Nr | ID CR | Tyt. | Nazwisko Imię | Fed. | Elo | Rank. | Klub |
1 | 2009 | GM | Cyborowski, Łukasz | POL | 2555 | 2500 | LKS Pasjonat Dankowice |
2 | 2672 | GM | Grabarczyk, Mirosław | POL | 2442 | 2500 | ŻTMS Baszta Żnin |
3 | 7228 | IM | Strzemiecki, Zbigniew | POL | 2433 | 2400 | MKS Polonia Warszawa |
4 | 2696 | k++ | Janczarski, Michał | POL | 2357 | 2200 | MKS Polonia Warszawa |
5 | 46881 | m | Tregubov, Andrei | RUS | 2349 | 2300 | Rosja |
6 | 1006 | m | Koc, Przemysław | POL | 2346 | 2300 | Gdańsk |
7 | | IM | Piankov, Evgenij | UKR | 2338 | 2400 | Ukraina |
8 | | IM | Khamitskiy, Sergei | BLR | 2290 | 2400 | Białoruś |
9 | 1230 | IM | Żołnierowicz, Krzysztof | POL | 2226 | 2400 | KSz Gambit Świecie |
10 | 5517 | k+ | Piesik, Piotr | POL | 2226 | 2200 | UKS Hetman Częstochowa |
11 | 1121 | k | Rybak, Tomasz | POL | 2221 | 2200 | KU AZS UMK Toruń |
12 | 4700 | k++ | Kempiński, Tomasz | POL | 2204 | 2200 | UKS Jantar Pruszcz Gdański |
13 | 4643 | k | Bugalski, Michal | POL | 2193 | 2200 | UKS Zawisza Kolbudy |
14 | 4713 | FM | Kot, Jerzy | POL | 2178 | 2300 | KSz Polonia Wrocław |
15 | 4615 | I++ | Zieliński, Wojciech | POL | 2122 | 2100 | UKS Zawisza Kolbudy |
16 | 4901 | I++ | Zieliński, Maciej | POL | 2096 | 2100 | UKS Zawisza Kolbudy |
17 | 21552 | I | Kanarkiewicz, Michał | POL | 2079 | 2000 | SKF Korsarz Gdynia |
18 | 4750 | k | Marszk, Kazimierz | POL | 2050 | 2200 | UKS Jantar Pruszcz Gdański |
19 | 4743 | k | Lewandowski, Mirosław | POL | 2042 | 2200 | SKF Korsarz Gdynia |
20 | 4787 | k | Pazurkiewicz, Janusz | POL | 2034 | 2200 | TKKF Rafineria Gdańska SA Gdańsk |
21 | 4738 | k | Palikowska, Katarzyna | POL | 2031 | 2000 | MKSŁ Konradia Gdańsk |
22 | 2663 | I++ | Głuszko, Monika | POL | 2015 | 1900 | MKS Polonia Warszawa |
23 | 4455 | I | Kotłowski, Tomasz | POL | 1995 | 2000 | KKS Ormuzd Kartuzy |
24 | 10565 | I | Ulanowski, Karol | POL | 1987 | 2000 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
25 | 1167 | I++ | Szmidt, Przemysław | POL | 1979 | 2100 | KSz Gambit Świecie |
26 | 4456 | I+ | Kumala, Aleksander | POL | 1974 | 2100 | KKS Ormuzd Kartuzy |
27 | 4655 | I | Ciszewski, Marek | POL | 1953 | 2000 | UKS Jantar Pruszcz Gdański |
28 | | I | Zhuk, Ilya | BLR | 1904 | 2000 | Białoruś |
29 | 4664 | I | Dobrowolski, Henryk | POL | 1883 | 2000 | MKSŁ Konradia Gdańsk |
30 | 17463 | I | Szymanowski, Mateusz | POL | 1833 | 2000 | UKS Gedanensis Gdańsk |
31 | 4613 | I | Grota, Mateusz | POL | 1815 | 2000 | UKS Zawisza Kolbudy |
32 | 4519 | II | Rzemek, Wojciech | POL | 1806 | 1800 | MTS Kwidzyn |
33 | 22849 | II+ | Ziółkowski, Marcin | POL | 1794 | 1800 | UKS Centrum Tczew |
34 | 21570 | I | Kindler, Przemysław | POL | 1787 | 2000 | UKS Korona Gdańsk |
35 | 9957 | I+ | Cichocka, Urszula | POL | 1723 | 1900 | SSz Debiut GCK Giżycko |
36 | 15944 | II | Gniado, Radosław | POL | 1722 | 1800 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg |
37 | 21747 | II+ | Moszczeński, Miłosz | POL | 1718 | 1800 | SKF Korsarz Gdynia |
38 | 27208 | II | Bieszk, Stanislaw | POL | 1700 | 1800 | Bojano |
39 | 21652 | II | Zaleski, Łukasz | POL | 1652 | 1800 | UKS Zawisza Kolbudy |
40 | 4454 | I | Kotłowska, Anna | POL | 1647 | 1800 | KKS Ormuzd Kartuzy |
41 | | | Vakhitov, Dmitri | BLR | 1643 | 1000 | Białoruś |
42 | | | Zhuk, Ivan | BLR | 1642 | 1000 | Białoruś |
43 | 21428 | II | Szymanowski, Igor | POL | 1639 | 1800 | UKS Gedanensis Gdańsk |
44 | 27071 | II+ | Teclaf, Paweł | POL | 1631 | 1800 | KKS Ormuzd Kartuzy |
45 | | | Zhuk, Dmitriy | BLR | 1605 | 1000 | Białoruś |
46 | 24403 | II | Kurcaba, Łukasz | POL | 1592 | 1800 | UKS WDA Lipusz |
47 | 31415 | II | Bobryk, Konrad | POL | 1558 | 1800 | SKS SMOL - BUD Giżycko |
48 | 9839 | II+ | Stefanoff, Zdzisław | POL | 1512 | 1800 | KSz Skoczek Siedlce |
49 | 27689 | III | Wanecki, Krzysztof | POL | 1466 | 1600 | Gdańsk |
50 | 23314 | II | Zieliński, Konrad | POL | 1406 | 1800 | UKS Gedanensis Gdańsk |
51 | 33893 | II | Twardowski, Hubert | POL | 1295 | 1800 | SKF Korsarz Gdynia |
52 | 23262 | II+ | Kindler, Karolina | POL | 1248 | 1600 | UKS Korona Gdańsk |
53 | | I | Tregubov, Anna | RUS | 0 | 2000 | Rosja |
54 | | I | Zajcewa, Kira | BLR | 0 | 1800 | Białoruś |
55 | | II | Goździejewski, Karol | POL | 0 | 1800 | Gdańsk |
56 | | II | Bury, Yahor | BLR | 0 | 1800 | Białoruś |
57 | 42373 | III | Ostrowski, Dymitr | POL | 0 | 1600 | UKS Korona Gdańsk |
58 | 41063 | III | Ulanowski, Marek | POL | 0 | 1600 | UKS SP11 Skoczek Tczew |
59 | 40768 | III | Wirkus, Oliwer | POL | 0 | 1600 | UKS Zawisza Kolbudy |
60 | 40924 | III | Dróżdż, Jakub | POL | 0 | 1600 | MTSz Mińsk Mazowiecki |
61 | | III | Ulanowska, Dorota | POL | 0 | 1400 | Tczew |
62 | 41853 | IV | Dróżdż, Arkadiusz | POL | 0 | 1400 | Grzebowilk |
|