ChessArbiter Pro
winieta
SHOW TOURNAMENTS
::All::::Classic Draughts::
::Last updated::::Rapid Draughts::
::Blitz::

CLASSIC DRAUGHTS TOURNAMENTS
16-12-2018
16-12-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 16 
SP Rychlik [update:yesterday]
100,classic
16-12-2018
16-12-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8
SP Rychlik [update:16-12-2018]
100,classic
16-12-2018
16-12-2018
I Otwarte GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych OPEN 
SP Rychlik [update:yesterday]
100,classic
06-12-2018
09-12-2018
Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa LZS Kobiet w warcabach 100-pol
Sępólno Krajenskie [update:09-12-2018]
100,classic
06-12-2018
09-12-2018
Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa LZS Męzczyzn w warcabach 100-pol
Sępólno Krajenskie [update:09-12-2018]
100,classic
05-12-2018
05-12-2018
Traditional open tournament memorial V.A.Sokova.Blitz
St. Petersburg/IDF [update:06-12-2018]
64,classic
02-12-2018
08-12-2018
Youth tournament V.Sokova2018
St. Petersburg [update:08-12-2018]
64,classic
01-12-2018
01-12-2018
GP Mazowsza 2018 kat. do lat 8
Marki [update:04-12-2018]
100,classic
30-11-2018
02-12-2018
KUBOK Lvova 2018 shashki-64
Lviv FHU Lviv ???ł? ??? ????ę [update:26-10-2018]
64,classic
30-11-2018
02-12-2018
LR klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
Backonys/LSF [update:06-12-2018]
64,team, classic
26-11-2018
03-12-2018
Mistrzostwa Miasta Słupska
IKS Zryw Słupsk [update:06-12-2018]
100,classic
21-11-2018
24-11-2018
Final of World Cup 2018-Int.competition "Georgia-2018"
Tbilisi/IDF [update:24-11-2018]
64,classic
10-11-2018
10-11-2018
Turniej Warcabowy z okazji Stu Lat Niepodległości Polski
Nysa/Atut Nysa [update:10-11-2018]
100,classic
09-11-2018
11-11-2018
I international tournament draughts-100 nosology blind and visually impaired
Praha [update:11-11-2018]
100,classic
06-11-2018
09-11-2018
5th Stage of World Cup-Int. Tournament Portugal-2018. Russian draughts
IDF/Portuguese Draughts Federation [update:09-11-2018]
64,classic
01-11-2018
05-11-2018
IX GRINGRUZA-2018 gr-A
Beder [update:07-11-2018]
64,classic
01-11-2018
05-11-2018
IX GRINGRUZA-2018 gr-B
Benderu [update:07-11-2018]
64,classic
01-11-2018
05-11-2018
IX GRINGRUZA-2018 gr-C
Benderu [update:07-11-2018]
64,classic
01-11-2018
05-11-2018
IX GRINGRUZA-2018 gr-D
Benderu [update:07-11-2018]
64,classic
20-10-2018
28-10-2018
III Mistrzostwa Polski Niewidomych w warcabach stupolowych
Lądek Zdrój/Cross Warszawa [update:27-10-2018]
100,classic
17-10-2018
17-10-2018
XXV Tarptautinis J.Kulikausko memorialo turnyras 64
Vilnius LSF [update:21-10-2018]
64,classic
13-10-2018
13-10-2018
23. Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej w warcabach stupolowych
Osieczna [update:20-10-2018]
100,team, classic
11-10-2018
14-10-2018
43. Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych
Osieczna [update:20-10-2018]
100,team, classic
06-10-2018
06-10-2018
III Mistrzostwa Kłodzka w Warcabach 100-Plowych
Kłodzki Ośrodek Kultury plac Jagiely 1 [update:05-10-2018]
100,classic
06-10-2018
06-10-2018
III Mistrzostwa Kłodzka w Warcabach 100-Plowych
Polski Związek Niewidomych Koło Kłodzko [update:06-10-2018]
100,classic
06-10-2018
13-10-2018
TURNIEJ SZACHOWO-WARCABOWY KASZUBY 2018
WDZYDZE/CROSS WARSZAWA [update:12-10-2018]
100,classic
23-09-2018
30-09-2018
7. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Jastrzębia Góra [update:03-10-2018]
100,team, classic
23-09-2018
30-09-2018
Turniej Warcabowy o Puchar Mazur
Wilkasy [update:30-09-2018]
100,classic
18-09-2018
23-09-2018
The European Draughts-64 Championship among Men
Kranevo/Bulgaria [update:21-09-2018]
64,classic
18-09-2018
23-09-2018
The European Draughts-64 Championship among Women
Kranevo [update:21-09-2018]
64,classic
17-09-2018
27-09-2018
Turniej warcabowy Chłopy 2018
Chłopy [update:29-09-2018]
100,classic
16-09-2018
16-09-2018
I GP Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 8
WOK Wronki [update:16-09-2018]
100,classic
16-09-2018
16-09-2018
I Otwarte GP wielkopolski w warcabach 100-polowych OPEN
WOK Wronki [update:16-09-2018]
100,classic
16-09-2018
16-09-2018
I Turniej GP wielkopolski w warcabach 100-polowyc do lat 16
WOK Wronki [update:16-09-2018]
100,classic
15-09-2018
22-09-2018
Ogólnopolski Turniej Szachowo - Warcabowy
Ustka [update:29-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 15-17 Girls
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 15-17 Girls
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 6-8 Boys
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 6-8 Boys
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 6-8 Girls
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
15-09-2018
16-09-2018
School championship 6-8 Girls
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 12-14 Boys
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 12-14 Boys
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 12-14 Girls
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 12-14 Girls
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 15-17 Boys
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 15-17 Boys
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 9-11 Boys
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 9-11 Boys
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 9-11 Girls
Ulaanbaatar [update:15-09-2018]
100,classic
14-09-2018
14-09-2018
School championship 9-11 Girls
Ulaanbaatar [update:16-09-2018]
100,classic
06-09-2018
09-09-2018
45. Turniej Warcabowy o Kryształowy Kamień im. Marii i Romualda Frey
Dąbki [update:29-09-2018]
100,classic
03-09-2018
10-09-2018
Memoriał Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:30-09-2018]
100,classic
31-08-2018
08-09-2018
19. Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS
Suwałki [update:29-09-2018]
100,team, classic
26-08-2018
03-09-2018
World Team Championship among Men
Kranevo/Bulgaria [update:06-09-2018]
64,classic
26-08-2018
03-09-2018
World Team Championship among Women
Kranevo/Bulgaria [update:06-09-2018]
64,classic
26-08-2018
03-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 Boys born in 1992-1998/1999-2001
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
26-08-2018
03-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 Boys born in 2002-2004
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
26-08-2018
03-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 Boys born in 2005-2007
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
26-08-2018
03-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2008 and younger
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
26-08-2018
01-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1992-1998 /1999-2001
Kranevo Bulgaria [update:22-09-2018]
64,classic
26-08-2018
01-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2002-2004/2005-2007
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
26-08-2018
01-09-2018
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2008 and younger
Kranevo Bulgaria/IDF [update:06-09-2018]
64,classic
25-08-2018
01-09-2018
Ogólnopolski Turniej Szachowo - Warcabowy
Sielpia Wielka [update:29-09-2018]
100,classic
25-08-2018
04-09-2018
World Championship in Draughts-64 among veterans
Kranevo Bulgaria/IDF [update:05-09-2018]
64,classic
21-08-2018
31-08-2018
2nd World Draughts-64 Disabilities Championship Boys & Girls U23 IDCD
06-500 Mlawa ul Pilsudskiego 33a IDCD [update:30-08-2018]
64,classic
21-08-2018
31-08-2018
2nd World Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN IDCD
06-500 Mlawa ul Pilsudskiego 33a IDCD [update:30-08-2018]
64,classic
21-08-2018
31-08-2018
BLIND-TOTAL 2nd World Draughts-64 Disabilities Championship IDCD
06-500 Mlawa ul Pilsudskiego 33a IDCD [update:29-08-2018]
64,classic
21-08-2018
31-08-2018
DEAF-PARAPGLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-64 Disabilities Championship IDCD
06-500 Mlawa ul Pilsudskiego 33a IDCD [update:30-08-2018]
64,classic
13-08-2018
17-08-2018
Ogólnopolski Nadnotecki Turniej w warcabach 100-polowych do lat 10
Trzcianka / SRW Rychlik [update:16-08-2018]
100,classic
13-08-2018
17-08-2018
Ogólnopolski Nadnotecki Turniej w warcabach 100-polowych do lat 16
Trzcianka / SRW Rychlik [update:16-08-2018]
100,classic
11-08-2018
12-08-2018
1 lyga LTU
Telsiai [update:05-08-2018]
64,classic
05-08-2018
05-08-2018
!Lyga
Telsiai [update:05-08-2018]
100,classic
22-07-2018
28-07-2018
White Nights-2018
St. Petersburg-IDF [update:02-12-2018]
64,classic
22-07-2018
28-07-2018
Youth tournament White Nights-2018
St.Petersburg [update:28-07-2018]
64,classic
19-07-2018
22-07-2018
2. Złota Korona Średzka o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej
Środa Śląska [update:29-09-2018]
100,classic
11-07-2018
13-07-2018
2nd African Draughts-64 Championship - Classic program
Blantyre - Malawi / IDF [update:13-07-2018]
64,classic
11-07-2018
15-07-2018
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski
Lipno [update:29-09-2018]
64,classic
07-07-2018
15-07-2018
Puchar Polski Osób Niewidomych I Słabowidzących
Wicie [update:29-09-2018]
100,classic
07-07-2018
12-07-2018
XVIII POLSKA GRA - OPEN 2018
09-300 Zuromini ulWyzwolenia61 [update:14-07-2018]
100,classic
06-07-2018
08-07-2018
5. Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 6
Szubin [update:29-09-2018]
100,classic
06-07-2018
08-07-2018
5. Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorki do lat 8
Szubin [update:29-09-2018]
100,classic
06-07-2018
08-07-2018
5. Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 6
Szubin [update:29-09-2018]
100,classic
06-07-2018
08-07-2018
5. Mistrzostwa Polski Dzieci - Juniorzy do lat 8
Szubin [update:29-09-2018]
100,classic
06-07-2018
12-07-2018
Integracyjny Turniej Warcabowy Bałtyk 2018
Ustka [update:29-09-2018]
100,classic
01-07-2018
07-07-2018
Finał 42. Indywidualnych Mistrzostw Polski
Szczecin [update:29-09-2018]
100,classic
30-06-2018
30-06-2018
III Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów- Chł/Dziewczyny 2006/2008
Basznia Dolna/MUKS Libero Basznia Dolna [update:30-06-2018]
100,classic
30-06-2018
30-06-2018
III Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów- Chłopcy 2009 i młodsi
Basznia Dolna/MUKS Libero Basznia Dolna [update:30-06-2018]
100,classic
30-06-2018
30-06-2018
III Powiatowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów- Dziewczyny 2009 i młodsze
Basznia Dolna/MUKS Libero Basznia Dolna [update:03-01-1980]
100,classic
30-06-2018
30-06-2018
TOURNOI DE DAMES-64 DE MIREBALAIS
Mirebalais/Ecole gawou ginou [update:30-06-2018]
64,classic
15-06-2018
17-06-2018
Sonirkhogchdiin ulsiin avarga. Emegtei
Baruunkharaa/Mongolia [update:18-06-2018]
100,classic
15-06-2018
17-06-2018
Sonirkhogchdiin ulsiin avarga. Eregtei
Baruunkharaa/Mongolia [update:18-06-2018]
100,classic
15-06-2018
15-06-2018
V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY'64 - Chł.2004-05
BIAŁY DUNAJEC [update:17-06-2018]
64,classic
12-06-2018
16-06-2018
XLII Mistrzostwa Polski Kobiet
Sępólno Krajeńskie [update:20-06-2018]
100,classic
11-06-2018
23-06-2018
Dźwirzyno 2018 r.
Dźwirzyno/Jerzy Gorczyński [update:19-06-2018]
100,classic
09-06-2018
09-06-2018
5-7 Boys
Dornogovi/Mongolia [update:14-06-2018]
100,classic
09-06-2018
09-06-2018
5-7 Girls
Dornogovi [update:14-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
Dornogobi 1000 11-13em
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi 1000 11-13er
sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi 1000 14-16 er
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi 1000 14-16 ohid
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
09-06-2018
Dornogobi 1000 17-19
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
Dornogobi 1000 Akhmad
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi 1000 nasand huregchid
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi 1000 nasand huregchid em
Sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
dornogobi-1000 8-10 ohid
sainshand [update:15-06-2018]
100,classic
09-06-2018
11-06-2018
Dornogobi-1000 08-10 nas huvgvvd
Dornogovi/Mongolia [update:15-06-2018]
100,classic
06-06-2018
10-06-2018
XXV Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów WYNIKI
Dąbki [update:10-06-2018]
100,classic
02-06-2018
02-06-2018
Rigas cempionats 6 gadigiem
Riga A.Pumpura vidusskola Maskavas iela 197 [update:02-06-2018]
100,classic
01-06-2018
09-06-2018
Ogólnopolski Turniej w warcabach 100 polowych
Rowy [update:07-06-2018]
100,classic
31-05-2018
03-06-2018
X Międzynarodowy Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [update:04-06-2018]
100,classic
26-05-2018
26-05-2018
Finals "Albatross -2018" 100 laucinu dambrete
Riga VEF Days Hotel Brivibas iela 199c [update:26-05-2018]
100,classic
26-05-2018
26-05-2018
Hameleons 2017/2018 finals 100 -laucina dambrete
Riga VEF Days Hotel Brivibas iela 199c [update:26-05-2018]
100,classic
26-05-2018
26-05-2018
Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Nysy z okazji "DNI NYSY"
Nysa Dom Kultury/ Atut Nysa [update:26-05-2018]
100,classic
23-05-2018
23-05-2018
Atviros dar?elio "Pasaka" ?eim? ?a?ki? var?ybos
Marijampol?/Pasaka [update:24-05-2018]
64,team, classic
20-05-2018
20-05-2018
Albatross 4.posms Latgales regions 2018
Daugavpils Raina 69 [update:20-05-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorki do lat 11
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorki do lat 14
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorki do lat 7
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorzy do lat 11
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorzy do lat 14
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Juniorzy do lat 7
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadpodstawowe - Juniorki
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
18-05-2018
19-05-2018
XVI Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadpodstawowe - Juniorzy
Żerków [update:03-06-2018]
64,classic
13-05-2018
13-05-2018
Albatross Kurzemes regions 4.posms
Ventspils Rigas iela 12a [update:13-05-2018]
100,classic
13-05-2018
22-05-2018
XXII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Ustka [update:04-06-2018]
100,classic
13-05-2018
22-05-2018
XXII Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS
Ustka [update:04-06-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Albatross Rigas regions 4.posms
Riga Brivibas iela 199c Riga VEF Days Hotel [update:14-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen eregteichuud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 11-13 nas ohkid
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 11-13nas khuvguud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 14-16 nas khuvguud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 14-16 nas okhid
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 5-7 nas khuvguud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 5-7 nas okhid
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 8-10 nas khuvguud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen 8-10 nas okhid
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
12-05-2018
12-05-2018
Mongol ulsiin Sportiin master A. Shijeegiin neremjit temtseen emegteichuud
Arkhangai/Mongolia [update:23-05-2018]
100,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 Boys born in 1992-1998/1999-2001
Kranevo Bulgaria/IDF [update:07-05-2018]
64,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 Boys born in 2002-2004/2005-2007
Kranevo Bulgaria/IDF [update:07-05-2018]
64,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2008 and younger
Kranevo Bulgaria/IDF [update:07-05-2018]
64,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1992-1998 /1999-2001
Kranevo Bulgaria [update:07-05-2018]
64,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2002-2004/2005-2007
Kranevo Bulgaria/IDF [update:07-05-2018]
64,classic
02-05-2018
07-05-2018
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2008 and younger
Kranevo Bulgaria/IDF [update:07-05-2018]
64,classic
29-04-2018
29-04-2018
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 10
WOK Wronki [update:29-04-2018]
100,classic
29-04-2018
29-04-2018
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16
WOK Wronki [update:29-04-2018]
100,classic
28-04-2018
04-05-2018
XV Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [update:04-06-2018]
100,classic
24-04-2018
24-04-2018
IV Gminny Turniej Warcabowy Węglowice 2018
Węglowice [update:26-04-2018]
64,classic
22-04-2018
22-04-2018
4 - s Atklatais skolenu komandu cempionats "Vavere -2018"
Riga Riga VEF Days Hotels Brivibas iela 199c [update:24-04-2018]
100,classic
22-04-2018
22-04-2018
4-s Atklatais skolenu cempionats "Vavere - 2018" jaunaka
Riga VEF Days Hotels Brivibas iela 199c [update:24-04-2018]
100,classic
14-04-2018
14-04-2018
Mokiniu sporto zaidyniu saskiu komandines 5-12 kl. varzybos
Marijampole [update:14-04-2018]
100,team, classic
14-04-2018
14-04-2018
RTU Prata speles
Riga Kalku iela 1 [update:15-04-2018]
100,classic
13-04-2018
15-04-2018
Havriin Grand-Prix
Shavi club. Ulaanbaatar [update:13-04-2018]
100,classic
13-04-2018
15-04-2018
Havriin grand-prix
Shavi club. Ulaanbaatar [update:14-04-2018]
100,classic
13-04-2018
15-04-2018
Havriin Grand-Prix
Shavi club. Ulaanbaatar [update:16-04-2018]
100,classic
07-04-2018
07-04-2018
Festiwal dla Myślących "100 lat Niepodległej"- turniej A Pasjonaci
Warszawa [update:20-04-2018]
100,classic
07-04-2018
07-04-2018
Festiwal dla Myślących "100 lat Niepodleglej" - turniej B Entuzjaści
Warszawa [update:20-04-2018]
100,classic
06-04-2018
15-04-2018
Półfinał Mistrzostw Polski NiS Kobiet w Warcabach
Władysławowo/SKFSiTNiS "Cross" Warszawa [update:24-05-2018]
100,classic
06-04-2018
15-04-2018
Pólfinał Mistrzostw Polski Kobiet NiS w Warcabach
Władysławowo / SKFSiTNiS "CROSS" Warszawa [update:28-03-2018]
100,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-KADET-MEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-KADET-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-NADIJI-MEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-NADIJI-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-UNIOR-MEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
CHEMPUKR-2018-RAPID-UNIOR-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
28-03-2018
28-03-2018
Marijampoles miesto 1-4 klasiu komandines tarpmikyklines saskiu pirmenybes
Marijampole/ SSK Suduva [update:28-03-2018]
100,team, classic
27-03-2018
31-03-2018
2nd Stage of World Cup 2018-Int. competition "Uzbekistan-2018".
