ChessArbiter Pro
winieta
Wersja polska English version

Turnieje warcabowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklama
Wyświetl turnieje
::Wszystkie::::Warcaby - tempo klasyczne (FMJD)::::Mistrzostwa Polski::
::Ostatnio dodane::::Warcaby - tempo klasyczne (PZWarc)::
::Planowane::::Warcaby - tempo klasyczne (wszystkie)::::Turnieje drużynowe::
::Trwające::::Warcaby szybkie::
::Zakończone::::Warcaby błyskawiczne::::Szukaj::


Łączna liczba turniejów: 3003. Ostatnia aktualizacja bazy: 2017-04-22, 22:15

grudzień 2010
18-12-2010
18-12-2010
XIV Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego
MDK Mińsk Maz GKS Diagram Mińsk Maz. [ostatnia aktualizacja.:22-12-2010]
100,szybkie
18-12-2010
18-12-2010
XIV Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego do lat 10
MDK Mińsk Maz GKS Diagram Mińsk Maz. [ostatnia aktualizacja.:22-12-2010]
100,szybkie
18-12-2010
18-12-2010
XIV Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego do lat 13
MDK Mińsk Maz GKS Diagram Mińsk Maz. [ostatnia aktualizacja.:22-12-2010]
100,szybkie
17-12-2010
27-12-2010
Groningen Seaports Masters 2010
Delfzijl [ostatnia aktualizacja.:26-12-2010]
100,klasyczneFMJD
14-12-2010
14-12-2010
Mistrzostwa SP 87
Poznań-Antoninek SP 87 [ostatnia aktualizacja.:14-12-2010]
64,szybkie
11-12-2010
11-12-2010
Grand Prix Wilkołaza Turniej 1/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:17-01-2011]
100,szybkie
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (C 2001 i młodsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-12-2010]
64,klasyczneFMJD
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (D 2001 i młodsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-12-2010]
64,klasyczneFMJD
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (D i C 1998-2000)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-12-2010]
64,klasyczneFMJD
11-12-2010
11-12-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Lipno (K i M 1997 i starsi)
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-12-2010]
64,klasyczneFMJD
02-12-2010
05-12-2010
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS
Sępólno Krajeńskie/RG LZS w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:05-12-2010]
100,klasyczneFMJD
02-12-2010
05-12-2010
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS kobiet
Sępólno Krajeńskie/RG LZS w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:05-12-2010]
100,klasyczneFMJD
listopad 2010
28-11-2010
28-11-2010
Otwarte GP-A regionu nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Sarbia) 6/6
LZS Kociołki Sarbia-Sarbka / Sarbia [ostatnia aktualizacja.:28-11-2010]
100,inne
28-11-2010
28-11-2010
Otwarte GP-B regionu nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Sarbia) 6/6
LZS Kociołki Sarbia-Sarbka / Sarbia [ostatnia aktualizacja.:28-11-2010]
100,inne
27-11-2010
27-11-2010
8. Mistrzostwa Polski do lat 16 w warcabach aktywnych 64
Marki / UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:27-11-2010]
64,szybkie
27-11-2010
27-11-2010
8. Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64
Marki / UKS Struga [ostatnia aktualizacja.:27-11-2010]
64,szybkie
20-11-2010
20-11-2010
4. Mistrzostwa Polski "SPRAWNI RAZEM - INTEGRACJA"
Miłakowo [ostatnia aktualizacja.:21-11-2010]
64,drużynowy, szybkie
19-11-2010
19-11-2010
4. Mistrzostwa Polski "SPRAWNI RAZEM - INTEGRACJA" w grze błyskawicznej
Miłakowo [ostatnia aktualizacja.:21-11-2010]
64,drużynowy, blitz
19-11-2010
21-11-2010
MiędzynarodowyTurniej o Puchar Ziemi Przemyskiej
Przemyśl Hala sportowa [ostatnia aktualizacja.:23-11-2010]
100,klasyczne
14-11-2010
14-11-2010
Drużynowe Błyskawiczne Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych
GOK Lipno/PZWarc. [ostatnia aktualizacja.:13-11-2010]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
14-11-2010
14-11-2010
Otwarte Mistrzostwa Gminy Miejska Górka - Warcaby64 - Senior
Ośrodek Kultury / MKSz-W PAT [ostatnia aktualizacja.:14-11-2010]
64,klasyczneFMJD
12-11-2010
