SHOW TOURNAMENTS | ||||||||
|
No. of tournaments: 89632. Last updated: 2024-07-27, 18:50
January 2019 | ||
---|---|---|
01-01 01-01 | Ślimak 2019
Lichess [update:28-01-2019] | Poland,MP classic |
01-01 31-05 | GRAND PRIX ZACHODNIOPOMORSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO 2018/2019
Zachodniopomorskie [update:11-04-2019] | Poland,ZP rapid |
01-01 31-01 | Lista rankingowa PK STYCZEŃ 2019 BLITZ
Rzeszów [update:01-01-2019] | Poland,PK classic |
01-01 01-01 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA-2018 BLITZ
Kraków ul. Gęsia 22a [update:01-01-2019] | Poland,MP blitz |
02-01 18-12 | III Memoriał Józefa Matwija
Gorzów Wielkopolski [update:20-12-2019] | Poland,LB classic |
02-01 02-01 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T8 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:03-01-2019] | Poland,PL blitz |
02-01 21-04 | Zima2019Winogrady
Poznań [update:07-04-2019] | Poland,WP blitz |
03-01 03-01 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 5/cykl II
Chrzanów [update:03-01-2019] | Poland,MP blitz |
03-01 03-01 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej I
Malbork [update:03-01-2019] | Poland,PO blitz |
03-01 03-01 | Klub P.Z.Szach. (348 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:03-01-2019] | Poland,MA rapid |
03-01 03-01 | Szachy w Prymusie - zima 2019 - kl. I-III
Gniezno [update:03-01-2019] | Poland,WP blitz |
04-01 04-01 | 1. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:05-01-2019] | Poland,PL blitz |
04-01 04-01 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - VII-VIII i gimn.
Żnin [update:04-01-2019] | Poland,KP team, rapid |
04-01 06-01 | I Otwarte Mistrzostwa Juniorów Klubu AZS Politechniki Poznańskiej w Poznaniu
Poznań [update:06-01-2019] | Poland,WP classic |
04-01 04-01 | Mistrzostwa stycznia w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [update:04-01-2019] | Poland,WP rapid |
04-01 04-01 | Mstrzostwa stycznia w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:04-01-2019] | Poland,WP classic |
04-01 04-01 | Noworoczny Piątek z Kopernikiem
Olsztyn [update:04-01-2019] | Poland,WM rapid |
04-01 29-03 | Półfinał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:02-04-2019] | Poland,PK classic |
04-01 11-01 | Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [update:11-01-2019] | Poland,MA rapid |
05-01 05-01 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP 0-2
Kąkolewnica [update:05-01-2019] | Poland,LU rapid |
05-01 05-01 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP 3 - 9
Kąkolewnica [update:05-01-2019] | Poland,LU rapid |
05-01 05-01 | Grand Prix - Turnie III - gr.B
Gorlice [update:06-01-2019] | Poland,MP rapid |
05-01 05-01 | Grand Prix - Turniej IV - gr.A
Gorlice [update:05-01-2019] | Poland,MP rapid |
05-01 06-01 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne I 2019
Piaseczno [update:04-01-2019] | Poland,MA classic |
05-01 05-01 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 1
Siedlce [update:05-01-2019] | Poland,MA rapid |
05-01 13-01 | I Biłgoraj FIDE Open
Biłgoraj [update:14-01-2019] | Poland,LU classic |
05-01 06-01 | I Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Zima 2019
Puławy [update:06-01-2019] | Poland,LU classic |
05-01 05-01 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa A
Przemków [update:05-01-2019] | Poland,DS rapid |
05-01 05-01 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa B
Przemków [update:05-01-2019] | Poland,DS rapid |
05-01 05-01 | III PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA 2018 - 5 turniej - Grupa C
Przemków [update:05-01-2019] | Poland,DS rapid |
05-01 05-01 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Bydgoszcz [update:05-01-2019] | Poland,KP rapid |
05-01 05-01 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A
Bydgoszcz [update:05-01-2019] | Poland,KP rapid |
05-01 12-01 | klasyfikacyjny na 1800
Piaseczno [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
05-01 06-01 | Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [update:07-01-2019] | Poland,MA classic |
05-01 05-01 | Noworoczny Turniej Szachowy - VIII Turniej w Domu Kultury w Starym Bielsku
Bielsko-Biała [update:06-01-2019] | Poland,SL blitz |
05-01 05-01 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach REGULICE
Regulice [update:05-01-2019] | Poland,MP blitz |
05-01 05-01 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 IV runda
Toruń [update:05-01-2019] | Poland,KP rapid |
05-01 05-01 | Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:05-01-2019] | Poland,WM rapid |
05-01 05-01 | Szkolna Liga Szachowa - II Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:05-01-2019] | Poland,WM rapid |
05-01 05-01 | Szkolna Liga Szachowa - III Liga / IV kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:05-01-2019] | Poland,WM rapid |
05-01 05-01 | TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa A (FIDE)
Wrocław [update:05-01-2019] | Poland,DS rapid |
05-01 05-01 | TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - GRUPA B (klasyfikacyjny)
Wrocław [update:05-01-2019] | Poland,DS rapid |
05-01 05-01 | Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
Warszawa [update:05-01-2019] | Poland,MA rapid |
05-01 05-01 | Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 IV runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [update:05-01-2019] | Poland,KP rapid |
05-01 05-01 | XII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2018
Gdynia [update:05-01-2019] | Poland,PO rapid |
05-01 05-01 | XIII MISTRZOSTWA UKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA W SZACHACH
Puszcza Mariańska [update:05-01-2019] | Poland,MA rapid |
06-01 06-01 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:04-01-2019] | Poland,MA rapid |
06-01 06-01 | Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne I 2019
Piaseczno [update:06-01-2019] | Poland,MA rapid |
06-01 06-01 | Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej I FIDE
Tczew [update:06-01-2019] | Poland,PO rapid |
06-01 06-01 | II CHARYTATYWNY TURNIEJ SZACHOWY - Atrakcyjne nagrody!
Warszawa [update:02-12-2018] | Poland,MA rapid |
06-01 06-01 | Noworoczny Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix ZZSzach
Koszalin [update:07-01-2019] | Poland,ZP rapid |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 11
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 13
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 15 i 17
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 7
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - chłopcy do lat 9
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 11
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 13
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 15
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 12-01 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski - dziewczęta do lat 7 i 9
Pokrzywna [update:12-01-2019] | Poland,OP classic |
06-01 06-01 | XX Turniej Szachowy "Trzech Króli" o Puchar Prezesa RSM
Rawicz [update:06-01-2019] | Poland,WP rapid |
07-01 07-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy grudzień z miastem LUBLIN-2018"
Lublin [update:07-01-2019] | Poland,LU rapid |
07-01 07-01 | V Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [update:09-01-2019] | Poland,LU rapid |
08-01 26-03 | 212nd YMCA Winter 2019-D
Warszawa [update:26-03-2019] | Poland,MA classic |
08-01 08-01 | Grand Prix Grzybowic T
Zabrze [update:08-01-2019] | Poland,SL rapid |
08-01 08-01 | Grand Prix Grzybowic T 1
Zabrze [update:06-01-2019] | Poland,SL rapid |
08-01 08-01 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [update:08-01-2019] | Poland,MP rapid |
08-01 08-01 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:08-01-2019] | Poland,MP rapid |
08-01 08-01 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:08-01-2019] | Poland,MP rapid |
08-01 08-01 | XVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:08-01-2019] | Poland,PL rapid |
08-01 08-01 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 14
Kraków [update:08-01-2019] | Poland,MP blitz |
09-01 27-03 | 211st YMCA Winter 2019-C
Warszawa [update:27-03-2019] | Poland,MA classic |
09-01 09-01 | 807 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-01-2019] | Poland,MP rapid |
09-01 09-01 | Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa " Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ 4
Krosno Odrzańskie [update:10-01-2019] | Poland,LB rapid |
09-01 09-01 | Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - rocznik 2006 i młodsi
Żnin [update:09-01-2019] | Poland,KP team, rapid |
09-01 09-01 | Szachowa środa w Tarnowie nr 1 - 2019
Tarnów [update:09-01-2019] | Poland,MP blitz |
09-01 09-01 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T9 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:23-01-2019] | Poland,PL blitz |
09-01 09-01 | XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 4
Starachowice [update:09-01-2019] | Poland,SK blitz |
10-01 28-03 | 210th YMCA Winter 2019-B
Warszawa [update:28-03-2019] | Poland,MA classic |
10-01 10-01 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 6/cykl II
Chrzanów [update:10-01-2019] | Poland,MP blitz |
10-01 10-01 | III Turn. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2019
Czerniczyn [update:10-01-2019] | Poland,LU rapid |
10-01 10-01 | Klub P.Z.Szach. (349 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:10-01-2019] | Poland,MA rapid |
10-01 10-01 | Turniej Warcabowy SP 57
Bydgoszcz [update:12-01-2019] | Poland,KP blitz |
11-01 11-01 | 2. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:12-01-2019] | Poland,PL rapid |
11-01 29-03 | 209th YMCA Winter 2019-A
Warszawa [update:29-03-2019] | Poland,MA classic |
11-01 11-01 | AMW11I2019P15
Poznań [update:11-01-2019] | Poland,WP rapid |
11-01 11-01 | Grand prix Polonii Wrocław styczeń Blitz
Wrocław [update:11-01-2019] | Poland,DS blitz |
11-01 11-01 | Grand Prix Wadowic -Turniej nr:823
Wadowice [update:11-01-2019] | Poland,MP blitz |
11-01 11-01 | IV Grand Prix Chrzanowa 3 turniej
Chrzanów [update:14-01-2019] | Poland,MP blitz |
11-01 11-01 | Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Bydgoszcz [update:14-01-2019] | Poland,KP team, rapid |
11-01 11-01 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w Szachach - Chłopcy
Kraków [update:11-01-2019] | Poland,MP blitz |
11-01 11-01 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 38 w Szachach - Dziewczęta
Kraków [update:11-01-2019] | Poland,MP blitz |
11-01 11-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:11-01-2019] | Poland,LU blitz |
11-01 11-01 | Piątek z Kopernikiem 11.01.2019
Olsztyn [update:11-01-2019] | Poland,WM rapid |
11-01 11-01 | V Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'5
Kazimierz Dolny [update:14-01-2019] | Poland,LU blitz |
11-01 11-01 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 3 GRUPA A
Dobczyce [update:11-01-2019] | Poland,MP rapid |
11-01 11-01 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 3 GRUPA B
Dobczyce [update:11-01-2019] | Poland,MP rapid |
11-01 11-01 | Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - I Grand Prix 2019
Nowe Miasto Lubawskie [update:11-01-2019] | Poland,WM rapid |
11-01 01-02 | Zamknięty TSz zawodników zajęć szachowych w SP Wola Zgłobieńska
Wola Zgłobieńska [update:07-02-2019] | Poland,PK rapid |
12-01 12-01 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 4
Kraków [update:12-01-2019] | Poland,MP blitz |
12-01 12-01 | 21. Orkiestrowy Blitz WOŚP 2019
GRYFINO [update:12-01-2019] | Poland,ZP blitz |
12-01 12-01 | 5 runda (styczeń 2019) cyklu turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem' edycji 20
Toruń [update:18-12-2018] | Poland,KP rapid |
12-01 12-01 | 5 runda (styczeń 2019) VI cyklu turniejów szachowych 'Zagraj z Flisakiem'
Toruń [update:29-01-2019] | Poland,KP rapid |
12-01 12-01 | 5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [update:12-01-2019] | Poland,PL rapid |
12-01 12-01 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima do lat 10 Finał!
Wrocław [update:12-01-2019] | Poland,DS rapid |
12-01 12-01 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima FIDE OPEN Finał!
Wrocław [update:14-01-2019] | Poland,DS rapid |
12-01 12-01 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima OPEN do 1400 Finał!
Wrocław [update:12-01-2019] | Poland,DS rapid |
12-01 12-01 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:12-01-2019] | Poland,DS rapid |
12-01 12-01 | Grand Prix Juniorów turniej I
Tczew [update:12-01-2019] | Poland,PO rapid |
12-01 15-12 | Grand-Prix 2019 województwa warmińsko-mazurskiego - zbiorczy serwis
wrminsko-mazurskie [update:18-11-2019] | Poland,WM rapid |
12-01 13-01 | I Biłgoraj OPEN (dla zawodników z III i IV kategorią)
Biłgoraj [update:14-01-2019] | Poland,LU classic |
12-01 12-01 | III Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŹA [update:13-01-2019] | Poland,PL rapid |
12-01 13-01 | III Turniej Klasyfikacyjny 1200 - 1400 w " UKS Uzdowo "
Uzdowo [update:13-01-2019] | Poland,WM classic |
12-01 12-01 | IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy 2019 - TURNIEJ A
Barcin [update:12-01-2019] | Poland,KP rapid |
12-01 12-01 | IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy 2019 - TURNIEJ B
Barcin [update:12-01-2019] | Poland,KP blitz |
12-01 13-01 | IV Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [update:13-01-2019] | Poland,MP team, classic |
12-01 12-01 | Krasnolud z Serduszkiem - WOŚP 2019
Olsztyn [update:12-01-2019] | Poland,WM rapid |
12-01 12-01 | Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - styczeń
Myślenice [update:14-01-2019] | Poland,MP rapid |
12-01 12-01 | Królewskie Rozgrywki- grupa B- do lat 12 (max. II kat.) - styczeń
Myślenice [update:09-01-2019] | Poland,MP rapid |
12-01 12-01 | Królewskie Rozgrywki- grupa B- o lat 12 - styczeń
Myślenice [update:14-01-2019] | Poland,MP rapid |
12-01 12-01 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka I liga
Olsztyn [update:12-01-2019] | Poland,WM rapid |
12-01 12-01 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka II liga
Olsztyn [update:12-01-2019] | Poland,WM rapid |
12-01 12-01 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 4 kolejka III liga
Olsztyn [update:12-01-2019] | Poland,WM rapid |
12-01 12-01 | Pierwsze kroki o kategorię w UKS Żagle
Warszawa [update:12-01-2019] | Poland,MA rapid |
12-01 12-01 | Pierwsze Kroki o Kategorie UKS ŻAGLE - TURNIEJ OPEN
Warszawa [update:12-01-2019] | Poland,MA rapid |
12-01 12-01 | Sobotni Turniej Szachowy 12 stycznia 2019
Przemyśl [update:12-01-2019] | Poland,PK blitz |
12-01 13-01 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01 13-01 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01 13-01 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [update:13-01-2019] | Poland,DS classic |
12-01 12-01 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000-1100)
Wrocław [update:12-01-2019] | Poland,DS rapid |
12-01 12-01 | Szachiści Grają Dla WOŚP
Ciechanów [update:12-01-2019] | Poland,MA blitz |
12-01 12-01 | Szachy Dla Dzieci #1 2019
Strzelce Kraj [update:12-01-2019] | Poland,LB rapid |
12-01 13-01 | Szachy w Koziegłowach
Lgota Mokrzesz [update:14-01-2019] | Poland,SL rapid |
12-01 12-01 | Turniej rodziców i opiekunów dzieci z CKiS Krzeszowice
Krzeszowice [update:12-01-2019] | Poland,MP rapid |
12-01 12-01 | Turniej styczniowy w Skoczku do 1250
Tczew [update:13-01-2019] | Poland,PO rapid |
12-01 12-01 | Turniej z okazji XXVII FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Legionowo [update:12-01-2019] | Poland,MA rapid |
12-01 12-01 | V Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'15
Kazimierz Dolny [update:14-01-2019] | Poland,LU rapid |
12-01 12-01 | VIII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba 2019
Nowa Dęba [update:12-01-2019] | Poland,PK rapid |
12-01 12-01 | WOŚP STARSI
Ciechanów [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
12-01 12-01 | XIV Turniej Szachowy "Pamięci Sieradzkich Szachistów"
Sieradz [update:12-01-2019] | Poland,LD rapid |
12-01 12-01 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #1 - chłopcy
KOŁOBRZEG [update:12-01-2019] | Poland,ZP blitz |
12-01 12-01 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #1 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [update:12-01-2019] | Poland,ZP blitz |
12-01 12-01 | XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 1
Tąpkowice [update:12-01-2019] | Poland,SL rapid |
12-01 12-01 | XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Szymańskiego - Open A
Chorzów [update:12-01-2019] | Poland,SL rapid |
12-01 12-01 | XVIII Memoriał Szachowy im. Stanisława Szymańskiego - Open B do lat 10
Chorzów [update:12-01-2019] | Poland,SL rapid |
13-01 13-01 | 3. Turniej GP Klubu Raszyn 13 I 2019
Poznań [update:13-01-2019] | Poland,WP rapid |
13-01 13-01 | 5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [update:14-01-2019] | Poland,PL rapid |
13-01 13-01 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:04-01-2019] | Poland,MA rapid |
13-01 12-05 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - III Liga
województwo pomorskie [update:12-05-2019] | Poland,PO team, classic |
13-01 12-05 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- IV Liga
WOJEWÓDZTWO POMORSKIE [update:24-05-2019] | Poland,PO team, classic |
13-01 13-01 | I Biłgoraj OPEN grupa C
Biłgoraj [update:15-01-2019] | Poland,LU rapid |
13-01 13-01 | III Turniej Klasyfikacyjny 1000 - 1100 w UKS Uzdowo
Uzdowo [update:25-01-2019] | Poland,WM classic |
13-01 13-01 | Mój Pierwszy Turniej Szachowy 2019 - CH - mptsz.pl
Białystok [update:13-01-2019] | Poland,PL rapid |
13-01 13-01 | Mój Pierwszy Turniej Szachowy 2019 - DZ - mptsz.pl
Białystok [update:13-01-2019] | Poland,PL rapid |
13-01 13-01 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO
Częstochowa [update:13-01-2019] | Poland,SL rapid |
13-01 13-01 | Szachiści dla WOŚP - start 15:00
Lubartów [update:13-01-2019] | Poland,LU blitz |
13-01 13-01 | Turniej Gier Planszowych i Szachowych - OPEN
Glinne [update:13-01-2019] | Poland,PK rapid |
13-01 13-01 | Turniej Szachów Szybkich - 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Ruciane-Nida [update:13-01-2019] | Poland,WM rapid |
13-01 13-01 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T5
Suwałki [update:18-01-2019] | Poland,PL rapid |
13-01 13-01 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T5
Suwałki [update:13-01-2019] | Poland,PL rapid |
13-01 13-01 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T5
Suwałki [update:13-01-2019] | Poland,PL rapid |
14-01 14-01 | Akcja Zima 2019 - gr.A (do lat 18)
Gorlice [update:14-01-2019] | Poland,MP rapid |
14-01 14-01 | Akcja Zima 2019 - gr. B - do lat 11
Gorlice [update:14-01-2019] | Poland,MP rapid |
14-01 14-01 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:04-01-2019] | Poland,SL rapid |
14-01 16-01 | FERIE Z GOŃCEM - gr A 1800-2000
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
14-01 14-01 | FERIE Z GOŃCEM gr D 1000-1200
Staniątki [update:15-01-2019] | Poland,MP rapid |
14-01 14-01 | Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej nr 5
Rzeszów [update:16-01-2019] | Poland,PK blitz |
14-01 14-01 | III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Mieniany [update:14-01-2019] | Poland,LU rapid |
14-01 14-01 | Lipińska Liga Szachowa - X runda
Lipinki [update:14-01-2019] | Poland,MP rapid |
14-01 14-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:14-01-2019] | Poland,LU rapid |
14-01 14-01 | Pierwsze Kroki Zimowy Maraton Szachowy
Włoszakowice [update:14-01-2019] | Poland,WP rapid |
14-01 18-01 | Szachowisko - Półkolonie Zimowe
Gorzów Wielkopolski [update:21-01-2019] | Poland,LB classic |
14-01 16-01 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV I V
Suwałki [update:16-01-2019] | Poland,PL rapid |
14-01 18-01 | XXXVI OTSzJ FERIE z SZACHAMI 2019 Grupa A Juniorzy do lat 18
Bydgoszcz [update:20-01-2019] | Poland,KP classic |
14-01 18-01 | XXXVI OTSzJ FERIE Z SZACHAMI 2019 Grupa B Dzieci do lat 12
Bydgoszcz [update:20-01-2019] | Poland,KP classic |
14-01 14-01 | Zimowy Maraton Szachowy-turniej klasyfikacyjny
Włoszakowice [update:14-01-2019] | Poland,WP rapid |
15-01 15-01 | 15minx5
Zduńska Wola [update:15-01-2019] | Poland,LD rapid |
15-01 15-01 | 5 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [update:15-01-2019] | Poland,LU rapid |
15-01 16-01 | FERIE Z GOŃCEM gr B 1600
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
15-01 16-01 | FERIE Z GOŃCEM gr C 1250-1400
Staniątki [update:16-01-2019] | Poland,MP classic |
15-01 15-01 | Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej A
Starachowice [update:15-01-2019] | Poland,SK blitz |
15-01 15-01 | Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej B
Starachowice [update:15-01-2019] | Poland,SK blitz |
15-01 15-01 | Grand Prix Grzybowic T 2
Zabrze [update:06-01-2019] | Poland,SL rapid |
15-01 16-01 | Indywidualne Mistrzostwa Zbąszynia w szachach szybkich 2019
Zbąszyń [update:16-01-2019] | Poland,WP rapid |
15-01 25-01 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy "O Puchar Zimy 2019"
Lubsko [update:07-01-2019] | Poland,LB classic |
15-01 15-01 | Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 1-3
Wodzisław Śląski [update:15-01-2019] | Poland,SL rapid |
15-01 15-01 | Wodzisławska Liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 4-8
Wodzisław Śląski [update:15-01-2019] | Poland,SL classic |
15-01 15-01 | XVIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:15-01-2019] | Poland,PL rapid |
15-01 15-01 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 15
Kraków [update:15-01-2019] | Poland,MP blitz |
15-01 15-01 | Zimowy Maraton Szachowy - szachy błyskawiczne
Włoszakowice [update:15-01-2019] | Poland,WP blitz |
15-01 15-01 | Zimowy Maraton Szachowy-szachy szybkie
Włoszakowice [update:15-01-2019] | Poland,WP rapid |
16-01 16-01 | 808 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-01-2019] | Poland,MP rapid |
16-01 17-01 | I Feryjny Turniej Szachowy 2019
Kraków [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
16-01 16-01 | II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej A
Starachowice [update:16-01-2019] | Poland,SK classic |
16-01 16-01 | II Feryjne Spotkania z Szachami - Turniej B
Starachowice [update:16-01-2019] | Poland,SK classic |
16-01 20-01 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelce 2019 - grupa B
Kościelec [update:21-01-2019] | Poland,WP classic |
16-01 20-01 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2019 - grupa A
Kościelec [update:20-01-2019] | Poland,WP classic |
16-01 17-01 | III Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2019 - grupa C
Kościelec [update:17-01-2019] | Poland,WP rapid |
16-01 27-02 | Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2019 rok
Radom [update:15-01-2019] | Poland,MA blitz |
16-01 16-01 | Szachowa środa w Tarnowie nr 2-2019
Tarnów [update:16-01-2019] | Poland,MP blitz |
17-01 17-01 | FERIE PRZY SZACHOWNICY
Kowalewo Pomorskie [update:17-01-2019] | Poland,KP rapid |
17-01 17-01 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie
Chrzanów [update:17-01-2019] | Poland,MP blitz |
17-01 17-01 | II Turniej Szachowy w FUNDACJI "KLUB SPORTOWY ELBRUS ŁOMŻA" - Grupa B
Łomża [update:17-01-2019] | Poland,PL rapid |
17-01 17-01 | II Turniej Szachowy w FUNDACJI "KLUB SPORTOWY ELBRUS ŁOMŻA"- Grupa A
Łomża [update:17-01-2019] | Poland,PL rapid |
17-01 17-01 | III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Ślipcze [update:17-01-2019] | Poland,LU rapid |
17-01 17-01 | Indywidualne Mistrzostwa Zbąszynia w szachach klasycznych 2019
Zbąszyń [update:25-01-2019] | Poland,WP classic |
17-01 17-01 | Klub P.Z.Szach. (350 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:17-01-2019] | Poland,MA rapid |
18-01 18-01 | XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa A
Ostrowąż [update:06-02-2019] | Poland,WP rapid |
18-01 18-01 | 3. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:19-01-2019] | Poland,PL blitz |
18-01 18-01 | 6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - open
Wrocław [update:20-01-2019] | Poland,DS classic |
18-01 18-01 | 6 memoriał Roberta Jamesa Fischera - woman
Wrocław [update:20-01-2019] | Poland,DS classic |
18-01 19-01 | Akademickie Mistrzostwa Polski Kobiet 18-19.01.2019
Chorzów [update:19-01-2019] | Poland,SL rapid |
18-01 19-01 | Akademickie Mistrzostwa Polski Mężczyzn 18-19.01.2019
Chorzów [update:19-01-2019] | Poland,SL rapid |
18-01 25-01 | Grand Prix Wadowic- tURNIEJ NR:824
Wadowice [update:13-02-2019] | Poland,MP rapid |
18-01 18-01 | Piątek z Kopernikiem 18.01.2018
Olsztyn [update:18-01-2019] | Poland,WM blitz |
18-01 17-05 | Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych 2018/2019
Dąbrowa Górnicza [update:17-05-2019] | Poland,SL team, rapid |
18-01 18-01 | Turniej Feryjny o Puchar Dyrektora SP nr 40
Kraków [update:18-01-2019] | Poland,MP blitz |
18-01 18-01 | Turniej szachow blyskawicznych przy Ogolnopolskich Mistrzostwach gminy Koscielec
Kościelec [update:18-01-2019] | Poland,WP blitz |
18-01 01-03 | Turniej Szachowy na V i IV kategorię w Domu Tradycji Ludowej w Trzcianie
Trzciana [update:15-03-2019] | Poland,PK rapid |
18-01 18-01 | XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa B
Ostrowąż [update:08-01-2019] | Poland,WP rapid |
18-01 18-01 | XVI TURNIEJ SZACHOWY FERIE 2019 grupa C
Ostrowąż [update:08-01-2019] | Poland,WP rapid |
18-01 20-01 | XVII Warsaw Chess Solving Grand Prix
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA other |
19-01 19-01 | 5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [update:19-01-2019] | Poland,PL rapid |
19-01 20-01 | Akademickie Mistrzostwa Polski - Turniej Drużynowy 19-20.01.2019
Chorzów [update:20-01-2019] | Poland,SL team, rapid |
19-01 01-06 | Żorska Liga Szachowa Juniorów 2019
Żory [update:05-06-2019] | Poland,SL blitz |
19-01 01-06 | Żorska Liga Szachowa Seniorów 2019
Żory [update:05-06-2019] | Poland,SL rapid |
19-01 19-01 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 - SP kl. 3 - 9
Konstantynó [update:20-01-2019] | Poland,LU rapid |
19-01 19-01 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2.
Konstantynów [update:26-01-2019] | Poland,LU rapid |
19-01 19-01 | I Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zimowy Debiut"
Wyszków [update:20-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 19-01 | I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa-Wesoła [update:18-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01 19-01 | I Turniej Wesoła SP 353 -gr.A
Warszawa-Wesoła [update:18-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 19-01 | I Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa Wesoła [update:18-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 19-01 | II TURNIEJ SZACHOWY Powiatu Przysuskiego
PRZYSUCHA [update:19-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 19-01 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - TOKARNIA Grupa A OPEN
Tokarnia [update:19-01-2019] | Poland,MP rapid |
19-01 19-01 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - TOKARNIA Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Tokarnia [update:19-01-2019] | Poland,MP rapid |
19-01 19-01 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-TOKARNIA Grupa C 2004 i młodsi do IV
Tokarnia [update:19-01-2019] | Poland,MP rapid |
19-01 19-04 | II Zimowa Kołówka u Stefana Wronicza 2019
Warszawa - Ursynów [update:19-04-2019] | Poland,MA classic |
19-01 19-01 | IV Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli i Pracowników Jednostek Oświatowych i Wychow
Radom [update:20-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 10-03 | IX Otwarte Mistrzostwa Garnizonu w szachach klasycznych 2019
Warszawa [update:10-03-2019] | Poland,MA classic |
19-01 19-01 | IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP Nr 5 w Białymsytoku
Białystok [update:19-01-2019] | Poland,PL rapid |
19-01 19-01 | LXXIX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:19-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 31-01 | Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - CRK Grójec (1800)
Puszcza Mariańska - Grójec [update:31-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01 14-04 | Mistrzostwa Świnoujścia 2019
Świnoujście [update:04-01-2019] | Poland,ZP classic |
19-01 29-03 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2019 gr.AB
KROSNO [update:30-03-2019] | Poland,PK classic |
19-01 19-01 | Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Olsztyn [update:19-01-2019] | Poland,WM rapid |
19-01 19-01 | Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 3 kolejka
Oolsztyn [update:19-01-2019] | Poland,WM rapid |
19-01 19-01 | Otwarte Mistrzotwa Hetmana w szachach błyskawicznych 2019 - I Turniej
Wrocław [update:15-01-2019] | Poland,DS blitz |
19-01 19-01 | Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [update:19-01-2019] | Poland,DS rapid |
19-01 20-01 | SzachMatek: XV Otwarty Turniej Szachowy: gr. A
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA classic |
19-01 19-01 | Szkolny Turniej Szachowy Szkoła Podstawowa z OI nr 2w Warszawie
Warszawa Ursus [update:18-01-2019] | Poland,MA blitz |
19-01 26-01 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - III Zimowy Festiwal Szachowy - OBÓZ
Kaczyn [update:10-12-2018] | Poland,SK classic |
19-01 19-01 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczawin Kościelny
Szczawin Kościelny (Powiat Gostynin) [update:19-01-2019] | Poland,MA rapid |
19-01 19-01 | VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 2
Iwla [update:21-01-2019] | Poland,PK rapid |
19-01 19-01 | XI Grand Prix Szkół Podstawowych - Turniej #4
KOŁOBRZEG [update:19-01-2019] | Poland,ZP rapid |
20-01 20-01 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [update:20-01-2019] | Poland,PO rapid |
20-01 20-01 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1400
GDAŃSK [update:20-01-2019] | Poland,PO rapid |
20-01 20-01 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:21-01-2019] | Poland,PO rapid |
20-01 20-01 | OTWARTE MISTRZOSTWA TRÓJMIASTA W SZACHACH SZYBKICH
GDAŃSK [update:20-01-2019] | Poland,PO rapid |
20-01 20-01 | NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa 1200-1250
GDAŃSK [update:20-01-2019] | Poland,PO rapid |
20-01 20-01 | 5. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [update:21-01-2019] | Poland,PL rapid |
20-01 20-01 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:04-01-2019] | Poland,MA rapid |
20-01 17-03 | Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Podkarpacka Seniorów 2019 Grupa A
Kolbuszowa [update:18-03-2019] | Poland,PK team, classic |
20-01 17-03 | Drużynowe Mistrzostwa Polski V Liga Szachowa Seniorów PK-2019 Grupa B
Wiśniowa [update:17-03-2019] | Poland,PK team, classic |
20-01 20-01 | Feryjny Turniej Szachowy
Tarnów [update:20-01-2019] | Poland,MP rapid |
20-01 20-01 | I Błyskawiczne Szachowe Grand Prix - Galeria Echo w Kielcach - TURNIEJ 1
Kielce [update:31-01-2019] | Poland,SK blitz |
20-01 20-01 | IV OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM SENATORA RP GRZEGORZA BIERECKIGO
TERESPOL [update:21-01-2019] | Poland,LU rapid |
20-01 20-01 | NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY BŁYSKAWICZNE (OPEN)
Wrocław [update:12-01-2019] | Poland,DS blitz |
20-01 20-01 | NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14)
Wrocław [update:12-01-2019] | Poland,DS rapid |
20-01 20-01 | SzachMatek: XV Otwarty Turniej Szachowy - gr. B
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA rapid |
20-01 20-01 | Turniej o puchar Sołtysa Ładnej
Ładna [update:20-01-2019] | Poland,MP rapid |
20-01 20-01 | Turniej szachowy FERIE ZIMOWE
Wągrowiec [update:20-01-2019] | Poland,WP rapid |
20-01 20-01 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Przytoczna - grupa A
Rokitno [update:30-01-2019] | Poland,LB rapid |
20-01 20-01 | Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Przytoczna - grupa B
Rokitno [update:30-01-2019] | Poland,LB rapid |
20-01 20-01 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D07/C07
Mielec [update:28-01-2019] | Poland,PK rapid |
20-01 20-01 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D09/C09
Mielec [update:28-01-2019] | Poland,PK rapid |
20-01 20-01 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D11/C11
Mielec [update:28-01-2019] | Poland,PK rapid |
20-01 20-01 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D13/C13
Mielec [update:28-01-2019] | Poland,PK rapid |
20-01 20-01 | X Turrniej Szachowy Zawoja 2019
Zawoja [update:20-01-2019] | Poland,MP rapid |
20-01 20-01 | XI Otwarte Mistrzostwa Klubu Caissa w Szachach Szybkich Gr. A (kat IV i wyżej)
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA rapid |
20-01 20-01 | XI Otwarte Mistrzostwa Klubu Caissa w Szachach Szybkich gr. B (kat. V i bez kat)
Warszawa [update:20-01-2019] | Poland,MA rapid |
21-01 21-01 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:04-01-2019] | Poland,SL rapid |
21-01 21-01 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - I runda
Lipinki [update:21-01-2019] | Poland,MP rapid |
21-01 15-04 | Mistrzostwo Zimy - Malbork 2019
Malbork [update:15-04-2019] | Poland,PO classic |
21-01 21-01 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga / IV kolejka / - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:21-01-2019] | Poland,WM rapid |
21-01 25-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne
Białystok [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 24-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne
Białystok [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 21-01 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [update:11-02-2019] | Poland,DS rapid |
21-01 21-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:14-01-2019] | Poland,LU rapid |
21-01 21-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:23-01-2019] | Poland,LU rapid |
21-01 25-01 | Szachowisko - Półkolonie Zimowe II turnus
Gorzów wielkopolski [update:25-01-2019] | Poland,LB classic |
21-01 24-01 | V Szkolenie Szachowe z Szkołą Przyszłych Mistrzów
Suwałki [update:23-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 22-01 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa A (1800-1900)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01 22-01 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa B (1400-1600)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01 22-01 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy grupa C (1000-1250)
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP classic |
21-01 24-01 | XX Międzynarodowy Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2019 - OPEN A
Suwałki [update:23-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 22-01 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej A - ranking od 1600
ŁOMŻA [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 22-01 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej B - ranking 1400 - 1250 pkt.
ŁOMŻA [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
21-01 22-01 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej C - ranking do1200 pkt.
ŁOMŻA [update:25-01-2019] | Poland,PL rapid |
21-01 25-01 | Zimowe Szkolenie Szachowe
Strzelce Kraj [update:25-01-2019] | Poland,LB classic |
21-01 21-01 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [update:24-01-2019] | Poland,WM classic |
21-01 22-01 | Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w Szachach dla Uczniów Szkół Podstawowych
Ostróda [update:24-01-2019] | Poland,WM classic |
22-01 22-01 | Grand Prix Grzybowic T 3
Zabrze [update:22-01-2019] | Poland,SL rapid |
22-01 22-01 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej nr 5
Rzeszów [update:02-02-2019] | Poland,PK rapid |
22-01 22-01 | Turniej Feryjny o Puchar Dyrektora SP nr 40 P'30
Kraków [update:24-01-2019] | Poland,MP rapid |
22-01 22-01 | XIX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:22-01-2019] | Poland,PL rapid |
22-01 22-01 | XVIII Parafialna Spartakiada Szachowa
Tarnów [update:22-01-2019] | Poland,MP rapid |
22-01 22-01 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 16
Kraków [update:22-01-2019] | Poland,MP blitz |
23-01 23-01 | 809 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:23-01-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 23-01 | Ferie z szachami w Nowym Tomyślu
Nowy Tomyśl [update:23-01-2019] | Poland,WP rapid |
23-01 23-01 | Ferie z Szachownicą
Szarów [update:23-01-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 23-01 | II Turniej feryjny w Lisiej Górze
Lisia Góra [update:13-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 23-01 | II Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Gr-A Chłopcy
Rdzostów [update:23-01-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 23-01 | II Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Gr-B Dziewczyny
Rdzostów [update:23-01-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 26-01 | Kołowy Turnej Chess in Chrzanow
Chrzanów [update:26-01-2019] | Poland,MP classic |
23-01 26-01 | Otwarty Turniej Kwalifikacyjny gr. B
Chrzanów [update:26-01-2019] | Poland,MP classic |
23-01 23-01 | Szachowa środa w Tarnowie nr 3-2019r
Tarnów [update:23-01-2019] | Poland,MP blitz |
23-01 26-01 | Turniej Kołowy gr .C
Chrzanów [update:26-01-2019] | Poland,MP rapid |
23-01 23-01 | Turniej na kategorie w krynicznie
Kryniczno [update:24-01-2019] | Poland,DS rapid |
23-01 23-01 | TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W TORUNIU - GRUPA OPEN
TORUŃ [update:23-01-2019] | Poland,KP rapid |
23-01 23-01 | TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYŻSZEJ SZKOŁY BANKOWEJ W TORUNIU- GRUPA DZIECI
TORUŃ [update:23-01-2019] | Poland,KP rapid |
23-01 23-01 | XIII Feryjny Festiwal Szachowy - Blitz
Ślesin [update:06-02-2019] | Poland,WP blitz |
23-01 23-01 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej D - Przedszkolaków ur. 2012 i młodszych
ŁOMŻA [update:23-01-2019] | Poland,PL rapid |
23-01 23-01 | XXV FERYJNY FESTIWAL SZACHOWY" - Turniej E - BLITZ
ŁOMŻA [update:23-01-2019] | Poland,PL blitz |
24-01 24-01 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 8/cykl II
Chrzanów [update:24-01-2019] | Poland,MP blitz |
24-01 24-01 | Klub P.Z.Szach. (351turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:24-01-2019] | Poland,MA rapid |
24-01 24-01 | LOGIN Turniej na II kategorię Styczen Luty 2019
Skierniewice [update:24-01-2019] | Poland,MA classic |
24-01 25-01 | MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2019"
Bakałarzewo [update:25-01-2019] | Poland,PL classic |
24-01 24-01 | Noworoczny Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 4 w Markach
Marki [update:24-01-2019] | Poland,MA rapid |
24-01 28-03 | TURNIEJ O MISTRZOSTWO KLUBU StI EUROBESKIDY
WILKOWICE [update:05-04-2019] | Poland,SL classic |
24-01 24-01 | Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży do lat 18 ( rocznik 2001 i młodsi )
Borzęcin [update:24-01-2019] | Poland,MP rapid |
25-01 25-01 | 4. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:26-01-2019] | Poland,PL rapid |
25-01 25-01 | Gr.A Grand Prix XI -5 _ UKS - G4 ( rocznik 2009 do 2003 )
Tarnowkie Góry [update:25-01-2019] | Poland,SL rapid |
25-01 25-01 | Gr.B Grand Prix XI -5 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 i młodsi )
Tarnowskie Góry [update:25-01-2019] | Poland,SL rapid |
25-01 25-01 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [update:27-01-2019] | Poland,KP blitz |
25-01 25-01 | GRAND PRIX SP Lesko - Styczeń 2019
Lesko [update:25-01-2019] | Poland,PK rapid |
25-01 25-01 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (1z10)
Lubartów [update:25-01-2019] | Poland,LU rapid |
25-01 25-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:14-01-2019] | Poland,LU blitz |
25-01 25-01 | Piątek z Kopernikiem 25.01.2019
Olsztyn [update:25-01-2019] | Poland,WM blitz |
25-01 25-01 | V Mistrzowa Szkoły Podstawowej w Michałowie klasy 0-4
Michałów [update:25-01-2019] | Poland,MA rapid |
25-01 25-01 | V Mistrzowa Szkoły Podstawowej w Michałowie klasy 5-8
Michałów [update:25-01-2019] | Poland,MA rapid |
25-01 25-01 | XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2019 Grupa A
Sucha Beskidzka [update:25-01-2019] | Poland,MP rapid |
25-01 25-01 | XI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2019 Grupa B
Sucha Beskidzka [update:25-01-2019] | Poland,MP rapid |
25-01 03-02 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open "A"
Góra Św. Anny [update:03-02-2019] | Poland,OP classic |
25-01 03-02 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
Góra Św. Anny [update:03-02-2019] | Poland,OP classic |
25-01 29-01 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C
Góra Św. Anny [update:29-01-2019] | Poland,OP classic |
25-01 29-01 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY - Open C bis
Góra Św. Anny [update:06-02-2019] | Poland,OP classic |
26-01 26-01 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open A do lat 13 (2006 i młodsi)
Ruda Śląska [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open B do lat 10 (2009 i młodsi)
Ruda Śląska [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej - Open C do lat 8 (2011 i młodsi)
Ruda Śląska [update:04-02-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | 4 Runda III Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [update:26-01-2019] | Poland,PL rapid |
26-01 26-01 | Feryjny turniej szachowy - grupa początkująca
Gniezno [update:26-01-2019] | Poland,WP blitz |
26-01 20-02 | Feryjny Turniej Szachowy o kategorię
Matczyn [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
26-01 26-01 | Gorzycki Festiwal Szachowy - Konkurs wiedzy o szachach
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP classic |
26-01 26-01 | Gorzycki Festiwal Szachowy - turniej błyskawiczny (fide)
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP blitz |
26-01 26-01 | Gorzycki Festiwal Szachowy - Turniej Młode Talenty (4 grupy wiekowe)
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP rapid |
26-01 26-01 | Gorzycki Festiwal Szachowy: Konkurs rozwiązywania zadań szachowych
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP rapid |
26-01 26-01 | Grand Prix Ostródy - IV zjazd
Ostróda [update:26-01-2019] | Poland,WM rapid |
26-01 26-01 | I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:01-02-2019] | Poland,PO rapid |
26-01 26-01 | II Charytatywny turniej Szachowy Szachy Dla Łukasza
Zawiercie [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | III Otwarty Turniej Szachowy " Wąsewska Wieża".
WĄSEWO pow. Ostrów Maz. [update:26-01-2019] | Poland,MA rapid |
26-01 26-01 | IV GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [update:26-01-2019] | Poland,MA rapid |
26-01 26-01 | IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr D
Świdnica [update:31-01-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 26-01 | IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr A
Świdnica [update:29-01-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 26-01 | IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr B
Świdnica [update:11-02-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 26-01 | IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr C
Świdnica [update:31-01-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 10-02 | KURS INSTRUKTORSKI
Olsztyn [update:20-01-2019] | Poland,WM other |
26-01 26-01 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa A
Ligota Miliardowice [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupaD
Ligota Miliardowice [update:26-01-2019] | Poland,SL rapid |
26-01 26-01 | Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa SM w Lubatowie
Lubartów [update:26-01-2019] | Poland,LU rapid |
26-01 02-02 | Obóz Szachowo - Narciarski
Lądek Zdrój [update:25-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01 26-01 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - styczeń
Sieradz [update:26-01-2019] | Poland,LD rapid |
26-01 27-01 | Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN A (PZSzach min. 1600)
Choszczno [update:27-01-2019] | Poland,ZP classic |
26-01 27-01 | Turniej FERIE ZIMOWE 2019 o Puchar Dyrektora ChDK - OPEN B (PZSzach max. 1400)
Choszczno [update:27-01-2019] | Poland,ZP classic |
26-01 26-01 | Turniej Feryjny na kategorie - Grupa R
Jelenia Góra [update:29-01-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 28-01 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa A / 1600+ / FIDE
Jelenia Góra [update:28-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01 27-01 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa B / 1400
Jelenia Góra [update:27-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01 27-01 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa C / 1100-1250
Jelenia Góra [update:28-01-2019] | Poland,DS classic |
26-01 26-01 | Turniej Feryjny na kategorie / Grupa D / 1000
Jelenia Góra [update:31-01-2019] | Poland,DS rapid |
26-01 26-01 | Turniej Szachowy Bł.Augusta Czartoryskiego
Przemyśl [update:26-01-2019] | Poland,PK blitz |
26-01 26-01 | VI GRAND PRIX SP IWLA - turniej nr 3
Iwla [update:27-01-2019] | Poland,PK rapid |
26-01 26-01 | VII Noworoczny turniej szachowy o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli
Stalowa Wola [update:26-01-2019] | Poland,PK rapid |
26-01 26-01 | XII Turniej Międzypokoleniowy o Puchar Prezesa Ogniska TKKF Raj
Kraków [update:26-01-2019] | Poland,MP rapid |
26-01 26-01 | XVI Memoriał Szachowy im. Stanisława Migdała
Mokrzyska [update:26-01-2019] | Poland,MP rapid |
26-01 27-01 | XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa A.
WIELUŃ [update:27-01-2019] | Poland,LD rapid |
26-01 27-01 | XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa B.
WIELUŃ [update:27-01-2019] | Poland,LD rapid |
26-01 27-01 | XVI Mityng Szachowy o puchar Burmistrza Wielunia - grupa C.
WIELUŃ [update:27-01-2019] | Poland,LD rapid |
26-01 27-01 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa A
Rabka Zdrój [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
26-01 27-01 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa B
Rabka Zdrój [update:29-01-2019] | Poland,MP classic |
26-01 26-01 | XXXV Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Grupa D
Rabka Zdrój [update:29-01-2019] | Poland,MP rapid |
26-01 27-01 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa A (1400-1700)
Kowale [update:27-01-2019] | Poland,PO classic |
26-01 26-01 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa C (1000-1100)
Kowale [update:26-01-2019] | Poland,PO rapid |
27-01 27-01 | 15 ISC Międzynarodowy Konkurs Solvingu oraz Turniej w Kloca
Łódź [update:25-01-2019] | Poland,LD other |
27-01 27-01 | 35 Mokate_Turniej z Innej Bajki_2004 i młodsi_turniej przebierańców_obie grupy
GOLESZÓW [update:01-02-2019] | Poland,SL blitz |
27-01 27-01 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:21-01-2019] | Poland,MA rapid |
27-01 24-03 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2019
Rzeszów [update:25-03-2019] | Poland,PK team, classic |
27-01 27-01 | Gorzycki Festiwal Szachowy 2019 (fide) - pula nagród ponad 3 000zł.
Gorzyce Wielkie [update:06-12-2018] | Poland,WP rapid |
27-01 27-01 | Grand Prix Połczyna-Zdroju I-edycja
Połczyn-Zdrój [update:27-01-2019] | Poland,ZP rapid |
27-01 27-01 | II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 4
Szydłowiec [update:27-01-2019] | Poland,MA rapid |
27-01 01-02 | January Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Volodymyr Bilinsky)
Lviv [update:26-01-2019] | Ukraine classic |
27-01 27-01 | Otwarte Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa o Puchar Wójta Gminy Wiśniew
Wiśniew [update:27-01-2019] | Poland,MA blitz |
27-01 27-01 | Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2019 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE)
Chodel [update:28-01-2019] | Poland,LU rapid |
27-01 27-01 | VIII Memorial Klaudiusza Mietusa i V Mistrzostwa Comarch S.A.
Krakow [update:24-02-2019] | Poland,MP blitz |
27-01 27-01 | XV International Solving Contest (15 Turniej Rozwiązywania Zadań Szachowych)
Bydgoszcz [update:27-01-2019] | Poland,KP other |
27-01 27-01 | XV International Solving Contest - ISC - Gorzów W. (konkurs rozwiązywania zadań)
Gorzów Wielkopolski [update:21-01-2019] | Poland,LB other |
27-01 27-01 | XV International Solving Contest - ISC - Poznań (konkurs rozwiązywania zadań)
Poznań [update:16-01-2019] | Poland,WP classic |
27-01 27-01 | ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY
ROGOŹNO [update:27-01-2019] | Poland,WP rapid |
27-01 27-01 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy Grupa B (1100-1250)
Kowale [update:27-01-2019] | Poland,PO rapid |
27-01 27-01 | Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kolbudy OPEN
Kowale [update:27-01-2019] | Poland,PO rapid |
28-01 28-01 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:04-01-2019] | Poland,SL rapid |
28-01 28-01 | Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [update:28-01-2019] | Poland,WM rapid |
28-01 01-02 | Ferie z Szachami 2019 - zbiorczy serwis
Olsztyn [update:23-01-2019] | Poland,WM classic |
28-01 28-01 | Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Juniorzy
Rzeszów [update:02-02-2019] | Poland,PK blitz |
28-01 28-01 | Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Seniorzy
Rzeszów [update:02-02-2019] | Poland,PK blitz |
28-01 28-01 | Grand-Prix Rzeszowa P-5 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej pocieszenia
Rzeszów [update:02-02-2019] | Poland,PK blitz |
28-01 29-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy szybkie
Białystok [update:29-01-2019] | Poland,PL rapid |
28-01 29-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy szybkie
Białystok [update:29-01-2019] | Poland,PL rapid |
28-01 28-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy szybkie
Białystok [update:29-01-2019] | Poland,PL rapid |
28-01 28-01 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy styczeń z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:28-01-2019] | Poland,LU rapid |
28-01 28-01 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Styczeń 2019
Bytom [update:28-01-2019] | Poland,SL blitz |
29-01 29-01 | 15minx5
Zduńska Wola [update:29-01-2019] | Poland,LD rapid |
29-01 29-01 | 2 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [update:29-01-2019] | Poland,LU rapid |
29-01 30-01 | Ferie 2019 - Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:30-01-2019] | Poland,WM classic |
29-01 29-01 | Ferie Zimowe 2019
Strzelin [update:29-01-2019] | Poland,DS blitz |
29-01 29-01 | Grand Prix Grzybowic T 4
Zabrze [update:29-01-2019] | Poland,SL rapid |
29-01 29-01 | Otwarte Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach TURNIEJ I
Pępowo [update:30-01-2019] | Poland,PO blitz |
29-01 29-01 | XX Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:29-01-2019] | Poland,PL rapid |
29-01 29-01 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 17
Kraków [update:29-01-2019] | Poland,MP blitz |
30-01 30-01 | 810 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:30-01-2019] | Poland,MP rapid |
30-01 30-01 | Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej III Sezon 6
Bydgoszcz [update:30-01-2019] | Poland,KP blitz |
30-01 30-01 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 4
Starachowice [update:03-02-2019] | Poland,SK blitz |
30-01 30-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy błyskawiczne
Białystok [update:30-01-2019] | Poland,PL blitz |
30-01 30-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy błyskawiczne
Białystok [update:30-01-2019] | Poland,PL blitz |
30-01 30-01 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy błyskawiczne
Białystok [update:30-01-2019] | Poland,PL blitz |
30-01 30-01 | Szachowa środa w Tarnowie nr 4 - 2019
Tarnów [update:30-01-2019] | Poland,MP blitz |
30-01 31-01 | Turniej Szachowy "Ferie Zimowe-2019"
Suwałki [update:30-01-2019] | Poland,PL rapid |
30-01 30-01 | Turniej szachowy - ferie zimowe - Kurzętnik 2019
Kurzętnik [update:30-01-2019] | Poland,WM rapid |
30-01 30-01 | Wojewódzkie Igrzyska Dzieci K-P SZS w Szachach na rok szkolny 2018/19
Toruń [update:30-01-2019] | Poland,KP team, rapid |
30-01 03-02 | XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - GÓRA ŚW. ANNY Open C bis ur. 2007 r. i mł.
