
05-03-2022 06-03-2022 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię "Szachowy Zamość 2022 I"
Zamość [update:06-03-2022] | Poland,LU classic |
04-03-2022 04-03-2022 | 1 GP NML 22
Nowe Miasto Lubawskie [update:04-03-2022] | Poland,WM classic |
04-03-2022 31-03-2022 | Turniej klasyfikacyjny nr 5
Kościan [update:29-04-2022] | Poland,WP classic |
04-03-2022 13-03-2022 | Turniej kołowy w Szamotulskim Ośrodku Kultury
Szamotuły [update:13-03-2022] | Poland,WP classic |
04-03-2022 01-04-2022 | Turniej Piątkowy na II kat
Mińsk Mazowiecki [update:03-04-2022] | Poland,MA classic |
02-03-2022 27-04-2022 | Turniej szachowy - Wiosna 2022
Gdynia [update:27-04-2022] | Poland,PO classic |
02-03-2022 13-04-2022 | Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących Rzeszów 2022
Rzeszów [update:13-04-2022] | Poland,PK classic |
01-03-2022 04-03-2022 | Eliminacje XII Mistrzostw UKS Pionier 2022
Jastrzębie-Zdrój [update:05-03-2022] | Poland,SL classic |
28-02-2022 09-03-2022 | Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w szachach
Karpacz [update:18-03-2022] | Poland,DS classic |
27-02-2022 27-02-2022 | Future Masters ELO 1400+ warsztaty z FM
Chylice [update:18-02-2022] | Poland,MA classic |
27-02-2022 07-03-2022 | MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2022 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [update:09-03-2022] | Poland,PO classic |
27-02-2022 27-02-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:27-02-2022] | Poland,SL classic |
27-02-2022 06-03-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1600
Ostróda [update:06-03-2022] | Poland,WM classic |
27-02-2022 27-02-2022 | Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:03-03-2022] | Poland,SL classic |
27-02-2022 27-02-2022 | Turniej Szachowy w rocznicę bitwy pod Małogoszczem 1863 Roku. GRUPA DO 14 LAT
Małogoszcz [update:27-02-2022] | Poland,SK classic |
26-02-2022 27-02-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:27-02-2022] | Poland,LU classic |
26-02-2022 27-02-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:27-02-2022] | Poland,LU classic |
26-02-2022 27-02-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:27-02-2022] | Poland,LU classic |
26-02-2022 27-02-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na kandydata na mistrza krajowe - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:27-02-2022] | Poland,LU classic |
26-02-2022 27-02-2022 | 30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:27-02-2022] | Poland,DS classic |
26-02-2022 13-03-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:13-03-2022] | Poland,SL team, classic |
26-02-2022 13-03-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:13-03-2022] | Poland,SL team, classic |
26-02-2022 27-02-2022 | PAWŁOWICKI KLASYFIKACYJNY OTWARTY TURNIEJ dla RANKINGU 1400 i 1600 PZSzach
PAWŁOWICE [update:27-02-2022] | Poland,SL classic |
26-02-2022 26-02-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ bez ograniczeń wiekowych
PAWŁOWICE [update:26-02-2022] | Poland,SL classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Stęszewski Turniej Szachowy - Zima 2022
Strykowo [update:27-02-2022] | Poland,WP classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A7
Warszawa Ursus [update:27-02-2022] | Poland,MA classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A8
Warszawa Ursus [update:27-02-2022] | Poland,MA classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A9
Warszawa Ursus [update:27-02-2022] | Poland,MA classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza grupa B3
Warszawa Ursus [update:27-02-2022] | Poland,MA classic |
26-02-2022 26-02-2022 | Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1400
Olsztyn [update:27-02-2022] | Poland,WM classic |
26-02-2022 27-02-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III i II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Olsztyn [update:28-02-2022] | Poland,WM classic |
26-02-2022 27-02-2022 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:27-02-2022] | Poland,MA classic |
25-02-2022 28-04-2022 | Mistrzostwa Sekcji PIAST Śrem
Śrem [update:28-04-2022] | Poland,WP classic |
25-02-2022 25-02-2022 | Turniej Piątkowy Szwajcar
Mińsk Mazowiecki [update:25-02-2022] | Poland,MA classic |
25-02-2022 11-03-2022 | VI Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK Elbląg P'60
Elbląg [update:11-03-2022] | Poland,WM classic |
24-02-2022 24-03-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B4 (IV kategorie)
Grodzisk Mazowiecki [update:28-03-2022] | Poland,MA classic |
24-02-2022 05-05-2022 | Turniej Klasyfikacyjny o I kategorię
Łódź [update:07-05-2022] | Poland,LD classic |
21-02-2022 22-02-2022 | Szachy z Pionierem 2/2022
Jastrzębie-Zdrój [update:22-02-2022] | Poland,SL classic |
21-02-2022 25-02-2022 | X TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
DUKLA [update:25-02-2022] | Poland,PK classic |
21-02-2022 25-02-2022 | X TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:25-02-2022] | Poland,PK classic |
20-02-2022 20-02-2022 | Mat w Lirze
Sokółka [update:24-02-2022] | Poland,PL classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów
Koszalin [update:20-02-2022] | Poland,ZP team, classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Feryjny Turniej Szachowy na II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:20-02-2022] | Poland,LU classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Na II kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:20-02-2022] | Poland,MA classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Na III kategorię w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:20-02-2022] | Poland,MA classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Otwarty Szachowy Turniej Klasyfikacyjny przy III Lidze Juniorów
Koszalin [update:25-02-2022] | Poland,ZP classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Szachylicki luty dla III i IV
Chylice [update:20-02-2022] | Poland,MA classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Turniej feryjny na III kategorię.
Radzyń Podlaski [update:20-02-2022] | Poland,LU classic |
19-02-2022 20-02-2022 | TURNIEJ FIDE W GROTECE DO 1800 ELO
Warszawa [update:20-02-2022] | Poland,MA classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Turniej Kwalifikacyjny na Kategorie V i IV w Caissie
Warszawa [update:03-03-2022] | Poland,MA classic |
19-02-2022 12-06-2022 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2022
Ostrów Wlkp. [update:22-06-2022] | Poland,WP team, classic |
19-02-2022 20-02-2022 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - do lat 12 (2010 i młodsi)
Racibórz [update:20-02-2022] | Poland,SL classic |
19-02-2022 20-02-2022 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - do lat 9 (2013 i młodsi)
Racibórz [update:20-02-2022] | Poland,SL classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - A (od IV kategorii)
Skarżysko-Kamienna [update:21-02-2022] | Poland,SK classic |
19-02-2022 20-02-2022 | Zimowy wyścig o kategorie w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [update:20-02-2022] | Poland,MP classic |
18-02-2022 18-02-2022 | KSzach64-Świętoszów_Mistrzostwa 10 Brygady Kawalerii Pancernej i m. Świętoszów
Świętoszów [update:18-02-2022] | Poland,DS classic |
18-02-2022 04-03-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III II i I KOBIECĄ KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:04-03-2022] | Poland,SL classic |
18-02-2022 18-02-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:18-02-2022] | Poland,SL classic |
18-02-2022 20-02-2022 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Namysłów [update:21-02-2022] | Poland,OP classic |
18-02-2022 18-02-2022 | Turniej Piatkowy
Mińsk Mazowiecki [update:18-02-2022] | Poland,MA classic |
17-02-2022 07-04-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny A2 (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:14-04-2022] | Poland,MA classic |
17-02-2022 14-04-2022 | Czwartkowy Turniej Klasyfikacyjny B3
Grodzisk Mazowiecki [update:14-04-2022] | Poland,MA classic |
16-02-2022 16-02-2022 | Szachowy luty 2022 z m. Lublin
Lublin [update:16-02-2022] | Poland,LU classic |
16-02-2022 16-02-2022 | XIV Szachowe Grand Prix Starachowic - turniej IV
Starachowice [update:11-02-2022] | Poland,SK classic |
14-02-2022 16-02-2022 | Turniej feryjny w KSz SDK-Lotnik Mielec dla III i II kategorii
Mielec [update:16-02-2022] | Poland,PK classic |
14-02-2022 18-02-2022 | Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - MDKBytom2022 (do FIDE)
Bytom [update:18-02-2022] | Poland,SL classic |
13-02-2022 19-02-2022 | Turniej o Puchar ZBIGNIEWA PAKLEZY o II kategorię
WIELICZKA [update:19-02-2022] | Poland,MP classic |
12-02-2022 18-02-2022 | X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 10
Jastrzębia-Góra [update:18-02-2022] | Poland,PO classic |
12-02-2022 18-02-2022 | X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"-OPEN
Jastrzębia Góra [update:18-02-2022] | Poland,PO classic |
12-02-2022 18-02-2022 | X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 14
Jastrzębia-Góra [update:18-02-2022] | Poland,PO classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Feryjny Wyścig po kategorie A (od 1600 PZSzach i do 1799 FIDE)
Wrocław [update:13-02-2022] | Poland,DS classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Feryjny Wyścig po kategorie B (1400 PZSzach)
Wrocław [update:13-02-2022] | Poland,DS classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Feryjny Wyścig po kategorie C (1200-1250 PZSzach)
Wrocław [update:13-02-2022] | Poland,DS classic |
12-02-2022 13-02-2022 | FIDE granie w Hetmanie 3_2022
Warszawa [update:13-02-2022] | Poland,MA classic |
12-02-2022 18-02-2022 | OBÓZ SZACHOWO - NARCIARSKI - TURNIEJ NA KATEGORIĘ TERMIN: 12.02 - 18.02.2022 ZAKOPANE - LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA !
Zakopane [update:31-01-2022] | Poland,LD classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:13-02-2022] | Poland,MA classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa A (zawodnicy z rankingiem 1800 i wyżej)
Września [update:14-02-2022] | Poland,WP classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa B (zawodnicy z rankingiem 1600)
Września [update:14-02-2022] | Poland,WP classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa C (zawodnicy z rankingiem 1400)
Września [update:14-02-2022] | Poland,WP classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa D (zawodnicy z rankingiem 1000 -1250)
Września [update:14-02-2022] | Poland,WP classic |
12-02-2022 13-02-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ oraz I+ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:13-02-2022] | Poland,SL classic |
12-02-2022 13-02-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:13-02-2022] | Poland,SL classic |
12-02-2022 13-02-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:13-02-2022] | Poland,SL classic |
12-02-2022 13-02-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [update:14-02-2022] | Poland,SL classic |
12-02-2022 13-02-2022 | TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat. Szachową 12-13.02.2022
Świdnica [update:13-02-2022] | Poland,DS classic |
12-02-2022 13-02-2022 | VII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej A - od rankingu 1600 pkt.
WĄSEWO [update:13-02-2022] | Poland,MA classic |
12-02-2022 13-02-2022 | VII FESTIWAL SZACHOWY " WĄSEWSKA WIEŻA" - Turniej B-dla rankingu 1400-1250 pkt.
WĄSEWO [update:13-02-2022] | Poland,MA classic |
12-02-2022 18-02-2022 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - OPEN FIDE
Racibórz [update:18-02-2022] | Poland,SL classic |
11-02-2022 08-04-2022 | XVI Turniej Klasyfikacyjny w SP-1 Zielona Góra
Zielona Góra [update:01-04-2022] | Poland,LB classic |
09-02-2022 11-02-2022 | Ferie z Szachową Dwójką - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:11-02-2022] | Poland,MA classic |
09-02-2022 11-02-2022 | Ferie z Szachową Dwójką - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:11-02-2022] | Poland,MA classic |
09-02-2022 12-02-2022 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa C
Kudowa Zdrój [update:13-03-2022] | Poland,DS classic |
08-02-2022 31-03-2022 | Maraton Szachowy o Super Puchar w Szarotce - PÓŁFINAŁ
Wadowice Górne [update:29-03-2022] | Poland,PK classic |
08-02-2022 10-02-2022 | Szachowe ferie w Grotece / turniej dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:10-02-2022] | Poland,MA classic |
07-02-2022 11-02-2022 | Turniej o I kategorie w Grotece
Warszawa [update:10-02-2022] | Poland,MA classic |
07-02-2022 11-02-2022 | XVII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250-1700)
Puszcza Mariańska [update:11-02-2022] | Poland,MA classic |
06-02-2022 11-02-2022 | Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego Elita
Małe Ciche [update:14-02-2022] | Poland,MP classic |
06-02-2022 06-02-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:06-02-2022] | Poland,SL classic |
06-02-2022 06-02-2022 | Turniej do lat 8 (2014 i młodsi) - możliwość zdobycia do IV kategori
Zabrze [update:06-02-2022] | Poland,SL classic |
05-02-2022 06-02-2022 | 30. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:09-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 06-02-2022 | II Turniej o Puchar Zarządu UKSz Skoczek Choszczno - Grupa A
Choszczno [update:07-02-2022] | Poland,ZP classic |
05-02-2022 06-02-2022 | II Turniej o Puchar Zarządu UKSz Skoczek Choszczno - Grupa B
Choszczno [update:07-02-2022] | Poland,ZP classic |
05-02-2022 12-02-2022 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa A
Kudowa Zdrój [update:20-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 12-02-2022 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa B
Kudowa Zdrój [update:20-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 12-02-2022 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO Grupa C
Kudowa Zdrój [update:11-03-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 26-02-2022 | Liga wojewódzka juniorów WM
Uzdowo-Olsztyn [update:26-02-2022] | Poland,WM team, classic |
05-02-2022 06-02-2022 | Mistrzostwo Zimy. Grupa A (1400 i więcej)
Malbork [update:07-02-2022] | Poland,PO classic |
05-02-2022 12-02-2022 | Obóz Szachowo Narciarski połączony z udziałem w Pucharze DZSzach
Kudowa Zdrój [update:23-11-2021] | Poland,DS classic |
05-02-2022 06-02-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:06-02-2022] | Poland,SL classic |
05-02-2022 05-02-2022 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:05-02-2022] | Poland,SL classic |
05-02-2022 05-03-2022 | Turniej Klasyfikacyjny
Nowy Sącz [update:14-03-2022] | Poland,MP classic |
05-02-2022 05-02-2022 | Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:05-02-2022] | Poland,SL classic |
05-02-2022 06-02-2022 | Turniej Stacja Pleszew Przystanek Szachy - luty 2022
Pleszew [update:04-02-2022] | Poland,WP classic |
05-02-2022 05-02-2022 | TURNIEJ SZACHOWY NA V i IV kat. Szachową 05.02.2022
Świdnica [update:06-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 06-02-2022 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:06-02-2022] | Poland,MA classic |
05-02-2022 12-02-2022 | Zimowy obóz szachowy grupa A
Lewin Kłodzki [update:11-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 12-02-2022 | Zimowy obóz szachowy grupa B
Lewin Kłodzki [update:11-02-2022] | Poland,DS classic |
05-02-2022 12-02-2022 | ZImowy obóz szachowy grupa C
Lewin Kłodzki [update:11-02-2022] | Poland,DS classic |
04-02-2022 30-04-2022 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa GKSz Sezon 9
Gubin [update:29-04-2022] | Poland,LB classic |
03-02-2022 04-02-2022 | Feryjne Turnieje klasyfikacyjne na III II kategorię szachową w AQARIUM
Ostrołęka Park Wodny AQARIUM godzina 10.00 [update:08-02-2022] | Poland,MA classic |
03-02-2022 06-02-2022 | TURNIEJ FERYJNY POLONII WROCŁAW - do 2400 ELO
Wrocław [update:08-02-2022] | Poland,DS classic |
02-02-2022 03-02-2022 | Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13
Olsztyn [update:03-02-2022] | Poland,WM classic |
02-02-2022 04-02-2022 | Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open
Olsztyn [update:08-02-2022] | Poland,WM classic |
01-02-2022 03-02-2022 | Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1600-1800
Olsztyn [update:03-02-2022] | Poland,WM classic |
01-02-2022 06-02-2022 | II TURNIEJ O PUCHAR REKTORA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
Warszawa [update:23-12-2021] | Poland,MA classic |
31-01-2022 04-02-2022 | Ferie 2022 - Turniej klasyfikacyjny 1800 plus - ZMIANA FORMUŁY TURNIEJU !!!
Olsztyn [update:03-02-2022] | Poland,WM classic |
31-01-2022 04-02-2022 | Mikama Academy Ferie 2022
Świdnica [update:04-02-2022] | Poland,DS classic |
31-01-2022 04-02-2022 | Półkolonie Zimowe 2022 - Mistrzostwa AMS w szachach klasycznych
Wrocław [update:05-02-2022] | Poland,DS classic |
30-01-2022 30-01-2022 | Baraże do Wielkoplskiej III Ligi Seniorów
Środa Wielkopolska [update:31-01-2022] | Poland,WP team, classic |
30-01-2022 30-01-2022 | Symultana z IM Piotrem Sabukiem
Polkowice [update:21-01-2022] | Poland,DS classic |
30-01-2022 30-01-2022 | XII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy
Świdnica [update:19-01-2022] | Poland,DS classic |
29-01-2022 30-01-2022 | FIDE granie w Hetmanie 2_2022
Warszawa [update:30-01-2022] | Poland,MA classic |
29-01-2022 29-01-2022 | IV Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1200 w Uzdowie - ODWOŁANY Z POWODU EPIDEMII !!!
Uzdowo [update:26-01-2022] | Poland,WM classic |
29-01-2022 30-01-2022 | IV Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1600 w Uzdowie - ODWOŁANY Z POWODU EPIDEMII !!!
Uzdowo [update:26-01-2022] | Poland,WM classic |
29-01-2022 30-01-2022 | IV Turniej Zimowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:30-01-2022] | Poland,MA classic |
29-01-2022 30-01-2022 | IV Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:30-01-2022] | Poland,MA classic |
29-01-2022 30-01-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1600
Zabrze [update:30-01-2022] | Poland,SL classic |
29-01-2022 30-01-2022 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:30-01-2022] | Poland,MA classic |
29-01-2022 29-01-2022 | X POWIATOWY ZIMOWY TURNIEJ O MISTRZOSTWO GMINY BIERZWNIK
Bierzwnik [update:29-01-2022] | Poland,ZP classic |
29-01-2022 30-01-2022 | XXXVII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju 2022 gr. A.
Rabka-Zdrój [update:30-01-2022] | Poland,MP classic |
29-01-2022 30-01-2022 | XXXVII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju 2022 gr. B
Rabka-Zdrój [update:02-02-2022] | Poland,MP classic |
29-01-2022 30-01-2022 | Zimowy turniej klasyfikacyjny - młodsi
Włoszakowice [update:30-01-2022] | Poland,WP classic |
28-01-2022 29-01-2022 | FERYJNY TURNIEJ - Grupa A na V i IV kategorie
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [update:03-02-2022] | Poland,DS classic |
28-01-2022 29-01-2022 | FERYJNY TURNIEJ - Grupa B na III kategorie
SCINAWKA SREDNIA - Hala Sportowa [update:26-01-2022] | Poland,DS classic |
28-01-2022 18-02-2022 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.892
Wadowice [update:24-02-2022] | Poland,MP classic |
28-01-2022 30-01-2022 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - starsi
Włoszakowice [update:30-01-2022] | Poland,WP classic |
26-01-2022 27-01-2022 | Turmiej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem mniej niż 1600
Ochotnica Górna [update:27-01-2022] | Poland,MP classic |
25-01-2022 28-01-2022 | Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem A- 1800
Ochotnica Górna [update:28-01-2022] | Poland,MP classic |
25-01-2022 27-01-2022 | Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem B- 1600
Ochotnica Górna [update:27-01-2022] | Poland,MP classic |
25-01-2022 26-01-2022 | Turniej klasyfikacyjny Ferie z MZSzachem C-1400
Ochotnica Górna [update:26-01-2022] | Poland,MP classic |
24-01-2022 28-01-2022 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku open - szachy klasyczne
Białystok [update:28-01-2022] | Poland,PL classic |
24-01-2022 26-01-2022 | XXII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2022
Suwałki [update:17-01-2022] | Poland,PL classic |
24-01-2022 25-01-2022 | XXVII FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - od IV kat. szach.
ŁOMŻA [update:25-01-2022] | Poland,PL classic |
24-01-2022 28-01-2022 | Zimowy Obóz Szachowy
Strzelce Krajeńskie [update:04-02-2022] | Poland,LB classic |
23-01-2022 23-01-2022 | Turniej klasyfikacyjny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:23-01-2022] | Poland,SL classic |
22-01-2022 23-01-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [update:23-01-2022] | Poland,LU classic |
22-01-2022 23-01-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:23-01-2022] | Poland,LU classic |
22-01-2022 23-01-2022 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:23-01-2022] | Poland,LU classic |
22-01-2022 23-01-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego - III Liga ZZSzach 2022
Szczecin [update:24-01-2022] | Poland,ZP team, classic |
22-01-2022 23-01-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Amatorów 2022
Szczecin [update:24-01-2022] | Poland,ZP team, classic |
22-01-2022 27-02-2022 | Klasyczny Turniej Internetowy
lichess.org [update:28-02-2022] | Poland,MA classic |
22-01-2022 23-01-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Noworoczny II
Włoszakowice [update:23-01-2022] | Poland,WP classic |
22-01-2022 22-01-2022 | Turniej do lat 10 (2012 i młodsi) - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:28-01-2022] | Poland,SL classic |
22-01-2022 23-01-2022 | Turniej Szachów Klasycznych w Ratuszu
Malbork [update:23-01-2022] | Poland,PO classic |
22-01-2022 23-01-2022 | Turniej Szachow klasycznych o Puchar Prezesa TKKF PROMYK w Ciechanowie.
Ciechanów [update:23-01-2022] | Poland,MA classic |
22-01-2022 29-01-2022 | XVI TURNIEJ SZACHOWY KARKONOSZE - GRUPA B
Szklarska Poręba [update:07-02-2022] | Poland,LB classic |
22-01-2022 29-01-2022 | XVI TURNIEJ SZACHOWY KARKONOSZE - GRUPA A
Szklarska Poręba [update:07-02-2022] | Poland,LB classic |
22-01-2022 29-01-2022 | XX Zgrupowanie Szkoleniowe KARKONOSZE
Szklarska Poręba [update:17-01-2022] | Poland,DS classic |
21-01-2022 04-02-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ tylko dla 1600 PZSZACH o II kategorię
PAWŁOWICE [update:05-02-2022] | Poland,SL classic |
20-01-2022 20-01-2022 | Turniej Klasyfikacyyjny o IV kategorię Junior
Łódź [update:14-02-2022] | Poland,LD classic |
20-01-2022 20-01-2022 | Wypoczynek z Gambitem - Czorsztyn 2022 - Król Wzgórz
Starachowice [update:22-01-2022] | Poland,SK classic |
18-01-2022 28-01-2022 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy O Puchar Zimy 2022
Lubsko [update:28-01-2022] | Poland,LB classic |
17-01-2022 14-03-2022 | Klasyczny Zimowy Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:15-03-2022] | Poland,PK classic |
17-01-2022 21-01-2022 | XXXIX TSzJ FERIE z SZACHAMI 2022 Grupa A Roczniki 2002-2007
Bydgoszcz [update:30-01-2022] | Poland,KP classic |
16-01-2022 16-01-2022 | Symultana szachowa z arcymistrzynią Klaudią Kulon w Przysusze
Przysucha [update:17-01-2022] | Poland,MA classic |
15-01-2022 10-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - Ekstraliga Śląska Juniorów 2022
Chorzów [update:10-04-2022] | Poland,SL team, classic |
15-01-2022 10-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga Śląska Juniorów 2022
Chorzów [update:10-04-2022] | Poland,SL team, classic |
15-01-2022 22-01-2022 | Ferie Zimowe z Gambitem - Czorsztyn Ski 15-22 stycznia 2022
Starachowice [update:02-11-2021] | Poland,SK classic |
15-01-2022 16-01-2022 | FIDE granie w Hetmanie 1_2022
Warszawa [update:16-01-2022] | Poland,MA classic |
15-01-2022 05-02-2022 | I GRAND PRIX SP IWLA - szachy klasyczne
Iwla [update:07-02-2022] | Poland,PK classic |
15-01-2022 22-01-2022 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa A1 (od IV kategorii wzwyż) do FIDE
ZIELONA GÓRA [update:29-01-2022] | Poland,LB classic |
15-01-2022 20-01-2022 | Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA A AMATORSKA-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [update:21-01-2022] | Poland,MP classic |
15-01-2022 18-01-2022 | Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA D POCZĄTKUJĄCA - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [update:18-01-2022] | Poland,MP classic |
15-01-2022 20-01-2022 | Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski GRUPA M MISTRZOWSKA Ranking od 1700 - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
KRAKÓW TAURON ARENA [update:21-01-2022] | Poland,MP classic |
15-01-2022 18-01-2022 | Międzynarodowy Zimowy Puchar Małopolski Grupa P Przedszkolaki ur. 2016 i młodsi -MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Kraków TAURON ARENA [update:18-01-2022] | Poland,MP classic |
15-01-2022 23-01-2022 | Mistrzostwa Krosna 2022 grupa A
KROSNO [update:25-01-2022] | Poland,PK classic |
15-01-2022 16-01-2022 | Mistrzostwa Krosna 2022 Grupa B
KROSNO [update:16-01-2022] | Poland,PK classic |
15-01-2022 16-01-2022 | Styczniowy turniej o kategorie szachowe
Warszawa [update:16-01-2022] | Poland,MA classic |
15-01-2022 16-01-2022 | Szachylicki styczeń dla IV i III
Chylice [update:16-01-2022] | Poland,MA classic |
15-01-2022 16-01-2022 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - STYCZEŃ
Wrocław [update:22-01-2022] | Poland,DS classic |
15-01-2022 16-01-2022 | Turniej OPEN o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400 - LISTA ZAMKNIĘTA
Zabrze [update:16-01-2022] | Poland,SL classic |
14-01-2022 12-03-2022 | II K Turniej Szkółki Szachowej S-KKS Przemyśl 2022
Przemyśl [update:13-03-2022] | Poland,PK classic |
14-01-2022 14-01-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:14-01-2022] | Poland,SL classic |
13-01-2022 31-03-2022 | Zima 2022 ODK Wiktoria
Poznań [update:31-03-2022] | Poland,WP classic |
12-01-2022 14-01-2022 | Mistrzostwa Krosna 2022 Grupa C
KROSNO [update:14-01-2022] | Poland,PK classic |
11-01-2022 24-03-2022 | 253rd YMCA Winter 2022-A
Warszawa [update:24-03-2022] | Poland,MA classic |
11-01-2022 24-03-2022 | 254th YMCA Winter 2022-B
Warszawa [update:24-03-2022] | Poland,MA classic |
11-01-2022 23-03-2022 | 255th YMCA Winter 2022-C
Warszawa [update:23-03-2022] | Poland,MA classic |
11-01-2022 22-03-2022 | 256th YMCA Winter 2022-D
Warszawa [update:24-03-2022] | Poland,MA classic |
11-01-2022 11-01-2022 | Igrzyska Dzieci Warcaby - Chłopcy
Konin [update:11-01-2022] | Poland,WP classic |
11-01-2022 11-01-2022 | Igrzyska Dzieci Warcaby Dziewczęta
Konin [update:11-01-2022] | Poland,WP classic |
11-01-2022 11-01-2022 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warcaby Chłopcy
Konin [update:11-01-2022] | Poland,WP classic |
11-01-2022 11-01-2022 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warcaby Dziewczęta
Konin [update:11-01-2022] | Poland,WP classic |
10-01-2022 21-03-2022 | Mała Jeleniogórska Kołówka 1600+
Jelenia Góra [update:26-03-2022] | Poland,DS classic |
10-01-2022 21-03-2022 | XII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2022
Warszawa [update:23-03-2022] | Poland,MA classic |
09-01-2022 27-03-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2022
województwo mazowieckie [update:03-04-2022] | Poland,MA team, classic |
09-01-2022 11-01-2022 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Przedszkolaków Limba 2022 GRUPA P ur. 2015 i młodsi
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [update:11-01-2022] | Poland,MP classic |
09-01-2022 09-01-2022 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:09-01-2022] | Poland,SL classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 11 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 13 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 15 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 17 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 7 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Chłopcy do lat 9 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 11 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 13 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 15 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 17 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 7 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
09-01-2022 16-01-2022 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 2022 - Dziewczęta do lat 9 --ODWOŁANY--
Pokrzywna [update:03-01-2022] | Poland,OP classic |
08-01-2022 08-01-2022 | Olsztyńska Liga Szachowa Juniorów I liga - IV kolejka
Olsztyn [update:16-01-2022] | Poland,WM classic |
08-01-2022 26-03-2022 | Otwarta Liga Mazowiecka 2022
mazowieckie [update:01-04-2022] | Poland,MA team, classic |
08-01-2022 09-01-2022 | Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasycznych - OPEN B
Koszalin [update:09-01-2022] | Poland,ZP classic |
08-01-2022 09-01-2022 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o III i II Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:09-01-2022] | Poland,SL classic |
08-01-2022 08-01-2022 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ DZIECI o V i IV Kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-01-2022] | Poland,SL classic |
07-01-2022 14-01-2022 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ tylko dla 1400 PZSZACH o III i II kategorię
PAWŁOWICE [update:14-01-2022] | Poland,SL classic |
07-01-2022 11-04-2022 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:12-04-2022] | Poland,PK classic |
07-01-2022 08-02-2022 | Turniej Puchar Prezesa Ts-R Hetman
Konin [update:09-02-2022] | Poland,WP classic |
06-01-2022 09-01-2022 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 Grupa D POCZĄTKUJĄCY do 1400 PZSzach bez FIDE-MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [update:09-01-2022] | Poland,MP classic |
06-01-2022 09-01-2022 | Otwarte Mistrzostwa Koszalina w szachach klasycznych - OPEN A (do FIDE)
Koszalin [update:10-01-2022] | Poland,ZP classic |
06-01-2022 09-01-2022 | Puławy Chess Open 2022 (I m - 1 500 zł pula nagród - 8 500 zł!) - PRZEŁOŻONY!!!
Puławy [update:09-12-2021] | Poland,LU classic |
06-01-2022 08-01-2022 | TURNIEJ NOWOROCZNY FIDE OPEN do 1600 FIDE
Wrocław [update:08-01-2022] | Poland,DS classic |
06-01-2022 08-01-2022 | TURNIEJ NOWOROCZNY FIDE OPEN od 1600 FIDE
Wrocław [update:05-01-2022] | Poland,DS classic |
05-01-2022 11-01-2022 | Międzynarodowe Tatrzańskie Mistrzostwa Seniorów +50 +65 Limba 2022 Grupa S SENIOR - MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [update:11-01-2022] | Poland,MP classic |
05-01-2022 11-01-2022 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 GRUPA M MISTRZOWSKA FIDE od 1700
Poronin OW Limba Kośne Hamry 15 a [update:11-01-2022] | Poland,MP classic |
05-01-2022 11-01-2022 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy Limba 2022 Grupa A AMATORSKA FIDE do 1800
Poronin OW Limba Kośne Hamry 16 a [update:11-01-2022] | Poland,MP classic |
05-01-2022 05-01-2022 | Treningowy turniej blitza nr 2
Warszawa [update:12-01-2022] | Poland,MA classic |
05-01-2022 28-12-2022 | VI Memoriał Józefa Matwija - całoroczny turniej drabinkowy
Gorzów Wielkopolski [update:28-12-2022] | Poland,LB classic |
02-01-2022 02-01-2022 | Club Chess Match UKS TSz Zieloni - Ateneo Pablo Iglesias
Warszawa [update:02-01-2022] | Poland,MA team, classic |
02-01-2022 09-01-2022 | Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MDK
Białystok [update:09-01-2022] | Poland,PL classic |
02-01-2022 02-01-2022 | Turniej noworoczny OPEN - możliwość zdobycia do IV kategorii
Zabrze [update:04-01-2022] | Poland,SL classic |
30-12-2021 30-12-2021 | Turniej o puchar roku 2021 OPEN możliwość zdobycia do IV kategorii - LISTA ZAMKNIĘTA
Zabrze [update:04-01-2022] | Poland,SL classic |
30-12-2021 31-12-2021 | XL MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2021 - grupa C
Białystok [update:31-12-2021] | Poland,PL classic |
29-12-2021 30-12-2021 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2021" - TMT do 18 lat
Lublin [update:30-12-2021] | Poland,LU classic |
29-12-2021 30-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2021 - Turniej na kategorie okręgowe - Ku Pamięci Polskich Żydów Okresu Międzywojennego
Szczecin [update:31-12-2021] | Poland,ZP classic |
28-12-2021 29-12-2021 | Świąteczny Turniej Szachowy do rankingu 1200
Suwałki [update:29-12-2021] | Poland,PL classic |
28-12-2021 29-12-2021 | Świąteczny Turniej Szachowy JUNIORZY do rankingu 1400
Suwałki [update:29-12-2021] | Poland,PL classic |
28-12-2021 29-12-2021 | Kurs na sędziego szachowego klasy II III młodzieżowej
Kraków Gęsia 22a [update:29-12-2021] | Poland,MP classic |
28-12-2021 30-12-2021 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 10 w szachach klasycznych
Lubenia [update:31-12-2021] | Poland,PK classic |
28-12-2021 30-12-2021 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 14 w szachach klasycznych
Lubenia [update:31-12-2021] | Poland,PK classic |
28-12-2021 30-12-2021 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów do lat 18 w szachach klasycznych
Lubenia [update:31-12-2021] | Poland,PK classic |
28-12-2021 29-12-2021 | Poświąteczne przywitanie kategorii dla IV i III
Chylice [update:29-12-2021] | Poland,MA classic |
28-12-2021 29-12-2021 | TURNIEJ o III kategorię szachową grupa C
GOLESZÓW [update:29-12-2021] | Poland,SL classic |
28-12-2021 01-01-2022 | Turniej Sylwestrowy - Kołowy 2021
Gdynia [update:01-01-2022] | Poland,PO classic |
28-12-2021 30-12-2021 | V Turniej Sylwestrowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:30-12-2021] | Poland,MA classic |
28-12-2021 30-12-2021 | V Turniej Sylwestrowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:30-12-2021] | Poland,MA classic |
28-12-2021 29-12-2021 | XXXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:29-12-2021] | Poland,SL classic |
28-12-2021 29-12-2021 | XXXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:29-12-2021] | Poland,SL classic |
28-12-2021 29-12-2021 | XXXIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa C do lat 14
Rybnik [update:29-12-2021] | Poland,SL classic |
27-12-2021 30-12-2021 | "SZACHY ZE SKOKiem IM. ZYGMUNTA CHMIELEWSKIEGO W LUBLINIE 2021"
Lublin [update:21-01-2022] | Poland,LU classic |
27-12-2021 28-12-2021 | "SZACHY ZE SKOKiem IM. ZYGMUNTA CHMIELEWSKIEGO W LUBLINIE 2021" - Open
Lublin [update:29-12-2021] | Poland,LU classic |
27-12-2021 30-12-2021 | I Festiwal Szachowy w Gubinie - szachy klasyczne
Gubin [update:01-01-2022] | Poland,LB classic |
27-12-2021 30-12-2021 | KANIA FINANSE - Izydora Palowskiego Pamięci - FIDE_sporo klasyfikacji i nagród (do FIDE)
GOLESZÓW [update:30-12-2021] | Poland,SL classic |
27-12-2021 30-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2021 - Turniej FIDE "O Mistrzostwo Szczecina"
Szczecin [update:30-12-2021] | Poland,ZP classic |
27-12-2021 29-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Tucholi w szachach dzieci do lat 12 10 i 8
Tuchola [update:30-12-2021] | Poland,KP classic |
27-12-2021 30-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Tucholi w szachach open i juniorek juniorów do lat 16
Tuchola [update:31-12-2021] | Poland,KP classic |
27-12-2021 29-12-2021 | Turniej Świąteczny w Lotniku Mielec -zawodnicy z kategorią III
Mielec [update:03-01-2022] | Poland,PK classic |
27-12-2021 29-12-2021 | Turniej Noworoczny w Lotniku Mielec -zawodnicy z kategorią IV
Mielec [update:03-01-2022] | Poland,PK classic |
27-12-2021 01-01-2022 | Turniej Sylwestrowy 2021
Gdynia [update:01-01-2022] | Poland,PO classic |
27-12-2021 29-12-2021 | XL MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2021 - grupa B
Białystok [update:29-12-2021] | Poland,PL classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XV Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250-1400)
Puszcza Mariańska [update:31-12-2021] | Poland,MA classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XVI Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1600-1700)
Puszcza Mariańska [update:30-12-2021] | Poland,MA classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXII Kętrzyński Festiwal Szachowy - info ODWOŁANY
Kętrzyn [update:01-12-2021] | Poland,WM classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (od 1600 PZSzach) ODWOŁANY
Ketrzyn [update:01-12-2021] | Poland,WM classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 1800 PZSzach) ODWOŁANY
Ketrzyn [update:01-12-2021] | Poland,WM classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat) ODWOŁANY
Ketrzyn [update:01-12-2021] | Poland,WM classic |
27-12-2021 04-01-2022 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy [update:10-01-2022] | Poland,MP classic |
27-12-2021 04-01-2022 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [update:10-01-2022] | Poland,MP classic |
27-12-2021 04-01-2022 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy [update:10-01-2022] | Poland,MP classic |
27-12-2021 04-01-2022 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy [update:10-01-2022] | Poland,MP classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2021] | Poland,MP classic |
27-12-2021 30-12-2021 | XXXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2021 Grupa F
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2021] | Poland,MP classic |
19-12-2021 19-12-2021 | Świąteczny turniej dla dzieci o puchar MDK Wołomin
Wołomin [update:19-12-2021] | Poland,MA classic |
19-12-2021 19-12-2021 | Turniej OPEN o V i IV kategorię szachową
Zabrze [update:19-12-2021] | Poland,SL classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Świąteczny Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej A - FIDE
Warszawa [update:13-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Świąteczny Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej B - PZSzach (1250 - 2000)
Warszawa [update:19-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 19-12-2021 | I Turniej Szachowy o Puchar Fundacji Jaćwież - FIDE CLASSIC - PZSzach 1600 - PZSzach 1400 - PZSzach 1100-1250 - PZSzach 1000
Suwałki - Hotel Loft 1898 - ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 24K [update:12-12-2021] | Poland,PL classic |
18-12-2021 22-12-2021 | Otwarte LXX Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych - B
Warszawa [update:22-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 22-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych - A
Warszawa [update:22-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Swiąteczny turniej o puchar MDK Wołomin
Wołomin [update:19-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Szachylicki grudzień na III i II-turniej odwołany z powodu braku chętnych
Chylice [update:17-12-2021] | Poland,MA classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13
Olsztyn [update:19-12-2021] | Poland,WM classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open
Olsztyn [update:19-12-2021] | Poland,WM classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800
Olsztyn [update:19-12-2021] | Poland,WM classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [update:19-12-2021] | Poland,WM classic |
18-12-2021 19-12-2021 | Turniej Klasyfikacyjny Nitro-Chem MDK-2
Bydgoszcz [update:14-01-2022] | Poland,KP classic |
17-12-2021 19-12-2021 | I Mistrzostwa TopCoat Consulting Szach Mielec - grupa A
Rzemień [update:19-12-2021] | Poland,PK classic |
17-12-2021 19-12-2021 | I Mistrzostwa TopCoat Consulting Szach Mielec - grupa B
Rzemień [update:19-12-2021] | Poland,PK classic |
17-12-2021 19-12-2021 | I Mistrzostwa TopCoat Consulting Szach Mielec - grupa C
Rzemień [update:19-12-2021] | Poland,PK classic |
17-12-2021 19-12-2021 | I Mistrzostwa TopCoat Consulting Szach Mielec - grupa D
Rzemień [update:19-12-2021] | Poland,PK classic |
15-12-2021 15-12-2021 | Środy w KS AZS Wratislavia Turniej nr 11
Wrocław [update:15-12-2021] | Poland,DS classic |
13-12-2021 21-12-2021 | Jesienny na III kategorię w Hetmanie 4_2021
Warszawa [update:21-12-2021] | Poland,MA classic |
12-12-2021 12-12-2021 | Grand Prix z okazji 25-lecia LKS Parnas Stara Wieś - Turniej nr 1 - Aktyw
Stara Wieś [update:12-12-2021] | Poland,PK classic |
11-12-2021 11-12-2021 | I Memoriał Apolonii Litwińskiej - turniej eliminacyjny
Wrocław [update:02-12-2021] | Poland,DS classic |
11-12-2021 12-12-2021 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów (1400-1700)
Kraków [update:12-12-2021] | Poland,MP classic |
11-12-2021 12-12-2021 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE)
Kraków [update:12-12-2021] | Poland,MP classic |
11-12-2021 12-12-2021 | Szachowy Turniej Mikołajkowy
Nysa [update:12-12-2021] | Poland,OP classic |
11-12-2021 11-12-2021 | Turniej Mikołajkowy - 2010 i młodsi
Nowe Miasto Lubawskie [update:11-12-2021] | Poland,WM classic |
11-12-2021 12-12-2021 | V Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr A
Świdnica [update:20-12-2021] | Poland,DS classic |
11-12-2021 12-12-2021 | V Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr B
Świdnica [update:20-12-2021] | Poland,DS classic |
11-12-2021 12-12-2021 | VII Turniej Mikołajkowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:13-12-2021] | Poland,MA classic |
11-12-2021 12-12-2021 | VII Turniej Mikołajkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:15-12-2021] | Poland,MA classic |
11-12-2021 12-12-2021 | VII Turniej Mikołajkowy - grupa F (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:13-12-2021] | Poland,MA classic |
10-12-2021 10-12-2021 | Błyskawiczny Turniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [update:10-12-2021] | Poland,MA classic |
10-12-2021 12-12-2021 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2021_D
Warszawa [update:15-12-2021] | Poland,MA classic |
10-12-2021 12-12-2021 | KONIN MASTERS VII - V MEMORIAŁ WIKTORA KORZCNOJA - szachy klasyczne
Konin [update:12-12-2021] | Poland,WP classic |
10-12-2021 10-12-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:10-12-2021] | Poland,SL classic |
10-12-2021 10-12-2021 | Turniej Piatkowy
Mińsk Mazowiecki [update:10-12-2021] | Poland,MA classic |
09-12-2021 11-12-2021 | Mikołajkowy Turniej o Kategorie A
Szymanów [update:13-12-2021] | Poland,DS classic |
09-12-2021 09-12-2021 | XXVI Międzygminne Zawody Szachowe Junior - Turniej 3
Myślenice [update:09-12-2021] | Poland,MP classic |
08-12-2021 08-12-2021 | Środy w KS AZS Wratislavia Turniej nr 10
Wrocław [update:08-12-2021] | Poland,DS classic |
08-12-2021 15-12-2021 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2021 - match Poland vs Rest of the World
Wrocław [update:15-12-2021] | Poland,DS team, classic |
05-12-2021 13-12-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Pokrzywna [update:13-12-2021] | Poland,OP classic |
05-12-2021 13-12-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20
Pokrzywna [update:13-12-2021] | Poland,OP classic |
05-12-2021 05-12-2021 | PAWŁOWICKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ o V i IV kat.z NAGRODAMI dla WSZYSTKICH
PAWŁOWICE [update:05-12-2021] | Poland,SL classic |
04-12-2021 05-12-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię (FIDE)
Lublin [update:06-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 05-12-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:06-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 05-12-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:06-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 05-12-2021 | 10 Turniej Szachowy pn. Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa A 1600-1700
Wrocław [update:08-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 05-12-2021 | 10 Turniej Szachowy pn. Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa B 1400
Wrocław [update:16-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 05-12-2021 | 10 Turniej Szachowy pn. Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa C 1100-1250
Wrocław [update:09-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 04-12-2021 | 22 PUCHAR PREZESA SM ODRA - Grupa Juniorów
Oława [update:04-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 04-12-2021 | 22 PUCHAR PREZESA SM ODRA - Grupa Najmłodszych (do 8 lat)
Oława [update:04-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 05-12-2021 | III Turniej Weekendowy - Puławska Jesień 2021 (Turniej A - FIDE)
Puławy [update:05-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 05-12-2021 | III Turniej Weekendowy - Puławska Jesień 2021 (Turniej B - o III i II kategorię)
Puławy [update:05-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 04-12-2021 | III Turniej Weekendowy - Puławska Jesień 2021 (Turniej C - do lat 12)
Puławy [update:05-12-2021] | Poland,LU classic |
04-12-2021 04-12-2021 | MIKOŁAJKOWY turniej szachowy
SCINAWKA SREDNIA [update:13-12-2021] | Poland,DS classic |
04-12-2021 04-12-2021 | Mikołajkowe Spotkania z Grami Planszowymi - Szachy
Sandomierz [update:05-12-2021] | Poland,SK classic |
04-12-2021 05-12-2021 | PAWŁOWICKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ o III i II Kat.z NAGRODAMI dla WSZYSTKICH
PAWŁOWICE [update:05-12-2021] | Poland,SL classic |
04-12-2021 04-12-2021 | PAWŁOWICKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ o V i IV kat.z NAGRODAMI dla WSZYSTKICH
PAWŁOWICE [update:04-12-2021] | Poland,SL classic |
04-12-2021 05-12-2021 | Po kategorię ze Skoczkiem i Górażdże
Nasielsk [update:21-11-2021] | Poland,MA classic |
04-12-2021 05-12-2021 | Sułkowicka Jesień Szachowa - Grupa A - powyżej 1400 PZSzach
Sułkowice [update:05-12-2021] | Poland,MP classic |
04-12-2021 05-12-2021 | Sułkowicka Jesień Szachowa - Grupa B - do 1400 PZSzach
Sułkowice [update:08-12-2021] | Poland,MP classic |
04-12-2021 05-12-2021 | Turniej OPEN o III oraz II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1400
Zabrze [update:13-12-2021] | Poland,SL classic |
03-12-2021 03-12-2021 | Mikołajkowy Turniej dla uczniów SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:03-12-2021] | Poland,LB classic |
03-12-2021 03-12-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY OTWARTY TURNIEJ o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:03-12-2021] | Poland,SL classic |
03-12-2021 05-12-2021 | Szachowe Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:08-12-2021] | Poland,LB classic |
03-12-2021 05-12-2021 | Szachowe Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:04-12-2021] | Poland,LB classic |
03-12-2021 03-12-2021 | Turniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [update:03-12-2021] | Poland,MA classic |
02-12-2021 02-12-2021 | Mistrzostwa 10 BKPanc i m. Świętoszów w szachach indywidualnych KSzach64 Świętoszów i WK HDK Legion Oddział Świętoszów
Świętoszów [update:02-12-2021] | Poland,DS classic |
29-11-2021 07-12-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2021
Ustroń [update:07-12-2021] | Poland,SL team, classic |
28-11-2021 01-12-2021 | 1st RESOVIA Chess Open
Rzeszów [update:01-12-2021] | Poland,PK classic |
28-11-2021 03-12-2021 | 1st RESOVIA Chess Open - group A (2200+/5 person Bellow 2200) - official regulations 24th Nov
Rzeszów [update:26-11-2021] | Poland,PK classic |
28-11-2021 05-12-2021 | Turniej TK 1200-1400
Olsztyn [update:06-12-2021] | Poland,WM classic |
28-11-2021 28-11-2021 | VI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej B
Starachowice [update:28-11-2021] | Poland,SK classic |
27-11-2021 28-11-2021 | I Weekend Mikama klasyk (FIDE) 27-28.11.2021 ODWOŁANY
Świdnica [update:14-11-2021] | Poland,DS classic |
27-11-2021 28-11-2021 | IV Liga Małopolska Seniorów 2021
Kraków [update:28-11-2021] | Poland,MP team, classic |
27-11-2021 28-11-2021 | Listopad na III i II Chylica
Chylice [update:28-11-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 28-11-2021 | Rybnik gra o II Kategorię
Rybnik [update:28-11-2021] | Poland,SL classic |
27-11-2021 28-11-2021 | Szachowy Drugi Krok w Klubie Batory
Otwock [update:29-11-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 28-11-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LISTOPAD
Wrocław [update:29-11-2021] | Poland,DS classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa A (do 1250 PZSzach)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa B (1400 PZSzach)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa D (1000-1199 Elo)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa E (1200 - 1399 Elo)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa E2 (1200-1399 Elo)
Warszawa [update:06-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa F (1400-1599 Elo)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa H (1800-1999 Elo)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - grupa I (2000-2199 Elo)
Warszawa [update:05-12-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 05-12-2021 | Turniej szachowy o Puchar Rektora Uniwersytetu Warszawskiego - serwis zbiorczy
Warszawa [update:26-11-2021] | Poland,MA classic |
27-11-2021 27-11-2021 | VI Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat. szachową
GRYFINO [update:27-11-2021] | Poland,ZP classic |
27-11-2021 28-11-2021 | [ODWOŁANY] XXX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek gr. A
Warszawa [update:26-11-2021] | Poland,MA classic |
26-11-2021 12-12-2021 | KURS DLA NAUCZYCIELI Edukacja przez Szachy w Szkole : on-line (zapraszamy nauczycieli na Kurs)
Lublin [update:15-11-2021] | Poland,LU classic |
26-11-2021 28-11-2021 | Szachowy Festiwal Andrzejkowy Turniej Klasyfikacyjny Blitz - GRUPA B
Zagnańsk Chrusty POLANIKA [update:29-11-2021] | Poland,SK classic |
25-11-2021 13-12-2021 | Turniej Nr 1 w KSz SDK-Lotnik Mielec
Mielec [update:16-12-2021] | Poland,PK classic |
21-11-2021 21-11-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach Szybkich
Warszawa [update:20-11-2021] | Poland,MA classic |
21-11-2021 27-03-2022 | Wałbrzyska Dolnośląska Liga Okręgowa
Dolny Śląsk [update:06-03-2022] | Poland,DS team, classic |
20-11-2021 11-12-2021 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok
Imielin [update:19-12-2021] | Poland,SL team, classic |
20-11-2021 20-11-2021 | I Pomorska Liga Szachowa Szkól Podstawowych
Gdańsk [update:17-11-2021] | Poland,PO classic |
20-11-2021 20-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny dla dzieci do lat 12 o V i IV kategorię
Zabrze [update:20-11-2021] | Poland,SL classic |
20-11-2021 21-11-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ i I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-11-2021] | Poland,SL classic |
20-11-2021 21-11-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ i II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-11-2021] | Poland,SL classic |
20-11-2021 21-11-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-11-2021] | Poland,SL classic |
20-11-2021 20-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny na V kategorię junior
Łódź [update:20-11-2021] | Poland,LD classic |
20-11-2021 20-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o IV kategorię Seniorzy
Łódź [update:19-11-2021] | Poland,LD classic |
20-11-2021 20-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o V kategorię senior
Łódź [update:20-11-2021] | Poland,LD classic |
18-11-2021 18-11-2021 | PAWŁOWICKI CZWARTKOWY OTWARTY TURNIEJ o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:18-11-2021] | Poland,SL classic |
18-11-2021 24-02-2022 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 75-LECIA FRANCISZKA KUBERSKIEGO
WILKOWICE [update:24-02-2022] | Poland,SL classic |
15-11-2021 15-11-2021 | Mistrzostwa 10 BKPanc i m. Świętoszów
Świętoszów [update:15-11-2021] | Poland,DS classic |
14-11-2021 06-03-2022 | Druzynowe Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach 2021/2022
województwo kujawsko-pomorskie [update:28-03-2022] | Poland,KP team, classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 C-13
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 C-15
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 C-17
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 D-13
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 D-15
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
14-11-2021 21-11-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 D-17
Jastrzębia Góra [update:21-11-2021] | Poland,PO classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Turniej szachowy z okazji: " Święta Niepodległości " - do lat 10
Zabrze [update:14-11-2021] | Poland,SL classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Turniej szachowy z okazji: " Święta Niepodległości " Open
Zabrze [update:14-11-2021] | Poland,SL classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Na kategorie o Puchar Dyrektora OPP
Kołobzreg [update:14-11-2021] | Poland,ZP classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Klasycznych.
Ciechanów [update:14-11-2021] | Poland,MA classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa w Szachach Klasycznych.do lat 9.
Ciechanów [update:16-11-2021] | Poland,MA classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Turniej Juniorów do lat 14 - na kategorię szachową
Kołobrzeg [update:12-11-2021] | Poland,ZP classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Turniej Niepodległości 2021 - Grupa B
Wroclaw [update:28-11-2021] | Poland,DS classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Turniej Niepodległości 2021 - Grupa C
Wroclaw [update:14-11-2021] | Poland,DS classic |
13-11-2021 13-11-2021 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości kl I-III
Ełk [update:03-11-2021] | Poland,WM classic |
13-11-2021 13-11-2021 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości klIV-VIII
Ełk [update:03-11-2021] | Poland,WM classic |
13-11-2021 13-11-2021 | Turniej z okazji Święta Niepodległości Kośćian 13-11-2021
Kośćian [update:13-11-2021] | Poland,WP classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Ursynowski Festiwal Szachowy - Grupa A
Warszawa [update:15-11-2021] | Poland,MA classic |
13-11-2021 14-11-2021 | Ursynowski Festiwal Szachowy - Grupa B
Warszawa [update:14-11-2021] | Poland,MA classic |
12-11-2021 14-11-2021 | "NIEPODLEGŁA 2021" - Otwarty Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Biskupca
Biskupiec [update:18-11-2021] | Poland,WM classic |
12-11-2021 14-11-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2021 - grupa C
Białystok [update:14-11-2021] | Poland,PL classic |
12-11-2021 13-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny Parafialnej Szkoły Szachowej w Starym Sączu
Stary Sącz [update:20-11-2021] | Poland,MP classic |
11-11-2021 12-11-2021 | Niepodległościowy turniej na III i II kat w Hetmanie Wałbrzych
Wałbrzych [update:12-11-2021] | Poland,DS classic |
11-11-2021 14-11-2021 | Szachylicka kategoria ciężka-turniej odwołany
Chylice [update:10-11-2021] | Poland,MA classic |
11-11-2021 14-11-2021 | Treningowy Gliczarów A 1600 i więcej
Gliczarów [update:14-11-2021] | Poland,MP classic |
11-11-2021 13-11-2021 | Turniej Klasyfikacyjny "Suwałki Jesień 2021"
Suwałki [update:13-11-2021] | Poland,PL classic |
11-11-2021 12-11-2021 | Turniej Klasyfikacyjny "Suwałki Jesień 2021" - Gr. B
Suwałki [update:12-11-2021] | Poland,PL classic |
11-11-2021 13-11-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2021 - grupa B
Białystok [update:13-11-2021] | Poland,PL classic |
11-11-2021 14-11-2021 | Turniej Niepodległości
Wrocław [update:13-09-2021] | Poland,DS classic |
11-11-2021 14-11-2021 | Turniej Niepodległości 2021 - Grupa A
Wroclaw [update:14-11-2021] | Poland,DS classic |
11-11-2021 11-11-2021 | Turniej Niepodległości 2021 - Grupa D
Wroclaw [update:30-11-2021] | Poland,DS classic |
10-11-2021 14-11-2021 | Mistrzostwa Płocka w szachach klasycznych 2021
PŁOCK [update:16-11-2021] | Poland,MA classic |
07-11-2021 10-04-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022
Dolny Śląsk [update:15-04-2022] | Poland,DS team, classic |
07-11-2021 06-03-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2021/22 - Liga Okręgowa gr. Wrocław
Dolny Śląsk [update:06-03-2022] | Poland,DS team, classic |
07-11-2021 06-03-2022 | Liga okręgowa - podwrocławska 2021/22
Dolny Śląsk [update:05-03-2022] | Poland,DS team, classic |
07-11-2021 13-11-2021 | OPEN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2021
Jastrzębie-Zdrój [update:14-10-2021] | Poland,SL classic |
07-11-2021 13-11-2021 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021. GRUPA C-11
Sielpia Wielka [update:15-11-2021] | Poland,SK classic |
07-11-2021 13-11-2021 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021. GRUPA C-9
Sielpia Wielka [update:13-11-2021] | Poland,SK classic |
07-11-2021 13-11-2021 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021. GRUPA D-11
Sielpia Wielka [update:13-11-2021] | Poland,SK classic |
07-11-2021 13-11-2021 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021. GRUPA D-9
Sielpia Wielka [update:13-11-2021] | Poland,SK classic |
07-11-2021 07-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o IV kategorię U14
Łódź [update:07-11-2021] | Poland,LD classic |
07-11-2021 07-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o V kategorię junior
Łódź [update:07-11-2021] | Poland,LD classic |
07-11-2021 07-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o V kategorię seniorzy
Łódź [update:07-11-2021] | Poland,LD classic |
06-11-2021 06-11-2021 | Turniej w Wesołej - kategoria V i IV
Warszawa-Wesoła [update:07-11-2021] | Poland,MA classic |
06-11-2021 07-11-2021 | V Turniej Szachowy Ogłoszenia Niepodległości przez Polskę - Grupa A - ODWOŁANY!
Rusinów [update:03-11-2021] | Poland,MA classic |
06-11-2021 07-11-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE do 2200 ELO - nr 3
Zabierzów [update:05-11-2021] | Poland,MP classic |
06-11-2021 07-11-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa B 1250-1600 Pzszach - nr 3
Zabierzów [update:05-11-2021] | Poland,MP classic |
06-11-2021 06-11-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa C1 do 1200 Pzszach - nr 3 (od lat 13)
Kraków [update:18-11-2021] | Poland,MP classic |
06-11-2021 06-11-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa C2 do 1200 Pzszach - nr 3 (do lat 12)
Zabierzów [update:18-11-2021] | Poland,MP classic |
06-11-2021 20-11-2021 | Mistrzostwa Jesieni w szachach klasycznych FIDE I nagroda 750 złotych (turniej 6 7 20 listopada)
Łódź [update:24-11-2021] | Poland,LD classic |
06-11-2021 07-11-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
Pawłowice [update:07-11-2021] | Poland,SL classic |
06-11-2021 07-11-2021 | Turniej dla DZIECI o II kategorię męską i I kobiecą - zawodnicy od 1600
Zabrze [update:07-11-2021] | Poland,SL classic |
06-11-2021 13-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o II kategorię turniej w dniach (6 7 20 listopada)
Łódź [update:20-11-2021] | Poland,LD classic |
06-11-2021 20-11-2021 | Turniej klasyfikacyjny o III kategorię (turniej w dniach 6 7 20 listopada)
Łódź [update:02-12-2021] | Poland,LD classic |
06-11-2021 07-11-2021 | Turniej Klasyfikacyjny Szachów Standardowych w Skwierzynie 6-7 listopada 2021r.
Skwierzyna [update:07-11-2021] | Poland,LB classic |
06-11-2021 06-11-2021 | Turniej Szachowy Amatorów w Otwocku (do III kategorii)
Otwock [update:06-11-2021] | Poland,MA classic |
06-11-2021 06-11-2021 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Olsztyn 6 listopada 2021 r. Szkoły Podstawowe kl. I-III Turniej odwoł
Olsztyn [update:03-11-2021] | Poland,WM classic |
06-11-2021 06-11-2021 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Olsztyn 6 listopada 2021 r. Szkoły Podstawowe kl. IV-VIII Turniej owoł
Olsztyn [update:03-11-2021] | Poland,WM classic |
06-11-2021 07-11-2021 | V Turniej Szachowy Ogłoszenia Niepodległości przez Polskę - Grupa B - ODWOŁANY!
Rusinów [update:03-11-2021] | Poland,MA classic |
05-11-2021 21-11-2021 | WEEKENDOWE Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2021_C
Warszawa [update:21-11-2021] | Poland,MA classic |
30-10-2021 31-10-2021 | IV Memoriał Leszka Wieruckiego - Turniej na II kategorię
Myślibórz [update:31-10-2021] | Poland,ZP classic |
30-10-2021 31-10-2021 | Turniej do lat 7 o kategorie szachowe (2014 i młodsi)
Zabrze [update:02-11-2021] | Poland,SL classic |
30-10-2021 31-10-2021 | Turniej Klasyfikacyjny (do lat 14) - Samsonów
Samsonów [update:31-10-2021] | Poland,SK classic |
30-10-2021 31-10-2021 | Turniej klasyfikacyjny o kat II (I kob.)
Nowowola k/Sokółki [update:31-10-2021] | Poland,PL classic |
30-10-2021 31-10-2021 | Weekendowe kategorie w Chylicach- turniej odwołany z braku chętnych
Chylice [update:29-10-2021] | Poland,MA classic |
29-10-2021 26-11-2021 | Turniej Piątkowy dla zawodników z min. V kategorią
Mińsk Mazowiecki [update:28-11-2021] | Poland,MA classic |
28-10-2021 28-10-2021 | PAWŁOWICKI CZWARTKOWY OTWARTY TURNIEJ o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:28-10-2021] | Poland,SL classic |
26-10-2021 26-10-2021 | LICEALIADA TURNIEJ DRUŻYNOWY POW WOLSZTYŃSKLIEGO
WOLSZTYN [update:01-11-2021] | Poland,WP team, classic |
24-10-2021 24-10-2021 | XI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica - PULA NAGRÓD - 18 000 ZŁ
Trzcianka [update:04-10-2021] | Poland,WP classic |
23-10-2021 24-10-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski IV Podkarpacka Liga Szachowa Juniorów
Wiśniowa [update:24-10-2021] | Poland,PK team, classic |
23-10-2021 24-10-2021 | IX Otwarte Mistrzostwa Polski w Shogi
Warszawa [update:24-10-2021] | Poland,MA classic |
23-10-2021 30-10-2021 | Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
Jastrzębia Góra [update:30-10-2021] | Poland,PO classic |
23-10-2021 30-10-2021 | Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet
Jastrzębia Góra [update:30-10-2021] | Poland,PO classic |
23-10-2021 24-10-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - PAŹDZIERNIK
Wrocław [update:28-10-2021] | Poland,DS classic |
23-10-2021 24-10-2021 | XXIX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - gr. A
Warszawa [update:24-10-2021] | Poland,MA classic |
22-10-2021 17-12-2021 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:20-12-2021] | Poland,PK classic |
22-10-2021 05-11-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o II i I KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:05-11-2021] | Poland,SL classic |
22-10-2021 05-11-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III i II KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:05-11-2021] | Poland,SL classic |
22-10-2021 17-12-2021 | Turniej Jesienny w RDK
Rzeszów [update:19-12-2021] | Poland,PK classic |
18-10-2021 18-10-2021 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 8 w Chrzanowie
Chrzanów [update:18-10-2021] | Poland,MP classic |
17-10-2021 31-12-2021 | LIGA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZRZESZENIA LZS-2021
Województwo Warmińsko-Mazurskie [update:13-12-2021] | Poland,WM team, classic |
16-10-2021 24-10-2021 | V Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2021
Gdynia [update:24-10-2021] | Poland,PO classic |
16-10-2021 17-10-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię (FIDE)
Lublin [update:17-10-2021] | Poland,LU classic |
16-10-2021 17-10-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową!
Lublin [update:18-10-2021] | Poland,LU classic |
16-10-2021 17-10-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową!
Lublin [update:18-10-2021] | Poland,LU classic |
16-10-2021 17-10-2021 | 74 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - OPEN A.
Nakło nad Notecią [update:17-10-2021] | Poland,KP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | 74 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - OPEN B.
Nakło nad Notecią [update:20-10-2021] | Poland,KP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Cztery Poru Roku z Bakcylem- Jesień21- C kołowy dziewczęta 1250-1400
Kraków [update:17-10-2021] | Poland,MP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Jesień 21- B klasyfikacyjny 1400
Kraków [update:17-10-2021] | Poland,MP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Jesień21 - A klasyfikacyjny 1600 i więcej
Kraków [update:17-10-2021] | Poland,MP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | II Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 17-10-2021 | II Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Jesień z Liskiem - turniej A
Lisia Góra [update:17-10-2021] | Poland,MP classic |
16-10-2021 17-10-2021 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2021 (grupa A)
Kozy [update:17-10-2021] | Poland,SL classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A4
Warszawa Ursus [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A5
Warszawa Ursus [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A6
Warszawa Ursus [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 17-10-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa B2
Warszawa Ursus [update:17-10-2021] | Poland,MA classic |
16-10-2021 07-11-2021 | V Liga Szachowa Seniorów PK 2021
Rzeszów [update:07-11-2021] | Poland,PK team, classic |
16-10-2021 17-10-2021 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:17-10-2021] | Poland,SL classic |
16-10-2021 17-10-2021 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:17-10-2021] | Poland,SL classic |
16-10-2021 17-10-2021 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:17-10-2021] | Poland,SL classic |
15-10-2021 17-10-2021 | Weekendowe szkolenie szachowe z UKS Koroną Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:27-09-2021] | Poland,PO classic |
15-10-2021 17-10-2021 | Turniej Szachowy CETNIEWO 2021
Cetniewo [update:17-10-2021] | Poland,PO classic |
14-10-2021 19-12-2021 | Turniej klasyfikacyjny - na III kategorię szachową.
Ostrołęka [update:20-12-2021] | Poland,MA classic |
14-10-2021 05-11-2021 | Turniej klsayfikacyjny na II kategorię szachową
Ostrołęka [update:26-10-2021] | Poland,MA classic |
12-10-2021 12-10-2021 | MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH
WOLSZTYN [update:12-10-2021] | Poland,WP team, classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - chłopcy do lat 11
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - chłopcy do lat 13
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - chłopcy do lat 9
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - dziewczęta do lat 11
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - dziewczęta do lat 13
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | Eliminacje Strefy DS-LB na rok 2022 - dziewczęta do lat 9
Kudowa Zdrój [update:19-10-2021] | Poland,DS classic |
11-10-2021 17-10-2021 | I SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2021
USTROŃ-JASZOWIEC [update:17-10-2021] | Poland,SL classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL C - 11
Pokrzywna [update:19-10-2021] | Poland,OP classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL C - 13
Pokrzywna [update:19-10-2021] | Poland,OP classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL C - 9
Pokrzywna [update:19-10-2021] | Poland,OP classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL D - 11
Pokrzywna [update:19-10-2021] | Poland,OP classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL D - 13
Pokrzywna [update:17-10-2021] | Poland,OP classic |
10-10-2021 17-10-2021 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW OP-SL D - 9
Pokrzywna [update:18-10-2021] | Poland,OP classic |
09-10-2021 10-10-2021 | Regionalna Liga Szachowa - Grupa C
Chorzów [update:10-10-2021] | Poland,SL classic |
09-10-2021 10-10-2021 | 1st Merlin Grand Prix - Ozanna (A)
Ożanna [update:10-10-2021] | Poland,PK classic |
09-10-2021 10-10-2021 | 1st Merlin Grand Prix - Ozanna (B)
Ożanna [update:10-10-2021] | Poland,PK classic |
09-10-2021 09-10-2021 | IV Klasyfik. Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia 1000-1200 do 18 lat
Gdynia [update:10-10-2021] | Poland,PO classic |
09-10-2021 09-10-2021 | IV Klasyfik. Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia 1000-1200 OPEN
Gdynia [update:10-10-2021] | Poland,PO classic |
09-10-2021 10-10-2021 | IV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia 1250-1400
Gdynia [update:10-10-2021] | Poland,PO classic |
09-10-2021 10-10-2021 | IV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia 1600-1800
Gdynia [update:10-10-2021] | Poland,PO classic |
09-10-2021 17-10-2021 | Szachylice dla poważnych- turniej odwołany
Chylice [update:08-10-2021] | Poland,MA classic |
09-10-2021 10-10-2021 | TS Akademii Szachowej Sobocińscy - klasyfikacyjny o II i III oraz I kat. kobiecą
ŁOMŻA [update:11-10-2021] | Poland,PL classic |
09-10-2021 10-10-2021 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą - OPEN zawodnicy od III kategorii
Zabrze [update:10-10-2021] | Poland,SL classic |
09-10-2021 10-10-2021 | TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat. Szachową 09-10.10.2021
Świdnica [update:10-10-2021] | Poland,DS classic |
09-10-2021 09-10-2021 | TURNIEJ SZACHOWY NA V i IV kat. Szachową 09.10.2021
Świdnica [update:10-10-2021] | Poland,DS classic |
09-10-2021 10-10-2021 | Turniej weekendowy w HETMANIE - grupa A (od II kat)
Wrocław [update:10-10-2021] | Poland,DS classic |
09-10-2021 10-10-2021 | Turniej weekendowy w HETMANIE - grupa B (od III kat)
Wrocław [update:25-10-2021] | Poland,DS classic |
08-10-2021 10-10-2021 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY
Sielpia Wielka [update:12-10-2021] | Poland,SK classic |
08-10-2021 08-10-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY OTWARTY TURNIEJ o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-10-2021] | Poland,SL classic |
08-10-2021 15-10-2021 | V Jesienny Turniej Szachowy P 30
Elbląg [update:17-10-2021] | Poland,WM classic |
07-10-2021 25-11-2021 | Kołówka klasyfikacyjna 1400-1600 B2
Grodzisk Mazowiecki [update:26-11-2021] | Poland,MA classic |
07-10-2021 09-12-2021 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Łódź [update:09-12-2021] | Poland,LD classic |
06-10-2021 06-10-2021 | ekonomik
gniezno [update:06-10-2021] | Poland,WP classic |
06-10-2021 06-10-2021 | Klubowy turniej Szachów Błyskawicznych
Ciechanów [update:06-10-2021] | Poland,MA classic |
06-10-2021 01-12-2021 | Turniej Jesień - Witomino 2021
Gdynia [update:01-12-2021] | Poland,PO classic |
05-10-2021 07-12-2021 | Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kategorię
Łódź [update:15-12-2021] | Poland,LD classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C11
Bystre [update:11-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C13
Bystre [update:11-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C9
Bystre [update:11-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D11
Bystre [update:11-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D13
Bystre [update:11-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D9
Bystre [update:10-10-2021] | Poland,PK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA C-11
Sielpia Wielka [update:12-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA C-13
Sielpia Wielka [update:08-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA C-9
Sielpia Wielka [update:08-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA D-11
Sielpia Wielka [update:08-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA D-13
Sielpia Wielka [update:08-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 08-10-2021 | Eliminacje strefowe MPJ 2022 (LD+SK). GRUPA D-9
Sielpia Wielka [update:11-10-2021] | Poland,SK classic |
04-10-2021 12-10-2021 | Ogólnopolski Turniej Stowarzyszenia CROSS w szachach
Krynica Zdrój [update:11-10-2021] | Poland,MP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-11
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-13
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-9
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-11
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-13
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-9
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 03-10-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:03-10-2021] | Poland,SL classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Szachowa Jesień: Turniej Kołowy z Normą na IM/ WGM/ WIM o Puchar Prezesa ZZSzach
Łazy k/Koszalina [update:13-10-2021] | Poland,ZP classic |
03-10-2021 10-10-2021 | Turniej o II i III kategorię w Chylicach
Chylice [update:10-10-2021] | Poland,MA classic |
02-10-2021 10-10-2022 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2021
Legnica [update:10-10-2021] | Poland,DS team, classic |
02-10-2021 03-10-2021 | IX Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. A - do FIDE
Żarów [update:03-10-2021] | Poland,DS classic |
02-10-2021 03-10-2021 | IX Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. B
Żarów [update:04-10-2021] | Poland,DS classic |
02-10-2021 03-10-2021 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa A+B
Oława [update:10-10-2021] | Poland,DS classic |
02-10-2021 03-10-2021 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [update:03-10-2021] | Poland,DS classic |
02-10-2021 02-10-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:02-10-2021] | Poland,SL classic |
02-10-2021 03-10-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:03-10-2021] | Poland,SL classic |
01-10-2021 03-10-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA+WM)- Chłopcy
Bęsia [update:03-10-2021] | Poland,WM classic |
01-10-2021 03-10-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA+WM)- Dziewczęta
Bęsia [update:03-10-2021] | Poland,WM classic |
01-10-2021 17-12-2021 | 252nd YMCA Autumn 2021-A2
Warszawa [update:16-12-2021] | Poland,MA classic |
01-10-2021 22-10-2021 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.883
Wadowice [update:23-10-2021] | Poland,MP classic |
01-10-2021 03-10-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy
Łazy [update:04-10-2021] | Poland,ZP classic |
01-10-2021 03-10-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczęta
Łazy [update:10-10-2021] | Poland,ZP classic |
01-10-2021 29-12-2021 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa GKSz Sezon 8
Gubin [update:19-12-2021] | Poland,LB classic |
01-10-2021 03-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu i Powiatu Starogardzkiego w szachach klasycznych
Starogard Gdański [update:03-12-2021] | Poland,PO classic |
01-10-2021 22-10-2021 | Turniej Piątkowy w Szkole Salezjańskiej dla zawodników z min. V kat.
Mińsk Mazowiecki [update:23-10-2021] | Poland,MA classic |
30-09-2021 25-11-2021 | Kołówka klasyfikacyjna 1600 B1
Grodzisk Mazowiecki [update:25-11-2021] | Poland,MA classic |
30-09-2021 28-10-2021 | Kołówka klasyfikacyjna 1800 A1 (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:28-10-2021] | Poland,MA classic |
30-09-2021 30-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:30-09-2021] | Poland,SL classic |
28-09-2021 28-09-2021 | Szachowy wrzesień z m. Lublin AKTYWNY LUBLIN BO 2021
Lublin [update:12-10-2021] | Poland,LU classic |
26-09-2021 26-09-2021 | Turniej o V i IV kategorię - OPEN
Zabrze [update:26-09-2021] | Poland,SL classic |
25-09-2021 26-09-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię (FIDE)
Lublin [update:26-09-2021] | Poland,LU classic |
25-09-2021 26-09-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową- zapraszamy do Lublina! (wolne miejsca)
Lublin [update:26-09-2021] | Poland,LU classic |
25-09-2021 26-09-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową-zapraszamy do Lublina! (wolne miejsca)
Lublin [update:26-09-2021] | Poland,LU classic |
25-09-2021 25-09-2021 | 29. Otwarte Mistrzostwa Wroclawia Mlodziezy - Grupa B (do lat 11)
Wroclaw [update:02-10-2021] | Poland,DS classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Charytatywny Turniej Klasyfikacyjny - WYPROSTUJMY OLĘ grupa A
Ślesin [update:26-09-2021] | Poland,WP classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Charytatywny Turniej Klasyfikacyjny - WYPROSTUJMY OLĘ grupa B
Ślesin [update:26-09-2021] | Poland,WP classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Charytatywny Turniej Klasyfikacyjny - WYPROSTUJMY OLĘ grupa C
Ślesin [update:26-09-2021] | Poland,WP classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Charytatywny Turniej Klasyfikacyjny - WYPROSTUJMY OLĘ grupa D
Ślesin [update:26-09-2021] | Poland,WP classic |
25-09-2021 25-09-2021 | Dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie do 9 lat
Ciechanów [update:30-09-2021] | Poland,MA classic |
25-09-2021 26-09-2021 | I Żarski Festiwal Szachowy - Turniej A
Żary [update:26-09-2021] | Poland,LB classic |
25-09-2021 26-09-2021 | I Żarski Festiwal Szachowy - Turniej B
Żary [update:26-09-2021] | Poland,LB classic |
25-09-2021 25-09-2021 | InterRisk I Mistrzostwa Polski Branży Finansowej w Szachach - Młodzi Mistrzowie
Warszawa [update:05-10-2021] | Poland,MA classic |
25-09-2021 25-09-2021 | InterRisk I Mistrzostwa Polski Branży Finansowej w Szachach - Turniej Główny
Warszawa [update:06-10-2021] | Poland,MA classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - WRZESIEŃ
Wrocław [update:27-09-2021] | Poland,DS classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Turniej FIDE Biskupiec - 70-lecie Biskupieckiego Domu Kultury
Biskupiec Reszelski [update:26-09-2021] | Poland,WM classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1400-1600 - 70-lecie Biskupieckiego Domu Kultury
Biskupiec Reszelski [update:26-09-2021] | Poland,WM classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Turniej szachowy " Grzybowicka Jesień " do lat 12
Zabrze [update:26-09-2021] | Poland,SL classic |
25-09-2021 26-09-2021 | Turniej szachowy " Grzybowicka Jesień " do lat 7
Zabrze [update:26-09-2021] | Poland,SL classic |
25-09-2021 26-09-2021 | V Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:28-09-2021] | Poland,MA classic |
25-09-2021 26-09-2021 | V Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:28-09-2021] | Poland,MA classic |
24-09-2021 24-09-2021 | GRAMY W KLUBIE ''PIERWSZY KROK''
WOLSZTYN [update:02-10-2021] | Poland,WP classic |
24-09-2021 26-09-2021 | SZKOLENIOWY TURNIEJ 1800 PLUS
Olecko [update:26-09-2021] | Poland,WM classic |
24-09-2021 26-09-2021 | Turniej SZACHOWA JESIEŃ
Mikoszewo [update:20-09-2021] | Poland,PO classic |
24-09-2021 26-09-2021 | Turniej SZACHOWA JESIEŃ
Mikoszewo [update:28-09-2021] | Poland,PO classic |
23-09-2021 26-09-2021 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy im."Bohaterów Akcji V2" Turniej A
Borsuki gm. Sarnaki [update:26-09-2021] | Poland,MA classic |
23-09-2021 26-09-2021 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy im."Bohaterów Akcji V2" Turniej B
Borsuki gm. Sarnaki [update:25-09-2021] | Poland,MA classic |
22-09-2021 24-11-2021 | Dziewięciobój jeleniogórski - Jesień 2021
Jelenia Góra [update:26-11-2021] | Poland,DS classic |
22-09-2021 17-11-2021 | Otwarte Mistrzostwa Tczewa w szachach klasycznych
Tczew [update:18-11-2021] | Poland,PO classic |
21-09-2021 17-12-2021 | 248th YMCA Autumn 2021-A
Warszawa [update:16-12-2021] | Poland,MA classic |
21-09-2021 16-12-2021 | 249th YMCA Autumn 2021-B
Warszawa [update:16-12-2021] | Poland,MA classic |
21-09-2021 15-12-2021 | 250th YMCA Autumn 2021-C
Warszawa [update:16-12-2021] | Poland,MA classic |
21-09-2021 14-12-2021 | 251st YMCA Autumn 2021-D
Warszawa [update:16-12-2021] | Poland,MA classic |
20-09-2021 06-12-2021 | Klasyczny Jesienny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:06-12-2021] | Poland,PK classic |
20-09-2021 26-09-2021 | XVIII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
BIELSKO-BIAŁA [update:26-09-2021] | Poland,SL classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-11)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-13)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (C-9)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-11)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-13)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
19-09-2021 25-09-2021 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików KP-PO (D-9)
Jastrzębia Góra [update:26-09-2021] | Poland,PO classic |
18-09-2021 19-09-2021 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2021 - GRUPA A: 1400
Lipusz [update:19-09-2021] | Poland,PO classic |
18-09-2021 19-09-2021 | I Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa KS Skoczek Skarżysko - Turniej A (FIDE - I m. - 400 zł)
Skarżysko-Kamienna [update:19-09-2021] | Poland,SK classic |
18-09-2021 19-09-2021 | I Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa KS Skoczek Skarżysko - Turniej B (1200 - 1700 PZSzach)
Skarżysko-Kamienna [update:18-09-2021] | Poland,SK classic |
18-09-2021 26-09-2021 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2021
Włocławek [update:26-09-2021] | Poland,KP classic |
18-09-2021 19-09-2021 | Szachowy wyścig o kategorie (1600+)
Kraków [update:19-09-2021] | Poland,MP classic |
18-09-2021 19-09-2021 | Szachowy wyścig po kategorię (1400)
Kraków [update:19-09-2021] | Poland,MP classic |
17-09-2021 19-09-2021 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików OP+SL - chłopcy
Ruda Śląska [update:19-09-2021] | Poland,SL classic |
17-09-2021 19-09-2021 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików OP+SL - dziewczęta
Ruda Śląska [update:19-09-2021] | Poland,SL classic |
17-09-2021 19-09-2021 | Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików DS+LB - CHŁOPCY
Wrocław [update:19-09-2021] | Poland,DS classic |
17-09-2021 19-09-2021 | Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików DS+LB - DZIEWCZYNKI
Wrocław [update:25-09-2021] | Poland,DS classic |
17-09-2021 01-10-2021 | PAWŁOWICKI PIĄTKOWY TURNIEJ o III II i I KOBIECĄ KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:01-10-2021] | Poland,SL classic |
16-09-2021 24-09-2021 | Jesienny na III kategorię w Hetmanie 1_2021
Warszawa [update:24-09-2021] | Poland,MA classic |
16-09-2021 16-09-2021 | Letni Turniej Szachow Szybkich w XVII LO
Wrocław [update:19-09-2021] | Poland,DS classic |
16-09-2021 16-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:17-09-2021] | Poland,SL classic |
15-09-2021 24-09-2021 | Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Niechorze [update:25-09-2021] | Poland,ZP classic |
14-09-2021 14-09-2021 | Szachowy wrzesień z m. Lublin AKTYWNY LUBLIN BO 2021
Lublin [update:14-09-2021] | Poland,LU classic |
13-09-2021 20-12-2021 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2021_A
Warszawa [update:22-12-2021] | Poland,MA classic |
13-09-2021 20-12-2021 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2021_B
Warszawa [update:13-12-2021] | Poland,MA classic |
12-09-2021 16-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2022 roku - C09
Wasilków [update:18-09-2021] | Poland,PL classic |
12-09-2021 17-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2022 roku - D09
Wasilków [update:18-09-2021] | Poland,PL classic |
12-09-2021 16-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2022 roku - C11
Wasilków [update:18-09-2021] | Poland,PL classic |
12-09-2021 16-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2022 roku - C13
Wasilków [update:18-09-2021] | Poland,PL classic |
12-09-2021 17-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2022 roku - D11
Wasilków [update:02-10-2021] | Poland,PL classic |
12-09-2021 17-09-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2022 roku - D13
Wasilków [update:18-09-2021] | Poland,PL classic |
11-09-2021 12-09-2021 | 29. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:13-09-2021] | Poland,DS classic |
11-09-2021 12-09-2021 | III Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice - Grupa B
Katowice [update:12-09-2021] | Poland,SL classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Szachowe pożegnanie lata - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:12-09-2021] | Poland,MA classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Szachowe pożegnanie lata - grupa B (do 12 lat)
Grodzisk Mazowiecki [update:12-09-2021] | Poland,MA classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 13 SP 30 wrzesień 2021
Olsztyn [update:12-09-2021] | Poland,WM classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 open SP 30 wrzesień 2021
Olsztyn [update:12-09-2021] | Poland,WM classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 SP 30 wrzesień 2021
Olsztyn [update:12-09-2021] | Poland,WM classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus SP 30 wrzesień 2021
Olsztyn [update:10-09-2021] | Poland,WM classic |
11-09-2021 12-09-2021 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą - OPEN - LISTA ZAMKNIĘTA !
Zabrze [update:14-09-2021] | Poland,SL classic |
11-09-2021 12-09-2021 | XI Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:13-09-2021] | Poland,MA classic |
11-09-2021 12-09-2021 | XI Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:13-09-2021] | Poland,MA classic |
11-09-2021 12-09-2021 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- Gr C 1250-1600
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [update:15-09-2021] | Poland,MP classic |
10-09-2021 12-09-2021 | III Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice - Grupa A
Katowice [update:12-09-2021] | Poland,SL classic |
10-09-2021 19-11-2021 | Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman " NML
Nowe Miasto Lubawskie [update:03-12-2021] | Poland,WM classic |
10-09-2021 17-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w Szachach Klasycznych na rok 2021 - Grupa B
Łowicz [update:17-12-2021] | Poland,LD classic |
10-09-2021 17-12-2021 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w Szachach Klasycznych na rok 2021 - Grupa C
Łowicz [update:17-12-2021] | Poland,LD classic |
10-09-2021 11-09-2021 | Szachowanie w Kazimierzu - TK na IV i V kategorię szachową
Kazimierz Dolny [update:12-09-2021] | Poland,LU classic |
09-09-2021 12-09-2021 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU" Gr A co najmniej 2000- !odwołany!
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [update:07-09-2021] | Poland,MP classic |
09-09-2021 12-09-2021 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- Gr B 1600-1800
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [update:15-09-2021] | Poland,MP classic |
05-09-2021 05-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWIICE [update:12-09-2021] | Poland,SL classic |
04-09-2021 05-09-2021 | 29. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:08-09-2021] | Poland,DS classic |
04-09-2021 12-09-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach I LIGA 2021
Szklarska Poręba [update:13-09-2021] | Poland,DS team, classic |
04-09-2021 04-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:04-09-2021] | Poland,SL classic |
04-09-2021 05-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:05-09-2021] | Poland,SL classic |
04-09-2021 05-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIEWCZYNEK o III KATEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:05-09-2021] | Poland,SL classic |
04-09-2021 12-09-2021 | Pożegnanie lata z Krakowskim Klubem Szachistów
Kraków [update:12-09-2021] | Poland,MP classic |
04-09-2021 12-09-2021 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Lato 2021
Gdynia [update:12-09-2021] | Poland,PO classic |
03-09-2021 12-09-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II liga
Sypniewo [update:12-09-2021] | Poland,WP team, classic |
02-09-2021 02-09-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:02-09-2021] | Poland,SL classic |
01-09-2021 29-05-2022 | Grand Prix Zachodniopomorskiego Związku Szachowego 2021/22
woj. zachodniopomorskie [update:06-10-2021] | Poland,ZP classic |
28-08-2021 29-08-2021 | 29. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:29-08-2021] | Poland,DS classic |
28-08-2021 05-09-2021 | Żegnamy Wakacje OPEN A
Włoszakowice [update:07-09-2021] | Poland,WP classic |
28-08-2021 05-09-2021 | Żegnamy Wakacje OPEN B
Włoszakowice [update:29-08-2021] | Poland,WP classic |
28-08-2021 05-09-2021 | Żegnamy Wakacje OPEN C
Włoszakowice [update:29-08-2021] | Poland,WP classic |
28-08-2021 29-08-2021 | Sierpniowe pożegnanie kategorii
Chylice [update:23-08-2021] | Poland,MA classic |
28-08-2021 29-08-2021 | Skok po kategorię w UKS Sparta Białołęka
Warszawa [update:27-08-2021] | Poland,MA classic |
28-08-2021 12-09-2021 | Turniej kołowy w UKSz Skoczek Choszczno
Choszczno [update:13-09-2021] | Poland,ZP classic |
28-08-2021 29-08-2021 | Wakacyjny Turniej Szachowy na III i II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:29-08-2021] | Poland,LU classic |
28-08-2021 29-08-2021 | Weekend Szachowy w Warszawie - Turniej A
Warszawa [update:17-08-2021] | Poland,MA classic |
28-08-2021 29-08-2021 | Wyścig na III i II kategorie szachowe
Lubartów [update:29-08-2021] | Poland,LU classic |
28-08-2021 28-08-2021 | Wyścig o kategorie szachowe - V i IV
Lubartów [update:28-08-2021] | Poland,LU classic |
27-08-2021 27-08-2021 | Letni Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1000-1200
Gdynia [update:27-08-2021] | Poland,PO classic |
27-08-2021 03-09-2021 | Ogólnopolski Turniej Integracyjny "Fianchetto" 2021 nad morzem
Jastrzębia Góra [update:03-09-2021] | Poland,PO classic |
27-08-2021 29-08-2021 | OTSz Puławskie Lato z "HUSARIĄ" 2021 (I m. - 1 000 zł)
Puławy [update:27-08-2021] | Poland,LU classic |
26-08-2021 26-08-2021 | kloc burzenin
burzenin [update:26-08-2021] | Poland,LD classic |
26-08-2021 27-08-2021 | Letni Klasyfikacyjny Turniej Szachowy 1250-1800
Gdynia [update:28-08-2021] | Poland,PO classic |
26-08-2021 03-09-2021 | Wakacyjny turniej szachowy
Ostrołęka [update:03-09-2021] | Poland,MA classic |
25-08-2021 25-08-2021 | TRENINGOWY TURNIEJ SZACHOWY - 10:00
Lubartów [update:25-08-2021] | Poland,LU classic |
25-08-2021 31-08-2021 | Turniej Klasyfikacyjny w ramach Kolonii Szachowych Burzenin 2021
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
25-08-2021 25-08-2021 | TURNIEJ TRENINGOWY B
Lubartów [update:25-08-2021] | Poland,LU classic |
24-08-2021 25-08-2021 | WAKACJE w ZST Ustroń - o II KATEGORIĘ
USTROŃ [update:25-08-2021] | Poland,SL classic |
24-08-2021 25-08-2021 | WAKACJE w ZST Ustroń - o III KATEGORIĘ
USTROŃ [update:25-08-2021] | Poland,SL classic |
24-08-2021 25-08-2021 | WAKACJE w ZST Ustroń - o III KATEGORIĘ KOBIECĄ
USTROŃ [update:23-08-2021] | Poland,SL classic |
23-08-2021 24-08-2021 | KURS SĘDZIOWSKI. XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021" (ONLINE)
Sielpia Wielka [update:24-08-2021] | Poland,SK classic |
23-08-2021 28-08-2021 | Solar Mikoszewo 2021 Turniej na III kategorię
Mikoszewo [update:28-08-2021] | Poland,PO classic |
23-08-2021 23-08-2021 | Turniej Błyskawiczny - Burzenin 2021 - Grupa A+B
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
23-08-2021 31-08-2021 | Turniej Klasyfikacyjny w ramach Kolonii Szachowych Burzenin 2021 - Grupa A
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
23-08-2021 31-08-2021 | Turniej Klasyfikacyjny w ramach Kolonii Szachowych Burzenin 2021 - Grupa B
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
23-08-2021 25-08-2021 | TURNIEJ P-60' (FIDE). XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:25-08-2021] | Poland,SK classic |
23-08-2021 25-08-2021 | TURNIEJ P-60'. GRUPA B (bez elo). XIV FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:24-08-2021] | Poland,SK classic |
23-08-2021 29-08-2021 | Turniej Szachowy Mikoszewo 2021 - OPEN A
Mikoszewo [update:31-08-2021] | Poland,PO classic |
23-08-2021 29-08-2021 | Turniej Szachowy Mikoszewo 2021 - OPEN B
Mikoszewo [update:31-08-2021] | Poland,PO classic |
22-08-2021 29-08-2021 | IX Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2021 - A
Mikoszewo [update:29-08-2021] | Poland,PO classic |
22-08-2021 29-08-2021 | IX Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2021 - B
Mikoszewo [update:29-08-2021] | Poland,MA classic |
22-08-2021 29-08-2021 | IX Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2021 - C
Mikoszewo [update:29-08-2021] | Poland,MA classic |
22-08-2021 22-08-2021 | Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego M-14
Ciechanów [update:23-08-2021] | Poland,MA classic |
22-08-2021 22-08-2021 | Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego M-9
Ciechanów [update:23-08-2021] | Poland,MA classic |
22-08-2021 28-08-2021 | Mikoszewo Truniej A o puchar OW Basia
Mikoszewo [update:27-08-2021] | Poland,MA classic |
22-08-2021 22-08-2021 | Szachy Szybkie na Kolonii Szachowej - Bez Kategorii
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
22-08-2021 22-08-2021 | Szachy Szybkie na Kolonii Szachowej - V i IV kategorie
Burzenin [update:30-08-2021] | Poland,LD classic |
22-08-2021 27-08-2021 | Wakacyjny Turniej Juniorów - Turniej rankingowy
Sandomierz - Czorsztyn [update:05-09-2021] | Poland,SK classic |
22-08-2021 22-08-2021 | Wągrowieckie Turnieje Klasyfikacyjne #2
Wągrowiec [update:19-08-2021] | Poland,WP classic |
21-08-2021 21-08-2021 | Mikoszewo turniej B o puchar OW Basia
Mikoszewo [update:27-08-2021] | Poland,MA classic |
21-08-2021 22-08-2021 | Piknik Szachowy Grupa IV wzwyż
Wałbrzych [update:19-08-2021] | Poland,DS classic |
21-08-2021 22-08-2021 | Skok po kategorię w UKS Sparta Białołęka
Warszawa [update:14-08-2021] | Poland,MA classic |
21-08-2021 22-08-2021 | Weekend Szachowy KSz Zugzwang Warszawa Grupa A - odwołany
Warszawa [update:20-08-2021] | Poland,MA classic |
21-08-2021 21-08-2021 | WOJEWÓDZKA KONFERENCJA SĘDZIOWSKA. XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:02-08-2021] | Poland,SK classic |
21-08-2021 29-08-2021 | Wyjazd na Turniej Szachowy MIKOSZEWO 2021
Mikoszewo [update:06-07-2021] | Poland,PO classic |
21-08-2021 22-08-2021 | XX Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa A 2200 FIDE
Zabierzów [update:20-08-2021] | Poland,MP classic |
21-08-2021 22-08-2021 | XX Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego Grupa B
Zabierzów [update:20-08-2021] | Poland,MP classic |
20-08-2021 22-08-2021 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2021 - turniej 24. grupa A
Białystok [update:22-08-2021] | Poland,PL classic |
20-08-2021 22-08-2021 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2021 - turniej 24. grupa B
Białystok [update:22-08-2021] | Poland,PL classic |
20-08-2021 21-08-2021 | WOJEWÓDZKA RADA PREZESÓW. XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:23-08-2021] | Poland,SK classic |
20-08-2021 21-08-2021 | ZEBRANIE SEKCJI KORESPONDENCYJNEJ'. XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:14-08-2021] | Poland,SK classic |
19-08-2021 24-08-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - P'90+30''. XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:14-08-2021] | Poland,SK classic |
19-08-2021 21-08-2021 | TURNIEJ P-60' (bez elo). XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:25-08-2021] | Poland,SK classic |
19-08-2021 21-08-2021 | TURNIEJ P-60' (FIDE). XIV FESTIWAL "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:23-08-2021] | Poland,SK classic |
18-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - GRUPA G2
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
18-08-2021 20-08-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach C14
Wola Uhruska [update:15-08-2021] | Poland,LU classic |
18-08-2021 20-08-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Szachach C10
Wola Uhruska [update:15-08-2021] | Poland,LU classic |
18-08-2021 25-08-2021 | KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKA - XIV FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE - 2021"
Sielpia Wielka [update:14-08-2021] | Poland,SK classic |
18-08-2021 25-08-2021 | XIV FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2021".
Sielpia Wielka [update:06-08-2021] | Poland,SK classic |
17-08-2021 19-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa D - do 12 lat
Ustroń [update:19-08-2021] | Poland,SL classic |
17-08-2021 19-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa E - do 10 lat
Ustroń [update:19-08-2021] | Poland,SL classic |
17-08-2021 19-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa F - do 8 lat
Ustroń [update:19-08-2021] | Poland,SL classic |
17-08-2021 17-08-2021 | OBOZOWY BLITZ W SARZE
Polanica-Zdrój [update:18-08-2021] | Poland,DS classic |
17-08-2021 21-08-2021 | Turniej towarzyszący eliminacjom OOM w Kętrzynie
Kętrzyn [update:21-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (MA+WM) C9
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM (MA+WM) D9
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do MPM i OOM (MA+WM) - info
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) C11
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) C13
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) D11
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
16-08-2021 22-08-2021 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM (MA+WM) D13
Kętrzyn [update:26-08-2021] | Poland,WM classic |
15-08-2021 15-08-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową wolne miejsca - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:16-08-2021] | Poland,LU classic |
15-08-2021 22-08-2021 | XXVIII Międzynarodowy Fesitwal Szachowy w Poznaniu
Poznań [update:15-07-2021] | Poland,WP classic |
14-08-2021 15-08-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową (FIDE) - wolne miejsca - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:16-08-2021] | Poland,LU classic |
14-08-2021 15-08-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową - wolne miejsca - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:15-08-2021] | Poland,LU classic |
14-08-2021 15-08-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową - wolne miejsca - zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:15-08-2021] | Poland,LU classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B (ELO 1700-2200)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - GRUPA F (do 12 lat)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 18-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - GRUPA G1
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A (ELO od 2100)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C (seniorzy)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D (ELO do 2000)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 22-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E (ELO do 1600)
Polanica-Zdrój [update:08-07-2021] | Poland,DS classic |
14-08-2021 20-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Open B FIDE 1600-2000
Ustroń [update:16-07-2021] | Poland,SL classic |
14-08-2021 20-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Open C (FIDE do 1650 i bez rankingu)
Ustroń [update:16-07-2021] | Poland,SL classic |
14-08-2021 15-08-2021 | Kategorie na sierpień
Chylice [update:13-08-2021] | Poland,MA classic |
14-08-2021 15-08-2021 | Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A (na II kat.)
Rzeszów [update:15-08-2021] | Poland,PK classic |
14-08-2021 15-08-2021 | Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa B (na III kat.)
Rzeszów [update:13-08-2021] | Poland,PK classic |
13-08-2021 21-08-2021 | 57. Międzynarodowy Festiwal im. Akiby Rubinsteina - TURNIEJ ARCYMISTRZOWSKI
Polanica-Zdrój [update:21-08-2021] | Poland,DS classic |
13-08-2021 20-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa Masters (FIDE od 2200)
Ustroń [update:16-07-2021] | Poland,SL classic |
13-08-2021 20-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Grupa Women (FIDE od 1950) - grupa odwołana
Ustroń [update:16-07-2021] | Poland,SL classic |
13-08-2021 20-08-2021 | Festiwal Szachowy "Szachy w Ustroniu łączą pokolenia" - Open A FIDE 1950-2250
Ustroń [update:16-07-2021] | Poland,SL classic |
13-08-2021 15-08-2021 | OTSz Skarżyskie Lato ze "Skoczkiem" 2021 (I m. - 1 200 zł)!!!
Skarżysko-Kamienna [update:15-08-2021] | Poland,SK classic |
11-08-2021 16-08-2021 | Wakacje z MATEM grupa A
Niedzica [update:18-08-2021] | Poland,MP classic |
11-08-2021 15-08-2021 | Wakacje z MATEM grupa B
Niedzica [update:18-08-2021] | Poland,MP classic |
11-08-2021 15-08-2021 | Wakacje z MATEM grupa C
Niedzica [update:18-08-2021] | Poland,MP classic |
11-08-2021 22-08-2021 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL połaczony ze startem w 57. Festiwal Szachowy im Akiby Rubinsteina
Polanica Zdrój [update:23-04-2021] | Poland,DS classic |
09-08-2021 17-08-2021 | Wakacyjny na III kategorię w Hetmanie 1_2021
Warszawa [update:17-08-2021] | Poland,MA classic |
09-08-2021 16-08-2021 | XI Wakacyjny Turniej i Szkolenie dla dzieci do lat 12 - grupa A
Międzyzdroje [update:08-08-2021] | Poland,ZP classic |
09-08-2021 16-08-2021 | XI Wakacyjny Turniej i Szkolenie dla dzieci do lat 12 - grupa A
Międzyzdroje [update:16-08-2021] | Poland,ZP classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XI Wakacyjny Turniej i Szkolenie dla dzieci do lat 12 - grupa B
MIĘDZYZDROJE [update:16-08-2021] | Poland,ZP classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCY I - II
Dąbki k/Darłowa [update:28-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCY III - IV
Dąbki k/Darłowa [update:28-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĘTA III - IV
Dąbki k/Darłowa [update:28-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DZIEWCZĘTA I - II
Dąbki k/Darłowa [update:28-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KLASY V - VI
Dąbki k/Darłowa [update:21-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ KLASY VII - VIII
Dąbki k/Darłowa [update:21-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | XXI OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZKOŁY ŚREDNIE
Dąbki k/Darłowa [update:21-08-2021] | Poland,LB classic |
08-08-2021 17-08-2021 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2021
Dąbki k/Darłowa [update:21-08-2021] | Poland,LB classic |
07-08-2021 08-08-2021 | I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Szydłowieckiego - grupa A
Szydłowiec [update:09-08-2021] | Poland,MA classic |
07-08-2021 08-08-2021 | I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Szydłowieckiego - grupa B
Szydłowiec [update:08-08-2021] | Poland,MA classic |
07-08-2021 14-08-2021 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa A/3 (dla IV i III kategorii)
Zielona Góra [update:14-08-2021] | Poland,LB classic |
07-08-2021 14-08-2021 | Wakacyjny Turniej Miast Gorlice - Krosno - gr.A
Gorlice [update:14-08-2021] | Poland,MP classic |
07-08-2021 13-08-2021 | Wakacyjny Turniej Miast Gorlice - Krosno - gr.B
Gorlice [update:13-08-2021] | Poland,MP classic |
07-08-2021 17-08-2021 | XIII Szachowe Zgrupowanie Sportowe
Dąbki k/Darłowa [update:06-08-2021] | Poland,ZP classic |
05-08-2021 05-08-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:12-08-2021] | Poland,SL classic |
04-08-2021 10-08-2021 | 1st Merlin Leżajsk Chess Masters (Title norms)
Leżajsk [update:15-08-2021] | Poland,PK classic |
04-08-2021 06-08-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień
Wrocław [update:06-08-2021] | Poland,DS classic |
04-08-2021 06-08-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych III Tydzień Grupa B
Wrocław [update:09-08-2021] | Poland,DS classic |
04-08-2021 10-08-2021 | Merlin Leżajsk Open - grupa B
Leżajsk [update:10-08-2021] | Poland,PK classic |
03-08-2021 03-08-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych III Tydzień- turniej bez opłat
Wrocław [update:03-08-2021] | Poland,DS classic |
02-08-2021 07-08-2021 | Szachowe wakacje na Kaszubach Grupa 1400
Przywidz [update:08-08-2021] | Poland,PO classic |
02-08-2021 08-08-2021 | Szachowe wakacje na Kaszubach Grupa 1600-1700
Przywidz [update:08-08-2021] | Poland,PO classic |
02-08-2021 08-08-2021 | Szachowe wakacje na Kaszubach Grupa 1800-2100
Przywidz [update:08-08-2021] | Poland,PO classic |
02-08-2021 10-08-2021 | Wakacyjny na II kategorię w Hetmanie 2_2021
Warszawa [update:10-08-2021] | Poland,MA classic |
02-08-2021 06-08-2021 | WROCŁAW OPEN C (ELO do 1600) - ADOLF ANDERSSEN CHESS FESTIVAL
Wrocław [update:02-07-2021] | Poland,DS classic |
02-08-2021 06-08-2021 | WROCŁAW OPEN KIDS (U12) - ADOLF ANDERSSEN CHESS FESTIVAL
Wrocław [update:12-06-2021] | Poland,DS classic |
01-08-2021 08-08-2021 | Obóz Szachowy na Kaszubach
Przywidz [update:13-07-2021] | Poland,PO classic |
01-08-2021 08-08-2021 | Turniej wakacyjny w Wojniczu
Wojnicz [update:09-08-2021] | Poland,MP classic |
01-08-2021 08-08-2021 | WROCŁAW OPEN A (ELO od 2000) - ADOLF ANDERSSEN CHESS FESTIVAL
Wrocław [update:02-07-2021] | Poland,DS classic |
01-08-2021 08-08-2021 | WROCŁAW OPEN B (ELO do 2000) - ADOLF ANDERSSEN CHESS FESTIVAL
Wrocław [update:02-07-2021] | Poland,DS classic |
31-07-2021 08-08-2021 | BUDLEX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK - GRUPA A - (FIDE min. 1800)
Toruń [update:09-08-2021] | Poland,KP classic |
31-07-2021 08-08-2021 | BUDLEX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KOPERNIK - GRUPA B - (FIDE max. 1800)
Toruń [update:09-08-2021] | Poland,KP classic |
31-07-2021 05-08-2021 | ChessCamp4Kids - A
Niechorze [update:07-08-2021] | Poland,ZP classic |
31-07-2021 05-08-2021 | ChessCamp4Kids - B
Niechorze [update:07-08-2021] | Poland,ZP classic |
31-07-2021 31-07-2021 | Turniej (Wewnętrzny) o Puchar Prezesa Klubu Zugzwang
Warszawa - Ursynów [update:30-07-2021] | Poland,MA classic |
31-07-2021 01-08-2021 | V Ogólnopolski Turniej Szachowy Memoriał Sebastiana Tekielaka Grupa B ranking 1250-1600
Trzebinia [update:03-08-2021] | Poland,MP classic |
31-07-2021 01-08-2021 | V Ogolnopolski Turniej Szachowy Memorial Sebastiana Tekielaka Grupa A
Trzebinia [update:03-08-2021] | Poland,MP classic |
31-07-2021 01-08-2021 | Wałbrzyski Festiwal Szachowy Grupa IV i III 2turniej
Wałbrzych [update:02-08-2021] | Poland,DS classic |
31-07-2021 01-08-2021 | Wakacje z Szachylicami
Chylice [update:01-08-2021] | Poland,MA classic |
31-07-2021 01-08-2021 | Warszawski Weekend Szachowy w KSz ZUGZWANG Warszawa - Turniej A
Warszawa [update:01-08-2021] | Poland,MA classic |
30-07-2021 20-09-2021 | I Rogowski Turniej Juniorów w Szachach Klasycznych Rogi 2021
Rogi [update:20-09-2021] | Poland,PK classic |
30-07-2021 30-07-2021 | Piątkowy Turniej Salezjański
MIńsk Mazowiecki [update:30-07-2021] | Poland,MA classic |
28-07-2021 30-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień - turniej bez opłat
Wrocław [update:09-08-2021] | Poland,DS classic |
28-07-2021 30-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych II Tydzień grupa B
Wrocław [update:30-07-2021] | Poland,DS classic |
27-07-2021 03-08-2021 | V Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Suwałki [update:29-05-2021] | Poland,PL classic |
26-07-2021 30-07-2021 | Półkolonie Szachowe
Wrocław [update:20-07-2021] | Poland,DS classic |
25-07-2021 01-08-2021 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POMORZA O PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:30-07-2021] | Poland,PO classic |
24-07-2021 25-07-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:25-07-2021] | Poland,LU classic |
24-07-2021 25-07-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:25-07-2021] | Poland,LU classic |
24-07-2021 25-07-2021 | 29. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:26-07-2021] | Poland,DS classic |
24-07-2021 25-07-2021 | II Wakacyjny Turniej Szachowy w plenerze U2200/U1500 - odwołany!!
Harasiuki [update:15-07-2021] | Poland,PK classic |
24-07-2021 25-07-2021 | II Wakacyjny Turniej Szachowy w plenerze grupa C (1250-1600) - odwołany!!
Harasiuki [update:15-07-2021] | Poland,PK classic |
24-07-2021 31-07-2021 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa A/2 (dla IV i III kategorii)
Zielona Góra [update:31-07-2021] | Poland,LB classic |
24-07-2021 14-08-2021 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa C/1 ( na kategorie centralne)
Zielona Góra [update:19-08-2021] | Poland,LB classic |
24-07-2021 25-07-2021 | MINI ELO - IX TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:25-07-2021] | Poland,SL classic |
24-07-2021 25-07-2021 | Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię i KM (FIDE)
Lublin [update:25-07-2021] | Poland,LU classic |
24-07-2021 25-07-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - LIPIEC
Wrocław [update:25-07-2021] | Poland,DS classic |
24-07-2021 25-07-2021 | Turniej Klasyfikacyjny na kategorie - zawodnicy z III i IV kategorią
Sędziszów Małopolski [update:25-07-2021] | Poland,PK classic |
24-07-2021 25-07-2021 | Turniej Klasyfikacyjny na kategorie - zawodnicy z minimum II kategorią
Sędziszów Małopolski [update:25-07-2021] | Poland,PK classic |
24-07-2021 25-07-2021 | Wałbrzyski Festiwal Szachowy Grupa IV i III 1turniej
Wałbrzych [update:25-07-2021] | Poland,DS classic |
23-07-2021 25-07-2021 | II Wakacyjny Turniej Szachowy w plenerze - odwołany!!
Harasiuki [update:15-07-2021] | Poland,PK classic |
23-07-2021 01-08-2021 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachcach klasycznych
Wałbrzych [update:23-07-2021] | Poland,DS classic |
22-07-2021 24-07-2021 | Memoriał Szachowy im. Ks. Józefa Dudziaka Brzezówka 2021 Grupa A
Brzezówka [update:24-07-2021] | Poland,PK classic |
22-07-2021 23-07-2021 | Wakacje z Szachami - Gdynia
Gdynia [update:23-07-2021] | Poland,PO classic |
21-07-2021 23-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień bez ELO
Wrocław [update:23-07-2021] | Poland,DS classic |
21-07-2021 23-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1400
Wrocław [update:21-07-2021] | Poland,DS classic |
21-07-2021 23-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień do 1400
Wrocław [update:23-07-2021] | Poland,DS classic |
21-07-2021 23-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Klasycznych I Tydzień- turniej bez opłat
Wrocław [update:05-08-2021] | Poland,DS classic |
20-07-2021 20-07-2021 | Aktywnie w Krainie Szachów Turniej Szachów Blyskawicznych I Tydzień - Turniej bez opłat
Wrocław [update:20-07-2021] | Poland,DS classic |
19-07-2021 26-07-2021 | IV Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - OPEN A.
Chełmno [update:26-07-2021] | Poland,KP classic |
19-07-2021 26-07-2021 | IV Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - OPEN B.
Chełmno [update:26-07-2021] | Poland,KP classic |
19-07-2021 26-07-2021 | IV Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy - OPEN C.
Chełmno [update:26-07-2021] | Poland,KP classic |
19-07-2021 23-07-2021 | Turniej wakacyjny w Krasnobrodzie
Krasnobród [update:23-07-2021] | Poland,MP classic |
19-07-2021 23-07-2021 | Wakacyjne Warsztaty Szachowe w MDK Gr G
Świdnica [update:05-08-2021] | Poland,DS classic |
19-07-2021 26-07-2021 | WARSAW CHESS OPEN - A
Warszawa [update:28-07-2021] | Poland,MA classic |
19-07-2021 26-07-2021 | WARSAW CHESS OPEN - B
Warszawa [update:29-07-2021] | Poland,MA classic |
19-07-2021 26-07-2021 | WARSAW CHESS OPEN - C
Warszawa [update:28-07-2021] | Poland,MA classic |
18-07-2021 25-07-2021 | XXVII OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 12
Uniejów [update:27-07-2021] | Poland,LD classic |
18-07-2021 25-07-2021 | XXVII OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 14
Uniejów [update:27-07-2021] | Poland,LD classic |
18-07-2021 25-07-2021 | XXVII OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 12
Uniejów [update:27-07-2021] | Poland,LD classic |
18-07-2021 25-07-2021 | XXVII OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 14
Uniejów [update:27-07-2021] | Poland,LD classic |
17-07-2021 21-07-2021 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów - Grupa A
Bystre [update:21-07-2021] | Poland,PK classic |
17-07-2021 21-07-2021 | Turniej Kadry Podkarpackiej Juniorów - Grupa B
Bystre [update:21-07-2021] | Poland,PK classic |
17-07-2021 20-07-2021 | Turniej klasyfikacyjny Gliczarów Górny A P-60
Gliczarów Górny [update:20-07-2021] | Poland,MP classic |
17-07-2021 20-07-2021 | Turniej klasyfikacyjny A Gliczarów Górny P'60
Gliczarów Górny [update:17-07-2021] | Poland,MP classic |
17-07-2021 18-07-2021 | Turniej Klubu Logicznego na Otwartych Mistrzostwach Piechowic
Piechowice [update:01-08-2021] | Poland,DS classic |
17-07-2021 18-07-2021 | Weekend na III kategorię
Chylice [update:18-07-2021] | Poland,MA classic |
15-07-2021 15-07-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:15-07-2021] | Poland,SL classic |
14-07-2021 08-10-2021 | III Turniej Szachowy Radomski Czerwiec '76 Grupa A
Radom [update:08-10-2021] | Poland,MA classic |
13-07-2021 18-07-2021 | 48 Internationale Dortmunder Schachtage Deutschland Grand Prix
Dortmund [update:19-07-2021] | Germany classic |
13-07-2021 16-07-2021 | Bieszczadzki Festiwal Szachowy - grupa C
Bystre [update:16-07-2021] | Poland,PK classic |
12-07-2021 17-07-2021 | 63 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę - Finał Centralny
Uniejów [update:17-07-2021] | Poland,LD team, classic |
12-07-2021 21-07-2021 | Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Wisła [update:20-07-2021] | Poland,SL classic |
12-07-2021 19-07-2021 | KOLONIA SZACHOWO - SPORTOWO - REKREACYJNO - INTEGRACYJNA w Golejowie
Golejów [update:18-06-2021] | Poland,SK classic |
12-07-2021 17-07-2021 | Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski w Szachach - OPEN A - AMATORSKA
Kraków TAURON ARENA KRAKÓW [update:17-07-2021] | Poland,MP classic |
12-07-2021 17-07-2021 | Międzynarodowy Letni Puchar Małopolski w Szachach - OPEN M - MISTRZOWSKA
TAURON ARENA KRAKÓW [update:17-07-2021] | Poland,MP classic |
12-07-2021 16-07-2021 | Półkolonie - Wakacje w Mieście z Gambitem - Turnus III
Starachowice [update:18-07-2021] | Poland,SK classic |
12-07-2021 16-07-2021 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - III TURNUS
Wrocław [update:03-08-2021] | Poland,DS classic |
12-07-2021 15-07-2021 | Wakacyjne Warsztaty Szachowe w MDK Gr E
Świdnica [update:26-07-2021] | Poland,DS classic |
11-07-2021 11-07-2021 | Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego
Ciechanów [update:11-07-2021] | Poland,MA classic |
11-07-2021 11-07-2021 | Turniej o IV kategorię - OPEN
Zabrze [update:21-07-2021] | Poland,SL classic |
11-07-2021 11-07-2021 | XXI Letni Turniej Błyskawiczny "Na Leśnej Polanie"
Bierzwnik [update:11-07-2021] | Poland,ZP classic |
10-07-2021 16-07-2021 | Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN A
Bystre [update:16-07-2021] | Poland,PK classic |
10-07-2021 16-07-2021 | Bieszczadzki Festiwal Szachowy - OPEN B
Bystre [update:16-07-2021] | Poland,PK classic |
10-07-2021 16-07-2021 | I Turniej Szachowy Korbielów - OPEN B
Korbielów [update:22-07-2021] | Poland,SL classic |
10-07-2021 16-07-2021 | I Turniej Szachowy Korbielów - OPEN FIDE
Korbielów [update:22-07-2021] | Poland,SL classic |
10-07-2021 17-07-2021 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A
Lipusz [update:26-07-2021] | Poland,PO classic |
10-07-2021 17-07-2021 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B
Lipusz [update:26-07-2021] | Poland,PO classic |
10-07-2021 17-07-2021 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C
Lipusz [update:26-07-2021] | Poland,PO classic |
10-07-2021 11-07-2021 | PUCHAR POLONII WROCŁAW (do 2199 ELO) - Pula nagród 1800 zł
Wrocław [update:11-07-2021] | Poland,DS classic |
10-07-2021 18-07-2021 | Szachowe Lato Poznań 2021 - juniorzy
Poznań [update:13-08-2021] | Poland,WP classic |
10-07-2021 18-07-2021 | Szachowe Lato Poznań 2021 - OPEN
Poznań [update:01-08-2021] | Poland,WP classic |
10-07-2021 18-07-2021 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A (Fide od 1800)
Warszawa [update:18-07-2021] | Poland,MA classic |
10-07-2021 18-07-2021 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B (Fide do1800)
Warszawa [update:19-07-2021] | Poland,MA classic |
09-07-2021 10-07-2021 | XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2021- Juniorzy do lat 15
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2021] | Poland,KP classic |
09-07-2021 10-07-2021 | XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2021- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2021] | Poland,KP classic |
09-07-2021 10-07-2021 | XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2021- dzieci do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2021] | Poland,KP classic |
09-07-2021 09-07-2021 | Wakacyjny Turniej w Szachach Błyskawicznych - Darłówko 2021
Starachowice [update:17-07-2021] | Poland,SK classic |
08-07-2021 09-07-2021 | 11. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2021 - grupa C
Sokółka [update:09-07-2021] | Poland,PL classic |
08-07-2021 13-07-2021 | SZACHY Z BLUESEM - VII Suwalski Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2021
Suwałki [update:14-07-2021] | Poland,PL classic |
08-07-2021 11-07-2021 | XII Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:10-07-2021] | Poland,ZP classic |
05-07-2021 06-07-2021 | 11. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2021 - grupa B
Sokółka [update:06-07-2021] | Poland,PL classic |
05-07-2021 09-07-2021 | Półkolonie - Wakacje w Mieście z Gambitem - Turnus II
Starachowice [update:18-07-2021] | Poland,SK classic |
05-07-2021 09-07-2021 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - II TURNUS
Wrocław [update:03-08-2021] | Poland,DS classic |
05-07-2021 07-07-2021 | Turniej Wakacyjny 5 lipca 2021 Pierwsze Kroki
Warszawa [update:08-07-2021] | Poland,MA classic |
05-07-2021 07-07-2021 | Turniej Wakacyjny 6 lipca 2021 Pierwsze Kroki 2
Warszawa [update:08-07-2021] | Poland,MA classic |
05-07-2021 07-07-2021 | V Turniej Wakacyjny - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:07-07-2021] | Poland,MA classic |
05-07-2021 06-07-2021 | V Turniej Wakacyjny - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:07-07-2021] | Poland,MA classic |
05-07-2021 09-07-2021 | Wakacyjne Warsztaty Szachowe w MDK Gr D
Świdnica [update:26-07-2021] | Poland,DS classic |
05-07-2021 06-07-2021 | Wakacyjny Turniej Szachowy - na V-III kategorie
Suwałki [update:06-07-2021] | Poland,PL classic |
05-07-2021 10-07-2021 | XX Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa Wrocław 2021
Wrocław [update:14-07-2021] | Poland,DS classic |
04-07-2021 10-07-2021 | Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar Podkarpacia
Myczków [update:09-07-2021] | Poland,PK classic |
03-07-2021 04-07-2021 | II Wakacyjny turniej nad zalewem Biszcza - U1500
Biszcza [update:08-07-2021] | Poland,LU classic |
03-07-2021 04-07-2021 | II Wakacyjny turniej nad zalewem Biszcza - U2200
Biszcza [update:08-07-2021] | Poland,LU classic |
03-07-2021 04-07-2021 | II Weekendowy Turniej nad zalewem Biszcza - grupa C (1250-1600)
Biszcza [update:04-07-2021] | Poland,LU classic |
03-07-2021 05-07-2021 | OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH
PŁOCK [update:05-07-2021] | Poland,MA classic |
03-07-2021 03-07-2021 | Otwarty turniej szachowy w TAURON Arena Kraków
Kraków [update:03-07-2021] | Poland,MP classic |
03-07-2021 04-07-2021 | Turniej o kategorię II męską i I kobiecą - Open
Zabrze [update:04-07-2021] | Poland,SL classic |
03-07-2021 10-07-2021 | Wakacje z Gambitem - Darłówko 2021
Starachowice [update:18-07-2021] | Poland,SK classic |
02-07-2021 13-08-2021 | 244th YMCA Summer 2021-A
Warszawa [update:12-08-2021] | Poland,MA classic |
02-07-2021 13-08-2021 | 245th YMCA Summer 2021-B
Warszawa [update:10-08-2021] | Poland,MA classic |
02-07-2021 09-07-2021 | Letni obóz szachowy - Sokołowsko Grupa B
Sokołowsko [update:09-07-2021] | Poland,DS classic |
02-07-2021 09-07-2021 | Letni obóz szachowy Sokołowsko - Grupa A
Sokołowsko [update:09-07-2021] | Poland,DS classic |
02-07-2021 09-07-2021 | Letni obóz szachowy Sokołowsko - grupa C
Sokołowsko [update:09-07-2021] | Poland,DS classic |
02-07-2021 02-07-2021 | Turniej klasyfikacyjny nauczycieli w projekcie "Edukacja przez Szachy w Szkole"
Mikołów [update:05-07-2021] | Poland,SL classic |
01-07-2021 12-08-2021 | 246th YMCA Summer 2021-C
Warszawa [update:12-08-2021] | Poland,MA classic |
01-07-2021 12-08-2021 | 247th YMCA Summer 2021-D
Warszawa [update:12-08-2021] | Poland,MA classic |
01-07-2021 11-07-2021 | Lista obozowa - Sokołowsko 2021
Sokołowsko [update:28-06-2021] | Poland,DS classic |
01-07-2021 01-07-2021 | Puchar Waszety 2021 blitz
Waszeta [update:02-07-2021] | Poland,MA classic |
30-06-2021 03-07-2021 | Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa B (1400-1700)
Gdańsk - Kowale [update:04-07-2021] | Poland,PO classic |
30-06-2021 02-07-2021 | XIII MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa C
Białystok [update:02-07-2021] | Poland,PL classic |
29-06-2021 30-06-2021 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Wiosna 21- 1400 klasyfikacyjny
Kraków [update:08-07-2021] | Poland,MP classic |
29-06-2021 30-06-2021 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Wiosna 21- A 1600 i więcej
Kraków [update:08-07-2021] | Poland,MP classic |
29-06-2021 06-07-2021 | Wakacyjny na II kategorię w Hetmanie 1_2021
Warszawa [update:06-07-2021] | Poland,MA classic |
28-06-2021 06-09-2021 | Antywirusowy7
Internet [update:09-09-2021] | Poland,MA classic |
28-06-2021 13-09-2021 | Klasyczny Wakacyjny Turniej Szachowy w WDK
Rzeszów [update:13-09-2021] | Poland,PK classic |
28-06-2021 30-07-2021 | Półkolonie - Wakacje w Mieście z Gambitem - Turnus I
Starachowice [update:18-07-2021] | Poland,SK classic |
28-06-2021 02-07-2021 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - I TURNUS
Wrocław [update:04-07-2021] | Poland,DS classic |
28-06-2021 02-07-2021 | TURNIEJ KOŁOWY W HETMANIE na I kategorię PZSZACH
Wrocław [update:21-07-2021] | Poland,DS classic |
28-06-2021 01-07-2021 | Turniej Wakacyjny 28 czerwca 2021
Warszawa [update:01-07-2021] | Poland,MA classic |
28-06-2021 02-07-2021 | VIII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1100 - 1700)
Puszcza Mariańska [update:02-07-2021] | Poland,MA classic |
28-06-2021 03-07-2021 | VIP turniej towarzyszący IMPJNiS 2021
Brok [update:03-07-2021] | Poland,MA classic |
28-06-2021 04-07-2021 | WAKACJE Z SZACHAMI - Grupa A 1800
Stegna [update:04-07-2021] | Poland,PO classic |
28-06-2021 03-07-2021 | WAKACJE Z SZACHAMI - Grupa B 1600
Stegna [update:04-07-2021] | Poland,PO classic |
28-06-2021 03-07-2021 | WAKACJE Z SZACHAMI - Grupa C 1400
Stegna [update:04-07-2021] | Poland,PO classic |
28-06-2021 02-07-2021 | Wakacje z Szachami w MDK nr 1 BYDGOSZCZ
Bydgoszcz [update:05-07-2021] | Poland,KP classic |
28-06-2021 02-07-2021 | Wakacyjne Warsztaty Szachowe w MDK Gr A
Świdnica [update:26-07-2021] | Poland,DS classic |
27-06-2021 04-07-2021 | Wakacyjny obóz rekreacyjno-szachowy "Wakacje z szachami"
STEGNA [update:17-05-2021] | Poland,PO classic |
27-06-2021 04-07-2021 | Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy - Grupa A (1700 i więcej)
Gdańsk - Kowale [update:05-07-2021] | Poland,PO classic |
27-06-2021 04-07-2021 | III Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego w Szachach Klasycznych
Spała [update:04-07-2021] | Poland,LD classic |
27-06-2021 27-06-2021 | Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego grupa S
Ciehanów [update:01-07-2021] | Poland,MA classic |
27-06-2021 27-06-2021 | Letnie Szachowe GP o Puchar Starosty Ciechanowskiego M
Ciechanów [update:01-07-2021] | Poland,MA classic |
27-06-2021 02-07-2021 | Turniej B o puchar Waszety 2021
Waszeta [update:02-07-2021] | Poland,MA classic |
27-06-2021 27-06-2021 | Turniej Blitza - III Rajd Rowerowy
Ślesin [update:28-06-2021] | Poland,WP classic |
27-06-2021 06-07-2021 | XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1700)
ŁAZY (OW Bryza) [update:06-07-2021] | Poland,ZP classic |
27-06-2021 06-07-2021 | XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE do 1700)
ŁAZY (OW Bryza) [update:07-07-2021] | Poland,ZP classic |
27-06-2021 06-07-2021 | XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW Bryza) [update:06-07-2021] | Poland,ZP classic |
27-06-2021 06-07-2021 | XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY (OW Bryza) [update:06-07-2021] | Poland,ZP classic |
27-06-2021 06-07-2021 | XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - TURNIEJ KOŁOWY Z NORMĄ IM
ŁAZY [update:06-07-2021] | Poland,ZP classic |
26-06-2021 27-06-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową (FIDE)
Lublin [update:27-06-2021] | Poland,LU classic |
26-06-2021 27-06-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:27-06-2021] | Poland,LU classic |
26-06-2021 27-06-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:27-06-2021] | Poland,LU classic |
26-06-2021 27-06-2021 | I Weekendowy Turniej w Woli Zarczyckiej - grupa B (FIDE 0-1600)
Wola Zarczycka [update:29-06-2021] | Poland,PK classic |
26-06-2021 27-06-2021 | I Weekendowy Turniej w Woli Zarczyckiej - grupa C (1250-1600)
Wola Zarczycka [update:29-06-2021] | Poland,PK classic |
26-06-2021 27-06-2021 | I Weekendowy turniej w Woli Zarczyckiej - U2200
Wola Zarczycka [update:29-06-2021] | Poland,PK classic |
26-06-2021 03-07-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzacych Juniorów w szachach
Brok [update:03-07-2021] | Poland,MA classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Piknik WKSz Hetman Wałbrzych Grupa B
Wałbrzych [update:30-06-2021] | Poland,DS classic |
26-06-2021 26-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 czerwiec 2021 do lat 13
Olsztyn [update:26-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 26-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 czerwiec 2021 open
Olsztyn [update:26-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 czerwiec 2021 do lat 13
Olsztyn [update:26-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 czerwiec 2021 open - Turniej odwołany
Olsztyn [update:24-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 czerwiec 2021 - Turniej odwołany
Olsztyn [update:23-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus czerwiec 2021- Turniej odwołany
Olsztyn [update:23-06-2021] | Poland,WM classic |
26-06-2021 02-07-2021 | Turniej o puchar Waszety 2021
Waszeta [update:01-07-2021] | Poland,MA classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Zbrosławice -Open
Wieszowa [update:27-06-2021] | Poland,SL classic |
26-06-2021 27-06-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:27-06-2021] | Poland,MA classic |
26-06-2021 19-08-2021 | Wakacje przy szachownicy w Cracovii 1906.
Kraków [update:19-08-2021] | Poland,MP classic |
26-06-2021 06-07-2021 | Wakacyjny Internetowy Turniej Klasyczny
lichess.org [update:23-07-2021] | Poland,MA classic |
26-06-2021 28-06-2021 | XIII MEMORIAŁ BRACI BOGDANA I TADEUSZA BIELUCZYKÓW - grupa B
Białystok [update:28-06-2021] | Poland,PL classic |
26-06-2021 27-06-2021 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - OPEN
Pszczyna [update:27-06-2021] | Poland,SL classic |
26-06-2021 27-06-2021 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pszczyny - Turniej dla dzieci do lat 10
Pszczyna [update:27-06-2021] | Poland,SL classic |
25-06-2021 04-07-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga 2021
Lublin [update:04-07-2021] | Poland,LU team, classic |
25-06-2021 04-07-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga 2021
Lublin [update:04-07-2021] | Poland,LU team, classic |
25-06-2021 04-07-2021 | KURS INSTRUKTORSKI WROCŁAW (ONLINE)
ONLINE [update:24-06-2021] | Poland,DS classic |
24-06-2021 24-06-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:24-06-2021] | Poland,SL classic |
22-06-2021 22-06-2021 | Cztery Pory Roku- Grupa B
Kryniczno [update:22-06-2021] | Poland,DS classic |
21-06-2021 22-06-2021 | Cztery Pory Roku-Lato Grupa A
Kryniczno [update:22-06-2021] | Poland,DS classic |
21-06-2021 22-08-2021 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2021
Sielpia Wielka [update:23-08-2021] | Poland,SK team, classic |
21-06-2021 22-08-2021 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW W SZACHACH NA ROK 2021
Sielpia Wielka [update:23-08-2021] | Poland,SK team, classic |
21-06-2021 22-08-2021 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SENIORÓW W SZACHACH NA ROK 2021
Sielpia Wielka [update:23-08-2021] | Poland,SK team, classic |
20-06-2021 20-06-2021 | II Turniej Internetowego Klubu (Szachy Polska)
lichess.org [update:30-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 26-06-2021 | Dwusobotni na III kategorię VI 2021
Chylice [update:19-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 26-06-2021 | Dwusobotni na kategorię VI 2021 (plik poprawiony)
Chylice [update:26-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 19-06-2021 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dowódcy Gdyńskiej Bryg. LotM. 1000-1200
Gdynia [update:19-06-2021] | Poland,PO classic |
19-06-2021 19-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci do lat 7 - chłopcy
Olsztyn [update:19-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 19-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci do lat 7 - dziewczynki
Olsztyn [update:19-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych 2021
Ostróda [update:21-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych 2021-D9
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-C13
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-C15
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-C18
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-C9
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-D11
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-D13
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach Klasycznych2021-D15+D18
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa W-M Juniorów w Szachach-Klassycznych 2021-C11
Ostróda [update:25-06-2021] | Poland,WM classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Turniej do lat 10 o II kategorię męską i I kobiecą - rocznik 2011 i młodsi
Zabrze [update:22-06-2021] | Poland,SL classic |
19-06-2021 19-06-2021 | Turniej na V i IV kategorię w Wesołej
Warszawa-Wesoła [update:21-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 20-06-2021 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Zbrosławice dla dzieci do lat 11
Wieszowa [update:20-06-2021] | Poland,SL classic |
19-06-2021 20-06-2021 | V Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:21-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 20-06-2021 | V Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska w Szachach - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:20-06-2021] | Poland,MA classic |
19-06-2021 20-06-2021 | VI Otwarty Turniej Klasyfikacyjny "Pola Nadziei"
Białystok [update:20-06-2021] | Poland,PL classic |
19-06-2021 19-06-2021 | Wewnętrzny Turniej Szachowy na IV i V kategorię o Puchar Dyrektora MDK
Białystok [update:19-06-2021] | Poland,PL classic |
19-06-2021 20-06-2021 | XXVI Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek
Zielonka [update:16-06-2021] | Poland,MA classic |
18-06-2021 19-06-2021 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dowódcy Gdyńskiej Bryg. LotM. 1250-1800
Gdynia [update:20-06-2021] | Poland,PO classic |
18-06-2021 23-06-2021 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików
Sypniewo k. Jastrowia [update:25-05-2021] | Poland,WP classic |
18-06-2021 20-06-2021 | XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy
Wasilków [update:20-06-2021] | Poland,PL classic |
18-06-2021 20-06-2021 | XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta
Wasilków [update:20-06-2021] | Poland,PL classic |
17-06-2021 17-06-2021 | Mistrzostwa SP 41 Warszawa
Warszawa [update:17-06-2021] | Poland,MA classic |
17-06-2021 25-06-2021 | Tatrzański Open Towarzyszący II Liga -T- MAŁOPOLSKIE CHESS TOUR
Poronin [update:17-06-2021] | Poland,MP classic |
16-06-2021 25-06-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga
Poronin [update:25-06-2021] | Poland,MP team, classic |
16-06-2021 16-06-2021 | Turniej czerwcowy
Ostrołęka [update:17-06-2021] | Poland,MA classic |
14-06-2021 21-06-2021 | *** VII Festiwal Szachowy"Bory Tucholskie"*** Grupa A
Okoniny Nadjeziorne [update:09-06-2021] | Poland,KP classic |
14-06-2021 17-06-2021 | ***VII Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie"***Grupa C
Okoniny Nadjeziorne [update:08-06-2021] | Poland,KP classic |
14-06-2021 21-06-2021 | ***VII Festiwal Szachowy"Bory Tucholskie"***Grupa B
Okoniny Nadjeziorne [update:08-06-2021] | Poland,KP classic |
14-06-2021 20-06-2021 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI EMANUELA LASKERA
GORZÓW WLKP. [update:12-06-2021] | Poland,LB classic |
14-06-2021 20-06-2021 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI EMANUELA LASKERA GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:26-06-2021] | Poland,LB classic |
14-06-2021 20-06-2021 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI EMANUELA LASKERA GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:26-06-2021] | Poland,LB classic |
14-06-2021 19-06-2021 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI EMANUELA LASKERA GRUPA C
Gorzów Wielkpolski [update:18-06-2021] | Poland,LB classic |
14-06-2021 22-06-2021 | X Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachów Standardowych Osób Niepełnosprawnych
Dźwirzyno [update:21-06-2021] | Poland,ZP classic |
13-06-2021 13-06-2021 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do lat 14 o V i IV kategorię z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
13-06-2021 13-06-2021 | Symultana szachowa z Mistrzem Fide
Tumlin [update:12-06-2021] | Poland,SK classic |
13-06-2021 13-06-2021 | Turniej o IV kategorię - OPEN
Zabrze [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
13-06-2021 13-06-2021 | Turniej z okazji 770-lecia Rogoża
Rogoż [update:14-06-2021] | Poland,DS classic |
13-06-2021 13-06-2021 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ O "PUCHAR STOLEMA" GrupaB
Kartuzy [update:13-06-2021] | Poland,PO classic |
12-06-2021 13-06-2021 | FIDE OPEN o Puchar Prezesa KPZSzach.
Białe Błota [update:13-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE do 2200 ELO - nr 2
Zabierzów [update:14-06-2021] | Poland,MP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa B 1400 - 1600 Pzszach - nr 2
Zabierzów [update:14-06-2021] | Poland,MP classic |
12-06-2021 19-06-2021 | MAGNUSIK Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - Grupa A1 (dla IV i III kategorii)
Zielona Góra [update:19-06-2021] | Poland,LB classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach C10
Lubin [update:13-06-2021] | Poland,DS classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach C12
Lubin [update:13-06-2021] | Poland,DS classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach D + C 14
Lubin [update:13-06-2021] | Poland,DS classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach D + C 18
Lubin [update:13-06-2021] | Poland,DS classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach D10+12
Lubin [update:13-06-2021] | Poland,DS classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 11.
Białe Błota [update:13-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 13.
Białe Błota [update:13-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 15.
Białe Błota [update:13-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 9.
Białe Błota [update:13-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 13-15.
Białe Błota [update:26-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Kujawko-Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 9-11.
Białe Błota [update:26-06-2021] | Poland,KP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C 10
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C 18
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C 8
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C12
Kielce [update:18-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C14
Kielce [update:18-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA C16
Kielce [update:18-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D 12
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D 14
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D 16
Kielce [update:18-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D 18
Kielce [update:14-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D 8
Kielce [update:13-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GRUPA D16
Kielce [update:14-06-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2021
Kielce [update:19-05-2021] | Poland,SK classic |
12-06-2021 13-06-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CHŁOPCÓW o III KATEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
12-06-2021 12-06-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
12-06-2021 13-06-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIEWCZYNEK o III KATEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A1
Warszawa Ursus [update:13-06-2021] | Poland,MA classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A2
Warszawa Ursus [update:13-06-2021] | Poland,MA classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa A3
Warszawa Ursus [update:13-06-2021] | Poland,MA classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Turniej FIDE w Ursusie O Puchar Burmistrza Bogdana Olesińskiego grupa B
Warszawa Ursus [update:13-06-2021] | Poland,MA classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:13-06-2021] | Poland,MA classic |
12-06-2021 12-06-2021 | Turniej z okazji Dnia Dziecka
Konin [update:12-06-2021] | Poland,WP classic |
12-06-2021 13-06-2021 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ O "PUCHAR STOLEMA" GrupaA
Kartuzy [update:13-06-2021] | Poland,PO classic |
12-06-2021 12-06-2021 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ O "PUCHAR STOLEMA" GrupaC
Kartuzy [update:12-06-2021] | Poland,PO classic |
12-06-2021 18-06-2021 | XXXVI TSz NiS o Puchar Grunwaldu
Lidzbark [update:18-06-2021] | Poland,WM classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Z Serca do Szachów (4) turniej B
Sokółka [update:13-06-2021] | Poland,PL classic |
12-06-2021 13-06-2021 | Z Serca do Szachow (4) turniej A
Sokółka [update:13-06-2021] | Poland,PL classic |
10-06-2021 15-06-2021 | Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8 - CHŁOPCY
Poronin [update:15-06-2021] | Poland,MP classic |
10-06-2021 15-06-2021 | Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8 - DZIEWCZĘTA
Poronin [update:15-06-2021] | Poland,MP classic |
10-06-2021 10-06-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
Pawłowice [update:13-06-2021] | Poland,SL classic |
09-06-2021 13-06-2021 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2021
Bystre [update:14-06-2021] | Poland,PK team, classic |
09-06-2021 10-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny
Gorlice [update:12-06-2021] | Poland,MP classic |
08-06-2021 08-06-2021 | Cztery Pory Roku "Wiosna"- UWAGA TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Psary [update:07-06-2021] | Poland,DS classic |
06-06-2021 16-07-2021 | II Klasyczny Turniej Internetowy
lichess.org [update:16-07-2021] | Poland,MA classic |
06-06-2021 13-06-2021 | XVI TURNIEJ SZACHOWY SUDETY - Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2021
Szklarska Poręba [update:16-06-2021] | Poland,LB classic |
05-06-2021 06-06-2021 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2021
LUBENIA [update:06-06-2021] | Poland,PK team, classic |
05-06-2021 06-06-2021 | II Turniej Klasyfikacyjny FIDE o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Bydgoszcz [update:10-06-2021] | Poland,KP classic |
05-06-2021 05-06-2021 | Turniej o IV kategorię - OPEN
Zabrze [update:10-06-2021] | Poland,SL classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Turniej z okazji Dnia Dziecka
Grodzisk Mazowiecki [update:06-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
05-06-2021 06-06-2021 | XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO - grupa chłopców.
Bydgoszcz [update:10-06-2021] | Poland,KP classic |
05-06-2021 06-06-2021 | XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO - grupa dziewcząt.
Bydgoszcz [update:06-06-2021] | Poland,KP classic |
04-06-2021 05-06-2021 | 35 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA A (dzieci do lat 8)
Wrocław [update:05-06-2021] | Poland,DS classic |
04-06-2021 05-06-2021 | 35 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (dzieci do lat 11)
Wrocław [update:05-06-2021] | Poland,DS classic |
04-06-2021 06-06-2021 | 35 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (do lat 16)
Wrocław [update:06-06-2021] | Poland,DS classic |
04-06-2021 06-06-2021 | 35 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA D (OPEN)
Wrocław [update:06-06-2021] | Poland,DS classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - C09
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - C11
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - C13
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - C15
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - C18
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - D09
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - D11
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - D13
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - D15
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych 2021 - D18
Imielin [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
04-06-2021 02-07-2021 | Turniej klasyfikacyjny na 1 i 2 kategorie
Wadowice [update:05-07-2021] | Poland,MP classic |
04-06-2021 05-06-2021 | Turniej Klasyfikacyjny z okazji Dnia Dziecka grupa A
Włoszakowice [update:07-06-2021] | Poland,WP classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - CD18
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [update:05-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
04-06-2021 06-06-2021 | XXIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 - D16
Wasilków [update:07-06-2021] | Poland,PL classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow - Grupa A
Kraków [update:07-06-2021] | Poland,MP classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow - Grupa B
Kraków [update:07-06-2021] | Poland,MP classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow - Grupa C
Kraków [update:07-06-2021] | Poland,MP classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Miedzynarodowe Mistrzostwa Malopolski Seniorow i Juniorow - Grupa D
Kraków [update:07-06-2021] | Poland,MP classic |
03-06-2021 05-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych DC10
Zarzecze [update:14-06-2021] | Poland,LD classic |
03-06-2021 05-06-2021 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych DC18
Zarzecze [update:14-06-2021] | Poland,LD classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Szachowa Wiosna w Gubinie
Gubin [update:06-06-2021] | Poland,LB classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Skwierzyny 03 05 06 czerwiec 2021r.
Skwierzyna [update:06-06-2021] | Poland,LB classic |
03-06-2021 06-06-2021 | Wiosna w Krakowie - Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów - Grupa E
Kraków [update:06-06-2021] | Poland,MP classic |
02-06-2021 06-06-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszacych w Szachach Mezczyzn
RYBNIK [update:07-06-2021] | Poland,SL classic |
02-06-2021 06-06-2021 | Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w Szachach
RYBNIK [update:06-06-2021] | Poland,SL classic |
02-06-2021 06-06-2021 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską)-FIDE. Zapraszamy do Lublina!
Lublin [update:13-06-2021] | Poland,LU classic |
01-06-2021 11-06-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross Niewidomych i Słabowidzących Szachy
Wągrowiec [update:14-06-2021] | Poland,WP team, classic |
01-06-2021 06-06-2021 | XX JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [update:08-06-2021] | Poland,OP classic |
31-05-2021 31-05-2021 | Szachowy maj z m. Lublin
Lublin [update:31-05-2021] | Poland,LU classic |
30-05-2021 06-06-2021 | Dwuniedzielny na II
Piaseczno [update:19-06-2021] | Poland,MA classic |
30-05-2021 13-06-2021 | Liga Wojewódzka Seniorów Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn [update:13-06-2021] | Poland,WM team, classic |
30-05-2021 30-05-2021 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do lat 14 o V i IV kategorię z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:01-06-2021] | Poland,SL classic |
30-05-2021 06-06-2021 | Turniej dwuniedzielny na 1600
Piaseczno [update:06-06-2021] | Poland,MA classic |
29-05-2021 30-05-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Juniorów w Szachach województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Bydgoszcz [update:30-05-2021] | Poland,KP team, classic |
29-05-2021 30-05-2021 | I Turniej Szachowy z okazji dnia dziecka w Przesmykach
Przesmyki [update:31-05-2021] | Poland,MA classic |
29-05-2021 30-05-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa A FIDE do 2200 ELO
Zabierzów [update:31-05-2021] | Poland,MP classic |
29-05-2021 30-05-2021 | III Grand-Prix Gminy Zabierzów - Grupa B 1250 - 1600 Pzszach
Zabierzów [update:30-05-2021] | Poland,MP classic |
29-05-2021 27-06-2021 | III Liga Małopolska Seniorów 2021
Kraków [update:27-06-2021] | Poland,MP team, classic |
29-05-2021 30-05-2021 | III Memoriał prof. Józefa Marcinkiewicza
Janów k/Sokółki [update:02-06-2021] | Poland,PL classic |
29-05-2021 29-05-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KTEGORIE z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:30-05-2021] | Poland,SL classic |
29-05-2021 30-05-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI o III i II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:01-06-2021] | Poland,SL classic |
29-05-2021 30-05-2021 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą - OPEN
Zabrze [update:28-05-2021] | Poland,SL classic |
29-05-2021 30-05-2021 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą - OPEN
Zabrze [update:30-05-2021] | Poland,SL classic |
29-05-2021 30-05-2021 | X Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:30-05-2021] | Poland,MA classic |
29-05-2021 30-05-2021 | X Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:30-05-2021] | Poland,MA classic |
28-05-2021 20-06-2021 | KURS ONLINE NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
ONLINE [update:28-05-2021] | Poland,PO classic |
28-05-2021 01-06-2021 | Międzynarodowy Memoriał Szachowy Rodziny Ulmów - 2021
Siczki k/Radomia [update:01-06-2021] | Poland,MA classic |
28-05-2021 28-05-2021 | Szachowy maj z m. Lublin
Lublin [update:28-05-2021] | Poland,LU classic |
27-05-2021 30-05-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - chłopcy
Bystre [update:30-05-2021] | Poland,PK classic |
27-05-2021 30-05-2021 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - dziewczęta
Bystre [update:30-05-2021] | Poland,PK classic |
25-05-2021 22-06-2021 | Na mała normę I kategorii w Hetmanie 1_2021
Warszawa [update:22-06-2021] | Poland,MA classic |
25-05-2021 27-05-2021 | V Wiosenny Turniej Szachowy UKS SKOCZEK Elbląg i SP1
Elbląg [update:30-05-2021] | Poland,WM classic |
23-05-2021 23-05-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1 KROK DO SZACHOWEGO MISTRZOSTWA
WOLSZTYN [update:23-05-2021] | Poland,WP classic |
22-05-2021 23-05-2021 | MAJOWY FIDE OPEN - odwołany
Wrocław [update:20-05-2021] | Poland,DS classic |
22-05-2021 23-05-2021 | MAJOWY FIDE OPEN - odwołany
Wrocław [update:20-05-2021] | Poland,DS classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Memoriał Roberta Karlińskiego Turniej Klasyczny Grupa A Na II Kategorię
Myślibórz [update:26-05-2021] | Poland,ZP classic |
22-05-2021 28-05-2021 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy LIMBA 2021 - OPEN A - AMATORSKI
Poronin OW LIMBA [update:28-05-2021] | Poland,MP classic |
22-05-2021 28-05-2021 | Międzynarodowy Tatrzański Turniej Szachowy LIMBA 2021 - OPEN M - MISTRZOWSKI
Poronin OW LIMBA [update:28-05-2021] | Poland,MP classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:23-05-2021] | Poland,WM classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800
Olsztyn [update:23-05-2021] | Poland,WM classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [update:23-05-2021] | Poland,WM classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Turniej o II kategorie meska i I kobieca - OPEN - LISTA ZAMKNIĘTA!
Zabrze [update:26-05-2021] | Poland,SL classic |
22-05-2021 23-05-2021 | Turniej Treningowy w Grotece
Warszawa [update:23-05-2021] | Poland,MA classic |
22-05-2021 30-05-2021 | XIX Obóz szkoleniowy i turniej klasyfikacyjny w CZECHACH
Nove Mesto [update:05-05-2021] | Poland,LB classic |
21-05-2021 23-05-2021 | "Szkolenie szachowe z UKS Korona Gdańsk"
WŁADYSŁAWOWO [update:11-05-2021] | Poland,PO classic |
21-05-2021 23-05-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MAJ
Wrocław [update:23-05-2021] | Poland,DS classic |
20-05-2021 20-05-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:20-05-2021] | Poland,SL classic |
18-05-2021 15-06-2021 | Turniej klasyfikacyjny na kategorie szachowe - Grupa B
Wadowice Górne [update:15-06-2021] | Poland,PK classic |
17-05-2021 24-05-2021 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej "Fianchetto" 2021
Krynica Zdrój [update:24-05-2021] | Poland,MP classic |
16-05-2021 22-05-2021 | MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH NA 2021 ROK
KARPACZ [update:24-05-2021] | Poland,DS classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Akademia na Grobli Wiosenny Turniej na kategorie grupa 1200
Wrocław [update:18-05-2021] | Poland,DS classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Akademia na Grobli Wiosenny Turniej na kategorie grupa 1400
Wrocław [update:18-05-2021] | Poland,DS classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Akademia na Grobli Wiosenny Turniej na kategorie grupa 1600
Wrocław [update:16-05-2021] | Poland,DS classic |
15-05-2021 16-05-2021 | I Klasyczny Szachowo - Rockowy Turniej Tematyczny
Szydłowiec [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2021 - do lat 13
Warszawa [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2021 - do lat 15
Warszawa [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2021 - do lat 18
Warszawa [update:17-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2021 - do lat 9
Warszawa [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2021do lat 11
Warszawa [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Szachy z Pionierem 2 Turniej 2021
Jastrzębie-Zdrój [update:16-05-2021] | Poland,SL classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Chłopcy do lat 11
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Chłopcy do lat 13
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Chłopcy do lat 15
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Chłopcy do lat 17
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Dziewczęta do lat 11
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Dziewczęta do lat 13
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - Dziewczęta do lat 15 i 17
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - OPEN do lat 7
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 21-05-2021 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - OPEN do lat 9
Pokrzywna [update:21-05-2021] | Poland,OP classic |
15-05-2021 16-05-2021 | Turniej FIDE w Grotece
Warszawa [update:16-05-2021] | Poland,MA classic |
15-05-2021 22-05-2021 | Wielkopolska IV A Liga Szachowa Juniorów
Włoszakowice [update:22-05-2021] | Poland,WP team, classic |
15-05-2021 16-05-2021 | XX Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora Lubartowskiego Ośrodka Kultury
Lubartów [update:18-05-2021] | Poland,LU classic |
14-05-2021 28-05-2021 | Turniej Szkoleniowo-klasyfikactjny - Grupa zaawansowana
Wadowice [update:31-05-2021] | Poland,MP classic |
13-05-2021 13-05-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ CZWARTKOWY o V i IV kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-05-2021] | Poland,SL classic |
10-05-2021 29-06-2021 | Wiosenne FIDE granie w Hetmanie 2021_A
Warszawa [update:09-07-2021] | Poland,MA classic |
10-05-2021 29-06-2021 | Wiosenne FIDEgranie w Hetmanie 2021_B
Warszawa [update:09-07-2021] | Poland,MA classic |
09-05-2021 23-05-2021 | IV Wielkopolska LIga Juniorów B
Ostrów Wielkopolski [update:23-05-2021] | Poland,WP team, classic |
09-05-2021 15-05-2021 | WIOSENNY OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
WĘGIERSKA GÓRKA - OW AZALIA [update:14-05-2021] | Poland,SL classic |
08-05-2021 09-05-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową (FIDE)
Lublin [update:09-05-2021] | Poland,LU classic |
08-05-2021 09-05-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:09-05-2021] | Poland,LU classic |
08-05-2021 09-05-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na kandydata na mistrza (FIDE)
Lublin [update:09-05-2021] | Poland,LU classic |
08-05-2021 09-05-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2021 (rankingi PZSzach)
Warszawa [update:09-05-2021] | Poland,MA team, classic |
08-05-2021 09-05-2021 | Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorow w Szachach 2021
Warszawa [update:09-05-2021] | Poland,MA team, classic |
08-05-2021 09-05-2021 | III Dolnośląska Liga Juniorów
Wrocław [update:09-05-2021] | Poland,DS team, classic |
08-05-2021 23-05-2021 | III Wielkopolska Liga Juniorów
Ostrów Wlkp [update:23-05-2021] | Poland,WP team, classic |
08-05-2021 14-05-2021 | IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 12
JASTRZĘBIA GÓRA [update:18-05-2021] | Poland,PO classic |
08-05-2021 14-05-2021 | IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
JASTRZĘBIA GÓRA [update:18-05-2021] | Poland,PO classic |
08-05-2021 08-05-2021 | Mistrzostwa Starachowic w Szachach - Bulet P1
Starachowice [update:11-05-2021] | Poland,SK classic |
08-05-2021 09-05-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2021 - grupa C
Białystok [update:09-05-2021] | Poland,PL classic |
08-05-2021 09-05-2021 | TURNIEJ W BIAŁEM O PUCHAR WÓJTA GMINY GOSTYNIN W SZACHACH KLASYCZNYCH 2021
BIAŁE [update:10-05-2021] | Poland,MA classic |
07-05-2021 23-05-2021 | Kurs online na stopień Instruktora Szachowego PZSzach Maj 2021
Warszawa i cała Polska [update:31-03-2021] | Poland,MA classic |
05-05-2021 30-06-2021 | Kolonie szachowe - Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - 22.08 - 31.08 Lista uczestników zamknięta !!!
Burzenin K/ Sieradza [update:19-05-2021] | Poland,LD classic |
04-05-2021 14-05-2021 | Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS
Wągrowiec [update:12-05-2021] | Poland,WP classic |
04-05-2021 14-05-2021 | Ogólnopolski Turniej niewidom. i słabowidzących Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS
Wągrowiec [update:15-05-2021] | Poland,WP classic |
03-05-2021 05-05-2021 | Majówka - gr.A
Gorlice [update:05-05-2021] | Poland,MP classic |
01-05-2021 03-05-2021 | Turniej Klasyfikacyjny "Suwałki Wiosna 2021"
Suwałki [update:04-05-2021] | Poland,PL classic |
01-05-2021 03-05-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2021 - grupa B
Białystok [update:03-05-2021] | Poland,PL classic |
01-05-2021 01-05-2021 | Turniej Konstytucji 3 Maja - Bughouse
Starachowice [update:05-05-2021] | Poland,SK classic |
01-05-2021 02-05-2021 | Turniej w Grotece na III i II kategorię
Warszawa [update:02-05-2021] | Poland,MA classic |
01-05-2021 03-05-2021 | XII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1400 - 1700)
Puszcza Mariańska [update:03-05-2021] | Poland,MA classic |
30-04-2021 11-06-2021 | Mistrzostwa SekcjiL.K.S. Piast Srem 2021
Śrem [update:12-06-2021] | Poland,WP classic |
26-04-2021 26-04-2021 | II Puchar Dyrektora ZST Ustroń cz.3 Online na lichess.org
Online na lichess.org [update:19-04-2021] | Poland,SL classic |
25-04-2021 06-06-2021 | Zamknięty Wiosenny Klasyczny Turniej Internetowy
lichess.org [update:05-06-2021] | Poland,MA classic |
24-04-2021 25-04-2021 | "Szach Królowi - zostań młodym Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową (FIDE)
Lublin [update:25-04-2021] | Poland,LU classic |
24-04-2021 25-04-2021 | "Szach Królowi - zostań młodym Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:25-04-2021] | Poland,LU classic |
24-04-2021 25-04-2021 | "Szach Królowi - zostań młodym Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową.
Lublin [update:25-04-2021] | Poland,LU classic |
24-04-2021 25-04-2021 | "Szach Królowi - zostań młodym Mistrzem" Klasyfikacyjny na kandydata na mistrza (FIDE)
Lublin [update:25-04-2021] | Poland,LU classic |
24-04-2021 25-04-2021 | IV Małopolska Liga Juniorów
Kraków [update:30-04-2021] | Poland,MP team, classic |
24-04-2021 25-04-2021 | Turniej Fide w Montowni Rozrywki
Warszawa [update:26-04-2021] | Poland,MA classic |
24-04-2021 24-04-2021 | Turniej o IV kategorię - OPEN - potwierdzony
Zabrze [update:26-04-2021] | Poland,SL classic |
24-04-2021 25-04-2021 | Warszawskie Mini-Elo w Montowni Rozrywki
Warszawa [update:25-04-2021] | Poland,MA classic |
23-04-2021 25-04-2021 | Drużynowa Liga Wojewódzka Juniorów Warmińsko-Mazurskie
Olsztyn [update:25-04-2021] | Poland,WM team, classic |
22-04-2021 25-04-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2021
Lubenia [update:27-04-2021] | Poland,PK team, classic |
19-04-2021 21-04-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYNY 1400
Suwałki [update:21-04-2021] | Poland,PL classic |
17-04-2021 17-04-2021 | Arcymistrzowska Symultana - Szachowe Weekendy z ChessCamp4Kids
www.chesscamp4kids.eu [update:14-04-2021] | Poland,ZP classic |
17-04-2021 18-04-2021 | I Klasyczny Szachowo - Rockowy Klasyczny Turniej Tematyczny - !!! PRZEŁOŻONY !!!
Szydłowiec [update:12-04-2021] | Poland,MA classic |
17-04-2021 18-04-2021 | KWIETNIOWY TURNIEJ OD IV KAT.WZWYŻ W BUGHOUSE
Warszawa [update:18-04-2021] | Poland,MA classic |
17-04-2021 25-04-2021 | Szachowe Weekendy z ChessCamp4Kids
www.chesscamp4kids.eu [update:06-04-2021] | Poland,ZP classic |
17-04-2021 18-04-2021 | Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:18-04-2021] | Poland,MA classic |
17-04-2021 18-04-2021 | Turniej Klubowy
Skierniewice [update:20-04-2021] | Poland,LD classic |
17-04-2021 25-04-2021 | Turniej o normy centralne - Open.
Zabrze [update:25-04-2021] | Poland,SL classic |
17-04-2021 08-07-2021 | Zamknięty Wiosenny Klasyczny Turniej Kołowy
lichess.org [update:02-08-2021] | Poland,MA classic |
16-04-2021 25-06-2021 | 240th YMCA Spring 2021-A
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
16-04-2021 14-05-2021 | TURNIEJ SZACHOWY WOLNE PIĄTKI
ŚWIDNICA [update:16-05-2021] | Poland,DS classic |
15-04-2021 24-06-2021 | 241st YMCA Spring 2021-B
Warszawa [update:24-06-2021] | Poland,MA classic |
14-04-2021 23-06-2021 | 242nd YMCA Spring 2021-C
Warszawa [update:22-06-2021] | Poland,MA classic |
13-04-2021 22-06-2021 | 243rd YMCA Spring 2021-D
Warszawa [update:22-06-2021] | Poland,MA classic |
10-04-2021 11-04-2021 | Kwietniowe Mini-Elo w Bughouse
Warszawa [update:11-04-2021] | Poland,MA classic |
10-04-2021 18-04-2021 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Jastrzębia Góra [update:17-04-2021] | Poland,PO classic |
10-04-2021 11-04-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
WARSZAWA [update:11-04-2021] | Poland,MA classic |
10-04-2021 17-04-2021 | X Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250 - 1400)
Puszcza Mariańska [update:17-04-2021] | Poland,MA classic |
09-04-2021 09-04-2021 | Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej I
Online [update:08-04-2021] | Poland,SK classic |
09-04-2021 11-04-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - KWIECIEŃ - ODWOŁANY
Wrocław [update:06-04-2021] | Poland,DS classic |
01-04-2021 19-06-2021 | Antywirusowy6
Internet [update:30-06-2021] | Poland,MA classic |
27-03-2021 28-03-2021 | IV Małopolska Liga Juniorów
Kraków [update:18-03-2021] | Poland,MP team, classic |
27-03-2021 28-03-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:29-03-2021] | Poland,MA classic |
21-03-2021 25-04-2021 | Wiosenny Turniej O Puchar Klubowego Forum
lichess.org [update:25-04-2021] | Poland,MA classic |
20-03-2021 21-03-2021 | Marcowy Turniej Fide w Bughouse
Warszawa [update:21-03-2021] | Poland,MA classic |
20-03-2021 20-03-2021 | Mistrzostwa Starachowic w Szachach 2021 - Turniej B
Starachowice [update:22-03-2021] | Poland,SK classic |
20-03-2021 21-03-2021 | WIOSENNY FIDE OPEN - ODWOŁANY
Wrocław [update:19-03-2021] | Poland,DS classic |
20-03-2021 21-03-2021 | WIOSENNY FIDE OPEN - ODWOŁANY
Wrocław [update:19-03-2021] | Poland,DS classic |
18-03-2021 06-05-2021 | PAWŁOWICKIE OTWARTE CZWARTKI SZACHOWE o II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:06-05-2021] | Poland,SL classic |
14-03-2021 27-06-2021 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2020/2021 - okręg podwrocławski
Dolny Śląsk [update:05-07-2021] | Poland,DS team, classic |
14-03-2021 27-06-2021 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2020/2021 - okręg wrocławski
Dolny Śląsk [update:27-06-2021] | Poland,DS team, classic |
14-03-2021 20-06-2021 | JARBET III liga - Drużynowe Mistrzostwa Regionu w Szachach na rok 2021
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:20-06-2021] | Poland,KP team, classic |
14-03-2021 14-03-2021 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DZIECI do lat 14 o V i IV kategorie z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:14-03-2021] | Poland,SL classic |
14-03-2021 21-03-2021 | Smaczny Dwuniedzielny w Gościńcu-odwołany
Warszawa [update:13-03-2021] | Poland,MA classic |
13-03-2021 14-03-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową - zapraszamy do Lublina! (FIDE)
Lublin [update:15-03-2021] | Poland,LU classic |
13-03-2021 14-03-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:15-03-2021] | Poland,LU classic |
13-03-2021 14-03-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:15-03-2021] | Poland,LU classic |
13-03-2021 14-03-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na kandydata na mistrza - zapraszamy do Lublina! (FIDE)
Lublin [update:15-03-2021] | Poland,LU classic |
13-03-2021 20-03-2021 | IX Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1400 - 1700)
Puszcza Mariańska [update:20-03-2021] | Poland,MA classic |
13-03-2021 20-03-2021 | Mistrzostwa Starachowic w Szachach 2021 - Turniej A
Starachowice [update:22-03-2021] | Poland,SK classic |
13-03-2021 13-03-2021 | Mistrzostwa Starachowic w Szachach 2021 - Turniej B
Starachowice [update:22-03-2021] | Poland,SK classic |
13-03-2021 13-03-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ DZIECI do lat 14 o V i IV KATEGORIE Z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:13-03-2021] | Poland,SL classic |
13-03-2021 14-03-2021 | PAWŁOWICKI TURNIEJ o III KAT. z NAGRODAMI-TYLKO dla DZIEWCZYNEK z IV KATEGORIĄ
PAWŁOWICE [update:14-03-2021] | Poland,SL classic |
13-03-2021 14-03-2021 | Turniej Fide w Montowni Rozrywki
Warszawa [update:14-03-2021] | Poland,MA classic |
13-03-2021 21-03-2021 | Turniej o normy centralne.
Zabrze [update:21-03-2021] | Poland,SL classic |
13-03-2021 14-03-2021 | Warszawskie Mini-Elo w Montowni Rozrywki
Warszawa [update:15-03-2021] | Poland,MA classic |
12-03-2021 21-03-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:21-03-2021] | Poland,DS classic |
12-03-2021 21-03-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:21-03-2021] | Poland,DS classic |
12-03-2021 21-03-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:21-03-2021] | Poland,DS classic |
12-03-2021 21-03-2021 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:21-03-2021] | Poland,DS classic |
12-03-2021 12-03-2021 | Szachowy marzec z m. Lublin
Lublin [update:12-03-2021] | Poland,LU classic |
12-03-2021 14-03-2021 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O V i VI KATEGORIĘ.
Suwałki [update:15-03-2021] | Poland,PL classic |
07-03-2021 21-03-2021 | Otwarta Liga Mazowiecka 2021 Rundy 7-10
mazowieckie [update:28-03-2021] | Poland,MA team, classic |
06-03-2021 07-03-2021 | III kategoria na marzec
Chylice [update:07-03-2021] | Poland,MA classic |
06-03-2021 07-03-2021 | MARCOWY TURNIEJ OD IV KAT. WZWYŻ W BUGHOUSE
Warszawa [update:07-03-2021] | Poland,MA classic |
06-03-2021 06-03-2021 | Szachowa Sobota z ChessCamp4Kids - Symultana z Arcymistrzyniami
Szczecin [update:05-03-2021] | Poland,ZP classic |
06-03-2021 07-03-2021 | Turniej o normy na II kategorię męską i I kobiecą do lat 9
Zabrze [update:07-03-2021] | Poland,SL classic |
05-03-2021 07-03-2021 | Turniej DRUGI KROK (1250-1600 PZSzach) - MARZEC
Wrocław [update:17-03-2021] | Poland,DS classic |
01-03-2021 01-03-2021 | Szachowy marzec z m. Lublin (of-line)
Lublin [update:02-03-2021] | Poland,LU classic |
28-02-2021 08-03-2021 | MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2021 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [update:08-03-2021] | Poland,PO classic |
27-02-2021 24-10-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:02-11-2021] | Poland,SL team, classic |
27-02-2021 24-10-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:24-10-2021] | Poland,SL team, classic |
27-02-2021 27-02-2021 | Indywidualny Turniej Juniorów Wielkopolski on-line (grupa - F)
Ślesin [update:27-02-2021] | Poland,WP classic |
27-02-2021 28-02-2021 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2021 - turniej 23. grupa A
Białystok [update:28-02-2021] | Poland,PL classic |
27-02-2021 28-02-2021 | MINI-ELO BIAŁYSTOK 2021 - turniej 23. grupa B
Białystok [update:28-02-2021] | Poland,PL classic |
27-02-2021 07-03-2021 | Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w szachach
Karpacz [update:06-03-2021] | Poland,DS classic |
27-02-2021 28-02-2021 | Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:28-02-2021] | Poland,MA classic |
27-02-2021 28-02-2021 | Turniej o normy na II kategorię męską i I kobiecą - Open.
Zabrze [update:28-02-2021] | Poland,SL classic |
27-02-2021 06-03-2021 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny Grupa B Starsi
Włoszakowice [update:08-03-2021] | Poland,WP classic |
22-02-2021 22-02-2021 | Szachowy Luty z m. Lublin (of-line)
Lublin [update:22-02-2021] | Poland,LU classic |
21-02-2021 30-05-2021 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2020/2021
Dolny Śląsk [update:27-06-2021] | Poland,DS team, classic |
20-02-2021 21-02-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [update:21-02-2021] | Poland,LU classic |
20-02-2021 21-02-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:21-02-2021] | Poland,LU classic |
20-02-2021 21-02-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:21-02-2021] | Poland,LU classic |
20-02-2021 21-02-2021 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza Szachów
Lublin [update:24-02-2021] | Poland,LU classic |
20-02-2021 20-02-2021 | I MIKAMA ACADEMY CUP
Świdnica [update:21-02-2021] | Poland,DS classic |
20-02-2021 28-02-2021 | MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 2021 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [update:28-02-2021] | Poland,PO classic |
20-02-2021 27-02-2021 | Turniej dwusobotni na 1600 II 2021-lista zamknięta
Chylice [update:27-02-2021] | Poland,MA classic |
19-02-2021 12-03-2021 | Mecz Scheveningen ZP Studzieniec - UKS Hetman Puszcza Mariańska (1000-1200)
Puszcza Mariańska [update:13-03-2021] | Poland,MA classic |
14-02-2021 21-02-2021 | Dwuniedzielny turniej na 1800 II 2021
Chylice [update:21-02-2021] | Poland,MA classic |
14-02-2021 14-02-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:14-02-2021] | Poland,SL classic |
13-02-2021 14-02-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski IV Podkarpacka Liga Juniorów 2021
Lubenia [update:14-02-2021] | Poland,PK team, classic |
13-02-2021 14-02-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga
Koszalin [update:15-02-2021] | Poland,ZP team, classic |
13-02-2021 14-02-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o III i II kat.kobiecą
PAWŁOWICE [update:14-02-2021] | Poland,SL classic |
13-02-2021 13-02-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH o V i IV kategorię
PAWŁOWICE [update:14-02-2021] | Poland,SL classic |
13-02-2021 21-02-2021 | Turniej o normy centralne - Open.
Zabrze [update:21-02-2021] | Poland,SL classic |
13-02-2021 14-02-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:14-02-2021] | Poland,MA classic |
13-02-2021 14-02-2021 | Walentynkowy Turniej Szachowy dla Juniorów U12
Dobczyce [update:15-02-2021] | Poland,MP classic |
13-02-2021 14-02-2021 | Walentynkowy Turniej Szachowy dla Juniorów U18
Dobczyce [update:15-02-2021] | Poland,MP classic |
12-02-2021 14-02-2021 | TRENINGOWY TURNIEJ - Do lat 10 - ZGŁOSZONY DO FIDE
Wrocław [update:24-02-2021] | Poland,DS classic |
12-02-2021 14-02-2021 | Walentynkowy Turniej Fide w Bughouse
Warszawa [update:14-02-2021] | Poland,MA classic |
11-02-2021 04-03-2021 | PAWŁOWICKIE OTWARTE CZWARTKI SZACHOWE o II KAT. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:05-03-2021] | Poland,SL classic |
11-02-2021 11-03-2021 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Warzyc 2021
Warzyce [update:12-03-2021] | Poland,PK classic |
10-02-2021 14-02-2021 | TRENINGOWY TURNIEJ KOŁOWY - Do lat 18 - ZGŁOSZONY DO FIDE
Wrocław [update:24-02-2021] | Poland,DS classic |
07-02-2021 21-02-2021 | Otwarta Liga Mazowiecka 2021 Rundy 3-6
mazowieckie [update:22-02-2021] | Poland,MA team, classic |
06-02-2021 06-02-2021 | (ONLINE) XXXIII Grand Prix Siedlec 2021 seniorzy turniej 2 z 12
Siedlce ONLINE lichess [update:08-02-2021] | Poland,MA classic |
06-02-2021 06-02-2021 | DR GERARD - ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNY TRIATHLON SZACHOWY - STANDARD
Międzyrzec Podlaski [update:07-02-2021] | Poland,LU classic |
06-02-2021 31-10-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - Ekstraliga Śląska Juniorów 2021
Chorzów [update:31-10-2021] | Poland,SL team, classic |
06-02-2021 31-10-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga Śląska Juniorów 2021
Chorzów [update:31-10-2021] | Poland,SL team, classic |
06-02-2021 07-02-2021 | Mini-ELO Białystok 2021 - turniej 22.
Białystok [update:07-02-2021] | Poland,PL classic |
06-02-2021 07-02-2021 | Turniej o II kategorię męską i I kobiecą dla dzieci do lat 9 rocznik 2012
Zabrze [update:07-02-2021] | Poland,SL classic |
06-02-2021 07-02-2021 | Turniej Szachowy Juniorów Zabierzów - odwołany
Zabierzów [update:02-02-2021] | Poland,MP classic |
06-02-2021 07-02-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:07-02-2021] | Poland,MA classic |
02-02-2021 21-12-2021 | Całoroczne Szkolenie dla Rodziców i Nauczycieli Każdy Wtorek po 18:00
Myślibórz [update:05-02-2021] | Poland,ZP classic |
01-02-2021 30-06-2021 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2021 - Okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [update:27-06-2021] | Poland,DS team, classic |
31-01-2021 14-03-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2021
Mazowsze [update:18-03-2021] | Poland,MA team, classic |
31-01-2021 21-03-2021 | Zimowy Turniej Szachów Klasycznych (Online)
lichess.org [update:21-03-2021] | Poland,MA classic |
30-01-2021 31-01-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Seniorów 2021
Bielsko-Biała [update:06-02-2021] | Poland,SL team, classic |
30-01-2021 31-01-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa - III Liga ZZSzach
Choszczno [update:31-01-2021] | Poland,ZP team, classic |
30-01-2021 06-02-2021 | Turniej dwusobotni na 1600-lista zamknięta
Chylice [update:06-02-2021] | Poland,MA classic |
30-01-2021 31-01-2021 | Turniej o II katgorię męską i I kobiecą - Open
Zabrze [update:31-01-2021] | Poland,SL classic |
30-01-2021 31-01-2021 | Turniej w GROTECE dla zawodników od IV kat. wzwyż
Warszawa [update:31-01-2021] | Poland,MA classic |
30-01-2021 31-01-2021 | XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa A do lat 9
Rybnik [update:31-01-2021] | Poland,SL classic |
30-01-2021 31-01-2021 | XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa B do lat 11
Rybnik [update:31-01-2021] | Poland,SL classic |
30-01-2021 31-01-2021 | XXXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2021 - Grupa C do lat 15
Rybnik [update:31-01-2021] | Poland,SL classic |
29-01-2021 30-04-2021 | Hetman Wschowa 2021
Wschowa [update:09-05-2021] | Poland,LB classic |
26-01-2021 09-03-2021 | Antywirusowy 2
Internet [update:19-01-2021] | Poland,MA classic |
25-01-2021 18-05-2021 | XI Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2021
Warszawa [update:18-05-2021] | Poland,MA classic |
24-01-2021 21-03-2021 | II Turniej Szachów Klasycznych on-line
Koszalin [update:17-03-2021] | Poland,ZP classic |
24-01-2021 21-03-2021 | Otwarta Liga Mazowiecka 2021
mazowieckie [update:29-03-2021] | Poland,MA team, classic |
24-01-2021 24-01-2021 | Otwarta Liga Mazowiecka 2021 Rundy 1-2
mazowieckie [update:22-02-2021] | Poland,MA team, classic |
24-01-2021 24-01-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o V i IV KAT.
PAWŁOWICE [update:24-01-2021] | Poland,SL classic |
24-01-2021 31-01-2021 | Turniej Dwuniedzielny na 1800-zamknięcie listy
Chylice [update:31-01-2021] | Poland,MA classic |
24-01-2021 29-01-2021 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ Z NORMĄ IM - ZMIANA TERMINU NA II POŁOWĘ ROKU!
GŁUCHOŁAZY [update:25-11-2020] | Poland,OP classic |
23-01-2021 24-01-2021 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - IV Liga Juniorów 2021
Chorzów [update:24-01-2021] | Poland,SL team, classic |
23-01-2021 23-01-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI na V i IV kat.
PAWŁOWICE [update:24-01-2021] | Poland,SL classic |
23-01-2021 24-01-2021 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI o III i II kat.kobiecą
PAWŁOWICE [update:24-01-2021] | Poland,SL classic |
23-01-2021 24-01-2021 | Turniej o II katgorię męską i I kobiecą do lat 9 rocznik 2012 i młodsi
Zabrze [update:25-01-2021] | Poland,SL classic |
23-01-2021 30-01-2021 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI DO 12 LAT - ZMIANA TERMINU NA II POŁOWE ROKU!
GŁUCHOŁAZY [update:25-11-2020] | Poland,OP classic |
23-01-2021 30-01-2021 | XXXI FESTIWAL SZACHOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - ZMIANA TERMINU NA II POŁOWĘ ROKU!
GŁUCHOŁAZY [update:25-11-2020] | Poland,OP classic |
23-01-2021 24-01-2021 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH W BUGHOUSE
Warszawa [update:25-01-2021] | Poland,MA classic |
22-01-2021 29-03-2021 | 236th YMCA Winter 2021-A
Warszawa [update:26-03-2021] | Poland,MA classic |
21-01-2021 29-03-2021 | 237th YMCA Winter 2021-B
Warszawa [update:26-03-2021] | Poland,MA classic |
20-01-2021 29-03-2021 | 238th YMCA Winter 2021-C
Warszawa [update:26-03-2021] | Poland,MA classic |
20-01-2021 20-01-2021 | Łódź 2021 - JOK 28 turniej online
Łódź [update:19-01-2021] | Poland,LD classic |
20-01-2021 18-04-2021 | Kołówka u Stefana Wronicza 2021 - X edycja - grupa A
Warszawa [update:19-04-2021] | Poland,MA classic |
20-01-2021 18-04-2021 | Kołówka u Stefana Wronicza 2021 - X edycja - grupa B
Warszawa [update:20-04-2021] | Poland,MA classic |
20-01-2021 18-04-2021 | Kołówka u Stefana Wronicza 2021 - X edycja - grupa C
Warszawa [update:20-04-2021] | Poland,MA classic |
19-01-2021 29-03-2021 | 239th YMCA Winter 2021-D
Warszawa [update:26-03-2021] | Poland,MA classic |
16-01-2021 17-01-2021 | Zakończenie Ferii w Bughouse
Warszawa [update:17-01-2021] | Poland,MA classic |
15-01-2021 17-01-2021 | Turniej o normy centralne
Zabrze [update:17-01-2021] | Poland,SL classic |
13-01-2021 14-01-2021 | Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400 - do lat 19
Olsztyn [update:17-01-2021] | Poland,WM classic |
13-01-2021 15-01-2021 | Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny 1600+ - do lat 19
Olsztyn [update:15-01-2021] | Poland,WM classic |
13-01-2021 29-12-2021 | V Memoriał Józefa Matwija
Gorzów Wlkp. [update:29-12-2021] | Poland,LB classic |
12-01-2021 15-01-2021 | PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY
Wrocław [update:30-01-2021] | Poland,DS classic |
12-01-2021 13-01-2021 | Turniej do lat 16 o kategorię II męską i I kobiecą
Zabrze [update:13-01-2021] | Poland,SL classic |
10-01-2021 16-01-2021 | IX Puchar DZSzach 2021 - Grupa B [Zimowy Festiwal Szachowy w Kudowie-Zdroju - ODWOŁANY
Kudowa-Zdój [update:23-12-2020] | Poland,DS classic |
10-01-2021 16-01-2021 | IX Puchar DZSzach 2021 - Grupa C - Zimowy Festiwal Szachowy w Kudowie-Zdroju - ODWOŁANY
Kudowa-Zdrój [update:23-12-2020] | Poland,DS classic |
10-01-2021 16-01-2021 | KUDOWA-ZDRÓJ OPEN 2021- Zimowy Festiwal Szachowy w Kudowie-Zdroju - ODWOŁANY
Kudowa-Zdrój [update:23-12-2020] | Poland,DS classic |
09-01-2021 16-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-11
Jastrzębia Góra [update:16-01-2021] | Poland,PO classic |
09-01-2021 16-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-9
Jastrzębia Góra [update:16-01-2021] | Poland,PO classic |
09-01-2021 16-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-11
Jastrzębia Góra [update:16-01-2021] | Poland,PO classic |
09-01-2021 16-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-9
Jastrzębia Góra [update:16-01-2021] | Poland,PO classic |
09-01-2021 10-01-2021 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie
Warszawa [update:10-01-2021] | Poland,MA classic |
08-01-2021 10-01-2021 | Turniej Szachowy o normy centralne
Zabrze [update:10-01-2021] | Poland,SL classic |
07-01-2021 08-01-2021 | PRZEŁOŻONY !!! XXVII FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - ranking od 1600
ŁOMŻA [update:22-12-2020] | Poland,PL classic |
07-01-2021 08-01-2021 | PRZEŁOŻONY !!! XXVII FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej B - ranking 1400 - 1250 pkt.
ŁOMŻA [update:22-12-2020] | Poland,PL classic |
05-01-2021 07-01-2021 | ODWOŁANY - Turniej Noworoczny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Grupa B
Wrocław [update:28-12-2020] | Poland,DS classic |
04-01-2021 04-01-2021 | Turniej do lat 19 o IV kategorię
Zabrze [update:11-01-2021] | Poland,SL classic |
04-01-2021 08-01-2021 | XXXVIII Turniej SzachowyJuniorów FERIE z SZACHAMI 2021 Grupa A
Bydgoszcz [update:08-01-2021] | Poland,KP classic |
02-01-2021 08-01-2021 | ODWOŁANY - Turniej Noworoczny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - OPEN FIDE A
Wrocław [update:28-12-2020] | Poland,DS classic |
02-01-2021 05-01-2021 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:05-01-2021] | Poland,PL classic |
02-01-2021 05-01-2021 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy klasyczne
Białystok [update:05-01-2021] | Poland,PL classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-13
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-15
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-17
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-13
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-15
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-17
Jastrzębia Góra [update:09-01-2021] | Poland,PO classic |
02-01-2021 09-01-2021 | XIX Zgrupowanie szkolenowe i turniej "Karkonosze 2021" - Szklarska Poręba
SZKLARSKA PORĘBA [update:02-01-2021] | Poland,LB classic |
02-01-2021 09-01-2021 | Z "Szachami przez Polskę" - Karkonosze 2021 - SZKLARSKA PORĘBA GRUPA A
Szklarska Poręba [update:11-01-2021] | Poland,LB classic |
02-01-2021 09-01-2021 | Z "Szachami przez Polskę" - Karkonosze 2021 - SZKLARSKA PORĘBA GRUPA B
Szklarska Poręba [update:12-01-2021] | Poland,LB classic |
02-01-2021 09-01-2021 | Z Szachami przez Polskę - Karkonosze 2021 - SZKLARSKA PORĘBA GRUPA C
Szklarska Poręba [update:09-01-2021] | Poland,LB classic |
01-01-2021 03-01-2021 | Noworoczny Festiwal Szachowy - Grupa D (1250-1400 PZSzach) - ODWOŁANY
Wrocław [update:22-12-2020] | Poland,DS classic |
28-12-2020 29-12-2020 | Świąteczne pożegnanie IV kategorii-turniej odwołany
Chylice [update:22-12-2020] | Poland,MA classic |
28-12-2020 29-12-2020 | Kurs sędziowski na klasę II III młodzieżową
Kraków Gęsia 22a [update:19-12-2020] | Poland,MP classic |
28-12-2020 30-12-2020 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana - Juniorów - Seniorów - ODWOŁANY
Wrocław [update:25-12-2020] | Poland,DS classic |
28-12-2020 30-12-2020 | Turniej o normy centralne do lat 19
Zabrze [update:30-12-2020] | Poland,SL classic |
28-12-2020 30-12-2020 | TURNIEJ SZACHOWY NA II i I kat ODWOŁANY
Świdnica [update:24-12-2020] | Poland,DS classic |
28-12-2020 30-12-2020 | XXXIX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2020 - OPEN D - ODWOŁANY
Białystok [update:22-12-2020] | Poland,PL classic |
27-12-2020 31-12-2020 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY JASTRZĘBIA GÓRA 2020 - Grupa A - TURNIEJ ODWOŁANY
Jastrzębia Góra [update:22-12-2020] | Poland,PO classic |
27-12-2020 27-12-2020 | Festiwal Szachów w Starachowicach - P5
Online [update:22-12-2020] | Poland,SK classic |
27-12-2020 31-12-2020 | Noworoczny Festiwal Szachowy - Grupa A i B (do 2199 FIDE) - ODWOŁANY
Wrocław [update:22-12-2020] | Poland,DS classic |
27-12-2020 29-12-2020 | Noworoczny Festiwal Szachowy - Grupa C (1600-1800 PZSzach) - ODWOŁANY
Wrocław [update:22-12-2020] | Poland,DS classic |
27-12-2020 31-12-2020 | VARSOVIA 2020 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - OPEN A
Warszawa [update:20-11-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2020 31-12-2020 | VARSOVIA 2020 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - OPEN B
Warszawa [update:20-11-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2020 31-12-2020 | VARSOVIA 2020 - MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - OPEN C
Warszawa [update:20-11-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2020 04-01-2021 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:14-01-2021] | Poland,MP classic |
27-12-2020 04-01-2021 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:14-01-2021] | Poland,MP classic |
27-12-2020 04-01-2021 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:14-01-2021] | Poland,MP classic |
27-12-2020 30-12-2020 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:31-12-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2020 30-12-2020 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:31-12-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2020 04-01-2021 | XXXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2020 Grupa F
Kraków [update:14-01-2021] | Poland,MP classic |
27-12-2020 31-12-2020 | XXXIX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2020 - OPEN A - ODWOŁANY
Białystok [update:22-12-2020] | Poland,PL classic |
27-12-2020 31-12-2020 | XXXIX MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2020 - OPEN C - ODWOŁANY
Białystok [update:22-12-2020] | Poland,PL classic |
19-12-2020 19-12-2020 | Grand Prix Fundacja In Spe Toruń 2020/2021 - Turniej 3. Grupa JUNIOR (do lat 15)
Toruń [update:19-12-2020] | Poland,KP classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Mikołajowy FIDE OPEN - Grupa A
Wrocław [update:02-12-2020] | Poland,DS classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Mikołajowy FIDE OPEN - Grupa B
Wrocław [update:02-12-2020] | Poland,DS classic |
19-12-2020 20-12-2020 | OŁAWA ONLINE CHESS CLASSIC 2020 II
Oława [update:30-12-2020] | Poland,DS classic |
19-12-2020 22-12-2020 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych - gr.A
Warszawa [update:26-12-2020] | Poland,MA classic |
19-12-2020 22-12-2020 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy w szachach klasycznych - gr.B
Warszawa [update:26-12-2020] | Poland,MA classic |
19-12-2020 19-12-2020 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 do lat 13
Olsztyn [update:19-12-2020] | Poland,WM classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 16
Olsztyn [update:20-12-2020] | Poland,WM classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1800 do lat 19
Olsztyn [update:20-12-2020] | Poland,WM classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus - TURNIEJ ODWOŁANY !!!
Olsztyn [update:14-12-2020] | Poland,WM classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Turniej o kategorie z Liskiem - gr. A - FIDE
Lisia Góra [update:20-12-2020] | Poland,MP classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Turniej o kategorie z Liskiem - gr. B
Lisia Góra [update:20-12-2020] | Poland,MP classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Warszawski Turniej Dla Dzieci ur. w 2011 i młodsi
Warszawa [update:20-12-2020] | Poland,MA classic |
19-12-2020 20-12-2020 | XIV Szubin FIDE OPEN - Turniej A
Wąsosz [update:20-12-2020] | Poland,KP classic |
19-12-2020 20-12-2020 | Zabrzańska Zima do lat 12.
Zabrze [update:20-12-2020] | Poland,SL classic |
18-12-2020 20-12-2020 | (ODWOŁANY COVID-19) Weekendowe MINI Elo w Siedlcach
Siedlce [update:14-12-2020] | Poland,MA classic |
18-12-2020 20-12-2020 | Grudniowe spotkania przy szachownicy z Fundacją Jaćwież - Grupa B
Suwałki [update:20-12-2020] | Poland,PL classic |
18-12-2020 20-12-2020 | KONIN MASTERS VI - IV Memoriał Wiktora Korcznoja - 18-20.12.2020r
Konin [update:21-12-2020] | Poland,WP classic |
17-12-2020 08-01-2021 | DEBIUTOWE POTYCZKI - PÓŁKOLONIE - FERYJNE ZAJĘCIA SZACHOWE TERMIN OD 04.01 DO 08.01.2021 zapisy do 02.01.2021 !!!
Łódź [update:28-12-2020] | Poland,LD classic |
17-12-2020 17-12-2020 | V Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów 2020 Grupa B - wyniki końcowe
Leżajsk [update:20-12-2020] | Poland,PK team, classic |
14-12-2020 10-01-2021 | Festiwal Szachowo - Narciarski 2021 - Warsztaty i turniej na kategorię szachową Uwaga: Przesunięty termin obozu od 18..01 - 24..01.2021 Zgłoszenia do 10.01.2021 !!!
Suche - Poronin [update:17-12-2020] | Poland,LD classic |
13-12-2020 13-12-2020 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW -2006 i młodsi V z V Turniej (możliwość uzyskania V i IV kat szachowej zapraszamy chętnych z całej Polski tylko zdrowi)
Lublin [update:15-12-2020] | Poland,LU classic |
13-12-2020 25-02-2021 | I TURNIEJ KOŁOWY W HETMANIE PŁOCK
PŁOCK [update:26-02-2021] | Poland,MA classic |
12-12-2020 12-12-2020 | Grudniowe spotkania przy szachownicy z Fundacją Jaćwież - A
Suwałki [update:20-12-2020] | Poland,PL classic |
12-12-2020 12-12-2020 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy - 15'+10''
online [update:12-12-2020] | Poland,SK classic |
12-12-2020 13-12-2020 | Mikołajkowy Turniej Szachowy z MAT Myślenice - GRUPA B
Wiśniowa [update:22-12-2020] | Poland,MP classic |
12-12-2020 13-12-2020 | Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020
Warszawa Ursus [update:13-12-2020] | Poland,MA classic |
12-12-2020 13-12-2020 | Zabrzańska Zima - Open .
Zabrze [update:13-12-2020] | Poland,SL classic |
11-12-2020 11-12-2020 | "Szachowy grudzień z m. Lublin" 2020
Lublin [update:11-12-2020] | Poland,LU classic |
11-12-2020 11-12-2020 | Grand Prix Wadowic w Szachach
Wadowice [update:11-12-2020] | Poland,MP classic |
11-12-2020 13-12-2020 | Grudniowe spotkania przy szachownicy z FUNDACJĄ JAĆWIEŻ - B
Suwałki [update:13-12-2020] | Poland,PL classic |
11-12-2020 13-12-2020 | Turniej Szachowy FIDE Lubenia 2020
Lubenia [update:15-12-2020] | Poland,PK classic |
11-12-2020 13-12-2020 | Turniej Szachowy Lubenia 2020 - OPEN B
Lubenia [update:15-12-2020] | Poland,PK classic |
10-12-2020 20-12-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross"
Wągrowiec [update:18-12-2020] | Poland,WP team, classic |
10-12-2020 10-02-2021 | Szachy Klasyczne on-line
Koszalin [update:24-01-2021] | Poland,ZP classic |
07-12-2020 07-12-2020 | "Szachowy grudzień z m. Lublin" 2020
Lublin [update:07-12-2020] | Poland,LU classic |
07-12-2020 16-12-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Pokrzywna [update:15-12-2020] | Poland,OP team, classic |
06-12-2020 13-12-2020 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Emanuela Laskera
Gorzów Wielkopolski [update:17-12-2020] | Poland,LB classic |
06-12-2020 13-12-2020 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Emanuela Laskera GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:17-12-2020] | Poland,LB classic |
06-12-2020 13-12-2020 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Emanuela Laskera GRUPA C
Gorzów Wielkopolski [update:12-12-2020] | Poland,LB classic |
06-12-2020 20-12-2020 | IV Turniej o Puchar Prezesa ULKS Lipinki
Lipinki [update:21-12-2020] | Poland,MP classic |
06-12-2020 13-12-2020 | Turniej dwuniedzielny na II kategorię
Chylice [update:15-12-2020] | Poland,MA classic |
06-12-2020 13-12-2020 | Turniej dwuniedzielny na III kategorię
Warszawa [update:13-12-2020] | Poland,MA classic |
06-12-2020 18-07-2021 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2020/2021
Wielkopolska [update:21-07-2021] | Poland,WP team, classic |
05-12-2020 06-12-2020 | Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów IV Liga Pk 2020 - Przeniesiony na 2021
Wiśniowa [update:22-11-2020] | Poland,PK team, classic |
05-12-2020 06-12-2020 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa A 1600-1700
Wrocław [update:06-12-2020] | Poland,DS classic |
05-12-2020 06-12-2020 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa B 1400
Wrocław [update:06-12-2020] | Poland,DS classic |
05-12-2020 06-12-2020 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE Grupa C 1100-1250
Wrocław [update:06-12-2020] | Poland,DS classic |
05-12-2020 06-12-2020 | Mikołajkowy Turniej z TSz "HUSARIA"
Puławy [update:11-12-2020] | Poland,LU classic |
05-12-2020 05-12-2020 | Starachowicki Turniej Mikołajkowy - P5
Online [update:01-12-2020] | Poland,SK classic |
05-12-2020 06-12-2020 | TURNIEJ SZACHOWY NA III i II kat
Świdnica [update:06-12-2020] | Poland,DS classic |
05-12-2020 06-12-2020 | VI Turniej Mikołajkowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
05-12-2020 06-12-2020 | VI Turniej Mikołajkowy - grupa B1
Grodzisk Mazowiecki [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
05-12-2020 06-12-2020 | VI Turniej Mikołajkowy - grupa B2
Grodzisk Mazowiecki [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
05-12-2020 06-12-2020 | VI Turniej Mikołajkowy - grupa B3
Grodzisk Mazowiecki [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
04-12-2020 04-12-2020 | Starachowicki Turniej Mikołajkowy - P7
Online [update:01-12-2020] | Poland,SK classic |
03-12-2020 11-02-2021 | Antywirusowy5
Internet [update:16-02-2021] | Poland,MA classic |
03-12-2020 03-12-2020 | DOLNOŚLĄSKA LIGA MIĘDZYUCZELNIANA 3.12.2020
Wrocław [update:02-12-2020] | Poland,DS classic |
30-11-2020 06-12-2020 | FIDE Pokrzywna OPEN - odwołany
Pokrzywna [update:20-11-2020] | Poland,OP classic |
30-11-2020 06-12-2020 | FIDE Pokrzywna OPEN B - do lat 12 - ODWOŁANY!!!
Pokrzywna [update:20-11-2020] | Poland,OP classic |
29-11-2020 06-12-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Pokrzywna [update:08-12-2020] | Poland,OP classic |
29-11-2020 06-12-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20
Pokrzywna [update:06-12-2020] | Poland,OP classic |
29-11-2020 29-11-2020 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej A
Online [update:23-11-2020] | Poland,SK classic |
29-11-2020 29-11-2020 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej B
Online [update:23-11-2020] | Poland,SK classic |
29-11-2020 29-11-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - chess.com - nagrody finansowe
chess.com [update:28-11-2020] | Poland,MP classic |
29-11-2020 29-11-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - grupa do lat 12
chess.com [update:28-11-2020] | Poland,MP classic |
28-11-2020 29-11-2020 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI- JESIEŃ 2020" - C
Suwałki [update:29-11-2020] | Poland,PL classic |
28-11-2020 29-11-2020 | VII Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1250-1400)
Puszcza Mariańska [update:29-11-2020] | Poland,MA classic |
27-11-2020 29-11-2020 | Elitarny Turniej Fide w Bughouse
Warszawa [update:12-12-2020] | Poland,MA classic |
27-11-2020 29-11-2020 | Turniej DRUGI I TRZECI KROK (1250-1600 PZSzach) - LISTOPAD
Wrocław [update:30-11-2020] | Poland,DS classic |
27-11-2020 29-11-2020 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-JESIEŃ 2020" - A
Suwałki [update:02-12-2020] | Poland,PL classic |
27-11-2020 29-11-2020 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-JESIEŃ 2020" - B
Suwałki [update:29-11-2020] | Poland,PL classic |
22-11-2020 22-11-2020 | Turniej o IV kategorię do lat 7
Zabrze [update:22-11-2020] | Poland,SL classic |
22-11-2020 22-11-2020 | Zajęcia szachowe z mistrzem FIDE Nazarem USTIANOVICHEM
Zbiczno - online [update:22-11-2020] | Poland,KP classic |
21-11-2020 27-11-2020 | OPEN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2020
Jastrzębie-Zdrój [update:16-11-2020] | Poland,SL classic |
21-11-2020 22-11-2020 | Turniej Fide w Grotece
Warszawa [update:23-11-2020] | Poland,MA classic |
21-11-2020 21-11-2020 | TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE
Świdnica [update:22-11-2020] | Poland,DS classic |
21-11-2020 22-11-2020 | Warszawskie Mini-Elo w Bughouse
Warszawa [update:23-11-2020] | Poland,MA classic |
20-11-2020 22-01-2021 | Jesienny Turniej Szachów Klasycznych (Online)
lichess.org [update:23-01-2021] | Poland,MA classic |
15-11-2020 22-11-2020 | Turniej Dwuniedzielny na II kategorię- odwołany
Piaseczno [update:09-11-2020] | Poland,MA classic |
15-11-2020 22-11-2020 | Turniej Dwuniedzielny na III kategorię- zmiana miejsca gry
Chylice [update:22-11-2020] | Poland,MA classic |
14-11-2020 18-11-2020 | I Turniej Szachów Klasycznych(online młodzicy) - tylko na zaproszenie
Zagnańsk [update:22-11-2020] | Poland,SK classic |
14-11-2020 15-11-2020 | Turniej dla dzieci do lat 13 od IV kategorii szachowej
Zabrze [update:15-11-2020] | Poland,SL classic |
14-11-2020 15-11-2020 | Warszawskie Mini-Elo
Warszawa [update:15-11-2020] | Poland,MA classic |
14-11-2020 15-11-2020 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:12-10-2020] | Poland,SL classic |
14-11-2020 15-11-2020 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:12-10-2020] | Poland,SL classic |
14-11-2020 15-11-2020 | XV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:12-10-2020] | Poland,SL classic |
13-11-2020 20-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-11 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
13-11-2020 20-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-9 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
13-11-2020 20-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-11 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
13-11-2020 20-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-9 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
12-11-2020 19-11-2020 | 69. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH STANDARDOWYCH
Warszawa [update:13-06-2020] | Poland,MA classic |
11-11-2020 11-11-2020 | Dla Niepodległej - Turniej Szachowy ILO na Chess.com
Brodnica = On-Line = chess.com [update:05-11-2020] | Poland,KP classic |
10-11-2020 30-11-2020 | GRAMY! z Bakcylem nr1(internetowy)
Kraków [update:30-11-2020] | Poland,MP classic |
10-11-2020 30-11-2020 | GRAMY! z Bakcylem nr2(internetowy)
Kraków [update:29-11-2020] | Poland,MP classic |
09-11-2020 02-12-2020 | I Turniej Szachów Klasycznych (online) - tylko na zaproszenie
Zagnańsk [update:23-12-2020] | Poland,SK classic |
07-11-2020 08-11-2020 | Festiwal Szkoły Szachowej TALENT Grupa A + SZKOLENIE oraz SYMULTANA (odwołany)
Warszawa [update:30-10-2020] | Poland,MA classic |
07-11-2020 08-11-2020 | Festiwal Szkoły Szachowej TALENT Grupa B + SZKOLENIE oraz SYMULTANA (odwołany)
Warszawa [update:30-10-2020] | Poland,MA classic |
07-11-2020 08-11-2020 | III Turniej Klasyfikacyjny - Szachy z HUSARIĄ 2020 - ODWOŁANY w związku z brakiem możlwości prowadzenia działalności na terenach kościołów!
Puławy [update:05-11-2020] | Poland,LU classic |
07-11-2020 08-11-2020 | VII Międzynarodowy Turnieju z Okazji Święta Niepodległości - 2010 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:25-10-2020] | Poland,SL classic |
07-11-2020 08-11-2020 | VII Międzynarodowy Turnieju z Okazji Święta Niepodległości - Open FIDE
Wodzisław Śląski [update:25-10-2020] | Poland,SL classic |
07-11-2020 08-11-2020 | VII Międzynarodowy Turnieju z Okazji Święta Niepodległości - rocznik 2008 i 2009
Wodzisław Śląski [update:25-10-2020] | Poland,SL classic |
07-11-2020 07-11-2020 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskich Przedsiębiorców - ODWOŁANY
Lubartów [update:19-10-2020] | Poland,LU classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-13 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-15 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 C-17 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-13 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-15 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 13-11-2020 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020 D-17 - TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Jastrzębia Góra [update:05-11-2020] | Poland,PO classic |
06-11-2020 06-11-2020 | ZIELONY MAT 2020 - grupa B (dla bk i V kat)
Zielona Góra [update:06-11-2020] | Poland,LB classic |
05-11-2020 10-11-2020 | XII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:11-11-2020] | Poland,LU classic |
27-10-2020 22-12-2020 | Jesienny turniej kołowy (Rzeszów) - odwołany (nowy termin - wiosna 2021)
Rzeszów [update:21-10-2020] | Poland,PK classic |
25-10-2020 30-04-2021 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2020/2021
Dolny Śląsk [update:27-05-2021] | Poland,DS team, classic |
24-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Szachach Klasycznych_ODWOŁANY!
Ostróda [update:23-10-2020] | Poland,WM classic |
24-10-2020 25-10-2020 | III Liga Małopolska Seniorów 2020
Zabierzów [update:22-10-2020] | Poland,MP team, classic |
24-10-2020 25-10-2020 | Jesienny turniej FIDE na Bemowie - ODWOŁANY Z POWODU COVIDA
Warszawa [update:29-09-2020] | Poland,MA classic |
24-10-2020 25-10-2020 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z rankingiem PZSzach od 1250 - ODWOŁANY Z POWODU COVIDA
Warszawa [update:29-09-2020] | Poland,MA classic |
23-10-2020 30-10-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2020 - II Liga
Sypniewo [update:30-10-2020] | Poland,WP team, classic |
23-10-2020 25-10-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Radom [update:26-10-2020] | Poland,MA team, classic |
23-10-2020 25-10-2020 | Turniej DRUGI I TRZECI KROK (1250-1600 PZSzach) - ODWOŁANY
Wrocław [update:23-10-2020] | Poland,DS classic |
23-10-2020 25-10-2020 | Turniej Szachowy CETNIEWO 2020
Władysławowo [update:25-10-2020] | Poland,PO classic |
23-10-2020 25-10-2020 | Turniej Szachowy CETNIEWO 2020
Cetniewo [update:14-10-2020] | Poland,PO classic |
23-10-2020 30-10-2020 | Turniej Treningowy
Sypniewo [update:25-10-2020] | Poland,WP classic |
20-10-2020 21-12-2020 | Jesienne FIDE granie w Hetmanie 2020_A
Warszawa [update:23-12-2020] | Poland,MA classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09
Węgierska Górka [update:27-10-2020] | Poland,SL classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Węgierska Górka [update:27-10-2020] | Poland,SL classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Węgierska Górka [update:27-10-2020] | Poland,SL classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D09
Węgierska Górka [update:25-10-2020] | Poland,SL classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D11
Węgierska Górka [update:27-10-2020] | Poland,SL classic |
19-10-2020 25-10-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL D13
Węgierska Górka [update:27-10-2020] | Poland,SL classic |
17-10-2020 18-10-2020 | IX Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:18-10-2020] | Poland,MA classic |
17-10-2020 18-10-2020 | Międzynarodowy Memoriał Szachowy Rodziny Ulmów - zgłoszony do FIDE
Siczki k/Radomia [update:18-10-2020] | Poland,MA classic |
17-10-2020 18-10-2020 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI na III i II kobiecą kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:11-11-2020] | Poland,SL classic |
17-10-2020 17-10-2020 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI na IV i V kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:17-10-2020] | Poland,SL classic |
17-10-2020 18-10-2020 | Turniej Towarzyszący przy IX Memoriał im. Janusza Heka
Puszcza Mariańska [update:18-10-2020] | Poland,MA classic |
16-10-2020 18-10-2020 | Weekendowe szkolenie szachowe z UKS Koroną Gdańsk
WŁADYSŁAWOWO [update:19-09-2020] | Poland,PO classic |
15-10-2020 22-10-2020 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Fianchetto 2020 - ODWOLANY!!
Krynica Zdrój [update:10-10-2020] | Poland classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LU - PL do Finałów MPM w 2021 roku - C09
Puławy [update:18-10-2020] | Poland,LU classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy LU - PL do Finalow MPM w 2021 roku - D09
Puławy [update:20-10-2020] | Poland,LU classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy LU - PL do Finalow OOM w 2021 roku - C11
Puławy [update:20-10-2020] | Poland,LU classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy LU - PL do Finalow OOM w 2021 roku - C13
Puławy [update:20-10-2020] | Poland,LU classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy LU - PL do Finalow OOM w 2021 roku - D11
Puławy [update:18-10-2020] | Poland,LU classic |
12-10-2020 18-10-2020 | Eliminacje Miedzywojewodzkie Strefy LU - PL do Finalow OOM w 2021 roku - D13
Puławy [update:20-10-2020] | Poland,LU classic |
10-10-2020 11-10-2020 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Jesień 20 [klasyfikacyjny 1400]
Kraków [update:18-10-2020] | Poland,MP classic |
10-10-2020 11-10-2020 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Jesień 20 [kwalifikacyjny 1250]
Kraków [update:11-10-2020] | Poland,MP classic |
10-10-2020 11-10-2020 | Cztery Pory Roku z Bakcylem Jesień 20 [turniej klasyfikacyjny 1600 i więcej]]
Kraków [update:18-10-2020] | Poland,MP classic |
09-10-2020 10-10-2020 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA Gdynia 1400-1800
Gdynia [update:10-10-2020] | Poland,PO classic |
09-10-2020 14-10-2020 | Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8 - CHŁOPCY
Poronin [update:19-10-2020] | Poland,MP classic |
09-10-2020 14-10-2020 | Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8 - DZIEWCZĘTA
Poronin [update:19-10-2020] | Poland,MP classic |
05-10-2020 11-10-2020 | IV MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020
USTROŃ-JASZOWIEC [update:19-10-2020] | Poland,SL classic |
04-10-2020 11-10-2020 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020
Puławy [update:12-10-2020] | Poland,LU classic |
03-10-2020 10-10-2020 | MIĘDZYZDROJE 2020 - Z Szachami przez Polskę.
MIĘDZYZDROJE [update:23-09-2020] | Poland,ZP classic |
03-10-2020 04-10-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO chłopcy
Gdańsk [update:06-10-2020] | Poland,PO classic |
03-10-2020 04-10-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO dziewczęta
Gdańsk [update:06-10-2020] | Poland,PO classic |
03-10-2020 04-10-2020 | VIII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. A
Żarów [update:04-10-2020] | Poland,DS classic |
03-10-2020 04-10-2020 | VIII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. B
Żarów [update:04-10-2020] | Poland,DS classic |
03-10-2020 04-10-2020 | VIII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego gr. C
Żarów [update:04-10-2020] | Poland,DS classic |
02-10-2020 04-10-2020 | BROK OPEN - turniej towarzyszący
Brok [update:04-10-2020] | Poland,MA classic |
02-10-2020 04-10-2020 | Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików LB+DS - Dziewczęta
Gorzów Wlkp. [update:04-10-2020] | Poland,LB classic |
02-10-2020 04-10-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2010-2012)
Brok [update:06-10-2020] | Poland,MA classic |
02-10-2020 04-10-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2010-2012)
Brok [update:06-10-2020] | Poland,MA classic |
02-10-2020 13-11-2020 | Mistrzostwa Starogardu i Powiatu Starogardzkiego 2020 w szachach klasycznych
Starogard Gdański [update:13-11-2020] | Poland,PO classic |
30-09-2020 30-09-2020 | Jesienne blitza granie w Hetmanie 2_2020
Warszawa [update:01-10-2020] | Poland,MA classic |
30-09-2020 04-10-2020 | MISTRZOSTWA MAZOWSZA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020
PŁOCK [update:04-10-2020] | Poland,MA classic |
28-09-2020 21-12-2020 | Jesienne FIDEgranie w Hetmanie 2020_B
Warszawa [update:23-12-2020] | Poland,MA classic |
27-09-2020 02-10-2020 | 62 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę - Finał Centralny
Kokotek [update:03-10-2020] | Poland,SL team, classic |
26-09-2020 29-09-2020 | Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików LB+DS - Chłopcy
Słubice [update:29-09-2020] | Poland,LB classic |
26-09-2020 27-09-2020 | Szachy- Ruch w stronę intelektu GR B
Staniatki [update:27-09-2020] | Poland,MP classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C09
Czerwionka-Leszczyny [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C11
Czerwionka-Leszczyny [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D09
Czerwionka-Leszczyny [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D11
Czerwionka-Leszczyny [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
25-09-2020 18-12-2020 | 232nd YMCA Autumn 2020-A
Warszawa [update:11-01-2021] | Poland,MA classic |
25-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje Strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 9 - korekta
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Turniej Szachowy MIKOSZEWO 2020
Mikoszewo [update:28-09-2020] | Poland,PO classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Wyjazd weekendowy klubu UKS Zawisza Kolbudy
Mikoszewo [update:22-09-2020] | Poland,PO classic |
25-09-2020 27-09-2020 | Wyjazd weekendowy zawodników UKS Gedanensis Gdańsk
Mikoszewo [update:22-09-2020] | Poland,PO classic |
24-09-2020 17-12-2020 | 233rd YMCA Autumn 2020-B
Warszawa [update:11-01-2021] | Poland,MA classic |
24-09-2020 26-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C13
Czeladź [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
24-09-2020 26-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - C15
Czeladź [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
24-09-2020 26-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - CD18
Czeladź [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
24-09-2020 26-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D13
Czeladź [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
24-09-2020 26-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2020 - D15
Czeladź [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
23-09-2020 16-12-2020 | 234th YMCA Autumn 2020-C
Warszawa [update:11-01-2021] | Poland,MA classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do Finału Mistrzostw Polski Juniorów do lat 9 w 2021 r
Murzasichle [update:30-09-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do Finału Mistrzostw Polski Juniorek do lat 9 w 2021 r
Murzasichle [update:01-10-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Chłopców do lat 11 na rok 2021
Murzasichle [update:30-09-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Chłopców do lat 13 na rok 2021
Murzasichle [update:30-09-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Dziewcząt do lat 11 na rok 2021
Murzasichle [update:30-09-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 30-09-2020 | Eliminacje Strefy MP- PK do OOM Dziewcząt do lat 13 na rok 2021
Murzasichle [update:01-10-2020] | Poland,MP classic |
23-09-2020 23-09-2020 | Jesienne szybkie granie w Hetmanie 1_2020
Warszawa [update:25-09-2020] | Poland,MA classic |
22-09-2020 15-12-2020 | 235th YMCA Autumn 2020-D
Warszawa [update:15-12-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9
Brok [update:27-09-2020] | Poland,MA classic |
21-09-2020 27-09-2020 | Eliminacje strefowe do MPJiM - woj. WP+ZP i Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów
Sypniewo [update:04-09-2020] | Poland,WP classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-11
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-13
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA C-9
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-11
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-13
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
21-09-2020 25-09-2020 | Eliminacje strefowe MPJ 2021 (LD+SK) GRUPA D-9
Spała [update:25-09-2020] | Poland,LD classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 11
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 13
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa chłopców do lat 9
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 11
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 13
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Eliminacje strefowe KP-PO grupa dziewcząt do lat 9
Gozdawa [update:29-09-2020] | Poland,KP classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 11
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,LB classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 13
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,LB classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 9
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,LB classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 11
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,LB classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 13
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,DS classic |
20-09-2020 26-09-2020 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 9
Słubice [update:26-09-2020] | Poland,LB classic |
19-09-2020 19-09-2020 | Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:21-09-2020] | Poland,MA classic |
19-09-2020 20-09-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [update:21-09-2020] | Poland,LU classic |
19-09-2020 20-09-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:21-09-2020] | Poland,LU classic |
19-09-2020 20-09-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:21-09-2020] | Poland,LU classic |
19-09-2020 20-09-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza Szachów
Lublin [update:21-09-2020] | Poland,LU classic |
19-09-2020 27-09-2020 | Szachy- Ruch w stronę intelektu GR A
Staniątki [update:27-09-2020] | Poland,MP classic |
19-09-2020 20-09-2020 | Szachy- Ruch w stronę intelektu GR C
Staniątki [update:20-09-2020] | Poland,MP classic |
19-09-2020 20-09-2020 | Turniej o kategorie szachowe "Pożegnanie lata"
Warszawa [update:20-09-2020] | Poland,MA classic |
18-09-2020 20-09-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików -woj. Wielkopolskie i Zachodniopomorskie
Sypniewo [update:04-09-2020] | Poland,WP classic |
18-09-2020 20-09-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK) CHŁOPCY
Spała [update:20-09-2020] | Poland,LD classic |
18-09-2020 20-09-2020 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK) DZIEWCZĘTA
Spała [update:26-09-2020] | Poland,LD classic |
18-09-2020 27-09-2020 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2020
Włocławek [update:26-09-2020] | Poland,KP classic |
17-09-2020 20-09-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy
Ustroń [update:20-09-2020] | Poland,SL classic |
17-09-2020 20-09-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - dziewczęta
Ustroń [update:20-09-2020] | Poland,SL classic |
15-09-2020 24-09-2020 | Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Ustroń [update:23-09-2020] | Poland,SL classic |
14-09-2020 21-09-2020 | X Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2020
Warszawa [update:23-09-2020] | Poland,MA classic |
12-09-2020 17-12-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW - LIGA
Województwo Warmińsko-Mazurskie [update:14-01-2021] | Poland,WM team, classic |
12-09-2020 13-09-2020 | II Turniej Klasyfikacyjny - Szachy z HUSARIĄ 2020
Puławy [update:14-09-2020] | Poland,LU classic |
12-09-2020 13-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych C8 i C10
Lubartów [update:15-09-2020] | Poland,LU classic |
12-09-2020 13-09-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych D 8 i D10
Lubartów [update:15-09-2020] | Poland,LU classic |
11-09-2020 12-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 i 18 - C16+C18
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 12-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 13-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
11-09-2020 12-09-2020 | XXII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Wasilków [update:15-09-2020] | Poland,PL classic |
10-09-2020 13-09-2020 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI GŁUCHONIEWIDOMYCH
Boszkowo [update:12-09-2020] | Poland,WP classic |
10-09-2020 13-09-2020 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH KOBIET
Boszkowo [update:13-09-2020] | Poland,WP classic |
10-09-2020 07-12-2020 | Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa A
Warszawa [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
10-09-2020 07-12-2020 | Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa B
Warszawa [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
10-09-2020 07-12-2020 | Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - IX edycja - grupa C
Warszawa [update:07-12-2020] | Poland,MA classic |
09-09-2020 13-09-2020 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH MĘŻCZYZN
Boszkowo [update:13-09-2020] | Poland,WP classic |
07-09-2020 14-09-2020 | IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachów Standardowych IDEA 2020 w Wiśle
Wisła [update:13-09-2020] | Poland,SL classic |
05-09-2020 06-09-2020 | 73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego OPEN A
Nakło nad Notecią [update:06-09-2020] | Poland,KP classic |
05-09-2020 06-09-2020 | 73 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego OPEN B
Nakło nad Notecią [update:06-09-2020] | Poland,KP classic |
05-09-2020 13-09-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA
Ustroń [update:13-09-2020] | Poland,SL team, classic |
05-09-2020 05-09-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW - LIGA
Województwo Warmińsko-Mazurskie [update:06-09-2020] | Poland,WM team, classic |
04-09-2020 13-09-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga 2020
Poronin [update:13-09-2020] | Poland,MP team, classic |
04-09-2020 06-09-2020 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Kierownika OTW "LUBOMIR" do FIDE
Wiśniowa [update:10-09-2020] | Poland,MP classic |
04-09-2020 06-09-2020 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO - PODLASKIEJ C10
Puławy [update:06-09-2020] | Poland,LU classic |
04-09-2020 06-09-2020 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFY LUBELSKO - PODLASKIEJ D10
Puławy [update:06-09-2020] | Poland,LU classic |
03-09-2020 06-09-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 chłopcy
Wiśniowa [update:06-09-2020] | Poland,MP classic |
03-09-2020 06-09-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 dziewczęta
Wiśniowa [update:06-09-2020] | Poland,MP classic |
01-09-2020 10-11-2020 | Antywirusowy4
Internet [update:03-12-2020] | Poland,MA classic |
01-09-2020 10-09-2020 | Na małą normę kandydata w Hetmanie 3_2020
Warszawa [update:11-09-2020] | Poland,MA classic |
01-09-2020 31-10-2020 | OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa A
Gubin [update:01-10-2020] | Poland,LB classic |
01-09-2020 20-12-2020 | OILS GKSz - Sezon 7 - Grupa B
Gubin [update:16-11-2020] | Poland,LB classic |
29-08-2020 30-08-2020 | Pożegnanie Wakacji w Parku Kulturowym
Korycin [update:30-08-2020] | Poland,PL classic |
29-08-2020 30-08-2020 | TURNIEJ SZACHOWY "101 dni do sukcesu"
Warszawa [update:31-08-2020] | Poland,MA classic |
29-08-2020 30-08-2020 | Wakacyjny Turniej A na III i II kategorię szachową.
Radzyń Podlaski [update:30-08-2020] | Poland,LU classic |
28-08-2020 06-09-2020 | Puchar Stowarzyszenia "Cross" w szachach -Krynica Zdrój
Krynica-Zdrój [update:05-09-2020] | Poland,MP classic |
27-08-2020 28-08-2020 | Wakacyjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy
Gdynia [update:01-09-2020] | Poland,PO classic |
27-08-2020 30-08-2020 | Warsaw Chess CLASSIC
Warszawa [update:22-09-2020] | Poland,MA classic |
26-08-2020 02-09-2020 | Turniej Integracyjny "FIANCHETTO" 2020
Jastrzebia Gora [update:02-09-2020] | Poland classic |
25-08-2020 03-09-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2020
Kraków [update:03-09-2020] | Poland,MP team, classic |
25-08-2020 28-08-2020 | Wakacyjny turniej klasyfikacyjny w Hetmanie 4_2020
Warszawa [update:28-08-2020] | Poland,MA classic |
25-08-2020 30-08-2020 | XIX MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
GŁUCHOŁAZY [update:01-09-2020] | Poland,OP classic |
23-08-2020 23-08-2020 | Mistrzostwa Polski KOLEJARZY pod patronatem Prezesa Kolei Śląskich
Ustroń [update:23-08-2020] | Poland,SL classic |
23-08-2020 29-08-2020 | Puchar Solara turniej A
Mikoszewo [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
23-08-2020 29-08-2020 | Puchar Solara turniej B
Mikoszewo [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
23-08-2020 29-08-2020 | VIII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2020 - A
Mikoszewo [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
23-08-2020 29-08-2020 | VIII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2020 - B
Mikoszewo [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
23-08-2020 29-08-2020 | VIII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2020 - C
Mikoszewo [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
22-08-2020 22-08-2020 | 62 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - FW PK 2020
Frysztak [update:22-08-2020] | Poland,PK team, classic |
22-08-2020 23-08-2020 | Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 16 i 18
Zamość [update:23-08-2020] | Poland,LU classic |
22-08-2020 22-08-2020 | Turniej z okazji 30-lecia firmy MOKATE - GOŚĆ SPECJALNY ANATOLIJ KARPOW
Ustroń [update:23-08-2020] | Poland,SL classic |
22-08-2020 23-08-2020 | Wyścig na III i II kategorie szachową start 9:00
Lubartów [update:23-08-2020] | Poland,LU classic |
21-08-2020 23-08-2020 | Mini-ELO Białystok 2020 - turniej 21.
Białystok [update:23-08-2020] | Poland,PL classic |
21-08-2020 21-08-2020 | Turniej szachów Fischera www oboz szachowy pl - hotel europa
Polanica Zdrój [update:21-08-2020] | Poland,DS classic |
20-08-2020 22-08-2020 | Festiwal Szachowy Ollsztyn 2020 - open D
Olsztyn [update:22-08-2020] | Poland,WM classic |
20-08-2020 20-08-2020 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie 7 turniej II edycja III cykl
Chrzanów [update:20-08-2020] | Poland,MP classic |
20-08-2020 22-08-2020 | IV WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE A 1800+
Suwałki [update:22-08-2020] | Poland,PL classic |
20-08-2020 22-08-2020 | IV WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE B 1600
Suwałki [update:22-08-2020] | Poland,PL classic |
20-08-2020 28-08-2020 | IX Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:29-08-2020] | Poland,MA classic |
20-08-2020 20-08-2020 | ZINZINO "Pokonaj arcymistrza". Symultana szachowa z Zbigniewem Paklezą. Start 16
Skórzewo 10km od Poznania [update:03-08-2020] | Poland,WP classic |
18-08-2020 19-08-2020 | Lato 2020 II
Gorlice [update:20-08-2020] | Poland,MP classic |
18-08-2020 18-08-2020 | Turniej klasyfikacyjny na II i III kategorie - Kolonie szachowe Mirów 2020
Mirów [update:27-08-2020] | Poland,LD classic |
18-08-2020 23-08-2020 | Turniej klasyfikacyjny II III IV kategorie - Kolonie szachowe w Mirowie
Mirów [update:21-08-2020] | Poland,SL classic |
18-08-2020 21-08-2020 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski [update:23-08-2020] | Poland,LU classic |
18-08-2020 21-08-2020 | Turniej klasyfikacyjnyna II kategorię w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski [update:21-08-2020] | Poland,LU classic |
18-08-2020 18-08-2020 | Turniej na IV i V kategorię - Kolonie szachowe - Mirów 2020
Mirów [update:27-08-2020] | Poland,LD classic |
18-08-2020 19-08-2020 | Turniej szachowy o Puchar Prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla gr A ODWOŁANY!!!!
Nowy Sącz [update:15-08-2020] | Poland,MP classic |
18-08-2020 20-08-2020 | XIII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2020". OPEN - P60'
Sielpia Wielka [update:20-08-2020] | Poland,SK classic |
18-08-2020 20-08-2020 | XIII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2020". P-60' GRUPA B (do II kat .)
Sielpia Wielka [update:20-08-2020] | Poland,SK classic |
17-08-2020 19-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa D - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:19-08-2020] | Poland,SL classic |
17-08-2020 19-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa E - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:19-08-2020] | Poland,SL classic |
17-08-2020 19-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa F - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:19-08-2020] | Poland,SL classic |
17-08-2020 17-08-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. MŁODZICY - 2020 - DOKOŃCZENIE!
Sielpia Wielka [update:17-08-2020] | Poland,SK team, classic |
17-08-2020 22-08-2020 | Festiwal Szachowy Olsztyn 2020 - open A
Olsztyn [update:22-08-2020] | Poland,WM classic |
17-08-2020 19-08-2020 | III WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE A 1800+
Suwałki [update:19-08-2020] | Poland,PL classic |
17-08-2020 19-08-2020 | III WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE B 1600
Suwałki [update:19-08-2020] | Poland,PL classic |
17-08-2020 17-08-2020 | WOJEWÓDZKIE_WYBORCZE ZEBRANIE SEKCJI KORESPONDENCYJNEJ
Sielpia Wielka [update:05-08-2020] | Poland,SK classic |
16-08-2020 16-08-2020 | WOJEWÓDZKA WYBORCZA KONFERENCJA SĘDZIOWSKA ŚZSzach.
Sielpia Wielka [update:09-08-2020] | Poland,SK classic |
15-08-2020 16-08-2020 | "Z Serca do Szachów" Grupa A ELO do 1500 krajowy od 1600 OPEN
Sokółka [update:17-08-2020] | Poland,PL classic |
15-08-2020 16-08-2020 | "Z Serca do Szachów" Grupa B krajowy do 1600
Sokółka [update:17-08-2020] | Poland,PL classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN A
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN C
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 23-08-2020 | 56. MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA - OPEN G
Polanica-Zdrój [update:06-06-2020] | Poland,DS classic |
15-08-2020 21-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa A - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:16-08-2020] | Poland,SL classic |
15-08-2020 21-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa B - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:16-08-2020] | Poland,SL classic |
15-08-2020 21-08-2020 | ŚLĄSKI FESTIWAL SZACHOWY - SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Grupa C - Z UDZIAŁEM ANATOLIJA KARPOWA
Ustroń [update:16-08-2020] | Poland,SL classic |
15-08-2020 16-08-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. III LIGA - 2020. DOKOŃCZENIE!
Ostrowiec Św/Kielce/Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK team, classic |
15-08-2020 16-08-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. JUNIORZY - IV LIGA. DOKOŃCZENIE!
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK team, classic |
15-08-2020 16-08-2020 | Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 12 i 14
Międzyrzec Podlaski [update:16-08-2020] | Poland,LU classic |
15-08-2020 16-08-2020 | Mistrzostwa Woj. Lubelskiego w Szachach Klasycznych Juniorek do lat 12 i 14
Międzyrzec Podlaski [update:20-08-2020] | Poland,LU classic |
15-08-2020 23-08-2020 | Trzydniowy Turniej Szachów Standardowych o Puchar Burmistrza Skwierzyny 2020r.
Skwierzyna [update:23-08-2020] | Poland,LB classic |
15-08-2020 16-08-2020 | Turniej klasyczny "O Laur Wawrzyńca" w stulecie Bitwy Warszawskiej - PRZEŁOŻONY!
Chlewiska [update:09-08-2020] | Poland,MA classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA C-10
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA C-12
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA C-14
Sielpia Wielka [update:19-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA C-16/C18
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA C-8
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA D-10
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA D-12/16/18
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W SZACHACH NA ROK 2020. GRUPA D-8
Sielpia Wielka [update:16-08-2020] | Poland,SK classic |
13-08-2020 14-08-2020 | Turniej Szachowy na III Kategorię
Myślibórz [update:14-08-2020] | Poland,ZP classic |
12-08-2020 21-08-2020 | KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKA - XIII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE - 2020"
Sielpia [update:05-08-2020] | Poland,SK classic |
12-08-2020 13-08-2020 | KURS SĘDZIOWSKI NA KL. II/III i MŁ. (opcja ONLINE)
Sielpia Wlk. (ONLINE) [update:12-08-2020] | Poland,SK classic |
12-08-2020 23-08-2020 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL - największy obóz szachowy w Polsce 12-23.08.2020
Polanica Zdrój [update:15-06-2020] | Poland,DS classic |
11-08-2020 12-08-2020 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Lato (Turniej klasyfikacyjny 1400)
Kraków [update:12-08-2020] | Poland,MP classic |
11-08-2020 12-08-2020 | Cztery Pory Roku z Bakcylem- Lato (Turniej klasyfikacyjny 1600)
Kraków [update:12-08-2020] | Poland,MP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | SENIOR CUP 2020 Dąbki k. Darłowa
Dąbki k. Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 21-08-2020 | XII Szachowe Wakacje
Dąbki k. Darłowa [update:10-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE I MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Dziewczęta kl. I - II
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chł. kl 5-8 i Dz.kl.7-8
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy kl. I - II
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Chłopcy kl. III-IV
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
11-08-2020 20-08-2020 | XX OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Dziewczęta kl III-VI
Dąbki k/Darłowa [update:23-08-2020] | Poland,ZP classic |
10-08-2020 10-08-2020 | Maluchy w Międzyzdrojach - szkolenie i turniej - grupa A
Międzyzdroje [update:10-08-2020] | Poland,LB classic |
10-08-2020 10-08-2020 | Maluchy w Międzyzdrojach - szkolenie i turniej - grupa A
Międzyzdroje [update:17-08-2020] | Poland,ZP classic |
10-08-2020 17-08-2020 | Maluchy w Międzyzdrojach - szkolenie i turniej - grupa B
MIĘDZYZDROJE [update:16-08-2020] | Poland,LB classic |
10-08-2020 31-08-2020 | VI Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1100-1400)
Puszcza Mariańska [update:31-08-2020] | Poland,MA classic |
10-08-2020 11-08-2020 | Wakacyjny turniej szachów klasycznych w Hetmanie 3_2020
Warszawa [update:11-08-2020] | Poland,MA classic |
09-08-2020 16-08-2020 | Turniej Szkoleniowy Kadry Wojewódzkiej - grupa A
Bystre [update:16-08-2020] | Poland,PK classic |
09-08-2020 16-08-2020 | Turniej Szkoleniowy Kadry Wojewódzkiej - grupa B
Bystre [update:15-08-2020] | Poland,PK classic |
09-08-2020 16-08-2020 | VIII Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:17-08-2020] | Poland,MA classic |
08-08-2020 09-08-2020 | Festiwal Szkoły Szachowej Talent grupa A (+ symultana i szkolenie)
Warszawa [update:09-08-2020] | Poland,MA classic |
08-08-2020 09-08-2020 | Festiwal Szkoły Szachowej Talent grupa B (+ symultana i szkolenie)
Warszawa [update:09-08-2020] | Poland,MA classic |
08-08-2020 08-08-2020 | SZACH MAT COVID - Turniej nr 17 - OPEN o kategorie
Zabrze [update:08-08-2020] | Poland,SL classic |
07-08-2020 12-08-2020 | Wakacje z szachami - Grupa A
Junoszyno [update:12-08-2020] | Poland,PO classic |
07-08-2020 12-08-2020 | Wakacje z szachami - Grupa B
Junoszyno [update:12-08-2020] | Poland,PO classic |
07-08-2020 12-08-2020 | Wakacje z szachami - Grupa C
Junoszyno [update:17-08-2020] | Poland,PO classic |
07-08-2020 12-08-2020 | Wakacje z szachami - Grupa D
Junoszyno [update:12-08-2020] | Poland,PO classic |
06-08-2020 13-08-2020 | IV Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej
Suwałki [update:27-06-2020] | Poland,PL classic |
05-08-2020 07-08-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - turniej na kategoriie grupa do 1250 - bez wpisowego
Wrocław [update:11-08-2020] | Poland,DS classic |
05-08-2020 07-08-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - turniej na kategoriie grupa do 1800 - bez wpisowego
Wrocław [update:11-08-2020] | Poland,DS classic |
05-08-2020 07-08-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - turniej na kategoriie grupa od 1200 do 1250
Wrocław [update:11-08-2020] | Poland,DS classic |
04-08-2020 04-08-2020 | Aktywny Lublin "Szachowy sierpień z m. Lublin" 2020
Lublin [update:04-08-2020] | Poland,LU classic |
03-08-2020 07-08-2020 | GRRamy Kids Chess Cup - Festiwal Adolfa Anderssena 2020
Wrocław [update:04-07-2020] | Poland,DS classic |
03-08-2020 05-08-2020 | II WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE A 1800+
Suwałki [update:05-08-2020] | Poland,PL classic |
03-08-2020 05-08-2020 | II WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE B 1600
Suwałki [update:05-08-2020] | Poland,PL classic |
03-08-2020 05-08-2020 | II WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE C 1000-1400
Suwałki [update:05-08-2020] | Poland,PL classic |
03-08-2020 12-08-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach 2020
Ostrów Wielkopolski [update:20-07-2020] | Poland,WP classic |
03-08-2020 05-08-2020 | Wakacyjny dwudniowy turniej klasyfikacyjny w Hetmanie 2_2020
Warszawa [update:05-08-2020] | Poland,MA classic |
01-08-2020 02-08-2020 | I Weekendowy Turniej nad zalewem Biszcza - grupa B (1400-1700)
Biszcza [update:10-08-2020] | Poland,LU classic |
01-08-2020 02-08-2020 | I Weekendowy Turniej nad zalewem Biszcza - Open FIDE U2200
Biszcza [update:03-08-2020] | Poland,LU classic |
01-08-2020 02-08-2020 | MINI ELO - VIII TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:02-08-2020] | Poland,SL classic |
01-08-2020 02-08-2020 | Wakacyjny Turniej Szachowy
Zabierzów [update:03-08-2020] | Poland,MP classic |
01-08-2020 02-08-2020 | Weekendowy Turniej Szachów Klasycznych w Internecie-ODWOŁANY!!!
lichess.org [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
01-08-2020 08-08-2020 | WROCŁAW OPEN A (od 1900) - Festiwal Adolfa Anderssena 2020
Wrocław [update:04-07-2020] | Poland,DS classic |
01-08-2020 08-08-2020 | WROCŁAW OPEN B (do 2000) - Festiwal Adolfa Anderssena 2020
Wrocław [update:04-07-2020] | Poland,DS classic |
31-07-2020 31-07-2020 | Aktywny Lublin "Szachowy lipiec z m. Lublin" 2020
Lublin [update:31-07-2020] | Poland,LU classic |
31-07-2020 09-08-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga 2020
Ustroń [update:09-08-2020] | Poland,SL team, classic |
31-07-2020 09-08-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga 2020
Ustroń [update:09-08-2020] | Poland,SL team, classic |
30-07-2020 31-07-2020 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 - do lat 11
Warszawa [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
30-07-2020 31-07-2020 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 - do lat 13
Warszawa [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
30-07-2020 31-07-2020 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 - do lat 15
Warszawa [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
30-07-2020 31-07-2020 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 - do lat 18
Warszawa [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
30-07-2020 31-07-2020 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 - do lat 9
Warszawa [update:31-07-2020] | Poland,MA classic |
30-07-2020 31-07-2020 | VII Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr D
Świdnica [update:24-08-2020] | Poland,DS classic |
29-07-2020 31-07-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - grupa do 1900- bez wpisowego
Wrocław [update:31-07-2020] | Poland,DS classic |
29-07-2020 31-07-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - Turniej do 1250
Wrocław [update:02-08-2020] | Poland,DS classic |
29-07-2020 31-07-2020 | Turniej klasyfikacyjny Gramy w szachy A
Chrzanów [update:07-08-2020] | Poland,MP classic |
28-07-2020 31-07-2020 | I WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIE
Suwałki [update:31-07-2020] | Poland,PL classic |
28-07-2020 02-08-2020 | XL Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka-Letnisko [update:01-08-2020] | Poland,MA classic |
27-07-2020 31-07-2020 | VI MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE - OPEN
Borsuki gm. Sarnaki. TURNIEJ ODWOŁANY [update:22-06-2020] | Poland,MA classic |
27-07-2020 29-07-2020 | VII Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr C
Świdnica [update:24-08-2020] | Poland,DS classic |
27-07-2020 31-07-2020 | Wakacje z szachami grupa B
Nowy Tomyśl [update:24-08-2020] | Poland,WP classic |
27-07-2020 28-07-2020 | Wakacyjny dwudniowy turniej szachowy w Hetmanie
Warszawa [update:28-07-2020] | Poland,MA classic |
26-07-2020 02-08-2020 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego o Puchar Solidarności
GDAŃSK [update:02-08-2020] | Poland,PO classic |
26-07-2020 08-08-2020 | VII Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:06-09-2020] | Poland,MA classic |
25-07-2020 26-07-2020 | "Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów" - Grupa A - POWYŻEJ 1400 PZSzach
Myślenice [update:03-08-2020] | Poland,MP classic |
25-07-2020 26-07-2020 | "Wakacje z Myślenicką Akademią Talentów" - Grupa B - DO 1400 PZSzach
Myślenice [update:03-08-2020] | Poland,MP classic |
25-07-2020 26-07-2020 | Rodzinny piknik szachowy OPEN
Wałbrzych [update:26-07-2020] | Poland,DS classic |
25-07-2020 26-07-2020 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika GrupaC do 1700 PZSzach ODWOŁANY
Dobczyce [update:02-07-2020] | Poland,MP classic |
24-07-2020 26-07-2020 | Drugi Krok (1250-1400 PZSZACH)
Wrocław [update:26-07-2020] | Poland,DS classic |
24-07-2020 26-07-2020 | Trzeci krok (1600 PZSZACH)
Wrocław [update:26-07-2020] | Poland,DS classic |
24-07-2020 28-07-2020 | XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY im. JANA ZUKERTORTA (z normą mistrzowską)
Lublin [update:29-07-2020] | Poland,LU classic |
24-07-2020 28-07-2020 | XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY im. JANA ZUKERTORTA - OPEN
Lublin [update:29-07-2020] | Poland,LU classic |
24-07-2020 30-07-2020 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa A od 1900 ELO ODWOŁANY
Dobczyce [update:02-07-2020] | Poland,MP classic |
24-07-2020 30-07-2020 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa B do 1900 ELO ODWOŁANY
Dobczyce [update:02-07-2020] | Poland,MP classic |
24-07-2020 30-07-2020 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa D 2005 i młodsi ODWOŁANY
Dobczyce [update:02-07-2020] | Poland,MP classic |
22-07-2020 24-07-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów turniej na kategoriie grupa do 1600 -bez wpisowego
Wrocław [update:24-07-2020] | Poland,DS classic |
22-07-2020 24-07-2020 | Aktywnie w Krainie Szachów - turniej na kategoriie grupa do 1200 - bez wpisowego
Wrocław [update:24-07-2020] | Poland,DS classic |
22-07-2020 29-07-2020 | II Otwarty Wakacyjny Turniej Szachowy
Chełmno [update:19-07-2020] | Poland,KP classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Wakacyjny turniej na Pradze dla zawodników od IV kat. szach. wzwyż
Warszawa [update:23-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
22-07-2020 23-07-2020 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [update:25-07-2020] | Poland,MA classic |
21-07-2020 26-07-2020 | VII Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr A
Świdnica [update:24-08-2020] | Poland,DS classic |
20-07-2020 24-07-2020 | Obóz szachowy - Dar Jury - Turniej indywidualny
Kroczyce [update:24-07-2020] | Poland,MP classic |
20-07-2020 27-08-2020 | Wakacyjne FIDEgranie w Hetmanie 2020
Warszawa [update:04-09-2020] | Poland,MA classic |
19-07-2020 25-07-2020 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A - ODWOŁANY!