Tashkent/IDF [update:31-03-2018]
64,classic
25-03-2018
25-03-2018
Albatross -2018 Latgales regions 3.posms
Daugavpils Raina iela 69 [update:25-03-2018]
64,classic
24-03-2018
24-03-2018
Albatross -2018 Rigas regions 3.posms 100 laucinu dambrete
Riga Brivibas iela 199c [update:24-03-2018]
100,classic
24-03-2018
25-03-2018
U-20 Open. Blitz
Shavi [update:24-03-2018]
100,classic
24-03-2018
25-03-2018
U-20 open. Rapid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:25-03-2018]
100,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-KADET-MEN
JOVKVA-LVIV [update:27-03-2018]
64,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-KADET-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:27-03-2018]
64,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-NADIJI-MEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-NADIJI-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:29-03-2018]
64,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-UNIOR-MEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
22-03-2018
29-03-2018
CHEMPUKR-2018-KLAS-UNIOR-WOMEN
JOVKVA-LVIV [update:28-03-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
21-03-2018
24-03-2018
XXI Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Lipno [update:02-04-2018]
100,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 8
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
22-03-2018
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 8
Lipno [update:02-04-2018]
64,team, classic
20-03-2018
24-03-2018
XXVIII Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski
Lipno [update:02-04-2018]
64,classic
16-03-2018
25-03-2018
Półfinał XX Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS
Krynica Zdrój [update:01-04-2018]
100,classic
14-03-2018
14-03-2018
64 buudalt daam. 8-10 nas huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
14-03-2018
14-03-2018
8-10 nas TURK huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
11-13 huvguud Blits
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
11-13 huvguud turk
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
11-13 ohid 64 buudalt
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
11-13 ohid Turk
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt daam 14-16 Huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt daam 14-16 Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 5-7 boys
Ulaanbaat. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 5-7 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64 buudalt. 8-10 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
64buudalt 11-13 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blits 14-16 Hovguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 11-13 Gorls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 14-16 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 5-7 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:14-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 8-10 Boys
Ulaanbaatar [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. 8-10 Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Blitz. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 11-13 nas Hovguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
14-03-2018
Rapid 11-13 nas Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 14-16 hovgood
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 14-16 Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid 8-10 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid. 8-10 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Rapid. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Turk 14-16 nas Huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Turk 14-16 nas Ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 5-7 huvguud
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 5-7 ohid
Ulaanbaatar. Mongolia [update:15-03-2018]
100,classic
13-03-2018
13-03-2018
Turk. 8-10 girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:16-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 11-13
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 14-16
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [update:13-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Boys 8-10
UB Palace. Ulaanbaatar [update:13-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 11-13
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 14-16
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 5-7
UB Palace. Ulaanbaatar [update:13-03-2018]
100,classic
12-03-2018
16-03-2018
National Youth Championships-100 of Mongolia. Main. Girls 8-10
UB Palace. Ulaanbaatar [update:14-03-2018]
100,classic
09-03-2018
11-03-2018
National championship of Mongolia. Girls
Ulaanbaatar. Mongolia [update:13-03-2018]
100,classic
09-03-2018
11-03-2018
National championship of Mongolia. Junior
Ulaanbaatar. Mongolia [update:13-03-2018]
100,classic
08-03-2018
11-03-2018
Półfinały 42. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa A
Gniezno [update:01-04-2018]
100,classic
08-03-2018
11-03-2018
Półfinały 42. Indywidualnych Mistrzostw Polski - grupa B
Gniezno [update:01-04-2018]
100,classic
03-03-2018
04-03-2018
Ahmad daamchin G.Pagamjaviin neremjit temtseen
Orkhon aimag [update:05-03-2018]
100,classic
03-03-2018
03-03-2018
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Wilkołaz [update:01-04-2018]
100,classic
25-02-2018
27-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Classic
Jamaica/IDF [update:25-02-2018]
64,classic
25-02-2018
27-02-2018
1st Pan American Draughts-64 Championship. Classic
Jamaica/IDF [update:27-02-2018]
64,classic
25-02-2018
27-02-2018
1st Stage of World Cup 2018 - International competition "Jamaica-2018". Classic
Jamaica/IDF [update:28-02-2018]
64,classic
25-02-2018
25-02-2018
Latgales regions Albatross -2018 2.posms
Jekabpils Blaumana iela 27 [update:01-03-2018]
64,classic
24-02-2018
24-02-2018
Albatross 2.posms 100 laucinu Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF Riga [update:24-02-2018]
100,classic
24-02-2018
24-02-2018
III Mistrzostwa Gminy Osieczna w Warcabach Międzynarod. - VI runda GP - Młodzik
CKiB Osieczna / Roszada Lipno [update:24-02-2018]
100,classic
18-02-2018
18-02-2018
I Otwarte Grand Prix Wielkopolski w warcabach - do lat 16
Rychlik [update:19-02-2018]
100,classic
18-02-2018
18-02-2018
I Otwarte Grand Prix Wielkopolski w warcabach - open
Rychlik [update:19-02-2018]
100,classic
17-02-2018
25-02-2018
LVIV OBLAST CHEMPIONAT 2018
LVIV [update:26-02-2018]
64,classic
10-02-2018
11-02-2018
Estonian Championship Cadets 2018 Boys
Tallinn (referee Kermo Taimre) [update:12-02-2018]
100,classic
10-02-2018
11-02-2018
Estonian Championship Cadets 2018 Girls
Tallinn (referee Kermo Taimre) [update:12-02-2018]
100,classic
10-02-2018
10-02-2018
XIV Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Wilkołaz [update:11-02-2018]
100,classic
08-02-2018
11-02-2018
II TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Ul. Piłsudskiego 9 (Hotel Polonia) / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [update:16-02-2018]
100,classic
05-02-2018
26-02-2018
34-asis Alytaus m. cempionatas LTU
Alytus [update:26-02-2018]
64,classic
04-02-2018
04-02-2018
XXXVI Mistrzostwa Polski w warcabach błyskawicznych
Szubin [update:02-03-2018]
100,classic
28-01-2018
28-01-2018
Latgales regions 1.posms "Albatross - 2018" 64 laucinu dambrete
Daugavpils Raina iela 69 [update:28-01-2018]
64,classic
26-01-2018
26-01-2018
"ERDENET" TUR 1-r sar
Erdenet [update:26-01-2018]
100,team, classic
24-01-2018
24-01-2018
Mistrzostwa SP Montessori
Poznań [update:24-01-2018]
64,classic
22-01-2018
31-01-2018
Belarusian Championship 2018
Minsk [update:31-01-2018]
64,classic
22-01-2018
31-01-2018
Belarusian Championship Women 2018
Minsk [update:31-01-2018]
64,classic
13-01-2018
13-01-2018
Albatross 1.posms Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF Riga [update:13-01-2018]
100,classic
02-01-2018
14-03-2018
I Turniej Warcabowy KOCHAMY - ROZGRYWAMY
Stary Dzików [update:01-04-2018]
100,classic
29-12-2017
24-12-2017
Finals "Albatross 2017/2018" 64 - laucinu dambrete
Riga Brivibas iela 199c Days Hotels VEF riga [update:29-12-2017]
64,classic
29-12-2017
29-12-2017
Finals "Hameleons - 2017" 64 - laucinu dambrete
Riga Beivibas iela 199c Days Hotel VEF Riga [update:30-12-2017]
64,classic
17-12-2017
17-12-2017
Albatross 5 posms Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days Riga VEF Hotels [update:17-12-2017]
64,classic
16-12-2017
16-12-2017
Albatross 4.posms Latgales regions
Jekabpils Blaumana iela 27 [update:16-12-2017]
64,classic
16-12-2017
16-12-2017
Turniej Mikołajkowy - IV Runda Grand Prix Wrocławia Ekstraliga
Wrocław [update:16-12-2017]
100,classic
15-12-2017
17-12-2017
Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-pol o Puchar Przewodniczącego KZLZS
Sępólno Krajeńskie [update:17-12-2017]
100,classic
14-12-2017
17-12-2017
Grudniowy Turniej Cross Jastrzębie 2017
Jastrzębie Zdrój/Józefa Juźko [update:16-12-2017]
100,classic
14-12-2017
17-12-2017
Ogólnopolski Turniej Kobietw warcabach 100-pol o Puchar Przewodniczącego KZLZS
Sępólno Krajeńskie [update:17-12-2017]
100,classic
10-12-2017
10-12-2017
Wojewódzki Turniej Niesłyszących Warcaby 64 polowe
Łuków [update:20-12-2017]
64,classic
10-12-2017
10-12-2017
XXII Gwiazdkowy Turniej w warcabach 100-polowych do lat 9
SP Rychlik [update:10-12-2017]
100,classic
08-12-2017
08-12-2017
Mikołajkowy Turniej Warcabowy
UKS Antoninek/Eugeniusz Ratajczak [update:08-12-2017]
64,classic
02-12-2017
10-12-2017
Final of World Cup 2017 in draughts-64
St.Petersburg [update:09-12-2017]
64,classic
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o " Złoty Liść Dębu " Orliczek i Orlików Młodszych (2012 )
Świetlica Wiejska w Cewkowie [update:04-12-2017]
100,classic
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o " Złoty Liść Dębu" Kadetek ( 2006 i młodsze)
Świetlica Wiejska w Cewkowie [update:04-12-2017]
100,classic
02-12-2017
02-12-2017
II Turniej Warcabowy o "Złoty Liść Dębu" Kadetów (2006 i młodsi)
Świetlica Wiejska w Cewkowie [update:04-12-2017]
100,classic
02-12-2017
10-12-2017
International competitions memory V.Sokov.Youth tournament
St.Petersburg [update:09-12-2017]
64,classic
02-12-2017
02-12-2017
TURNIEJ ANDRZEJKOWO - MIKOŁAJKOWY W JANIKOWIE
MGOK/LZS Senet Janikowo [update:05-12-2017]
100,classic
25-11-2017
25-11-2017
Albatross 3.posms Latgales regions
Dambretes un saha klubs Daugavpils Raina iela 69 [update:26-11-2017]
64,classic
18-11-2017
18-11-2017
III Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Klubu LKS "Unia" Horyniec-Zdrój
Nowe Brusno / LKS "Unia" Horyniec-Zdrój [update:18-11-2017]
100,classic
18-11-2017
18-11-2017
LR 64 Zaibo Cempionatas
Backonys LT [update:16-11-2017]
100,classic
17-11-2017
19-11-2017
LR 64 saskiu klubu komandinis cempionatas
Backonys [update:16-11-2017]
64,classic
17-11-2017
19-11-2017
LR klubu "64" komandinis cempionatas
Backonys/LSF [update:05-11-2017]
100,team, classic
12-11-2017
12-11-2017
Albatross 3.posms Kurzemes regions
Ventspils Rigas iela 12a [update:12-11-2017]
64,classic
12-11-2017
21-11-2017
WĄGROWIECKI TURNIEJ KWALIFIKACYJNO-SZKOLENIOWY
Wągrowiec /WISPAN [update:25-11-2017]
100,classic
11-11-2017
11-11-2017
4.posms Albatross Rigas regions
Riga Brivibas iela 199c Days VEF Hotel Riga [update:12-11-2017]
64,classic
09-11-2017
11-11-2017
5th Stage of World Cup 2017 in draughts-64
Tbilisi-Georgia/IDF [update:11-11-2017]
64,classic
08-11-2017
29-11-2017
Open Championship of Bryansk city in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [update:13-11-2017]
100,classic
05-11-2017
05-11-2017
LZS2017K
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [update:08-11-2017]
100,classic
05-11-2017
05-11-2017
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łodzkiego w warcaby 100-polowe
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [update:08-11-2017]
100,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2005-2007
Russia_Bryansk [update:06-11-2017]
64,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2008-2009
Russia_Bryansk [update:06-11-2017]
64,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among boys born in 2010 and younger
Russia_Bryansk [update:06-11-2017]
64,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2005-2007
Russia_Bryansk [update:06-11-2017]
64,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2008-2009
Russia_Bryansk [update:06-11-2017]
64,classic
05-11-2017
06-11-2017
Open regional tournament on Russian draughts "Our hopes" among girls born in 2010 and younger
Russia_Bryansk [update:05-11-2017]
64,classic
04-11-2017
08-11-2017
Memorial GRINGRUZA Group-A
Benderu PMR [update:08-11-2017]
64,classic
04-11-2017
08-11-2017
Memorial GRINGRUZA Group-B
Benderu PMR [update:08-11-2017]
64,classic
04-11-2017
04-11-2017
MUIS. emegtei
Ulaanbaatar. Mongolia [update:05-11-2017]
100,classic
04-11-2017
04-11-2017
MUIS. eregtei
Ulaanbaatar. Mongolia [update:05-11-2017]
100,classic
03-11-2017
10-11-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Wdzydze
Wdzydze k/Kościerzyny/CROSS WARSZAWA/JANTAR GDAŃSK [update:14-11-2017]
100,classic
03-11-2017
05-11-2017
TURNIEJ WARCABOWY 20-LECIE KLUBU JUTRZENKA
Al. Pokoju 12 / SKFSiTNiS JUTRZENKA CZĘSTOCHOWA [update:09-11-2017]
100,classic
23-10-2017
30-10-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy
Wągrowiec/Józefa Juźko [update:28-10-2017]
100,classic
22-10-2017
29-10-2017
II Mistrzostwa Polski Niewidomych w Warcabach Stupolowych
Lądek Zdrój [update:28-10-2017]
100,classic
22-10-2017
28-10-2017
World draughts-64 Championship 2017 among women
Saint Petersburg/IDF [update:25-10-2017]
64,classic
22-10-2017
28-10-2017
World Draughts-64 Championship among Men
Saint Petersburg/IDF [update:25-10-2017]
64,classic
21-10-2017
21-10-2017
Vavere -2017 Individualais cempionats
Riga Br?vibas iela 199c Days Hotel VEF Riga [update:21-10-2017]
64,classic
21-10-2017
21-10-2017
XXII Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Błonie [update:30-10-2017]
100,team, classic
20-10-2017
22-10-2017
XXIV tarptautinis J. Kulikausko memorialo turnyras (100)
Vilnius/LSF [update:22-10-2017]
100,classic
20-10-2017
22-10-2017
XXIV tarptautinis J.Kulikausko memorialo turnyras (64)
Vilnius/LSF [update:22-10-2017]
100,classic
16-10-2017
16-10-2017
XLII Drużynowe Mistrzostwa Polski
Błonie [update:22-10-2017]
100,team, classic
15-10-2017
15-10-2017
Luksnenutaure2017
Alytus [update:15-10-2017]
64,classic
15-10-2017
22-10-2017
Ogólnopolski turniej warcabowy 2017
Ustronie Morskie Ośrodek "Amber" Chrobrego 82 [update:21-10-2017]
100,classic
15-10-2017
22-10-2017
VI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [update:21-10-2017]
100,team, classic
08-10-2017
08-10-2017
Albatross 2.posms Kurzemes regions
Ventspils Rigas iela 12a Ventspils 4 vidusskola [update:08-10-2017]
64,classic
08-10-2017
14-10-2017
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OSÓB NiS W WARCABACH 100-POLOWYCH "O PUCHAR PODKARPACIA"
RYMANÓW ZDRÓJ [update:14-10-2017]
100,classic
08-10-2017
14-10-2017
OOGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NIS W WARABACH100-PLOWYCH "PUCHAR PODKARPAIA' M.
Rymanów Zdrój [update:14-10-2017]
100,classic
08-10-2017
14-10-2017
XVIII TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA
Suwałki / CROSS Warszawa [update:14-10-2017]
100,classic
07-10-2017
07-10-2017
Albatross 2.posms Latgales regions
Daugavpils Dambretes un ?aha klubs Rai?a iela 69 [update:07-10-2017]
64,classic
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Chł.13
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [update:08-10-2017]
64,classic
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Dz.13
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [update:08-10-2017]
64,classic
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Kobiet
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [update:08-10-2017]
64,classic
07-10-2017
07-10-2017
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - Turniej Męźczyzn
Miejska Górka / Ośrodek Kultury MKSz-W PAT [update:08-10-2017]
64,classic
01-10-2017
01-10-2017
Albatross 2.posms Rigas regions
R?ga Brivibas iela 199c Days Hotel Riga [update:01-10-2017]
64,classic
28-09-2017
23-10-2017
LTU 3-iasis Vita Baltic International turnyras
Alytus [update:23-10-2017]
64,classic
25-09-2017
01-10-2017
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk [update:01-10-2017]
100,classic
25-09-2017
01-10-2017
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [update:01-10-2017]
100,classic
23-09-2017
23-09-2017
AlytausMero2017
Alytus [update:23-09-2017]
64,classic
23-09-2017
01-10-2017
TURNIEJ WARCABOWY KASZUBY 2017
WDZYDZE [update:04-10-2017]
100,classic
22-09-2017
22-09-2017
European Team BLITZ Championship (man)
Vilnius [update:04-10-2017]
100,team, classic
21-09-2017
24-09-2017
Lviv Open 2017
Lviv Ukraine [update:27-09-2017]
100,classic
19-09-2017
01-10-2017
Men's championship of Russia on russian draughts.
Sochi_Loo [update:30-09-2017]
64,classic
19-09-2017
01-10-2017
Women's championship of Russia on russian draughts.
Sochi_Loo [update:30-09-2017]
64,classic
17-09-2017
22-09-2017
European Team Championship
FMJD Vilnius [update:21-09-2017]
100,team, classic
17-09-2017
23-09-2017
European Team Championship_woman
Vilnius [update:21-09-2017]
100,team, classic
16-09-2017
16-09-2017
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski do lat 16
WOK Wronki [update:16-09-2017]
100,classic
16-09-2017
16-09-2017
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach 100-polowych do lat 10
WOK Wronki [update:16-09-2017]
100,classic
13-09-2017
13-09-2017
albatross
Zimb [update:13-09-2017]
100,classic
13-09-2017
20-09-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:19-09-2017]
100,classic
13-09-2017
13-09-2017
Trenirovocnij 13.09.2017
https://www.facebook.com/Albatross-Bērnu-turnīri-dambretē-1874481066113472/ [update:13-09-2017]
64,classic
08-09-2017
16-09-2017
XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polskiw w Warcaby Stupolowe
Poddąbie [update:18-09-2017]
100,team, classic
26-08-2017
26-08-2017
Poringe2017
Alytus [update:27-08-2017]
64,classic
26-08-2017
31-08-2017
World Team Championship among Women
Kranevo/IDF [update:26-08-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
01-09-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Kranevo [update:01-09-2017]
64,classic
26-08-2017
05-09-2017
XXIV MEMORIAŁ HENOCHA DRATA
PODDĄBIE KLUB ŁUCZNICZKA [update:06-09-2017]
100,classic
24-08-2017
01-09-2017
World Championship in Draughts-64 among veterans
Kranevo Bulgaria/IDF [update:01-09-2017]
64,classic
24-08-2017
01-09-2017
World Team Championship among Men
Kranevo/IDF [update:31-08-2017]
64,classic
24-08-2017
01-09-2017
World Team Championship among Women
Kranevo/IDF [update:31-08-2017]
64,classic
18-08-2017
24-08-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych i Słabowidzących - Poddąbie 2017
Poddąbie [update:29-08-2017]
100,classic
14-08-2017
18-08-2017
4th Stage of World Cup 2017 in draughts-64 - 9th Cup of information technology
Kazan [update:11-08-2017]
64,classic
13-08-2017
13-08-2017
VII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zdrój [update:30-08-2017]
100,classic
12-08-2017
13-08-2017
LRC-1
Telsiai [update:14-08-2017]
64,classic
03-08-2017
06-08-2017
I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ
Środa Śląska / UGIM Środa Śląska Dom Kultury w Środzie Śląskiej SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [update:11-08-2017]
100,classic
02-08-2017
06-08-2017
BOJKUFEST-2017 Grupa-A
Turka [update:07-08-2017]
64,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [update:08-08-2017]
100,classic
23-07-2017
29-07-2017
3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [update:29-07-2017]
64,classic
23-07-2017
23-07-2017
Blitz. 3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [update:24-07-2017]
64,classic
23-07-2017
29-07-2017
Youth tournament White Nights-2017
St.Petersburg [update:29-07-2017]
64,classic
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-MEN
RIVNE UKRAINA [update:27-07-2017]
100,classic
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE UKRAINA [update:26-07-2017]
100,classic
12-07-2017
16-07-2017
Slonim Open 2017
Zhyrovichy/Belarus [update:16-07-2017]
100,classic
06-07-2017
12-07-2017
XVII POLSKA GRA - OPEN 2017
Nidzica Zamek [update:31-07-2017]
100,classic
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN
Rivne [update:10-07-2017]
100,classic
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR WOMEN
Rivne [update:10-07-2017]
100,classic
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [update:27-06-2017]
64,classic
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [update:29-06-2017]
64,classic
26-06-2017
26-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017 in Draughts-64. Blitz
Rimini--IDF [update:26-06-2017]
64,classic
26-06-2017
02-07-2017
Minsk 2017
Minsk/Belarus [update:02-07-2017]
100,classic
17-06-2017
26-06-2017
CHESS World Team Championship
Khanty-Mansiysk [update:19-06-2017]
100,team, classic
15-06-2017
18-06-2017
IX Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [update:16-08-2017]
100,classic
11-06-2017
17-06-2017
37th Golden Prague - FMJD World Cup
Tyrsuv Dum Ujezd 10 Praha 1 [update:08-06-2017]
100,classic
09-06-2017
11-06-2017
Warcabowy Turniej Klubowy UKS Struga 2017
Marki [update:18-06-2017]
100,classic
07-06-2017
09-06-2017
1st Stage of World Cup in draughts-64
Albufeira-IDF [update:09-06-2017]
64,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [update:08-06-2017]
100,classic
26-05-2017
28-05-2017
Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia" 2017
Klub PODKARPACIE Przemyśl [update:30-05-2017]
100,classic
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 men final
Minsk [update:01-06-2017]
64,classic
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 women final
Minsk [update:01-06-2017]
64,classic
20-05-2017
20-05-2017
Turniej warcabowy z okazji "DNI NYSY" 2017r
Nysa/Staliś Joanna [update:20-05-2017]
100,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [update:21-05-2017]
64,classic
12-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [update:20-05-2017]
100,classic
12-05-2017
21-05-2017
XXI MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
SUWAŁKI CROSS WARSZAWA [update:22-05-2017]
100,classic
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/PZWar/LZS Senet Janikowo [update:14-05-2017]
100,classic
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/ PZWarc LZS Senet Janikowo [update:17-05-2017]
100,classic
04-05-2017
04-05-2017
UZB CHEM
TASHKENT [update:04-05-2017]
100,team, classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Orel [update:07-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship BLIND MEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship MEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship U-23
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN
Gomel Belarus [update:05-05-2017]
64,classic
28-04-2017
04-05-2017
XIV Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej koło Lublina Hotel "Imperium" [update:05-05-2017]
100,classic
26-04-2017
26-04-2017
III Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice /Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach [update:27-04-2017]
64,classic
07-04-2017
09-04-2017
I TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Częstochowa / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [update:10-04-2017]
100,classic
07-04-2017
09-04-2017
Nartiin golomt companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. Mongolia [update:11-04-2017]
100,classic
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship 2017
Minsk [update:16-04-2017]
100,classic
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship Women 2017
Minsk [update:16-04-2017]
100,classic
18-03-2017
18-03-2017
III Turniej Gran Prix Janikowa
Janikowo [update:24-04-2017]
100,classic
17-03-2017
26-03-2017
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW STOWARZYSZENIA CROSS
Krynica /CROSS Warszawa [update:25-03-2017]
100,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 20
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 20 ???
????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
06-03-2017
11-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [update:11-03-2017]
64,classic
03-03-2017
04-03-2017
Belarusian championship among senior 64
Minsk [update:04-03-2017]
64,classic
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship boys 8
Minsk [update:05-03-2017]
64,classic
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship girls 8
Minsk [update:05-03-2017]
64,classic
25-02-2017
05-03-2017
LVIV OBLAST CHEMPIONAT
LVIV [update:08-03-2017]
64,classic
22-02-2017
12-03-2017
Championship of Bryansk region in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [update:12-03-2017]
100,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26
Minsk [update:26-02-2017]
64,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Boys
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Girls
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 13-15. All
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 16-18 nas. All
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Boys
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Girls
Ulaanbaatar [update:20-02-2017]
100,classic
10-02-2017
12-02-2017
Shanhain zam companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [update:13-02-2017]
100,classic
08-02-2017
11-02-2017
Deutsche Meisterschaft in Dame-100 2017
IGDD Deutschland Korbach [update:11-02-2017]
100,classic
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ. - POWIAT
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW - LESZNO
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW. - POWIAT
Lipno [update:25-01-2017]
64,classic
21-01-2017
21-01-2017
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo [update:22-03-2017]
100,classic
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH KOMANDNUJ
Turka Lviv [update:15-01-2017]
100,team, classic
29-12-2016
30-12-2016
Sylwesrtowy Turniej Warcabowy Klubu ATUT Nysa
Nysa ul. Prudnicka 8 / Atut Nysa [update:30-12-2016]
100,classic
19-12-2016
20-12-2016
Belarussian cup 2016 100
Minsk RCOP [update:20-12-2016]
100,classic
17-12-2016
18-12-2016
Belarussian cup 2016-64
MINSK RCOP [update:18-12-2016]
64,classic
14-12-2016
14-12-2016
Final 2016
Ulaanbaatar [update:15-12-2016]
100,classic
11-12-2016
11-12-2016
6th Stage of World Cup.Blitz
St Peterburg [update:12-12-2016]
64,classic
11-12-2016
17-12-2016
Final of World Cup 2016
St.Petersburg/IDF [update:17-12-2016]
64,classic
11-12-2016
17-12-2016
International competition memory V. Sokov. Youth tournament
St.Petersburg/IDF [update:17-12-2016]
64,classic
10-12-2016
10-12-2016
Grand - Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [update:10-12-2016]
100,classic
10-12-2016
10-12-2016
Grand - Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [update:10-12-2016]
100,classic
10-12-2016
10-12-2016
Grand-Prix Wrocławia Turniej Mikołajkowy
Wrocław OKS "Sokół - Wrocław" [update:10-12-2016]
100,classic
09-12-2016
11-12-2016
LR Klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
LSF/Backonys [update:11-12-2016]
64,team, classic
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Kobiet
Sępólno Krajeńskie [update:11-12-2016]
100,classic
08-12-2016
11-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Warcabach 100 polowych - Mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [update:12-12-2016]
100,classic
03-12-2016
03-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne - Wieleń 2016 Turniej A
Klub Sportowy "Debiut" Wieleń [update:03-12-2016]
64,classic
03-12-2016
03-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej w Warcaby Klasyczne - Wieleń 2016 Turniej B
Klub Sportowy "Debiut" Wieleń [update:03-12-2016]
64,classic
03-12-2016
03-12-2016
Otwarty Turniej Andrzejkowo- Mikołajkowy w Warcabach 100-polowych
Janikowo [update:23-12-2016]
100,classic
26-11-2016
02-12-2016
Belarusian Championship Men (semifinal)
Minsk [update:02-12-2016]
64,classic
26-11-2016
02-12-2016
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [update:02-12-2016]
64,classic
19-11-2016
26-11-2016
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski NiS w Warcabach 100-polowych
Lądek Zdrój [update:25-11-2016]
100,classic
17-11-2016
19-11-2016
VI Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój (Warcaby)
Jastrzębie-Zdrój/Cross Jastrzębie [update:19-11-2016]
100,classic
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Men
Georgia Tbilisi IDF [update:17-11-2016]
64,classic
14-11-2016
19-11-2016
The European Draughts-64 Championship among Women
GeorgiaTbilisi IDF [update:17-11-2016]
64,classic
09-11-2016
27-11-2016
Open Championship of Bryansk city in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [update:27-11-2016]
100,classic
06-11-2016
06-11-2016
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe Kobiety
LKS Czarna Damka Lututów [update:07-11-2016]
100,classic
06-11-2016
06-11-2016
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe Mężczyźni
Czarna Damka Lututów [update:07-11-2016]
100,classic
21-10-2016
23-10-2016
Mongol Koosen neremjit temtseen
Ulaanbaatar [update:24-10-2016]
100,classic
18-10-2016
22-10-2016
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLENIOWY
Wągrowiec [update:26-10-2016]
100,classic
15-10-2016
23-10-2016
INTEGRACYJNY TURNIEJ WARCABOWY KRYNICA
KRYNICA ZDRÓJ [update:24-10-2016]
100,classic
14-10-2016
21-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących w Warcabach
Lądek Zdrój [update:22-11-2016]
100,team, classic
14-10-2016
21-10-2016
I Mistrzostwa Polski Niewidomych w Warcabach Stupolowych
Lądek Zdrój/Plichta Józef [update:20-10-2016]
100,classic
12-10-2016
14-10-2016
Minsk Championship in draughts 64
Minsk/Belarus [update:15-10-2016]
64,classic
09-10-2016
09-10-2016
VI TAFISA WORLD SPORT GAMES. International Draughts-64 Competition. Blitz
Jakarta/Indonesia-TAFISA/IDF [update:09-10-2016]
64,classic
08-10-2016
08-10-2016
VI TAFISA WORLD SPORT GAMES. International Draughts-64 Competition. Rapid (BRAZ)
Jakarta/Indonesia -TAFISA/IDF [update:08-10-2016]
64,classic
02-10-2016
10-10-2016
XVII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS
Rowy [update:14-10-2016]
100,team, classic
26-09-2016
02-10-2016
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk [update:08-12-2017]
100,classic
26-09-2016
02-10-2016
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk [update:02-10-2016]
100,classic
23-09-2016
28-09-2016
Kudowa Zdrój Turniej Warcabowy
Kudowa Zdrój / Atut Nysa [update:28-09-2016]
100,classic
20-09-2016
20-09-2016
European Championship Veterans Blitz
EDC/ Korbach Germany [update:21-09-2016]
100,classic
19-09-2016
26-09-2016
15th EUROPEAN CHAMPIONSHIP VETERANS
EDC/IGDD Germany Korbach [update:26-09-2016]
100,classic
17-09-2016
24-09-2016
INTEGRACYJNY TURNIEJ "KASZUBY 2016"
WDZYDZE KISZOWSKIE [update:28-09-2016]
100,classic
10-09-2016
17-09-2016
PUCHAR PODLASIA
AUGUSTÓW [update:18-09-2016]
100,classic
05-09-2016
11-09-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska / Cross Warszawa [update:13-09-2016]
100,classic
29-08-2016
05-09-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Dźwirzyno 2016r.