GÓRA ŚW. ANNY [update:20-01-2019] | Poland,OP classic |
30-01 30-01 | Zimowy Turniej Szachowy - Małkinia Górna 30-01-2019
MAŁKINIA GÓRNA [update:30-01-2019] | Poland,MA rapid |
31-01 01-02 | Ferie 2019 TK 1600-1700
Olsztyn [update:01-02-2019] | Poland,WM classic |
31-01 31-01 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl II
Chrzanów [update:31-01-2019] | Poland,MP blitz |
31-01 31-01 | Igrzyska Dzieci Warcaby - Chłopcy
Konin [update:31-01-2019] | Poland,WP rapid |
31-01 31-01 | Igrzyska Dzieci Warcaby - Dziewczęta
Konin [update:31-01-2019] | Poland,WP rapid |
31-01 31-01 | Klub P.Z.Szach. (352 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:31-01-2019] | Poland,MA rapid |
31-01 31-01 | Kujawsko-Pomorska Liceliada
Bydgoszcz [update:31-01-2019] | Poland,KP team, rapid |
31-01 31-01 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Białegostoku Szkół Podstawowych 2019
Białystok [update:31-01-2019] | Poland,PL team, rapid |
February 2019 | ||
---|---|---|
01-02 01-02 | 5. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:02-02-2019] | Poland,PL blitz |
01-02 01-02 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:828
Wadowice [update:16-02-2019] | Poland,MP rapid |
01-02 01-02 | Kloc na Górze Św. Anny
Góra Św. Anny [update:01-02-2019] | Poland,DS blitz |
01-02 01-02 | Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Rodzin Sachowych 2019
Białystok [update:01-02-2019] | Poland,PL team, rapid |
01-02 15-02 | Otwarte Mistrzostwa KSz Hetman Koszalin w szachach klasycznych
Koszalin [update:23-02-2019] | Poland,ZP classic |
01-02 01-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:01-02-2019] | Poland,LU blitz |
01-02 01-02 | Piątek z Kopernikiem 01.02.2019
Olsztyn [update:01-02-2019] | Poland,WM blitz |
01-02 01-02 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (1z8 ) do lat 7-9-11-13
Lubartów [update:01-02-2019] | Poland,LU rapid |
01-02 03-02 | Turniej feryjny - grupa A1
Mińsk Mazowiecki [update:09-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02 03-02 | Turniej feryjny - grupa B1
Mińsk Mazowiecki [update:05-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02 01-02 | Turniej tematyczny
Ciechanów [update:02-02-2019] | Poland,MA rapid |
01-02 03-02 | V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa A
Węgrów [update:04-02-2019] | Poland,MA classic |
01-02 01-02 | V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa C
Węgrów [update:07-02-2019] | Poland,MA rapid |
01-02 29-03 | XIV Turniej Klasyfikacyjny. Otwarte Mistrzostwa SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:02-04-2019] | Poland,LB classic |
02-02 02-02 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 0 - 2
Terespol [update:02-02-2019] | Poland,LU rapid |
02-02 02-02 | Bialska Liga Szachowa 2018/2019 kl. 3 - 9
Terespol [update:02-02-2019] | Poland,LU rapid |
02-02 02-02 | Blitz na Górze Św. Anny
Góra Św. Anny [update:02-02-2019] | Poland,OP blitz |
02-02 03-03 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. III LIGA - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
02-02 03-03 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA 2019 - JUNIORZY
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
02-02 06-04 | Drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego juniorów w szachach klasycznych
Sulechów [update:13-04-2019] | Poland,LB team, classic |
02-02 06-04 | Drużynowe mistrzostwa województwa lubuskiego młodzików w szachach szybkich
Sulechów [update:13-04-2019] | Poland,LB team, rapid |
02-02 30-03 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors - Klimczok 2019
Imielin [update:07-04-2019] | Poland,SL team, classic |
02-02 03-02 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 03-02 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 03-02 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 02-02 | Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [update:06-02-2019] | Poland,DS rapid |
02-02 02-02 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 1 (do FIDE)
WILKOWICE [update:02-02-2019] | Poland,SL rapid |
02-02 02-02 | Grand Prix Juniorów Turniej II
Tczew [update:03-02-2019] | Poland,PO rapid |
02-02 02-02 | I TURNIEJ NA KATEGORIĘ JUNIORZY
MYŚLIBÓRZ [update:06-02-2019] | Poland,ZP rapid |
02-02 02-02 | I TURNIEJ SZACHOWY NA KATEGORIĘ SENIORZY
MYŚLIBÓRZ [update:06-02-2019] | Poland,ZP rapid |
02-02 17-02 | III Wielkopolska Liga Juniorów 2019
Ostrów Wlkp [update:17-02-2019] | Poland,WP team, classic |
02-02 02-02 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Białe Błota [update:02-02-2019] | Poland,KP rapid |
02-02 02-02 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 6)
Białe Błota [update:02-02-2019] | Poland,KP rapid |
02-02 17-02 | IV WIELKOPOLSKA LIGA JUNIORÓW GRUPA A 2019
STĘSZEW [update:21-02-2019] | Poland,WP team, classic |
02-02 03-02 | Mecz towarzyski: Ognisko TKKF w Dobczycach - KKSz Kraków i przyjaciele
Dobczyce [update:04-02-2019] | Poland,MP team, classic |
02-02 02-02 | Obóz Zimowy 2019 - Blitz powitalny
Lewin Kłodzki [update:03-02-2019] | Poland,DS blitz |
02-02 09-02 | Obóz zimowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Lewin Kłodzki [update:26-01-2019] | Poland,DS classic |
02-02 02-02 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 V runda
Toruń [update:02-02-2019] | Poland,KP rapid |
02-02 10-02 | Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach
Wągrowiec [update:13-02-2019] | Poland,WP classic |
02-02 02-02 | Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego Danuta A
Szubin [update:02-02-2019] | Poland,KP blitz |
02-02 02-02 | Powstanie Wielkopolskie - Puchar Zdobywców Pociągu Pancernego Danuta B
Szubin [update:02-02-2019] | Poland,KP blitz |
02-02 03-02 | Szkolenie z Mistrzem Świata w Solvingu am PIOTREM MURDZIĄ
Bydgoszcz [update:03-02-2019] | Poland,KP other |
02-02 02-02 | Turniej Lutowy w Skoczku do 1250
Tczew [update:02-02-2019] | Poland,PO rapid |
02-02 03-02 | Turniej szachowy w Osiedlowym Klubie Kultury "Akwarium" P-60
Rzeszów [update:03-02-2019] | Poland,PK classic |
02-02 02-02 | Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018 V runda - OPEN A(FIDE)
Toruń [update:02-02-2019] | Poland,KP rapid |
02-02 02-02 | V Małopolska Liga Juniorów w szachach - grupa Tarnów
ŁęgTarnowski [update:05-02-2019] | Poland,MP team, rapid |
02-02 02-02 | V Małopolska Liga Juniorów w szachach - grupa Kraków
Dobczyce [update:04-02-2019] | Poland,MP team, rapid |
02-02 02-02 | V MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie I Memoriał Szach. Szymona Łuczki - młodzicy
Rachanie [update:02-02-2019] | Poland,LU rapid |
02-02 02-02 | V MTSz o Puchar Wójta Gminy Rachanie I Memoriał Szachowy Szymona Łuczki - OPEN
Rachanie [update:02-02-2019] | Poland,LU rapid |
02-02 03-02 | V Turniej Szachowy w 156. Rocznicę Bitwy pod Węgrowem grupa B
Węgrów [update:04-02-2019] | Poland,MA classic |
02-02 03-02 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr A - OPEN - I miejsce -800zł
Sokółka [update:03-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02 03-02 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr B
Sokółka [update:10-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02 03-02 | VII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Szachy bez granic - Sokółka 2019 - gr C
Sokółka [update:10-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02 03-02 | Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK
Bałystok [update:03-02-2019] | Poland,PL classic |
02-02 09-02 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA A
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 09-02 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA B
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 09-02 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA C
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
02-02 05-02 | Zimowy Obóz MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2019 - GRUPA D1
Lewin Kłodzki [update:05-02-2019] | Poland,DS rapid |
02-02 02-02 | Zimowy turniej na kategorie
Sulechów [update:25-02-2019] | Poland,LB rapid |
03-02 03-02 | 4GP3II2019Raszyn
Poznań [update:03-02-2019] | Poland,WP rapid |
03-02 03-02 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:22-01-2019] | Poland,MA rapid |
03-02 02-03 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. LIGA MŁODZIKÓW - 2019
Ostrowiec Św./ Kielce [update:09-03-2019] | Poland,SK team, classic |
03-02 03-02 | Drużynowe Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Szubin [update:03-02-2019] | Poland,KP team, blitz |
03-02 08-02 | Ferie Zimowe z Szachami Małe Ciche k. Zakopanego OPEN
Małe Ciche k. Zakopanego [update:08-02-2019] | Poland,MP rapid |
03-02 03-02 | Grand Prix Połczyna-Zdroju II-edycja
Połczyn-Zdrój [update:02-02-2019] | Poland,ZP rapid |
03-02 03-02 | Gry bez prądu w Galaxy - turniej szachów błyskawicznych
Szczecin [update:29-01-2019] | Poland,ZP blitz |
03-02 03-02 | Gry bez prądu w Galaxy - turniej szachów szybkich dla juniorów
Szczecin [update:29-01-2019] | Poland,ZP rapid |
03-02 03-02 | Indywidualne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Szubin [update:03-02-2019] | Poland,KP blitz |
03-02 17-02 | IV Wielkopolska Liga Juniorów B 2019
Ostrów Wielkopolski [update:17-02-2019] | Poland,WP team, classic |
03-02 03-02 | Turniej drużynowy w Łęgu Tarnowskim
Łęg Tarnowski [update:03-02-2019] | Poland,MP team, rapid |
03-02 10-02 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A
Kudowa Zdrój [update:18-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02 10-02 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B
KUDOWA ZDRÓJ [update:18-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02 10-02 | VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C
KUDOWA ZDRÓJ [update:10-02-2019] | Poland,DS classic |
03-02 10-02 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL KUDOWA ZDRÓJ 3-10.02.2019
KUDOWA ZDRÓJ [update:24-11-2018] | Poland,DS classic |
04-02 04-02 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-01-2019] | Poland,SL rapid |
04-02 04-02 | III Drużynowy Turniej Rodzinny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:04-02-2019] | Poland,SL team, rapid |
04-02 04-02 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - chłopcy
Toruń [update:04-02-2019] | Poland,KP rapid |
04-02 04-02 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - chłopcy
Toruń [update:05-02-2019] | Poland,KP rapid |
04-02 04-02 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych - dziewcząt
Toruń [update:04-02-2019] | Poland,KP rapid |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. A)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. B)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. C)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. D)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. E)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | IV Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (gr. F)
Józefów [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
04-02 04-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:04-02-2019] | Poland,LU rapid |
04-02 04-06 | Poniedziałki w KSz STILON
Gorzów Wlkp. [update:15-04-2019] | Poland,LB classic |
04-02 08-02 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa A
Wrocław [update:17-02-2019] | Poland,DS classic |
04-02 08-02 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA MDK FABRYCZNA - Grupa B
Wrocław [update:17-02-2019] | Poland,DS classic |
05-02 05-02 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Juniorzy
Rzeszów [update:05-02-2019] | Poland,PK rapid |
05-02 05-02 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej MASTERS Seniorzy
Rzeszów [update:05-02-2019] | Poland,PK rapid |
05-02 05-02 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium JESIEŃ 2018 - turniej pocieszenia
Rzeszów [update:05-02-2019] | Poland,PK rapid |
05-02 05-02 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - CHŁOPCY
Marzenin [update:05-02-2019] | Poland,WP other |
05-02 05-02 | INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - DZIEWCZYNKI
Marzenin [update:05-02-2019] | Poland,WP other |
05-02 05-02 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Średnich - chłopców
Toruń [update:07-02-2019] | Poland,KP rapid |
05-02 05-02 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Średnich - dziewcząt
Toruń [update:07-02-2019] | Poland,KP rapid |
05-02 05-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:05-02-2019] | Poland,LU rapid |
05-02 05-02 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 1-3
Wodzisław Śląski [update:05-02-2019] | Poland,SL rapid |
05-02 05-02 | Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych 2018-2019 klasy 4-8
Wodzisław Śląski [update:05-02-2019] | Poland,SL rapid |
05-02 05-02 | XXI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:05-02-2019] | Poland,PL rapid |
05-02 05-02 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 18
Kraków [update:05-02-2019] | Poland,MP blitz |
05-02 08-02 | Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - grupa D2
Lewin Kłodzki [update:08-02-2019] | Poland,DS classic |
06-02 06-02 | 811 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:27-02-2019] | Poland,MP rapid |
06-02 07-02 | Ferie z szachami - o kategorie na Ursynowie
Warszawa - Ursynów [update:05-02-2019] | Poland,MA classic |
06-02 06-02 | I Szkolny Turniej Szachowy SSP Niepołomice Jazy
Niepołomice [update:06-02-2019] | Poland,MP blitz |
06-02 06-02 | II Turniej o Puchar dyrektora ZS w Okrzei klasy IV-VIII
Okrzeja [update:06-02-2019] | Poland,LU rapid |
06-02 06-02 | Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów - dziewcząt
Toruń [update:07-02-2019] | Poland,KP rapid |
06-02 06-03 | Indywidualne Mistrzostwa Torunia Gimnazjów - chłopców
Toruń [update:09-02-2019] | Poland,KP rapid |
06-02 06-02 | Szachowa środa w Tarnowie nr 5 - 2019
tarnów [update:06-02-2019] | Poland,MP blitz |
06-02 06-02 | Turniej o Puchar Dyrektora ZS w Okrzei KLASY I-III
Okrzeja [update:06-02-2019] | Poland,LU rapid |
06-02 07-02 | Wyścig o kategorie na Ursynowie - ferie z szachami - wersja turniejowa
Warszawa - ursynów [update:09-02-2019] | Poland,MA classic |
07-02 07-02 | 6 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [update:07-02-2019] | Poland,LU rapid |
07-02 07-02 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 10/cykl II
Chrzanów [update:07-02-2019] | Poland,MP blitz |
07-02 07-02 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej II
Malbork [update:07-02-2019] | Poland,PO blitz |
07-02 07-02 | Klub P.Z.Szach. (353 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:07-02-2019] | Poland,MA rapid |
07-02 07-02 | Turniej w Othello
Sztum [update:08-02-2019] | Poland,PO other |
07-02 08-02 | XI Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego
Zagnańsk [update:08-02-2019] | Poland,SK classic |
07-02 07-02 | Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa B
Zabrze Piłsudskiego 29 [update:08-02-2019] | Poland,SL rapid |
07-02 07-02 | Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa C
Zabrze Piłsudskiego 29 [update:08-02-2019] | Poland,SL rapid |
07-02 07-02 | Zabrzańska Liga Szkolna - Grupa D
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [update:08-02-2019] | Poland,SL rapid |
08-02 08-02 | 6 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2019
Moniatycze [update:08-02-2019] | Poland,LU rapid |
08-02 08-02 | 6. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:09-02-2019] | Poland,PL rapid |
08-02 08-02 | Ferie z Alternatywą 2019
Szydłowiec [update:08-02-2019] | Poland,MA blitz |
08-02 08-02 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:825
Wadowice [update:16-02-2019] | Poland,MP classic |
08-02 08-02 | MISTRZOSTWA GMINY WOLSZTYN WARCABY
Wolsztyn [update:09-02-2019] | Poland,WP classic |
08-02 09-02 | Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2019 gr.CD
KROSNO [update:12-02-2019] | Poland,PK rapid |
08-02 27-04 | Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA OPEN
Ostrowiec Świętokrzyski [update:04-05-2019] | Poland,SK classic |
08-02 08-02 | MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W WARCABY - CHŁOPCY
Wolsztyn [update:09-02-2019] | Poland,WP classic |
08-02 08-02 | Mstrzostwa lutego w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:08-02-2019] | Poland,WP rapid |
08-02 08-02 | Mstrzostwa lutego w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [update:08-02-2019] | Poland,WP rapid |
08-02 08-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:08-02-2019] | Poland,LU blitz |
08-02 08-02 | Piątek z Kopernikiem 08.02.2019
Olsztyn [update:08-02-2019] | Poland,WM blitz |
08-02 10-02 | Turniej feryjny - grupa A2
Mińsk Mazowiecki [update:10-02-2019] | Poland,MA classic |
08-02 10-02 | Turniej feryjny - grupa B2
Mińsk Mazowiecki [update:10-02-2019] | Poland,MA classic |
08-02 28-02 | Turniej klasyfikacyjny juniorów III
Kościan [update:22-03-2019] | Poland,WP rapid |
08-02 08-02 | Turniej Szachowy BROWAR DUKLA
Dukla [update:09-02-2019] | Poland,PK blitz |
09-02 09-02 | 6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2011 i młodsi)
Białystok [update:09-02-2019] | Poland,PL rapid |
09-02 09-02 | Gminne Mistrzostwa Szachowe
Gnojnik [update:09-02-2019] | Poland,MP rapid |
09-02 09-02 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 2
Siedlce [update:09-02-2019] | Poland,MA rapid |
09-02 09-02 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wierzbica
Wierzbica [update:11-02-2019] | Poland,LU rapid |
09-02 09-02 | I sesja LASZ - mistrz końcówek
SULECHÓW [update:09-02-2019] | Poland,LB rapid |
09-02 09-02 | I TSz o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie
Olsztyn [update:09-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 10-02 | IV Małopolska liga juniorów
Dobczyce [update:22-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02 09-02 | IV Turniej - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [update:17-02-2019] | Poland,PL rapid |
09-02 09-02 | Lubuska Akademia Szachowa
Sulechów [update:18-02-2019] | Poland,LB other |
09-02 10-02 | Mecz towarzyski Ognisko TKKF Dobczyce - MKS MOS Wieliczka
Dobczyce [update:13-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02 10-02 | Mecz towarzyski Ognisko TKKF w Dobczycach vs UKS Goniec Staniątki
Dobczyce [update:13-02-2019] | Poland,MP team, classic |
09-02 27-04 | Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych 2019 rok GRUPA DO LAT 14
Ostrowiec Świetokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02 27-04 | Mistrzostwa Ostrowca Św. w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 8
Ostrowiec Świętokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02 27-04 | Mistrzostwa Ostrowca Św.w Szachach Klasycznych GRUPA DO LAT 10
Ostrowiec Świetokrzyski [update:15-04-2019] | Poland,SK classic |
09-02 09-02 | Otwarte Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w szachach szybkich - V Turniej z cyklu GP ZZSzach
Bierzwnik [update:09-02-2019] | Poland,ZP rapid |
09-02 09-02 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka I liga
Olsztyn [update:11-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka II liga
Olsztyn [update:11-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach (2018/19) 5 kolejka III liga
Olsztyn [update:11-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | Szachy Dla Dzieci #2 2019 Gr. A
Strzelce Kraj. [update:14-02-2019] | Poland,LB rapid |
09-02 09-02 | Szachy Dla dzieci 2019 #2
Strzelce Kraj [update:14-02-2019] | Poland,LB rapid |
09-02 09-02 | Szkolna Liga Szachowa - I Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:11-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | Szkolna Liga Szachowa - II Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:11-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - VI edycja
Ostróda [update:09-02-2019] | Poland,WM rapid |
09-02 09-02 | turniej
Poznań [update:09-02-2019] | Poland,WP blitz |
09-02 09-02 | Turniej Karnawałowy OPEN i KOBIET im. Ireny Eris - pula nagród 4 tys. zł
Warszawa [update:21-01-2019] | Poland,MA rapid |
09-02 09-02 | Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - GARGAMELE r.2005 i mł.do rank.1800
Poznań [update:09-02-2019] | Poland,WP rapid |
09-02 09-02 | Turniej Szachowy z cyklu Smerfy i Gargamele - SMERFY r.2008 i mł.do rank. 1400
Poznań [update:09-02-2019] | Poland,WP rapid |
09-02 09-02 | V GRAND PRIX PŁOCKA W SZACHACH 2018/2019
Płock [update:09-02-2019] | Poland,MA rapid |
09-02 09-02 | V Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [update:15-02-2019] | Poland,LU rapid |
09-02 09-02 | VI edycja turniejów szachowych ' Zagraj z Flisakiem' - runda 6 - luty 2019
Toruń [update:11-02-2019] | Poland,KP rapid |
09-02 09-02 | X ZIMOWY SZACHOWY TURNIEJ dla DZIECI
Osiny [update:09-02-2019] | Poland,LU rapid |
09-02 15-02 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 OPEN FIDE
Racibórz [update:19-02-2019] | Poland,SL classic |
09-02 10-02 | XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Gr B Jun. ur. 2001-2009
Wysoka [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
09-02 10-02 | XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Gr C Jun. ur 2010 i mł
Wysoka [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
09-02 10-02 | XIX MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2019 - Grupa A Open
Wysoka [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
09-02 09-02 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. A - OPEN (wszyscy chętni - mł. szkolna i gimnazjalna) - zgłoszony do FIDE - T6
Suwałki [update:09-02-2019] | Poland,PL rapid |
09-02 09-02 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. B do lat 11 (2008 i mł.) - T6
Suwałki [update:09-02-2019] | Poland,PL rapid |
09-02 09-02 | XXV Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - gr. C do lat 9 (2010 i mł.) - T6
Suwałki [update:09-02-2019] | Poland,PL rapid |
10-02 16-02 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 10
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
10-02 16-02 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - juniorzy do lat 14
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
10-02 16-02 | VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" OPEN
Jastrzębia Góra [update:16-02-2019] | Poland,PO classic |
10-02 10-02 | 6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2006 i młodsi)
Białystok [update:10-02-2019] | Poland,PL rapid |
10-02 10-02 | CZEKOLADOWY Turniej Szachowy dla dzieci do lat 14
Muzeum Zabawy i Zabawek - Kielce [update:08-02-2019] | Poland,SK blitz |
10-02 10-02 | I Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:09-02-2019] | Poland,SK rapid |
10-02 10-02 | I Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [update:17-02-2019] | Poland,LU rapid |
10-02 10-02 | I TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [update:18-02-2019] | Poland,LU rapid |
10-02 10-02 | I Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [update:10-02-2019] | Poland,PO rapid |
10-02 10-02 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Jastrzębia Góra [update:06-02-2019] | Poland,PO other |
10-02 10-02 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2019
Węgrów [update:10-02-2019] | Poland,MA rapid |
10-02 10-02 | Turniej Gier Planszowych i Szachowych
Glinne [update:12-02-2019] | Poland,PK rapid |
10-02 10-02 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D07/C07
Mielec [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
10-02 10-02 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D09/C09
Mielec [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
10-02 10-02 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D11/C11
Mielec [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
10-02 10-02 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D15/C15
Mielec [update:10-02-2019] | Poland,PK rapid |
10-02 10-02 | X Tewzadze Open
Dzierżoniów [update:10-02-2019] | Poland,DS rapid |
10-02 10-02 | XV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Repki
Repki [update:12-02-2019] | Poland,MA rapid |
11-02 11-02 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-01-2019] | Poland,SL rapid |
11-02 12-02 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz I KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL classic |
11-02 12-02 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ MĘSKĄ oraz II KOBIECĄ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL classic |
11-02 11-02 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL rapid |
11-02 11-02 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL rapid |
11-02 11-02 | IV TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Klasy I-III
Zgłobień [update:11-02-2019] | Poland,PK rapid |
11-02 11-02 | IV TSz o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Zgłobniu. Klasy IV-VII
Zgłobień [update:11-02-2019] | Poland,PK rapid |
11-02 17-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa 1400 - 1600 Szczyrk 2019 Turnus V
Szczyrk [update:17-03-2019] | Poland,SL classic |
11-02 11-02 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [update:12-02-2019] | Poland,DS rapid |
11-02 11-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:11-02-2019] | Poland,LU rapid |
11-02 15-02 | Turniej Szachowy na Kategorię Centralną - Bytom 2019 - OPEN FIDE
Bytom [update:15-02-2019] | Poland,SL classic |
11-02 11-02 | XXIV ARCHIDIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ARCYBISKUPA WACŁAWA DEPO
Częstochowa [update:11-02-2019] | Poland,SL rapid |
12-02 12-02 | FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ - DODATKOWY
STRUMIEŃ [update:12-02-2019] | Poland,SL rapid |
12-02 21-02 | Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - Grupa A
Wadowice Górne [update:21-02-2019] | Poland,PK classic |
12-02 21-02 | Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - grupa B
Wadowice Górne [update:21-02-2019] | Poland,PK rapid |
12-02 21-02 | Ferie z szachami w Szarotce - turniej klasyfikacyjny - grupa C
Wadowice Górne [update:21-02-2019] | Poland,PK rapid |
12-02 14-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Adepci"
Tomaszów Lubelski [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
12-02 13-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Pierwszy Krok"
Tomaszów Lubelski [update:23-02-2019] | Poland,LU rapid |
12-02 14-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Przyszli Mistrzowie"
Tomaszów Lubelski [update:15-02-2019] | Poland,LU classic |
12-02 14-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - "Szachowe Nadzieje"
Tomaszów Lubelski [update:23-02-2019] | Poland,LU classic |
12-02 16-02 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa 1000 - 1200 - Szczyrk 2019 - V turnus
Szczyrk [update:17-03-2019] | Poland,SL rapid |
12-02 12-02 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [update:12-02-2019] | Poland,MP rapid |
12-02 12-02 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:12-02-2019] | Poland,MP rapid |
12-02 12-02 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 5 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:12-02-2019] | Poland,MP rapid |
12-02 12-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:11-02-2019] | Poland,LU rapid |
12-02 12-02 | VII Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE
Jastrzębia Góra [update:12-02-2019] | Poland,PO blitz |
12-02 12-02 | XXII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:12-02-2019] | Poland,PL rapid |
12-02 12-02 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 19
Kraków [update:12-02-2019] | Poland,MP blitz |
13-02 13-02 | 1 Turniej o Medale Wójta Rachań Romana Miedziaka Ferie 2019.02.13
Wozuczyn Cukrownia [update:13-02-2019] | Poland,LU rapid |
13-02 13-02 | 812 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:13-02-2019] | Poland,MP rapid |
13-02 14-02 | Feryjny Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12
Zabrze [update:14-02-2019] | Poland,SL classic |
13-02 13-02 | III Starachowickie zachy Juniorów Amatorów - Turniej 4
Starachowice [update:14-02-2019] | Poland,SK blitz |
13-02 13-02 | Szachowa środa w Tarnowie nr 6 - 2019
Tarnów [update:13-02-2019] | Poland,MP blitz |
13-02 13-02 | Szachowe Mistrzostwa SP 12 w Starachowicach
Starachowice [update:14-02-2019] | Poland,SK blitz |
13-02 20-02 | Turniej Szachowy Klubu Maraton w Łomży
Łomża [update:01-03-2019] | Poland,PL rapid |
13-02 10-04 | Zimowy Turniej Szachowy WARZYCE 2019
WARZYCE [update:13-04-2019] | Poland,PK classic |
14-02 14-02 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 11/cykl II
Chrzanów [update:14-02-2019] | Poland,MP blitz |
14-02 14-02 | Klub P.Z.Szach. (354 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:14-02-2019] | Poland,MA rapid |
14-02 14-02 | Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży do lat 20
Gliwice [update:14-02-2019] | Poland,SL rapid |
15-02 15-02 | Turniej o Puchar Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - Ferie 2019
Krynice [update:24-02-2019] | Poland,LU rapid |
15-02 15-10 | 3 Otwarte Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w szachach korespondencyj
Serwer ICCF [update:16-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02 15-02 | 7. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:16-02-2019] | Poland,PL blitz |
15-02 15-10 | Ćwierćfinał 66 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:15-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02 01-03 | FERYJNE TURNIEJE KLASYFIKACYJNE
Nałęczów [update:02-03-2019] | Poland,LU classic |
15-02 01-03 | FERYJNY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - Grupa C na V i IV kategorię
Nałęczów [update:02-03-2019] | Poland,LU rapid |
15-02 15-12 | Finał 62 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:20-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02 15-02 | Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [update:26-02-2019] | Poland,DS rapid |
15-02 15-02 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:826
WADOWICE [update:16-02-2019] | Poland,MP rapid |
15-02 15-02 | I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Brzozowskiego- Grupa A
Brzozów [update:19-02-2019] | Poland,PK rapid |
15-02 15-02 | I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Brzozowskiego- Grupa B
Brzozów [update:19-02-2019] | Poland,PK rapid |
15-02 15-02 | Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa " Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ 5
Krosno Odrzańskie [update:15-02-2019] | Poland,LB rapid |
15-02 12-04 | MISTRZOSTWA SEKCJI L.K.S. PIAST ŚREM
Śrem [update:14-04-2019] | Poland,WP classic |
15-02 15-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:15-02-2019] | Poland,LU rapid |
15-02 15-10 | Półfinał 64 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [update:12-01-2019] | Poland,MA classic |
15-02 15-02 | Piątek z Kopernikiem 15.02.2019
Olsztyn [update:15-02-2019] | Poland,WM blitz |
16-02 16-02 | 6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2009 i młodsi)
Białystok [update:17-02-2019] | Poland,PL rapid |
16-02 16-02 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 24-03 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego - juniorzy
Olsztyn [update:28-03-2019] | Poland,WM team, classic |
16-02 16-02 | DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2005-2003)
Marzenin [update:16-02-2019] | Poland,WP rapid |
16-02 16-02 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-10+13
Toruń [update:16-02-2019] | Poland,KP rapid |
16-02 16-02 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do10 lat
Toruń [update:12-02-2019] | Poland,KP rapid |
16-02 16-02 | DZIECIĘCE SZACHOWE GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO-do7 lat
Toruń [update:16-02-2019] | Poland,KP rapid |
16-02 16-02 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2019 GRUPA A
SCINAWKA SREDNIA [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2019 Grupa B
SCINAWKA SREDNIA [update:25-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | I TRZEBIŃSKI KWADRANS SZACHOWY 7 x P'15 gr. A do 1400
Trzebinia [update:16-02-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 16-02 | I TRZEBIŃSKI KWADRANS SZACHOWY 7 x P'15 gr. B od 1600
Trzebinia [update:16-02-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 16-02 | II Memoriał Mirosławy Litmanowicz - do lat 14
Warszawa [update:16-02-2019] | Poland,MA rapid |
16-02 16-02 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - PCIM Grupa A OPEN
Pcim [update:17-02-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 16-02 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - PCIM Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV kategorii szachowej
Pcim [update:16-02-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 16-02 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego-PCIM Grupa C 2004 i młodsi do IV kategorii szachowej
Pcim [update:26-02-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 17-02 | II Turniej Zimowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02 17-02 | II Turniej Zimowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02 16-02 | II Turniej Zimowy - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:16-02-2019] | Poland,MA rapid |
16-02 16-02 | III Turniej Klasyfikacyjny -- Chomranice 2019 Gr-A
Chomranice [update:02-03-2019] | Poland,MP rapid |
16-02 17-02 | III Turniej Klasyfikacyjny -- Chomranice 2019 Gr-B
Chomranice [update:02-03-2019] | Poland,MP classic |
16-02 16-02 | III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Ośrodka Kultury w Wiśniowej. Ferie 2019
Wiśniowa [update:16-02-2019] | Poland,PK rapid |
16-02 17-02 | IV Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Standardowych 2019
Skarżysko-Kamienna [update:20-02-2019] | Poland,SK classic |
16-02 16-02 | IX Międzyszkolny Turniej Szachowy im. M. Rejewskiego Gr. B Roczniki 2003-2008
Łochowo [update:25-02-2019] | Poland,KP blitz |
16-02 16-02 | IX Międzyszkolny Turniej Szachowy im. M. Rejewskiego Gr.A Roczniki 2009 i młodsi
Łochowo [update:25-02-2019] | Poland,KP blitz |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy - grupa B (10-16 lat)
Strzegom [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy do lat 12
Żary [update:16-02-2019] | Poland,LB rapid |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy do lat 7
Żary [update:16-02-2019] | Poland,LB rapid |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy do lat 9
Żary [update:16-02-2019] | Poland,LB rapid |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy grupa A OPEN
Strzegom [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | Noworoczny Turniej Szachowy grupa C - do lat 9
Strzegom [update:20-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków - 4 kolejka
Oolsztyn [update:03-03-2019] | Poland,WM rapid |
16-02 16-02 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2009 i młodsi)
Marzenin [update:16-02-2019] | Poland,WP rapid |
16-02 16-02 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2006-2008)
Marzenin [update:16-02-2019] | Poland,WP rapid |
16-02 17-02 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2019 (grupa A)
Kozy [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02 16-02 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - I Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [update:16-02-2019] | Poland,SL rapid |
16-02 17-02 | Szkolenie Psychologia i Szachy - kurs dla szkoleniowców i zawodników
Łódź [update:12-02-2019] | Poland,LD rapid |
16-02 17-02 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:17-02-2019] | Poland,MA classic |
16-02 16-02 | Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2011 i młodsze
Warszawa Ursus [update:16-02-2019] | Poland,MA rapid |
16-02 16-02 | Turniej drużynowyo puchar Dyrektora ZSP w Rzuchowej
Rzuchowa [update:16-02-2019] | Poland,MP team, rapid |
16-02 16-02 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Olsztyn [update:16-02-2019] | Poland,WM classic |
16-02 16-02 | Turniej Otwarcia Klubu Szachowego Fundacji GROTEKA
Warszawa Praga Północ [update:16-02-2019] | Poland,MA rapid |
16-02 16-02 | Turniej Weekendowy - Grupa B
Gorzów Wielkopolski [update:16-02-2019] | Poland,LB rapid |
16-02 16-02 | Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK 1000-1250
Białystok [update:16-02-2019] | Poland,PL rapid |
16-02 17-02 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr B
Strzelce Kraj [update:17-02-2019] | Poland,LB classic |
16-02 17-02 | Wiosenny Turniej Szachowy Gr. A
Strzelce Kraj. [update:17-02-2019] | Poland,LB classic |
16-02 16-02 | X SZACHOWE MISTRZOSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY GMINY PCIM - PRZEDSZKOLAKI
Pcim [update:18-02-2019] | Poland,MP blitz |
16-02 16-02 | XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów 2019-Grupa 2009 i młodsi
Rogi [update:16-02-2019] | Poland,PK rapid |
16-02 16-02 | XIV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów-Grupa Open
Rogi [update:16-02-2019] | Poland,PK rapid |
16-02 17-02 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 11 lat
Racibórz [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02 17-02 | XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2019 - do 8 lat
Racibórz [update:17-02-2019] | Poland,SL classic |
16-02 16-02 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [update:16-02-2019] | Poland,ZP blitz |
16-02 16-02 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #2 - dziewczynki
KOŁOBRZEG [update:16-02-2019] | Poland,ZP blitz |
16-02 16-02 | XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 2
Tąpkowice [update:16-02-2019] | Poland,SL rapid |
16-02 16-02 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [update:10-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [update:16-02-2019] | Poland,DS rapid |
16-02 16-02 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-1
GRYFINO [update:16-02-2019] | Poland,ZP rapid |
16-02 23-02 | XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH
POKRZYWNA [update:26-02-2019] | Poland,OP classic |
16-02 23-02 | XXIX MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ DZIECI
POKRZYWNA [update:23-02-2019] | Poland,OP classic |
17-02 17-02 | 6. RUNDA XXIV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1999 i młodsi)
Białystok [update:17-02-2019] | Poland,PL rapid |
17-02 12-05 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SENIORÓW
Olsztyn [update:11-05-2019] | Poland,WM team, classic |
17-02 17-02 | Drużynowy Puchar Woj. Podlaskiego klas I-III w Szachach na rok 2019 - chłopcy
Suwałki [update:17-02-2019] | Poland,PL rapid |
17-02 17-02 | Drużynowy Puchar Woj. Podlaskiego klas I-III w Szachach na rok 2019- dziewczynki
Suwałki [update:17-02-2019] | Poland,PL rapid |
17-02 17-02 | Grand Prix Chylice-Piaseczno: Aktywne II
Chylice [update:17-02-2019] | Poland,MA rapid |
17-02 17-02 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 2
Galeria Echo - Kielce [update:17-02-2019] | Poland,SK blitz |
17-02 17-02 | I Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa [update:25-02-2019] | Poland,MA rapid |
17-02 17-02 | I Turniej w Aninie dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych - grupa B
Warszawa [update:25-02-2019] | Poland,MA rapid |
17-02 17-02 | II Turniej Zimowy - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:17-02-2019] | Poland,MA rapid |
17-02 17-02 | NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY BŁYKAWICZNE
Wrocław [update:09-02-2019] | Poland,DS blitz |
17-02 17-02 | NIEDZIELNE SPOTKANIA Z GRAMI W PASAŻU GRUNWALDZKIM - SZACHY SZYBKIE (DO LAT 14)
Wrocław [update:09-02-2019] | Poland,DS rapid |
17-02 17-02 | Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią)
Warszawa Ursus [update:17-02-2019] | Poland,MA rapid |
17-02 17-02 | Turniej o puchar Sołtysa Pogórskiej Woli
Pogórska Wola [update:17-02-2019] | Poland,MP rapid |
17-02 17-02 | TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIN
Lubin [update:06-02-2019] | Poland,DS blitz |
17-02 17-02 | Turniej Weekendowy - Grupa A
Gorzów Wielkopolski [update:17-02-2019] | Poland,LB rapid |
17-02 17-02 | V Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino
Rąbino k/ Połczyna-Zdroju [update:22-02-2019] | Poland,ZP rapid |
18-02 18-02 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-01-2019] | Poland,SL rapid |
18-02 20-02 | Get Smart! Play Chess - Ferie 2018
Mielec [update:20-02-2019] | Poland,PK classic |
18-02 18-02 | Oboz narciarski w Szczyrku gr. B
Łódź Szczyrk [update:23-02-2019] | Poland,LD classic |
18-02 18-02 | szczyrk klasyk A
Łódź\\ Szczyrk [update:20-02-2019] | Poland,LD classic |
18-02 22-02 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ A
Dukla [update:23-02-2019] | Poland,PK classic |
18-02 22-02 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ B
Dukla [update:22-02-2019] | Poland,PK classic |
18-02 18-02 | XVI Feryjny turniej szachowy 1z5 start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [update:18-02-2019] | Poland,LU rapid |
19-02 19-02 | Ferie z szachami
Radzionków [update:19-02-2019] | Poland,SL rapid |
19-02 19-02 | Mistrzostwa Gminy Grodziczno - grupa młodsza
Zwiniarz [update:19-02-2019] | Poland,WM rapid |
19-02 19-02 | Mistrzostwa Gminy Grodziczno - grupa starsza
Zwiniarz [update:19-02-2019] | Poland,WM rapid |
19-02 10-09 | OILS GKSz - Sezon 5 - Grupa A
Gubin [update:03-09-2019] | Poland,LB classic |
19-02 10-09 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa B
Gubin [update:03-09-2019] | Poland,LB classic |
19-02 19-05 | Otwarta Indywidualna Liga Szachowa - Sezon 5 - Grupa C
Gubin [update:03-04-2019] | Poland,LB classic |
19-02 19-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:11-02-2019] | Poland,LU rapid |
19-02 19-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:19-02-2019] | Poland,LU rapid |
19-02 19-02 | XVI Feryjny Turniej Szachowy 2z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [update:19-02-2019] | Poland,LU rapid |
19-02 19-02 | XXIII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:19-02-2019] | Poland,PL rapid |
19-02 19-02 | XXIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH (do FIDE)
POKRZYWNA [update:19-02-2019] | Poland,OP rapid |
19-02 19-02 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 20
Kraków [update:19-02-2019] | Poland,MA blitz |
20-02 20-02 | 813 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:20-02-2019] | Poland,MP rapid |
20-02 20-02 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 5 - chłopcy
Starachowice [update:21-02-2019] | Poland,SK blitz |
20-02 20-02 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 5 - dziewczęta
Starachowice [update:21-02-2019] | Poland,SK blitz |
20-02 20-02 | Szachowa środa w Tarnowie nr 7 - 2019
Tarnów [update:20-02-2019] | Poland,MP blitz |
20-02 21-02 | Szachowe Ferie dla dzieci do lat 12
Zabrze [update:21-02-2019] | Poland,SL classic |
20-02 20-02 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T10 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:20-02-2019] | Poland,PL blitz |
20-02 20-02 | VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO BESKIDU NISKIEGO - TURNIEJ C
Dukla [update:20-02-2019] | Poland,PK rapid |
20-02 20-02 | XVI Feryjny Turniej Szachowy 3z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [update:20-02-2019] | Poland,LU rapid |
21-02 21-02 | Ferie z Szachami w Kubiszówce
Bielsko-Biała [update:22-02-2019] | Poland,SL blitz |
21-02 21-02 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 12/cykl II
Chrzanów [update:21-02-2019] | Poland,MP blitz |
21-02 21-02 | Klub P.Z.Szach. (355 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:21-02-2019] | Poland,MA rapid |
21-02 21-02 | Mistrzostwa SZS Kościan 2003 - 2005 chłopcy
Kościan [update:22-02-2019] | Poland,WP rapid |
21-02 21-02 | Mistrzostwa SZS Kościan 2003-2005 dziewczynki
Kościan [update:22-02-2019] | Poland,WP rapid |
21-02 21-02 | Mistrzostwa SZS Kościan 2006 i młodsi dziewczynki
Kościan [update:22-02-2019] | Poland,WP rapid |
21-02 21-02 | Turniej SZS Kościan 2006 i mlodsi chłopcy
Kościan [update:27-02-2019] | Poland,WP rapid |
21-02 21-02 | Turniej zimowy 3 2019
Skierniewice [update:18-03-2019] | Poland,MA classic |
21-02 21-02 | XVI Feryjny Turniej Szachowy 4z5 - start 12:00 do lat 8-10-15-20
Lubartów [update:21-02-2019] | Poland,LU rapid |
21-02 21-02 | XXIX PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH (do FIDE)
POKRZYWNA [update:20-02-2019] | Poland,OP blitz |
22-02 24-02 | I Mistrzostwa UKS Pałac Młodzieży Katowice
Katowice [update:24-02-2019] | Poland,SL classic |
22-02 22-02 | 8. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:23-02-2019] | Poland,PL rapid |
22-02 22-02 | Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [update:22-02-2019] | Poland,LB rapid |
22-02 22-02 | Grand Prix Nowego Tomyśla w 2019 r - Turniej nr 1
Nowy Tomyśl [update:22-02-2019] | Poland,WP rapid |
22-02 22-02 | Grand Prix Polonii Wrocław
wrocław [update:26-02-2019] | Poland,DS blitz |
22-02 22-02 | Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [update:22-02-2019] | Poland,LB rapid |
22-02 22-02 | III Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Kaliska
Kaliska [update:22-02-2019] | Poland,PO blitz |
22-02 22-02 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa A
Barcin [update:22-02-2019] | Poland,KP blitz |
22-02 22-02 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa B
Barcin [update:22-02-2019] | Poland,KP rapid |
22-02 22-02 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa C
Barcin [update:22-02-2019] | Poland,KP rapid |
22-02 22-02 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - grupa D
Barcin [update:22-02-2019] | Poland,KP rapid |
22-02 22-02 | IV Grand Prix Chrzanowa 4 turniej
Chrzanów [update:25-02-2019] | Poland,MP blitz |
22-02 24-02 | IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej
Sędziszów Małopolski [update:24-02-2019] | Poland,PK classic |
22-02 22-02 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (2z10 )
Lubartów [update:27-02-2019] | Poland,LU rapid |
22-02 22-02 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY - turniej IX (wpisowe ZERO zł)
Białystok [update:22-02-2019] | Poland,PL blitz |
22-02 05-04 | Mistrzostwa Klubu Szachowego " Hetman " - Nowe Miasto Lubawskie
Nowe Miasto Lubawskie [update:20-04-2019] | Poland,WM classic |
22-02 22-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:22-02-2019] | Poland,LU blitz |
22-02 22-02 | Piątek z Kopernikiem 22.02.2019
Olsztyn [update:22-02-2019] | Poland,WM blitz |
22-02 22-02 | Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych w Szachach IV Mamoriał Mariana Solarza
Pogwizdów [update:27-02-2019] | Poland,SL rapid |
22-02 23-02 | Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr A ranking 1600 i wyższy
Szarów - Hotel AZALIA [update:24-02-2019] | Poland,MP classic |
22-02 23-02 | Turniej konsultacyjny Kadry MZSzach NABÓR - gr B ranking 1400 i niższy
Szarów - Hotel AZALIA [update:24-02-2019] | Poland,MP classic |
22-02 24-02 | Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych dzieci do lat 14
Radzyń Podlaski [update:25-02-2019] | Poland,LU classic |
22-02 24-02 | Turniej o Puchar Starosty Radzyńskiego w Szachach Klasycznych OPEN
Radzyń Podlaski [update:24-02-2019] | Poland,LU classic |
22-02 22-02 | Turniej Szachowy -Juniorzy "Wieży
Wadowice [update:23-02-2019] | Poland,MP blitz |
22-02 22-02 | Walentynkowy Turniej Szachowy - Z miłości do szachów
Kraków [update:22-02-2019] | Poland,MP blitz |
22-02 22-02 | XIII FERYJNY TURNIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR DYREKTORA KDK
Krasnobród [update:22-02-2019] | Poland,LU rapid |
22-02 22-02 | XVI Feryjny Turniej Szachowy 5z5 - start 10:00 do lat 8-10-15-20 FIDE
Lubartów [update:23-02-2019] | Poland,LU rapid |
22-02 22-02 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:24-02-2019] | Poland,WP rapid |
23-02 23-02 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 5
Kraków [update:23-02-2019] | Poland,MP blitz |
23-02 23-02 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa D
Wrocław [update:23-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa E
Wrocław [update:23-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci - Grupa F
Wrocław [update:23-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | 5 Runda III Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej UWAGA Nowe Miejsce PS Nr 9 Legionowa 7
Białystok [update:23-02-2019] | Poland,PL rapid |
23-02 23-02 | ŁÓDZKA LIGA SZACHOWA 2019 - LUTY
Łódź [update:23-02-2019] | Poland,LD rapid |
23-02 23-02 | I Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [update:23-02-2019] | Poland,PO rapid |
23-02 23-02 | I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa A
Jaworzyna Śląska [update:26-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa B
Jaworzyna Śląska [update:01-03-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa C
Jaworzyna Śląska [update:27-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | I Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach Grupa D
Jaworzyna Śląska [update:27-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | I Salezjański Turniej Szachowy Przedszkolaków
Toruń [update:23-02-2019] | Poland,KP rapid |
23-02 23-02 | I Turniej na kategorię V i IV SP 353 Wesoła -gr.C
Warszawa- Wesoła [update:25-02-2019] | Poland,MA classic |
23-02 23-02 | I Turniej Wesoła SP 353 - gr.A
Warszawa -Wesoła [update:25-02-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 23-02 | I Turniej Wesoła SP 353 dla dzieci r.2010 i młodsi -gr.B
Warszawa wesoła [update:25-02-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 23-02 | II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:23-02-2019] | Poland,PO rapid |
23-02 03-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Szklarska Poręba [update:03-03-2019] | Poland,DS classic |
23-02 03-03 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Szklarska Poręba [update:03-03-2019] | Poland,DS classic |
23-02 24-02 | IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B
Sędziszów Małopolski [update:24-02-2019] | Poland,PK classic |
23-02 23-02 | IV TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa C
Sędziszów Małopolski [update:03-03-2019] | Poland,PK rapid |
23-02 23-02 | IX Drużynowy Turniej Szachowy o puchar Burmistrza Tuchowa
Burzyn [update:23-02-2019] | Poland,MP team, rapid |
23-02 23-02 | IX Gminny Turniej Szachowy KARCZMISKA 2019
Karczmiska [update:25-02-2019] | Poland,LU rapid |
23-02 23-02 | Królewskie Rozgrywki- grupa A - do lat 8 (max. V kat.) - luty
Myślenice [update:23-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | Królewskie Rozgrywki- grupa B- (do lat 12) - luty
Myślenice [update:04-03-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 23-02 | Królewskie Rozgrywki- grupa C- OPEN - luty
Myślenice [update:17-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Niepołomice ul. Kościuszki 22 [update:22-02-2019] | Poland,MP classic |
23-02 23-02 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa A
Ligota Miliardowice [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa D
Ligota Miliardowice [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | LXXX Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:23-02-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 24-02 | Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa A
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL classic |
23-02 24-02 | Mini-ELO Białystok 2019 (17) - grupa B
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL classic |
23-02 23-02 | Mistrzostwa Dzielnicy Ochota Szkół Podstawowych i Liceów w Szachach Szybkich
Warszawa Ochota [update:23-02-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 23-02 | Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Sędziów Szachowych w Szachach Błyskawicznych
Warszawa [update:24-02-2019] | Poland,MA blitz |
23-02 23-02 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - V kolejka - I edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:24-02-2019] | Poland,WM rapid |
23-02 23-02 | Open Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T1
Zawiercie [update:05-03-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE
Choszczno [update:23-02-2019] | Poland,ZP rapid |
23-02 23-02 | Otwarte Mistrzostwa Szkoły 303 im Fryderyka Chopina Warszawa
Warszawa [update:22-02-2019] | Poland,MA rapid |
23-02 23-02 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO
PAWŁOWICE [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr. A
Rząska [update:03-03-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr. A 1
Rząska [update:03-03-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE 2019 Gr.B 1
Rząska [update:28-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY W RZĄSCE Gr. B
Rząska [update:23-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 23-02 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - luty
Sieradz [update:23-02-2019] | Poland,LD rapid |
23-02 23-02 | Turniej integracyjny w Ostródzie
Ostróda [update:24-02-2019] | Poland,WM rapid |
23-02 23-02 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1200
Ostróda [update:23-02-2019] | Poland,WM rapid |
23-02 24-02 | Turniej klasyfikacyjny 1250-1400
Ostróda [update:24-02-2019] | Poland,WM classic |
23-02 24-02 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:24-02-2019] | Poland,MA classic |
23-02 24-02 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:24-02-2019] | Poland,MA classic |
23-02 23-02 | Ubezpieczenia KANIA FINANSE_Olimpia i Przyjaciele_nr 5
GOLESZÓW [update:23-02-2019] | Poland,SL blitz |
23-02 23-02 | V Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp.
Sędziszów Małopolski [update:23-02-2019] | Poland,PK blitz |
23-02 23-02 | VII Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej A
Starachowice [update:23-02-2019] | Poland,SK rapid |
23-02 23-02 | VII Memoriał im. Powstańców Styczniowych - Turniej B
Starachowice [update:23-02-2019] | Poland,SK rapid |
23-02 23-02 | VIII TURNIEJ SZACHOWY W PZSz W CHOJNOWIE O PUCHAR POLSKIEJ MIEDZI
Chojnów [update:25-02-2019] | Poland,DS rapid |
23-02 23-02 | Wiejskie Igrzyska Wsi - Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Bratian [update:24-02-2019] | Poland,WM blitz |
23-02 23-02 | X Familijny Turniej Szachowy
Pszów [update:23-02-2019] | Poland,SL rapid |
23-02 23-02 | X JUBILEUSZOWY MEMORIAŁ SZACHOWY KS. TADEUSZA BIAŁECKIEGO
KRYNKA - Świetlica [update:08-02-2019] | Poland,LU rapid |
23-02 23-02 | X Memoriał Szachowy ks. Tadeusza Białeckiego
KRYNKA - Ś?WIETLICA [update:23-02-2019] | Poland,LU rapid |
23-02 23-02 | XI Grand Prix Szkół Podstawowych 2018/19 - Turniej #5
KOŁOBRZEG [update:23-02-2019] | Poland,ZP rapid |
23-02 23-02 | XVII Otwarte Mistrzostwa Gminy Somonino w Szachach-Turniej Feryjny dla Dzieci
Somonino [update:23-02-2019] | Poland,PO blitz |
23-02 24-02 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH A 2011 i mł.
Trzebinia [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 24-02 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH B 2009 i mł
Trzebinia [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 24-02 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH C 2007 i mł.
Trzebinia [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 24-02 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH D 2005 i mł.
Trzebinia [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
23-02 24-02 | XXIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW W SZACHACH AKTYWNYCH E 2002 i mł.
Trzebinia [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
24-02 24-02 | "Cykl turniejów Grand Prix CEKDIM" 1. Turniej
Wrocław [update:24-02-2019] | Poland,DS blitz |
24-02 24-02 | II Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:23-02-2019] | Poland,SK rapid |
24-02 24-02 | II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej - turniej 5
Szydłowiec [update:23-02-2019] | Poland,MA rapid |
24-02 24-02 | III Zimowy Otwarty Turniej Szachowy Grupa A
TARNOWIEC [update:24-02-2019] | Poland,PK rapid |
24-02 24-02 | III Zimowy Otwarty Turniej Szachowy Grupa B
TARNOWIEC [update:24-02-2019] | Poland,PK rapid |
24-02 24-02 | III Liga ZZSzach - II zjazd Choszczno
Choszczno [update:22-01-2019] | Poland,ZP team, classic |
24-02 24-02 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [update:24-02-2019] | Poland,SL rapid |
24-02 24-02 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnowskiego i Wójta Gminy Skrzyszów
Skrzyszów [update:24-02-2019] | Poland,MP rapid |
24-02 24-02 | V Szachowe Mistrzostwa Miasta Białegostoku Chłopców do lat 6
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL rapid |
24-02 24-02 | V Szachowe Mistrzostwa Miasta Białegostoku Dziewcząt do lat 6
Białystok [update:24-02-2019] | Poland,PL rapid |
24-02 24-02 | VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ
Ciechanów [update:24-02-2019] | Poland,MA rapid |
24-02 24-02 | VI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - B
Ciechanów [update:24-02-2019] | Poland,MA rapid |
24-02 24-02 | XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego DZIECI
Biłgoraj [update:03-03-2019] | Poland,LU rapid |
24-02 24-02 | XIX Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego Sen. i Jun.
Biłgoraj [update:03-03-2019] | Poland,LU rapid |
25-02 25-02 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-01-2019] | Poland,SL rapid |
25-02 25-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:25-02-2019] | Poland,LU rapid |
25-02 25-02 | Turniej szachów błyskawicznych w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek
Krosno [update:23-03-2019] | Poland,PK blitz |
26-02 26-02 | I Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Kukiełki [update:26-02-2019] | Poland,LU rapid |
26-02 26-02 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - II runda
Lipinki [update:26-02-2019] | Poland,MP rapid |
26-02 27-03 | O FIDE i o kategorie u Stefana Wronicza 2019 (1)
Warszawa - ursynów [update:27-03-2019] | Poland,MA classic |
26-02 26-02 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy luty z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:26-02-2019] | Poland,LU rapid |
26-02 26-02 | Turniej Klas I w SP31
Kraków [update:26-02-2019] | Poland,MP blitz |
26-02 26-02 | VI Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu Rabka Zdrój 2019
Rabka Zdrój [update:28-02-2019] | Poland,MP rapid |
26-02 26-02 | XXIV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:26-02-2019] | Poland,PL rapid |
27-02 27-02 | 814 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:27-02-2019] | Poland,MP rapid |
27-02 27-02 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY
WOLSZTYN [update:27-02-2019] | Poland,WP classic |
27-02 27-02 | MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO WARCABY DZIEWCZĄT
WOLSZTYN [update:27-02-2019] | Poland,WP classic |
27-02 27-02 | Szachowa tłusta środa w Tarnowie nr 8 - 2019r
Tarnów [update:27-02-2019] | Poland,MP blitz |
27-02 24-04 | Turniej Klasyfikacyjny w LUNIE
Łódź [update:24-04-2019] | Poland,LD classic |
27-02 24-04 | Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [update:27-02-2019] | Poland,PO classic |
27-02 24-04 | Turniej o Puchar 60 - lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Bałtyk"
Gdynia - Witomino [update:30-04-2019] | Poland,PO classic |
27-02 27-02 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T11 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:27-02-2019] | Poland,PL blitz |
27-02 27-02 | VII Turniej Szachowy o Puchar Patrona Szkoły "Feliksa Nowowiejskiego"
Barczewo [update:27-02-2019] | Poland,WM rapid |
27-02 27-02 | XII GRAND PRIX STARACHOWIC W SZACHACH - Turniej 5
Starachowice [update:01-03-2019] | Poland,SK blitz |
27-02 27-02 | XVIII Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego
Biszcza [update:02-03-2019] | Poland,LU blitz |
28-02 28-02 | 4 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca
Czerniczyn [update:01-03-2019] | Poland,LU rapid |
28-02 28-02 | CUP of the GROUP of COMPANIES "REGION" Moscow 2019
Moscow [update:28-02-2019] | Russia blitz |
28-02 28-02 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 13/cykl II
Chrzanów [update:28-02-2019] | Poland,MP blitz |
28-02 28-02 | Klub P.Z.Szach. (356. turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:28-02-2019] | Poland,MA rapid |
May 2019 | ||
---|---|---|
01-05 04-05 | II SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - MAJÓWKA 2019 - Turniej na kategorie
Rembów [update:02-05-2019] | Poland,SK classic |
01-05 01-05 | II Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Błaszki
Błaszki [update:01-05-2019] | Poland,LD rapid |
01-05 01-05 | II Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Błaszkir - juniorzy
Błaszki [update:01-05-2019] | Poland,LD rapid |
01-05 01-05 | Międzynarodowy Turniej Szachowy Festiwal Młodych Talentów do lat 16
Gryfino [update:01-05-2019] | Poland,ZP rapid |
01-05 05-05 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019
PŁOCK [update:05-05-2019] | Poland,MA classic |
01-05 04-05 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa 11-18 lat
Spała [update:04-05-2019] | Poland,LD classic |
01-05 04-05 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Klasycznych grupa do lat 10
Spała [update:04-05-2019] | Poland,LD classic |
01-05 05-05 | OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK
Suwałki [update:05-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05 03-05 | OTWATRE MISTRZOSTWA SUWAŁK - GRUPA "B"
Suwałki [update:03-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05 04-05 | PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Chłopcy
Szczyrk [update:04-05-2019] | Poland,SL classic |
01-05 04-05 | PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH - Dziewczęta
Szczyrk [update:04-05-2019] | Poland,SL classic |
01-05 05-05 | Suchy Bór OPEN 2019 - TURNIEJ ODWOŁANY!!!!!!!
Suchy Bór k.Opola [update:24-04-2019] | Poland,OP classic |
01-05 01-05 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 Majówka 2019
Olsztyn [update:01-05-2019] | Poland,WM classic |
01-05 05-05 | Turniej klasyfikacyjny 1800 plus Majówka 2019
Olsztyn [update:04-05-2019] | Poland,WM classic |
01-05 03-05 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2019 - grupa B
Białystok [update:03-05-2019] | Poland,PL classic |
01-05 01-05 | Turniej Szachowy "Majówka 2019"
Skwierzyna [update:01-05-2019] | Poland,LB rapid |
01-05 01-05 | TURNIEJ SZACHOWY 'PIERWSZY KROK' O PUCHAR DYREKTORA WDK WOLSZTYN
Karpicko k Wolsztyna [update:01-05-2019] | Poland,WP rapid |
01-05 01-05 | Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa A Seniorzy
Ropczyce [update:01-05-2019] | Poland,PK rapid |
01-05 01-05 | Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa B Juniorzy ur. 2002-2006
Ropczyce [update:01-05-2019] | Poland,PK rapid |
01-05 01-05 | Turniej Szachowy Ropczyce 2019 Grupa C Juniorzy ur. 2007 i mł.
Ropczyce [update:03-05-2019] | Poland,PK rapid |
01-05 04-05 | TURNIEJ TOWARZYSZĄCY OPEN FIDE przy Pucharze Polski Młodzików do lat 8
Szczyrk [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
01-05 01-05 | Turniej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Radzyń Podlaski [update:01-05-2019] | Poland,LU blitz |
01-05 01-05 | TURNIEJ Z OKAZJI SWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
ROGOŹNO [update:09-05-2019] | Poland,WP rapid |
01-05 01-05 | VIII Turniej im. Króla Kazimierza Wielkiego
Miasto Kowal [update:06-05-2019] | Poland,KP rapid |
01-05 01-05 | XIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Czeskiego Cieszyna
CIESZYN CZESKI [update:01-05-2019] | Poland,SL blitz |
01-05 01-05 | XVI Mazowieckie Mistrzostwa W Szachach Szybkich
Milanówek [update:01-05-2019] | Poland,MA rapid |
01-05 01-05 | XX Mistrzostwa Milanówka Juniorów W Szachach Szybkich
Milanówek [update:01-05-2019] | Poland,MA rapid |
01-05 01-05 | XXXII Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach
Karpicko k. Wolsztyna [update:02-05-2019] | Poland,WP rapid |
01-05 01-05 | XXXVI TURNIEJ SZACHOWY z okazji 228 rocznicy uchwalenia konstytucji 3- maja
BLIŻYN [update:30-04-2019] | Poland,SK rapid |
02-05 02-05 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 7/cykl III
Chrzanów [update:02-05-2019] | Poland,MP blitz |
02-05 02-05 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej V
Malbork [update:02-05-2019] | Poland,PO blitz |
02-05 02-05 | Klub P.Z.Szach. (365 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:02-05-2019] | Poland,MA rapid |
02-05 03-05 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 Majówka 2019
Olsztyn [update:03-05-2019] | Poland,WM classic |
02-05 02-05 | Turniej Majowy z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - turniej A
Żnin [update:02-05-2019] | Poland,KP rapid |
02-05 02-05 | Turniej Majowy z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - turniej B
Żnin [update:02-05-2019] | Poland,KP rapid |
02-05 02-05 | Turniej Szachów Błyskawicznych Kaszebe Open - zgłoszony do FIDE
Lipusz [update:14-05-2019] | Poland,PO blitz |
03-05 03-05 | 17. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:06-05-2019] | Poland,PL blitz |
03-05 03-05 | Grand Prix Polonii Wrocław BLITZ - 3 Maj godz 10;00 (gramy w Hetmanie!!)
Wrocław [update:04-05-2019] | Poland,DS blitz |
03-05 03-05 | III Majowe Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Szybkich 2019 (zgłoszony do FIDE!)
Skarżysko-Kamienna [update:08-05-2019] | Poland,SK rapid |
03-05 03-05 | Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych
Katowice [update:03-05-2019] | Poland,SL blitz |
03-05 03-05 | Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych - do lat 10
Katowice [update:03-05-2019] | Poland,SL classic |
03-05 05-05 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
03-05 03-05 | Turniej o Puchar Starosty PowiatuTczewskiego 2019 r.
Tczew [update:04-05-2019] | Poland,PO blitz |
03-05 03-05 | Turniej Szachów Błyskawicznych - Szachowa Majówka z LUKKS Kielce - Rebmów 2019
Rembów [update:24-04-2019] | Poland,SK blitz |
03-05 03-05 | Turniej szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja - IX Turniej GP ZZSzach - TURNIEJ ODWOŁANY !!!! TURNIEJ GP - IX ODBĘDZIE SIĘ W STARGARDZIE !
Łobez [update:11-04-2019] | Poland,ZP rapid |
03-05 03-05 | Turniej z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Kościan [update:04-05-2019] | Poland,WP rapid |
03-05 03-05 | XXI PITS-Wapno-2019 (zajrzyj na chessmanager)
Wapno [update:02-05-2019] | Poland,WP rapid |
03-05 03-05 | XXII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁODYGOWICE (do FIDE)
ŁODYGOWICE [update:03-05-2019] | Poland,SL rapid |
03-05 03-05 | XXXII Turniej Weteranów 3 V 2019 Klub Raszyn
Poznań [update:03-05-2019] | Poland,WP rapid |
03-05 03-05 | Zabrzańska Majówka -OPEN
Zabrze [update:03-05-2019] | Poland,SL blitz |
03-05 03-05 | Zabrzańska Majówka do lat 8
ZABRZE [update:03-05-2019] | Poland,SL classic |
04-05 04-05 | I Turniej szachowy o puchar Sołtysa Nowodworza
Nowodworze [update:04-05-2019] | Poland,MP rapid |
04-05 05-05 | II Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Wiosna 2019
Puławy [update:05-05-2019] | Poland,LU classic |
04-05 04-05 | II Turniej Weekendowy FIDE - Puławska Wiosna 2019 (Rapid - zgłoszony do FIDE!)
Puławy [update:06-05-2019] | Poland,LU rapid |
04-05 05-05 | III Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny do lat 14
Czerwionka-Leszczyny [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
04-05 05-05 | OTWARTY turniej z możliwością zdobycia do IV kategorii
Czerwionka Leszczyny [update:05-05-2019] | Poland,SL classic |
04-05 04-05 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - II Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [update:05-05-2019] | Poland,SL rapid |
04-05 05-05 | Turniej klasyfikacyjy 1600-1700 Majówka 2019
Olsztyn [update:05-05-2019] | Poland,WM classic |
04-05 04-05 | Turniej Szachów Szybkich - Szachowa Majówka z LUKKS Kielce - Rebmów 2019
Rembów [update:26-04-2019] | Poland,SK rapid |
04-05 04-05 | Turniej Wielkanocny dla przedszkolaków
Włoszakowice [update:04-05-2019] | Poland,WP rapid |
04-05 04-05 | Turniej wielkanocny grupa A
Włoszakowice [update:04-05-2019] | Poland,WP rapid |
04-05 04-05 | Turniej Wielkanocny grupa B
Włoszakowice [update:04-05-2019] | Poland,WP rapid |
04-05 04-05 | VIII runda kwiecień 2019 cyklu Turniejów Szachowych Zagraj z Flisakiem
Toruń [update:28-04-2019] | Poland,KP classic |
04-05 04-05 | XIV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.A i Gr.B (do lat 10 i 16)
Gorlice [update:04-05-2019] | Poland,MP rapid |
04-05 04-05 | XIV Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.C (Open)
Gorlice [update:04-05-2019] | Poland,MP classic |
05-05 05-05 | 61 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - FW PK 2019
Czarna (powiat dębicki) [update:05-05-2019] | Poland,PK team, rapid |
05-05 05-05 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:03-05-2019] | Poland,MA rapid |
05-05 05-05 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa A OPEN
Lubień [update:05-05-2019] | Poland,MP rapid |
05-05 05-05 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa B 2004 i młodsi powyżej IV
Lubień [update:05-05-2019] | Poland,MP rapid |
05-05 05-05 | II Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego - LUBIEŃ Grupa C 2004 i młodsi do IV NA V i IV KATEGORIĘ
Lubień [update:07-05-2019] | Poland,MP rapid |
05-05 05-05 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Spała [update:05-05-2019] | Poland,LD blitz |
05-05 12-05 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy"FIANCHETTO"-Krynica Zdrój
Krynica Zdrój [update:12-05-2019] | Poland,MP classic |
05-05 05-05 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Częstochowa [update:05-05-2019] | Poland,SL rapid |
05-05 05-05 | Wojewódzki 61 Turniej Szachowy o " Złotą Wieżę "
Ostróda [update:05-05-2019] | Poland,WM team, rapid |
05-05 05-05 | XI GRAND PRIX TERESPOLA 2019 W SZACHACH SESJA II WIOSNA
TERESPOL [update:07-05-2019] | Poland,LU rapid |
06-05 06-05 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:28-04-2019] | Poland,SL rapid |
06-05 06-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:06-05-2019] | Poland,LU rapid |
07-05 07-05 | BŁYSKAWICZNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI do lat 10
Kielce - LUKKS [update:24-04-2019] | Poland,SK blitz |
07-05 07-05 | 4/2 Turniej Kl. 2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [update:07-05-2019] | Poland,LU rapid |
07-05 07-05 | 8 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2019
Ulhówek [update:07-05-2019] | Poland,LU rapid |
07-05 06-07 | II Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa A
Warszawa - Ursynów [update:06-07-2019] | Poland,MA classic |
07-05 25-07 | II Wiosenna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa B
Warszawa - Ursynów [update:25-07-2019] | Poland,MA classic |
07-05 09-05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - chłopcy
Lubenia [update:09-05-2019] | Poland,PK classic |
07-05 09-05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików PK-MP - dziewczęta
Lubenia [update:09-05-2019] | Poland,PK classic |
07-05 07-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:07-05-2019] | Poland,LU rapid |
07-05 08-05 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:08-05-2019] | Poland,SL classic |
07-05 07-05 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 30
Kraków [update:07-05-2019] | Poland,MP blitz |
07-05 07-05 | XXXIV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:08-05-2019] | Poland,PL rapid |
08-05 08-05 | 5/2 Turniej Kl.1ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Łaszczów [update:09-05-2019] | Poland,LU rapid |
08-05 08-05 | 823 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:08-05-2019] | Poland,MP rapid |
08-05 08-05 | III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2019 w szachach błyskawicznych
Warszawa [update:09-05-2019] | Poland,MA blitz |
08-05 05-06 | Mistrzostwa Elbląga Klasyczne 2019
Elbląg [update:27-06-2019] | Poland,WM classic |
08-05 08-05 | Szachowa środa w Tarnowie nr 17 - 2019
Tarnów [update:08-05-2019] | Poland,MP blitz |
08-05 08-05 | Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz grupa młodsza
Zagórz [update:08-05-2019] | Poland,PK rapid |
08-05 08-05 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T16 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:08-05-2019] | Poland,PL blitz |
08-05 19-06 | V Mistrzostwa Niepublicznego Przedszkola Zgr Sióstr św Józefa Krosno gr B
Krosno [update:19-06-2019] | Poland,PK rapid |
08-05 19-06 | V Turniej Szachowy O Mistrzostwo Niepublicznego Przedszkola Zgr Sióstr św Józefa gr A
Krosno [update:19-06-2019] | Poland,PK rapid |
08-05 08-05 | VIII Szachowe Mistrzostwa Zagórza Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Zagórza
Zagórz [update:09-05-2019] | Poland,PK rapid |
08-05 08-05 | XII Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 8
Starachowice [update:10-05-2019] | Poland,SK blitz |
09-05 09-05 | 4 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego
Krynice [update:29-05-2019] | Poland,LU rapid |
09-05 09-05 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 8/cykl III
Chrzanów [update:09-05-2019] | Poland,MP blitz |
09-05 09-05 | II Turniej Szachowy Szkół Podstawowych Gminy Kobierzyce
Pustków Wilczkowski [update:09-05-2019] | Poland,DS blitz |
09-05 09-05 | Klub P.Z.Szach. (366 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:09-05-2019] | Poland,MA rapid |
09-05 30-05 | mistrzostwa Elbląga klasyczne finał B
Elbląg [update:18-06-2019] | Poland,WM classic |
09-05 09-05 | Turniej Szachowy Wychowanków Żorskich Przedszkoli
Żory [update:09-05-2019] | Poland,SL blitz |
10-05 10-05 | 18. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:11-05-2019] | Poland,PL rapid |
10-05 10-05 | 9 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [update:10-05-2019] | Poland,LU rapid |
10-05 10-05 | Elimanacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka
Warszawa [update:10-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
10-05 10-05 | Grand Prix Gimnazjów oraz Szkół Średnich w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [update:10-05-2019] | Poland,LB rapid |
10-05 10-05 | Grand Prix Nowego Tomyśla
Nowy Tomyśl [update:10-05-2019] | Poland,WP rapid |
10-05 10-05 | Grand Prix Polonii Wrocław - Blitz
Wrocław [update:10-05-2019] | Poland,DS blitz |
10-05 10-05 | Grand Prix Szkół Podstawowych w Szachach na rok 2018-2019
Lubsko [update:10-05-2019] | Poland,LB rapid |
10-05 10-05 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Fischer nr:57
Wadowice [update:11-05-2019] | Poland,MP blitz |
10-05 10-05 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Kloc nr:57
Wadowice [update:11-05-2019] | Poland,MP blitz |
10-05 10-05 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (10)
Koszalin [update:20-05-2019] | Poland,ZP blitz |
10-05 10-05 | II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu kl. IV-VIII chłopcy
Mielec [update:10-05-2019] | Poland,PK blitz |
10-05 10-05 | II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu kl. IV-VIII Dziewczynki
Mielec [update:10-05-2019] | Poland,PK rapid |
10-05 10-05 | II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu klas I-III Chłopcy
Mielec [update:10-05-2019] | Poland,PK blitz |
10-05 10-05 | II Mistrzostwa Miasta Mielca Szkół Podstawowych w Blitzu klas I-III Dziewczynki
Mielec [update:10-05-2019] | Poland,PK blitz |
10-05 10-05 | IV Grand Prix Chrzanowa - 7 turniej
Chrzanów [update:12-05-2019] | Poland,MP blitz |
10-05 20-05 | LOTTO Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach
Warszawa [update:18-04-2019] | Poland,MA classic |
10-05 10-05 | Mistrzostwa maja w KTS Kalisz - do lat 14 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:10-05-2019] | Poland,WP rapid |
10-05 10-05 | Mistrzostwa maja w KTS Kalisz - OPEN
Kalisz [update:10-05-2019] | Poland,WP rapid |
10-05 10-05 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupa C7
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA classic |
10-05 10-05 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6 D6 D7
Mińsk Mazowiecki [update:10-05-2019] | Poland,MA rapid |
10-05 20-05 | MOKATE Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
10-05 10-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:10-05-2019] | Poland,LU rapid |
10-05 10-05 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (4z8)
Lubartów [update:10-05-2019] | Poland,LU rapid |
10-05 12-05 | Szachy w Harmonijce. IX Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK
Toruń [update:13-05-2019] | Poland,KP classic |
10-05 31-05 | Turniej Klasyfikacyjny w Spółdzielczym Klubie Kultury 'Trójka'
Siedlce [update:05-06-2019] | Poland,MA rapid |
10-05 31-05 | Turniej Klasyfikacyjny w Spółdzielczym Klubie Kultury 'Trójka'
Siedlce [update:09-05-2019] | Poland,MA rapid |
10-05 07-06 | Turniej piatkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:01-06-2019] | Poland,MA classic |
10-05 10-05 | V Międzyprzedszkolny turniej szachowy "Mały Szachista"
Gorzów Wielkopolski [update:10-05-2019] | Poland,LB blitz |
10-05 10-05 | VI Grand Prix Dobczyc turniej 6 GRUPA A
Dobczyce [update:10-05-2019] | Poland,MP rapid |
10-05 10-05 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:10-05-2019] | Poland,WP rapid |
10-05 11-05 | Zagraj w Szachy w "Zielonych Arkadach" - II Edycja.