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
19-07-2020 25-07-2020 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B - ODWOŁANY!
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
19-07-2020 25-07-2020 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C - ODWOŁANY!
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
19-07-2020 25-07-2020 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa D - ODWOŁANY!
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
19-07-2020 25-07-2020 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa E - ODWOŁANY!
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
18-07-2020 19-07-2020 | XXVII Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2020- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:19-07-2020] | Poland,KP classic |
18-07-2020 19-07-2020 | XXVII Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2020- Juniorzy do lat 14
Kowalewo Pomorskie [update:19-07-2020] | Poland,KP classic |
18-07-2020 18-07-2020 | DOLNOŚLĄSKI FINAŁ SZACHÓW INDYWIDUALNYCH "ZŁOTA WIEŻA" - Juniorzy Młodsi
Bystrzyca Oł. [update:19-07-2020] | Poland,DS classic |
18-07-2020 18-07-2020 | DOLNOŚLĄSKI FINAŁ SZACHÓW INDYWIDUALNYCH "ZŁOTA WIEŻA" - Młodziczki
Bystrzyca Oł. [update:18-07-2020] | Poland,DS classic |
18-07-2020 18-07-2020 | DOLNOŚLĄSKI FINAŁ SZACHÓW INDYWIDUALNYCH "ZŁOTA WIEŻA" - SENIORKI
Bystrzyca Oł. [update:17-07-2020] | Poland,DS classic |
18-07-2020 19-07-2020 | Szach Mat Covid nr 1 - Open od 1200 o kategorie
Zabrze [update:19-07-2020] | Poland,SL classic |
18-07-2020 26-07-2020 | Szachy klasyczne na lichess.org (turniej otwarty-bezpłatny).
lichess.org [update:16-08-2020] | Poland,MA classic |
17-07-2020 02-08-2020 | KURS ONLINE NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
ONLINE [update:17-07-2020] | Poland,PK classic |
17-07-2020 18-07-2020 | Szach Mat Covid nr 15 - Open od 1600 o kategorie
Zabrze [update:18-07-2020] | Poland,SL classic |
17-07-2020 24-07-2020 | XXXV TSz NiS o Puchar Grunwaldu
Lidzbark Welski [update:24-07-2020] | Poland,WM classic |
16-07-2020 17-07-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 (III liga)
Warszawa [update:18-07-2020] | Poland,MA team, classic |
16-07-2020 17-07-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2020 (III liga)_wersja rankingowa
Warszawa [update:18-07-2020] | Poland,MA team, classic |
15-07-2020 23-07-2020 | Turniej Kołowy Polonii Wrocław (FIDE)
Wrocław [update:28-07-2020] | Poland,DS classic |
15-07-2020 25-07-2020 | VI Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:21-07-2020] | Poland,MA classic |
14-07-2020 20-07-2020 | Młodzieżowy Turniej Klasyfikacyjny w Zamościu
Zamość [update:22-07-2020] | Poland,LU classic |
13-07-2020 18-07-2020 | TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - grupa rankingowa 1400+
Golejów [update:16-07-2020] | Poland,SK classic |
11-07-2020 12-07-2020 | I Turniej Klasyfikacyjny - Szachy z HUSARIĄ 2020
Puławy [update:12-07-2020] | Poland,LU classic |
11-07-2020 12-07-2020 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:13-07-2020] | Poland,DS classic |
11-07-2020 19-07-2020 | Szachowe Lato Poznań 2020 - JUNIORZY
Poznań [update:19-07-2020] | Poland,WP classic |
11-07-2020 19-07-2020 | Szachowe Lato Poznań 2020 OPEN
Poznań [update:19-07-2020] | Poland,WP classic |
10-07-2020 12-07-2020 | Szach Mat Covid - Turniej nr 12 - Open od 1800 o kategorie centralne
Zabrze [update:12-07-2020] | Poland,SL classic |
09-07-2020 10-07-2020 | Lato 2020 - gr.A
Gorlice [update:11-07-2020] | Poland,MP classic |
08-07-2020 12-07-2020 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2020
Bystre [update:14-07-2020] | Poland,PK team, classic |
08-07-2020 12-07-2020 | Obóz szachowo-rekreacyjny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA D2
Sokołowsko [update:11-07-2020] | Poland,DS classic |
08-07-2020 14-07-2020 | VI Suwalski Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2020
Suwałki [update:07-07-2020] | Poland,PL classic |
07-07-2020 13-08-2020 | Finał Mistrzostw KGL Szarotka Wadowice Górne w szachach klasycznych
Wadowice Górne [update:16-08-2020] | Poland,PK classic |
06-07-2020 07-07-2020 | Lato 2020 - gr.B
Gorlice [update:08-07-2020] | Poland,MP classic |
06-07-2020 10-07-2020 | PÓŁKOLONIE Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY 2020 - II TURNUS
Wrocław [update:15-07-2020] | Poland,DS classic |
06-07-2020 07-07-2020 | Witajcie wakacje maraton szachowy turniej klasyfikacyjny
Włoszakowice [update:08-07-2020] | Poland,WP classic |
06-07-2020 11-07-2020 | XIX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach klasycznych
Godów Kałków [update:13-07-2020] | Poland,SK classic |
05-07-2020 10-07-2020 | Wakacyjny relaks - Grupa 1400
Czapielsk [update:10-07-2020] | Poland,PO classic |
05-07-2020 10-07-2020 | Wakacyjny relaks - Grupa 1600-1700
Czapielsk [update:10-07-2020] | Poland,PO classic |
05-07-2020 10-07-2020 | Wakacyjny relaks - Grupa 1800-1900
Czepielsk [update:10-07-2020] | Poland,PO classic |
05-07-2020 10-07-2020 | Wakacyjny relaks - Grupa 1900-2100
Czapielsk [update:10-07-2020] | Poland,PO classic |
04-07-2020 05-07-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [update:05-07-2020] | Poland,LU classic |
04-07-2020 05-07-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:05-07-2020] | Poland,LU classic |
04-07-2020 05-07-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na II kategorię szachową
Lublin [update:05-07-2020] | Poland,LU classic |
04-07-2020 05-07-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Lublin [update:05-07-2020] | Poland,LU classic |
04-07-2020 05-07-2020 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Suwałki [update:17-02-2020] | Poland,PL classic |
04-07-2020 05-07-2020 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II III M
Łazy [update:02-07-2020] | Poland,ZP classic |
04-07-2020 05-07-2020 | SZACH MAT COVID - Turniej nr 11 - do lat 15 o kategorie - POTWIERDZONY !
Zabrze [update:05-07-2020] | Poland,SL classic |
04-07-2020 05-07-2020 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2020 (grupa A)
Kozy [update:05-07-2020] | Poland,SL classic |
04-07-2020 05-07-2020 | Wakacyjny Turniej z KS "Skoczek" 2020 - Turniej A (PZSzach 1250-1800)
Skarżysko-Kamienna [update:07-07-2020] | Poland,SK classic |
03-07-2020 14-07-2020 | V Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:10-07-2020] | Poland,MA classic |
02-07-2020 07-07-2020 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:17-02-2020] | Poland,PL classic |
02-07-2020 12-07-2020 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2020
Sokołowsko [update:15-06-2020] | Poland,DS classic |
02-07-2020 12-07-2020 | Obóz szachowo - rekreacyjny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA B
Sokołowsko [update:10-07-2020] | Poland,DS classic |
02-07-2020 12-07-2020 | Obóz szachowo-rekreacyjny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA A
Sokołowsko [update:10-07-2020] | Poland,DS classic |
02-07-2020 12-07-2020 | Obóz szachowo-rekreacyjny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA C
Sokołowsko [update:09-07-2020] | Poland,DS classic |
02-07-2020 12-07-2020 | Obóz szachowo-rekreacyjny MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA D1
Sokołowsko [update:11-07-2020] | Poland,DS classic |
01-07-2020 05-08-2020 | Antywirusowy3
Mińsk Mazowiecki [update:01-09-2020] | Poland,MA classic |
01-07-2020 09-07-2020 | Klub Sportowy Gazela Chess Camp 2020 grupa A
Kozienice [update:08-07-2020] | Poland,MA classic |
01-07-2020 09-07-2020 | Klub Sportowy Gazela Chess Camp 2020 grupa B
Kozienice [update:08-07-2020] | Poland,MA classic |
01-07-2020 25-07-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - III turnus -Mirów Zapisy do 25.07.2020 !!!
Łódzkie - III turnus - Mirów [update:26-07-2020] | Poland,LD classic |
01-07-2020 25-07-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - III Turnus - Mirów Zapisy do 25.07.2020 !!!
III turnus - Mirów [update:01-07-2020] | Poland,MA classic |
01-07-2020 25-07-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - III Turnus - Mirów Zapisy do dnia 25.07.2020 !!!
III turnus - Mirów [update:01-07-2020] | Poland,SL classic |
01-07-2020 25-07-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - III turnus - Mirów Zapisy do dnia 25.07.2020 !!!
III turnus - Mirów [update:01-07-2020] | Poland,MP classic |
01-07-2020 01-07-2020 | Waszeta 2020 blitz
waszeta [update:03-07-2020] | Poland,MA classic |
29-06-2020 07-07-2020 | II Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego
Spała [update:14-07-2020] | Poland,LD classic |
29-06-2020 05-07-2020 | Kolonie Szachowe - Kokotek gr. B
Kokotek [update:03-07-2020] | Poland,SL classic |
29-06-2020 24-08-2020 | Na kandydata i I kategorię w Hetmanie 1_2020
Warszawa [update:25-08-2020] | Poland,MA classic |
29-06-2020 09-07-2020 | Obóz szachowy KS Gazela
Kozienice [update:09-06-2020] | Poland,MA classic |
29-06-2020 03-07-2020 | PÓŁKOLONIE 2020 Z AKADEMIĄ MŁODEGO SZACHISTY - TURNUS I
Wrocław [update:08-07-2020] | Poland,DS classic |
29-06-2020 06-07-2020 | Puchar Waszety
Waszeta [update:04-07-2020] | Poland,MA classic |
29-06-2020 28-06-2020 | Puchar Waszety B
Waszeta [update:09-07-2020] | Poland,MA classic |
28-06-2020 06-07-2020 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1600)
ŁAZY (OW Bryza) [update:08-07-2020] | Poland,ZP classic |
28-06-2020 07-07-2020 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE do 1600)
ŁAZY (OW Bryza) [update:08-07-2020] | Poland,ZP classic |
28-06-2020 06-07-2020 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW Bryza) [update:08-07-2020] | Poland,ZP classic |
28-06-2020 06-07-2020 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY (OW Bryza) [update:07-07-2020] | Poland,ZP classic |
28-06-2020 06-07-2020 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - TURNIEJ KOŁOWY Z NORMĄ IM
ŁAZY (OW Bryza) [update:08-07-2020] | Poland,ZP classic |
28-06-2020 04-07-2020 | Z Szachami przez Polskę - XIV Turniej Szachowy SUDETY
Karpacz [update:06-07-2020] | Poland,DS classic |
27-06-2020 27-06-2020 | Akiba Rubinstein Challenge
https://www.goldchess.com/pl/ [update:30-05-2020] | Poland,ZP classic |
27-06-2020 04-07-2020 | Kolonie szachowe gr. A
Kokotek [update:06-07-2020] | Poland,SL classic |
26-06-2020 12-07-2020 | KURS ONLINE NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
ONLINE [update:28-06-2020] | Poland,PO classic |
26-06-2020 14-08-2020 | 228th YMCA Summer 2020-A
Warszawa [update:13-08-2020] | Poland,MA classic |
26-06-2020 05-07-2020 | KURS INSTRUKTORSKI WROCŁAW
Wrocław [update:25-06-2020] | Poland,DS classic |
26-06-2020 28-06-2020 | Turniej WKSz-1938 25th
Włocławek [update:30-05-2020] | Poland,KP classic |
25-06-2020 13-08-2020 | 229th YMCA Summer 2020-B
Warszawa [update:13-08-2020] | Poland,MA classic |
24-06-2020 12-08-2020 | 230th YMCA Summer 2020-C
Warszawa [update:13-08-2020] | Poland,MA classic |
23-06-2020 11-08-2020 | 231st YMCA Summer 2020-D
Warszawa [update:12-08-2020] | Poland,MA classic |
22-06-2020 24-06-2020 | II Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice - P'60+30
Katowice [update:24-06-2020] | Poland,SL classic |
20-06-2020 21-06-2020 | III kategoria na wakacje
Chylice [update:21-06-2020] | Poland,MA classic |
20-06-2020 02-07-2020 | IV Hetmański Internetowy Turniej Kołowy A-B
Internet [update:02-07-2020] | Poland,MA classic |
20-06-2020 27-06-2020 | IV Hetmański Internetowy Turniej Kołowy C-D
Internet [update:02-07-2020] | Poland,MA classic |
20-06-2020 18-07-2020 | Turniej Szachów Klasycznych na lichess (otwarty-darmowy) .
lichess.org [update:17-07-2020] | Poland,MA classic |
18-06-2020 18-06-2020 | A
Mielno [update:18-06-2020] | Poland,ZP classic |
18-06-2020 28-06-2020 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących Kobiet w Szachach
Mielno [update:26-06-2020] | Poland,ZP classic |
18-06-2020 26-06-2020 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Mielno [update:26-06-2020] | Poland,ZP classic |
15-06-2020 22-06-2020 | IX Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachów Standardowych IDEA 2020 w Grzybowie - przeniesiony
Grzybowo [update:30-05-2020] | Poland,ZP classic |
14-06-2020 14-06-2020 | ZDOBĄDŻ KATEGORIĘ SZACHOWĄ V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [update:15-06-2020] | Poland,LU classic |
13-06-2020 14-06-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - TURNIEJ NA II KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:14-06-2020] | Poland,LU classic |
13-06-2020 14-06-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - TURNIEJ NA III KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:14-06-2020] | Poland,LU classic |
13-06-2020 14-06-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" TURNIEJ NA I KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Lublin [update:14-06-2020] | Poland,LU classic |
13-06-2020 14-06-2020 | IX Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:14-06-2020] | Poland,MA classic |
13-06-2020 14-06-2020 | OŁAWA ONLINE CHESS CLASSIC
Oława / Platforma LICHESS.ORG [update:14-06-2020] | Poland,DS classic |
12-06-2020 14-06-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Wojwówdztwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów
Ostróda [update:14-02-2020] | Poland,WM classic |
10-06-2020 14-06-2020 | Turniej Szachowy MIKOSZEWO 2020 Gedanensis Gdańsk - wyjazd odwołany
Mikoszewo [update:28-05-2020] | Poland,PO classic |
10-06-2020 14-06-2020 | Turniej Szachowy MIKOSZEWO 2020 Zawisza Kolbudy - wyjazd odwołany
Mikoszewo [update:28-05-2020] | Poland,PO classic |
08-06-2020 08-06-2020 | Aktywny Lublin "Szachowy czerwiec z m. Lublin" 2020
Lublin [update:12-06-2020] | Poland,LU classic |
07-06-2020 19-06-2020 | III Hetmański Inrernetowy Turniej Kołowy B-D
Internet [update:19-06-2020] | Poland,MA classic |
07-06-2020 29-08-2020 | Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - VIII edycja - grupa A
Warszawa [update:30-08-2020] | Poland,MA classic |
07-06-2020 29-08-2020 | Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - VIII edycja - grupa B
Warszawa [update:30-08-2020] | Poland,MA classic |
07-06-2020 07-06-2020 | Turniej OPEN przy Finale GP ZZSzach
Koszalin [update:31-01-2020] | Poland,ZP classic |
06-06-2020 06-06-2020 | SZACH MAT COVID - Turniej nr 1 - do lat 12 o kategorię V i IV
Zabrze [update:08-06-2020] | Poland,SL classic |
05-06-2020 03-07-2020 | Turniej Klasyfikacyjny-"Wieża"
Wadowice Park Miejski [update:06-07-2020] | Poland,MP classic |
02-06-2020 12-06-2020 | YMCA Winter 2020-REVIVAL
Warszawa [update:15-06-2020] | Poland,MA classic |
30-05-2020 30-05-2020 | Bobby Fischer Challenge
Szczecin [update:28-04-2020] | Poland,ZP classic |
30-05-2020 30-05-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - C10 (FIDE)
Kraków [update:02-03-2020] | Poland,MP classic |
30-05-2020 30-05-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - C12 (FIDE)
Kraków [update:02-03-2020] | Poland,MP classic |
30-05-2020 30-05-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - D10 (FIDE)
Kraków [update:02-03-2020] | Poland,MP classic |
30-05-2020 30-05-2020 | X Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa 2020 - D12 (FIDE)
Kraków [update:02-03-2020] | Poland,MP classic |
29-05-2020 05-07-2020 | III Zimowa kołówka u Stefana Wronicza 2020 - grupa B - WZNOWIENIE
Warszawa [update:05-07-2020] | Poland,MA classic |
29-05-2020 21-06-2020 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH (ON-LINE)
ON - LINE [update:06-06-2020] | Poland,LB classic |
25-05-2020 06-06-2020 | II Hetmański Inrernetowy Turniej Kołowy A-B
Internet [update:06-06-2020] | Poland,MA classic |
25-05-2020 02-06-2020 | II Hetmański Inrernetowy Turniej Kołowy C-E
Interenet [update:06-06-2020] | Poland,MA classic |
23-05-2020 23-05-2020 | Akiba Rubinstein Challenge
Szczecin [update:28-04-2020] | Poland,WP classic |
23-05-2020 19-07-2020 | Kurs na instruktora szachowego PZSzach - ONLINE
Warszawa [update:05-05-2020] | Poland,MA classic |
23-05-2020 24-05-2020 | Szkolenie Szachowe IM PIOTR MURDZIA
Łódź [update:18-02-2020] | Poland,LD classic |
17-05-2020 21-05-2020 | I Hetmański Inrernetowy Turniej Kołowy A-D
Internet [update:22-05-2020] | Poland,MA classic |
17-05-2020 17-05-2020 | XIX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY KŁOCZEW - GP LUBELSZCZYZNY
Kłoczew [update:21-01-2020] | Poland,LU classic |
09-05-2020 10-05-2020 | XVI Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [update:01-01-2020] | Poland,MP classic |
09-05-2020 10-05-2020 | XVI Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy (PZSz)
Kraków [update:01-01-2020] | Poland,MP classic |
06-05-2020 09-05-2020 | Kurs Sędziowski - klasa II i III
MIĘDZYZDROJE [update:16-04-2020] | Poland,LB classic |
04-05-2020 09-05-2020 | Kurs Trenerski II PZSzach.
MIĘDZYZDROJE [update:16-04-2020] | Poland,LB classic |
03-05-2020 03-05-2020 | INTERNETOWE GRAND PRIX DZSZACH - 3.05.2020 GODZ. 17:00
chess.com [update:02-05-2020] | Poland,DS classic |
01-05-2020 09-05-2020 | Kurs Instruktorski PZSzach.
MIĘDZYZDROJE [update:16-04-2020] | Poland,LB classic |
01-05-2020 10-05-2020 | SENIOR CUP 2020 Międzyzdroje
Międzyzdroje [update:16-04-2020] | Poland,ZP classic |
01-05-2020 03-05-2020 | SZACHOWA MAJÓWKA z LUKKS Kielce 2020 - mini obóz szachowy - turniej kwalifikacyjny szybki i błyskawiczny
Bocheniec - Małogoszcz [update:12-03-2020] | Poland,SK classic |
01-05-2020 03-05-2020 | Turniej Szachowy o Puchar firmy Lisek w Skwierzynie 01-03.05.2020r.
Skwierzyna [update:25-03-2020] | Poland,LB classic |
01-05-2020 30-06-2020 | Wiosenny Turniej o Puchar Forum
lichess.org [update:23-06-2020] | Poland,MP classic |
01-05-2020 01-05-2020 | XVII Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich
Milanówek [update:20-04-2020] | Poland,MA classic |
30-04-2020 03-05-2020 | INTERNETOWY Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:29-04-2020] | Poland,MA classic |
25-04-2020 26-04-2020 | Szachowe Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzików do lat 09
Sianów [update:08-01-2020] | Poland,ZP classic |
25-04-2020 26-04-2020 | Szachowe Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzików do lat 11
Sianów [update:08-01-2020] | Poland,ZP classic |
25-04-2020 26-04-2020 | Szachowe Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzików do lat 13
Sianów [update:08-01-2020] | Poland,ZP classic |
25-04-2020 26-04-2020 | Szachowe Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzików do lat 15
Sianów [update:08-01-2020] | Poland,ZP classic |
25-04-2020 26-04-2020 | Szachowe Mistrzostwa Województwa Juniorów i Młodzików do lat 18
Sianów [update:08-01-2020] | Poland,ZP classic |
21-04-2020 26-04-2020 | Siedlecki Festiwal Powielkanocny 2020
Siedlce [update:28-01-2020] | Poland,MA classic |
20-04-2020 25-04-2020 | April Lviv Tradition (IMGroup) (Memory Leonid Shtein) (With IM WGM WIM norms)
Lviv [update:09-03-2020] | Poland,PK classic |
20-04-2020 20-04-2020 | Turniej szachowy Gold World Challenge ||| Open-online
Szczecin [update:19-03-2020] | Poland,ZP classic |
18-04-2020 26-04-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów 2020 - Kategoria 50+
Jastrzębia Góra [update:01-02-2020] | Poland,PO classic |
18-04-2020 26-04-2020 | Indywidualne Mistrzostwa Europy Seniorów 2020 - Kategoria 65+
Jastrzębia Góra [update:01-02-2020] | Poland,PO classic |
18-04-2020 19-04-2020 | Wiosenny Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:13-03-2020] | Poland,MA classic |
18-04-2020 19-04-2020 | Wiosenny Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa B
Warszawa Ursus [update:13-03-2020] | Poland,MA classic |
18-04-2020 26-04-2020 | XVIII Obóz szkoleniowy i turniej klasyfikacyjny w CZECHACH
Nowe Mesto pod Smrkem [update:01-04-2020] | Poland,LB classic |
17-04-2020 19-04-2020 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2020
Lewin Kłodzki [update:13-03-2020] | Poland,DS team, classic |
17-04-2020 19-04-2020 | Turniej WKSz-1938 24th
Włocławek [update:25-03-2020] | Poland,KP classic |
14-04-2020 26-06-2020 | YMCA Spring 2020 - lista wstępna. TURNIEJ ODWOŁANY !!!
Warszawa [update:14-04-2020] | Poland,MA classic |
05-04-2020 05-04-2020 | Konkurs Rozwiązywania Zadań Szachowych
Internet [update:03-04-2020] | Poland,SL classic |
04-04-2020 05-04-2020 | Przeniesione - IX Mistrzostwa Polski w Shogi oraz Otwarte Mistrzostwa Polski w Shogi
Warszawa [update:18-03-2020] | Poland,MA classic |
01-04-2020 08-04-2020 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Krynica Open 2020 - odwołany
Krynica Zdrój [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
30-03-2020 03-05-2020 | Turniej online Zostań w domu A
Internet [update:18-04-2020] | Poland,MP classic |
30-03-2020 03-05-2020 | Turniej online Zostań w domu B
Internet [update:21-05-2020] | Poland,MP classic |
28-03-2020 29-03-2020 | Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Seniorów w szachach standardowych
Świecie [update:11-03-2020] | Poland,KP classic |
28-03-2020 28-03-2020 | KROKI SZACHOWE ODWOŁANE. INFO W REGULAMINIE
Marzenin [update:10-03-2020] | Poland,WP classic |
28-03-2020 29-03-2020 | OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW WOJ. LUBUSKIEGO - A - JUNIORZY DO LAT 14 16 i 18
ZIELONA GÓRA [update:15-03-2020] | Poland,LB classic |
28-03-2020 29-03-2020 | OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW WOJ. LUBUSKIEGO - B - JUNIORZY DO LAT 12
ZIELONA GÓRA [update:15-03-2020] | Poland,LB classic |
28-03-2020 29-03-2020 | OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW WOJ. LUBUSKIEGO - C - JUNIORZY DO LAT 10
ZIELONA GÓRA [update:15-03-2020] | Poland,LB classic |
28-03-2020 29-03-2020 | Turniej odwołany z powodu zarządzenia PZSzach
Chylice [update:11-03-2020] | Poland,MA classic |
28-03-2020 29-03-2020 | Turniej odwołany z powodu zarządzenia PZSzach
Chylice [update:11-03-2020] | Poland,MA classic |
28-03-2020 29-03-2020 | X Memoriał Szachowy im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:10-03-2020] | Poland,KP classic |
28-03-2020 29-03-2020 | XIX Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów do 1400
Świecie n/W [update:11-03-2020] | Poland,KP classic |
28-03-2020 29-03-2020 | XIX Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów od 1600
Świecie n/W [update:11-03-2020] | Poland,KP classic |
27-03-2020 08-07-2020 | Turniej Internetowy
Mińsk Mazowiecki [update:06-06-2020] | Poland,MA classic |
26-03-2020 07-05-2020 | Antywirusowy
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2020] | Poland,MA classic |
22-03-2020 22-03-2020 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego w Szachach Szybkich - turniej do lat 10
Kąkolewnica [update:09-03-2020] | Poland,LU classic |
21-03-2020 21-03-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Warszawy Niepublicznych Szkół Podstawowych w Szachach Szyb
Warszawa [update:13-02-2020] | Poland,MA team, classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Mistrzostwa WKS Kopernik grupa A
Wrocław [update:26-02-2020] | Poland,DS classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Mistrzostwa WKS Kopernik grupa B
Wrocław [update:26-02-2020] | Poland,DS classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Mistrzostwa WKS Kopernik grupa C
Wrocław [update:26-02-2020] | Poland,DS classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Mistrzostwa WKS Kopernik grupa D
Wrocław [update:09-03-2020] | Poland,DS classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Mistrzostwa WKS Kopernik grupa E
Wrocław [update:26-02-2020] | Poland,DS classic |
21-03-2020 22-03-2020 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta
Duszniki Wlkp. [update:06-03-2020] | Poland,WP classic |
21-03-2020 21-03-2020 | XIX Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia DZIEKANOWICE 2020 grupa B 2004-2009 TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Dziekanowice k. Dobczyc [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
20-03-2020 20-03-2020 | III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stawiguda - do 9 lat
Bartąg [update:12-03-2020] | Poland,WM classic |
19-03-2020 19-03-2020 | TURNIEJ WAGAROWICZA O MŁODZIEŻOWEGO MISTRZA SZACHOWEGO
WOLSZTYN [update:01-02-2020] | Poland,WP classic |
14-03-2020 15-03-2020 | III Otwarte Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce grupa B do 1600 PZSzach TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Dobczyce [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
14-03-2020 14-03-2020 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Uzdowie (1000 - 1200) - ODWOŁANY !!!
Uzdowo 75 [update:10-03-2020] | Poland,WM classic |
14-03-2020 15-03-2020 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Uzdowie (1250 - 1400) - ODWOŁANY
Uzdowo 75 [update:10-03-2020] | Poland,WM classic |
14-03-2020 15-03-2020 | ODWOŁANY! Wiosenny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:11-03-2020] | Poland,DS classic |
14-03-2020 15-03-2020 | ODWOŁANY! Wiosenny Wyścig po Kategorie - Grupa C 1200-1250
Wrocław [update:11-03-2020] | Poland,DS classic |
14-03-2020 15-03-2020 | ODWOŁANY! Wyścig po Kategorie - Grupa B 1400
Wrocław [update:11-03-2020] | Poland,DS classic |
14-03-2020 14-03-2020 | OPEN 20lecie UMKS Na Pięterku 30lecie szachów na Pięterku ODWOŁANY
Poznań [update:11-03-2020] | Poland,WP classic |
14-03-2020 15-03-2020 | Przedwiosenny turniej na Saskiej Kępie ODWOŁANY!
Warszawa [update:14-03-2020] | Poland,MA classic |
14-03-2020 15-03-2020 | Turniej na kategorię szachową dla dzieci i młodzieży z IV kategorią szachową i wyżej. Możliwość zdobycia III i II kategorii. Turniej odwołany p przełożony na inny termin !!!
Łódź [update:13-03-2020] | Poland,LD classic |
14-03-2020 15-03-2020 | TURNIEJ ODWOŁANY! IX Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:06-04-2020] | Poland,MA classic |
14-03-2020 15-03-2020 | TURNIEJ ODWOŁANY! IX Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:06-04-2020] | Poland,MA classic |
14-03-2020 15-03-2020 | TURNIEJ ODWOŁANY- Międzynarodowy Memoriał Szachowy Rodziny Ulmów zamordowanej przez Niemców
Radom [update:19-03-2020] | Poland,MA classic |
14-03-2020 15-03-2020 | VIII Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury - GRUPA A - ODWOŁANY
Choszczno [update:10-03-2020] | Poland,ZP classic |
14-03-2020 15-03-2020 | VIII Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury - GRUPA B - ODWOŁANY
Choszczno [update:10-03-2020] | Poland,ZP classic |
13-03-2020 15-03-2020 | III Otwarte Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce grupa A od 1600 PZSzach do FIDE TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Dobczyce [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
13-03-2020 14-03-2020 | XI Klasyfikacyjny Wiosenny Turniej Szachowy 1250 - ODWOŁANY
Gdynia [update:10-03-2020] | Poland,PO classic |
13-03-2020 14-03-2020 | XI Klasyfikacyjny Wiosenny Turniej Szachowy 1400 - ODWOŁANY
Gdynia [update:10-03-2020] | Poland,PO classic |
13-03-2020 14-03-2020 | XI Klasyfikacyjny Wiosenny Turniej Szachowy 1600 - ODWOŁANY
Gdynia [update:10-03-2020] | Poland,PO classic |
12-03-2020 15-03-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 chłopcy TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Dobczyce [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
12-03-2020 15-03-2020 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK 2020 dziewczęta TURNIEJ PRZEŁOŻONY
Dobczyce [update:11-03-2020] | Poland,MP classic |
10-03-2020 26-05-2020 | Turniej o kategorie szachowe podczas treningów sekcji AZS Politechniki Łódzkiej
Łódź [update:21-02-2020] | Poland,LD classic |
08-03-2020 08-03-2020 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY na V i IV kat.z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:08-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 07-03-2020 | IV Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 11
Świętochłowice [update:07-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 07-03-2020 | IV Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 15
Świętochłowice [update:07-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 14-03-2020 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2020
Ustroń [update:13-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Modrzewiowy Dwór - OPEN A FIDE do 2199
Gliwice [update:08-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Modrzewiowy Dwór - OPEN B do 1800 PZSZach
Gliwice [update:08-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Modrzewiowy Dwór - OPEN C do lat 12
Gliwice [update:08-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Modrzewiowy Dwór - OPEN D do lat 10
Gliwice [update:05-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY na III i II kat. z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:20-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 07-03-2020 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY na V i IV KATEGORIĘ z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:07-03-2020] | Poland,SL classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Skok na kategorie II W Zaborowie TURNIEJ ODWOŁANY
Zaborów [update:04-03-2020] | Poland,MA classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Skok na kategorie III w Zaborowie TURNIEJ ODWOŁANY
Zaborów [update:04-03-2020] | Poland,MA classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Skok na kategorie w Zaborowie V-IV TURNIEJ ODWOŁANY
Zaborow ul Stołeczna182 [update:04-03-2020] | Poland,MA classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Turniej Klasyfikacyjny 1600
Ostróda [update:08-03-2020] | Poland,WM classic |
07-03-2020 08-03-2020 | Wiosenny Gambit turniej klasyfikacyjny na III i II kat.
Wyszków [update:08-03-2020] | Poland,MA classic |
07-03-2020 08-03-2020 | XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (FIDE) - turniej odwołany
Kraków [update:26-02-2020] | Poland,MP classic |
07-03-2020 08-03-2020 | XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (PZSz) - turniej odwołany
Kraków [update:26-02-2020] | Poland,MP classic |
07-03-2020 08-03-2020 | XVII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - JUNIOR - turniej odwołany
Kraków [update:26-02-2020] | Poland,MP classic |
07-03-2020 07-03-2020 | XXI DI LZS - powiatowy finał turnieju o Złotą Wieżę (Seniorzy - ur. 2002 i st.)
Oława [update:07-03-2020] | Poland,DS classic |
06-03-2020 27-03-2020 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr;850
Wadowice [update:29-03-2020] | Poland,MP classic |
06-03-2020 22-05-2020 | Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman" - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [update:12-03-2020] | Poland,WM classic |
06-03-2020 15-03-2020 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:13-03-2020] | Poland,DS classic |
06-03-2020 15-03-2020 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:13-03-2020] | Poland,DS classic |
06-03-2020 15-03-2020 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:13-03-2020] | Poland,DS classic |
06-03-2020 15-03-2020 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:13-03-2020] | Poland,DS classic |
06-03-2020 20-03-2020 | V Wiosenny Turniej Szachowy UKS Skoczek Elbląg i SP1
Elbląg [update:09-03-2020] | Poland,WM classic |
05-03-2020 08-03-2020 | Śląska Akademia Szachowa
Ustroń Jaszowiec [update:29-01-2020] | Poland,SL classic |
04-03-2020 05-03-2020 | XII Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego
Jedlnia Letnisko [update:06-03-2020] | Poland,MA classic |
03-03-2020 03-03-2020 | 3 Turniej B3 kl.1-3 o Puchary Burmistrza Hrubieszowa-Marty Majewskiej-GP 2020
Hrubieszów [update:09-03-2020] | Poland,LU classic |
01-03-2020 06-06-2020 | SZACH MAT COVID - Turniej nr 3 - LIGA SZKOLNA FINAŁ Przedszkola
Zabrze [update:07-06-2020] | Poland,SL classic |
29-02-2020 01-03-2020 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA A: 1600-1700
Lipusz [update:01-03-2020] | Poland,PO classic |
29-02-2020 01-03-2020 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA B: 1400
Lipusz [update:01-03-2020] | Poland,PO classic |
29-02-2020 19-07-2020 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2020 - GRUPA E: 1800-1900
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO classic |
29-02-2020 01-03-2020 | Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - grupa FIDE - Turniej I GRAND PRIX
Warszawa-Ursynów [update:04-03-2020] | Poland,MA classic |
29-02-2020 01-03-2020 | Ursynowski Festiwal Szachowy 2020 - grupa o II i III kategorię - Turniej I GRAND PRIX
Warszawa-Ursynów [update:04-03-2020] | Poland,MA classic |
29-02-2020 01-03-2020 | XX FSzZL- XIX Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE standard)
Lubartów [update:02-03-2020] | Poland,LU classic |
29-02-2020 01-03-2020 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa A 1400-1700
Kowale [update:01-03-2020] | Poland,PO classic |
28-02-2020 28-02-2020 | Finał MPM do lat 10 - Turniej towarzyszący WARCABY dla opiekunów
Szczyrk [update:28-02-2020] | Poland,SL classic |
28-02-2020 01-03-2020 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych
Wieluń [update:01-03-2020] | Poland,LD classic |
28-02-2020 28-02-2020 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [update:06-03-2020] | Poland,LU classic |
28-02-2020 28-02-2020 | POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W WARCABACH - chłopcy
Marzenin [update:28-02-2020] | Poland,WP classic |
28-02-2020 30-04-2020 | Turniej piątkowy (2)
Mińsk Mazowiecki [update:11-03-2020] | Poland,MA classic |
27-02-2020 27-02-2020 | MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY 7-8 DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [update:27-02-2020] | Poland,WP classic |
27-02-2020 27-02-2020 | MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY KLASY 7 - 8
WOLSZTYN [update:27-02-2020] | Poland,WP classic |
27-02-2020 27-02-2020 | POWIATOWE MISTRZOSTWA WARCABY 4-6 DZIEWCZĘTA
WOLSZTYN [update:27-02-2020] | Poland,WP classic |
22-02-2020 23-02-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:24-02-2020] | Poland,LU classic |
22-02-2020 23-02-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:24-02-2020] | Poland,LU classic |
22-02-2020 23-02-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej na I kategorię szachową
Lublin [update:24-02-2020] | Poland,LU classic |
22-02-2020 29-02-2020 | Finał Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Szczyrk [update:29-02-2020] | Poland,SL classic |
22-02-2020 29-02-2020 | Finał Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Szczyrk [update:29-02-2020] | Poland,SL classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Kętrzyński Turniej Klasyfikacyjny 1250-1400
Kętrzyn [update:27-02-2020] | Poland,WM classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Kętrzyński Turniej Klasyfikacyjny 1600-2000
Kętrzyn [update:27-02-2020] | Poland,WM classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - FIDE Open A ODWOŁANY
Łódź [update:16-02-2020] | Poland,LD classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Mini-ELO Białystok 2020 - turniej 20.
Białystok [update:23-02-2020] | Poland,PL classic |
22-02-2020 09-05-2020 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 10
Ostrowiec Świętokrzyski [update:12-03-2020] | Poland,SK classic |
22-02-2020 09-05-2020 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 14
Ostrowiec Świętokrzyski [update:12-03-2020] | Poland,SK classic |
22-02-2020 09-05-2020 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa do lat 8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:12-03-2020] | Poland,SK classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych
Tczew [update:24-02-2020] | Poland,PO classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Szach Królowi - zostań Mistrzem OPEN (klasyfikacyjny na Kandydata na Mistrza)
Lublin [update:24-02-2020] | Poland,LU classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Szachowe Ferie w Siedlcach OPEN A
Siedlce [update:10-02-2020] | Poland,MA classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Szachowe Ferie w Siedlcach OPEN B
Siedlce [update:23-02-2020] | Poland,MA classic |
22-02-2020 22-02-2020 | Turniej do lat 12 o V i IV kategorie - Liczba miejsc 30 osób
Zabrze [update:23-02-2020] | Poland,SL classic |
22-02-2020 23-02-2020 | Wąsewska Wieża -Turniej A - od IV kat. szachowej
WĄSEWO k/Ostrowi Maz. [update:24-02-2020] | Poland,MA classic |
21-02-2020 08-05-2020 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych grupa OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [update:12-03-2020] | Poland,SK classic |
21-02-2020 21-02-2020 | Mistrzostwa Powiatu w Warcabach - Igrzyska Młodzieży (dziewczęta)
Ślesin [update:21-02-2020] | Poland,WP classic |
21-02-2020 26-06-2020 | Mistrzostwa Sekcji LKS Piast Srem 2020
Śrem [update:27-06-2020] | Poland,WP classic |
21-02-2020 23-02-2020 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - Turniej B
Szczecin [update:23-02-2020] | Poland,ZP classic |
21-02-2020 21-02-2020 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy luty z m. Lublin" 2020
Lublin [update:21-02-2020] | Poland,LU classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie szachowe - Turniej na kategorię szachową - zapisy do 05.03.2020 !!!
Warmińsko-Mazurskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,WM classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachowa - zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Świętokrzyskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożety III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,SK classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Wielkopolskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,WP classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Opolskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:19-02-2020] | Poland,OP classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Kujawsko-Pomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:19-02-2020] | Poland,KP classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Pomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,PO classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Zachodniopomorskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,ZP classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Lubuskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:19-02-2020] | Poland,LB classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Lubelskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:19-02-2020] | Poland,LU classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorię szachową - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Podlaskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:20-02-2020] | Poland,PL classic |
20-02-2020 08-03-2020 | Letnie Kolonie Szachowe - Turniej na kategorie szachowe - Zapisy do dnia 05.03.2020 !!!
Dolnośląskie I turnus - Jarnołtówek II turnus - Sianożęty III turnus - Kroczyce [update:19-02-2020] | Poland,DS classic |
18-02-2020 23-02-2020 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020 - FIDE OPEN
Szczecin [update:23-02-2020] | Poland,ZP classic |
17-02-2020 22-02-2020 | February Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Henryk Friedman)
Lviv [update:22-02-2020] | Poland,PK classic |
17-02-2020 18-02-2020 | Turniej Szachowy Łąck
Koszelówka k/Łącka [update:21-02-2020] | Poland,MA classic |
17-02-2020 19-02-2020 | Turniej Szachowy na III Kategorię
Myślibórz [update:20-02-2020] | Poland,ZP classic |
16-02-2020 21-02-2020 | Obóz zimowy MUKS MDK Śródmieście Wroław - Lewin Kłodzki Gr A
Lewin Kłodzki [update:20-02-2020] | Poland,DS classic |
16-02-2020 21-02-2020 | Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kł. Gr C
Lewin Kłodzki [update:20-02-2020] | Poland,DS classic |
16-02-2020 21-02-2020 | Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kłodzki - Gr B
Lewin Kłodzki [update:20-02-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 16-02-2020 | ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1400
GDAŃSK [update:16-02-2020] | Poland,PO classic |
15-02-2020 16-02-2020 | ZIMOWY TURNIEJ O KATEGORIE - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:16-02-2020] | Poland,PO classic |
15-02-2020 16-02-2020 | Bughouse rozdaje kategorie
Warszawa [update:17-02-2020] | Poland,MA classic |
15-02-2020 16-02-2020 | Dobczyckie zmagania o kategorię
Dobczyce [update:27-02-2020] | Poland,MP classic |
15-02-2020 16-02-2020 | Feryjny Turniej od III kat do ELO 1600 Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:16-02-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 16-02-2020 | Feryjny Turniej Szachowy dla zawodników 1250-1400PZSzach Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:16-02-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 16-02-2020 | IV Małopolska Liga Juniorów 2020
Dobczyce [update:29-02-2020] | Poland,MP team, classic |
15-02-2020 15-02-2020 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) A
Szubin [update:15-02-2020] | Poland,KP classic |
15-02-2020 15-02-2020 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) B
Szubin [update:15-02-2020] | Poland,KP classic |
15-02-2020 15-02-2020 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) C
Szubin [update:15-02-2020] | Poland,KP classic |
15-02-2020 22-02-2020 | Obóz Szachowo - Narciarski Podczas VIII Pucharu DZSzach
Kudowa Zdrój [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
15-02-2020 15-02-2020 | VII GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 2 - grupa A
Iwla [update:15-02-2020] | Poland,PK classic |
15-02-2020 22-02-2020 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A FIDE
Kudowa Zdrój [update:23-02-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 22-02-2020 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
Kudowa Zdrój [update:23-02-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 22-02-2020 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
Kudowa Zdrój [update:17-03-2020] | Poland,DS classic |
15-02-2020 16-02-2020 | Zawierciański turniej o 2 i 3 kategorię
Zawiercie [update:16-02-2020] | Poland,SL classic |
15-02-2020 22-02-2020 | Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Lewin Kł. 2020
Lewin Kłodzki [update:05-02-2020] | Poland,DS classic |
14-02-2020 23-02-2020 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY - Open A
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród Open A + Open B = 33 000 PLN !!! [update:23-02-2020] | Poland,OP classic |
14-02-2020 23-02-2020 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy GÓRA ŚW. ANNY - Open B
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród w Open A + Open B = 33 000 PLN !!! [update:23-02-2020] | Poland,OP classic |
14-02-2020 23-02-2020 | Zimowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2020
Gdynia [update:23-02-2020] | Poland,PO classic |
13-02-2020 13-02-2020 | 6 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2020
Ulhówek [update:13-02-2020] | Poland,LU classic |
12-02-2020 22-07-2020 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 2020r
Tczew [update:24-07-2020] | Poland,PO classic |
10-02-2020 10-02-2020 | Językowe półkolonie z szachami "English & Chess"- wybijanka
Warszawa [update:10-02-2020] | Poland,MA classic |
09-02-2020 29-11-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
Województwo pomorskie [update:17-08-2020] | Poland,PO team, classic |
08-02-2020 09-02-2020 | DMP - IV Liga Juniorów 2020
Czerwionka-Leszczyny [update:09-02-2020] | Poland,SL team, classic |
08-02-2020 18-10-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
Chorzów [update:18-10-2020] | Poland,SL team, classic |
08-02-2020 18-10-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
Chorzów [update:18-10-2020] | Poland,SL team, classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej B (PZSzach 1100-1700)
Skarżysko-Kamienna [update:13-02-2020] | Poland,SK classic |
08-02-2020 15-02-2020 | Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI DO 12 LAT
POKRZYWNA [update:15-02-2020] | Poland,OP classic |
08-02-2020 14-02-2020 | Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH - TURNIEJ Z NORMĄ IM
POKRZYWNA [update:14-02-2020] | Poland,OP classic |
08-02-2020 15-02-2020 | Jubileuszowy FSzach XXX-lecie PUCHARU GOR OPAWSKICH na pograniczu polsko-czeskim
POKRZYWNA [update:16-02-2020] | Poland,OP classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Karkonoski Turniej Feryjny 1200-1250 / grupa C
Jelenia Góra [update:11-02-2020] | Poland,DS classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Karkonoski Turniej Feryjny 1400 / grupa B
Jelenia Góra [update:11-02-2020] | Poland,DS classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Karkonoski Turniej Feryjny 1600+ OPEN
Jelenia Góra [update:10-02-2020] | Poland,DS classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:09-02-2020] | Poland,DS classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów (1600-1800)
Kraków [update:09-02-2020] | Poland,MP classic |
08-02-2020 09-02-2020 | Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa B
WĘGRÓW [update:09-02-2020] | Poland,MA classic |
08-02-2020 09-02-2020 | V TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:10-02-2020] | Poland,PK classic |
08-02-2020 10-02-2020 | VI Turniej Szachowy w 157. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A (FIDE)
WĘGRÓW [update:10-02-2020] | Poland,MA classic |
08-02-2020 09-02-2020 | XXXVI Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki- Zdroju Gr. A
Rabka-Zdrój [update:24-02-2020] | Poland,MP classic |
08-02-2020 09-02-2020 | XXXVI Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju Gr. B
Rabka Zdrój [update:24-02-2020] | Poland,MP classic |
07-02-2020 21-02-2020 | IV Wiosenny Turnij Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg
Elbląg [update:22-02-2020] | Poland,WM classic |
07-02-2020 22-03-2020 | MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020 GR A
KROSNO [update:22-02-2020] | Poland,PK classic |
07-02-2020 09-02-2020 | MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2020 GR B
KROSNO [update:17-02-2020] | Poland,PK classic |
07-02-2020 08-02-2020 | Turniej Klasyfikacyjny
Brzozów [update:09-02-2020] | Poland,PK classic |
07-02-2020 14-02-2020 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Nowe Miasto Lubawskie [update:14-02-2020] | Poland,WM classic |
07-02-2020 09-02-2020 | V TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [update:10-02-2020] | Poland,PK classic |
06-02-2020 06-02-2020 | Ferie z Szachami w Noku
Nowy Tomyśl [update:06-02-2020] | Poland,WP classic |
06-02-2020 07-02-2020 | Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów (1200-1400)
Kraków [update:05-02-2020] | Poland,MP classic |
04-02-2020 05-02-2020 | IV Otwarty Turniej Klasyfikacyjny - Chomranice 2020 Gr -A
Chomranice [update:09-02-2020] | Poland,MP classic |
04-02-2020 05-02-2020 | Turniej szachowy w Szewcach
Szewce [update:05-02-2020] | Poland,DS classic |
03-02-2020 03-02-2020 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy
Krynica Zdrój [update:03-02-2020] | Poland,MP classic |
03-02-2020 07-02-2020 | SZACHOWISKO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM TURNUS II
Gorzów Wielkopolski [update:03-03-2020] | Poland,LB classic |
02-02-2020 30-12-2020 | V Podkarpacka Liga Szachowa Seniorów 2020 Grupa A IV Zjazd - zakończenie rozgrywek
KROSNO [update:30-12-2020] | Poland,PK team, classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open A do 2100 ELO FIDE / P'60+30
Czeladź [update:04-02-2020] | Poland,SL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open B do 1800 PZSzach / P'60
Czeladź [update:02-02-2020] | Poland,SL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open C do lat 12 (2008 i młodsi) / P'60
Czeladź [update:02-02-2020] | Poland,SL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VI Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran**** - Open D do lat 9 (2011 i młodsi) / P'60
Czeladź [update:02-02-2020] | Poland,SL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW 2020 - III LIGA JUNIORÓW
Choszczno [update:02-02-2020] | Poland,ZP team, classic |
01-02-2020 29-11-2020 | Ekstraliga Śląska Juniorów 2020
Stadion Śląski [update:29-11-2020] | Poland,SL team, classic |
01-02-2020 09-02-2020 | Feryjny Turniej "Kategorie Szachowe ze Skoczkiem" 2020 - Turniej A (PZSzach 1800-2000)
Skarżysko-Kamienna [update:13-02-2020] | Poland,SK classic |
01-02-2020 29-11-2020 | I Liga Śląska Juniorów 2020
Stadion Śląski [update:29-11-2020] | Poland,SL team, classic |
01-02-2020 02-02-2020 | II Kategoria na luty
Chylice [update:02-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | III Kategoria na luty
Chylice [update:02-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | III Turniej Zimowy - grupa A1
Grodzisk Mazowiecki [update:04-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | III Turniej Zimowy - grupa A2
Grodzisk Mazowiecki [update:04-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | III Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:03-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ZARZĄDU UKSz SKOCZEK Choszczno - Turniej towarzyszący przy III Lidze Juniorów
Choszczno [update:02-02-2020] | Poland,ZP classic |
01-02-2020 02-02-2020 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2020 (grupa A)
Kozy [update:02-02-2020] | Poland,SL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka
Warszawa [update:11-01-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Szachy bez granic" Grupa B do 1600 bez ELO
Sokółka [update:02-02-2020] | Poland,PL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Szachy bez granic"OPEN Grupa A do 1400 ELO
Sokółka [update:02-02-2020] | Poland,PL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2020
Suwałki [update:09-02-2020] | Poland,PL classic |
01-02-2020 02-02-2020 | XXIII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B (1250-1800)
Warszawa [update:04-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | Zimowy Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:02-02-2020] | Poland,MA classic |
01-02-2020 02-02-2020 | Zimowy Turniej FIDE o Puchar Burmistrza Ursusa 2020 - Grupa B
Warszawa Ursus [update:02-02-2020] | Poland,MA classic |
31-01-2020 05-07-2020 | III Zimowa kołówka u Stefana Wronicza 2020 - grupa B
Warszawa-Ursynów [update:05-07-2020] | Poland,MA classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Mistrzostw Gminy Wiejskiej Ciechanów dla Dzieci i Młodzieży klasy I-III
Ciechanów [update:31-01-2020] | Poland,MA classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Mistrzostw Gminy Wiejskiej Ciechanów dla Dzieci i Młodzieży klasy IV-VIII
Ciechanów [update:30-01-2020] | Poland,MA classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Mistrzostwa Klas 1-3 w SP 71 open
Wrocław [update:24-01-2020] | Poland,DS classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Mistrzostwa klas 1-3 SP 71 Wrocław chłopcy
Wrocław [update:31-01-2020] | Poland,DS classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Mistrzostwa klas 1-3 w SP 71 woman
Wrocław [update:24-01-2020] | Poland,DS classic |
31-01-2020 31-01-2020 | Noworoczne blitzowanie - turniej dla zawodników MKSz Rybnik rodziców i członków
Rybnik [update:30-01-2020] | Poland,SL classic |
30-01-2020 31-01-2020 | AKADEMIA SZACHOWA W GRAJEWIE - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIE
Grajewo [update:02-02-2020] | Poland,PL classic |
30-01-2020 27-02-2020 | Na II kategorię w Hetmanie 1_2020
Warszawa [update:27-02-2020] | Poland,MA classic |
29-01-2020 31-01-2020 | Ferie 2020 - Turniej Klasyfikacyjny 1250-1600
Olsztyn [update:31-01-2020] | Poland,WM classic |
29-01-2020 30-01-2020 | Ferie z Liskiem - turniej gr. A - OPEN
Lisia Góra [update:30-01-2020] | Poland,MP classic |
29-01-2020 02-02-2020 | IV Ogólnopolski Turniej szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2020 - grupa A
Kościelec [update:05-02-2020] | Poland,WP classic |
29-01-2020 02-02-2020 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2020 - grupa B
Kościelec [update:02-02-2020] | Poland,WP classic |
29-01-2020 29-01-2020 | Mitrzostwa 2B sp 71
Wrocław [update:29-01-2020] | Poland,DS classic |
27-01-2020 28-01-2020 | Ferie 2020 - Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:28-01-2020] | Poland,WM classic |
27-01-2020 04-02-2020 | Feryjny Turniej Szkolny o Wyższe Kategorie
Żegiestów Zdrój [update:27-01-2020] | Poland,MP classic |
27-01-2020 31-01-2020 | I Bydgoski Festiwal Szachowy Edukacja Przez Szachy - OPEN - do lat 13 - do lat 9 - I MIEJSCE 1500 zł - II MIEJSCE 1000 zł!!!
Bydgoszcz [update:09-02-2020] | Poland,KP classic |
27-01-2020 26-10-2020 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2020
Malbork [update:30-10-2020] | Poland,PO classic |
27-01-2020 31-01-2020 | SZACHOWISKO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM _ TURNUS I GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:29-01-2020] | Poland,LB classic |
27-01-2020 31-01-2020 | SZACHOWISKO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM_ TURNUS I GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:29-01-2020] | Poland,LB classic |
27-01-2020 29-01-2020 | Turniej kwalifikacyjny A
Chrzanów [update:29-01-2020] | Poland,MP classic |
27-01-2020 29-01-2020 | Turniej kwalifikacyjny B
Chrzanów [update:07-02-2020] | Poland,MP classic |
27-01-2020 31-01-2020 | XXXVII Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów FERIE z SZACHAMI 2020 Grupa A
Bydgoszcz [update:01-02-2020] | Poland,KP classic |
27-01-2020 31-01-2020 | XXXVII Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów FERIE z SZACHAMI 2020 Grupa B
Bydgoszcz [update:27-01-2020] | Poland,KP classic |
27-01-2020 28-01-2020 | Zimowy Maraton Szachowy
Włoszakowice [update:03-02-2020] | Poland,WP classic |
27-01-2020 28-01-2020 | Zimowy Maraton Szachowy- Pierwsze kroki
Włoszakowice [update:30-01-2020] | Poland,WP classic |
26-01-2020 21-06-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
Województwo pomorskie [update:21-03-2020] | Poland,PO team, classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:21-02-2020] | Poland,DS classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Styczniowy Turniej Fide w Bughouse - odwołany!
Warszawa [update:24-01-2020] | Poland,MA classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Szachowy Feryjny Turniej "A" o kategorię III i II
Radzyń Podlaski [update:27-01-2020] | Poland,LU classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:26-01-2020] | Poland,MA classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Turniej o Wyższe Kategorie Szachowe - min.1600 - Grupa A
Zabierzów/ k.Krakowa [update:31-01-2020] | Poland,MP classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Turniej o Wyższe Kategorie Szachowe min. 1250-1400 - Grupa B
Zabierzów/ k.Krakowa [update:31-01-2020] | Poland,MP classic |
25-01-2020 26-01-2020 | Turniej sprawdzający nauczycieli projekt Edukacja przez Szachy w Szkol
Kroczyce [update:26-01-2020] | Poland,SL classic |
25-01-2020 01-02-2020 | Zimowy obóz szachowo - rekreacyjny - REMBÓW 2020 - turnieje na kategorie - szybkie - blyskawiczne i konkursy
Rembów [update:23-01-2020] | Poland,SK classic |
24-01-2020 24-01-2020 | PAWŁOWICKI dodatkowy TURNIEJ SZACHOWY o V i IV KATEGORIĘ
PAWŁOWICE [update:24-01-2020] | Poland,SL classic |
23-01-2020 24-01-2020 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o III KATEGORIĘ i II KOBIECĄ z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:24-01-2020] | Poland,SL classic |
23-01-2020 23-01-2020 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o IV KATEGORIĘ z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:24-01-2020] | Poland,SL classic |
23-01-2020 23-01-2020 | PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIE IV i V z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:24-01-2020] | Poland,SL classic |
23-01-2020 24-01-2020 | PAWLOWICKI TURNIEJ SZACHOWY o II KATEGORIĘ z NAGRODAMI
PAWŁOWICE [update:24-01-2020] | Poland,SL classic |
20-01-2020 21-01-2020 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ i I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-01-2020] | Poland,SL classic |
20-01-2020 21-01-2020 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ i II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-01-2020] | Poland,SL classic |
20-01-2020 21-01-2020 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:21-01-2020] | Poland,SL classic |
20-01-2020 24-01-2020 | IX TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [update:24-01-2020] | Poland,PK classic |
20-01-2020 24-01-2020 | IX TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:24-01-2020] | Poland,PK classic |
20-01-2020 24-01-2020 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:24-01-2020] | Poland,PL classic |
20-01-2020 24-01-2020 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 i 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:24-01-2020] | Poland,PL classic |
20-01-2020 21-01-2020 | XXVI FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - ranking od 1600
ŁOMŻA [update:23-01-2020] | Poland,PL classic |
20-01-2020 21-01-2020 | XXVI FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej B - ranking 1400 - 1250 pkt.
ŁOMŻA [update:23-01-2020] | Poland,PL classic |
19-01-2020 25-01-2020 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:25-01-2020] | Poland,PO classic |
19-01-2020 25-01-2020 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:25-01-2020] | Poland,PO classic |
19-01-2020 25-01-2020 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:25-01-2020] | Poland,PO classic |
19-01-2020 16-02-2020 | IV Wielkopolska Liga Juniorów - Grupa A
Leszno [update:02-03-2020] | Poland,WP team, classic |
19-01-2020 16-02-2020 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B
Ostrów Wlkp [update:26-02-2020] | Poland,WP team, classic |
19-01-2020 26-01-2020 | Z Szachami przez Polskę - XIV Turniej Szachowy KARKONOSZE GRUPA A
Szklarska Poręba [update:26-01-2020] | Poland,DS classic |
19-01-2020 26-01-2020 | Z Szachami przez Polskę - XIV Turniej Szachowy KARKONOSZE GRUPA B
Szklarska Potęba [update:26-01-2020] | Poland,DS classic |
19-01-2020 19-01-2020 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [update:22-01-2020] | Poland,LU classic |
18-01-2020 19-01-2020 | XI Memoriał Szachowy Stanisława Łobaziewicza - Open A do 1800 PZSzach / P'60
Krzeszowice [update:21-01-2020] | Poland,MP classic |
18-01-2020 19-01-2020 | XI Memoriał Szachowy Stanisława Łobaziewicza - Open B do lat 10 i 12 (2008 i młodsi) / P'60
Krzeszowice [update:21-01-2020] | Poland,MP classic |
18-01-2020 19-01-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:20-01-2020] | Poland,LU classic |
18-01-2020 19-01-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:20-01-2020] | Poland,LU classic |
18-01-2020 19-01-2020 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię
Lublin [update:19-01-2020] | Poland,LU classic |
18-01-2020 19-01-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa - III Liga ZZSzach
Koszalin [update:27-01-2020] | Poland,ZP team, classic |
18-01-2020 19-01-2020 | I Turniej Klasyfikacyjny - Skarżyska Zima 2020
Skarżysko-Kamienna [update:27-01-2020] | Poland,SK classic |
18-01-2020 16-02-2020 | III Wielkopolska Liga Juniorów
Ostrów Wlkp [update:16-02-2020] | Poland,WP team, classic |
18-01-2020 19-01-2020 | Turniej Klasyfikacyjny OPEN
Koszalin [update:19-01-2020] | Poland,ZP classic |
18-01-2020 18-01-2020 | VIII Szachowy Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej A
Starachowice [update:19-01-2020] | Poland,SK classic |
18-01-2020 19-01-2020 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2020 - do 12 lat
Racibórz [update:19-01-2020] | Poland,SL classic |
18-01-2020 19-01-2020 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2020 - do 9 lat
Racibórz [update:19-01-2020] | Poland,SL classic |
17-01-2020 17-01-2020 | 7 memoriał Roberta Jamesa Fischera - open
Wrocław [update:17-01-2020] | Poland,DS classic |
17-01-2020 17-01-2020 | 7 memoriał Roberta Jamesa Fischera - woman
Wrocław [update:17-01-2020] | Poland,DS classic |
17-01-2020 17-01-2020 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy styczeń z m. Lublin" 2020
Lublin [update:17-01-2020] | Poland,LU classic |
17-01-2020 02-10-2020 | Przełożony. XV Turniej Klasyfikacyjny. Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:25-09-2020] | Poland,LB classic |
13-01-2020 14-01-2020 | Ferie z Szachami 2020 - Pierwszy krok
Tomaszów Lubelski [update:06-02-2020] | Poland,LU classic |
13-01-2020 16-01-2020 | Turniej na Kategorię Centralną - Bytom 2020
Bytom [update:16-01-2020] | Poland,SL classic |
12-01-2020 25-07-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2020
Lubenia [update:25-07-2020] | Poland,PK team, classic |
12-01-2020 12-01-2020 | Klasyfikacyjny turniej podczas obozu narciarskiego dla II i III kategorii
Łódź\\Zakopane [update:16-01-2020] | Poland,LD classic |
12-01-2020 12-01-2020 | Klasyfikacyjny Turniej podczas obozu narciarskiego dla IV i V kategorii
Łódź\\Zakopane [update:16-01-2020] | Poland,LD classic |
12-01-2020 12-01-2020 | Turniej klasyfikacyjny o kategorię podczas obozu narciarskiego w Zakopanem
Łódź\\Zakopane [update:16-01-2020] | Poland,LD classic |
11-01-2020 11-01-2020 | I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa Wesoła [update:11-01-2020] | Poland,MA classic |
11-01-2020 10-03-2020 | III Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza 2020 - grupa A
Warszawa-Ursynów [update:26-03-2020] | Poland,MA classic |
11-01-2020 12-01-2020 | IV Liga Małopolska Seniorów 2020
Zabierzów [update:12-01-2020] | Poland,MP team, classic |
11-01-2020 12-01-2020 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:12-01-2020] | Poland,DS classic |
11-01-2020 12-01-2020 | Turniej Noworoczny 2020 - grupa B
Wrocław ul.Dubois 5 [update:12-01-2020] | Poland,DS classic |
11-01-2020 12-01-2020 | Turniej Noworoczny 2020 - grupa C
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:12-01-2020] | Poland,DS classic |
11-01-2020 17-01-2020 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2020 OPEN FIDE
Racibórz [update:17-01-2020] | Poland,SL classic |
11-01-2020 17-01-2020 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2020 OPEN FIDE + 60
Racibórz [update:17-01-2020] | Poland,SL classic |
10-01-2020 06-03-2020 | I turniej Sielanka open grupa B
Elbląg [update:09-03-2020] | Poland,WM classic |
10-01-2020 12-06-2020 | 224th YMCA Winter 2020-A
Warszawa [update:12-06-2020] | Poland,MA classic |
10-01-2020 20-03-2020 | I turniej Sielanka open grupa A
Elbląg [update:20-03-2020] | Poland,WM classic |
10-01-2020 06-03-2020 | I turniej Sielanka open grupa B
Elbląg [update:15-01-2020] | Poland,WM classic |
10-01-2020 10-01-2020 | Mistrzostwa stycznia w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [update:10-01-2020] | Poland,WP classic |
10-01-2020 07-02-2020 | Turniej pątkowy (1)
Mińsk Mazowiecki [update:07-02-2020] | Poland,MA classic |
09-01-2020 12-06-2020 | 225th YMCA Winter 2020-B
Warszawa [update:12-06-2020] | Poland,MA classic |
09-01-2020 25-06-2020 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia J. KANACHA i A. SZYMIKA - Grupa A
WILKOWICE [update:20-07-2020] | Poland,SL classic |
09-01-2020 25-06-2020 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia J. KANACHA i A. SZYMIKA - Grupa B
WILKOWICE [update:23-06-2020] | Poland,SL classic |
08-01-2020 12-06-2020 | 226th YMCA Winter 2020-C
Warszawa [update:12-06-2020] | Poland,MA classic |
08-01-2020 30-12-2020 | IV Memoriał Józefa Matwija - turniej całoroczny
Gorzów Wielkopolski [update:30-12-2020] | Poland,LB classic |
07-01-2020 12-06-2020 | 227th YMCA Winter 2020-D
Warszawa [update:12-06-2020] | Poland,MA classic |
07-01-2020 12-06-2020 | YMCA Winter 2020-REVIVAL
Warszawa [update:12-06-2020] | Poland,MA classic |
05-01-2020 05-01-2020 | Noworoczny Turniej im. Maksymiliana Wałczyka
Ostrów Wielkopolski [update:27-12-2019] | Poland,WP classic |
05-01-2020 06-01-2020 | Siedlecki Festiwal Noworoczny Open B2
Siedlce [update:06-01-2020] | Poland,MA classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dz. i ch. do lat 7 (DC-07)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dziewczęta do lat 11 (D-11)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dziewczęta do lat 13 (D-13)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dziewczęta do lat 15 (D-15)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dziewczęta do lat 7 (D-07)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - dziewczęta do lat 9 (D-09)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 11 (C-11)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 13 (C-13)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 15 (C-15)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 15 i 17(C-1517)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 17 (C-17)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 7 (C-07)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
05-01-2020 11-01-2020 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach - open do lat 9 (C-09)
Pokrzywna [update:11-01-2020] | Poland,OP classic |
04-01-2020 12-01-2020 | I Turniej Mistrzów "ROBKOL-CUP'2020" na I kategorię
Łowicz [update:12-01-2020] | Poland,LD classic |
04-01-2020 05-01-2020 | Noworoczny Turniej Szachowy - FIDE OPEN A I miejsce 400zł!
Łódź [update:05-01-2020] | Poland,LD classic |
04-01-2020 05-01-2020 | Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN B od IV kategorii szachowej
Łódź [update:05-01-2020] | Poland,LD classic |
04-01-2020 05-01-2020 | Styczniowy Turniej dla zawodników z IV i III kat
Wałbrzych [update:19-01-2020] | Poland,DS classic |
04-01-2020 24-01-2020 | Szkoleniowy TK 1800-1900
Olsztyn [update:19-02-2020] | Poland,WM classic |
04-01-2020 06-01-2020 | Turniej Systemem Szwajcarskim dla zawodników z min II kat szachową
Wałbrzych [update:06-01-2020] | Poland,DS classic |
04-01-2020 05-01-2020 | Tyrniej Klasyfikacyjny na Saskiej Kępie Czwarty Król
Warszawa [update:05-01-2020] | Poland,MA classic |
03-01-2020 27-03-2020 | Półfinał Mistrzostw Rz K Sz
Rzeszów [update:12-03-2020] | Poland,PK classic |
03-01-2020 04-01-2020 | Siedlecki Festiwal Noworoczny Open B1
Siedlce [update:04-01-2020] | Poland,MA classic |
02-01-2020 06-01-2020 | Siedlecki Festiwal Noworoczny Open A !!!ODWOŁANY!!!
Siedlce [update:29-12-2019] | Poland,MA classic |
01-01-2020 30-03-2020 | Ślimak 2020
szachowe.pl [update:18-04-2020] | Poland,MA classic |
29-12-2019 30-12-2019 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 18 lat
Lublin [update:13-01-2020] | Poland,LU classic |
28-12-2019 29-12-2019 | Świąteczne pożegnanie kategorii!! Grupa dla III kategorii
Chylice [update:29-12-2019] | Poland,MA classic |
28-12-2019 29-12-2019 | Świąteczne pożegnanie kategorii!! Grupa dla IV kategorii
Warszawa [update:29-12-2019] | Poland,MA classic |
28-12-2019 30-12-2019 | Turniej Noworoczny 2020 - grupa A
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:30-12-2019] | Poland,DS classic |
28-12-2019 29-12-2019 | VII Bożonarodzeniowy Turniej A FIDE OPEN 28-29.12.2019 Poznań
Poznań [update:29-12-2019] | Poland,WP classic |
28-12-2019 29-12-2019 | VII Bożonarodzeniowy Turniej B Klasyfikacyjny bk-III kat 28-29.12.2019 Poznań
Poznań [update:29-12-2019] | Poland,WP classic |
28-12-2019 29-12-2019 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
28-12-2019 29-12-2019 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
28-12-2019 29-12-2019 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa C do lat 14
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
27-12-2019 30-12-2019 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2019" - Open A
Lublin [update:13-01-2020] | Poland,LU classic |
27-12-2019 28-12-2019 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" - LUBLIN 2019 OPEN B
Lublin [update:28-12-2019] | Poland,LU classic |
27-12-2019 31-12-2019 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN A
Białystok [update:31-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12-2019 31-12-2019 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN B
Białystok [update:31-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12-2019 29-12-2019 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN C
Białystok [update:29-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12-2019 28-12-2019 | IX Czernikowski Festiwal Szachowy- ODWOŁANY
Czernikowo [update:11-12-2019] | Poland,KP classic |
27-12-2019 30-12-2019 | KANIA FINANSE - XI BESKIDY CUP
Goleszów [update:30-12-2019] | Poland,SL classic |
27-12-2019 31-12-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa A
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2019 31-12-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa B
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2019 31-12-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa C
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12-2019 01-01-2020 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:01-01-2020] | Poland,PO classic |
27-12-2019 31-12-2019 | Turniej Podkarpackiej Kadry Juniorów
Lubenia [update:06-01-2020] | Poland,PK classic |
27-12-2019 29-12-2019 | VII Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie
Szczecin [update:29-12-2019] | Poland,ZP classic |
27-12-2019 31-12-2019 | VIII Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2019] | Poland,PK classic |
27-12-2019 04-01-2020 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa A
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2019 04-01-2020 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa B
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2019 04-01-2020 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa C
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2019 31-12-2019 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:02-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12-2019 31-12-2019 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:02-01-2020] | Poland,MP classic |
22-12-2019 09-02-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2019/2020
województwo mazowieckie [update:13-02-2020] | Poland,MA team, classic |
22-12-2019 22-12-2019 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaC 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
22-12-2019 22-12-2019 | IV Świąteczny Turniej Szachowy Klubu M-GOK Gambit Ślesin
Ślesin [update:22-12-2019] | Poland,WP classic |
22-12-2019 09-02-2020 | Otwarta Liga Mazowiecka 2019/2020
województwo mazowieckie [update:09-02-2020] | Poland,MA team, classic |
21-12-2019 23-12-2019 | Przed Świętami Inaczej - I kołówka MDK Chorzów
Chorzów [update:23-12-2019] | Poland,SL classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1250]
Kraków [update:11-01-2020] | Poland,MP classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1400]
Kraków [update:28-12-2019] | Poland,MP classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1600]
Kraków [update:28-12-2019] | Poland,MP classic |
21-12-2019 21-12-2019 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia Chwarzno [update:21-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaA 1600
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaB 1400
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12-2019 22-12-2019 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr A
Świdnica [update:22-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12-2019 22-12-2019 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr B
Świdnica [update:24-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12-2019 22-12-2019 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr C
Świdnica [update:24-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:22-12-2019] | Poland,WM classic |
21-12-2019 22-12-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1600 plus
Olsztyn [update:22-12-2019] | Poland,WM classic |
21-12-2019 22-12-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT.-1400
Suwałki [update:22-12-2019] | Poland,PL classic |
21-12-2019 22-12-2019 | XII Szubiński FIDE OPEN - Turniej A
Szubin [update:22-12-2019] | Poland,KP classic |
21-12-2019 22-12-2019 | XII Szubiński FIDE OPEN - Turniej B
Szubin [update:22-12-2019] | Poland,KP classic |
20-12-2019 20-12-2019 | Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr 842
Wadowice [update:20-12-2019] | Poland,MP classic |
20-12-2019 20-12-2019 | Mistrzostwa grudnia w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [update:20-12-2019] | Poland,WP classic |
18-12-2019 18-12-2019 | Świąteczny Turniej Szachowy VI-VIII
Ciechanów [update:18-12-2019] | Poland,MA classic |
18-12-2019 18-12-2019 | Świąteczny Turniej Szachowy III-V
Ciechanów [update:18-12-2019] | Poland,MA classic |
15-12-2019 15-12-2019 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D11/C11
Mielec [update:15-12-2019] | Poland,PK classic |
14-12-2019 15-12-2019 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
14-12-2019 15-12-2019 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
14-12-2019 08-02-2020 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors - Klimczok 2020
Imielin Rybnik [update:08-02-2020] | Poland,SL team, classic |
14-12-2019 15-12-2019 | I Biłgoraj Weekend Open U2200
Biłgoraj [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
14-12-2019 15-12-2019 | III Biłgoraj Open - grupa B (1400-1600)
Biłgoraj [update:13-12-2019] | Poland,LU classic |
14-12-2019 15-12-2019 | III Biłgoraj Open - grupa C (1000-1250)
Biłgoraj [update:28-11-2019] | Poland,LU classic |
14-12-2019 15-12-2019 | IV URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - grupa FIDE
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
14-12-2019 14-12-2019 | Magnusik 2/2019
Zielona Góra [update:15-12-2019] | Poland,LB classic |
14-12-2019 15-12-2019 | Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - Turniej A
Skarżysko-Kamienna [update:15-12-2019] | Poland,SK classic |
14-12-2019 15-12-2019 | SPECJALNY ŚWIĄTECZNY URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - grupa NA II i III KATEGORIE
Warszawa [update:17-12-2019] | Poland,MA classic |
14-12-2019 15-12-2019 | V DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA W SZACHACH KLASYCZNYCH SENIORÓW
Dukla [update:14-12-2019] | Poland,PK team, classic |
14-12-2019 15-12-2019 | VI ADWENTOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019 grupa A
WĘGRÓW [update:15-12-2019] | Poland,MA classic |
13-12-2019 15-12-2019 | CIDERSZACH 2019
Radzionków [update:15-12-2019] | Poland,SL classic |
13-12-2019 13-12-2019 | Mistrzostwa Drużynowe SP 71 2019
Wrocław [update:13-12-2019] | Poland,DS team, classic |
13-12-2019 14-12-2019 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1400
Gdynia [update:14-12-2019] | Poland,PO classic |
13-12-2019 14-12-2019 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1600
Gdynia [update:20-12-2019] | Poland,PO classic |
12-12-2019 15-12-2019 | 13. rocnik TALENT Cup 2019
Malenovice [update:14-10-2019] | Czech Republic classic |
10-12-2019 11-12-2019 | Turniej o III kategorie do lat 10
Zabrze [update:11-12-2019] | Poland,SL classic |
09-12-2019 09-12-2019 | II Mistzrostwa SP Sorbin 2019
SORBIN [update:09-12-2019] | Poland,SK classic |
08-12-2019 08-12-2019 | AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH
Warszawa [update:08-12-2019] | Poland,MA classic |
08-12-2019 08-12-2019 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich
Zawiercie [update:09-12-2019] | Poland,SL classic |
07-12-2019 08-12-2019 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019
Węgrów [update:11-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12-2019 08-12-2019 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:08-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12-2019 08-12-2019 | Turniej Kobiet w Szachach Szybkich
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa A FIDE
Wrocław [update:12-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa B 1600
Wrocław [update:11-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa C 1400
Wrocław [update:08-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa D 1100-1250
Wrocław [update:28-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 07-12-2019 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa ER 1000-1100
Wrocław [update:28-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V Turniej Mikołajkowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12-2019 08-12-2019 | V Turniej Mikołajkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:10-12-2019] | Poland,MA classic |
06-12-2019 06-12-2019 | 4 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2020
Moniatycze [update:06-12-2019] | Poland,LU classic |
06-12-2019 06-12-2019 | Grand Prix Wadowic w Szachach -Turniej nr 840
Wadowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
06-12-2019 07-12-2019 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy
Czeremcha [update:08-12-2019] | Poland,PL classic |
06-12-2019 12-12-2019 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2019 - classical match
Wrocław [update:12-12-2019] | Poland team, classic |
06-12-2019 06-12-2019 | TURNIEJ ''MIKOŁAJKOWY'' O MISTRZA GRY SZACHOWEJ
Wolsztyn [update:04-12-2019] | Poland,WP classic |
05-12-2019 05-12-2019 | Wojewódzkie Igrzyska SZS Dzieci w Szachach Drużynowych 2019/2020
Zamość [update:09-12-2019] | Poland,LU team, classic |
03-12-2019 03-12-2019 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:03-12-2019] | Poland,LU classic |
03-12-2019 03-12-2019 | Turniej o IV kategorie do lat 8
Zabrze [update:03-12-2019] | Poland,SL classic |
03-12-2019 07-02-2020 | Turniej o Wielki Puchar Przechodni Przezesa TS-R Hetman
Konin [update:08-02-2020] | Poland,WP classic |
02-12-2019 10-12-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2019
Pokrzywna [update:10-12-2019] | Poland,MA team, classic |
02-12-2019 07-01-2020 | Turniej o kategorie sekcji szachowej AZS Klubu Politechniki Łódzkiej
Łódź [update:18-12-2019] | Poland,LD classic |
01-12-2019 08-12-2019 | Z Szachami przez Polskę - XIV Turniej Szachowy KARKONOSZE
Szklarska Poręba [update:27-11-2019] | Poland,DS classic |
30-11-2019 01-12-2019 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
30-11-2019 01-12-2019 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
30-11-2019 30-11-2019 | Puchar Burmistrza MiGU Muszyny dkr J Golby gr-C Open.
Muszyna [update:30-11-2019] | Poland,MP classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Puchar Burmistrza Wołomina na (III. II kat i I kob)
Wołomin [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. A
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP classic |
30-11-2019 01-12-2019 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [update:01-12-2019] | Poland,SL classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Turniej klasyfikacyjny z okazji Święta Niepodległości
Włoszakowice [update:02-12-2019] | Poland,WP classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11-2019 01-12-2019 | V Otwarty Turniej Klasyfikacyjny Pola Nadziei
Białystok [update:01-12-2019] | Poland,PL classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Wielkie Granie z Kopernikiem - od 1800 PZSzach do 2199 ELO
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1250-1400
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1600-1700
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11-2019 01-12-2019 | Wojewódzki Kurs Sędziowski - ODWOŁANY
Ostróda [update:26-11-2019] | Poland,WM classic |
30-11-2019 01-12-2019 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B (1250-1800)
Warszawa [update:02-12-2019] | Poland,MA classic |
29-11-2019 01-12-2019 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa do rankingu 1399
Kaczyn k Kielc [update:01-12-2019] | Poland,SK classic |
29-11-2019 01-12-2019 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa od rankingu 1400
Kaczyn k Kielc [update:01-12-2019] | Poland,SK classic |
29-11-2019 15-12-2019 | Kurs Instruktorski PZSzach.
Kożuchów - Gorzów Wlkp. [update:24-10-2019] | Poland,LB classic |
29-11-2019 29-11-2019 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:29-11-2019] | Poland,LU classic |
26-11-2019 02-12-2019 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:02-12-2019] | Poland,DS classic |
24-11-2019 24-11-2019 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych- Turniej opiekunowie
Starachowice [update:24-11-2019] | Poland,SK classic |
23-11-2019 24-11-2019 | DMP - IV Liga Podkarpacka Juniorów 2019
Wiśniowa [update:24-11-2019] | Poland,PK team, classic |
23-11-2019 24-11-2019 | DMP - IV Liga Seniorów 2019/20
województwo śląskie [update:07-12-2019] | Poland,SL team, classic |
23-11-2019 23-11-2019 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ LICEALIADY WOJ.PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [update:23-11-2019] | Poland,PL team, classic |
23-11-2019 24-11-2019 | II Turniej o kategorie szachowe Szach Mat
Zabrze [update:24-11-2019] | Poland,SL classic |
23-11-2019 24-11-2019 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11-2019 24-11-2019 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11-2019 24-11-2019 | Otwarte Mistrzostwa Lomzy na 2019
Łomża [update:25-11-2019] | Poland,PL classic |
23-11-2019 24-11-2019 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Otwock [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11-2019 24-11-2019 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA A powyżej 1400 PZSzach
Sułkowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
23-11-2019 24-11-2019 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA B do 1400 PZSzach
Sułkowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
22-11-2019 22-11-2019 | AMPiW Szachy błyskawiczne I rzut
Poznań [update:22-11-2019] | Poland,WP classic |
22-11-2019 30-11-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Ustroń-Jaszowiec [update:24-09-2019] | Poland,SL classic |
22-11-2019 24-11-2019 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:25-11-2019] | Poland,LB classic |
22-11-2019 24-11-2019 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:24-11-2019] | Poland,LB classic |
20-11-2019 18-12-2019 | Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2019
Tomaszów Lubelski [update:07-01-2020] | Poland,LU classic |
20-11-2019 25-11-2019 | November Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Yuriy Privalov)
Lviv [update:23-10-2019] | Ukraine classic |
20-11-2019 20-11-2019 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych - dziewczęta
Dobczyce [update:20-11-2019] | Poland,MP classic |
19-11-2019 24-11-2019 | XVII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
MILÓWKA [update:24-11-2019] | Poland,SL classic |
17-11-2019 05-04-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - III Liga
Kujawsko-Pomorskie [update:07-04-2020] | Poland,KP team, classic |
17-11-2019 05-04-2020 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - IV Liga
Kujawsko-Pomorskie [update:07-04-2020] | Poland,KP team, classic |
17-11-2019 04-10-2020 | IV Dolnośląska Liga Szachowa - Okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [update:27-09-2020] | Poland,DS team, classic |
17-11-2019 17-11-2019 | Turniej z okazji Święta Niepodległości
Ostrzeszów [update:17-11-2019] | Poland,WP classic |
17-11-2019 17-11-2019 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 16-11-2019 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 3
Łubianka [update:17-11-2019] | Poland,KP classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [update:17-11-2019] | Poland,PO classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:17-11-2019] | Poland,PO classic |
16-11-2019 17-11-2019 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki
Lipinki [update:24-11-2019] | Poland,MP classic |
16-11-2019 15-12-2019 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2004 i starsi
Wodzisław Śląski [update:17-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2008-2005
Wodzisław Śląski [update:25-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2009 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:17-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11-2019 17-11-2019 | MINI-ELO Suwałki 2019 (4)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 10 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 18 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Szach Królowi - zostań Mistrzem - OPEN
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11-2019 17-11-2019 | Turniej klasyfikacyjny na III II I ( kobiecą) kategorie szachowe
Wrocław [update:17-11-2019] | Poland,DS classic |
15-11-2019 15-11-2019 | Finał szachowej Ligi Klas SP 71
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS classic |
15-11-2019 15-11-2019 | Mistrzostwa listopada w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [update:29-11-2019] | Poland,WP classic |
12-11-2019 19-11-2019 | 68. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH STANDARDOWYCH
Warszawa [update:11-07-2019] | Poland,MA classic |
11-11-2019 11-11-2019 | GMINNY TURNIEJ SZACHOWY z OKAZJI DNIA NIEPODLEGLOŚCI o PUCHAR WÓJTA GMINY LUBI
Siedlce /k Lubina [update:01-11-2019] | Poland,DS classic |
11-11-2019 11-11-2019 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - Grupa B - dla dzieci
Wałbrzych [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
11-11-2019 11-11-2019 | Turniej Szachowy w ODK WIKTORIA z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości
Poznań [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
10-11-2019 11-01-2020 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Zimowisko szachowo-narciarskie 2020 w Zakopanem Zapisy do 15.11.2019 !!!
Zakopane [update:10-11-2019] | Poland,LD classic |
10-11-2019 11-01-2020 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 15.11.2019 !
Zakopane [update:10-11-2019] | Poland,SL classic |
10-11-2019 10-11-2019 | TURNIEJ SZACHOWY BLITZA Z OKAZJI ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI
TERESPOL [update:12-11-2019] | Poland,LU classic |
09-11-2019 10-11-2019 | IV Otwarty Ogólnopolski Memoriał PFBM BPD i im. Kazimierza Prokulskiego Grupa B
Radom [update:11-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11-2019 10-11-2019 | IV Otwarty Turniej PBPMB i PD im. architekta Kazimierza Prokulskiego Grupa A
Radom [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11-2019 11-11-2019 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 09-11.11.2019r klasyczne. Tabela zmian rankingowych FIDE i częściowych norm na kat.
Konin [update:11-11-2019] | Poland,WP classic |
09-11-2019 11-11-2019 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 8 rund (3 szybkie P25+10s i 5 standardowych P90 + 30 Pula nagród = 11.000 zł ! miejsce min. 1100 zł + 400 zł BON. Premia za min. 7.5pkt.
Konin [update:11-11-2019] | Poland,WP classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C09
Ustron [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C13
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C15
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C17
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D09
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D11
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D13
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D15
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 16-11-2019 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D17
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11-2019 11-11-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa A
Białystok [update:11-11-2019] | Poland,PL classic |
09-11-2019 11-11-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa B
Białystok [update:12-11-2019] | Poland,PL classic |
09-11-2019 10-11-2019 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa B
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:10-11-2019] | Poland,DS classic |
09-11-2019 10-11-2019 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa C
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:10-11-2019] | Poland,DS classic |
09-11-2019 11-11-2019 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na II kategorię
Gubin [update:11-11-2019] | Poland,LB classic |
09-11-2019 11-11-2019 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na III kategorię
Gubin [update:16-11-2019] | Poland,LB classic |
09-11-2019 10-11-2019 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11-2019 10-11-2019 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2019
Marzenin [update:07-10-2019] | Poland,WP classic |
08-11-2019 24-11-2019 | Edukacja przez Szachy w Szkole - kurs dla nauczycieli woj. podkarpackie
Mielec [update:05-11-2019] | Poland,PK classic |
08-11-2019 11-11-2019 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - OPEN FIDE
Wałbrzych [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
08-11-2019 11-11-2019 | Szachy w Harmonijce. X Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [update:11-11-2019] | Poland,KP classic |
08-11-2019 11-11-2019 | TURNIEJ NIEPODLEGLOSCI 2019 - Grupa A
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
08-11-2019 11-11-2019 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa C
Rzeszów [update:11-11-2019] | Poland,PK classic |
07-11-2019 17-11-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross
Wągrowiec [update:22-11-2019] | Poland,WP team, classic |
07-11-2019 07-11-2019 | LICEALIADA - REJON
Krasiczyn [update:07-11-2019] | Poland,PK team, classic |
07-11-2019 09-01-2020 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łódź [update:09-01-2020] | Poland,LD classic |
07-11-2019 05-12-2019 | turniej listopadowy
Elbląg [update:15-12-2019] | Poland,WM classic |
07-11-2019 11-11-2019 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:13-11-2019] | Poland,PK classic |
07-11-2019 11-11-2019 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa B
Rzeszów [update:13-11-2019] | Poland,PK classic |
06-11-2019 06-11-2019 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - REJON
Krasiczyn [update:06-11-2019] | Poland,PK team, classic |
06-11-2019 06-11-2019 | Mistrzostwa I LO w Bielsku Podlaskim
Bielsk Podlaski [update:06-11-2019] | Poland,PL classic |
05-11-2019 04-02-2020 | Turniej KLASYFIKACYJNY O Puchar prezesa TS-R HETMAN
Konin [update:05-11-2019] | Poland,WP classic |
05-11-2019 06-11-2019 | Turniej o IV kategorie do lat 8
Zabrze [update:06-11-2019] | Poland,SL classic |
04-11-2019 04-11-2019 | Mistrzostwa Klasy 2A 2019 SP 71
Wrocław [update:04-11-2019] | Poland,DS classic |
03-11-2019 01-03-2020 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [update:01-03-2020] | Poland,DS team, classic |
03-11-2019 01-03-2020 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [update:22-10-2019] | Poland,DS team, classic |
03-11-2019 01-03-2020 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Zachód
Dolny Śląsk [update:18-03-2020] | Poland,DS team, classic |
02-11-2019 03-11-2019 | Turniej Klasyfikacyjny KKSz 1400-1600
Kraków [update:03-11-2019] | Poland,MP classic |
02-11-2019 10-11-2019 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
30-10-2019 30-10-2019 | Mistrzostwa 2B 2019 SP 71
Wrocław [update:30-10-2019] | Poland,DS classic |
30-10-2019 30-10-2019 | Turniej koła szachowego Oxpress
Bolesławiec [update:30-10-2019] | Poland,DS classic |
29-10-2019 29-10-2019 | Licealiada Powiat Kościan
Kościan [update:29-10-2019] | Poland,WP classic |
28-10-2019 11-01-2020 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 10.11.2019 !
Zakopane [update:28-10-2019] | Poland,LD classic |
27-10-2019 15-12-2019 | Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów połączony z wykonaniem TSF
Ożarów [update:16-12-2019] | Poland,LU classic |
27-10-2019 19-06-2020 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2019/2020
Poznań [update:03-07-2020] | Poland,WP team, classic |
27-10-2019 23-03-2020 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa B 2019/2020
Poznań [update:03-03-2020] | Poland,WP team, classic |
27-10-2019 27-10-2019 | Otwarty Turniej Szachowy dla Dorosłych na Chomiczówce
Warszawa Bielany [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
27-10-2019 22-03-2020 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2019/2020
Poznań [update:10-03-2020] | Poland,WP team, classic |
26-10-2019 27-10-2019 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1400
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO classic |
26-10-2019 27-10-2019 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO classic |
26-10-2019 27-10-2019 | II Otwarty Turniej Szachowy MDK-1 CUP
Bydgoszcz [update:20-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10-2019 27-10-2019 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu
Kolbuszowa [update:27-10-2019] | Poland,PK classic |
26-10-2019 27-10-2019 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [update:27-10-2019] | Poland,PK classic |
26-10-2019 02-11-2019 | Jesień 2019
Gorlice [update:02-11-2019] | Poland,MP classic |
26-10-2019 27-10-2019 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
26-10-2019 26-10-2019 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
26-10-2019 27-10-2019 | Turniej klasyfikacyjny o kategorie Szach - Mat
Zabrze [update:27-10-2019] | Poland,SL classic |
26-10-2019 11-11-2019 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów
Puławy [update:21-10-2019] | Poland,LU classic |
26-10-2019 27-10-2019 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10-2019 27-10-2019 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10-2019 27-10-2019 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10-2019 27-10-2019 | XXXV Ogólnopolska Konferencja Sędziów Szachowych
Brok [update:25-10-2019] | Poland,MA classic |
25-10-2019 04-01-2020 | KołowyTurniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [update:04-01-2020] | Poland,MA classic |
25-10-2019 25-10-2019 | Mistrzostwa SP 71 - open
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
25-10-2019 25-10-2019 | Mistrzostwa SP 71 - women 2019
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
25-10-2019 25-10-2019 | Piątkowy Ko łowy
Mińsk Mazowiecki [update:22-11-2019] | Poland,MA classic |
24-10-2019 21-11-2019 | Turniej Jesienny 2019
Skierniewice [update:05-12-2019] | Poland,MA classic |
23-10-2019 23-10-2019 | IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1
Radzionków [update:23-10-2019] | Poland,SL classic |
23-10-2019 25-10-2019 | Turniej indywidualny we Lwowie
Lwów [update:30-10-2019] | Poland,MP classic |
22-10-2019 17-12-2019 | Turniej o I kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
22-10-2019 17-12-2019 | Turniej o II kategorię na PŁ
Łódź [update:05-11-2019] | Poland,LD classic |
22-10-2019 17-12-2019 | Turniej o III kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
22-10-2019 17-12-2019 | Turniej o IV kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 27-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10-2019 21-10-2019 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:21-10-2019] | Poland,LU classic |
20-10-2019 30-04-2020 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2019/2020
Dolny Śląsk [update:15-04-2020] | Poland,DS team, classic |
20-10-2019 20-10-2019 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. C (bk-IV kat.)
Warszawa [update:19-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 20-10-2019 | FIDE SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. A
Warszawa [update:17-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 20-10-2019 | I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN A
Nakło nad Notecią [update:20-10-2019] | Poland,KP classic |
19-10-2019 20-10-2019 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1600-1700
Lipusz [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
19-10-2019 20-10-2019 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1400
Lipusz [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
19-10-2019 20-10-2019 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 27-10-2019 | Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Chorzów Stadion Śląski [update:27-10-2019] | Poland,SL classic |
19-10-2019 20-10-2019 | Ostatni Turniej Lata
Łódź [update:20-10-2019] | Poland,LD classic |
19-10-2019 19-10-2019 | Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wielkopolski [update:19-10-2019] | Poland,LB classic |
19-10-2019 20-10-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - C - 1200-1250 PZSzach
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
19-10-2019 20-10-2019 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. B: 1250-1800
Warszawa [update:19-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 20-10-2019 | Turniej dla dorosłych
Grodzisk Mazowiecki [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 20-10-2019 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10-2019 20-10-2019 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
18-10-2019 20-10-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach 2019
Boszkowo-Letnisko [update:21-10-2019] | Poland,WP team, classic |
18-10-2019 25-10-2019 | IV Jesienny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg
Elbląg [update:25-10-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 25-10-2019 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:23-11-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 25-10-2019 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:23-11-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 13-12-2019 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:01-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 13-12-2019 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:14-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 13-12-2019 | IV Superpuchar Elbląga - B
Elbląg [update:15-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10-2019 18-10-2019 | Zabrzańska Licealiada
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL team, classic |
17-10-2019 17-10-2019 | Zawody Rejonowe Wojewódzkiej Licealiady
Gliwice [update:17-10-2019] | Poland,SL team, classic |
16-10-2019 11-12-2019 | Czwarty Jagielloński Turniej Klasyfikacyjny Kat.Centralnych Łódź Jesień 2019
Łódź [update:11-12-2019] | Poland,LD classic |
16-10-2019 17-10-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL classic |
16-10-2019 11-12-2019 | Turniej szachowy "Jesień 2019"
Gdynia [update:11-12-2019] | Poland,PO classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-11
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-13
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-9
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-11
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-13
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10-2019 18-10-2019 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-9
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
13-10-2019 01-12-2019 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa A
Województwo Podkarpackie [update:04-12-2019] | Poland,PK team, classic |
13-10-2019 01-12-2019 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa B
Województwo Podkarpackie [update:04-12-2019] | Poland,PK team, classic |
12-10-2019 12-10-2019 | 5. Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat. szachową
GRYFINO [update:14-10-2019] | Poland,ZP classic |
12-10-2019 08-12-2019 | DMP - III Liga Seniorów 2019/2020
województwo śląskie [update:13-12-2019] | Poland,SL team, classic |
12-10-2019 12-10-2019 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 19/20 - Grupa B (do V kat) - Turniej 2
Toruń [update:19-10-2019] | Poland,KP classic |
12-10-2019 17-11-2019 | III Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [update:11-12-2019] | Poland,MP team, classic |
12-10-2019 20-10-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - A - do 1600 FIDE
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
12-10-2019 20-10-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - B - 1400 PZSzach
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
12-10-2019 13-10-2019 | Turniej szachowy Puchar Rektora PWSZ w Nysie z okazji Ogólnopolskich Dni Erasmus
Nysa [update:13-10-2019] | Poland,OP classic |
12-10-2019 13-10-2019 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
12-10-2019 13-10-2019 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
12-10-2019 13-10-2019 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
11-10-2019 17-10-2019 | ELIMINACJE STREFOWE DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI Dolny Śląsk - Lubuskie
Kudowa Zdrój [update:17-09-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C09
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C11
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C13
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D09
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D11
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 17-10-2019 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D13
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10-2019 13-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY
Sielpia Wielka [update:19-10-2019] | Poland,SK classic |
11-10-2019 13-10-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). DZIEWCZYNKI
Sielpia Wielka [update:13-10-2019] | Poland,SK classic |
09-10-2019 13-10-2019 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" - Odwołany!
Karpicko [update:19-09-2019] | Poland,WP classic |
09-10-2019 13-10-2019 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA
Karpicko [update:07-09-2019] | Poland,WP classic |
08-10-2019 09-10-2019 | Turniej o III kategorię
Zabrze [update:09-10-2019] | Poland,SL classic |
06-10-2019 06-10-2019 | Edukacyjny Turniej Szachowy - " GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ - WARIANT KLASYCZNY" wariant: 1.e4 e5 2.Sf3 Sc6 3.Gc4 Gc5 4.c3 Sf6 5.d4 e:d4 6.c:d4 Gb4+ a) 7.Gd2 b) 7.Sc3
Łódź [update:06-09-2019] | Poland,LD classic |
05-10-2019 06-10-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10-2019 06-10-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10-2019 06-10-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10-2019 06-10-2019 | II FIDE Open - grupa B2 (III-IV kategoria)
Biłgoraj [update:04-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10-2019 06-10-2019 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A (do FIDE)
Żarów [update:07-10-2019] | Poland,DS classic |
05-10-2019 06-10-2019 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B1
Żarów [update:06-10-2019] | Poland,DS classic |
05-10-2019 06-10-2019 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B2
Żarów [update:06-10-2019] | Poland,DS classic |
04-10-2019 25-10-2019 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:836
Wadowice [update:25-10-2019] | Poland,MP classic |
04-10-2019 20-10-2019 | IV Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
04-10-2019 07-12-2019 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gd. i Powiatu Starogardzkiego 2019r.
Starogard Gdański [update:07-12-2019] | Poland,PO classic |
04-10-2019 06-10-2019 | Szachowy Turniej Olimpijski
Kraków Hotel GALAXY Gęsia 22a [update:06-10-2019] | Poland,MP classic |
04-10-2019 04-10-2019 | Turniej dla dzieci i młodziezy z okazji "Noc bibliotek"
Barcin [update:04-10-2019] | Poland,KP classic |
01-10-2019 01-10-2019 | Test
Test [update:23-10-2019] | Poland,MA classic |
01-10-2019 02-10-2019 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:02-10-2019] | Poland,SL classic |
30-09-2019 30-09-2019 | Mistrzostwa I LO Świdnica w Szachach 2019/20
Świdnica [update:30-09-2019] | Poland,DS classic |
29-09-2019 29-09-2019 | Edukacyjny Turniej Szachowy -" GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ" wariant: 1.e4 e5 2.Sf3 Sc6 3.Gc4 Gc5 4.d3 Sf6 5.Sc3 d6 a) 5.Ge3 b) 5.Gg5
Łódź [update:06-09-2019] | Poland,LD classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C11
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C13
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C9
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D11
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D13
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09-2019 06-10-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D9
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
28-09-2019 29-09-2019 | IX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09-2019 29-09-2019 | IX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09-2019 28-09-2019 | Absolwenci EZN 2019
Wrocław [update:28-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09-2019 29-09-2019 | FIDE SzachMatek: XX Otwarty Turniej Szachowegy SzachMatek - grupa A
Warszawa [update:07-10-2019] | Poland,MA classic |
28-09-2019 29-09-2019 | GAME OVER XII Grupa A
RYBNIK [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09-2019 29-09-2019 | GAME OVER XII Grupa B
RYBNIK [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09-2019 06-10-2019 | II Biłgoraj FIDE Open
Biłgoraj [update:07-10-2019] | Poland,LU classic |
28-09-2019 29-09-2019 | II Biłgoraj Open - grupa B (Ranking PZSzach do 1600)
Biłgoraj [update:29-09-2019] | Poland,LU classic |
28-09-2019 29-09-2019 | III Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej FIDE
Warszawa - Ursynów [update:30-09-2019] | Poland,MA classic |
28-09-2019 29-09-2019 | III Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej o II i III kategorie
Warszawa - Ursynów [update:30-09-2019] | Poland,MA classic |
28-09-2019 29-09-2019 | Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A (do FIDE)
Przemków [update:29-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09-2019 29-09-2019 | Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa B (do FIDE)
Przemków [update:29-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09-2019 29-09-2019 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2019
Węgrów [update:25-08-2019] | Poland,MA classic |
28-09-2019 29-09-2019 | XX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa B (PzSzach 1250-1600)
Warszawa [update:27-09-2019] | Poland,MA classic |
27-09-2019 29-09-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (WM/MA) C10
Olecko [update:29-09-2019] | Poland,WM classic |
27-09-2019 29-09-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (WM/MA) D10
Olecko [update:29-09-2019] | Poland,WM classic |
27-09-2019 27-09-2019 | XIII.2 Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:27-09-2019] | Poland,PK classic |
26-09-2019 12-12-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 70-lecia Katarzyny BRZOSTOWSKIEJ
WILKOWICE [update:12-12-2019] | Poland,SL classic |
23-09-2019 28-09-2019 | September Lviv Tradition (IM-Group 1) (Memory Maksym Yusupov)
Lviv [update:23-07-2019] | Ukraine classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 11
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 13
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 9
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 11
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 13
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 27-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 9
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-11
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-13
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-9
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-11
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-13
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 29-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-9
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-11)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-13)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-9)
Jastrzebia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-11)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-13)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 28-09-2019 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-9)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09-2019 22-09-2019 | Miedzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci - młodzieży i dorosłych
Łódź [update:20-09-2019] | Poland,LD classic |
21-09-2019 22-09-2019 | II TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIĘ UAM POZNAŃ 21-22.09.2019 open dla bk- III kat
Poznan [update:23-09-2019] | Poland,WP classic |
21-09-2019 22-09-2019 | II TURNIEJ SZACHOWY UAM POZNAŃ FIDE-OPEN POZNAŃ 21-22.09.2019
Poznań [update:23-09-2019] | Poland,WP classic |
21-09-2019 21-09-2019 | Integracyjny Turniej Szachowy - GRUPA C (do 18 lat)
Busko-Zdrój [update:21-09-2019] | Poland,SK classic |
21-09-2019 22-09-2019 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- na kat III i II
Staniątki- Dom Kultury [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
20-09-2019 22-09-2019 | Festiwal Szachowy Rudzkie Lato - Grupa Open do rankingu 2100 PZSzach - P'60
Ruda Śląska [update:22-09-2019] | Poland,SL classic |
20-09-2019 13-12-2019 | 220th YMCA Autumn 2019-A
Warszawa [update:13-12-2019] | Poland,MA classic |
20-09-2019 12-12-2019 | 221st YMCA Autumn 2019-B
Warszawa [update:13-12-2019] | Poland,MA classic |
20-09-2019 20-12-2019 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:22-12-2019] | Poland,PK classic |
20-09-2019 22-09-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy (2009-2011)
Łazy [update:02-10-2019] | Poland,ZP classic |
20-09-2019 22-09-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczęta (2009-2011)
Łazy [update:02-10-2019] | Poland,ZP classic |
20-09-2019 29-09-2019 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2019
Włocławek [update:29-09-2019] | Poland,KP classic |
20-09-2019 22-09-2019 | Rybnicki Turniej Weekendowy o Szybkie FIDE
Rybnik [update:22-09-2019] | Poland,SL classic |
20-09-2019 13-12-2019 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:17-12-2019] | Poland,PK classic |
19-09-2019 11-12-2019 | 222nd YMCA Autumn 2019-C
Warszawa [update:11-12-2019] | Poland,MA classic |
19-09-2019 10-12-2019 | 223rd YMCA Autumn 2019-D
Warszawa [update:10-12-2019] | Poland,MA classic |
17-09-2019 10-12-2019 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa A
Gubin [update:10-12-2019] | Poland,LB classic |
17-09-2019 10-12-2019 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa B
Gubin [update:10-12-2019] | Poland,LB classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2020 roku - C09
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2020 roku - D09
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - C11
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - C13
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - D11
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 22-09-2019 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - D13
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09-2019 11-12-2019 | Jesienne ELOgranie w Hetmanie 2019_A
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
16-09-2019 16-12-2019 | Jesienne ELOgranie w Hetmanie 2019_B
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
14-09-2019 15-09-2019 | MINI-ELO Suwałki 2019 (3)
Suwałki [update:15-09-2019] | Poland,PL classic |
14-09-2019 15-09-2019 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa A
Oława [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09-2019 15-09-2019 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa B
Oława [update:17-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09-2019 15-09-2019 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa C
Oława [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09-2019 23-09-2019 | Puchar Stowarzyszenia CROSS w szachach 2019
Krynica-Zdrój [update:22-09-2019] | Poland,MA classic |
14-09-2019 22-09-2019 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- FIDE
Staniątki- Szkoła Podstawowa [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
14-09-2019 22-09-2019 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- FIDE gr A2
Staniątki [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
14-09-2019 15-09-2019 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:15-09-2019] | Poland,MA classic |
14-09-2019 15-09-2019 | Turniej Owocowy / Grupa A / 1600+
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09-2019 15-09-2019 | Turniej Owocowy / Grupa B / 1250-1400
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09-2019 15-09-2019 | Wrześniowy Open A Hetman Wałbrzych 30'+30"
Wałbrzych [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
13-09-2019 15-09-2019 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików C10 SL-OP
Piekary Śląskie [update:15-09-2019] | Poland,SL classic |
13-09-2019 20-12-2019 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2019
Łowicz [update:20-12-2019] | Poland,LD classic |
13-09-2019 15-09-2019 | Wojewódzki Turniej Szachowy CETNIEWO 2019 - wrzesień
Władysławowo [update:15-09-2019] | Poland,PO classic |
13-09-2019 15-09-2019 | Wyjazd na Turniej i Szkolenie - Gedanensis Gdańsk
Cetniewo [update:12-09-2019] | Poland,PO classic |
13-09-2019 15-09-2019 | Wyjazd na Turniej i Szkolenie - Zawisza Kolbudy
Cetniewo [update:12-09-2019] | Poland,PO classic |
12-09-2019 12-09-2019 | Grand Prx czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl IV
Chrzanów [update:12-09-2019] | Poland,MP classic |
11-09-2019 08-12-2019 | II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa A
Warszawa - Ursynów [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
11-09-2019 08-12-2019 | II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa B
Warszawa - Ursynów [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
10-09-2019 23-09-2019 | Women's Grand Prix FIDENo 1
Skolkovo [update:22-09-2019] | Russia classic |
09-09-2019 14-09-2019 | Deaf Club Team Ukraine Championship
Chernivtsi [update:16-09-2019] | Ukraine team, classic |
09-09-2019 14-09-2019 | I Gryficki Festiwal Szachowy - Turniej A kolowy
Gryfice [update:14-09-2019] | Poland,ZP classic |
09-09-2019 14-09-2019 | I Gryficki Festiwal Szachowy - Turniej OPEN
Gryfice [update:07-09-2019] | Poland,ZP classic |
08-09-2019 08-09-2019 | 27. Turniej Solidarności Wielkopolska
Poznań [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
07-09-2019 08-09-2019 | II Mistrzostwa Domu Kultury Bartosz w Bydgoszczy.
Bydgoszcz [update:08-08-2019] | Poland,KP classic |
07-09-2019 15-09-2019 | Otwarte Mistrzostwa Poronina w Szachach Klasycznych
Poronin [update:14-09-2019] | Poland,MP classic |
07-09-2019 28-09-2019 | Turniej Klasyfikacyjny na Kategorie Centralne w LUNIE
Łódź [update:01-10-2019] | Poland,LD classic |
07-09-2019 08-09-2019 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Burmistrza Karczewa (na III i II kat.)
Karczew [update:08-09-2019] | Poland,MA classic |
07-09-2019 08-09-2019 | V Turniej Weekendowy FIDE - Turniej A
Skarżysko-Kamienna [update:08-09-2019] | Poland,SK classic |
07-09-2019 08-09-2019 | V Turniej Weekendowy FIDE - Turniej B
Skarżysko-Kamienna [update:08-09-2019] | Poland,SK classic |
07-09-2019 08-09-2019 | VI Mistrzostwa Kalisza Juniorów w szachach
Kalisz [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
07-09-2019 08-09-2019 | VI Mistrzostwa Kalisza Młodzików w szachach
Kalisz [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
07-09-2019 08-09-2019 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN A
Zabierzów - Eximius Park [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
07-09-2019 08-09-2019 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B
Zabierzów - Eximius Park [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
06-09-2019 15-09-2019 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2019
Poronin [update:16-09-2019] | Poland,MP team, classic |
06-09-2019 15-09-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga Seniorów 2019
Dźwirzyno [update:15-09-2019] | Poland,ZP team, classic |
06-09-2019 08-09-2019 | X TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES
CIESZYN [update:08-09-2019] | Poland,SL classic |
01-09-2019 07-09-2019 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2019
Warszawa- Rembertów [update:09-09-2019] | Poland,MA classic |
01-09-2019 08-09-2019 | Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących
Dźwirzyno [update:11-09-2019] | Poland,ZP classic |
01-09-2019 01-09-2019 | Zabawa szachowa "WYGRAJ KROMKĘ CHLEBA"
Radom [update:30-08-2019] | Poland,MA classic |
31-08-2019 31-08-2019 | Ekstraliga Kids - do lat 10
Chorzów [update:31-08-2019] | Poland,SL classic |
31-08-2019 01-09-2019 | II Turniej Klasyfikacyjny Juniorów 1100-1400 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [update:01-09-2019] | Poland,WM classic |
31-08-2019 01-09-2019 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ FIDE
Warszawa [update:12-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08-2019 01-09-2019 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ FIDE ( Przekierowanie z CR)
Warszawa [update:13-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08-2019 01-09-2019 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ O III i II KATEGORIE PZSzach
Warszawa [update:12-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08-2019 07-09-2019 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych"FIANCHETTO"
Jastrzębia Góra [update:08-09-2019] | Poland,PO classic |
31-08-2019 01-09-2019 | Turniej A - klasyfikacyjny na III i II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:01-09-2019] | Poland,LU classic |
31-08-2019 01-09-2019 | Wyścig na III i II kategorię szachową
Lubartów [update:04-09-2019] | Poland,LU classic |
30-08-2019 30-08-2019 | Blitz Pokrzywna 2019
Łódź [update:30-08-2019] | Poland,LD classic |
30-08-2019 30-08-2019 | Kloc Ptaszyniec
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
29-08-2019 30-08-2019 | Żegnamy wakacje
Włoszakowice [update:30-08-2019] | Poland,WP classic |
29-08-2019 30-08-2019 | Żegnamy wakacje-grupa B
Włoszakowice [update:30-08-2019] | Poland,WP classic |
28-08-2019 28-08-2019 | Blitz Ptaszyniec
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
27-08-2019 05-09-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019
Katowice [update:05-09-2019] | Poland,SL team, classic |
27-08-2019 28-08-2019 | Turniej II kategorię
Zabrze [update:28-08-2019] | Poland,SL classic |
26-08-2019 26-08-2019 | Antychszachy kolonie Pokrzywna 2019
Łódź [update:29-08-2019] | Poland,LD classic |
26-08-2019 26-08-2019 | Turniej sprawdzający nauczycieli projekt Edukacja przez Szachy w Szkole
Chorzów [update:27-08-2019] | Poland,SL classic |
25-08-2019 31-08-2019 | Kolonia szachowo - sportowo - rekreacyjny z LUKKS
Sielpia [update:14-08-2019] | Poland,SK classic |
25-08-2019 31-08-2019 | XXXIV TSz NiS o Puchar Grunwaldu
Lidzbark [update:31-08-2019] | Poland,WM classic |
24-08-2019 25-08-2019 | Festiwal Szachowy Olsztyn2019 - open D do lat 11
Olsztyn [update:26-08-2019] | Poland,WM classic |
24-08-2019 25-08-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (19) - grupa A
Białystok [update:25-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08-2019 25-08-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (19) - grupa B
Białystok [update:26-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08-2019 25-08-2019 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH
Suwałki [update:25-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08-2019 30-08-2019 | Ptaszyniec 2019 - A
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08-2019 30-08-2019 | Ptaszyniec 2019 B
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08-2019 30-08-2019 | Ptaszyniec 2019 C
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08-2019 25-08-2019 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - III Turniej 2019 (grupa A)
Kozy [update:25-08-2019] | Poland,SL classic |
24-08-2019 30-08-2019 | TURNIEJ SZACHOWY MIKOSZEWO 2019
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08-2019 30-08-2019 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - A
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08-2019 30-08-2019 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - B
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08-2019 30-08-2019 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - C
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08-2019 25-08-2019 | Wakacyjny otwarty turniej szachowy w OKK "Akwarium" P-60
Rzeszów [update:25-08-2019] | Poland,PK classic |
24-08-2019 31-08-2019 | Wyjazd na Turniej Szachowy do Mikoszewa
Mikoszewo [update:06-07-2019] | Poland,PO classic |
22-08-2019 22-08-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy V turnus gr. 1000-1400
Łódź Pokrzywna [update:30-08-2019] | Poland,LD classic |
22-08-2019 22-08-2019 | Turniej Klasyfikacyjny V turnus gr. A 1600-1800
Łódź Pokrzywna [update:29-08-2019] | Poland,LD classic |
21-08-2019 25-08-2019 | Festiwal Olsztyn 2019 - open A
Olsztyn [update:25-08-2019] | Poland,WM classic |
20-08-2019 21-08-2019 | Turniej IV kategorię
Zabrze [update:21-08-2019] | Poland,SL classic |
20-08-2019 25-08-2019 | XXXIX Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka Letnisko [update:29-08-2019] | Poland,MA classic |
18-08-2019 25-08-2019 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu
Poznań [update:02-08-2019] | Poland,WP classic |
17-08-2019 25-08-2019 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina
Polanica-Zdrój [update:17-05-2019] | Poland,DS classic |
17-08-2019 18-08-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:18-08-2019] | Poland,SL classic |
17-08-2019 27-08-2019 | VII Turniej Szachowy w Dąbkach
Dąbki [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 27-08-2019 | XI Szachowych Wakacji w Dąbkach 2019
Dąbki koło Darłowa [update:13-12-2018] | Poland,LB classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ
Dąbki koło Darłowa [update:03-08-2019] | Poland,LB classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2003 - 2007 - Dziewczęta
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2005 i starsi
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2006 - 2007 - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2008 i młodsze - Dziewczęta
Dąbki k/Darłowa [update:26-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2010 i młodsi - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:27-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08-2019 26-08-2019 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Rocznik 2009 - 2008 - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
16-08-2019 18-08-2019 | Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny w Szachach Standardowych 2019r.
Skwierzyna [update:18-08-2019] | Poland,LB classic |
14-08-2019 16-08-2019 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów /Dąbki 2019r /Grupa C
Dąbki k.Darłowa [update:17-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08-2019 20-08-2019 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów/ Dąbki 2019r /Grupa A
Dąbki k.Darłowa [update:25-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08-2019 20-08-2019 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów/Dąbki 2019r/Grupa B
Dąbki k.Darłowa [update:21-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08-2019 25-08-2019 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL 14-25.08.2019 POŁĄCZONY Z UDZIAŁEM W MEMORIALE RUBINSTEINA
Polanica Zdrój [update:17-04-2019] | Poland,DS classic |
13-08-2019 20-08-2019 | XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka
OSTRÓDA [update:20-08-2019] | Poland,WM classic |
13-08-2019 20-08-2019 | XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej
OSTRÓDA [update:22-08-2019] | Poland,WM classic |
12-08-2019 18-08-2019 | OPEN Jastrzebie-Zdroj 2019
Jastrzębie-Zdrój [update:15-08-2019] | Poland,SL classic |
11-08-2019 18-08-2019 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa A
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
11-08-2019 18-08-2019 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa B
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
11-08-2019 18-08-2019 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa C
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
10-08-2019 15-08-2019 | 72. Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - Grupa A
Toruń [update:16-08-2019] | Poland,KP classic |
10-08-2019 15-08-2019 | 72. Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - Grupa B
Toruń [update:16-08-2019] | Poland,KP classic |
10-08-2019 10-08-2019 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 - TK 1000-1200
Wilkasy [update:11-08-2019] | Poland,WM classic |
10-08-2019 11-08-2019 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 - TK 1250-1700
Wikasy [update:11-08-2019] | Poland,WM classic |
10-08-2019 18-08-2019 | Turniej Kołowy - Warszawskie Lato 2019
Warszawa [update:19-08-2019] | Poland,MA classic |
05-08-2019 12-08-2019 | III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej |||||||| Pula nagród to 80 000 PLN
Suwałki [update:14-02-2019] | Poland,PL classic |
05-08-2019 12-08-2019 | III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open D
Suwałk9 [update:13-08-2019] | Poland,PL classic |
05-08-2019 07-08-2019 | Turniej o Kategorie A.Sz. ZEFIR - Gr."A" - do lat 14
Rybnik [update:07-08-2019] | Poland,SL classic |
05-08-2019 07-08-2019 | Turniej o Kategorie A.Sz. ZEFIR - Gr."B" - do lat 9
Rybnik [update:07-08-2019] | Poland,SL classic |
05-08-2019 11-08-2019 | Wrocław OPEN 2019 - Adolf Anderssen Chess Festival
Wrocław [update:03-07-2019] | Poland,DS classic |
05-08-2019 11-08-2019 | WroSpecial Chess Cup 2019 - Adolf Anderssen Chess Festival
Wrocław [update:06-05-2019] | Poland,DS classic |
04-08-2019 11-08-2019 | OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA o PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:05-09-2019] | Poland,PO classic |
04-08-2019 10-08-2019 | III Festiwal pamięci Emanuela Laskera GRUPA "B"
Gorzów Wielkopolski [update:10-08-2019] | Poland,LB classic |
04-08-2019 10-08-2019 | III Festiwal pamięci Emanuela Laskera GRUPA A
Gorzów Wlkp. [update:15-08-2019] | Poland,LB classic |
03-08-2019 04-08-2019 | MINI ELO - VII TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:04-08-2019] | Poland,SL classic |
31-07-2019 31-07-2019 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 2_2019
Warszawa [update:02-08-2019] | Poland,MA classic |
29-07-2019 26-08-2019 | Wakacyjne ELOgranie w Hetmanie
Warszawa [update:27-08-2019] | Poland,MA classic |
27-07-2019 28-07-2019 | Turniej o II lub I kobiecą kategorię
Zabrze [update:28-07-2019] | Poland,SL classic |
27-07-2019 03-08-2019 | Wakacje z Gambitem - Kotlina Kłodzka
Starachowice [update:04-06-2019] | Poland,SK classic |
27-07-2019 28-07-2019 | Wakacyjny Otwarty Turniej Szachowy CH MRÓWKA 2019
Ciechanów [update:28-07-2019] | Poland,MA classic |
27-07-2019 28-07-2019 | Wakacyjny Otwarty Turniej Szachowy CH MRÓWKA 2019
Ciechanów [update:28-07-2019] | Poland,MA classic |
27-07-2019 28-07-2019 | Wakacyjny Turniej Open A Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:28-07-2019] | Poland,DS classic |
26-07-2019 27-07-2019 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". KURS SĘDZIOWSKI
Sielpia Wielka [update:26-07-2019] | Poland,SK classic |
24-07-2019 30-07-2019 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". MŁODZICY (do 10 lat) - P60'+30''
Sielpia Wielka [update:30-07-2019] | Poland,SK classic |
24-07-2019 30-07-2019 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". OPEN - P60'+30''
Sielpia Wielka [update:30-07-2019] | Poland,SK classic |
22-07-2019 26-07-2019 | Wakacyjny turniej szachowy w Tyliczu
Tylicz [update:30-07-2019] | Poland,MP classic |
20-07-2019 21-07-2019 | III Otwarte Mistrzostwa Roztoki w Szachach Gr - A
Roztoka [update:27-07-2019] | Poland,MP classic |
20-07-2019 20-07-2019 | Symultana Szachowa z GM Arturem Jakubcem
Wadowice [update:23-07-2019] | Poland,MP classic |
20-07-2019 21-07-2019 | Turniej o III kategorię
Zabrze [update:25-07-2019] | Poland,SL classic |
19-07-2019 28-07-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 - II Liga
Szczyrk [update:28-07-2019] | Poland,SL team, classic |
19-07-2019 28-07-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 -II Liga - SZCZYRK FIDE OPEN - turniej towarzyszący
Szczyrk [update:17-07-2019] | Poland,SL classic |
16-07-2019 26-07-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - grupa A
Poronin-Suche [update:04-08-2019] | Poland,MP classic |
16-07-2019 26-07-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - grupa B
Poronin [update:04-08-2019] | Poland,MP classic |
13-07-2019 21-07-2019 | 2019 Dprtmund Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [update:23-07-2019] | Germany classic |
13-07-2019 14-07-2019 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
11-07-2019 14-07-2019 | XI Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:13-07-2019] | Poland,ZP classic |
10-07-2019 16-07-2019 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- OPEN A
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07-2019 16-07-2019 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07-2019 16-07-2019 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07-2019 16-07-2019 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07-2019 16-07-2019 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- OPEN B
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07-2019 18-07-2019 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Tadeusza Gniota
Police [update:18-07-2019] | Poland,ZP classic |
09-07-2019 30-07-2019 | Puchar Lata 2019
Lubsko [update:13-06-2019] | Poland,LB classic |
09-07-2019 30-07-2019 | Turniej Klubu Logicznego 2019
Piechowice [update:12-08-2019] | Poland,DS classic |
09-07-2019 14-07-2019 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open A (ELO 1400+)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07-2019 14-07-2019 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open B (ELO do 1500)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07-2019 14-07-2019 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie- open C (do lat 10)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07-2019 14-07-2019 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie- open D (do lat 8)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
08-07-2019 14-07-2019 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - Do lat 11 (2008 r. i młodsi)
Suwałki [update:12-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07-2019 14-07-2019 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - Do lat 9 (2010 r. i młodsi)
Suwałki [update:11-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07-2019 14-07-2019 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - OPEN - I - 1500 zł - II - 1000 zł - III - 750 zł
Suwałki [update:14-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07-2019 13-07-2019 | XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Kalisz [update:14-07-2019] | Poland,WP classic |
07-07-2019 12-07-2019 | Turniej Szachowy Grand-Stasinda 2019 - OPEN A
Bukowina Tatrzańska [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
07-07-2019 12-07-2019 | Turniej Szachowy Grand-Stasinda 2019 - OPEN B
Bukowina Tatrzańska [update:15-07-2019] | Poland,MP classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Łódzki Wakacyjny Turniej Kategorii Centralnych
Łódź [update:14-07-2019] | Poland,LD classic |
06-07-2019 07-07-2019 | KURS NA SĘDZIEGO SZACHOWEGO KLASY OKRĘGOWEJ
Suwałki [update:06-07-2019] | Poland,PL classic |
06-07-2019 12-07-2019 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA D2
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07-2019 07-07-2019 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych
Wrocław [update:25-06-2019] | Poland,DS classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Szachowe Lato Poznań 2019 - JUNIORZY
Poznań [update:15-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07-2019 14-07-2019 | Szachowe Lato Poznań 2019 - OPEN
Poznań [update:15-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07-2019 13-07-2019 | Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy
Wieleń [update:12-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07-2019 07-07-2019 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa C do 1700 PZSzach
RCOS Dobczyce [update:10-07-2019] | Poland,MP classic |
05-07-2019 07-07-2019 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej D
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
05-07-2019 11-07-2019 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa A od 1900 ELO
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
05-07-2019 11-07-2019 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa B do 1900 ELO
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
05-07-2019 11-07-2019 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa D 2005 i młodsi
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
04-07-2019 05-07-2019 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa E
Sokółka [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
04-07-2019 07-07-2019 | KURS INSTRUKTORSKI WROCŁAW
Wrocław [update:21-06-2019] | Poland,DS classic |
04-07-2019 08-07-2019 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:07-07-2019] | Poland,PL classic |
03-07-2019 08-08-2019 | 217th YMCA Summer 2019-A
Warszawa [update:10-08-2019] | Poland,MA classic |
03-07-2019 12-07-2019 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA A
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07-2019 12-07-2019 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA B
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07-2019 12-07-2019 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA C
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07-2019 05-07-2019 | Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych-Grupa A
Chrzanów [update:05-07-2019] | Poland,MP classic |
03-07-2019 05-07-2019 | Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych-Grupa B-Turniej 1
Chrzanów [update:26-07-2019] | Poland,MP classic |
03-07-2019 07-07-2019 | OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019'
PŁOCK [update:07-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07-2019 07-07-2019 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej B
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07-2019 05-07-2019 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej C
Serpelice [update:05-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07-2019 07-07-2019 | V Miedzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej A
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
02-07-2019 08-08-2019 | 218th YMCA Summer 2019-B
Warszawa [update:09-08-2019] | Poland,MA classic |
02-07-2019 08-08-2019 | 219th YMCA Summer 2019-C
Warszawa [update:09-08-2019] | Poland,MA classic |
02-07-2019 12-07-2019 | Obóz Szachowy Sokołowko 2019
Sokołowsko [update:27-05-2019] | Poland,DS classic |
01-07-2019 05-07-2019 | 10 lecie STMGK Strzelce Kraj - OPEN A
Strzelce Krajeńskie [update:05-07-2019] | Poland,LB classic |
01-07-2019 05-07-2019 | 10 lecie STMGK Strzelce Kraj - OPEN B
Strzelce Krajeńskie [update:05-07-2019] | Poland,LB classic |
01-07-2019 06-07-2019 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa A
Sokółka [update:06-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 03-07-2019 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa B
Sokółka [update:04-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 03-07-2019 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa C
Sokółka [update:04-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 05-07-2019 | Get Smart ! Play Chess ! "C" - Wakacje 2019 - ranking min. 1400
Mielec [update:04-07-2019] | Poland,PK classic |
01-07-2019 02-07-2019 | Get Smart ! Play Chess ! "D" - Wakacje 2019
Mielec [update:04-07-2019] | Poland,PK classic |
01-07-2019 05-07-2019 | Letni Obóz Szkoleniowy
Strzelce Krajeńskie [update:26-06-2019] | Poland,LB classic |
01-07-2019 30-08-2019 | Letnia Akademia Sportowa
Zabrze [update:03-08-2019] | Poland,SL classic |
01-07-2019 05-07-2019 | VI PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z SZKOŁŁ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW - C
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 05-07-2019 | VI PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z SZKOŁĄ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
Suwałki [update:03-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 05-07-2019 | VI POLKOLONIE SZACHOWE Z SZKOLA PRZYSZLYCH MISTRZOW - A
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07-2019 05-07-2019 | VI POLKOLONIE SZACHOWE Z SZKOLA PRZYSZLYCH MISTRZOW - B
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
30-06-2019 30-06-2019 | XI International Grandmasters Tournament of the LUBLIN Union Memorial-RAPID
Lublin [update:03-07-2019] | Poland,LU classic |
29-06-2019 30-06-2019 | I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE - turniej OPEN o kategorie PZSzach
Warszawa - Ursynów [update:02-07-2019] | Poland,MA classic |
29-06-2019 30-06-2019 | I Ursynowski Festiwal Szachowy FIDE 2019
Warszawa - Ursynów [update:30-06-2019] | Poland,MA classic |
29-06-2019 30-06-2019 | Ostatni Turniej Wiosny 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIĘ
Łódź [update:30-06-2019] | Poland,LD classic |
29-06-2019 30-06-2019 | Turniej na zakończenie roku szkolnego w Szkółce Szachowej w Grajewie
Grajewo [update:02-07-2019] | Poland,PL classic |
27-06-2019 27-06-2019 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - P3'+2''
Darłówko [update:27-06-2019] | Poland,ZP classic |
27-06-2019 29-06-2019 | XIth International Grandmasters Tournament - The Lublin Union Memorial
Lublin [update:03-07-2019] | Poland,LU classic |
26-06-2019 28-06-2019 | 11. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - Turniej B
Białystok [update:28-06-2019] | Poland,PL classic |
26-06-2019 04-07-2019 | Obóz szachowy z KS Gazela
Kozienice [update:17-05-2019] | Poland,MA classic |
26-06-2019 04-07-2019 | Turniej Szachowy KS Gazela Cup grupa B
Kozienice [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
26-06-2019 04-07-2019 | Turniej Szachowy KS Gazela Cup grupa A
Kozienice [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
25-06-2019 28-06-2019 | Wakacyjny Turniej Szachowy "Szach-Mat" - półkolonia gr. A
Ełk [update:28-06-2019] | Poland,WM classic |
25-06-2019 28-06-2019 | Wakacyjny Turniej Szachowy "Szach-Mat" - półkolonia gr. B
Ełk [update:28-06-2019] | Poland,WM classic |
24-06-2019 24-06-2019 | Letni Turniej Szachowy - Grupa B2
Rawicz [update:24-06-2019] | Poland,WP classic |
24-06-2019 24-06-2019 | Mistrzostwa Sekcji Młodzików w Szachach Błyskawicznych
Kartuzy [update:24-06-2019] | Poland,PO classic |
24-06-2019 02-07-2019 | Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego - Turniej przy Kadrze Wojewódzkiej
Spała [update:02-07-2019] | Poland,LD classic |
24-06-2019 30-06-2019 | Puchar Waszety
Waszeta [update:30-06-2019] | Poland,MA classic |
24-06-2019 02-07-2019 | XV Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:02-07-2019] | Poland,PK classic |
24-06-2019 28-06-2019 | Zgrupowanie szachistów z powiatu myślenickiego grupa B
Ustroń [update:01-07-2019] | Poland,SL classic |
23-06-2019 29-06-2019 | *** VI Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie"
Tleń / Wierzchy [update:18-06-2019] | Poland,KP classic |
23-06-2019 29-06-2019 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***Grupa B
Tleń - Wierzchy [update:18-06-2019] | Poland,KP classic |
23-06-2019 29-06-2019 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***Open
Tleń - Wierzchy [update:18-06-2019] | Poland,KP classic |
23-06-2019 02-07-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga Juniorów 2019
Ustroń [update:02-07-2019] | Poland,SL team, classic |
23-06-2019 02-07-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga Juniorów 2019
Ustroń [update:02-07-2019] | Poland,SL team, classic |
23-06-2019 30-06-2019 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Władysławowa
Władysławowo [update:30-06-2019] | Poland,PO classic |
23-06-2019 24-06-2019 | Letni Turniej Szachowy - Grupa A
Rawicz [update:24-06-2019] | Poland,WP classic |
23-06-2019 30-06-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Władysławowa Open B C
Władysławowo [update:04-07-2019] | Poland,DS classic |
23-06-2019 26-06-2019 | Wojewódzki Turniej Szachowy CETNIEWO 2019
Władysławowo [update:26-06-2019] | Poland,PO classic |
23-06-2019 26-06-2019 | Wyjazdowy Turniej Szachowy i Szkolenie w Cetniewie
Cetniewo [update:06-06-2019] | Poland,PO classic |
23-06-2019 02-07-2019 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A
ŁAZY - OW Bryza [update:03-07-2019] | Poland,ZP classic |
23-06-2019 02-07-2019 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B
ŁAZY - OW Bryza [update:02-07-2019] | Poland,ZP classic |
23-06-2019 02-07-2019 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY - OW Bryza [update:02-07-2019] | Poland,ZP classic |
23-06-2019 02-07-2019 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (dzieci do lat 10)
ŁAZY - OW Bryza [update:02-07-2019] | Poland,ZP classic |
23-06-2019 29-06-2019 | Zgrupowanie szachistów z powiatu myślenickiego grupa A
Ustroń [update:29-06-2019] | Poland,SL classic |
22-06-2019 25-06-2019 | 11. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - OPEN
Białystok [update:25-06-2019] | Poland,PL classic |
22-06-2019 23-06-2019 | I Festiwal Szachowy - Szachy na Wyspie - X Memoriał M. Aleksandrowicza
Szydłowiec [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 30-06-2019 | I PUCHAR BAŁTYKU PRZEDSZKOLAKÓW. Dziewczynki i chłopcy
Darłówko [update:03-07-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 30-06-2019 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A
Darłówko [update:30-06-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 30-06-2019 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B
Darłówko [update:03-07-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 30-06-2019 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C
Darłówko [update:03-07-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 30-06-2019 | III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D
Darłówko [update:30-06-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 23-06-2019 | III Turniej Wakacyjny - grupa B (od V kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 29-06-2019 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska Turniej A
Puszcza Mariańska [update:29-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 23-06-2019 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Puszcza Mariańska Turniej B
Puszcza Mariańska [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 23-06-2019 | IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa B
Węgrów [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 01-07-2019 | Kolonie szachowe nad morzem 2019
Sarbinowo [update:08-05-2019] | Poland,ZP classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa C -U13
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:23-06-2019] | Poland,MP classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa D -U10
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:23-06-2019] | Poland,MP classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa E - U8
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:25-06-2019] | Poland,MP classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Mistrzostwa Płocka w szachach klasycznych 30' + 30"
PŁOCK [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
22-06-2019 22-06-2019 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Starszych (4 turniej)
Oława [update:22-06-2019] | Poland,DS classic |
22-06-2019 02-07-2019 | OBÓZ SZACHOWY
Władysławowo [update:04-06-2019] | Poland,PO classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Turniej o II kategorie
Zabrze [update:23-06-2019] | Poland,SL classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [update:23-06-2019] | Poland,SL classic |
22-06-2019 23-06-2019 | Wałbrzych Chess Week - Klasyfikacyjny A
Wałbrzych [update:23-06-2019] | Poland,DS classic |
22-06-2019 26-06-2019 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską)
Lublin [update:27-06-2019] | Poland,LU classic |
22-06-2019 26-06-2019 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta OPEN (FIDE do 1800)
Lublin [update:27-06-2019] | Poland,LU classic |
22-06-2019 30-06-2019 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr A Seniorzy
Rudnik nad Sanem [update:30-06-2019] | Poland,PK classic |
22-06-2019 30-06-2019 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr B Jun ur. 2001 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:30-06-2019] | Poland,PK classic |
22-06-2019 30-06-2019 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr C Jun ur. 2005-2008
Rudnik nad Sanem [update:30-06-2019] | Poland,PK classic |
22-06-2019 30-06-2019 | XXX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2019 Gr D Jun ur. 2009 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:30-06-2019] | Poland,PK classic |
21-06-2019 28-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet
Brok [update:28-06-2019] | Poland,MA classic |
21-06-2019 23-06-2019 | IV TURNIEJ SZACHOWY ***Szachy z Janem Kochanowskim*** 2019 grupa A (FIDE)
Węgrów [update:23-06-2019] | Poland,MA classic |
21-06-2019 28-06-2019 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Slabowidzących Juniorów
Brok [update:28-06-2019] | Poland,MA classic |
21-06-2019 23-06-2019 | Turniej WKSz-1938 23rd
Włocławek [update:26-06-2019] | Poland,KP classic |
20-06-2019 22-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych
Kraków [update:22-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 22-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Kobiety
Kraków [update:24-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 22-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - Mężczyźni
Kraków [update:25-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe - Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnusy I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,LD classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachowa - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,OP classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,WM classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,LU classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,ZP classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - Turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,LB classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,MA classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,PK classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,PL classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,SL classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,SK classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,WP classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgłoszen do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,PO classic |
20-06-2019 15-07-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - Termin zgloszeń do 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,KP classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,LD classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,PO classic |
20-06-2019 01-08-2019 | Kolonie szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 01.08.2019 !!!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,DS classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,SL classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,OP classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,WP classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,KP classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,LU classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,PK classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,PL classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,WM classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,ZP classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgłoszeń o 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,MA classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgloszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,LB classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpniu - Termin zgłoszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,SK classic |
20-06-2019 15-08-2019 | Kolonie Szachowe Turniej Kwalifikacyjny na kategorię szachową - turnus III IV i V w miesiącu sierpień - Termin zgloszeń do 15.08.2019 !!!
Pokrzywna [update:20-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 14-07-2019 | Kolonie Szachowe Turnus Klasyfikacyjny na kategorię szachową - turnus I i II w miesiącu lipiec - termin zgłoszeń do dnia 15.07.2019 !!!
Poronin [update:20-06-2019] | Poland,DS classic |
20-06-2019 23-06-2019 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów - Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [update:25-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 23-06-2019 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:25-06-2019] | Poland,MP classic |
20-06-2019 23-06-2019 | Wałbrzych Chess Week - OPEN
Wałbrzych [update:23-06-2019] | Poland,DS classic |
19-06-2019 19-06-2019 | XIV Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:19-06-2019] | Poland,PK classic |
18-06-2019 19-06-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:19-06-2019] | Poland,SL classic |
18-06-2019 18-06-2019 | Turniej Szachowy Przedszkole Szóstka
Płońsk [update:18-06-2019] | Poland,MA classic |
17-06-2019 17-06-2019 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Zarowie
Żarów [update:17-06-2019] | Poland,DS classic |
15-06-2019 18-06-2019 | 34. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS classic |
15-06-2019 16-06-2019 | I FIDE OPEN EŁK 2019 - do 2199
Ełk [update:14-06-2019] | Poland,WM classic |
15-06-2019 16-06-2019 | I Turniej o Puchar Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków
Zabierzów [update:16-06-2019] | Poland,MP classic |
15-06-2019 15-06-2019 | III Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka Grupa A
Świdnica [update:15-06-2019] | Poland,DS classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Koniec Roku w MDK - Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Białystok [update:16-06-2019] | Poland,PL classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 11
Radzymin [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 13
Radzymin [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 15
Radzymin [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 18
Radzymin [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2019 - do lat 9
Radzymin [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Otwarte Mistrzostwa Ełku Juniorów w Szachach na rok 2019
Ełk [update:14-06-2019] | Poland,WM classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Przedwakacyjny wyścig po kategorie na Ursynowie
Warszawa - Ursynów [update:16-06-2019] | Poland,MA classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Serce do szachów - grupa A rankingi 1600-1800 -Pula nagród 2000zł
Sokółka [update:16-06-2019] | Poland,PL classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Serce do szachów - grupa B rankingi 1400 -Pula nagród 1000zł
Sokółka [update:16-06-2019] | Poland,PL classic |
15-06-2019 16-06-2019 | Serce do szachów - grupa C rankingi 1000-1250 -Pula nagród 1000zł
Sokółka [update:16-06-2019] | Poland,PL classic |
15-06-2019 15-06-2019 | Turniej z okazji VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin - PORANNY
Lubartów [update:15-06-2019] | Poland,LU classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Juniorów w szachach klasycznych - C 15
Ostróda [update:17-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C - 13
Ostróda [update:20-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C - 9
Ostróda [update:16-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - C 11
Ostróda [update:20-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko - Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - D - 9
Ostróda [update:16-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych - D 11
Ostróda [update:17-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Szachach Klasycznych - D13
Ostróda [update:12-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w Szachach Klasycznych - D9
Ostróda [update:09-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko-Mazurskiego Juniorów w szachach klasycznych C - 17
Ostróda [update:17-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warmińsko-Mazurskiego w szachach klasycznych - D 13
Ostróda [update:17-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | IMW Warminsko - Mazurskiego w szachach klasycznych D - 19
Ostróda [update:20-06-2019] | Poland,WM classic |
14-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C09
Imielin [update:17-06-2019] | Poland,SL classic |
14-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D09
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C11
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C13
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C15
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C17
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa C9
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D11
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D13
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D15
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D17
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 18-06-2019 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików grupa D9
Sypniewo [update:18-06-2019] | Poland,WP classic |
14-06-2019 16-06-2019 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubel. Dziewczęta
Wasilków [update:17-06-2019] | Poland,PL classic |
14-06-2019 16-06-2019 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Chłopcy
Wasilków [update:17-06-2019] | Poland,PL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C11
Imielin [update:17-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C13
Imielin [update:17-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - C15
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - CD18
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D11
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D13
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
12-06-2019 16-06-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2019 - D15
Imielin [update:16-06-2019] | Poland,SL classic |
10-06-2019 15-06-2019 | GRAND PRIX KARKONOSZY I SUDETÓW
SZKLARSKA PORĘBA [update:22-06-2019] | Poland,LB classic |
10-06-2019 10-06-2019 | X Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2019" o puchar Prezydenta m. Lublin
Lublin [update:29-06-2019] | Poland,LU classic |
09-06-2019 09-06-2019 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TB 1100-1250
Kartuzy [update:09-06-2019] | Poland,PO classic |
08-06-2019 08-06-2019 | III Liga ZZSzach - V zjazd Koszalin
Koszalin [update:22-01-2019] | Poland,ZP team, classic |
08-06-2019 09-06-2019 | IV Wojciechowy Turniej Szachowy
Serock [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 09-06-2019 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2019
Węgrów [update:11-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 09-06-2019 | SzachMatek: XIX Otwarty Turniej Szachowy: gr. A rank. 1250-1900
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 09-06-2019 | Turniej Klasyfikacyjny FIDE o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:09-06-2019] | Poland,KP classic |
08-06-2019 09-06-2019 | Turniej o puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II i I kob)
Wołomin [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 08-06-2019 | Turniej o Puchar Krzysztofa Długosza
Pabianice [update:05-06-2019] | Poland,LD classic |
08-06-2019 09-06-2019 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 09-06-2019 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
08-06-2019 08-06-2019 | VII Otwarty Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP Nr 5 w Białymstoku
Białystok [update:09-06-2019] | Poland,PL classic |
08-06-2019 09-06-2019 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej chłopców
Bydgoszcz [update:09-06-2019] | Poland,KP classic |
08-06-2019 09-06-2019 | XIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Turniej dziewcząt
Bydgoszcz [update:09-06-2019] | Poland,KP classic |
08-06-2019 09-06-2019 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TA 1600-1400
Kartuzy [update:09-06-2019] | Poland,PO classic |
08-06-2019 08-06-2019 | XX Otwarty Szachowy Turniej o "Puchar Stolema" TC 1000
Kartuzy [update:09-06-2019] | Poland,PO classic |
07-06-2019 09-06-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - CHŁOPCY
Wrocław [update:06-06-2019] | Poland,DS classic |
07-06-2019 09-06-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - DS-LB - DZIEWCZYNKI
Wrocław [update:06-06-2019] | Poland,DS classic |
07-06-2019 07-06-2019 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Iłowo-Osada
Iłowo [update:10-06-2019] | Poland,WM classic |
06-06-2019 06-06-2019 | VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 Chłopcy
Świdnica [update:09-06-2019] | Poland,DS classic |
04-06-2019 06-06-2019 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [update:06-06-2019] | Poland,SL classic |
04-06-2019 11-06-2019 | VIII Ogólnopolski Integracyjny Turniej IDEA 2019 Ustronie Morskie
Ustronie Morskie [update:13-06-2019] | Poland,ZP classic |
02-06-2019 02-06-2019 | Otwarte Mistrzostwa Wągrowca w Szachach Błyskawicznych P'5
Wągrowiec [update:02-06-2019] | Poland,WP classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego V Liga Juniorów
Tczew [update:03-06-2019] | Poland,PO team, classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa 2019
Kielce Jurajska 7 SP25 [update:12-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa Juniorów 2019 D 18
Kielce Jurajska 7 [update:12-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 10
Kielce [update:03-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 12
Kielce [update:12-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 14
Kielce [update:12-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 16
Kielce [update:01-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w szachach klasycznych 2019 Ch 16+18
Kielce [update:12-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 18
Kielce [update:02-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 CH 8+7
Kielce [update:01-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 10
Kielce [update:03-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 12
Kielce [update:03-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 14
Kielce [update:01-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 16
Kielce [update:01-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 18
Kielce [update:01-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Mistrzostwa Województwa w Szachach Klasycznych 2019 D 8+7
Kielce [update:03-06-2019] | Poland,SK classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach klasycznych
Tczew [update:02-06-2019] | Poland,PO classic |
01-06-2019 02-06-2019 | Otwarty Turniej "Szachowy Dzień Dziecka" GR. A - P60
Rząska [update:03-06-2019] | Poland,MP classic |
01-06-2019 10-08-2019 | Turniej Juniorek i Juniorów Cracovia 1906
Kraków [update:12-08-2019] | Poland,MP classic |
01-06-2019 02-06-2019 | VII Czernikowski Festiwal Szachowy
Czernikowo [update:02-06-2019] | Poland,KP classic |
31-05-2019 31-05-2019 | Gr.A Grand Prix XII -4 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [update:09-06-2019] | Poland,SL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 01-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 02-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 - D16
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05-2019 01-06-2019 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
29-05-2019 02-06-2019 | CENTRALNY KURS SĘDZIOWSKI
Zakopane [update:29-05-2019] | Poland,MP classic |
28-05-2019 28-05-2019 | Gminny Turniej klas I-III LISIA GÓRA 2019
LISIA GÓRA [update:31-05-2019] | Poland,MP classic |
28-05-2019 28-05-2019 | Gminny Turniej klas IV-VIII LISIA GÓRA 2019
LISIA GÓRA [update:31-05-2019] | Poland,MP classic |
28-05-2019 29-05-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:29-05-2019] | Poland,SL classic |
26-05-2019 26-05-2019 | Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szachach
Warszawa Centrum Samorządowca SGGW ul Nowoursynowska 161F [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | "60 w Kopalni Talentów w Krzeszowicach -Turniej w szachach klasycznych
Krzeszowice [update:28-05-2019] | Poland,MP classic |
25-05-2019 26-05-2019 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa B (bez rankingu FIDE - kategorie V IV III lub II kobieca)
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa A (FIDE od III kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 25-05-2019 | IV Wiosenny Szachowy Turniej Zaklików 2019 dla zawodników bez kategorii szachowej
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05-2019 26-05-2019 | IV Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2019 dla zawodników z IV kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05-2019 26-05-2019 | IV Wiosenny Turniej Zaklików 2019 dla zawodników z III kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05-2019 25-05-2019 | IV Wiosenny Turniej _Zaklików 2019 dla zawodników z V kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05-2019 02-06-2019 | Luna Cup 2 - Turniej Klasyfikacyjny
Łódź [update:02-06-2019] | Poland,LD classic |
25-05-2019 25-05-2019 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9
Solec Kujawski [update:27-05-2019] | Poland,KP classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach oraz VI Fide Open do 2199 i 1400
Solec Kujawski [update:14-05-2019] | Poland,KP classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 15
Olsztyn [update:26-05-2019] | Poland,WM classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 26-05-2019 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05-2019 25-05-2019 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury
Łódź [update:25-05-2019] | Poland,LD classic |
24-05-2019 26-05-2019 | Spotkanie drużyn wojewódzkich juniorów 24-26.05.2019 Polska
Gilowice [update:27-05-2019] | Poland,SL team, classic |
24-05-2019 31-05-2019 | Turniej Klasyfikacyjny "Wieża" - Grupa:B
Wadowice [update:08-06-2019] | Poland,MP classic |
24-05-2019 21-06-2019 | Turniej Klasyfikacyjny "Wieża" -Grupa:A
Wadowice [update:21-06-2019] | Poland,MP classic |
22-05-2019 23-05-2019 | Finał Mistrzostw SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:23-05-2019] | Poland,LB classic |
21-05-2019 25-06-2019 | Turniej KLASYFIKACYJNY FIDE O Puchar prezesa TS-R HETMAN
Konin [update:18-07-2019] | Poland,WP classic |
21-05-2019 22-05-2019 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:22-05-2019] | Poland,SL classic |
20-05-2019 21-06-2019 | Turniej Wiosenny
Rzeszów [update:21-06-2019] | Poland,PK classic |
18-05-2019 02-06-2019 | Łódzki Turniej Mistrzów i Kandydatów - maj 2019
Łódź [update:02-06-2019] | Poland,LD classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów KPZSzach ODWOŁANY
Bydgoszcz [update:12-05-2019] | Poland,KP team, classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2019 (III liga) wersja rankingowa
Warszawa [update:21-05-2019] | Poland,MA team, classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa A
Białystok [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa B
Białystok [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05-2019 19-05-2019 | MINI-ELO Suwałki 2019 (2)
Suwałki [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Otwarty Turniej Szachowy
Bydgoszcz [update:19-05-2019] | Poland,KP classic |
18-05-2019 19-05-2019 | Turniej o kategorię I kobiecą i II Męską
Zabrze [update:19-05-2019] | Poland,SL classic |
18-05-2019 19-05-2019 | VIII MISTRZOSTWA Ostródy - Szachowe Nadzieje
Ostroda [update:18-05-2019] | Poland,WM classic |
17-05-2019 22-05-2019 | Finał Centralny 61 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2019"
Pułtusk [update:26-05-2019] | Poland,MA team, classic |
17-05-2019 19-05-2019 | Mistrzostwa UKS Smecz Konin
Konin [update:28-05-2019] | Poland,WP classic |
16-05-2019 13-06-2019 | Mistrzostwa juniorów - Chojnice 2019
Chojnice [update:12-06-2019] | Poland,PO classic |
14-05-2019 15-05-2019 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - GR. A
Bakałarzewo [update:15-05-2019] | Poland,PL classic |
14-05-2019 22-05-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:22-05-2019] | Poland,SL classic |
12-05-2019 12-05-2019 | IX Turniej Salezjański - grupa A - szkoły podstawowe
Mińsk Mazowiecki [update:14-05-2019] | Poland,MA classic |
12-05-2019 17-05-2019 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019
Lidzbark (Welski) [update:17-05-2019] | Poland,WM classic |
12-05-2019 12-05-2019 | Szachowa Majowka GrupaC 1100-1250
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05-2019 12-05-2019 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:12-05-2019] | Poland,SL classic |
11-05-2019 11-05-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05-2019 11-05-2019 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 0-2
Szczecin [update:11-05-2019] | Poland,ZP classic |
11-05-2019 12-05-2019 | Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05-2019 12-05-2019 | Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05-2019 12-05-2019 | SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05-2019 12-05-2019 | Szachowa Majówka Grupa A 1600
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05-2019 12-05-2019 | Szachowa Majówka GrupaB 1400
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05-2019 11-05-2019 | Szachowa Majowka GrupaD 1000
Gdynia Chwarzno [update:15-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05-2019 12-05-2019 | Szkolny Turniej Kwalifikacyjny
Bóbrka [update:12-05-2019] | Poland,PK classic |
11-05-2019 12-05-2019 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP classic |
11-05-2019 12-05-2019 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (PZSz)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP classic |
10-05-2019 20-05-2019 | LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach
Warszawa [update:18-04-2019] | Poland,MA classic |
10-05-2019 10-05-2019 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa C7
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA classic |
10-05-2019 20-05-2019 | MOKATE Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
10-05-2019 12-05-2019 | Szachy w Harmonijce. IX Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:13-05-2019] | Poland,KP classic |
10-05-2019 07-06-2019 | Turniej piatkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:01-06-2019] | Poland,MA classic |
09-05-2019 30-05-2019 | mistrzostwa Elbląga klasyczne finał B
Elbląg [update:18-06-2019] | Poland,WM classic |
08-05-2019 05-06-2019 | Mistrzostwa Elbląga Klasyczne 2019
Elbląg [update:27-06-2019] | Poland,WM classic |
07-05-2019 06-07-2019 | II Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa A
Warszawa - Ursynów [update:06-07-2019] | Poland,MA classic |
07-05-2019 25-07-2019 | II Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa B
Warszawa - Ursynów [update:25-07-2019] | Poland,MA classic |
07-05-2019 09-05-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - chłopcy
Lubenia [update:09-05-2019] | Poland,PK classic |
07-05-2019 09-05-2019 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - dziewczęta
Lubenia [update:09-05-2019] | Poland,PK classic |
07-05-2019 08-05-2019 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:08-05-2019] | Poland,SL classic |
05-05-2019 12-05-2019 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy"FIANCHETTO"-Krynica Zdrój
Krynica Zdrój [update:12-05-2019] | Poland,MP classic |
04-05-2019 05-05-2019 | II Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Wiosna 2019
Puławy [update:05-05-2019] | Poland,LU classic |
04-05-2019 05-05-2019 | III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny do lat 14
Czerwionka-Leszczyny [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
04-05-2019 05-05-2019 | OTWARTY turniej z możliwością zdobycia do IV kategorii
Czerwionka Leszczyny [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
04-05-2019 05-05-2019 | Turniej klasyfikacyjy 1600-1700 Majówka 2019
Olsztyn [update:05-05-2019] | Poland,WM classic |
04-05-2019 04-05-2019 | VIII runda kwiecień 2019 cyklu Turniejów Szachowych Zagraj z Flisakiem
Toruń [update:28-04-2019] | Poland,KP classic |
04-05-2019 04-05-2019 | XIV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.C (Open)
Gorlice [update:04-05-2019] | Poland,MP classic |
03-05-2019 03-05-2019 | Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych - do lat 10
Katowice [update:03-05-2019] | Poland,SL classic |
03-05-2019 05-05-2019 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
03-05-2019 03-05-2019 | Zabrzańska Majówka do lat 8
ZABRZE [update:03-05-2019] | Poland,SL classic |
02-05-2019 03-05-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 Majówka 2019
Olsztyn [update:03-05-2019] | Poland,WM classic |
01-05-2019 04-05-2019 | II SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - MAJÓWKA 2019 - Turniej na kategorie
Rembów [update:02-05-2019] | Poland,SK classic |
01-05-2019 05-05-2019 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019
PŁOCK [update:05-05-2019] | Poland,MA classic |
01-05-2019 04-05-2019 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa 11-18 lat
Spała [update:04-05-2019] | Poland,LD classic |
01-05-2019 04-05-2019 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa do lat 10
Spała [update:04-05-2019] | Poland,LD classic |
01-05-2019 05-05-2019 | OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK
Suwałki [update:05-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05-2019 03-05-2019 | OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "B"
Suwałki [update:03-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05-2019 04-05-2019 | PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [update:04-05-2019] | Poland,SL classic |
01-05-2019 04-05-2019 | PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [update:04-05-2019] | Poland,SL classic |
01-05-2019 05-05-2019 | Suchy Bór OPEN 2019 - TURNIEJ ODWOŁANY!!!!!!!
Suchy Bór k.Opola [update:24-04-2019] | Poland,OP classic |
01-05-2019 01-05-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 Majówka 2019
Olsztyn [update:01-05-2019] | Poland,WM classic |
01-05-2019 05-05-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus Majówka 2019
Olsztyn [update:04-05-2019] | Poland,WM classic |
01-05-2019 03-05-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa B
Białystok [update:03-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05-2019 04-05-2019 | TURNIEJ TOWARZYSZĄCY OPEN FIDE przy Pucharze Polski Młodzików do lat 8
Szczyrk [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
30-04-2019 30-04-2019 | Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju w Międzyzdrojach
Międzyzdroje [update:01-05-2019] | Poland,ZP classic |
29-04-2019 04-05-2019 | Kurs trenerski PZSzach - klasa II
MIĘDZYZDROJE [update:23-04-2019] | Poland,LB classic |
28-04-2019 04-05-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa A
Lipusz [update:14-05-2019] | Poland,PO classic |
28-04-2019 04-05-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa B
Lipusz [update:14-05-2019] | Poland,PO classic |
28-04-2019 04-05-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa C (do lat 14)
Lipusz [update:14-05-2019] | Poland,PO classic |
28-04-2019 04-05-2019 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kaszebe Open - Grupa D (do lat 10)
Lipusz [update:14-05-2019] | Poland,PO classic |
28-04-2019 05-05-2019 | Polonia Wroclaw Master Cup - GM
Wrocław [update:11-05-2019] | Poland,DS classic |
28-04-2019 05-05-2019 | Polonia Wroclaw Master Cup - IM
Wrocław [update:05-05-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 27-04-2019 | II Rodzinne Mistrzostwa Galerii Pomorskiej w szachach szybkich
Bydgoszcz [update:27-04-2019] | Poland,KP team, classic |
27-04-2019 28-04-2019 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1400
Gdańsk [update:28-04-2019] | Poland,PO classic |
27-04-2019 28-04-2019 | Turniej Szachowy o puchar Pomorskiej Akademii Szachowej - Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:28-04-2019] | Poland,PO classic |
27-04-2019 28-04-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:28-04-2019] | Poland,LU classic |
27-04-2019 28-04-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [update:28-04-2019] | Poland,LU classic |
27-04-2019 28-04-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:28-04-2019] | Poland,LU classic |
27-04-2019 28-04-2019 | Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików Strefa Centralna - wszystkie grupy
Poznań [update:19-04-2019] | Poland,WP classic |
27-04-2019 29-06-2019 | Sobotni_GrupaA(2)
Mińsk Mazowiecki [update:30-06-2019] | Poland,MA classic |
27-04-2019 29-06-2019 | Sobotni_Grupa_B
Mińsk Mazowiecki [update:30-06-2019] | Poland,MA classic |
27-04-2019 25-05-2019 | Sobtni_Grupa_B(1)
Mińsk Mazowiecki [update:27-04-2019] | Poland,MA classic |
27-04-2019 27-04-2019 | test
test [update:04-05-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 30-04-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa OPEN
Białystok [update:30-04-2019] | Poland,PL classic |
27-04-2019 28-04-2019 | Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka gr A
Warszawa [update:28-04-2019] | Poland,MA classic |
27-04-2019 25-05-2019 | Turniej sobotniGrupa_A(2
Mińsk Mazowiecki [update:10-05-2019] | Poland,MA classic |
27-04-2019 28-04-2019 | V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN A (od 1800 PZSzach) do FIDE
Koszalin [update:30-04-2019] | Poland,ZP classic |
27-04-2019 28-04-2019 | V Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN B (do 1600 PZSzach)
Koszalin [update:28-04-2019] | Poland,ZP classic |
27-04-2019 28-04-2019 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [update:28-04-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 28-04-2019 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [update:28-04-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 28-04-2019 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [update:28-04-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 28-04-2019 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100 - 1250
Wrocław [update:28-04-2019] | Poland,DS classic |
27-04-2019 27-04-2019 | Zielony Mat 2019 - pierwszy turniej grupa B.
Zielona Góra [update:29-04-2019] | Poland,LB classic |
26-04-2019 12-05-2019 | DMP - III Liga Szachowa Seniorów PK 2019
Lubenia/Kolbuszowa [update:13-05-2019] | Poland,PK team, classic |
26-04-2019 04-05-2019 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH
MIĘDZYZDROJE [update:16-04-2019] | Poland,LB classic |
26-04-2019 07-06-2019 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - SP Michałów (1400)
Puszcza Mariańska [update:08-06-2019] | Poland,MA classic |
26-04-2019 05-05-2019 | Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross w szachach Kobiet
Wągrowiec [update:04-05-2019] | Poland,WP classic |
26-04-2019 26-04-2019 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:26-04-2019] | Poland,LU classic |
26-04-2019 28-04-2019 | Turniej WKSz-1938 22nd
Włocławek [update:30-04-2019] | Poland,KP classic |
26-04-2019 05-05-2019 | VIII Turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę
Międzyzdroje [update:05-05-2019] | Poland,LB classic |
26-04-2019 05-05-2019 | VIII turniej w Międzyzdrojach z cyklu Z szachami przez Polskę - GRUPA B
Międzyzdroje [update:05-05-2019] | Poland,LB classic |
25-04-2019 18-06-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 80-lecia Władysława KULKI
WILKOWICE [update:18-06-2019] | Poland,SL classic |
24-04-2019 26-06-2019 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 2019r
Tczew [update:26-06-2019] | Poland,PO classic |
23-04-2019 24-04-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:24-04-2019] | Poland,SL classic |
17-04-2019 18-04-2019 | Wiosna 2019
Gorlice [update:18-04-2019] | Poland,MP classic |
16-04-2019 17-04-2019 | Turniej o III kategorię
Zabrze [update:17-04-2019] | Poland,SL classic |
16-04-2019 20-04-2019 | XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:25-04-2019] | Poland,LB classic |
16-04-2019 20-04-2019 | XV Lubuska Wiosna Szachowa Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:02-05-2019] | Poland,LB classic |
15-04-2019 19-04-2019 | Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr A
Wrocław [update:02-04-2019] | Poland,DS classic |
15-04-2019 19-04-2019 | Turniej Polonii Wrocław liczony do Elo gr B
Wrocław [update:02-04-2019] | Poland,DS classic |
14-04-2019 14-04-2019 | Otwarte Mistrzostwa Miasta LUBLIN do 12 i 14 lat juniorów (Szach Królowi)
Lublin [update:15-04-2019] | Poland,LU classic |
14-04-2019 18-05-2019 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [update:20-05-2019] | Poland,PK classic |
13-04-2019 13-04-2019 | III Liga ZZSzach
Gryfice [update:21-01-2019] | Poland,ZP team, classic |
13-04-2019 19-05-2019 | III Małopolska Liga juniorów - 2019r
Zabierzów [update:19-05-2019] | Poland,MP team, classic |
13-04-2019 13-04-2019 | III Turniej na kategorię V i IV w Wesołej -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:13-04-2019] | Poland,MA classic |
13-04-2019 14-04-2019 | Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [update:14-04-2019] | Poland,PL classic |
13-04-2019 13-04-2019 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - A
Szubin [update:13-04-2019] | Poland,KP classic |
13-04-2019 13-04-2019 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - B
Szubin [update:13-04-2019] | Poland,KP classic |
13-04-2019 13-04-2019 | Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) - C
Szubin [update:13-04-2019] | Poland,KP classic |
13-04-2019 14-04-2019 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A (I miejsce 500 zł - PZSzach od 1600)
Grodzisk Mazowiecki [update:14-04-2019] | Poland,MA classic |
13-04-2019 14-04-2019 | Trzecie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B (bez FIDE - PZSzach od 1250 do 1700)
Grodzisk Mazowiecki [update:14-04-2019] | Poland,MA classic |
13-04-2019 14-04-2019 | Turniej Klas. dla dzieci ur w roku 2005 lub mł. posiadający rank pol. 1400-1600 w ramach projektu KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr B
STANIĄTKI - Dom Kultury [update:06-05-2019] | Poland,MP classic |
13-04-2019 14-04-2019 | Turniej na III i II kategorię szachową
Łomża [update:14-04-2019] | Poland,PL classic |
13-04-2019 14-04-2019 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa A FIDE
Katowice [update:17-04-2019] | Poland,SL classic |
13-04-2019 14-04-2019 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa B FIDE
Katowice [update:17-04-2019] | Poland,SL classic |
13-04-2019 14-04-2019 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa C FIDE
Katowice [update:17-04-2019] | Poland,SL classic |
13-04-2019 14-04-2019 | VII Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Grupa Open FIDE
Katowice [update:17-04-2019] | Poland,SL classic |
13-04-2019 13-04-2019 | X GRAND PRIX - turniej nr 3. Grupa A - OPEN
Sielpia Wielka [update:14-04-2019] | Poland,SK classic |
12-04-2019 19-06-2019 | 213rd YMCA Spring 2019-A
Warszawa [update:19-06-2019] | Poland,MA classic |
12-04-2019 14-04-2019 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2019
Pieszyce [update:14-04-2019] | Poland,DS team, classic |
12-04-2019 14-04-2019 | Tur. Klas. dla osób z rank. pol. co najmniej 1800 pkt w ramach proj. KWIETNIOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY- Gr. C
STANIĄTKI - Dom weselny ANSON/Dom Kultury [update:09-04-2019] | Poland,MP classic |
11-04-2019 19-06-2019 | 214th YMCA Spring 2019-B
Warszawa [update:19-06-2019] | Poland,MA classic |
10-04-2019 18-06-2019 | 215th YMCA Spring 2019-C
Warszawa [update:20-06-2019] | Poland,MA classic |
10-04-2019 17-04-2019 | XXI Międzynarodowy Turniej KRYNICA OPEN 2019
Krynica Zdroj [update:17-04-2019] | Poland,MP classic |
09-04-2019 18-06-2019 | 216th YMCA Spring 2019-D
Warszawa [update:20-06-2019] | Poland,MA classic |
09-04-2019 12-04-2019 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:15-04-2019] | Poland,SL classic |
08-04-2019 14-04-2019 | III MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH NA ROK 2019
USTROŃ-JASZOWIEC [update:14-04-2019] | Poland,SL classic |
08-04-2019 10-04-2019 | Turniej klasyfikacyjny ChessinChrzanow
Chrzanów [update:17-04-2019] | Poland,MP classic |
07-04-2019 12-04-2019 | Closed Grandmaster Tournament (GM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [update:14-02-2019] | Poland,SL classic |
07-04-2019 12-04-2019 | Closed International Master Tournament (IM-group) - Katowice Chess Festival 2019
Katowice [update:14-02-2019] | Poland,SL classic |
07-04-2019 07-04-2019 | Niebieski Turniej Szachowy 2019
Ciechanów [update:07-04-2019] | Poland,MA classic |
06-04-2019 13-04-2019 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1400
Lipusz [update:13-04-2019] | Poland,PO classic |
06-04-2019 07-04-2019 | I Leżajsk OPEN - grupa B
Leżajsk [update:08-04-2019] | Poland,PK classic |
06-04-2019 11-05-2019 | II Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [update:13-05-2019] | Poland,MA classic |
06-04-2019 06-04-2019 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 11
Świętochłowice [update:06-04-2019] | Poland,SL classic |
06-04-2019 06-04-2019 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice - do lat 15
Świętochłowice [update:06-04-2019] | Poland,SL classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C11
Leszno [update:07-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C13
Leszno [update:07-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C15
Leszno [update:09-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Chłopcy C18
Leszno [update:09-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D11
Leszno [update:07-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D13
Leszno [update:07-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D15
Leszno [update:05-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Półfinały MWJ 2019 Leszno - Dziewczęta D18
Leszno [update:05-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | SzachMatek: XVII Otwarty Turniej Szachowy: gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [update:07-04-2019] | Poland,MA classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Szachy wiosną! (JUNIOR)
Kraków [update:08-04-2019] | Poland,MP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [update:08-04-2019] | Poland,MP classic |
06-04-2019 06-04-2019 | Szachy wiosną! (OPEN PZSz)
Kraków [update:09-04-2019] | Poland,MP classic |
06-04-2019 06-04-2019 | Szachy wiosną! (U15)
Kraków [update:10-04-2019] | Poland,MP classic |
06-04-2019 13-04-2019 | XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa B
Obra [update:13-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 13-04-2019 | XVII Wiosenny Turniej Szachowy "Młode Talenty" - Grupa C
Obra [update:12-04-2019] | Poland,WP classic |
06-04-2019 07-04-2019 | XVIII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK
Lubartów [update:08-04-2019] | Poland,LU classic |
05-04-2019 14-04-2019 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-BOYS
KHARKIV [update:14-04-2019] | Ukraine classic |
05-04-2019 14-04-2019 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-GIRLS
Kharkiv [update:14-04-2019] | Ukraine classic |
05-04-2019 14-04-2019 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-MEN
KHARKIV [update:14-04-2019] | Ukraine classic |
05-04-2019 14-04-2019 | DEAF-CHEMP-UKRAINE-2019-WOMEN
KHARKIV [update:14-04-2019] | Ukraine classic |
05-04-2019 07-04-2019 | I Leżajsk FIDE OPEN
Leżajsk [update:11-04-2019] | Poland,PK classic |
05-04-2019 05-04-2019 | Turniej Blitza
Zielona Góra [update:05-04-2019] | Poland,LB classic |
03-04-2019 07-04-2019 | XVIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:11-04-2019] | Poland,OP classic |
31-03-2019 31-03-2019 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na V i IV kategorię szachową
Zamość [update:02-04-2019] | Poland,LU classic |
31-03-2019 31-03-2019 | Grand Prix PRUSZKOWA turniej 1
Pruszków [update:31-03-2019] | Poland,MA classic |
30-03-2019 31-03-2019 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [update:31-03-2019] | Poland,SL classic |
30-03-2019 31-03-2019 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [update:31-03-2019] | Poland,SL classic |
30-03-2019 31-03-2019 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na II kategorię szachową
Zamość [update:01-04-2019] | Poland,LU classic |
30-03-2019 31-03-2019 | "III Turniej Klasyfikacyjny w SP6 Zamość" - turniej na III kategorię szachową
Zamość [update:31-03-2019] | Poland,LU classic |
30-03-2019 31-03-2019 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [update:31-03-2019] | Poland,PO classic |
30-03-2019 31-03-2019 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:31-03-2019] | Poland,PO classic |
30-03-2019 31-03-2019 | IX Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:03-04-2019] | Poland,KP classic |
30-03-2019 30-03-2019 | TURNIEJ O ''PUCHAR'' PREZESA UKS SZACH WOLSZTYN
WOLSZTYN [update:30-03-2019] | Poland,WP classic |
30-03-2019 31-03-2019 | Wiosenny Gambit - turniej klasyfikacyjny na III i II kat
Wyszków [update:31-03-2019] | Poland,MA classic |
30-03-2019 31-03-2019 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:02-04-2019] | Poland,MA classic |
30-03-2019 31-03-2019 | Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:31-03-2019] | Poland,MA classic |
30-03-2019 06-04-2019 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 12
Sielpia [update:06-04-2019] | Poland,SK classic |
30-03-2019 06-04-2019 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Chłopcy do lat 14
Sielpia [update:06-04-2019] | Poland,SK classic |
30-03-2019 06-04-2019 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 12
Sielpia [update:06-04-2019] | Poland,SK classic |
30-03-2019 06-04-2019 | XXV OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Dziewczęta do lat 14
Sielpia [update:06-04-2019] | Poland,SK classic |
24-03-2019 24-03-2019 | Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:25-03-2019] | Poland,MA classic |
24-03-2019 28-04-2019 | III Liga Wojewódzka w Szachach Klasycznych
Bełchatów [update:28-04-2019] | Poland,LD team, classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Turniej na kategorię III i II SP 353 Wesoła -gr.D
Warszawa-Wesoła [update:24-03-2019] | Poland,MA classic |
23-03-2019 23-03-2019 | Żarowska Liga Szachowa Klas Pierwszych I runda
Żarów [update:23-03-2019] | Poland,DS classic |
23-03-2019 19-05-2019 | Ekstraliga Śląska Juniorów
Chorzów [update:19-05-2019] | Poland,SL team, classic |
23-03-2019 19-05-2019 | I Liga Śląska Juniorów
Chorzów [update:19-05-2019] | Poland,SL team, classic |
23-03-2019 23-03-2019 | III MEMORIAŁ ZBIGNIEWA CHOMICKIEGO
Strzelin [update:11-02-2019] | Poland,DS classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - A - Juniorzy do lat 14 16 i 18
ZIELONA GÓRA [update:24-03-2019] | Poland,LB classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - B - Juniorzy do lat 12
ZIELONA GÓRA [update:24-03-2019] | Poland,LB classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów województwa lubuskiego - C - Juniorzy do lat 10
ZIELONA GÓRA [update:25-03-2019] | Poland,LB classic |
23-03-2019 24-03-2019 | IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. B P'30+30 Fide do 1600 rk
Trzebinia Młoszowa [update:24-03-2019] | Poland,MP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | IV Ogólnopolski Memoriał Sebastiana Tekielaka gr. C P'30+30 FIDE od 1700 rk
Trzebinia Młoszowa [update:25-03-2019] | Poland,MP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Mamo tato zagrajmy o KATEGORIE (9 rund - możliwość zdobycia V i IV kat)
Białystok [update:24-03-2019] | Poland,PL classic |
23-03-2019 24-03-2019 | MINI-ELO Suwałki 2019 (1)
Suwałki [update:25-03-2019] | Poland,PL classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Orły Pleszew Open Fide III
Pleszew [update:24-03-2019] | Poland,WP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Otwarte Mistrzostwa Radomia Seniorów w Szachach' na 2019
Radom [update:24-03-2019] | Poland,MA classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Świeckiego
Świecie n/W [update:22-03-2019] | Poland,KP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Pleszew Open Fide III B
Pleszew [update:26-03-2019] | Poland,WP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Strzelce Classic Chess Spring 2019
Strzelce Opolskie [update:22-03-2019] | Poland,OP classic |
23-03-2019 24-03-2019 | Turniej klasyfikacyjny - Akademia Szachowa w Grajewie
Grajewo [update:26-03-2019] | Poland,PL classic |
22-03-2019 23-03-2019 | TURNIEJ PRZYJAŹNI POLSKO-WĘGIERSKIEJ - Grupa dla III i IV kategorii
KIELCE [update:01-04-2019] | Poland,SK classic |
20-03-2019 13-06-2019 | Turniej 1250 na 1400
Chylice [update:19-06-2019] | Poland,MA classic |
19-03-2019 19-03-2019 | VIII Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych i Branżowych
PŁOCK [update:18-03-2019] | Poland,MA classic |
18-03-2019 18-03-2019 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy marzec z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:18-03-2019] | Poland,LU classic |
17-03-2019 17-03-2019 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [update:25-03-2019] | Poland,PK classic |
16-03-2019 17-03-2019 | IV Turniej Weekendowy FIDE - Turniej OPEN
Skarżysko-Kamienna [update:20-03-2019] | Poland,SK classic |
16-03-2019 16-03-2019 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
16-03-2019 16-03-2019 | Marcowy Wyścig po kategorię grupa C
Wrocław [update:18-03-2019] | Poland,DS classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:18-03-2019] | Poland,DS classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Marcowy Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [update:18-03-2019] | Poland,DS classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Ostatni Turniej Zimy 2019 - SZACHY KLASYCZNE NA KATEGORIE
Łódź [update:17-03-2019] | Poland,LD classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A - open FIDE
Dobczyce [update:20-03-2019] | Poland,MP classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Królewskiego Miasta Dobczyce gr. B - junior
Dobczyce [update:20-03-2019] | Poland,MP classic |
16-03-2019 16-03-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:16-03-2019] | Poland,WM classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [update:17-03-2019] | Poland,WM classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:17-03-2019] | Poland,WM classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Turniej Klasyfikacyjny na III oraz II Kategorię
Otwock [update:17-03-2019] | Poland,MA classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III II kat i I kob)
Wołomin [update:17-03-2019] | Poland,MA classic |
16-03-2019 16-03-2019 | Turniej szachowy Lisek szachownicy II Lista zamknięta
Lisia Góra [update:16-03-2019] | Poland,MP classic |
16-03-2019 17-03-2019 | V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW FIDE-OPEN 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [update:17-03-2019] | Poland,WP classic |
16-03-2019 17-03-2019 | V MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW KLASYFIKACYJNY od bk-III kat. 16-17.03.2019 STĘSZEW
STĘSZEW [update:18-03-2019] | Poland,WP classic |
16-03-2019 17-03-2019 | VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:17-03-2019] | Poland,MA classic |
16-03-2019 17-03-2019 | Zacznij z Akademią turniej klasyfikacyjny na II I III kategorie
Pruszków [update:23-03-2019] | Poland,MA classic |
15-03-2019 29-03-2019 | IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK
Elbląg [update:31-03-2019] | Poland,WM classic |
15-03-2019 17-03-2019 | SKARBEK - turniej juniorów do 10 lat
Piekary Śląskie [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
15-03-2019 17-03-2019 | SKARBEK - turniej juniorów do 14 lat
Piekary Śląskie [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
15-03-2019 17-03-2019 | SKARBEK - turniej juniorów do 18 lat
Piekary Śląskie [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
13-03-2019 13-03-2019 | Turniej błyskawiczny przy Miustrzostwach Polski Juniorów
Szklarska Poręba [update:13-03-2019] | Poland,DS classic |
11-03-2019 18-03-2019 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy IV-VI
Poznań [update:11-03-2019] | Poland,WP classic |
11-03-2019 29-04-2019 | Szachowe Poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [update:14-05-2019] | Poland,MA classic |
10-03-2019 10-03-2019 | III Liga ZZSzach - III zjazd Biesiekierz
Biesiekierz [update:22-01-2019] | Poland,ZP team, classic |
10-03-2019 19-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Ustroń [update:21-03-2019] | Poland,SL classic |
10-03-2019 19-03-2019 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Turniej B
Ustroń [update:26-03-2019] | Poland,SL classic |
09-03-2019 10-03-2019 | 'Klasyfikacyjne "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na IV/III/II kobiecą'
Cieszyn [update:10-03-2019] | Poland,SL classic |
09-03-2019 10-03-2019 | 'Klasyfikacyjny "Pierwsze Szlify w Cieszynie" na II kat.'
Cieszyn [update:10-03-2019] | Poland,SL classic |
09-03-2019 10-03-2019 | I Mistrzostwa AZS Politechniki Poznańskiej FIDE-OPEN 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [update:12-03-2019] | Poland,WP classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - gr B (do FIDE)
Przemków [update:10-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2019 - grupa A (do FIDE)
Przemków [update:10-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - bk
Wrocław [update:09-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - III
Wrocław [update:09-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - IV
Wrocław [update:09-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Mistrzostwa WKS Kopernik - 2019 - V
Wrocław [update:09-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Mistrzostwa WKS Kopernik -2019 - II i wyżej
Wrocław [update:09-03-2019] | Poland,DS classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Turniej klasyfikacyjny OPEN (od bk-III kat.) AZS PP 9-10.03.2019 Poznań
POZNAŃ [update:11-03-2019] | Poland,WP classic |
09-03-2019 10-03-2019 | Turniej Kwalifikacyjny na III i II kategorię
Siedlce [update:10-03-2019] | Poland,MA classic |
09-03-2019 17-03-2019 | VIII Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:17-03-2019] | Poland,MA classic |
09-03-2019 09-02-2019 | Warsztat z arcymistrzem Mieczysławem Grabarczykiem
Pruszków [update:04-03-2019] | Poland,MA classic |
09-03-2019 10-03-2019 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - JUNIOR
Kraków [update:17-03-2019] | Poland,MP classic |
09-03-2019 10-03-2019 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN FIDE
Kraków [update:16-03-2019] | Poland,MP classic |
09-03-2019 10-03-2019 | XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - OPEN PZSz
Kraków [update:17-03-2019] | Poland,MP classic |
08-03-2019 08-03-2019 | 3 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Krynice [update:08-03-2019] | Poland,LU classic |
08-03-2019 16-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:16-03-2019] | Poland,DS classic |
08-03-2019 16-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:16-03-2019] | Poland,DS classic |
08-03-2019 16-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:16-03-2019] | Poland,DS classic |
08-03-2019 16-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:16-03-2019] | Poland,DS classic |
08-03-2019 17-03-2019 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej - Zima 2019
Gdynia [update:17-03-2019] | Poland,PO classic |
07-03-2019 30-05-2019 | Turniej w SP 143-Wiosna
Warszawa [update:30-05-2019] | Poland,MA classic |
06-03-2019 15-03-2019 | Mistrzostwa Stowarzyszenia "Cross" w Szachach
Wągrowiec [update:14-03-2019] | Poland,WP classic |
06-03-2019 24-04-2019 | Turniej Klasyfikacyjny dla Juniorów - RONDO
Łódź [update:20-04-2019] | Poland,LD classic |
05-03-2019 07-05-2019 | I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI
Kielce [update:30-04-2019] | Poland,SK classic |
05-03-2019 07-05-2019 | I Klasyczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKKS Kielce - KLASYCZNE WTORKI -gr do lat 10
Kielce [update:24-04-2019] | Poland,SK classic |
04-03-2019 25-03-2019 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu. SP klasy I-III
Poznań [update:08-04-2019] | Poland,WP classic |
03-03-2019 03-03-2019 | Turniej Wrocławskiego Krasnala grupa do lat 12
Wrocław [update:04-03-2019] | Poland,DS classic |
02-03-2019 03-03-2019 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:03-03-2019] | Poland,MA classic |
02-03-2019 03-03-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [update:01-03-2019] | Poland,LU classic |
02-03-2019 03-03-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:05-03-2019] | Poland,LU classic |
02-03-2019 03-03-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [update:03-03-2019] | Poland,LU classic |
02-03-2019 03-03-2019 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:03-03-2019] | Poland,LU classic |
02-03-2019 09-06-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
województwo śląskie [update:09-06-2019] | Poland,SL team, classic |
02-03-2019 09-06-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [update:09-06-2019] | Poland,SL team, classic |
02-03-2019 03-03-2019 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta
Duszniki Wlkp. [update:03-03-2019] | Poland,WP classic |
02-03-2019 03-03-2019 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP Nr. 6 w Krakowie Gr. B P60
Kraków [update:03-03-2019] | Poland,MP classic |
02-03-2019 03-03-2019 | SzachMatek: XVI Otwarty Turniej Szachowy - gr. A
Warszawa [update:05-03-2019] | Poland,MA classic |
02-03-2019 02-03-2019 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. JUNIOR
Niziny [update:03-03-2019] | Poland,PK classic |
02-03-2019 02-03-2019 | VIII Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły gr. OPEN
Niziny [update:03-03-2019] | Poland,PK classic |
02-03-2019 03-03-2019 | Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:07-03-2019] | Poland,MA classic |
01-03-2019 22-03-2019 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:827
Wadowice [update:22-03-2019] | Poland,MP classic |
01-03-2019 03-03-2019 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [update:03-03-2019] | Poland,LD classic |
01-03-2019 01-03-2019 | PIĄTKOWE BLITZE
MYŚLIBÓRZ [update:01-03-2019] | Poland,ZP classic |
01-03-2019 01-03-2019 | WARSZTATY SZACHOWE DLA RODZICÓW
ŁOMŻA [update:16-02-2019] | Poland,PL classic |
01-03-2019 07-03-2019 | Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG
Elbląg [update:10-03-2019] | Poland,WM classic |
27-02-2019 27-02-2019 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY
WOLSZTYN [update:27-02-2019] | Poland,WP classic |
27-02-2019 27-02-2019 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY DZIEWCZĄT
WOLSZTYN [update:27-02-2019] | Poland,WP classic |
27-02-2019 24-04-2019 | Turniej Klasyfikacyjny w LUNIE
Łódź [update:24-04-2019] | Poland,LD classic |
27-02-2019 24-04-2019 | Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [update:27-02-2019] | Poland,PO classic |
27-02-2019 24-04-2019 | Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [update:30-04-2019] | Poland,PO classic |
26-02-2019 27-03-2019 | O FIDE i o kategorie u Stefana Wronicza 2019 (1)
Warszawa - ursynów [update:27-03-2019] | Poland,MA classic |
24-02-2019 24-02-2019 | III Liga ZZSzach - II zjazd Choszczno
Choszczno [update:22-01-2019] | Poland,ZP team, classic |
23-02-2019 23-02-2019 | I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa- Wesoła [update:25-02-2019] | Poland,MA classic |
23-02-2019 03-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:03-03-2019] | Poland,DS classic |
23-02-2019 03-03-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:03-03-2019] | Poland,DS classic |
23-02-2019 24-02-2019 | IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:24-02-2019] | Poland,PK classic |
23-02-2019 23-02-2019 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Niepołomice ul. Kościuszki 22 [update:22-02-2019] | Poland,MP classic |
23-02-2019 24-02-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa A
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL classic |
23-02-2019 24-02-2019 | Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa B
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL classic |
23-02-2019 24-02-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Ostróda [update:24-02-2019] | Poland,WM classic |
23-02-2019 24-02-2019 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:24-02-2019] | Poland,MA classic |
23-02-2019 24-02-2019 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:24-02-2019] | Poland,MA classic |
22-02-2019 24-02-2019 | I Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice
Katowice [update:24-02-2019] | Poland,SL classic |
22-02-2019 24-02-2019 | IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [update:24-02-2019] | Poland,PK classic |
22-02-2019 05-04-2019 | Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman " - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [update:20-04-2019] | Poland,WM classic |
22-02-2019 23-02-2019 | Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr A ranking 1600 i wyższy
Szarów - Hotel AZALIA [update:24-02-2019] | Poland,MP classic |
22-02-2019 23-02-2019 | Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr B ranking 1400 i niższy
Szarów - Hotel AZALIA [update:24-02-2019] | Poland,MP classic |
22-02-2019 24-02-2019 | Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych dzieci do lat 14
Radzyń Podlaski [update:25-02-2019] | Poland,LU classic |
22-02-2019 24-02-2019 | Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych OPEN
Radzyń Podlaski [update:24-02-2019] | Poland,LU classic |
21-02-2019 21-02-2019 | Turniej zimowy 3 2019
Skierniewice [update:18-03-2019] | Poland,MA classic |
20-02-2019 21-02-2019 | Szachowe Ferie dla dzieci do lat 12
Zabrze [update:21-02-2019] | Poland,SL classic |
19-02-2019 10-09-2019 | OILS GKSz - Sezon 5 - Grupa A
Gubin [update:03-09-2019] | Poland,LB classic |
19-02-2019 10-09-2019 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa B
Gubin [update:03-09-2019] | Poland,LB classic |
19-02-2019 19-05-2019 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa C
Gubin [update:03-04-2019] | Poland,LB classic |
18-02-2019 20-02-2019 | Get Smart! Play Chess - Ferie 2018
Mielec [update:20-02-2019] | Poland,PK classic |
18-02-2019 18-02-2019 | Oboz narciarski w Szczyrku gr. B
Łódź Szczyrk [update:23-02-2019] | Poland,LD classic |
18-02-2019 18-02-2019 | szczyrk klasyk A
Łódź\\ Szczyrk [update:20-02-2019] | Poland,LD classic |
18-02-2019 22-02-2019 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [update:23-02-2019] | Poland,PK classic |
18-02-2019 22-02-2019 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:22-02-2019] | Poland,PK classic |
17-02-2019 12-05-2019 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Olsztyn [update:11-05-2019] | Poland,WM team, classic |
16-02-2019 24-03-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - juniorzy
Olsztyn [update:28-03-2019] | Poland,WM team, classic |
16-02-2019 17-02-2019 | II Turniej Zimowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02-2019 17-02-2019 | II Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02-2019 17-02-2019 | III Turniej Klasyfikacyjny -- Chomranice 2019 Gr-B
Chomranice [update:02-03-2019] | Poland,MP classic |
16-02-2019 17-02-2019 | IV Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Standardowych 2019
Skarżysko-Kamienna [update:20-02-2019] | Poland,SK classic |
16-02-2019 17-02-2019 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2019 (grupa A)
Kozy [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02-2019 17-02-2019 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02-2019 16-02-2019 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:16-02-2019] | Poland,WM classic |
16-02-2019 17-02-2019 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr B
Strzelce Kraj [update:17-02-2019] | Poland,LB classic |
16-02-2019 17-02-2019 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr. A
Strzelce Kraj. [update:17-02-2019] | Poland,LB classic |
16-02-2019 17-02-2019 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 11 lat
Racibórz [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02-2019 17-02-2019 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 8 lat
Racibórz [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02-2019 23-02-2019 | XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:26-02-2019] | Poland,OP classic |
16-02-2019 23-02-2019 | XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI
POKRZYWNA [update:23-02-2019] | Poland,OP classic |
15-02-2019 15-10-2020 | 3 Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w szachach korespondencyj
Serwer ICCF [update:16-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02-2019 15-10-2020 | Ćwierćfinał 66 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:15-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02-2019 01-03-2019 | FERYJNE TURNIEJE KLASYFIKACYJNE
Nałęczów [update:02-03-2019] | Poland,LU classic |
15-02-2019 15-12-2020 | Finał 62 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:20-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02-2019 12-04-2019 | MISTRZOSTWA SEKCJI L.K.S. PIAST ŚREM
Śrem [update:14-04-2019] | Poland,WP classic |
15-02-2019 15-10-2020 | Półfinał 64 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
13-02-2019 14-02-2019 | Feryjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12
Zabrze [update:14-02-2019] | Poland,SL classic |
13-02-2019 10-04-2019 | Zimowy Turniej Szachowy WARZYCE 2019
WARZYCE [update:13-04-2019] | Poland,PK classic |
12-02-2019 21-02-2019 | Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - Grupa A
Wadowice Górne [update:21-02-2019] | Poland,PK classic |
12-02-2019 14-02-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Adepci"
Tomaszów Lubelski [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
12-02-2019 14-02-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Przyszli Mistrzowie"
Tomaszów Lubelski [update:15-02-2019] | Poland,LU classic |
12-02-2019 14-02-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Szachowe Nadzieje"
Tomaszów Lubelski [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
11-02-2019 12-02-2019 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL classic |
11-02-2019 12-02-2019 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL classic |
11-02-2019 17-02-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa 1400 - 1600 Szczyrk 2019 Turnus V
Szczyrk [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
11-02-2019 15-02-2019 | Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - Bytom 2019 - OPEN FIDE
Bytom [update:15-02-2019] | Poland,SL classic |
10-02-2019 16-02-2019 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
10-02-2019 16-02-2019 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
10-02-2019 16-02-2019 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" OPEN
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
09-02-2019 10-02-2019 | IV Małopolska liga juniorów
Dobczyce [update:22-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02-2019 10-02-2019 | Mecz towarzyski Ognisko TKKF Dobczyce - MKS MOS Wieliczka
Dobczyce [update:13-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02-2019 10-02-2019 | Mecz towarzyski Ognisko TKKF w Dobczycach vs UKS Goniec Staniątki
Dobczyce [update:13-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02-2019 27-04-2019 | Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA DO LAT 14
Ostrowiec Świetokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02-2019 27-04-2019 | Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02-2019 27-04-2019 | Mistrzostwa Ostrowca Św.w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 10
Ostrowiec Świetokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02-2019 15-02-2019 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 OPEN FIDE
Racibórz [update:19-02-2019] | Poland,SL classic |
08-02-2019 08-02-2019 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:825
Wadowice [update:16-02-2019] | Poland,MP classic |
08-02-2019 08-02-2019 | MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN WARCABY
Wolsztyn [update:09-02-2019] | Poland,WP classic |
08-02-2019 27-04-2019 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [update:04-05-2019] | Poland,SK classic |
08-02-2019 08-02-2019 | MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W WARCABY - CHŁOPCY
Wolsztyn [update:09-02-2019] | Poland,WP classic |
08-02-2019 10-02-2019 | Turniej feryjny - grupa A2
Mińsk Mazowiecki [update:10-02-2019] | Poland,MA classic |
08-02-2019 10-02-2019 | Turniej feryjny - grupa B2
Mińsk Mazowiecki [update:10-02-2019] | Poland,MA classic |
07-02-2019 08-02-2019 | XI Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego
Zagnańsk [update:08-02-2019] | Poland,SK classic |
06-02-2019 07-02-2019 | Ferie z szachami - o kategorie na Ursynowie
Warszawa - Ursynów [update:05-02-2019] | Poland,MA classic |
06-02-2019 07-02-2019 | Wyścig o kategorie na Ursynowie - ferie z szachami - wersja turniejowa
Warszawa - ursynów [update:09-02-2019] | Poland,MA classic |
05-02-2019 08-02-2019 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - grupa D2
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
04-02-2019 04-06-2019 | Poniedziałki w KSz STILON
Gorzów Wlkp. [update:15-04-2019] | Poland,LB classic |
04-02-2019 08-02-2019 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa A
Wrocław [update:17-02-2019] | Poland,DS classic |
04-02-2019 08-02-2019 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa B
Wrocław [update:17-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02-2019 02-03-2019 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. LIGA MŁODZIKÓW - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
03-02-2019 17-02-2019 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B 2019
Ostrów Wielkopolski [update:17-02-2019] | Poland,WP team, classic |
03-02-2019 10-02-2019 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A
Kudowa Zdrój [update:18-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02-2019 10-02-2019 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
KUDOWA ZDRÓJ [update:18-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02-2019 10-02-2019 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
KUDOWA ZDRÓJ [update:10-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02-2019 10-02-2019 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL KUDOWA ZDRÓJ 3-10.02.2019
KUDOWA ZDRÓJ [update:24-11-2018] | Poland,DS classic |
02-02-2019 03-03-2019 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. III LIGA - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
02-02-2019 03-03-2019 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA 2019 - JUNIORZY
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
02-02-2019 06-04-2019 | Drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego juniorów w szachach klasycznych
Sulechów [update:13-04-2019] | Poland,LB team, classic |
02-02-2019 30-03-2019 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors - Klimczok 2019
Imielin [update:07-04-2019] | Poland,SL team, classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 17-02-2019 | III Wielkopolska Liga Juniorów 2019
Ostrów Wlkp [update:17-02-2019] | Poland,WP team, classic |
02-02-2019 17-02-2019 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW GRUPA A 2019
STĘSZEW [update:21-02-2019] | Poland,WP team, classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Mecz towarzyski: Ognisko TKKF w Dobczycach - KKSz Kraków i przyjaciele
Dobczyce [update:04-02-2019] | Poland,MP team, classic |
02-02-2019 09-02-2019 | Obóz zimowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Lewin Kłodzki [update:26-01-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 10-02-2019 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Wągrowiec [update:13-02-2019] | Poland,WP classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Turniej szachowy w Osiedlowym Klubie Kultury "Akwarium" P-60
Rzeszów [update:03-02-2019] | Poland,PK classic |
02-02-2019 03-02-2019 | V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa B
Węgrów [update:04-02-2019] | Poland,MA classic |
02-02-2019 03-02-2019 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr A - OPEN - I miejsce -800zł
Sokółka [update:03-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02-2019 03-02-2019 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr B
Sokółka [update:10-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02-2019 03-02-2019 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr C
Sokółka [update:10-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02-2019 03-02-2019 | Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK
Bałystok [update:03-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02-2019 09-02-2019 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 09-02-2019 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA B
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02-2019 09-02-2019 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA C
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
01-02-2019 15-02-2019 | Otwarte Mistrzostwa KSz Hetman Koszalin w szachach klasycznych
Koszalin [update:23-02-2019] | Poland,ZP classic |
01-02-2019 03-02-2019 | Turniej feryjny - grupa A1
Mińsk Mazowiecki [update:09-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02-2019 03-02-2019 | Turniej feryjny - grupa B1
Mińsk Mazowiecki [update:05-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02-2019 03-02-2019 | V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A
Węgrów [update:04-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02-2019 29-03-2019 | XIV Turniej Klasyfikacyjny. Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:02-04-2019] | Poland,LB classic |
31-01-2019 01-02-2019 | Ferie 2019 TK 1600-1700
Olsztyn [update:01-02-2019] | Poland,WM classic |
30-01-2019 03-02-2019 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY Open C bis ur. 2007 r. i mł.
GÓRA ŚW. ANNY [update:20-01-2019] | Poland,OP classic |
29-01-2019 30-01-2019 | Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:30-01-2019] | Poland,WM classic |
28-01-2019 01-02-2019 | Ferie z Szachami 2019 - zbiorczy serwis
Olsztyn [update:23-01-2019] | Poland,WM classic |
27-01-2019 24-03-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2019
Rzeszów [update:25-03-2019] | Poland,PK team, classic |
27-01-2019 01-02-2019 | January Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Volodymyr Bilinsky)
Lviv [update:26-01-2019] | Ukraine classic |
27-01-2019 27-01-2019 | XV International Solving Contest - ISC - Poznań (konkurs rozwiązywania zadań)
Poznań [update:16-01-2019] | Poland,WP classic |
26-01-2019 20-02-2019 | Feryjny Turniej Szachowy o kategorię
Matczyn [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
26-01-2019 26-01-2019 | Gorzycki Festiwal Szachowy - Konkurs wiedzy o szachach
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP classic |
26-01-2019 02-02-2019 | Obóz Szachowo - Narciarski
Lądek Zdrój [update:25-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01-2019 27-01-2019 | Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN A (PZSzach min. 1600)
Choszczno [update:27-01-2019] | Poland,ZP classic |
26-01-2019 27-01-2019 | Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN B (PZSzach max. 1400)
Choszczno [update:27-01-2019] | Poland,ZP classic |
26-01-2019 28-01-2019 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [update:28-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01-2019 27-01-2019 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [update:27-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01-2019 27-01-2019 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa C / 1100-1250
Jelenia Góra [update:28-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01-2019 27-01-2019 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa A
Rabka Zdrój [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
26-01-2019 27-01-2019 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa B
Rabka Zdrój [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
26-01-2019 27-01-2019 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa A (1400-1700)
Kowale [update:27-01-2019] | Poland,PO classic |
25-01-2019 03-02-2019 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"
Góra Św. Anny [update:03-02-2019] | Poland,OP classic |
25-01-2019 03-02-2019 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
Góra Św. Anny [update:03-02-2019] | Poland,OP classic |
25-01-2019 29-01-2019 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C
Góra Św. Anny [update:29-01-2019] | Poland,OP classic |
25-01-2019 29-01-2019 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C bis
Góra Św. Anny [update:06-02-2019] | Poland,OP classic |
24-01-2019 24-01-2019 | LOGIN Turniej na II kategorię Styczen Luty 2019
Skierniewice [update:24-01-2019] | Poland,MA classic |
24-01-2019 25-01-2019 | MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2019"
Bakałarzewo [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
24-01-2019 28-03-2019 | TURNIEJ O MISTRZOSTWO KLUBU StI EUROBESKIDY
WILKOWICE [update:05-04-2019] | Poland,SL classic |
23-01-2019 26-01-2019 | Kołowy Turnej Chess in Chrzanow
Chrzanów [update:26-01-2019] | Poland,MP classic |
23-01-2019 26-01-2019 | Otwarty Turniej Kwalifikacyjny gr. B
Chrzanów [update:26-01-2019] | Poland,MP classic |
21-01-2019 15-04-2019 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2019
Malbork [update:15-04-2019] | Poland,PO classic |
21-01-2019 25-01-2019 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 24-01-2019 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 25-01-2019 | Szachowisko - Półkolonie Zimowe II turnus
Gorzów wielkopolski [update:25-01-2019] | Poland,LB classic |
21-01-2019 24-01-2019 | V Szkolenie Szachowe z Szkołą Przyszłych Mistrzów
Suwałki [update:23-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 22-01-2019 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa A (1800-1900)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01-2019 22-01-2019 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa B (1400-1600)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01-2019 22-01-2019 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa C (1000-1250)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01-2019 24-01-2019 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2019 - OPEN A
Suwałki [update:23-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 22-01-2019 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - ranking od 1600
ŁOMŻA [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 22-01-2019 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej B - ranking 1400 - 1250 pkt.
ŁOMŻA [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01-2019 25-01-2019 | Zimowe Szkolenie Szachowe
Strzelce Kraj [update:25-01-2019] | Poland,LB classic |
21-01-2019 21-01-2019 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [update:24-01-2019] | Poland,WM classic |
21-01-2019 22-01-2019 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [update:24-01-2019] | Poland,WM classic |
20-01-2019 17-03-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Podkarpacka Seniorów 2019 Grupa A
Kolbuszowa [update:18-03-2019] | Poland,PK team, classic |
20-01-2019 17-03-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Szachowa Seniorów PK-2019 Grupa B
Wiśniowa [update:17-03-2019] | Poland,PK team, classic |
19-01-2019 19-01-2019 | I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:18-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01-2019 19-04-2019 | II Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza 2019
Warszawa - Ursynów [update:19-04-2019] | Poland,MA classic |
19-01-2019 10-03-2019 | IX Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2019
Warszawa [update:10-03-2019] | Poland,MA classic |
19-01-2019 31-01-2019 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - CRK Grójec (1800)
Puszcza Mariańska - Grójec [update:31-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01-2019 14-04-2019 | Mistrzostwa Świnoujścia 2019
Świnoujście [update:04-01-2019] | Poland,ZP classic |
19-01-2019 29-03-2019 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2019 gr.AB
KROSNO [update:30-03-2019] | Poland,PK classic |
19-01-2019 20-01-2019 | SzachMatek: XV Otwarty Turniej Szachowy: gr. A
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01-2019 26-01-2019 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - III Zimowy Festiwal Szachowy - OBÓZ
Kaczyn [update:10-12-2018] | Poland,SK classic |
18-01-2019 18-01-2019 | 6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - open
Wrocław [update:20-01-2019] | Poland,DS classic |
18-01-2019 18-01-2019 | 6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - woman
Wrocław [update:20-01-2019] | Poland,DS classic |
17-01-2019 17-01-2019 | Indywidualne Mistrzostwa Zbąszynia w szachach klasycznych 2019
Zbąszyń [update:25-01-2019] | Poland,WP classic |
16-01-2019 17-01-2019 | I Feryjny Turniej Szachowy 2019
Kraków [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
16-01-2019 16-01-2019 | II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej A
Starachowice [update:16-01-2019] | Poland,SK classic |
16-01-2019 16-01-2019 | II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej B
Starachowice [update:16-01-2019] | Poland,SK classic |
16-01-2019 20-01-2019 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelce 2019 - grupa B
Kościelec [update:21-01-2019] | Poland,WP classic |
16-01-2019 20-01-2019 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2019 - grupa A
Kościelec [update:20-01-2019] | Poland,WP classic |
15-01-2019 16-01-2019 | FERIE Z GOŃCEM gr B 1600
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
15-01-2019 16-01-2019 | FERIE Z GOŃCEM gr C 1250-1400
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
15-01-2019 25-01-2019 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2019"
Lubsko [update:07-01-2019] | Poland,LB classic |
15-01-2019 15-01-2019 | Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 4-8
Wodzisław Śląski [update:15-01-2019] | Poland,SL classic |
14-01-2019 16-01-2019 | FERIE Z GOŃCEM - gr A 1800-2000
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
14-01-2019 18-01-2019 | Szachowisko - Półkolonie Zimowe
Gorzów Wielkopolski [update:21-01-2019] | Poland,LB classic |
14-01-2019 18-01-2019 | XXXVI OTSzJ FERIE z SZACHAMI 2019 Grupa A Juniorzy do lat 18
Bydgoszcz [update:20-01-2019] | Poland,KP classic |
14-01-2019 18-01-2019 | XXXVI OTSzJ FERIE Z SZACHAMI 2019 Grupa B Dzieci do lat 12
Bydgoszcz [update:20-01-2019] | Poland,KP classic |
13-01-2019 12-05-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
województwo pomorskie [update:12-05-2019] | Poland,PO team, classic |
13-01-2019 12-05-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE [update:24-05-2019] | Poland,PO team, classic |
13-01-2019 13-01-2019 | III Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1100 w UKS Uzdowo
Uzdowo [update:25-01-2019] | Poland,WM classic |
12-01-2019 13-01-2019 | I Biłgoraj OPEN (dla zawodników z III i IV kategorią)
Biłgoraj [update:14-01-2019] | Poland,LU classic |
12-01-2019 13-01-2019 | III Turniej Klasyfikacyjny 1200 - 1400 w " UKS Uzdowo "
Uzdowo [update:13-01-2019] | Poland,WM classic |
12-01-2019 13-01-2019 | IV Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [update:13-01-2019] | Poland,MP team, classic |
12-01-2019 13-01-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01-2019 13-01-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01-2019 13-01-2019 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01-2019 12-01-2019 | WOŚP STARSI
Ciechanów [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
11-01-2019 29-03-2019 | 209th YMCA Winter 2019-A
Warszawa [update:29-03-2019] | Poland,MA classic |
10-01-2019 28-03-2019 | 210th YMCA Winter 2019-B
Warszawa [update:28-03-2019] | Poland,MA classic |
09-01-2019 27-03-2019 | 211st YMCA Winter 2019-C
Warszawa [update:27-03-2019] | Poland,MA classic |
08-01-2019 26-03-2019 | 212nd YMCA Winter 2019-D
Warszawa [update:26-03-2019] | Poland,MA classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 11
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 13
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 15 i 17
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 7
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 9
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 11
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 13
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 15
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01-2019 12-01-2019 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 7 i 9
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
05-01-2019 06-01-2019 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne I 2019
Piaseczno [update:04-01-2019] | Poland,MA classic |
05-01-2019 13-01-2019 | I Biłgoraj FIDE Open
Biłgoraj [update:14-01-2019] | Poland,LU classic |
05-01-2019 06-01-2019 | I Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Zima 2019
Puławy [update:06-01-2019] | Poland,LU classic |
05-01-2019 12-01-2019 | klasyfikacyjny na 1800
Piaseczno [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
05-01-2019 06-01-2019 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:07-01-2019] | Poland,MA classic |
04-01-2019 06-01-2019 | I Otwarte Mistrzostwa Juniorów Klubu AZS Politechniki Poznańskiej w Poznaniu
Poznań [update:06-01-2019] | Poland,WP classic |
04-01-2019 04-01-2019 | Mstrzostwa stycznia w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:04-01-2019] | Poland,WP classic |
04-01-2019 29-03-2019 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:02-04-2019] | Poland,PK classic |
02-01-2019 18-12-2019 | III Memoriał Józefa Matwija
Gorzów Wielkopolski [update:20-12-2019] | Poland,LB classic |
01-01-2019 01-01-2019 | Ślimak 2019
Lichess [update:28-01-2019] | Poland,MP classic |
01-01-2019 31-01-2019 | Lista rankingowa PK STYCZEŃ 2019 BLITZ
Rzeszów [update:01-01-2019] | Poland,PK classic |
30-12-2018 31-12-2018 | 37. MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2018 - grupa C
Białystok [update:31-12-2018] | Poland,PL classic |
29-12-2018 30-12-2018 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 18 lat
Lublin [update:07-01-2019] | Poland,LU classic |
29-12-2018 31-12-2018 | Kadra PK 1400+
Lubenia [update:31-12-2018] | Poland,PK classic |
29-12-2018 29-12-2018 | Kadra PK-1250
Lubenia [update:31-12-2018] | Poland,PK classic |
29-12-2018 29-12-2018 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2018
Oleśnica [update:29-12-2018] | Poland,DS classic |
29-12-2018 30-12-2018 | VI Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:30-12-2018] | Poland,ZP classic |
29-12-2018 29-12-2018 | XVII Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2018
Warszawa [update:31-12-2018] | Poland,MA classic |
29-12-2018 30-12-2018 | XXXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2018 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:30-12-2018] | Poland,SL classic |
29-12-2018 30-12-2018 | XXXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2018 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:30-12-2018] | Poland,SL classic |
29-12-2018 30-12-2018 | XXXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2018 - Grupa C do lat 12
Rybnik [update:30-12-2018] | Poland,SL classic |
28-12-2018 30-12-2018 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [update:16-12-2018] | Poland,WP classic |
28-12-2018 30-12-2018 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [update:16-12-2018] | Poland,WP classic |
28-12-2018 29-12-2018 | Orły Pleszew Open Fide I
Pleszew [update:29-12-2018] | Poland,WP classic |
28-12-2018 30-12-2018 | Turniej Świąteczny - grupa A (Fide) - 100 Turniejów na 100-lecie Niepodległości ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Mińsk Mazowiecki [update:30-12-2018] | Poland,MA classic |
28-12-2018 29-12-2018 | Turniej Noworoczny - Grupa B
Wroclaw [update:29-12-2018] | Poland,DS classic |
28-12-2018 29-12-2018 | Turniej Noworoczny - Grupa C
Wroclaw [update:30-12-2018] | Poland,DS classic |
28-12-2018 30-12-2018 | Turniej Noworoczny FIDE OPEN
Wrocław [update:30-12-2018] | Poland,DS classic |
28-12-2018 29-12-2018 | VI BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ A FIDE OPEN OD II kat. lub z rankingiem FIDE
POZNAŃ [update:30-12-2018] | Poland,WP classic |
28-12-2018 29-12-2018 | VI BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ B KLASYFIKACYJNY OPEN DO III KAT.
POZNAŃ [update:30-12-2018] | Poland,WP classic |
28-12-2018 30-12-2018 | VI Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [update:30-12-2018] | Poland,ZP classic |
28-12-2018 28-12-2018 | XVII Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 28.12.2018
Warszawa [update:28-12-2018] | Poland,MA classic |
28-12-2018 29-12-2018 | XVII Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 28.12.2018
Warszawa [update:29-12-2018] | Poland,MA classic |
27-12-2018 30-12-2018 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2018" - Open A
Lublin [update:07-01-2019] | Poland,LU classic |
27-12-2018 28-12-2018 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" - LUBLIN 2018 OPEN B
Lublin [update:28-12-2018] | Poland,LU classic |
27-12-2018 31-12-2018 | Turniej Świąteczny - grupa B (P'60) - 100 Turniejów na 100-lecie Niepodległości ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟ ↟
Mińsk Mazowiecki [update:31-12-2018] | Poland,MA classic |
27-12-2018 31-12-2018 | 37. MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2018 - grupa A
Białystok [update:31-12-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2018 29-12-2018 | 37. MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2018 - grupa B
Białystok [update:30-12-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2018 28-12-2018 | II Turniej Bożonarodzeniowy Grupa A
Świdnica [update:28-12-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2018 29-12-2018 | Kadra PK 1000+
Lubenia [update:29-12-2018] | Poland,PK classic |
27-12-2018 27-12-2018 | Kadra PK 1600+
Lubenia [update:31-12-2018] | Poland,PK classic |
27-12-2018 31-12-2018 | Kadra PK 1800+
Lubenia [update:31-12-2018] | Poland,PK classic |
27-12-2018 31-12-2018 | Mistrzostwa Łodzi w Szachach Klasycznych - Juniorzy
Łódź [update:09-01-2019] | Poland,LD classic |
27-12-2018 31-12-2018 | Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach Klasycznych - OPEN
Łódź [update:31-12-2018] | Poland,LD classic |
27-12-2018 30-12-2018 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk 2018
Suwałki [update:30-12-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2018 01-01-2019 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2018 - Grupa B
Gdynia [update:20-12-2018] | Poland,PO classic |
27-12-2018 01-01-2019 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [update:01-01-2019] | Poland,PO classic |
27-12-2018 29-12-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1400
Suwałki [update:29-12-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2018 27-12-2018 | Turniej Noworoczny - Grupa A
Wroclaw [update:27-12-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2018 28-12-2018 | VI Czernikowski Festiwal Szachowy
Czernikowo [update:25-12-2018] | Poland,KP classic |
27-12-2018 28-12-2018 | VI Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) do 2199 ELO
Czernikowo [update:28-12-2018] | Poland,KP classic |
27-12-2018 28-12-2018 | VI Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1600-1700)
Czernikowo [update:28-12-2018] | Poland,KP classic |
27-12-2018 28-12-2018 | VI Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1250-1400)
Czernikowo [update:28-12-2018] | Poland,KP classic |
27-12-2018 31-12-2018 | VII Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2018] | Poland,PK classic |
27-12-2018 30-12-2018 | XI Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" A
Bogatynia [update:30-12-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2018 30-12-2018 | XI Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" B
Bogatynia [update:30-12-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2018 30-12-2018 | XXI KFSz - OPEN A
Kętrzyn [update:30-12-2018] | Poland,WM classic |
27-12-2018 30-12-2018 | XXI KFSz - OPEN B (do 14 lat)
Kętrzyn [update:30-12-2018] | Poland,WM classic |
27-12-2018 30-12-2018 | XXI KFSz - OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [update:30-12-2018] | Poland,WM classic |
27-12-2018 04-01-2019 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2019] | Poland,MP classic |
27-12-2018 04-01-2019 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2019] | Poland,MP classic |
27-12-2018 04-01-2019 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2019] | Poland,MP classic |
27-12-2018 31-12-2018 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2018 31-12-2018 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2018 31-12-2018 | XXXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2018 - OPEN FIDE
Rybnik [update:20-12-2018] | Poland,SL classic |
22-12-2018 23-12-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:23-12-2018] | Poland,WM classic |
21-12-2018 21-12-2018 | TURNIEJ PIATKOWY 21.12.2018
Wolsztyn [update:21-12-2018] | Poland,WP classic |
16-12-2018 23-12-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1700 plus
Olsztyn [update:15-12-2018] | Poland,WM classic |
16-12-2018 16-12-2018 | XII Edycja Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa C 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:16-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 16-12-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne XII 2018
Chylice [update:18-12-2018] | Poland,MA classic |
15-12-2018 15-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Starym Polu
Stare Pole [update:15-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 16-12-2018 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa A
Oława [update:18-12-2018] | Poland,DS classic |
15-12-2018 16-12-2018 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa B
Oława [update:17-12-2018] | Poland,DS classic |
15-12-2018 16-12-2018 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa C
Oława [update:17-12-2018] | Poland,DS classic |
15-12-2018 15-12-2018 | Pierwszy Krok do Mistrzostwa z Polonią Wrocław
Wrocław [update:27-12-2018] | Poland,DS classic |
15-12-2018 15-12-2018 | Pomorski Otwarty Turniej Szachowy klasyfikacyjny gr 1000
Gdynia [update:17-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 15-12-2018 | Pomorski Otwarty Turniej Szachowy klasyfikacyjny gr 1200
Gdynia [update:17-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 16-12-2018 | Turniej dla dzieci na kategorie - Szczawno Chess Festival
Szczawno-Zdrój [update:19-12-2018] | Poland,DS classic |
15-12-2018 15-12-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:15-12-2018] | Poland,WM classic |
15-12-2018 16-12-2018 | Turniej o puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II i I kob.)
Wołomin [update:16-12-2018] | Poland,MA classic |
15-12-2018 15-12-2018 | VI Mikołajkowy Turniej Szachowy
Toruń [update:17-12-2018] | Poland,KP classic |
15-12-2018 16-12-2018 | XII Edycja Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa A 1600
Gdynia Chwarzno [update:16-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 16-12-2018 | XII Edycja Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa B 1400
Gdynia Chwarzo [update:16-12-2018] | Poland,PO classic |
15-12-2018 15-12-2018 | XII Edycja Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia- Chwarzno [update:16-12-2018] | Poland,PO classic |
14-12-2018 14-12-2018 | BLITZ mistrzostwa KTS Kalisz - do lat 18 (2000-2008)
Kalisz [update:14-12-2018] | Poland,WP classic |
14-12-2018 14-12-2018 | BLITZ mistrzostwa KTS Kalisz - do lat 9 (2009 i młodsi)
Kalisz [update:14-12-2018] | Poland,WP classic |
14-12-2018 14-12-2018 | BLITZ mistrzostwa KTS Kalisz - turniej OPEN
Kalisz [update:14-12-2018] | Poland,WP classic |
14-12-2018 15-12-2018 | Pomorski Otwarty Turniej Szachowy klasyfikacyjny gr 1400 1600
Gdynia [update:17-12-2018] | Poland,PO classic |
14-12-2018 21-12-2018 | SZCZAWNO CHESS FESTIVAL
Szczawno-Zdrój [update:19-12-2018] | Poland,DS classic |
14-12-2018 14-12-2018 | Szkolna Liga Szachowa w SP 159 Klasy 3-8
Kraków [update:14-12-2018] | Poland,MP classic |
14-12-2018 01-03-2019 | V Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2018
Krosno [update:02-03-2019] | Poland,PK classic |
14-12-2018 01-03-2019 | V Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2018Juniorzy
Krosno [update:06-03-2019] | Poland,PK classic |
12-12-2018 13-12-2018 | Turniej Szachowy na Kategorie - grupa A
Rogoż [update:26-12-2018] | Poland,DS classic |
09-12-2018 08-06-2019 | III LIGA ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO 2018/2019
woj. Zachodniopomorskie [update:10-06-2019] | Poland,ZP team, classic |
09-12-2018 09-12-2018 | MIKOŁAJKI W UKS SZACH WOLSZTYN 09.12.2018
WOLSZTYN [update:10-12-2018] | Poland,WP classic |
09-12-2018 09-12-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Młodszych (2 turniej)
Oława [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
09-12-2018 09-12-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Starszych (2 turniej)
Oława [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
09-12-2018 09-12-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Młodzików (2 turniej)
Oława [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
09-12-2018 09-12-2018 | VII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2018 T4 gr. D11/C011
Mielec [update:09-12-2018] | Poland,PK classic |
08-12-2018 08-12-2018 | Świąteczny Turniej Szachowy - Memoriał Kazimierza Przybyłka - do lat 16
Leśnica [update:08-12-2018] | Poland,OP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | DMP - IV Liga Seniorów 2018/19
Jastrzębie-Zdrój [update:13-12-2018] | Poland,SL team, classic |
08-12-2018 08-12-2018 | I TURNIEJ KLASYFIKACYJNY JUNIORÓW OPEN dla zawod. z BK i V kat.8.12.2018 Poznań
Poznań [update:08-12-2018] | Poland,WP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | IV Turniej Gwiazdkowy - grupa A (FIDE)
Grodzisk Mazowiecki [update:11-12-2018] | Poland,MA classic |
08-12-2018 09-12-2018 | IV Turniej Gwiazdkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:13-12-2018] | Poland,MA classic |
08-12-2018 09-12-2018 | IX Mikołajowy Turniej Szachowy - grupa A (OPEN) - FIDE
Myślenice [update:09-12-2018] | Poland,MP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | IX Mikołajowy Turniej Szachowy - grupa B (OPEN)
Myślenice [update:09-12-2018] | Poland,MP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | IX Mikołajowy Turniej Szachowy - grupa C (do lat 10)
Myślenice [update:09-12-2018] | Poland,MP classic |
08-12-2018 10-12-2018 | Konin Masters V FIDE - III Memoriał WIKTORA KORCZNOJA - UWAGA - KOMUNIKAT ORGANIZATORA ZWIĄZANY Z UKAZANIEM SIĘ KALENDARZA WIELKOPOLSKICH ROZGRYWEK OPUBLIKOWANYCH PRZEZ ZARZĄD Wzszach TURNIEJ AKTU
Konin [update:10-10-2018] | Poland,WP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA A FIDE
WROCŁAW [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
08-12-2018 09-12-2018 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA C 1400
WROCŁAW [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
08-12-2018 09-12-2018 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA D 1100 -1250
WROCŁAW [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
08-12-2018 09-12-2018 | MIKOLAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA B 1600
WROCŁAW [update:13-12-2018] | Poland,DS classic |
08-12-2018 08-12-2018 | Turniej V Gmin 2018r Gr - C rocznik 2002 - 2004
Łukowica [update:09-12-2018] | Poland,MP classic |
08-12-2018 09-12-2018 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:09-12-2018] | Poland,MA classic |
08-12-2018 09-12-2018 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:09-12-2018] | Poland,MA classic |
07-12-2018 07-12-2018 | AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA
Katowice [update:07-12-2018] | Poland,SL classic |
07-12-2018 07-12-2018 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr818
Wadowice [update:08-12-2018] | Poland,MP classic |
07-12-2018 07-12-2018 | II TURNIEJ MIKOŁAJKOWY KLAS I-III LISIA GÓRA
LISIA GÓRA [update:10-12-2018] | Poland,MP classic |
07-12-2018 07-12-2018 | II Turniej Mikołajkowy klas IV - VIII LISIA GÓRA
Lisia Góra [update:07-12-2018] | Poland,MP classic |
06-12-2018 07-12-2018 | II Mikołajkowy Turniej Szachowy w Czeremsze
Czeremcha [update:07-12-2018] | Poland,PL classic |
06-12-2018 06-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Szachowy
Ciechanów [update:06-12-2018] | Poland,MA classic |
06-12-2018 06-12-2018 | Turniej Mikołajkowy SP 189
Warszawa [update:06-12-2018] | Poland,MA classic |
04-12-2018 04-12-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Szachach Nowego Sącza Gr-A Dziewcz
Nowy Sącz [update:09-12-2018] | Poland,MP classic |
03-12-2018 09-12-2018 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska - classical match
Wrocław [update:10-12-2018] | Poland team, classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,ZP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,OP classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO - SZACHOWO - NARCIARSKIE TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LD classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LB classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PO classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ - VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,SL classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,SK classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,MP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zapisy do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,SK classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LB classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,KP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,WM classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgloszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,MA classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PL classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,WM classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ III TURNUS 27.01 - 03.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,DS classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02 - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,DS classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02 - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,MA classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02 - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,OP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ IV TURNUS 03.02. - 10.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,ZP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.11.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PK classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LU classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.11.20018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PO classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,SL classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LU classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,KP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJ NA KATEGORIE SZACHOWĄ I TURNUS 13.01 - 20.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE - TURNIEJE SZACHOWE NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ VI TURNUS 17.02 - 24.02.2019 Zapisy do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PK classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO - NARCIARSKIE TURNIEJ KWALIFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ V TURNUS 10.02 - 17.02.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,LD classic |
03-12-2018 08-01-2019 | ZIMOWISKO SZACHOWO-NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,MP classic |
03-12-2018 23-12-2018 | ZIMOWISKO SZACHOWO-NARCIARSKIE - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ II TURNUS 20.01 - 27.01.2019 Zgłoszenia do dnia 23.12.2018 !!!
