Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Niemier, Hubert | AZS Polietchnika Poznańska | II | 1398 | 1398 | 2002-02-10 |
2 | POL | Przybylski, Wojciech | AZS Poznań | FM | 2334 | 2334 | 1985-01-11 |
3 | POL | Chróst, Maksym | MMKS Wieniawa Leszno | III | 0 | 1600 | 2000-03-08 |
4 | POL | Chróst, Hugo | MMKS Wieniawa Leszno | III | 0 | 1600 | 2002-01-22 |
5 | POL | Gajek, Radosław | UKS Rotmistrz Grudziądz | FM | 2303 | 2300 | 1998-04-26 |
6 | POL | Lubczyński, Rafał | KS Polonia Wrocław | IM | 2432 | 2432 | 1988-05-12 |
7 | POL | Andrzejewska, Anna | UKS Zieloni Zielonka | k | 1983 | 2000 | 1988-06-28 |
8 | POL | Kulon, Klaudia | Hetman Koszalin | WFM | 2272 | 2272 | 1992-03-13 |
9 | POL | Musiałkiewicz, Jan | LKS Chrobry Gniezno | k+ | 2298 | 2298 | 1995-04-28 |
10 | POL | Hanusek, Sebastian | UKS Szach Wolsztyn | I | 2068 | 2068 | 1991-03-30 |
11 | POL | Pawłowski, Rafał | Poznań | I | 1631 | 2000 | 1992-08-08 |
12 | POL | Siwiec, Arkadiusz | KSz Stilon Gorzów Wlkp | I++ | 2186 | 2100 | 1993-12-02 |
13 | POL | Zakrzewski, Marek | MKS przy MDK Trzcianka | k | 2167 | 2200 | 1990-03-04 |
14 | POL | Grabarczyk, Mirosław | Baszta Żnin | GM | 2470 | 2470 | 1971-01-03 |
15 | POL | Malaczek, Mateusz | Hetman Koszalin | II+ | 1876 | 1876 | 1995-02-13 |
16 | POL | Ancuta, Adam | MKS MDK Trzcianka | I+ | 1982 | 2100 | 1993-12-09 |
17 | POL | Niekraś, Dawid | UKS KSM Tęcza Kościan | I | 2016 | 2000 | 1998-04-13 |
18 | POL | Sobiech, Krzysztof | KTSW Kalisz | II+ | 1805 | 1805 | 1990-07-12 |
19 | POL | Nowak, Rafał | LKS Chrobry Gniezno | I++ | 2039 | 2100 | 1972-08-14 |
20 | POL | Świątnicki, Adam | TS-R Hetman Konin | III | 0 | 1600 | 1988-04-19 |
21 | POL | Romański, Dawid | LKS Chrobry Gniezno | II | 1302 | 1800 | 1999-01-12 |
22 | POL | Stróżyk, Aleksandra | UMKS Na Pięterku Poznań | II+ | 1392 | 1600 | 1999-02-10 |
23 | POL | Strózyk, Tomasz | Poznań | k | 2227 | 2227 | 1965-12-17 |
24 | POL | Przybylski, Bartosz | MUKS Wieża Kórnicka Kórnik | I+ | 2105 | 2100 | 1987-06-03 |
25 | POL | Romański, Marek | LKS Chrobry Gniezno | III | 1322 | 1600 | 1961-01-17 |
26 | POL | Lesień, Przemysław | AZS Poznań | I | 0 | 2000 | 1969-10-10 |
27 | POL | Stachowiak, Sławomir | ASSz Lipno Stęszew | I | 2006 | 2006 | 1960-07-07 |
28 | POL | Andrzejewska, Majka | UMKS Na Pięterku Poznań | II | 0 | 1600 | 2001-04-21 |
29 | POL | Kot, Jerzy | Polonia Wrocław | FM | 2164 | 2164 | 1942-02-09 |
30 | POL | SKLEPIŃSKI, ARTUR | RASZYN | II+ | 1754 | 1800 | 1970-06-11 |
