ChessArbiter Pro
winieta


Komunikat

Opłaty CR

Polski Związek Szachowy przypomina o obowiązku regulowania opłaty CR od każdego turnieju

(punkty 11.7 i 12.5 Komunikatu Organizacyjno Finansowego PZSzach).

Brak uregulowanych opłat będzie skutkować nieuwzględnieniem turnieju a turniej może zostać zablokowany/usunięty z serwisu turniejowego bez dodatkowego przypomnienia.
Opłata ta zostanie w całości przeznaczona na koszty modernizacji Centralnego Rejestru i serwisu turniejowego PZSzach,
których sprawność funkcjonowania jest niezbędna dla sędziów szachowych w całej Polsce.

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2019 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 316  Zakończone dzisiaj: 45
TURNIEJE OSTATNIO DODANE (WG KOLEJNOSCI AKTUALIZACJI)
20-10-2019
20-10-2019
IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa C 
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:dzisiaj 10:36]
Poland,MA
szybkie
26-10-2019
planowany
VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B 
Czernikowo [aktualizacja:dzisiaj 10:34]
Poland,KP
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 2000 i młodsi) 
Białystok [aktualizacja:dzisiaj 10:31]
Poland,PL
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko - Juniorzy do lat 13 
Radomsko [aktualizacja:dzisiaj 10:26]
Poland,LD
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SOŁTYSA KARPICKA 
Karpicko [aktualizacja:dzisiaj 10:21]
Poland,WP
szybkie
26-10-2019
planowany
IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1600-1700 
GDAŃSK [aktualizacja:dzisiaj 10:21]
Poland,PO
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
XII Memoriał Janusza Kaweckiego 
Nowogard [aktualizacja:dzisiaj 10:20]
Poland,ZP
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
II Otwarty Turniej w Szachach Szybkich o Puchar Prezydetna Miasta Radomsko 
Radomsko [aktualizacja:dzisiaj 10:20]
Poland,LD
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN- III Turniej 
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 10:20]
Poland,LU
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
AMATORSKA LIGA SZACHOWA MŁODYCH MISTRZÓW (2005 i młodsi)-III Turniej  
Lublin [aktualizacja:dzisiaj 10:19]
Poland,LU
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr A-OPEN 
Sokółka [aktualizacja:dzisiaj 10:18]
Poland,PL
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr D 
Sokółka [aktualizacja:dzisiaj 10:17]
Poland,PL
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr C 
Sokółka [aktualizacja:dzisiaj 10:17]
Poland,PL
szybkie
19-10-2019
20-10-2019
Ostatni Turniej Lata 
Łódź [aktualizacja:dzisiaj 10:17]
Poland,LD
klasyczne
24-11-2019
planowany
Otwarte Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego 
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:dzisiaj 10:17]
Poland,MA
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
X Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Sokółka -gr B 
Sokółka [aktualizacja:dzisiaj 10:17]
Poland,PL
szybkie
27-12-2019
planowany
Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa A 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 10:16]
Poland,MA
klasyczne
27-12-2019
planowany
Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa B 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 10:15]
Poland,MA
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
VIII Grand Prix Leszna 2019 - Turniej VII 
Leszno [aktualizacja:dzisiaj 10:15]
Poland,WP
szybkie
27-12-2019
planowany
Międzynarodowy Festiwal Szachowy VARSOVIA 2019 - grupa C 
Warszawa [aktualizacja:dzisiaj 10:15]
Poland,MA
klasyczne
20-10-2019
trwający
III DOLNOŚLĄSKA LIGA SZACHOWA 2019/2020 
Dolny Śląsk [aktualizacja:dzisiaj 10:13]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
26-10-2019
planowany
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2019 
Przemków [aktualizacja:dzisiaj 10:03]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
09-11-2019
planowany
Turniej z okazji 11 listopada. Otwarte Mistrzostwa Gminy Dębno  
Jastew [aktualizacja:dzisiaj 09:49]
Poland,MP
szybkie
03-11-2019
planowany
II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Tutniej B do 1600 PZSzach. 
Świecie [aktualizacja:dzisiaj 09:48]
Poland,KP
szybkie
03-11-2019
planowany
II Świecki Festiwal Szachowy w Świeciu - Turniej OPEN. 
