ChessArbiter Pro
winieta
Wersja polska English version
SHOW TOURNAMENTS
::All::::Classic Draughts::
::Last updated::::Rapid Draughts::
::Blitz::


No. of tournaments: 3171. Last updated: 2017-07-24, 12:36

September 2017
21-09-2017
plan
Lviv Open 2017
Lviv [update:24-05-2017]
100,classic
03-09-2017
plan
Poslich Open - FMJD World Cup
Karpacz [update:08-06-2017]
100,classic
01-09-2017
plan
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid
Kranevo-Bulgaria [update:04-07-2017]
100,rapid
01-09-2017
plan
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid Women
Kranevo-Bulgaria [update:04-07-2017]
100,rapid
August 2017
24-08-2017
plan
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND
Kranevo-Bulgaria [update:18-07-2017]
100,classic
24-08-2017
plan
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND (Women)
Kranevo-Bulgaria [update:18-07-2017]
100,classic
24-08-2017
plan
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - U23
Kranevo Bulgaria [update:21-07-2017]
100,classic
24-08-2017
plan
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD
Kranevo Bulgaria [update:21-07-2017]
100,classic
24-08-2017
plan
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Kranevo Bulgaria [update:18-07-2017]
100,classic
05-08-2017
plan
Premi?re Edition Championnat national Jeu de Dames-64 D'Ha?ti(Russe)
Hinche /FNJD-64 [update:04-07-2017]
64,rapid
03-08-2017
plan
I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ
Środa Śląska / UGIM Środa Śląska Dom Kultury w Środzie Śląskiej SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [update:21-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Cadets Boys 2017 (B16)
Vitebsk/EDC/BDF [update:17-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Cadets Girls 2017 (G16)
Vitebsk/EDC/BDF [update:07-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Hopes Boys 2017 (B10)
Vitebsk/EDC/BDF [update:18-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Hopes Girls 2017 (G10)
Vitebsk/EDC/BDF [update:18-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Juniors Boys 2017 (B19)
Vitebsk/EDC/BDF [update:18-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Juniors Girls 2017 (G19)
Vitebsk/EDC/BD [update:07-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Mini-cadets Boys 2017 (B13)
Vitebsk/EDC/BDF [update:18-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Mini-cadets Girls 2017 (G13)
Vitebsk/EDC/BDF [update:18-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Youth Boys 2017 (B26)
Vitebsk/EDC/BDF [update:17-07-2017]
100,classic
01-08-2017
plan
European Championship Youth Girls 2017 (G26)
Vitebsk/EDC/BDF [update:17-07-2017]
100,classic
July 2017
23-07-2017
29-07-2017
3rd Stage of World Cup - White Nights-2017 
St.Petersburg [update:today]
64,classic
23-07-2017
23-07-2017
Blitz. 3rd Stage of World Cup - White Nights-2017 
St.Petersburg [update:today]
64,classic
23-07-2017
29-07-2017
Youth tournament White Nights-2017 
St.Petersburg [update:today]
64,classic
22-07-2017
22-07-2017
XIVTurniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100-polowych 
Hala Sportowa KCKSiR [update:22-07-2017]
100,rapid
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-MEN 
RIVNE UKRAINA [update:yesterday]
100,classic
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-WOMEN 
RIVNE UKRAINA [update:yesterday]
100,classic
12-07-2017
16-07-2017
Slonim Open 2017
Zhyrovichy/Belarus [update:16-07-2017]
100,classic
08-07-2017
08-07-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Superblitz
Kolomna/FSHR [update:08-07-2017]
100,blitz
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [update:08-07-2017]
100,rapid
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [update:09-07-2017]
100,rapid
07-07-2017
07-06-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Blitz
Kolomna/FSHR [update:07-07-2017]
100,blitz
06-07-2017
06-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Rapid
Kolomna Russia FSHR [update:06-07-2017]
64,rapid
06-07-2017
12-07-2017
XVII POLSKA GRA - OPEN 2017
Nidzica Zamek [update:19-07-2017]
100,classic
06-07-2017
12-07-2017
XVII POLSKA GRA-Open2017
Nidzica Zamek [update:02-07-2017]
100,classic
05-07-2017
05-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Blitz
Kolomna Russia FSHR [update:10-07-2017]
64,blitz
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN
Rivne [update:10-07-2017]
100,classic
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR WOMEN
Rivne [update:10-07-2017]
100,classic
June 2017
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [update:27-06-2017]
64,classic
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [update:29-06-2017]
64,classic
26-06-2017
26-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017 in Draughts-64. Blitz
Rimini--IDF [update:26-06-2017]
64,classic
26-06-2017
02-07-2017
Minsk 2017
Minsk/Belarus [update:02-07-2017]
100,classic
25-06-2017
25-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017
Rimini--IDF [update:25-06-2017]
64,rapid
24-06-2017
