Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Hernik, Bartosz | KKSz Kraków | III | 0 | 1600 | 2007-07-31 |
2 | POL | Hernik, Jerzy | Kraków | IV | 0 | 1400 | 1970-03-04 |
3 | POL | Borowik, Aleksander | AKS Mikołów | III | 0 | 1600 | 2006-09-30 |
4 | POL | Wiszniewski, Szymon | KKsz Kraków | II | 0 | 1800 | 2007-01-02 |
5 | POL | Tusiński, Norbert | TS Wisła Kraków | III | 0 | 1600 | 1989-09-06 |
6 | POL | Matusik, Zuzanna | UKS Hetman Koronny Trzebinia | II | 1060 | 1600 | 2005-04-18 |
7 | POL | Matusik, Milena | UKS Hetman Koronny Trzebinia | III | 0 | 1400 | 2006-05-12 |
8 | POL | Przybylik, Kacper | Nowohucki PLUSIK Szklane Domy | III | 0 | 1600 | 2006-11-08 |
9 | POL | Bandyk, Joanna | UKS Szachownica Rabka Zdrój | II | 0 | 1600 | 2008-11-23 |
10 | POL | Wąsik, Mateusz | Ks Korona Kraków | III | 0 | 1600 | 2005-07-14 |
11 | POL | Surpeta, Julia | KKSz Kraków | II+ | 0 | 1700 | 2001-10-23 |
12 | POL | Wnęk, Filip | UKS Goniec Staniątki | II | 1199 | 1199 | 2006-06-25 |
13 | POL | Bar, Klaudia | KKSz Kraków | II | 0 | 1600 | 2007-12-16 |
14 | POL | Szlósarczyk, Hubert | MKS MOS Wieliczka | II | 1140 | 1140 | 2005-09-28 |
15 | POL | Druzgała, Grzegorz | UKS Goniec Staniątki | III | 0 | 1600 | 2005-02-13 |
16 | POL | Peszkowska, Emilia | KKSz Kraków | III | 0 | 1400 | 2007-02-01 |
17 | POL | Rainer, Piotr | UKS Goniec Staniątki | III | 0 | 1600 | 2006-12-04 |
18 | POL | Okoń, Maciej | Kraków | IV | 0 | 1400 | 1995-11-12 |
19 | POL | Józefczyk, Szymon | KKSz Kraków | III | 0 | 1600 | 2005-01-13 |
20 | POL | Szwajkowski, Tymoteusz | KKSz Kraków | II | 0 | 1800 | 2005-04-13 |
21 | POL | Kalita, Janusz | Kraków | III | 0 | 1600 | 1964-01-27 |
22 | POL | Wykurz, Piotr | KKSZ Kraków | III | 0 | 1600 | 2003-08-01 |
23 | POL | Miler, Franciszek | AKS Mikołów | IV | 0 | 1400 | 2007-09-27 |
24 | POL | Zięba, Hubert | KSz SDK Lotnik Mielec | III | 0 | 1600 | 2008-03-08 |
25 | POL | Peszkowski, Radosław | KKSz Kraków | II | 0 | 1800 | 2001-05-18 |
26 | POL | Peszkowski, Krzysztof | Bolechowice | III | 0 | 1600 | 1970-07-03 |
27 | POL | Sobieraj, Wiktoria | MKS Mrągowia Mrągowo | II | 1072 | 1600 | 2006-08-11 |
28 | POL | Ptaszek, Miłosz | Stowarzyszenie Pokój | III | 0 | 1600 | 2003-10-11 |
29 | POL | Byrski, Karol | KKSz Kraków | III | 0 | 1600 | 2005-06-03 |
30 | POL | Wąsowicz, Marek | Kraków | III | 0 | 1525 | 1970-04-12 |
31 | POL | Żaba, Jakub | KKSz Kraków | V | 0 | 1200 | 2001-10-05 |
32 | POL | Ciborowski, Konrad | KKSz Kraków | III | 1230 | 1230 | 2004-07-02 |
33 | POL | Ciborowska, Łucja | KKSz Kraków | III | 0 | 1350 | 2006-12-11 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.