Bydgoszcz [update:09-05-2019] | Poland,KP rapid |
11-05 11-05 | "Złota Wieża" - Finał Drużynowy Województwa Podlaskiego LZS w szachach
ŁOMŻA [update:11-05-2019] | Poland,PL team, rapid |
11-05 11-05 | 12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa A do lat 14
Wrocław [update:16-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | 12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa B do lat 11
Wrocław [update:16-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | 12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C do lat 9
Wrocław [update:17-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | 12 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa D do lat 7
Wrocław [update:17-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | 30. Otwarte Mistrzostwa Supraśla "Wiosna 2019"
Supraśl [update:11-05-2019] | Poland,PL blitz |
11-05 11-05 | 6 Biesiadny Turniej Szachowy kukor cup 2019
Węgorzewo 41 (koło Kiszkowa) [update:11-05-2019] | Poland,WP blitz |
11-05 11-05 | 8 Runda III edycji Podlaskiej Szachowej Ligii Przedszkolnej
Białystok [update:11-05-2019] | Poland,PL rapid |
11-05 11-05 | Akademickie Mistrzostwa Województwa w Szachach Błyskawicznych
Łódź [update:11-05-2019] | Poland,LD blitz |
11-05 11-05 | Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Dolnoslaski Final LZS w szachach indywidualnych JUNIORKI STARSZE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych juniorzy młodsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych KOBIETY
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Dolnoslaski Finał LZS w szachach indywidualnych Mlodzicy
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Dolnoslaski Finał w szachach indywidualnych Juniorzy starsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | DOLNOSLASKI FINAL LZS MLODZICZKI
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | DOLNOSLASKI FINAL LZS w sachach indywidualnych JUNIORKI MLODSZE
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szachach szybkich - 2019
Kostomłoty Drugie [update:09-05-2019] | Poland,SK team, rapid |
11-05 11-05 | Drużynowe Mistrzostwa w szachach szybkich (elimin. LZS o "Złotą Wieżę" 2019)
Kostomłoty Drugie [update:11-05-2019] | Poland,SK team, rapid |
11-05 11-05 | Finał Dolnoslaski w szachach indywidualnych MEZCZYZNI
ŚCINAWKA ŚREDNIA [update:11-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Grand Prix - turniej VI - gr.B
Gorlice [update:11-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | Grand Prix - turniej VII - gr.A
Gorlice [update:11-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 3 (do FIDE)
WILKOWICE [update:24-05-2019] | Poland,SL rapid |
11-05 11-05 | Grand Prix Powiatu Tczewskiego III FIDE
Tczew [update:12-05-2019] | Poland,PO rapid |
11-05 11-05 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 5
Siedlce [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | II INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH O PUCHAR STAROSTY
KĘDZIERZYN-KOŹLE [update:10-04-2019] | Poland,OP rapid |
11-05 11-05 | II Memoriał pamięci Józefa Stecyka i Adama Szczuki - IX Turniej GP ZZSzach
Stargard [update:11-05-2019] | Poland,ZP rapid |
11-05 11-05 | II Szachowy Turniej Kościuszkowski o Puchar Miasta i Gminy Połaniec
Połaniec [update:10-05-2019] | Poland,SK blitz |
11-05 11-05 | III Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [update:11-05-2019] | Poland,PO rapid |
11-05 11-05 | III Turniej szachowy "Dolina Białej - Sajdak"
Tuchów [update:11-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | III Turniej Grand Prix Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka na rok szkolny 2018/19
Warszawa [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/19 - Grupa B (Debiutanci)
Górsk [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
11-05 11-05 | Indywidualna Międzyszkolna Liga Szachowa - Sezon 2018/2019 - Grupa A (runda 9)
Górsk [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
11-05 12-05 | IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:12-05-2019] | Poland,SL classic |
11-05 11-05 | Memoriał Leona Jaworskiego
Prabuty [update:11-05-2019] | Poland,PO blitz |
11-05 11-05 | Międzypokoleniowy Turniej w Klubie Seniora
Kraków [update:11-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / 8-latki / Chłopcy
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / 8-latki / Dziewczynki
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Juniorów / Chłopcy
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Juniorek / Dziewczęta
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Przedszkolaki i 7-latki / Chłopcy
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS blitz |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Jeleniej Góry 2019 / Przedszkolaki i 7-latki / Dziewczynki
Jelenia Góra [update:12-05-2019] | Poland,DS blitz |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - grupy C6 D6 D7
MIńsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 6-8
Szczecin [update:11-05-2019] | Poland,ZP rapid |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 0-2
Szczecin [update:11-05-2019] | Poland,ZP classic |
11-05 11-05 | Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych 2019 - klasy 3-5
Szczecin [update:11-05-2019] | Poland,ZP rapid |
11-05 11-05 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach turniej 2 Jaworzno
Jaworzno [update:11-05-2019] | Poland,SL blitz |
11-05 11-05 | Otwarty turniej szachowy z okazji 700-lecia Sulechowa "Grupa A" w ramach cyklu GP Czterech Miast
Sulechów [update:12-05-2019] | Poland,LB rapid |
11-05 11-05 | Otwarty turniej szachowy z okazji 700-lecia Sulechowa "Grupa B" w ramach cyklu GP Czterech Miast
Sulechów [update:11-05-2019] | Poland,LB rapid |
11-05 12-05 | Przedwakacyjny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05 12-05 | Przedwakacyjny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05 11-05 | Przedwakacyjny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | Sobota przy szachownicy w KSz STILON
GORZÓW WLKP. [update:11-05-2019] | Poland,LB rapid |
11-05 12-05 | SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. A (rank. 1250-1900)
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA classic |
11-05 12-05 | Szachowa Majówka Grupa A 1600
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05 12-05 | Szachowa Majówka GrupaB 1400
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05 11-05 | Szachowa Majowka GrupaD 1000
Gdynia Chwarzno [update:15-05-2019] | Poland,PO classic |
11-05 11-05 | Szachy Dla dzieci 2019 #5
Strzelce Kraj. [update:12-05-2019] | Poland,LB rapid |
11-05 12-05 | Szkolny Turniej Kwalifikacyjny
Bóbrka [update:12-05-2019] | Poland,PK classic |
11-05 11-05 | Turniej Klasyfikacyjny 1000-1200 do lat 10
Olsztyn [update:11-05-2019] | Poland,WM rapid |
11-05 11-05 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY REMBERTÓW
WARSZAWA [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy
Stare Miasto [update:11-05-2019] | Poland,WP rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:11-05-2019] | Poland,PO rapid |
11-05 11-05 | VII INDYWIDUALNE OTWARTE MISTRZOSTWA SZACHOWE KSP SIEDLCE GR. A
Siedlce [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | VII INDYWIDUALNE OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE GR. B
Siedlce [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
11-05 11-05 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej IV
Leszno [update:11-05-2019] | Poland,WP rapid |
11-05 11-05 | Wiosenna przygoda z szachami 2019 - Turniej Rodzinny
Olsztyn [update:07-05-2019] | Poland,WM rapid |
11-05 11-05 | XI Memoriał im. Stanisława Kurta
Puszcza Mariańska [update:16-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
11-05 11-05 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #5 - Chłopcy
KOŁOBRZEG [update:13-05-2019] | Poland,ZP blitz |
11-05 11-05 | XV Grand Prix PRZEDSZKOLE '2019 - Turniej #5 - Dziewczynki
KOŁOBRZEG [update:11-05-2019] | Poland,ZP blitz |
11-05 11-05 | XV Grand Prix Tąpkowic 2019 - turniej 5
Tąpkowice [update:11-05-2019] | Poland,SL rapid |
11-05 12-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (FIDE)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP classic |
11-05 11-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (OPEN)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 12-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (PZSz)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP classic |
11-05 11-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U07)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U09)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | XV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (U11)
Kraków [update:20-05-2019] | Poland,MP rapid |
11-05 11-05 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [update:13-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [update:13-05-2019] | Poland,DS rapid |
11-05 11-05 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [update:13-05-2019] | Poland,DS rapid |
12-05 12-05 | 08. GP Chylice-Piaseczno Aktywne V 2019
Piaseczno [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:03-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | Blitz Międzynarodowy z Okazji Dnia Zwycięstwa w II Wojnie Światowej
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA blitz |
12-05 12-05 | Edukacja przez Szachy w Szkole
Kraków [update:12-05-2019] | Poland,MP rapid |
12-05 12-05 | Finał Wojewódzki 61 Ogónopolskiego Turnieju Szachowego LZS o "Złotą Wieżę 2019"
Miłocin [update:12-05-2019] | Poland,LU team, rapid |
12-05 12-05 | I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa A
Świdnica [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
12-05 12-05 | I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa B
Świdnica [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
12-05 12-05 | I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa C
Świdnica [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
12-05 12-05 | I Memoriał Szachowy Salo Landaua Grupa D
Świdnica [update:14-05-2019] | Poland,DS rapid |
12-05 12-05 | I Otwarty Turniej Szachowy
Łask [update:12-05-2019] | Poland,LD rapid |
12-05 12-05 | I TURNIEJ O MISTRZOSTWO PSZCZYŃSKIEGO CENTRUM KULTURY (dla dzieci)
PSZCZYNA [update:12-05-2019] | Poland,SL rapid |
12-05 12-05 | III Otwarty Turniej Szachowy FIDE w Nidzicy
Nidzica [update:12-05-2019] | Poland,WM rapid |
12-05 12-05 | IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2019 Szach Królowi
Lublin [update:13-05-2019] | Poland,LU rapid |
12-05 12-05 | IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka
OSTRÓW MAZOWIECKA [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | IV TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2019"Szach Królowi"do14 lat
Lublin [update:13-05-2019] | Poland,LU rapid |
12-05 12-05 | IX Turniej Salezjański - grupa A - szkoły podstawowe
Mińsk Mazowiecki [update:14-05-2019] | Poland,MA classic |
12-05 12-05 | IX Turniej Salezjański - grupa B - szkoły ponadpodstawowe
Mińsk Mazowiecki [update:11-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 10 LAT
Kostomłoty Drugie [update:12-05-2019] | Poland,SK rapid |
12-05 12-05 | MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 18 LAT
Kostomłoty Drugie [update:12-05-2019] | Poland,SK rapid |
12-05 12-05 | MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 6 LAT
Kostomłoty Drugie [update:12-05-2019] | Poland,SK rapid |
12-05 12-05 | MIEDZIANOGÓRSKA MAJÓWKA SZACHOWA. GRUPA DO 8 LAT
Kostomłoty Drugie [update:12-05-2019] | Poland,SK rapid |
12-05 12-05 | Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - A
Bydgoszcz [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
12-05 12-05 | Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - B
Bydgoszcz [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
12-05 12-05 | Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych (100) - C
Bydgoszcz [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
12-05 17-05 | Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019
Lidzbark (Welski) [update:17-05-2019] | Poland,WM classic |
12-05 12-05 | Otwarty Turniej Rodzinny w Szachach
Tarnowskie Góry [update:12-05-2019] | Poland,SL team, rapid |
12-05 12-05 | Otwarty Turniej z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Łomża [update:15-05-2019] | Poland,PL rapid |
12-05 12-05 | Przedwakacyjny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | SzachMatek: XVIII Otwarty Turniej Szachowy gr. B (rank. 1000-1400)
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | Szachowa Majówka - Grupa OPEN
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO blitz |
12-05 12-05 | Szachowa Majowka GrupaC 1100-1250
Gdynia Chwarzno [update:12-05-2019] | Poland,PO classic |
12-05 12-05 | Szachy w mazowieckiej szkole - Ciechanów
Ciechanów [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - Open
Kraków [update:12-05-2019] | Poland,MP rapid |
12-05 12-05 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - U 12
Kraków [update:12-05-2019] | Poland,MP rapid |
12-05 12-05 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Armii Krajowej - U 8
Kraków [update:12-05-2019] | Poland,MP rapid |
12-05 12-05 | XLIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GNIEZNA
Gniezno [update:14-05-2019] | Poland,WP rapid |
12-05 12-05 | XVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
Grudziądz [update:12-05-2019] | Poland,KP rapid |
12-05 12-05 | XVII Ułańska Fantazja
Puszcza Marianska [update:16-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 10 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 12 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [update:12-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 16 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [update:13-05-2019] | Poland,MA rapid |
12-05 12-05 | XXIV TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY do 8 lat Warszawa Bielany 2019
Warszawa [update:13-05-2019] | Poland,MA rapid |
13-05 13-05 | 2 Turniej Kl.2ab o Puchary Wójta Łabuń - Mariusza Kukiełki -GP 2019
Łabunie [update:13-05-2019] | Poland,LU rapid |
13-05 16-05 | Amatorzy w Starej Remizie
Włocławek [update:20-05-2019] | Poland,KP rapid |
13-05 13-05 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:28-04-2019] | Poland,SL rapid |
13-05 13-05 | Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Rektora GWSH w Katowicach
Katowice [update:14-05-2019] | Poland,SL rapid |
13-05 13-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:13-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | 3 Turniej kl.2-3 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2019
Tereszpol Zaorenda [update:14-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | Charytatywny Turniej Finałowy - Szachiści grają dla Polonii 2019
Warszawa [update:14-05-2019] | Poland,MA blitz |
14-05 14-05 | Grand-Prix AGH Kraków - turniej nr 2
Kraków [update:16-05-2019] | Poland,MP blitz |
14-05 14-05 | II Turniej o Puchar Wójta Gminy Krzywda 2019
Okrzeja [update:16-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grodzki Krosno 2019
KROSNO [update:14-05-2019] | Poland,PK rapid |
14-05 21-05 | IX Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:26-05-2019] | Poland,PK rapid |
14-05 14-05 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-A GIM (ur. w 2005r. i starsi)
SP Przebieczany [update:14-05-2019] | Poland,MP rapid |
14-05 14-05 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-B SP-CH (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:14-05-2019] | Poland,MP rapid |
14-05 14-05 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 8 Gr-C SP-DZ (ur. w 2006r. i mł.)
SP Przebieczany [update:14-05-2019] | Poland,MP rapid |
14-05 14-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:14-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | Szachowa Liga Szkolna Supraśl 14.05.2019
Supraśl [update:16-05-2019] | Poland,PL blitz |
14-05 15-05 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - GR. A
Bakałarzewo [update:15-05-2019] | Poland,PL classic |
14-05 14-05 | SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE - GR. B
Bakałarzewo [update:15-05-2019] | Poland,PL rapid |
14-05 22-05 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:22-05-2019] | Poland,SL classic |
14-05 14-05 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [update:14-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz)
Lublin [update:14-05-2019] | Poland,LU rapid |
14-05 14-05 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 31
Kraków [update:14-05-2019] | Poland,MP blitz |
14-05 14-05 | XXXV Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:14-05-2019] | Poland,PL rapid |
15-05 15-05 | 11 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [update:15-05-2019] | Poland,LU rapid |
15-05 15-05 | 4 Turniej o Puchary Wójta Krynic - Jacka Wiśniewskiego - GP 2019
Huta Dzierążyńska [update:15-05-2019] | Poland,LU rapid |
15-05 15-05 | 824 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:15-05-2019] | Poland,MP rapid |
15-05 15-05 | Grand Prix WARZELNI PIWA Turniej V Sezon 6
Bydgoszcz [update:16-05-2019] | Poland,KP blitz |
15-05 15-05 | Szacholandia Przedszkolaka i Pierwszaka 2019
Elbląg [update:16-05-2019] | Poland,WM rapid |
15-05 15-05 | Szachowa środa w Tarnowie nr 18-2019
Tarnów [update:15-05-2019] | Poland,MP blitz |
15-05 15-05 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych
Dobczyce [update:15-05-2019] | Poland,MP rapid |
15-05 15-05 | Turnieje Środowe w SP nr 11 - T17 - wszyscy chętni - 14.30-16.00
Suwałki [update:15-05-2019] | Poland,PL blitz |
15-05 15-05 | VI Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bełżyc klasa IV- VIII
Matczyn [update:15-05-2019] | Poland,LU blitz |
15-05 15-05 | VI Gminny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bełżyc klasa I - III
Matczyn [update:15-05-2019] | Poland,LU blitz |
15-05 15-05 | XII Grand Prix Starachowic w Szachach - Turniej 9
Starachowice [update:16-05-2019] | Poland,SK blitz |
16-05 16-05 | 4 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Dołhobyczów [update:17-05-2019] | Poland,LU rapid |
16-05 16-05 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl III
Chrzanów [update:16-05-2019] | Poland,MP blitz |
16-05 16-05 | IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP Miasta Zamość - chłopcy
Zamość [update:16-05-2019] | Poland,LU rapid |
16-05 16-05 | IV Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP Miasta Zamość - dziewczęta
Zamość [update:16-05-2019] | Poland,LU rapid |
16-05 16-05 | Klub P.Z.Szach. (367 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:16-05-2019] | Poland,MA rapid |
16-05 13-06 | Mistrzostwa juniorów - Chojnice 2019
Chojnice [update:12-06-2019] | Poland,PO classic |
16-05 16-05 | Szkolna Liga Szachowa SP nr 36 Turniej 5 Klasy 1-2
Kraków [update:16-05-2019] | Poland,MP blitz |
16-05 16-05 | Szkolna Liga Szachowa SP nr 36 Turniej 5 Klasy 3-8
Kraków [update:16-05-2019] | Poland,MP blitz |
16-05 16-05 | VIII Grand Prix Grodziskich Szkół Podstawowych w Szachach 2018/19 Turniej 3
Grodzisk Mazowiecki [update:16-05-2019] | Poland,MA rapid |
17-05 17-05 | 19. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:19-05-2019] | Poland,PL blitz |
17-05 17-05 | 4/2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2019
Hulcze [update:17-05-2019] | Poland,LU rapid |
17-05 17-05 | 54 Turniej Szachowy "Wiosna" Turniej A
Szubin [update:18-05-2019] | Poland,KP blitz |
17-05 22-05 | Finał Centralny 61 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2019"
Pułtusk [update:26-05-2019] | Poland,MA team, classic |
17-05 17-05 | GP Polonii Wrocław Rapid
Wrocław [update:17-05-2019] | Poland,DS rapid |
17-05 17-05 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty- Fischer nr:58
Wadowice [update:18-05-2019] | Poland,MP blitz |
17-05 17-05 | Grand Prix Wadowic w Szachach o Puchar Starosty-Kloc-nr58
Wadowice [update:18-05-2019] | Poland,MP blitz |
17-05 17-05 | Grandprix nr 4
Jaworzno [update:17-05-2019] | Poland,SL blitz |
17-05 17-05 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (11)
Koszalin [update:20-05-2019] | Poland,ZP blitz |
17-05 17-05 | Igrzyska Młodzieży
Otwock [update:21-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
17-05 17-05 | III TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI DNI STUDZIEŃCA
Studzieniec [update:17-05-2019] | Poland,MA blitz |
17-05 18-05 | IX Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:18-05-2019] | Poland,PK blitz |
17-05 17-05 | Licealiada
Otwock [update:21-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
17-05 19-05 | Mistrzostwa UKS Smecz Konin
Konin [update:28-05-2019] | Poland,WP classic |
17-05 17-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:17-05-2019] | Poland,LU blitz |
17-05 19-05 | Szkolenie szachowe z Koroną
Jastrzębia Góra [update:24-02-2019] | Poland,PO other |
17-05 17-05 | Turniej Błyskawiczny w Jastrzębiej Górze
JASTRZĘBIA GÓRA [update:22-05-2019] | Poland,PO blitz |
17-05 18-05 | Turniej Klasyfikacyjny w Jastrzębiej Górze
Jastrzębia Góra [update:18-05-2019] | Poland,PO rapid |
17-05 17-05 | Turniej o Pochar Prezesa Alternatywy
Szydłowiec [update:28-05-2019] | Poland,MA rapid |
17-05 17-05 | VI. Puchar ARCYMISTRZOWSKIEJ WYSOKIEJ WIEŻY
Wysoka [update:17-05-2019] | Poland,DS team, rapid |
17-05 17-05 | XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Turniej 4- Sz. Podst. kl.0-4
CZĘSTOCHOWA [update:17-05-2019] | Poland,SL rapid |
17-05 17-05 | XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Sz. Podst. kl 5-8
CZĘSTOCHOWA [update:17-05-2019] | Poland,SL rapid |
17-05 17-05 | XXVII Cykl Grand Prix Częstochowy w Szachach - Sz. Ponad Podstawowe
CZĘSTOCHOWA [update:17-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | OLIMPIJSKIE SZACHY
Rybnik [update:20-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | 'Cieszyn "Nadolziańskie Senioralia"'
Cieszyn [update:18-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 02-06 | Łódzki Turniej Mistrzów i Kandydatów - maj 2019
Łódź [update:02-06-2019] | Poland,LD classic |
18-05 18-05 | Żoliborski turniej dla Seniorów w szachach szybkich
Warszawa [update:18-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 18-05 | Żorska Liga Szachowa juniorów kolejka 5/6
Żory [update:18-05-2019] | Poland,SL blitz |
18-05 18-05 | Żorska liga Szachowa Seniorów kolejka 5/6
Żory [update:18-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | Charytatywny Turniej Szachowy. Fundusz nagród 1000 zł.
Redło k/Połczyna-Zdroju [update:18-05-2019] | Poland,ZP rapid |
18-05 18-05 | Diecezjalna Parafiada szachowa dla dzieci i młodzieży
Stalowa Wola [update:18-05-2019] | Poland,PK rapid |
18-05 19-05 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów KPZSzach ODWOŁANY
Bydgoszcz [update:12-05-2019] | Poland,KP team, classic |
18-05 18-05 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów w Szachach Szybkich
Malbork [update:18-05-2019] | Poland,PO team, rapid |
18-05 19-05 | Druzynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorow 2019 (III liga) wersja rankingowa
Warszawa [update:21-05-2019] | Poland,MA team, classic |
18-05 18-05 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa A
Ełk [update:19-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa B
Ełk [update:19-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa C
Ełk [update:19-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | Ełcka Szkolna Liga Szachowa - IV edycja - grupa D
Ełk [update:19-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | Grand Prix Juniorów turniej IV FIDE
Tczew [update:18-05-2019] | Poland,PO rapid |
18-05 18-05 | I Otwarte Mistrzostwa SP nr 2 w Michalinie o Puchar Burmistrza Józefowa
Józefów Michalin [update:18-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 18-05 | II Memoriał Jerzego Dębińskiego
Gmina Kaliska [update:18-05-2019] | Poland,PO rapid |
18-05 18-05 | II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M KRAŚNIK kl I III ch
Kraśnik [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. IV-V
Krasnik [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. I-III dz
Kraśnik [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. IV-V
Lublin [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | II MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY POD PATRONATEM BURMISTRZA M. KRAŚNIK kl. VIII - gim
Kraśnik [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 - DZIECKA
Katowice [update:19-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | IX Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków
Kraków [update:23-05-2019] | Poland,MP rapid |
18-05 18-05 | IX Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania do lat 7 w Szachach 18.05.2019 DZIEWCZĘTA
Poznań [update:18-05-2019] | Poland,WP rapid |
18-05 18-05 | IX Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania do lat 7 w Szachach 18.05.2019 CHŁOPCY
Poznan [update:18-05-2019] | Poland,WP rapid |
18-05 18-05 | IX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Żółkiewka
Żółkiewka [update:18-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | IX turniej Mistrzostw KS LECH-WSUS 18.05.2019
Poznań [update:19-05-2019] | Poland,WP rapid |
18-05 18-05 | Majowy Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [update:18-05-2019] | Poland,ZP blitz |
18-05 19-05 | Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa A
Białystok [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05 19-05 | Mini-ELO Białystok 2019 (18) - grupa B
Białystok [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05 19-05 | MINI-ELO Suwałki 2019 (2)
Suwałki [update:19-05-2019] | Poland,PL classic |
18-05 18-05 | OPEN B - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2018/2019 VIII runda
Toruń [update:18-05-2019] | Poland,KP rapid |
18-05 19-05 | Otwarty Turniej Szachowy
Bydgoszcz [update:19-05-2019] | Poland,KP classic |
18-05 18-05 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 1700 ELO oraz 65+
PAWŁOWICE [update:19-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | Otwarty Turniej Szachowy z Cyklu Grand Prix Torunia VIII runda - OPEN A (FIDE)
Toruń [update:18-05-2019] | Poland,KP rapid |
18-05 18-05 | Puchar Wyszkowa - Turniej 1
Wyszków [update:18-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 26-05 | SZKOLENIE SZACHOWE Z IM PIOTR MURDZIA
Łódź [update:17-05-2019] | Poland,LD other |
18-05 18-05 | Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię Szachową
Jaworzno [update:20-05-2019] | Poland,SL rapid |
18-05 18-05 | Turniej Majowy w Skoczku
Tczew [update:24-05-2019] | Poland,PO rapid |
18-05 19-05 | Turniej o kategorię I kobiecą i II Męską
Zabrze [update:19-05-2019] | Poland,SL classic |
18-05 18-05 | Turniej szachowy o kategorię w Edukubacji
Warszawa [update:19-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 18-05 | V Mistrzostwa Olsztyna dla przedszkolaków w szachach 2019
Olsztyn [update:19-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | VI Turniej i Podsumowanie - XX edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [update:19-05-2019] | Poland,PL rapid |
18-05 19-05 | VIII MISTRZOSTWA Ostródy - Szachowe Nadzieje
Ostroda [update:18-05-2019] | Poland,WM classic |
18-05 18-05 | VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY - Młode Talenty - chłopcy
Ostroda [update:23-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY - Młode Talenty - dziewczęta
Ostroda [update:23-05-2019] | Poland,WM rapid |
18-05 18-05 | VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - chłopcy
Ostroda [update:18-05-2019] | Poland,WM blitz |
18-05 18-05 | VIII MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW - dziewczęta
Ostroda [update:18-05-2019] | Poland,WM blitz |
18-05 19-05 | VIII Polish Open Shogi Championship
Kraków [update:19-05-2019] | Poland,MP other |
18-05 18-05 | VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2019
Tomaszów Lubelski [update:19-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | XI Grand Prix Szkół Podstawowych 2018/19 - Turniej #7
KOŁOBRZEG [update:18-05-2019] | Poland,ZP blitz |
18-05 18-05 | XII Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja gr.D
JEDLICZE [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
18-05 18-05 | XII Otwarty Turniej Szachowy z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja gr.OPEN
JEDLICZE [update:19-05-2019] | Poland,PK blitz |
18-05 18-05 | XIII Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach B (dzieci do lat 12).
Sokolow Podlaski [update:18-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 18-05 | XIII Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach.
Sokołów Podlaski [update:18-05-2019] | Poland,MA rapid |
18-05 18-05 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza MIasta Lubartów FIDE
Lubartów [update:21-05-2019] | Poland,LU rapid |
18-05 18-05 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-5
GRYFINO [update:18-05-2019] | Poland,ZP rapid |
19-05 19-05 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:03-05-2019] | Poland,MA rapid |
19-05 19-05 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 5
Galeria Echo - Kielce [update:22-05-2019] | Poland,SK blitz |
19-05 19-05 | II Turniej Szachowy Galeria Serenada Kraków ur.2007 i młodsi
Kraków [update:19-05-2019] | Poland,MP rapid |
19-05 19-05 | III Jagielloński Turniej Szachowy Pax Poloniae
Iłża k/ Radomia [update:20-05-2019] | Poland,MA rapid |
19-05 19-05 | IV Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Powiatu Kościerskiego 2019
Lipusz [update:19-05-2019] | Poland,PO rapid |
19-05 19-05 | IX Memoriał Marka Mokwy.
Tczew [update:20-05-2019] | Poland,PO rapid |
19-05 19-05 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z Okazji Dnia Hutnika
Głogów [update:19-05-2019] | Poland,DS rapid |
19-05 19-05 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY
PAWŁOWICE [update:19-05-2019] | Poland,SL blitz |
19-05 19-05 | Szachowa Majówka w Wiśniewie
Wiśniew [update:19-05-2019] | Poland,MA rapid |
19-05 19-05 | Szachowa Majówka w Wiśniewie - dla dzieci do lat 10
Wiśniew [update:19-05-2019] | Poland,MA rapid |
19-05 19-05 | Szachy w mazowieckiej szkole - Siedlce
Siedlce [update:19-05-2019] | Poland,MA rapid |
19-05 19-05 | TURNIEJ SZACH DART MAT CENTRUM ROZRYWKI MK BOWLING W GALERII MM W POZNANIU
POZNAŃ [update:22-03-2019] | Poland,WP rapid |
19-05 19-05 | Turniej Szachowy z okazji dni Czerwieńska
Czerwieńsk [update:20-05-2019] | Poland,LB blitz |
19-05 19-05 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3
Międzyrzec Podlaski [update:27-05-2019] | Poland,LU rapid |
19-05 19-05 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D07/C07
Mielec [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D09/09
Mielec [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D11/C11
Mielec [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | VIII Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T5 gr. D15/C15
Mielec [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | XIV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Samorządowej SP nr 3 w Suchedniowie
Suchedniów [update:19-05-2019] | Poland,SK rapid |
19-05 19-05 | XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr A Seniorzy
Pilzno [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr B Jun. ur. 2005-2009
Pilzno [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
19-05 19-05 | XV Turniej Szachowy o Puchar Firmy OMEGA Pilzno 2019 - Gr C Jun. ur. 2010 i mł.
Pilzno [update:19-05-2019] | Poland,PK rapid |
20-05 20-05 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:28-04-2019] | Poland,SL rapid |
20-05 20-05 | II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 4-5
Strzegom [update:20-05-2019] | Poland,DS blitz |
20-05 20-05 | II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 4-8 dziewczęta
Strzegom [update:20-05-2019] | Poland,DS blitz |
20-05 20-05 | II Mistrzostwa Strzegomia Juniorów - klasy 6-8
Strzegom [update:20-05-2019] | Poland,DS blitz |
20-05 20-05 | Mistrzostwa SP 10 Kalisz w szachach - klasy 4-8
Kalisz [update:23-05-2019] | Poland,WP blitz |
20-05 20-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:20-05-2019] | Poland,LU rapid |
20-05 21-06 | Turniej Wiosenny
Rzeszów [update:21-06-2019] | Poland,PK classic |
21-05 21-05 | II Mistrzostwa Strzegomia juniorów w szachach 2019 - klasy 2-3 dziewczęta
Strzegom [update:21-05-2019] | Poland,DS blitz |
21-05 21-05 | II Mistrzostwa Strzegomia juniorów w szachach 2019 - klasy I chłopcy
Strzegom [update:21-05-2019] | Poland,DS blitz |
21-05 21-05 | II Mistrzostwa Strzegomia juniorów w szachach 2019 - klasy I dziewczęta
Strzegom [update:21-05-2019] | Poland,DS blitz |
21-05 21-05 | II Mistrzostwa Strzegomia juniorów w szachach 2019 - klasy II - III chłopcy
Strzegom [update:21-05-2019] | Poland,DS blitz |
21-05 21-05 | Międzygminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno. Klasy I-III
Łopuszno [update:21-05-2019] | Poland,SK blitz |
21-05 21-05 | Międzygminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno. Klasy IV-VI
Łopuszno [update:21-05-2019] | Poland,SK blitz |
21-05 21-05 | Międzygminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Łopuszno. Klasy VII-VIII
Łopuszno [update:21-05-2019] | Poland,SK blitz |
21-05 21-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:21-05-2019] | Poland,LU rapid |
21-05 25-06 | Turniej KLASYFIKACYJNY FIDE O Puchar prezesa TS-R HETMAN
Konin [update:18-07-2019] | Poland,WP classic |
21-05 22-05 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:22-05-2019] | Poland,SL classic |
21-05 21-05 | X Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:26-05-2019] | Poland,PK rapid |
21-05 21-05 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 32
Kraków [update:21-05-2019] | Poland,MP blitz |
21-05 21-05 | XXXVI Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:21-05-2019] | Poland,PL rapid |
22-05 22-05 | 3 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz
Nabróż [update:23-05-2019] | Poland,LU rapid |
22-05 22-05 | 825 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:22-05-2019] | Poland,MP rapid |
22-05 23-05 | Finał Mistrzostw SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:23-05-2019] | Poland,LB classic |
22-05 22-05 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 8
Starachowice [update:23-05-2019] | Poland,SK blitz |
22-05 22-05 | Szachowa środa w Tarnowie nr 19 - 2019r
Tarnów [update:22-05-2019] | Poland,MP blitz |
22-05 22-05 | Turniej na kategorie w Wiszni Małej - grupa A
Wisznia Mała [update:27-05-2019] | Poland,DS rapid |
22-05 22-05 | Turniej na kategorie w Wiszni Małej - grupa B
Wisznia Mała [update:22-05-2019] | Poland,DS rapid |
22-05 12-06 | Turniej szachowy o tytuł Mistrza maja 2019
Sulechów [update:10-06-2019] | Poland,LB rapid |
22-05 22-05 | X Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - dzieci do 7 lat
Wołomin [update:22-05-2019] | Poland,MA rapid |
22-05 22-05 | X Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - klasy 1-4
Wołomin [update:22-05-2019] | Poland,MA rapid |
22-05 22-05 | X Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - klasy 5-8
Wołomin [update:22-05-2019] | Poland,MA rapid |
23-05 23-05 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 10/cykl III
Chrzanów [update:23-05-2019] | Poland,MP blitz |
23-05 23-05 | III Wojewódzki Turniej Szachowy dla uczniów klas I-III "Zagraj Partyjkę"
Żory [update:23-05-2019] | Poland,SL blitz |
23-05 23-05 | IV Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Ślipcze [update:23-05-2019] | Poland,LU rapid |
23-05 23-05 | IX MTS Wschowa 2019 Blitz
Wschowa [update:25-05-2019] | Poland,LB blitz |
23-05 23-05 | Klub P.Z.Szach. (368 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:30-05-2019] | Poland,MA rapid |
23-05 23-05 | LAUR KRÓLOWEJ JADWIGI 2019
PIŁA [update:24-05-2019] | Poland,WP rapid |
23-05 23-05 | Mistrzostwa SP 10 Kalisz w szachach klasy 1-3
Kalisz [update:23-05-2019] | Poland,WP blitz |
23-05 23-05 | Szkolny turniej szachowy SP6 w Gnieźnie
Gniezno [update:23-05-2019] | Poland,WP blitz |
23-05 23-05 | TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SP 1 W DOBCZYCACH - EL. DO POWIAT. MISTRZ. SZKÓŁ
Dobczyce [update:23-05-2019] | Poland,MP rapid |
23-05 23-05 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I LO w Rybniku - 2019
Rybnik [update:23-05-2019] | Poland,SL blitz |
23-05 23-05 | Uczelniany Dzień Sportu Na Polibudzie '2019
Poznań [update:23-05-2019] | Poland,WP rapid |
23-05 23-05 | WOM Szkolny 2019 - Wola
Warszawa [update:23-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
24-05 24-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - BLITZ
Gdańsk [update:24-05-2019] | Poland,PO blitz |
24-05 24-05 | SzkollnyTurniej Szachowy w SP 10 w Pruszkowie
Pruszków [update:15-06-2019] | Poland,MA rapid |
24-05 24-05 | 20. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - rapid
Białystok [update:25-05-2019] | Poland,PL rapid |
24-05 24-05 | GP Polonii Wrocław - Blitz
Wrocław [update:24-05-2019] | Poland,DS blitz |
24-05 24-05 | Gramy dla Mamy-Drużynowy Turniej Szachowy
Warszawa [update:24-05-2019] | Poland,MA team, blitz |
24-05 24-05 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (12)
Koszalin [update:04-06-2019] | Poland,ZP blitz |
24-05 24-05 | II Puchar Wójta Gminy Stawiguda - młodsi
Bartąg [update:24-05-2019] | Poland,WM blitz |
24-05 24-05 | II Turniej o Puchar Wójta Gminy Stawiguda - starsi
Bartąg [update:24-05-2019] | Poland,WM blitz |
24-05 24-05 | IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstawowych . Chłopcy klasy I - IV.
Ciechanów [update:24-05-2019] | Poland,MA rapid |
24-05 24-05 | IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstawowych . Chłopcy klasy V - VIII.
Ciechanów [update:24-05-2019] | Poland,MA rapid |
24-05 24-05 | IX Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstawowych .Dziewcząt.
Ciechanów [update:24-05-2019] | Poland,MA rapid |
24-05 24-05 | Lubartowska Liga Szachowa 5z10
Lubartów [update:31-05-2019] | Poland,LU rapid |
24-05 24-05 | Międzyszkolny Turniej Szachowy dla Drużyn z klas II i młodszych
Ożarów [update:28-05-2019] | Poland,LU team, rapid |
24-05 24-05 | Mistrzostwa Koła szachowego RDK w szachach szybkich
Rzeszów [update:26-05-2019] | Poland,PK rapid |
24-05 24-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:24-05-2019] | Poland,LU blitz |
24-05 24-05 | Piątek z Kopernikiem 24.05.2019
Olsztyn [update:24-05-2019] | Poland,WM blitz |
24-05 24-05 | Piątkowy Blitz w Nok-u
Nowy Tomyśl [update:27-05-2019] | Poland,WP blitz |
24-05 26-05 | Spotkanie drużyn wojewódzkich juniorów 24-26.05.2019 Polska
Gilowice [update:27-05-2019] | Poland,SL team, classic |
24-05 24-05 | Szybki Piątek w Strzelcu - Maj 2019
Strzelce Opolskie [update:06-06-2019] | Poland,OP rapid |
24-05 24-05 | TURNIEJ DLA JUNIORÓW MAJ
Myślibórz [update:24-05-2019] | Poland,ZP blitz |
24-05 31-05 | Turniej Klasyfikacyjny "Wieża" - Grupa:B
Wadowice [update:08-06-2019] | Poland,MP classic |
24-05 21-06 | Turniej Klasyfikacyjny "Wieża" -Grupa:A
Wadowice [update:21-06-2019] | Poland,MP classic |
24-05 31-05 | Turniej Klasyfikacyjny-Wieża-Grupa:C
Wadowice [update:05-06-2019] | Poland,MP rapid |
24-05 24-05 | Turniej Szachowy z okazji DNI NIEPOŁOMIC- Gr. A
Staniątki- Dom Kultury [update:24-05-2019] | Poland,MP blitz |
24-05 24-05 | Turniej Szachowy z okazji DNI NIEPOŁOMIC- Gr. B
Staniątki- Dom Kultury [update:24-05-2019] | Poland,MP blitz |
24-05 24-05 | Turniej Szachowy z okazji DNI NIEPOŁOMIC- Gr. C
Staniątki- Dom Kultury [update:24-05-2019] | Poland,MP blitz |
24-05 24-05 | X Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Moniatycze [update:24-05-2019] | Poland,LU rapid |
24-05 24-05 | XI Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego Dzieci do 7 lat CH
Przedszkole Koźmice Wielkie [update:24-05-2019] | Poland,MP blitz |
24-05 24-05 | XI Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego Dzieci do 7 lat DZ
Przedszkole Koźmice Wielkie [update:24-05-2019] | Poland,MP blitz |
24-05 25-05 | XI OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
24-05 27-05 | XI Turniej Szachowy w Niepublicznym Integracyjnym Przedszkolu Motylek w Krośnie
Krosno [update:27-05-2019] | Poland,PK rapid |
24-05 24-05 | XV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP1
Elbląg [update:24-05-2019] | Poland,WM rapid |
24-05 24-05 | XVII Olimpiada Notarialna 2019
Nowy Targ [update:24-05-2019] | Poland,MP rapid |
24-05 24-05 | XVII Olimpiada Notarialna 2019 - Kobiety
Nowy Targ [update:24-05-2019] | Poland,MP rapid |
25-05 25-05 | GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO- FINAŁ DO LAT 10
Toruń [update:25-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO- FINAŁ DO LAT 13
Toruń [update:25-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO- FINAŁ DO LAT 7
Toruń [update:24-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | GRAND PRIX O WIELKĄ NAGRODĘ KOLEGIUM JAGIELLOŃSKIEGO- FINAŁ DO LAT 7
Toruń [update:25-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - OPEN
Gdańsk [update:25-05-2019] | Poland,PO rapid |
25-05 26-05 | "60 w Kopalni Talentów w Krzeszowicach -Turniej w szachach klasycznych
Krzeszowice [update:28-05-2019] | Poland,MP classic |
25-05 25-05 | "Sobota z KKSz-em" sezon VII turniej 8
Kraków KKSz [update:25-05-2019] | Poland,MP blitz |
25-05 25-05 | *** V Otwarte Mistrzostwa Ziemi Świeckiej *** Grupa B
Świecie- ZAMEK [update:24-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | *** V Otwarte Mistrzostwa Ziemi Świeckiej ***OPEN
Świecie - ZAMEK [update:24-05-2019] | Poland,KP rapid |
25-05 25-05 | *** XVII Otwarty Turniej Szachowy -III Blitz na Zamku- o puchar Burmistrza Świecia***
Świecie-ZAMEK [update:24-05-2019] | Poland,KP blitz |
25-05 25-05 | Dzień Dziecka z SP 3
Lubartów [update:25-05-2019] | Poland,LU blitz |
25-05 25-05 | Grand Prix - Turniej VII - gr.B
Gorlice [update:25-05-2019] | Poland,MA rapid |
25-05 25-05 | Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej V
Nowy Tomyśl [update:26-05-2019] | Poland,WP rapid |
25-05 25-05 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- SZKOLENIE + TURNIEJ 2 z 7
Marklowice [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | Grand Prix- Turniej VIII - gr.A
Gorlice [update:25-05-2019] | Poland,MP rapid |
25-05 25-05 | Grand-Prix Galeria Bronowice Kraków - turniej nr 2
Kraków [update:25-05-2019] | Poland,MP rapid |
25-05 25-05 | I Turniej szachowy o puchar Galerii Tarnovia
Tarnów [update:25-05-2019] | Poland,MP rapid |
25-05 26-05 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa B (bez rankingu FIDE - kategorie V IV III lub II kobieca)
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa A (FIDE od III kategorii)
Grodzisk Mazowiecki [update:26-05-2019] | Poland,MA classic |
25-05 25-05 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowej Dwójki - grupa C (do V kategorii dzieci urodzone w 2010 r. i młodsze)
Grodzisk Mazowiecki [update:25-05-2019] | Poland,MA rapid |
25-05 25-05 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 1 w Iławie
Iława [update:07-05-2019] | Poland,WM rapid |
25-05 25-05 | I Turniej Błyskawiczny pod Patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne OPEN FIDE
Termy w Tarnowie Podgórnym 15km od Poznania I- 300z ł II- 250zł III-200zł [update:23-05-2019] | Poland,WP blitz |
25-05 25-05 | I Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Tarnowo Pogórne 2 GRUPY JUNIORÓW
Termy w Tarnowie Podgórnym 15km od Poznania DLA WSZYSTKICH NAGRODY [update:23-05-2019] | Poland,WP rapid |
25-05 25-05 | III Turniej Szachowy - Bullet Chess
Ślesin [update:28-05-2019] | Poland,WP blitz |
25-05 25-05 | IV Wiosenny Szachowy Turniej Zaklików 2019 dla zawodników bez kategorii szachowej
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05 26-05 | IV Wiosenny Turniej Klasyfikacyjny Zaklików 2019 dla zawodników z IV kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05 26-05 | IV Wiosenny Turniej Zaklików 2019 dla zawodników z III kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05 25-05 | IV Wiosenny Turniej _Zaklików 2019 dla zawodników z V kategorią szachową
Zaklików [update:26-05-2019] | Poland,PK classic |
25-05 25-05 | IX Międzynarodowy Turniej Szachowy Wschowa 2019
Wschowa [update:25-05-2019] | Poland,LB rapid |
25-05 26-05 | LINDORES ABBEY CHESS STARS TOURNAMENT
Newburgh [update:26-05-2019] | Scotland rapid |
25-05 25-05 | Lubuska Akademia Szachowa - grupa B i C
Sulechów [update:25-05-2019] | Poland,LB rapid |
25-05 02-06 | Luna Cup 2 - Turniej Klasyfikacyjny
Łódź [update:02-06-2019] | Poland,LD classic |
25-05 25-05 | LXXXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:25-05-2019] | Poland,MA rapid |
25-05 25-05 | Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9
Solec Kujawski [update:27-05-2019] | Poland,KP classic |
25-05 26-05 | Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach oraz VI Fide Open do 2199 i 1400
Solec Kujawski [update:14-05-2019] | Poland,KP classic |
25-05 25-05 | OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY - 24 LATA UKS HETMAN CZ-wa -T JUNIORÓW DO LAT 13
CZĘSTOCHOWA [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY- 24 LATA UKS HETMAN Cz-wa - TURNIEJ GŁÓWNY
CZĘSTOCHOWA [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. ZP JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH - OPEN A ( pow. 10 lat )
CHOSZCZNO [update:28-05-2019] | Poland,ZP rapid |
25-05 25-05 | OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. ZP JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH - OPEN B ( do 10 lat )
Choszczno [update:28-05-2019] | Poland,ZP rapid |
25-05 25-05 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - maj
Sieradz [update:25-05-2019] | Poland,LD rapid |
25-05 25-05 | Tematyczny turniej szachowy
Sulechów [update:26-05-2019] | Poland,LB rapid |
25-05 25-05 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100 do lat 13
Olsztyn [update:25-05-2019] | Poland,WM rapid |
25-05 26-05 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400 do lat 15
Olsztyn [update:26-05-2019] | Poland,WM classic |
25-05 25-05 | Turniej o normy centralne km i I kat
Zabze [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | Turniej szachowy na XXI Pikniku Olimpijskim
Warszawa [update:25-05-2019] | Poland,MA blitz |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnobrzeskiego 2019 Gr B Jun. ur. 2001-2006
Tarnobrzeg [update:25-05-2019] | Poland,PK rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnobrzeskiego 2019 Gr C Jun. ur. 2007-2011
Tarnobrzeg [update:25-05-2019] | Poland,PK rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnobrzeskiego 2019 Gr D Jun. ur. 2012 i mł.
Tarnobrzeg [update:25-05-2019] | Poland,PK rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy o Puchar Starosty Tarnobrzeskiego 2019 Gr. A Seniorzy
Tarnobrzeg [update:25-05-2019] | Poland,PK rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy w ramach Dni Łukowa juniorzy
Łuków [update:25-05-2019] | Poland,LD rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy w ramach obchodów Dni Łukowa open
Łuków [update:25-05-2019] | Poland,LU rapid |
25-05 25-05 | Turniej Szachowy w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady UTW i Seniorów
Łazy [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | VIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PS w Alwerni CHŁOPCY
Alwernia [update:25-05-2019] | Poland,MP blitz |
25-05 25-05 | VIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych o Puchar PSw Alwerni DZIEWCZYNY
Alwernia [update:25-05-2019] | Poland,MP blitz |
25-05 25-05 | VIII TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY
Wrocław [update:25-05-2019] | Poland,DS rapid |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-10
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-12
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-14
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa C-18
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-10
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-12
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-14
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 26-05 | Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych grupa D-18
Warszawa [update:06-06-2019] | Poland,MA classic |
25-05 25-05 | Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury
Łódź [update:25-05-2019] | Poland,LD classic |
25-05 25-05 | Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia KoLiber - zgłoszony do FIDE!
Kraków [update:27-05-2019] | Poland,MP rapid |
25-05 25-05 | XIII Otwarte Mistrzostwa SP nr 12 w Otwocku o Puchar Dyrektora Szkoły
Otwock [update:25-05-2019] | Poland,MA rapid |
25-05 25-05 | XIX OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA PRZEDSZKOLAKÓW i 7-latków
Sosnowiec [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
25-05 25-05 | XVII Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny. OPEN
Nowiny k. Kielc [update:15-05-2019] | Poland,SK rapid |
26-05 26-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - Grupa do lat 10
Gdańsk [update:26-05-2019] | Poland,PO rapid |
26-05 26-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - Grupa do lat 12
Gdańsk [update:26-05-2019] | Poland,PO rapid |
26-05 26-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - Grupa do lat 14 i 16
Gdańsk [update:26-05-2019] | Poland,PO rapid |
26-05 26-05 | SZACHOWY WEEKEND W GALERII ALFA CENTRUM W GDAŃSKU - Grupa do lat 8
Gdańsk [update:26-05-2019] | Poland,PO rapid |
26-05 26-05 | 8 Turniej GP Klubu RASZYN
Poznań [update:26-05-2019] | Poland,WP rapid |
26-05 26-05 | Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szachach
Warszawa Centrum Samorządowca SGGW ul Nowoursynowska 161F [update:09-06-2019] | Poland,MA classic |
26-05 26-05 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:03-05-2019] | Poland,MA rapid |
26-05 26-05 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Maj
Łódź [update:02-06-2019] | Poland,LD rapid |
26-05 26-05 | Grand Prix Połczyna-Zdroju V-edycja
Połczyn-Zdrój [update:20-05-2019] | Poland,ZP rapid |
26-05 26-05 | II Memoriał J.Marcinkiewicza
Janów [update:28-05-2019] | Poland,PL rapid |
26-05 26-05 | II Szachowa GRAND PRIX Ziemi Szydłowieckiej w Szachach - turniej 8
Szydłowiec [update:09-06-2019] | Poland,MA rapid |
26-05 26-05 | Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Puńsk
Puńsk [update:26-05-2019] | Poland,PL rapid |
26-05 29-05 | Ogólnopolski Turniej Szachy Drużynowe - Igrzyska Dzieci
Pokrzywna [update:29-05-2019] | Poland,OP team, rapid |
26-05 26-05 | OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY- 24 LATA UKS HETMAN Cz-wa- TURNIEJ RODZIN
CZĘSTOCHOWA [update:26-05-2019] | Poland,SL team, rapid |
26-05 26-05 | Turniej Nauczycieli
Wrocław [update:05-06-2019] | Poland,DS rapid |
26-05 26-05 | Turniej P 15 w Kawiarni Ławczana
Jaworzno [update:25-05-2019] | Poland,SL rapid |
26-05 26-05 | Turniej Szachów Rodzinnych
Strzelce Kraj [update:27-05-2019] | Poland,LB team, rapid |
26-05 26-05 | V Turniej o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE - X Turniej GP ZZSzach
Wolin [update:28-05-2019] | Poland,ZP rapid |
26-05 26-05 | XV Międzynarodowy Memoriał im. Wiesława Hanczarka
Racibórz [update:30-05-2019] | Poland,SL rapid |
26-05 26-05 | XV Międzynarodowy Memoriał im. Wiesława Hanczarka - do 11 lat
Racibórz [update:26-05-2019] | Poland,SL rapid |
26-05 26-05 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - ROGI 2019 - Gr. B Jun. ur. 2004-2009
Rogi [update:26-05-2019] | Poland,PK rapid |
26-05 26-05 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - ROGI 2019 - Gr. C Jun. ur. 2010 i mł.
Rogi [update:26-05-2019] | Poland,PK rapid |
26-05 26-05 | XV Międzynarodowy Turniej Szachowy - ROGI 2019 - turniej OPEN
Rogi [update:27-05-2019] | Poland,PK rapid |
26-05 26-05 | XXVII Turniej Szachowy DNI LESZNA 2019 - I miejsce 1200 zł; II miejsce 800 zł; III miejsce 600 zł; turniej zgłoszony do FIDE
Leszno [update:26-05-2019] | Poland,WP rapid |
27-05 27-05 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:28-04-2019] | Poland,SL rapid |
27-05 27-05 | Mistrzostwa Zespołu Szkół Zakonu Pijarów w Poznaniu
Poznań [update:27-05-2019] | Poland,WP rapid |
27-05 27-05 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5. Turniej
Wrocław [update:27-05-2019] | Poland,DS rapid |
27-05 27-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:27-05-2019] | Poland,LU rapid |
27-05 27-05 | Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka
Gniezno [update:28-05-2019] | Poland,WP blitz |
27-05 27-05 | VI Rodzinny Turniej Szachowy o Złotego Skoczka
Białystok [update:28-05-2019] | Poland,PL team, blitz |
28-05 28-05 | III Międzyszkolny Turniej Szachowy "Wesoły Skoczek" dla klas I-III
Bytom [update:31-05-2019] | Poland,SL blitz |
28-05 28-05 | III Międzyszkolny Turniej Szachowy "Wesoły Skoczek" dla klas IV-VIII
Bytom [update:28-05-2019] | Poland,SL blitz |
28-05 28-05 | 4 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandra Pietrasz -GP-2019
Łaszczów [update:28-05-2019] | Poland,LU rapid |
28-05 28-05 | Gminny Turniej klas I-III LISIA GÓRA 2019
LISIA GÓRA [update:31-05-2019] | Poland,MP classic |
28-05 28-05 | Gminny Turniej klas IV-VIII LISIA GÓRA 2019
LISIA GÓRA [update:31-05-2019] | Poland,MP classic |
28-05 28-05 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 3
Rzeszów [update:01-06-2019] | Poland,PK rapid |
28-05 28-05 | III Mistrzostwa Radzionkowa Szkół Podstawowych w szachach
Radzionków [update:28-05-2019] | Poland,SL rapid |
28-05 28-05 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2019"
Lublin [update:30-04-2019] | Poland,LU rapid |
28-05 29-05 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:29-05-2019] | Poland,SL classic |
28-05 28-05 | WOM szkolny - Mokotów
Warszawa [update:29-05-2019] | Poland,MA team, rapid |
28-05 28-05 | X Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szkół i Przedszkoli - grupa A - przedszkolaki
Myślenice [update:28-05-2019] | Poland,MP blitz |
28-05 28-05 | X Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szkół i Przedszkoli - grupa B - klasy I-III
Myślenice [update:28-05-2019] | Poland,MP rapid |
28-05 28-05 | X Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szkół i Przedszkoli - grupa C - klasy IV-VI
Myślenice [update:28-05-2019] | Poland,MP blitz |
28-05 28-05 | X Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szkół i Przedszkoli - grupa D - klasy VII-Gim
Myślenice [update:28-05-2019] | Poland,MP rapid |
28-05 28-05 | XXVI Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca Turniej 33
Kraków [update:28-05-2019] | Poland,MP blitz |
28-05 28-05 | XXXVII Runda IV Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:28-05-2019] | Poland,PL rapid |
28-05 28-05 | ZIĘBICKIE ORŁY GRUPA A 2011 i młodsi
Ziębice [update:28-05-2019] | Poland,DS rapid |
28-05 28-05 | ZIĘBICKIE ORŁY GRUPA B ur. 2008 - 2010
Ziębice [update:28-05-2019] | Poland,DS rapid |
29-05 29-05 | Turniej klasyfikacyjny SP 15 Jaworzno
Jaworzno [update:29-05-2019] | Poland,SL rapid |
29-05 29-05 | 13 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2019
Michalów [update:29-05-2019] | Poland,LU rapid |
29-05 29-05 | 826 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:01-06-2019] | Poland,MP rapid |
29-05 29-05 | Bogucin 29.05.2019
Bogucin [update:29-05-2019] | Poland,LU rapid |
29-05 02-06 | CENTRALNY KURS SĘDZIOWSKI
Zakopane [update:29-05-2019] | Poland,MP classic |
29-05 29-05 | I KOCYKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Wola Skromowska [update:29-05-2019] | Poland,LU rapid |
29-05 29-05 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 9 chłopcy
Starachowice [update:04-06-2019] | Poland,SK blitz |
29-05 29-05 | IX Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 9 dziewczeta
Starachowice [update:06-06-2019] | Poland,SK blitz |
29-05 01-06 | Ogólnopolski Turniej Szachy Drużynowe - Igrzyska Młodzieży
Pokrzywna [update:01-06-2019] | Poland,OP team, rapid |
29-05 29-05 | Otwarte Mistrzostwa UKS Smecz Konin
Konin [update:30-05-2019] | Poland,WP blitz |
29-05 29-05 | Szachowa środa w Tarnowie nr 20 - 2019r
Tarnów [update:29-05-2019] | Poland,MP blitz |
29-05 29-05 | turniej z okazji Dnia Dziecka klasy 2-3
Gniezno [update:29-05-2019] | Poland,WP blitz |
29-05 29-05 | turniej z okazji Dnia Dziecka klasy 4-6
Gniezno [update:29-05-2019] | Poland,WP blitz |
30-05 30-05 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 11/cykl III
Chrzanów [update:30-05-2019] | Poland,MP blitz |
30-05 30-05 | IV Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2019
Mieniany [update:30-05-2019] | Poland,LU rapid |
30-05 30-05 | Klub P.Z.Szach. (369 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:30-05-2019] | Poland,MA rapid |
30-05 30-05 | MIedzyszkolny turniej szachowy w Koziegłowach Gr. A kl. 0-4
Koziegłowy [update:30-05-2019] | Poland,SL rapid |
30-05 30-05 | MIedzyszkolny turniej szachowy w Koziegłowach klasy 5-8
Koziegłowy [update:31-05-2019] | Poland,SL rapid |
30-05 30-05 | MIedzyszkolny turniej szachowy w Koziegłowach szkoły ponadpodstawowe
Koziegłowy [update:30-05-2019] | Poland,PO rapid |
30-05 30-05 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Maj 2019
Bytom [update:30-05-2019] | Poland,SL blitz |
30-05 30-05 | XI OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH "KARO CHESS"
Siedlce [update:30-05-2019] | Poland,MA blitz |
31-05 31-05 | 21. runda Grand Prix Białegostoku Zima-Wiosna 2019 - blitz
Białystok [update:03-06-2019] | Poland,PL blitz |
31-05 31-05 | Drużynowy Turniej Finałowy "Edukacja przez gry w szachy" Lubuskie 2019
Zielona Góra [update:03-06-2019] | Poland,LB team, rapid |
31-05 31-05 | DzieńDziecka w UKS Antoninek
Poznań [update:31-05-2019] | Poland,WP rapid |
31-05 31-05 | Gr.A Grand Prix XII -4 _ UKS - G4 ( rocznik 2010 do 2003 )
Tarnowskie Gory [update:09-06-2019] | Poland,SL classic |
31-05 31-05 | Gr.B Grand Prix XII -4 UKS - G4 ( rocznik 2011 i młodsi )
Tarnowskie Góry [update:09-06-2019] | Poland,SL rapid |
31-05 31-05 | Granie w Hetmanie Grand Prix 2019 (13)
Koszalin [update:04-06-2019] | Poland,ZP blitz |
31-05 03-06 | Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w szachach aktywnych
Zamość [update:02-06-2019] | Poland,LU rapid |
31-05 31-05 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B - zawodnicy ur. w roku 2006 lub młodsi do rank. 1400
Staniątki [update:31-05-2019] | Poland,MP blitz |
31-05 31-05 | Piątek z Kopernikiem 31.05.2019
Olsztyn [update:31-05-2019] | Poland,WM blitz |
31-05 31-05 | Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły ZSzP nr 10
Rybnik [update:31-05-2019] | Poland,SL blitz |
31-05 31-05 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:02-06-2019] | Poland,WP rapid |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 01-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 02-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 - D16
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
31-05 01-06 | XXI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 18 - D18
Wasilków [update:03-06-2019] | Poland,PL classic |
July 2019 | ||
---|---|---|
01-07 05-07 | 10 lecie STMGK Strzelce Kraj - OPEN A
Strzelce Krajeńskie [update:05-07-2019] | Poland,LB classic |
01-07 05-07 | 10 lecie STMGK Strzelce Kraj - OPEN B
Strzelce Krajeńskie [update:05-07-2019] | Poland,LB classic |
01-07 06-07 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa A
Sokółka [update:06-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 03-07 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa B
Sokółka [update:04-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 03-07 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa C
Sokółka [update:04-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 01-07 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2019 - blitz
Sokółka [update:02-07-2019] | Poland,PL blitz |
01-07 05-07 | Get Smart ! Play Chess ! "C" - Wakacje 2019 - ranking min. 1400
Mielec [update:04-07-2019] | Poland,PK classic |
01-07 02-07 | Get Smart ! Play Chess ! "D" - Wakacje 2019
Mielec [update:04-07-2019] | Poland,PK classic |
01-07 05-07 | Letni Obóz Szkoleniowy
Strzelce Krajeńskie [update:26-06-2019] | Poland,LB classic |
01-07 30-08 | Letnia Akademia Sportowa
Zabrze [update:03-08-2019] | Poland,SL classic |
01-07 05-07 | VI PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z SZKOŁŁ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW - C
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 05-07 | VI PÓŁKOLONIE SZACHOWE Z SZKOŁĄ PRZYSZŁYCH MISTRZÓW
Suwałki [update:03-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 05-07 | VI POLKOLONIE SZACHOWE Z SZKOLA PRZYSZLYCH MISTRZOW - A
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 05-07 | VI POLKOLONIE SZACHOWE Z SZKOLA PRZYSZLYCH MISTRZOW - B
Suwałki [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
01-07 01-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (1 z 10) start 12:00
Lubartów [update:03-07-2019] | Poland,LU rapid |
02-07 08-08 | 218th YMCA Summer 2019-B
Warszawa [update:09-08-2019] | Poland,MA classic |
02-07 08-08 | 219th YMCA Summer 2019-C
Warszawa [update:09-08-2019] | Poland,MA classic |
02-07 02-07 | Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Pocieszycielek NSJ
Łódź [update:04-07-2019] | Poland,LD rapid |
02-07 12-07 | Obóz Szachowy Sokołowko 2019
Sokołowsko [update:27-05-2019] | Poland,DS classic |
02-07 02-07 | Powitalny turniej blitza - obóz szachowo-rekreacyjny 2019
Sokołowsko [update:02-07-2019] | Poland,DS blitz |
02-07 02-07 | Wakacyjne Turnieje Szachowe z miastem LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:02-07-2019] | Poland,LU rapid |
02-07 02-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (2 z 10) start 12:00
Lubartów [update:03-07-2019] | Poland,LU rapid |
03-07 08-08 | 217th YMCA Summer 2019-A
Warszawa [update:10-08-2019] | Poland,MA classic |
03-07 03-07 | 831 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:31-07-2019] | Poland,MP rapid |
03-07 03-07 | II Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:03-07-2019] | Poland,MP rapid |
03-07 12-07 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA A
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07 12-07 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA B
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07 12-07 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA C
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
03-07 07-07 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA D1
Sokołowsko [update:05-07-2019] | Poland,DS rapid |
03-07 05-07 | Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych-Grupa A
Chrzanów [update:05-07-2019] | Poland,MP classic |
03-07 05-07 | Mistrzostwa Chrzanowa w szachach klasycznych-Grupa B-Turniej 1
Chrzanów [update:26-07-2019] | Poland,MP classic |
03-07 07-07 | OTWARTE MISTRZOSTWA PŁOCKA JUNIORÓW W SZACHACH KLASYCZNYCH 2019'
PŁOCK [update:07-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07 07-07 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej B
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07 05-07 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej C
Serpelice [update:05-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07 07-07 | V Miedzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej A
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
03-07 03-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (3 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
04-07 05-07 | 10. Międzynarodowy Kresowy Festiwal SOKÓŁKA 2019 - grupa E
Sokółka [update:05-07-2019] | Poland,PL classic |
04-07 04-07 | Blitz we Dworze.
Zabuże [update:05-07-2019] | Poland,MA blitz |
04-07 04-07 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl III
Chrzanów [update:04-07-2019] | Poland,MP blitz |
04-07 04-07 | Klub P.Z.Szach. (373 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:04-07-2019] | Poland,MA rapid |
04-07 07-07 | KURS INSTRUKTORSKI WROCŁAW
Wrocław [update:21-06-2019] | Poland,DS classic |
04-07 08-07 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [update:07-07-2019] | Poland,PL classic |
04-07 04-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (4 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
05-07 05-07 | Otwarte Warszaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:05-07-2019] | Poland,LU rapid |
05-07 07-07 | V Międzynarodowe Sarnackie Spotkania Szachowe - turniej D
Serpelice [update:09-07-2019] | Poland,MA classic |
05-07 05-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (5 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
05-07 11-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa A od 1900 ELO
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
05-07 11-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa B do 1900 ELO
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
05-07 11-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa D 2005 i młodsi
RCOS Dobczyce [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
06-07 14-07 | Łódzki Wakacyjny Turniej Kategorii Centralnych
Łódź [update:14-07-2019] | Poland,LD classic |
06-07 06-07 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 7
Siedlce [update:07-07-2019] | Poland,MA rapid |
06-07 06-07 | I Wakacyjny Turniej Szachowy w Brzozowie gr. 2005 - 2009
Brzozów [update:08-07-2019] | Poland,PK rapid |
06-07 06-07 | I Wakacyjny Turniej Szachowy w Brzozowie gr. 2010 i młodsi
Brzozów [update:08-07-2019] | Poland,PK rapid |
06-07 06-07 | IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Iwierzyce Gr A - OPEN
Nockowa [update:06-07-2019] | Poland,PK rapid |
06-07 06-07 | IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Iwierzyce Gr B - Jun 2008 i mł.
Nockowa [update:06-07-2019] | Poland,PK rapid |
06-07 07-07 | KURS NA SĘDZIEGO SZACHOWEGO KLASY OKRĘGOWEJ
Suwałki [update:06-07-2019] | Poland,PL classic |
06-07 12-07 | Letni obóz szachowo-rekreacyjny 2019 - GRUPA D2
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS classic |
06-07 14-07 | Najdorf Chess Festival gr. A
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07 14-07 | Najdorf Chess Festival gr. B
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07 14-07 | Najdorf Chess Festival gr. C
Warszawa [update:16-07-2019] | Poland,MA classic |
06-07 07-07 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych
Wrocław [update:25-06-2019] | Poland,DS classic |
06-07 14-07 | Szachowe Lato Poznań 2019 - JUNIORZY
Poznań [update:15-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07 14-07 | Szachowe Lato Poznań 2019 - OPEN
Poznań [update:15-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07 06-07 | Turniej Blitza przy Otwartych Mistrzostwach Płocka Juniorów 2019
Płock [update:06-07-2019] | Poland,MA blitz |
06-07 06-07 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SOŁTYSA MURZYNOWA 2019
Murzynowo [update:06-07-2019] | Poland,LB rapid |
06-07 06-07 | Turniej Szachowy Podczas Dni Golenic
Golenice [update:06-07-2019] | Poland,ZP blitz |
06-07 06-07 | U Roberta 06.07.2019
Kolonia Strelce [update:06-07-2019] | Poland,DS blitz |
06-07 13-07 | Wakacyjny Klasyczny Turniej Szachowy
Wieleń [update:12-07-2019] | Poland,WP classic |
06-07 06-07 | XIII Turniej szachowy o Puchar Borów Tucholskich
Tuchola [update:07-07-2019] | Poland,KP rapid |
06-07 06-07 | XXI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin
Ślesin [update:06-07-2019] | Poland,WP rapid |
06-07 07-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa C do 1700 PZSzach
RCOS Dobczyce [update:10-07-2019] | Poland,MP classic |
07-07 07-07 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:27-06-2019] | Poland,MA rapid |
07-07 07-07 | Grand Prix Połczyna-Zdroju VII-edycja KLIMATYZACJA !
Połczyn-Zdrój [update:06-07-2019] | Poland,ZP rapid |
07-07 07-07 | I Otwarte Plenerowe Mistrzostwa Powiatu Piskiego w Szachach Szybkich - Orzysz 2019.
Orzysz [update:07-07-2019] | Poland,WM rapid |
07-07 07-07 | I Wakacyjny Turniej Szachowy
Tarnów [update:07-07-2019] | Poland,MP rapid |
07-07 07-07 | Mistrzostwa Miasta Puck 2019
Puck [update:07-07-2019] | Poland,PO rapid |
07-07 07-07 | Turniej Handicapowy - Obóz szachowy MUKS Śródmieście - 2019
Sokołowsko [update:10-07-2019] | Poland,DS blitz |
07-07 07-07 | Turniej juniorów w ramach mistrzostw Pucka 2019
Puck [update:07-07-2019] | Poland,PO rapid |
07-07 07-07 | Turniej P"10 Jaworzno - kawiarnia "Ławczana"
Jaworzno [update:07-07-2019] | Poland,SL blitz |
07-07 12-07 | Turniej Szachowy Grand-Stasinda 2019 - OPEN A
Bukowina Tatrzańska [update:11-07-2019] | Poland,MP classic |
07-07 12-07 | Turniej Szachowy Grand-Stasinda 2019 - OPEN B
Bukowina Tatrzańska [update:15-07-2019] | Poland,MP classic |
07-07 07-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika Grupa E 2012 i młodsi
RCOS Dobczyce [update:10-07-2019] | Poland,MP rapid |
08-07 08-07 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej
Wrocław [update:09-07-2019] | Poland,DS rapid |
08-07 08-07 | Szachy Fischera - GRUPA A
Sokołowsko [update:08-07-2019] | Poland,DS blitz |
08-07 08-07 | Szachy Fischera GRUPA B
Sokołowsko [update:08-07-2019] | Poland,DS blitz |
08-07 14-07 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - Do lat 11 (2008 r. i młodsi)
Suwałki [update:12-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07 14-07 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - Do lat 9 (2010 r. i młodsi)
Suwałki [update:11-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07 14-07 | SZACHY Z BLUESEM - V Suwalski Festiwal Szachowy - OPEN - I - 1500 zł - II - 1000 zł - III - 750 zł
Suwałki [update:14-07-2019] | Poland,PL classic |
08-07 08-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (6z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
08-07 13-07 | XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa
Kalisz [update:14-07-2019] | Poland,WP classic |
09-07 09-07 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:09-07-2019] | Poland,LU rapid |
09-07 30-07 | Puchar Lata 2019
Lubsko [update:13-06-2019] | Poland,LB classic |
09-07 30-07 | Turniej Klubu Logicznego 2019
Piechowice [update:12-08-2019] | Poland,DS classic |
09-07 30-07 | Wakacje z szachami w Szarotce
Wadowice Górne [update:30-07-2019] | Poland,PK rapid |
09-07 09-07 | Wakacyjny turniej szachowy w GCK Kurzętnik
Kurzętnik [update:09-07-2019] | Poland,WM rapid |
09-07 14-07 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open A (ELO 1400+)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07 14-07 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - open B (ELO do 1500)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07 14-07 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie- open C (do lat 10)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07 14-07 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie- open D (do lat 8)
Pszczyna [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
09-07 09-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (7 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
10-07 16-07 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- OPEN A
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07 16-07 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 10
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07 16-07 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 13
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07 16-07 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- Juniorzy do lat 8
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07 16-07 | XXVI Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2019- OPEN B
Kowalewo Pomorskie [update:16-07-2019] | Poland,KP classic |
10-07 10-07 | 832 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:10-07-2019] | Poland,MP rapid |
10-07 10-07 | IV Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:10-07-2019] | Poland,MP rapid |
10-07 10-07 | Plenerowy Turniej Blitza
Ślesin [update:17-07-2019] | Poland,WP blitz |
10-07 10-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (8 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
10-07 18-07 | XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy im.Tadeusza Gniota
Police [update:18-07-2019] | Poland,ZP classic |
11-07 11-07 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 1/cykl IV
Chrzanów [update:11-07-2019] | Poland,MP blitz |
11-07 14-07 | XI Memoriał Romana Szymoniaka
Bierzwnik [update:13-07-2019] | Poland,ZP classic |
11-07 11-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (9 z 10) start 12:00
Lubartów [update:11-07-2019] | Poland,LU rapid |
12-07 12-07 | Otwarte Warszaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:12-07-2019] | Poland,LU rapid |
12-07 12-07 | XV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - grupa amatorska
Pszczyna [update:11-07-2019] | Poland,SL rapid |
12-07 12-07 | XVI Wakacyjny Turniej Szachowy do lat 8 10 15 i 20 (10z 10) FIDE start 10:00
Lubartów [update:19-07-2019] | Poland,LU rapid |
12-07 12-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika - DWÓJKI i RODZINY
Zamek w Dobczycach [update:12-07-2019] | Poland,MP blitz |
13-07 21-07 | 2019 Dprtmund Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [update:23-07-2019] | Germany classic |
13-07 13-07 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Lipiec
Łódź [update:13-07-2019] | Poland,LD rapid |
13-07 13-07 | Police Open
Police [update:13-07-2019] | Poland,ZP blitz |
13-07 13-07 | Puchar Wyszkowa - Turniej 3
Wyszków [update:13-07-2019] | Poland,MA rapid |
13-07 14-07 | Turniej o IV kategorie
Zabrze [update:14-07-2019] | Poland,SL classic |
13-07 13-07 | Turniej Szachowy w Ławach
Ławy [update:14-07-2019] | Poland,ZP blitz |
13-07 13-07 | Wakacyjny Turniej Błyskawiczny
Wieleń [update:13-07-2019] | Poland,WP blitz |
13-07 13-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika - RAPID TKKF
TKKF Dobczyce [update:14-07-2019] | Poland,MP rapid |
14-07 14-07 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:27-06-2019] | Poland,MA rapid |
14-07 14-07 | Juliada 2019- gr A 2011 i mł
Kraków Rynek Główny [update:14-07-2019] | Poland,MP rapid |
14-07 14-07 | Juliada 2019- gr B 2006-2010
Kraków Rynek Główny [update:14-07-2019] | Poland,MP rapid |
14-07 14-07 | Juliada 2019- gr C
Kraków Rynek Główny [update:14-07-2019] | Poland,MP rapid |
14-07 14-07 | Symultana na Wzgórzu Klasztornym w Bierzwniku
Bierzwnik [update:14-07-2019] | Poland,ZP other |
14-07 14-07 | Turniej błyskawiczny w ramach XXVI TSz Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Pomorskie [update:14-07-2019] | Poland,KP blitz |
14-07 14-07 | Turniej Błyskawiczny XX Festiwalu
Bierzwnik [update:14-07-2019] | Poland,ZP blitz |
14-07 14-07 | Turniej Szachowy z okazji Dni Szczecinka
Szczecinek [update:05-07-2019] | Poland,ZP rapid |
14-07 14-07 | Turniej Szachowy z Okazji Dni Szczecinka
Szczecinek nowa wersja [update:14-07-2019] | Poland,ZP rapid |
14-07 14-07 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika - BLITZ Raciechowice
SP 1 Raciechowice [update:14-07-2019] | Poland,MP blitz |
15-07 16-07 | I Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - kolonie-szachowe.pl
Poronin [update:16-07-2019] | Poland,MP rapid |
15-07 15-07 | Wakacyjny Turniej Warcabów Stupolowych MDK 1
Bydgoszcz [update:15-07-2019] | Poland,KP blitz |
16-07 26-07 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - grupa A
Poronin-Suche [update:04-08-2019] | Poland,MP classic |
16-07 26-07 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - grupa B
Poronin [update:04-08-2019] | Poland,MP classic |
16-07 18-07 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonia Szachowa 2019 - grupa C
Poronin-Suche [update:04-08-2019] | Poland,MP rapid |
16-07 16-07 | Turniej szachowy w bibliotece miejskiej
Drezdenko [update:16-07-2019] | Poland,LB rapid |
17-07 17-07 | 833 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:17-07-2019] | Poland,MP rapid |
17-07 17-07 | VI Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:17-07-2019] | Poland,MP rapid |
17-07 17-07 | Wakacyjny Turniej Szachowy MDK 1
Bydgoszcz [update:16-07-2019] | Poland,KP rapid |
18-07 18-07 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 2/cykl IV
Chrzanów [update:18-07-2019] | Poland,MP blitz |
19-07 28-07 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 - II Liga
Szczyrk [update:28-07-2019] | Poland,SL team, classic |
19-07 28-07 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 -II Liga - SZCZYRK FIDE OPEN - turniej towarzyszący
Szczyrk [update:17-07-2019] | Poland,SL classic |
19-07 19-07 | I Rodzinne Przystankowe Mistrzostwa Olecka w Szachach
Olecko [update:19-07-2019] | Poland,WM team, rapid |
19-07 19-07 | Magnusik 2019 - turniej pierwszy.