Dźwirzyno/Cross W-wa [update:14-09-2016]
100,classic
28-08-2016
01-09-2016
World Team Championship among Women
Kranevo [update:08-09-2016]
64,classic
27-08-2016
01-09-2016
World Team Championship among Men.
Kranevo [update:08-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2000-2002 y.b.
Kranevo [update:02-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(boys) 2003-2005 y.b.
Kranevo [update:02-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) 2000-2002 y.b.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 1993-96 and 1997-99 y.b.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 girls 2008 y.b. and younger.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2006-2007 y.b.
Kranevo [update:02-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(boys) 2008 y.b. and younger
Kranevo [update:02-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Hopes(girls) 2006-2007 y.b.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 juniors 1993-96 1997-99 y.b.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) 2003-2005 y.b.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
27-08-2016
02-09-2016
World Youth Championship in Draughts-64 veterans.
Kranevo [update:06-09-2016]
64,classic
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [update:01-09-2016]
100,classic
26-08-2016
28-08-2016
XVIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK - OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [update:01-09-2016]
100,classic
24-08-2016
02-09-2016
3-rd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [update:01-09-2016]
64,classic
23-08-2016
01-09-2016
Disabled World Championship in Draughts-64 Grupa-Blind
Kranewo IDCD [update:01-09-2016]
64,classic
23-08-2016
01-09-2016
Disabled World Championship in Draughts-64 Grupa-PDS
Kranewo IDCD [update:01-09-2016]
64,classic
17-08-2016
24-08-2016
Ogólnopolski Turniej Warcabowy - Rowy 2016
Rowy/Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Osób Niewidomych i Słabowidzących Cross [update:26-08-2016]
100,classic
07-08-2016
14-08-2016
X PUCHAR POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki/Cross Warszawa [update:13-08-2016]
100,classic
06-08-2016
06-08-2016
XIV Turniej Warcabowy "ROZTOCZE-2016"-kategoria chłopców -2006 i młodsi
Horyniec-Zdrój (świetlica koło stadionu) [update:12-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Cadets Boys 2016 (B16)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Cadets Girls 2016 (G16)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Hopes Boys 2016 (B10)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Hopes Girls 2016 (G10)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Juniors Boys 2016 (B19)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Juniors Girls 2016 (G19)
Pinsk/EDC/BD [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Mini-cadets Boys 2016 (B13)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Mini-cadets Girls 2016 (G13)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Youth Boys 2016 (B26)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
01-08-2016
07-08-2016
European Championship Youth Girls 2016 (G26)
Pinsk/EDC/BDF [update:07-08-2016]
100,classic
24-07-2016
26-07-2016
African Draughts-64 Championship. Classic game
Lusaka-Zambia/IDF [update:26-07-2016]
64,classic
24-07-2016
24-07-2016
II Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa LKS"UNIA" Horyniec-Zdrój-2016
Świetlica koło stadionu Horyniec-Zdrój [update:31-07-2016]
100,classic
23-07-2016
23-07-2016
XIII Turniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100-polowych
Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji [update:23-07-2016]
100,classic
15-07-2016
22-07-2016
Ogólnopolski Turniej NiS "O PUCHAR PODKARPACIA"
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [update:21-07-2016]
100,classic
15-07-2016
22-07-2016
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NiS O ?PUCHAR PODKARPACIA? kat.Kobiet
Myczkowce/Klub PODKARPACIE [update:23-07-2016]
100,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [update:13-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [update:13-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [update:13-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [update:13-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [update:14-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA MEN
RIVNE [update:21-07-2016]
64,classic
13-07-2016
21-07-2016
Chemp. Ukraine 64 Invasport ORA WOMEN
RIVNE [update:21-07-2016]
64,classic
09-07-2016
17-07-2016
Uniors White Night
St.Petersburg [update:16-07-2016]
64,classic
09-07-2016
17-07-2016
WHITE NIGHTS-2016
St.Petersburg [update:17-07-2016]
64,classic
06-07-2016
11-07-2016
XVI Polska Gra-Open 2016
Nidzica/ Zamek [update:21-07-2016]
100,classic
27-06-2016
03-07-2016
Minsk 2016
Minsk/Belarus [update:03-07-2016]
100,classic
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Warcabowy o Puchar Burmistrza Sępólna Krajeńskiego w grze błyskawicznej
Sępólno Krajeńskie [update:25-06-2016]
64,classic
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [update:12-12-2016]
100,classic
17-06-2016
19-06-2016
XV IGRZYSKA OLIMPIJSKIE SPORTOWCÓW WIEJSKICH CHEŁMNO-RIO DE JANEIRO 2016
CHEŁMNO / Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe [update:12-12-2016]
100,classic
13-06-2016
20-06-2016
Ogólnopolski Turniej Sielpia 2016
Sielpia [update:19-06-2016]
100,classic
11-06-2016
11-06-2016
Rapid tournament
Altan khuu club. Ulaanbaatar [update:13-06-2016]
100,classic
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Juniors (3-move) 2016
Rome [update:12-06-2016]
64,classic
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Qualifier in Checkers (3-move) 2016
Rome [update:12-06-2016]
64,classic
08-06-2016
12-06-2016
World Championships Women in Checkers 2016
Rome [update:12-06-2016]
64,classic
02-06-2016
09-06-2016
Ogólnopolski Turniej w Warcabach 100-polowych
Pobierowo OW "LAGUNA" ul. Grunwaldzka 35 / Stowarzyszenie "Cross" [update:09-06-2016]
100,classic
01-06-2016
10-06-2016
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2016 MEN
UKRAINA RIVNE [update:10-06-2016]
64,classic
01-06-2016
10-06-2016
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2016 WOMEN
UKRAINA RIVNE [update:10-06-2016]
64,classic
26-05-2016
29-05-2016
VIII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [update:31-05-2016]
100,classic
23-05-2016
23-05-2016
Mistrzostwa Gimnazjum Pawonków 2016
Pawonków [update:24-05-2016]
100,classic
21-05-2016
21-05-2016
Turniej Warcabowy z okazji "DNI NYSY" o Puchar Burmistrza
Nysa ul. Moniuszki 5 / Atut Nysa [update:21-05-2016]
100,classic
20-05-2016
20-05-2016
II Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice [update:27-04-2017]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
II Mistrzostwa Kłodzka w warcabach 100-polowych
Dom Kultury-KSKOSIR [update:20-05-2016]
100,classic
20-05-2016
22-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
100,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIOREK - WARCABY 64 - Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 64 - Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZICZEK - WARCABY 64 - Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 64 - Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
20-05-2016
20-05-2016
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - WARCABY 64 - Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG Biały Dunajec GOK Biały Dunajec [update:24-05-2016]
64,classic
17-05-2016
27-05-2016
XX FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
Wągrowiec/CROSS Warszawa [update:27-05-2016]
100,classic
17-05-2016
27-05-2016
XX MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS WĄGROWIEC 2016
WĄGROWIEC CROSS WARSZAWA [update:30-05-2016]
100,classic
15-05-2016
15-05-2016
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 Grupa B
Krąplewiece /Rada Gminna LZS Świecie [update:21-05-2016]
100,classic
15-05-2016
15-05-2016
Eliminacje do XV IOSW Chełmno - Rio de Janeiro 2016 grupa A
Krąplewiece /Rada Gminna LZS Świecie [update:21-05-2016]
100,classic
13-05-2016
15-05-2016
"Od Khaan" companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. "Altan khuu" club [update:16-05-2016]
100,classic
05-05-2016
08-05-2016
XXIII Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Starszych
Janikowo /Polski Związek Warcabowy /LZS Senet Janikowo M-GZ LZS w Janikowie M-GOK w Janikowie. [update:20-05-2016]
100,classic
01-05-2016
07-05-2016
The European Draughts-100 Disabilities Championship Women
Pinsk Belarus [update:15-05-2016]
100,classic
01-05-2016
07-05-2016
The Europen Draughts-100 Disabilities Championship Men
Pinsk Belorus [update:15-05-2016]
100,classic
29-04-2016
05-05-2016
XIII Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [update:09-02-2017]
100,classic
24-04-2016
24-04-2016
100 óó ó
ltan khuu [update:25-04-2016]
100,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-10
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-13
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-16
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-19. B-23
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Boys B-8
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-10.
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-13
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-16
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-19. G-23
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
23-04-2016
28-04-2016
European Youth Championship. Girls G-8.
International Draughts Federation [update:28-04-2016]
64,classic
15-04-2016
17-04-2016
N.Chuluunbaatariin neremjit temtseen
Ó [update:18-04-2016]
100,classic
11-04-2016
19-04-2016
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI osób niewidomych i słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS Warszawa [update:18-04-2016]
100,classic
07-04-2016
17-04-2016
Belarusian Championship 2016
Minsk [update:17-04-2016]
100,classic
07-04-2016
17-04-2016
Belarusian Championship Women 2016
Minsk [update:17-04-2016]
100,classic
02-04-2016
03-04-2016
2016 YOUTH (19 and 26y) CHAMPIONSHIP OF LITHUANIA 100
VILNIUS [update:02-04-2016]
100,classic
02-04-2016
08-03-2016
Pólfinał Mistrzostw Polski w Warcabach Kobiet NiS
Olsztyn / Stowarzyszenie CROSS [update:07-04-2016]
100,classic
27-03-2016
27-03-2016
Rapid tournament
Ulaanbaatar. Mongolia [update:29-03-2016]
100,classic
20-03-2016
20-03-2016
Blitz tournament 2016.03.20
Altan khuu [update:20-03-2016]
100,classic
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO - TURNIEJ B JUNIORZY
Bydgoszcz / MDK 1 Bydgoszcz [update:21-05-2016]
100,classic
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO - TURNIEJ C JUNIORKI
Bydgoszcz / MDK 1 Bydgoszcz [update:21-05-2016]
100,classic
20-03-2016
20-03-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W WARCABACH 100-POLOWYCH
BYDGOSZCZ / MDK 1 Bydgoszcz [update:21-05-2016]
100,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 polowych G - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
18-03-2016
18-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 16 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19 Blitz
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 10
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 16
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -19
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 16
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 19
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 23
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
17-03-2016
20-03-2016
XX Misttrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 13
UKS Roszada Lipno [update:21-03-2016]
64,classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B - 23
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -10
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych B -13
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 10
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G - 13
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
16-03-2016
18-03-2016
VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach 64 - polowych G -23
UKS Roszada Lipno [update:19-03-2016]
100,team, classic
12-03-2016
12-03-2016
IV TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA 2016
Janikowo/ LZS Senet Janikowo MGOK M-G Z LZS Janikowo [update:21-05-2016]
100,classic
11-03-2016
13-03-2016
Dulaanii IV tsahilgaan stantsiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [update:13-03-2016]
100,classic
05-03-2016
05-03-2016
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w warcaby 64-polowe
GOK Lututów/Czarna Damka Lututów [update:05-03-2016]
64,classic
04-03-2016
06-03-2016
Finał Turnieju w warcabach 100-polowych Program "Drogowskaz 3"
Ośrodek Rehabilitacji Przemyśl [update:09-03-2016]
100,classic
04-03-2016
06-03-2016
ń óń ę 64 ń 2008 .. ć.
ę [update:06-03-2016]
64,classic
04-03-2016
06-03-2016
ń óń ę 64 ń ę 2008 .. ć.
ę [update:06-03-2016]
64,classic
04-03-2016
06-03-2016
óń ę 64 ń
"óńńę ę" [update:05-03-2016]
64,classic
01-03-2016
06-03-2016
XVI Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzących
Dadaj - OKS "Warmia i Mazury" [update:05-03-2016]
100,classic
27-02-2016
27-02-2016
III TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA 2016
Janikowo/ LZS Senet MGOK MGZLZS Janikowo [update:07-03-2016]
100,classic
22-02-2016
22-02-2016
I TURNIEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH "GŁUCHÓW 2016"
OŚRODEK KULTURY GŁUCHÓW [update:24-02-2016]
100,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 23
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
20-02-2016
26-02-2016
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 23
Minsk [update:26-02-2016]
64,classic
19-02-2016
21-02-2016
Student championship of Mongolia 2016. Men
Ulaanbaatar [update:22-02-2016]
100,classic
19-02-2016
21-02-2016
Student championship of Mongolia 2016. Women
Ulaanbaatar [update:22-02-2016]
100,classic
06-02-2016
06-02-2016
II TURNIEJ GRAND PRIX JANIKOWA
Janikowo/ LZS Senet MGOK M-GZLZS Janikowo [update:07-03-2016]
100,classic
03-02-2016
06-02-2016
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland [update:06-02-2016]
100,classic
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [update:03-02-2016]
100,classic
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 13; 16; 19 and 26
Minsk [update:04-02-2016]
100,classic
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 13
Minsk [update:27-01-2016]
64,classic
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 8
Minsk [update:26-01-2016]
64,classic
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [update:28-01-2016]
64,classic
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 16
Minsk [update:27-01-2016]
64,classic
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 19 and 23
Minsk [update:27-01-2016]
64,classic
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 13
Minsk [update:26-01-2016]
64,classic
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 8
Minsk [update:26-01-2016]
64,classic
23-01-2016
23-01-2016
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo/ MGOK MGZLZS LZS Senet Janikowo [update:26-01-2016]
100,classic
23-01-2016
23-01-2016
LSD "Zalgiris" 2016 m. ziemos zaidynes saskiu varzybos
LSD "Zalgiris" [update:23-01-2016]
64,team, classic
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C10
Czarna Damka Lututów [update:17-01-2016]
100,classic
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C13
Czarna Damka Lututów [update:17-01-2016]
100,classic
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D10
Czarna Damka Lututów [update:17-01-2016]
100,classic
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D13
Czarna Damka Lututów [update:17-01-2016]
100,classic
16-01-2016
18-01-2016
2016 11-Man Ballot National Tournament
Burlington NC [update:17-01-2016]
64,classic
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [update:15-01-2016]
64,classic
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [update:15-01-2016]
64,classic
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [update:15-01-2016]
64,classic
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [update:15-01-2016]
64,classic
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC B-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [update:10-01-2016]
100,classic
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-10
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [update:10-01-2016]
100,classic
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [update:12-01-2016]
100,classic
08-01-2016
10-01-2016
. ć
Ulaanbaatar [update:11-01-2016]
100,classic
06-01-2016
09-01-2016
ZELTA KAULINS 2016
Kuldyga [update:07-10-2016]
100,classic
29-12-2015
30-12-2015
Sylwestrowy Turniej Warcabowy Niewidomych i Słabo Widzących 2015r.
Nysa ul. Prudnicka 8 / Atut Nysa [update:30-12-2015]
100,classic
27-12-2015
27-12-2015
в ˲-ÓͲ Ę-64 ĘÓĘ ֲŻ
²ŃĘ Ę [update:28-12-2015]
64,classic
27-11-2015
30-11-2014
Chempionat Lvova 2015 shashki-64
Lviv FHU Lviv ł ę [update:13-12-2015]
64,classic
23-11-2015
29-11-2015
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [update:29-11-2015]
64,classic
23-11-2015
29-11-2015
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [update:29-11-2015]
64,classic
19-11-2015
22-11-2015
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - K
Głaz - Czarna Damka Lututów [update:22-11-2015]
100,classic
19-11-2015
22-11-2015
Otwarte Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - M
Głaz - Czarna Damka Lututów [update:22-11-2015]
100,classic
13-11-2015
15-11-2015
X Wojewódzka Impreza Sportowo-Integracyjna
Ośrodek Rehabilitacji Społecznej Przemyśl [update:17-11-2015]
100,classic
12-11-2015
15-11-2015
XXV Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Sępólno Krajeńskie [update:19-11-2015]
64,classic
11-11-2015
11-11-2015
Turniej Warcabowy z okazji Święta Niepodległości w Nysie
Nysa ul. Moniuszki 5 / Atut Nysa [update:11-11-2015]
100,classic
07-11-2015
14-11-2015
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola/Stowarzyszenie CROSS [update:13-11-2015]
100,classic
07-11-2015
07-11-2015
Mistrzostwa Miasta i Gminy Janikowo
Janikowo/MGOK MGZLZS LZS Senet Janikowo [update:26-01-2016]
100,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L (Group-A)
Benderu PMR [update:05-11-2015]
64,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [update:08-11-2015]
64,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [update:05-11-2015]
64,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [update:08-11-2015]
64,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [update:05-11-2015]
64,classic
04-11-2015
08-11-2015
Memorial GRINGRUZA N L Group G
Benderu PMR [update:05-11-2015]
64,classic
17-10-2015
17-10-2015
Eliminacje Strefowe do XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Juniorzy
Pęgów [update:18-10-2015]
100,classic
17-10-2015
24-10-2015
Puchar Polski Seniorów w Warcabach Stupolowych
Sobieszewo [update:23-10-2015]
100,classic
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ KLASYFIKACYJNO-SZKOLNENIOWY Gr.B
Wągrowiec /Wielspin [update:22-10-2015]
100,classic
15-10-2015
22-10-2015
TURNIEJ SZKOLENIOWO-KLASYFIKACYJNY Gr.A
Wągrowiec/ Wielspin [update:22-10-2015]
100,classic
11-10-2015
18-10-2015
IV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Białystok [update:16-10-2015]
100,team, classic
05-10-2015
10-10-2015
World Championship Men 2015
Saint Petersburg (Russia) [update:10-10-2015]
64,classic
05-10-2015
10-10-2015
World Championship Women 2015
Saint Petersburg (Russia) [update:10-10-2015]
64,classic
04-10-2015
11-10-2015
XVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Białystok [update:10-10-2015]
100,team, classic
26-09-2015
02-10-2015
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [update:02-10-2015]
100,classic
26-09-2015
02-10-2015
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [update:28-11-2016]
100,classic
10-09-2015
17-09-2015
14th EUROPEAN CHAMPIONSHIP VETERANS
Sunny Beach Bulgaria [update:17-09-2015]
100,classic
10-09-2015
10-09-2015
Blitz European Championship Veterans 2015
Sunny Beach Bulgaria [update:14-09-2015]
100,classic
30-08-2015
05-09-2015
IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGHTS MEN
BIAŁYSTOK [update:04-09-2015]
100,classic
30-08-2015
05-09-2015
IV EUROPEAN CHAMPIONSHIP DRAUGOHTS WOMEN
IGNATKI BIAŁYSTOK [update:04-09-2015]
100,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Seniors Championship in draughts 64 blitz
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 10
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 13
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 16
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 8
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 boys 19 and 23
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 10
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 13
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 16
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 19 and 23
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
28-08-2015
03-09-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 8
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
27-08-2015
03-09-2015
World Draughts-100 Disabilities Championship Men
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [update:07-11-2015]
100,classic
27-08-2015
03-09-2015
World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Black Sea Cristal Park 9649 Kranevo Bulgaria [update:07-11-2015]
100,classic
27-08-2015
03-09-2015
World Team Championship in draughts-64. Women Blitz
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
27-08-2015
03-09-2015
World Team Championshipe in drauhts 64 Men Blitz
Kranevo [update:03-09-2015]
64,classic
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 B 16 Rapid
Kranevo [update:28-08-2015]
64,classic
27-08-2015
27-08-2015
World Youth Championship in draughts 64 G 10 Rapid
Kranevo [update:28-08-2015]
64,classic
15-08-2015
21-08-2015
Integracyjny Turniej Warcabowy BAŁTYK 2015
Słupsk [update:28-08-2015]
100,classic
08-08-2015
15-08-2015
PUCHAR POLSKI Niewidomych i Słabowidzących
Lądek Zdrój [update:28-08-2015]
100,classic
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - chłopcy
Lubaczów [update:28-08-2015]
100,classic
24-07-2015
26-07-2015
II Indywidualne Mistrzostwa Polski Dzieci - dziewczęta
Lubaczów [update:28-08-2015]
100,classic
16-07-2015
20-10-2015
Puchar Prezesa CROSS Opole
Opole ul. Kościuszki 6/1 [update:16-07-2015]
100,classic
08-07-2015
13-07-2015
XV POLSKA GRA-Open 2015
Nidzica Zamek MOZW [update:24-10-2015]
100,classic
27-06-2015
28-06-2015
Coupe de France 2015 - Phase finale
Arbitre : Richard Przewozniak [update:28-06-2015]
100,team, classic
27-06-2015
03-07-2015
International tournament "Minsk 2015"
Minsk/Belarus [update:28-07-2017]
100,classic
26-06-2015
30-06-2015
X MEMORIAL ANATOLIA RODIONOVA
ł ę ł [update:29-06-2015]
64,classic
22-06-2015
30-06-2015
Turniej Warcabowy o puchar Prezesa CROSS Jastrzębie
Dźwirzyno Ośrodek RYBITWA [update:16-07-2015]
100,classic
04-06-2015
07-06-2015
VII Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [update:07-05-2016]
100,classic
30-04-2015
05-05-2015
XII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej Hotel Imperium [update:20-05-2015]
100,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (boys) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; cadets (girls) 1999-2001 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (boys) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2005-2006 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; hopes (girls) 2007 y.b. and yonger
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (boys) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; juniors (girls) 1992-1995 y.b.; 1996-1998 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
28-04-2015
04-05-2015
European Youth Championship; mini-cadets (girls) 2002-2004 y.b.