Szczyrk [update:03-12-2018] | Poland,PL classic |
02-12-2018 24-02-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2018/2019
województwo mazowieckie [update:07-03-2019] | Poland,MA team, classic |
02-12-2018 02-12-2018 | IV DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2018
KROSNO [update:02-12-2018] | Poland,PK team, classic |
02-12-2018 24-02-2019 | Otwarta Liga Mazowiecka 2018/2019
województwo mazowieckie [update:07-03-2019] | Poland,MA team, classic |
02-12-2018 02-12-2018 | X SZYBKI BLITZ P 3 MINUTY NA ZAWODNIKA
Rybnik [update:20-11-2018] | Poland,SL classic |
01-12-2018 06-12-2018 | GRAND PRIX KARKONOSZY I SUDETÓW
KARPACZ [update:11-12-2018] | Poland,LB classic |
01-12-2018 31-12-2018 | Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2018
Rzeszów [update:26-12-2018] | Poland,PK classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Ślesin [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa B chłopcy
Ślesin [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa B dziewczyny
Ślesin [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Mikołajkowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa C
Ślesin [update:03-12-2018] | Poland,WP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2018
Węgrów [update:02-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Sułkowicka Jesień Szachowa 2018 Gr. A
Sułkowice [update:02-12-2018] | Poland,MP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Sułkowicka Jesień Szachowa 2018 Gr. B
Sułkowice [update:03-12-2018] | Poland,MP classic |
01-12-2018 01-12-2018 | Szachiści Grają dla Polonii - Pułtusk 2018 - Grupa A
Pułtusk [update:01-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 01-12-2018 | Szachiści Grają dla Polonii - Pułtusk 2018 - Grupa B
Pułtusk [update:01-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. A
Kraków [update:05-12-2018] | Poland,MP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B
Kraków [update:02-12-2018] | Poland,MP classic |
01-12-2018 02-12-2018 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - IV kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [update:02-12-2018] | Poland,SL classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:02-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 01-12-2018 | Turniej na kategorię V i IV Wesoła SP 353 -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:01-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Turniej o kategorię w UKS Sparta Białołęka Grupa A
Warszawa [update:02-12-2018] | Poland,MA classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Zimowy Turniej Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [update:03-12-2018] | Poland,PO classic |
01-12-2018 02-12-2018 | Zimowy Turniej Szachowy - Grupa 1600
GDAŃSK [update:03-12-2018] | Poland,PO classic |
30-11-2018 02-12-2018 | II Andrzejkowy Międzynarodowy Klasyczny Turniej Szachowy - do 1400
Sielpia [update:03-12-2018] | Poland,SK classic |
30-11-2018 02-12-2018 | Szachy w Harmonijce. VIII Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:04-12-2018] | Poland,KP classic |
28-11-2018 29-11-2018 | Turniej na kategorie szachowe - 1100-1250
Suwałki [update:29-11-2018] | Poland,PL classic |
28-11-2018 29-11-2018 | Turniej na kategorie szachowe - 1400
Suwałki [update:29-11-2018] | Poland,PL classic |
27-11-2018 29-11-2018 | Turniej na kategorie szachowe - 1600
Suwałki [update:29-11-2018] | Poland,PL classic |
27-11-2018 29-11-2018 | Turniej na kategorie szachowe - 1800
Suwałki [update:29-11-2018] | Poland,PL classic |
25-11-2018 03-02-2019 | DMP - III Liga Juniorów 2019
Czerwionka-Leszczyny [update:04-02-2019] | Poland,SL team, classic |
25-11-2018 31-03-2019 | MLS CENTRUM - Międzyregionalna Liga Szachowa Otwarte rozgrywki drużynowe w szachach standardowych + turniej w szachach szybkich. Zapraszamy kluby i miłośników szachów z Wielkopolski z woj Łód
Konin i sale gry drużyn [update:31-03-2019] | Poland,WP team, classic |
25-11-2018 25-11-2018 | SzachMatek: XIV Otwarty Turniej Szachowy - gr. B
Warszawa [update:25-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI
Piaseczno [update:25-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | II Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr. B (dzieci do lat 10)
Lipinki [update:26-11-2018] | Poland,MP classic |
24-11-2018 25-11-2018 | II Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.A (OPEN)
Lipinki [update:26-11-2018] | Poland,MP classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Jesiemmy Turniej Szachowy Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:25-11-2018] | Poland,LB classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Jesienne Szachy w Przełomie
Mińsk Mazowiecki [update:25-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Jesienny Turniej Szachowy Gr A
Strzelce Krajeńskie [update:26-11-2018] | Poland,LB classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:26-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:25-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (4)
Suwałki [update:25-11-2018] | Poland,PL classic |
24-11-2018 24-11-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Młodszych (1 turniej)
Oława [update:26-11-2018] | Poland,DS classic |
24-11-2018 24-11-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Juniorów Starszych (1 turniej)
Oława [update:26-11-2018] | Poland,DS classic |
24-11-2018 24-11-2018 | Oławskie Grand Prix Juniorów 2018/2019 - Grupa Młodzików (1 turniej)
Oława [update:26-11-2018] | Poland,DS classic |
24-11-2018 25-11-2018 | SzachMatek: XIV Otwarty Turniej Szachowy: gr. A
Warszawa [update:25-11-2018] | Poland,MA classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Szkolny Turniej Kwalifikacyjny
Bóbrka [update:25-11-2018] | Poland,PK classic |
24-11-2018 24-11-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:24-11-2018] | Poland,WM classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa TPŻ. Gr - A
Żegiestów [update:26-11-2018] | Poland,MP classic |
24-11-2018 25-11-2018 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa TPŻ. Gr - B
Żegiestów [update:26-11-2018] | Poland,MP classic |
23-11-2018 18-01-2019 | Kórnik Open-A
Kórnik [update:19-01-2019] | Poland,WP classic |
23-11-2018 24-11-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Olsztyn [update:24-11-2018] | Poland,WM classic |
23-11-2018 24-11-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:21-11-2018] | Poland,WM classic |
23-11-2018 14-12-2018 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:16-12-2018] | Poland,MA classic |
22-11-2018 22-11-2018 | Półfinały Mistrzostw Województwa W-M SZS - rocznik 2006 i młodsi
Nowe Miasto Lubawskie [update:25-11-2018] | Poland,WM team, classic |
22-11-2018 24-11-2018 | XIII Wojewódzka Impreza Sportowo-Integracyjna - szachy
Przemyśl [update:24-11-2018] | Poland,PK classic |
22-11-2018 28-11-2018 | XXXIV Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:28-11-2018] | Poland,DS classic |
21-11-2018 21-11-2018 | Mistrzostwa Klasa 1B
Wrocław [update:21-11-2018] | Poland,DS classic |
21-11-2018 19-12-2018 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2018
Tomaszów Lubelski [update:02-01-2019] | Poland,LU classic |
20-11-2018 25-11-2018 | XVI MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
MILÓWKA [update:29-11-2018] | Poland,SL classic |
19-11-2018 19-11-2018 | Mistrzostwa klasy 1A
Wrocław [update:21-11-2018] | Poland,DS classic |
19-11-2018 19-11-2018 | Mistrzostwa Klasy 1C
Wrocław [update:21-11-2018] | Poland,DS classic |
19-11-2018 17-12-2018 | Szachowe Poniedziałki w Przełomie (3)
Mińsk Mazowiecki [update:18-12-2018] | Poland,MA classic |
18-11-2018 14-04-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - III Liga
KPZSzach [update:14-04-2019] | Poland,KP team, classic |
18-11-2018 14-04-2019 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - IV Liga
KPZSzach [update:14-04-2019] | Poland,KP team, classic |
17-11-2018 27-01-2019 | DMP - III Liga Seniorów 2019
województwo śląskie [update:28-01-2019] | Poland,SL team, classic |
17-11-2018 17-11-2018 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
TORUŃ [update:17-11-2018] | Poland,KP classic |
17-11-2018 17-11-2018 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do 13lat
TORUŃ [update:17-11-2018] | Poland,KP classic |
17-11-2018 17-11-2018 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do 7 lat
TORUŃ [update:17-11-2018] | Poland,KP classic |
17-11-2018 18-11-2018 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [update:18-11-2018] | Poland,PO classic |
17-11-2018 18-11-2018 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1600
GDAŃSK [update:18-11-2018] | Poland,PO classic |
17-11-2018 02-12-2018 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1800-1900
GDAŃSK [update:08-12-2018] | Poland,PO classic |
17-11-2018 17-11-2018 | IX Ogólnopolski Turniej Rozwiązywania Zadań Szachowych DAJ MATA
Bydgoszcz [update:19-11-2018] | Poland,KP classic |
17-11-2018 18-11-2018 | Otwarte Mistrzostwa Lomzy na 2018
Łomża [update:20-11-2018] | Poland,PL classic |
17-11-2018 18-11-2018 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego turniej A
Tczew [update:21-11-2018] | Poland,PO classic |
17-11-2018 18-11-2018 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu turniej B
Tczew [update:18-11-2018] | Poland,PO classic |
17-11-2018 30-11-2018 | V Turniej Klasyfikacyjny (PZSzach 1800-2100)
Puszcza Mariańska [update:03-12-2018] | Poland,MA classic |
17-11-2018 18-11-2018 | VI Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:18-11-2018] | Poland,DS classic |
17-11-2018 18-11-2018 | VI Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B1
Żarów [update:18-11-2018] | Poland,DS classic |
17-11-2018 18-11-2018 | VI Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr.A
Żarów [update:18-11-2018] | Poland,DS classic |
17-11-2018 02-12-2018 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:03-12-2018] | Poland,PO classic |
16-11-2018 17-11-2018 | Turniej Szachowy na kategorię - A
Suwałki [update:17-11-2018] | Poland,PL classic |
16-11-2018 17-11-2018 | Turniej Szachowy na kategorię - B
Suwałki [update:17-11-2018] | Poland,PL classic |
13-11-2018 13-11-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY - LICEALIADA
Łódź [update:13-11-2018] | Poland,LD team, classic |
13-11-2018 13-11-2018 | Licealiada - Szachy Drużynowe
Konin [update:13-11-2018] | Poland,WP team, classic |
12-11-2018 19-11-2018 | 67. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH STANDARDOWYCH
Warszawa [update:10-07-2018] | Poland,MA classic |
10-11-2018 09-02-2019 | Łódzka Liga Szachowa Firm Instytucji i Zakładów Pracy
Łódź [update:09-02-2019] | Poland,LD team, classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - C09
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - C11
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - C13
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - C15
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - C17
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - D09
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - D11
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - D13
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - D15
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 16-11-2018 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - D17
Szczyrk [update:16-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 11-11-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2018 - grupa C
Białystok [update:13-11-2018] | Poland,PL classic |
10-11-2018 11-11-2018 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018 - Grupa B
Wroclaw [update:11-11-2018] | Poland,DS classic |
10-11-2018 11-11-2018 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018 - Grupa C
Wroclaw [update:11-11-2018] | Poland,DS classic |
10-11-2018 10-11-2018 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018 - GRUPA D
Wroclaw [update:04-12-2018] | Poland,DS classic |
10-11-2018 11-11-2018 | VIII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2003 i starsi
Wodzisław Śląski [update:12-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 11-11-2018 | VIII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2004-2007
Wodzisław Śląski [update:12-11-2018] | Poland,SL classic |
10-11-2018 11-11-2018 | VIII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2008 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:12-11-2018] | Poland,SL classic |
08-11-2018 18-11-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Wągrowiec [update:17-11-2018] | Poland,WP team, classic |
08-11-2018 11-11-2018 | Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach do 10 lat
Rzeszów [update:15-11-2018] | Poland,PK classic |
08-11-2018 11-11-2018 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018 - Grupa A
Wrocław [update:11-11-2018] | Poland,DS classic |
07-11-2018 11-11-2018 | Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:12-11-2018] | Poland,PK classic |
07-11-2018 11-11-2018 | XI MIstrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:11-11-2018] | Poland,PK classic |
06-11-2018 07-11-2018 | Mat Zabrze o kategorie
Zabrze [update:12-11-2018] | Poland,SL classic |
03-11-2018 04-11-2018 | III TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu
Kolbuszowa [update:04-11-2018] | Poland,PK classic |
03-11-2018 04-11-2018 | III TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [update:04-11-2018] | Poland,PK classic |
03-11-2018 03-11-2018 | XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości Jedlicze 2018 Gr. OPEN
JEDLICZE [update:03-11-2018] | Poland,PK classic |
02-11-2018 04-11-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2018 - grupa B
Białystok [update:06-11-2018] | Poland,PL classic |
01-11-2018 04-11-2018 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk - TURNIEJ ODWOŁANY
Suwałki [update:31-10-2018] | Poland,PL classic |
31-10-2018 20-11-2018 | Klasyfikacyjny w Hetmanie
Konin [update:20-11-2018] | Poland,WP classic |
31-10-2018 31-10-2018 | Szachowa środa w Tarnowie nr 30 - 2018
Tarnów [update:31-10-2018] | Poland,MP classic |
29-10-2018 29-10-2018 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:03-10-2018] | Poland,SL classic |
28-10-2018 24-03-2019 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2017/2018 - okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [update:03-03-2019] | Poland,DS team, classic |
28-10-2018 07-04-2019 | IV Liga 2018/19 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [update:15-04-2019] | Poland,DS team, classic |
28-10-2018 19-05-2019 | IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa A 2018-2019
Poznań [update:28-05-2019] | Poland,WP team, classic |
28-10-2018 31-03-2019 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA B 2018-2019
Poznań [update:02-04-2019] | Poland,WP team, classic |
28-10-2018 31-03-2019 | WIELKOPOLSKA III LIGA SZACHOWA 2018/2019
Wielkopolska [update:07-04-2019] | Poland,WP team, classic |
27-10-2018 28-10-2018 | VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [update:28-10-2018] | Poland,SL classic |
27-10-2018 28-10-2018 | VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2009 i młodsi) - P'60
Katowice [update:28-10-2018] | Poland,SL classic |
27-10-2018 27-10-2018 | 2 runda (październik 2018) VI cyklu 'Zagraj z Flisakiem edycji 2018/19'
Toruń [update:11-11-2018] | Poland,KP classic |
27-10-2018 28-10-2018 | IX Hetmańska Buława
Puszcza Mariańska [update:28-10-2018] | Poland,MA classic |
27-10-2018 28-10-2018 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:29-10-2018] | Poland,MA classic |
27-10-2018 28-10-2018 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:28-10-2018] | Poland,MA classic |
27-10-2018 17-01-2019 | kołówka na mała normę I kat
Chylice [update:27-10-2018] | Poland,MA classic |
27-10-2018 17-01-2019 | kołówka na mała normę I kat
Chylice [update:04-11-2018] | Poland,MA classic |
27-10-2018 27-10-2018 | Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach Błyskawicznych - Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:28-10-2018] | Poland,LB classic |
27-10-2018 27-10-2018 | Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach Błyskawicznych - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:28-10-2018] | Poland,LB classic |
27-10-2018 28-10-2018 | Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych do lat 14 w szachach
Suwałki [update:28-10-2018] | Poland,PL classic |
27-10-2018 28-10-2018 | ORŁY PLESZEW OPEN FIDE
Pleszew [update:28-10-2018] | Poland,WP classic |
27-10-2018 28-10-2018 | OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KLAS. O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODS. W RZĄSCE Gr. A
Rząska [update:05-11-2018] | Poland,MP classic |
27-10-2018 28-10-2018 | Pierwsze Kroki 2018
Puszcza Mariańska [update:28-10-2018] | Poland,MA classic |
26-10-2018 28-10-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 11
Łuków [update:28-10-2018] | Poland,LU classic |
26-10-2018 28-10-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach Klasycznych do lat 18
Łuków [update:28-10-2018] | Poland,LU classic |
25-10-2018 25-10-2018 | Darmowe zajęcia dla dzieci w wieku 3 - 6 lat
Zabrze [update:15-10-2018] | Poland,SL classic |
24-10-2018 29-10-2018 | October Lviv Tradition
Lviv [update:29-10-2018] | Ukraine classic |
24-10-2018 19-12-2018 | Turniej o puchar Spółdzielni Mieszkaniowej "BAŁTYK" 2018
Gdynia [update:19-12-2018] | Poland,PO classic |
24-10-2018 28-10-2018 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
KĘDZIERZYN-KOŹLE [update:28-10-2018] | Poland,OP classic |
21-10-2018 28-10-2018 | IV Igrzyska Szkolne - Grupa A
Pokrzywna [update:28-10-2018] | Poland,OP classic |
21-10-2018 28-10-2018 | IV Igrzyska Szkolne - Grupa B
Pokrzywna [update:30-10-2018] | Poland,OP classic |
20-10-2018 21-10-2018 | Grajewska Liga Szachowa - klasyczne szachy grupa B
Grajewo [update:23-10-2018] | Poland,PL classic |
20-10-2018 20-10-2018 | Grand Prix Leszno 2018' - Turniej I
Leszno [update:20-10-2018] | Poland,WP classic |
20-10-2018 21-10-2018 | I Edycja Grajewskiej Ligi Szachowej w szachach klasycznych Turniej A
Grajewo [update:21-10-2018] | Poland,PL classic |
20-10-2018 21-10-2018 | I Turniej Klasyfikacyjny "Albertinum"
Puławy [update:21-10-2018] | Poland,LU classic |
20-10-2018 21-10-2018 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łomża [update:25-10-2018] | Poland,PL classic |
20-10-2018 21-10-2018 | VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im R Gerleckiej B (kategorie okręgowe)
Lublin [update:21-10-2018] | Poland,LU classic |
20-10-2018 21-10-2018 | XIII Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:21-10-2018] | Poland,SL classic |
20-10-2018 21-10-2018 | XIII Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:21-10-2018] | Poland,SL classic |
20-10-2018 21-10-2018 | XIII Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:21-10-2018] | Poland,SL classic |
19-10-2018 19-10-2018 | Lipińska Liga Szachowa runda VIII
Lipinki [update:19-10-2018] | Poland,MP classic |
19-10-2018 21-10-2018 | VIII Szachowy Międzynarodowy Memoriał im Reginy Gerleckiej
Lublin [update:22-10-2018] | Poland,LU classic |
15-10-2018 21-10-2018 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS do Finału MP Juniorek D9
Szklarska Poręba [update:21-10-2018] | Poland,LB classic |
15-10-2018 21-10-2018 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS do Finału OOM Juniorów C11
Szklarska Poręba [update:21-10-2018] | Poland,LB classic |
15-10-2018 21-10-2018 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS do Finału OOM Juniorów C13
Szklarska Poręba [update:21-10-2018] | Poland,LB classic |
15-10-2018 21-10-2018 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS do Finału OOM Juniorek D11
Szklarska Poręba [update:21-10-2018] | Poland,LB classic |
15-10-2018 21-10-2018 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ELIMINACJE LB-DS do Finału OOM Juniorek D13
Szklarska Poręba [update:21-10-2018] | Poland,LB classic |
15-10-2018 12-11-2018 | Szachowe Poniedziałki w Przełomie (2)
Mińsk Mazowiecki [update:15-11-2018] | Poland,MA classic |
14-10-2018 25-11-2018 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2018 - Grupa A
Sędziszów Małopolski [update:25-11-2018] | Poland,PK team, classic |
14-10-2018 25-11-2018 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2018 - Grupa B
Rogi [update:25-11-2018] | Poland,PK team, classic |
14-10-2018 07-04-2019 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2018/2019
Dolny Śląsk [update:17-04-2019] | Poland,DS team, classic |
14-10-2018 21-10-2018 | JUBILEUSZOWY TURNIEJ SZACHOWY NIEPEŁNOSPRAWNYCH I SENIORÓW
Zawoja [update:21-10-2018] | Poland,MP classic |
13-10-2018 14-10-2018 | JESIENNY TURNIEJ NA ZASPIE - Grupa 1400-1600
GDAŃSK [update:14-10-2018] | Poland,PO classic |
13-10-2018 14-10-2018 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2018 - GRUPA A: 1600 - 1700 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:14-10-2018] | Poland,PO classic |
13-10-2018 18-11-2018 | III Liga Małopolska Seniorów 2018
Zabierzów [update:18-11-2018] | Poland,MP team, classic |
13-10-2018 17-11-2018 | IV DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA W SZACHACH KLASYCZNYCH JUNIORÓW
KROSNO [update:27-10-2018] | Poland,PK team, classic |
13-10-2018 14-10-2018 | Jesienny Wyścig po Kategorie - grupa A
Wrocław [update:19-10-2018] | Poland,DS classic |
13-10-2018 14-10-2018 | Jesienny Wyścig po Kategorie - grupa B
Wrocław [update:14-10-2018] | Poland,DS classic |
13-10-2018 14-10-2018 | Jesienny Wyścig po Kategorie - grupa C
Wrocław [update:14-10-2018] | Poland,DS classic |
13-10-2018 13-10-2018 | Memoriał Zbigniewa Szporko - Grand Prix Ostródy - II Zjazd
Ostróda [update:13-10-2018] | Poland,WM classic |
13-10-2018 14-10-2018 | SzachMatek: XIII Otwarty Turniej Szachowy gr. A: na III i II kat. szachową [Grand Prix 1 z 7]
Warszawa [update:14-10-2018] | Poland,MA classic |
13-10-2018 13-10-2018 | XIV cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami - Juniorzy
Szczecin [update:15-10-2018] | Poland,ZP classic |
12-10-2018 14-10-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO - chłopcy
GDAŃSK [update:14-10-2018] | Poland,PO classic |
12-10-2018 14-10-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików KP-PO - dziewczęta
GDAŃSK [update:14-10-2018] | Poland,PO classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU - PL - C09
Biardy gm. Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU-PL - C11
Biardy gm. Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU-PL - C13
Biardy gm.Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU-PL - D09
Biardy gm. Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU-PL - D11
Biardy gm. Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 18-10-2018 | Eliminacje Makroregionalne do MPJ 2018 LU-PL - D13
Biardy gm. Łuków [update:19-10-2018] | Poland,LU classic |
12-10-2018 21-10-2018 | III Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [update:21-10-2018] | Poland,PO classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D09
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
12-10-2018 19-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Węgierska Górka [update:20-10-2018] | Poland,SL classic |
09-10-2018 30-10-2018 | Paździenikowa Szansa FIDE w Hetmanie - Grupa A
Konin [update:26-10-2018] | Poland,WP classic |
09-10-2018 30-10-2018 | Paździenikowa Szansa FIDE w Hetmanie - Grupa B
Konin [update:20-10-2018] | Poland,WP classic |
09-10-2018 27-11-2018 | VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60+10"
Dukla [update:28-11-2018] | Poland,PK classic |
08-10-2018 03-12-2018 | KOŁOWE TURNIEJE NA KATEGORIE CENTRALNE - Grupa A
Wrocław [update:02-10-2018] | Poland,DS classic |
08-10-2018 03-12-2018 | KOŁOWE TURNIEJE NA KATEGORIE CENTRALNE - Grupa B
Wrocław [update:04-10-2018] | Poland,DS classic |
07-10-2018 16-12-2018 | OILS GKSz - Sezon 4 - Grupa A
Gubin [update:17-12-2018] | Poland,LB classic |
07-10-2018 16-12-2018 | OILS GKSz - Sezon 4 - Grupa B
Gubin [update:17-12-2018] | Poland,LB classic |
07-10-2018 16-12-2018 | OILS GKSz - Sezon 4 - Grupa C
Gubin [update:17-12-2018] | Poland,LB classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Kraków [update:07-10-2018] | Poland,MP team, classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne X
Chylice [update:07-10-2018] | Poland,MA classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików LD+SK (CHŁOPCY)
Spała [update:07-10-2018] | Poland,LD classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików LD+SK (DZIEWCZĘTA)
Spała [update:07-10-2018] | Poland,LD classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Otwarte III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A FIDE (do 18 lat od III kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [update:07-10-2018] | Poland,MA classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Otwarte III Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa B (PZSzach od 1250 do 1700 do 18 lat)
Grodzisk Mazowiecki [update:07-10-2018] | Poland,MA classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:07-10-2018] | Poland,MA classic |
06-10-2018 07-10-2018 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:07-10-2018] | Poland,MA classic |
06-10-2018 06-10-2018 | XII MTSz "Puchar Roztocza" - juniorki
Tomaszów Lubelski [update:06-10-2018] | Poland,LU classic |
06-10-2018 06-10-2018 | XII MTSz "Puchar Roztocza" - juniorzy
Tomaszów Lubelski [update:06-10-2018] | Poland,LU classic |
05-10-2018 26-10-2018 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr.817
Wadowice [update:30-10-2018] | Poland,MP classic |
05-10-2018 07-12-2018 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gd. i Powiatu Starogardzkiego 2018r
Starogard Gdański. [update:07-12-2018] | Poland,PO classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA C-11
Spała [update:06-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA C-13
Spała [update:06-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA C-9
Spała [update:05-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA D-11
Spała [update:06-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA D-13
Spała [update:06-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 05-10-2018 | Eliminacje do MPJ i MPM 2019. (LD+SK). GRUPA D-9
Spała [update:05-10-2018] | Poland,LD classic |
30-09-2018 30-09-2018 | VII Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja
BLIŻYN [update:30-09-2018] | Poland,SK classic |
29-09-2018 30-09-2018 | XXXIV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa A
Rabka Zdrój [update:30-09-2018] | Poland,MP classic |
29-09-2018 30-09-2018 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa A
Przemków [update:30-09-2018] | Poland,DS classic |
29-09-2018 30-09-2018 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa B1
Przemków [update:30-09-2018] | Poland,DS classic |
29-09-2018 30-09-2018 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 2 turniej - Grupa B2
Przemków [update:30-09-2018] | Poland,DS classic |
29-09-2018 30-09-2018 | Wrześniowy Wyścig po Kategorie - grupa A - do 1600 FIDE
Wrocław [update:30-09-2018] | Poland,DS classic |
29-09-2018 30-09-2018 | Wrześniowy Wyścig po Kategorie - grupa B - 1400 PZSzach
Wrocław [update:30-09-2018] | Poland,DS classic |
29-09-2018 29-09-2018 | XXXIIV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa D
Rabka Zdrój [update:29-09-2018] | Poland,MP classic |
29-09-2018 30-09-2018 | XXXIV Szachowe MIstrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa B
Rabka Zdrój [update:03-10-2018] | Poland,MP classic |
28-09-2018 30-09-2018 | Cetniewo 2018
Cetniewo [update:02-10-2018] | Poland,PO classic |
28-09-2018 30-09-2018 | Festiwal Szachowy P60 Grupa do 12 lat
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:30-09-2018] | Poland,SL classic |
28-09-2018 30-09-2018 | Festiwal Szachowy P60 Grupa OPEN
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:30-09-2018] | Poland,SL classic |
27-09-2018 29-11-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
WILKOWICE [update:15-11-2018] | Poland,SL classic |
27-09-2018 20-11-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA TYTUŁ KANDYDATA
WILKOWICE [update:21-11-2018] | Poland,SL classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
25-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9
Brok [update:30-09-2018] | Poland,MA classic |
24-09-2018 20-12-2018 | I Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2018 - grupa A
Warszawa - Ursynów [update:20-12-2018] | Poland,MA classic |
24-09-2018 20-12-2018 | I Jesienna Kołowka u Stefana Wronicza 2018 - grupa B
Warszawa-Ursynów [update:20-12-2018] | Poland,MA classic |
23-09-2018 30-09-2018 | *** Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tucholskiego ***
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-11KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-13KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-9KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-11KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-13KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-9 KP-PO
Okoniny Nadjeziorne [update:17-09-2018] | Poland,KP classic |
23-09-2018 30-09-2018 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików WP+ZP
Skorzęcin [update:15-08-2018] | Poland,WP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | I TURNIEJ AZS POLITECHNIKI POZNAŃSKIEJ FIDE - OPEN 22-23.09.2018 POZNAŃ
POZNAŃ [update:23-09-2018] | Poland,WP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 10 lat
Chorzów [update:25-09-2018] | Poland,SL classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 14 lat
Chorzów [update:25-09-2018] | Poland,SL classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 8 lat
Chorzów [update:25-09-2018] | Poland,SL classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów C-11
Ścinawka Średnia [update:01-10-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów C-13
Ścinawka Średnia [update:23-09-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów C-15
Ścinawka Średnia [update:23-09-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów C-17
Ścinawka Średnia [update:23-09-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów C-9
Ścinawka Średnia [update:01-10-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów D-11
Ścinawka Średnia [update:01-10-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów D-13
Ścinawka Średnia [update:01-10-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów D-15
Ścinawka Średnia [update:21-09-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów D-17
Ścinawka Średnia [update:23-09-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów D-9
Ścinawka Średnia [update:01-10-2018] | Poland,DS classic |
22-09-2018 22-09-2018 | SZACHIŚCI GRAJĄ DLA KAMILA- Grupa Dzieci do lat 13
TORUŃ [update:22-09-2018] | Poland,KP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:23-09-2018] | Poland,MA classic |
22-09-2018 23-09-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY AZS Poznań OPEN B od bk-III kat. Poznań 22-23.09.2018
POZNAŃ [update:23-09-2018] | Poland,WP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY dla zawodników z rank. polskim 1250-1600 w ramach projektu SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU
STANIĄTKI - Dom Kultury [update:23-09-2018] | Poland,MP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | XVII POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - Grupa A 2200 (FIDE) - bezpłatny
Zabierzów [update:21-09-2018] | Poland,MP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | XVII POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN A max 2200 (FIDE) - bezplatny
Zabierzów [update:30-09-2018] | Poland,MP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | XVII POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B - bezplatny
Kraków [update:29-09-2018] | Poland,MP classic |
22-09-2018 23-09-2018 | XVII POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B do 1600 Pzszach - bezpłatny
Zabierzów [update:21-09-2018] | Poland,MP classic |
21-09-2018 14-12-2018 | 205th YMCA Autumn 2018-A
Warszawa [update:14-12-2018] | Poland,MA classic |
21-09-2018 21-12-2018 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:21-12-2018] | Poland,PK classic |
21-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego
Gorzów Wielkopolski [update:24-09-2018] | Poland,LB classic |
21-09-2018 22-09-2018 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego - GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:22-09-2018] | Poland,LB classic |
21-09-2018 23-09-2018 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików WP+ZP
Skorzęcin [update:15-08-2018] | Poland,WP classic |
21-09-2018 30-09-2018 | Mistrzostwa Włocławka 2018
Włocławek [update:05-10-2018] | Poland,KP classic |
21-09-2018 21-09-2018 | Piątek z Kopernikiem 21.09.2018
Olsztyn [update:21-09-2018] | Poland,WM classic |
21-09-2018 14-12-2018 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:14-12-2018] | Poland,PK classic |
20-09-2018 13-12-2018 | 206th YMCA Autumn 2018-B
Warszawa [update:13-12-2018] | Poland,MA classic |
19-09-2018 12-12-2018 | 207th YMCA Autumn 2018-C
Warszawa [update:12-12-2018] | Poland,MA classic |
18-09-2018 11-12-2018 | 208th YMCA Autumn 2018-D
Warszawa [update:11-12-2018] | Poland,MA classic |
18-09-2018 18-09-2018 | klasa 7
Zastruże [update:18-09-2018] | Poland,DS classic |
16-09-2018 23-09-2018 | Turniej klasyfikacyjny zgłoszony do FIDE dla zaw. z rank. polskim minimum 1600 w ramach projektu SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU
STANIĄTKI - Dom Kultury [update:23-09-2018] | Poland,MP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | III Turniej Weekendowy FIDE
Skarżysko-Kamienna [update:17-09-2018] | Poland,SK classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Klubowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa B
Ślesin [update:19-09-2018] | Poland,WP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Klubowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa C
Ślesin [update:19-09-2018] | Poland,WP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Klubowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa D
Ślesin [update:19-09-2018] | Poland,WP classic |
15-09-2018 21-09-2018 | Memoriał Romana Bąka
Chorzów [update:26-08-2018] | Poland,SL classic |
15-09-2018 16-09-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (3)
Suwałki [update:16-09-2018] | Poland,PL classic |
15-09-2018 16-09-2018 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2018 - Grupa A
Oława [update:20-09-2018] | Poland,DS classic |
15-09-2018 16-09-2018 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2018 - Grupa B
Oława [update:20-09-2018] | Poland,DS classic |
15-09-2018 16-09-2018 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2018 - Grupa C
Oława [update:26-09-2018] | Poland,DS classic |
15-09-2018 22-09-2018 | OTS
Ustka [update:21-09-2018] | Poland,PO classic |
15-09-2018 15-09-2018 | Pożegnanie wakacji grupa A
Boszkowo [update:15-09-2018] | Poland,WP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Pożegnanie wakacji grupa B
Boszkowo [update:16-09-2018] | Poland,WP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Turniej z okazji 125-lecia Krakowskiego Klubu Szachistów (gr. A)
Kraków [update:16-09-2018] | Poland,MP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Turniej z okazji 125-lecia Krakowskiego Klubu Szachistów (gr. B)
Kraków [update:16-09-2018] | Poland,MP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | Turniej z okazji 125-lecia Krakowskiego Klubu Szachistów (gr. C)
Kraków [update:14-09-2018] | Poland,MP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | V Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) do 2199 ELO
Czernikowo [update:18-09-2018] | Poland,KP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | V Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1600-1700)
Czernikowo [update:18-09-2018] | Poland,KP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | V Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1250-1400)
Czernikowo [update:18-09-2018] | Poland,KP classic |
15-09-2018 16-09-2018 | V Czernikowski Festiwal Szachowy
Czernikowo [update:05-02-2018] | Poland,KP classic |
14-09-2018 16-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2008-2010)
Ciechanów [update:16-09-2018] | Poland,MA classic |
14-09-2018 16-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2008-2010)
Ciechanów [update:16-09-2018] | Poland,MA classic |
14-09-2018 21-12-2018 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2018
Łowicz [update:21-12-2018] | Poland,LD classic |
13-09-2018 16-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2018 - OP/SL - chłopcy
Pokrzywna [update:16-09-2018] | Poland,OP classic |
13-09-2018 16-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2018 - OP/SL - dziewczęta
Pokrzywna [update:16-09-2018] | Poland,OP classic |
10-09-2018 08-10-2018 | Szachowe Poniedziałki w Przelomie (1)
Mińsk Mazowiecki [update:14-10-2018] | Poland,MA classic |
08-09-2018 08-09-2018 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do 10lat
TORUŃ [update:08-09-2018] | Poland,KP classic |
08-09-2018 08-09-2018 | KONSULTACJE Z PSYCHOLOGII SPORTU dla dzieci i dorosłych
KATOWICE [update:06-09-2018] | Poland,SL classic |
07-09-2018 09-09-2018 | IX TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES
CIESZYN [update:09-09-2018] | Poland,SL classic |
07-09-2018 09-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU-PL /CHŁOPCY/
Łuków [update:11-09-2018] | Poland,LU classic |
07-09-2018 09-09-2018 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU-PL /DZIEWCZĘTA/
Łuków [update:11-09-2018] | Poland,LU classic |
03-09-2018 10-09-2018 | Memoriał ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:08-09-2018] | Poland,WM classic |
01-09-2018 09-09-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2018
Jastrzębia Góra [update:09-09-2018] | Poland,PO team, classic |
01-09-2018 01-09-2018 | EpSwS Turniej dla nauczycieli
Włoszakowice [update:01-09-2018] | Poland,WP classic |
01-09-2018 02-09-2018 | II Turniej Wakacyjny - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:04-09-2018] | Poland,MA classic |
01-09-2018 09-09-2018 | Ogólnopolski-Integracyjny Turniej Szachowy "FIANCHETTO"
Rowy k.Słupska [update:10-09-2018] | Poland,PO classic |
01-09-2018 02-09-2018 | Ostatni Turniej Lata - Szachy Klasyczne na kategorie - Losowanie 3 zaproszeń na symultanę z A. Karpowem !
Łódź [update:03-09-2018] | Poland,LD classic |
01-09-2018 02-09-2018 | Wyścig po kategorie szachowe - IIIiII (dla minIV kat)
Lubartów [update:03-09-2018] | Poland,LU classic |
01-09-2018 01-09-2018 | Wyścig po kategorie szachowe ViIV (dla bk&Vkat)
Lubartów [update:01-09-2018] | Poland,LU classic |
31-08-2018 09-09-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga Seniorów 2018
Pokrzywna [update:11-09-2018] | Poland,OP team, classic |
31-08-2018 31-08-2018 | Lipińska Liga Szachowa - VII runda
Lipinki [update:31-08-2018] | Poland,MP classic |
31-08-2018 02-09-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (16) - grupa A
Białystok [update:02-09-2018] | Poland,PL classic |
31-08-2018 02-09-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (16) - grupa B
Białystok [update:02-09-2018] | Poland,PL classic |
30-08-2018 02-09-2018 | Turniej Szachowy Wakacje 2018 Grupa A
Pilzno [update:21-09-2018] | Poland,PK classic |
30-08-2018 02-09-2018 | Turniej Szachowy Wakacje 2018 Grupa B
Pilzno [update:21-09-2018] | Poland,PK classic |
28-08-2018 29-08-2018 | Lato 2018
Gorlice [update:31-08-2018] | Poland,MP classic |
28-08-2018 28-08-2018 | Otwarty Turniej Szachowy "Aktywny Lublin"
Lublin [update:28-08-2018] | Poland,LU classic |
27-08-2018 02-09-2018 | II Turniej Wakacyjny - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:04-09-2018] | Poland,MA classic |
25-08-2018 26-08-2018 | I Niepodległościowy Turniej Klasyfikacyjny 1100-1400 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [update:26-08-2018] | Poland,WM classic |
25-08-2018 26-08-2018 | II Turniej klasyfikacyjny - Chomranice 2018 Gr - B z rank 1400 i wyższy
Chomranice [update:01-09-2018] | Poland,MP classic |
25-08-2018 25-08-2018 | Szachowy Turniej w Planowanie turniej drużynowy gr A
Łódź [update:26-08-2018] | Poland,LD classic |
24-08-2018 30-08-2018 | VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2018 - A
Mikoszewo [update:30-08-2018] | Poland,PO classic |
24-08-2018 30-08-2018 | VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2018 - B
Mikoszewo [update:30-08-2018] | Poland,PO classic |
24-08-2018 30-08-2018 | VI Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2018 - C
Mikoszewo [update:30-08-2018] | Poland,PO classic |
23-08-2018 23-08-2018 | Blitz w Chata Wuja Toma gr 1600-1800
Łódź Szczyrk [update:23-08-2018] | Poland,LD classic |
22-08-2018 26-08-2018 | XXXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka Letnisko [update:25-08-2018] | Poland,MA classic |
21-08-2018 21-08-2018 | Otwarty Turniej Szachowy "Aktywny Lublin"
Lublin [update:22-08-2018] | Poland,LU classic |
21-08-2018 26-08-2018 | XXXVIII Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka-Letnisko [update:02-06-2018] | Poland,MA classic |
20-08-2018 31-08-2018 | Turniej klasyfikacyjne kolonie szczyrk gr 1400
Szczyrk [update:28-09-2018] | Poland,SL classic |
20-08-2018 30-08-2018 | VI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI - Open A
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 30-08-2018 | VI TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI - Open B - ELO do1500
Dąbki k/Darrłowa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 29-08-2018 | XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dąbki k/Darowa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 29-08-2018 | XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-kl. 5-6
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 29-08-2018 | XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-kl. III-IV
Dąbki k/Darowa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 29-08-2018 | XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH-klasy I-II
Dąbki k/Darłowwa [update:29-08-2018] | Poland,ZP classic |
20-08-2018 29-08-2018 | XVIII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Dąbki k/Darowa [update:20-08-2018] | Poland,ZP classic |
19-08-2018 19-08-2018 | Blitz Chata Wuja Toma 2018 gr v i bk
Łódź Szczyrk [update:23-08-2018] | Poland,LD classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 18.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,MP classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,DS classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,LD classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,MA classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,OP classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,PK classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018 Watrsztaty i turnieje szachowe) Zostały jeszcze tylko 3 wolne miejsca !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,SL classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 25.06.2018 !!!
Szczyrk [update:10-06-2018] | Poland,WP classic |
19-08-2018 31-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (IV turnus 19.08 - 31.08.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zostały jeszcze tylko 3 miejsca wolne!!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,SK classic |
19-08-2018 25-08-2018 | MRĄGOWO 2018. Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy
Mrągowo [update:27-08-2018] | Poland,WM classic |
19-08-2018 26-08-2018 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A
Poznań [update:18-03-2018] | Poland,WP classic |
19-08-2018 26-08-2018 | XXVI Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A
Poznań [update:29-08-2018] | Poland,WP classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina
Polanica-Zdrój [update:31-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [update:29-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:26-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica-Zdrój [update:26-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:26-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:28-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 26-08-2018 | 54. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:26-08-2018] | Poland,DS classic |
18-08-2018 19-08-2018 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2018-klasyfikacyjny (do 1700 PZSzach)
Wilkasy [update:19-08-2018] | Poland,WM classic |
18-08-2018 19-08-2018 | II Jagielloński Turniej 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gr A
Marcule k/Iłży [update:23-08-2018] | Poland,MA classic |
18-08-2018 19-08-2018 | II Jagielloński Turniej 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gr B
Marcule k/Iłży [update:19-08-2018] | Poland,MA classic |
18-08-2018 25-08-2018 | OPEN Jastrzębie-Zdrój 2018
Jastrzębie-Zdrój [update:25-08-2018] | Poland,SL classic |
18-08-2018 19-08-2018 | Wakacyjny Turniej Szachowy
Radzyń Podlaski [update:25-08-2018] | Poland,LU classic |
18-08-2018 19-08-2018 | Wakacyjny turniej szachowy- turniej dla dorosłych
Radzyń Podlaski [update:25-08-2018] | Poland,LU classic |
18-08-2018 30-08-2018 | X Szachowe Wakacje
Dąbki k/Darłowa [update:20-08-2018] | Poland,ZP classic |
17-08-2018 26-08-2018 | Turniej Sudeckie Zacisze
Polanica Zdrój [update:09-08-2018] | Poland,DS classic |
16-08-2018 19-08-2018 | Wakacje z szachami 2018 - grupa A (FIDE)
Dobryszyce [update:21-08-2018] | Poland,LD classic |
16-08-2018 19-08-2018 | Wakacje z szachami 2018 - grupa B
Dobryszyce [update:21-08-2018] | Poland,LD classic |
15-08-2018 19-08-2018 | II Turniej Szachowy KLUKOM CHESS 2018 - OPEN A ( PZSzach min. 1600 )
Choszczno [update:21-08-2018] | Poland,ZP classic |
15-08-2018 19-08-2018 | II Turniej Szachowy KLUKOM CHESS 2018 - OPEN B ( PZSzach max. 1600 )
Choszczno [update:20-08-2018] | Poland,ZP classic |
13-08-2018 19-08-2018 | 71 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Toruń 2018 - Turniej A
Toruń [update:21-08-2018] | Poland,KP classic |
13-08-2018 19-08-2018 | 71 Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Toruń 2018 - Turniej B
Toruń [update:21-08-2018] | Poland,KP classic |
13-08-2018 24-08-2018 | IBCA Womens World Chess Championship 2018
Solec-Zdroj [update:23-08-2018] | Poland,SK classic |
13-08-2018 20-08-2018 | VIII WAKACYJNY TURNIEJ I SZKOLENIE DLA DZIECI DO LAT 12
MIĘDZYZDROJE [update:23-08-2018] | Poland,LB classic |
10-08-2018 11-08-2018 | Mistrzostwa Polski Mlodzikow w Szachach Szybkich - D08
Wrocław [update:11-08-2018] | Poland,DS classic |
10-08-2018 11-08-2018 | Mistrzostwa Polski Mlodzikow w Szachach Szybkich - D10
Wrocław [update:11-08-2018] | Poland,DS classic |
07-08-2018 07-08-2018 | Otwarty Turniej Szachowy "Aktywny Lublin" 16 30 19 30
Lublin [update:07-08-2018] | Poland,LU classic |
05-08-2018 12-08-2018 | FESTIWAL SZACHOWY - obóz szachowo - sportowo - rekreacyjny - GOLEJÓW 2018 - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
Golejów / Staszów woj. świętokrzyskie [update:26-07-2018] | Poland,PK classic |
05-08-2018 12-08-2018 | FESTIWAL SZACHOWY - obóz szachowo - sportowo - rekreacyjny - Grupa do 15 lat
Golejów [update:19-08-2018] | Poland,SK classic |
05-08-2018 12-08-2018 | Rodzinny Turniej Klasyfikacyjny - Festiwal Szachowy - Golejów 2018 - seniorzy
Golejów [update:20-08-2018] | Poland,SK classic |
04-08-2018 05-08-2018 | Turniej Klasyfikacyjny 1250 - 1600
Ostróda [update:06-08-2018] | Poland,WM classic |
04-08-2018 09-09-2018 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię
Ostróda [update:09-09-2018] | Poland,WM classic |
04-08-2018 05-08-2018 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA SKWIERZYNY 2018
Skwierzyna [update:17-08-2018] | Poland,LB classic |
04-08-2018 05-08-2018 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA SKWIERZYNY 2018
Skwierzyna [update:12-06-2018] | Poland,LB classic |
02-08-2018 07-08-2018 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:02-08-2018] | Poland,PL classic |
01-08-2018 08-08-2018 | II Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open D
Suwałki [update:09-08-2018] | Poland,PL classic |
01-08-2018 08-08-2018 | II Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej ||| OPEN A |||| OPEN B ||| OPEN C ||| OPEN D ||| Pula nagród to 80 000 PLN |||
Suwałki [update:29-01-2018] | Poland,PL classic |
01-08-2018 10-08-2018 | III Wakacyjny TSz GKS Szach-Mat Wiśniowa P-60'
Wiśniowa [update:24-08-2018] | Poland,PK classic |
01-08-2018 05-08-2018 | OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE GRA w SZACHY" 2018
Kielce [update:14-08-2018] | Poland,SK classic |
01-08-2018 08-08-2018 | Turniej Szachowy z okazji 80 - lecia KSz Gambit Świecie - Grupa OPEN
Chełmno [update:10-08-2018] | Poland,KP classic |
01-08-2018 08-08-2018 | Turniej Szachowy z okazji 80 - lecia KSz Gambit Swiecie - Grupa do lat 14
Chełmno [update:10-08-2018] | Poland,KP classic |
30-07-2018 01-08-2018 | Turniej Klasyfikacyjny na kategorię szachową - III Turnus - Szczyrk gr B
Szczyrk [update:14-08-2018] | Poland,SL classic |
30-07-2018 04-08-2018 | WROCŁAW OPEN - TURNIEJ A 30.07-4.08.2018 - Wrocławski Festiwal Szachowy
Wrocław [update:02-08-2018] | Poland,DS classic |
30-07-2018 04-08-2018 | WROCŁAW OPEN - TURNIEJ B 30.07-4.08.2018 - Wrocławski Festiwal Szachowy
Wrocław [update:31-07-2018] | Poland,DS classic |
29-07-2018 01-08-2018 | Hajduczek B3
Krynica Zdrój [update:31-07-2018] | Poland,MP classic |
29-07-2018 31-07-2018 | Hajduczek C3
Krynica Zdrój [update:31-07-2018] | Poland,MP classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie Szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,DS classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,LD classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,SL classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie Szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MP classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,OP classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,SK classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Lista uczestnikówm zamknięta !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,WP classic |
29-07-2018 10-08-2018 | Kolonie szacvhowe - Szczyrk 2018 (III turnus 29.07 - 10.08.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Lista uczestników zamknięta !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,PK classic |
28-07-2018 31-07-2018 | XI FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2018". OPEN P-60'+30''
Sielpia Wielka [update:31-07-2018] | Poland,SK classic |
28-07-2018 31-07-2018 | XI FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2018". TURNIEJ P-60'+30'' - GRUPA DO 10 lat
Sielpia Wielka [update:01-08-2018] | Poland,SK classic |
27-07-2018 01-08-2018 | Hajduczek Open "C"
Krynica Zdrój [update:29-07-2018] | Poland,MP classic |
27-07-2018 28-07-2018 | Lato w MDK - Turniej o Puchar Dyrektora na III i II kategorię
Białystok [update:28-07-2018] | Poland,PL classic |
26-07-2018 29-07-2018 | Hajduczek Open "A"
Krynica Zdrój [update:31-07-2018] | Poland,MP classic |
26-07-2018 29-07-2018 | Hajduczek Open "B"
Krynica Zdrój [update:28-07-2018] | Poland,MP classic |
24-07-2018 28-07-2018 | Turniej klasyfikacyjny Szelment 2018
Szelment [update:27-07-2018] | Poland,PL classic |
23-07-2018 24-07-2018 | Hajduczek K 1000+
Krynica Zdrój [update:25-07-2018] | Poland,MP classic |
23-07-2018 24-07-2018 | Hajduczek K 1400+
Krynica Zdrój [update:25-07-2018] | Poland,MP classic |
23-07-2018 25-07-2018 | Hajduczek K 1600+
Krynica Zdrój [update:25-07-2018] | Poland,MP classic |
23-07-2018 26-07-2018 | Hajduczek K 1800+
Krynica Zdrój [update:26-07-2018] | Poland,MP classic |
21-07-2018 29-07-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga 2018
Kudowa-Zdrój [update:19-08-2018] | Poland,DS team, classic |
21-07-2018 29-07-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga 2018
Kudowa-Zdrój [update:19-08-2018] | Poland,DS team, classic |
21-07-2018 22-07-2018 | II Otwarte Mistrzostwa Roztoki Juniorów Gr - A
Remiza OSP w Roztoce [update:23-07-2018] | Poland,MP classic |
21-07-2018 28-07-2018 | III Turniej Kwalifikacyjny 1800-1900
Puszcza Mariańska [update:28-07-2018] | Poland,MA classic |
21-07-2018 28-07-2018 | IV Turniej Kwalifikacyjny 1600
Puszcza Mariańska [update:28-07-2018] | Poland,MA classic |
20-07-2018 29-07-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2018 - II Liga
Szczyrk [update:30-07-2018] | Poland,SL team, classic |
20-07-2018 29-07-2018 | SZCZYRK FIDE OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 2018
Szczyrk [update:29-07-2018] | Poland,SL classic |
18-07-2018 10-08-2018 | I Wakacyjny Zamknięty TSz GKS Szach-Mat Wiśniowa P-90'+30"
Wiśniowa [update:24-08-2018] | Poland,PK classic |
18-07-2018 28-07-2018 | Obóz Szachowy Mrągowo 2018 - Grupa A
Mrągowo [update:06-08-2018] | Poland,WM classic |
18-07-2018 28-07-2018 | Obóz Szachowy Mrągowo 2018 - Grupa B
Mrągowo [update:06-08-2018] | Poland,WM classic |
17-07-2018 27-07-2018 | Obóz szachowy European Chess School
Mrągowo [update:05-06-2018] | Poland,WM classic |
16-07-2018 18-07-2018 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonie Szczyrk 2018 - grupa A
Szczyrk [update:18-07-2018] | Poland,SL classic |
16-07-2018 26-07-2018 | KOLONIE SZACHOWE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM (wraz z turniejem klasyfikacyjnym)
Oborniki [update:25-03-2018] | Poland,WP classic |
16-07-2018 29-07-2018 | Rudzkie Letnie Spotkania 2018
Ruda Śląska [update:18-08-2018] | Poland,SL classic |
16-07-2018 18-07-2018 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię/ Chess in Chrzanów
Kowalewo Pomorskie [update:24-07-2018] | Poland,MP classic |
16-07-2018 18-07-2018 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię/ Chess in Chrzanów
Kowalewo Pomorskie [update:24-07-2018] | Poland,MP classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,KP classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 ( II turnus 15.07 - 27.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,WM classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,PK classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:25-06-2018] | Poland,LD classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,SL classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MP classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,OP classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,LU classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,SK classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07 - 27.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,PL classic |
15-07-2018 27-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (II turnus 15.07-27.07.2018 Warsztaty i turnieje szachowe) Zapisy do 14.07.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,DS classic |
15-07-2018 20-07-2018 | Turniej Waszeta gr. B
Waszeta [update:28-07-2018] | Poland,MA classic |
15-07-2018 20-07-2018 | Turniej Waszeta gr.A
Waszeta [update:28-07-2018] | Poland,MA classic |
14-07-2018 22-07-2018 | 2018 Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [update:22-07-2018] | Germany classic |
14-07-2018 15-07-2018 | TURNIEJ SZACHOWY o Puchar "RAZ - DWA - TRZY"
Lipno [update:18-07-2018] | Poland,WP classic |
14-07-2018 15-07-2018 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce 2018 Turniej C
Dobczyce [update:21-07-2018] | Poland,MP classic |
13-07-2018 15-07-2018 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika 2018 Turniej D
Dobczyce [update:16-07-2018] | Poland,MP classic |
12-07-2018 15-07-2018 | XI Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:14-07-2018] | Poland,ZP classic |
12-07-2018 15-07-2018 | XIV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open C do lat 10
Pszczyna [update:15-07-2018] | Poland,SL classic |
12-07-2018 15-07-2018 | XIV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open D do lat 8
Pszczyna [update:15-07-2018] | Poland,SL classic |
11-07-2018 08-08-2018 | MON i Przyjaciele-100 rocznica odzyskania niepodległości-lato-gr. A
Warszawa [update:29-06-2018] | Poland,MA classic |
11-07-2018 08-08-2018 | MON i Przyjaciele-100 rocznica odzyskania niepodległości-lato-gr. B
Warszawa [update:29-06-2018] | Poland,MA classic |
11-07-2018 15-07-2018 | XXVI MFSz im. Józefa Dominika Dobczyce 2018 Turniej A 1 miejsce 2500zł
Dobczyce [update:16-07-2018] | Poland,MP classic |
11-07-2018 15-07-2018 | XXVI MFSz im. Józefa Dominika Dobczyce 2018 Turniej B 1 miejsce 1200zł
Dobczyce [update:16-07-2018] | Poland,MP classic |
11-07-2018 19-07-2018 | XXXIII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:19-07-2018] | Poland,ZP classic |
10-07-2018 16-07-2018 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2018- juniorzy do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2018] | Poland,KP classic |
10-07-2018 16-07-2018 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2018- dzieci do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2018] | Poland,KP classic |
10-07-2018 16-07-2018 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom. 2018- dzieci do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2018] | Poland,KP classic |
10-07-2018 16-07-2018 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2018 - OPEN A
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2018] | Poland,KP classic |
10-07-2018 16-07-2018 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2018 - OPEN B
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2018] | Poland,KP classic |
10-07-2018 15-07-2018 | Kolonia Szachowa z nauką gry w tenisa Groń
Groń [update:02-06-2018] | Poland,MP classic |
10-07-2018 15-07-2018 | XIV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open A ELO 1400+
Pszczyna [update:15-07-2018] | Poland,SL classic |
10-07-2018 15-07-2018 | XIV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open B ELO do1500
Pszczyna [update:15-07-2018] | Poland,SL classic |
09-07-2018 14-07-2018 | XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Łowicz [update:15-07-2018] | Poland,LD classic |
08-07-2018 13-07-2018 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2018 - GRUPA D2
Sokołowsko [update:13-07-2018] | Poland,DS classic |
08-07-2018 16-07-2018 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:17-07-2018] | Poland,MA classic |
08-07-2018 16-07-2018 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:18-07-2018] | Poland,MA classic |
08-07-2018 16-07-2018 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:18-07-2018] | Poland,MA classic |
08-07-2018 14-07-2018 | XXXIII MTSz o Puchar Grunwaldu
Lidzbark [update:14-07-2018] | Poland,WM classic |
07-07-2018 08-07-2018 | Lipcowy Wyścig po Kategorie - gr. A - do 1600 FIDE
Wrocław [update:17-07-2018] | Poland,DS classic |
07-07-2018 08-07-2018 | Lipcowy Wyścig po Kategorie - gr. B - 1400 PZSzach
Wrocław [update:17-07-2018] | Poland,DS classic |
07-07-2018 08-07-2018 | MINI ELO - VI TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ - MGOK - ul. Młyńska [update:08-07-2018] | Poland,SL classic |
07-07-2018 15-07-2018 | Szachowe Lato Poznań 2018
Poznań [update:17-07-2018] | Poland,WP classic |
07-07-2018 15-07-2018 | Szachowe Lato Poznań 2018 - Juniorzy
Poznań [update:18-07-2018] | Poland,WP classic |
07-07-2018 08-07-2018 | Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa [update:09-07-2018] | Poland,MA classic |
07-07-2018 08-07-2018 | Wyścig po Kategorie - gr. C - 1200-1250 PZSzach
Wrocław [update:17-07-2018] | Poland,DS classic |
05-07-2018 06-07-2018 | Turniej wakacyjny na kategorie
Żarów [update:30-07-2018] | Poland,DS classic |
04-07-2018 09-08-2018 | 202nd YMCA Summer 2018-A
Warszawa [update:09-08-2018] | Poland,MA classic |
04-07-2018 09-07-2018 | IV FESTIWAL SZACHOWY SUWALSZCZYZNA 2018 - I MIEJSCE 1200 zł - do elo 1500 - 400 zł
Suwałki [update:09-07-2018] | Poland,PL classic |
04-07-2018 04-07-2018 | IV Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - blitz
Cieleśnica [update:04-07-2018] | Poland,LU classic |
04-07-2018 14-07-2018 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny - Sokołowsko 2018 - GRUPA B
Wrocław [update:13-07-2018] | Poland,DS classic |
04-07-2018 14-07-2018 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2018 - GRUPA A
Sokołowsko [update:13-07-2018] | Poland,DS classic |
04-07-2018 14-07-2018 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2018 - GRUPA C
Sokołowsko [update:13-07-2018] | Poland,DS classic |
04-07-2018 09-07-2018 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny Sokołowsko 2018 - GRUPA D1
Sokołowsko [update:08-07-2018] | Poland,DS classic |
04-07-2018 08-07-2018 | Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych 2018.
Płock [update:08-07-2018] | Poland,MA classic |
04-07-2018 06-07-2018 | Wakacje z Gambitem 3
Toruń [update:08-07-2018] | Poland,KP classic |
03-07-2018 09-08-2018 | 203rd YMCA Summer 2018-B
Warszawa [update:10-08-2018] | Poland,MA classic |
03-07-2018 09-08-2018 | 204th YMCA Summer 2018-C
Warszawa [update:09-08-2018] | Poland,MA classic |
03-07-2018 05-07-2018 | 9. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2018 - grupa B
Sokółka [update:05-07-2018] | Poland,PL classic |
03-07-2018 05-07-2018 | 9. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2018 - grupa C
Sokółka [update:05-07-2018] | Poland,PL classic |
03-07-2018 31-07-2018 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy "O Puchar Lata 2018"
Lubsko [update:31-07-2018] | Poland,LB classic |
03-07-2018 06-07-2018 | VI Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej D
Serpelice [update:26-07-2018] | Poland,MA classic |
02-07-2018 07-07-2018 | 9. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2018 - grupa A - I miejsce 1500 PLN
Sokółka [update:08-07-2018] | Poland,PL classic |
02-07-2018 07-07-2018 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera grupa A
Gorzów WLKP [update:08-07-2018] | Poland,LB classic |
02-07-2018 07-07-2018 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera grupa B
Gorzów WLKP [update:08-07-2018] | Poland,LB classic |
02-07-2018 06-07-2018 | IV Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej B
Serpelice [update:06-07-2018] | Poland,MA classic |
02-07-2018 06-07-2018 | IV Miedzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe
Serpelice [update:06-07-2018] | Poland,MA classic |
02-07-2018 02-07-2018 | luna klasyk z arcymistrzem
Łódź [update:03-07-2018] | Poland,LD classic |
02-07-2018 04-07-2018 | VI Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej C
Serpelice [update:03-07-2018] | Poland,MA classic |
02-07-2018 04-07-2018 | VI Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej C1
Serpelice [update:04-07-2018] | Poland,LU classic |
02-07-2018 02-07-2018 | Wakacje z Gambitem2
Toruń [update:03-07-2018] | Poland,KP classic |
02-07-2018 05-07-2018 | Wakacje z Szachami na Bemowie turniej od 1400
Warszawa [update:05-07-2018] | Poland,MA classic |
02-07-2018 06-07-2018 | WARSZTATY SZACHOWO-SPORTOWE "WAKACJE Z GAMBITEM"
TORUŃ [update:12-06-2018] | Poland,KP classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,SL classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 25.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,PL classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,WM classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,LU classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MP classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,PK classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,DS classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,OP classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,SK classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus 01.07 - 13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:24-06-2018] | Poland,KP classic |
01-07-2018 13-07-2018 | Kolonie Szachowe - Szczyrk 2018 (I turnus: 01.07-13.07.2018) Warsztaty i turnieje szachowe Zapisy do 30.06.2018 !!!
Szczyrk [update:27-06-2018] | Poland,LD classic |
01-07-2018 01-07-2018 | Kurs Sędziowski na Klasy Okręgowe II III M
Łazy [update:19-03-2018] | Poland,ZP classic |
01-07-2018 11-07-2018 | Obóz Szachowy z UKS "RODŁO" OPOLE
Pokrzywna [update:25-04-2018] | Poland,OP classic |
30-06-2018 30-06-2018 | KURS NA SĘDZIEGO SZACHOWEGO KLASY OKRĘGOWEJ
Suwałki [update:14-06-2018] | Poland,PL classic |
30-06-2018 01-07-2018 | Szachowe Początki 2018
Puszcza Mariańska [update:02-07-2018] | Poland,MA classic |
30-06-2018 01-07-2018 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - III kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [update:01-07-2018] | Poland,SL classic |
30-06-2018 05-07-2018 | SZKOLENIE Z ARCYMISTRZEM oraz TURNIEJ Z ARCYMISTRZEM NA KATEGORIĘ SZACHOWĄ
Łódź [update:29-06-2018] | Poland,LD classic |
30-06-2018 01-07-2018 | Turniej Szachowy Na 100-lecie odzyskania niepodległości poświęcony Stefanowi Starzyńskiemu FIDE (do 1599 bez ograniczeń wiekowych) 7 rund
Warszawa [update:03-07-2018] | Poland,MA classic |
30-06-2018 01-07-2018 | VII Memoriał im. Janusza Heka
Puszcza Mariańska [update:01-07-2018] | Poland,MA classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G07
Krakow [update:08-07-2018] | Poland,MP classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G09
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G11
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G13
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G15
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP G17
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O07
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O09
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O11
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O13
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O15
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
29-06-2018 08-07-2018 | EUROPEAN SCHOOL CHESS CHAMPIONSHIP O17
Krakow [update:08-07-2018] | Poland classic |
28-06-2018 05-07-2018 | *** V Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie" - Tleń ***
Tleń [update:14-06-2018] | Poland,KP classic |
28-06-2018 05-07-2018 | *** V Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN
Wierzchy/Tleń [update:23-06-2018] | Poland,KP classic |
28-06-2018 05-07-2018 | *** V Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***GRUPA B
Wierzchy/Tleń [update:23-06-2018] | Poland,KP classic |
28-06-2018 01-07-2018 | Turniej integracyjny Skoczek - Szarotka grupa A Ranking min. 1600
Sędziszów Małopolski [update:01-07-2018] | Poland,PK classic |
28-06-2018 01-07-2018 | Turniej integracyjny Skoczek - Szarotka Grupa B - Ranking poniżej 1600
Sędziszów Małopolski [update:01-07-2018] | Poland,PK classic |
28-06-2018 29-06-2018 | Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000
Warszawa [update:03-07-2018] | Poland,MA classic |
27-06-2018 31-08-2018 | P'60
Lesko [update:11-08-2018] | Poland,PK classic |
27-06-2018 02-07-2018 | Turniej szachowy na zgrupowaniu zawodników UKS Ognisko - grupa dzieci młodszych
Stronie Śląskie [update:06-07-2018] | Poland,DS classic |
27-06-2018 02-07-2018 | Turniej szachowy na zgrupowaniu zawodników UKS Ognisko - grupa rodziców
Stronie Śląskie [update:06-07-2018] | Poland,DS classic |
26-06-2018 28-06-2018 | 10. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa C
Białystok [update:28-06-2018] | Poland,PL classic |
26-06-2018 03-07-2018 | KOLONIE SZACHOWE WŁADYSŁAWOWO
Władysławowo [update:03-07-2018] | Poland,PO classic |
26-06-2018 30-06-2018 | Kolonie Szachowe Władysławowo - turniej na III kategorie
Władysławowo [update:28-06-2018] | Poland,PO classic |
26-06-2018 28-06-2018 | Wakacje z Gambitem
Toruń [update:28-06-2018] | Poland,KP classic |
25-06-2018 28-06-2018 | Grupa A - Wakacje z Szachami
Rabka-Zdrój [update:29-06-2018] | Poland,MP classic |
25-06-2018 29-06-2018 | IV PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z SZKOŁĄ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
Suwałki [update:22-06-2018] | Poland,PL classic |
25-06-2018 26-06-2018 | Powitanie lata
Gorlice [update:27-06-2018] | Poland,MP classic |
25-06-2018 29-06-2018 | Wakacje z Szachami na Bemowie
Warszawa [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
25-06-2018 27-06-2018 | Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000
Warszawa [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
25-06-2018 29-06-2018 | WARSZTATY SZACHOWO-SPORTOWE "WAKACJE Z GAMBITEM"
TORUŃ [update:12-06-2018] | Poland,KP classic |
25-06-2018 06-07-2018 | Z szachami przez świat Albania 2018
Durres [update:27-10-2017] | Poland,LB classic |
24-06-2018 29-06-2018 | FINAŁ CENTRALNY 60 JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO MASOWEGO TSz LZS o "ZŁOTĄ WIEŻĘ"
NIDZICA [update:02-07-2018] | Poland,WM team, classic |
24-06-2018 01-07-2018 | Sarbinowo Open - grupa C
Sarbinowo [update:11-07-2018] | Poland,SL classic |
24-06-2018 01-07-2018 | Sarbinowo Open 2018 - Grupa A
Sarbinowo [update:10-07-2018] | Poland,SL classic |
24-06-2018 03-07-2018 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A
ŁAZY (OW BRYZA) [update:04-07-2018] | Poland,ZP classic |
24-06-2018 03-07-2018 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B
ŁAZY (OW BRYZA) [update:03-07-2018] | Poland,ZP classic |
24-06-2018 03-07-2018 | XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C (seniorzy 50+)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:03-07-2018] | Poland,ZP classic |
24-06-2018 03-07-2018 | XIV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA D (dzieci do lat 10)
ŁAZY (OW BRYZA) [update:03-07-2018] | Poland,ZP classic |
23-06-2018 24-06-2018 | Weekendowe Fidegranie w Zielonce
Zielonka [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
23-06-2018 24-06-2018 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
23-06-2018 25-06-2018 | 10. Memoriał Szachowy Braci Bieluczyków - grupa B
Białystok [update:25-06-2018] | Poland,PL classic |
23-06-2018 24-06-2018 | II Skierniewicki Memoriał Paula Morphy
Skierniewice [update:25-05-2018] | Poland,LD classic |
23-06-2018 25-06-2018 | III TURNIEJ SZACHOWY "Szachy z Janem Kochanowskim" 2018 grupa A
Węgrów [update:25-06-2018] | Poland,MA classic |
23-06-2018 24-06-2018 | III TURNIEJ SZACHOWY "Szachy z Janem Kochanowskim" 2018 grupa B
Węgrów [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
23-06-2018 02-07-2018 | Kolonie Sportowe
Sarbinowo [update:10-07-2018] | Poland,SL classic |
23-06-2018 03-07-2018 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open A
Darłówko [update:09-07-2018] | Poland,ZP classic |
23-06-2018 03-07-2018 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open B
Darłówko [update:09-07-2018] | Poland,ZP classic |
23-06-2018 03-07-2018 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open C
Darłówko [update:03-07-2018] | Poland,ZP classic |
23-06-2018 03-07-2018 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy - II Puchar Bałtyku - Open D
Darłówko [update:03-07-2018] | Poland,ZP classic |
23-06-2018 24-06-2018 | Przemkowska Liga Szachowa 2018 na 100-lecie Odzyskania Niepodległości gr.A
Przemków [update:24-06-2018] | Poland,DS classic |
23-06-2018 24-06-2018 | Przemkowska Liga Szachowa 2018 na 100-lecie Odzyskania Niepodległości gr.B1
Przemków [update:25-06-2018] | Poland,DS classic |
23-06-2018 24-06-2018 | Przemkowska Liga Szachowa 2018 na 100-lecie Odzyskania Niepodległości gr.B2
Przemków [update:25-06-2018] | Poland,DS classic |
23-06-2018 24-06-2018 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Wraszawa Ursus [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
23-06-2018 30-06-2018 | Turniej Szachowy Ostrzyce - Open A
Ostrzyce [update:29-06-2018] | Poland,PO classic |
23-06-2018 30-06-2018 | Turniej Szachowy Ostrzyce - Open B
Ostrzyce [update:29-06-2018] | Poland,PO classic |
23-06-2018 23-06-2018 | Turniej Szachowy Ostrzyce - Open C
Ostrzyce [update:24-06-2018] | Poland,PO classic |
23-06-2018 30-06-2018 | Turniej Szachowy Ostrzyce Open C
Ostrzyce [update:29-06-2018] | Poland,PO classic |
23-06-2018 30-06-2018 | XII Turniej Szachowy "Karkonosze" GRUPA A
Karpacz [update:05-07-2018] | Poland,LB classic |
23-06-2018 30-06-2018 | XII Turniej Szachowy "Karkonosze" GRUPA B
Karpacz [update:30-06-2018] | Poland,LB classic |
23-06-2018 01-07-2018 | XXIX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2018 Gr A Seniorzy
Rudnik nad Sanem [update:01-07-2018] | Poland,PK classic |
23-06-2018 01-07-2018 | XXIX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2018 Gr B-C Jun. ur 2000 i mł
Rudnik nad Sanem [update:01-07-2018] | Poland,PK classic |
23-06-2018 01-07-2018 | XXIX Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2018 Gr D Jun. ur. 08 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:04-07-2018] | Poland,PK classic |
22-06-2018 24-06-2018 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię
Warszawa [update:24-06-2018] | Poland,MA classic |
22-06-2018 23-06-2018 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:25-06-2018] | Poland,MA classic |
22-06-2018 24-06-2018 | Turniej WKSz-1938 21st
Włocławek [update:24-06-2018] | Poland,KP classic |
20-06-2018 23-06-2018 | Klasyfikacyjny na III kategorię
Chylice [update:23-06-2018] | Poland,MA classic |
20-06-2018 25-06-2018 | X Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską)
Lublin [update:25-06-2018] | Poland,LU classic |
19-06-2018 21-06-2018 | 33 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:29-06-2018] | Poland,DS classic |
19-06-2018 21-06-2018 | 33 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:29-06-2018] | Poland,DS classic |
19-06-2018 21-06-2018 | 33 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:29-06-2018] | Poland,DS classic |
19-06-2018 20-06-2018 | III Turniej Kwalifikacyjny Szkoły Podstawowej w Michałowie
Michałów [update:20-06-2018] | Poland,MA classic |
18-06-2018 21-06-2018 | 33 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [update:29-06-2018] | Poland,DS classic |
18-06-2018 21-06-2018 | 33 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa D - JUNIORZY
Wrocław [update:29-06-2018] | Poland,DS classic |
17-06-2018 17-06-2018 | Turniej na Zamku Krzyżtopór GRUPA do lat 10
Ujazd [update:17-06-2018] | Poland,SK classic |
16-06-2018 16-06-2018 | Gościm 2018 - BLITZ
Gościm [update:17-06-2018] | Poland,LB classic |
16-06-2018 18-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - C09
Imielin [update:18-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - C11
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - C13
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - C15
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - C18
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 18-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - D09
Imielin [update:07-07-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - D11
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - D13
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - D15
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 20-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2018 - D18
Imielin [update:20-06-2018] | Poland,SL classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Koniec Roku w MDK - Turniej na III i II kategorię
Białystok [update:30-06-2018] | Poland,PL classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 11
Radzymin [update:18-06-2018] | Poland,MA classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 13
Radzymin [update:18-06-2018] | Poland,MA classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 15
Radzymin [update:18-06-2018] | Poland,MA classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 18
Radzymin [update:18-06-2018] | Poland,MA classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 - do lat 9
Radzymin [update:18-06-2018] | Poland,MA classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora ZPSB w Szczecinie
Szczecin [update:25-05-2018] | Poland,ZP classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Serce do szachów - I turniej szachowy Sokółka 2018 -gr. A (ranking krajowy 1600)
Sokółka [update:22-06-2018] | Poland,PL classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Serce do szachów - I turniej szachowy Sokółka 2018 -gr. B (ranking krajowy 1400)
Sokółka [update:22-06-2018] | Poland,PL classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Serce do szachów - I turniej szachowy Sokółka 2018 -gr. C (ranking 1200-1250)
Sokółka [update:22-06-2018] | Poland,PL classic |
16-06-2018 17-06-2018 | Serce do szachów - I turniej szachowy Sokółka 2018 -gr. D (ranking 1000-1100)
Sokółka [update:22-06-2018] | Poland,PL classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - C11
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - C13
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - C15
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - C17
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - C9
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - D11
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - D13
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - D15
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - D17
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
15-06-2018 20-06-2018 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików - D9
Sypniewo k/Jastrowia [update:24-06-2018] | Poland,WP classic |
14-06-2018 16-06-2018 | CHEMPIONAT INVASPORT LVIV-OPEN-2018
LVIV [update:16-06-2018] | Ukraine classic |
14-06-2018 15-06-2018 | II Turniej klasyfikacyjny w SP6 Zamość 2017/2018
Zamość [update:28-06-2018] | Poland,LU classic |
14-06-2018 17-06-2018 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW DS-LB 2018 CHŁOPCY
Babimost [update:17-06-2018] | Poland,LB classic |
14-06-2018 17-06-2018 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW DS-LB 2018 DZIEWCZĘTA
Babimost [update:17-06-2018] | Poland,LB classic |
12-06-2018 12-06-2018 | LXXIX Turniej Warcabowy Na Zakończenie Roku Szkolnego - A
Bydgoszcz [update:13-06-2018] | Poland,KP classic |
12-06-2018 12-06-2018 | LXXIX Turniej Warcabowy Na Zakończenie Roku Szkolnego - B
Bydgoszcz [update:13-06-2018] | Poland,KP classic |
12-06-2018 12-06-2018 | Mistrzostwa Bydgoszczy w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych (100) finał
Bydgoszcz [update:12-06-2018] | Poland,KP classic |
11-06-2018 17-06-2018 | June Lviv Tradition (IM) - 2018 (Memorial B.Vorobets)
Lviv [update:17-06-2018] | Ukraine team, classic |
11-06-2018 11-06-2018 | Otwarte Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych - A
Szubin [update:12-06-2018] | Poland,KP classic |
11-06-2018 19-06-2018 | VI Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Gr. A
Świdnica [update:26-06-2018] | Poland,DS classic |
10-06-2018 10-06-2018 | Grand Prix Połczyna-Zdroju V - edycja.
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [update:10-06-2018] | Poland,ZP classic |
10-06-2018 10-06-2018 | Piknik - seniorzy
Stary Sacz [update:10-06-2018] | Poland,MP classic |
10-06-2018 10-06-2018 | XIX Otwarty Szachowy Turniej o Puchar "Stolema" Grupa 1100- 1250
Kartuzy [update:10-06-2018] | Poland,PO classic |
09-06-2018 09-06-2018 | CYKL 4 PÓR ROKU LETNI TURNIEJ SZACHOWY OPEN NA MISTRZA (DO RANKINGU 1400)
Wrocław [update:09-06-2018] | Poland,DS classic |
09-06-2018 10-06-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne VI 2018 (FIDE)
Chylice [update:10-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1200 - 1400 W " UKS UZDOWO "
Uzdowo [update:10-06-2018] | Poland,WM classic |
09-06-2018 10-06-2018 | II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1600 - 1700
Uzdowo [update:30-05-2018] | Poland,WM classic |
09-06-2018 10-06-2018 | II TURNIEJ KLASYFIKACYJNY 1800 plus W " UKS UZDOWO "
Uzdowo [update:30-05-2018] | Poland,WM classic |
09-06-2018 10-06-2018 | III MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA o Puchar Wójta Michała Staniaka TurniejA
Puszcza Mariańska [update:10-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | III MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA o Puchar Wójta Michała Staniaka TurniejB
Puszcza Mariańska [update:11-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | III Wojciechowy Turniej Szachowy
Serock [update:10-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach i V FIDE OPEN
Nakło nad Notecią [update:04-06-2018] | Poland,KP classic |
09-06-2018 10-06-2018 | MWJ KPZSzach do lat 13
Nakło n/Notecią [update:10-06-2018] | Poland,KP classic |
09-06-2018 10-06-2018 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa A
Oława [update:16-06-2018] | Poland,DS classic |
09-06-2018 10-06-2018 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa B
Oława [update:10-06-2018] | Poland,DS classic |
09-06-2018 10-06-2018 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2018 - Grupa C
Oława [update:10-06-2018] | Poland,DS classic |
09-06-2018 09-06-2018 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY "O kategorie szachowe" Grupa A do 8 lat
Rybnik ul Reymonta 69 [update:12-06-2018] | Poland,SL classic |
09-06-2018 09-06-2018 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY "O kategorie szachowe" Grupa B do 11 lat
Rybnik ul Reymonta 69 [update:12-06-2018] | Poland,SL classic |
09-06-2018 10-06-2018 | Puchar Burmistrza Wołomina na (III. II i I kob.)
Wołomin [update:11-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 09-06-2018 | Szachowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora SP w Rząsce Grupa A
Rząska [update:15-06-2018] | Poland,MP classic |
09-06-2018 09-06-2018 | Szachowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora SP w Rząsce Grupa B
Rząska [update:15-06-2018] | Poland,MP classic |
09-06-2018 10-06-2018 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:10-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:10-06-2018] | Poland,MA classic |
09-06-2018 10-06-2018 | X Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa A (1800-1900)
Ślesin [update:10-06-2018] | Poland,WP classic |
09-06-2018 10-06-2018 | X Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa B (1400-1600)
Ślesin [update:10-06-2018] | Poland,WP classic |
09-06-2018 10-06-2018 | X Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa C (1000-1250)
Ślesin [update:10-06-2018] | Poland,WP classic |
09-06-2018 09-06-2018 | XIX Otwarty Szachowy Turniej o Puchar "Stolema" Grupa 1000
Kartuzy [update:24-06-2018] | Poland,PO classic |
09-06-2018 10-06-2018 | XIX Otwarty Szachowy Turniej o Puchar "Stolema" Grupa 1400- 1600
Kartuzy [update:03-07-2018] | Poland,PO classic |
08-06-2018 16-06-2018 | GOŚCIM 2018 SZACHY DŁUGIE
Gościm [update:15-06-2018] | Poland,LB classic |
08-06-2018 09-06-2018 | II Memoriał Marcina Bernackiego o Puchar dyr Pałacu Młodzieży Gr-A
Nowy Sącz [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
07-06-2018 28-10-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2018
Gorzów Wlkp. - Wrocław - Katowice [update:02-11-2018] | Poland,DS team, classic |
06-06-2018 13-06-2018 | VII OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ IDEA 2018r. - USTRONIE MORSKIE
Ustronie Morskie [update:13-06-2018] | Poland,ZP classic |
04-06-2018 04-06-2018 | Szachowe poniedziałki w Przełomie - turniej szachów szybkich
Mińsk Mazowiecki [update:01-06-2018] | Poland,MA classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Czerwcowy Wyścig po Kategorie grupa A do 1600 ELO
Wrocław [update:03-06-2018] | Poland,DS classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Czerwcowy Wyścig po Kategorie grupa B (1400)
Wrocław [update:03-06-2018] | Poland,DS classic |
02-06-2018 03-06-2018 | IV Czernikowski Festiwal Szachowy
Czernikowo [update:05-02-2018] | Poland,KP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | IV Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) do 2199 ELO
CZERNIKOWO [update:04-06-2018] | Poland,KP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | IV Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1600-1700)
CZERNIKOWO [update:04-06-2018] | Poland,KP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | IV Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1250-1400)
CZERNIKOWO [update:04-06-2018] | Poland,KP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.C do13 lat
Kraków Hotel Europejski [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.D do10 lat
Kraków Hotel Europejski [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.E do 8 lat
Kraków Hotel Europejski [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA C10
Ostrowiec Świętokrzyski [update:03-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA C12
Ostrowiec Świętokrzyski [update:03-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA C14
Ostrowiec Świętokrzyski [update:03-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA C18
Ostrowiec Świętokrzyski [update:01-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA C8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:03-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D10
Ostrowiec Świętokrzyski [update:02-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D12
Ostrowiec Świętokrzyski [update:02-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D14
Ostrowiec Świętokrzyski [update:30-05-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D16
Ostrowiec Świętokrzyski [update:30-05-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D18
Ostrowiec Świętokrzyski [update:30-05-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Juniorów GRUPA D8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:03-06-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Mistzrostwa Województwa Juniorów GRUPA C16
Ostrowiec Świętokrzyski [update:30-05-2018] | Poland,SK classic |
02-06-2018 03-06-2018 | POL-UKR Youth Team Match
Lublin [update:25-06-2018] | Poland,LU team, classic |
02-06-2018 03-06-2018 | Szachowy Dzień Dziecka GRRamy - Grupa A
Wrocław [update:03-06-2018] | Poland,DS classic |
01-06-2018 29-06-2018 | Grand Prix Wadowic w Szachach- turniej klasyfikacyjny
Wadowice [update:29-06-2018] | Poland,MP classic |
01-06-2018 22-06-2018 | Grand Prix Wadowic w Szachach- turniej klasyfikacyjny-Grupa:B
Wadowice [update:24-06-2018] | Poland,MP classic |
01-06-2018 03-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów ***WSZYSTKIE GRUPY***
Ostrowiec Św. [update:29-05-2018] | Poland,SK classic |
01-06-2018 10-06-2018 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Wiosna 2018
Gdynia [update:10-06-2018] | Poland,PO classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 08 - D08
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 10 - D10
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 12 - D12
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 14 - D14
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 16 - D16
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 18 - D18
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
01-06-2018 03-06-2018 | XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Wasilków [update:04-06-2018] | Poland,PL classic |
31-05-2018 03-06-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 65+/50+
Pokrzywna [update:27-04-2018] | Poland,OP team, classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - C09
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - C11
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - C13
Olsztyn [update:03-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - C15
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - C19 (C19+C17)
Olsztyn [update:05-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D09
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D11
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D13
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D15 (dziewczęta rocznik 2003 i 2004)
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D17 (dziewczęta rocznik 2001 i 2002)
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | IMWJ 2018 - D19 (dziewczęta rocznik 1999 i 2000)
Olsztyn [update:04-06-2018] | Poland,WM classic |
31-05-2018 03-06-2018 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Europejski [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
31-05-2018 03-06-2018 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B
Kraków Hotel Europejski [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
31-05-2018 02-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów 11-18 lat
Spała [update:09-06-2018] | Poland,LD classic |
31-05-2018 02-06-2018 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów do lat 10
Spała [update:09-06-2018] | Poland,LD classic |
30-05-2018 03-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących 2018
Warszawa [update:03-06-2018] | Poland,MA classic |
30-05-2018 03-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Głuchoniewidomych 2018
Warszawa [update:03-06-2018] | Poland,MA classic |
30-05-2018 03-06-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących 2018
Warszawa [update:03-06-2018] | Poland,MA classic |
30-05-2018 30-05-2018 | Indywidualny Gminny turniej klas I-III Gminy Lisia Góra
Lisia Góra [update:30-05-2018] | Poland,MP classic |
30-05-2018 30-05-2018 | Indywidualny Gminny turniej klas IV-VII Gminy Lisia Góra
Lisia Góra [update:30-05-2018] | Poland,MP classic |
27-05-2018 27-05-2018 | IV Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja
BLIŻYN [update:23-05-2018] | Poland,SK classic |
26-05-2018 27-05-2018 | I Memoriał prof. Józefa Marcinkiewicza
Janów k/Sokółki [update:28-05-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 27-05-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (15) - grupa A
Białystok [update:27-05-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 27-05-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (15) - grupa B
Białystok [update:27-05-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 27-05-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (2) - grupa A
Suwałki [update:27-05-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 27-05-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (2) - grupa B
Suwałki [update:27-05-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 10-06-2018 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi 2018 - Dziewczęta
Białystok [update:11-06-2018] | Poland,PL classic |
26-05-2018 27-05-2018 | Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Będzino k/Koszalina Turniej Rankingowy
Będzino k/Koszalina [update:20-05-2018] | Poland,ZP classic |
26-05-2018 26-05-2018 | Turniej Szachów Rodzinnych w Galerii Pomorskiej
Bydgoszcz [update:26-05-2018] | Poland,KP team, classic |
26-05-2018 26-05-2018 | Turniej Szachowy Majówka Hrabiny Zofii - grupa dorosłych
Krzeszowice [update:28-05-2018] | Poland classic |
25-05-2018 06-06-2018 | II Turniej Szachowy o Uśmiech Dziecka Grupa A
LIPINKI [update:09-06-2018] | Poland,MP classic |
25-05-2018 08-06-2018 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska i SP Michałów
Puszcza Mariańska [update:16-06-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 27-05-2018 | Otwarty Turniej Szachowy
Bydgoszcz [update:26-05-2018] | Poland,KP classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - C10
Warszawa [update:29-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - C12
Warszawa [update:29-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - C14
Warszawa [update:26-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - C18
Warszawa [update:26-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - C7
Warszawa [update:29-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - D10
Warszawa [update:29-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - D12
Warszawa [update:26-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - D14
Warszawa [update:26-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - D18
Warszawa [update:26-05-2018] | Poland,MA classic |
25-05-2018 26-05-2018 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - SZACHY KLASYCZNE - D7
Warszawa [update:25-05-2018] | Poland,MA classic |
24-05-2018 24-05-2018 | VIII Szahowe MIstrzostwa Szkół Podstawowych dziewczyny.
Ciechanów [update:24-05-2018] | Poland,MA classic |
22-05-2018 26-06-2018 | Klasyfikacyjny Fide w Hetmanie
Konin [update:27-06-2018] | Poland,WP classic |
22-05-2018 22-05-2018 | VIII Szahowe MIstrzostwa Szkół Podstawowych 0-III.
Ciechanów [update:24-05-2018] | Poland,MA classic |
22-05-2018 22-05-2018 | VIII Szahowe MIstrzostwa Szkół Podstawowych IV-VII.
Ciechanów [update:24-05-2018] | Poland,MA classic |
21-05-2018 26-05-2018 | OTSz Niewidomych i Słabowidzących 2018
Lidzbark [update:26-05-2018] | Poland,WM classic |
19-05-2018 20-05-2018 | 'Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Cieszynie od IV do I kat.
Cieszyn [update:21-05-2018] | Poland,SL classic |
19-05-2018 20-05-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: RozważneV 2018
Piaseczno [update:20-05-2018] | Poland,MA classic |
19-05-2018 19-05-2018 | I Mistrzostwa Suchedniowa w Szachach"Suchedniowskie Szachy"
Suchedniów [update:19-05-2018] | Poland,SK classic |
19-05-2018 27-05-2018 | Mistrzostwa KSz MARATON w szachach klasycznych
Łomża [update:30-05-2018] | Poland,PL classic |
19-05-2018 20-05-2018 | MISTRZOSTWA SUWAŁK JUNIORÓW 12-18 LAT W SZACHACH
Suwałki [update:20-05-2018] | Poland,PL classic |
19-05-2018 20-05-2018 | MISTRZOSTWA SUWAŁK JUNIORÓW do 10 lat
Suwałki [update:21-05-2018] | Poland,PL classic |
19-05-2018 19-05-2018 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Gmin Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego
Strzelce Krajeńskie [update:19-05-2018] | Poland,LB team, classic |
19-05-2018 19-05-2018 | Szachowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyr. Zes. Szk-Przed. Nr 6 Kraków
Kraków [update:19-05-2018] | Poland,MP classic |
19-05-2018 09-06-2018 | V Powiatowe Zmagania Szachowe - Turniej szachowy na kategorie - gr. A
Bytnica / Sulechów [update:10-06-2018] | Poland,LB classic |
19-05-2018 20-05-2018 | VII MISTRZOSTWA Ostródy - Szachowe Nadzieje
Ostroda [update:19-05-2018] | Poland,WM classic |
19-05-2018 20-05-2018 | XV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN A FIDE max 2200 - ODWOŁANY
Kraków [update:18-05-2018] | Poland,MP classic |
19-05-2018 20-05-2018 | XV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN B - ODWOŁANY
Kraków [update:18-05-2018] | Poland,MP classic |
18-05-2018 15-06-2018 | Finał Mistrzostw Juniorów Rz K Sz
Rzeszów [update:24-06-2018] | Poland,PK classic |
18-05-2018 18-05-2018 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistow - sezon 2018 - turniej 7
Kraków [update:12-03-2018] | Poland,MP classic |
18-05-2018 20-05-2018 | Szachy w Harmonijce. VII Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:20-05-2018] | Poland,KP classic |
18-05-2018 22-06-2018 | Turniej Wiosenny
Rzeszów [update:24-06-2018] | Poland,PK classic |
18-05-2018 18-05-2018 | XXII CYLK GRAND PRIX- SZKOŁY PONADPODSTAWOWE- TURNIEJ 4
CZĘSTOCHOWA [update:19-05-2018] | Poland,SL classic |
17-05-2018 19-07-2018 | Wakacyjny Turniej w Prawniczym Kole Szachowym o Normy Centralne
Łódź [update:24-07-2018] | Poland,LD classic |
16-05-2018 21-05-2018 | May Lviv Tradition (IM-group)
Lviv [update:21-05-2018] | Ukraine classic |
13-05-2018 13-05-2018 | Szachowa Majówka Grupa 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:13-05-2018] | Poland,PO classic |
12-05-2018 17-06-2018 | I Turniej o Puchar KS Cracovia 1906
Krakow [update:22-06-2018] | Poland,MP classic |
12-05-2018 13-05-2018 | III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:13-05-2018] | Poland,SL classic |
12-05-2018 13-05-2018 | Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:14-05-2018] | Poland,MA classic |
12-05-2018 13-05-2018 | Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:13-05-2018] | Poland,MA classic |
12-05-2018 12-05-2018 | Rodzinny Turniej Szachowy
Ciechanów [update:12-05-2018] | Poland,MA team, classic |
12-05-2018 12-05-2018 | Szachowa Majówka Grupa 1000
Gdynia Chwarzno [update:13-05-2018] | Poland,PO classic |
12-05-2018 13-05-2018 | Szachowa Majówka Grupa 1400
Gdynia Chwarzno [update:15-05-2018] | Poland,PO classic |
12-05-2018 10-06-2018 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi 2018 - Chłopcy
Białystok [update:10-06-2018] | Poland,PL classic |
12-05-2018 12-05-2018 | Turniej Szachów Błyskawicznych
Ciechanów [update:06-05-2018] | Poland,MA classic |
12-05-2018 13-05-2018 | XIV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (A)
Kraków [update:13-05-2018] | Poland,MP classic |
12-05-2018 13-05-2018 | XIV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (B)
Kraków [update:13-05-2018] | Poland,MP classic |
12-05-2018 13-05-2018 | XIV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (OPEN)
Kraków [update:13-05-2018] | Poland,MP classic |
11-05-2018 21-05-2018 | Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach
Warszawa [update:21-05-2018] | Poland,MA classic |
11-05-2018 13-05-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Juniorów w Szachach
Warszawa [update:14-05-2018] | Poland,MA team, classic |
11-05-2018 21-05-2018 | LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski 2018
Warszawa [update:20-05-2018] | Poland,MA classic |
11-05-2018 13-05-2018 | Turniej Indywidualny Niewidomych i Słabowidzących Juniorów w Szachach
Warszawa [update:14-05-2018] | Poland,MA classic |
10-05-2018 19-05-2018 | 112 lat CRACOVII 1906 - MISTRZOSTWA Juniorów
Kraków [update:08-06-2018] | Poland,MP classic |
07-05-2018 12-05-2018 | Katowice Spring 2018 (IM group)
Katowice [update:12-05-2018] | Poland,SL classic |
07-05-2018 29-06-2018 | Turniej klasyfikacyjny SP 143
Warszawa [update:05-07-2018] | Poland,MA classic |
05-05-2018 06-05-2018 | Majowy Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:12-05-2018] | Poland,DS classic |
05-05-2018 06-05-2018 | Majowy Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [update:12-05-2018] | Poland,DS classic |
05-05-2018 06-05-2018 | Majowy Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [update:12-05-2018] | Poland,DS classic |
04-05-2018 05-05-2018 | Majówka 2018 - turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:27-04-2018] | Poland,WM classic |
02-05-2018 03-05-2018 | Majówka 2018 Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:03-05-2018] | Poland,WM classic |
02-05-2018 03-05-2018 | TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - GRUPA B
Wrocław [update:20-05-2018] | Poland,DS classic |
02-05-2018 03-05-2018 | TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - GRUPA C
Wrocław [update:22-05-2018] | Poland,DS classic |
01-05-2018 05-05-2018 | "WIELKI ROZRUCH MAJOWY" - Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 13 Zgłoszenia do 15.04.2018 ! (01 - 05.05.2018 OBÓZ SZACHOWO - SPORTOWY)
Soczewka k/Płocka [update:05-04-2018] | Poland,PO classic |
01-05-2018 05-05-2018 | "WIELKI ROZRUCH MAJOWY" - Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 13 Zgłoszenia do 15.04.2018 ! (01 - 05.05.2018 OBÓZ SZACHOWO-SPORTOWY)
Soczewka k/Płocka [update:05-04-2018] | Poland,PK classic |
01-05-2018 03-05-2018 | Grzybowickie Spotkania 2018 gr A
Zabrze [update:03-05-2018] | Poland,OP classic |
01-05-2018 03-05-2018 | Grzybowickie Spotkania 2018 gr B
Zabrze [update:03-05-2018] | Poland,OP classic |
01-05-2018 03-05-2018 | Grzybowickie Spotkania 2018 gr C
Zabrze [update:01-05-2018] | Poland,OP classic |
01-05-2018 06-05-2018 | Indywidualny Puchar Polski do 8 lat -Chłopcy
Poronin [update:06-05-2018] | Poland,MP classic |
01-05-2018 06-05-2018 | Indywidualny Puchar Polski do 8 lat -Dziewczęta
Poronin [update:06-05-2018] | Poland,MP classic |
01-05-2018 05-05-2018 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - SOCZEWKA 2018 gr.B 1400 - 1600
Soczewka k/ Płocka [update:23-05-2018] | Poland,LD classic |
01-05-2018 05-05-2018 | Majówka 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [update:24-04-2018] | Poland,WM classic |
01-05-2018 01-05-2018 | Majówka 2018 Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [update:24-04-2018] | Poland,WM classic |
01-05-2018 03-05-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa C
Białystok [update:03-05-2018] | Poland,PL classic |
01-05-2018 05-05-2018 | WIELKI ROZRUCH MAJOWY - Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 13 Zgłoszenia do 15.04.2018 ! (01 -05..05.2018 OBÓZ SZACHOWO-SPORTOWY)
Soczewka k/Płocka [update:20-04-2018] | Poland,LD classic |
01-05-2018 06-05-2018 | Wrocław IMs RR Tournaments - Wrocławskie Turnieje Kołowe - edycja maj 2018
Wrocław [update:03-04-2018] | Poland,DS classic |
30-04-2018 03-05-2018 | Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [update:04-05-2018] | Poland,SK classic |
30-04-2018 03-05-2018 | Klasyczny Turniej Szachowy - MAJÓWKA SZACHOWA - Rembów 2018
Rembów [update:04-05-2018] | Poland,SK classic |
30-04-2018 03-05-2018 | Klasyczny Turniej Szachowy - SZACHOWA MAJÓWKA z LUKKS Kielce - REMBÓW 2018
Rembów [update:25-04-2018] | Poland,SK classic |
28-04-2018 29-04-2018 | Zielonkowskie Matowanie (4)
Zielonka [update:04-05-2018] | Poland,MA classic |
28-04-2018 10-06-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Województwo W-M [update:12-06-2018] | Poland,WM team, classic |
28-04-2018 05-05-2018 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Sypniewo k. Jastrowia [update:21-03-2018] | Poland,WP classic |
28-04-2018 28-04-2018 | Turniej Klasy I-VI
Łobez [update:28-04-2018] | Poland,ZP classic |
28-04-2018 30-04-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa A
Białystok [update:30-04-2018] | Poland,PL classic |
28-04-2018 30-04-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2018 - grupa B
Białystok [update:04-05-2018] | Poland,PL classic |
27-04-2018 27-04-2018 | 812 5 blitz
Wadowice [update:28-04-2018] | Poland,MP classic |
27-04-2018 02-05-2018 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2018
Kolbuszowa [update:03-05-2018] | Poland,PK team, classic |
27-04-2018 05-05-2018 | KURS INSTRUKTORSKI PZSZACH.
MIĘDZYZDROJE [update:27-04-2018] | Poland,LB classic |
27-04-2018 07-05-2018 | Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sarbinowo [update:08-05-2018] | Poland,WP classic |
27-04-2018 25-05-2018 | Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [update:01-06-2018] | Poland,MA classic |
27-04-2018 06-05-2018 | Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA A
MIĘDZYZDROJE [update:08-05-2018] | Poland,ZP classic |
27-04-2018 06-05-2018 | Z Szachami przez Polskę - MIĘDZYZDROJE 2018 GRUPA B
Międzyzdroje [update:06-05-2018] | Poland,ZP classic |
24-04-2018 24-04-2018 | Krynica-Zdrój-FIANCHETTO-BLITZ
Krynica-Zdr [update:24-04-2018] | Poland,MP classic |
23-04-2018 28-06-2018 | Turniej o Kategorie Grupa Czerwona
Warszawa [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
22-04-2018 04-06-2018 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (6)
Mińsk Mazowiecki [update:01-06-2018] | Poland,MA classic |
22-04-2018 22-04-2018 | Tydzień Ziemi grupa do lat 14
Zabrze [update:27-04-2018] | Poland,OP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 12 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [update:22-04-2018] | Poland,SL classic |
21-04-2018 22-04-2018 | VI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2009 i młodsi) - P'60
Katowice [update:22-04-2018] | Poland,SL classic |
21-04-2018 22-04-2018 | I Skierniewicki Memoriał Paula Morphy
Skierniewice [update:15-04-2018] | Poland,LD classic |
21-04-2018 20-05-2018 | III Małopolska Liga Juniorów - 2018r
Zabierzów [update:23-05-2018] | Poland,MP team, classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2000-2002 - C18
Leszno [update:16-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2003-2004 - C15
Leszno [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2005-2006 - C13
Leszno [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Chłopcy 2007-2008 - C11
Leszno [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2000-2002 - D18
Leszno [update:16-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2003-2004 - D15
Leszno [update:16-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2005-2006 - D13
Leszno [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Mistrzostwa Strefy Zachodniej - Dziewczęta 2007-2008 - D11
Leszno [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 21-04-2018 | Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 - dziewczynki
Olsztyn [update:03-05-2018] | Poland,WM classic |
21-04-2018 21-04-2018 | Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 7 w szachach - chłopcy
Olsztyn [update:23-04-2018] | Poland,WM classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C11
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C13
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C15
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. C17
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D11
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D13
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Półfinały Mistrzostw Wlkp. Juniorów - Strefa Centralna - gr. D15
Kostrzyn [update:22-04-2018] | Poland,WP classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Turniej o kategorię w UKS SPARTA BIAŁOŁĘKA - Grupa A
Warszawa- Białołęka [update:23-04-2018] | Poland,MA classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa A (FIDE)
Kielce [update:25-04-2018] | Poland,SK classic |
21-04-2018 22-04-2018 | Turniej Szachowy "O Puchar Firmy KOMPLEXBUD - Łukasz Heinich" - grupa B
Kielce [update:25-04-2018] | Poland,SK classic |
21-04-2018 21-04-2018 | Turniej Wesoła na kategorię V i IV gr C
Warszawa Wesoła [update:23-04-2018] | Poland,MA classic |
21-04-2018 21-04-2018 | XI OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W MIŃSKU MAZ.Klasy 4-7
Mińsk Mazowiecki [update:08-04-2018] | Poland,MA classic |
20-04-2018 20-04-2018 | Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistow - sezon 2018 - turniej 6
Kraków [update:12-03-2018] | Poland,MP classic |
20-04-2018 22-04-2018 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2018
Kudowa Zdrój [update:24-04-2018] | Poland,DS team, classic |
20-04-2018 27-04-2018 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy; Krynica-Zdrój.
Krynica-Zdrój [update:28-04-2018] | Poland,MP classic |
20-04-2018 21-06-2018 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ - PAMIĘCI FRANCISZKA MATUSZNEGO
WILKOWICE [update:21-06-2018] | Poland,SL classic |
20-04-2018 29-06-2018 | XI Mistrzostwa UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [update:30-06-2018] | Poland,SL classic |
18-04-2018 23-05-2018 | Turniej środowiska MON -100 rocznica odzyskania niepodległości przez RP-wiosna
Warszawa [update:14-06-2018] | Poland,MA classic |
18-04-2018 18-04-2018 | Wolscy szachiści po kategorię
Warszawa [update:18-04-2018] | Poland,MP classic |
16-04-2018 16-04-2018 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" A
Szubin [update:16-04-2018] | Poland,KP classic |
16-04-2018 16-04-2018 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" B
Szubin [update:16-04-2018] | Poland,KP classic |
16-04-2018 16-04-2018 | III Turniej Warcabów Stupolowych "Wiosna" C
Szubin [update:16-04-2018] | Poland,KP classic |
16-04-2018 25-06-2018 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_A
Warszawa [update:25-06-2018] | Poland,MA classic |
16-04-2018 22-06-2018 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_B
Warszawa [update:23-06-2018] | Poland,MA classic |
16-04-2018 25-06-2018 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_C
Warszawa [update:25-06-2018] | Poland,MA classic |
15-04-2018 15-04-2018 | Szachowa Niedziela OPEN zgłoszone do FIDE
Gorzów Wielkopolski [update:26-04-2018] | Poland,LB classic |
14-04-2018 15-04-2018 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:15-04-2018] | Poland,LU classic |
14-04-2018 15-04-2018 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na Kandydata na Mistrza
Lublin [update:15-04-2018] | Poland,LU classic |
14-04-2018 22-04-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 50+
Wałbrzych [update:30-01-2018] | Poland,DS team, classic |
14-04-2018 22-04-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - 65+
Wałbrzych [update:30-01-2018] | Poland,DS team, classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki (FIDE) - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:15-04-2018] | Poland,MA classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Drugie Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:15-04-2018] | Poland,MA classic |
14-04-2018 15-04-2018 | I TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIE UAM POZNAŃ 14-15.04.2018 Poznań
Poznań [update:15-04-2018] | Poland,WP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | I TURNIEJ SZACHOWY UAM POZNAŃ FIDE-OPEN 14-15.04.2018 Poznań
POZNAŃ [update:15-04-2018] | Poland,WP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | III Turniej Klasyfikacyjny w MCK
Skarżysko-Kamienna [update:15-04-2018] | Poland,SK classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Mistrzostwa Suwałk Młodzików do lat 8 w szachach
Suwałki [update:15-04-2018] | Poland,PL classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Szachy wiosną! (gr. B - U12 do 1599 FIDE)
Kraków [update:15-04-2018] | Poland,MP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Szachy wiosną! (OPEN FIDE)
Kraków [update:15-04-2018] | Poland,MP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - II kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [update:15-04-2018] | Poland,SL classic |
14-04-2018 15-04-2018 | VIII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:16-04-2018] | Poland,KP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wielkanocny Turniej Klasyfikacyjny
Wloszakowice [update:15-04-2018] | Poland,WP classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:20-04-2018] | Poland,MA classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa A (do FIDE dla osób pon. 2199)
Żarów [update:15-04-2018] | Poland,DS classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny turniej kwalifikacyjny - grupa B
Żarów [update:15-04-2018] | Poland,DS classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:15-04-2018] | Poland,MA classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [update:15-04-2018] | Poland,LB classic |
14-04-2018 15-04-2018 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:15-04-2018] | Poland,LB classic |
13-04-2018 13-04-2018 | Piątkowe Szalenstwo Michałowice
Michałowice [update:14-04-2018] | Poland,MA classic |
13-04-2018 15-04-2018 | Turniej WKSz-1938 20th
Włocławek [update:16-04-2018] | Poland,KP classic |
11-04-2018 14-05-2018 | Turniej Klasyfikacyjny SP Stary Folwark
Stary Folwark [update:14-05-2018] | Poland,PL classic |
11-04-2018 27-06-2018 | Wiosenne granie w Hetmanie 2018_D
Warszawa [update:27-06-2018] | Poland,MA classic |
10-04-2018 10-04-2018 | Ponadgimnazjalne Mistrzostwa Szczecina w Szachach
Szczecin [update:10-04-2018] | Poland,ZP classic |
08-04-2018 20-05-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO JUNIORÓW
Woj. Warm-Maz [update:22-05-2018] | Poland,WM team, classic |
08-04-2018 08-04-2018 | III Grand Prix w Szachach Bliżyn 2018 XVIII edycja
BLIŻYN [update:08-04-2018] | Poland,SK classic |
07-04-2018 08-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga)
Warszawa [update:10-04-2018] | Poland,MA team, classic |
07-04-2018 08-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2018 (III liga) wersja rankingowa
Warszawa [update:10-04-2018] | Poland,MA team, classic |
07-04-2018 08-04-2018 | GAME OVER XI - Group A
RYBNIK [update:08-04-2018] | Poland,SL classic |
07-04-2018 08-04-2018 | GAME OVER XI - Group B
RYBNIK [update:08-04-2018] | Poland,SL classic |
07-04-2018 08-04-2018 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [update:08-04-2018] | Poland,PO classic |
07-04-2018 08-04-2018 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:08-04-2018] | Poland,PO classic |
07-04-2018 08-04-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne IV 2018 (FIDE)
Chylice [update:08-04-2018] | Poland,MA classic |
07-04-2018 08-04-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A
ZIELONA GÓRA [update:08-04-2018] | Poland,LB classic |
07-04-2018 08-04-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B
ZIELONA GÓRA [update:08-04-2018] | Poland,LB classic |
07-04-2018 11-04-2018 | Mistrzostwa Klubu LKSz GCKiP Czarna na 2018 r.
Chotowa [update:11-04-2018] | Poland,PK classic |
07-04-2018 22-04-2018 | VI Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [update:22-04-2018] | Poland,PO classic |
07-04-2018 08-04-2018 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa A FIDE
Wrocław [update:11-04-2018] | Poland,DS classic |
07-04-2018 08-04-2018 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [update:12-04-2018] | Poland,DS classic |
07-04-2018 08-04-2018 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa C 1400
Wrocław [update:12-04-2018] | Poland,DS classic |
07-04-2018 08-04-2018 | WIOSENNY TURNIEJ NA KATEGORIE KS AZS Wratislavia grupa D 1100-1250
Wrocław [update:13-04-2018] | Poland,DS classic |
07-04-2018 08-04-2018 | XXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Grupa A
Mszana Dolna [update:08-04-2018] | Poland,MP classic |
06-04-2018 22-06-2018 | 198th YMCA Spring 2018-A
Warszawa [update:22-06-2018] | Poland,MA classic |
06-04-2018 21-06-2018 | 199th YMCA Spring 2018-B
Warszawa [update:22-06-2018] | Poland,MA classic |
06-04-2018 18-05-2018 | Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:18-05-2018] | Poland,PK classic |
05-04-2018 22-06-2018 | 200th YMCA Spring 2018-C
Warszawa [update:22-06-2018] | Poland,MA classic |
05-04-2018 21-06-2018 | 201st YMCA Spring 2018-D
Warszawa [update:22-06-2018] | Poland,MA classic |
04-04-2018 13-04-2018 | Eliminacje XI Mistrzostw UKS Pionier 2018
Jastrzębie-Zdrój [update:14-04-2018] | Poland,SL classic |
04-04-2018 08-04-2018 | XVII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA (OŚRODEK VILLA DAGLESIA) [update:08-04-2018] | Poland,OP classic |
03-04-2018 15-04-2018 | Turniej Młodych Talentów Szachowych
Ostrołęka [update:12-04-2018] | Poland,MA classic |
29-03-2018 05-04-2018 | Turniej wiosenny 2018
Skierniewice [update:12-04-2018] | Poland,LD classic |
27-03-2018 27-03-2018 | WOM Szkół Podstawowych Dzielnicy Ursynów
Warszawa Ursynów [update:27-03-2018] | Poland,MA team, classic |
27-03-2018 31-03-2018 | XIV LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:03-04-2018] | Poland,LB classic |
27-03-2018 31-03-2018 | XIV LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:31-03-2018] | Poland,LB classic |
25-03-2018 25-03-2018 | Baraż o III Ligę Seniorów PK
Wiśniowa [update:25-03-2018] | Poland,PK team, classic |
25-03-2018 25-03-2018 | Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:25-03-2018] | Poland,WM classic |
24-03-2018 25-03-2018 | IV Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN A (od 1800 PZSzach) do FIDE
Koszalin [update:27-03-2018] | Poland,ZP classic |
24-03-2018 25-03-2018 | IV Memoriał Szachowy Lucjana Kowalczyka OPEN B (do 1600 PZSzach)
Koszalin [update:27-03-2018] | Poland,ZP classic |
24-03-2018 25-03-2018 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:26-03-2018] | Poland,MA classic |
24-03-2018 24-03-2018 | OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa L)
Oława [update:26-03-2018] | Poland,DS classic |
24-03-2018 24-03-2018 | OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej V (Grupa SP)
Oława [update:26-03-2018] | Poland,DS classic |
24-03-2018 25-03-2018 | Turniej Klasyfikacyjny 1250-1600
Olsztyn [update:25-03-2018] | Poland,WM classic |
24-03-2018 25-03-2018 | Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników z rankingiem 1250-1600 w ramach projektu: MARCOWE ZMAGANIA PRZY SZACHOWNICY
PODŁĘŻE k/Niepołomic - Dom Kultury [update:29-03-2018] | Poland,MP classic |
24-03-2018 06-05-2018 | Turniej Klasyfikacyjny na III kategorię
Ożarów [update:08-05-2018] | Poland,LU classic |
24-03-2018 25-03-2018 | VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" do 1600 FIDE
GDAŃSK [update:26-03-2018] | Poland,PO classic |
24-03-2018 25-03-2018 | VII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [update:03-04-2018] | Poland,PO classic |
24-03-2018 24-03-2018 | Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice konkurencja III szachy
Zbrosławice [update:20-03-2018] | Poland,SL team, classic |
23-03-2018 23-03-2018 | Wielkanocny UKS Antoninek
Poznań [update:23-03-2018] | Poland,WP classic |
22-03-2018 27-03-2018 | March Lviv Tradition (IM-group) (Memory of Maksym Yusupov)
Lviv [update:28-03-2018] | Ukraine classic |
21-03-2018 28-03-2018 | XXI Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2018
Krynica Zdroj [update:08-01-2018] | Poland classic |
19-03-2018 19-03-2018 | Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych A
Szubin [update:29-03-2018] | Poland,KP classic |
19-03-2018 19-03-2018 | Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych B
Szubin [update:29-03-2018] | Poland,KP classic |
19-03-2018 19-03-2018 | Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych C
Szubin [update:29-03-2018] | Poland,KP classic |
19-03-2018 19-03-2018 | Mistrzostwa Szubina w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych D
Szubin [update:29-03-2018] | Poland,KP classic |
18-03-2018 25-03-2018 | II MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK I SENIORÓW W SZACHACH
USTROŃ-JASZOWIEC - DW Nauczyciel [update:25-03-2018] | Poland,SL classic |
17-03-2018 17-03-2018 | Arcymistrzowie na 100 szachownicach w 100 Lecie Niepodległości
Warszawa [update:17-03-2018] | Poland,MA classic |
17-03-2018 18-03-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne III
Piaseczno [update:19-03-2018] | Poland,MA classic |
17-03-2018 18-03-2018 | II Turniej Weekendowy FIDE
Skarżysko-Kamienna [update:18-03-2018] | Poland,SK classic |
17-03-2018 18-03-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (1) - grupa A
Suwałki [update:18-03-2018] | Poland,PL classic |
17-03-2018 18-03-2018 | MINI-ELO Suwałki 2018 (1) - grupa B
Suwałki [update:19-03-2018] | Poland,PL classic |
17-03-2018 18-03-2018 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki [update:18-03-2018] | Poland,WP classic |
17-03-2018 18-03-2018 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Juniorów Królewskiego Miasta Dobczyce gr. A
Dobczyce [update:21-03-2018] | Poland,MP classic |
17-03-2018 10-06-2018 | Szklolenie w ramach projektu "Edukacja przez szachy w szkole". GRUPA A
Kielce [update:08-06-2018] | Poland,SK classic |
17-03-2018 17-03-2018 | V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [update:19-03-2018] | Poland,DS classic |
17-03-2018 18-03-2018 | V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [update:19-03-2018] | Poland,DS classic |
17-03-2018 18-03-2018 | V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [update:19-03-2018] | Poland,DS classic |
17-03-2018 18-03-2018 | V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [update:19-03-2018] | Poland,DS classic |
17-03-2018 18-03-2018 | V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [update:19-03-2018] | Poland,DS classic |
12-03-2018 23-04-2018 | Mistrzostwa Elbląga 2018 P90
Elbląg [update:30-03-2018] | Poland,WM classic |
12-03-2018 16-04-2018 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (5)
Mińsk Mazowiecki [update:16-04-2018] | Poland,MA classic |
12-03-2018 18-06-2018 | Turniej o Kategorie Grupy Zielonej
Warszawa [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
11-03-2018 18-03-2018 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA C16
Jatrzębia Góra [update:25-03-2018] | Poland,PO classic |
11-03-2018 18-03-2018 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA C18
Jastrzębia Góra [update:25-03-2018] | Poland,PO classic |
11-03-2018 18-03-2018 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D16
Jastrzębia Góra [update:25-03-2018] | Poland,PO classic |
11-03-2018 18-03-2018 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018 - GRUPA D18
Jastrzębia Góra [update:25-03-2018] | Poland,PO classic |
10-03-2018 11-03-2018 | Zielonkowskie Matowanie (3)
Zielonka [update:11-03-2018] | Poland,MA classic |
10-03-2018 11-03-2018 | Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.A
NIELEPICE [update:28-03-2018] | Poland,MP classic |
10-03-2018 11-03-2018 | Dzień Kobiet w Nielepicach - Turniej klasyfikacyjny Gr.B
NIELEPICE [update:28-03-2018] | Poland,MP classic |
10-03-2018 11-03-2018 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2018 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:11-03-2018] | Poland,PO classic |
10-03-2018 11-03-2018 | I Turniej SSP nr 2 STO o III i II kat (I kobiecą)
Warszawa [update:16-03-2018] | Poland,MA classic |
10-03-2018 11-03-2018 | II Maraton Szachowy Świętego Kazimierza - Patrona Radomia Grupa B
Radom [update:11-03-2018] | Poland,MA classic |
10-03-2018 07-04-2018 | Puchar Łodzi w Szachach Klasycznych (FIDE)
Łódź [update:07-04-2018] | Poland,LD classic |
10-03-2018 10-03-2018 | TURNIEJ SZACHOWY "LISEK SZACHOWNICY"
Lisia Góra [update:12-03-2018] | Poland,MP classic |
10-03-2018 08-06-2018 | Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2018 ( FIDE )
Warszawa - Ursynów [update:08-06-2018] | Poland,MA classic |
10-03-2018 11-03-2018 | XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (A)
Kraków [update:11-03-2018] | Poland,MP classic |
10-03-2018 11-03-2018 | XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (B)
Kraków [update:11-03-2018] | Poland,MP classic |
10-03-2018 11-03-2018 | XV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (OPEN)
Kraków [update:11-03-2018] | Poland,MP classic |
09-03-2018 11-05-2018 | Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o Puchar Pani Prezydent 2018
Ostrów Wielkopolski [update:11-05-2018] | Poland,WP classic |
09-03-2018 18-03-2018 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej Zima 2018
Gdynia [update:18-03-2018] | Poland,PO classic |
07-03-2018 11-04-2018 | Turniej środowiska MON - 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę
Warszawa [update:17-04-2018] | Poland,MA classic |
05-03-2018 18-06-2018 | Turniej o Kategorie Grupa Fioletowa
Warszawa [update:28-06-2018] | Poland,MA classic |
05-03-2018 11-06-2018 | Turniej o Kategorie Grupy Niebieskiej
Warszawa [update:12-06-2018] | Poland,MA classic |
03-03-2018 21-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa juniorów w szachach klasycznych
Sulechów [update:07-05-2018] | Poland,LB team, classic |
03-03-2018 04-03-2018 | Puchar Dyrektora MDK Wołomin (możliwość zdobycia III. II i I kob.)
Wolomin [update:06-03-2018] | Poland,MA classic |
02-03-2018 09-03-2018 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Nowe Miasto Lubawskie [update:12-03-2018] | Poland,WM classic |
02-03-2018 03-03-2018 | Turniej szachowy dla Nauczycieli WCIES
Warszawa [update:03-03-2018] | Poland,MA classic |
01-03-2018 11-03-2018 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzacych
Wągrowiec [update:12-03-2018] | Poland,WP classic |
01-03-2018 01-03-2018 | MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH 64 DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [update:01-03-2018] | Poland,WP classic |
01-03-2018 01-03-2018 | MISTRZOSTWA POWIATU WARCABY 64 CHŁOPCY 01.03.2018
Wolsztyn [update:01-03-2018] | Poland,WP classic |
28-02-2018 28-02-2018 | II Otwarte Mistrzostwa ZSP w Szewcach - Cztery Pory Roku - Zima
Szewce [update:09-03-2018] | Poland,DS classic |
27-02-2018 27-02-2018 | V Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu
Rabka Zdrój [update:27-02-2018] | Poland,MP classic |
27-02-2018 27-03-2018 | VIII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60+10"
Dukla [update:27-03-2018] | Poland,PK classic |
26-02-2018 17-05-2018 | Kołówka na 1600
Chylice [update:20-05-2018] | Poland,MA classic |
26-02-2018 11-04-2018 | Szkolny Turniej szachowy
Matczyn [update:11-04-2018] | Poland,LU classic |
26-02-2018 26-02-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:01-02-2018] | Poland,OP classic |
25-02-2018 08-04-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. III LIGA
Kielce [update:09-04-2018] | Poland,SK team, classic |
25-02-2018 08-04-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA - JUNIORZY
Chrusty Kielce [update:09-04-2018] | Poland,SK team, classic |
25-02-2018 08-04-2018 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. LIGA MŁODZIKÓW
Kielce [update:07-04-2018] | Poland,SK team, classic |
24-02-2018 22-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Ekstraliga
województwo śląskie [update:24-04-2018] | Poland,SL team, classic |
24-02-2018 22-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [update:25-04-2018] | Poland,SL team, classic |
24-02-2018 25-02-2018 | GMINY RUDNA - TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY - Gr.A - OPEN
Kożlice k/Lubina [update:26-02-2018] | Poland,DS classic |
24-02-2018 25-02-2018 | II Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600)
Toruń [update:26-02-2018] | Poland,KP classic |
24-02-2018 25-02-2018 | II Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B(1250-1600)
Toruń [update:26-02-2018] | Poland,KP classic |
24-02-2018 25-02-2018 | III Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Grupa A
Radom [update:25-02-2018] | Poland,MA classic |
24-02-2018 25-02-2018 | III Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Grupa B
Radom [update:25-02-2018] | Poland,MA classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Cieszynie na II kat.
Cieszyn [update:26-02-2018] | Poland,SL classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Klasyfikacyjny turniej szachowy w Cieszynie na III kategorię
Cieszyn [update:26-02-2018] | Poland,SL classic |
24-02-2018 03-04-2018 | Kołowo-pucharowy TSz o nagrodę Prezesa LUKS Tempo Ożarów
Gmina Garbów [update:03-04-2018] | Poland,LU classic |
24-02-2018 24-02-2018 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Niepołomice ul. Kosciuszki 22 [update:22-02-2018] | Poland,MP classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (14) - grupa A
Białystok [update:25-02-2018] | Poland,PL classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Mini-ELO Białystok 2018 (14) - grupa B
Białystok [update:25-02-2018] | Poland,PL classic |
24-02-2018 04-03-2018 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - chłopcy
Chrusty k. Zagnańska [update:06-03-2018] | Poland,SK classic |
24-02-2018 04-03-2018 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - dziewczęta
Chrusty k. Zagnańska [update:06-03-2018] | Poland,SK classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Szachoweekend w Arenie Legionowo (Turniej A)
Legionowo [update:21-02-2018] | Poland,MA classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1250 - 1400
Ostróda [update:22-02-2018] | Poland,WM classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Turniej klasyfikacyjny 1600 - 1700
Ostróda [update:26-02-2018] | Poland,WM classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łomża [update:27-02-2018] | Poland,PL classic |
24-02-2018 24-02-2018 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [update:27-02-2018] | Poland,WM classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Turniej Szachowy FIDE
Ostróda [update:26-02-2018] | Poland,WM classic |
24-02-2018 25-02-2018 | Zimowy Turniej Szachowy - OPEN A (max. PZSzach 1600)
Rzeszów [update:25-02-2018] | Poland,PK classic |
23-02-2018 09-03-2018 | III WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY / P60 / MDK i SP1 ELBLĄG
Elbląg [update:14-03-2018] | Poland,WM classic |
23-02-2018 25-02-2018 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [update:25-02-2018] | Poland,LD classic |
22-02-2018 14-06-2018 | Mistrzostwa Juniorów KS Korona Zakrzewo w szachach klasycznych na 2018 rok
Zakrzewo k/Poznania [update:21-06-2018] | Poland,WP classic |
22-02-2018 22-02-2018 | Turniej Zimowy Szachowy w Noku - grupa B
Nowy Tomyśl [update:22-02-2018] | Poland,WP classic |
22-02-2018 23-02-2018 | VI Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa A - GP TS Wisła Kraków
Kraków [update:18-02-2018] | Poland,MP classic |
19-02-2018 20-02-2018 | XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa A
Ślesin [update:24-02-2018] | Poland,WP classic |
19-02-2018 19-02-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:18-02-2018] | Poland,SL classic |
19-02-2018 19-03-2018 | Turniej warsztatów szachowych nr 2_gr_I
Mińsk Mazowiecki [update:20-03-2018] | Poland,MA classic |
19-02-2018 20-02-2018 | XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B
Ślesin [update:24-02-2018] | Poland,WP classic |
19-02-2018 20-02-2018 | XII Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C
Ślesin [update:24-02-2018] | Poland,WP classic |
17-02-2018 17-02-2018 | 6 runda (luty 2018) V Jubileszowego cyklu 'Zagraj z Flisakiem edycji 2017/18'
Toruń [update:19-02-2018] | Poland,KP classic |
17-02-2018 15-04-2018 | Ekstraliga Śląska Juniorów
województwo śląskie [update:16-04-2018] | Poland,SL team, classic |
17-02-2018 18-02-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne II 2018 (FIDE)
Chylice [update:18-02-2018] | Poland,MA classic |
17-02-2018 15-04-2018 | I Liga Śląska Juniorów
województwo śląskie [update:16-04-2018] | Poland,SL team, classic |
17-02-2018 18-02-2018 | III LIGA ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO 2018
CHOSZCZNO [update:20-02-2018] | Poland,ZP team, classic |
17-02-2018 18-02-2018 | III TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:18-02-2018] | Poland,PK classic |
17-02-2018 17-02-2018 | OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej IV (Grupa L)
Oława [update:09-03-2018] | Poland,DS classic |
17-02-2018 17-02-2018 | OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej IV (Grupa SP)
Oława [update:09-03-2018] | Poland,DS classic |
17-02-2018 18-02-2018 | SZACHY Z ORŁEM - Kwartalny Turniej Szachowy - I kwartał 2018 (grupa B)
Kozy [update:18-02-2018] | Poland,SL classic |
17-02-2018 18-02-2018 | Turniej Przyszłych Mistrzów (1400-1700)
Kowale [update:18-02-2018] | Poland,PO classic |
17-02-2018 18-02-2018 | Turniej Zimowy grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:18-02-2018] | Poland,MA classic |
17-02-2018 18-02-2018 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:18-02-2018] | Poland,MA classic |
17-02-2018 18-02-2018 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:18-02-2018] | Poland,MA classic |
17-02-2018 25-02-2018 | XVI ZIMOWY OBÓZ SZKOLENIOWY I TURNIEJ - MŁODE TALENTY - Grupa A
Łagów [update:24-02-2018] | Poland,LB classic |
16-02-2018 18-02-2018 | III TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa A
Sędziszów Małopolski [update:18-02-2018] | Poland,PK classic |
16-02-2018 20-04-2018 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. Piast Śrem
Śrem [update:21-04-2018] | Poland,WP classic |
15-02-2018 15-02-2018 | II Turniej GP OTSz 2017/2018
Ostrów Wielkopolski [update:16-02-2018] | Poland,WP classic |
14-02-2018 18-02-2018 | ANULOWANY - Obra Zima Open 2018 - grupa A
Obra [update:07-02-2018] | Poland,LB classic |
14-02-2018 18-02-2018 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018 - grupa A
Kościelec [update:19-02-2018] | Poland,WP classic |
14-02-2018 18-02-2018 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2018 - grupa B
Kościelec [update:18-02-2018] | Poland,WP classic |
13-02-2018 13-02-2018 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [update:13-02-2018] | Poland,LU classic |
13-02-2018 23-02-2018 | Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2018"
Lubsko [update:13-02-2018] | Poland,LB classic |
13-02-2018 23-02-2018 | Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2018"
Lubsko [update:13-02-2018] | Poland,LB classic |
13-02-2018 23-02-2018 | Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2018"
Lubsko [update:23-02-2018] | Poland,LB classic |
12-02-2018 13-02-2018 | I Turniej feryjny w Lisiej Górze
Lisia Góra [update:12-02-2018] | Poland,MP classic |
12-02-2018 14-02-2018 | Międzynarodowe Mistrzostrwa Chrzanowa grupa B1
Chrzanów [update:14-02-2018] | Poland,MP classic |
12-02-2018 14-02-2018 | Międzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych gr. B
Chrzanów [update:14-02-2018] | Poland,MP classic |
12-02-2018 14-02-2018 | Międzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych gr. C
Chrzanów [update:14-02-2018] | Poland,MP classic |
12-02-2018 12-02-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:12-02-2018] | Poland,OP classic |
12-02-2018 16-02-2018 | XXXV Turniej Szachowy Juniorów FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa A Juniorzy do lat 18
Bydgoszcz [update:17-02-2018] | Poland,KP classic |
12-02-2018 16-02-2018 | XXXV Turniej Szachowy Juniorów FERIE Z SZACHAMI 2018 Grupa Dzieci B do lat 12
Bydgoszcz [update:17-02-2018] | Poland,KP classic |
10-02-2018 08-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2018
Krosno [update:08-04-2018] | Poland,PK team, classic |
10-02-2018 11-02-2018 | GAME OVER X - Group A
RYBNIK [update:11-02-2018] | Poland,SL classic |
10-02-2018 11-02-2018 | GAME OVER X - Group B
RYBNIK [update:11-02-2018] | Poland,SL classic |
10-02-2018 11-02-2018 | III Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Standardowych 2018
Skarżysko-Kamienna [update:11-02-2018] | Poland,SK classic |
10-02-2018 16-02-2018 | Międzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych
Chrzanów [update:16-02-2018] | Poland,MP classic |
10-02-2018 16-02-2018 | Międzynarodowe Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych gr. A
Chrzanów [update:16-02-2018] | Poland,MP classic |
10-02-2018 11-02-2018 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:11-02-2018] | Poland,DS classic |
10-02-2018 11-02-2018 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:11-02-2018] | Poland,MA classic |
10-02-2018 10-02-2018 | Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:11-02-2018] | Poland,MA classic |
10-02-2018 11-02-2018 | VI Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury
Choszczno [update:11-02-2018] | Poland,ZP classic |
10-02-2018 11-02-2018 | VII Turniej DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat (I kobiecą) SP i GIM
Warszawa [update:15-02-2018] | Poland,MA classic |
07-02-2018 09-02-2018 | Get Smart! Play Chess! Turniej "B"
Mielec [update:08-02-2018] | Poland,PK classic |
05-02-2018 06-02-2018 | Ferie z szachami w ZPO nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim
Międzyrzec Podlaski [update:11-02-2018] | Poland,LU classic |
05-02-2018 05-03-2018 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (4)
Mińsk Mazowiecki [update:05-03-2018] | Poland,MA classic |
05-02-2018 05-02-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:05-02-2018] | Poland,OP classic |
05-02-2018 09-02-2018 | VII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [update:12-02-2018] | Poland,PK classic |
05-02-2018 09-02-2018 | VII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:11-02-2018] | Poland,PK classic |
04-02-2018 08-02-2018 | Laliki OPEN B
Laliki (ob. Zwardonia) [update:06-02-2018] | Poland,SL classic |
04-02-2018 11-02-2018 | XXVIII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA (OŚRODEK VILLA DAGLESIA) [update:11-02-2018] | Poland,OP classic |
04-02-2018 11-02-2018 | XXVIII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI
POKRZYWNA (OŚRODEK VILLA DAGLESIA) [update:11-02-2018] | Poland,OP classic |
03-02-2018 25-02-2018 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:25-02-2018] | Poland,MA classic |
03-02-2018 04-02-2018 | Festiwal Szachowo - Warcabowy w I LO Szubin
Szubin [update:11-01-2018] | Poland,KP classic |
03-02-2018 04-02-2018 | IV Małopolska Liga Juniorów
Zabierzów [update:06-02-2018] | Poland,MP team, classic |
03-02-2018 04-02-2018 | IV Turniej Szachowy w 155. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A
WĘGRÓW [update:05-02-2018] | Poland,MA classic |
03-02-2018 09-02-2018 | Laliki Open 2018
Laliki (ob. Zwardonia) [update:06-02-2018] | Poland,SL classic |
03-02-2018 04-02-2018 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2018 - gr. A
Sokółka [update:04-02-2018] | Poland,PL classic |
03-02-2018 04-02-2018 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2018 - gr. B
Sokółka [update:12-02-2018] | Poland,PL classic |
03-02-2018 04-02-2018 | XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 - do 11 lat
Racibórz [update:04-02-2018] | Poland,SL classic |
03-02-2018 04-02-2018 | XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 - do 9 lat
Racibórz [update:04-02-2018] | Poland,SL classic |
01-02-2018 02-02-2018 | MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2018"
Bakałarzewo [update:05-02-2018] | Poland,PL classic |
01-02-2018 01-02-2018 | próba
Kielce [update:01-02-2018] | Poland,SK classic |
31-01-2018 31-01-2018 | Mistrzostwa Konina w warcabach - chłopcy
Konin [update:31-01-2018] | Poland,WP classic |
31-01-2018 31-01-2018 | Mistrzostwa Konina w warcabach - dziewczynki
Konin [update:31-01-2018] | Poland,WP classic |
29-01-2018 30-01-2018 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ i I KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:30-01-2018] | Poland,SL classic |
29-01-2018 30-01-2018 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:30-01-2018] | Poland,SL classic |
29-01-2018 01-02-2018 | Ferie z Szachami 2018 - Przyszli Mistrzowie
Tomaszów Lubelski [update:01-02-2018] | Poland,LU classic |
29-01-2018 01-02-2018 | Ferie z Szachami 2018 - Szachowe nadzieje IV i III kategorie
Tomaszów Lubelski [update:05-02-2018] | Poland,LU classic |
29-01-2018 29-01-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:30-01-2018] | Poland,OP classic |
28-01-2018 03-02-2018 | VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:03-02-2018] | Poland,PO classic |
28-01-2018 03-02-2018 | VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzebia Góra [update:03-02-2018] | Poland,PO classic |
28-01-2018 03-02-2018 | VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:03-02-2018] | Poland,PO classic |
28-01-2018 22-04-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa seniorów w szachach klasycznych
Sulechów [update:28-04-2018] | Poland,LB team, classic |
27-01-2018 02-02-2018 | 2 TSz o Puchar Zimowego Króla - Laliki 2018
Laliki (ob. Zwardonia) [update:11-01-2018] | Poland,SL classic |
27-01-2018 28-01-2018 | II Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [update:28-01-2018] | Poland,DS classic |
27-01-2018 25-03-2018 | III Wielkopolska Liga Juniorów 2017/2018
Gniezno [update:25-03-2018] | Poland,WP team, classic |
27-01-2018 25-03-2018 | IV Wielkopolska Liga Juniorów 2017/2018 - Grupa B
Gniezno [update:26-03-2018] | Poland,WP team, classic |
27-01-2018 25-03-2018 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW Grupa A 2018
STĘSZEW [update:25-03-2018] | Poland,WP team, classic |
27-01-2018 28-01-2018 | TURNIEJ SZACHOWY na KATEGORIE III i II "O Puchar Firmy Komplexbud"
Kielce [update:28-01-2018] | Poland,SK classic |
27-01-2018 02-02-2018 | XVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2018 OPEN FIDE
Racibórz [update:06-02-2018] | Poland,SL classic |
26-01-2018 27-01-2018 | Ferie z ELO
Chylice [update:27-01-2018] | Poland,MA classic |
26-01-2018 02-02-2018 | Ferie Zimowe 2018
Elbląg [update:26-02-2018] | Poland,WM classic |
26-01-2018 13-04-2018 | XIII Turniej Klasyfikacyjny w SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:13-04-2018] | Poland,LB classic |
24-01-2018 26-01-2018 | Ferie 2018 TK 1200-1400
Olsztyn [update:27-01-2018] | Poland,WM classic |
23-01-2018 25-01-2018 | Ferie 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:19-01-2018] | Poland,WM classic |
22-01-2018 22-01-2018 | Ferie 2018 - Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [update:22-01-2018] | Poland,WM classic |
22-01-2018 26-01-2018 | Ferie 2018 - Turniej Klasyfikacyjny 1800 plus
Olsztyn [update:09-02-2018] | Poland,WM classic |
22-01-2018 23-01-2018 | FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY W RAMACH OBCHODÓW 600-LECIA M. ŁOMŻY "-Turniej A
ŁOMŻA [update:23-01-2018] | Poland,PL classic |
22-01-2018 23-01-2018 | FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY W RAMACH OBCHODÓW 600-LECIA M. ŁOMŻY "-Turniej B
ŁOMŻA [update:25-01-2018] | Poland,PL classic |
22-01-2018 12-04-2018 | Mistrzostwa Świnoujścia 2018
Świnoujście [update:15-04-2018] | Poland,ZP classic |
22-01-2018 26-01-2018 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:26-01-2018] | Poland,PL classic |
22-01-2018 26-01-2018 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy klasyczne
Białystok [update:26-01-2018] | Poland,PL classic |
22-01-2018 26-01-2018 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:26-01-2018] | Poland,PL classic |
22-01-2018 22-01-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:22-01-2018] | Poland,OP classic |
22-01-2018 27-01-2018 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Ferie Zimowe 2018 - ELO do 1800 - min. kat. III - I nagroda min. 700 zł
Suwałki [update:29-12-2017] | Poland,PL classic |
21-01-2018 25-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 2018 Grupa A
Kolbuszowa [update:25-03-2018] | Poland,PK team, classic |
21-01-2018 25-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 2018 Grupa B
Krosno [update:25-03-2018] | Poland,PK team, classic |
21-01-2018 20-05-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE [update:23-05-2018] | Poland,PO team, classic |
21-01-2018 20-05-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE [update:23-05-2018] | Poland,PO team, classic |
21-01-2018 31-03-2018 | OILS GKSz - Sezon 2 - Grupa A
Gubin [update:28-03-2018] | Poland,LB classic |
21-01-2018 31-03-2018 | OILS GKSz - Sezon 2 - Grupa B
Gubin [update:11-04-2018] | Poland,LB classic |
21-01-2018 31-03-2018 | OILS GKSz - Sezon 2 - Grupa C
Gubin [update:11-04-2018] | Poland,LB classic |
21-01-2018 31-03-2018 | OILS GKSz - Sezon 2 - Grupa D
Gubin [update:07-03-2018] | Poland,LB classic |
21-01-2018 31-03-2018 | OILS GKSz - Sezon 2 - Grupa E
Gubin [update:07-03-2018] | Poland,LB classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego Chłopcy 2010
Pszczyna [update:27-01-2018] | Poland,SL classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego- chłopcy 2000-2006
Pszczyna [update:20-01-2018] | Poland,SL classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Noworoczne Potyczki Szachowe grupa A ranking od 1400-1800
Łódź [update:21-01-2018] | Poland,LD classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Noworoczne Potyczki Szachowe na V - IV - III oraz II kategorie szachową UWAGA to ogłoszenie jest aktualne gdyż poprzednie ogloszenie było wadliwe i zostało usunięte
Łódź [update:20-01-2018] | Poland,LD classic |
20-01-2018 27-01-2018 | OBOZ SZACHOWO NARCIARSKI - WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
KUDOWA ZDRÓJ [update:20-12-2017] | Poland,DS classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Szachowe Ferie w Gryf Szczecin
Szczecin [update:09-01-2018] | Poland,ZP classic |
20-01-2018 21-01-2018 | Turniej o Puchar CH MRÓWKA
Ciechanów [update:21-01-2018] | Poland,MA classic |
20-01-2018 21-01-2018 | V BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - GRUPA B 20-21.01.2018
Poznań [update:21-01-2018] | Poland,WP classic |
20-01-2018 21-01-2018 | V BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY - FIDE GRUPA A 20-21.01.2018 POZNAŃ
Poznań [update:23-01-2018] | Poland,WP classic |
20-01-2018 21-01-2018 | VI Szachowy Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej A
Starachowice [update:21-01-2018] | Poland,SK classic |
20-01-2018 27-01-2018 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A
KUDOWA ZDRÓJ [update:27-01-2018] | Poland,DS classic |
20-01-2018 27-01-2018 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
KUDOWA ZDRÓJ [update:29-01-2018] | Poland,DS classic |
20-01-2018 27-01-2018 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
KUDOWA ZDRÓJ [update:27-01-2018] | Poland,DS classic |
20-01-2018 24-01-2018 | XI TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open C bis !!! - dla dzieci do lat 12
GÓRA ŚW. ANNY [update:24-01-2018] | Poland,OP classic |
19-01-2018 24-02-2018 | MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2018 gr. A B
KROSNO [update:23-02-2018] | Poland,PK classic |
16-01-2018 11-04-2018 | Mistrzostwa UKS Roszada'2018
Radom [update:11-04-2018] | Poland,MA classic |
15-01-2018 19-01-2018 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [update:19-01-2018] | Poland,DS classic |
15-01-2018 19-01-2018 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1200-1250)
Jelenia Góra [update:19-01-2018] | Poland,DS classic |
15-01-2018 19-01-2018 | Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorię - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [update:24-01-2018] | Poland,DS classic |
15-01-2018 15-01-2018 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:15-01-2018] | Poland,OP classic |
15-01-2018 24-01-2018 | XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"
GÓRA ŚW. ANNY [update:24-01-2018] | Poland,OP classic |
15-01-2018 24-01-2018 | XI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"
GÓRA ŚW. ANNY [update:24-01-2018] | Poland,OP classic |
15-01-2018 19-01-2018 | XI TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open C - dla dzieci do lat 12
GÓRA ŚW. ANNY [update:24-01-2018] | Poland,OP classic |
15-01-2018 19-01-2018 | Zimowa Szkółka Szachowa od 1000 Warszawa 15-19.01.2018
Warszawa [update:22-01-2018] | Poland,MA classic |
15-01-2018 19-01-2018 | Zimowa Szkółka Szachowa od 1600 Warszawa 15-19.01.2018
Warszawa [update:19-01-2018] | Poland,MA classic |
13-01-2018 19-01-2018 | Akademia Szachowa Polonii Wrocław - obóz szachowo - narciarski
Lądek Zdrój [update:22-12-2017] | Poland,DS classic |
13-01-2018 19-01-2018 | Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego OPEN
Małe Ciche k. Zakopanego [update:27-01-2018] | Poland,MP classic |
13-01-2018 14-01-2018 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [update:19-01-2018] | Poland,DS classic |
13-01-2018 10-03-2018 | I Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Rybnika Juniorów do lat 13
Rybnik [update:10-03-2018] | Poland,SL team, classic |
13-01-2018 10-03-2018 | I Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Rybnika Juniorów do lat 9
Rybnik [update:14-03-2018] | Poland,SL team, classic |
13-01-2018 14-01-2018 | IV Liga Małopolska Seniorów
Tarnów [update:15-01-2018] | Poland,MP team, classic |
13-01-2018 31-03-2018 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych 2018 G.10
Ostrowiec Świętokrzyski [update:06-04-2018] | Poland,SK classic |
13-01-2018 31-03-2018 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych 2018 G.8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:06-04-2018] | Poland,SK classic |
13-01-2018 31-03-2018 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych 2018 GRUPA 14
Ostrowiec Świetokrzyski [update:06-04-2018] | Poland,SK classic |
13-01-2018 14-01-2018 | Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [update:14-01-2018] | Poland,PO classic |
13-01-2018 14-01-2018 | Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:14-01-2018] | Poland,PO classic |
13-01-2018 14-01-2018 | Zielonkowskie Matowanie (2)
Zielonka [update:14-01-2018] | Poland,MA classic |
13-01-2018 20-01-2018 | Zimowy obóz szachowo-narciarski Lewin Kłodzki 2018
Lewin Kłodzki [update:11-01-2018] | Poland,DS classic |
13-01-2018 20-01-2018 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:18-01-2018] | Poland,DS classic |
13-01-2018 20-01-2018 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA B
Lewin Kłodzki [update:18-01-2018] | Poland,DS classic |
13-01-2018 20-01-2018 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA C
Lewin Kłodzki [update:18-01-2018] | Poland,DS classic |
12-01-2018 16-03-2018 | 194th YMCA Winter 2018-A
Warszawa [update:19-03-2018] | Poland,MA classic |
12-01-2018 31-03-2018 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w szachach klasycznych 2018 GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [update:23-03-2018] | Poland,SK classic |
11-01-2018 22-02-2018 | klasyfikacyjny turniej szachowy 1250 - 1600
Elbląg [update:07-03-2018] | Poland,WM classic |
11-01-2018 10-04-2018 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2018
Malbork [update:09-05-2018] | Poland,PO classic |
10-01-2018 07-02-2018 | Na małą normę I kategorii w Hetmanie 1_2018
Warszawa [update:07-02-2018] | Poland,MA classic |
10-01-2018 07-02-2018 | Na małą normę kandydata w Hetmanie 1_2018
Warszawa [update:07-02-2018] | Poland,MA classic |
10-01-2018 10-02-2018 | Zimowy Turniej Szachowy WARZYCE 2018
WARZYCE [update:28-02-2018] | Poland,PK classic |
08-01-2018 26-03-2018 | VIII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2018
Warszawa [update:09-04-2018] | Poland,MA classic |
07-01-2018 14-01-2018 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski do 7. 9. 11. 13. 15. 17 lat
Szklarska Poręba [update:06-01-2018] | Poland,DS classic |
06-01-2018 07-01-2018 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne I
Piaseczno [update:07-01-2018] | Poland,MA classic |
06-01-2018 13-01-2018 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - XI Turniej Szachowy "Sudety 2018"
Szklarska Poręba [update:01-01-2018] | Poland,DS classic |
05-01-2018 27-03-2018 | 195th YMCA Winter 2018-B
Warszawa [update:28-03-2018] | Poland,MA classic |
04-01-2018 28-03-2018 | 196th YMCA Winter 2018-C
Warszawa [update:28-03-2018] | Poland,MA classic |
04-01-2018 27-03-2018 | 197th YMCA Winter 2018-D
Warszawa [update:28-03-2018] | Poland,MA classic |
04-01-2018 23-03-2018 | Pólfinał Mistrzostw Rz K Sz
Rzeszów [update:23-03-2018] | Poland,PK classic |
03-01-2018 19-12-2018 | II Memoriał Józefa Matwija
Gorzów Wielkopolski [update:19-12-2018] | Poland,LB classic |
01-01-2018 01-01-2018 | Ślimak na www.szachowe.pl
szachowe.pl [update:28-01-2018] | Poland,MA classic |
30-12-2017 30-12-2017 | Mistrzostwa Klubu MKS Emdek Bydgoszcz
Bydgoszcz [update:30-12-2017] | Poland,KP classic |
30-12-2017 30-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii czwarty Warszawa 30.12.2017
Warszawa [update:30-12-2017] | Poland,MA classic |
29-12-2017 30-12-2017 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie 2017" - TMT do 18 lat
Lublin [update:30-12-2017] | Poland,LU classic |
29-12-2017 31-12-2017 | III Turniej Kołowy (1600-1400)
Puszcza Mariańska [update:31-12-2017] | Poland,MA classic |
29-12-2017 30-12-2017 | V Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:01-01-2018] | Poland,ZP classic |
29-12-2017 29-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2017
Warszawa [update:30-12-2017] | Poland,MA classic |
29-12-2017 30-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe od 1400 drugi Warszawa 29.12.2017
Warszawa [update:30-12-2017] | Poland,MA classic |
28-12-2017 29-12-2017 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2017 - Grupa A do lat 8 (2009 i młodsi) - P'60
Rybnik [update:29-12-2017] | Poland,SL classic |
28-12-2017 29-12-2017 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2017 - Grupa B do lat 10 (2007 i młodsi) - P'60
Rybnik [update:29-12-2017] | Poland,SL classic |
28-12-2017 29-12-2017 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2017 - Grupa C do lat 12 (2005 i młodsi) - P'60
Rybnik [update:29-12-2017] | Poland,SL classic |
28-12-2017 30-12-2017 | I Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Grupa A
Świdnica [update:19-01-2018] | Poland,DS classic |
28-12-2017 29-12-2017 | I Turniej o puchar dziekana Wżyszej Szkoły Bankowej w Toruniu - OPEN B (PZSZACH 1400-1800)
Toruń [update:20-12-2017] | Poland,KP classic |
28-12-2017 29-12-2017 | I Turniej o puchar dziekana Wyższej Szkoły Bankowej - open A
Toruń [update:31-12-2017] | Poland,KP classic |
28-12-2017 31-12-2017 | II Turniej Kołowy (1800)
Puszcza Mariańska [update:31-12-2017] | Poland,MA classic |
28-12-2017 29-12-2017 | III Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (do 2199 FIDE)
Czernikowo [update:01-01-2018] | Poland,KP classic |
28-12-2017 29-12-2017 | III Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B( PZSZACH 1600-1700)
Czernikowo [update:01-01-2018] | Poland,KP classic |
28-12-2017 29-12-2017 | III Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C( PZSZACH 1400)
Czernikowo [update:01-01-2018] | Poland,KP classic |
28-12-2017 31-12-2017 | Noworoczny Turniej Szachowy FIDE OPEN
Wrocław [update:31-12-2017] | Poland,DS classic |
28-12-2017 30-12-2017 | Turniej Świąteczny
Mińsk Mazowiecki [update:02-01-2018] | Poland,MA classic |
28-12-2017 30-12-2017 | Turniej Świąteczny - do rankingu 1250
Mińsk Mazowiecki [update:02-01-2018] | Poland,MA classic |
28-12-2017 29-12-2017 | Turniej Noworoczny - grupa B
Wroclaw MDK Srodmiescie ul.Dubois 5 [update:31-12-2017] | Poland,DS classic |
28-12-2017 30-12-2017 | V Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [update:01-01-2018] | Poland,ZP classic |
28-12-2017 28-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii drugi Warszawa 28.12.2017
Warszawa [update:28-12-2017] | Poland,MA classic |
27-12-2017 30-12-2017 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2017" - Open A
Lublin [update:04-01-2018] | Poland,LU classic |
27-12-2017 28-12-2017 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2017" - Open B
Lublin [update:29-12-2017] | Poland,LU classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2017 - grupa A
Białystok [update:23-09-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2017 - grupa B
Białystok [update:23-09-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2017 - grupa C
Białystok [update:23-09-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2017 29-12-2017 | 36. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2017 - grupa D
Białystok [update:23-09-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. Międzynarodowy Memoriał Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa B
Białystok [update:31-12-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa A
Białystok [update:01-01-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa B
Białystok [update:01-01-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2017 31-12-2017 | 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa C
Białystok [update:02-01-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2017 29-12-2017 | 36. Miedzynarodowy Memorial Ludwika Zamenhofa 2017 - grupa D
Białystok [update:24-01-2018] | Poland,PL classic |
27-12-2017 30-12-2017 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [update:01-01-2018] | Poland,WP classic |
27-12-2017 30-12-2017 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [update:01-01-2018] | Poland,WP classic |
27-12-2017 01-01-2018 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni 2017
Gdynia [update:01-01-2018] | Poland,PO classic |
27-12-2017 30-12-2017 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Mielec [update:30-12-2017] | Poland,PK classic |
27-12-2017 29-12-2017 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię szachową i I kobiecą
Mielec [update:29-12-2017] | Poland,PK classic |
27-12-2017 29-12-2017 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię szachową
Mielec [update:29-12-2017] | Poland,PK classic |
27-12-2017 28-12-2017 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Mielec [update:29-12-2017] | Poland,PK classic |
27-12-2017 27-12-2017 | Turniej Noworoczny - grupa A
Wroclaw MDK Srodmiescie ul.Dubois 5 [update:31-12-2017] | Poland,DS classic |
27-12-2017 31-12-2017 | VI Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:01-01-2018] | Poland,PK classic |
27-12-2017 30-12-2017 | X Międzynarodowy Turniej U STYKU 3 GRANIC A
Bogatynia [update:10-01-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2017 30-12-2017 | X Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" B
Bogatynia [update:10-01-2018] | Poland,DS classic |
27-12-2017 27-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 27.12.2017
Warszawa [update:28-12-2017] | Poland,MA classic |
27-12-2017 28-12-2017 | XVI Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 27.12.2017
Warszawa [update:28-12-2017] | Poland,MA classic |
27-12-2017 30-12-2017 | XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "A"
Kętrzyn [update:04-01-2018] | Poland,WM classic |
27-12-2017 30-12-2017 | XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "B" (do 14 lat)
Kętrzyn [update:04-01-2018] | Poland,WM classic |
27-12-2017 30-12-2017 | XX KĘTRZYŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - OPEN "C" (do 10 lat)
Kętrzyn [update:30-12-2017] | Poland,WM classic |
27-12-2017 04-01-2018 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa A
Kraków [update:14-01-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2017 04-01-2018 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa B
Kraków [update:14-01-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2017 04-01-2018 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa C
Kraków [update:15-01-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2017 31-12-2017 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa D
Kraków [update:14-01-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2017 31-12-2017 | XXVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2017 Grupa E
Kraków [update:14-01-2018] | Poland,MP classic |
27-12-2017 31-12-2017 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2017 - OPEN FIDE
Rybnik [update:31-12-2017] | Poland,SL classic |
22-12-2017 22-12-2017 | Mistrzostwa KTS Kalisz w grze błyskawicznej do lat 18 (ur. 1999-2007)
Kalisz [update:22-12-2017] | Poland,WP classic |
22-12-2017 22-12-2017 | Mistrzostwa KTS Kalisz w grze błyskawicznej do lat 9 (ur. 2008 i młodsi)
Kalisz [update:22-12-2017] | Poland,WP classic |
22-12-2017 22-12-2017 | Wigilia 2017 w klubie szacowym KTS Kalisz - lista potraw
Kalisz [update:22-12-2017] | Poland,WP classic |
20-12-2017 20-12-2017 | Drużynowe Mistrzostwa SP71 - klasy 1-6
WROCŁAW [update:20-12-2017] | Poland,DS team, classic |
20-12-2017 20-12-2017 | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 - Turniej A
Starachowice [update:21-12-2017] | Poland,SK classic |
20-12-2017 20-12-2017 | II Mistrzostwa szkoły Podstawowej nr 12 - Turniej B
Starachowice [update:21-12-2017] | Poland,SK classic |
20-12-2017 20-12-2017 | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 12 - Turniej C
Starachowice [update:21-12-2017] | Poland,SK classic |
20-12-2017 20-12-2017 | Wigilijno-Gwiazdkowy Turniej Szachowy w Hetmanie
Częstochowa [update:20-12-2017] | Poland,SL classic |
19-12-2017 20-12-2017 | Świąteczny Turniej o Kategorię grupa A (od IV kat.)
Kryniczno [update:20-12-2017] | Poland,DS classic |
19-12-2017 19-12-2017 | Świąteczny Turniej o Kategorię grupa B (do V kat.)
Kryniczno [update:20-12-2017] | Poland,DS classic |
18-12-2017 19-12-2017 | Turniej o V kategorię
Zabrze [update:06-01-2018] | Poland,SL classic |
18-12-2017 12-02-2018 | Turniej Warsztatów Szachowych_I_MDK
Mińsk Mazowiecki [update:15-02-2018] | Poland,MA classic |
17-12-2017 17-12-2017 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy TC 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:17-12-2017] | Poland,PO classic |
17-12-2017 17-12-2017 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - OPEN Niedzielny
Oława [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
17-12-2017 17-12-2017 | V Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T4 gr. D11/C11
Mielec [update:17-12-2017] | Poland,PK classic |
17-12-2017 17-12-2017 | V Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T4 gr. D13/C13
Mielec [update:17-12-2017] | Poland,PK classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XII (FIDE)
Chylice [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy TB 1400
Gdynia Chwarzno [update:17-12-2017] | Poland,PO classic |
16-12-2017 16-12-2017 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy TD 1000
Gdynia Chwarzno [update:16-12-2017] | Poland,PO classic |
16-12-2017 17-12-2017 | III Turniej Gwiazdkowy - grupa A (od IV kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Lubuskie Cztery Pory Roku ZIMA 2017 turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [update:17-12-2017] | Poland,LB classic |
16-12-2017 17-12-2017 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA A FIDE NAGRODY FINANSOWE
Wrocław [update:18-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa B 1600
Wrocław [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa C 1400
Wrocław [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa D 1100-1250
Wrocław [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 16-12-2017 | Mikołajkowy Turniej Szachowy klasy I-III
Brzeźno [update:18-12-2017] | Poland,WP classic |
16-12-2017 17-12-2017 | MINI-ELO Suwałki 2017 (4)
Suwałki [update:17-12-2017] | Poland,PL classic |
16-12-2017 17-12-2017 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [update:17-12-2017] | Poland,DS classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Turniej Szachowy o Puchar UKS Sparta Białołęka - GRUPA A (na III i II kat.) - OPEN
WARSZAWA [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | VII Turniej Szachowy DSP nr 1 w Wesołej o III i II kat (I kobiecą)-2001 i młodsi
Warszawa [update:14-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Wigilijny Turniej Szachowy w Otwocku - Grupa A
Otwock [update:17-12-2017] | Poland,MA classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Z Mikołajem walczymy o kategorię - grupa A
Włoszakowice [update:17-12-2017] | Poland,WP classic |
16-12-2017 17-12-2017 | Z Mikołajem walczymy o kategorię - grupa B
Włoszakowice [update:17-12-2017] | Poland,WP classic |
14-12-2017 14-12-2017 | Mikołajkowy turniej szachowy koła UKS Lisek
LISIA GÓRA [update:14-12-2017] | Poland,MP classic |
11-12-2017 11-12-2017 | Turniej o V kategorię
Zabrze [update:11-12-2017] | Poland,OP classic |
10-12-2017 19-02-2018 | I Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza
Warszawa - Ursynów [update:11-12-2017] | Poland,MA classic |
10-12-2017 19-02-2018 | I Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza - OFICJALNA WERSJA TURNIEJOWA
Warszawa - Ursynów [update:31-01-2018] | Poland,MA classic |
10-12-2017 10-12-2017 | Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017
Warszawa [update:13-12-2017] | Poland,MA classic |
10-12-2017 12-12-2017 | VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy - grupa "B"
Suwałki [update:10-01-2018] | Poland,PL classic |
10-12-2017 19-02-2018 | Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza 2017 - ostateczna wersja rankingowo - turniejowa
Warszawa - Ursynów [update:17-02-2018] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Mikołajkowy Klasyfikacyjny Turniej o Puchar Starosty Pszczyńskiego - GRUPA A
PSZCZYNA [update:10-12-2017] | Poland,SL classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Mikołajkowy Turniej Szachowy 9-10.12.2017 Skwierzyna
Skwierzyna [update:07-11-2017] | Poland,LB classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)
Zielonka [update:11-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Mikołajkowy turniej w Zielonce (Fide)
Zielonka [update:11-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Ogólnopolski Maraton Szachowy Pracowników Budownictwa i Przemysłu Leśnego Gr A
Radom [update:11-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Ogólnopolski Maraton Szachowy Pracowników Budownictwa i Przemysłu Leśnego Gr.B
Radom [update:10-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2017 - Turniej A
Węgrów [update:10-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Szachowy weekend z Krakowskim Klubem Szachistów
Kraków [update:07-12-2017] | Poland,MP classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:10-12-2017] | Poland,MA classic |
09-12-2017 10-12-2017 | VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa A - FIDE
Myślenice [update:11-12-2017] | Poland,MP classic |
09-12-2017 10-12-2017 | VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B - OPEN
Myślenice [update:10-12-2017] | Poland,MP classic |
09-12-2017 10-12-2017 | Z Mikołajem walczymy o kategorie grupa C
Włoszakowice [update:10-12-2017] | Poland,WP classic |
09-12-2017 09-12-2017 | Z Mikołajem walczymy o kategorie grupa D
Włoszakowice [update:09-12-2017] | Poland,WP classic |
09-12-2017 10-12-2017 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:10-12-2017] | Poland,PO classic |
09-12-2017 10-12-2017 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:10-12-2017] | Poland,PO classic |
08-12-2017 10-12-2017 | Konin Masters IV - szachy standardowe tabela zmian FIDE i Rankingówi uzyskanych
Konin [update:10-12-2017] | Poland,WP classic |
08-12-2017 10-12-2017 | Konin Masters IV FIDE - II Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. klasyfikacja generalna Rapid + Standard
Konin [update:10-12-2017] | Poland,WP classic |
08-12-2017 08-12-2017 | SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O PUCHAR RADY DZIELNICY ZABRZE CENTRUM POŁUDNIE
Zabrze [update:09-12-2017] | Poland,SL classic |
08-12-2017 10-12-2017 | VIII CIDERSZACH 2017
Radzionków [update:10-12-2017] | Poland,SL classic |
07-12-2017 01-02-2018 | IV Turniej o normy centralne
Zabrze [update:26-02-2018] | Poland,OP classic |
07-12-2017 13-12-2017 | XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:13-12-2017] | Poland,DS classic |
06-12-2017 06-12-2017 | Wojewódzkie Igrzyska Dzieci SZS w Szachach Drużynowych 2017
Zamość [update:06-12-2017] | Poland,LU team, classic |
04-12-2017 29-01-2018 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (3)
Mińsk Mazowiecki [update:29-01-2018] | Poland,MA classic |
03-12-2017 04-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2017/18
Warszawa [update:08-03-2018] | Poland,MA team, classic |
03-12-2017 04-03-2018 | Otwarta Liga Mazowiecka 2017/18
województwo mazowieckie [update:06-03-2018] | Poland,MA team, classic |
03-12-2017 03-12-2017 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Ciechanów
Ciechanów [update:04-12-2017] | Poland,MA classic |
03-12-2017 03-12-2017 | XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 13 i gimnazja (2002 r. i mł.) - IV Turniej
Suwałki [update:04-12-2017] | Poland,PL classic |
02-12-2017 03-12-2017 | 3rd Luna Cup - TURNIEJ ODWOŁANY!
Łódź [update:29-10-2017] | Poland,LD classic |
02-12-2017 03-12-2017 | I Turniej Szachowy AKWARIUM Open A
Rzeszów [update:03-12-2017] | Poland,PK classic |
02-12-2017 03-12-2017 | IV Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:03-12-2017] | Poland,PO classic |
02-12-2017 03-12-2017 | IV Turniej Klasyfikacyjny Pola Nadziei A
Białystok [update:04-12-2017] | Poland,PL classic |
02-12-2017 03-12-2017 | IV Turniej Klasyfikacyjny Pola Nadziei B
Białystok [update:04-12-2017] | Poland,PL classic |
02-12-2017 03-12-2017 | IVTurniej kwalifikacyjny Pola Nadziei - VIP
Białystok [update:04-12-2017] | Poland,PL classic |
02-12-2017 02-12-2017 | OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa L)
Oława [update:29-11-2017] | Poland,DS classic |
02-12-2017 02-12-2017 | Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition " - ur. 2006 - 2007
Ostróda [update:31-12-2017] | Poland,WM classic |
02-12-2017 02-12-2017 | Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition " - ur. 2008 i młodsi
Ostróda [update:31-12-2017] | Poland,WM classic |
02-12-2017 02-12-2017 | Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:03-12-2017] | Poland,MA classic |
02-12-2017 03-12-2017 | XIV Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200
Kraków [update:03-12-2017] | Poland,MP classic |
02-12-2017 03-12-2017 | XIV Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym
Kraków [update:03-12-2017] | Poland,MP classic |
01-12-2017 31-12-2017 | Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2017
Rzeszów [update:22-12-2017] | Poland,PK classic |
01-12-2017 01-12-2017 | LXVIII Turniej Warcabowy - Warcaby Klasyczne (64)
Bydgoszcz [update:01-12-2017] | Poland,KP classic |
01-12-2017 01-12-2017 | Mistrzostwa Bydgoszczy w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64)
Bydgoszcz [update:01-12-2017] | Poland,KP classic |
01-12-2017 22-12-2017 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:23-12-2017] | Poland,MA classic |
30-11-2017 30-11-2017 | TMT do 8 lat Aktywny Lublin 2017
Lublin [update:05-12-2017] | Poland,LU classic |
28-11-2017 06-12-2017 | Arcymistrzowski Turniej Kołowy Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej
Wrocław [update:08-12-2017] | Poland,DS classic |
26-11-2017 26-11-2017 | Szachiści grają dla Polonii
Międzyrzec Podlaski [update:26-11-2017] | Poland,LU classic |
26-11-2017 26-11-2017 | Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Elbląg [update:27-11-2017] | Poland,WM classic |
25-11-2017 26-11-2017 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:26-11-2017] | Poland,PO classic |
25-11-2017 26-11-2017 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:26-11-2017] | Poland,PO classic |
25-11-2017 26-11-2017 | IX Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B
Warszawa [update:03-12-2017] | Poland,MA classic |
25-11-2017 26-11-2017 | IX Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych gr.A IV kat i wyżej
Warszawa [update:26-11-2017] | Poland,MA classic |
25-11-2017 26-11-2017 | Jesienny Turniej Szachowy - Open A
Strzelce Krajeńskie [update:26-11-2017] | Poland,LB classic |
25-11-2017 26-11-2017 | Jesienny Turniej Szachowy - Open B
Strzelce Kraj. [update:26-11-2017] | Poland,LB classic |
25-11-2017 26-11-2017 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:26-11-2017] | Poland,MA classic |
25-11-2017 26-11-2017 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:26-11-2017] | Poland,MA classic |
25-11-2017 25-11-2017 | TURNIEJ MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNY - II GRAND PRIX miasta KATOWICE U-14
Katowice [update:02-12-2017] | Poland,SL classic |
25-11-2017 10-12-2017 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
GDAŃSK [update:13-12-2017] | Poland,PO classic |
25-11-2017 10-12-2017 | VII Turniej Szachowy o Puchar SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:27-12-2017] | Poland,PO classic |
24-11-2017 26-11-2017 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa B 1400+
Bocheniec [update:27-11-2017] | Poland,SK classic |
24-11-2017 26-11-2017 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy - Andrzejkowe Szachy - grupa C -ranking do 1400
Bocheniec [update:26-11-2017] | Poland,SK classic |
24-11-2017 24-11-2017 | Mini Turniej 607
LO Wieliczka [update:24-11-2017] | Poland,OP classic |
23-11-2017 03-12-2017 | Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Wągrowiec [update:12-12-2017] | Poland,WP classic |
23-11-2017 21-12-2017 | Na "małą" I kategorię w Hetmanie 4_2017
Warszawa [update:21-12-2017] | Poland,MA classic |
23-11-2017 03-01-2018 | Na II kategorię w Hetmanie 5_2017
Warszawa [update:27-12-2017] | Poland,MA classic |
21-11-2017 23-11-2017 | III Jesienny Turniej Szachowy P30
Elbląg [update:27-11-2017] | Poland,WM classic |
21-11-2017 19-12-2017 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2017
Tomaszów Lubelski [update:19-12-2017] | Poland,LU classic |
21-11-2017 26-11-2017 | XV MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
MILÓWKA [update:26-11-2017] | Poland,SL classic |
19-11-2017 19-11-2017 | X Otwarty Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
JEDLICZE [update:19-11-2017] | Poland,PK classic |
18-11-2017 27-01-2018 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2017r.
Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Imielin [update:11-02-2018] | Poland,SL team, classic |
18-11-2017 18-11-2017 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Kalisz
Kalisz [update:18-11-2017] | Poland,WP classic |
18-11-2017 19-11-2017 | III Memoriał Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A
Tomaszów Lubelski [update:19-11-2017] | Poland,LU classic |
18-11-2017 19-11-2017 | III Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [update:19-11-2017] | Poland,LU classic |
18-11-2017 18-11-2017 | Memoriał szachowy im. St. Tusznickiego.
Płock [update:22-11-2017] | Poland,MA classic |
18-11-2017 19-11-2017 | Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachach klasycznych FIDE
Łomża [update:26-11-2017] | Poland,PL classic |
18-11-2017 19-11-2017 | Sułkowicka Jesień Szachowa 2017 grupa B
Sułkowice [update:19-11-2017] | Poland,MP classic |
18-11-2017 19-11-2017 | Sułkowowicka Jesień Szachowa 2017 grupa A
Sułkowice [update:19-11-2017] | Poland,MP classic |
18-11-2017 19-11-2017 | Turniej na III i II kategorię
Tczew [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
18-11-2017 19-11-2017 | Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. I kat kob.)
Wołomin [update:19-11-2017] | Poland,MA classic |
18-11-2017 19-11-2017 | WOLIN 2017 Open
Wolin [update:21-11-2017] | Poland,ZP classic |
17-11-2017 17-11-2017 | II Mini Turniej Orłów
Dobra Nadzieja [update:17-11-2017] | Poland,WP classic |
17-11-2017 17-11-2017 | II Turn. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika - GP 2018
Dołhobyczów [update:17-11-2017] | Poland,LU classic |
17-11-2017 17-11-2017 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE Zachodniopomorski Związek Szachowy
Koszalin [update:06-11-2017] | Poland,ZP classic |
17-11-2017 19-11-2017 | Szachy w Harmonijce. VI Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:19-11-2017] | Poland,KP classic |
14-11-2017 14-11-2017 | Grand Prix Grzybowic Turniej 4 z 9
Zabrze [update:09-11-2017] | Poland,SL classic |
12-11-2017 25-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - III LIGA KPZSzach sezon 2017-2018
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:28-03-2018] | Poland,KP team, classic |
12-11-2017 25-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - IV LIGA KPZSzach sezon 2017-2018
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:28-03-2018] | Poland,KP team, classic |
12-11-2017 25-03-2018 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - V LIGA KPZSzach sezon 2017-2018
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:28-03-2018] | Poland,KP team, classic |
12-11-2017 12-11-2017 | Otwarty Turniej z Okazji Rocznicy Święta Niepodlegości
Łomża [update:17-11-2017] | Poland,PL classic |
11-11-2017 12-11-2017 | I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości " Wąsewska Wieża -Turniej A
Wąsewo [update:13-11-2017] | Poland,MA classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C09
Jastrzębia Góra [update:17-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C11
Jastrzębia Góra [update:17-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C13
Jastrzębia Góra [update:17-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C15
Jastrzębia Góra [update:17-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - C17
Jastrzębia Góra [update:17-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D09
Jastrzębia Góra [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D11
Jastrzębia Góra [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D13
Jastrzębia Góra [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D15
Jastrzębia Góra [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 17-11-2017 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017 - D17
Jastrzębia Góra [update:19-11-2017] | Poland,PO classic |
11-11-2017 12-11-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2017 - grupa C
Białystok [update:12-11-2017] | Poland,PL classic |
11-11-2017 12-11-2017 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa A
Wrocław [update:12-11-2017] | Poland,DS classic |
11-11-2017 12-11-2017 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa B
Wrocław [update:12-11-2017] | Poland,DS classic |
11-11-2017 12-11-2017 | VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2002 i starsi
Wodzisław Śląski [update:14-11-2017] | Poland,SL classic |
11-11-2017 12-11-2017 | VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2008 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:12-11-2017] | Poland,SL classic |
11-11-2017 12-11-2017 | VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik2007-2003
Wodzisław Śląski [update:12-11-2017] | Poland,SL classic |
11-11-2017 12-11-2017 | X Turnieju z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo
Wierzbowo [update:13-11-2017] | Poland,PL classic |
10-11-2017 10-11-2017 | Mini Turniej 603
LO Wieliczka\\ [update:10-11-2017] | Poland,MP classic |
09-11-2017 12-11-2017 | X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa do 10 lat
Rzeszów [update:16-11-2017] | Poland,PK classic |
07-11-2017 12-11-2017 | X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa
Rzeszów [update:13-11-2017] | Poland,PK classic |
07-11-2017 12-11-2017 | X Jubileuszowe Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B
Rzeszów [update:12-11-2017] | Poland,PK classic |
06-11-2017 10-11-2017 | November Lviv Tradition (IM-group A)
Lviv [update:10-11-2017] | Ukraine classic |
05-11-2017 25-02-2018 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2017/18 - okręg legnicki
Dolny Śląsk [update:18-02-2018] | Poland,DS team, classic |
04-11-2017 21-01-2018 | DMP - III Liga Juniorów 2018
województwo śląskie [update:24-01-2018] | Poland,SL team, classic |
04-11-2017 05-11-2017 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne XI
Piaseczno [update:05-11-2017] | Poland,MA classic |
04-11-2017 05-11-2017 | II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [update:05-11-2017] | Poland,PK classic |
04-11-2017 05-11-2017 | Otwarte Szkolenie szachowe
Kraków [update:03-11-2017] | Poland,MP classic |
04-11-2017 05-11-2017 | Otwarte Szkolenie szachowe - Grupa B
Kraków [update:03-11-2017] | Poland,MP classic |
04-11-2017 05-11-2017 | Pierwsze Kroki 2017
Puszcza Mariańska [update:06-11-2017] | Poland,MA classic |
04-11-2017 04-11-2017 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię w MDK Kopernik
WROCŁAW [update:06-11-2017] | Poland,DS classic |
04-11-2017 05-11-2017 | VIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej
Puszcza Mariańska [update:23-11-2017] | Poland,MA classic |
03-11-2017 05-11-2017 | II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Grupa A
Kolbuszowa [update:10-11-2017] | Poland,PK classic |
03-11-2017 28-11-2017 | Listopadowy Turniej Klasyfikacyjny w Hetmanie
Konin [update:25-11-2017] | Poland,WP classic |
30-10-2017 04-12-2017 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (2)
Mińsk Mazowiecki [update:29-11-2017] | Poland,MA classic |
30-10-2017 31-10-2017 | Turniej kwalifikacyjny tylko dla IV kategorii
Zabrze Grzybowice ul Badestinusa 60 [update:22-10-2017] | Poland,SL classic |
30-10-2017 31-10-2017 | Turniej o III kategorię szachową
Zabrze [update:31-10-2017] | Poland,SL classic |
29-10-2017 04-03-2018 | III Wielkopolska Liga Seniorów
Wielkopolska [update:01-04-2018] | Poland,WP team, classic |
29-10-2017 04-03-2018 | IV Wielkopolska Liga Seniorów B
Poznań [update:27-03-2018] | Poland,WP team, classic |
29-10-2017 08-04-2018 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A 2017/2018
POZNAŃ [update:10-04-2018] | Poland,WP team, classic |
29-10-2017 29-10-2017 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Szachowego
Olsztyn [update:06-11-2017] | Poland,WM classic |
29-10-2017 29-10-2017 | Turniej Orłów - mistrz października 2017
Kowalew k. Pleszewa [update:29-10-2017] | Poland,WP classic |
28-10-2017 04-11-2017 | Festiwal Niepodległości: VII Memoriał Reginy Gerleckiej
Lublin [update:12-11-2017] | Poland,LU classic |
28-10-2017 29-10-2017 | Festiwal Niepodległości: VII Memoriał Reginy Gerleckiej - Open B
Lublin [update:12-11-2017] | Poland,LU classic |
28-10-2017 29-10-2017 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:29-10-2017] | Poland,PO classic |
28-10-2017 28-10-2017 | Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Drzonków [update:26-10-2017] | Poland,LB classic |
28-10-2017 28-10-2017 | Międzyosiedlowy Turniej Szachowy Młodsi.
Ciechanów [update:28-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 28-10-2017 | Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:29-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 04-11-2017 | Turniej Jesienny 2
Skierniewice [update:08-11-2017] | Poland,LD classic |
28-10-2017 29-10-2017 | Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr. A - OPEN
Lipinki [update:29-10-2017] | Poland,MP classic |
28-10-2017 29-10-2017 | Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.B (dzieci do lat 10)
Lipinki [update:29-10-2017] | Poland,MP classic |
28-10-2017 29-10-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:29-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 29-10-2017 | Turnieje Fide w Ursusie grupaB: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:29-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 28-10-2017 | VI Międzyosiedlowy Turniej Szachowy
Ciechanów [update:28-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 29-10-2017 | XIV ODWAGA-MIŁOŚĆ-POKÓJ 39 ROCZNICA WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA Gr A
Radom [update:29-10-2017] | Poland,MA classic |
28-10-2017 29-10-2017 | XIV ODWAGA-MIŁOŚĆ-POKÓJ 39 ROCZNICA WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA GR_B
Radom [update:30-10-2017] | Poland,MA classic |
27-10-2017 27-10-2017 | Mini Turniej 600
LO Wieliczka [update:27-10-2017] | Poland,MP classic |
26-10-2017 01-02-2018 | III Klasyfikacyjny PKSWPiA 2017
Łódź [update:13-01-2018] | Poland,LD classic |
24-10-2017 21-11-2017 | Jesienny Turniej o normy centralne
Łódź [update:22-11-2017] | Poland,LD classic |
24-10-2017 30-10-2017 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH O PUCHAR PODKARPACIA
BYSTRE [update:29-10-2017] | Poland,PK classic |
24-10-2017 30-10-2017 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH
BYSTRE [update:25-10-2017] | Poland,PK classic |
23-10-2017 30-10-2017 | Ogólnopolski Turniej Szachowy
Wągrowiec [update:23-11-2017] | Poland,WP classic |
23-10-2017 23-10-2017 | Turniej kontrolny nr 8
Siercza [update:23-10-2017] | Poland,MP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa A
Drzonków [update:29-10-2017] | Poland,LB classic |
22-10-2017 29-10-2017 | III IGRZYSKA SZKOLNE - grupa B
Drzonków [update:29-10-2017] | Poland,LB classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
22-10-2017 29-10-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9
Pokrzywna [update:29-10-2017] | Poland,OP classic |
21-10-2017 14-01-2018 | DMP - III Liga Seniorów 2018
województwo śląskie [update:19-01-2018] | Poland,SL team, classic |
21-10-2017 22-10-2017 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH
Łuków [update:22-10-2017] | Poland,LU team, classic |
21-10-2017 22-10-2017 | I Turniej Weekendowy
Skarżysko-Kamienna [update:24-10-2017] | Poland,SK classic |
21-10-2017 22-10-2017 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:22-10-2017] | Poland,MA classic |
21-10-2017 22-10-2017 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:22-10-2017] | Poland,MA classic |
21-10-2017 22-10-2017 | MINI-ELO Suwałki 2017 (3)
Suwałki [update:22-10-2017] | Poland,PL classic |
21-10-2017 21-10-2017 | Runda II Zagraj z Flisakiem - październik 2017
Toruń [update:21-10-2017] | Poland,KP classic |
21-10-2017 22-10-2017 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:22-10-2017] | Poland,MA classic |
21-10-2017 22-10-2017 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Ślesin [update:22-10-2017] | Poland,WP classic |
20-10-2017 22-10-2017 | Festiwal Szachowy "Rudzka Jesień 2017" - Grupa A do 13 lat
Ruda Śląska [update:22-10-2017] | Poland,SL classic |
20-10-2017 22-10-2017 | Festiwal Szachowy "Rudzka Jesień" - Grupa Open
Ruda Śląska [update:22-10-2017] | Poland,SL classic |
20-10-2017 29-10-2017 | II OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI
Gdynia [update:29-10-2017] | Poland,PO classic |
20-10-2017 22-10-2017 | Turniej Klasyfikacyjny - grupa B
Ślesin [update:30-10-2017] | Poland,WP classic |
18-10-2017 06-12-2017 | Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Radomskich Sekcji i Klubów Szachowych' 2017
Radom [update:20-09-2017] | Poland,MA classic |
18-10-2017 18-10-2017 | Mistrzostwa SP Montessori Internationale
Poznań [update:18-10-2017] | Poland,WP classic |
18-10-2017 24-01-2018 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tczewa 2017 r
Tczew [update:14-01-2018] | Poland,PO classic |
18-10-2017 17-05-2018 | XIX DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKREGU RYBNICKIEGO 2018
Okręg rybnicki [update:22-05-2018] | Poland,SL team, classic |
16-10-2017 16-10-2017 | Mini Turniej 597
LO Wieliczka [update:16-10-2017] | Poland,MP classic |
15-10-2017 03-12-2017 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2017 - Grupa A
Leżajsk [update:05-12-2017] | Poland,PK team, classic |
15-10-2017 03-12-2017 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2017 - Grupa B
Rymanów [update:05-12-2017] | Poland,PK team, classic |
15-10-2017 21-10-2017 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2017
Cieszyn [update:23-10-2017] | Poland,SL classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C09
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C11
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C13
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D09
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D11
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 20-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D13
Kudowa Zdrój [update:20-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Grand Prix KLASYK WAWERSKI - Turniej II
Warszawa [update:17-10-2017] | Poland,MA classic |
14-10-2017 18-11-2017 | III Drużynowy Puchar Podkarpacia w szachach klasycznych
KROSNO [update:15-12-2017] | Poland,PK team, classic |
14-10-2017 19-11-2017 | III Liga Małopolska Seniorów 2017
Zabierzów [update:21-11-2017] | Poland,MP team, classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [update:15-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400 PZSzach)
Wrocław [update:15-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa C (1100-1250 PZSzach)
Wrocław [update:14-10-2017] | Poland,DS classic |
14-10-2017 28-10-2017 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska&UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.
Puszcza Mariańska - Grodzisk Mazowiecki [update:31-10-2017] | Poland,MA classic |
14-10-2017 14-10-2017 | Mistrzostwa Osiedla Przybyszówka
Rzeszów [update:14-10-2017] | Poland,PK classic |
14-10-2017 14-10-2017 | Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach Błyskawicznych - P'05
Gościm [update:19-10-2017] | Poland,LB classic |
14-10-2017 21-10-2017 | TURNIEJ JESIENNY 1
Skierniewice [update:08-11-2017] | Poland,LD classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [update:15-10-2017] | Poland,ZP classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Ursynowskie Spotkania szachowe Juniorów - Turniej IV a
Starachowice - Ursynów [update:16-10-2017] | Poland,SK classic |
14-10-2017 15-10-2017 | Weekend przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE do 1599)
Kraków [update:15-10-2017] | Poland,MP classic |
13-10-2017 23-10-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Wągrowiec [update:22-10-2017] | Poland,WP team, classic |
08-10-2017 08-04-2018 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2017/2018
Dolny Śląsk [update:07-05-2018] | Poland,DS team, classic |
08-10-2017 04-03-2018 | IV Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017 - okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [update:23-02-2018] | Poland,DS team, classic |
08-10-2017 25-03-2018 | IV Liga 2017/18 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [update:25-03-2018] | Poland,DS team, classic |
07-10-2017 08-10-2017 | V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [update:08-10-2017] | Poland,SL classic |
07-10-2017 08-10-2017 | V Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [update:08-10-2017] | Poland,SL classic |
07-10-2017 08-10-2017 | II Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:08-10-2017] | Poland,MA classic |
07-10-2017 08-10-2017 | MECZ Towarzyski: KKSz - UKS Lider
Kraków [update:08-10-2017] | Poland,MP team, classic |
07-10-2017 15-10-2017 | Mistrzostwa Akademii Szachowej Płock w szachach klasycznych
Płock [update:14-10-2017] | Poland,MA classic |
07-10-2017 18-11-2017 | OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKREGU KLODZKIEGO Grupa B
Srebrna Gora Klodzko Scinawka Srednia [update:18-11-2017] | Poland,DS classic |
07-10-2017 18-11-2017 | OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKREGU KLODZKIEGO Grupa A
Srebrna Gora Klodzko Scinawka Srednia [update:18-11-2017] | Poland,DS classic |
07-10-2017 09-10-2017 | Turniej Indywidualny Koźmińska 2017
Warszawa [update:09-10-2017] | Poland,MA classic |
07-10-2017 09-10-2017 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. szachową
Łomża [update:16-10-2017] | Poland,PL classic |
07-10-2017 07-10-2017 | Turniej Szachów Aktywnych
Koszalin [update:08-10-2017] | Poland,ZP classic |
07-10-2017 08-10-2017 | XII Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:08-10-2017] | Poland,SL classic |
07-10-2017 08-10-2017 | XII Memoriał im. Henryka Karnówki - do lat 14
Tarnowskie Góry [update:08-10-2017] | Poland,SL classic |
06-10-2017 27-10-2017 | GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 795
Wadowice [update:04-11-2017] | Poland,MP classic |
06-10-2017 01-12-2017 | Mistrzostwa Klubu Nowotomyskiej Akademii Szachowej - grupa A
Nowy Tomyśl [update:26-11-2017] | Poland,WP classic |
06-10-2017 16-12-2017 | Mistrzostwa Starogardu i Powiatu Starogardzkiego 2017 w szachach klasycznych
Starogard [update:04-12-2017] | Poland,PO classic |
05-10-2017 04-01-2018 | IV Klasyfikacyjny PKSWPiA 2017
Łódź [update:14-10-2017] | Poland,LD classic |
05-10-2017 05-10-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy październikz miastem LUBLIN-2017"
Lublin [update:06-10-2017] | Poland,LU classic |
04-10-2017 26-10-2017 | Turniej Szachowy o kategorię szachową w Matczynie
Matczyn [update:27-10-2017] | Poland,LU classic |
03-10-2017 03-10-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy październik z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [update:03-10-2017] | Poland,LU classic |
03-10-2017 08-10-2017 | XXXVII Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Serpelice [update:05-09-2017] | Poland,MA classic |
03-10-2017 08-10-2017 | XXXVII Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Serpelice [update:08-10-2017] | Poland,MA classic |
02-10-2017 11-12-2017 | Jesienne granie w Hetmanie 2017_C
Warszawa [update:11-12-2017] | Poland,MA classic |
01-10-2017 30-11-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY ' 'MOK NOWY TOMYŚL GR B ''
Nowy Tomyśl [update:10-12-2017] | Poland,WP classic |
30-09-2017 01-10-2017 | 40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa A 1700-2199
Zabrze-Grzybowice ul Badestinusa 60 [update:03-10-2017] | Poland,SL classic |
30-09-2017 01-10-2017 | 40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa B 0-1699
Zabrze-Grzybowice ul Badestinusa 60 [update:01-10-2017] | Poland,SL classic |
30-09-2017 01-10-2017 | 40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa C 9-14 lat
Zabrze-Grzybowice ul Badestinusa 60 [update:01-10-2017] | Poland,SL classic |
30-09-2017 01-10-2017 | Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Rozważne X
Chylice [update:01-10-2017] | Poland,MA classic |
30-09-2017 30-09-2017 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Kozach - grupa A (dla bk i V)
Kozy [update:01-10-2017] | Poland,SL classic |
30-09-2017 01-10-2017 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Kozach - grupa B (dla IV i III)
Kozy [update:01-10-2017] | Poland,SL classic |
30-09-2017 30-09-2017 | Tur.Szach.650-Lecie Prokocimia 10-lecie Stow.Nowy Prokocim "Przyjaciele Gr B
Kraków [update:30-09-2017] | Poland,MP classic |
30-09-2017 30-09-2017 | Turniej szachowy "SZACHOWA SZKOŁA" gr. bk i V Boszkowo 30.09.2017
Boszkowo [update:30-09-2017] | Poland,WP classic |
30-09-2017 30-09-2017 | Turniej szachowy "SZACHOWA SZKOŁA" gr. IV kat. Boszkowo 30.09.2017
Boszkowo [update:30-09-2017] | Poland,WP classic |
30-09-2017 01-10-2017 | V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A do FIDE (maks. 2199 elo)
Żarów [update:01-10-2017] | Poland,DS classic |
30-09-2017 01-10-2017 | V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:01-10-2017] | Poland,DS classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK C9
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK C11
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK C13
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK D11
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK D13
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 06-10-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK D9
Czudec [update:06-10-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 15-12-2017 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:15-12-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 01-10-2017 | IMWLJ - chłopcy do lat 15 i lat 18
Łuków [update:02-10-2017] | Poland,LU classic |
29-09-2017 10-11-2017 | IV Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2017
Krosno [update:10-11-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 10-11-2017 | IV Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2017Juniorzy
Krosno [update:10-11-2017] | Poland,PK classic |
29-09-2017 01-10-2017 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:01-10-2017] | Poland,LB classic |
29-09-2017 01-10-2017 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego w szachach GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:01-10-2017] | Poland,LB classic |
29-09-2017 08-10-2017 | Mistrzostwa Włocławka 2017
Włocławek [update:08-10-2017] | Poland,KP classic |
29-09-2017 15-12-2017 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:15-12-2017] | Poland,PK classic |
28-09-2017 30-11-2017 | Na I kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [update:30-11-2017] | Poland,MA classic |
28-09-2017 26-10-2017 | Na II kategorię w Hetmanie 4_2017
Warszawa [update:08-11-2017] | Poland,MA classic |
28-09-2017 28-09-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [update:28-09-2017] | Poland,LU classic |
27-09-2017 27-09-2017 | Szachowa Środa w Tarnowie nr 28 - 2017
Tarnów [update:27-09-2017] | Poland,MP classic |
26-09-2017 05-12-2017 | OILS GKSz - Sezon 1 - Grupa A
Gubin [update:26-12-2017] | Poland,LB classic |
26-09-2017 01-10-2017 | September Lviv Tradition (IM-group A)
Lviv [update:01-10-2017] | Ukraine classic |
26-09-2017 01-10-2017 | September Lviv Tradition (IM-group B)
Lviv [update:01-10-2017] | Ukraine classic |
25-09-2017 25-09-2017 | Mini Turniej 591
LO Wieliczka [update:25-09-2017] | Poland,MP classic |
25-09-2017 04-12-2017 | OILS GKSz - Sezon 1 - Grupa B
Gubin [update:26-12-2017] | Poland,LB classic |
25-09-2017 23-10-2017 | Szachowe poniedziałki w Przełomie (1)
Mińsk Mazowiecki [update:24-10-2017] | Poland,MA classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-11
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-13
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-9
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-11
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-13
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 01-10-2017 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-9
Łazy [update:01-10-2017] | Poland,ZP classic |
24-09-2017 24-09-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Centrum Handlowego Auchan Poczesna
Poczesna [update:24-09-2017] | Poland,SL classic |
24-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów w szachach
Mińsk Mazowiecki [update:24-09-2017] | Poland,MA classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -11)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -13)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -9)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -11)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -13)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 30-09-2017 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -9)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2017] | Poland,PO classic |
23-09-2017 24-09-2017 | II Turniej Klasyfikacyjny w MCK
Skarżysko-Kamienna [update:02-10-2017] | Poland,SK classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Lubuskie Cztery Pory Roku JESIEŃ 2017 turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [update:28-09-2017] | Poland,LB classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 10 lat
Chorzów [update:26-09-2017] | Poland,SL classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 14 lat
Chorzów [update:26-09-2017] | Poland,SL classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 8 lat
Chorzów [update:26-09-2017] | Poland,SL classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C13
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C11
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C15
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C17
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C9
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D11
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D13
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D9
Żarów [update:24-09-2017] | Poland,DS classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z kat. III i IV-męską (ur.2004 i młodsi) - FIDE
STANIĄTKI - DOM KULTURY - w ramach projektu: SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU - zgł do FIDE [update:24-09-2017] | Poland,MP classic |
23-09-2017 24-09-2017 | Otwarty Turniej Szachowy do IV kat. kobiecej (ur. 2007 i młodsi)
STANIĄTKI - sala gimnastyczna SP - w ramach projektu: SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU [update:24-09-2017] | Poland,MP classic |
22-09-2017 15-12-2017 | 190th YMCA Autumn 2017-A
Warszawa [update:15-12-2017] | Poland,MA classic |
22-09-2017 24-09-2017 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy (2007-2009)
Łazy [update:26-09-2017] | Poland,ZP classic |
22-09-2017 24-09-2017 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczynki (2007-2009)
Łazy [update:26-09-2017] | Poland,ZP classic |
22-09-2017 09-12-2017 | OILS GKSz - Sezon 1 - Grupa D1
Gubin [update:07-01-2018] | Poland,LB classic |
22-09-2017 08-12-2017 | OILS GKSz - Sezon 1 - Grupa D2
Gubin [update:05-01-2018] | Poland,LB classic |
22-09-2017 24-09-2017 | Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z co najmniej II kat. (ur.2002 i młodsi) - FIDE
STANIĄTKI - DOM KULTURY - w ramach projektu: SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU - zgł do FIDE [update:24-09-2017] | Poland,MP classic |
22-09-2017 23-09-2017 | Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow A
Chrzanów [update:23-09-2017] | Poland,MP classic |
22-09-2017 23-09-2017 | Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow grupa B
Chrzanów [update:24-09-2017] | Poland,MP classic |
21-09-2017 02-11-2017 | Na III kategorię w Hetmanie 5_2017
Warszawa [update:06-11-2017] | Poland,MA classic |
21-09-2017 15-12-2017 | OILS GKSz - Sezon 1 - Grupa C
Gubin [update:05-01-2018] | Poland,LB classic |
21-09-2017 08-12-2017 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa GKSz
Gubin [update:15-09-2017] | Poland,LB classic |
21-09-2017 24-11-2017 | VII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'15+5" - EDYCJA JESIENNA
DUKLA [update:26-11-2017] | Poland,PK classic |
21-09-2017 24-11-2017 | VII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60+10" - EDYCJA JESIENNA
Dukla [update:26-11-2017] | Poland,PK classic |
19-09-2017 14-12-2017 | 191st YMCA Autumn 2017-B
Warszawa [update:14-12-2017] | Poland,MA classic |
19-09-2017 13-12-2017 | 192nd YMCA Autumn 2017-C
Warszawa [update:14-12-2017] | Poland,MA classic |
19-09-2017 12-12-2017 | 193rd YMCA Autumn 2017-D
Warszawa [update:13-12-2017] | Poland,MA classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2018 - C09
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2018 - D09
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - C11
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - C13
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - D11
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
19-09-2017 24-09-2017 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - D13
Wasilków [update:24-09-2017] | Poland,PL classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C11
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13 (chłopcy rocznik 2005 i 2004)
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C9 (chłopcy rocznik 2008 i młodsi)
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 (dziewczęta rocznik 2007 i 2006)
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D13 (dziewczęta rocznik 2005 i 2004)
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 23-09-2017 | Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D9 (dziewczęta rocznik 2008 i młodsze)
Bęsia [update:25-09-2017] | Poland,WM classic |
18-09-2017 18-12-2017 | Jesienne granie w Hetmanie 2017_A
Warszawa [update:21-12-2017] | Poland,MA classic |
18-09-2017 04-12-2017 | Jesienne granie w Hetmanie 2017_B
Warszawa [update:05-12-2017] | Poland,MA classic |
18-09-2017 04-12-2017 | Jesienne granie w Hetmanie 2017_D
Warszawa [update:10-12-2017] | Poland,MA classic |
18-09-2017 18-09-2017 | Mini Turniej 589
LO Wieliczka [update:18-09-2017] | Poland,MP classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-11
Suchedniów [update:20-10-2017] | Poland,SK classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-13
Suchedniów [update:22-09-2017] | Poland,SK classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-9
Suchedniów [update:22-09-2017] | Poland,SK classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-11
Suchedniów [update:20-10-2017] | Poland,SK classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-13
Suchedniów [update:22-09-2017] | Poland,SK classic |
17-09-2017 22-09-2017 | Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-9
Suchedniów [update:22-09-2017] | Poland,SK classic |
16-09-2017 17-09-2017 | I Festiwal Szachowy o Puchar Pałacu w Olszanicy
Olszanica [update:17-09-2017] | Poland,PK classic |
16-09-2017 17-09-2017 | I Festiwal Szachowy o Puchar Pałacu w Olszanicy - Grupa B
Olszanica [update:17-09-2017] | Poland,PK classic |
16-09-2017 17-09-2017 | II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (do 2199 ELO)
Czernikowo [update:17-09-2017] | Poland,KP classic |
16-09-2017 17-09-2017 | II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400)
Czernikowo [update:17-09-2017] | Poland,KP classic |
16-09-2017 17-09-2017 | Jesienny Turniej Szachowyo Puchar Prezesa Klubu UMKS Na Pięterku Poznań
Poznań [update:17-09-2017] | Poland,WP classic |
16-09-2017 17-09-2017 | Jesienny Turniej Szachowyo Puchar Prezesa Klubu UMKS Na Pięterku Poznań A
Poznań [update:17-09-2017] | Poland,WP classic |
16-09-2017 17-09-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [update:17-09-2017] | Poland,DS classic |
16-09-2017 17-09-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [update:17-09-2017] | Poland,DS classic |
16-09-2017 17-09-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [update:06-10-2017] | Poland,DS classic |
16-09-2017 16-09-2017 | Turniej Szachowy na V i IV kat. szachową
Łomża [update:13-10-2017] | Poland,PL classic |
15-09-2017 17-09-2017 | Chess Team Tournament - Cracow 2017
Kraków [update:17-09-2017] | Poland,MP team, classic |
15-09-2017 17-09-2017 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy
Chorzów [update:17-09-2017] | Poland,SL classic |
15-09-2017 17-09-2017 | Turniej Kołowy Chess in Chrzanów A (fide)
Chrzanów [update:20-09-2017] | Poland,MP classic |
15-09-2017 17-09-2017 | Turniej Kołowy Chess in Chrzanów B
Chrzanów [update:20-09-2017] | Poland,MP classic |
14-09-2017 17-09-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (CHŁOPCY)
Suchedniów [update:17-09-2017] | Poland,SK classic |
14-09-2017 17-09-2017 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (DZIEWCZĘTA)
Suchedniów [update:18-09-2017] | Poland,SK classic |
13-09-2017 20-09-2017 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:13-09-2017] | Poland,PO classic |
13-09-2017 20-09-2017 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:18-09-2017] | Poland,PO classic |
10-09-2017 10-09-2017 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Koszęcin
Rusinowice [update:11-09-2017] | Poland,SL classic |
09-09-2017 09-09-2017 | 1 runda V cyklu 'Zagraj z Flisakiem' edycji 2017/18
Toruń [update:09-09-2017] | Poland,KP classic |
09-09-2017 10-09-2017 | IV Mistrzostwa Kalisza Młodzików w szachach klasycznych (2007r. i młodsi)
Kalisz [update:10-09-2017] | Poland,WP classic |
09-09-2017 10-09-2017 | Mistrzostwa Kalisza Juniorów w szachach klasycznych (1999-2006r.)
Kalisz [update:10-09-2017] | Poland,WP classic |
09-09-2017 10-09-2017 | Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [update:10-09-2017] | Poland,DS classic |
09-09-2017 10-09-2017 | Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [update:10-09-2017] | Poland,DS classic |
09-09-2017 10-09-2017 | Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [update:10-09-2017] | Poland,DS classic |
09-09-2017 10-09-2017 | Z Orłami po kategorię
Kowalew k. Pleszewa [update:10-09-2017] | Poland,WP classic |
08-09-2017 10-09-2017 | Festiwal Szachowy P60 Grupa do 13 lat Rudzkie Lato 2017
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:15-09-2017] | Poland,SL classic |
08-09-2017 10-09-2017 | Festiwal Szachowy P60 Grupa OPEN Rudzkie Lato 2017
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:15-09-2017] | Poland,SL classic |
08-09-2017 10-09-2017 | II Turniej Ożanna 2017
Ożanna [update:13-09-2017] | Poland,PK classic |
08-09-2017 08-09-2017 | Mini Turniej 587
LO Wieliczka [update:15-09-2017] | Poland,MP classic |
08-09-2017 24-09-2017 | MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECZA - FIDE (Z MOŻLIWOŚCIĄ ZDOBYCIA NORM NA TYTUŁY KRAJOWE)
Międzyrzecz [update:24-09-2017] | Poland,LB classic |
08-09-2017 10-09-2017 | MMM2017 WM-MA - chłopcy
Bęsia [update:14-09-2017] | Poland,WM classic |
08-09-2017 10-09-2017 | MMM2017 WM-MA - dziewczęta
Bęsia [update:13-09-2017] | Poland,WM classic |
08-09-2017 10-09-2017 | TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES
CIESZYN [update:10-09-2017] | Poland,SL classic |
03-09-2017 26-09-2017 | World Cup 2017 - standard games
Tbilisi [update:26-09-2017] | Georgia classic |
02-09-2017 03-09-2017 | 2nd Luna Cup
Łódź [update:03-09-2017] | Poland,LD classic |
02-09-2017 03-09-2017 | Festiwal Szachowy Wikasy 2017-klasyfikacyjny
Wilkasy [update:11-09-2017] | Poland,WM classic |
02-09-2017 03-09-2017 | Grand Prix w Wieży - Turniej nr 1. - KLASYK WAWERSKI
Warszawa [update:04-09-2017] | Poland,MA classic |
02-09-2017 03-09-2017 | MISTRZOSTWA SUWAŁK JUNIORÓW MŁODSZYCH
Suwałki [update:03-09-2017] | Poland,PL classic |
02-09-2017 02-09-2017 | SZKOLENIE SZACHOWE - ZOSTAN ARCYMISTRZEM - dla wszystkich do II kategorii
KIELCE [update:29-08-2017] | Poland,SK classic |
02-09-2017 03-09-2017 | XIII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200
Kraków [update:07-09-2017] | Poland,MP classic |
02-09-2017 03-09-2017 | XIII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B
Kraków [update:07-09-2017] | Poland,MP classic |
01-09-2017 10-09-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga
Poronin [update:10-09-2017] | Poland,MP team, classic |
01-09-2017 10-09-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga
Szklarska Poręba [update:10-09-2017] | Poland,DS team, classic |
01-09-2017 03-09-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (13) - grupa A
Białystok [update:03-09-2017] | Poland,PL classic |
01-09-2017 03-09-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (13) - grupa B
Białystok [update:03-09-2017] | Poland,PL classic |
30-08-2017 05-09-2017 | XXXII Puchar Grunwaldu
Łajs [update:05-09-2017] | Poland,WM classic |
29-08-2017 07-09-2017 | Szachowy Turniej Integracyjny " FIANCHETTO " w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra [update:08-09-2017] | Poland,PO classic |
28-08-2017 30-08-2017 | Pożegnanie Lata 2017 - gr.B
Gorlice [update:04-09-2017] | Poland,MP classic |
28-08-2017 29-08-2017 | Wyścig po kategorie szachowe - dla IV kat i silniejszych. Start 9:00
Lubartów [update:29-08-2017] | Poland,LU classic |
26-08-2017 27-08-2017 | Pożegnanie Wakacji 2017
Sokółka [update:27-08-2017] | Poland,PL classic |
26-08-2017 05-09-2017 | XXIV Memoriał im. Henocha Drata
Poddąbie [update:04-09-2017] | Poland,PO classic |
25-08-2017 28-08-2017 | I Lubelskie Spotkania Szachowe Turniej B
Lublin [update:02-09-2017] | Poland,LU classic |
25-08-2017 27-08-2017 | OFSz Kopernik 2017 Open D (do 10 lat)
Olsztyn [update:27-08-2017] | Poland,WM classic |
24-08-2017 08-10-2017 | I Turniej Kołowy AKU
Zielonka [update:08-10-2017] | Poland,MA classic |
22-08-2017 27-08-2017 | OFSz Kopernik 2017 Open A i B
Olsztyn [update:27-08-2017] | Poland,WM classic |
21-08-2017 26-08-2017 | Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Open
Mikoszewo [update:26-08-2017] | Poland,PO classic |
21-08-2017 26-08-2017 | Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa A
Mikoszewo [update:26-08-2017] | Poland,PO classic |
21-08-2017 30-09-2017 | I Lubelskie Spotkania Szachowe Turniej A
Lublin [update:08-10-2017] | Poland,LU classic |
20-08-2017 26-08-2017 | V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A
Mikoszewo [update:26-08-2017] | Poland,PO classic |
20-08-2017 26-08-2017 | V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - B
Mikoszewo [update:26-08-2017] | Poland,PO classic |
20-08-2017 29-08-2017 | XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - KLASY I - II
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
20-08-2017 29-08-2017 | XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - KLASY III - IV
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
20-08-2017 29-08-2017 | XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - KLASY V - VI
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
20-08-2017 29-08-2017 | XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GGIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
20-08-2017 27-08-2017 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu ||| OPEN A ||| OPEN B |||| PULA NAGRÓD TO PONAD 15 000 PLN |||
Poznań [update:06-06-2017] | Poland,WP classic |
20-08-2017 30-08-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA A
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
20-08-2017 30-08-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA B
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2017] | Poland,ZP classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open A
Polanica-Zdrój [update:19-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B
Polanica-Zdrój [update:19-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open C
Polanica-Zdrój [update:20-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open D
Polanica-Zdrój [update:19-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open E
Polanica-Zdrój [update:19-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 27-08-2017 | 53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open F
Polanica-Zdrój [update:27-08-2017] | Poland,DS classic |
19-08-2017 20-08-2017 | I Otwarte Mistrzostwa Roztoki Juniorów Gr-A
Roztoka [update:20-08-2017] | Poland,MP classic |
18-08-2017 30-08-2017 | IX Szachowye Wakacje
Dąbki k/Darłowa [update:19-08-2017] | Poland,ZP classic |
18-08-2017 25-08-2017 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Osób Niewidomych i Słabowidzących Poddąbie 2017
Poddąbie [update:24-08-2017] | Poland,PO classic |
18-08-2017 27-08-2017 | TURNIEJ KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI - LATO 2017
Gdynia [update:28-08-2017] | Poland,PO classic |
17-08-2017 20-08-2017 | III MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Stare Mierzwice [update:25-08-2017] | Poland,MA classic |
17-08-2017 20-08-2017 | III MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE
Stare Mierzwice [update:25-08-2017] | Poland,MA classic |
16-08-2017 21-08-2017 | TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA FIJASA
OSTRÓDA [update:26-08-2017] | Poland,WM classic |
15-08-2017 17-08-2017 | Hajduczek Open "B"
Krynica Zdrój [update:17-08-2017] | Poland,MP classic |
15-08-2017 15-08-2017 | VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓW WLKP
Gorzyce Wielkie [update:15-08-2017] | Poland,WP classic |
15-08-2017 19-08-2017 | WAKACJE z SZACHAMI - grupa A
Szydłowiec [update:19-08-2017] | Poland,MA classic |
15-08-2017 19-08-2017 | WAKACJE z SZACHAMI - grupa B
Szydłowiec [update:19-08-2017] | Poland,MA classic |
14-08-2017 20-08-2017 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Ostróda [update:01-09-2017] | Poland,WM classic |
14-08-2017 21-08-2017 | TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA
OSTRÓDA [update:26-08-2017] | Poland,WM classic |
13-08-2017 13-08-2017 | Trzeci Turniej Szachów Bieganych w Kórniku junior
Kórnik [update:13-08-2017] | Poland,WP classic |
12-08-2017 12-08-2017 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Krosna OPEN
KROSNO [update:13-08-2017] | Poland,PK classic |
11-08-2017 14-08-2017 | Hajduczek 1400
Krynica [update:17-08-2017] | Poland,MP classic |
11-08-2017 14-08-2017 | Hajduczek 1600
Krynica [update:15-08-2017] | Poland,MP classic |
11-08-2017 14-08-2017 | Hajduczek 1800
Krynica [update:14-08-2017] | Poland,MP classic |
11-08-2017 18-08-2017 | I Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open A | Open B | Open C | OPEN D |||| Pula nagród to ponad 75 000 PLN |||
Suwałki [update:11-08-2017] | Poland,PL classic |
11-08-2017 18-08-2017 | I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C
Suwałki [update:21-08-2017] | Poland,PL classic |
11-08-2017 18-08-2017 | I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open D
Suwałki [update:19-08-2017] | Poland,PL classic |
10-08-2017 15-08-2017 | 32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA A (SMERFY)
Wrocław [update:15-08-2017] | Poland,DS classic |
10-08-2017 15-08-2017 | 32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (MŁODZICY)
Wrocław [update:15-08-2017] | Poland,DS classic |
10-08-2017 15-08-2017 | 32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (MŁODZICY)
Wrocław [update:15-08-2017] | Poland,DS classic |
10-08-2017 15-08-2017 | 32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA E (KLAKIERZY)
Wrocław [update:05-08-2017] | Poland,DS classic |
10-08-2017 15-08-2017 | WROCŁAW OPEN 2017
Wrocław [update:16-08-2017] | Poland,DS classic |
09-08-2017 09-09-2017 | II Turniej dla wakacyjnych uczestników zajęć szachowych OK Wiśniowa 2017
Wiśniowa [update:09-09-2017] | Poland,PK classic |
09-08-2017 16-08-2017 | Maluchy przy szachownicy - VII Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa A
Międzyzdroje [update:15-08-2017] | Poland,ZP classic |
09-08-2017 16-08-2017 | Maluchy przy szachownicy - VII Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa B
Międzyzdroje [update:15-08-2017] | Poland,ZP classic |
07-08-2017 07-08-2017 | Mini Turniej 583
LO Wieliczka [update:07-08-2017] | Poland,MP classic |
07-08-2017 12-08-2017 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - A Open
Mrągowo [update:12-08-2017] | Poland,WM classic |
07-08-2017 12-08-2017 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - B Junior (do 14 lat)
Mrągowo [update:12-08-2017] | Poland,WM classic |
03-08-2017 05-08-2017 | Turniej Klasyfikacyjny - Kolonia Szachowa Centrum Natury Beskid
Szczyrk [update:30-08-2017] | Poland,SL classic |
02-08-2017 06-08-2017 | Obra Lato Open 2017 grupa A
Obra [update:06-08-2017] | Poland,LB classic |
02-08-2017 06-08-2017 | Obra Lato Open 2017 grupa B
Obra [update:06-08-2017] | Poland,LB classic |
02-08-2017 06-08-2017 | Obra Lato Open 2017 grupa C
Obra [update:06-08-2017] | Poland,LB classic |
31-07-2017 05-08-2017 | III Festiwal Szachowy - Suwalszczyzna 2017
Suwałki [update:05-08-2017] | Poland,PL classic |
30-07-2017 11-08-2017 | Kolonia szachowa w Szczyrku od 30.07 - 11.08.2017r.
Szczyrk [update:21-07-2017] | Poland,SL classic |
29-07-2017 29-07-2017 | KONFERENCJA SĘDZIOWSKA - świętokrzyskie
Sielpia Wielka [update:27-07-2017] | Poland,SK classic |
29-07-2017 04-08-2017 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:05-08-2017] | Poland,PL classic |
29-07-2017 30-07-2017 | KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Sielpia Wielka [update:27-07-2017] | Poland,SK classic |
29-07-2017 30-07-2017 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE - II - III - mł.
Suwałki [update:05-08-2017] | Poland,PL classic |
28-07-2017 28-07-2017 | II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ B. 2003-2010 do 1601 pzszach
Sielpia Wielka [update:30-07-2017] | Poland,SK classic |
24-07-2017 26-07-2017 | ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 1
Sielpia Wielka [update:04-07-2017] | Poland,SK classic |
24-07-2017 30-07-2017 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy KLUKOM CHESS 2017 OPEN A
CHOSZCZNO [update:30-07-2017] | Poland,ZP classic |
23-07-2017 30-07-2017 | Indywidualne Mistrz. Polski Amatorów w szachach 2017. FIDE do 1800
Sielpia [update:01-08-2017] | Poland,SK classic |
23-07-2017 26-07-2017 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonie Szczyrk 2017 - grupa A
Łódź [update:17-08-2017] | Poland,LD classic |
23-07-2017 30-07-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III i II kategorię.
Sielpia [update:30-07-2017] | Poland,SK classic |
22-07-2017 23-07-2017 | B. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. II i I kob.
Węgrów [update:24-07-2017] | Poland,MA classic |
22-07-2017 30-07-2017 | SZCZYRK FIDE OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 2017
Szczyrk [update:30-07-2017] | Poland,SL classic |
22-07-2017 23-07-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1400
Ostróda [update:23-07-2017] | Poland,WM classic |
22-07-2017 23-07-2017 | Turniej Szachów Klasycznych: Puchar Burmistrza Skwierzyny 2017
Skwierzyna [update:23-07-2017] | Poland,LB classic |
21-07-2017 23-07-2017 | A. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. centralne
Węgrów [update:24-07-2017] | Poland,MA classic |
21-07-2017 30-07-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
Szczyrk [update:30-07-2017] | Poland,SL team, classic |
21-07-2017 30-07-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga
Szczyrk [update:30-07-2017] | Poland,SL team, classic |
21-07-2017 30-07-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga
Szczyrk [update:31-07-2017] | Poland,SL team, classic |
18-07-2017 29-07-2017 | Turniej Szachowy O Puchar Lata 2017
Lubsko [update:28-07-2017] | Poland,LB classic |
17-07-2017 20-07-2017 | Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych
Płock [update:20-07-2017] | Poland,MA classic |
16-07-2017 30-07-2017 | Zgrupowanie w Pardubicach
Pardubice [update:05-07-2017] | Poland,DS classic |
15-07-2017 22-07-2017 | I Turniej Klasyczny od 1250
Puszcza Mariańska [update:22-07-2017] | Poland,MA classic |
15-07-2017 23-07-2017 | Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [update:23-07-2017] | Germany classic |
15-07-2017 21-07-2017 | Turniej O Puchar Młynika - B
Młynik [update:23-07-2017] | Poland,MA classic |
15-07-2017 21-07-2017 | Turniej o Puchar Młynika -A.
Młynik [update:21-07-2017] | Poland,MA classic |
15-07-2017 16-07-2017 | XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017 Turniej D
Dobczyce ul. Szkolna 3 [update:16-07-2017] | Poland,MP classic |
13-07-2017 16-07-2017 | MemoriałRomanaSzymoniaka2017B
Bierzwnik [update:14-07-2017] | Poland,ZP classic |
13-07-2017 18-07-2017 | Turniej szachowy C2 na obozie szachowym w Sokołowsku
Sokołowsko [update:18-07-2017] | Poland,DS classic |
13-07-2017 16-07-2017 | XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 10
Pszczyna [update:16-07-2017] | Poland,SL classic |
13-07-2017 16-07-2017 | XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 8
Pszczyna [update:16-07-2017] | Poland,SL classic |
13-07-2017 16-07-2017 | XVIII FSz Na Leśnej Polanie: IX Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:16-07-2017] | Poland,ZP classic |
13-07-2017 16-07-2017 | XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017 Turniej A
Dobczyce ul. Szkona 3 [update:16-07-2017] | Poland,MP classic |
13-07-2017 16-07-2017 | XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017 Turniej B
Dobczyce ul. Szkolna 3 [update:16-07-2017] | Poland,MP classic |
12-07-2017 11-08-2017 | 189th YMCA Summer 2017-C
Warszawa [update:14-08-2017] | Poland,MA classic |
11-07-2017 15-07-2017 | KURS INSTRUKTORÓW PSZCZYNA 2017
Pszczyna [update:09-07-2017] | Poland,SL classic |
11-07-2017 13-07-2017 | Turniej klasyfikacyjny "Wakacje z Szachami w Cieszynie"
Cieszyn [update:17-07-2017] | Poland,SL classic |
11-07-2017 16-07-2017 | XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do 1700 ELO
Pszczyna [update:16-07-2017] | Poland,SL classic |
11-07-2017 16-07-2017 | XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - OPEN A
Pszczyna [update:16-07-2017] | Poland,SL classic |
10-07-2017 13-07-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Młodzieżowej Podkarpackiej Akademii Szachowej gr.B
KROSNO [update:12-07-2017] | Poland,PK classic |
10-07-2017 16-07-2017 | XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN A+B
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2017] | Poland,KP classic |
10-07-2017 16-07-2017 | XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN C
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2017] | Poland,KP classic |
10-07-2017 16-07-2017 | XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN D (do lat 13)
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2017] | Poland,KP classic |
10-07-2017 16-07-2017 | XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN E (do lat 10)
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2017] | Poland,KP classic |
10-07-2017 16-07-2017 | XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN F (do lat 8)
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2017] | Poland,KP classic |
09-07-2017 18-07-2017 | Grupa A na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [update:18-07-2017] | Poland,DS classic |
09-07-2017 18-07-2017 | Grupa B na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [update:18-07-2017] | Poland,DS classic |
09-07-2017 13-07-2017 | Grupa C1 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [update:12-07-2017] | Poland,DS classic |
09-07-2017 17-07-2017 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:19-07-2017] | Poland,MA classic |
09-07-2017 17-07-2017 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:19-07-2017] | Poland,MA classic |
09-07-2017 17-07-2017 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:19-07-2017] | Poland,MA classic |
09-07-2017 09-07-2017 | Turniej Szachowy z Okazji Dni Szczecinka
Szczecinek [update:09-07-2017] | Poland,ZP classic |
09-07-2017 15-07-2017 | XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Ołtarzew [update:16-07-2017] | Poland,MA classic |
08-07-2017 19-07-2017 | Lista uczestnikow obozu szachowego Sokolowsku
Sokolowsko [update:25-06-2017] | Poland,DS classic |
08-07-2017 09-07-2017 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa [update:12-07-2017] | Poland,MA classic |
08-07-2017 16-07-2017 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2017 - OPEN
Poznań [update:19-07-2017] | Poland,WP classic |
08-07-2017 16-07-2017 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2017 JUNIORZY
Poznań [update:19-07-2017] | Poland,WP classic |
08-07-2017 09-07-2017 | MINI ELO - V TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:16-07-2017] | Poland,SL classic |
08-07-2017 08-07-2017 | Turniej błyskawiczny na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [update:18-07-2017] | Poland,DS classic |
07-07-2017 08-07-2017 | II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 2017
Janów k/Sokółki [update:11-07-2017] | Poland,PL classic |
07-07-2017 16-07-2017 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w szachach na 2017 r.
Sędziszów Młp. - Rzeszów [update:16-07-2017] | Poland,PK classic |
07-07-2017 07-07-2017 | Turniej integracyjny - SKOCZEK Sędziszów Młp. - SZAROTKA Wadowice Górne - gr. B
Sędziszów Małopolski [update:09-07-2017] | Poland,PK classic |
07-07-2017 09-07-2017 | Turniej integracyjny SKOCZEK Sędziszów Młp.- SZAROTKA Wadowice Górne - gr. A
Sędziszów Małopolski [update:09-07-2017] | Poland,PK classic |
06-07-2017 09-07-2017 | Kurs Instruktora Szachowego
Wrocław [update:03-07-2017] | Poland,DS classic |
06-07-2017 07-07-2017 | Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 3
Warszawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
05-07-2017 05-07-2017 | Sarbinowo - Turniej Ostatniej Szansy B
Sarbinowo [update:06-07-2017] | Poland,SL classic |
05-07-2017 13-07-2017 | XXXII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:13-07-2017] | Poland,ZP classic |
04-07-2017 11-08-2017 | 187th YMCA Summer 2017-A
Warszawa [update:14-08-2017] | Poland,MA classic |
04-07-2017 11-08-2017 | 188th YMCA Summer 2017-B
Warszawa [update:14-08-2017] | Poland,MA classic |
04-07-2017 04-07-2017 | Otwarta symultana z IM Marcosem Llanezą Vegą
Chylice [update:29-06-2017] | Poland,MA classic |
03-07-2017 20-07-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Młodzieżowej Podkarpackiej Akademii Szachowej
KROSNO [update:20-07-2017] | Poland,PK classic |
03-07-2017 07-07-2017 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych
Piotrków Trybunalski [update:10-07-2017] | Poland,LD classic |
03-07-2017 07-07-2017 | Wakacje z Szachami na Bemowie 2
Warszawa [update:09-07-2017] | Poland,MA classic |
03-07-2017 05-07-2017 | Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 2
Warszawa [update:06-07-2017] | Poland,MA classic |
03-07-2017 28-08-2017 | Wakacyjne ELOgranie w Hetmanie
Warszawa [update:29-08-2017] | Poland,MA classic |
02-07-2017 04-07-2017 | VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B
Sokółka [update:09-07-2017] | Poland,PL classic |
02-07-2017 04-07-2017 | VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa C
Sokółka [update:05-07-2017] | Poland,PL classic |
01-07-2017 01-07-2017 | Letni Turniej Szachowy - Grupa B2
Rawicz [update:01-07-2017] | Poland,WP classic |
01-07-2017 02-07-2017 | Przywitanie Wakacji z Wieżą Wawer (na V IV III i II kategorię)
Warszawa [update:02-07-2017] | Poland,MA classic |
01-07-2017 02-07-2017 | Turniej klasyfikacyjny B - na II kategorię
Międzyrzec Podlaski [update:16-07-2017] | Poland,LU classic |
01-07-2017 02-07-2017 | Turniej klasyfikacyjny C - na kat. III
Międzyrzec Podlaski [update:16-07-2017] | Poland,LU classic |
01-07-2017 05-07-2017 | VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa A
Sokółka [update:05-07-2017] | Poland,PL classic |
01-07-2017 05-07-2017 | VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2005 i mlodsi
Kraków [update:13-07-2017] | Poland,MP classic |
01-07-2017 05-07-2017 | VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN A FIDE
Kraków [update:12-07-2017] | Poland,MP classic |
01-07-2017 02-07-2017 | Wojewódzki Turniej Młodzików do 8 i 10 lat w ramach IX Miedziędzynarodowego Turnieju Szachowego im. J. Zukertorta
Lublin [update:03-07-2017] | Poland,LU classic |
01-07-2017 02-07-2017 | Wojewódzki Turniej Szachowy do 12 14 16 18 i OPEN w ramach IX Międzynarodowego Turnieju Szachowego im. J. Zukertorta
Lublin [update:03-07-2017] | Poland,LU classic |
30-06-2017 01-07-2017 | Letni Turniej Szachowy - grupa A
Rawicz [update:01-07-2017] | Poland,WP classic |
30-06-2017 30-06-2017 | Letni Turniej Szachowy - Grupa B1
Rawicz [update:30-06-2017] | Poland,WP classic |
30-06-2017 04-07-2017 | Sarbinowo 2017 - Turniej Młodych Talentów
Sarbinowo [update:04-07-2017] | Poland,SL classic |
30-06-2017 02-07-2017 | Turniej klasyfikacyjny A - na I kategorię i kandydata.
Międzyrzec Podlaski [update:29-06-2017] | Poland,LU classic |
29-06-2017 29-06-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy czerwiec z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [update:29-06-2017] | Poland,LU classic |
28-06-2017 05-07-2017 | *** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie" - Tleń ***
Tleń [update:26-06-2017] | Poland,KP classic |
28-06-2017 05-07-2017 | *** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN
Tleń [update:05-07-2017] | Poland,KP classic |
28-06-2017 05-07-2017 | *** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***JUNIORZY
Tleń [update:05-07-2017] | Poland,KP classic |
28-06-2017 02-07-2017 | II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN
Reńska Wieś [update:02-07-2017] | Poland,OP classic |
27-06-2017 03-07-2017 | Darłówko ChessinChrzanow turniej F
Darłówko [update:03-07-2017] | Poland,MP classic |
27-06-2017 03-07-2017 | Darłówko ChessinChrzanow turniej G
Darłówko [update:03-07-2017] | Poland,MP classic |
27-06-2017 03-07-2017 | Darłówko ChessinChrzanow turniej H
Darłówko [update:03-07-2017] | Poland,MP classic |
27-06-2017 07-07-2017 | Sarbinowo 2017 - grupa A
Sarbinowo [update:09-07-2017] | Poland,SL classic |
27-06-2017 01-07-2017 | Sarbinowo 2017 - grupa B
Sarbinowo [update:04-07-2017] | Poland,SL classic |
27-06-2017 29-06-2017 | Wakacje z Szachami na Bemowie
Warszawa [update:29-06-2017] | Poland,MA classic |
27-06-2017 29-06-2017 | Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000
Warszawa [update:29-06-2017] | Poland,MA classic |
27-06-2017 27-06-2017 | XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - Blitz nr 2
Rudnik nad Sanem [update:27-06-2017] | Poland,PK classic |
26-06-2017 02-07-2017 | Grand Prix Polski Amatorów - Turawa 2017
Turawa [update:02-07-2017] | Poland,OP classic |
26-06-2017 02-07-2017 | II Szachowe Wakacje z Szkołą Przyszłych Mistrzów
Suwałki [update:03-07-2017] | Poland,PL classic |
26-06-2017 02-07-2017 | Turawa 2017 - grupa B
Turawa [update:02-07-2017] | Poland,OP classic |
26-06-2017 02-07-2017 | Turawa 2017 - grupa C
Turawa [update:02-07-2017] | Poland,OP classic |
25-06-2017 07-07-2017 | Kolonie sportowo-szachowe nad morzem
Sarbinowo - nad Bałtykiem [update:05-05-2017] | Poland,SL classic |
25-06-2017 27-06-2017 | Memorial Bieluczykow Bialystok 2017 - grupa B
Białystok [update:27-06-2017] | Poland,PL classic |
25-06-2017 29-06-2017 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Majerczykówka [update:29-06-2017] | Poland,SL classic |
25-06-2017 04-07-2017 | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A
ŁAZY - OW BRYZA [update:05-07-2017] | Poland,ZP classic |
25-06-2017 04-07-2017 | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)
ŁAZY [update:04-07-2017] | Poland,ZP classic |
25-06-2017 04-07-2017 | XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D
ŁAZY - OW BRYZA [update:04-07-2017] | Poland,ZP classic |
25-06-2017 02-07-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA A
Szklarska Poręba [update:02-07-2017] | Poland,LB classic |
25-06-2017 02-07-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B
Szklarska Poręba [update:02-07-2017] | Poland,LB classic |
24-06-2017 25-06-2017 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:25-06-2017] | Poland,MA classic |
24-06-2017 26-06-2017 | Darłówko ChessinChrzanow turniej A
Darłówko [update:07-07-2017] | Poland,MP classic |
24-06-2017 03-07-2017 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open A
Darłówko [update:26-07-2017] | Poland,ZP classic |
24-06-2017 03-07-2017 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open B
Darłówko [update:26-07-2017] | Poland,ZP classic |
24-06-2017 03-07-2017 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open C
Darłówko [update:26-07-2017] | Poland,ZP classic |
24-06-2017 03-07-2017 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Puchar Bałtyku -Open D
Darłówko [update:26-07-2017] | Poland,ZP classic |
24-06-2017 30-06-2017 | I Turniej Arcymistrzowski Gens Una Sumus
Kraków [update:24-06-2017] | Poland,MP classic |
24-06-2017 25-06-2017 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B1
Przemków [update:25-06-2017] | Poland,DS classic |
24-06-2017 25-06-2017 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B2
Przemków [update:25-06-2017] | Poland,DS classic |
24-06-2017 25-06-2017 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 grA - do FIDE (maks. 2199 elo)
Przemków [update:25-06-2017] | Poland,DS classic |
24-06-2017 27-06-2017 | IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A
Białystok [update:27-06-2017] | Poland,PL classic |
24-06-2017 25-06-2017 | Lubuskie Cztery Pory Roku LATO 2017 turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [update:25-06-2017] | Poland,LB classic |
24-06-2017 04-07-2017 | Obóz Szachowy Polonii Wrocław - KORBIELÓW
Korbielów [update:13-06-2017] | Poland,SL classic |
24-06-2017 04-07-2017 | Obóz szachowy z UKS "Rodło" Opole - Turawa 2017
Turawa [update:13-03-2017] | Poland,OP classic |
24-06-2017 01-07-2017 | Ostrzyce 2017
Ostrzyce [update:01-07-2017] | Poland,PO classic |
24-06-2017 25-06-2017 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:25-06-2017] | Poland,MA classic |
24-06-2017 25-06-2017 | Turniej Olimpic FIDE
Puławy [update:25-06-2017] | Poland,LU classic |
24-06-2017 02-07-2017 | XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:02-07-2017] | Poland,PK classic |
24-06-2017 02-07-2017 | XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:02-07-2017] | Poland,PK classic |
24-06-2017 02-07-2017 | XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-2006
Rudnik nad Sanem [update:02-07-2017] | Poland,PK classic |
24-06-2017 02-07-2017 | XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr D Jun. 2007 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:02-07-2017] | Poland,PK classic |
24-06-2017 01-07-2017 | Zgrupowanie w Ostrzycach Turniej 1000-1600
Ostrzyce [update:01-07-2017] | Poland,PO classic |
23-06-2017 25-06-2017 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię
Warszawa [update:25-06-2017] | Poland,MA classic |
23-06-2017 24-06-2017 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:24-06-2017] | Poland,MA classic |
23-06-2017 01-07-2017 | 25. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIORÓW OD LAT 60
Międzyzdroje [update:03-07-2017] | Poland,ZP classic |
23-06-2017 01-07-2017 | 25. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIORÓW OD LAT 60
Międzyzdroje [update:16-05-2017] | Poland,ZP classic |
23-06-2017 25-06-2017 | Turniej WKSz-1938 19th
Włocławek [update:25-06-2017] | Poland,KP classic |
21-06-2017 21-06-2017 | Mistrzostwa SP 107
Warszawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
21-06-2017 21-06-2017 | Towarzyski turniej blitza opiekunów i zawodników na MWJ 2017r
Skorzęcin [update:26-06-2017] | Poland,WP classic |
20-06-2017 25-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach GRAND - PRIX 2017 FIDE do 1800 w ramach MT Szachowego im. Jana Zukertorta
Lublin [update:27-06-2017] | Poland,LU classic |
20-06-2017 25-06-2017 | IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską)
Lublin [update:27-06-2017] | Poland,LU classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 09 ur. 2008 i młodsi
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 11 ur. 2006 - 2007
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 13 ur. 2004 - 2005
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 15 ur. 2002 - 2003
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 18 ur. 1999 - 2001
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 09 ur. 2008 i młodsi
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 11 ur. 2006 - 2007
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 13 ur. 2004 - 2005
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 15 ur. 2002 - 2003
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
18-06-2017 22-06-2017 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 17 ur. 1999 - 2001
Skorzęcin [update:22-06-2017] | Poland,WP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600)
Czernikowo [update:22-06-2017] | Poland,KP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400)
Czernikowo [update:14-06-2017] | Poland,KP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:18-06-2017] | Poland,PO classic |
17-06-2017 19-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2017 - C09
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2017 - C11
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2017 - C13
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2017 - C15
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2017 - CD18
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 19-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2017 - D09
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2017 - D11
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2017 - D13
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2017 - D15
Imielin [update:21-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 21-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2017 - D18
Imielin [update:15-06-2017] | Poland,SL classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 11
Radzymin [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 13
Radzymin [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 15
Radzymin [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 18
Radzymin [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 9
Radzymin [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division C U 13
Kraków [update:19-06-2017] | Poland,MP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division D U 10
Kraków [update:19-06-2017] | Poland,MP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division E U 8
Kraków [update:18-06-2017] | Poland,MP classic |
17-06-2017 18-06-2017 | SUCHY BÓR OPEN - grupa B - do 1600 - ODWOŁANY!! Zapraszamy do grupy A!!
Suchy Bór [update:13-06-2017] | Poland,OP classic |
16-06-2017 16-06-2017 | Geand Prix Wadowic -Fischer 51
Wadowice [update:17-06-2017] | Poland,MP classic |
16-06-2017 18-06-2017 | Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury
Bydgoszcz [update:18-06-2017] | Poland,KP classic |
16-06-2017 17-06-2017 | Szachowa Gimnazjada pod patronatem Wójta Gminy Międzyrzec Podlaski
Jelnica [update:17-06-2017] | Poland,LU classic |
16-06-2017 17-06-2017 | Turniej klasyfikacyjny w Grajewie - ranking do 1800
Grajewo [update:22-06-2017] | Poland,PL classic |
16-06-2017 16-06-2017 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Brzozowskiego
Jasienica Rosielna [update:17-06-2017] | Poland,PK classic |
16-06-2017 18-06-2017 | XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy
Wasilków [update:18-06-2017] | Poland,PL classic |
16-06-2017 18-06-2017 | XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta
Wasilków [update:18-06-2017] | Poland,PL classic |
16-06-2017 18-06-2017 | XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - chłopcy
Bydgoszcz [update:18-06-2017] | Poland,KP classic |
16-06-2017 18-06-2017 | XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - dziewczęta
Bydgoszcz [update:18-06-2017] | Poland,KP classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - C11
Olsztyn [update:28-06-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - C13
Olsztyn [update:21-06-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - C15
Olsztyn [update:21-06-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - C17 (C17+D17)
Olsztyn [update:21-06-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - C9
Olsztyn [update:06-07-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - D11
Olsztyn [update:11-07-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - D15 (D15+D13)
Olsztyn [update:06-07-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - D9
Olsztyn [update:06-07-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | IMWJ WM - U19 (C19+D19)
Olsztyn [update:21-06-2017] | Poland,WM classic |
15-06-2017 18-06-2017 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2017
PŁOCK [update:21-06-2017] | Poland,MA classic |
15-06-2017 18-06-2017 | Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A
Kraków [update:18-06-2017] | Poland,MP classic |
15-06-2017 18-06-2017 | Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division B
Kraków [update:18-06-2017] | Poland,MP classic |
15-06-2017 18-06-2017 | SUCHY BÓR OPEN - grupa A - 7 rund w 4 dni - zgłoszony do FIDE!!
Suchy Bór k/Opola [update:18-06-2017] | Poland,OP classic |
15-06-2017 18-06-2017 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa K.Sz. Miedź Legnica
Legnica [update:18-06-2017] | Poland,DS classic |
14-06-2017 18-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących i Głuchoniewidomych
Warszawa [update:20-06-2017] | Poland,MA classic |
14-06-2017 18-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Głuchoniewidomych
Warszawa [update:18-06-2017] | Poland,MA classic |
14-06-2017 18-06-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących
Warszawa [update:27-06-2017] | Poland,MA classic |
14-06-2017 14-06-2017 | Szachowa Środa w Tarnowie nr 20 - 2017
Tarnów [update:14-06-2017] | Poland,MP classic |
12-06-2017 20-06-2017 | Festiwal Emanuela Laskera - grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:10-07-2017] | Poland,LB classic |
12-06-2017 20-06-2017 | Festiwal Emanuela Laskera - grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:23-06-2017] | Poland,LB classic |
11-06-2017 11-06-2017 | IX OTWARTY FESTIWAL SZACHOWY - PORAJ 2017 - dzieci do lat 7
Poraj [update:11-06-2017] | Poland,SL classic |
11-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 9
Gdynia [update:11-06-2017] | Poland,PO classic |
10-06-2017 11-06-2017 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do lat 11 (2006 i młodsi) / P'60
Katowice [update:11-06-2017] | Poland,SL classic |
10-06-2017 11-06-2017 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 9 (2008 i młodsi) / P'60
Katowice [update:11-06-2017] | Poland,SL classic |
10-06-2017 10-06-2017 | Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Błyskawicznych
Łódź [update:10-06-2017] | Poland,LD classic |
10-06-2017 10-06-2017 | Czerwcowy Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [update:09-06-2017] | Poland,DS classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne Rozważne
Chylice [update:13-06-2017] | Poland,MA classic |
10-06-2017 10-06-2017 | III Rodzinny Turniej szachowy - drużynowy
Łęg Tarnowski [update:10-06-2017] | Poland,MP team, classic |
10-06-2017 11-06-2017 | IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 1400 (Elo)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 2199 (Elo)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Juniorzy - Turniej o kategorie 1200-1400
Poznań [update:11-06-2017] | Poland,WP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Juniorzy do lat 13 - Turniej o kategorie 1600-1800
Poznań [update:11-06-2017] | Poland,WP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 11 (2006 i 2007)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 13 (2004 i 2005)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 9 (2008 i młodsi)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 11 (2006 i 2007)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 13 (2004 i 2005)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9 (2008 i młodsi)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:12-06-2017] | Poland,KP classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Otwarty Turniej o kategie grupa do lat 15
Zabrze [update:11-06-2017] | Poland,SL classic |
10-06-2017 11-06-2017 | Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III. II kat. i I kob.)