Zielona Góra [update:23-07-2019] | Poland,LB rapid |
20-07 20-07 | CiderLato 2019 - OPEN
Radzionków [update:24-06-2019] | Poland,SL rapid |
20-07 21-07 | III Otwarte Mistrzostwa Roztoki w Szachach Gr - A
Roztoka [update:27-07-2019] | Poland,MP classic |
20-07 20-07 | III Otwarte Mistrzostwa Roztoki w Szachach Gr - B
Roztoka [update:27-07-2019] | Poland,MP rapid |
20-07 20-07 | Lubartów Miastem Międzynarodowego Dnia Szachów
Lubartów [update:23-07-2019] | Poland,LU blitz |
20-07 20-07 | Międzynarodowy Dzień Szachów- Turniej Szachowy
Wadowice [update:23-07-2019] | Poland,MP blitz |
20-07 20-07 | Otwarty Turniej Szachowy upamiętniający Patriotów Polskich - Grup C
Brzyzna koło Ropczyc [update:31-07-2019] | Poland,PK rapid |
20-07 20-07 | Otwarty Turniej Szachowy upamiętniający Patriotów Polskich OPEN
Brzyzna koło Ropczyc [update:31-07-2019] | Poland,PK rapid |
20-07 20-07 | Otwarty Turniej Szachowy upamiętniający Patriotów Poskich - Grupa B
Brzyzna koło Ropczyc [update:31-07-2019] | Poland,PK rapid |
20-07 20-07 | Symultana Szachowa z GM Arturem Jakubcem
Wadowice [update:23-07-2019] | Poland,MP classic |
20-07 21-07 | Turniej o III kategorię
Zabrze [update:25-07-2019] | Poland,SL classic |
20-07 20-07 | Turniej o Puchar Dyrektora MOK Józefów "Bitwa pod Grunwaldem"
Józefów k. Otwocka [update:25-07-2019] | Poland,MA team, blitz |
20-07 20-07 | TURNIEJ SZACHOWY IM.STANISŁAWA RASIA O PUCHAR BURMISTRZA MONIEK
Mońki [update:27-07-2019] | Poland,PL rapid |
20-07 20-07 | VII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:26-07-2019] | Poland,MP rapid |
20-07 20-07 | XII Turniej Szachowy w Przedszkolu - grupa C
Sękowo [update:19-07-2019] | Poland,WP rapid |
21-07 21-07 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:27-06-2019] | Poland,MA rapid |
21-07 21-07 | II turniej szachowy - LATO 2019
Tarnów [update:26-07-2019] | Poland,MP rapid |
21-07 21-07 | Otwarty Turniej Szachowy z okazji Dni Połczyna Zdroju - OPEN FIDE
Połczyn-Zdrój [update:24-07-2019] | Poland,ZP rapid |
21-07 21-07 | Szachy w Grodzie
Korycin [update:23-07-2019] | Poland,PL rapid |
21-07 21-07 | Turniej szachowy "Z wisienką w tle"
Wiśniew [update:23-07-2019] | Poland,MA rapid |
21-07 21-07 | Turniej szachowy-dni Beska-21.07.2019
Besko [update:23-07-2019] | Poland,PK blitz |
22-07 22-07 | Turniej o Puchar Kolonii Chess For Kids
Dąbki [update:24-07-2019] | Poland,ZP blitz |
22-07 22-07 | Turniej z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów
Nowy Tomyśl [update:24-07-2019] | Poland,WP blitz |
22-07 26-07 | Wakacyjny turniej szachowy w Tyliczu
Tylicz [update:30-07-2019] | Poland,MP classic |
24-07 24-07 | 834 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:24-07-2019] | Poland,MP rapid |
24-07 28-07 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 - II Liga - KURS NA INSTRUKTORA PZSZach (24-28.07.2019r.)
Szczyrk [update:23-07-2019] | Poland,SL other |
24-07 24-07 | VIII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:24-07-2019] | Poland,MP rapid |
24-07 30-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". MŁODZICY (do 10 lat) - P60'+30''
Sielpia Wielka [update:30-07-2019] | Poland,SK classic |
24-07 30-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". OPEN - P60'+30''
Sielpia Wielka [update:30-07-2019] | Poland,SK classic |
25-07 25-07 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 3/cykl IV
Chrzanów [update:25-07-2019] | Poland,MP blitz |
25-07 25-07 | Klub P.Z.Szach. (374 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:29-07-2019] | Poland,MA rapid |
26-07 27-07 | DMPJ 2019 - II Liga - KURS SĘDZIOWSKI NA II i III KLASĘ (26-27.07.2019r.)
Szczyrk [update:27-07-2019] | Poland,SL other |
26-07 26-07 | Klubowy Turniej Szachowy Lipiec
Myślibórz [update:27-07-2019] | Poland,ZP rapid |
26-07 26-07 | Otwarte Warszaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:26-07-2019] | Poland,LU rapid |
26-07 27-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". KURS SĘDZIOWSKI
Sielpia Wielka [update:26-07-2019] | Poland,SK classic |
27-07 27-07 | DMPJ 2019 - II Liga - Turniej kloca
Szczyrk [update:28-07-2019] | Poland,SL blitz |
27-07 27-07 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 5 (do FIDE)
WILKOWICE [update:27-07-2019] | Poland,SL rapid |
27-07 27-07 | IX Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:27-07-2019] | Poland,MP rapid |
27-07 28-07 | Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Rzeszów [update:24-07-2019] | Poland,PK other |
27-07 27-07 | Szachowy Turniej Przyjaciół Lasu o miano "MISTRZA DZICZEGO KŁA"
Dzikowo [update:28-07-2019] | Poland,LB rapid |
27-07 28-07 | Turniej o II lub I kobiecą kategorię
Zabrze [update:28-07-2019] | Poland,SL classic |
27-07 27-07 | V Międzynarodowy Turniej Szachowy o Zaklikowską Basztę
Zaklików [update:27-07-2019] | Poland,PK rapid |
27-07 27-07 | V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Drohiczyna
Drohiczyn [update:27-07-2019] | Poland,PL rapid |
27-07 27-07 | VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:27-07-2019] | Poland,PO rapid |
27-07 03-08 | Wakacje z Gambitem - Kotlina Kłodzka
Starachowice [update:04-06-2019] | Poland,SK classic |
27-07 27-07 | Wakacyjne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 1_2019
Warszawa [update:29-07-2019] | Poland,MA rapid |
27-07 28-07 | Wakacyjny Otwarty Turniej Szachowy CH MRÓWKA 2019
Ciechanów [update:28-07-2019] | Poland,MA classic |
27-07 28-07 | Wakacyjny Otwarty Turniej Szachowy CH MRÓWKA 2019
Ciechanów [update:28-07-2019] | Poland,MA classic |
27-07 27-07 | Wakacyjny Turniej Klasyfikacyjny B - sobota Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:27-07-2019] | Poland,DS rapid |
27-07 28-07 | Wakacyjny Turniej Open A Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:28-07-2019] | Poland,DS classic |
27-07 28-07 | XI Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:31-07-2019] | Poland,PK blitz |
27-07 27-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". JUNIORZY (do 18 lat) - P15'
Sielpia Wielka [update:27-07-2019] | Poland,SK rapid |
27-07 27-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". MŁODZICY (do 10 lat) - P15'
Sielpia Wielka [update:27-07-2019] | Poland,SK rapid |
27-07 27-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". OPEN - P15'
Sielpia Wielka [update:27-07-2019] | Poland,SK rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 K od 19
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 M do 12
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:27-06-2019] | Poland,MA rapid |
28-07 28-07 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice 2019
Gorzkowice [update:13-08-2019] | Poland,LD blitz |
28-07 28-07 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice 2019 Turniej 1
Gorzkowice [update:06-08-2019] | Poland,LD rapid |
28-07 28-07 | Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej IV FIDE
Tczew [update:28-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | II Otwarty Turniej Szachowy Asseco Data Systems SA OPEN (zapisy zamknięte tylko lista rezerwowa)
Łódź [update:28-07-2019] | Poland,LD blitz |
28-07 28-07 | II Otwarty Turniej Szachowy Asseco Data Systems SA U18(zapisy zamknięte tylko lista rezerwowa)
Łódź [update:28-07-2019] | Poland,LD blitz |
28-07 28-07 | II Otwarty Turniej Szachowy Asseco Data Systems SA U9(zapisy zamknięte tylko lista rezerwowa)
Łódź [update:28-07-2019] | Poland,LD blitz |
28-07 28-07 | IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY (30 nagród finansowych)
Ruciane-Nida [update:29-07-2019] | Poland,WM rapid |
28-07 28-07 | SzachowANIE
Lubartów [update:28-07-2019] | Poland,LU blitz |
28-07 28-07 | Wakacyjny Turniej Klasyfikacyjny B - Niedziela Hetman Wałbrzych
Wałbrzych [update:16-07-2019] | Poland,DS blitz |
28-07 28-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". KONFERENCJA SĘDZIOWSKA
Sielpia Wielka [update:26-07-2019] | Poland,SK other |
28-07 28-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". MŁODZICY (DO 10 LAT) - P3'+2''
Sielpia Wielka [update:28-07-2019] | Poland,SK blitz |
28-07 28-07 | XII FESTIWAL SZACHOWY "ŚWIĘTOKRZYSKIE 2019". OPEN - P3'+2''
Sielpia Wielka [update:28-07-2019] | Poland,SK blitz |
28-07 28-07 | XIV Turniej Szachowy o Puchar Św. Krzysztofa
Czeremcha [update:28-07-2019] | Poland,PL rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 K do 18
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 M 13-55
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 M 56-65
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
28-07 28-07 | XIX ŚWIATOWE LETNIE IGRZYSKA POLONIJNE GDYNIA 2019 M od 66
Gdynia [update:29-07-2019] | Poland,PO rapid |
29-07 26-08 | Wakacyjne ELOgranie w Hetmanie
Warszawa [update:27-08-2019] | Poland,MA classic |
29-07 29-07 | XI Letnia Akademia Szachowa - LAS 2019 - turniej pierwszy
Brzeg [update:29-07-2019] | Poland,OP rapid |
30-07 30-07 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-07-2019] | Poland,LU rapid |
30-07 30-07 | Turniej o Puchar Kolonii Chess For Kids II Turnus
Dąbki [update:31-07-2019] | Poland,ZP blitz |
30-07 30-07 | Turniej szachów szybkich P-15 - IX ŚWIĘTO JEZIORA Zbąszyń
Zbąszyń [update:03-08-2019] | Poland,WP rapid |
30-07 30-07 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 1_2019
Warszawa [update:02-08-2019] | Poland,MA blitz |
30-07 30-07 | XI Letnia Akademia Szachowa - LAS 2019 - turniej drugi
Brzeg [update:30-07-2019] | Poland,OP rapid |
31-07 31-07 | 835 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:31-07-2019] | Poland,MP rapid |
31-07 31-07 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 2_2019
Warszawa [update:02-08-2019] | Poland,MA classic |
31-07 31-07 | X Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:31-07-2019] | Poland,MP rapid |
31-07 31-07 | XI Letnia Akademia Szachowa - LAS 2019 - turniej trzeci
Brzeg [update:31-07-2019] | Poland,OP rapid |
August 2019 | ||
---|---|---|
01-08 01-08 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 4/cykl IV
Chrzanów [update:01-08-2019] | Poland,MP blitz |
01-08 01-08 | Klub P.Z.Szach. (375 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:04-08-2019] | Poland,MA rapid |
01-08 01-08 | Wakacyjne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 2_2019
Warszawa [update:02-08-2019] | Poland,MA rapid |
01-08 01-08 | XI Letnia Akademia Szachowa - LAS 2019 - turniej czwarty pamięci Powstańców 44
Brzeg [update:01-08-2019] | Poland,OP rapid |
02-08 02-08 | 1. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:03-08-2019] | Poland,PL blitz |
02-08 02-08 | Otwarte Warsztaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:02-08-2019] | Poland,LU rapid |
02-08 03-08 | Szachy z Gambitem - Kotlina Kłodzka
Szczytna [update:01-09-2019] | Poland,DS rapid |
02-08 02-08 | Wakacyjne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 3_2019
Warszawa [update:02-08-2019] | Poland,MA rapid |
02-08 02-08 | XI Letnia Akademia Szachowa - LAS 2019 - turniej piąty
Brzeg [update:02-08-2019] | Poland,OP rapid |
03-08 03-08 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 8
Siedlce [update:03-08-2019] | Poland,MA rapid |
03-08 04-08 | MINI ELO - VII TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY"
STRUMIEŃ [update:04-08-2019] | Poland,SL classic |
03-08 03-08 | Mistrzostwa Gostynina w Szachach Szybkich 2019
Gostynin [update:05-08-2019] | Poland,MA rapid |
03-08 03-08 | Turniej dla dzieci do lat 13 - Szachy Lubliniec
Lubliniec [update:03-08-2019] | Poland,SL blitz |
03-08 03-08 | XI MISTRZOSTWA ZIEMI LUBUSKIEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH MEMORIAŁ KACPRA RATAJCZAKA
Gorzów Wielkopolski [update:03-08-2019] | Poland,LB rapid |
04-08 11-08 | OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA o PUCHAR SOLIDARNOŚCI
GDAŃSK [update:05-09-2019] | Poland,PO classic |
04-08 04-08 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:30-07-2019] | Poland,MA rapid |
04-08 10-08 | III Festiwal pamięci Emanuela Laskera GRUPA "B"
Gorzów Wielkopolski [update:10-08-2019] | Poland,LB classic |
04-08 10-08 | III Festiwal pamięci Emanuela Laskera GRUPA A
Gorzów Wlkp. [update:15-08-2019] | Poland,LB classic |
04-08 04-08 | III Otwarty Turniej Szachowy - "Szachy Lubliniec"
Kochanowice [update:04-08-2019] | Poland,SL rapid |
04-08 04-08 | IV Jagielloński Turniej Szachowy Pax Poloniae 99 Rocznica Bitwy Warszawskiej
Marcule k/Radomia [update:05-08-2019] | Poland,MA rapid |
04-08 04-08 | Memoriał Adolfa Anderssena - Adolf Anderssen Chess Festival
Wrocław [update:03-06-2019] | Poland,DS rapid |
04-08 04-08 | Piknik z Szachami - turniej sierpniowy
Lesko [update:04-08-2019] | Poland,PK rapid |
04-08 04-08 | Plenerowy turniej szachowy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wałczu
Wałcz [update:04-08-2019] | Poland,ZP rapid |
04-08 04-08 | XIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR w Sokołowie Podlaskim
Sokołów Podlaski [update:04-08-2019] | Poland,MA rapid |
04-08 04-08 | XVI Otwarty Turniej Szachowy "Krasnobrodzka Wieża" - MŁODZICY
Krasnobród [update:04-08-2019] | Poland,LU rapid |
04-08 04-08 | XVI Otwarty Turniej Szachowy "Krasnobrodzka Wieża" - OPEN
Krasnobród [update:04-08-2019] | Poland,LU rapid |
04-08 04-08 | XXI TSz o Puchar Przewodniczącego MSG
Mragowo [update:12-08-2019] | Poland,WM rapid |
05-08 12-08 | III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej |||||||| Pula nagród to 80 000 PLN
Suwałki [update:14-02-2019] | Poland,PL classic |
05-08 12-08 | III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej - Open D
Suwałk9 [update:13-08-2019] | Poland,PL classic |
05-08 07-08 | Turniej o Kategorie A.Sz. ZEFIR - Gr."A" - do lat 14
Rybnik [update:07-08-2019] | Poland,SL classic |
05-08 07-08 | Turniej o Kategorie A.Sz. ZEFIR - Gr."B" - do lat 9
Rybnik [update:07-08-2019] | Poland,SL classic |
05-08 09-08 | Warsztaty szachowo-sportowe
Warszawa [update:06-07-2019] | Poland,MA rapid |
05-08 11-08 | Wrocław OPEN 2019 - Adolf Anderssen Chess Festival
Wrocław [update:03-07-2019] | Poland,DS classic |
05-08 11-08 | WroSpecial Chess Cup 2019 - Adolf Anderssen Chess Festival
Wrocław [update:06-05-2019] | Poland,DS classic |
06-08 06-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:06-08-2019] | Poland,LU rapid |
07-08 07-08 | 836 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:07-08-2019] | Poland,MP rapid |
07-08 07-08 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 3_2019
Warszawa [update:08-08-2019] | Poland,MA blitz |
07-08 07-08 | XII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:07-08-2019] | Poland,MP rapid |
08-08 08-08 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 5/cykl IV
Chrzanów [update:08-08-2019] | Poland,MP blitz |
08-08 08-08 | Klub P.Z.Szach. (376 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:08-08-2019] | Poland,MA rapid |
09-08 09-08 | 2. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:10-08-2019] | Poland,PL rapid |
09-08 09-08 | Wakacyjne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 4_2019
Warszawa [update:14-08-2019] | Poland,MA rapid |
10-08 10-08 | Turniej "Gródek Dwór" o puchar Wójta Jabłonna Lacka
Gródek [update:10-08-2019] | Poland,MA rapid |
10-08 15-08 | 72. Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - Grupa A
Toruń [update:16-08-2019] | Poland,KP classic |
10-08 15-08 | 72. Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - Grupa B
Toruń [update:16-08-2019] | Poland,KP classic |
10-08 10-08 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Sierpień
Łódź [update:10-08-2019] | Poland,LD rapid |
10-08 10-08 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 - TK 1000-1200
Wilkasy [update:11-08-2019] | Poland,WM classic |
10-08 11-08 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 - TK 1250-1700
Wikasy [update:11-08-2019] | Poland,WM classic |
10-08 18-08 | Turniej Kołowy - Warszawskie Lato 2019
Warszawa [update:19-08-2019] | Poland,MA classic |
10-08 10-08 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO - DNI JORDANOWA 2019 - OPEN do FIDE
Jordanów [update:27-08-2019] | Poland,MP rapid |
10-08 10-08 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO - DNI JORDANOWA 2019 - U12
Jordanów [update:10-08-2019] | Poland,MP rapid |
10-08 10-08 | VIII Zawody Szachowe o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lutowiska - 2001 i mł.
Lutowiska [update:10-08-2019] | Poland,PK rapid |
10-08 10-08 | VIII Zawody Szachowe o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Lutowiska - OPEN
Lutowiska [update:10-08-2019] | Poland,PK rapid |
10-08 10-08 | XIII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:10-08-2019] | Poland,MP blitz |
11-08 11-08 | Festiwal Szachowy Wilkasy 2019 - Turniej Grand-Prix
Wilkasy [update:11-08-2019] | Poland,WM rapid |
11-08 11-08 | Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [update:10-08-2019] | Poland,ZP rapid |
11-08 18-08 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa A
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
11-08 18-08 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa B
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
11-08 18-08 | Szkolenie i turniej dla dzieci do lat 12 grupa C
Międzyzdroje [update:17-08-2019] | Poland,LB classic |
11-08 11-08 | Turnej Szachowy LATO NA PAŁUKACH Wągrowiec 2019-08-11 P'15
Wągrowiec [update:11-08-2019] | Poland,WP rapid |
11-08 11-08 | Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Muzeum Regionalnego w Radomsku
Radomsko [update:11-08-2019] | Poland,LD blitz |
12-08 18-08 | OPEN Jastrzebie-Zdroj 2019
Jastrzębie-Zdrój [update:15-08-2019] | Poland,SL classic |
13-08 19-08 | KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
OSTRÓDA [update:11-08-2019] | Poland,WM other |
13-08 13-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:13-08-2019] | Poland,LU rapid |
13-08 13-08 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 4_2019
Warszawa [update:14-08-2019] | Poland,MA blitz |
13-08 20-08 | XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Burmistrza Ostródy Zbigniewa Michalaka
OSTRÓDA [update:20-08-2019] | Poland,WM classic |
13-08 20-08 | XV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Pomorskiej Akademii Szachowej
OSTRÓDA [update:22-08-2019] | Poland,WM classic |
14-08 14-08 | 837 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:04-09-2019] | Poland,MP rapid |
14-08 16-08 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów /Dąbki 2019r /Grupa C
Dąbki k.Darłowa [update:17-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08 20-08 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów/ Dąbki 2019r /Grupa A
Dąbki k.Darłowa [update:25-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08 20-08 | Turniej klasyfikacyjny-ChessinChrzanów/Dąbki 2019r/Grupa B
Dąbki k.Darłowa [update:21-08-2019] | Poland,ZP classic |
14-08 25-08 | WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL 14-25.08.2019 POŁĄCZONY Z UDZIAŁEM W MEMORIALE RUBINSTEINA
Polanica Zdrój [update:17-04-2019] | Poland,DS classic |
14-08 14-08 | XIV Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:14-08-2019] | Poland,MP rapid |
15-08 15-08 | Turniej o puchar WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Polanica Zdrój [update:15-08-2019] | Poland,DS rapid |
15-08 15-08 | Turniej szachów szybkich przy akcji "Maluchy przy szachownicy"
Międzyzdroje [update:15-08-2019] | Poland,ZP blitz |
16-08 16-08 | 3. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:18-08-2019] | Poland,PL blitz |
16-08 16-08 | Otwarte Warsztaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:16-08-2019] | Poland,LU rapid |
16-08 16-08 | Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny w Szachach Błyskawicznych 2019r.
Skwierzyna [update:20-08-2019] | Poland,LB blitz |
16-08 18-08 | Turniej o Puchar Burmistrza Skwierzyny w Szachach Standardowych 2019r.
Skwierzyna [update:18-08-2019] | Poland,LB classic |
17-08 25-08 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina
Polanica-Zdrój [update:17-05-2019] | Poland,DS classic |
17-08 17-08 | OTWARTE MISTRZOSTWA WOJ. ZP W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Choszczno [update:17-08-2019] | Poland,ZP blitz |
17-08 17-08 | Turniej Błyskawiczny - "Wakacje z Koroną"
Ostróda [update:17-08-2019] | Poland,WM blitz |
17-08 17-08 | Turniej błyskawiczny szachów parkowych
Cieszanów [update:25-08-2019] | Poland,PK other |
17-08 18-08 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:18-08-2019] | Poland,SL classic |
17-08 17-08 | Turniej Szachowy o Puchar Sołtysa Wardyńia-Górnego k/Połczyna-Zdroju
Wardyń-Górny k/ Połczyna-Zdroju Posesja -Sołtysa [update:15-08-2019] | Poland,ZP rapid |
17-08 27-08 | VII Turniej Szachowy w Dąbkach
Dąbki [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 27-08 | XI Szachowych Wakacji w Dąbkach 2019
Dąbki koło Darłowa [update:13-12-2018] | Poland,LB classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ
Dąbki koło Darłowa [update:03-08-2019] | Poland,LB classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2003 - 2007 - Dziewczęta
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2005 i starsi
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2006 - 2007 - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2008 i młodsze - Dziewczęta
Dąbki k/Darłowa [update:26-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - 2010 i młodsi - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:27-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 26-08 | XIX OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ - Rocznik 2009 - 2008 - Chłopcy
Dąbki k/Darłowa [update:30-08-2019] | Poland,ZP classic |
17-08 17-08 | XV Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:17-08-2019] | Poland,MP rapid |
17-08 17-08 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie - Turniej Błyskawiczny
OSTRÓDA [update:22-08-2019] | Poland,WM blitz |
18-08 18-08 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - BLITZ 18.08.2019
Polanica-Zdrój [update:18-08-2019] | Poland,DS blitz |
18-08 18-08 | BłyskawicznyTurniej Plenerowy na Terenach Zrekultywowanych
Zabrze [update:18-08-2019] | Poland,SL blitz |
18-08 18-08 | Gminna Liga Szachowa 2019 Turniej 2
Gorzkowice [update:18-08-2019] | Poland,LD blitz |
18-08 18-08 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW - OPEN
Niegowić [update:18-08-2019] | Poland,MP rapid |
18-08 18-08 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY GDÓW - U12
Niegowić [update:18-08-2019] | Poland,MP rapid |
18-08 18-08 | IV WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OPATÓW
Opatów [update:25-08-2019] | Poland,SK rapid |
18-08 18-08 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach błyskawicznych
Choszczno [update:19-08-2019] | Poland,ZP blitz |
18-08 18-08 | Puchar Lata 2019
Puck [update:21-08-2019] | Poland,PO rapid |
18-08 18-08 | Turniej Juniorów w ramach Pucharu Lata Puck 2019
Puck [update:18-08-2019] | Poland,PO rapid |
18-08 18-08 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Szachowe Nadzieje do lat 10
OSTRÓDA [update:22-08-2019] | Poland,WM rapid |
18-08 18-08 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Szachowe Nadzieje do lat 12 i 14
OSTRÓDA [update:22-08-2019] | Poland,WM rapid |
18-08 18-08 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Szachowe Nadzieje do lat 6 i 8
OSTRÓDA [update:18-08-2019] | Poland,WM rapid |
18-08 18-08 | XXV Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2019" - Gr B Jun. ur. 2001-2006
Mielec [update:18-08-2019] | Poland,PK rapid |
18-08 18-08 | XXV Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2019" - Gr C Jun. ur. 2007 i mł.
Mielec [update:18-08-2019] | Poland,PK rapid |
18-08 18-08 | XXV Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2019" - Grupa A Seniorzy
Mielec [update:18-08-2019] | Poland,PK rapid |
18-08 25-08 | XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu
Poznań [update:02-08-2019] | Poland,WP classic |
19-08 19-08 | 55. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - SZACHY FISHERA 19.08.2019
Polanica-Zdrój [update:19-08-2019] | Poland,DS other |
19-08 24-08 | Szachowy Turniej Wakacyjny Jarosławiec 2019 (na V i IV kategorię)
Jarosławiec (gmina Postomino) [update:24-08-2019] | Poland,ZP rapid |
19-08 20-08 | Turniej treningowy szachów szybkich
Staniątki [update:20-08-2019] | Poland,MP rapid |
19-08 23-08 | Warsztaty szachowo-sportowe
Warszawa [update:06-07-2019] | Poland,MA rapid |
20-08 20-08 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - RAPID - 20.08.2019
Polanica-Zdrój [update:20-08-2019] | Poland,DS rapid |
20-08 20-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:20-08-2019] | Poland,LU rapid |
20-08 21-08 | Turniej IV kategorię
Zabrze [update:21-08-2019] | Poland,SL classic |
20-08 25-08 | XXXIX Szachowe Mistrzostwa Polski Drukarzy i Wydawców
Garbatka Letnisko [update:29-08-2019] | Poland,MA classic |
21-08 21-08 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - BLITZ - 21.08.2019
Polanica-Zdrój [update:21-08-2019] | Poland,DS blitz |
21-08 21-08 | 838 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:21-08-2019] | Poland,MP rapid |
21-08 25-08 | Festiwal Olsztyn 2019 - open A
Olsztyn [update:25-08-2019] | Poland,WM classic |
21-08 21-08 | Szachy z Gambitem - II Wakacyjny Turniej Juniorów
Starachowice [update:01-09-2019] | Poland,SK blitz |
21-08 21-08 | Turniej otwierający 5 turnusów kolonii szachowym w Pokrzywnej
Pokrzywna [update:24-08-2019] | Poland,LD blitz |
21-08 21-08 | Turniej treningowy szachów błyskawicznych
Staniątki [update:21-08-2019] | Poland,MP blitz |
21-08 21-08 | XVI Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:21-08-2019] | Poland,MP rapid |
22-08 20-08 | 55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - RAPID - 22.08.2019
Polanica-Zdrój [update:22-08-2019] | Poland,DS rapid |
22-08 22-08 | A takie tam sparingi :-) Jutro o 12:00 też :-)
Lubartów [update:22-08-2019] | Poland,LU rapid |
22-08 22-08 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 6/cykl IV
Chrzanów [update:22-08-2019] | Poland,MP blitz |
22-08 22-08 | Klasyfikacyjny Turniej Szachowy V turnus gr. 1000-1400
Łódź Pokrzywna [update:30-08-2019] | Poland,LD classic |
22-08 22-08 | Klub P.Z.Szach. (377 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:23-08-2019] | Poland,MA rapid |
22-08 22-08 | Turniej Klasyfikacyjny V turnus gr. A 1600-1800
Łódź Pokrzywna [update:29-08-2019] | Poland,LD classic |
23-08 23-08 | 4. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:24-08-2019] | Poland,PL rapid |
23-08 23-08 | Otwarte Warsztaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:23-08-2019] | Poland,LU rapid |
23-08 23-08 | Sparing szachowy
Lubartów [update:23-08-2019] | Poland,LU blitz |
23-08 23-08 | Tradycyjny Turniej KLOCA
Polanica-Zdrój [update:23-08-2019] | Poland,DS blitz |
23-08 23-08 | Turniej szachów Błyskawicznych przy festiwalu w Dąbkach
Dąbki koło Darłowa [update:23-08-2019] | Poland,ZP blitz |
24-08 25-08 | Festiwal Szachowy Olsztyn2019 - open D do lat 11
Olsztyn [update:26-08-2019] | Poland,WM classic |
24-08 24-08 | II Turniej Piwny w Warszawie
Warszawa [update:24-08-2019] | Poland,MA blitz |
24-08 24-08 | Letni Turniej Szachowy w SM Kopernik 2019
Toruń [update:25-08-2019] | Poland,KP rapid |
24-08 25-08 | Mini-ELO Białystok 2019 (19) - grupa A
Białystok [update:25-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08 25-08 | Mini-ELO Białystok 2019 (19) - grupa B
Białystok [update:26-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08 25-08 | OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH
Suwałki [update:25-08-2019] | Poland,PL classic |
24-08 24-08 | Plenerowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bogoria
Bogoria - Buczyna [update:19-08-2019] | Poland,SK blitz |
24-08 30-08 | Ptaszyniec 2019 - A
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08 30-08 | Ptaszyniec 2019 B
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08 30-08 | Ptaszyniec 2019 C
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
24-08 24-08 | Szachowy weekend w KKSz - szachy szybkie
Kraków [update:25-08-2019] | Poland,MP rapid |
24-08 25-08 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - III Turniej 2019 (grupa A)
Kozy [update:25-08-2019] | Poland,SL classic |
24-08 24-08 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - III Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [update:24-08-2019] | Poland,SL rapid |
24-08 30-08 | TURNIEJ SZACHOWY MIKOSZEWO 2019
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08 24-08 | TURNIEJ SZACHOWY MIKOSZEWO 2019 - Blitz
Mikoszewo [update:24-08-2019] | Poland,PO blitz |
24-08 24-08 | Turniej szachowy o Puchar NSZZ Solidarności HSW Stalowa Wola
Stalowa Wola [update:24-08-2019] | Poland,PK rapid |
24-08 24-08 | Turniej w Ławach i Klubowy Turniej Juniorów Sierpień
Ławy [update:24-08-2019] | Poland,ZP blitz |
24-08 30-08 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - A
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08 30-08 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - B
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08 30-08 | VII Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - C
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO classic |
24-08 24-08 | VII Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2019 - Turniej Blitza
Mikoszewo [update:24-08-2019] | Poland,PO blitz |
24-08 25-08 | Wakacyjny otwarty turniej szachowy w OKK "Akwarium" P-60
Rzeszów [update:25-08-2019] | Poland,PK classic |
24-08 24-08 | Wakacyjny Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Brzozowie gr II
Brzozów [update:25-08-2019] | Poland,PK rapid |
24-08 24-08 | Wakacyjny Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Brzozowie gr I
Brzozów [update:25-08-2019] | Poland,PK rapid |
24-08 31-08 | Wyjazd na Turniej Szachowy do Mikoszewa
Mikoszewo [update:06-07-2019] | Poland,PO classic |
24-08 24-08 | XIX Piknik szachowy na Ubyszowie
Ubyszów/Bliżyn [update:24-08-2019] | Poland,SK rapid |
24-08 24-08 | XVII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:24-08-2019] | Poland,MP rapid |
25-08 25-08 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi) - I Turniej
Lublin [update:26-08-2019] | Poland,LU rapid |
25-08 25-08 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - I Turniej
Lublin [update:26-08-2019] | Poland,LU rapid |
25-08 25-08 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T4
Zawiercie [update:26-08-2019] | Poland,SL rapid |
25-08 31-08 | Kolonia szachowo - sportowo - rekreacyjny z LUKKS
Sielpia [update:14-08-2019] | Poland,SK classic |
25-08 25-08 | Mistrzostwa Wielkopolski w szachach błyskawicznych
Poznań [update:21-08-2019] | Poland,WP blitz |
25-08 25-08 | Parafialny Turniej Szachowy
Przysiersk [update:25-08-2019] | Poland,KP blitz |
25-08 25-08 | Szachowy weekend w KKSz - szachy błyskawiczne
Kraków [update:25-08-2019] | Poland,MP blitz |
25-08 25-08 | Turniej Wakacyjny Blitz Open Jarosławiec
Jarosławiec (gmina Postomino) [update:25-08-2019] | Poland,ZP blitz |
25-08 25-08 | VIII SZACHOWY TURNIEJ PAMIECI JÓZEFA KOTARY
Rabka-Zdrój [update:25-08-2019] | Poland,MP rapid |
25-08 25-08 | VIII Wakacyjny Turniej Szachowy
Pszów [update:25-08-2019] | Poland,SL rapid |
25-08 25-08 | Wakacyjny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska dla dzieci i dorosłych - BLITZ OPEN 2019r.
Leżajsk [update:25-08-2019] | Poland,PK blitz |
25-08 25-08 | Wakacyjny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Leżajska dla dzieci i dorosłych - zaw. ur. 2007r. i młodsi BLITZ 2019r.
Leżajsk [update:25-08-2019] | Poland,PK blitz |
25-08 31-08 | XXXIV TSz NiS o Puchar Grunwaldu
Lidzbark [update:31-08-2019] | Poland,WM classic |
26-08 26-08 | Akcja Lato - Turniej II
Gorlice [update:26-08-2019] | Poland,MP rapid |
26-08 26-08 | Antychszachy kolonie Pokrzywna 2019
Łódź [update:29-08-2019] | Poland,LD classic |
26-08 26-08 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej
Wrocław [update:26-08-2019] | Poland,DS rapid |
26-08 26-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:26-08-2019] | Poland,LU rapid |
26-08 26-08 | Turniej sprawdzający nauczycieli projekt Edukacja przez Szachy w Szkole
Chorzów [update:27-08-2019] | Poland,SL classic |
26-08 26-08 | Turniej treningowy w KKSz - gr. B
Kraków [update:26-08-2019] | Poland,MP blitz |
26-08 26-08 | Turniej treningowy w KKSz - turniej tematyczny
Kraków [update:26-08-2019] | Poland,MP blitz |
27-08 05-09 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga 2019
Katowice [update:05-09-2019] | Poland,SL team, classic |
27-08 27-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:27-08-2019] | Poland,LU rapid |
27-08 27-08 | Treningowy turniej błyskawiczny - gr. A
Kraków [update:27-08-2019] | Poland,MP blitz |
27-08 28-08 | Turniej II kategorię
Zabrze [update:28-08-2019] | Poland,SL classic |
27-08 27-08 | Turniej treningowy w KKSz - gr. B
Kraków [update:27-08-2019] | Poland,MP blitz |
28-08 28-08 | 839 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:25-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-08 28-08 | Blitz Ptaszyniec
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
28-08 28-08 | Otwarte Wakacyjne Turnieje Szachowe z m. LUBLIN-2019"- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:28-08-2019] | Poland,LU rapid |
28-08 28-08 | Turniej 5 rund P-20' dla amatorów o Puchar Właściciela Restauracji Letnia
Knurów [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
28-08 28-08 | Turniej tematyczny w KKSz - gr. A
Kraków [update:28-08-2019] | Poland,MP blitz |
28-08 28-08 | Turniej tematyczny w KKSz - gr. B
Kraków [update:28-08-2019] | Poland,MP blitz |
28-08 28-08 | Wakacyjne blitza FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [update:06-09-2019] | Poland,MA blitz |
28-08 28-08 | XVIII Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:28-08-2019] | Poland,MP rapid |
29-08 30-08 | Żegnamy wakacje
Włoszakowice [update:30-08-2019] | Poland,WP classic |
29-08 30-08 | Żegnamy wakacje-grupa B
Włoszakowice [update:30-08-2019] | Poland,WP classic |
29-08 29-08 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 7/cykl IV
Chrzanów [update:29-08-2019] | Poland,MP blitz |
29-08 29-08 | Klub P.Z.Szach. (378 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:29-08-2019] | Poland,MA rapid |
29-08 30-08 | TURNIEJ SZACHOWY MIKOSZEWO 2019 - Szachy Szybkie
Mikoszewo [update:30-08-2019] | Poland,PO rapid |
29-08 29-08 | Turniej szachowy o Puchar Właściciela Restauracji Letnia
Knurów [update:29-08-2019] | Poland,SL blitz |
29-08 29-08 | Wakacyjny Turniej Szachowy w MDK w Jaśle
Jasło [update:31-08-2019] | Poland,PK rapid |
30-08 30-08 | 5. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:30-08-2019] | Poland,PL blitz |
30-08 30-08 | Blitz Pokrzywna 2019
Łódź [update:30-08-2019] | Poland,LD classic |
30-08 30-08 | II Turniej Klasyfikacyjny Juniorów 1000-1250 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [update:30-08-2019] | Poland,WM rapid |
30-08 30-08 | Kloc Ptaszyniec
Ptaszyniec [update:01-09-2019] | Poland,MA classic |
30-08 30-08 | Otwarte Warsztaty Szachowe - cykl turniejów "MOST KULTURY 2019"
Lublin [update:30-08-2019] | Poland,LU rapid |
30-08 30-08 | Wakacyjne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [update:06-09-2019] | Poland,MA rapid |
31-08 31-08 | Ekstraliga Kids - do lat 10
Chorzów [update:31-08-2019] | Poland,SL classic |
31-08 31-08 | Ekstraliga Kids - do lat 12
Chorzów [update:31-08-2019] | Poland,SL rapid |
31-08 01-09 | II Turniej Klasyfikacyjny Juniorów 1100-1400 o Puchar Wójta Gminy Wydminy
Wydminy [update:01-09-2019] | Poland,WM classic |
31-08 01-09 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ FIDE
Warszawa [update:12-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08 01-09 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ FIDE ( Przekierowanie z CR)
Warszawa [update:13-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08 01-09 | II URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - TURNIEJ O III i II KATEGORIE PZSzach
Warszawa [update:12-09-2019] | Poland,MA classic |
31-08 07-09 | Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy Osób Niepełnosprawnych"FIANCHETTO"
Jastrzębia Góra [update:08-09-2019] | Poland,PO classic |
31-08 31-08 | Puchar Wyszkowa - Turniej 4
Wyszków [update:01-09-2019] | Poland,MA rapid |
31-08 31-08 | Turniej dla dzieci do lat 8 z okazji zakończenia wakacji.
Zabrze [update:04-09-2019] | Poland,SL rapid |
31-08 01-09 | Turniej "B" - klasyfikacyjny na V i IV kategorię.
Radzyń Podlaski [update:01-09-2019] | Poland,LU rapid |
31-08 01-09 | Turniej A - klasyfikacyjny na III i II kategorię.
Radzyń Podlaski [update:01-09-2019] | Poland,LU classic |
31-08 31-08 | Turniej Szachów Błyskawicznych "Pożegnanie Wakacji"
Wegrow [update:31-08-2019] | Poland,MA blitz |
31-08 31-08 | Turniej Szachowy dla uczestników programu KLUB 2019
Krynka [update:01-09-2019] | Poland,LU rapid |
31-08 31-08 | VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:31-08-2019] | Poland,PO rapid |
31-08 01-09 | Wyścig na III i II kategorię szachową
Lubartów [update:04-09-2019] | Poland,LU classic |
31-08 31-08 | Wyścig na V i IV kategorię szachową
Lubartów [update:31-08-2019] | Poland,LU rapid |
31-08 31-08 | XII Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:02-09-2019] | Poland,PK blitz |
31-08 31-08 | XIX Letni Turniej Szachowy w Amfiteatrze
Tarnów [update:31-08-2019] | Poland,MP blitz |
31-08 31-08 | XXIX Spartakiada pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego
Lublin [update:02-09-2019] | Poland,LU rapid |
September 2019 | ||
---|---|---|
01-09 01-09 | 37 MOKATE
GOLESZÓW [update:01-09-2019] | Poland,SL blitz |
01-09 01-09 | I Klubowy Turniej Szachowy Juniorów 2019
Lipusz [update:01-09-2019] | Poland,PO rapid |
01-09 07-09 | Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2019
Warszawa- Rembertów [update:09-09-2019] | Poland,MA classic |
01-09 08-09 | Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących
Dźwirzyno [update:11-09-2019] | Poland,ZP classic |
01-09 01-09 | Turniej Szachowy w Arenie Legionowo - Lato 2019
Legionowo [update:01-09-2019] | Poland,MA rapid |
01-09 01-09 | Turniej Szachowy "80 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej 1939-2019" - A
Szubin [update:26-08-2019] | Poland,KP rapid |
01-09 01-09 | Turniej Szachowy "80 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej 1939-2019" - B
Szubin [update:26-08-2019] | Poland,KP rapid |
01-09 01-09 | TURNIEJ SZACHOWY Skoczki nagrody finansowe
Słopanowo koło Obrzycka [update:18-08-2019] | Poland,WP rapid |
01-09 01-09 | Turniej z okazji 20. rocznicy wejścia Polski do NATO
Warszawa Rembertów [update:04-09-2019] | Poland,MA blitz |
01-09 01-09 | V OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KUZNI TALENTOW
Wasilków [update:01-09-2019] | Poland,PL rapid |
01-09 01-09 | VI Otwarte Mistrzostwa Torunia Abstynentów w Szachach
Barbarka [update:02-09-2019] | Poland,KP rapid |
01-09 01-09 | XXV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" CZESTOCHOWA
Częstochowa [update:01-09-2019] | Poland,SL rapid |
01-09 01-09 | Zabawa szachowa "WYGRAJ KROMKĘ CHLEBA"
Radom [update:30-08-2019] | Poland,MA classic |
02-09 02-09 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
02-09 02-09 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z miastem LUBLIN-2019" Witaj Szkoło!
Lublin [update:02-09-2019] | Poland,LU rapid |
03-09 03-09 | I Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:08-09-2019] | Poland,PL rapid |
03-09 03-09 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019) Witaj Szkoło!
Lublin [update:03-09-2019] | Poland,LU rapid |
04-09 04-09 | 840 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:02-10-2019] | Poland,MP rapid |
04-09 04-09 | Szachowa środa w Tarnowie nr 23 - 2019r
Tarnów [update:04-09-2019] | Poland,MP blitz |
05-09 05-09 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 8/cykl IV
Chrzanów [update:05-09-2019] | Poland,MP blitz |
05-09 05-09 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej VII
Malbork [update:05-09-2019] | Poland,PO blitz |
05-09 05-09 | Klub P.Z.Szach. (379 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:05-09-2019] | Poland,MA rapid |
05-09 05-09 | Mistrzostwa Wojska Polskiego Blitz 2019
Warszawa-Rembertów [update:06-09-2019] | Poland,MA blitz |
06-09 06-09 | 6. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:06-09-2019] | Poland,PL rapid |
06-09 15-09 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - II LIGA 2019
Poronin [update:16-09-2019] | Poland,MP team, classic |
06-09 15-09 | Drużynowe Mistrzostwa Polski - I Liga Seniorów 2019
Dźwirzyno [update:15-09-2019] | Poland,ZP team, classic |
06-09 06-09 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:832
Wadowice [update:05-10-2019] | Poland,MP rapid |
06-09 08-09 | X TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES
CIESZYN [update:08-09-2019] | Poland,SL classic |
07-09 07-09 | "Szachy dla wszystkich" - Poznajemy Krzemionki 10 lat
Krzemionki koło Ostrowca [update:07-09-2019] | Poland,SK rapid |
07-09 07-09 | "Szachy dla wszystkich" - Poznajemy Krzemionki 8 lat
Krzemionki koło Ostrowca [update:07-09-2019] | Poland,SK rapid |
07-09 07-09 | "Szachy dla wszystkich"- Poznajemy Krzemionki 14 lat
Krzemionki koło Ostrowca [update:07-09-2019] | Poland,SK rapid |
07-09 07-09 | "Szachy dla wszystkich"- Poznajemy Krzemionki Grupa OPEN
Krzemionki koło Ostrowca [update:07-09-2019] | Poland,SK rapid |
07-09 07-09 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A (do lat 14) - IV turniej
Wroclaw [update:08-09-2019] | Poland,DS rapid |
07-09 07-09 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B (do lat 11) - IV turniej
Wroclaw [update:08-09-2019] | Poland,DS rapid |
07-09 07-09 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C (do lat 9) - IV turniej
Wroclaw [update:08-09-2019] | Poland,DS rapid |
07-09 08-09 | Grand Prix - turniej I - gr.B
Gorlice [update:12-09-2019] | Poland,MP rapid |
07-09 07-09 | Grand Prix 2019-20 - turniej I - gr.A
Gorlice [update:09-09-2019] | Poland,MP rapid |
07-09 07-09 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 9
Siedlce [update:07-09-2019] | Poland,MA rapid |
07-09 07-09 | I jesienny turniej eliminacyjny juniorów klubu KS SZACHOWNICA Rzeszów
Rzeszów [update:08-09-2019] | Poland,PK rapid |
07-09 07-09 | II Międzynarodowy Turniej Szachowy w szachach szybkich im. E. Laskera
Barlinek [update:10-09-2019] | Poland,ZP rapid |
07-09 08-09 | II Mistrzostwa Domu Kultury Bartosz w Bydgoszczy.
Bydgoszcz [update:08-08-2019] | Poland,KP classic |
07-09 07-09 | Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowy Tomyśl 2019r.
Nowy Tomyśl [update:07-09-2019] | Poland,WP rapid |
07-09 15-09 | Otwarte Mistrzostwa Poronina w Szachach Klasycznych
Poronin [update:14-09-2019] | Poland,MP classic |
07-09 07-09 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - II Turniej Juniorzy Młodsi
Wałbrzych [update:07-09-2019] | Poland,DS rapid |
07-09 07-09 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - II Turniej Juniorzy Starsi
Wałbrzych [update:07-09-2019] | Poland,DS rapid |
07-09 07-09 | Szachowy Turniej Plenerowy na Jesiennym Jarmarku na Janku
Zabrze [update:07-09-2019] | Poland,SL rapid |
07-09 28-09 | Turniej Klasyfikacyjny na Kategorie Centralne w LUNIE
Łódź [update:01-10-2019] | Poland,LD classic |
07-09 08-09 | Turniej Klasyfikacyjny o Puchar Burmistrza Karczewa (na III i II kat.)
Karczew [update:08-09-2019] | Poland,MA classic |
07-09 07-09 | Turniej Szachowy z okazji Dni Czechowic- Dziedzic - grupa B - do 10 lat
Ligota Miliardowice [update:07-09-2019] | Poland,SL blitz |
07-09 07-09 | Turniej Szachowy z okazji Dni Czechowic-Dziedzic - grupa A - Open
Ligota Miliardowice [update:07-09-2019] | Poland,SL blitz |
07-09 07-09 | V Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [update:07-09-2019] | Poland,PO rapid |
07-09 08-09 | V Turniej Weekendowy FIDE - Turniej A
Skarżysko-Kamienna [update:08-09-2019] | Poland,SK classic |
07-09 08-09 | V Turniej Weekendowy FIDE - Turniej B
Skarżysko-Kamienna [update:08-09-2019] | Poland,SK classic |
07-09 08-09 | VI Mistrzostwa Kalisza Juniorów w szachach
Kalisz [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
07-09 08-09 | VI Mistrzostwa Kalisza Młodzików w szachach
Kalisz [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
07-09 07-09 | XV OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA RYDUŁTÓW
Rydułtowy [update:07-09-2019] | Poland,SL rapid |
07-09 08-09 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN A
Zabierzów - Eximius Park [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
07-09 08-09 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN B
Zabierzów - Eximius Park [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
07-09 07-09 | XXVII Wielicki Turniej Szachowy Rodzin pod patronatem Burmistrza
Wieliczka sala Magistrat [update:07-09-2019] | Poland,MP team, rapid |
08-09 08-09 | 27. Turniej Solidarności Wielkopolska
Poznań [update:08-09-2019] | Poland,WP classic |
08-09 08-09 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:07-09-2019] | Poland,MA rapid |
08-09 08-09 | Grand Prix Połczyna-Zdroju IX edycja
Połczyn-Zdrój [update:07-09-2019] | Poland,ZP rapid |
08-09 08-09 | Preludium -I Gryficki festiwal Szachowy - Turniej Błyskawiczny
Gryfice [update:10-09-2019] | Poland,ZP blitz |
08-09 08-09 | Rodzinny Turniej Dwuboju Stołowego o Puchar Burmistrza Karczewa
Karczew [update:12-09-2019] | Poland,MA rapid |
08-09 08-09 | Turniej Solidarności
Poznań [update:02-09-2019] | Poland,WP blitz |
08-09 08-09 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 5
Międzyrzec Podlaski [update:10-09-2019] | Poland,LU blitz |
08-09 08-09 | XVIII Turniej Szachowy o Puchar Starosty Krakowskiego - OPEN C
Zabierzów - Eximius Park [update:22-09-2019] | Poland,MP rapid |
09-09 09-09 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
09-09 14-09 | Deaf Club Team Ukraine Championship
Chernivtsi [update:16-09-2019] | Ukraine team, classic |
09-09 14-09 | I Gryficki Festiwal Szachowy - Turniej A kolowy
Gryfice [update:14-09-2019] | Poland,ZP classic |
09-09 14-09 | I Gryficki Festiwal Szachowy - Turniej OPEN
Gryfice [update:07-09-2019] | Poland,ZP classic |
10-09 10-09 | 1 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:12-09-2019] | Poland,LU rapid |
10-09 10-09 | II Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:10-09-2019] | Poland,PL rapid |
10-09 23-09 | Women's Grand Prix FIDENo 1
Skolkovo [update:22-09-2019] | Russia classic |
11-09 11-09 | 841 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:13-09-2019] | Poland,MP rapid |
11-09 08-12 | II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa A
Warszawa - Ursynów [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
11-09 08-12 | II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa B
Warszawa - Ursynów [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
11-09 11-09 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 1_2019
Warszawa [update:19-09-2019] | Poland,MA blitz |
11-09 11-09 | Szachowa środa w Tarnowie nr 24 - 2019r
Tarnów [update:11-09-2019] | Poland,MP blitz |
11-09 25-09 | Turniej Klasyfikacyjny dla Klas II
Szklarska Poręba [update:17-10-2019] | Poland,DS rapid |
12-09 12-09 | 1 Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz GP2020
Nabróż [update:14-09-2019] | Poland,LU rapid |
12-09 12-09 | Grand Prx czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 9/cykl IV
Chrzanów [update:12-09-2019] | Poland,MP classic |
12-09 12-09 | Klub P.Z.Szach. (380 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:12-09-2019] | Poland,MA rapid |
13-09 13-09 | 7. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:13-09-2019] | Poland,PL blitz |
13-09 13-09 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:833
Wadowice [update:05-10-2019] | Poland,MP blitz |
13-09 13-09 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 1_2019
Warszawa [update:19-09-2019] | Poland,MA rapid |
13-09 15-09 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików C10 SL-OP
Piekary Śląskie [update:15-09-2019] | Poland,SL classic |
13-09 20-12 | Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2019
Łowicz [update:20-12-2019] | Poland,LD classic |
13-09 20-09 | Turniej piątkowy (1)
Mińsk Mazowiecki [update:22-09-2019] | Poland,MA rapid |
13-09 13-09 | turniej treningowy
Kraków [update:20-09-2019] | Poland,MP other |
13-09 15-09 | Wojewódzki Turniej Szachowy CETNIEWO 2019 - wrzesień
Władysławowo [update:15-09-2019] | Poland,PO classic |
13-09 15-09 | Wyjazd na Turniej i Szkolenie - Gedanensis Gdańsk
Cetniewo [update:12-09-2019] | Poland,PO classic |
13-09 15-09 | Wyjazd na Turniej i Szkolenie - Zawisza Kolbudy
Cetniewo [update:12-09-2019] | Poland,PO classic |
14-09 14-09 | Otwarty Turniej Szachowy w Ramach Festiwalu Ludzi Aktywnych - Open A ogólnodostępny
Dąbrowa Górnicza [update:14-09-2019] | Poland,SL rapid |
14-09 14-09 | Otwarty Turniej Szachowy w Ramach Festiwalu Ludzi Aktywnych - Open B do lat 14 (2005 i młodsi)
Dąbrowa Górnicza [update:14-09-2019] | Poland,SL rapid |
14-09 14-09 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Wrzesień
Łódź [update:14-09-2019] | Poland,LD rapid |
14-09 14-09 | Błyskawiczny Bezpłatny Turniej Plenerowy na Terenach Zrekultywowanych
Zabrze [update:26-09-2019] | Poland,SL blitz |
14-09 14-09 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 1
Solec Kujawski [update:11-10-2019] | Poland,KP rapid |
14-09 14-09 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B (do V kat) - Turniej 1
Solec Kujawski [update:11-10-2019] | Poland,KP rapid |
14-09 14-09 | Gramy Dla Julki - Turniej o Puchar Prezesa UKS Hetman Koronny Trzebinia
Chrzanów [update:14-09-2019] | Poland,MP blitz |
14-09 14-09 | Grand Prix Juniorów turniej VI FIDE
Tczew [update:14-09-2019] | Poland,PO rapid |
14-09 14-09 | Inauguracja Szachowego Roku Szkolnego 2019/2020 Blitz BP
GRYFINO [update:14-09-2019] | Poland,ZP blitz |
14-09 15-09 | MINI-ELO Suwałki 2019 (3)
Suwałki [update:15-09-2019] | Poland,PL classic |
14-09 15-09 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa A
Oława [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 15-09 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa B
Oława [update:17-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 15-09 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa C
Oława [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 14-09 | OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2019 - Grupa OPEN
Oława [update:14-09-2019] | Poland,DS rapid |
14-09 14-09 | OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH - OLIMPIADA RAZEM
Częstochowa [update:14-09-2019] | Poland,SL blitz |
14-09 14-09 | Otwarte Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Szybkich Grupa A
Myślibórz [update:14-09-2019] | Poland,ZP rapid |
14-09 14-09 | Otwarte Mistrzostwa Myśliborza w Szachach Szybkich Grupa B
Myślibórz [update:14-09-2019] | Poland,ZP rapid |
14-09 14-09 | Pożegnanie lata - 2019 przy szachownicy
Tarnów [update:14-09-2019] | Poland,MP rapid |
14-09 23-09 | Puchar Stowarzyszenia CROSS w szachach 2019
Krynica-Zdrój [update:22-09-2019] | Poland,MA classic |
14-09 14-09 | Rodzinny Turniej Szachowy - grupa Dorośli
Maszewo Lęborskie [update:14-09-2019] | Poland,PO blitz |
14-09 14-09 | Rodzinny Turniej Szachowy - grupa Uczniowie
Maszewo Lęborskie [update:14-09-2019] | Poland,PO blitz |
14-09 14-09 | Szachowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego - Grupa do lat 12
Gubin [update:16-09-2019] | Poland,LB rapid |
14-09 14-09 | Szachowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego - Grupa do lat 8
Gubin [update:16-09-2019] | Poland,LB rapid |
14-09 14-09 | Szachowe Rozpoczęcie Roku Szkolnego - Open
Gubin [update:16-09-2019] | Poland,LB rapid |
14-09 22-09 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- FIDE
Staniątki- Szkoła Podstawowa [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
14-09 22-09 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- FIDE gr A2
Staniątki [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
14-09 14-09 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU turniej drużynowy
Staniątki- Dom Kultury [update:14-09-2019] | Poland,MP team, rapid |
14-09 15-09 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:15-09-2019] | Poland,MA classic |
14-09 14-09 | Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2011 i młodsze
Warszawa Ursus [update:14-09-2019] | Poland,MA rapid |
14-09 15-09 | Turniej Owocowy / Grupa A / 1600+
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 15-09 | Turniej Owocowy / Grupa B / 1250-1400
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 15-09 | Turniej Owocowy / Grupa C / 1000-1200
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS rapid |
14-09 14-09 | Turniej Owocowy / Grupa D / rocznik 2012 i młodsi
Jelenia Góra [update:15-09-2019] | Poland,DS rapid |
14-09 15-09 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - grupa do 10 lat
GŁUCHOŁAZY [update:16-09-2019] | Poland,OP rapid |
14-09 15-09 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - grupa do 12 i 14 lat
GŁUCHOŁAZY [update:16-09-2019] | Poland,OP rapid |
14-09 15-09 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KANCLERZA KAPITUŁY ORDERU UŚMIECHU - grupa open
GŁUCHOŁAZY [update:16-09-2019] | Poland,OP rapid |
14-09 14-09 | Turniej Szachowy z Okazji 50 Lecia Szkoły w Roztoce Gr - A rocznik 2005 - 2012
Roztoka [update:14-09-2019] | Poland,MP rapid |
14-09 14-09 | Turniej Szachowy z Okazji 50 Lecia Szkoły w Roztoce Gr-B rocznik 2004 - 2001
Roztoka [update:14-09-2019] | Poland,MP rapid |
14-09 14-09 | Turniej Szachowy z Okazji 50 Lecia Szkoły w Roztoce Gr-Open rocz 2000 i starsi
Roztoka [update:14-09-2019] | Poland,MP rapid |
14-09 14-09 | Witaj szkoło_ turniej szachowy dla dzieci i młodzieży_ur. 1999 i młodsi o puchar Prezesa MZK
Stalowa Wola [update:14-09-2019] | Poland,PK rapid |
14-09 15-09 | Wrześniowy Open A Hetman Wałbrzych 30'+30"
Wałbrzych [update:15-09-2019] | Poland,DS classic |
14-09 14-09 | Wrześniowy Open B Hetman Wałbrzych 30'
Wałbrzych [update:14-09-2019] | Poland,DS rapid |
15-09 15-09 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:08-09-2019] | Poland,MA rapid |
15-09 15-09 | BOHATEROM GRODNA 1939 - turniej charytatywny 3 edycja - turniejszachowy.pl
Białystok [update:15-09-2019] | Poland,PL rapid |
15-09 15-09 | I Gryficki Festiwal Szachowy - Turniej Rapid open zgłoszony do FIDE
Gryfice [update:16-09-2019] | Poland,ZP rapid |
15-09 15-09 | Międzynarodowy dzień sportu w Wałczu
Wałcz [update:15-09-2019] | Poland,ZP blitz |
15-09 15-09 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci młodzieży i seniorów
Łódź [update:20-09-2019] | Poland,LD rapid |
15-09 15-09 | Oława Autumn Chess Classic 2019 - OPEN Niedzielny
Oława [update:20-09-2019] | Poland,DS rapid |
15-09 15-09 | OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SZACHACH SZYBKICH
Częstochowa [update:15-09-2019] | Poland,SL rapid |
15-09 15-09 | Otwarte Mistrzostwa Łomży 2019 Blitz
Łomża [update:24-09-2019] | Poland,PL blitz |
15-09 15-09 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w szachach błyskawicznych FIDE
Tczew [update:15-09-2019] | Poland,PO blitz |
15-09 15-09 | Piknik z Szachami - turniej wrześniowy
Lesko [update:16-09-2019] | Poland,PK rapid |
15-09 15-09 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU na V i IV kat
Staniątki [update:15-09-2019] | Poland,MP rapid |
15-09 15-09 | TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie _ Grupa A
Wrocław [update:15-09-2019] | Poland,DS rapid |
15-09 15-09 | TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie _ Grupa B
Wrocław [update:15-09-2019] | Poland,DS rapid |
15-09 15-09 | Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią)
Warszawa Ursus [update:20-09-2019] | Poland,MA rapid |
15-09 15-09 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA A (do FIDE)
ZIELONA GÓRA [update:16-09-2019] | Poland,LB rapid |
15-09 15-09 | VIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA B
ZIELONA GÓRA [update:15-09-2019] | Poland,LB rapid |
15-09 15-09 | XLI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PGE GiEK Odddział Elektrownia Turów
Bogatynia [update:15-09-2019] | Poland,DS rapid |
16-09 16-09 | 2 Turniej 1.3.o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michlów [update:17-09-2019] | Poland,LU rapid |
16-09 16-09 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2020 roku - C09
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM w 2020 roku - D09
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - C11
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - C13
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - D11
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 22-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM w 2020 roku - D13
Wasilków [update:25-09-2019] | Poland,PL classic |
16-09 11-12 | Jesienne ELOgranie w Hetmanie 2019_A
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
16-09 16-12 | Jesienne ELOgranie w Hetmanie 2019_B
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
16-09 16-09 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej
Wrocław [update:16-09-2019] | Poland,DS rapid |
16-09 16-09 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z miastem LUBLIN-2019" Witaj Szkoło!
Lublin [update:16-09-2019] | Poland,LU rapid |
17-09 17-09 | 3 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:17-09-2019] | Poland,LD rapid |
17-09 17-09 | III Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:17-09-2019] | Poland,PL rapid |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa I - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa I - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa II - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa II - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa III - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa III - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa IV - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa IV - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa V - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa V - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VI - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VI - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VII - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VII - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VIII - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Klasa VIII - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Przedszkola - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Przedszkola - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Szkoły Ponadpodstawowe - Chłopcy
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 17-09 | IV OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - Szkoły Ponadpodstawowe - Dziewczęta
Katowice [update:16-09-2019] | Poland,SL blitz |
17-09 10-12 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa A
Gubin [update:10-12-2019] | Poland,LB classic |
17-09 10-12 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa B
Gubin [update:10-12-2019] | Poland,LB classic |
17-09 17-09 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019) Witaj Szkoło!