25-06-2017
Lviv 2017 Kubok Levva shashki-64
Lviv [update:25-06-2017]
64,rapid
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
OKS Sokół Wrocław [update:24-06-2017]
100,rapid
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
OKS Sokół Wrocław [update:24-06-2017]
100,rapid
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand-Prix 2016-2017 Extraliga
OKS Sokół Wrocław [update:25-06-2017]
100,blitz
20-06-2017
20-06-2017
X Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [update:02-07-2017]
100,other
20-06-2017
21-06-2017
X Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [update:02-07-2017]
100,other
17-06-2017
26-06-2017
CHESS World Team Championship
Khanty-Mansiysk [update:19-06-2017]
100,team, classic
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria do lat 10
Warszawa [update:17-06-2017]
100,rapid
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria OPEN
Warszawa [update:17-06-2017]
100,rapid
17-06-2017
17-06-2017
XI Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje"Horyniec-Zdrój rocznik 2009 i młodsi
Horyniec-Zdrój-świetlica koło stadionu godz.8.00 [update:23-06-2017]
100,other
15-06-2017
18-06-2017
IX Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [update:19-06-2017]
100,classic
14-06-2017
14-06-2017
VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzcianka w warcabach klasycznych
SP Rychlik / SRW Rychlik [update:14-06-2017]
64,other
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2004 i młodsi
GOK Lubaczów [update:15-06-2017]
100,other
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2008 i młodsi
GOK Lubaczów [update:20-06-2017]
100,other
11-06-2017
17-06-2017
37th Golden Prague - FMJD World Cup
Tyrsuv Dum Ujezd 10 Praha 1 [update:08-06-2017]
100,classic
10-06-2017
10-06-2017
III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 Polowych
Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki Wałbrzych [update:18-06-2017]
64,rapid
09-06-2017
11-06-2017
Warcabowy Turniej Klubowy UKS Struga 2017
Marki [update:18-06-2017]
100,classic
07-06-2017
09-06-2017
1st Stage of World Cup in draughts-64
Albufeira-IDF [update:09-06-2017]
64,classic
06-06-2017
06-06-2017
1st Stage of World Cup 2017-International Competition "Portugal-2017". Blitz
Albufeira-IDF [update:06-06-2017]
64,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Blittz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:04-06-2017]
100,blitz
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017
KROSNO [update:03-06-2017]
100,rapid
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017 GRUPA B
KROSNO [update:03-06-2017]
100,rapid
02-06-2017
02-06-2017
Turniej warcabowy z okazji Dnia Dziecka
UKS Antoninek [update:02-06-2017]
64,other
01-06-2017
04-06-2017
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr "LATAJĄCA WARCABA"
Biały Dunajec [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:06-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:06-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:06-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:05-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [update:06-06-2017]
64,rapid
01-06-2017
01-06-2017
IX Grand Prix Komorza w warcabach 100-polowych
Komorze [update:11-06-2017]
100,other
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:02-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:01-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:01-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:31-05-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:01-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:01-06-2017]
100,rapid
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [update:02-06-2017]
100,rapid
May 2017
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
27-05-2017
27-05-2017
IIIMistrzostwa Kłodzka w Warcabach Międzynarodowych
Dom Kultury Kłodzko [update:27-05-2017]
100,rapid
26-05-2017
28-05-2017
Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia" 2017
Klub PODKARPACIE Przemyśl [update:30-05-2017]
100,classic
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 men final
Minsk [update:01-06-2017]
64,classic
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 women final
Minsk [update:01-06-2017]
64,classic
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka" Oleszyce 2017 kat.do 10 lat
MGOK w Oleszycach [update:30-05-2017]
100,other
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.8 lat i młodsi
MGOK w Oleszycach [update:30-05-2017]
100,other
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.do lat 13
MGOK w Oleszycach [update:30-05-2017]
100,other
20-05-2017
20-05-2017
Turniej warcabowy z okazji "DNI NYSY" 2017r
Nysa/Staliś Joanna [update:20-05-2017]
100,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
12-05-2017
12-05-2017
Marijampoles miesto seimu saskiu turnyras
Marijampole [update:12-05-2017]
100,team, other
12-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [update:20-05-2017]
100,classic
12-05-2017
21-05-2017
