Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Kiedrowski, Albin | Ósemka Chojnice | I | 1876 | 1876 | 1966-06-16 |
2 | POL | Paurowska, Patrycja | CKiB Brusy | 0 | 1000 | 2001-19-06 | |
3 | POL | Kłopotek Główczewska, Weronika | CKiB Brusy | 0 | 1000 | 2000-04-15 | |
4 | POL | Leszczyński, Michał | CKiB Brusy | 0 | 1000 | 2001-06-28 | |
5 | POL | Dobbek, Mateusz | CKiB Brusy | V | 0 | 1200 | 1997-11-04 |
6 | POL | Rumel Czarnowski, Filip | Brusy | V | 0 | 1200 | 2003-01-16 |
7 | POL | Piekarski, Dawid | Ósemka Chojnice | IV | 0 | 1400 | 2002-10-16 |
8 | POL | Wiśniewski, Przemysław | Wiatrak Bydgoszcz | k | 2057 | 2200 | 1968-03-19 |
9 | POL | Karpus, Michał | UKS ROTMISTRZ Grudziądz | I+ | 1943 | 2100 | 2000-07-06 |
10 | POL | Kamiński, Zbigniew | CZERSK | II | 0 | 1800 | 1964-12-25 |
11 | POL | Kamińska, Aleksandra | CZERSK | III | 0 | 1400 | 2001-03-26 |
12 | POL | Dorau, Zygmunt | Czarna Woda | III | 0 | 1600 | 1968-03-14 |
13 | POL | Czapiewski, Waldek | UKS Ósemka chojnice | I | 1878 | 1878 | 1988-06-28 |
14 | POL | Zawada, Andrzej | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 1643 | 1643 | 1966-04-25 |
15 | POL | Paurowski, Dawid | CKiB Brusy | 0 | 1000 | 2005-07-19 | |
16 | POL | Theuss, Tomasz | MLKS \\"Krajna\\" Sępólno Kraj. | I | 1694 | 2000 | 1966-06-11 |
17 | POL | Zakrzewski, Szymon | MLKS \\"Krajna\\" Sępólno Kraj. | IV | 0 | 1400 | 1998-04-16 |
18 | POL | Binger, Damian | MLKS \\"Krajna\\" Sępólno Kraj. | III | 0 | 1600 | 1992-12-19 |
19 | POL | Kowcun, Jan | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2001-09-09 | |
20 | POL | Dorawa, Patryk | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2001-06-20 | |
21 | POL | Frankenstein, Eryk | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2002-06-16 | |
22 | POL | Orzłowski, Łukasz | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2001-07-25 | |
23 | POL | Chmarzynski, Marek | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2004-06-26 | |
24 | POL | Nicki, Bartłomiej | OK Konarzyny | 0 | 1000 | 2002-06-16 | |
25 | POL | Jarzembinski, Mateusz | Bytów | 0 | 1000 | 2001-03-13 | |
26 | POL | Jarzembinski, Michał | Bytów | 0 | 1000 | 2002-10-09 | |
27 | POL | Janta Lipiński, Jakub | Bytów | 0 | 1000 | 2003-05-28 | |
28 | POL | Borzych, Artur | Ósemka Chojnice | 0 | 1000 | 2008-08-30 | |
29 | POL | Borzych, Adam | Ósemka Chojnice | V | 0 | 1200 | 2006-04-30 |
30 | POL | Łagodzki, oliwer | Ósemka Chojnice | 0 | 1000 | 2006-01-17 | |
31 | POL | Stachewicz, Artur | Ósemka Chojnice | 0 | 1000 | 1966-06-16 | |
32 | POL | Harmata, Marek | Ósemka Chojnice | I | 1700 | 2000 | 1966-06-16 |
33 | POL | Starczewski, Szymon | Ósemka Chojnice | 0 | 1000 | 2000-04-15 | |
34 | POL | Raitch, Dominik | Ósemka Chojnice | 0 | 1000 | 1966-06-16 | |
35 | POL | Czarnota, Jarosław | UKS &ampampampquotWda&ampampampquot Lipusz | I | 1825 | 1825 | 1962-06-23 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.