Świecie [aktualizacja:dzisiaj 09:47]
Poland,KP
szybkie
26-10-2019
planowany
VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa F 
Czernikowo [aktualizacja:dzisiaj 09:33]
Poland,KP
szybkie
29-05-2020
planowany
XII OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA (do FIDE) 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:30]
Poland,SL
szybkie
01-02-2020
planowany
VIII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2020 - turniej 1 (do FIDE) 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:30]
Poland,SL
szybkie
09-11-2019
planowany
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 6 (do FIDE) 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:29]
Poland,SL
szybkie
27-12-2019
planowany
KANIA FINANSE - XI BESKIDY CUP 
Goleszów [aktualizacja:dzisiaj 09:27]
Poland,SL
klasyczneFIDE
26-10-2019
planowany
XXXV Ogólnopolska Konferencja Sędziów Szachowych 
Brok [aktualizacja:dzisiaj 09:25]
Poland,MA
klasyczne
30-11-2019
planowany
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 8 (do FIDE) 
WILKOWICE [aktualizacja:dzisiaj 09:25]
Poland,SL
szybkie
16-11-2019
planowany
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 7 (do FIDE) 
WILKOWICE [aktualizacja:dzisiaj 09:23]
Poland,SL
szybkie
26-10-2019
planowany
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2B 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:22]
Poland,SL
blitz
26-10-2019
planowany
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2019-2020 - Turniej 2A (do FIDE) 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:21]
Poland,SL
szybkie
26-10-2019
planowany
VII PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2019 - turniej 5 (do FIDE) 
STRUMIEŃ [aktualizacja:dzisiaj 09:05]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Indywidualny Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę" 
Brzozów ul.Pakowa 5 [aktualizacja:dzisiaj 08:58]
Poland,PK
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Powiatowy Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę" 
Brzozów [aktualizacja:dzisiaj 08:56]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
18-10-2019
20-10-2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach 2019 
Boszkowo-Letnisko [aktualizacja:dzisiaj 08:54]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
19-10-2019
20-10-2019
I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN A 
Nakło nad Notecią [aktualizacja:dzisiaj 08:40]
Poland,KP
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkich 2019 
Włocławek [aktualizacja:dzisiaj 08:20]
Poland,KP
szybkie
10-11-2019
planowany
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. A Seniorzy 
Tarnobrzeg [aktualizacja:dzisiaj 08:00]
Poland,PK
szybkie
09-11-2019
planowany
Turniej z okazji Święta Niepodległości 
Wałcz [aktualizacja:dzisiaj 01:56]
Poland,ZP
szybkie
14-12-2019
planowany
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa B - Turniej 4 
Koronowo [aktualizacja:wczoraj 23:44]
Poland,KP
szybkie
23-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - CH 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:19]
Poland,SK
blitz
23-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). PONADPODST. - DZ 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:17]
Poland,SK
blitz
22-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - CH 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:16]
Poland,SK
blitz
22-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VIII - DZ 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:15]
Poland,SK
blitz
22-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy IV-VI - DZ 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:10]
Poland,SL
blitz
22-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - DZ 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 23:05]
Poland,SK
blitz
26-10-2019
planowany
Grand Prix Powiatu Zawierciańskiego w Szachach Szybkich - T5 
Zawiercie [aktualizacja:wczoraj 22:31]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ożarowice - Szachowa Jesień 
Tąpkowice [aktualizacja:wczoraj 22:29]
Poland,SL
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. C (bk-IV kat.) 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 22:10]
Poland,MA
klasyczne
10-11-2019
planowany
Turniej z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 
Tczew [aktualizacja:wczoraj 22:07]
Poland,PO
szybkie
11-09-2019
trwający
II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa A  
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:wczoraj 22:02]
Poland,MA
klasyczneFIDE
19-10-2019
19-10-2019
XVI Mazowiecki Turniej Szachowy - turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię 
PŁOCK [aktualizacja:wczoraj 21:56]
Poland,MA
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
Szachy w Ratuszu - grupa do 12 lat 
Warszawa Bielany [aktualizacja:wczoraj 21:55]
Poland,MA
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
Szachy w Ratuszu - grupa do 8 lat 
Warszawa Bielany [aktualizacja:wczoraj 21:52]
Poland,MA
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię 
Otwock [aktualizacja:wczoraj 21:37]
Poland,MA
szybkie
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:27]
Poland,OP
klasyczneFIDE
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:27]
Poland,OP
klasyczneFIDE
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:27]
Poland,OP
klasyczneFIDE
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:27]
Poland,OP
klasyczneFIDE
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:27]
Poland,OP
klasyczneFIDE
21-10-2019
planowany
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13 
Pokrzywna [aktualizacja:wczoraj 21:26]
Poland,OP
klasyczneFIDE
20-10-2019
20-10-2019
Międzypokoleniowy Turniej Szachowy dla dzieci młodzieży i seniorów in memorian Akiba Rubinstein Turniej rozgrywany na Dworcu PKP Łódź Fabryczna 
Łódź [aktualizacja:wczoraj 21:16]
Poland,LD
blitz
23-11-2019
planowany
Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka III liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 21:06]