13-11-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:30-12-2010]
64,drużynowy, klasyczne
12-11-2010
12-11-2010
OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY - WARCABY64 - Grupa 16
Ośrodek Kultury / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:14-11-2010]
64,klasyczneFMJD
11-11-2010
11-11-2010
Indywidualne Błyskawiczne Mistrzostwa Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-11-2010]
64,klasyczneFMJD
11-11-2010
14-11-2010
PCBEST CUP
Świnoujście [ostatnia aktualizacja.:10-11-2010]
100,klasyczneFMJD
06-11-2010
06-11-2010
Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych Województwa Mazowieckiego
Marki [ostatnia aktualizacja.:06-11-2010]
64,szybkie
06-11-2010
11-11-2010
Finał Mistrzostw Polski w Warcabach Klasycznych 2010
GOK Lipno/PZWarc. [ostatnia aktualizacja.:13-11-2010]
64,klasyczneFMJD
01-11-2010
07-11-2010
XIIth Confederation Cup
Riga [ostatnia aktualizacja.:31-10-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
01-11-2010
07-11-2010
XIth Women Confederation Cup
Riga [ostatnia aktualizacja.:31-10-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
październik 2010
22-10-2010
24-10-2010
II Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Warcabach 64-polowych
Śródborów / Arkadia Otwock [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,szybkie
22-10-2010
24-10-2010
Otwarte Mistrzostwa Polski Głuchoniewidomych w Warcabach 100-polowych
Śródborów / Arkadia Otwock [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
100,szybkie
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - M+M+K+K
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Młodziczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:23-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orlicy
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
22-10-2010
24-10-2010
XI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA PLACÓWEK WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO - Orliczki
Częstochowa MDK [ostatnia aktualizacja.:24-10-2010]
64,klasyczne
15-10-2010
17-10-2010
I Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Warcaby Stupolowe Kobiet
Sławno [ostatnia aktualizacja.:18-10-2010]
100,szybkie
15-10-2010
15-10-2010
I Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Warcaby Stupolowe Mężczyzn
Sławno [ostatnia aktualizacja.:18-10-2010]
100,szybkie
09-10-2010
15-10-2010
9th EUROPEAN VETERANS CHAMPIONSHIP
Cecilienstra?e 92 12683 Berlin Germany European Draughts Confederation [ostatnia aktualizacja.:04-10-2010]
100,klasyczneFMJD
08-10-2010
15-10-2010
EDC Europameisterschaft der Veteranen
Berlin/ Interessengemeinschaft Damespiel in Deutschland [ostatnia aktualizacja.:15-10-2010]
100,klasyczneFMJD
08-10-2010
10-10-2010
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Gimnazjów w warcabach 100-polowych
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:10-10-2010]
100,drużynowy, inne
08-10-2010
10-10-2010
XVI Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w warcabach stupolowych
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:10-10-2010]
100,drużynowy, inne
03-10-2010
03-10-2010
Mistrzostwa Powiatu Mińskiego
Mińsk Mazowiecki [ostatnia aktualizacja.:05-10-2010]
64,blitz
03-10-2010
03-10-2010
Otwarte GP-A regionu Nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Rychlik) 5/6
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:03-10-2010]
100,inne
03-10-2010
03-10-2010
Otwarte GP-B regionu nadnoteckiego w warcabach 100-pol (Rychlik) 5/6
SP Rychlik [ostatnia aktualizacja.:03-10-2010]
100,inne
02-10-2010
02-10-2010
Mistrzostwa Powiatu Mińskiego (100)
Klub Osiedlowy PRZEŁOM Mińsk Mazowiecki ul. Kopernika 5 [ostatnia aktualizacja.:02-10-2010]
100,szybkie
01-10-2010
01-10-2010
V Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podst. Powiatu Wołomińskiego
Marki / UKS STRUGA [ostatnia aktualizacja.:05-10-2010]
64,szybkie
wrzesień 2010
26-09-2010
26-09-2010
Indywidualne M-wa Woj. Lubelskiego Niesłyszących w Warcabach 100-pol.