Wołomin [update:12-06-2017] | Poland,MA classic |
09-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS+LB) chłopcy
Kudowa Zdrój [update:12-06-2017] | Poland,DS classic |
09-06-2017 11-06-2017 | Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB) - dziewczęta
Kudowa Zdrój [update:12-06-2017] | Poland,DS classic |
09-06-2017 10-06-2017 | Turniej Szachowy o Uśmiech Dziecka w Lipinkach
LIPINKI [update:12-06-2017] | Poland,MP classic |
09-06-2017 09-06-2017 | Turniej Szachowy o Zdobycie Kategorii - Grupa Podstawowa
Kryniczno [update:09-06-2017] | Poland,DS classic |
08-06-2017 08-06-2017 | Turniej Finałowy GP Ostrowa Wlkp szkół 2016-2017
Ostrów Wielkopolski [update:08-06-2017] | Poland,WP classic |
08-06-2017 08-06-2017 | Turniej Finałowy GP Ostrowa Wlkp szkół 2016-2017
Ostrów Wielkopolski [update:10-06-2017] | Poland,WP classic |
08-06-2017 08-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 - grupa klasy4-6
Kraków [update:11-06-2017] | Poland,MP classic |
08-06-2017 08-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 - grupa klasy4-6
Kraków [update:10-06-2017] | Poland,MP classic |
08-06-2017 08-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 grupa 0 i 1
Kraków [update:11-06-2017] | Poland,MP classic |
07-06-2017 29-06-2017 | Turniej o Puchar UMKS Wieża Ostrołęka
Ostrołęka [update:30-06-2017] | Poland,MA classic |
07-06-2017 14-06-2017 | VI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - "IDEA 2017"
Rewal [update:13-06-2017] | Poland,ZP classic |
06-06-2017 06-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 - grupa klasy 2-3
Kraków [update:11-06-2017] | Poland,MP classic |
06-06-2017 06-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 - grupa klasy 2-3
Kraków [update:10-06-2017] | Poland,MP classic |
06-06-2017 06-06-2017 | Turniej o Puchar Dyrektora SP48 - grupa klasy 2-3
Kraków [update:10-06-2017] | Poland,MP classic |
05-06-2017 05-06-2017 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [update:06-06-2017] | Poland,DS classic |
04-06-2017 10-06-2017 | IX Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:10-06-2017] | Poland,LU classic |
04-06-2017 04-06-2017 | XVIII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" TC
Kartuzy [update:10-06-2017] | Poland,PO classic |
03-06-2017 03-06-2017 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:03-06-2017] | Poland,DS classic |
03-06-2017 11-06-2017 | I FIDE OPEN P90
Elbląg sala COP [update:14-06-2017] | Poland,WM classic |
03-06-2017 04-06-2017 | II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla - gr. B - U10
Kraków [update:10-06-2017] | Poland,MP classic |
03-06-2017 04-06-2017 | II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla - gr. FIDE do 1599
Kraków [update:04-06-2017] | Poland,MP classic |
03-06-2017 04-06-2017 | II Wojciechowy Turniej Szachowy
Serock [update:04-06-2017] | Poland,MA classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa A
Białystok [update:04-06-2017] | Poland,PL classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa B
Białystok [update:04-06-2017] | Poland,PL classic |
03-06-2017 04-06-2017 | MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW 8-10 LAT W SZACHACH
Suwałki [update:04-06-2017] | Poland,PL classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C10
Kielce [update:04-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C12
Kielce [update:04-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C14
Kielce [update:04-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C16/18
Kielce [update:04-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C7/C8
Kielce [update:03-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D10
Kielce [update:03-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D12
Kielce [update:03-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14-18
Kielce [update:03-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D7/8
Kielce [update:05-06-2017] | Poland,SK classic |
03-06-2017 04-06-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [update:04-06-2017] | Poland,DS classic |
03-06-2017 04-06-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [update:04-06-2017] | Poland,DS classic |
03-06-2017 04-06-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [update:04-06-2017] | Poland,DS classic |
03-06-2017 11-06-2017 | Otwarty Turniej o normy centralne
Zabrze [update:11-06-2017] | Poland,SL classic |
03-06-2017 10-06-2017 | Turniej na II kategorię
Tczew [update:10-06-2017] | Poland,PO classic |
03-06-2017 10-06-2017 | Turniej na III kategorię
Tczew [update:10-06-2017] | Poland,PO classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i_lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:04-06-2017] | Poland,MA classic |
03-06-2017 04-06-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) i_lub krajowy minimum 1800
Warszawa Ursu [update:04-06-2017] | Poland,MA classic |
03-06-2017 04-06-2017 | XIX Ogólnopolski Turniej Szachowy CALISIA 2017 (gr.1000-1400)
Kalisz [update:04-06-2017] | Poland,WP classic |
03-06-2017 04-06-2017 | XIX Ogólnopolski Turniej Szachowy CALISIA gr. A (rank 1600 lub więcej oraz ELO)
Kalisz [update:04-06-2017] | Poland,WP classic |
03-06-2017 04-06-2017 | XLI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:04-06-2017] | Poland,MA classic |
03-06-2017 04-06-2017 | XVIII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" TB
Kartuzy [update:04-06-2017] | Poland,PO classic |
03-06-2017 03-06-2017 | XVIII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" TD
Kartuzy [update:03-06-2017] | Poland,PO classic |
01-06-2017 01-10-2017 | Mistrzostwa Nowego Stawu w Szachach Klasycznych
Nowy Staw [update:30-09-2017] | Poland,PO classic |
01-06-2017 01-06-2017 | Mistrzostwa Sekcji Szachowej AZS UMK Toruń w Grze Błyskawicznej
Toruń [update:01-06-2017] | Poland,KP classic |
28-05-2017 02-06-2017 | 59 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 2017
Chotowa [update:02-06-2017] | Poland,PK team, classic |
27-05-2017 28-05-2017 | II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:29-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - grupa A "OPEN" ranking od 1600 i wyżej. Turniej na I i II kategorię szachową (Częściówka)
Łódź [update:28-05-2017] | Poland,LD classic |
27-05-2017 28-05-2017 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy gr B ranking 1400 - 1600 (kat.IV i III) Roczniki 2010 - 2004.Turniej na III kategorię
Łódź [update:28-05-2017] | Poland,LD classic |
27-05-2017 19-06-2017 | Kołówka na 1400-1600 dla Powsinian i okolic
Chylice [update:19-06-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Mistrzostwa Woj.Lubuskiego Juniorek i Juniorów w Szachach - Gr. "A"
Lubsko [update:28-05-2017] | Poland,LB classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Mistrzostwa Woj.Lubuskiego Juniorek i Juniorów w Szachach - Gr. "B"
Lubsko [update:28-05-2017] | Poland,LB classic |
27-05-2017 27-05-2017 | Mistrzostwa Woj.Lubuskiego Juniorek i Juniorów w Szachach - Gr. "C"
Lubsko [update:27-05-2017] | Poland,LB classic |
27-05-2017 27-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:28-05-2017] | Poland,WM classic |
27-05-2017 28-05-2017 | VI Memoriał Szachowy św. Jana Pawła II
Gąbin [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-12
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-14
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-18
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-10
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-12
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-14
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-18
Warszawa [update:28-05-2017] | Poland,MA classic |
27-05-2017 28-05-2017 | Warszawska Olimpiada Młodziezy w Szachach Klasycznych Grupa C-10
Warszawa [update:29-05-2017] | Poland,MA classic |
26-05-2017 23-06-2017 | Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:24-06-2017] | Poland,PK classic |
26-05-2017 23-06-2017 | Turniej Wiosenny
Rzeszów [update:24-06-2017] | Poland,PK classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
26-05-2017 28-05-2017 | XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18
Wasilków [update:28-05-2017] | Poland,PL classic |
25-05-2017 28-05-2017 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Chłopcy
Czudec [update:12-06-2017] | Poland,PK classic |
25-05-2017 28-05-2017 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Dziewczęta
Czudec [update:12-06-2017] | Poland,PK classic |
25-05-2017 29-06-2017 | Na małą I kategorię w Hetmanie 3_2017
Warszawa [update:29-06-2017] | Poland,MA classic |
25-05-2017 25-05-2017 | VII Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstawowych
Ciechanów [update:01-06-2017] | Poland,MA classic |
20-05-2017 21-05-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017
Warszawa [update:22-05-2017] | Poland,MA team, classic |
20-05-2017 21-05-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa)
Warszawa [update:22-05-2017] | Poland,MA team, classic |
20-05-2017 10-06-2017 | III Liga ZZSzach
Zachodniopomorskie [update:28-06-2017] | Poland,ZP team, classic |
20-05-2017 21-05-2017 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:24-05-2017] | Poland,MA classic |
20-05-2017 20-05-2017 | Symultana z WGM Agnieszką BRUSTMAN
Warszawa [update:20-05-2017] | Poland,MA classic |
20-05-2017 21-05-2017 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Łomża [update:21-05-2017] | Poland,PL classic |
20-05-2017 21-05-2017 | Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr A.
Roztoka OSP [update:22-05-2017] | Poland,MP classic |
20-05-2017 21-05-2017 | VII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:21-05-2017] | Poland,KP classic |
19-05-2017 19-05-2017 | Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - "Aktywność dla każdego" : Szachy
Lublin [update:20-05-2017] | Poland,LU classic |
19-05-2017 20-05-2017 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "B"
Bakałarzewo [update:20-05-2017] | Poland,PL classic |
19-05-2017 20-05-2017 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "A"
Bakałarzewo [update:20-05-2017] | Poland,PL classic |
19-05-2017 21-05-2017 | Szachy w Harmonijce. V Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:23-05-2017] | Poland,KP classic |
18-05-2017 06-07-2017 | I Suprpuchar Elbląga P90
Elbląg [update:21-07-2017] | Poland,WM classic |
18-05-2017 21-09-2017 | II Turniej Klasyfikacyjny PKSWPiA 2017
Łódź [update:05-10-2017] | Poland,LD classic |
18-05-2017 15-06-2017 | Na III kategorię w Hetmanie 3_2017
Warszawa [update:29-06-2017] | Poland,MA classic |
17-05-2017 21-05-2017 | Centralny Kurs Sędziowski
Poznań [update:28-02-2017] | Poland,WP classic |
17-05-2017 17-05-2017 | Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój [update:17-05-2017] | Poland,ZP classic |
16-05-2017 16-05-2017 | Mistrzostwa SP 10 Kalisz - klasy 4-6
Kalisz [update:16-05-2017] | Poland,WP classic |
14-05-2017 14-05-2017 | I Turniej o Puchar Doliny Białej - Sajdak
Tuchów [update:14-05-2017] | Poland,MP classic |
14-05-2017 14-05-2017 | Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. Dziewcząt do lat 6 i 7 w szachach
Toruń [update:14-05-2017] | Poland,KP classic |
14-05-2017 14-05-2017 | VII Salezjański Turniej Szachowy
Mińsk Mazowiecki [update:14-05-2017] | Poland,MA classic |
14-05-2017 14-05-2017 | VII Salezjański Turniej Szachowy - grupa A (szkoły ponadpodstawowe)
Mińsk Mazowiecki [update:13-05-2017] | Poland,MA classic |
13-05-2017 14-05-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open A do lat 11 (2006 i młodsi) - P'60
Bytom [update:14-05-2017] | Poland,SL classic |
13-05-2017 14-05-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open B do lat 8 (2009 i młodsi) - P'60
Bytom [update:14-05-2017] | Poland,SL classic |
13-05-2017 13-05-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów 2017
Bydgoszcz [update:05-05-2017] | Poland,KP team, classic |
13-05-2017 14-05-2017 | Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne
Piaseczno [update:18-05-2017] | Poland,MA classic |
13-05-2017 14-05-2017 | II Klasyfikacyjny turniej szachowy - gr. A
Przemków [update:14-05-2017] | Poland,DS classic |
13-05-2017 14-05-2017 | II Klasyfikacyjny turniej szachowy - gr. B
Przemków [update:14-05-2017] | Poland,DS classic |
13-05-2017 14-05-2017 | IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA C+D (O III i II kategorię)
WARSZAWA [update:17-05-2017] | Poland,MA classic |
13-05-2017 14-05-2017 | IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - Grupa D (Turniej III-ich kategorii)
WARSZAWA [update:11-05-2017] | Poland,MA classic |
13-05-2017 14-05-2017 | Szachowa Majówka- Grupa A 1600-1700
Gdynia- Chwarzno [update:14-05-2017] | Poland,PO classic |
13-05-2017 14-05-2017 | Szachowa Majówka- Grupa B 1400
Gdynia [update:14-05-2017] | Poland,PO classic |
13-05-2017 14-05-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A
Suwałki [update:15-05-2017] | Poland,PL classic |
13-05-2017 14-05-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - B
Suwałki [update:15-05-2017] | Poland,PL classic |
13-05-2017 14-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa B
Poznań [update:28-04-2017] | Poland,WP classic |
13-05-2017 14-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa C
Poznań [update:14-05-2017] | Poland,WP classic |
13-05-2017 14-05-2017 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 25-LECIA ŻARSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO grupa A
Żary [update:14-05-2017] | Poland,LB classic |
13-05-2017 14-05-2017 | TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 25-LECIA ŻARSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO grupa B
Żary [update:14-05-2017] | Poland,LB classic |
13-05-2017 10-12-2017 | Turniej szkoleniowy 1800-2000
Olsztyn [update:25-12-2017] | Poland,WM classic |
13-05-2017 14-05-2017 | XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200
Kraków [update:14-05-2017] | Poland,MP classic |
13-05-2017 14-05-2017 | XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym
Kraków [update:14-05-2017] | Poland,MP classic |
12-05-2017 09-06-2017 | Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr790 - Grupa:A
Wadowice [update:09-06-2017] | Poland,MP classic |
12-05-2017 26-05-2017 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr790 - Grupa:B
Wadowice [update:26-05-2017] | Poland,MP classic |
12-05-2017 21-05-2017 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Wiosna 2017
Gdynia [update:21-05-2017] | Poland,PO classic |
12-05-2017 02-06-2017 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:03-06-2017] | Poland,MA classic |
12-05-2017 12-05-2017 | V T.Sz. o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna -GP 2017
Łabunie [update:12-05-2017] | Poland,LU classic |
11-05-2017 11-05-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [update:12-05-2017] | Poland,LU classic |
08-05-2017 26-06-2017 | Kołówka dla 1250
Chylice [update:08-05-2017] | Poland,MA classic |
07-05-2017 07-05-2017 | Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy
Białystok [update:27-04-2017] | Poland,PL classic |
06-05-2017 07-05-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:08-05-2017] | Poland,SL classic |
06-05-2017 06-05-2017 | II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników bez kategorii szachowej i V kategorią kobiecą
Zaklików [update:06-05-2017] | Poland,PK classic |
06-05-2017 07-05-2017 | II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z III kategorią szachową
Zaklików [update:07-05-2017] | Poland,PK classic |
06-05-2017 07-05-2017 | II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z IV kategorią szachową i III damską
Zaklików [update:07-05-2017] | Poland,PK classic |
06-05-2017 17-06-2017 | Turniej Przyszłych Mistrzów
Dominów [update:08-07-2017] | Poland,LU classic |
06-05-2017 07-05-2017 | XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A (FIDE ur. w 2003 i mł)
Kraków [update:07-05-2017] | Poland,MP classic |
06-05-2017 07-05-2017 | XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. B (ur. w 2007 i mł)
Kraków [update:07-05-2017] | Poland,MP classic |
06-05-2017 07-05-2017 | XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. FIDE (OPEN do 2199)
Kraków [update:07-05-2017] | Poland,MP classic |
05-05-2017 05-05-2017 | Grand Prix Polonii Wrocław - 5.05.2017
Wrocław [update:05-05-2017] | Poland,DS classic |
05-05-2017 05-05-2017 | Grand Prix Wadowic w Szachach Fischera- 50
Wadowice [update:06-05-2017] | Poland,MP classic |
04-05-2017 26-11-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraliga
Gorzów Wlkp. - Wrocław - Katowice [update:29-11-2017] | Poland,LB team, classic |
04-05-2017 07-05-2017 | POLANIKA 2017 - KWM
Chrusty k. Zagnańska [update:26-04-2017] | Poland,SK classic |
04-05-2017 08-06-2017 | TURNIEJ O MISTRZOSTWO STOWARZYSZENIA INTEGRACYJNEGO EUROBESKIDY
ŁODYGOWICE [update:08-06-2017] | Poland,SL classic |
04-05-2017 11-05-2017 | Turniej wiosenny kołowy
Warszawa [update:11-05-2017] | Poland,MA classic |
02-05-2017 03-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:03-05-2017] | Poland,WM classic |
01-05-2017 30-06-2017 | Mistrzostwa Kwidzyna grupa A
Kwidzyn [update:03-06-2017] | Poland,PO classic |
01-05-2017 02-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:02-05-2017] | Poland,WM classic |
01-05-2017 12-05-2017 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat.
Poronin [update:05-06-2017] | Poland,MP classic |
01-05-2017 03-05-2017 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2017
Marzenin [update:22-03-2017] | Poland,WP classic |
30-04-2017 03-05-2017 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie Turniej do lat 16
Poronin [update:02-05-2017] | Poland,MP classic |
29-04-2017 10-06-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga
województwo śląskie [update:11-06-2017] | Poland,SL team, classic |
29-04-2017 10-06-2017 | Ekstraliga Śląska Juniorów
Silesia [update:11-06-2017] | Poland,SL team, classic |
29-04-2017 01-05-2017 | Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN
Zabrze Grzybowice [update:01-05-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 30-04-2017 | Grzybowickie Spotkania 2017 od 8 do lat 14
Zabrze Grzybowice [update:30-04-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 03-05-2017 | KURS INSTRUKTORÓW
Szczyrk [update:19-04-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 03-05-2017 | Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy
Szczyrk [update:03-05-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 03-05-2017 | Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta
Szczyrk [update:04-05-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 02-05-2017 | Mistrzostwa Woj.DC-10
Łódz [update:02-05-2017] | Poland,LD classic |
29-04-2017 02-05-2017 | Mistrzostwa Województwa Juniorów
Łódź [update:02-05-2017] | Poland,LD classic |
29-04-2017 29-04-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1100
Olsztyn [update:01-05-2017] | Poland,WM classic |
29-04-2017 03-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1800-1900
Olsztyn [update:03-05-2017] | Poland,WM classic |
29-04-2017 03-05-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa A
Białystok [update:03-05-2017] | Poland,PL classic |
29-04-2017 01-05-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa B
Białystok [update:02-05-2017] | Poland,PL classic |
29-04-2017 20-05-2017 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Dziewczęta
Białystok [update:24-05-2017] | Poland,PL classic |
29-04-2017 03-05-2017 | TURNIEJ SZACHOWYCH ORŁÓW do lat 12 - OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIORÓW - do FIDE
Szczyrk [update:03-05-2017] | Poland,SL classic |
29-04-2017 03-05-2017 | V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie OPEN FIDE do lat 16
Poronin [update:26-04-2017] | Poland,MP classic |
29-04-2017 30-04-2017 | V TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CHOSZCZEŃSKIEGO DOMU KULTURY
CHOSZCZNO [update:29-04-2017] | Poland,ZP classic |
29-04-2017 07-05-2017 | X FIDE Szubin Open o normę na kandydata.
Szubin [update:26-03-2017] | Poland,KP classic |
28-04-2017 03-05-2017 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2017
Kolbuszowa [update:20-05-2017] | Poland,PK team, classic |
28-04-2017 07-05-2017 | Kurs Instruktorski EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE
Międzyzdroje [update:15-04-2017] | Poland,ZP classic |
28-04-2017 07-05-2017 | Kurs Instruktorski PZSzach
Międzyzdroje [update:27-04-2017] | Poland,ZP classic |
28-04-2017 03-05-2017 | Majówka przy Szachownicy
Wrocław [update:03-05-2017] | Poland,DS classic |
28-04-2017 23-06-2017 | Nowa Szansa FIDE gr. B1
Konin [update:20-06-2017] | Poland,WP classic |
28-04-2017 23-06-2017 | Nowa Szansa Fide gr. B2
Konin [update:20-06-2017] | Poland,WP classic |
28-04-2017 23-06-2017 | Nowa Szansa FIDE grupa A
Konin [update:20-06-2017] | Poland,WP classic |
28-04-2017 08-05-2017 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących
Chłopy [update:09-05-2017] | Poland,ZP classic |
28-04-2017 07-05-2017 | Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Chłopcy
Białystok [update:07-05-2017] | Poland,PL classic |
28-04-2017 07-05-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2017"
Międzyzdroje [update:07-05-2017] | Poland,LB classic |
28-04-2017 07-05-2017 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B
Międzyzdroje [update:07-05-2017] | Poland,LB classic |
26-04-2017 26-04-2017 | V Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [update:26-04-2017] | Poland,KP classic |
24-04-2017 26-06-2017 | Wiosenne granie w Hetmanie 2017_A
Warszawa [update:26-06-2017] | Poland,MA classic |
24-04-2017 26-06-2017 | Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B
Warszawa [update:28-06-2017] | Poland,MA classic |
23-04-2017 13-05-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga Juniorów ZZSzach
Zachodniopomorskie [update:13-05-2017] | Poland,ZP team, classic |
23-04-2017 23-04-2017 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 11
Zabrze [update:12-05-2017] | Poland,SL classic |
23-04-2017 23-04-2017 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 15
Zabrze [update:12-05-2017] | Poland,SL classic |
23-04-2017 23-04-2017 | Tydzień Ziemi 2017 do lat 8
Zabrze [update:12-05-2017] | Poland,SL classic |
22-04-2017 23-04-2017 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:23-04-2017] | Poland,DS classic |
22-04-2017 23-04-2017 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1400
Gdańsk [update:23-04-2017] | Poland,PO classic |
22-04-2017 23-04-2017 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA 1600-1700
Gdańsk [update:23-04-2017] | Poland,PO classic |
22-04-2017 21-05-2017 | III Liga Juniorów - 2017r - Małopolska
Zabierzów [update:27-05-2017] | Poland,MP team, classic |
22-04-2017 23-04-2017 | MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH
Suwałki [update:23-04-2017] | Poland,PL classic |
22-04-2017 23-04-2017 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV III i II kat. kob.)
Zielonka [update:23-04-2017] | Poland,MA classic |
22-04-2017 23-04-2017 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)
Zielonka [update:23-04-2017] | Poland,MA classic |
22-04-2017 23-04-2017 | TURNIEJ KLUBOWY W SKOCZKU - TURNIEJ ZAMKNIĘTY
Czerwionka [update:23-04-2017] | Poland,SL classic |
22-04-2017 23-04-2017 | Wiosenny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [update:23-04-2017] | Poland,LB classic |
22-04-2017 23-04-2017 | Wiosenny Turniej Szachowy Open B
Strzelce Krajeńskie [update:23-04-2017] | Poland,LB classic |
22-04-2017 22-04-2017 | XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC"Gr A ur.2004 i starsi"
Suszec [update:20-04-2017] | Poland,SL classic |
22-04-2017 23-04-2017 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr. B
Rabka Zdrój [update:27-04-2017] | Poland,MP classic |
22-04-2017 22-04-2017 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr. D
Rabka Zdrój [update:29-04-2017] | Poland,MP classic |
22-04-2017 23-04-2017 | XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr.A
Rabka Zdrój [update:24-04-2017] | Poland,MP classic |
21-04-2017 23-04-2017 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [update:28-02-2017] | Poland,DS team, classic |
21-04-2017 23-04-2017 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [update:06-05-2017] | Poland,DS team, classic |
21-04-2017 12-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub. [update:21-04-2017] | Poland,WM classic |
21-04-2017 19-05-2017 | Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub [update:26-05-2017] | Poland,WM classic |
21-04-2017 23-04-2017 | Turniej WKSz-1938 18th
Włocławek [update:23-04-2017] | Poland,KP classic |
20-04-2017 27-04-2017 | OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY Turniej Szachowy Stow. FIANCHETTO
KRYNICA ZDRÓJ [update:28-04-2017] | Poland,MP classic |
20-04-2017 27-04-2017 | XX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2017
Krynica Zdrój [update:27-04-2017] | Poland,MP classic |
19-04-2017 23-04-2017 | XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:23-04-2017] | Poland,OP classic |
18-04-2017 02-06-2017 | Mistrzostwa sekcji szachowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie
Brzozów [update:03-06-2017] | Poland,PK classic |
13-04-2017 18-05-2017 | Na "małą" I kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [update:18-05-2017] | Poland,MA classic |
13-04-2017 13-04-2017 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [update:18-04-2017] | Poland,LU classic |
11-04-2017 15-04-2017 | XIII Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wlkp. [update:15-04-2017] | Poland,LB classic |
11-04-2017 15-04-2017 | XIII Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:15-04-2017] | Poland,LB classic |
09-04-2017 28-05-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga
województwo śląskie [update:28-05-2017] | Poland,SL team, classic |
09-04-2017 28-05-2017 | Ekstraliga Śląska
Silesia [update:31-05-2017] | Poland,SL team, classic |
09-04-2017 09-04-2017 | VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A
Bielsko-Biała [update:10-04-2017] | Poland,SL classic |
09-04-2017 09-04-2017 | VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B
Bielsko-Biała [update:10-04-2017] | Poland,SL classic |
08-04-2017 08-04-2017 | ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' 3 GP WOLSZTYNA
Wolsztyn [update:08-04-2017] | Poland,WP classic |
08-04-2017 09-04-2017 | III Memoriał Szachowy im Lucjana Kowalczyka (grupa od 1600)
Koszalin [update:09-04-2017] | Poland,ZP classic |
08-04-2017 09-04-2017 | III Memoriał Szachowy im. Lucjana Kowalczyka (grupa 1250 - 1400)
Koszalin [update:09-04-2017] | Poland,ZP classic |
08-04-2017 08-04-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - chłopcy
Olsztyn [update:27-04-2017] | Poland,WM classic |
08-04-2017 08-04-2017 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - dziewczyny
Olsztyn [update:23-04-2017] | Poland,WM classic |
08-04-2017 09-04-2017 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE
Ciechanów [update:09-04-2017] | Poland,MA classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta Gminy
Duszniki [update:09-04-2017] | Poland,WP classic |
08-04-2017 08-04-2017 | Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa- Wesoła [update:08-04-2017] | Poland,MA classic |
08-04-2017 09-04-2017 | VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A (pow. IV kategorii)
Warszawa [update:09-04-2017] | Poland,MA classic |
08-04-2017 09-04-2017 | VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B (kategoria V i bez kateg)
Warszawa [update:13-04-2017] | Poland,MA classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa A do 1700
Wrocław [update:09-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa B 1400
Wrocław [update:09-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa C 1100-1250
Wrocław [update:09-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 08-04-2017 | Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa D 1000
Wroclaw [update:08-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [update:07-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [update:07-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:07-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 08-04-2017 | Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [update:07-04-2017] | Poland,DS classic |
08-04-2017 09-04-2017 | XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:09-04-2017] | Poland,MA classic |
07-04-2017 09-06-2017 | Klasyczna Liga Łódzka
Łódź [update:14-06-2017] | Poland,LD classic |
07-04-2017 09-04-2017 | KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat.
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [update:18-04-2017] | Poland,MP classic |
07-04-2017 09-04-2017 | KROK DO SUKCESU open FIDE dla IV i III kat
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [update:18-04-2017] | Poland,MP classic |
07-04-2017 09-04-2017 | POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyżej)
Zagnańsk / Kielce [update:09-04-2017] | Poland,SK classic |
07-04-2017 09-04-2017 | POLANIKA 2017 - grupa B (kategorie III i IV)
Zagnańsk / Kielce [update:09-04-2017] | Poland,SK classic |
07-04-2017 09-04-2017 | POLANIKA 2017 - grupa C (zawodnicy bez kategorii i z V)
Zagnańsk / Kielce [update:09-04-2017] | Poland,SK classic |
07-04-2017 09-04-2017 | Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego
Biedaczów [update:11-04-2017] | Poland,PK classic |
06-04-2017 23-06-2017 | 183rd YMCA Spring 2017-A
Warszawa [update:23-06-2017] | Poland,MA classic |
06-04-2017 22-06-2017 | 184th YMCA Spring 2017-B
Warszawa [update:22-06-2017] | Poland,MA classic |
06-04-2017 21-06-2017 | 185th YMCA Spring 2017-C
Warszawa [update:21-06-2017] | Poland,MA classic |
06-04-2017 20-06-2017 | 186th YMCA Spring 2017-D
Warszawa [update:20-06-2017] | Poland,MA classic |
06-04-2017 11-05-2017 | Mistrzostwa Chojnic 2017 - juniorzy starsi
Chojnice [update:02-06-2017] | Poland,PO classic |
06-04-2017 11-05-2017 | Na II kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [update:23-05-2017] | Poland,MA classic |
06-04-2017 11-05-2017 | Na III kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [update:12-05-2017] | Poland,MA classic |
05-04-2017 05-04-2017 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (201713)
Warszawa [update:05-04-2017] | Poland,MA classic |
03-04-2017 09-04-2017 | MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH
USTROŃ JASZOWIEC [update:09-04-2017] | Poland,SL classic |
02-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C9
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Chylice [update:04-04-2017] | Poland,MA classic |
01-04-2017 08-04-2017 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 12
Drzonków [update:10-04-2017] | Poland,LB classic |
01-04-2017 08-04-2017 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do lat 14
Drzonków [update:10-04-2017] | Poland,LB classic |
01-04-2017 08-04-2017 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 12
Drzonków [update:10-04-2017] | Poland,LB classic |
01-04-2017 08-04-2017 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14
Drzonków [update:10-04-2017] | Poland,LB classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (C17)
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 01-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (D17)
Poznań [update:01-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-11
Leszno [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-13
Leszno [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-15
Leszno [update:28-03-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-18
Leszno [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-11
Leszno [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-13
Leszno [update:28-03-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-15
Leszno [update:28-03-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-18
Leszno [update:28-03-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C11
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C13
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA C15
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D11
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D13
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | PÓŁFINAŁY MWJ-STREFA CENTRALNA POZNAŃ GRUPA D15
Poznań [update:02-04-2017] | Poland,WP classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:02-04-2017] | Poland,MA classic |
01-04-2017 01-04-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1250
Barczewo [update:01-04-2017] | Poland,WM classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1400 - 1600
Barczewo [update:02-04-2017] | Poland,WM classic |
01-04-2017 02-04-2017 | Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE
Barczewo [update:04-04-2017] | Poland,WM classic |
01-04-2017 02-04-2017 | XXII Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Mszana Dolna Gr.A
Mszana Dolna [update:03-04-2017] | Poland,MP classic |
30-03-2017 07-04-2017 | CHEMPIONAT-UKR-ORA-MEN
RIVNE [update:08-04-2017] | Ukraine classic |
30-03-2017 07-04-2017 | CHEMPIONAT-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE [update:07-04-2017] | Ukraine classic |
25-03-2017 25-03-2017 | Puchar Prezydenta Świętochłowic dla dzieci i młodzieży z okazj 70-lecia Miasta
Świętochłowice [update:25-03-2017] | Poland,SL classic |
25-03-2017 26-03-2017 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:26-03-2017] | Poland,DS classic |
25-03-2017 17-06-2017 | I Turniej Kołowy 1800
Puszcza Mariańska [update:10-06-2017] | Poland,MA classic |
25-03-2017 30-06-2017 | I Zamknięty Turniej GKS Szach-Mat Wiśniowa na II kategorię
Wiśniowa [update:11-06-2017] | Poland,PK classic |
25-03-2017 23-04-2017 | II Szwajcar z normą na I kategorię szachową
Lipusz [update:28-04-2017] | Poland,PO classic |
25-03-2017 26-03-2017 | IV liga juniorów 2017 - Małopolska
Zabierzów [update:26-03-2017] | Poland,MP team, classic |
25-03-2017 29-04-2017 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW Grupa A 2017
Stęszew [update:01-05-2017] | Poland,WP team, classic |
25-03-2017 26-03-2017 | Lubuskie Cztery Pory Roku WIOSNA 2017 turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [update:27-03-2017] | Poland,LB classic |
25-03-2017 26-03-2017 | Mini-ELO Suwałki 2017 (1)
Suwałki [update:26-03-2017] | Poland,PL classic |
25-03-2017 26-03-2017 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Otwock [update:26-03-2017] | Poland,MA classic |
25-03-2017 23-04-2017 | V Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [update:28-04-2017] | Poland,PO classic |
25-03-2017 23-04-2017 | Wielkopolska III Liga Juniorów
Licheń Stary [update:24-04-2017] | Poland,WP team, classic |
25-03-2017 22-04-2017 | Wielkopolska IV Liga Juniorów Grupa B
Licheń Stary [update:15-05-2017] | Poland,WP team, classic |
24-03-2017 16-06-2017 | X Mistrzostwa UKS Pionier 2017
Jastrzębie-Zdrój [update:18-06-2017] | Poland,SL classic |
23-03-2017 06-04-2017 | Turniej klasyfikacyjny ASU 2017
Sokółka [update:06-04-2017] | Poland,PL classic |
20-03-2017 30-03-2017 | Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017
Warszawa [update:30-03-2017] | Poland,MA classic |
20-03-2017 30-03-2017 | Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski
Warszawa [update:29-03-2017] | Poland,MA classic |
18-03-2017 18-03-2017 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Marzec 2017
Żory [update:18-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 10 (r.2007 i 2008)
Czerwionka ul. Wolności 2a [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 13
Czerwionka ul. Wolności 2a [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 8 (r.2009 i mł)
Czerwionka ul. Wolności 2a [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [update:22-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [update:24-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [update:24-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [update:24-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. A
Przemków [update:19-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. B
Przemków [update:20-03-2017] | Poland,DS classic |
18-03-2017 19-03-2017 | MINI ELO - IV TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 10
Zabrze [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 14
Zabrze [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 8
Zabrze [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
18-03-2017 19-03-2017 | XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200
Zabierzów [update:19-03-2017] | Poland,MP classic |
18-03-2017 19-03-2017 | XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym
Zabierzów [update:19-03-2017] | Poland,MP classic |
18-03-2017 19-03-2017 | XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:19-03-2017] | Poland,MA classic |
17-03-2017 29-03-2017 | Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska [update:03-04-2017] | Poland,MA classic |
15-03-2017 28-05-2017 | Chylicka Kołówka u świętego Mikałaja grupa A
Warszawa [update:30-05-2017] | Poland,MA classic |
15-03-2017 28-05-2017 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa B
Warszawa [update:30-05-2017] | Poland,MA classic |
15-03-2017 28-05-2017 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa C
Warszawa [update:29-05-2017] | Poland,MA classic |
15-03-2017 28-05-2017 | Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa mistrzowska
Warszawa [update:29-05-2017] | Poland,MA classic |
14-03-2017 06-06-2017 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [update:06-06-2017] | Poland,PK classic |
14-03-2017 06-06-2017 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [update:06-06-2017] | Poland,PK classic |
14-03-2017 06-06-2017 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię w OKK Akwarium
Rzeszów [update:06-06-2017] | Poland,PK classic |
13-03-2017 03-04-2017 | TURNIEJ SZACHOWY S.P. BAKAŁARZEWO
Bakałarzewo [update:06-04-2017] | Poland,PL classic |
12-03-2017 12-03-2017 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D07/C07
Mielec [update:13-03-2017] | Poland,PK classic |
12-03-2017 12-03-2017 | IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D09/C09
Mielec [update:13-03-2017] | Poland,PK classic |
12-03-2017 12-03-2017 | TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH O PUCHAR CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN POCZESNA
Poczesna [update:12-03-2017] | Poland,SL classic |
12-03-2017 12-03-2017 | Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich (Kloca)
Wrocław [update:12-03-2017] | Poland,DS classic |
11-03-2017 12-03-2017 | VI TURNIEJ SZACHOWY O "GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [update:12-03-2017] | Poland,PO classic |
11-03-2017 12-03-2017 | VI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:14-03-2017] | Poland,PO classic |
11-03-2017 12-03-2017 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:12-03-2017] | Poland,MA classic |
11-03-2017 11-03-2017 | Gminna Liga Szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa D
Ligota Miliardowice [update:11-03-2017] | Poland,SL classic |
11-03-2017 12-03-2017 | Marcowy Weekend Szachowy w Gubinie
Gubin [update:12-03-2017] | Poland,LB classic |
11-03-2017 19-03-2017 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy
Ustroń - Jaszowiec [update:13-04-2017] | Poland,SL classic |
11-03-2017 19-03-2017 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta
Ustroń - Jaszowiec [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
11-03-2017 19-03-2017 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy
Ustroń - Jaszowiec [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
11-03-2017 19-03-2017 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta
Ustroń - Jaszowiec [update:19-03-2017] | Poland,SL classic |
11-03-2017 12-03-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [update:12-03-2017] | Poland,DS classic |
11-03-2017 12-03-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [update:12-03-2017] | Poland,DS classic |
11-03-2017 12-03-2017 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [update:12-03-2017] | Poland,DS classic |
11-03-2017 12-03-2017 | Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:12-03-2017] | Poland,MA classic |
11-03-2017 12-03-2017 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. A (ur. w 2003 i mł)
Kraków [update:12-03-2017] | Poland,MP classic |
11-03-2017 12-03-2017 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B (ur. w 2007 i mł)
Kraków [update:14-03-2017] | Poland,MP classic |
11-03-2017 12-03-2017 | XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. S (FIDE)
Kraków [update:14-03-2017] | Poland,MP classic |
09-03-2017 04-05-2017 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. w szachach klasycznych o Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wlkp. [update:04-05-2017] | Poland,WP classic |
08-03-2017 21-06-2017 | Mistrzostwa na Domaniewskiej 37 Gr D
Warszawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
08-03-2017 21-06-2017 | Turniej o Kategorie na Domaniewskiej gr. C
Warszawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
08-03-2017 12-04-2017 | Turniej Szachowy Warzyce WIOSNA 2017
WARZYCE [update:20-04-2017] | Poland,PK classic |
08-03-2017 18-03-2017 | XXI Turniej Szachowy "BOGUSZOWICE 2017"
Boguszowice [update:28-03-2017] | Poland,SL classic |
07-03-2017 25-04-2017 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. o Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2008 - 2004
Ostrów Wlkp. [update:05-05-2017] | Poland,WP classic |
07-03-2017 21-06-2017 | Mistrzostwa Sp 340 gr A
Warszwawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
06-03-2017 15-03-2017 | Eliminacje X Mistrzostw UKS Pionier 2017
Jastrzębie-Zdrój [update:15-03-2017] | Poland,SL classic |
06-03-2017 26-06-2017 | Turniej na Domaniewskiej Gr. B
Warszawa [update:10-07-2017] | Poland,MA classic |
04-03-2017 05-03-2017 | Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Rozważne
Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) [update:05-03-2017] | Poland,MA classic |
04-03-2017 05-03-2017 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:05-03-2017] | Poland,PO classic |
04-03-2017 05-03-2017 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa A - ranking od 1600 i powyżej (norma częściowa)
Łódź [update:05-03-2017] | Poland,LD classic |
04-03-2017 05-03-2017 | II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa B - ranking 1100 - 1400
Łódź [update:05-03-2017] | Poland,LD classic |
04-03-2017 05-03-2017 | Otwarte Mistrzostwa Szachowe Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa A
Radom [update:05-03-2017] | Poland,MA classic |
04-03-2017 05-03-2017 | Szachowe Początki 2017
Puszcza Mariańska [update:05-03-2017] | Poland,MA classic |
04-03-2017 05-03-2017 | Turniej szkoleniowy 1400 na kategorię
Olsztyn [update:05-03-2017] | Poland,WM classic |
04-03-2017 05-03-2017 | Turnieje klasyfikacyjne w Piątkowskiej Szkole Społecznej ||| Juniorzy gupa A i B ||| OPEN FIDE
Poznań [update:14-02-2017] | Poland,WP classic |
04-03-2017 05-03-2017 | VI Memoriał Janusza Heka
Puszcza Mariańska [update:05-03-2017] | Poland,MA classic |
03-03-2017 24-03-2017 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr786 (z normą na 2 kategorię szachową)
Wadowice [update:25-03-2017] | Poland,MP classic |
03-03-2017 05-03-2017 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [update:09-03-2017] | Poland,LD classic |
03-03-2017 06-03-2017 | Zamknięty kołowy turniej szachowy
Chrzanów [update:15-03-2017] | Poland,MP classic |
02-03-2017 27-04-2017 | mistrzostwa Elbląga klasyczne 2017
Elbląg COP ul Związku Jaszczurczego 17 [update:28-04-2017] | Poland,WM classic |
02-03-2017 06-04-2017 | Na "małą" I kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [update:07-04-2017] | Poland,MA classic |
02-03-2017 14-04-2017 | Na II kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [update:14-04-2017] | Poland,MA classic |
02-03-2017 23-03-2017 | Na III kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [update:08-04-2017] | Poland,MA classic |
28-02-2017 28-02-2017 | IV Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu
Rabka [update:28-02-2017] | Poland,MP classic |
28-02-2017 06-06-2017 | Wtorkowy Turniej Szkółki Polonii Warszawa
Warszawa [update:07-06-2017] | Poland,MA classic |
28-02-2017 28-02-2017 | XXIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:28-02-2017] | Poland,PL classic |
25-02-2017 26-02-2017 | FERIE Z SZACHAMI - O II i III Kategorię w PKS-ie
WARSZAWA [update:27-02-2017] | Poland,MA classic |
25-02-2017 26-02-2017 | I Turniej Fide (do 2199 FIDE i od 1700 PZSzach)
Ostróda [update:26-02-2017] | Poland,WM classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Iskierka 1200 II'2017
Olsztyn [update:27-02-2017] | Poland,WM classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Kórnik; Otwarte Mistrzostwa MUKS "Wieża Kórnicka" w szachach P-60
Kórnik ul. Leśna 6 [update:26-02-2017] | Poland,WP classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa A
Białystok [update:26-02-2017] | Poland,PL classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa B
Białystok [update:27-02-2017] | Poland,PL classic |
25-02-2017 05-03-2017 | Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Karpacz [update:05-03-2017] | Poland,DS classic |
25-02-2017 05-03-2017 | Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Karpacz [update:05-03-2017] | Poland,DS classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Szachowe Ferie w Gryf Szczecin - Turniej Juniorów
Szczecin [update:02-03-2017] | Poland,ZP classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Ostróda [update:26-02-2017] | Poland,WM classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Turniej Klasyfikacyjny 1600-1700
Ostróda [update:24-02-2017] | Poland,WM classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Turniej na III i II kategorię szachową
Łomża [update:27-02-2017] | Poland,PL classic |
25-02-2017 26-02-2017 | VI Otwarte Mistrzostwa Piechowic 2017 w szachach
Piechowice - Jelenia Góra [update:26-02-2017] | Poland,DS classic |
25-02-2017 26-02-2017 | XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:26-02-2017] | Poland,MA classic |
25-02-2017 26-02-2017 | Zielonkowskie Matowanie
Zielonka [update:26-02-2017] | Poland,MA classic |
23-02-2017 11-04-2017 | VII GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P'60
Dukla [update:12-04-2017] | Poland,PK classic |
20-02-2017 23-02-2017 | Ferie z szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo od 1000
Warszawa [update:24-02-2017] | Poland,MA classic |
20-02-2017 23-02-2017 | Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1200
Warszawa [update:26-02-2017] | Poland,MA classic |
19-02-2017 04-03-2017 | Kołczewo Open 2017
Kołczewo [update:03-02-2017] | Poland,ZP classic |
18-02-2017 19-02-2017 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1400
Gdańsk [update:19-02-2017] | Poland,PO classic |
18-02-2017 19-02-2017 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:19-02-2017] | Poland,PO classic |
18-02-2017 26-03-2017 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO - III LIGA
Kostomłoty. Ostrowiec Św. [update:26-03-2017] | Poland,SK team, classic |
18-02-2017 25-03-2017 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO MŁODZIKÓW
Kostomłoty. Ostrowiec Św. [update:27-03-2017] | Poland,SK team, classic |
18-02-2017 26-03-2017 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY)
Kostomłoty II. Ostrowiec Św. [update:27-03-2017] | Poland,SK team, classic |
18-02-2017 19-02-2017 | II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [update:22-02-2017] | Poland,DS classic |
18-02-2017 19-02-2017 | II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [update:19-02-2017] | Poland,DS classic |
18-02-2017 19-02-2017 | Turniej Przyszłych Mistrzów Grupa A (1400-1700)
Kowale [update:19-02-2017] | Poland,PO classic |
18-02-2017 19-02-2017 | Wojewódzki Kurs Sędziowski
Ostróda [update:20-02-2017] | Poland,WM classic |
18-02-2017 25-02-2017 | XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A
Karpacz [update:25-02-2017] | Poland,DS classic |
18-02-2017 25-02-2017 | XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B
Karpacz [update:25-02-2017] | Poland,DS classic |
18-02-2017 19-02-2017 | XVIII Mini-Elo
Warszawa [update:19-02-2017] | Poland,MA classic |
17-02-2017 17-02-2017 | GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 784
Wadowice [update:17-02-2017] | Poland,MP classic |
17-02-2017 17-02-2017 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYN W WARCABACH
Wolsztyn [update:20-02-2017] | Poland,WP classic |
17-02-2017 17-02-2017 | MISTRZOSTWA PW WARCABY DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [update:20-02-2017] | Poland,WP classic |
17-02-2017 21-04-2017 | Mistrzostwa Sekcji Piast Śrem
Śrem [update:22-04-2017] | Poland,WP classic |
16-02-2017 20-02-2017 | Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1000
Warszawa [update:21-02-2017] | Poland,MA classic |
16-02-2017 16-02-2017 | Turniej Blitza podczas V Pucharu DZSzach
Kudowa Zdrój [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
15-02-2017 15-10-2018 | Ćwierćfinały 64 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:16-01-2017] | Poland,MA classic |
15-02-2017 17-02-2017 | Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1400
Warszawa [update:18-02-2017] | Poland,MA classic |
15-02-2017 15-12-2018 | Finał 60 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:16-01-2017] | Poland,MA classic |
15-02-2017 15-10-2018 | Półfinały 62 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:16-01-2017] | Poland,MA classic |
14-02-2017 23-02-2017 | FERIE Z SZACHAMI "A"
Kamienna Góra [update:16-02-2017] | Poland,DS classic |
14-02-2017 15-02-2017 | Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1400
Warszawa [update:15-02-2017] | Poland,MA classic |
13-02-2017 17-02-2017 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
13-02-2017 17-02-2017 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
13-02-2017 17-02-2017 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
13-02-2017 06-03-2017 | Turniej klasyfikacyjny
Łomża [update:07-03-2017] | Poland,PL classic |
12-02-2017 26-02-2017 | Turniej klasyfikacyjny z normą na I kategorię
Kołczewo [update:03-02-2017] | Poland,ZP classic |
11-02-2017 12-02-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2006 i młodsi) - P'60
Katowice [update:12-02-2017] | Poland,SL classic |
11-02-2017 12-02-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [update:12-02-2017] | Poland,SL classic |
11-02-2017 17-02-2017 | Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Małe Ciche - grupa OPEN
Zakopane - Małe Ciche [update:17-02-2017] | Poland,MP classic |
11-02-2017 12-02-2017 | GAME OVER IX - Group A
RYBNIK [update:12-02-2017] | Poland,SL classic |
11-02-2017 12-02-2017 | GAME OVER IX - Group B
RYBNIK [update:12-02-2017] | Poland,SL classic |
11-02-2017 12-02-2017 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:22-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 12-02-2017 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [update:12-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 12-02-2017 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:12-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 11-02-2017 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000)
Wrocław [update:11-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 12-02-2017 | II Otwarte Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Klasycznych 2017
Skarżysko-Kamienna [update:16-02-2017] | Poland,SK classic |
11-02-2017 12-02-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:12-02-2017] | Poland,PK classic |
11-02-2017 12-02-2017 | II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa B
Węgrów [update:12-02-2017] | Poland,MA classic |
11-02-2017 12-02-2017 | II Zimowy Otwarty KlasyfikacyjnyTurniej Szachowy grupa A
Węgrów [update:12-02-2017] | Poland,MA classic |
11-02-2017 18-02-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH GR.B
Kudowa Zdrój [update:18-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 18-02-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH GR.C
Kudowa Zdrój [update:18-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 18-02-2017 | IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A
Kudowa Zdrój [update:18-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 23-03-2017 | Mistrzostwa KGL Szarotka w szachach klasycznych - Finał A -Ranking 1600 i wyższy
Wadowice Górne [update:23-03-2017] | Poland,PK classic |
11-02-2017 23-03-2017 | Mistrzostwa KGL Szarotka w szachach klasycznych - Finał B -Ranking pon. 1600
Wadowice Górne [update:23-03-2017] | Poland,PK classic |
11-02-2017 18-02-2017 | Obóz szachowo-narciarski - GRUPA B2
Lewin Kłodzki [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 18-02-2017 | Obóz szachowo-narciarski GRUPA B1
Lewin Kłodzki [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 12-02-2017 | Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa A (1600-1800)
Toruń [update:12-02-2017] | Poland,KP classic |
11-02-2017 12-02-2017 | Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400)
Toruń [update:12-02-2017] | Poland,KP classic |
11-02-2017 18-02-2017 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Kudowa Zdrój [update:02-12-2016] | Poland,DS classic |
11-02-2017 18-02-2017 | Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:17-02-2017] | Poland,DS classic |
11-02-2017 18-02-2017 | Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - lista uczestników
Lewin Kłodzki [update:03-02-2017] | Poland,DS classic |
10-02-2017 12-02-2017 | II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [update:17-02-2017] | Poland,PK classic |
10-02-2017 17-03-2017 | Mecz scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - LogIN Skierniewice
Puszcza Mariańska [update:18-03-2017] | Poland,MA classic |
10-02-2017 19-02-2017 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Zima 2017
Gdynia [update:19-02-2017] | Poland,PO classic |
10-02-2017 19-02-2017 | X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN "A"
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród w A i B = 27000 PLN !!! [update:19-02-2017] | Poland,OP classic |
10-02-2017 19-02-2017 | X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN "B"
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród w A i B = 27000 PLN [update:19-02-2017] | Poland,OP classic |
09-02-2017 11-02-2017 | Turniej Feryjny "Podnieś Kategorię" o Puchar Dyrektora NOK
Nakło n/Notecią [update:25-01-2017] | Poland,KP classic |
09-02-2017 11-02-2017 | Turniej Feryjny "Podnieś Kategorię" o Puchar Dyrektora NOK
Nakło nad Notecią [update:11-02-2017] | Poland,KP classic |
08-02-2017 09-02-2017 | Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych gr. AB
Chrzanów [update:13-02-2017] | Poland,MP classic |
07-02-2017 21-03-2017 | Mistrzostwa Klubu Hetman
Nowe Miasto Lub. [update:21-03-2017] | Poland,WM classic |
07-02-2017 08-02-2017 | OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Staniątki - FIDEgr B
NIEPOŁOMICE [update:08-02-2017] | Poland,MP classic |
07-02-2017 08-02-2017 | Otwarty Turniej Szachowy dla rankingu 1400
NIEPOŁOMICE [update:08-02-2017] | Poland,MP classic |
07-02-2017 24-02-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT.
Suwałki [update:23-02-2017] | Poland,PL classic |
07-02-2017 10-02-2017 | Turniej szachowy o Puchar Zimy 2017
Lubsko [update:07-02-2017] | Poland,LB classic |
07-02-2017 10-02-2017 | Turniej szachowy o Puchar Zimy 2017
Lubsko [update:10-02-2017] | Poland,LB classic |
06-02-2017 11-02-2017 | 70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej A
Nakło n/Notecią [update:11-02-2017] | Poland,KP classic |
06-02-2017 11-02-2017 | 70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej B
Nakło n/Notecią [update:11-02-2017] | Poland,KP classic |
06-02-2017 06-02-2017 | Ferie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie
Andrychów [update:28-02-2017] | Poland,MP classic |
06-02-2017 20-03-2017 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2017
Malbork [update:30-03-2017] | Poland,PO classic |
06-02-2017 07-02-2017 | Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych A - rank. PZSZach do 1400
Chrzanów [update:07-02-2017] | Poland,MP classic |
06-02-2017 09-02-2017 | Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych OPEN Fide
Chrzanów [update:09-02-2017] | Poland,MP classic |
06-02-2017 07-02-2017 | XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa A (1800 i ELO)
Ślesin [update:05-02-2017] | Poland,WP classic |
06-02-2017 07-02-2017 | XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B 1400-1600
Ślesin [update:26-02-2017] | Poland,WP classic |
06-02-2017 07-02-2017 | XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C 1000-1250
Ślesin [update:26-02-2017] | Poland,WP classic |
05-02-2017 26-03-2017 | DMP - III liga Seniorów (SL)
województwo śląskie [update:31-03-2017] | Poland,SL team, classic |
05-02-2017 26-03-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 2017
Rzeszów [update:26-03-2017] | Poland,PK team, classic |
05-02-2017 04-06-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga
Województwo pomorskie [update:11-06-2017] | Poland,PO team, classic |
05-02-2017 04-06-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
województwo pomorskie [update:11-06-2017] | Poland,PO team, classic |
05-02-2017 05-02-2017 | Zimowy turniej miłośników królewskiej gry we Flisaku
Toruń [update:05-02-2017] | Poland,KP classic |
04-02-2017 25-03-2017 | DMP - III liga Juniorów (SL)
województwo śląskie [update:30-03-2017] | Poland,SL team, classic |
04-02-2017 22-04-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2017
Rzeszów [update:24-04-2017] | Poland,PK team, classic |
04-02-2017 05-02-2017 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Chylice [update:05-02-2017] | Poland,MA classic |
04-02-2017 05-02-2017 | I Klasyfikacyjny turniej szachowy dla zawodników (roczniki od 1997) i rodziców bez kategorii . Turniej na V i IV kategorię szachową
Łódź [update:02-02-2017] | Poland,LD classic |
04-02-2017 05-02-2017 | I Klasyfikacyjny turniej szachowy I kategorię szachową ranking od 1800 ( norma częściowa)!
Łódź [update:05-02-2017] | Poland,LD classic |
04-02-2017 05-02-2017 | I Klasyfikacyjny turniej szachowy na V IV III i II kategorię szachową ranking do 1600
Łódź [update:12-02-2017] | Poland,LD classic |
04-02-2017 05-02-2017 | Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. oraz I kat. kobiecą)
Wołomin [update:05-02-2017] | Poland,MA classic |
04-02-2017 05-02-2017 | Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:05-02-2017] | Poland,MA classic |
04-02-2017 05-02-2017 | V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa A
Sokółka [update:06-02-2017] | Poland,PL classic |
04-02-2017 05-02-2017 | V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B
Sokółka [update:06-02-2017] | Poland,PL classic |
04-02-2017 05-02-2017 | V Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank 1600 i niższym
Kraków [update:09-02-2017] | Poland,MP classic |
04-02-2017 05-02-2017 | V Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A FIDE 2200
Kraków [update:06-02-2017] | Poland,MP classic |
04-02-2017 05-02-2017 | Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:05-02-2017] | Poland,MA classic |
04-02-2017 05-02-2017 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:05-02-2017] | Poland,MA classic |
02-02-2017 06-04-2017 | III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie i normy centralne
Zabrze [update:11-04-2017] | Poland,SL classic |
01-02-2017 05-02-2017 | I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa A
Kościelec [update:05-02-2017] | Poland,WP classic |
01-02-2017 05-02-2017 | I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa B
Kościelec [update:05-02-2017] | Poland,WP classic |
01-02-2017 05-02-2017 | I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa C
Kościelec [update:05-02-2017] | Poland,WP classic |
01-02-2017 07-03-2017 | PIERWSZY KROK TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NASz NOWY TOMYŚL
Nowy Tomyśl [update:09-03-2017] | Poland,WP classic |
01-02-2017 01-02-2017 | Turniej Szachowy P-5 - Ferje z szachami
Starachowice [update:02-02-2017] | Poland,SK classic |
01-02-2017 05-02-2017 | VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa A
Obra [update:05-02-2017] | Poland,LB classic |
01-02-2017 05-02-2017 | VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa B
Obra [update:05-02-2017] | Poland,LB classic |
01-02-2017 05-02-2017 | VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa C
Obra [update:05-02-2017] | Poland,LB classic |
30-01-2017 04-02-2017 | FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa B
Olsztyn [update:04-02-2017] | Poland,WM classic |
30-01-2017 04-02-2017 | FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa C
Olsztyn [update:04-02-2017] | Poland,WM classic |
30-01-2017 04-02-2017 | FERIE Z SZACHAMI 2017 Open A
Olsztyn [update:04-02-2017] | Poland,WM classic |
30-01-2017 02-02-2017 | TK Ferie 1000-1200
Olsztyn [update:03-02-2017] | Poland,WM classic |
30-01-2017 01-02-2017 | XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa A do ELO 1599 - 1000-1400
Suwałki [update:30-01-2017] | Poland,PL classic |
30-01-2017 03-02-2017 | XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej A Juniorów do lat 18
Bydgoszcz [update:05-02-2017] | Poland,KP classic |
30-01-2017 03-02-2017 | XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej B Dzieci do lat 12
Bydgoszcz [update:05-02-2017] | Poland,KP classic |
28-01-2017 29-01-2017 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:29-01-2017] | Poland,DS classic |
28-01-2017 29-01-2017 | HELLO 2017 Z ARCYMISTRZYNIĄ JOLANTĄ ZAWADZKĄ
Zabrze [update:29-01-2017] | Poland,SL classic |
28-01-2017 29-01-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:03-02-2017] | Poland,DS classic |
28-01-2017 29-01-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [update:29-01-2017] | Poland,DS classic |
28-01-2017 29-01-2017 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [update:29-01-2017] | Poland,DS classic |
28-01-2017 29-01-2017 | Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - Grupa do lat 10
Katowice [update:29-01-2017] | Poland,SL classic |
28-01-2017 29-01-2017 | Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - Grupa do lat 13
Katowice [update:29-01-2017] | Poland,SL classic |
28-01-2017 29-01-2017 | Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - Grupa do lat 8
Katowice [update:29-01-2017] | Poland,SL classic |
25-01-2017 12-04-2017 | Kołówka na 1800
Chylice [update:13-04-2017] | Poland,MA classic |
23-01-2017 24-01-2017 | Ferie z szachami - turniej 2
Międzyrzec Podlaski [update:17-02-2017] | Poland,LU classic |
23-01-2017 27-01-2017 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:27-01-2017] | Poland,PL classic |
23-01-2017 26-01-2017 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy klasyczne
Białystok [update:26-01-2017] | Poland,PL classic |
23-01-2017 25-01-2017 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:26-01-2017] | Poland,PL classic |
23-01-2017 27-01-2017 | SZACHY - MIELEC - FERIE "1000+"
Mielec [update:25-01-2017] | Poland,PK classic |
23-01-2017 27-01-2017 | VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A
DUKLA [update:27-01-2017] | Poland,PK classic |
23-01-2017 27-01-2017 | VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ B
Dukla [update:28-01-2017] | Poland,PK classic |
23-01-2017 24-01-2017 | XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A
ŁOMŻA [update:28-01-2017] | Poland,PL classic |
22-01-2017 28-01-2017 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:28-01-2017] | Poland,PO classic |
22-01-2017 28-01-2017 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:28-01-2017] | Poland,PO classic |
22-01-2017 28-01-2017 | V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Jastrzębia Góra [update:28-01-2017] | Poland,PO classic |
21-01-2017 27-01-2017 | FERIE Z AGUAFUN - MURZASICHLE
MURZASICHLE [update:25-01-2017] | Poland,MP classic |
21-01-2017 21-01-2017 | IV Małopolska Liga Seniorów - grupa Chrzanów
Chrzanów [update:26-01-2017] | Poland,MP team, classic |
21-01-2017 22-01-2017 | Mecz towarzyski: KKSz Kraków - MKS MOS Wieliczka
Kraków [update:22-01-2017] | Poland,MP team, classic |
21-01-2017 22-01-2017 | Po 1. semestrze w MDK - Turniej A
Białystok [update:22-01-2017] | Poland,PL classic |
21-01-2017 29-01-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1300-2199)
Warszawa Ursus [update:28-12-2016] | Poland,MA classic |
21-01-2017 29-01-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO 1300-2199)
Warszawa Ursus [update:29-01-2017] | Poland,MA classic |
21-01-2017 29-01-2017 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1300 i/lub PZSzach od 1400)
Warszawa Ursus [update:29-01-2017] | Poland,MA classic |
21-01-2017 21-01-2017 | Turnieju C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:21-01-2017] | Poland,MA classic |
21-01-2017 22-01-2017 | V SZACHOWI GIGANCI -TURNIEJ OPEN FIDE 21-22.01.2017 POZNAŃ
POZNAŃ [update:22-01-2017] | Poland,WP classic |
21-01-2017 22-01-2017 | V SZACHOWI GIGANCI JUNIORZY - turniej o kategorie do rankingu 1250 21.01.2017
POZNAŃ [update:21-01-2017] | Poland,WP classic |
21-01-2017 22-01-2017 | V SZACHOWI GIGANCI JUNIORZY - turniej o kategorie GRUPA 1400-1600 21-22.01.2017
POZNAŃ [update:22-01-2017] | Poland,WP classic |
21-01-2017 28-01-2017 | XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:29-01-2017] | Poland,OP classic |
21-01-2017 28-01-2017 | XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI
POKRZYWNA [update:28-01-2017] | Poland,OP classic |
21-01-2017 22-01-2017 | XXXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:24-01-2017] | Poland,MA classic |
20-01-2017 31-03-2017 | XII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP-1 ZIELONA GÓRA
Zielona Góra [update:18-04-2017] | Poland,LB classic |
19-01-2017 13-03-2017 | Turniej zimowy 2017 KS LogIN
Skierniewice [update:16-03-2017] | Poland,LD classic |
18-01-2017 15-02-2017 | Turniej Szachowy Warzyce Zima 2017
WARZYCE [update:16-02-2017] | Poland,PK classic |
18-01-2017 18-01-2017 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA WARCABOWE MISTRZOSTWA GMINY
Wolsztyn [update:18-01-2017] | Poland,WP classic |
18-01-2017 18-01-2017 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA WARCABOWE MISTRZOSTWA GMINY DZIEWCZĄT
Wolsztyn [update:18-01-2017] | Poland,WP classic |
17-01-2017 20-01-2017 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 15 lat
Racibórz [update:20-01-2017] | Poland,SL classic |
17-01-2017 20-01-2017 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 9 lat
Racibórz [update:24-01-2017] | Poland,SL classic |
17-01-2017 17-01-2017 | XVIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:17-01-2017] | Poland,PL classic |
16-01-2017 17-01-2017 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ
STRUMIEŃ - MGOK [update:18-01-2017] | Poland,SL classic |
16-01-2017 17-01-2017 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ
STRUMIEŃ - MGOK [update:17-01-2017] | Poland,SL classic |
16-01-2017 19-01-2017 | Ferie z Szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa A
Tomaszów Lubelski [update:19-01-2017] | Poland,LU classic |
16-01-2017 19-01-2017 | Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa B
Tomaszów Lubelski [update:19-01-2017] | Poland,LU classic |
16-01-2017 27-01-2017 | SZACHY - MIELEC - FERIE
Mielec [update:20-01-2017] | Poland,PK classic |
16-01-2017 19-01-2017 | Turniej o kategorię V.IV.III w Matczynie
Matczyn [update:20-01-2017] | Poland,LU classic |
15-01-2017 22-01-2017 | Kolonie Zimowe - Laliki 2017
Laliki (ob.Zwardonia) [update:11-01-2017] | Poland,SL classic |
15-01-2017 22-01-2017 | Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa B do 1400
Laliki [update:22-01-2017] | Poland,SL classic |
15-01-2017 22-01-2017 | Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa A od 1600
Laliki [update:22-01-2017] | Poland,SL classic |
14-01-2017 15-01-2017 | 25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:15-01-2017] | Poland,DS classic |
14-01-2017 15-01-2017 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Piaseczno [update:15-01-2017] | Poland,MA classic |
14-01-2017 28-01-2017 | IV Liga Malopolska 2017
Tarnów [update:30-01-2017] | Poland,MP team, classic |
14-01-2017 15-01-2017 | IV liga seniorów - grupa Tarnów
Tarnów [update:15-01-2017] | Poland,MP team, classic |
14-01-2017 15-01-2017 | IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [update:15-01-2017] | Poland,DS classic |
14-01-2017 15-01-2017 | IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [update:15-01-2017] | Poland,DS classic |
14-01-2017 14-01-2017 | IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - SENIORZY
WROCŁAW [update:17-01-2017] | Poland,DS classic |
14-01-2017 21-01-2017 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 OPEN FIDE
Racibórz [update:24-01-2017] | Poland,SL classic |
14-01-2017 25-02-2017 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - Grupa A
Włoszakowice [update:28-02-2017] | Poland,WP classic |
14-01-2017 25-02-2017 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B
Włoszakowice [update:28-02-2017] | Poland,WP classic |
13-01-2017 24-03-2017 | 179th YMCA Winter 2017-A
Warszawa [update:24-03-2017] | Poland,MA classic |
13-01-2017 22-01-2017 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2017 Gr A
KROSNO [update:22-01-2017] | Poland,PK classic |
13-01-2017 22-01-2017 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2017 Gr B
KROSNO [update:22-01-2017] | Poland,PK classic |
13-01-2017 05-05-2017 | Półfinał Mistrzostw Rzeszowskiego Koła Szachowego
Rzeszów [update:08-05-2017] | Poland,PK classic |
12-01-2017 23-03-2017 | 180th YMCA Winter 2017-B
Warszawa [update:24-03-2017] | Poland,MA classic |
12-01-2017 13-01-2017 | IX Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygockiego
Zagnańsk [update:15-01-2017] | Poland,SK classic |
12-01-2017 03-04-2017 | Turniej Klasyfikacyjny GZSN "START"
Gorzów Wielkopolski [update:08-04-2017] | Poland,LB classic |
12-01-2017 30-03-2017 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
ŁODYGOWICE [update:30-03-2017] | Poland,SL classic |
12-01-2017 12-01-2017 | VI Gminny Turniej Szachowy
Polkowice [update:13-01-2017] | Poland,DS classic |
11-01-2017 22-03-2017 | 181st YMCA Winter 2017-C
Warszawa [update:24-03-2017] | Poland,MA classic |
10-01-2017 21-03-2017 | 182nd YMCA Winter 2017-D
Warszawa [update:24-03-2017] | Poland,MA classic |
09-01-2017 20-03-2017 | VII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2017
Warszawa [update:24-03-2017] | Poland,MA classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-07 (2010 i mł.)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-09 (ur. 2008 i 2009)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-11 (ur. 2006 i 2007)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-13 (ur. 2004 i 2005)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH CD-15-17 (ur. 2000-2003)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-07 (2010 i mł.)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-09 (ur. 2008 i 2009)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
08-01-2017 15-01-2017 | SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-13 (ur. 2004 i 2005)
Poronin [update:17-01-2017] | Poland,MP classic |
07-01-2017 08-01-2017 | III Mareckie Mini-Elo
Zielonka [update:08-01-2017] | Poland,MA classic |
07-01-2017 08-01-2017 | IV BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY (od bk - III kategorii) GRUPA B
Poznań [update:08-01-2017] | Poland,WP classic |
07-01-2017 08-01-2017 | IV BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY - FIDE GRUPA A 7-8.01.2017
Poznań [update:08-01-2017] | Poland,WP classic |
07-01-2017 08-01-2017 | IV Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:08-01-2017] | Poland,ZP classic |
06-01-2017 08-01-2017 | IV Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - grupa A
Szczecin [update:08-01-2017] | Poland,ZP classic |
06-01-2017 07-01-2017 | Turniej klasyfikaacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:07-01-2017] | Poland,WM classic |
06-01-2017 06-01-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [update:06-01-2017] | Poland,WM classic |
06-01-2017 07-01-2017 | Turniej klasyfikacyjny 1600-1700
Olsztyn [update:07-01-2017] | Poland,WM classic |
04-01-2017 27-12-2017 | Turniej Addytywny na rok 2017
Gorzów Wielkopolski [update:27-12-2017] | Poland,LB classic |
02-01-2017 05-01-2017 | W Hetmanie o II kategorię
Warszawa [update:05-01-2017] | Poland,MA classic |
01-01-2017 30-07-2017 | II GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (KLASYK)_KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Sielpia [update:07-08-2017] | Poland,SK classic |
01-01-2017 31-03-2017 | LISTA AKTYWNYCH SĘDZIÓW ŚZSzach.
SK + PL (dla sędziów SK) [update:04-03-2017] | Poland,SK classic |
30-12-2016 30-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 30.12.2016
Warszawa [update:09-01-2017] | Poland,MA classic |
29-12-2016 30-12-2016 | Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa A.
Wrocław [update:30-12-2016] | Poland,DS classic |
29-12-2016 30-12-2016 | Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B.
Wrocław [update:30-12-2016] | Poland,DS classic |
29-12-2016 30-12-2016 | Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa D.
Wrocław [update:30-12-2016] | Poland,DS classic |
29-12-2016 29-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2016
Warszawa [update:16-01-2017] | Poland,MA classic |
29-12-2016 29-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.2016
Warszawa [update:30-12-2016] | Poland,MA classic |
28-12-2016 29-12-2016 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - Grupa A do lat 8 - P'60
Rybnik [update:29-12-2016] | Poland,SL classic |
28-12-2016 29-12-2016 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - Grupa B do lat 10 - P'60
Rybnik [update:29-12-2016] | Poland,SL classic |
28-12-2016 29-12-2016 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - Grupa C do lat 12 - P'60
Rybnik [update:29-12-2016] | Poland,SL classic |
28-12-2016 28-12-2016 | KLASYFIKACYJNY TURNIEJ IMPRESJA GRUPA A
Zabrze [update:29-12-2016] | Poland,SL classic |
28-12-2016 28-12-2016 | Noworoczny Turniej Szachowy grupa Open
ZABRZE [update:29-12-2016] | Poland,SL classic |
28-12-2016 30-12-2016 | Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [update:31-12-2016] | Poland,WP classic |
28-12-2016 31-12-2016 | Turniej Kadry Podkarpacia P'59
Czudec [update:31-12-2016] | Poland,PK classic |
28-12-2016 29-12-2016 | Turniej klasyfikacyjny "Ferie świąteczne z szachami" 2016 gr. A
Warszawa [update:30-12-2016] | Poland,MA classic |
28-12-2016 30-12-2016 | Turniej klasyfikacyjny "Ferie świąteczne z szachami" 2016 gr. B
Warszawa [update:30-12-2016] | Poland,MA classic |
28-12-2016 28-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii
Warszawa [update:16-01-2017] | Poland,MA classic |
28-12-2016 30-12-2016 | XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C
Białystok [update:02-01-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2016 30-12-2016 | IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa B
Bogatynia [update:26-01-2017] | Poland,DS classic |
27-12-2016 30-12-2016 | IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A
Bogatynia [update:26-01-2017] | Poland,DS classic |
27-12-2016 31-12-2016 | Noworoczny Turniej Szachowy FIDE
Wrocław [update:31-12-2016] | Poland,DS classic |
27-12-2016 30-12-2016 | Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [update:31-12-2016] | Poland,WP classic |
27-12-2016 30-12-2016 | Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta CHMIELEWSKIEGO w Lublinie 2016 - OPEN A (FIDE)
Lublin [update:03-01-2017] | Poland,LU classic |
27-12-2016 31-12-2016 | V Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2016] | Poland,PK classic |
27-12-2016 30-12-2016 | W Hetmanie w ferie o III kategorie
Warszawa [update:30-12-2016] | Poland,MA classic |
27-12-2016 30-12-2016 | XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
Kętrzyn [update:30-12-2016] | Poland,WM classic |
27-12-2016 30-12-2016 | XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE)
Kętrzyn [update:30-12-2016] | Poland,WM classic |
27-12-2016 30-12-2016 | XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [update:30-12-2016] | Poland,WM classic |
27-12-2016 27-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 27.12.2016
Warszawa [update:28-12-2016] | Poland,MA classic |
27-12-2016 27-12-2016 | XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 27.12.2016
Warszawa [update:28-12-2016] | Poland,MA classic |
27-12-2016 04-01-2017 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2017] | Poland,MP classic |
27-12-2016 04-01-2017 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2017] | Poland,MP classic |
27-12-2016 04-01-2017 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy [update:04-01-2017] | Poland,MP classic |
27-12-2016 31-12-2016 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2016] | Poland,MP classic |
27-12-2016 31-12-2016 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy [update:31-12-2016] | Poland,MP classic |
27-12-2016 31-12-2016 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - OPEN FIDE
Rybnik [update:31-12-2016] | Poland,SL classic |
27-12-2016 31-12-2016 | XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
Białystok [update:25-01-2017] | Poland,PL classic |
27-12-2016 31-12-2016 | XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B
Białystok [update:02-01-2017] | Poland,PL classic |
18-12-2016 18-12-2016 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa C 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:18-12-2016] | Poland,PO classic |
18-12-2016 18-12-2016 | TK Szalony Krasnolud 1000-1200
Olsztyn [update:04-01-2017] | Poland,WM classic |
18-12-2016 18-12-2016 | Turniej Zarządu UKS TSz Zieloni Zielonka
Warszawa [update:18-12-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Chylice [update:18-12-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa A-B 1400-1600
Gdynia Chwarzno [update:18-12-2016] | Poland,PO classic |
17-12-2016 17-12-2016 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia Chwarzno [update:17-12-2016] | Poland,PO classic |
17-12-2016 17-12-2016 | IV GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY W KS KORONA ZAKRZEWO (FIDE) GODZ. 10.00 .
Zakrzewo Gmina Dopiewo [update:19-12-2016] | Poland,WP classic |
17-12-2016 18-12-2016 | IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #3 P'60
KOŁOBRZEG [update:17-12-2016] | Poland,ZP classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Mini-ELO Suwałki 2016 (2)
Suwałki [update:18-12-2016] | Poland,PL classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry w Szachach Klasycznych.
Zielona Góra [update:18-12-2016] | Poland,LB classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Turniej Kwalifikacyjny A
Puszcza Mariańska [update:18-12-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | Turniej Kwalifikacyjny B
Puszcza Mariańska [update:18-12-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa - zima 2016 Gr.A kat.IV i wyżej
Warszawa [update:18-12-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych - zima 2016 GR. A do IV
Warszawa [update:29-11-2016] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa-zima 2016 gr.B kat.V i bez kategorii
Warszawa [update:02-01-2017] | Poland,MA classic |
17-12-2016 18-12-2016 | VIII FIDE Open Szubin 2016 GRUPA A
Szubin [update:18-12-2016] | Poland,KP classic |
17-12-2016 18-12-2016 | VIII FIDE OPEN Szubin 2016 Turniej C
Szubin [update:18-12-2016] | Poland,KP classic |
17-12-2016 04-06-2017 | Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-41
Warszawa [update:04-06-2017] | Poland,MA classic |
17-12-2016 17-12-2016 | XIII Świąteczny Turniej Szachowy
Grajewo [update:17-12-2016] | Poland,PL classic |
17-12-2016 18-12-2016 | XXXVI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:04-12-2016] | Poland,MA classic |
16-12-2016 16-12-2016 | Akademickie Mistrzostwa Śląska
Gliwice [update:16-12-2016] | Poland,SL classic |
16-12-2016 16-12-2016 | Mistrzostwa KTS Kalisz w grze błyskawicznej
Kalisz [update:16-12-2016] | Poland,WP classic |
16-12-2016 18-12-2016 | VII CIDERSZACH 2016
Radzionków [update:25-12-2016] | Poland,SL classic |
16-12-2016 16-12-2016 | Wigilia klubu szachowego KTS Kalisz
Kalisz [update:16-12-2016] | Poland,WP classic |
11-12-2016 05-02-2017 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017
Warszawa [update:06-02-2017] | Poland,MA team, classic |
11-12-2016 11-12-2016 | Mikołaj przy szachownicy 2016 - trn A
Janów [update:12-12-2016] | Poland,PL classic |
11-12-2016 11-12-2016 | Mikołaj przy szachownicy- Pierwszy Mat trn B
Janów [update:12-12-2016] | Poland,PL classic |
11-12-2016 08-01-2017 | Otwarta Liga Mazowiecka - grupa B
Warszawa [update:11-12-2016] | Poland,MA team, classic |
11-12-2016 05-02-2017 | Otwarta Liga Mazowiecka 2016/2017
Warszawa [update:12-02-2017] | Poland,MA team, classic |
11-12-2016 17-12-2016 | Otwarty Ogólnopolski Turniej Szachowy Zabrzańska Jesień 2016 - OPEN
Zabrze Grzybowice ul Badestinusa 60 [update:17-12-2016] | Poland,SL classic |
11-12-2016 11-12-2016 | Szachowy Turniej Mikołajkowy na Bielanach - Mikołaje
Bielany Wrocławskie [update:11-12-2016] | Poland,DS classic |
11-12-2016 11-12-2016 | Zabrzańska Jesień- "Pierwsze kroki" do lat 10
Zabrze [update:11-12-2016] | Poland,SL classic |
11-12-2016 17-12-2016 | Zabrzańska Jesień- "Pierwsze kroki" do lat 14
Zabrze [update:17-12-2016] | Poland,SL classic |
10-12-2016 11-12-2016 | DSP nr 1 w Wesołej o II i III kategorię szachową (szkoły podstawowe oraz gimnazja)
Warszawa [update:11-12-2016] | Poland,MA classic |
10-12-2016 11-12-2016 | II Jesienny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zaklików 2016" dla IV i III kategorii oraz II kobiecej
Zaklików [update:11-12-2016] | Poland,PK classic |
10-12-2016 10-12-2016 | II Jesienny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zaklików 2016" dla zawodników bez kategorii i z V kategorią szachową
Zaklików [update:10-12-2016] | Poland,PK classic |
10-12-2016 10-12-2016 | II Jesienny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zaklików 2016"dla bk i V kategorii
Zaklików [update:28-11-2016] | Poland,PK classic |
10-12-2016 11-12-2016 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:12-12-2016] | Poland,PO classic |
10-12-2016 11-12-2016 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA C: 1100 - 1250
Lipusz [update:16-12-2016] | Poland,PO classic |
10-12-2016 11-12-2016 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa A 1600 Wrocław
Wrocław [update:11-12-2016] | Poland,DS classic |
10-12-2016 11-12-2016 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa C 1100-1250 Wrocław
Wrocław [update:11-12-2016] | Poland,DS classic |
10-12-2016 11-12-2016 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA B 1400 WROCŁAW
WROŁAW [update:11-12-2016] | Poland,DS classic |
10-12-2016 11-12-2016 | Mikołajkowy turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)
Zielonka [update:11-12-2016] | Poland,MA classic |
10-12-2016 11-12-2016 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY SZACHÓW JESIEŃ 2016 - SENIOR
Wąsosz [update:15-12-2016] | Poland,DS classic |
10-12-2016 11-12-2016 | SZACHOWI GIGANCI JUNIORZY TURNIEJ O KATEGORIE GR.B1400-1600 10-11.12.2016 POZNAŃ
POZNAŃ [update:11-12-2016] | Poland,WP classic |
10-12-2016 11-12-2016 | SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ OPEN FIDE 10-11.12.2016 POZNAŃ
POZNAŃ [update:11-12-2016] | Poland,WP classic |
10-12-2016 11-12-2016 | VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa A FIDE
Myślenice [update:26-12-2016] | Poland,MP classic |
10-12-2016 11-12-2016 | VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa B
Myślenice [update:11-12-2016] | Poland,MP classic |
09-12-2016 09-12-2016 | Noc szachowo-mikołajkowa - Gr. A
Suwałki [update:09-12-2016] | Poland,PL classic |
08-12-2016 02-02-2017 | Na I kategorię w Hetmanie
Warszawa [update:06-02-2017] | Poland,MA classic |
07-12-2016 07-12-2016 | Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Zamość [update:07-12-2016] | Poland,LU team, classic |
06-12-2016 06-12-2016 | Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Zamość [update:07-12-2016] | Poland,LU team, classic |
04-12-2016 20-12-2016 | Kołczewo Open
Kołczewo [update:21-12-2016] | Poland,ZP classic |
04-12-2016 04-12-2016 | TK Iskierka 1000-1200
Olsztyn [update:13-12-2016] | Poland,WM classic |
03-12-2016 04-12-2016 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
Gdańsk [update:04-12-2016] | Poland,PO classic |
03-12-2016 04-12-2016 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:04-12-2016] | Poland,PO classic |
03-12-2016 03-12-2016 | Mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci do 16 lat Pogranicza Czesko-Polskiego.
Ścinawka Średnia [update:03-12-2016] | Poland,DS classic |
03-12-2016 25-03-2017 | Mistrzostwa Ostrowca Św. do lat 12
Ostrowiec Świętokrzyski [update:11-03-2017] | Poland,SK classic |
03-12-2016 25-03-2017 | Mistrzostwa Ostrowca Św. do lat 8
Ostrowiec Św. [update:11-03-2017] | Poland,SK classic |
03-12-2016 04-12-2016 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJKOWY W WĘGROWIE 2016 - TURNIEJ A
WĘGRÓW [update:05-12-2016] | Poland,MA classic |
03-12-2016 03-12-2016 | Turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży do lat 14 z MDK-1 Bydgoszcz
Bydgoszcz [update:07-12-2016] | Poland,KP classic |
03-12-2016 04-12-2016 | Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)
Warszawa Ursus [update:04-12-2016] | Poland,MA classic |
02-12-2016 03-12-2016 | IV Turniej Szachowy dla uczestników projektu Wars i Sawa
Warszawa [update:03-12-2016] | Poland,MA classic |
02-12-2016 02-12-2016 | Mikołajkowy Turniej Szachowy
Kryniczno [update:09-12-2016] | Poland,DS classic |
02-12-2016 25-03-2017 | Mistrzostwa Ostrowca Św.
Ostrowiec Św. [update:11-03-2017] | Poland,SK classic |
02-12-2016 18-12-2016 | VI Turniej Szachowy o Puchar SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:18-12-2016] | Poland,PO classic |
01-12-2016 31-12-2016 | Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2016
Rzeszów [update:19-12-2016] | Poland,PK classic |
30-11-2016 11-01-2017 | Kołówka na 1600 rankingu krajowego
Chylice [update:13-01-2017] | Poland,MA classic |
29-11-2016 01-12-2016 | II turniej MDK + SP1
Elbląg [update:13-12-2016] | Poland,WM classic |
29-11-2016 15-12-2016 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2016
Tomaszów Lubelski [update:12-01-2017] | Poland,LU classic |
28-11-2016 28-02-2017 | Indywidualny Turniej Szachowy Zima 2016
Bolesławiec [update:22-03-2017] | Poland,DS classic |
28-11-2016 03-12-2016 | OTSz Niewidomych i Słabowidzących
Olsztyn [update:03-12-2016] | Poland,WM classic |
26-11-2016 04-12-2016 | Mikołajkowy Turniej Szachowy(na II i III kategorię)
Ostrołęka [update:29-12-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 26-11-2016 | Wesoła na V i IV kategorię
Warszawa-Wesoła [update:27-11-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 27-11-2016 | Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne
Piaseczno [update:02-12-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 27-11-2016 | II Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - OPEN
Tomaszów Lubelski [update:04-12-2016] | Poland,LU classic |
26-11-2016 27-11-2016 | III Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2016
Strzelce Krajeńskie [update:27-11-2016] | Poland,LB classic |
26-11-2016 26-11-2016 | III Grand Prix Ziemia Strzelecka - Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:27-11-2016] | Poland,LB classic |
26-11-2016 27-11-2016 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:27-11-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 27-11-2016 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:27-11-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 27-11-2016 | SUŁKOWICKA JESIEŃ 2016 Gr. A
Sułkowice [update:28-11-2016] | Poland,MP classic |
26-11-2016 27-11-2016 | SUŁKOWICKA JESIEŃ 2016 Gr. B
Sułkowice [update:27-11-2016] | Poland,MP classic |
26-11-2016 27-11-2016 | Turniej na II kategorię
Tczew [update:27-11-2016] | Poland,PO classic |
26-11-2016 27-11-2016 | Turniej na III kategorię
Tczew [update:27-11-2016] | Poland,PO classic |
26-11-2016 11-12-2016 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:12-12-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 11-12-2016 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)
Warszawa Ursus [update:12-12-2016] | Poland,MA classic |
26-11-2016 26-11-2016 | Ursynowskie Spotkania Rodzinne - Turniej A
Starachowice - Ursynów [update:28-11-2016] | Poland,SK classic |
26-11-2016 26-11-2016 | V TSz o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Kraków [update:26-11-2016] | Poland,MP classic |
25-11-2016 27-11-2016 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2016 - grupa A
Tychy [update:27-11-2016] | Poland,SL classic |
25-11-2016 27-11-2016 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2016 - grupa B
Tychy [update:27-11-2016] | Poland,SL classic |
25-11-2016 27-11-2016 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2016 - grupa C
Tychy [update:27-11-2016] | Poland,SL classic |
24-11-2016 30-11-2016 | XXXII Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:30-11-2016] | Poland,DS classic |
22-11-2016 01-12-2016 | 6th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wrocław [update:09-12-2016] | Poland,DS classic |
22-11-2016 22-11-2016 | KLASA 2B SP STO
PIŁA [update:20-12-2016] | Poland,WP classic |
22-11-2016 27-11-2016 | XIV MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
MILÓWKA [update:27-11-2016] | Poland,SL classic |
21-11-2016 21-11-2016 | Klasa 5 b STO PIŁA
PIŁA [update:19-12-2016] | Poland,WP classic |
21-11-2016 23-11-2016 | Szachowy Uniwersytet
Warszawa [update:23-11-2016] | Poland,MA classic |
20-11-2016 09-04-2017 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A 2016/2017
Poznań [update:05-05-2017] | Poland,WP team, classic |
20-11-2016 20-11-2016 | Mistrzostwa Polski Ministramtów - turniej opiekunowie
Starachowic [update:21-11-2016] | Poland,SK classic |
20-11-2016 20-11-2016 | Turniej dla dzieci o puchar MDK Wolomin (możliwość zdobycia V i IV kat.)
Wołomin [update:20-11-2016] | Poland,MA classic |
19-11-2016 20-11-2016 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:20-11-2016] | Poland,PO classic |
19-11-2016 20-11-2016 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:20-11-2016] | Poland,PO classic |
19-11-2016 19-11-2016 | Igrzyska Szkolne Miasta Suwałki 2016 - chłopcy
Suwałki [update:20-11-2016] | Poland,PL classic |
19-11-2016 20-11-2016 | Listopadowy Weekend Szachowy w Gubinie
Gubin [update:20-11-2016] | Poland,LB classic |
19-11-2016 20-11-2016 | Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III. II kat. i I kat. kobiecą)
Wołomin [update:21-11-2016] | Poland,MA classic |
19-11-2016 04-12-2016 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
GDAŃSK [update:04-12-2016] | Poland,PO classic |
19-11-2016 20-11-2016 | VI Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - ur 2006 -2002
Wodzisław Śląski [update:20-11-2016] | Poland,SL classic |
19-11-2016 20-11-2016 | VI Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - gr 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:28-11-2016] | Poland,SL classic |
19-11-2016 20-11-2016 | VI Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - ur 2001 i starsi
Wodzisław Śląski [update:28-11-2016] | Poland,SL classic |
18-11-2016 20-11-2016 | Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachachach klasycznych - grupa B
Łomża [update:23-11-2016] | Poland,PL classic |
18-11-2016 20-11-2016 | Otwarte Mistrzostwa Łomzy na 2016
Łomza [update:23-11-2016] | Poland,PL classic |
18-11-2016 18-02-2017 | Turniej KLASYFIKACYJNY w Hetmanie
Konin [update:09-03-2017] | Poland,WP classic |
18-11-2016 18-11-2016 | V Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w szachach
Lesko [update:03-12-2016] | Poland,PK classic |
15-11-2016 15-11-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - chłopcy.dziewczeta-kl.0-3
Nowe Miasto Lub. [update:15-11-2016] | Poland,WM classic |
12-11-2016 13-11-2016 | I Otwarty Turniej Szachowy "MDK-1 CUP"
Bydgoszcz [update:16-11-2016] | Poland,KP classic |
12-11-2016 27-11-2016 | II OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Wolin [update:08-01-2016] | Poland,ZP team, classic |
12-11-2016 13-11-2016 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2016 - GRUPA A
Wrocław [update:13-11-2016] | Poland,DS classic |
12-11-2016 13-11-2016 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2016 - Grupa B
Wrocław [update:13-11-2016] | Poland,DS classic |
12-11-2016 14-11-2016 | X Memoriał arc. Jerzego Krzysztonia
Nowy Sącz [update:14-11-2016] | Poland,MP classic |
11-11-2016 13-11-2016 | Konin ELITE Masters FIDE - Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. 11-13.11.2016r 5 rund P90 + 30s. Nagrody S60+. J18. I miejsce 700zl + 300zł za 100% pkt.
Konin [update:16-11-2016] | Poland,WP classic |
11-11-2016 13-11-2016 | Konin Masters FIDE gr. B - Memoriał WIKTORA KORCZNOJA. 11-13.11.2016r 7 rund P60+30s. Nagrody S60+. J12. J9. I miejsce 500zł + 200zł(za 100%pkt.)
Konin [update:13-11-2016] | Poland,WP classic |
11-11-2016 13-11-2016 | Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hańcza" Suwałki
Suwałki [update:13-11-2016] | Poland,PL classic |
11-11-2016 12-11-2016 | Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hańcza" Suwałki - grupa B
Suwałki [update:12-11-2016] | Poland,PL classic |
11-11-2016 13-11-2016 | Szachy w Harmonijce. IV Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:20-11-2016] | Poland,KP classic |
11-11-2016 13-11-2016 | TSz Juniorów o Mistrzostwo Pilzna na 2016 r.
Pilzno [update:11-12-2016] | Poland,PK classic |
11-11-2016 13-11-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2016 - grupa B
Białystok [update:13-11-2016] | Poland,PL classic |
11-11-2016 13-11-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2016 - grupa C
Białystok [update:13-11-2016] | Poland,PL classic |
11-11-2016 20-11-2016 | Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni Jesień 2016
Gdynia [update:20-11-2016] | Poland,PO classic |
11-11-2016 11-11-2016 | V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A
Bielsko-Biała [update:16-11-2016] | Poland,SL classic |
11-11-2016 11-11-2016 | V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B
Bielsko-Biała [update:11-11-2016] | Poland,SL classic |
11-11-2016 12-11-2016 | V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa C
Bielsko-Biała [update:12-11-2016] | Poland,SL classic |
11-11-2016 12-11-2016 | V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa D
Bielsko-Biała [update:12-11-2016] | Poland,SL classic |
10-11-2016 11-11-2016 | 2016 P.Niepodległości D
Limanowa [update:12-11-2016] | Poland,MP classic |
10-11-2016 11-11-2016 | 2016 P.Niepodległości D jun
Limanowa [update:11-11-2016] | Poland,MP classic |
10-11-2016 20-11-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzacych
Wągrowiec [update:21-11-2016] | Poland,WP team, classic |
10-11-2016 13-11-2016 | IX MIstrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa C
Rzeszów [update:13-11-2016] | Poland,PK classic |
09-11-2016 13-11-2016 | IX Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa A
Rzeszów [update:13-11-2016] | Poland,PK classic |
09-11-2016 13-11-2016 | IX Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:15-11-2016] | Poland,PK classic |
06-11-2016 26-03-2017 | III Liga KPZSzach - Sezon 2016/2017
Województwo Kujasko-Pomorskie [update:26-03-2017] | Poland,KP team, classic |
06-11-2016 26-03-2017 | IV Liga KPZSzach - Sezon 2016/2017
Województwo Kujasko-Pomorskie [update:26-03-2017] | Poland,KP team, classic |
06-11-2016 05-03-2017 | IV Liga Wałbrzyska
Dolny Śląsk [update:09-03-2017] | Poland,DS team, classic |
06-11-2016 09-04-2017 | IV Wielkopolska Liga Seniorów B
Nowe Skalmierzyce [update:19-04-2017] | Poland,WP team, classic |
06-11-2016 26-03-2017 | V Liga KPZSzach - Sezon 2016/2017
Województwo Kujasko-Pomorskie [update:26-03-2017] | Poland,KP team, classic |
05-11-2016 06-11-2016 | "Zabrzańska Jesień" 2016 rocznik 2002 i młodsi
Zabrze [update:06-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 06-11-2016 | "Zabrzańska Jesień" 2016 rocznik 2006 i młodsi
Zabrze [update:06-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 06-11-2016 | "Zabrzańska Jesień" 2016 rocznik 2008 i młodsi
Zabrze [update:08-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Lądek Zdrój [update:11-11-2016] | Poland,DS classic |
05-11-2016 05-11-2016 | I Turniej Szachowy o Crossowy Puchar Jurka Górskiego
Głogów [update:06-11-2016] | Poland,DS classic |
05-11-2016 05-11-2016 | KOBIETY Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Warcabach 100-polowych
Wadlew [update:20-11-2016] | Poland,LD classic |
05-11-2016 05-11-2016 | MĘŻCZYŹNI Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Warcabach 100-polowych
Wadlew [update:20-11-2016] | Poland,LD classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Mecz: Krakowski Klub Szachistów - TS Wisła Kraków
Kraków [update:06-11-2016] | Poland,MP team, classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Mistrzostwa Konina Szkół Gimnazjalnych
Konin [update:05-11-2016] | Poland,WP team, classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych
Konin [update:05-11-2016] | Poland,WP team, classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych
Konin [update:05-11-2016] | Poland,WP team, classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach - Blitz "A"
Gorzów Wielkopolski [update:05-11-2016] | Poland,LB classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach - Blitz "B"
Gorzów Wielkopolski [update:14-11-2016] | Poland,LB classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C09
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C11
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C13
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C15
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - C17
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D09
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D11
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D13
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D15
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 12-11-2016 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2016 - D17
Szczyrk [update:18-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Szczyrk Open na II i III kategorię
Szczyrk [update:07-11-2016] | Poland,SL classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Szkoleniowy Turniej Szachowy
Zielona Góra [update:28-11-2016] | Poland,LB classic |
05-11-2016 05-11-2016 | Treningowy turniej
Zielonka [update:05-11-2016] | Poland,MA classic |
05-11-2016 12-11-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2016 - grupa A
Białystok [update:13-11-2016] | Poland,PL classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz
Kraków [update:04-11-2016] | Poland,MP classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz
KRAKÓW [update:05-11-2016] | Poland,MP classic |
05-11-2016 06-11-2016 | Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz
Kraków [update:06-11-2016] | Poland,MP classic |
05-11-2016 06-11-2016 | VII Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szydłowieckiego
Szydłowiec [update:06-11-2016] | Poland,MA classic |
04-11-2016 06-11-2016 | Turniej na kategorię do 1800
Koszalin [update:15-11-2016] | Poland,ZP classic |
04-11-2016 02-12-2016 | Turniej o kategorię z Ogródkiem Jordanowskim 2016
Krosno [update:09-12-2016] | Poland,PK classic |
02-11-2016 08-12-2016 | IV Turniej Szachowy O puchar Jana im. Jana Niedźwieckiego
Radom [update:20-12-2016] | Poland,MA classic |
29-10-2016 14-01-2017 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2016r.
Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Imielin [update:14-01-2017] | Poland,SL team, classic |
29-10-2016 30-10-2016 | Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [update:30-10-2016] | Poland,DS classic |
29-10-2016 30-10-2016 | Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [update:30-10-2016] | Poland,DS classic |
29-10-2016 30-10-2016 | Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:30-10-2016] | Poland,DS classic |
29-10-2016 29-10-2016 | Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000-1100)
Wrocław [update:29-10-2016] | Poland,DS classic |
29-10-2016 30-10-2016 | Mini-ELO Suwałki 2016 (1)
Suwałki [update:02-11-2016] | Poland,PL classic |
29-10-2016 30-10-2016 | Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa C (o III i II kategorię)
Warszawa Ursus [update:30-10-2016] | Poland,MA classic |
28-10-2016 30-10-2016 | Otwarty Turniej Szachowy w ramach Mistrzostw Polski Domów Kultury
Bydgoszcz [update:30-10-2016] | Poland,KP classic |
25-10-2016 31-10-2016 | II IGRZYSKA SZKOLNE -Open A
Drzonków [update:31-10-2016] | Poland,LB classic |
25-10-2016 31-10-2016 | II IGRZYSKA SZKOLNE -Open B
Drzonków [update:31-10-2016] | Poland,LB classic |
22-10-2016 22-10-2016 | GIMNAZJADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 2016
Białystok [update:22-10-2016] | Poland,PL team, classic |
22-10-2016 23-10-2016 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
22-10-2016 23-10-2016 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
22-10-2016 23-10-2016 | Pierwsze Kroki 2016
Puszcza Mariańska [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
22-10-2016 23-10-2016 | VII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej 2016
Puszcza Mariańska [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
22-10-2016 23-10-2016 | Wojewódzki Kurs Sędziowski
Olsztyn [update:20-10-2016] | Poland,WM classic |
22-10-2016 23-10-2016 | XIII Radomski Maraton Szachowy "Odwaga - Miłość - Pokój" Grupa "A"
Radom [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
22-10-2016 23-10-2016 | XIII Radomski Maraton Szachowy Odwaga - Miłość - Pokój Grupa B
Radom [update:23-10-2016] | Poland,MA classic |
20-10-2016 27-10-2016 | ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 7
Kielce/Ostrowiec Św. [update:20-10-2016] | Poland,SK classic |
20-10-2016 21-12-2016 | Mistrzostwa Prabut 2016
Prabuty [update:11-01-2017] | Poland,PO classic |
19-10-2016 19-10-2016 | 701 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:19-10-2016] | Poland,MP classic |
19-10-2016 17-05-2017 | XVIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2017
Okręg rybnicki [update:03-05-2017] | Poland,SL team, classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP chłopców do lat 9 (ur. 2007 i mł.)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do MP dziewcząt do lat 9 (ur. 2007 i mł.)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do OOM chłopców do lat 11 (ur. 2005-2006)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do OOM chłopców do lat 13 (ur. 2003-2004)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do OOM dziewcząt do lat 11 (ur. 2005-2006.)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 22-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LU-PL do OOM dziewcząt do lat 13 (ur. 2003-2004)
Biardy koło Łukowa [update:22-10-2016] | Poland,LU classic |
16-10-2016 30-05-2017 | III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2016/17 - północ
Lubuskie [update:25-06-2017] | Poland,LB team, classic |
16-10-2016 31-05-2017 | III liga woj. Lubuskiego 2016/17 - Południe
Lubuskie [update:25-06-2017] | Poland,LB team, classic |
16-10-2016 05-03-2017 | IV Liga 2016/2017 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [update:06-03-2017] | Poland,DS team, classic |
16-10-2016 05-02-2017 | IV Liga Legnicko-Jeleniogórska 2016/2017
Dolny Śląsk [update:05-02-2017] | Poland,DS team, classic |
16-10-2016 16-10-2016 | Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa B
Mińsk Mazowiecki [update:16-10-2016] | Poland,MA classic |
15-10-2016 16-10-2016 | I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [update:16-10-2016] | Poland,PK classic |
15-10-2016 16-10-2016 | MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH JESIEŃ 2016 Grupa A (od IV kat)
Warszawa [update:16-10-2016] | Poland,MA classic |
15-10-2016 16-10-2016 | MISTRZOSTWA MOKOTOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH-JESIEŃ 2016 Grupa B (do V kategorii)
Warszawa [update:29-10-2016] | Poland,MA classic |
15-10-2016 16-10-2016 | Radomski Maraton Szachowy Ogłoszenia Niepodległości Polski Grupa A
Radom [update:16-10-2016] | Poland,MA classic |
15-10-2016 16-10-2016 | Radomski Maraton Szachowy Ogłoszenia Niepodległości Polski Grupa B
Radom [update:16-10-2016] | Poland,MA classic |
15-10-2016 16-10-2016 | SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ O KATEGORIE GRUPA A 1000-1250
POZNAŃ [update:16-10-2016] | Poland,WP classic |
15-10-2016 16-10-2016 | SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ O KATEGORIE GRUPA B 1400-1600
POZNAŃ [update:16-10-2016] | Poland,WP classic |
15-10-2016 16-10-2016 | SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ O KATEGORIE GRUPA C od rankingu 1700
POZNAŃ [update:16-10-2016] | Poland,WP classic |
15-10-2016 16-10-2016 | SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ O KATEGORIE GRUPA D RODZICE do rankingu 1800
POZNAŃ [update:16-10-2016] | Poland,WP classic |
14-10-2016 16-10-2016 | I TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu
Kolbuszowa [update:16-10-2016] | Poland,PK classic |
14-10-2016 14-10-2016 | II IGRZYSKA SZKOLNE -Open A
Drzonków [update:14-10-2016] | Poland,LB classic |
14-10-2016 16-10-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Spała [update:18-10-2016] | Poland,LD classic |
13-10-2016 01-12-2016 | Mistrzostwa Elbląga 2016 P 90
Elbląg [update:03-12-2016] | Poland,WM classic |
12-10-2016 16-10-2016 | I Turniej Szachowy o "Puchar Mazur"
Kruklin [update:30-09-2016] | Poland,WM classic |
11-10-2016 29-11-2016 | Mistrzostwa Klubu Hetman
Nowe Miasto Lub. [update:06-12-2016] | Poland,WM classic |
11-10-2016 11-10-2016 | VI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:11-10-2016] | Poland,PL classic |
10-10-2016 21-11-2016 | W Hetmanie o II kategorię
Warszawa [update:17-11-2016] | Poland,MA classic |
10-10-2016 09-04-2017 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2016/2017
Wielkopolska [update:09-04-2017] | Poland,WP team, classic |
09-10-2016 04-12-2016 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2016 Grupa A
Rzeszów [update:05-12-2016] | Poland,PK team, classic |
09-10-2016 04-12-2016 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2016 Grupa B
Rymanów [update:04-12-2016] | Poland,PK team, classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 C13
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 C9
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D11
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D13
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK 2016 D9
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
09-10-2016 14-10-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie LD/SK C11
Spała [update:14-10-2016] | Poland,LD classic |
08-10-2016 09-10-2016 | II Mareckie Mini-Elo
Marki [update:09-10-2016] | Poland,MA classic |
08-10-2016 13-11-2016 | III Liga Małopolska Seniorów 2016
Zabierzów [update:14-11-2016] | Poland,MP team, classic |
08-10-2016 09-10-2016 | Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa A
Wrocław [update:07-10-2016] | Poland,DS classic |
08-10-2016 09-10-2016 | Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa B
Wrocław [update:07-10-2016] | Poland,DS classic |
08-10-2016 09-10-2016 | Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa C
Wrocław [update:07-10-2016] | Poland,DS classic |
08-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów
Grodzisk Maz. [update:09-10-2016] | Poland,MA classic |
08-10-2016 15-10-2016 | VI Memorial Reginy Gerleckiej
Lublin [update:15-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 16-12-2016 | Finał Mistrzostw Rzeszowskiego Koła Szachowego
Rzeszów [update:17-12-2016] | Poland,PK classic |
07-10-2016 07-10-2016 | GP Polonii Wrocław - 7.10.2016
Wrocław [update:07-10-2016] | Poland,DS classic |
07-10-2016 28-10-2016 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr778
Wadowice [update:29-10-2016] | Poland,MP classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D09
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 14-10-2016 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Węgierska Górka [update:14-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa C9 i 11 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:28-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C15 i 17 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:30-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C7 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:24-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów D15-17 w Szachach Klasyczynch
Łuków [update:30-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów D7 w Szachach Klasyczynch
Łuków [update:24-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów D9-11 w Szachach Klasyczynch
Łuków [update:10-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 13 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:24-10-2016] | Poland,LU classic |
07-10-2016 09-12-2016 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu 2016 w szachach klasycznych
Starogard Gdański [update:09-12-2016] | Poland,PO classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Rudzka Jesień 2016 - Grupa A do 12 lat
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:23-10-2016] | Poland,SL classic |
07-10-2016 09-10-2016 | Rudzka Jesień 2016 - Grupa OPEN
Ruda Śląska ul Sztygarska 9 [update:13-10-2016] | Poland,SL classic |
06-10-2016 03-11-2016 | Turniej szachowy o puchar prezesa firmy SKADAR
Radom [update:07-11-2016] | Poland,MA classic |
04-10-2016 09-10-2016 | XXXVI Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Serpelice [update:09-10-2016] | Poland,MA classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-11
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-13
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-9
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-11
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-13
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
03-10-2016 09-10-2016 | MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-9
Pszczew [update:09-10-2016] | Poland,LB classic |
01-10-2016 02-10-2016 | V TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
Gdańsk [update:02-10-2016] | Poland,PO classic |
01-10-2016 02-10-2016 | V TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:02-10-2016] | Poland,PO classic |
01-10-2016 02-10-2016 | Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Rozważne - 90 turniejów na 90 lecie PZSzach
Chylice [update:04-10-2016] | Poland,MA classic |
01-10-2016 18-12-2016 | II Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza
Chylice [update:10-01-2017] | Poland,MA classic |
01-10-2016 19-11-2016 | II DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA 2016 w SZACHACH KLASYCZNYCH
KROSNO [update:22-11-2016] | Poland,PK team, classic |
01-10-2016 02-10-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy (2006-2008) KP-PO
Gdańsk [update:02-10-2016] | Poland,PO classic |
01-10-2016 02-10-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczęta (2006-2008) KP-PO
Gdańsk [update:02-10-2016] | Poland,PO classic |
01-10-2016 02-10-2016 | Turniej z okazji 20 lecia Klubu Solny Grzybowo Do lat 10
Dźwirzyno [update:02-10-2016] | Poland,ZP classic |
01-10-2016 02-10-2016 | Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg Turniej B (do rankingu 2000) Gwarantowana pula nagród 1000 zł
Dźwirzyno [update:02-10-2016] | Poland,ZP classic |
01-10-2016 02-10-2016 | XI Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:02-10-2016] | Poland,SL classic |
01-10-2016 02-10-2016 | XI Memoriał im. Henryka Karnówki - do lat 10
Tarnowskie Góry [update:02-10-2016] | Poland,SL classic |
01-10-2016 02-10-2016 | XI Memoriał im. Henryka Karnówki - do lat 14
Tarnowskie Góry [update:02-10-2016] | Poland,SL classic |
30-09-2016 02-10-2016 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Łódź 2016
Łódź [update:08-10-2016] | Poland,LD classic |
30-09-2016 30-09-2016 | KONFERENCJA SĘDZIOWSKA - świętokrzyskie
Kielce [update:30-09-2016] | Poland,SK classic |
30-09-2016 03-10-2016 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW LB+DS CHŁOPCY
Pszczew [update:03-10-2016] | Poland,LB classic |
30-09-2016 03-10-2016 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW LB+DS DZIEWCZĘTA
Pszczew [update:03-10-2016] | Poland,LB classic |
30-09-2016 06-10-2016 | Turniej z okazji 20-lecia Klubu Solny Grzybowo - o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg Turniej A Gwarantowana pula nagród 10000 zł I nagroda 3000 II nagroda 2000 III nagroda 1000
Dźwirzyno [update:16-10-2016] | Poland,ZP classic |
27-09-2016 24-11-2016 | Szachowe Mistrzostwa Inowrocławia 2016
Inowrocław [update:05-12-2016] | Poland,KP classic |
26-09-2016 02-10-2016 | September Lviv Tradition 2016 (IM-group)
Lviv [update:23-09-2016] | Poland,PK classic |
26-09-2016 02-10-2016 | September Lviv Tradition 2016 (IM-group)
Lviv [update:02-10-2016] | Ukraine classic |
24-09-2016 16-12-2016 | 174th YMCA Autumn 2016-A
Warszawa [update:15-12-2016] | Poland,MA classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Kurs sędziowski
Czudec [update:21-09-2016] | Poland,PK classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Memoriał Romana Bąka - do 10 lat
Chorzów [update:30-09-2016] | Poland,SL classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Memoriał Romana Bąka - do 14 lat
Chorzów [update:27-09-2016] | Poland,SL classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Memoriał Romana Bąka - do 8 lat
Chorzów [update:27-09-2016] | Poland,SL classic |
24-09-2016 02-10-2016 | Mistrzostwa Włocławka 2016
Włocławek [update:02-10-2016] | Poland,KP classic |
24-09-2016 19-11-2016 | Otwarte Miedzypowiatowe Mistrzostwa Juniorow Okregu Klodzkiego
Scinawka Srednia Kudowa Zdroj Srebrna Gora Zloty Stok [update:20-11-2016] | Poland,DS classic |
24-09-2016 24-09-2016 | Turniej na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:24-09-2016] | Poland,MA classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Turniej szachowy - zdobądź kategorię
Międzyrzec Podlaski [update:25-09-2016] | Poland,LU classic |
24-09-2016 25-09-2016 | TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI OFIAR AGRESJI WRZEŚNIOWEJ 1939 ROKU NA POLSKĘ Grupa "A"
Radom [update:25-09-2016] | Poland,MA classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Turniej Szachowy Pamięci Ofiar Agresji Wrześniowej 1939 Roku na Polskę Grupa B
Radom [update:28-09-2016] | Poland,MA classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [update:25-09-2016] | Poland,DS classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [update:25-09-2016] | Poland,DS classic |
24-09-2016 25-09-2016 | Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:01-10-2016] | Poland,DS classic |
24-09-2016 24-09-2016 | Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000-1100)
Wrocław [update:06-10-2016] | Poland,DS classic |
24-09-2016 25-09-2016 | ZEFIR FIVE ELO
BOGUSZOWICE [update:25-09-2016] | Poland,SL classic |
23-09-2016 28-10-2016 | III Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2016
Krosno [update:07-11-2016] | Poland,PK classic |
23-09-2016 28-10-2016 | III Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna2016Juniorzy
Krosno [update:28-10-2016] | Poland,PK classic |
23-09-2016 25-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2006-2008)
Brok [update:26-09-2016] | Poland,MA classic |
23-09-2016 25-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2006-2008)
Brok [update:26-09-2016] | Poland,MA classic |
23-09-2016 25-09-2016 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp.
Gorzów Wlkp. [update:25-09-2016] | Poland,LB classic |
23-09-2016 16-12-2016 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:09-12-2016] | Poland,PK classic |
22-09-2016 15-12-2016 | 175th YMCA Autumn 2016-B
Warszawa [update:15-12-2016] | Poland,MA classic |
22-09-2016 14-12-2016 | 176th YMCA Autumn 2016-C
Warszawa [update:15-12-2016] | Poland,MA classic |
22-09-2016 17-11-2016 | VI GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI P 60'+15"
Dukla [update:20-11-2016] | Poland,PK classic |
21-09-2016 13-12-2016 | 177th YMCA Autumn 2016-D
Warszawa [update:14-12-2016] | Poland,MA classic |
21-09-2016 23-11-2016 | Mistrzostwa Miasta Tczewa 2016 r
Tczew [update:01-12-2016] | Poland,PO classic |
20-09-2016 12-12-2016 | 178th YMCA Autumn 2016-E
Warszawa [update:12-12-2016] | Poland,MA classic |
19-09-2016 25-09-2016 | Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików - woj. Wielkopolskie i Zachodniopomorskie (wszystkie grupy)
Gniezno [update:19-08-2016] | Poland,WP classic |
19-09-2016 12-12-2016 | Jesienne granie w Hetmanie 2016_A
Warszawa [update:12-12-2016] | Poland,MA classic |
19-09-2016 12-12-2016 | Jesienne granie w Hetmanie 2016_B
Warszawa [update:13-12-2016] | Poland,MA classic |
19-09-2016 12-12-2016 | Jesienne granie w Hetmanie 2016_C
Warszawa [update:13-12-2016] | Poland,MA classic |
19-09-2016 05-12-2016 | Jesienne granie w Hetmanie 2016_D
Warszawa [update:06-12-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok [update:23-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok [update:23-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok [update:24-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11
Brok [update:23-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13
Brok [update:23-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 23-09-2016 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9
Brok [update:24-09-2016] | Poland,MA classic |
18-09-2016 24-09-2016 | XXXI Puchar Grunwaldu
Łajs [update:24-09-2016] | Poland,WM classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-11KP-PO
Fojutowo [update:24-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-13 KP-PO
Fojutowo [update:24-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C-9 KP-PO
Fojutowo [update:24-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-11 KP-PO
Fojutowo [update:24-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-13 KP-PO
Fojutowo [update:23-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 24-09-2016 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D-9 KP-PO
Fojutowo [update:22-09-2016] | Poland,KP classic |
17-09-2016 07-05-2017 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017
Dolny Śląsk [update:07-05-2017] | Poland,DS team, classic |
17-09-2016 18-09-2016 | IRT Semif. Argentinas Sub 2000-2300 "Memorial Tulio Ottonello"
Monteros [update:31-08-2016] | Argentina classic |
17-09-2016 23-09-2016 | Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE Otwarte Mistrzostwa Śląska
Chorzów [update:23-09-2016] | Poland,SL classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 11 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 13 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 15 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 17 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 9 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych Dziewczęta do 11 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych Dziewczęta do 9 lat
Żarów [update:18-09-2016] | Poland,DS classic |
17-09-2016 18-09-2016 | XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B max 1600
Zabierzów / koło Krakowa [update:18-09-2016] | Poland,MP classic |
17-09-2016 18-09-2016 | XVI POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN do rankingu 2200 ELO
Zabierzów/koło Krakowa [update:18-09-2016] | Poland,MP classic |
16-09-2016 18-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików CHŁOPCY (WP+ZP) roczniki 2006-2007-2008
Gniezno [update:18-09-2016] | Poland,WP classic |
16-09-2016 18-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DZIEWCZYNKI (WP+ZP) 2006-2007-2008
Gniezno [update:18-09-2016] | Poland,WP classic |
15-09-2016 18-09-2016 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy
Turawa [update:18-09-2016] | Poland,OP classic |
15-09-2016 18-09-2016 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - dziewczęta
Turawa [update:18-09-2016] | Poland,OP classic |
15-09-2016 15-11-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ dla zawodników 60+
ŁODYGOWICE [update:15-11-2016] | Poland,SL classic |
14-09-2016 22-10-2016 | Kołówka dla IV kategori
Chylice [update:22-10-2016] | Poland,MA classic |
13-09-2016 13-09-2016 | SZKOLENIE DLA ZAWODNIKÓW LUKKS Kielce
Kielce [update:02-09-2016] | Poland,SK classic |
11-09-2016 20-09-2016 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy "FIANCHETTO"
Jastrzębia Góra [update:20-09-2016] | Poland,PO classic |
10-09-2016 10-09-2016 | Grand Prix Radzionkowa -3 edycja- Grupa A- powyżej 16 lat
Radzionków [update:10-09-2016] | Poland,SL classic |
10-09-2016 11-09-2016 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:11-09-2016] | Poland,LB classic |
10-09-2016 11-09-2016 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2016 gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:11-09-2016] | Poland,LB classic |
10-09-2016 11-09-2016 | III Mistrzostwa Kalisza Juniorów i Młodzików w szachach klasycznych gr.1998-2005
Kalisz [update:11-09-2016] | Poland,WP classic |
10-09-2016 11-09-2016 | III Mistrzostwa Kalisza Juniorów i Młodzików w szachach klasycznych gr.2006 i mł
Kalisz [update:11-09-2016] | Poland,WP classic |
10-09-2016 11-09-2016 | Turniej OPEN pod patronatem Dyrektora MOSiR w Karczewie
Karczew k. Otwocka [update:11-09-2016] | Poland,MA classic |
10-09-2016 25-09-2016 | X TSz TS Wisła Kraków - OPEN min 1600 Pzszach (FIDE)
Kraków [update:25-09-2016] | Poland,MP classic |
09-09-2016 11-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL
Łuków [update:19-09-2016] | Poland,LU classic |
09-09-2016 11-09-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LU+PL/dziewczęta/
Łuków [update:19-09-2016] | Poland,LU classic |
09-09-2016 11-09-2016 | VII TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
CIESZYN [update:11-09-2016] | Poland,SL classic |
05-09-2016 11-09-2016 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:10-09-2016] | Poland,PO classic |
03-09-2016 11-09-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga
Jastrzębia Góra [update:27-09-2016] | Poland,PO team, classic |
03-09-2016 11-09-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga
Poronin [update:15-09-2016] | Poland,MP team, classic |
03-09-2016 04-09-2016 | Turniej Klasyfikacjny Szachy sport nauka pasja grupa A
Przemków [update:04-09-2016] | Poland,DS classic |
03-09-2016 04-09-2016 | Turniej klasyfikacyjny realizowany w ramach projektu *Szachy-sport nauka pasja* GrB
Przemków [update:03-09-2016] | Poland,DS classic |
03-09-2016 04-09-2016 | Złoty Jelonek Owocowy - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [update:05-09-2016] | Poland,DS classic |
03-09-2016 04-09-2016 | Złoty Jelonek Owocowy - Grupa B (1250-1400)
Jelenia Góra [update:05-09-2016] | Poland,DS classic |
02-09-2016 04-09-2016 | Turniej treningowy UKS SP1 Leżajsk
Ożanna [update:05-09-2016] | Poland,PK classic |
01-09-2016 01-09-2016 | ŚWIĘTOKRZYSKA LISTA RANKINGOWA - SZACHY KLASYCZNE
Kielce [update:22-08-2016] | Poland,SK classic |
27-08-2016 28-08-2016 | LATO W STĘSZEWIE OPEN B 27-28.08.2016
STĘSZEW [update:28-08-2016] | Poland,WP classic |
27-08-2016 28-08-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (10) - grupa A
Białystok [update:28-08-2016] | Poland,PL classic |
27-08-2016 28-08-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (10) - grupa B
Białystok [update:28-08-2016] | Poland,PL classic |
27-08-2016 28-08-2016 | Szachy z Janem Kochanowskim turniej B (ranking krajowy do 1600)
Węgrów [update:14-09-2016] | Poland,MA classic |
27-08-2016 28-08-2016 | TURNIEJ LETNI W STĘSZEWIE - FIDE OPEN A 27-28.08.2016
STĘSZEW [update:28-08-2016] | Poland,WP classic |
27-08-2016 28-08-2016 | Turniej Szachowy "SKOCZKI"
Słopanowo k.Obrzycka [update:28-08-2016] | Poland,WP classic |
27-08-2016 28-08-2016 | Turniej Szachowy "SKOCZKI"- juniorzy
Słopanowo k.Obrzycka [update:04-09-2016] | Poland,WP classic |
26-08-2016 28-08-2016 | OFSz Kopernik 2016-Open D (do 10 lat)
Olsztyn [update:28-08-2016] | Poland,WM classic |
26-08-2016 28-08-2016 | Szachy z Janem Kochanowskim turniej A (ranking krajowy powyżej 1600)
Węgrów [update:29-08-2016] | Poland,MA classic |
25-08-2016 31-08-2016 | Integracyjny Turniej Szachowy Bałtyk 2016
Rowy [update:30-08-2016] | Poland,PO classic |
24-08-2016 24-08-2016 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (8)
Warszawa [update:24-08-2016] | Poland,MA classic |
23-08-2016 28-08-2016 | OFSz Kopernik 2016-Open A (PZSzach od 1700 i Fide od 1500)
Olsztyn [update:28-08-2016] | Poland,WM classic |
23-08-2016 28-08-2016 | OFSz Kopernik 2016-Open B (Fide do 1600)
Olsztyn [update:28-08-2016] | Poland,WM classic |
22-08-2016 27-08-2016 | Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2016 - Open
Mikoszewo [update:27-08-2016] | Poland,PO classic |
22-08-2016 27-08-2016 | Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2016 - Turniej klasyfikacyjny Grupa A
Mikoszewo [update:27-08-2016] | Poland,PO classic |
22-08-2016 27-08-2016 | I Sesja ASU Sokółka
Sokółka [update:28-08-2016] | Poland,PL classic |
21-08-2016 27-08-2016 | Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2016 - A
Mikoszewo [update:29-08-2016] | Poland,PO classic |
21-08-2016 27-08-2016 | Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2016 - B
Mikoszewo [update:26-08-2016] | Poland,PO classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA Gimazjum i Liceum
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Ch. Kl. 1-2
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Ch. Kl. 5-6
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Dz. Kl. 1-2
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Dz. Kl. 3-4
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ -Ch. Kl. 3-4
Dąbki [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
21-08-2016 29-08-2016 | XVI OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Dz. Kl. 5-6
Dąbki [update:30-08-2016] | Poland,LB classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B (Seniorzy)
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN D (do lat 14)
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN E (do lat 10)
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | 52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN F (1000)
Polanica-Zdrój [update:28-08-2016] | Poland,DS classic |
20-08-2016 28-08-2016 | Ogólnopolski Turniej Niesłyszących
Jastrzębia Góra [update:27-08-2016] | Poland,PO classic |
20-08-2016 30-08-2016 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2016
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2016] | Poland,LB classic |
19-08-2016 26-08-2016 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH O "PUCHAR PODKARPACIA"
RYMANÓW ZDRÓJ [update:31-08-2016] | Poland,PK classic |
19-08-2016 26-08-2016 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH
Rymanów Zdrój [update:07-09-2016] | Poland,PK classic |
19-08-2016 26-08-2016 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH O "PUCHAR PODKARPACIA"
RYMANÓW ZDRÓJ [update:04-09-2016] | Poland,PK classic |
19-08-2016 26-08-2016 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH O "PUCHAR PODKARPACIA" GR.B
RYMANÓW ZDRÓJ [update:25-08-2016] | Poland,PK classic |
19-08-2016 21-08-2016 | XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 10 lat)
Ostróda [update:22-08-2016] | Poland,WM classic |
19-08-2016 21-08-2016 | XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 14 lat)
Ostróda [update:22-08-2016] | Poland,WM classic |
19-08-2016 21-08-2016 | XIII MFSz-Nadzieje Szachowe (do 8 lat)
Ostróda [update:22-08-2016] | Poland,WM classic |
18-08-2016 30-08-2016 | VIII Szachowye Wakacje
Dąbki K/Darłowa [update:18-08-2016] | Poland,ZP classic |
17-08-2016 24-08-2016 | Ogólnopolski Turniej Szachowy
Rowy [update:24-08-2016] | Poland,PO classic |
17-08-2016 17-08-2016 | Turniej błyskawiczny klubu Hetman (7)
Warszawa [update:17-08-2016] | Poland,MA classic |
17-08-2016 28-08-2016 | www.oboz-szachowy.pl
Polanica Zdrój [update:27-04-2016] | Poland,DS classic |
17-08-2016 28-08-2016 | XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open A
Rewal [update:03-09-2016] | Poland,ZP classic |
17-08-2016 28-08-2016 | XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open B
Rewal [update:03-09-2016] | Poland,ZP classic |
16-08-2016 16-08-2016 | Mistrzostwa OW Beskid-Szczyrk-grupa do rankingu 1400
Szczyrk [update:21-08-2016] | Poland,SL classic |
16-08-2016 19-08-2016 | Wakacje z Szachami grupa A FIDE
Klewki [update:23-08-2016] | Poland,WM classic |
16-08-2016 19-08-2016 | Wakacje z Szachami grupa B
Klewki [update:18-08-2016] | Poland,WM classic |
16-08-2016 22-08-2016 | XIII MFSz-Open
Ostróda [update:22-08-2016] | Poland,WM classic |
15-08-2016 17-08-2016 | Gambit-Turniej Rankingowy A
Starachowice [update:15-09-2016] | Poland,SK classic |
15-08-2016 21-08-2016 | Mistrzostwa OW Beskid-Szczyrk - Grupa od rankingu1600
Szczyrk [update:21-08-2016] | Poland,SL classic |
15-08-2016 21-08-2016 | Obóż szkoleniowo - wypoczynkowy Obra - grupa C
Obra [update:21-08-2016] | Poland,WP classic |
15-08-2016 21-08-2016 | Obóz Szkoleniowo wypoczynkowy Obra - grupa A
Obra [update:21-08-2016] | Poland,WP classic |
15-08-2016 21-08-2016 | Obóz Szkoleniowo wypoczynkowy Obra - grupa B
Obra [update:21-08-2016] | Poland,WP classic |
14-08-2016 21-08-2016 | Szachowy Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży Obra 14-21.08.2016
Obra [update:13-05-2016] | Poland,WP classic |
13-08-2016 14-08-2016 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - klasyfikacyjny A
Wilkasy [update:14-08-2016] | Poland,WM classic |
13-08-2016 14-08-2016 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2016 - klasyfikacyjny B
Giżycko [update:14-08-2016] | Poland,WM classic |
13-08-2016 14-08-2016 | Letni Turniej Szachowy w Krakowskim Klubie Szachistów (gr. A)
Kraków [update:12-08-2016] | Poland,MP classic |
13-08-2016 15-08-2016 | Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - Grupa C - do lat 14
Wrocław [update:13-08-2016] | Poland,DS classic |
13-08-2016 14-08-2016 | Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - Grupa D - do lat 10
Wrocław [update:14-08-2016] | Poland,DS classic |
11-08-2016 14-08-2016 | *** IV Otwarty Turniej Szachowy - Szachy Klasyczne- Juniorzy ***
Świecie [update:13-08-2016] | Poland,KP classic |
09-08-2016 12-08-2016 | II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - GRUPA C (1200-1400 PZSzach)
Suwałki [update:12-08-2016] | Poland,PL classic |
09-08-2016 11-08-2016 | II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - GRUPA D (1000-1200 PZSzach)
Suwałki [update:11-08-2016] | Poland,PL classic |
09-08-2016 14-08-2016 | II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - OPEN A od 1700 ELO (lub od II kat.)
Suwałki [update:14-08-2016] | Poland,PL classic |
09-08-2016 14-08-2016 | II Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2016" - OPEN B do 1700 ELO (lub od III kat.)
Suwałki [update:14-08-2016] | Poland,PL classic |
09-08-2016 15-08-2016 | Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - OPEN A
Wrocław [update:15-08-2016] | Poland,DS classic |
09-08-2016 15-08-2016 | Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - OPEN B
Wrocław [update:21-08-2016] | Poland,DS classic |
09-08-2016 13-08-2016 | Obra Lato Open 2016 grupa A
Obra [update:13-08-2016] | Poland,WP classic |
09-08-2016 13-08-2016 | Obra Lato Open 2016 grupa B
Obra [update:13-08-2016] | Poland,WP classic |
09-08-2016 13-08-2016 | Obra Lato Open 2016 grupa C
Obra [update:13-08-2016] | Poland,WP classic |
08-08-2016 14-08-2016 | 69 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - B -do 1700
Świecie [update:06-08-2016] | Poland,KP classic |
08-08-2016 14-08-2016 | 69 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach- A pow.1700
Swiecie [update:13-08-2016] | Poland,KP classic |
08-08-2016 14-08-2016 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:07-08-2016] | Poland,PL classic |
08-08-2016 15-08-2016 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. OPEN A. OPEN B. kurs sędziowski. Pula nagród to ponad 15 000 PLN. I - 2500. II - 2000. III - 1200
Poznań [update:03-08-2016] | Poland,WP classic |
08-08-2016 15-08-2016 | XXVII MFSz Memoriał Józefa Kochana - Open A
Koszalin [update:16-08-2016] | Poland,ZP classic |
08-08-2016 15-08-2016 | XXVII MFSz Memoriał Józefa Kochana - Open B
Koszalin [update:15-08-2016] | Poland,ZP classic |
07-08-2016 16-08-2016 | Maluchy przy szachownicy - VI Wakacyjny Turniej Szachowy
Międzyzdroje [update:20-08-2016] | Poland,LB classic |
05-08-2016 11-08-2016 | CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 JUNIOR
RIVNE [update:11-08-2016] | Ukraine classic |
04-08-2016 11-08-2016 | CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 WOMEN
RIVNE [update:11-08-2016] | Ukraine classic |
03-08-2016 03-08-2016 | Szachy w Lublinie sierpien 2016 - Cykl otwartych turniejów środowych o puchar Prezydenta M. Lublin
Lublin [update:03-08-2016] | Poland,LU classic |
02-08-2016 11-08-2016 | CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 MEN
RIVNE [update:11-08-2016] | Ukraine classic |
30-07-2016 31-07-2016 | Nordic Queen Poland Edition
Suwalki [update:02-08-2016] | Poland,PL classic |
30-07-2016 31-07-2016 | PUCHAR BURMISTRZA SKWIERZYNY W SZACHACH KLASYCZNYCH 30-31/07/2016
Skwierzyna [update:29-07-2016] | Poland,LB classic |
30-07-2016 31-07-2016 | Szachowa Kuźnia #11 FIDE
Szczecin [update:31-07-2016] | Poland,ZP classic |
30-07-2016 30-07-2016 | WAKACYJNE GRAND PRIX JUNIORÓW - IV - BŁYSKAWICZNE DO LAT 10
Suwałki [update:30-07-2016] | Poland,PL classic |
26-07-2016 02-08-2016 | Turniej Wakacyjny - Grupa B - Rodzice
Wieleń Zaobrzański [update:02-08-2016] | Poland,WP classic |
25-07-2016 01-08-2016 | I Luna Cup
Łódź [update:01-08-2016] | Poland,LD classic |
25-07-2016 30-07-2016 | MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW. GRAND PRIX 2016 - Suchedniów
Suchedniów [update:05-08-2016] | Poland,SK classic |
25-07-2016 27-07-2016 | Turniej Młodzików Krośnieńskiej Akademii Szachowej
Iwonicz [update:27-07-2016] | Poland,PK classic |
25-07-2016 03-08-2016 | Turniej Wakacyjny - Grupa A
Wieleń Zaobrzański [update:02-08-2016] | Poland,WP classic |
23-07-2016 01-08-2016 | 1st IBCA European Team Chess Championship
Warsaw [update:01-08-2016] | Poland team, classic |
23-07-2016 31-07-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
Suchedniów [update:01-08-2016] | Poland,SK team, classic |
23-07-2016 31-07-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I liga
Suchedniów [update:01-08-2016] | Poland,SK team, classic |
23-07-2016 31-07-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga
Iwonicz [update:02-08-2016] | Poland,PK team, classic |
23-07-2016 31-07-2016 | Iwonicz Open 2016
Iwonicz [update:31-07-2016] | Poland,PK classic |
23-07-2016 24-07-2016 | KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Suchedniów [update:04-07-2016] | Poland,SK classic |
23-07-2016 24-07-2016 | Kwalifikacyjny Turniej Szachowy "Schodno 2016" - GRUPA A: 1600 - 1250
Schodno [update:28-07-2016] | Poland,PO classic |
18-07-2016 20-07-2016 | Suchedniów 2016
Suchedniów [update:19-07-2016] | Poland,SK classic |
18-07-2016 23-07-2016 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2016 OPEN A FIDE
Mrągowo [update:23-07-2016] | Poland,WM classic |
18-07-2016 23-07-2016 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2016 OPEN B Junior
Mrągowo [update:24-07-2016] | Poland,WM classic |
17-07-2016 21-07-2016 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię. FESTIWAL ŚWIĘTOKRZYSKIE 2016
Suchedniów [update:21-07-2016] | Poland,SK classic |
15-07-2016 29-07-2016 | II Turniej Szachowy Wakacje z Akademią Szachową Marka Niedźwieckiego
Radom [update:25-07-2016] | Poland,MA classic |
15-07-2016 16-07-2016 | KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Suchedniów [update:12-07-2016] | Poland,SK classic |
14-07-2016 17-07-2016 | XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie OPEN B do lat 12
Pszczyna [update:17-07-2016] | Poland,SL classic |
14-07-2016 17-07-2016 | XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie OPEN C do lat 10
Pszczyna [update:17-07-2016] | Poland,SL classic |
14-07-2016 17-07-2016 | XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie OPEN D do lat 8
Pszczyna [update:18-07-2016] | Poland,SL classic |
14-07-2016 17-07-2016 | XVII Festiwal Szachowy VIII Memoriał Romana Szymoniaka Grupa A
Bierzwnik [update:16-07-2016] | Poland,ZP classic |
13-07-2016 17-07-2016 | Get Smart! Play Chess! IV
Suchedniów [update:18-07-2016] | Poland,SK classic |
13-07-2016 21-07-2016 | Get Smart! Play Chess! Up IV
Suchedniów [update:20-07-2016] | Poland,SK classic |
13-07-2016 22-07-2016 | I MEMORIAŁ RAFAŁA GUNAJEWA - turniej otwarty
Suchedniów [update:21-07-2016] | Poland,SK classic |
13-07-2016 17-07-2016 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię. FESTIWAL ŚWIĘTOKRZYSKIE 2016
Suchedniów [update:23-07-2016] | Poland,SK classic |
12-07-2016 14-07-2016 | Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa A
Brzozów [update:16-07-2016] | Poland,PK classic |
12-07-2016 14-07-2016 | Wakacyjny Turniej Szachowy - Grupa B
Brzozów [update:16-07-2016] | Poland,PK classic |
12-07-2016 17-07-2016 | XII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie OPEN A
Pszczyna [update:17-07-2016] | Poland,SL classic |
11-07-2016 20-07-2016 | Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych w Szachach 2016
Bocheniec [update:20-07-2016] | Poland,SK classic |
10-07-2016 19-07-2016 | Sokołowsko Grupa A 10-19.07.2016
Sokołowsko [update:19-07-2016] | Poland,DS classic |
10-07-2016 19-07-2016 | Sokołowsko Grupa B 10-19.07.2016
Sokołowsko [update:19-07-2016] | Poland,DS classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - Grupa D do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - Grupa E do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - Grupa F do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - OPEN A powyżej 1800
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - OPEN B od 1601 do 2000
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
10-07-2016 16-07-2016 | XXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2016 - OPEN C do 1600
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2016] | Poland,KP classic |
09-07-2016 10-07-2016 | IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR LATA- OPEN FIDE
Choszczno [update:10-07-2016] | Poland,ZP classic |
09-07-2016 10-07-2016 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa [update:12-07-2016] | Poland,MA classic |
09-07-2016 17-07-2016 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2016
Poznań [update:27-07-2016] | Poland,WP classic |
09-07-2016 17-07-2016 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2016 - Juniorzy
Poznań [update:17-07-2016] | Poland,WP classic |
09-07-2016 10-07-2016 | MINI ELO - III TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:10-07-2016] | Poland,SL classic |
09-07-2016 17-07-2016 | Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [update:17-07-2016] | Germany classic |
09-07-2016 10-07-2016 | Turniej wakacyjny klasyfikacyjny
Puławy [update:12-07-2016] | Poland,LU classic |
08-07-2016 20-07-2016 | I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MŁODZIEŻOWEJ PODKARPACKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ Gr BC
KROSNO [update:22-07-2016] | Poland,PK classic |
08-07-2016 16-07-2016 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:16-07-2016] | Poland,MA classic |
08-07-2016 16-07-2016 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:16-07-2016] | Poland,MA classic |
08-07-2016 16-07-2016 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:17-07-2016] | Poland,MA classic |
08-07-2016 09-07-2016 | Puchar Janowa 2016
Janów [update:09-07-2016] | Poland,PL classic |
06-07-2016 07-07-2016 | Szachowy Turniej Wakacyjny MDK DOM HARCERZA 2016
Kraków [update:12-07-2016] | Poland,MP classic |
06-07-2016 08-07-2016 | VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa C
Sokółka [update:08-07-2016] | Poland,PL classic |
06-07-2016 14-07-2016 | XXXI Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:14-07-2016] | Poland,ZP classic |
05-07-2016 26-07-2016 | I Letni Turniej Szachowy
Elbląg [update:03-08-2016] | Poland,WM classic |
05-07-2016 10-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 1
Jastrzębia Góra [update:11-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 10-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 2
Jastrzębia Góra [update:10-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 05-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 3
Jastrzębia Góra [update:05-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 05-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 3
Jastrzębia Góra [update:06-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 05-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 3
Jastrzębia Góra [update:07-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 09-07-2016 | Turniej Kadry Młodzików MZSZach- GRUPA 4
Jastrzębia Góra [update:09-07-2016] | Poland,PO classic |
05-07-2016 09-07-2016 | VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa A
Sokółka [update:10-07-2016] | Poland,PL classic |
05-07-2016 07-07-2016 | VII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2016" - grupa B
Sokółka [update:07-07-2016] | Poland,PL classic |
04-07-2016 05-07-2016 | VIII Letni Turniej Szachowy - Grupa A
Rawicz [update:07-07-2016] | Poland,WP classic |
03-07-2016 09-07-2016 | XV Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Rzeszów [update:12-07-2016] | Poland,PK classic |
02-07-2016 06-07-2016 | II Turniej Klasyfikacyjny w MCK - Grupa B
Skarżysko-Kamienna [update:24-06-2016] | Poland,SK classic |
02-07-2016 03-07-2016 | Letni Wyścig po Kategorie - grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [update:03-07-2016] | Poland,DS classic |
02-07-2016 03-07-2016 | Letni Wyścig po Kategorie - grupa B (1400)
Wrocław [update:03-07-2016] | Poland,DS classic |
02-07-2016 02-07-2016 | Letni Wyścig po Kategorie - grupa D - 1000
Wrocław [update:02-07-2016] | Poland,DS classic |
01-07-2016 11-08-2016 | 172nd YMCA Summer 2016-A
Warszawa [update:14-08-2016] | Poland,MA classic |
01-07-2016 12-08-2016 | 173rd YMCA Summer 2016-B
Warszawa [update:30-08-2016] | Poland,MA classic |
01-07-2016 03-07-2016 | I Szachowe Wakacje z Szkołą Przyszłych Mistrzów - 1000-1250
Suwałki [update:03-07-2016] | Poland,PL classic |
01-07-2016 03-07-2016 | I Szachowe Wakacje z Szkołą Przyszłych Mistrzów - 1400-1600
Suwałki [update:03-07-2016] | Poland,PL classic |
01-07-2016 03-07-2016 | I Szachowe Wakacje z Szkołą Przyszłych Mistrzów - Fide Open do 1800
Suwałki [update:03-07-2016] | Poland,PL classic |
01-07-2016 20-07-2016 | I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MŁODZIEŻOWEJ PODKARPACKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ Gr A
KROSNO [update:22-07-2016] | Poland,PK classic |
30-06-2016 01-07-2016 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A - Turniej Odwołany
Wrocław [update:29-06-2016] | Poland,DS classic |
29-06-2016 10-07-2016 | Finał Mistrzostw Polski Kobiet Niewidomych Wągrowiec 2016
Wągrowiec [update:08-07-2016] | Poland,WP classic |
29-06-2016 03-07-2016 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN
Reńska Wieś [update:03-07-2016] | Poland,OP classic |
28-06-2016 28-06-2016 | XXIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:28-06-2016] | Poland,PL classic |
28-06-2016 29-06-2016 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B- Turniej odwołany
Wrocław [update:27-06-2016] | Poland,DS classic |
27-06-2016 29-06-2016 | ChessChylice ELO Festiwal Turniej B
Chylice [update:29-06-2016] | Poland,MA classic |
27-06-2016 17-08-2016 | II Turniej Szachowy w ramach letnich warsztatów w MDK
Świdnica [update:15-09-2016] | Poland,DS classic |
27-06-2016 29-06-2016 | Lato 2016
Gorlice [update:29-06-2016] | Poland,MP classic |
27-06-2016 02-07-2016 | VII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - J11 ELO - ur.2005 i młodsi
Kraków [update:07-07-2016] | Poland,MP classic |
27-06-2016 02-07-2016 | VII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - J15 ELO - ur.2001 i młodsi
Kraków [update:07-07-2016] | Poland,MP classic |
27-06-2016 04-07-2016 | Wakacyjny Turniej Szachowy o kategorię V i IV
Warszawa [update:05-07-2016] | Poland,MA classic |
27-06-2016 03-07-2016 | Wakacyjny Turniej Szachwy Chess in Chrzanów Nr 2
Łazy [update:12-07-2016] | Poland,MP classic |
27-06-2016 28-06-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - chłopcy 2003-2005
Marzenin [update:28-06-2016] | Poland,WP classic |
27-06-2016 28-06-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - chłopcy 2006 oraz młodsi
Marzenin [update:28-06-2016] | Poland,WP classic |
27-06-2016 28-06-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dz. i ch. 2000-2002
Marzenin [update:28-06-2016] | Poland,WP classic |
27-06-2016 28-06-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dziewczęta 2003-2005
Marzenin [update:28-06-2016] | Poland,WP classic |
27-06-2016 28-06-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dziewczęta 2006 i młodsze
Marzenin [update:25-06-2016] | Poland,WP classic |
27-06-2016 01-07-2016 | Zgrupowanie Letnie KKsz
Kraków [update:18-07-2016] | Poland,MP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Open A od 1800 ELO (Pula nagród około 10.000 PLN)
Pokrzywna [update:05-07-2016] | Poland,OP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Open B do 1800 ELO (Pula nagród około 5.000 PLN)
Pokrzywna [update:05-07-2016] | Poland,OP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Open C do lat 10 (2006 i młodsi)
Pokrzywna [update:05-07-2016] | Poland,OP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Open D Pierwszy Krok
Pokrzywna [update:05-07-2016] | Poland,OP classic |
26-06-2016 06-07-2016 | Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Obóz Szachowy
Pokrzywna [update:22-05-2016] | Poland,OP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie" ***
Tleń [update:24-06-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych - OPEN B***
Tleń [update:24-06-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych- GRUPA E ***
Tleń [update:24-06-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych-GRUPA C***
Tleń [update:24-06-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych-OPEN A***
Tleń [update:03-07-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | *** Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych- GRUPA D ***
Tleń [update:03-07-2016] | Poland,KP classic |
26-06-2016 02-07-2016 | VII Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN max 1800
Kraków [update:07-07-2016] | Poland,MP classic |
26-06-2016 28-06-2016 | VIII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C
Białystok [update:29-06-2016] | Poland,PL classic |
26-06-2016 05-07-2016 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA A (FIDE min. 1900)
ŁAZY [update:06-07-2016] | Poland,ZP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA B (FIDE 1400-1999)
ŁAZY [update:06-07-2016] | Poland,ZP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE do 1600)
ŁAZY [update:06-07-2016] | Poland,ZP classic |
26-06-2016 05-07-2016 | XII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D (do 10 lat)
ŁAZY [update:06-07-2016] | Poland,ZP classic |
26-06-2016 03-07-2016 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - SUDETY 2016 - grupa B
Szklarska Poręba [update:03-07-2016] | Poland,DS classic |
26-06-2016 03-07-2016 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX Turniej SUDETY 2016 GRUPA C
Szklarska Poręba [update:03-07-2016] | Poland,DS classic |
26-06-2016 03-07-2016 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX Turniej Szachowy "Sudety 2016"
Szklarska Poręba [update:03-07-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 26-06-2016 | 24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4.Turniej
Wrocław [update:27-06-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 25-06-2016 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE (II-III-mł.)
Suwałki [update:25-06-2016] | Poland,PL classic |
25-06-2016 26-06-2016 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:26-06-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 26-06-2016 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa B
Oława [update:26-06-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 26-06-2016 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa C
Oława [update:25-06-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 02-07-2016 | Turniej Szachowy Mikoszewo
Mikoszewo [update:05-07-2016] | Poland,PO classic |
25-06-2016 30-06-2016 | VIII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A
Białystok [update:30-06-2016] | Poland,PL classic |
25-06-2016 27-06-2016 | VIII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa B
Białystok [update:27-06-2016] | Poland,PL classic |
25-06-2016 26-06-2016 | Wakacyjne granie w Puszczy Mariańskiej Open A
Puszcza Mariańska [update:26-06-2016] | Poland,MA classic |
25-06-2016 26-06-2016 | Weekend z szachami w JCK - KLS Piechowice
Jelenia Góra [update:26-06-2016] | Poland,DS classic |
25-06-2016 09-07-2016 | XXIV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2016 Turniej A
Dobczyce ul. Szkolna 43 [update:15-07-2016] | Poland,MP classic |
25-06-2016 03-07-2016 | XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:03-07-2016] | Poland,PK classic |
25-06-2016 03-07-2016 | XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:03-07-2016] | Poland,PK classic |
25-06-2016 03-07-2016 | XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. C Jun. 2002-2005
Rudnik nad Sanem [update:03-07-2016] | Poland,PK classic |
25-06-2016 03-07-2016 | XXVII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2016 - Gr. D Jun. 2006 i mł
Rudnik nad Sanem [update:03-07-2016] | Poland,PK classic |
24-06-2016 26-06-2016 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię
Warszawa [update:26-06-2016] | Poland,MA classic |
24-06-2016 25-06-2016 | "Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:26-06-2016] | Poland,MA classic |
24-06-2016 26-06-2016 | CHEMP-LVIV-INVASPORT-2016
LVIV [update:26-06-2016] | Ukraine classic |
24-06-2016 30-06-2016 | Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach
Łódź [update:01-07-2016] | Poland,LD classic |
24-06-2016 09-10-2016 | Sygnity Ekstraliga 2016
Gorzów Wlkp. - Wrocław - Katowice [update:09-10-2016] | Poland,LB team, classic |
24-06-2016 26-06-2016 | Turniej WKSz-1938 17th
Włocławek [update:28-06-2016] | Poland,KP classic |
23-06-2016 29-06-2016 | ChessChylice ELO Festiwal Turniej A
Chylice [update:20-06-2016] | Poland,MA classic |
23-06-2016 24-06-2016 | Iskierka 1600
Olsztyn [update:26-06-2016] | Poland,WM classic |
23-06-2016 23-06-2016 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora STO 2016
Ciechanów [update:23-06-2016] | Poland,MA classic |
23-06-2016 23-06-2016 | Zakończenie sezonu szachowego 2015/2016 - MKSz Rybnik
Rybnik [update:23-06-2016] | Poland,SL classic |
19-06-2016 26-06-2016 | V INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY- "IDEA 2016"
Lubiewo k/Międzyzdrojów [update:26-06-2016] | Poland,ZP classic |
19-06-2016 19-06-2016 | XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" Turniej C 1100-1250
Kartuzy [update:19-06-2016] | Poland,PO classic |
18-06-2016 19-06-2016 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:18-06-2016] | Poland,PO classic |
18-06-2016 19-06-2016 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:23-06-2016] | Poland,PO classic |
18-06-2016 23-06-2016 | Indywidualne Mistrz. Polski Amatorów w szachach GRAND PRIX 2016 FIDE do 1800
Lublin [update:28-06-2016] | Poland,LU classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2016 - C11
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2016 - C13
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2016 - C15
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2016 - C18
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 20-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2016 - C9
Imielin [update:27-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2016 - D11
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2016 - D13
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2016 - D15
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 22-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2016 - D18
Imielin [update:22-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 20-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2016 - D9
Imielin [update:27-06-2016] | Poland,SL classic |
18-06-2016 19-06-2016 | Turniej na II kategorię - Otwock
Otwock [update:17-06-2016] | Poland,MA classic |
18-06-2016 19-06-2016 | Turniej na III kategorię - Otwock
Otwock [update:20-06-2016] | Poland,MA classic |
18-06-2016 23-06-2016 | VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta
Lublin [update:23-06-2016] | Poland,LU classic |
18-06-2016 23-06-2016 | VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta do 1800 FIDE - MP Amato
Lublin [update:04-07-2016] | Poland,LU classic |
18-06-2016 18-06-2016 | XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" Turniej D 1000
Kartuzy [update:19-06-2016] | Poland,PO classic |
18-06-2016 19-06-2016 | XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" Turniej B 1400-1600
Kartuzy [update:19-06-2016] | Poland,PO classic |
17-06-2016 25-06-2016 | 24. Offenes Brandenburgisches Seniorenturnier
Międzyzdroje [update:30-06-2016] | Poland,ZP classic |
17-06-2016 19-06-2016 | 31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:19-06-2016] | Poland,DS classic |
17-06-2016 19-06-2016 | 31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:19-06-2016] | Poland,DS classic |
17-06-2016 19-06-2016 | 31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:19-06-2016] | Poland,DS classic |
17-06-2016 17-06-2016 | Gr.A Grand Prix II-5_UKS G4 do 2003r
Tarnowskie Góry [update:17-06-2016] | Poland,SL classic |
17-06-2016 17-06-2016 | Gr.B Grand Prix II-5 UKS G4 do 2008r
Tarnowskie Gory [update:17-06-2016] | Poland,SL classic |
17-06-2016 24-06-2016 | I OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI
Gdynia [update:27-06-2016] | Poland,PO classic |
17-06-2016 16-09-2016 | Mistrzostwa Towarzystwa Szachowego "Skoczek" do III kategorii szachowej
Sędziszów Małopolski [update:16-09-2016] | Poland,PK classic |
17-06-2016 24-06-2016 | Turniej o normę na I kategorię
Gdynia [update:27-06-2016] | Poland,PO classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XV IO Sportowców Wiejskich w Szachach - Rio - Chełmno - kobiety.
Chełmno [update:17-06-2016] | Poland,KP classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XV IO Sportowców Wiejskich w Szachach - Rio - Chełmno - mężczyźni.
Chełmno [update:17-06-2016] | Poland,KP classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C09
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C11
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C13
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C15
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 09 - D09
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 11 - D11
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 13 - D13
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 15 - D15
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
17-06-2016 19-06-2016 | XVIII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18
Supraśl [update:20-06-2016] | Poland,PL classic |
16-06-2016 19-06-2016 | 31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [update:19-06-2016] | Poland,DS classic |
16-06-2016 23-08-2016 | IV Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr A
Świdnica [update:15-09-2016] | Poland,DS classic |
16-06-2016 19-06-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: MP-PK (CHŁOPCY ur.2008-2006)
NIEPOŁOMICE [update:23-06-2016] | Poland,MP classic |
16-06-2016 19-06-2016 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: MP-PK (DZIEWCZĘTA ur.2008-2006)
NIEPOŁOMICE [update:23-06-2016] | Poland,MP classic |
13-06-2016 18-06-2016 | VIII Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:03-07-2016] | Poland,LU classic |
11-06-2016 12-06-2016 | I Turniej im. prof. Kazimierza Bartla o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII (gr. A)
Kraków [update:12-06-2016] | Poland,MP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | I Turniej im. prof. Kazimierza Bartla o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII (gr. B)
Kraków [update:12-06-2016] | Poland,MP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | III FIDE OPEN SOLEC KUJAWSKI do 2199
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Radzymin [update:12-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Radzymin [update:12-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15
Radzymin [update:13-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Radzymin [update:12-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - C11
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - C13
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - C15
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - C18
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - C9
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - D11
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - D13
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - D15
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 15-06-2016 | MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH - D9
Skorzęcin [update:27-06-2016] | Poland,WP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 11 (rocznik 2005 i 2006)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 13 (rocznik 2003 i 2004)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 9 (rocznik 2007 i młodsi)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 11 (rocznik 2005 i 2006)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 13 (rocznik 2003 i 2004)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9 (rocznik 2007 i młodsi)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:15-06-2016] | Poland,KP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Otwarty Ogólnopolski Turniej o " Katgorie Szachowe " 2016
Zabrze [update:12-06-2016] | Poland,SL classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Puchar Dyrektora MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat. oraz I kat. kob)
Wołomin [update:14-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Turniej "DRUGI KROK" - Grupa A
Wrocław [update:12-06-2016] | Poland,DS classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN A
Kraków [update:12-06-2016] | Poland,MP classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Turniej Szachowy z okazji 10 Rocznicy Utworzenia UKS ROSZADA Gr B
Radom [update:12-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | Turniej Szachowy z okazji 10 Rocznicy Utworzenia UKS ROSZADA Grupa "A"
Radom [update:12-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | V Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych (Gr.B kat V i niżej)
Warszawa [update:15-06-2016] | Poland,MA classic |
11-06-2016 12-06-2016 | V Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych (Grupa A od IV kategorii)
Warszawa [update:15-06-2016] | Poland,MA classic |
07-06-2016 12-06-2016 | Finał 58 Ogólnopolskiego Masowego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę"
Mielno [update:14-06-2016] | Poland,ZP team, classic |
04-06-2016 04-06-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga Juniorów
Świekatowo [update:01-06-2016] | Poland,KP team, classic |
04-06-2016 05-06-2016 | I Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - grupa 1400
Gdańsk [update:05-06-2016] | Poland,PO classic |
04-06-2016 05-06-2016 | I Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - grupa 1600
Gdańsk [update:05-06-2016] | Poland,PO classic |
04-06-2016 04-06-2016 | III Liga Juniorów KPZSzach
Świekatowo [update:05-06-2016] | Poland,KP team, classic |
04-06-2016 05-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A
ZIELONA GÓRA [update:05-06-2016] | Poland,LB classic |
04-06-2016 05-06-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B
ZIELONA GÓRA [update:05-06-2016] | Poland,LB classic |
04-06-2016 05-06-2016 | SZACHOWI GIGANCI - FIDE -DO LAT 12 POZNAŃ 4-5.06.2016
POZNAŃ [update:08-06-2016] | Poland,WP classic |
04-06-2016 05-06-2016 | SZACHOWI GIGANCI - OPEN FIDE (od 13 lat) POZNAŃ 4-5.06.2016
POZNAŃ [update:05-06-2016] | Poland,WP classic |
04-06-2016 04-06-2016 | Turniej klasyfikacyjny
Olsztyn [update:05-06-2016] | Poland,WM classic |
04-06-2016 05-06-2016 | XVIII OGÓLNOPOLSKI DZIECIĘCY TURNIEJ SZACHOWY CALISIA gr.1000-1400
Kalisz [update:07-06-2016] | Poland,WP classic |
04-06-2016 05-06-2016 | XVIII OGÓLNOPOLSKI DZIECIĘCY TURNIEJ SZACHOWY CALISIA gr.1600 i wyższy oraz ELO
Kalisz [update:05-06-2016] | Poland,WP classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów (wszystkie grupy)
Kielce [update:01-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C10
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C12
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C14
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C16
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C18
Morawica [update:16-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C8
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D10
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D12
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14
Morawica [update:05-06-2016] | Poland,SK classic |
03-06-2016 05-06-2016 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D8
Morawica [update:04-06-2016] | Poland,SK classic |
02-06-2016 23-06-2016 | Turniej klasyfikacyjny - UKS ŻAK Łomża
ŁOMŻA [update:26-06-2016] | Poland,PL classic |
01-06-2016 01-06-2016 | Szachy w Lublinie czerwiec 2016 - Cykl otwartych turniejów środowych.
Lublin [update:01-06-2016] | Poland,LU classic |
31-05-2016 31-05-2016 | Grand Prix Grzybowic T 8
Zabrze [update:09-06-2016] | Poland,SL classic |
29-05-2016 02-06-2016 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - OPEN A
Ustroń [update:02-06-2016] | Poland,SL classic |
29-05-2016 02-06-2016 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - OPEN B
Ustroń [update:03-06-2016] | Poland,SL classic |
29-05-2016 02-06-2016 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - OPEN C Junior
Ustroń [update:02-06-2016] | Poland,SL classic |
29-05-2016 02-06-2016 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - Turniej D Drużyny do lat 12
Ustroń [update:02-06-2016] | Poland,SL team, classic |
28-05-2016 28-05-2016 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Maj 2016
Żory [update:28-05-2016] | Poland,SL classic |
28-05-2016 29-05-2016 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne
Chylice [update:02-06-2016] | Poland,MA classic |
28-05-2016 29-05-2016 | Majowy Wyścig po Kategorie gr. A (1600+)
Wrocław [update:29-05-2016] | Poland,DS classic |
28-05-2016 29-05-2016 | Majowy Wyścig po Kategorie gr. B (1400)
Wrocław [update:29-05-2016] | Poland,DS classic |
28-05-2016 29-05-2016 | Majowy Wyścig po Kategorie gr. C (1200-1250)
Wrocław [update:29-05-2016] | Poland,DS classic |
28-05-2016 29-05-2016 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2016 - Turniej A
Węgrów [update:30-05-2016] | Poland,MA classic |
27-05-2016 28-05-2016 | 32 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach - 1000-1400
Suwałki [update:28-05-2016] | Poland,PL classic |
27-05-2016 28-05-2016 | 32 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach - 1400
Suwałki [update:28-05-2016] | Poland,PL classic |
27-05-2016 28-05-2016 | 32 Turniej z cyklu 90 turniejów na 90-lecie PZSzach - od 1600
Suwałki [update:28-05-2016] | Poland,PL classic |
27-05-2016 19-06-2016 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2016
Czudec [update:25-06-2016] | Poland,PK team, classic |
27-05-2016 29-05-2016 | Karolinka - Junior OPEN FIDE
Chorzów [update:29-05-2016] | Poland,SL classic |
27-05-2016 29-05-2016 | Karolinka - Junior 10
Chorzów [update:29-05-2016] | Poland,SL classic |
27-05-2016 29-05-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (9) - grupa A
Białystok [update:29-05-2016] | Poland,PL classic |
27-05-2016 29-05-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (9) - grupa B
Białystok [update:29-05-2016] | Poland,PL classic |
27-05-2016 07-06-2016 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Wągrowiec [update:11-06-2016] | Poland,WP classic |
26-05-2016 29-05-2016 | I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mieroszowa
Mieroszów [update:30-05-2016] | Poland,DS classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- C15
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:29-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- C17+C19+D17
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:30-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D11
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:29-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D13+D15
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:30-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D9
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:30-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- zgłoszenia
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:26-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C11
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:29-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C13
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:29-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-C9
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [update:29-05-2016] | Poland,WM classic |
26-05-2016 29-05-2016 | Mistrzostwa Polski do lat 6. i 7. DZIEWCZYNKI
Suchedniów [update:29-05-2016] | Poland,SK classic |
26-05-2016 29-05-2016 | Mistrzostwa Polskido lat 7. CHŁOPCY
Suchedniów [update:29-05-2016] | Poland,SK classic |
25-05-2016 29-05-2016 | MWJ d+c 11/13
Spała [update:28-05-2016] | Poland,LD classic |
25-05-2016 29-05-2016 | MWJ d+c 18
Spała [update:28-05-2016] | Poland,LD classic |
25-05-2016 29-05-2016 | MWJ d+c 9
Spała [update:28-05-2016] | Poland,LD classic |
24-05-2016 24-05-2016 | Gp T 7
Zabrze [update:09-06-2016] | Poland,SL classic |
24-05-2016 29-05-2016 | Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów - TURNIEJ ODWOŁANY
Soczewka [update:19-05-2016] | Poland,MA classic |
23-05-2016 24-05-2016 | Szachowa Liga Szkolna Szkół Gimazjalnych i Ponadgimnazjalnych T 7
Zabrze [update:24-05-2016] | Poland,SL classic |
23-05-2016 24-05-2016 | Szachowa Liga Szkolna Szkół Podsawowych kl 1-3 T 7
Zabrze [update:24-05-2016] | Poland,SL classic |
23-05-2016 24-05-2016 | Szachowa Liga Szkolna Szkół Podsawowych kl 4-6 T 7
Zabrze [update:24-05-2016] | Poland,SL classic |
22-05-2016 22-05-2016 | Finał III ligi seniorów woj. Lubuskiego 2016
Drzonków [update:22-05-2016] | Poland,LB team, classic |
22-05-2016 22-05-2016 | IV ZACHODNIOPOMORSKA KONFERENCJA SĘDZIÓW SZACHOWYCH
Koszalin [update:07-05-2016] | Poland,ZP classic |
21-05-2016 21-05-2016 | 58 Mazowiecki Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2016 r."
Jabłonna [update:21-05-2016] | Poland,MA team, classic |
21-05-2016 22-05-2016 | I Mistrzostwa Polski Nauczycieli Edukacja przez Szachy w Szkole oraz Wars i Sawa grają w Szachy i Rehabilitacja przez Szachy
Warszawa [update:23-05-2016] | Poland,MA classic |
21-05-2016 22-05-2016 | I Turniej Klasyfikacyjny w MCK - Połączenie grup A B C
Skarżysko-Kamienna [update:29-05-2016] | Poland,SK classic |
21-05-2016 22-05-2016 | Przedwakacyjny turniej w Zielonce (dla IV III i II kat. kob.)
Zielonka [update:22-05-2016] | Poland,MA classic |
21-05-2016 22-05-2016 | Przedwakacyjny turniej w Zielonce (Fide)
Zielonka [update:22-05-2016] | Poland,MA classic |
21-05-2016 22-05-2016 | Szachowa wiosna w Zabierzowie (gr. A)
Kraków [update:20-05-2016] | Poland,MP classic |
21-05-2016 22-05-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II i III kat.
Suwałki [update:22-05-2016] | Poland,PL classic |
21-05-2016 22-05-2016 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kat.
Łomża [update:22-05-2016] | Poland,PL classic |
21-05-2016 22-05-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III kat.
Suwałki [update:23-05-2016] | Poland,PL classic |
21-05-2016 22-05-2016 | VI Memoriał im. Prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:23-05-2016] | Poland,KP classic |
20-05-2016 22-05-2016 | Mistrzostwa Klubu UKS GCK Szach Sękowo 2016
Głębokie [update:22-05-2016] | Poland,LB classic |
19-05-2016 19-05-2016 | VI Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstwawowych Dziewcząt I - III
Ciechanów [update:19-05-2016] | Poland,MA classic |
14-05-2016 15-05-2016 | DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach
Chylice [update:17-05-2016] | Poland,MA team, classic |
14-05-2016 14-05-2016 | Drużynowe Mistrzostwa w szachach szybkich (elimin. LZS o "Złotą Wieżę" 2016)
Chęciny [update:16-05-2016] | Poland,SK team, classic |
14-05-2016 15-05-2016 | Drużynowe Mistrzowstwa Mazowsza Juniorów w Szachach 2016
Chylice [update:17-05-2016] | Poland,MA team, classic |
14-05-2016 14-05-2016 | Finał Ligi Juniorów woj. Lubuskiego 2016
Strzelce Krajeńskie [update:14-05-2016] | Poland,LB team, classic |
14-05-2016 14-05-2016 | Grand Prix 2016 Turniej-5
GRYFINO [update:14-05-2016] | Poland,ZP classic |
14-05-2016 14-05-2016 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A (dla bk)
Bielsko-Biała [update:14-05-2016] | Poland,SL classic |
14-05-2016 14-05-2016 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B (dla V)
Bielsko-Biała [update:15-05-2016] | Poland,SL classic |
14-05-2016 15-05-2016 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa C (dla IV)
Bielsko-Biała [update:15-05-2016] | Poland,SL classic |
14-05-2016 15-05-2016 | IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa D (dla III)
Bielsko-Biała [update:15-05-2016] | Poland,SL classic |
14-05-2016 15-05-2016 | Majowy Weekend Szachowy w Gubinie - Grupa A
Gubin [update:17-05-2016] | Poland,LB classic |
14-05-2016 14-05-2016 | PAWŁOWICKI 50+ TURNIEJ SZACHOWY oraz dla wszystkich chętnych do II kategorii.
PAWŁOWICE [update:14-05-2016] | Poland,SL classic |
14-05-2016 15-05-2016 | Szachowa Majówka TB- 1400-1600
Gdynia Chwarzno [update:15-05-2016] | Poland,PO classic |
14-05-2016 14-05-2016 | Szachowa Majówka TD 1000
Gdynia Chwarzno [update:15-05-2016] | Poland,PO classic |
14-05-2016 15-05-2016 | XII Otwarty Turniej Szachowy o laur arcymistrza Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [update:15-05-2016] | Poland,MP classic |
14-05-2016 15-05-2016 | XII Otwarty Turniej Szachowy o laur arcymistrza Bogdana Śliwy (gr. A)
Kraków [update:15-05-2016] | Poland,MP classic |
14-05-2016 15-05-2016 | XII Otwarty Turniej Szachowy o laur arcymistrza Bogdana Śliwy (gr. B)
Kraków [update:15-05-2016] | Poland,MP classic |
13-05-2016 24-06-2016 | Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:24-06-2016] | Poland,PK classic |
13-05-2016 16-05-2016 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - grupa "A"
Bakałarzewo [update:18-05-2016] | Poland,PL classic |
13-05-2016 17-06-2016 | Turniej Wiosenny
Rzeszów [update:21-06-2016] | Poland,PK classic |
10-05-2016 19-05-2016 | ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 6
Kielce [update:13-05-2016] | Poland,SK classic |
08-05-2016 08-05-2016 | EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - GRAMY GAMBIT EWANSA - TURNIEJ ODWOŁANY !!!
Łódź [update:07-05-2016] | Poland,LD classic |
08-05-2016 14-05-2016 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach 2016
Kościelisko [update:15-05-2016] | Poland,MP classic |
07-05-2016 08-05-2016 | 9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa A do lat 14
Wrocław [update:08-05-2016] | Poland,DS classic |
07-05-2016 08-05-2016 | 9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa B do lat 11
Wrocław [update:06-05-2016] | Poland,DS classic |
07-05-2016 08-05-2016 | 9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa C do lat 9
Wrocław [update:08-05-2016] | Poland,DS classic |
07-05-2016 08-05-2016 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.C do13 lat
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2016] | Poland,MP classic |
07-05-2016 08-05-2016 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.D do10 lat
Kraków Hotel Europejski [update:12-05-2016] | Poland,MP classic |
07-05-2016 08-05-2016 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.E do 8 lat
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2016] | Poland,MP classic |
07-05-2016 08-05-2016 | Pierwszy Turniej Szachowej Dwójki - MŁODZICY (30'+30" na III i II kat.)
Grodzisk Mazowiecki [update:08-05-2016] | Poland,MA classic |
07-05-2016 08-05-2016 | ROZGRYWKI O III i II KATEGORIĘ w PKS-ie
Warszawa [update:08-05-2016] | Poland,MA classic |
06-05-2016 03-06-2016 | 36 Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej Główny-Grupa:A
Wadowice [update:04-06-2016] | Poland,MP classic |
06-05-2016 20-05-2016 | 36 Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej Główny-Grupa:B
Wadowice [update:28-05-2016] | Poland,MP classic |
06-05-2016 08-05-2016 | Szachy w Harmonijce. III Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:09-05-2016] | Poland,KP classic |
02-05-2016 06-05-2016 | Official Match Poland - Hungary
Katowice [update:06-05-2016] | Poland team, classic |
02-05-2016 02-05-2016 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200/16
Olsztyn [update:03-05-2016] | Poland,WM classic |
02-05-2016 03-05-2016 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400/16
Olsztyn [update:05-05-2016] | Poland,WM classic |
01-05-2016 08-05-2016 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2016] | Poland,MP classic |
01-05-2016 08-05-2016 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2016] | Poland,MP classic |
01-05-2016 03-05-2016 | Ogólnopolski Turniej Szachowy " Grzybowickie Spotkania " Open
Zabrze [update:28-05-2016] | Poland,SL classic |
01-05-2016 03-05-2016 | Ogólnpolski Turniej Szachowy " Grzybowickie Spotkania " 2016 gr do lat 10
Zabrze [update:27-04-2016] | Poland,SL classic |
01-05-2016 03-05-2016 | Ogólnpolski Turniej Szachowy " Grzybowickie Spotkania " 2016 gr do lat 14
Zabrze [update:03-05-2016] | Poland,SL classic |
01-05-2016 07-05-2016 | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - C12
Olecko [update:07-05-2016] | Poland,WM classic |
01-05-2016 07-05-2016 | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - C14
Olecko [update:07-05-2016] | Poland,WM classic |
01-05-2016 07-05-2016 | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D12
Olecko [update:07-05-2016] | Poland,WM classic |
01-05-2016 07-05-2016 | OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2016 - D14
Olecko [update:08-05-2016] | Poland,WM classic |
01-05-2016 03-05-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2016 - grupa C
Białystok [update:03-05-2016] | Poland,PL classic |
01-05-2016 02-05-2016 | TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa B
Wrocław [update:02-05-2016] | Poland,DS classic |
01-05-2016 02-05-2016 | TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa C
Wrocław [update:02-05-2016] | Poland,DS classic |
01-05-2016 02-05-2016 | VIII Turniej z okazji konstytucji 3-go Maja - P'60
KOŁOBRZEG [update:02-05-2016] | Poland,ZP classic |
01-05-2016 01-05-2016 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE TURNIEJ ''PIERWSZY KROK''
KARPICKO K/ WOLSZTYN [update:02-05-2016] | Poland,WP classic |
30-04-2016 01-05-2016 | Bank Zachodni WBK w Międzyrzecu Podl. - Weekend z szachami.
Międzyrzec Podlaski [update:18-05-2016] | Poland,LU classic |
30-04-2016 30-04-2016 | BZW WBK Międzyrzec Podlaski Chess Mini Festiwal - Turniej C
Międzyrzec Podlaski [update:20-04-2016] | Poland,LU classic |
30-04-2016 02-05-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2016 - grupa A
Białystok [update:06-05-2016] | Poland,PL classic |
30-04-2016 02-05-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2016 - grupa B
Białystok [update:02-05-2016] | Poland,PL classic |
30-04-2016 01-05-2016 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szachową
Zaklików [update:01-05-2016] | Poland,PK classic |
29-04-2016 03-05-2016 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach - Juniorki
Poronin [update:04-05-2016] | Poland,MP classic |
29-04-2016 03-05-2016 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 8 lat w Szachach - Juniorzy
Poronin [update:04-05-2016] | Poland,MP classic |
29-04-2016 06-05-2016 | Szachowe Międzynarodowe Mistrzostwa Najmłodszych PORONIN T10+OPEN FIDE
Poronin [update:06-05-2016] | Poland,MP classic |
29-04-2016 03-05-2016 | TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa A
Wrocław [update:03-05-2016] | Poland,DS classic |
29-04-2016 27-06-2016 | Wiosenne granie w Hetmanie 2016_C
Warszawa [update:27-06-2016] | Poland,MA classic |
28-04-2016 23-06-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
ŁODYGOWICE [update:21-06-2016] | Poland,SL classic |
26-04-2016 26-04-2016 | Grand Prix Grzybowic Turniej 4
Zabrze [update:26-04-2016] | Poland,SL classic |
25-04-2016 30-04-2016 | April Lviv Tradition (IM A-group)
Lviv [update:30-04-2016] | Ukraine classic |
25-04-2016 30-04-2016 | April Lviv Tradition (IM B-group)
Lviv [update:30-04-2016] | Ukraine classic |
24-04-2016 24-04-2016 | MISTRZOSTWA MIASTA WAŁBRZYCHA *24.04.2016 * SZACHY BYSKAWICZNE
Wałbrzych [update:25-04-2016] | Poland,DS classic |
24-04-2016 24-04-2016 | Otwarty Turniej Szachowy z okazji " Tygodnia Ziemi " gr do lat 10
Zabrze [update:22-04-2016] | Poland,SL classic |
24-04-2016 24-04-2016 | Otwarty Turniej Szachowy z okazji " Tygodnia Ziemi " gr do lat 8
Zabrze [update:24-04-2016] | Poland,SL classic |
23-04-2016 24-04-2016 | 24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3.Turniej
Wrocław [update:26-04-2016] | Poland,DS classic |
23-04-2016 24-04-2016 | ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 5
Kielce [update:26-04-2016] | Poland,SK classic |
23-04-2016 22-05-2016 | Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza
Chylice [update:22-05-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej
Strzelce Krajeńskie [update:24-04-2016] | Poland,LB classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2016 - Gr.B
Strzelce Krajeńskie [update:24-04-2016] | Poland,LB classic |
23-04-2016 24-04-2016 | I Mareckie Mini-Elo
Marki k/Warszawy [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 22-05-2016 | III liga juniorów 2016 - Małopolska
Kraków [update:27-05-2016] | Poland,MP team, classic |
23-04-2016 22-05-2016 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wdy
Lipusz [update:22-05-2016] | Poland,PO classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Kwietniowy Weekend Szachowy w Gubinie - Turniej A
Gubin [update:24-04-2016] | Poland,LB classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki [update:24-04-2016] | Poland,WP classic |
23-04-2016 23-04-2016 | Polsko-Niemiecki Turniej Towarzyski nr 2
Wągrowiec [update:24-04-2016] | Poland,WP classic |
23-04-2016 22-05-2016 | Szwajcar z normą na I kategorię szachową
Lipusz [update:27-05-2016] | Poland,PO classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Turniej o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistów (F1599)
Kraków [update:24-04-2016] | Poland,MP classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-10
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-12
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-14
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-18
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-10
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-12
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-14
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
23-04-2016 24-04-2016 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-18
Warszawa [update:24-04-2016] | Poland,MA classic |
22-04-2016 24-04-2016 | Turniej WKSz-1938 16th
Włocławek [update:24-04-2016] | Poland,KP classic |
20-04-2016 24-04-2016 | XV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:25-04-2016] | Poland,OP classic |
19-04-2016 27-04-2016 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych w Szachach - Krynica Zdrój 2016
Krynica Zdrój [update:26-04-2016] | Poland,PK classic |
18-04-2016 18-04-2016 | KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKA (SK)
Kielce [update:10-05-2016] | Poland,SK classic |
18-04-2016 27-06-2016 | Wiosenne granie w Hetmanie 2016_A
Warszawa [update:27-06-2016] | Poland,MA classic |
18-04-2016 27-06-2016 | Wiosenne granie w Hetmanie 2016_B
Warszawa [update:30-06-2016] | Poland,MA classic |
17-04-2016 13-07-2016 | "As - Akademia szachowa KSGU" - turniej klasyczny 1
Krosno Odrzańskie [update:17-04-2016] | Poland,LB classic |
17-04-2016 13-07-2016 | "As - Akademia szachowa KSGU" turniej klasyczny 2
Krosno Odrzańskie [update:17-04-2016] | Poland,LB classic |
17-04-2016 25-04-2016 | Chempionat UKRAINE Invasport ORA MEN
Lviv Turka Yavoriv [update:26-04-2016] | Ukraine classic |
17-04-2016 25-04-2016 | Chempionat UKRAINE Invasport ORA WOMEN
Lviv Turka Yavorov [update:26-04-2016] | Ukraine classic |
16-04-2016 17-04-2016 | GAME OVER VIII * Group A *
Rybnik [update:20-04-2016] | Poland,SL classic |
16-04-2016 17-04-2016 | GAME OVER VIII * Group B *
Rybnik [update:20-04-2016] | Poland,SL classic |
16-04-2016 17-04-2016 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [update:17-04-2016] | Poland,PO classic |
16-04-2016 17-04-2016 | II Memoriał Szachowy im. Lucjana Kowalczyka
Koszalin [update:17-04-2016] | Poland,ZP classic |
16-04-2016 16-04-2016 | III Turniej C na Vi IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [update:18-04-2016] | Poland,MA classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Lubuskie Cztery Pory Roku WIOSNA turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny.
Zielona Góra [update:17-04-2016] | Poland,LB classic |
16-04-2016 17-04-2016 | MDK KONIN Elite MASTERS II FIDE 5 rund nagr S60+ OSTATNI TEST PRZED MP J12 I J14 2016r. UWAGA!!! Nowa lokalizacja. ZNiżki rodzinne!
Konin [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | MDK Konin MASTERS II FIDE 5 rund do 1800 FIDE dodatkowe nagrosy w grupach S60+ oraz J14. Zniżki rodzinne oraz klubowe
Konin [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | MDK Konin MASTERS II grupa do 1600 PZSZACH 7 rund - zniżki rodzinne w całym Festiwalu!
Konin [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 26-04-2016 | Obóz Sportowy Sekcji Szachowej GZSN "START" - '60 + 30'' na ruch
Gościm [update:26-04-2016] | Poland,LB classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-11
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-13
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-15
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-18
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-9
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-11
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-13
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-15
Leszno [update:15-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-18
Leszno [update:15-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-9
Leszno [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW C 11 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW C 9 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW C13 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW C15 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW C18 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW D 11 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW D 13 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW D 15 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW D 9 16-17.04.2016 STREFA CENTRALNA
POZNAŃ [update:17-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 17-04-2016 | VI Kalisz OPEN FIDE
Kalisz [update:06-04-2016] | Poland,WP classic |
16-04-2016 16-04-2016 | VIII TURNIEJ MIAST I GMIN
Radzionków [update:14-03-2016] | Poland,SL team, classic |
16-04-2016 16-04-2016 | VIII Turniej Miast i Gmin
radzionkow [update:16-04-2016] | Poland,SL team, classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Wiosenny Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:17-04-2016] | Poland,MA classic |
16-04-2016 17-04-2016 | Wiosenny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.)
Warszawa [update:17-04-2016] | Poland,MA classic |
13-04-2016 17-04-2016 | Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych
Kielce [update:17-04-2016] | Poland,SK classic |
13-04-2016 17-04-2016 | Mistrzostwa Polski Niesłyszących i Głuchoniewidomych
Kielce [update:17-04-2016] | Poland,SK classic |
13-04-2016 17-04-2016 | Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet
Kielce [update:17-04-2016] | Poland,SK classic |
12-04-2016 31-05-2016 | 2. Półfinał Międzynarodowych Mistrzostw Wrocławia
Wrocław [update:31-05-2016] | Poland,DS classic |
12-04-2016 21-06-2016 | Turniej klasyfikacyjny w OKK Akwarium
Rzeszów [update:05-07-2016] | Poland,PK classic |
12-04-2016 21-06-2016 | Turniej o kategorie w SP 340 gr.B
Warszawa [update:01-07-2016] | Poland,MA classic |
10-04-2016 02-10-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów
Śląsk [update:11-10-2016] | Poland,SL team, classic |
10-04-2016 10-04-2016 | Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Podlaskiego w szachach P' -15 Turniej A
Danówek [update:11-04-2016] | Poland,PL classic |
10-04-2016 10-04-2016 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P10 +6o Puchar Bieszczadów - B
Ustrzyki Dolne [update:10-04-2016] | Poland,PK classic |
10-04-2016 10-04-2016 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P10 +6 o Puchar Bieszczadów - A
Ustrzyki Dolne [update:10-04-2016] | Poland,PK classic |
10-04-2016 10-04-2016 | Szachowy Mecz Juniorów (Koszalin - Szczecin)
Mielno [update:10-04-2016] | Poland,ZP team, classic |
09-04-2016 10-04-2016 | ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 4
Kielce [update:04-04-2016] | Poland,SK classic |
09-04-2016 10-04-2016 | CSU gr. A - Turniej Szachów Klasycznych (dla uczniów szkół podstawowych)
Warszawa [update:08-04-2016] | Poland,MA classic |
09-04-2016 10-04-2016 | CSU gr. B - Otwarty Turniej Szachów Klasycznych
Warszawa [update:08-04-2016] | Poland,MA classic |
09-04-2016 22-05-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów
Śląsk [update:26-05-2016] | Poland,SL team, classic |
09-04-2016 10-04-2016 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne
Piaseczno [update:16-04-2016] | Poland,MA classic |
09-04-2016 10-04-2016 | MISTRZOSTWA KLUBU SZACHOWEGO SZACH-CENTRUM grupa 2009-2006
Łódź [update:09-04-2016] | Poland,LD classic |
09-04-2016 10-04-2016 | MISTRZOSTWA KLUBU SZACHOWEGO SZACH-CENTRUM grupa 2009-2006
Łódź [update:10-04-2016] | Poland,LD classic |
09-04-2016 10-04-2016 | MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH
Suwałki [update:10-04-2016] | Poland,PL classic |
09-04-2016 10-04-2016 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:10-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 10-04-2016 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [update:10-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 10-04-2016 | OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [update:10-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 10-04-2016 | Turniej Szachowy WIOSNA 2016 - Grupa 1400-1700
Gdańsk [update:10-04-2016] | Poland,PO classic |
09-04-2016 10-04-2016 | Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. A (1600+)
Wrocław [update:15-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 10-04-2016 | Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. B - C (1400 1200)
Wrocław [update:15-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 09-04-2016 | Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. D (1000-1100)
Wrocław [update:09-04-2016] | Poland,DS classic |
09-04-2016 10-04-2016 | XXXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:10-04-2016] | Poland,MA classic |
08-04-2016 24-06-2016 | 167th YMCA Spring 2016-A
Warszawa [update:23-06-2016] | Poland,MA classic |
08-04-2016 08-04-2016 | MISTRZOSTWA KLUBU SZACHOWEGO SZACH-CENTRUM grupa OPEN 2005 i starsi
Łódź [update:10-04-2016] | Poland,LD classic |
08-04-2016 17-04-2016 | Otwarte Mistrzostwa UKS Gedanensis Gdańsk
Gdańsk [update:17-04-2016] | Poland,PO classic |
07-04-2016 23-06-2016 | 168th YMCA Spring 2016-B
Warszawa [update:23-06-2016] | Poland,MA classic |
06-04-2016 22-06-2016 | 169th YMCA Spring 2016-C
Warszawa [update:22-06-2016] | Poland,MA classic |
06-04-2016 06-04-2016 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach - Strefa Wrocławska
Wrocław [update:06-04-2016] | Poland,DS team, classic |
06-04-2016 15-06-2016 | Turniej o kategorie w DK "Łowicka" GR. B
Warszawa [update:15-06-2016] | Poland,MA classic |
05-04-2016 21-06-2016 | 170th YMCA Spring 2016-D
Warszawa [update:22-06-2016] | Poland,MA classic |
05-04-2016 05-04-2016 | Ursynowskie Wtorki Szachowe Juniorów Amatorów
Warszawa - Ursynów [update:01-04-2016] | Poland,MA classic |
05-04-2016 05-04-2016 | XI Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:07-04-2016] | Poland,PL classic |
04-04-2016 20-06-2016 | 171st YMCA Spring 2016-D(bis)
Warszawa [update:21-06-2016] | Poland,MA classic |
03-04-2016 22-05-2016 | III liga seniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr. Północ
Lubuskie [update:17-05-2016] | Poland,LB team, classic |
03-04-2016 22-05-2016 | III liga seniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr. Południe
Lubuskie [update:19-05-2016] | Poland,LB team, classic |
03-04-2016 10-04-2016 | XIX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2016
Krynica Zdroj [update:11-04-2016] | Poland,MP classic |
02-04-2016 02-04-2016 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
Gdańsk [update:03-04-2016] | Poland,PO classic |
02-04-2016 03-04-2016 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:03-04-2016] | Poland,PO classic |
02-04-2016 03-04-2016 | III Turniej o Puchar Dyrektora MDK Katowice "Koszutka" - Open A do lat 11 (2005 i młodsi) - / P'60
Katowice [update:05-04-2016] | Poland,SL classic |
02-04-2016 03-04-2016 | III Turniej o Puchar Dyrektora MDK Katowice "Koszutka" - Open B do lat 9 (2007 i młodsi) - / P'60
Katowice [update:05-04-2016] | Poland,SL classic |
02-04-2016 03-04-2016 | III Turniej o Puchar Dyrektora MDK Katowice "Koszutka" - Open C do lat 7 (2009 i młodsi) - / P'60
Katowice [update:05-04-2016] | Poland,SL classic |
02-04-2016 03-04-2016 | Indywidualne Mistrz Wojewodztwa Lubelskiego w szachach do 14 16 18 lat i OPEN
Lublin [update:06-04-2016] | Poland,LU classic |
02-04-2016 10-04-2016 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:10-04-2016] | Poland,MA classic |
02-04-2016 10-04-2016 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO poniżej 1400 i PL co najmniej 1400)
Warszawa Ursus [update:10-04-2016] | Poland,MA classic |
02-04-2016 14-05-2016 | Wojewódzka Liga Juniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr Południe
Lubuskie [update:20-05-2016] | Poland,LB team, classic |
02-04-2016 14-05-2016 | Wojewódzka Liga juniorów woj. Lubuskiego 2016 - gr. Północ
Lubuskie [update:09-05-2016] | Poland,LB team, classic |
02-04-2016 03-04-2016 | XXI Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2016 gr. A
Mszana Dolna [update:03-04-2016] | Poland,MP classic |
02-04-2016 02-04-2016 | XXI Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów gr. B
Mszana Dolna [update:02-04-2016] | Poland,MP classic |
01-04-2016 03-04-2016 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA III DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW
Radków [update:12-04-2016] | Poland,DS team, classic |
01-04-2016 24-06-2016 | IX Mistrzostwa UKS Pionier 2016
Jastrzębie-Zdrój [update:24-06-2016] | Poland,SL classic |
30-03-2016 07-04-2016 | BUDIMEX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
Poznań [update:07-04-2016] | Poland,WP classic |
30-03-2016 07-04-2016 | LOTTO INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
Poznań [update:07-04-2016] | Poland,WP classic |
26-03-2016 19-06-2016 | Turniej Klasyfikacyjno-Treningowy
Łuków [update:26-06-2016] | Poland,LU classic |
22-03-2016 26-03-2016 | XII Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wielkopolski [update:26-03-2016] | Poland,LB classic |
22-03-2016 26-03-2016 | XII Lubuska Wiosna Szachowa GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:26-03-2016] | Poland,LB classic |
20-03-2016 05-06-2016 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A(F)
POZNAŃ [update:07-06-2016] | Poland,WP team, classic |
20-03-2016 05-06-2016 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A(Z)
POZNAŃ [update:07-06-2016] | Poland,WP team, classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważne
Chylice [update:20-03-2016] | Poland,MA classic |
19-03-2016 20-03-2016 | III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [update:20-03-2016] | Poland,DS classic |
19-03-2016 20-03-2016 | III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [update:20-03-2016] | Poland,DS classic |
19-03-2016 20-03-2016 | III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [update:20-03-2016] | Poland,DS classic |
19-03-2016 20-03-2016 | III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [update:11-04-2016] | Poland,DS classic |
19-03-2016 20-03-2016 | III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA RR
WROCŁAW [update:20-03-2016] | Poland,DS classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 10 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:23-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 10 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:19-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:20-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:23-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 8 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:23-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 8 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:20-03-2016] | Poland,LU classic |
19-03-2016 20-03-2016 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE
Ciechanów [update:20-03-2016] | Poland,MA classic |
19-03-2016 20-03-2016 | MINI ELO - II TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
ŁODYGOWICE [update:20-03-2016] | Poland,SL classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 10 lat
Warszawa Ursus [update:20-03-2016] | Poland,MA classic |
19-03-2016 20-03-2016 | Otwarte Mistrzostwa Ursusa juniorów o Puchar Burmistrza - dzieci do 18 lat
Warszawa Ursus [update:20-03-2016] | Poland,MA classic |
19-03-2016 20-03-2016 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1400
GDAŃSK [update:20-03-2016] | Poland,PO classic |
19-03-2016 20-03-2016 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:20-03-2016] | Poland,PO classic |
19-03-2016 19-03-2016 | XII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2016 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [update:19-03-2016] | Poland,ZP classic |
19-03-2016 19-03-2016 | XV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT Polańczyk- dzieci 2006 i młodsi
POLAŃCZYK [update:22-03-2016] | Poland,PK classic |
18-03-2016 10-05-2016 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. Seniorów O Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wlkp. [update:22-04-2016] | Poland,WP classic |
18-03-2016 20-03-2016 | Obóz Szkoła szachowa Przyszłych Arcymistrzyń facebook.com/szkolaarcymistrzyn
Istebna [update:08-03-2016] | Poland,SL classic |
13-03-2016 13-03-2016 | III Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A - (dla bk)
Bielsko-Biała [update:15-03-2016] | Poland,SL classic |
13-03-2016 13-03-2016 | III Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B - (dla V)
Bielsko-Biała [update:14-03-2016] | Poland,SL classic |
13-03-2016 13-03-2016 | X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Kamień
Strachosaw [update:13-03-2016] | Poland,LU classic |
12-03-2016 12-03-2016 | Wesoła na V i IV kategoorie SP 353
Warszawa-Wesoła [update:12-03-2016] | Poland,MA classic |
12-03-2016 13-03-2016 | 24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2.Turniej
Wrocław [update:13-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Buchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [update:13-03-2016] | Poland,MA classic |
12-03-2016 12-03-2016 | Donośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:12-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 13-03-2016 | IV Mistrzostwa Gmniy Stęszew Open B
Stęszew [update:10-03-2016] | Poland,WP classic |
12-03-2016 13-03-2016 | IVMISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW OPEN B 12-13.03.2016
STĘSZEW [update:13-03-2016] | Poland,WP classic |
12-03-2016 20-03-2016 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Szklarska Poręba [update:22-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 20-03-2016 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Szklarska Poręba [update:22-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 20-03-2016 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Szklarska Poręba [update:22-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 20-03-2016 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Szklarska Poręba [update:22-03-2016] | Poland,DS classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Ogólnopolski 2 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" gr do lat 10
Zabrze [update:15-03-2016] | Poland,SL classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Ogólnopolski 2 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach" gr do lat 14
Zabrze [update:15-03-2016] | Poland,SL classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Turniej na II kategorię - Otwock
Otwock [update:13-03-2016] | Poland,MA classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Turniej na III kategorię - Otwock
Otwock [update:13-03-2016] | Poland,MA classic |
12-03-2016 13-03-2016 | XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubartowskiej w Szachach Klasycznych
Lubartów [update:24-03-2016] | Poland,LU classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Zimowy Turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:19-03-2016] | Poland,MA classic |
12-03-2016 13-03-2016 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat. szacho
Warszawa [update:13-03-2016] | Poland,MA classic |
11-03-2016 13-03-2016 | IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY STĘSZEW 11-13.03.2016
Stęszew [update:20-03-2016] | Poland,WP classic |
11-03-2016 13-03-2016 | IV Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew
Stęszew [update:10-03-2016] | Poland,WP classic |
11-03-2016 13-03-2016 | KROK DO SUKCESU - turniej poboczny (FIDE) gr C ur. 2003 i mł z II kat.
NIEPOŁOMICE - ZAMEK [update:13-03-2016] | Poland,MP classic |
11-03-2016 13-03-2016 | KROK DO SUKCESU - turniej poboczny (FIDE) gr D ur. 2003 i ml z III-IV kat.
Niepołomice - Zamek [update:18-03-2016] | Poland,MP classic |
11-03-2016 13-03-2016 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [update:13-03-2016] | Poland,LD classic |
09-03-2016 22-06-2016 | Turniej o kategorie w D.K."Łowicka"
Warszawa [update:23-06-2016] | Poland,MA classic |
09-03-2016 22-06-2016 | Turniej o kategorie w SP 107
Warszawa [update:23-06-2016] | Poland,MA classic |
08-03-2016 10-05-2016 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. O Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2005-2003
Ostrów Wielkopolski [update:26-04-2016] | Poland,WP classic |
08-03-2016 10-05-2016 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. O Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2007-2006
Ostrów Wielkopolski [update:26-04-2016] | Poland,WP classic |
07-03-2016 16-03-2016 | Eliminacje IX Mistrzostw UKS Pionier 2016
Jastrzębie-Zdrój [update:17-03-2016] | Poland,SL classic |
07-03-2016 18-03-2016 | I turniej wiosenny P60
Elbląg [update:15-04-2016] | Poland,WM classic |
07-03-2016 27-06-2016 | Turniej o kategorie w DK 'Łowicka"
Warszawa [update:30-06-2016] | Poland,MA classic |
05-03-2016 05-03-2016 | II Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2016 T3 gr. D09/C09
Mielec [update:05-03-2016] | Poland,PK classic |
05-03-2016 06-03-2016 | IV Szachowy Memoriał Powstańców Styczniowych - Turniej rankingowy B
Starachowice [update:05-03-2016] | Poland,SK classic |
05-03-2016 06-03-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (8) - grupa A
Białystok [update:06-03-2016] | Poland,PL classic |
05-03-2016 06-03-2016 | Mini-ELO Białystok 2016 (8) - grupa B
Białystok [update:06-03-2016] | Poland,PL classic |
05-03-2016 05-03-2016 | Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów (OPEN FIDE U2199)
Kraków [update:06-03-2016] | Poland,MP classic |
05-03-2016 06-03-2016 | Szachowe Początki 2016
Puszcza Marianska [update:06-03-2016] | Poland,MA classic |
05-03-2016 06-03-2016 | V Memoriał im. Janusza Heka
Puszcza Mariańska [update:06-03-2016] | Poland,MA classic |
05-03-2016 06-03-2016 | XIII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów Juniorów - gr. A (FIDE) - 2002 i mł
Kraków [update:06-03-2016] | Poland,MP classic |
05-03-2016 06-03-2016 | XIII Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów Juniorów - gr. B (2006 i mł)
Kraków [update:06-03-2016] | Poland,MP classic |
05-03-2016 06-03-2016 | XXXIV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:06-03-2016] | Poland,MA classic |
04-03-2016 24-06-2016 | Turniej o kategorie w SP 103
Warszawa [update:01-07-2016] | Poland,MA classic |
04-03-2016 06-03-2016 | TURNIR PAMJATI NEBESNOII SOTNI GEROIIV ATO
Lwow [update:08-03-2016] | Ukraine classic |
03-03-2016 03-03-2016 | Get Smart! Play Chess! Turniej B
Mielec [update:31-03-2016] | Poland,PK classic |
03-03-2016 06-04-2016 | Get Smart! Play Chess! VI A Turniej A
Mielec [update:10-03-2016] | Poland,PK classic |
02-03-2016 15-06-2016 | Turniej o kategorie w DK Łowicka
Warszawa [update:15-06-2016] | Poland,MA classic |
02-03-2016 19-03-2016 | XX Turniej Szachowy BOGUSZOWICE 2016
BOGUSZOWICE [update:21-03-2016] | Poland,SL classic |
01-03-2016 21-06-2016 | Turniej o Kategorie w SP 340 gr. A
Warszawa [update:29-06-2016] | Poland,MA classic |
28-02-2016 06-03-2016 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [update:06-03-2016] | Poland,PO classic |
28-02-2016 06-03-2016 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2016 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [update:12-03-2016] | Poland,PO classic |
28-02-2016 22-05-2016 | Turniej z cyklu Zagraj z Mistrzem WIOSNA 2016
Łuków [update:24-05-2016] | Poland,LU classic |
27-02-2016 27-02-2016 | Wesoła na V i IV kat. SP 353
Warszawa Wesoła [update:28-02-2016] | Poland,MA classic |
27-02-2016 28-02-2016 | 24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1.Turniej
Wrocław [update:29-02-2016] | Poland,DS classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Ferie w DK Leszczyny - Turniej Szachowy do lat 10
Leszczyny [update:28-02-2016] | Poland,SL classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Ferie w DK Leszczyny - Turniej Szachowy do lat 14
Leszczyny [update:28-02-2016] | Poland,SL classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Ferie w DK Leszczyny - Turniej Szachowy do lat 8
Leszczyny [update:28-02-2016] | Poland,SL classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Grand Prix Chylice-Piaseczno Szachy Rozważne
Piaseczno [update:01-03-2016] | Poland,MA classic |
27-02-2016 27-02-2016 | Grand Prix o Beczkę Piwa 2. turniej blitz
Siedlce ul. Armii Krajowej 18 [update:27-02-2016] | Poland,MA classic |
27-02-2016 28-02-2016 | IV Małopolska Liga Juniorów
Myślenice [update:28-02-2016] | Poland,MP team, classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Mistrzostwa Nauczycieli Pracowników Oświaty i Wychowanków Grupa A
Radom [update:28-02-2016] | Poland,MA classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Otwarte Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Klasycznych 2016
Skarżysko-Kamienna [update:02-03-2016] | Poland,SK classic |
27-02-2016 28-02-2016 | Turniej Towarzyszący IV Lidze juniorów grupa A - PZSzach od 1400
Myślenice [update:02-03-2016] | Poland,MP classic |
26-02-2016 18-03-2016 | 36 Grand Prix Wadowic w Szachach- Turniej nr768
Wadowice [update:19-03-2016] | Poland,MP classic |
26-02-2016 18-03-2016 | Otwarte Mistrzostwa Koła Szachowego przy Klubie 'Trójka' w Siedlcach
Siedlce [update:30-03-2016] | Poland,MA classic |
25-02-2016 25-02-2016 | Ferie z szachami - Jastrzębia Góra 2016 - Turniej śmiesznych szachów
Gdańsk [update:25-02-2016] | Poland,PO classic |
24-02-2016 20-04-2016 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Centrum Tczew 2016
Tczew [update:20-04-2016] | Poland,PO classic |
24-02-2016 25-02-2016 | Otwarty Turniej Szachów Klasycznych
Zielona Góra [update:25-02-2016] | Poland,LB classic |
23-02-2016 23-02-2016 | Ferie z Szachami Jastrzębia Góra - Turniej Błyskawiczny
Jastrzębia Góra [update:23-02-2016] | Poland,PO classic |
22-02-2016 25-02-2016 | Ferie z szachami. Turniej II A (dla zaw. IV i III kat. )
Mielec [update:24-02-2016] | Poland,PK classic |
22-02-2016 25-02-2016 | Ferie z szachami. Turniej II B (dla zawodników bk. i V kat.)
Mielec [update:23-02-2016] | Poland,PK classic |
22-02-2016 24-02-2016 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brzozowa
Brzozów [update:26-02-2016] | Poland,PK classic |
22-02-2016 25-02-2016 | Turniej Zima 2016 o Puchar Prezesa MOSIR Zabrze na kategorie szachowe
Zabrze [update:26-02-2016] | Poland,SL classic |
21-02-2016 27-02-2016 | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:27-02-2016] | Poland,PO classic |
21-02-2016 27-02-2016 | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:27-02-2016] | Poland,PO classic |
21-02-2016 27-02-2016 | IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
Jastrzębia Góra [update:28-02-2016] | Poland,PO classic |
21-02-2016 24-02-2016 | Turniej z cyklu Cztery Pory Roku '2016
Łuków [update:25-02-2016] | Poland,LU classic |
20-02-2016 20-02-2016 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:20-02-2016] | Poland,DS classic |
20-02-2016 21-02-2016 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. FINAŁ SENIORÓW
Kielce [update:21-02-2016] | Poland,SK team, classic |
20-02-2016 26-02-2016 | Mistrzostwa Zgrupowania - Pstrągowa
Pstrągowa [update:26-02-2016] | Poland,PK classic |
20-02-2016 21-02-2016 | Towarzyski Turniej Szachowy w Gubinie - Grupa A
Gubin [update:27-02-2016] | Poland,LB classic |
20-02-2016 21-02-2016 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [update:21-02-2016] | Poland,WM classic |
20-02-2016 20-02-2016 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [update:21-02-2016] | Poland,WM classic |
20-02-2016 21-02-2016 | V Turniej DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat. (sz. podstawowe oraz gimnazja)
Warszawa [update:21-02-2016] | Poland,MA classic |
20-02-2016 28-02-2016 | XXVI MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:28-02-2016] | Poland,OP classic |
20-02-2016 02-03-2016 | Zimowy turniej szachowy Warzyce 2016
Warzyce [update:03-03-2016] | Poland,PK classic |
20-02-2016 21-02-2016 | Zimowy turniej KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [update:21-02-2016] | Poland,DS classic |
20-02-2016 21-02-2016 | Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa C 1400
Wrocław [update:21-02-2016] | Poland,DS classic |
20-02-2016 21-02-2016 | Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa D 1100-1250
Wrocław [update:21-02-2016] | Poland,DS classic |
20-02-2016 20-02-2016 | Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa E 1000
Wrocław [update:21-02-2016] | Poland,DS classic |
19-02-2016 22-04-2016 | Mistrzostwa L.K.S. Piast Śrem 2016
Śrem [update:23-04-2016] | Poland,WP classic |
19-02-2016 21-02-2016 | Półfinał Międzynarodowego Pucharu Wrocławia -Zimowy na Kategorie gr A
Wrocław [update:21-02-2016] | Poland,DS classic |
17-02-2016 17-02-2016 | Międzynarodowy Mecz Szachowy SzachiściZiemiChrzanowskiejEnglisChessJuniorSquad
Chrzanów [update:03-01-2016] | Poland,MP classic |
17-02-2016 20-02-2016 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 - do 10 lat
Racibórz [update:20-02-2016] | Poland,SL classic |
17-02-2016 20-02-2016 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 - do 14 lat
Racibórz [update:20-02-2016] | Poland,SL classic |
17-02-2016 20-02-2016 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 - do 8 lat
Racibórz [update:20-02-2016] | Poland,SL classic |
16-02-2016 16-02-2016 | Blitz Laliki 2016
Laliki [update:16-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 15-10-2017 | Ćwierćfinały 63 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
ICCF [update:11-02-2016] | Poland,MA classic |
15-02-2016 16-02-2016 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ ORAZ I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:05-03-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 16-02-2016 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:05-03-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 18-02-2016 | Ferie z Szachami 2016 - Turniej klasyfikacyjny na kategorię trzecią - dziewczęta
Tomaszów Lubelski [update:18-02-2016] | Poland,LU classic |
15-02-2016 18-02-2016 | Ferie z Szachami 2016 - Turniej na kategorię drugą
Tomaszów Lubelski [update:18-02-2016] | Poland,LU classic |
15-02-2016 19-02-2016 | Ferie z Szachami 2016 - Turniej na kategorię pierwszą
Tomaszów Lubelski [update:26-02-2016] | Poland,LU classic |
15-02-2016 18-02-2016 | Ferie z Szachami 2016 - Turniej na kategorię trzecią
Tomaszów Lubelski [update:18-02-2016] | Poland,LU classic |
15-02-2016 18-02-2016 | Ferie z szachami. Turniej I A (dla zaw. IV i III kat. )
Mielec [update:16-02-2016] | Poland,PK classic |
15-02-2016 18-02-2016 | Ferie z szachami. Turniej I B (dla zawodników bk. i V kat.)
Mielec [update:18-02-2016] | Poland,PK classic |
15-02-2016 15-12-2017 | Finał 59 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:18-01-2016] | Poland,MA classic |
15-02-2016 19-02-2016 | I Integracyjny Turniej Szachowy pod Patronatem "Akademii Szachowej Optimus"
Rybnik SP 34 ul Reymonta 69 [update:11-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 19-02-2016 | I Integracyjny Turniej Szachowy pod Patronatem "Akademii Szachowej Optimus" Gr.B
SP 34 w Rybniku ul Reymonta 69 [update:11-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 19-02-2016 | I Integracyjny Turniej Szachowy pod Patronatem "Akademii Szachowej Optimus" Gr.C
Rybnik ul Reymonta 69 [update:11-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 19-02-2016 | I Integracyjny Turniej Szachowy pod Patronatem "Akademii Szachowej Optimus" Gr.D
Rybnik ul Reymonta 69 [update:11-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 19-02-2016 | Mistrzostwa ZSP nr 8 w Zabrzu-Grzybowicach
Zabrze [update:15-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 19-02-2016 | Mistrzostwa ZSP nr 8 w Zabrzu-Grzybowicach
Zabrze [update:20-02-2016] | Poland,SL classic |
15-02-2016 15-10-2017 | Półfinały 61 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:17-01-2016] | Poland,MA classic |
15-02-2016 19-02-2016 | V TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A
IWLA niedaleko Dukli [update:21-02-2016] | Poland,PK classic |
15-02-2016 19-02-2016 | V TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Iwla [update:21-02-2016] | Poland,PK classic |
14-02-2016 20-02-2016 | Laliki 2016 - czwórki
Laliki [update:18-02-2016] | Poland,SL classic |
14-02-2016 20-02-2016 | Laliki 2016 - grupa A
Laliki [update:21-02-2016] | Poland,SL classic |
13-02-2016 21-02-2016 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO (eliminacje)
Starachowice/Kielce [update:25-02-2016] | Poland,SK team, classic |
13-02-2016 21-02-2016 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA MŁODZIK
Starachowice. Kielce [update:21-03-2016] | Poland,SK team, classic |
13-02-2016 21-02-2016 | DRUZYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO. IV LIGA - JUNIOR
Starachowice. Kielce [update:21-02-2016] | Poland,SK team, classic |
13-02-2016 14-02-2016 | Ferie z szachami w Zielonce (dla IV i III oraz II kat. kobiecej)
Zielonka [update:14-02-2016] | Poland,MA classic |
13-02-2016 14-02-2016 | Ferie z szachami w Zielonce (Fide)
Zielonka [update:15-02-2016] | Poland,MA classic |
13-02-2016 14-02-2016 | II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:14-02-2016] | Poland,DS classic |
13-02-2016 14-02-2016 | II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [update:15-02-2016] | Poland,DS classic |
13-02-2016 14-02-2016 | II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [update:14-02-2016] | Poland,DS classic |
13-02-2016 14-02-2016 | IV TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ChDK W SZACHACH KLASYCZNYCH
Choszczno [update:14-02-2016] | Poland,ZP classic |
13-02-2016 03-04-2016 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW Grupa A 2016
Stęszew [update:08-04-2016] | Poland,WP team, classic |
13-02-2016 03-04-2016 | IV Wielkopolska Liga Szachowa Juniorów grupa B strefa południowo-wschodnia
Gniezno [update:03-04-2016] | Poland,WP team, classic |
13-02-2016 14-02-2016 | KONIN MASTERS FIDE I 2016 gr A. 5 rund
Konin [update:14-02-2016] | Poland,WP classic |
13-02-2016 14-02-2016 | Konin Masters gr B zostaje odwołana. Zawodnicy z 1600 PZSZACH lub ELO mają możliwość zagrania w turnieju A
Konin [update:23-01-2016] | Poland,WP classic |
13-02-2016 14-02-2016 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2016 - "TURNIEJ A"
Węgrów [update:15-02-2016] | Poland,MA classic |
13-02-2016 13-02-2016 | PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY do rankingu 2000
PAWŁOWICE [update:13-02-2016] | Poland,SL classic |
13-02-2016 03-04-2016 | Wielkopolska III Liga Juniorów 2016
Gniezno [update:06-04-2016] | Poland,WP team, classic |
13-02-2016 20-02-2016 | XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2016 OPEN FIDE
Racibórz [update:20-02-2016] | Poland,SL classic |
13-02-2016 14-02-2016 | XXXIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:14-02-2016] | Poland,MA classic |
10-02-2016 19-02-2016 | 2016 m. Kauno miesto jauni achmat pirmenybs
Kaunas [update:19-02-2016] | Lithuania classic |
10-02-2016 19-02-2016 | 2016 m. Kauno miesto jaunui achmat pirmenybs
Kaunas [update:19-02-2016] | Lithuania classic |
08-02-2016 12-02-2016 | Turniej klasyfikacyjny w ramach warsztatów szachowych w MDK
Świdnica [update:12-02-2016] | Poland,DS classic |
08-02-2016 14-02-2016 | X Turniej Szachowy "KARKONOSZE" grupa B
Karpacz [update:14-02-2016] | Poland,DS classic |
08-02-2016 10-02-2016 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - GRUPA A
Wrocław [update:10-02-2016] | Poland,DS classic |
08-02-2016 10-02-2016 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - GRUPA B
Wrocław [update:08-02-2016] | Poland,DS classic |
07-02-2016 21-02-2016 | IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa B2
Kalisz [update:21-02-2016] | Poland,WP team, classic |
06-02-2016 06-02-2016 | I Feryjny Wyścig o Kategorie Grupa B+C
Wrocław [update:07-02-2016] | Poland,DS classic |
06-02-2016 07-02-2016 | I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:08-02-2016] | Poland,DS classic |
06-02-2016 07-02-2016 | IV Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2016 - grupa A
Sokółka [update:07-02-2016] | Poland,PL classic |
06-02-2016 07-02-2016 | Pola Nadziei A
Białystok [update:07-02-2016] | Poland,PL classic |
06-02-2016 07-02-2016 | Pola Nadziei B
Białystok [update:07-02-2016] | Poland,PL classic |
06-02-2016 07-02-2016 | Pola Nadziei VIP
Białystok [update:07-02-2016] | Poland,PL classic |
06-02-2016 14-02-2016 | VII Turniej treningowy TS Wisła A - FIDE
Kraków [update:18-02-2016] | Poland,MP classic |
06-02-2016 14-02-2016 | VII Turniej treningowy TS Wisła B - FIDE
Kraków [update:18-02-2016] | Poland,MP classic |
06-02-2016 07-02-2016 | XVII Mini-Elo
Warszawa [update:07-02-2016] | Poland,MA classic |
05-02-2016 07-02-2016 | 14 Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 5-7.02.2016
Warszawa [update:07-02-2016] | Poland,MA classic |
05-02-2016 07-02-2016 | 14 Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 5-7.02.2016
Warszawa [update:08-02-2016] | Poland,MA classic |
05-02-2016 07-02-2016 | Szachowe Ferie w Gryf Szczecin 2016 - Turniej FIDE
Szczecin [update:08-02-2016] | Poland,ZP classic |
05-02-2016 08-04-2016 | XI Szachowy Turniej Klasyfikacyjny w SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:11-04-2016] | Poland,LB classic |
03-02-2016 06-02-2016 | Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna [update:08-02-2016] | Poland,DS classic |
03-02-2016 05-02-2016 | Turniej Klasyfikacyjny na IV i III kategorię
Chylice [update:05-02-2016] | Poland,MA classic |
02-02-2016 03-02-2016 | Turniej o normę na I kat.
Chylice [update:23-02-2016] | Poland,MA classic |
01-02-2016 06-02-2016 | FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa B
Olsztyn [update:06-02-2016] | Poland,WM classic |
01-02-2016 06-02-2016 | FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa C
Olsztyn [update:06-02-2016] | Poland,WM classic |
01-02-2016 06-02-2016 | FERIE Z SZACHAMI 2016 Open A
Olsztyn [update:06-02-2016] | Poland,WM classic |
01-02-2016 01-02-2016 | IV Zimowy Turniej Szachowy na kat.V i IV SP 163
Warszawa [update:02-02-2016] | Poland,MA classic |
01-02-2016 04-02-2016 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [update:04-02-2016] | Poland,DS classic |
01-02-2016 04-02-2016 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [update:04-02-2016] | Poland,DS classic |
01-02-2016 04-02-2016 | Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [update:05-02-2016] | Poland,DS classic |
01-02-2016 03-02-2016 | Turniej na II i III kat.
Chylice [update:04-02-2016] | Poland,MA classic |
31-01-2016 13-03-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 2016
Rzeszów [update:16-03-2016] | Poland,PK team, classic |
31-01-2016 06-02-2016 | Ferie zimowe z szachami Małe Ciche 2016 open
Małe Ciche [update:08-02-2016] | Poland,MP classic |
31-01-2016 09-02-2016 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY '2016 - Open "A"
GÓRA ŚW. ANNY [update:09-02-2016] | Poland,OP classic |
31-01-2016 09-02-2016 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY '2016 - Open "B"
GÓRA ŚW. ANNY - fundusz nagród Open A + Open B = 26 000 PLN !!! + KURS SĘDZIOWSKI [update:10-02-2016] | Poland,OP classic |
30-01-2016 06-02-2016 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.A
Szczytna [update:06-02-2016] | Poland,DS classic |
30-01-2016 06-02-2016 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.B
Szczytna [update:08-02-2016] | Poland,DS classic |
30-01-2016 03-02-2016 | IV Turniej szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.C
Szczytna [update:08-02-2016] | Poland,DS classic |
30-01-2016 31-01-2016 | Mistrzostwa Podhala w Szachach Grupa A - Fide
Rabka-Zdrój [update:31-01-2016] | Poland,MP classic |
30-01-2016 31-01-2016 | Mistrzostwa Podhala w Szachach grupa B PZSzach do 1600
Rabka-Zdrój [update:31-01-2016] | Poland,MP classic |
30-01-2016 31-01-2016 | Szachowe Ferie w Gryf Szczecin 2016 - Turniej Juniorów
Szczecin [update:31-01-2016] | Poland,ZP classic |
30-01-2016 31-01-2016 | Turniej Przyszłych Mistrzów Grupa A (1400-1700)
Gdańsk Kowale [update:31-01-2016] | Poland,PO classic |
29-01-2016 31-01-2016 | Szkolenie szachowe - sesja II. Świętokrzyska Akademia szachowa
Suchedniów [update:21-01-2016] | Poland,SK classic |
28-01-2016 28-01-2016 | Mini Turniej Blitz'a w SP6
Jelenia Góra [update:29-01-2016] | Poland,DS classic |
28-01-2016 29-01-2016 | VIIISzachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyr. RDLP
Jedlnia Letnisko [update:04-02-2016] | Poland,MA classic |
27-01-2016 29-01-2016 | XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa C 1100-1400
Suwałki [update:29-01-2016] | Poland,PL classic |
26-01-2016 28-01-2016 | Ferie w Ognisku pracy pozaszkolnej w Andrychowie-grupa: A
Andrychów [update:17-02-2016] | Poland,MP classic |
26-01-2016 28-01-2016 | Ferie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie-Grupa:B
Andrychów [update:17-02-2016] | Poland,MP classic |
26-01-2016 05-02-2016 | Ferie zimowe 2016
Elbląg [update:29-02-2016] | Poland,WM classic |
26-01-2016 27-01-2016 | Turniej Klasyfikacyjny w Bibliotece
Żary [update:27-01-2016] | Poland,LB classic |
26-01-2016 27-01-2016 | Turniej Klasyfikacyjny w Bibliotece - B
Żary [update:27-01-2016] | Poland,LB classic |
26-01-2016 30-01-2016 | Turniej Szachowy " O PUCHAR ZIMY 2016" Lubsko 26-30.01.2016
Lubsko [update:30-01-2016] | Poland,LB classic |
26-01-2016 03-02-2016 | XIII Zimowy Obóz Szachowy - "Młode Talenty" GRUPA A
Obra k/Wolsztyna [update:02-02-2016] | Poland,WP classic |
26-01-2016 03-02-2016 | XIV Zimowy Obóz Szachowy - "Młode Talenty" - Grupa B
Obra k/Wolsztyna [update:02-02-2016] | Poland,WP classic |
26-01-2016 29-01-2016 | XVII Ogólnopolski Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2016 - Grupa A-B
Suwałki [update:29-01-2016] | Poland,PL classic |
25-01-2016 31-01-2016 | January Lviv Tradition (IM-group) (4th Maksym Yusupov Memorial)
Lviv [update:31-01-2016] | Ukraine classic |
25-01-2016 29-01-2016 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:29-01-2016] | Poland,PL classic |
25-01-2016 29-01-2016 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 i 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:29-01-2016] | Poland,PL classic |
25-01-2016 26-01-2016 | XXI Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A
ŁOMŻA [update:26-01-2016] | Poland,PL classic |
24-01-2016 30-01-2016 | I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich w szachach klasycznych. Turniej nr 1
Suchedniów [update:29-01-2016] | Poland,SK classic |
23-01-2016 14-05-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów
województwo pomorskie [update:20-05-2016] | Poland,PO team, classic |
23-01-2016 23-01-2016 | I GRAND PRIX w BLITZU. Turniej nr 3 (grupa do 18 lat)
Suchedniów [update:23-01-2016] | Poland,SK classic |
23-01-2016 02-04-2016 | III Liga Zachodniopomorskiego Związku Szachowego
Drzonowo Szczecin Choszczno [update:11-04-2016] | Poland,ZP team, classic |
23-01-2016 24-01-2016 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:24-01-2016] | Poland,PO classic |
23-01-2016 24-01-2016 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:24-01-2016] | Poland,PO classic |
23-01-2016 31-01-2016 | OBÓZ SZACHOWY W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH
Suchedniów [update:22-01-2016] | Poland,SK classic |
23-01-2016 25-01-2016 | Turniej klasyfikacyjny FERIE ZIMOWE W PRZYPROSTYNI 2016
Przyprostynia [update:25-01-2016] | Poland,WP classic |
23-01-2016 23-01-2016 | Turniej otwarty z mozliwoscia zdobycia V i IV kategorii
Warszawa-Wesoła [update:24-01-2016] | Poland,MA classic |
23-01-2016 23-01-2016 | Turniej z mozliwoscia zdobycia V i IV kategorii
Warszawa-Wesoła [update:24-01-2016] | Poland,MA classic |
22-01-2016 24-01-2016 | I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [update:25-01-2016] | Poland,PK classic |
22-01-2016 24-01-2016 | I Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:25-01-2016] | Poland,PK classic |
22-01-2016 24-01-2016 | Turniej WKSz-1938 15th
Włocławek [update:30-01-2016] | Poland,KP classic |
20-01-2016 21-01-2016 | TURNIEJ JUNIORÓW W MDK''DOM HARCERZA'' W KRAKOWIE
Kraków [update:04-02-2016] | Poland,MP classic |
20-01-2016 24-01-2016 | VII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open - grupa A
Obra [update:24-01-2016] | Poland,WP classic |
20-01-2016 24-01-2016 | VII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open - grupa B
Obra [update:24-01-2016] | Poland,WP classic |
20-01-2016 24-01-2016 | VII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open - grupa C
Obra [update:24-01-2016] | Poland,WP classic |
19-01-2016 22-01-2016 | Ferie z Gambitem - Poronin - P60
Starachowice - Poronin [update:24-01-2016] | Poland,SK classic |
19-01-2016 20-01-2016 | II Turniej o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN B max 1600 Pzszach
Kraków [update:20-01-2016] | Poland,MP classic |
19-01-2016 21-01-2016 | Zima 2016
Gorlice [update:28-01-2016] | Poland,MP classic |
18-01-2016 21-01-2016 | II Turniej o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN A 2200 max
Kraków [update:25-01-2016] | Poland,MP classic |
18-01-2016 18-01-2016 | MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 71 WE WROCŁAWIU (2016)
WROCŁAW [update:18-01-2016] | Poland,DS classic |
18-01-2016 22-01-2016 | Turniej klasyfikacyjny FERIE ZIMA 2015 gr.B
Zbąszyń [update:22-01-2016] | Poland,WP classic |
18-01-2016 22-01-2016 | Turniej klasyfikacyjny FERIE ZIMA 2016 gr. A
Zbąszyń [update:22-01-2016] | Poland,WP classic |
18-01-2016 22-01-2016 | XXXIII OTSz FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa A Juniorów do 18 lat
Bydgoszcz [update:22-01-2016] | Poland,KP classic |
18-01-2016 22-01-2016 | XXXIII OTSz FERIE Z SZACHAMI 2016 Grupa B dzieci do lat 12
Bydgoszcz [update:22-01-2016] | Poland,KP classic |
17-01-2016 12-03-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2016
Rzeszów [update:02-04-2016] | Poland,PK team, classic |
17-01-2016 23-05-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga
województwo pomorskie [update:24-05-2016] | Poland,PO team, classic |
17-01-2016 23-05-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
województwo pomorskie [update:24-05-2016] | Poland,PO team, classic |
17-01-2016 07-02-2016 | IV Wielkopolska Liga Seniorów Grupa B1
Gniezno [update:18-02-2016] | Poland,WP team, classic |
17-01-2016 08-05-2016 | WIELKOPOLSKA IV LIGA SENIORÓW - GR B - SEZON 2015/16
Poznań [update:08-05-2016] | Poland,WP team, classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne
Chylice [update:17-01-2016] | Poland,MA classic |
16-01-2016 16-01-2016 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2016 - I turniej
Ścinawka Średnia - Hala Sportowa [update:16-01-2016] | Poland,DS classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów ranking od 1400
Pruszków [update:19-01-2016] | Poland,MA classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Mistrzostwa Pruszkowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów turniej od 1600
Pruszków [update:17-01-2016] | Poland,MA classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Początek ferii w Gubinie - na II i III kategorię
Gubin [update:15-01-2016] | Poland,LB classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa A
Wrocław [update:18-01-2016] | Poland,DS classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa B
Wrocław [update:17-01-2016] | Poland,DS classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa C
Wrocław [update:17-01-2016] | Poland,DS classic |
16-01-2016 17-01-2016 | Turniej na III i II kategorię - Otwock
Otwock [update:17-01-2016] | Poland,MA classic |
16-01-2016 17-01-2016 | XXXII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:17-01-2016] | Poland,MA classic |
15-01-2016 16-01-2016 | III ZIMOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY WŁOSZAKOWICE gr. C
Włoszakowice [update:23-01-2016] | Poland,WP classic |
15-01-2016 16-01-2016 | III ZIMOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY WŁOSZAKOWICE GR.A
Włoszakowice [update:18-01-2016] | Poland,WP classic |
15-01-2016 16-01-2016 | III ZIMOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY WŁOSZAKOWICE GR.B
Włoszakowice [update:18-01-2016] | Poland,WP classic |
14-01-2016 22-03-2016 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
ŁODYGOWICE [update:22-03-2016] | Poland,SL classic |
14-01-2016 17-03-2016 | VI GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - P60'+15"
Dukla [update:17-03-2016] | Poland,PK classic |
12-01-2016 03-02-2016 | Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska 2016
Puszcza Mariańska [update:06-02-2016] | Poland,MA classic |
12-01-2016 15-03-2016 | Otwarty Turniej Szachowy o normy centralne i kategorie okręgowe
Zabrze [update:22-03-2016] | Poland,SL classic |
11-01-2016 11-04-2016 | Mistrzostwo Zimy Grupa A - Malbork 2016
Malbork [update:05-05-2016] | Poland,PO classic |
11-01-2016 21-03-2016 | Mistrzostwo Zimy Grupa B - Malbork 2016
Malbork [update:07-04-2016] | Poland,PO classic |
11-01-2016 11-04-2016 | VI Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2016
Warszawa [update:18-04-2016] | Poland,MA classic |
10-01-2016 06-03-2016 | III Liga Seniorów - sezon 2016 - województwo śląskie
Śląsk [update:10-03-2016] | Poland,SL team, classic |
10-01-2016 06-03-2016 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SZACHOWA SENIORÓW GRUPA A1
POZNAŃ [update:09-03-2016] | Poland,WP team, classic |
10-01-2016 06-03-2016 | IV WIELKOPOLSKA LIGA SZACHOWA SENIORÓW GRUPA A2
POZNAŃ [update:09-03-2016] | Poland,WP team, classic |
10-01-2016 10-05-2016 | Wielkopolska III Liga Seniorów 2015/2016
Wielkopolska [update:10-05-2016] | Poland,WP team, classic |
09-01-2016 06-02-2016 | III Liga Juniorów 2016 (SL)
województwo śląskie [update:18-02-2016] | Poland,SL team, classic |
09-01-2016 10-01-2016 | III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
WROCŁAW [update:14-01-2016] | Poland,DS classic |
09-01-2016 10-01-2016 | III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [update:10-01-2016] | Poland,DS classic |
09-01-2016 10-01-2016 | III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [update:10-01-2016] | Poland,DS classic |
09-01-2016 07-02-2016 | IV Liga Małopolska Seniorów - serwis zbiorczy
Kraków [update:07-02-2016] | Poland,MP team, classic |
09-01-2016 10-01-2016 | IV Liga Seniorów Małopolska I Etap Kraków
Kraków Bizness Park w Zabierzowie [update:20-01-2016] | Poland,MP team, classic |
09-01-2016 10-01-2016 | IV Małopolska Liga seniorów - grupa Tarnów
Tarnów [update:12-01-2016] | Poland,MP team, classic |
09-01-2016 24-01-2016 | MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2016 grupa A
Krosno [update:24-01-2016] | Poland,PK classic |
09-01-2016 24-01-2016 | MISTRZOSTWA KROSNA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2016 grupa B
Krosno [update:24-01-2016] | Poland,PK classic |
09-01-2016 10-01-2016 | Nowy Rok przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE)
Kraków [update:28-12-2015] | Poland,MP classic |
09-01-2016 10-01-2016 | Nowy Rok przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)
Kraków [update:28-12-2015] | Poland,MP classic |
09-01-2016 10-01-2016 | XVI Mini-Elo
Warszawa [update:10-01-2016] | Poland,MA classic |
08-01-2016 25-03-2016 | 163rd YMCA Winter 2016-A
Warszawa [update:24-03-2016] | Poland,MA classic |
08-01-2016 08-01-2016 | Gimnazjada i Licealiada
Sucha Bezkidzka [update:11-01-2016] | Poland,MP classic |
08-01-2016 08-04-2016 | Półfinał Mistrzostw RzKSZ RDK
Rzeszów [update:08-04-2016] | Poland,PK classic |
08-01-2016 10-01-2016 | V Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr A
Dąbrowica [update:12-01-2016] | Poland,LU classic |
08-01-2016 10-01-2016 | V Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr. B
Dąbrowica [update:11-01-2016] | Poland,LU classic |
07-01-2016 24-03-2016 | 164th YMCA Winter 2016-B
Warszawa [update:24-03-2016] | Poland,MA classic |
06-01-2016 23-03-2016 | 165th YMCA Winter 2016-C
Warszawa [update:23-03-2016] | Poland,MA classic |
05-01-2016 22-03-2016 | 166th YMCA Winter 2016-D
Warszawa [update:22-03-2016] | Poland,MA classic |
05-01-2016 31-03-2016 | Turniej klasyfikacyjny SP Chojne
Sieradz - Chojne [update:02-04-2016] | Poland,LD classic |
05-01-2016 16-02-2016 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców
Warszawa [update:17-02-2016] | Poland,MA classic |
02-01-2016 06-01-2016 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2016 r.
Pstrągowa [update:06-01-2016] | Poland,PK classic |
01-01-2016 30-07-2016 | I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (KLASYCZNE)_KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Kielce [update:25-07-2016] | Poland,SK classic |
01-01-2016 30-07-2016 | I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (KLASYCZNE)_KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kielce [update:05-08-2016] | Poland,SK classic |
29-12-2015 30-12-2015 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" Tur. Mł. Talentów do 16 lat
Lublin [update:30-12-2015] | Poland,LU classic |
29-12-2015 30-12-2015 | 13 Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29-30.12.2015
Warszawa [update:30-12-2015] | Poland,MA classic |
29-12-2015 30-12-2015 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Polonii 2015 - do lat 12 14 i 18
Warszawa [update:30-12-2015] | Poland,MA classic |
29-12-2015 30-12-2015 | Turniej Noworoczny 2015 - grupa A
Wrocław [update:30-12-2015] | Poland,DS classic |
29-12-2015 30-12-2015 | Turniej Noworoczny 2015 - grupa B
Wrocław [update:30-12-2015] | Poland,DS classic |
28-12-2015 29-12-2015 | XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - Grupa A do lat 8
RYBNIK [update:29-12-2015] | Poland,SL classic |
28-12-2015 29-12-2015 | XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - Grupa B do lat 10
RYBNIK [update:29-12-2015] | Poland,SL classic |
28-12-2015 29-12-2015 | XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - Grupa C do lat 13
RYBNIK [update:29-12-2015] | Poland,SL classic |
28-12-2015 30-12-2015 | Świąteczne turnieje na kategorię w ZS nr 3 - Grupa A 1600-1800
Suwałki [update:30-12-2015] | Poland,PL classic |
28-12-2015 30-12-2015 | Świąteczne turnieje na kategorię w ZS nr 3 - Grupa B 1400
Suwałki [update:30-12-2015] | Poland,PL classic |
28-12-2015 30-12-2015 | II ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2015" Gr.A
KRAKÓW - NOWA HUTA [update:01-01-2016] | Poland,MP classic |
28-12-2015 30-12-2015 | II ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2015" Gr.C
KRAKÓW - NOWA HUTA [update:01-01-2016] | Poland,MP classic |
28-12-2015 30-12-2015 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2015 - grupa C
Białystok [update:30-12-2015] | Poland,PL classic |
28-12-2015 29-12-2015 | Turniej Świąteczny
Brzozów [update:30-12-2015] | Poland,PK classic |
28-12-2015 30-12-2015 | VI CIDERSZACH
Radzionków [update:30-12-2015] | Poland,SL classic |
27-12-2015 30-12-2015 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE)
Lublin [update:07-01-2016] | Poland,LU classic |
27-12-2015 28-12-2015 | III BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY (FIDE) 27-28.12.2015 POZNAŃ
POZNAŃ [update:29-12-2015] | Poland,WP classic |
27-12-2015 30-12-2015 | III Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A
Szczecin [update:30-12-2015] | Poland,ZP classic |
27-12-2015 28-12-2015 | III Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa B
Szczecin [update:28-12-2015] | Poland,ZP classic |
27-12-2015 31-12-2015 | IV Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2015] | Poland,PK classic |
27-12-2015 31-12-2015 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2015 - grupa A
Białystok [update:31-12-2015] | Poland,PL classic |
27-12-2015 29-12-2015 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2015 - grupa B
Białystok [update:30-12-2015] | Poland,PL classic |
27-12-2015 28-12-2015 | Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie - OPEN B
Lublin [update:28-12-2015] | Poland,LU classic |
27-12-2015 30-12-2015 | Turniej Kadry PKZSzach - Ranking FIDE do 1600
Czudec [update:31-12-2015] | Poland,PK classic |
27-12-2015 28-12-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (do III kat.) POZNAŃ 27-28.12.2015 AZS POZNAŃ
POZNAŃ [update:29-12-2015] | Poland,WP classic |
27-12-2015 30-12-2015 | VIII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A
Bogatynia [update:30-12-2015] | Poland,DS classic |
27-12-2015 30-12-2015 | VIII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA B
Bogatynia [update:30-12-2015] | Poland,DS classic |
27-12-2015 27-12-2015 | XII Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 27.12.2015
Warszawa [update:28-12-2015] | Poland,MA classic |
27-12-2015 28-12-2015 | XII Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 27.12.2015
Warszawa [update:28-12-2015] | Poland,MA classic |
27-12-2015 30-12-2015 | XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
Kętrzyn [update:30-12-2015] | Poland,WM classic |
27-12-2015 30-12-2015 | XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE)
Kętrzyn [update:30-12-2015] | Poland,WM classic |
27-12-2015 30-12-2015 | XVIII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat)
Kętrzyn [update:30-12-2015] | Poland,WM classic |
27-12-2015 04-01-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2016] | Poland,MP classic |
27-12-2015 04-01-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa B
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2016] | Poland,MP classic |
27-12-2015 04-01-2016 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:16-01-2016] | Poland,MP classic |
27-12-2015 31-12-2015 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:31-12-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2015 31-12-2015 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2015 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:31-12-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2015 31-12-2015 | XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2015 - OPEN FIDE
RYBNIK [update:25-01-2016] | Poland,SL classic |
20-12-2015 20-12-2015 | Wigilia z szachami. DRUŻYNOWO
Kielce [update:19-12-2015] | Poland,SK team, classic |
19-12-2015 20-12-2015 | 650-lecie Miasta Szubina - Turniej E
Szubin [update:19-12-2015] | Poland,KP classic |
19-12-2015 20-12-2015 | 650-lecie Miasta Szubina - Turniej F
Szubin [update:16-12-2015] | Poland,KP classic |
19-12-2015 20-12-2015 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne
Piaseczno [update:22-12-2015] | Poland,MA classic |
19-12-2015 20-12-2015 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa A - III
Gdynia Chwarzno [update:20-12-2015] | Poland,PO classic |
19-12-2015 20-12-2015 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa B - IV
Gdynia Chwarzno [update:20-12-2015] | Poland,PO classic |
19-12-2015 19-12-2015 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D- bk
Gdynia Chwarzno [update:19-12-2015] | Poland,PO classic |
19-12-2015 20-12-2015 | Klasyfikacyjny MDK na II kategorię
Białystok [update:20-12-2015] | Poland,PL classic |
19-12-2015 20-12-2015 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:11-01-2016] | Poland,DS classic |
19-12-2015 20-12-2015 | OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [update:11-01-2016] | Poland,DS classic |
19-12-2015 30-12-2015 | OTWARTE MISTRZOSTWA HETMANA Z OKAZJI 70-LECIA KLUBU
Wrocław [update:03-01-2016] | Poland,DS classic |
19-12-2015 20-12-2015 | VI FIDE OPEN Szubin - Turniej B
Szubin [update:19-12-2015] | Poland,KP classic |
19-12-2015 20-12-2015 | VI FIDE OPEN Szubin - Turniej C
Szubin [update:19-12-2015] | Poland,KP classic |
19-12-2015 20-12-2015 | VI FIDE Open Szubin 2015 - Turniej A
Szubin [update:19-12-2015] | Poland,KP classic |
19-12-2015 19-12-2015 | VI Mikolajkowy Turniej w Myślenicach Grupa D i E
Myślenice [update:19-12-2015] | Poland,MP classic |
19-12-2015 20-12-2015 | XV Mini-Elo
Warszawa [update:19-12-2015] | Poland,MA classic |
16-12-2015 16-12-2015 | Wigilijno-Gwiazdkowy Turniej Szachowy w Hetmanie
Częstochowa [update:16-12-2015] | Poland,SL classic |
13-12-2015 21-02-2016 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Warszawa [update:22-02-2016] | Poland,MA team, classic |
12-12-2015 13-12-2015 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
Gdańsk [update:13-12-2015] | Poland,PO classic |
12-12-2015 13-12-2015 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
Gdańsk [update:13-12-2015] | Poland,PO classic |
12-12-2015 12-12-2015 | Świąteczny turniej MDK
Wołomin [update:12-12-2015] | Poland,MA classic |
12-12-2015 12-12-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów IV Liga Podkarpacka 2015/2016
Rzeszów [update:12-12-2015] | Poland,PK team, classic |
12-12-2015 20-12-2015 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:19-12-2015] | Poland,MA classic |
12-12-2015 13-12-2015 | KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "A"
Suwałki [update:13-12-2015] | Poland,PL classic |
12-12-2015 13-12-2015 | KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "B"
Suwałki [update:13-12-2015] | Poland,PL classic |
12-12-2015 13-12-2015 | KLASYFIKACYJNY TURNIEJ SZACHÓW KLASYCZNYCH - GRUPA "C"
Suwałki [update:13-12-2015] | Poland,PL classic |
12-12-2015 13-12-2015 | Rodzinne Ursynowskie Spotkania Szachowe - Turniej A
Warszawa-Ursynów [update:14-12-2015] | Poland,MA classic |
12-12-2015 13-12-2015 | VI Mistrzostwa Powiatu Szydłowieckiego
Szydłowiec [update:13-12-2015] | Poland,MA classic |
11-12-2015 11-12-2015 | Granie w Hetmanie 17/2015
Koszalin [update:16-12-2015] | Poland,ZP classic |
11-12-2015 30-01-2016 | Turniej kołowy do 1600 Orły Pleszew
Dobra Nadzieja [update:12-02-2016] | Poland,WP classic |
10-12-2015 10-12-2015 | TURNIEJ TEMATYCZNY nr 1 - końcówki wieżowe
Kielce [update:07-12-2015] | Poland,SK classic |
06-12-2015 06-12-2015 | Otwarty Mikołajkowy Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 14
Zabrze [update:07-12-2015] | Poland,SL classic |
05-12-2015 05-12-2015 | BARBÓRKOWY OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W PAWŁOWICACH do rankingu 2000
PAWŁOWICE [update:09-12-2015] | Poland,SL classic |
05-12-2015 05-12-2015 | BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY 50 + W PAWŁOWICACH
PAWŁOWICE [update:09-12-2015] | Poland,SL classic |
05-12-2015 06-12-2015 | IV Turniej Szachowy DSP nr 1 o II i III kategorię (sz. podstawowe oraz gimnazja)
Warszawa [update:10-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY W DZIEĆMOROWICACH k/Wałbrzycha
Dziećmorowice k. Wałbrzycha [update:06-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Mikołaj przy szachowicy z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE)
Kraków [update:11-12-2015] | Poland,MP classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Mikołaj przy szachowicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)
Kraków [update:06-12-2015] | Poland,MP classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Mikołajkowy Turniej w Zielonce (Fide)
Zielonka [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Mikołajkowy Turniej wi Zielonce (dla IV - III i II kat. kob.)
