Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Lis, Mateusz | UKS Czarny Koń Olkusz | I | 1813 | 2000 | 2002-04-13 |
2 | POL | Ochowicz, Jakub | UKS CZARNY KON OLKUSZ | II | 1667 | 1800 | 2002-01-28 |
3 | POL | Rumin, Szymon | UKS Trójka Chrzanów | 0 | 1200 | 2003-02-20 | |
4 | POL | Kowalski, Kacper | UKS Trójka Chrzanów | 0 | 1200 | 2003-02-27 | |
5 | POL | Mider, Marcin | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2002-03-11 | |
6 | POL | Maj, Filip | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2002-03-31 | |
7 | POL | Chechelski, Gustaw | TCK Trzebinia | V | 0 | 1200 | 2002-07-02 |
8 | POL | Zimoląg, Karol | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2002-07-05 | |
9 | POL | Wikar, Rafał | UKS Hetman Koronny Trzebinia | II | 0 | 1800 | 2002-09-24 |
10 | POL | Głowacz, Weronika | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2002-10-09 | |
11 | POL | Fudała, Michał | UKS Hetman Koronny Trzebinia | IV | 0 | 1400 | 2003-03-11 |
12 | POL | Kopczyk, Jakub | TCK Trzebinia | 0 | 1000 | 2003-09-04 | |
13 | POL | Skawiński, Krzysztof | TCK Trzebinia | V | 0 | 1200 | 2003-10-02 |
14 | POL | Pułtorak, Jan | UKS RODŁO Opole | I | 1911 | 2000 | 2002-10-12 |
15 | POL | Halamoda, Sebastian | SP3 Trzebinia | V | 0 | 1200 | 2002-01-13 |
16 | POL | Wykurz, Piotr | MDK Miechów | IV | 0 | 1400 | 2003-08-01 |
17 | POL | Kucharska, Honorata | UKS przy SP 8 Chrzanów | I | 1701 | 1701 | 2002-07-18 |
18 | POL | Pyzio, Amelia | UKS przy SP 8 Chrzanów | II | 1335 | 1335 | 2002-07-20 |
19 | POL | Mazgaj, Julia | UKS przy SP8 Chrzanów | II+ | 0 | 1600 | 2002-09-07 |
20 | POL | Krawczyk, Wojciech | MKS MOS Wieliczka | III | 0 | 1600 | 2003-05-16 |
21 | POL | Budkiewicz, Magdalena | UKS Goniec Staniątki | II+ | 1269 | 1269 | 2003-03-30 |
22 | POL | Wilk, Radosław | TS Wisła Kraków | II | 1411 | 1800 | 2002-01-28 |
23 | POL | Musiał, Tomasz | MDK Oświęcim | III | 0 | 1600 | 2003-01-24 |
24 | POL | Szeliga, Sebastian | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | II | 1231 | 1231 | 2003-08-07 |
25 | POL | Wnuk, Wojciech | UKS Goniec Staniątki | II | 0 | 1800 | 2003-07-28 |
26 | POL | Golenia, Wojciech | MKS MOS Wieliczka | II | 1702 | 1702 | 2003-07-23 |
27 | POL | Golenia, Jan | MKS MOS Wieliczka | II | 1553 | 1553 | 2002-01-02 |
28 | POL | Wagner, Klaudia | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | II | 1271 | 1271 | 2002-03-04 |
29 | POL | Giędosz, Rafał | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | II | 1304 | 1304 | 2003-04-17 |
30 | POL | Harazińska, Magdalena | Victoria Kielce | I | 1621 | 1621 | 2003-04-14 |
31 | POL | Pałka, Dominik | UKS Magnus | IV | 0 | 1400 | 2003-01-01 |
32 | POL | Łach, Jakub | UKS Magnus | IV | 0 | 1400 | 2003-01-01 |
33 | POL | Giedosz, Rafał | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | II | 1304 | 1304 | 2003-04-17 |
34 | POL | Stachura, Mikolaj | Wisla Kraków | IV | 0 | 1400 | 2003-12-04 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.