Łuków / Klub Sportowy Głuchych - Hetman [ostatnia aktualizacja.:03-10-2010]
100,szybkie
26-09-2010
26-09-2010
Mistrzostwa Polski kobiet w warcabach klasycznych w grze błyskawicznej
Trzcianka / LKS Zuch Rychlik [ostatnia aktualizacja.:26-09-2010]
64,klasyczneFMJD
24-09-2010
30-09-2010
1st European BLITZ Championship Students & Youth U25 women
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-09-2010]
100,klasyczneFMJD
24-09-2010
30-09-2010
1st European Championship Students & Youth U25
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-09-2010]
100,klasyczneFMJD
24-09-2010
30-09-2010
1st European students&youth U25 Championship (women)
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:05-10-2010]
100,klasyczneFMJD
24-09-2010
25-09-2010
LQ 2010
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:28-09-2010]
100,klasyczneFMJD
24-09-2010
30-09-2010
The 1st Students & Youth U25 Championship Men BLITZ
Sunny Beach Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:28-09-2010]
100,klasyczneFMJD
23-09-2010
26-09-2010
II Otwarty Nadnotecki turniej w warcabach klasycznych (warc. latające)
Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:30-09-2010]
64,klasyczne
23-09-2010
23-09-2010
Turniej w grze błyskawicznej
Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:24-09-2010]
64,klasyczneFMJD
23-09-2010
26-09-2010
XX Finał MP kobiet w warcabach klasycznych
Trzcianka [ostatnia aktualizacja.:30-09-2010]
64,klasyczne
21-09-2010
23-09-2010
6. SAARBRCKEN-OPEN
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:23-09-2010]
100,klasyczneFMJD
19-09-2010
24-09-2010
XI Miedzynarodowy Turniej o Puchar Podlasia w warcabach stupolowych
Augustów/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:23-09-2010]
100,inne
14-09-2010
22-09-2010
European Championship men 64 2010
Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:26-09-2010]
64,klasyczneFMJD
14-09-2010
22-09-2010
European Championship womens 64 2010
Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:26-09-2010]
64,klasyczneFMJD
10-09-2010
12-09-2010
XXVII Międzynarodowy Memoriał Romualda Frey'a
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:12-09-2010]
100,klasyczne
10-09-2010
12-09-2010
XXXVII Finał Centralny Turnieju Warcabowego o "Kryształowy Kamień"
Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:12-09-2010]
100,klasyczne
09-09-2010
12-09-2010
34. Mistrzostwa Polski Kobiet w Warcabach Stupolowych
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [ostatnia aktualizacja.:15-09-2010]
100,klasyczneFMJD
08-09-2010
08-09-2010
27. Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach 100-polowych w grze błyskawicznej
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [ostatnia aktualizacja.:10-09-2010]
100,klasyczneFMJD
06-09-2010
08-09-2010
7. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet
Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Dąbkach [ostatnia aktualizacja.:15-09-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
04-09-2010
04-09-2010
Otwarte GP-A regionu Nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Kuźnica Żelichowska) 4/6
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:05-09-2010]
100,inne
04-09-2010
04-09-2010
Otwarte GP-B regionu Nadnoteckiego w warcabach 100-pol Kuźnica Żelichowska 4/6
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:05-09-2010]
100,inne
04-09-2010
04-09-2010
XI WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY POMORZA ZACHODNIEGO D13
Jeżyczki Świetlica Środowiskowa [ostatnia aktualizacja.:04-09-2010]
100,szybkie
03-09-2010
03-09-2010
XI WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY POMORZA ZACHODNIEGO CH 13
Jeżyczki Świtlica Środowiskowa [ostatnia aktualizacja.:04-09-2010]
100,szybkie
03-09-2010
03-09-2010
XI WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY POMORZA ZACHODNIEGO CH16
Jeżyczki Świetlica Środowiskowa [ostatnia aktualizacja.:04-09-2010]
100,szybkie
03-09-2010
03-09-2010
XI WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY POMORZA ZACHODNIEGO D16
Jeżyczki Świetlica Środowiskowa [ostatnia aktualizacja.:04-09-2010]
100,szybkie
01-09-2010
07-09-2010
IV PUCHAR POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH w warcabach stupolowych.
Myczków/Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:06-09-2010]
100,klasyczneFMJD
sierpień 2010
24-08-2010
31-08-2010
16. European Draughts Championship
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:31-08-2010]
100,klasyczneFMJD
14-08-2010
14-08-2010
Turniej w grze błyskawicznej w warcabach klasycznych
Manufaktura / Łódź [ostatnia aktualizacja.:16-08-2010]
64,klasyczneFMJD
13-08-2010
15-08-2010
Półfinał A Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych
Łódź [ostatnia aktualizacja.:18-08-2010]
64,klasyczneFMJD
13-08-2010
15-08-2010
Półfinał B Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych
Łódź [ostatnia aktualizacja.:18-08-2010]
64,klasyczneFMJD
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship BOYS-10 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship BOYS-13 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship BOYS-16 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship BOYS-19 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship GIRLS-10 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship GIRLS-13 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,klasyczneFMJD
