Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Krzyżek, Daniel | Gawłuszowice | V | 0 | 1200 | 2011-09-18 |
2 | POL | Kot, Jerzy | Wejherowo | FM | 1919 | 1919 | 1942-02-09 |
3 | POL | Bardziński, Sławomir | MLKS Ostródzianka Ostróda | II | 0 | 1800 | 1975-02-05 |
4 | POL | Tyda, Krzysztof | UKS Korona Gdańsk | CM | 1724 | 2200 | 1960-05-05 |
5 | POL | Godzwon, Iwo | KSz Hetman Katowice | k+ | 2249 | 2249 | 2002-12-21 |
6 | POL | Józef, Gurbowicz | UKS Centrum Tczew | II | 0 | 1800 | 1949-01-07 |
7 | POL | Panek, Tadeusz | MKSŁ\\"Konradia\\" Gdańsk | I++ | 1624 | 2100 | 1946-04-11 |
8 | POL | Paziak, Patryk | UKS Korona Gdańsk | I | 1962 | 1962 | 1998-05-16 |
9 | POL | Dobrowolski, Henryk | Gdańsk | I | 1596 | 2000 | 1943-03-15 |
10 | POL | Buras, Gabriel | UKS WDA Lipusz | II | 0 | 1800 | 1958-09-03 |
11 | POL | DANISZKOWICZ, Bohdan | MLKS Ostródzianka Ostróda | I | 1521 | 1521 | 1935-08-18 |
12 | POL | Putlak, Wojciech | UKS Korona Gdańsk | I++ | 2024 | 2024 | 1999-09-20 |
13 | POL | Leś, Czesław | Gdańsk | I | 1583 | 1583 | 1939-01-07 |
14 | POL | Okruciński, Tadeusz | Malbork | FM | 2212 | 2212 | 1970-08-25 |
15 | POL | Kempiński, Tomasz | KS KORONA Zakrzewo | FM | 2223 | 2300 | 1981-04-24 |
16 | POL | Marszk, Kazimierz | UKS Wda Lipusz | k | 1829 | 2200 | 1950-01-15 |
17 | POL | wieczorek, jan | miłoradz | II | 1632 | 1632 | 1952-06-13 |
18 | POL | Oszejko, Krzysztof | Gdańsk | I | 1681 | 2000 | 1964-04-19 |
19 | POL | Śniadecki, Oskar | MTS Kwidzyn | II | 1349 | 1800 | 2008-09-02 |
20 | UKR | Trots, Yaroslav | Rumia | I | 1888 | 1888 | 1997-03-15 |
21 | POL | Jenczelewski, Karol | Malbork | II | 0 | 1800 | 2000-09-08 |
22 | POL | Pośnik, Andrzej | Gdańsk | I | 1672 | 1672 | 1958-09-14 |
23 | POL | Kindler, Przemysław | Gdańsk | k | 2115 | 2200 | 1998-11-19 |
24 | POL | Goździejewski, Karol | MCKiE Malbork | I | 1737 | 2000 | 1984-10-16 |
25 | POL | Orlikowski, Maciej | Starogard Gd | 1391 | 1391 | 1991-29-11 | |
26 | POL | Czarnecka, Lidia Janina | UKS Skoczek Elbląg | I++ | 1770 | 1770 | 2004-02-02 |
27 | POL | Kempiński, Szymon | UKS KORONA GDAŃSK | III | 1094 | 1600 | 2008-07-24 |
28 | POL | Kałużny, Krzysztof | Malbork | II | 1528 | 1800 | 1992-11-16 |
29 | POL | Stanislawowicz, Jan | Gdansk | I | 1634 | 1634 | 1939-06-19 |
30 | POL | Belczewski, Jacek | UKS SP 11 Skoczek Tczew | k | 2002 | 2200 | 2000-06-30 |
31 | POL | Terechow, Jakub | Malbork | 0 | 1000 | 2005-08-17 | |
32 | POL | Kussowski, Andrzej | Malbork | III | 0 | 1600 | 1974-09-27 |
33 | POL | Leś, Czeslaw | Gdańsk | I | 1508 | 1508 | 1939-01-07 |
34 | POL | Malinowski, Szymon | TKKF Rzemyk Gdynia | I | 1426 | 2000 | 2007-01-27 |
35 | POL | Magiera, Artur | MCKIE Malbork | III | 1144 | 1600 | 1975-02-10 |
36 | POL | Magiera, Kosma | MCKIE Malbork | III | 1181 | 1600 | 2007-12-29 |
37 | POL | Krawczenko, Michał | Nowy Staw | III | 0 | 1600 | 1999-04-18 |
38 | POL | Gniado, Radosław | UKS Hetman Elbląg | I | 1775 | 2000 | 1983-11-27 |
39 | POL | Brzeziński, Stanisław | MCKiE Malbork | II | 1458 | 1458 | 1956-09-12 |
40 | POL | Janik, Krystian | NOK Nakło | I | 1777 | 2000 | 1980-05-12 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.