Zielonka [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Pierwsze Kroki 2015
Puszcza Mariańska [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | TURNIEJ A - OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2015
Węgrów [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | VI Hetmańska Buława
Puszcza Mariańska [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie
Wrocław [update:11-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 05-12-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - GRUPA D - 1000-1100 PZSzach
Wrocław [update:05-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 06-12-2015 | XXXI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:06-12-2015] | Poland,MA classic |
05-12-2015 06-12-2015 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa B 1600
Wrocław [update:11-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 06-12-2015 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa C 1400
Wrocław [update:06-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 06-12-2015 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa D 1100-1250
Wrocław [update:06-12-2015] | Poland,DS classic |
05-12-2015 05-12-2015 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa E 1000
Wrocław [update:08-12-2015] | Poland,DS classic |
04-12-2015 06-12-2015 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa A normy na I i KM
Wrocław [update:03-12-2015] | Poland,DS classic |
04-12-2015 04-12-2015 | Mikołajkowy Turniej Szachowy
Chrzanaów [update:04-12-2015] | Poland,MP classic |
03-12-2015 28-01-2016 | Zakończenie 2015 roku w Prawniczym Kole Szachowym
Łódź [update:23-02-2016] | Poland,LD classic |
01-12-2015 31-12-2015 | Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2015
Rzeszów [update:01-12-2015] | Poland,PK classic |
01-12-2015 17-12-2015 | MIstrzostwa Miasta Tomaszowa 2015
Tomaszów Lubelski [update:17-12-2015] | Poland,LU classic |
29-11-2015 21-02-2016 | Otwarta Liga Mazowiecka
Mazowsze [update:22-02-2016] | Poland,MA team, classic |
28-11-2015 29-11-2015 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:29-11-2015] | Poland,PO classic |
28-11-2015 29-11-2015 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:29-11-2015] | Poland,PO classic |
28-11-2015 13-12-2015 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY- Kołówka z normą kandydacką
GDAŃSK [update:13-12-2015] | Poland,PO classic |
28-11-2015 29-11-2015 | Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno ROZWAŻNE
Chylice [update:29-11-2015] | Poland,MA classic |
28-11-2015 29-11-2015 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2015 - grupa A
Strzelce Krajeńskie [update:29-11-2015] | Poland,LB classic |
28-11-2015 29-11-2015 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2015 - grupa B
Strzelce Krajeński [update:29-11-2015] | Poland,LB classic |
28-11-2015 29-11-2015 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 Grupa B
Warszawa Ursus [update:29-11-2015] | Poland,MA classic |
28-11-2015 29-11-2015 | Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 14 16 18 lat i OPEN
Lublin [update:02-12-2015] | Poland,LU classic |
28-11-2015 29-11-2015 | Mikołajkowy turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:29-11-2015] | Poland,MA classic |
28-11-2015 29-11-2015 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)
Warszawa [update:29-11-2015] | Poland,MA classic |
28-11-2015 25-03-2016 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 10
Ostrowiec Św. [update:09-03-2016] | Poland,SK classic |
28-11-2015 25-03-2016 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 8
Ostrowiec Św. [update:13-03-2016] | Poland,SK classic |
28-11-2015 13-12-2015 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
GDAŃSK [update:23-12-2015] | Poland,PO classic |
28-11-2015 29-11-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gubina Bartłomieja Bartczaka - Grupa A
Gubin [update:01-12-2015] | Poland,LB classic |
28-11-2015 13-12-2015 | V Turniej Szachowy o Puchar SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:13-12-2015] | Poland,PO classic |
27-11-2015 29-11-2015 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2015 - grupa A
Tychy [update:29-11-2015] | Poland,SL classic |
27-11-2015 29-11-2015 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2015 - grupa B
Tychy [update:29-11-2015] | Poland,SL classic |
27-11-2015 29-11-2015 | Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy 2015 - grupa C
Tychy [update:29-11-2015] | Poland,SL classic |
27-11-2015 25-03-2016 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 14
OstrowiecŚw. [update:11-03-2016] | Poland,SK classic |
27-11-2015 25-03-2016 | Mistrzostwa Ostrowca Św. OPEN
Ostrowiec Św. [update:05-03-2016] | Poland,SK classic |
26-11-2015 26-11-2015 | Grand Prix OTSz 2015/16
Ostrów Wlkp. [update:26-11-2015] | Poland,WP classic |
24-11-2015 29-11-2015 | XIII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
MILÓWKA [update:29-11-2015] | Poland,SL classic |
23-11-2015 28-11-2015 | November Lviv Tradition (IM-group) (4th Yury Privalov Memorial)
Lviv [update:29-11-2015] | Ukraine classic |
22-11-2015 22-11-2015 | XVI MISTRZOSTWA SZAMOTUŁ W GRZE BŁYSKAWICZNEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU OPEN
Szamotuły [update:22-11-2015] | Poland,WP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | 7th GAME OVER * Group A *
RYBNIK [update:25-11-2015] | Poland,SL classic |
21-11-2015 22-11-2015 | 7th GAME OVER * Group B *
RYBNIK [update:25-11-2015] | Poland,SL classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Andrzejki przy Szachownicy
Rabka-Zdrój [update:20-11-2015] | Poland,MP classic |
21-11-2015 21-11-2015 | FINAŁ I DRUŻYNOWEGO PUCHARU PODKARPACIA 2015
Krosno [update:25-11-2015] | Poland,PK team, classic |
21-11-2015 21-11-2015 | FINAŁ I DRUŻYNOWEGO PUCHARU PODKARPACIA JUNIORZY 2015
Krosno [update:22-11-2015] | Poland,PK team, classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 10 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 10 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 12 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 8 lat chłopców
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w szachach do 8 lat dziewcząt
Tomaszów Lubelski [update:27-11-2015] | Poland,LU classic |
21-11-2015 22-11-2015 | IV Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 10 lat
Mysłowice [update:22-11-2015] | Poland,SL classic |
21-11-2015 22-11-2015 | IV Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 13 lat
Mysłowice [update:22-11-2015] | Poland,SL classic |
21-11-2015 22-11-2015 | IV Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 8 lat
Mysłowice [update:22-11-2015] | Poland,SL classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Jesienny Turniej Klasyfikacyjny - Zaklików 2015 - P'60
Zaklików [update:22-11-2015] | Poland,PK classic |
21-11-2015 21-11-2015 | Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego do lat 8
Pruszcz Gdański [update:21-11-2015] | Poland,PO classic |
21-11-2015 22-11-2015 | JESIENNY TURNIEJ W STĘSZEWIE OPEN A FIDE 21-22.11.2015
Stęszew [update:24-11-2015] | Poland,WP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Sułkowicka Jesień Szachowa
Sułkowice [update:22-11-2015] | Poland,MP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Sułkowicka Jesień Szachowa Gr. A
Sułkowice [update:22-11-2015] | Poland,MP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Turniej jesienny w Stęszewie - grupa B
Stęszew [update:30-10-2015] | Poland,WP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | Turniej jesienny w Stęszewie - grupa B
Stęszew [update:22-11-2015] | Poland,WP classic |
21-11-2015 22-11-2015 | VI DEMO CUP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [update:23-11-2015] | Poland,WM classic |
21-11-2015 22-11-2015 | VI DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [update:23-11-2015] | Poland,WM classic |
21-11-2015 22-11-2015 | VI DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [update:23-11-2015] | Poland,WM classic |
21-11-2015 10-04-2016 | Weekendowe Turnieje o Puchar Prezesa MZSzach 2015/16
Warszawa [update:10-04-2016] | Poland,MA classic |
20-11-2015 22-11-2015 | Otwarte Mistrzostwa Łomży na 2015 r.
Łomża [update:23-11-2015] | Poland,PL classic |
20-11-2015 20-11-2015 | VII Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - S. Ponadgimnazja
Starachowice [update:20-11-2015] | Poland,SK classic |
19-11-2015 25-11-2015 | 31st International Chess Tournament Voivoda Cup
Legnica [update:25-11-2015] | Poland,DS classic |
18-11-2015 20-11-2015 | V otwarte mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [update:08-12-2015] | Poland,WM classic |
15-11-2015 21-11-2015 | Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomyh i Słabowidzących
Tuchola [update:21-11-2015] | Poland,KP classic |
15-11-2015 24-04-2016 | IV LIGA WAŁBRZYSKA
Okreg Wałbrzyski [update:11-04-2016] | Poland,DS team, classic |
15-11-2015 15-11-2015 | Tur Szach o Puchar Wójta Gminy Dyrektora ZS i Dyrektora GOSiRu w Woli Uhruskiej
Wola Uhruska [update:23-11-2015] | Poland,LU classic |
15-11-2015 15-11-2015 | Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Łomża [update:17-11-2015] | Poland,PL classic |
14-11-2015 15-11-2015 | ***Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Juniorek i Juniorów- do lat 13***
Świecie [update:15-11-2015] | Poland,KP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | ***Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Juniorek i Juniorów- do lat 15***
Świecie [update:15-11-2015] | Poland,KP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | ***Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w szachach klasycznych-OPEN***
Świecie [update:15-11-2015] | Poland,KP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | I Memoriał Marszałka Józefa Piłsudskiego - grupa A
Tomaszów Lubelski [update:18-11-2015] | Poland,LU classic |
14-11-2015 14-11-2015 | IV TSz o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Kraków [update:24-11-2015] | Poland,MP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)
Wołomin [update:15-11-2015] | Poland,MA classic |
14-11-2015 28-11-2015 | OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Wolin [update:29-11-2015] | Poland,ZP team, classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Szachy w Harmonijce. II Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana Wydziału Humanistycznego UMK
Toruń [update:17-11-2015] | Poland,KP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Ostróda [update:16-11-2015] | Poland,WM classic |
14-11-2015 14-11-2015 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Ostróda [update:14-11-2015] | Poland,WM classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Turniej Szachowy Niepodległości Polski
Radom [update:15-11-2015] | Poland,MA classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Weekend przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (FIDE)
Kraków [update:15-11-2015] | Poland,MP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Weekend przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów (gr. B)
Kraków [update:15-11-2015] | Poland,MP classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa A - turniej z okazji 70-lecia Wrocławskie
Wrocław [update:15-11-2015] | Poland,DS classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa B - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [update:15-11-2015] | Poland,DS classic |
14-11-2015 15-11-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa C - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [update:15-11-2015] | Poland,DS classic |
14-11-2015 14-11-2015 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa D - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [update:14-11-2015] | Poland,DS classic |
13-11-2015 14-11-2015 | Ogólnopolski Turniej Szachowy " Zabrzańska Jesień 2015 " do lat 10 i 14
Zabrze [update:03-12-2015] | Poland,SL classic |
12-11-2015 12-11-2015 | Jesienny blitz w MCC turniej 2
Bolesławiec [update:13-11-2015] | Poland,DS classic |
11-11-2015 20-11-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH 2015 Niewidomych
Wągrowiec [update:24-11-2015] | Poland,WP team, classic |
11-11-2015 11-11-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A - (dla bk)
Bielsko-Biała [update:12-11-2015] | Poland,SL classic |
11-11-2015 11-11-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B - (dla V)
Bielsko-Biała [update:12-11-2015] | Poland,SL classic |
11-11-2015 08-02-2016 | Turniejna II kategorię z okazji Dnia Niepodległości
Piaseczno [update:06-11-2015] | Poland,MA classic |
09-11-2015 22-11-2015 | Turniej z Okazji Dnia Niepodległości o II kategorię
Piaseczno [update:23-11-2015] | Poland,MA classic |
08-11-2015 03-04-2016 | III Liga DMR Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Cały region [update:08-04-2016] | Poland,KP team, classic |
08-11-2015 03-04-2016 | IV Liga DMR Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Caly region [update:08-04-2016] | Poland,KP team, classic |
08-11-2015 11-11-2015 | Otwarte Mistrz.Woj.Lub.Amatorów w szach.klas.FIDE Grand Prix Polski Amator.2015
Puławy [update:11-11-2015] | Poland,LU classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 11 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 13 lat
Szklarska Poręba [update:17-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 15 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 17 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 9 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 11 lat
Szklarska Poręba [update:17-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 13 lat
Szklarska Poręba [update:17-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 15 lat
Szklarska Poręba [update:17-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 17 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 14-11-2015 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 9 lat
Szklarska Poręba [update:16-11-2015] | Poland,DS classic |
08-11-2015 03-04-2016 | V Liga DMR Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Cały region [update:09-04-2016] | Poland,KP team, classic |
07-11-2015 15-11-2015 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:15-11-2015] | Poland,MA classic |
07-11-2015 06-03-2016 | IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i odwrocławski
Dolny Śląsk [update:06-03-2016] | Poland,DS team, classic |
07-11-2015 08-11-2015 | IV Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A od IV kat
Warszawa [update:08-11-2015] | Poland,MA classic |
07-11-2015 08-11-2015 | IV Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr.B kat V i bez kategori
Warszawa [update:08-11-2015] | Poland,MA classic |
07-11-2015 08-11-2015 | Klasyfikacyjny Turniej Szachów Klasycznych w MOK Głogów
Głogów [update:09-11-2015] | Poland,DS classic |
07-11-2015 09-11-2015 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK
Suwałki [update:09-11-2015] | Poland,PL classic |
07-11-2015 10-11-2015 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK - grupa B
Suwałki [update:10-11-2015] | Poland,PL classic |
07-11-2015 08-11-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN B
Zabierzów [update:08-11-2015] | Poland,MP classic |
07-11-2015 08-11-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN FIDE 2200
Zabierzów [update:08-11-2015] | Poland,MP classic |
07-11-2015 11-11-2015 | VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach w kat.do 10 lat
Rzeszów [update:11-11-2015] | Poland,PK classic |
07-11-2015 07-11-2015 | XI Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach
Białopole [update:07-11-2015] | Poland,LU classic |
07-11-2015 08-11-2015 | XIV Mini-Elo
Warszawa [update:09-11-2015] | Poland,MA classic |
06-11-2015 11-11-2015 | VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:06-12-2015] | Poland,PK classic |
06-11-2015 11-11-2015 | VIII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:11-11-2015] | Poland,PK classic |
02-11-2015 02-11-2015 | Jesień przy Szachownicy grupa A
Rabka-Zdrój [update:02-11-2015] | Poland,MP classic |
30-10-2015 29-01-2016 | 5 Turniej Nowa Szansa
Konin [update:23-02-2016] | Poland,WP classic |
30-10-2015 18-12-2015 | FIDE CANDIDATE MASTERS CUP
Konin [update:15-12-2015] | Poland,WP classic |
27-10-2015 29-10-2015 | Turniej szachów klasycznych - październik 2015
Zielona Góra [update:10-11-2015] | Poland,LB classic |
24-10-2015 16-01-2016 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2015r.
Sosnowiec Ruda Śląska Imielin [update:11-02-2016] | Poland,SL team, classic |
24-10-2015 18-12-2015 | Finał Mistrzostw Rzeszowskiego Klubu Szachowego
Rzeszów [update:18-12-2015] | Poland,PK classic |
24-10-2015 25-10-2015 | Jesienny turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:25-10-2015] | Poland,MA classic |
24-10-2015 25-10-2015 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zaw. z IV i III oraz II kob. kat. szachową)
Warszawa [update:25-10-2015] | Poland,MA classic |
24-10-2015 25-10-2015 | Rankingi 1400 na start
Białystok [update:25-10-2015] | Poland,PL classic |
24-10-2015 25-10-2015 | Turniej Październikowy
Mińsk Mazowiecki [update:25-10-2015] | Poland,MA classic |
21-10-2015 18-05-2016 | XVII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO 2016
okręg rybnicki [update:25-05-2016] | Poland,SL team, classic |
18-10-2015 25-10-2015 | Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open A
Drzonków koło Zielonej Góry [update:27-10-2015] | Poland,LB classic |
18-10-2015 25-10-2015 | Igrzyska Szkolne - pierwszy krok do mistrzostwa - Open B
Drzonków koło Zielonej Góry [update:02-11-2015] | Poland,LB classic |
17-10-2015 18-10-2015 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 15_16 Grupa B
Warszawa Ursus [update:18-10-2015] | Poland,MA classic |
17-10-2015 24-10-2015 | SZUKAMY TALENTÓW SZACHOWYCH Grupa dla graczy V kat i bk
Rzeszów [update:24-10-2015] | Poland,PK classic |
17-10-2015 24-10-2015 | SZUKAMY TALENTÓW SZACHOWYCH Grupa III i IV kat
Rzeszów [update:24-10-2015] | Poland,PK classic |
17-10-2015 18-10-2015 | Turniej Szachowy z okazji 70-cio lecia Zespołu Szkół w Gubinie - Turniej A
Gubin [update:17-10-2015] | Poland,LB classic |
16-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-chłopcy
Bęsia [update:19-10-2015] | Poland,WM classic |
16-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM-dziewczęta
Bęsia [update:19-10-2015] | Poland,WM classic |
16-10-2015 17-10-2015 | Turniej szachowy dla uczestnikówIiIIedycjiWars iSawa grają wszachy
Warszawa [update:22-10-2015] | Poland,MA classic |
15-10-2015 15-10-2015 | Gimazjada w Szachach Drużynowych
Przemyśl [update:15-10-2015] | Poland,PK team, classic |
15-10-2015 15-10-2015 | Licealiada w Szachach Drużynowych 2015 - Powiat
Przemyśl [update:15-10-2015] | Poland,PK team, classic |
13-10-2015 13-10-2015 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Przemyśl [update:13-10-2015] | Poland,PK team, classic |
11-10-2015 11-10-2015 | 8. Turniej Szachowy w Sękowie grupa B - juniorzy do lat 10
Sękowo [update:11-10-2015] | Poland,WP classic |
11-10-2015 13-12-2015 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2015 Grupa A
Rzeszów [update:14-12-2015] | Poland,PK team, classic |
11-10-2015 13-12-2015 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2015 Grupa B
Rymanów [update:13-12-2015] | Poland,PK team, classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - chłopcy(rocznik 2006 i młodsi)
Bęsia [update:16-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do MPM'2016 do 10 lat - dziewczęta (2006 i młodsze)
Bęsia [update:16-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C11(chłopcy rocznik 2004 i 2005)
Bęsia [update:16-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-C13(chłopcy rocznik 2002 i 2003)
Bęsia [update:16-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-D11(dziewczęta rocznik 2004 i 2005)
Bęsia [update:16-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2016-D13(dziewczęta rocznik 2002 i 2003)
Bęsia [update:14-10-2015] | Poland,WM classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 18-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9
Pokrzywna [update:18-10-2015] | Poland,OP classic |
11-10-2015 16-10-2015 | VII SUPER BLITZ P 1 X 100 PARTII OTWARTE MISTRZOSTWA RYBNIKA 2015
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [update:14-10-2015] | Poland,SL classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - C11
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - C13
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - D11
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - D13
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C09
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 16-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D09
Przesieka [update:16-10-2015] | Poland,DS classic |
10-10-2015 21-11-2015 | I DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA
KROSNO [update:22-11-2015] | Poland,PK team, classic |
10-10-2015 21-11-2015 | I DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA JUNIORÓW
Krosno [update:09-11-2015] | Poland,PK team, classic |
10-10-2015 21-11-2015 | I DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH
Krosno [update:07-10-2015] | Poland,PK team, classic |
10-10-2015 08-11-2015 | III Liga Małopolska Seniorów
Zabierzów Osieczany [update:12-11-2015] | Poland,MP team, classic |
10-10-2015 11-10-2015 | Mini-ELO Suwałki 2015 (1)
Suwałki [update:11-10-2015] | Poland,PL classic |
10-10-2015 11-10-2015 | Mini-ELO Suwałki 2015 (1) - grupa B
Suwałki [update:11-10-2015] | Poland,PL classic |
10-10-2015 11-10-2015 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łomża [update:27-10-2015] | Poland,PL classic |
09-10-2015 09-10-2015 | Mini Turniej 448
LO Wieliczka [update:09-10-2015] | Poland,MP classic |
09-10-2015 12-12-2015 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu 2015 w szachach klasycznych
Starogard Gdański [update:04-12-2015] | Poland,PO classic |
09-10-2015 10-10-2015 | Turniej klasyfikacyjny SZACHOWA SZKOŁA gr. B
Boszkowo [update:10-10-2015] | Poland,WP classic |
09-10-2015 10-10-2015 | Turniej klasyfikacyjny SZACHOWA SZKOŁA gr.A
Boszkowo [update:10-10-2015] | Poland,WP classic |
03-10-2015 04-10-2015 | IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A (FIDE do 2199)
Żarów [update:04-10-2015] | Poland,DS classic |
03-10-2015 04-10-2015 | IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:04-10-2015] | Poland,DS classic |
03-10-2015 09-10-2015 | Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE
Chorzów [update:11-10-2015] | Poland,SL classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 11
Marki [update:04-10-2015] | Poland,MA classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 13
Marki [update:04-10-2015] | Poland,MA classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 15 (18)
Marki [update:04-10-2015] | Poland,MA classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 9
Marki [update:04-10-2015] | Poland,MA classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Juniorów UKS Mat Zabrze-Grzybowice do lat 10
Zabrze [update:04-10-2015] | Poland,SL classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Juniorów UKS Mat Zabrze-Grzybowice do lat 14
Zabrze [update:04-10-2015] | Poland,SL classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Turniej Owocowy dla IV i V kategorii
Jelenia Góra [update:04-10-2015] | Poland,DS classic |
03-10-2015 04-10-2015 | XII Turniej Szachowy "Odwaga - Miłość - Pokój"
Radom [update:04-10-2015] | Poland,MA classic |
03-10-2015 04-10-2015 | Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - IV Turniej Owocowy
Jelenia Góra [update:04-10-2015] | Poland,DS classic |
02-10-2015 11-12-2015 | 162nd YMCA Masters 2015
Warszawa [update:08-01-2016] | Poland,MA classic |
02-10-2015 30-10-2015 | XXXV GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 757
Wadowice [update:23-10-2015] | Poland,MP classic |
01-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (CHŁOPCY)
Suchedniów [update:04-10-2015] | Poland,SK classic |
01-10-2015 04-10-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (DZIEWCZĘTA)
Suchedniów [update:04-10-2015] | Poland,SK classic |
01-10-2015 17-12-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ
ŁODYGOWICE [update:17-12-2015] | Poland,SL classic |
30-09-2015 02-12-2015 | Mistrzostwa "Siedliska" Kolbuszowa 2015
Kolbuszowa [update:03-12-2015] | Poland,PK classic |
30-09-2015 04-10-2015 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Serpelice [update:16-09-2015] | Poland,MA classic |
30-09-2015 04-10-2015 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Serpelice [update:03-10-2015] | Poland,MA classic |
29-09-2015 01-12-2015 | Mistrzostwa TSz "Skoczek" do rankingu 1600
Sędziszów Małopolski [update:01-12-2015] | Poland,PK classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - C11
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - C13
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - C9
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - D11
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - D13
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy ZP+WP do Finałów MPJMł'2016 - D9
Łazy [update:04-10-2015] | Poland,ZP classic |
28-09-2015 04-10-2015 | September Lviv Tradition (IM-group) (Please contact mr Olexandr Prohorov to take part in next GM IM RR in Lviv UKR)
Lviv [update:04-10-2015] | Ukraine classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C09
Czudec [update:03-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C11
Czudec [update:03-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - C13
Czudec [update:03-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D09
Czudec [update:03-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D11
Czudec [update:07-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 03-10-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie MP-PK - D13
Czudec [update:03-10-2015] | Poland,PK classic |
27-09-2015 02-10-2015 | VII OTWARTE MISTRZOSTWA RYBNIKA SZYBKI BLITZ P - 3
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [update:30-09-2015] | Poland,SL classic |
26-09-2015 24-10-2015 | Międzypowiatowe Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Okręgu Kłodzkiego
Okręg Kłodzki [update:03-10-2015] | Poland,DS classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - Strefa ZP+WP - Chłopcy
Łazy [update:27-09-2015] | Poland,ZP classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - Strefa ZP+WP - Dziewczęta
Łazy [update:27-09-2015] | Poland,ZP classic |
26-09-2015 26-09-2015 | Symultana szachowa z kapitanem Wojska Polskiego Pawłem Krajewiczem
OSTROŁĘKA [update:26-09-2015] | Poland,MA classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. A)
Kraków [update:27-09-2015] | Poland,MP classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. B)
Kraków [update:25-09-2015] | Poland,MP classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. C)
Kraków [update:27-09-2015] | Poland,MP classic |
26-09-2015 27-09-2015 | Turniej szachowy z okazji 100-lecia połączenia Podgórza z Krakowem (gr. D)
Kraków [update:27-09-2015] | Poland,MP classic |
25-09-2015 18-12-2015 | 161st YMCA Autumn 2015-A
Warszawa [update:17-12-2015] | Poland,MA classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA C-11
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA C-13
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA C-9
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-11
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-13
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 01-10-2015 | Eliminacje do MPJ i MPM 2016. (LD+SK). GRUPA D-9
Suchedniów [update:01-10-2015] | Poland,SK classic |
25-09-2015 24-10-2015 | II Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2015
Krosno [update:24-10-2015] | Poland,PK classic |
25-09-2015 27-09-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy
Świętochłowice Lipiny [update:27-09-2015] | Poland,SL classic |
25-09-2015 27-09-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczęta
Świętochłowice Lipiny [update:27-09-2015] | Poland,SL classic |
25-09-2015 11-12-2015 | TURNIEJ JESIENNY w RDK
Rzeszów [update:12-12-2015] | Poland,PK classic |
24-09-2015 17-12-2015 | 160th YMCA Autumn 2015-B
Warszawa [update:08-01-2016] | Poland,MA classic |
24-09-2015 26-09-2015 | Turniej Szachowy - Drakon
Lublin [update:26-09-2015] | Poland,LU classic |
24-09-2015 20-11-2015 | V Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli-P60+15"
Dukla [update:20-11-2015] | Poland,PK classic |
23-09-2015 16-12-2015 | 159th YMCA Autumn 2015-C
Warszawa [update:17-12-2015] | Poland,MA classic |
22-09-2015 15-12-2015 | 158th YMCA Autumn 2015-D
Warszawa [update:17-12-2015] | Poland,MA classic |
20-09-2015 26-09-2015 | XXX Puchar Grunwaldu
Łajs [update:26-09-2015] | Poland,WM classic |
19-09-2015 24-04-2016 | Drużynowe Mistrzosta Dolnego Śląska - III Liga
Dolny Śląsk [update:26-04-2016] | Poland,DS team, classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 11 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 13 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 9 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 11 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 13 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 9 (KP-PO)
Władysławowo [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:20-09-2015] | Poland,LB classic |
19-09-2015 20-09-2015 | I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2015
Strzelce Krajeńskie [update:20-09-2015] | Poland,LB classic |
19-09-2015 20-09-2015 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2015 - GRUPA A: 1400 - 1800
Lipusz [update:23-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 20-09-2015 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2015 - GRUPA B: 1000 - 1250
Lipusz [update:23-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 27-09-2015 | Integracyjny Turniej Szachowy KASZUBY 2015
Wdzydze Kiszewskie [update:26-09-2015] | Poland,PO classic |
19-09-2015 26-09-2015 | IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa
Warszawa [update:26-09-2015] | Poland,MA classic |
19-09-2015 26-09-2015 | IV Otwarte Mistrzostwa Caissa Warszawa Gr. B 1200 i mniej
Warszawa [update:26-09-2015] | Poland,MA classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Memoriał Romana Bąka - do 10 lat
Chorzów [update:20-09-2015] | Poland,SL classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Memoriał Romana Bąka - do 12 lat
Chorzów [update:20-09-2015] | Poland,SL classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Memoriał Romana Bąka - do 8 lat
Chorzów [update:20-09-2015] | Poland,SL classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy 15-17 lat
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 11
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 13
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 9
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta 13-15-17 lat
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 9
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat11
Żarów [update:20-09-2015] | Poland,DS classic |
19-09-2015 19-09-2015 | Olimpijskie Pożegnanie Lata SYMULTANA
Katowice [update:15-09-2015] | Poland,SL classic |
19-09-2015 27-09-2015 | X Jubileuszowy Turniej Szachowy P90 "Rudzkie Lato'2015"
Ruda Śląska Bykowina ul Sztygarska 9 [update:28-09-2015] | Poland,SL classic |
19-09-2015 20-09-2015 | XV POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B do rank.1600 pzszach
Zabierzów/koło Krakowa [update:20-09-2015] | Poland,MP classic |
19-09-2015 20-09-2015 | XV POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN do rankingu 2200 ELO
Zabierzów/koło Krakowa [update:20-09-2015] | Poland,MP classic |
18-09-2015 23-09-2015 | II Turniej z cyklu XX lat SSz Szachpol'2015
Łuków [update:24-09-2015] | Poland,LU classic |
18-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego
Gorzów Wielkopolski [update:20-09-2015] | Poland,LB classic |
18-09-2015 20-09-2015 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego - grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:20-09-2015] | Poland,LB classic |
18-09-2015 27-09-2015 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2015
Włocławek [update:27-09-2015] | Poland,KP classic |
15-09-2015 24-09-2015 | 5th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wroclaw [update:24-09-2015] | Poland,DS classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPJMł'2016 - C11
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPJMł'2016 - C13
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPJMł'2016 - D11
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPJMł'2016 - D13
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2016 - C09
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2016 - D09
Supraśl [update:20-09-2015] | Poland,PL classic |
14-09-2015 19-09-2015 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Huttnera
Krynica Morska [update:18-09-2015] | Poland,PO classic |
12-09-2015 14-09-2015 | IX Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy
Supraśl [update:15-09-2015] | Poland,PL classic |
12-09-2015 14-09-2015 | IX Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta
Supraśl [update:15-09-2015] | Poland,PL classic |
12-09-2015 13-09-2015 | Mistrzostwa Kalisza Juniorów w szachach (1997-2004r.)
Kalisz [update:13-09-2015] | Poland,WP classic |
12-09-2015 13-09-2015 | Mistrzostwa Kalisza Młodzików w szachach (2005r. i młodsi)
Kalisz [update:13-09-2015] | Poland,WP classic |
12-09-2015 13-09-2015 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2015 - Grupa A
Oława [update:13-09-2015] | Poland,DS classic |
12-09-2015 13-09-2015 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2015 - Grupa B
Oława [update:13-09-2015] | Poland,DS classic |
12-09-2015 13-09-2015 | Powitanie Szachowego Sezonu - grupa 1400
Gdańsk [update:13-09-2015] | Poland,PO classic |
12-09-2015 13-09-2015 | Powitanie Szachowego Sezonu - grupa 1600
Gdańsk [update:13-09-2015] | Poland,PO classic |
12-09-2015 13-09-2015 | Turniej Kołowy (1400)
Puszcza Mariańska [update:13-09-2015] | Poland,MA classic |
12-09-2015 13-09-2015 | V DEMO CUP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [update:14-09-2015] | Poland,WM classic |
12-09-2015 13-09-2015 | V DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [update:14-09-2015] | Poland,WM classic |
12-09-2015 13-09-2015 | V DEMO CUP Open C (PZSzach od 1100 do 1400)
Olsztyn [update:14-09-2015] | Poland,WM classic |
12-09-2015 13-09-2015 | V Turniej Kołowy (1600)
Puszcza Mariańska [update:13-09-2015] | Poland,MA classic |
11-09-2015 13-09-2015 | Gr. "B" TURNIEJ KLASYFIKACYJNY- ur. 2006 i mł. z rank. 1400
STANIĄTKI [update:16-09-2015] | Poland,MP classic |
11-09-2015 13-09-2015 | Gr. "Specjalna" TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
STANIĄTKI [update:16-09-2015] | Poland,MP classic |
11-09-2015 13-09-2015 | IV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Open A
STANIĄTKI [update:13-09-2015] | Poland,MP classic |
11-09-2015 13-09-2015 | Turniej klasyfikacyjny - grupa A
Staniątki [update:16-09-2015] | Poland,MP classic |
09-09-2015 04-11-2015 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tczewa 2015 r
Tczew [update:06-11-2015] | Poland,PO classic |
06-09-2015 06-09-2015 | PIERWSZY TURNIEJ SZACHÓW BIEGANYCH W KÓRNIKU junior
Kórnik [update:06-09-2015] | Poland,WP classic |
06-09-2015 06-09-2015 | PIERWSZY TURNIEJ SZACHÓW BIEGANYCH W KÓRNIKU open
Kórnik [update:09-09-2015] | Poland,WP classic |
05-09-2015 13-09-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA
Jastrzębia Góra [update:21-09-2015] | Poland,PO team, classic |
05-09-2015 13-09-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA
Jastrzębia Góra [update:20-09-2015] | Poland,PO team, classic |
05-09-2015 06-09-2015 | V Kalisz OPEN FIDE
Kalisz [update:06-09-2015] | Poland,WP classic |
05-09-2015 06-09-2015 | X Memoriał im.Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:06-09-2015] | Poland,SL classic |
05-09-2015 06-09-2015 | X Memoriał im.Henryka Karnówki - do lat 10 i 14
Tarnowskie Góry [update:06-09-2015] | Poland,SL classic |
05-09-2015 06-09-2015 | X Memoriał im.Henryka Karnówki - do lat 14
Tarnowskie Góry [update:04-09-2015] | Poland,SL classic |
04-09-2015 08-09-2015 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe do lat 12
Jastrzębie-Zdrój [update:08-09-2015] | Poland,SL classic |
04-09-2015 08-09-2015 | Open - z okazji 35-lecia PODPISANIA POROZUMIENIA JASTRZĘBSKIEGO
Jastrzębie-Zdrój [update:08-09-2015] | Poland,SL classic |
04-09-2015 06-09-2015 | VI TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
CIESZYN [update:06-09-2015] | Poland,SL classic |
29-08-2015 31-08-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (7) - grupa A
Białystok [update:01-09-2015] | Poland,PL classic |
29-08-2015 31-08-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (7) - grupa B
Białystok [update:02-09-2015] | Poland,PL classic |
29-08-2015 31-08-2015 | Mistrzowski koniec wakacji
Międzyrzec Podlaski [update:02-09-2015] | Poland,LU classic |
29-08-2015 30-08-2015 | Turniej Szachowy 'SKOCZKI' Juniorzy
Słopanowo k.Obrzycka [update:30-08-2015] | Poland,WP classic |
29-08-2015 30-08-2015 | Turniej Szachowy 'SKOCZKI' Open
Słopanowo k.Obrzycka [update:30-08-2015] | Poland,WP classic |
28-08-2015 30-08-2015 | TSz Młodzików na zakończenie wakacji 2015
Pilzno [update:04-09-2015] | Poland,PK classic |
27-08-2015 30-08-2015 | I Otwarte Mistrzostwa KS CRACOVIA 1906 na rok 2015
Kraków [update:30-08-2015] | Poland,MP classic |
26-08-2015 04-09-2015 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy "Fianchetto"
Jastrzębia Góra [update:07-09-2015] | Poland,PO classic |
24-08-2015 14-09-2015 | Szachy w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie
Andtrychów [update:11-10-2015] | Poland,MP classic |
24-08-2015 29-08-2015 | Turniej klasyfikacyjny
Mikoszewo [update:29-08-2015] | Poland,PO classic |
24-08-2015 29-08-2015 | V Memoriał Reginy Gerleckiej - Lublin 2015
Lublin - Centrum Kultury ul. Peowiaków 12 [update:29-08-2015] | Poland,LU classic |
24-08-2015 28-08-2015 | V Memoriał Szachowy im. Reginy Gerleckiej - Turniej B
Lublin - Centrum Kultury ul. Peowiaków 12 [update:01-09-2015] | Poland,LU classic |
23-08-2015 29-08-2015 | Bursztynowe Wybrzeże B 2015
Mikoszewo [update:29-08-2015] | Poland,MA classic |
23-08-2015 29-08-2015 | Bursztynowe Wybrzeże Open 2015
Mikoszewo [update:29-08-2015] | Poland,PO classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [update:04-09-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 30-08-2015 | 51th Akiba Rubinstein Chess Festival - GM Tournament
Polanica-Zdrój [update:30-08-2015] | Poland,DS classic |
21-08-2015 21-08-2015 | Szybki Piątek - VII 2015
Strzelce Opolskie [update:25-08-2015] | Poland,OP classic |
20-08-2015 29-08-2015 | XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ CHŁOPCY Kl. I - II
Dąbki k/Darłowa [update:08-09-2015] | Poland,ZP classic |
20-08-2015 29-08-2015 | XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ DZIEWCZĘTA Kl. I - IV
Dąbki k/Darłowa [update:08-09-2015] | Poland,ZP classic |
20-08-2015 29-08-2015 | XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ CHŁOPCY III - IV
Dąbki k/Darłowa [update:08-09-2015] | Poland,ZP classic |
20-08-2015 29-08-2015 | XV OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ KL. V - VI Gimn i LO
Dąbki k.Darłowa [update:08-09-2015] | Poland,ZP classic |
20-08-2015 30-08-2015 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2015
Dąbki k/Darłowa [update:29-08-2015] | Poland,ZP classic |
19-08-2015 29-08-2015 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY O "PUCHAR BIESZCZADÓW" - GRUPA B
WDW REWITA Solina [update:29-08-2015] | Poland,PK classic |
19-08-2015 29-08-2015 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY O ''PUCHAR BIESZCZADÓW'' - GRUPA A
WDW REWITA SOLINA [update:29-08-2015] | Poland,PK classic |
19-08-2015 30-08-2015 | www.oboz-szachowy.pl
Polanica Zdrój [update:15-05-2015] | Poland,DS classic |
18-08-2015 29-08-2015 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open A
Rewal [update:28-08-2015] | Poland,ZP classic |
18-08-2015 29-08-2015 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open B
Rewal [update:28-08-2015] | Poland,ZP classic |
18-08-2015 29-08-2015 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open C w CYKLU Mistrzostw Polski Amatorów
Rewal [update:28-08-2015] | Poland,ZP classic |
18-08-2015 29-08-2015 | XX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2015 - Open D
Rewal [update:28-08-2015] | Poland,ZP classic |
17-08-2015 19-08-2015 | Turniej z cyklu Zagraj z Mistrzem LATO'2015
Łuków [update:19-08-2015] | Poland,LU classic |
17-08-2015 24-08-2015 | XXVI MFSz Memoriał Józefa Kochana
Koszalin [update:25-08-2015] | Poland,ZP classic |
16-08-2015 21-08-2015 | Turniej na obozie w Obrze - grupa A
Obra [update:08-09-2015] | Poland,WP classic |
16-08-2015 21-08-2015 | Turniej na obozie w Obrze - grupa B
Obra [update:08-09-2015] | Poland,WP classic |
16-08-2015 21-08-2015 | Turniej na obozie w Obrze - grupa C
Obra [update:08-09-2015] | Poland,WP classic |
16-08-2015 16-08-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta gminy Giżycko - klasyfikacyjny
Wilkasy [update:16-08-2015] | Poland,WM classic |
16-08-2015 23-08-2015 | Turniej z cyklu Cztery Pory Roku LATO'2015
Łuków [update:23-08-2015] | Poland,LU classic |
15-08-2015 22-08-2015 | Szachowy Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży Obra 15-22.08.2015
Obra [update:23-03-2015] | Poland,WP classic |
15-08-2015 19-08-2015 | Wakacje z Szachami grupa A FIDE
Łańcut [update:19-08-2015] | Poland,PK classic |
15-08-2015 19-08-2015 | Wakacje z Szachami grupa B
Łańcut [update:19-08-2015] | Poland,PK classic |
13-08-2015 14-08-2015 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię
Wrocław [update:22-08-2015] | Poland,DS classic |
11-08-2015 14-08-2015 | Lato z Szachami '2015
Łuków [update:14-08-2015] | Poland,LU classic |
11-08-2015 13-08-2015 | Wakacyjne Szachowanie w Nałęczowie (Turniej na III IV i V kat).
Nałęczów [update:16-08-2015] | Poland,LU classic |
11-08-2015 12-08-2015 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B
Wrocław [update:10-08-2015] | Poland,DS classic |
10-08-2015 14-08-2015 | 68 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach A - pow. 1700
Inowrocław [update:14-08-2015] | Poland,KP classic |
10-08-2015 14-08-2015 | 68 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach B - do 1700
Inowrocław [update:14-08-2015] | Poland,KP classic |
10-08-2015 12-08-2015 | 68 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach C - do lat 12
Inowrocław [update:12-08-2015] | Poland,KP classic |
10-08-2015 14-08-2015 | II Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej A
Sarnaki [update:15-08-2015] | Poland,MA classic |
10-08-2015 14-08-2015 | II Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej B
Sarnaki [update:15-08-2015] | Poland,MA classic |
10-08-2015 17-08-2015 | Maluchy przy szachownicy
Międzyzdroje [update:22-12-2014] | Poland,ZP classic |
10-08-2015 17-08-2015 | Maluchy w Międzyzdrojach 2015
Międzyzdroje [update:16-08-2015] | Poland,LB classic |
10-08-2015 17-08-2015 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu OPEN A
Poznań [update:18-08-2015] | Poland,WP classic |
10-08-2015 17-08-2015 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu OPEN B
Poznań [update:15-08-2015] | Poland,WP classic |
01-08-2015 31-08-2015 | LU - Lista Rankingowa - standard - (Lipiec - 2015)
Województwo Lubelskie [update:06-08-2015] | Poland,LU classic |
29-07-2015 02-08-2015 | Obra Lato Open 2015 grupa A
Obra [update:02-08-2015] | Poland,WP classic |
29-07-2015 02-08-2015 | Obra Lato Open 2015 grupa B
Obra [update:02-08-2015] | Poland,WP classic |
29-07-2015 02-08-2015 | Obra Lato Open 2015 grupa C
Obra [update:04-08-2015] | Poland,WP classic |
28-07-2015 02-08-2015 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN A FIDE
Mrągowo [update:02-08-2015] | Poland,WM classic |
28-07-2015 02-08-2015 | TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2015 OPEN B Junior
Mrągowo [update:02-08-2015] | Poland,WM classic |
27-07-2015 01-08-2015 | July Lviv Tradition (IM-group)
Lviv [update:02-08-2015] | Ukraine classic |
27-07-2015 04-08-2015 | Turniej Wakacyjny Grupa A
Wieleń Zaobrzański [update:11-08-2015] | Poland,LB classic |
27-07-2015 04-08-2015 | Turniej Wakacyjny Grupa B
Wieleń Zaobrzański [update:11-08-2015] | Poland,LB classic |
26-07-2015 01-08-2015 | BESKIDY OPEN 2015 - A
Ustroń [update:01-08-2015] | Poland,OP classic |
26-07-2015 01-08-2015 | BESKIDY OPEN 2015 - B
Ustroń [update:01-08-2015] | Poland,OP classic |
25-07-2015 02-08-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
CWS Gwarek Ustroń [update:02-08-2015] | Poland,SL team, classic |
25-07-2015 02-08-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga
CWS Gwarek Ustroń [update:02-08-2015] | Poland,SL team, classic |
25-07-2015 02-08-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II Liga
Iwonicz [update:05-08-2015] | Poland,PK team, classic |
25-07-2015 26-07-2015 | Grand Prix Prezesa Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg - Turniej #3
Kołobrzeg [update:27-07-2015] | Poland,ZP classic |
25-07-2015 02-08-2015 | Iwonicz Open - turniej przy II Lidze Juniorów
Iwonicz [update:02-08-2015] | Poland,PK classic |
25-07-2015 26-07-2015 | V OTSz - U źródeł Ciemięgi w Miłocinie - Gr. A ( FIDE - rapid)
Miłocin [update:21-06-2015] | Poland,LU classic |
24-07-2015 02-08-2015 | Obóz szachowy w Iwoniczu
Iwonicz [update:19-05-2015] | Poland,PK classic |
22-07-2015 24-07-2015 | Wakacje z Gambitem - Karpacz - rankingowy
Starachowice - Karpacz [update:21-08-2015] | Poland,SK classic |
21-07-2015 21-07-2015 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe turniej nocny blitz
Ustroń-Jawor [update:21-07-2015] | Poland,SL classic |
20-07-2015 24-07-2015 | VI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Turniej dla dzieci ur.2003 i młodsi - MP Małego Spółdzielca
Kraków [update:24-07-2015] | Poland,MP classic |
19-07-2015 19-07-2015 | XVI TSz w Bierzwniku Symultana na 10 szachownicach
Bierzwnik [update:19-07-2015] | Poland,ZP classic |
18-07-2015 19-07-2015 | Grand Prix Prezesa Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg - Turniej #2
Kołobrzeg [update:23-07-2015] | Poland,ZP classic |
18-07-2015 22-07-2015 | INDYWIDUALNY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY do lat 15 2015 -turniej B
Ustroń [update:25-07-2015] | Poland,SL classic |
18-07-2015 22-07-2015 | MIĘDZYNARODOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ SZACHOWY FIDE OPEN 2015 - turniej A
Ustroń [update:22-07-2015] | Poland,SL classic |
18-07-2015 19-07-2015 | MTSz o Puchar Wojta Gminy Wydminy-klasyfikacyjny
Wydminy [update:20-07-2015] | Poland,WM classic |
18-07-2015 24-07-2015 | VI Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN max 2350 - IMPA Grand-Polski 2015
Kraków [update:24-07-2015] | Poland,MP classic |
17-07-2015 18-07-2015 | III Festiwal Szachowy Żarów'2015 - Turniej klasyfikacyjny dla juniorów
Żarów [update:19-07-2015] | Poland,DS classic |
16-07-2015 19-07-2015 | VII Memoriał Romana Szymoniaka Grupa B
Bierzwnik [update:18-07-2015] | Poland,ZP classic |
16-07-2015 19-07-2015 | XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - grupa B do lat 12
Pszczyna [update:19-07-2015] | Poland,SL classic |
16-07-2015 19-07-2015 | XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - grupa C do lat 10
Pszczyna [update:19-07-2015] | Poland,SL classic |
16-07-2015 19-07-2015 | XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - grupa D do lat 8
Pszczyna [update:19-07-2015] | Poland,SL classic |
16-07-2015 19-07-2015 | XVI Festiwal na Leśnej Polanie VII Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:19-07-2015] | Poland,ZP classic |
15-07-2015 15-07-2015 | KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Sielpia [update:15-07-2015] | Poland,SK classic |
14-07-2015 19-07-2015 | MIEDZYNARODOWY TURNIEJ NIESLYSZACYCH z okazji Jubileuszu 90-lecia urodzin Ludwika Kaminskiego
Pszczyna [update:20-07-2015] | Poland,SL classic |
14-07-2015 19-07-2015 | XI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - Open
Pszczyna [update:19-07-2015] | Poland,SL classic |
12-07-2015 20-07-2015 | European Youth Team Chess Championship - Boys
Karpacz [update:20-07-2015] | Poland team, classic |
12-07-2015 20-07-2015 | European Youth Team Chess Championship - Girls
Karpacz [update:20-07-2015] | Poland team, classic |
12-07-2015 19-07-2015 | VIII Festiwal Szachowy ŚWIĘTOKRZYSKIE 2015. GRUPA B ( do 1600)
Sielpia Wlk. [update:19-07-2015] | Poland,SK classic |
12-07-2015 19-07-2015 | VIII Festiwal Szachowy ŚWIĘTOKRZYSKIE 2015. Turniej Główny
Sielpia Wlk. [update:19-07-2015] | Poland,SK classic |
11-07-2015 12-07-2015 | Grand Prix Prezesa Zarządu Portu Morskiego Kołobrzeg - Turniej #1
Kołobrzeg [update:23-07-2015] | Poland,ZP classic |
11-07-2015 12-07-2015 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D
Warszawa [update:12-07-2015] | Poland,MA classic |
11-07-2015 19-07-2015 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2015
Poznań [update:21-07-2015] | Poland,WP classic |
11-07-2015 19-07-2015 | Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2015 Juniorzy
Poznań [update:20-07-2015] | Poland,WP classic |
11-07-2015 17-07-2015 | XXIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2015 Turniej A
Dobczyce ul. Szkolna 43 [update:17-07-2015] | Poland,MP classic |
10-07-2015 18-07-2015 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:19-07-2015] | Poland,MA classic |
10-07-2015 18-07-2015 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:18-07-2015] | Poland,MA classic |
10-07-2015 18-07-2015 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:20-07-2015] | Poland,MA classic |
10-07-2015 20-07-2015 | Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa A
Sokołowsko [update:18-07-2015] | Poland,DS classic |
10-07-2015 20-07-2015 | Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa B
Sokołowsko [update:18-07-2015] | Poland,DS classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 A - pow. 1800
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 B - 1601-2000
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 C - do 1600
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 D - do lat 16
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 E - do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 F - do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
10-07-2015 16-07-2015 | XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2015 G - do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2015] | Poland,KP classic |
09-07-2015 20-07-2015 | Letni Obóz Szachowy MDK Śródmieście Wrocław
Sokołowsko [update:09-07-2015] | Poland,DS classic |
08-07-2015 10-07-2015 | VI Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2015" - grupa D
Sokółka [update:10-07-2015] | Poland,PL classic |
08-07-2015 09-07-2015 | Wakacyjny Turniej Szachowy w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:09-07-2015] | Poland,MP classic |
08-07-2015 16-07-2015 | XXX Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:17-07-2015] | Poland,ZP classic |
06-07-2015 10-07-2015 | VI Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2015" - grupa C
Sokółka [update:09-07-2015] | Poland,PL classic |
06-07-2015 10-07-2015 | VI Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2015" - grupy A + B
Sokółka [update:11-07-2015] | Poland,PL classic |
06-07-2015 11-07-2015 | XIV Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Płock [update:13-07-2015] | Poland,MA classic |
03-07-2015 09-07-2015 | 10. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN A
Wrocław [update:12-07-2015] | Poland,DS classic |
03-07-2015 09-07-2015 | 10. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN B
Wrocław [update:09-07-2015] | Poland,DS classic |
03-07-2015 07-07-2015 | Otwarty turniej szachow klasycznych o puchar burmistrza Skwierzyny
Skwierzyna [update:13-07-2015] | Poland,LB classic |
02-07-2015 14-08-2015 | 157th YMCA Summer 2015-B
Warszawa [update:13-08-2015] | Poland,MA classic |
02-07-2015 03-07-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
OSTRÓDA [update:09-07-2015] | Poland,WM classic |
02-07-2015 03-07-2015 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A
Wrocław [update:04-07-2015] | Poland,DS classic |
01-07-2015 14-08-2015 | 156th YMCA Summer 2015-A
Warszawa [update:13-08-2015] | Poland,MA classic |
01-07-2015 12-08-2015 | Turniej Szachowy z okazji 405.rocznicy zwycięskiej bitwy pod Kłuszynem
Radom [update:26-08-2015] | Poland,MA classic |
30-06-2015 02-07-2015 | Wakacyjny Turniej Szachowy 2015
Warszawa [update:02-07-2015] | Poland,MA classic |
30-06-2015 01-07-2015 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B
Wrocław [update:01-07-2015] | Poland,DS classic |
29-06-2015 29-06-2015 | Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa C
Wrocław [update:29-06-2015] | Poland,DS classic |
29-06-2015 05-07-2015 | I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open A-B
Suwałki [update:06-07-2015] | Poland,PL classic |
29-06-2015 02-07-2015 | I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open C do 1600 PZSzach
Suwałki [update:06-07-2015] | Poland,PL classic |
29-06-2015 01-07-2015 | I Festiwal Szachowy "Suwalszczyzna 2015" - Open D do lat 9 (2006 i młodsi)
Suwałki [update:03-07-2015] | Poland,PL classic |
29-06-2015 01-07-2015 | Turniej klasyfikacyjny - Lato 2015
Gorlice [update:03-07-2015] | Poland,MP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | Wakacyjny turniej o kategorie trzecie i drugie
Rabka-Zdrój [update:30-06-2015] | Poland,MP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY chł.1999-2001
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY chł.2002-2004
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY chł.2005 i mł
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY dz.1998-1995+U
Marzenin [update:08-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY dz.1999-2001
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY dz.2002-2004
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNY dz.2005 i młod
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
29-06-2015 30-06-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2015 TURNIEJ GŁÓWNYchł.1998-1995+U
Marzenin [update:30-06-2015] | Poland,WP classic |
28-06-2015 04-07-2015 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:28-06-2015] | Poland,PL classic |
28-06-2015 05-07-2015 | TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA
OSTRÓDA [update:05-07-2015] | Poland,WM classic |
28-06-2015 02-07-2015 | TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA FIJASA
Ostróda [update:02-07-2015] | Poland,WM classic |
28-06-2015 30-06-2015 | VII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C
Białystok [update:01-07-2015] | Poland,PL classic |
28-06-2015 03-07-2015 | Wakacyjny turniej na III kategorie
Gozdawa [update:06-07-2015] | Poland,KP classic |
28-06-2015 07-07-2015 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A
ŁAZY [update:07-07-2015] | Poland,ZP classic |
28-06-2015 07-07-2015 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA B
ŁAZY [update:07-07-2015] | Poland,ZP classic |
28-06-2015 07-07-2015 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA C
ŁAZY [update:07-07-2015] | Poland,ZP classic |
28-06-2015 07-07-2015 | XI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA D (dzieci do 10 lat)
ŁAZY [update:07-07-2015] | Poland,ZP classic |
28-06-2015 05-07-2015 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VIII Turniej Szachowy "Sudety 2015"
Szklarska Poręba [update:05-07-2015] | Poland,DS classic |
28-06-2015 05-07-2015 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VIII Turniej Szachowy "Sudety 2015"
Szklarska Poręba [update:05-07-2015] | Poland,DS classic |
27-06-2015 28-06-2015 | 23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:28-06-2015] | Poland,DS classic |
27-06-2015 27-06-2015 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Suwałki [update:28-06-2015] | Poland,PL classic |
27-06-2015 28-06-2015 | O.T.Szachowy Lato-2015
Wąsosz [update:02-07-2015] | Poland,DS classic |
27-06-2015 28-06-2015 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA WĘGROWA 2015
Węgrów [update:28-06-2015] | Poland,MA classic |
27-06-2015 28-06-2015 | Turniej Młodych Talentów do lat 10 i 14 Lublin im. Jana Zukertorta
Lublin [update:13-07-2015] | Poland,LU classic |
27-06-2015 28-06-2015 | Turniej Młodych Talentów do lat 14_Lublin im. Jana Zukertorta
Lublin [update:25-06-2015] | Poland,LU classic |
27-06-2015 02-07-2015 | VII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A
Białystok [update:02-07-2015] | Poland,PL classic |
27-06-2015 29-06-2015 | VII Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa B
Białystok [update:01-07-2015] | Poland,PL classic |
27-06-2015 03-07-2015 | Wakacje z szachami - turniej na zgrupowaniu szkoleniowym UKS Ognisko Rydułtowy
Ustroń [update:21-07-2015] | Poland,SL classic |
27-06-2015 05-07-2015 | XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2015] | Poland,PK classic |
27-06-2015 05-07-2015 | XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2015] | Poland,PK classic |
27-06-2015 05-07-2015 | XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr C Jun ur 2001-2004
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2015] | Poland,PK classic |
27-06-2015 05-07-2015 | XXVI Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2015 - Gr D Jun ur 2005 i mł
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2015] | Poland,PK classic |
26-06-2015 27-06-2015 | Turniej Szachowy w SP nr 11
Suwałki [update:29-06-2015] | Poland,PL classic |
26-06-2015 28-06-2015 | Turniej WKSz-1938 14th
Włocławek [update:28-06-2015] | Poland,KP classic |
26-06-2015 28-06-2015 | Witaj Lato Zawody szachowe o III i II kategorię
Warszawa [update:28-06-2015] | Poland,MA classic |
24-06-2015 24-06-2015 | Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: mecz Lublin-Lviv
Lublin [update:19-07-2015] | Poland,LU team, classic |
22-06-2015 28-06-2015 | 21.Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2015 o Puchar Burmistrza - Open A
Milanówek [update:28-06-2015] | Poland,MA classic |
22-06-2015 26-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach GRAND PRIX 2015 FIDE do 1800 w ramach VII Miedzynarodowego Turnieju Szachowego im. Jana Zukertorta
Lublin [update:13-07-2015] | Poland,LU classic |
22-06-2015 26-06-2015 | VII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta
Lublin [update:13-07-2015] | Poland,LU classic |
21-06-2015 21-06-2015 | I Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku (dla bk i V)
Bielsko-Biała [update:25-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 20-06-2015 | Finał Wojewódzkiel ligi juniorów - lubuskie 2015
Żary [update:22-06-2015] | Poland,LB team, classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2015 - C11
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2015 - C13
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2015 - C15
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2015 - C18
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 22-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na 2015 - C9
Imielin [update:22-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2015 - D11
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2015 - D13
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2015 - D15
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 24-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2015 - D18
Imielin [update:24-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 22-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek w Szachach Klasycznych na 2015 - D9
Imielin [update:22-06-2015] | Poland,SL classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV DEMO CAP Open A (PZSzach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [update:26-06-2015] | Poland,WM classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [update:26-06-2015] | Poland,WM classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [update:26-06-2015] | Poland,WM classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:21-06-2015] | Poland,MA classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:21-06-2015] | Poland,MA classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV Turniej Kraków Business Park - OPEN A FIDE
Kraków [update:21-06-2015] | Poland,MP classic |
20-06-2015 21-06-2015 | IV Turniej Kraków Business Park - OPEN B
Zabierzów [update:25-06-2015] | Poland,MP classic |
20-06-2015 21-06-2015 | Szachowa Kuźnia #10 FIDE
Szczecin [update:22-06-2015] | Poland,ZP classic |
20-06-2015 21-06-2015 | Szachowy Turniej Klasyfikacyjny gr 1250-1600
Koszalin [update:21-06-2015] | Poland,ZP classic |
20-06-2015 20-06-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Świebodzińskiego Domu Kultury
Świebodzin [update:20-06-2015] | Poland,LB classic |
20-06-2015 20-06-2015 | XII Ogólnopolski Turniej Szachowego w Leśniowicach gr. B
Leśniowice [update:20-06-2015] | Poland,LU classic |
19-06-2015 21-06-2015 | 30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:24-06-2015] | Poland,DS classic |
19-06-2015 21-06-2015 | 30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:21-06-2015] | Poland,DS classic |
19-06-2015 21-06-2015 | 30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:22-06-2015] | Poland,DS classic |
19-06-2015 21-06-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK - Dziewczęta
Pstrągowa [update:21-06-2015] | Poland,PK classic |
19-06-2015 21-06-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK Chłopcy
Pstrągowa [update:21-06-2015] | Poland,PK classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C11 (ur.2004-2005r.)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C13 (ur.2002-2003)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C15 (ur.2000-2001r.)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C18 (ur.1997-1999r.)
Żerków [update:25-05-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C18 (ur.1997-1999r.)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - C9 (2006 i młodsi)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D11 (ur.2004-2005r.)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D13 (ur.2002-2003r.)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D15 (ur.2000-2001)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D15 (ur.2000-2001r.)
Żerków [update:25-05-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D9 (2006 i młodsze)
Kalisz [update:25-05-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - D9 (ur.2006 i młodsze)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów D18 (ur.1997-1999)
Żerków [update:24-06-2015] | Poland,WP classic |
19-06-2015 26-06-2015 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH
MYCZKOWCE [update:26-06-2015] | Poland,PK classic |
19-06-2015 26-06-2015 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W SZACHACH GR B
Myczkowce [update:26-06-2015] | Poland,PK classic |
19-06-2015 19-06-2015 | VIII Grand Prix Wadowic w Klocu - Turniej nr43
Wadowice [update:20-06-2015] | Poland,MP classic |
18-06-2015 21-06-2015 | 30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa C - Młodzicy
Wrocław [update:21-06-2015] | Poland,DS classic |
18-06-2015 21-06-2015 | 30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa D - Juniorzy
Wrocław [update:21-06-2015] | Poland,DS classic |
18-06-2015 20-06-2015 | SZACHOWY CZERWIEC KS 64
Zielona Góra [update:24-06-2015] | Poland,LB classic |
16-06-2015 26-06-2015 | 23.Offenses Brandenburgische Seniorenturnier 2015
Międzyzdroje [update:25-06-2015] | Poland,ZP classic |
15-06-2015 17-06-2015 | III Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Grupa A
Świdnica [update:25-06-2015] | Poland,DS classic |
15-06-2015 15-06-2015 | Symultana szachowa w ramchach 40 Jarmarku Świętojańskeigo w Poznaniu
Poznań [update:11-06-2015] | Poland,WP classic |
15-06-2015 22-06-2015 | Wiosenne 2015 granie w Hetmanie
Warszawa [update:23-06-2015] | Poland,MA classic |
14-06-2015 14-06-2015 | Turniej Hubertowski 2015
Zalesie Górne [update:14-06-2015] | Poland,MA classic |
14-06-2015 14-06-2015 | XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "PUCHAR STOLEMA" Grupa C
Kartuzy [update:14-06-2015] | Poland,PO classic |
13-06-2015 20-06-2015 | III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa Warszawa
Warszawa [update:24-06-2015] | Poland,MA classic |
13-06-2015 20-06-2015 | III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa Warszawa Gr. B 1200 i mniej
Warszawa [update:24-06-2015] | Poland,MA classic |
13-06-2015 14-06-2015 | IV TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [update:14-06-2015] | Poland,PO classic |
13-06-2015 14-06-2015 | IV Memoriał Szachowy im. św. Jana Pawła II
Gąbin [update:14-06-2015] | Poland,MA classic |
13-06-2015 14-06-2015 | IV TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:14-06-2015] | Poland,PO classic |
13-06-2015 28-06-2015 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:28-06-2015] | Poland,MA classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów 2015
Kraków [update:21-06-2015] | Poland,MP classic |
13-06-2015 14-06-2015 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:16-06-2015] | Poland,DS classic |
13-06-2015 14-06-2015 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa B (Dziewczynki)
Oława [update:14-06-2015] | Poland,DS classic |
13-06-2015 14-06-2015 | OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa C (1400)
Oława [update:14-06-2015] | Poland,DS classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Otwarte Mistrzostwa Gimnazjum nr 12 Zabrze - do 18 lat
Zabrze Niemcewicza 1 [update:18-06-2015] | Poland,SL classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Otwarty Turniej Akademii Szachowej UKS G12 Zabrze - Grupa do 12 lat
Zabrze Niemcewicza 1 [update:11-06-2015] | Poland,SL classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Otwarty Turniej Akademii Szachowej UKS G12 Zabrze - Grupa do 9 lat
Zabrze Niemcewicza 1 [update:11-06-2015] | Poland,SL classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Pożegnanie wiosny z Krakowskim Klubem Szachistów (U10)
Kraków [update:14-06-2015] | Poland,MP classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Pożegnanie wiosny z Krakowskim Klubem Szachistów (U14)
Kraków [update:15-06-2015] | Poland,MP classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Turniej dla dzieci do lat 12 do rankingu 1600 PZSzach
Bydgoszcz [update:14-06-2015] | Poland,KP classic |
13-06-2015 14-06-2015 | Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (możliwość zdobycia III i II kat.)
Wołomin [update:14-06-2015] | Poland,MA classic |
13-06-2015 14-06-2015 | WEEKENDOWY TURNIEJ SZACHOWY
Gorzów Wielkopolski [update:17-06-2015] | Poland,LB classic |
13-06-2015 14-06-2015 | XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "PUCHAR STOLEMA" Grupa B
Kartuzy [update:14-06-2015] | Poland,PO classic |
13-06-2015 13-06-2015 | XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "PUCHAR STOLEMA" GrupaD
Kartuzy [update:14-06-2015] | Poland,PO classic |
13-06-2015 14-06-2015 | XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o Puchar Stolema GB
Kartuzy [update:10-06-2015] | Poland,PO classic |
12-06-2015 14-06-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy (2005-2006-2007)
Bydgoszcz [update:14-06-2015] | Poland,KP classic |
12-06-2015 14-06-2015 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczęta (2005-2006-2007)
Bydgoszcz [update:14-06-2015] | Poland,KP classic |
12-06-2015 14-06-2015 | Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików ( DS+LU) chłopcy
Szczytna [update:14-06-2015] | Poland,DS classic |
12-06-2015 14-06-2015 | Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików ( DS-LU) - dziewczęta
Szczytna [update:23-06-2015] | Poland,DS classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 09 - C09
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C11
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C13
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C15
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 09 - D09
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 11 - D11
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 13 - D13
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 15 - D15
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
12-06-2015 14-06-2015 | XVII Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18
Supraśl [update:15-06-2015] | Poland,PL classic |
11-06-2015 11-06-2015 | IV Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej chłopcy
Świdnica [update:13-06-2015] | Poland,DS classic |
11-06-2015 11-06-2015 | IV Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej dziewczęta
Świdnica [update:13-06-2015] | Poland,DS classic |
11-06-2015 13-06-2015 | Lviv-Invasport-ZIR
Lviv [update:15-06-2015] | Ukraine classic |
08-06-2015 08-06-2015 | Mistrzostwa Klasy I Chłopców w Niepublicznej Szkole Podstawowej
Kowale [update:10-06-2015] | Poland,PO classic |
07-06-2015 07-06-2015 | I Memoriał Janusza Rogalli
Bydgoszcz [update:09-06-2015] | Poland,KP classic |
07-06-2015 14-06-2015 | VIII Turniej Treningowy TS Wisła Kraków
Kraków [update:21-06-2015] | Poland,MP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w Szachach
Chylice [update:07-06-2015] | Poland,MA team, classic |
06-06-2015 07-06-2015 | I Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 2001 i mł
Zabrze [update:07-06-2015] | Poland,SL classic |
06-06-2015 07-06-2015 | I Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 2004 i mł
Zabrze [update:07-06-2015] | Poland,SL classic |
06-06-2015 07-06-2015 | I Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 2007 i mł
Zabrze [update:07-06-2015] | Poland,SL classic |
06-06-2015 07-06-2015 | II Fide Open Solec Kujawski do 2199 (MWJ 15 i 17)
Solec Kujawski - JuraPark [update:08-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 28-06-2015 | III Turniej Szachowy o Puchar Wdy - FIDE
Lipusz [update:04-07-2015] | Poland,PO classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - A
Zielona Góra [update:07-06-2015] | Poland,LB classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Juniorów woj. lubuskiego w szachach klasycznych - B
Zielona Góra [update:07-06-2015] | Poland,LB classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach C-11
Solec Kujawski - JuraPark [update:14-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach C-13
Solec Kujawski - JuraPark [update:08-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach C-9
Solec Kujawski - JuraPark [update:08-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek w Szachach D-11-13
Solec Kujawski - JuraPark [update:08-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek w Szachach D-9
Solec Kujawski - JuraPark [update:08-06-2015] | Poland,KP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Suchy Bór Open - Turniej dla dzieci do 8-10-12 lat
Suchy Bór k/Opola [update:07-06-2015] | Poland,OP classic |
06-06-2015 06-06-2015 | Symultana szachowa - Noc Kultury 06.06.2015r ul. Narutowicza 4
Lublin [update:05-06-2015] | Poland,LU classic |
06-06-2015 07-06-2015 | Turniej DRUGI KROK - grupa A i grupa B
Wrocław [update:07-06-2015] | Poland,DS classic |
06-06-2015 07-06-2015 | XVII Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy CALISIA 2015 gr. A 1600 oraz ELO
Kalisz [update:07-06-2015] | Poland,WP classic |
06-06-2015 07-06-2015 | XVII Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy CALISIA 2015 gr. B 1000-1400
Kalisz [update:10-06-2015] | Poland,WP classic |
05-06-2015 07-06-2015 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH - Turniej A
Płock [update:11-06-2015] | Poland,MA classic |
05-06-2015 07-06-2015 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH - Turniej B
Płock [update:09-06-2015] | Poland,MA classic |
05-06-2015 06-06-2015 | Mistrzostwa SP11
Suwałki [update:07-06-2015] | Poland,PL classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów (wszystkie grupy)
Starachowice [update:02-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA C10
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA C12
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA C14
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA C16
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA C8
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D10
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D14
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów. GRUPA D8
Starachowice [update:08-06-2015] | Poland,SK classic |
05-06-2015 07-06-2015 | VI Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - Grupa do lat 10
Gliwice [update:08-06-2015] | Poland,SL classic |
05-06-2015 07-06-2015 | VI Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - Grupa OPEN
Gliwice [update:08-06-2015] | Poland,SL classic |
04-06-2015 07-06-2015 | IMWJ 2015 - zgłoszenia
Klewki [update:05-06-2015] | Poland,WM classic |
04-06-2015 07-06-2015 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW C (C15 C17 C19)
Klewki [update:07-06-2015] | Poland,WM classic |
04-06-2015 07-06-2015 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- D (D11 D13 D15 D17)
Klewki [update:07-06-2015] | Poland,WM classic |
04-06-2015 07-06-2015 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-A (C11)
Klewki [update:08-06-2015] | Poland,WM classic |
04-06-2015 07-06-2015 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW-B (C13)
Klewki [update:07-06-2015] | Poland,WM classic |
04-06-2015 07-06-2015 | SUCHY BÓR OPEN 2015
Suchy Bór k/Opola [update:07-06-2015] | Poland,OP classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych
Warszawa [update:07-06-2015] | Poland,MA classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących i Głuchoniewidomych
Warszawa [update:07-06-2015] | Poland,MA classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących
Warszawa [update:07-06-2015] | Poland,MA classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Woj. Juniorów D-C9
Spała [update:12-06-2015] | Poland,LD classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D+C - 11-13
Spała [update:12-06-2015] | Poland,LD classic |
03-06-2015 07-06-2015 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów-open
Spała [update:06-06-2015] | Poland,LD classic |
02-06-2015 02-06-2015 | Szkolny Turniej Blitz'a w SP 10
Jelenia Góra [update:09-06-2015] | Poland,DS classic |
31-05-2015 05-06-2015 | 57 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 2015
Chotowa [update:05-06-2015] | Poland,PK team, classic |
31-05-2015 31-05-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego
Łódź [update:22-05-2015] | Poland,LD team, classic |
31-05-2015 31-05-2015 | Turniej Finałowy III Ligi Województwa Lubuskiego
Świebodzin [update:31-05-2015] | Poland,LB team, classic |
30-05-2015 31-05-2015 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2015 - grupa B: 1000 - 1200
Lipusz [update:10-06-2015] | Poland,PO classic |
30-05-2015 30-05-2015 | IV Szachowy Turniej Klasyfikacyjny z okazji Dnia Dziecka
Poznań [update:01-06-2015] | Poland,WP classic |
30-05-2015 31-05-2015 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B
Warszawa Ursus [update:31-05-2015] | Poland,MA classic |
30-05-2015 30-05-2015 | Liga legnicko-jeleniogórska
Legnica [update:28-05-2015] | Poland,DS team, classic |
30-05-2015 30-05-2015 | Liga legnicko-jeleniogórska
Legnica [update:30-05-2015] | Poland,DS team, classic |
30-05-2015 31-05-2015 | V Memoriał Szachowy im. Prof. Romana Mariana Bugalskiego w Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:31-05-2015] | Poland,KP classic |
30-05-2015 31-05-2015 | VIII Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa A
Ślesin [update:22-05-2015] | Poland,WP classic |
30-05-2015 31-05-2015 | VIII Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa B
Ślesin [update:31-05-2015] | Poland,WP classic |
30-05-2015 31-05-2015 | VIII Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa C
Ślesin [update:22-05-2015] | Poland,WP classic |
30-05-2015 31-05-2015 | VIII Ślesiński Festiwal Szachowy - grupa D
Ślesin [update:31-05-2015] | Poland,WP classic |
30-05-2015 06-06-2015 | XXIII Szachowy Memoriał Henocha Drata
Dźwirzyno [update:05-06-2015] | Poland,ZP classic |
29-05-2015 29-05-2015 | 20. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2015
Białystok [update:29-05-2015] | Poland,PL classic |
28-05-2015 28-05-2015 | Międzynarodowe Drużynowe Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej w Szachach Szybkich
Chrzanów [update:28-05-2015] | Poland,MP team, classic |
27-05-2015 31-05-2015 | Centralny Kurs Sędziowski ( klasa pierwsza + państwowa )
Wisła [update:31-05-2015] | Poland,SL classic |
26-05-2015 01-06-2015 | May Lviv Tradition (IM-group)
Lviv [update:01-06-2015] | Ukraine classic |
26-05-2015 18-07-2015 | Turniej Klasyfikacyjny 01 RPW wiosna 2015
Łódź [update:21-07-2015] | Poland,LD classic |
24-05-2015 31-05-2015 | IV Integracyjny Turniej Szachowy - Idea 2015
Lubiewo k/Międzyzdrojów [update:31-05-2015] | Poland,ZP classic |
24-05-2015 26-05-2015 | Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej w szachach klasycznych
Chrzanów [update:26-05-2015] | Poland,MP classic |
24-05-2015 24-05-2015 | Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (Finał "B")
Krosno Odrzańskie [update:07-06-2015] | Poland,LB team, classic |
23-05-2015 23-05-2015 | Wiosenny Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia- Chwarzno [update:23-05-2015] | Poland,PO classic |
23-05-2015 23-05-2015 | 57 Mazowiecki Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2015 r."
Jabłonna [update:23-05-2015] | Poland,MA team, classic |
23-05-2015 24-05-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (6) - grupa A
Białystok [update:24-05-2015] | Poland,PL classic |
23-05-2015 24-05-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (6) - grupa B
Białystok [update:24-05-2015] | Poland,PL classic |
23-05-2015 24-05-2015 | Szachowa Kuźnia #9 FIDE
Szczecin [update:25-05-2015] | Poland,ZP classic |
23-05-2015 30-05-2015 | Turniej z okazji 10-lecia UKS TSz Zieloni Zielonka (Fide)
Zielonka [update:30-05-2015] | Poland,MA classic |
23-05-2015 30-05-2015 | Turniej z okazji 10-lecia UKS TSz Zieloni Zielonka dla IV III i II kat. kob
Zielonka [update:01-06-2015] | Poland,MA classic |
23-05-2015 23-05-2015 | Wiosenny Turniej Szachowy Grupa C 1100-1250
Gdynia- Chwarzno [update:23-05-2015] | Poland,PO classic |
22-05-2015 24-05-2015 | Czudec - Kurs dla nauczycieli - 3 zjazd T2
Czudec [update:25-05-2015] | Poland,PK classic |
22-05-2015 24-05-2015 | II Mistrzostwa Klubu SZACH SĘKOWO
Zajączkowo [update:24-05-2015] | Poland,WP classic |
22-05-2015 23-05-2015 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE
Bakałarzewo [update:23-05-2015] | Poland,PL classic |
21-05-2015 23-05-2015 | SZACHOWY MAJ KS 64
Zielona Góra [update:25-05-2015] | Poland,LB classic |
19-05-2015 30-05-2015 | 16th European Individual Women's Chess Championship - UNOFFICIAL
Chakvi [update:30-05-2015] | Georgia classic |
16-05-2015 17-05-2015 | 8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 11 i do lat 14
Wrocław [update:17-05-2015] | Poland,DS classic |
16-05-2015 17-05-2015 | 8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 14
Wrocław [update:16-05-2015] | Poland,DS classic |
16-05-2015 17-05-2015 | 8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 9
Wrocław [update:17-05-2015] | Poland,DS classic |
16-05-2015 16-05-2015 | Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:16-05-2015] | Poland,DS classic |
16-05-2015 17-05-2015 | Majówka - Szachowe Nadzieje klasy I-VI P60
Ostróda [update:17-05-2015] | Poland,WM classic |
16-05-2015 17-05-2015 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Chylice [update:17-05-2015] | Poland,MA classic |
16-05-2015 17-05-2015 | Turniej na III kategorię szachową
Czudec [update:23-05-2015] | Poland,PK classic |
16-05-2015 17-05-2015 | XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A (OPEN do 2200 FIDE)
Kraków [update:21-05-2015] | Poland,MP classic |
16-05-2015 17-05-2015 | XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. B (U15)
Kraków [update:25-05-2015] | Poland,MP classic |
16-05-2015 17-05-2015 | XI Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. C (U10)
Kraków [update:25-05-2015] | Poland,MP classic |
16-05-2015 17-05-2015 | XVI Puchar Prezesa Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Bydgoszcz [update:17-05-2015] | Poland,KP classic |
16-05-2015 17-05-2015 | XXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:17-05-2015] | Poland,MA classic |
15-05-2015 29-05-2015 | I Turniej Klasyfikacyjny "WIEŻA" -Grupa:B
Wadowice [update:12-06-2015] | Poland,MP classic |
15-05-2015 22-05-2015 | I Turniej Klasyfikacyjny "WIEŻA" -Grupa:C
Wadowice [update:23-05-2015] | Poland,MP classic |
15-05-2015 12-06-2015 | I Turniej Klasyfikacyjny"WIEŻA"-Grupa:A
Wadowice [update:12-06-2015] | Poland,MP classic |
15-05-2015 15-05-2015 | Turniej na V-IV kategorię szachachową
Czudec [update:17-05-2015] | Poland,PK classic |
12-05-2015 12-05-2015 | Gimnazjada SZS Miasto Przemyśl 2015
Przemyśl [update:16-05-2015] | Poland,PK classic |
12-05-2015 12-05-2015 | Igrzyska Młodziży Szkolnej w szachach indywidualnych IV - VI SZS Przemyśl 2015
Przemyśl [update:16-05-2015] | Poland,PK classic |
12-05-2015 12-05-2015 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnych I - III SZS Przemyśl 2015
Przemyśl [update:16-05-2015] | Poland,PK classic |
10-05-2015 27-09-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 2015
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE [update:29-09-2015] | Poland,SL team, classic |
10-05-2015 16-05-2015 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach
Waplewo [update:16-05-2015] | Poland,WM classic |
09-05-2015 13-06-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW NA ROK 2015
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE [update:14-06-2015] | Poland,SL team, classic |
09-05-2015 09-05-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach
Grudziądz [update:09-05-2015] | Poland,KP team, classic |
09-05-2015 10-05-2015 | Mistrzostwa maja w Prawniczym Kole Szachowym
Łódź [update:11-05-2015] | Poland,LD classic |
09-05-2015 10-05-2015 | Szachy w Harmonijce. Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana Wydziału Humanistycznego UMK
Toruń [update:10-05-2015] | Poland,KP classic |
09-05-2015 16-05-2015 | Turniej o Puchar Konstytucji 3 Maja-turniej rankingowy juniorów-Turniej A
Starachowice [update:06-05-2015] | Poland,SK classic |
09-05-2015 16-05-2015 | Turniej o Puchar Konstytucji 3 Maja-turniej rankingowy juniorów-Turniej A
Starachowice [update:10-05-2015] | Poland,SK classic |
08-05-2015 22-05-2015 | MDK 1250-1400 na start
Białystok [update:22-05-2015] | Poland,PL classic |
08-05-2015 17-05-2015 | Otwarty turniej szachow klasycznych
Zielona Góra [update:21-05-2015] | Poland,LB classic |
07-05-2015 04-10-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga 2015
Gliwice - Katowice - Wrocław [update:04-10-2015] | Poland,SL team, classic |
07-05-2015 28-05-2015 | Turniej P60 "Maj 2015"
Elbląg [update:17-06-2015] | Poland,WM classic |
06-05-2015 16-05-2015 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Jastrzębia Góra [update:16-05-2015] | Poland,PO classic |
06-05-2015 06-05-2015 | XVII Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy CALISIA 2015 gr. A 1600 oraz ELO
Kalisz [update:06-05-2015] | Poland,WP classic |
02-05-2015 31-05-2015 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2015 - grupa A: 1400 - 1600
Lipusz [update:10-06-2015] | Poland,PO classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.C do13 lat
Kraków Hotel Europejski [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.D do10 lat
Kraków Hotel Europejski [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr.E do 8 lat
Kraków Hotel Europejski [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Szachowa majówka (FIDE)
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Turniej o Złotą Iglicę - grupa C
Wrocław [update:03-05-2015] | Poland,DS classic |
02-05-2015 03-05-2015 | Turniej o Złotą Iglicę 2015 - grupa B
Wrocław [update:03-05-2015] | Poland,DS classic |
02-05-2015 03-05-2015 | VII Turniej o Puchar z okazji Konstytucji 3-Maja - P'60
KOŁOBRZEG [update:03-05-2015] | Poland,ZP classic |
01-05-2015 26-06-2015 | III DEMO CUP Open A (PZSZach od 1700 FIDE do 2199)
Olsztyn [update:26-06-2015] | Poland,WM classic |
01-05-2015 02-05-2015 | III DEMO CUP Open B (PZSzach 1400-1800 FIDE do 1400)
Olsztyn [update:03-05-2015] | Poland,WM classic |
01-05-2015 02-05-2015 | III DEMO CUP Open C (PZSzach 1100-1400)
Olsztyn [update:03-05-2015] | Poland,WM classic |
01-05-2015 03-05-2015 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Grzybowickie Spotkania Gr A rocznik 1997 i młodsi
Zabrze [update:03-05-2015] | Poland,SL classic |
01-05-2015 12-06-2015 | Powitanie lata w Rymanowie
Rymanów [update:20-06-2015] | Poland,PK classic |
01-05-2015 10-05-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2015 - grupa A
Białystok [update:10-05-2015] | Poland,PL classic |
01-05-2015 03-05-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2015 - grupa B
Białystok [update:04-05-2015] | Poland,PL classic |
01-05-2015 03-05-2015 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2015 - grupa C
Białystok [update:05-05-2015] | Poland,PL classic |
01-05-2015 03-05-2015 | Turniej o Złotą Iglicę 2015 - grupa A
Wrocław [update:03-05-2015] | Poland,DS classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Turniej z cyklu Zagraj z Mistrzem
Łuków [update:02-05-2015] | Poland,LU classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C10
Warszawa [update:06-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C12
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C14
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C18
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D10
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D12
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D14
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 02-05-2015 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D18
Warszawa [update:04-05-2015] | Poland,MA classic |
01-05-2015 10-05-2015 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2015"
Międzyzdroje [update:10-05-2015] | Poland,ZP classic |
01-05-2015 10-05-2015 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2015" GRUPA B
Międzyzdroje [update:10-05-2015] | Poland,ZP classic |
30-04-2015 03-05-2015 | Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - chłopcy
Poronin [update:13-05-2015] | Poland,MP classic |
30-04-2015 03-05-2015 | Puchar Polski Młodzików do 8 lat w szachach - dziewczęta
Poronin [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
29-04-2015 03-05-2015 | DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2015
Pstrągowa [update:04-05-2015] | Poland,PK team, classic |
29-04-2015 27-05-2015 | Turniej Szachowy 3 Maja
Radom [update:31-05-2015] | Poland,MA classic |
28-04-2015 03-05-2015 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Klasycznych -T10 - PORONIN 2015
Poronin [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
28-04-2015 03-05-2015 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Klasycznych -T14 plus OPEN - PORONIN 2015
Poronin [update:03-05-2015] | Poland,MP classic |
27-04-2015 07-05-2015 | Obóz sportowy Sekcji Szachowej GZSN "START" P'90
Gościm [update:12-05-2015] | Poland,LB classic |
26-04-2015 26-04-2015 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe II III M
Sławoborze [update:17-04-2015] | Poland,ZP classic |
26-04-2015 03-05-2015 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Europejski [update:06-05-2015] | Poland,MP classic |
26-04-2015 03-05-2015 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B
Kraków Hotel Europejski [update:06-05-2015] | Poland,MP classic |
26-04-2015 03-07-2015 | Turniej z cyklu XX lat SSz Szachpol Łuków'2015
Łuków [update:04-07-2015] | Poland,LU classic |
25-04-2015 26-04-2015 | GAME OVER VI - Grupa B
Rybnik [update:26-04-2015] | Poland,SL classic |
25-04-2015 26-04-2015 | GAME OVER VI - Grupa A
Rybnik [update:26-04-2015] | Poland,SL classic |
25-04-2015 26-04-2015 | IV Klasyfikacyjny Turniej Szachowy "Open" - Łódź 2015
Łódź [update:26-04-2015] | Poland,LD classic |
25-04-2015 26-04-2015 | IV Turniej Kołowy (1600)
Puszcza Mariańska [update:26-04-2015] | Poland,MA classic |
25-04-2015 27-04-2015 | Klasyfikacyjno-szkoleniowy zespół III MDK
Białystok [update:27-04-2015] | Poland,PL classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-11
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-13
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-15
Zbąszyń [update:29-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-18
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-9
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-11
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-13
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-15
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-18
Zbąszyń [update:23-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-9
Zbąszyń [update:28-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA C11 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA C13 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:05-05-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA C15 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA C18 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA C9 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA D11 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA D13 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA D15 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA D18 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | PÓŁFINAŁY MWJ STREFA CENTRALNA D9 25-26.04.2015 POZNAŃ
Poznań [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Puchar Przedsiębiorców Powiatu Pleszewskiego
Dobra Nadzieja [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Turniej o Puchar Przedsiębiorców Powiatu Pleszewskiego-Finał!
Dobra Nadzieja [update:10-03-2015] | Poland,WP classic |
25-04-2015 26-04-2015 | VI Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów"
Szydłowiec [update:29-04-2015] | Poland,MA classic |
25-04-2015 25-04-2015 | VII Turniej Miast i Gmin
Radzionków [update:25-04-2015] | Poland,SL team, classic |
25-04-2015 23-05-2015 | Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa północ)
Gorzów Wlkp. [update:04-05-2015] | Poland,LB team, classic |
25-04-2015 23-05-2015 | Wojewódzka Liga Juniorów - Lubuskie 2015 (grupa południe)
Zielona Góra [update:04-05-2015] | Poland,LB team, classic |
25-04-2015 26-04-2015 | Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - II Turniej Czekoladowy
Jelenia Góra [update:26-04-2015] | Poland,DS classic |
24-04-2015 26-04-2015 | Festiwal Szachowy P60 Grupa do 12 lat - Rudzka Wiosna 2015
Ruda Śląska Sztygarska 9 ODK COUNTRY [update:27-04-2015] | Poland,SL classic |
24-04-2015 26-04-2015 | Festiwal Szachowy P60 Grupa OPEN - Rudzka Wiosna 2015
Ruda Śląska Sztygarska 9 ODK COUNTRY [update:27-04-2015] | Poland,SL classic |
24-04-2015 26-04-2015 | III Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew
Stęszew [update:26-04-2015] | Poland,WP classic |
24-04-2015 26-04-2015 | Koźmińska '2015 Turniej Indywidualny
Warszawa [update:26-04-2015] | Poland,MA classic |
24-04-2015 26-04-2015 | Turniej WKSz-1938 13th
Włocławek [update:26-04-2015] | Poland,KP classic |
23-04-2015 25-04-2015 | SZACHOWY KWIECIEŃ KS 64
Zielona Góra [update:26-04-2015] | Poland,LB classic |
21-04-2015 30-04-2015 | Chempionat Ukrainian Sluh JUNIOR WOMEN
Turka Yavoriv [update:29-04-2015] | Ukraine classic |
21-04-2015 30-04-2015 | Chempionat Ukrainian Sluh JUNIORMEN
Turka Yavoriv [update:29-04-2015] | Ukraine classic |
21-04-2015 30-04-2015 | Chempionat Ukrainian Sluh MEN
Turka Yavoriv [update:29-04-2015] | Ukraine classic |
21-04-2015 30-04-2015 | Chempionat Ukrainian Sluh WOMEN
Turka Yavoriv [update:29-04-2015] | Ukraine classic |
21-04-2015 16-06-2015 | Szachy przy... "Kawie i Herbacie" w KSz Polonia Wrocław - III edycja
Wrocław [update:23-06-2015] | Poland,DS classic |
21-04-2015 27-04-2015 | Wiosenny Turniej Kołowy o Puchar Prezesa Klubu
Bogatynia [update:30-04-2015] | Poland,DS classic |
19-04-2015 31-05-2015 | ### PODKARPACKA OTWARTA LIGA SZACHOWA 2015 ###
Przeworsk [update:31-05-2015] | Poland,PK team, classic |
18-04-2015 19-04-2015 | 23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:20-04-2015] | Poland,DS classic |
18-04-2015 19-04-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów
Szczawno-Zdrój [update:23-04-2015] | Poland,DS team, classic |
18-04-2015 19-04-2015 | IV Turniej o Nagrodę Mądrej Sowy
Gryfice [update:18-04-2015] | Poland,ZP classic |
18-04-2015 19-04-2015 | Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. A 1400 +
Warszawa [update:22-04-2015] | Poland,MA classic |
18-04-2015 19-04-2015 | Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B 1200 i mniej
Warszawa [update:22-04-2015] | Poland,MA classic |
18-04-2015 19-04-2015 | Szachowa Kuźnia #7
Szczecin [update:19-04-2015] | Poland,ZP classic |
18-04-2015 19-04-2015 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Zalesie Górne [update:19-04-2015] | Poland,MA classic |
18-04-2015 19-04-2015 | XXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:21-04-2015] | Poland,MA classic |
17-04-2015 19-04-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego do lat 9 Chłopcy
Olecko [update:19-04-2015] | Poland,WM classic |
17-04-2015 24-04-2015 | IV Mistrzostwa MDK
Elbląg [update:12-05-2015] | Poland,WM classic |
17-04-2015 24-04-2015 | Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię szachową
Białystok [update:03-05-2015] | Poland,PL classic |
17-04-2015 05-06-2015 | Turniej o Puchar UKS LIDER - szachy klasyczne
Sieradz [update:21-06-2015] | Poland,LD classic |
17-04-2015 17-04-2015 | XXXIV GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 751
Wadowice [update:21-04-2015] | Poland,MP classic |
15-04-2015 19-04-2015 | XIV MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:19-04-2015] | Poland,OP classic |
13-04-2015 20-04-2015 | XVIII Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2015
Krynica Zdroj [update:21-04-2015] | Poland,MP classic |
11-04-2015 12-04-2015 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA- Grupa 1400
Gdańsk [update:12-04-2015] | Poland,PO classic |
11-04-2015 12-04-2015 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA- Grupa 1600
Gdańsk [update:12-04-2015] | Poland,PO classic |
11-04-2015 12-04-2015 | II Wiosenny Turniej DSP nr 1 o III i II kat. (1999r. i młodsi)
Warszawa (Wesoła) [update:12-04-2015] | Poland,MA classic |
11-04-2015 10-05-2015 | III liga juniorów 2015 - Małopolska
Kraków [update:21-05-2015] | Poland,MP team, classic |
11-04-2015 12-04-2015 | Wiosenny Turniej Szachowy o puchar prezesa KKSz (U14)
Kraków [update:10-04-2015] | Poland,MP classic |
11-04-2015 12-04-2015 | XIII Mini-Elo
Warszawa [update:13-04-2015] | Poland,MA classic |
10-04-2015 25-06-2015 | 154th YMCA Spring 2015-B
Warszawa [update:25-06-2015] | Poland,MA classic |
10-04-2015 26-06-2015 | 155th YMCA Spring 2015-A
Warszawa [update:25-06-2015] | Poland,MA classic |
10-04-2015 24-04-2015 | I Otwarty Turniej Szachowy normy centralne i okręgowe
Zabrze [update:25-04-2015] | Poland,SL classic |
09-04-2015 23-06-2015 | 152nd YMCA Spring 2015-D
Warszawa [update:19-06-2015] | Poland,MA classic |
09-04-2015 24-06-2015 | 153rd YMCA Spring 2015-C
Warszawa [update:24-06-2015] | Poland,MA classic |
08-04-2015 14-04-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015
Suwałki [update:16-04-2015] | Poland,PL classic |
08-04-2015 14-04-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015
Suwałki [update:16-04-2015] | Poland,PL classic |
08-04-2015 14-04-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 12 lat OOM Podlaskie 2015
Suwałki [update:16-04-2015] | Poland,PL classic |
08-04-2015 14-04-2015 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych do 14 lat OOM Podlaskie 2015
Suwałki [update:20-04-2015] | Poland,PL classic |
02-04-2015 03-04-2015 | I Mistrzostwa Klubu UKS Piątka Wieluń.
Wieluń [update:03-04-2015] | Poland,LD classic |
01-04-2015 30-04-2015 | LU - Lista Rankingowa - standard - (Kwiecień - 2015)
Województwo Lubelskie [update:10-04-2015] | Poland,LU classic |
01-04-2015 04-04-2015 | XI Lubuska Wiosna Szachowa GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:04-04-2015] | Poland,LB classic |
31-03-2015 04-04-2015 | XI Lubuska Wiosna Szachowa 31.03 - 04.04.2015
Gorzów Wlkp. [update:04-04-2015] | Poland,LB classic |
29-03-2015 29-03-2015 | XXV OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego.
Zelów [update:25-03-2015] | Poland,LD classic |
28-03-2015 12-04-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO
OStrowiec Św./Kielce [update:06-05-2015] | Poland,SK team, classic |
28-03-2015 29-03-2015 | I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Juniorów Łódź 2015 - Zgłoszony do FIDE
Łódź [update:19-04-2015] | Poland,LD classic |
28-03-2015 30-03-2015 | KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2002-2005 z kat. II i wyższą Poboczny Gr C
Niepołomice Zamek Królewski [update:30-03-2015] | Poland,MP classic |
28-03-2015 30-03-2015 | KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2002-2005 z kat. III i niższą Poboczny Gr D
Niepołomice Zamek Królewski [update:30-03-2015] | Poland,MP classic |
28-03-2015 29-03-2015 | Szachowa Kuźnia #6 FIDE
Szczecin [update:29-03-2015] | Poland,ZP classic |
28-03-2015 29-03-2015 | Szachowy Memoriał im. Lucjana Kowalczyka (do Fide)
Koszalin [update:29-03-2015] | Poland,ZP classic |
28-03-2015 29-03-2015 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Piaseczno [update:31-03-2015] | Poland,MA classic |
28-03-2015 28-03-2015 | Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200 -Społeczna Szkoła Podstawowa nr 101 w Olsztynie
Olsztyn [update:29-03-2015] | Poland,WM classic |
28-03-2015 29-03-2015 | XX Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:31-03-2015] | Poland,MP classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [update:29-03-2015] | Poland,DS classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [update:29-03-2015] | Poland,DS classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [update:29-03-2015] | Poland,DS classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [update:29-03-2015] | Poland,DS classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [update:29-03-2015] | Poland,DS classic |
27-03-2015 29-03-2015 | II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA RR
WROCŁAW [update:30-03-2015] | Poland,DS classic |
24-03-2015 01-04-2015 | BUDIMEX Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach
Poznań [update:04-04-2015] | Poland,WP classic |
24-03-2015 01-04-2015 | LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach 2015
Poznań [update:01-04-2015] | Poland,WP classic |
24-03-2015 01-04-2015 | March Lviv Tradition (IM-group)
Lviv [update:01-04-2015] | Ukraine classic |
21-03-2015 28-03-2015 | II Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa Gr A 1400 i więcej
Warszawa [update:30-03-2015] | Poland,MA classic |
21-03-2015 28-03-2015 | II Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa Warszawa Gr. B 1200 i mniej
Warszawa [update:30-03-2015] | Poland,MA classic |
21-03-2015 22-03-2015 | OŁAWA CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [update:22-03-2015] | Poland,DS classic |
21-03-2015 21-03-2015 | OŁAWA CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [update:21-03-2015] | Poland,DS classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki [update:22-03-2015] | Poland,WP classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U12)
Kraków [update:22-03-2015] | Poland,MP classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Puchar Krakowa Dzieci i Młodzieży (U18)
Kraków [update:20-03-2015] | Poland,MP classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Turniej KSz Polonia Warszawa - Grupa B
Warszawa [update:23-03-2015] | Poland,MA classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Wiosenny turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:22-03-2015] | Poland,MA classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Wiosenny turniej na Bemowie dla zawodników z IV III oraz II kat. szachową
Warszawa - Bemowo [update:22-03-2015] | Poland,MA classic |
21-03-2015 22-03-2015 | Wiosna w Kołczewie
Kołczewo [update:25-03-2015] | Poland,ZP classic |
21-03-2015 22-03-2015 | XXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:22-03-2015] | Poland,MA classic |
20-03-2015 26-06-2015 | Mistrzostwa SP 103
Warszawa [update:02-07-2015] | Poland,MA classic |
20-03-2015 12-06-2015 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:12-06-2015] | Poland,PK classic |
19-03-2015 21-03-2015 | SZACHOWY MARZEC KS 64
Zielona Góra [update:22-03-2015] | Poland,LB classic |
15-03-2015 22-03-2015 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Karpacz [update:10-04-2015] | Poland,LB classic |
15-03-2015 22-03-2015 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Karpacz [update:23-03-2015] | Poland,LB classic |
15-03-2015 22-03-2015 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Karpacz [update:23-03-2015] | Poland,LB classic |
15-03-2015 22-03-2015 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Karpacz [update:23-03-2015] | Poland,LB classic |
15-03-2015 22-03-2015 | Turniej KSz Polonii Warszawa - Grupa A
Warszawa [update:22-03-2015] | Poland,MA classic |
14-03-2015 15-03-2015 | 23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:15-03-2015] | Poland,DS classic |
14-03-2015 15-03-2015 | IV liga juniorów 2015 - Małopolska
Kraków [update:02-04-2015] | Poland,MP team, classic |
14-03-2015 14-03-2015 | Marcowy Turniej Szachowy w Głogowie Gr. A - 14.03.2015
Głogów [update:14-03-2015] | Poland,DS classic |
14-03-2015 15-03-2015 | Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa Szkoł Podstawowych
Pruszków [update:19-03-2015] | Poland,MA classic |
14-03-2015 21-03-2015 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Krynica Zdrój [update:20-03-2015] | Poland,MP classic |
14-03-2015 15-03-2015 | V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1400
Gdańsk [update:15-03-2015] | Poland,PO classic |
14-03-2015 15-03-2015 | V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600
Gdańsk [update:15-03-2015] | Poland,PO classic |
14-03-2015 15-03-2015 | Wiosenne Nadzieje
Mińsk Mazowiecki [update:17-03-2015] | Poland,MA classic |
14-03-2015 15-03-2015 | XV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubartowskiej w Szachach Klasycznych
Lubartów [update:21-03-2015] | Poland,LU classic |
11-03-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa DK "Łowicka" gr. A
Warszawa [update:30-06-2015] | Poland,MA classic |
11-03-2015 24-06-2015 | Mistrzostwa DKŁowicka Gr.B
Warszawa [update:30-06-2015] | Poland,MA classic |
10-03-2015 05-05-2015 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. O Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2004 - 1999
Ostrów Wielkopolski [update:23-04-2015] | Poland,WP classic |
10-03-2015 05-05-2015 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. O Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2006 - 2005
Ostrów Wielkopolski [update:21-04-2015] | Poland,WP classic |
10-03-2015 05-05-2015 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. O Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2007 i młodsi
Ostrów Wielkopolski [update:21-04-2015] | Poland,WP classic |
09-03-2015 29-06-2015 | Mistrzostwa D.K."Łowicka" gr. C
Warszawa [update:02-07-2015] | Poland,MA classic |
08-03-2015 15-03-2015 | Mistrzowska Kołówka w Chylicach
Chylice [update:28-01-2015] | Poland,MA classic |
08-03-2015 15-03-2015 | Mistrzowska Kołówka w Chylicach
Chylice [update:22-03-2015] | Poland,MA classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Lubuskie Cztery Pory Roku - ZIMA 2015.
Zielona Góra [update:10-03-2015] | Poland,LB classic |
07-03-2015 08-03-2015 | MINI ELO - I TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
BIELSKO-BIAŁA ŁODYGOWICE [update:08-03-2015] | Poland,SL classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (5) grupa A
Białystok [update:08-03-2015] | Poland,PL classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Mini-ELO Białystok 2015 (5) grupa B
Białystok [update:08-03-2015] | Poland,PL classic |
07-03-2015 14-03-2015 | Mistrzostwa UKS Caissa Warszawa Grupa B do 1200
Warszawa [update:14-03-2015] | Poland,MA classic |
07-03-2015 14-03-2015 | Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w szachach klasycznych
Warszawa [update:14-03-2015] | Poland,MA classic |
07-03-2015 08-03-2015 | XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. A (FIDE)
Kraków [update:09-03-2015] | Poland,MP classic |
07-03-2015 08-03-2015 | XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B (U15)
Kraków [update:09-03-2015] | Poland,MP classic |
07-03-2015 08-03-2015 | XII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C (U10)
Kraków [update:09-03-2015] | Poland,MP classic |
07-03-2015 07-03-2015 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - klasyczny "Szach Królowi"
Lublin [update:12-03-2015] | Poland,LU classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Zdobądź okręgową kat. szachową II - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem" o puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [update:08-03-2015] | Poland,LU classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Zdobądź okręgową kat. szachową III - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem" o puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [update:09-03-2015] | Poland,LU classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Zdobądź pierwszą kategorię szachową - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem" o puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [update:08-03-2015] | Poland,LU classic |
07-03-2015 08-03-2015 | Zostań Kandydatem na Mistrza Krajowego "Szach Królowi - zostań Mistrzem" o puchar Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [update:12-03-2015] | Poland,LU classic |
06-03-2015 22-05-2015 | Klasyczne Piątki w Hetmanie Wiosna 2015 gr A
Konin [update:25-05-2015] | Poland,WP classic |
06-03-2015 22-05-2015 | Klasyczne Piątki w Hetmanie Wiosna 2015 gr B
Konin [update:25-05-2015] | Poland,WP classic |
06-03-2015 08-03-2015 | Turniej WKSz-1938 12th
Włocławek [update:09-03-2015] | Poland,KP classic |
06-03-2015 27-03-2015 | XXXV Grand Prix Wadowic w Szachach nr749
Wadowice [update:27-03-2015] | Poland,MP classic |
05-03-2015 02-04-2015 | Mistrzostwa Elbląga 2015
Elbląg [update:22-04-2015] | Poland,WM classic |
05-03-2015 05-05-2015 | Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. Seniorów O Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wielkopolski [update:23-04-2015] | Poland,WP classic |
03-03-2015 26-03-2015 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w MDK Świdnica
Świdnica [update:30-03-2015] | Poland,DS classic |
01-03-2015 08-03-2015 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [update:08-03-2015] | Poland,PO classic |
01-03-2015 08-03-2015 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2015 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [update:08-03-2015] | Poland,PO classic |
01-03-2015 31-03-2015 | LU - Lista Rankingowa (Marzec - 2015)
Województwo lubelskie [update:02-03-2015] | Poland,LU classic |
28-02-2015 01-03-2015 | I Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr A rocznik 1997 i młodsi
Zabrze [update:02-03-2015] | Poland,SL classic |
28-02-2015 01-03-2015 | I Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr B rocznik 2001 i młodsi
Zabrze [update:01-03-2015] | Poland,SL classic |
28-02-2015 28-02-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny na V i IV Kategorię
GRYFINO [update:28-02-2015] | Poland,ZP classic |
28-02-2015 01-03-2015 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B
Warszawa Ursus [update:01-03-2015] | Poland,MA classic |
28-02-2015 01-03-2015 | IX Feryjny Festiwal Szachowy grupa A (1800 i ranging ELO)
Ślesin [update:10-03-2015] | Poland,WP classic |
28-02-2015 01-03-2015 | IX Feryjny Festiwal Szachowy grupa B (1400-1600)
Ślesin [update:01-03-2015] | Poland,WP classic |
28-02-2015 01-03-2015 | Puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)
Wołomin [update:01-03-2015] | Poland,MA classic |
27-02-2015 27-02-2015 | Turniej Szachowy dla dzieci do lat 14. - FERIE z SZACHAMI w LUKKS Kielce
Kielce [update:24-02-2015] | Poland,SK classic |
27-02-2015 22-05-2015 | VIII Mistrzostwa UKS Pionier 2015
Jastrzębie-Zdrój [update:30-05-2015] | Poland,SL classic |
26-02-2015 28-02-2015 | Puchar Poronina 2015 w szachach klasycznych JUHAS ranking do 1400
Poronin [update:28-02-2015] | Poland,MP classic |
26-02-2015 01-03-2015 | Szachowe Ferie z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. A
Ochotnica Górna [update:01-03-2015] | Poland,MP classic |
26-02-2015 01-03-2015 | Szachowe ferie z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B
Ochotnica Górna [update:01-03-2015] | Poland,MP classic |
25-02-2015 28-02-2015 | I Otwarte Mistrzostwa KS LECH-WSUS
Poznań [update:28-02-2015] | Poland,WP classic |
25-02-2015 27-02-2015 | II Festiwal Szachowy Ferie z Szachami 2015 - Open A do 2199
Białe Błota k/Bydgoszczy [update:27-02-2015] | Poland,KP classic |
25-02-2015 26-02-2015 | II Festiwal Szachowy Ferie z Szachami 2015 - Open B do lat 12
Białe Błota k/Bydgoszczy [update:26-02-2015] | Poland,KP classic |
25-02-2015 01-03-2015 | Puchar Poronina 2015 w szachach klasycznych HARNAŚ
Poronin [update:02-03-2015] | Poland,MP classic |
25-02-2015 08-04-2015 | Turniej o Mistrzostwo Klubu UKS Centrum Tczew 2015
Tczew [update:09-04-2015] | Poland,PO classic |
25-02-2015 14-03-2015 | XIX TURNIEJ SZACHOWY BOGUSZOWICE - 2015
BOGUSZOWICE [update:14-03-2015] | Poland,SL classic |
24-02-2015 26-02-2015 | I Turniej Szachowy "Ferie w OPP" - Grupa:2
Andrychów [update:11-04-2015] | Poland,MP classic |
24-02-2015 26-02-2015 | I Turniej Szachowy "Ferie w OPP - Grupa:3
Andrychów [update:11-04-2015] | Poland,MP classic |
23-02-2015 25-02-2015 | I Otwarte Mistrzostwa AZS Poznań 23-25.02.2015 FIDE
Poznań [update:25-02-2015] | Poland,WP classic |
23-02-2015 30-04-2015 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2015
Malbork [update:07-05-2015] | Poland,PO classic |
23-02-2015 04-05-2015 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2015 grupa B
Malbork [update:11-05-2015] | Poland,PO classic |
22-02-2015 19-04-2015 | III LIGA SENIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie
Teren województwa śląskiego [update:19-04-2015] | Poland,SL team, classic |
21-02-2015 21-02-2015 | "Ferie ze Szkołą Szachową Gambit"
Toruń [update:23-02-2015] | Poland,KP classic |
21-02-2015 09-05-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego
Prudnik [update:14-05-2015] | Poland,OP team, classic |
21-02-2015 09-05-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego
Prudnik [update:18-02-2015] | Poland,OP team, classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Ferie ze Szkołą Szachową Gambit - Grupa A
Toruń [update:16-02-2015] | Poland,KP classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Feryjny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Toruń [update:24-02-2015] | Poland,KP classic |
21-02-2015 22-02-2015 | I Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży rocznik 2005 i młodsi
Zabrze [update:22-02-2015] | Poland,SL classic |
21-02-2015 18-04-2015 | III LIGA JUNIORÓW - sezon 2015 - województwo śląskie
Rydułtowy Częstochowa Rybnik [update:20-04-2015] | Poland,SL team, classic |
21-02-2015 22-02-2015 | III Turniej o Puchar Dyrektora ChDK
Choszczno [update:22-02-2015] | Poland,ZP classic |
21-02-2015 21-02-2015 | Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Sedlaczka
Tarnowskie Góry [update:21-02-2015] | Poland,SL classic |
21-02-2015 22-02-2015 | JuraPark - Bałtów Turniej Młodych Talentów
Bałtów [update:23-02-2015] | Poland,SK classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Puchar Przedsiębiorców Powiatu Pleszewskiego
Dobra Nadzieja [update:22-02-2015] | Poland,WP classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Chylice [update:22-02-2015] | Poland,MA classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową
Łomża [update:24-02-2015] | Poland,PL classic |
21-02-2015 22-02-2015 | XII Mini-Elo
Warszawa [update:23-02-2015] | Poland,MA classic |
21-02-2015 21-02-2015 | Zimowy turniej blitza
Mińsk Mazowiecki [update:21-02-2015] | Poland,MA classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Zimowy turniej Fide na Bemowie
Warszawa [update:22-02-2015] | Poland,MA classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny do 1400
Koszalin [update:22-02-2015] | Poland,ZP classic |
21-02-2015 22-02-2015 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny od 1600
Koszalin [update:22-02-2015] | Poland,ZP classic |
21-02-2015 21-02-2015 | Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kob. kat. szachową)
Warszawa [update:22-02-2015] | Poland,MA classic |
20-02-2015 24-04-2015 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. Piast Śrem
Śrem [update:25-04-2015] | Poland,WP classic |
20-02-2015 10-04-2015 | V GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI P'60+10"
Dukla [update:11-04-2015] | Poland,PK classic |
19-02-2015 21-02-2015 | SZACHOWY LUTY KS 64
Zielona Góra [update:21-02-2015] | Poland,LB classic |
18-02-2015 18-02-2015 | Ferie z SzachMistrzem - dziewczynki ranking 1000-1250
Kalisz [update:18-02-2015] | Poland,WP classic |
18-02-2015 18-02-2015 | Ferie z SzachMistrzem zawodnicy z kategoriami szachowymi 1400 i więcej
Kalisz [update:18-02-2015] | Poland,WP classic |
18-02-2015 19-02-2015 | Międzynarodowy Turniej Open FIDE w szachach klasycznych
Chrzanów [update:19-02-2015] | Poland,MP classic |
18-02-2015 22-02-2015 | VI Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2015 - grupa A
Obra [update:22-02-2015] | Poland,WP classic |
18-02-2015 22-02-2015 | VI Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2015 - grupa B
Obra [update:22-02-2015] | Poland,WP classic |
18-02-2015 22-02-2015 | VI Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2015 - grupa C
Obra [update:22-02-2015] | Poland,WP classic |
18-02-2015 19-02-2015 | Zima z szachami w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:20-02-2015] | Poland,MP classic |
18-02-2015 18-02-2015 | Zimowe Ferie Szachowe - Szkoleniowy Turniej ze Słodyczami
Krosno Odrzańskie [update:18-02-2015] | Poland,LB classic |
17-02-2015 17-02-2015 | Ferie 2015
Gorlice [update:22-02-2015] | Poland,MP classic |
17-02-2015 26-02-2015 | Mecz Kołowy ZP Studzieniec-UKS Hetman Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska [update:07-03-2015] | Poland,MA classic |
17-02-2015 21-04-2015 | Szachy przy... Kawie i Herbacie
Wrocław [update:16-02-2015] | Poland,DS classic |
16-02-2015 20-02-2015 | Turniej klasyfikacyjny - FERIE ZIMA 2015
Zbąszyń [update:18-02-2015] | Poland,WP classic |
16-02-2015 20-02-2015 | XXXII OTSzJ "FERIE z SZACHAMI 2015" Grupa A FIDE do 18 lat
Bydgoszcz [update:20-02-2015] | Poland,KP classic |
16-02-2015 20-02-2015 | XXXII OTSzJ "FERIE z SZACHAMI 2015" Grupa B do 12 lat
Bydgoszcz [update:20-02-2015] | Poland,KP classic |
15-02-2015 17-02-2015 | III Kołowy Turniej w BKS Chemik
Bydgoszcz [update:17-02-2015] | Poland,KP classic |
15-02-2015 20-02-2015 | Kurs trenerski - Hotel Dosłońce 4* - Racławice
Racławice [update:08-02-2015] | Poland,MP classic |
15-02-2015 15-02-2015 | Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2015
Warszawa [update:15-02-2015] | Poland,MA classic |
14-02-2015 15-02-2015 | 23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:15-02-2015] | Poland,DS classic |
14-02-2015 22-02-2015 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:22-02-2015] | Poland,MA classic |
14-02-2015 22-02-2015 | IX Turniej Szachowy "Karkonosze" - GRUPA "B"
Karpacz [update:22-02-2015] | Poland,DS classic |
14-02-2015 15-02-2015 | Seminarium - Robert Fischer
Ostróda [update:21-12-2014] | Poland,WM classic |
14-02-2015 17-02-2015 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach
Niepołomice [update:18-02-2015] | Poland,MP classic |
14-02-2015 20-02-2015 | Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Mercure Dosłońce - OPEN do 2150 ELO
Racławice [update:22-02-2015] | Poland,MP classic |
13-02-2015 15-02-2015 | I Turniej Hotel OLIMPIC 2015 FIDE 5 rund
Puławy [update:15-02-2015] | Poland,LU classic |
13-02-2015 15-02-2015 | Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2015 - Grupa C
Pilzno [update:27-02-2015] | Poland,PK classic |
11-02-2015 12-02-2015 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ oraz I KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2015] | Poland,SL classic |
11-02-2015 12-02-2015 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KATEGORIĘ KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2015] | Poland,SL classic |
10-02-2015 15-02-2015 | ***** RYBNIK CHESS CLASSIC 2015 ***** Red Group *****
RYBNIK [update:15-02-2015] | Poland,SL classic |
10-02-2015 15-02-2015 | ***** RYBNIK CHESS CLASSIC 2015 ***** White Group *****
RYBNIK [update:15-02-2015] | Poland,SL classic |
10-02-2015 31-03-2015 | B. Turniej Szachowy PUKS "Fides" Węgrów na kat. II i I kobiecą
Węgrów [update:31-03-2015] | Poland,MA classic |
10-02-2015 31-03-2015 | C. Klasyfikacyjny Turniej Szachowy na kat. III PUKS "Fides" Węgrów "Zima 2015"
Węgrów [update:31-03-2015] | Poland,MA classic |
09-02-2015 13-02-2015 | Feryjny Integracyjny Turniej Młodzieżowo-Seniorski MDK"Pod Akacją"
Lublin [update:14-02-2015] | Poland,LU classic |
09-02-2015 12-02-2015 | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne'a w Białych Błotach - A
Białe Błota [update:12-03-2015] | Poland,KP classic |
09-02-2015 13-02-2015 | IV TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A
IWLA niedaleko DUKLI [update:20-02-2015] | Poland,PK classic |
09-02-2015 13-02-2015 | IV TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - turniej B
Iwla [update:14-02-2015] | Poland,PK classic |
08-02-2015 14-02-2015 | Mistrzostwa Zgrupowania Szachowego w Cierpiszu
Rzeszów [update:15-02-2015] | Poland,PK classic |
08-02-2015 26-04-2015 | XII Międzypowiatowa Liga Szachowa 2015
Żarów - Świdnica [update:26-04-2015] | Poland,DS team, classic |
07-02-2015 07-02-2015 | Drugi Krok w Shogi
Kraków [update:07-02-2015] | Poland,MP classic |
07-02-2015 08-02-2015 | I Zimowy Turniej Szachowy DSP nr 1 w Wesołej o II i III kat (1999r. i młodsi)
Warszawa [update:11-02-2015] | Poland,MA classic |
07-02-2015 08-02-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny "Pola Nadziei" - Grupa B
Białystok [update:08-02-2015] | Poland,PL classic |
07-02-2015 08-02-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny "Pola Nadziei" - Grupa A
Białystok [update:08-02-2015] | Poland,PL classic |
07-02-2015 08-02-2015 | II Turniej Klasyfikacyjny - "Pola Nadziei" VIP
Białystok [update:09-02-2015] | Poland,PL classic |
07-02-2015 08-02-2015 | III Międzynarodowy Turniej "Szachy bez granic" Sokółka 2015 - grupy A + B
Sokółka [update:11-02-2015] | Poland,PL classic |
07-02-2015 08-02-2015 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE
Ciechanów [update:08-02-2015] | Poland,MA classic |
07-02-2015 08-02-2015 | IV KALISZ OPEN FIDE
Kalisz [update:08-02-2015] | Poland,WP classic |
07-02-2015 08-02-2015 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:10-02-2015] | Poland,MA classic |
07-02-2015 08-02-2015 | Mistrzostwa Podhala w Szachach Grupa A FIDE do 2199
Rabka-Zdrój [update:15-02-2015] | Poland,MP classic |
07-02-2015 08-02-2015 | Mistrzostwa Podhala w Szachach Grupa B PZSzach do 1800
Rabka-Zdrój [update:08-02-2015] | Poland,MP classic |
07-02-2015 08-02-2015 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię
Ostróda [update:09-02-2015] | Poland,WM classic |
06-02-2015 06-03-2015 | Liga Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych (klasy IV-VI)
Żnin [update:06-03-2015] | Poland,KP team, classic |
05-02-2015 07-02-2015 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2015 - turniej juniorów
Racibórz [update:08-02-2015] | Poland,SL classic |
02-02-2015 05-02-2015 | Feryjny Turniej Dziecięco-Młodzieżowy dla zawodników z rankingiem 1600
Lublin [update:11-02-2015] | Poland,LU classic |
02-02-2015 05-02-2015 | Feryjny Turniej Dziecięco-Młodzieżowy dla zawodników z rankingiem krajowym 1400.
Lublin [update:11-02-2015] | Poland,LU classic |
02-02-2015 27-04-2015 | Mistrzostwa TSz "Skoczek" - grupa A
Sędziszów Małopolski [update:27-04-2015] | Poland,PK classic |
02-02-2015 27-04-2015 | Mistrzostwa TSz "Skoczek" - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:27-04-2015] | Poland,PK classic |
02-02-2015 27-04-2015 | Mistrzostwa TSz "Skoczek" - grupa C
Sędziszów Małopolski [update:27-04-2015] | Poland,PK classic |
02-02-2015 13-04-2015 | Turniej kołowy warsztatów szachowych MDK
Mińsk Mazowiecki [update:13-04-2015] | Poland,MA classic |
02-02-2015 13-02-2015 | Zimowy Turniej Szachowy - klasyfikacyjny
Sieradz [update:09-02-2015] | Poland,LD classic |
01-02-2015 07-02-2015 | III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:07-02-2015] | Poland,PO classic |
01-02-2015 07-02-2015 | III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:07-02-2015] | Poland,PO classic |
01-02-2015 07-02-2015 | III MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:07-02-2015] | Poland,PO classic |
01-02-2015 10-05-2015 | WIELKOPOLSKA IV LIGA SENIORÓW - B - 2014/15
Kalisz [update:16-05-2015] | Poland,WP team, classic |
31-01-2015 07-02-2015 | I Turniej Szachowy o Puchar Beskidu Śląskiego - Open A do 1800 ELO
Ustroń [update:07-02-2015] | Poland,SL classic |
31-01-2015 07-02-2015 | I Turniej Szachowy o Puchar Beskidu Śląskiego - Open B do lat 9 i 11
Ustroń [update:07-02-2015] | Poland,SL classic |
31-01-2015 07-02-2015 | I Turniej Szachowy o Puchar Beskidu Śląskiego - Open C bez kategorii
Ustroń [update:07-02-2015] | Poland,SL classic |
31-01-2015 01-02-2015 | Puchar 90 lecia ŚlZSzach dla juniorów - Grupa A i B
Zabrze [update:01-02-2015] | Poland,SL classic |
31-01-2015 07-02-2015 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2015 OPEN FIDE
Racibórz [update:07-02-2015] | Poland,SL classic |
31-01-2015 08-02-2015 | XXV JUBILEUSZOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH (pula nagród 10000 zł - ponad 30 nagród)
POKRZYWNA [update:09-02-2015] | Poland,OP classic |
31-01-2015 01-02-2015 | XXVI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:01-02-2015] | Poland,MA classic |
30-01-2015 13-03-2015 | Finał Mistrzostw RzKSz Juniorów
Rzeszów [update:14-03-2015] | Poland,PK classic |
30-01-2015 01-02-2015 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Seniorów w Szachach Klasycznych.
WIELUŃ [update:01-02-2015] | Poland,LD classic |
30-01-2015 13-03-2015 | Turniej Zimowy
Rzeszów [update:14-03-2015] | Poland,PK classic |
29-01-2015 29-01-2015 | Gminne Mistrzostwa Szkół w Warcaby - klasy I-III
Ślesin [update:30-01-2015] | Poland,WP classic |
29-01-2015 01-02-2015 | Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa B
Wrocław [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
27-01-2015 01-02-2015 | January "Lviv Tradition" (IM-group)
Lviv [update:03-02-2015] | Ukraine classic |
27-01-2015 10-03-2015 | XXXV Szachowe Mistrzostwa W-wy Drukarzy i Wydawców o puchar Z.Graf. MEGA-PRINT
WARSZAWA [update:06-03-2015] | Poland,MA classic |
26-01-2015 31-01-2015 | FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA B
Olszxtyn [update:31-01-2015] | Poland,WM classic |
26-01-2015 31-01-2015 | FERIE Z SZACHAMI 2015 GRUPA C
Olsztyn [update:01-02-2015] | Poland,WM classic |
26-01-2015 31-01-2015 | FERIE Z SZACHAMI 2015 OPEN A
Olsztyn [update:01-02-2015] | Poland,WM classic |
26-01-2015 30-01-2015 | Ferie z Szachami 26-30.01.2015
Warszawa [update:30-01-2015] | Poland,MA classic |
26-01-2015 30-01-2015 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - klasyczne
Białystok [update:30-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 30-01-2015 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - klasyczne
Białystok [update:30-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 29-01-2015 | XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa B
Suwałki [update:30-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 29-01-2015 | XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa C
Suwałki [update:29-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 28-01-2015 | XVI Turniej FERIE ZIMOWE grupa D
Suwałki [update:28-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 27-01-2015 | XX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A
ŁOMŻA [update:28-01-2015] | Poland,PL classic |
26-01-2015 01-02-2015 | Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa A
Wrocław [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
26-01-2015 28-01-2015 | Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa C
Wrocław [update:28-01-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 01-02-2015 | III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A
Szczytna kDuszniki Zdrój [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 01-02-2015 | III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa B
Szczytna [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 01-02-2015 | III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 25-01-2015 | III Turniej Szacowy o Puchar DZSZACH Grupa D
Szczytna [update:25-01-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 01-02-2015 | III Turniej Szacowy o Puchar DZSZACH Grupa D
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:01-02-2015] | Poland,DS classic |
25-01-2015 29-03-2015 | Wielkopolska IV Liga Juniorów grupa B
Gniezno [update:30-03-2015] | Poland,WP team, classic |
25-01-2015 01-02-2015 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Szczytna k\\ Duszniki Zdrój [update:31-12-2014] | Poland,DS classic |
24-01-2015 25-01-2015 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Sebastiana Tekielaka - gr. A
Trzebinia -Siersza [update:25-01-2015] | Poland,MP classic |
24-01-2015 25-01-2015 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Sebastiana Tekielaka - gr. B (FIDE)
Trzebinia- Siersza [update:25-01-2015] | Poland,MP classic |
24-01-2015 25-01-2015 | IV Liga Małopolska Seniorów Finał
Kraków [update:25-01-2015] | Poland,MP team, classic |
24-01-2015 29-03-2015 | IV Wielkopolska Liga Juniorów 2014 Grupa A
Poznań [update:31-03-2015] | Poland,WP team, classic |
24-01-2015 25-01-2015 | Noworoczny Turniej Fide w Zielonce
Zielonka [update:25-01-2015] | Poland,MA classic |
24-01-2015 25-01-2015 | Noworoczny turniej o III i II kat. w Zielonce
Zielonka [update:25-01-2015] | Poland,MA classic |
24-01-2015 25-01-2015 | Turniej Szachowy Przyszłych Mistrzów. Gr. B (1400-1600)
Gdańsk-Kowale [update:25-01-2015] | Poland,PO classic |
24-01-2015 29-03-2015 | Wielkopolska Liga Juniorów III Liga
Gniezno [update:05-04-2015] | Poland,WP team, classic |
23-01-2015 24-01-2015 | 11 Zimowe Zawody Szachowe od 1000 Warszawa
Warszawa [update:24-01-2015] | Poland,MA classic |
23-01-2015 24-02-2015 | Mistrzostwa MDK Kielce Mecz Makówka Wiktor - Paździerz Piotr
Kielce [update:30-01-2015] | Poland,SK classic |
23-01-2015 24-02-2015 | Mistrzostwa MDK Kielce Mecz Wiśniewski Piotr
Kielce [update:04-02-2015] | Poland,SK classic |
23-01-2015 13-02-2015 | Mistrzostwa MDK Mecz Bartosz Gołuch - Mateusz Górecki
Kielce [update:17-02-2015] | Poland,SK classic |
23-01-2015 03-04-2015 | Otwarte Mistrzostwa Starachowic Seniorów - 2015
Starachowice [update:13-03-2015] | Poland,SK classic |
23-01-2015 17-04-2015 | X Turniej Klasyfikacyjny - Otwatre Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:20-05-2015] | Poland,LB classic |
22-01-2015 23-01-2015 | VII Szachowe Mistrzostwa Leśników
Jedlnia Letnisko k/Radomia [update:23-01-2015] | Poland,MA classic |
22-01-2015 23-01-2015 | Cykl Feryjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A
Wrocław [update:23-01-2015] | Poland,DS classic |
21-01-2015 23-01-2015 | Ferie z Szachami Warszawa Bemowo do 1200
Warszawa [update:23-01-2015] | Poland,MA classic |
21-01-2015 23-01-2015 | Ferie z Szachami Warszawa Bemowo od 1400
Warszawa [update:23-01-2015] | Poland,MA classic |
20-01-2015 21-01-2015 | Ind.22- MistrzostwaZS im.J.Piłsudskiego Limanowa
Limanowa [update:30-01-2015] | Poland,MP classic |
20-01-2015 24-01-2015 | Turniej z cyklu Zagraj z Mistrzem ' 2015
Łuków [update:24-01-2015] | Poland,LU classic |
20-01-2015 21-01-2015 | Cykl Feryjnych Turniejów Szachowy na kategorię Wrocław grupa B
Wrocław [update:21-01-2015] | Poland,DS classic |
19-01-2015 23-01-2015 | Ferie z Szachami
Warszawa [update:20-01-2015] | Poland,MA classic |
19-01-2015 22-01-2015 | Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa B1
Jelenia Góra [update:22-01-2015] | Poland,DS classic |
19-01-2015 22-01-2015 | Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa B2
Jelenia Góra [update:22-01-2015] | Poland,DS classic |
19-01-2015 22-01-2015 | Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa C
Jelenia Góra [update:22-01-2015] | Poland,DS classic |
19-01-2015 19-01-2015 | III Zimowy Turniej Szachowy na kat.V i IV SP 163
Warszawa [update:19-01-2015] | Poland,MA classic |
18-01-2015 15-03-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów V Liga Podkarpacka 2015
Rzeszów [update:15-03-2015] | Poland,PK team, classic |
18-01-2015 23-01-2015 | Ferie z szachami w Zakopanem
Zakopane [update:23-01-2015] | Poland,MP classic |
18-01-2015 23-01-2015 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa A
Lewin Kłodzki [update:23-01-2015] | Poland,DS classic |
18-01-2015 23-01-2015 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa B
Lewin Kłodzki [update:25-01-2015] | Poland,DS classic |
18-01-2015 23-01-2015 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa C
Lewin Kłodzki [update:25-01-2015] | Poland,DS classic |
17-01-2015 18-01-2015 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:18-01-2015] | Poland,PO classic |
17-01-2015 18-01-2015 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:18-01-2015] | Poland,PO classic |
17-01-2015 21-02-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2015r.
Rzeszów [update:21-02-2015] | Poland,PK team, classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Drugi Turniej z Cyklu o Puchar Przedsiębiorców Powiatu Pleszewskiego
Dobra Nadzieja [update:18-01-2015] | Poland,WP classic |
17-01-2015 17-01-2015 | Grand Prix Juniorów 2014/15 2 turniej grupa B
Oława [update:17-01-2015] | Poland,DS classic |
17-01-2015 19-01-2015 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 152. rocznicy Bitwy pod Węgrowem.
Węgrów [update:22-01-2015] | Poland,MA classic |
17-01-2015 18-01-2015 | IV Liga szachowa - grupa Tarnów
Tarnów [update:19-01-2015] | Poland,MP team, classic |
17-01-2015 18-01-2015 | IV liga seniorów - gr. Kraków
Kraków [update:18-01-2015] | Poland,MP team, classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Klubu ŁKS "Szach-Centrum" Łódź 2015 - Grupa A
Łódź [update:05-01-2015] | Poland,LD classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Klubu ŁKS "Szach-Centrum" Łódź 2015 - Grupa A
Łódź [update:18-01-2015] | Poland,LD classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Klubu ŁKS Szach-Centrum Łódź 2015 - Grupa B
Łódź [update:18-01-2015] | Poland,LD classic |
17-01-2015 17-01-2015 | V GRAND PRIX GOR SWIETOKRZYSKICH. Grupa SwS - dzieci
Kielce [update:22-01-2015] | Poland,SK classic |
17-01-2015 18-01-2015 | XI Mini-Elo
Warszawa [update:18-01-2015] | Poland,MA classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Zimowy Turniej o puchar prezesa KKSz - gr. A
Kraków [update:18-01-2015] | Poland,MP classic |
17-01-2015 18-01-2015 | Zimowy Turniej o puchar prezesa KKSz - gr. B (2005 i mł. od IV kat)
Kraków [update:20-01-2015] | Poland,MP classic |
16-01-2015 25-01-2015 | IV Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:25-01-2015] | Poland,MP team, classic |
16-01-2015 18-01-2015 | IV Liga Seniorów - Małopolska - gr. Chrzanów
Chrzanów [update:18-01-2015] | Poland,MP team, classic |
16-01-2015 24-01-2015 | Turniej szachowy o puchar sosnowy Karpacz
Karpacz [update:11-02-2015] | Poland,DS classic |
16-01-2015 25-01-2015 | VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open A
GÓRA ŚW. ANNY [update:25-01-2015] | Poland,OP classic |
16-01-2015 25-01-2015 | VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
GÓRA ŚW. ANNY [update:25-01-2015] | Poland,OP classic |
15-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych na 2015 r. - Grupa A
Krosno [update:19-01-2015] | Poland,PK classic |
14-01-2015 14-01-2015 | MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [update:24-01-2015] | Poland,WP classic |
12-01-2015 13-04-2015 | V Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2015
Warszawa [update:13-04-2015] | Poland,MA classic |
11-01-2015 21-06-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego III Liga Seniorów
Województwo Pomorskie [update:24-06-2015] | Poland,PO team, classic |
11-01-2015 21-06-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
Województwo Pomorskie [update:24-06-2015] | Poland,PO team, classic |
11-01-2015 01-03-2015 | Liga Mazowiecka
Warszawa [update:05-03-2015] | Poland,MA team, classic |
10-01-2015 10-01-2015 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:11-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 10-01-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów IV Liga Podkarpacka 2015 r.
Rzeszów [update:10-01-2015] | Poland,PK team, classic |
10-01-2015 20-06-2015 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorówq
Województwo Pomorskie [update:24-06-2015] | Poland,PO team, classic |
10-01-2015 11-01-2015 | Drugi Krok - 10-11.01.2015 - Grupa A
Wrocław [update:11-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 11-01-2015 | Drugi Krok - 10-11.01.2015 - Grupa B
Wrocław [update:11-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 11-01-2015 | II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
WROCŁAW [update:24-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 11-01-2015 | II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [update:24-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 11-01-2015 | II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [update:24-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 11-01-2015 | II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - TYTANI
WROCŁAW [update:24-01-2015] | Poland,DS classic |
10-01-2015 28-03-2015 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 10
Ostrowiec Św. [update:25-03-2015] | Poland,SK classic |
10-01-2015 28-03-2015 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - do lat 14
Ostrowiec Św. [update:25-03-2015] | Poland,SK classic |
10-01-2015 11-01-2015 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Zalesie Górne [update:15-01-2015] | Poland,MA classic |
10-01-2015 10-01-2015 | XI Grand Prix Tąpkowic 2015 - turniej 1
Tąpkowice [update:10-01-2015] | Poland,SL classic |
09-01-2015 06-03-2015 | 151st YMCA Winter 2015-A
Warszawa [update:10-04-2015] | Poland,MA classic |
09-01-2015 11-01-2015 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Nauczycieli BELFEREK 2014
Przemyśl [update:12-01-2015] | Poland,PK classic |
09-01-2015 11-01-2015 | IV Turniej Klasyfikacyjny Nauczycieli BELFEREK 2014
Przemyśl [update:12-01-2015] | Poland,PK classic |
09-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych Gr B
Krosno [update:18-01-2015] | Poland,PK classic |
09-01-2015 18-01-2015 | Mistrzostwa Krosna w szachach klasycznych Gr B
Krosno [update:09-01-2015] | Poland,PK classic |
09-01-2015 27-03-2015 | Mistrzostwa Ostrowca Św. - seniorzy i juniorzy
Ostrowiec Św. [update:25-03-2015] | Poland,SK classic |
08-01-2015 02-04-2015 | 150th YMCA Winter 2015-B
Warszawa [update:10-04-2015] | Poland,MA classic |
08-01-2015 19-03-2015 | Mistrzostwa Juniorów w Koronie Zakrzewo
Zakrzewo Gmina Dopiewo [update:15-03-2015] | Poland,WP classic |
08-01-2015 17-02-2015 | XXXV Mistrzostwa W-wy Drukarzy i Wyd. o puch. drukarni MEGA-PRINT
WARSZAWA [update:01-12-2014] | Poland,MA classic |
07-01-2015 31-03-2015 | 148th YMCA Winter 2015-D
Warszawa [update:10-04-2015] | Poland,MA classic |
07-01-2015 01-04-2015 | 149th YMCA Winter 2015-C
Warszawa [update:10-04-2015] | Poland,MA classic |
07-01-2015 25-03-2015 | Na I kategorię w Hetmanie
Warszawa [update:02-04-2015] | Poland,MA classic |
07-01-2015 18-02-2015 | Na III kategorię w Hetmanie
Warszawa [update:10-03-2015] | Poland,MA classic |
05-01-2015 22-01-2015 | Turniej Noworoczny GZSN "START"- Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:23-01-2015] | Poland,LB classic |
05-01-2015 30-01-2015 | Turniej Noworoczny GZSN START - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:04-02-2015] | Poland,LB classic |
03-01-2015 04-01-2015 | I Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr A rocznik 1998 i młodsi
Zabrze [update:05-01-2015] | Poland,SL classic |
03-01-2015 04-01-2015 | I Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr B rocznik 2004 i młodsi
Zabrze [update:05-01-2015] | Poland,SL classic |
03-01-2015 04-01-2015 | II Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny MDK - grupa A
Białystok [update:04-01-2015] | Poland,PL classic |
03-01-2015 04-01-2015 | II Noworoczny Turniej Klasyfikacyjny MDK - grupa B
Białystok [update:07-01-2015] | Poland,PL classic |
03-01-2015 03-01-2015 | Turniej Noworoczny szachy + tenis stołowy
Karczew [update:04-01-2015] | Poland,MA classic |
03-01-2015 04-01-2015 | XXV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:04-01-2015] | Poland,MA classic |
02-01-2015 06-01-2015 | I Noworoczny Turniej Szachowy Łuków '2015
Łuków [update:13-01-2015] | Poland,LU classic |
02-01-2015 06-01-2015 | I Noworoczny Turniej Szachowy Łuków '2015
Łuków [update:27-01-2015] | Poland,LB classic |
02-01-2015 06-01-2015 | Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2015 r.
Pstrągowa koło Czudca [update:06-01-2015] | Poland,PK classic |
02-01-2015 30-01-2015 | PIĄTKOWE TURNIEJE O I KATEGORIĘ
Warszawa [update:30-12-2014] | Poland,MA classic |
02-01-2015 05-01-2015 | Turniej O Puchar dyrektora ZS 3 Suwałki grupy BC
Suwałki [update:05-01-2015] | Poland,PL classic |
02-01-2015 05-01-2015 | Turniej O Puchar Dyrektora ZS3 Suwałki - grupa A
Suwałki [update:05-01-2015] | Poland,PL classic |
01-01-2015 31-01-2015 | LU - Lista Rankingowa (Styczeń 2015)
Województwo Lubelskie [update:29-01-2015] | Poland,LU classic |
29-12-2014 30-12-2014 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" Tur. Mł. Talentów do 15 lat
Lublin [update:30-12-2014] | Poland,LU classic |
29-12-2014 30-12-2014 | 10 Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii
Warszawa [update:30-12-2014] | Poland,MA classic |
29-12-2014 30-12-2014 | 10 Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa
Warszawa [update:30-12-2014] | Poland,MA classic |
29-12-2014 31-12-2014 | II BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY FIDE 29-31.12.2014 POZNAŃ
POZNAŃ [update:31-12-2014] | Poland,WP classic |
29-12-2014 31-12-2014 | II Bożonarodzeniowy - Klasyfikacyjny Juniorów do III kat. 29-31.12.2014 Poznań
POZNAŃ [update:31-12-2014] | Poland,WP classic |
29-12-2014 31-12-2014 | TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa A
Wrocław [update:31-12-2014] | Poland,DS classic |
29-12-2014 30-12-2014 | TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa B
Wrocław [update:30-12-2014] | Poland,DS classic |
29-12-2014 30-12-2014 | TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa C
Wrocław [update:30-12-2014] | Poland,DS classic |
28-12-2014 30-12-2014 | I ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2014" Gr.C
KRAKÓW - NOWA HUTA [update:03-01-2015] | Poland,MP classic |
28-12-2014 30-12-2014 | I ŚWIĄTECZNO - NOWOROCZNY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CZYŻYNY 2014" Gr.E
KRAKÓW - NOWA HUTA [update:03-01-2015] | Poland,MP classic |
28-12-2014 30-12-2014 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2014 - grupa C
Białystok [update:31-12-2014] | Poland,PL classic |
27-12-2014 28-12-2014 | "Szachy ze SKOKiem im Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie"oceniany (FIDE do1599)
Lublin [update:28-12-2014] | Poland,LU classic |
27-12-2014 30-12-2014 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE)
Lublin [update:30-12-2014] | Poland,LU classic |
27-12-2014 30-12-2014 | II Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM - Grupa A
Szczecin [update:14-01-2015] | Poland,ZP classic |
27-12-2014 28-12-2014 | II Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM - Grupa B
Szczecin [update:14-01-2015] | Poland,ZP classic |
27-12-2014 31-12-2014 | III Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2014] | Poland,PK classic |
27-12-2014 28-12-2014 | IV Fide Open Szubin 2014 A do 2199 Fide lub od III kat
Szubin - ul. Kcyńska 13 [update:28-12-2014] | Poland,KP classic |
27-12-2014 28-12-2014 | IV Fide Open Szubin 2014 B 1600 (PZSzach)
Szubin - ul. Kcyńska 13 [update:28-12-2014] | Poland,KP classic |
27-12-2014 28-12-2014 | IV Fide Open Szubin 2014 C 1400-1000 (PZSzach)
Szubin - ul. Kcyńska 13 [update:28-12-2014] | Poland,KP classic |
27-12-2014 28-12-2014 | IX Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 27.12.2014
Warszawa [update:28-12-2014] | Poland,MA classic |
27-12-2014 28-12-2014 | IX Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 27.12.2014
Warszawa [update:28-12-2014] | Poland,MA classic |
27-12-2014 31-12-2014 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2014 - grupa A
Białystok [update:31-12-2014] | Poland,PL classic |
27-12-2014 29-12-2014 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2014 - grupa B
Białystok [update:03-01-2015] | Poland,PL classic |
27-12-2014 30-12-2014 | VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A
Bogatynia [update:30-12-2014] | Poland,DS classic |
27-12-2014 30-12-2014 | VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA B
Bogatynia [update:07-01-2015] | Poland,DS classic |
27-12-2014 30-12-2014 | XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A
Kętrzyn [update:31-12-2014] | Poland,WM classic |
27-12-2014 30-12-2014 | XVII Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 12 lat)
Kętrzyn [update:31-12-2014] | Poland,WM classic |
27-12-2014 04-01-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa A
Kraków [update:10-01-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2014 04-01-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa B
Kraków [update:10-01-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2014 04-01-2015 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa C
Kraków [update:24-01-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2014 31-12-2014 | XXV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2014 Grupa D
Kraków [update:10-01-2015] | Poland,MP classic |
27-12-2014 31-12-2014 | XXXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2014
Rybnik [update:31-12-2014] | Poland,SL classic |
27-12-2014 28-12-2014 | XXXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2014 Grupa A do 7 lat
Rybnik [update:30-12-2014] | Poland,SL classic |
27-12-2014 28-12-2014 | XXXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2014 Grupa B od 8 do 12 lat
Rybnik [update:30-12-2014] | Poland,SL classic |
20-12-2014 21-12-2014 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa A
Gdynia- Chwarzno [update:21-12-2014] | Poland,PO classic |
20-12-2014 21-12-2014 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa B
Gdynia- Chwarzno [update:21-12-2014] | Poland,PO classic |
20-12-2014 20-12-2014 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej - grupa A
Kościerzyna [update:20-12-2014] | Poland,PO classic |
20-12-2014 20-12-2014 | III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej - grupa B
Kościerzyna [update:20-12-2014] | Poland,PO classic |
20-12-2014 21-12-2014 | Otwarty Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny - Łódź 2014
Łódź [update:21-12-2014] | Poland,LD classic |
20-12-2014 21-12-2014 | Pierwszy Turniej z Cyklu o Puchar Przedsiębiorców Powiatu Pleszewskiego
Dobra Nadzieja [update:21-12-2014] | Poland,WP classic |
20-12-2014 21-12-2014 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A.Pleban
Piaseczno [update:21-12-2014] | Poland,MA classic |
20-12-2014 22-12-2014 | V CIDERSZACH - 2014
Radzionków [update:24-12-2014] | Poland,SL classic |
20-12-2014 21-12-2014 | V MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa A
Myślenice [update:21-12-2014] | Poland,MP classic |
20-12-2014 21-12-2014 | V MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa B PZSzach od 1400
Myślenice [update:25-12-2014] | Poland,MP classic |
20-12-2014 21-12-2014 | V MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa C 2002 i młodsi
Myślenice [update:25-12-2014] | Poland,MP classic |
20-12-2014 21-12-2014 | XXIV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:21-12-2014] | Poland,MA classic |
19-12-2014 19-12-2014 | INDYWIDUALNA LIGA MAZOWIECKA Runda 3
Warszawa [update:17-12-2014] | Poland,MA classic |
17-12-2014 17-12-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Torunia Gimnazjów w szachach
tORUŃ [update:17-12-2014] | POLSKA team, classic |
17-12-2014 17-12-2014 | Wigilijno-Gwiazdkowy Turniej Szachowy w Hetmanie
Częstochowa [update:17-12-2014] | Poland,SL classic |
14-12-2014 14-12-2014 | Gmine Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach Gmina Lisia Góra
Zaczarnie [update:15-12-2014] | Poland,MP classic |
14-12-2014 14-12-2014 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - 2007r i młodsi
Leżajsk [update:14-12-2014] | Poland,PK classic |
14-12-2014 14-12-2014 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Przemyskiego OPEN
Przemyśl [update:14-12-2014] | Poland,PK classic |
13-12-2014 14-12-2014 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:14-12-2014] | Poland,PO classic |
13-12-2014 14-12-2014 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:14-12-2014] | Poland,PO classic |
13-12-2014 18-01-2015 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
GDAŃSK [update:18-01-2015] | Poland,PO classic |
13-12-2014 18-01-2015 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
GDAŃSK [update:18-01-2015] | Poland,PO classic |
13-12-2014 18-01-2015 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZYŃ
GDAŃSK [update:18-01-2015] | Poland,PO classic |
13-12-2014 14-12-2014 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B
Warszawa Ursus [update:14-12-2014] | Poland,MA classic |
13-12-2014 14-11-2014 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
Zabrze [update:14-12-2014] | Poland,SL classic |
13-12-2014 14-12-2014 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Starej Kopalni Open A (do 1600)
Wałbrzych [update:20-12-2014] | Poland,DS classic |
13-12-2014 14-12-2014 | MINI ELO Łomża 2014 [4]
Łomża [update:12-12-2014] | Poland,PL classic |
13-12-2014 14-12-2014 | Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów
Kraków [update:15-12-2014] | Poland,MP classic |
13-12-2014 11-01-2015 | VI Turniej treningowy TS Wisła - na III kategorię
Kraków [update:24-01-2015] | Poland,MP classic |
13-12-2014 11-01-2015 | VI Turniej treningowy TS Wisła A - na I kategorię
Kraków [update:20-01-2015] | Poland,MP classic |
13-12-2014 11-01-2015 | VI Turniej treningowy TS Wisła B - na II kategorię
Kraków [update:26-01-2015] | Poland,MP classic |
12-12-2014 26-06-2015 | INDYWIDUALNA LIGA MAZOWIECKA
Warszawa [update:16-12-2014] | Poland,MA classic |
10-12-2014 18-12-2014 | 4th International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
Wroclaw [update:18-12-2014] | Poland,DS classic |
10-12-2014 10-12-2014 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Lublin 2014/2015 - drużynowe 09.XII.2014r g
Lublin [update:10-12-2014] | Poland,LU team, classic |
09-12-2014 09-12-2014 | Mistrzostwa SP 63 - dziewczęta
Wrocław [update:10-12-2014] | Poland,DS classic |
08-12-2014 12-01-2015 | 1. Mistrzostwa Gubińskiego Domu Kultury w szachach klasycznych
Gubin [update:13-04-2015] | Poland,LB classic |
06-12-2014 07-12-2014 | "Szachy Na Basenie" Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego 2014
Gniezno [update:07-12-2014] | Poland,WP classic |
06-12-2014 06-12-2014 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:06-12-2014] | Poland,DS classic |
06-12-2014 06-12-2014 | Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach - I rzut2013/14
Lublin [update:09-12-2014] | Poland,LU team, classic |
06-12-2014 07-12-2014 | I Mikołajkowy Turniej Szachowy - 2002 i młodsi
Rabka-Zdrój [update:07-12-2014] | Poland,MP classic |
06-12-2014 07-12-2014 | I Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa A do 2199
Rabka-Zdrój [update:07-12-2014] | Poland,MP classic |
06-12-2014 07-12-2014 | I Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B ranking PZSzach do 1600
Rabka-Zdrój [update:07-12-2014] | Poland,MP classic |
06-12-2014 07-12-2014 | V OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJKOWY WĘGRÓW 2014
Węgrów [update:19-12-2014] | Poland,MA classic |
30-11-2014 24-05-2015 | IV Liga Seniorów grupa A - sezon 2014/2015
Wielkopolska [update:27-05-2015] | Poland,WP team, classic |
30-11-2014 22-03-2015 | IV Liga Seniorów grupa A1 - Sezon 2014/2015
Wielkopolska [update:24-11-2014] | Poland,WP team, classic |
30-11-2014 24-05-2015 | IV Liga Seniorów grupa A1 - sezon 2014/2015
Wielkopolska [update:24-03-2015] | Poland,WP team, classic |
30-11-2014 24-05-2015 | IV Liga Seniorów grupa A2 - sezon 2014/2015
Wielkopolska [update:24-03-2015] | Poland,WP team, classic |
30-11-2014 12-04-2015 | Wielkopolska III Liga Seniorow
Wielkopolska [update:19-04-2015] | Poland,WP team, classic |
29-11-2014 30-11-2014 | Szachy Rozważne Grand Prix o Puchar Agencji Ochrony A. Pleban
Chylice [update:06-12-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 30-11-2014 | GAME OVER V - grupa A
RYBNIK [update:04-12-2014] | Poland,SL classic |
29-11-2014 30-11-2014 | GAME OVER V - grupa B
RYBNIK [update:04-12-2014] | Poland,SL classic |
29-11-2014 30-11-2014 | I Chylicka kołówka 2100+
Chylice [update:23-12-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 30-11-2014 | II DEMO CUP OPEN A
Olsztyn [update:30-11-2014] | Poland,WM classic |
29-11-2014 30-11-2014 | II DEMO CUP OPEN B
Olsztyn [update:30-11-2014] | Poland,WM classic |
29-11-2014 07-12-2014 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:07-12-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 29-11-2014 | III Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A
Stzrelce Krajeńskie [update:30-11-2014] | Poland,LB classic |
29-11-2014 30-11-2014 | III Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:30-11-2014] | Poland,LB classic |
29-11-2014 30-11-2014 | Mikołajkowy turniej Fide na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:30-11-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 30-11-2014 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową)
Warszawa-Bemowo [update:30-11-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 29-11-2014 | Otwarte Mistrzostwa Mokotowa do lat 16
Warszawa [update:01-12-2014] | Poland,MA classic |
29-11-2014 30-11-2014 | Turniej Hotel OLIMPIC FIDE 5 rund
Puławy [update:30-11-2014] | Poland,LU classic |
29-11-2014 30-11-2014 | XXIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:30-11-2014] | Poland,MA classic |
28-11-2014 07-12-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych
Wągrowiec [update:06-12-2014] | Poland,WP team, classic |
28-11-2014 30-11-2014 | XIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa A
Tychy [update:30-11-2014] | Poland,SL classic |
28-11-2014 30-11-2014 | XIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa B
Tychy [update:30-11-2014] | Poland,SL classic |
28-11-2014 30-11-2014 | XIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa C
Tychy [update:30-11-2014] | Poland,SL classic |
26-11-2014 20-12-2014 | Turniej sekcji szachowej nr 2
Brzozów [update:21-01-2015] | Poland,PK classic |
25-11-2014 30-11-2014 | XII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM (nagrody 15.000)
MILÓWKA [update:30-11-2014] | Poland,SL classic |
24-11-2014 19-01-2015 | VI Mistrzostwa Siemiatycz w Szachach.
Siemiatycze [update:20-01-2015] | Poland,PL classic |
23-11-2014 31-05-2015 | III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Północ
Lubuskie [update:24-05-2015] | Poland,LB team, classic |
23-11-2014 31-05-2015 | III Liga Wojewodztwa Lubuskiego 2014 grupa Południe
Lubuskie [update:26-06-2015] | Poland,LB team, classic |
23-11-2014 15-03-2015 | IV DOLNOSLĄSKA LIGA SZACHOWA-WAŁBRZYSKA
Okręg Wałbrzyski [update:01-03-2015] | Poland,DS team, classic |
22-11-2014 23-11-2014 | Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat.)
Wołomin [update:23-11-2014] | Poland,MA classic |
22-11-2014 23-11-2014 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN A (FIDE) do 2200 ELO
Zabierzów [update:23-11-2014] | Poland,MP classic |
22-11-2014 23-11-2014 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - OPEN B do 1600
Zabierzów [update:23-11-2014] | Poland,MP classic |
22-11-2014 22-11-2014 | XI Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa [update:24-11-2014] | Poland,MA classic |
21-11-2014 23-11-2014 | XVI TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - A
Giżycko [update:23-11-2014] | Poland,WM classic |
21-11-2014 23-11-2014 | XVI TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - B
Giżycko [update:23-11-2014] | Poland,WM classic |
20-11-2014 26-11-2014 | XXX Międzynarodowy Turniej o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:26-11-2014] | Poland,DS classic |
16-11-2014 16-11-2014 | Test
Wapno [update:16-11-2014] | Poland,WP classic |
15-11-2014 16-11-2014 | I Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Juniorów i Juniorek w Szachach - B 1600
Świecie [update:16-11-2014] | Poland,KP classic |
15-11-2014 16-11-2014 | I Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Juniorów i Juniorek w Szachach - OPEN do 2199
Świecie [update:18-11-2014] | Poland,KP classic |
15-11-2014 16-11-2014 | III MIĘDZYNARODOWY ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci do 10 lat
Mysłowice [update:17-11-2014] | Poland,SL classic |
15-11-2014 16-11-2014 | III MIĘDZYNARODOWY ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci do 12 lat
Mysłowice [update:17-11-2014] | Poland,SL classic |
15-11-2014 16-11-2014 | III MIĘDZYNARODOWY ANDRZEJKOWY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci do 8 lat
Mysłowice [update:17-11-2014] | Poland,SL classic |
09-11-2014 29-03-2015 | DMR 2014/2015 - Amatorska V Liga KPZSzach
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:31-03-2015] | Poland,KP team, classic |
09-11-2014 29-03-2015 | DMR 2014/2015 - III Liga KPZSzach
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:31-03-2015] | Poland,KP team, classic |
09-11-2014 29-03-2015 | DMR 2014/2015 - IV Liga KPZSzach
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:31-03-2015] | Poland,KP team, classic |
09-11-2014 09-11-2014 | II LUBUSKIE DERBY SZACHOWE PÓŁNOC POŁUDNIE
GORZÓW WLKP. [update:09-11-2014] | Poland,LB team, classic |
09-11-2014 09-11-2014 | Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1200
Ostróda [update:04-11-2014] | Poland,WM classic |
09-11-2014 10-11-2014 | Turniej klasyfikacyjny 1600 - 1800
Ostróda [update:04-11-2014] | Poland,WM classic |
09-11-2014 11-11-2014 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2014 - grupa C
Białystok [update:11-11-2014] | Poland,PL classic |
09-11-2014 11-11-2014 | Turniej Niepodległości 2014 Grupa A
Wrocław [update:11-11-2014] | Poland,DS classic |
09-11-2014 11-11-2014 | Turniej Niepodległości 2014 Grupa B
Wrocław [update:11-11-2014] | Poland,DS classic |
09-11-2014 11-11-2014 | Turniej Niepodległości 2014 Grupa C
Wrocław [update:11-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 16-11-2014 | Karpacz - CHESS OPEN 2014
Karpacz [update:15-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 08-11-2014 | Półfinał Mistrzostw Polski Województw MA-KP
Warszawa [update:08-11-2014] | Poland,MA team, classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C11
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C13
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C15
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C17
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C9
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D11
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D13
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D15
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D17
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 15-11-2014 | Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D9
Karpacz [update:16-11-2014] | Poland,DS classic |
08-11-2014 09-11-2014 | Sułkowicka Jesień Szachowa Grupa A FIDE do 2199
Sułkowice [update:20-11-2014] | Poland,MP classic |
08-11-2014 09-11-2014 | Sułkowicka Jesień Szachowa Grupa B PZSzach poniżej 1600
Sułkowice [update:24-11-2014] | Poland,MP classic |
08-11-2014 11-11-2014 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2014 - grupa A
Białystok [update:14-11-2014] | Poland,PL classic |
08-11-2014 10-11-2014 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2014 - grupa B
Białystok [update:14-11-2014] | Poland,PL classic |
08-11-2014 09-11-2014 | Turniej na II kategorię szachową w Gródku Szlacheckim
Gródek Szlachecki [update:09-11-2014] | Poland,LU classic |
08-11-2014 09-11-2014 | Turniej szkoleniowo-klasyfikacyjny - gr. A
Obra [update:09-11-2014] | Poland,WP classic |
08-11-2014 09-11-2014 | VII Grand Prix Szkół Podstawowych ARKA MEDICAL SPA - Turniej #2 - P'60
KOŁOBRZEG [update:11-02-2015] | Poland,ZP classic |
08-11-2014 11-11-2014 | VII Mistrzostwa Rzeszowa w kat do 10 lat
Rzeszów [update:12-11-2014] | Poland,PK classic |
08-11-2014 08-11-2014 | X Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach
Białopole [update:09-11-2014] | Poland,LU classic |
07-11-2014 11-11-2014 | Hotel OLIMPIC Turniej szachowy do lat 12 z rankingiem krajowym do 1400
Puławy [update:12-11-2014] | Poland,LU classic |
07-11-2014 11-11-2014 | II FESTIWAL SZACHOWY "Klucze do Bramy Morawskiej" OPEN FIDE
Kietrz [update:11-11-2014] | Poland,OP classic |
07-11-2014 11-11-2014 | Otw.Mistrz.Woj.Lub.Amatorów w szach.klasycz.FIDE Grand Prix Polski Amatorów 2014
Puławy [update:12-11-2014] | Poland,LU classic |
07-11-2014 11-11-2014 | Turniej HOTEL OLIMPIC FIDE
Puławy [update:12-11-2014] | Poland,LU classic |
07-11-2014 11-11-2014 | VII Mistrzostwa Rzeszowa
Rzeszów [update:13-11-2014] | Poland,PK classic |
07-11-2014 11-11-2014 | VII Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B
Rzeszów [update:12-11-2014] | Poland,PK classic |
06-11-2014 30-12-2014 | Jesienny Turniej Klasyfikacyjny PUKS "Fides" Węgrów
Węgrów [update:31-12-2014] | Poland,MA classic |
06-11-2014 20-12-2014 | Jesienny Turniej Klasyfikacyjny PUKS "Fides" Węgrów grupa B
Węgrów [update:26-12-2014] | Poland,MA classic |
03-11-2014 20-01-2015 | Finał A - Turniej o Mistrzostwo KGL Szarotka w szachach klasycznych juniorów
Wadowice Górne [update:26-12-2014] | Poland,PK classic |
03-11-2014 02-12-2014 | Finał B - Turniej o Mistrzostwo KGL Szarotka w szachach klasycznych juniorów
Wadowice Górne [update:02-12-2014] | Poland,PK classic |
02-11-2014 30-11-2014 | Turniej sekcji szachowej nr 2
Brzozów [update:02-11-2014] | Poland,PK classic |
31-10-2014 09-01-2015 | Memoriał Budzyńskiego
Konin [update:30-10-2014] | Poland,WP classic |
30-10-2014 30-10-2014 | Powiatowe IMS w szachach drużynowych - SP1 Leżajsk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M.Kopernika w Leżajsku [update:30-10-2014] | Poland,PK team, classic |
28-10-2014 02-11-2014 | 3rd Memory Yury Privalov (IM Group)
Lviv [update:11-11-2014] | Ukraine classic |
26-10-2014 26-04-2015 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2014/2015
Dolny Śląsk [update:26-04-2015] | Poland,DS team, classic |
26-10-2014 08-03-2015 | IV Dolnośląska Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [update:12-03-2015] | Poland,DS team, classic |
26-10-2014 26-10-2014 | V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - C08 - szachy błyskawiczne
Kraków [update:26-10-2014] | Poland,MP classic |
26-10-2014 26-10-2014 | V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - C12 - szachy błyskawiczne
Kraków [update:26-10-2014] | Poland,MP classic |
26-10-2014 26-10-2014 | V Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - D08 - szachy błyskawiczne
Kraków [update:22-10-2014] | Poland,MP classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Jesienny turniej Fide na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:26-10-2014] | Poland,MA classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową)
Warszawa-Bemowo [update:26-10-2014] | Poland,MA classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Lubuskie Cztery Pory Roku - JESIEŃ 2014.
Zielona Góra [update:31-10-2014] | Poland,LB classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Szydlowieckie Konstrukcje Szachowe 2014
Szydlowiec [update:26-10-2014] | Poland,MA classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Turniej o Puchar DK Na Pięterku Juniorzy 1996 i młodsi 25-26.10.2014
Poznań [update:26-10-2014] | Poland,WP classic |
25-10-2014 26-10-2014 | Turniej o Puchar DK Na Pięterku Juniorzy 2004 i młodsi do r.1400 25-26.10.2014
Poznań [update:26-10-2014] | Poland,WP classic |
25-10-2014 26-10-2014 | XI Memoriał Szachowy im. bł. bpa Leona Wetmańskiego
Gąbin [update:26-10-2014] | Poland,MA classic |
25-10-2014 25-10-2014 | XIV TMT cyklu 2014 "Szach Królowi" do 13 lat o puchar Prezydenta m. Lublin
Lublin [update:25-10-2014] | Poland,LU classic |
24-10-2014 26-06-2015 | Grand Prix
Warszawa [update:22-10-2014] | Poland,MA classic |
24-10-2014 23-01-2015 | XI Memoriał L. Budzyńskiego w ramach XXVI FS - klasyczne piątki
Konin [update:09-02-2015] | Poland,WP classic |
23-10-2014 23-10-2014 | Indywidualne Misrzostwa Szkół Gminy Ślesin grupa Gimnazjum
Ślesin [update:23-10-2014] | Poland,WP classic |
23-10-2014 23-10-2014 | Indywidualne Misrzostwa Szkół Gminy Ślesin grupa I-III
Ślesin [update:23-10-2014] | Poland,WP classic |
23-10-2014 23-10-2014 | Indywidualne Misrzostwa Szkół Gminy Ślesin grupa IV-VI chłopcy
Ślesin [update:23-10-2014] | Poland,WP classic |
23-10-2014 23-10-2014 | Indywidualne Misrzostwa Szkół Gminy Ślesin grupa IV-VI dziewczyny
Ślesin [update:23-10-2014] | Poland,WP classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C09
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D09
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
19-10-2014 26-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Ustroń [update:26-10-2014] | Poland,SL classic |
18-10-2014 18-10-2014 | Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych
Warszawa [update:19-10-2014] | Poland,MA classic |
18-10-2014 19-10-2014 | Bałtów OPEN FIDE
Bałtów [update:20-10-2014] | Poland,SK classic |
18-10-2014 25-01-2015 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok
Ruda Śląska [update:26-01-2015] | Poland,SL team, classic |
18-10-2014 19-10-2014 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 Grupa B
Warszawa Ursus [update:19-10-2014] | Poland,MA classic |
18-10-2014 18-10-2014 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej Gr. 8
Gdańsk [update:18-10-2014] | Poland,PO classic |
18-10-2014 25-10-2014 | Mistrzostwa Sekcji szachowej UKS SP 1 Brzozów
Brzozów [update:16-11-2014] | Poland,PK classic |
18-10-2014 19-10-2014 | Weekend z szachami w Bałtowie - Turniej Młodych Talentów
Bałtów [update:20-10-2014] | Poland,SK classic |
17-10-2014 19-10-2014 | Turniej Indywidualny Koźmińska 2014
Warszawa [update:20-10-2014] | Poland,MA classic |
16-10-2014 06-11-2014 | Jesień 2014
Elbląg [update:03-12-2014] | Poland,WM classic |
16-10-2014 06-11-2014 | Jesień 2014
Elbląg [update:21-10-2014] | Poland,WM classic |
15-10-2014 13-05-2015 | XVI DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2015
Okręg Rybnicki [update:14-05-2015] | Poland,SL team, classic |
12-10-2014 07-12-2014 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2014 Grupa A Rzeszów
Rzeszów [update:07-12-2014] | Poland,PK team, classic |
12-10-2014 07-12-2014 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2014 Grupa B Krosno
Krosno [update:07-12-2014] | Poland,PK team, classic |
12-10-2014 25-01-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW
WOJEWÓDZWO ŚLĄSKIE [update:25-01-2015] | Poland,SL team, classic |
12-10-2014 05-12-2014 | Finał Mistrzostw Rzeszowskiego Klubu Szachowego na 2014
Rzeszów [update:06-12-2014] | Poland,PK classic |
11-10-2014 10-01-2015 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE [update:11-01-2015] | Poland,SL team, classic |
11-10-2014 16-11-2014 | III Liga Małopolska Seniorów
Zabierzów Dobczyce [update:17-11-2014] | Poland,MP team, classic |
11-10-2014 12-10-2014 | JESIENNY FESTIWAL SZACHÓW - OPEN A (FIDE) do 2200 ELO - ODWOŁANY
Zabierzów [update:10-10-2014] | Poland,MP classic |
11-10-2014 12-10-2014 | JESIENNY FESTIWAL SZACHÓW - OPEN B do rankingu 1600
Zabierzów [update:12-10-2014] | Poland,MP classic |
11-10-2014 12-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - chłopcy (2004-2005-2006)
Gołuchów [update:12-10-2014] | Poland,WP classic |
11-10-2014 12-10-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - dziewczynki (2004-2005-2006)
Gołuchów [update:12-10-2014] | Poland,WP classic |
11-10-2014 12-10-2014 | V Mistrzostwa Powiatu Szydłowieckiego w szachach
Szydłowiec [update:15-10-2014] | Poland,MA classic |
10-10-2014 12-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2004-2006)
Brok [update:01-11-2014] | Poland,MA classic |
10-10-2014 12-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Chłopcy (2004-2006)
Brok [update:01-11-2014] | Poland,MA classic |
10-10-2014 12-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM) Dziewczęta (2004-2006)
Brok [update:01-11-2014] | Poland,MA classic |
09-10-2014 09-10-2014 | Mecz Wiktoria - Orbita
Poznań [update:09-10-2014] | Poland,WP classic |
07-10-2014 08-10-2014 | III Polsko Ukraińskie Akademickie Mistrzostwa w Szachach
Katowice [update:10-10-2014] | Poland,SL team, classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C11
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C13
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa C9
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D11
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D13
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 10-10-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (MA - WM) grupa D9
Brok [update:10-10-2014] | Poland,MA classic |
05-10-2014 07-12-2014 | Otwarta Liga Mazowiecka 2014
Województwo Mazowieckie [update:09-12-2014] | Poland,MA team, classic |
04-10-2014 05-10-2014 | III Kalisz OPEN FIDE (do 2199 ELO)
Kalisz [update:05-10-2014] | Poland,WP classic |
04-10-2014 05-10-2014 | III Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:05-10-2014] | Poland,DS classic |
04-10-2014 04-10-2014 | III Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Shogi
Kraków [update:05-10-2014] | Poland,MP classic |
04-10-2014 24-05-2015 | Weekendowe Turnieje o Puchar Prezesa MZSzach 2014/2015
Warszawa [update:17-05-2015] | Poland,MA classic |
04-10-2014 05-10-2014 | XXII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:09-11-2014] | Poland,MA classic |
03-10-2014 03-10-2014 | Grand Prix Polonii Wroclaw - 03.10.2014
Wrocław [update:13-10-2014] | Poland,DS classic |
03-10-2014 05-10-2014 | III Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A
Żarów [update:05-10-2014] | Poland,DS classic |
03-10-2014 03-10-2014 | Otwarte Mistrzostwa Opoczna W Szachach Kategoria Seniorów
Opoczno [update:06-10-2014] | Poland,LD classic |
03-10-2014 05-12-2014 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu w Szachach Klasycznyh na 2014 Rok
Starogard Gdański [update:08-12-2014] | Poland,PO classic |
03-10-2014 24-10-2014 | XXXIV Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr: 736
Wadowice [update:24-10-2014] | Poland,MP classic |
02-10-2014 05-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek LD+SK
Spała [update:06-10-2014] | Poland,LD classic |
02-10-2014 05-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Spała [update:05-10-2014] | Poland,LD classic |
02-10-2014 05-10-2014 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP+SL - chłopcy
Suchy Bór k/Opola [update:05-10-2014] | Poland,OP classic |
02-10-2014 05-10-2014 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP+SL - dziewczęta
Suchy Bór k/Opola [update:05-10-2014] | Poland,OP classic |
01-10-2014 31-10-2014 | LU - Lista Rankingowa (Październik 2014)
Województwo Lubelskie [update:05-10-2014] | Poland,LU classic |
30-09-2014 28-11-2014 | Jesienne Eliminacje Ligi Szachowej 3 Liceum
Ostrów Wielkopolski [update:08-12-2014] | Poland,WP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa C11 - Rocznik 2003 i 2004
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa C13 - Rocznik 2001 i 2002
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa C9 - Rocznik 2005 i mł.
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa D11
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa D13
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
29-09-2014 04-10-2014 | Mistrzostwa Makroregionalne MP - PK - Grupa D9
Niepołomice [update:07-10-2014] | Poland,MP classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Chełmskie Szachy ze SKOKiem Zygmunta Chmielewskiego - turniej klasyfikacyjny
Chełm [update:30-09-2014] | Poland,LU classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Chełmskie Szachy ze SKOKiem Zygmunta Chmielewskiego do 10 lat klasyfikacyjny
Chełm [update:30-09-2014] | Poland,LU classic |
27-09-2014 28-09-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B
Suwałki [update:28-09-2014] | Poland,PL classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Jesienne nadzieje szachowe
Mińsk Mazowiecki [update:29-09-2014] | Poland,MA classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Memoriał Romana Bąka - do 10 lat
Chorzów [update:29-09-2014] | Poland,SL classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Memoriał Romana Bąka - do 12 lat
Chorzów [update:29-09-2014] | Poland,SL classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Memoriał Romana Bąka - do 8 lat
Chorzów [update:29-09-2014] | Poland,SL classic |
27-09-2014 03-10-2014 | Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE
Chorzów [update:04-10-2014] | Poland,SL classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach)
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:03-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Ch-11
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Ch-13
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Ch-9
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Dz-11
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Dz-13
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 04-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów 2014 (KPZSzach-PWZSzach) Dz-9
Dworek Gozdawa k/Mogilna [update:05-10-2014] | Poland,KP classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Powakacyjny turniej Fide na Bemowie
Warszawa - Bemowo [update:28-09-2014] | Poland,MA classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Powakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III kat. szachową)
Warszawa - Bemowo [update:28-09-2014] | Poland,MA classic |
27-09-2014 28-09-2014 | Weekendowy turniej Mini Elo (4)
Łomża [update:29-09-2014] | Poland,PL classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Mędzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK C-13
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LD+SK C-9
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK C-11
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-13
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-9
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 02-10-2014 | Międzywojewódzkieł Mistrzostwa Polski Juniorów LD+SK D-11
Spała [update:02-10-2014] | Poland,LD classic |
26-09-2014 05-10-2014 | Turniej Klasyfikacyjny w Hetmanie
Wrocław [update:04-10-2014] | Poland,DS classic |
24-09-2014 29-09-2014 | V Integracyjne Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Inwalidów w Szachach
Łagów Lubuski [update:28-09-2014] | Poland,LB classic |
24-09-2014 27-09-2014 | Wrzesien z szachami
Zielona Góra [update:28-09-2014] | Poland,LB classic |
23-09-2014 20-11-2014 | IV Gminna Liga Szachowa o Puchar Burmistrza Dukli - P60'+5"
Dukla [update:20-11-2014] | Poland,PK classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 11
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 13
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Chłopcy do lat 9
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 11
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 13
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
21-09-2014 27-09-2014 | Mistrzostwa Strefy Lubusko-Dolnośląskiej - Dziewczęta do lat 9
Lubniewice [update:27-09-2014] | Poland,LB classic |
20-09-2014 21-09-2014 | III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
GDAŃSK [update:21-09-2014] | Poland,PO classic |
20-09-2014 21-09-2014 | III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1600
GDAŃSK [update:21-09-2014] | Poland,PO classic |
20-09-2014 21-09-2014 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP-PO Chłopcy
Gdańsk [update:23-09-2014] | Poland,PO classic |
20-09-2014 21-09-2014 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP-PO Dziewczynki
Gdańsk [update:23-09-2014] | Poland,PO classic |
20-09-2014 21-09-2014 | IX Memoriał Szachowy im. Henryka Karnówki - do lat 10
Tarnowskie Góry [update:19-09-2014] | Poland,SL classic |
20-09-2014 21-09-2014 | IX Memoriał Szachowy im. Henryka Karnówki - do lat 14
Tarnowskie Góry [update:21-09-2014] | Poland,SL classic |
20-09-2014 21-09-2014 | IX Memoriał Szachowy im. Henryka Karnówki - OPEN FIDE
Tarnowskie Góry [update:21-09-2014] | Poland,SL classic |
20-09-2014 21-09-2014 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Zielonka [update:21-09-2014] | Poland,MA classic |
20-09-2014 21-09-2014 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Zielonka [update:21-09-2014] | Poland,MA classic |
20-09-2014 21-09-2014 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 18
Zielonka [update:21-09-2014] | Poland,MA classic |
20-09-2014 21-09-2014 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Zielonka [update:21-09-2014] | Poland,MA classic |
20-09-2014 21-09-2014 | XIV POTSZ o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B
Zabierzów [update:21-09-2014] | Poland,MP classic |
20-09-2014 21-09-2014 | XVI POTSz o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN A (FIDE)
Zabierzów [update:21-09-2014] | Poland,MP classic |
19-09-2014 28-11-2014 | 147th YMCA Autumn 2014-A
Warszawa [update:12-12-2014] | Poland,MA classic |
19-09-2014 21-09-2014 | IX Indywidualny Turniej Szachowy P60 "Rudzkie Lato'2014"
Ruda Śląska [update:21-09-2014] | Poland,SL classic |
19-09-2014 21-09-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (LU-PL) Chłopcy (2004-2006)
Puławy [update:13-10-2014] | Poland,LU classic |
19-09-2014 21-09-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (LU-PL) Dziewczęta (2004-2006)
Puławy [update:21-09-2014] | Poland,LU classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - C09
Żerków [update:26-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - C11
Żerków [update:26-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - C13
Żerków [update:28-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - D09
Żerków [update:26-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - D11
Żerków [update:26-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 26-09-2014 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie WP+ZP 2014 - D13
Żerków [update:26-09-2014] | Poland,WP classic |
19-09-2014 28-09-2014 | Mistrzostwa Włocławka 2014
Włocławek [update:29-09-2014] | Poland,KP classic |
19-09-2014 05-12-2014 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:10-12-2014] | Poland,PK classic |
18-09-2014 11-12-2014 | 146th YMCA Autumn 2014-B
Warszawa [update:10-12-2014] | Poland,MA classic |
17-09-2014 10-12-2014 | 145th YMCA Autumn 2014-C
Warszawa [update:10-12-2014] | Poland,MA classic |
16-09-2014 09-12-2014 | 144th YMCA Autumn 2014-D
Warszawa [update:12-12-2014] | Poland,MA classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C11 (2004-2003)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C13 (2002-2001)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa C9 (2005 i młodsi)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa D11 (2004-2003)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa D13 (2002-2001)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
14-09-2014 19-09-2014 | Eliminacje Międzywojewódzkie (LU-PL) do MPJ Mł. grupa D9 (2005 i młodsi)
Puławy [update:19-09-2014] | Poland,LU classic |
13-09-2014 14-09-2014 | 22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych 4. Turniej
Wrocław [update:14-09-2014] | Poland,DS classic |
13-09-2014 28-09-2014 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:11-09-2014] | Poland,MA classic |
13-09-2014 28-09-2014 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 14_15 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:28-09-2014] | Poland,MA classic |
13-09-2014 14-09-2014 | Pierwsze Kroki 2014
Puszcza Mariańska [update:14-09-2014] | Poland,MA classic |
13-09-2014 14-09-2014 | Pożegnanie lata z KKSz - grupa B
Kraków [update:14-09-2014] | Poland,MP classic |
13-09-2014 14-09-2014 | Pożegnanie lata z KKSz - turniej FIDE
Kraków [update:18-09-2014] | Poland,MP classic |
13-09-2014 14-09-2014 | V Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej
Puszcza Mariańska [update:14-09-2014] | Poland,MA classic |
12-09-2014 12-09-2014 | Mecz Miast Partnerskich LUBLIN - DELMENHORST
Lublin [update:18-09-2014] | Poland,LU team, classic |
12-09-2014 14-09-2014 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego 2014 GRUPA A
Gorzów Wlkp. [update:14-09-2014] | Poland,LB classic |
12-09-2014 12-09-2014 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego 2014 GRUPA B
Gorzów Wlkp. [update:14-09-2014] | Poland,LB classic |
12-09-2014 07-11-2014 | Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna 2014
Krosno [update:07-11-2014] | Poland,PK classic |
12-09-2014 14-09-2014 | V TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
CIESZYN [update:14-09-2014] | Poland,SL classic |
10-09-2014 05-11-2014 | Mistrzostwa Miasta Tczewa 2014
Tczew [update:05-11-2014] | Poland,PO classic |
09-09-2014 14-09-2014 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:09-09-2014] | Poland,PO classic |
09-09-2014 14-09-2014 | Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:15-09-2014] | Poland,PO classic |
08-09-2014 15-12-2014 | IV Jesienne granie w Hetmanie 2014_A
Warszawa [update:14-11-2014] | Poland,MA classic |
08-09-2014 01-12-2014 | IV Jesienne granie w Hetmanie 2014_B
Warszawa [update:02-12-2014] | Poland,MA classic |
06-09-2014 14-09-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - II Liga
Szczyrk [update:17-09-2014] | Poland,SL team, classic |
06-09-2014 07-09-2014 | I DEMO CUP
Olsztyn [update:07-09-2014] | Poland,WM classic |
06-09-2014 07-09-2014 | I DEMO CUP OPEN B
Olsztyn [update:07-09-2014] | Poland,WM classic |
06-09-2014 07-09-2014 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:07-09-2014] | Poland,LB classic |
06-09-2014 07-09-2014 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 - Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:07-09-2014] | Poland,LB classic |
06-09-2014 07-09-2014 | KONIEC WAKACJI
Białystok [update:09-09-2014] | Poland,PL classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy 15-17 lat
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 11
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 13
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 9
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta 15-17 lat
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 9
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat11
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat13
Żarów [update:07-09-2014] | Poland,DS classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Kalisza Juniorów (ur. 1996-2003r.)
Kalisz [update:07-09-2014] | Poland,WP classic |
06-09-2014 07-09-2014 | Mistrzostwa Kalisza Młodzików (ur. 2004r i młodsi.)
Kalisz [update:07-09-2014] | Poland,WP classic |
05-09-2014 03-10-2014 | Turnieje piątkowe o ranking FIDE
Warszawa [update:08-10-2014] | Poland,MA classic |
05-09-2014 03-10-2014 | Turnieje piątkowe o ranking FIDE
Warszawa [update:09-10-2014] | Poland,MA classic |
05-09-2014 12-09-2014 | XXIX Puchar Grunwaldu
Olsztyn-Łajs [update:13-09-2014] | Poland,WM classic |
01-09-2014 01-09-2014 | Pożegnanie wakacji
Gorlice [update:08-09-2014] | Poland,MP classic |
31-08-2014 09-09-2014 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych
Jastrzębia Góra [update:10-09-2014] | Poland,SL classic |
30-08-2014 31-08-2014 | 22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych
Wrocław [update:01-09-2014] | Poland,DS classic |
30-08-2014 31-08-2014 | III Turniej Kołowy (1600)
Puszcza Mariańska [update:31-08-2014] | Poland,MA classic |
29-08-2014 07-09-2014 | DMP - I Liga 2014
Poronin [update:07-09-2014] | Poland,MP team, classic |
29-08-2014 31-08-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (4) grupa A
Białystok [update:31-08-2014] | Poland,PL classic |
29-08-2014 31-08-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (4) grupa B
Białystok [update:31-08-2014] | Poland,PL classic |
28-08-2014 29-08-2014 | II Wakacyjny Turniej Szachowy w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:01-09-2014] | Poland,MP classic |
27-08-2014 31-08-2014 | Obra Lato Open 2014
Obra [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
27-08-2014 31-08-2014 | Obra Lato Open 2014 - grupa A
Obra [update:31-08-2014] | Poland,WP classic |
27-08-2014 31-08-2014 | Obra Lato Open 2014 - grupa B
Obra [update:31-08-2014] | Poland,WP classic |
27-08-2014 31-08-2014 | Obra Lato Open 2014 - grupa C
Obra [update:31-08-2014] | Poland,WP classic |
25-08-2014 29-08-2014 | Turniej Szachowy Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2014 - B Junior
Mrągowo [update:29-08-2014] | Poland,WM classic |
24-08-2014 30-08-2014 | Bursztynowe Wybrzeże 2014
Mikoszewo [update:30-08-2014] | Poland,PO classic |
23-08-2014 30-08-2014 | Bursztynowe Wybrzeże C
Mikoszewo [update:30-08-2014] | Poland,PO classic |
23-08-2014 24-08-2014 | IV Turniej Szachowy SKOCZKI grupa do lat 14
Słopanowo k.Obrzycka [update:24-08-2014] | Poland,WP classic |
23-08-2014 24-08-2014 | IV Turniej Szachowy SKOCZKI Open
Słopanowo k. Obrzycka [update:24-08-2014] | Poland,WP classic |
23-08-2014 24-08-2014 | O Puchar Wójta Gminy Giżycko - klasyfikacyjny
Wilkasy [update:24-08-2014] | Poland,WM classic |
23-08-2014 23-08-2014 | P'5-Blitz-Impreza towarzysząca 50 Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [update:23-08-2014] | Poland,DS classic |
22-08-2014 29-08-2014 | V Letnie Grand Prix z Ogródkiem Jordanowskim 2014 Turniej VIII
Krosno [update:30-08-2014] | Poland,PK classic |
22-08-2014 28-08-2014 | V Ogólnopolski Festiwal Szachowy KLEMENTOWICE grupa A FIDE
Klementowice [update:28-08-2014] | Poland,LU classic |
22-08-2014 28-08-2014 | V Ogólnopolski Festiwal Szachowy KLEMENTOWICE grupa B FIDE
Klementowice [update:28-08-2014] | Poland,LU classic |
21-08-2014 30-08-2014 | Open A
Dąbki [update:01-09-2014] | Poland,ZP classic |
21-08-2014 30-08-2014 | Open B
Dąbki [update:03-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 29-08-2014 | XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Podstawowych Klas 3-4
Dąbki [update:24-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 29-08-2014 | XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
Dąbki [update:24-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 29-08-2014 | XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas 5-6
Dąbki [update:24-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 29-08-2014 | XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Klas 1-2
Dąbki [update:24-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 29-08-2014 | XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych
Dąbki [update:24-09-2014] | Poland,LB classic |
20-08-2014 23-08-2014 | XVIII Integracyjny KU AZS UW
Rudki [update:23-08-2014] | Poland,MA classic |
20-08-2014 24-08-2014 | XXXIV Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka-Letnisko [update:02-09-2014] | Poland,MA classic |
18-08-2014 24-08-2014 | 13th World University Championship - MEN
Katowice [update:24-08-2014] | Poland,SL classic |
18-08-2014 24-08-2014 | 13th World University Championship - Woman
Katowice [update:26-08-2014] | Poland,SL classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 26-08-2014 | 50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [update:28-08-2014] | Poland,DS classic |
18-08-2014 29-08-2014 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open A
Rewal [update:28-08-2014] | Poland,ZP classic |
18-08-2014 29-08-2014 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open B
Rewal [update:28-08-2014] | Poland,ZP classic |
18-08-2014 29-08-2014 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open C TURNIEJ Z CYKLU MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW
Rewal [update:04-09-2014] | Poland,ZP classic |
18-08-2014 29-08-2014 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2014 - Open D
Rewal [update:28-08-2014] | Poland,ZP classic |
16-08-2014 27-08-2014 | "WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL obóz szachowy polączony z udziałem w Memoriale Rubinsteina
Polanica Zdrój [update:17-06-2014] | Poland,DS classic |
16-08-2014 17-08-2014 | II.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WAŁBRZYCH
Walbrzych [update:17-08-2014] | Poland,DS classic |
16-08-2014 19-08-2014 | Wakacje z Szachami FIDE
Rudka [update:19-08-2014] | Poland,PL classic |
16-08-2014 19-08-2014 | Wakacje z Szachami grupa B
Rudka [update:19-08-2014] | Poland,PL classic |
16-08-2014 19-08-2014 | XIV Integracyjny KU AZS UW
Rudki [update:19-08-2014] | Poland,MA classic |
16-08-2014 19-08-2014 | XV Integracyjny KU AZS UW
Rudki [update:19-08-2014] | Poland,MA classic |
16-08-2014 19-08-2014 | XVII Integracyjnu KU AZS UW
Rudki [update:21-08-2014] | Poland,MA classic |
15-08-2014 16-08-2014 | XI Integracyjny Turniej Szachowy KU AZS UW
Rudki [update:16-08-2014] | Poland,MA classic |
15-08-2014 16-08-2014 | XII Integracyjny KU AZS UW
Rudki [update:16-08-2014] | Poland,MA classic |
15-08-2014 16-08-2014 | XIII Integracyjny KU AZS UW
Rudki [update:16-08-2014] | Poland,MA classic |
14-08-2014 14-08-2014 | Blitz Pstrągowa
Pstrągowa [update:17-08-2014] | Poland,PK classic |
14-08-2014 17-08-2014 | SARNACKIE SPOTKANI SZACHOWE - turniej na I kategorię
Sarnaki [update:17-08-2014] | Poland,MA classic |
14-08-2014 17-08-2014 | SARNACKIE SPOTKANI SZACHOWE - turniej na III kategorię
Sarnaki [update:21-08-2014] | Poland,MA classic |
14-08-2014 17-08-2014 | Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej kołowy
Sarnaki [update:17-08-2014] | Poland,MA classic |
12-08-2014 15-08-2014 | V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Turniej dla dzieci ur.2002 i młodsi
Kraków [update:15-08-2014] | Poland,MP classic |
11-08-2014 16-08-2014 | Obóz Obra 2014 GRUPA B
Obra [update:19-08-2014] | Poland,WP classic |
11-08-2014 16-08-2014 | Obóz Obra 2014 GRUPA B
Obra [update:27-08-2014] | Poland,WP classic |
11-08-2014 16-08-2014 | Obóz Obra 2014 GRUPA C
Obra [update:19-08-2014] | Poland,WP classic |
11-08-2014 16-08-2014 | Obóz Obra 2014 GRUPA C
Obra [update:27-08-2014] | Poland,WP classic |
10-08-2014 18-08-2014 | XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana
Koszalin [update:19-08-2014] | Poland,ZP classic |
10-08-2014 18-08-2014 | Maluchy w Międzyzdrojach
Międzyzdroje [update:17-08-2014] | Poland,ZP classic |
10-08-2014 16-08-2014 | Obóz Obra 2014 OPEN A
Obra [update:19-08-2014] | Poland,WP classic |
10-08-2014 15-08-2014 | Turniej o Tytuł Mistrza Obozu w Pstragowej
Pstrągowa [update:17-08-2014] | Poland,PK classic |
10-08-2014 17-08-2014 | V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN B - GRAND-PRIX POLSKI AMATORÓW
Kraków [update:19-08-2014] | Poland,MP classic |
10-08-2014 17-08-2014 | V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - Turniej IM (norma MM)
Kraków [update:20-08-2014] | Poland,MP classic |
10-08-2014 17-08-2014 | V Międzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - turniej OPEN 2200 ELO
Kraków [update:17-08-2014] | Poland,MP classic |
09-08-2014 14-08-2014 | 67 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - A od 1700
Inowrocław [update:19-08-2014] | Poland,KP classic |
09-08-2014 14-08-2014 | 67 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - B do 1700
Inowrocław [update:19-08-2014] | Poland,KP classic |
09-08-2014 09-08-2014 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Poznań [update:07-08-2014] | Poland,WP classic |
09-08-2014 09-08-2014 | Obóz Obra 2014 OPEN A
Obra [update:27-08-2014] | Poland,WP classic |
09-08-2014 10-08-2014 | Wakacyjno - weekendowy turniej MZSzach (Fide)
Warszawa [update:10-08-2014] | Poland,MA classic |
09-08-2014 16-08-2014 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 12 000 ZŁ. I - 2500; II - 1700; III - 1000
Poznań [update:22-08-2014] | Poland,WP classic |
09-08-2014 16-08-2014 | XXV MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY MEMORIAL JOZEFA KOCHANA - Grupa GM
KOSZALIN [update:16-08-2014] | Poland,ZP classic |
02-08-2014 03-08-2014 | MEMORIAŁ SZACHOWY IM. REGINY GERLECKIEJ - Turniej Młodych Talentów do 10 l
Lublin [update:03-08-2014] | Poland,LU classic |
01-08-2014 01-08-2014 | DORS
Ruda Śląska [update:02-08-2014] | Poland,SL classic |
01-08-2014 03-08-2014 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Emanuela Laskera
Barlinek [update:04-08-2014] | Poland,ZP classic |
28-07-2014 30-07-2014 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda- Turniej KLASYFIKACYJNY
Ostróda [update:30-07-2014] | Poland,WM classic |
28-07-2014 01-08-2014 | IV MEMORIAŁ SZACHOWY IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN
Lublin [update:01-08-2014] | Poland,LU classic |
28-07-2014 03-08-2014 | IV Memoriał Reginy Gerleckiej - Lublin 2014
Lublin [update:03-08-2014] | Poland,LU classic |
27-07-2014 27-07-2014 | XV FSz Na Leśnej Polanie: Symultana
Bierzwnik [update:27-07-2014] | Poland,ZP classic |
26-07-2014 27-07-2014 | 1.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WALBRZYCH
Wałbrzych [update:15-08-2014] | Poland,DS classic |
26-07-2014 27-07-2014 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "U Źródeł Ciemięgi" - Gr. A
Miłocin [update:28-07-2014] | Poland,LU classic |
26-07-2014 27-07-2014 | Lubuskie Cztery Pory Roku - LATO 2014
Zielona Góra [update:27-07-2014] | Poland,LB classic |
25-07-2014 31-07-2014 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - OPEN
Ostróda [update:31-07-2014] | Poland,WM classic |
25-07-2014 27-07-2014 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda- Turniej SZACHOWE NADZIEJE
Ostróda [update:27-07-2014] | Poland,WM classic |
25-07-2014 02-08-2014 | DMP Extraligia juniorów
Masłów Pierwszy [update:02-08-2014] | Poland,SK team, classic |
25-07-2014 02-08-2014 | DMP I Liga juniorów
Masłów Pierwszy [update:02-08-2014] | Poland,SK team, classic |
25-07-2014 02-08-2014 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA
Szczyrk [update:02-08-2014] | Poland,SL team, classic |
25-07-2014 31-07-2014 | SZCZYRK 2014 OPEN - Grupy J10 i J18
Szczyrk [update:31-07-2014] | Poland,SL classic |
24-07-2014 27-07-2014 | Na Leśnej Polanie
Bierzwnik [update:24-07-2014] | Poland,ZP classic |
24-07-2014 27-07-2014 | Na Leśnej Polanie -Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:15-08-2014] | Poland,ZP classic |
20-07-2014 23-08-2014 | Turniej z cyklu Zagraj z Mistrzem
Łuków [update:31-08-2014] | Poland,LU classic |
19-07-2014 20-07-2014 | II Festiwal Szachowy Żarów'2014 - Turniej juniorów
Żarów [update:20-07-2014] | Poland,DS classic |
18-07-2014 22-07-2014 | II Festiwal Szachowy Żarów'2014 - Turniej główny
Żarów [update:22-07-2014] | Poland,DS classic |
17-07-2014 19-07-2014 | II Szubin CUP 2014 - Open A
Szubin [update:19-07-2014] | Poland,KP classic |
17-07-2014 20-07-2014 | X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy - gr do 10 lat
Pszczyna [update:20-07-2014] | Poland,SL classic |
17-07-2014 20-07-2014 | X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy - gr do 12 lat
Pszczyna [update:20-07-2014] | Poland,SL classic |
17-07-2014 20-07-2014 | X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy - gr do 8 lat
Pszczyna [update:20-07-2014] | Poland,SL classic |
16-07-2014 21-07-2014 | Sokołowsko 2014 Grupa D2
Sokołowsko [update:19-07-2014] | Poland,DS classic |
16-07-2014 19-07-2014 | Wakacje z Szachami 2014
Zielona Góra [update:21-07-2014] | Poland,LB classic |
15-07-2014 20-07-2014 | X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy OPEN FIDE
Pszczyna [update:20-07-2014] | Poland,SL classic |
14-07-2014 20-07-2014 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. A
Warszawa [update:20-07-2014] | Poland,MA classic |
14-07-2014 20-07-2014 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. B
Warszawa [update:21-07-2014] | Poland,MA classic |
14-07-2014 20-07-2014 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. C
Warszawa [update:21-07-2014] | Poland,MA classic |
14-07-2014 20-07-2014 | MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival - Gr. D
Warszawa [update:20-07-2014] | Poland,MA classic |
14-07-2014 14-07-2014 | Wakacyjny turniej błyskawiczny w KTS Kalisz
Kalisz [update:14-07-2014] | Poland,WP classic |
12-07-2014 20-07-2014 | CHESS SUMMER '2014
Poznań [update:23-07-2014] | Poland,WP classic |
12-07-2014 20-07-2014 | Szachowe Lato 2014 - JUNIORZY
Poznań [update:21-07-2014] | Poland,WP classic |
12-07-2014 17-07-2014 | Turniej Kadry Małopolski Juniorów Grupa B
Łeba [update:18-07-2014] | Poland,PO classic |
12-07-2014 19-07-2014 | Turniej Kadry Małopolski Juniorów Grupa C
Łeba [update:16-07-2014] | Poland,PO classic |
12-07-2014 19-07-2014 | Turniej Kady Małopolski Juniorów Grupa A
Łeba [update:25-07-2014] | Poland,PO classic |
12-07-2014 18-07-2014 | XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej A
Dobczyce nowe gimnazjum [update:21-07-2014] | Poland,MP classic |
12-07-2014 18-07-2014 | XXII Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2014 Turniej B
Dobczyce nowe gimnazjum [update:18-07-2014] | Poland,MP classic |
11-07-2014 13-07-2014 | V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa C
Sokółka [update:14-07-2014] | Poland,PL classic |
10-07-2014 21-07-2014 | Sokołowsko
Sokołowsko [update:20-07-2014] | Poland,DS classic |
10-07-2014 21-07-2014 | Sokołowsko 2014 Grupa A
Sokołowsko [update:19-07-2014] | Poland,DS classic |
10-07-2014 21-07-2014 | Sokołowsko 2014 Grupa B
Sokołowsko [update:19-07-2014] | Poland,DS classic |
10-07-2014 21-07-2014 | Sokołowsko 2014 Grupa C
Sokołowsko [update:19-07-2014] | Poland,DS classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Grupa E do 13 i 16
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Grupa F do 10 lat
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Grupa G do 8 lat
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Open A od 1800
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Open B 1601-2000
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
10-07-2014 16-07-2014 | XXI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2014 - Open C do 1600
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2014] | Poland,KP classic |
09-07-2014 09-07-2014 | XI WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY o "GRAND PRIX" BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ
Ostrów Wielkopolski [update:09-07-2014] | Poland,WP classic |
09-07-2014 17-07-2014 | XXIX Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:17-07-2014] | Poland,ZP classic |
08-07-2014 13-07-2014 | V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa A
Sokółka [update:13-07-2014] | Poland,PL classic |
08-07-2014 13-07-2014 | V Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2014" - grupa B
Sokółka [update:13-07-2014] | Poland,PL classic |
07-07-2014 08-07-2014 | Szachowy Turniej Wakacyjny w MDK "DH"
Kraków [update:10-07-2014] | Poland,MP classic |
07-07-2014 12-07-2014 | XIII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Tarnów [update:14-07-2014] | Poland,MP classic |
05-07-2014 12-07-2014 | OTSz Osób Niewidomych i Słabowidzących o Puchar Podkarpacia - Grupa A
Myczków [update:11-07-2014] | Poland,PK classic |
05-07-2014 12-07-2014 | OTSz Osób Niewidomych i Słabowidzących o Puchar Podkarpacia - Grupa B
Myczków [update:11-07-2014] | Poland,PK classic |
04-07-2014 13-07-2014 | Turniej "B"z cyklu Cztery Pory Roku
Łuków [update:18-07-2014] | Poland,LU classic |
04-07-2014 06-07-2014 | Turniej Szachów klasycznych
Skwierzyna [update:09-07-2014] | Poland,LB classic |
03-07-2014 13-08-2014 | 142nd YMCA Summer 2014-A
Warszawa [update:13-08-2014] | Poland,MA classic |
03-07-2014 13-08-2014 | 143rd YMCA Summer 2014-B
Warszawa [update:13-08-2014] | Poland,MA classic |
03-07-2014 19-07-2014 | Turniej "C" z cyklu Cztery Pory Roku
Łuków [update:22-07-2014] | Poland,LU classic |
03-07-2014 10-07-2014 | Turniej P 30 Lipiec 2014
Elbląg [update:12-07-2014] | Poland,WM classic |
03-07-2014 05-07-2014 | Turniej treningowy KKSz i MLKSz
Murzasichle [update:04-07-2014] | Poland,MP classic |
03-07-2014 04-07-2014 | Wakacyjne Zawody Szachowe Bemowo grupa B
Warszawa [update:04-07-2014] | Poland,MA classic |
02-07-2014 04-07-2014 | Wakacyjne Zawody Szachowe
Warszawa [update:05-07-2014] | Poland,MA classic |
01-07-2014 31-07-2014 | LU - Lista Rankingowa - lipiec 2014
Województwo Lubelskie [update:01-07-2014] | Poland,LU classic |
01-07-2014 20-07-2014 | Puchar Ziemi Łukowskiej
Łuków [update:20-07-2014] | Poland,LU classic |
01-07-2014 07-07-2014 | Turniej "A" z Cyklu Cztery Pory Roku
Łuków [update:21-07-2014] | Poland,LU classic |
01-07-2014 05-07-2014 | Wisła 2014 Turniej A - Open
Wisła [update:07-07-2014] | Poland,SL classic |
01-07-2014 05-07-2014 | Wisła 2014 Turniej B i C - Juniorzy 2001 i młodsi
Wisła [update:05-07-2014] | Poland,SL classic |
30-06-2014 07-07-2014 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy BELFEREK VI-VII 2014
Przemyśl [update:22-07-2014] | Poland,PK classic |
30-06-2014 07-07-2014 | Turniej Klasyfikacyjny BELFEREK VII 2014
Przemyśl [update:22-07-2014] | Poland,PK classic |
30-06-2014 02-07-2014 | VI Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C
Białystok [update:21-07-2014] | Poland,PL classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Chł .1995 - 1997
Marzenin [update:30-06-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Chł .1998 - 2000
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Chł .2001 - 2003
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Chł.2004 - młodsze
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Dz.1995 - 1997
Marzenin [update:30-06-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Dz.1998 - 2000
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Dz.2001-2003
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 02-07-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin - Dz.2004 - młodsze
Marzenin [update:02-07-2014] | Poland,WP classic |
30-06-2014 30-06-2014 | Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w TS Wisła Kraków - blitz
Kraków [update:30-06-2014] | Poland,MP classic |
29-06-2014 06-07-2014 | Otwarty Turniej Szachowy Poronin 2014 - grupa A
Poronin [update:07-07-2014] | Poland,MP classic |
29-06-2014 06-07-2014 | Turniej klasyfikacyjny na IV i V kategorię szachową
Czesławice [update:12-07-2014] | Poland,LU classic |
29-06-2014 04-07-2014 | VI Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A
Białystok [update:21-07-2014] | Poland,PL classic |
29-06-2014 01-07-2014 | VI Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa B
Białystok [update:21-07-2014] | Poland,PL classic |
29-06-2014 29-06-2014 | Witaj Lato Zawody Szachowe o Vi IV kategorię
Warszawa [update:29-06-2014] | Poland,MA classic |
29-06-2014 08-07-2014 | X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A
ŁAZY [update:09-07-2014] | Poland,ZP classic |
29-06-2014 08-07-2014 | X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B
ŁAZY [update:08-07-2014] | Poland,ZP classic |
29-06-2014 08-07-2014 | X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C
ŁAZY [update:08-07-2014] | Poland,ZP classic |
29-06-2014 08-07-2014 | X MIĘDZYNARODOWY JUBILEUSZOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA D
ŁAZY [update:08-07-2014] | Poland,ZP classic |
29-06-2014 06-07-2014 | Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa A
Szklarska Poreba [update:06-07-2014] | Poland,DS classic |
29-06-2014 06-07-2014 | Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa B
Szklarska Poreba [update:06-07-2014] | Poland,DS classic |
28-06-2014 05-07-2014 | 9. Międzynardowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Turniej Arcymistrzowski
Wrocław [update:05-07-2014] | Poland,DS classic |
28-06-2014 05-07-2014 | 9. Międzynardowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Turniej OPEN
Wrocław [update:05-07-2014] | Poland,DS classic |
28-06-2014 28-06-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw - Makroregion Lubelskie-Podlaskie
Białystok [update:28-06-2014] | Poland,PL team, classic |
28-06-2014 28-06-2014 | II.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WAŁBRZYCH
wAŁBRZYCH [update:28-06-2014] | Poland,DS classic |
28-06-2014 06-07-2014 | Turniej Klasyczny Obóz Szachowy Soczewka 2014
Soczewka [update:07-07-2014] | Poland,MA classic |
28-06-2014 05-07-2014 | Turniej treningowy KKSz i MLKSz Grupa B
Murzasichle [update:04-07-2014] | Poland,MP classic |
28-06-2014 06-07-2014 | XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2014] | Poland,PK classic |
28-06-2014 06-07-2014 | XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2014] | Poland,PK classic |
28-06-2014 06-07-2014 | XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr C Jun. ur. 2000-2003
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2014] | Poland,PK classic |
28-06-2014 06-07-2014 | XXV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2014 - Gr D Jun. ur. 2004 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2014] | Poland,PK classic |
27-06-2014 27-06-2014 | Tarnowskie Góry G.P.- II - 5
Tarnowskie Góry [update:27-06-2014] | Poland,SL classic |
27-06-2014 27-06-2014 | Tarnowskie Gory G.P._II-5
Tarnowskie Góry [update:27-06-2014] | Poland,SL classic |
27-06-2014 29-06-2014 | Turniej WKSz-1938 11th
Włocławek [update:29-06-2014] | Poland,KP classic |
27-06-2014 29-06-2014 | Witaj Lato Zawody szachowe o III i II kategorię
Warszawa [update:29-06-2014] | Poland,MA classic |
27-06-2014 29-06-2014 | Witaj Lato Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [update:29-06-2014] | Poland,MA classic |
26-06-2014 26-06-2014 | Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Budzów
Budzów [update:09-07-2014] | Poland,MP classic |
23-06-2014 26-06-2014 | II Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr A
Świdnica [update:27-06-2014] | Poland,DS classic |
21-06-2014 21-06-2014 | Puchar Pani Dyrektor SP 143
Warszawa [update:21-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 22-06-2014 | 1. III Turniej OPEN FIDE 21-22.06.2014 o Puchar Posła na Sejm RP W Czarneckiego
Konin [update:23-06-2014] | Poland,WP classic |
21-06-2014 27-06-2014 | 20.Jubileuszowe Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza - OpenA
Milanówek [update:28-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 27-06-2014 | 20.Jubileuszowe Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza - OpenB
Milanówek [update:28-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014 - C11
Gliwice [update:28-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 23-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014 - C9
Gliwice [update:28-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 23-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014 - D9
Gliwice [update:28-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- C13
Gliwice [update:29-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- C15
Gliwice [update:25-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- C18
Gliwice [update:29-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- D11
Gliwice [update:25-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- D13
Gliwice [update:29-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- D15
Gliwice [update:29-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 25-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych na rok 2014- D18
Gliwice [update:29-06-2014] | Poland,SL classic |
21-06-2014 21-06-2014 | Klasyfikacyjny
Mszanowo [update:26-06-2014] | Poland,WM classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 11
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 9
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 11
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 13
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 9
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Przedwakacyjny turniej Fide na Bemowie
Warszawa-Bmowo [update:22-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Przedwakacyjny turniej na Bemowie o III i II kategorię
Warszawa-Bemowo [update:22-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [update:22-06-2014] | Poland,MA classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Turniej Młodych Talentów do lat 10_Lublin
Lublin [update:24-06-2014] | Poland,LU classic |
21-06-2014 22-06-2014 | Turniej Młodych Talentów do lat 14_Lublin
Lublin [update:22-06-2014] | Poland,LU classic |
20-06-2014 22-06-2014 | Fide Open Solec Kujawski do 2199 (Otwarte Mistrzostwa Woj. do lat 15 i 17)
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
20-06-2014 20-06-2014 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej
Kościerzyna [update:26-06-2014] | Poland,PO classic |
20-06-2014 22-06-2014 | IMWJ C09
Olsztyn [update:23-06-2014] | Poland,WM classic |
20-06-2014 22-06-2014 | IMWJ C11
Olsztyn [update:23-06-2014] | Poland,WM classic |
20-06-2014 22-06-2014 | IMWJ D09
Olsztyn [update:23-06-2014] | Poland,WM classic |
20-06-2014 22-06-2014 | IMWJ D11
Olsztyn [update:24-06-2014] | Poland,WM classic |
20-06-2014 22-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 13
Solec Kujawski [update:22-06-2014] | Poland,KP classic |
20-06-2014 22-06-2014 | Puchar Polonii Wrocław Amatorów
Wrocław [update:22-06-2014] | Poland,DS classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 W SZACHACH (C11)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 W SZACHACH (C13)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 W SZACHACH (C15)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 18 W SZACHACH (C18)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 9 W SZACHACH (C09)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 W SZACHACH (D11)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 W SZACHACH (D13)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 15 W SZACHACH (D15)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XVI MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 9 W SZACHACH (D09)
Serwy k.Augustowa [update:22-06-2014] | Poland,PL classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:22-06-2014] | Poland,DS classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:22-06-2014] | Poland,DS classic |
20-06-2014 22-06-2014 | XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:22-06-2014] | Poland,DS classic |
19-06-2014 22-06-2014 | IMWJ C13
Olsztyn [update:22-06-2014] | Poland,WM classic |
19-06-2014 22-06-2014 | IMWJ C15
Olsztyn [update:23-06-2014] | Poland,WM classic |
19-06-2014 22-06-2014 | IMWJ C17+C19
Olsztyn [update:22-06-2014] | Poland,WM classic |
19-06-2014 22-06-2014 | IMWJ D15 (D15+D13)
Olsztyn [update:22-06-2014] | Poland,WM classic |
19-06-2014 22-06-2014 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 11 - 18 lat
Strzelce Krajeńskie [update:02-07-2014] | Poland,LB classic |
19-06-2014 22-06-2014 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 9 lat
Strzelce Krajeńskie [update:22-06-2014] | Poland,LB classic |
19-06-2014 22-06-2014 | Suchy Bór OPEN
Suchy Bór k. Opola [update:22-06-2014] | Poland,OP classic |
19-06-2014 22-06-2014 | XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa D - JUNIORZY
Wrocław [update:25-06-2014] | Poland,DS classic |
19-06-2014 22-06-2014 | XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka- Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [update:23-06-2014] | Poland,DS classic |
18-06-2014 21-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-13
Spała [update:25-06-2014] | Poland,LD classic |
18-06-2014 21-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-17
Spała [update:21-06-2014] | Poland,LD classic |
18-06-2014 21-06-2014 | Mistrzostwa Województwa Juniorów DC-9
Spała [update:21-06-2014] | Poland,LD classic |
17-06-2014 22-06-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach GRAND PRIX 2014_ FIDE do 1800
Lublin [update:23-06-2014] | Poland,LU classic |
17-06-2014 21-06-2014 | VI Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta
Lublin [update:21-06-2014] | Poland,LU classic |
15-06-2014 09-11-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warm.-Mazur. LZS w szachach
Wojew.W-M [update:11-11-2014] | Poland,WM team, classic |
15-06-2014 15-06-2014 | Międzynarodowy Festiwal Sportów Umysłowych Krosno 2014
Krosno [update:15-06-2014] | Poland,PK team, classic |
14-06-2014 14-06-2014 | X Integracyjny Turniej KU AZS UW
Warszawa [update:14-06-2014] | Poland,MA classic |
14-06-2014 15-06-2014 | I OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTW ŁUKOWA DZIECI DO LAT 13 W SZACHACH KLASYCZNYCH
ŁUKÓW [update:08-07-2014] | Poland,LU classic |
14-06-2014 15-06-2014 | II OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŁUKOWA W SZACHACH KLASYCZNYCH OPEN
Łuków [update:17-07-2014] | Poland,LU classic |
14-06-2014 15-06-2014 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy od IV kat.
Łódź [update:15-06-2014] | Poland,LD classic |
14-06-2014 14-06-2014 | Małpolska IV Liga Seniorów - Finał
Zabierzów [update:14-06-2014] | Poland,MP team, classic |
14-06-2014 15-06-2014 | Mistrzostwa Suwałk Juniorów Młodszych w szachach
Suwałki [update:15-06-2014] | Poland,PL classic |
14-06-2014 15-06-2014 | VII Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:15-06-2014] | Poland,PL classic |
13-06-2014 13-06-2014 | Piknik Rodzinny w SP 143
Warszawa [update:14-06-2014] | Poland,MA classic |
13-06-2014 14-06-2014 | Gminny Mistrzostwa Młodzików
Niepołomice [update:14-06-2014] | Poland,MP classic |
13-06-2014 15-06-2014 | KUBOK GALYCHYNU TURNIR B
LVOV [update:15-06-2014] | Ukraine classic |
13-06-2014 15-06-2014 | KUBOK GALYCHYNU TURNIR A
LVOV [update:14-06-2014] | Ukraine classic |
13-06-2014 15-06-2014 | KUBOK GALYCHYNU TURNIR A FINAL
Lvov [update:15-06-2014] | Ukraine classic |
13-06-2014 15-06-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP PK rocz. 2004-06 CH
Hotel Niepołomice [update:20-06-2014] | Poland,MP classic |
13-06-2014 15-06-2014 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP PK rocz. 2004-06 DZ
Hotel Niepołomice [update:20-06-2014] | Poland,MP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 09 ur. 2005 i młodsi
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 11 ur. 2003 - 2004
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 13 ur. 2001 - 2002
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 15 ur. 1999 - 2000
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 18 ur. 1996 - 1998
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 09 ur. 2005 i młodsze
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 11 ur. 2003 - 2004
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 13 ur. 2001 - 2002
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 15 ur. 1999 - 2000
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 18-06-2014 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 18 ur. 1996 - 1998
Żerków [update:18-06-2014] | Poland,WP classic |
13-06-2014 13-06-2014 | Szkoła kultury szachowej w SP 143
Warszawa [update:13-06-2014] | Poland,MA classic |
12-06-2014 15-06-2014 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW LUBUSKIE - DOLNY ŚLASK CHŁOPCY
Lubniewice [update:15-06-2014] | Poland,LB classic |
12-06-2014 15-06-2014 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW LUBUSKIE - DOLNY ŚLASK DZIEWCZĘTA
Lubniewice [update:15-06-2014] | Poland,LB classic |
12-06-2014 12-06-2014 | Mistrzostwa Szkółki Szachowej LECH-WSUS Poznań - MŁODZICY
Poznań [update:16-06-2014] | Poland,WP classic |
09-06-2014 17-06-2014 | I Arcymistrzowski Turniej Kołowy o Puchar Burmistrza Nakła nad Notecią
Nakło nad Notecią [update:18-06-2014] | Poland,KP classic |
09-06-2014 20-06-2014 | Mecz Kołowy ZP Studzieniec UKS-Hetman Puszcza Mariańska
Studzieniec [update:22-06-2014] | Poland,MA classic |
08-06-2014 13-06-2014 | 56 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 2014
Chotowa [update:14-06-2014] | Poland,PK team, classic |
07-06-2014 08-06-2014 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1400
GDAŃSK [update:08-06-2014] | Poland,PO classic |
07-06-2014 08-06-2014 | IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600
GDAŃSK [update:08-06-2014] | Poland,PO classic |
07-06-2014 08-06-2014 | 7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 11
Wrocław [update:07-06-2014] | Poland,DS classic |
07-06-2014 08-06-2014 | 7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 14
Wrocław [update:08-06-2014] | Poland,DS classic |
07-06-2014 08-06-2014 | 7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 9
Wrocław [update:08-06-2014] | Poland,DS classic |
07-06-2014 08-06-2014 | IV Memoriał Szachowy im. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:08-06-2014] | Poland,KP classic |
07-06-2014 07-06-2014 | Mistrzostwa Polski Województw WM-MA
Olsztyn [update:07-06-2014] | Poland,WM team, classic |
07-06-2014 08-06-2014 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla zawodników z IV i III kategorią)
Zielonka [update:08-06-2014] | Poland,MA classic |
07-06-2014 08-06-2014 | Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide)
Zielonka [update:21-06-2014] | Poland,MA classic |
07-06-2014 07-06-2014 | Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Włodawskiego do 13 lat o puchar Starosty
Włodawa [update:08-06-2014] | Poland,LU classic |
07-06-2014 08-06-2014 | V Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Klasycznych - do lat 12
Międzyrzec Podlaski [update:15-06-2014] | Poland,LU classic |
07-06-2014 08-06-2014 | V Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Klasycznych - open FIDE
Międzyrzec Podlaski [update:15-06-2014] | Poland,LU classic |
07-06-2014 07-06-2014 | XIV SZACHOWY OTWARTY INTEGRACYJNY TURNIE3J o "PUCHAR STOLEMA" GRUPA C
KARTUZY [update:11-06-2014] | Poland,PO classic |
07-06-2014 08-06-2014 | XIV SZACHOWY OTWARTY INTEGRACYJNY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" GRUPA B
KARTUZY [update:11-06-2014] | Poland,PO classic |
07-06-2014 07-06-2014 | XIV SZACHOWY OTWARTY INTEGRACYJNY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" GRUPA D
KARTUZY [update:29-05-2014] | Poland,PO classic |
07-06-2014 08-06-2014 | XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY CALISIA 2014 - grupa 1000-1400
Kalisz [update:08-06-2014] | Poland,WP classic |
07-06-2014 08-06-2014 | XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY CALISIA 2014 - grupa 1600 i ELO
Kalisz [update:08-06-2014] | Poland,WP classic |
06-06-2014 06-06-2014 | III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 - CH
Świdnica [update:10-06-2014] | Poland,DS classic |
31-05-2014 01-06-2014 | II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - B
Suwałki [update:02-06-2014] | Poland,PL classic |
31-05-2014 31-05-2014 | IV liga seniorów - zjazd regionalny w Krakowie
Kraków Business Park [update:04-06-2014] | Poland,MP team, classic |
31-05-2014 01-06-2014 | IV liga szachowa - etap regionalny w Tarnowie
Tarnów [update:01-06-2014] | Poland,MP team, classic |
31-05-2014 08-06-2014 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:08-06-2014] | Poland,MA classic |
31-05-2014 01-06-2014 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MISTRZOSTWA - WĘGROWA 2014
Węgrów [update:13-06-2014] | Poland,MA classic |
31-05-2014 31-05-2014 | Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C 13 - strefa wschodnia
Gniezno [update:31-05-2014] | Poland,WP classic |
31-05-2014 01-06-2014 | Szachowa Kuźnia #4 FIDE
Szczecin [update:01-06-2014] | Poland,ZP classic |
31-05-2014 31-05-2014 | TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał A
Gorzów Wlkp. [update:02-06-2014] | Poland,LB team, classic |
31-05-2014 31-05-2014 | TURNIEJ FINAŁOWY LIGA JUNIORÓW 2014 LUBUSKIE - Finał B
Gorzów Wlkp. [update:02-06-2014] | Poland,LB team, classic |
31-05-2014 01-06-2014 | Turniej z okazji Dnia Dziecka - (1400-1600)
Gdańsk [update:01-06-2014] | Poland,PO classic |
30-05-2014 01-06-2014 | II TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - A
Suwałki [update:29-05-2014] | Poland,PL classic |
30-05-2014 01-06-2014 | III Fide Open Szubin 2014 - Open A 1700-2100
Szubin [update:01-06-2014] | Poland,KP classic |
30-05-2014 01-06-2014 | III Fide Open Szubin 2014 - Open B do 1699
Szubin [update:01-06-2014] | Poland,KP classic |
30-05-2014 30-06-2014 | kołówka czwartych kategorii
Chylice [update:25-06-2014] | Poland,MA classic |
30-05-2014 27-06-2014 | XXXIV GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 732 Grupa A
Wadowice [update:04-04-2015] | Poland,MP classic |
30-05-2014 13-06-2014 | XXXIV GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 732 Grupa B
Wadowice [update:21-06-2014] | Poland,MP classic |
25-05-2014 25-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych
Puławy [update:30-04-2014] | Poland,LU classic |
24-05-2014 24-05-2014 | blitz treningowy w Zielonce
Zielonka [update:24-05-2014] | Poland,MA classic |
24-05-2014 25-05-2014 | II Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew
Tomiczki [update:25-05-2014] | Poland,WP classic |
24-05-2014 25-05-2014 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B
Warszawa Ursus [update:25-05-2014] | Poland,MA classic |
24-05-2014 25-05-2014 | IV Turniej Szachowy Nauczycieli Przemyśl 2014
Przemyśl [update:30-06-2014] | Poland,PK classic |
24-05-2014 26-05-2014 | Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Chrzanowskiej w szachach klasycznych
Chrzanów [update:26-05-2014] | Poland,MP classic |
24-05-2014 25-05-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (3) grupa A
Białystok [update:26-05-2014] | Poland,PL classic |
24-05-2014 25-05-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (3) grupa B
Białystok [update:25-05-2014] | Poland,PL classic |
24-05-2014 14-06-2014 | Turniej majowy
Zielona Góra [update:17-06-2014] | Poland,LB classic |
24-05-2014 25-05-2014 | VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.B ranking 1600 męska III lub kobieca II
Ślesin [update:25-05-2014] | Poland,WP classic |
24-05-2014 25-05-2014 | VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.C ranking 1400 męska IV lub kobieca III
Ślesin [update:25-05-2014] | Poland,WP classic |
24-05-2014 31-05-2014 | XXIII Memoriał Henocha Drata
Tleń [update:30-05-2014] | Poland,KP classic |
23-05-2014 25-05-2014 | Weekend z szachami II
Zielona Góra [update:26-05-2014] | Poland,LB classic |
20-05-2014 20-05-2014 | Turniej Szachowy Szachlandia w PM r 9 w Przemyślu
Przemyśl [update:20-05-2014] | Poland,PK classic |
18-05-2014 25-05-2014 | VII Ślesiński Festiwal Szachowy gr.A ranking 1800 i wyższy oraz zawodnicy z elo
Ślesin [update:25-05-2014] | Poland,WP classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Drużynowe Mistrzostrzostwa Mazowsza Juniorów
Mińsk Mazowiecki [update:19-05-2014] | Poland,MA team, classic |
17-05-2014 17-05-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - III Liga Juniorów woj. Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz [update:17-05-2014] | Poland,KP team, classic |
17-05-2014 18-05-2014 | I Turniej FIDE P60 + 30sek
Ruda Śląska [update:18-05-2014] | Poland,SL classic |
17-05-2014 18-05-2014 | II Klasyczny Turniej Kraków Business Park w Zabierzowie - OPEN A - pula nagród finansowych 1900 zł
Zabierzów [update:19-05-2014] | Poland,MP classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Indywid.Mistrzostwa Woj.Lubelskiego Juniorów i Juniorek do lat 16 w szachach
Puławy [update:23-04-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Indywid.Mistrzostwa Woj.Lubelskiego Juniorów i Juniorek do lat 18 w szachach
Puławy [update:23-04-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Juniorek do lat 16 w szachach klasycznych
Puławy [update:21-05-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Juniorek do lat 18 w szachach klasycznych
Puławy [update:13-05-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Majówka - Szachowe Nadzieje
Ostróda [update:18-05-2014] | Poland,WM classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE
Puławy [update:23-04-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE
Puławy [update:21-05-2014] | Poland,LU classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Turniej klasyfikacyjny III kategorii
Łódź [update:18-05-2014] | Poland,LD classic |
17-05-2014 18-05-2014 | Turniej Klasyfikacyjny IV kategorii
Łódź [update:18-05-2014] | Poland,LD classic |
17-05-2014 17-05-2014 | VI Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:18-05-2014] | Poland,PL classic |
16-05-2014 05-10-2014 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA
Gorzów Wlkp. Wrocław Katowice [update:06-10-2014] | Poland,DS team, classic |
16-05-2014 25-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana 2014
Wrocław [update:25-05-2014] | Poland,DS classic |
16-05-2014 25-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa Hetmana 2014 - Grupa B
Wrocław [update:25-05-2014] | Poland,DS classic |
16-05-2014 16-05-2014 | Otwarte Szachowe Mistrzosrwa SP 95 gr.U-11
Kraków [update:16-05-2014] | Poland,MP classic |
11-05-2014 11-05-2014 | III Liga juniorów województwa lubuskiego - grupa Północ
Gorzów Wielkopolski [update:14-05-2014] | Poland,LB team, classic |
11-05-2014 11-05-2014 | Majówka z Szachami- II Otwart Turniej Szachowy w Karczmiskach
Karczmiska [update:11-05-2014] | Poland,LU classic |
11-05-2014 17-05-2014 | Mistrzostwa Wojska Polskiego
Jurata [update:02-06-2014] | Poland,PO classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Wiosenny Turniej Szachowy- grupa A : 1600
Gdynia [update:11-05-2014] | Poland,PO classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Wiosenny Turniej Szachowy- grupa B: 1400
Gdynia [update:12-05-2014] | Poland,PO classic |
10-05-2014 31-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa SKKS Przemyśl 2014
Przemyśl [update:14-05-2014] | Poland,PK classic |
10-05-2014 10-05-2014 | Podwieczorek "W Klubie Na Chrobrego"
Gorzów Wielkopolski [update:10-05-2014] | Poland,LB classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Prestigio Cup Rozważne
Chylice [update:14-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Szachowa Kuźnia #3 FIDE
Szczecin [update:11-05-2014] | Poland,ZP classic |
10-05-2014 11-05-2014 | V Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów"
Szydłowiec [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne -Chłopcy 8-10 lat
Warszawa [update:06-06-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Chłopcy 11-12 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Chłopcy 13-14 lat
Warszawa [update:06-06-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Chłopcy 15-16 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Chłopcy 17-18 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 11-12 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 13-14 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 15-16 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 17-18 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - klasyczne - Dziewczęta 8-10 lat
Warszawa [update:11-05-2014] | Poland,MA classic |
10-05-2014 11-05-2014 | X Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy - open
Kraków [update:14-05-2014] | Poland,MP classic |
10-05-2014 11-05-2014 | X Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy - gr. B (U14)
Kraków [update:14-05-2014] | Poland,MP classic |
10-05-2014 11-05-2014 | X Otwarty Turniej o laur am Bogdana Śliwy - gr. C (U10)
Kraków [update:14-05-2014] | Poland,MP classic |
09-05-2014 09-05-2014 | VII Grand Prix Wadowic w Szachah -KLOC Turniej nr:39
Wadowice [update:11-05-2014] | Poland,MP classic |
08-05-2014 08-05-2014 | Grand Prix GZSN "START" 08.05.2014
Gorzów Wielkopolski [update:08-05-2014] | Poland,LB classic |
08-05-2014 15-05-2014 | Maj 2014
Elbląg [update:19-05-2014] | Poland,WM classic |
07-05-2014 04-06-2014 | Turniej o Mistrzostwo klubu kat IV +
Ciechanów [update:06-06-2014] | Poland,MA classic |
06-05-2014 11-05-2014 | VI Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej: mecz Polska - Ukraina
Lublin [update:16-06-2014] | Poland,LU team, classic |
03-05-2014 04-05-2014 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C (U13)
Kraków Hotel Europejski [update:05-05-2014] | Poland,MP classic |
03-05-2014 04-05-2014 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-D (U10)
Kraków Hotel Europejski [update:05-05-2014] | Poland,MP classic |
03-05-2014 04-05-2014 | Szachowa Majówka z Koroną - Grupa 1400-1600
Kąty Rybackie [update:05-05-2014] | Poland,PO classic |
02-05-2014 02-05-2014 | Majówkowy blitz
Żnin [update:02-05-2014] | Poland,KP classic |
02-05-2014 03-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa Janowa Lubelskiego w szachach klasycznych grupa A FIDE
Janów Lubelski [update:21-05-2014] | Poland,LU classic |
02-05-2014 03-05-2014 | Otwarte Mistrzostwa Janowa Lubelskiego w szachach klasycznych grupa B
Janów Lubelski [update:21-05-2014] | Poland,LU classic |
02-05-2014 04-05-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2014 - grupa C
Białystok [update:05-05-2014] | Poland,PL classic |
02-05-2014 04-05-2014 | Turniej o Złotą Iglicę - Grupa A+B
Wrocław [update:04-05-2014] | Poland,DS classic |
02-05-2014 03-05-2014 | VI Turniej z okazji Konstytucji 3-Maja - P'60
KOŁOBRZEG [update:03-05-2014] | Poland,ZP classic |
01-05-2014 04-05-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących i Głuchoniewidomych
Łuków [update:26-05-2014] | Poland,LU classic |
01-05-2014 02-05-2014 | Szachowa Majówka - Klasyfikacyjny A-Rawicz-2014
Rawicz [update:30-04-2014] | Poland,WP classic |
01-05-2014 11-05-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2014 - grupa A
Białystok [update:16-05-2014] | Poland,PL classic |
01-05-2014 03-05-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2014 - grupa B
Białystok [update:03-05-2014] | Poland,PL classic |
01-05-2014 03-05-2014 | TURNIEJ ODWOŁANY Z POWODÓW ORGANIZACYJNYCH! P RZ E P R A SZ A M Y !