Lublin [update:16-09-2019] | Poland,LU rapid |
17-09 17-09 | V Mistrzostwa Krakowa Seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa - K
Kraków [update:17-09-2019] | Poland,MP rapid |
17-09 17-09 | V Mistrzostwa Krakowa Seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa - M 60+
Kraków [update:17-09-2019] | Poland,MP rapid |
17-09 17-09 | V Mistrzostwa Krakowa Seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa - M 70+
Kraków [update:18-09-2019] | Poland,MP rapid |
17-09 17-09 | V Mistrzostwa Krakowa Seniorów o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa - M 80+
Kraków [update:17-09-2019] | Poland,MP rapid |
18-09 18-09 | 1 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Dołhobyczów [update:18-09-2019] | Poland,LU rapid |
18-09 18-09 | 842 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:18-09-2019] | Poland,MP rapid |
18-09 18-09 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 2_2019
Warszawa [update:18-09-2019] | Poland,MA blitz |
18-09 18-09 | Otwarty Turniej Juniorów - Pożegnanie Lata
Starachowice [update:24-09-2019] | Poland,SK blitz |
18-09 18-09 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z m. LUBLIN-2019" AKTYWNY LUBLIN
Lublin [update:19-09-2019] | Poland,LU rapid |
18-09 18-09 | Szachowa środa w Tarnowie nr 25 - 2019r
Tarnów [update:21-09-2019] | Poland,MP blitz |
18-09 18-09 | Turniej błyskawiczny (DRUKARZE)
Warszawa [update:19-09-2019] | Poland,MA blitz |
18-09 18-09 | XIX Diecezjalny Memoriał Szachowy św. Stanisława Kostki
Przasnysz [update:18-09-2019] | Poland,MA rapid |
19-09 19-09 | 1 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [update:19-09-2019] | Poland,LU rapid |
19-09 11-12 | 222nd YMCA Autumn 2019-C
Warszawa [update:11-12-2019] | Poland,MA classic |
19-09 10-12 | 223rd YMCA Autumn 2019-D
Warszawa [update:10-12-2019] | Poland,MA classic |
19-09 19-09 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 10/cykl IV
Chrzanów [update:19-09-2019] | Poland,MP blitz |
19-09 19-09 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 1
Chrzanów [update:19-09-2019] | Poland,MP blitz |
19-09 19-09 | Klub P.Z.Szach. (381 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:19-09-2019] | Poland,MA rapid |
19-09 22-09 | KOLOS-2019 MEN
VOROHTA [update:21-09-2019] | Ukraine rapid |
20-09 22-09 | Festiwal Szachowy Rudzkie Lato - Grupa Open do rankingu 2100 PZSzach - P'60
Ruda Śląska [update:22-09-2019] | Poland,SL classic |
20-09 20-09 | "I OtwartyTurniej Szachów Fischera LUBLIN-2019"
Lublin [update:20-09-2019] | Poland,LU rapid |
20-09 20-09 | 1 Turniej o Puchary Wójta Krynic -Jacka Wiśniewskiego -GP 2020
Huta Dzierążyńska [update:20-09-2019] | Poland,LU rapid |
20-09 13-12 | 220th YMCA Autumn 2019-A
Warszawa [update:13-12-2019] | Poland,MA classic |
20-09 12-12 | 221st YMCA Autumn 2019-B
Warszawa [update:13-12-2019] | Poland,MA classic |
20-09 20-09 | 8. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:21-09-2019] | Poland,PL rapid |
20-09 20-09 | Dolnośląska Liga Klas
Wrocław [update:20-09-2019] | Poland,DS blitz |
20-09 20-09 | Dolnośląska Liga Klas - dziewczyny
Wrocław [update:20-09-2019] | Poland,DS blitz |
20-09 20-12 | Finał Mistrzostw RzKSz
Rzeszów [update:22-12-2019] | Poland,PK classic |
20-09 20-09 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:834
Wadowice [update:05-10-2019] | Poland,MP rapid |
20-09 21-09 | III MEMORIAŁ MARCINA BERNACKIEGO o PUCHAR DYR. PAŁACU MŁODZIEŻY do lat 20. GR.A
Nowy Sącz [update:25-09-2019] | Poland,MP rapid |
20-09 22-09 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy (2009-2011)
Łazy [update:02-10-2019] | Poland,ZP classic |
20-09 22-09 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczęta (2009-2011)
Łazy [update:02-10-2019] | Poland,ZP classic |
20-09 20-09 | Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - szachy błyskawiczne
Kraków [update:21-09-2019] | Poland,MP blitz |
20-09 29-09 | Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2019
Włocławek [update:29-09-2019] | Poland,KP classic |
20-09 22-09 | Rybnicki Turniej Weekendowy o Szybkie FIDE
Rybnik [update:22-09-2019] | Poland,SL classic |
20-09 13-12 | Turniej Jesienny
Rzeszów [update:17-12-2019] | Poland,PK classic |
20-09 20-09 | Turniej Treningowy
Kraków [update:20-09-2019] | Poland,MP blitz |
21-09 21-09 | Żorska Liga Szachowa Juniorów
Żory [update:21-09-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 21-09 | Żorska Liga Szachowa Seniorów
Żory [update:21-09-2019] | Poland,SL rapid |
21-09 21-09 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- SZKOLENIE + TURNIEJ 4 z 7
Marklowice [update:24-09-2019] | Poland,SL rapid |
21-09 22-09 | II TURNIEJ SZACHOWY O KATEGORIĘ UAM POZNAŃ 21-22.09.2019 open dla bk- III kat
Poznan [update:23-09-2019] | Poland,WP classic |
21-09 22-09 | II TURNIEJ SZACHOWY UAM POZNAŃ FIDE-OPEN POZNAŃ 21-22.09.2019
Poznań [update:23-09-2019] | Poland,WP classic |
21-09 21-09 | III MEMORIAŁ MARCINA BERNACKIEGO O PUCHAR DYR. PAŁACU MŁODZIEŻY GRUPA B
Nowy Sącz [update:25-09-2019] | Poland,MP rapid |
21-09 21-09 | Integracyjny Turniej Szachowy - GRUPA A (do 8 lat)
Busko-Zdrój [update:21-09-2019] | Poland,SK rapid |
21-09 21-09 | Integracyjny Turniej Szachowy - GRUPA B (do 12 lat)
Busko-Zdrój [update:21-09-2019] | Poland,SK rapid |
21-09 21-09 | Integracyjny Turniej Szachowy - GRUPA C (do 18 lat)
Busko-Zdrój [update:21-09-2019] | Poland,SK classic |
21-09 21-09 | Integracyjny Turniej Szachowy - GRUPA D (OPEN)
Busko-Zdrój [update:21-09-2019] | Poland,SK rapid |
21-09 21-09 | IV Międzynarodowy Turniej Nocny w Szachach Parkowych
Pabianice [update:21-09-2019] | Poland,LD rapid |
21-09 21-09 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 5 - grupa A
Ligota Miliardowice [update:21-09-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 21-09 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 5 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:20-09-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 21-09 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 5 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:21-09-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 21-09 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 5 - grupa D
Ligota Miliardowice [update:20-09-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 21-09 | Mistrzostwa Białołęki Dzieci w szachach
Warszawa [update:22-08-2019] | Poland,MA rapid |
21-09 22-09 | Mistrzostwa Krajowej Administracji Skarbowej - szachy szybkie
Kraków [update:22-09-2019] | Poland,MP rapid |
21-09 21-09 | Otwarty Turniej Szachowy Jaszczurowa - wrzesień 2019 Gr. C - 2010 i młodsi
Jaszczurowa [update:21-09-2019] | Poland,PK rapid |
21-09 21-09 | Otwarty Turniej Szachowy Jaszczurowa - wrzesień 2019 Gr.A i B - 2005 i młodsi
Jaszczurowa [update:23-09-2019] | Poland,PK rapid |
21-09 21-09 | Otwarty Turniej Szachowy z okazji 50-lecia ZPS "Lubiana" w Łubianie
Łubiana [update:21-09-2019] | Poland,PO blitz |
21-09 21-09 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO
PAWŁOWICE [update:21-09-2019] | Poland,SL rapid |
21-09 21-09 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - I Turniej
Porąbka [update:01-10-2019] | Poland,SL blitz |
21-09 22-09 | SZACHY RUCH W STRONĘ INTELEKTU- na kat III i II
Staniątki- Dom Kultury [update:22-09-2019] | Poland,MP classic |
21-09 21-09 | Turniej "Żegnamy lato na rok" o Puchar Prezydenta Ostrołęki Pana Łukasza Kulika
Ostrołęka-plaża miejska [update:22-09-2019] | Poland,MA rapid |
21-09 21-09 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V I IV KATEGORIĘ
Płock [update:21-09-2019] | Poland,MA rapid |
21-09 21-09 | V Turniej Szachowy dla dzieci Biblioteki Kraków
Kraków [update:21-09-2019] | Poland,MP blitz |
21-09 21-09 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - Grupa OPEN
Radzionków [update:21-09-2019] | Poland,SL rapid |
21-09 21-09 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - juniorzy do 16 lat
Radzionków [update:21-09-2019] | Poland,SL rapid |
21-09 22-09 | XXII Turniej o Puchar Zamku Malborskiego. Grupa Junior
Malbork [update:22-09-2019] | Poland,PO rapid |
21-09 22-09 | XXII Turniej o Puchar Zamku Malborskiego. Grupa Open
Malbork [update:23-09-2019] | Poland,PO rapid |
21-09 21-09 | XXIX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2019 -Grupa A od R=1801 wzwyż
Rudnik nad Sanem [update:22-09-2019] | Poland,PK rapid |
21-09 21-09 | XXIX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2019 -Grupa B do R=1800
Rudnik nad Sanem [update:21-09-2019] | Poland,PK rapid |
21-09 21-09 | XXIX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2019 -Grupa C Jun. ur. 2004-2008
Rudnik nad Sanem [update:21-09-2019] | Poland,PK rapid |
21-09 21-09 | XXIX Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2019 -Grupa D Jun. ur. 2009 i mł
Rudnik nad Sanem [update:21-09-2019] | Poland,PK rapid |
22-09 22-09 | 1. Turniej GP 2019/20 Klubu Raszyn
Poznań [update:22-09-2019] | Poland,WP rapid |
22-09 22-09 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:08-09-2019] | Poland,MA rapid |
22-09 22-09 | Błyskawiczny Bezpłatny Turniej Plenerowy na Terenach Zrekultywowanych
Zabrze [update:26-09-2019] | Poland,SL blitz |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 11
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 13
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. C 9
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 11
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 13
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 27-09 | Eliminacje Międzywojewódzkie do OOM i MPM / WM + MA / gr. D 9
Olecko [update:27-09-2019] | Poland,WM classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-11
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-13
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) C-9
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-11
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-13
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 29-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (ZP+WP) D-9
Łazy [update:29-09-2019] | Poland,ZP classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-11)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-13)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C-9)
Jastrzebia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-11)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-13)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 28-09 | Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D-9)
Jastrzębia Góra [update:28-09-2019] | Poland,PO classic |
22-09 22-09 | Gry bez prądu w Galaxy - turniej błyskawiczny
Szczecin [update:22-09-2019] | Poland,ZP blitz |
22-09 22-09 | I Otwarty Turniej Szachowy Gminy Zebrzydowice
ZEBRZYDOWICE [update:22-09-2019] | Poland,SL blitz |
22-09 22-09 | III Indywidualne Mistrzostwa Wojew. Podlaskiego Kobiet w Szachach Błyskawicznych
Wasilków [update:23-09-2019] | Poland,PL blitz |
22-09 22-09 | III Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Szachach Błyskawicznych
Wasilków [update:23-09-2019] | Poland,PL blitz |
22-09 22-09 | III Turniej w Aninie dla dzieci ur.2010 roku i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [update:22-09-2019] | Poland,MA rapid |
22-09 22-09 | III Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa-Anin [update:22-09-2019] | Poland,MA rapid |
22-09 22-09 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D07/C07
Mielec [update:22-09-2019] | Poland,PK rapid |
22-09 22-09 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D09/C09
Mielec [update:22-09-2019] | Poland,PK rapid |
22-09 22-09 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D11/C11
Mielec [update:15-09-2019] | Poland,PK rapid |
22-09 22-09 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T1 gr. D15/C15
Mielec [update:22-09-2019] | Poland,PK rapid |
22-09 22-09 | Miedzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci - młodzieży i dorosłych
Łódź [update:20-09-2019] | Poland,LD classic |
22-09 22-09 | PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHÓW BLYSKAWICZNYCH do 2100 ELO
PAWŁOWICE [update:22-09-2019] | Poland,SL blitz |
22-09 22-09 | Rzgowskie Szachowanie 2019 Dzieci do lat 10
Rzgów [update:22-09-2019] | Poland,LD rapid |
22-09 22-09 | Rzgowskie Szachowanie 2019 Juniorzy 11-18 lat
Rzgów [update:22-09-2019] | Poland,LD rapid |
22-09 22-09 | Rzgowskie Szachowanie 2019 OPEN
Rzgów [update:22-09-2019] | Poland,LD rapid |
22-09 22-09 | Turniej "Edukacja przez szachy w szkole" 22.09.2019
Poznań [update:03-10-2019] | Poland,WP rapid |
22-09 22-09 | V Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich FIDE
Wąbrzeźno [update:08-08-2019] | Poland,KP rapid |
22-09 22-09 | VI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bukowna grupa A ur. 2011 i mł.
Bukowno [update:22-09-2019] | Poland,MP rapid |
22-09 22-09 | VI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bukowna grupa B ur. 2009 i 2010r.
Bukowno [update:22-09-2019] | Poland,MP rapid |
22-09 22-09 | VI Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Bukowna grupa C OPEN
Bukowno [update:22-09-2019] | Poland,MP rapid |
22-09 22-09 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VI
Leszno [update:22-09-2019] | Poland,WP rapid |
22-09 22-09 | X JUBILEUSZOWE ZAWODY O PUCHAR WÓJTA GMINY KOSZĘCIN
Rusinowice [update:22-09-2019] | Poland,SL rapid |
22-09 22-09 | XI Turniej Szachowy o Puchar Lata - dzieci do lat 10
Wiśniew [update:22-09-2019] | Poland,MA blitz |
22-09 22-09 | XI Turniej Szachowy o Puchar Lata.
Wiśniew [update:22-09-2019] | Poland,MA rapid |
22-09 22-09 | XX RAWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY
Rawicz [update:22-09-2019] | Poland,WP rapid |
23-09 23-09 | 1 Turniej kl..3ab. o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [update:24-09-2019] | Poland,LU rapid |
23-09 23-09 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
23-09 28-09 | IX INTEGRACYJNE OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEW. LUBUSKIEGO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Pszczew [update:27-09-2019] | Poland,LB rapid |
23-09 23-09 | Miejskie Igrzyska Dzieci w Szachach
Koscierzyna [update:23-09-2019] | Poland,PO team, rapid |
23-09 23-09 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z m. LUBLIN-2019"
Lublin [update:23-09-2019] | Poland,LU rapid |
23-09 28-09 | September Lviv Tradition (IM-Group 1) (Memory Maksym Yusupov)
Lviv [update:23-07-2019] | Ukraine classic |
23-09 29-09 | Turniej Klasyfikacyjny na kat V i IV kat.
Łomża [update:18-10-2019] | Poland,PL rapid |
24-09 24-09 | 4 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:24-09-2019] | Poland,LU rapid |
24-09 24-09 | Igrzyska Dzieci Krościenko n/Dunajcem 2019
Krościenko n/Dunajcem [update:24-09-2019] | Poland,MP rapid |
24-09 24-09 | Igrzyska Młodzieżyi Krościenko n/Dunajcem 2019
Krościenko n/Dunajcem [update:24-09-2019] | Poland,MP rapid |
24-09 24-09 | IV Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:24-09-2019] | Poland,PL rapid |
24-09 24-12 | ODK Winogrady 2019 Jesień
Poznań [update:12-12-2019] | Poland,WP blitz |
24-09 24-09 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019) Witaj Szkoło!
Lublin [update:20-09-2019] | Poland,LU rapid |
25-09 25-09 | 843 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-10-2019] | Poland,MP rapid |
25-09 25-09 | Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Dzieci ur. 2007 i mł. w Szachach na rok 2019/20
Rzeszów [update:25-09-2019] | Poland,PK team, rapid |
25-09 25-09 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 3_2019
Warszawa [update:25-09-2019] | Poland,MA blitz |
25-09 25-09 | Licealiada Krościenko 2019
Krościenko n/D [update:25-09-2019] | Poland,MP rapid |
25-09 25-09 | Szachowa środa w Tarnowie nr 26 - 2019
Tarnów [update:25-09-2019] | Poland,MP blitz |
26-09 26-09 | Drużynowe Rzeszowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach na rok 2019/20
Rzeszów [update:26-09-2019] | Poland,PK team, rapid |
26-09 26-09 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 11/cykl IV
Chrzanów [update:26-09-2019] | Poland,MP blitz |
26-09 26-09 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 2
Chrzanów [update:26-09-2019] | Poland,MP blitz |
26-09 26-09 | I Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Moniatycze [update:26-09-2019] | Poland,LU rapid |
26-09 26-09 | Klub P.Z.Szach. (382 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:26-09-2019] | Poland,MA rapid |
26-09 26-09 | Paraolimpiada Szachowa w ZS nr 19 w Bydgoszczy
Bydgoszcz [update:26-09-2019] | Poland,KP blitz |
26-09 12-12 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY - JUBILEUSZ 70-lecia Katarzyny BRZOSTOWSKIEJ
WILKOWICE [update:12-12-2019] | Poland,SL classic |
27-09 27-09 | "Szachowy wrzesień z m. LUBLIN-2019"
Lublin [update:27-09-2019] | Poland,LU rapid |
27-09 27-09 | 1 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Hulcze [update:27-09-2019] | Poland,LU rapid |
27-09 27-09 | 13 Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:27-09-2019] | Poland,PK blitz |
27-09 27-09 | 9. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:27-09-2019] | Poland,PL blitz |
27-09 27-09 | Żoliborski turniej dla Seniorów 55+ w szachach szybkich
Warszawa [update:27-09-2019] | Poland,MA rapid |
27-09 27-09 | Gr.A Grand Prix XIII -1 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Góry [update:27-09-2019] | Poland,SL rapid |
27-09 27-09 | Gr.B Grand Prix XIII -1 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Góry [update:27-09-2019] | Poland,SL rapid |
27-09 27-09 | Gram w Szachy z Kopernikiem 27.09.2019
Olsztyn [update:27-09-2019] | Poland,WM rapid |
27-09 27-09 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:835
Wadowice [update:05-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-09 27-09 | Grandprix nr 7
Jaworzno [update:27-09-2019] | Poland,SL blitz |
27-09 27-09 | Klubowy Turniej Juniorów Wrzesień
Myślibórz [update:27-09-2019] | Poland,ZP blitz |
27-09 27-09 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (7z10)
Lubartów [update:27-09-2019] | Poland,LU rapid |
27-09 29-09 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (WM/MA) C10
Olecko [update:29-09-2019] | Poland,WM classic |
27-09 29-09 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (WM/MA) D10
Olecko [update:29-09-2019] | Poland,WM classic |
27-09 27-09 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 15 w Rzeszowie w Szachach P-15
Rzeszów [update:27-09-2019] | Poland,PK rapid |
27-09 27-09 | Szybki Piątek w Strzelcu - Wrzesień 2019
Strzelce Opolskie [update:28-09-2019] | Poland,OP rapid |
27-09 27-09 | Turniej Błyskawiczny o Puchar Dyrektora Osrodka Fala 1
Łazy [update:27-09-2019] | Poland,ZP blitz |
27-09 11-10 | Turniej piątkowy (2)
Mińsk Mazowiecki [update:14-10-2019] | Poland,MA rapid |
27-09 27-09 | Turniej treningowy w KKSz
Kraków [update:27-09-2019] | Poland,MP blitz |
27-09 27-09 | VII Grand Prix Dobczyc w Szachach 2019/2020 - Turniej I do FIDE
Dobczyce [update:29-09-2019] | Poland,MP rapid |
27-09 27-09 | XIII Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:27-09-2019] | Poland,PK blitz |
27-09 27-09 | XIII.2 Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:27-09-2019] | Poland,PK classic |
28-09 29-09 | IX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 (2008 i młodsi) - P'60
Katowice [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09 29-09 | IX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 (2010 i młodsi) - P'60
Katowice [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09 28-09 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 1
Kraków [update:28-09-2019] | Poland,MP blitz |
28-09 28-09 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [update:07-10-2019] | Poland,PL rapid |
28-09 28-09 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 1 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [update:28-09-2019] | Poland,PL rapid |
28-09 28-09 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 1 (2008-2010 r.)
Suwałki [update:28-09-2019] | Poland,PL rapid |
28-09 28-09 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 1 (2011 r. i mł.)
Suwałki [update:28-09-2019] | Poland,PL rapid |
28-09 28-09 | Absolwenci EZN 2019
Wrocław [update:28-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09 29-09 | FIDE SzachMatek: XX Otwarty Turniej Szachowegy SzachMatek - grupa A
Warszawa [update:07-10-2019] | Poland,MA classic |
28-09 29-09 | GAME OVER XII Grupa A
RYBNIK [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09 29-09 | GAME OVER XII Grupa B
RYBNIK [update:29-09-2019] | Poland,SL classic |
28-09 28-09 | I Otwarty turniej Szach-Mat Bolęcin 2019
Bolęcin [update:28-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 06-10 | II Biłgoraj FIDE Open
Biłgoraj [update:07-10-2019] | Poland,LU classic |
28-09 29-09 | II Biłgoraj Open - grupa B (Ranking PZSzach do 1600)
Biłgoraj [update:29-09-2019] | Poland,LU classic |
28-09 28-09 | II Biłgoraj Open - grupa C (Ranking PZSzach do 1200)
Biłgoraj [update:01-10-2019] | Poland,LU rapid |
28-09 28-09 | III TURNIEJ POŻEGNANIE LATA Z HETMANEM
Ostrowiec Świętokrzyski [update:30-09-2019] | Poland,SK rapid |
28-09 29-09 | III Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej FIDE
Warszawa - Ursynów [update:30-09-2019] | Poland,MA classic |
28-09 28-09 | III Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej na V i IV kategorie
Warszawa - Ursynów [update:30-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 29-09 | III Ursynowski Festiwal Szachowy - Turniej o II i III kategorie
Warszawa - Ursynów [update:30-09-2019] | Poland,MA classic |
28-09 28-09 | IV Turniej Szachowy ZEFIR RAPID 2019 - gr. A
Boguszowice [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | IV Turniej Szachowy ZEFIR RAPID 2019 - gr. B - do lat 12
BOGUSZOWICE [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:28-09-2019] | Poland,PO rapid |
28-09 28-09 | LXXXIV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:28-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 28-09 | Memoriał Jerzego Łaszkiewicza
Wrocław [update:09-09-2019] | Poland,DS rapid |
28-09 28-09 | Memoriał Mieczysława Fulary
Wrocław [update:28-09-2019] | Poland,DS rapid |
28-09 28-09 | Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Szachach Błyskawicznych
Kańczuga [update:28-09-2019] | Poland,PK blitz |
28-09 28-09 | Otwarty Turniej Szachowy
Teresin [update:28-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 28-09 | Otwarty Turniej Szachowy Frysztak - wrzesień 2019 Gr. A - Open
Frysztak [update:28-09-2019] | Poland,PK rapid |
28-09 28-09 | Otwarty Turniej Szachowy Frysztak - wrzesień 2019 Gr. B - 2005 i młodsi
Frysztak [update:28-09-2019] | Poland,PK rapid |
28-09 28-09 | Otwarty Turniej Szachowy Frysztak - wrzesień 2019 Gr. C - 2010 i młodsi
Frysztak [update:28-09-2019] | Poland,PK rapid |
28-09 29-09 | Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A (do FIDE)
Przemków [update:29-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09 29-09 | Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa B (do FIDE)
Przemków [update:29-09-2019] | Poland,DS classic |
28-09 28-09 | Przemkowski Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa C
Przemków [update:28-09-2019] | Poland,DS rapid |
28-09 28-09 | Puchar Wyszkowa - turniej 5
Wyszków [update:28-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 28-09 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 1A (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 1B (na kategorie V i IV)
STRUMIEŃ [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | Szachy Dla dzieci 2019 #9
Drezdenko [update:28-09-2019] | Poland,LB rapid |
28-09 28-09 | Turniej Drużynowy o Puchar Burmistrza Żabna
Sieradza [update:28-09-2019] | Poland,MP team, rapid |
28-09 28-09 | Turniej VII Gmin Gr - B rocznik 2006 - 2008
Roztoka [update:29-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | Turniej VII Gmin Gr - C rocznik 2003 - 2005
Roztoka [update:28-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | Turniej VII Gmin Gr - D rocznik 2002 i starsi
Roztoka [update:28-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | Turniej VII Gmin Gr-A rocznik 2009 i młodsi
Roztoka [update:28-09-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | VI Mistrzostwa Nowej Huty - grupa A
Kraków [update:04-10-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | VI Mistrzostwa Nowej Huty - Grupa B
Kraków [update:04-10-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | VI Mistrzostwa Nowej Huty - Grupa C
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP rapid |
28-09 28-09 | VII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna Wielki Podleś 2019
Wielki Podleś gm Kościerzyna [update:28-09-2019] | Poland,PO blitz |
28-09 28-09 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 4 (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | X OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH - JUNIORZY DO LAT 13
CZĘSTOCHOWA [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | X OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY W SZACHACH SZYBKICH- TURNIEJ GŁÓWNY
CZĘSTOCHOWA [update:29-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | XII Turniej im. Jana Brustmana -gr.A
Warszawa-Wesoła [update:30-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 28-09 | XII Turniej im. Jana Brustmana -gr.B
Warszawa -Wesoła [update:30-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 29-09 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2019
Węgrów [update:25-08-2019] | Poland,MA classic |
28-09 29-09 | XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2019
Węgrów [update:29-09-2019] | Poland,MA rapid |
28-09 28-09 | XVII Otwarty Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Ełk
Rękusy [update:28-09-2019] | Poland,WM rapid |
28-09 29-09 | XX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa B (PzSzach 1250-1600)
Warszawa [update:27-09-2019] | Poland,MA classic |
28-09 28-09 | XXI Grand Prix Gryfina Turniej 7
GRYFINO [update:28-09-2019] | Poland,ZP rapid |
28-09 28-09 | Zawierciańskie Pożegnanie Lata - dzieci
Zawiercie [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
28-09 28-09 | Zawierciańskie Pożegnanie Lata - open
Zawiercie [update:28-09-2019] | Poland,SL rapid |
29-09 29-09 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [update:29-09-2019] | Poland,PL rapid |
29-09 29-09 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi) - II Turniej
Lublin [update:02-10-2019] | Poland,LU rapid |
29-09 29-09 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - II Turniej
Lublin [update:29-09-2019] | Poland,LU rapid |
29-09 29-09 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:08-09-2019] | Poland,MA rapid |
29-09 29-09 | Edukacyjny Turniej Szachowy -" GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ" wariant: 1.e4 e5 2.Sf3 Sc6 3.Gc4 Gc5 4.d3 Sf6 5.Sc3 d6 a) 5.Ge3 b) 5.Gg5
Łódź [update:06-09-2019] | Poland,LD classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C11
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C13
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa C9
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D11
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D13
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 06-10 | Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów PK-MP - grupa D9
Bystre [update:06-10-2019] | Poland,PK classic |
29-09 29-09 | Gminna Liga Szachowa 2019 Turniej 3
Gorzkowice [update:29-09-2019] | Poland,LD blitz |
29-09 29-09 | II MERLIN Biłgoraj FIDE Open Blitz
Biłgoraj [update:29-09-2019] | Poland,LU blitz |
29-09 29-09 | III Turniej GP Szczawna-Zdroju o puchar Burmistrza
Szczawno-Zdrój [update:29-09-2019] | Poland,DS rapid |
29-09 29-09 | Jesienny Turniej Szachowy o Pochar Wójta Gminy Sadki - Juniorzy 12 i 16
Sadki [update:29-09-2019] | Poland,KP rapid |
29-09 29-09 | Jesienny Turniej Szachowy o Pochar Wójta Gminy Sadki - OPEN A
Sadki [update:29-09-2019] | Poland,KP rapid |
29-09 29-09 | Kórnicka Liga Szachowo-Warcabowa 1/10
Kórnik [update:29-09-2019] | Poland,WP rapid |
29-09 29-09 | Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego (rocznik 2005/2006)
Leśniakowizna [update:30-09-2019] | Poland,MA team, rapid |
29-09 29-09 | V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło Gr. B - Jun. ur. 2007 i mł
Warzyce [update:29-09-2019] | Poland,PK rapid |
29-09 29-09 | V Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło Grupa A - OPEN
Warzyce [update:29-09-2019] | Poland,PK rapid |
29-09 29-09 | XIV Otwarte Mistrzostwa Kluba Caissa Warszawa Gr. B (kat. V i bez kategorii)
Warszawa [update:29-09-2019] | Poland,MA rapid |
29-09 29-09 | XIV Otwarte Mistrzostwa Klubu Caissa Warszawa Gruppa A (IV kat. i wyżej)
Warszawa [update:29-09-2019] | Poland,MA rapid |
29-09 29-09 | XVI TURNIEJ O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU HAŁCNOWA (do FIDE)
BIELSKO-BIAŁA [update:29-09-2019] | Poland,SL rapid |
29-09 29-09 | XVI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - HAŁCNÓW
Bielsko-Biała [update:29-09-2019] | Poland,SL rapid |
29-09 29-09 | XVIII Szachowy Turniej "Pamięci Września" - gr. A
WIELUŃ [update:29-09-2019] | Poland,LD rapid |
29-09 29-09 | XVIII Szachowy Turniej "Pamięci Września" - gr. B
WIELUŃ [update:29-09-2019] | Poland,LD rapid |
29-09 29-09 | XX Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - grupa C (bk-IV kat)
Warszawa [update:28-09-2019] | Poland,MA rapid |
30-09 30-09 | 1Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Czerniczyn [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
30-09 30-09 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:29-08-2019] | Poland,SL rapid |
30-09 30-09 | Drużynowa Rzeszowskia Licealiada w Szachach na rok 2019/20
Rzeszów [update:30-09-2019] | Poland,PK team, rapid |
30-09 30-09 | III Indywidualny Turniej Rodzinny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom
Bytom [update:30-09-2019] | Poland,SL rapid |
30-09 30-09 | Mistrzostwa Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach Drużynowych - Licealiada
Gdańsk [update:30-09-2019] | Poland,PO team, rapid |
30-09 30-09 | Mistrzostwa Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach Drużynowych- Igrzyska Młodz
Gdańsk [update:30-09-2019] | Poland,PO team, rapid |
30-09 30-09 | Mistrzostwa Gdańskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach Drużynowych-Igrzyska Dzieci
Gdańsk [update:30-09-2019] | Poland,PO team, rapid |
30-09 30-09 | Mistrzostwa I LO Świdnica w Szachach 2019/20
Świdnica [update:30-09-2019] | Poland,DS classic |
30-09 30-09 | Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy wrzesień z m. LUBLIN-2019"
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
30-09 30-09 | Turniej Szachy Młodzież 2019
Wola Dębińska [update:30-09-2019] | Poland,MP rapid |
October 2019 | ||
---|---|---|
01-10 01-10 | 5 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:01-10-2019] | Poland,LU rapid |
01-10 01-10 | Eliminacje Powiatowe Wojewodzkich Igrzysk Dzieci w Szachach -Powiat Bielski
Ligota Miliardowice [update:01-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
01-10 01-10 | Eliminacje Powiatowe Wojewodzkich Igrzysk Młodzieży w szachach - Powiat Bielski
Ligota Miliardowice [update:01-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
01-10 01-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
01-10 01-10 | Test
Test [update:23-10-2019] | Poland,MA classic |
01-10 02-10 | Turniej o IV kategorię
Zabrze [update:02-10-2019] | Poland,SL classic |
01-10 01-10 | V Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:01-10-2019] | Poland,PL rapid |
02-10 02-10 | 844 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-10-2019] | Poland,MP rapid |
02-10 02-10 | Eliminacjie do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
02-10 02-10 | I Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Mieniany [update:02-10-2019] | Poland,LU rapid |
02-10 02-10 | LISTA STARTOWA
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA blitz |
02-10 02-10 | POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SZACHACH (ur. 2007 i mł.)
Konopiska [update:02-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
02-10 02-10 | POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH (ur. 2005-2006)
Konopiska [update:02-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
02-10 02-10 | Szachowa środa w Tarnowie nr 27 - 2019
Tarnów [update:02-10-2019] | Poland,MP blitz |
02-10 02-10 | XIII Grand Prix Starachowic w szachach - Turniej 1
Starachowice [update:04-10-2019] | Poland,SK blitz |
03-10 03-10 | Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży- Białołęka (2005-2006)
Warszawa [update:03-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
03-10 03-10 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:07-10-2019] | Poland,WM blitz |
03-10 03-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 12/cykl IV
Chrzanów [update:03-10-2019] | Poland,MP blitz |
03-10 03-10 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej VIII
Malbork [update:03-10-2019] | Poland,PO blitz |
03-10 03-10 | I Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Ślipcze [update:05-10-2019] | Poland,LU rapid |
03-10 03-10 | Klub P.Z.Szach. (383 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:03-10-2019] | Poland,MA rapid |
03-10 03-10 | Ogólnopolski Turniej Szachowy w PUBIE COSMO - godz. 17:30
Częstochowa [update:03-10-2019] | Poland,SL blitz |
03-10 06-10 | XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy Rapid
Kielce [update:06-10-2019] | Poland,SK rapid |
04-10 04-10 | 10. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:05-10-2019] | Poland,PL rapid |
04-10 04-10 | DGCS Open - XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach diamentowa 1600+
Ostrów Wlkp. [update:04-10-2019] | Poland,WP rapid |
04-10 04-10 | DGCS Open XI Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach bursztynowa 1000-1400
Ostrów Wlkp. [update:04-10-2019] | Poland,WP rapid |
04-10 04-10 | GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH - Grupa Młodsza
Węgierka [update:04-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
04-10 04-10 | GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH - Grupa Starsza
Węgierka [update:04-10-2019] | Poland,PK team, blitz |
04-10 25-10 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:836
Wadowice [update:25-10-2019] | Poland,MP classic |
04-10 04-10 | Igrzyska Dzieci Kolbudy
Kolbudy [update:04-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
04-10 04-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Kolbudy
Kolbudy [update:04-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
04-10 20-10 | IV Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
04-10 04-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 4_2019 - odwołany
Warszawa [update:03-10-2019] | Poland,MA rapid |
04-10 04-10 | Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Wapnie
Wapno [update:04-10-2019] | Poland,WP rapid |
04-10 04-10 | Mistrzostwa ZSO Nr 2 w Białymstoku
BIAŁYSTOK [update:06-10-2019] | Poland,PL blitz |
04-10 04-10 | O Puchar Dyrektora Biblioteki oraz Cementowni i Zakładu Górniczego Kujawy
Barcin [update:05-10-2019] | Poland,KP rapid |
04-10 07-12 | Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gd. i Powiatu Starogardzkiego 2019r.
Starogard Gdański [update:07-12-2019] | Poland,PO classic |
04-10 04-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:04-10-2019] | Poland,LU rapid |
04-10 04-10 | Pierwszy Turniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Partia włoska
Choszczno [update:05-10-2019] | Poland,ZP blitz |
04-10 04-10 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów 2019 (6z8)
Lubartów [update:04-10-2019] | Poland,LU rapid |
04-10 06-10 | Szachowy Turniej Olimpijski
Kraków Hotel GALAXY Gęsia 22a [update:06-10-2019] | Poland,MP classic |
04-10 04-10 | Turniej dla dzieci i młodziezy z okazji "Noc bibliotek"
Barcin [update:04-10-2019] | Poland,KP classic |
04-10 04-10 | V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych
Warszawa [update:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
04-10 04-10 | XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy Blitz
Kielce [update:04-10-2019] | Poland,SK blitz |
04-10 04-10 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:04-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na pierwszą kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10 06-10 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:15-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10 05-10 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [update:05-10-2019] | Poland,PL rapid |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 2 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [update:13-10-2019] | Poland,PL rapid |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 2 (2008-2010 r.)
Suwałki [update:05-10-2019] | Poland,PL rapid |
05-10 05-10 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 2 (2011 r. i mł.)
Suwałki [update:05-10-2019] | Poland,PL rapid |
05-10 05-10 | Atlas Stacja Nowa Gdynia - Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich
Zgierz [update:08-10-2019] | Poland,LD team, rapid |
05-10 05-10 | Biłgoraj Open - B2 dogrywka
Biłgoraj [update:10-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 05-10 | Biłgoraj Open - grupa B2
Biłgoraj [update:10-10-2019] | Poland,LU rapid |
05-10 05-10 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych 2019
Radzymin [update:08-10-2019] | Poland,MA team, blitz |
05-10 05-10 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich 2019
Radzymin [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
05-10 05-10 | Grand Prix Ostródy - I zjazd - Memoriał Zbigniewa Szporko
Ostróda [update:08-10-2019] | Poland,WM rapid |
05-10 05-10 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 10
Siedlce [update:05-10-2019] | Poland,MA blitz |
05-10 05-10 | I Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka
Racibórz [update:07-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | I Międzynarodowy Memoriał Szachowy Alfreda Chrobaka juniorzy do 12 lat
Racibórz [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | II Biłgoraj Open (Blitz)
Biłgoraj [update:05-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 05-10 | II Biłgoraj Open - Blitz
Biłgoraj [update:05-10-2019] | Poland,LU blitz |
05-10 06-10 | II FIDE Open - grupa B2 (III-IV kategoria)
Biłgoraj [update:04-10-2019] | Poland,LU classic |
05-10 05-10 | II FIDE Open - grupa C2 (bk-V kategoria)
Biłgoraj [update:05-10-2019] | Poland,LU rapid |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 10
Gdynia [update:05-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 12
Gdynia [update:05-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 14 i do 18
Gdynia [update:05-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 18
Gdynia [update:04-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 05-10 | II Turniej Szachowy o Puchar Prezesa WKS FLOTA GDYNIA do lat 8
Gdynia [update:05-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C08
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C10
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C12
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C14
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C16 i D16
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - C18 i D18
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D08
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D10
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D12
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019 - D14
Łaziska Górne [update:05-10-2019] | Poland,SL rapid |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 8 lat
Kostrzyn [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 12 lat
Kostrzyn [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN do 16 lat
Kostrzyn [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | IX MISTRZ SZACHOWE O PUCHAR PRZEWODNICZ. RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN OPEN
Kostrzyn [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | Memoriał Szachowy im. Ks. Jana Jarosza - Grupa B
Ropczyce [update:07-10-2019] | Poland,PK rapid |
05-10 05-10 | Memoriał Szachowy im. Ks. Jana Jarosza - Grupa A
Ropczyce [update:05-10-2019] | Poland,PK rapid |
05-10 05-10 | Mistrzostwa Szkoły i Klubu o Puchar Dyrektora Szkoły klasa I
Boszkowo [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | Mistrzostwa Szkoły i Klubu o Puchar Dyrektora Szkoły pana Jarosława Zielonki
Boszkowo [update:05-10-2019] | Poland,WP rapid |
05-10 05-10 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich
Zgierz [update:05-10-2019] | Poland,LD rapid |
05-10 06-10 | Szkolny Turniej Szachowy Klasyfikacyjny
Bóbrka [update:06-10-2019] | Poland,PK rapid |
05-10 05-10 | Turniej o Puchar Dyrektora
Biłgoraj [update:10-10-2019] | Poland,LU rapid |
05-10 05-10 | Turniej Szachowy. IV Festiwal Organizacji Pozarządowych w Świdwinie
Świdwin Szkoła Podstawowa Nr4 ul. Kombatantów Poskich 6 [update:05-10-2019] | Poland,ZP rapid |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10-12
Wrocław [update:05-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [update:05-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [update:05-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [update:05-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [update:09-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | V Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich
Warszawa [update:06-10-2019] | Poland,MA rapid |
05-10 05-10 | VI Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [update:05-10-2019] | Poland,PO rapid |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A (do FIDE)
Żarów [update:07-10-2019] | Poland,DS classic |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B1
Żarów [update:06-10-2019] | Poland,DS classic |
05-10 06-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B2
Żarów [update:06-10-2019] | Poland,DS classic |
05-10 05-10 | VII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. C
Żarów [update:07-10-2019] | Poland,DS rapid |
05-10 05-10 | XVI SZACHOWE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH
Ochla [update:06-10-2019] | Poland,LB rapid |
05-10 05-10 | XVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZS w Gręzówce
GRĘZÓWKA [update:05-10-2019] | Poland,LU rapid |
05-10 05-10 | XVIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego w Szachach - "Somonino 2019"
Somonino [update:06-10-2019] | Poland,PO blitz |
05-10 06-10 | XXIX MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA - OPEN FIDE
CHOSZCZNO [update:07-10-2019] | Poland,ZP rapid |
06-10 06-10 | 1. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [update:17-10-2019] | Poland,PL rapid |
06-10 06-10 | 2. Turniej GP 2019/20Klubu RASZYN
Poznań [update:06-10-2019] | Poland,WP rapid |
06-10 06-10 | Aktywna niedziela - szachy szybkie na Młocinach
Warszawa [update:06-10-2019] | Poland,MA rapid |
06-10 06-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
06-10 06-10 | Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostw Polski w Szachach Szybkich
Zgierz [update:08-10-2019] | Poland,LD rapid |
06-10 19-07 | Drabinkowy Turniej Szachowy Juniorów
Lipusz [update:21-07-2020] | Poland,PO rapid |
06-10 06-10 | Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2019
Łaziska Górne [update:06-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
06-10 06-10 | Edukacyjny Turniej Szachowy - " GRAMY PARTIĘ WŁOSKĄ - WARIANT KLASYCZNY" wariant: 1.e4 e5 2.Sf3 Sc6 3.Gc4 Gc5 4.c3 Sf6 5.d4 e:d4 6.c:d4 Gb4+ a) 7.Gd2 b) 7.Sc3
Łódź [update:06-09-2019] | Poland,LD classic |
06-10 06-10 | IV GRAND PRIX Miasta Katowice - Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14 - Jesienny
Katowice [update:09-10-2019] | Poland,SL rapid |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 11
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 13
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 18
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach błyskawicznych do lat 9
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA blitz |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 11
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA rapid |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 13
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA rapid |
06-10 06-10 | Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich do lat 18
Radzymin [update:06-10-2019] | Poland,MA rapid |
06-10 06-10 | Szachowy Turniej Plenerowy w Ogrodzie Botanicznym
Zabrze [update:06-10-2019] | Poland,SL rapid |
06-10 06-10 | VI Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finałowy
Międzyrzec Podlaski [update:08-10-2019] | Poland,LU rapid |
06-10 06-10 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [update:18-10-2019] | Poland,LU rapid |
07-10 07-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:06-10-2019] | Poland,SL rapid |
07-10 07-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Średnie
Gorzów Wielkopolski [update:08-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
07-10 07-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Podstawowe kl.VII-VIII
Gorzów Wielkopolski [update:08-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
07-10 07-10 | Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej
Wrocław [update:08-10-2019] | Poland,DS rapid |
07-10 07-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
07-10 07-10 | Powiatowa Licealiada w Szachach
Wejherowo [update:07-10-2019] | Poland,PO team, blitz |
07-10 07-10 | Powiatowa Licealiada w Szachach
Bytów [update:07-10-2019] | Poland,PO team, blitz |
07-10 25-10 | VII Mistrzostwa Cieszyna w Szachach Szybkich o Puchar Dyrektora COK Cieszyn
Cieszyn [update:25-10-2021] | Poland,SL rapid |
08-10 08-10 | 6 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:08-10-2019] | Poland,LU rapid |
08-10 08-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach Klasy I-VI
Cieszyn [update:08-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
08-10 08-10 | Igrzyska Dzieci - Jakubowice Konińskie
Jakubowice Koniński [update:08-10-2019] | Poland,LU team, rapid |
08-10 08-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Jakubowice Konińskie
Jakubowice Konińskie [update:08-10-2019] | Poland,LU team, rapid |
08-10 08-10 | Mistrzostwa Gminy Kórnik Szkół Podstawowych 1-6
Kórnik [update:10-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
08-10 10-12 | OILS GKSz - Sezon 6 - Grupa C
Gubin [update:05-01-2020] | Poland,LB rapid |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [update:08-10-2019] | Poland,MP rapid |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [update:08-10-2019] | Poland,MP rapid |
08-10 08-10 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 1 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [update:08-10-2019] | Poland,MP rapid |
08-10 08-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
08-10 08-10 | Szachowe Wtorki w GRRamyBAR - 8.10.2019
Wrocław [update:09-10-2019] | Poland,DS blitz |
08-10 08-10 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Gminy Biszcza w Szachach - kl.I - III
Gózd Lipiński [update:09-10-2019] | Poland,LU blitz |
08-10 08-10 | Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Gminy Biszcza w Szachach - kl.IV-VIII
Gózd Lipiński [update:09-10-2019] | Poland,LU blitz |
08-10 09-10 | Turniej o III kategorię
Zabrze [update:09-10-2019] | Poland,SL classic |
08-10 08-10 | VI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:08-10-2019] | Poland,PL rapid |
08-10 08-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca nr 1
Kraków [update:08-10-2019] | Poland,MP blitz |
09-10 09-10 | 845 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:09-10-2019] | Poland,MP rapid |
09-10 09-10 | I Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Kukiełki [update:09-10-2019] | Poland,LU rapid |
09-10 09-10 | IV Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 1
Starachowice [update:10-10-2019] | Poland,SK blitz |
09-10 09-10 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [update:09-10-2019] | Poland,MA blitz |
09-10 20-11 | Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców
Warszawa [update:13-11-2019] | Poland,MA rapid |
09-10 09-10 | Szachowa środa w Tarnowie 28 - 2019r
Tarnów [update:09-10-2019] | Poland,MP blitz |
09-10 13-10 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" - Odwołany!
Karpicko [update:19-09-2019] | Poland,WP classic |
09-10 13-10 | TURNIEJ SZACHOWY "NA RYBY - NA GRZYBY" O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA
Karpicko [update:07-09-2019] | Poland,WP classic |
10-10 10-10 | 2/1 Turniej Kl.2ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz GP2020
Łaszczów [update:10-10-2019] | Poland,LU rapid |
10-10 10-10 | 3/2 Turniej Kl. 3ab o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Aleksandry Pietrasz GP2020
Łaszczów [update:10-10-2019] | Poland,LU rapid |
10-10 10-10 | Gorzowska Spartakiada Młodzieży - Szkoły Podstawowe kl.I-VI
Gorzów Wielkopolski [update:10-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
10-10 10-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 13/cykl IV
Chrzanów [update:10-10-2019] | Poland,MP blitz |
10-10 10-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 4
Chrzanów [update:10-10-2019] | Poland,MP blitz |
10-10 08-10 | I Mistrzostwa SP Adamowizna w Szachach Szybkich 2019
Grodzisk Mazowiecki [update:10-10-2019] | Poland,MA rapid |
10-10 10-10 | I Zielonogórski Integracyjny Turniej Szachów Szybkich Osób Niepełnosprawnych
Zielona Góra [update:30-09-2019] | Poland,LB rapid |
10-10 10-10 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - etap gminny
Iwla [update:10-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
10-10 10-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - etap gminny
Iwla [update:10-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy I-III
Ślesin [update:16-10-2019] | Poland,WP rapid |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy IV-VI
Ślesin [update:16-10-2019] | Poland,WP rapid |
10-10 10-10 | Indywidualne Mistrzostwa Szkół Gminy Ślesin klasy VII-VIII
Ślesin [update:16-10-2019] | Poland,WP rapid |
10-10 10-10 | Klub P.Z.Szach. (384 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:10-10-2019] | Poland,MA rapid |
11-10 13-10 | "Weekendowe szkolenie szachowe z Koroną"
Sztutowo [update:16-09-2019] | Poland,PO other |
11-10 11-10 | 11. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:11-10-2019] | Poland,PL blitz |
11-10 11-10 | Cztery Pory Roku - "Pożegnanie Lata"
Głogów [update:11-10-2019] | Poland,DS blitz |
11-10 17-10 | ELIMINACJE STREFOWE DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI Dolny Śląsk - Lubuskie
Kudowa Zdrój [update:17-09-2019] | Poland,DS classic |
11-10 11-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:18-10-2019] | Poland,WM rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. I-II
Gorzów Wielkopolski [update:02-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. I-II Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [update:02-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. III-IV
Gorzów Wielkopolski [update:02-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. III-IV Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [update:01-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. V-VI Dziewczęta
Gorzów Wielkopolski [update:02-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Indywidualne Igrzyska Szkolne w Szachach kl. V-VI i VII-VIII
Gorzów Wielkopolski [update:02-10-2019] | Poland,LB rapid |
11-10 11-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 5_2019
Warszawa [update:11-10-2019] | Poland,MA rapid |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C09
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C11
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa C13
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D09
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D11
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 17-10 | Mistrzostwa Makroregionalne - DS + LB - Grupa D13
Kudowa Zdrój [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
11-10 13-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY
Sielpia Wielka [update:19-10-2019] | Poland,SK classic |
11-10 13-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). DZIEWCZYNKI
Sielpia Wielka [update:13-10-2019] | Poland,SK classic |
11-10 11-10 | Mistrzostwa września w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [update:11-10-2019] | Poland,WP rapid |
11-10 11-10 | Mistrzostwa września w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:11-10-2019] | Poland,WP rapid |
11-10 11-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
11-10 11-10 | Półfinał Wojewódzki Licealiady w Szachach
Bytów [update:14-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
11-10 11-10 | Turniej Błyskawiczny w Sztutowie
SZTUTOWO [update:11-10-2019] | Poland,PO blitz |
11-10 12-10 | Turniej klasyfikacyjny
Sztutowo [update:12-10-2019] | Poland,PO rapid |
11-10 11-10 | Turniej szkoleniowy w KKSz
Kraków [update:11-10-2019] | Poland,MP blitz |
11-10 11-10 | Turniej z okazji konferencji Polska-Kaukaz
Rzeszów [update:13-10-2019] | Poland,PK blitz |
11-10 31-12 | XI GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (RAPID)_KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Kielce [update:31-08-2021] | Poland,SK rapid |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - KLASY 5-8
CZĘSTOCHOWA [update:11-10-2019] | Poland,SL rapid |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - KLASY 0-4
CZĘSTOCHOWA [update:11-10-2019] | Poland,SL rapid |
11-10 11-10 | XXVIII CYKL "GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH " - TURNIEJ 1 - SZK. PONADPODST.
CZĘSTOCHOWA [update:11-10-2019] | Poland,SL rapid |
12-10 12-10 | 5. Turniej Klasyfikacyjny na IV i V kat. szachową
GRYFINO [update:14-10-2019] | Poland,ZP classic |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 10
Ostrowiec Św. [update:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 18
Ostrowiec Św. [update:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 12-10 | DIECEZJALNY TURNIEJ SZACHOWY Grupa do lat 8
Ostrowiec Św. [update:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
12-10 08-12 | DMP - III Liga Seniorów 2019/2020
województwo śląskie [update:13-12-2019] | Poland,SL team, classic |
12-10 12-10 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 19/20 - Grupa B (do V kat) - Turniej 2
Toruń [update:19-10-2019] | Poland,KP classic |
12-10 12-10 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 2
Toruń [update:19-10-2019] | Poland,KP rapid |
12-10 12-10 | Grand Prix - turniej II - gr.A
Gorlice [update:12-10-2019] | Poland,MP rapid |
12-10 12-10 | Grand Prix - turniej II -g r.B
Gorlice [update:17-10-2019] | Poland,MP rapid |
12-10 12-10 | I Szachowy Turniej Deblowy dla dzieci
Poznań [update:13-10-2019] | Poland,WP rapid |
12-10 17-11 | III Liga Małopolska Seniorów 2019
Zabierzów [update:11-12-2019] | Poland,MP team, classic |
12-10 12-10 | III Memoriał Leszka Wieruckiego grupa A
Myślibórz [update:12-10-2019] | Poland,ZP rapid |
12-10 12-10 | III Memoriał Leszka Wieruckiego Grupa B (Dużo Atrakcyjnych Nagród)
Myślibórz [update:12-10-2019] | Poland,ZP rapid |
12-10 12-10 | IV Mistrzostwa Polski Amatorów W Szachach Błyskawicznych
Pęgów [update:27-09-2019] | Poland,DS blitz |
12-10 12-10 | IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich Wielgie 2019
Wielgie [update:12-10-2019] | Poland,KP rapid |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN A / ELO Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [update:12-10-2019] | Poland,DS rapid |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN B Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [update:22-10-2019] | Poland,DS rapid |
12-10 12-10 | JELONKA OPEN C Pod Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego
Jelenia Góra [update:12-10-2019] | Poland,DS rapid |
12-10 12-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy
Legionowo [update:11-10-2019] | Poland,MA rapid |
12-10 12-10 | Osiedlowy Turniej Szachowy - szachy Fischera (960)
Ciechanów [update:12-10-2019] | Poland,MA rapid |
12-10 12-10 | OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.A-CH
SP Przebieczany - Tomaszkowice k/Wieliczki [update:12-10-2019] | Poland,MP rapid |
12-10 12-10 | OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W SZACHACH DO LAT 7 Gr.B-DZ
SP Przebieczany - Tomaszkowice k/Wieliczki [update:12-10-2019] | Poland,MP rapid |
12-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - A - do 1600 FIDE
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
12-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - B - 1400 PZSzach
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
12-10 12-10 | Szachy Dla dzieci 2019 #10
Zwierzyn [update:12-10-2019] | Poland,LB rapid |
12-10 13-10 | Turniej szachowy Puchar Rektora PWSZ w Nysie z okazji Ogólnopolskich Dni Erasmus
Nysa [update:13-10-2019] | Poland,OP classic |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 12
Gdańsk [update:13-10-2019] | Poland,PO rapid |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa do lat 8
Gdańsk [update:12-10-2019] | Poland,PO rapid |
12-10 12-10 | VIII Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN
Gdańsk [update:13-10-2019] | Poland,PO rapid |
12-10 12-10 | XI CHOJNICKI TURNIEJ DZIEWIĘCIOBOJOWY im. WACŁAWA KUCHARA
Chojnice [update:12-10-2019] | Poland,PO blitz |
12-10 12-10 | XI Chojnicki Turniej Dziewięciobojowy im. Haliny Konopackiej
Chojnice [update:11-10-2019] | Poland,PO blitz |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 10
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
12-10 13-10 | XIV Memoriał im. Henryka Karnówki do lat 14
Tarnowskie Góry [update:13-10-2019] | Poland,SL classic |
12-10 12-10 | XV cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami - Grupa A
Szczecin [update:13-10-2019] | Poland,ZP rapid |
12-10 12-10 | XV cykl 4 Pory Roku - Jesien z Szachami - Grupa B
Szczecin [update:13-10-2019] | Poland,ZP rapid |
12-10 12-10 | XXXI Mistrzostwa Stalowej Woli w szachach szybkich_turniej otwarty
Stalowa Wola [update:13-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
13-10 01-12 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa A
Województwo Podkarpackie [update:04-12-2019] | Poland,PK team, classic |
13-10 01-12 | DMP - IV Liga Szachowa Seniorów PK 2019 - Grupa B
Województwo Podkarpackie [update:04-12-2019] | Poland,PK team, classic |
13-10 13-10 | Gry bez prądu w Galaxy - turniej październikowy
Szczecin [update:08-10-2019] | Poland,ZP rapid |
13-10 13-10 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 8
Galeria Echo - Kielce [update:13-10-2019] | Poland,SK blitz |
13-10 13-10 | IX Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. ||| PULA NAGRÓD 20 000 PLN ||| 1 miejsce - 3000 PLN |||| GM: Soćko | Krasenkow | Jedynak
Trzcianka [update:07-10-2019] | Poland,WP rapid |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D07/C07
Mielec [update:13-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D09/C09
Mielec [update:13-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D11/C11
Mielec [update:13-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T2 gr. D15/C15
Mielec [update:09-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [update:13-10-2019] | Poland,PK rapid |
13-10 13-10 | Mistrzostwa Zielonej Góry błyskawiczne. Grand Prix Czterech Miast. Grupa A
ZIELONA GÓRA [update:13-10-2019] | Poland,LB blitz |
13-10 13-10 | Mistrzostwa Zielonej Góry błyskawiczne. Grand Prix Czterech Miast. Grupa B
ZIELONA GÓRA [update:13-10-2019] | Poland,LB blitz |
13-10 13-10 | ODK Słońce
Poznan [update:13-10-2019] | Poland,WP rapid |
13-10 13-10 | Turniej Szachowy ODK Słońce
Poznań [update:13-10-2019] | Poland,WP rapid |
13-10 13-10 | Turniej szachowy w kawiarni "Ławczana"
Jaworzno [update:13-10-2019] | Poland,SL blitz |
14-10 14-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:07-10-2019] | Poland,SL rapid |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-11
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-13
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-9
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-11
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-13
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 18-10 | Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-9
Sielpia Wielka [update:18-10-2019] | Poland,SK classic |
14-10 14-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:14-10-2019] | Poland,LU rapid |
14-10 14-10 | Turniej "Rusz głową" dla krakowskich seniorów
Kraków [update:14-10-2019] | Poland,MP rapid |
15-10 15-10 | 7 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:15-10-2019] | Poland,LU rapid |
15-10 15-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Poznańskiego kl 1-6
Kórnik OAZA [update:15-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
15-10 15-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
15-10 15-10 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach 2019 (klasy I-VI)
Jastrzębie-Zdrój [update:15-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
15-10 15-10 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019 (klasy VII-VIII)
Jastrzębie-Zdrój [update:15-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
15-10 15-10 | VII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:15-10-2019] | Poland,PL rapid |
15-10 15-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 2
Kraków [update:15-10-2019] | Poland,MP blitz |
16-10 16-10 | 846 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:16-10-2019] | Poland,MP rapid |
16-10 11-12 | Czwarty Jagielloński Turniej Klasyfikacyjny Kat.Centralnych Łódź Jesień 2019
Łódź [update:11-12-2019] | Poland,LD classic |
16-10 16-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO W SZACHACH
Wolsztyn [update:02-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
16-10 16-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu
Trzcianka [update:16-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
16-10 16-10 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Poznańskiego kl 7-8
Kórnik [update:17-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
16-10 16-10 | Igrzyska Dzieci - 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:16-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
16-10 16-10 | IGRZYSKA DZIECI - POWIAT CZĘSTOCHOWA
Częstochowa [update:16-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
16-10 16-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - POWIAT
Częstochowa [update:16-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
16-10 16-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 2006-2005
Wodzisław Śląski [update:16-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
16-10 16-10 | Jesienne blitza FIDEgranie w Hetmanie 6_2019
Warszawa [update:16-10-2019] | Poland,MA blitz |
16-10 16-10 | Licealiada Młodzieży Szkół Powiatu Cieszyńskiego w Szachach
Cieszyn [update:16-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
16-10 16-10 | Liceliada - 2000 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:16-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
16-10 16-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w szachach - Igrzyska Dzieci
Rybnik [update:16-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
16-10 16-10 | PTU-2019 MEN
LVIV [update:16-10-2019] | Ukraine team, rapid |
16-10 16-10 | PTU-2019 WOMEN
LVIV [update:16-10-2019] | Ukraine team, rapid |
16-10 16-10 | Szachowa środa w Tarnowie nr 29 - 2019r
Tarnów [update:16-10-2019] | Poland,MP blitz |
16-10 17-10 | Turniej o II kategorię
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL classic |
16-10 11-12 | Turniej szachowy "Jesień 2019"
Gdynia [update:11-12-2019] | Poland,PO classic |
16-10 16-10 | Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza 2019 (1)
Warszawa - Ursynów [update:16-10-2019] | Poland,MA blitz |
16-10 16-10 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 0
Starachowice [update:18-10-2019] | Poland,SK blitz |
17-10 17-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [update:17-10-2019] | Poland,LU rapid |
17-10 17-10 | 21 Liceliada Powiat Poznański
Kórnik [update:17-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
17-10 17-10 | Eliminacje WOM - Żoliborz rocznik 2007 i młodsi
Warszawa [update:18-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
17-10 17-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 14/cykl IV
Chrzanów [update:17-10-2019] | Poland,MP blitz |
17-10 17-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 5
Chrzanów [update:17-10-2019] | Poland,MP blitz |
17-10 17-10 | Igrzyska Dzieci - 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:17-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
17-10 17-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - 2006-2005
Wodzisław Śląski [update:17-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
17-10 17-10 | Klub P.Z.Szach. (385 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:13-09-2019] | Poland,MA rapid |
17-10 17-10 | Klub P.Z.Szach. (385 turniej czwartkowy pamięci Piotra Wajszczyka)
Warszawa [update:17-10-2019] | Poland,MA rapid |
17-10 17-10 | Licealiada - 2000 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:17-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
17-10 17-10 | Lipińska Liga Szachowa
Lipinki [update:17-10-2019] | Poland,MP rapid |
17-10 17-10 | Mistrzostwa Gdyni - Licealiada 2019
Gdynia [update:17-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa A (Szkoły ponadpodstawowe)
Kielce [update:19-11-2019] | Poland,SK team, rapid |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa B (Szkoły podstawowe Klasy V - VIII
Kielce [update:01-12-2019] | Poland,SK team, rapid |
17-10 21-05 | XVI Szkolna Liga Szachowa Grupa C (Szkoły podstawowe Klasy I - IV
Kielce [update:13-12-2019] | Poland,SK team, rapid |
17-10 17-10 | Zawody Rejonowe Wojewódzkich Igrzysk Dzieci
Gliwice [update:17-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
17-10 17-10 | Zawody Rejonowe Wojewódzkiej Licealiady
Gliwice [update:17-10-2019] | Poland,SL team, classic |
18-10 18-10 | 1. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałki [update:18-10-2019] | Poland,PL blitz |
18-10 18-10 | 12. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:19-10-2019] | Poland,PL rapid |
18-10 18-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Moniatycze [update:18-10-2019] | Poland,LU rapid |
18-10 18-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci
Gorlice [update:18-10-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-10 18-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiat Gr.Krosno
KROSNO [update:18-10-2019] | Poland,PK team, blitz |
18-10 20-10 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach 2019
Boszkowo-Letnisko [update:21-10-2019] | Poland,WP team, classic |
18-10 18-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Dzieci
Ślesin [update:19-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
18-10 18-10 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Młodzieży
Ślesin [update:19-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
18-10 18-10 | Eliminacje WOM - Żoliborz
Warszawa [update:21-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
18-10 18-10 | Eliminacje WOM Zoliborz roczniki 2005/2006
Warszawa [update:18-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
18-10 18-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:21-10-2019] | Poland,WM rapid |
18-10 18-10 | Grandprix Jaworzna nr 8
Jaworzno [update:18-10-2019] | Poland,SL blitz |
18-10 18-10 | Igrzyska Dzieci Mszana Dolna 2019
Mszana Dolna [update:18-10-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-10 18-10 | II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Warszawa [update:20-10-2019] | Poland,MA blitz |
18-10 25-10 | IV Jesienny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg
Elbląg [update:25-10-2019] | Poland,WM classic |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:21-11-2019] | Poland,WM rapid |
18-10 25-10 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:23-11-2019] | Poland,WM classic |
18-10 25-10 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:23-11-2019] | Poland,WM classic |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:01-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - A
Elbląg [update:14-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10 13-12 | IV Superpuchar Elbląga - B
Elbląg [update:15-12-2019] | Poland,WM classic |
18-10 18-10 | Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 6_2019
Warszawa [update:18-10-2019] | Poland,MA rapid |
18-10 18-10 | Licealiada 2019 - półfinał
Gdynia [update:18-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
18-10 18-10 | Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Szachach
Wapno [update:18-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A (4)- zawodnicy ur. w roku 2010 lub mł. do rank. 1250
Staniątki- Dom Kultury [update:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B (4)- zawodnicy ur. w roku 2006 lub mł. do rank. 1400
Staniątki- Dom Kultury [update:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C (4) - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli
Staniątki- Dom Kultury [update:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
18-10 18-10 | Półfinał Wojewódzki Licealiady w Szachach
Reda [update:18-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej A
Starachowice [update:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej B
Starachowice [update:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej C
Starachowice [update:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej D
Starachowice [update:19-10-2019] | Poland,SK blitz |
18-10 18-10 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków [update:18-10-2019] | Poland,MP blitz |
18-10 18-10 | Zabrzańska Licealiada
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL team, classic |
18-10 18-10 | Zabrzańskie Igrzyska Dzieci 2007 i młodsi
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
18-10 18-10 | Zabrzańskie Igrzyska Młodzieży 2005 - 2006
Zabrze [update:18-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
19-10 19-10 | 1 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [update:19-10-2019] | Poland,PL rapid |
19-10 19-10 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
19-10 19-10 | Żorska Liga Szachowa Juniorów październik 2019
Żory [update:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | Żorska Liga Szachowa Seniorów październik 2019
Żory [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2007-2005)
Marzenin [update:19-10-2019] | Poland,WP rapid |
19-10 19-10 | ENIGMAT 2019
Wyszków [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 20-10 | FIDE SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. A
Warszawa [update:17-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 19-10 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 6 (do FIDE)
WILKOWICE [update:27-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | GRUPA JUNIOR - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2019/2020 I runda
Toruń [update:18-10-2019] | Poland,KP rapid |
19-10 20-10 | I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN A
Nakło nad Notecią [update:20-10-2019] | Poland,KP classic |
19-10 19-10 | I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN C "Szansa na kategorię"
Nakło nad Notecią [update:19-10-2019] | Poland,KP rapid |
19-10 19-10 | I Turniej - XXI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
19-10 19-10 | I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej juniorów
Toruń [update:20-10-2019] | Poland,KP rapid |
19-10 19-10 | I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 OPEN
Toruń [update:20-10-2019] | Poland,KP rapid |
19-10 19-10 | II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Warszawa [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 1
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 1
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 1
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 20-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1600-1700
Lipusz [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
19-10 20-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1400
Lipusz [update:20-10-2019] | Poland,PO classic |
19-10 19-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA C: 1200-1250
Lipusz [update:19-10-2019] | Poland,PO rapid |
19-10 19-10 | II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA D: 1000-1100
Lipusz [update:19-10-2019] | Poland,PO rapid |
19-10 19-10 | Indywidualny Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Brzozów ul.Pakowa 5 [update:21-10-2019] | Poland,PK rapid |
19-10 19-10 | Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ożarowice - Szachowa Jesień
Tąpkowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 20-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 19-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa D
Ligota Miliardowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6- grupa A
Ligota Miliardowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [update:20-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [update:20-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [update:20-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 27-10 | Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska
Chorzów Stadion Śląski [update:27-10-2019] | Poland,SL classic |
19-10 19-10 | Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna-Koźla w Szachach Szybkich
Kędzierzyn-Koźle [update:19-10-2019] | Poland,OP rapid |
19-10 19-10 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:19-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - II Liga - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:19-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA F
Wrocław [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA D
Wrocław [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA E
Wrocław [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 20-10 | Ostatni Turniej Lata
Łódź [update:20-10-2019] | Poland,LD classic |
19-10 20-10 | Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego
Strzelce Krajeńskie [update:20-10-2019] | Poland,LB rapid |
19-10 19-10 | Otwarty Festiwal Szachowy Rudzka Jesień P'10
Ruda Śląska [update:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ " SZACHOWA SUPER DZIEWCZYNA" RZĄSKA 2019 Gr. B
Rząska [update:11-11-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ " SUPER RODZIC / OPIEKUN" RĄSKA 2019 Gr. C
Rząska [update:11-11-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | OTWARTY TURNIEJ "SZACHOWY SUPER CHŁOPAK" RZĄSKA 2019 Gr. A
Rząska [update:11-11-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi)
Marzenin [update:19-10-2019] | Poland,WP rapid |
19-10 19-10 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008)
Marzenin [update:19-10-2019] | Poland,WP rapid |
19-10 19-10 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - II Turniej
Kozy [update:21-10-2019] | Poland,SL blitz |
19-10 19-10 | Powiatowy Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę"
Brzozów [update:21-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
19-10 19-10 | Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wielkopolski [update:19-10-2019] | Poland,LB classic |
19-10 20-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - C - 1200-1250 PZSzach
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS classic |
19-10 19-10 | Styczniowy Wyścig po Kategorie - D - 1000-1100 PZSzach
Wrocław [update:03-11-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 20-10 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. B: 1250-1800
Warszawa [update:19-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 19-10 | Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy młodsze
Wadowice Górne [update:19-10-2019] | Poland,PK rapid |
19-10 19-10 | Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy starsze
Wadowice Górne [update:19-10-2019] | Poland,PK rapid |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - I liga
Uzdowo [update:19-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - II liga
Uzdowo [update:19-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - III liga
Uzdowo [update:19-10-2019] | Poland,WM rapid |
19-10 19-10 | Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Smerfów 2008 i mł. do rank.1400 19.10.2019
Poznań [update:19-10-2019] | Poland,WP rapid |
19-10 20-10 | Turniej dla dorosłych
Grodzisk Mazowiecki [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 19-10 | Turniej drużynowy o Puchar Prezesa UKS Lisek Lisia Góra
Lisia Góra [update:19-10-2019] | Poland,MP team, rapid |
19-10 19-10 | Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Gargameli r.2005 i mł do r. 1800 19.10.2019
Poznań [update:19-10-2019] | Poland,WP rapid |
19-10 19-10 | Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie
Nowa Dęba [update:19-10-2019] | Poland,PK rapid |
19-10 20-10 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 20-10 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:20-10-2019] | Poland,MA classic |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa A do lat 8 /2011 i mł./
Marklowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa B do lat 11 /2008-2010/
Marklowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa C do lat 14 /2005-2007/
Marklowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - OPEN / I miejsce 200 zł/
Marklowice [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [update:19-10-2019] | Poland,DS other |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr A
Bytom [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr B
Bytom [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr C
Bytom [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
19-10 19-10 | X Turniej Szachowy Biblioteki Kraków
Kraków [update:19-10-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | XI MEMORIAŁ STANISŁAWA SOBOLEWSKIEGO
Strzelin [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #1
KOŁOBRZEG [update:19-10-2019] | Poland,ZP rapid |
19-10 19-10 | XII Memoriał Jana Borka
Nowy Sącz [update:19-10-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | XII Memoriał Jana Borka - seniorzy
Nowy Sącz [update:19-10-2019] | Poland,MP rapid |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Grupa IV Kategorii
Otwock [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Otwock [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej OPEN
Otwock [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | XVI Mazowiecki Turniej Szachowy - turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
PŁOCK [update:19-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 20-10 | XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans" Siedlce 2019
Siedlce [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [update:19-10-2019] | Poland,DS rapid |
19-10 19-10 | ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [update:19-10-2019] | Poland,LB blitz |
19-10 19-10 | ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa B
Zielona Góra [update:23-10-2019] | Poland,LB blitz |
20-10 20-10 | *XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - DZIECI
Biłgoraj [update:20-10-2019] | Poland,LU rapid |
20-10 20-10 | *XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - OPEN
Biłgoraj [update:20-10-2019] | Poland,LU rapid |
20-10 20-10 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
20-10 20-10 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi)-III Turniej
Lublin [update:22-10-2019] | Poland,LU rapid |
20-10 20-10 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN- III Turniej
Lublin [update:22-10-2019] | Poland,LU rapid |
20-10 20-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
20-10 20-10 | BLITZ w Galerii Twierdza Kłodzko - Planszowa Niedziela 20.10.2019
Kłodzko [update:17-10-2019] | Poland,DS blitz |
20-10 20-10 | II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko
Radomsko [update:20-10-2019] | Poland,LD rapid |
20-10 20-10 | II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko - Juniorzy do lat 13
Radomsko [update:20-10-2019] | Poland,LD rapid |
20-10 30-04 | III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2019/2020
Dolny Śląsk [update:15-04-2020] | Poland,DS team, classic |
20-10 20-10 | IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
20-10 20-10 | IV Turniej Szachowy w Termach Chochołowskich
Chochołów [update:20-10-2019] | Poland,MP rapid |
20-10 20-10 | IX Grand Prix Terespola 2019 w szachach sesja III lato
TERESPOL [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
20-10 20-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [update:20-10-2019] | Poland,ZP rapid |
20-10 20-10 | Międzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci młodzieży i seniorów in memorian Akiba Rubinstein Turniej rozgrywany na Dworcu PKP Łódź Fabryczna
Łódź [update:20-10-2019] | Poland,LD blitz |
20-10 20-10 | Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkich 2019
Włocławek [update:20-10-2019] | Poland,KP rapid |
20-10 20-10 | SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. C (bk-IV kat.)