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship GIRLS-16 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
07-08-2010
07-08-2010
European Youth Draughts Championship GIRLS-19 BLITZ
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:07-08-2010]
100,blitz
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-10
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-13
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-16
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship BOYS-19
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-10
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-13
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-16
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
07-08-2010
12th European Youth Draughts Championship GIRLS-19
Mińsk Mazowiecki POLAND [ostatnia aktualizacja.:06-08-2010]
100,klasyczneFMJD
01-08-2010
01-08-2010
XXVI NADWARCIAŃSKI TURNIEJ WARCABÓW'64 - LATO 2010
Wroniecki Ośrodek Kultury we Wronkach [ostatnia aktualizacja.:04-08-2010]
64,klasyczne
lipiec 2010
17-07-2010
17-07-2010
VII Integracyjny Turniej o Puchar Burmistrza Kłodzka
DKKFSiTNiewidomych i Słabo Widzących "Sudety" [ostatnia aktualizacja.:17-07-2010]
100,inne
16-07-2010
20-07-2010
10. International Draughts Tournament "Ziemi Zawkrzeńskiej"
Bieżuń [ostatnia aktualizacja.:20-07-2010]
100,klasyczneFMJD
12-07-2010
16-07-2010
Open International de Parthenay 2010
Parthenay [ostatnia aktualizacja.:18-07-2010]
100,klasyczne
11-07-2010
11-07-2010
VI POWIATOWY TURNIEJ WARCABOWY "BRUSNO-2010"
NOWE BRUSNO/SP NOWE BRUSNO [ostatnia aktualizacja.:16-07-2010]
100,inne
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2010
Lipno [ostatnia aktualizacja.:27-07-2010]
64,drużynowy, klasyczne
09-07-2010
11-07-2010
Drużynowy Puchar Polski Młodzików 2010
Lipno [ostatnia aktualizacja.:03-08-2010]
100,drużynowy, klasyczne
08-07-2010
14-07-2010
6. European Women Draughts Championship
Sępólno Krajeńskie [ostatnia aktualizacja.:14-07-2010]
100,klasyczneFMJD
04-07-2010
11-07-2010
First European Championships Of The Blind and Partially Sighted in Draughts100
Jarnoltowek [ostatnia aktualizacja.:11-07-2010]
100,klasyczneFMJD
04-07-2010
11-07-2010
First European Championships Of The Blind and Partially Sighted in Draughts100
Jarnoltowek [ostatnia aktualizacja.:11-07-2010]
100,klasyczneFMJD
czerwiec 2010
29-06-2010
06-07-2010
Olimpiada Młodzieżowa (sędziuje Henri Macaux)
Dnieprodzierżyńsk (Ukraina) [ostatnia aktualizacja.:06-07-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:30-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
17. Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorek młodszych
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 10
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodziczek do lat 13
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 10
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
29-06-2010
4. Drużynowy Puchar Polski młodzików do lat 13
Dąbki / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:29-06-2010]
100,drużynowy, klasyczne
27-06-2010
27-06-2010
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Niesłyszących w Warcabach '64
Łuków / Klub Sportowy Głuchych - Hetman [ostatnia aktualizacja.:30-06-2010]
64,szybkie
26-06-2010
26-06-2010
Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross w grze błyskawicznej
Tuchola/Stowarzyszenie CROSS [ostatnia aktualizacja.:28-06-2010]
100,klasyczneFMJD
21-06-2010
28-06-2010
XIVMISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
Tuchola [ostatnia aktualizacja.:28-06-2010]
100,klasyczne
18-06-2010
19-06-2010
XII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w Warcabach 100-polowych
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:19-06-2010]
100,inne
18-06-2010
19-06-2010
XII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych
LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:19-06-2010]
100,inne
16-06-2010
30-06-2010
Puchar Prezesa Spółdzielni PIONIER w Koszalinie
Dźwirzyno Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:28-06-2010]
100,klasyczne
16-06-2010
30-06-2010
Turniej Warcabowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Pionier w Koszalinie
Dźwirzyno/CROSS Opole Jerzy Gorczyński [ostatnia aktualizacja.:23-06-2010]
100,klasyczne
13-06-2010
13-06-2010
Otwarte GP-A regionu nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Wronki) 3/6
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:13-06-2010]
100,szybkie
13-06-2010
13-06-2010
Otwarte GP-B regionu nadnoteckiego w warcabach 100-pol SP (Wronki) 3/6
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:13-06-2010]
100,szybkie
06-06-2010
06-06-2010
Otwarty Turniej Warcabowy Dni Krasnegostawu
Krasnystaw [ostatnia aktualizacja.:06-06-2010]
100,klasyczneFMJD
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM. + PGIM Dziewczęta
KS SPARTA /MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - GIM.+ PGIM. Chłopcy
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:16-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Chłopcy IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta I-III
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
06-06-2010
VIII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ I UKS - WARCABY64 - SP Dziewczęta IV-VI
KS SPARTA / MKSz-W PAT Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:10-06-2010]
64,klasyczne
04-06-2010
05-06-2010
XI PODKARPACJA IND. LIGA WARCABOWA-BIS-2010