Poland,WM
szybkie
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D11 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:57]
Poland,SL
klasyczneFIDE
19-10-2019
19-10-2019
Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie 
Nowa Dęba [aktualizacja:wczoraj 20:55]
Poland,PK
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
I Turniej - XXI edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach 
ŁOMŻA [aktualizacja:wczoraj 20:55]
Poland,PL
szybkie
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C17 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:54]
Poland,SL
klasyczneFIDE
23-11-2019
planowany
Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka II liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 20:51]
Poland,WM
szybkie
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C13 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:51]
Poland,SL
klasyczneFIDE
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C11 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:50]
Poland,SL
klasyczneFIDE
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D09 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:49]
Poland,SL
klasyczneFIDE
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - C15 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:49]
Poland,SL
klasyczneFIDE
27-10-2019
planowany
IV Wielkopolska Liga Seniorów grupa A 2019/2020 
Poznań [aktualizacja:wczoraj 20:49]
Poland,WP
drużynowy, klasyczne
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D15 
Ustroń [aktualizacja:wczoraj 20:47]
Poland,SL
klasyczneFIDE
13-12-2019
planowany
XVIII Warsaw Solving Grand Prix 
Sękocin Stary [aktualizacja:wczoraj 20:41]
Poland,MA
inne
23-11-2019
planowany
Liga Szkolna 2019/20 2 kolejka I liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 20:41]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa A (do FIDE) 
Zielona Góra [aktualizacja:wczoraj 20:36]
Poland,LB
blitz
19-10-2019
19-10-2019
ZIELONY MAT 2019 - trzeci turniej - grupa B 
Zielona Góra [aktualizacja:wczoraj 20:32]
Poland,LB
blitz
09-10-2019
trwający
Mistrzostwa Warszawy Drukarzy i Wydawców 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 20:30]
Poland,MA
szybkie
16-11-2019
planowany
Szkolenie szachowe z IM Piotrem Murdzią 
Golub-Dobrzyń [aktualizacja:wczoraj 20:22]
Poland,KP
inne
19-10-2019
20-10-2019
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) 
Warszawa Ursus [aktualizacja:wczoraj 20:08]
Poland,MA
klasyczne
30-11-2019
planowany
ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa A (do FIDE) 
Zielona Góra [aktualizacja:wczoraj 20:05]
Poland,LB
blitz
31-10-2019
planowany
Wieczorny Turniej Blitza u Stefana Wronicza 2019 (2) - 1 WOLNE MIEJSCE  
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:wczoraj 20:04]
Poland,MA
blitz
30-11-2019
planowany
ZIELONY MAT 2019 - czwarty turniej - grupa B 
Zielona Góra [aktualizacja:wczoraj 20:04]
Poland,LB
blitz
11-09-2019
trwający
II Jesienna Kołówka u Stefana Wronicza 2019 - grupa B  
Warszawa - Ursynów [aktualizacja:wczoraj 20:02]
Poland,MA
klasyczneFIDE
02-12-2019
planowany
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 10 
Sieradz [aktualizacja:wczoraj 20:00]
Poland,LD
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
X Turniej Szachowy Biblioteki Kraków 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 19:58]
Poland,MP
szybkie
26-10-2019
planowany
VIII Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C 
Czernikowo [aktualizacja:wczoraj 19:54]
Poland,KP
klasyczne
20-09-2019
trwający
Finał Mistrzostw RzKSz  
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 19:50]
Poland,PK
klasyczne
18-10-2019
18-10-2019
12. runda Grand Prix Białegostoku Lato-jesień 2019 - rapid 
Białystok [aktualizacja:wczoraj 19:50]
Poland,PL
szybkie
26-10-2019
planowany
*** V Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich *** 
Świecie [aktualizacja:wczoraj 19:48]
Poland,KP
szybkie
20-09-2019
trwający
Turniej Jesienny 
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 19:45]
Poland,PK
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa D 
Ligota Miliardowice [aktualizacja:wczoraj 19:43]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa C 
Ligota Miliardowice [aktualizacja:wczoraj 19:42]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6 - grupa B 
Ligota Miliardowice [aktualizacja:wczoraj 19:42]
Poland,SL
szybkie
22-10-2019
planowany
II Turniej Szachowy (w ramach Kongresu Edukacji Przyszłości). Klasy I-III - CH 
Kielce [aktualizacja:wczoraj 19:42]
Poland,SK
blitz
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 6- grupa A 
Ligota Miliardowice [aktualizacja:wczoraj 19:42]
Poland,SL
szybkie
03-11-2019
planowany
Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski 
Częstochowa [aktualizacja:wczoraj 19:39]
Poland,SL
szybkie
17-11-2019
planowany
IX Memoriał Franciszka Prochownika - Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'10+5'' 
Strzelce Opolskie [aktualizacja:wczoraj 19:39]
Poland,OP
szybkie
07-11-2019
planowany
XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach - Grupa B 
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 19:29]
Poland,PK
klasyczne
19-10-2019
20-10-2019
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Równych Szans" Siedlce 2019 
Siedlce [aktualizacja:wczoraj 19:24]
Poland,MA
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XII Otwocka Jesień Szachowa - Turniej OPEN 
Otwock [aktualizacja:wczoraj 19:24]
Poland,MA
szybkie
26-11-2019
planowany
Turniej o II kategorie do lat 10 
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:20]
Poland,SL
klasyczne
07-11-2019
planowany
XII Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach 
Rzeszów [aktualizacja:wczoraj 19:20]
Poland,PK
klasyczneFIDE
19-11-2019
planowany
Turniej o II kategorie do lat 14 
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:19]
Poland,SL
klasyczne
12-11-2019
planowany