31 | POL | Sawicki, Jerzy | Jelenia Góra | II | 0 | 1800 | 1947-10-26 |
32 | POL | Śnihur, Piotr | UKS Smecz Konin | k | 2035 | 2200 | 1998-02-04 |
33 | POL | Korościel, Aneta | Ksz Odrodzenie Kożuchów | m | 2060 | 2060 | 1987-08-26 |
34 | POL | Grupa, Alfred | Przeźmierowo | 0 | 1000 | 1965-07-14 | |
35 | POL | Weichhold, Paweł | AKSz Hetman Politechnika Koszalińska | m | 2394 | 2394 | 1994-06-16 |
36 | POL | Sadzikowski, Daniel | KSz Polonia Wrocław | IM | 2470 | 2470 | 1994-01-20 |
37 | UKR | Malaniuk, Vladimir | AKSz Hetman-Politechnika Koszalinska Koszalin | GM | 2543 | 2543 | 1957-07-21 |
38 | POL | Kałużny, Tomasz | AZS Poznań | I | 1868 | 1868 | 1997-04-16 |
39 | POL | Kałużny, Jacek | AZS Poznań | II | 1583 | 1800 | 1994-08-02 |
40 | POL | Kałużny, Włodzimierz | AZS Poznań | k | 1904 | 1904 | 1944-11-14 |
41 | POL | Kałużny, Jan | AZS Poznań | II | 1532 | 1800 | 1999-05-10 |
42 | POL | Kałużny, Stanisław | AZS Poznań | IV | 0 | 1400 | 2001-10-24 |
43 | POL | Rutkowski, Maciej | KSZ Stilon Gorzów Wlkp. | IM | 2381 | 2381 | 1987-10-18 |
44 | POL | Jagodziński, Piotr | Ks AZS Politechnika Wrocław | k | 2243 | 2243 | 1989-02-01 |
45 | POL | Czachor, Grzegorz | Ks AZS Politechnika Wrocław | I+ | 1983 | 1983 | 1990-12-22 |
46 | POL | Janaszak, Dawid | OTSz Ostrów Wlkp. | FM | 2405 | 2300 | 1983-11-04 |
47 | POL | Ciesiński, Andrzej | Wałcz | I | 0 | 2000 | 1964-07-13 |
48 | POL | Ciesińska, Weronika | AZS Poznań | II | 1321 | 1600 | 2000-06-01 |
49 | POL | Nowak, Mikołaj | UKS Polan Poznań | I | 1677 | 2000 | 2002-08-14 |
50 | POL | Depta, Anna | Pleszew | I+ | 1869 | 1869 | 1990-08-21 |
51 | POL | Magnucka, Milena | OTSz Ostrów Wlkp. | WFM | 1951 | 1951 | 1985-01-12 |
52 | POL | HEMMERLING, JAROSŁAW | LIPNO STĘSZEW | I | 1989 | 1989 | 1963-03-15 |
53 | POL | Niedbała, Wojciech | Na Pięterku Poznań | I | 1803 | 1803 | 1997-05-05 |
54 | POL | Treć, Paweł | Poznań | 0 | 1000 | 1988-04-27 | |
55 | POL | Nowak, Łukasz | LKS Chrobry Gniezno | II | 1671 | 1671 | 1993-02-01 |
56 | POL | Wojdak, Karol | Raszyn Poznań | III | 0 | 1600 | 1973-03-18 |
57 | POL | Chojnacki, Krzysztof | Chrobry Gniezno | IM | 2400 | 2400 | 1983-08-16 |
58 | POL | wołoch, Oskar | Żary | I | 1787 | 1787 | 2001-11-06 |
59 | POL | Skrzypek, Leszek | Wieża Śmigiel | II | 1600 | 1600 | 1963-06-03 |
60 | POL | Szermer, Ludwik | UMKS NA PIĘTERKU POZNAŃ | III | 0 | 1600 | 2000-08-09 |
61 | POL | Szermer, ROMAN | UMKS NA PIĘTERKU POZNAŃ | 0 | 1000 | 1964-02-23 | |
62 | POL | Męczyński, Waldemar | TS-R Hetman Konin | k | 2129 | 2200 | 1974-06-23 |
