"I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA" O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

Środa Śląska / UGIM Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa 2017-08-03/2017-08-06
Arbiter: Robert Sobczyk


[Data aktualizacji strony: 26-07-2017 17:30]

MENUINFORMACJE TURNIEJOWE


RAPORTY GŁÓWNE


Nazwa turnieju:

"I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA" O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ

Komunikat sędziego (organizatora)
Jest to turniej OPEN dla wszystkich posiadających licencje PZWarc bez względu na wiek. Pobyt w Hotelu Centrum (w samym rynku) kosztuje 40 zł/doba bez wyżywienia. Sala gry SP nr. 3. Wpisowe 50 zł. Nagrody - puchary zostaną rozdane dla 3 najlepszych jak również w kategoriach wiekowych dla dzieci oraz wśród osób niepełnosprawnych. Wszelkich informacji udzielamy Państwu pod numerem telefonu: 503083586. Zgłoszenia prosimy kierować na adres mail: robert4812@o2.pl. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Informacje podstawowe:
Data rozpoczęcia:2017-08-03
Data zakończenia:2017-08-06
Miejsce/Organizator:Środa Śląska / UGIM Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa
Tempo gry:T90
Arbiter:Robert Sobczyk
Aktualna runda:0
Liczba rund:7
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj warcabów100 polowe

Harmonogram turnieju:
Odprawa techniczna2017-08-0318.00
Runda 12017-08-0318.30
Runda 22017-08-0408.30
Runda 32017-08-0411.45
Runda 42017-08-0416.30
Runda 52017-08-0508.30
Runda 62017-08-0511.45
Runda 72017-08-0608.30
Zakończenie turnieju2017-08-0612.00

Statystyka turniejowa:
Liczba zawodników:22
Liczba federacji:2
Liczba zawodników z rankingiem FMJD:19
Liczba kobiet:5
Średni ranking turnieju:1860

Statystyka tytułów zawodników

Tytuły międzynarodowe FMJD (Razem: 1)
GMIGMIFMIMIFMFMFF
K





M



1
Tytuły warcabowe (Razem: 2)
AMM++M+MK++K+K
K






M


1

1
Kategorie warcabowe (Razem: 19)
I++I+III+IIIIIIVVbk
K

121


1
M3
5
2121

ChessArbiter Pro warcaby (v.3.58) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0162 Właściciel: Robert Sobczyk