Turniej o III kategorie do lat 10 
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:19]
Poland,SL
klasyczne
05-11-2019
planowany
Turniej o IV kategorie do lat 8 
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:18]
Poland,SL
klasyczne
29-10-2019
planowany
Turniej o II kategorię do lat 10 
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:16]
Poland,SL
klasyczne
22-10-2019
planowany
Turniej o II kategorię i I kobiecą  
Zabrze [aktualizacja:wczoraj 19:13]
Poland,SL
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
XII Otwocka Jesień Szachowa - Grupa IV Kategorii 
Otwock [aktualizacja:wczoraj 19:13]
Poland,MA
szybkie
19-01-2020
planowany
VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY" - OPEN 
Jastrzębia Góra [aktualizacja:wczoraj 19:12]
Poland,PO
klasyczneFIDE
26-10-2019
planowany
Puchar Wyszkowa - Turniej 6 
Wyszków [aktualizacja:wczoraj 19:11]
Poland,MA
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
ENIGMAT 2019 
Wyszków [aktualizacja:wczoraj 19:04]
Poland,MA
szybkie
10-11-2019
planowany
VII Turniej Szachowy z okazji Swięta Niepodległości 
Mielnik [aktualizacja:wczoraj 18:57]
Poland,PL
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej D 
Starachowice [aktualizacja:wczoraj 18:54]
Poland,SK
blitz
27-10-2019
planowany
XIII Memoriał Szachowy Władysława Olszewskiego 
Siemiatycze [aktualizacja:wczoraj 18:54]
Poland,PL
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej C 
Starachowice [aktualizacja:wczoraj 18:51]
Poland,SK
blitz
12-10-2019
12-10-2019
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 2019/2020 - Grupa A - Turniej 2 
Toruń [aktualizacja:wczoraj 18:48]
Poland,KP
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej B 
Starachowice [aktualizacja:wczoraj 18:48]
Poland,SK
blitz
12-10-2019
12-10-2019
Enea Operator Międzyszkolna Liga Szachowa 19/20 - Grupa B (do V kat) - Turniej 2 
Toruń [aktualizacja:wczoraj 18:46]
Poland,KP
klasyczneFIDE
18-10-2019
18-10-2019
Starachowicka Szkolna Liga Szachowa - Runda 1 - Turniej A 
Starachowice [aktualizacja:wczoraj 18:45]
Poland,SK
blitz
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka III liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 18:41]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka II liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 18:41]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Liga Szkolna 2019/20 1 kolejka I liga - Olsztyn 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 18:40]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
20-10-2019
IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa A 
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:wczoraj 18:35]
Poland,MA
klasyczne
19-10-2019
20-10-2019
Turniej dla dorosłych 
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:wczoraj 18:33]
Poland,MA
klasyczne
21-10-2019
planowany
Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego 
Rogi [aktualizacja:wczoraj 18:27]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
12-01-2019
20-10-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - A - do 1600 FIDE 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 18:14]
Poland,DS
klasyczne
20-10-2019
20-10-2019
Międzypokoleniowy Turniej Szachowy 
Połczyn-Zdrój Galeria Kino "Goplana" [aktualizacja:wczoraj 17:59]
Poland,ZP
szybkie
25-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Drużynowe MM Juniorów do lat 12 - Blitz 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:57]
Poland,MP
drużynowy, blitz
26-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - P'30 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:55]
Poland,MP
szybkie
27-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 8 - Blitz 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:55]
Poland,MP
blitz
27-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - Blitz 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:55]
Poland,MP
blitz
26-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 10 - P'30 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:54]
Poland,MP
szybkie
27-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - Blitz 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:54]
Poland,MP
blitz
26-10-2019
planowany
X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności - Otwarte MM Juniorów do lat 12 - P'30 
Kraków [aktualizacja:wczoraj 17:54]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
20-10-2019
II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA A: 1600-1700 
Lipusz [aktualizacja:wczoraj 17:38]
Poland,PO
klasyczne
19-10-2019
20-10-2019
II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA B: 1400 
Lipusz [aktualizacja:wczoraj 17:32]
Poland,PO
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA C: 1200-1250 
Lipusz [aktualizacja:wczoraj 17:29]
Poland,PO
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2019 - GRUPA D: 1000-1100 
Lipusz [aktualizacja:wczoraj 17:26]
Poland,PO
szybkie
19-10-2019
20-10-2019
Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400 
Warszawa Ursus [aktualizacja:wczoraj 17:25]
Poland,MA
klasyczne
19-10-2019
trwający
Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska 
Chorzów Stadion Śląski [aktualizacja:wczoraj 16:49]
Poland,SL
klasyczneFIDE
19-10-2019
19-10-2019
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - I liga 
Uzdowo [aktualizacja:wczoraj 16:38]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
VI Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 16:37]
Poland,DS
inne
19-10-2019
19-10-2019
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - III liga 
Uzdowo [aktualizacja:wczoraj 16:33]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Szkolna Liga Szachowa w Uzdowie - II liga 
Uzdowo [aktualizacja:wczoraj 16:32]
Poland,WM
szybkie
24-11-2019
planowany
38 MOKATE o Puchar Prezesa Zarządu dra Adama Mokrysza 
GOLESZÓW [aktualizacja:wczoraj 16:19]
Poland,SL
blitz
19-10-2019
19-10-2019
Żorska Liga Szachowa Seniorów październik 2019 
