Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | RUS | Titovich, Mikhail | КалининłŃадŃкаŃą обл. | II | 0 | 1800 | 2003-10-16 |
2 | POL | Banaś, Józef | Smol-Bud Giżycko | III | 0 | 1600 | 1936-10-04 |
3 | POL | Gula test, Andrzej 9.11.2013 | KS Odrodzenie Szczytno | I | 1962 | 2000 | 1963-04-19 |
4 | POL | Gula, Andrzej | KS Odrodzenie Szczytno | I | 1962 | 2000 | 1963-04-19 |
5 | POL | Plesiuk, Jan | Smol-Bud Giżycko | k | 1758 | 2200 | 1937-06-23 |
6 | POL | Malczyk, Radosław | AZS UWM Olsztyn | I+ | 2093 | 2100 | 1984-05-09 |
7 | POL | Malecki, Janusz | Smol-Bud Giżycko | I | 1823 | 2000 | 1959-06-01 |
8 | POL | Rutkowski, Tadeusz | Pisz | II | 1800 | 1800 | 1937-01-01 |
9 | POL | Niklas, Michał | Debiut GCK Gizycko | II | 1393 | 1800 | 1999-07-09 |
10 | POL | Niklas, Ignacy | Debiut GCK Gizycko | IV | 0 | 1400 | 2000-12-16 |
11 | POL | Rak, Tomasz | Smol-Bud Giżycko | k | 2061 | 2061 | 1955-02-27 |
12 | POL | Malczyk, Jakub | UKS Trzydziestka Olsztyn | I++ | 2088 | 2088 | 1987-05-27 |
13 | POL | Trendowski, Michał | UKS Trzydziestka Olsztyn | II | 1527 | 1800 | 2000-03-04 |
14 | POL | Plesiuk, Andrzej | Smol-Bud Giżycko | k | 2146 | 2200 | 1966-05-30 |
15 | RUS | Belousov, Gennady | Kaliningrad | k | 2231 | 2231 | 1948-01-05 |
16 | POL | Shkapenko, Pavel | Kaliningrad | IM | 2406 | 2406 | 1983-09-03 |
17 | POL | Matuszewicz, Ryszard | MKSz\\"Hetman-Pionier\\" Kętrzyn | II | 1800 | 1800 | 1942-01-25 |
18 | POL | kruklis, mirosław | kętrzyn | I | 0 | 2000 | 1957-06-14 |
19 | POL | Piwnicki, Antoni | MKSz\\"Hetman-Pionier\\" Kętrzyn | II | 0 | 1800 | 1938-07-10 |
20 | POL | Sapierzyński, Tadeusz | MKSz\\"Hetman-Pionier\\" Kętrzyn | I | 0 | 2000 | 1950-08-14 |
21 | POL | Młodystach, Henryk | MKSz\\"Hetman-Pionier\\" Kętrzyn | II | 0 | 1800 | 1948-04-27 |
22 | POL | Sapierzyński, Tadeusz | MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn | I | 1729 | 2000 | 1950-08-14 |
23 | POL | Sauter, Janusz | CWKS Vęgoria Węgorzewo | III | 0 | 1600 | 1958-12-26 |
24 | POL | Zygadło, Władysław | CWKS Vęgoria Węgorzewo | III | 0 | 1600 | 1945-10-02 |
25 | POL | Mróz, Tadeusz | CWKS Vęgoria Węgorzewo | II | 0 | 1800 | 1950-01-20 |
26 | POL | Jurek, Roman | CWKS Vęgoria Węgorzewo | III | 0 | 1600 | 1976-08-22 |
27 | POL | Augustynowicz, Tadeusz | CWKS Vęgoria Węgorzewo | II | 0 | 1800 | 1952-02-16 |
28 | POL | Wolski, Antoni | CWKS Vęgoria Węgorzewo | IV | 0 | 1400 | 1935-04-11 |
29 | POL | Szlachta, Dariusz | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 0 | 1000 | 1962-12-02 | |
30 | POL | Olejarz, Włodzimierz | CWKS Vęgoria Węgorzewo | IV | 0 | 1400 | 1957-12-01 |
31 | RUS | Gorin, Leonid | Kaliningrad | IM | 2443 | 2443 | 1960-12-05 |
32 | RUS | CHIBUKHCHYAN, Erik | Kaliningrad | II | 0 | 1800 | 2000-05-05 |
33 | POL | Tertel, Krzysztof | Smol-Bud Giżycko | I | 0 | 2000 | 1965-05-01 |
34 | RUS | Chibukhchyan, Erik | Kaliningrad | k | 1547 | 2000 | 2000-16-05 |
35 | POL | Kaczmarek, Arkadiusz | Hetman Pionier Kętrzyn | I | 2024 | 2000 | 1990-09-13 |
36 | POL | Wierzbowska, Aleksandra | MLKS Ostródzianka | I | 1399 | 1800 | 1999-05-06 |
37 | POL | Żółkiewski, Jakub | Hetman Pionier Ketrzyn | II | 1516 | 1800 | 2002-02-10 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.