Warszawa [update:19-10-2019] | Poland,MA classic |
20-10 20-10 | Szachy w Ratuszu - grupa do 12 lat
Warszawa Bielany [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
20-10 20-10 | Szachy w Ratuszu - grupa do 8 lat
Warszawa Bielany [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
20-10 20-10 | Turniej MSCDN
Warszawa [update:20-10-2019] | Poland,MA rapid |
20-10 20-10 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA
Karpicko [update:26-10-2019] | Poland,WP rapid |
20-10 20-10 | VI Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:06-10-2019] | Poland,SK rapid |
20-10 20-10 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VII
Leszno [update:20-10-2019] | Poland,WP rapid |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr A-OPEN
Sokółka [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr B
Sokółka [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr C
Sokółka [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
20-10 20-10 | X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr D
Sokółka [update:20-10-2019] | Poland,PL rapid |
20-10 20-10 | XII Memoriał Janusza Kaweckiego
Nowogard [update:20-10-2019] | Poland,ZP rapid |
20-10 20-10 | XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza
Biłgoraj [update:17-09-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | 2 Turniej kl. 3ab o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | 3 Turniej kl. 2 o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Tereszpol Zaorenda [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:07-10-2019] | Poland,SL rapid |
21-10 21-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO IGRZYSKA DZIECI 2019
Zbąszyń [update:21-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
21-10 21-10 | DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W SZACHACH IMS/LICEALIADA 2019
Zbąszyń [update:21-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
21-10 21-10 | Drużynowa Licealiada Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [update:21-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
21-10 21-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [update:21-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
21-10 21-10 | Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego
Rogi [update:21-10-2019] | Poland,PK team, blitz |
21-10 21-10 | Kubok prajdu Zelenuh Leviv
Yavoriv [update:21-10-2019] | Ukraine rapid |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (I kat 2010-2012)
Jakubowice Konińskie [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (II kat 2007-2009)
Jakubowice Konińskie [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | Międzynarodowy Uczniowski Turniej Szachowy (III kat 2005-2006)
Jakubowice Konińskie [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Rybnik [update:21-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
21-10 21-10 | Miejskie Zawody dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - Licealiada
Rybnik [update:21-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 27-10 | Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9
Pokrzywna [update:27-10-2019] | Poland,OP classic |
21-10 21-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
21-10 21-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:21-10-2019] | Poland,LU classic |
21-10 21-10 | SZKOŁY PODSTAWOWE
Czerwionka-Leszczyny [update:27-10-2019] | Poland,SL rapid |
22-10 22-10 | 53 WOM Szkolny (rocznik 2005 i 2006) - eliminacje Bemowo
Warszawa [update:22-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
22-10 22-10 | 53 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [update:22-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
22-10 22-10 | 8 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:22-10-2019] | Poland,LU rapid |
22-10 22-10 | Drużynowa Licealiada powiatu ropczycko-sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [update:23-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
22-10 22-10 | ELIMINACJE DO WIEŻY WOLNOŚCI 2019 HETMANY
Dobczyce [update:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
22-10 22-10 | IGRZYSKA DZIECI SZACHY DRUŻYNOWE POWIAT BRZOZOWSKI
STARA WIEŚ [update:24-10-2019] | Poland,PK team, blitz |
22-10 22-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZACHY DRUŻYNOWE POWIAT BRZOZOWSKI
STARA WIEŚ [update:24-10-2019] | Poland,PK team, blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - CH
Kielce [update:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - DZ
Kielce [update:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VI - DZ
Kielce [update:19-10-2019] | Poland,SL blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - CH
Kielce [update:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - DZ
Kielce [update:22-10-2019] | Poland,SK blitz |
22-10 22-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
22-10 22-10 | TURNIEJ ELIMINACYJNY DO WIEŻY WOLNOŚCI 2019 DWIE WIEŻE
Dobczyce [update:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
22-10 17-12 | Turniej o I kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
22-10 17-12 | Turniej o II kategorię na PŁ
Łódź [update:05-11-2019] | Poland,LD classic |
22-10 17-12 | Turniej o III kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
22-10 17-12 | Turniej o IV kategorię na PŁ
Łódź [update:05-10-2019] | Poland,LD classic |
22-10 22-10 | VIII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:22-10-2019] | Poland,PL rapid |
22-10 22-10 | Wtorkowe turnieje szachowe w Klubie Junona
Warszawa [update:15-10-2019] | Poland,MA rapid |
22-10 22-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 3
Kraków [update:22-10-2019] | Poland,MP blitz |
23-10 23-10 | 847 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:13-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-10 23-10 | Drużynowe Igrzyska Dzieci powiatu ropczycko-sędziszowskiego
Sędziszów Małopolski [update:23-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
23-10 23-10 | GRAND PRIX WARZELNI PIWA Turniej I Sezon 7
Bydgoszcz [update:23-10-2019] | Poland,KP blitz |
23-10 23-10 | Igrzyska Dzieci
Nekla [update:23-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
23-10 23-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019
Nekla [update:23-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
23-10 23-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - CH
Kielce [update:23-10-2019] | Poland,SK blitz |
23-10 23-10 | II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - DZ
Kielce [update:23-10-2019] | Poland,SK blitz |
23-10 23-10 | IV Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 1
Radzionków [update:23-10-2019] | Poland,SL classic |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych klasy 1-6
Gniezno [update:23-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego szkół podstawowych klasy 7-8
Gniezno [update:24-10-2019] | Poland,WP team, rapid |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Długołęka - klasy 1-6
Siedlec [update:23-10-2019] | Poland,DS team, rapid |
23-10 23-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Długołęka - klasy 7-8
Siedlec [update:23-10-2019] | Poland,DS team, rapid |
23-10 23-10 | Powiatowe Zawody Dzieci w Szachach 2019 _ 2005-2006 (klasy VII - VIII)
Mikołów [update:24-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
23-10 23-10 | Powiatowe Zawody Dzieci w Szachach 2019 _ 2007 i mł. (klasy I-VI)
Mikołów [update:24-10-2019] | Poland,SL team, blitz |
23-10 23-10 | Szach Mat Zabrze "Otwarcie"
Zabrze [update:23-10-2019] | Poland,SL blitz |
23-10 25-10 | Turniej indywidualny we Lwowie
Lwów [update:30-10-2019] | Poland,MP classic |
23-10 23-10 | WOM Szkolny 2019 (dzieci) - Wola
Warszawa [update:23-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
23-10 23-10 | WOM Szkolny 2019 (młodzież) - Wola
Warszawa [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
23-10 23-10 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 1
Starachowice [update:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
24-10 24-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Czerniczyn [update:24-10-2019] | Poland,LU rapid |
24-10 24-10 | Drużynowa Licealiada
Gorlice [update:26-10-2019] | Poland,MP team, rapid |
24-10 24-10 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie turniej 15/cykl IV
Chrzanów [update:24-10-2019] | Poland,MP blitz |
24-10 24-10 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-turniej 6
Chrzanów [update:24-10-2019] | Poland,MP blitz |
24-10 24-10 | I Gminny Turniej Szachowy Gomunice 2019
Gomunice [update:26-10-2019] | Poland,LD blitz |
24-10 24-10 | Klub P.Z.Szach. (386 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:24-10-2019] | Poland,MA rapid |
24-10 24-10 | Powiatowa Licealiada
Ustrzyki Dolne [update:24-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
24-10 24-10 | Powiatowe Igrzyska Dzieci
Ustrzyki Dolne [update:24-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
24-10 24-10 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Ustrzyki Dolne [update:24-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
24-10 24-10 | SZS OŁAWA IGRZYSKA DZIECI 2019 - etap powiatowy
Oława [update:24-10-2019] | Poland,DS team, rapid |
24-10 24-10 | SZS OŁAWA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019 - etap powiatowy
Oława [update:24-10-2019] | Poland,DS team, rapid |
24-10 21-11 | Turniej Jesienny 2019
Skierniewice [update:05-12-2019] | Poland,MA classic |
24-10 24-10 | Turniej warcabowy - IX edycja Zawody Sportowo-Rekreacyjne Osób Niepełnosprawnych
Dąbrowa Górnicza [update:24-10-2019] | Poland,SL other |
24-10 24-10 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin Igrzyska Dzieci chłopcy
Lublin [update:24-10-2019] | Poland,LU rapid |
24-10 24-10 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Dzieci (dziewczyny)
Lublin [update:24-10-2019] | Poland,LU rapid |
24-10 24-10 | XLVIII Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [update:24-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
24-10 24-10 | XX Licealiada w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [update:24-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
24-10 24-10 | XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Kwidzyn [update:24-10-2019] | Poland,PO team, rapid |
25-10 25-10 | 13. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:25-10-2019] | Poland,PL blitz |
25-10 25-10 | 2. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałki [update:25-10-2019] | Poland,PL rapid |
25-10 25-10 | Drużynowy Turniej Szachów Błyskawicznych z Okazji 25-lecia MDK Fabryczna Wrocław
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS team, blitz |
25-10 25-10 | Gr.A Grand Prix XIII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Gory [update:25-10-2019] | Poland,SL rapid |
25-10 25-10 | Gr.B Grand Prix XIII -2 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Gory [update:25-10-2019] | Poland,SL rapid |
25-10 25-10 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:31-10-2019] | Poland,WM rapid |
25-10 25-10 | Grand Prix w Hetmanie- I turniej 5 rund P10 + 4s
Konin [update:27-10-2019] | Poland,WP rapid |
25-10 25-10 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 3
Iwla [update:05-11-2019] | Poland,PK rapid |
25-10 25-10 | Klubowy Turniej Juniorów Paździenik
Myślibórz [update:04-11-2019] | Poland,ZP rapid |
25-10 04-01 | KołowyTurniej Piątkowy
Mińsk Mazowiecki [update:04-01-2020] | Poland,MA classic |
25-10 25-10 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (8z10)
Lubartów [update:25-10-2019] | Poland,LU rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa SP 71 - open
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
25-10 25-10 | Mistrzostwa października w KTS Kalisz - grupa OPEN
Kalisz [update:25-10-2019] | Poland,WP rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa października w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:25-10-2019] | Poland,WP rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Igrzyska Dzieci
Krosno Odrzańskie [update:26-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Igrzyska Młodzieży
Krosno Odrzańskie [update:24-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach drużynowych - Licealiada
Krosno Odrzańskie [update:26-10-2019] | Poland,LB team, rapid |
25-10 25-10 | Mistrzostwa SP 71 - women 2019
Wrocław [update:25-10-2019] | Poland,DS classic |
25-10 25-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
25-10 25-10 | Piątkowy Ko łowy
Mińsk Mazowiecki [update:22-11-2019] | Poland,MA classic |
25-10 25-10 | Powiatowe Drużynowe Igrzyska Dzieci
Gorlice [update:26-10-2019] | Poland,MP team, rapid |
25-10 25-10 | SP87KwalifikacjeMP25X2019
Poznań [update:25-10-2019] | Poland,WP blitz |
25-10 25-10 | Szybki Piątek w Strzelcu - Październik 2019
Strzelce Opolskie [update:16-10-2019] | Poland,OP rapid |
25-10 25-10 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków [update:26-10-2019] | Poland,MP blitz |
25-10 25-10 | Turniej o Puchar Niepodległości Wójta Gminy Mirzec - Turniej A
Starachowice [update:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
25-10 25-10 | Turniej o Puchar Niepodległości Wójta Gminy Mirzec - Turniej B
Mirzec [update:25-10-2019] | Poland,SK blitz |
25-10 08-11 | Turniej piątkowy (3)
Mińsk Mazowiecki [update:09-11-2019] | Poland,MA rapid |
25-10 25-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MM Juniorów do lat 18 - Blitz
Kraków [update:25-10-2019] | Poland,MP team, blitz |
25-10 25-10 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:25-10-2019] | Poland,WP rapid |
26-10 26-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [update:26-10-2019] | Poland,PO rapid |
26-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1400
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO classic |
26-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO classic |
26-10 26-10 | Turniej o Puchar Przewoniczącego "NSZZ SOLIDARNOŚĆ" Region Gdańsk
Starogard Gdański [update:26-10-2019] | Poland,PO rapid |
26-10 26-10 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 2
Kraków [update:26-10-2019] | Poland,MP blitz |
26-10 26-10 | *** V Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich ***
Świecie [update:26-10-2019] | Poland,KP rapid |
26-10 26-10 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Październik
Łódź [update:26-10-2019] | Poland,LD rapid |
26-10 26-10 | Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2019
Przemków [update:26-10-2019] | Poland,DS team, rapid |
26-10 26-10 | Grand Prix Juniorów turniej VII FIDE
Tczew [update:27-10-2019] | Poland,PO rapid |
26-10 26-10 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T5
Zawiercie [update:19-10-2019] | Poland,SL rapid |
26-10 26-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Miasta Łomży w szachach SZS
ŁOMŻA [update:27-10-2019] | Poland,PL team, rapid |
26-10 26-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [update:26-10-2019] | Poland,PL team, rapid |
26-10 26-10 | II Międzynarodowy Memoriał Zbigniewa Księskiego
Lublin [update:28-10-2019] | Poland,LU blitz |
26-10 27-10 | II Otwarty Turniej Szachowy MDK-1 CUP
Bydgoszcz [update:20-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10 27-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu
Kolbuszowa [update:27-10-2019] | Poland,PK classic |
26-10 27-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B
Kolbuszowa [update:27-10-2019] | Poland,PK classic |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa C
Kolbuszowa [update:24-10-2019] | Poland,PK rapid |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I-IV
Olsztyn [update:02-11-2019] | Poland,WM blitz |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V-VIII
Olsztyn [update:26-10-2019] | Poland,WM rapid |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Ponadpodstawowe
Olsztyn [update:26-10-2019] | Poland,WM rapid |
26-10 26-10 | IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola
Olsztyn [update:27-10-2019] | Poland,WM rapid |
26-10 02-11 | Jesień 2019
Gorlice [update:02-11-2019] | Poland,MP classic |
26-10 27-10 | Jesienny Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
26-10 26-10 | Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
26-10 26-10 | Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [update:26-10-2019] | Poland,MA rapid |
26-10 26-10 | LICEALIADA Miasta Łomży w szachach SZS
ŁOMŻA [update:27-10-2019] | Poland,PL team, rapid |
26-10 26-10 | LICEALIADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [update:26-10-2019] | Poland,PL team, rapid |
26-10 26-10 | Lubuska Akademia Szachowa - turniej tematyczny gr. B i C
Sulechów [update:26-10-2019] | Poland,LB rapid |
26-10 26-10 | LXXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:26-10-2019] | Poland,MA rapid |
26-10 26-10 | Otwarty Turniej Szachowy 2019 dzielnice Żor 700-lecia Śródmieście i Zachód
Żory [update:27-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | Powiatowy Turniej Niepełnosprawnych w Szachach Łuków 2019
Łuków [update:26-10-2019] | Poland,LU rapid |
26-10 26-10 | Puchar Wyszkowa - Turniej 6
Wyszków [update:26-10-2019] | Poland,MA rapid |
26-10 26-10 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2A (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:26-10-2019] | Poland,SL rapid |
26-10 26-10 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2B
STRUMIEŃ [update:26-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | Szachowy Turniej Tematyczny
Sulechów [update:02-11-2019] | Poland,LB blitz |
26-10 27-10 | Turniej klasyfikacyjny o kategorie Szach - Mat
Zabrze [update:27-10-2019] | Poland,SL classic |
26-10 26-10 | Turniej Październikowy w Skoczku do 1250
Tczew [update:28-10-2019] | Poland,PO rapid |
26-10 11-11 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów
Puławy [update:21-10-2019] | Poland,LU classic |
26-10 27-10 | Turniej Szachowy o Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów Grupa B
Puławy [update:21-10-2019] | Poland,LU rapid |
26-10 26-10 | Turniej Towarzyski GDK - Początkujący
Gubin [update:26-10-2019] | Poland,LB rapid |
26-10 26-10 | Turniej Towarzyski w GDK
Gubin [update:26-10-2019] | Poland,LB rapid |
26-10 26-10 | V OTWARTY MIĘDZYPOKOLENIOWY TURNIEJ SZACHOWY
Gdańsk [update:26-10-2019] | Poland,PO blitz |
26-10 26-10 | VII OTWARTE RODZINNE MISTRZOSTWA KSP SIEDLCE
Siedlce [update:26-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
26-10 26-10 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 5 (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:27-10-2019] | Poland,SL rapid |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP classic |
26-10 26-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa F
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP rapid |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa A klasy 1 do 3 SP
Żydowo [update:26-10-2019] | Poland,WP rapid |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa B klasy IV do VI SP
Zydowo [update:26-10-2019] | Poland,WP rapid |
26-10 26-10 | X Papieski Turniej Szachowy Grupa C klasy VII i VIII SP
Żydowo [update:26-10-2019] | Poland,WP rapid |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - P'30
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP rapid |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - P'30
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP rapid |
26-10 26-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - P'30
Kraków [update:26-10-2019] | Poland,MP rapid |
26-10 26-10 | X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:26-10-2019] | Poland,PO rapid |
26-10 26-10 | XIII Turniej o Puchar Pana Cogito
Kołobrzeg [update:27-10-2019] | Poland,ZP rapid |
26-10 27-10 | XX Nocny Maraton Szachowy w Grze Błyskawicznej o Puchar Gminy Pawłowice
Pawłowice [update:31-10-2019] | Poland,SL blitz |
26-10 26-10 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-8
GRYFINO [update:26-10-2019] | Poland,ZP rapid |
26-10 27-10 | XXXV Ogólnopolska Konferencja Sędziów Szachowych
Brok [update:25-10-2019] | Poland,MA classic |
27-10 15-12 | Puchar Prezesa LUKS TEMPO Ożarów połączony z wykonaniem TSF
Ożarów [update:16-12-2019] | Poland,LU classic |
27-10 27-10 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej A
Opoczno [update:27-10-2019] | Poland,LD rapid |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej B
Opoczno [update:27-10-2019] | Poland,LD rapid |
27-10 27-10 | Festiwal Szachowy Opoczno 2019 - Turniej C
Opoczno [update:27-10-2019] | Poland,LD rapid |
27-10 27-10 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice 2019
Gorzkowice [update:27-10-2019] | Poland,LD blitz |
27-10 27-10 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA BIAŁEGOSTOKU 2019
Białystok [update:27-10-2019] | Poland,PL team, rapid |
27-10 27-10 | III Radzyński Festiwal Szachowy
Radzyń Podlaski [update:27-10-2019] | Poland,LU rapid |
27-10 27-10 | III Szydłowiecka GRAND PRIX w Szachach - turniej 1
Szydłowiec [update:27-10-2019] | Poland,MA rapid |
27-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO rapid |
27-10 27-10 | IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa OPEN
GDAŃSK [update:27-10-2019] | Poland,PO rapid |
27-10 19-06 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2019/2020
Poznań [update:03-07-2020] | Poland,WP team, classic |
27-10 23-03 | IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa B 2019/2020
Poznań [update:03-03-2020] | Poland,WP team, classic |
27-10 27-10 | Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [update:27-10-2019] | Poland,MA rapid |
27-10 27-10 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach Fischera
Wrocław [update:16-10-2019] | Poland,DS rapid |
27-10 27-10 | Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
Wągrowiec [update:27-10-2019] | Poland,WP rapid |
27-10 27-10 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Młodsi
Wałbrzych [update:27-10-2019] | Poland,DS rapid |
27-10 27-10 | Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Starsi
Wałbrzych [update:27-10-2019] | Poland,DS rapid |
27-10 27-10 | Otwarty Turniej Szachowy dla Dorosłych na Chomiczówce
Warszawa Bielany [update:27-10-2019] | Poland,MA classic |
27-10 27-10 | Turniej Szachowy w Arenie Legionowo - Jesień 2019
Legionowo [update:27-10-2019] | Poland,MA rapid |
27-10 27-10 | Uznam Chess Cup 2019
Swinoujscie [update:27-10-2019] | Poland,ZP rapid |
27-10 27-10 | VII Memoriał im.Józefa Rybickiego - Besko
Besko [update:28-10-2019] | Poland,PK rapid |
27-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - grupa E
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP rapid |
27-10 27-10 | VIII Czernikowski Festiwal Szachowy Grupa D
Czernikowo [update:27-10-2019] | Poland,KP rapid |
27-10 22-03 | Wielkopolska III Liga Szachowa 2019/2020
Poznań [update:10-03-2020] | Poland,WP team, classic |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - Blitz
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - Blitz
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - Blitz
Kraków [update:27-10-2019] | Poland,MP blitz |
27-10 27-10 | XIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego
Siemiatycze [update:27-10-2019] | Poland,PL rapid |
28-10 28-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Dołhobyczów [update:28-10-2019] | Poland,LU rapid |
28-10 28-10 | 2 Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika GP 2020
Hulcze [update:31-10-2019] | Poland,LU rapid |
28-10 28-10 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:07-10-2019] | Poland,SL rapid |
28-10 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 10.11.2019 !
Zakopane [update:28-10-2019] | Poland,LD classic |
28-10 29-10 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego ---- szkolenie + turniej 5 z 7
Marklowice [update:29-10-2019] | Poland,SL rapid |
28-10 28-10 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 4
Rzeszów [update:29-10-2019] | Poland,PK rapid |
28-10 28-10 | Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Radzyńskiego Uczniów Szkół Ponadpodstawowych
Radzyń Podlaski [update:28-10-2019] | Poland,LU rapid |
28-10 28-10 | Jesienny Turniej szachowy dla najmłodszych
Zdziechowa [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
28-10 28-10 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" 2019
Lublin [update:28-10-2019] | Poland,LU rapid |
28-10 28-10 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 8
Sieradz [update:29-10-2019] | Poland,LD rapid |
28-10 28-10 | WOM Szkolny 2019 (dzieci) - Mokotów
Warszawa [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
28-10 28-10 | WOM Szkolny 2019 (młodzież) - Mokotów
Warszawa [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
29-10 29-10 | 9 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:29-10-2019] | Poland,LU rapid |
29-10 29-10 | D.Sz. Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w ramach MOM - ur.2005 i 2006
Leśniakowizna [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
29-10 29-10 | D.Sz. Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w ramach MOM - ur.2007 i młodsi
Leśniakowizna [update:29-10-2019] | Poland,MA team, rapid |
29-10 29-10 | IGRZYSKA DZIECI -1/4 Finału Woj.
Częstochowa [update:29-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
29-10 29-10 | Igrzyska Dzieci Szkolnych - Powiat sanocki
Sanok [update:30-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
29-10 29-10 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - 1/4 Finału
Częstochowa [update:29-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
29-10 29-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2019
Włoszakowice [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
29-10 29-10 | IX Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:29-10-2019] | Poland,PL rapid |
29-10 29-10 | Kwalifikacje do drużyny SP Montessori
Poznań [update:29-10-2019] | Poland,WP blitz |
29-10 29-10 | Licealiada 2019
Włoszakowice [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
29-10 29-10 | Licealiada Powiat Kościan
Kościan [update:29-10-2019] | Poland,WP classic |
29-10 29-10 | LICEALIADA SZACHOWA - 1/4 FINAŁU
Częstochowa [update:29-10-2019] | Poland,SL team, rapid |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2005-2006 chłopcy dziewczynki
Kościan [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2007 i młodsi chłopcy
Kościan [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego rocznik 2007 i młodsi dziewczynki
Kościan [update:29-10-2019] | Poland,WP rapid |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Chełmiec Gr - A.
Chomrance [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
29-10 29-10 | Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Chełmiec Gr - B.
Chomranice [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
29-10 29-10 | Otwarty Turniej "Szachowy październik z m. Lublin" - (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:30-09-2019] | Poland,LU rapid |
29-10 29-10 | Szachowe Wtorki w GRRamyBAR
Wrocław [update:29-10-2019] | Poland,DS blitz |
29-10 29-10 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 4
Kraków [update:29-10-2019] | Poland,MP blitz |
30-10 30-10 | 848 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | GIMNAZJADA - CHŁOPCY
KRAKÓW [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | GIMNAZJADA - DZIEWCZĘTA
KRAKÓW [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | Grupa starsza
Piaseczno [update:26-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
30-10 30-10 | Igrzyska Dzieci
Włoszakowice [update:30-10-2019] | Poland,WP rapid |
30-10 30-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Piaseczno Dzieci
Piaseczno [update:27-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
30-10 30-10 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiat Sanok
Sanok [update:30-10-2019] | Poland,PK team, rapid |
30-10 30-10 | Irzyska Dziecci-dziewczęta
Włoszakowice [update:30-10-2019] | Poland,WP rapid |
30-10 30-10 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Dzieci - Chłopcy
Kraków [update:04-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Dzieci - Dziewczynki
Kraków [update:04-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - VII runda - PIKNIK SPORTOWY
Lipinki [update:30-10-2019] | Poland,MP rapid |
30-10 30-10 | Mistrzostwa 2B 2019 SP 71
Wrocław [update:30-10-2019] | Poland,DS classic |
30-10 30-10 | Turniej koła szachowego Oxpress
Bolesławiec [update:30-10-2019] | Poland,DS classic |
31-10 31-10 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:08-11-2019] | Poland,WM rapid |
31-10 31-10 | Klub P.Z.Szach. (387 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:31-10-2019] | Poland,MA rapid |
31-10 31-10 | Mistrzostwa I LO w Chrzanowie
Chrzanów [update:04-11-2019] | Poland,MP blitz |
31-10 31-10 | Mistrzostwa VI LO w Poznaniu
Poznań [update:31-10-2019] | Poland,WP rapid |
31-10 31-10 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Październik 2019
Bytom [update:31-10-2019] | Poland,SL blitz |
31-10 31-10 | Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza 2019 (2)
Warszawa - Ursynów [update:31-10-2019] | Poland,MA blitz |
November 2019 | ||
---|---|---|
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN A (blitz)
Katowice [update:02-11-2019] | Poland,SL blitz |
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN B (do lat 12)
Katowice [update:02-11-2019] | Poland,SL rapid |
02-11 02-11 | Memoriał im. Emila Oleja - OPEN C (do lat 10)
Katowice [update:02-11-2019] | Poland,SL rapid |
02-11 02-11 | Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w szachach na rok 2019 - chłopcy
Włoszakowice [update:02-11-2019] | Poland,WP rapid |
02-11 02-11 | Mistrzostwa Wielkopolski do lat 7 w szachach na rok 2019 - dziewczynki
Włoszakowice [update:02-11-2019] | Poland,WP rapid |
02-11 03-11 | Turniej Klasyfikacyjny KKSz 1400-1600
Kraków [update:03-11-2019] | Poland,MP classic |
02-11 10-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej A
Puszcza Mariańska [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
03-11 03-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
03-11 03-11 | II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Turniej OPEN.
Świecie [update:03-11-2019] | Poland,KP rapid |
03-11 03-11 | II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Tutniej B do 1600 PZSzach.
Świecie [update:03-11-2019] | Poland,KP rapid |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [update:01-03-2020] | Poland,DS team, classic |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Wschód
Dolny Śląsk [update:22-10-2019] | Poland,DS team, classic |
03-11 01-03 | IV Liga 2019/20 - okręg Wrocław Zachód
Dolny Śląsk [update:18-03-2020] | Poland,DS team, classic |
03-11 03-11 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski
Częstochowa [update:03-11-2019] | Poland,SL rapid |
03-11 03-11 | TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 12
TS KUZNIA Rybnik [update:05-11-2019] | Poland,SL rapid |
03-11 03-11 | TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 8
TS KUZNIA Rybnik [update:05-11-2019] | Poland,SL rapid |
04-11 04-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:02-11-2019] | Poland,SL rapid |
04-11 04-11 | Grand Prix Kartuz w Szachach Turniej I
Kartuzy [update:04-11-2019] | Poland,PO blitz |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy I - V chłopcy
Katowice [update:04-11-2019] | Poland,SL rapid |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy VI - VIII chłopcy
Katowice [update:04-11-2019] | Poland,SL rapid |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych klasy VI - VIII dziewczęta
Katowice [update:04-11-2019] | Poland,SL rapid |
04-11 04-11 | Mistrzostwa Klasy 2A 2019 SP 71
Wrocław [update:04-11-2019] | Poland,DS classic |
04-11 04-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:04-11-2019] | Poland,LU rapid |
05-11 05-11 | 10 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:05-11-2019] | Poland,LU rapid |
05-11 05-11 | Grand-Prix KSz Dwie Wieże Kraków - Turniej nr 1 (FIDE)
Kraków [update:05-11-2019] | Poland,MP rapid |
05-11 05-11 | IGRZYSKA DZIECI - REJON
Krasiczyn [update:05-11-2019] | Poland,PK team, blitz |
05-11 05-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych - etap powiatowy
Niebylec [update:05-11-2019] | Poland,PK team, rapid |
05-11 05-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej ur.2005-2006
Zabierzów [update:05-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
05-11 05-11 | Mistrzostwa Gminy Krzeszowice Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe
Krzeszowice [update:06-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
05-11 05-11 | Mistrzostwa Gminy Krzeszowice Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe
Krzeszowice [update:06-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
05-11 05-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:04-11-2019] | Poland,LU rapid |
05-11 05-11 | Szkolne Igrzyska Dzieci 2007 i młodsi
Zabierzów [update:05-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
05-11 04-02 | Turniej KLASYFIKACYJNY O Puchar prezesa TS-R HETMAN
Konin [update:05-11-2019] | Poland,WP classic |
05-11 06-11 | Turniej o IV kategorie do lat 8
Zabrze [update:06-11-2019] | Poland,SL classic |
05-11 05-11 | Turnieje wtorkowe w Klubie Junona
Warszawa [update:04-11-2019] | Poland,MA rapid |
05-11 05-11 | X Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:05-11-2019] | Poland,PL rapid |
05-11 05-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 5
Kraków [update:05-11-2019] | Poland,MP blitz |
06-11 06-11 | 849 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:20-11-2019] | Poland,MP rapid |
06-11 06-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - REJON
Krasiczyn [update:06-11-2019] | Poland,PK team, classic |
06-11 06-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych - etap powiatowy
Niebylec [update:06-11-2019] | Poland,PK team, rapid |
06-11 06-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrz Hrubieszowa - Marty Majewskiej
Hrubieszów [update:06-11-2019] | Poland,LU rapid |
06-11 06-11 | III Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrz Hrubieszowa - Marty Majewskiej
Hrubieszów [update:06-11-2019] | Poland,LU rapid |
06-11 06-11 | LIII WOM Szkolny 2019/2020 (dzieci) - finał
Warszawa [update:07-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
06-11 06-11 | LIII WOM Szkolny 2019/2020 (młodzież) - finał
Warszawa [update:07-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
06-11 06-11 | Międzyprzedszkolny Turniej Gry w Warcaby
Malbork [update:07-11-2019] | Poland,PO other |
06-11 06-11 | Mistrzostwa I LO w Bielsku Podlaskim
Bielsk Podlaski [update:06-11-2019] | Poland,PL classic |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Podstawowych 2019_2005-2006 /kl.VII-VIII/
Mikołów [update:06-11-2019] | Poland,SL team, blitz |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Podstawowych 2019_2007 i mł. /kl.I-VI/
Mikołów [update:06-11-2019] | Poland,SL team, blitz |
06-11 06-11 | Rejonowe Zawody w Szachach Szkół Ponadpodstawowych 2019
Mikołów [update:06-11-2019] | Poland,SL team, blitz |
06-11 06-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 31 - 2019 r
Tarnów [update:06-11-2019] | Poland,MP blitz |
06-11 06-11 | Turniej Wewnętrzny I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach projekt Klub 2019
Siedlce [update:13-11-2019] | Poland,MA rapid |
06-11 06-11 | XIII Grand Prix Starachowic w Szachach- Turniej 2
Starachowice [update:07-11-2019] | Poland,SK blitz |
07-11 07-11 | 11 Turniej kl 3 o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:07-11-2019] | Poland,LU rapid |
07-11 17-11 | Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia Cross
Wągrowiec [update:22-11-2019] | Poland,WP team, classic |
07-11 07-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 1/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [update:07-11-2019] | Poland,MP blitz |
07-11 07-11 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej IX
Malbork [update:07-11-2019] | Poland,PO blitz |
07-11 07-11 | Klub P.Z.Szach. (388 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:07-11-2019] | Poland,MA rapid |
07-11 07-11 | LICEALIADA - REJON
Krasiczyn [update:07-11-2019] | Poland,PK team, classic |
07-11 07-11 | Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Bakałarzewo [update:07-11-2019] | Poland,PL rapid |
07-11 09-01 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Łódź [update:09-01-2020] | Poland,LD classic |
07-11 05-12 | turniej listopadowy
Elbląg [update:15-12-2019] | Poland,WM classic |
07-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach
Rzeszów [update:13-11-2019] | Poland,PK classic |
07-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa B
Rzeszów [update:13-11-2019] | Poland,PK classic |
08-11 08-11 | 14. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:08-11-2019] | Poland,PL rapid |
08-11 08-11 | 2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020
Husynne [update:08-11-2019] | Poland,LU rapid |
08-11 08-11 | 3. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [update:08-11-2019] | Poland,PL blitz |
08-11 24-11 | Edukacja przez Szachy w Szkole - kurs dla nauczycieli woj. podkarpackie
Mielec [update:05-11-2019] | Poland,PK classic |
08-11 08-11 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:14-11-2019] | Poland,WM rapid |
08-11 08-11 | Grand Prix Wadowic-Turniej nr;837
Wadowice [update:08-11-2019] | Poland,MP rapid |
08-11 08-11 | Grandprix nr 9 Jaworzna
Jaworzno [update:08-11-2019] | Poland,SL blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci -Gm. Tuchów - Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Burzyn [update:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [update:07-11-2019] | Poland,PK team, blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [update:12-11-2019] | Poland,PK team, blitz |
08-11 08-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej -Gm. Tuchów - Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Burzyn [update:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Wodzisław [update:05-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Wodzisław [update:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 13 + i seniorzy
Wodzisław [update:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | IV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa do lat 8
Wodzisław [update:10-11-2019] | Poland,SK blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa EZN 2019
Wrocław [update:14-10-2019] | Poland,DS blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa Miasta Łuków Szkół w ramach cyklu GP Powiatu Łukowskiego Szkół
Łuków [update:08-11-2019] | Poland,LU blitz |
08-11 08-11 | Mistrzostwa Poznania Szkół Średnich w Szachach Drużynowych 8.11.2019 Poznań
Poznań [update:09-11-2019] | Poland,WP team, rapid |
08-11 08-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:06-11-2019] | Poland,LU rapid |
08-11 11-11 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - OPEN FIDE
Wałbrzych [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
08-11 11-11 | Szachy w Harmonijce. X Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS
Toruń [update:11-11-2019] | Poland,KP classic |
08-11 08-11 | Turniej szachowy w KKSz
Kraków [update:08-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 11-11 | TURNIEJ NIEPODLEGLOSCI 2019 - Grupa A
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
08-11 08-11 | Turniej Treningowy w Pałacu Młodzieży
Nowy Sącz [update:14-11-2019] | Poland,MP blitz |
08-11 08-11 | VII Grand Prix Dobczyc w Szachach 2019/2020 - Turniej II
Dobczyce [update:09-11-2019] | Poland,MP rapid |
08-11 11-11 | XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa C
Rzeszów [update:11-11-2019] | Poland,PK classic |
08-11 08-11 | XIV Turniej Jameson Pub
Rzeszów [update:29-11-2019] | Poland,PK blitz |
09-11 09-11 | Łódzka Liga Szachowa 2019 - Listopad
Łódź [update:09-11-2019] | Poland,LD rapid |
09-11 09-11 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Listopad
Żory [update:09-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | Żorska Liga Szachowa Seniorów Listopad
Żory [update:09-11-2019] | Poland,SL rapid |
09-11 10-11 | Drużynowy Turniej OPEN
Koszalin [update:10-11-2019] | Poland,ZP team, rapid |
09-11 09-11 | Grand Prix - turniej III -g r.A
Gorlice [update:09-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 09-11 | Grand Prix - turniej III -g r.B
Gorlice [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 09-11 | IGRZYSKA DZIECI SZACHY DRUŻYNOWE R. SZK. 2019/2020 POZNAŃ
POZNAŃ [update:09-11-2019] | Poland,WP team, rapid |
09-11 09-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ SZACHY DRUŻYNOWE R. SZK. 2019/ 2020 POZNAŃ
POZNAŃ [update:09-11-2019] | Poland,WP team, rapid |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 2
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 2
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
09-11 09-11 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 2
Ełk [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
09-11 09-11 | II NOCNY TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Jastrzębsko Stare [update:10-11-2019] | Poland,WP blitz |
09-11 09-11 | II Turniej Szachowy o Puchar JE ks. bpa Andrzeja Kalety
Górno 79A [update:04-11-2019] | Poland,SK rapid |
09-11 09-11 | III Otwarte Mistrzostwa Garnizonu 2019 w szachach szybkich dla uczczenia Święta Niepodległości
Warszawa [update:09-11-2019] | Poland,MA rapid |
09-11 10-11 | Indywidualny Turniej Szachowy dla Seniorów
Koszalin [update:10-11-2019] | Poland,ZP rapid |
09-11 09-11 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - BACZYNA 2019
Baczyna [update:09-11-2019] | Poland,LB rapid |
09-11 09-11 | INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY JUNIORÓW - BACZYNA 2019
Baczyna [update:09-11-2019] | Poland,LB rapid |
09-11 10-11 | IV Otwarty Ogólnopolski Memoriał PFBM BPD i im. Kazimierza Prokulskiego Grupa B
Radom [update:11-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11 10-11 | IV Otwarty Turniej PBPMB i PD im. architekta Kazimierza Prokulskiego Grupa A
Radom [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11 11-11 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 09-11.11.2019r klasyczne. Tabela zmian rankingowych FIDE i częściowych norm na kat.
Konin [update:11-11-2019] | Poland,WP classic |
09-11 11-11 | KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 8 rund (3 szybkie P25+10s i 5 standardowych P90 + 30 Pula nagród = 11.000 zł ! miejsce min. 1100 zł + 400 zł BON. Premia za min. 7.5pkt.
Konin [update:11-11-2019] | Poland,WP classic |
09-11 09-11 | Międzynarodowy Turniej w Szachach Aktywnych P'10+6" - Turniej A
USTRZYKI DOLNE [update:11-11-2019] | Poland,PK rapid |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - A
Szubin [update:09-11-2019] | Poland,KP rapid |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - B
Szubin [update:09-11-2019] | Poland,KP rapid |
09-11 09-11 | Mistrzostwa Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Klasycznych (64) - C
Szubin [update:09-11-2019] | Poland,KP rapid |
09-11 09-11 | Ogólnopolskie Rodzinne Grand Prix w Szachach Luszowice
Luszowice [update:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 10-11 | Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Koszalin [update:10-11-2019] | Poland,ZP team, rapid |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C09
Ustron [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C13
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C15
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C17
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D09
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D11
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D13
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D15
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 16-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D17
Ustroń [update:16-11-2019] | Poland,SL classic |
09-11 09-11 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - III Turniej
Rybarzowice [update:13-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa A 2011 i młodsi
Stanisławice [update:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa B 2007 i młodsi
Stanisławice [update:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Powiatowy Turniej w Stanisławicach - grupa C Open
Stanisławice [update:09-11-2019] | Poland,MP blitz |
09-11 09-11 | Sobota przy Szachownicy
Gorzów Wlkp. [update:09-11-2019] | Poland,LB rapid |
09-11 09-11 | Sobotnie szachy w Przełomie
Mińsk Mazowiecki [update:10-11-2019] | Poland,MA rapid |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3A (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3B
STRUMIEŃ [update:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
09-11 09-11 | SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 3C (na V i IV kategorię)
STRUMIEŃ [update:11-11-2019] | Poland,SL rapid |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9 - 10 XI 2019r - gr. Juniorzy do lat 9
Kraków [update:10-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9 - 10. XI 2019r - gr. Juniorzy do lat 13
Kraków [update:10-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 10-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 9-10 XI - gr. OPEN
Kraków [update:10-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 11-11 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa A
Białystok [update:11-11-2019] | Poland,PL classic |
09-11 11-11 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2019 - grupa B
Białystok [update:12-11-2019] | Poland,PL classic |
09-11 10-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa B
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:10-11-2019] | Poland,DS classic |
09-11 10-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 - Grupa C
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:10-11-2019] | Poland,DS classic |
09-11 09-11 | TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 -Grupa D
Wroclaw ul.Dubois 5 [update:09-11-2019] | Poland,DS rapid |
09-11 09-11 | Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Parchowo
Parchowo [update:09-11-2019] | Poland,PO blitz |
09-11 09-11 | Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Kowale [update:09-11-2019] | Poland,PO blitz |
09-11 09-11 | Turniej w Szachach Aktywnych P'10 z ok. ŚW. NIEPODLEGŁOŚCI (2007 i młodsi)
Ustrzyki Dolne [update:14-11-2019] | Poland,PK rapid |
09-11 11-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na II kategorię
Gubin [update:11-11-2019] | Poland,LB classic |
09-11 11-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na III kategorię
Gubin [update:16-11-2019] | Poland,LB classic |
09-11 10-11 | Turniej z okazji "Święta Niepodległości" - klasyfikacyjny na kategorie IV-V
Gubin [update:01-12-2019] | Poland,LB rapid |
09-11 09-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości
Wałcz [update:09-11-2019] | Poland,ZP rapid |
09-11 09-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości. Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębno
Jastew [update:09-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 09-11 | VI OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY DZIECI DO LAT 7 W SZACHACH SZYBKICH
CZĘSTOCHOWA [update:09-11-2019] | Poland,SL rapid |
09-11 09-11 | VII Grand Prix Starogardu Gdańskiego 2019
Starogard Gdański [update:18-11-2019] | Poland,PO rapid |
09-11 09-11 | VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 6 (do FIDE)
STRUMIEŃ [update:10-11-2019] | Poland,SL rapid |
09-11 09-11 | VII Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego Trzebnica - B
Trzebnica [update:09-11-2019] | Poland,DS rapid |
09-11 09-11 | VII Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy
Trzebnica [update:13-11-2019] | Poland,DS rapid |
09-11 09-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
09-11 09-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
09-11 10-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B
Puszcza Mariańska [update:10-11-2019] | Poland,MA classic |
09-11 09-11 | X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej C
Puszcza Mariańska [update:09-11-2019] | Poland,MA rapid |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa A Seniorzy
Górno [update:09-11-2019] | Poland,PK rapid |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa B Jun. ur. 2001-2008
Górno [update:13-11-2019] | Poland,PK rapid |
09-11 09-11 | XII Woj. Turniej Szachowy SZUKAMY TALENTÓW 2019 Grupa C Jun. ur. 2009 i mł.
Górno [update:09-11-2019] | Poland,PK rapid |
09-11 09-11 | XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskich Przedsiebiorcow
Lubartów [update:16-11-2019] | Poland,LU rapid |
09-11 09-11 | XVII Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty - CH-DZ
Wieliczka - Kampus Wielicki [update:09-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 09-11 | XVII Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości o Puchar Starosty - DZ
Wieliczka Kampus Wielicki [update:09-11-2019] | Poland,MP rapid |
09-11 10-11 | XXIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2019
Marzenin [update:07-10-2019] | Poland,WP classic |
09-11 09-11 | XXXI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości i Grand Prix Siedlec #11
Siedlce [update:12-11-2019] | Poland,MA rapid |
10-11 10-11 | 3. Turniej GP 2019/20 Klubu Raszyn
Poznań [update:10-11-2019] | Poland,WP rapid |
10-11 10-11 | 56 Turniej Szachowy Szubin Open - Jesień - Grupa B
Szubin [update:10-11-2019] | Poland,KP rapid |
10-11 10-11 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi) - IV Turniej
Lublin [update:12-11-2019] | Poland,LU rapid |
10-11 10-11 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - IV Turniej
Lublin [update:11-11-2019] | Poland,LU rapid |
10-11 10-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
10-11 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Zimowisko szachowo-narciarskie 2020 w Zakopanem Zapisy do 15.11.2019 !!!
Zakopane [update:10-11-2019] | Poland,LD classic |
10-11 11-01 | Feryjny Klasyfikacyjny Turniej Szachowy-Zimowisko szachowo-narciarskie Zakopane Zapisy do 15.11.2019 !
Zakopane [update:10-11-2019] | Poland,SL classic |
10-11 10-11 | Gminna Liga Szachowa Gorzkowice2019 Turniej 5
Gorzkowice [update:10-11-2019] | Poland,LD blitz |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr D Jun 12 i mł.
Tarnobrzeg [update:10-11-2019] | Poland,PK rapid |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. A Seniorzy
Tarnobrzeg [update:10-11-2019] | Poland,PK rapid |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. B Jun 01-06
Tarnobrzeg [update:10-11-2019] | Poland,PK rapid |
10-11 10-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. C Jun 07-11
Tarnobrzeg [update:10-11-2019] | Poland,PK rapid |
10-11 10-11 | IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna.
MAŁKINIA GÓRNA [update:10-11-2019] | Poland,MA rapid |
10-11 10-11 | Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach szbkich
Olsztyn [update:10-11-2019] | Poland,WM rapid |
10-11 10-11 | Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Szybkich
Łuków [update:10-11-2019] | Poland,LU rapid |
10-11 10-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Siedlce
Siedlce [update:10-11-2019] | Poland,MA rapid |
10-11 10-11 | TURNIEJ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI ROGOŹNO 2019
ROGOŹNO [update:10-11-2019] | Poland,WP rapid |
10-11 10-11 | Turniej Szachowy "Life Memorial Jerzego Białasa"
Szubin [update:10-11-2019] | Poland,KP rapid |
10-11 10-11 | TURNIEJ SZACHOWY BLITZA Z OKAZJI ŚWIETA NIEPODLEGŁOŚCI
TERESPOL [update:12-11-2019] | Poland,LU classic |
10-11 10-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości 2019
Skierniewice [update:13-11-2019] | Poland,LD rapid |
10-11 10-11 | Turniej z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Tczew [update:11-11-2019] | Poland,PO rapid |
10-11 10-11 | VII Turniej Szachowy z okazji Swięta Niepodległości
Mielnik [update:10-11-2019] | Poland,PL rapid |
10-11 10-11 | XIII OTWARTY TURNIEJ W SZACHACH SZYBKICH O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI
Starachowice [update:10-11-2019] | Poland,SK rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open A ogólnodostępny / P'15
Czeladź [update:11-11-2019] | Poland,SL rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open B do lat 12 (2007 i młodsi) / P'15
Czeladź [update:11-11-2019] | Poland,SL rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Dnia Niepodległości - Open C do lat 9 (2010 i młodsi) / P'15
Czeladź [update:11-11-2019] | Poland,SL rapid |
11-11 11-11 | GMINNY TURNIEJ SZACHOWY z OKAZJI DNIA NIEPODLEGLOŚCI o PUCHAR WÓJTA GMINY LUBI
Siedlce /k Lubina [update:01-11-2019] | Poland,DS classic |
11-11 11-11 | II "Niepodległościowy" Turniej Szachowy o Puchar KRS "Skarbek" - juniorzy
Skalmierz [update:11-11-2019] | Poland,LD rapid |
11-11 11-11 | II "Niepodległościowy" Turniej Szachowy o Puchar KRS "Skarbek" Skalmierz
Skalmierz [update:11-11-2019] | Poland,LD rapid |
11-11 11-11 | III Międzynarodowyy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości
Przejazdowo [update:11-11-2019] | Poland,PO blitz |
11-11 11-11 | IV Otwarty TS " Wąsewska Wieża" z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
WĄSEWO k/Ostrowi Maz. [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | IX Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego oraz 7 turniej Pucharu Wyszkowa
Wyszków [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr. B
Swidnica [update:15-11-2019] | Poland,DS rapid |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr. C
Świdnica [update:11-11-2019] | Poland,DS rapid |
11-11 11-11 | IX Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Grupa A
Świdnica [update:15-11-2019] | Poland,DS rapid |
11-11 11-11 | Ogólnopolski Turniej Szachowy z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Skarżysko-Kamienna [update:11-11-2019] | Poland,SK rapid |
11-11 11-11 | OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości
BLIŻYN [update:10-11-2019] | Poland,SK rapid |
11-11 11-11 | PAGAZ - Festiwal Szachowy - Grupa B - dla dzieci
Wałbrzych [update:11-11-2019] | Poland,DS classic |
11-11 11-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (FIDE)
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP rapid |
11-11 11-11 | Szachowy Turniej Niepodległości 11x11x11 (U11)
Kraków [update:11-11-2019] | Poland,MP rapid |
11-11 11-11 | Szachylicki Turniej Niepodległościowy
Chylice [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | Turniej + warsztaty z IM Karina Cyfka
Zabrze [update:11-11-2019] | Poland,SL blitz |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. A
Warszawa [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. B
Warszawa [update:12-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | Turniej Niepodległości 2019 - gr. C
Warszawa [update:12-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy "Pogodna Jeśień"
Charzyno [update:11-11-2019] | Poland,ZP rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy w ODK WIKTORIA z okazji 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości
Poznań [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości
Tarnów [update:11-11-2019] | Poland,MP rapid |
11-11 11-11 | Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości 11 listopada
Szczecinek [update:12-11-2019] | Poland,ZP rapid |
11-11 11-11 | Turniej z okazji Święta Niepodleglości
Kościan [update:11-11-2019] | Poland,WP rapid |
11-11 11-11 | Turniej z okazji Dnia Niepodległości
Nowe Skalmierzyce [update:10-11-2019] | Poland,WP rapid |
11-11 11-11 | V LUBUSKIE DERBY SZACHOWE POŁUDNIE - PÓŁNOC
ZIELONA GÓRA [update:11-11-2019] | Poland,LB team, rapid |
11-11 11-11 | VIII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A (do FIDE)
ZIELONA GÓRA [update:11-11-2019] | Poland,LB blitz |
11-11 11-11 | VIII TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B
ZIELONA GÓRA [update:11-11-2019] | Poland,LB blitz |
11-11 11-11 | Warsztaty + Turniej z ARCYMISTRZYNI KARINA CYFKA - Liczba miejsc tylko 16 osób
Zabrze [update:10-11-2019] | Poland,SL blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości
Starachowice [update:26-10-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej A
Starachowice [update:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej B
Starachowice [update:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej C
Starachowice [update:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XIII Turniej Juniorów o Puchar Niepodległości-Turniej D
Starachowice [update:11-11-2019] | Poland,SK blitz |
11-11 11-11 | XVI Turniej Szachowy "Niepodległość" - Grupa A
Przeworsk [update:11-11-2019] | Poland,PK rapid |
11-11 11-11 | XVI Turniej Szachowy "Niepodległość" - Grupa B
Przeworsk [update:11-11-2019] | Poland,PK rapid |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat Bielany 2019
Warszawa [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 2019
Warszawa [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 2019
Warszawa [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 2019
Warszawa [update:11-11-2019] | Poland,MA rapid |
11-11 11-11 | XXX Memoriał Szachowy Józefa Kochana (FIDE)
Koszalin [update:16-11-2019] | Poland,ZP rapid |
12-11 12-11 | 12 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:12-11-2019] | Poland,LU rapid |
12-11 19-11 | 68. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH STANDARDOWYCH
Warszawa [update:11-07-2019] | Poland,MA classic |
12-11 12-11 | Grand Prix Kartuz w Szachach Turniej II
Kartuzy [update:12-11-2019] | Poland,PO blitz |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [update:12-11-2019] | Poland,MP rapid |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [update:12-11-2019] | Poland,MP rapid |
12-11 12-11 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [update:12-11-2019] | Poland,MP rapid |
12-11 12-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:06-11-2019] | Poland,LU rapid |
12-11 12-11 | Szkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Turniej I
Nowy Tomyśl [update:12-11-2019] | Poland,WP rapid |
12-11 12-11 | XI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:13-11-2019] | Poland,PL rapid |
12-11 12-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 6
Kraków [update:12-11-2019] | Poland,MP blitz |
13-11 13-11 | 850 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP rapid |
13-11 13-11 | Drużynowy Turniej Szachowy - Igrzyska Dzieci Powiatu Krakowskiego
Skawina [update:13-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
13-11 13-11 | Drużynowy Turniej Szachowy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krakowskiego
Skawina [update:13-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
13-11 13-11 | IV Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 2
Starachowice [update:14-11-2019] | Poland,SK blitz |
13-11 13-11 | Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [update:21-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
13-11 13-11 | Powiatowe Igrzyska w Szachach Drużynowych 2019 - Szkoły Podstawowe kl. VII-VIII
Wolbrom [update:14-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
13-11 13-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 32 - 2019 r
Tarnów [update:13-11-2019] | Poland,MA blitz |
13-11 13-11 | Szachowe Igrzyska Dzieci - Powiat Tarnów
Burzyn [update:13-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
13-11 13-11 | Turniej Niepodległości w I LO w Ostrołęce
Ostrołęka [update:13-11-2019] | Poland,MA rapid |
13-11 13-11 | Turniej Szachowy MOW Malbork
Malbork [update:13-11-2019] | Poland,PO blitz |
14-11 14-11 | Eliminacje Drużynowe w Szachach gr. starsza Skawica 2019
Skawica [update:14-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
14-11 14-11 | Eliminacje Drużynowe w Szachach gr. młodsza Skawica 2019
Skawica [update:14-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
14-11 14-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 2/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [update:14-11-2019] | Poland,MP blitz |
14-11 14-11 | Grand Prix MOSiR w Radomsku2019/20 TURNIEJ 1
Radomsko [update:15-11-2019] | Poland,LD blitz |
14-11 14-11 | IX TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ
SUPRAŚL [update:15-11-2019] | Poland,PL blitz |
14-11 14-11 | Klub P.Z.Szach. (389 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:14-11-2019] | Poland,MA rapid |
14-11 14-11 | Mistrzostwa SP Przebieczany w szachach - CH
SP Przebieczany [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-11 14-11 | Mistrzostwa SP Przebieczany w szachach - DZ
SP Przebieczany [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-11 14-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [update:21-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
14-11 14-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2019/2020 - powiat brzeski
Brzesko [update:21-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
14-11 14-11 | Szachowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat Tarnów
Burzyn [update:14-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
14-11 14-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU rapid |
14-11 14-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- LICEALIADA (dziewczyny)
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU rapid |
15-11 15-11 | 15. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:15-11-2019] | Poland,PL blitz |
15-11 15-11 | 3 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2020
Moniatycze [update:15-11-2019] | Poland,LU rapid |
15-11 15-11 | 4. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałk [update:15-11-2019] | Poland,PL rapid |
15-11 15-11 | Cctery Pory Roku JESIEŃ
Głogów [update:15-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Drugi Turniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Obrona dwóch skoczków
Choszczno [update:15-11-2019] | Poland,ZP blitz |
15-11 15-11 | Finał szachowej Ligi Klas SP 71
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS classic |
15-11 15-11 | Finał szachowej Ligi Klas SP 71 women
Wrocław [update:12-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Gram w Szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:15-11-2019] | Poland,WM rapid |
15-11 15-11 | Grand Prix w Hetmanie - II turniej FIDE 7 rund P'7+3s
Konin [update:17-11-2019] | Poland,WP rapid |
15-11 22-11 | Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr838
Wadowice [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
15-11 15-11 | Mistrzostwa drużynowe Dzieci Powiatu Strzelin 2019
Strzelin [update:18-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
15-11 15-11 | Mistrzostwa drużynowe Powiatu Młodzieży i Liceum Strzelin 2019
Strzelin [update:15-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
15-11 15-11 | Mistrzostwa Klubu Szachowego "Hetman" Nowe Miasto Lub. w szachach blyskawicznych
Nowe Miasto Lubawskie [update:16-11-2019] | Poland,WM blitz |
15-11 15-11 | Mistrzostwa listopada w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [update:29-11-2019] | Poland,WP classic |
15-11 15-11 | Mistrzostwa SP71
Wrocław [update:22-11-2019] | Poland,DS blitz |
15-11 15-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:15-11-2019] | Poland,LU rapid |
15-11 15-11 | OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI oraz uczestników zajęć w DK KAMIENICA
BIELSKO-BIAŁA [update:15-11-2019] | Poland,SL blitz |
15-11 15-11 | PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - BLITZ
Ustroń [update:15-11-2019] | Poland,SL blitz |
15-11 15-11 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów (7z8)
Lubartów [update:15-11-2019] | Poland,LU rapid |
15-11 15-11 | Szkolenie z mistrzem świata w solvingu PIOTREM MURDZIĄ cz.2
Bydgoszcz [update:15-11-2019] | Poland,KP other |
15-11 27-03 | Szkolna Liga Szachowa
Żnin [update:23-01-2020] | Poland,KP team, rapid |
15-11 22-11 | Turniej piątkowy(4)
Mińsk Mazowiecki [update:22-11-2019] | Poland,MA rapid |
15-11 15-11 | Turniej Szachowy z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości -SP Poraż
Poraż [update:15-11-2019] | Poland,PK rapid |
15-11 15-11 | Turniej treningowy Pałac Młodzieży
Nowy Sącz [update:15-11-2019] | Poland,MP blitz |
15-11 15-11 | Wewnątrzszkolny Turniej Szachowy Stok Lacki projekt klub 2019
Stok Lacki (koło Siedlec0 [update:12-11-2019] | Poland,MA blitz |
15-11 15-11 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa A od 1400 PZSzach
Myślenice [update:15-11-2019] | Poland,MP rapid |
15-11 15-11 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa B 2005 i młodsi do 1250 PZSzach
Myślenice [update:15-11-2019] | Poland,MP rapid |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na trzecią kategorię szachową
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11 17-11 | "Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11 16-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [update:23-11-2019] | Poland,PL rapid |
16-11 16-11 | Bialska Liga Szachowa - turniej w Białej Podlaskiej
Biała Podlaska [update:16-11-2019] | Poland,LU rapid |
16-11 16-11 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Warszawa [update:17-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
16-11 16-11 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadpodstawowych w Szachach Szybkich
Warszawa Wesoła [update:17-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
16-11 16-11 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 3
Łubianka [update:17-11-2019] | Poland,KP classic |
16-11 16-11 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B - Turniej 3
Łubianka [update:17-11-2019] | Poland,KP rapid |
16-11 16-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [update:16-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1400
GDAŃSK [update:17-11-2019] | Poland,PO classic |
16-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:17-11-2019] | Poland,PO classic |
16-11 16-11 | Gram w Szachy z Mistrzem Miedzynarodowym Igorem Janikiem Warsztaty i Symultana
Olsztyn [update:14-11-2019] | Poland,WM other |
16-11 16-11 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 7 (do FIDE)
WILKOWICE [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | Grand Prix Ostródy - II zjazd - Memoriał Józefa Babiaka
Ostróda [update:16-11-2019] | Poland,WM rapid |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa do lat 14
Ziębice [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa do lat 9
Ziębice [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | I OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU ZĄBKOWICKIGO w szachach szybkich Grupa OPEN
Ziębice [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Igrzyska Dzieci - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 0-6) chłopcy
Kalisz [update:16-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | Igrzyska Dzieci - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 0-6) dziewczęta
Kalisz [update:16-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Kalisza w szachach (klasy 7-8)
Kalisz [update:16-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy dla Nauczycieli i ich rodzin
Nowy Sącz [update:16-11-2019] | Poland,MP blitz |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Gr. C
Jaworzyna Śląska [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Grupa A
Jaworzyna Śląska [update:17-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | II Turniej Szachowy Dla Niepodległej Grupa B
Jaworzyna Śląska [update:17-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | III Mistrzostwa województwa Lubelskiego Nauczycieli w Szachach
Łuków [update:15-12-2019] | Poland,LU rapid |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 11
Zabrze [update:17-11-2019] | Poland,SL blitz |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 18
Zabrze [update:17-11-2019] | Poland,SL blitz |
16-11 16-11 | III OLIMPIADA SZACHOWA ARENA ZABRZE grupa do lat 7
Zabrze [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 17-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki
Lipinki [update:24-11-2019] | Poland,MP classic |
16-11 16-11 | III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.B (V kat. i bk.)