Yaroslavl (Russia) [update:03-05-2015]
64,classic
22-04-2015
22-04-2015
Turniej BLITZ Tuchola 2015
Tuchola [update:23-04-2015]
100,classic
28-03-2015
28-03-2015
IV OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
JANIKOWO/MGOK JANIKOWO - LZS "SENET" JANIKOWO - MGZLZS JANIKOWO [update:01-04-2015]
100,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 MEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
64,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu KADET-64 WOMEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
100,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 MEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
64,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNINAD-64 WOMEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
64,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNIOR-64 MEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
64,classic
22-03-2015
27-03-2015
Chempionat Ukrainu UNIOR-64 WOMEN Klasik
Lviv [update:13-04-2015]
64,classic
14-03-2015
14-03-2015
III OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
Ludzisko/SP Ludzisko - LZS "Senet" Janikowo - MGOK w Janikowie - MGZLZS w Janikowie [update:01-04-2015]
64,classic
28-02-2015
28-02-2015
II OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
Kołodziejewo/Rada Sołecka Kołodziejewo-MGOK Janikowo-MGZLZS Janikowo-LZS Senet Janikowo [update:01-04-2015]
64,classic
21-02-2015
21-02-2015
I OTWARTY TURNIEJ WARCABOWY W II GRAND PRIX GMINY I MIASTA JANIKOWA
JANIKOWO/MGOK JANIKOWO-LZS "SENET" JANIKOWO-MGZLZS JANIKOWO [update:01-04-2015]
100,classic
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Cadets Boys
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [update:05-12-2014]
100,classic
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Cadets Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [update:05-12-2014]
100,classic
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Boys
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [update:05-12-2014]
100,classic
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [update:05-12-2014]
100,classic
15-12-2014
23-12-2014
World Draughts Championship Juniors Girls
Dąbki/FMJD/Polish Draughts Federation [update:08-12-2014]
100,classic
21-11-2014
23-11-2014
LR klubu komandinis saskiu 64 cempionatas
Backonys [update:24-01-2015]
64,team, classic
21-11-2014
23-11-2014
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
Lidzbark Warminski. Krajowe Zrzeszenie LZS [update:23-11-2014]
100,classic
21-11-2014
23-11-2014
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Kobiet
Lidzbark Warminski Rada Główna LZS [update:23-11-2014]
100,classic
17-11-2014
23-11-2014
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola [update:29-12-2014]
100,classic
15-11-2014
23-11-2014
Chempionat Lvova 2014 shashki-64
Lviv FHU Lviv ł ę [update:26-11-2014]
64,classic
11-11-2014
15-11-2014
XXXIX Drużynowe Mistrzostwa Polski
Gniezno [update:14-11-2014]
100,team, classic
08-11-2014
11-11-2014
Turniej Niepodległości
Lokator Gniezno
Polski Związek Warcabowy [update:29-12-2014]
100,classic
07-11-2014
08-11-2014
5. Offene Deutsche Meisterschaft im Dame-64
Saarbrcken [update:11-11-2014]
64,classic
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L (Group-A)
Benderu PMR [update:05-11-2014]
64,classic
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [update:05-11-2014]
64,classic
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [update:05-11-2014]
64,classic
01-11-2014
05-11-2014
Memorial GRINGRUZA N L Group G
Benderu PMR [update:03-11-2014]
64,classic
31-10-2014
02-11-2014
Veteran Championship of Mongolia 2014
Mongolian Draughts Federation [update:02-11-2014]
100,classic
27-10-2014
29-10-2014
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa PZNiewidomych w Prudniku
Prudnik [update:29-12-2014]
100,classic
25-10-2014
25-10-2014
IV TURNIEJ GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
Janikowo/LZS Senet Janikowo-MGOK w Janikowie-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS w Janikowie [update:01-04-2015]
100,classic
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among men
St. Petersburg (Russia) [update:25-10-2014]
64,classic
20-10-2014
25-10-2014
European Draughts-64 Championships among women
St. Petersburg (Russia) [update:25-10-2014]
64,classic
18-10-2014
19-10-2014
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Latających
Lipno/GOK Lipno [update:28-10-2014]
64,team, classic
17-10-2014
19-10-2014
XX Juozo Kulikausko memorialas
Vilnius [update:28-01-2015]
100,classic
16-10-2014
16-10-2014
XII TURNIEJ ŚDS O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO
Mława ŚDS [update:22-10-2014]
64,classic
13-10-2014
20-10-2014
III Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszewo [update:29-12-2014]
100,team, classic
13-10-2014
15-10-2014
Minsk Championship 2014 (draughts 64)
Minsk [update:16-10-2014]
64,classic
12-10-2014
12-10-2014
Checkers DM
IGDD Germany/Korbach [update:13-10-2014]
100,classic
12-10-2014
12-10-2014
Depo 2014 Men
MDF [update:12-10-2014]
100,classic
12-10-2014
12-10-2014
Depo 2014 women
Ulaanbaatar [update:12-10-2014]
100,classic
11-10-2014
12-10-2014
XXIII SPORTUVNI IGRU LVOVA MEN
[update:12-10-2014]
64,classic
11-10-2014
12-10-2014
XXIII SPORTUVNI IGRU LVOVA WOMEN
[update:12-10-2014]
64,classic
10-10-2014
11-10-2014
LQ Dame-100
IGDD Korbach Germany [update:13-10-2014]
100,classic
06-10-2014
09-10-2014
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cywilnych Niewidomych Ofiar Wojny
Sobieszewo/Jan Nafalski [update:09-10-2014]
100,classic
05-10-2014
13-10-2014
XV Drużynowe Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących
Sobieszów [update:29-12-2014]
100,team, classic
04-10-2014
04-10-2014
III GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
LUDZISKO/Szkoła Podstawowa ludzisko-Senet Janikowo-MGOK Janikowo-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS Janikowo [update:01-04-2015]
100,classic
29-09-2014
05-10-2014
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [update:05-10-2014]
100,classic
29-09-2014
05-10-2014
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [update:05-10-2014]
100,classic
28-09-2014
02-10-2014
XV Turniej o Puchar Podlasia
Białystok/Cross Warszawa [update:07-10-2014]
100,classic
27-09-2014
27-09-2014
Mongolian Veteran Championship 2014
Mongolian Draughts Federation [update:27-09-2014]
100,classic
26-09-2014
28-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy o "Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdrój"
Jastrzębie/Klub Sportowy CROSS Jastrzębie [update:28-09-2014]
100,classic
25-09-2014
25-09-2014
VII SPARTAKIADA INVALIDOV LVOVA
LVIV [update:06-10-2014]
64,classic
18-09-2014
18-09-2014
Mongolian National School Team Championship 2014
Ulaanbaatar [update:21-09-2014]
100,team, classic
16-09-2014
21-09-2014
24 Indywidualne Mistrzostwa Polski
Sępólno Krajeńskie [update:22-09-2014]
64,classic
10-09-2014
14-09-2014
XLI Turniej Warcabowy o "Kryształowy Kamień" im. Marii i Romualda Frey
Dąbki [update:16-09-2014]
100,classic
09-09-2014
14-09-2014
Ogólnopolski Turniej Warcabowy im. Ludwika Hutnera
Krynica Morska [update:13-09-2014]
100,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Boys 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (boys) 1998-00 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Cadets (girls)1998-2000 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2004-2005 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Girls 2006 years born and younger
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (boys) 1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls) 1991 and younger
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Juniors (girls)1995-97 years born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-ńadets (boys) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
29-08-2014
03-09-2014
World Youth Championship in draughts-64 Mini-cadets (girls) 2001-2003 year born
Kranevo / Bulgaria [update:04-09-2014]
64,classic
20-08-2014
21-08-2014
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [update:10-09-2014]
100,team, classic
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób N i S w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PODKARPACIE [update:10-09-2014]
100,classic
16-08-2014
23-08-2014
Ogólnopolski Turniej Osób NiS w Warcabach Stupolowych O "Puchar Podkarpacia"
Myczkowce-Klub PDKARPACIE [update:10-09-2014]
100,classic
15-08-2014
15-08-2014
XXX Mistrzostw Polski Kobiet w grze błyskawicznej
OW Delifin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [update:16-08-2014]
100,classic
15-08-2014
19-08-2014
XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [update:09-09-2014]
100,classic
13-08-2014
21-08-2014
Mistrzostwa Europy Niewidomych i Niepełnosprawnych
Żuromin. L.O. im. M. Dąbrowskiej [update:22-08-2014]
100,classic
26-07-2014
27-07-2014
XIII Finał Podkarpackiej Indywidualnej Ligi Warcabowej
Lubaczów [update:29-07-2014]
100,classic
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT DZIEWCZĄT
LUBACZÓW [update:09-09-2014]
100,classic
25-07-2014
27-07-2014
I MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI - KAT. CHŁOPCÓW
LUBACZÓW [update:09-09-2014]
100,classic
07-07-2014
11-07-2014
Slonim Open 2014
Zhyrovichy/Belarus [update:11-07-2014]
100,classic
05-07-2014
10-07-2014
18me Open International de Parthenay
Damier Parhenaisien [update:12-07-2014]
100,classic
05-07-2014
10-07-2014
18me Open National de Parthenay
Damier Parhenaisien [update:10-07-2014]
100,classic
01-07-2014
06-07-2014
"POLSKA GRA-Open 2014"
Nidzica OZW [update:09-09-2014]
100,classic
30-06-2014
06-07-2014
Minsk 2014
Minsk/Belarus [update:06-07-2014]
100,classic
30-06-2014
06-07-2014
XIV International Draughts Tournament POLSKA GRA-Open 2014
Nidzica ul. Zamkowa 2 [update:05-04-2014]
100,classic
25-06-2014
29-06-2014
Puchar Polski Stowarzyszenia CROSS
Bydgoszcz/Stowarzyszenie CROSS [update:28-06-2014]
64,classic
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 1-3
Lipno [update:25-06-2014]
64,classic
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Ch 4-6
Lipno [update:25-06-2014]
64,classic
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 1-3
Lipno [update:25-06-2014]
64,classic
23-06-2014
24-06-2014
Finał Gminny Mistrzostw Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych Dz 4-6
Lipno [update:25-06-2014]
64,classic
21-06-2014
22-06-2014
Phase finale de la Coupe de France
Baume les Dames [update:23-06-2014]
100,team, classic
19-06-2014
22-06-2014
VI Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno/UKS Lokator [update:09-09-2014]
100,classic
15-06-2014
15-06-2014
I KROSNO OPEN W WARCABACH 100 - POLOWYCH
KKSz Urania Krosno [update:18-06-2014]
100,classic
14-06-2014
14-06-2014
II TURNIEJ GRAN PRIX JANIKOWA
Kołodziejewo / Sołectwo kołodziejewo-Piast Kołodziejewo-Senet Janikowo-OSiR Janikowo-Miejsko-Gminne Zrzeszenie LZS Janikowo [update:06-07-2014]
100,classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - juniorki
Osieczna [update:03-07-2014]
64,team, classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - dziewczęta do 10
Osieczna [update:03-07-2014]
64,team, classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach "64" - dziewczęta do 13
MGOK Osieczna [update:08-06-2014]
64,team, classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - juniorzy
MGOK Osieczna [update:08-06-2014]
64,team, classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - chłopcy do 10
Osieczna [update:03-07-2014]
64,team, classic
06-06-2014
07-06-2014
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach klasycznych - chłopcy do 13
Osieczna [update:03-07-2014]
64,team, classic
31-05-2014
31-05-2014
Turniej Plażowy
Dąbki/GZ LZS Darłowo/UG Darłowo [update:31-05-2014]
100,classic
31-05-2014
08-06-2014
XVIII Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross Kobiet
Tuchola [update:02-07-2014]
100,classic
30-05-2014
08-06-2014
XVIII FINAŁ MISTRZOSTW KOBIET STOWARZYSZENIA CROSS
STOWARZYSZENIE CROSS [update:07-06-2014]
100,classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
29-05-2014
01-06-2014
XXI Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19
Dąbki [update:02-07-2014]
100,team, classic
24-05-2014
31-05-2014
XXII MEMORIAŁ HENOCHA DRATA
ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ [update:30-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 1995-1997 and 1998-2000 y.b.
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2001-2003 y.b.
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; boys 2004 y.b. and younger
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 1995-1997 and 1998-2000 y.b.
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2001-2003 y.b.
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
19-05-2014
25-05-2014
Belarusian Championship Youth; girls 2004 y.b. and yonger
Minsk [update:25-05-2014]
100,classic
16-05-2014
16-05-2014
Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS w grze błyskawicznej
Suwałki [update:16-05-2014]
100,classic
13-05-2014
13-04-2014
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Warcabach 100-polowych OPEN
Jeżyczki [update:13-05-2014]
100,classic
10-05-2014
18-05-2014
XVIII Mistrzostwa Polski Niewidomych I Słabowidzących
Suwałki [update:02-07-2014]
100,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 2001-2003 )
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 1998-2000)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( boys 2004 and younger)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 ( girls 2004 and younger)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (boys 1995-1997)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (girls 1995-1997)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-05-2014
European championship 64 (girls 1998-2000)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
02-05-2014
07-04-2014
European championship 64 (girls 2001-2003)
Pinsk / Belarus [update:07-05-2014]
64,classic
30-04-2014
05-05-2014
XI Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [update:04-05-2014]
100,classic
23-04-2014
30-04-2014
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Tuchola/Stowarzyszenia CROSS [update:18-05-2014]
100,classic
12-04-2014
12-04-2014
I EDYCJA GRAND PRIX MIASTA I GMINY JANIKOWA
Janikowo [update:11-05-2014]
100,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Gimnazja
Poznań [update:13-04-2014]
64,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy I - III
Poznań [update:13-04-2014]
64,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP chłopcy IV - VI
Poznań [update:13-04-2014]
64,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta I - III
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:13-04-2014]
64,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP dziewczęta IV - VI
Poznań [update:13-04-2014]
64,classic
11-04-2014
13-04-2014
XII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Szkoły Ponadgimnazjalne
Poznań [update:13-04-2014]
64,classic
06-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMUSŁOWYCH WARCABY G16
Spała MSiT [update:17-02-2014]
100,classic
06-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMUSŁOWYCH WARCABY B 16
Spała MSiT [update:17-02-2014]
100,classic
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORKI
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [update:23-04-2014]
100,classic
05-04-2014
10-04-2014
III OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY-JUNIORZY
ORGANIZATOR: MINISTERSTWO SPORTU iTURYSTYKI [update:23-04-2014]
100,classic
05-04-2014
11-04-2014
MISTRZOSTWA POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH grupa A
Krynica /Stowqarzyszenie Cross [update:06-04-2014]
100,classic
05-04-2014
12-04-2014
MISTRZOWSTWA POLSKI NIWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH - grupa B
Krynica/Cross Warszawa [update:23-04-2014]
100,classic
05-04-2014
11-04-2014
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Krynica/Stowarzyszenie CROSS [update:27-03-2014]
100,classic
03-04-2014
11-04-2014
Belarusian Championship Men-2014 64
RCOP [update:11-04-2014]
64,classic
03-04-2014
11-04-2014
Belarusian Championship Women-2014 64
[update:11-04-2014]
64,classic
27-03-2014
30-03-2014
II Turniej o Puchar Prezesa WZWarc - Warcaby'64 - "Latająca Warcaba"
Biały Dunajec / WZWarc Urząd Gminy [update:02-04-2014]
64,classic
23-03-2014
23-03-2014
Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Juniorek w Warcabach 100-pol
WOK Wronki [update:29-03-2014]
100,classic
13-03-2014
16-03-2014
Półfinały 38. Mistrzostw Polski - Grupa A
Sępólno Krajeńskie [update:03-04-2014]
100,classic
13-03-2014
16-03-2014
Półfinały 38. Mistrzostw Polski - Grupa B
Sępólno Krajeńskie [update:03-04-2014]
100,classic
10-03-2014
18-03-2014
Belarusian Championship Women 2014
Minsk (Belarus) [update:18-03-2014]
100,classic
08-03-2014
18-03-2014
Belarusian Championship 2014
Minsk (Belarus) [update:18-03-2014]
100,classic
08-03-2014
08-03-2014
IV Mistrzostwa Międzywojewódzkie do lat 10
Gniezno/UKS Lokator [update:09-03-2014]
100,classic
08-03-2014
08-03-2014
IV Mistrzostwa Międzywojewódzkie do lat 13
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [update:09-03-2014]
100,classic
04-03-2014
09-03-2014
XIV Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzacych w Warcabach
Dadaj OKS "Warmia i Mazury" [update:09-03-2014]
100,classic
03-03-2014
19-05-2014
Turniej Szkoleniowo - Klasyfikacyjny - Tęcza Poznań
Poznań [update:02-07-2014]
100,classic
28-02-2014
28-02-2014
VI Młodziezowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej G10
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B13
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 w Grze Błyskawicznej G23
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B19
Horyniec- Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawicznej B16
Horyniec Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 - polowych w Grze Błyskawicznej
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64 w Grze Błyskawicznej
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII IMMP w Warcabach 64-polowych w Grze Błyskawiczne B10
Horyniec Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznej 64 G13
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
28-02-2014
28-02-2014
VII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Grze Błyskawicznei 64 G16
Horyniec - Zdrój PZWarc [update:02-03-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
XVIII Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Warcabach 64 polowych B10
HORYNIEC ZDRÓJ - PZWarc [update:17-03-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 13
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 19
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 10
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 13
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 19
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
02-03-2014
18. Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 23
Horyniec - Zdrój [update:25-04-2014]
64,classic
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [update:01-03-2014]
100,classic
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov
Minsk [update:01-03-2014]
100,classic
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [update:01-03-2014]
100,classic
27-02-2014
01-03-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov i devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [update:01-03-2014]
100,classic
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2001-03 gg.r.
Minsk [update:26-02-2014]
64,classic
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi devochek 2004 g.r. i mladshe
Minsk [update:26-02-2014]
64,classic
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov (junoshi i devushki)
Minsk [update:26-02-2014]
64,classic
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2001-03 gg.r.
Minsk [update:26-02-2014]
64,classic
24-02-2014
26-02-2014
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2004 g.r. i mladshe
Minsk [update:27-02-2014]
64,classic
22-02-2014
22-02-2014
V Mistrzostwa Międzywojewódzkie
Miejska Górka [update:23-02-2014]
64,classic
21-02-2014
30-05-2014
Turniej klasyfikacyjny 2014r Cross Opole
Opole ul. Żeromskiego 3 [update:02-07-2014]
100,classic
15-02-2014
15-02-2014
Korbacher Blitz
IGDD und Verein f?r das Brettspiel Dame e.V [update:16-02-2014]
100,classic
15-02-2014
23-02-2014
Kubok Lvova 2014
Lviv FHU Lviv [update:06-03-2014]
64,classic
15-02-2014
16-02-2014
LR Jaunimo/studentu paprastuju saskiu cempionatas Vaikinai
Sauliai/LSF [update:16-02-2014]
64,classic
15-02-2014
16-02-2014
LR Jaunimo/studentu paprastuju saskiu cempionatas(Merginos)
Siauliai/LSF [update:16-02-2014]
64,classic
13-02-2014
16-02-2014
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland [update:15-02-2014]
100,classic
13-02-2014
16-02-2014
Deutsche Meisterschaft in Dame-100
IGDD Deutschland /Korbach [update:16-02-2014]
100,classic
01-02-2014
02-02-2014
LR Brazilisku saskiu cempionatas
Jonava [update:02-02-2014]
64,classic
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP chł.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowie [update:25-01-2014]
64,classic
25-01-2014
25-01-2014
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz.