Żory [aktualizacja:wczoraj 15:53]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 15:53]
Poland,MA
szybkie
09-11-2019
planowany
X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej B 
Puszcza Mariańska [aktualizacja:wczoraj 15:44]
Poland,MA
klasyczne
04-10-2019
20-10-2019
IV Otwarte Mistrzostwa Klubu Marynarki Wojennej 2019 
Gdynia [aktualizacja:wczoraj 15:30]
Poland,PO
klasyczneFIDE
16-10-2019
16-10-2019
Turniej szachowy "Jesień 2019" 
Gdynia [aktualizacja:wczoraj 15:20]
Poland,PO
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
OTWARTY TURNIEJ " SUPER RODZIC / OPIEKUN" RĄSKA 2019 Gr. C 
Rząska [aktualizacja:wczoraj 15:19]
Poland,MP
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
IV Turniej Szachowy w Termach Chochołowskich 
Chochołów [aktualizacja:wczoraj 15:19]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Mistrzostwa Miasta Kędzierzyna-Koźla w Szachach Szybkich 
Kędzierzyn-Koźle [aktualizacja:wczoraj 15:07]
Poland,OP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
OTWARTY TURNIEJ "SZACHOWY SUPER CHŁOPAK" RZĄSKA 2019 Gr. A 
Rząska [aktualizacja:wczoraj 15:05]
Poland,MP
szybkie
16-11-2019
planowany
Mistrzostwa Marynarki Wojennej w Szachach Szybkich - 2019 
Gdynia [aktualizacja:wczoraj 14:56]
Poland,PO
szybkie
12-01-2019
20-10-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - D - 1000-1100 PZSzach 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 14:56]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XI MEMORIAŁ STANISŁAWA SOBOLEWSKIEGO 
Strzelin [aktualizacja:wczoraj 14:53]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
OTWARTY TURNIEJ " SZACHOWA SUPER DZIEWCZYNA" RZĄSKA 2019 Gr. B 
Rząska [aktualizacja:wczoraj 14:51]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2019 - turniej 6 (do FIDE) 
WILKOWICE [aktualizacja:wczoraj 14:49]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - II Liga - 2 edycja 
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:wczoraj 14:48]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Nowomiejska Szkolna Liga Szachowa - I Liga - 2 edycja 
Nowe Miasto Lubawskie [aktualizacja:wczoraj 14:42]
Poland,WM
szybkie
16-11-2019
planowany
XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #2 
KOŁOBRZEG [aktualizacja:wczoraj 14:42]
Poland,ZP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
I Nakielski Festiwal Szachowy - OPEN C "Szansa na kategorię" 
Nakło nad Notecią [aktualizacja:wczoraj 14:41]
Poland,KP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
2. RUNDA XXV EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2010 i młodsi) 
Białystok [aktualizacja:wczoraj 14:37]
Poland,PL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Smerfów 2008 i mł. do rank.1400 19.10.2019 
Poznań [aktualizacja:wczoraj 14:33]
Poland,WP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Turniej Smerfy i Gargamele - turniej Gargameli r.2005 i mł do r. 1800 19.10.2019 
Poznań [aktualizacja:wczoraj 14:32]
Poland,WP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 OPEN 
Toruń [aktualizacja:wczoraj 14:23]
Poland,KP
szybkie
19-10-2019
20-10-2019
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego 
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:wczoraj 14:19]
Poland,LB
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Turniej drużynowy o Puchar Prezesa UKS Lisek Lisia Góra 
Lisia Góra [aktualizacja:wczoraj 14:12]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
19-10-2019
19-10-2019
VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr C  
Bytom [aktualizacja:wczoraj 14:08]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr B 
Bytom [aktualizacja:wczoraj 14:07]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
VII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich - Gr A 
Bytom [aktualizacja:wczoraj 14:06]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA D 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 14:05]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA F 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 14:05]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
OMW do lat 6 7 i 8 - GRUPA E 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 14:04]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XII Memoriał Jana Borka - seniorzy 
Nowy Sącz [aktualizacja:wczoraj 14:03]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XII Memoriał Jana Borka 
Nowy Sącz [aktualizacja:wczoraj 14:03]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
IV Mistrzostwa Grodziska Maz. Juniorów - grupa B 
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:wczoraj 14:02]
Poland,MA
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa zielona (2010-2008) 
Marzenin [aktualizacja:wczoraj 13:58]
Poland,WP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Sobota przy Szachownicy 
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:wczoraj 13:56]
Poland,LB
klasyczne
12-01-2019
20-10-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - B - 1400 PZSzach 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 13:53]
Poland,DS
klasyczne
19-10-2019
20-10-2019
SzachMatek: XXI Otwarty Turniej Szachowy gr. B: 1250-1800 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 13:52]
Poland,MA
klasyczne
12-01-2019
20-10-2019
Styczniowy Wyścig po Kategorie - C - 1200-1250 PZSzach 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 13:49]
Poland,DS
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa A (klasy VI-VIII) - turniej 1 
Ełk [aktualizacja:wczoraj 13:48]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa B (klasy III-V) - turniej 1 
Ełk [aktualizacja:wczoraj 13:48]
Poland,WM
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Otwarty Festiwal Szachowy Rudzka Jesień P'10 
Ruda Śląska [aktualizacja:wczoraj 13:46]
Poland,SL
blitz
19-10-2019
19-10-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 4 turniej 
Bogatynia [aktualizacja:wczoraj 13:35]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