Zabrze [update:30-04-2014] | Poland,SL classic |
01-05-2014 02-05-2014 | Wiosna w MDK Turniej A
Białystok [update:02-05-2014] | Poland,PL classic |
01-05-2014 02-05-2014 | Wiosna w MDK Turniej B
Białystok [update:02-05-2014] | Poland,PL classic |
30-04-2014 04-05-2014 | DMP - III LIGA SZACHOWA PK 2014
Pstrągowa [update:23-06-2014] | Poland,PK team, classic |
30-04-2014 04-05-2014 | Puchar Polski w Szachach do 8 lat - Chłopcy
Poronin [update:05-05-2014] | Poland,MP classic |
30-04-2014 04-05-2014 | Puchar Polski w Szachach do 8 lat - Dziewczęta
Poronin [update:04-05-2014] | Poland,MP classic |
27-04-2014 04-05-2014 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Europejski [update:04-05-2014] | Poland,MP classic |
27-04-2014 04-05-2014 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B
Kraków Hotel Europejski [update:05-05-2014] | Poland,MP classic |
26-04-2014 26-04-2014 | VII Integracyjny Turniej KU AZS UW
Warszawa [update:26-04-2014] | Poland,MA classic |
26-04-2014 27-04-2014 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open A do 2200 ELO / P'60+30
Czeladź [update:27-04-2014] | Poland,SL classic |
26-04-2014 27-04-2014 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open B do 1800 RANKING / P'60
Czeladź [update:27-04-2014] | Poland,SL classic |
26-04-2014 27-04-2014 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open C do lat 11 / P'60
Czeladź [update:27-04-2014] | Poland,SL classic |
26-04-2014 27-04-2014 | V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open D do lat 7 i 9 / P'60
Czeladź [update:27-04-2014] | Poland,SL classic |
26-04-2014 27-04-2014 | Bemowo Cup (Fide)
Warszawa-Bemowo [update:27-04-2014] | Poland,MA classic |
26-04-2014 27-04-2014 | Bemowo Cup B (dla zawodników z IV i III kat. szachową)
Warszawa-Bemowo [update:27-04-2014] | Poland,MA classic |
26-04-2014 27-04-2014 | II Kalisz OPEN FIDE
Kalisz [update:27-04-2014] | Poland,WP classic |
26-04-2014 27-04-2014 | IV Dolnośląska Liga Juniorów 2014
Borowice [update:28-04-2014] | Poland,DS team, classic |
26-04-2014 26-04-2014 | IV Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Oddziału ZNP w Dukli
Iwla [update:27-04-2014] | Poland,PK classic |
26-04-2014 26-04-2014 | Turniej rodziców i opiekunów
Waszawa [update:26-04-2014] | Poland,MA classic |
26-04-2014 26-04-2014 | VI TURNIEJ MIAST I GMIN
Radzionków [update:31-03-2014] | Poland,SL team, classic |
26-04-2014 03-05-2014 | VII MTSz Memoriał Profesora Andrzeja Guzińskiego
Łazy [update:09-05-2014] | Poland,ZP classic |
26-04-2014 26-04-2014 | VII TURNIEJ MIAST I GMIN
Radzionkw [update:28-01-2015] | Poland,SL team, classic |
26-04-2014 27-04-2014 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (8)
Warszawa [update:27-04-2014] | Poland,MA classic |
26-04-2014 04-05-2014 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IV Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2014"
Międzyzdroje [update:04-05-2014] | Poland,ZP classic |
26-04-2014 04-05-2014 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ Międzyzdroje 2014 - Grupa B
Międzyzdroje [update:04-05-2014] | Poland,ZP classic |
25-04-2014 27-04-2014 | FSz P60 do 18 lat RUDZKA WIOSNA 2014 Gr.A - do 11 lat
Ruda Śląska [update:24-04-2014] | Poland,SL classic |
25-04-2014 27-04-2014 | FSz P60 do 18 lat RUDZKA WIOSNA 2014 Gr.B - 12 do 18 lat
Ruda Śląska [update:24-04-2014] | Poland,SL classic |
25-04-2014 20-06-2014 | I Treningowy Turniej Szachowy KSz Gambit Przeworsk
Przeworsk [update:14-06-2014] | Poland,PK classic |
25-04-2014 27-04-2014 | I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2014" - A
Suwałki [update:27-04-2014] | Poland,PL classic |
25-04-2014 27-04-2014 | III Dolnośląska Liga Juniorów 2014
Borowice [update:27-04-2014] | Poland,DS team, classic |
25-04-2014 20-06-2014 | Turniej Klasyfikacyjny w Hetmanie
Koszalin [update:12-05-2014] | Poland,ZP classic |
25-04-2014 27-04-2014 | Turniej WKSz-1938 10th
Włocławek [update:30-04-2014] | Poland,KP classic |
23-04-2014 25-04-2014 | Zamknięty treningowy turniej szachowy UKS przy SP8 Chrzanów
Chrzanów [update:24-04-2014] | Poland,MP classic |
22-04-2014 10-06-2014 | Szachowe Mistrzostwa Inowrocławia 2014
Inowrocław [update:29-07-2014] | Poland,KP classic |
18-04-2014 18-04-2014 | Wielkanocne Zawody Szachowe o V i IV kategorię Warszawa
Warszawa [update:18-04-2014] | Poland,MA classic |
17-04-2014 17-04-2014 | ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' ZAJACZKOWY TURNIEJ 17.04.2014 ROK
Wolsztyn [update:12-04-2014] | Poland,WP classic |
17-04-2014 18-04-2014 | I KWALIFIKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - ŁÓDŹ 2014
Łódź [update:18-04-2014] | Poland,LD classic |
17-04-2014 18-04-2014 | Wielkanocne Zawody Szachowe o III i II kategorię Warszawa
Warszawa [update:18-04-2014] | Poland,MA classic |
17-04-2014 17-04-2014 | Wielkanocne Zawody Szachowe o V i IV kategorię Warszawa
Warszawa [update:17-04-2014] | Poland,MA classic |
16-04-2014 19-04-2014 | X Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wielkopolski [update:23-04-2014] | Poland,LB classic |
16-04-2014 19-04-2014 | X Lubuska Wiosna Szachowa - GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:23-04-2014] | Poland,LB classic |
13-04-2014 13-04-2014 | Turniej Szachowy "Wiosna 2014" Grupa C (bez kategorii-1250)
Gdańsk [update:13-04-2014] | Poland,PO classic |
12-04-2014 12-04-2014 | Indywidualne Mistrzostwa Żoliborza Szkół Podstawowych
Warszawa [update:12-04-2014] | Poland,MA classic |
12-04-2014 13-04-2014 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2014 - Open A ogólnodostępny - P'60
Chorzów [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 13-04-2014 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2014 - Open B do lat 13 - P'60
Chorzów [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 13-04-2014 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2014 - Open C do lat 10 - P'60
Chorzów [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 13-04-2014 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2014 - Open D do lat 8 - P'60
Chorzów [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 12-04-2014 | ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA WARCABOWE'' TURNIEJ ZŁOTEJ WIEŻY
Wolsztyn [update:12-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 12-04-2014 | ''WOLSZTYNSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' TURNIEJ ŻŁOTEJ WIEŻY
Wolsztyn [update:12-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | GAME OVER IV 12-13 kwietnia Grupa A
RYBNIK [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 13-04-2014 | GAME OVER IV 12-13 kwietnia Grupa B
RYBNIK [update:13-04-2014] | Poland,SL classic |
12-04-2014 12-04-2014 | GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej
Ścinawka Średnia [update:15-04-2014] | Poland,DS classic |
12-04-2014 13-04-2014 | Lubuskie Cztery Pory Roku " WIOSNA" (drugi cykl)
Zielona Góra [update:13-04-2014] | Poland,LB classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI JUNIORÓW STREFA CENTRALNA C9 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA C11 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA C13 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA C15 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA C18 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA D11 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA D13 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA D18 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW WLKP.JUN. STREFA CENTRALNA D9 12-13.04.2014
POZNAŃ [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 12-04-2014 | Turniej szachów klasycznych dla dzieci z rankingiem do 1400
Dobra Nadzieja [update:12-04-2014] | Poland,WP classic |
12-04-2014 13-04-2014 | Turniej Szachowy "Wiosna 2014" Grupa B (1400-1600)
Gdańsk [update:13-04-2014] | Poland,PO classic |
12-04-2014 13-04-2014 | Wyścig po Kategorie - Grupa A + B - 1600 - 1400
Wrocław [update:13-04-2014] | Poland,DS classic |
12-04-2014 13-04-2014 | XXXVII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych
Bydgoszcz [update:26-04-2014] | Poland,KP classic |
11-04-2014 19-06-2014 | 138th YMCA Spring 2014-A
Warszawa [update:19-06-2014] | Poland,MA classic |
11-04-2014 13-04-2014 | KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2003-2004 z kat. II i III Poboczny Gr C
Niepołomice Zamek Królewski [update:22-04-2014] | Poland,MP classic |
11-04-2014 13-04-2014 | KROK DO SUKCESU - DZ i CH ur. w 2003-2004 z kat. IV i niższą Poboczny Gr D
Niepołomice Zamek Królewski [update:22-04-2014] | Poland,MP classic |
10-04-2014 19-06-2014 | 139th YMCA Spring 2014-B
Warszawa [update:19-06-2014] | Poland,MA classic |
09-04-2014 18-06-2014 | 140th YMCA Spring 2014-C
Warszawa [update:19-06-2014] | Poland,MA classic |
09-04-2014 26-06-2014 | Mistrzostwa DK Łowicka gr. C
Warszawa [update:26-06-2014] | Poland,MA classic |
09-04-2014 26-06-2014 | Mistrzostwa DK Łowicka gr.B
Warszawa [update:26-06-2014] | Poland,MA classic |
09-04-2014 13-04-2014 | XIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:14-04-2014] | Poland,OP classic |
08-04-2014 17-06-2014 | 141st YMCA Spring 2014-D
Warszawa [update:18-06-2014] | Poland,MA classic |
07-04-2014 26-06-2014 | IV Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman_A
Warszawa [update:26-06-2014] | Poland,MA classic |
07-04-2014 26-06-2014 | IV Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman_B
Warszawa [update:27-06-2014] | Poland,MA classic |
06-04-2014 12-04-2014 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży C-12
Spała [update:13-04-2014] | Poland,LD classic |
06-04-2014 12-04-2014 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży C-14
Spała [update:13-04-2014] | Poland,LD classic |
06-04-2014 12-04-2014 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-12
Spała [update:13-04-2014] | Poland,LD classic |
06-04-2014 12-04-2014 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży D-14
Spała [update:13-04-2014] | Poland,LD classic |
06-04-2014 06-04-2014 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Lublin 2014 Dzieci do lat 7 - Dziewczynki
Lublin [update:06-04-2014] | Poland,LU classic |
06-04-2014 06-04-2014 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Lublin2014 Dzieci do lat 7 - Chłopcy
Lublin [update:06-04-2014] | Poland,LU classic |
06-04-2014 13-04-2014 | XVII Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2014
Krynica [update:13-04-2014] | Poland,MP classic |
05-04-2014 06-04-2014 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
Gdańsk [update:07-04-2014] | Poland,PO classic |
05-04-2014 06-04-2014 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600
Gdańsk [update:07-04-2014] | Poland,PO classic |
05-04-2014 06-04-2014 | I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr.B"
Strzelce Krajeńskie [update:06-04-2014] | Poland,LB classic |
05-04-2014 06-04-2014 | I Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2014 "Gr.A"
Strzelce Krajeńskie [update:06-04-2014] | Poland,LB classic |
05-04-2014 11-05-2014 | II Turniej Szachowy o Puchar "Wdy" - A
Lipusz [update:01-04-2014] | Poland,PO classic |
05-04-2014 11-05-2014 | II Turniej Szachowy o Puchar "Wdy" - A
Lipusz [update:22-05-2015] | Poland,PO classic |
05-04-2014 06-04-2014 | III Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
05-04-2014 06-04-2014 | III Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
05-04-2014 06-04-2014 | Prestigio Cup Rozważne
Piaseczno [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
05-04-2014 05-04-2014 | Turniej klasyfikacyjny 1200 - Ostróda
Ostróda [update:07-04-2014] | Poland,WM classic |
05-04-2014 06-04-2014 | Turniej klasyfikacyjny FIDE w Zielonce Wiosna 2014
Zielonka [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
05-04-2014 06-04-2014 | Wiosenny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie w Zielonce
Zielonka [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
04-04-2014 30-05-2014 | Konstytucji 3 Maja - 2014 - grupa A
Radom [update:30-05-2014] | Poland,MA classic |
04-04-2014 06-04-2014 | Mistrzostwa klubu UKS GCK Szach Sękowo
Zwierzyniec [update:06-04-2014] | Poland,WP classic |
04-04-2014 27-06-2014 | Mistrzostwa SP 103 w Warszawie gr. A
Warszawa [update:27-06-2014] | Poland,MA classic |
04-04-2014 27-06-2014 | Mistrzostwa SP 103 w Warszawie gr.B
Warszawa [update:29-06-2014] | Poland,MA classic |
04-04-2014 30-05-2014 | Turniej Konstytucji 3 Maja - 2014 - grupa B
Radom [update:09-06-2014] | Poland,MA classic |
02-04-2014 25-06-2014 | Mistrzostwa SP 107 w Warszawie
Warszawa [update:28-06-2014] | Poland,MA classic |
02-04-2014 02-04-2014 | Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach - Gimnazja
OCSiR Ostróda ul. Kościuszki 22A [update:02-04-2014] | Poland,WM team, classic |
01-04-2014 30-04-2014 | LU - Lista Rankingowa - kwiecień 2014
Województwo lubelskie [update:05-04-2014] | Poland,LU classic |
01-04-2014 01-04-2014 | V Integracyjny Truniej Szachowy KU AZS UW
Warszawa [update:02-04-2014] | Poland,MA classic |
29-03-2014 29-03-2014 | V Integracyjny Turniej Szachowy KU AZS UW
Warszawa [update:29-03-2014] | Poland,MA classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Klasyfikacyjny "Wiktoria 2014"
Poznań [update:06-04-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | MINI ELO Łomża 2014 [2]
Łomża [update:30-03-2014] | Poland,PL classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (2) grupa A
Białystok [update:01-04-2014] | Poland,PL classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Mini-ELO Białystok 2014 (2) grupa B
Białystok [update:01-04-2014] | Poland,PL classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinał IMWJ Strefa Zachodnia Gr. C-11 roczniki 2003 - 2004
Leszno [update:30-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinał IMWJ Strefa Zachodnia Gr. C-15 + C-18
Leszno [update:31-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinał IMWJ Strefa Zachodnia Gr. D-13 + D-15
Leszno [update:31-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinał IMWJ Strefa Zachodnia Gr. D-9 + D-11
Leszno [update:30-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinał IMWJ Strfa Zachodnia Gr. C-13 roczniki 2001 - 2002
Leszno [update:30-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Półfinały IMWJ Strefa Zachodnia Gr. C-09 rocznik 2005 i młodsi
Leszno [update:30-03-2014] | Poland,WP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | Szachowa Kuźnia #2 FIDE 60'+30"
Szczecin [update:31-03-2014] | Poland,ZP classic |
29-03-2014 30-03-2014 | XIX Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów 2014
Mszana Dolna [update:07-04-2014] | Poland,MP classic |
28-03-2014 30-03-2014 | OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa B
Wrocław [update:30-03-2014] | Poland,DS classic |
28-03-2014 30-03-2014 | OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa C
Wrocław [update:30-03-2014] | Poland,DS classic |
28-03-2014 30-03-2014 | OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa D
Wrocław [update:30-03-2014] | Poland,DS classic |
28-03-2014 30-03-2014 | OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa E
Wrocław [update:30-03-2014] | Poland,DS classic |
28-03-2014 30-03-2014 | OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa RR
Wrocław [update:30-03-2014] | Poland,DS classic |
27-03-2014 31-05-2014 | TURNIEJ O II KATEGORIE W SKOCZKU
Czerwionka Leszczyny [update:16-05-2014] | Poland,SL classic |
25-03-2014 02-04-2014 | Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet
Warszawa [update:02-04-2014] | Poland,MA classic |
25-03-2014 02-04-2014 | LOTTO Mistrzostwa Polski w Szachach
Warszawa [update:04-04-2014] | Poland,MA classic |
23-03-2014 08-06-2014 | ###### Podkarpacka Otwarta Liga Szachowa 2014 #### [POLSzach 2014] #####
[Przeworsk 23.03] [Przemyśl 13.04] [Sośnica 18.05][Przeworsk 8.06] [update:08-06-2014] | Poland,PK team, classic |
22-03-2014 23-03-2014 | I Kołowy Turniej Juniorów w BKS Chemik - gr. A
Bydgoszcz [update:23-03-2014] | Poland,KP classic |
22-03-2014 23-03-2014 | II Kołowy Turniej Juniorów w BKS Chemik - gr. B
Bydgoszcz [update:23-03-2014] | Poland,KP classic |
22-03-2014 30-03-2014 | Mistrzostwa Polski Juniorów - Chłopcy do lat 16
Jastrzębia Góra [update:30-03-2014] | Poland,PO classic |
22-03-2014 30-03-2014 | Mistrzostwa Polski Juniorów - Chłopcy do lat 18
Jastrzębia Góra [update:30-03-2014] | Poland,PO classic |
22-03-2014 30-03-2014 | Mistrzostwa Polski Juniorów - Dziewczęta do lat 16
Jastrzębia Góra [update:30-03-2014] | Poland,PO classic |
22-03-2014 30-03-2014 | Mistrzostwa Polski Juniorów - Dziewczęta do lat 18
Jastrzębia Góra [update:30-03-2014] | Poland,PO classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki [update:23-03-2014] | Poland,WP classic |
22-03-2014 22-03-2014 | Pierwszy Krok Szachowy Chłopcy-Dziewczęta
Marzenin [update:27-02-2014] | Poland,WP classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Prestigio Cup szachy rozważne
Chylice [update:23-03-2014] | Poland,MA classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - II Turniej Pizzowy
Jelenia Góra [update:23-03-2014] | Poland,DS classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Turniej klasyfikacyjny FIDE na Bemowie Wiosna 2014
Warszawa-Bemowo [update:23-03-2014] | Poland,MA classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Turniej Szkoły Szachowej DORS na Kategorie (do Mistrza Krajowego włącznie)
Ruda Śląska [update:23-03-2014] | Poland,SL classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (7)
Warszawa [update:23-03-2014] | Poland,MA classic |
22-03-2014 23-03-2014 | Wiosenny turniej klasyfikacyjny dla zawodników z IV i III kat. szachową
Warszawa-Bemowo [update:23-03-2014] | Poland,MA classic |
21-03-2014 28-03-2014 | I Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2014 - grupa 1000 - 1100
Lipusz [update:28-03-2014] | Poland,PO classic |
21-03-2014 28-03-2014 | I Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2014 - grupa 1200 - 1250
Lipusz [update:28-03-2014] | Poland,PO classic |
21-03-2014 04-04-2014 | I Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2014 - grupa 1400 - 1600
Lipusz [update:10-04-2014] | Poland,PO classic |
21-03-2014 21-03-2014 | Korona II
Ciechanów [update:23-04-2014] | Poland,MA classic |
21-03-2014 13-06-2014 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:17-06-2014] | Poland,PK classic |
21-03-2014 21-03-2014 | Turniej I Hotel Korona 2014
Ciechanów [update:23-04-2014] | Poland,MA classic |
21-03-2014 23-03-2014 | V Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - do lat 11
Gliwice [update:23-03-2014] | Poland,SL classic |
21-03-2014 23-03-2014 | V Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - do lat 9
Gliwice [update:23-03-2014] | Poland,SL classic |
21-03-2014 23-03-2014 | V Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - OPEN J15 J13
Gliwice [update:23-03-2014] | Poland,SL classic |
20-03-2014 26-06-2014 | Mistrzostwa SP 75 w Warszawie
Warszawa [update:26-06-2014] | Poland,MA classic |
20-03-2014 20-03-2014 | Turniej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr. 4 w Ciechanowie.
Ciechanów [update:26-04-2014] | Poland,MA classic |
19-03-2014 25-06-2014 | Mistrzostwa DK Łowicka gr. A
Warszawa [update:26-06-2014] | Poland,MA classic |
18-03-2014 13-05-2014 | Szachy przy ... Kawie i Herbacie w KSz Polonia Wrocław
Wrocław [update:20-05-2014] | Poland,DS classic |
15-03-2014 15-03-2014 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:15-03-2014] | Poland,DS classic |
15-03-2014 18-05-2014 | III liga juniorów - Małopolska
Kraków [update:23-05-2014] | Poland,MP team, classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów i Juniorek Mł. w szachach do l. 12
Puławy [update:25-03-2014] | Poland,LU classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów i Juniorek Mł. w szachach do l. 14
Puławy [update:25-03-2014] | Poland,LU classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Klasyczny Turniej Kraków Business Park w Zabierzowie - OPEN A
Zabierzów [update:16-03-2014] | Poland,MP classic |
15-03-2014 31-05-2014 | Liga Juniorów 2014 Województwa Lubuskiego
Zielona Góra [update:13-05-2014] | Poland,LB team, classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE
Puławy [update:25-03-2014] | Poland,LU classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Puchar Prezesa SM Os. Młodych w Poznaniu Juniorzy 2004 i mł. do rank. 1400
Poznań [update:16-03-2014] | Poland,WP classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Puchar Prezesa SM Os. Młodych w Poznaniu Juniorzy 2004 i mł. do r. 1400
Poznań [update:21-02-2014] | Poland,WP classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Puchar Prezesa SM Os. Młodych w Poznaniu Juniorzy 1996 i mł. OPEN
Poznań [update:16-03-2014] | Poland,WP classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Turniej szachów klasycznych Szkoła szachowa Szachmistrz
Dobra Nadzieja [update:18-03-2014] | Poland,WP classic |
15-03-2014 23-03-2014 | V Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:23-03-2014] | Poland,PL classic |
15-03-2014 16-03-2014 | Wiosenny Turniej Szachowy o puchar MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)
Wołomin [update:16-03-2014] | Poland,MA classic |
13-03-2014 10-04-2014 | mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
Elbląg [update:05-03-2014] | Poland,WM classic |
13-03-2014 10-04-2014 | Mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
Elbląg [update:13-04-2014] | Poland,WM classic |
13-03-2014 23-03-2014 | XLIII Mistrzostwa Polski Niewidomych i Sabowidzących
Bydgoszcz [update:23-03-2014] | Poland,KP classic |
11-03-2014 06-05-2014 | 2 Otwarty Turniej Szachowy o 2 kategorię
zabrze [update:14-05-2014] | Poland,SL classic |
10-03-2014 28-04-2014 | MISTRZOSTWA OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA - TURNIEJ GŁÓWNY
Ostrów Wielkopolski [update:24-04-2014] | Poland,WP classic |
10-03-2014 28-04-2014 | MISTRZOSTWA OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA - TURNIEJ A
Ostrów Wielkopolski [update:14-04-2014] | Poland,WP classic |
10-03-2014 28-04-2014 | Mistrzostwa Siemiatycz 2014
Siemiatycze [update:28-04-2014] | Poland,PL classic |
10-03-2014 19-05-2014 | Turniej Szkolny - SP83
Wrocław [update:21-05-2014] | Poland,DS classic |
08-03-2014 09-03-2014 | 22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:09-03-2014] | Poland,DS classic |
08-03-2014 09-03-2014 | Turniej Szkoły Szachowej DORS na II kategorię
Ruda Śląska [update:22-05-2014] | Poland,SL classic |
08-03-2014 09-03-2014 | XIV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubartowskiej w Szachach o Puchar Dyrektora LOK
Lubartów [update:09-03-2014] | Poland,LU classic |
08-03-2014 22-03-2014 | XVIII Turniej Szachowy BOGUSZOWICE - 2014
BOGUSZOWICE [update:03-04-2014] | Poland,SL classic |
08-03-2014 09-03-2014 | Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - II Turniej Pizzowy
Jelenia Góra [update:09-03-2014] | Poland,DS classic |
07-03-2014 08-03-2014 | Szachowe Mistrzostwa Rymanowa Juniorów na rok 2014
Rymanów [update:08-03-2014] | Poland,PK classic |
07-03-2014 09-03-2014 | Turniej WKSz-1938 9th
Włocławek [update:09-03-2014] | Poland,KP classic |
07-03-2014 09-03-2014 | Weekend z szachami I
Zielona Góra [update:09-03-2014] | Poland,LB classic |
07-03-2014 28-03-2014 | XXXIV GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 729
Wadowice [update:29-03-2014] | Poland,MP classic |
04-03-2014 24-06-2014 | Mistrzostwa SP 340
Warszawa [update:29-06-2014] | Poland,MA classic |
02-03-2014 09-03-2014 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - CHŁOPCY
Jastrzębia Góra [update:09-03-2014] | Poland,PO classic |
02-03-2014 09-03-2014 | FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2014 - DZIEWCZYNKI
Jastrzębia Góra [update:09-03-2014] | Poland,PO classic |
01-03-2014 02-03-2014 | II Turniej klasyfikacyjny FIDE w Otwocku
Otwock [update:01-03-2014] | Poland,MA classic |
01-03-2014 02-03-2014 | MINI ELO Łomża 2014 [1]
Łomża [update:07-03-2014] | Poland,PL classic |
01-03-2014 02-03-2014 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. A (U18 FIDE)
Kraków [update:04-03-2014] | Poland,MP classic |
01-03-2014 02-03-2014 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B (U15)
Kraków [update:11-03-2014] | Poland,MP classic |
01-03-2014 02-03-2014 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C (U12)
Kraków [update:11-03-2014] | Poland,MP classic |
01-03-2014 02-03-2014 | XXIV Memoriał im. bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach
Gąbin [update:03-03-2015] | Poland,MA classic |
28-02-2014 17-04-2014 | ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O PUCHAR DYREKTORA WDK
Wolsztyn [update:27-02-2014] | Poland,WP classic |
28-02-2014 02-03-2014 | Baltic Chess Grand Prix Open A March
Kaunas [update:04-02-2014] | Lithuania classic |
28-02-2014 21-03-2014 | Otwarte Mistrzostwa Starachowic Seniorów - 2014
Starachowice [update:29-03-2014] | Poland,SK classic |
28-02-2014 01-03-2014 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2014 - TURNIEJ A
Węgrów [update:02-03-2014] | Poland,MA classic |
28-02-2014 01-03-2014 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2014 - TURNIEJ B
Węgrów [update:01-03-2014] | Poland,MA classic |
28-02-2014 28-02-2014 | Puchar SzachMistrza - mistrzostwa lutego
Kalisz [update:28-02-2014] | Poland,WP classic |
28-02-2014 23-05-2014 | VII Mistrzostwa UKS Pionier 2014
Jastrzębie-Zdrój [update:30-05-2014] | Poland,SL classic |
27-02-2014 13-03-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY CHOBIENICE 2014
Chobienice [update:18-03-2014] | Poland,WP classic |
27-02-2014 13-03-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY CHOBIENICE 2014 GRUPA ''B''
Chobienice [update:18-03-2014] | Poland,WP classic |
27-02-2014 28-02-2014 | VI FERIE 2014 - Turniej na kategorie P'60
KOŁOBRZEG [update:03-05-2014] | Poland,ZP classic |
25-02-2014 03-03-2014 | Zima 2014
Rymanów [update:04-03-2014] | Poland,PK classic |
23-02-2014 23-02-2014 | III Liga Lubuskie 2013 finał
Lubsko [update:24-02-2014] | Poland,LB team, classic |
23-02-2014 23-02-2014 | III Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2014 "Szach Królowi" do 13 lat
Lublin [update:27-03-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 22-02-2014 | Gminny turniej warcabowy Klasy młodsze
Głobino [update:24-02-2014] | Poland,PO classic |
22-02-2014 22-02-2014 | Gminny turniej warcabowy Klasy starsze
Głobino [update:24-02-2014] | Poland,PO classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Młodzików w szachach Chłopcy do l. 10
Puławy [update:23-02-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Młodzików w szachach Chłopcy do l. 8
Puławy [update:23-02-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Młodzików w szachach Dziewczęta do l. 8
Puławy [update:23-02-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Indywid. Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Młodzików w szachach Dziewczęta do lat 10
Puławy [update:23-02-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 25-04-2014 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. Piast Śrem
Śrem [update:27-04-2014] | Poland,WP classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Otwarty Turniej Szachowy HOSTEL OLIMPIC FIDE
Puławy [update:23-02-2014] | Poland,LU classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Szachowe Ferie w Szczecinie 2014 (zgłoszony do FIDE)
Szczecin [update:23-02-2014] | Poland,ZP classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)
Warszawa [update:23-02-2014] | Poland,MA classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A - 1600
Wrocław [update:23-02-2014] | Poland,DS classic |
22-02-2014 23-02-2014 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B - 1400
Wrocław [update:23-02-2014] | Poland,DS classic |
21-02-2014 14-03-2014 | Finał Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:18-10-2014] | Poland,PK classic |
21-02-2014 07-03-2014 | III mistrzostwa MDK
Elbląg [update:08-03-2014] | Poland,WM classic |
21-02-2014 14-03-2014 | Mistrzostwa RzKSz Juniorów -Finał B
Rzeszów [update:15-03-2014] | Poland,PK classic |
21-02-2014 14-03-2014 | Turniej Zimowy
Rzeszów [update:15-03-2014] | Poland,PK classic |
21-02-2014 02-03-2014 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "B"
GÓRA ŚW. ANNY [update:02-03-2014] | Poland,OP classic |
21-02-2014 02-03-2014 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"
GÓRA ŚW. ANNY [update:02-03-2014] | Poland,OP classic |
17-02-2014 10-03-2014 | Mistrzostwa GZSN "START" w Szachach dla zawodników z rankingiem poniżej 2000
Gorzów Wielkopolski [update:17-03-2014] | Poland,LB classic |
17-02-2014 10-03-2014 | Turniej klasyfikacyjny GZSN "START" w Szachach
Gorzów Wielkopolski [update:28-03-2014] | Poland,LB classic |
17-02-2014 22-02-2014 | Turniej o Puchar Dyrektora OPP Kołobrzeg
Kołobrzeg [update:26-02-2014] | Poland,ZP classic |
16-02-2014 25-05-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - 3 Liga Podkarpacka Juniorów 2014
Rzeszów [update:24-05-2014] | Poland,PK team, classic |
16-02-2014 24-05-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - 3 Liga Podkarpacka Juniorów 2014
Rzeszów [update:25-05-2014] | Poland,PK team, classic |
16-02-2014 16-02-2014 | Turniej Szkoły Szachowej DORS na II kategorię Open B
Ruda Śląska [update:17-02-2014] | Poland,SL classic |
15-02-2014 15-02-2014 | Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - II turniej
Ścinawka Średnia [update:18-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 17-02-2014 | II Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 151. rocznicy Bitwy pod Węgrowem
Węgrów [update:19-02-2014] | Poland,MA classic |
15-02-2014 22-02-2014 | II Turniej o Puchar DZSZACH Grupa A
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:22-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 22-02-2014 | II Turniej o Puchar DZSZACH Grupa B
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:22-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 22-02-2014 | II Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:22-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 22-02-2014 | II Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [update:15-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 16-02-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa 1400
GDAŃSK [update:21-02-2014] | Poland,PO classic |
15-02-2014 16-02-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa 1600
GDAŃSK [update:21-02-2014] | Poland,PO classic |
15-02-2014 16-02-2014 | IV Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:16-02-2014] | Poland,PL classic |
15-02-2014 15-02-2014 | Turniej na II kategorię Open A
Ruda Śląska [update:14-02-2014] | Poland,SL classic |
15-02-2014 16-02-2014 | Turniej Przyszłych Mistrzów Grupa B (1400 do 1600)
Gdańsk Kowale [update:16-02-2014] | Poland,PO classic |
15-02-2014 23-02-2014 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy "Karkonosze 2014"
Karpacz [update:25-02-2014] | Poland,DS classic |
15-02-2014 22-02-2014 | Zimowy Obóz Szachowy - Ferie z Szachami - WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Szczytna [update:16-12-2013] | Poland,DS classic |
14-02-2014 29-04-2014 | IV GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI
Dukla [update:02-05-2014] | Poland,PK classic |
13-02-2014 02-05-2014 | Na I kategorię LU3W Legionowo
Legionowo [update:02-05-2014] | Poland,MA classic |
12-02-2014 12-02-2014 | Zgrupowanie szkoleniowe - turniej 3
Krościenko n/Dunajcem [update:12-02-2014] | Poland,MP classic |
11-02-2014 13-02-2014 | Feryjny Turniej na kategorie
Żary [update:13-02-2014] | Poland,LB classic |
11-02-2014 12-02-2014 | I OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW AZS PP POZNAŃ 11-12.02.2014
Poznań [update:12-02-2014] | Poland,WP classic |
11-02-2014 13-02-2014 | Turniej Juniorów "Dworek Białoprądnicki" grupa A (ur. w roku 1996 i młodsi)
Kraków [update:15-02-2014] | Poland,MP classic |
11-02-2014 13-02-2014 | Turniej Juniorów "Dworek Białoprądnicki" grupa B (ur. w roku 2001 i młodsi)
Kraków [update:15-02-2014] | Poland,MP classic |
11-02-2014 13-02-2014 | Turniej Juniorów "Dworek Białoprądnicki" grupa C (ur. w roku 2006 i młodsi)
Kraków [update:15-02-2014] | Poland,MP classic |
10-02-2014 10-02-2014 | Gorzowskie ferie z szachami 10-14.02.14
Gorzów Wielkopolski [update:14-02-2014] | Poland,LB classic |
10-02-2014 10-02-2014 | klasyf
skwierzyna [update:10-02-2014] | Poland,LB classic |
10-02-2014 15-02-2014 | Turniej Klasyfikacyjny
Krościenko n/Dunajcem [update:28-02-2014] | Poland,MP classic |
10-02-2014 28-04-2014 | Zima 2014
Malbork [update:12-05-2014] | Poland,PO classic |
09-02-2014 16-03-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - 5 Liga Podkarpacka Seniorów 2014
Rzeszów [update:16-03-2014] | Poland,PK team, classic |
09-02-2014 15-03-2014 | III Podkarpacka Amatorska Liga Szachowa
Krosno [update:23-03-2014] | Poland,PK team, classic |
08-02-2014 08-02-2014 | "Zimowy na kategorie" 1000
Wrocław [update:08-02-2014] | Poland,DS classic |
08-02-2014 09-02-2014 | "Zimowy na kategorie"1100-1250
Wrocław [update:09-02-2014] | Poland,DS classic |
08-02-2014 09-02-2014 | "Zimowy na Kategrie" grupa 1600
Wrocław [update:09-02-2014] | Poland,DS classic |
08-02-2014 09-02-2014 | "Zimowy" na kategorie 1400
Wrocław [update:09-02-2014] | Poland,DS classic |
08-02-2014 09-02-2014 | 22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:17-02-2014] | Poland,DS classic |
08-02-2014 09-02-2014 | FERYJNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY WE FLISAKU
Toruń [update:23-02-2014] | Poland,KP classic |
08-02-2014 09-02-2014 | I Festiwal Szachowy Ferie z Szachami 2014 - Open C - D do lat 13
Białe Błota [update:10-02-2014] | Poland,KP classic |
08-02-2014 09-02-2014 | II Ogólnopolski Feryjny Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Kalisza - gr.A
Kalisz [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
08-02-2014 09-02-2014 | II Ogólnopolski Feryjny Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Kalisza - gr.B
Kalisz [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
08-02-2014 09-02-2014 | III Noworoczny Turniej Szachowy B z rank 1600 i mniejszym
Kraków [update:16-02-2014] | Poland,MP classic |
08-02-2014 16-02-2014 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:16-02-2014] | Poland,MA classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Pola Nadziei - turniej A
Białystok [update:14-02-2014] | Poland,PL classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Pola Nadziei - turniej B
Białystok [update:09-02-2014] | Poland,PL classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Pola Nadziei - Turniej VIP
Białystok [update:14-02-2014] | Poland,PL classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Prestigio Cup Rozważne
Chylice [update:12-02-2014] | Poland,MA classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Zimowy Turniej Szachowy na Targówku - Grupa A (min. 1600)
Warszawa [update:09-02-2014] | Poland,MA classic |
08-02-2014 09-02-2014 | Zimowy Turniej Szachowy na Targówku - Grupa B (min. IV Kategoria)
Warszawa [update:09-02-2014] | Poland,MA classic |
07-02-2014 07-02-2014 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:08-02-2014] | Poland,DS classic |
07-02-2014 10-02-2014 | III Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A 2200 FIDE
Kraków [update:10-02-2014] | Poland,MP classic |
07-02-2014 09-02-2014 | Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych
Chrzanów [update:09-02-2014] | Poland,MP classic |
06-02-2014 09-02-2014 | I Festiwal Szachowy Ferie z Szachami 2014 Open A - B
Białe Błota [update:10-02-2014] | Poland,KP classic |
06-02-2014 07-02-2014 | Zimowy turniej szachowy w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:07-02-2014] | Poland,MP classic |
05-02-2014 09-02-2014 | V Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2014
Obra [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
05-02-2014 09-02-2014 | V Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2014 - grupa B
Obra [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
05-02-2014 09-02-2014 | V Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2014 - grupa C
Obra [update:09-02-2014] | Poland,WP classic |
05-02-2014 13-02-2014 | Zimowe Ferie z Szachami w Poznaniu - OPEN
Poznań [update:13-02-2014] | Poland,WP classic |
04-02-2014 05-02-2014 | B -Mistrzostwa miasta Limanowa
Limanowa [update:06-02-2014] | Poland,MP classic |
04-02-2014 05-02-2014 | Feryjny Turniej Klasyfikacyjny 2014
Wapno [update:05-02-2014] | Poland,WP classic |
04-02-2014 18-02-2014 | I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy Kościerskiej Szkółki Szachowej
Kościerzyna [update:20-02-2014] | Poland,PO classic |
04-02-2014 15-04-2014 | Szachy klasyczne w szkole 340
Warszawa [update:16-04-2014] | Poland,MA classic |
04-02-2014 08-02-2014 | XVI Mistrzostwa Miasta Limanowa
Limanowa [update:08-02-2014] | Poland,MP classic |
04-02-2014 05-02-2014 | XXX Mistrzostwa Podhala Grupa C
Rabka-Zdrój [update:02-02-2014] | Poland,MP classic |
04-02-2014 05-02-2014 | XXX Mistrzostwa Podhala Grupa D
Rabka-Zdrój [update:07-02-2014] | Poland,MP classic |
04-02-2014 05-02-2014 | XXX Mistrzostwa Podhala Grupa E
Rabka-Zdrój [update:07-02-2014] | Poland,MP classic |
03-02-2014 08-02-2014 | FERIE Z SZACHAMI 2014 - Grupa C
Olsztyn [update:08-02-2014] | Poland,WM classic |
03-02-2014 08-02-2014 | FERIE Z SZACHAMI 2014 - OPEN A
Olsztyn [update:01-03-2014] | Poland,WM classic |
03-02-2014 03-02-2014 | Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Piaseczno [update:04-02-2014] | Poland,MA classic |
03-02-2014 04-02-2014 | VII Feryjny Turniej Szachowy - grupa A
Konin [update:04-02-2014] | Poland,WP classic |
03-02-2014 04-02-2014 | VII Feryjny Turniej Szachowy - grupa B
Konin [update:04-02-2014] | Poland,WP classic |
03-02-2014 06-02-2014 | XIV Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2014
Suwałki [update:06-02-2014] | Poland,PL classic |
03-02-2014 05-02-2014 | XIV Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2014 - grupa B
Suwałki [update:05-02-2014] | Poland,PL classic |
03-02-2014 05-02-2014 | XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej A
ŁOMŻA [update:05-02-2014] | Poland,PL classic |
03-02-2014 05-02-2014 | XIX Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa" -Turniej B
ŁOMŻA [update:05-02-2014] | Poland,PL classic |
03-02-2014 07-02-2014 | XXXI Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów "FERIE Z SZACHAMI 2014" Grupa A
Bydgoszcz [update:07-02-2014] | Poland,KP classic |
03-02-2014 07-02-2014 | XXXI Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów "FERIE z SZACHAMI 2014" Grupa B
Bydgoszcz [update:07-02-2014] | Poland,KP classic |
02-02-2014 13-04-2014 | Amatorska Liga Szachowa "Szachy dla wszystkich" 2014 - Grupa Juniorów
Sędziszów Małopolski [update:14-04-2014] | Poland,PK team, classic |
02-02-2014 13-04-2014 | Amatorska Liga Szachowa "Szachy dla wszystkich" 2014 - Grupa Seniorów
Sędziszów Małopolski [update:14-04-2014] | Poland,PK team, classic |
02-02-2014 03-02-2014 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektor Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - do 14 l.
Toruń [update:03-02-2014] | Poland,KP classic |
02-02-2014 03-02-2014 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektor Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy - do 2199
Toruń [update:03-02-2014] | Poland,KP classic |
01-02-2014 02-02-2014 | III Integracyjny Turniej KU AZS UW
Warszawa [update:02-02-2014] | Poland,MA classic |
01-02-2014 02-02-2014 | IV Integracyjny Turniej KU AZS UW
Warszawa [update:02-02-2014] | Poland,MA classic |
01-02-2014 15-02-2014 | II TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CHDK W SZACHACH KLASYCZNYCH
Choszczno [update:28-07-2014] | Poland,ZP classic |
01-02-2014 02-02-2014 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B
Warszawa Ursus [update:02-02-2014] | Poland,MA classic |
01-02-2014 02-02-2014 | Kalisz OPEN FIDE (5 rund)
Kalisz [update:02-02-2014] | Poland,WP classic |
01-02-2014 09-02-2014 | Moscow RSSU Student's Cup
Moscow [update:09-02-2014] | Russia classic |
01-02-2014 09-02-2014 | Moscow RSSU Women Student' Cup
Moscow [update:09-02-2014] | Russia classic |
01-02-2014 02-02-2014 | VIII Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów grupa B
Ślesin [update:07-02-2014] | Poland,WP classic |
01-02-2014 02-02-2014 | VIII Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów grupa C
Ślesin [update:07-02-2014] | Poland,WP classic |
01-02-2014 08-02-2014 | XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa B
Łagów Lubuski [update:08-02-2014] | Poland,DS classic |
01-02-2014 08-02-2014 | XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa C
Łagów Lubuski [update:08-02-2014] | Poland,DS classic |
01-02-2014 08-02-2014 | XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa D
Łagów Lubuski [update:05-03-2014] | Poland,LB classic |
01-02-2014 05-02-2014 | XXX Mistrzostwa Podhala w Szachach grupa A
Rabka-Zdrój [update:07-02-2014] | Poland,MP classic |
01-02-2014 05-02-2014 | XXX Mistrzostwa Podhala w szachach Grupa B
Rabka-Zdrój [update:07-02-2014] | Poland,MP classic |
31-01-2014 02-02-2014 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przewod. Rady Miasta Czechowic-Dziedzic - A (ODWOŁANY)
Zabrzeg [update:25-01-2014] | Poland,SL classic |
31-01-2014 02-02-2014 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przewod. Rady Miasta Czechowic-Dziedzic - B (ODWOŁANY)
Zabrzeg [update:25-01-2014] | Poland,SL classic |
31-01-2014 02-02-2014 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przewod. Rady Miasta Czechowic-Dziedzic - C (ODWOŁANY)
Zabrzeg [update:25-01-2014] | Poland,SL classic |
31-01-2014 19-04-2014 | IV Turniej NOWA SZANSA
Konin [update:12-02-2015] | Poland,WP classic |
31-01-2014 19-04-2014 | IV Turniej NOWA SZANSA
Konin [update:13-02-2015] | Poland,WP classic |
31-01-2014 04-04-2014 | IV TURNIEJ SZACHOWY NOWA SZANSA - GRUPA A
Konin [update:25-03-2014] | Poland,WP classic |
31-01-2014 04-04-2014 | IV TURNIEJ SZACHOWY NOWA SZANSA - GRUPA B
Konin [update:24-03-2014] | Poland,WP classic |
31-01-2014 02-02-2014 | Mistrzostwa Zabrzega w Szachach Klasycznych
Zabrzeg [update:05-12-2013] | Poland,SL classic |
27-01-2014 01-02-2014 | II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:01-02-2014] | Poland,PO classic |
27-01-2014 01-02-2014 | II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:01-02-2014] | Poland,PO classic |
27-01-2014 01-02-2014 | II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:01-02-2014] | Poland,PO classic |
27-01-2014 31-01-2014 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - klasyczne
Białystok [update:31-01-2014] | Poland,PL classic |
27-01-2014 31-01-2014 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - klasyczne
Białystok [update:03-01-2014] | Poland,PL classic |
27-01-2014 31-01-2014 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - klasyczne
Białystok [update:31-01-2014] | Poland,PL classic |
27-01-2014 30-01-2014 | Turniej Szachowy "Ferie 2014" - Juniorzy
Brzozów [update:02-02-2014] | Poland,PK classic |
27-01-2014 31-01-2014 | Turniej szachowy "Ferie 2014" - OPEN
Brzozów [update:02-02-2014] | Poland,PK classic |
27-01-2014 29-01-2014 | TURNIEJ SZACHOWY "FERIE ZIMOWE NA KAMEDULSKIEJ"
Suwałki [update:29-01-2014] | Poland,PL classic |
26-01-2014 01-02-2014 | II Mistrzostwa Janiowego Wzgórza w Szachach
Rzeszów [update:02-03-2014] | Poland,PK classic |
26-01-2014 01-02-2014 | II Mistrzostwa Janiowego Wzgórza w szachach -ranking do 1600
Rzeszów [update:01-02-2014] | Poland,PK classic |
26-01-2014 26-01-2014 | Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Seniorów i Juniorów
Aleksandrów [update:12-02-2014] | Poland,LU classic |
26-01-2014 09-03-2014 | XI Międzypowiatowa Liga Szachowa 2014
Żarów [update:09-03-2014] | Poland,DS team, classic |
25-01-2014 25-01-2014 | II Integracyjny turniej KU AZS UW
Warszawa [update:25-01-2014] | Poland,MA classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Prestigio Cup
Piaseczno [update:31-01-2014] | Poland,MA classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Szachowa Kuźnia #1 P'60
Szczecin [update:26-01-2014] | Poland,ZP classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Turniej klasyfikacyjny FIDE w Otwocku Zima 2014 I
Otwock [update:26-01-2014] | Poland,MA classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Turniej Szachowy w Sułkowicach Grupa A
Sułkowice [update:30-01-2014] | Poland,MP classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Turniej Szachowy w Sułkowicach Grupa B
Sułkowice [update:30-01-2014] | Poland,MP classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A
Wrocław [update:26-01-2014] | Poland,DS classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B
Wrocław [update:26-01-2014] | Poland,DS classic |
25-01-2014 26-01-2014 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C
Wrocław [update:11-01-2014] | Poland,DS classic |
25-01-2014 02-02-2014 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH"
POKRZYWNA [update:02-02-2014] | Poland,OP classic |
24-01-2014 04-04-2014 | IX Klasyfikacyjny Turniej Szachowy. Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:04-04-2014] | Poland,LB classic |
24-01-2014 25-04-2014 | Klasyczne piątki w KTS Kalisz
Kalisz [update:06-06-2014] | Poland,WP classic |
24-01-2014 26-01-2014 | Szachy bez granic trn.A
Sokółka [update:27-01-2014] | Poland,PL classic |
24-01-2014 24-01-2014 | Turniej Treningowy w ZS1 Chrzanów 24.01.2014
Chrzanów [update:24-01-2014] | Poland,MP classic |
23-01-2014 23-01-2014 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:28-01-2014] | Poland,SL classic |
21-01-2014 26-01-2014 | *** RYBNIK CHESS CLASSIC 2014 *** Open Fide Max 2400 Elo
RYBNIK [update:27-11-2014] | Poland,SL classic |
20-01-2014 24-01-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A
IWLA niedaleko DUKLI [update:29-01-2014] | Poland,PK classic |
20-01-2014 24-01-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Iwla [update:25-01-2014] | Poland,PK classic |
20-01-2014 24-01-2014 | Otwarty Turniej Szachowy o kategorie dla kobiet
Rybnik [update:23-01-2014] | Poland,SL classic |
20-01-2014 24-01-2014 | Otwarty urnej szachowy - kat.IV i wyższe.
Rybnik [update:23-01-2014] | Poland,SL classic |
20-01-2014 24-01-2014 | Turniej Szachowy dla dzieci " O kategorie" .
Rybnik [update:09-01-2014] | Poland,SL classic |
18-01-2014 19-01-2014 | II Turniej o Puchar Dyrektoa ZDZ w Ciechanowie
Ciechanów [update:19-01-2014] | Poland,MA classic |
18-01-2014 19-01-2014 | III Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:19-01-2014] | Poland,PL classic |
18-01-2014 19-01-2014 | IV Turniej Treningowy TS Wisła Kraków C na II i III kategorię - nr 2
Kraków [update:29-01-2014] | Poland,MP classic |
18-01-2014 23-02-2014 | IV Wielkopolska Liga Juniorów 2014 Grupa B
Gniezno [update:28-02-2014] | Poland,WP team, classic |
18-01-2014 19-01-2014 | Lubuskie Cztery Pory Roku - ZIMA
Zielona Góra [update:19-01-2014] | Poland,LB classic |
18-01-2014 24-01-2014 | MIĘDZYNARODOWA LIGA MIAST JUNIORÓW W SZACHACH
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [update:21-01-2014] | Poland,SL classic |
18-01-2014 19-01-2014 | Mini-ELO (4)
Warszawa [update:20-01-2014] | Poland,MA classic |
18-01-2014 19-01-2014 | Mini-Elo (IV) test CA 5.36
Warszawa [update:26-01-2014] | Poland,MA classic |
18-01-2014 19-01-2014 | Noworoczny turniej szachowy na Bemowie dla zawodników od IV kat. szachowej wzwyż
Warszawa-Bemowo [update:19-01-2014] | Poland,MA classic |
18-01-2014 18-01-2014 | Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcabach - Dziewczęta
Marzenin [update:18-01-2014] | Poland,WP classic |
18-01-2014 23-02-2014 | Wielkopolska III Liga Juniorów'2014
Gniezno [update:24-02-2014] | Poland,WP team, classic |
18-01-2014 18-01-2014 | Zimowy turniej blitza
Mińsk Mazowiecki [update:18-01-2014] | Poland,MA classic |
17-01-2014 14-03-2014 | II Otwarte Mistrzostwa Klubu Szachowego Gambit Przeworsk
Przeworsk [update:15-03-2014] | Poland,PK classic |
17-01-2014 19-01-2014 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych 2014.
Wieluń [update:19-01-2014] | Poland,LD classic |
17-01-2014 17-01-2014 | Powiatowa Gimnazjada Chłopców
Chrzanów [update:17-01-2014] | Poland,MP classic |
16-01-2014 16-01-2014 | 21 Indywidualne MistrzostwaZS No1 m.J.Piłsudskiego w Limanowej
Limanowa [update:16-01-2014] | Poland,MP classic |
16-01-2014 16-01-2014 | MistrzostwaSP87styczeń2014
Poznań [update:16-01-2014] | Poland,WP classic |
14-01-2014 14-01-2014 | DRUZYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMZIALNYCH
SALA '' BEZ ATU'' WDK WOLSZTYN [update:11-01-2014] | Poland,WP team, classic |
13-01-2014 31-03-2014 | IV Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2014
Warszawa [update:01-04-2014] | Poland,MA classic |
13-01-2014 17-01-2014 | Turniej na V i IV młodsi ZSP Chylice
Chylice [update:17-01-2014] | Poland,MA classic |
12-01-2014 09-03-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Województwo Mazowieckie [update:10-03-2014] | Poland,MA team, classic |
12-01-2014 12-01-2014 | Grand Prix Połczyna Zdroju
Połczyn Zdrój [update:30-12-2013] | Poland,ZP classic |
12-01-2014 27-04-2014 | III Liga Śląska Seniorów
Teren woj. Śląskiego [update:27-04-2014] | Poland,SL team, classic |
12-01-2014 12-01-2014 | Noworoczny Turniej o V i IV kategorie w Zielonce (rocznik 2001 i mlodsi)
Zielonka [update:27-01-2014] | Poland,MA classic |
12-01-2014 18-01-2014 | VI SUPER - BLITZ TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK 2014 - 100 partii X 1 minuta
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [update:15-01-2014] | Poland,SL classic |
11-01-2014 15-03-2014 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Klimczok-Dors
Teren Śląskiego Związku Szachowego [update:11-04-2014] | Poland,SL team, classic |
11-01-2014 22-03-2014 | I Krośnieńska Powiatowa Liga Szachowa - OPEN
Dukla [update:23-03-2014] | Poland,PK classic |
11-01-2014 12-01-2014 | I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA
Wrocław [update:21-02-2014] | Poland,DS classic |
11-01-2014 12-01-2014 | I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
Wrocław [update:21-02-2014] | Poland,DS classic |
11-01-2014 12-01-2014 | I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
Wrocław [update:21-02-2014] | Poland,DS classic |
11-01-2014 15-03-2014 | III Liga Śląska Juniorow
Teren woj. śląskiego [update:23-03-2014] | Poland,SL team, classic |
11-01-2014 15-03-2014 | Mistrzostwa Żnina Gr.B
Żnin [update:10-04-2014] | Poland,KP classic |
11-01-2014 12-01-2014 | Noworoczny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorie w Zielonce
Zielonka [update:27-01-2014] | Poland,MA classic |
11-01-2014 12-01-2014 | Noworoczny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:12-01-2014] | Poland,MA classic |
11-01-2014 12-01-2014 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:17-01-2014] | Poland,PO classic |
11-01-2014 12-01-2014 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:17-01-2014] | Poland,PO classic |
11-01-2014 12-01-2014 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (5)
Warszawa [update:14-01-2014] | Poland,MA classic |
10-01-2014 21-03-2014 | 133rd YMCA Masters 2014
Warszawa [update:21-03-2014] | Poland,MA classic |
10-01-2014 14-02-2014 | Eliminacje do Mistrzostw Juniorów RzKSz
Rzeszów [update:14-02-2014] | Poland,PK classic |
10-01-2014 19-01-2014 | IV Turniej Kolowy
Zielona Góra [update:19-01-2014] | Poland,LB classic |
10-01-2014 28-03-2014 | Turniej Klasyfikacyjny Radomig - UKS Roszada Radom
Radom [update:06-04-2014] | Poland,MA classic |
09-01-2014 27-03-2014 | 134th YMCA Winter 2014-A
Warszawa [update:27-03-2014] | Poland,MA classic |
09-01-2014 18-03-2014 | Mistrzostwa Żnina Gr A
Żnin [update:25-03-2014] | Poland,KP classic |
08-01-2014 26-03-2014 | 135th YMCA Winter 2014-B
Warszawa [update:26-03-2014] | Poland,MA classic |
07-01-2014 25-03-2014 | 136th YMCA Winter 2014-C
Warszawa [update:25-03-2014] | Poland,MA classic |
07-01-2014 04-02-2014 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla zawodników PUKS "Fides" Węgrów
Węgrów [update:04-02-2014] | Poland,MA classic |
07-01-2014 18-02-2014 | Mistrzostwa Warszawy Druk. i Wyd. 2014
Warszawa [update:11-02-2014] | Poland,MA classic |
06-01-2014 24-03-2014 | 137th YMCA Winter 2014-D
Warszawa [update:24-03-2014] | Poland,MA classic |
04-01-2014 05-01-2014 | Noworoczny Turniej MDK o III i II kategorię
Białystok [update:05-01-2014] | Poland,PL classic |
04-01-2014 06-01-2014 | Noworoczny Turniej Szachowy 2014
Koszalin [update:11-01-2014] | Poland,ZP classic |
04-01-2014 05-01-2014 | Noworoczny Turniej Szachowy do 1400 dla dzieci
Koszalin [update:05-01-2014] | Poland,ZP classic |
04-01-2014 06-01-2014 | Turniej na II kategorię Open A
Ruda Śląska [update:06-01-2014] | Poland,SL classic |
04-01-2014 06-01-2014 | Turniej Noworoczny na II kategorię turniej B
Ruda Śląska [update:06-01-2014] | Poland,SL classic |
30-12-2013 01-01-2014 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
Suwałki [update:30-12-2013] | Poland,PL classic |
30-12-2013 31-12-2013 | Turniej Noworoczny - Grupa C
Wrocław [update:31-12-2013] | Poland,DS classic |
29-12-2013 30-12-2013 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie"-Tur. Mł. Talentów do 12 lat
Lublin [update:29-12-2013] | Poland,LU classic |
29-12-2013 30-12-2013 | Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide A Open - Szubin 2013
Szubin [update:30-12-2013] | Poland,KP classic |
29-12-2013 30-12-2013 | Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide B do 1600 - Szubin 2013
Szubin [update:30-12-2013] | Poland,KP classic |
29-12-2013 29-12-2013 | Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide C do lat 12 (max 1400) - Szubin 2013
Szubin [update:30-12-2013] | Poland,KP classic |
29-12-2013 30-12-2013 | VIII Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.2013
Warszawa [update:30-12-2013] | Poland,MA classic |
28-12-2013 29-12-2013 | CHARYTATYWNY BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ GRUPA B CERADZ KOŚCIELNY 28-29.12.2013
Ceradz Kościelny [update:29-12-2013] | Poland,WP classic |
28-12-2013 29-12-2013 | CHARYTATYWNY BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ C CERADZ KOŚCIELNY 28-29.12.2013
Ceradz Kościelny [update:29-12-2013] | Poland,WP classic |
28-12-2013 29-12-2013 | CHARYTATYWNY BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ FIDE GRUPA A OD II KAT.
Ceradz Kościelny [update:29-12-2013] | Poland,WP classic |
28-12-2013 28-12-2013 | Flisaczy świąteczny 'Blizz na żywioł'
Toruń [update:28-12-2013] | Poland,KP classic |
28-12-2013 30-12-2013 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA - grupa C
Białystok [update:22-01-2014] | Poland,PL classic |
28-12-2013 29-12-2013 | Mini-ELO (3)
Warszawa [update:29-12-2013] | Poland,MA classic |
28-12-2013 29-12-2013 | Turniej Noworoczny gr. B (1600)
Wrocław [update:29-12-2013] | Poland,DS classic |
28-12-2013 30-12-2013 | Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM - grupa A
Szczecin [update:30-12-2013] | Poland,ZP classic |
28-12-2013 30-12-2013 | Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM - grupa B
Szczecin [update:30-12-2013] | Poland,ZP classic |
28-12-2013 29-12-2013 | VIII Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii
Warszawa [update:03-01-2014] | Poland,MA classic |
27-12-2013 30-12-2013 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE)
Lublin [update:02-01-2014] | Poland,LU classic |
27-12-2013 28-12-2013 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open B
Lublin [update:31-12-2013] | Poland,LU classic |
27-12-2013 29-12-2013 | CIDERSZACH 2013
Radzionków [update:29-12-2013] | Poland,SL classic |
27-12-2013 31-12-2013 | II Turniej Noworoczny Rzeszów
Rzeszów [update:21-05-2014] | Poland,PK classic |
27-12-2013 28-12-2013 | Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide A Open - Białe Błota 2013
Białe Błota k/Bydgoszczy [update:30-12-2013] | Poland,KP classic |
27-12-2013 28-12-2013 | Kujawsko-Pomorskie Grand Prix Fide B do 1600 - Białe Błota 2013
Białe Błota k/Bydgoszczy [update:07-02-2014] | Poland,KP classic |
27-12-2013 31-12-2013 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA - grupa A
Białystok [update:31-12-2013] | Poland,PL classic |
27-12-2013 29-12-2013 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA - grupa B
Białystok [update:31-12-2013] | Poland,PL classic |
27-12-2013 31-12-2013 | Turniej kadry wojewodztwa podkarpackiego w szachach
Lesko - SMS Bieszczadnik al. Jana Pawła 18B [update:31-12-2013] | Poland,PK classic |
27-12-2013 30-12-2013 | Turniej Noworoczny gr. A (od rankingu krajowego 1800)
Wrocław [update:30-12-2013] | Poland,DS classic |
27-12-2013 30-12-2013 | VI Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA A
Bogatynia [update:30-12-2013] | Poland,DS classic |
27-12-2013 30-12-2013 | VI Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA B
Bogatynia [update:30-12-2013] | Poland,DS classic |
27-12-2013 30-12-2013 | VII Akademia Szachowa 27-30.12.2013
Zielona Góra [update:24-12-2013] | Poland,LB classic |
27-12-2013 28-12-2013 | VII Zimowe Zawody Szachowe
Warszawa [update:28-12-2013] | Poland,MA classic |
27-12-2013 28-12-2013 | VII Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii
Warszawa [update:28-12-2013] | Poland,MA classic |
27-12-2013 30-12-2013 | XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A
Kętrzyn [update:31-12-2013] | Poland,WM classic |
27-12-2013 30-12-2013 | XVI Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN B
Kętrzyn [update:31-12-2013] | Poland,WM classic |
27-12-2013 04-01-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-B
Kraków Hotel Galaxy ul Gęsia 22a [update:08-01-2014] | Poland,MP classic |
27-12-2013 04-01-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Gr-D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:08-01-2014] | Poland,MP classic |
27-12-2013 04-01-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 Grupa C
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:08-01-2014] | Poland,MP classic |
27-12-2013 04-01-2014 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2013 GrupaA
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:08-01-2014] | Poland,MP classic |
27-12-2013 29-12-2013 | XXXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2013 - Gr. A - Dzieci do 7 lat
Rybnik [update:29-12-2013] | Poland,SL classic |
27-12-2013 29-12-2013 | XXXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2013 - Gr. B - Dzieci 8-13 lat
Rybnik [update:29-12-2013] | Poland,SL classic |
27-12-2013 31-12-2013 | XXXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2013 - Open FIDE
Rybnik [update:31-12-2013] | Poland,SL classic |
21-12-2013 22-12-2013 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA A
GDYNIA- CHWARZNO [update:22-12-2013] | Poland,PO classic |
21-12-2013 22-12-2013 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA B
GDYNIA- CHWARZNO [update:22-12-2013] | Poland,PO classic |
21-12-2013 19-01-2014 | IV Turniej treningowy TS Wisła Kraków A (z normą na KM)
Kraków [update:19-01-2014] | Poland,MP classic |
21-12-2013 19-01-2014 | IV Turniej Treningowy TS Wisła Kraków B OPEN do 2200 ELO
Kraków [update:03-02-2014] | Poland,MP classic |
21-12-2013 22-12-2013 | IV Turniej Treningowy TS Wisła Kraków C na II i III kategorię
Kraków [update:08-01-2014] | Poland,MP classic |
21-12-2013 22-12-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Zalesie Górne [update:22-12-2013] | Poland,MA classic |
21-12-2013 22-12-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (4)
Warszawa [update:22-12-2013] | Poland,MA classic |
20-12-2013 20-03-2014 | W Agape Na Gapę
Warszawa Białołęka [update:21-03-2014] | Poland,MA classic |
19-12-2013 19-12-2013 | XIV Szachowe Mistrzostwa Gimnazjum w Niepolomicach
Gimnazjum Niepołomice [update:19-12-2013] | Poland,MP classic |
14-12-2013 15-12-2013 | IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A ogólnodostępny - P'60
Katowice [update:16-12-2013] | Poland,SL classic |
14-12-2013 15-12-2013 | IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 8 i 10 - P'60
Katowice [update:16-12-2013] | Poland,SL classic |
14-12-2013 15-12-2013 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:20-12-2013] | Poland,PO classic |
14-12-2013 15-12-2013 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:20-12-2013] | Poland,PO classic |
14-12-2013 15-12-2013 | II Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2014
Łomża [update:15-12-2013] | Poland,PL classic |
14-12-2013 14-12-2013 | IV Mikołajkowy Turniej Szachowy grupa 2003 i młodsi
Myślenice [update:18-12-2013] | Poland,MP classic |
14-12-2013 15-12-2013 | IV Mikołajkowy Turniej Szachowy grupa B PZSzach min. 1600
Myślenice [update:17-12-2013] | Poland,MP classic |
13-12-2013 12-01-2014 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY
GDAŃSK [update:15-01-2014] | Poland,PO classic |
13-12-2013 12-01-2014 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
GDAŃSK [update:15-01-2014] | Poland,PO classic |
13-12-2013 15-12-2013 | IV Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - do lat 8
Gliwice [update:15-12-2013] | Poland,SL classic |
13-12-2013 15-12-2013 | IV Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice OPEN
Gliwice [update:15-12-2013] | Poland,SL classic |
13-12-2013 15-12-2013 | IV Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa A
Myślenice [update:15-12-2013] | Poland,MP classic |
13-12-2013 12-01-2014 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
GDAŃSK [update:15-01-2014] | Poland,PO classic |
13-12-2013 12-01-2014 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZYŃ
GDAŃSK [update:15-01-2014] | Poland,PO classic |
09-12-2013 24-03-2014 | Turniej o kategorii w DK Łowicka
Warszawa [update:25-03-2014] | Poland,MA classic |
08-12-2013 06-04-2014 | WIELKOPOLSKA IV LIGA SENIORÓW - GR B - SEZON 2013/14
Wielkopolska [update:14-04-2014] | Poland,WP team, classic |
07-12-2013 08-12-2013 | II Turniej Szachowy Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa A
Wrocław [update:15-01-2014] | Poland,DS classic |
07-12-2013 08-12-2013 | II Turniej Szachowy Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa B rank 1400
Wrocław [update:09-12-2013] | Poland,DS classic |
07-12-2013 08-12-2013 | II Turniej Szachowy Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa C rank 1100-1250
Wrocław [update:09-12-2013] | Poland,DS classic |
07-12-2013 07-12-2013 | II Turniej Szachowy Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa D rank 1000
Wrocław [update:07-12-2013] | Poland,DS classic |
07-12-2013 08-12-2013 | Mikołajkowy turniej o III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:08-12-2013] | Poland,MA classic |
07-12-2013 07-12-2013 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas IV_VI Majdan 2013
Majdan [update:07-12-2013] | Poland,MA classic |
07-12-2013 07-12-2013 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas I_III Majdan 2013
Majdan [update:16-12-2013] | Poland,MA classic |
07-12-2013 07-12-2013 | V Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich
Kryniczno [update:07-12-2013] | Poland,DS classic |
06-12-2013 08-12-2013 | Baltic Chess Grand Prix Open A December
Kaunas [update:18-11-2013] | Lithuania classic |
06-12-2013 14-12-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych grupa A
Mielno Grażyny 3 [update:15-12-2013] | Poland,WP team, classic |
06-12-2013 14-12-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych grupa B
Mielno Grażyny 3 [update:15-12-2013] | Poland,WP team, classic |
06-12-2013 08-12-2013 | Mistrzostwa KKSz Seniorów 2013
Kraków [update:09-12-2013] | Poland,MP classic |
06-12-2013 14-02-2014 | Turniej grupy zaawansowanej SP 103
Warszawa [update:15-02-2014] | Poland,MA classic |
06-12-2013 24-01-2014 | Turniej szachowy u Noblistów
Legionowo [update:24-01-2014] | Poland,MA classic |
06-12-2013 06-12-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 720
Wadowice [update:08-12-2013] | Poland,MP classic |
01-12-2013 14-06-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów
Województwo Pomorskie [update:16-06-2014] | Poland,PO team, classic |
01-12-2013 01-12-2013 | XIV Mistrzostwa Szamotuł w grze błyskaw. o Puchar Starosty Powiatu 1.12.2013
Szamotuły [update:01-12-2013] | Poland,WP classic |
30-11-2013 07-06-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów
Województwo Pomorskie [update:14-06-2014] | Poland,PO team, classic |
30-11-2013 01-12-2013 | II Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 10 lat
Mysłowice [update:02-12-2013] | Poland,SL classic |
30-11-2013 01-12-2013 | II Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 12 lat
Mysłowice [update:02-12-2013] | Poland,SL classic |
30-11-2013 01-12-2013 | II Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci do 8 lat
Mysłowice [update:02-12-2013] | Poland,SL classic |
30-11-2013 01-12-2013 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B
Warszawa Ursus [update:01-12-2013] | Poland,MA classic |
30-11-2013 30-11-2013 | Mokotowski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 16
Warszawa [update:05-12-2013] | Poland,MA classic |
30-11-2013 01-12-2013 | Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kategorii)
Wołomin [update:01-12-2013] | Poland,MA classic |
30-11-2013 01-12-2013 | OTWARTYCH MIKOŁAJKOWYCH TURNIEJÓW SZACHOWYCH WĘGRÓW 2013 TURNIEJ A
WĘGRÓW [update:01-12-2013] | Poland,MA classic |
30-11-2013 01-12-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (3)
Warszawa [update:01-12-2013] | Poland,MA classic |
30-11-2013 30-11-2013 | X MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Turniej dla dzieci ur. w 2001r. i mł.
Krzeszowice [update:30-11-2013] | Poland,MP classic |
29-11-2013 27-12-2013 | Klasyfikacyjny Skwierzyna 1
Skwierzyna [update:18-06-2014] | Poland,LB classic |
29-11-2013 01-12-2013 | XII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta grupa A
Tychy [update:01-12-2013] | Poland,SL classic |
29-11-2013 01-12-2013 | XII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta grupa B
Tychy [update:01-12-2013] | Poland,SL classic |
29-11-2013 01-12-2013 | XII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta grupa C
Tychy [update:01-12-2013] | Poland,SL classic |
28-11-2013 28-11-2013 | TEST
test [update:28-11-2013] | Poland,DS classic |
27-11-2013 01-12-2013 | Turniej Szachowy Chess Company W&W
Soczewka [update:01-12-2013] | Poland,LD classic |
24-11-2013 24-11-2013 | Czekoladowe Grand Prix Hetmana - II Turniej
Wrocław [update:28-11-2013] | Poland,DS classic |
23-11-2013 24-11-2013 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Sebastiana Tekielaka Gr.A (2003 i młodsi)
Trzebinia-Siersza [update:24-11-2013] | Poland,MP classic |
23-11-2013 24-11-2013 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Sebastiana Tekielaka Gr.B (1997 i młodsi)
Trzebinia-Siersza [update:24-11-2013] | Poland,MP classic |
23-11-2013 24-11-2013 | II Otwarty Turniej Kadry Młodzików Woj. Lub. z rank. do 1599 bez ograniczeń wiekowych FIDE
Puławy [update:26-11-2013] | Poland,LU classic |
23-11-2013 24-11-2013 | II Turniej Hostel Olimpic FIDE 5 rund
Puławy [update:26-11-2013] | Poland,LU classic |
23-11-2013 24-11-2013 | Jesienny turniej o III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:24-11-2013] | Poland,MA classic |
23-11-2013 24-11-2013 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Szachach 2013 r. Gr. B
Gniezno [update:24-11-2013] | Poland,WP classic |
23-11-2013 24-11-2013 | Turniej Treningowy
Myślenice [update:25-11-2013] | Poland,MP classic |
22-11-2013 31-12-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Śląsk Południe
woj. ślaskie [update:05-12-2013] | Poland,SL team, classic |
22-11-2013 30-04-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Śląsk Południe
woj.śląskie [update:25-06-2014] | Poland,SL team, classic |
22-11-2013 24-11-2013 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Szachach 2013 r. Gr. A
Gniezno [update:24-11-2013] | Poland,WP classic |
22-11-2013 24-11-2013 | Turniej Treningowy w Myślenicach
Myślenice [update:24-11-2013] | Poland,MP classic |
22-11-2013 24-11-2013 | XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A
Giżycko [update:24-11-2013] | Poland,WM classic |
22-11-2013 24-11-2013 | XV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - B
Giżycko [update:24-11-2013] | Poland,WM classic |
21-11-2013 27-11-2013 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:27-11-2013] | Poland,DS classic |
20-11-2013 02-12-2013 | Mistrzostwa KS 64
Zielona Góra [update:04-12-2013] | Poland,LB classic |
20-11-2013 24-11-2013 | XI MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
MILÓWKA [update:24-11-2013] | Poland,SL classic |
19-11-2013 19-12-2013 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego
Tomaszów Lubelski [update:07-01-2014] | Poland,LU classic |
17-11-2013 17-11-2013 | "Szachiści grają dla Polonii" - open
Międzyrzec Podlaski [update:17-11-2013] | Poland,LU classic |
17-11-2013 06-04-2014 | IV Liga Seniorów gr. A - sezon 2013/2014
Wielkopolska [update:08-04-2014] | Poland,WP team, classic |
17-11-2013 16-02-2014 | IV Liga Seniorów grupa A1 - sezon 2013/2014
Wielkopolska [update:18-02-2014] | Poland,WP team, classic |
17-11-2013 16-02-2014 | IV Liga Seniorów grupa A2 - sezon 2013/2014
Wielkopolska [update:10-03-2014] | Poland,WP team, classic |
16-11-2013 24-11-2013 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:24-11-2013] | Poland,MA classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Jesienny Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:17-11-2013] | Poland,MA classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Chylice [update:18-11-2013] | Poland,MA classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Szachowy Turniej Jesienny Dziecięco-Młodzieżowy - Grupa B
Lublin [update:22-11-2013] | Poland,LU classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Szachowy Turniej Jesienny Dziecięco-Młodzieżowy - Grupa A
Lublin [update:20-11-2013] | Poland,LU classic |
16-11-2013 17-11-2013 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (NA II KATEGORIĘ)
ŁODYGOWICE [update:17-11-2013] | Poland,SL classic |
16-11-2013 17-11-2013 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (NA III KATEGORIĘ)
ŁODYGOWICE [update:17-11-2013] | Poland,SL classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A
Wrocław [update:17-11-2013] | Poland,DS classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B
Wrocław [update:17-11-2013] | Poland,DS classic |
16-11-2013 17-11-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C i D
Wrocław [update:16-11-2013] | Poland,DS classic |
15-11-2013 20-12-2013 | Finał Mistrzostw Rzeszowskiego Klubu Szachowego
Rzeszów [update:21-05-2014] | Poland,PK classic |
14-11-2013 07-01-2014 | II Turniej na kategorie Pro Futuro
Warszawa [update:21-01-2014] | Poland,MA classic |
13-11-2013 18-12-2013 | Turniej klasyfikacyjny - Przyprostyńska Jesień Szachowa 2013
Przyprostynia [update:08-01-2014] | Poland,WP classic |
11-11-2013 11-11-2013 | Grand Prix Ziemi Lubuskiej Lubuskie Derby Szachowe Zielona Góra Gorzów
Zielona Góra [update:11-11-2013] | Poland,LB team, classic |
10-11-2013 11-11-2013 | Listopad 2013 LDK PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI- dziewczęta
Limanowa [update:11-11-2013] | Poland,MP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa C11
Łazy [update:18-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa C13
Łazy [update:19-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa C15
Łazy [update:16-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa C17
Łazy [update:16-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa C9
Łazy [update:18-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa D11
Łazy [update:18-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa D13
Łazy [update:16-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa D15
Łazy [update:15-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa D17
Łazy [update:12-11-2013] | Poland,ZP classic |
10-11-2013 16-11-2013 | Turniej Ostatniej Szansy Grupa D9
Łazy [update:18-11-2013] | Poland,ZP classic |
09-11-2013 16-11-2013 | CENTRUM FALA 1 OPEN 2013
Łazy [update:16-11-2013] | Poland,ZP classic |
09-11-2013 10-11-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących
Łuków [update:10-11-2013] | Poland,LU team, classic |
09-11-2013 09-11-2013 | IV Papieski Turniej Szachowy - Grupa B
Żydowo [update:09-11-2013] | Poland,WP classic |
09-11-2013 09-11-2013 | IV Papieski Turniej Szachowy - Grupa C
Żydowo [update:09-11-2013] | Poland,WP classic |
09-11-2013 10-11-2013 | Nocny Maraton Szachowy z Flisakiem 2013 z okazji Święta Nipodległości Polski
Toruń [update:10-11-2013] | Poland,KP classic |
09-11-2013 10-11-2013 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1600
Gdańsk [update:10-11-2013] | Poland,PO classic |
09-11-2013 10-11-2013 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1400
Gdańsk [update:10-11-2013] | Poland,PO classic |
09-11-2013 11-11-2013 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- OPEN
Gdańsk [update:13-11-2013] | Poland,PO classic |
09-11-2013 10-11-2013 | OPEN MASTERS III FIDE 09-10.11.2013r - XXV Festiwal Solidarności
Konin [update:10-11-2013] | Poland,WP classic |
09-11-2013 11-11-2013 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2013 - grupa B
Białystok [update:12-11-2013] | Poland,PL classic |
09-11-2013 11-11-2013 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2013 - grupa C
Białystok [update:12-11-2013] | Poland,PL classic |
09-11-2013 11-11-2013 | Turniej klasyfikacyjny na II kategorię
Sarnaki [update:18-11-2013] | Poland,MA classic |
09-11-2013 11-11-2013 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię
Sarnaki [update:18-11-2013] | Poland,MA classic |
09-11-2013 17-11-2013 | XI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach Klasycznych
Gryfice [update:19-11-2013] | Poland,ZP classic |
08-11-2013 22-11-2013 | 6 Treningowy Turniej Szachowy w ZS1 Chrzanów
Chrzanów [update:18-11-2013] | Poland,MP classic |
08-11-2013 10-11-2013 | Baltic Grand Prix Open A
Kaunas [update:21-10-2013] | Lithuania classic |
08-11-2013 11-11-2013 | FESTIWAL SZACHOWY "Klucze do bramy morawskiej" Polsko - czeski turniej szachowy
Kietrz [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
08-11-2013 11-11-2013 | Otwarty Turniej Szachowy o Kategorie Szachowe
Rybnik [update:11-11-2013] | Poland,SL classic |
08-11-2013 08-11-2013 | Piątki w KKSzu
Kraków [update:08-11-2013] | Poland,MP classic |
08-11-2013 17-11-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Zakopane 2013"
Zakopane [update:17-11-2013] | Poland,MP classic |
07-11-2013 18-11-2013 | EUROPEAN TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2013
Warsaw [update:18-11-2013] | Poland team, classic |
07-11-2013 18-11-2013 | European Women's Team Championship
Warszawa [update:19-11-2013] | Poland,MA team, classic |
07-11-2013 11-11-2013 | VI Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B
Rzeszów [update:14-11-2013] | Poland,PK classic |
07-11-2013 11-11-2013 | VI Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa
Rzeszów [update:11-11-2013] | Poland,PK classic |
05-11-2013 17-12-2013 | Otwarty Turniej Szachowy o 2 kategorię szachową
Zabrze [update:17-12-2013] | Poland,SL classic |
05-11-2013 17-12-2013 | Turniej klasyfikacyjny - Jesienne Spotkania Szachowe
Zbąszyń [update:08-01-2014] | Poland,WP classic |
03-11-2013 08-11-2013 | Ćwierćfinał MP Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [update:08-11-2013] | Poland,KP classic |
03-11-2013 02-03-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - III Liga KPZSzach
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:20-03-2014] | Poland,KP team, classic |
03-11-2013 16-03-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - IV Liga KPZSzach gr. A
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:20-03-2014] | Poland,KP team, classic |
03-11-2013 16-03-2014 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu - IV Liga KPZSzach gr. B
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:20-03-2014] | Poland,KP team, classic |
03-11-2013 16-02-2014 | IV Liga Szachowa 2013/2014 - okręg wrocławki i podwrocławski
Dolny Śląsk [update:17-02-2014] | Poland,DS team, classic |
02-11-2013 11-11-2013 | Turniej Klasyfikacyjny Białystok Jesień 2013 - grupa A
Białystok [update:12-11-2013] | Poland,PL classic |
01-11-2013 03-11-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival Chess for Peace Group A
Oberhambach [update:03-11-2013] | Germany classic |
01-11-2013 03-11-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival Chess for Peace Group B
Oberhambach [update:03-11-2013] | Germany classic |
28-10-2013 31-10-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival Chess for Peace 2013 U12
Oberhambach [update:30-10-2013] | Germany classic |
28-10-2013 31-10-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival Chess for Peace U8-U10
Oberhambach [update:28-10-2013] | Germany classic |
28-10-2013 31-10-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival Chess for Peace U8-U10
Oberhambach [update:30-10-2013] | Germany classic |
28-10-2013 31-10-2013 | 3 rd Schengen Youth Festival hess for Peace 2013 U14
Oberhambach [update:30-10-2013] | Germany classic |
27-10-2013 16-03-2014 | III Wielkopolska Liga Seniorów 2013/2014
Wielkopolska [update:04-05-2014] | Poland,WP team, classic |
27-10-2013 27-10-2013 | IV Turniej o Wieżę Wolności - Ind. Mistrz. Małopolski Juniorów P-5' (gr. U08)
Kraków [update:27-10-2013] | Poland,MP classic |
26-10-2013 27-10-2013 | 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:30-10-2013] | Poland,DS classic |
26-10-2013 27-10-2013 | IV Hetmańska Buława
Puszcza Mariańska [update:29-10-2013] | Poland,MA classic |
26-10-2013 30-03-2014 | IV Liga Legnicko -Jeleniogórska
Karpacz [update:30-03-2014] | Poland,DS team, classic |
26-10-2013 27-10-2013 | Pierwsze Kroki
Puszcza Mariańska [update:29-10-2013] | Poland,MA classic |
26-10-2013 27-10-2013 | Turniej powakacyjny na III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:27-10-2013] | Poland,MA classic |
26-10-2013 27-10-2013 | VI Otwocka Jesień Szachowa Turniej A
Otwock [update:30-10-2013] | Poland,MA classic |
26-10-2013 27-10-2013 | X MEMORIAŁ SZACHOWY IM. BŁ. BPA LEONA WETMAŃSKIEGO
Gąbin [update:27-10-2013] | Poland,MA classic |
22-10-2013 17-12-2013 | I Mistrzostwa Klubu UKSz SKOCZEK Choszczno
Choszczno [update:12-02-2014] | Poland,ZP classic |
22-10-2013 17-12-2013 | Otwarte Mistrzostwa Tczewa w szachach na 2013 o puchar Prezydenta Miasta Tczewa
Tczew [update:21-10-2013] | Poland,PO classic |
20-10-2013 16-03-2014 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2013/2014
Dolny Śląsk [update:24-03-2014] | Poland,DS team, classic |
20-10-2013 02-03-2014 | IV Wałbrzyska Liga Okręgowa 2013/2014
Drużyny Gospodaezy [update:07-03-2014] | Poland,DS team, classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C11
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C13
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C15
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C17
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - C9
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D11
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D13
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
20-10-2013 27-10-2013 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL - D9
Pokrzywna woj. opolskie [update:11-11-2013] | Poland,OP classic |
19-10-2013 20-10-2013 | I Turniej 2. Edycji Grand Prix Łomży 2013-14
Łomża [update:21-10-2013] | Poland,PL classic |
19-10-2013 20-10-2013 | III_Mini-ELO (2)
Warszawa [update:20-10-2013] | Poland,MA classic |
19-10-2013 20-10-2013 | Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa A 1600 i więcej
Zabierzów [update:21-10-2013] | Poland,MP classic |
19-10-2013 20-10-2013 | Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa B 1600 i mniej
Zabierzów [update:20-10-2013] | Poland,MP classic |
19-10-2013 20-10-2013 | Otwarte Mistrzostwa Biłgoraja w szachach klasycznych FIDE 5 rund
Biłgoraj [update:24-10-2013] | Poland,LU classic |
19-10-2013 20-10-2013 | Otwarte Mistrzostwa Biłgoraja w szachach klasycznych grupa B
Biłgoraj [update:28-10-2013] | Poland,LU classic |
18-10-2013 20-10-2013 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM - grupa C10
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
18-10-2013 20-10-2013 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA+WM - grupa D10
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
17-10-2013 20-10-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - kategoria głuchoniewidomi
Otwock [update:20-10-2013] | Poland,MA classic |
17-10-2013 20-10-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących - kategoria niesłyszący
Otwock [update:20-10-2013] | Poland,MA classic |
16-10-2013 20-10-2013 | Łatgalska jesień 2013 - A
Daugavpils [update:06-10-2013] | Latvia classic |
16-10-2013 20-10-2013 | Łatgalska jesień 2013 - B
Daugavpils [update:06-10-2013] | Latwia classic |
16-10-2013 20-10-2013 | Łatgalska jesień 2013 - C
Daugavpils [update:06-10-2013] | Latvia classic |
16-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do PPJ'2014 - grupa C09
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
16-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do PPJ'2014 - grupa D09
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
16-10-2013 14-05-2014 | XV DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2014
okręg rybnicki [update:04-05-2014] | Poland,SL team, classic |
13-10-2013 15-12-2013 | DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa A Rzeszów
Rzeszów [update:29-12-2013] | Poland,PK team, classic |
13-10-2013 15-12-2013 | DMP - IV Liga Seniorów PK 2013 Grupa B Krosno
Krosno [update:29-12-2013] | Poland,PK team, classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C15
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do MPJ'2014 - grupa C17
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - C11
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - C13
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D11
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 18-10-2013 | Eliminacje strefowe MA+WM do OOM w SU'2014 - D13
Bęsia [update:20-10-2013] | Poland,WM classic |
13-10-2013 13-10-2013 | TURNIEJ ''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' O PUCHAR STAROSTY WOLSZTYNSKIEGO
Wolsztyn [update:12-10-2013] | Poland,WP classic |
12-10-2013 17-11-2013 | III Liga Małopolska Seniorów 2013
Kraków [update:17-11-2013] | Poland,MP team, classic |
12-10-2013 13-10-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (2)
Warszawa [update:13-10-2013] | Poland,MA classic |
11-10-2013 13-10-2013 | BALTIC CHESS GRAND PRIX OPEN (October): A
Kaunas (Kowno) [update:10-10-2013] | Lithuania (Litwa) classic |
11-10-2013 13-10-2013 | GAME OVER III 11-13. X. 2013
Rybnik [update:13-10-2013] | Poland,SL classic |
11-10-2013 29-11-2013 | I Otwarte Mistrzostwa Klubu Szachowego Gambit Przeworsk 2013
Przeworsk [update:14-12-2013] | Poland,PK classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 11
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 13
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 15
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 17
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - CHŁOPCY DO LAT 9
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 11
Wrocław [update:19-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 13
Wrocław [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 16-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne woj. dolnośląskie i lubuskie - DZIEWCZĘTA DO LAT 9
Radków [update:16-10-2013] | Poland,DS classic |
11-10-2013 13-10-2013 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Zabrzańska Jesień 2013 Grupa A
ZABRZE [update:13-10-2013] | Poland,SL classic |
11-10-2013 13-10-2013 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Zabrzańska Jesień 2013 Gr C ur 2003 i młodsi
ZABRZE [update:13-10-2013] | Poland,SL classic |
11-10-2013 13-10-2013 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Zabrzańska Jesień 2013 grupa B ur 1999 i młodsi
ZABRZE [update:13-10-2013] | Poland,SL classic |
10-10-2013 07-11-2013 | I MISTRZOSTWA KORONY ZAKRZEWO JUNIORÓW W SZACHACH NA 2013 ROK
Zakrzewo k/Poznania [update:21-11-2013] | Poland,WP classic |
10-10-2013 14-10-2013 | Międzynarodowy szachowy mecz Kobiet: UKRAINA - POLSKA
Charków [update:14-10-2013] | Ukraine team, classic |
09-10-2013 18-12-2013 | "Szachy przy kawie i herbacie" - Turnieje kołowe w KSz Polonia Wrocław
Wrocław [update:07-10-2013] | Poland,DS classic |
09-10-2013 18-12-2013 | "Szachy przy kawie i herbacie" - w KSz Polonia Wrocław - GRUPA B
Wrocław [update:17-12-2013] | Poland,DS classic |
09-10-2013 18-12-2013 | "Szachy przy kawie i herbacie" w KSz Polonia Wrocław - GRUPA A
Wrocław [update:19-12-2013] | Poland,DS classic |
08-10-2013 15-10-2013 | Turniej z normą na I kategorię w Hetmanie
Wrocław [update:07-11-2013] | Poland,DS classic |
05-10-2013 06-10-2013 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 Grupa B
Warszawa Ursus [update:06-10-2013] | Poland,MA classic |
05-10-2013 06-10-2013 | II Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:06-10-2013] | Poland,DS classic |
05-10-2013 06-10-2013 | Lubuskie Cztery Pory Roku - JESIEŃ. Mistrzostwa Zielonej Góry.
Zielona Góra [update:06-10-2013] | Poland,LB classic |
05-10-2013 05-10-2013 | VII Turniej Grand Prix Starogardu 2013 w szachach szybkich
Starogard [update:06-10-2013] | Poland,PO classic |
04-10-2013 06-10-2013 | II Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A
Żarów [update:06-10-2013] | Poland,DS classic |
04-10-2013 14-12-2013 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego w Szachach 2013r
Starogard Gdański [update:14-12-2013] | Poland,PO classic |
04-10-2013 25-10-2013 | XXXII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 716
Wadowice [update:26-10-2013] | Poland,MP classic |
03-10-2013 28-11-2013 | Jesień 2013
Elbląg [update:07-12-2013] | Poland,WM classic |
02-10-2013 18-12-2013 | Turniej o kategorie V i IV w DK "Łowicka"
Warszawa [update:19-12-2013] | Poland,MA classic |
30-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 13 lat - Rocznik 2000 i 2001
Solina [update:30-09-2013] | Poland,PK classic |
30-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 13 lat - Rocznik 2000 i 2001
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
30-09-2013 06-10-2013 | Turniej z normą na Kandydata na Mistrza w Hetmanie
Wrocław [update:22-10-2013] | Poland,DS classic |
29-09-2013 29-09-2013 | Grand Prix Niesłyszących w Rybniku
Rybnik [update:08-10-2013] | Poland,SL classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 11 lat - Rocznik 2002 i 2003
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 13 lat - Rocznik 2000 i 2001
Solina [update:29-09-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 15 lat - Rocznik 1998 i 1999
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 17 lat - Rocznik 1996 i 1997
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorów do 9 lat - Rocznik 2004 i młodsi
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorek do 11 lat - Roczniki 2002 i 2003
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorek do 13 lat - Roczniki 2000 i 2001
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Juniorek do 9 lat - Rocznik 2004 i młodsze
Solina [update:14-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 06-10-2013 | Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Osób Niepełnosprawnych PZSzach
WZW "Jawor" Solina [update:06-10-2013] | Poland,PK classic |
29-09-2013 08-12-2013 | Otwarta Liga Mazowiecka
Województwo Mazowieckie [update:09-12-2013] | Poland,MA team, classic |
28-09-2013 06-10-2013 | 3rd Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wrocław [update:06-10-2013] | Poland,DS classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 11 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 13 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 15 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 17 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików C 9 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 11 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 13 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 05-10-2013 | Eliminacje Strefowe do Finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików D 9 (KP-PO)
Jastrzębia Góra [update:07-10-2013] | Poland,PO classic |
28-09-2013 29-09-2013 | Memoriał Romana Bąka do 12 lat
Chorzów [update:29-09-2013] | Poland,SL classic |
28-09-2013 29-09-2013 | Memoriał Romana Bąka gr do 10 lat
Chorzów [update:29-09-2013] | Poland,SL classic |
28-09-2013 29-09-2013 | Memoriał Romana Bąka gr do 8 lat
Chorzów [update:29-09-2013] | Poland,SL classic |
28-09-2013 04-10-2013 | Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE
Chorzów [update:05-10-2013] | Poland,SL classic |
28-09-2013 29-09-2013 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (NA III KATEGORIĘ)
ŁODYGOWICE [update:29-09-2013] | Poland,SL classic |
28-09-2013 29-09-2013 | Turniej klasyfikacyjny w Otwocku na III i II kategorię
Otwock [update:29-09-2013] | Poland,MA classic |
28-09-2013 29-09-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (1)
Warszawa [update:29-09-2013] | Poland,MA classic |
27-09-2013 29-09-2013 | Czwórmecz Saksonia - Drezno - Dolny Śląsk - Wrocław
Szklarska Poręba [update:29-09-2013] | Poland,DS team, classic |
24-09-2013 15-10-2013 | Mistrzostwa Sekcji Szachowej MTS Kwidzyn grupa A
Kwidzyn [update:24-09-2013] | Poland,PO classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do MPJ'2014 - C15
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do MPJ'2014 - C17
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do MPM`2014 - C09
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do MPM`2014 - D09
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do OOM w SU'2014 - C11
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do OOM w SU'2014 - C13
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do OOM w SU'2014 - D11
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PL classic |
23-09-2013 28-09-2013 | Eliminacje Strefowe PL-LU do OOM w SU'2014 - D13
Serwy k.Augustowa [update:28-09-2013] | Poland,PK classic |
23-09-2013 16-12-2013 | II jesienne granie w Hetmanie_A
Warszawa [update:19-12-2013] | Poland,MA classic |
23-09-2013 16-12-2013 | II Jesienne granie w Hetmanie_B
Warszawa [update:17-12-2013] | Poland,MA classic |
23-09-2013 23-09-2013 | Turniej błyskawiczny na Uroczyste zakonczenie 55 lecia ZSM
Zabrze [update:24-09-2013] | Poland,SL classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - C11
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - C13
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - C15
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - C17
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - C9
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - D11
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - D13
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
22-09-2013 29-09-2013 | Polfinaly Mistrzostw Polski Juniorow Makroregion ZP+WP 2013 - D9
Łazy [update:29-09-2013] | Poland,ZP classic |
21-09-2013 22-09-2013 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1400
GDAŃSK [update:13-10-2013] | Poland,PO classic |
21-09-2013 22-09-2013 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600
GDAŃSK [update:22-09-2013] | Poland,PO classic |
21-09-2013 22-09-2013 | III_Mini-ELO (1)
Warszawa [update:25-09-2013] | Poland,MA classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Jesienne Nadzieje Szachowe
Mińsk Mazowiecki [update:22-09-2013] | Poland,MA classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 11 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 13 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 15 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 17 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - CHŁOPCY do 9 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 11 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 13 lat
Żarów [update:20-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 15 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 17 lat
Żarów [update:20-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych - DZIEWCZĘTA do 9 lat
Żarów [update:22-09-2013] | Poland,DS classic |
21-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach
Mińsk Mazowiecki [update:30-09-2013] | Poland,MA classic |
21-09-2013 23-09-2013 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PL-LU) - Chłopcy
Serwy k.Augustowa [update:24-09-2013] | Poland,PL classic |
21-09-2013 23-09-2013 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PL-LU) - Dziewczęta
Serwy k.Augustowa [update:24-09-2013] | Poland,PL classic |
21-09-2013 22-09-2013 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Chłopcy
Bydgoszcz - MCK [update:22-09-2013] | Poland,KP classic |
21-09-2013 22-09-2013 | VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Dziewczynki
Bydgoszcz - MCK [update:22-09-2013] | Poland,KP classic |
20-09-2013 06-12-2013 | 131st YMCA Autumn 2013-A
Warszawa [update:05-12-2013] | Poland,MA classic |
20-09-2013 27-09-2013 | 2 Trenigowy Turniej Szachowy w ZS1 Chrzanów - gr. zaawansowana
Chrzanów [update:20-09-2013] | Poland,MP classic |
20-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Chlopcy rocznik 2003-2005
Łazy [update:23-09-2013] | Poland,ZP classic |
20-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Makroregionalne Mlodzikow ZP+WP 2013 - Dziewczeta rocznik 2003-2005
Łazy [update:23-09-2013] | Poland,ZP classic |
20-09-2013 20-09-2013 | Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:22-09-2013] | Poland,LB classic |
20-09-2013 20-09-2013 | Mistrzostwa Miasta Gorzowa Wlkp 2013 grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:22-09-2013] | Poland,LB classic |
20-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (OP+SL) gr. chłopców
Świętochłowice [update:22-09-2013] | Poland,SL classic |
20-09-2013 22-09-2013 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (OP+SL) gr. dziewcząt
Świętochłowice [update:23-09-2013] | Poland,SL classic |
20-09-2013 29-09-2013 | Mistrzostwa Włocławka 2013
Włocławek [update:29-09-2013] | Poland,KP classic |
20-09-2013 20-12-2013 | Turniej Jesienny 2013
Rzeszów [update:21-12-2013] | Poland,PK classic |
20-09-2013 22-09-2013 | Turniej szachowy o puchar prezesa Krakowskiego Klubu Szachistów
Kraków [update:24-09-2013] | Poland,MP classic |
20-09-2013 22-09-2013 | VIII ITSz P60 RUDZKIE LATO 2013 do R 2000
Ruda Śl [update:22-09-2013] | Poland,SL classic |
19-09-2013 12-12-2013 | 130th YMCA Autumn 2013-B
Warszawa [update:12-12-2013] | Poland,MA classic |
18-09-2013 11-12-2013 | 129th YMCA Autumn 2013-C
Warszawa [update:12-12-2013] | Poland,MA classic |
18-09-2013 20-11-2013 | Mistrzostwa szkoły podstawowej 107 w Warszawie
Warszawa [update:21-11-2013] | Poland,MA classic |
17-09-2013 26-11-2013 | 128th YMCA Autumn 2013-D
Warszawa [update:26-11-2013] | Poland,MA classic |
17-09-2013 24-09-2013 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych "FIANCHETTO"
Jastrzębia Góra [update:25-09-2013] | Poland,SL classic |
16-09-2013 09-12-2013 | 132nd YMCA Autumn 2013-D-bis
Warszawa [update:11-12-2013] | Poland,MA classic |
16-09-2013 16-09-2013 | TRENING KLUBOWY
Suwałki [update:16-09-2013] | Poland,PL classic |
16-09-2013 21-09-2013 | XXVIII Puchar Grunwaldu
Ramsowo [update:29-10-2013] | Poland,WM classic |
14-09-2013 15-09-2013 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2013 - Open A do 2200 ELO - P'60+30
Chorzów [update:17-09-2013] | Poland,SL classic |
14-09-2013 15-09-2013 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2013 - Open B do 1800 RANKING - P'60
Chorzów [update:17-09-2013] | Poland,SL classic |
14-09-2013 15-09-2013 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2013 - Open C do lat 12 - P'60
Chorzów [update:15-09-2013] | Poland,SL classic |
14-09-2013 15-09-2013 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów 2013 - Open D do lat 9 - P'60
Chorzów [update:15-09-2013] | Poland,SL classic |
14-09-2013 15-09-2013 | III TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"
Suwałki [update:15-09-2013] | Poland,PL classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Zielonka [update:16-09-2013] | Poland,MA classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Zielonka [update:16-09-2013] | Poland,MA classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 18
Zielonka [update:16-09-2013] | Poland,MA classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Zielonka [update:15-09-2013] | Poland,MA classic |
14-09-2013 15-09-2013 | VI Otwarty Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:15-09-2013] | Poland,LU classic |
14-09-2013 15-09-2013 | VI Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2013 "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin [update:17-10-2013] | Poland,LU classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A - 1600
Wrocław [update:19-09-2013] | Poland,DS classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B - 1400
Wrocław [update:20-09-2013] | Poland,DS classic |
14-09-2013 15-09-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C - 1200-1250
Wrocław [update:19-09-2013] | Poland,DS classic |
13-09-2013 22-09-2013 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brzozowa - JUNIORZY
Brzozów [update:24-09-2013] | Poland,PK classic |
13-09-2013 22-09-2013 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brzozowa - OPEN
Brzozów [update:25-09-2013] | Poland,PK classic |
12-09-2013 16-09-2013 | Memoriał Ludwika Huttnera 2013
Krynica Morska [update:16-09-2013] | Poland,PO classic |
10-09-2013 10-09-2015 | Turnieje Kandydackie 33 Mistrzostw Świata 2013 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:03-01-2013] | Poland,MA classic |
09-09-2013 10-09-2013 | TRENING
Suwałki [update:11-09-2013] | Poland,PL classic |
08-09-2013 15-09-2013 | III Turniej Szachowego Klubu Nauczycieli BELFEREK
Przemyśl [update:29-09-2013] | Poland,PK classic |
07-09-2013 15-09-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga
Szklarska Poręba [update:15-09-2013] | Poland,DS team, classic |
07-09-2013 22-09-2013 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 13_14 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:22-09-2013] | Poland,MA classic |
07-09-2013 07-09-2013 | Mecz szachowy Wieliczka - Saint-Andre-lez-Lille
Saint-Andre-lez-Lille [update:11-09-2013] | Poland,MP team, classic |
07-09-2013 13-10-2013 | Weekendowy Turniej Klubowy
Lipusz [update:19-10-2013] | Poland,PO classic |
06-09-2013 06-09-2013 | Blic w Katach Rybackich
Kąty Rybackie [update:15-09-2013] | Poland,PO classic |
06-09-2013 15-09-2013 | DMP - II Liga seniorów
Poronin [update:17-09-2013] | Poland,MP team, classic |
06-09-2013 08-09-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:08-09-2013] | Poland,LB classic |
06-09-2013 08-09-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:08-09-2013] | Poland,LB classic |
06-09-2013 06-09-2013 | Mecz szachowy Saint-Andre-lez-Lille - Wieliczka
Saint-Andre-lez-Lille [update:11-09-2013] | France team, classic |
04-09-2013 16-10-2013 | Turniej tematyczny_ Obrona Caro-Kann
kurnik.pl [update:04-12-2013] | Poland,DS classic |
01-09-2013 01-03-2015 | 6 Puchar Świata Weteranów w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:09-06-2013] | Poland,MA classic |
01-09-2013 01-09-2015 | Mecz Polska-Australia/Nowa Zelandia w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:08-06-2013] | Poland,MA classic |
31-08-2013 01-09-2013 | 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:01-09-2013] | Poland,DS classic |
31-08-2013 01-09-2013 | Mini-ELO "Białystok 2013" turniej 1. - grupa B
Białystok [update:02-09-2013] | Poland,PL classic |
31-08-2013 15-09-2013 | Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachach klasycznych na 2013 rok
Łomża [update:16-09-2013] | Poland,PL classic |
31-08-2013 01-09-2013 | V Otwarty Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:12-09-2013] | Poland,LU classic |
31-08-2013 01-09-2013 | V TMT w ramach cyklu 2013 "Szach Krolowi" do 12 lat - Witaj Szkolo!!
Lublin/ al. Piłsudskiego 22 [update:01-09-2013] | Poland,LU classic |
30-08-2013 30-08-2013 | 17 Dorsiak
Ruda Śląska [update:30-08-2013] | Poland,SL classic |
30-08-2013 01-09-2013 | Mini-ELO "Białystok 2013" turniej 1.
Białystok [update:03-10-2013] | Poland,PL classic |
29-08-2013 30-08-2013 | Turniej na zakończenie wakacji w MDK Dom Harcerza - gr. A
Kraków [update:30-08-2013] | Poland,MP classic |
29-08-2013 30-08-2013 | Turniej na zakończenie wakacji w MDK Dom Harcerza - gr. B
Kraków [update:28-08-2013] | Poland,MP classic |
29-08-2013 29-08-2013 | Zakończenie Letniej Akademii Szachowej 2013
Brzeg [update:29-08-2013] | Poland,OP classic |
28-08-2013 31-08-2013 | Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Juniorów do lat 16 i 18 w szachach klasycznych
Janów Lubelski [update:31-08-2013] | Poland,LU classic |
28-08-2013 28-08-2013 | Obra Lato Open 2013
Obra k./Wolsztyna [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
28-08-2013 01-09-2013 | Obra Lato Open 2013 - gr. A
Obra [update:04-09-2013] | Poland,WP classic |
28-08-2013 01-09-2013 | Obra Lato Open 2013 grupa B
Obra [update:04-09-2013] | Poland,WP classic |
28-08-2013 01-09-2013 | Obra Lato Open 2013 grupa C
Obra [update:04-09-2013] | Poland,WP classic |
26-08-2013 30-08-2013 | I Otwarty Turniej Szachów Klasycznych w Boguchwale
Boguchwała [update:30-08-2013] | Poland,PK classic |
24-08-2013 31-08-2013 | Bursztynowe Wybrzeże A 1800+
Mikoszewo [update:31-08-2013] | Poland,PO classic |
24-08-2013 31-08-2013 | Bursztynowe Wybrzeże B do 1800
Mikoszewo [update:31-08-2013] | Poland,PO classic |
24-08-2013 31-08-2013 | Bursztynowe Wybrzeże C do 1400 PZSzach
Mikoszewo [update:31-08-2013] | Poland,PO classic |
24-08-2013 28-08-2013 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - Turniej A
Ustroń [update:28-08-2013] | Poland,SL team, classic |
24-08-2013 28-08-2013 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - Turniej B
Ustroń [update:28-08-2013] | Poland,SL team, classic |
24-08-2013 28-08-2013 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - Turniej C FIDE OPEN
Ustroń [update:12-09-2013] | Poland,SL classic |
24-08-2013 28-08-2013 | Jastrzębskie Młodzieżowe Spotkania Szachowe - Turniej D
Ustroń [update:12-09-2013] | Poland,SL classic |
23-08-2013 31-08-2013 | Chess Festival - Open B
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | DĄBKI - CHESS FESTIWAL 2013
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | Gimnazjada i Licealiada
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | SP Klasy I-II
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | SP Klasy III-IV
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | SP Klasy III-IV Dziewczęta
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
23-08-2013 31-08-2013 | SP Klasy V-VI
Dąbki [update:31-08-2013] | Poland,ZP classic |
22-08-2013 28-08-2013 | Turniej Kadry Małopolski Juniorów 2013 Grupa B-1
Rewal [update:11-09-2013] | Poland,ZP classic |
20-08-2013 30-08-2013 | DĄBKI - CHESS FESTIVAL 2014
Dąbki k/Darłowa [update:07-12-2013] | Poland,ZP classic |
19-08-2013 30-08-2013 | KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN A - Międzynarodowy Turniej o puchar Wójta Gminy Rewal
Rewal [update:29-08-2013] | Poland,ZP classic |
19-08-2013 30-08-2013 | KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN B - Międzynarodowy Turniej Gold Cheess Open
Rewal [update:29-08-2013] | Poland,ZP classic |
19-08-2013 30-08-2013 | KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN C - Międzynarodowy Turniej Caissa Open
Rewal [update:29-08-2013] | Poland,ZP classic |
19-08-2013 30-08-2013 | KONIK MORSKI REWALA 2013 - OPEN D - Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów
Rewal [update:29-08-2013] | Poland,ZP classic |
19-08-2013 21-08-2013 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Klasyfikacyjny
Ostróda [update:21-08-2013] | Poland,WM classic |
18-08-2013 24-08-2013 | IV Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice - grupa B
Klementowice [update:26-08-2013] | Poland,LU classic |
18-08-2013 24-08-2013 | IV Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice - grupa A
Klementowice [update:25-08-2013] | Poland,LU classic |
17-08-2013 18-08-2013 | Otwarty Turniej Szachowy ?O Kategorie Szachowe? - Rybnik
Rybnik [update:18-08-2013] | Poland,SL classic |
16-08-2013 16-08-2013 | 15 Dorsiak
Ruda Śląska [update:20-08-2013] | Poland,SL classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa A
Polanica-Zdrój [update:30-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa B
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa C
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa D
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa E
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa F
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 25-08-2013 | 49. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa G
Polanica-Zdrój [update:25-08-2013] | Poland,DS classic |
16-08-2013 18-08-2013 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Szachowe Nadzieje
Ostróda [update:19-08-2013] | Poland,WM classic |
15-08-2013 22-08-2013 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - Młode Talenty
Ostróda [update:22-08-2013] | Poland,WM classic |
15-08-2013 22-08-2013 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2013 - OPEN
Ostróda [update:22-08-2013] | Poland,WM classic |
12-08-2013 15-08-2013 | IV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2001 I MŁODSI
Kraków [update:15-08-2013] | Poland,MP classic |
12-08-2013 17-08-2013 | XXIV NATO CHESS Championship
Warszawa/Rynia [update:18-08-2013] | Poland,MA classic |
11-08-2013 18-08-2013 | I Mistrzostwa Janiowego Wzgórza w Szachach Gr Open
Rzeszów [update:18-08-2013] | Poland,PK classic |
11-08-2013 18-08-2013 | I Mistrzostwa Janiowego Wzgórza w Szachach Gr rank do 1600
Rzeszów [update:18-08-2013] | Poland,PK classic |
11-08-2013 18-08-2013 | Obóz szkoleniowy Obra 11-18.08.2013 Grupa A
Obra [update:19-08-2013] | Poland,WP classic |
11-08-2013 18-08-2013 | Obóz szkoleniowy Obra 11-18.08.2013 Grupa B
Obra [update:22-08-2013] | Poland,WP classic |
11-08-2013 17-08-2013 | Wakacje z Szachami - Open A
Puławy [update:24-07-2013] | Poland,LU classic |
11-08-2013 17-08-2013 | Wakacje z Szachami - Open A
Puławy [update:17-08-2013] | Poland,LU classic |
11-08-2013 17-08-2013 | Wakacje z Szachami - Open B
Puławy [update:17-08-2013] | Poland,LU classic |
11-08-2013 17-08-2013 | Wakacje z Szachami - Open B
Puławy [update:24-07-2013] | Poland,LU classic |
10-08-2013 15-08-2013 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOSiR Gniezno 10-15 sierpnia 2013 Open A
Gniezno [update:15-08-2013] | Poland,WP classic |
10-08-2013 15-08-2013 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOSiR Gniezno 10-15 sierpnia 2013 Open B
Gniezno [update:15-08-2013] | Poland,WP classic |
10-08-2013 10-08-2013 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Koszalin [update:12-07-2013] | Poland,ZP classic |
10-08-2013 19-08-2013 | Maluchy przy szachownicy - III Wakacyjny Turniej Szachowy
Międzyzdroje [update:18-08-2013] | Poland,ZP classic |
10-08-2013 11-08-2013 | MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - Turniej Młodych Talentów do 12 l
Lublin [update:13-08-2013] | Poland,LU classic |
10-08-2013 11-08-2013 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. C
Warszawa [update:11-08-2013] | Poland,MA classic |
10-08-2013 17-08-2013 | XXIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - MEMORIAŁ JÓZEFA KOCHANA
KOSZALIN [update:17-08-2013] | Poland,ZP classic |
09-08-2013 09-08-2013 | 14 Dorsiak
Ruda Śląska [update:20-08-2013] | Poland,SL classic |
08-08-2013 14-08-2013 | 66 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - A od 1800
Nakło [update:17-08-2013] | Poland,KP classic |
08-08-2013 14-08-2013 | 66 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - B do 1800
Nakło [update:17-08-2013] | Poland,KP classic |
08-08-2013 15-08-2013 | IV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - GRUPA Z NORMĄ MISTRZA MIĘDZYNARODOWEGO (IM)
Kraków [update:15-08-2013] | Poland,MP classic |
08-08-2013 15-08-2013 | IV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - OPEN max 2350
Kraków [update:15-08-2013] | Poland,MP classic |
07-08-2013 11-08-2013 | VIII Memoriał im.Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:11-08-2013] | Poland,SL classic |
07-08-2013 13-08-2013 | grupa A
Lewin Kłodzki [update:16-08-2013] | Poland,DS classic |
07-08-2013 13-08-2013 | grupa B
Lewin Kłodzki [update:16-08-2013] | Poland,DS classic |
07-08-2013 13-08-2013 | Grupa C
Lewin Kłodzki [update:16-08-2013] | Poland,DS classic |
07-08-2013 13-08-2013 | Grupa D
Lewin Kłodzki [update:16-08-2013] | Poland,DS classic |
07-08-2013 14-08-2013 | XXI Festiwal Szachowy w Poznaniu. PULA NAGRÓD: 10 000 PLN / I msc - 2 500 PLN
Poznań [update:02-03-2014] | Poland,WP classic |
06-08-2013 11-08-2013 | III MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN A
Lublin [update:19-08-2013] | Poland,LU classic |
06-08-2013 11-08-2013 | III MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN B
Lublin [update:11-08-2013] | Poland,LU classic |
05-08-2013 13-08-2013 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. A
Warszawa [update:13-08-2013] | Poland,MA classic |
05-08-2013 13-08-2013 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Mieczysława Najdorfa gr. B
Warszawa [update:16-08-2013] | Poland,MA classic |
05-08-2013 11-08-2013 | Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - Grupa B1
Mrągowo [update:06-08-2013] | Poland,WM classic |
05-08-2013 11-08-2013 | Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - Grupa B2
Mrągowo [update:11-08-2013] | Poland,WM classic |
05-08-2013 11-08-2013 | Turniej Szachowy Szkoleniowo -Wypoczynkowy Mrągowo 2013 - OPEN A
Mrągowo [update:11-08-2013] | Poland,WM classic |
03-08-2013 03-08-2013 | Dni Sękowa 2013 grupa B - juniorzy
Sękowo [update:03-08-2013] | Poland,WP classic |
27-07-2013 28-07-2013 | I Mistrzostwa Pszowa w Szachach Klasycznych
Pszów [update:28-07-2013] | Poland,SL classic |
27-07-2013 03-08-2013 | XI Memoriał Marka Piasty
Nakło Śląskie [update:02-09-2013] | Poland,SL classic |
26-07-2013 28-07-2013 | Turniej Szachowy "MAAWSPORT 2013"
Przeworsk [update:28-07-2013] | Poland,PK classic |
26-07-2013 28-07-2013 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Pamięci Emanuela Laskera - OPEN A
Barlinek [update:30-07-2013] | Poland,ZP classic |
26-07-2013 28-07-2013 | XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Pamięci Emanuela Laskera - OPEN C
Barlinek [update:30-07-2013] | Poland,ZP classic |
25-07-2013 27-07-2013 | XIV Festiwal Na LeśnejPolanie VI Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:28-07-2013] | Poland,ZP classic |
23-07-2013 26-07-2013 | Lato 2013
Sulechów [update:21-10-2013] | Poland,LB classic |
22-07-2013 30-07-2013 | DMP - I Liga juniorów'2013
Karpacz [update:05-09-2013] | Poland,DS team, classic |
22-07-2013 30-07-2013 | DMP - Extraliga juniorów'2013
Karpacz [update:05-09-2013] | Poland,DS team, classic |
22-07-2013 30-07-2013 | DMP - II Liga Juniorów
Szczyrk [update:06-08-2013] | Poland,SL team, classic |
21-07-2013 30-07-2013 | KARPACZ II CHESS OPEN 2013
Karpacz [update:30-07-2013] | Poland,DS classic |
21-07-2013 21-07-2013 | Turniej Szachowy z okazji Dni Czaplinka 21-07-2013
Czaplinek [update:21-07-2013] | Poland,ZP classic |
20-07-2013 21-07-2013 | O Puchar Wójta gminy Wydminy - klasyfikacyjny
Wydminy [update:22-07-2013] | Poland,WM classic |
17-07-2013 21-07-2013 | I Festiwal Szachowy Żarów 2013 - Grupa A - odwołany
Żarów [update:15-07-2013] | Poland,DS classic |
17-07-2013 21-07-2013 | I Festiwal Szachowy Żarów 2013 - turniej główny
Żarów [update:21-07-2013] | Poland,DS classic |
17-07-2013 20-07-2013 | I Festiwal Szachowy Żarów 2013 - turniej juniorów
Żarów [update:20-07-2013] | Poland,DS classic |
15-07-2013 21-07-2013 | II Turniej Szachowego Klubu Nauczycieli BELFEREK
Przemyśl [update:20-07-2013] | Poland,PK classic |
15-07-2013 21-07-2013 | II Turniej Szachowego Klubu Nauczycieli BELFEREK B
Przemyśl [update:22-07-2013] | Poland,PK classic |
14-07-2013 18-07-2013 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH
Suwałki [update:18-07-2013] | Poland,PL classic |
14-07-2013 17-07-2013 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REKTORA P.W.S.Z. W SUWAŁKACH - B
Suwałki [update:17-07-2013] | Poland,PL classic |
13-07-2013 14-07-2013 | Lubuskie Cztery Pory Roku - LATO
Zielona Góra [update:14-07-2013] | Poland,LB classic |
13-07-2013 21-07-2013 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Szachowe Lato Poznań 2013 - JUNIORZY
Poznań [update:24-07-2013] | Poland,WP classic |
13-07-2013 21-07-2013 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Szachowe Lato Poznań 2013 - OPEN
Poznań [update:22-07-2013] | Poland,WP classic |
13-07-2013 17-07-2013 | XXI Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2013 Tur B (ur.w 2000 i mł)
Dobczyce ul Szkolna 43 nowe gimnazjum [update:17-07-2013] | Poland,MP classic |
13-07-2013 17-07-2013 | XXI Międzynarodowy F.Sz. im.Józefa Dominika Dobczyce'2013 Turniej A
Dobczyce ul Szkolna 43 nowe gimnazjum [update:17-07-2013] | Poland,MP classic |
12-07-2013 14-07-2013 | IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA A
Pszczyna [update:19-07-2013] | Poland,SL classic |
12-07-2013 14-07-2013 | IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA B
Pszczyna [update:11-07-2013] | Poland,SL classic |
12-07-2013 14-07-2013 | IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA C
Pszczyna [update:19-07-2013] | Poland,SL classic |
12-07-2013 14-07-2013 | IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA D
Pszczyna [update:19-07-2013] | Poland,SL classic |
12-07-2013 14-07-2013 | IX Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - GRUPA E
Pszczyna [update:19-07-2013] | Poland,SL classic |
10-07-2013 12-07-2013 | Wakacyjny Treningowy Turniej Szachowy w ZS1 Chrzanów
Chrzanów [update:01-09-2013] | Poland,MP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013
Kowalewo Pomorskie [update:24-06-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - A od 1900
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - B 1600-2000
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - C do 1600
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - D do lat 16 i 14
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - F do lat 12
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - G do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 16-07-2013 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2013 - H do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2013] | Poland,KP classic |
10-07-2013 18-07-2013 | XXVIII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:18-07-2013] | Poland,ZP classic |
09-07-2013 13-07-2013 | Wakacyjna Szkółka Szachowa "Białystok 2013" - turnus I
Białystok [update:18-07-2013] | Poland,PL classic |
08-07-2013 12-07-2013 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje w Mieście Rybnik - GRUPA A
Rybnik [update:11-07-2013] | Poland,SL classic |
08-07-2013 12-07-2013 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży - Wakacje w Mieście Rybnik - GRUPA B
Rybnik [update:11-07-2013] | Poland,SL classic |
08-07-2013 13-07-2013 | XII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Siedlce [update:22-07-2013] | Poland,MA classic |
06-07-2013 11-07-2013 | IV Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2013" - grupa A
Sokółka [update:25-09-2013] | Poland,PL classic |
06-07-2013 06-07-2013 | IX Ogólnopolski Turniej Szachowy w Leśniowicach grupa A
Leśniowice [update:06-07-2013] | Poland,LU classic |
06-07-2013 07-07-2013 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2013 TD
Kołobrzeg [update:08-07-2013] | Poland,ZP classic |
06-07-2013 07-07-2013 | Turniej wakacyjny - połączone grupy A i B
Kraków [update:07-07-2013] | Poland,MP classic |
06-07-2013 07-07-2013 | Wojewódzki Turniej Niesłyszących
Łuków [update:07-07-2013] | Poland,LU classic |
05-07-2013 05-09-2013 | 124th YMCA Summer 2013-B
Warszawa [update:05-09-2013] | Poland,MA classic |
05-07-2013 05-09-2013 | 125th YMCA Summer 2013-A
Warszawa [update:05-09-2013] | Poland,MA classic |
05-07-2013 04-09-2013 | 126th YMCA Summer 2013-C
Warszawa [update:05-09-2013] | Poland,MA classic |
05-07-2013 04-09-2013 | 127th YMCA Summer 2013-D
Warszawa [update:05-09-2013] | Poland,MA classic |
05-07-2013 07-07-2013 | Turniej wakacyjny A - ranking 1600 i więcej - odwołany
Kraków [update:04-07-2013] | Poland,MP classic |
04-07-2013 11-07-2013 | Turniej P30 "Lipiec 2013"
Elbląg [update:19-07-2013] | Poland,WM classic |
02-07-2013 03-07-2013 | Turniej wakacyjny w MDK Dom Harcerza - gr. A
Kraków [update:03-07-2013] | Poland,MP classic |
02-07-2013 14-07-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ ŚWIAT - III Turniej Szachowy Grecja 2013
Riwiera Olimpijska [update:12-01-2013] | Poland,DS classic |
02-07-2013 14-07-2013 | Z Szachami Przez Świat 2013
Grecja - Riwiera Olimpijska [update:29-11-2012] | Greece classic |
01-07-2013 10-07-2013 | II Turniej o Puchar Lata w szachach klasycznych
Choszczno [update:11-07-2013] | Poland,ZP classic |
01-07-2013 07-07-2013 | Ogólnopolski Turniej Szachowy do R 2200 Grzybowickie Spotkania
Zabrze [update:21-07-2013] | Poland,SL classic |
01-07-2013 09-07-2013 | VIII Międzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Open A
Wrocław [update:09-07-2013] | Poland,DS classic |
01-07-2013 09-07-2013 | VIII Międzynarodowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Open B
Wrocław [update:09-07-2013] | Poland,DS classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa J. Dąbrowskiego Ch.03- mło
Marzenin [update:12-06-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 09-07-2013 | XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2013
Kołobrzeg [update:09-07-2013] | Poland,ZP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa J. Dąbrowskiego Ch.00-02
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa J. Dąbrowskiego Ch.03- mło
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa J. Dąbrowskiego Dz.00-02
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa J.Dąbrowskiego Ch. 97-98
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. BiskupJ.Dąbrowskiego Dz. 97-99
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
01-07-2013 03-07-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Ks.Biskupa J.Dąbrowskiego Dz.03- mło
Marzenin [update:03-07-2013] | Poland,WP classic |
30-06-2013 08-07-2013 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A
ŁAZY [update:10-07-2013] | Poland,ZP classic |
30-06-2013 08-07-2013 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B
ŁAZY [update:10-07-2013] | Poland,ZP classic |
30-06-2013 08-07-2013 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C
ŁAZY [update:10-07-2013] | Poland,ZP classic |
30-06-2013 08-07-2013 | IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA D (dzieci do lat 10)
ŁAZY [update:10-07-2013] | Poland,ZP classic |
30-06-2013 06-07-2013 | Turniej Szachowy Chess Company W&W - Grupa A
Soczewka [update:06-07-2013] | Poland,LD classic |
30-06-2013 06-07-2013 | Turniej Szachowy Chess Company W&W - Grupa B
Soczewka [update:06-07-2013] | Poland,LD classic |
30-06-2013 08-07-2013 | XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:08-07-2013] | Poland,PK classic |
30-06-2013 08-07-2013 | XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:12-07-2013] | Poland,PK classic |
30-06-2013 08-07-2013 | XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr C Jun ur. 1999-2002
Rudnik nad Sanem [update:08-07-2013] | Poland,PK classic |
30-06-2013 08-07-2013 | XXIV Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2013 - Gr D Jun ur 2003 i mł
Rudnik nad Sanem [update:08-07-2013] | Poland,PK classic |
29-06-2013 30-06-2013 | Turniej Młodych Talentów do lat 12
Lublin [update:11-07-2013] | Poland,LU classic |
29-06-2013 30-06-2013 | Turniej Młodych Talentów do lat 8 - Smerfy
Lublin [update:11-07-2013] | Poland,LU classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy C11
Ustroń [update:11-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy C13
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy C15
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy C9
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy D11
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy D13
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy D15
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy D17
Ustroń [update:27-06-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | Turniej Pierwszej Szansy D9
Ustroń [update:10-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 06-07-2013 | TURNIEJ SZACHOWY "USTROŃ OPEN 2013"
Ustroń [update:06-07-2013] | Poland,SL classic |
29-06-2013 04-07-2013 | V Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A
Białystok [update:04-07-2013] | Poland,PL classic |
29-06-2013 30-06-2013 | VI Turniej Szachowy TS Wisła Kraków B - ranking 1600 i mniej
Kraków [update:01-07-2013] | Poland,MP classic |
29-06-2013 30-06-2013 | VI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow A - ranking 1600 i więcej
Kraków [update:01-07-2013] | Poland,MP classic |
28-06-2013 30-06-2013 | Turniej WKSz-1938 8th
Włocławek [update:02-07-2013] | Poland,KP classic |
26-06-2013 04-07-2013 | 22. OFFENEN BRANDENBURGISCHEN SENIORENTURNIER 2013
Międzyzdroje [update:05-07-2013] | Poland,ZP classic |
24-06-2013 02-07-2013 | 19.Mistrzostwa Milanowka 2013 o Puchar Burmistrza Open-A
Milanowek [update:03-07-2013] | Poland,MA classic |
24-06-2013 02-07-2013 | 19.Mistrzostwa Milanowka 2013 o Puchar Burmistrza Open-B
Milanowek [update:02-07-2013] | Poland,MA classic |
24-06-2013 30-06-2013 | V Międzynarodowy Tur. Szachowy im. Jana Zukertorta - I wicemistrza Świata - FIDE
Lublin [update:09-07-2013] | Poland,LU classic |
24-06-2013 30-06-2013 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - Turniej B (open)
Lublin [update:11-07-2013] | Poland,LU classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C11
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C13
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C15
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa C17
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa D11
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa D13
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa D15
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 26-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów 2013 - Grupa D17
Ruda Śląska [update:26-06-2013] | Poland,SL classic |
22-06-2013 23-06-2013 | Kołówka na II kategorie
Piasezcno [update:23-06-2013] | Poland,MA classic |
22-06-2013 24-06-2013 | Kołówka na III kategoria
Piaseczno [update:25-06-2013] | Poland,MA classic |
22-06-2013 23-06-2013 | Otwarte Mistrzostwa MDK Wołomin (możliwość zdobycia III i II kat)
Wołomin [update:23-06-2013] | Poland,MA classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK- rocznik 2003-2005 Chłopcy
Lubenia [update:11-07-2013] | Poland,PK classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MP-PK- rocznik 2003-2005 Dziewczęta
Lubenia [update:11-07-2013] | Poland,PK classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Polski Amatorów 2013
Wrocław [update:23-06-2013] | Poland,DS classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 11
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 13
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 15
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 17
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 9
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 11
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 13
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 15
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorek do lat 9
Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa [update:23-06-2013] | Poland,KP classic |
21-06-2013 23-06-2013 | XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:24-06-2013] | Poland,DS classic |
21-06-2013 23-06-2013 | XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:28-06-2013] | Poland,DS classic |
21-06-2013 23-06-2013 | XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:24-06-2013] | Poland,DS classic |
20-06-2013 23-06-2013 | XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [update:28-06-2013] | Poland,DS classic |
20-06-2013 23-06-2013 | XXVIII Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa D - JUNIORZY
Wrocław [update:24-06-2013] | Poland,DS classic |
16-06-2013 16-06-2013 | Turniej B Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
Otwock [update:21-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | II MEM. SZACH. IM. BŁ. JANA PAWŁA II - TURNIEJ A (OPEN)
Gąbin [update:16-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | II Turniej Kołowy (1600)
Puszcza Mariańska [update:16-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR "INWESTPOL CONSULTING" - GRUPA 1400
GDAŃSK [update:18-06-2013] | Poland,PO classic |
15-06-2013 16-06-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR "INWESTPOL CONSULTING" - GRUPA 1600
GDAŃSK [update:18-06-2013] | Poland,PO classic |
15-06-2013 23-06-2013 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:23-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | Mini-ELO (6)
Warszawa [update:16-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | Turniej A Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Otwocku
Otwock [update:17-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 15-06-2013 | Turniej błyskawiczny w Wiśniewie.
Wiśniew [update:30-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 16-06-2013 | Turniej przedwakacyjny o III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:16-06-2013] | Poland,MA classic |
15-06-2013 23-06-2013 | V Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej w ramach V Europejskiego Festiwalu Szachowego "LUBLIN 2013" pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki Pani Joanny Muchy
Lublin/ Trybunał Koronny [update:23-06-2013] | Poland,LU classic |
14-06-2013 16-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2013r - Chłopcy C09
Świętochłowice [update:16-06-2013] | Poland,SL classic |
14-06-2013 16-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2013r - Dziewczęta D09
Świętochłowice [update:16-06-2013] | Poland,SL classic |
14-06-2013 16-06-2013 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW (8-10 LAT) W SZACHACH -DZIEWCZĘTA
Brzeg Dolny [update:19-06-2013] | Poland,DS classic |
14-06-2013 16-06-2013 | MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW W SZACHACH ( 8-10 LAT) CHŁOPCY
Brzeg Dolny [update:17-06-2013] | Poland,DS classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 09 ur. 2004 i młodsi
Żerków [update:21-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 11 ur. 2002 - 2003
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 13 ur. 2000 - 2001
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 15 ur. 1998 - 1999
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C - 18 ur. 1995 - 1997
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 09 ur. 2004 i młodsze
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 11 ur. 2002 - 2003
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 13 ur. 2000 - 2001
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 15 ur. 1998 - 1999
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
14-06-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D - 18 ur. 1995 - 1997
Żerków [update:19-06-2013] | Poland,WP classic |
10-06-2013 17-06-2013 | II Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2013 - grupa 1000 - 1400
Lipusz [update:22-06-2013] | Poland,PO classic |
10-06-2013 10-06-2013 | Mistrzostwa Klasy II J w Szkole Podstawowej w Kowalach
Kowale [update:10-06-2013] | Poland,PO classic |
10-06-2013 28-02-2015 | Półfinały 37 Mistrzostw Świata 2013 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:29-04-2013] | Poland,MA classic |
08-06-2013 09-06-2013 | 6 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY GRUPA DO LAT 14
WROCŁAW [update:09-06-2013] | Poland,DS classic |
08-06-2013 09-06-2013 | 6 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY GRUPA DO LAT 9
WROCŁAW [update:09-06-2013] | Poland,DS classic |
08-06-2013 09-06-2013 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B
Warszawa Ursus [update:09-06-2013] | Poland,MA classic |
08-06-2013 08-06-2013 | Liga Juniorów Województwa Lubuskiego 2013 Turniej Finałowy
Sulechów [update:08-06-2013] | Poland,LB team, classic |
08-06-2013 09-06-2013 | Otwarte Mistrzostwa KSz Gryf Szczecin w Szachach Klasycznych P'60
Szczecin [update:09-06-2013] | Poland,ZP classic |
08-06-2013 14-06-2013 | Turniej klasyfikacyjny - grupa A
Myślenice [update:17-06-2013] | Poland,MP classic |
08-06-2013 14-06-2013 | Turniej klasyfikacyjny - grupa B
Myślenice [update:17-06-2013] | Poland,MP classic |
07-06-2013 07-06-2013 | II Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 14 w Szachach gr chłopców
Świdnica [update:09-06-2013] | Poland,DS classic |
07-06-2013 07-06-2013 | II Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 14 w Szachach gr dziewcząt
Świdnica [update:09-06-2013] | Poland,DS classic |
07-06-2013 08-06-2013 | TURNIEJ A - OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW W WĘGROWIE
WĘGRÓW [update:13-06-2013] | Poland,MA classic |
07-06-2013 08-06-2013 | TURNIEJ B - OTWARTE MISTRZOSTWA JUNIORÓW W WĘGROWIE
Węgrów [update:13-06-2013] | Poland,MA classic |
07-06-2013 05-07-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 712 Grupa A
WADOWICE [update:08-07-2013] | Poland,MP classic |
07-06-2013 05-07-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 712 Grupa B
Wadowice [update:06-07-2013] | Poland,MP classic |
07-06-2013 28-06-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 712 Grupa C
Wadowice [update:29-06-2013] | Poland,MP classic |
06-06-2013 11-06-2013 | 55 Ogólnopolski Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny
Zamość [update:12-06-2013] | Poland,LU team, classic |
01-06-2013 02-06-2013 | I Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Stęszew
Tomiczki [update:02-06-2013] | Poland,WP classic |
01-06-2013 02-06-2013 | Mistrzostwa Gniezna w szachach 2013 r. Finał A
Gniezno [update:02-06-2013] | Poland,WP classic |
01-06-2013 02-06-2013 | Mistrzostwa Gniezna w szachach 2013 r. Finał B
Gniezno [update:01-06-2013] | Poland,WP classic |
01-06-2013 02-06-2013 | Mistrzostwa Gniezna w szachach 2013 r. Finał B
Gniezno [update:02-06-2013] | Poland,WP classic |
01-06-2013 02-06-2013 | OPEN FIDE - Turniej o Puchar Posła na Sejm RP Witolda Czarneckiego 1-2.06.2013
Konin [update:12-06-2013] | Poland,WP classic |
01-06-2013 02-06-2013 | Turniej klasyfikacyjny na kategorie V - II.
Międzyrzec Podlaski [update:12-06-2013] | Poland,LU classic |
31-05-2013 31-05-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 09
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
31-05-2013 31-05-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 11
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
31-05-2013 31-05-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów D 09 + D 11
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
31-05-2013 02-06-2013 | IV liga seniorów w Tarnowie
Tarnów [update:02-06-2013] | Poland,MP team, classic |
31-05-2013 02-06-2013 | IV Małopolska Liga Seniorów
Hotel Gala w Kwaczale [update:03-06-2013] | Poland,MP team, classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C11
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C15
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 17 - C17
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 9 - C09
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 15 - D15
Serwy [update:01-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 9 - D09
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT13- D13
Serwy [update:01-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLSKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 -C13
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ.PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D11
Serwy [update:02-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 02-06-2013 | MISTRZOSTWA WOJ.PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 17 - D17
Serwy [update:01-06-2013] | Poland,PL classic |
31-05-2013 01-06-2013 | Turniej z okazji Dnia Europejczyka
Słupsk [update:02-06-2013] | Poland,PO classic |
30-05-2013 02-06-2013 | FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN A
Wilkasy [update:03-06-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | FESTIWAL SZACHOWY WILKASY 2013 OPEN B
Wilkasy [update:04-04-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | IMWJ - zgłoszenia wszystkie grupy
Olsztyn [update:29-05-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 13
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 30-05-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 17
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów D 13
Olsztyn [update:02-06-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | Indywisualne Mistrzostwa Województwa Juniorów C 15 + D15 + C 19
Olsztyn [update:08-06-2013] | Poland,WM classic |
30-05-2013 02-06-2013 | IV Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w Szachach Klasycznych pod patronatem Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski
Międzyrzec Podlaski [update:03-06-2013] | Poland,LU classic |
30-05-2013 02-06-2013 | MINUS 2000
Pokrzywna [update:02-06-2013] | Poland,OP classic |
30-05-2013 02-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 12 14 16 18
Zielona Góra [update:10-06-2013] | Poland,LB classic |
30-05-2013 02-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiegoo Juniorów do lat 8 10
Zielona Góra [update:10-06-2013] | Poland,LB classic |
30-05-2013 31-05-2013 | Turniej klasyfikacyjny na III kategorię.
Międzyrzec Podlaski [update:12-06-2013] | Poland,LU classic |
29-05-2013 01-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C-17
soczewka [update:04-06-2013] | Poland,LD classic |
29-05-2013 01-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Juniorów CD-9
soczewka [update:07-06-2013] | Poland,LD classic |
29-05-2013 01-06-2013 | Mistrzostwa Województwa Juniorek D-17
soczewka [update:04-06-2013] | Poland,LD classic |
28-05-2013 28-05-2013 | Szachowe spotkania w Chrześcijańskiej Szkole Samuel - turniej 4
Warszawa [update:02-06-2013] | Poland,MA classic |
27-05-2013 27-05-2013 | Dzień dziecka w Antoninku
Poznań [update:04-06-2013] | Poland,WP classic |
27-05-2013 27-05-2013 | I Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna Śląska Gr Dziewcząt
Jaworzyna Śląska [update:28-05-2013] | Poland,DS classic |
25-05-2013 26-05-2013 | I TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX SUWAŁK-2013"
Suwałki [update:26-05-2013] | Poland,PL classic |
25-05-2013 26-05-2013 | O III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:26-05-2013] | Poland,MA classic |
25-05-2013 26-05-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy Zalesie Górne ul. Sarenki 20(wejście od ul. Białej Brzozy) [update:26-05-2013] | Poland,MA classic |
25-05-2013 26-05-2013 | Turniej Szkółki Szachowej Polonii
Warszawa [update:28-05-2013] | Poland,MA classic |
25-05-2013 26-05-2013 | VII. Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków w Szachach - Chłopcy
KOŁOBRZEG [update:29-09-2012] | Poland,ZP classic |
25-05-2013 26-05-2013 | VII. Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków w Szachach - Dziewczynki
KOŁOBRZEG [update:30-11-2012] | Poland,ZP classic |
25-05-2013 26-05-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (8)
Warszawa [update:26-05-2013] | Poland,MA classic |
25-05-2013 02-06-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Sudety 2013" - Grupa B
Szklarska Poręba [update:02-06-2013] | Poland,DS classic |
24-05-2013 24-05-2013 | Świętokrzyska Akademia Sportu SP Radkowice - kl. IV-VI
Starachowice [update:27-05-2013] | Poland,SK classic |
24-05-2013 15-09-2013 | Druzynowe Mistrzostwa Polski Sygnity Ekstraliga
Wrocław - Gorzów Wlkp.- Katowice [update:15-09-2013] | Poland,LB team, classic |
24-05-2013 26-05-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa A
Strzelce Krajeńskie [update:26-05-2013] | Poland,LB classic |
24-05-2013 26-05-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 - Grupa B
Strzelce Krajeńskie [update:26-05-2013] | Poland,LB classic |
24-05-2013 24-05-2013 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW WLKP. JUNIORÓW 2013 CD-13-15-18 STREFA PÓŁNOCNA
PIŁA [update:26-05-2013] | Poland,WP classic |
24-05-2013 24-05-2013 | XII Olimpiada Notarialna Kobiety
Mszana Dolna [update:26-05-2013] | Poland,MP classic |
24-05-2013 02-06-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Sudety 2013" GRUPA A
Szklarska Poreba [update:02-06-2013] | Poland,DS classic |
21-05-2013 25-06-2013 | Finał mistrzostw PSP nr 6 w kategorii chłopców
Warszawa [update:27-06-2013] | Poland,MA classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2012/2013
Mińsk Mazowiecki [update:19-05-2013] | Poland,MA team, classic |
18-05-2013 19-05-2013 | III Memoriał Szachowy im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:19-05-2013] | Poland,KP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C 9 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:20-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C11 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:20-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C13 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C15 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 18-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C18 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:20-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały MIstrzostw Wielkopolski Juniorów D11 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:20-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D13 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D15 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:27-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D18 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D9 Strefa Centralna 18-19.05.2013
Poznań [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | SZACHOWA MAJÓWKA Z KORONĄ - Grupa 1400
GDAŃSK [update:03-06-2013] | Poland,PO classic |
18-05-2013 19-05-2013 | SZACHOWA MAJÓWKA Z KORONĄ - Grupa 1600
GDAŃSK [update:19-05-2013] | Poland,PO classic |
18-05-2013 19-05-2013 | VI Ślesiński Festiwal Szachowy "Trzeźwe myślenie drogą do sukcesu" grupa B i C
Ślesin [update:19-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | VI Ślesiński Festiwal Szachowy "Trzeźwe myslenie drogą do sukcesu" grupa B
Ślesin [update:17-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | VI Ślesiński Festiwal Szachowy "Trzeźwe myslenie drogą do sukcesu" grupa C
Ślesin [update:17-05-2013] | Poland,WP classic |
18-05-2013 19-05-2013 | VII Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:19-05-2013] | Poland,PL classic |
17-05-2013 17-05-2013 | I Turniej Szachowy z okazji Dnia Patrona ZPO Nr 3 im Jan Pawła II
Międzyrzec Podlaski [update:17-05-2013] | Poland,LU classic |
16-05-2013 23-05-2013 | Klasyfikacyjny Wiktoria V 2013
Poznań [update:24-05-2013] | Poland,WP classic |
16-05-2013 23-05-2013 | Turniej P30 "Maj 2013"
Elbląg [update:18-07-2013] | Poland,WM classic |
14-05-2013 20-06-2013 | Szachowe Mistrzostwa Inowrocławia 2013
Inowrocław [update:27-06-2013] | Poland,KP classic |
14-05-2013 11-06-2013 | Turniej Klasyfikacyjny P 60
Zabrze [update:21-07-2013] | Poland,SL classic |
13-05-2013 17-06-2013 | Turniej klasyfikacyjny w SOKu
Siemiatycze [update:18-06-2013] | Poland,PL classic |
12-05-2013 18-05-2013 | Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego
Rynia [update:17-05-2013] | Poland,WP classic |
12-05-2013 19-05-2013 | VI Ślesiński Festiwal Szachowy "Trzeźwe myslenie drogą do sukcesu" grupa A
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
11-05-2013 19-05-2013 | 66.Mistrzostwa Warszawy 2013 Open-A
Warszawa [update:20-05-2013] | Poland,MA classic |
11-05-2013 19-05-2013 | 66.Mistrzostwa Warszawy 2013 Open-B
Warszawa [update:20-05-2013] | Poland,MA classic |
11-05-2013 12-05-2013 | IX Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy - grupa A
Kraków [update:13-05-2013] | Poland,MP classic |
11-05-2013 12-05-2013 | IX Otwarty Turniej Szachowy o laur am Bogdana Śliwy - grupa B
Kraków [update:13-05-2013] | Poland,MP classic |
10-05-2013 19-05-2013 | Otwarte Mistrzostwa WKSz GANT HETMAN w szachach klasycznych
Wrocław [update:19-05-2013] | Poland,DS classic |
10-05-2013 10-05-2013 | Turniej Treningowy w ZS1 CHRZANÓW 10 maja 2013
Chrzanów [update:10-05-2013] | Poland,MP classic |
07-05-2013 07-05-2013 | Szachowe spotkania w Chrześcijańskiej Szkole Samuel - turniej 3
Warszawa [update:16-05-2013] | Poland,MA classic |
04-05-2013 17-05-2013 | European Individual Chess Championship 2013
Legnica [update:20-04-2013] | Poland,DS classic |
04-05-2013 05-05-2013 | Lubuskie Cztery Pory Roku - Wiosna.
Zielona Góra [update:05-05-2013] | Poland,LB classic |
04-05-2013 05-05-2013 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C (U13)
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:06-05-2013] | Poland,MP classic |
04-05-2013 05-05-2013 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-D (U10)
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:09-05-2013] | Poland,MP classic |
04-05-2013 05-05-2013 | VI Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:05-05-2013] | Poland,PL classic |
03-05-2013 04-05-2013 | Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:04-05-2013] | Poland,WM classic |
03-05-2013 04-05-2013 | Turniej o Złotą Iglicę - Grupa B
Wrocław [update:04-05-2013] | Poland,DS classic |
02-05-2013 05-05-2013 | Puchar Polski do 8 lat - Chłopcy
Poronin [update:05-05-2013] | Poland,MP classic |
02-05-2013 05-05-2013 | Puchar Polski do 8 lat - Dziewczęta
Poronin [update:05-05-2013] | Poland,MP classic |
01-05-2013 02-05-2013 | IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open A do 2200 ELO FIDE / P'60+30
Czeladź [update:02-05-2013] | Poland,SL classic |
01-05-2013 02-05-2013 | IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open B do 1800 RANKING / P'60
Czeladź [update:06-05-2013] | Poland,SL classic |
01-05-2013 02-05-2013 | IV Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open C do lat 8 - 10 - 12 / P'60
Czeladź [update:02-05-2013] | Poland,SL classic |
01-05-2013 05-05-2013 | Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [update:05-05-2013] | Poland,WM classic |
01-05-2013 05-05-2013 | Otwarty Turniej Szachowy " O kategorie szachowe" - GRUPA A
Rybnik [update:05-05-2013] | Poland,SL classic |
01-05-2013 05-05-2013 | Otwarty Turniej Szachowy " O kategorie szachowe" - GRUPA B
Rybnik [update:05-05-2013] | Poland,SL classic |
01-05-2013 05-05-2013 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2013 - grupa A
Białystok [update:05-05-2013] | Poland,PL classic |
01-05-2013 05-05-2013 | Turniej o Złotą Iglicę - Grupa A
Wrocław [update:05-05-2013] | Poland,DS classic |
01-05-2013 03-05-2013 | V Turniej Konstytucji 3-Maja
KOŁOBRZEG [update:03-05-2013] | Poland,ZP classic |
01-05-2013 04-05-2013 | XIII Międzynarodowy Turniej Dzieci EURO-SZACHY 2013 Gr. B
Bydgoszcz [update:05-05-2013] | Poland,KP classic |
01-05-2013 04-05-2013 | XIII Międzynarodowy Turniej Juniorów EURO-SZACHY 2013 Gr. A
Bydgoszcz [update:05-05-2013] | Poland,KP classic |
30-04-2013 04-06-2013 | Turniej kwalifikacyjny juniorów PUKS "Fides" Węgrów Wiosna 2013
Węgrów [update:04-06-2013] | Poland,MA classic |
28-04-2013 28-04-2013 | Medzinarodna slovensko-polska cezhranicna liga v sachu 2013 Finał
Krosno [update:28-04-2013] | Poland,PK team, classic |
28-04-2013 05-05-2013 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa A
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:06-05-2013] | Poland,MP classic |
28-04-2013 05-05-2013 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Grupa B
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:09-05-2013] | Poland,MP classic |
27-04-2013 01-05-2013 | DMP - III LIGA SZACHOWA PK 2013
Chotowa [update:02-05-2013] | Poland,PK team, classic |
27-04-2013 28-04-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Lubelskiego do lat 12-14 w szachach- FIDE- Puławy
Puławy [update:29-04-2013] | Poland,LU classic |
27-04-2013 28-04-2013 | Turniej klasyfikacyjny na kategorie okręgowe V-II - Puławy 2013
Puławy [update:28-04-2013] | Poland,LU classic |
27-04-2013 28-04-2013 | Turniej kołowy w Pieczyskach
OW. Polonez w Pieczyskach k. Bydgoszczy [update:27-04-2013] | Poland,KP classic |
27-04-2013 05-05-2013 | VI MTS Memoriał Profesora Andrzeja Guzińskiego A
Łazy [update:09-05-2013] | Poland,ZP classic |
27-04-2013 05-05-2013 | VI MTS Memoriał Profesora Andrzeja Guzińskiego B
Łazy [update:09-05-2013] | Poland,ZP classic |
27-04-2013 28-04-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (7)
Warszawa [update:28-04-2013] | Poland,MA classic |
26-04-2013 28-04-2013 | FSz P60 RUDZKA Wiosna Gr. A do 11 lat
Ruda Śl. Bykowina [update:30-04-2013] | Poland,SL classic |
26-04-2013 28-04-2013 | FSz P60 RUDZKA Wiosna Gr. B 12 do 18 lat
Ruda Śl. Bykowina [update:30-04-2013] | Poland,SL classic |
26-04-2013 27-04-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 Gr A
Strzelce Krajeńskie [update:05-05-2013] | Poland,LB classic |
26-04-2013 27-04-2013 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2013 gr B
Strzelce Krajeńskie [update:05-05-2013] | Poland,LB classic |
26-04-2013 29-04-2013 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię - Puławy 2013
Puławy [update:29-04-2013] | Poland,LU classic |
26-04-2013 10-05-2013 | Turniej Konstytucji 3 Maja
Radom [update:12-05-2013] | Poland,MA classic |
26-04-2013 28-04-2013 | Turniej WKSz-1938 7th
Włocławek [update:28-04-2013] | Poland,KP classic |
26-04-2013 05-05-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa A
Międzyzdroje [update:08-05-2013] | Poland,ZP classic |
26-04-2013 05-05-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - III Turniej Szachowy "Międzyzdroje 2013" - Grupa B
Międzyzdroje [update:05-05-2013] | Poland,ZP classic |
25-04-2013 20-05-2013 | Koło Szachowe Przy SP 9 - Turniej Klasyfikacyjny "C" - początkujący
ŁOMŻA [update:21-05-2013] | Poland,PL classic |
24-04-2013 24-09-2015 | Turniej z okazji 20-lecia RCCA w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:15-03-2013] | Poland,MA classic |
21-04-2013 24-11-2013 | III Liga wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa północ
Gorzów Wielkopolski [update:19-06-2013] | Poland,LB team, classic |
21-04-2013 24-11-2013 | III Liga wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa południe
Zielona Góra [update:18-06-2013] | Poland,LB team, classic |
21-04-2013 02-05-2013 | Mistrzostwa Polski Niewidomych w Szachach 2013
Warszawa [update:02-05-2013] | Poland,MA classic |
20-04-2013 21-04-2013 | 7 TURNIEJ SUWALSKIEJ LIGI SZKOLNEJ 2012/2013
Suwałki [update:22-04-2013] | Poland,PL classic |
20-04-2013 21-04-2013 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1400
GDAŃSK [update:24-04-2013] | Poland,PO classic |
20-04-2013 21-04-2013 | GDAŃSKA WIOSNA SZACHOWA - Grupa 1600
GDAŃSK [update:24-04-2013] | Poland,PO classic |
20-04-2013 21-04-2013 | IV TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI ODROWĄŻÓW
Szydłowiec [update:21-04-2013] | Poland,MA classic |
20-04-2013 20-04-2013 | IV Turniej Szachowy "Ziemi Odrowążów" - GR B
Szydłowiec [update:20-04-2013] | Poland,MA classic |
20-04-2013 08-06-2013 | Liga Juniorów Wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa polnoc
Gorzów Wielkopolski [update:21-04-2013] | Poland,LB team, classic |
20-04-2013 08-06-2013 | Liga Juniorów Wojewodztwa Lubuskiego 2013 grupa poludnie
Zielona Góra [update:11-05-2013] | Poland,LB team, classic |
20-04-2013 21-04-2013 | Mini-ELO (5)
Warszawa [update:21-04-2013] | Poland,MA classic |
20-04-2013 21-04-2013 | V Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:21-04-2013] | Poland,PL classic |
20-04-2013 21-04-2013 | V Turniej Szachowy TS Wisła Kraków A - z rankingiem 1600 i wyższym
Kraków [update:21-04-2013] | Poland,MP classic |
20-04-2013 21-04-2013 | V Turniej Szachowy TS Wisła Kraków B - z rankingiem 1600 i niższym
Kraków [update:21-04-2013] | Poland,MP classic |
20-04-2013 21-04-2013 | Wiosenne Szachowe Nadzieje
Siennica /k Mińska Mazowieckiego [update:24-04-2013] | Poland,MA classic |
19-04-2013 31-05-2013 | II Mistrzostwa Świetlicy Ogródka Jordanowskiego w szachach klasycznych 2013
Krosno [update:20-05-2013] | Poland,PK classic |
18-04-2013 20-05-2013 | Koło Szachowe Przy SP 9 - Turniej klasyfikacyjny "B" - średniozaawansowani
ŁOMŻA [update:21-05-2013] | Poland,PL classic |
18-04-2013 20-05-2013 | Koło Szachowe Przy SP 9 - Turniej Klasyfikacyjny A - zaawansowani
ŁOMŻA [update:21-05-2013] | Poland,PL classic |
15-04-2013 24-06-2013 | III Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman 2013_A
Warszawa [update:25-06-2013] | Poland,MA classic |
15-04-2013 24-06-2013 | III Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman 2013_B
Warszawa [update:24-06-2013] | Poland,MA classic |
15-04-2013 15-05-2013 | Turniej Klasyfikacyjny
Łomża [update:23-05-2013] | Poland,PL classic |
13-04-2013 13-04-2013 | ''ZŁOTA WIEŻA'' TURNIEJ POWIATOWY W WOLSZTYNIE SZACHY
Wolsztyn [update:07-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 13-04-2013 | ''ZŁOTA WIEŻA'' TURNIEJ POWIATOWY WARCABY
WOLSZTYN [update:07-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 21-04-2013 | Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet
Chorzów [update:21-04-2013] | Poland,SL classic |
13-04-2013 21-04-2013 | ENEA Mistrzostwa Polski w Szachach
Chorzów [update:21-04-2013] | Poland,SL classic |
13-04-2013 14-04-2013 | I Turniej Kołowy (1600)
Puszcza Mariańska [update:14-04-2013] | Poland,MA classic |
13-04-2013 20-04-2013 | III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Łódź 2013
Łódź [update:21-04-2013] | Poland,LD classic |
13-04-2013 13-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D11
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D13
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D15
Ślesin [update:11-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D18
Ślesin [update:11-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia C11
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia C13
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia C15
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia C18
Ślesin [update:12-05-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 13-04-2013 | POWIATOWY TURNIEJ ''ZŁOTA WIEŻA'' SZACHY 13.04.2013
Wolsztyn [update:15-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 13-04-2013 | POWIATOWY TURNIEJ ''ZŁOTA WIEŻA'' WARCABY 13.04.2013
Wolsztyn [update:15-04-2013] | Poland,WP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A
Wrocław [update:14-04-2013] | Poland,DS classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B
Wrocław [update:16-04-2013] | Poland,DS classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C
Wrocław [update:14-04-2013] | Poland,DS classic |
13-04-2013 14-04-2013 | Wyścig po Kategorie w Hetmanie - Lista rezerwowa
Wrocław [update:13-04-2013] | Poland,DS classic |
13-04-2013 14-04-2013 | XVIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:19-03-2013] | Poland,MP classic |
13-04-2013 14-04-2013 | XVIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:14-04-2013] | Poland,MP classic |
12-04-2013 21-06-2013 | 123rd YMCA Spring 2013-A
Warszawa [update:21-06-2013] | Poland,MA classic |
12-04-2013 12-04-2013 | AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' TURNIEJ PIĄTKOWY
Wolsztyn [update:15-04-2013] | Poland,WP classic |
12-04-2013 31-05-2013 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [update:31-05-2013] | Poland,DS classic |
12-04-2013 12-04-2013 | Treningowy Turniej Szachowy w ZS1 Chrzanów - 12.04.2013r.
Chrzanów [update:12-04-2013] | Poland,MP classic |
12-04-2013 12-04-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 708
Wadowice [update:12-04-2013] | Poland,MP classic |
11-04-2013 20-06-2013 | 122nd YMCA Spring 2013-B
Warszawa [update:19-06-2013] | Poland,MA classic |
11-04-2013 18-04-2013 | XVI Międzynarodowy Turniej Krynica - Open 2013
Krynica Zdrój [update:18-04-2013] | Poland,MP classic |
10-04-2013 19-06-2013 | 121st YMCA Spring 2013-C
Warszawa [update:19-06-2013] | Poland,MA classic |
10-04-2013 10-04-2015 | Mecz Niemcy-Polska w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF/poczta [update:16-03-2013] | Poland,MA classic |
10-04-2013 17-04-2013 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - C12
Wałbrzych [update:17-04-2013] | Poland,DS classic |
10-04-2013 17-04-2013 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - C14
Wałbrzych [update:17-04-2013] | Poland,DS classic |
10-04-2013 17-04-2013 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D12
Wałbrzych [update:17-04-2013] | Poland,DS classic |
10-04-2013 17-04-2013 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych - D14
Wałbrzych [update:17-04-2013] | Poland,DS classic |
10-04-2013 14-04-2013 | XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:03-06-2013] | Poland,OP classic |
09-04-2013 18-06-2013 | 120th YMCA Spring 2013-D
Warszawa [update:19-06-2013] | Poland,MA classic |
09-04-2013 09-04-2013 | Szachowe spotkania w Chrześcijańskiej Szkole Samuel - Turniej 2 a
Warszawa [update:10-04-2013] | Poland,MA classic |
09-04-2013 09-04-2013 | Szachowe spotkania w Chrześcijańskiej Szkole Samuel - Turniej 2 b
Warszawa [update:10-04-2013] | Poland,MA classic |
07-04-2013 07-04-2013 | VII Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kamień "TRZEŹWY UMYSŁ ZAWSZE WYGRYWA"
Strachosław [update:11-04-2013] | Poland,LU classic |
06-04-2013 19-05-2013 | III liga juniorów 2013 - Małopolska
Kraków [update:21-05-2013] | Poland,MP team, classic |
06-04-2013 07-04-2013 | IV Dolnośląska Liga Juniorów
Radków [update:07-04-2013] | Poland,DS team, classic |
06-04-2013 07-04-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Chylice [update:13-04-2013] | Poland,MA classic |
06-04-2013 07-04-2013 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:07-04-2013] | Poland,MA classic |
06-04-2013 07-04-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (6)
Warszawa [update:07-04-2013] | Poland,MA classic |
06-04-2013 07-04-2013 | Wiosenny Turniej Szachowy Grupa A: 1600
Gdynia [update:07-04-2013] | Poland,PO classic |
06-04-2013 07-04-2013 | Wiosenny Turniej Szachowy Grupa B: 1400
Gdynia [update:07-04-2013] | Poland,PO classic |
06-04-2013 08-06-2013 | Zachodniopomorska Amatorska Liga Szachowa 2013
Stargard [update:25-05-2013] | Poland,ZP team, classic |
05-04-2013 05-04-2013 | FINAŁ MISTRZOSTW LOM W SZACHACH SZYBKICH kategoria SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Sulechów [update:05-04-2013] | Poland,LB team, classic |
05-04-2013 07-04-2013 | III Dolnośląska Liga Juniorów
Radków [update:07-04-2013] | Poland,DS team, classic |
05-04-2013 31-05-2013 | Mistrzostwa Lubska Juniorów
Lubsko [update:08-04-2013] | Poland,LB classic |
05-04-2013 07-06-2013 | Mistrzostwa Lubska Juniorów
Lubsko [update:07-06-2013] | Poland,LB classic |
05-04-2013 14-06-2013 | Szkolny turniej szachowy wiosna 2013
Legionowo [update:17-06-2013] | Poland,MA classic |
05-04-2013 05-04-2013 | XX Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca 22 turniej
Kraków [update:07-04-2013] | Poland,MP classic |
03-04-2013 19-06-2013 | Mistrzostwa DK "Łowicka"
Warszawa [update:13-07-2013] | Poland,MA classic |
01-04-2013 30-04-2013 | LU - Lista Rankingowa - kwiecień 2013
Województwo Lubelskie [update:11-04-2013] | Poland,LU classic |
26-03-2013 30-03-2013 | IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA A
Gorzów Wlkp. [update:30-03-2013] | Poland,LB classic |
26-03-2013 30-03-2013 | IX LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA 2013 - GRUPA B
Gorzów Wlkp. [update:01-04-2013] | Poland,LB classic |
26-03-2013 26-03-2013 | Turniej szachów błyskawicznych przy IX Lubuskiej Wiośnie Szachowej
Gorzów Wlkp. [update:26-03-2013] | Poland,LB classic |
23-03-2013 24-03-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa 1400
GDAŃSK [update:04-04-2013] | Poland,PO classic |
23-03-2013 24-03-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa 1600
GDAŃSK [update:04-04-2013] | Poland,PO classic |
23-03-2013 24-03-2013 | IV Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2013 "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin [update:27-03-2013] | Poland,LU classic |
23-03-2013 24-03-2013 | IV Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:27-03-2013] | Poland,LU classic |
23-03-2013 24-03-2013 | O III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:24-03-2013] | Poland,MA classic |
23-03-2013 24-03-2013 | Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr A do 15 lat SPODEK KATOWICE
Katowice [update:25-03-2013] | Poland,SL classic |
23-03-2013 24-03-2013 | Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr B do 13 lat SPODEK KATOWICE
Katowice [update:25-03-2013] | Poland,SL classic |
23-03-2013 24-03-2013 | Turniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej gr C do 11 lat SPODEK KATOWICE
Katowice [update:25-03-2013] | Poland,SL classic |
22-03-2013 22-03-2013 | AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' PIĄTKOWY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
Wolsztyn [update:15-04-2013] | Poland,WP classic |
22-03-2013 24-03-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - Grupa OPEN
GDAŃSK [update:04-04-2013] | Poland,PO classic |
22-03-2013 24-03-2013 | KROK DO SUKCESU POBOCZNY Gr A - FIDE
Zamek Królewski w Niepołomicach [update:24-03-2013] | Poland,MP classic |
22-03-2013 24-03-2013 | KROK DO SUKCESU POBOCZNY Gr B
Zamek Królewski w Niepołomicach [update:24-03-2013] | Poland,MP classic |
20-03-2013 31-12-2014 | Eliminacje 37 Mistrzostw Świata 2013 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:19-02-2013] | Poland,MA classic |
18-03-2013 27-05-2013 | Mistrzostwo Wiosny MCKiE 2013
Malbork [update:07-06-2013] | Poland,PO classic |
18-03-2013 30-05-2013 | Turniej szachów klasycznych WIOSNA
Malbork [update:07-06-2013] | Poland,PO classic |
17-03-2013 24-03-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - C16
Szczyrk [update:26-03-2013] | Poland,SL classic |
17-03-2013 24-03-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów - C18
Szczyrk [update:26-03-2013] | Poland,SL classic |
17-03-2013 24-03-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek - D16
Szczyrk [update:09-05-2013] | Poland,SL classic |
17-03-2013 24-03-2013 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek - D18
Szczyrk [update:26-03-2013] | Poland,SL classic |
17-03-2013 17-03-2013 | Turniej Szachowy o Puchar Rektora WSGiZ juniorzy
Mielec [update:17-03-2013] | Poland,PK classic |
16-03-2013 17-03-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Piaseczno [update:22-03-2014] | Poland,MA classic |
16-03-2013 17-02-2013 | XIII Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Lubartowskiego Ośrodka Kultury
Lubartów [update:18-03-2013] | Poland,LU classic |
15-03-2013 24-05-2013 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Miejskiego Domu Kultury
Mikołów [update:24-06-2013] | Poland,SL classic |
15-03-2013 16-03-2013 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa UKS Hetman Koronny J.Szczęśniaka Gr.A
Trzebinia - Siersza [update:29-03-2013] | Poland,MP classic |
15-03-2013 16-03-2013 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa UKS Hetman Koronny J.Szczęśniaka Gr.B
Trzebinia - Siersza [update:29-03-2013] | Poland,MP classic |
14-03-2013 21-03-2013 | Polfinal Mistrzostw Polski Niewidomych
Krynica [update:21-03-2013] | Poland,MP classic |
11-03-2013 18-03-2013 | I Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2013 - grupa 1000 - 1400
Lipusz [update:08-04-2013] | Poland,PO classic |
10-03-2013 10-03-2013 | III Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2013 "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin/ MKS Start Lublin-al. Piłsudskiego 22 [update:27-03-2013] | Poland,LU classic |
10-03-2013 14-04-2013 | Turniej kołowy w Otwocku
Otwock [update:14-04-2013] | Poland,MA classic |
09-03-2013 10-03-2013 | gr A 1600 SZACHOWE POWITANIE WIOSNY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Wrocław [update:10-03-2013] | Poland,DS classic |
09-03-2013 10-03-2013 | gr. B 1400 SZACHOWE POWITANIE WIOSNY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Wrocław [update:03-04-2013] | Poland,DS classic |
09-03-2013 10-03-2013 | gr. C 1200 SZACHOWE POWITANIE WIOSNY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Wrocław [update:10-03-2013] | Poland,DS classic |
09-03-2013 09-03-2013 | gr. D 1000 SZACHOWE POWITANIE WIOSNY POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Wrocław [update:10-03-2013] | Poland,DS classic |
09-03-2013 16-03-2013 | I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy III i IV kategorii Łódź 2013
Łódź [update:16-03-2013] | Poland,LD classic |
09-03-2013 10-03-2013 | II Memoriał im. Janusza Heka - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:10-03-2013] | Poland,MA classic |
09-03-2013 10-03-2013 | II Memoriał im. Janusza Heka - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:10-03-2013] | Poland,MA classic |
09-03-2013 10-03-2013 | III Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:27-03-2013] | Poland,LU classic |
09-03-2013 10-03-2013 | Mini-ELO (4)
Warszawa [update:10-03-2013] | Poland,MA classic |
09-03-2013 17-03-2013 | Mistrzostwa Sulechowa w Szachach Klasycznych
Sulechów [update:17-03-2013] | Poland,LB classic |
09-03-2013 23-03-2013 | XVII TURNIEJ SZACHOWY " BOGUSZOWICE - 2013 "
BOGUSZOWICE [update:08-03-2014] | Poland,SL classic |
08-03-2013 26-04-2013 | II Mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [update:12-07-2013] | Poland,WM classic |
08-03-2013 26-04-2013 | II mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elbląg [update:19-07-2013] | Poland,WM classic |
08-03-2013 07-06-2013 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:10-06-2013] | Poland,PK classic |
08-03-2013 08-03-2013 | Turniej Tematyczny - partia włoska
Ruda Śląska [update:10-03-2013] | Poland,SL classic |
06-03-2013 31-05-2013 | Forumowy klasyk
Free Internet Chess Serwer / kurnik.pl [update:17-04-2013] | Poland,DS classic |
05-03-2013 12-04-2013 | 3 Turniej Nowa Szansa
Konin [update:12-04-2013] | Poland,WP classic |
04-03-2013 04-03-2013 | Mini Turniej 273
LO Wieliczka [update:04-03-2013] | Poland,MP classic |
04-03-2013 29-04-2013 | MISTRZOSTWA OSTROWA WKP.O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA -JUNIORZY
Ostrów Wkp. [update:22-04-2013] | Poland,WP classic |
04-03-2013 29-04-2013 | MISTRZOSTWA OSTROWA WKP.O PUCHAR PRZYDENTA MIASTA - OPEN
Ostrów Wkp. [update:22-04-2013] | Poland,WP classic |
04-03-2013 11-03-2013 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Chłopcy
Szczyrk [update:24-03-2013] | Poland,SL classic |
04-03-2013 11-03-2013 | Mistrzostwa Polski Młodzików do 10 lat - Dziewczęta
Szczyrk [update:14-03-2013] | Poland,SL classic |
02-03-2013 03-03-2013 | 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:03-03-2013] | Poland,DS classic |
02-03-2013 24-03-2013 | I Przemyski Turniej Szachowy
Przemyśl [update:26-03-2013] | Poland,PK classic |
02-03-2013 03-03-2013 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B1
Warszawa Ursus [update:03-03-2013] | Poland,MA classic |
02-03-2013 03-03-2013 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B2
Warszawa Ursus [update:03-03-2013] | Poland,MA classic |
02-03-2013 03-03-2013 | IV Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:03-03-2013] | Poland,PL classic |
02-03-2013 03-03-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (5)
Warszawa [update:03-03-2013] | Poland,MA classic |
02-03-2013 09-03-2013 | X Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. A
Kraków [update:03-03-2013] | Poland,MP classic |
02-03-2013 03-03-2013 | X Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. C
Kraków [update:04-03-2013] | Poland,MP classic |
02-03-2013 02-03-2013 | XXI Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej III
Częstochowa [update:02-03-2013] | Poland,SL classic |
01-03-2013 03-03-2013 | Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych.
Wieluń [update:14-03-2013] | Poland,LD classic |
01-03-2013 26-03-2013 | Turniej klasyfikacyjny młodzików PUKS "Fides" Węgrów Zima 2013 grupa A
Węgrów [update:26-03-2013] | Poland,MA classic |
01-03-2013 03-03-2013 | Turniej WKSz-1938 6th
Włocławek [update:03-03-2013] | Poland,KP classic |
01-03-2013 24-05-2013 | VI Mistrzostwa UKS Pionier
Jastrzębie-Zdrój [update:14-07-2013] | Poland,SL classic |
01-03-2013 01-03-2013 | XXI Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Grupa Akademicka - Turniej III
Częstochowa [update:25-02-2013] | Poland,SL classic |
01-03-2013 01-03-2013 | XXI Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach -Szkoły Ponadgimnazjalne - Turniej III
Częstochowa [update:01-03-2013] | Poland,SL classic |
28-02-2013 28-02-2013 | I-Cykl Szkolnych Turniejów Szachowych-Chocznia-2012/2013-turniejnr10
Chocznia [update:22-03-2013] | Poland,MP classic |
27-02-2013 25-04-2013 | Mistrzostwa Elbląga 2013
Elbląg [update:26-04-2013] | Poland,WM classic |
26-02-2013 26-03-2013 | Turniej klasyfikacyjny juniorów PUKS "Fides" Węgrów Zima 2013
Węgrów [update:26-03-2013] | Poland,MA classic |
24-02-2013 22-03-2013 | AKADEMIA 'PIĘKNE GRY' TURNIEJ KLASYFIKACYJNY O PUCHAR BURMISTRZA WOLSZTYN
WOLSZTYN [update:20-03-2013] | Poland,WP classic |
24-02-2013 24-02-2013 | Grand Prix - turniej IV
Gorlice [update:24-02-2013] | Poland,MP classic |
24-02-2013 24-02-2013 | II Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2013 "Szach Królowi" do 12 lat - 24.02.2013r
Lublin [update:02-03-2013] | Poland,LU classic |
23-02-2013 25-05-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego 2013
Opole [update:28-05-2013] | Poland,OP team, classic |
23-02-2013 24-02-2013 | II Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi?
Lublin [update:02-03-2013] | Poland,LU classic |
23-02-2013 24-02-2013 | III Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:24-02-2013] | Poland,PL classic |
23-02-2013 24-02-2013 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2013
PŁOCK [update:24-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | O III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:28-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 10 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:25-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 12 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:26-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 14 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:26-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - chłopcy do lat 18 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:26-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 10 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:26-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 12 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:25-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - dziewczęta do lat 14 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:25-02-2013] | Poland,MA classic |
23-02-2013 24-02-2013 | Warszawska Olimpiada Młodzieży -dziewczęta do lat 18 (szachy klasyczne)
Warszawa [update:25-02-2013] | Poland,MA classic |
22-02-2013 26-04-2013 | Mistrzostwa sekcji L.K.S. PIAST ŚREM
Śrem [update:29-04-2013] | Poland,WP classic |
20-02-2013 20-02-2013 | 522 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:20-02-2013] | Poland,MP classic |
20-02-2013 21-02-2013 | Ferie z szachami - turniej do rankingu 1800
Słupsk [update:21-02-2013] | Poland,PO classic |
19-02-2013 24-02-2013 | RYBNIK CHESS CLASSIC 2013 - Open Fide 2400 Elo Max
Rybnik [update:25-02-2013] | Poland,SL classic |
18-02-2013 11-03-2013 | Turniej klasyfikacyjny w SOK-u
Siemiatycze [update:11-03-2013] | Poland,PL classic |
17-02-2013 18-02-2013 | Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej Juniorów - Gr. A
Starachowice [update:17-02-2013] | Poland,SK classic |
17-02-2013 18-02-2013 | Memoriał im. Powstancow Styczniowych -Turniej Juniorów - Gr. B
Starachowice [update:18-02-2013] | Poland,SK classic |
17-02-2013 23-02-2013 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN
Jastrzębia Góra [update:23-02-2013] | Poland,PO classic |
17-02-2013 23-02-2013 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:25-02-2013] | Poland,PO classic |
17-02-2013 23-02-2013 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - "GWIAZDA PÓŁNOCY" - Juniorzy do lat 16
Jastrzębia Góra [update:23-02-2013] | Poland,PO classic |
16-02-2013 17-02-2013 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open A do 2200 ELO FIDE - P'60+30
Czeladź [update:18-02-2013] | Poland,SL classic |
16-02-2013 17-02-2013 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open B do 1600 RANKING - P'60
Czeladź [update:18-02-2013] | Poland,SL classic |
16-02-2013 17-02-2013 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Szafran - Open C i D do lat 12 oraz do lat 10 - P'60
Czeladź [update:18-02-2013] | Poland,SL classic |
16-02-2013 17-02-2013 | Turniej o III i II kategorię
Wołomin [update:17-02-2013] | Poland,MA classic |
16-02-2013 16-03-2013 | Turniej o Puchar Dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury
Choszczno [update:19-03-2013] | Poland,ZP classic |
16-02-2013 17-02-2013 | V TURNIEJ SUWALSKIEJ LIGI SZKOLNEJ 2012/2013
Suwałki [update:17-02-2013] | Poland,PL classic |
15-02-2013 15-10-2014 | 21 Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:14-01-2013] | Poland,MA team, classic |
15-02-2013 15-08-2014 | Ćwierćfinały 60 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:25-01-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 28-12-2014 | Finał 56 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:25-01-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 24-05-2013 | Mistrzostwa Brzegu w szachach tradycyjnych 2013
Brzeg [update:05-05-2013] | Poland,OP classic |
15-02-2013 19-04-2013 | Mistrzostwa Sekcji Szachowej MDK Radom
Radom [update:20-04-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 23-02-2013 | Otwarte Mistrzostwa SKKS 2013 Turniej A
Przemyśl [update:17-02-2013] | Poland,PK classic |
15-02-2013 23-02-2013 | Otwarte Mistrzostwa SKKS 2013 Turniej A
Przemyśl [update:18-02-2013] | Poland,PK classic |
15-02-2013 23-02-2013 | Otwarte Mistrzostwa SKKS 2013 Turniej A
Przemyśl [update:16-02-2013] | Poland,PK classic |
15-02-2013 23-02-2013 | Otwarte Mistrzostwa SKKS 2013 Turniej A
Przemyśl [update:24-02-2013] | Poland,PK classic |
15-02-2013 15-08-2014 | Półfinały 58 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:25-01-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 08-03-2013 | Turniej klasyfikacyjny MDK Radom grupa B
Radom [update:12-03-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 16-02-2013 | WOM - ostatni sprawdzian
Warszawa [update:16-02-2013] | Poland,MA classic |
15-02-2013 24-02-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013" grupa A
Karpacz [update:02-03-2013] | Poland,DS classic |
15-02-2013 24-02-2013 | Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VI Turniej Szachowy "Karkonosze 2013" grupa B
Karpacz [update:24-02-2013] | Poland,DS classic |
13-02-2013 17-02-2013 | IV MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH - JUNIORZY
Brzozów [update:18-02-2013] | Poland,PK classic |
13-02-2013 17-02-2013 | IV MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH - OPEN
Brzozów [update:18-02-2013] | Poland,PK classic |
12-02-2013 14-02-2013 | Otwarte Mistrzostwa SKKS 2013 Turniej D
Przemyśl [update:13-02-2013] | Poland,PK classic |
11-02-2013 15-02-2013 | "IX Złoty Talent" - Turniej dla wszystkich chętnych
Świętochłowice [update:19-02-2013] | Poland,SL classic |
11-02-2013 11-02-2013 | Ferie zimowe - blitz P'5
Słupsk [update:11-02-2013] | Poland,PO classic |
11-02-2013 15-02-2013 | I Otwarty Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 34 w Rybniku
Rybnik [update:08-01-2013] | Poland,SL classic |
11-02-2013 15-02-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - Turniej A
IWLA niedaleko Dukli [update:19-01-2014] | Poland,PK classic |
10-02-2013 11-05-2013 | II Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa
Krosno [update:13-05-2013] | Poland,PK team, classic |
09-02-2013 10-02-2013 | 21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:10-02-2013] | Poland,DS classic |
09-02-2013 10-02-2013 | Do Hetmana w FERIE 2013 po III kategorie
Warszawa [update:10-02-2013] | Poland,MA classic |
09-02-2013 17-02-2013 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:17-02-2013] | Poland,MA classic |
09-02-2013 17-02-2013 | IV Wielkopolska Liga Juniorów 2013
Kalisz [update:17-02-2013] | Poland,WP team, classic |
09-02-2013 10-02-2013 | Mini-ELO (3)
Warszawa [update:10-02-2013] | Poland,MA classic |
09-02-2013 15-02-2013 | Szachowe Ferie - Puławy - A - FIDE
Puławy [update:22-02-2013] | Poland,LU classic |
09-02-2013 15-02-2013 | Szachowe Ferie - Puławy - B - bez ograniczeń wiekowych
Puławy [update:22-02-2013] | Poland,LU classic |
09-02-2013 10-02-2013 | Szachowe Ferie 2013 P-60
Szczecin [update:10-02-2013] | Poland,ZP classic |
09-02-2013 10-02-2013 | Turniej Feryjny Grupa B
Mińsk Mazowiecki [update:11-02-2013] | Poland,MA classic |
09-02-2013 17-02-2013 | Wielkopolska Liga Juniorow - III Liga
Kalisz [update:17-02-2013] | Poland,WP team, classic |
09-02-2013 17-02-2013 | XXIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH"
POKRZYWNA [update:19-02-2013] | Poland,OP classic |
08-02-2013 08-02-2013 | KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w SZACHACH LICEALIADA Gr.CHŁOPCÓW
Kraków [update:08-02-2013] | Poland,MP classic |
08-02-2013 22-03-2013 | Mistrzostwa UKS KSM Tęcza Kościan Finał A
Kościan [update:01-05-2013] | Poland,WP classic |
08-02-2013 22-03-2013 | Mistrzostwa UKS KSM Tęcza Kościan Finał B
Kościan [update:01-05-2013] | Poland,WP classic |
08-02-2013 08-02-2013 | XX Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca 16 turniej
Kraków [update:09-02-2013] | Poland,MP classic |
07-02-2013 07-02-2013 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO W WARCABY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WOLSZTYN [update:07-02-2013] | Poland,WP classic |
06-02-2013 06-02-2013 | 520 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:06-02-2013] | Poland,MP classic |
06-02-2013 06-02-2013 | Mistrzostwa Konina Szkół Podstaowowych w Warcabach - Junorzy
Konin [update:08-02-2013] | Poland,WP classic |
06-02-2013 06-02-2013 | Szkolna Liga Szachowa w Krościenku Wyżnym 2013
Krościenko Wyżne [update:07-02-2013] | Poland,PK classic |
06-02-2013 08-02-2013 | VI Feryjny Turniej Szachowy o puchar ARKA MEDICAL SPA
KOŁOBRZEG [update:08-02-2013] | Poland,ZP classic |
04-02-2013 07-02-2013 | Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - OPEN A
Wrocław [update:08-02-2013] | Poland,DS classic |
04-02-2013 07-02-2013 | Zimowy Turniej Klubu Polonia Wroclaw - OPEN B
Wrocław [update:10-02-2013] | Poland,DS classic |
04-02-2013 04-02-2013 | Zimowy Turniej Szachowy SP nr 163
Warszawa [update:04-02-2013] | Poland,MA classic |
03-02-2013 03-02-2013 | Turniej Szachowy SINGLI
Klub Energetyka Rybnik [update:03-02-2013] | Poland,SL classic |
02-02-2013 03-02-2013 | III Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - grupa A
Gliwice [update:03-02-2013] | Poland,SL classic |
02-02-2013 02-02-2013 | OTS w cyklu Grand Prix Torunia 2013 - runda V - dorośli
Toruń [update:02-02-2013] | Poland,KP classic |
02-02-2013 03-02-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (4)
Warszawa [update:03-02-2013] | Poland,MA classic |
02-02-2013 09-02-2013 | Zimowisko grupa A
Lewin Kłodzki [update:09-02-2013] | Poland,DS classic |
02-02-2013 09-02-2013 | Zimowisko grupa B
Lewin Kłodzki [update:09-02-2013] | Poland,DS classic |
02-02-2013 09-02-2013 | Zimowisko grupa C
Lewin Kłodzki [update:09-02-2013] | Poland,DS classic |
02-02-2013 09-02-2013 | Zimowisko grupa D
Lewin Kłodzki [update:09-02-2013] | Poland,DS classic |
02-02-2013 09-02-2013 | Zimowisko grupa E
Lewin Kłodzki [update:09-02-2013] | Poland,DS classic |
02-02-2013 03-02-2013 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:13-02-2013] | Poland,PO classic |
02-02-2013 03-02-2013 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:13-02-2013] | Poland,PO classic |
01-02-2013 03-02-2013 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji 150 rocznicy Bitwy pod Węgrowem
WĘGRÓW [update:04-02-2013] | Poland,MA classic |
01-02-2013 03-02-2013 | II Memoriał Wiesława Judyckiego - grupa E (OPEN)
Gliwice [update:03-02-2013] | Poland,SL classic |
01-02-2013 03-02-2013 | III Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - grupa B
Gliwice [update:03-02-2013] | Poland,SL classic |
01-02-2013 03-02-2013 | III Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - grupa C
Gliwice [update:31-01-2013] | Poland,SL classic |
01-02-2013 03-02-2013 | III Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - grupa D
Gliwice [update:31-01-2013] | Poland,SL classic |
01-02-2013 01-02-2013 | MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W WARCABACH
WOLSZTYN [update:02-02-2013] | Poland,WP classic |
01-02-2013 05-04-2013 | Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra (VIII turniej klasyfikacyjny).
Zielona Góra [update:05-04-2013] | Poland,LB classic |
01-02-2013 22-02-2013 | XXXIII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 705
Wadowice [update:09-04-2013] | Poland,MP classic |
29-01-2013 14-03-2013 | Mistrzostwa Kętrzyna 2013
Kętrzyn [update:23-03-2013] | Poland,WM classic |
28-01-2013 01-02-2013 | Do Hetmana w FERIE 2013 po kategorie_B
Warszawa [update:02-02-2013] | Poland,MA classic |
28-01-2013 01-02-2013 | XVIII TURNIEJ SZACHOWY "FERIE ZIMOWE-2013" - A
Suwałki [update:01-02-2013] | Poland,PL classic |
28-01-2013 31-01-2013 | XVIII TURNIEJ SZACHOWY "FERIE ZIMOWE-2013" - B
Suwałki [update:31-01-2013] | Poland,PL classic |
27-01-2013 10-03-2013 | X Międzypowiatowa Liga Szachowa 2013
Żarów - Świdnica - Strzegom [update:10-03-2013] | Poland,DS team, classic |
26-01-2013 27-01-2013 | Feryjny Turniej Szachowy - grupa A (1600 oraz ELO)
Kalisz [update:27-01-2013] | Poland,WP classic |
26-01-2013 27-01-2013 | Feryjny Turniej Szachowy - grupa B (1250-1400)
Kalisz [update:27-01-2013] | Poland,WP classic |
26-01-2013 02-02-2013 | I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLASKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A
KARPACZ [update:02-02-2013] | Poland,DS classic |
26-01-2013 02-02-2013 | I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
KARPACZ [update:31-01-2013] | Poland,DS classic |
26-01-2013 27-01-2013 | II Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank1600 i niższy
Kraków [update:27-01-2013] | Poland,MP classic |
26-01-2013 27-01-2013 | VII Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2013 grupa A
Ślesin [update:27-01-2013] | Poland,WP classic |
26-01-2013 26-01-2013 | VII Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2013 grupa B
Ślesin [update:27-01-2013] | Poland,WP classic |
26-01-2013 26-01-2013 | VII Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2013 grupa C
Ślesin [update:27-01-2013] | Poland,WP classic |
26-01-2013 16-01-2013 | XXIX Mistrzostwa Podhala grupa C 2000 i młodsi
Rabka-Zdrój [update:28-01-2013] | Poland,MP classic |
26-01-2013 27-01-2013 | XXIX Mistrzostwa Podhala grupa D 2003 i młodsi
Rabka-Zdrój [update:28-01-2013] | Poland,MP classic |
25-01-2013 27-01-2013 | II Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa A - z rank1600 i wyższy
Kraków [update:27-01-2013] | Poland,MP classic |
25-01-2013 03-02-2013 | II Zimowy turniej szachowy
Zielona Góra [update:03-02-2013] | Poland,LB classic |
25-01-2013 03-02-2013 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open A
GÓRA ŚW. ANNY [update:15-02-2013] | Poland,OP classic |
25-01-2013 03-02-2013 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open B
GÓRA ŚW. ANNY [update:14-02-2013] | Poland,OP classic |
25-01-2013 03-02-2013 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - Open D - juniorzy
GÓRA ŚW. ANNY [update:03-02-2013] | Poland,OP classic |
25-01-2013 25-01-2013 | XXIX Mistrzostwa Podhala Blitz
Rabka-Zdrój [update:25-01-2013] | Poland,MP classic |
23-01-2013 27-01-2013 | XI Zimowy Turniej Szachowy - grupa szkolenia zaawansowanego
Obra [update:28-01-2013] | Poland,WP classic |
23-01-2013 27-01-2013 | XXIX Mistrzostwa Podhala Grupa A ELO od 1700
Rabka-Zdrój [update:28-01-2013] | Poland,MP classic |
23-01-2013 27-01-2013 | XXIX Mistrzostwa Podhala grupa B ELO poniżej 1700
Rabka-Zdrój [update:28-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 26-01-2013 | 15 -Indywidualne Szachowe MM LIMANOWA grupa A
Limanowa [update:26-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 26-01-2013 | B Indywidualne 15 mm Limanowa
Limanowa [update:26-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 24-01-2013 | Turniej Juniorów "Dworek Białoprądnicki" - grupa C - ur. w 2004 mł
Kraków [update:20-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 24-01-2013 | Turniej o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Szachowego
Kraków [update:23-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 24-01-2013 | Turniej o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Szachowego
Kraków [update:24-01-2013] | Poland,MP classic |
22-01-2013 30-01-2013 | XI Zimowy Turniej Szachowy Młode Talenty
Obra k/Wolsztyna [update:29-01-2013] | Poland,WP classic |
21-01-2013 25-01-2013 | FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa A
Olsztyn [update:25-01-2013] | Poland,WM classic |
21-01-2013 25-01-2013 | FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa B
Olsztyn [update:21-01-2013] | Poland,WM classic |
21-01-2013 25-01-2013 | FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa C
Olsztyn [update:25-01-2013] | Poland,WM classic |
21-01-2013 25-01-2013 | FERIE Z SZACHAMI 2013 - grupa D
Olsztyn [update:25-01-2013] | Poland,WM classic |
21-01-2013 22-01-2013 | Feryjny Turniej Szachowy w Ósemce
Chrzanów [update:02-02-2013] | Poland,MP classic |
21-01-2013 23-01-2013 | Międzynarodowy Turniej Szachowy -Szachy bez granic- grupa A
Sokółka [update:22-01-2013] | Poland,PL classic |
21-01-2013 23-01-2013 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 10 lat na rok 2013 - klasyczne
Białystok [update:24-01-2013] | Poland,PL classic |
21-01-2013 25-01-2013 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2013 - klasyczne
Białystok [update:25-01-2013] | Poland,PL classic |
21-01-2013 25-01-2013 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 20 lat na rok 2013 - klasyczne
Białystok [update:25-01-2013] | Poland,PL classic |
21-01-2013 22-01-2013 | X Turniej Akademii Szachowej - 1400
Bydgoszcz [update:22-01-2013] | Poland,KP classic |
21-01-2013 22-01-2013 | X Turniej Akademii Szachowej - 1600
Bydgoszcz [update:22-01-2013] | Poland,KP classic |
21-01-2013 23-01-2013 | X Turniej Akademii Szachowej - kołówka
Bydgoszcz [update:23-01-2013] | Poland,KP classic |
21-01-2013 23-01-2013 | XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A - od IV k
ŁOMŻA [update:02-02-2013] | Poland,PL classic |
21-01-2013 22-01-2013 | XVIII Feryjny Festiwal Szachowy p/p Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B - do IV k
ŁOMŻA [update:02-02-2013] | Poland,PL classic |
20-01-2013 24-02-2013 | DMP - 5 Liga PK 2013
Przeworsk [update:27-02-2013] | Poland,PK team, classic |
20-01-2013 24-02-2013 | DMP - 5 liga PK 2013 Grupa Północna
Mielec [update:24-02-2013] | Poland,PK team, classic |
20-01-2013 19-05-2013 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SENIORÓW NA ROK 2013
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE [update:23-06-2013] | Poland,SL team, classic |
19-01-2013 19-01-2013 | Ciechanów O puchar Dyrektora ZDZ w Ciechanowie
Ciechanów [update:21-01-2013] | Poland,MA classic |
19-01-2013 19-01-2013 | Blitz treningowy
Zielonka [update:19-01-2013] | Poland,MA classic |
19-01-2013 18-05-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów
województwo śląskie [update:23-05-2013] | Poland,SL team, classic |
19-01-2013 20-01-2013 | I Otwarty Turniej z Cyklu 2013 o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:23-01-2013] | Poland,LU classic |
19-01-2013 19-01-2013 | I Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu 2013 "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin [update:23-01-2013] | Poland,LU classic |
19-01-2013 20-01-2013 | II Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:20-01-2013] | Poland,PL classic |
19-01-2013 20-01-2013 | Noworoczny turniej na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:20-01-2013] | Poland,MA classic |
19-01-2013 20-01-2013 | Prestigio Cup Rozważne
Chylice [update:20-01-2013] | Poland,MA classic |
18-01-2013 18-01-2013 | AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' WARCABY W WDK WOLSZTYN
WOLSZTYN [update:20-01-2013] | Poland,WM classic |
18-01-2013 18-01-2013 | AKADEMIA PIĘKINE GRY
WOLSZTYN [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
18-01-2013 01-03-2013 | Turniej Zimowy Rzeszów 2013
Rzeszów [update:02-03-2013] | Poland,PK classic |
17-01-2013 18-01-2013 | Turniej feryjny w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:20-01-2013] | Poland,MP classic |
16-01-2013 20-01-2013 | IV Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2013
Obra [update:26-08-2012] | Poland,WP classic |
16-01-2013 20-01-2013 | IV Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2013 gr. A
Obra [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
16-01-2013 20-01-2013 | IV Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2013 gr. B
Obra [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
16-01-2013 20-01-2013 | IV Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2013 gr. C
Obra [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
16-01-2013 20-01-2013 | Open - Zimowe Ferie z Szachami [org. - KS LECH-WSUS Poznań]
Poznań [update:20-01-2013] | Poland,WP classic |
15-01-2013 25-01-2013 | Noworoczny w Hetmanie_A
Warszawa [update:26-01-2013] | Poland,MA classic |
14-01-2013 18-01-2013 | Ferie z szachami
Zielona Góra [update:18-01-2013] | Poland,LB classic |
14-01-2013 18-01-2013 | Ferie zimowe w Gorzowie Wlkp. 2013
Gorzów Wlkp. [update:18-01-2013] | Poland,LB classic |
14-01-2013 11-03-2013 | Mistrzostwo Zimy Malbork
Malbork [update:11-03-2013] | Poland,PO classic |
14-01-2013 14-01-2013 | Treningowy Turniej Szachowy w Poroninie P'5
Poronin [update:14-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 20-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-A
Poronin [update:20-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 14-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-A
Poronin [update:14-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 14-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-A
Poronin [update:14-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 20-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-B
Poronin [update:20-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 14-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-C
Poronin [update:14-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 20-01-2013 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-C
Poronin [update:20-01-2013] | Poland,MP classic |
14-01-2013 15-01-2013 | VI Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa A powyżej III kategorii i ranking FIDE
Konin [update:08-03-2013] | Poland,WP classic |
14-01-2013 18-01-2013 | XXX Ogólnopolski Turniej Dzieci do 12 lat FERIE 2013
Bydgoszcz [update:26-01-2013] | Poland,KP classic |
14-01-2013 18-01-2013 | XXX Ogólnopolski Turniej Juniorów FERIE 2013
Bydgoszcz [update:18-01-2013] | Poland,KP classic |
13-01-2013 24-02-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2012/2013
Siedziby klubów [update:25-02-2013] | Poland,MA team, classic |
13-01-2013 09-06-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów
Województwo Pomorskie [update:04-12-2013] | Poland,PO team, classic |
13-01-2013 28-04-2013 | WIELKOPOLSKA IV LIGA SENIORÓW - GR B - SEZON 2012/2013
Ostrów Wlkp. [update:28-04-2013] | Poland,WP team, classic |
12-01-2013 08-06-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów.
Województwo Pomorskie [update:12-06-2013] | Poland,PO team, classic |
12-01-2013 19-01-2013 | Mecz Kołowy ZP Studzieniec & UKS HETMAN Puszcza Mariańska
Studzieniec [update:11-03-2013] | Poland,MA classic |
12-01-2013 13-01-2013 | Mini-ELO (2)
Warszawa [update:13-01-2013] | Poland,MA classic |
12-01-2013 19-01-2013 | Turniej klasifikacyjny (ranking od 1250)
Słupsk [update:19-01-2013] | Poland,PO classic |
12-01-2013 13-01-2013 | WOŚP w Hetmanie - na II kategorię
Warszawa [update:14-01-2013] | Poland,MA classic |
12-01-2013 13-01-2013 | WOŚP w Hetmanie - na III kategorię
Warszawa [update:13-01-2013] | Poland,MA classic |
12-01-2013 12-01-2013 | Zimowy turniej blitza
Mińsk Mazowiecki [update:12-01-2013] | Poland,MA classic |
11-01-2013 22-03-2013 | 115th YMCA Masters 2013
Warszawa [update:22-03-2013] | Poland,MA classic |
10-01-2013 21-03-2013 | 116th YMCA Winter 2013-A
Warszawa [update:22-03-2013] | Poland,MA classic |
09-01-2013 20-03-2013 | 117th YMCA Winter 2013-B
Warszawa [update:22-03-2013] | Poland,MA classic |
09-01-2013 09-01-2013 | 20 Jubileuszowy Międzyszkolny
Limanowa [update:09-01-2013] | Poland,MP classic |
09-01-2013 09-01-2013 | Mistrzostw Gorlic Szkół Podstawowych - finał dziewcząt
Gorlice [update:12-09-2013] | Poland,MP classic |
08-01-2013 25-03-2013 | 118th YMCA Winter 2013-C
Warszawa [update:25-03-2013] | Poland,MA classic |
08-01-2013 19-02-2013 | Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców
Warszawa [update:12-02-2013] | Poland,MA classic |
07-01-2013 26-03-2013 | 119th YMCA Winter 2013-D
Warszawa [update:25-03-2013] | Poland,MA classic |
07-01-2013 08-04-2013 | III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2013
Warszawa [update:09-04-2013] | Poland,MA classic |
06-01-2013 24-03-2013 | Otwarta Lubelska Liga Szachowa ( OLLS) na 2013 rok
Województwo Lubelskie - siedziby klubów [update:24-03-2013] | Poland,LU team, classic |
05-01-2013 06-01-2013 | 6 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:06-01-2013] | Poland,MA classic |
05-01-2013 06-01-2013 | IV Turniej Weekendowy
Łomża [update:06-01-2013] | Poland,PL classic |
05-01-2013 06-01-2013 | IX Turniej Akademii Szachowej - dla 1400
Bydgoszcz [update:07-01-2013] | Poland,KP classic |
05-01-2013 06-01-2013 | IX Turniej Akademii Szachowej - od III kat. i z ELO do 1599
Bydgoszcz [update:07-01-2013] | Poland,KP classic |
05-01-2013 06-01-2013 | IX Turniej Akademii Szachowej - od III kat. i z ELO do 2199
Bydgoszcz [update:06-01-2013] | Poland,KP classic |
05-01-2013 06-01-2013 | IX Turniej Akademii Szachowej 2013
Bydgoszcz - ul. Glinki 117 [update:07-01-2013] | Poland,KP classic |
05-01-2013 06-01-2013 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:04-04-2013] | Poland,PO classic |
05-01-2013 06-01-2013 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:07-01-2013] | Poland,PO classic |
05-01-2013 06-01-2013 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (3)
Warszawa [update:06-01-2013] | Poland,MA classic |
04-01-2013 18-01-2013 | I mistrzostwa MDK w szachach klasycznych
Elblag [update:17-03-2013] | Poland,WM classic |
04-01-2013 18-01-2013 | Noworoczny dla początkujących o V i IV kategorie w Hetmanie_B
Warszawa [update:23-01-2013] | Poland,MA classic |
03-01-2013 03-01-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego - gim
Ślesin [update:03-01-2013] | Poland,WP team, classic |
03-01-2013 03-01-2013 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Konińskiego - pod
Ślesin [update:03-01-2013] | Poland,WP team, classic |
01-01-2013 01-01-1970 | Klubowa lista rankingowa aktywnych zawodników WKSz GANT HETMAN
Wrocław [update:13-05-2013] | Poland,DS classic |
01-01-2013 31-01-2013 | LISTA Rankingowa LU - Styczeń 2013
Województwo Lubelskie [update:03-01-2013] | Poland,LU classic |
01-01-2013 01-01-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2012 - blitz
Kraków [update:01-01-2013] | Poland,MP classic |
29-12-2012 30-12-2012 | Prestigio Cup d.Grand Prix Szachylice Okolice
Szkoła Podstawowa w Zalesiu Górnym im. Wspólnej Europy [update:30-12-2012] | Poland,MA classic |
29-12-2012 30-12-2012 | Turniej Noworoczny 2012 Grupa B
Wrocław [update:31-12-2012] | Poland,DS classic |
28-12-2012 29-12-2012 | "Szachy ze SKOKiem Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie"-Turniej Młodych Talentów
Lublin [update:31-12-2012] | Poland,LU classic |
28-12-2012 29-12-2012 | Fide Open Szubin 2012
Szubin - ul. Kcyńska 13 [update:29-12-2012] | Poland,KP classic |
28-12-2012 29-12-2012 | Mistrzostwa MDK nr 1 - 1600-1800
Bydgoszcz [update:28-12-2012] | Poland,KP classic |
28-12-2012 31-12-2012 | Turniej Świąteczny - grupa B
Mińsk Mazowiecki [update:05-01-2013] | Poland,MA classic |
28-12-2012 30-12-2012 | Turniej Noworoczny 2012 Grupa A
Wrocław [update:31-12-2012] | Poland,DS classic |
27-12-2012 30-12-2012 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open A (FIDE)
Lublin [update:31-12-2012] | Poland,LU classic |
27-12-2012 30-12-2012 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" Open B
Lublin [update:31-12-2012] | Poland,LU classic |
27-12-2012 29-12-2012 | CIDERSZACH - 2012
Radzionków [update:31-12-2012] | Poland,SL classic |
27-12-2012 02-01-2013 | I Noworoczny Turniej Szachowy
Rzeszów [update:31-12-2012] | Poland,PK classic |
27-12-2012 02-01-2013 | I Noworoczny Turniej Szachowy
Rzeszów [update:21-11-2012] | Poland,PK classic |
27-12-2012 31-12-2012 | MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA - grupa A
Białystok [update:31-12-2012] | Poland,PL classic |
27-12-2012 30-12-2012 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SUWAŁKACH - A.
Suwałki [update:04-01-2013] | Poland,PL classic |
27-12-2012 29-12-2012 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SUWAŁKACH - B
Suwałki [update:30-12-2012] | Poland,PL classic |
27-12-2012 29-12-2012 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W SUWAŁKACH - C.
Suwałki [update:29-12-2012] | Poland,PL classic |
27-12-2012 31-12-2012 | Turniej Świąteczny - grupa A
Mińsk Mazowiecki [update:24-12-2012] | Poland,MA classic |
27-12-2012 29-12-2012 | Turniej juniorów pow. mieleckiego w szach. klasycz. ur 1999 i mł o r-k 1400-1800
Wadowice Górne k.Mielca [update:30-12-2012] | Poland,PK classic |
27-12-2012 30-12-2012 | Turniej Szachowy ZIMA 2012
Kwidzyn [update:29-12-2012] | Poland,PO classic |
27-12-2012 30-12-2012 | V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC"
Bogatynia [update:30-12-2012] | Poland,DS classic |
27-12-2012 30-12-2012 | V Turniej Szachowy "U STYKU TRZECH GRANIC" - GRUPA B
Bogatynia [update:30-12-2012] | Poland,DS classic |
27-12-2012 30-12-2012 | VI AKADEMIA SZACHOWA - GRUPA B
Zielona Góra [update:01-01-2013] | Poland,LB classic |
27-12-2012 30-12-2012 | XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN A
Kętrzyn [update:30-12-2012] | Poland,WM classic |
27-12-2012 30-12-2012 | XV Kętrzyński Festiwal Szachowy - OPEN B
Kętrzyn [update:30-12-2012] | Poland,WM classic |
27-12-2012 04-01-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2013] | Poland,MP classic |
27-12-2012 04-01-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-B
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:15-01-2013] | Poland,MP classic |
27-12-2012 04-01-2013 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-C
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2013] | Poland,MP classic |
27-12-2012 31-12-2012 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2012 Gr-D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:31-12-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2012 31-12-2012 | XXX Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2012 Open FIDE
RYBNIK [update:31-12-2012] | Poland,SL classic |
25-12-2012 30-12-2012 | Turniej Świąteczny
Brzozów [update:05-01-2013] | Poland,PK classic |
22-12-2012 22-12-2012 | Poranek szachowy w klubie "Stiolon" - gr. B
Gorzów Wielkopolski [update:22-12-2012] | Poland,LB classic |
19-12-2012 19-12-2012 | Wigilijno-Gwiazdkowy Turniej Szachowy w Hetmanie
Częstochowa [update:19-12-2012] | Poland,SL classic |
18-12-2012 18-12-2012 | Mistrzostwa ZSMEiE
Toruń [update:02-03-2013] | Poland,KP classic |
17-12-2012 17-12-2012 | Turniej szachowy o pietruszkę
Kraków [update:17-12-2012] | Poland,MP classic |
15-12-2012 15-12-2012 | Gwiazdkowy Turniej Kloca
Starachowice [update:15-12-2012] | Poland,SK classic |
15-12-2012 16-12-2012 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY- GRUPA A
GDYNIA [update:16-12-2012] | Poland,PO classic |
15-12-2012 16-12-2012 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY- GRUPA B
GDYNIA [update:16-12-2012] | Poland,PO classic |
15-12-2012 16-12-2012 | III Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa B OPEN - PZSzach 1600 i wyższy
Myślenice [update:16-12-2012] | Poland,MP classic |
15-12-2012 16-12-2012 | III Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa C - 2002 i młodsi - PZSzach 1600 i wyższy
Myślenice [update:15-12-2012] | Poland,MP classic |
15-12-2012 16-12-2012 | III Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa D OPEN - PZSzach 1250 -1600
Myślenice [update:16-12-2012] | Poland,MP classic |
15-12-2012 16-12-2012 | III Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa E - 2002 i młodsi - PZSzach 1250-1600
Myślenice [update:16-12-2012] | Poland,MP classic |
15-12-2012 15-12-2012 | X Puchar Spółdzielni Mieszkaniowej
Biecz [update:15-12-2012] | Poland,MP classic |
14-12-2012 16-12-2012 | III Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa A - OPEN FIDE- PZSzach min.1800 lub ELO
Myślenice [update:17-12-2012] | Poland,MP classic |
14-12-2012 16-12-2012 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy - Grupa A do lat 13
Tychy [update:16-12-2012] | Poland,SL classic |
14-12-2012 16-12-2012 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy - Grupa B do lat 11
Tychy [update:16-12-2012] | Poland,SL classic |
14-12-2012 16-12-2012 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Tychy - Grupa C do lat 8
Tychy [update:16-12-2012] | Poland,SL classic |
13-12-2012 16-12-2012 | 6 rocznik "TALENT CUP 2012"
Malenovice [update:25-10-2012] | Poland,SL classic |
12-12-2012 12-12-2012 | 514 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:12-12-2012] | Poland,MP classic |
11-12-2012 11-12-2012 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w STO
Starachowice [update:17-12-2012] | Poland,SK classic |
11-12-2012 19-12-2012 | Mistrzostwa Zespolu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Zabrzu
Zabrze-Grzybowice [update:11-01-2013] | Poland,SL classic |
11-12-2012 11-12-2012 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CRACOVIA'2012" grupa A
Kraków [update:11-12-2012] | Poland,MP classic |
10-12-2012 10-12-2012 | Mistrzostwa Tarnowa Szkół Ponadgimnazjalnych - dziewczęta
Tarnów [update:12-12-2012] | Poland,MP classic |
09-12-2012 09-12-2012 | Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Poraj
Poraj [update:09-12-2012] | Poland,SL classic |
08-12-2012 09-12-2012 | I Memoriał Szachowy im. bł. Jana Pawła II
Gąbin [update:09-12-2012] | Poland,MA classic |
08-12-2012 09-12-2012 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa A 1400
Wrocław [update:10-12-2012] | Poland,DS classic |
08-12-2012 09-12-2012 | MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa B 1100-1250
Wrocław [update:09-12-2012] | Poland,DS classic |
08-12-2012 08-12-2012 | Mikołaj rozdaje kategorie
Wrocław [update:24-11-2012] | Poland,DS classic |
08-12-2012 08-12-2012 | Mikołajkowy Turniej Szachowy
Ślesin [update:08-12-2012] | Poland,WP classic |
08-12-2012 08-12-2012 | Symultana z okazji 90 - lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów 2012
Gniezno [update:09-12-2012] | Poland,WP classic |
08-12-2012 09-12-2012 | Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach (2)
Warszawa [update:09-12-2012] | Poland,MA classic |
07-12-2012 07-12-2012 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Samuelu
Warszawa [update:21-12-2012] | Poland,MA classic |
07-12-2012 07-12-2012 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:07-12-2012] | Poland,LB classic |
07-12-2012 07-12-2012 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:09-12-2012] | Poland,LB classic |
07-12-2012 07-12-2012 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:07-12-2012] | Poland,LB classic |
07-12-2012 07-12-2012 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:08-12-2012] | Poland,LB classic |
07-12-2012 09-12-2012 | OTWARTA LIGA SZACHOWA LEGNICKO-JELENIOGÓRSKA sezonu 2012
Karpacz [update:10-12-2012] | Poland,DS team, classic |
07-12-2012 09-12-2012 | Szachowy Puchar Polonii Wrocław - OPEN
Wrocław [update:07-12-2012] | Poland,DS classic |
07-12-2012 12-12-2012 | Szachowy Puchar Polonii Wrocław - Turniej Kołowy GM
Wrocław [update:12-12-2012] | Poland,DS classic |
01-12-2012 02-11-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów 2012
Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lub. [update:06-12-2012] | Poland,LU team, classic |
01-12-2012 06-01-2013 | II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:13-01-2013] | Poland,PO classic |
01-12-2012 31-12-2012 | Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2012
Województwo Podkarpackie [update:04-12-2012] | Poland,PK classic |
01-12-2012 02-12-2012 | Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy Węgrów 2012
Węgrów [update:18-11-2012] | Poland,MA classic |
01-12-2012 02-12-2012 | OTWARTY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY WĘGRÓW 2012
Węgrów [update:02-12-2012] | Poland,MA classic |
01-12-2012 02-12-2012 | Otwarty Turniej w SP 341 - Grupa A - na III i II kategorię
Warszawa-Bemowo [update:03-12-2012] | Poland,MA classic |
01-12-2012 06-01-2013 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
Gdańsk [update:13-01-2013] | Poland,PO classic |
01-12-2012 06-01-2013 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZYŃ
Gdańsk [update:06-01-2013] | Poland,PO classic |
01-12-2012 06-01-2013 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"
GDAŃSK [update:13-01-2013] | Poland,PO classic |
01-12-2012 02-12-2012 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [update:05-12-2012] | Poland,PO classic |
01-12-2012 02-12-2012 | TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1600
GDAŃSK [update:05-12-2012] | Poland,PO classic |
30-11-2012 02-12-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Wrocław [update:02-12-2012] | Poland,DS team, classic |
30-11-2012 30-11-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał A-C11
Pokrzywna [update:03-12-2012] | Poland,OP classic |
30-11-2012 30-11-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał B-C9
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
29-11-2012 29-11-2012 | Szachowe Mistrzostwa SP 17 w Kaliszu - chłopcy
Kalisz [update:29-11-2012] | Poland,WP classic |
29-11-2012 29-11-2012 | Szachowe Mistrzostwa SP 17 w Kaliszu - dziewczynki
Kalisz [update:29-11-2012] | Poland,WP classic |
28-11-2012 24-01-2013 | III Turniej Szachowy klanu CHUDE DZIKI
FICS - Serwis [update:23-01-2013] | Poland,SL classic |
26-11-2012 26-11-2012 | Szachowe Mistrzostwa SP 14 w Kaliszu - chłopcy
Kalisz [update:26-11-2012] | Poland,WP classic |
26-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał A-C15
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
26-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał A-C9
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
26-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał B-C11
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
26-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy Finał B-C15
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 10-03-2013 | III Wielkopolska Liga Seniorów 2012/2013
Wielkopolska [update:17-03-2013] | Poland,WP team, classic |
25-11-2012 09-02-2013 | III Liga Śląska Seniorów sezonu 2012_2013
Teren ŚlZSzach [update:18-02-2013] | Poland,SL team, classic |
25-11-2012 28-04-2013 | IV Liga Seniorów - grupa A
Wielkopolska [update:01-05-2013] | Poland,WP team, classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - C09 - OPEN B
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - C11 - OPEN B
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - C13
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - C15 - OPEN B
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - C17
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - D09
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - D11
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - D13
Pokrzywna [update:02-12-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - D15
Pokrzywna [update:27-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy - D17
Pokrzywna [update:27-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy C11 - OPEN A
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy C15 - OPEN A
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
25-11-2012 02-12-2012 | Turniej Ostatniej Szansy C9 - OPEN A
Pokrzywna [update:30-11-2012] | Poland,OP classic |
24-11-2012 24-11-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych Miasta i Powiatu Leszno 2012
II Liceum Ogólnokształcące Leszno ul. Prusa [update:24-11-2012] | Poland,WP team, classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Grand Prix Szachylice Okolice Szachy Rozważne
Piaseczno [update:26-11-2012] | Poland,MA classic |
24-11-2012 25-11-2012 | I Turniej cyklu Grand Prix Łomży 2013
Łomża [update:26-11-2012] | Poland,PL classic |
24-11-2012 02-12-2012 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:02-12-2012] | Poland,MA classic |
24-11-2012 31-05-2013 | III liga Śląska Juniorów sezonu 2012_2013
województwo śląskie [update:03-02-2013] | Poland,SL team, classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Mikołajkowy turniej na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:25-11-2012] | Poland,MA classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Mistrzostwa Gminy Przemęt w szachach - grupa A
Boszkowo [update:28-11-2012] | Poland,WP classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Mistrzostwa Gminy Przemęt w szachach - grupa B
Boszkowo [update:28-11-2012] | Poland,WP classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Turniej Hostel OLIMPIC FIDE 5 rund
Puławy [update:25-11-2012] | Poland,LU classic |
24-11-2012 25-11-2012 | Turniej Kadry Młodzików Woj. Lubelskiego FIDE do 1599 bez ograniczeń wiekowych
Puławy [update:25-11-2012] | Poland,LU classic |
24-11-2012 25-11-2012 | XX Memoriał Remigiusza Bobołowicza
Kraków [update:25-11-2012] | Poland,MP classic |
23-11-2012 25-11-2012 | XIV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - A
Giżycko [update:25-11-2012] | Poland,WM classic |
23-11-2012 25-11-2012 | XIV Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - B
Giżycko [update:25-11-2012] | Poland,WM classic |
22-11-2012 28-11-2012 | XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:28-11-2012] | Poland,DS classic |
21-11-2012 19-12-2012 | MDK 5
Opole [update:20-12-2012] | Poland,OP classic |
21-11-2012 24-11-2012 | Polsko - Ukrainskie Akademickie Mistrzostwa w Szachach
Lublin [update:25-11-2012] | Poland,LU team, classic |
21-11-2012 25-11-2012 | X MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
MILÓWKA [update:11-12-2012] | Poland,SL classic |
18-11-2012 18-11-2012 | IX Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin [update:22-11-2012] | Poland,LU classic |
18-11-2012 18-11-2012 | X Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:22-11-2012] | Poland,LU classic |
17-11-2012 19-11-2012 | 20-te Mistrzostwa Zespołu Szkól Nr1imJ.Pilsudskiego w Limanowej
Limanowa [update:20-11-2012] | Poland,MP classic |
17-11-2012 18-11-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących
Łuków [update:19-11-2012] | Poland,LU team, classic |
17-11-2012 26-01-2013 | I Turniej Szachowy "o Puchar Wdy"
Lipusz [update:29-01-2013] | Poland,PO classic |
17-11-2012 18-11-2012 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B1
Warszawa Ursus [update:18-11-2012] | Poland,MA classic |
17-11-2012 18-11-2012 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B2
Warszawa Ursus [update:18-11-2012] | Poland,MA classic |
17-11-2012 18-11-2012 | III Mistrzostwa Powiatu Szydłowieckiego w Szachach
Szydłowiec [update:19-11-2012] | Poland,MA classic |
17-11-2012 18-11-2012 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa A - 1996 i młodsi 1600 i wyższy
Zabierzów [update:18-11-2012] | Poland,MP classic |
17-11-2012 18-11-2012 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Zabierzów - Grupa B - 1996 i młodsi 1600 i niższy
Zabierzów [update:18-11-2012] | Poland,MP classic |
16-11-2012 16-11-2012 | Turniej błyskawiczny
Ustka [update:16-11-2012] | Poland,PO classic |
13-11-2012 18-12-2012 | Maraton szachowy "PRZYGOTOWANIA DO LIGI" - KGL Szarotka Wadowice Górne - P'60
Wadowice Górne [update:18-12-2012] | Poland,PK classic |
12-11-2012 17-11-2012 | Ćwierćfinał Stowarzyszenia CROSS Niewidomych i Słabowidzących 2012
Tuchola [update:17-11-2012] | Poland,KP classic |
11-11-2012 20-11-2012 | Turniej klasyfikacyjny szachy Mielno 2012
Mielno [update:18-11-2012] | Poland,ZP classic |
11-11-2012 11-11-2012 | V INTEGRACYJNY TRÓJBÓJ SZACHOWY P-5'
Kalsk k/Sulechowa [update:12-11-2012] | Poland,LB classic |
10-11-2012 10-11-2012 | Gambit Benko w KKSzu
Kraków [update:10-11-2012] | Poland,MP classic |
10-11-2012 11-11-2012 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do max 2200 - P'60
Katowice [update:12-11-2012] | Poland,SL classic |
10-11-2012 11-11-2012 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 13 - P'60
Katowice [update:11-11-2012] | Poland,SL classic |
10-11-2012 11-11-2012 | III Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open C do lat 10 - P'60
Katowice [update:11-11-2012] | Poland,SL classic |
10-11-2012 10-11-2012 | Junior Dz P Niepodległości Limanowa
Limanowa [update:10-11-2012] | Poland,MP classic |
10-11-2012 10-11-2012 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy o V i IV kategorię z okazji Święta Niepodległośc
Nowe Miasto Lub. [update:10-11-2012] | Poland,WM classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Mini-ELO (1)
Warszawa [update:12-11-2012] | Poland,MA classic |
10-11-2012 10-11-2012 | Puchar Niepodległości 2012 S
Limanowa [update:10-11-2012] | Poland,MP classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej 11 listopad grupa rankingowa do 1400
Dobra Nadzieja [update:11-11-2012] | Poland,WP classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej 11 listopada
Dobra Nadzieja [update:11-11-2012] | Poland,WP classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej 11 listopada grupa dziewcząt
Dobra Nadzieja [update:11-11-2012] | Poland,WP classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej Święta Niepodległości Grupa A
Wrocław [update:18-11-2012] | Poland,DS classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej Święta Niepodległości Grupa B
Wrocław [update:18-11-2012] | Poland,DS classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej Święta Niepodległości Grupa C
Wrocław [update:21-11-2012] | Poland,DS classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej Święta Niepodległości Grupa D
Wrocław [update:18-11-2012] | Poland,DS classic |
10-11-2012 11-11-2012 | Turniej Święta Niepodległości Grupa E
Wrocław [update:18-11-2012] | Poland,DS classic |
10-11-2012 18-11-2012 | X Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach
Gryfice [update:18-11-2012] | Poland,ZP classic |
07-11-2012 09-11-2012 | CHESS CHAMPIONSHIPS SEROCK 2012
Serock [update:10-11-2012] | Poland,MA team, classic |
04-11-2012 24-02-2013 | DMR 2012/2013 - III Liga KPZSzach
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:28-03-2013] | Poland,KP team, classic |
04-11-2012 24-03-2013 | DMR 2012/2013 - IV Liga KPZSzach - grupa A
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:29-03-2013] | Poland,KP team, classic |
04-11-2012 24-03-2013 | DMR 2012/2013 - IV Liga KPZSzach - grupa B
Województwo Kujawsko-Pomorskie [update:29-03-2013] | Poland,KP team, classic |
03-11-2012 04-11-2012 | IV JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 2012
DOM KULTURY RAWICZ /SALA KLUBOWA/ [update:10-11-2012] | Poland,WP classic |
03-11-2012 04-11-2012 | OPEN MASTERS II FIDE - XXIV FESTIWAL SZACHOWY NSZZ SOLIDARNOŚĆ
Konin [update:11-11-2012] | Poland,WP classic |
03-11-2012 10-11-2012 | Z Szachami przez Polskę - ZAKOPANE 2012
Zakopane [update:10-11-2012] | Poland,MP classic |
02-11-2012 07-11-2012 | 70 Jubileuszowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Kobiet
Wisła Hotel Beskidy & SPA [update:26-10-2012] | Poland,SL classic |
02-11-2012 07-11-2012 | 70 Jubileuszowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - Mężczyzn
Wisła Hotel Beskidy & SPA [update:26-10-2012] | Poland,SL classic |
02-11-2012 11-01-2013 | Mistrzostwa Świecia Seniorów 2012
Świecie [update:07-02-2013] | Poland,KP classic |
02-11-2012 07-11-2012 | Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów - Open Fide
Wisła Hotel Beskidy & SPA [update:26-10-2012] | Poland,SL classic |
02-11-2012 11-11-2012 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2012 - grupa A
Białystok [update:12-11-2012] | Poland,PL classic |
02-11-2012 11-11-2012 | V Mistrzostwa Rzeszowa Grupa B
Rzeszów [update:13-11-2012] | Poland,PK classic |
02-11-2012 11-11-2012 | V Mistrzostwa Rzeszowa do 10 lat
Rzeszów [update:13-11-2012] | Poland,PK classic |
02-11-2012 11-11-2012 | V Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa
Rzeszów [update:21-11-2012] | Poland,PK classic |
01-11-2012 30-11-2012 | LISTA Rankingowa - Lubelskie LU - listopad 2012
Województwo Lubelskie [update:07-11-2012] | Poland,LU classic |
29-10-2012 29-10-2012 | Symultana Magadaleny Harazińskiej z przedszkolakami
Warszawa [update:29-10-2012] | Poland,MA classic |
28-10-2012 28-10-2012 | Bemowo
Warszawa [update:28-10-2012] | Poland,MA classic |
28-10-2012 28-10-2012 | Symultana z mistrzem międzynarodowym Danielem Sadzikowskim
Chrzanów [update:28-10-2012] | Poland,MP classic |
28-10-2012 28-10-2012 | Turniej Finałowy III Ligi Województwa Lubuskiego 2012
Sulechów [update:29-10-2012] | Poland,LB team, classic |
27-10-2012 28-10-2012 | "Dorwijmy Mistrzów" - Handicap pamięci m.m. Jacka Bednarskiego
Myślenice [update:28-10-2012] | Poland,MP classic |
27-10-2012 28-10-2012 | 20. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [update:28-10-2012] | Poland,DS classic |
27-10-2012 04-11-2012 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:04-11-2012] | Poland,MA classic |
27-10-2012 28-10-2012 | Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych (gr A- zawodnicy z IV -III i II)
Warszawa [update:28-10-2012] | Poland,MA classic |
27-10-2012 28-10-2012 | Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych (grupa B- zawodnicy z V kat. i bez k.)
Warszawa [update:30-10-2012] | Poland,MA classic |
27-10-2012 28-10-2012 | Powakacyjny Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:03-11-2012] | Poland,MA classic |
27-10-2012 28-10-2012 | Szachogranie w Szachylicach Mistrzostwa Parafi Św.U. Ledóchowskiej w Chylicach
Chylice [update:26-10-2012] | Poland,MA classic |
26-10-2012 02-11-2012 | SCHENGEN YOUTH FESTIVAL CHESS for PEACE U10
Hambachtal [update:01-11-2012] | Germany classic |
26-10-2012 02-11-2012 | SCHENGEN YOUTH FESTIVAL CHESS for PEACE U12
Hambachtal [update:01-11-2012] | Germany classic |
26-10-2012 02-11-2012 | SCHENGEN YOUTH FESTIVAL CHESS for PEACE U14-16-18
Hambachtal [update:01-11-2012] | Germany classic |
25-10-2012 25-10-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjum - Gimnazjum ch
Ślesin [update:26-10-2012] | Poland,WP classic |
25-10-2012 28-10-2012 | Szachowy Festiwal Niepodległości Polski
Radom [update:28-10-2012] | Poland,MA classic |
23-10-2012 27-10-2012 | XIV Międzynarodowy Chrzanowski Festiwal Talentów gr.A
Chrzanów [update:03-11-2012] | Poland,MP classic |
23-10-2012 27-10-2012 | XIV Międzynarodowy Chrzanowski Festiwal Talentów gr.A2
Chrzanów [update:03-11-2012] | Poland,MP classic |
22-10-2012 22-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Junirów Finał B
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
21-10-2012 21-04-2013 | IV Dolnośląska Liga Szachowa - Wrocławska i Podwrocławska Liga Okręgowa
Dolny Śląsk [update:21-04-2013] | Poland,DS team, classic |
21-10-2012 03-03-2013 | IV LIGA OKRĘGOWA WALBRZYSKA 2012
DRUŻYNY OKRĘGU WAŁBRZYCH [update:04-03-2013] | Poland,DS team, classic |
21-10-2012 21-10-2012 | Turniej tenisowy o tytuł "Króla Tie-breaka" KT "Lotnik" przy DSP
Warszawa [update:21-10-2012] | Poland,MA classic |
20-10-2012 20-10-2012 | III Papieski Turniej Szachowy (Grupa B kat. IV- III )
Żydowo [update:21-10-2012] | Poland,WP classic |
20-10-2012 20-10-2012 | III Papieski Turniej Szachowy (Grupa C do kat. V)
Żydowo [update:21-10-2012] | Poland,WP classic |
20-10-2012 20-10-2012 | Podwieczorek w Klubie "Na Chrobrego" - październik 2012 GRUPA B
Gorzów Wlkp. [update:20-10-2012] | Poland,LB classic |
19-10-2012 21-10-2012 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2012 Gr. A-B
Strzelce Kraj. [update:21-10-2012] | Poland,LB classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek Ld-Sk D15
Księże Młyny [update:10-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Regionu Ld-Sk C15
Księże Młyny [update:23-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Regionu Ld-Sk C15 grupa 2
Księże Młyny [update:24-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek Ld-Sk D9
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojeaódzkie Juniorów Ld-Sk C9
Księże Młyny [update:31-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów Ld-Sk C17
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek Ld-Sk D17
Księże Młyny [update:22-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ld-Sk C11
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ld-Sk C13
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ld-Sk D11
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
19-10-2012 25-10-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ld-Sk D13
Księże Młyny [update:25-10-2012] | Poland,LD classic |
17-10-2012 13-01-2013 | III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - A
Kraków [update:24-01-2013] | Poland,MP classic |
17-10-2012 13-01-2013 | III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - B
Kraków [update:24-01-2013] | Poland,MP classic |
17-10-2012 13-01-2013 | III Turniej Treningowy TS Wisła Kraków FIDE - C
Kraków [update:21-01-2013] | Poland,MP classic |
17-10-2012 12-12-2012 | Klasyczne środy Grupa A + B
Wrocław [update:21-12-2012] | Poland,DS classic |
17-10-2012 02-05-2013 | XIV DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2013
okręg rybnicki [update:22-05-2013] | Poland,SL team, classic |
16-10-2012 11-12-2012 | Otwarte Mistrzostwa Tczewa w szachach na 2012 rok
Tczew [update:12-12-2012] | Poland,PO classic |
15-10-2012 14-01-2013 | IV Mistrzostwa Siemiatycz w Szachach
Siemiatycze [update:14-01-2013] | Poland,PL classic |
15-10-2012 22-10-2012 | Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących w szachach o Puchar "PODKARPACIA"
Klimkówka koło Rymanowa [update:21-10-2012] | Poland,PK classic |
14-10-2012 16-12-2012 | DMP - 4 liga PK 2012 Grupa A Rzeszów
Rzeszów [update:16-12-2012] | Poland,PK team, classic |
14-10-2012 16-12-2012 | DMP - 4 liga PK 2012 Grupa B Krosno
Rzeszów [update:16-12-2012] | Poland,PK team, classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Eliminacje Strefowe do OOM w SU i Finałów MP Juniorów i Młodzików na rok 2013
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 14-10-2012 | III Zjazd III Ligi Województwa Lubuskiego grupa POŁUDNIE
Lubsko [update:07-10-2012] | Poland,LB team, classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO (OOM SU) - chłopcy do lat 11
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO (OOM SU) - chłopcy do lat 13
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO (OOM SU) - dziewczęta do lat 11
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO (OOM SU) - dziewczęta do lat 13
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - chłopcy do lat 15
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - chłopcy do lat 17
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - chłopcy do lat 9
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - dziewczęta do lat 15
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - dziewczęta do lat 17
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP-PO - dziewczęta do lat 9
OW "Kręgiel" - Nowy Jasiniec [update:28-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP_PO chłopcy do lat 15 A
OW Kręgiel Nowy Jasiniec [update:20-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 20-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów KP_PO chłopcy do lat 15 B
OW Kręgiel Nowy Jasiniec [update:20-10-2012] | Poland,KP classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C 11
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C 13
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C 15
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C 17
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C 9
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D 11
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D 13
Szczyrk [update:22-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D 15
Szczyrk [update:21-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D 17
Szczyrk [update:21-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 21-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D 9
Szczyrk [update:21-10-2012] | Poland,SL classic |
14-10-2012 09-12-2012 | Otwarta Liga Mazowiecka - Jesień 2012
Siedziby klubów [update:12-12-2012] | Poland,MA team, classic |
13-10-2012 18-11-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Małopolski III Liga 2012
Chrzanów Poronin [update:19-11-2012] | Poland,MP team, classic |
13-10-2012 13-10-2012 | IX Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi?
Lublin [update:17-10-2012] | Poland,LU classic |
13-10-2012 13-10-2012 | VII Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu "Szach Królowi" do 12 lat
Lublin [update:17-10-2012] | Poland,LU classic |
12-10-2012 14-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików Chłopcy Zachodniopomorskie-Wielkopolska
Kalisz [update:14-10-2012] | Poland,WP classic |
12-10-2012 14-10-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików Dziewczęta Zachodniopomorskie-Wielkopolsk
Kalisz [update:15-10-2012] | Poland,WP classic |
11-10-2012 11-10-2012 | Jesień 2012
Elbląg [update:24-11-2012] | Poland,WM classic |
08-10-2012 31-10-2012 | Zawodnicy LU z różnym rankingiem Elo na stronie FIDE i CR - Październik
Województwo Lubelskie [update:08-10-2012] | Poland,LU classic |
07-10-2012 10-03-2013 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2012/2013
Dolny Śląsk [update:10-03-2013] | Poland,DS team, classic |
06-10-2012 07-10-2012 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Szachach 06-07.10.2012 r. Grupa B
Gniezno [update:07-10-2012] | Poland,WP classic |
06-10-2012 06-10-2012 | Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia na rok 2013 - runda I
Toruń [update:06-10-2012] | Poland,KP classic |
06-10-2012 07-10-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - 1400
GDAŃSK [update:07-10-2012] | Poland,PO classic |
06-10-2012 07-10-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - 1600
GDAŃSK [update:07-10-2012] | Poland,PO classic |
05-10-2012 07-10-2012 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Szachach 05.- 07.10. 2012 Grupa A
Gniezno [update:07-10-2012] | Poland,WP classic |
05-10-2012 15-12-2012 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego w Szachach 2012 r
Starogard Gdański [update:15-12-2012] | Poland,PO classic |
05-10-2012 07-10-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ
GDAŃSK [update:07-10-2012] | Poland,PO classic |
04-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy do 9 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:07-10-2012] | Poland,MA classic |
03-10-2012 03-10-2012 | 504 Szachowa Środa 3.10.2012
Kraków [update:03-10-2012] | Poland,MP classic |
03-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczęta do 9 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:07-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 07-12-2012 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:26-12-2012] | Poland,PK classic |
01-10-2012 06-10-2012 | III Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Inwalidów w Szachach
Łagów Lubuski k/Mostek [update:05-10-2012] | Poland,LB classic |
01-10-2012 31-10-2012 | LISTA Zawodników z rankingim FIDE zrzeszonych w LZSzach - październik 2012
Województwo Lubelskie [update:04-10-2012] | Poland,LU classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - chłopcy do 11 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - chłopcy do 13 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - chłopcy do 15 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - chłopcy do 17 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 11 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:07-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 13 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 15 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:30-08-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 15 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:07-10-2012] | Poland,MA classic |
01-10-2012 06-10-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - dziewczęta do 17 lat (MA- WM)
Miętne k/Garwolina [update:06-10-2012] | Poland,MA classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK - grupa chłopców do lat 11
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK - grupa dziewcząt do lat 11
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: C13 - eliminacje (A)
Wierchomla Mała [update:05-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: C13 - eliminacje (B)
Wierchomla Mała [update:05-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: C13 - finał
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: C13 - turniej pocieszenia
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: D13 - eliminacje (A)
Wierchomla Mała [update:06-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: D13 - eliminacje (B)
Wierchomla Mała [update:05-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: D13 - turniej pocieszenia
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | El. do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MP-PK: D13 finał
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów MP-PK - grupa chłopców do lat 17
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów MP-PK - grupa dziewcząt do lat 15
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów MP-PK - grupa dziewcząt do lat 17
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów MP-PK: grupa chłopców do lat 15
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MP-PK - grupa chłopców do lat 9
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
30-09-2012 07-10-2012 | Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MP-PK - grupa dziewcząt do lat 9
Wierchomla Mała [update:07-10-2012] | Poland,MP classic |
29-09-2012 29-09-2012 | ddddddddddddd
ddd [update:29-09-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 11 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 13 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 15 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 17 lat
Lubniewice [update:05-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa CHŁOPCÓW do 9 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 11 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 13 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 15 lat
Lubniewice [update:05-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 17 lat
Lubniewice [update:05-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy LB-DS - grupa DZIEWCZĄT do 9 lat
Lubniewice [update:06-10-2012] | Poland,LB classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Memoriał Romana Bąka - OPEN FIDE
Chorzów [update:06-10-2012] | Poland,SL classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Memoriał Romana Bąka - turniej juniorów do 10 lat
Chorzów [update:06-10-2012] | Poland,SL classic |
29-09-2012 30-09-2012 | Otwarty Turniej Szachowy Weteranów
Łomża [update:30-09-2012] | Poland,PL classic |
29-09-2012 06-10-2012 | Turniej Juniorów KGL Szarotka o Mistrzostwo Klubu - szachy klasyczne 2012
Wadowice Górne k.Mielca [update:06-10-2012] | Poland,PK classic |
29-09-2012 30-09-2012 | Turniej klasyfikacyjny pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [update:30-09-2012] | Poland,DS classic |
29-09-2012 30-09-2012 | VI Turniej Akademii Szachowej - Turnieje A-F
Bydgoszcz [update:29-09-2012] | Poland,KP classic |
29-09-2012 30-09-2012 | VI Turniej Akademii Szachowej 1600-1400 - B/C
Bydgoszcz [update:30-09-2012] | Poland,KP classic |
29-09-2012 30-09-2012 | VI Turniej Akademii Szachowej 1600-2199 (lub z Fide) - A
Bydgoszcz [update:30-09-2012] | Poland,KP classic |
29-09-2012 30-09-2012 | VII Turniej Młodych Talentów w ramach cyklu Szach Królowi do 12 lat
Lublin [update:01-10-2012] | Poland,LU classic |
29-09-2012 30-09-2012 | VIII Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi?