XXI MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
SUWAŁKI CROSS WARSZAWA [update:22-05-2017]
100,classic
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/PZWar/LZS Senet Janikowo [update:14-05-2017]
100,classic
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/ PZWarc LZS Senet Janikowo [update:17-05-2017]
100,classic
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orliczek w Warcabach 100-polowych
Szkoła Podstawowa nr.2 w Lubaczowie [update:09-05-2017]
100,other
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików w warcabach 100-polowych
SP nr 2 w Lubaczowie [update:07-05-2017]
100,other
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID MEN
Gomel Belarus [update:06-05-2017]
64,rapid
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID WOMEN
Gomel Belarus [update:06-05-2017]
64,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Ekstraliga
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
100,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 10
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
100,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 13
Roszada Lipno [update:11-05-2017]
100,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 8
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
64,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 10
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
100,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 13
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
100,rapid
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 8
Roszada Lipno [update:06-05-2017]
64,rapid
04-05-2017
04-05-2017
UZB CHEM
TASHKENT [update:04-05-2017]
100,team, classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Rapid
Orel [update:03-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Rapid
Orel [update:02-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Rapid
Orel [update:01-05-2017]
64,rapid
April 2017
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Blitz
Orel [update:03-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Blitz
Orel [update:01-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Blitz
Orel [update:02-05-2017]
64,blitz
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship BLIND MEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship MEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship U-23
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
28-04-2017
04-05-2017
XIV Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej koło Lublina Hotel "Imperium" [update:05-05-2017]
100,classic
26-04-2017
26-04-2017
III Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice /Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach [update:27-04-2017]
64,classic
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [update:03-05-2017]
100,rapid
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [update:03-05-2017]
100,rapid
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
UKS Pitagoras Pęgów [update:22-04-2017]
100,rapid
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
UKS Pitagoras Pęgów [update:22-04-2017]
100,rapid
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [update:22-04-2017]
100,rapid
18-04-2017
27-04-2017
The Unofficial World Championships In Draughts International 2017
Kórnik - Poland [update:01-05-2017]
100,other
07-04-2017
09-04-2017
I TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Częstochowa / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [update:10-04-2017]
100,classic
07-04-2017
09-04-2017
Nartiin golomt companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. Mongolia [update:11-04-2017]
100,classic
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship 2017
Minsk [update:16-04-2017]
100,classic
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship Women 2017
Minsk [update:16-04-2017]
100,classic
03-04-2017
15-05-2017
I TURNEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH O MISTRZOSTWO SEKCJI WARCABOWEJ 2017
OŚRODEK KULTURY W GŁUCHOWIE [update:18-05-2017]
100,other
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kat. SZKOŁA PODSTAWOWA
Ośrodek Kultury w Urzędowie [update:24-04-2017]
100,rapid
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kategoria OPEN
Ośrodek Kultury w Urzędowie [update:24-04-2017]
100,rapid
March 2017
31-03-2017
31-03-2017
Turniej warcabowy dla wszystkich chętnych z klas 1-6
UKS Antoninek [update:31-03-2017]
100,other
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza chłopcy
Komorze [update:31-03-2017]
64,rapid
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza dziewcząt
Komorze [update:31-03-2017]
64,rapid
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [update:30-03-2017]
100,other
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [update:30-03-2017]
100,other
24-03-2017
24-03-2017
X Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej
GOK Lipno [update:29-03-2017]
64,blitz
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. C