1 Runda IV Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej - Turniej Charytatywny 
Białystok [aktualizacja:wczoraj 13:33]
Poland,PL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
II Ełcka Szkolna Liga Szachowa - grupa C (do II klasy) - turniej 1 
Ełk [aktualizacja:wczoraj 13:30]
Poland,WM
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych 
Warszawa [aktualizacja:wczoraj 13:30]
Poland,MA
blitz
19-10-2019
19-10-2019
I Turniej z cyklu Grand Prix Torunia 2019/2020 - Turniej juniorów 
Toruń [aktualizacja:wczoraj 13:28]
Poland,KP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
POLSKO-CZESKA LIGA SZACHOWA '2019 - II Turniej 
Kozy [aktualizacja:wczoraj 13:27]
Poland,SL
blitz
19-10-2019
19-10-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - OPEN / I miejsce 200 zł/ 
Marklowice [aktualizacja:wczoraj 13:24]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa C do lat 14 /2005-2007/ 
Marklowice [aktualizacja:wczoraj 13:23]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy młodsze 
Wadowice Górne [aktualizacja:wczoraj 13:21]
Poland,PK
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XII Grand Prix Szkół Podstawowych 2019/20 - Turniej #1 
KOŁOBRZEG [aktualizacja:wczoraj 13:21]
Poland,ZP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Szachowe Mistrzostwa Uczniów Szkół Podstawowych - klasy starsze 
Wadowice Górne [aktualizacja:wczoraj 13:20]
Poland,PK
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa A do lat 8 /2011 i mł./ 
Marklowice [aktualizacja:wczoraj 13:20]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej 
Bogatynia [aktualizacja:wczoraj 13:16]
Poland,DS
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Marklowice - grupa B do lat 11 /2008-2010/ 
Marklowice [aktualizacja:wczoraj 13:16]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
XVIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej 
Bogatynia [aktualizacja:wczoraj 13:07]
Poland,DS
szybkie
11-10-2019
13-10-2019
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików (LD+SK). CHŁOPCY 
Sielpia Wielka [aktualizacja:wczoraj 12:59]
Poland,SK
klasyczne
19-10-2019
19-10-2019
DRUGI KROK SZACHOWY grupa niebieska (2007-2005) 
Marzenin [aktualizacja:wczoraj 12:52]
Poland,WP
szybkie
08-11-2019
planowany
Szachy w Harmonijce. X Otwarty Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WFiNS 
Toruń [aktualizacja:wczoraj 12:52]
Poland,KP
klasyczneFIDE
09-11-2019
planowany
KONIN MASTERS V - III Memoriał Wiktora Korcznoja - 8 rund (3 szybkie P25+10s i 5 standardowych P90 + 30 Pula nagród = 11.000 zł ! miejsce min. 1100 zł + 400 zł BON. Premia za min. 7.5pkt.  
Konin [aktualizacja:wczoraj 12:15]
Poland,WP
klasyczneFIDE
01-12-2019
planowany
PAWŁOWICKI MIKOLAJKOWY OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY dla DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  
PAWŁOWICE [aktualizacja:wczoraj 11:52]
Poland,SL
szybkie
30-11-2019
planowany
PAWŁOWICKI OTWARTY BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY o PUCHAR PREZESA do 2200 ELO 
PAWŁOWICE [aktualizacja:wczoraj 11:47]
Poland,SL
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
PIERWSZY KROK SZACHOWY grupa żółta (2011 i młodsi) 
Marzenin [aktualizacja:wczoraj 11:31]
Poland,WP
szybkie
11-11-2019
planowany
III Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości 
Przejazdowo [aktualizacja:wczoraj 11:28]
Poland,PO
blitz
21-10-2019
planowany
Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego 
Rogi [aktualizacja:wczoraj 11:21]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
21-10-2019
planowany
Drużynowa Licealiada Powiatu Krośnieńskiego Ziemskiego 
Rogi [aktualizacja:wczoraj 11:20]
Poland,PK
drużynowy, szybkie
19-10-2019
19-10-2019
Żorska Liga Szachowa Juniorów październik 2019 
Żory [aktualizacja:wczoraj 11:03]
Poland,SL
blitz
16-11-2019
planowany
Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szachach Błyskawicznych 2019 
Strzelce Opolskie [aktualizacja:wczoraj 10:46]
Poland,OP
blitz
18-10-2019
18-10-2019
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Dzieci 
Ślesin [aktualizacja:wczoraj 10:42]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu - Igrzyska Młodzieży 
Ślesin [aktualizacja:wczoraj 10:41]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
20-10-2019
20-10-2019
*XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - DZIECI 
Biłgoraj [aktualizacja:wczoraj 10:26]
Poland,LU
szybkie
20-10-2019
20-10-2019
*XXV Otwarty Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - OPEN 
Biłgoraj [aktualizacja:wczoraj 10:23]
Poland,LU
szybkie
26-10-2019
planowany
IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1000-1100 
GDAŃSK [aktualizacja:wczoraj 10:12]
Poland,PO
szybkie
27-10-2019
planowany
IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa OPEN 
GDAŃSK [aktualizacja:wczoraj 10:11]
Poland,PO
szybkie
18-11-2019
planowany
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 9 
Sieradz [aktualizacja:wczoraj 10:04]
Poland,LD
szybkie
28-10-2019
planowany
Sieradzka Liga Szachowa 2019 - turniej 8 
Sieradz [aktualizacja:wczoraj 09:53]
Poland,LD
szybkie
27-10-2019
planowany
Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Młodsi 
Wałbrzych [aktualizacja:wczoraj 09:45]
Poland,DS
szybkie
03-11-2019
planowany
TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 8 
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:wczoraj 09:44]
Poland,SL
szybkie
16-11-2019
planowany
XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TE 
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [aktualizacja:wczoraj 09:43]
Poland,PO
szybkie
03-11-2019
planowany
TURNIEJ MŁODYCH SZACHISTÓW DO LAT 12 
TS KUZNIA Rybnik [aktualizacja:wczoraj 09:43]
Poland,SL
szybkie
16-11-2019
planowany
XXII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TD 
Kartuzy Szkoła Podstawowa nr2 [aktualizacja:wczoraj 09:41]
Poland,PO
szybkie
18-10-2019
trwający
IV Jesienny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg 
Elbląg [aktualizacja:wczoraj 09:35]