63 | POL | Sobczak, Mirosław | LKS Chrobry Gniezno | I++ | 2000 | 2100 | 1969-02-27 |
64 | POL | Płończak, Dominik | MUKS Wieża Kórnicka Kórnik | k | 2216 | 2200 | 1991-07-14 |
65 | POL | Płończak, Mateusz | MUKS Wieża Kórnicka Kórnik | I | 1936 | 2000 | 1988-10-20 |
66 | POL | Kucza, Karol | ŻKSz Żary | I+ | 2032 | 2032 | 1998-01-01 |
67 | POL | żurawski, Kamil | LKS Chrobry Gniezno | II | 0 | 1800 | 1998-10-05 |
68 | POL | żurawski, Mateusz | LKS Chrobry Gniezno | III | 0 | 1600 | 2004-07-03 |
69 | POL | Sikorska, Agata | Lech WSUS Poznań | m | 2125 | 2125 | 1988-11-13 |
70 | POL | Stawecki, Piotr | Poznan | 0 | 1000 | 1994-05-11 | |
71 | POL | Gajewski, Grzegorz | KSz HetMaN Katowice | GM | 2624 | 2624 | 1985-07-19 |
72 | POL | Marcin, Muller | Jelenia Góra | II | 1478 | 1478 | 1970-11-11 |
73 | POL | Bernat, Marcin | KS Lipno Stęszew | k | 2120 | 2120 | 1953-10-03 |
74 | POL | Tomczak, Mikołaj | MMKS Wieniawa Leszno | I++ | 2133 | 2100 | 1999-05-04 |
75 | POL | Chojnacki, Tomasz | AZS Poznań | I+ | 1919 | 2100 | 1991-09-12 |
76 | POL | Józefczak, Andrzej | Chrobry Gniezno | I | 2031 | 2031 | 1960-09-05 |
77 | POL | Glapa, Anna | MMKS WIENIAWA LESZNO | I++ | 1605 | 1605 | 1999-12-18 |
78 | POL | Glapa, Witold | MMKS WIENIAWA LESZNO | I | 1756 | 1756 | 1973-08-21 |
79 | POL | Raczyński, Krzysztof | UKS Polan Poznań | I | 1634 | 1634 | 2001-03-07 |
80 | POL | Janka, Łukasz | Poznań | 0 | 1700 | 1990-10-04 | |
81 | POL | Dźwikowski, Adam | LKS Chrobry Gniezno | I+ | 1987 | 2005 | 1968-04-22 |
82 | POL | Monczak, Mariusz | Zielona Gora | I | 1867 | 1867 | 1966-02-10 |
83 | POL | Dyrlica, Mateusz | Azs Politechnika Poznańska | 0 | 1000 | 2002-09-24 | |
84 | POL | Gabryjałowicz, Aleksandra | Kołobrzeg | II | 0 | 1600 | 1993-11-24 |
85 | POL | Szczubełek, Jakub | Dźwirzyno | III | 0 | 1600 | 1993-09-06 |
86 | POL | Hinc, Paweł | Raszyn Poznań | II | 1791 | 1800 | 1987-08-25 |
87 | POL | Plichta, Kamil | Gostmat 83 Gostynin | k+ | 2243 | 2243 | 1990-07-19 |
88 | POL | Sobstyl, Władysław | Poznań | 0 | 1000 | 1948-01-19 | |
89 | POL | Nowak, Włodzimierz | Poznań | 0 | 0 | 1939-11-29 | |
90 | POL | Bajerlein, Dawid | ASSz Lipno Stęszew | k | 2086 | 2086 | 1989-12-09 |
91 | POL | Jabkowski, Bartłomiej | Oborniki | 0 | 1000 | 1992-04-18 | |
92 | POL | Lisewski, Błażej | Pobiedziska | 0 | 1000 | 1993-05-31 | |
93 | POL | Kurz, Adrian | MDK Wagrowiec | III | 1600 | 1600 | 1984-03-09 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.