ŁANCUT/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:09-06-2010]
100,klasyczne
03-06-2010
06-06-2010
Drzwi Gnieźnieńskie/Gniezno Doors
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:13-06-2010]
100,klasyczneFMJD
01-06-2010
01-06-2010
Otwarte Mistrzostwa Szczecinq
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:01-06-2010]
100,blitz
01-06-2010
26-05-2010
z udziałem MISTRZA ŚWIATA -> Otwarte Mistrzostwa Szczecina
Szczecin - H.Pobożnego 2 [ostatnia aktualizacja.:30-05-2010]
100,szybkie
maj 2010
30-05-2010
30-05-2010
Otwarte GP-A Regionu nadnoteckiego w warcabach 100-pol (Drawsko) 2/6
SP Drawsko [ostatnia aktualizacja.:30-05-2010]
100,szybkie
30-05-2010
30-05-2010
Otwarte GP-B regionu nadnoteckiego w warcabach 100-pol SP (Drawsko) 2/6
SP Drawsko [ostatnia aktualizacja.:30-05-2010]
100,szybkie
29-05-2010
29-05-2010
V TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR ZIEMI LESZCZYŃSKIEJ - T10
Gminny Ośrodek Kultury/ UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-06-2010]
64,szybkie
29-05-2010
29-05-2010
V TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR ZIEMI LESZCZYŃSKIEJ - T13
Gminny Ośrodek Kultury / UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-06-2010]
64,szybkie
29-05-2010
29-05-2010
V TURNIEJ WARCABOWY O PUCHAR ZIEMI LESZCZYŃSKIEJ - T16+
Gminny Ośrodek Kultury / UKS ROSZADA Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-06-2010]
64,szybkie
24-05-2010
24-05-2010
II MIstrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego-do lat 13
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:28-05-2010]
100,klasyczneFMJD
24-05-2010
24-05-2010
II Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego-kategoria do lat 10
Jezyczki [ostatnia aktualizacja.:28-05-2010]
100,klasyczneFMJD
24-05-2010
24-05-2010
II Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiegod o lat 16 i
Jeżyczki [ostatnia aktualizacja.:28-05-2010]
100,klasyczneFMJD
24-05-2010
02-06-2010
XIV Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój/Stowarzyszenie Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:01-06-2010]
100,klasyczneFMJD
22-05-2010
22-05-2010
II PUCHAR ŁODZI
CKM ŁÓDŹ-DĄBROWA [ostatnia aktualizacja.:27-05-2010]
64,klasyczneFMJD
20-05-2010
02-06-2010
XIV Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia Cross
Krynica Zdrój [ostatnia aktualizacja.:07-06-2010]
100,klasyczneFMJD
16-05-2010
16-05-2010
Otwarty Turniej Warcabowy Krasnystaw
Krasnystaw [ostatnia aktualizacja.:16-05-2010]
100,klasyczneFMJD
15-05-2010
23-05-2010
FINAŁ 34 MISTRZOSTW POLSKI W WARCABACH
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:23-05-2010]
100,klasyczneFMJD
14-05-2010
16-05-2010
III Turniej "o Puchar Prezydenta MiastaTarnobrzeg"
Tarnobrzeg [ostatnia aktualizacja.:18-05-2010]
100,inne
09-05-2010
09-05-2010
Otwarte GP-A Regionu Nadnoteckiego w warcabach 100-polowych (Rychlik) Turniej 1/6
SP Rychlik /LKS Zuch [ostatnia aktualizacja.:09-05-2010]
100,szybkie
09-05-2010
09-05-2010
Otwarte GP-B Regionu nadnoteckiego w warcabach 100-polowych SP (Rychlik) Turniej 1/6
SP Rychlik / LKS Zuch [ostatnia aktualizacja.:09-05-2010]
100,szybkie
08-05-2010
08-05-2010
VI Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kraśnickiego
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:08-05-2010]
100,klasyczneFMJD
04-05-2010
04-05-2010
Drużynowe Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:04-05-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
kwiecień 2010
30-04-2010
05-05-2010
VII Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej Hotel Imperium [ostatnia aktualizacja.:04-05-2010]
100,klasyczne
30-04-2010
04-05-2010
XXXV Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:03-05-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
29-04-2010
29-04-2010
Szczecińskie Czwartki Warcabowe turniej #1
Szczecin - klub garnizonowy przy Wawrzyniaka [ostatnia aktualizacja.:30-04-2010]
100,blitz
25-04-2010
02-05-2010
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI KOBIET ( PÓŁNOC )
Tuchola / Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących [ostatnia aktualizacja.:01-05-2010]
100,klasyczneFMJD
24-04-2010
24-04-2010
Turniej błyskawiczny o Puchar Prezesa Cross Kielce
Zawoja/ Cross Kielce [ostatnia aktualizacja.:24-04-2010]
100,klasyczneFMJD
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW STARSZYCH (M)
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
17. MISTRZOSTWA POLSKI SENIOREK STARSZYCH K
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28 MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 19
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Ch 16 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Ch 19 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Dz 16 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Dz 19 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - K 23 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI - M 23 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 19
Murzasichle ?PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dz 16
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI K 23
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
28. MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI M 23
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
28.MŁODZIERZOWE MISTRZOSTWA POLSKI Ch 16
Murzasichle [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
21-04-2010
4. MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Ch 13 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:22-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
4. MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Dz 10
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:27-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
4. MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Dz 13 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego [ostatnia aktualizacja.:27-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
4. MŁODZIEŻOWY PYCHAR POLSKI - Ch 10 Blitz
Murzasichle k. Zakopanego / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:27-04-2010]
100,blitz
21-04-2010
21-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI - Ch 10
Murzasichle / PZwarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEŻOWY PUCHAR POLSKI Ch 13
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI - Dz 10
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
21-04-2010
25-04-2010
4.MŁODZIEZOWY PUCHAR POLSKI Dz 13
Murzasichle / PZWarc [ostatnia aktualizacja.:25-04-2010]
100,klasyczne
18-04-2010
25-04-2010
Turniej kwalifikacyjny (południe) do XIV Mistrzostw Polski Stowarzyszenia CROSS
Zawoja/Stowarzyszenie Cross [ostatnia aktualizacja.:24-04-2010]
100,klasyczneFMJD
14-04-2010
21-04-2010
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH - POLSKA POŁUDNIOWA
DUSZNIKI ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:20-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
10-04-2010
IX MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH AKTYWNYCH - ORLICZKI + MŁODZICZKI + KADETKI
Poczesna - Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-04-2010]
100,szybkie
10-04-2010
10-04-2010
IX MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH AKTYWNYCH - JUNIORKI + SENIORKI
Poczesna - Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-04-2010]
100,szybkie
10-04-2010
10-04-2010
IX MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH AKTYWNYCH - JUNIORZY + SENIORZY
Poczesna - Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-04-2010]
100,szybkie
10-04-2010
10-04-2010
IX MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH AKTYWNYCH - ORLICY+ MŁODZICY + KADECI
Poczesna - Polski Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:10-04-2010]
100,szybkie
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:11-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:12-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:12-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:12-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:13-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:14-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:14-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:15-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:15-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:15-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:16-04-2010]
100,klasyczneFMJD
10-04-2010
17-04-2010
Półfinał Mistrzostw Polski Mężczyzn NiS ( Polska Północna )
Dadaj - Cross Warszawa [ostatnia aktualizacja.:16-04-2010]
100,klasyczneFMJD
09-04-2010
09-04-2010
MISTRZOSTWA KS BRYZA - Test Formularza Zgłoszeniowego
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:09-04-2010]
100,inne
marzec 2010
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZICZEK - WARCABY64 - Dz.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
IV PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Chł.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - WARCABY64 - Chł.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - WARCABY64 - Chł.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH - WARCABY64 - Chł.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK - WARCABY64 - Dz.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - WARCABY64 - Dz.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
26-03-2010
28-03-2010
XIV MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - WARCABY64 - Dz.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:05-05-2010]
64,klasyczne
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW - WARCABY64 - BLITZ - T.Chł.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁ. - WARCABY64 - BLITZ - T.Chł.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW St. - WARCABY64 - BLITZ - T.Chł.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK - WARCABY64 - BLITZ - T.Dz.19
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK MŁ. - WARCABY64 - BLITZ - T.DZ.16
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK St. - WARCABY64 - BLITZ - T.Dz.23
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Blitz T.Chł.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Blitz T.Chł.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Blitz T.Dz.10
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:25-03-2010]
64,blitz
25-03-2010
25-03-2010
III PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW - WARCABY64 - Blitz T.Dz.13
Ośrodek Kultury Miejska Górka [ostatnia aktualizacja.:28-03-2010]
64,blitz
22-03-2010
31-03-2010
II Drużynowe Mistrzostwa kobiet
Polanica Zdrój [ostatnia aktualizacja.:01-04-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
21-03-2010
21-03-2010
Otwarte Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach 100 polowych
Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej [ostatnia aktualizacja.:23-03-2010]
100,klasyczne
18-03-2010
18-03-2010