Lipinki [update:24-11-2019] | Poland,MP rapid |
16-11 16-11 | III TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR WÓJTA GMINY FIRLEJ
Wola Skromowska [update:20-11-2019] | Poland,LU rapid |
16-11 16-11 | Integracyjny Turniej w szachach Miasta Łuków
Łuków [update:19-11-2019] | Poland,LU rapid |
16-11 16-11 | IV Indywidualne i Drużnowe Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Koszalińskiej
Koszalin [update:16-11-2019] | Poland,ZP rapid |
16-11 16-11 | IV OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH- Turniej z cyklu GP ZZSzach
Choszczno [update:16-11-2019] | Poland,ZP rapid |
16-11 15-12 | IX TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SKUTER CENTRUM
Gdańsk [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
16-11 16-11 | Licealiada - Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach
Kalisz [update:16-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa A
Ligota Miliardowice [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa B
Ligota Miliardowice [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa C
Ligota Miliardowice [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 7 - grupa D
Ligota Miliardowice [update:17-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | Memoriał Grzegorza Albina
Nowy Staw [update:16-11-2019] | Poland,PO blitz |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2004 i starsi
Wodzisław Śląski [update:17-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2008-2005
Wodzisław Śląski [update:25-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11 17-11 | Międzynarodowy Turniej Szachowy "15 lat razem w Unii" 2009 i młodsi
Wodzisław Śląski [update:17-11-2019] | Poland,SL classic |
16-11 17-11 | MINI-ELO Suwałki 2019 (4)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL classic |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Marynarki Wojennej w Szachach Szybkich - 2019
Gdynia [update:19-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - C10
Strzelce Opolskie [update:16-11-2019] | Poland,OP rapid |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - CD14
Strzelce Opolskie [update:16-11-2019] | Poland,OP rapid |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - CD18
Strzelce Opolskie [update:16-11-2019] | Poland,OP rapid |
16-11 16-11 | Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w Szachach Szybkich 2019 - D10
Strzelce Opolskie [update:16-11-2019] | Poland,OP rapid |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 10 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
16-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów do lat 18 w Szachach Klasycznych
Łuków [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
16-11 16-11 | Otwarte Mistrzostwa LZS Pow. Zamojskiego i Miasta Zamość w Szachach na rok 2019
Wysokie [update:16-11-2019] | Poland,LU rapid |
16-11 16-11 | Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szachach Błyskawicznych 2019
Strzelce Opolskie [update:16-11-2019] | Poland,OP blitz |
16-11 16-11 | Puchar Polonii Wrocław - I miejsce 600 zł
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej A
Starachowice [update:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej B
Starachowice [update:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej C
Starachowice [update:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 16-11 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 2 - Turniej D
Starachowice [update:16-11-2019] | Poland,SK blitz |
16-11 17-11 | Szach Królowi - zostań Mistrzem - OPEN
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
16-11 16-11 | Szachowe weekendy na SGGW XI
Warszawa [update:16-11-2019] | Poland,MA rapid |
16-11 16-11 | Szachy Dla dzieci 2019 #11
Strzelce Krajeńskie [update:18-11-2019] | Poland,LB rapid |
16-11 17-11 | Szkolenie szachowe z IM Piotrem Murdzią
Golub-Dobrzyń [update:14-11-2019] | Poland,KP other |
16-11 17-11 | Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Bóbrka k/Soliny [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
16-11 16-11 | Szkolny Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Bóbrka k/Soliny [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
16-11 16-11 | Towarzyski Turniej Błyskawiczny
Gubin [update:16-11-2019] | Poland,LB blitz |
16-11 17-11 | Turniej klasyfikacyjny na III II I ( kobiecą) kategorie szachowe
Wrocław [update:17-11-2019] | Poland,DS classic |
16-11 16-11 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej kloca podczas Targów Hobby (godz. 15:00)
Poznań [update:12-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnów - grupa A - OPEN
Wola Rzędzińska [update:16-11-2019] | Poland,MP rapid |
16-11 16-11 | Turniej o Puchar Wójta Gminy Tarnów - grupa B - juniorzy do lat 10
Wola Rzędzińska [update:16-11-2019] | Poland,MP blitz |
16-11 16-11 | Turniej Szachowy Z Okazji Dnia Niepodległości dla dzieci i młodzieży
Kudowa Zdrój [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 12
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [update:16-11-2019] | Poland,DS rapid |
16-11 16-11 | VI Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-juniorzy
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [update:16-11-2019] | Poland,WM rapid |
16-11 16-11 | VI Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Kurzętnik-seniorzy
Brzozie Lub. k/Nowego Miasta Lub. [update:16-11-2019] | Poland,WM rapid |
16-11 16-11 | X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Rozwiązywana Zadań Szachowych DAJ MATA
Bydgoszcz [update:17-11-2019] | Poland,KP other |
16-11 16-11 | X Turniej Szachowy Juniorów im. Tassilo Heydebranda
Osieczna k/Leszna [update:16-11-2019] | Poland,WP rapid |
16-11 16-11 | XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [update:17-11-2019] | Poland,ZP rapid |
16-11 16-11 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - Grupa OPEN - FINAŁ
Radzionków [update:16-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | XVIII Grand Prix Radzionkowa - Juniorzy do 16 lat - FINAŁ
Radzionków [update:16-11-2019] | Poland,SL rapid |
16-11 16-11 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-9
GRYFINO [update:16-11-2019] | Poland,ZP rapid |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TB
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [update:17-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TC
Szkoła Podstawowa nr 2 Kartuzy [update:17-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TD
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [update:17-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 16-11 | XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TE
Kartuzy [update:17-11-2019] | Poland,PO rapid |
16-11 16-11 | XXVII Turniej z Okazji Święta Niepodległości
Łódź [update:16-11-2019] | Poland,LD rapid |
17-11 17-11 | Otwarty Turniej Szachowy zorganizowany przez SMZ AMONIT / P'10
Zalas [update:17-11-2019] | Poland,MP blitz |
17-11 17-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | Aktywna niedziela - szachy szybkie na Młocinach 2_2019
Warszawa [update:17-11-2019] | Poland,MA rapid |
17-11 17-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
17-11 17-11 | Łódzkie Oblicza Niepodległej
Łódź [update:17-11-2019] | Poland,LD rapid |
17-11 05-04 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - III Liga
Kujawsko-Pomorskie [update:07-04-2020] | Poland,KP team, classic |
17-11 05-04 | Drużynowe Mistrzostwa Regionu KPZSzach 2019/2020 - IV Liga
Kujawsko-Pomorskie [update:07-04-2020] | Poland,KP team, classic |
17-11 17-11 | Finał Grand Prix Szczawna-Zdroju
Szczawno-Zdrój [update:17-11-2019] | Poland,DS rapid |
17-11 17-11 | Finałowy Turniej Szachowy z cyklu GP Czterech Miast - Grupa "A"
Nowogród Bobrzański [update:30-11-2019] | Poland,LB rapid |
17-11 17-11 | Finałowy Turniej Szachowy z cyklu GP Czterech Miast - Grupa "B"
Nowogród Bobrzański [update:30-11-2019] | Poland,LB rapid |
17-11 17-11 | Gdański Festiwal Szachowy - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [update:17-11-2019] | Poland,PO rapid |
17-11 17-11 | Gry bez prądu w Galaxy - Szachy Szybkie do lat 14 - Szachy Błyskawiczne OPEN
Szczecin [update:05-11-2019] | Poland,ZP rapid |
17-11 17-11 | I Błyskawiczne Szachowe GRAND PRIX - Galeria Echo w Kielcach - turniej 9 ostatni
Galeria Echo KIELCE [update:17-11-2019] | Poland,SK blitz |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy I-III - chłopcy)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy I-III - dziewczęta)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy IV-VI - chłopcy)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy IV-VI - dziewczęta)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy VII-VIII - chłopcy)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | IGRZYSKA DZIECI MIASTA SUWAŁKI NA ROK 2019 (klasy VII-VIII - dziewczęta)
Suwałki [update:17-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 04-10 | IV Dolnośląska Liga Szachowa - Okręg Wałbrzyski
Dolny Śląsk [update:27-09-2020] | Poland,DS team, classic |
17-11 17-11 | IX Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'10+5''
Strzelce Opolskie [update:17-11-2019] | Poland,OP rapid |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D07/C07
Mielec [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D09/C09
Mielec [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D11/C11
Mielec [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
17-11 17-11 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T3 gr. D15/C15
Mielec [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
17-11 17-11 | Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików w szachach szybkich
Poznań [update:18-10-2019] | Poland,WP rapid |
17-11 17-11 | Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Weteranów 50+ w Szachach Szybkich
Olsztyn [update:20-11-2019] | Poland,WM rapid |
17-11 17-11 | O Puchar Starosty Borzecina Dużego
Borzęcin Duży [update:17-11-2019] | Poland,MA rapid |
17-11 17-11 | Otwarty Turniej z Okazji Rocznicy Swieta Niepodleglosci Lomza Rapid
Łomża [update:22-11-2019] | Poland,PL rapid |
17-11 17-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Ostrołęka
Ostrołęka [update:18-11-2019] | Poland,MA rapid |
17-11 17-11 | Turniej drużynowy w Woli Rzędzińskiej
Wola Rzędzińska [update:17-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
17-11 17-11 | Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię
Ostróda [update:17-11-2019] | Poland,WM rapid |
17-11 17-11 | Turniej Niepodległości - Wiśniew 2019
Wiśniew [update:17-11-2019] | Poland,MA rapid |
17-11 17-11 | Turniej Niepodległości dla dzieci do lat 10 - Wiśniew 2019.
Wiśniew [update:17-11-2019] | Poland,MA blitz |
17-11 17-11 | Turniej z okazji Święta Niepodległości
Ostrzeszów [update:17-11-2019] | Poland,WP classic |
17-11 17-11 | Turniej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
Radzyń Podlaski [update:17-11-2019] | Poland,LU blitz |
17-11 17-11 | V Wiejski Turniej Szachowy o Puchar Starosty Strzyżowskiego 2019
Stępina [update:17-11-2019] | Poland,PK rapid |
17-11 17-11 | Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem"
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU classic |
18-11 18-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:02-11-2019] | Poland,SL rapid |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH DZIECI - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [update:18-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH LICEALIADA - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [update:18-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-11 18-11 | DRUŻYNOWE IGRZYSKA W SZACHACH MŁODZIEŻY - POWIAT SUSKI
Sucha Beskidzka [update:18-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-11 18-11 | Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach /rocznik 2007 i młodsi/
Tarnów [update:18-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
18-11 18-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:18-11-2019] | Poland,LU rapid |
18-11 18-11 | Poniedziałkowy w Przełomie(1)
Mińsk Mazowiecki [update:19-11-2019] | Poland,MA rapid |
18-11 18-11 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 9
Sieradz [update:18-11-2019] | Poland,LD rapid |
18-11 18-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Dzieci
Wrocław [update:29-09-2019] | Poland,DS team, rapid |
18-11 18-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Dzieci 2019
Wrocław [update:18-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
19-11 19-11 | 13 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:19-11-2019] | Poland,LU rapid |
19-11 19-11 | Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach /rocznik 2005-2006/
Tarnów [update:19-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
19-11 19-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - chłopcy
Warszawa [update:20-11-2019] | Poland,MA rapid |
19-11 19-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - dziewczęta
Warszawa [update:20-11-2019] | Poland,MA rapid |
19-11 19-11 | IGRZYSKA DZIECI NOWY TARG 2019
Nowy Targ [update:19-11-2019] | Poland,MP rapid |
19-11 19-11 | IGRZYSKA DZIECI NOWY TARG 2019 - Dziewczyny
Nowy Targ [update:19-11-2019] | Poland,MP rapid |
19-11 19-11 | Mistrzostwa Gminy Nieporęt (dzieci)
Izabelin [update:19-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
19-11 19-11 | Mistrzostwa Gminy Nieporęt (młodzież)
Izabelin [update:19-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
19-11 19-11 | MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIEBODZIŃSKIEGO W SZACHACH DRUŻYNOWYCH - IGRZYSKA DZIECI
Świebodzin [update:19-11-2019] | Poland,LB team, blitz |
19-11 19-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:19-11-2019] | Poland,LU rapid |
19-11 19-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Chrzanów [update:19-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
19-11 19-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych
Chrzanów [update:19-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
19-11 19-11 | TURNIEJ SZACHOWY - MSCDN PŁOCK / Chłopcy
Płock [update:19-11-2019] | Poland,MA rapid |
19-11 19-11 | TURNIEJ SZACHOWY - MSCDN PŁOCK / Dziewczęta
Płock [update:25-11-2019] | Poland,MA rapid |
19-11 19-11 | Wrocławska Szachowa Licealiada
Wrocław [update:19-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
19-11 19-11 | Wrocławskie Szkolne Igrzyska Młodzieży
Wrocław [update:19-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
19-11 19-11 | XII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:19-11-2019] | Poland,PL rapid |
19-11 24-11 | XVII MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY
MILÓWKA [update:24-11-2019] | Poland,SL classic |
19-11 19-11 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 7
Kraków [update:19-11-2019] | Poland,MP blitz |
20-11 20-11 | 851 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:18-12-2019] | Poland,MP rapid |
20-11 20-11 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gryfińskiego 2019 Igrzyska Dzieci
GRYFINO [update:23-11-2019] | Poland,ZP team, rapid |
20-11 20-11 | Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa Szkół Średnich w Szachach /2000 i młodsi /
Tarnów [update:20-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
20-11 20-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY NOWY TARG 2019
Nowy Targ [update:20-11-2019] | Poland,MP rapid |
20-11 20-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych Rejon Krosno
KROSNO [update:20-11-2019] | Poland,PK team, blitz |
20-11 20-11 | Miejskie i Powiatowe Igrzyska Dzieci SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [update:29-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
20-11 20-11 | Miejskie i Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [update:29-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
20-11 18-12 | Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2019
Tomaszów Lubelski [update:07-01-2020] | Poland,LU classic |
20-11 25-11 | November Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Yuriy Privalov)
Lviv [update:23-10-2019] | Ukraine classic |
20-11 20-11 | Powiat Wielicki - Igrzyska Dzieci w Szachach ur. w 2007 i mł
Wieliczka [update:20-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
20-11 20-11 | Powiat Wielicki - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach ur. w 2005-2006
Wieliczka [update:20-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
20-11 20-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 33 - 2019r
Tarnów [update:20-11-2019] | Poland,MP blitz |
20-11 20-11 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych - chłopcy
Dobczyce [update:20-11-2019] | Poland,MP rapid |
20-11 20-11 | Szkolny Turniej Szachowy - eliminacje do zawodów powiatowych - dziewczęta
Dobczyce [update:20-11-2019] | Poland,MP classic |
20-11 22-11 | VIII Indywidualne Mistrzostwa Szkół Leśnych w Szachach- Lesko 2019
Lesko [update:23-11-2019] | Poland,PK rapid |
20-11 20-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 2
Starachowice [update:20-11-2019] | Poland,SK blitz |
20-11 20-11 | XXXIV Szachowe Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców (blitz)
Warszawa [update:20-11-2019] | Poland,MA blitz |
21-11 21-11 | 3 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [update:21-11-2019] | Poland,LU rapid |
21-11 21-11 | ELIMINACJE DO POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ - DZIEWCZĘTA
Dobczyce [update:21-11-2019] | Poland,MP rapid |
21-11 21-11 | ELIMINACJE DO POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZKÓŁ W SZACHACH - CHŁOPCY
Dobczyce [update:21-11-2019] | Poland,MP rapid |
21-11 21-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej Finałowy Juniorów
Chrzanów [update:21-11-2019] | Poland,MP blitz |
21-11 21-11 | Klub P.Z.Szach. (390 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:21-11-2019] | Poland,MA rapid |
21-11 23-11 | KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II i III oraz Młodzieżową
MILÓWKA [update:21-11-2019] | Poland,LB other |
21-11 21-11 | LICEALIADA NOWY TARG 2019
Nowy Targ [update:21-11-2019] | Poland,MP rapid |
21-11 21-11 | LICEALIADA NOWY TARG 2019 - Dziewczyny
Nowy Targ [update:21-11-2019] | Poland,MP rapid |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego
Gąsewo Poduchowne [update:22-11-2019] | Poland,MA rapid |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego
Gąsewo Poduchowne [update:21-11-2019] | Poland,MA rapid |
21-11 21-11 | Powiatowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Makowskiego- Dziewcząt
Gąsewo Poduchowne [update:21-11-2019] | Poland,MA rapid |
21-11 21-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa C
Kłaj [update:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
21-11 21-11 | Turniej Szachowy o Puchar TKKF Azoty
Tarnów [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
22-11 22-11 | 16. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:22-11-2019] | Poland,PL rapid |
22-11 22-11 | 5. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [update:22-11-2019] | Poland,PL blitz |
22-11 22-11 | AMPiW Szachy błyskawiczne I rzut
Poznań [update:22-11-2019] | Poland,WP classic |
22-11 22-11 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:12-12-2019] | Poland,WM blitz |
22-11 22-11 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:22-11-2019] | Poland,DS rapid |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - dzieci
Lubsko [update:22-11-2019] | Poland,LB rapid |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - młodzież
Lubsko [update:22-11-2019] | Poland,LB rapid |
22-11 22-11 | Grand Prix Szkół na rok 2019/2020 - młodzież
Lubsko [update:22-11-2019] | Poland,LB rapid |
22-11 22-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" Ostrołęka - chłopcy
Ostrołęka [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
22-11 22-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" Ostrołęka - dziewczęta
Ostrołęka [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
22-11 22-11 | Igrzyska Dzieci - Powiat myślenicki
Myślenice [update:23-11-2019] | Poland,MP team, blitz |
22-11 22-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat myślenicki
Myślenice [update:23-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
22-11 30-11 | Indywidualne Mistrzostwa Polski do lat 20
Ustroń-Jaszowiec [update:24-09-2019] | Poland,SL classic |
22-11 22-11 | Licealiada - Powiat myślenicki
Myślenice [update:23-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
22-11 22-11 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY Turniej XII
Białystok [update:22-11-2019] | Poland,PL blitz |
22-11 24-11 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA A
Gorzów Wielkopolski [update:25-11-2019] | Poland,LB classic |
22-11 24-11 | Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [update:24-11-2019] | Poland,LB classic |
22-11 22-11 | Mistrzostwa Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego Szkół Podstawowych
Stzrelce Krajeńskie [update:25-11-2019] | Poland,LB team, rapid |
22-11 22-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:19-11-2019] | Poland,LU rapid |
22-11 22-11 | Turniej klubowy w Krakowskim Klubie Szachistów
Kraków [update:22-11-2019] | Poland,MP blitz |
22-11 22-11 | Turniej treningowy (tematyczny) 1. d4 d5 2. Gf4
Nowy Sącz [update:27-11-2019] | Poland,MP blitz |
22-11 22-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(ch)
Lublin [update:22-11-2019] | Poland,LU rapid |
22-11 22-11 | Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- Igrzyska Młodzieży Szkolnej(dz)
Lublin [update:22-11-2019] | Poland,LU rapid |
22-11 22-11 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:22-11-2019] | Poland,WP rapid |
23-11 23-11 | Turniej szachowy pod hasłem "Szachy łączą pokolenia" dla dzieci do lat 14
Gdańsk [update:23-11-2019] | Poland,PO rapid |
23-11 23-11 | Turniej Szachowy pod hasłem "Szachy łączą pokolenia" OPEN (zgłoszony do FIDE)
Gdańsk [update:23-11-2019] | Poland,PO rapid |
23-11 23-11 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 3
Kraków [update:23-11-2019] | Poland,MP blitz |
23-11 23-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [update:24-11-2019] | Poland,PL rapid |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy - 2019 / Juniorzy 2009 - 2012 /
Nowe Miasto Lubawskie [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorki 2008 - 2005 /
Nowe Miasto Lubawskie [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorki 2009 - 2012 /
Nowe Miasto Lubawskie [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorzy 2008 - 2005 /
Nowe Miasto Lubawskie [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | 41 Mikołajkowy Turniej Szachowy 2019 / Juniorzy 2013 i młodsi /
Nowe Miasto Lubawskie [update:23-11-2019] | Poland,WM blitz |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień do lat 9
Wrocław [update:23-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień OPEN FIDE
Wrocław [update:24-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 23-11 | CYKL 4 PÓR ROKU KS AZS WRATISLAVIA: Jesień OPEN na Mistrza do 1600
Wrocław [update:23-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 24-11 | DMP - IV Liga Podkarpacka Juniorów 2019
Wiśniowa [update:24-11-2019] | Poland,PK team, classic |
23-11 24-11 | DMP - IV Liga Seniorów 2019/20
województwo śląskie [update:07-12-2019] | Poland,SL team, classic |
23-11 23-11 | Euroregionalna Młodzieżowa Liga Szachowa - III Liga
Jastrzębie-Zdrój [update:23-11-2019] | Poland,SL team, rapid |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ IGRZYSK DZIECI WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [update:23-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJ. PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [update:23-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
23-11 23-11 | FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ LICEALIADY WOJ.PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [update:23-11-2019] | Poland,PL team, classic |
23-11 23-11 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA A ( OPEN) - 2. Turniej
Toruń [update:24-11-2019] | Poland,KP rapid |
23-11 23-11 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA B ( dzieci i młodzież do lat 15 ) - 2. Turniej
Toruń [update:24-11-2019] | Poland,KP rapid |
23-11 23-11 | I Memoriał H. Sienkiewicza - Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej w Szachach Błyskawicz.
Wola Okrzejska Powiat Lukowski [update:24-11-2019] | Poland,LU blitz |
23-11 23-11 | IGRZYSKA DZIECI - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [update:23-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
23-11 23-11 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [update:23-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
23-11 24-11 | II Turniej o kategorie szachowe Szach Mat
Zabrze [update:24-11-2019] | Poland,SL classic |
23-11 23-11 | III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA TARGÓWKA W SP 52
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA blitz |
23-11 23-11 | IX Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach
Wodzisław Śląski [update:25-11-2019] | Poland,SL rapid |
23-11 23-11 | IX MEMORIAŁ SZACHOWY STANISŁAWA TUSZNICKIEGO.
PŁOCK [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci - gr. A do lat 9 /2010 i mł./
Mikołów [update:23-11-2019] | Poland,SL rapid |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci - gr. B do lat 11 /2009 i 2008/
Mikołów [update:23-11-2019] | Poland,SL rapid |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego grupa A
Pruszcz Gdański [update:23-11-2019] | Poland,PO rapid |
23-11 23-11 | Jesienny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Pruszcza Gdańskiego grupa B
Pruszcz Gdański [update:23-11-2019] | Poland,PO rapid |
23-11 23-11 | LICEALIADA - Grupa Zachodnia w szachach SZS
ŁOMŻA [update:23-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [update:24-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Międzypokoleniowy Turniej w Klubie Seniora
Kraków [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-11 24-11 | Mikołajkowy Turniej Fide na Bemowie 2019
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11 24-11 | Mikołajkowy turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż)
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11 23-11 | Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
23-11 23-11 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej opiekunowie
Starachowice [update:24-11-2019] | Poland,SK rapid |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa A
Żary [update:23-11-2019] | Poland,LB rapid |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa B
Żary [update:23-11-2019] | Poland,LB rapid |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa C
Żary [update:25-11-2019] | Poland,LB rapid |
23-11 23-11 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO JUNIORÓW W SZACHACH SZYBKICH 2019 - Grupa D
Żary [update:23-11-2019] | Poland,LB rapid |
23-11 23-11 | Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2019 grupa A
Nakło Śląskie [update:23-11-2019] | Poland,SL blitz |
23-11 23-11 | Nakielski Turniej Szachowy dla Dzieci 2019 grupa B
Nakło Śląskie [update:23-11-2019] | Poland,SL blitz |
23-11 23-11 | Niepodległościowy Turniej Szachowy im. podch. K. Golińskiego (FIDE RAPID)
Krężnica Jara [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | Niepodległościowy Turniej Szachowy im. podch. K. Golińskiego_TMT do 13 lat
Krężnica Jara [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 24-11 | Otwarte Mistrzostwa Lomzy na 2019
Łomża [update:25-11-2019] | Poland,PL classic |
23-11 23-11 | Otwarte Mistrzostwa Sekcji UKS OPP Kołobrzeg
Kołobrzeg [update:02-12-2019] | Poland,ZP rapid |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN Mistrzostwa w Szachoponga seniorzy(Turniej aktualny! zapraszam!
Łódź [update:23-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN U10(Turniej aktualny zapraszam)
Łódź [update:23-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | POLISH ŁÓDŹ OPEN U15(Połączono z grupą młodszą)
Łódź [update:19-11-2019] | Poland,LD blitz |
23-11 23-11 | Szachy z Husarią - Turniej I (zgłoszony do FIDE!)
Puławy [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa - I liga
Ostróda [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa - II liga
Ostróda [update:09-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie I liga druga kolejka
Uzdowo 75 [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie II liga druga kolejka
Uzdowo 75 [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie III liga druga kolejka
Uzdowo 75 [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | Turniej im. Krzysztofa Michalczuka
Łuków [update:24-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 24-11 | Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię
Otwock [update:24-11-2019] | Poland,MA classic |
23-11 24-11 | Turniej o Puchar Dyrektora OPP Kołobrzeg
Kołobrzeg [update:19-11-2019] | Poland,ZP rapid |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr B rocznik 2006-2008
Łącko [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr C rocznik 2003-2005
Łąko [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-11 23-11 | Turniej VII gm gr D Open rocznik 2002 i starsi
Łącko [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - I LIGA
Kętrzyn [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - II LIGA
Kętrzyn [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - III LIGA
Kętrzyn [update:23-11-2019] | Poland,WM rapid |
23-11 23-11 | VII Turniej Gmin gr - A rocznik 2009
Łącko [update:23-11-2019] | Poland,MP rapid |
23-11 23-11 | VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VIII
Leszno [update:23-11-2019] | Poland,WP rapid |
23-11 23-11 | VIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Shogi
Kraków [update:23-11-2019] | Poland,MP other |
23-11 23-11 | VIII Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Raszyn
Raszyn [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
23-11 23-11 | XI Akademickie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach
Łódź [update:23-11-2019] | Poland,LD rapid |
23-11 23-11 | XI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej A
Starachowice [update:23-11-2019] | Poland,SK rapid |
23-11 23-11 | XI Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Szybkich - Turniej B
Starachowice [update:23-11-2019] | Poland,SK rapid |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorki
Tomaszów Lubelski [update:24-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - juniorzy
Tomaszów Lubelski [update:23-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | XIII MTSz dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - młodzicy
Tomaszów Lubelski [update:23-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | XV Szachowy Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej
Białopole [update:13-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | XV Szachowy Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej
Białopole [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [update:23-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [update:24-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [update:23-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 23-11 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 5 turniej
Bogatynia [update:23-11-2019] | Poland,DS rapid |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa A
SKOMLIN k. Wielunia [update:24-11-2019] | Poland,LD rapid |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa B
SKOMLIN k. Wielunia [update:24-11-2019] | Poland,LD rapid |
23-11 24-11 | XVIII Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa C
SKOMLIN k. Wielunia [update:24-11-2019] | Poland,LD rapid |
23-11 23-11 | XXI Grand Prix Gryfina 2019 Turniej-10
GRYFINO [update:23-11-2019] | Poland,ZP rapid |
23-11 23-11 | XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - Licealiada w Szachach Drużynowych
LELIS Powiat Ostrołecki ul. Szkolna 48 [update:23-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
23-11 24-11 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA A powyżej 1400 PZSzach
Sułkowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
23-11 24-11 | XXII SUŁKOWICKA JESIEŃ SZACHOWA 2019 GRUPA B do 1400 PZSzach
Sułkowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
23-11 23-11 | XXIV Memoriał im. Józefa Gromka w szachach_turniej otwarty_nagrody pieniężne
Stalowa Wola [update:23-11-2019] | Poland,PK rapid |
24-11 24-11 | 3. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [update:24-11-2019] | Poland,PL rapid |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 3 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [update:27-11-2019] | Poland,PL rapid |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 3 (2008-2010 r.)
Suwałki [update:24-11-2019] | Poland,PL rapid |
24-11 24-11 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 3 (2011 r. i mł.)
Suwałki [update:24-11-2019] | Poland,PL rapid |
24-11 24-11 | 38 MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu dra Adama Mokrysza
GOLESZÓW [update:25-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | Andrzejkowy "Clash of Champions" w Kcyni
Kcynia [update:24-11-2019] | Poland,KP rapid |
24-11 24-11 | Andrzejkowy Turniej Szachów Szybkich w Kcyni
Kcynia [update:24-11-2019] | Poland,KP rapid |
24-11 24-11 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:02-10-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | Drużynowe Mistrzostwa Dzielnic Żor w Szachach
Żory [update:24-11-2019] | Poland,SL team, rapid |
24-11 24-11 | Grand-Prix Połczyna-Zdroju X-edycja.
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [update:24-11-2019] | Poland,ZP rapid |
24-11 24-11 | I Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
Ełk [update:26-11-2019] | Poland,WM rapid |
24-11 24-11 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Sklepu Evita
Kłomnice [update:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar sklepu EVITA Turniej B Do lat10
Kłomnice [update:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | III Szydłowiecka GRAND PRIX w Szachach - turniej 2
Szydłowiec [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | Międzypowiatowe Igrzyska Szkolne Dzieci SZS Ostrołęka w Szachach Drużynowych -
LELIS Powiat Ostrołęcki CKB i S ul. Szkolna 48 [update:24-11-2019] | Poland,MA team, rapid |
24-11 24-11 | Mikołajkowy turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych- Turniej opiekunowie
Starachowice [update:24-11-2019] | Poland,SK classic |
24-11 24-11 | Mistrzostwa SP nr 7 w Świdniku w Szachach
Świdnik [update:24-11-2019] | Poland,LU blitz |
24-11 24-11 | ODWOŁANY Mistrzostwa Gubina do lat 12
Gubin [update:23-11-2019] | Poland,LB rapid |
24-11 24-11 | Otwarte Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego
Mińsk Mazowiecki [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | Szachy w mazowieckiej szkole IV edycja Płock
Płock [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | Turniej szachowy P"10 w Kawiarni"Ławczana"
Jaworzno [update:24-11-2019] | Poland,SL blitz |
24-11 24-11 | Turniej Szachowy z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Nepodległości
Lublin [update:24-11-2019] | Poland,LU rapid |
24-11 24-11 | V Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej A
Starachowice [update:24-11-2019] | Poland,SK blitz |
24-11 24-11 | V Mistrzostwa Polski Ministrantów w Szachach Błyskawicznych - Turniej B
Starachowice [update:24-11-2019] | Poland,SK blitz |
24-11 24-11 | VI TSz o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lub. (II Mem. M. Ciska) - młodzicy
Podhorce [update:24-11-2019] | Poland,LU rapid |
24-11 24-11 | VI TSz o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lub. (II Mem. M. Ciska) - open
Podhorce [update:24-11-2019] | Poland,LU rapid |
24-11 24-11 | VII Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:22-11-2019] | Poland,SK rapid |
24-11 24-11 | VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w szachach - DZIECI do 10 lat
STARA RUSKOŁĘKA k/Andrzejewa [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | VII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w szachach - OPEN
STARA RUSKOŁĘKA k/Andrzejewa [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - Grupa A
Kraków [update:24-11-2019] | Poland,MP rapid |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - ur.2004-2010 - Grupa B
Kraków [update:24-11-2019] | Poland,MP rapid |
24-11 24-11 | XII Memoriału Szachowego im. Władysława Trząskiego - ur.2011 i młodsi - Grupa C
Kraków [update:24-11-2019] | Poland,MP rapid |
24-11 24-11 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Główny
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | XV Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar ZBP - Turniej Młodych Mistrzów
Warszawa [update:24-11-2019] | Poland,MA rapid |
24-11 24-11 | XXII Memoriał S. Knappa o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - Grupa A
Biłgoraj [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
24-11 24-11 | XXII Memoriał S. Knappa o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj - Grupa B (DZIECI)
Biłgoraj [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
25-11 25-11 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:02-11-2019] | Poland,SL rapid |
25-11 25-11 | Grand Prix Kartuz TURNIEJ IV
Kartuzy [update:25-11-2019] | Poland,PO blitz |
25-11 25-11 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej nr 5
Rzeszów [update:27-11-2019] | Poland,PK rapid |
25-11 25-11 | Małopolskie Igrzyska Dzieci w Szachach Finał Wojewódzki
Myślenice [update:25-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
25-11 25-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:06-11-2019] | Poland,LU rapid |
25-11 25-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lubln [update:25-11-2019] | Poland,LU rapid |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - IGRZYSKA DZIECI - etap powiatowy
Oława [update:25-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - etap powiatowy
Oława [update:25-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
25-11 25-11 | SZS OŁAWA - LICEALIADA - etap powiatowy
Oława [update:25-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
26-11 26-11 | 14 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:26-11-2019] | Poland,LU rapid |
26-11 26-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO IGRZYSK DZIECI W SZACHACH
Częstochowa [update:26-11-2019] | Poland,SL team, rapid |
26-11 26-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
Częstochowa [update:26-11-2019] | Poland,SL team, rapid |
26-11 26-11 | Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach - Gry Drużynowe
Brzozów [update:29-11-2019] | Poland,PK team, blitz |
26-11 26-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Siedlce Grupa Chłopcy
Siedlce [update:26-11-2019] | Poland,MA rapid |
26-11 26-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Siedlce Grupa Dziewczęta
Siedlce [update:26-11-2019] | Poland,MA rapid |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Igrzyska Dzieci
Lubartów [update:08-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Igrzyska Młodzieży
Lubartów [update:26-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
26-11 26-11 | Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych - Licealiada
Lubartów [update:26-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
26-11 26-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:26-11-2019] | Poland,LU rapid |
26-11 26-11 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:02-12-2019] | Poland,LU rapid |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Igrzyska Dzieci
Łódź [update:27-11-2019] | Poland,LD team, rapid |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Łódź [update:22-11-2019] | Poland,LD team, rapid |
26-11 26-11 | Szkolne Mistrzostwa Łodzi w Szachach 2019 - Licealiada
Łódź [update:27-11-2019] | Poland,LD team, rapid |
26-11 26-11 | XIII Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:26-11-2019] | Poland,PL rapid |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Igrzyska DZIECI
Biszcza [update:26-11-2019] | Poland,LU team, blitz |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Igrzyska MŁODZIEŻY SZK.
Biszcza [update:26-11-2019] | Poland,LU team, blitz |
26-11 26-11 | XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego LICEALIADA.
Biszcza [update:26-11-2019] | Poland,LU team, blitz |
26-11 02-12 | XXXV Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [update:02-12-2019] | Poland,DS classic |
27-11 27-11 | 852 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:18-12-2019] | Poland,MP rapid |
27-11 27-11 | Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Puławskiego Igrzyska
Osiny [update:27-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | FINAŁ WOJ. ŚLĄSKIEGO LICEALIADY W SZACHACH
Częstochowa [update:27-11-2019] | Poland,SL team, rapid |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Ciechanów Grupa Chłopcy
Ciechanów [update:29-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - Ciechanów Grupa Dziewcząt
Ciechanów [update:27-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - Radom chłopcy
Radom [update:27-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | I Turniej Szachowy "Szachy w mazowieckiej szkole" - Radom dziewczęta
Radom [update:27-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | Igrzyska Dzieci 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych (2007 i mł.)
Jelenia Góra [update:27-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
27-11 27-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Wojewódzki
Myślenice [update:27-11-2019] | Poland,MP team, rapid |
27-11 27-11 | IX GMINNA LIGA SZACHOWA O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI - Turniej nr 4
Iwla [update:28-11-2019] | Poland,PK rapid |
27-11 27-11 | Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Szwiązku Sportowego Igrzysk Dzieci -2007 i młodsi
Grodziczno [update:27-11-2019] | Poland,WM team, rapid |
27-11 27-11 | Mistrzostwa Powiatu Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci - 2006 -05
Grodziczno [update:27-11-2019] | Poland,WM team, rapid |
27-11 27-11 | Partyjka u Lompy - indywidualne mistrzostwa PSP 8
Brzeg [update:27-11-2019] | Poland,OP rapid |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [update:17-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [update:17-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [update:18-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska SZS Dzieci - Szachy Drużynowe - 2019
Kozodawy [update:27-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | Powiat Hrubieszów - VII Igrzyska SZS Młodzieży - Szachy Drużynowe 2019
Kozodawy [update:27-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
27-11 27-11 | Szachowa środa w Tarnowie nr 34 - 2019
Tarnów [update:27-11-2019] | Poland,MP blitz |
27-11 27-11 | Szachowe Mistrzostwa Gwiazd 2019
Warszawa [update:29-11-2019] | Poland rapid |
27-11 27-11 | T.Sz. w Przedszkolu im. Pszczółki Mai w Duczkach - chłopcy
Duczki [update:27-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | T.Sz. w Przedszkolu im. Pszczółki Mai w Duczkach - dziewczęta
Duczki [update:27-11-2019] | Poland,MA rapid |
27-11 27-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 3
Starachowice [update:11-09-2019] | Poland,SK blitz |
27-11 27-11 | X Starachowickie Szachy Juniorów -Turniej 3
Starachowice [update:01-12-2019] | Poland,SK blitz |
28-11 28-11 | Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiatu Bialskiego w Szachach Drużynowych
Międzyrzec Podlaski [update:28-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
28-11 28-11 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej Finałowy Open
Chrzanów [update:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Igrzyska Dzieci - Powiat Żary
Lubsko [update:28-11-2019] | Poland,LB team, rapid |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych (2005-6)
Jelenia Góra [update:28-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży Powiatu Bialskiego
Międzyrzec Podlaski [update:28-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
28-11 28-11 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Powiat Żary
Lubsko [update:28-11-2019] | Poland,LB team, rapid |
28-11 28-11 | Klub P.Z.Szach. (391 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:28-11-2019] | Poland,MA rapid |
28-11 28-11 | Krótki Blitz na dobry humor
Sulechów [update:28-11-2019] | Poland,LB blitz |
28-11 28-11 | Licealiada - Powiat Żary
Lubsko [update:28-11-2019] | Poland,LB team, rapid |
28-11 28-11 | Mistrzostwa powiatu zielonogórskiego w szachach drużynowych - igrzyska dzieci
Sulechów [update:28-11-2019] | Poland,LB team, blitz |
28-11 28-11 | Szkolna Liga Szachowa SP63 Klasy 1-2 Turniej 2
Kraków [update:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Szkolna Liga Szachowa SP63 Klasy 3-8 Turniej 2
Kraków [update:28-11-2019] | Poland,MP blitz |
28-11 28-11 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Listopad 2019
Bytom [update:28-11-2019] | Poland,SL blitz |
28-11 28-11 | Turniej Szachów Fischera
Marklowice koło Wodzisławia Śl. [update:28-11-2019] | Poland,SL rapid |
28-11 28-11 | Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie
LUBIN [update:28-11-2019] | Poland rapid |
29-11 29-11 | 17. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:29-11-2019] | Poland,PL blitz |
29-11 29-11 | 6. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałk [update:29-11-2019] | Poland,PL rapid |
29-11 29-11 | Gr.A Grand Prix XIII -3 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Gory [update:29-11-2019] | Poland,SL rapid |
29-11 29-11 | Gr.B Grand Prix XIII -3 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Gory [update:29-11-2019] | Poland,SL rapid |
29-11 29-11 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:29-11-2019] | Poland,WM rapid |
29-11 29-11 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS blitz |
29-11 29-11 | Grand Prix w Hetmanie - III turniej 7 podwójnych rund P3+2s
Konin [update:30-11-2019] | Poland,WP blitz |
29-11 29-11 | Grand Prix Wadowic w Szachachach-Turniej nr:839
Wadowice [update:29-11-2019] | Poland,MP rapid |
29-11 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa do rankingu 1399
Kaczyn k Kielc [update:01-12-2019] | Poland,SK classic |
29-11 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - turniej klasyfikacyjny - grupa od rankingu 1400
Kaczyn k Kielc [update:01-12-2019] | Poland,SK classic |
29-11 06-12 | Klubowy Turniej Juniorów Listopad-Grudzień
Myślibórz [update:09-12-2019] | Poland,ZP rapid |
29-11 29-11 | Krośnieńska Liga Szachowa" Edukacja przez szachy w Szkole" TURNIEJ I
Krosno Odrzańskie [update:28-12-2019] | Poland,LB rapid |
29-11 15-12 | Kurs Instruktorski PZSzach.
Kożuchów - Gorzów Wlkp. [update:24-10-2019] | Poland,LB classic |
29-11 29-11 | Licealiada 2019/20 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Średnich
Jelenia Góra [update:29-11-2019] | Poland,DS team, rapid |
29-11 29-11 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (9z10)
Lubartów [update:29-11-2019] | Poland,LU rapid |
29-11 29-11 | Miejskia i Powiatowa Licealiada SZS w Szachach Drużynowych 2019
Zamość [update:30-11-2019] | Poland,LU team, rapid |
29-11 29-11 | Mistrzostwa listopada w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:29-11-2019] | Poland,WP rapid |
29-11 29-11 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy listopad z m. Lublin" 2019
Lublin [update:29-11-2019] | Poland,LU classic |
29-11 29-11 | Powiatowe Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych
Tomaszów Lubelski [update:02-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
29-11 29-11 | Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych
Tomaszów Lubelski [update:02-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
29-11 29-11 | TrzeciTurniej tematyczny w Akademii Szachowej Skoczka - Partia szkocka
Choszczno [update:29-11-2019] | Poland,ZP rapid |
29-11 29-11 | Turniej klubowy w KKSz
Krakóe [update:29-11-2019] | Poland,MP blitz |
29-11 06-12 | Turniej piątkowy (5)
Mińsk Mazowiecki [update:07-12-2019] | Poland,MA rapid |
29-11 29-11 | Turniej treningowy Pałac Młodzieży Nowy Sącz
Nowy Sącz [update:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open A ogólnodostępny
Oświęcim [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open B do lat 8 i 11 (2008 i młodsi)
Oświęcim [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich *** Grupa B
Czaple koło Świecia [update:30-11-2019] | Poland,KP rapid |
30-11 30-11 | *** VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich***OPEN
Czaple koło Świecia [update:30-11-2019] | Poland,KP rapid |
30-11 30-11 | 2 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [update:16-12-2019] | Poland,PL rapid |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa A - do lat 14
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa B - do lat 11
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - grupa C - do lat 9
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31b [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | Andrzejkowy Turniej dla Dzieci Osiedla Witosa w Ostrołęce i Prezydenta Ostrołęki
Ostrołeka Basen Miejski ul. Witosa 1 godz. 9.30 [update:30-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych
Malbork [update:30-11-2019] | Poland,PO team, blitz |
30-11 30-11 | GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 8 (do FIDE)
WILKOWICE [update:01-12-2019] | Poland,SL rapid |
30-11 30-11 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego --- szkolenie + turniej 6 z 7
Marklowice [update:30-11-2019] | Poland,SL rapid |
30-11 30-11 | I Skarżyskie MINI-Elo (zgłoszony do FIDE!)
Skarżysko-Kamienna [update:03-12-2019] | Poland,SK rapid |
30-11 30-11 | IGRZYSKA DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Suwałki [update:30-11-2019] | Poland,PL team, rapid |
30-11 30-11 | II Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. C
Kraków [update:06-12-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | II Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. D
Kraków [update:08-12-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Szachach Błyskawicznych
Malbork [update:30-11-2019] | Poland,PO blitz |
30-11 30-11 | ITurniej Powiatu_Grand Prix 2020
Tomaszów Lubelski [update:30-11-2019] | Poland,LU rapid |
30-11 01-12 | IV Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS
Katowice [update:01-12-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 01-12 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A
Gniezno [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
30-11 01-12 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B
Gniezno [update:15-10-2019] | Poland,WP classic |
30-11 30-11 | Krakowska Liga Przedszkolaków 2019/2020 - turniej 1
Kraków [update:01-12-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Białystok [update:04-12-2019] | Poland,PL team, rapid |
30-11 30-11 | LXXXVI Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:30-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [update:14-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Małopolski Zrzeszenia LZS - Seniorzy
Kraków [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH 2019
Płock [update:01-12-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | Mistrzostwa WARSZAWY Seniorów 50+ w Szachach Szybkich
Warszawa [update:03-12-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Mistrzostwa Zrzeszenia LZS. Juniorzy i Kobiety
Kraków [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA D
Wrocław [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA E
Wrocław [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA F
Wrocław [update:30-11-2019] | Poland,DS rapid |
30-11 30-11 | OTWARTE MISTRZOSTWA TUCHOLI W SZACHACH SZYBKICH 2019
Tuchola [update:30-11-2019] | Poland,KP rapid |
30-11 30-11 | PAWŁOWICKI OTWARTY BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR PREZESA do 2200 ELO
PAWŁOWICE [update:30-11-2019] | Poland,SL rapid |
30-11 30-11 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi)
Marzenin [update:30-11-2019] | Poland,WP rapid |
30-11 30-11 | PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008)
Marzenin [update:30-11-2019] | Poland,WP rapid |
30-11 30-11 | Puchar Burmisrza MiGU Muszyny dkr J Golby gr - A do14 lat
Muszyna [update:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Puchar Burmistrza MiGU Muszyny dkr J Golby gr-C Open.
Muszyna [update:30-11-2019] | Poland,MP classic |
30-11 01-12 | Puchar Burmistrza Wołomina na (III. II kat i I kob)
Wołomin [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11 01-12 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. A
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP classic |
30-11 01-12 | Szachowe Mikołajki z Krakowskim Klubem Szachistów - gr. B
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP classic |
30-11 30-11 | Szachy od Kuchni
Uherce [update:30-11-2019] | Poland,PK rapid |
30-11 01-12 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa A) (do FIDE)
Kozy [update:01-12-2019] | Poland,SL classic |
30-11 30-11 | SZACHY Z ORŁEM o Puchar Wójta Gminy Kozy - IV Turniej 2019 (grupa B)
Kozy [update:30-11-2019] | Poland,SL rapid |
30-11 01-12 | Turniej klasyfikacyjny z okazji Święta Niepodległości
Włoszakowice [update:02-12-2019] | Poland,WP classic |
30-11 30-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa A
Kłaj [update:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Turniej Mikołajkowy w Kłaju Grupa B
Kłaj [update:30-11-2019] | Poland,MP blitz |
30-11 30-11 | Turniej na V i IV kat o Puchar Burmistrza Wołomina
Wołomin [update:30-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Józefowie
Józefów k. Otwocka [update:30-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 2 w Józefowie - Grupa Młodsza
Józefów [update:30-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 30-11 | Turniej szachowy o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" 2019
Oleśnica [update:30-11-2019] | Poland,DS blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 12
Katowice [update:05-12-2019] | Poland,PO blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 9
Katowice [update:30-11-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 30-11 | Turniej Szachowy w Panewnikach do lat 9 12 16
Katowice [update:30-11-2019] | Poland,SL blitz |
30-11 01-12 | Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199)
Warszawa Ursus [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11 01-12 | Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400
Warszawa Ursus [update:01-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11 01-12 | V Otwarty Turniej Klasyfikacyjny Pola Nadziei
Białystok [update:01-12-2019] | Poland,PL classic |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa A klasy 1 - 3
Kraków [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa B klasy 4 - 6
Kraków [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | VI MEMORIAŁ ANDRZEJA JANIKA grupa C klasy 7 - 8
Kraków [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | VI Otwarty Tur szach o puchar Wójta Gminy z okazji 101-lat Niepodległości Polski (FIDE RAPID)
Wola Uhruska [update:03-12-2019] | Poland,LU rapid |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem - od 1800 PZSzach do 2199 ELO
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11 30-11 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1000-1200
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM rapid |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1250-1400
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11 01-12 | Wielkie Granie z Kopernikiem 1600-1700
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM classic |
30-11 01-12 | Wojewódzki Kurs Sędziowski - ODWOŁANY
Ostróda [update:26-11-2019] | Poland,WM classic |
30-11 30-11 | XI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:01-12-2019] | Poland,PO rapid |
30-11 30-11 | XII Turniej Gwiazdkowy - Turniej z cyklu Grand Prix ZZSzach
Kamień Pomorski [update:30-11-2019] | Poland,ZP rapid |
30-11 30-11 | XII Turniej Szachowy z Okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości
JEDLICZE [update:30-11-2019] | Poland,PK rapid |
30-11 30-11 | XII Turniej Szachowy z Okazji Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości gr D
JEDLICZE [update:30-11-2019] | Poland,PK rapid |
30-11 30-11 | XIX Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja CH
Wieliczka Kampus Wielicki [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | XIX Otwarty Powiatowy Turniej Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja DZ
Wieliczka Kampus Wielicki [update:30-11-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | XV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego - dzieci do lat 10
Sokołów Podlaski [update:30-11-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | XV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego - juniorzy do lat 18
Sokołów Podlaski [update:30-11-2019] | Poland,MA blitz |
30-11 30-11 | XVIII Memoriał profesora Kazimierza Boruty
Brzeg [update:30-11-2019] | Poland,OP rapid |
30-11 30-11 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - gr. A (FIDE RAPID) odwołany
Warszawa [update:29-11-2019] | Poland,MA rapid |
30-11 01-12 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. B (1250-1800)
Warszawa [update:02-12-2019] | Poland,MA classic |
30-11 30-11 | XXVII Memoriał Remigiusza Bobołowicza
Kraków [update:02-12-2019] | Poland,MP rapid |
30-11 30-11 | ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa A (do FIDE)
Zielona Góra [update:01-12-2019] | Poland,LB blitz |
30-11 30-11 | ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa B
Zielona Góra [update:01-12-2019] | Poland,LB blitz |
December 2019 | ||
---|---|---|
01-12 01-12 | Mikołajkowy Turniej - klasyfikacyjny
Włoszakowice [update:02-12-2019] | Poland,WP rapid |
01-12 01-12 | Aktywna niedziela - szachy szybkie na Młocinach 3_2019
Warszawa [update:01-12-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 01-12 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 01-12 | Bajkowy Mikołaj - Ostróda
Ostróda [update:01-12-2019] | Poland,WM rapid |
01-12 01-12 | Bajkowy Mikołaj - Ostróda - Grupa do lat 8
Ostróda [update:01-12-2019] | Poland,WM rapid |
01-12 01-12 | Barbókowy Turniej Szachowy Gaworzyce 2019 - SP
Gaworzyce [update:01-12-2019] | Poland,DS rapid |
01-12 01-12 | Barbórkowy Turniej Szachowy Gaworzyce 2019 - OPEN
Gaworzyce [update:01-12-2019] | Poland,DS rapid |
01-12 01-12 | Gry bez prądu w Galaxy - Grudzień
Szczecin [update:25-11-2019] | Poland,ZP rapid |
01-12 01-12 | IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH 2019
Białystok [update:04-12-2019] | Poland,PL team, rapid |
01-12 01-12 | II Klubowy Turniej Szachowy Juniorów 2019
Lipusz [update:01-12-2019] | Poland,PO blitz |
01-12 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - Turniej Błyskawiczny - gr A
Kazyn k. Kielc [update:29-11-2019] | Poland,SK blitz |
01-12 01-12 | III Międzynarodowy Festiwal - SZACHOWE ANDRZEJKI - Turniej Błyskawiczny - gr B
Kaczyn k Kielc [update:29-11-2019] | Poland,SK blitz |
01-12 01-12 | III Turniej o Puchar Wójta Gminy Ciechanów
Ciechanów [update:01-12-2019] | Poland,MA blitz |
01-12 01-12 | III Turniej o Puchar Wójta Gminy Ciechanów Turniej B
Ciechanów [update:01-12-2019] | Poland,MA blitz |
01-12 01-12 | IV Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN C
Gniezno [update:14-11-2019] | Poland,WP rapid |
01-12 01-12 | Mikołajki na Wrocławskim Stadionie
Wrocław [update:25-11-2019] | Poland,DS rapid |
01-12 01-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 10 - karty prezentowe Empik!
Szemud [update:01-12-2019] | Poland,PO rapid |
01-12 01-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 12 - karty prezentowe Empik!
Szemud [update:01-12-2019] | Poland,PO rapid |
01-12 01-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 8 - karty prezentowe Empik!
Szemud [update:01-12-2019] | Poland,PO rapid |
01-12 01-12 | OTSz o Puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy -2007 i młodsi
Grochowe [update:01-12-2019] | Poland,PK rapid |
01-12 01-12 | PAWŁOWICKI MIKOLAJKOWY OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY dla DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [update:03-12-2019] | Poland,SL rapid |
01-12 01-12 | Powiatowy Turniej Szachowy "Szach-Mat" w Goworowie
Goworowo [update:01-12-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 01-12 | Szachowy Turniej Mikołajkowy Rzezawa 2019 - grupa B
Rzezawa [update:03-12-2019] | Poland,MP blitz |
01-12 01-12 | Szachowy Turniej Mikołajkowy Rzezawa 2019 - grupa C
Rzezawa [update:03-12-2019] | Poland,MP blitz |
01-12 01-12 | Turniej Czekoladowy w Hetmanie
Wrocław [update:11-12-2019] | Poland,DS rapid |
01-12 01-12 | Turniej dla Dzieci o Puchar Burmistrza Wołomina na (V i IV kat)
Wołomin [update:01-12-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 11-12 | Turniej Szachowy w Maratonie
Łomża [update:12-12-2019] | Poland,PL rapid |
01-12 01-12 | V Mikołajkowy Turniej Szachowy
Serock [update:01-12-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 01-12 | VII Mikołajkowy Ogółnopolski Turniej Szachowy- Grupa:A
Andrychów [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
01-12 01-12 | VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Szachowy - Grupa: B
Andrychów [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
01-12 01-12 | VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Szachowy- Grupa: C
Andrychów [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
01-12 01-12 | VII Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokółki -zmiana terminu na 15.12.2019!
Sokółka [update:06-11-2019] | Poland,PL rapid |
01-12 01-12 | VIII OtwarteMistrzostwa Strzałkowa o Puchar Wójta Gminy Radomsko
Strzałków [update:01-12-2019] | Poland,LD blitz |
01-12 01-12 | XI Barbórkowy Turniej Szachowy o "Kordzik Górniczy" - ŁĘCZNA 2019 (FIDE RAPID)
Łęczna [update:03-12-2019] | Poland,LU rapid |
01-12 01-12 | XIV Otwarte Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w szachach grupa A 2005 i młodsi do 1400
Dobczyce [update:06-12-2019] | Poland,MP rapid |
01-12 01-12 | XIV Otwarte Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w szachach grupa B OPEN
Dobczyce [update:01-12-2019] | Poland,MP rapid |
01-12 01-12 | XIX Grand Prix Ziemi Chojnickiej - JUNIORZY do lat 14
Chojnice [update:02-12-2019] | Poland,PO blitz |
01-12 01-12 | XIX Regionalny Turniej Szachowy o Grand Prix Ziemi Chojnickiej - Chojnice 2019
Chojnice [update:02-12-2019] | Poland,PO blitz |
01-12 01-12 | XV Diecezjalny Turniej Szachów Rodzinnych
Czeremcha [update:01-12-2019] | Poland,PL team, rapid |
01-12 01-12 | XX MISTRZOSTWA SZAMOTUŁ W GRZE BŁYSKAWICZNEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU
Szamotuły [update:01-12-2019] | Poland,WP blitz |
01-12 01-12 | XXII FESTIWAL SZACHOWY im. Henryka Grafki- grupa A - seniorzy
Szamotuły [update:01-12-2019] | Poland,WP blitz |
01-12 01-12 | XXII FESTIWAL SZACHOWY im. Henryka Grafki- grupa B
Szamotuły [update:01-12-2019] | Poland,WP rapid |
01-12 01-12 | XXII FESTIWAL SZACHOWY im. Henryka Grafki- grupa C
Szamotuły [update:01-12-2019] | Poland,WP rapid |
01-12 01-12 | XXII Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek: gr. C (1000-1400)
Warszawa [update:01-12-2019] | Poland,MA rapid |
01-12 08-12 | Z Szachami przez Polskę - XIV Turniej Szachowy KARKONOSZE
Szklarska Poręba [update:27-11-2019] | Poland,DS classic |
02-12 02-12 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:05-12-2019] | Poland,SL rapid |
02-12 10-12 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących 2019
Pokrzywna [update:10-12-2019] | Poland,MA team, classic |
02-12 02-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria IGRZYSKA MŁODZIEŻY
Sulechów [update:02-12-2019] | Poland,LB team, rapid |
02-12 02-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:02-12-2019] | Poland,LU rapid |
02-12 02-12 | Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 10
Sieradz [update:04-12-2019] | Poland,LD rapid |
02-12 07-01 | Turniej o kategorie sekcji szachowej AZS Klubu Politechniki Łódzkiej
Łódź [update:18-12-2019] | Poland,LD classic |
02-12 02-12 | XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA DZIECI 2019/2020 - Drużynowe Szachy
Zbąszyń [update:03-12-2019] | Poland,WP team, rapid |
03-12 03-12 | 15 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:03-12-2019] | Poland,LU rapid |
03-12 03-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria LICEALIADA
Sulechów [update:03-12-2019] | Poland,LB team, rapid |
03-12 03-12 | Finał Wojewódzki Licealiady w szachach
Dębica [update:03-12-2019] | Poland,PK team, blitz |
03-12 03-12 | Grand-Prix KSz Dwie Wieże Kraków - Turniej nr 2 (FIDE)
Kraków [update:03-12-2019] | Poland,MP rapid |
03-12 03-12 | Igrzyska młodzieży Powiatu Puławskiego
Osiny [update:03-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
03-12 03-12 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:03-12-2019] | Poland,LU classic |
03-12 03-12 | POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - IV Turniej
Bielsko-Biała [update:04-12-2019] | Poland,SL blitz |
03-12 03-12 | Szachowe Wtorki w GRRamyBAR - 3.12.2019
Wrocław [update:03-12-2019] | Poland,DS blitz |
03-12 03-12 | Szachowy Turniej Mikołajkowy Rzezawa 2019 - grupa A
Rzezawa [update:03-12-2019] | Poland,MP blitz |
03-12 03-12 | Turniej mikołajkowy SP 48 klasy I-II
Kraków [update:06-12-2019] | Poland,MP blitz |
03-12 03-12 | Turniej mikołajkowy SP 48 klasy III-IV i V-VIII
Kraków [update:06-12-2019] | Poland,MP blitz |
03-12 03-12 | Turniej o IV kategorie do lat 8
Zabrze [update:03-12-2019] | Poland,SL classic |
03-12 07-02 | Turniej o Wielki Puchar Przechodni Przezesa TS-R Hetman
Konin [update:08-02-2020] | Poland,WP classic |
03-12 03-12 | XIV Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:10-12-2019] | Poland,PL rapid |
03-12 03-12 | XXI WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2019/2020 - Drużynowe Szachy
Zbąszyń [update:03-12-2019] | Poland,WP team, rapid |
03-12 03-12 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 8
Kraków [update:03-12-2019] | Poland,MP blitz |
04-12 04-12 | 4 Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka GP 2020
Ulhówek [update:04-12-2019] | Poland,LU rapid |
04-12 04-12 | 853 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:04-12-2019] | Poland,MP rapid |
04-12 04-12 | Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady w Szachach
Myślenice [update:04-12-2019] | Poland,MP team, rapid |
04-12 04-12 | Igrzyska Dzieci - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [update:04-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
04-12 04-12 | Igrzyska Młodzieży Szkolnej - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [update:04-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
04-12 04-12 | II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w szachach Mroczków 2019
MROCZKÓW [update:02-12-2019] | Poland,SK blitz |
04-12 04-12 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy w SP !1 w Puławaach
Puławy [update:04-12-2019] | Poland,LU rapid |
04-12 04-12 | Licealiada - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [update:04-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
04-12 04-12 | VII Memoriał Szachowy im. Jana Niedźwieckiego
Radom [update:04-12-2019] | Poland,MA blitz |
04-12 04-12 | XIII Grand Prix Starachowicw Szachach - Turniej 3
Starachowice [update:04-12-2019] | Poland,SK blitz |
05-12 05-12 | 2 Turniej o Puchar Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka - GP 2020
Terszpol Kukiełki [update:05-12-2019] | Poland,LU rapid |
05-12 05-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria IGRZYSKA DZIECI
Sulechów [update:05-12-2019] | Poland,LB team, rapid |
05-12 05-12 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 3/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [update:05-12-2019] | Poland,MP blitz |
05-12 05-12 | Grand Prix Dziecięce Chrzanowskie Czwartki Szachowe-Turniej Finałowy
Chrzanów [update:05-12-2019] | Poland,MP blitz |
05-12 05-12 | Grand Prix Malbork 2019 Turniej X
Malbork [update:06-12-2019] | Poland,PO blitz |
05-12 05-12 | Klub P.Z.Szach. (392 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:05-12-2019] | Poland,MA rapid |
05-12 05-12 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2019 - chess 960 match (Fischer chess)
Wrocław [update:05-12-2019] | Poland team, rapid |
05-12 05-12 | Mikołajkowy Turniej
Zabrze [update:05-12-2019] | Poland,SL blitz |
05-12 06-12 | Mistrzostwa SP nr 13 w Toruniu na rok szk.2019/20
Toruń [update:06-12-2019] | Poland,KP rapid |
05-12 05-12 | TURNIEJ BŁYSKAWICZNY MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII SZACHOWEJ
DRZONKÓW [update:05-12-2019] | Poland,LB blitz |
05-12 05-12 | Turniej Otwarcia Towarzyszący Meczowi Szachowemu Kobiet Polska - Reszta Świata
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS rapid |
05-12 05-12 | Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Rektora GWSH Katowice
Katowice [update:13-12-2019] | Poland,SL blitz |
05-12 05-12 | Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza (3)
Warszawa [update:06-12-2019] | Poland,MA blitz |
05-12 05-12 | Wojewódzkie Igrzyska SZS Dzieci w Szachach Drużynowych 2019/2020
Zamość [update:09-12-2019] | Poland,LU team, classic |
05-12 05-12 | XIII Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w szachach Bliżyn 2019
Bliżyn [update:02-12-2019] | Poland,SK blitz |
05-12 05-12 | XVI Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych
Bydgoszcz [update:08-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
05-12 05-12 | XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach - ur. 2005 i 2006
Leśniakowizna [update:06-12-2019] | Poland,MA team, rapid |
05-12 05-12 | XXII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach - ur. 2007 i młodsi
Leśniakowizna [update:06-12-2019] | Poland,MA team, rapid |
06-12 06-12 | 18. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:06-12-2019] | Poland,PL rapid |
06-12 06-12 | 4 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca - GP 2020
Moniatycze [update:06-12-2019] | Poland,LU classic |
06-12 06-12 | 7. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [update:06-12-2019] | Poland,PL blitz |
06-12 06-12 | Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski Szachy aktywne I rzut
Poznań [update:06-12-2019] | Poland,WP blitz |
06-12 08-12 | European Rural Sports Games
Beregovo [update:07-12-2019] | Ukraine rapid |
06-12 06-12 | Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych (Klasy 7-8)
Koszalin [update:06-12-2019] | Poland,ZP team, rapid |
06-12 06-12 | Gram w szachy z kopernikiem
Olsztynn [update:12-12-2019] | Poland,WM blitz |
06-12 06-12 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
06-12 06-12 | Grand Prix Wadowic w Szachach -Turniej nr 840
Wadowice [update:06-12-2019] | Poland,MP classic |
06-12 07-12 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy
Czeremcha [update:08-12-2019] | Poland,PL classic |
06-12 12-12 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2019 - classical match
Wrocław [update:12-12-2019] | Poland team, classic |
06-12 06-12 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN
Ruciane-Nida [update:10-12-2019] | Poland,WM rapid |
06-12 06-12 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI
Ruciane-Nida [update:10-12-2019] | Poland,WM blitz |
06-12 06-12 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY w SZKOLE PODSTAWOWEJ w WARSZOWICACH
WARSZOWICE [update:06-12-2019] | Poland,SL rapid |
06-12 06-12 | Mikołajkowy Turniej - urodzeni 2003-2006
Ustrzyki Dolne [update:06-12-2019] | Poland,PK blitz |
06-12 06-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy urodzeni 2007-2009
Ustrzyki Dolne [update:06-12-2019] | Poland,PK rapid |
06-12 06-12 | Mistrzostwa Bydgoszczy Igrzyska Dzieci Szkół Podstawowych
Bydgoszcz [update:06-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
06-12 06-12 | Mistrzostwa Województwa W - M SZS Igrzysk Dzieci / 2007 i młodsi /
Ostróda [update:09-12-2019] | Poland,WM team, rapid |
06-12 06-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:06-12-2019] | Poland,LU rapid |
06-12 06-12 | TURNIEJ ''MIKOŁAJKOWY'' O MISTRZA GRY SZACHOWEJ
Wolsztyn [update:04-12-2019] | Poland,WP classic |
06-12 06-12 | Turniej dla Dzieci
Myślibórz [update:06-12-2019] | Poland,ZP blitz |
06-12 06-12 | Turniej klubowy w KKSz - 06-12-2019
Kraków [update:06-12-2019] | Poland,MP blitz |
06-12 06-12 | Turniej Kobiet w Szachach Błyskawicznych
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS blitz |
06-12 06-12 | TURNIEJ MIKOŁAJKOWY 6.12.2019
Wolsztyn [update:06-12-2019] | Poland,WP rapid |
06-12 06-12 | Turniej Mikołajkowy SP 189 Warszawa-Rembertów
Rembertów [update:06-12-2019] | Poland,MA rapid |
06-12 06-12 | Turniej treningowy Pałac Młodzieży Nowy Sącz
Nowy Sącz [update:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
06-12 06-12 | VII Grand Prix Dobczyc w Szachach 2019/2020 - Turniej III
Dobczyce [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
06-12 06-12 | Wojewódzka Licealiada SZS w Szachach Drużynowych 2019/2020
Zamość [update:09-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
06-12 06-12 | XVIII Turniej Mikołajkowy w SP-1 Zielona Góra.