Poland,WM
klasyczne
27-10-2019
planowany
Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów - III Turniej Juniorzy Starsi 
Wałbrzych [aktualizacja:wczoraj 09:34]
Poland,DS
szybkie
26-10-2019
planowany
Turniej o Puchar Przewoniczącego "NSZZ SOLIDARNOŚĆ" Region Gdańsk 
Starogard Gdański [aktualizacja:wczoraj 09:30]
Poland,PO
szybkie
27-12-2019
planowany
38. MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ LUDWIKA ZAMENHOFA 2019 - OPEN C 
Białystok [aktualizacja:wczoraj 09:09]
Poland,PL
klasyczneFIDE
26-10-2019
planowany
Lubuska Akademia Szachowa 
Sulechów [aktualizacja:wczoraj 09:03]
Poland,LB
szybkie
09-11-2019
planowany
Grand Prix Powiatu Tczewskiego turniej V FIDE 
Tczew [aktualizacja:wczoraj 08:08]
Poland,PO
szybkie
26-10-2019
planowany
Grand Prix Juniorów turniej VII FIDE 
Tczew [aktualizacja:wczoraj 08:04]
Poland,PO
szybkie
04-10-2019
trwający
Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gd. i Powiatu Starogardzkiego 2019r. 
Starogard Gdański [aktualizacja:wczoraj 07:53]
Poland,PO
klasyczne
10-11-2019
planowany
Mistrzostwa Województwa Seniorów w szachach szbkich 
Olsztyn [aktualizacja:wczoraj 06:12]
Poland,WM
szybkie
13-09-2019
trwający
Otwarte Mistrzostwa Łowicza w szachach klasycznych na rok 2019 
Łowicz [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LD
klasyczne
26-10-2019
planowany
IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1400 
GDAŃSK [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PO
klasyczne
10-11-2019
planowany
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr D Jun 12 i mł. 
Tarnobrzeg [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PK
szybkie
19-09-2019
trwający
220th YMCA Autumn 2019-A 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
10-11-2019
planowany
III Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2019 Gr. C Jun 07-11 
Tarnobrzeg [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PK
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Turniej klubowy w KKSz 
Kraków [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
blitz
27-10-2019
planowany
IV MIEJSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR FAMILIJNEGO GDAŃSKA - Grupa 1100-1250 
GDAŃSK [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PO
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Eliminacje WOM Zoliborz roczniki 2005/2006 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
16-10-2019
17-10-2019
Turniej o II kategorię 
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
klasyczne
16-10-2019
16-10-2019
X Starachowickie Szachy Juniorów - Turniej 0 
Starachowice [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
blitz
26-10-2019
planowany
IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Przedszkola 
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WM
szybkie
26-10-2019
planowany
IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - Ponadpodstawowe 
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WM
szybkie
17-10-2019
17-10-2019
Eliminacje WOM - Żoliborz rocznik 2007 i młodsi 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
drużynowy, szybkie
26-10-2019
planowany
IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy I-IV 
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WM
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Drużynowe Igrzyska Dzieci 
Gorlice [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
09-11-2019
planowany
X Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej - Turniej C 
Puszcza Mariańska [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
30-11-2019
planowany
VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open B do lat 8 i 11 (2008 i młodsi) 
Oświęcim [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
szybkie
30-11-2019
planowany
VII Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty - Open A ogólnodostępny 
Oświęcim [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
szybkie
27-10-2019
planowany
IV Dolnośląska Liga Szachowa - Okręg Wałbrzyski 
Dolny Śląsk [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
04-10-2019
trwający
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr:836 
Wadowice [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
klasyczne
09-11-2019
planowany
Szachowy Turniej Niepodległości 9-10 XI - gr. OPEN 
Kraków [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
szybkie
19-10-2019
19-10-2019
GRUPA JUNIOR - Otwarty Turniej Szachowy w Cyklu Grand Prix Torunia na rok 2019/2020 I runda 
Toruń [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,KP
szybkie
09-11-2019
planowany
Szachowy Turniej Niepodległości 9 - 10. XI 2019r - gr. Juniorzy do lat 13 
Kraków [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
szybkie
27-10-2019
planowany
II Radzyński Festiwal Szachowy 
Radzyń Podlaski [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
27-10-2019
planowany
Uznam Chess Cup 2019 
Swinoujscie [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,ZP
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Jesienne szybkie FIDEgranie w Hetmanie 6_2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B (4)- zawodnicy ur. w roku 2006 lub mł. do rank. 1400 
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
blitz
18-10-2019
18-10-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A (4)- zawodnicy ur. w roku 2010 lub mł. do rank. 1250 
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
blitz
26-10-2019
planowany
Jesienny Turniej Fide na Bemowie 2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
klasyczneFIDE
27-10-2019
planowany
Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2011 r. i młodszych 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Zabrzańskie Igrzyska Dzieci 2007 i młodsi 
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
26-10-2019
planowany
Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
1. runda Grand Prix Suwałk 2019 - blitz 
Suwałki [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PL
blitz
26-10-2019