SP Rychlik/ SZS w Czarnkowi [update:25-01-2014]
64,classic
10-01-2014
14-01-2014
Duvo shashki v snignuh Karpatah
Turka [update:27-01-2014]
64,team, classic
14-12-2013
14-12-2013
Turniej o Puchar Starszego Cechu do lat 10
Gniezno/Lokator Gniezno [update:16-12-2013]
100,classic
14-12-2013
14-12-2013
XII Turniej o Puchar Starszego Cechu
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [update:15-12-2013]
100,classic
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - kobiety
Sępólno Krajeńskie/ [update:04-01-2014]
100,classic
06-12-2013
08-12-2013
22. Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS - mężczyźni
Sępólno Krajeńskie [update:04-01-2014]
100,classic
01-12-2013
01-12-2013
IIITurniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zdrój [update:01-12-2013]
100,classic
30-11-2013
30-11-2013
Andrzejkowe Mistrzostwa Gminy i Miasta Janikowo
Janikowo [update:11-12-2013]
100,classic
30-11-2013
08-12-2013
Kubok Federacii Lvova 2013
Lviv FHU Lviv ł ę [update:12-12-2013]
64,classic
23-11-2013
29-11-2013
Chempionat Belarusi men semifinal
Minsk [update:29-11-2013]
64,classic
23-11-2013
29-11-2013
Chempionat Belarusi women semifinal 2013
Minsk [update:29-11-2013]
64,classic
22-11-2013
24-11-2013
LR KLUBU KOMANDINIS CEMPIONATAS (64)
Backonys [update:24-11-2013]
100,team, classic
21-11-2013
23-11-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Stow. Cywilnych Niew. Ofiar Wojny
Sobieszowo [update:23-11-2013]
100,classic
10-11-2013
15-11-2013
Ćwierćfinał 18. Mistrzostw Stowarzyszenia CROSS
Tuchola [update:04-01-2014]
100,classic
10-11-2013
10-11-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcaby 100-polowe woj. łódzkiego K
Lututów/Czarna Damka [update:10-11-2013]
100,classic
08-11-2013
11-11-2013
21. Drużynowe Mistrzostwa Polski
Lipno [update:04-01-2014]
64,team, classic
03-11-2013
09-11-2013
12th EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Texel/Holland [update:09-11-2013]
100,classic
03-11-2013
03-11-2013
EM Blitz Veteranen Texel 2013
EDC/ Texel Niederlande [update:06-11-2013]
100,classic
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L (Men Group-A)
Benderu PMR [update:06-11-2013]
64,classic
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [update:06-11-2013]
64,classic
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group C
Benderu PMR [update:06-11-2013]
64,classic
02-11-2013
06-11-2013
Memorial GRINGRUZA N L Group D
Benderu PMR [update:06-11-2013]
64,classic
27-10-2013
27-11-2013
Irish Juniors Under 14
Limerick [update:17-03-2014]
64,classic
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open 2013 (intermediates)
Limerick [update:02-11-2013]
64,classic
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open 2013 (seniors)
Limerick [update:02-11-2013]
64,classic
26-10-2013
29-10-2013
Irish Open Draughts 2013
Limerick [update:02-11-2013]
64,classic
19-10-2013
26-10-2013
TURNIEJ KWALIFAKACYJNO-SZKOLENIOWY GR.B
Mielno / Obóz szkoleniowy [update:15-01-2014]
100,classic
14-10-2013
16-10-2013
Chempionat Minska po shashkam-64
Minsk [update:21-10-2013]
64,classic
14-10-2013
16-10-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Prudnika
Polski Związek Niewidomych Prudnik [update:16-10-2013]
100,classic
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-polowych
Łuków [update:20-10-2013]
64,classic
12-10-2013
13-10-2013
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-polowych
Łuków [update:19-10-2013]
64,classic
08-10-2013
11-10-2013
WCDF Qualifier (GAYP) 2013
Barbados [update:26-10-2013]
64,classic
08-10-2013
11-10-2013
World Championships for Women (GAYP)
Barbados [update:13-10-2013]
64,classic
07-10-2013
15-10-2013
CHEMPIONAT-64 UKR PO ZORU 2013 MEN
UKRAINA POLTAVA [update:22-10-2013]
64,classic
07-10-2013
15-10-2013
CHEMPIONAT-64 UKR PO ZORU 2013 WOMEN
UKRAINA POLTAVA [update:22-10-2013]
64,classic
30-09-2013
04-10-2013
XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA
Suwałki/CROSS Warszawa [update:02-10-2013]
100,classic
24-09-2013
29-09-2013
23. Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcaby klasyczne
Lipno [update:14-10-2013]
64,classic
21-09-2013
21-09-2013
III Turniej Integracyjny
JastrzębieZdrój/Cross Jastrzębie [update:23-09-2013]
100,classic
21-09-2013
29-09-2013
XIV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS
Suwałki [update:26-09-2013]
100,team, classic
21-09-2013
29-09-2013
XIV Drużynowe Mistrzostwa CROSS
Suwałki [update:14-10-2013]
100,team, classic
12-09-2013
16-09-2013
Memoriał Ludwika Huttnera 2013
Krynica Morska/Elcross Elbląg [update:16-09-2013]
100,classic
06-09-2013
13-09-2013
1 st World & 3 rd European Championship for Blind and Partially Sighted women
Augustów [update:27-09-2013]
100,classic
06-09-2013
13-09-2013
1st World & European Championship for Blind
Augustów [update:08-09-2013]
100,classic
06-09-2013
13-09-2013
1st World& European Championship for BLIND
Augustów [update:12-09-2013]
100,classic
06-09-2013
13-09-2013
World&European Championship for Partially Sighted
Augustów [update:13-09-2013]
100,classic
25-08-2013
27-08-2013
X DRUŻYNOWE MISTRZOSTW POLSKI KOBIET
OW Delfin Dąbki [update:27-08-2013]
100,team, classic
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship the deaf the checkers 100 (men)
Grodno Bilorus [update:02-09-2013]
100,classic
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship the deaf the checkers 100 (women)
Grodno Bilorus [update:30-08-2013]
100,classic
23-08-2013
31-08-2013
2 st European Disabled Championship of in Draughts 100
Grodno Bilorus [update:02-09-2013]
100,classic
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (men)
Grodno Bilorus [update:09-09-2013]
100,classic
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (men)
Grodno Bilorus [update:09-09-2013]
100,classic
23-08-2013
31-08-2013
III European Championship Draughts Blind in field 100 (women)
Grodno Bilorus [update:09-09-2013]
100,classic
21-08-2013
24-08-2013
XXXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
OW Delfin Dąbki/Polski Związek Warcabowy [update:24-08-2013]
100,classic
20-08-2013
29-10-2013
Klasyfikacyjny Turniej NiS w warcaby 100-polowe
Przemyśl Klub PODKARPACIE [update:16-10-2013]
100,classic
20-08-2013
29-10-2013
Turniej Klasyfikacyjno Szkoleniowy
Przemyśl [update:04-01-2014]
100,classic
07-08-2013
13-08-2013
World Championship men 2013
Section 64 FMJD IDF [update:13-08-2013]
64,classic
07-08-2013
13-08-2013
World championship women 2013
Section 64 FMJD IDF [update:13-08-2013]
64,classic
01-08-2013
01-08-2013
Warcaby szybkie
Opole/Cross Opole [update:01-08-2013]
100,classic
14-07-2013
18-07-2013
POLSKA GRA-Open 2013
Żuromin [update:22-07-2013]
100,classic
12-07-2013
20-07-2013
Belarusian Championship Women
Minsk/Belarus [update:20-07-2013]
100,classic
10-07-2013
20-07-2013
Belarusian Championship Men
Minsk/Belarus [update:20-07-2013]
100,classic
07-07-2013
14-07-2013
Finał 37. Mistrzostw Polski
Makowice [update:13-07-2013]
100,classic
06-07-2013
07-07-2013
XII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa (PILW)-2013-Finał
Przemyśl-Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [update:09-07-2013]
100,classic
06-07-2013
07-07-2013
XXII SPORTUVNI IGRU LVOVA WOMEN
[update:09-07-2013]
64,classic
06-07-2013
07-07-2013
XXII SPORTUVNI IGRU LVOVA MEN XXII ń???????ł ł??? ???ł????? 2013 ??ęó ? ????ę-64 ?????Ę?
???? [update:25-06-2013]
64,classic
03-07-2013
11-07-2013
Chemp. Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA A
LVIV JOVKVA HOTEL "AKVAREL" [update:11-07-2013]
100,classic
03-07-2013
11-07-2013
Chempionat Ukraine 100 Invasport ORA MEN GRUPA B
LVIV JOVKVA "AKVAREL" [update:11-07-2013]
100,classic
03-07-2013
11-07-2013
Chempionat Ukraine 100 Invasport ORA WOMEN
.Ćę łńę ń "ę" [update:11-07-2013]
100,classic
01-07-2013
07-07-2013
International tournament "Minsk 2013"
Minsk/ Belarus [update:07-07-2013]
100,classic
25-06-2013
03-07-2013
Chempionat Belarusi po shashkam-64 sredi muzhchin
Minsk/Belarus [update:03-07-2013]
64,classic
25-06-2013
03-07-2013
Chempionat Belarusi po shashkam-64 sredi zhenschin
Minsk [update:03-07-2013]
64,classic
24-06-2013
24-06-2013
Mistrzostwa Gimnazjum w Pawonkowie
Gimnazjum Pawonków [update:26-06-2013]
100,classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych Juniorek do lat 19
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-pol Juniorów do lat 19
Dąbki ul. Nadmorska 4 [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-pol Juniorek do lat 16
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych Juniorów do lat 16
Dąbki ul. Nadmorska 1 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-pol Juniorów do lat 10
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-pol Juniorek do lat 10
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorów do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:02-07-2013]
100,team, classic
21-06-2013
23-06-2013
XX Drużynowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych Juniorek do lat 13
Dąbki ul. Nadmorska 4 / Darłowo [update:29-06-2013]
100,team, classic
15-06-2013
22-06-2013
Finał Mistrzostw Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Audustów/ CROSS Warszawa [update:02-07-2013]
100,classic
15-06-2013
15-06-2013
Mistrzostwa Gminy Trzianka przedszkolaków do lat 6
Biblioteka Gminna w Tciance [update:16-06-2013]
64,classic
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 10
Lino [update:23-06-2013]
64,team, classic
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 13
Lipno [update:23-06-2013]
64,team, classic
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorki do lat 23
Lipno [update:23-06-2013]
64,team, classic
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 10
Lipno [update:02-07-2013]
64,team, classic
07-06-2013
08-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 13
Lipno [update:23-06-2013]
64,team, classic
06-06-2013
07-06-2013
V DMP Juniorów - juniorzy do lat 23
Lipno [update:23-06-2013]
64,team, classic
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 JUNIOR
UKRAINA RIVNE [update:05-07-2013]
100,classic
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 MEN
UKRAINA RIVNE [update:05-07-2013]
100,classic
04-06-2013
10-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO SLUHU 2013 WOMEN
UKRAINA RIVNE [update:05-07-2013]
100,classic
04-06-2013
15-06-2013
Poddąbie 2013r.
Poddąbie/Cross Opole [update:13-06-2013]
100,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Gimnazjada chłopcy
Poznań/MUKS-W Komandoria Poznań/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Gimnazjada dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria Poznań/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP I-III chłopcy
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP I-III dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP IV-VI chłopcy
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 SP IV-VI dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
01-06-2013
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2013 Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta
Poznań/MUKSW Komandoria/SZS Wielkopolska [update:23-06-2013]
64,classic
30-05-2013
02-06-2013
V Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [update:02-07-2013]
100,classic
25-05-2013
25-05-2013
Turniej Warcabowy z Okazji "Dni Nysy"
Nysa ul. Moniuszki 5/Kużdzał Andrzej [update:25-05-2013]
100,classic
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 MEN
UKRAINA EVPATORIA [update:01-06-2013]
100,classic
23-05-2013
01-06-2013
CHEMPIONAT UKR PO ZORU 2013 WOMEN
UKRAINA EVPATORIA [update:01-06-2013]
100,classic
18-05-2013
18-05-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cross Jastrzębie
Biały Dunajec/ Józefa Juźko [update:19-05-2013]
100,classic
17-05-2013
17-05-2013
TURNIR-LVIV-UNIVER-FRANKA-2013
LVIV-LNU [update:12-05-2013]
64,classic
17-05-2013
17-05-2013
UNIVER LVIV FRANKA-2013
LVIV [update:18-05-2013]
64,classic
14-05-2013
14-05-2013
VIII MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS W GRZE BŁYSKAWICZNEJ
TUCHOLA [update:14-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 2000-2002 y.b.
Minsk/ Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; boys 2003 and yonger
Minsk/ Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
12-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 1994-96 and 1997-99 y.b.
Minsk/Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 2000-2002 y.b.
Minsk/Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
12-05-2013
18-05-2013
Belarusian Youth Championship; girls 2003 and yonger
Minsk/Belarus [update:18-05-2013]
100,classic
10-05-2013
19-05-2013
XVII FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
TUCHOLA / CROSS WARSZAWA [update:19-05-2013]
100,classic
02-05-2013
02-05-2013
BLITZ WESTERHAAR
Westerhaar [update:03-05-2013]
100,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; cadets (boys) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; cadets (girls) 1997-1999 y.b.
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; hopes (boys) 2003 y.b. and yonger
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; hopes (girls) 2003 y.b. and younger
Pinsk/Belarus [update:08-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; juniors (boys) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; juniors (girls) 1994-1996 y.b.
Pinsk/Belarus [update:08-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; mini-cadets (boys) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
02-05-2013
07-05-2013
European Youth Championship; mini-cadets (girls) 2000-2002 y.b.
Pinsk/Belarus [update:07-05-2013]
64,classic
01-05-2013
01-05-2013
Nederlands Kampioenschap Junioren
Westerhaar [update:04-05-2013]
100,classic
30-04-2013
05-05-2013
X Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [update:06-05-2013]
100,classic
26-04-2013
30-04-2013
--- Młodzieżowe Mistrzostwa Polski --- WYNIKI --- NA ŻYWO --- http://bielawa.warcaby.pl
Bielawa [update:25-04-2013]
100,classic
20-04-2013
27-04-2013
Półfinał Mistrzostw Polski kobiet Niewidomych i Słabowdzących
Tuchola [update:21-04-2013]
100,classic
20-04-2013
26-04-2013
Półfinały Mistrzostw Polski kobiet
Tuchola/CROSS Warszawa [update:15-04-2013]
100,classic
20-04-2013
27-04-2013
Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola/CROSS Warszawa [update:28-04-2013]
100,classic
16-04-2013
01-08-2013
Klasyfikacyjny Turniej Warcabowy
Opole / Cross Opole [update:01-08-2013]
100,classic
14-04-2013
14-04-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego K
Drużbice [update:15-04-2013]
64,classic
14-04-2013
14-04-2013
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego M
Drużbice [update:15-04-2013]
64,classic
13-04-2013
21-04-2013
Chempionat Lvova 2013 ł łńęż ńł ę-64
Lviv FHU Lviv ł ę [update:21-04-2013]
64,classic
13-04-2013
13-04-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezydenta Miasta Piekary Śl.
Piekary Śl. / Koryciorz Marek [update:18-04-2013]
100,classic
10-04-2013
14-04-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY B16
Wałbrzych MSiT [update:25-04-2013]
100,classic
10-04-2013
14-04-2013
II OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY G16
Wałbrzych MSiT [update:25-04-2013]
100,classic
09-04-2013
11-04-2013
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Warcabach 100
Opole / Cross Opole [update:18-04-2013]
100,classic
05-04-2013
07-04-2013
Memaryial bratou Mialeshkau i M.Krata
Slonim/Belarus [update:07-04-2013]
64,classic
05-04-2013
07-04-2013
Memaryial bratou Mialeshkau i M.Krata (dziciachy turnir)
Slonim/Belarus [update:07-04-2013]
64,classic
12-03-2013
20-03-2013
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR v-ce PREZESA PODKARPACKIEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
WARSZAWA PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [update:22-03-2013]
100,classic
10-03-2013
10-03-2013
30. Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Sępólno Krajeńskie [update:10-03-2013]
100,classic
09-03-2013
09-03-2013
I TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR JÓZEFA MICHALIKA STAROSTY POWIATU LUBACZOWSKIEGO
Horyniec-Zdrój [update:12-03-2013]
100,classic
07-03-2013
14-03-2013
Grupa A Półfinał MP Niewidomych i słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS Warszawa [update:13-03-2013]
100,classic
07-03-2013
10-03-2013
Półfinały 37. Mistrzostw Polski - grupa A
Sępólno Krajeńskie [update:10-03-2013]
100,classic
07-03-2013
10-03-2013
Półfinały 37. Mistrzostw Polski - grupa B
Sępólno Krajeńskie [update:10-03-2013]
100,classic
06-03-2013
14-03-2013
Półfinały Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Krynica Zdrój/CROSS [update:13-03-2013]
100,classic
03-03-2013
03-03-2013
Grand Prix 2012/13 6/6
GOK [update:03-03-2013]
100,classic
01-03-2013
02-03-2013
Otkrytyj Kubok Minska sredi minikadetov
Minsk [update:02-03-2013]
64,team, classic
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - Warcaby'64 - Dz-10 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [update:03-03-2013]
64,classic
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - Warcaby'64 - Dz-13 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc Starostwo Powiatowe UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [update:03-03-2013]
64,classic
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - Warcaby'64 - Ch-10 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz Osieczna TZOsieckiej [update:05-03-2013]
64,classic
01-03-2013
01-03-2013
VI INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - Warcaby'64 - Ch-13 - BLITZ
Osieczna / PZWarc WZWarc UMG Osieczna ZSz w Osiecznej TZOsieckiej [update:07-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów
Osieczna [update:31-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Osieczna [update:21-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Osieczna [update:31-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek
Osieczna [update:31-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Osieczna [update:21-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
17. Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Osieczna [update:31-03-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Osieczna [update:17-04-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Osieczna [update:17-04-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 10
Osieczna [update:17-04-2013]
64,classic
28-02-2013
03-03-2013
VII Puchar Polski Młodzików do lat 13
Osieczna [update:21-03-2013]
64,classic
25-02-2013
05-03-2013
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR V-CE PREZESA PODKARPACKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU WARCABOWEGO
Warszawa [update:06-03-2013]
100,classic
16-02-2013
03-03-2013
Kubok Lvova 2013 łę Ęóę łńęż ńł ę-64
Lviv FHU Lviv ł ę [update:07-04-2013]
64,classic
16-02-2013
16-02-2013
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz
SP rychlik / SZS w Czarnkowie [update:16-02-2013]
64,classic
12-02-2013
26-02-2013
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cross Opole
Opole - Cross Opole [update:26-02-2013]
100,classic
10-02-2013
18-02-2013
III Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-polowych
Warszawa Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [update:19-02-2013]
100,classic
10-02-2013
10-02-2013
IV MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY'100 - Kobiety
Lipno / WZWarc UKS Roszada Lipno GOK Lipno [update:16-02-2013]
100,classic
10-02-2013
10-02-2013
IV MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY'100 - Seniorzy
Lipno / WZWarc UKS Roszada Lipno GOK Lipno [update:10-02-2013]
100,classic
09-02-2013
09-02-2013
IX Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Wilkołaz [update:09-02-2013]
100,classic
09-02-2013
09-02-2013
Xi Turniej Starszego Cechu
Gniezno [update:10-02-2013]
100,classic
09-02-2013
09-02-2013
XI turniej Starszego Cechu seniorów
Gniezno [update:10-02-2013]
100,classic
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi juniorov i kadetov
Minsk [update:09-02-2013]
100,classic
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi minikadetov
Minsk [update:09-02-2013]
100,classic
07-02-2013
09-02-2013
Pervenstvo Minska sredi nadezhd
Minsk [update:11-02-2013]
100,classic
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi devochek 1997-99 i 2000-02 gg.r.
Minsk [update:06-02-2013]
64,classic
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi devochek 2003 g.r. i mladshe
Minsk [update:06-02-2013]
64,classic
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi junoshej 1994-96 i 1997-99 gg.r.
Minsk [update:06-02-2013]
64,classic
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2000-2002 gg.r.