Zielona Góra [update:08-12-2019] | Poland,LB blitz |
07-12 07-12 | 2. Turniej Szachowy ODK Słońce
Poznań [update:19-11-2019] | Poland,WP blitz |
07-12 07-12 | 4. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [update:19-12-2019] | Poland,PL rapid |
07-12 07-12 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi) - V Turniej Mikołajkowy
Lublin [update:11-12-2019] | Poland,LU rapid |
07-12 07-12 | AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - V Turniej Mikołajkowy
Lublin [update:09-12-2019] | Poland,LU rapid |
07-12 07-12 | Drużynowe Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych
Gdynia [update:08-12-2019] | Poland,PO team, blitz |
07-12 07-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. CHŁOPCY 2000-2004
Kostomłoty k. Kielc [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. CHŁOPCY 2005-2006
Kostomłoty k. Kielc [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. CHŁOPCY 2007-2008
Kostomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. DZIEWCZĘTA 2005-2006
Kostomłoty k. Kielc [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. DZIEWCZĘTA 2007-2008
Kostomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Grand Prix Juniorów turniej VIII Fide
Tczew [update:08-12-2019] | Poland,PO rapid |
07-12 07-12 | Grand Prix Siedlec 2019 - turniej 12 FINAŁ
Siedlce [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA B JUNIOR (dzieci i młodzież do lat 15) - 3.Turniej
Toruń [update:12-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 07-12 | Grand Prix Torunia 2019/2020 - GRUPA A ( OPEN) - 3. Turniej
Toruń [update:12-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 07-12 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 3
Ełk [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 3
Ełk [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 3
Ełk [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | II Klasyfikacyjny Szachowy Turniej Mikołajkowy dla dzieci
Poznań [update:07-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | II Turniej - XXI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach
ŁOMŻA [update:07-12-2019] | Poland,PL rapid |
07-12 07-12 | II Turniej Powiatu_Grand Prix 2020
Tomaszów Lubelski [update:07-12-2019] | Poland,LU rapid |
07-12 07-12 | III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa A (dzieci rocznik 2003-2009)
PSZCZYNA [update:07-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY - Grupa B (dzieci rocznik 2010 i młodsze)
PSZCZYNA [update:07-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie - dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli do rankingu 1400
Dąbrowa Górnicza [update:07-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 10
Gdynia [update:09-12-2019] | Poland,PO blitz |
07-12 07-12 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 14
Gdynia [update:08-12-2019] | Poland,PO blitz |
07-12 07-12 | Indywidualne Mistrzostwa Woj. Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 18
Gdynia [update:08-12-2019] | Poland,PO blitz |
07-12 07-12 | IV GRAND PRIX Miasta Katowice -Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 14-Mikołajkowy
Katowice [update:08-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | IV Memoriał Szachowy im. Andrzeja Radziewicza
Dawidy Bankowe [update:07-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska 2019 - rapid match
Wrocław [update:12-12-2019] | Poland team, rapid |
07-12 07-12 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY
Mokobody [update:07-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA DO 10 LAT
Kostomłoty [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA DO 6 LAT
Kostomłoty [update:28-11-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY GRUPA DO 8 LAT
Kostomłoty [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Mikołajki PSP nr 1
Strzelce Krajeńskie [update:11-12-2019] | Poland,LB blitz |
07-12 07-12 | Mikołajkowy turniej kwalifikacyjny juniorów starszych
Wadowice Górne [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży 2019
Krosno Odrzańskie [update:07-12-2019] | Poland,LB blitz |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - grupa A
Ligota Miliardowice [update:07-12-2019] | Poland,SL blitz |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - grupa B
Ligota Miliardowice [update:07-12-2019] | Poland,SL blitz |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - grupa C
Ligota Miliardowice [update:07-12-2019] | Poland,SL blitz |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - Mistrzostwa Powiatu Przeworskiego - Dzieci
Przeworsk [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - Mistrzostwa Powiatu Przeworskiego - OPEN
Przeworsk [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dzieci do lat 10
Wadowice Górne [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy dzieci do lat 7
Wadowice Górne [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Krzysztofa Statnika C-7
Nowe Skalmierzyce [update:07-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Krzysztofa Statnika CD-10
Nowe Skalmierzyce [update:07-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Krzysztofa Statnika CD-13
Nowe Skalmierzyce [update:07-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy im. Krzysztofa Statnika D-7
Nowe Skalmierzyce [update:07-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Klubu Gmabit Ślesin
Ślesin [update:10-12-2019] | Poland,WP rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [update:10-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | Mikołajkowy turniej szachowy w OKIS-ie
Zielonka [update:15-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | Mistrzostwa Gminy Dywity 2019
Dywity [update:08-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - II kolejka - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - II Liga - II kolejka - 2 edycja
Nowe Miasto Lubawskie [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach błyskawicznych 2019
Włocławek [update:07-12-2019] | Poland,KP blitz |
07-12 08-12 | OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019
Węgrów [update:11-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12 07-12 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 3 - Turniej A
Starachowice [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 3 - Turniej B
Starachowice [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 3 - Turniej C
Starachowice [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 3 - Turniej D
Starachowice [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
07-12 07-12 | Szachowa Sobota
Gorzów Wielkopolski [update:07-12-2019] | Poland,LB rapid |
07-12 07-12 | Szachowe weekendy na SGGW XII
Warszawa [update:07-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | Szachowy Turniej Mikołajkowy
Szydłowiec [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 08-12 | Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250)
Warszawa Ursus [update:08-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12 07-12 | Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2011 i młodsze
Warszawa Ursus [update:07-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | Turniej debiutantów (mikołajkowy)
Tarnów [update:07-12-2019] | Poland,MP blitz |
07-12 07-12 | Turniej drużynowy KANA - SZACH - Liga Pogórzańska
Tarnów [update:07-12-2019] | Poland,MP team, rapid |
07-12 07-12 | Turniej Finalny szachów szybkich sezonu 2019 w Starogardzie
Starogard Gdański [update:07-12-2019] | Poland,PO rapid |
07-12 07-12 | Turniej Grudniowy w Skoczku do 1250
Tczew [update:08-12-2019] | Poland,PO rapid |
07-12 08-12 | Turniej Kobiet w Szachach Szybkich
Wrocław [update:15-11-2019] | Poland,DS classic |
07-12 07-12 | Turniej mikołajkowy - gr.A - do lat 18
Gorlice [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | Turniej mikołajkowy - gr.B - do lat 10
Gorlice [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy 2019 - Juniorzy do lat 14 z maks. IV kategorią szachową
Choszczno [update:07-12-2019] | Poland,ZP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy 2019 - OPEN FIDE
Choszczno [update:07-12-2019] | Poland,ZP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy dla Dzieci do lat 12 z MDK-1
Bydgoszcz [update:08-12-2019] | Poland,KP blitz |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy o Puchar Starosty Kołobrzeskiego
Kołobrzeg [update:09-12-2019] | Poland,ZP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy- Gr A- 2003 i mł
Kraków Lubicz 5 [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy- Gr B- 2007 i mł
Kraków Lubicz 5 [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | Turniej Mikołajkowy- Gr C- 2011 i mł
Kraków Lubicz 5 [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | Turniej ODK Słońce 7 XII 2019
Poznań [update:07-12-2019] | Poland,WP blitz |
07-12 07-12 | TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR Burmistrza Stąporkowa
Stąporków [update:02-12-2019] | Poland,SK rapid |
07-12 07-12 | Turniej Szachowy z okazji 70-lecia MDK nr 2 do rankindu 1200
Bydgoszzc [update:07-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 07-12 | Turniej z okazji Dnia Podchorążego
Warszawa [update:04-12-2019] | Poland,MA blitz |
07-12 07-12 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - I LIGA
Kętrzyn [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | V Edycja Kętrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - III LIGA
Kętrzyn [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 07-12 | V Edycja Ketrzyńskiej Ligi Szkolnej w Szachach - II LIGA
Kętrzyn [update:07-12-2019] | Poland,WM rapid |
07-12 08-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa A FIDE
Wrocław [update:12-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12 08-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa B 1600
Wrocław [update:11-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12 08-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa C 1400
Wrocław [update:08-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12 08-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa D 1100-1250
Wrocław [update:28-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12 07-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa E 1000-1100
Wrocław [update:28-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 07-12 | V MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE 07-08.12.2019 Gupa ER 1000-1100
Wrocław [update:28-12-2019] | Poland,DS classic |
07-12 07-12 | V Otwarte Mistrzostwa Wsi Dziećmierowo
Kórnik [update:04-12-2019] | Poland,WP blitz |
07-12 08-12 | V Turniej Mikołajkowy - grupa A
Grodzisk Mazowiecki [update:09-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12 08-12 | V Turniej Mikołajkowy - grupa B
Grodzisk Mazowiecki [update:10-12-2019] | Poland,MA classic |
07-12 07-12 | V Turniej Mikołajkowy - grupa C
Grodzisk Mazowiecki [update:10-12-2019] | Poland,MA rapid |
07-12 07-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy - GRUPA BEZ KATEGORII
TORUŃ [update:07-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 07-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy - GRUPA DO 7 LAT
TORUŃ [update:07-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 07-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy - GRUPA JUNIOR
TORUŃ [update:07-12-2019] | Poland,KP rapid |
07-12 08-12 | VII Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Shogi
Warszawa [update:08-12-2019] | Poland,MA other |
07-12 07-12 | VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy
Chełm [update:09-12-2019] | Poland,LU rapid |
07-12 07-12 | Wojewódzkie Mistrzostwa OHP w szachach 2019
Niepołomice [update:07-12-2019] | Poland,MP blitz |
07-12 08-12 | XII Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa A
Wrocław [update:04-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 08-12 | XII Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa B
Wrocław [update:04-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 08-12 | XII Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C
Wrocław [update:04-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 08-12 | XII Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa D
Wrocław [update:04-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 08-12 | XII Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa OPEN
Wrocław [update:04-12-2019] | Poland,DS rapid |
07-12 07-12 | XII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ks. Prof. Antoniego Czaplińskiego
Bochnia [update:07-12-2019] | Poland,MP rapid |
07-12 07-12 | XIX Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego
Miłoradz [update:09-12-2019] | Poland,PO rapid |
07-12 07-12 | XVIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa A (do lat 8)
Gliwice [update:10-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | XVIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa B(do lat 10)
Gliwice [update:10-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | XVIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa C(do lat 13)
Gliwice [update:10-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | XVIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci - Grupa D(do lat 16)
Gliwice [update:10-12-2019] | Poland,SL rapid |
07-12 07-12 | XXI Licealiada Finał Województwa Wielkopolskiego w drużynowych szachach
Konin [update:07-12-2019] | Poland,WP team, rapid |
07-12 07-12 | XXI Licealiada FinałWojewództwa Wielkopolskiego w szachach
Konin [update:07-12-2019] | Poland,WP team, rapid |
07-12 07-12 | XXI OTSz o Mistrzostwo Powiatu Kraśnickiego - Wilkołaz
Wilkołaz [update:16-12-2019] | Poland,LU rapid |
07-12 07-12 | XXIII Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - 2006 - 2000
Brzozów [update:08-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | XXIII Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - 2007 i młodsi
Brzozów [update:08-12-2019] | Poland,PK rapid |
07-12 07-12 | XXIII Międzynarodowe Mikołajkowe Mistrzostwa Szachowe - OPEN
Brzozów [update:08-12-2019] | Poland,PK rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy do 11 lat
Golub -Dobrzyń [update:08-12-2019] | Poland,KP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 15
Golub - Dobrzyń [update:08-12-2019] | Poland,KP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajowy Turniej Szachowy do lat 9
Golub -Dobrzyń [update:08-12-2019] | Poland,KP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajowy Turniej Szachowy do lat 7
Golub- Dobrzyń [update:08-12-2019] | Poland,KP rapid |
08-12 08-12 | 4 Turniej GP 2019/20 Klubu Raszyn
Poznań [update:08-12-2019] | Poland,WP rapid |
08-12 08-12 | 4. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [update:08-12-2019] | Poland,PL rapid |
08-12 08-12 | AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WARSZAWY W SZACHACH
Warszawa [update:08-12-2019] | Poland,MA classic |
08-12 08-12 | Świąteczna Biesiada z Serca Akcja Wymarzony Prezent
Niepołomice [update:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
08-12 08-12 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. CHŁOPCY 2009-10
Kostomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. CHŁOPCY 2011-13
Kostomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. DZIEWCZYNKI 2009-2010
KOstomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. DZIEWCZYNKI 2011-13
Kostomłoty k. Kielc [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | Gram w Szachy z IM Igorem Janikiem - Warsztaty i Symultana. ZMIANA TERMINU
Olsztyn [update:27-11-2019] | Poland,WM rapid |
08-12 08-12 | GRAND PRIX - Galeria Echo - OFICJALNE ZAKOŃCZENIE + Turniej Mikołajkowy
Galeria Echo w Kielcach [update:07-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich
Zawiercie [update:09-12-2019] | Poland,SL classic |
08-12 08-12 | Grand-Prix Połczyna-Zdroju Finał
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [update:08-12-2019] | Poland,ZP rapid |
08-12 08-12 | I TURNIEJ SZACHOWY PORTALU SZACHY.INFO
Warszawa [update:04-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 10 (2009 i młodsi)
Wolbrom [update:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
08-12 08-12 | III Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 16 (2003 i młodsi)
Wolbrom [update:08-12-2019] | Poland,MP blitz |
08-12 08-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - MYŚLENICE grupa A OPEN do FIDE
Myślenice [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
08-12 08-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - MYŚLENICE grupa B 2005-2009
Myślenice [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
08-12 08-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - MYŚLENICE grupa C 2010 i młodsi
Myślenice [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
08-12 08-12 | III Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy
Msciszewice [update:08-12-2019] | Poland,PO blitz |
08-12 08-12 | IV Memoriał Janusza Rogalli
Bydgoszcz [update:08-12-2019] | Poland,KP rapid |
08-12 08-12 | IX GRAND PRIX TERESPOLA W SZACHACH 2019 SESJA IV JESIEŃ-FINAŁ
TERESPOL [update:09-12-2019] | Poland,LU rapid |
08-12 08-12 | MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH DK ORLE GNIAZDO
POZNAŃ [update:24-09-2019] | Poland,WP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy
Tarnów [update:08-12-2019] | Poland,MP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Arenie Legionowo - 2019
Legionowo [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy - open
Tarnów [update:08-12-2019] | Poland,MP rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy o kategorię w Klubie Sportowym Gazela
Warszawa [update:25-11-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar wójta gminy Rybno
Rybno (powiat działdowski) [update:08-12-2019] | Poland,WM rapid |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Galerii Echo - 16+
Galeria Echo - Kielce [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Galerii Echo - grupa zawodników do lat 10
Galeria Echo - Kielce [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Galerii Echo - grupa zawodników w wieku 11-15 lat
Galeria Echo - Kielce [update:08-12-2019] | Poland,SK blitz |
08-12 08-12 | Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Juniorów w szachach
Mińsk Mazowiecki [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy w szachach szybkich 2019 gr.A
Pniewy [update:09-12-2019] | Poland,WP rapid |
08-12 08-12 | Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy w szachach szybkich 2019 gr.B
Pniewy [update:09-12-2019] | Poland,WP rapid |
08-12 08-12 | Puchar AMWL w Szachach Błyskawicznych (FIDE)
Lublin [update:09-12-2019] | Poland,LU blitz |
08-12 08-12 | Puchar Wyszkowa turniej 8
Wyszków [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Szachiści grają dla Polonii 2020 - juniorki do lat 12 (grupa C)
Tomaszów Lubelski [update:08-12-2019] | Poland,LU rapid |
08-12 08-12 | Szachiści grają dla Polonii 2020 - juniorzy do lat 12 (grupa B)
Tomaszów Lubelski [update:08-12-2019] | Poland,LU rapid |
08-12 08-12 | Szachiści grają dla Polonii 2020 - OPEN (grupa A)
Tomaszów Lubelski [update:08-12-2019] | Poland,LU rapid |
08-12 08-12 | Turniej A-Dzieci o "Złotą Wieżę" pod Patronatem Wójta Gminy LELIS
LELIS Powiat Ostrołecki CKB i S ul. Szkolna 48 [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Turniej B-SENIOR o "Złotą Wieżę" pod Patronatem Wójta Gminy LELIS
LELIS Powiat Ostrołecki CKB i S ul. Szkolna 48 [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią)
Warszawa Ursus [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | Turniej Mikołajkowy do lat 12
Zabrze [update:17-12-2019] | Poland,SL rapid |
08-12 08-12 | V Turniej Mikołajkowy - grupa D
Grodzisk Mazowiecki [update:10-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | VIII Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:02-12-2019] | Poland,SK rapid |
08-12 08-12 | VIII Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B
Suwałki [update:09-12-2019] | Poland,PL rapid |
08-12 08-12 | XV Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr B (kat.V i bez kategori
Warszawa [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | XV Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich gr. A (kat.IV i wyżej)
Warszawa [update:08-12-2019] | Poland,MA rapid |
08-12 08-12 | XVII Gwiazdkowy Turniej Szachowy
Rawicz [update:08-12-2019] | Poland,WP rapid |
09-12 09-12 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:05-12-2019] | Poland,SL rapid |
09-12 09-12 | Finałowy Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - chłopcy
Warszawa [update:10-12-2019] | Poland,MA rapid |
09-12 09-12 | Finałowy Turniej Szachowy "Szachy w Mazowieckiej Szkole" - dziewczęta
Warszawa [update:12-12-2019] | Poland,MA rapid |
09-12 09-12 | II Mistzrostwa SP Sorbin 2019
SORBIN [update:09-12-2019] | Poland,SK classic |
09-12 09-12 | Mikołajkowy turniej szachowy
Gniezno [update:09-12-2019] | Poland,WP blitz |
09-12 09-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:02-12-2019] | Poland,LU rapid |
09-12 09-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:09-12-2019] | Poland,LU rapid |
10-12 10-12 | 16 Turniej o Puchary Wójta Rachań- Romana Miedziaka - GP 2020
Michalów [update:10-12-2019] | Poland,LU rapid |
10-12 10-12 | I Turniej ku czci Henryka Sienkiewicza Wola Okrzejska 2019
Okrzeja [update:10-12-2019] | Poland,LU rapid |
10-12 10-12 | Mistrzostwa Szkoły NSMS 2019
Żory [update:10-12-2019] | Poland,SL blitz |
10-12 10-12 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-A GIM (ur. w 2006r. i starsi)
SP Przebieczany [update:10-12-2019] | Poland,MP rapid |
10-12 10-12 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-B CH (ur. w 2007r. i młodsi)
SP Przebieczany [update:10-12-2019] | Poland,MP rapid |
10-12 10-12 | Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 3 Gr-C DZ (ur. w 2007r. i młodsze)
SP Przebieczany [update:10-12-2019] | Poland,MP rapid |
10-12 10-12 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:10-12-2019] | Poland,LU rapid |
10-12 11-12 | Turniej o III kategorie do lat 10
Zabrze [update:11-12-2019] | Poland,SL classic |
10-12 10-12 | XV Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:11-12-2019] | Poland,PL rapid |
11-12 11-12 | Mikołajkowy Turniej klasyfikacyjny w SP 6 Jaworzno
Jaworzno [update:11-12-2019] | Poland,SL rapid |
11-12 11-12 | 854 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:11-12-2019] | Poland,MP rapid |
11-12 11-12 | Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych (Klasy1-6)
Koszalin [update:11-12-2019] | Poland,ZP team, rapid |
11-12 11-12 | GRAND PRIX WARZELNI PIWA Turniej II Sezon 7
Bydgoszcz [update:11-12-2019] | Poland,KP blitz |
11-12 11-12 | IV Srarachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 3
Starachowice [update:12-12-2019] | Poland,SK blitz |
11-12 11-12 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Finał Igrzyska Młodzieży
Zgierz [update:11-12-2019] | Poland,LD team, rapid |
11-12 11-12 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach - Finał Igrzyska Dzieci
Zgierz [update:12-12-2019] | Poland,LD team, blitz |
11-12 11-12 | Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach - Finał Igrzyska Dzieci - WYNIKI KOŃCOWE
Zgierz [update:13-12-2019] | Poland,LD team, rapid |
11-12 11-12 | Turn. szach. w Społ. Szkole Podst. nr 4 w Ursusie
Warszawa [update:11-12-2019] | Poland,MA rapid |
11-12 11-12 | Turniej Warcabowy "Szkolni mistrzowie"
Gniezno [update:11-12-2019] | Poland,WP blitz |
11-12 11-12 | XI Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 w Zamościu w Szachach
Zamość [update:11-12-2019] | Poland,LU rapid |
12-12 15-12 | 13. rocnik TALENT Cup 2019
Malenovice [update:14-10-2019] | Czech Republic classic |
12-12 12-12 | Drużynowe Mistrzostwa Żnina szkół podstawowych - rocznik 2005-2006
Żnin [update:12-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
12-12 12-12 | Drużynowe Mistrzostwa Żnina szkół podstawowych - rocznik 2007 i młodsi
Żnij [update:12-12-2019] | Poland,KP team, blitz |
12-12 12-12 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 4/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [update:12-12-2019] | Poland,MP blitz |
12-12 12-12 | Grand Prix dzieciece Nr1-Cykl II
Chrzanów [update:12-12-2019] | Poland,MP blitz |
12-12 12-12 | Klub P.Z.Szach. (393 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:12-12-2019] | Poland,MA rapid |
12-12 12-12 | Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w Czernikowie w szachach
Czernikowo [update:12-12-2019] | Poland,KP rapid |
12-12 12-12 | Przedświąteczne sparingowanie
Lubartów [update:13-12-2019] | Poland,LU blitz |
12-12 12-12 | Turniej świąteczny sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Grudzień 2019
Bytom [update:12-12-2019] | Poland,SL rapid |
12-12 12-12 | Turniej Szachów Szybkich w KS Elbrus Gr A
Łomża [update:12-12-2019] | Poland,PL rapid |
12-12 12-12 | Turniej Szachów Szybkich w KS Elbrus Gr B
Łomża [update:12-12-2019] | Poland,PL rapid |
12-12 12-12 | Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych o "Złotą Wieżę Piastowską"
Cieszyn [update:13-12-2019] | Poland,SL rapid |
13-12 13-12 | 19. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - blitz
Białystok [update:13-12-2019] | Poland,PL blitz |
13-12 13-12 | 8. runda Grand Prix Suwałk 2019 - rapid
Suwałk [update:13-12-2019] | Poland,PL rapid |
13-12 13-12 | Akademickie Mistrzostwa Śląska 2019
Gliwice [update:13-12-2019] | Poland,SL blitz |
13-12 13-12 | Bożonarodzeniowy turniej szachów błyskawicznych
Gniezno [update:13-12-2019] | Poland,WP blitz |
13-12 15-12 | CIDERSZACH 2019
Radzionków [update:15-12-2019] | Poland,SL classic |
13-12 13-12 | Cztery Pory Roku ZIMA
Głogow [update:13-12-2019] | Poland,DS blitz |
13-12 13-12 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych
Żnin [update:13-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
13-12 13-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół - Licealiada 2019
Wieluń [update:13-12-2019] | Poland,LD team, rapid |
13-12 13-12 | Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szachach Drużynowych (Szkoły Średnie)
Kołobrzeg [update:13-12-2019] | Poland,ZP team, rapid |
13-12 13-12 | GP Polonii Wrocław 13-12-2019
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
13-12 13-12 | Grand Prix w Hetmanie - IV turniej FIDE 5 rund P'10+4s
Konin [update:17-10-2019] | Poland,WP rapid |
13-12 13-12 | Grand Prix Wadowic w Szachach- Turniej nr841
Wadowice [update:13-12-2019] | Poland,MP rapid |
13-12 13-12 | Krośnieńska Liga Szachowa "Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ II
Krosno Odrzańskie [update:31-12-2019] | Poland,LB rapid |
13-12 13-12 | MAMO TATO ZAGRAJMY W SZACHY Turniej XIII
Białystok [update:13-12-2019] | Poland,PL blitz |
13-12 13-12 | Mistrzostwa Drużynowe SP 71 2019
Wrocław [update:13-12-2019] | Poland,DS team, classic |
13-12 13-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:13-12-2019] | Poland,LU rapid |
13-12 14-12 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1400
Gdynia [update:14-12-2019] | Poland,PO classic |
13-12 14-12 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1600
Gdynia [update:20-12-2019] | Poland,PO classic |
13-12 13-12 | Szachowa Liga Młodych Mistrzów (8z8) Finał
Lubartów [update:13-12-2019] | Poland,LU rapid |
13-12 13-12 | Turniej klubowy w KKSz
Kraków [update:13-12-2019] | Poland,MP blitz |
13-12 20-12 | Turniej piątkowy (6)
Mińsk Mazowiecki [update:22-12-2019] | Poland,MA rapid |
13-12 13-12 | Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w Szachach Drużynowych
Tomaszów Lubelski [update:13-12-2019] | Poland,LU team, rapid |
13-12 15-12 | XVIII Warsaw Solving Grand Prix
Sękocin Stary [update:18-12-2019] | Poland,MA other |
13-12 13-12 | XXIX Barbórkowy Turniej Szachowy
BOGUSZOWICE [update:13-12-2019] | Poland,SL blitz |
14-12 14-12 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1000-1100
GDAŃSK [update:14-12-2019] | Poland,PO rapid |
14-12 14-12 | Otwarty Turniej Szachowy w Woli Radłowskiej - juniorzy (szkoły podstawowe)
Wola Radłowska [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | Otwarty Turniej Szachowy w Woli Radłowskiej - open
Wola Radłowska [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 15-12 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1400
GDAŃSK [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
14-12 15-12 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1600-1700
GDAŃSK [update:15-12-2019] | Poland,PO classic |
14-12 14-12 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - FIDE OPEN - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa A - Turniej 4 (bez ograniczeń wiekowych)
Suwałki [update:14-12-2019] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa B - Turniej 4 (2008-2010 r.)
Suwałki [update:14-12-2019] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | 300 LAT MIASTA SUWAŁK - XXVI edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej w Szachach - Grupa C - Turniej 4 (2011 r. i mł.)
Suwałki [update:14-12-2019] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | 4. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi)
Białystok [update:15-12-2019] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | Świąteczne Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 12
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Świąteczne Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 6
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Świąteczne Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa do lat 7
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Świąteczne Mistrzostwa Akademii Młodego Szachisty 2019 - Grupa OPEN
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Świąteczne Mistrzostwa Akademii Młogego Szachisty 2019 - Grupa do lat 9
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Żorska Liga Szachowa Juniorów Zakończenie 2019 roku
Żory [update:17-12-2019] | Poland,SL blitz |
14-12 14-12 | Żorska liga Szachowa Seniorów Zakończenie 2019 roku
Żory [update:17-12-2019] | Poland,SL rapid |
14-12 14-12 | Bialska Liga Szachowa 2019/2020 - turniej 2
Łomazy [update:15-12-2019] | Poland,LU rapid |
14-12 14-12 | Brzeg Castle Rapid - III Memoriał IA M. Iskierki i J. Stalińskiej z d.Iskierko
Brzeg [update:14-12-2019] | Poland,OP rapid |
14-12 14-12 | Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix
Legnica [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Drużynowe Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Szachach Szybkich
Łódź [update:18-12-2019] | Poland,LD team, rapid |
14-12 08-02 | Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors - Klimczok 2020
Imielin Rybnik [update:08-02-2020] | Poland,SL team, classic |
14-12 14-12 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 4
Koronowo [update:16-12-2019] | Poland,KP rapid |
14-12 14-12 | Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B - Turniej 4
Koronowo [update:14-12-2019] | Poland,KP rapid |
14-12 14-12 | Grand Prix Ostródy - III zjazd
Ostróda [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Grudniowy turniej po kategorie - chłopcy
Żarów [update:15-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Grudniowy turniej po kategorie - dziewczęta
Żarów [update:15-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej B
Starachowice [update:16-12-2019] | Poland,SK blitz |
14-12 14-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej C
Starachowice [update:14-12-2019] | Poland,SK blitz |
14-12 14-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Juniotów - Turniej A
Starachowice [update:13-12-2019] | Poland,SK blitz |
14-12 15-12 | I Biłgoraj Weekend Open U2200
Biłgoraj [update:15-12-2019] | Poland,LU classic |
14-12 14-12 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowe UW gr. A
Warszawa [update:14-12-2019] | Poland,MA rapid |
14-12 14-12 | I Otwarte Mistrzostwa Szachowe UW gr. B
Warszawa [update:14-12-2019] | Poland,MA rapid |
14-12 14-12 | II Dziecięcy Świąteczny Turniej Szachowy P'15 Trzebinia 2019 ( U 10 )
Trzebinia [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | II Dziecięcy Świąteczny Turniej Szachowy P'15 Trzebinia 2019 ( U 12 )
Trzebinia [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | II Dziecięcy Świąteczny Turniej Szachowy P'15 Trzebinia 2019 ( U 14 )
Trzebinia [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | II Dziecięcy Świąteczny Turniej Szachowy P'15 Trzebinia 2019 ( U 8 )
Trzebinia [update:14-11-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | II Memoriał Bogusława Sygulskiego
Czarna [update:14-12-2019] | Poland,PK rapid |
14-12 14-12 | II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy Juniorów w Grze Błyskawicznej
Bydgoszcz [update:15-12-2019] | Poland,KP blitz |
14-12 14-12 | II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy Seniorów w Grze Błyskawicznej
Bydgoszcz [update:15-12-2019] | Poland,KP blitz |
14-12 14-12 | II Puchar Polonii Wrocław
Wrocław [update:13-12-2019] | Poland,DS blitz |
14-12 14-12 | II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Niwiska - grupa A
Niwiska [update:14-12-2019] | Poland,PK other |
14-12 14-12 | II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Niwiska - grupa B
Niwiska [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
14-12 14-12 | II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Niwiska - grupa C
Niwiska [update:07-12-2019] | Poland,PK rapid |
14-12 15-12 | III Biłgoraj Open - grupa B (1400-1600)
Biłgoraj [update:13-12-2019] | Poland,LU classic |
14-12 15-12 | III Biłgoraj Open - grupa C (1000-1250)
Biłgoraj [update:28-11-2019] | Poland,LU classic |
14-12 14-12 | Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Szachy
Lublin [update:16-12-2019] | Poland,LU rapid |
14-12 15-12 | IV URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - grupa FIDE
Warszawa [update:20-12-2019] | Poland,MA classic |
14-12 14-12 | IX OTWARTE MISTRZOSTWA SZACHOWE O PUCHAR WÓJTA GMINY SZCZERCOW
Szczerców [update:14-12-2019] | Poland,LD blitz |
14-12 14-12 | Liga Szkolna 2019/20 3 kolejka I liga - Olsztyn
Olsztyn [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Liga Szkolna 2019/20 3 kolejka II liga - Olsztyn
Olsztyn [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Liga Szkolna 2019/20 3 kolejka III liga - Olsztyn
Olsztyn [update:16-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Magnusik 2/2019
Zielona Góra [update:15-12-2019] | Poland,LB classic |
14-12 14-12 | Mikołajkowo - Świąteczny Turniej Szachowy
Strzelce Krajeńskie [update:15-12-2019] | Poland,LB rapid |
14-12 14-12 | Mikołajkowy Festiwal Szachowy - Otwarte Mistrzostwa Łodzi Juniorów w Szachach Błyskawiczych 2019
Łódź [update:14-12-2019] | Poland,LD blitz |
14-12 14-12 | Mikołajkowy Festiwal Szachowy - Otwarte Mistrzostwa Łodzi Seniorów w Szachach Błyskawiczych 2019
Łódź [update:14-12-2019] | Poland,LD blitz |
14-12 14-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorzy
Myślibórz [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Seniorzy
Myślibórz [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | Otwarte Mistrzostwa WARSZAWY w Szachach Szybkich
Warszawa [update:14-12-2019] | Poland,MA rapid |
14-12 15-12 | Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - Turniej A
Skarżysko-Kamienna [update:15-12-2019] | Poland,SK classic |
14-12 14-12 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1000-1100
Gdynia [update:14-12-2019] | Poland,PO rapid |
14-12 14-12 | Pomorski Klasyfikacyjny Otwarty Turniej Szachowy 1200-1250
Gdynia [update:14-12-2019] | Poland,PO rapid |
14-12 14-12 | Puchar Galerii Tęcza Kalisz w szachach do lat 12 (2007r. i młodsi)
Kalisz [update:14-12-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 14-12 | Puchar Galerii Tęcza Kalisz w szachach - grupa OPEN (ur.2006 i starsi)
Kalisz [update:14-12-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 15-12 | SPECJALNY ŚWIĄTECZNY URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - grupa NA II i III KATEGORIE
Warszawa [update:17-12-2019] | Poland,MA classic |
14-12 14-12 | SPECJALNY ŚWIĄTECZNY URSYNOWSKI FESTIWAL SZACHOWY - PIERWSZE KROKI NA V I IV KATEGORIĘ
Warszawa [update:22-12-2019] | Poland,MA rapid |
14-12 14-12 | Szachiści graja dla Polonii - Juniorzy 2005 - 2006
Nowe Miasto Lubawskie [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Szachiści grają dla Polonii - Juniorki 2005 - 2006
Nowe Miasto Lubawskie [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Szachiści grają dla Polonii - Juniorki 2007 i młodsze
Nowe Miasto Lubawskie [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Szachiści grają dla Polonii - juniorzy 2007 i młodsi
Nowe Miasto Lubawskie [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | SZACHY ŁĄCZĄ POKOLENIA - Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego
Katowice [update:14-12-2019] | Poland,SL rapid |
14-12 14-12 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - I liga - trzecia kolejka
Uzdowo 75 [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - II liga - trzecia kolejka
Uzdowo 75 [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - III liga - trzecia kolejka
Uzdowo 75 [update:14-12-2019] | Poland,WM rapid |
14-12 14-12 | Turniej Świąteczny z okazji Bożego Narodzenia - OPEN A
Jelenia Góra [update:14-12-2019] | Poland,DS blitz |
14-12 14-12 | Turniej Świąteczny z okazji Bożego Narodzenia - OPEN B
Jelenia Góra [update:14-12-2019] | Poland,DS blitz |
14-12 14-12 | Turniej Świąteczny z okazji Bożego Narodzenia - OPEN C
Jelenia Góra [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej Świąteczny z okazji Bożego Narodzenia - OPEN D
Jelenia Góra [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej dla Nauczycieli w SP nr 11
Suwałki [update:16-12-2019] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | Turniej Gwiazdkowo - Integracyjny Skoczka
Tczew [update:15-12-2019] | Poland,PO rapid |
14-12 14-12 | Turniej Gwiazdkowy dla dzieci - r. 2003 i mł. do rank 1800 - Turniej Gwiazdorów
Poznań [update:14-12-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 14-12 | Turniej Gwiazdkowy dla dzieci - r. 2009 i mł. do rank 1400 - Turniej Elfów
Poznań [update:14-12-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 14-12 | Turniej mikołajkowy "Szachiści grają dla Polonii"
Wałcz [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | Turniej o Puchar Przewodniczacego Rady Miasta Tomaszowa Lub
Tomaszów Lubelski [update:14-12-2019] | Poland,LU rapid |
14-12 14-12 | Turniej szachowy im. K.Przybyłka - juniorzy do lat 16
Leśnica [update:14-12-2019] | Poland,OP rapid |
14-12 14-12 | Turniej szachowy im. K.Przybyłka - OPEN
Leśnica [update:14-12-2019] | Poland,OP rapid |
14-12 14-12 | Turniej VII gm gr C rocznik 2003-2005
Ochotnica Dolna [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | Turniej VII gm gr D Open rocznik 2002 i starsi
Ochotnica Dolna [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | Turniej VII gm gr-B rocznik 2006-2008
Ochotnica Dolna [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | Turniej VII Gmin gr - A rocznik 2009 i młodsi
Ochotnica Dolna [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 5
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 6
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | Turniej Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 8
Wrocław [update:14-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 15-12 | V DRUŻYNOWY PUCHAR PODKARPACIA W SZACHACH KLASYCZNYCH SENIORÓW
Dukla [update:14-12-2019] | Poland,PK team, classic |
14-12 15-12 | VI ADWENTOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019 grupa A
WĘGRÓW [update:15-12-2019] | Poland,MA classic |
14-12 14-12 | VI ADWENTOWY TURNIEJ SZACHOWY WĘGRÓW 2019 grupa B
WĘGRÓW [update:15-12-2019] | Poland,MA rapid |
14-12 14-12 | VII GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA JUNIORÓW DO LAT 18 3 grupy
Skórzewo 10 km od Poznania [update:23-11-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 14-12 | VII Turniej Szachowy Młodzieży Szkolnej VIII Dzielnicy Dębniki
Kraków [update:14-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | VIII ŚWIĄTECZNY OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY (do FIDE)
ŁODYGOWICE [update:14-12-2019] | Poland,SL blitz |
14-12 15-12 | VIII Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Szachowy - 08-09.12.2019
Suwałki [update:12-01-2020] | Poland,PL rapid |
14-12 14-12 | XI Mistrzostwa KKSz "Po 60" - VII Memoriał Jana Majchrowicza
Kraków [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
14-12 14-12 | XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | XII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:15-12-2019] | Poland,PO rapid |
14-12 14-12 | XIV Przedświąteczny Otwarty Turniej w Szachach Aktywnych
Sosnowiec [update:14-12-2019] | Poland,SL rapid |
14-12 14-12 | XIV Przedświąteczny Otwarty Turniej w Szachach Aktywnych - Dzieci
Sosnowiec [update:14-12-2019] | Poland,SL rapid |
14-12 14-12 | XVIII Memoriał Sanisława Szumskiego i Marysława Kostki
Stargard [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 6 turniej
Bogatynia [update:18-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 6 turniej
Bogatynia [update:18-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 6 turniej
Bogatynia [update:18-12-2019] | Poland,DS rapid |
14-12 14-12 | XX Gwiazdkowy Turniej Szachowy Śmigiel
Śmigiel [update:10-09-2019] | Poland,WP rapid |
14-12 14-12 | XXI Grand Prix Gryfina FINAŁ 2019
GRYFINO [update:14-12-2019] | Poland,ZP rapid |
14-12 14-12 | XXXIII Memoriał A. Czarnoty i IX S. Szeląga o Puchar Starosty Częstochowskiego
Częstochowa [update:15-12-2019] | Poland,SL rapid |
14-12 14-12 | Zimowy Turniej Szachowy w SM Kopernik 2019
Toruń [update:14-12-2019] | Poland,KP rapid |
15-12 15-12 | VIII TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ" - Grupa 1100-1250
GDAŃSK [update:05-01-2020] | Poland,PO rapid |
15-12 15-12 | 4. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi)
Białystok [update:15-12-2019] | Poland,PL rapid |
15-12 15-12 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
15-12 15-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa lubuskiego seniorów w szachach szybkich
Sulechów [update:18-12-2019] | Poland,LB team, rapid |
15-12 15-12 | Gwiazdkowy Weteranów 15XII2019 im. prof. Andrzeja Kwileckiego
Poznań [update:15-12-2019] | Poland,WP rapid |
15-12 15-12 | III Otwarty Międzyszkolny Turniej Szachowy
Bytow [update:15-12-2019] | Poland,PO blitz |
15-12 15-12 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D07/C07
Mielec [update:15-12-2019] | Poland,PK rapid |
15-12 15-12 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D09/C09
Mielec [update:15-12-2019] | Poland,PK rapid |
15-12 15-12 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D11/C11
Mielec [update:15-12-2019] | Poland,PK classic |
15-12 15-12 | IX Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2019 T4 gr. D15/C15
Mielec [update:15-12-2019] | Poland,PK rapid |
15-12 15-12 | Małe Piaseczyńskie Szachogranie Turniej do lat 12
Piaseczno [update:15-12-2019] | Poland,MA rapid |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej dla Dzieci - Szachiści grają dla Polonii - Grupa dzieci do lat 12
Łódź [update:15-12-2019] | Poland,LD rapid |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej dla Dzieci - Szachiści grają dla Polonii - Grupa dzieci powyżej 12 roku życia
Łódź [update:13-12-2019] | Poland,LD rapid |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej A
Sandomierz [update:15-12-2019] | Poland,SK blitz |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej B
Sandomierz [update:15-12-2019] | Poland,SK blitz |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej C
Sandomierz [update:15-12-2019] | Poland,SK blitz |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy Juniorów - Turniej D
Sandomierz [update:15-12-2019] | Poland,SK blitz |
15-12 15-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy w Izbie Lekarskiej
Gdańsk [update:15-12-2019] | Poland,PO rapid |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Klubu NASZACH - grupa A
Nowy Tomyśl [update:19-12-2019] | Poland,WP rapid |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Klubu NASZACH - grupa B
Nowy Tomyśl [update:15-12-2019] | Poland,WP rapid |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Chłopcy - 7 lat
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Chłopcy - 8 lat
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Chłopcy - 9 lat
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Chłopcy do lat 6
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Dziewczynki - 7 lat
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Dziewczynki do lat 6
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Mistrzostwa Rybnika - Dziewczyny - 9 i 8 lat
Rybnik [update:15-12-2019] | Poland,SL blitz |
15-12 15-12 | Otwarte Mistrzostwa WARSZAWY w Szachach Błyskawicznych
Warszawa [update:15-12-2019] | Poland,MA blitz |
15-12 15-12 | Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - Turniej B
Skarżysko-Kamienna [update:18-12-2019] | Poland,SK rapid |
15-12 15-12 | PIASTOWSKI WIGILIJNY TURNIEJ SZACHOWY
Piastów [update:16-12-2019] | Poland,MA rapid |
15-12 15-12 | Puchar Akademii Spuraskiej - zapisy poprzez chessmanager
Supraśl [update:07-12-2019] | Poland,PL rapid |
15-12 15-12 | Turniej Finałowy GRAND PRIX WARMII I MAZUR W SZACHACH SZYBKICH 2019
Olsztyn [update:18-12-2019] | Poland,WM rapid |
15-12 15-12 | Turniej Mikołajkowy "Szachiści grają dla Polonii"
Koszalin [update:15-12-2019] | Poland,ZP blitz |
15-12 15-12 | Turniej Mikołajkowy 2019
Świecie [update:15-12-2019] | Poland,KP rapid |
15-12 15-12 | Turniej Szachowy w Termach Chochołowskich
Chochołów [update:15-12-2019] | Poland,MP rapid |
15-12 15-12 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego. A
Sokołów Podlaski [update:15-12-2019] | Poland,MA rapid |
15-12 15-12 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego. B
Sokołów Podlaski [update:15-12-2019] | Poland,MA blitz |
15-12 15-12 | V Drużynowy Puchar Podkarpacia w Szachach Szybkich Juniorów 2019
Dukla [update:26-12-2019] | Poland,PK team, rapid |
15-12 15-12 | V Piaseczyńskie Szachogranie
Piaseczno [update:15-12-2019] | Poland,MA rapid |
15-12 15-12 | VII Gwiazdkowy Turniej Szachowy KS Korona Zakrzewo 2019 FIDE OPEN
Skórzewo [update:11-12-2019] | Poland,WP rapid |
15-12 15-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka 2019 gr A - OPEN
Sokółka [update:15-12-2019] | Poland,PL rapid |
15-12 15-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka 2019 gr B - ranking krajowy 1600 i niższy
Sokółka [update:15-12-2019] | Poland,PL rapid |
15-12 15-12 | VII Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sokółka gr C - rocznik 2012 i młodsi
Sokółka [update:15-12-2019] | Poland,PL rapid |
15-12 15-12 | Wojewódzki Turniej Mikołajkowy do 12 14 16 18 OPEN - XI Memoriał Marka Łobejko
Lublin [update:16-12-2019] | Poland,LU rapid |
15-12 15-12 | Wojewódzki Turniej Mikołajkowy Młodych Talentów do 8 i 10 lat-Memoriał M.Łobejko
Lublin [update:15-12-2019] | Poland,LU rapid |
15-12 15-12 | XIX Otwarte Mistrzostwa Szachowe klubu LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
CHRÓŚCICE [update:15-12-2019] | Poland,OP rapid |
15-12 15-12 | XXXIV MEMORIAŁ SZACHOWY im. T. NOWICKIEGO
Przyjma [update:15-12-2019] | Poland,WP rapid |
16-12 16-12 | CAPABLANCA CHESS CAFE
Rybnik [update:05-12-2019] | Poland,SL rapid |
16-12 16-12 | Drużynowe Igrzyska Dzieci w Szachach Szkół Podstawowych w Toruniu
Toruń [update:16-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
16-12 16-12 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej MASTERS Juniorzy
Rzeszów [update:16-12-2019] | Poland,PK rapid |
16-12 16-12 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej MASTERS Seniorzy
Rzeszów [update:16-12-2019] | Poland,PK rapid |
16-12 16-12 | Grand-Prix Rzeszowa P-15 w OKK Akwarium 2019 - turniej pocieszenia
Rzeszów [update:16-12-2019] | Poland,PK rapid |
16-12 16-12 | Indywidualne Mistrzostwa Nowego Sącza Szkół chłopcy
Nowy Sącz [update:16-12-2019] | Poland,MP blitz |
16-12 16-12 | Mistrzostwa I LO w Radzyniu Podlaskim
Radzyń Podlaski [update:16-12-2019] | Poland,LU rapid |
16-12 16-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:16-12-2019] | Poland,LU rapid |
16-12 16-12 | Turniej Szachów Błyskawicznych dla Dzieci i Młodzieży - bez nagród :)
Kartuzy [update:16-12-2019] | Poland,PO blitz |
16-12 16-12 | V Bożonarodzeniowy TSz o Puchar Dyrektora SP w Noswce - klasy I-III
Nosówka [update:16-12-2019] | Poland,PK rapid |
16-12 16-12 | V Bożonarodzeniowy TSz o Puchar Dyrektora SP w Noswce - klasy IV-VIII
Nosówka [update:16-12-2019] | Poland,PK rapid |
17-12 17-12 | Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej SP Torunia
Toruń [update:17-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
17-12 17-12 | Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Szachach - rok szkolny 2019/2020
Wrocław [update:17-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
17-12 17-12 | Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach - rok szkolny 2019/2020
Wrocław [update:17-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
17-12 17-12 | II Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora KOSTKI
Kraków [update:17-12-2019] | Poland,MP rapid |
17-12 17-12 | Mistrzostwa Gubina w szachach błyskawicznych
Gubin [update:17-12-2019] | Poland,LB blitz |
17-12 17-12 | Otwarte Turnieje Szachowe z m. LUBLIN- (Aktywny-Lublin BO 2019)
Lublin [update:17-12-2019] | Poland,LU rapid |
17-12 17-12 | XVI Runda V Edycji Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [update:17-12-2019] | Poland,PL rapid |
17-12 17-12 | XXVII Cykl Turniejów Błyskawicznych Drogowca - Turniej 9
Kraków [update:17-12-2019] | Poland,MP blitz |
18-12 18-12 | Lipińska Liga Szachowa 2019 - VIII runda FINAŁ
Lipinki [update:18-12-2019] | Poland,MP rapid |
18-12 18-12 | 855 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [update:18-12-2019] | Poland,MP rapid |
18-12 18-12 | Świąteczny Turniej Szachowy VI-VIII
Ciechanów [update:18-12-2019] | Poland,MA classic |
18-12 18-12 | Świąteczny Turniej Szachowy 0-II
Ciechanów [update:18-12-2019] | Poland,MA blitz |
18-12 18-12 | Świąteczny Turniej Szachowy III-V
Ciechanów [update:18-12-2019] | Poland,MA classic |
18-12 18-12 | Drużynowa Licealiada Szkół Torunia
Toruń [update:18-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
18-12 18-12 | Finał Dolnośląski Licealiady w Szachach - rok szkolny 2019/2020
Wrocław [update:18-12-2019] | Poland,DS team, rapid |
18-12 18-12 | IX Mikołajkowy Turniej Szachowy Mszana Dolna 2019
Mszana Dolna [update:18-12-2019] | Poland,MP blitz |
18-12 18-12 | Miniturniej Szachowy Juniorów
Suleczyno [update:19-12-2019] | Poland,PO blitz |
18-12 18-12 | Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego - Igrzyska Dzieci
Czernikowo [update:18-12-2019] | Poland,KP rapid |
18-12 18-12 | Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Czernikowo [update:18-12-2019] | Poland,KP rapid |
18-12 18-12 | Szachowa środa w Tarnowie nr 38 - 2019
Tarnów [update:18-12-2019] | Poland,MP blitz |
18-12 18-12 | Turniej błyskawiczny Drukarze i ich goście
Warszawa [update:18-12-2019] | Poland,MA blitz |
18-12 18-12 | UKS TSz Zieloni Zielonka
Zielonka [update:18-12-2019] | Poland,MA blitz |
19-12 19-12 | Świąteczny Turniej Blitza u Stefana Wronicza
Warszawa [update:19-12-2019] | Poland,MA blitz |
19-12 19-12 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - 2007 i młodsi
Żnin [update:19-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
19-12 19-12 | Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych - rocznik 2005-2006
Żnin [update:19-12-2019] | Poland,KP team, rapid |
19-12 19-12 | Grand Prix Czwartki Szachowe w Chrzanowie Turniej 5/ cykl I /Edycja II
Chrzanów [update:19-12-2019] | Poland,MP blitz |
19-12 19-12 | Klub P.Z.Szach. ((394 turniej czwartkowy pamięci P. Wajszczyka)
Warszawa [update:19-12-2019] | Poland,MA rapid |
19-12 19-12 | Mistrzostwa Woj. W - M SZS w Szachach Drużynowych - Rocznik 2005 - 2006
Ostróda [update:19-12-2019] | Poland,WM team, rapid |
19-12 19-12 | Mistrzostwa Woj. W-M SZS w Szachach Drużynowych - rocznik 2000 i młodsi
Ostróda [update:19-12-2019] | Poland,WM team, rapid |
19-12 19-12 | TURNIEJ GWIAZDKOWY SUPRAŚL 19.12.2019
SUPRAŚL [update:20-12-2019] | Poland,PL blitz |
19-12 19-12 | Turniej Miesięczny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom - Grudzień 2019
Bytom [update:19-12-2019] | Poland,SL blitz |
19-12 19-12 | VIII Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Rektora UR
Rzeszów [update:19-12-2019] | Poland,PK rapid |
20-12 20-12 | 20. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid
Białystok [update:20-12-2019] | Poland,PL rapid |
20-12 20-12 | 9. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz
Suwałk [update:20-12-2019] | Poland,PL blitz |
20-12 20-12 | Gr.A Grand Prix XIII -4 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 )
Tarnowskie Gory [update:20-12-2019] | Poland,SL rapid |
20-12 20-12 | Gr.B Grand Prix XIII -4 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi )
Tarnowskie Gory [update:21-12-2019] | Poland,SL rapid |
20-12 20-12 | Gram w szachy z Kopernikiem
Olsztyn [update:20-12-2019] | Poland,WM blitz |
20-12 20-12 | GRAND PRIX POLONII WROCŁAW
Wrocław [update:20-12-2019] | Poland,DS blitz |
20-12 20-12 | Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr 842
Wadowice [update:20-12-2019] | Poland,MP classic |
20-12 20-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Drużyn w KKSz
Kraków [update:06-12-2019] | Poland,MP team, blitz |
20-12 20-12 | KROŚNIEŃSKA LIGA SZACHOWA " Edukacja przez Szachy w Szkole " TURNIEJ III
Krosno Odrzańskie [update:31-12-2019] | Poland,LB rapid |
20-12 20-12 | Lubartowska Liga Szachowa 2019 (10z10)
Lubartów [update:20-12-2019] | Poland,LU rapid |
20-12 20-12 | Mistrzostwa grudnia w KTS Kalisz do lat 12 (ranking 1000-1400)
Kalisz [update:20-12-2019] | Poland,WP rapid |
20-12 20-12 | Mistrzostwa grudnia w KTS Kalisz grupa OPEN
Kalisz [update:20-12-2019] | Poland,WP classic |
20-12 20-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudniu z m. Lublin" 2019
Lublin [update:20-12-2019] | Poland,LU rapid |
20-12 20-12 | Piątkowy blitz
Nowy Tomyśl [update:20-12-2019] | Poland,WP blitz |
20-12 20-12 | Szachowy Turniej Gwiazdkowy
Kraków [update:20-12-2019] | Poland,MP team, rapid |
20-12 20-12 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IWLI
Iwla [update:21-12-2019] | Poland,PK rapid |
20-12 20-12 | VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IWLI KLASY 1-3
Iwla [update:21-12-2019] | Poland,PK rapid |
20-12 20-12 | XXI Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury P 8'+3"
Gniezno [update:20-12-2019] | Poland,WP rapid |
20-12 20-12 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa A od 1400 PZSzach
Myślenice [update:20-12-2019] | Poland,MP rapid |
20-12 20-12 | XXV Międzygminne Zawody Szachowe MYŚLENICE 2019 Grupa B do 1250 PZSzach NA V i IV KATEGORIĘ
Myślenice [update:13-01-2020] | Poland,MP rapid |
21-12 23-12 | Przed Świętami Inaczej - I kołówka MDK Chorzów
Chorzów [update:23-12-2019] | Poland,SL classic |
21-12 21-12 | "Sobota z KKSz-em" sezon VIII turniej 4
Kraków [update:23-12-2019] | Poland,MP blitz |
21-12 21-12 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2012 i młodsi)
Białystok [update:22-12-2019] | Poland,PL rapid |
21-12 21-12 | Świąteczno-Noworoczny Turniej Szachowy w Cieszynie
Cieszyn [update:21-12-2019] | Poland,SL rapid |
21-12 21-12 | Świąteczny Turniej Szachowy dla aktywnych
Wadowice Górne [update:21-12-2019] | Poland,PK blitz |
21-12 21-12 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1000-1200]
Kraków [update:11-01-2020] | Poland,MP rapid |
21-12 22-12 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1250]
Kraków [update:11-01-2020] | Poland,MP classic |
21-12 22-12 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1400]
Kraków [update:28-12-2019] | Poland,MP classic |
21-12 22-12 | Cztery Pory Roku z Bakcylem - Zima [Turniej klasyfikacyjny 1600]
Kraków [update:28-12-2019] | Poland,MP classic |
21-12 21-12 | Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich
Gdynia [update:21-12-2019] | Poland,PO team, rapid |
21-12 21-12 | Grand Prix o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego ---- szkolenie + turniej 7 z 7
Marklowice [update:21-12-2019] | Poland,SL rapid |
21-12 21-12 | Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej V FIDE
Tczew [update:30-12-2019] | Poland,PO rapid |
21-12 21-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia Chwarzno [update:21-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12 22-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaA 1600
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12 22-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaB 1400
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
21-12 21-12 | II Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Staszowskiego
Staszów [update:20-12-2019] | Poland,SK blitz |
21-12 21-12 | II Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Staszowskiego - do lat 10
Staszów [update:21-12-2019] | Poland,SK blitz |
21-12 22-12 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr A
Świdnica [update:22-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12 22-12 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr B
Świdnica [update:24-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12 22-12 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr C
Świdnica [update:24-12-2019] | Poland,DS classic |
21-12 21-12 | III Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Gr D
Świdnica [update:24-12-2019] | Poland,DS rapid |
21-12 21-12 | IV Turniej w Aninie dla dzieci ur.2010 roku i młodszych - grupa B
Warszawa-Anin [update:21-12-2019] | Poland,MA rapid |
21-12 21-12 | IV Turniej w Aninie do 20 lat - grupa A
Warszawa- Anin [update:21-12-2019] | Poland,MA rapid |
21-12 21-12 | LXXXVII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [update:21-12-2019] | Poland,MA rapid |
21-12 22-12 | Mistrzostwa Śląska Chłopców do lat 7
Imielin [update:22-12-2019] | Poland,SL rapid |
21-12 22-12 | Mistrzostwa Śląska Dziewcząt do lat 7
Imielin [update:22-12-2019] | Poland,SL rapid |
21-12 21-12 | Szachiści grają dla Polonii 2020 - turniej charytatywny w Siedlcach
Siedlce [update:21-12-2019] | Poland,MA blitz |
21-12 21-12 | Turniej Bożonarodzeniowy
Włoszakowice [update:21-12-2019] | Poland,WP rapid |
21-12 21-12 | Turniej Gwiazdkowy grupa A
Nowy Tomyśl [update:13-01-2020] | Poland,WP rapid |
21-12 21-12 | Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [update:21-12-2019] | Poland,WM rapid |
21-12 22-12 | Turniej klasyfikacyjny 1200-1400
Olsztyn [update:22-12-2019] | Poland,WM classic |
21-12 22-12 | Turniej klasyfikacyjny 1600 plus
Olsztyn [update:22-12-2019] | Poland,WM classic |
21-12 22-12 | TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT.-1400
Suwałki [update:22-12-2019] | Poland,PL classic |
21-12 21-12 | XI GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO LESKA -gr B 2007- 2009
Lesko [update:21-12-2019] | Poland,PK rapid |
21-12 21-12 | XI GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO LESKA -gr A 2006 i starsi
Lesko [update:21-12-2019] | Poland,PK rapid |
21-12 21-12 | XI GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO LESKA -gr C 2010 i młodsi
Lesko [update:21-12-2019] | Poland,PK rapid |
21-12 21-12 | XII Gryfiński Turniej Rodzin Szachowych 2019
GRYFINO [update:21-12-2019] | Poland,ZP rapid |
21-12 22-12 | XII Szubiński FIDE OPEN - Turniej A
Szubin [update:22-12-2019] | Poland,KP classic |
21-12 22-12 | XII Szubiński FIDE OPEN - Turniej B
Szubin [update:22-12-2019] | Poland,KP classic |
21-12 21-12 | XII Szubiński FIDE OPEN - Turniej Gwiazdkowy C.
Szubin [update:21-12-2019] | Poland,KP rapid |
22-12 22-12 | 2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2007 i młodsi)
Białystok [update:22-12-2019] | Poland,PL rapid |
22-12 22-12 | 3 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny
Białystok [update:22-12-2019] | Poland,PL rapid |
22-12 22-12 | ŚWIT Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [update:23-11-2019] | Poland,MA rapid |
22-12 22-12 | Bożonarodzeniowy Turniej Orłów
Pleszew [update:01-01-2020] | Poland,WP rapid |
22-12 09-02 | Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2019/2020
województwo mazowieckie [update:13-02-2020] | Poland,MA team, classic |
22-12 22-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa OPEN
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO rapid |
22-12 22-12 | Gwiazdkowy Turniej Szachowy GrupaC 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [update:22-12-2019] | Poland,PO classic |
22-12 22-12 | I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC - GR. A
Sucha Górna k/Polkowic [update:25-12-2019] | Poland,DS rapid |
22-12 22-12 | I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC - GR. B
Sucha Górna k/Polkowic [update:25-12-2019] | Poland,DS rapid |
22-12 22-12 | I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA POLKOWIC - OPEN
Sucha Górna k/Polkowic [update:22-12-2019] | Poland,DS rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - WIŚNIOWA grupa A OPEN do FIDE
Wiśniowa [update:24-12-2019] | Poland,MP rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - WIŚNIOWA grupa B 2005-2009
Wiśniowa [update:22-12-2019] | Poland,MP rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Grand Prix Powiatu Myślenickiego "SZACHY NIEDZIELĄ" - WIŚNIOWA grupa C 2010 i młodsi.
Wiśniowa [update:22-12-2019] | Poland,MP rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Mistrzostwa GKS Szach-Mat Wiśniowa w Szachach Szybkich 2019 grupa A
Wiśniowa [update:22-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Mistrzostwa GKS Szach-Mat Wiśniowa w Szachach Szybkich 2019 grupa B
Wiśniowa [update:22-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 22-12 | III Otwarte Mistrzostwa GKS Szach-Mat Wiśniowa w Szachach Szybkich 2019 grupa C
Wiśniowa [update:22-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 22-12 | IV Świąteczny Turniej Szachowy Klubu M-GOK Gambit Ślesin
Ślesin [update:22-12-2019] | Poland,WP classic |
22-12 22-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - Dzieci
Leżajsk [update:22-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 22-12 | Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Leżajskiego - Młodzież
Leżajsk [update:22-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 22-12 | MIKOLAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY LEZAJSKIEGO - OPEN
Leżajsk [update:23-12-2019] | Poland,PK rapid |
22-12 09-02 | Otwarta Liga Mazowiecka 2019/2020
województwo mazowieckie [update:09-02-2020] | Poland,MA team, classic |
22-12 22-12 | Walka o kategorię w Siedlcach
Siedlce [update:13-01-2020] | Poland,MA rapid |
22-12 22-12 | XVI Turniej szachowy o Puchar Prezesa JSM w Bieczu - dzieci do lat 10
Biecz [update:22-12-2019] | Poland,MP rapid |
22-12 22-12 | XVI Turniej szachowy o Puchar Prezesa JSM w Bieczu - OPEN
Biecz [update:22-12-2019] | Poland,MP rapid |
23-12 23-12 | Otwarty Otwarty Turniej "Szachowy grudzień z m. Lublin" 2019
Lublin [update:23-12-2019] | Poland,LU rapid |
27-12 30-12 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2019" - Open A
Lublin [update:13-01-2020] | Poland,LU classic |
27-12 28-12 | "Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie" - LUBLIN 2019 OPEN B
Lublin [update:28-12-2019] | Poland,LU classic |
27-12 29-12 | 11th Cracovia Shogi
Kraków [update:29-12-2019] | Poland,MP other |
27-12 31-12 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN A
Białystok [update:31-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12 31-12 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN B
Białystok [update:31-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12 29-12 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN C
Białystok [update:29-12-2019] | Poland,PL classic |
27-12 27-12 | Świąteczne pożegnanie kategorii!! OPEN
Chylice [update:27-12-2019] | Poland,MA rapid |
27-12 28-12 | IX Czernikowski Festiwal Szachowy- ODWOŁANY
Czernikowo [update:11-12-2019] | Poland,KP classic |
27-12 30-12 | KANIA FINANSE - XI BESKIDY CUP
Goleszów [update:30-12-2019] | Poland,SL classic |
27-12 27-12 | Karnawałowy Turniej Szachowy o Puchar SM Kopernik w Toruniu - 2019
Toruń [update:28-12-2019] | Poland,KP blitz |
27-12 31-12 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa A
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12 31-12 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa B
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12 31-12 | Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa C
Warszawa [update:01-01-2020] | Poland,MA classic |
27-12 27-12 | Mistrzostwa UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ w Blitza AD 2019
Bydgoszcz [update:28-12-2019] | Poland,KP blitz |
27-12 01-01 | Sylwestrowy Turniej Klubu Marynarki Wojennej 2019
Gdynia [update:01-01-2020] | Poland,PO classic |
27-12 27-12 | Turniej Gwiazdkowy o mistrzostwo Kościana 10'
Kościan [update:27-12-2019] | Poland,WP rapid |
27-12 27-12 | TURNIEJ NOWOROCZNY 2020 - Grupa D
Wrocław [update:30-12-2019] | Poland,DS rapid |
27-12 31-12 | Turniej Podkarpackiej Kadry Juniorów
Lubenia [update:06-01-2020] | Poland,PK classic |
27-12 27-12 | VI Świąteczny Turniej Szachów Błyskawicznych FIDE i Symult Szachowa z Mistrzem
Lubartów [update:27-12-2019] | Poland,LU blitz |
27-12 29-12 | VII Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie
Szczecin [update:29-12-2019] | Poland,ZP classic |
27-12 31-12 | VIII Turniej Noworoczny
Rzeszów [update:31-12-2019] | Poland,PK classic |
27-12 04-01 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa A
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12 04-01 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa B
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12 04-01 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa C
Kraków [update:17-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12 31-12 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa D
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:02-01-2020] | Poland,MP classic |
27-12 31-12 | XXX Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA 2019 Grupa E
Kraków Hotel Galaxy ul. Gęsia 22a [update:02-01-2020] | Poland,MP classic |
28-12 29-12 | Świąteczne pożegnanie kategorii!! Grupa dla III kategorii
Chylice [update:29-12-2019] | Poland,MA classic |
28-12 29-12 | Świąteczne pożegnanie kategorii!! Grupa dla IV kategorii
Warszawa [update:29-12-2019] | Poland,MA classic |
28-12 28-12 | I Grand Prix w Szachach Miasta i Gminy Przysucha 2019 I edycja
PRZYSUCHA [update:28-12-2019] | Poland,MA rapid |
28-12 30-12 | Kurs na sędziego szachowego klasy II III młodzieżowej
Kraków [update:28-12-2019] | Poland,MP other |
28-12 30-12 | Turniej Noworoczny 2020 - grupa A
Wroclaw ul.Sw.Antoniego 31 b [update:30-12-2019] | Poland,DS classic |
28-12 28-12 | Turniej szachowy Goldchess Challenge 50 Open-online
Szczecin [update:11-12-2019] | Poland,ZP rapid |
28-12 29-12 | VII Bożonarodzeniowy Turniej A FIDE OPEN 28-29.12.2019 Poznań
Poznań [update:29-12-2019] | Poland,WP classic |
28-12 29-12 | VII Bożonarodzeniowy Turniej B Klasyfikacyjny bk-III kat 28-29.12.2019 Poznań
Poznań [update:29-12-2019] | Poland,WP classic |
28-12 28-12 | Wewnętrzny Turniej Szachowy na V i IV kategorię
Wiśniowa [update:28-12-2019] | Poland,PK rapid |
28-12 28-12 | X TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW
KRYNKA - ŚWIETLICA [update:28-12-2019] | Poland,LU rapid |
28-12 29-12 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa A do lat 8
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
28-12 29-12 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa B do lat 10
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
28-12 29-12 | XXXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2019 - Grupa C do lat 14
Rybnik [update:29-12-2019] | Poland,SL classic |
29-12 30-12 | "Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 18 lat
Lublin [update:13-01-2020] | Poland,LU classic |
29-12 29-12 | III Szydłowiecka GRAND PRIX w Szachach - turniej 3
Szydłowiec [update:28-12-2019] | Poland,MA rapid |
29-12 29-12 | Sylwestrowy Turniej o Kategorię V i IV.
Radzyń Podlaski [update:30-12-2019] | Poland,LU rapid |
29-12 29-12 | Turniej Charytatywny na recz Zespołu Pieśni i Tańca
Stogi (gmina Malbork) [update:29-12-2019] | Poland,PO blitz |
29-12 29-12 | Turniej Charytatywny na recz Zespołu Pieśni i Tańca - Warcaby
Stogi [update:29-12-2019] | Poland,PO blitz |
29-12 29-12 | Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2019
Oleśnica [update:29-12-2019] | Poland,DS rapid |
29-12 29-12 | XI Grand Prix w Szachach Bliżyn 2019 X I X edycja
BLIŻYN [update:29-12-2019] | Poland,SK rapid |
30-12 31-12 | 38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN D
Białystok [update:04-01-2020] | Poland,PL rapid |
30-12 30-12 | Sylwestrowy blitz 2019
Włocławek [update:30-12-2019] | Poland,KP blitz |
30-12 30-12 | Turniej Szachowy o Puchar Właściciela Stacji Kontroli Pojazdów ROED
Knurów [update:31-12-2019] | Poland,SL rapid |
30-12 30-12 | Turniej Szachowy Przedsiębiorców o Puchar Prezesa Funduszu Górnośląskiego SA
Żory [update:30-12-2019] | Poland,SL blitz |
Archive:
[2019 year] [2018 year] [2017 year] [2016 year] [2015 year] [2014 year] [2013 year] [2012 year] [2011 year] [2010 year] [2009 year] [2008 year] [2007 year] [2006 year] [2005 year] [2004 year]