IX MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SZKÓŁ PODST. W WARCABACH-DZIEWCZETA
MŁODÓW/GOK LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:19-03-2010]
100,inne
18-03-2010
18-03-2010
IX MISTRZOSTWA POWIATU LUBACZOWSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W WARCABACH-CHŁOPCY
DK MŁODÓW/ GOK LUBACZÓW [ostatnia aktualizacja.:19-03-2010]
100,inne
17-03-2010
17-03-2010
I Drużynowy Turniej Niewidomych i Słabowidzących w grze błyskawicznej
Augustów [ostatnia aktualizacja.:17-03-2010]
100,drużynowy, blitz
15-03-2010
15-03-2010
13. Mistrzostwa SP TAK Szczecin (Ch 13)
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:15-03-2010]
100,szybkie
15-03-2010
15-03-2010
13. Mistrzostwa SP TAK Szczecin (Dz 13)
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:15-03-2010]
100,szybkie
14-03-2010
14-03-2010
27. Indywidualne Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Mława [ostatnia aktualizacja.:15-03-2010]
100,szybkie
12-03-2010
21-03-2010
XI Drużynowe Mistrzostwa Polski Stowarzyszenia Cross
Augustów [ostatnia aktualizacja.:21-03-2010]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
10-03-2010
10-03-2010
Półfinał A Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych
Mława [ostatnia aktualizacja.:15-03-2010]
100,klasyczneFMJD
10-03-2010
10-03-2010
Półfinał B Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych
Mława [ostatnia aktualizacja.:15-03-2010]
100,klasyczneFMJD
08-03-2010
08-03-2010
13. Mistrzostwa SP TAK Szczecin w warcabach (do10 Dz i Ch)
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:09-03-2010]
100,blitz
04-03-2010
04-03-2010
XIII Mistrzostwa SP TAK Szczecin w warcabach (Eliminacje z kl 0)
Szczecin [ostatnia aktualizacja.:04-03-2010]
100,blitz
01-03-2010
01-03-2010
I Mistrzostwa Międezywojewódzkie dz ch 16
Lututów GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:01-03-2010]
100,szybkie
01-03-2010
01-03-2010
I Mistrzostwa Międzywojewódzkie Ch 13
Lututów GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:01-03-2010]
100,szybkie
01-03-2010
01-03-2010
I Mistrzostwa Międzywojewódzkie dz 10 13.
Lututów GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:01-03-2010]
100,szybkie
luty 2010
28-02-2010
28-02-2010
I Mistrzostwa Międzywojewódzkie w warcabach stupolowych
Lututów [ostatnia aktualizacja.:01-03-2010]
100,klasyczneFMJD
28-02-2010
28-02-2010
I Mistrzostwa Międzywojewódzkie ch 10
Lututów/ GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:01-03-2010]
100,szybkie
28-02-2010
28-02-2010
Turniej "Ferie z panoramą" Krasnystaw
Krasnystaw Galeria Panorama [ostatnia aktualizacja.:28-02-2010]
100,klasyczneFMJD
27-02-2010
27-02-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 4/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:27-02-2010]
100,klasyczneFMJD
26-02-2010
28-02-2010
II Spartakiada NiS o Puchar Podkarpacia 2010 r.
Przemyśl- Klub NiS PODKARPACIE [ostatnia aktualizacja.:30-03-2010]
100,inne
26-02-2010
26-02-2010
Turniej warcabowy "Ferie na sportowo"
Kraśnik [ostatnia aktualizacja.:26-02-2010]
100,klasyczneFMJD
21-02-2010
21-02-2010
Spartakiada powiatowa
Szamotuły/SzOSiR Tadeusz Błaszyk [ostatnia aktualizacja.:21-02-2010]
64,szybkie
21-02-2010
21-02-2010
Spartakiada Powiatowa Kobiet
Szamotuły/SzOSiR Tadeusz Błaszyk [ostatnia aktualizacja.:21-02-2010]
64,szybkie
20-02-2010
21-02-2010
IX PODKARPACKA INDYWIDUALNA LIGA WARCABOWA - PILW-2010-FINAŁ
ŁAŃCUT/PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK WARCABOWY [ostatnia aktualizacja.:28-02-2010]
100,inne
20-02-2010
20-02-2010
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 ch SP
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:20-02-2010]
64,inne
20-02-2010
20-02-2010
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 dz SP
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:20-02-2010]
64,inne
20-02-2010
20-02-2010
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 ch gimn
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:20-02-2010]
64,inne
20-02-2010
20-02-2010
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 dz gimn
Kuźnica Żelichowska [ostatnia aktualizacja.:20-02-2010]
64,inne
17-02-2010
21-02-2010
X Puchar Warmii i Mazur - Dadaj 2010
DADAJ - OKS Warmia i Mazury Olsztyn [ostatnia aktualizacja.:21-02-2010]
100,klasyczne
14-02-2010
14-02-2010
X Turniej Warcabów 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec - Gimnazjum-100lat
Cieklin [ostatnia aktualizacja.:15-02-2010]
100,inne
14-02-2010
14-02-2010
X Turniej Warcabów 100-polowych o Puchar Wójta Gminy Dębowiec - Szkoły Podstawowe
Cieklin [ostatnia aktualizacja.:15-02-2010]
100,inne
12-02-2010
12-02-2010
VIII INDYW. MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY HORYNIEC-ZDRÓJ - CHŁOPCY
NOWE BRUSNO/LKAS UNIA HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:15-02-2010]
100,inne
12-02-2010
12-02-2010
VIII INDYWID. MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY HORYNIEC-ZDRÓJ-DZIEWCZĘTA
NOWE BRUSNO/LKS UNIA HORYNIEC-ZDRÓJ [ostatnia aktualizacja.:15-02-2010]
100,inne
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - GIM - T. Dziew.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [ostatnia aktualizacja.:12-02-2010]
64,klasyczneFMJD
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - IMS - T.Chł.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [ostatnia aktualizacja.:12-02-2010]
64,klasyczneFMJD
10-02-2010
10-02-2010
MISTRZOSTWA LESZNA I POWIATU LESZCZYŃSKIEGO - WARCABY64 - IMS - T.Dz.