planowany
Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników od IV wzwyż) 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
klasyczne
18-10-2019
18-10-2019
Zabrzańskie Igrzyska Młodzieży 2005 - 2006  
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
drużynowy, szybkie
16-11-2019
planowany
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" Turniej Klasyfikacyjny na I kategorię  
Lublin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
klasyczne
16-11-2019
planowany
Szach Królowi - zostań Mistrzem - Turniej na KM  
Lublin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
klasyczne
16-11-2019
planowany
"Szach Królowi - zostań Mistrzem" - Turniej na drugą kategorię szachową 
Lublin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
klasyczne
18-10-2019
18-10-2019
Zabrzańska Licealiada 
Zabrze [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
drużynowy, klasyczne
26-10-2019
planowany
IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty - klasy V-VIII 
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WM
szybkie
02-01-2019
trwający
III Memoriał Józefa Matwija 
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LB
klasyczne
18-10-2019
18-10-2019
Grandprix Jaworzna nr 8 
Jaworzno [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
blitz
18-10-2019
18-10-2019
IX Grand Prix SP-1 Zielona Góra (6) 
Zielona Góra [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LB
szybkie
14-12-2019
planowany
XXVIII NOCNY ŚWIECKI MARATON SZACHOWY  
Świecie [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,KP
blitz
18-10-2019
18-10-2019
Półfinał Wojewódzki Licealiady w Szachach 
Reda [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PO
drużynowy, szybkie
25-10-2019
planowany
Gr.A Grand Prix XIII -2 _ UKS - G4 ( rocznik 2011 do 2003 ) 
Tarnowskie Gory [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
szybkie
25-10-2019
planowany
Gr.B Grand Prix XIII -2 UKS - G4 ( rocznik 2012 i młodsi ) 
Tarnowskie Gory [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
szybkie
11-10-2019
11-10-2019
Gram w szachy z Kopernikiem 
Olsztyn [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WM
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
2 Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Tomasza Zająca GP 2020 
Moniatycze [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Igrzyska Dzieci Mszana Dolna 2019 
Mszana Dolna [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
drużynowy, szybkie
23-11-2019
planowany
Szachy z Husarią - Turniej I 
Puławy [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
09-11-2019
planowany
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019 - D17 
Ustroń [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SL
klasyczneFIDE
26-10-2019
planowany
LXXXV Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Licealiada 2019 - półfinał 
Gdynia [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PO
drużynowy, szybkie
09-11-2019
planowany
XIX Miedzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Lubartowskich Przedsiebiorcow  
Lubartów [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
10-11-2019
planowany
AMATORSKA LIGA SZACHOWA OPEN - IV Turniej 
Lublin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego SZS w Szachach  
Wapno [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,WP
drużynowy, szybkie
06-10-2019
06-10-2019
Zdobądź okręgową kat. szachową V i IV - cykl "Szach Królowi - zostań Mistrzem" 
Lublin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LU
szybkie
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-11 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-13 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-9 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
11-11-2019
planowany
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości 
BLIŻYN [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
szybkie
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-13 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
23-10-2019
planowany
Szachowa Środa w Klubie Freeball 
Szczecin [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,ZP
blitz
11-11-2019
planowany
Ogólnopolski Turniej Szachowy z Okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości  
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
szybkie
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA C-11 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
21-11-2019
planowany
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II i III oraz Młodzieżową 
MILÓWKA [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,LB
inne
14-10-2019
18-10-2019
Eliminacje strefowe MPJ 2020/(LD+SK)/ GRUPA D-9 
Sielpia Wielka [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,SK
klasyczne
18-10-2019
18-10-2019
Drużynowe Igrzyska Dzieci Powiat Gr.Krosno 
KROSNO [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PK
drużynowy, blitz
07-12-2019
planowany
19. Turniej Szachowy Pamięci Mirosława Gardzielewskiego 
Miłoradz [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,PO
szybkie
18-10-2019
18-10-2019
OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C (4) - OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli 
Staniątki- Dom Kultury [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MP
blitz
11-11-2019
planowany
XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 8 lat Bielany 2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
11-11-2019
planowany
XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 10 lat Bielany 2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
11-11-2019
planowany
XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla dzieci do 12 lat Bielany 2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie
11-11-2019
planowany
XXIV Turniej Szachowy Niepodległości dla młodzieży do 16 lat Bielany 2019 
Warszawa [aktualizacja:18-10-2019]
Poland,MA
szybkie

(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)