Lublin [update:01-10-2012] | Poland,LU classic |
28-09-2012 30-09-2012 | Turniej klasyfikacyjny pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A
Żarów [update:30-09-2012] | Poland,DS classic |
27-09-2012 30-09-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL/OP - chłopcy
Suchy Bór [update:30-09-2012] | Poland,OP classic |
27-09-2012 30-09-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL/OP - dziewczęta
Suchy Bór [update:30-09-2012] | Poland,OP classic |
26-09-2012 29-09-2012 | Turniej juniorów - Koniec lata 2012
Rymanów [update:01-10-2012] | Poland,PK classic |
26-09-2012 19-10-2012 | Turniej klasyfikacyjny młodzików PUKS "Fides" Węgrów
WĘGRÓW [update:19-10-2012] | Poland,MA classic |
25-09-2012 20-11-2012 | Turniej klubowy Caissy
Warszawa [update:27-10-2012] | Poland,MA classic |
24-09-2012 03-12-2012 | Jesienne ABC w Hetmanie - turniej A
Warszawa [update:02-12-2012] | Poland,MA classic |
24-09-2012 10-12-2012 | Jesienne ABC w Hetmanie - turniej B
Warszawa [update:14-12-2012] | Poland,MA classic |
24-09-2012 10-12-2012 | Jesienne ABC w Hetmanie - turniej C
Warszawa [update:04-12-2012] | Poland,MA classic |
24-09-2012 02-10-2012 | Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Osób Niepełnosprawnych PZSzach
WZW Jawor [update:02-10-2012] | Poland,PK classic |
22-09-2012 23-09-2012 | 20. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [update:15-02-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B1
Warszawa Ursus [update:23-09-2012] | Poland,MA classic |
22-09-2012 23-09-2012 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 12_13 Grupa B2
Warszawa Ursus [update:23-09-2012] | Poland,MA classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ - zgłoszenia (zbiorczy)
Olsztyn [update:21-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 C09
Olsztyn [update:23-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 C11
Olsztyn [update:23-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 C13
Olsztyn [update:27-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 22-09-2012 | IMWJ 2012 C15
Olsztyn [update:27-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 C17
Olsztyn [update:27-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 D09+D11
Olsztyn [update:01-10-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | IMWJ 2012 D13+D17
Olsztyn [update:30-09-2012] | Poland,WM classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Jesienne nadzieje szachowe
Mińsk Mazowiecki [update:24-09-2012] | Poland,MA classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 11 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 13 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 15 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 17 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - CHŁOPCY do 9 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - DZIEWCZĘTA do 11 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - DZIEWCZĘTA do 13 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Klasycznych - DZIEWCZĘTA do 9 lat
Żarów [update:23-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego
Mińsk Mazowiecki [update:24-09-2012] | Poland,MA classic |
22-09-2012 23-09-2012 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - III Turniej
Wrocław [update:28-09-2012] | Poland,DS classic |
22-09-2012 27-10-2012 | Turniej klasyczny - Grupa B
Zielona Góra [update:05-11-2012] | Poland,LB classic |
22-09-2012 26-05-2013 | Weekendowe Turnieje o Puchar Prezesa MZSzach_zestawienie
Warszawa [update:11-06-2013] | Poland,MA classic |
22-09-2012 23-09-2012 | XIII Powiatowy Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - z rank 1600 i wyższy
Zabierzów - Kraków Business Park [update:23-09-2012] | Poland,MP classic |
22-09-2012 23-09-2012 | XIII Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - z rank 1600 i niższy
Zabierzów - Kraków Business Park [update:23-09-2012] | Poland,MP classic |
21-09-2012 14-12-2012 | 110th YMCA Golden Autumn 2012
Warszawa [update:15-12-2012] | Poland,MA classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (LU-PL) Chłopcy (2003-2004)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (LU-PL) Dziewczęta (2003-2004)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (LU-PL) grupa C15 (1997-1998 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (LU-PL) grupa C17 (1995-1996 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (LU-PL) grupa D15 (1997-1998 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (LU-PL) grupa D17 (1995-1996 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa C11 (2001-2002)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa C13 (1999-2000 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa D11 (2001-2002 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa D13 (1999-2000 r.)
Puławy [update:30-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa D13 (1999-2000)
Puławy [update:26-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 26-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewózkie Juniorów OSU (LU-PL) grupa C13 (1999-2000 r.)
Puławy [update:25-09-2012] | Poland,LU classic |
21-09-2012 30-09-2012 | Mistrzostwa Włocławka 2012
Włocławek [update:30-09-2012] | Poland,KP classic |
21-09-2012 23-09-2012 | VII Indywidualny Turniej Szachowy P'60 - RUDZKIE LATO 2012
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 [update:23-09-2012] | Poland,SL classic |
20-09-2012 13-12-2012 | 111th YMCA Autumn 2012-A
Warszawa [update:15-12-2012] | Poland,MA classic |
20-09-2012 28-05-2014 | Turnieje Kandydackie Mistrzostw Świata 2012 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:23-07-2012] | Poland,MA classic |
19-09-2012 12-12-2012 | 112th YMCA Autumn 2012-B
Warszawa [update:12-12-2012] | Poland,MA classic |
19-09-2012 24-10-2012 | Turniej klubowy Caissy
Warszawa [update:24-10-2012] | Poland,MA classic |
18-09-2012 11-12-2012 | 113th YMCA Autumn 2012-C
Warszawa [update:11-12-2012] | Poland,MA classic |
17-09-2012 26-11-2012 | 114th YMCA Autumn 2012-D
Chylice [update:26-11-2012] | Poland,MA classic |
17-09-2012 28-09-2012 | Turniej szachowy o mistrzostwo Brzozowa
Brzozów [update:11-10-2012] | Poland,PK classic |
16-09-2012 16-09-2012 | XI Szachowy Turniej Pamięci Września - GRUPA "B"
Wieluń [update:16-09-2012] | Poland,LD classic |
16-09-2012 22-09-2012 | XXVII Puchar Grunwaldu
Dadaj/Ramsowo [update:25-09-2012] | Poland,WM classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 11
Warszawa [update:16-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 13
Warszawa [update:16-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15
Warszawa [update:15-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 15 (18)
Warszawa [update:16-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 18
Warszawa [update:15-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 9
Warszawa [update:16-09-2012] | Poland,MA classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (WP i ZP) grupa C15 (1997-1998r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (WP i ZP) grupa C17 (1995-1996r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (WP i ZP) grupa C9 (2003 i młodsi)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (WP i ZP) grupa D15 (1997-1998r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów (WP i ZP) grupa D9 (2003 i młodsze)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (WP i ZP) grupa C11 (2001-2002r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (WP i ZP) grupa C13 (1999-2000r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (WP i ZP) grupa D11 (2001-2002r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 22-09-2012 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OSU (WP i ZP) grupa D13 (1999-2000r)
Żerków [update:22-09-2012] | Poland,WP classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do C 10
Międzyrzec Podlaski [update:14-09-2012] | Poland,LU classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 10 - C-10
Międzyrzec Podlaski [update:17-09-2012] | Poland,LU classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 8 - C-8
Międzyrzec Podlaski [update:17-09-2012] | Poland,LU classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek do lat 10 - D-10
Międzyrzec Podlaski [update:17-09-2012] | Poland,LU classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek do lat 8 - D-8
Międzyrzec Podlaski [update:17-09-2012] | Poland,LU classic |
15-09-2012 16-09-2012 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa A
Wrocław [update:16-09-2012] | Poland,DS classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Chłopcy do lat 11
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Chłopcy do lat 13
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Chłopcy do lat 15
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Chłopcy do lat 17
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Chłopcy do lat 9
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dziewcząt do lat 11
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dziewcząt do lat 13
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dziewcząt do lat 17
Szubin [update:17-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dziewcząt do lat 9
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
14-09-2012 16-09-2012 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów do lat 9. 11. 13. 15. i 17.
Szubin [update:16-09-2012] | Poland,KP classic |
11-09-2012 19-10-2012 | IX Turniej Szachowy "Odwaga - Miłość - Pokój" o Złotego Kura Bractwa Kurkowego
Radom [update:19-10-2012] | Poland,MA classic |
08-09-2012 20-10-2012 | III Turniej rundowy
Zielona Góra [update:25-10-2012] | Poland,LB classic |
08-09-2012 09-09-2012 | Indywidualne MPFSN w szachach
Radom [update:16-09-2012] | Poland,MA classic |
08-09-2012 09-09-2012 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP-PO Chłopcy
Gdańsk [update:09-09-2012] | Poland,PO classic |
08-09-2012 09-09-2012 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP-PO Dziewczynki
Gdańsk [update:09-09-2012] | Poland,PO classic |
08-09-2012 09-09-2012 | WRZESIEŃ 2012 - Grupa 1400
GDAŃSK [update:16-09-2012] | Poland,PO classic |
08-09-2012 09-09-2012 | WRZESIEŃ 2012 - Grupa 1600
GDAŃSK [update:16-09-2012] | Poland,PO classic |
07-09-2012 16-09-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BRZOZOWA
Brzozów [update:15-09-2012] | Poland,PK classic |
07-09-2012 09-09-2012 | Weekendowy turniej Stilonu - grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:10-09-2012] | Poland,LB classic |
07-09-2012 09-09-2012 | Weekendowy turniej Stilonu - grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:10-09-2012] | Poland,LB classic |
06-09-2012 16-09-2012 | Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachach klasycznych
Łomża [update:16-09-2012] | Poland,PL classic |
04-09-2012 16-10-2012 | Turniej wewnętrzny Caissy
Warszawa [update:20-10-2012] | Poland,MA classic |
01-09-2012 01-03-2014 | 5 Puchar Świata Weteranów w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:02-07-2012] | Poland,MA classic |
01-09-2012 02-09-2012 | Cztery pory roku w KKSz - lato 2012 - grupa "B"
Kraków [update:03-09-2012] | Poland,MP classic |
01-09-2012 09-09-2012 | DMP - I Liga seniorów
Poronin [update:09-09-2012] | Poland,MP team, classic |
01-09-2012 09-09-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach II Liga
Łazy [update:09-09-2012] | Poland,ZP team, classic |
01-09-2012 01-09-2012 | Mecz Szuba - Janicki
Poznań [update:01-09-2012] | Poland,WP classic |
01-09-2012 02-09-2012 | Turniej Szachowy Na Początek Roku Szachowego o Puchar Dyrektora Biblioteki
Zielona Góra [update:10-09-2012] | Poland,LB classic |
31-08-2012 02-09-2012 | Cztery pory roku w KKSz - lato 2012 - grupa "A"
Kraków [update:03-09-2012] | Poland,MP classic |
31-08-2012 12-10-2012 | Mistrzostwa Kwidzyna w Szachach 2012
Kwidzyn [update:19-10-2012] | Poland,PO classic |
29-08-2012 01-09-2012 | Owarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 12 14 16 18 OPEN
Janów Lubelski [update:01-09-2012] | Poland,LU classic |
27-08-2012 01-09-2012 | Mecz Dworzyński-Janicki
Poznań [update:31-08-2012] | Poland,WP classic |
27-08-2012 03-09-2012 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych
Rowy k/ Ustki [update:03-09-2012] | Poland,SL classic |
27-08-2012 28-08-2012 | Turniej w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:28-08-2012] | Poland,MP classic |
26-08-2012 26-08-2012 | XX Turniej Solidarności w Klubie Raszyn
Poznań [update:26-08-2012] | Poland,WP classic |
25-08-2012 25-08-2012 | LETNI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PRUSZCZA GDAŃSKIEGO
Pruszcz Gdański [update:24-08-2012] | Poland,PO classic |
24-08-2012 26-08-2012 | VII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2012 do lat 7
Pszczyna [update:24-08-2012] | Poland,SL classic |
24-08-2012 26-08-2012 | VIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2012
Pszczyna [update:26-08-2012] | Poland,SL classic |
24-08-2012 26-08-2012 | VIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2012 do lat 11
Pszczyna [update:24-08-2012] | Poland,SL classic |
24-08-2012 26-08-2012 | VIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2012 do lat 14
Pszczyna [update:26-08-2012] | Poland,SL classic |
24-08-2012 26-08-2012 | VIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2012 do lat 9
Pszczyna [update:26-08-2012] | Poland,SL classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazlalnych i Ponadgimnazjalnych w szachach
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst. - kl. I-II i III-IV - Dziewczęta
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.-SP V-VI Gim i LO - Dziewczęta
Dąbki k.Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.w szachach - kl. I-II - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.w szachach - kl. V-VI - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
24-08-2012 31-08-2012 | XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podst.w szachach - kl.III-IV - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:31-08-2012] | Poland,ZP classic |
22-08-2012 22-08-2012 | 498 Szachowa Środa w KKSz
kraków [update:22-08-2012] | Poland,MP classic |
22-08-2012 26-08-2012 | Obra Lato Open 2012 gr A
Obra k/Wolsztyna [update:15-01-2013] | Poland,WP classic |
21-08-2012 26-08-2012 | TSz MRĄGOWO 2012 pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo - A
Mrągowo [update:26-08-2012] | Poland,WM classic |
21-08-2012 26-08-2012 | TSz MRĄGOWO 2012 pod patronatem Burmistrza Miasta Mrągowo - B
Mrągowo [update:26-08-2012] | Poland,WM classic |
20-08-2012 31-08-2012 | OPEN A - REWAL OPEN - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2012
Rewal [update:30-08-2012] | Poland,ZP classic |
20-08-2012 31-08-2012 | OPEN B - GOLD CHESS OPEN - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2012
Rewal [update:30-08-2012] | Poland,ZP classic |
20-08-2012 31-08-2012 | OPEN C - CAISSA OPEN - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2012
Rewal [update:30-08-2012] | Poland,ZP classic |
20-08-2012 31-08-2012 | OPEN D - Turniej Młodych Talentów (do lat 14) - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2012
Rewal [update:10-09-2012] | Poland,ZP classic |
20-08-2012 31-08-2012 | OPEN E - Turniej Młodych Talentów (do lat 10) - XVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2012
Rewal [update:10-09-2012] | Poland,ZP classic |
18-08-2012 24-08-2012 | IV Szachowe Wakacje - Grupa AB
Dąbki k.Darłowa [update:24-08-2012] | Poland,ZP classic |
18-08-2012 24-08-2012 | IV Szachowe Wakacje - Grupa CD
Dąbki k.Darłowa [update:29-08-2012] | Poland,ZP classic |
18-08-2012 19-08-2012 | Wakacyjny Turniej na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:19-08-2012] | Poland,MA classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B
Polanica-Zdrój [update:26-08-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa C
Polanica-Zdrój [update:26-08-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D
Polanica-Zdrój [update:26-08-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa E
Polanica-Zdrój [update:26-08-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F
Polanica-Zdrój [update:03-09-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 26-08-2012 | 48. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa G
Polanica-Zdrój [update:05-09-2012] | Poland,DS classic |
17-08-2012 19-08-2012 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów - Open D i E do 1600 oraz do lat 11 - P'60 / 17-19.08.2012
Chorzów [update:19-08-2012] | Poland,SL classic |
17-08-2012 24-08-2012 | III Ogólnopolski Festiwal Szachowy Klementowice grupa A
Klementowice [update:26-08-2012] | Poland,LU classic |
17-08-2012 24-08-2012 | III Ogólnopolski Festiwal Szachowy Klementowice grupa B
Klementowice [update:26-08-2012] | Poland,LU classic |
17-08-2012 24-08-2012 | III Ogólnopolski Festiwal Szachowy Klementowice grupa C
Klementowice [update:26-08-2012] | Poland,LU classic |
17-08-2012 31-08-2012 | IV Szachowych Wakacji w Dąbkach 17 - 31.08.2012 r.
Dąbki k.Darłowa [update:28-11-2011] | Poland,ZP classic |
17-08-2012 25-08-2012 | XV Integracyjny Wielomecz "Bałtyk 2012" Integracyjny Turniej Szachowy
Rowy [update:26-08-2012] | Poland,PO classic |
17-08-2012 25-08-2012 | XV Integracyjny Wielomecz "Bałtyk 2012" Integracyjny Turniej Szachowy
Rowy [update:18-08-2012] | Poland,PO classic |
16-08-2012 19-08-2012 | II Ogólnopolski Turniej Szachowy Chorzów - Open A do 2100 ELO - P'60+30 / 16-19.08.2012
Chorzów [update:19-08-2012] | Poland,SL classic |
15-08-2012 23-08-2012 | XIII MIędzynarodowy Festiwal KOŁOBRZEG 2012 - Turniej B
KOŁOBRZEG [update:15-08-2012] | Poland,ZP classic |
15-08-2012 23-08-2012 | XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2012 - Turniej A
KOŁOBRZEG [update:23-08-2012] | Poland,ZP classic |
15-08-2012 23-08-2012 | XIII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2012 - Turniej B
KOŁOBRZEG [update:19-08-2012] | Poland,ZP classic |
13-08-2012 19-08-2012 | Obóz Obra 2012 Grupa A
Obra [update:23-11-2012] | Poland,WP classic |
13-08-2012 19-08-2012 | Obóz Obra 2012 Open C
Obra [update:27-08-2012] | Poland,WP classic |
13-08-2012 19-08-2012 | Obóz Obra Open B
Obra [update:23-11-2012] | Poland,WP classic |
13-08-2012 18-08-2012 | Wakacje z Szachami 2012 - A
Bęsia [update:20-08-2012] | Poland,WM classic |
13-08-2012 18-08-2012 | Wakacje z Szachami 2012 - B
Bęsia [update:20-08-2012] | Poland,WM classic |
12-08-2012 15-08-2012 | III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.2000 I MŁODSI
Kraków [update:15-08-2012] | Poland,MP classic |
11-08-2012 15-08-2012 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOSiR Gniezno 11-15 sierpnia 2012 Open A
Gniezno [update:15-08-2012] | Poland,WP classic |
11-08-2012 15-08-2012 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOSiR Gniezno 11-15 sierpnia 2012 Open B
Gniezno [update:15-08-2012] | Poland,WP classic |
11-08-2012 12-08-2012 | MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN B
Lublin [update:15-08-2012] | Poland,LU classic |
11-08-2012 12-08-2012 | MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - Turniej Młodych Talentów do 12 l
Lublin [update:17-08-2012] | Poland,LU classic |
11-08-2012 12-08-2012 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. C
Warszawa [update:12-08-2012] | Poland,MA classic |
11-08-2012 18-08-2012 | XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI JÓZEFA KOCHANA - GRUPA A
KOSZALIN [update:18-08-2012] | Poland,ZP classic |
11-08-2012 18-08-2012 | XXIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PAMIĘCI JÓZEFA KOCHANA - GRUPA B
KOSZALIN [update:18-08-2012] | Poland,ZP classic |
09-08-2012 15-08-2012 | 65 Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego - Grupa A (Fide od 1700 lub II kat.)
Szubin [update:17-08-2012] | Poland,KP classic |
09-08-2012 15-08-2012 | 65 Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego - Grupa B (Fide do 1700 lub II kat.)
Szubin [update:17-08-2012] | Poland,KP classic |
09-08-2012 15-08-2012 | 65 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach
Szubin [update:17-08-2012] | Poland,KP classic |
08-08-2012 15-08-2012 | III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - OPEN max 2350
Kraków [update:15-08-2012] | Poland,MP classic |
07-08-2012 12-08-2012 | II MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ IM. REGINY GERLECKIEJ - OPEN A
Lublin [update:15-08-2012] | Poland,LU classic |
06-08-2012 14-08-2012 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. A
Warszawa [update:16-08-2012] | Poland,MA classic |
06-08-2012 14-08-2012 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. M. Najdorfa gr. B
Warszawa [update:16-08-2012] | Poland,MA classic |
06-08-2012 09-08-2012 | V Akademia Szachowa
Zielona Góra [update:09-08-2012] | Poland,LB classic |
28-07-2012 28-07-2012 | V Turniej Szachowy w Sękowie - B
Sękowo k. Pniew [update:28-07-2012] | Poland,WP classic |
28-07-2012 04-08-2012 | X Jubileuszowy Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Gory [update:20-04-2013] | Poland,SL classic |
26-07-2012 26-07-2012 | Almatur- II Turniej Obozu Szachowego
Janów Lubelski [update:30-07-2012] | Poland,LU classic |
26-07-2012 29-07-2012 | XIIIBierzwnikVMemoriał
Bierzwnik [update:31-07-2012] | Poland,ZP classic |
23-07-2012 24-07-2012 | Almatur- obóz szachowy
Janów Lubelski [update:26-07-2012] | Poland,LU classic |
22-07-2012 29-07-2012 | XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska - A
Gdańsk [update:09-08-2012] | Poland,PO classic |
22-07-2012 29-07-2012 | XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska - B
Gdańsk [update:29-07-2012] | Poland,PO classic |
21-07-2012 29-07-2012 | DMP - Extraliga juniorów
Suchedniów [update:29-07-2012] | Poland,SK team, classic |
21-07-2012 29-07-2012 | DMP - I liga juniorów
Suchedniów [update:29-07-2012] | Poland,SK team, classic |
21-07-2012 22-06-2012 | TSz o Puchar Wójta gminy Wydminy - klasyfikacyjny
Wydminy [update:23-07-2012] | Poland,WM classic |
20-07-2012 29-07-2012 | DMP - II Liga Juniorów
Borowice [update:12-11-2012] | Poland,DS team, classic |
15-07-2012 17-07-2012 | Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Jastrzębia-Zdrój Juniorów Gr. do lat 18
Ustroń [update:17-07-2012] | Poland,SL classic |
15-07-2012 17-07-2012 | Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Jastrzębia-Zdrój Juniorów Gr. do lat 8
Ustroń [update:17-07-2012] | Poland,SL classic |
15-07-2012 27-07-2012 | Z Szachami Przez Świat 2012 - II edycja
Złote Piaski - Hajduszoboszlo - Warna - Budapeszt [update:18-04-2012] | Poland,LB classic |
14-07-2012 22-07-2012 | Helmut Kohls Tournament 2012
Dortmund [update:22-07-2012] | Germany classic |
14-07-2012 22-07-2012 | Międzynarodowe Szachowe Lato w Poznaniu 2012 - JUNIORZY
Poznań [update:22-07-2012] | Poland,WP classic |
14-07-2012 22-07-2012 | Międzynarodowe Szachowe Lato w Poznaniu 2012 - OPEN
Poznań [update:23-07-2012] | Poland,WP classic |
14-07-2012 22-07-2012 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Józefa Dominika Dobczyce'2012 Gr.A
Dobczyce ul Szkolna 43 [update:22-07-2012] | Poland,MP classic |
14-07-2012 22-07-2012 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Józefa Dominika Dobczyce'2012 Gr.B
Dobczyce ul. Szkolna 43 [update:22-07-2012] | Poland,MP classic |
14-07-2012 22-07-2012 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Józefa Dominika Dobczyce'2012 Gr.C
Dobczyce ul. Szkolna 43 [update:22-07-2012] | Poland,MP classic |
13-07-2012 22-07-2012 | Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2010
Dortmund [update:22-07-2012] | Germany classic |
13-07-2012 15-07-2012 | Ogólnopolski Turniej Szachowy GRZYBOWICKIE SPOTKANIA 2012 - Grupa B 11-15 lat
Zabrze [update:15-07-2012] | Poland,SL classic |
13-07-2012 18-07-2012 | Ogólnopolski Turniej Szachowy GRZYBOWICKIE SPOTKANIA 2012 - Open A Fide
Zabrze [update:18-07-2012] | Poland,SL classic |
12-07-2012 18-07-2012 | Otwarte Mistrzostwa WKSz GANT HETMAN
Wrocław [update:18-07-2012] | Poland,DS classic |
11-07-2012 29-08-2012 | 109th YMCA Summer 2012-A
Warszawa [update:29-08-2012] | Poland,MA classic |
11-07-2012 19-07-2012 | XXVII Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [update:07-08-2012] | Poland,ZP classic |
10-07-2012 28-08-2012 | 108th YMCA Summer 2012-B
Warszawa [update:28-08-2012] | Poland,MA classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa D.E do lat 14.16
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa F do lat 12
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa G do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Grupa H do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Open A
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Open B
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
10-07-2012 16-07-2012 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Open C
Kowalewo Pomorskie [update:17-07-2012] | Poland,KP classic |
09-07-2012 13-07-2012 | Wakacyjny turniej Klasyfikacyjny w KKSz
Kraków [update:13-07-2012] | Poland,MP classic |
09-07-2012 13-07-2012 | Wakacyjny turniej klasyfikacyjny w KKSz - gr. A
Kraków [update:02-07-2012] | Poland,MP classic |
09-07-2012 11-07-2012 | Wakacyjny turniej klasyfikacyjny w KKSz - gr. B
Kraków [update:02-07-2012] | Poland,MP classic |
09-07-2012 14-07-2012 | XI Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Łomża [update:14-07-2012] | Poland,PL classic |
08-07-2012 13-07-2012 | III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" grupa A
Sokółka [update:13-07-2012] | Poland,PL classic |
08-07-2012 13-07-2012 | III Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2012" grupa B
Sokółka [update:13-07-2012] | Poland,PL classic |
07-07-2012 10-07-2012 | Klasyfikacyjny Kolowy Turniej Szachowy Kadry Małopolski Młodzików gr. A
Mrzeżyno [update:19-07-2012] | Poland,MP classic |
07-07-2012 10-07-2012 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Kadry Małopolskiej Szachistów Gr. B
Mrzeżyno [update:19-07-2012] | Poland,MP classic |
06-07-2012 08-07-2012 | III Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podl. w Szachach Klasycznych - Grupa B
Międzyrzec Podlaski [update:09-07-2012] | Poland,LU classic |
06-07-2012 08-07-2012 | VII Memoriał imienia Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:08-07-2012] | Poland,SL classic |
05-07-2012 08-07-2012 | III Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podl. w Szachach Klasycznych - Grupa A
Międzyrzec Podlaski [update:09-07-2012] | Poland,LU classic |
05-07-2012 07-07-2012 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Turniej klasyfikacyjny
Ostróda [update:12-07-2012] | Poland,WM classic |
05-07-2012 06-07-2012 | LIPCOWE KATEGORIE W AGAPE NR 5 - o III
Warszawa-Białołęka [update:02-07-2012] | Poland,MA classic |
04-07-2012 04-07-2012 | 492 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:04-07-2012] | Poland,MP classic |
04-07-2012 04-07-2012 | Mistrzostwa Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" w Szachach
Gorzów Wielkopolski [update:04-07-2012] | Poland,LB classic |
04-07-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 15 lat - Finał A
Karpacz [update:11-07-2012] | Poland,DS classic |
04-07-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 15 lat - Finał B
Karpacz [update:11-07-2012] | Poland,DS classic |
04-07-2012 04-07-2012 | TURNIEJ SZACHOWY "ROK AKIBY RUBINSTEINA"
Krakow [update:04-07-2012] | Poland,MP classic |
03-07-2012 05-07-2012 | XXII Festiwal Szachowy im. Ks. Biskupa Jerzego Dąbrowskiego Dz. 02 i młodsze.
Marzenin [update:03-07-2012] | Poland,WP classic |
02-07-2012 09-07-2012 | II Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
Warszawa [update:09-07-2012] | Poland,MA classic |
02-07-2012 08-07-2012 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012
Ostróda [update:18-07-2012] | Poland,WM classic |
02-07-2012 08-07-2012 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Młode Talenty
Ostróda [update:12-07-2012] | Poland,WM classic |
02-07-2012 08-07-2012 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Open
Ostróda [update:12-07-2012] | Poland,WM classic |
02-07-2012 04-07-2012 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda 2012 - Szachowe Nadzieje
Ostróda [update:12-07-2012] | Poland,WM classic |
02-07-2012 03-07-2012 | Turniej szachowy w MDK "Dom Harcerza"
Kraków [update:03-07-2012] | Poland,MP classic |
02-07-2012 10-07-2012 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN A
Wrocław [update:10-07-2012] | Poland,DS classic |
02-07-2012 10-07-2012 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN B
Wrocław [update:10-07-2012] | Poland,DS classic |
02-07-2012 06-07-2012 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN C
Wrocław [update:06-07-2012] | Poland,DS classic |
01-07-2012 01-07-2012 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza grupa B
Ślesin [update:26-10-2012] | Poland,WP classic |
01-07-2012 01-07-2012 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza grupa C
Ślesin [update:26-10-2012] | Poland,WP classic |
01-07-2012 01-07-2012 | XXI MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA - TURNIEJ POCIESZENIA
Wrocław [update:01-07-2012] | Poland,DS classic |
01-07-2012 09-07-2012 | XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - Grupa A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:09-07-2012] | Poland,PK classic |
01-07-2012 09-07-2012 | XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - Grupa B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:09-07-2012] | Poland,PK classic |
01-07-2012 09-07-2012 | XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - Grupa C Juniorzy ur. 1998 - 2001
Rudnik nad Sanem [update:09-07-2012] | Poland,PK classic |
01-07-2012 09-07-2012 | XXIII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2012 - Grupa D Juniorzy ur. 2002 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:09-07-2012] | Poland,PK classic |
30-06-2012 08-07-2012 | 18.Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza Open A
Milanówek [update:08-07-2012] | Poland,MA classic |
30-06-2012 08-07-2012 | 18.Mistrzostwa Milanówka o Puchar Burmistrza Open B
Milanówek [update:08-07-2012] | Poland,MA classic |
30-06-2012 07-07-2012 | I TURNIEJ SZACHOWY KARPACZ - CHESS OPEN
Karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 06-07-2012 | IV Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa A
Białystok [update:12-07-2012] | Poland,PL classic |
30-06-2012 01-07-2012 | Otwarte Mistrzostwa Pałacu Młodzieży - Grupa A
Nowy Sącz [update:11-08-2012] | Poland,MP classic |
30-06-2012 30-06-2012 | Szachowe Powitanie Wakacji
Piaseczno [update:30-06-2012] | Poland,MA classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 11 lat
karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 13 lat
karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 15 lat
Karpacz [update:11-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 30-06-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 15 lat - Open B
Karpacz [update:30-06-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 30-06-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 15 lat - Open B
kARPACZ [update:11-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorki do 9 lat
Karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 11 lat
Karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 13 lat
Karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 15 lat
Karpacz [update:07-07-2012] | Poland,DS classic |
30-06-2012 07-07-2012 | Turniej Pierwszej Szansy Kadry Juniorów 2012 - Juniorzy do 9 lat
Karpacz [update:08-07-2012] | Poland,DS classic |
29-06-2012 01-07-2012 | Turniej WKSz-1938 5th
Włocławek [update:09-07-2012] | Poland,KP classic |
29-06-2012 08-07-2012 | VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku A
Łazy [update:08-07-2012] | Poland,ZP classic |
29-06-2012 08-07-2012 | VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku B
Łazy [update:08-07-2012] | Poland,ZP classic |
29-06-2012 08-07-2012 | VIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku C
Łazy [update:06-08-2012] | Poland,ZP classic |
28-06-2012 05-07-2012 | Maluch przy Szachownicy II WAKACYJNY TURNIEJ I SZKOLENIE DLA DZIECI DO LAT 10
Międzyzdroje [update:04-07-2012] | Poland,ZP classic |
28-06-2012 21-09-2012 | TURNIEJ O PUCHAR LATA dla juniorów U-16
Choszczno [update:06-09-2012] | Poland,ZP classic |
26-06-2012 26-06-2012 | Pierwsza Część Trylogii Szachowej w SP Nr 1 im. H.Sieniewicza w Przemyślu
Przemyśl [update:26-06-2012] | Poland,PK classic |
25-06-2012 26-06-2012 | II ITSz do 18 lat "Szachy bliżej szkół" - Gr. B - 12 do 18 lat
ZABRZE MOSiR ul. Matejki 6. [update:26-06-2012] | Poland,SL classic |
23-06-2012 24-06-2012 | Przedwakacyjny Turniej na III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:24-06-2012] | Poland,MA classic |
23-06-2012 23-06-2012 | Szachowe Mistrzostwa Powiatu Młodzików do lat 11 o Puchar Starosty Włodawskiego
Włodawa [update:25-06-2012] | Poland,LU classic |
23-06-2012 23-06-2012 | Szachowe Mistrzostwa Powiatu Młodzików do lat 9 o Puchar Starosty Włodawskiego
Włodawa [update:25-06-2012] | Poland,LU classic |
23-06-2012 24-06-2012 | Turniej o puchar lata - grupa A
Kraków [update:24-06-2012] | Poland,MP classic |
22-06-2012 24-06-2012 | Mistrzostwa Polski Amatorów 2012
Wrocław [update:24-06-2012] | Poland,DS classic |
22-06-2012 24-06-2012 | Turniej Klasyfikacyjny na Powitanie Lata - grupa A
Myślenice [update:25-06-2012] | Poland,MP classic |
22-06-2012 24-06-2012 | XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa A - SMERFY (do 8 lat)
Wrocław [update:24-06-2012] | Poland,DS classic |
22-06-2012 24-06-2012 | XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE (do 11 lat)
Wrocław [update:24-06-2012] | Poland,DS classic |
22-06-2012 24-06-2012 | XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa E - KLAKIERZY (do III kat.)
Wrocław [update:24-06-2012] | Poland,DS classic |
21-06-2012 24-06-2012 | XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY (do 14 lat)
Wrocław [update:25-06-2012] | Poland,DS classic |
21-06-2012 24-06-2012 | XXVII Memoriał Błaszczaka Grupa D - JUNIORZY (do 18 lat)
Wrocław [update:25-06-2012] | Poland,DS classic |
20-06-2012 20-06-2012 | II Turniej Szkolny KSP nr 7 - klasy 4-6
Warszawa [update:20-06-2012] | Poland,MA classic |
19-06-2012 28-06-2012 | 21. Offenes Brandenburgisches Seniorenturnier 2012
Międzyzdroje [update:05-07-2012] | Poland,ZP classic |
17-06-2012 28-06-2012 | XII Letni Obóz Szkoleniowy i Turnieu Szachowy - Nad Bałtykiem.
Niechorze [update:28-11-2011] | Poland,ZP classic |
16-06-2012 17-06-2012 | O Puchar Starosty Powiatu Otwockiego - grupa A
Otwock [update:17-06-2012] | Poland,MA classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C11
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C13
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C15
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C17
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Chłopcy C9
Katowice [update:20-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Dziewczęta D11
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Dziewczęta D13
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Dziewczęta D15
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 19-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Dziewczęta D17
Katowice [update:19-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2012r - Dziewczęta D9
Katowice [update:20-06-2012] | Poland,SL classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C-09 ur. 2003 i młodsi
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C-11 ur. 2001 - 2002
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C-13 ur. 1999 - 2000
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C-15 ur. 1997 - 1998
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. C-18 ur. 1994 - 1996
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D-09 ur. 2003 i młodsi
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D-11 ur. 2001 - 2002
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D-13 ur. 1999 - 2000
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D-15 ur. 1997 - 1998
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 20-06-2012 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów gr. D-18 ur. 1994 - 1996
Żerków [update:20-06-2012] | Poland,WP classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C11
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 - C13
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 17 - C17
Augustów [update:16-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 9 - C09
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D11
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 - D13
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 15 - D15
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 9 - D09
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
15-06-2012 17-06-2012 | MISTRZOSTWA WOJ.PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C15
Augustów [update:17-06-2012] | Poland,PL classic |
13-06-2012 13-06-2012 | II Turniej Szachowy Rodzinna Gra w Szachy
Świdnica [update:13-06-2012] | Poland,DS team, classic |
13-06-2012 13-06-2012 | Turniej P'5
Słupsk [update:13-06-2012] | Poland,PO classic |
12-06-2012 12-06-2012 | Pożegnanie wiosny w Antoninku
Poznań [update:12-06-2012] | Poland,WP classic |
10-06-2012 28-02-2014 | Półfinały Mistrzostw Świata 2012 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:26-04-2012] | Poland,MA classic |
09-06-2012 10-06-2012 | IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa A - z rank 1600 i wyższy
Kraków [update:10-06-2012] | Poland,MP classic |
09-06-2012 10-06-2012 | IV Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa B - z rank 1600 i niższym
Kraków [update:10-06-2012] | Poland,MP classic |
09-06-2012 09-06-2012 | Turniej Młodych Talentów do lat 8
Lublin [update:12-06-2012] | Poland,LU classic |
09-06-2012 10-06-2012 | Turniej na II i III kategorie w Wołominie
Wołomin [update:10-06-2012] | Poland,MA classic |
09-06-2012 09-06-2012 | XIII Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "Puchar Stolema" 1000
Kartuzy [update:10-06-2012] | Poland,PO classic |
09-06-2012 10-06-2012 | XIII Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "Puchar Stolema" 1100 - 1250
Kartuzy [update:10-06-2012] | Poland,PO classic |
09-06-2012 10-06-2012 | XIII Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "Puchar Stolema" 1400 - 1600
Kartuzy [update:10-06-2012] | Poland,PO classic |
09-06-2012 10-06-2012 | XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Calisia 2012 grupa A - min. 1600 oraz ELO
Kalisz [update:10-06-2012] | Poland,WP classic |
09-06-2012 10-06-2012 | XIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Calisia 2012 grupa B - 1000-1400
Kalisz [update:10-06-2012] | Poland,WP classic |
08-06-2012 10-06-2012 | Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa B
Puławy [update:13-06-2012] | Poland,LU classic |
08-06-2012 10-06-2012 | Otwarty Turniej Szachowy
Suwałki [update:10-06-2012] | Poland,PL classic |
08-06-2012 10-06-2012 | Otwarty Turniej Szachowy- grupa "B"
Suwałki [update:10-06-2012] | Poland,PL classic |
08-06-2012 10-06-2012 | Turniej SzachowyP60 do lat 18 -RUDZKA WIOSNA 2012
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 [update:10-06-2012] | Poland,SL classic |
07-06-2012 18-06-2012 | 7th Mikhail Tal Memorial Tournament 2012
Moscow [update:18-06-2012] | Russia classic |
07-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli 2012 - grupa A
Kraków [update:10-06-2012] | Poland,MP classic |
07-06-2012 09-06-2012 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli 2012 - grupa B
Kraków [update:09-06-2012] | Poland,MP classic |
07-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2012 grupa do lat 12 14 16 18
Zielona Góra [update:10-06-2012] | Poland,LB classic |
07-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2012 grupa do lat 8 10
Zielona Góra [update:11-06-2012] | Poland,LB classic |
07-06-2012 10-06-2012 | Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa A
Puławy [update:10-06-2012] | Poland,LU classic |
07-06-2012 10-06-2012 | Otwarte Mistrzostwa Puław w Szachach - grupa C (do 1600)
Puławy [update:13-06-2012] | Poland,LU classic |
06-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego C-17
Księże Młyny [update:10-06-2012] | Poland,LD classic |
06-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D-17
Księże Młyny [update:10-06-2012] | Poland,LD classic |
06-06-2012 10-06-2012 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego D/C-9
Księże Młyny [update:10-06-2012] | Poland,LD classic |
04-06-2012 10-06-2012 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - I wicemistrza Świata z 1886r urodzonego w Lublinie
Lublin [update:10-06-2012] | Poland,LU classic |
03-06-2012 03-06-2012 | III Szachowy Turniej Rodzinny
Strzelce Opolskie [update:03-06-2012] | Poland,OP team, classic |
03-06-2012 10-06-2012 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy "SUDETY" - grupa B
Szklarska Poręba [update:03-06-2012] | Poland,DS classic |
03-06-2012 10-06-2012 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy "SUDETY" - grupa B
Szklarska Poręba [update:10-06-2012] | Poland,DS classic |
03-06-2012 10-06-2012 | V MTSZ SUDETY - SZKLARSKA PORĘBA 2012 Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ 2012 - grupa A
Szklarska Poręba [update:10-06-2012] | Poland,DS classic |
02-06-2012 03-06-2012 | II Memoriał Szachowy im. prof. Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:03-06-2012] | Poland,KP classic |
02-06-2012 03-06-2012 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 Grupa B1
Warszawa Ursus [update:03-06-2012] | Poland,MA classic |
02-06-2012 03-06-2012 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 Grupa B2
Warszawa Ursus [update:03-06-2012] | Poland,MA classic |
02-06-2012 02-06-2012 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji XXXIII Dni Wisły - Juniorzy
Wyszogród [update:05-06-2012] | Poland,MA classic |
02-06-2012 03-06-2012 | OPEN CLASSIC FIDE - 02-03.06.2012r 5 rund
Konin [update:05-06-2012] | Poland,WP classic |
02-06-2012 03-06-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DIGITAL DESIGN - Grupa 1600
GDAŃSK [update:04-06-2012] | Poland,PO classic |
01-06-2012 06-06-2012 | 54 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - FINAŁ CENTRALNY
Olkusz [update:06-06-2012] | Poland,MP team, classic |
01-06-2012 01-06-2012 | Szachowe Mistrzostwa Gminy Zamość 2012 - Żdanów (turniej VI/2012)
Żdanów [update:18-06-2012] | Poland,LU classic |
31-05-2012 04-06-2012 | Łukowica-FIDE OPEN
Łukowica [update:11-08-2012] | Poland,MP classic |
30-05-2012 30-05-2012 | 487 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:30-05-2012] | Poland,MP classic |
26-05-2012 03-06-2012 | 65.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open A
Warszawa [update:04-06-2012] | Poland,MA classic |
26-05-2012 03-06-2012 | 65.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2012 - Open B
Warszawa [update:04-06-2012] | Poland,MA classic |
26-05-2012 26-05-2012 | AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' WARCABY 26.05.2012 R
Wolsztyn [update:26-05-2012] | Poland,WP classic |
26-05-2012 27-05-2012 | IV Turniej Akademii Szachowej - Turniej A dla 1400-2199
Bydgoszcz [update:27-05-2012] | Poland,KP classic |
26-05-2012 27-05-2012 | IV Turniej Akademii Szachowej - Turniej B/C dla 1400-1600
Bydgoszcz [update:30-05-2012] | Poland,KP classic |
26-05-2012 27-05-2012 | IV Turniej Akademii Szachowej przy ZS nr 26
ZS nr 26 Bydgoszcz ul. Glinki 117 [update:31-05-2012] | Poland,KP classic |
26-05-2012 27-05-2012 | Turniej Szkółki Szachowej Polonii Warszawa
Warszawa [update:28-05-2012] | Poland,MA classic |
26-05-2012 28-10-2012 | Zachodniopomorska Regionalna Amatorska Liga Szachowa
Stargard - Grzybowo - Dziwnów [update:28-10-2012] | Poland,ZP team, classic |
24-05-2012 29-05-2012 | IV Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:29-05-2012] | Poland,LU classic |
20-05-2012 26-05-2012 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach
Przemyśl [update:30-05-2012] | Poland,MA classic |
19-05-2012 10-06-2012 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:10-06-2012] | Poland,MA classic |
19-05-2012 20-05-2012 | Majowy Turniej Klasyfikacyjny 2012
Szczecin [update:19-05-2012] | Poland,ZP classic |
19-05-2012 20-05-2012 | TRZYNASTOLATKOWIE I MŁODSI NA START - turniej szachowy dla ur.1999r. i młodszych
Trzebinia [update:25-05-2012] | Poland,MP classic |
19-05-2012 20-05-2012 | WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA A: 1600
GDYNIA- CHWARZNO [update:26-05-2012] | Poland,PO classic |
19-05-2012 20-05-2012 | WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA B: 1400
GDYNIA- CHWARZNO [update:26-05-2012] | Poland,PO classic |
19-05-2012 20-05-2012 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa A (do lat 14)
Wrocław [update:20-05-2012] | Poland,DS classic |
19-05-2012 20-05-2012 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa B (do lat 11)
Wrocław [update:20-05-2012] | Poland,DS classic |
19-05-2012 20-05-2012 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży w szachach - Grupa C (do lat 9)
Wrocław [update:20-05-2012] | Poland,DS classic |
18-05-2012 10-06-2012 | Szachowa Liga Szkolna - Turniej klasyfikacyjny dla czołówki
Zabrze [update:12-06-2012] | Poland,SL classic |
17-05-2012 28-06-2012 | Mistrzostwa Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" w Szachach
Gorzów Wielkopolski [update:04-07-2012] | Poland,LB classic |
17-05-2012 28-06-2012 | Mistrzostwa Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" w Szachach
Gorzów Wielkopolski [update:04-07-2012] | Poland,LB classic |
17-05-2012 28-06-2012 | Mistrzostwa Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych START w Szachach
Gorzów Wielkopolski [update:04-07-2012] | Poland,LB classic |
17-05-2012 17-05-2012 | Turniej Szachowy Szachlandia w SP Nr 6 w Przemyślu
Przemyśl [update:17-05-2012] | Poland,PK classic |
13-05-2012 13-05-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Juniorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Bydgoszcz [update:13-05-2012] | Poland,KP team, classic |
12-05-2012 13-05-2012 | 4 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:14-05-2012] | Poland,MA classic |
12-05-2012 27-05-2012 | Mistrzostwa Gniezna w Szachach Klasycznych 2012 r. Finał A
Gniezno [update:27-05-2012] | Poland,WP classic |
12-05-2012 19-05-2012 | Mistrzostwa Gniezna w Szachach Klasycznych 2012 r. Finał B
Gniezno [update:19-05-2012] | Poland,WP classic |
12-05-2012 13-05-2012 | Mistrzostwa Ursusa Kobiet
Warszawa Ursus [update:13-05-2012] | Poland,MA classic |
12-05-2012 19-05-2012 | Szkoleniowy turniej szachowy
Zielona Góra [update:21-05-2012] | Poland,LB classic |
12-05-2012 13-05-2012 | V Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:13-05-2012] | Poland,MA classic |
12-05-2012 13-05-2012 | VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. A
Kraków [update:18-05-2012] | Poland,MP classic |
12-05-2012 13-05-2012 | VIII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - gr. B
Kraków [update:18-05-2012] | Poland,MP classic |
11-05-2012 13-05-2012 | Cztery Pory Roku w KKSz - wiosna
Kraków [update:14-05-2012] | Poland,MP classic |
11-05-2012 11-05-2012 | IV OCTSz w CKiP Michałowice
Kraków-Michałowice [update:06-05-2012] | Poland,MP classic |
11-05-2012 03-06-2012 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Gedanensis
Gdańsk [update:03-06-2012] | Poland,PO classic |
05-05-2012 05-05-2012 | AKADEMIA 'PIĘKNE GRY - WARCABY
WOLSZTYN [update:05-05-2012] | Poland,WP classic |
05-05-2012 05-05-2012 | AKADEMIA 'PIĘKNE GRY WARCABY
WOLSZTYN [update:05-05-2012] | Poland,WP classic |
05-05-2012 05-05-2012 | AKADEMIA 'PIĘKNE GRY - WARCABY
WOLSZTYN [update:05-05-2012] | Poland,WP classic |
05-05-2012 05-05-2012 | AKADEMIA ''PIĘKNE GRY'' - WARCABY
WOLSZTYN [update:05-05-2012] | Poland,WP classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Puchar Wrocławia - GRUPA C
Wrocław [update:06-05-2012] | Poland,DS classic |
05-05-2012 06-05-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR INWESTPOL - CONSULTING - Grupa 1400
GDAŃSK [update:06-05-2012] | Poland,PO classic |
05-05-2012 06-05-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR INWESTPOL - CONSULTING - Grupa 1600
GDAŃSK [update:06-05-2012] | Poland,PO classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Szachy klasyczne - C10
Warszawa [update:09-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C12
Warszawa [update:06-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - C14
Warszawa [update:07-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Szachy klasyczne - D10
Warszawa [update:09-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D12
Warszawa [update:06-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D14
Warszawa [update:06-05-2012] | Poland,MA classic |
05-05-2012 06-05-2012 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy klasyczne - D18
Warszawa [update:06-05-2012] | Poland,MA classic |
04-05-2012 30-09-2012 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - QUATRA EKSTRALIGA
POLSKA [update:01-10-2012] | Poland,MA team, classic |
04-05-2012 04-05-2012 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 4 MAJA 2012
WOLSZTYN [update:05-05-2012] | Poland,WP classic |
03-05-2012 06-05-2012 | SKOŁOWANA MAJÓWKA
Strzelce Opolskie [update:20-09-2012] | Poland,OP classic |
02-05-2012 06-05-2012 | Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [update:07-05-2012] | Poland,WM classic |
02-05-2012 03-05-2012 | Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:03-05-2012] | Poland,WM classic |
01-05-2012 03-05-2012 | II Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Grupa A ogólna FIDE
Katowice [update:03-05-2012] | Poland,SL classic |
01-05-2012 03-05-2012 | II Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Grupa B i C do lat 8 - 10 - 12 - 14 - P'60
Katowice [update:07-05-2012] | Poland,SL classic |
01-05-2012 01-05-2012 | XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Turniej Otwarty - Turniej IV
Częstochowa [update:01-05-2012] | Poland,SL classic |
30-04-2012 04-05-2012 | MINUS 2000
Pokrzywna [update:04-05-2012] | Poland,OP classic |
30-04-2012 06-05-2012 | Puchar Wrocławia - OPEN A
Wrocław [update:10-05-2012] | Poland,DS classic |
30-04-2012 03-05-2012 | Puchar Wrocławia - OPEN B
Wrocław [update:03-05-2012] | Poland,DS classic |
30-04-2012 04-05-2012 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "BIAŁYSTOK WIOSNA 2012" GRUPA A
ZSI Nr 1 Białystok [update:04-05-2012] | Poland,PL classic |
30-04-2012 30-04-2012 | XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Grupa Akademicka - Turniej IV
Częstochowa [update:29-04-2012] | Poland,SL classic |
30-04-2012 30-04-2012 | XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Szkoły Ponadgimnazjalne - Turniej IV
Częstochowa [update:30-04-2012] | Poland,SL classic |
29-04-2012 03-05-2012 | INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 - CHŁOPCY
Szczyrk [update:29-04-2012] | Poland,SL classic |
29-04-2012 06-05-2012 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A
Kraków Hotel Europejski [update:11-05-2012] | Poland,MP classic |
29-04-2012 06-05-2012 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-B
Kraków Hotel Europejski [update:11-05-2012] | Poland,MP classic |
29-04-2012 06-05-2012 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C
Kraków Hotel Europejski [update:11-05-2012] | Poland,MP classic |
29-04-2012 29-04-2012 | XXV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W SZACHACH
Wolsztyn [update:29-04-2012] | Poland,WP classic |
28-04-2012 05-05-2012 | II MTSZ MIĘDZYZDROJE 2012 Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ
Międzyzdroje [update:06-05-2012] | Poland,ZP classic |
28-04-2012 05-05-2012 | Międzyzdroje 2012 - grupa B
Międzyzdroje [update:05-05-2012] | Poland,ZP classic |
27-04-2012 01-05-2012 | DMP - III LIGA SZACHOWA PK 2012
Chotowa [update:07-05-2012] | Poland,PK team, classic |
27-04-2012 29-04-2012 | IV Turniej WKSz-1938
Włocławek [update:02-05-2012] | Poland,KP classic |
26-04-2012 26-04-2012 | Mecz szachowy MKS MOS Wieliczka - Saint-Andre-lez-Lille
Zakrzów k/Wieliczki Zajazd Celtycki [update:27-04-2012] | Poland,MP team, classic |
25-04-2012 25-04-2012 | 482 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:25-04-2012] | Poland,MP classic |
25-04-2012 29-04-2012 | XI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:29-04-2012] | Poland,OP classic |
24-04-2012 24-04-2012 | Mecz szachowy MKS MOS Wieliczka - Saint-Andre-lez-Lille
Wieliczka sala MAGISTRAT [update:27-04-2012] | Poland,MP team, classic |
23-04-2012 29-04-2012 | TURNIEJ SZACHOWY - RETRO
Bartkowa [update:29-04-2012] | Poland,MP classic |
23-04-2012 21-05-2012 | Wiosenny FIDElowiec w Hetmanie
Warszawa [update:22-05-2012] | Poland,MA classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Mistrzostwa Płocka Juniorów do lat 18
Płock [update:22-04-2012] | Poland,MA classic |
21-04-2012 21-04-2012 | OIFSz z okazji "XIV TYGODNIA ZIEMI" dla dzieci i młodzieży P30 - Gr A 12-18 lat
Zabrze [update:21-04-2012] | Poland,SL classic |
21-04-2012 21-04-2012 | OIFSz z okazji "XIV TYGODNIA ZIEMI" dla dzieci i młodzieży P30 - Gr B 8-11 lat
Zabrze [update:21-04-2012] | Poland,SL classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C-11 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C-13 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C-15 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C-18 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów C-9 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D-11 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D-13 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D-15 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D-18 Strefa Centralna
Poznań [update:20-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów D-9 Strefa Centralna
Poznań [update:22-04-2012] | Poland,WP classic |
21-04-2012 22-04-2012 | Wiosenne nadzieje szachowe
Stanisławów [update:25-04-2012] | Poland,MA classic |
21-04-2012 22-04-2012 | XVII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:13-05-2012] | Poland,MP classic |
20-04-2012 22-04-2012 | IV TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
WISŁA [update:22-04-2012] | Poland,SL classic |
20-04-2012 30-04-2012 | Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w Szachach 2012
Warszawa [update:30-04-2012] | Poland,MA classic |
18-04-2012 25-04-2012 | XIV Międzynarodowy Turniej Open Krynica Zdrój 2011
Krynica [update:26-04-2012] | Poland,MP classic |
15-04-2012 21-04-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach C12
Solina [update:21-04-2012] | Poland,PK classic |
15-04-2012 21-04-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach C14
Solina [update:21-04-2012] | Poland,PK classic |
15-04-2012 21-04-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D12
Solina [update:21-04-2012] | Poland,PK classic |
15-04-2012 21-04-2012 | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Umysłowych w Szachach D14
Solina [update:21-04-2012] | Poland,PK classic |
14-04-2012 15-04-2012 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:21-04-2012] | Poland,PO classic |
14-04-2012 15-04-2012 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1600
GDAŃSK [update:21-04-2012] | Poland,PO classic |
14-04-2012 19-05-2012 | GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1800
GDAŃSK [update:21-05-2012] | Poland,PO classic |
14-04-2012 15-04-2012 | IV Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:16-04-2012] | Poland,MA classic |
14-04-2012 19-05-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
GDAŃSK [update:21-05-2012] | Poland,PO classic |
14-04-2012 15-04-2012 | Turniej szachowy WIOSNA grupa A
Wrocław [update:15-04-2012] | Poland,DS classic |
14-04-2012 15-04-2012 | Turniej szachowy WIOSNA grupa B
Wrocław [update:15-04-2012] | Poland,DS classic |
13-04-2012 22-06-2012 | 107th YMCA Spring 2012-A
Warszawa [update:22-06-2012] | Poland,MA classic |
13-04-2012 25-05-2012 | O III kategorię w Hetmanie
Warszawa [update:23-06-2012] | Poland,MA classic |
13-04-2012 15-04-2012 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
WOLSZTYN [update:15-04-2012] | Poland,WP classic |
13-04-2012 13-04-2012 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 13.04.2012
WOLSZTYN [update:13-04-2012] | Poland,WP classic |
13-04-2012 13-04-2012 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE 13.04.2012
wolsztyn [update:14-04-2012] | Poland,WP classic |
13-04-2012 05-05-2012 | XXXII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 686
Wadowice [update:04-05-2012] | Poland,MP classic |
12-04-2012 21-06-2012 | 106th YMCA Spring 2012-B
Warszawa [update:22-06-2012] | Poland,MA classic |
11-04-2012 20-06-2012 | 105th YMCA Spring 2012-C
Warszawa [update:22-06-2012] | Poland,MA classic |
10-04-2012 19-06-2012 | 104th YMCA Spring 2012-D
Warszawa [update:22-06-2012] | Poland,MA classic |
05-04-2012 30-05-2012 | Indywidualne Mistrzostwa MCKiE Malbork i UKS Sztum
Malbork Sztum Nowy Staw [update:31-05-2012] | Poland,PO classic |
05-04-2012 07-04-2012 | IX Memoriał Wojciecha Ehrenfeuchta - Grupa B
Warszawa - Białołęka [update:05-04-2012] | Poland,MA classic |
05-04-2012 06-04-2012 | IX Memoriał Wojciecha Ehrenfeuchta - Grupa C
Warszawa - Białołęka [update:05-04-2012] | Poland,MA classic |
05-04-2012 06-04-2012 | IX Memoriał Wojciecha Ehrenfeuchta - Grupa D
Warszawa - Białołęka [update:05-04-2012] | Poland,MA classic |
05-04-2012 06-04-2012 | IX Memoriał Wojciecha Ehrenfeuchta - Grupa E
Warszawa - Białołęka [update:05-04-2012] | Poland,MA classic |
05-04-2012 05-04-2012 | WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - ZAJĄCZEK 2012
Wolsztyn [update:05-04-2012] | Poland,WP classic |
04-04-2012 06-06-2012 | Wiosna 2012 w ODK ORBITA
Poznań [update:06-06-2012] | Poland,WP classic |
03-04-2012 03-04-2012 | VIII Lubuska Wiosna Szachowa - grupa B
Gorzów Wlkp. [update:07-04-2012] | Poland,LB classic |
03-04-2012 07-04-2012 | VIII LUBUSKA WIOSNA SZACHOWA GORZÓW WLKP. 03 - 07.04.2012 r.
Gorzów Wlkp. [update:11-04-2012] | Poland,LB classic |
31-03-2012 01-04-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - IV Liga
Karpacz [update:01-04-2012] | Poland,DS team, classic |
31-03-2012 01-04-2012 | I Memoriał im. Janusza Heka Turniej A
Puszcza Mariańska [update:02-04-2012] | Poland,MA classic |
31-03-2012 30-11-2012 | III Liga Juniorów Województwa Lubuskiego
woj. Lubuskiego [update:03-06-2012] | Poland,LB team, classic |
31-03-2012 01-04-2012 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię na Bemowie
Warszawa-Bemowo [update:01-04-2012] | Poland,MA classic |
31-03-2012 31-03-2012 | VII Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi?
Lublin [update:31-03-2012] | Poland,LU classic |
31-03-2012 01-04-2012 | Wiosenny Turniej na kategorię gr 1250-1400
Koszalin [update:01-04-2012] | Poland,ZP classic |
31-03-2012 01-04-2012 | Wiosenny Turniej na kategorię gr 1600-1800
Koszalin [update:01-04-2012] | Poland,ZP classic |
30-03-2012 01-04-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów - III Liga
Karpacz [update:01-04-2012] | Poland,DS team, classic |
30-03-2012 15-06-2012 | Półfinał Mistrzostw Rz K Sz
Rzeszów [update:17-06-2012] | Poland,PK classic |
25-03-2012 30-11-2012 | III Liga Województwa Lubuskiego 2012 grupa "północ"
woj. Lubuskie [update:14-05-2012] | Poland,LB team, classic |
25-03-2012 30-11-2012 | III Liga Województwa Lubuskiego 2012 grupa "południe"
woj. Lubuskie [update:16-10-2012] | Poland,LB team, classic |
25-03-2012 03-04-2012 | Mistrzostwa Kobiet Stowrzyszenia Cross w Szachach
Chłopy [update:31-03-2012] | Poland,ZP classic |
24-03-2012 31-03-2012 | I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O LAUR TATR"
Kościelisko k/Zakopanego - Willa "Aniołówka" [update:26-03-2013] | Poland,MP classic |
24-03-2012 24-03-2012 | II Mokotowskie GRAND PRIX do 16 lat o Puchar Burmistrza Bogdana OLESIŃSKIEGO
Warszawa [update:24-03-2012] | Poland,MA classic |
24-03-2012 25-03-2012 | III Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:25-03-2012] | Poland,MA classic |
24-03-2012 25-03-2012 | IX Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów - grupa A
Kraków [update:06-05-2012] | Poland,MP classic |
24-03-2012 25-03-2012 | IX Otwarte Mistrzostwa KKSz juniorów - grupa B
Kraków [update:06-05-2012] | Poland,MP classic |
24-03-2012 25-03-2012 | MARZEC 2012 - Grupa 1400
GDAŃSK [update:01-04-2012] | Poland,PO classic |
24-03-2012 25-03-2012 | MARZEC 2012 - Grupa 1600
GDAŃSK [update:01-04-2012] | Poland,PO classic |
24-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa drużynowe LZS " Złota Wieża" Łomża
Piątnica k/Łomży [update:27-03-2012] | Poland,PL team, classic |
24-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa Sportowo Kulturalnego Klubu Szachowego w Przemyślu na rok 2012 G B
Przemyśl [update:01-04-2012] | Poland,PK classic |
24-03-2012 25-03-2012 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach
Duszniki Wlkp [update:25-03-2012] | Poland,WP classic |
24-03-2012 01-04-2012 | Otwarte Mistrzostwa Sportowo Kulturalnego Klubu Szachowego w Przemyślu Rok 2012
Przemyśl [update:01-04-2012] | Poland,PK classic |
23-03-2012 23-03-2012 | 24 Piątkowy turniej w PZSzachu
Warszawa [update:20-03-2012] | Poland,MA classic |
23-03-2012 25-03-2012 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr. A"
Strzelce Krajeńskie [update:25-03-2012] | Poland,LB classic |
23-03-2012 25-03-2012 | Grand Prix Ziemi Strzeleckiej "Gr.B"
Strzelce Krajeńskie [update:25-03-2012] | Poland,LB classic |
23-03-2012 23-03-2012 | POWIATOWY TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTĄ WIEŻĘ 2012
SZYDŁOWO [update:24-03-2012] | Poland,WP team, classic |
23-03-2012 25-05-2012 | Szkolny turniej szachowy w SSP nr35 w Legionowie
Legionowo [update:27-05-2012] | Poland,MA classic |
23-03-2012 23-03-2012 | XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Grupa Akademicka - Turniej III
Częstochowa [update:22-03-2012] | Poland,SL classic |
23-03-2012 23-03-2012 | XX Cykl Grand Prix o Mistrzostwo Częstochowy w Szachach - Szkoły Ponadgimnazjalne - Turniej III
Częstochowa [update:23-03-2012] | Poland,SL classic |
18-03-2012 22-04-2012 | II Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2012 - grupa 1600
Lipusz [update:22-04-2012] | Poland,PO classic |
17-03-2012 18-03-2012 | I Turniej Mini-Elo MZSzach
Warszawa [update:18-03-2012] | Poland,MA classic |
17-03-2012 18-03-2012 | Kobiety 23 MEMORIAŁ J.Krzyżaka mistrzostwa G.Limanowa
PISARZOWA [update:18-03-2012] | Poland,MP classic |
17-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Solina [update:27-03-2012] | Poland,PK classic |
17-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Solina [update:27-03-2012] | Poland,PK classic |
17-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Solina [update:27-03-2012] | Poland,PK classic |
17-03-2012 24-03-2012 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Solina [update:27-03-2012] | Poland,PK classic |
17-03-2012 18-03-2012 | OTWARTE MISTRZOSTWA PRUSZCZA GDAŃSKIEGO W SZACHACH KLASYCZNYCH
Pruszcz Gdański [update:20-03-2012] | Poland,PO classic |
16-03-2012 04-06-2012 | II Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman 2012 - turniej A
Warszawa [update:07-06-2012] | Poland,MA classic |
16-03-2012 01-06-2012 | II Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman 2012 - turniej B
Warszawa [update:06-06-2012] | Poland,MA classic |
16-03-2012 18-03-2012 | III Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD-07
GLIWICE [update:18-03-2012] | Poland,SL classic |
16-03-2012 18-03-2012 | III Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD-09
GLIWICE [update:18-03-2012] | Poland,SL classic |
16-03-2012 18-03-2012 | III Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD-11
GLIWICE [update:18-03-2012] | Poland,SL classic |
16-03-2012 18-03-2012 | III Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD-13
GLIWICE [update:21-03-2012] | Poland,SL classic |
16-03-2012 18-03-2012 | III Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD-17
GLIWICE [update:18-03-2012] | Poland,SL classic |
16-03-2012 17-03-2012 | Turniej Klasyfikacyjny na Powitanie Wiosny - Grupa A - ranking 1250 lub wyższy
Myślenice [update:18-03-2012] | Poland,MP classic |
16-03-2012 16-03-2012 | XXXII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 683
Wadowice [update:16-03-2012] | Poland,MP classic |
15-03-2012 17-03-2012 | IV Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar PODKARPACIA" - Przemyśl 2012
Przemyśl [update:18-03-2012] | Poland,PK classic |
15-03-2012 25-03-2012 | Otwarte Mistrzostwa Klubu Szachowego MARATON
Łomża [update:11-04-2012] | Poland,PL classic |
15-03-2012 23-03-2012 | Półfinał Mistrzostw Stowarzyszenia CROSS w szachach
Krynica [update:23-03-2012] | Poland,MP classic |
15-03-2012 29-03-2012 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny
Nekla [update:30-03-2012] | Poland,WP classic |
11-03-2012 02-06-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach
Województwo pomorskie [update:08-06-2012] | Poland,PO team, classic |
10-03-2012 11-03-2012 | 3 Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:11-03-2012] | Poland,MA classic |
10-03-2012 02-06-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach
Województwo Pomorskie [update:03-06-2012] | Poland,PO team, classic |
10-03-2012 28-12-2013 | Eliminacje Mistrzostw Świata 2012 w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:04-02-2012] | Poland,MA classic |
10-03-2012 11-03-2012 | FIDE granie w Hetmanie
Warszawa [update:11-03-2012] | Poland,MA classic |
10-03-2012 11-03-2012 | Pierwszy Krok do Mistrza grupa A
Wrocław [update:12-03-2012] | Poland,DS classic |
10-03-2012 11-03-2012 | Pierwszy Krok do Mistrza grupa B
Wrocław [update:12-03-2012] | Poland,DS classic |
10-03-2012 10-03-2012 | Pierwszy Krok do Mistrza grupa C
Wrocław [update:23-03-2012] | Poland,DS classic |
10-03-2012 10-03-2012 | V Turniej Młodych Talentów o Puchar MKS Start "Szach Królowi"
Lublin [update:11-03-2012] | Poland,LU classic |
10-03-2012 11-03-2012 | VI Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:12-03-2012] | Poland,LU classic |
10-03-2012 11-03-2012 | Weekendowy OPEN w Hetmanie
Warszawa [update:11-03-2012] | Poland,MA classic |
10-03-2012 11-03-2012 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOK w Gnieźnie 2012 r. Gr. A
Gniezno [update:11-03-2012] | Poland,WP classic |
10-03-2012 11-03-2012 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOK w Gnieźnie 2012 r. Gr. B
Gniezno [update:11-03-2012] | Poland,WP classic |
03-03-2012 04-03-2012 | 20. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [update:04-03-2012] | Poland,DS classic |
03-03-2012 04-03-2012 | II Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [update:07-03-2012] | Poland,MA classic |
03-03-2012 11-03-2012 | Mistrzostwa Polski Młodzików C10
Poronin [update:10-03-2012] | Poland,MP classic |
03-03-2012 11-03-2012 | Mistrzostwa Polski Młodzików D10
Poronin [update:10-03-2012] | Poland,MP classic |
03-03-2012 03-03-2012 | XII Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach OPEN
Lubartów [update:03-03-2012] | Poland,LU classic |
03-03-2012 17-03-2012 | XVI TURNIEJ SZACHOWY "BOGUSZOWICE - 2012"
BOGUSZOWICE [update:17-03-2012] | Poland,SL classic |
02-03-2012 30-03-2012 | II Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa A
Kraków [update:03-04-2012] | Poland,MP classic |
02-03-2012 18-03-2012 | II Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa B
Kraków [update:20-03-2012] | Poland,MP classic |
02-03-2012 18-03-2012 | II Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa C
Kraków [update:25-03-2012] | Poland,MP classic |
02-03-2012 02-03-2012 | Turniej Błyskawiczny - XX Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników
Gołuchów [update:02-03-2012] | Poland,WP classic |
02-03-2012 27-04-2012 | VII Turniej Klasyfikacyjny OTWARTE MISTRZOSTWA SP 1
Zielona Góra [update:12-05-2012] | Poland,LB classic |
01-03-2012 05-04-2012 | Indywidualne Mistrzostwa Kętrzyna 2012
Kętrzyn [update:16-04-2012] | Poland,WM classic |
01-03-2012 31-05-2012 | Mistrzostwa Elbląga 2012
Elbląg [update:19-04-2012] | Poland,WM classic |
01-03-2012 10-05-2012 | Turniej Szachowy Zima 2012 w Legionowie
Legionowo [update:10-05-2012] | Poland,MA classic |
01-03-2012 31-10-2012 | VII Powolniak -Turniej szachów powolnych
www.freechess.org [update:26-11-2012] | United States of America classic |
27-02-2012 05-03-2012 | I Szachowy Turniej Kwalifikacyjny 2012 - grupa 1000 - 1400
Lipusz [update:05-03-2012] | Poland,PO classic |
27-02-2012 30-04-2012 | Mistrzostwa Siemiatyckiego Ośrodka Kultury
Siemiatycze [update:01-05-2012] | Poland,PL classic |
25-02-2012 25-02-2012 | I Mokotowskie GRAND PRIX do 16 lat w Hetmanie
Warszawa [update:25-02-2012] | Poland,MA classic |
25-02-2012 26-02-2012 | LUTY 2012 - A:1600
GDAŃSK [update:29-02-2012] | Poland,PO classic |
25-02-2012 26-02-2012 | LUTY 2012 - B:1400
GDAŃSK [update:29-02-2012] | Poland,PO classic |
25-02-2012 28-04-2012 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. PIAST Śrem
Śrem [update:29-04-2012] | Poland,WP classic |
24-02-2012 23-03-2012 | I Mistrzostwa Świetlicy Ogródka Jordanowskiego
Krosno [update:23-03-2012] | Poland,PK classic |
24-02-2012 26-02-2012 | LUTY 2012 O PUCHAR KORONY GDAŃSK
GDAŃSK [update:26-02-2012] | Poland,PO classic |
22-02-2012 22-02-2012 | 473 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:22-02-2012] | Poland,MP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | III Memoriał im Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2012
Obra [update:28-08-2011] | Poland,WP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | III Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2012 - grupa A
Obra k/Wolsztyna [update:26-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | III Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2012 - grupa B
Obra k/Wolsztyna [update:26-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | III Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2012 - grupa C
Obra k/Wolsztyna [update:26-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | Turniej Klasyfikacyjny KS LECH-WSUS Poznań
Poznań [update:27-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 26-02-2012 | Turniej Klasyfikacyjny KS LECH-WSUS Poznań
Poznań [update:27-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 23-02-2012 | VI Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2012 - grupa A
Ślesin [update:21-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 23-02-2012 | VI Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2012 - grupa B
Ślesin [update:23-02-2012] | Poland,WP classic |
22-02-2012 23-02-2012 | VI Feryjny Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin 2012 - grupa C
Ślesin [update:25-02-2012] | Poland,WP classic |
21-02-2012 25-02-2012 | XIV B Limanowa 2012
Limanowa [update:24-02-2012] | Poland,MP classic |
21-02-2012 25-02-2012 | XIV Szachowe Mistrzostwa Miasta Limanowa
Limanowa [update:25-02-2012] | Poland,MP classic |
20-02-2012 23-02-2012 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-A
Poronin [update:23-02-2012] | Poland,MP classic |
20-02-2012 23-02-2012 | Turniej Kadry Młodzików MPZSzach Gr-B
Poronin [update:23-02-2012] | Poland,MP classic |
20-02-2012 21-02-2012 | Turniej szachowy w MDK "Dom Harcerza"
Kraków [update:21-02-2012] | Poland,MP classic |
20-02-2012 21-02-2012 | VI Mistrzostwa Juniorów Klubu Hetman
Wschowa [update:23-02-2012] | Poland,LB classic |
20-02-2012 21-02-2012 | XII Zimowy Turniej Szachowy - KlasyfikacyjnyA-Rawicz-2011
Rawicz [update:23-02-2012] | Poland,WP classic |
19-02-2012 24-06-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów 2012
województwo śląskie [update:24-06-2012] | Poland,SL team, classic |
19-02-2012 26-02-2012 | KARKONOSZE 2012 - Z Szachami przez Polskę
Karpacz [update:28-02-2012] | Poland,DS classic |
19-02-2012 26-02-2012 | KARKONOSZE 2012 - Z Szachami przez Polskę grupa B
Karpacz [update:26-02-2012] | Poland,DS classic |
18-02-2012 26-02-2012 | Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
Warszawa [update:26-02-2012] | Poland,MA classic |
18-02-2012 27-05-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 2012
woj. śląskie [update:30-05-2012] | Poland,SL team, classic |
18-02-2012 26-02-2012 | Enea Mistrzostwa Polski w Szachach 2012
Warszawa [update:26-02-2012] | Poland,MA classic |
18-02-2012 19-02-2012 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa B1
Warszawa Ursus [update:19-02-2012] | Poland,MA classic |
18-02-2012 19-02-2012 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa B2
Warszawa Ursus [update:19-02-2012] | Poland,MA classic |
18-02-2012 26-02-2012 | X Obóz Szkoleniowy - Karpacz 18-26.02.2012
Karpacz [update:01-02-2012] | Poland,DS classic |
18-02-2012 18-02-2012 | XIV Otwarty Szachowy Turniej Kopernikowski 2004 i młodsi
Kartuzy [update:24-01-2012] | Poland,PO classic |
17-02-2012 19-02-2012 | III Turniej WKSz-1938
Włocławek [update:19-02-2012] | Poland,KP classic |
16-02-2012 17-02-2012 | XXVIII Mistrzostwa Podhala grupa do lat 10
Rabka-Zdrój [update:17-02-2012] | Poland,MP classic |
16-02-2012 17-02-2012 | XXVIII Mistrzostwa Podhala grupa do lat 18
Rabka-Zdrój [update:17-02-2012] | Poland,MP classic |
15-02-2012 15-02-2012 | 472 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:15-02-2012] | Poland,MP classic |
15-02-2012 15-08-2013 | Ćwierćfinały 59 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:19-01-2012] | Poland,MA classic |
15-02-2012 28-12-2013 | Finał 55 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:16-01-2012] | Poland,MA classic |
15-02-2012 15-08-2013 | Półfinały 57 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:25-01-2012] | Poland,MA classic |
15-02-2012 15-02-2012 | Turniej Szachowy o kategorię w Krościenku Wyżnym
Krościenko Wyżne [update:15-02-2012] | Poland,PK classic |
13-02-2012 17-02-2012 | Ferie z szachami - Grupa B
Zielona Góra [update:17-02-2012] | Poland,LB classic |
13-02-2012 17-02-2012 | Turniej Kołowy KS 64
Zielona Góra [update:17-02-2012] | Poland,LB classic |
13-02-2012 14-02-2012 | V Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa A powyżej III kategorii i ranking FIDE
Konin [update:14-02-2012] | Poland,WP classic |
13-02-2012 14-02-2012 | V Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B - ranking 1400
Konin [update:14-02-2012] | Poland,WP classic |
13-02-2012 14-02-2012 | V Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa C - ranking 1000 - 1250
Konin [update:14-02-2012] | Poland,WP classic |
13-02-2012 17-02-2012 | XXIX Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów - Ferie 2012 - A
Bydgoszcz [update:17-02-2012] | Poland,KP classic |
13-02-2012 17-02-2012 | XXIX Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów - Ferie 2012 - B
Bydgoszcz [update:17-02-2012] | Poland,KP classic |
12-02-2012 25-02-2012 | Turniej klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową na Bemowie Grupa - A
Warszawa-Bemowo [update:29-02-2012] | Poland,MA classic |
11-02-2012 12-02-2012 | 20. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [update:15-02-2012] | Poland,DS classic |
11-02-2012 13-02-2012 | III Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa A - z rank 1600 i wyższy
Kraków [update:13-02-2012] | Poland,MP classic |
11-02-2012 12-02-2012 | III Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - Grupa B - z rank 1600 i niższym
Kraków [update:12-02-2012] | Poland,MP classic |
11-02-2012 12-02-2012 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych
Masłowice [update:12-02-2012] | Poland,LD classic |
11-02-2012 17-02-2012 | XXVIII Otwarte Mistrzostwa Podhala Grupa A
Rabka-Zdrój [update:21-02-2012] | Poland,MP classic |
10-02-2012 12-02-2012 | 1. Weekendowy Turniej w Hetmanie
Wrocław [update:13-02-2012] | Poland,DS classic |
09-02-2012 12-02-2012 | Szachowe Ferie - Turniej "A" - Poniatowa 2012
Poniatowa - Kraczewice [update:12-02-2012] | Poland,LU classic |
09-02-2012 12-02-2012 | Szachowe Ferie - Turniej "B"
Poniatowa - Kraczewice [update:17-02-2012] | Poland,LU classic |
09-02-2012 09-02-2012 | Szachy bez Tajemnic
Chorzelów - SOKiS [update:05-02-2012] | Poland,PK classic |
08-02-2012 11-04-2012 | Otwarte Mistrzostwa Opola 2012
Opole [update:29-03-2012] | Poland,OP classic |
07-02-2012 11-02-2012 | III MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH - JUNIORZY
Brzozów [update:14-02-2012] | Poland,PK classic |
07-02-2012 11-02-2012 | III MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH - OPEN
Brzozów [update:14-02-2012] | Poland,PK classic |
07-02-2012 07-02-2012 | Piotruś i Wilki - Teatr wielki - lista uczestników wyjazdu
Kalisz-Poznań [update:03-02-2012] | Poland,WP classic |
07-02-2012 12-02-2012 | RYBNIK CHESS CLASSIC 2012 - OPEN 7-12.II.2012
RYBNIK [update:17-02-2012] | Poland,SL classic |
06-02-2012 10-02-2012 | I TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - Turniej A
IWLA niedaleko Dukli [update:11-02-2012] | Poland,PK classic |
06-02-2012 08-02-2012 | Mistrzostwa Sekcji Szachowej MTS Kwidzyn
Kwidzyn [update:08-02-2012] | Poland,PO classic |
06-02-2012 07-02-2012 | Turniej klasyfikacyjny
Słupsk [update:08-02-2012] | Poland,PO classic |
04-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Akademii Szachowej - grupa B
Bydgoszcz [update:08-02-2012] | Poland,KP classic |
04-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Akademii Szachowej - grupa C
Bydgoszcz [update:08-02-2012] | Poland,KP classic |
04-02-2012 04-02-2012 | IV Turniej Młodych Talentów o Puchar MKS Start "Szach Królowi"
Lublin [update:17-02-2012] | Poland,LU classic |
04-02-2012 05-02-2012 | V Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:05-02-2012] | Poland,LU classic |
04-02-2012 01-04-2012 | Wielkopolska III Liga Juniorów 2012
Kalisz [update:01-04-2012] | Poland,WP team, classic |
03-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Akademii Szachowej - grupa A
Bydgoszcz [update:08-02-2012] | Poland,KP classic |
03-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do 2100 - P'60
Katowice [update:05-02-2012] | Poland,SL classic |
03-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B + C do lat 13 i 11 - P'60
Katowice [update:05-02-2012] | Poland,SL classic |
03-02-2012 05-02-2012 | I Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open D do lat 9 - P'60
Katowice [update:05-02-2012] | Poland,SL classic |
03-02-2012 02-03-2012 | II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_B
Warszawa [update:04-03-2012] | Poland,MA classic |
03-02-2012 27-04-2012 | Mistrzostwa Towarzystwa Szachowego Skoczek o Puchar Moto-Hurtu - Grupa A
Sędziszów Małopolski [update:27-04-2012] | Poland,PK classic |
03-02-2012 03-02-2012 | V Grand-Prix Wadowic w Szachach- Fischera - turniej nr.28
Wadowice [update:07-02-2012] | Poland,MP classic |
03-02-2012 24-02-2012 | XXXII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 681
Wadowice [update:25-02-2012] | Poland,MP classic |
01-02-2012 04-02-2012 | FERIE SZACHOWE w MDK Przemyśl Turniej B OPEN
Przemyśl [update:04-02-2012] | Poland,PK classic |
30-01-2012 03-02-2012 | Ferie z szachami 2012 - Grupa A
Olsztyn [update:03-02-2012] | Poland,WM classic |
30-01-2012 03-02-2012 | Ferie z szachami 2012 - Grupa B
Olsztyn [update:03-02-2012] | Poland,WM classic |
30-01-2012 03-02-2012 | Ferie z szachami 2012 - Grupa C
Olsztyn [update:03-02-2012] | Poland,WM classic |
30-01-2012 03-02-2012 | Ferie z szachami 2012 - Grupa D
Olsztyn [update:03-02-2012] | Poland,WM classic |
30-01-2012 03-02-2012 | Turniej o Puchar Prezesa UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lub.
Tomaszów Lubelski [update:10-02-2012] | Poland,LU classic |
30-01-2012 31-01-2012 | Turniej Szachowy Ferie 2012 A
Przemyśl [update:31-01-2012] | Poland,PK classic |
28-01-2012 12-02-2012 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:12-02-2012] | Poland,MA classic |
28-01-2012 29-01-2012 | III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Grupa C
Wrocław [update:29-01-2012] | Poland,DS classic |
28-01-2012 29-01-2012 | Turniej klasyfikacyjny A "Ferie Zimowe 2012"
Otwock [update:30-01-2012] | Poland,MA classic |
28-01-2012 05-02-2012 | XXII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH"
POKRZYWNA [update:08-02-2012] | Poland,OP classic |
27-01-2012 29-01-2012 | Cztery pory roku w KKSz - ZIMA
Kraków [update:31-01-2012] | Poland,MP classic |
27-01-2012 29-01-2012 | Turniej Weekendowy - Gorzów Wlkp. 27-29.01.2012
Gorzów Wlkp. [update:30-01-2012] | Poland,LB classic |
27-01-2012 27-01-2012 | V GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH FISCHER'a - Turniej nr 25
Wadowice [update:23-11-2013] | Poland,MP classic |
27-01-2012 29-01-2012 | X Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa A
Tychy [update:03-02-2012] | Poland,SL classic |
27-01-2012 29-01-2012 | X Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa B
Tychy [update:29-01-2012] | Poland,SL classic |
27-01-2012 29-01-2012 | X Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa C
Tychy [update:29-01-2012] | Poland,SL classic |
27-01-2012 27-01-2012 | XXXII GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 680
Wadowice [update:28-01-2012] | Poland,MP classic |
26-01-2012 27-01-2012 | XIX Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Średnich Limanowa'2012
Limanowa [update:27-01-2012] | Poland,MP classic |
25-01-2012 06-06-2012 | I Szkolna Liga Szachowa w Krościenku Wyżnym 2012 roku
Krościenko Wyżne [update:26-01-2012] | Poland,PK classic |
24-01-2012 24-01-2012 | Symultana z arcymistrzem Krzysztofem Jakubowskim
Warszawa [update:24-01-2012] | Poland,MA classic |
23-01-2012 27-01-2012 | Expressem FERIE 2 po kategorie
Warszawa [update:25-01-2012] | Poland,MA classic |
23-01-2012 25-01-2012 | FERIE z SZACHAMI LEGNICA 2012 Grupa A
Legnica [update:26-01-2012] | Poland,DS classic |
23-01-2012 25-01-2012 | FERIE z Szachami Legnica 2012 Grupa B
LEGNICA [update:26-01-2012] | Poland,DS classic |
23-01-2012 29-01-2012 | III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Grupa A (turniej kołowy)
Wrocław [update:29-01-2012] | Poland,DS classic |
23-01-2012 27-01-2012 | III Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Grupa B
Wrocław [update:27-01-2012] | Poland,DS classic |
23-01-2012 27-01-2012 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 10 lat na rok 2012 - klasyczne
Białystok [update:27-01-2012] | Poland,PL classic |
23-01-2012 27-01-2012 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2012 - klasyczne
Białystok [update:27-01-2012] | Poland,PL classic |
23-01-2012 27-01-2012 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 20 lat na rok 2012 - klasyczne
Białystok [update:27-01-2012] | Poland,PL classic |
23-01-2012 24-01-2012 | XVII Feryjne Turnieje o Puchary SM " PERSPEKTYWA" - gr. B - do V kat.
ŁOMŻA [update:04-02-2012] | Poland,PL classic |
23-01-2012 25-01-2012 | XVII Feryjne Turnieje o Puchary SM "PERSPEKTYWA" - gr "A" od IV kat.
ŁOMŻA [update:04-02-2012] | Poland,PL classic |
22-01-2012 22-01-2012 | Bitwy drewnianej armii - Turniej zimowy - grupa A
Dobre [update:22-01-2012] | Poland,MA classic |
22-01-2012 29-01-2012 | II MISTRZOSTWA UKS DZIWNA Open
Dziwnów [update:18-02-2012] | Poland,ZP classic |
22-01-2012 20-05-2012 | III Liga Śląska Seniorów
województwo śląskie [update:23-05-2012] | Poland,SL team, classic |
22-01-2012 29-01-2012 | O Mistrzostwo Obozu Szachowego 22-29.01.2012
Karpacz [update:10-02-2012] | Poland,DS classic |
21-01-2012 13-05-2012 | I + II + III + IV + V Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach - zestawienie
Warszawa [update:14-05-2012] | Poland,MA classic |
21-01-2012 19-05-2012 | III Liga Śląska Juniorów
województwo śląskie [update:21-05-2012] | Poland,SL team, classic |
21-01-2012 25-01-2012 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH
Suwałki [update:25-01-2012] | Poland,PL classic |
21-01-2012 24-01-2012 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH - GRUPA "B"
Suwałki [update:24-01-2012] | Poland,PL classic |
17-01-2012 17-01-2012 | Gimnazjada województwa Kujawsko-Pomorskiego
ul. Żwirki i Wigury 1 [update:20-01-2012] | Poland,KP team, classic |
16-01-2012 27-01-2012 | Expresem FERIE po I kategorię
Warszawa [update:30-01-2012] | Poland,MA classic |
16-01-2012 27-01-2012 | Expressem FERIE po II kategorię
Warszawa [update:30-01-2012] | Poland,MA classic |
16-01-2012 19-01-2012 | Ferie zimowe w MDK Fabryczna - grupa "A"
Wrocław [update:19-01-2012] | Poland,DS classic |
16-01-2012 27-01-2012 | Turniej Szachowy Węgrów Ferie 2012
Węgrów [update:28-01-2012] | Poland,MA classic |
15-01-2012 15-01-2012 | Turniej Szachowy Przyszłych Mistrzów 1100-1250
Gdańsk Kowale [update:15-01-2012] | Poland,PO classic |
15-01-2012 21-01-2012 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście - Grupa A
Lewin Kłodzki [update:24-01-2012] | Poland,DS classic |
15-01-2012 21-01-2012 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście - Grupa B
Lewin Kłodzki [update:24-01-2012] | Poland,DS classic |
15-01-2012 21-01-2012 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście - Grupa C
Lewin Kłodzki [update:24-01-2012] | Poland,DS classic |
14-01-2012 15-01-2012 | Ferie z Szachami (P'60) o puchar Klubu Szachowego Gryf Szczecin
Szczecin [update:15-01-2012] | Poland,ZP classic |
14-01-2012 14-01-2012 | III Turniej Młodych Talentów o Puchar MKS Start "Szach Królowi"
Lublin [update:14-01-2012] | Poland,LU classic |
14-01-2012 15-01-2012 | IV Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi
Lublin [update:23-01-2012] | Poland,LU classic |
14-01-2012 29-01-2012 | Turniej klasyfikacyjno-rankingowy /1600-2100/
Zielona Góra [update:30-01-2012] | Poland,LB classic |
14-01-2012 14-01-2012 | Turniej Noworoczny
Gdańsk-Kowale [update:14-01-2012] | Poland,PO classic |
14-01-2012 15-01-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - B: 1600
GDAŃSK [update:16-01-2012] | Poland,PO classic |
14-01-2012 15-01-2012 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FIRMY ACCERUS - C: 1400
GDAŃSK [update:15-01-2012] | Poland,PO classic |
14-01-2012 14-01-2012 | Turniej Szachowy Przyszłych Mistrzów 1000
Gdańsk Kowale [update:14-01-2012] | Poland,PO classic |
14-01-2012 22-01-2012 | Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Lewin Kłodzki [update:09-01-2012] | Poland,DS classic |
13-01-2012 13-01-2012 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP-38 Grupa Chłopców
Kraków [update:14-01-2012] | Poland,MP classic |
11-01-2012 19-01-2012 | V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open A
GÓRA ŚW. ANNY [update:20-01-2012] | Poland,OP classic |
08-01-2012 12-02-2012 | DMP - 5 Liga PK 2012 - Grupa A Rzeszów
Sędziszów Małopolski [update:12-02-2012] | Poland,PK team, classic |
08-01-2012 12-02-2012 | DMP- 5 liga PK 2012 - Grupa B
Wysoka k / Łańcuta [update:13-02-2012] | Poland,PK team, classic |
08-01-2012 26-02-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Warszawa [update:03-03-2012] | Poland,MA team, classic |
08-01-2012 26-02-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - III Liga
Siedziby klubów [update:01-03-2012] | Poland,MA team, classic |
08-01-2012 26-02-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - OLM
Siedziby klubów [update:01-03-2012] | Poland,MA team, classic |
08-01-2012 26-02-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2011/2012 - OLM
Warszawa [update:08-01-2012] | Poland,MA team, classic |
08-01-2012 12-02-2012 | I Amatorska Podkarpacka Liga Szachowa Juniorów 2012
Krosno - Dukla [update:14-02-2012] | Poland,PK team, classic |
07-01-2012 08-01-2012 | 2 Turniej na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:08-01-2012] | Poland,MA classic |
07-01-2012 07-01-2012 | 5 Turniej na V i IV kategorię w Zielonce
Zielonka [update:08-01-2012] | Poland,MA classic |
07-01-2012 08-01-2012 | I Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa A - 1996 i młodsi z rank1600 i wyższy
Kraków [update:08-01-2012] | Poland,MP classic |
07-01-2012 08-01-2012 | I Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - 1996 i młodsi z rank 1600 i niższym
Kraków [update:08-01-2012] | Poland,MP classic |
07-01-2012 08-01-2012 | I Noworoczny Turniej Szachowy Juniorów - Mistrzowie
Kraków [update:08-01-2012] | Poland,MP classic |
07-01-2012 29-04-2012 | Wielkopolska IV liga gr.B
Wielkopolska [update:08-05-2012] | Poland,WP team, classic |
06-01-2012 30-03-2012 | 103rd YMCA Winter 2012-A
Warszawa [update:31-03-2012] | Poland,MA classic |
06-01-2012 07-01-2012 | I Festiwal Szachowy w ZS nr 26 - Turniej A (Fide i od 1600)
Bydgoszcz [update:24-01-2012] | Poland,KP classic |
06-01-2012 07-01-2012 | I Festiwal Szachowy w ZS nr 26 - Turniej B (1600)
Bydgoszcz [update:24-01-2012] | Poland,KP classic |
06-01-2012 07-01-2012 | I Festiwal Szachowy w ZS nr 26 - Turniej C (1400)
Bydgoszcz [update:24-01-2012] | Poland,KP classic |
06-01-2012 08-01-2012 | I Festiwal Szachowy w ZS nr 26 - Turnieje A-F + BLITZ
Bydgoszcz [update:24-01-2012] | Poland,KP classic |
06-01-2012 08-01-2012 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr. A
Dąbrowica [update:10-01-2012] | Poland,LU classic |
06-01-2012 08-01-2012 | IV Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Grupa B
Dąbrowica [update:12-01-2012] | Poland,LU classic |
06-01-2012 08-01-2012 | Noworoczny Turniej Szachowy
Zielona Góra [update:08-01-2012] | Poland,LB classic |
06-01-2012 08-01-2012 | Noworoczny Turniej Szachowy 2012
Koszalin [update:11-01-2012] | Poland,ZP classic |
05-01-2012 29-03-2012 | 102nd YMCA Winter 2012-B
Warszawa [update:30-03-2012] | Poland,MA classic |
05-01-2012 07-01-2012 | Puchar PZU grupa A
Chrzanów [update:30-01-2012] | Poland,MP classic |
05-01-2012 07-01-2012 | Puchar PZU grupaB
Chrzanów [update:30-01-2012] | Poland,MP classic |
04-01-2012 28-03-2012 | 101st YMCA Winter 2012-C
Warszawa [update:30-03-2012] | Poland,MA classic |
03-01-2012 30-03-2012 | 100th YMCA Winter 2012-D
Warszawa [update:31-03-2012] | Poland,MA classic |
02-01-2012 02-04-2012 | II Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2012_A
Warszawa [update:05-04-2012] | Poland,MA classic |
31-12-2011 03-01-2012 | Turniej noworoczny - Rymanów 2012
Rymanów [update:03-01-2012] | Poland,PK classic |
30-12-2011 30-12-2011 | Piątkowy Turniej w Świetlicy Ogródka Jordanowskiego konczacy rok 2011
Krosno [update:05-01-2012] | Poland,PK classic |
29-12-2011 30-12-2011 | Turniej Noworoczny - B
Wrocław [update:30-12-2011] | Poland,DS classic |
28-12-2011 30-12-2011 | IV MTSz U Styku 3 Granic - grupa B
Bogatynia [update:30-12-2011] | Poland,DS classic |
28-12-2011 29-12-2011 | Ogólnopolski Festiwal Szachowy "Open C" - Lublin 2011
Lublin [update:03-01-2012] | Poland,LU classic |
28-12-2011 30-12-2011 | Turniej Noworoczny - A
Wrocław [update:21-02-2012] | Poland,DS classic |
27-12-2011 04-01-2012 | "Comarch Cup" - GM tournament CRACOVIA'2011
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2011 30-12-2011 | CIDERSZACH 2011
Radzionków [update:30-12-2011] | Poland,SL classic |
27-12-2011 29-12-2011 | II Grudniowy Turniej Kołowy - Fide A
Bydgoszcz [update:29-12-2011] | Poland,KP classic |
27-12-2011 30-12-2011 | IV Akademia Szachowa - Turniej na kategorie/grupa B/
Zielona Góra [update:29-12-2011] | Poland,LB classic |
27-12-2011 28-12-2011 | IV Mistrzostwa UKS MDK nr 1 (1600-1000) - Turniej B
Bydgoszcz [update:28-12-2011] | Poland,KP classic |
27-12-2011 30-12-2011 | IV MTSz U Styku 3 Granic 27 - 30.12.2011
Bogatynia [update:30-12-2011] | Poland,DS classic |
27-12-2011 31-12-2011 | Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2011 turniej A
Białystok [update:02-01-2012] | Poland,PL classic |
27-12-2011 31-12-2011 | Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2011 turniej B
Białystok [update:02-01-2012] | Poland,PL classic |
27-12-2011 29-12-2011 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Boszkowo [update:14-01-2012] | Poland,WP classic |
27-12-2011 30-12-2011 | Ogólnopolski Festiwal Szachowy "Open A" - Lublin 2011
Lublin [update:03-01-2012] | Poland,LU classic |
27-12-2011 30-12-2011 | Ogólnopolski Festiwal Szachowy "Open B" - Lublin 2011
Lublin [update:05-01-2012] | Poland,LU classic |
27-12-2011 30-12-2011 | Puchar Powiatu Rybnickiego
Rybnik [update:01-01-2012] | Poland,SL classic |
27-12-2011 31-12-2011 | Turniej Świąteczny - grupa A
Mińsk Mazowiecki [update:31-12-2011] | Poland,MA classic |
27-12-2011 30-12-2011 | Turniej sylwestrowy A - Rymanów 2011
Rymanów [update:30-12-2011] | Poland,PK classic |
27-12-2011 29-12-2011 | Turniej sylwestrowy B - Rymanów 2011
Rymanów [update:30-12-2011] | Poland,PK classic |
27-12-2011 30-12-2011 | XIV Kętrzyński Festiwal Szachowy
Kętrzyn [update:31-12-2011] | Poland,WM classic |
27-12-2011 04-01-2012 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-A
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2011 04-01-2012 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-B
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:05-01-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2011 04-01-2012 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-C
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:04-01-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2011 31-12-2011 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2011 Gr-D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:02-01-2012] | Poland,MP classic |
27-12-2011 31-12-2011 | XXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY RYBNIK 2011
Rybnik ul. Powstańców Śląskich 40/42 [update:31-12-2011] | Poland,SL classic |
21-12-2011 21-12-2011 | Młodzieżowe Mistrzostwa Blachowni na rok 2011
Blachownia [update:23-12-2011] | Poland,SL classic |
19-12-2011 20-02-2012 | Szkolny turniej szachowy Zima 2011_2012
Jabłonna [update:22-02-2012] | Poland,MA classic |
18-12-2011 18-12-2011 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA D
GDYNIA [update:24-12-2011] | Poland,PO classic |
17-12-2011 18-12-2011 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA B
GDYNIA [update:18-12-2011] | Poland,PO classic |
16-12-2011 18-12-2011 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA A
GDYNIA [update:29-11-2012] | Poland,PO classic |
16-12-2011 18-12-2011 | II Otwarte Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - Grupa B - 11-14 lat
GLIWICE [update:18-12-2011] | Poland,SL classic |
16-12-2011 18-12-2011 | II Otwarte Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - Grupa C - do 10 lat
GLIWICE [update:20-12-2011] | Poland,SL classic |
16-12-2011 18-12-2011 | Mem W.Judyckiego - II OMGliwic Juniorów w szachach - Grupa A - od 15 lat
GLIWICE [update:18-12-2011] | Poland,SL classic |
10-12-2011 11-12-2011 | GRUDZIEŃ 2011- A: 1600
Gdańsk [update:11-12-2011] | Poland,PO classic |
10-12-2011 11-12-2011 | GRUDZIEŃ 2011- B: 1400
Gdańsk [update:11-12-2011] | Poland,PO classic |
10-12-2011 10-12-2011 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorów 10.12.2011 r.
Gniezno [update:10-12-2011] | Poland,WP classic |
10-12-2011 11-12-2011 | Otwarte Mistrzostwa AKSz Hetman Politechnika Koszalińska
Koszalin [update:11-12-2011] | Poland,ZP classic |
09-12-2011 09-12-2011 | Mistrostwa miasta Łuków
Łuków [update:09-12-2011] | Poland,LU classic |
09-12-2011 11-12-2011 | Mistrzostwa Gorzowa Wlkp. - grupa A-B
Gorzów Wlkp. [update:11-12-2011] | Poland,LB classic |
09-12-2011 09-12-2011 | Turniej Grand Prix w KKSz - końcówki lekkofigurowe (1)
Kraków [update:16-12-2011] | Poland,MP classic |
07-12-2011 07-12-2011 | Igrzyska Dziewcząt
Nowy Targ [update:09-12-2011] | Poland,MP classic |
06-12-2011 08-12-2011 | Turniej Szachowy Gwiazdkowy
Węgrów [update:11-12-2011] | Poland,MA classic |
05-12-2011 05-12-2011 | Licealiada Dziewcząt
Nowy Targ [update:09-12-2011] | Poland,MP classic |
03-12-2011 12-05-2012 | Drużynowe Mistrzostwa Opolszczyzny
Opole [update:12-05-2012] | Poland,OP team, classic |
03-12-2011 03-12-2011 | Mikołajkowy Gminny Turniej Szachowy - Rocznik 1998-1993
Wola Mieleck koła Mielca [update:03-12-2011] | Poland,PK classic |
03-12-2011 03-12-2011 | Mikołajkowy Gminny Turniej Szachowy - Rocznik 1999-2001
Wola Mieleck koła Mielca [update:03-12-2011] | Poland,PK classic |
03-12-2011 11-02-2012 | OTWARTA LIGA SZACHOWA LIGI KŁODZKIEJ 2011/12
Hala sportowa Ścinawka Średnia [update:08-12-2011] | Poland,DS team, classic |
03-12-2011 11-02-2012 | OTWARTA LIGA SZACHOWA LIGI KŁODZKIEJ 2011/12
Hala sportowa Ścinawka Średnia [update:22-12-2011] | Poland,DS team, classic |
03-12-2011 11-02-2012 | OTWARTA LIGA SZACHOWA LIGI KŁODZKIEJ 2011/12
Hala sportowa Ścinawka Średnia [update:29-01-2012] | Poland,DS team, classic |
03-12-2011 11-02-2012 | OTWARTA LIGA SZACHOWA LIGI KŁODZKIEJ 2011/12
Hala sportowa Ścinawka Średnia [update:15-02-2012] | Poland,DS team, classic |
03-12-2011 03-12-2011 | Turniej o Grand Prix Świętego Mikołaja - grupa A
Mińsk Mazowiecki [update:03-12-2011] | Poland,MA classic |
03-12-2011 03-12-2011 | Turniej o Grand Prix Świętego Mikołaja - grupa B
Mińsk Mazowiecki [update:03-12-2011] | Poland,MA classic |
03-12-2011 10-12-2011 | TURNIEJ W CZYTELNI - o kategorie IV i V
Warszawa [update:04-12-2011] | Poland,MA classic |
02-12-2011 04-12-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2011
Wrocław [update:17-12-2011] | Poland,DS team, classic |
02-12-2011 27-01-2012 | Sami Swoi
Chylice [update:29-02-2012] | Poland,MA classic |
02-12-2011 27-01-2012 | Turniej klasyfikacyjny Nowa Sarzyna 2012
Nowa Sarzyna [update:30-01-2012] | Poland,PK classic |
02-12-2011 17-02-2012 | Tutniej klubowy UKS Caissa
Warszawa szkoła podstawowa 103 ul Jeziorna 5/9 Warszawa [update:25-02-2012] | Poland,MA classic |
01-12-2011 01-12-2011 | Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów Zawodnicy SKKS ( byli i obecni )
Przemyśl [update:01-12-2011] | Poland,PK classic |
01-12-2011 10-12-2011 | Mistrzoswa Juniorów Klubu Szachowego "64"
Zielona Góra [update:10-12-2011] | Poland,LB classic |
30-11-2011 30-11-2011 | I Andrzejkowy Turniej Szachowy w Krościenku Wyżnym
Krościenko Wyżne [update:30-11-2011] | Poland,PK classic |
27-11-2011 29-04-2012 | IV Liga Seniorów gr. A
Wielkopolska [update:01-05-2012] | Poland,WP team, classic |
27-11-2011 27-11-2011 | Mistrzostwa Śremu w szachach na 2011
Śrem [update:27-11-2011] | Poland,WP classic |
27-11-2011 25-03-2012 | Wielkopolska III Liga Seniorów
Wielkopolska [update:28-03-2012] | Poland,WP team, classic |
26-11-2011 26-11-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów 2011
Ostróda [update:29-11-2011] | Poland,WM team, classic |
26-11-2011 27-11-2011 | II Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa A - 1996 i młodsi z rank. 1600 i wyższy
Myślenice [update:27-11-2011] | Poland,MP classic |
26-11-2011 27-11-2011 | II Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa B - 1996 i młodsi rank. 1400 lub 1600
Myślenice [update:27-11-2011] | Poland,MP classic |
26-11-2011 27-11-2011 | II Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa B1 - 2001 i młodsi z rank. 1600
Myślenice [update:27-11-2011] | Poland,MP classic |
26-11-2011 27-11-2011 | II Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa B2 - 2001 i młodsi z rank. 1400
Myślenice [update:27-11-2011] | Poland,MP classic |
26-11-2011 27-11-2011 | II Mikołajowy Turniej Szachowy - Grupa C - bez ogr. wiekowych z rank. 1800 i niższym
Myślenice [update:27-11-2011] | Poland,MP classic |
26-11-2011 04-12-2011 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa 11_12 - Grupa A
Warszawa Ursus [update:04-12-2011] | Poland,MA classic |
26-11-2011 10-12-2011 | Mistrzoswa Juniorów MCKiE Dom Harcerza
Zielona Góra [update:25-11-2011] | Poland,LB classic |
26-11-2011 27-11-2011 | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W SZACHACH 2011 R. GR. C
Gniezno [update:27-11-2011] | Poland,WP classic |
26-11-2011 27-11-2011 | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W SZACHACH 2011 R. GR.B
Gniezno [update:27-11-2011] | Poland,WP classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - C09
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - C11
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - C13
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - C15
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - C17
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - D09
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - D11
Ustroń [update:01-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - D13
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - D15
Ustroń [update:02-12-2011] | Poland,SL classic |
26-11-2011 02-12-2011 | Turniej Ostatniej Szansy - D17
Ustroń [update:28-11-2011] | Poland,SL classic |
25-11-2011 25-11-2011 | 18 turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZS1 Chrzanów
Chrzanów [update:25-11-2011] | Poland,MP classic |
25-11-2011 27-11-2011 | GAME OVER II Turniej zgłoszony do klasyfikacji rankingowej Fide 25-27.XI.2011
Rybnik [update:27-11-2011] | Poland,SL classic |
25-11-2011 27-11-2011 | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO W SZACHACH 2011 R. GR. A
Gniezno [update:27-11-2011] | Poland,WP classic |
25-11-2011 25-11-2011 | Piątkowy Turniej w Świetlicy Ogródka Jordanowskiego
Krosno [update:28-11-2011] | Poland,PK classic |
25-11-2011 10-12-2011 | Turniej Kołowy o normę na Kandydata na Mistrza
Wrocław [update:23-11-2011] | Poland,DS classic |
25-11-2011 10-12-2011 | Turniej Kołowy o normę na Pierwszą Kategorię
Wrocław [update:19-11-2011] | Poland,DS classic |
24-11-2011 30-11-2011 | XXVII Międzynarodowy Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:30-11-2011] | Poland,DS classic |
22-11-2011 27-11-2011 | IX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
WĘGIERSKA GÓRKA [update:27-11-2011] | Poland,SL classic |
21-11-2011 20-02-2012 | Turniej klasyfikacyjny na I kategorię szachową
Lublin [update:28-11-2011] | Poland,LU classic |
19-11-2011 20-11-2011 | III Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu o Puchar MKS Start Lublin "Szach Królowi"
Lublin [update:21-11-2011] | Poland,LU classic |
19-11-2011 20-11-2011 | Liga Mazowiecka Juniorów 2011
SP 14 Warszawa_ul. Sosnkowskiego 10 [update:20-11-2011] | Poland,MA team, classic |
19-11-2011 20-11-2011 | XXX Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w szachach
Warszawa Białołęka [update:19-11-2011] | Poland,MA team, classic |
18-11-2011 16-12-2011 | GWIAZDKOWY o kategorie w Hetmanie
Warszawa [update:03-01-2012] | Poland,MA classic |
18-11-2011 18-11-2011 | Piątkowy Treningowy Turniej Szachowy w Ogródku Jordanowskim
Krosno [update:18-11-2011] | Poland,PK classic |
18-11-2011 20-11-2011 | XIII TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - A
Giżycko [update:20-11-2011] | Poland,WM classic |
18-11-2011 20-11-2011 | XIII TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY" - B
Giżycko [update:20-11-2011] | Poland,WM classic |
17-11-2011 20-11-2011 | XII Mistrzostwa Polski Spółdzielczości Mieszkaniowych na 2011 rok w szachach P60
Glucholazy ul. Karlowicza 29. - OSzW Sp.M. OPAWA [update:07-11-2011] | Poland,OP classic |
13-11-2011 19-11-2011 | Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [update:18-11-2011] | Poland,KP classic |
13-11-2011 13-11-2011 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P-15
Ustrzyki Dolne [update:19-10-2011] | Poland,PK classic |
12-11-2011 12-11-2011 | 4 Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię w Zielonce
Zielonka [update:12-11-2011] | Poland,MA classic |
12-11-2011 13-11-2011 | FIDELICE IV
Chylice [update:16-11-2011] | Poland,MA classic |
12-11-2011 13-11-2011 | IX Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej
Chylice [update:16-11-2011] | Poland,MA classic |
12-11-2011 13-11-2011 | O Puchar Prezesa Trakcji-Tiltry SA grupa B kategorie V i bez kat
Warszawa ul. Łowicka 21 [update:13-11-2011] | Poland,MA classic |
12-11-2011 13-11-2011 | O Puchar Prezesa Trakcji-Tiltry SA. (grupa A -- min. ranking 1400)
Warszawa ul. Łowicka 21 (okolice metra Racławicka) [update:13-11-2011] | Poland,MA classic |
12-11-2011 13-11-2011 | Szachowy Turniej Niepodległości - grupa A
Kraków [update:20-11-2011] | Poland,MP classic |
12-11-2011 13-11-2011 | X TSz z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Skomlin - Grupa A
Skomlin [update:13-11-2011] | Poland,LD classic |
12-11-2011 13-11-2011 | X TSz z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Skomlin - Grupa B
Skomlin [update:13-11-2011] | Poland,LD classic |
12-11-2011 13-11-2011 | X TSz z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Skomlin - Grupa C
Skomlin [update:13-11-2011] | Poland,LD classic |
12-11-2011 13-11-2011 | XLV Mistrzostwa Kalisza - grupa B (zawodnicy 1000-1400 max IV kat. szachowa)
Kalisz [update:13-11-2011] | Poland,WP classic |
11-11-2011 12-11-2011 | III JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 2011
DOM KULTURY RAWICZ /SALA KLUBOWA/ [update:12-11-2011] | Poland,WP classic |
11-11-2011 13-11-2011 | OPEN MASTER FIDE
Konin [update:13-11-2011] | Poland,WP classic |
11-11-2011 13-11-2011 | Otwarty Turniej Szachowy Święta Niepodległości
Suwałki [update:13-11-2011] | Poland,PL classic |
11-11-2011 12-11-2011 | Szachowy Turniej Święta Niepodległości B
Suwałki [update:12-11-2011] | Poland,PL classic |
11-11-2011 13-11-2011 | Turniej Święta Niepodległości - Grupa B
Wrocław [update:11-11-2012] | Poland,DS classic |
11-11-2011 12-11-2011 | Turniej Święta Niepodległości - Grupa C
Wrocław [update:15-11-2011] | Poland,DS classic |
11-11-2011 12-11-2011 | Turniej Święta Niepodległości - Grupa D
Wrocław [update:15-11-2011] | Poland,DS classic |
11-11-2011 12-11-2011 | Turniej Święta Niepodległości - Grupa E
Wrocław [update:15-11-2011] | Poland,DS classic |
11-11-2011 13-11-2011 | XLV Mistrzostwa Kalisza - grupa A (zawodnicy z ELO oraz III kat. szachową)
Kalisz [update:13-11-2011] | Poland,WP classic |
10-11-2011 13-11-2011 | Turniej Święta Niepodległości - Grupa A - Turniej Jacka Bednarskiego
Wrocław [update:15-11-2011] | Poland,DS classic |
09-11-2011 13-11-2011 | Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa A
Rzeszów [update:13-11-2011] | Poland,PK classic |
09-11-2011 13-11-2011 | Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:15-11-2011] | Poland,PK classic |
09-11-2011 10-11-2011 | Puchar Niepodległości Limanowa Juniorzy
Limanowa [update:10-11-2011] | Poland,MP classic |
09-11-2011 10-11-2011 | Puchar Niepodległości Open
Limanowski Dom Kultury [update:10-11-2011] | Poland,MA classic |
09-11-2011 12-11-2011 | Turniej Szachowy Złota Wieża
Przemyśl [update:12-11-2011] | Poland,PK classic |
08-11-2011 13-11-2011 | Mistrzostwa KKSz Seniorów 2011 - turniej odwołany
Kraków [update:22-10-2011] | Poland,MP classic |
07-11-2011 14-11-2011 | Ogólnopolski Integr.Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych "Fianchetto" P'5
Wisla [update:13-11-2011] | Poland,SL classic |
06-11-2011 12-11-2011 | "Z Szachami Przez Polskę"
Zakopane [update:05-11-2011] | Poland,PK classic |
06-11-2011 12-11-2011 | "Z Szachami Przez Polskę" Zakopane 5-12.11.2011
Agencja 64 PLUS [update:13-11-2011] | Poland,MP classic |
06-11-2011 22-04-2012 | Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach - III Liga
Gospodarz meczu [update:23-04-2012] | Poland,KP team, classic |
06-11-2011 22-04-2012 | Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach - IV Liga
Gospodarz meczu [update:02-04-2012] | Poland,KP team, classic |
05-11-2011 05-11-2011 | IX Międzyszkolny turniej szachowy - grupa B (szkoły ponadpodstawowe)
Dobre [update:06-11-2011] | Poland,MA classic |
05-11-2011 12-11-2011 | IX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach
Gryfice [update:05-12-2011] | Poland,ZP classic |
05-11-2011 11-12-2011 | Listopad 2011 - I kat.
Gdańsk [update:11-12-2011] | Poland,PO classic |
05-11-2011 11-12-2011 | Listopad 2011 - II kat.
Gdańsk [update:11-12-2011] | Poland,PO classic |
05-11-2011 06-11-2011 | LISTOPAD 2011- A: 1600 o PUCHAR FIRMY E4
GDAŃSK [update:11-11-2011] | Poland,PO classic |
05-11-2011 06-11-2011 | LISTOPAD 2011- B: 1400 o PUCHAR FIRMY E4
GDAŃSK [update:11-11-2011] | Poland,PO classic |
05-11-2011 21-02-2012 | MISTRZOSTWA OSTROWCA ŚW. W SZACHACH KLASYCZNYCH 2011 GRUPA "B"
Ostrowiec Św. [update:20-02-2012] | Poland,SK classic |
05-11-2011 06-11-2011 | Ogólnopolski Szachowy Festiwal Niepodległości 5-6.11.2011
Radom [update:13-11-2011] | Poland,MA classic |
05-11-2011 06-11-2011 | OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY PRZEMĘT W SZACHACH "GR B"
BOSZKOWO [update:17-11-2011] | Poland,WP classic |
05-11-2011 06-11-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych IV Turniej gr. B
Wrocław [update:06-11-2011] | Poland,DS classic |
05-11-2011 06-11-2011 | Sułkowicka Jesień Szachowa - grupa B (ranking PZSzach max. 1400)
Sułkowice [update:07-11-2011] | Poland,MP classic |
05-11-2011 06-11-2011 | Sułkowicka Jesień Szachowa 2011 - grupa A (ranking FIDE lub PZSzach min. 1400)
Sułkowice [update:07-11-2011] | Poland,MP classic |
05-11-2011 13-11-2011 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "BIAŁYSTOK JESIEŃ 2011" GRUPA A
Białystok [update:14-11-2011] | Poland,PL classic |
05-11-2011 31-12-2011 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW
Gdańsk [update:04-01-2012] | Poland,PO classic |
05-11-2011 31-12-2011 | TURNIEJ PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZYŃ
Gdańsk [update:06-01-2012] | Poland,PO classic |
04-11-2011 06-11-2011 | DMWL Seniorów 2011
Lublin [update:19-11-2011] | Poland,LU team, classic |
04-11-2011 06-11-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego na 2011 rok
Lublin Al. Piłsudskiego 22 [update:15-02-2012] | Poland,LU team, classic |
04-11-2011 10-02-2012 | MISTRZOSTWA OSTROWCA ŚW. W SZACHACH KLASYCZNYCH 2011 GRUPA "A"
Ostrowiec Św. [update:11-02-2012] | Poland,SK classic |
04-11-2011 06-11-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych IV Turniej gr. A
Wrocław [update:06-11-2011] | Poland,DS classic |
04-11-2011 04-11-2011 | XXXI Otwarte Mistrzostwa Wadowic. turniej nr.674
Wadowice [update:05-11-2011] | Poland,MP classic |
28-10-2011 30-10-2011 | DMWL Juniorów na 2011 rok
Lublin [update:19-11-2011] | Poland,LU team, classic |
28-10-2011 30-10-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów na 2011 rok
Lublin [update:15-02-2012] | Poland,LU team, classic |
28-10-2011 30-10-2011 | III Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Lubsko 28-30.10.2011
Lubsko [update:30-10-2011] | Poland,LB classic |
28-10-2011 23-12-2011 | Piątkowy Turniej Szachowy
Mińsk Mazowiecki [update:28-12-2011] | Poland,MA classic |
28-10-2011 28-10-2011 | Piątkowy Turniej Szachowy
Krosno [update:31-10-2011] | Poland,PK classic |
28-10-2011 30-10-2011 | Puchar Wrocławia - OPEN A
Wrocław [update:04-04-2012] | Poland,DS classic |
28-10-2011 30-10-2011 | Puchar Wrocławia - OPEN B
Wrocław [update:30-10-2011] | Poland,DS classic |
24-10-2011 19-12-2011 | III Mistrzostwa Siemiatycz w Szachach
Siemiatycze [update:19-12-2011] | Poland,PL classic |
24-10-2011 24-11-2011 | Turniej klasowy 4
Rybnik [update:07-12-2011] | Poland,SL classic |
23-10-2011 23-10-2011 | I Turniej Szachowy o puchar Prezesa LKS Zuch Rychlik
Rychlik [update:23-10-2011] | Poland,WP classic |
22-10-2011 22-10-2011 | II Turniej Grand Prix Rataj 21.05.2011 OPEN
Poznań [update:24-10-2011] | Poland,WP classic |
22-10-2011 11-03-2012 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2011/2012
Dolny Śląsk [update:17-03-2012] | Poland,DS team, classic |
22-10-2011 05-02-2012 | Liga Okręgowa WAŁBRZYSKA Drużynowe Mistrzostwa D/Śl.
drużyny GOSPODARZY [update:06-02-2012] | Poland,DS team, classic |
22-10-2011 05-02-2012 | Okręgowa Liga Podwrocławska DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA D/ŚL
drużyny gospodarzy [update:06-02-2012] | Poland,DS team, classic |
22-10-2011 11-03-2012 | Wrocławska Liga Okręgowa 2011/2012
Wrocław [update:16-03-2012] | Poland,DS team, classic |
21-10-2011 23-10-2011 | GAME OVER Turniej szachowy zgłoszony do klasyfikacji Fide 21-23.X
Rybnik [update:02-11-2011] | Poland,SL classic |
21-10-2011 23-10-2011 | I FESTIWAL SZACHOWY "AUGUSTÓW-2011"
Augustów [update:23-10-2011] | Poland,PL classic |
21-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM) - dziewczęta
Bęsia [update:24-10-2011] | Poland,WM classic |
21-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (MA+WM)-chłopcy
Bęsia [update:24-10-2011] | Poland,WM classic |
21-10-2011 21-11-2011 | Turniej Klasowy 3 (1)
Rybnik [update:07-12-2011] | Poland,SL classic |
21-10-2011 23-10-2011 | Turniej Weekendowy - grupa C
Gorzów Wielkopolski [update:23-10-2011] | Poland,LB classic |
21-10-2011 23-10-2011 | Turniej Weekendowy - październik 2011
Gorzów Wlkp. [update:23-10-2011] | Poland,LB classic |
19-10-2011 19-10-2011 | 456 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:19-10-2011] | Poland,MP classic |
19-10-2011 16-05-2012 | XIII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2012
okręg rybnicki [update:21-05-2012] | Poland,SL team, classic |
18-10-2011 04-01-2012 | Turniej klasowy 3 (2)
Rybnik [update:18-01-2012] | Poland,SL classic |
18-10-2011 17-11-2011 | Turniej klasowy 6
Rybnik [update:23-11-2011] | Poland,SL classic |
16-10-2011 21-10-2011 | C09 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do PPJ - chłopcy do 9 lat
Bęsia [update:21-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | C11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 10-11 lat
Bęsia [update:21-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | C13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - chłopcy 12-13 lat
Bęsia [update:21-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | C15 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 14-15 lat
Bęsia [update:22-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | C17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - chłopcy 16-17 lat
Bęsia [update:21-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D09 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do PPJ - dziewczęta do 9 lat
Bęsia [update:25-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D11 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 10-11 lat
Bęsia [update:22-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D13 +D15 Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ
Bęsia [update:21-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D13 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do OOM - dziewczęta 12-13 lat
Bęsia [update:18-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D15 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 14-15 lat
Bęsia [update:18-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 21-10-2011 | D17 - Eliminacje strefowe (MA+WM) do MPJ - dziewczęta 16-17 lat
Bęsia [update:16-10-2011] | Poland,WM classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-11 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-13 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-15 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-17 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Ch-9 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-11 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-13 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-15 lat
Solina [update:24-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-17 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
16-10-2011 23-10-2011 | Mistrzostwa Makroregionu MP-PK Dz-9 lat
Solina [update:23-10-2011] | Poland,PK classic |
15-10-2011 16-10-2011 | "PIERWSZY KROK DO MISTRZA" grupa A
Wrocław [update:17-10-2011] | Poland,DS classic |
15-10-2011 16-10-2011 | "PIERWSZY KROK DO MISTRZA" grupa B
Wrocław [update:17-10-2011] | Poland,DS classic |
15-10-2011 16-10-2011 | "PIERWSZY KROK DO MISTRZA" grupa C
Wrocław [update:23-10-2011] | Poland,DS classic |
15-10-2011 15-10-2011 | "PIERWSZY KROK DO MISTRZA" grupa D
Wrocław [update:23-10-2011] | Poland,DS classic |
15-10-2011 16-10-2011 | I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN B
Ruda Śląska [update:16-10-2011] | Poland,SL classic |
15-10-2011 16-10-2011 | I Turniej o Puchar Restauracji Adria - OPEN C
Ruda Śląska [update:26-10-2011] | Poland,SL classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa PO-KP
Sztutowo [update:12-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów PO-KP C 11
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów PO-KP C 13
Sztutowo [update:23-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów PO-KP C 15
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów PO-KP C 17
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów PO-KP C 9
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek PO-KP D 11
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek PO-KP D 13
Sztutowo [update:23-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek PO-KP D 15
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek PO-KP D 17
Sztutowo [update:15-10-2011] | Poland,PO classic |
15-10-2011 22-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek PO-KP D 9
Sztutowo [update:22-10-2011] | Poland,PO classic |
14-10-2011 14-10-2011 | Grand Prix Polonii Wrocław - Piątkowe Turnieje Szachowe
Wrocław [update:14-10-2011] | Poland,DS classic |
14-10-2011 16-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (ZP - WP) Chłopcy 2001 i 2002
Unieście [update:26-10-2011] | Poland,ZP classic |
14-10-2011 16-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (ZP - WP) Dziewczęta 2001 i 2002
Unieście [update:26-10-2011] | Poland,ZP classic |
14-10-2011 14-10-2011 | Piątkowy Turniej w Ogródku Jordanowskim
Krosno [update:14-10-2011] | Poland,PK classic |
14-10-2011 17-02-2012 | Turniej klubowy UKS Caissa
Warszawa [update:25-02-2012] | Poland,MA classic |
13-10-2011 13-10-2011 | Turniej o Mistrzostwo Ogrodu Jordanowskiego
Krosno [update:14-10-2011] | Poland,PK classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 11
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 13
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 15
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 17
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C 9
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 11
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 13
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-09-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 15
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 17
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
11-10-2011 16-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D 9
Karpacz [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
08-10-2011 09-10-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych III Turniej gr. B
Wrocław [update:09-10-2011] | Poland,DS classic |
08-10-2011 09-10-2011 | Turniej Weekendowy Memorial Ryszarda Mioduszewskiego
Łomża [update:21-10-2011] | Poland,PL classic |
07-10-2011 07-10-2011 | Gra na nierównym materiale
Kraków [update:07-10-2011] | Poland,MP classic |
07-10-2011 13-12-2011 | II TSz o Mistrzostwo Klubu SKOCZEK Sędziszów Młp.
Sędziszow Małopolski [update:14-12-2011] | Poland,PK classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL C09
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL C11
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL C13
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL C15
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL C17
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL D09
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL D11
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL D13
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL D15
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 14-10-2011 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow OP+SL D17
Ustroń [update:14-10-2011] | Poland,SL classic |
07-10-2011 09-10-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych III Turniej gr. A
Wrocław [update:09-10-2011] | Poland,DS classic |
07-10-2011 07-10-2011 | Piątkowy Turniej w Ogródku Jordanowskim
Krosno [update:07-10-2011] | Poland,PK classic |
06-10-2011 15-12-2011 | I Turniej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Czerwionce-Leszczynach
Czerwionka-Leszczyny [update:20-12-2011] | Poland,SL classic |
06-10-2011 06-10-2011 | Jesień 2011
Elbląg [update:24-11-2011] | Poland,WM classic |
05-10-2011 05-10-2011 | Środy w AZS turniej I
KS AZS Politecnika Wrocławska [update:06-10-2011] | Poland,DS classic |
02-10-2011 02-10-2011 | Jesień 2011 Grupa 1100 1250
Gdańsk [update:02-10-2011] | Poland,PO classic |
01-10-2011 08-10-2011 | 1 Turniej na III i II kategorię w Zielonce
Zielonka [update:08-10-2011] | Poland,MA classic |
01-10-2011 08-10-2011 | 3 Turniej na V i IV kategorię w Zielonce
Zielonka [update:03-10-2011] | Poland,MA classic |
01-10-2011 09-10-2011 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - Grupa A
Warszawa Ursus [update:09-10-2011] | Poland,MA classic |
01-10-2011 01-10-2011 | Jesień 2011 Grupa 1000
Gdańsk [update:04-10-2011] | Poland,PO classic |
01-10-2011 02-10-2011 | PAŹDZIERNIK 2011- B: 1600 o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej
Gdańsk [update:02-10-2011] | Poland,PO classic |
01-10-2011 02-10-2011 | PAŹDZIERNIK 2011- C: 1400 o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej
Gdańsk [update:02-10-2011] | Poland,PO classic |
01-10-2011 02-10-2011 | V Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy
Bydgoszcz [update:03-10-2011] | Poland,KP classic |
01-10-2011 02-10-2011 | V Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczynki
Bydgoszcz [update:03-10-2011] | Poland,KP classic |
30-09-2011 16-12-2011 | 95th YMCA Masters 2011
Warszawa [update:16-12-2011] | Poland,MA classic |
30-09-2011 30-09-2011 | Grand-Prix Grudziądza w szachach błyskawicznych - IV turniej
Grudziądz [update:01-10-2011] | Poland,KP classic |
30-09-2011 30-09-2011 | Piątkowy Turniej z Ogródkiem Jordanowskim
Krosno [update:30-09-2011] | Poland,PK classic |
29-09-2011 13-12-2011 | 96th YMCA Autumn 2011-A
Warszawa [update:13-12-2011] | Poland,MA classic |
28-09-2011 03-10-2011 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Grunwaldu
Dadaj/Ramsowo [update:03-10-2011] | Poland,WM classic |
25-09-2011 20-11-2011 | DMP - 4 liga PK 2011 Grupa A Rzeszów
Rzeszów [update:20-11-2011] | Poland,PK team, classic |
25-09-2011 20-11-2011 | DMP - 4 liga PK 2011 Grupa B Krosno
Krosno [update:20-11-2011] | Poland,PK team, classic |
24-09-2011 25-09-2011 | 34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011 - Gr.D - do 7 lat
ZABRZE [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie OOM Grupa C13
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie OOM Grupa D13
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 02-10-2011 | II Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2011- 2012 GRUPA A
Przemyśl [update:06-10-2011] | Poland,PK classic |
24-09-2011 25-09-2011 | IV Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn pod patronatem Senatora Antoniego Motyczki
Czerwionka - Leszczyny [update:27-09-2011] | Poland,SL classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C 11
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C 15
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C 17
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C 9
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D 11
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D 15
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D 17
Mielno [update:03-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D 9
Mielno [update:01-10-2011] | Poland,ZP classic |
24-09-2011 25-09-2011 | Mistrzostwa Województwa K-P Juniorów w Szachach na 2011 r. C-11
Bydgoszcz [update:26-09-2011] | Poland,KP classic |
24-09-2011 25-09-2011 | Mistrzostwa Województwa K-P Juniorów w Szachach na 2011 r. C-13
Bydgoszcz [update:26-09-2011] | Poland,KP classic |
23-09-2011 25-09-2011 | 34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011 - Gr.B - 11-14 lat
ZABRZE [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 25-09-2011 | 34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011 - Gr.C - 8-10 lat
ZABRZE [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 30-09-2011 | 34 OFSz o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2011 - Gr.A - Open
ZABRZE [update:01-10-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 25-09-2011 | Cztery pory roku w KKSz - Jesień turniej pierwszy
Kraków [update:26-09-2011] | Poland,MP classic |
23-09-2011 25-09-2011 | Cztery pory roku w KKSz - JESIEŃ - turniej pierwszy
Kraków [update:24-09-2011] | Poland,MP classic |
23-09-2011 25-09-2011 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SZACHACH - SL+OP - GRUPA A
Korbielów [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 25-09-2011 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SZACHACH - SL+OP - GRUPA B
Korbielów [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 25-09-2011 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SZACHACH - SL+OP - GRUPA C
Korbielów [update:25-09-2011] | Poland,SL classic |
23-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Polski Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Solina [update:15-07-2011] | Poland,PK classic |
23-09-2011 01-10-2011 | Mistrzostwa Polski Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Solina [update:10-10-2011] | Poland,PK classic |
23-09-2011 04-10-2011 | Z Szachami przez Świat
Costa Brava - Barcelona - Paryż - Disneyland [update:01-02-2011] | Poland,LB classic |
21-09-2011 30-11-2011 | 97th YMCA Autumn 2011-B
Warszawa [update:30-11-2011] | Poland,MA classic |
20-09-2011 19-12-2011 | 98th YMCA Autumn 2011-C
Warszawa [update:13-12-2011] | Poland,MA classic |
19-09-2011 12-12-2011 | 99th YMCA Autumn 2011-D
Warszawa [update:13-12-2011] | Poland,MA classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do MPJ16-chłopcy C15
Augustów [update:21-07-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do MPJ16-chłopcy C15
Augustów [update:13-12-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do MPJ16-dziewczęta D15
Augustów [update:24-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do MPJ18-chłopcy C17
Augustów [update:25-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do MPJ18-dziewczęta D17
Augustów [update:14-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU - dziewczęta D13
Augustów [update:23-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje Międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU- chłopcy C13
Augustów [update:24-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU-chłopcy C11
Augustów [update:24-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do OSU-dziewczęta D11
Augustów [update:23-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do PP10-chłopcy C09
Augustów [update:23-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 24-09-2011 | Eliminacje międzywojewódzkie strefy podlasko-lubelskiej do PP10-dziewczęta D09
Augustów [update:23-09-2011] | Poland,PL classic |
19-09-2011 19-09-2011 | Poniedziałkowy Turniej z Ogródkiem Jordanowskim
Krosno [update:19-09-2011] | Poland,PK classic |
19-09-2011 24-08-2011 | VI Międzynarodowy Puchar ZG AZS w Szachach Grupa A
Wrocław [update:25-09-2011] | Poland,DS classic |
19-09-2011 24-08-2011 | VI Międzynarodowy Puchar ZG AZS w Szachach Grupa B
Wrocław [update:17-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-12-2011 | III Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:19-12-2011] | Poland,MP team, classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Jesienne nadzieje szachowe
Mińsk Mazowiecki [update:21-09-2011] | Poland,MA classic |
17-09-2011 19-09-2011 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - chłopcy
Augustów [update:19-09-2011] | Poland,PL classic |
17-09-2011 19-09-2011 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczęta
Augustów [update:19-09-2011] | Poland,PL classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 11
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 13
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 15
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 17
Żarów [update:19-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa C 9
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa D 11-13
Żarów [update:19-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa D 15-17
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych - Grupa D 9
Żarów [update:18-09-2011] | Poland,DS classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego
Mińsk Mazowiecki [update:21-09-2011] | Poland,MA classic |
17-09-2011 18-09-2011 | Mistrzostwa Polski Programów Szachowych
WARSZAWA [update:20-09-2011] | Poland,MA classic |
17-09-2011 24-09-2011 | Mistrzostwa Słupska Juniorów 2011
Słupsk [update:24-09-2011] | Poland,PO classic |
17-09-2011 18-09-2011 | VIII Ogólnopolski Turniej Szachowy "Odwaga - Miłość - Pokój"
Radom [update:21-09-2011] | Poland,MA classic |
16-09-2011 18-09-2011 | VI ITSz P60 RUDZKIE LATO 2011 pod patronatem Prezydenta Miasta Grażyny Dziedzic
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9. [update:18-09-2011] | Poland,SL classic |
15-09-2011 17-09-2011 | XLIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Giżycko [update:19-09-2011] | Poland,WM classic |
12-09-2011 14-10-2011 | II Turniej WKSz-1938 - grupa A
Włocławek [update:02-11-2011] | Poland,KP classic |
12-09-2011 28-11-2011 | Jesienne granie 2011 w Hetmanie_A
Warszawa [update:09-12-2011] | Poland,MA classic |
12-09-2011 28-11-2011 | Jesienne granie 2011 w Hetmanie_B
Warszawa [update:30-11-2011] | Poland,MA classic |
12-09-2011 28-11-2011 | Jesienne granie 2011 w Hetmanie_C
Warszawa [update:05-12-2011] | Poland,MA classic |
12-09-2011 16-09-2011 | MP ENERGETYKÓW
Toruń [update:26-09-2011] | Poland,KP classic |
10-09-2011 11-09-2011 | WRZESIEŃ 2011- B: 1600
Gdańsk [update:11-09-2011] | Poland,PO classic |
10-09-2011 11-09-2011 | WRZESIEŃ 2011- C: 1400
Gdańsk [update:11-09-2011] | Poland,PO classic |
09-09-2011 11-09-2011 | Finał Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:12-09-2011] | Poland,LB classic |
09-09-2011 11-09-2011 | Finał Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:12-09-2011] | Poland,LB classic |
09-09-2011 11-09-2011 | Otwarte Mistrzostwa Janowa Lubelskiego Juniorów do Lat 12 w Szachach Klasycznych
Janów Lubelski [update:01-10-2011] | Poland,LU classic |
09-09-2011 11-09-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach Klasycznych
Janów Lubelski [update:01-10-2011] | Poland,LU classic |
09-09-2011 09-09-2011 | Piątkowy Turniej z Ogródkiem Jordanowskim
Krosno [update:09-09-2011] | Poland,PK classic |
09-09-2011 04-11-2011 | Turniej klasyfikacyjny o I kategorie 2011
Warszawa - Białołęka [update:08-12-2011] | Poland,MA classic |
03-09-2011 09-09-2011 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2011 Grupa A
Myczków koło Polańczyka [update:08-09-2011] | Poland,PK classic |
03-09-2011 09-09-2011 | Ogólnopolski Turniej Niewidomych i Słabowidzących w szachach 2011 Grupa B
Myczków koło Polańczyka [update:08-09-2011] | Poland,PK classic |
02-09-2011 11-09-2011 | DMP - II Liga seniorów
Mrzeżyno [update:07-10-2011] | Poland,ZP team, classic |
02-09-2011 11-09-2011 | DMP - II liga seniorów
Mrzezyno [update:27-09-2011] | Poland,LB team, classic |
02-09-2011 11-09-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski I LIGA
Mrzeżyno [update:13-09-2011] | Poland,ZP team, classic |
01-09-2011 01-09-2011 | Czwartkowy Turniej z Ogródkiem Jordanowskim
Krosno [update:01-09-2011] | Poland,PK classic |
31-08-2011 07-09-2011 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych
Rowy [update:13-09-2011] | Poland,PO classic |
29-08-2011 31-08-2011 | Pożegnanie wakacji
Gorlice [update:01-09-2011] | Poland,MP classic |
29-08-2011 29-08-2011 | Poniedziałkowy Turniej w Ogródku Jordanowskim
Krosno [update:30-08-2011] | Poland,PK classic |
29-08-2011 30-08-2011 | Turniej szachowy w MDK Dom Harcerza
Kraków [update:10-09-2011] | Poland,MP classic |
26-08-2011 26-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - P - Symultana
Polanica-Zdrój [update:31-08-2011] | Poland,DS classic |
26-08-2011 07-10-2011 | I Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa A
Kraków [update:16-10-2011] | Poland,MP classic |
26-08-2011 07-10-2011 | I Turniej treningowy TS Wisła Kraków - grupa B
Kraków [update:16-10-2011] | Poland,MP classic |
26-08-2011 26-08-2011 | TURNIEJ SZACHOWY W OGRÓDKU JORDANOWSKIM
Krosno [update:26-08-2011] | Poland,PK classic |
24-08-2011 28-08-2011 | Obra Lato Open 2011
Obra [update:06-02-2011] | Poland,WP classic |
24-08-2011 28-08-2011 | Obra Lato Open 2011 - grupa A
Obra [update:28-08-2011] | Poland,WP classic |
24-08-2011 28-08-2011 | Obra Lato Open 2011 - grupa B
Obra [update:28-08-2011] | Poland,WP classic |
24-08-2011 28-08-2011 | Obra Lato Open 2011 - grupa C
Obra [update:28-08-2011] | Poland,WP classic |
23-08-2011 30-08-2011 | Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół 2011
Dąbki [update:12-08-2011] | Poland,ZP classic |
23-08-2011 27-08-2011 | Wakacyjny TURNIEJ SZACHOWY - Leżajsk Szkoła Podstawowa nr 1
Leżajsk [update:29-08-2011] | Poland,PK classic |
21-08-2011 21-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - I - Turniej Blitza
Polanica-Zdrój [update:22-08-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa A
Polanica Zdrój [update:04-09-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa B
Polanica Zdrój [update:29-08-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa C
Polanica Zdrój [update:29-08-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa D
Polanica Zdrój [update:28-08-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa E
Polanica Zdrój [update:04-09-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa F
Polanica Zdrój [update:28-08-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 28-08-2011 | 47. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Grupa G
Polanica Zdrój [update:16-10-2011] | Poland,DS classic |
19-08-2011 19-08-2011 | II Letnie Grand Prix z Ogródkiem Jordanowskim 7 Cykl
Krosno [update:21-08-2011] | Poland,PK classic |
18-08-2011 29-08-2011 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open A - Międzynarodowy Otwarty Turniej o puchar Wójta Gminy Rewal
Rewal [update:31-08-2011] | Poland,ZP classic |
18-08-2011 29-08-2011 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open B - Międzynarodowy Turniej Szachowy
Rewal [update:31-08-2011] | Poland,ZP classic |
18-08-2011 29-08-2011 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open C - Międzynarodowy Turniej Amatorów
Rewal [update:31-08-2011] | Poland,ZP classic |
18-08-2011 29-08-2011 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open D - Turniej Szeniorów
Rewal [update:10-08-2011] | Poland,ZP classic |
18-08-2011 29-08-2011 | XVI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - Konik Morski Rewala 2011 - Open E - Turniej Młodych Talentów
Rewal [update:03-09-2011] | Poland,ZP classic |
17-08-2011 22-08-2011 | Letnia Akademia Szachowa
Olsztyn [update:22-08-2011] | Poland,WM classic |
16-08-2011 24-08-2011 | XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2011 - Turniej A
Kołobrzeg [update:24-08-2011] | Poland,ZP classic |
16-08-2011 24-08-2011 | XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2011 - Turniej Przedszkolaków
Kołobrzeg [update:24-08-2011] | Poland,ZP classic |
15-08-2011 15-08-2011 | Turniej Kloca - Klementowice 2011
Klementowice [update:16-08-2011] | Poland,LU classic |
15-08-2011 21-08-2011 | Turniej na Obozie Szachowm w Obrze - grupa C
Obra [update:24-08-2011] | Poland,WP classic |
15-08-2011 21-08-2011 | Turniej na Obozie Szachowym w Obrze - grupa A
Obra [update:24-08-2011] | Poland,WP classic |
15-08-2011 21-08-2011 | Turniej na Obozie Szachowym w Obrze - Grupa B
Obra [update:24-08-2011] | Poland,WP classic |
14-08-2011 14-08-2011 | Blitz w Markach
Marki [update:14-08-2011] | Poland,MA classic |
14-08-2011 20-08-2011 | II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa A
Klementowice [update:22-08-2011] | Poland,LU classic |
14-08-2011 20-08-2011 | II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa B
Klementowice [update:01-10-2011] | Poland,LU classic |
14-08-2011 20-08-2011 | II Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2011 grupa C
Klementowice [update:01-10-2011] | Poland,LU classic |
13-08-2011 14-08-2011 | TSz o Puchar Wójta Gminy Wydminy - turniej klasyfikacyjny
Wydminy [update:14-08-2011] | Poland,WM classic |
12-08-2011 12-08-2011 | II Letnie Grand Prix z Ogródkiem Jordanowskim 6 Cykl
krosno [update:13-08-2011] | Poland,PK classic |
10-08-2011 15-08-2011 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN A
Chorzów Batory ul. Racławicka 23 [update:15-08-2011] | Poland,SL classic |
10-08-2011 12-08-2011 | I Międzynarodowy Turniej Szachowy Chorzów 2011 - OPEN C do lat 12
Chorzów Batory ul. Racławicka 23 [update:12-08-2011] | Poland,SL classic |
09-08-2011 11-08-2011 | Czwórmecz Szachowy Juniorów
Opole [update:11-08-2011] | Poland,OP team, classic |
08-08-2011 10-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ SZACHOWE NADZIEJE
OSTRÓDA [update:10-08-2011] | Poland,WM classic |
07-08-2011 15-08-2011 | Turniej Kadry Juniorów i Młodzików MPZSzach Gr-A
Władysławowo [update:15-08-2011] | Poland,PO classic |
07-08-2011 19-08-2011 | Turniej Kadry Juniorów i Młodzików MPZSzach Gr-B
Władysławowo [update:13-08-2011] | Poland,PO classic |
07-08-2011 14-08-2011 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana A
Koszalin [update:21-08-2011] | Poland,ZP classic |
07-08-2011 14-08-2011 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana B
Koszalin [update:21-08-2011] | Poland,ZP classic |
07-08-2011 14-08-2011 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Memoriał Józefa Kochana C
Koszalin [update:21-08-2011] | Poland,ZP classic |
06-08-2011 14-08-2011 | I międzynarodowy turniej im.K.Hołuj-Radzikowskiej
Warszawa [update:14-08-2011] | Poland,MA classic |
06-08-2011 13-08-2011 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - GRUPA Z NORMĄ MISTRZA MIĘDZYNARODOWEGO (IM)
Kraków [update:13-08-2011] | Poland,MP classic |
06-08-2011 13-08-2011 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - OPEN max 2200
Kraków [update:13-08-2011] | Poland,MP classic |
06-08-2011 09-08-2011 | MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA - TURNIEJ DLA DZIECI ur.1995 I MŁODSI
Kraków [update:09-08-2011] | Poland,MP classic |
06-08-2011 13-08-2011 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Open Juniorzy do 16 lat 6-13.08.2011
Poznań [update:13-08-2011] | Poland,WP classic |
06-08-2011 13-08-2011 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Open Juniorzy do 9 lat 6-13.08.2011
Poznań [update:13-08-2011] | Poland,WP classic |
06-08-2011 14-08-2011 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Open Poznań
Poznań [update:15-08-2011] | Poland,WP classic |
05-08-2011 05-08-2011 | II Letnie Grand Prix z Ogródkiem Jordanowskim
Krosno (Ogródek Jordanowski) [update:05-08-2011] | Poland,PK classic |
05-08-2011 10-08-2011 | Międzynarodowy Memoriał im. Reginy Gerleckiej - Open A
Lublin [update:15-08-2011] | Poland,LU classic |
04-08-2011 11-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ GM
OSTRÓDA [update:12-08-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2011 11-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ IM
OSTRÓDA [update:11-08-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2011 06-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY
OSTRÓDA [update:06-08-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2011 11-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ MŁODE TALENTY
OSTRÓDA [update:11-08-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2011 11-08-2011 | VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "OSTRÓDA 2011" - TURNIEJ OPEN
OSTRÓDA [update:11-08-2011] | Poland,WM classic |
03-08-2011 14-08-2011 | Borowice - Grupa A - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Borowice [update:12-08-2011] | Poland,DS classic |
03-08-2011 14-08-2011 | Borowice - Grupa B - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Borowice [update:12-08-2011] | Poland,DS classic |
03-08-2011 14-08-2011 | Borowice - Grupa C - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Borowice [update:12-08-2011] | Poland,DS classic |
03-08-2011 14-08-2011 | Borowice koło Karpacza - obóz letni MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Borowice [update:05-08-2011] | Poland,DS classic |
02-08-2011 10-08-2011 | Turniej Kolonijny Ochotnica Górna
Ochotnica Górna [update:18-08-2011] | Poland,SL classic |
30-07-2011 06-08-2011 | IX Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Góry [update:24-06-2013] | Poland,SL classic |
27-07-2011 31-08-2011 | 94th YMCA Summer 2011-B
Warszawa [update:31-08-2011] | Poland,MA classic |
27-07-2011 27-07-2011 | Wakacyjny Blitz
Szczecin [update:27-07-2011] | Poland,ZP classic |
26-07-2011 30-08-2011 | 93rd YMCA Summer 2011-A
Warszawa [update:01-09-2011] | Poland,MA classic |
25-07-2011 29-07-2011 | III Akademia Szachowa z udziałem trenera Kadry Polski - grupa B
Zielona Góra [update:29-07-2011] | Poland,LB classic |
21-07-2011 31-07-2011 | Helmut-Kohls2010 Tournament
Dortmund [update:31-07-2011] | Germany classic |
18-07-2011 24-07-2011 | VI Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:24-07-2011] | Poland,SL classic |
17-07-2011 21-07-2011 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Ustroń 2011 - grupa do lat 16
Ustroń [update:20-07-2011] | Poland,SL classic |
17-07-2011 24-07-2011 | XIII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska
Gdańsk [update:28-07-2011] | Poland,PO classic |
16-07-2011 23-07-2011 | Obóz Szachowy AZS Politechnika Wrocławska
Przesieka [update:23-07-2011] | Poland,DS classic |
16-07-2011 24-07-2011 | Szachowe Lato Poznań 2011 juniorzy
Poznań [update:24-07-2011] | Poland,WP classic |
16-07-2011 24-07-2011 | Szachowe Lato Poznań 2011 OPEN
Poznań [update:26-07-2011] | Poland,WP classic |
16-07-2011 24-07-2011 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2011 Grupa A
Dobczyce [update:24-07-2011] | Poland,MP classic |
16-07-2011 24-07-2011 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2011 Grupa B
Dobczyce [update:24-07-2011] | Poland,MP classic |
16-07-2011 24-07-2011 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2011 Grupa C
Dobczyce [update:24-07-2011] | Poland,MP classic |
14-07-2011 22-07-2011 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. A
Warszawa [update:24-07-2011] | Poland,MA classic |
14-07-2011 22-07-2011 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY im. M.Najdorfa gr. B
Warszawa [update:24-07-2011] | Poland,MA classic |
14-07-2011 17-07-2011 | XII Festiwal Szachowy "Na Leśnej Polanie" w Bierzwniku
Bierzwnik [update:15-08-2011] | Poland,ZP classic |
13-07-2011 13-07-2011 | Otwarte Mistrzostwa Blitza z okazji VII Międzynarodowego Festiwalu Szachowego
Chojnice [update:14-07-2011] | Poland,PO classic |
13-07-2011 19-07-2011 | Otwarte Mistrzostwa WKSz GANT HETMAN
Wrocław [update:20-07-2011] | Poland,DS classic |
12-07-2011 17-07-2011 | VII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2011 (rank 1000-2000)
Pszczyna [update:17-07-2011] | Poland,SL classic |
12-07-2011 17-07-2011 | VII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2011 (rank 1800+)
Pszczyna [update:17-07-2011] | Poland,SL classic |
12-07-2011 12-07-2011 | XX MEMORIAŁ ADOLFA ANDERSSENA - TURNIEJ POCIESZENIA
Wrocław [update:12-07-2011] | Poland,DS classic |
11-07-2011 16-07-2011 | II OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO W SZACHACH KLASYCZNYCH - Grupa A
Międzyrzec Podlaski [update:16-07-2011] | Poland,LU classic |
11-07-2011 16-07-2011 | II OTWARTE MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO W SZACHACH KLASYCZNYCH - Grupa B
Międzyrzec Podlaski [update:16-07-2011] | Poland,LU classic |
11-07-2011 17-07-2011 | Mistrzostwa Obozu Szachowego w Rajgrodzie
Rajgród [update:20-07-2011] | Poland,PL classic |
08-07-2011 16-07-2011 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN A
Chojnice [update:16-07-2011] | Poland,PO classic |
08-07-2011 16-07-2011 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN B
Chojnice [update:16-07-2011] | Poland,PO classic |
08-07-2011 16-07-2011 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN C
Chojnice [update:16-07-2011] | Poland,PO classic |
08-07-2011 16-07-2011 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Chojnice 2011 OPEN D
Chojnice [update:16-07-2011] | Poland,PO classic |
06-07-2011 06-07-2011 | WAKACYJNE "GRAND PRIX" JUNIORÓW 2011 - 2A
Suwałki [update:06-07-2011] | Poland,PL classic |
05-07-2011 13-07-2011 | XXVI Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [update:11-07-2012] | Poland,ZP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - GRUPA C (do lat 14)
Wrocław [update:10-07-2011] | Poland,DS classic |
04-07-2011 10-07-2011 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN A
Wrocław [update:10-07-2011] | Poland,DS classic |
04-07-2011 10-07-2011 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY KLUBU POLONIA WROCŁAW - OPEN B
Wrocław [update:10-07-2011] | Poland,DS classic |
04-07-2011 05-07-2011 | Wakacyjny Turniej Szachowy Juniorów - Grupa A
Nowy Sącz [update:02-09-2011] | Poland,MP classic |
04-07-2011 09-07-2011 | X Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Koszalin [update:11-07-2011] | Poland,ZP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - A
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - B
Kowalewo Pomorskie [update:21-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - C
Kowalewo Pomorskie [update:11-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Do lat 12
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Do lat 16 i 14
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 10-07-2011 | XVIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim - Do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2011] | Poland,KP classic |
04-07-2011 12-07-2011 | XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Grupa A od R=1800 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:12-07-2011] | Poland,PK classic |
04-07-2011 12-07-2011 | XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Grupa B do R=1799
Rudnik nad Sanem [update:12-07-2011] | Poland,PK classic |
04-07-2011 12-07-2011 | XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Grupa C Juniorzy ur 1997-2000
Rudnik nad Sanem [update:12-07-2011] | Poland,PK classic |
04-07-2011 12-07-2011 | XXII Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2011 - Grupa D Juniorzy ur 2001 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:12-07-2011] | Poland,PK classic |
03-07-2011 10-07-2011 | GM Closed Cracow 2011
Kraków [update:11-07-2011] | Poland,MP classic |
03-07-2011 08-07-2011 | II Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy "Sokółka 2011" grupa A
Sokółka [update:08-07-2011] | Poland,PL classic |
02-07-2011 09-07-2011 | Maluchy przy szachownicy w morskiej stolicy
Międzyzdroje [update:01-02-2011] | Poland,ZP classic |
01-07-2011 05-08-2011 | II Wakacyjny Turniej Szachowy - Wadowice 2011
Wadowice [update:07-08-2011] | Poland,MP classic |
01-07-2011 03-07-2011 | Mistrzostwa Polski Amatorów
Wrocław [update:03-07-2011] | Poland,DS classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa C11
Olsztyn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa C13
Olsztyn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa C15+D13
Olsytzn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa C19+C17+D15
Olsztyn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa C9
Olsztyn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ grupa D11+D9
Olsztyn [update:30-06-2011] | Poland,WM classic |
27-06-2011 30-06-2011 | IMWJ zgłoszenia wszystkie grupy
Olsztyn [update:27-06-2011] | Poland,WM classic |
25-06-2011 03-07-2011 | 17.Mistrzostwa Milanówka 2011 o Puchar Burmistrza Open A
Milanówek [update:03-07-2011] | Poland,MA classic |
25-06-2011 03-07-2011 | 17.Mistrzostwa Milanówka 2011 o Puchar Burmistrza Open B
Milanówek [update:03-07-2011] | Poland,MA classic |
25-06-2011 26-06-2011 | Turniej weekendowy Memoriał Józefa Robaka
Łomża [update:28-06-2011] | Poland,PL classic |
25-06-2011 03-07-2011 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA A
ŁAZY [update:03-07-2011] | Poland,ZP classic |
25-06-2011 03-07-2011 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA B
ŁAZY [update:03-07-2011] | Poland,ZP classic |
25-06-2011 03-07-2011 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "PERŁA BAŁTYKU" - GRUPA C
ŁAZY [update:03-07-2011] | Poland,ZP classic |
24-06-2011 02-07-2011 | DMP - II liga juniorów
Darłówko Wschodnie [update:02-07-2011] | Poland,ZP team, classic |
24-06-2011 02-07-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
Ustroń [update:03-07-2011] | Poland,SL team, classic |
24-06-2011 02-07-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga
Ustroń [update:16-09-2011] | Poland,SL team, classic |
24-06-2011 26-06-2011 | II Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Sulechów 24-26.06.2011
Sulechów [update:03-07-2011] | Poland,LB classic |
24-06-2011 30-06-2011 | III Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa B
Białystok [update:30-06-2011] | Poland,PL classic |
24-06-2011 24-06-2011 | Wakacje PK
Darłówko [update:30-06-2011] | Poland,PK classic |
23-06-2011 26-06-2011 | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach 2011 grupa A
Kraków [update:26-06-2011] | Poland,MP classic |
23-06-2011 26-06-2011 | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach 2011 grupa B
Kraków [update:25-06-2011] | Poland,MP classic |
22-06-2011 30-06-2011 | 20. Offenes Brandenburgisches Seniorenturnier 2011
Międzyzdroje [update:20-08-2011] | Poland,ZP classic |
22-06-2011 30-06-2011 | 20. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIORÓW od 60 lat
Miedzyzdroje [update:28-06-2011] | Poland,ZP classic |
20-06-2011 29-06-2011 | IX Letni Turniej Szachowy "Pod Szrenicą" Grupa B
Szklarska Poręba [update:02-09-2011] | Poland,DS classic |
19-06-2011 30-06-2011 | XI Letni Obóz Szkoleniowy i TSz "Pod Szrenicą"
Szklarska Poręba [update:01-02-2011] | Poland,DS classic |
18-06-2011 19-06-2011 | O Puchar Starosty Otwockiego - turniej A
SP 12_Andriollego 76_Otwock [update:19-06-2011] | Poland,MA classic |
17-06-2011 17-06-2011 | 17 Ogólnopolska SpartakiadaSportowo-RekreacyjnaKRUS- okręg III
Kamienica [update:17-06-2011] | Poland,MP classic |
17-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C09
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
17-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r-Dziewczęta D09
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
17-06-2011 17-06-2011 | Pałacowa Samochwała
Mińsk Mazowiecki [update:17-06-2011] | Poland,MA classic |
17-06-2011 21-06-2011 | WSB Masters
Wrocław [update:22-06-2011] | Poland,DS classic |
17-06-2011 19-06-2011 | XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa A - SMERFY
Wrocław [update:19-06-2011] | Poland,DS classic |
17-06-2011 19-06-2011 | XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [update:19-06-2011] | Poland,DS classic |
17-06-2011 19-06-2011 | XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [update:22-06-2011] | Poland,DS classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - Chłopcy C13 (rocznik1998-1999)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - Chłopcy C15 (rocznk 1996-1997)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - Chłopcy C18 (rocznik 1993-1995)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - ChłopcyC11 (rocznik 2000-2001)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - ChłopcyC9 (rocznik 2002 i młodsi)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - DziewczętaD11 (rocznik 2000-2001)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - DziewczętaD13 (rocznik 1998-1999)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - DziewczętaD15 (rocznik 1996-1997)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - DziewczętaD18 (rocznik 1993-1995)
Żerków [update:04-07-2011] | Poland,WP classic |
16-06-2011 20-06-2011 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach - DziewczętaD9 (rocznik 2002 i mł.)
Żerków [update:20-06-2011] | Poland,WP classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C11
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C13
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C15
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Chłopcy C17
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Dziewczęta D11
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Dziewczęta D13
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Dziewczęta D15
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 19-06-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2011r - Dziewczęta D17
Katowice [update:23-06-2011] | Poland,SL classic |
15-06-2011 15-06-2011 | Turniej "Powitanie Lata" - Seniorzy
Starachowice [update:16-06-2011] | Poland,SK classic |
15-06-2011 17-06-2011 | Turniej na Powitanie Lata o Puchar Prezesa MLKSz - Grupa A
Myślenice [update:19-06-2011] | Poland,MP classic |
15-06-2011 15-06-2011 | Turniej Powitanie Lata - Juniorzy
Starachowice [update:16-06-2011] | Poland,SK classic |
15-06-2011 15-06-2011 | Turniej Powitanie Lata - Młodzicy
Starachowice [update:19-06-2011] | Poland,SK classic |
14-06-2011 19-06-2011 | XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [update:19-06-2011] | Poland,DS classic |
14-06-2011 19-06-2011 | XXVI Memoriał Mistrza Błaszczaka Grupa D - JUNIORZY
Wrocław [update:19-06-2011] | Poland,DS classic |
11-06-2011 12-06-2011 | CZERWIEC 2011 - A : 1600
Gdańsk [update:12-06-2011] | Poland,PO classic |
11-06-2011 12-06-2011 | CZERWIEC 2011 - B : 1400
GDAŃSK [update:12-06-2011] | Poland,PO classic |
11-06-2011 12-06-2011 | I Memoriał im. Profesora Romana Mariana Bugalskiego
Bydgoszcz [update:13-06-2011] | Poland,KP classic |
11-06-2011 12-06-2011 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 10
Warszawa [update:13-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 12-06-2011 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 12
Warszawa [update:13-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 12-06-2011 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 14
Warszawa [update:13-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 12-06-2011 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 16/18/20
Warszawa [update:13-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 12-06-2011 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 8
Warszawa [update:13-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 11-06-2011 | Mistrzostwa Przedszkoli o Puchar Burmistrza Ząbek
Ząbki [update:10-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 11-06-2011 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas 1_2 o Puchar Burmistrza Ząbek
Ząbki [update:11-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 11-06-2011 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas 3_4 o Puchar Burmistrza Ząbek
Ząbki [update:11-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 11-06-2011 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych klas 5_6 o Puchar Burmistrza Ząbek
Ząbki [update:10-06-2011] | Poland,MA classic |
11-06-2011 12-06-2011 | XII Otwarty Integracyjny Turniej Szachowy o "Puchar Stolema" Turniej B (od 1600)
Kartuzy [update:13-06-2011] | Poland,PO classic |
11-06-2011 12-06-2011 | XII Otwarty Integracyjny Turniej Szachowy o "Puchar Stolema" Turniej C (od 1000)
Kartuzy [update:13-06-2011] | Poland,PO classic |
10-06-2011 12-06-2011 | CZERWIEC 2011
Gdańsk [update:12-06-2011] | Poland,PO classic |
10-06-2011 12-06-2011 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - grupa chłopców
Wrocław [update:12-06-2011] | Poland,DS classic |
10-06-2011 12-06-2011 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - grupa dziewcząt
Wrocław [update:12-06-2011] | Poland,DS classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C11
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 - C13
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C15
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 17 - C17
Augustów [update:13-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 9 - C09
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D11
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 - D13
Augustów [update:11-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 15 - D15
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 12-06-2011 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 9 - D09
Augustów [update:12-06-2011] | Poland,PL classic |
10-06-2011 14-06-2011 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Grupa C17
Księże Młyny [update:14-06-2011] | Poland,LD classic |
10-06-2011 14-06-2011 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Grupa D17
Księże Młyny [update:14-06-2011] | Poland,LD classic |
10-06-2011 14-06-2011 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Grupa DC9
Księże Młyny [update:14-06-2011] | Poland,LD classic |
08-06-2011 09-06-2011 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Węgrowa 2011
Węgrów [update:03-07-2011] | Poland,MA classic |
05-06-2011 05-06-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne SZACHY AKTYWNE
Zalesie Górne [update:05-06-2011] | Poland,MA classic |
05-06-2011 05-06-2011 | Lato 2011 Grupa C 1100-1250
Gdańsk [update:05-06-2011] | Poland,PO classic |
04-06-2011 05-06-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne SZACHY ROZWAŻNE
Zalesie Górne [update:05-06-2011] | Poland,MA classic |
04-06-2011 05-06-2011 | Lato 2011 Grupa B 1400
Gdańsk [update:05-06-2011] | Poland,PO classic |
04-06-2011 04-06-2011 | Lato 2011 Grupa D 1000
Gdańsk [update:04-06-2011] | Poland,PO classic |
04-06-2011 04-06-2011 | Turniej Błyskawiczny Juniorów UKS TSs Zieloni Zielonka
Zielonka [update:30-07-2011] | Poland,MA classic |
04-06-2011 04-06-2011 | Turniej z okazji Dnia Dziecka 04.06.2011 r.
Gniezno [update:04-06-2011] | Poland,WP classic |
02-06-2011 05-06-2011 | III TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
WISŁA [update:05-06-2011] | Poland,SL classic |
01-06-2011 01-06-2011 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Aktywności Twórczej w Zielonce
Zielonka [update:01-06-2011] | Poland,MA classic |
30-05-2011 10-06-2011 | Mistrzostwa Polski Niewidomych
Jastrzębia Góra [update:25-06-2011] | Poland,PO classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 11 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 13 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 15 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 9 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 11 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 13 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 15 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
30-05-2011 05-06-2011 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 9 LAT
Solina [update:09-06-2011] | Poland,PK classic |
29-05-2011 03-06-2011 | 53. Ogólnopolski Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Augustów [update:01-08-2011] | Poland,PL team, classic |
29-05-2011 04-06-2011 | IV Turniej Szachowy Sudety 2011
Szklarska Poręba [update:04-06-2011] | Poland,DS classic |
28-05-2011 12-06-2011 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa Ursus [update:12-06-2011] | Poland,MA classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Mokotowa w szachach klasycznych juniorów grupa A
Warszawa [update:05-06-2011] | Poland,MA classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Juniorów grupa B
Warszawa [update:23-06-2011] | Poland,MA classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Szubina 2011 - Grupa "A" + "B-2"
Szubin [update:09-06-2011] | Poland,KP classic |
28-05-2011 28-05-2011 | V Turniej Szachów Błyskawicznych z okazji Dni Lubartowa
Lubartów [update:30-05-2011] | Poland,LU classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa A
Wrocław [update:29-05-2011] | Poland,DS classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa B
Wrocław [update:31-05-2011] | Poland,DS classic |
28-05-2011 29-05-2011 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa C
Wrocław [update:31-05-2011] | Poland,DS classic |
28-05-2011 04-06-2011 | Z Szachami przez Polskę - Sudety 2011
Szklarska Poręba [update:01-02-2011] | Poland,DS classic |
27-05-2011 29-05-2011 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. A
Strzelce Krajeńskie [update:29-05-2011] | Poland,LB classic |
27-05-2011 29-05-2011 | II Grand Prix Ziemi Strzeleckiej Gr. B
Strzelce Krajeńskie [update:02-09-2011] | Poland,LB classic |
27-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików Małopolska - Podkarpacie Dz 2001-2002
Solina - Ośrodek Wojskowy Jawor [update:29-05-2011] | Poland,PK classic |
27-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików Małopolska-Podkarpacie - Ch 2001-2002
Solina - Ośrodek Wojskowy Jawor [update:29-05-2011] | Poland,PK classic |
24-05-2011 21-06-2011 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Dziewcząt o Puchar Prezesa LUKS Tempo Ożarów
Jastków [update:21-06-2011] | Poland,LU classic |
23-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach
Mrągowo [update:13-06-2011] | Poland,WM classic |
21-05-2011 22-05-2011 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO JUNIORÓW
Grudziądz ul. 6-go Marca 1 Klub Garnizonowy [update:21-05-2011] | Poland,KP team, classic |
21-05-2011 22-05-2011 | IV Ślesiński Turniej Szachowy " Trzeźwe myślenie drogą do sukcesu" grupa C
Ślesin [update:22-05-2011] | Poland,WP classic |
21-05-2011 22-05-2011 | IV Ślesiński Turniej Szachowy "Trzeźwe myślenie drogą do sukcesu" grupa B
Ślesin [update:22-05-2011] | Poland,WP classic |
21-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych na rok 2011
Włocławek [update:08-06-2011] | Poland,KP classic |
21-05-2011 29-05-2011 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych na rok 2011
Włocławek [update:08-06-2011] | Poland,KP classic |
21-05-2011 28-05-2011 | Turniej szachowy o puchar Burmistrza Szubina 2011 - grupa "C"
Szubin [update:07-06-2011] | Poland,KP classic |
20-05-2011 22-05-2011 | IV Ślesiński Turniej Szachowy "Trzeźwe myślenie drogą do sukcesu"
Ślesin [update:22-05-2011] | Poland,WP classic |
20-05-2011 22-05-2011 | RUDZKA WIOSNA 2011 ITSz P60 do lat 18
Ruda Śląska [update:25-05-2011] | Poland,SL classic |
15-05-2011 20-05-2011 | LUBELSKI TURNIEJ JUNIORÓW im. Zbigniewa Nestorowicza
Lublin [update:21-05-2011] | Poland,LU classic |
14-05-2011 20-05-2011 | DZIECIĘCY TURNIEJ SZACHOWY "Pod Akacją"
Lublin [update:21-05-2011] | Poland,LU classic |
14-05-2011 15-05-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Rozważne 8
GOSiR Piaseczno Gimnazjum nr 1 ul.Sikorskiego 20 Piaseczno [update:15-05-2011] | Poland,MA classic |
14-05-2011 21-05-2011 | III Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:21-05-2011] | Poland,LU classic |
14-05-2011 15-05-2011 | MAJ 2011 - B : 1600
GDAŃSK [update:09-09-2011] | Poland,PO classic |
14-05-2011 15-05-2011 | MAJ 2011 - C : 1400
GDAŃSK [update:09-09-2011] | Poland,PO classic |
14-05-2011 14-05-2011 | Mokotowski Turniej Szachów Szybkich dla dzieci i młodzieży do lat 16
Warszawa [update:29-05-2011] | Poland,MA classic |
14-05-2011 15-05-2011 | Turniej szachowy o puchar Burmistrza Szubina 2011 - grupa "A" + "B-1"
Szubin [update:15-05-2011] | Poland,KP classic |
14-05-2011 15-05-2011 | VII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - grupa A
Kraków [update:15-05-2011] | Poland,MP classic |
14-05-2011 15-05-2011 | VII Otwarty Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy - grupa B
Kraków [update:15-05-2011] | Poland,MP classic |
13-05-2011 22-05-2011 | DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów
Lubenia koło Rzeszowa [update:22-05-2011] | Poland,PK team, classic |
13-05-2011 14-05-2011 | Wojewódzki 53 Turniej Szachowy LZS o " Złotą Wieżę 2011"
Mrągowo [update:28-05-2011] | Poland,WM team, classic |
12-05-2011 12-05-2011 | 123 Czwartkowy Bronstein
Kraków [update:12-05-2011] | Poland,MP classic |
10-05-2011 18-05-2011 | Turniej Klasyfikacyjny w SP 7 Łomża
Łomża [update:21-10-2011] | Poland,PL classic |
08-05-2011 08-05-2011 | II Klasa Kontratakuje
Warszawa [update:16-05-2011] | Poland,MA classic |
08-05-2011 08-05-2011 | Trzecia Klasa Robi Roszadę
WArszawa [update:16-05-2011] | Poland,MA classic |
08-05-2011 08-05-2011 | Turniej Szachowy Wiosna 2011 Grupa D 1000
Gdańsk [update:08-05-2011] | Poland,PO classic |
07-05-2011 15-05-2011 | 64.Otwarte MIstrzostwa Warszawy 2011 - Open A
Warszawa [update:16-05-2011] | Poland,MA classic |
07-05-2011 15-05-2011 | 64.Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2011 - Open B
Warszawa [update:16-05-2011] | Poland,MA classic |
07-05-2011 07-05-2011 | I Klasa Daje Mata
Warszawa ul Ostródzka 175 [update:16-05-2011] | Poland,MA classic |
07-05-2011 07-05-2011 | mhc
'/lg [update:07-05-2011] | Poland,LB classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. C-13
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. C-15
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. C-18 D-18
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. C-9
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. D-11
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. D-13
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. D-15
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. D-9
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
07-05-2011 14-05-2011 | Turniej na IV i V kategorię
Zielonka ul.Łukasińskiego 1/3 [update:14-05-2011] | Poland,MA classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Turniej Szachowy Wiosna 2011 Grupa B 1400
Gdańsk [update:08-05-2011] | Poland,PO classic |
07-05-2011 07-05-2011 | Turniej Szachowy Wiosna 2011 Grupa C 1100-1250
Gdańsk [update:08-05-2011] | Poland,PO classic |
07-05-2011 08-05-2011 | Turniej Szachowy Wiosna Grupa A 1600
Gdańsk [update:08-05-2011] | Poland,PO classic |
06-05-2011 09-10-2011 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - EKSTRALIGA
POLSKA [update:10-10-2011] | Poland,SL team, classic |
06-05-2011 05-06-2011 | Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS Gedanensis
Gdańsk [update:05-06-2011] | Poland,PO classic |
05-05-2011 26-05-2011 | Mistrzostwa Koła Szachowego przy SP 9 Łomża - grupa A
ŁOMŻA [update:30-05-2011] | Poland,PL classic |
05-05-2011 26-05-2011 | Mistrzostwa Koła Szachowego przy SP 9 Łomża - grupa B
ŁOMŻA [update:30-05-2011] | Poland,PL classic |
03-05-2011 03-05-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Zachodnia gr. C-11
Zbąszyń [update:08-05-2011] | Poland,WP classic |
02-05-2011 03-05-2011 | Szachowa Liga Miast - turniej indywidualny
Czerwionka Leszczyny [update:08-05-2011] | Poland,SL classic |
02-05-2011 03-05-2011 | Szachowa Liga Miast - turniej drużynowy
Czerwionka Leszczyny [update:03-05-2011] | Poland,SL team, classic |
01-05-2011 08-05-2011 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2011] | Poland,MP classic |
01-05-2011 08-05-2011 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-B
Kraków Hotel Europejski [update:08-05-2011] | Poland,MP classic |
01-05-2011 08-05-2011 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C
Kraków Hotel Europejski [update:09-05-2011] | Poland,MP classic |
01-05-2011 05-05-2011 | Ogólnopolski T.Sz GRZYBOWICKIE SPOTKANIA Grupa A - Open
Zabrze [update:06-05-2011] | Poland,SL classic |
01-05-2011 03-05-2011 | Ogólnopolski T.Sz GRZYBOWICKIE SPOTKANIA Grupa C - Dzieci do 11 lat
Zabrze [update:03-05-2011] | Poland,SL classic |
01-05-2011 02-05-2011 | Turniej "O Złotą Iglicę" - Grupa A
Wrocław [update:09-05-2011] | Poland,DS classic |
01-05-2011 02-05-2011 | Turniej "O Złotą Iglicę" - Grupa B
Wrocław [update:03-05-2011] | Poland,DS classic |
01-05-2011 02-05-2011 | Turniej "O Złotą Iglicę" - Grupa C
Wrocław [update:08-05-2011] | Poland,DS classic |
30-04-2011 03-05-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów 2011
Zbąszyń [update:29-04-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 14 16 18
Zbąszyń [update:03-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 14-16-18
Zbąszyń [update:30-04-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 14-16-18
Zbąszyń [update:01-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 14-16-18
Zbąszyń [update:02-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 8 10 12
Zbąszyń [update:02-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 8 10 12
Zbąszyń [update:04-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 8-10-12
Zbąszyń [update:30-04-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 30-04-2011 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń 2011 grupa 8-10-12
Zbąszyń [update:01-05-2011] | Poland,LB classic |
30-04-2011 07-05-2011 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych w szachach
Zawoja [update:06-05-2011] | Poland,MP classic |
30-04-2011 08-05-2011 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2011" grupa B
ZSI Nr 1 Białystok [update:02-06-2011] | Poland,PL classic |
30-04-2011 01-05-2011 | Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:01-05-2011] | Poland,WM classic |
30-04-2011 27-05-2011 | Turniej Szachowy - Kwidzyn MAJ 2011
Kwidzyn [update:31-05-2011] | Poland,PO classic |
30-04-2011 07-05-2011 | Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 - Grupa A
Międzyzdroje [update:09-05-2011] | Poland,ZP classic |
30-04-2011 07-05-2011 | Z Szachami przez Polskę - Międzyzdroje 2011 - Grupa B
Międzyzdroje [update:07-05-2011] | Poland,ZP classic |
29-04-2011 03-05-2011 | Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [update:03-05-2011] | Poland,WM classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G07
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G09
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G11
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G13
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G15
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 - G17
Krakow [update:07-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 07
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 09
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 11
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 13
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 15
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
29-04-2011 08-05-2011 | World School Chess Championship 2011 -open 17
Krakow [update:08-05-2011] | Poland classic |
28-04-2011 30-04-2011 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Wójta Gminy Sielpia Wielka
Sielpia [update:16-06-2011] | Poland,SK classic |
27-04-2011 30-04-2011 | PUCHAR POLSKI DO 8-LAT W SZACHACH NA 2011 ROK (CHŁOPCY)
Sielpia [update:30-04-2011] | Poland,SK classic |
19-04-2011 23-04-2011 | VII Lubuska Wiosna Szachowa
Gorzów Wlkp. [update:23-04-2011] | Poland,LB classic |
19-04-2011 23-04-2011 | VII Lubuska Wiosna Szachowa - Grupa B
Gorzów Wlkp. [update:24-04-2011] | Poland,LB classic |
19-04-2011 23-04-2011 | VII Lubuska Wiosna Szachowa - Grupa C
Gorzów Wlkp. [update:23-04-2011] | Poland,LB classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 10
Lublin [update:19-04-2011] | Poland,LU classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 8
Lublin [update:19-04-2011] | Poland,LU classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek do lat 10
Lublin [update:21-04-2011] | Poland,LU classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek do lat 12
Lublin [update:19-04-2011] | Poland,LU classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek do lat 8
Lublin [update:19-04-2011] | Poland,LU classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 C13 (1998-1999)
Poznań [update:21-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 C15 i(1996-1997)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 C18 (1993-1995)
Poznań [update:20-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 D11i(2000-2001)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 D13 (1998-1999)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 D15-18 (1993-1997)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Str. Centr. 16-17.04.2011 C9 i(2002 i mł)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 17-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów. Str. Centr. 16-17.04.2011 C11 (2000-2001)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
16-04-2011 07-05-2011 | XII Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2010-2011 Grupa A
Przemyśl [update:07-05-2011] | Poland,PK classic |
15-04-2011 27-04-2011 | Grand Prix TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2011
Sędziszów Małopolski [update:28-04-2011] | Poland,PK classic |
15-04-2011 15-04-2011 | Półfinały Mistrz. Wielkop. Jun. Str. Centr. 16-17.04.2011 D9 (2002 i mł)
Poznań [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
15-04-2011 23-06-2011 | Turniej rankingowy 1600-1800
Koszalin [update:17-10-2011] | Poland,ZP classic |
13-04-2011 21-04-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat w szachach w ramach XVII OOM
Suwałki [update:22-04-2011] | Poland,PL classic |
13-04-2011 21-04-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek do 14 lat w szachach w ramach XVII OOM
Suwałki [update:26-04-2011] | Poland,PL classic |
13-04-2011 20-04-2011 | Mistrzostwa powiatu wołomińskiego do lat 8
Ząbki [update:26-04-2011] | Poland,MA classic |
13-04-2011 17-04-2011 | X JUBILEUSZOWE MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:19-04-2011] | Poland,OP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne szachy rozważne
Chylice ul.Dworska 2 Zespól Szkól Publicznych [update:10-04-2011] | Poland,MA classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Grupa B
Zielona Góra [update:11-04-2011] | Poland,LB classic |
09-04-2011 10-04-2011 | IV Dolnośląska Liga Juniorów
Karpacz [update:10-04-2011] | Poland,DS team, classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Mistrzostwa Powiatu - grupa B
Dobre [update:13-11-2011] | Poland,MA classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C11
Gniezno [update:11-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C13
Gniezno [update:26-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C15
Gniezno [update:11-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C18
Gniezno [update:10-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 09-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C9
Gniezno [update:11-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D 13-15-18
Gniezno [update:10-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D11
Gniezno [update:11-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 09-04-2011 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D9
Gniezno [update:10-04-2011] | Poland,WP classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr. A
Gdynia Chwarzno [update:09-04-2011] | Poland,PO classic |
09-04-2011 10-04-2011 | Wiosenny Turniej Szachowy Grupa A
Gdynia [update:10-04-2011] | Poland,PO classic |
08-04-2011 10-04-2011 | Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Grupa A
Zielona Góra [update:07-04-2011] | Poland,LB classic |
08-04-2011 10-04-2011 | Grand Prix Trójmiasta Szachowego - Grupa A
Zielona Góra [update:13-04-2011] | Poland,LB classic |
08-04-2011 10-04-2011 | III Dolnośląska Liga Juniorów
Karpacz [update:10-04-2011] | Poland,DS team, classic |
08-04-2011 20-04-2011 | Turniej Szachowy o mistrzostwo Uranii Krosno Gr.B
Krosno [update:22-04-2011] | Poland,PK classic |
08-04-2011 06-05-2011 | WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie_C
Warszawa [update:08-05-2011] | Poland,MA classic |
08-04-2011 10-04-2011 | Wiosenny Turniej Szachowy
Gdynia [update:10-04-2011] | Poland,PO classic |
06-04-2011 23-06-2011 | 91st YMCA Spring 2011-C
Warszawa [update:23-06-2011] | Poland,MA classic |
05-04-2011 16-06-2011 | 90th YMCA Spring 2011-B
Warszawa [update:16-06-2011] | Poland,MA classic |
05-04-2011 22-06-2011 | 92nd YMCA Spring 2011-D
Warszawa [update:23-06-2011] | Poland,MA classic |
04-04-2011 30-04-2011 | II TSz o Mistrzostwo SP 3 Sędziszów Młp. 2011
Sędziszów Małopolski [update:05-04-2011] | Poland,PK classic |
04-04-2011 21-06-2011 | WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie_A
Warszawa [update:21-06-2011] | Poland,MA classic |
04-04-2011 21-06-2011 | WIOSENNY OPEN 2011 w Hetmanie_B
Warszawa [update:21-06-2011] | Poland,MA classic |
03-04-2011 12-04-2011 | XXXI Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych
Chłopy [update:11-04-2011] | Poland,ZP classic |
02-04-2011 10-04-2011 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
Warszawa Ursus [update:10-04-2011] | Poland,MA classic |
02-04-2011 03-04-2011 | KWIECIEŃ 2011 - A : 1600
GDAŃSK [update:17-04-2011] | Poland,PO classic |
02-04-2011 03-04-2011 | KWIECIEŃ 2011 - B : 1400
GDAŃSK [update:17-04-2011] | Poland,PO classic |
01-04-2011 24-06-2011 | 89th YMCA Spring 2011-A
Warszawa [update:23-06-2011] | Poland,MA classic |
01-04-2011 03-04-2011 | KWIECIEŃ 2011
Gdańsk [update:03-04-2011] | Poland,PO classic |
01-04-2011 12-04-2011 | TSz w Domu Kultury w Sędziszowie Młp. 2011
Sędziszów Małopolski [update:14-04-2011] | Poland,PK classic |
28-03-2011 28-03-2011 | XXI Poniedziałkowy Turniej Szachowy
Wrocław [update:29-03-2011] | Poland,DS classic |
26-03-2011 27-03-2011 | 47 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa - turniej juniorów do 12 lat
Chorzów [update:27-03-2011] | Poland,SL classic |
26-03-2011 02-04-2011 | 47 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa gr B
Chorzów [update:02-04-2011] | Poland,SL classic |
26-03-2011 02-04-2011 | 47 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa OPEN FIDE
Chorzów [update:06-04-2011] | Poland,SL classic |
26-03-2011 03-04-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w szachach - grupa A
ORW Anastazja Mielno ul. Grażyny 3 [update:11-04-2011] | Poland,WP team, classic |
26-03-2011 03-04-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w szachach - grupa B
ORW Anastazja Mielno ul. Grażyny 3 [update:02-04-2011] | Poland,WP team, classic |
26-03-2011 27-03-2011 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa B1
Warszawa Ursus [update:27-03-2011] | Poland,MA classic |
26-03-2011 27-03-2011 | Turniej Szachowy "Wiosna" - Grupa A
Wrocław [update:28-03-2011] | Poland,DS classic |
26-03-2011 27-03-2011 | Turniej Szachowy "Wiosna" - Grupa B
Wrocław [update:28-03-2011] | Poland,DS classic |
26-03-2011 27-03-2011 | Turniej Szachowy "Wiosna" - Grupa C
Wrocław [update:28-03-2011] | Poland,DS classic |
26-03-2011 30-03-2011 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny
Nekla [update:05-04-2011] | Poland,WP classic |
25-03-2011 25-03-2011 | Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych II rzut
Poznań [update:25-03-2011] | Poland,WP classic |
19-03-2011 26-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorów Grupa C12
Mielno [update:26-03-2011] | Poland,ZP classic |
19-03-2011 26-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorów Grupa D12
Mielno [update:26-03-2011] | Poland,ZP classic |
19-03-2011 20-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa Juniorów PKS Leśny - A
Bydgoszcz [update:23-03-2011] | Poland,KP classic |
19-03-2011 26-03-2011 | Puchar Polski Juniorów Grupa C10
Mielno [update:27-03-2011] | Poland,ZP classic |
19-03-2011 26-03-2011 | Puchar Polski Juniorów Grupa D10
Mielno [update:26-03-2011] | Poland,ZP classic |
18-03-2011 20-03-2011 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 14_16 i 18 i OPEN
Lublin [update:22-03-2011] | Poland,LU classic |
15-03-2011 20-11-2011 | VI Turniej w Szachach Powolnych
Free Internet Chess Server (FICS) [update:15-09-2011] | United States of America classic |
14-03-2011 26-03-2011 | XV TURNIEJ SZACHOWY "BOGUSZOWICE 2011"
BOGUSZOWICE [update:09-04-2011] | Poland,SL classic |
12-03-2011 12-03-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne szachy aktywne
Zalesie Górne [update:13-03-2011] | Poland,MA classic |
12-03-2011 13-03-2011 | Grand Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne szachy rozważne
Zalesie Górne [update:13-03-2011] | Poland,MA classic |
12-03-2011 13-03-2011 | II Memoriał Szachistów Łomżyńskich im. Tadeusza Sadowskiego
Łomża [update:14-03-2011] | Poland,PL classic |
12-03-2011 13-03-2011 | MARZEC 2011 - B : 1600
GDAŃSK [update:13-03-2011] | Poland,PO classic |
12-03-2011 13-03-2011 | MARZEC 2011 - C : 1400
GDAŃSK [update:13-03-2011] | Poland,PO classic |
12-03-2011 12-03-2011 | Turniej na V i IV kategorię
Zielonka [update:13-03-2011] | Poland,MA classic |
12-03-2011 26-03-2011 | X Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2010-2011 A
Przemyśl [update:26-03-2011] | Poland,PK classic |
11-03-2011 13-03-2011 | Suwalska Liga Szkolna 2010/2011 - VI turniej
Suwałki [update:17-03-2011] | Poland,PL classic |
05-03-2011 12-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Murzasichle [update:12-03-2011] | Poland,MP classic |
05-03-2011 12-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Murzasichle [update:12-03-2011] | Poland,MP classic |
05-03-2011 12-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Murzasichle [update:12-03-2011] | Poland,MP classic |
05-03-2011 12-03-2011 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Murzasichle [update:12-03-2011] | Poland,MP classic |
05-03-2011 06-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych II Turniej gr. B
Wrocław [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
05-03-2011 19-03-2011 | Turniej wiosenny
Warszawa [update:11-04-2011] | Poland,MA classic |
05-03-2011 06-03-2011 | VIII Otwarte Mistrzostwa KKSz Juniorów - grupa A
Kraków [update:09-03-2011] | Poland,MP classic |
04-03-2011 06-03-2011 | II Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD07
GLIWICE [update:07-03-2011] | Poland,SL classic |
04-03-2011 06-03-2011 | II Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD09
GLIWICE [update:07-03-2011] | Poland,SL classic |
04-03-2011 06-03-2011 | II Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD11
GLIWICE [update:09-03-2011] | Poland,SL classic |
04-03-2011 06-03-2011 | II Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD13
GLIWICE [update:07-03-2011] | Poland,SL classic |
04-03-2011 06-03-2011 | II Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - CD17
GLIWICE [update:07-03-2011] | Poland,SL classic |
04-03-2011 06-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych II Turniej gr. A
Wrocław [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
03-03-2011 28-04-2011 | Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego o Puchar Prezydenta 2011
Ostrów Wielkopolski [update:05-04-2011] | Poland,WP classic |
02-03-2011 06-04-2011 | Mistrzostwa UKS SZTUM w szachach klasycznych 2011
Sztum [update:07-04-2011] | Poland,PO classic |
01-03-2011 30-04-2011 | Lista Fide MARZEC 2011 - woj. Kujawsko-Pomorskie (zawodnicy zarejestrowani)
KPZSzach [update:15-03-2011] | Poland,KP classic |
01-03-2011 12-05-2011 | Mistrzostwa MDK Malbork w szachach klasycznych 2011
Malbork [update:26-05-2011] | Poland,PO classic |
01-03-2011 28-02-2013 | Półfinały 10. Mistrzostw Świata Kobiet w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:10-03-2011] | Poland,MA classic |
28-02-2011 28-02-2011 | Szkolna Liga Szachowa - kl. 4-6 - pod patronatem Wójta Malanowa
Kotwasice [update:28-02-2011] | Poland,WP classic |
26-02-2011 27-02-2011 | IV Mistrzostwa Ursusa Kobiet - 2011
Warszawa Ursus [update:27-02-2011] | Poland,MA classic |
26-02-2011 03-04-2011 | Wielkopolska III Liga Juniorów 2011
Kościelec k/Koła [update:03-04-2011] | Poland,WP team, classic |
26-02-2011 27-02-2011 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MOK w Gnieźnie - Gr. A
Gniezno [update:27-02-2011] | Poland,WP classic |
26-02-2011 27-02-2011 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Dyrektora MOK w Gnieźnie - Gr. B
Gniezno [update:27-02-2011] | Poland,WP classic |
24-02-2011 24-02-2011 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Bierzwnik.
Bierzwnik [update:24-02-2011] | Poland,ZP classic |
23-02-2011 23-02-2011 | IV Turiej Szachowy "Karkonosze 2011" - Turniej Blitza
Wrocław [update:23-02-2011] | Poland,DS classic |
21-02-2011 25-02-2011 | Mistrzostwa Koszalina juniorów 2011
Koszalin [update:23-02-2011] | Poland,ZP classic |
21-02-2011 25-02-2011 | Mistrzostwa Koszalina juniorów 2011
Koszalin [update:25-02-2011] | Poland,ZP classic |
21-02-2011 23-04-2011 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. PIAST Śrem
Śrem [update:23-04-2011] | Poland,WP classic |
20-02-2011 27-02-2011 | IV Turiej Szachowy "Karkonosze 2011" - grupa A
Karpacz [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
20-02-2011 27-02-2011 | IV Turniej Szachowy "Karkonosze 2011" - grupa B
Karpacz [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
20-02-2011 20-02-2011 | Turniej Tenisowo Szachowy
Otwock [update:20-02-2011] | Poland,MA classic |
20-02-2011 20-02-2011 | VI TURNIEJ O PUCHAR BIESZCZADÓW W SZACHACH SZYBKICH P'15
Ustrzyki Dolne [update:20-02-2011] | Poland,PK classic |
20-02-2011 27-02-2011 | Z Szachami przez Polskę - Karkonosze 2011
Karpacz [update:01-02-2011] | Poland,DS classic |
19-02-2011 26-02-2011 | Lewin Kłodzki - grupa A - obóz zimowy
Lewin Kłodzki [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
19-02-2011 26-02-2011 | Lewin Kłodzki - Grupa B - obóz zimowy
Lewin Kłodzki [update:14-03-2011] | Poland,DS classic |
19-02-2011 20-02-2011 | LUTY 2011 - B: 1600
GDAŃSK [update:20-02-2011] | Poland,PO classic |
19-02-2011 20-02-2011 | LUTY 2011 - C : 1400
GDAŃSK [update:20-02-2011] | Poland,PO classic |
18-02-2011 20-02-2011 | Luty 2011
Gdańsk [update:20-02-2011] | Poland,PO classic |
18-02-2011 20-02-2011 | Suwalska Liga Szkolna - IV turniej
Suwałki [update:03-02-2011] | Poland,PL classic |
18-02-2011 20-02-2011 | Suwalska Liga Szkolna 2010/11 - V TURNIEJ
Suwałki [update:20-02-2011] | Poland,PL classic |
16-02-2011 16-02-2011 | LATO 2011 Powiat Kamienna Góra
Kamienna Góra [update:16-02-2011] | Poland,DS classic |
15-02-2011 13-08-2012 | 20 Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:15-12-2012] | Poland,MA team, classic |
14-02-2011 18-04-2011 | Turniej klasyfikacyjny w SOKu
Siemiatycze [update:18-04-2011] | Poland,PL classic |
14-02-2011 25-02-2011 | W Hetmanie w ferie o Elo i kategorie
Warszawa [update:26-02-2011] | Poland,MA classic |
13-02-2011 22-05-2011 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA OKRĘGOWA SENIORÓW - LOS 2011
Województwo Śląskie [update:26-05-2011] | Poland,SL team, classic |
12-02-2011 07-05-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - LOJ
Woj. śląskie [update:12-05-2011] | Poland,SL team, classic |
12-02-2011 13-02-2011 | Ferie Zimowe na Sportowo - turniej A
Otwock [update:13-02-2011] | Poland,MA classic |
12-02-2011 17-04-2011 | I Klasyfikacyjny Turniej szachowy o puchar Burmistrza Gminy Rymanów
Rymanów/Brzozów [update:27-03-2011] | Poland,PK classic |
12-02-2011 18-02-2011 | II Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - OPEN A
Wrocław [update:18-02-2011] | Poland,DS classic |
12-02-2011 16-02-2011 | II Zimowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - OPEN B
Wrocław [update:16-02-2011] | Poland,DS classic |
12-02-2011 18-02-2011 | Szachowe Ferie w Szczecinie Gr.A
Szczecin [update:18-02-2011] | Poland,ZP classic |
12-02-2011 18-02-2011 | Szachowe Ferie w Szczecinie Grupa B
Szczecin [update:18-02-2011] | Poland,ZP classic |
12-02-2011 13-02-2011 | Turniej szachowy Dobra Nadzieja Luty 2011
Dobra Nadzieja [update:14-02-2011] | Poland,WP classic |
12-02-2011 13-03-2011 | VIII edycja Międzypowiatowej Ligi Szachowej 2011
Żarów-Jaworzyna Śląska [update:13-03-2011] | Poland,DS team, classic |
11-02-2011 12-02-2011 | Feryjny turniej klasyfikacyjny - Toruń 2011
Toruń [update:12-02-2011] | Poland,KP classic |
11-02-2011 19-02-2011 | IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A
Góra Św. Anny [update:15-03-2011] | Poland,OP classic |
11-02-2011 19-02-2011 | IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN B juniorzy 1996 i mł.
Góra Św. Anny [update:15-03-2011] | Poland,OP classic |
09-02-2011 06-04-2011 | Turniej Szachowy w NOK ZIMA 2011
Nowy Dwór Mazowiecki [update:06-04-2011] | Poland,MA classic |
09-02-2011 10-02-2011 | V Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin - grupa A
Ślesin [update:11-02-2011] | Poland,WP classic |
09-02-2011 10-02-2011 | V Festiwal Szachowy dla Juniorów Ślesin - grupa B
Ślesin [update:11-02-2011] | Poland,WP classic |
09-02-2011 09-02-2011 | XII Zimowy Turniej Szachów Błyskawicznych - P'5 Rawicz 2011
Rawicz [update:08-02-2011] | Poland,WP classic |
06-02-2011 03-04-2011 | DMP - 5 liga PK 2011 Grupa Mielec
Mielec [update:05-04-2011] | Poland,PK team, classic |
06-02-2011 03-04-2011 | DMP - 5 liga PK 2011 Grupa Rzeszów
Rzeszów/Mielec [update:04-04-2011] | Poland,PK team, classic |
05-02-2011 07-05-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Opolszczyzny 2011
Opole [update:07-05-2011] | Poland,OP team, classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - chłopcy do lat 10
Warszawa [update:07-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - chłopcy do lat 12
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - chłopcy do lat 14
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - chłopcy do lat 18
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 10
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 12
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 14
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
05-02-2011 06-02-2011 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 18
Warszawa [update:06-02-2011] | Poland,MA classic |
04-02-2011 29-03-2011 | I TSz o Puchar Dyrektora DK w Sędziszowie Młp. 2011
Sedziszów Małopolski [update:29-03-2011] | Poland,PK classic |
04-02-2011 06-02-2011 | Otwarte Mistrzostwa LZS Powiatu Sokólskiego gr.B
Sokółka [update:06-02-2011] | Poland,PL classic |
04-02-2011 06-02-2011 | Otwarte Mistrzostwa LZS Powiatu Sokólskiego na r. 2011 gr.A
Sokółka [update:06-02-2011] | Poland,PL classic |
04-02-2011 05-02-2011 | XXVII Otwarte Mistrzostwa Podhala do lat 10
Rabka-Zdrój [update:13-03-2011] | Poland,MP classic |
04-02-2011 05-02-2011 | XXVII Otwarte Mistrzostwa Podhala do lat 13
Rabka-Zdrój [update:08-02-2011] | Poland,MP classic |
04-02-2011 05-02-2011 | XXVII Otwarte Mistrzostwa Podhala do lat 18
Rabka-Zdrój [update:08-02-2011] | Poland,MP classic |
02-02-2011 06-02-2011 | II Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2011
Obra [update:22-08-2010] | Poland,WP classic |
02-02-2011 06-02-2011 | II Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2011 - Grupa B
Obra [update:06-02-2011] | Poland,WP classic |
02-02-2011 06-02-2011 | II Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2011 Grupa C
Obra [update:07-02-2011] | Poland,WP classic |
02-02-2011 06-02-2011 | II Memorial im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2011 - Grupa A
Obra [update:06-02-2011] | Poland,WP classic |
02-02-2011 05-02-2011 | MM Limanowa "B" 2011
Limanowa [update:05-02-2011] | Poland,MP classic |
01-02-2011 05-02-2011 | XIII Szachowe Mistrzostwa Miasta Limanowa gr A
LIMANOWA [update:05-02-2011] | Poland,MP classic |
31-01-2011 01-02-2011 | IV Feryjny Turenij Szachowy - grupa B
Konin [update:01-02-2011] | Poland,WP classic |
31-01-2011 01-02-2011 | IV Feryjny Turniej Szachowy - grupa A
Konin [update:01-02-2011] | Poland,WP classic |
31-01-2011 03-02-2011 | Turniej Feryjny - Szachy w Rabce
Rabka-Zdrój [update:10-02-2011] | Poland,MP classic |
31-01-2011 02-02-2011 | XVI TURNIEJ SZACHOWY "FERIE ZIMOWE 2011"
Suwałki [update:03-02-2011] | Poland,PL classic |
31-01-2011 06-02-2011 | XXVII Otwarte Mistrzostwa Podhala Grupa A
Rabka-Zdrój [update:13-03-2011] | Poland,MP classic |
31-01-2011 06-02-2011 | XXVII Otwarte Mistrzostwa Podhala Grupa B
Rabka-Zdrój [update:13-03-2011] | Poland,MP classic |
31-01-2011 04-02-2011 | XXVIII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2011" - A_Fide
Bydgoszcz [update:08-03-2011] | Poland,KP classic |
31-01-2011 04-02-2011 | XXVIII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2011" - B (1400-1800)
Bydgoszcz [update:08-03-2011] | Poland,KP classic |
31-01-2011 04-02-2011 | XXVIII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2011" - C (1000-1400)
Bydgoszcz [update:08-03-2011] | Poland,KP classic |
31-01-2011 04-02-2011 | XXVIII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2011" A - B - C
Bydgoszcz [update:05-02-2011] | Poland,KP classic |
29-01-2011 06-02-2011 | B-Moscow Open 2011 - Young WGM
Moscow [update:06-02-2011] | Russia classic |
29-01-2011 30-01-2011 | IV liga juniorów'2011
Mikorzyn [update:01-02-2011] | Poland,WP team, classic |
29-01-2011 06-02-2011 | Noworoczny Turniej Szachowy Koszalin 2011
Koszalin [update:01-04-2011] | Poland,ZP classic |
29-01-2011 30-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach klasycznych gr. B - I turniej
Wrocław [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
29-01-2011 06-03-2011 | Turniej do1400
Koszalin [update:06-02-2011] | Poland,ZP classic |
29-01-2011 02-02-2011 | Turniej Kadry Małe Ciche 2011 Grupa A
Małe Ciche [update:22-02-2011] | Poland,MP classic |
29-01-2011 02-02-2011 | Turniej Kadry Małe Ciche 2011 Grupa B
Małe Ciche [update:22-02-2011] | Poland,MP classic |
29-01-2011 30-01-2011 | Zagraj jak Mistrz - turniej juniorów do 10 lat
Chorzów [update:31-01-2011] | Poland,SL classic |
28-01-2011 30-01-2011 | 19. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach klasycznych gr. A
Wrocław [update:15-03-2011] | Poland,DS classic |
28-01-2011 30-01-2011 | Zagraj jak Mistrz - turniej juniorów do 18 lat
Chorzów [update:31-01-2011] | Poland,SL classic |
27-01-2011 06-02-2011 | A-Moscow Open 2011 - Young GM
Moscow [update:26-01-2011] | Russia classic |
27-01-2011 06-02-2011 | A-Moscow Open 2011 - Young GM
Moscow [update:06-02-2011] | Russia classic |
27-01-2011 27-01-2011 | Mistrzostwa Albigowej
Albigowa [update:27-01-2011] | Poland,PK classic |
27-01-2011 27-01-2011 | V Młodzieżowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Krzepic
Krzepice [update:27-01-2011] | Poland,SL classic |
27-01-2011 29-01-2011 | VIII Otwarte Mistrzostwa Chojnic 2011r.
Chojnice [update:29-01-2011] | Poland,PO classic |
26-01-2011 30-01-2011 | II MISTRZOSTA BRZOZOWA W SZACHACH - OPEN
Brzozów [update:02-02-2011] | Poland,PK classic |
26-01-2011 30-01-2011 | II MISTRZOSTWA BRZOZOWA W SZACHACH - JUNIORZY
Brzozów [update:02-02-2011] | Poland,PK classic |
26-01-2011 28-01-2011 | Turniej Szachowy "Ferie Zimowe w Rymanowie - 2011"
Rymanów [update:27-03-2011] | Poland,PK classic |
25-01-2011 25-02-2011 | Mistrzostwa Kwidzyna w Szachach
Kwidzyn [update:08-03-2011] | Poland,PO classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Ferie z szachami 2011
Olsztyn [update:08-03-2011] | Poland,WM classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Ferie z szachami 2011 grupa B
Olsztyn [update:08-03-2011] | Poland,WM classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Ferie z szachami 2011 grupa C
Olsztyn [update:28-01-2011] | Poland,WM classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Ferie z szachami 2011 grupa D
Olsztyn [update:28-01-2011] | Poland,WM classic |
24-01-2011 28-01-2011 | II Lubaczowskie Spotkania Szachowe
Lubaczów [update:28-01-2011] | Poland,PK classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 10 lat na rok 2011 - klasyczne
Białystok [update:30-01-2011] | Poland,PL classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2011 - klasyczne
Białystok [update:11-02-2011] | Poland,PL classic |
24-01-2011 27-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 20 lat na rok 2011 - klasyczne
Białystok [update:11-02-2011] | Poland,PL classic |
24-01-2011 28-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorek do 10 lat na rok 2011 - klasyczne
Białystok [update:30-01-2011] | Poland,PL classic |
24-01-2011 27-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorek do 14 lat na rok 2011 - klasyczne
Białystok [update:30-01-2011] | Poland,PL classic |
24-01-2011 26-01-2011 | XVI Feryjne Turnieje o Puchary SM "PERSPEKTYWA" - gr "A" od IV kat.
ŁOMŻA [update:11-02-2011] | Poland,PL classic |
23-01-2011 10-04-2011 | Wielkopolska IV liga szachowa gr.B
Nowe Skalmierzyce [update:02-05-2011] | Poland,WP team, classic |
22-01-2011 23-01-2011 | DRUZYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWODZTWA SWIETOKRZYSKIEGO - IV LIGA
Kielce_Ostrowiec Sw. [update:30-01-2011] | Poland,SK team, classic |
22-01-2011 23-01-2011 | Liga Juniorów Województwa Lubuskiego 2011
Obra k/Wolsztyna [update:23-01-2011] | Poland,LB team, classic |
22-01-2011 26-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk 2011
Suwałki [update:26-01-2011] | Poland,PL classic |
22-01-2011 24-01-2011 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk 2011 - B
Suwałki [update:28-01-2011] | Poland,PL classic |
22-01-2011 29-01-2011 | XXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH"
POKRZYWNA [update:29-01-2011] | Poland,OP classic |
22-01-2011 29-01-2011 | XXI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O "PUCHAR GÓR OPAWSKICH" - JUNIORZY DO 12 L
POKRZYWNA [update:29-01-2011] | Poland,OP classic |
21-01-2011 18-03-2011 | I Turniej WKSz-1938
Włocławek [update:08-01-2011] | Poland,KP classic |
21-01-2011 08-04-2011 | I Turniej WKSz-1938
Włocławek [update:17-04-2011] | Poland,KP classic |
19-01-2011 19-01-2011 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SZACHOWE FERIE"
STRUMIEŃ [update:23-01-2011] | Poland,SL classic |
18-01-2011 21-01-2011 | Ferie w MDK
Gliwice [update:22-01-2011] | Poland,SL classic |
15-01-2011 15-11-2012 | Ćwierćfinały 58 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:26-04-2011] | Poland,MA classic |
15-01-2011 30-01-2011 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:30-01-2011] | Poland,MA classic |
15-01-2011 07-05-2011 | Liga Juniorów - woj. opolskie
Opole [update:15-05-2011] | Poland,OP team, classic |
14-01-2011 21-01-2011 | KRYSZTAŁOWA WAZA Turniej Szachowy Rybnik OPEN 2011
Rybnik [update:21-01-2011] | Poland,SL classic |
10-01-2011 07-03-2011 | Szkolny Turniej Szachowy ZIMA 2011 w JABŁONNIE
Jabłonna [update:07-03-2011] | Poland,MA classic |
09-01-2011 15-05-2011 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2011 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW - LWS 2011
Województwo Śląskie [update:15-05-2011] | Poland,SL team, classic |
09-01-2011 20-03-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza
Siedziby klubów [update:28-03-2011] | Poland,MA team, classic |
09-01-2011 20-03-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - III Liga
Siedziby klubów [update:27-03-2011] | Poland,MA team, classic |
09-01-2011 20-03-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - IV Liga
Siedziby klubów [update:21-03-2011] | Poland,MA team, classic |
09-01-2011 20-03-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza - Otwarta Liga Mazowiecka
Siedziby klubów [update:21-03-2011] | Poland,MA team, classic |
08-01-2011 10-04-2011 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - LWJ 2011
woj. śląskie [update:10-04-2011] | Poland,SL team, classic |
08-01-2011 09-01-2011 | STYCZEŃ 2011 - B: 1600
GDAŃSK [update:09-01-2011] | Poland,PO classic |
08-01-2011 09-01-2011 | STYCZEŃ 2011 - C: 1400
GDAŃSK [update:10-01-2011] | Poland,PO classic |
08-01-2011 09-01-2011 | Turniej Weekendowy I Memoriał Szachistów Łomżyńskich im Henryka Jakubowskiego
Łomża ul M C. Skłodowskiej 2 [update:13-01-2011] | Poland,PL classic |
07-01-2011 04-03-2011 | 85th YMCA Masters 2011
Warszawa [update:03-03-2011] | Poland,MA classic |
07-01-2011 09-01-2011 | III Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr. A
Dąbrowica [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
07-01-2011 09-01-2011 | III Otwarte Mistrzostwa Gminy Jastków - Gr. B
Dąbrowica [update:20-03-2011] | Poland,LU classic |
07-01-2011 25-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman_B - Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2011
Warszawa [update:26-03-2011] | Poland,MA classic |
06-01-2011 31-03-2011 | 86th YMCA Winter 2011-A
Warszawa [update:31-03-2011] | Poland,MA classic |
05-01-2011 30-03-2011 | 87th YMCA Winter 2011-B
Warszawa [update:31-03-2011] | Poland,MA classic |
04-01-2011 29-03-2011 | 88th YMCA Winter 2011-C
Warszawa [update:31-03-2011] | Poland,MA classic |
04-01-2011 15-02-2011 | Mistrzostwa Warszawy Druk. i Wyd. - 2011
Warszawa [update:02-12-2010] | Poland,MA classic |
04-01-2011 15-02-2011 | Mistrzostwa Warszawy Druk. i Wyd. - 2011
warszawa [update:16-02-2011] | Poland,MA classic |
04-01-2011 15-02-2011 | Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców - 2011
warszawa [update:23-11-2010] | Poland,MA classic |
04-01-2011 15-02-2011 | Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców - 2011
Warszawa [update:01-01-2011] | Poland,MA classic |
03-01-2011 28-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa UKSz Hetman _A - Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2011
Warszawa [update:31-03-2011] | Poland,MA classic |
29-12-2010 30-12-2010 | Mistrzostwa UKS MDK nr 1 (1400) - Turniej C
Bydgoszcz [update:09-03-2011] | Poland,KP classic |
28-12-2010 30-12-2010 | CHILDREN'S CHESS CHRISTMAS 2010
Litomyśl [update:31-12-2010] | Czech Republic classic |
28-12-2010 30-12-2010 | Grudniowy Turniej Kołowy - FIDE A
Bydgoszcz [update:09-03-2011] | Poland,KP classic |
27-12-2010 30-12-2010 | CIDERSZACH 2010
Radzionków [update:04-01-2011] | Poland,SL classic |
27-12-2010 30-12-2010 | PUCHAR RYBNIKA OPEN 2010
Rybnik [update:30-12-2010] | Poland,SL classic |
27-12-2010 02-01-2011 | WSB CUP OPEN
Wrocław [update:03-01-2011] | Poland,DS classic |
27-12-2010 02-01-2011 | WSB Masters - GM
Wrocław [update:02-01-2011] | Poland,DS classic |
27-12-2010 02-01-2011 | WSB Masters - IM
Wrocław [update:02-01-2011] | Poland,DS classic |
27-12-2010 30-12-2010 | XIII Kętrzyński Festiwal Szachowy
Kętrzyn [update:31-12-2010] | Poland,WM classic |
27-12-2010 04-01-2011 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010 Gr-A
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:04-01-2011] | Poland,MP classic |
27-12-2010 04-01-2011 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010 Gr-B
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:04-01-2011] | Poland,MP classic |
27-12-2010 04-01-2011 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010 Gr-C
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:04-01-2011] | Poland,MP classic |
27-12-2010 31-12-2010 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2010 Gr-D
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:01-01-2011] | Poland,MP classic |
27-12-2010 31-12-2010 | XXVIII Międzynarodowy Turniej Szachowy RYBNIK 2010 OPEN FIDE
Rybnik [update:09-01-2011] | Poland,SL classic |
22-12-2010 22-12-2010 | Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt
Brzesko [update:01-01-2011] | Poland,MP classic |
21-12-2010 21-12-2010 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy - SP4 - klasy 1
Kraków [update:21-12-2010] | Poland,MP classic |
18-12-2010 18-12-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów
Ostróda [update:07-02-2011] | Poland,WM team, classic |
18-12-2010 19-12-2010 | GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY - A: 1600
Gdynia [update:19-12-2010] | Poland,PO classic |
17-12-2010 19-12-2010 | I Otwarty Turniej Gwiazdkowy
Gdynia [update:19-12-2010] | Poland,PO classic |
17-12-2010 17-12-2005 | MISTRZOSTWA SP-38 w SZACHACH Gr.Chłopców
Kraków [update:17-12-2010] | Poland,MP classic |
16-12-2010 17-12-2010 | Szachowe XVIII Mistrzostwa ZS Nr 1 Limanowa
Limanowa [update:17-12-2010] | Poland,MP classic |
13-12-2010 16-12-2010 | Turniej klasyfikacyjno-rankingowy Akademii Szachowej Gliwice
Gliwice [update:17-12-2010] | Poland,SL classic |
12-12-2010 12-12-2010 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Miedźna
Wola [update:13-12-2010] | Poland,SL classic |
11-12-2010 12-03-2011 | Otwarta Liga Szachowa Ziemi Kłodzkiej sezonu 2010/11
Hala sportowa w Ścinawce Średniej [update:17-12-2010] | Poland,DS team, classic |
11-12-2010 12-03-2011 | Otwarta Liga Szachowa Ziemi Kłodzkiej sezonu 2010/11
Hala sportowa w Ścinawce Średniej [update:18-03-2011] | Poland,DS team, classic |
10-12-2010 12-12-2010 | IX Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa C
Tychy [update:15-12-2010] | Poland,SL classic |
10-12-2010 10-12-2010 | MISTRZOSTWA SZACHOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU KAMIENNA GÓRA
Kamienna Góra [update:11-12-2010] | Poland,DS team, classic |
10-12-2010 10-12-2010 | MISTRZOSTWA SZACHOWE SZKÓŁ LICEUM POWIATU KAMIENNA GÓRA
Kamienna Góra [update:11-12-2010] | Poland,DS team, classic |
10-12-2010 10-12-2010 | MISTRZOSTWA SZACHOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2010
Kamienna Góra [update:11-12-2010] | Poland,DS team, classic |
10-12-2010 17-12-2010 | Turniej Gwiazdkowy w Hetmanie
Warszawa [update:20-12-2010] | Poland,MA classic |
08-12-2010 14-12-2010 | 69 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Seniorów na 2010r - Gr. A - Mężczyźni
Zabrze ul. Matejki 6 [update:01-01-2005] | Poland,SL classic |
08-12-2010 14-12-2010 | 69 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Seniorów na 2010r - Gr. C - Amatorzy
Zabrze ul. Matejki 6. [update:01-01-2005] | Poland,SL classic |
08-12-2010 08-12-2010 | Zimowe Mistrzostwa Miasta Łuków w Szachach
Łuków [update:08-12-2010] | Poland,LU classic |
05-12-2010 20-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa TS Wisła Kraków - Ranking do 1699
Kraków [update:17-05-2011] | Poland,MP classic |
05-12-2010 20-03-2011 | Otwarte Mistrzostwa TS Wisła Kraków - Ranking powyżej 1700
Kraków [update:06-08-2013] | Poland,MP classic |
04-12-2010 05-11-2010 | I Mikołajowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Myślenice [update:06-12-2010] | Poland,MP classic |
04-12-2010 05-12-2010 | I Mikołajowy Turniej Klasyfikacyjny - grupa B
Myślenice [update:06-12-2010] | Poland,MP classic |
04-12-2010 04-12-2010 | Mistrzostwa Wrocławskiego Klubu Szachowego GANT HETMAN
Wrocław [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
03-12-2010 05-12-2010 | MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
WISŁA [update:17-12-2012] | Poland,SL classic |
01-12-2010 15-11-2012 | Drużynowy turniej międzystrefowy (ITT) ICCF 2010
Serwer ICCF [update:10-03-2011] | Poland,MA classic |
29-11-2010 20-12-2010 | Szkolny Turniej Szachowy GRUDZIEŃ 2010
Jabłonna [update:20-12-2010] | Poland,MA classic |
28-11-2010 10-04-2011 | IV liga seniorów gr. A
Wielkopolska [update:10-04-2011] | Poland,WP team, classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 11
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 13
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 15
Karpacz [update:07-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 17
Karpacz [update:05-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Chłopcy 9
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Dziewczęta 11
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Dziewczęta 13
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Dziewczęta 15
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Dziewczęta 17
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 04-12-2010 | Turniej Ostatniej Szansy - Dziewczęta 9
Karpacz [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
28-11-2010 10-04-2011 | Wielkopolska Liga Seniorów 2010-2011 w szachach
Wielkopolska [update:16-04-2011] | Poland,WP team, classic |
27-11-2010 28-11-2010 | FINAŁ TURNIEJÓW SZACHOWYCH "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:02-12-2010] | Poland,PL classic |
27-11-2010 27-11-2010 | Finał Mistrzostw "Gmin nad Kamienną"-Szkoły Gimnazjalne
Mirzec [update:28-11-2010] | Poland,SK classic |
27-11-2010 28-11-2010 | I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy P60 Dzieci - Chłopcy C08
Mysłowice [update:29-11-2010] | Poland,SL classic |
27-11-2010 28-11-2010 | I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy P60 Dzieci - Chłopcy C10
Mysłowice [update:29-11-2010] | Poland,SL classic |
27-11-2010 28-11-2010 | I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy P60 Dzieci - Chłopcy C12
Mysłowice [update:29-11-2010] | Poland,SL classic |
27-11-2010 28-11-2010 | I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy P60 Dzieci - Dziewczynki D08
Mysłowice [update:29-11-2010] | Poland,SL classic |
27-11-2010 28-11-2010 | I Otwarty Andrzejkowy Turniej Szachowy P60 Dzieci - Dziewczynki D12
Mysłowice [update:29-11-2010] | Poland,SL classic |
27-11-2010 28-11-2010 | O Puchar Prezesa Trakcji Polskiej S.A.
Ul. Łowicka 21. Warszawa [update:01-12-2010] | Poland,MA classic |
27-11-2010 27-11-2010 | O Puchar Prezesa Trakcji Polskiej S.A.