Minsk [update:06-02-2013]
64,classic
04-02-2013
06-02-2013
Pervenstvo Minska sredi malchikov 2003 g.r. i mladshe
Minsk [update:06-02-2013]
64,classic
03-02-2013
03-02-2013
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lututów w warcaby 100-polowe
GOK Lututów/Czarna Damka Lututów [update:03-02-2013]
100,classic
24-01-2013
27-01-2013
Deutsche Meisterschaft
Berlin - IGDD [update:27-01-2013]
100,classic
21-01-2013
29-01-2013
II Ogólnopolski Turniej w warcabach 100-polowych 21-29.01.13r
Warszawa Podkarpacki Okręgowy Zwiazek Warcabowy [update:30-01-2013]
100,classic
19-01-2013
19-01-2013
XII Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa 2013 /eliminacje/
Przemyśl Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy [update:20-01-2013]
100,classic
29-12-2012
31-12-2012
Turniej Sylwestrowo - Noworoczny o Puchar Prezesa P.Z.N. w Nysie
Nysa/P.Z.N. Nysa [update:31-12-2012]
100,classic
23-12-2012
23-12-2012
Turniej świąteczny Grand Prix 3/6
Lututów [update:23-12-2012]
100,classic
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy - kat przedszkolak
SP Rychlik [update:10-12-2012]
64,classic
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy - młozicy kat. młodzik
SP Rychlik / SRW Rychlik [update:10-12-2012]
64,classic
16-12-2012
16-12-2012
XVII Gwiazdkowy turniej warcabowy orliki
SP Rychlik / SRW Rychlik [update:10-12-2012]
64,classic
07-12-2012
09-12-2012
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 2012 w warcaby 100-polowe K
Czarna Damka Lututów [update:04-11-2012]
100,classic
07-12-2012
09-12-2012
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 2012 w warcaby 100-polowe K
Czarna Damka Lututów [update:09-12-2012]
100,classic
07-12-2012
09-12-2012
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 2012 w warcaby 100-polowe M
Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie Czarna Damka Lututów [update:04-11-2012]
100,classic
07-12-2012
09-12-2012
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS 2012 w warcaby 100-polowe M
Dom Wczasów Dziecięcych w Głazie Czarna Damka Lututów [update:09-12-2012]
100,classic
22-11-2012
30-11-2012
European Qualifications 2012
Korbach Germany [update:30-11-2012]
100,classic
21-11-2012
21-11-2012
GIMNAZJALNY TURNIEJ WARCABOWY
Pawonków Świetlica Gimnazjum [update:22-11-2012]
100,classic
18-11-2012
23-11-2012
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski osób Niewidomych i Słabowidzących Cross
Tuchola [update:24-11-2012]
100,classic
16-11-2012
18-11-2012
LR klubu komandinis cempionatas (64 klasika)
Backonys/LSF [update:19-11-2012]
64,team, classic
14-11-2012
18-11-2012
PCBEST CUP
Świnoujście [update:14-11-2012]
100,classic
12-11-2012
20-11-2012
Turniej klasyfikacyjny CROSS Mielno 2012
Mielno/CROSS [update:18-11-2012]
100,classic
11-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe - kobiety
Lututów [update:12-11-2012]
100,classic
11-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcaby 100-polowe mężczyźni
Lututów [update:12-11-2012]
100,classic
10-11-2012
10-11-2012
Gminne Dni Sportu
Poczesna/ Gmina Poczesna [update:06-12-2012]
100,classic
10-11-2012
10-11-2012
Otwarte Dni Sportu Turniej Zaawansowany
Poczesna [update:06-12-2012]
100,classic
07-11-2012
11-11-2012
Indywidualne MP w warcabach klasycznych
Trzcianka / LKS Zuch [update:15-10-2012]
64,classic
07-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych (Latająca Warcaba)
Trzcianka/SRW Rychlik [update:11-11-2012]
64,classic
07-11-2012
11-11-2012
Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych (Latająca Warcaba)
Trzcianka/SRW Rychlik [update:15-11-2012]
64,classic
02-11-2012
06-11-2012
Memorial GRINGRUZA N L Group B
Benderu PMR [update:08-11-2012]
64,classic
31-10-2012
04-11-2012
Tournoi d'Avignon 2012
Avignon/ France [update:24-11-2012]
100,classic
29-10-2012
04-11-2012
Belarusian Championship (semifinal)
Minsk/Belarus [update:04-11-2012]
100,classic
29-10-2012
04-11-2012
Belarusian Championship Women (semifinal)
Minsk/Belarus [update:04-11-2012]
100,classic
26-10-2012
28-10-2012
XX Drużynowe Mistrzostwa Polski
Mińsk Mazowiecki [update:05-11-2012]
64,team, classic
24-10-2012
30-10-2012
European Men Championship
Suzdal Russia [update:29-10-2012]
64,classic
24-10-2012
30-10-2012
European Women Championship
Suzdal Russia [update:29-10-2012]
64,classic
21-10-2012
21-10-2012
5th European Students Championship Women - Blitz
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:28-10-2012]
100,classic
21-10-2012
21-10-2012
5th European Championship - Blitz
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:21-10-2012]
100,classic
21-10-2012
21-10-2012
5th European Students Championship - Blitz
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:28-10-2012]
100,classic
20-10-2012
27-10-2012
5th European Students Championship
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:22-10-2012]
100,classic
20-10-2012
27-10-2012
5th European Students Championship
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:28-10-2012]
100,classic
20-10-2012
27-10-2012
5th European Students Championship Women
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:28-10-2012]
100,classic
20-10-2012
27-10-2012
5th European Students Championships Women
Częstochowa ( Poland ) EDC KU AZS Częstochowa [update:22-10-2012]
100,classic
20-10-2012
27-10-2012
5th European Students Championship
Częstochowa [update:14-08-2012]
100,classic
16-10-2012
18-10-2012
Minsk Championship in draughts-100
Minsk/Belarus [update:18-10-2012]
100,classic
12-10-2012
14-10-2012
XIII Turniej o Puchar Podlasia
Augustów/Cross Warszawa [update:05-11-2012]
100,classic
07-10-2012
12-10-2012
XIII Drużynowe Mistrzostwa Stowarzyszenia CROSS
Augustów [update:05-11-2012]
100,team, classic
05-10-2012
07-10-2012
19-as tarptautinis J. Kulikausko memorialas
LF Vilnius [update:07-10-2012]
100,classic
04-10-2012
09-10-2012
Minsk Championship in draughts-64
Minsk/Belarus [update:09-10-2012]
64,classic
28-09-2012
28-09-2012
Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 64-polowych w grze błyskawicznej
Mińsk Mazowiecki / PZWarc [update:29-09-2012]
64,classic
26-09-2012
30-09-2012
XXII Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 64-polowych
Mińsk Mazowiecki / PZWarc [update:08-11-2012]
64,classic
22-09-2012
22-09-2012
II Turniej Integracyjny o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój
Cross Jastrzębie Zdrój [update:02-10-2012]
100,classic
13-09-2012
16-09-2012
XXXIX Ogólnopolski Turniej Warcabowy o "Kryształowy Kamień"
Karczma Rzymska-Darłowo [update:17-09-2012]
100,classic
08-09-2012
08-09-2012
I Memoriał Stanisawa Markowskiego G 16 +
Poczesna / Urząd Gminy + Grom Złota Warcaba Poczesna [update:09-09-2012]
100,classic
08-09-2012
08-09-2012
I Memoriał Stanisława Markowskiego
Poczesna / Urząd Gminy Poczesna + Grom Złota Dama [update:09-09-2012]
100,classic
08-09-2012
08-09-2012
I Memoriał Stanisława Markowskiego B 13 -
Poczesna / Urząd Gminy + Grom Złota Dama [update:09-09-2012]
100,classic
08-09-2012
08-09-2012
I Memoriał Stanisława Markowskiego G 13 -
Poczesna / Urząd Gminy + Grom Złota Dama [update:09-09-2012]
100,classic
03-09-2012
09-09-2012
11th EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Vilnius Lithuania [update:13-09-2012]
100,classic
02-09-2012
02-09-2012
11th BLITZ EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Vilnius Lithuania [update:03-09-2012]
100,classic
30-08-2012
30-08-2012
Błyskawiczne Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach 100-polowych
Hotel Wellness&SPA Delfin Dąbki [update:01-09-2012]
100,team, classic
30-08-2012
01-09-2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach 100-polowych
Hotel Wellness&SPA Delfin Dąbki [update:01-09-2012]
100,team, classic
26-08-2012
29-08-2012
Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach 100-polowych
Hotel SPA&WELLNESS Delfin Dąbki [update:01-09-2012]
100,classic
25-08-2012
25-08-2012
I Otwarte Mistrzostwa Stowarzyszenia "Dęby" Wałbrzych w Warcabach 64-polowych
Makowice [update:25-08-2012]
64,classic
25-08-2012
25-08-2012
Blyskawiczne Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach 100-polowych
Hotel SPA&WELLNESS Delfin Dąbki [update:01-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1 st European Disabled Championship of in Draughts 100 (Men Group-B)
Truskawiec Ukraine [update:04-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Blind Championship in Draughts - 100 - women
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Deof Championship in Draughts - 100 - men
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Deof Championship in Draughts - 100 - women
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Disabled Championship in Draughts - 100 - men
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Disabled Championship in Draughts - 100 - women
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Blind Championship in Draughts - men
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
1st European Blind Championship in Draughts - men
Truskavec - Ukraine - Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
23-08-2012
31-08-2012
2nd European Championship of the Partially Sighted in Drauaghts - 100
Truskawiec - Ukraine / Ilnitski [update:07-09-2012]
100,classic
17-08-2012
22-08-2012
World Mind Sport Games - Checkers (Women)
WCDF [update:27-08-2012]
64,classic
17-08-2012
22-08-2012
World MindSport Games - Checkers
WCDF [update:12-09-2012]
64,classic
03-08-2012
05-08-2012
Bojku-Ukraine 64 MEN GRUPA B
LVIV TURKA [update:10-08-2012]
64,classic
02-08-2012
06-08-2012
Champion of Ukraine Women Veteran
Dneprodzerjinsk [update:09-08-2012]
100,classic
02-08-2012
07-08-2012
Championat of Ukraine 50
Dneprodzerjinsk [update:09-08-2012]
100,classic
27-07-2012
27-07-2012
aimgiin AAsh temrseen.......8-10 ohid
1-r surguuli [update:01-02-2018]
100,classic
14-07-2012
19-07-2012
Grunwald Open- 2012
Żuromin [update:21-01-2012]
64,classic
14-07-2012
19-07-2012
XII POLSKA GRA Open 2012
ŻUROMIN [update:06-02-2012]
100,classic
14-07-2012
19-07-2012
XII Polska Gra Open 2012
Żuromin [update:01-09-2012]
100,classic
07-07-2012
08-07-2012
V IGRU VETERANOV LVIVSKOI OBLASTI-MEN
[update:11-07-2012]
64,classic
07-07-2012
08-07-2012
V IGRU VETERANOV LVIVSKOI OBLASTI-WOMEN
[update:11-07-2012]
64,classic
07-07-2012
08-07-2012
XXI SPORTUVNI IGRU LVIVSCHUNU- MEN
[update:11-07-2012]
64,classic
07-07-2012
08-07-2012
XXI SPORTUVNI IGRU LVIVSCHUNU- WOMEN
[update:11-07-2012]
64,classic
26-06-2012
26-06-2012
Mistrzostwa Gimnazjum w Pawonkowie
Gimnazjum Pawonków [update:27-06-2012]
100,classic
25-06-2012
26-06-2012
Turniej w Warcabach Aktywnych
Przemyski Klub PODKARPACIE Klimkówka [update:27-06-2012]
100,classic
22-06-2012
24-06-2012
IV Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach Klasycznych 2012
Lipno Nowe [update:23-06-2012]
64,team, classic
22-06-2012
24-06-2012
IV Drużynowy Puchar Polski Młodzików w Warcabach Klasycznych 2012
Lipno Nowe [update:24-06-2012]
64,team, classic
19-06-2012
29-06-2012
O Puchar Prezesa Cross Jastrzębie Zdrój
Pionier Dźwirzyno Cross Jatrzębie [update:30-06-2012]
100,classic
15-06-2012
23-06-2012
Chempionat Ukraine -100 Invasport MEN
Evpatoria Ukraine-Krym [update:26-06-2012]
100,classic
14-06-2012
23-06-2012
Chempionat Ukraine -100 Invasport WOMEN
Evpatoria Ukraine-Krym [update:26-06-2012]
100,classic
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
VI Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
14-06-2012
17-06-2012
XIX Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Dąbki [update:23-06-2012]
100,team, classic
07-06-2012
10-06-2012
IV Turniej o DRZWI GNIEŹNIEŃSKIE
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [update:10-06-2012]
100,classic
20-05-2012
27-05-2012
Finał XXXVI Indywidualnych Mistrzostw Polski
Makowice [update:26-05-2012]
100,classic
20-05-2012
26-05-2012
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Cross Opole
Krynica Zdrój/Cross Opole [update:24-05-2012]
100,classic
18-05-2012
20-05-2012
ŁukówI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Łukowskiej
Łuków [update:21-01-2012]
64,classic
18-05-2012
19-05-2012
XIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIORÓW
LUBACZÓW/LKS "UNIA" W HORYŃCU-ZDROJU [update:13-05-2012]
100,classic
18-05-2012
19-05-2012
XIV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO SENIOREK
LUBACZÓW/LKS "UNIA" W HORYŃCU-ZDROJU [update:13-05-2012]
100,classic
10-05-2012
14-05-2012
European Team Championship - EDC Confederation Cup 2012
Sępólno Krajeńskie [update:14-05-2012]
100,team, classic
10-05-2012
14-05-2012
European Women Team Championship - EDC Confederation Cup 2012
Sepolno Krajenskie [update:14-05-2012]
100,team, classic
05-05-2012
05-05-2012
Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach 100-pol w grze błyskawicznej
GOK Lututów [update:05-05-2012]
100,team, classic
04-05-2012
04-05-2012
NK JUNIOREN OPEN BLITZ
Westerhaar [update:04-05-2012]
100,classic
03-05-2012
05-05-2012
XXXVII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Lututów [update:13-05-2012]
100,team, classic
30-04-2012
05-05-2012
NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP DAMMEN JUNIOREN
Westerhaar [update:05-05-2012]
100,classic
29-04-2012
04-05-2012
IX Puchar Ziemi Lubelskiej w Warcabach 100 polowych
Firlej Ośrodek Imperium [update:03-05-2012]
100,classic
29-04-2012
04-05-2012
IX Puchar Ziemi Lubelskiej w Warcabach 100 polowych
Firlej Ośrodek Imperium [update:04-05-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
VI Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-06-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
VI Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-06-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
VI Puchar Polski Młodzików do lat 10
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-06-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
VI Puchar Polski Młodzików do lat 13
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-06-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XIX Mistrzostwa Polski Seniorów Starszych
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-06-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XIX Mistrzostwa Polski Seniorek Starszych
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-05-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XXX Mistrzostwa Polski Juniorów
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-05-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XXX Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-05-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XXX Mistrzostwa Polski Juniorek
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-05-2012]
100,classic
27-04-2012
01-05-2012
XXX Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Zespół Szkól w Sztutowie ul. Szkolna 13 / PZWarc [update:07-05-2012]
100,classic
23-04-2012
23-04-2012
Sparing turniej
Klub Osiedlowy SM "Przełom" [update:26-04-2012]
100,classic
23-04-2012
23-04-2012
Turniej niespodzianka
Klub Osiedlowy SM "Przełom" [update:26-04-2012]
100,classic
20-04-2012
29-04-2012
XVI Finał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących Kobiet w Warcabach
Krynica Zdrój/ Stowarzyszenie CROSS [update:28-04-2012]
100,classic
17-04-2012
17-04-2012
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w grze błyskawicznej
Solina / Polski Związek Warcabowy [update:18-04-2012]
100,classic
17-04-2012
17-04-2012
XXX Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w grze byskawicznej
Polski Związek Warcabowy [update:18-04-2012]
100,classic
16-04-2012
16-04-2012
Wiosna2012Antoninek
Antoninek/UKS [update:17-04-2012]
64,classic
14-04-2012
18-04-2012
I OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY B16
Solina [update:18-04-2012]
100,classic
14-04-2012
18-04-2012
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA W SPORTACH UMYSŁOWYCH WARCABY G 16
Solina [update:18-04-2012]
100,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 Gimnazja
Poznań/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:16-04-2012]
64,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 SP I-III chłopcy
Poznań/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:16-04-2012]
64,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 SP I-III dziewczęta
Poznań/WZWarc/SZS [update:16-04-2012]
64,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 SP IV-VI chłopcy
Poznań/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:16-04-2012]
64,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 SP IV-VI dziewczęta
Poznań/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:16-04-2012]
64,classic
13-04-2012
15-04-2012
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SZS Warcaby 64 SPG
Poznań/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:16-04-2012]
64,classic
10-04-2012
19-04-2012
Finał XVI Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
Tuchola/Stowarzyszenie Cross [update:25-04-2012]
100,classic
10-04-2012
19-04-2012
MISTRZOSTWA STOWARZYSZENIA CROSS
Tuchola/Stowarzyszenie Cross [update:05-04-2012]
100,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:31-03-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Młodzików do lat 13
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
30-03-2012
01-04-2012
XVI Puchar Polski Mlodzikow do lat 10
Ośrodek Wypoczynkowy PROMYK Sztutowo ul. Wczasowa 5 / PZWarc [update:06-04-2012]
64,classic
23-03-2012
30-03-2012
Półfinał Mistrzostw Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój [update:29-03-2012]
100,classic
18-03-2012
18-03-2012
GRAND-PRIX Lututów 2011/2012 6/6
ZSR Lututów [update:21-03-2012]
100,classic
15-03-2012
18-03-2012
IV Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia"
Przemyś/ Klub PODKARPACIE [update:18-03-2012]
100,classic
15-03-2012
22-03-2012
Półfinał Mistrzostw Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Augustów [update:23-03-2012]
100,classic
08-03-2012
11-03-2012
Półfinały XXXVI Indywidualnych Mistrzostw Polski - półfinał A
Lututów [update:12-03-2012]
100,classic
08-03-2012
11-03-2012
Półfinały XXXVI Indywidualnych Mistrzostw Polski - półfinał B
Lututów [update:12-03-2012]
100,classic
07-03-2012
11-03-2012
XII Puchar "Warmii i Mazur" Niewidomych i Słabowidzących
Dadaj - OKS "Warmia i Mazury" [update:11-03-2012]
100,classic
04-03-2012
04-03-2012
Drużynowo-Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego w Warcabach Klas.
Wronki / Wroniecki Ośrodek Kultury [update:09-03-2012]
64,classic
04-03-2012
04-03-2012
XXII Mistrzostwa Gniezna
Gniezno/ UKS Lokator Gniezno [update:05-03-2012]
100,classic
25-02-2012
25-02-2012
Grand Prix Pawonkowa
Gimnazjum Pawonków [update:25-02-2012]
100,classic
23-02-2012
23-02-2012
III MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - Ch.10
Osieczna / WZWarc [update:28-02-2012]
64,classic
23-02-2012
23-02-2012
III MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - Ch.13
Osieczna / WZWarc [update:28-02-2012]
64,classic
23-02-2012
23-02-2012
III MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - Open
Osieczna / WZWarc [update:23-02-2012]
64,classic
12-02-2012
12-02-2012
Warcaby Grand Prix 2011/2012 Turniej 5/6
Lututów [update:13-02-2012]
100,classic
10-02-2012
10-02-2012
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego-Leszno SP Chłopcy
Leszno SP 1/ LSZS [update:10-02-2012]
64,classic
10-02-2012
10-02-2012
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego-Leszno SP Dziewczęta
Leszno SP 1/ LSZS [update:10-02-2012]
64,classic
10-02-2012
10-02-2012
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego SP Chłopcy
Leszno SP 1/ LSZS [update:10-02-2012]
64,classic
10-02-2012
10-02-2012
Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego SP Dziewczęta
Leszno SP 1/ LSZS [update:10-02-2012]
64,classic
03-02-2012
05-02-2012
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. eliminacje strefy wschodniej. chłopcy
Mińsk Mazowiecki [update:10-02-2012]
100,classic
29-01-2012
29-01-2012
III MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY 64 - Dziew.10
Miejska Górka / Wielkopolski Związek Warcabowy [update:01-02-2012]
64,classic
29-01-2012
29-01-2012
III MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY 64 - Jun. oraz Sen.
Miejska Górka / Wielkopolski Związek Warcabowy [update:01-02-2012]
64,classic
29-01-2012
29-01-2012
III MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - WARCABY64 - CHŁ. 10
Miejska Górka / Wielkopolsi Związek Warcabowy [update:01-02-2012]
64,classic
28-01-2012
29-01-2012
XI PODKARPACKA INDYWIDUALNA LIGA WARCABOWA (PILW) - 2012 - FINAŁ
LUBACZÓW/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [update:29-01-2012]
100,classic
08-01-2012
08-01-2012
XXXI ZŁOTA WARCABA sztafeta
Mława MDK [update:16-01-2012]
64,team, classic
08-01-2012
08-01-2012
XXXI ZŁOTA WARCABA. blitz
Mława MDK [update:16-01-2012]
64,team, classic
07-01-2012
07-01-2012
Mistrzostwa Powiatu SP w warcabach klasycznych chłopcy
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [update:28-01-2012]
64,classic
04-01-2012
07-01-2012
Germany Championship 2012
Saarbrcken [update:17-01-2012]
100,classic
04-01-2012
08-01-2012
XXXI ZŁOTA WARCABA
Mława Miejski Dom Kultury [update:16-01-2012]
64,team, classic
28-12-2011
04-01-2012
Turniej Warcabowy Sylwestrowo Noworoczny
Dźwirzyno/Cross Opole [update:12-02-2012]
100,classic
23-12-2011
29-12-2011
World Championship Draughts Juniors BOYS
Minsk Mazowiecki (Poland) [update:29-12-2011]
100,classic
23-12-2011
29-12-2011
World Championship Draughts Juniors GIRLS
Minsk Mazowiecki (Poland) [update:29-12-2011]
100,classic
16-12-2011
16-12-2011
I Międzyszkolny Turniej Warcabowy
Gimnazjum Pawonków [update:16-12-2011]
100,classic
11-12-2011
11-12-2011
Turniej z okazji 25 lecia KLUBU WARCABOWEGO w Lututowie
Lututów [update:11-12-2011]
100,classic
10-12-2011
10-12-2011
Mikołajowy Turniej Warcabowy - Mistrzostwa Gminy Miejska Górka
Miejska Górka/MKS-W PAT Miejska Górka [update:16-12-2011]
64,classic
08-12-2011
16-12-2011
Mistrzostwa Klubu Cross Opole na 2011r.
Opole ul. Żeromskiego 3/Cross Opole [update:16-12-2011]
100,classic
02-12-2011
04-12-2011
Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w warcabach stupolowych K
O W Zacisze Leśne Medyny 4 [update:11-12-2011]
100,classic
26-11-2011
26-11-2011
IX Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych dziewczęta do 16 lat
Marki [update:26-11-2011]
64,classic
23-11-2011
23-11-2011
XXII POLSKA GRA Open 2012
Kraków [update:23-11-2011]
100,classic
17-11-2011
17-11-2011
IX TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO
ŚDS MŁAWA [update:18-11-2011]
64,classic
17-11-2011
20-11-2011
Wojewódzka Impreza Sportowo-Integracyjna Turniej Warcabowy
Klimkówka - Klub "PODKARPACIE" [update:21-10-2011]
100,classic
11-11-2011
13-11-2011
XIX Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Mińsk Mazowiecki [update:16-11-2011]
64,team, classic
09-11-2011
13-11-2011
PCBEST CUP 2011
Świnoujście [update:16-11-2011]
100,classic
05-11-2011
10-11-2011
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Niew. i Słabowidzących
Krynica Zdrój/Stowarzyszenie Cross [update:10-11-2011]
100,classic
19-10-2011
23-10-2011
Finał XXI Indywidualnych Mistrzostw Polski
Marki / UKS STRUGA [update:23-10-2011]
64,classic
08-10-2011
16-10-2011
II World Blind Draughtsmen Championship
Mława/Pętlicki [update:17-10-2011]
64,classic
08-10-2011
16-08-2011
II World Blind Women Championship in draughts
Mława/Pętlicki [update:17-10-2011]
64,classic
07-10-2011
09-10-2011
XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [update:09-10-2011]
64,classic
07-10-2011
09-10-2011
XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [update:09-10-2011]
64,classic
25-09-2011
25-09-2011
Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
SP Rychlik [update:25-09-2011]
64,classic
22-09-2011
25-09-2011
Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach klasycznych1
SP Rychlik [update:24-09-2011]
64,classic
18-09-2011
23-09-2011
XII Turniej o Puchar Podlasia
Augustów/Cross Warszawa [update:23-09-2011]
100,classic
02-09-2011
11-09-2011
XII Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia CROSS w warcabach stupolowych
Dźwirzyno [update:10-09-2011]
100,team, classic
28-08-2011
30-08-2011
VIII DRUŻYNOWYE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET
Horyniec-Zdrój [update:30-08-2011]
100,team, classic
27-08-2011
27-08-2011
I Turniej Integracyjny w Warcabach o Puchar Prezydenta Miasta Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie Zdrój / Cross Jastrzębie [update:29-08-2011]
100,classic
27-08-2011
27-08-2011
XXVIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet blitz
Horyniec-Zdrój [update:28-08-2011]
100,classic
24-08-2011
27-08-2011
XXXV Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet
Horyniec-Zdrój [update:27-08-2011]
100,classic
13-08-2011
16-08-2011
IV Nadnotecki turniej w warcabach klasyczych
SP Rychlik [update:26-08-2011]
64,classic
07-08-2011
07-08-2011
XXVII NADWARCIAŃCKI TURNIEJ WARCABÓW KLASYCZNCH LATO2011
Wroniecki Ośrdek Kultury [update:07-08-2011]
64,classic
24-07-2011
24-07-2011
IMP w warcabach 64-polowych blitz
Mława Ul. Lelewela 5 [update:24-08-2011]
64,classic
22-07-2011
26-07-2011
Półfinał IMP w warcabach 64-polowych grupa B
Mława ul.Lelewela 5 [update:22-07-2011]
64,classic
22-07-2011
26-07-2011
Półfinał MP w warcabach 64-polowych grupa A
Mława ul. Lelewela 5 [update:21-08-2011]
64,classic
22-07-2011
26-07-2011
Półfinal MP w warcabach 64-polowych grupa B
Mława ul.Lelewela 5 [update:21-08-2011]
64,classic
17-07-2011
21-07-2011
XI Międzynarodowy Turniej Ziemii Zawkrzeńskiej w Polskiej Grze
Żuromin ul Lidzbarska 27 [update:02-08-2011]
100,classic
08-07-2011
10-07-2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Warcabach Klasycznych 2011
Lipno Nowe [update:11-07-2011]
64,team, classic
08-07-2011
10-07-2011
III Drużynowy Puchar Polski Młodzików
Lipno Nowe [update:11-07-2011]
64,team, classic
24-06-2011
24-06-2011
Deutscher Pokal 2011
IGDD Deutschland /Berlin [update:26-06-2011]
100,classic
24-06-2011
24-06-2011
Deutscher Pokal 2011
IGDD Deutschland /Berlin [update:26-06-2011]
100,classic
23-06-2011
26-06-2011
III TURNIEJ O DRZWI GNIEŹNIEŃSKIE
Gniezno / UKS Lokator Gniezno [update:26-06-2011]
100,classic
17-06-2011
26-06-2011
Finał XV M.P. Niew. i Słabowidzących w Warcabach
Krynica Zdrój / Stowarzyszenie Cross [update:25-06-2011]
100,classic
03-06-2011
12-06-2011
XV FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI KOBIET NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Tuchola [update:11-06-2011]
100,classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [update:04-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 13
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [update:04-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dabki [update:04-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
V Drużynowy Puchar Polski Młodzików do lat 10
Dabki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [update:04-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych B 16
Dąbki [update:04-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych B 16
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
02-06-2011
05-06-2011
XVIII Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych G 16
Dąbki [update:08-06-2011]
100,team, classic
21-05-2011
28-05-2011
Półfinał XV Mistrzostw Polski Kobiet Niewid. i Słab. w Warcabach stu polowych
Szczawnica Zdrój / Stowarzyszenie Cross [update:27-05-2011]
100,classic
20-05-2011
22-05-2011
XXXVIII Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [update:25-05-2011]
100,classic
07-05-2011
14-05-2011
PÓŁFINAŁ XV MISTRZOSTW POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
DADAJ / CROSS WARSZAWA [update:13-05-2011]
100,classic
07-05-2011
07-05-2011
Złota Wieża Warcaby 2011
Wągrowiec [update:19-05-2011]
64,team, classic
03-05-2011
03-05-2011
Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Gniezno [update:03-05-2011]
100,team, classic
03-05-2011
03-05-2011
Finał Druzynowych Mistrzostw Polski w grze błyskawicznej
Gniezno [update:03-05-2011]
100,team, classic
30-04-2011
03-05-2011
36 Drużynowe Mistrzostwa Polski
Gniezno [update:12-05-2011]
100,team, classic
29-04-2011
03-05-2011
VIII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej - Hotel Imperium [update:08-05-2011]
100,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 Gimnazja chłopcy
GOK Lipno/WZWWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 Gimnazja dziewczęta
GOK Lipno/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 Ponadgimnazjalne
GOK Lipno/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 SP 1-3 chłopcy
GOK Lipno/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 SP 1-3 dziewczęta
GOK Lipno WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
15-04-2011
17-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 SP 4-6 dziewczęta
GOK Lipno/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
14-04-2011
14-04-2011
Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów 2011 SP4-6 chłopcy
GOK Lipno/WZWarc/SZS Wielkopolska [update:18-04-2011]
64,classic
10-04-2011
17-04-2011
Finał 35. Indywidualnych Mistrzostw Polski
Makowice / Złote Piony Bielawa & PZWarc [update:10-05-2011]
100,classic
25-03-2011
25-03-2011
III Wojewódzka Spartakiada NiS o Puchar Podkarpacia " B"
Przemyśl Klub PODKARPACIE [update:29-03-2011]
100,classic
25-03-2011
27-03-2011
III Wojewódzka Spartakiada NiS O Puchar Podkarpacia "A"
Przemyśl Klub PODKARPACIE [update:29-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
18. Mistrzostwa Polski seniorów starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
18. Mistrzostwa Polski seniorek starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorów starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:26-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:26-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek młodszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
29. Mistrzostwa Polski juniorek starszych
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:26-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodziczek do lat 10
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:26-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodziczek do lat 13
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodzików do lat 10
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
5. Puchar Polski Młodzików do lat 13
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:27-03-2011]
100,classic
24-03-2011
27-03-2011
9. Mistrzostwa Polski juniorów
Nowa Ruda / PZWarc & Złote Piony Bielawa [update:26-03-2011]
100,classic
10-03-2011
13-03-2011
Półfinał Mistrzostw Polski (Grupa B)
Mława. Gościniec Kasztelański ul. Płocka 93 [update:13-03-2011]
100,classic
10-03-2011
13-03-2011
Półfinał Mistrzostwa Polski (grupa A)
Mława. Gościniec Kasztelański ul. Płocka 93 [update:13-03-2011]
100,classic
27-02-2011
27-02-2011
Finał XIII Zimowej Spartakiady LZS Mieszkańców Wsi Warcaby Kobiety
Przeźmierowo/RWZ LZS [update:04-03-2011]
64,classic
27-02-2011
27-02-2011
Finał XIII Zimowej Spartakiady LZS Mieszkańców Wsi Warcaby Mężczyźni
Przeźmierowo/RWZ LZS [update:04-03-2011]
64,classic
26-02-2011
26-02-2011
XII Gimnazjada 2010/2011 Warcaby Klasyczne Chłopcy
Gimnazjum 24 Poznań/SZS Wielkopolska [update:04-03-2011]
64,classic
26-02-2011
26-02-2011
XII Gimnazjada 2010/2011 Warcaby Klasyczne Dziewczęta
Gimnazjum 24 Poznań/SZS Wielkopolska [update:04-03-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:27-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 10
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodziczek do lat 13
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:26-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:27-02-2011]
64,classic
25-02-2011
27-02-2011
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 13
Nowa Ruda / Złote Piony Bielawa [update:27-02-2011]
64,classic
23-02-2011
27-02-2011
XI Puchar Warmii i Mazur w Warcabach 100-polowych
Dadaj [update:26-02-2011]
100,classic
21-02-2011
21-02-2011
Jugendbegegnung PL-NL-DE
Berlin IGDD - "Pro-social" [update:22-02-2011]
100,classic
20-02-2011
20-02-2011
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych gim dz
Kuźnica Zelichowska [update:20-02-2011]
64,classic
20-02-2011
20-02-2011
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych SP dz
Kuźnica Zelichowska [update:20-02-2011]
64,classic
19-02-2011
20-02-2011
Finał X PILW 2011r
PTTK Łańcut - Podkarpacki OZW [update:23-02-2011]
100,classic
19-02-2011
19-02-2011
Mistrzostwa Powiatu w warcabach klasycznych gim. ch.