Bydgoszcz [update:24-04-2017]
100,other
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych kat A
Bydgoszcz [update:24-04-2017]
100,other
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. D
Bydgoszcz [update:19-03-2017]
100,other
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. B
Bydgoszcz [update:24-04-2017]
100,other
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 8
V Liceum Ogólnokształcące im Ks J Poniatowskiego ul Nowolipie 8 w Warszawie [update:26-03-2017]
100,rapid
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 13
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [update:26-03-2017]
100,rapid
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat OPEN
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [update:26-03-2017]
100,rapid
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowsza 2017 kat do lat 10
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [update:26-03-2017]
100,rapid
18-03-2017
18-03-2017
III Turniej Gran Prix Janikowa
Janikowo [update:24-04-2017]
100,classic
18-03-2017
18-03-2017
MECZ TOWARZYSKI: Woj. LUBELSKIE - Woj. PODKARPACKIE
Wilkołaz [update:20-03-2017]
100,team, rapid
18-03-2017
18-03-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [update:25-03-2017]
100,rapid
17-03-2017
26-03-2017
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW STOWARZYSZENIA CROSS
Krynica /CROSS Warszawa [update:25-03-2017]
100,classic
16-03-2017
17-03-2017
Mecz Międzynarodowy: Szkoła Sportowa nr 11 w Mińsku vs UKS Struga Marki
Kobyłka [update:17-03-2017]
100,team, other
11-03-2017
12-03-2017
LR Jaunimo cempionatas 64 Vaikinai
LSF/Vilnius [update:12-03-2017]
64,other
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [update:11-03-2017]
64,rapid
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [update:11-03-2017]
64,rapid
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [update:11-03-2017]
64,rapid
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 20
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 20 ???
????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1998-2000 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [update:05-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [update:05-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1998-2000 ?.?. Rapid
????????ńę?? ???./??? [update:05-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę 2001-2003 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [update:05-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? 2001-2003 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [update:07-03-2017]
64,rapid
05-03-2017
05-03-2017
Otwarty Turniej Warcabów Klas.Młodzieżowej Kadry Powiatu Szamotulskiego
WOK Wronki [update:22-03-2017]
100,rapid
04-03-2017
04-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. ????
?????????ńę?? ???./??? [update:04-03-2017]
64,blitz
04-03-2017
04-03-2017
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Warcabach 64 Polowych
Wałbrzych/Stara Kopalnia [update:22-03-2017]
64,rapid
03-03-2017
04-03-2017
Belarusian championship among senior 64
Minsk [update:04-03-2017]
64,classic
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship boys 8
Minsk [update:05-03-2017]
64,classic
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship girls 8
Minsk [update:05-03-2017]
64,classic
February 2017
25-02-2017
05-03-2017
LVIV OBLAST CHEMPIONAT
LVIV [update:08-03-2017]
64,classic
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10 BLITZ
Minsk [update:24-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26 BLITZ
Minsk [update:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
12-03-2017
Championship of Bryansk region in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [update:12-03-2017]
100,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 10 lat
Radzymin [update:18-02-2017]
64,rapid
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 13 lat
Radzymin [update:18-02-2017]
64,rapid
18-02-2017
04-06-2016
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 8 lat
Radzymin [update:18-02-2017]
64,rapid
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - OPEN
Radzymin [update:18-02-2017]
64,rapid
18-02-2017
18-02-2017
II Turniej Gran Prix Janikowo
Janikowo [update:22-03-2017]
100,other
18-02-2017
18-02-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [update:22-03-2017]
100,rapid
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Boys
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Girls
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 13-15. All
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 16-18 nas. All
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Boys
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Girls
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
CKiB Osieczna [update:11-02-2017]
100,rapid
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
CKiB Osieczna [update:11-02-2017]
100,rapid
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna-VI Runda Grand Prix 2016-2017 Ekstraliga