Warszawa [update:01-02-2011] | Poland,MA classic |
27-11-2010 08-01-2011 | V Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2010-2011 Grupa OPEN
Przemyśl [update:14-01-2011] | Poland,PK classic |
25-11-2010 01-12-2010 | XXVI Międzynarodowy Turniej o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:01-12-2010] | Poland,DS classic |
24-11-2010 20-12-2010 | Turniej Szachowy w NOK grudzień 2010
Nowy Dwór Maz. [update:17-12-2010] | Poland,MA classic |
24-11-2010 28-11-2010 | IX MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY W POWIECIE ŻYWIECKIM
WĘGIERSKA GÓRKA [update:27-09-2010] | Poland,SL classic |
22-11-2010 28-11-2010 | LXIII OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH - grupa A
Warszawa [update:29-11-2010] | Poland,MA classic |
22-11-2010 28-11-2010 | LXIII OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH - grupa B
Warszawa [update:29-11-2010] | Poland,MA classic |
20-11-2010 04-02-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Ostrowca Św. w szachach klasycznych 2011 TURNIEJ "B"
Ostrowiec Św. [update:02-04-2011] | Poland,SK classic |
20-11-2010 20-11-2010 | VIII Memoriał księdza prałata Ludomira Lissowskiego
Całownia k/Sierpca [update:29-11-2010] | Poland,MA classic |
19-11-2010 04-02-2011 | Indywidualne Mistrzostwa Ostrowca Św. w szachach klasycznych 2011 TURNIEJ "A"
Ostrowiec Św. [update:02-02-2011] | Poland,SK classic |
19-11-2010 21-11-2010 | XII MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"- CHŁOPCY
Giżycko [update:21-11-2010] | Poland,WM classic |
19-11-2010 21-11-2010 | XII MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR "TRZECH LESZCZY"DZIEWCZĘTA
Giżycko [update:21-11-2010] | Poland,WM classic |
18-11-2010 19-11-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2010/2011 - finał
Łochów [update:27-11-2010] | Poland,MA team, classic |
18-11-2010 21-11-2010 | XI Mistrzostwa Polski Spółdzielczości Mieszkaniowych na 2010 rok w szachach P60
Glucholazy ul. Karlowicza 29. - OSzW Sp.M. OPAWA [update:21-11-2010] | Poland,OP classic |
16-11-2010 16-11-2010 | Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych - Juniorki
Konin [update:19-11-2010] | Poland,WP classic |
15-11-2010 15-11-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gimnazalnych - Dziewczynki
Konin [update:15-11-2010] | Poland,WP classic |
14-11-2010 14-11-2010 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P - 15
Ustrzyki Dolne [update:15-11-2010] | Poland,PK classic |
14-11-2010 14-11-2010 | Turniej o Puchar Rady Miejskiej Trzcianki / P'15
Trzcianka [update:14-11-2010] | Poland,WP classic |
14-11-2010 14-11-2010 | Turniej o Puchar Rady Miejskiej Trzcianki / P'5 /
Trzcianka [update:14-11-2010] | Poland,WP classic |
14-11-2010 14-11-2010 | Turniej Vip-ów
Turek - Klub "Barbórka" ul. Legionów Polskich 8 [update:13-10-2010] | Poland,WP classic |
13-11-2010 13-11-2010 | II JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY Bbis -RAWICZ 2010
Rawicz [update:13-11-2010] | Poland,WP classic |
13-11-2010 19-11-2010 | II Memoriał Romana Bąka
Chorzów [update:22-11-2010] | Poland,SL classic |
13-11-2010 19-11-2010 | II Memoriał Romana Bąka - Grupa B
Chorzów [update:22-11-2010] | Poland,SL classic |
13-11-2010 14-11-2010 | II Memoriał Romana Bąka - turniej juniorów do 12 lat
Chorzów [update:14-11-2010] | Poland,SL classic |
13-11-2010 14-11-2010 | IX TSz z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy Skomlin - GRUPA C
Skomlin [update:15-11-2010] | Poland,LD classic |
13-11-2010 14-11-2010 | Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat - Chłopcy
Zabrze-Biskupice [update:14-11-2010] | Poland,SL classic |
13-11-2010 14-11-2010 | Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat - Dziewczynki
Zabrze-Biskupice [update:14-11-2010] | Poland,SL classic |
13-11-2010 14-11-2010 | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO - Grupa B
Gniezno [update:14-11-2010] | Poland,WP classic |
13-11-2010 14-11-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa B - III turniej
Wrocław [update:04-12-2010] | Poland,DS classic |
13-11-2010 14-11-2010 | Szachowa Liga Miast ze SKOKIEM Rybnickim
Czerwionka Leszczyny [update:14-11-2010] | Poland,SL team, classic |
13-11-2010 21-11-2010 | VIII Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego
Gryfice [update:23-11-2010] | Poland,ZP classic |
12-11-2010 14-11-2010 | "Cztery Pory Roku - Jesień" o Puchar Starosty Wolsztyńskiego - Ryszarda Kurpa
Wolsztyn [update:08-11-2010] | Poland,WP classic |
12-11-2010 12-11-2010 | II JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY B -RAWICZ 2010
Rawicz [update:13-11-2010] | Poland,WP classic |
12-11-2010 13-11-2010 | II JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 2010
DOM KULTURY RAWICZ /SALA KLUBOWA/ [update:14-11-2010] | Poland,WP classic |
12-11-2010 14-11-2010 | OTWARTE MISTRZOSTWA GNIEZNA I POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO - Grupa A
Gniezno [update:14-11-2010] | Poland,WP classic |
12-11-2010 14-11-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa A - IV turniej
Wrocław [update:23-11-2010] | Poland,DS classic |
12-11-2010 14-11-2010 | Turniej Główny XXX Festiwalu Szachowego im. Tadeusza Odrowskiego
Kwidzyn [update:14-11-2010] | Poland,PO classic |
11-11-2010 14-11-2010 | III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Wrocław [update:23-11-2010] | Poland,DS team, classic |
11-11-2010 14-11-2010 | III Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach do 10 lat
Rzeszów [update:14-11-2010] | Poland,PK classic |
11-11-2010 12-11-2010 | Szachowy Turniej Święta Niepodległości - Grupa B
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
11-11-2010 12-11-2010 | Szachowy Turniej Święta Niepodległości - Grupa C
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
11-11-2010 12-11-2010 | Szachowy Turniej Święta Niepodległości - Grupa D
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
10-11-2010 14-11-2010 | III Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa B
Rzeszów [update:22-11-2010] | Poland,PK classic |
10-11-2010 14-11-2010 | III Otwarte Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach Grupa Open
RZESZÓW [update:14-11-2010] | Poland,PK classic |
10-11-2010 14-11-2010 | OTWARTY TURNIEJ KADRY WOJ. JUNIORÓW
Augustów [update:14-11-2010] | Poland,PL classic |
10-11-2010 14-11-2010 | TURNIEJ KADRY WOJ. JUNIORÓW
Augustów [update:14-11-2010] | Poland,PL classic |
09-11-2010 09-11-2010 | Mistrzostwa Gminy Pawłów - Gimnazja
Rzepin [update:09-11-2010] | Poland,SK classic |
07-11-2010 17-04-2011 | Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach 2010/11
KPZSzach [update:21-04-2011] | Poland,KP classic |
07-11-2010 27-03-2011 | III Dolnośląska Liga Szachowa
Dolny Śląsk [update:27-03-2011] | Poland,DS team, classic |
07-11-2010 31-03-2011 | Liga Okręgowa Podwrocławska Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2010/2011
siedziby klubów [update:20-03-2011] | Poland,DS team, classic |
07-11-2010 09-01-2011 | Liga Okręgowa Wałbrzyska Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska 2010/11
siedziby klubów [update:07-02-2011] | Poland,DS team, classic |
07-11-2010 07-11-2010 | SZYBKI BLITZ = 3 min. TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK
RYBNIK [update:21-10-2010] | Poland,SL classic |
07-11-2010 07-11-2010 | SZYBKI BLITZ = 3 min. TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK
Rybnik [update:08-11-2010] | Poland,SL classic |
06-11-2010 07-11-2010 | LISTOPAD 2010 - B: 1600
GDAŃSK [update:07-11-2010] | Poland,PO classic |
06-11-2010 07-11-2010 | LISTOPAD 2010 - C: 1400
GDAŃSK [update:07-11-2010] | Poland,PO classic |
06-11-2010 07-11-2010 | Otwarte Mistrzostwa AKSz Hetman Politechnika Koszalińska
Koszalin [update:07-11-2010] | Poland,ZP classic |
06-11-2010 05-11-2010 | Sułkowicka Jesień Szachowa - grupa B
GOK Sułkowice [update:07-11-2010] | classic |
06-11-2010 14-11-2010 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień'2010" grupa B
Białystok [update:18-11-2010] | Poland,PL classic |
05-11-2010 07-11-2010 | Listopad 2010
Gdańsk [update:13-02-2011] | Poland,PO classic |
05-11-2010 05-11-2010 | Sułkowicka Jesień Szachowa - grupa A
Sułkowice [update:07-11-2010] | classic |
05-11-2010 07-11-2010 | Weekendowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław - IV turniej - Grupa A + B
Wrocław [update:09-11-2010] | Poland,DS classic |
04-11-2010 13-11-2010 | TURNIEJ SZACHOWY NIEPEŁNOSPRAWNYCH "MYŚLĘ WIĘC JESTEM"
Szczyrk [update:06-12-2010] | Poland,SL classic |
03-11-2010 15-12-2010 | Mistrzostwa Grudziądza w Szachach OPEN A
Grudziądz [update:15-12-2010] | Poland,KP classic |
03-11-2010 15-12-2010 | Mistrzostwa Grudziądza w Szachach OPEN B
Grudziądz [update:13-12-2010] | Poland,KP classic |
03-11-2010 15-12-2010 | Mistrzostwa Tczewa 2010r
Tczew [update:13-12-2010] | Poland,PO classic |
02-11-2010 02-11-2010 | Ćwierćfinał MP Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [update:14-11-2010] | Poland,KP classic |
01-11-2010 31-12-2010 | Lista Fide LISTOPAD 2010 - woj. Kujawsko-Pomorskie (zawodnicy zarejestrowani)
Kujawsko-Pomorskie [update:18-11-2010] | Poland,KP classic |
01-11-2010 17-04-2011 | Wrocławska Liga Okręgowa 2010/2011
Wrocław [update:03-04-2011] | Poland,DS team, classic |
30-10-2010 31-10-2010 | V TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:31-10-2010] | Poland,PL classic |
29-10-2010 21-11-2010 | Mistrzostwa Śremu w szachach za 2010 rok
Śrem [update:03-12-2010] | Poland,WP classic |
29-10-2010 29-10-2010 | Turniej klubowy juniorów w KKSz
Kraków [update:29-10-2010] | Poland,MP classic |
26-10-2010 14-12-2010 | Turniej Sokołowskiego Towarzystwa Szachowego
Sokołów Podlaski [update:16-12-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 24-10-2010 | Grand-Prix Chylice-Piaseczno-Zalesie Górne Szachy Rozważniejsze
Chylice [update:24-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - Chłopcy do 11 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - Chłopcy do 13 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - Chłopcy do 15 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - Chłopcy do 17 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów - Chłopcy do 9 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek - Dziewczęta do 11 lat (MA- WM)
Łochów [update:30-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek - Dziewczęta do 13 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek - Dziewczęta do 15 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek - Dziewczęta do 17 lat (MA- WM)
Łochów [update:29-10-2010] | Poland,MA classic |
23-10-2010 29-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek - Dziewczęta do 9 lat (MA- WM)
Łochów [update:30-10-2010] | Poland,MA classic |
22-10-2010 24-10-2010 | Puchar Wrocławia - OPEN A
Wrocław [update:24-10-2010] | Poland,DS classic |
22-10-2010 24-10-2010 | Puchar Wrocławia - OPEN B
Wrocław [update:24-10-2010] | Poland,DS classic |
20-10-2010 18-05-2011 | XII DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO - 2011
okręg rybnicki [update:03-06-2011] | Poland,SL team, classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek (LD+SK) Grupa D11
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek (LD+SK) Grupa D13
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek (LD+SK) Grupa D15
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek (LD+SK) Grupa D17
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorek (LD+SK) Grupa D9
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow (LD+SK) Grupa C11
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow (LD+SK) Grupa C13
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow (LD+SK) Grupa C15
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow (LD+SK) Grupa C17
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
18-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Juniorow (LD+SK) Grupa C9
Soczewka [update:24-10-2010] | Poland,LD classic |
17-10-2010 17-10-2010 | XII Nocny Maraton Szachowy "BLITZ" Żarów'2010 - 3 koło
Żarów [update:17-10-2010] | Poland,DS classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po C-11
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 24-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po C-13
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po C-15
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po C-17
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po C-9
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po D-11
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po D-13
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po D-15
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po D-17
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP+Po D-9
Pieczyska [update:28-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 23-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów KP-Po 9-11-13-15-17
Pieczyska k/Koronowa ul. Wypoczynkowa 1 Żagiel [update:15-10-2010] | Poland,KP classic |
16-10-2010 18-10-2010 | Mistrzostwa Miedzywojewodzkie Mlodzikow Chlopcy LD+SK
Soczewka [update:18-10-2010] | Poland,LD classic |
16-10-2010 17-10-2010 | XII Nocny Maraton Szachowy "BLITZ" Żarów'2010 - 2 koło
Żarów [update:17-10-2010] | Poland,DS classic |
15-10-2010 16-10-2010 | Festiwal Szachowy PRZYSZOWICKA JESIEŃ 2010 Turniej P30
Przyszowice k/Gliwic [update:16-10-2010] | Poland,SL classic |
15-10-2010 17-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików WP - ZP - Dziewczęta 2000 i 2001
Mikorzyn/k. Konina [update:21-10-2010] | Poland,WP classic |
15-10-2010 17-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików WP - ZP Chłopcy 2000 i 2001
Mikorzyn/k. Konina [update:21-10-2010] | Poland,WP classic |
15-10-2010 17-10-2010 | Weekendowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław - III turniej cyklu - Grupa B
Wrocław [update:17-10-2010] | Poland,DS classic |
14-10-2010 14-10-2010 | V MAŁOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY ŚDS WOLBROM
Wolbrom [update:14-10-2010] | Poland,MP classic |
14-10-2010 14-10-2010 | V TURNIEJ WARCABOWY ŚDS WOLBROM
Wolbrom [update:15-10-2010] | Poland,MP classic |
11-10-2010 20-12-2010 | Szachowe Mistrzostwa Siemiatycz 2010
Siemiatycze [update:08-01-2011] | Poland,PL classic |
10-10-2010 09-01-2011 | DMP - 4 liga PK 2010/2011 Grupa A Rzeszów
Rzeszów [update:09-03-2011] | Poland,PK team, classic |
10-10-2010 09-01-2011 | DMP - 4 liga PK 2010/2011 Grupa B Krosno
Krosno [update:09-03-2011] | Poland,PK team, classic |
09-10-2010 17-10-2010 | I Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:17-10-2010] | Poland,MA classic |
09-10-2010 10-10-2010 | PAŹDZIERNIK 2010 - B: 1600
GDAŃSK [update:10-10-2010] | Poland,PO classic |
09-10-2010 10-10-2010 | PAŹDZIERNIK 2010 - C: 1400
GDAŃSK [update:10-10-2010] | Poland,PO classic |
09-10-2010 10-10-2010 | V Szubiński Turniej Klasyfikacyjny 2010
Szubin [update:10-10-2010] | Poland,KP classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP+SL C09
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP+SL C11
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP+SL C13
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP+SL C15
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP+SL C17
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP+SL D09
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP+SL D11
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP+SL D13
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP+SL D15
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 15-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP+SL D17
Szczyrk [update:22-10-2010] | Poland,SL classic |
08-10-2010 24-10-2010 | Mistrzostwa Włocławka 2010
Włocławek [update:24-10-2010] | Poland,KP classic |
08-10-2010 29-10-2010 | O V/IV jesienią zagraj w Hetmanie
Warszawa [update:30-11-2010] | Poland,MA classic |
08-10-2010 10-10-2010 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego
Chełmża [update:14-10-2010] | Poland,KP classic |
06-10-2010 29-09-2010 | Grand Prix Wielkopolskiej Strefy Wschodniej - I Turniej
Konin [update:06-10-2010] | Poland,WP classic |
05-10-2010 14-10-2010 | I Integracyjny Festiwal Szachowy O PUCHAR WÓJTA GMINY Borne Sulinowo
Borne Sulinowo [update:15-08-2010] | Poland,ZP classic |
04-10-2010 15-11-2010 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu w Szachach. Rok 2010
Starogard Gdański [update:03-12-2010] | Poland,PO classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-11
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-13
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-15
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-17
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa C-9
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionalne Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa D-17
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa D-11
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa D-13
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa D-15
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 10-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Dolnośląsko-Lubuskie Juniorów grupa D-9
Karpicko [update:10-10-2010] | Poland,LB classic |
03-10-2010 03-10-2010 | Turniej Szachowy Arena Legionowo 2010
Legionowo [update:12-12-2010] | Poland,MA classic |
02-10-2010 03-10-2010 | CZWARTY TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:03-10-2010] | Poland,PL classic |
02-10-2010 03-10-2010 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP - PO chłopcy
Gdańsk [update:03-10-2010] | Poland,PO classic |
02-10-2010 03-10-2010 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KP - PO dziewczęta
Gdańsk [update:03-10-2010] | Poland,PO classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. C-10 (r. 2001 i mł)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. C-12 (r. 99-00)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. C-14 (r. 97-98)
Bratkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. C-16 (r. 95-96)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. C-18 (r. 93-94)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. D-10 (r. 2001 i mł)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. D-12 (r. 99-00)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. D-14 (r. 97-98)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. D-16 (r. 95-96)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 09-10-2010 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach 2010 MP-PK Gr. D-18 (r. 93-94)
Bartkowa [update:09-10-2010] | Poland,MP classic |
02-10-2010 03-10-2010 | VII Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej
Chylice [update:03-10-2010] | Poland,MA classic |
01-10-2010 03-10-2010 | 33 OTSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2010 - Gr.B 12-15 l
Zabrze Grzybowice [update:03-10-2010] | Poland,SL classic |
01-10-2010 03-10-2010 | 33 OTSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2010 - Gr.C do 11 l
Zabrze Grzybowice [update:03-10-2010] | Poland,SL classic |
01-10-2010 03-10-2010 | 33 OTSz o Puchar Prezydenta Miasta ZABRZAŃSKA JESIEŃ 2010 - Open
Zabrze Grzybowice [update:03-10-2010] | Poland,SL classic |
01-10-2010 03-10-2010 | FIDELICE - o Puchar Dyrektora GOSiR Piaseczno
Chylice [update:03-10-2010] | Poland,MA classic |
01-10-2010 03-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DŚ -LB Chłopcy 2000 i 2001
Karpicko [update:09-10-2010] | Poland,LB classic |
01-10-2010 03-10-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DŚ -LB Dziewczęta 2000 i 2001
Karpicko [update:09-10-2010] | Poland,LB classic |
01-10-2010 03-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA-WM chłopcy
Chylice [update:03-10-2010] | Poland,MA classic |
01-10-2010 02-10-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MA-WM dziewczęta
Chylice [update:03-10-2010] | Poland,MA classic |
01-10-2010 01-10-2010 | Turniej klubowy w KKSz - grupa A
Kraków [update:01-10-2010] | Poland,MP classic |
30-09-2010 30-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa I LO w Łańcucie
Łańcut [update:30-09-2010] | Poland,PK classic |
27-09-2010 03-10-2010 | 5.MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BRAMY LUBAWSKIEJ" OPEN "A"
Lubawka [update:04-10-2010] | Poland,DS classic |
27-09-2010 20-12-2010 | II Jesienne granie w Hetmanie_A
Warszawa [update:21-12-2010] | Poland,MA classic |
27-09-2010 03-10-2010 | MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "BRAMA LUBAWSKA 2010" OPEN "B"
Lubawka [update:04-10-2010] | Poland,DS classic |
25-09-2010 25-09-2010 | III Turniej o Puchar Prezesa UKS Smecz Konin
Konin [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
25-09-2010 26-09-2010 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 10
Warszawa [update:26-09-2010] | Poland,MA classic |
25-09-2010 26-09-2010 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 12
Warszawa [update:26-09-2010] | Poland,MA classic |
25-09-2010 26-09-2010 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 16 (20)
Warszawa [update:26-09-2010] | Poland,MA classic |
25-09-2010 26-09-2010 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - do lat 8
Warszawa [update:26-09-2010] | Poland,MA classic |
25-09-2010 26-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa B - III turniej
Wrocław [update:26-09-2010] | Poland,DS classic |
25-09-2010 25-09-2010 | Sobieszewo Blitz
Gdańsk [update:28-09-2010] | Poland,PO classic |
24-09-2010 23-12-2010 | 84th YMCA Autumn 2010-A
Warszawa [update:23-12-2010] | Poland,MA classic |
24-09-2010 26-09-2010 | I Otwarte Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - Grupa A - 15-18 lat
GLIWICE [update:26-09-2010] | Poland,SL classic |
24-09-2010 26-09-2010 | I Otwarte Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - Grupa B - 11-14 lat
GLIWICE [update:26-09-2010] | Poland,SL classic |
24-09-2010 26-09-2010 | I Otwarte Mistrzostwa Gliwic Juniorów w szachach - Grupa C - do 10 lat
GLIWICE [update:26-09-2010] | Poland,SL classic |
24-09-2010 26-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa A - III turniej
Wrocław [update:26-09-2010] | Poland,DS classic |
24-09-2010 29-09-2010 | XXV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Grunwaldu
Ramsowo [update:29-09-2010] | Poland,WM classic |
23-09-2010 22-12-2010 | 83rd YMCA Autumn 2010-B
Warszawa [update:22-12-2010] | Poland,MA classic |
22-09-2010 21-12-2010 | 82nd YMCA Autumn 2010-C
Warszawa [update:22-12-2010] | Poland,MA classic |
21-09-2010 20-12-2010 | 81st YMCA Autumn 2010-D
Warszawa [update:17-12-2010] | Poland,MA classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - chłopcy do lat 11 (C11)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - chłopcy do lat 13 (C13)
Lublin [update:04-10-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - chłopcy do lat 15 (C15)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - chłopcy do lat 17 (C17)
Lublin [update:05-10-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - chłopcy do lat 9 (C9)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - dziewczęta do lat 11 (D11)
Lublin [update:04-10-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - dziewczęta do lat 13 (D13)
Lublin [update:04-10-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - dziewczęta do lat 15 (D15)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - dziewczęta do lat 17 (D17)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
21-09-2010 26-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów LU-PL - dziewczęta do lat 9 (D9)
Lublin [update:26-09-2010] | Poland,LU classic |
20-09-2010 30-09-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia w Szachach Klasycznych 2010
Toruń [update:30-09-2010] | Poland,KP classic |
18-09-2010 19-12-2010 | 3 Liga Małopolska seniorów
Kraków [update:26-12-2010] | Poland,MP team, classic |
18-09-2010 19-12-2010 | III Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:20-12-2010] | Poland,MP team, classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C11
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C13
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C15
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C17
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa Ch9
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D11
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D13
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D15
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D17
Żarów [update:17-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D9
Żarów [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
18-09-2010 19-09-2010 | TRZECI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:20-09-2010] | Poland,PL classic |
18-09-2010 30-09-2010 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo UKS "WOJOWNICY" przy SP Nr 1 w Brzozowie
Brzozów [update:01-10-2010] | Poland,PK classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - C11 (ur. 1999-2000)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - C13 (ur. 1997-1998)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - C15 (ur. 1995-1996)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - C17 (ur. 1993-1994)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - C9 (ur. 2001 i młodsi)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - D11 (ur. 1999-2000)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - D13 (ur. 1997-1998)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - D15 (ur. 1995-1996)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - D17 (ur. 1993-1994)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 24-09-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów - D9 (ur. 2001 i młodsi)
Żerków [update:25-09-2010] | Poland,WP classic |
17-09-2010 19-09-2010 | V ITSz P60 RUDZKIE LATO 2010 pod patronatem Prezydenta Miasta Andrzeja Stani
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9. [update:19-09-2010] | Poland,SL classic |
17-09-2010 19-09-2010 | Weekendowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław - II turniej - Grupa A + B
Wrocław [update:19-09-2010] | Poland,DS classic |
17-09-2010 23-09-2010 | WSB CUP - GM
Wrocław [update:28-09-2010] | Poland,DS classic |
17-09-2010 23-09-2010 | WSB CUP - IM
Wrocław [update:22-09-2010] | Poland,DS classic |
16-09-2010 19-09-2010 | XIII Chrzanowski Festiwal Talentów - turniej zamknięty "Talenty Szachowe" gr. A
Chrzanów [update:20-09-2010] | Poland,MP classic |
16-09-2010 19-09-2010 | XIII Chrzanowski Festiwal Talentów - turniej zamknięty "Talenty Szachowe" gr. A1
Chrzanów [update:19-09-2010] | Poland,MP classic |
16-09-2010 19-09-2010 | XIII Chrzanowski Festiwal Talentów - turniej zamknięty "Talenty Szachowe" gr. A2
Chrzanów [update:19-09-2010] | Poland,MP classic |
11-09-2010 12-09-2010 | Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej 2010
Puszcza Mariańska [update:12-09-2010] | Poland,MA classic |
11-09-2010 12-09-2010 | Jesienne nadzieje szachowe
Mińsk Mazowiecki [update:12-09-2010] | Poland,MA classic |
11-09-2010 12-09-2010 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego w Szachach
Mińsk Mazowiecki [update:12-09-2010] | Poland,MA classic |
11-09-2010 12-09-2010 | WRZESIEŃ 2010 - B : 1600
GDAŃSK [update:12-09-2010] | Poland,PO classic |
11-09-2010 12-09-2010 | WRZESIEŃ 2010 - C: 1400
GDAŃSK [update:12-09-2010] | Poland,PO classic |
10-09-2010 12-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - chłopcy
Lublin [update:18-09-2010] | Poland,LU classic |
10-09-2010 12-09-2010 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczęta
Lublin [update:18-09-2010] | Poland,LU classic |
10-09-2010 10-10-2010 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brzozowa
Brzozów [update:02-10-2010] | Poland,PK classic |
08-09-2010 15-09-2010 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Osób Niepelnosprawnych
Rowy [update:15-09-2010] | Poland,PO classic |
08-09-2010 08-09-2010 | Wrzesień 2010 w Klubie - Blitz
Tczew [update:11-09-2010] | Poland,PO classic |
04-09-2010 12-09-2010 | DMP - Ekstraliga Seniorów
Katowice [update:09-03-2011] | Poland,SL team, classic |
04-09-2010 12-09-2010 | DMP - I Liga Seniorów
Katowice [update:09-03-2011] | Poland,SL team, classic |
04-09-2010 12-09-2010 | DMP - II Liga seniorów
Mrzezyno [update:09-03-2011] | Poland,LB team, classic |
04-09-2010 05-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa B
Wrocław [update:05-09-2010] | Poland,DS classic |
04-09-2010 04-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa C
Wrocław [update:04-09-2010] | Poland,DS classic |
03-09-2010 05-09-2010 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa A
Wrocław [update:05-09-2010] | Poland,DS classic |
27-08-2010 27-08-2010 | Ogólnopolski Turniej Szachów Błyskawicznych- Dąbki 2010
Dąbki [update:06-09-2010] | Poland,ZP classic |
27-08-2010 27-08-2010 | Symultana Szachowa z Arcymistrzem Radosławem Wojtaszkiem
Kwidzyn [update:27-08-2010] | Poland,PO classic |
24-08-2010 02-09-2010 | Open Lomza
Lomza ul. M.C.Sklodowskiej 2 [update:04-09-2010] | classic |
23-08-2010 29-08-2010 | I Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2010 Grupa A
Klementowice [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
23-08-2010 29-08-2010 | I Ogólnopolski Festiwal Szachowy - Klementowice 2010 Grupa B
Klementowice [update:18-03-2011] | Poland,LU classic |
23-08-2010 23-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - Nocny SuperBlitz
Rewal [update:24-08-2010] | Poland,ZP classic |
22-08-2010 22-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - OPEN "F"
Rewal [update:23-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Gimnazjów
Dąbki [update:17-10-2011] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Liceów
Dąbki [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - chłopcy 2001 i młodsi
Dąbki [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - chłopcy rocznik 1999 i 2000
Dąbki [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - dziewczęta rocznik 1999 i 2000
Dąbki [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych - dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
Dąbki [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
21-08-2010 28-08-2010 | X Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych rocznik - 97 i 98
Dąbki [update:30-08-2010] | Poland,ZP classic |
19-08-2010 28-08-2010 | 46. Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica Zdrój [update:28-08-2010] | Poland,DS classic |
19-08-2010 27-08-2010 | 46. Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica Zdrój [update:27-08-2010] | Poland,DS classic |
19-08-2010 27-06-2010 | 46. Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica Zdrój [update:27-08-2010] | Poland,DS classic |
19-08-2010 27-06-2010 | 46. Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica Zdrój [update:27-08-2010] | Poland,DS classic |
19-08-2010 28-08-2010 | 46. Międzynarodowy Festiwal Szachowy pamięci Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica Zdrój [update:28-08-2010] | Poland,DS classic |
19-08-2010 30-08-2010 | Turniej Szachowy Rzeszów 2010
Zelmer Rzeszów [update:05-08-2010] | Poland,PK classic |
19-08-2010 26-08-2010 | Turniej towarzyszący 46. Memoriałowi Akiby Rubinsteina oboz-szachowy.pl KS AZS Politechnika Wrocławska
Polanica Zdrój [update:27-08-2010] | Poland,DS classic |
18-08-2010 22-08-2010 | Obra Lato Open 2010 - grupa A
Obra [update:22-08-2010] | Poland,WP classic |
18-08-2010 22-08-2010 | Obra Lato Open 2010 - grupa B
Obra [update:22-08-2010] | Poland,WP classic |
18-08-2010 22-08-2010 | Obra Lato Open 2010 - grupa C
Obra [update:22-08-2010] | Poland,WM classic |
18-08-2010 18-08-2010 | Turniej szachów aktywnych
kołobrzeg [update:18-08-2010] | Poland,ZP classic |
18-08-2010 29-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - OPEN "A"
Rewal [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
18-08-2010 29-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - OPEN "B"
Rewal [update:28-08-2010] | Poland,ZP classic |
18-08-2010 29-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - OPEN "C"
Rewal [update:06-09-2010] | Poland,ZP classic |
18-08-2010 29-08-2010 | XV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "Konik Morski Rewala" 2010 - OPEN "D"
Rewal [update:04-09-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej TP
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:15-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - do lat 8
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:24-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej A
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:24-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej B
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:14-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej B
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:24-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej D
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:04-06-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej E
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:15-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej F
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:14-08-2010] | Poland,ZP classic |
16-08-2010 24-08-2010 | XI Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG 2010 - Turniej G
KOŁOBRZEG - ul. Okopowa 1a [update:14-08-2010] | Poland,ZP classic |
15-08-2010 21-08-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI DĄBKI 2010 - grupa C -1250
Dąbki [update:21-08-2010] | Poland,ZP classic |
14-08-2010 21-08-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI DĄBKI 2010 - grupa A 1600+
Dąbki [update:21-08-2010] | Poland,ZP classic |
14-08-2010 21-08-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI DĄBKI 2010 - grupa B 1400
Dąbki [update:21-08-2010] | Poland,ZP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Mistrzostwa KKSz Seniorów 2010
Kraków [update:15-08-2010] | Poland,MP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Turniej treningowy na koloniach w Obrze - Grupa A
Obra [update:16-08-2010] | Poland,WP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Turniej treningowy na koloniach w Obrze - grupa B
Obra [update:16-08-2010] | Poland,WP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Turniej treningowy na koloniach w Obrze - grupa C
Obra [update:16-08-2010] | Poland,WP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Turniej treningowy na koloniach w Obrze - grupa D
Obra [update:16-08-2010] | Poland,WP classic |
09-08-2010 15-08-2010 | Turniej treningowy na koloniach w Obrze - Grupa E
Obra [update:16-08-2010] | Poland,WP classic |
06-08-2010 08-08-2010 | 5 rundowiec FIDE - Powalcz o wyższy ranking na 01.09
Warszawa [update:13-08-2010] | Poland,MA classic |
06-08-2010 13-08-2010 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana A
Koszalin [update:13-08-2010] | Poland,ZP classic |
06-08-2010 13-08-2010 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana B
Koszalin [update:13-08-2010] | Poland,ZP classic |
06-08-2010 13-08-2010 | XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana C
Koszalin [update:13-08-2010] | Poland,ZP classic |
05-08-2010 11-08-2010 | Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa A
Lewin Kłodzki [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
05-08-2010 11-08-2010 | Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa B
Lewin Kłodzki [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
05-08-2010 11-08-2010 | Otwarty Turniej Szachowy w Lewinie Kłodzkim - Grupa C
Lewin Kłodzki [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
04-08-2010 13-08-2010 | MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW
Sielpia [update:09-03-2011] | Poland,SK classic |
03-08-2010 16-08-2010 | World Girls U-20 Championships 2010
Chotowa-Czarna [update:16-08-2010] | Poland classic |
03-08-2010 16-08-2010 | World Junior U20 Championship 2010
Chotowa - Czarna [update:16-08-2010] | Poland classic |
02-08-2010 08-08-2010 | VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 Turniej Młodych Talentów
Ostróda [update:13-08-2010] | Poland,WM classic |
02-08-2010 08-08-2010 | VII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 - Turniej OPEN
Ostróda [update:16-06-2010] | Poland,WM classic |
02-08-2010 08-08-2010 | VII MIędzynarodowy Festiwal Szachowy - Ostróda 2010 - Turniej OPEN
Ostróda [update:11-08-2010] | Poland,WM classic |
01-08-2010 08-08-2010 | VI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2010 (r.2000 i młodsi)
Pszczyna [update:08-08-2010] | Poland,SL classic |
01-08-2010 08-08-2010 | VI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2010 (rank 1000-1400)
Pszczyna [update:08-08-2010] | Poland,SL classic |
01-08-2010 08-08-2010 | VI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2010 (rank 1401-2000)
Pszczyna [update:08-08-2010] | Poland,SL classic |
01-08-2010 08-08-2010 | VI Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2010 (rank 1900+)
Pszczyna [update:08-08-2010] | Poland,SL classic |
31-07-2010 07-08-2010 | VIII Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Góry II Liceum im. S. Staszica [update:24-03-2011] | Poland,SL classic |
31-07-2010 08-08-2010 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Juniorzy 12l-16l 31.07-8.08.10r
Poznań [update:07-08-2010] | Poland,WP classic |
31-07-2010 08-08-2010 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Juniorzy do 9l 31.07-08.08.2010r
Poznań [update:07-08-2010] | Poland,WP classic |
31-07-2010 08-08-2010 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu Open 31.07-08.08.2010r
Poznań [update:08-08-2010] | Poland,WP classic |
29-07-2010 07-08-2010 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach Turniej A
Pogorzelica [update:12-08-2010] | Poland,MP classic |
29-07-2010 06-08-2010 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach Turniej B
Pogorzelica [update:12-08-2010] | Poland,ZP classic |
29-07-2010 06-08-2010 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach Turniej C
Pogorzelica [update:12-08-2010] | Poland,ZP classic |
29-07-2010 01-08-2010 | XI FS Na Leśnej Polanie III Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:31-07-2010] | Poland,ZP classic |
28-07-2010 28-07-2010 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat w szachach błyskawicznych - P'5
Warszawa [update:01-08-2010] | Poland,MA classic |
24-07-2010 31-07-2010 | I Turniej Sportowo-Rekreacyjny Kadry Szachowej Stowarzyszenia "IDEA" Świebodzin
Wisła [update:09-08-2010] | Poland,SL classic |
24-07-2010 25-07-2010 | MAZOWIECKI FESTIWAL SZACHOWY - gr. C
Warszawa [update:28-07-2010] | Poland,MA classic |
17-07-2010 25-07-2010 | MAZOWIECKI FESTIWAL SZACHOWY - gr.A
Warszawa [update:28-07-2010] | Poland,MA classic |
17-07-2010 25-07-2010 | MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY - gr. B
Warszawa [update:28-07-2010] | Poland,MA classic |
17-07-2010 25-07-2010 | Szachowe Lato Poznań 2010 JUNIORZY
Poznań [update:25-07-2010] | Poland,WP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | Szachowe Lato Poznań 2010 OPEN
Poznań [update:28-07-2010] | Poland,WP classic |
17-07-2010 24-07-2010 | XII Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska w Szachach
Gdańsk [update:29-07-2010] | Poland,PO classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII MFSz Pamięci Emanuela Laskera - Open A
Barlinek [update:01-08-2010] | Poland,ZP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII MFSz Pamięci Emanuela Laskera - Open B
Barlinek [update:01-08-2010] | Poland,ZP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII MFSz Pamięci Emanuela Laskera - Open C
Barlinek [update:01-08-2010] | Poland,ZP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2010 Grupa A
Dobczyce [update:25-07-2010] | Poland,MP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2010 Grupa B
Dobczyce [update:25-07-2010] | Poland,MP classic |
17-07-2010 25-07-2010 | XVIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2010 Grupa D-C
Dobczyce [update:25-07-2010] | Poland,MP classic |
11-07-2010 23-07-2010 | Mistrzostwa Kolonii Szachowej KS Polonia Wrocław - Grupa A
Międzyzdroje [update:21-07-2010] | Poland,ZP classic |
11-07-2010 23-07-2010 | Mistrzostwa Kolonii Szachowej KS Polonia Wrocław - Grupa B
Międzyzdroje [update:21-07-2010] | Poland,ZP classic |
08-07-2010 26-08-2010 | 79th YMCA Summer 2010-A
Warszawa [update:22-08-2010] | Poland,MA classic |
08-07-2010 20-08-2010 | 80th YMCA Summer 2010-B
Warszawa [update:20-08-2010] | Poland,MA classic |
08-07-2010 16-03-2010 | VI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "CHOJNICE - OPEN 2010"
Chojnice [update:18-07-2010] | Poland,PO classic |
07-07-2010 11-07-2010 | Międzynarodowy Festiwal Ziemi Chełmskiej
Chełm [update:11-07-2010] | Poland,LU classic |
07-07-2010 15-07-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławskiego Klubu Szachowego Hetman
Wrocław [update:21-07-2010] | Poland,DS classic |
07-07-2010 15-07-2010 | XXV Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [update:18-07-2010] | Poland,ZP classic |
06-07-2010 14-07-2010 | DMP - Ekstraliga Juniorów
Ustroń [update:09-03-2011] | Poland,SL team, classic |
06-07-2010 14-07-2010 | DMP - I Liga juniorów
Suchedniów [update:09-03-2011] | Poland,SK team, classic |
06-07-2010 14-07-2010 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - II LIGA JUNIORÓW
CHEŁM [update:09-03-2011] | Poland,LU team, classic |
06-07-2010 13-07-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1000-1100
ŁAZY [update:13-07-2010] | Poland,ZP classic |
06-07-2010 13-07-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1000-1100
ŁAZY [update:14-07-2010] | Poland,ZP classic |
06-07-2010 13-07-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1200-1250
ŁAZY [update:14-07-2010] | Poland,ZP classic |
06-07-2010 13-07-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1400
ŁAZY [update:14-07-2010] | Poland,ZP classic |
06-07-2010 13-07-2010 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1600-1800
ŁAZY [update:14-07-2010] | Poland,ZP classic |
05-07-2010 10-07-2010 | IX Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
WSD w Drohiczynie [update:13-12-2010] | Poland,PL classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 do lat 12
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 do lat 14
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 do lat 16
Kowalewo Pomorskie [update:23-06-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 grupa A
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 Grupa B
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
04-07-2010 10-07-2010 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2010 grupa C
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
03-07-2010 03-07-2010 | XIX Międzynarodowy Memoriał Adolfa Anderssena
Wrocław [update:21-06-2010] | Poland,DS classic |
02-07-2010 02-07-2010 | Symultana szachowa z arcymistrzem
Żnin. ul. Gnieźnieńska 7. Miejski Ośrodek Sportu [update:26-06-2010] | Poland,KP classic |
02-07-2010 02-07-2010 | Turniej szkoleniowy w KKSz
Kraków [update:02-07-2010] | Poland,MP classic |
29-06-2010 02-07-2010 | IMWJ grupa C09+D09
Olsztyn [update:02-07-2010] | Poland,WM classic |
29-06-2010 02-07-2010 | IMWJ grupa C11+D11
Olsztyn [update:03-07-2010] | Poland,WM classic |
29-06-2010 02-07-2010 | IMWJ grupa C13
Olsztyn [update:03-07-2010] | Poland,WM classic |
29-06-2010 02-07-2010 | IMWJ grupa C15+D13
Olsztyn [update:03-07-2010] | Poland,WM classic |
29-06-2010 02-07-2010 | IMWJ grupa C17+C19+D15+D19
Olsztyn [update:02-07-2010] | Poland,WM classic |
28-06-2010 02-07-2010 | Turniej Szachowy Juniorów - Szczawnica 2010 r.
Szczawnica [update:05-07-2010] | Poland,SL classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 11 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 13 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 15 LAT
ŁAZY [update:27-06-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORKI DO 9 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 11 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 13 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 15 LAT
ŁAZY [update:03-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 03-07-2010 | TURNIEJ "PIERWSZEJ SZANSY" - JUNIORZY DO 9 LAT
ŁAZY [update:04-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 29-06-2010 | TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW O PUCHAR DYREKTORA MOSIR W PRZEWORSKU
Przeworsk [update:29-06-2010] | Poland,PK classic |
27-06-2010 04-07-2010 | VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku A
Łazy [update:04-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 04-07-2010 | VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku B
Łazy [update:04-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 04-07-2010 | VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku C
Łazy [update:04-07-2010] | Poland,ZP classic |
27-06-2010 02-07-2010 | VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Seniorów i Juniorów Starszych - op. A
Żnin. ul. Gnieźnieńska 7. Miejski Ośrodek Sportu [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
27-06-2010 02-07-2010 | VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Seniorów i Juniorów Starszych - op. B
Żnin. ul. Gnieźnieńska 7. Miejski Ośrodek Sportu [update:27-06-2010] | Poland,KP classic |
27-06-2010 02-07-2010 | VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Seniorów i Juniorów Starszych - op. C
Żnin. ul. Gnieźnieńska 7. Miejski Ośrodek Sportu [update:10-07-2010] | Poland,KP classic |
27-06-2010 02-07-2010 | VI Otwarte Mistrzostwa Województwa Seniorów i Juniorów Starszych - op. D
Żnin. ul. Gnieźnieńska 7. Miejski Ośrodek Sportu [update:30-06-2010] | Poland,KP classic |
26-06-2010 02-07-2010 | II Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa B
Białystok [update:28-07-2010] | Poland,PL classic |
26-06-2010 02-07-2010 | II Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa C
Białystok [update:28-07-2010] | Poland,PL classic |
26-06-2010 03-07-2010 | V Memoriał imienia Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:03-07-2010] | Poland,SL classic |
26-06-2010 02-07-2010 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław - OPEN A
Wrocław [update:19-07-2010] | Poland,DS classic |
26-06-2010 02-07-2010 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław - OPEN B
Wrocław [update:19-07-2010] | Poland,DS classic |
26-06-2010 02-07-2010 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław - OPEN C
Wrocław [update:19-07-2010] | Poland,DS classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XVI Otwarte Mistrzostwa Milanówka na Rok 2010 o Puchar Burmistrza - Turniej-A
Milanówek [update:05-07-2010] | Poland,MA classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XVI Otwarte Mistrzostwa Milanówka na Rok 2010 o Puchar Burmistrza - Turniej-B
Milanówek [update:04-07-2010] | Poland,MA classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XXI Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2010 - Grupa A od R=1800 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:04-07-2010] | Poland,PK classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XXI Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2010 - Grupa B do R=1799
Rudnik nad Sanem [update:04-07-2010] | Poland,PK classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XXI Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2010 - Grupa C Jun ur 96-99
Rudnik nad Sanem [update:04-07-2010] | Poland,PK classic |
26-06-2010 04-07-2010 | XXI Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2010 - Grupa D Jun ur 2000 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:04-07-2010] | Poland,PK classic |
25-06-2010 01-07-2010 | Festiwal Szachowy "Spotkania przy szachownicy" - grupa A
Kraków [update:06-08-2013] | Poland,MP classic |
25-06-2010 01-07-2010 | Festiwal Szachowy "Spotkania przy szachownicy" - grupa B
Kraków [update:03-07-2010] | Poland,MP classic |
25-06-2010 03-07-2010 | II Międzynarodowy Memoriał imienia Braci Bieluczyków grupa A - X MŚ IPCA
Białystok [update:16-09-2010] | Poland,PL classic |
25-06-2010 27-06-2010 | Turniej o puchar prezesa KKSz
Kraków [update:04-06-2010] | Poland,MP classic |
23-06-2010 01-07-2010 | 19. Offens Brandenburgisches Seniorenturnier - Międzyzdroje 23.05-01.07.2010
Międzyzdroje [update:04-07-2010] | Poland,ZP classic |
18-06-2010 18-06-2010 | 23. runda Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2010"
ZSI Nr 1 Białystok [update:24-06-2010] | Poland,PL classic |
18-06-2010 20-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Chłopcy C09
Zabrze [update:21-06-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Chłopcy C11
Zabrze [update:22-06-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Chłopcy C13
Zabrze [update:16-07-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Chłopcy C15
Zabrze [update:22-06-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Chłopcy C17
Zabrze [update:16-07-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 20-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Dziewczyny D09
Zabrze [update:21-06-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Dziewczyny D11
Zabrze [update:22-06-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Dziewczyny D13
Zabrze [update:16-07-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Dziewczyny D15
Zabrze [update:16-07-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 22-06-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów na 2010r - Dziewczyny D17
Zabrze [update:16-07-2010] | Poland,SL classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów CHŁOPCY do 11 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów CHŁOPCY do 13 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów CHŁOPCY do 15 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów CHŁOPCY do 18 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów CHŁOPCY do 9 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów DZIEWCZĄT do 18 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów DZIEWCZYNKI do 11 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów DZIEWCZYNKI do 13 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów DZIEWCZYNKI do 15 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
18-06-2010 23-06-2010 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów DZIEWCZYNKI do 9 lat
Żerków [update:23-06-2010] | Poland,WP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | CZERWIEC B: 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-06-2010] | Poland,PO classic |
12-06-2010 13-06-2010 | CZERWIEC C: 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-06-2010] | Poland,PO classic |
12-06-2010 12-06-2010 | II Turniej o Puchar Prezesa UKS Smecz Konin
Konin [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 12 -DZ i CH rocznik 1998-99 Gr-B
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:13-06-2010] | Poland,MP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 14 -DZ i CH rocznik 1996-97 Gr-A
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:13-06-2010] | Poland,MP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów do lat 8 -DZ i CH rocz. 2002 i mł. Gr-E
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:13-06-2010] | Poland,MP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa A
Wrocław [update:13-06-2010] | Poland,DS classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa B
Wrocław [update:13-06-2010] | Poland,DS classic |
12-06-2010 13-06-2010 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży - Grupa C
Wrocław [update:13-06-2010] | Poland,DS classic |
12-06-2010 13-06-2010 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy CALISIA 1000-1400
Kalisz [update:11-06-2010] | Poland,WP classic |
12-06-2010 13-06-2010 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy CALISIA 1600 oraz ELO
Kalisz [update:13-06-2010] | Poland,WP classic |
11-06-2010 13-06-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MP-PK -chłopcy rocznik 2000-2001 Gr-C
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:16-06-2010] | Poland,MP classic |
11-06-2010 13-06-2010 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików MP-PK -dziewczęta rocznik 2000-2001 Gr-D
Kraków ul. Kamieńskiego 49 [update:16-06-2010] | Poland,MP classic |
11-06-2010 13-06-2010 | OFSz - 10 lat UKS MAT Zabrze-Grzybowice - Turniej D P60 do 10 lat
Zabrze Grzybowice [update:13-06-2010] | Poland,SL classic |
11-06-2010 13-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w szachach klasycznych - Turniej B
Międzyrzec Podlaski [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
11-06-2010 13-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego w szachach klasycznych -Turniej A
Międzyrzec Podlaski [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
08-06-2010 12-06-2010 | 52 Ogólnopolski Turniej Szachowy o Złotą Wieżę
Mielno [update:13-06-2010] | Poland,ZP team, classic |
08-06-2010 18-06-2010 | Mistrzostwa Polski Niewidomych
Jastrzębia Góra [update:18-06-2010] | Poland,PO classic |
08-06-2010 11-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa KSOS gr A
Kraków [update:14-06-2010] | Poland,MP classic |
08-06-2010 11-06-2010 | Otwarte Mistrzostwa KSOS gr.B
Kraków [update:14-06-2010] | Poland,MP classic |
08-06-2010 08-06-2010 | Studencka Strefa Aktywności - V Turniej
Wrocław [update:16-06-2010] | Poland,DS classic |
06-06-2010 06-06-2010 | Blitz - Turniej UKS MDK Otwock
Otwock [update:23-05-2010] | Poland,MA classic |
06-06-2010 27-06-2010 | III Ślesiński Turniej Szachowy - grupa B
Ślesin [update:06-06-2010] | Poland,WP classic |
06-06-2010 27-06-2010 | III Ślesiński Turniej Szachowy - grupa E
Ślesin [update:06-06-2010] | Poland,WP classic |
06-06-2010 27-06-2010 | III Ślesiński Turniej Szachowy - grupa F
Ślesin [update:06-06-2010] | Poland,WP classic |
06-06-2010 06-06-2010 | XVIII Turniej Szachów Błyskawicznych "O ZŁOTĄ AZALIĘ"
Arboretum w Wojsławicach [update:06-06-2010] | classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (C12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (C14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (C16+c18)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (c8+c10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (D10+D12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
05-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2010 (grupa D8 i D10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:07-06-2010] | Poland,SK classic |
04-06-2010 04-06-2010 | 21. runda Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2010"
ZSI Nr 1 Białystok [update:09-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów
Lubenia [update:06-06-2010] | Poland,PK team, classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 11 - C11
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 13 - C13
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 15 - C15
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW DO LAT 9 - C09
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 11 - D11
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 13 - D13
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 15 - D15
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIOREK DO LAT 9 - D09
Suwałki [update:06-06-2010] | Poland,PL classic |
04-06-2010 06-06-2010 | VI Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - grupa B
Pilzno [update:06-06-2010] | Poland,PK classic |
04-06-2010 06-06-2010 | XXV Jubileuszowy Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GARGAMELE
Wrocław [update:06-06-2010] | Poland,DS classic |
04-06-2010 09-06-2010 | XXV Jubileuszowy Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - JUNIORZY
Wrocław [update:03-06-2010] | Poland,DS classic |
04-06-2010 09-06-2010 | XXV Jubileuszowy Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - MŁODZICY
Wrocław [update:09-06-2010] | Poland,DS classic |
04-06-2010 06-06-2010 | XXV Jubileuszowy Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - SMERFY
Wrocław [update:06-06-2010] | Poland,DS classic |
03-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli - grupa A
Kraków [update:06-06-2010] | Poland,MP classic |
03-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli - grupa B
Kraków [update:05-06-2010] | Poland,MP classic |
03-06-2010 13-06-2010 | OFSz - 10 lat UKS MAT Zabrze-Grzybowice - Open FIDE
Zabrze Grzybowice [update:15-06-2010] | Poland,SL classic |
03-06-2010 13-06-2010 | OFSz - 10 lat UKS MAT Zabrze-Grzybowice - Turniej B P90 11-14 lat
Zabrze Grzybowice [update:13-06-2010] | Poland,SL classic |
03-06-2010 04-06-2010 | OFSz - 10 lat UKS MAT Zabrze-Grzybowice - Turniej C P30 do 10 lat
Zabrze Grzybowice [update:04-06-2010] | Poland,SL classic |
03-06-2010 06-06-2010 | VI Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - grupa A
Pilzno [update:06-06-2010] | Poland,PK classic |
02-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach 2010 Grupa C 11-17
Księże Młyny [update:02-06-2010] | Poland,LD classic |
02-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach 2010 Grupa Chłopców
Księże Młyny [update:03-06-2010] | Poland,LD classic |
02-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach 2010 Grupa Chłopców
Księże Młyny [update:07-06-2010] | Poland,LD classic |
02-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach 2010 Grupa D 11-17
Księże Młyny [update:06-06-2010] | Poland,LD classic |
02-06-2010 06-06-2010 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach 2010 Grupa do 9 lat
Księże Młyny [update:06-06-2010] | Poland,LD classic |
01-06-2010 01-06-2010 | Studencka Strefa Aktywności - IV Turniej
Wrocław [update:01-06-2010] | Poland,DS classic |
29-05-2010 29-05-2010 | III Ślesiński Turniej Szachowy - grupa C
Ślesin [update:06-06-2010] | Poland,WP classic |
29-05-2010 06-06-2010 | IV Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:06-06-2010] | Poland,MA classic |
26-05-2010 26-05-2010 | ETS ST MiG 2010 Klasy pierwsze
Limanowa [update:26-05-2010] | Poland,MP classic |
24-05-2010 24-05-2010 | VIII Turniej - Grand Prix Klubu Szach-Mat Studio - godz. 19.00
Kraków [update:24-05-2010] | Poland,MP classic |
23-05-2010 23-05-2010 | Królewski Gambit Radomia gr. B
Radom [update:23-05-2010] | Poland,MA classic |
22-05-2010 23-05-2010 | DRUGI TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:23-05-2010] | Poland,PL classic |
22-05-2010 23-05-2010 | GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:23-05-2010] | classic |
22-05-2010 23-05-2010 | MAJ B: 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:23-05-2010] | classic |
22-05-2010 23-05-2010 | MAJ C: 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:23-05-2010] | classic |
22-05-2010 30-05-2010 | Mistrzostwa Olsztyna w szachach klasycznych
Olsztyn [update:30-05-2010] | Poland,WM classic |
22-05-2010 23-05-2010 | Turniej Klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:23-05-2010] | Poland,WM classic |
21-05-2010 21-05-2010 | 19. runda Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2010"
ZSI Nr 1 Białystok [update:25-05-2010] | Poland,PL classic |
21-05-2010 21-05-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Podstawowych- dziewcząt kl. IV-VI
Żnin [update:21-05-2010] | Poland,KP classic |
21-05-2010 21-05-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Podstawowych- kl.I-III
Żnin [update:21-05-2010] | Poland,KP classic |
21-05-2010 21-05-2010 | Turniej tematyczny w KKSz
Kraków [update:21-05-2010] | Poland,MP classic |
18-05-2010 18-05-2010 | Studencka Strefa Aktywności - II Turniej
Wrocław [update:23-05-2010] | Poland,DS classic |
17-05-2010 21-05-2010 | Mistrzostwa Wojska Polskiego
Unieście [update:23-05-2010] | Poland,ZP classic |
15-05-2010 15-05-2010 | FINAŁ LII Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju "Złota Wieża" - zachodniopomorskie
Gościno [update:19-05-2010] | Poland,ZP team, classic |
15-05-2010 15-05-2010 | Mecz Międzypaństwowy SLOVAKIA - POLSKA Osób Niewidomych i Słabowidzących
Lewocza (SVK) [update:15-05-2010] | Poland,PK team, classic |
14-05-2010 16-05-2010 | XI Międzynarodowy Turniej Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka-dziewczyny
Giżycko [update:16-05-2010] | Poland,WM classic |
14-05-2010 16-05-2010 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka-chłopcy
Giżycko [update:16-05-2010] | Poland,WM classic |
13-05-2010 20-05-2010 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących
Klimkówka koło Rymanowa [update:22-05-2010] | Poland,PK classic |
11-05-2010 11-05-2010 | Studencka Strefa Aktywności - I turniej
Wrocław [update:12-05-2010] | Poland,DS classic |
08-05-2010 09-05-2010 | VI OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa A
Kraków [update:09-05-2010] | Poland,MP classic |
07-05-2010 07-05-2010 | 17. runda Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2010"
ZSI Nr 1 Białystok [update:10-05-2010] | Poland,PL classic |
07-05-2010 28-05-2010 | Majowy Piątkowy Turniej Szachowy dla dzieci P-30
Knurów [update:29-05-2010] | Poland,SL classic |
07-05-2010 09-05-2010 | RUDZKA WIOSNA 2010 ITSz P60 do 18 lat do R=1999
Ruda Śląska Bykowina [update:09-05-2010] | Poland,SL classic |
07-05-2010 09-05-2010 | VI OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa M
Kraków [update:09-05-2010] | Poland,MP classic |
06-05-2010 14-05-2010 | Mistrzostwa Polski Niewidomych Kobiet
Mielno [update:13-05-2010] | Poland,ZP classic |
02-05-2010 03-05-2010 | Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę" 2010 - Grupa B
Wrocław [update:03-05-2010] | Poland,DS classic |
01-05-2010 03-05-2010 | Otwarte Mistrzostwa Torunia Juniorek i Juniorów Młodszych
Toruń [update:02-05-2010] | Poland,KP classic |
01-05-2010 09-05-2010 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2010" grupa A
ZSI Nr 1 Białystok [update:01-05-2010] | Poland,PL classic |
01-05-2010 09-05-2010 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2010" grupa B
ZSI Nr 1 Białystok [update:10-05-2010] | Poland,PL classic |
01-05-2010 03-05-2010 | Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę" 2010 - Grupa A
Wrocław [update:03-05-2010] | Poland,DS classic |
30-04-2010 08-05-2010 | Finały XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Chłopcy 13-14
Sękocin Stary [update:08-05-2010] | Poland,MA classic |
30-04-2010 08-05-2010 | Finały XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szachach Dziewczyny 13-14
Sękocin Stary [update:08-05-2010] | Poland,MA classic |
30-04-2010 03-05-2010 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Zbąszyń
Zbąszyń [update:03-05-2010] | Poland,LB classic |
28-04-2010 03-05-2010 | V Międzynarodowy Puchar ZG AZS w Szachach - Turniej kołowy z normą na IM
Wrocław [update:03-05-2010] | Poland,DS classic |
28-04-2010 03-05-2010 | V Międzynarodowy Puchar ZGAZS w Szachach - OPEN A
Wrocław [update:03-05-2010] | Poland,DS classic |
28-04-2010 03-05-2010 | V Międzynarodowy Puchar ZGAZS w Szachach - OPEN B
Wrocław [update:03-05-2010] | Poland,DS classic |
25-04-2010 02-05-2010 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-A
Kraków Hotel Europejski [update:02-05-2010] | Poland,MP classic |
25-04-2010 02-05-2010 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-B
Kraków Hotel Europejski [update:02-05-2010] | Poland,MP classic |
25-04-2010 02-05-2010 | Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr-C
Kraków Hotel Europejski [update:02-05-2010] | Poland,MP classic |
25-04-2010 25-04-2010 | Otwarte Mistrzostwa Pomaranczarni
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 24-04-2010 | Gimnazjada 2009/10 - Finał Dolnośląski
Żarów [update:27-04-2010] | Poland,DS team, classic |
24-04-2010 24-04-2010 | II "Turniej w Czytelni"
Warszawa [update:25-02-2011] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im.M.Kopernika - GRUPA A
Wrocław [update:25-04-2010] | Poland,DS classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im.M.Kopernika - GRUPA B
Wrocław [update:25-04-2010] | Poland,DS classic |
24-04-2010 24-04-2010 | Turniej na V i IV kat do 17 lat
Warszawa Wesoła [update:28-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do 10 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do 12 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do 14 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Chłopcy do 18 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do 10 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
24-04-2010 25-04-2010 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do 12 lat
Warszawa [update:25-04-2010] | Poland,MA classic |
23-04-2010 25-04-2010 | Mistrzostwa Województwa Seniorów i Seniorek Juniorów i Juniorek do lat 14 16 i 18 w Szachach
Lublin [update:25-04-2010] | Poland,LU classic |
23-04-2010 25-04-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących 2010 Kobiety
Rzeszów [update:25-04-2010] | Poland,PK classic |
23-04-2010 25-04-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących 2010 Mężczyźni
Rzeszów [update:25-04-2010] | Poland,PK classic |
23-04-2010 23-04-2010 | Turniej końcówek ciężkofigurowych w KKSz - gr. B
Kraków [update:23-04-2010] | Poland,MP classic |
23-04-2010 23-04-2010 | Turniej końcówek skoczkowo-gońcowych - gr. A
Kraków [update:23-04-2010] | Poland,MP classic |
23-04-2010 04-06-2010 | Wiosenny turniej szachowy
Mińsk Mazowiecki [update:14-06-2010] | Poland,MA classic |
21-04-2010 21-04-2010 | Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 7
Starachowice [update:23-04-2010] | Poland,SK classic |
21-04-2010 25-04-2010 | IX MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W SZACHACH
POKRZYWNA [update:01-05-2010] | Poland,OP classic |
17-04-2010 18-04-2010 | KWIECIEŃ B: 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-04-2010] | classic |
17-04-2010 18-04-2010 | KWIECIEŃ C: 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-04-2010] | classic |
16-04-2010 16-04-2010 | Turniej końcówek - gr. A
Kraków [update:16-04-2010] | Poland,MP classic |
10-04-2010 11-04-2010 | PIERWSZY TURNIEJ SZACHOWY "GRAND PRIX-2010"
Suwałki [update:11-04-2010] | Poland,PL classic |
09-04-2010 20-05-2010 | OTWARTE MISTRZOSTWA UKS ZADRNA 2010 open C
Kamienna Góra [update:25-05-2010] | Poland,DS classic |
09-04-2010 09-04-2010 | Turniej klubowy w KKSz gr. A
Kraków [update:09-04-2010] | Poland,MP classic |
08-04-2010 17-06-2010 | 77th YMCA Spring 2010-A
Warszawa [update:18-06-2010] | Poland,MA classic |
08-04-2010 17-04-2010 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych w szachach
Zawoja [update:16-04-2010] | Poland,MP classic |
07-04-2010 16-06-2010 | 76th YMCA Spring 2010-B
Warszawa [update:17-06-2010] | Poland,MA classic |
06-04-2010 24-06-2010 | 75th YMCA Masters 2010
Warszawa [update:24-06-2010] | Poland,MA classic |
06-04-2010 25-06-2010 | 78th YMCA Spring 2010-C
Warszawa [update:25-06-2010] | Poland,MA classic |
28-03-2010 28-03-2010 | Przedszkolaki Ursus Dziewczyny
Ursus Warszawa [update:28-03-2010] | Poland,MA classic |
27-03-2010 28-03-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa B - II turniej
Wrocław [update:28-03-2010] | Poland,DS classic |
27-03-2010 28-03-2010 | XV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:28-03-2010] | Poland,MP classic |
27-03-2010 28-03-2010 | XV Szachowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Mszana Dolna [update:27-02-2010] | Poland,MP classic |
26-03-2010 28-03-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa A - II turniej
Wrocław [update:28-03-2010] | Poland,DS classic |
26-03-2010 28-03-2010 | TSz P60 o Puchar Prezesa MOSiR-u ZABRZAŃSKA WIOSNA 2010 do R=2100 gr.A OPEN
Zabrze MOSiR [update:29-03-2010] | Poland,SL classic |
26-03-2010 28-03-2010 | TSz P60 o Puchar Prezesa MOSiR-u ZABRZAŃSKA WIOSNA 2010 do R=2100 gr.B 11-14 lat
Zabrze MOSiR [update:29-03-2010] | Poland,SL classic |
26-03-2010 28-03-2010 | TSz P60 o Puchar Prezesa MOSiR-u ZABRZAŃSKA WIOSNA 2010 do R=2100 gr.C do 10 lat
Zabrze MOSiR [update:29-03-2010] | Poland,SL classic |
21-03-2010 21-03-2010 | VI Otwarty Turniej Szachowy Nocne Granie w Szachy - III Koło
Żarów [update:21-03-2010] | Poland,DS classic |
20-03-2010 28-03-2010 | 46 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa gr. B
Chorzów [update:06-04-2010] | Poland,SL classic |
20-03-2010 28-03-2010 | 46 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa OPEN FIDE
Chorzów [update:06-04-2010] | Poland,SL classic |
20-03-2010 28-03-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w szachach 2010 - grupa A
Mielno [update:28-03-2010] | Poland,WP team, classic |
20-03-2010 28-03-2010 | Druzynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych w szachach 2010 - grupa B
Mielno [update:28-03-2010] | Poland,WP team, classic |
20-03-2010 27-03-2010 | Otwarte Mistrzostwa Pruszcza Gdańskiego w Szachach 2010
Pruszcz Gdański [update:27-03-2010] | Poland,PO classic |
19-03-2010 28-03-2010 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 12 lat
Wisła [update:09-03-2011] | Poland,SL classic |
19-03-2010 28-03-2010 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 12 lat
Wisła [update:09-03-2011] | Poland,SL classic |
19-03-2010 28-03-2010 | Puchar Polski Juniorów do 10 lat
Wisła [update:09-03-2011] | Poland,SL classic |
19-03-2010 28-03-2010 | Puchar Polski Juniorek do 10 lat
Wisła [update:09-03-2011] | Poland,SL classic |
14-03-2010 14-03-2010 | Liga Szachowa w Woli wyniki marzec 2010
Wola [update:15-03-2010] | Poland,SL classic |
13-03-2010 13-03-2010 | I Turniej o Puchar Prezesa UKS Smecz Konin
Konin [update:17-04-2011] | Poland,WP classic |
13-03-2010 14-03-2010 | MARZEC B: 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-03-2010] | classic |
13-03-2010 14-03-2010 | MARZEC C: 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-03-2010] | classic |
13-03-2010 14-03-2010 | Turniej Szachowy Wiosna w Gimnazjum nr 13 Wrocław - Grupa B
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
13-03-2010 14-03-2010 | Turniej Szachowy Wiosna w Gimnazjum nr 13 Wrocław - Grupa C
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
13-03-2010 14-03-2010 | Turniej Szachowy Wiosna w Gimnazjum nr 13 Wrocław - Grupa D
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
13-03-2010 18-04-2010 | Wagrowiecki Turniej Klasyfikacyjny 2010
Wagrowiec [update:24-11-2010] | Poland,WP classic |
12-03-2010 14-03-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 10 w Szachach
Lublin [update:13-03-2010] | Poland,LU classic |
12-03-2010 14-03-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 12 w Szachach
Lublin [update:13-03-2010] | Poland,LU classic |
12-03-2010 14-03-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 10 w Szachach
Lublin [update:13-03-2010] | Poland,LU classic |
12-03-2010 14-03-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 12 w Szachach
Lublin [update:13-03-2010] | Poland,LU classic |
12-03-2010 14-03-2010 | Turniej Szachowy Wiosna w Gimnazjum nr 13 Wrocław - Grupa A
Wrocław [update:13-03-2011] | Poland,DS classic |
10-03-2010 10-03-2010 | 375 Szachowa Środa w KKSZ
Kraków [update:10-03-2010] | Poland,MP classic |
10-03-2010 02-05-2010 | Mistrzostwa UKS Sztum w szachach klasycznych
Sztum [update:29-04-2010] | Poland,PO classic |
09-03-2010 20-05-2010 | OTWARTE MISTRZOSTWA UKS ZADRNA 2010 open A
Kamienna Góra [update:22-05-2010] | Poland,DS classic |
09-03-2010 20-05-2010 | OTWARTE MISTRZOSTWA UKS ZADRNA 2010 open B
Kamienna Góra [update:22-05-2010] | Poland,DS classic |
08-03-2010 17-03-2010 | Mistrzostwa Olkusza Dzieci i Młodzieży
Olkusz [update:17-03-2010] | Poland,MP classic |
08-03-2010 08-03-2010 | Turniej Klasyfikacyjny
Elbląg [update:23-03-2010] | Poland,WM classic |
08-03-2010 08-03-2010 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy OPEN Krynica 2010
Krynica 10-17-04.2010 r. [update:08-03-2010] | Poland,PK classic |
06-03-2010 14-03-2010 | Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat
Karpacz [update:09-03-2011] | Poland,DS classic |
06-03-2010 14-03-2010 | Finał Mistrzostw Polski Juniorów do 18 lat
Karpacz [update:09-03-2011] | Poland,DS classic |
06-03-2010 14-03-2010 | Finał Mistrzostw Polski Juniorek do 16 lat
Karpacz [update:09-03-2011] | Poland,DS classic |
06-03-2010 14-03-2010 | Finał Mistrzostw Polski Juniorek do 18 lat
Karpacz [update:09-03-2011] | Poland,DS classic |
06-03-2010 07-03-2010 | I Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - Grupa A - 11-16 lat
GLIWICE [update:08-03-2010] | Poland,SL classic |
06-03-2010 07-03-2010 | I Międzynarodowy Turniej Akademii Szachowej Gliwice - Grupa B - do 10 lat
GLIWICE [update:08-03-2010] | Poland,SL classic |
06-03-2010 07-03-2010 | III Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [update:07-03-2010] | Poland,DS classic |
06-03-2010 24-04-2010 | Mistrzostwa Juniorów Koła Szachowego RDK Staroniwa
Rzeszów [update:27-04-2010] | Poland,PK classic |
06-03-2010 16-05-2010 | VII edycja Międzypowiatowej Ligi Szachowej 2010
Żarów/Strzegom/Jaworzyna Śląska [update:07-07-2010] | Poland,DS team, classic |
06-03-2010 07-03-2010 | VII Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - grupa A
Kraków [update:07-03-2010] | Poland,MP classic |
05-03-2010 05-03-2010 | 9. runda Grand Prix Białegostoku "Zima-wiosna 2010"
Białystok [update:15-03-2010] | Poland,PL classic |
05-03-2010 16-04-2010 | Mistrzostwa Sekcji L.K.S. Piast Srem
Śrem [update:18-04-2010] | Poland,WP classic |
05-03-2010 07-03-2010 | Turniej Szachowy w ramach Spartakiady Niewidomych o "Puchar PODKARPACIA"
Przemyśl [update:08-03-2010] | Poland,PK classic |
05-03-2010 07-03-2010 | Weekendowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław - I turniej cyklu - Grupa A
Wrocław [update:07-03-2010] | Poland,DS classic |
05-03-2010 07-03-2010 | Weekendowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław - I turniej cyklu - Grupa B
Wrocław [update:07-03-2010] | Poland,DS classic |
03-03-2010 03-03-2010 | 374 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:08-03-2010] | Poland,MP classic |
01-03-2010 13-03-2010 | XIV TURNIEJ SZACHOWY - "BOGUSZOWICE - 2010"
Boguszowice [update:13-03-2010] | Poland,SL classic |
27-02-2010 28-02-2010 | III Mistrzostwa Ursusa Kobiet 2010
Ursus [update:28-02-2010] | Poland,MA classic |
27-02-2010 28-02-2010 | IV Liga Juniorów'2010
Karpicko [update:01-03-2010] | Poland,WP team, classic |
27-02-2010 11-04-2010 | Wielkopolska III Liga Juniorów 2010
Kościelec [update:11-04-2010] | Poland,WP team, classic |
26-02-2010 28-02-2010 | Zagraj jak Mistrz - turniej juniorów do 18 lat
Chorzów [update:28-02-2010] | Poland,SL classic |
26-02-2010 28-02-2010 | Zagraj jak Mistrz - turniej juniorów do 10 lat
Chorzów [update:28-02-2010] | Poland,SL classic |
25-02-2010 27-02-2010 | VII Zimowe Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach 2010
Chojnice [update:27-02-2010] | Poland,PO classic |
24-02-2010 24-02-2010 | 373 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:24-02-2010] | Poland,MP classic |
22-02-2010 26-02-2010 | I Tomaszowski Zimowy Festiwal Szachowy "FERIE 2010 - Grupa A"
Tomaszów Lubelski [update:26-02-2010] | Poland,LU classic |
22-02-2010 26-02-2010 | I Tomaszowski Zimowy Festiwal Szachowy "FERIE 2010 - Grupa B"
Tomaszów Lubelski [update:26-02-2010] | Poland,LU classic |
22-02-2010 26-02-2010 | Lubaczowskie Spotkania Szachowe
Lubaczów [update:26-02-2010] | Poland,PK classic |
22-02-2010 26-04-2010 | Turniej klasyfikacyjny w SOK
Siemiatycze [update:26-04-2010] | Poland,PL classic |
22-02-2010 28-02-2010 | Turniej Popołudniowy
Wrocław [update:28-02-2010] | Poland,DS classic |
21-02-2010 21-02-2010 | XIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Raciborza - Grupa B - do 1900
Racibórz [update:21-02-2010] | Poland,SL classic |
21-02-2010 21-02-2010 | XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza - Grupa A
Racibórz [update:21-02-2010] | Poland,SL classic |
20-02-2010 25-02-2010 | Mecz Dariusz Świercz vs. Sergei Movsesian szachy klasyczne
Wrocław [update:25-02-2010] | Poland,DS classic |
19-02-2010 06-03-2010 | Szachylicka "Marzanna"
Chylice [update:13-03-2010] | Poland,MA classic |
19-02-2010 21-02-2010 | TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP
BIELSKO-BIAŁA [update:21-02-2010] | Poland,SL classic |
19-02-2010 19-02-2010 | turniej w KKSz
Kraków [update:19-02-2010] | Poland,MP classic |
18-02-2010 18-02-2010 | Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 4
Starachowice [update:01-03-2010] | Poland,SK classic |
17-02-2010 17-02-2010 | 372 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:17-02-2010] | Poland,MP classic |
17-02-2010 21-02-2010 | MISTRZOSTWA BRZOZOWA - grupa OPEN
Brzozów [update:23-02-2010] | Poland,PK classic |
17-02-2010 21-02-2010 | MISTRZOSTWA BRZOZOWA - JUNIORZY
Brzozów [update:23-02-2010] | Poland,PK classic |
15-02-2010 18-02-2010 | Ferie w MDK
Gliwice [update:19-02-2010] | Poland,SL classic |
15-02-2010 21-02-2010 | Ferie Zimowe 2010 w Malborku Grupa A
Malbork Gimnazjum nr 1 ul. Żeromskiego 45 [update:21-02-2010] | Poland,PO classic |
15-02-2010 21-02-2010 | Ferie Zimowe 2010 w Malborku Grupa B
Malbork Gimnazjum nr 1 ul. Żeromskiego 45 [update:21-02-2010] | Poland,PO classic |
15-02-2010 20-02-2010 | II OTWARTE INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ - Grupa A
Krężnica Jara [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
15-02-2010 20-02-2010 | II OTWARTE INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ - Grupa B
Krężnica Jara [update:09-03-2011] | Poland,LU classic |
12-02-2010 12-02-2010 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnie - kl. I-III dz.
Leżajsk [update:12-03-2010] | Poland,PK classic |
12-02-2010 12-02-2010 | Turniej handicapowy w KKSz
Kraków [update:12-02-2010] | Poland,MP classic |
10-02-2010 10-02-2010 | 371 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:11-02-2010] | Poland,MP classic |
08-02-2010 13-02-2010 | Zimowy Turniej Szachowy w KSz Polonia Wrocław - Grupa A
Wrocław [update:23-03-2010] | Poland,DS classic |
08-02-2010 11-02-2010 | Zimowy Turniej Szachowy w KSz Polonia Wrocław - Grupa B
Wrocław [update:11-02-2010] | Poland,DS classic |
07-02-2010 14-02-2010 | III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open A FIDE otwarty
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / www.strateg.net.pl [update:14-02-2010] | Poland,OP classic |
07-02-2010 14-02-2010 | III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B juniorzy starsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie [update:14-02-2010] | Poland,OP classic |
07-02-2010 14-02-2010 | III MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open C juniorzy młodsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie [update:07-02-2010] | Poland,OP classic |
06-02-2010 07-02-2010 | GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:10-02-2010] | classic |
06-02-2010 07-02-2010 | IV Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:09-02-2010] | Poland,MP team, classic |
06-02-2010 07-02-2010 | LUTY B: 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:07-02-2010] | classic |
06-02-2010 07-02-2010 | LUTY C: 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:07-02-2010] | classic |
06-02-2010 13-02-2010 | Mistrzostwa Zbąszynia w Szachach 2010
Zbąszyń [update:14-02-2010] | Poland,WP classic |
06-02-2010 14-02-2010 | Turniej Kołowy Gdynia Luty 2010
Gdynia [update:28-01-2010] | Poland,PO classic |
06-02-2010 14-02-2010 | Turniej Kołowy Gdynia Luty 2010
Gdynia [update:19-02-2010] | Poland,PO classic |
06-02-2010 14-02-2010 | Turniej Kołowy Gdynia Luty 2010 - B - klasyfikacyjny
Gdynia [update:19-02-2010] | Poland,PO classic |
05-02-2010 05-02-2010 | Indywidualne Mistrzostwa Gminy Bierzwnik
Bierzwnik [update:01-03-2010] | Poland,ZP classic |
03-02-2010 03-02-2010 | 370 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:03-02-2010] | Poland,MP classic |
02-02-2010 12-02-2010 | Powalcz w ferie o kategorie
Warszawa [update:13-02-2010] | Poland,MA classic |
01-02-2010 03-02-2010 | Copernicus 2010 - Grupa A
Wrocław [update:03-02-2010] | Poland,DS classic |
01-02-2010 03-02-2010 | Copernicus 2010 - Grupa B
Wrocław [update:03-02-2010] | Poland,DS classic |
01-02-2010 03-02-2010 | Copernicus 2010 - Grupa C
Wrocław [update:03-02-2010] | Poland,DS classic |
01-02-2010 05-02-2010 | Ferie z szachami 2010 - grupa A
Olsztyn [update:07-02-2010] | Poland,WM classic |
01-02-2010 05-02-2010 | Ferie z szachami 2010 - grupa B i C
Olsztyn [update:05-02-2010] | Poland,WM classic |
01-02-2010 05-02-2010 | Ferie z szachami 2010 - grupa D
Olsztyn [update:05-02-2010] | Poland,WM classic |
01-02-2010 03-02-2010 | Turniej Klasyfikacyjny - gr.A
Sokółka [update:03-02-2010] | Poland,PL classic |
01-02-2010 03-02-2010 | Turniej Klasyfikacyjny gr-B
Sokółka [update:03-02-2010] | Poland,PL classic |
31-01-2010 28-02-2010 | DMP - V LIGA SZACHOWA PODKARPACKA - Grupa A
Rzeszów/Mielec [update:01-03-2010] | Poland,PK team, classic |
31-01-2010 28-02-2010 | DMP - V LIGA SZACHOWA PODKARPACKA - Grupa B
Mielec [update:01-03-2010] | Poland,PK team, classic |
31-01-2010 05-02-2010 | Ferie Zimowe MDK Śródmieście w Lewinie Kłodzkim Grupa A
Lewin Kłodzki [update:08-02-2010] | Poland,DS classic |
31-01-2010 05-02-2010 | Ferie Zimowe MDK Śródmieście w Lewinie Kłodzkim Grupa B
Lewin Kłodzki [update:08-02-2010] | Poland,DS classic |
31-01-2010 05-02-2010 | Obóz Szachowy w Orawce
Orawka [update:16-02-2010] | Poland,MP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa D
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa 13-16
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa 5-8
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa 9-12
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa A
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa B
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
31-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa C
Koszalin [update:01-02-2010] | Poland,ZP classic |
30-01-2010 24-04-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - LOJ 2010
woj. śląskie [update:27-04-2010] | Poland,SL team, classic |
30-01-2010 31-01-2010 | IV Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa A
Ślesin [update:31-01-2010] | Poland,WP classic |
30-01-2010 30-01-2010 | IV Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B
Ślesin [update:31-01-2010] | Poland,WP classic |
30-01-2010 31-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa B - I turniej
Wrocław [update:02-02-2010] | Poland,DS classic |
30-01-2010 31-01-2010 | VIII MIĘDZYNARODOWY NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY Finał
Koszalin [update:02-02-2010] | Poland,ZP classic |
30-01-2010 07-02-2010 | XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:07-02-2010] | Poland,OP classic |
30-01-2010 07-02-2010 | XX JUBILEUSZOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR GÓR OPAWSKICH - JUNIORZY DO 12 LAT
POKRZYWNA [update:07-02-2010] | Poland,OP classic |
29-01-2010 31-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - grupa A - I turniej
Wrocław [update:02-02-2010] | Poland,DS classic |
29-01-2010 29-01-2010 | Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [update:29-01-2010] | Poland,DS classic |
27-01-2010 27-01-2010 | 369 Szachowa Środa w KKSz.
Kraków [update:27-01-2010] | Poland,MP classic |
27-01-2010 27-01-2010 | III Turniej Szachowy Pamięci Roberta Fischera
Wrocław [update:27-01-2010] | Poland,DS classic |
27-01-2010 31-01-2010 | Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2010 grupa A
Obra [update:31-01-2010] | Poland,WP classic |
27-01-2010 31-01-2010 | Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2010 grupa B
Obra [update:31-01-2010] | Poland,WP classic |
27-01-2010 31-01-2010 | Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2010 grupa C
Obra [update:31-01-2010] | Poland,WP classic |
26-01-2010 28-01-2010 | Turniej Szachowy Juniorów o puchar dyrektora Dworku Białoprądnickiego gr A
Kraków [update:28-01-2010] | Poland,MP classic |
26-01-2010 28-01-2010 | Turniej Szachowy Juniorów o puchar dyrektora Dworku Białoprądnickiego gr B
Kraków [update:28-01-2010] | Poland,MP classic |
26-01-2010 28-01-2010 | Turniej Szachowy Juniorów o puchar dyrektora Dworku Białoprądnickiego gr C
Kraków [update:28-01-2010] | Poland,MP classic |
25-01-2010 27-01-2010 | FERIE Z TORFARMEM 2010
Toruń [update:27-01-2010] | Poland,KP classic |
25-01-2010 29-01-2010 | FERIE ZIMOWE 2010
Suwałki [update:24-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 29-01-2010 | FERIE ZIMOWE 2010
Suwałki [update:29-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 27-01-2010 | FERIE ZIMOWE grupa B
Suwałki [update:27-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 26-01-2010 | Mistrzostwa Pałacu Młodzieży Nowy Sącz Grupa A
Nowy Sącz [update:02-02-2010] | Poland,MP classic |
25-01-2010 29-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 10 lat na rok 2010 - klasyczne
Białystok [update:29-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 29-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do 14 lat na rok 2010 - klasyczne
Białystok [update:29-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 29-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorek i Juniorów do 20 lat na rok 2010 - klasyczne
Białystok [update:29-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 29-01-2010 | Otwarte Mistrzostwa Miasta Białegostoku Juniorek do 14 lat na 2010 rok - klasyczne
Białystok [update:29-01-2010] | Poland,PL classic |
25-01-2010 25-01-2010 | Poniedziałki w Hetmanie - I Turniej
Wrocław [update:26-01-2010] | Poland,DS classic |
25-01-2010 27-01-2010 | XV Feryjny Turniej Szachowy o Puchar SM "PERSPEKTYWA" Łomża.
Łomża [update:27-01-2010] | Poland,PL classic |
24-01-2010 30-05-2010 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA '2010 - LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW
Województwo Śląskie [update:25-06-2010] | Poland,SL team, classic |
23-01-2010 31-01-2010 | III Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:31-01-2010] | Poland,MA classic |
23-01-2010 23-02-2010 | Szachylickie Kołowanie 1200-1250
Chylice [update:18-02-2010] | Poland,MA classic |
22-01-2010 24-01-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach na rok 2010
Żarów [update:24-01-2010] | Poland,DS team, classic |
22-01-2010 24-01-2010 | Mistrzostwa Chełmży 2010
Chełmża [update:24-01-2010] | Poland,KP classic |
22-01-2010 23-01-2010 | XXVI Mistrzostwa Podhala - grupa dzieci
Rabka-Zdrój [update:23-01-2010] | classic |
22-01-2010 24-01-2010 | XXVI Mistrzostwa Podhala do lat 10
Rabka-Zdrój [update:17-01-2010] | Poland,MP classic |
22-01-2010 24-01-2010 | XXVI Mistrzostwa Podhala do lat 14 i 18
Rabka-Zdrój [update:17-01-2010] | Poland,MP classic |
20-01-2010 20-01-2010 | 368 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:20-01-2010] | Poland,MP classic |
19-01-2010 23-01-2010 | XII Mistrzostwa Miasta Limanowa
Limanowa [update:23-01-2010] | Poland,MP classic |
19-01-2010 23-01-2010 | XII Mistrzostwa Miasta Limanowa Grupa B
Limanowa [update:23-01-2010] | Poland,MP classic |
18-01-2010 18-01-2010 | Kadra Małopolski MZSzach - blitz1
Rabka Zdrój [update:21-01-2010] | Poland,MP classic |
18-01-2010 21-01-2010 | Turniej Kadry Młodzików MZSzach - grupa A
Rabka Zdrój [update:21-01-2010] | Poland,MP classic |
18-01-2010 24-01-2010 | XXVI Mistrzostwa Podhala Grupa B
Rabka-Zdrój [update:27-01-2010] | Poland,MP classic |
18-01-2010 24-01-2010 | XXVI Otwarte Mistrzostwa Podhala Grupa A
Rabka [update:24-01-2010] | Poland,MP classic |
18-01-2010 22-01-2010 | XXVII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2010" - "A" do lat 18 z rankingiem fide
Bydgoszcz [update:09-03-2011] | Poland,KP classic |
18-01-2010 22-01-2010 | XXVII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2010" - "B" do lat 18 bez rankingu fide
Bydgoszcz [update:22-01-2010] | Poland,KP classic |
18-01-2010 22-01-2010 | XXVII Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2010" - "C" do lat 12 bez rankingu fide
Bydgoszcz [update:09-03-2011] | Poland,KP classic |
16-01-2010 17-01-2010 | Eliminacje do drużyny KSz Polonia Wrocław w III Lidze Juniorów - chłopcy
Wrocław [update:17-01-2010] | Poland,DS classic |
16-01-2010 17-01-2010 | Eliminacje do drużyny KSz Polonia Wrocław w III Lidze Juniorów - dziewczęta
Wrocław [update:17-01-2010] | Poland,DS classic |
16-01-2010 17-01-2010 | STYCZEŃ B - 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:17-01-2010] | classic |
16-01-2010 17-01-2010 | STYCZEŃ C-1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:17-01-2010] | classic |
15-01-2010 17-01-2010 | Festiwal Szachowy GRODZIEC'2010 w P'60 dla Zawodników do Rank=2100 Gr.A Open
BĘDZIN-GRODZIEC [update:17-01-2010] | Poland,SL classic |
15-01-2010 17-01-2010 | Festiwal Szachowy GRODZIEC'2010 w P'60 dla Zawodników do Rank=2100 Gr.C do 10 lat
BĘDZIN-GRODZIEC [update:17-01-2010] | Poland,SL classic |
15-01-2010 15-01-2010 | Turniej klubowy
Kraków [update:15-01-2010] | Poland,MP classic |
15-01-2010 09-04-2010 | Turniej o Mistrzostwo Pałacu Młodzieży
Katowice [update:23-04-2010] | Poland,SL classic |
15-01-2010 19-03-2010 | Turniej Zimowy
Mińsk Mazowiecki [update:12-03-2010] | Poland,MA classic |
13-01-2010 13-01-2010 | 367 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:13-01-2010] | Poland,MP classic |
10-01-2010 16-05-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - LOS 2010
Teren SZSzach K-ce [update:16-07-2010] | Poland,SL team, classic |
10-01-2010 16-05-2010 | Wielkopolska IV Liga Szachowa Seniorów - Grupa B
Wielkopolska [update:21-05-2010] | Poland,WP team, classic |
09-01-2010 27-05-2010 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO JUNIORÓW 2010 - LWJ
ŚZSzach Katowice [update:16-07-2010] | Poland,SL team, classic |
09-01-2010 24-04-2010 | Liga Powiatowa I edycja I - IV 2010
UKS MDK Otwock [update:04-05-2010] | Poland,MA team, classic |
08-01-2010 10-01-2010 | II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Jastków - Turniej A
Dąbrowica 133 [update:17-02-2010] | Poland,LU classic |
08-01-2010 10-01-2010 | II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Jastków - Turniej B
Dąbrowica 133 [update:17-02-2010] | Poland,LU classic |
08-01-2010 08-01-2010 | MP Limanowa IMS Szkól Podstawowych 2010
Limanowa [update:08-01-2010] | Poland,MP classic |
08-01-2010 08-01-2010 | Piątkowe Turnieje Szachowe Klubu Polonia Wrocław
Wrocław [update:08-01-2010] | Poland,DS classic |
07-01-2010 23-03-2010 | 73rd YMCA Winter 2010-B
Warszawa [update:24-03-2010] | Poland,MA classic |
06-01-2010 06-01-2010 | 366 SzachowaŚroda w KKSz
Kraków [update:06-01-2010] | Poland,MP classic |
06-01-2010 31-03-2010 | 72nd YMCA Winter 2010-C
Warszawa [update:01-04-2010] | Poland,MA classic |
06-01-2010 06-01-2010 | IGRZYSKA MŁODZIEZY - Gimnazja Powiat Limanowa
Limanowa [update:06-01-2010] | Poland,MP classic |
05-01-2010 25-03-2010 | 71st YMCA Winter 2010-D
Warszawa [update:31-03-2010] | Poland,MA classic |
05-01-2010 30-03-2010 | 74th YMCA Winter 2010-A
Warszawa [update:31-03-2010] | Poland,MA classic |
05-01-2010 09-02-2010 | Szachowe Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców
WARSZWA [update:11-02-2010] | Poland,MA classic |
04-01-2010 29-03-2010 | I Zimowe granie w Hetmanie_A
Warszawa [update:29-03-2010] | Poland,MA classic |
04-01-2010 29-03-2010 | I Zimowe granie w Hetmanie_B
Warszawa [update:01-04-2010] | Poland,MA classic |
01-01-2010 01-01-1970 | Lista rankingowa MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Wrocław [update:09-08-2012] | Poland,DS classic |
29-12-2009 30-12-2009 | Mistrzostwa UKS MDK Nr 1 - grupa B 1250-1800
Bydgoszcz [update:30-12-2009] | Poland,KP classic |
27-12-2009 30-12-2009 | 12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open A
Kętrzyn [update:04-01-2010] | Poland,WM classic |
27-12-2009 30-12-2009 | 12 Kętrzyński Festiwal Szachowy - open B
Kętrzyn [update:30-12-2009] | Poland,WM classic |
27-12-2009 31-12-2009 | Memoriał imienia Ludwika Zamenhofa 2009 grupa B
Białystok [update:05-01-2010] | Poland,PL classic |
27-12-2009 03-01-2010 | Noworoczniak
W-wa Białołęka Modlińska 197 Ratusz Chylice Dworska 2 ZSP [update:03-01-2010] | Poland,MA classic |
27-12-2009 30-12-2009 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk
Suwałki [update:02-01-2010] | Poland,PL classic |
27-12-2009 30-12-2009 | Otwarte Mistrzostwa Suwałk- grupa C
Suwałki [update:29-12-2009] | Poland,PL classic |
27-12-2009 31-12-2009 | V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO RYBNIK 2009
Rybnik [update:30-12-2009] | Poland,SL classic |
27-12-2009 31-12-2009 | V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO - RYBNIK 2009
Rybnik [update:28-12-2009] | Poland,SL classic |
27-12-2009 31-12-2009 | V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY RYBNICKIEGO - RYBNIK 2009
Rybnik [update:31-12-2009] | Poland,SL classic |
27-12-2009 04-01-2010 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-A
Kraków [update:04-01-2010] | Poland,MP classic |
27-12-2009 04-01-2010 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-B
Kraków [update:04-01-2010] | Poland,MP classic |
27-12-2009 04-01-2010 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-C
Kraków [update:04-01-2010] | Poland,MP classic |
27-12-2009 31-12-2009 | XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2009 Gr-D
Kraków [update:31-12-2009] | Poland,MP classic |
23-12-2009 23-12-2009 | 365 Szachowa Środa w Krakowski Klubie Szachistów
Kraków [update:23-12-2009] | Poland,MP classic |
22-12-2009 22-12-2009 | Szachowe Mistrostwa 2009 w SP 155.
Kraków [update:22-12-2009] | Poland,MP classic |
21-12-2009 23-12-2009 | 2009 PRISAA Chess Team Tournament - Women
Holy Cross of Davao College [update:24-12-2009] | team, classic |
21-12-2009 23-12-2009 | 2009 PRISAA Chess Team Tournament- Men
Holy Cross of Davao College [update:24-12-2009] | team, classic |
21-12-2009 21-12-2009 | XVII Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych - Limanowa
Limanowa [update:21-12-2009] | Poland,MP classic |
20-12-2009 20-12-2009 | Gwiazdkowy Otwarty Turniej Szachowy - Turniej B
Starachowice ul. Moniuszki 117 [update:22-12-2009] | Poland,SK classic |
16-12-2009 16-12-2009 | 364 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-12-2009] | Poland,MP classic |
16-12-2009 16-12-2009 | Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 3
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [update:22-12-2009] | Poland,SK classic |
12-12-2009 19-12-2009 | 1st BKCC Women Under 20 Club Rating Chess Tournament
Davao City [update:09-11-2009] | classic |
12-12-2009 13-12-2009 | GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-12-2009] | classic |
12-12-2009 13-12-2009 | GRUDZIEŃ B-1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-12-2009] | classic |
12-12-2009 13-12-2009 | GRUDZIEŃ C-1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:14-12-2009] | classic |
11-12-2009 13-12-2009 | VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa A
Tychy [update:13-12-2009] | Poland,SL classic |
11-12-2009 13-12-2009 | VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa B
Tychy [update:13-12-2009] | Poland,SL classic |
11-12-2009 13-12-2009 | VIII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - grupa C
Tychy [update:13-12-2009] | Poland,SL classic |
09-12-2009 09-12-2009 | 363 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:09-12-2009] | Poland,MP classic |
09-12-2009 10-02-2010 | Szachowe Mistrzostwa Sokołowa Małopolskiego 2010 - grupa A
Sokołów Małopolski [update:10-02-2010] | Poland,PK classic |
06-12-2009 06-12-2009 | Gimnazjada Województwa Podlaskiego Chłopców 2009
ZSI Nr 1 Białystok [update:16-12-2009] | Poland,PL team, classic |
04-12-2009 06-12-2009 | Szachowy Turniej Mikołajkowy Włocławek 2009
Włocławek [update:06-12-2009] | Poland,KP classic |
03-12-2009 06-12-2009 | X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Spółdzielczości Mieszkaniowych na 2009 rok
OSzW Sp.M. OPAWA Glucholazy ul. Karlowicza 29. [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
02-12-2009 02-12-2009 | 362 Szachowa Środa w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [update:02-12-2009] | Poland,MP classic |
02-12-2009 02-12-2009 | TURNIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - GRUDZIEŃ 2009
SPAŁA [update:02-12-2009] | classic |
29-11-2009 16-05-2010 | III Wielkopolska Liga Szachowa 2009/2010
Wielkopolska [update:22-05-2010] | Poland,WP team, classic |
29-11-2009 18-04-2010 | III Wielkopolska Liga Szachowa 2009/2010
Wielkopolska [update:30-11-2009] | team, classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 11
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 13
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 15
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 17
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - chłopcy do lat 9
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 11
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 13
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 15
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 17
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
29-11-2009 06-12-2009 | Turniej Ostatniej Szansy - dziewczęta do lat 9
Pokrzywna (woj. opolskie) [update:06-12-2009] | Poland,OP classic |
26-11-2009 29-11-2009 | Mistrzostwa Płocka 2009 - Turniej A
Płock [update:30-11-2009] | Poland,MA classic |
26-11-2009 29-11-2009 | Mistrzostwa Płocka 2009 - Turniej B
Płock [update:29-11-2009] | Poland,MA classic |
25-11-2009 25-11-2009 | 361 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub szachistów ul. Prądnicka 43 [update:25-11-2009] | classic |
25-11-2009 29-11-2009 | MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR REGIONU BESKIDY
WEGIERSKA GÓRKA [update:29-11-2009] | classic |
25-11-2009 02-12-2009 | XXV Międzynarodowy Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:02-12-2009] | Poland,DS classic |
23-11-2009 23-11-2009 | Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych - Juniorki
Konin/MDK [update:24-11-2009] | classic |
23-11-2009 23-11-2009 | Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych - Juniorzy
Konin/MDK [update:24-11-2009] | classic |
22-11-2009 29-11-2009 | Otwarte Mistrzostwa Szczecina
Szczecin ul. Racławicka 10 [update:29-11-2009] | classic |
21-11-2009 21-11-2009 | Turniej do 19 lat na V i IV kategorię
Warszawa - Anin [update:21-11-2009] | classic |
20-11-2009 22-11-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet 2009
Wrocław - Kawiarnia Szachowa Paśnik [update:23-11-2009] | team, classic |
20-11-2009 29-01-2010 | Turniej A UKS MDK Otwock XI 2009 - I 2010
Otwock [update:03-02-2010] | Poland,MA classic |
20-11-2009 29-01-2010 | Turniej B 20 XI 2009
Otwock [update:03-02-2010] | Poland,MA classic |
20-11-2009 20-11-2009 | Turniej końcówek dwuwieżowych w KKSz
Kraków [update:20-11-2009] | classic |
19-11-2009 22-11-2009 | Mazowiecka Liga Juniorów
Sękocin [update:22-11-2009] | team, classic |
18-11-2009 18-11-2009 | Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 2
Starachowice ul. Moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [update:20-11-2009] | classic |
18-11-2009 18-11-2009 | Szachowa Środa w KKSz
Kraków/KKSz [update:25-11-2009] | classic |
14-11-2009 15-11-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
Otwock [update:15-11-2009] | team, classic |
14-11-2009 21-11-2009 | Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego na rok 2009 - ZAWODY ODWOŁANE
Ostrowiec Św. budynek kina "Etiuda" [update:12-11-2009] | classic |
13-11-2009 13-11-2009 | Końcówki handicapowe w KKSz
Kraków [update:13-11-2009] | classic |
11-11-2009 15-11-2009 | XVI SUWALSKA LIGA SZKOLNA - 2 Turniej
SP 11 Suwałki [update:15-11-2009] | classic |
11-11-2009 11-11-2009 | Zgrupowanie kadry juniorów KKSz: turniej blitza
Kraków/KKSz [update:11-11-2009] | classic |
09-11-2009 14-12-2009 | MISTRZOSTWA MIASTA TCZEWA NA ROK 2009
Tczew [update:15-12-2009] | Poland,PO classic |
09-11-2009 15-02-2010 | Mistrzostwa Siemiatycz 2009
Siemiatycze ul. Legionów Piłsudskiego 1 [update:18-02-2010] | Poland,PL classic |
08-11-2009 08-11-2009 | Zgrupowanie kadry juniorów KKS: blitz
Kraków [update:08-11-2009] | classic |
07-11-2009 08-11-2009 | BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. A - Open do R=2100
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [update:08-11-2009] | classic |
07-11-2009 08-11-2009 | BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. B 11-14 lat
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [update:08-11-2009] | classic |
07-11-2009 08-11-2009 | BISKUPICKA JESIEŃ 2009 TSz P60 Gr. C do 10 lat
Zabrze Biskupice ul. Kossaka 23 MOK "Gwarek" [update:08-11-2009] | classic |
07-11-2009 11-11-2009 | Drugie w Nowym Tysiacleciu Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach .Turniej A
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul Staroniwska 46 [update:11-11-2009] | classic |
07-11-2009 11-11-2009 | Drugie w Nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa w szachach do 10 lat
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul Staroniwska 46 [update:11-11-2009] | classic |
07-11-2009 11-11-2009 | Drugie w Nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa W Szachach Grupa B
Osiedlowy Dom Kultury Staroniwa Rzeszów ul;Staroniwska 46 [update:11-11-2009] | classic |
07-11-2009 08-11-2009 | IV Memoriał im. Henryka Karnówki
TCK Tarnowskie Góry ul. Sobieskiego 7 [update:09-11-2009] | classic |
07-11-2009 08-11-2009 | Sułkowicka Jesień Szachowa 2009 - grupa A
Sułkowice [update:08-11-2009] | classic |
07-11-2009 15-11-2009 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień'2009" grupa A
Białystok [update:15-11-2009] | classic |
07-11-2009 15-11-2009 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok jesień'2009" grupa B
Białystok [update:15-11-2009] | classic |
06-11-2009 11-11-2009 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Szachach
MDK Puławy [update:10-11-2009] | classic |
06-11-2009 06-11-2009 | Turniej handicapowy P-10'
KKSz [update:08-11-2009] | classic |
06-11-2009 08-11-2009 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - chłopcy
GCK Giżycko [update:08-11-2009] | classic |
06-11-2009 08-11-2009 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy" - dziewczęta
GCK Giżycko [update:08-11-2009] | classic |
05-11-2009 17-12-2009 | Mistrzostwa Grudziądza w szachach klasycznych 2009
Klub Garnizonowy; ul. 6go Marca 1; Grudziądz [update:18-12-2009] | Poland,KP classic |
05-11-2009 17-12-2009 | Mistrzostwa Grudziądza w Szachach klasycznych 2009 grupa B
Klub Garnizonowy w Grudziądzu [update:18-12-2009] | Poland,KP classic |
04-11-2009 04-11-2009 | 359 Szachowa Środa w KKSz
KKSz Kraków ul. Prądnicka 43 [update:04-11-2009] | classic |
31-10-2009 31-10-2009 | I turniej szachowy dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 12 w Otwocku Grupa B
SP 12 Otwock B [update:01-11-2009] | classic |
30-10-2009 30-10-2009 | 9. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [update:30-09-2009] | classic |
30-10-2009 30-10-2009 | Turniej końcówek wybieranych
Kraków [update:30-10-2009] | classic |
28-10-2009 28-10-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum Gminy Ślesin
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [update:29-10-2009] | classic |
28-10-2009 29-01-2010 | Mistrzostwa Ostrowca 2010 grupa "A"
Klub Hetman w Ostrowcu Św. [update:22-01-2010] | Poland,SK classic |
28-10-2009 16-01-2010 | Mistrzostwa Ostrowca Św. na rok 2010. FINAŁ "B"
Klub Hetman Ostrowiec Św. [update:15-01-2010] | Poland,SK classic |
24-10-2009 25-10-2009 | 32 OTSz P30 "Zabrzańska Jesień'2009" Dzieci do 14 lat gr.B
Zabrze Grzybowice ul.Badestinusa 60 [update:25-10-2009] | classic |
24-10-2009 25-10-2009 | 32 OTSz P30 "Zabrzańska Jesień'2009" Dzieci do 18 lat gr.C
Zabrze Grzybowice ul.Badestinusa 60 [update:25-10-2009] | classic |
23-10-2009 25-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WM i MA - chłopcy do lat 10 (C10)
Bęsia [update:25-10-2009] | classic |
23-10-2009 25-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WM i MA - dziewczęta do lat 10 (D10)
Bęsia [update:25-10-2009] | classic |
23-10-2009 25-10-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - IV turniej - grupa A
Wrocław [update:25-10-2009] | classic |
23-10-2009 25-10-2009 | V OTSz Mistrzowie 2010 grupa M
Kraków KKSz (Prądnicka 43) [update:25-10-2009] | classic |
22-10-2009 22-10-2009 | Turniej Błyskawiczny Miedzywojewódzkich Mistrzostw Juniorów
Junoszyno k/Stegny [update:28-10-2009] | classic |
21-10-2009 21-10-2009 | Cykl Turniejów Tematycznych Starachowickie Szachy - Turniej 1
Starachowice ul.moniuszki 117 - Szkoła Podstawowa nr 6 [update:22-10-2009] | classic |
18-10-2009 10-01-2010 | Drużynowe Mistrzostwa Wojew. Dolnośląskiego - Wałbrzyska Liga Okręgowa 2009/2010
Drużyny Dolnośląskie [update:01-03-2010] | Poland,DS team, classic |
18-10-2009 11-04-2010 | III Dolnośląska Liga Szachowa 2009/2010
Dolny Śląsk [update:04-03-2010] | Poland,DS team, classic |
18-10-2009 28-03-2010 | Podwrocławska Liga Okręgowa 2009/2010
Dolny Śląsk [update:18-04-2010] | team, classic |
18-10-2009 28-03-2010 | Wrocławska Liga Okręgowa 2009 / 2010
Wrocław [update:26-04-2010] | Poland,DS team, classic |
17-10-2009 23-11-2009 | III Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:22-11-2009] | team, classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 17 (C17)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 9 (C09)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 15 (D15)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 17 (D17)
Bęsia [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 9 (D09)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO +KP C 9
Junoszyno [update:25-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Po+KP C11
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C13
Junoszyno [update:25-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C 15
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PO-KP Grupa C 17
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 11 (C11)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 13 (C13)
Bęsia [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - chłopcy do lat 15 (C15)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 13 (D13)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 23-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów WM i MA - dziewczęta do lat 11 (D11)
Bęsia [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 11
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 13
Junoszyno [update:25-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 15
Junoszyno [update:23-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 17
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek PO-KP Grupa D 9
Junoszyno [update:24-10-2009] | classic |
17-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostw Międzywojewódzkich PO - KP
Junoszyno koło Stegny [update:15-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C11
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C13
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C15
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C17
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów C9
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D11
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D13
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D15
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D17
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów D9
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 18-12-2009 | Mistrzostwa Starachowic - 2009
Starachowice ul. Jana Pawła II - Parafia MBNP [update:16-02-2010] | Poland,SK classic |
16-10-2009 11-12-2009 | Mistrzostwa Starachowic Juniorów - 2009
Starachowice ul. Jana Pawła II - Parafia MBNP [update:22-12-2009] | Poland,SK classic |
16-10-2009 24-10-2009 | Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet
Sarbinowo [update:24-10-2009] | classic |
16-10-2009 26-10-2009 | Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn
Sarbinowo [update:25-10-2009] | classic |
16-10-2009 16-10-2009 | Turniej tematyczny: goniec vs skoczek
Kraków [update:16-10-2009] | classic |
14-10-2009 19-05-2010 | XI DRUŻYNOWE ROZGRYWKI SZACHOWE OKRĘGU RYBNICKIEGO 2010
Okręg Rybnicki [update:12-05-2010] | Poland,SL team, classic |
12-10-2009 21-10-2009 | XII Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych Świnoujście 2009
Świnoujście Kaliszanka [update:20-10-2009] | classic |
11-10-2009 24-01-2010 | DMP - 4 liga PK 2009/2010 Grupa A Mielec
Mielec [update:25-01-2010] | Poland,PK team, classic |
11-10-2009 24-01-2010 | DMP - 4 liga PK 2009/2010 Grupa B Rzeszów
Rzeszów [update:25-01-2010] | Poland,PK team, classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C11
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C13
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C15
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C17
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa C9
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D11
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D13
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D15
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D17
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 16-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie DS+LB - grupa D9
Lewin Kłodzki [update:16-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 11
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 13
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 15
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 17
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - chłopcy do lat 9
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 11
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 13
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 15
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 17
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
11-10-2009 18-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - dziewczęta do lat 9
OW "JUHAS" - Ustroń Jaszowiec ul. Stroma 18 [update:18-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | GRAND PRIX KADRY POMORSKIEJ
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | I JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY A - RAWICZ 2009
DOM KULTURY RAWICZ /SALA KLUBOWA/ [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | IV Szubiński Turniej Klasyfikacyjny 2009
Szubin [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | PAŹDZIERNIK B - 1600
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | PAŹDZIERNIK C - 1400
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | PAŹDZIERNIK D - 1100-1250
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | PAŹDZIERNIK E - 1000
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:11-10-2009] | classic |
10-10-2009 11-10-2009 | VII Otwarte Mistrzostwa Parafii pod Wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2. [update:12-10-2009] | classic |
09-10-2009 11-10-2009 | FIDELICE - o Puchar Dyrektora GOSiR Piaseczno
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach ul. Dworska 2 [update:15-10-2009] | classic |
09-10-2009 11-10-2009 | III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - Chłopcy (9-10 lat)
Lewin Kłodzki [update:11-10-2009] | classic |
09-10-2009 11-10-2009 | III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików DS+LB - Dziewczynki (9-10 lat)
Lewin Kłodzki [update:11-10-2009] | classic |
06-10-2009 18-12-2009 | 69th YMCA Autumn 2009-C
Warszawa [update:17-12-2009] | classic |
04-10-2009 29-11-2009 | DMP - 4 liga PK 2009 (Grupa A B)
Rzeszów Krosno [update:25-09-2009] | team, classic |
04-10-2009 11-10-2009 | IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Inwalidów w Szachach Stowarzyszenia "Idea"
Karpacz [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 11 (C11)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 13 (C13)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 15 (C15)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 17 (C17)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - chłopcy do lat 9 (C09)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 11 (D11)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 13 (D13)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 15 (D15)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 17 (D17)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
04-10-2009 09-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów PL-LU - dziewczęta do lat 9 (D09)
Augustów [update:11-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa B
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - chłopcy 1999 i 2000
Bydgoszcz - ul. K.K. Baczyńskiego 3 [update:09-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - dziewczynki 1999 i 2000
Bydgoszcz - ul. K.K. Baczyńskiego 3 [update:09-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C11
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C13
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C15
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C17
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa C9
Zamek Książ [update:03-11-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D11
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D13
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D15
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów P-60 - grupa D9
Zamek Książ [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego 2009 grupa B
Szubin [update:04-10-2009] | classic |
03-10-2009 04-10-2009 | V Jesienny Festiwal Szachowy dla Juniorów
Konin/ Szkoła Podstawowa nr 12 [update:04-10-2009] | classic |
02-10-2009 02-10-2009 | 5. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [update:16-10-2009] | classic |
02-10-2009 04-12-2009 | 67th YMCA Autumn 2009-A
Warszawa [update:04-12-2009] | classic |
02-10-2009 04-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - chłopcy.
Augustów [update:21-10-2009] | classic |
02-10-2009 04-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczęta
Augustów [update:01-09-2009] | classic |
02-10-2009 04-10-2009 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy podlasko-lubelskiej - dziewczeta.
Augustów [update:18-10-2009] | classic |
02-10-2009 11-10-2009 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego 2009 grupa A
Szubin [update:11-10-2009] | classic |
02-10-2009 02-10-2009 | Turniej treningowy (końc. ciężkofigurowe)
KKSz [update:02-10-2009] | classic |
01-10-2009 17-12-2009 | 68th YMCA Autumn 2009-B
Warszawa [update:17-12-2009] | classic |
30-09-2009 30-09-2009 | 354 Szachowa Środa 30/09/2009
KKSz ul. Pradnicka 43 [update:02-10-2009] | classic |
29-09-2009 22-12-2009 | 70th YMCA Autumn 2009-D
Warszawa [update:17-12-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-11
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-13
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:05-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-15
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-17
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA C-9
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-11
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-13
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:30-09-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-15
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-17
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
27-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów SK+LD GRUPA D-9
OW "Gołoborze" - Rudki k. Nowej Słupii [update:03-10-2009] | classic |
26-09-2009 04-10-2009 | II Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa - grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:04-10-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C-11
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 [update:28-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C-13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [update:28-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C-9
Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy [update:28-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Mistrzostwa Województwa Juniorek 9-11-13
MKS Emdek Bydgoszcz ul.Leszczyńskiego 42 [update:28-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Turniej o Puchar Szkoły Szachowej SzachMistrz - Cykl Turniejów AMDS 2009
Kalisz [update:27-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | VII Nocny Maraton Szachowy o Puchar Janowskich Przedsiębiorców
Janów Lubelski [update:27-09-2009] | classic |
26-09-2009 04-10-2009 | VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w Szachach
Liceum Ogólnokształcace im. Bolesława Chrobrego w Gryficach [update:03-08-2010] | Poland,ZP classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Wrzesień A
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:27-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Wrzesień B
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:27-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Wrzesień C
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:27-09-2009] | classic |
26-09-2009 27-09-2009 | Wrzesień D
UKS GEDANENSIS Gdańsk [update:27-09-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 11 lat MP-PK - rocznik 1998 - 1999
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 13 lat MP-PK - rocznik 1996 - 1997
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 15 lat MP-PK - rocznik 1994 - 1995
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 17 lat MP-PK - rocznik 1992 - 1993
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 9 lat MP-PK - rocznik 2000 i młodsi
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 11 lat MP-PK - rocznik 1998 - 1999
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 13 lat MP-PK - rocznik 1996 - 1997
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 15 lat MP-PK - rocznik 1994 - 1995
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 17 lat MP-PK - rocznik 1992 - 1993
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 02-10-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek do 9 lat MP-PK - roczniki 2000 i młodsze
Lubenia [update:02-10-2009] | classic |
25-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Woj. Śląskiego Mężczyzn i Kobiet w szachach klas. na 2009 r - Gr.AB
Imielin ul.Imielińska 29. DK Sokolnia [update:06-10-2009] | classic |
25-09-2009 03-10-2009 | Mistrzostwa Woj. Śląskiego Mężczyzn i Kobiet w szachach klas. na 2009 r - Gr.C
Imielin ul.Imielińska 29. DK Sokolnia [update:15-12-2010] | Poland,SL classic |
25-09-2009 27-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - III Turniej - Open A
Wrocław [update:27-09-2009] | classic |
25-09-2009 27-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - III Turniej - Open B
Wrocław [update:27-09-2009] | classic |
24-09-2009 27-09-2009 | PORTOFINO CUP
Włocławek [update:23-08-2012] | Poland,KP classic |
24-09-2009 12-11-2009 | Puchar Kierownika SDK Zakrzewo
SDK Zakrzewo [update:14-11-2009] | classic |
19-09-2009 20-09-2009 | V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
Węgrów ul. Przemysłowa 5 [update:24-09-2009] | classic |
18-09-2009 26-09-2009 | 24 Międzynarodowy Turniej Szachowy Niewidomych o Puchar Grunwaldu
Hotel "Star-Dadaj" Ramsowo [update:26-09-2009] | classic |
18-09-2009 18-09-2009 | 3. runda Grand Prix Białegostoku "Jesień'2009"
Białystok [update:26-08-2009] | classic |
18-09-2009 20-09-2009 | IV ITSz P60 RUDZKIE LATO 2009 pod patronatem Prezydenta Miasta Andrzeja Stani
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9. ODK "Country" [update:20-09-2009] | classic |
18-09-2009 19-09-2009 | O Puchar Dyrektora CH "Supersam" - grupa juniorów do lat 14
CH "Supersam" Katowice ul. P.Skargi 6 [update:19-09-2009] | classic |
18-09-2009 19-09-2009 | O Puchar Dyrektora CH "Supersam" - młodzież od lat 15 i seniorzy
CH "Supersam" Katowice ul. P.Skargi 6 [update:19-09-2009] | classic |
12-09-2009 20-09-2009 | 65 Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Ekstraliga
Lublin [update:20-09-2009] | team, classic |
12-09-2009 13-09-2009 | XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. A
ZS 1 Chrzanów [update:13-09-2009] | classic |
12-09-2009 13-09-2009 | XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. B
ZS 1 Chrzanów [update:13-09-2009] | classic |
12-09-2009 13-09-2009 | XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. C
ZS 1 Chrzanów [update:13-09-2009] | classic |
12-09-2009 13-09-2009 | XII Chrzanowski Festiwal Talentów Otwarte Mistrzostwa Małopolski Juniorów gr. D
ZS 1 Chrzanów [update:13-09-2009] | classic |
11-09-2009 20-09-2009 | 65. Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga
Międzyzdroje [update:18-11-2009] | team, classic |
11-09-2009 20-09-2009 | I Liga Seniorów
Ustroń [update:29-09-2009] | team, classic |
11-09-2009 13-09-2009 | LIGA WOJEWÓDZKA SENIORÓW WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
OSTRÓDA [update:17-09-2009] | team, classic |
09-09-2009 09-09-2009 | 351 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [update:09-09-2009] | classic |
07-09-2009 16-09-2009 | XV Mistrzostwa Polski Weterenów
Rowy [update:18-09-2009] | classic |
06-09-2009 12-09-2009 | VII Memoriał Ludwika Huttnera IX 2009 Szachy
Krynica Morska LUXUS [update:11-09-2009] | classic |
05-09-2009 06-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa B
MDK Śródmieście Wrocław [update:06-09-2009] | classic |
05-09-2009 06-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa C
MDK Śródmieście Wrocław [update:06-09-2009] | classic |
04-09-2009 06-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa MDK Śródmieście - grupa A
MDK Śródmieście Wrocław [update:06-09-2009] | classic |
31-08-2009 07-09-2009 | Szachowe Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych "Fianchetto"
Rowy / Fregata [update:06-11-2009] | classic |
30-08-2009 06-09-2009 | LXII Mistrzostwa Warszawy A
Na Uboczu 3 / Natoliński Ośrodek Kultury [update:06-09-2009] | classic |
30-08-2009 06-09-2009 | LXII Mistrzostwa Warszawy B
Na Uboczu 3 / Natoliński Ośrodek Kultury [update:06-09-2009] | classic |
28-08-2009 28-08-2009 | Obra Lato Open 2009 - Blitz
Obra [update:30-08-2009] | classic |
28-08-2009 06-09-2009 | Otwarte Mistrzostwa Łomży
WSA w Łomży [update:10-09-2009] | classic |
26-08-2009 29-08-2009 | Grupa A GENS UNA SUMUS - JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ
Stare Hamry [update:13-04-2010] | Czech Republic classic |
26-08-2009 30-08-2009 | Obra Lato Open 2009 grupa A
Parafia rzymsko-katolicka Obra [update:30-08-2009] | classic |
26-08-2009 30-08-2009 | Obra Lato Open 2009 grupa B
Obra [update:30-08-2009] | classic |
26-08-2009 30-08-2009 | Obra Lato Open grupa C
Obra [update:30-08-2009] | classic |
22-08-2009 22-08-2009 | Pszczyński Maraton Nocny
Pszczyńskie Centrum Kultury [update:22-08-2009] | classic |
19-08-2009 30-08-2009 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2009 Open A REWAL [update:29-08-2009] | classic |
19-08-2009 30-08-2009 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2009 Open B REWAL [update:01-09-2009] | classic |
19-08-2009 30-08-2009 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2009 Open C REWAL [update:29-08-2009] | classic |
19-08-2009 30-08-2009 | XIV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY Konik Morski Rewala 2009 Open D REWAL [update:29-08-2009] | classic |
18-08-2009 27-08-2009 | 45 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica Zdrój - Nasz Dom [update:27-08-2009] | classic |
18-08-2009 26-08-2009 | 45 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica Zdrój - Nasz Dom [update:26-08-2009] | classic |
18-08-2009 26-08-2009 | 45. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa D
Polanica Zdrój [update:26-08-2009] | classic |
18-08-2009 26-08-2009 | 45. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - grupa E
Polanica Zdrój [update:26-08-2009] | classic |
18-08-2009 27-08-2009 | The 45th Akiba Rubinstein - International Chess Festival - Open A
Polanica Zdrój [update:27-08-2009] | classic |
18-08-2009 27-08-2009 | The 45th Akiba Rubinstein - International Chess Festival - Open F (Senior's)
Polanica Zdrój [update:26-08-2009] | classic |
17-08-2009 28-08-2009 | 7th Individual Women World Chess Championship for Blind and Visually Impaired
Wagrowiec [update:28-08-2009] | classic |
17-08-2009 25-08-2009 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG Turniej A
Kołobrzeg [update:23-09-2009] | classic |
17-08-2009 25-08-2009 | X Międzynarodowy Festiwal Szachowy KOŁOBRZEG Turniej juniorów
Kołobrzeg [update:25-08-2009] | classic |
15-08-2009 16-08-2009 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHÓW RODZINNYCH
KOSZALIN [update:16-08-2009] | team, classic |
14-08-2009 21-08-2009 | Turniej Szachowy dla Osób Niewidomych i Słabowidzących w Starszym Wieku
Przemyśl [update:20-08-2009] | classic |
12-08-2009 18-08-2009 | Otwarte Mistrzostwa KKSz Seniorów
Kraków [update:25-08-2009] | classic |
07-08-2009 14-08-2009 | Finał Pucharu Wrocławia 2009
Wrocław [update:25-08-2009] | classic |
07-08-2009 10-08-2009 | Pierwszy Półfinał Pucharu Wrocławia 2010
Wrocław [update:10-08-2009] | classic |
06-08-2009 09-08-2009 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MŁODZICZEK (WIELKOPOLSKIE + ZACHODNIOPOMORSKIE)
KOSZALIN [update:09-08-2009] | classic |
06-08-2009 09-08-2009 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MŁODZIKÓW (WIELKOPOLSKIE + ZACHODNIOPOMORSKIE)
KOSZALIN [update:09-08-2009] | classic |
06-08-2009 13-08-2009 | Turniej Wakacyjny - Lazy 2009
Lazy [update:12-08-2009] | classic |
06-08-2009 12-08-2009 | Turniej Wakacyjny - Lazy 2009 - Open B
Łazy [update:12-08-2009] | classic |
06-08-2009 13-08-2009 | VI MFSz Turniej Główny-F
Ostróda [update:14-08-2009] | classic |
06-08-2009 13-08-2009 | VI MFSz Turniej Młode Talenty (do 16 lat)
Ostróda [update:13-08-2009] | classic |
06-08-2009 13-08-2009 | VI MFSz Turniej Otwarty-O
Ostróda [update:14-08-2009] | classic |
06-08-2009 14-08-2009 | XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej A
Koszalin [update:14-08-2009] | classic |
06-08-2009 14-08-2009 | XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej B
Koszalin [update:14-08-2009] | classic |
06-08-2009 14-08-2009 | XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana Turniej C
Koszalin [update:14-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 10
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 12
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 14
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 16
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 18
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
05-08-2009 05-08-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 8
Koszalin [update:05-08-2009] | classic |
25-07-2009 26-07-2009 | IV TURNIEJ "GRAND PRIX-2009" - ZMIANA TERMINU
SP 11 Suwałki [update:20-07-2009] | classic |
25-07-2009 01-08-2009 | VII Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Góty II Liceum im. S. Staszica [update:05-09-2009] | classic |
19-07-2009 26-07-2009 | XVIII MFSz Poznań 2009 CD 16
Poznań [update:25-07-2009] | classic |
19-07-2009 26-07-2009 | XVIII MFSz Poznań 2009 CD 9
Poznań [update:25-07-2009] | classic |
19-07-2009 26-07-2009 | XVIII MFSz Poznań 2009 CD 12
Poznań [update:26-07-2009] | classic |
19-07-2009 26-07-2009 | XVIII MFSz Poznań 2009 open A
Poznań [update:26-07-2009] | classic |
19-07-2009 26-07-2009 | XVIII MFSz Poznań 2009 open B
Poznań [update:26-07-2009] | classic |
18-07-2009 19-07-2009 | I Integracyjny Mityng Szachowy : Niesłyszący Niewidomi Głuchoniewidomi
Otwock Śródborów [update:19-07-2009] | team, classic |
18-07-2009 26-07-2009 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa A
Warszawa [update:29-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa B
Warszawa [update:29-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - grupa C
Warszawa [update:29-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa A
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [update:31-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa B
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [update:31-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa C-D
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [update:26-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XI Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska Grupa E-F
Gdańsk Centrum Edukacji Nauczycieli [update:26-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa A
Dobczyce [update:26-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa B
Dobczyce [update:26-07-2009] | classic |
18-07-2009 26-07-2009 | XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2009 Grupa C-D
Dobczyce [update:26-07-2009] | classic |
17-07-2009 25-07-2009 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa C
Łeba [update:12-08-2009] | classic |
17-07-2009 30-07-2009 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa B
Łeba [update:13-08-2009] | classic |
17-07-2009 17-07-2009 | Turniej Kadry Juniorów MPZSzach - Grupa D
Łeba [update:13-08-2009] | classic |
16-07-2009 19-07-2009 | II Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik Leśniczówka Przeczno WIGWAM [update:18-07-2009] | classic |
15-07-2009 15-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
ŁAZY [update:17-07-2009] | classic |
14-07-2009 19-07-2009 | V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 FIDE
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [update:28-07-2009] | classic |
14-07-2009 19-07-2009 | V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 Gr. B
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [update:19-07-2009] | classic |
14-07-2009 19-07-2009 | V Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy Pszczyna 2009 Gr. C
Hala Sportowa MORiS ul. Basztowa 4 Pszczyna [update:19-07-2009] | classic |
10-07-2009 10-07-2009 | I Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży Gr B 2004 i młodsi
ZABRZE [update:02-01-2015] | Poland,SL classic |
10-07-2009 17-07-2009 | V Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CHOJNICE - OPEN 2009"
Chojnice [update:29-03-2009] | classic |
09-07-2009 03-09-2009 | 65th YMCA Summer 2009-C
Warszawa [update:04-09-2009] | classic |
08-07-2009 02-09-2009 | 64th YMCA Summer 2009-B
Warszawa [update:04-09-2009] | classic |
08-07-2009 16-07-2009 | XXIV Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [update:16-07-2009] | classic |
07-07-2009 01-09-2009 | 66th YMCA Summer 2009-D
Warszawa [update:04-09-2009] | classic |
07-07-2009 11-07-2009 | I Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach
Łuków [update:11-07-2009] | classic |
07-07-2009 07-07-2009 | XXI Miedzynarodowa Parafiada Dzieci i Mlodzieży Dz G
SGGW Warszawa Wydzial Rolnictwa p.18A [update:13-07-2009] | classic |
06-07-2009 14-07-2009 | DMP - Extraliga Juniorów'2009
OWS Grand Chotowa [update:15-07-2009] | team, classic |
06-07-2009 14-07-2009 | DMP - I Liga Juniorów'2009
OWS Grand Chotowa [update:15-07-2009] | team, classic |
06-07-2009 11-07-2009 | VIII Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu [update:26-07-2009] | classic |
06-07-2009 12-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1000-1100
ŁAZY [update:12-07-2009] | classic |
06-07-2009 12-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1200-1250
ŁAZY [update:12-07-2009] | classic |
06-07-2009 12-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1400
ŁAZY [update:12-07-2009] | classic |
05-07-2009 13-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA 1600
ŁAZY [update:13-07-2009] | classic |
05-07-2009 13-07-2009 | WAKACJE Z SZACHAMI - GRUPA CENTRALNA
ŁAZY [update:13-07-2009] | classic |
04-07-2009 10-07-2009 | Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open A
Kowalewo Pomorskie [update:11-07-2009] | classic |
04-07-2009 10-07-2009 | Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open B
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2009] | classic |
04-07-2009 10-07-2009 | Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open C
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2009] | classic |
04-07-2009 10-07-2009 | Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open D
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2009] | classic |
04-07-2009 10-07-2009 | Miedzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie - Open G
Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2009] | classic |
03-07-2009 11-07-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga
Łuków [update:11-07-2009] | team, classic |
03-07-2009 11-07-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga
Łuków [update:10-06-2009] | team, classic |
02-07-2009 28-08-2009 | 63rd YMCA Summer 2009-A
Warszawa [update:04-09-2009] | classic |
02-07-2009 12-07-2009 | Dortmunder Sparkassen Chess Meeting 2009
Dortmund Germany July 1-12 2009 [update:14-07-2009] | classic |
29-06-2009 05-07-2009 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN A
Lubawka [update:05-07-2009] | classic |
29-06-2009 05-07-2009 | IV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN B
Lubawka [update:05-07-2009] | classic |
28-06-2009 03-07-2009 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa A open
Sokółka [update:27-06-2009] | classic |
28-06-2009 03-07-2009 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa A+B ur. 1994 i młodsi
Sokółka [update:08-07-2009] | classic |
28-06-2009 03-07-2009 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa C ur. 1995 i młodsi
Sokółka [update:04-07-2009] | classic |
28-06-2009 03-07-2009 | I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "400 lat Sokółki" grupa D ur. 1999 i młodsi
Sokółka [update:04-07-2009] | classic |
27-06-2009 27-06-2009 | Turniej szachowy kategorii II i III
Szczyrk [update:04-07-2009] | classic |
27-06-2009 05-07-2009 | XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa A od R=1800 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2009] | classic |
27-06-2009 05-07-2009 | XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa B do R=1799
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2009] | classic |
27-06-2009 05-07-2009 | XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa C ur 95-98
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2009] | classic |
27-06-2009 05-07-2009 | XX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2009 - Grupa D ur 99 i mł.
Rudnik nad Sanem [update:05-07-2009] | classic |
26-06-2009 28-06-2009 | Turniej "Wakacje z Szachami w Otwocku"
UKS MDK Otwock ul Poniatowskiego 10 [update:28-06-2009] | classic |
26-06-2009 26-06-2009 | Turniej Nocny
Łazy [update:27-06-2009] | classic |
26-06-2009 28-06-2009 | Wisła 2009 gr. 1995 i młodsi
Wisła [update:28-06-2009] | classic |
26-06-2009 28-06-2009 | Wisła 2009 gr. 1998 i młodsi
Wisła [update:28-06-2009] | classic |
23-06-2009 28-06-2009 | Turniej A Projekt GENS UNA SUMUS w ramach programu POWT Polska - Czechy
Brenna [update:27-06-2009] | classic |
22-06-2009 25-06-2009 | C15+D15
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
22-06-2009 25-06-2009 | IMWJ C11
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
22-06-2009 25-06-2009 | IMWJ C13+D13
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
22-06-2009 25-06-2009 | IMWJ C17
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
22-06-2009 25-06-2009 | IMWJ C9+D9+D11
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
22-06-2009 25-06-2009 | IMWJ D17+C19+D19
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
21-06-2009 28-06-2009 | V Mieleńska Perła Bałtyku A
Łazy [update:28-06-2009] | classic |
21-06-2009 28-06-2009 | V Mieleńska Perła Bałtyku B
Łazy [update:28-06-2009] | classic |
21-06-2009 28-06-2009 | V Mieleńska Perła Bałtyku C
Łazy [update:28-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa A
Białystok [update:26-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | I Memoriał imienia Braci Bogdana i Tadeusza Bieluczyków grupa B
Białystok [update:26-06-2009] | classic |
20-06-2009 27-06-2009 | II Międzynarodowy Festiwal Szachowy o Puchar Puszczy Augustowskiej
Augustów [update:28-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Open C
Chełmża [update:26-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Open D
Chełmża [update:26-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach - OPEN A
Chełmża [update:26-06-2009] | classic |
20-06-2009 26-06-2009 | Polonia Wroclaw's 4th International Chess Tournament
Wrocław [update:24-04-2009] | classic |
20-06-2009 22-06-2009 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - DZIECI
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [update:08-06-2009] | classic |
20-06-2009 22-06-2009 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - MŁODZIEŻ
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [update:08-06-2009] | classic |
20-06-2009 22-06-2009 | VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN
Biała Podlaska / MOK i Klub Szachowy "64" [update:08-06-2009] | classic |
20-06-2009 20-06-2009 | XII OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA OPOLA PRZEDSZKOLAKÓW - DZIEWCZYNKI
OPOLE Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Katowicka 35 / www.strateg.net.pl [update:20-06-2009] | classic |
20-06-2009 28-06-2009 | XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2009 o Puchar Burmistrza - Turniej A
Milanówek [update:30-06-2009] | classic |
20-06-2009 28-06-2009 | XV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2009 o Puchar Burmistrza - Turniej B
Milanówek [update:30-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 11 - rocznik 1998-1999
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 13 - rocznik 1996-1997
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 15 - rocznik 1994-1995
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorki do lat 9 - rocznik 2000 i młodsze
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 11 - rocznik 1998-1999
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 13 - rocznik 1996-1997
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 15 - rocznik 1994-1995
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
18-06-2009 25-06-2009 | Turniej Kadry - Pierwsza Szansa - Juniorzy do lat 9 - rocznik 2000 i młodsi
OWS GRAND Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
16-06-2009 18-06-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - MP - PK -chłopcy rocznik 1999-2000
OWS Grand Chotowa [update:25-06-2009] | classic |
16-06-2009 18-06-2009 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików - MP - PK -dziewczęta rocznik 1999-2000
OWS Grand Chotowa [update:14-06-2009] | classic |
16-06-2009 30-06-2009 | Turniej Rehabilitacyjno-Integracyjny
PIONIER Dźwirzyno/CROSS Opole/J.Gorczyński [update:26-06-2009] | classic |
14-06-2009 21-06-2009 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Bałtyku" Open A
Kąty Rybackie [update:11-08-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-10
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-16
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-18
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA C-8
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:13-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-10
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:13-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-12
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:13-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-14
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:13-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-16
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:13-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-18
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:12-06-2009] | classic |
13-06-2009 14-06-2009 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW NA ROK 2009 GRUPA D-8
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chęcinach [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C11 /1998 i 1999/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C13 /1996 i 1997/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C15 /1994 i 1995/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C17 /1992 i 1993/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - C9 /2000 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D11 /1998 i 1999/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D13 /1996 i 1997/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D15 /1994 i 1995/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 16-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D17 /1992 i 1993/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2009 - D9 /2000 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 10
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 12
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 8
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 11 - C11
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 9 - C09
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 13 - C13
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 15 - C15
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorów do lat 17 - C17
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 9 - D09
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 11 - D11
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 13 - D13
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Woj. Podlaskiego Juniorek do lat 17 - D17
SP 11 Suwałki [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "A"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "B"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [update:14-06-2009] | classic |
12-06-2009 14-06-2009 | Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2009 - Grupa "C"
Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu ul. Reja 1 [update:14-06-2009] | classic |
11-06-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 14
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 16
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do lat 18 i 20
Warszawa Białołęka [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach
Kraków / ZSE Nr 1 [update:14-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-11
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-13
Licheń [update:18-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-15
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa C-18
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - grupa C-9
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-13
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-15
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
11-06-2009 16-06-2009 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów - Grupa D-18
Licheń [update:16-06-2009] | classic |
10-06-2009 10-06-2009 | 339 Szachowa Środa
Krakowski Klub Szachistów Prądnicka 43 [update:10-06-2009] | classic |
10-06-2009 14-06-2009 | III Liga Podkarpacka Seniorów 2009
Lesko [update:14-06-2009] | team, classic |
10-06-2009 14-06-2009 | Międzynarodowy Turniej Szachowy PREFROW CUP z normą arcymistrzowską
Rybnik [update:14-06-2009] | classic |
10-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa Chłopców
Księże Młyny [update:15-06-2009] | classic |
10-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa do lat 9
Księże Młyny [update:15-06-2009] | classic |
10-06-2009 14-06-2009 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów Grupa Dziewcząt
Księże Młyny [update:15-06-2009] | classic |
08-06-2009 14-06-2009 | Międzynarodowy Turniej Szachowy LUBLIN 2009 im. Jana Zukertorta
Lublin/Trybunał Koronny [update:14-06-2009] | classic |
07-06-2009 07-06-2009 | XVII TURNIEJU SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH
Arboretum Wojsławice [update:10-06-2009] | classic |
06-06-2009 07-06-2009 | 1/8 Finału Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [update:07-06-2009] | classic |
06-06-2009 07-06-2009 | Czerwiec C - 1400
UKS Gedanensis Gdańsk [update:07-06-2009] | classic |
06-06-2009 07-06-2009 | II MEMORIAŁ EDWARDA SZYMAŃSKIEGO GRUPA A
Zespół Szkół Katolickich w Kielcach ul. Św. Stanisława Kostki 17 [update:07-06-2009] | classic |
06-06-2009 07-06-2009 | II MEMORIAŁ EDWARDA SZYMAŃSKIEGO GRUPA B
Zespół Szkół Katolickich w Kielcach ul. Św. Stanisława Kostki 17 [update:07-06-2009] | classic |
06-06-2009 07-06-2009 | Turniej Świetojański
Mińsk Mazowiecki [update:07-06-2009] | classic |
06-06-2009 14-06-2009 | XXVII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY RYBNIK '2009
Rybnik [update:28-05-2009] | classic |
05-06-2009 07-06-2009 | Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [update:07-06-2009] | classic |
05-06-2009 07-06-2009 | Półfinał Pucharu Wrocławia w MDK Fabryczna
Wrocław [update:07-06-2009] | classic |
05-06-2009 07-06-2009 | Turniej Szachowy "Droga do wolności" Włocławek 2009
Włocławek WSInf [update:07-06-2009] | classic |
03-06-2009 03-06-2009 | 338 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [update:05-06-2009] | classic |
01-06-2009 12-06-2009 | Mistrzostwa Polski Niewidomych
Jastrzębia Góra [update:13-06-2009] | classic |
30-05-2009 07-06-2009 | Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa grupa A
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:09-06-2009] | classic |
30-05-2009 07-06-2009 | Turniej Szachowy Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa grupa B
DK Kolorowa W-wa Ursus ul. Sosnkowskiego 16 [update:07-06-2009] | classic |
29-05-2009 29-05-2009 | Święto Szkoły SP16
Przemyśl [update:30-05-2009] | classic |
29-05-2009 06-06-2009 | I Międzynarodowy Arcymistrzowski Turniej Szachowy im. Unii Lubelskiej
Lublin [update:06-06-2009] | classic |
27-05-2009 27-05-2009 | 337 Szachowa Środa
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [update:27-05-2009] | classic |
26-05-2009 26-05-2009 | Turnieje Błyskawiczne Drogowca XVI edycja Turniej 30
Kraków [update:27-05-2009] | classic |
23-05-2009 23-05-2009 | Ślesiński Turniej Szachowy grupa A
M-GOK Gambit Ślesin [update:13-06-2009] | classic |
23-05-2009 06-06-2009 | Ślesiński Turniej Szachowy Grupa B
M-GOK Gambit Ślesin [update:23-05-2009] | classic |
23-05-2009 24-05-2009 | Turniej o Puchar firmy GIRRA 2009 - Cykl Turniejów Szachowych AMDS 2009
Kalisz [update:24-05-2009] | classic |
22-05-2009 24-05-2009 | Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w szachach
Gimnazjum nr 1 w Chełmży [update:25-05-2009] | classic |
22-05-2009 24-05-2009 | Rudzka Wiosna'2009 Turniej Szachowy P'60 dzieci do 18 lat
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 [update:24-05-2009] | classic |
22-05-2009 22-05-2009 | Turniej lekkofigurowy
KKSz Kraków [update:22-05-2009] | classic |
20-05-2009 20-05-2009 | 336 - Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [update:20-05-2009] | classic |
16-05-2009 17-05-2009 | Maj 1800 i elo
UKS Gedanensis [update:17-05-2009] | classic |
13-05-2009 13-05-2009 | 335 Szachowa Środa w KKSz
Krakowski Klub Szachistów [update:13-05-2009] | classic |
10-05-2009 10-05-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów
MCK - Ostrowiec Św. Kino "Etiuda" [update:11-05-2009] | team, classic |
09-05-2009 10-05-2009 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im. M.Kopernika - Grupa A
Wrocław [update:11-05-2009] | classic |
09-05-2009 10-05-2009 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w MDK im. M.Kopernika - Grupa B
Wrocław [update:11-05-2009] | classic |
09-05-2009 06-05-2009 | Makowieckie STSY - Grand Prix Asseco
Makowiec [update:06-05-2009] | classic |
09-05-2009 17-05-2009 | Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących w Szachach
Ośrodek Ledan Chłopy/CROSS [update:27-05-2009] | classic |
08-05-2009 10-05-2009 | V OTSz o laur am Bogdana Śliwy - grupa M
Kraków [update:22-05-2009] | classic |
06-05-2009 10-05-2009 | I OPOLSKA MAJÓWKA SZACHOWA - TURNIEJ ODWOŁANY
GÓRA ŚW. ANNY woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [update:04-05-2009] | classic |
03-05-2009 13-05-2009 | Mistrzostwa Polski w Szachach Osób Niepełnosprawnych ze schorzen. narządu ruchu
Wisła [update:12-05-2009] | classic |
01-05-2009 03-05-2009 | Liga Szkolna - finał
SP 11 Suwałki [update:03-05-2009] | classic |
01-05-2009 10-05-2009 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2009" grupa A
Białystok [update:12-05-2009] | classic |
01-05-2009 10-05-2009 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok - wiosna 2009" grupa C
Białystok [update:10-05-2009] | classic |
01-05-2009 03-05-2009 | Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę" - 1/8 Finału Pucharu Wrocławia
Wrocław [update:03-05-2009] | classic |
01-05-2009 03-05-2009 | Turniej Szachowy "O Złotą Iglicę"- Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [update:03-05-2009] | classic |
01-05-2009 03-05-2009 | Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Sala konferencyjna Urzędu Miasta w Kołobrzegu [update:04-05-2009] | classic |
30-04-2009 08-05-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych i Słabowidzących
Bocheniec [update:07-05-2009] | classic |
30-04-2009 03-05-2009 | Turniej Konstytucji 3. Maja
MAKOWIEC [update:06-05-2009] | classic |
30-04-2009 04-05-2009 | Turniej Konstytucji 3. Maja - Otwarte Mistrzostwa Powiatu Radomskiegol
Makowiec [update:01-04-2009] | classic |
30-04-2009 30-04-2009 | Turniej Konstytucji 3. Maja B
Makowiec [update:06-05-2009] | classic |
30-04-2009 03-05-2009 | V Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa A
Miejski Dom Kultury - Pilzno [update:03-05-2009] | classic |
30-04-2009 03-05-2009 | V Turniej Szachowy o Puchar Firmy "Omega" Pilzno - Grupa B
Miejski Dom Kultury Pilzno [update:03-05-2009] | classic |
29-04-2009 03-05-2009 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" OPEN FIDE
Pokrzywna k/Głuchołaz [update:03-05-2009] | classic |
29-04-2009 03-05-2009 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" gr. 2000 i młodsi
Pokrzywna k/Głuchołaz [update:18-04-2009] | classic |
29-04-2009 03-05-2009 | VI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" gr. B i C
Pokrzywna k/Głuchołaz [update:03-05-2009] | classic |
27-04-2009 03-05-2009 | IV Międzynarodowy Puchar Polski ZG AZS - Open A
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [update:20-03-2009] | classic |
27-04-2009 03-05-2009 | IV Międzynarodowy Puchar Polski ZG AZS - Open B
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [update:20-03-2009] | classic |
26-04-2009 03-05-2009 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. A
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:15-05-2009] | classic |
26-04-2009 03-05-2009 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. B
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:15-05-2009] | classic |
26-04-2009 03-05-2009 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów gr. C
Kraków Hotel Europejski ul. Lubicz 5 [update:15-05-2009] | classic |
26-04-2009 04-05-2009 | XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Chłopcy
Sielpia [update:04-05-2009] | classic |
26-04-2009 05-05-2009 | XV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dziewczęta
Sielpia [update:04-05-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | III Szubiński Turniej Klasyfikacyjny 2009
Szubin [update:29-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | KWIECIEŃ - 1400
UKS "Gedanensis" Gdańsk [update:27-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | KWIECIEŃ - 1600
UKS "Gedanensis" Gdańsk [update:27-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-11
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-13
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-15
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-18
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. C-9
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-11
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-13
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-15 + D-18
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
25-04-2009 26-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Zachodnia gr. D-9
Zbąszyń [update:26-04-2009] | classic |
24-04-2009 26-04-2009 | 1/8 Finału Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [update:26-04-2009] | classic |
24-04-2009 26-04-2009 | Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [update:17-03-2009] | classic |
24-04-2009 26-04-2009 | Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [update:21-03-2009] | classic |
24-04-2009 26-04-2009 | Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [update:26-04-2009] | classic |
24-04-2009 03-07-2009 | Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny - grupa A
Mińskie Towarzystwo Szachowe [update:07-07-2009] | classic |
22-04-2009 26-04-2009 | VIII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:29-04-2009] | classic |
19-04-2009 19-04-2009 | Mistrzostwa Ursusa Przedszkolaków 2009
Dom Kultury KOLOROWA [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 26-04-2009 | Mistrzostwa Olsztyna w szachach 2009
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
18-04-2009 19-04-2009 | O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA A - 1400 i więcej
Kielce / "Victoria" Kielce [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA B - pow. 1000 - 1400
Kielce / KIELCE [update:08-06-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | O PUCHAR FIRMY FORMASTER S.A. w KIELCACH - GRUPA A - 1400 i więcej
Kielce / "Victoria" Kielce [update:08-06-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-11
Kościelec [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-15
Kościelec [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-18
Kościelec [update:16-03-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa C-18
Kościelec [update:16-03-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - Grupa C-18
Kościelec [update:24-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-11
Kościelec [update:11-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-13
Kościelec [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D-15
Kościelec [update:11-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wschodnia - grupa D15 - D18
Kościelec [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - Strefa Wshodnia - grupa C-13
Kościelec [update:19-04-2009] | classic |
18-04-2009 19-04-2009 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
UKS Trzydziestka Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
18-04-2009 25-04-2009 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy-Open Krynica Zdrój 2009
OR-L"Damis"Krynica-Zdrój ul.Pułaskiego 71/1 [update:25-04-2009] | classic |
18-04-2009 31-05-2009 | Zachodniopomorska III Liga Juniorów
Stargard Szczeciński [update:16-05-2009] | team, classic |
09-04-2009 04-06-2009 | Mistrzostwa Elbląga w szachach klasycznych
SM "Zakrzewo" ul.Robotnicza 246 [update:06-06-2009] | classic |
08-04-2009 08-04-2009 | 330 Szachowa Środa w KKSz - 08-04-2009
Krakowski Klub Szachistów ul. Prądnicka 43 [update:08-04-2009] | classic |
08-04-2009 13-06-2009 | 61st YMCA Spring 2009-B
Warszawa [update:16-06-2009] | classic |
08-04-2009 13-06-2009 | 62nd YMCA Spring 2009-A
Warszawa [update:16-06-2009] | classic |
07-04-2009 13-06-2009 | 59th YMCA Spring 2009-D
Warszawa [update:16-06-2009] | classic |
07-04-2009 13-06-2009 | 60th YMCA Spring 2009-C
Warszawa [update:16-06-2009] | classic |
07-04-2009 30-05-2009 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STOWARZYSZENIA INTEGRACYJNEGO EUROBESKIDY
ŁODYGOWICE [update:02-06-2009] | classic |
04-04-2009 05-04-2009 | XIV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów
Zespół Szkół Miejskich Nr. 1 w Mszanie Dolnej [update:05-04-2009] | classic |
03-04-2009 05-04-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych Grupa A
Wrocław Smoluchowskiego 29 [update:02-04-2009] | classic |
03-04-2009 05-04-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych Grupa B
Wrocław Smoluchowskiego 29 [update:02-04-2009] | classic |
03-04-2009 03-04-2009 | Turniej klubowy - handicap
KKSz [update:03-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | 45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa - turniej juniorów do 12 lat - gr C
Chorzów [update:05-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | 45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa grupa B
Chorzów [update:05-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | 45 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa OPEN FIDE
Chorzów [update:11-04-2009] | classic |
28-03-2009 29-03-2009 | Mecz juniorów Warmia i Mazury - Obwód Kalingradzki
Ostróda [update:30-03-2009] | team, classic |
28-03-2009 05-04-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 w Szachach
Grand OWS Chotowa [update:11-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 w Szachach
Grand OWS Chotowa [update:05-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w Szachach
Grand OWS Chotowa [update:05-04-2009] | classic |
28-03-2009 05-04-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 18 w Szachach
Grand OWS Chotowa [update:05-04-2009] | classic |
27-03-2009 29-03-2009 | Turniej Szachowy "Wiosna" - 1/8 Finału Pucharu Wrocławia
Wrocław [update:29-03-2009] | classic |
27-03-2009 29-03-2009 | Turniej Szachowy "Wiosna" - Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [update:29-03-2009] | classic |
27-03-2009 29-03-2009 | Turniej Szachowy "Wiosna" - Półfinał Pucharu Wrocławia
Wrocław [update:29-03-2009] | classic |
26-03-2009 04-04-2009 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych
Szczyrk/Cross Warszawa [update:06-04-2009] | classic |
20-03-2009 20-03-2009 | Wieża i lekka - turniej treningowy
KKSz [update:20-03-2009] | classic |
14-03-2009 15-03-2009 | Dolnośląski Turniej Szachowy Dziewcząt
Wrocław [update:13-03-2009] | classic |
14-03-2009 22-03-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 - Chłopcy
Łeba [update:22-03-2009] | classic |
14-03-2009 22-03-2009 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12 - Dziewczęta
Łeba [update:22-03-2009] | classic |
14-03-2009 22-03-2009 | Puchar Polski do lat 10 - Chłopcy
Łeba [update:22-03-2009] | classic |
14-03-2009 22-03-2009 | Puchar Polski do lat 10 - Dziewczęta
Łeba [update:22-03-2009] | classic |
12-03-2009 26-04-2009 | Turniej o puchar prezesa PKS Jan Kraków
Kraków [update:26-04-2009] | classic |
10-03-2009 21-03-2009 | XIII Turniej Szachowy Boguszowice 2009 (Open FIDE + Blitz)
Boguszowice [update:07-04-2009] | classic |
08-03-2009 31-05-2009 | Legnicka Liga Okręgowa 2009
Dolny Śląsk [update:07-06-2009] | team, classic |
07-03-2009 07-03-2009 | na kategorie 4 i 5 do 16lat
Warszawa-Wesoła [update:08-03-2009] | classic |
07-03-2009 08-03-2009 | II Mistrzostwa Ursusa Kobiet w szachach
UKS Czternastka Ursus DK Kolorowa [update:08-03-2009] | classic |
07-03-2009 07-03-2009 | LIGA SZKOLNA V TURNIEJ
SUWAŁKI SP 11 [update:04-04-2009] | classic |
07-03-2009 08-03-2009 | Turniej Szachmistrz Grupa Mistrzów
Kalisz [update:08-03-2009] | classic |
07-03-2009 08-03-2009 | Turniej Szachmistrz Pretendenci
Kalisz [update:08-03-2009] | classic |
07-03-2009 08-03-2009 | VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. A
Kraków [update:09-03-2009] | classic |
07-03-2009 08-03-2009 | VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. B
Kraków [update:14-03-2009] | classic |
07-03-2009 07-03-2009 | XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - chłopcy 1991-1996
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [update:07-03-2009] | classic |
07-03-2009 07-03-2009 | XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - dziewczęta 1991-1996
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [update:06-03-2009] | classic |
07-03-2009 07-03-2009 | XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Dziewczeta 1999-2000
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [update:07-03-2009] | classic |
07-03-2009 07-03-2009 | XIII Wiosenny OTSz o puchar Prezesa MSM w Mielcu - Dziewczeta 2001 i młodsze
SDK Mielec - ul. Kusocińskiego 13a [update:07-03-2009] | classic |
06-03-2009 08-03-2009 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa UKS MDK Otwock
UKS MDK Otwock [update:08-03-2009] | classic |
06-03-2009 08-03-2009 | VI Ogólnopolskie Mistrzostwa KKSz Juniorów - gr. M
Kraków [update:08-03-2009] | classic |
28-02-2009 08-03-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa A
Wągrowiec [update:08-03-2009] | team, classic |
28-02-2009 08-03-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych Grupa B
Wągrowiec [update:07-03-2009] | team, classic |
27-02-2009 01-03-2009 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorów - II Turniej
Lublin/Lubelski Związek Szachowy [update:01-03-2009] | classic |
27-02-2009 01-03-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - III turniej grupa A
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [update:14-03-2009] | classic |
27-02-2009 01-03-2009 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - III turniej grupa B
Wrocław ul. Smoluchowskiego 29 [update:01-03-2009] | classic |
24-02-2009 25-02-2009 | III Feryjny Turniej Szachowy (grupa A)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [update:25-02-2009] | classic |
24-02-2009 25-02-2009 | III Feryjny Turniej Szachowy (grupa B)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie [update:25-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa A
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:25-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa A
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:26-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa B
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:25-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa B
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:26-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa C
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:25-02-2009] | classic |
24-02-2009 26-02-2009 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora Dworku Białoprądnickiego i Prezesa MZSzach grupa C
Dworek Białoprądnicki Kraków ul. Papiernicza 2 [update:26-02-2009] | classic |
23-02-2009 24-02-2009 | Turniej Juniorów - FERIE 2009
GKSz Kornuty Gorlice [update:25-02-2009] | classic |
21-02-2009 22-02-2009 | LUTY - B - 1600
UKS "Gedanensis" Gdańsk [update:22-02-2009] | classic |
21-02-2009 22-02-2009 | LUTY 2009 - C - 1400
UKS "Gedanensis" Gdańsk [update:22-02-2009] | classic |
21-02-2009 22-02-2009 | Luty kołowy - A
UKS Gedanensis Gdańsk [update:22-02-2009] | classic |
21-02-2009 07-03-2009 | XIV Turniej Szchowy z Cyklu PT 2008 i 9
MDK [update:09-03-2009] | classic |
20-02-2009 22-02-2009 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorów - I Turniej
Lublin/LZSzach [update:23-02-2009] | classic |
20-02-2009 22-02-2009 | XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala w Szachach turniej do lat 10
SP 2 Rabka Zdrój [update:22-02-2009] | classic |
20-02-2009 22-02-2009 | XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala w Szachach turniej do lat 13
SP 2 Rabka Zdrój [update:22-02-2009] | classic |
18-02-2009 18-02-2009 | MIstrzostwa Miasta Limanowa 2009 gtupa C
LDK Limanowa B .Czecha 4 [update:21-02-2009] | classic |
18-02-2009 21-02-2009 | Mistrzostwa Miasta Limanowa GrupaB
Limanowa [update:21-02-2009] | classic |
18-02-2009 22-02-2009 | Obra Zima Open 2009 grupa B
Parafia rzymskokatolicka Obra [update:22-02-2009] | classic |
18-02-2009 22-02-2009 | Obra Zima Open 2009 grupa C
Parafia rzymskokatolicka Obra [update:22-02-2009] | classic |
18-02-2009 22-02-2009 | Obra Zima Open 2009 grupa D
Parafia rzymskokatolicka Obra [update:22-02-2009] | classic |
18-02-2009 22-02-2009 | XI Mistrzostwa Miasta Limanowa grupa A
Limanowa [update:21-02-2009] | classic |
16-02-2009 22-02-2009 | XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala grupa A
SP 2 Rabka [update:22-02-2009] | classic |
16-02-2009 22-02-2009 | XXV Otwarte Mistrzostwa Podhala grupa B
SP 2 Rabka [update:22-02-2009] | classic |
16-02-2009 20-02-2009 | XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej A zgłoszony do Fide
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [update:28-02-2009] | classic |
16-02-2009 20-02-2009 | XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej B
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [update:28-02-2009] | classic |
16-02-2009 20-02-2009 | XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009" - Turniej C
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [update:28-02-2009] | classic |
15-02-2009 01-03-2009 | DMP - 5 liga PK 2009
Mielec - Rzeszów - Czarna [update:10-03-2009] | team, classic |
14-02-2009 15-02-2009 | 1/8 Finału Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocław [update:20-03-2009] | classic |
14-02-2009 15-02-2009 | Ćwierćfinał Pucharu Wrocławia w WKSz DACH BUD Hetman Wrocław
Wrocławski Klub Szachowy DACH BUD Hetman [update:10-02-2009] | classic |
13-02-2009 15-02-2009 | OTWARTE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ W SZACHACH - turniej A
Zespół Szkół w Krężnicy Jarej [update:15-02-2009] | classic |
13-02-2009 15-02-2009 | OTWARTE MISTRZOSTWA KRĘŻNICY JAREJ W SZACHACH - turniej B
Zespół Szkół w Krężnicy Jarej [update:15-02-2009] | classic |
13-02-2009 13-02-2009 | Otwarty Turniej Szachowy - ferie zimowe 2009
SP 1 Brzozów/ MOSiR Brzozów [update:13-02-2009] | classic |
09-02-2009 12-02-2009 | VI MISTRZOSTWA CHOJNIC
CHOJNICE/UKS ÓSEMKA CHOJNICE [update:12-02-2009] | classic |
08-02-2009 08-02-2009 | Chylickie Grand Prix turniej 3
Chylice ul. Dworska 2 [update:08-02-2009] | classic |
07-02-2009 15-02-2009 | Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2009 A
UKS Czternastka Ursus [update:15-02-2009] | classic |
07-02-2009 07-02-2009 | Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2009 C
UKS Czternastka Ursus [update:07-02-2009] | classic |
07-02-2009 08-02-2009 | Mistrzostwa Ursusa Junorów 2009 B
UKS Czternastka Ursus [update:14-02-2009] | classic |
02-02-2009 06-02-2009 | Ferii z Szachamy 2009
ODK Augustów [update:05-02-2009] | classic |
02-02-2009 06-02-2009 | Turniej Szachowy " Ferie Zimowe 2009" - Grupa A - o Puchar Burmistrza Malborka
Malbork ul. Żeromskiego 45 Gimnazjum Nr 1 [update:06-02-2009] | classic |
02-02-2009 06-02-2009 | Turniej Szachowy " Ferie Zimowe 2009" - Grupa B - o Puchar Prezesa Sekcji Szachowej MTS Kwidzyn
Malbork ul. Żeromskiego 45 Gimnazjum Nr 1 [update:06-02-2009] | classic |
01-02-2009 15-06-2009 | Mistrzostwa Juniorów ODK STARONIWA 2009
Rzeszów ODK Staroniwa [update:20-02-2009] | classic |
31-01-2009 01-02-2009 | IV Liga Juniorów
Karpicko [update:01-02-2009] | team, classic |
31-01-2009 07-02-2009 | XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Raciborza
Racibórz [update:06-03-2009] | classic |
27-01-2009 30-01-2009 | TURNIEJ SZACHOWY FERIE-2009' - A
Suwałki [update:30-01-2009] | classic |
27-01-2009 30-01-2009 | TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2009" - B
Suwałki [update:30-01-2009] | classic |
26-01-2009 29-01-2009 | Ferie w MDK
MDK Gliwice [update:04-02-2009] | classic |
26-01-2009 29-01-2009 | Integracyjny Noworoczny Turniej Szachowy dla juniorów C10 i D10
MDK Gliwice/Roszada Gliwice [update:04-02-2009] | classic |
26-01-2009 06-02-2009 | LXVI Indywidualne Mistrzostwa PolskiI Mężczyzn na 2009 r.
Chotowa/Firma Grand Chotowa [update:07-02-2009] | classic |
25-01-2009 01-02-2009 | Mistrzostwa Makowca - grupa A
Makowiec [update:01-02-2009] | classic |
25-01-2009 01-02-2009 | Mistrzostwa Makowca - turniej B
Makowiec [update:01-02-2009] | classic |
24-01-2009 29-01-2009 | III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOK
Klub Szachowy Gryf Szczecin [update:29-01-2009] | classic |
24-01-2009 24-01-2009 | XIII Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
Przemyśl MDK [update:26-01-2009] | classic |
24-01-2009 01-02-2009 | XIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA - OW SUDETY [update:01-02-2009] | classic |
24-01-2009 01-02-2009 | XIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - GRUPA DZIECI DO 12 LAT
POKRZYWNA - OW SUDETY [update:01-02-2009] | classic |
23-01-2009 23-01-2009 | II Międzynarodowy Turniej Szachowy - Góra Św. Anny - BLITZ
Góra Św. Anny [update:24-01-2009] | classic |
19-01-2009 21-01-2009 | Copernicus 2009 - Grupa A
Wrocław [update:22-01-2009] | classic |
19-01-2009 21-01-2009 | Copernicus 2009 - Grupa B
Wrocław [update:22-01-2009] | classic |
18-01-2009 10-05-2009 | 09.01.18-05.10 Dr. Mistrzostwa Woj. Śląskiego Seniorów LOS 2009
Teren SZSzach K-ce [update:11-05-2009] | team, classic |
18-01-2009 05-04-2009 | Liga Strefowa Południowo - Wschodnia Seniorów Wielkopolskiego Związku Szachowego
Strefa Południowo-Wschodnia Wielkopolskiego Związku Szachowego [update:21-04-2009] | team, classic |
17-01-2009 07-03-2009 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów 2009 - LOJ
woj. Śląskie [update:10-03-2009] | team, classic |
17-01-2009 23-01-2009 | VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa A
Koszalin [update:23-01-2009] | classic |
17-01-2009 23-01-2009 | VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa B
Koszalin [update:23-01-2009] | classic |
17-01-2009 23-01-2009 | VII Międzynarodowy Noworoczny Festiwal Szachowy Grupa C
Koszalin [update:13-01-2009] | classic |
16-01-2009 18-01-2009 | I Otwarte Mistrzostwa Klubu UKS MDK Nr 1
UKS MDK-1 Hetman Bydgoszcz [update:25-01-2009] | classic |
16-01-2009 24-01-2009 | II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [update:27-01-2009] | classic |
16-01-2009 24-01-2009 | II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN B JUNIORZY 1994 r. i młodsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [update:24-01-2009] | classic |
16-01-2009 24-01-2009 | II Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN C juniorzy 1999 r. i młodsi
Góra Św. Anny / woj. Opolskie / Agencja Szachowa STRATEG / www.strateg.net.pl [update:07-01-2009] | classic |
15-01-2009 15-01-2009 | Licealiada
Nowy Targ [update:16-01-2009] | classic |
15-01-2009 15-01-2009 | Licealiada Dziewczęta
Nowy Targ [update:16-01-2009] | classic |
11-01-2009 17-05-2009 | Liga Mazowiecka 2009
Mazowsze [update:17-05-2009] | team, classic |
11-01-2009 17-05-2009 | Otwarta Liga Mazowiecka 2009
Mazowsze [update:18-05-2009] | team, classic |
10-01-2009 19-04-2009 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW 2009 - LŚJ
ŚlZSzach Katowice [update:03-05-2009] | team, classic |
10-01-2009 10-01-2009 | Grand Prix Tąpkowic 09_T1
BiOK Tąpkowice [update:10-01-2009] | classic |
10-01-2009 18-01-2009 | Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 20 - Mistrzostwa zostają odwołane
OWS Grand Chotowa [update:07-01-2009] | classic |
10-01-2009 18-01-2009 | Mistrzostwa Polski Mężczyzn do lat 20 - Mistrzostwa zostają odwołane
OWS Grand Chotowa [update:07-01-2009] | classic |
10-01-2009 10-01-2009 | XI Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
PrzemyślMDK [update:10-01-2009] | classic |
10-01-2009 10-01-2009 | Zostań Aniołem dzieci z Afryki - edycja VI: Namibia
Radom [update:10-01-2009] | classic |
09-01-2009 20-03-2009 | 58th YMCA Winter 2009-A
Warszawa [update:20-03-2009] | classic |
08-01-2009 19-03-2009 | 57th YMCA Winter 2009-B
Warszawa [update:20-03-2009] | classic |
07-01-2009 01-04-2009 | 56th YMCA Winter 2009-C
Warszawa [update:01-04-2009] | classic |
06-01-2009 01-04-2009 | 55th YMCA Winter 2009-D
Warszawa [update:01-04-2009] | classic |
04-01-2009 04-01-2009 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Ostrów Wielkoplski [update:04-01-2009] | classic |
04-01-2009 04-01-2009 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY
Ostrów Wielkoplski [update:04-01-2009] | classic |
03-01-2009 03-01-2009 | X Turniej Szachowy z Cyklu Przemyskie Talenty 2008/2009
Przemyśl MDK [update:01-02-2009] | classic |
02-01-2009 04-01-2009 | OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej A
Dąbrowica - GOKiS Dąbrowica 133 [update:16-02-2009] | classic |
02-01-2009 04-01-2009 | OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY JASTKÓW W SZACHACH - Turniej B
Dąbrowica - GOKiS Dąbrowica 133 [update:16-02-2009] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH - A
SP 11 Suwałki/UMKSz. Jaćwież Suwałki [update:31-12-2008] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH - B
SP11 Suwałki/UMKSz. Jaćwież Suwałki [update:29-12-2008] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | Szachylicki Noworoczniak
Zespół Szkół w Chylicach ul. Dworska 2 [update:30-12-2008] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | Szachylicki Noworoczniak FIDE
Zespół Szkół w Chylicach ul. Dworska 2 [update:30-12-2008] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | XI Kętrzyński Festiwal Szachowy - A
Kętrzyn [update:30-12-2008] | classic |
27-12-2008 30-12-2008 | XI Kętrzyński Festiwal Szachowy - B
Kętrzyn [update:30-12-2008] | classic |
27-12-2008 04-01-2009 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2008 Gr-A
Kraków [update:04-01-2009] | classic |
27-12-2008 04-01-2009 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2008 Gr-B
Kraków [update:04-01-2009] | classic |
27-12-2008 04-01-2009 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2008 Gr-C
Kraków [update:04-01-2009] | classic |
27-12-2008 31-12-2008 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2008 Gr-D
Kraków [update:31-12-2008] | classic |
27-12-2008 28-12-2008 | XLIII Mistrzostwa Kalisza w szachach
Kalisz - KTSW Kalisz [update:28-12-2008] | classic |
19-12-2008 20-12-2008 | Przedświąteczny Turniej Szachowy PIERWSZE KROKI dla dzieci do 10 lat
MOSiR Zabrze/ MKS Śląsk Zabrze [update:20-12-2008] | classic |
19-12-2008 20-12-2008 | Przedświąteczny Turniej Szachowy PIERWSZE KROKI dla dzieci do 18 lat
MOSiR Zabrze/ MKS Śląsk Zabrze [update:20-12-2008] | classic |
18-12-2008 18-01-2009 | Mistrzostwa sekcji szachowej ODK Staroniwa Rzeszów
Rzeszów [update:18-01-2009] | classic |
14-12-2008 14-12-2008 | Mecz Szachowy Bydgoszcz - Toruń 22:15
Bydgoszcz - "Zawisza" [update:16-12-2008] | classic |
14-12-2008 15-03-2009 | VI Międzypowiatowa Liga Szachowa 2008/09
Żarów - Strzegom - Jaworzyna Śląska [update:15-03-2009] | team, classic |
13-12-2008 13-12-2008 | Grand Prix Ziemi Chojnickiej w szachach szybkich - do lat 12
Chojnice/ [update:13-12-2008] | classic |
13-12-2008 13-12-2008 | Grand Prix Ziemi Chojnickiej w szachach szybkich - do lat 18
Chojnice/ [update:13-12-2008] | classic |
13-12-2008 13-12-2008 | Otwarty Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zalesie
GOK Zalesie [update:13-12-2008] | classic |
13-12-2008 14-12-2008 | Turniej Mikołajkowy Ursus B
UKS Czternastka Ursus [update:14-12-2008] | classic |
13-12-2008 14-12-2008 | Turniej Mikołajkowy w Ursusie A
UKS Czternastka Ursus [update:14-12-2008] | classic |
12-12-2008 14-12-2008 | VII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - Grupa A
Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Tychach [update:14-12-2008] | classic |
12-12-2008 14-12-2008 | VII Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Tychy - Grupa B
Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Tychach [update:14-12-2008] | classic |
10-12-2008 10-12-2008 | Grand Prix Chojnic I turniej 09.12.2008
Chojnice [update:18-02-2009] | classic |
08-12-2008 14-12-2008 | 08.12.08-14 Otwarty Indyw. Festiwal Szachowy - Szachy z Kulturą'2008 - Grupa A
Siemianowice ul. Niepodległości 45 / SCK Siemianowice [update:15-12-2008] | classic |
08-12-2008 14-12-2008 | 08.12.08-14 Otwarty Indyw. Festiwal Szachowy - Szachy z Kulturą'2008 - Grupa B
Siemianowice ul. Niepodległości 45 / SCK Siemianowice [update:12-12-2008] | classic |
06-12-2008 07-12-2008 | Turniej Mikołajkowy w KKSz
Kraków/KKSz [update:07-12-2008] | classic |
01-12-2008 01-12-2008 | MISTRZOSTWA POWIATU CIESZYŃSKIEGO W SZACHACH - SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA
STRUMIEŃ [update:02-12-2008] | classic |
30-11-2008 30-11-2008 | IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Myślenickiej w Szachach
MOKiS ul.Piłsudskiego 20 [update:30-11-2008] | classic |
29-11-2008 07-12-2008 | Szczecińska Jesień Szachowa
Szczecin ul. Św. Marcina 2 [update:07-12-2008] | classic |
27-11-2008 30-11-2008 | Mazowiecka Liga Juniorów 2008
Sękocin Stary [update:30-11-2008] | team, classic |
26-11-2008 30-11-2008 | MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR EUROREGIONU BESKIDY
WĘGIERSKA GÓRKA [update:01-12-2008] | classic |
21-11-2008 23-11-2008 | Jesień 2008
UKS Gedanensis Gdańsk [update:21-11-2008] | classic |
21-11-2008 23-11-2008 | Jesień 2008
UKS Gedanensis Gdańsk [update:22-11-2008] | classic |
21-11-2008 23-11-2008 | Jesień 2008
UKS Gedanensis Gdańsk [update:23-11-2008] | classic |
20-11-2008 20-11-2008 | Krakowska Licealiada w Szachach Grupa Chłopców
MZSzach / ZSE nr.1 ul.Kanieńskiego [update:20-11-2008] | classic |
20-11-2008 20-11-2008 | Krakowska Licealiada w Szachach Grupa Dziewcząt
MZSzach / ZSE nr.1 ul.Kamieńskiego 49 [update:20-11-2008] | classic |
19-11-2008 19-11-2008 | Krakowska Gimnazjada w Szachach Grupa Chłopców
MZSzach / ZSE nr.1 ul. Kamieńskiego 49 [update:19-11-2008] | classic |
19-11-2008 19-11-2008 | Krakowska Gimnazjada w Szachach Grupa Dziewcząt
MZSzach / ZSE nr.1 ul.Kamieńskiego 49 [update:19-11-2008] | classic |
18-11-2008 18-11-2008 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach SP-Grupa Chłopców
MZSszach / ZSE nr.1 ul.Kamieńskiego49 [update:19-11-2008] | classic |
18-11-2008 18-11-2008 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach SP-Grupa Dziewcząt
M.Z.Szachowy / ZSE ul.Kamieńskiego 49 [update:19-11-2008] | classic |
15-11-2008 23-11-2008 | Memoriał Romana Bąka - turniej juniorów do lat 12
Chorzów [update:23-11-2008] | classic |
15-11-2008 23-11-2008 | Memoriał Romana Bąka Open FIDE
Chorzów [update:23-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - C11 -Rocznik 1997 i 1998
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - C13 -Rocznik 1995 i 1996
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - C15 -Rocznik 1993 i 1994
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - C17 -Rocznik 1991 i 1992
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - C9 -Rocznik 1999 i młodsi
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - D11 -Rocznik 1997 i 1998
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - D13 -Rocznik 1995 i 1996
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - D15 -Rocznik 1993 i 1994
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - D17 -Rocznik 1991 i 1992
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 21-11-2008 | Turniej Ostatniej Szansy - D9 -Rocznik 1999 i młodsze
Chotowa [update:21-11-2008] | classic |
15-11-2008 15-11-2008 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka Grupa Juniorów
Przemyśl MDK [update:20-11-2008] | classic |
15-11-2008 15-11-2008 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Przemyskiego Niedźwiadka Grupa Seniorów
Przemyśl MDK [update:15-11-2008] | classic |
14-11-2008 06-02-2009 | Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych
Miejski Ośrodek Sportu [update:06-02-2009] | team, classic |
13-11-2008 16-11-2008 | 08.11.13-16 IX Mistrzostwa Polski Sp. Mieszk. na 2008 rok
OSzW Sp.M. OPAWA Glucholazy ul. Karlowicza 29. [update:16-11-2008] | classic |
11-11-2008 11-11-2008 | GRAND PRIX PKO BP 2008
Warszawa/ Fundacja na rzecz wspierania szachów w Warszawie [update:11-11-2008] | classic |
11-11-2008 11-11-2008 | O puchar Prezydenta miasta Olsztyn z okazji 90-lecia Odzyskania Niepodległości
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM classic |
10-11-2008 11-11-2008 | Turniej z Okazji Dnia Niepodległości
Siemianowickie CentrumKultury [update:02-12-2008] | classic |
09-11-2008 09-11-2008 | Gminny Turniej szachowy
Grochowe [update:13-11-2008] | classic |
08-11-2008 09-11-2008 | 08.11.08-09 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat. Chłopcy
DIAGONALIA Imielin [update:09-11-2008] | classic |
08-11-2008 09-11-2008 | 08.11.08-09 Mistrzostwa Województwa Śląskiego Dzieci do 7 lat. Dziewczynki
DIAGONALIA Imielin [update:09-11-2008] | classic |
08-11-2008 08-11-2008 | Liga Wojewódzka Juniorów 2008
Ostróda [update:21-12-2008] | team, classic |
08-11-2008 09-11-2008 | Sułkowicka Jesień Szachowa grupa A
OK Sułkowice [update:09-11-2008] | classic |
08-11-2008 09-11-2008 | Sułkowicka Jesień Szachowa grupa B
OK Sułkowice [update:09-11-2008] | classic |
08-11-2008 11-11-2008 | Turniej 60-lecia szachów tarnogórskich - Strzybnica 1948-2008
Tarn. Góry - TCK ul. Sobieskiego 7 [update:11-11-2008] | classic |
08-11-2008 11-11-2008 | VI OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU GRYFICKIEGO
Liceum Ogólnokształcace w Gryficach [update:11-11-2008] | classic |
08-11-2008 08-11-2008 | World Blitrz Chess Championshi
Almat [update:11-05-2014] | Poland,PK classic |
07-11-2008 11-11-2008 | I w nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa 2008 - Grupa A
Rzeszów [update:16-11-2008] | classic |
07-11-2008 11-11-2008 | I w nowym Tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa 2008 Gr B ur 83-97 i sen do R=1679
Rzeszów [update:16-11-2008] | classic |
07-11-2008 11-11-2008 | I w nowym tysiącleciu Mistrzostwa Rzeszowa 2008 Gr C jun ur 98 i mł.
Rzeszów [update:16-11-2008] | classic |
07-11-2008 10-11-2008 | Międzynarodowe Mistrzostwa Gniezna Finał A
LKS Chrobbry Gniezno [update:10-11-2008] | classic |
07-11-2008 10-11-2008 | Międzynarodowe Mistrzostwa Gniezna Finał B
LKS Chrobbry Gniezno [update:10-11-2008] | classic |
07-11-2008 11-11-2008 | Mistrzostwa Rzeszowa ten plik anulowano - wyniki w innym pliku
Rzeszów [update:08-11-2008] | classic |
07-11-2008 11-11-2008 | OTWARTY TURNIEJ KADRY WOJ. JUNIORÓW - A
Augustów [update:13-11-2008] | classic |
07-11-2008 11-11-2008 | OTWARTY TURNIEJ KADRY WOJ. JUNIORÓW - B
Augustów [update:16-11-2008] | classic |
26-10-2008 08-03-2009 | Podwrocławska Liga Okręgowa
Dolny Śląsk [update:10-03-2009] | team, classic |
26-10-2008 15-03-2009 | Wrocławska Liga Okręgowa 2008 / 2009
Wrocław [update:15-03-2009] | team, classic |
24-10-2008 26-10-2008 | I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Katowicach
Ośrodek Doskonalenia Kadry SW "Zimowit" w Wiśle [update:05-11-2008] | classic |
24-10-2008 26-10-2008 | IV OTSz Mistrzowie 2010 - grupa M
Kraków/SP12 [update:27-10-2008] | classic |
24-10-2008 25-10-2008 | Mistrzostwa Polski Pracowników Administracji Celnej 2008
Otwock [update:25-10-2008] | classic |
21-10-2008 16-12-2008 | Mistrzostwa Grudziądza 2008 - szachy klasyczne
UKS Rotmistrz Grudziądz [update:22-12-2008] | classic |
18-10-2008 23-11-2008 | III Liga Małopolska Seniorów
Kraków [update:23-11-2008] | team, classic |
18-10-2008 20-12-2008 | KOŁOWY TURNIEJ SZACHOWY JESIEŃ 2008 W LEGIONOWIE GR_B
SP NR7 W LEGIONOWIE [update:18-01-2009] | classic |
16-10-2008 16-10-2008 | Miejsko- Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach DZIEWCZĘTA
SP8 Chrzanów [update:16-10-2008] | classic |
15-10-2008 27-05-2009 | X Drużynowe Rozgrywki Szachowe Okręgu Rybnickiego 2009
Okręg Rybnicki [update:12-05-2009] | team, classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 11 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 13 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 15 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 17 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 9 lat
Sękocin [update:10-04-2009] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa chłopców do 9 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 11 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 13 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 15 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 17 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w Szachach grupa dziewcząt do 9 lat
Sękocin [update:11-01-2013] | Poland,MA classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA C11
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA C13
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA C15
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA C17
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIORÓW ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA C9
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIOREK ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA D11
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIOREK ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA D13
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIOREK ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA D15
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIOREK ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA D17
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
13-10-2008 19-10-2008 | MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE JUNIOREK ŚLĄSKIE + OPOLSKIE - GRUPA D9
USTROŃ JASZOWIEC [update:19-10-2008] | classic |
12-10-2008 30-11-2008 | DMP - 4 liga PK 2008 Grupa A B
Rzeszów Krosno [update:30-09-2008] | team, classic |
12-10-2008 22-02-2009 | Wałbrzyska Okręgowa Liga Szachowa 2008/2009
Dolnośląski Związek Szachowy [update:15-10-2008] | team, classic |
12-10-2008 21-10-2008 | XI Turniej Szachowy NiS o Puchar Prezydenta M. Świnoujście
Świnoujście/Cross - Jerzy Gorczyński [update:20-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów grupa C-11
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów grupa C-13
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów grupa C-15
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów grupa C-17
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów grupa C-9
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek grupa D-11
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek grupa D-13
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek grupa D-15
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek grupa D-17
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 17-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorek grupa D-9
K-PZSzach Toruń ul. Żwirki i Wigury 1 [update:17-10-2008] | classic |
11-10-2008 12-10-2008 | VI Otwarte Mistrzostwa Parafii pod wezwaniem Św. Urszuli Ledóchowskiej
Zespół Szkół w Chylicach ul. Dworska 2 [update:12-10-2008] | classic |
11-10-2008 12-10-2008 | XIII Otwarty Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
BIałystok / MUKS Stoczek 45 Białystok [update:12-10-2008] | classic |
10-10-2008 12-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików / chłopcy
Chylice ul. Dworska 2/ MS/MFS/MZSzach/UKS Szachylice [update:26-10-2008] | classic |
10-10-2008 12-10-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików / dziewczęta
Chylice ul. Dworska 2/ MS/MFS/MZSzach/UKS Szachylice [update:26-10-2008] | classic |
10-10-2008 10-10-2008 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków/KKSz [update:10-10-2008] | classic |
10-10-2008 12-10-2008 | Turniej o Puchar GOSiR Piaseczno
Zespół Szkół w Chylicach ul. Dworska 2 [update:12-10-2008] | classic |
10-10-2008 12-10-2008 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy"- chłopcy
GCK Giżycko [update:12-10-2008] | classic |
10-10-2008 12-10-2008 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy Juniorów o Puchar "Trzech Leszczy"-dziewczęta
GCK Giżycko [update:12-10-2008] | classic |
09-10-2008 08-01-2009 | 53rd YMCA Autumn 2008-B
ZMCH Polska YMCA Ognisko w Warszawie [update:08-01-2009] | classic |
08-10-2008 17-12-2008 | 54th YMCA Autumn 2008-C
ZMCH Polska YMCA Ognisko w Warszawie [update:29-12-2008] | classic |
07-10-2008 09-12-2008 | 51st YMCA Golden Autumn 2008
ZMCH Polska YMCA Ognisko w Warszawie [update:15-12-2008] | classic |
07-10-2008 23-12-2008 | 52nd YMCA Autumn 2008-A
ZMCH Polska YMCA Ognisko w Warszawie [update:29-12-2008] | classic |
04-10-2008 04-10-2008 | Grand Prix Siedlec 2008 10
Publiczne Gimnazjum Nr 3 [update:04-10-2008] | classic |
03-10-2008 12-10-2008 | III Otwarte Mistrzostwa Szczecina o Puchar Prezesa Stoczni Szczecińskiej Nowa
Szczecin [update:15-11-2009] | classic |
03-10-2008 12-10-2008 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Nowa - grupa B
Szczecin [update:01-03-2009] | classic |
30-09-2008 06-10-2008 | Mistrzostwa Śląska Amatorów 2008
Świętochłowice [update:06-10-2008] | classic |
30-09-2008 06-10-2008 | Mistrzostwa Śląska Seniorów 2008
Świętochłowice [update:08-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. C-11 r.97-98
MZSzach-Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. C-09 (r.99 i mł)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. C-13 (r.95-96)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. C-15 (r. 93-94)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. C-17 (r. 91-92)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. D-09 (r.99 i mł)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. D-11 (r.97-98)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. D-13 (r.95-96)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. D-15
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
29-09-2008 05-10-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Juniorów w Szachach MP-PK Gr. D-17 (r.91-92)
MZSzach/Bartkowa [update:05-10-2008] | classic |
27-09-2008 05-10-2008 | LXI Mistrzostwa Warszawy A
Na Uboczu 3 NOK [update:05-10-2008] | classic |
27-09-2008 05-10-2008 | LXI Mistrzostwa Warszawy B
Na Uboczu 3 / NOK [update:05-10-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - chłopcy do lat 11
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - chłopcy do lat 13
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - chłopcy do lat 9
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - dziewczęta do lat 11
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - dziewczęta do lat 13
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
27-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa KPZSzach Juniorów - dziewczęta do lat 9-11-13
Bydgoszcz [update:28-09-2008] | classic |
26-09-2008 29-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2008r. - Grupa A dziewczęta rocznik 1998 i 1999
O.W. Kłos Wisła [update:28-09-2008] | classic |
26-09-2008 28-09-2008 | Mistrzostwa Wrocławia III Turniej
Wrocław ul.Św.Antoniego 31b WKSz DACH BUD Hetman [update:16-09-2008] | classic |
26-09-2008 29-09-2008 | Otwarty Turniej Młodzików Wisła 2008r. - Grupa C i D dziewczęta i chłopcy rocznik 2000 i młodsi
O.W. Kłos Wisła [update:28-09-2008] | classic |
23-09-2008 29-09-2008 | 08.09.23-29 31 MIFSz Zabrzańska Jesień'2008 Gr.A
Zabrze-Grzybowice / UKS MAT [update:08-10-2008] | classic |
21-09-2008 29-09-2008 | 23rd International Grunwald Cup
Dadaj [update:30-09-2008] | classic |
21-09-2008 29-09-2008 | I Open szachowy o Puchar "Czarskiego"
OW "Czarski" Wicie ul. Wczasowa 23 [update:17-09-2008] | classic |
20-09-2008 20-09-2008 | VI OTWARTE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW
Rygułtowy [update:20-09-2008] | classic |
19-09-2008 21-09-2008 | 08.09.19-21 III ITSz P'60 Rudzkie Lato'2008
Ruda Śl. Bykowina / RKS MAT Ruda Śl. [update:29-08-2009] | classic |
19-09-2008 29-11-2008 | Turniej kołowy UKS MDK "Otwocka Jesień 2008" Grupa C
MDK Otwock [update:15-11-2008] | classic |
19-09-2008 19-09-2008 | Turniej treningowy w KKSz
Kraków [update:19-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gr. D-13
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gr. C-13
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. C-09
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. C-11
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. C-15
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. C-18
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. D-15
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Gr. D-18
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Piła Gr. D-09
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
18-09-2008 25-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Piła Gr. D-11
Piła WZSzach Poznań [update:25-09-2008] | classic |
14-09-2008 14-09-2008 | XI Chanowski Festiwal Talentów Gr.C
UKS SP8 Chrzanów ul.Pogorska [update:22-09-2008] | classic |
14-09-2008 14-09-2008 | Xi Chrzanowski Festiwal Talentów Gr.D
UKS SP8 Chrzanów ul Podgórska 8C [update:06-10-2008] | classic |
14-09-2008 14-09-2008 | Xi Chrzanowski Festiwal Talentów Gr.D
UKS SP8 Chrzanów ul Podgórska 8C [update:22-09-2008] | classic |
13-09-2008 14-09-2008 | XI Chrzanowski Festiwal Talentów Grupa B
UKS SP 8 Chrzanów ul.Podgórska 8C [update:22-09-2008] | classic |
12-09-2008 14-09-2008 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Lublin/LZSzach Lublin [update:19-09-2008] | classic |
11-09-2008 14-09-2008 | XI Chrzanowski Festiwal Talentów Grupa A1
UKS SP8 Chrzanów ul Pogorska 8C [update:22-09-2008] | classic |
11-09-2008 14-09-2008 | XI Chrzanowski Festiwal Talentów Grupa A2
UKS SP8 Chrzanów ul.Pogorska 8C [update:22-09-2008] | classic |
11-09-2008 14-09-2008 | XI Chrzanowski Festiwal Talentów Grupa A3
UKS SP8 Chrzanów ul Pogorska 8C [update:22-09-2008] | classic |
06-09-2008 14-09-2008 | I Liga Seniorów 2008
Ustroń [update:14-09-2008] | team, classic |
05-09-2008 14-09-2008 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - II Liga Seniorów
Ustroń/Śląski Związek Szachowy [update:25-09-2008] | team, classic |
05-09-2008 07-09-2008 | POL-Tch 3 liga Warmia i Mazury
Olsztyn [update:06-09-2008] | team, classic |
05-09-2008 07-09-2008 | POL-Tch 3 liga Warmia i Mazury
Olsztyn [update:11-01-2013] | Poland,WM team, classic |
01-09-2008 08-09-2008 | Fianchetto-Rowy'2008
Rowy/Fianchetto [update:02-09-2008] | classic |
30-08-2008 31-08-2008 | Caldor Cup 2008 - Ogólnopolski Turniej Szachowy
Kalisz [update:31-08-2008] | classic |
30-08-2008 07-09-2008 | XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wetetranów
Rowy/Pomorski Związek Szachowy [update:07-09-2008] | classic |
27-08-2008 31-08-2008 | Obra Lato Open 2008 grupa A
Parafia rzymskokatolicka Obra [update:31-08-2008] | classic |
22-08-2008 31-08-2008 | Otwarte Mistrzostwa Łomży grupa A
Klub Seniora w Łomży [update:06-09-2008] | classic |
20-08-2008 28-08-2008 | 44th A. Rubinstein's Memorial
Polanica Zdroj [update:28-08-2008] | classic |
20-08-2008 28-08-2008 | A. Rubinstein's Memorial - Polanica Zdroj 2008
Polanica Zdroj [update:21-08-2008] | classic |
20-08-2008 30-08-2008 | XIII Konik Morski Rewala
Rewal [update:27-08-2008] | classic |
19-08-2008 28-08-2008 | 44. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B
Polanica Zdrój/MCK Polanica Zdrój [update:28-08-2008] | classic |
19-08-2008 27-08-2008 | 44. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina-Open E
Polanica Zdrój/MCK Polanica Zdrój [update:27-08-2008] | classic |
19-08-2008 28-08-2008 | 44. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina-Seniorzy
Polanica Zdrój/MCK Polanica Zdrój [update:27-08-2008] | classic |
19-08-2008 28-08-2008 | The 44-th Akiba Rubinstein International Chess Festival - Open A
Polanica Zdrój/MCK Polanica Zdrój [update:28-08-2008] | classic |
18-08-2008 26-08-2008 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kołobrzeg 2008 A
Gens Kołobrzeg [update:01-09-2008] | classic |
18-08-2008 26-08-2008 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kołobrzeg 2008 B
Gens Kołobrzeg [update:28-08-2008] | classic |
18-08-2008 26-08-2008 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Kołobrzeg 2008 C
Gens Kołobrzeg [update:28-08-2008] | classic |
16-08-2008 16-08-2008 | O Puchar Starosty Powiatu Suskiego
MOK Jordanów [update:18-08-2008] | classic |
14-08-2008 19-08-2008 | Otwarte Mistrzostwa KKSz seniorów
Kraków/KKSz [update:19-08-2008] | classic |
14-08-2008 15-08-2008 | VI Międzynarodowy Turniej Szachów Rodzinnych
Koszalin [update:15-08-2008] | team, classic |
09-08-2008 09-08-2008 | Nocny Maraton Błyskawiczny
Koszalin [update:10-08-2008] | classic |
08-08-2008 16-08-2008 | Turniej Kadry Juniorów Małopolska-Podkarpacie - Grupa B
Łeba [update:19-08-2008] | classic |
06-08-2008 15-08-2008 | Festiwal Ziemi Ślesińskiej
OSW Delfin Półwiosek Stary k? Ślesina [update:27-04-2008] | classic |
06-08-2008 10-08-2008 | Wakacje z Szachami K-ce Podlesie
MDK Południe/ LGKS 38 Podlesianka [update:10-08-2008] | classic |
04-08-2008 10-08-2008 | V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Główny - F
Ostróda [update:23-05-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2008 10-08-2008 | V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Młodych Talentów - J
Ostróda [update:23-05-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2008 10-08-2008 | V Międzynarodowy Festiwal Szachowy Turniej Otwarty - O
Ostróda [update:23-05-2011] | Poland,WM classic |
04-08-2008 08-08-2008 | WAKACJE Z SZACHAMI
Klub "NIKO" Jaworzno [update:08-08-2008] | classic |
04-08-2008 12-08-2008 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana A
Hetman Politechnika Koszalińska [update:12-08-2008] | classic |
04-08-2008 12-08-2008 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana B
Hetman Politechnika Koszalińska [update:12-08-2008] | classic |
04-08-2008 12-08-2008 | XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Kochana C
Hetman Politechnika Koszalińska [update:12-08-2008] | classic |
03-08-2008 03-08-2008 | X BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY "DNI MSZANY DOLNEJ 2008"
Urząd Miasta Mszana Dolna [update:30-07-2008] | classic |
02-08-2008 10-08-2008 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - gr. A
Warszawa/Fundacja na rzecz Wspierania Szachów w Warszawie [update:13-08-2008] | classic |
02-08-2008 10-08-2008 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - gr. B
Warszawa/Fundacja na rzecz Wspierania Szachów w Warszawie [update:13-08-2008] | classic |
02-08-2008 10-08-2008 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - gr. C
Warszawa/Fundacja na rzecz Wspierania Szachów w Warszawie [update:13-08-2008] | classic |
02-08-2008 10-08-2008 | Mazowiecki Festiwal Szachowy - gr. D
Warszawa/Fundacja na rzecz Wspierania Szachów w Warszawie [update:04-08-2008] | classic |
01-08-2008 31-08-2008 | SS 20 Test
Tutaj [update:01-08-2008] | classic |
29-07-2008 05-08-2008 | III Mistrzostwa Polski Inwalidów Stowarzyszenia "Idea"
Wisła Hotel Gołębiewski [update:18-08-2008] | classic |
29-07-2008 30-07-2008 | III Turniej Klasyfikacyjny P-60' Lato w Mieście Dzielnicy Śródmieście 2008
Warszawa/Dom Kultury Śródmieście ul.Marszałkowska 19 [update:31-07-2008] | classic |
27-07-2008 27-07-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorów P 5 Grupa C 16
Lublin/ LUZSzach w Lublinie [update:27-07-2008] | classic |
26-07-2008 02-08-2008 | VI Memoriał Marka Piasty
IKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry [update:14-08-2008] | classic |
22-07-2008 23-07-2008 | II Turniej Klasyfikacyjny Lato w Mieście P-60'
Warszawa/MZSzach. I Dom Kultury Śródmieście [update:23-07-2008] | classic |
19-07-2008 20-07-2008 | Turniej Juniorów o Puchar Dyrektora GOKSiR w Brzeźnicy
Brzeźnica [update:26-06-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2008 Grupa A
Dobczyce [update:27-07-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2008 Grupa B
Dobczyce [update:27-07-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Dobczyce'2008 Grupa C i D
Dobczyce [update:27-07-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVII MFS w Poznaniu CD-16
Poznań / WZSzach [update:27-07-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVII MFS w Poznaniu CD-12
Poznań / WZSzach [update:27-07-2008] | classic |
19-07-2008 27-07-2008 | XVII MFS w Poznaniu open B
Poznań; WZSzach [update:27-07-2008] | classic |
16-07-2008 29-08-2008 | 50th YMCA Summer 2008-B
Warszawa [update:27-08-2008] | classic |
15-07-2008 22-08-2008 | 49th YMCA Summer 2008-A
Warszawa [update:26-08-2008] | classic |
15-07-2008 25-07-2008 | Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych Narządu Ruchu
Ogrodniczki k. Białegostoku [update:25-07-2008] | classic |
15-07-2008 20-07-2008 | Pszczyna 2008 FIDE OPEN
Pszczyna [update:22-07-2008] | classic |
15-07-2008 20-07-2008 | Pszczyna 2008 Gr. B
Pszczyna [update:20-07-2008] | classic |
15-07-2008 20-07-2008 | Pszczyna 2008 Gr. C Turniej dla dzieci do 10 lat
Pszczyna [update:20-07-2008] | classic |
09-07-2008 17-07-2008 | XXIII Międzynarodowy Turniej im. Tadeusza Gniota
Police [update:17-07-2008] | classic |
07-07-2008 12-07-2008 | Szachowe MP Duchowieństwa
Sandomierz [update:13-07-2008] | classic |
07-07-2008 12-07-2008 | VII Szachowe MP Duchowieństwa
Sandomierz / Komitet Organizacyjny [update:17-09-2008] | classic |
05-07-2008 13-07-2008 | DMP - Ekstraliga Juniorów'2008
Gorzów Wlkp/Stilon Gorzów Wlkp. [update:14-07-2008] | team, classic |
05-07-2008 13-07-2008 | DMP - I liga juniorów'2008
Gorzów/ Stilon Gorzów Wlkp. [update:14-07-2008] | team, classic |
05-07-2008 13-07-2008 | II Liga Juniorów
Sielpia [update:13-07-2008] | team, classic |
05-07-2008 11-07-2008 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN A
Luibawka [update:11-07-2008] | classic |
05-07-2008 11-07-2008 | III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - OPEN B
Lubawka [update:11-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim do lat 12
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim do lat 16
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim do lat 8
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open A
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:02-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open A
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open B
UKS ORLIK KOWALEWO POMORSKIE [update:10-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open B
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:02-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open B
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:03-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open C
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:02-07-2008] | classic |
04-07-2008 10-07-2008 | Międzynarodowy Turniej Szachowy w Kowalewie Pomorskim Open C
UKS Orlik Kowalewo Pomorskie [update:10-07-2008] | classic |
30-06-2008 05-07-2008 | 50 Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Szachowy o -Złotą Wieżę-
Pułtusk/Min.Sportu i Turyst. Kraj.Zrzesz. LZS Mazow.Zrzesz. LZS PZSzach Urząd Miejski w Pułtusku Akademia Humanistyczna w Pułtusku LKS Nadnarwianka Pułtusk [update:18-07-2008] | team, classic |
28-06-2008 28-06-2008 | ELIMINACJE REGIONALNE XIV OGÓLNOPOLSKIEJ SPARTAKIADY SPORT.-REKR KRUS (kobiety)
ZSBiO w Biłgoraju [update:28-06-2008] | classic |
28-06-2008 28-06-2008 | ELIMINACJE REGIONALNE XIV OGÓLNOPOLSKIEJ SPARTAKIADY SPORT.-REKR. KRUS (mężczyźni)
ZSBiO Biłgoraj [update:28-06-2008] | classic |
28-06-2008 06-07-2008 | XIX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2008 - Grupa A
Rudnik nad Sanem [update:07-07-2008] | classic |
28-06-2008 06-07-2008 | XIX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2008 - Grupa B
Rudnik nad Sanem [update:07-07-2008] | classic |
28-06-2008 06-07-2008 | XIX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2008 - Grupa C
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2008] | classic |
28-06-2008 06-07-2008 | XIX Ogóln. Kol.-Wyp. TSz RUDNIK`2008 - Grupa D
Rudnik nad Sanem [update:06-07-2008] | classic |
26-06-2008 26-06-2008 | Turniej z cyklu "Cztery Pory Roku - Lato"
Koszalin [update:04-07-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C11
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C13+D13
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C15+D15
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C17+D17
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C19
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
23-06-2008 26-06-2008 | Mistrzostwa Województwa Juniorów C9+D9+D11
Olsztyn [update:27-06-2008] | classic |
21-06-2008 27-06-2008 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego grupa A
Białystok [update:27-06-2008] | classic |
21-06-2008 27-06-2008 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego grupa B
Bialystok [update:27-06-2008] | classic |
21-06-2008 22-06-2008 | Turniej Świętojański
Mińsk Mazowiecki [update:22-06-2008] | classic |
21-06-2008 29-06-2008 | XIV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2008 o Puchar Burmistrza Open-A
Milanówek/Centrum Kultury i Promocji [update:08-07-2008] | classic |
21-06-2008 29-06-2008 | XIV Otwarte Mistrzostwa Milanówka 2008 o Puchar Burmistrza Open-B
Milanówek/Centrum Kultury i Promocji [update:29-06-2008] | classic |
20-06-2008 22-06-2008 | Wakacyjny turniej weekendowy w KKSz
Kraków/KKSz [update:22-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Chłopcy do 11 lat - Rocznik 1997-1998
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Chłopcy do 13 lat - Rocznik 1995-1996
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Chłopcy do 15 lat - Rocznik 1993-1994
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Chłopcy do 9 lat - Rocznik 1999 i młodsi
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Dziewczęta do 11 lat - Rocznik 1997 i 1998
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Dziewczęta do 13 lat - Rocznik 1995 i 1996
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Dziewczęta do 15 lat - Rocznik 1993 i 1994
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
18-06-2008 25-06-2008 | Turniej Pierwszej Szansy - Dziewczęta do 9 lat - Rocznik 1999 i młodsze
Chotowa-PZSzach/PkZszach/Wójt Gminy Czarna [update:25-06-2008] | classic |
14-06-2008 14-06-2008 | Błyskawiczny Turniej Szachowy - Mistrzostawa MDK Mińsk Maz.
MDK Mińsk Mazowiecki [update:14-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - C11 /1997-1998/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - C13 /1995-1996/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - C15 /1993-1994/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - C17 /1991-1992/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - C9 /1999 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - D11 /1997-1998/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - D13 /1995-1996/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - D15 /1993-1994/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 17-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - D17 /1991-1992/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów '2008 - D9 /1999 i młodsi/
Śląski Związek Szachowy w Katowicach [update:17-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Mistrzostwa Makroregionu Młodzików MP-PK do lat 10 (ch)
Kraków [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Mistrzostwa Młodzików MP-PK do lat 10 (dz)
Kraków [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - C09
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - C11
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - C13
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - C15
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - C17
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - D09
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - D11
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO JUNIORÓW - D13- D15- D17
Augustów [update:15-06-2008] | classic |
13-06-2008 13-06-2008 | Nocny Maraton Szachowy
Mielno [update:14-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Szachach gr. A
Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach [update:16-06-2008] | classic |
13-06-2008 15-06-2008 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Szachach gr. B
Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. C - 09
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. C - 11
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. C - 13
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. C - 15
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. C - 18
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. D - 09
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. D - 11
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. D - 13
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. D - 15
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
11-06-2008 16-06-2008 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2008 Gr. D - 18
Żerków Szkoła Podstawowa [update:16-06-2008] | classic |
07-06-2008 15-06-2008 | IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku B
Hetman Politechnika Koszalińska [update:15-06-2008] | classic |
07-06-2008 07-06-2008 | Otwarte Mistrzostwa Siedlec w szachach szybkich na 2008 rok
Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Siedlcach [update:07-06-2008] | classic |
06-06-2008 15-06-2008 | IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku A
Hetman Politechnika Koszalińska [update:15-06-2008] | classic |
06-06-2008 15-06-2008 | IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Mieleńska Perła Bałtyku C
Hetman Politechnika Koszalińska [update:15-06-2008] | classic |
06-06-2008 06-06-2008 | Turniej Szkolny w Rdzawce
Paweł Mroziński [update:06-06-2008] | classic |
01-06-2008 01-06-2008 | XXXVII Finał Mistrzostw Polski Niewidomych w Szachach
Wągrowiec/CROSS [update:15-06-2008] | classic |
31-05-2008 03-06-2008 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Liceów'2008
Chotowa/PWSZS w Rzeszowie/Wójt Gminy Czarna/PkZSzach. [update:03-06-2008] | team, classic |
31-05-2008 31-05-2008 | Festiwal Szachowy z okazji Dnia Dziecka - grupa A
Konin/ UKS Smecz Konin [update:01-06-2008] | classic |
31-05-2008 31-05-2008 | Festiwal Szachowy z okazji Dnia Dziecka - grupa B
Konin/ UKS Smecz Konin [update:01-06-2008] | classic |
31-05-2008 08-06-2008 | Mistrzostwa Ursusa Seniorów A
D.K. Kolorowa [update:08-06-2008] | classic |
31-05-2008 08-06-2008 | Mistrzostwa Ursusa Seniorów B
D.K. Kolorowa Ursus [update:13-12-2008] | classic |
31-05-2008 01-06-2008 | XI Ogólnopolski Turniej Juniorów Calisia 2008 - gr. A
Kalisz [update:01-06-2008] | classic |
31-05-2008 01-06-2008 | XI Ogólnopolski Turniej Juniorów Calisia 2008 - gr. B
Kalisz [update:01-06-2008] | classic |
30-05-2008 30-05-2008 | SZKOŁY BUDOWLANE
TKF BUDOWLANI [update:11-05-2008] | classic |
27-05-2008 30-05-2008 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny MKS KSOS Juniorów - grupa A
Kraków [update:30-05-2008] | classic |
27-05-2008 29-05-2008 | Otwarty Turniej Klasyfikacyjny MKS KSOS Juniorów - grupa B
Kraków [update:30-05-2008] | classic |
25-05-2008 25-05-2008 | IVTurniej GRAND PRIX o Puchar Wójta Gminy Rędziny
Rędziny [update:25-05-2008] | classic |
25-05-2008 31-05-2008 | Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych "Fianchetto"
Chotowa/Fianchetto [update:02-06-2008] | classic |
24-05-2008 24-05-2008 | Dni Powiatu Nowotarskiego
KS Gorce [update:25-05-2008] | classic |
24-05-2008 24-05-2008 | Dni Powiatu Nowotarskiego
KS Gorce [update:25-05-2008] | classic |
23-05-2008 25-05-2008 | Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach Juniorów
PKS Wiatrak Bydgoszcz [update:25-05-2008] | team, classic |
23-05-2008 25-05-2008 | Mistrzostwa Plocka na 2008 rok - Turniej B
PSML-W/Plockie Towarzystwo Szachowe [update:09-06-2008] | classic |
22-05-2008 25-05-2008 | Mistrzostwa Płocka na 2008 rok - Turniej A
PSML-W/Płockie Towarzystwo Szachowe [update:09-06-2008] | classic |
22-05-2008 25-05-2008 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach Grupa A
Kraków / ZSE Nr 1 [update:26-05-2008] | classic |
22-05-2008 25-05-2008 | Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach Grupa B
Kraków / ZSE Nr 1 [update:26-05-2008] | classic |
20-05-2008 24-05-2008 | XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Rybnik 2008
Rybnik [update:02-06-2008] | classic |
17-05-2008 26-05-2008 | II Turniej Międzynarodowy Kobiet Niewidomych i Słabowidzących Wągrowiec
OSW Wielspin Wągrowiec [update:30-05-2008] | classic |
17-05-2008 18-05-2008 | IV OTSz o laur am Bogdana Śliwy gr. A i B
Kraków/KKSz [update:19-05-2008] | classic |
12-05-2008 15-05-2008 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych
Chotowa/PWSZS w Rzeszowie/Wójt Gminy Czarna/PkZSzach. [update:18-05-2008] | team, classic |
10-05-2008 17-05-2008 | I MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY O PUCHAR PUSZCZY AUGUSTOWSKIEJ
Augustów [update:17-05-2008] | classic |
10-05-2008 18-05-2008 | IV OTSz o laur am Bogdana Śliwy gr. M
Kraków/KKSz [update:26-05-2008] | classic |
10-05-2008 18-05-2008 | Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących Wągrowiec
OSW Wielspin Wągrowiec [update:19-05-2008] | classic |
10-05-2008 07-06-2008 | Turniej Szachowy z okazji 650 - lecia Miasta Ślesin - Grupa B
Ślesin/M-GOK Ślesin [update:08-06-2008] | classic |
10-05-2008 07-06-2008 | Turrniej szachowy z okazji 650-lecia Miasta Ślesin - Grupa A
Ślesin/M-GOK Ślesin [update:08-06-2008] | classic |
07-05-2008 07-05-2008 | VIII Indywidualne Mistrzostwa woj. podkarpackiego Licealiada-chłopcy
Chotowa/ PW SZS w Rzeszowie [update:07-05-2008] | classic |
01-05-2008 11-05-2008 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok wiosna 2008" grupa A
Białystok [update:14-05-2008] | classic |
01-05-2008 11-05-2008 | Turniej Klasyfikacyjny "Białystok wiosna 2008" grupa B
Białystok [update:11-05-2008] | classic |
29-04-2008 04-05-2008 | V Międzynarodowy Turniej Juniorów "O Puchar Ziemii Opolskiej" - TURNIEJ A i B
O.W "Mieszko" w Pokrzywnej / PUKS "Rodło" Opole [update:04-05-2008] | classic |
29-04-2008 04-05-2008 | V Międzynarodowy Turniej Juniorów "O Puchar Ziemii Opolskiej" - TURNIEJ C i D
O.W "Mieszko" w Pokrzywnej / PUKS "Rodło" Opole [update:04-05-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | 08.04.26-27 ITSz "Pierwsze Szachowe Kroki"
Ruda Śl. Bykowina / RKS MAT Ruda Śl. [update:27-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa C11
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa C18
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa C9
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa D11
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:23-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa D13
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa D15
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupa D9
Środa Wielkopolska / Jerzy Owczarzak [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 27-04-2008 | Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia grupy C13-15
Środa Wielkopolska [update:29-04-2008] | classic |
26-04-2008 04-05-2008 | XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży'2008 - Chłopcy
Szczawno Zdrój / DSZSzach we Wrocławiu [update:01-05-2008] | classic |
26-04-2008 04-05-2008 | XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży'2008 - Chłopcy
Szczawno Zdrój / DSZSzach we Wrocławiu [update:04-05-2008] | classic |
26-04-2008 04-05-2008 | XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży'2008 - Dziewczęta
Szczawno Zdrój / DSZSzach we Wrocławiu [update:01-05-2008] | classic |
26-04-2008 04-05-2008 | XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży'2008 - Dziewczęta
Szczawno Zdrój / DSZSzach we Wrocławiu [update:04-05-2008] | classic |
24-04-2008 03-05-2008 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych w Szachach
Szczyrk [update:03-05-2008] | classic |
24-04-2008 03-05-2008 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych w Szachach
Szczyrk [update:25-06-2008] | classic |
23-04-2008 27-04-2008 | VII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:28-04-2008] | classic |
12-04-2008 12-04-2008 | 08.04.12 Otwarte Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej P30 Turniej A dzieci do 16 lat
Czerwionka Leszczyny [update:12-04-2008] | classic |
12-04-2008 23-05-2008 | Mistrzostwa Kwidzyna w Szachach
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kwidzynie [update:12-04-2008] | classic |
11-04-2008 19-04-2008 | DMP - 3 Liga Seniorów PK 2008
Handzlówka [update:01-05-2015] | Poland,PK team, classic |
03-04-2008 26-06-2008 | XXXXVII YMCA Spring 2008-B
Warszawa [update:21-06-2008] | classic |
02-04-2008 27-06-2008 | XXXXVI YMCA Spring 2008-C
Warszawa [update:21-06-2008] | classic |
02-04-2008 27-06-2008 | XXXXVIII YMCA Spring 2008-A
Warszawa [update:21-06-2008] | classic |
29-03-2008 04-04-2008 | Chorzów 2008 FIDE OPEN
Chorzów [update:20-04-2008] | classic |
29-03-2008 06-04-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Łeba/MPZSzach [update:06-04-2008] | classic |
29-03-2008 06-04-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Łeba/MPZSzach [update:06-04-2008] | classic |
29-03-2008 06-04-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Łeba/MPZSzach [update:06-04-2008] | classic |
29-03-2008 06-04-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Łeba/MPZSzach [update:06-04-2008] | classic |
08-03-2008 17-05-2008 | IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo
SPnr7 w Legionowie / MOSiR w Legionowie [update:18-05-2008] | classic |
08-03-2008 16-03-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12
Ustroń/PUKS RODŁO Opole [update:16-03-2008] | classic |
08-03-2008 16-03-2008 | Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 12
Ustroń/PUKS RODŁO Opole [update:25-03-2008] | classic |
29-02-2008 16-05-2008 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar J.Fedorczyka 2008
K.Sz. Elektryczność Warszawa [update:21-05-2008] | classic |
23-02-2008 24-02-2008 | II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOK Dąbie
ul. Racławickiej 10 Szczecin Dąbie [update:28-10-2008] | classic |
14-02-2008 24-02-2008 | LX Mistrzostwa Polski Kobiet
Krakow Hotel Europejski 14-24.02.2008 [update:24-02-2008] | classic |
10-02-2008 18-05-2008 | 08.02.10-05.18 Drużynowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego Seniorów LOS 2008
Teren SZSzach K-ce [update:30-05-2008] | team, classic |
10-02-2008 27-04-2008 | DMP - 5 liga PK 2008
Rzeszów - Mielec - Rzeszów [update:27-04-2008] | team, classic |
09-02-2008 27-04-2008 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2008 - LOJ
woj. Śląskie [update:27-04-2008] | team, classic |
09-02-2008 17-02-2008 | XVIII PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:28-01-2009] | classic |
09-02-2008 17-02-2008 | XVIII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - GRUPA JUNIORÓW DO 12 LAT
POKRZYWNA [update:28-01-2009] | classic |
03-02-2008 11-05-2008 | Drużynowe Mistrzostwa ŚlZSzach 2008 - LŚS
woj. śląskie [update:10-10-2008] | team, classic |
02-02-2008 20-04-2008 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW 2008 - LŚJ
ŚlZSzach Katowice [update:23-04-2008] | team, classic |
27-01-2008 27-01-2008 | GP Tczewa 2008
Centrum Tczew [update:02-02-2009] | classic |
27-01-2008 24-02-2008 | Południowo-Wschodnia Strefowa Liga Juniorów 2008
Nekla Kalisz [update:31-01-2008] | team, classic |
26-01-2008 27-01-2008 | Mistrzostwa Małopolski do lat 9
OK Sułkowice [update:27-01-2008] | classic |
21-01-2008 24-01-2008 | TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2008" - A
SP 11 Suwałki [update:24-01-2008] | classic |
21-01-2008 24-01-2008 | TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2008" - B
SP 11 Suwałki [update:24-01-2008] | classic |
19-01-2008 20-01-2008 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w KKSz gr. "A"
Kraków/KKSz [update:20-01-2008] | classic |
18-01-2008 27-01-2008 | MISTRZOSTWA CZECHOWIC-DZIEDZIC NA ROK 2008
CZECHOWICE-DZIEDZICE [update:28-01-2008] | classic |
15-01-2008 23-01-2008 | Indywidualne Zawody Szachowe Brzozów-Lesko o Puchar Burmistrza Brzozowa
Brzozów-Lesko [update:23-01-2008] | classic |
12-01-2008 19-01-2008 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy RACIBÓRZ 2008
Racibórz [update:18-08-2014] | Poland,SL classic |
01-01-2008 12-01-2008 | Mistrzostwa Klubu Wisłoka Dębica na 2008 r.
Dębica [update:27-01-2008] | classic |
27-12-2007 30-12-2007 | X Kętrzyński Festiawal Szachowy Turniej B
Kętrzyn [update:17-09-2008] | classic |
27-12-2007 30-12-2007 | X Kętrzyński Festiwal Szachowy Turniej A
Kętrzyn [update:17-09-2008] | classic |
10-11-2007 10-11-2007 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach
Samborowo [update:22-05-2015] | Poland,WM team, classic |
26-10-2007 28-10-2007 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA+WM chłopcy
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
26-10-2007 28-10-2007 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MA+WM dziewczęta
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM chłopcy do 11 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM chłopcy do 13 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM chłopcy do 15 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM chłopcy do 17 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM chłopcy do 9 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM dziewczęta do 11 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM dziewczęta do 13 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM dziewczęta do 15 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM dziewczęta do 17 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
21-10-2007 26-10-2007 | El. Międzywojewódzkie MA+WM dziewczęta do 9 lat
Bęsia [update:14-10-2008] | classic |
19-10-2007 15-01-2008 | I Klasyfikacyjny Turniej Szachowy SSPnr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie
SSPnr35 Legionowo ul.Targowa 22 [update:16-01-2008] | classic |
01-09-2007 09-09-2007 | Ekstraliga Seniorów 2007
Ustroń [update:23-03-2009] | team, classic |
06-08-2007 12-08-2007 | IV Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy - Turniej Główny
Ostróda [update:17-09-2008] | classic |
06-08-2007 12-08-2007 | IV Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy - Turniej Młodych Talentów
Ostróda [update:17-09-2008] | classic |
06-08-2007 12-08-2007 | IV Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy - Turniej Otwarty
Ostróda [update:17-09-2008] | classic |
06-08-2007 12-08-2007 | IV Warmińsko-Mazurski Festiwal Szachowy Turniej Amatorski
Ostróda [update:17-09-2008] | classic |
28-07-2007 04-08-2007 | V Memoriał Marka Piasty Repty 2007
IKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry [update:22-11-2009] | classic |
17-07-2007 22-07-2007 | III Międzynarodowy Integracyny Turniej Szachowy Pszczyna'2007 - Grupa "A"
MORiS Pszczyna ul. Basztowa 4. [update:01-08-2007] | classic |
17-07-2007 22-07-2007 | III Międzynarodowy Integracyny Turniej Szachowy Pszczyna'2007 - Grupa "B"
MORiS Pszczyna ul. Basztowa 4. [update:22-07-2007] | classic |
17-07-2007 22-07-2007 | III Międzynarodowy Integracyny Turniej Szachowy Pszczyna'2007 - Grupa "C"
MORiS Pszczyna ul. Basztowa 4 [update:22-07-2007] | classic |
25-06-2007 28-06-2007 | IMWJ C13+C15 2007
ZSB Olsztyn [update:17-09-2008] | classic |
25-06-2007 28-06-2007 | IMWJ C17+D19
ZSB Olsztyn [update:17-09-2008] | classic |
25-06-2007 28-06-2007 | IMWJ C19+D17+D15
ZSB Olsztyn [update:17-09-2008] | classic |
25-06-2007 28-06-2007 | IMWJ C9+C11
ZSB Olsztyn [update:17-09-2008] | classic |
25-06-2007 28-06-2007 | IMWJ D9+D11+D13
ZSB Olsztyn [update:17-09-2008] | classic |
23-06-2007 25-06-2007 | VI Międzynarodowy Turniej Szachowy dla dzieci młodzieży i seniorów
Biała Podlaska/Miejski Ośrodek Kultury [update:09-05-2007] | classic |
18-06-2007 25-06-2007 | III Mieleńska Perła Bałtyku Turniej A
Mielno [update:25-06-2007] | classic |
18-06-2007 25-06-2007 | III Mieleńska Perła Bałtyku Turniej B
Mielno [update:25-06-2007] | classic |
18-06-2007 25-06-2007 | III Mieleńska Perła Bałtyku Turniej C
Mielno [update:25-06-2007] | classic |
18-06-2007 25-06-2007 | III Mieleńska Perła Bałtyku Turniej D
Mielno [update:25-06-2007] | classic |
22-05-2007 29-05-2007 | 07.05.22-29 OIFSz "Zabrzańska Wiosna'2007" Grupa.A
Zabrze/MTPGSz Centrum [update:31-05-2007] | classic |
22-05-2007 29-05-2007 | 07.05.22-29 OIFSz "Zabrzańska Wiosna'2007" Grupa.B
Zabrze/MTPGSz Centrum [update:31-05-2007] | classic |
21-05-2007 23-05-2007 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Licealiada
Chotowa [update:06-06-2007] | team, classic |
19-05-2007 27-05-2007 | III Ogólnopolski Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy (gr. "M")
Kraków/KKSz [update:27-05-2007] | classic |
19-05-2007 20-05-2007 | III Ogólnopolski Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy (grupa "A")
Kraków/KKSz Kraków [update:21-05-2007] | classic |
19-05-2007 20-05-2007 | III Ogólnopolski Turniej Juniorów o laur am Bogdana Śliwy (grupa "B")
Kraków/KKSz Kraków [update:21-05-2007] | classic |
14-05-2007 23-05-2007 | 8th IPCA Individual World Championship A
Wisla Poland [update:25-05-2007] | classic |
14-05-2007 23-05-2007 | 8th IPCA World Individual Chess Championship B
Wisla Poland [update:25-05-2007] | classic |
03-05-2007 03-05-2007 | Mistrzostwa sekcji szachowej MTS Kwidzyn Grupa B
KCK Kwidzyn ul. 11 Listopada [update:19-05-2007] | classic |
03-05-2007 05-05-2007 | Otwarte Mistrzostwa Sekcji Szachowej MTS Kwidzyn
Kwidzyn KCK ul. 11 Listopada [update:05-05-2007] | classic |
28-04-2007 03-05-2007 | DMP - 3 Liga Podkarpacka Seniorów 2007
Chotowa [update:01-05-2015] | Poland,PK team, classic |
26-04-2007 04-05-2007 | XIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - FINAŁ MP JUNIORÓW DO LAT 14
Turawa [update:05-05-2007] | classic |
26-04-2007 04-05-2007 | XIII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - FINAŁ MP JUNIOREK DO LAT 14
Turawa [update:05-05-2007] | classic |
21-04-2007 21-04-2007 | II Szachowe Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego
Szkoła Podstawowa nr 4 Żyrardów [update:24-04-2007] | classic |
20-04-2007 20-04-2007 | Turniej o puchar prezesa KKSz
Kraków (SP nr 12) [update:21-04-2007] | classic |
18-04-2007 22-04-2007 | VI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
POKRZYWNA [update:24-04-2007] | classic |
13-04-2007 15-04-2007 | Międzynarodowy Puchar Polski do lat 8 gr. chłopców
Rybnik [update:15-04-2007] | classic |
13-04-2007 15-04-2007 | Międzynarodowy Puchar Polski do lat 8 gr.dziewcząt
Rybnik [update:15-04-2007] | classic |
10-04-2007 10-04-2007 | Wielkanocny Turniej Szachowy do lat 10
Katowice Podlesie/LGKS 38 Podlesianka [update:10-04-2007] | classic |
31-03-2007 31-03-2007 | III Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjów Dzielnicy Wesoła SP 0-3
Wesoła [update:01-04-2007] | classic |
24-03-2007 30-03-2007 | 43 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa Grupa A
Hajduki Wielkie [update:01-04-2007] | classic |
24-03-2007 30-03-2007 | 43 Otwarte Mistrzostwa Chorzowa Grupa B
Hajduki Wielkie [update:30-03-2007] | classic |
23-03-2007 25-03-2007 | II Włocławski Turniej Weekendowy
Włocławek [update:14-03-2007] | classic |
23-03-2007 25-03-2007 | II Włocławski Turniej Weekendowy
Włocławek [update:25-03-2007] | classic |
23-03-2007 23-03-2007 | II Włocławski Turniej Weekendowy open B
Włocławek [update:29-03-2007] | classic |
17-03-2007 18-03-2007 | IV Otwarte Mistrzostwa KKSz dla juniorów (grupa "A")
Kraków [update:18-03-2007] | classic |
17-03-2007 18-03-2007 | IV Otwarte Mistrzostwa KKSz dla juniorów (grupa "B")
Kraków [update:18-03-2007] | classic |
03-03-2007 11-03-2007 | Mistrzostwa Polski Juniorów - C12
Ustroń / PZSzach [update:18-03-2007] | classic |
03-03-2007 11-03-2007 | Mistrzostwa Polski Juniorów - D12
Ustroń / PZSzach [update:18-03-2007] | classic |
03-03-2007 11-03-2007 | Puchar Polski Juniorów - C10
Ustroń / PZSzach [update:11-03-2007] | classic |
03-03-2007 11-03-2007 | Puchar Polski Juniorów - D10
Ustroń / PZSzach [update:11-03-2007] | classic |
24-02-2007 24-02-2007 | Noworoczny Otwarty Turniej Szachowy - Juniorzy
Dzielnicowy Dom Kultury Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka [update:24-02-2007] | classic |
24-02-2007 24-02-2007 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa PKS AGAPE
Warszawa [update:07-04-2007] | classic |
23-02-2007 25-02-2007 | I Fordoński Turniej Weekendowy
Bydgoszcz [update:25-02-2007] | classic |
17-02-2007 25-02-2007 | Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2007 A
Kolorowa Ursus [update:25-02-2007] | classic |
17-02-2007 25-02-2007 | Mistrzostwa Ursusa Juniorów 2007 B
Kolorowa Ursus [update:25-02-2007] | classic |
17-02-2007 24-02-2007 | Mistrzostwa Ursusa Juniorów C
Kolorowa Ursus [update:24-02-2007] | classic |
17-02-2007 24-02-2007 | XI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta
Racibórz [update:18-08-2014] | Poland,SL classic |
16-02-2007 25-02-2007 | MISTRZOSTWA CZECHOWIC-DZIEDZIC NA 2007 ROK O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA
CZECHOWICE-DZIEDZICE [update:25-02-2007] | classic |
12-02-2007 16-02-2007 | 07.02.12-16 OIFSz "Zabrzańska Zima'2007" - Grupa A
MOSiR Zabrze ul. Matejki 6. [update:18-02-2007] | classic |
12-02-2007 16-02-2007 | 07.02.12-16 OIFSz "Zabrzańska Zima'2007" - Grupa B
MOSiR Zabrze ul. Matejki 6. [update:17-02-2007] | classic |
09-02-2007 22-02-2007 | LXIV MISTRZOSTWA POLSKI MĘŻCZYZN W SZACHACH
Opole/OZSzach [update:22-02-2007] | classic |
04-02-2007 28-10-2007 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2007 Liga Okręgowa Seniorów
woj. śląskie [update:20-11-2007] | team, classic |
03-02-2007 07-10-2007 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2007 - LOJ
Śląski Związek Szachowy [update:30-10-2007] | team, classic |
02-02-2007 02-02-2007 | Indywidualne i Drużynowe Szachowe Mistrzostwa Open Pany Rybnika 2007 P-5
Rybnik [update:23-01-2007] | classic |
27-01-2007 20-05-2007 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW 2007 - LŚJ
Śląski Związek Szachowy [update:26-05-2007] | team, classic |
27-01-2007 04-02-2007 | PUCHAR GÓR OPAWSKICH - GRUPA DZIECI
POKRZYWNA [update:05-02-2007] | classic |
27-01-2007 04-02-2007 | XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY "O PUCHAR GÓR OPAWSKICH"
POKRZYWNA [update:05-02-2007] | classic |
23-01-2007 25-01-2007 | Feryjny Turniej Szachowy dla Juniorów
Gimnazjum w Ślesinie/ Gambit Ślesin [update:15-01-2007] | classic |
22-01-2007 26-01-2007 | Mistrzostwa Miasta Białegostoku Juniorek i Juniorów do 20 lat
Białystok / MUKS Stoczek 45 Białystok [update:23-01-2007] | classic |
22-01-2007 26-01-2007 | Mistrzostwa Miasta Białegostoku Juniorek i Juniorów do 20 lat
Białystok / MUKS Stoczek 45 Białystok [update:27-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Chł - 1997
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Chł 1991-93
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Chł. 1994-96
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Dz - 1997
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Dz 1991-93
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
16-01-2007 19-01-2007 | XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Ks. Bp. J. Dąbrowskiego Dz 1994-96
Marzenin/ UKS Iskra Marzenin [update:21-01-2007] | classic |
14-01-2007 25-03-2007 | Czwórmecz Juniorów UKS-ów Mazowsza
Mazowsze [update:26-03-2007] | team, classic |
13-01-2007 13-05-2007 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2007 - LŚS
Śląski Związek Szachowy [update:22-05-2007] | team, classic |
13-01-2007 17-03-2007 | Szkolna Liga Szachowa Szkół Podstawowych
Wrocław [update:17-03-2007] | team, classic |
28-12-2006 29-12-2006 | VII Turniej Juniorów - Memoriał W. Ehrenfeuchta C
DK Praga/ul. Dąbrowszczaków 2 [update:29-12-2006] | classic |
28-12-2006 29-12-2006 | VII Turniej Juniorów - Memoriał W. Ehrenfeuchta D
DK Praga/ul. Dąbrowszczaków 2 [update:29-12-2006] | classic |
27-12-2006 29-12-2006 | Noworoczny Turniej Szachowy - 1/4 Mistrzostw Wrocławia
MDK Śródmieście Wrocław ul.Dubois 5 [update:29-12-2006] | classic |
27-12-2006 29-12-2006 | Noworoczny Turniej Szachowy - 1/8 Mistrzostw Wrocławia
MDK Śródmieście Wrocław ul.Dubois 5 [update:29-12-2006] | classic |
27-12-2006 30-12-2006 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK - C
SP 11 Suwałki [update:29-12-2006] | classic |
27-12-2006 30-12-2006 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH - A
SP 11 Suwałki [update:30-12-2006] | classic |
27-12-2006 30-12-2006 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH - B
SP 11 Suwałki [update:30-12-2006] | classic |
27-12-2006 30-12-2006 | VII Turniej Juniorów - Memoriał W. Ehrenfeuchta
DK Praga/ul. Dąbrowszczaków 2 [update:30-12-2006] | classic |
27-12-2006 30-12-2006 | VII Turniej Juniorów - Memoriał W. Ehrenfeuchta B
DK Praga/ul. Dąbrowszczaków 2 [update:30-12-2006] | classic |
27-12-2006 31-12-2006 | XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Rybnik [update:30-12-2006] | classic |
27-12-2006 31-12-2006 | Zamenhof Memo 2006
Bialystok [update:31-12-2006] | classic |
15-12-2006 17-12-2006 | 06.12.15-17 V Otw. Młodzieżowe Mistrz.Miasta Tychy Gr.
Tychy ul. Damrota 66/ UKS JEDYNKA Tychy [update:17-12-2006] | classic |
15-12-2006 17-12-2006 | 06.12.15-17 V Otw. Młodzieżowe Mistrz.Miasta Tychy Gr. A <br> Lista Zamknięta
Tychy ul. Damrota 66/ UKS JEDYNKA Tychy [update:17-12-2006] | classic |
08-12-2006 09-12-2006 | 06.12.08-09 Mysłowice P30 - Memoriał T.Tomalczyka
Zespół Szkół Sportowych - Myśłowice ul. Gwarków 1. /KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice [update:10-12-2006] | classic |
03-12-2006 01-04-2007 | Liga Strefowa Południowo-Wschodnia Seniorów
Wielkopolska Południowo-Wschodnia [update:04-12-2006] | team, classic |
03-12-2006 20-05-2007 | Wielkopolska Liga Strefowa Centralna Seniorów 2006/2007
Wielkopolski Związek Szachowy w Poznaniu [update:21-05-2007] | team, classic |
01-12-2006 10-12-2006 | II Turniej Szachowy o Puchar MDK Fabryczna
MDK Wrocław Fabryczna [update:10-12-2006] | classic |
30-11-2006 03-12-2006 | 06.11.30-03.12 VII MP Spółdz. Mieszkaniowej na 2006r <br> NOWY TERMIN
Głuchołazy - OSzW Sp.M. "OPAWA" [update:05-12-2006] | classic |
28-11-2006 03-12-2006 | Międzynarodowy Integracyjny Turniej o Puchar Euroregionu Beskidy
Węgierska Górka - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Łodygowice [update:07-12-2006] | classic |
19-11-2006 26-11-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2006 - BARAŻE LŚJ i LOJ
Śląsk [update:01-12-2006] | team, classic |
17-11-2006 17-11-2006 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY
Grzybowice [update:02-12-2006] | classic |
16-11-2006 19-11-2006 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów
Sękocin [update:19-11-2006] | team, classic |
04-11-2006 05-11-2006 | I Otwarte Mistrzostwa Tarnowskich Gór Juniorow w Szachach
STRZYBNICZANKA Tarn. Góry [update:05-11-2006] | classic |
04-11-2006 13-01-2007 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY LEGIONOWO_06
MOSiR LEGIONOWO / GIMNAZIUM NR3 W LEGIONOWIE ul.Broniewskiego 7 [update:13-01-2007] | classic |
28-10-2006 28-10-2006 | Mistrzostwa Szkół o Puchar Burmistrza Kwidzyna Szkoły Ponadgimnazjalne
Kwidzyn [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 18-02-2007 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2005/06
Mazowsze [update:21-01-2007] | team, classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów chłopcy do 11 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów chłopcy do 13 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów chłopcy do 15 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów chłopcy do 17 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów chłopcy do 9 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów dziewczęta do 9 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów dziewczeta do 11 lat
Sekocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów dziewczeta do 13 lat
Sekocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów dziewczeta do 15 lat
Sekocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 28-10-2006 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów dziewczeta do 17 lat
Sękocin/MZSzach [update:28-10-2006] | classic |
22-10-2006 25-02-2007 | Otwarta Liga Mazowiecka 2006/07
Mazowsze [update:21-01-2007] | team, classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - C09
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - C11
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - C13
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - C15
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - C17
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - D09
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - D11
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - D13
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - D15
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
14-10-2006 20-10-2006 | 06.10.13-20 Elim. IMP Juniorow na 2007r - Turawa - D17
Turawa OW Jowisz /OZSzach [update:20-10-2006] | classic |
08-10-2006 08-10-2006 | IV Otwarte Mistrzostwa Parafii pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej gr. B
Chylice [update:09-10-2006] | classic |
07-10-2006 08-10-2006 | IV Otwarte Mistrzostwa Parafii pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej
Chylice [update:09-10-2006] | classic |
07-10-2006 07-10-2006 | Memoriał im. Henryka Karnówki
TCK ul. Sobieskiego 7 Tarn. Góry [update:07-10-2006] | classic |
22-09-2006 24-09-2006 | 2006.09.22-24 OIFSz ZABRZAŃSKA JESIEŃ'2006 - Gr. C
ZABRZE ul. Matejki 6 [update:24-09-2006] | classic |
22-09-2006 29-09-2006 | 2006.09.22-29 OIFSz ZABRZAŃSKA JESIEŃ'2006 - Gr. A
ZABRZE ul. Matejki 6. [update:01-10-2006] | classic |
22-09-2006 29-09-2006 | 2006.09.22-29 OIFSz ZABRZAŃSKA JESIEŃ'2006 - Gr. B
ZABRZE ul. Matejki 6 [update:29-09-2006] | classic |
17-09-2006 24-09-2006 | Mistrzostwa Warszawy B 2006
Warszawa Al. Niepodległości 141 [update:01-10-2006] | classic |
16-09-2006 24-09-2006 | LIX Mistrzostwa Warszawy A
Warszawa. Al. Niepodległości 141 [update:01-10-2006] | classic |
15-09-2006 17-09-2006 | 06.09.15-17 I-szy ITSz "RUDZKIE LATO'2006
Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9. [update:17-09-2006] | classic |
15-09-2006 17-09-2006 | II Międzynarodowy Turniej Szachowy Węgrów 2006
Klub Szachowy SDiM w Węgrowie [update:19-09-2006] | classic |
15-09-2006 17-09-2006 | II Miedzynarodowy Turniej Szachowy w Węgrowie
Klub Szachowy SDiM w Węgrowie [update:19-09-2006] | classic |
01-09-2006 10-09-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA SENIORÓW
Opole [update:10-09-2006] | team, classic |
20-08-2006 28-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. A. Rubinsteina (Turniej Arcymistrzowski)
Polanica Zdroj [update:28-08-2006] | classic |
19-08-2006 28-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina (Gr. A)
Polanica Zdrój [update:28-08-2006] | classic |
19-08-2006 28-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina (Gr. B)
Polanica Zdrój [update:30-08-2006] | classic |
19-08-2006 28-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina (Gr. C)
Polanica Zdrój [update:28-08-2006] | classic |
19-08-2006 27-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina (Gr. D)
Polanica Zdrój [update:28-08-2006] | classic |
19-08-2006 27-08-2006 | 42 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina (Gr. E)
Polanica Zdrój [update:28-08-2006] | classic |
11-08-2006 02-09-2006 | Wakacyjny turniej szachowy
MTS Kwidzyn [update:11-08-2006] | classic |
11-08-2006 02-09-2006 | Wakacyjny turniej szachowy
MTS Kwidzyn [update:26-08-2006] | classic |
09-08-2006 15-08-2006 | 2006.08.09-15 OTSz ZABRZAŃSKIE LATO'2006 - Gr. A
KĄPIELISKO LEŚNE ZABRZE MACIEJÓW [update:18-08-2006] | classic |
09-08-2006 15-08-2006 | 2006.08.09-15 OTSz ZABRZAŃSKIE LATO'2006 - Gr. B
KĄPIELISKO LEŚNE ZABRZE MACIEJÓW [update:18-08-2006] | classic |
04-08-2006 13-08-2006 | Turniej Kadry MZSzach - Grupa A
Łeba [update:19-08-2006] | classic |
04-08-2006 13-08-2006 | Turniej Kadry MZSzach - Grupa B
Łeba [update:07-09-2006] | classic |
29-07-2006 05-08-2006 | IV Memoriał Marka Piasty
Tarnowskie Góry [update:18-08-2006] | classic |
18-07-2006 23-07-2006 | II Międzynarod. Integr. TSz Pszczyna'2006 - gr. A
MORiS Pszczyna ul.Basztowa 4. [update:23-07-2006] | classic |
18-07-2006 23-07-2006 | II Międzynarod. Integr. TSz Pszczyna'2006 - gr. B
MORiS Pszczyna ul.Basztowa 4. [update:23-07-2006] | classic |
11-07-2006 19-07-2006 | XXI Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota
Police [update:19-07-2006] | classic |
07-07-2006 16-07-2006 | Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej
Lubawka [update:16-07-2006] | classic |
07-07-2006 16-07-2006 | Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Bramy Lubawskiej - Grupa C
Lubawka [update:16-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom.'2006 Grupa D i E (do lat 16 i 14)
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom.'2006 Grupa F i G (do lat 12 i 10)
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pom.'2006 Grupa H (do lat 8)
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie'2006 Open A
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie'2006 Open B
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
04-07-2006 10-07-2006 | XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie'2006 Open C
Kowalewo Pomorskie [update:12-07-2006] | classic |
02-07-2006 06-07-2006 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 10 i 12 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:10-07-2006] | classic |
02-07-2006 06-07-2006 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów do 14; 16 i 18 lat
Grodzisk Mazowiecki [update:10-07-2006] | classic |
02-07-2006 09-07-2006 | VI Turniej Szachowy poświęcony pamięci Mieczysława Najdorfa
Grodzisk Mazowiecki [update:10-07-2006] | classic |
02-07-2006 09-07-2006 | VI Turniej Szachowy poświecony pamięci M.Najdorfa - gr. B
Grodzisk Mazowiecki [update:10-07-2006] | classic |
16-06-2006 18-06-2006 | Dolnośląski Turniej Szachowy Memoriał Mistrza Cz. Błaszczaka
Wrocław MDK im.Kopernika [update:18-06-2006] | classic |
16-06-2006 26-06-2006 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY
Zabrze-Grzybowice [update:13-07-2006] | classic |
12-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów C9 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
12-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów D9 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów C11 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów C13 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów C15 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów C17 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów D11 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów D13 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów D15 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
10-06-2006 14-06-2006 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów D17 - Puchar Prezydenta Miasta Katowice
MDK Giszowiec/HetMaN Szopienice [update:14-06-2006] | classic |
08-06-2006 11-06-2006 | XXI Memoriał Cz. Błaszczaka - Gargamele
Wrocław [update:14-06-2006] | classic |
08-06-2006 11-06-2006 | XXI Memoriał Cz. Błaszczaka - Młodzicy
Wrocław [update:14-06-2006] | classic |
08-06-2006 11-06-2006 | XXI Memoriał Cz. Błaszczaka - Smerfy
Wrocław [update:14-06-2006] | classic |
04-06-2006 04-06-2006 | TURNIEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA GRUPA B
Katowice Podlesie [update:04-06-2006] | classic |
27-05-2006 04-06-2006 | MIstrzostwa Szczecina Seniorów i Juniorów
Szczecin [update:08-06-2006] | classic |
27-05-2006 04-06-2006 | Turniej szachowy o puchar burmistrza Ursusa
UKS Kolorowa Ursus [update:05-06-2006] | classic |
26-05-2006 28-05-2006 | Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego Juniorow w Szachach - Gr. lat 16 i 18
Swiebodzin [update:29-05-2006] | classic |
26-05-2006 28-05-2006 | Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego Juniorow w Szachach - Grupa lat 10
Swiebodzin [update:29-05-2006] | classic |
26-05-2006 28-05-2006 | Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego Juniorow w Szachach - Grupa lat 12
Swiebodzin [update:29-05-2006] | classic |
26-05-2006 28-05-2006 | Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Lubuskiego Juniorow w Szachach - Grupa lat 14
Swiebodzin [update:29-05-2006] | classic |
13-05-2006 13-05-2006 | II Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach
OSP Chotomów ul.Partyzantów 27 LKS "LOTOS" - Jabłonna [update:13-05-2006] | classic |
29-04-2006 07-05-2006 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr - A
Kraków [update:22-05-2006] | classic |
29-04-2006 07-05-2006 | Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Małopolski Seniorów i Juniorów Gr - B
Kraków [update:22-05-2006] | classic |
28-04-2006 03-05-2006 | Akademicki Puchar Polski
Wrocław [update:17-05-2006] | classic |
28-04-2006 03-05-2006 | DMP - III Liga Podkarpacka Seniorów 2006
Lesko [update:01-05-2015] | Poland,PK team, classic |
28-04-2006 03-05-2006 | III MTSz Juniorów "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" - gr. A/B (DC10)
TURAWA - Rodło Opole [update:03-05-2006] | classic |
28-04-2006 03-05-2006 | III MTSz Juniorów "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" - gr. C/D (DC14)
TURAWA - Rodło Opole [update:03-05-2006] | classic |
28-04-2006 03-05-2006 | III MTSz Juniorów "O PUCHAR ZIEMI OPOLSKIEJ" - gr. E/F (DC18)
TURAWA - Rodło Opole [update:03-05-2006] | classic |
27-04-2006 03-05-2006 | WSB Masters
Wrocław [update:17-05-2006] | classic |
02-04-2006 19-11-2006 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów na rok 2006 Kl "O"
LZSzach [update:18-12-2006] | team, classic |
17-03-2006 19-03-2006 | 1 / 8 Finału Mistrzostw Wrocławia
MDK Wrocław Fabryczna [update:04-06-2006] | classic |
17-03-2006 19-03-2006 | Ćwierćfinał Mistrzostw Wrocławia
MDK Wrocław Fabryczna [update:04-06-2006] | classic |
05-03-2006 19-11-2006 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Seniorów na rok 2006 - III Liga
LZSzach [update:07-12-2006] | team, classic |
05-03-2006 04-06-2006 | Otwarta Liga Dolnośląska - grupa północno-wschodnia
Dolny Śląsk [update:06-06-2006] | team, classic |
04-03-2006 13-05-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA JUNIORÓW 2006 - LŚJ
ŚLĄSK/K-ce [update:27-05-2006] | team, classic |
25-02-2006 09-04-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2006 - LŚS
Śląski Związek Szachowy [update:14-04-2006] | team, classic |
19-02-2006 19-11-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2006 LOS I
woj. śląskie [update:23-11-2006] | team, classic |
19-02-2006 22-10-2006 | LIGA OKREGOWA SENIOROW - GRUPA 2 (V LIGA)
WOJ. SLASKIE [update:06-11-2006] | team, classic |
18-02-2006 04-11-2006 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2006 - LOJ
Śląsk [update:05-11-2006] | team, classic |
04-02-2006 11-02-2006 | X Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza
Racibórz [update:18-08-2014] | Poland,SL classic |
15-01-2006 21-01-2006 | Turniej Szachowy o Puchar MDK Fabryczna
MDK Wrocław Fabryczna [update:04-06-2006] | classic |
13-11-2005 09-04-2006 | DMR KPZSzach 2005/06 - A-klasa
KPZSzach [update:11-05-2006] | team, classic |
13-11-2005 23-04-2006 | DMR KPZSzach 2005/06 - liga okręgowa
KPZSzach [update:11-05-2006] | team, classic |
22-10-2005 13-05-2006 | Opolska Liga Wojewódzka Seniorów <br> - Sezonu 2005/6
OZSzach OPOLE [update:06-06-2006] | team, classic |
25-05-2005 29-05-2005 | XXIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy >> Rybnik 2005 <<
MKSz Rybnik [update:12-07-2006] | classic |
22-01-2005 29-01-2005 | IX Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Raciborza
Racibórz [update:18-08-2014] | Poland,SL classic |
16-01-2005 06-11-2005 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLASKA 2005 LOS I
woj. śląskie [update:09-05-2006] | team, classic |
16-01-2005 06-11-2005 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 2005 LOS III
woj. śląskie [update:06-11-2005] | team, classic |
16-01-2005 06-11-2005 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA LOS IV
woj. śląskie [update:09-05-2006] | team, classic |
11-11-2004 14-11-2004 | XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Rybnik 2004 - Adam KONKOL CUP
Rybnik [update:16-11-2012] | Poland,SL classic |
22-10-2004 31-10-2004 | Półfinał Mistrzostw Polski
Jarnołtówek [update:03-11-2012] | Poland,OP classic |
22-10-2004 31-10-2004 | Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet
Jarnołtówek [update:03-11-2012] | Poland,OP classic |
02-10-2004 16-04-2005 | WOJEWÓDZKA LIGA SENIORÓW <br> - SEZONU 2004/2005
Województwo Opolskie [update:17-09-2007] | team, classic |
18-01-2004 24-10-2004 | LIGA OKRĘGOWA SENIORÓW - GRUPA III
Śląsk [update:18-10-2004] | team, classic |
27-12-2001 04-01-2002 | XII Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CRACOVIA' 2001" Grupa A
ZSE 1 Kraków [update:25-08-2009] | classic |
26-02-2000 08-03-2000 | Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Wisła [update:10-09-2010] | Poland,SL classic |
27-12-1998 04-01-1999 | IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy "CRACOVIA' 98" Grupa A
ZSE 1 Kraków [update:25-08-2009] | classic |
01-09-1989 08-09-1989 | Otwarte Mistrzostwa KSz Goniec Staniątki
Sędziszów Małopolski [update:02-02-2014] | Poland,MP classic |
01-01-1970 01-01-1970 | Bardzo Stary turniej:)
Słupsk [update:11-07-2013] | Poland,ZP classic |