ZS nr 3 Piła [update:20-02-2011]
64,classic
05-02-2011
05-02-2011
II MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - CH.13
Osieczna / WZWarc Towarzystwo Ziemi Osieckiej [update:06-02-2011]
64,classic
05-02-2011
05-02-2011
II MISTRZOSTWA MIĘDZYWOJEWÓDZKIE - WARCABY64 - SENIORZY
Osieczna / WZWarc Towarzystwo Ziemi Osieckiej [update:06-02-2011]
64,classic
05-02-2011
05-02-2011
VII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Wilkołaz [update:05-02-2011]
100,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Gimnazjów chłopcy
Bielawa/Szkoła Podstawowa nr 10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Gimnazjów dziewczęta
Bielawa/Szkoła Podstawowa nr 10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl. 4-6 dziewczęta
Bielawa/Szkoła Podstawowa nr 10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl.1-3 chłopcy
Bielawa/SP nr10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl.1-3 Dziewczęta
Bielawa/Szkoła Podstawowa nr 10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl.4-6 chłopcy
Bielawa/ Szkoła Podstawowa nr 10 [update:30-01-2011]
64,classic
29-01-2011
30-01-2011
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych kl.4-6 chłopcy
Bielawa/ Szkoła Podstawowa nr 10 [update:12-02-2011]
64,classic
22-01-2011
22-01-2011
Noworoczny Rodzinny Turniej w Warcabach Klasycznych
LWKS"ZŁOTE PIONY"Bielawa [update:22-01-2011]
64,classic
08-01-2011
08-01-2011
Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4
Wilkołaz [update:20-01-2011]
100,classic
17-12-2010
27-12-2010
Groningen Seaports Masters 2010
Delfzijl [update:26-12-2010]
100,classic
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (C 2001 i młodsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [update:11-12-2010]
64,classic
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (D 2001 i młodsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [update:11-12-2010]
64,classic
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (D i C 1998-2000)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [update:11-12-2010]
64,classic
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (K i M 1997 i starsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [update:11-12-2010]
64,classic
02-12-2010
05-12-2010
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
Sępólno Krajeńskie/RG LZS w Warszawie [update:05-12-2010]
100,classic
02-12-2010
05-12-2010
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS kobiet
Sępólno Krajeńskie/RG LZS w Warszawie [update:05-12-2010]
100,classic
19-11-2010
21-11-2010
MiędzynarodowyTurniej o Puchar Ziemi Przemyskiej
Przemyśl Hala sportowa [update:23-11-2010]
100,classic
14-11-2010
14-11-2010
Drużynowe Błyskawiczne Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych
GOK Lipno/PZWarc. [update:13-11-2010]
64,team, classic
14-11-2010
14-11-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Miejska Górka - Warcaby64 - Senior
Ośrodek Kultury / MKSz-W PAT [update:14-11-2010]
64,classic
12-11-2010
13-11-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno [update:30-12-2010]
64,team, classic
12-11-2010
12-11-2010
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY - WARCABY64 - Grupa 16
Ośrodek Kultury / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:14-11-2010]
64,classic
11-11-2010
11-11-2010
Indywidualne Błyskawiczne Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno [update:11-11-2010]
64,classic
11-11-2010
14-11-2010
PCBEST CUP
Świnoujście [update:10-11-2010]
100,classic
06-11-2010
11-11-2010
Finał Mistrzostw Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno/PZWarc. [update:13-11-2010]
64,classic
01-11-2010
07-11-2010
XIIth Confederation Cup
Riga [update:31-10-2010]
100,team, classic
01-11-2010
07-11-2010
XIth Women Confederation Cup
Riga [update:31-10-2010]
100,team, classic
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - M+M+K+K
Częstochowa MDK [update:24-10-2010]
64,classic
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodziczki
Częstochowa MDK [update:23-10-2010]
64,classic
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [update:24-10-2010]
64,classic
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [update:24-10-2010]
64,classic
09-10-2010
15-10-2010
9th EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Cecilienstra?e 92 12683 Berlin Germany European Draughts Confederation [update:04-10-2010]
100,classic
08-10-2010
15-10-2010
EDC Europameisterschaft der Veteranen
Berlin/ Interessengemeinschaft Damespiel in Deutschland [update:15-10-2010]
100,classic
26-09-2010
26-09-2010
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
Trzcianka / LKS Zuch Rychlik [update:26-09-2010]
64,classic
24-09-2010
30-09-2010
1st European BLITZ Championship Students & Youth U25 women
Sunny Beach Bulgaria [update:28-09-2010]
100,classic
24-09-2010
30-09-2010
1st European Championship Students & Youth U25
Sunny Beach Bulgaria [update:28-09-2010]
100,classic
24-09-2010
30-09-2010
1st European students&youth U25 Championship (women)
Sunny Beach Bulgaria [update:05-10-2010]
100,classic
24-09-2010
25-09-2010
LQ 2010
Saarbrcken [update:28-09-2010]
100,classic
24-09-2010
30-09-2010
The 1st Students & Youth U25 Championship Men BLITZ
Sunny Beach Bulgaria [update:28-09-2010]
100,classic
23-09-2010
26-09-2010
II Otwarty Nadnotecki turniej w warcabach klasycznych (warc. latające)
Trzcianka [update:30-09-2010]
64,classic
23-09-2010
23-09-2010
Turniej w grze błyskawicznej
Trzcianka [update:24-09-2010]
64,classic
23-09-2010
26-09-2010
XX Finał MP kobiet w warcabach klasycznych
Trzcianka [update:30-09-2010]
64,classic
21-09-2010
23-09-2010
6. SAARBRCKEN-OPEN
Saarbrcken [update:23-09-2010]
100,classic
14-09-2010
22-09-2010
European Championship men 64 2010
Bulgaria [update:26-09-2010]
64,classic
14-09-2010
22-09-2010
European Championship womens 64 2010
Bulgaria [update:26-09-2010]
64,classic
10-09-2010
12-09-2010
XXVII Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [update:12-09-2010]
100,classic
10-09-2010
12-09-2010
XXXVII Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [update:12-09-2010]
100,classic
09-09-2010
12-09-2010
34. Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach Stupolowych
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [update:15-09-2010]
100,classic
08-09-2010
08-09-2010
27. Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 100-polowych w grze błyskawicznej
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [update:10-09-2010]
100,classic
06-09-2010
08-09-2010
7. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [update:15-09-2010]
100,team, classic
01-09-2010
07-09-2010
IV PUCHAR POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH w warcabach stupolowych.
Myczków/Cross Warszawa [update:06-09-2010]
100,classic
24-08-2010
31-08-2010
16. European Draughts Championship
Murzasichle [update:31-08-2010]
100,classic
14-08-2010
14-08-2010
Turniej w grze błyskawicznej w warcabach klasycznych
Manufaktura / Łódź [update:16-08-2010]
64,classic
13-08-2010
15-08-2010
Półfinał A Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych
Łódź [update:18-08-2010]
64,classic
13-08-2010
15-08-2010
Półfinał B Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych
Łódź [update:18-08-2010]
64,classic
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship GIRLS-13 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:07-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-10
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-13
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-16
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-19
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-10
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-13
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-16
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-19
Mińsk Mazowiecki POLAND [update:06-08-2010]
100,classic
01-08-2010
01-08-2010
XXVI NADWARCIAŃSKI TURNIEJ WARCABÓW'64 - LATO 2010
Wroniecki Ośrodek Kultury we Wronkach [update:04-08-2010]
64,classic
16-07-2010
20-07-2010
10. International Draughts Tournament "Ziemi Zawkrzeńskiej"
Bieżuń [update:20-07-2010]
100,classic
12-07-2010
16-07-2010
Open International de Parthenay 2010
Parthenay [update:18-07-2010]
100,classic
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Lipno [update:27-07-2010]
64,team, classic
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowy Puchar Polski Młodzików 2010
Lipno [update:03-08-2010]
100,team, classic
08-07-2010
14-07-2010
6. European Women Draughts Championship
Sępólno Krajeńskie [update:14-07-2010]
100,classic
04-07-2010
11-07-2010
First European Championships Of The Blind and Partially Sighted in Draughts100
Jarnoltowek [update:11-07-2010]
100,classic
04-07-2010
11-07-2010
First European Championships Of The Blind and Partially Sighted in Draughts100
Jarnoltowek [update:11-07-2010]
100,classic
29-06-2010
06-07-2010
Olimpiada Młodzieżowa (sędziuje Henri Macaux)
Dnieprodzierżyńsk (Ukraina) [update:06-07-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek
Dąbki / PZWarc [update:30-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek młodszych
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 10
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 13
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 10
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 13
Dąbki / PZWarc [update:29-06-2010]
100,team, classic
26-06-2010
26-06-2010
Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross w grze błyskawicznej
Tuchola/Stowarzyszenie CROSS [update:28-06-2010]
100,classic
21-06-2010
28-06-2010
XIVMISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
Tuchola [update:28-06-2010]
100,classic
16-06-2010
30-06-2010
Puchar Prezesa Spółdzielni PIONIER w Koszalinie
Dźwirzyno Jerzy Gorczyński [update:28-06-2010]
100,classic
16-06-2010
30-06-2010
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Pionier w Koszalinie
Dźwirzyno/CROSS Opole Jerzy Gorczyński [update:23-06-2010]
100,classic
06-06-2010
06-06-2010
Otwarty Turniej Warcabowy Dni Krasnegostawu
Krasnystaw [update:06-06-2010]
100,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM. + PGIM Dziewczęta
KS SPARTA /MKSz-W PAT Miejska Górka [update:10-06-2010]
64,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM.+ PGIM. Chłopcy
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:10-06-2010]
64,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:16-06-2010]
64,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:10-06-2010]
64,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:10-06-2010]
64,classic
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [update:10-06-2010]
64,classic
04-06-2010
05-06-2010
XI PODKARPACJA IND. LIGA WARCABOWA-BIS-2010
ŁANCUT/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [update:09-06-2010]
100,classic
03-06-2010
06-06-2010
Drzwi Gnieźnieńskie/Gniezno Doors
Gniezno [update:13-06-2010]
100,classic
24-05-2010
24-05-2010
II MIstrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego-do lat 13
Jeżyczki [update:28-05-2010]
100,classic
24-05-2010
24-05-2010
II Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego-kategoria do lat 10
Jezyczki [update:28-05-2010]
100,classic
24-05-2010
24-05-2010
II Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiegod o lat 16 i
Jeżyczki [update:28-05-2010]
100,classic
24-05-2010
02-06-2010
XIV Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój/Stowarzyszenie Cross Warszawa [update:01-06-2010]
100,classic
22-05-2010
22-05-2010
II PUCHAR ŁODZI
CKM ŁÓDŹ-DĄBROWA [update:27-05-2010]
64,classic
20-05-2010
02-06-2010
XIV Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój [update:07-06-2010]
100,classic
16-05-2010
16-05-2010
Otwarty Turniej Warcabowy Krasnystaw
Krasnystaw [update:16-05-2010]
100,classic
15-05-2010
23-05-2010
FINAŁ 34 MISTRZOSTW POLSKI W WARCABACH
Murzasichle k. Zakopanego [update:23-05-2010]
100,classic
08-05-2010
08-05-2010
VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Wilkołaz [update:08-05-2010]
100,classic
04-05-2010
04-05-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Murzasichle [update:04-05-2010]
100,team, classic
30-04-2010
05-05-2010
VII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej Hotel Imperium [update:04-05-2010]
100,classic
30-04-2010
04-05-2010
XXXV Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych
Murzasichle [update:03-05-2010]
100,team, classic
25-04-2010
02-05-2010
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI KOBIET ( PÓŁNOC )
Tuchola / Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących [update:01-05-2010]
100,classic
24-04-2010
24-04-2010
Turniej błyskawiczny o Puchar Prezesa Cross Kielce
Zawoja/ Cross Kielce [update:24-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW STARSZYCH (M)
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK STARSZYCH K
Murzasichle k. Zakopanego [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
28 MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 19
Murzasichle [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 19
Murzasichle ?PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 16
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI K 23
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI M 23
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
28.MŁODZIERZOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 16
Murzasichle [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
21-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Ch 10
Murzasichle / PZwarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI Ch 13
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI - Dz 10
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI Dz 13
Murzasichle / PZWarc [update:25-04-2010]
100,classic
18-04-2010
25-04-2010
Turniej kwalifikacyjny (południe) do XIV Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS
Zawoja/Stowarzyszenie Cross [update:24-04-2010]
100,classic
14-04-2010
21-04-2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH - POLSKA POŁUDNIOWA
DUSZNIKI ZDRÓJ [update:20-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:11-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:12-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:12-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:12-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:13-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:14-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:14-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:15-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:15-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:15-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:16-04-2010]
100,classic
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [update:16-04-2010]
100,classic
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:28-03-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - WARCABY64 - Chł.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - WARCABY64 - Chł.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:28-03-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH - WARCABY64 - Chł.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK - WARCABY64 - Dz.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - WARCABY64 - Dz.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - WARCABY64 - Dz.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [update:05-05-2010]
64,classic
22-03-2010
31-03-2010
II Drużynowe Mistrzostwa kobiet
Polanica Zdrój [update:01-04-2010]
100,team, classic
21-03-2010
21-03-2010
Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach 100 polowych
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej [update:23-03-2010]
100,classic
12-03-2010
21-03-2010
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross
Augustów [update:21-03-2010]
100,team, classic
10-03-2010
10-03-2010
Półfinał A Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych
Mława [update:15-03-2010]
100,classic
10-03-2010
10-03-2010
Półfinał B Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych
Mława [update:15-03-2010]
100,classic
28-02-2010
28-02-2010
I Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach stupolowych
Lututów [update:01-03-2010]
100,classic
28-02-2010
28-02-2010
Turniej "Ferie z panoramą" Krasnystaw
Krasnystaw Galeria Panorama [update:28-02-2010]
100,classic
27-02-2010
27-02-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 4/4
Wilkołaz [update:27-02-2010]
100,classic
26-02-2010
26-02-2010
Turniej warcabowy "Ferie na sportowo"
Kraśnik [update:26-02-2010]
100,classic
17-02-2010
21-02-2010
X Puchar Warmii i Mazur - Dadaj 2010
DADAJ - OKS Warmia i Mazury Olsztyn [update:21-02-2010]
100,classic
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - GIM - T. Dziew.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [update:12-02-2010]
64,classic
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - IMS - T.Chł.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [update:12-02-2010]
64,classic
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - IMS - T.Dz.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [update:12-02-2010]
64,classic
30-01-2010
30-01-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 3/4
Wilkołaz [update:30-01-2010]
100,classic
16-01-2010
16-01-2010
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby 64 - Turniej Seniorów
Gimnazjum w Lipnie [update:20-01-2010]
64,classic
16-01-2010
16-01-2010
Otwarty Turniej Noworoczny w warcabach stupolowych
Klub KSM Zefir/ LZS Zefir Janikowo [update:16-01-2010]
100,classic
16-01-2010
16-01-2010
Turniej Noworoczny w warcabach stupolowych dla dzieci szkół podstawowych
Klub KSM Zefir / LZS Zefir Janikowo [update:16-01-2010]
100,classic
09-01-2010
09-01-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 2/4
Wilkołaz [update:09-01-2010]
100,classic
06-01-2010
09-01-2010
Deutsche Meisterschaft 2010
Saarbrcken [update:03-01-2010]
100,classic
06-01-2010
09-01-2010
Finale der Deutschen Meisterschaft in Dame - 100
Saarbrcken [update:09-01-2010]
100,classic
29-12-2009
03-01-2010
Sylwestrowo-Noworoczny Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa CROSS Opole
DW Pionier Dźwirzyno/Jerzy Gorczyński [update:03-01-2010]
100,classic
28-12-2009
31-12-2009
IV Ogólnopolski Turniej Świąteczny w Warcaby - Szkolenie Warcabowe
Tomaszów Mazowiecki [update:05-01-2010]
100,classic
20-12-2009
20-12-2009
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno - Młodzik13
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie [update:06-05-2010]
64,classic
20-12-2009
20-12-2009
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno - Senior16+
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie [update:06-05-2010]
64,classic
20-12-2009
20-12-2009
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno i Gwiazdkowy Turniej Warcabowy - Orlicy10
Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie [update:24-12-2009]
64,classic
19-12-2009
19-12-2009
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 1/4
Wilkołaz [update:19-12-2009]
100,classic
12-12-2009
12-12-2009
XX Mistrzostwa Gniezna
Gniezno/UKS Lokator Gniezno [update:13-12-2009]
100,classic
09-12-2009
16-12-2009
III Puchar Polski w Warcabach Stupolowych Niewidomych i Słabowidzących
Duszniki Zdrój / Związek Kultury Fizycznej "Olimp" [update:06-12-2009]
100,classic
09-12-2009
16-12-2009
III Puchar Polski w Warcabach Stupolowych Niewidomych i Słabowidzących
Duszniki Zdrój / Związek Kultury Fizycznej "Olimp" [update:23-12-2009]
100,classic
03-12-2009
06-12-2009
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS kobiet
Sepólno Krajeńskie/MLKS Sępólno krajeńskie [update:09-12-2009]
100,classic
03-12-2009
06-12-2009
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS mężczyzn
Sępólno Krajeńskie/MLKS Sępólno Krajeńskie [update:09-12-2009]
100,classic
29-11-2009
06-12-2009
II Memoriał Romualda Freja w Warcabach Stupolowych
Szczawnica / Cross Warszawa [update:05-12-2009]
100,classic
12-11-2009
14-11-2009
XVII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI w warcabach klasycznych
Biała Pilska [update:15-11-2009]
100,team, classic
08-11-2009
12-11-2009
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Turniej mężczyzn
Biała Pilska [update:02-12-2009]
64,classic
08-11-2009
12-11-2009
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Turniej kobiet
Biała Pilska [update:02-12-2009]
64,classic
07-11-2009
12-11-2009
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Turniej mężczyzn - warcaby klas.
Biała Pilska [update:15-11-2009]
64,classic
07-11-2009
12-11-2009
XIX INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI - Turniej kobiet - warcaby klas.
