Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Krzyszczak, Łukasz | Lublin | 0 | 1400 | 2005-12-28 | |
2 | POL | Mazur, Wojciech | KU AZS UMCS Lublin | II+ | 0 | 1900 | 1990-06-22 |
3 | POL | Mazur, Eugeniusz | Drakon Lublin | I | 0 | 2000 | 1959-02-28 |
4 | POL | Kot, Jerzy | Lębork | FM | 2086 | 2086 | 1942-02-09 |
5 | POL | Paluch, Andrzej | MKS Start Lublin | II | 1472 | 1472 | 1979-07-03 |
6 | POL | Złotucha, Sławomir | Opole Lubelskie | II | 0 | 1800 | 1955-02-21 |
7 | POL | Łobacz, Adam | Lublin | III | 1327 | 1327 | 1957-09-07 |
8 | POL | Strawa, Jakub | Pałac Młodzieży Szczecin | 0 | 1000 | 2005-08-10 | |
9 | POL | Domański, Szymon | Lublin | IV | 0 | 1400 | 2005-05-31 |
10 | POL | Frączek, Weronika | Lubelski Klub Szachowy | I | 1572 | 1572 | 1998-08-28 |
11 | POL | Sobaniec, Dominik | LKS STOMIL BEŁCHATÓW | II+ | 1859 | 1859 | 1994-01-14 |
12 | POL | Gawronski, Jacek | KSz Hetman Ostrowiec Św. | 0 | 1000 | 1979-08-05 | |
13 | POL | Grochowski, Kosma | MKS Start Lublin | II | 1626 | 1626 | 1996-09-29 |
14 | POL | Suraj, Adam | Lublin | III | 0 | 1600 | 2001-03-23 |
15 | POL | Suraj, Krzysztof | Lublin | III | 0 | 1600 | 2004-01-14 |
16 | POL | Krzyszczak, Bogumił | Lublin | 0 | 1000 | 1956-07-21 | |
17 | POL | Dudziak, Jan | Opole Lubelskie | II | 0 | 1800 | 1952-02-06 |
18 | POL | Bojczewski, Rafał | LKSz Lublin | II | 1495 | 1495 | 2000-04-28 |
19 | POL | Bojczewski, Mateusz | LKSz Lublin | II | 1404 | 1404 | 2003-07-24 |
20 | POL | Bojczewski, Grzegorz | LKsz Lublin | III | 1422 | 1422 | 1968-10-09 |
21 | POL | Bojczewski, Piotr | LKSz Lublin | III | 1166 | 1166 | 2001-03-17 |
22 | POL | Bojczewski, Łukasz | LKSz Lublin | IV | 1120 | 1120 | 2003-07-24 |
23 | POL | Pacan, Mirosław | Popławy | III | 0 | 1600 | 1965-09-09 |
24 | POL | Drob, Julia | LUKS Tempo Ożarów | II | 0 | 1600 | 2003-12-14 |
25 | POL | Drob, Marek | LUKS Tempo Ożarów | I | 0 | 2000 | 1958-06-27 |
26 | POL | Borowik, Wojciech | MDK pod Akacją Lublin / SP 32 | IV | 0 | 1400 | 2008-09-30 |
27 | POL | Borowik, Karol | MDK pod Akacją Lublin/ SP 32 | IV | 0 | 1400 | 2007-05-15 |
28 | POL | Borowik, Monika | MDK pod Akacją Lublin | 0 | 1000 | 2010-07-02 | |
29 | POL | Rokita, Mirosław | KU AZS UMCS Lublin | II | 1762 | 1800 | 1966-02-20 |
30 | POL | Suliborski, Artur | MTSz Mińsk Mazowiecki | I | 1929 | 2000 | 1994-01-18 |
31 | POL | Dimitriadis, Teodor | Lublin | IV | 0 | 1400 | 2005-01-18 |
32 | POL | Bień, Janusz | Lublin | I | 1974 | 1974 | 1973-12-05 |
33 | POL | Polkowski, Piotr | DRAKON Lublin | k | 2165 | 2165 | 1978-09-09 |
34 | POL | Jabłoński, Bartosz | Lubartów | III | 121 | 1600 | 1986-20-02 |
35 | POL | Jakima, Mirosław | Lublin | I | 2185 | 2185 | 1963-07-24 |
36 | POL | Mirosław, Michał | Drakon Lublin | FM | 2251 | 2251 | 1985-01-02 |
37 | POL | Ostrowski, Robert | Lublin | I | 2050 | 2050 | 1971-05-10 |
38 | POL | Modrzejewski, Tymoteusz | UKS Grom SP2 Lublin | II | 0 | 1800 | 1980-09-21 |
39 | POL | Sprawka, Roman | Lublin | IV | 0 | 1400 | 1959-02-03 |
40 | POL | Czerw, Dawid | UkS \\"Pionier\\" Jastrzębie Zdrój | I++ | 1961 | 1961 | 1997-11-17 |
41 | POL | Pikuliński, Janusz | KSz Drakon Lublin | I | 1848 | 2000 | 1978-04-26 |
42 | POL | Wojcieszyn, Łukasz | Lublin | II | 1621 | 1800 | 1981-04-08 |
43 | POL | Mazurek, Jakub | LKSz Lublin | II | 1413 | 1800 | 2001-03-23 |
44 | POL | Serewa, Antoni | MDK pod Akacją Lublin | III | 0 | 1600 | 2006-08-12 |
45 | POL | Sawa, Daria | LUKSz Fajsławice | II | 0 | 1600 | 2003-06-06 |
46 | POL | Tkaczyk, Igor | Fajsławice | IV | 0 | 1400 | 2006-08-08 |
47 | POL | Swacha, Jan | Pegaz Janów Lubelski | II | 0 | 1800 | 1951-12-17 |
48 | POL | Pszczoła, Szymon | KS DRAKON Lublin | II | 1388 | 1800 | 2003-08-05 |
49 | POL | Kałuszyński, Andrzej | Lublin | I | 1795 | 2000 | 1938-01-15 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.