SP nr 1 Leszno ul. Stefana Grota Roweckiego 5 [ostatnia aktualizacja.:12-02-2010]
64,klasyczneFMJD
06-02-2010
06-02-2010
Mistrzostwa powiatu pilskiego w warcabach klasycznych ch. sp
Zespół Szkół nr 3 w Pile [ostatnia aktualizacja.:06-02-2010]
64,inne
06-02-2010
06-02-2010
Mistrzostwa powiatu pilskieo w warcabach klasycznych ch gimn
Zespół Szkół nr 3 w Pile [ostatnia aktualizacja.:06-02-2010]
64,inne
06-02-2010
06-02-2010
Mistrzostwa powiatu w warcabach klasycznych dz gimn
Zespół Szkół nr 3 w Pile [ostatnia aktualizacja.:06-02-2010]
64,inne
styczeń 2010
30-01-2010
30-01-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 3/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:30-01-2010]
100,klasyczneFMJD
23-01-2010
23-01-2010
IX Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa - eliminacje
Horyniec-Zdrój/Podkarpacki Okregowy Związek Warcabowy [ostatnia aktualizacja.:28-01-2010]
100,inne
22-01-2010
22-01-2010
SP87 zima2010 godzina 10
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:22-01-2010]
64,blitz
22-01-2010
22-01-2010
SP87 zima2010 godzina 9
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:22-01-2010]
64,blitz
21-01-2010
21-01-2010
SP 87 Zima 2010 czwartek godzina 12
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:21-01-2010]
64,blitz
20-01-2010
20-01-2010
SP87 zima 2010 środa godzina 10
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:20-01-2010]
64,blitz
20-01-2010
20-01-2010
SP87 zima 2010 środa godzina 11
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:20-01-2010]
64,blitz
20-01-2010
20-01-2010
SP87 zima 2010 środa godzina 12
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:20-01-2010]
64,blitz
19-01-2010
19-01-2010
SP87 zima 2010 wtorek godzina 12
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:19-01-2010]
64,blitz
19-01-2010
19-01-2010
SP87 Zima 2010 wtorek godzina 9
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:19-01-2010]
64,blitz
18-01-2010
18-01-2010
SP87 zima2010 godzina 11
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:18-01-2010]
64,blitz
18-01-2010
18-01-2010
SP87zima2010 godzina 9
SP 87 Poznań/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:18-01-2010]
64,blitz
16-01-2010
16-01-2010
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI - Warcaby 64 - Turniej Seniorów
Gimnazjum w Lipnie [ostatnia aktualizacja.:20-01-2010]
64,klasyczne
16-01-2010
16-01-2010
Otwarty Turniej Noworoczny w warcabach stupolowych
Klub KSM Zefir/ LZS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:16-01-2010]
100,klasyczneFMJD
16-01-2010
16-01-2010
Turniej Noworoczny w warcabach stupolowych dla dzieci szkół podstawowych
Klub KSM Zefir / LZS Zefir Janikowo [ostatnia aktualizacja.:16-01-2010]
100,klasyczneFMJD
09-01-2010
09-01-2010
VI Edycja Grand Prix Wilkołaza - Turniej 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:09-01-2010]
100,klasyczneFMJD
07-01-2010
07-01-2010
Mistrzostwa SP 87 Poznań-Antoninek
SP87/Eugeniusz Ratajczak [ostatnia aktualizacja.:07-01-2010]
64,blitz
06-01-2010
09-01-2010
Deutsche Meisterschaft 2010
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:03-01-2010]
100,klasyczneFMJD
06-01-2010
09-01-2010
Finale der Deutschen Meisterschaft in Dame - 100
Saarbrcken [ostatnia aktualizacja.:09-01-2010]
100,klasyczneFMJD

Archiwum:

[2009 rok] [2008 rok] [2007 rok] [2006 rok] 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)