Biała Pilska [update:15-11-2009]
64,classic
05-11-2009
11-11-2009
V Jurajski Turniej Warcabowy
ŻARKI LETNISKO Jutrzenka Częstochowa [update:24-11-2009]
100,classic
05-11-2009
17-11-2009
Turniej Niewidomych i Słabowidzących CROSS
Szczawnica Jan Nafalski [update:12-11-2009]
100,classic
21-10-2009
21-10-2009
VII Turniej środowiskowego domu samopomocy w mławie o puchar starosty mławskiego w warcaby 64 polowe
Mława [update:21-10-2009]
64,classic
15-10-2009
18-10-2009
X Drużynowe Mistrzostwa Polski Gimnazjów w Warcabach 100-polowych
Horyniec - Zdrój [update:18-10-2009]
100,team, classic
04-10-2009
11-10-2009
V Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych o "Puchar Prezydenta Świnoujścia"
Świnoujście Cross Warszawa [update:03-10-2009]
100,classic
04-10-2009
11-10-2009
V Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych o "Puchar Prezydenta Świnoujścia"
Świnoujście Cross Warszawa [update:10-10-2009]
100,classic
30-09-2009
08-10-2009
Puchar Polski w Warcabach Stupolowych Wągrowiec 2009
Wielspin Wągrowiec [update:12-10-2009]
100,classic
21-09-2009
26-09-2009
X MIEDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA W WARCABACH 100-POLOWYCH
CROSS WARSZAWA VIKTORIA BIAŁYSTOK [update:23-09-2009]
100,classic
21-09-2009
26-09-2009
X MIEDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA W WARCABACH 100-POLOWYCH
CROSS WARSZAWA VIKTORIA BIAŁYSTOK [update:24-09-2009]
100,classic
20-09-2009
25-09-2009
X Międzynarodowy Turniej Warcabowy o Puchar Podlasia
Augustów - Cross Warszawa [update:24-09-2009]
100,classic
20-09-2009
25-09-2009
X MIEDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR PODLASIA W WARCABACH 100-POLOWYCH
CROSS WARSZAWA VIKTORIA BIAŁYSTOK [update:21-09-2009]
100,classic
19-09-2009
20-09-2009
Indywidualne MP Niesłyszących w warcabach 64-polowych Kobiet
Otwock / Arkadia Otwock [update:01-10-2009]
64,classic
19-09-2009
20-09-2009
Indywidualne MP Niesłyszących w warcabach 64-polowych Mężczyzn
Otwock / Arkadia Otwock [update:01-10-2009]
64,classic
02-09-2009
06-09-2009
33. Mistrzostwa Polski Kobiet
Dąbki OW Horyzont / PZWarc [update:08-09-2009]
100,classic
02-09-2009
14-09-2009
Turniej RekreacyjnoRehabilitacyjny
CROSS Opole Jerzy Gorczyński [update:12-09-2009]
100,classic
30-08-2009
02-09-2009
VI Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Dąbki OW Horyzont / PZWarc [update:08-09-2009]
100,team, classic
29-08-2009
30-08-2009
Mistrzostwa Europy w grze błyskawicznej
Stockholm [update:03-09-2009]
100,classic
29-08-2009
30-08-2009
Mistrzostwa Europy w grze błyskawicznej (kobiety)
Stockholm [update:03-09-2009]
100,classic
25-08-2009
25-08-2009
Integracyjny Wielomecz szachowo- warcabowy N i S Baltyk 2009
Rowy [update:25-08-2009]
100,classic
21-08-2009
30-08-2009
Integracyjny Wielomecz Szachowo- warcabowy N i S Bałtyk 2009
Rowy [update:05-09-2009]
100,classic
18-08-2009
28-08-2009
Integracyjno-Szkoleniowy CROSS
Sianożęty Jan Nafalski [update:28-08-2009]
100,classic
13-08-2009
16-08-2009
Ogólnopolski Turniej Regionu Nadnoteckiego
Biała / LKS Zuch Rychlik [update:16-08-2009]
64,classic
13-08-2009
16-08-2009
Turniej Regionu Nadnoteckiego w warcabach klasycznych
Biała / LKS Zuch [update:16-08-2009]
64,classic
27-07-2009
03-08-2009
TRÓJBÓJ - Turniej Warcabowy
Kokotek/CROSS Warszawa [update:01-08-2009]
100,classic
11-07-2009
11-07-2009
VI Integracyjny Turniej o Puchar Burmistrza Kłodzka w warcabach 100-polowych
Kłodzko [update:12-07-2009]
100,classic
25-06-2009
25-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski - Młodzicy
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski - Młodziczki
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
25-06-2009
III Młodzieżowy Drużynowy Puchar Polski w Warcabach - Orliczki
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
III Młodzieżowy Puchar Polski - Orlicy
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorki
Dabki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorki Młodsze
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorzy
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
25-06-2009
28-06-2009
XVI Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Juniorzy Młodsi
Dąbki [update:13-07-2009]
100,team, classic
20-06-2009
21-06-2009
XI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów
Lubaczów [update:23-06-2009]
100,classic
20-06-2009
21-06-2009
XI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek
Lubaczów [update:23-06-2009]
100,classic
16-06-2009
30-06-2009
Turniej Integracyjno-Rehabilitacyjny
Dźwirzyno/Cross Opole/Jerzy Gorczyński [update:02-07-2009]
100,classic
14-06-2009
14-06-2009
OTWARTE MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR
RESZEL [update:15-06-2009]
64,classic
07-06-2009
13-06-2009
Turniej o Puchar Mazur
Ryn/ Andrzej Gasiul [update:12-06-2009]
100,classic
30-05-2009
05-06-2009
1. MIEDZYNARODOWY TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR TATR
Murzasichle Cross Warszawa [update:05-06-2009]
100,classic
30-05-2009
30-05-2009
Otwarty Krasnostawski Turniej o Puchar Złotego Karpia
Krasnystaw [update:30-05-2009]
100,classic
23-05-2009
31-05-2009
Finał XIII Mistrzostw Polski NiS Kobiet w Warcabach Stupolowych
Szczyrk Cross Warszawa [update:30-05-2009]
100,classic
23-05-2009
23-05-2009
V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Wilkołaz [update:24-05-2009]
100,classic
17-05-2009
17-05-2009
V Mistrzostwa Polski w Blitza Niewidomych i Słabowidzących w Warcabach
Murzasichle / Cross Waeszawa [update:17-05-2009]
100,classic
15-05-2009
17-05-2009
II Turniej w warcabach 100-pol O Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg
PZN i OSiR w Tarnobrzegu [update:18-05-2009]
100,classic
09-05-2009
18-05-2009
Finał XIII Mistrzostw Polski w Warcabach Stupolowych Niewidomych i Słabowidzącyc
Murzasichle/ Cross [update:16-05-2009]
100,classic
01-05-2009
03-05-2009
34. Drużynowe Mistrzostwa Polski
WARSZAWA CENTRUM KONFERENCYJNE WOJSKA POLSKIEGO [update:05-05-2009]
100,team, classic
30-04-2009
05-05-2009
VI Puchar Ziemi Lubelskiej w Warcabach Stupolowych
Firlej [update:04-05-2009]
100,classic
18-04-2009
18-04-2009
VI Błyskawiczne Warcabowe Mistrzostwa Łodzi 18 IV 2009r.
Łódź DK Romus ul. Podhalańska 1 [update:20-04-2009]
64,classic
17-04-2009
25-04-2009
FINAŁ 33. MISTRZOSTW POLSKI W WARCABACH
Mińsk Mazowiecki / PZWarc [update:26-04-2009]
100,classic
17-04-2009
19-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Gimnazja Chłopcy
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
19-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Gimnazja Dziewczęta
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
19-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów PG Dziewczęta
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
17-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów Ponadgimnazjalne
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
17-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP Młodzicy
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
17-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP Młodziczki
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
19-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP Orlicy
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
19-04-2009
VII Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów SP Orliczki
Miejska Górka/SZS [update:27-04-2009]
64,classic
17-04-2009
19-04-2009
XXVI Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [update:19-04-2009]
100,classic
17-04-2009
19-04-2009
XXXVI Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [update:19-04-2009]
100,classic
16-04-2009
23-04-2009
Półfinał MP Kobiet Niewidomych i Słabowidzących strefa północna
Augustów/SKFSiTNiS CROSS Warszawa [update:24-04-2009]
100,classic
16-04-2009
23-04-2009
Półfinał MP kobiet Słabowidzących i Słabowidzących strefa północna
Augustów/SKFSiTNiS CROSS Warszawa [update:23-04-2009]
100,classic
16-04-2009
23-04-2009
Półfinał MP kobiet Słabowidzących i Słabowidzących strefa północna
Augustów/SKFSiTNiS CROSS Warszawa [update:23-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - Dziewczynki SP
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - gimnazja chłopcy
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - Gimnazja dziewczęta
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - Kobiety
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - Mężczyźni
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
05-04-2009
05-04-2009
IMWielkopolski - SP Chłopcy
WOK Wronki [update:05-04-2009]
100,classic
29-03-2009
04-04-2009
Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących - Polska Północna
Dadaj Cross Warszawa [update:05-04-2009]
100,classic
28-03-2009
04-04-2009
Pólfinał M.P. (Polska Południowa) mężczyzn
Murzasichle - Cross Warszawa [update:20-04-2009]
100,classic
28-03-2009
29-03-2009
Turniej Towarzyszący o Puchar Wójta Gminy Lipno
Lipno Nowe/UKS Roszada Lipno [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - BlitzMłodzicy 09
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - BlitzMłodziczki
GOK Lipno [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - BlitzOrlicy 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - BlitzOrliczki 09
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - Młodzicy 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - Młodziczki 2009
GOK Lipno [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - Orlicy 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
III Puchar Polski Orlików i Młodzików w Warcabach Klasycznych - Orliczki 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Juniorki 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Juniorki Młodsze 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Juniorzy 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Juniorzy Młodsi 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Młodzieżowcy - K 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Blitz Młodzieżowcy - M 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Juniorki 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Juniorki Młodsze 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Juniorzy 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Juniorzy Młodsi 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:02-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Młodzieżowcy - K 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
26-03-2009
29-03-2009
Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych - Młodzieżowcy - M 2009
GOK Lipno/Polski Związek Warcabowy [update:03-04-2009]
64,classic
14-03-2009
14-03-2009
I Puchar w warcabach aktywnych -64
Łódź [update:16-03-2009]
64,classic
14-03-2009
21-03-2009
X JUBILEUSZOWE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZ
Ośrodek "Pionier" Dźwirzyno Organizator "Cross" warszawa [update:16-03-2009]
100,team, classic
14-03-2009
14-03-2009
X Gimnazjada Finał Województwa Wielkopolskiego w Warcabach 2009 Dziewczęta
Skoki Gimnazjum Im. Polskich Olimpijczyków/SZS Wielkopolska [update:14-03-2009]
64,classic
13-03-2009
13-03-2009
X Gimnazjada Final Wojewodztwa Wielkopolskiego w Warcabach 2009 Chlopcy
Skoki Gimnazjum Im Polskich Olimpijczyków SZS Wielkopolska [update:14-03-2009]
64,classic
27-02-2009
27-02-2009
Wilkolaz 20090228
Wilkołaz [update:27-02-2009]
100,team, classic
21-02-2009
22-02-2009
I Drużynowy Młodzieżowy Puchar Polski
Miejska Górka [update:23-02-2009]
64,team, classic
21-02-2009
22-02-2009
I Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski
Miejska Górka [update:23-02-2009]
64,team, classic
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych GIM chłopcy
Kuźnica Żelichowska [update:10-02-2009]
64,classic
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa Powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych GIM dziewczyny
Kuźnica Żelichowska [update:10-02-2009]
64,classic
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych sp chłopcy
Kuźnica Zelichowska [update:10-02-2009]
64,classic
07-02-2009
07-02-2009
Mistrzostwa powiatu czarnk-trzcian w warcabach klasycznych SP dziew
Kuźnica Żelichowska [update:10-02-2009]
64,classic
17-01-2009
17-01-2009
Mistrzostwa powiatu pilskiego gim chłopcy
Gimnazjum nr 5 Piła [update:19-01-2009]
64,classic
17-01-2009
17-01-2009
Mistrzostwa powiatu w warcabach klasycznych gimn chlopcy
Gimnazjum nr 5 Piła [update:19-01-2009]
64,classic
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych do lat 10
Rychlik [update:20-12-2008]
64,classic
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych gimnazjum
Rychlik [update:20-12-2008]
64,classic
20-12-2008
20-12-2008
XIII Gwiazdkowy Turniej w warcabach klasycznych SP
Rychlik [update:20-12-2008]
64,classic
15-12-2008
22-12-2008
World Boys Championship under 19
Nidzica/FMJD-Polski Związek Warcabowy [update:16-12-2008]
100,classic
15-12-2008
21-12-2008
World Boys Championship under 20
Nidzica(Poland)/FMJD-PZWarc [update:21-12-2008]
100,classic
15-12-2008
21-12-2008
World Girls Championship under 20
Nidzica [update:21-12-2008]
100,classic
13-12-2008
13-12-2008
Świąteczny Turniej warcabowy
Bielawa [update:13-12-2008]
100,classic
12-12-2008
12-12-2008
4 turniej swiateczny w warcabach klasycznych
Bielawa [update:13-12-2008]
64,classic
06-12-2008
07-12-2008
X Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych
Horyniec-Zdrój/LKS "UNIA" Horyniec-Zdrój [update:11-12-2008]
100,classic
06-12-2008
07-12-2008
X MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO MĘŻCZYZN W WARCABACH 100-POLOWYCH
HORYNIEC-ZDRÓJ/LKS "UNIA" HORYNIEC-ZDRÓJ [update:11-12-2008]
100,classic
05-12-2008
07-12-2008
XVII MISTRZOSTWA POLSKI LZS KOBIET
Sępólno Krajeńskie [update:10-12-2008]
100,classic
05-12-2008
07-12-2008
XVII MISTRZOSTWA POLSKI LZS MĘŻCZYZN
Sępólno Krajeńskie [update:10-12-2008]
100,classic
22-11-2008
22-11-2008
Ogólnopolski Turniej Regionu Nadnoteckiego SP
Rychlik/LKS Zuch Rychlik [update:22-11-2008]
100,classic
15-11-2008
15-11-2008
XI Ogólnopolski Memoriał im. Mariana Ratkowskiego Orliczki
DK Piotrkowicyki [update:16-11-2008]
100,classic
05-11-2008
12-11-2008
I Ogólnopolski Turniej Warcabowy NiS Seniorów 2008
Murzasichle/ Stowarzyszenie CROSS Jerzy Gorczyński [update:06-11-2008]
100,classic
05-11-2008
12-11-2008
I Ogólnopolski Turniej Warcabowy NiS Seniorów 2008
Murzasichle/ Stowarzyszenie CROSS Jerzy Gorczyński [update:11-11-2008]
100,classic
24-10-2008
13-12-2008
II Turniej Warcabowy "Nowe Brusno 2008"
Szkoła Podstawowa w Nowym Bruśnie/LKS "UNIA" Horyniec-Zdrój [update:18-12-2008]
100,classic
04-10-2008
11-10-2008
IV Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niepełnosprawnych w Warcabach 100 Polowyc
Świnoujście / Stowarzyszenie Cross Warszawa [update:10-10-2008]
100,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Kadeci
Częstochowa MDK [update:27-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Kadetki
Częstochowa MDK [update:27-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodzicy
Częstochowa MDK [update:28-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodziczki
Częstochowa MDK [update:28-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [update:28-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [update:28-09-2008]
64,classic
27-09-2008
28-09-2008
X INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Towarzyszący
Częstochowa MDK [update:28-09-2008]
64,classic
21-09-2008
21-09-2008
II Otwarte Mistrzostwa Powiatu czarn-trzcia w warcabach klasycznych kobiet
Rychlik / LKS Zuch [update:23-09-2008]
64,classic
09-09-2008
14-09-2008
TURNIEJ INTEGRACYJNY DŹWIRZYNO 2008
Dźwirzyno/Cross Warszawa [update:13-09-2008]
100,classic
07-09-2008
13-09-2008
Turniej im. L. Huttnera 7-13 IX 2008
Krynica Morska/Janina Maksymowicz [update:12-09-2008]
100,classic
07-09-2008
13-09-2008
Turniej im. L. Huttnera 7-13 IX 2008
Krynica Morska/Janina Maksymowicz [update:08-09-2008]
100,classic
22-08-2008
31-08-2008
Integracyjny Wielomecz Bałtyk 2008
Rowy [update:03-09-2008]
100,classic
15-08-2008
15-08-2008
Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych
Piła [update:17-08-2008]
100,team, classic
15-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
Piła /PZWarc [update:06-07-2008]
64,classic
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w grze błyskawicznej w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [update:19-08-2008]
64,classic
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [update:19-08-2008]
64,classic
11-08-2008
15-08-2008
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w warcabach klasycznych
Piła / PZWarc [update:19-08-2008]
64,classic
01-08-2008
09-08-2008
XII Indywidualne Mistrzostwa Polski w Warcabach Osób Niewidomych i Słabowidzącyc
Gdańsk/Cross Warszawa [update:08-08-2008]
100,classic
28-06-2008
29-06-2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Kobiet w warcabach 64-pol.
Łuków [update:03-07-2008]
64,classic
28-06-2008
29-06-2008
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących Mężczyzn w warcabach 64-pol.
Łuków [update:03-07-2008]
64,classic
26-06-2008
29-06-2008
2. Młodzieżowy Puchar Polski w Warcabach (100-Orliki)
Dąbki [update:26-06-2008]
100,team, classic
16-06-2008
30-06-2008
Turniej Warcabowy o Puchar Kierownika Ośrodka PIONIER w Dźwirzynie
Dźwirzyno/Jerzy Gorczyński [update:18-06-2008]
100,classic
16-06-2008
30-06-2008
Turniej Warcabowy o Puchar Kierownika Ośrodka PIONIER w Dźwirzynie
Dźwirzyno/Jerzy Gorczyński [update:26-06-2008]
100,classic
15-06-2008
20-06-2008
Ogólnopolski Turniej warcabowy osób Niewidomychi Słabowidzących
Grudziądz [update:24-06-2008]
100,classic
24-05-2008
24-05-2008
Turniej Warcabowy z Okazji Dni Nysy 2008
Nysa [update:24-05-2008]
100,classic
10-05-2008
10-05-2008
Turniej o Puchar Prezesa Cross Opole
Nysa [update:10-05-2008]
100,classic
27-04-2008
27-04-2008
Indywidualne mistrzostwa woj. warmińsko - mazurskiego
Frombork [update:27-04-2008]
64,classic
19-04-2008
19-04-2008
III Otwarty Turniej Uczniów Szkół Podst. Bydgoszczy i okolic w warcaby klasyczne
Szkoła Podstawowa nr 6 Bydgoszcz [update:21-04-2008]
64,classic
14-04-2008
23-04-2008
MISTRZOSTWA ŚWIATA W WARCABACH KLASYCZNY (M do 23 l.)
Berlin [update:28-04-2008]
64,classic
14-04-2008
23-04-2008
MISTRZOSTWA ŚWIATA W WARCABACH KLASYCZNYCH (K do 23 l.)
Berlin [update:28-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
Turniej Towarzyszący VI Mistrzostw Polski Szkół w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Gimnazjada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Licealiada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Chłopców Szkół Podstawowych w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Gimnazjada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Licealiada w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
VI Mistrzostwa Polski Dziewcząt Szkół Podstawowych w Warcabach Klasycznych 2008
Pleszew [update:20-04-2008]
64,classic
11-04-2008
13-04-2008
XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [update:13-04-2008]
100,classic
11-04-2008
13-04-2008
XXXV Jubileuszowy Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [update:13-04-2008]
100,classic
30-03-2008
05-04-2008
Polfinał MP NiS 2008 r
Szczawnica /Jutrzenka C z-wa Jan Nafalski [update:31-03-2008]
100,classic
30-03-2008
06-04-2008
Polfinał MP NiS 2008 r
Szczawnica/ CROSS Warszawa [update:12-04-2008]
100,classic
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - młodzicy
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - młodziczki
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - orliczki
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
II Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 64-polowych - orliki
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
Otwarty Turniej Warcabowy "Puchar Prezydenta Miasta Kielce"
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorki
Kielce [update:31-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorki młodsze
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorzy
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - juniorzy młodsi
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - młodzieżowcy
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
29-03-2008
30-03-2008
XII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych - młodzieżowcy
Kielce [update:30-03-2008]
64,classic
15-03-2008
15-03-2008
Wojewódzkie Świętokrzyskie Zimowe Igrzyska LZS w warcabach 100 pol.
Fałków [update:16-03-2008]
100,classic
24-02-2008
24-02-2008
Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w warcabach 64 pol.
MCK Skarżysko Kamienna/KTW Kielce [update:24-02-2008]
64,classic
24-02-2008
24-02-2008
XI Otwarte Świętokrzyskie Mistrzostwa w warcabach klasycznych orlików młodzików
Skarżysko Kamienna [update:26-02-2008]
64,classic
30-01-2008
30-01-2008
I Otwarte Mistrzostwa w warcabach 64 pol. o Puchar Prezydenta Miasta Kielce
Kieleckie Towarzystwo Warcabowe [update:10-02-2008]
64,classic
24-03-2007
31-03-2007
8.Drużynowe Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Cross
Jarnołtówek k. Głuchołaz [update:27-12-2007]
100,team, classic
24-03-2007
24-03-2007
VI Otwarte Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych - dziewczęta do lat 16
Marki/UKS Struga [update:21-12-2007]
100,classic
15-03-2007
18-03-2007
Półfinał 31. Mistrzostw Polski (gr. Grajcarek)
Szczawnica [update:28-12-2007]
100,classic
15-03-2007
18-03-2007
Półfinał 31.Mistrzostw Polski (gr. Dunajec)
Szczawnica [update:28-12-2007]
100,classic
14-03-2007
18-03-2007
Puchar Podkarpacia
Horyniec [update:21-12-2007]
100,classic
11-02-2007
11-02-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - turniej nr 4/5
Wilkołaz [update:17-12-2007]
100,classic
20-01-2007
20-01-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej nr 3/5
Wilkołaz [update:17-12-2007]
100,classic
07-01-2007
07-01-2007
III edycja Grand Prix Wilkołaza - turniej nr 2/5
Wilkołaz [update:17-12-2007]
100,classic
07-12-2006
10-12-2006
10.MP LZS 2006 (Mężczyźni)
Sępólno Krajeńskie [update:17-12-2007]
100,classic
07-12-2006
10-12-2006
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS (Kobiety)
Sępólno Krajeńskie [update:20-12-2007]
100,classic
21-11-2006
26-11-2006
X Mistrzostwa Polski Osob Niepelnosprawnych w Warcabach Stupolowych - kobiet
Jarnortowek [update:17-12-2007]
100,classic
21-11-2006
26-11-2006
X MP Osob Niepelnosprawnych w Warcabach 100-polowych Męzczyzn
Jarnoltowek [update:17-12-2007]
100,classic
16-11-2006
19-11-2006
30. Mistrzostwa Polski Kobiet
Mińska Mazowiecki [update:17-12-2007]
100,classic
10-10-2006
13-10-2006
Mistrzostwa Polski SP i Gimnazjów (GIMNAZJA)
Zacisze Leśne k.Lidzbarka Warm. [update:17-12-2007]
100,team, classic
10-10-2006
13-10-2006
Mistrzostwa Polski SP i Ginazjów (SZKOŁY PODSTAWOWE)
"Zacisz Leśne" k. Lidzbarka Warm. [update:20-12-2007]
100,team, classic
01-08-2006
08-08-2006
Półfinał MP Kobiet NiS (pn) 2006
Augustów [update:08-11-2007]
100,classic
30-06-2006
07-07-2006
Finał 10.MP Cross (Mężczyźni) 2006
Gdańsk [update:30-11-2007]
100,classic
12-06-2006
19-06-2006
Finał 10.MP Cross (Kobiety)
Wybrzeże k. Dubiecka [update:30-11-2007]
100,classic
20-05-2006
21-05-2006
Finał 5. Indywidualnej Podkarpackiej Ligi Warcabowej
Jarosław [update:30-11-2007]
100,classic
29-04-2006
03-05-2006
3.Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej [update:30-11-2007]
100,classic
23-04-2006
30-04-2006
Półfinał MP Mężczyzn NiS w warcabach 100-polowych (pd)
Radom [update:30-11-2007]
100,classic
01-04-2006
08-04-2006
Półfinał 10.MP Kobiet NiS (pn) 2006
Augustów [update:30-11-2007]
100,classic
22-03-2006
29-03-2006
7.Drużynowe MP Cross 2006
Wągrowiec [update:30-11-2007]
100,team, classic
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)