CKiB Osieczna [update:11-02-2017]
100,rapid
10-02-2017
12-02-2017
Shanhain zam companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [update:13-02-2017]
100,classic
08-02-2017
11-02-2017
Deutsche Meisterschaft in Dame-100 2017
IGDD Deutschland Korbach [update:11-02-2017]
100,classic
05-02-2017
05-02-2017
V Otwarte Mistrzostwa Smolca w Warcabach 64 Polowych
Smolec [update:06-02-2017]
64,rapid
04-02-2017
12-02-2017
TURKA CHEMPIONAT
LVIV TURKA [update:14-02-2017]
64,other
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Warcabowy "Nadzieje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży"
Stary Dzików/Stowarzyszenie Pomóżmy Razem [update:22-03-2017]
100,other
January 2017
29-01-2017
29-01-2017
V Grand Prix Komorza w warcabach klasycznych 2016/2017
Komorze [update:31-03-2017]
64,rapid
28-01-2017
28-01-2017
LSD "ZALGIRIS" ZIEMOS SPORTO ZAIDYNES
ALYTUS [update:28-01-2017]
100,team, rapid
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 8
Słupno al. Jana Pawła II 14 [update:22-03-2017]
100,rapid
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 10
Słupno al. Jana Pawła II 14 [update:22-03-2017]
100,rapid
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 13
Słupno al. Jana Pawła II 14 [update:22-03-2017]
100,rapid
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat.OPEN
Słupno [update:22-03-2017]
100,rapid
25-01-2017
25-01-2017
Ferie zimowe 2017r
Ośrodek.Kultury Głuchów [update:25-01-2017]
100,other
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ - LESZNO
Lipno [update:30-01-2017]
64,rapid
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ. - POWIAT
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW - LESZNO
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW. - POWIAT
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
21-01-2017
21-01-2017
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo [update:22-03-2017]
100,classic
20-01-2017
25-01-2017
I Unofficial Championships World Computer Programs The Draughts Classic
Kórnik - Poland [update:25-01-2017]
64,other
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych chłopców- Komorze 2017
Komorze [update:15-02-2017]
64,rapid
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych dziewcząt- Komorze 2017
Komorze [update:22-03-2017]
64,rapid
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 MEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 WOMEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 MEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 WOMEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 MEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 WOMEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 MEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 WOMEN
TURKA LVIV [update:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych chłopcy SP
Rychlik / SRW Rychlik [update:14-01-2017]
64,other
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych dziewczęta SP
Rychlik / SRW Rychlik [update:14-01-2017]
64,other
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
UKS Pitagoras Pęgów [update:22-03-2017]
100,rapid
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Pęgów [update:14-01-2017]
100,rapid
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Pęgów [update:14-01-2017]
100,rapid
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 0-3
Marki [update:14-01-2017]
64,rapid
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy kl.IV-VI
Marki [update:15-01-2017]
64,rapid
14-01-2017
14-01-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4
Wilkołaz [update:22-03-2017]
100,rapid
14-01-2017
14-01-2017
XVI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa PILW 2017-Eliminacje Stary Dzików
Hala sportowa przy Zespole Szkół im.ks.Jana Twardowskiego(godz.9.30) [update:22-03-2017]
100,other
13-01-2017
13-01-2017
Kwalifikacje SP87 Warcaby 13 I 2017
UKS Antoninek [update:13-01-2017]
100,other
11-01-2017
11-01-2017
MSP Montessori
SP Montessori [update:11-01-2017]
64,other
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH KOMANDNUJ
Turka Lviv [update:15-01-2017]
100,team, classic
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 INDUVIDUAL
TURKA LVIV [update:13-01-2017]
64,other
10-01-2017
10-01-2017
I Szkolny Turniej w Warcabach100-polowych
Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach/UKS w Starych Oleszycach [update:12-01-2017]
100,other
09-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH 2017
TURKA-LVIV UKRAINA [update:08-01-2017]
64,team, other
05-01-2017
08-01-2017
XXXVI International "Golden checker"
MDK Mława [update:21-02-2017]
100,team, other
04-01-2017
04-01-2017
XXXVI International "Golden checker" BLITZ (BRAZ)
SP 7 Mława [update:06-01-2017]
100,team, other

Archive:

[2016 year] [2015 year] [2014 year] [2013 year] [2012 year] [2011 year] [2010 year] [2009 year] [2008 year] [2007 year] [2006 year] [2005 year] [2004 year] 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)