Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Drożdżyński, Daniel | UKS Szach Wolsztyn | I+ | 2000 | 2100 | 1979-05-02 |
2 | POL | Szeląg, Marcin | Pocztowiec Poznań | IM | 2479 | 2479 | 1981-07-07 |
3 | POL | Stachowiak, Sławomir | Raszyn Poznań | I | 2027 | 2027 | 1960-07-07 |
4 | POL | Konieczynski, Piotr | Baszta MOS Żnin | I | 1943 | 1943 | 1980-06-04 |
5 | POL | Katafiasz, Tomasz | Baszta MOS Żnin | I | 1866 | 1866 | 1967-01-23 |
6 | POL | Jankowski, Dawid | Baszta MOS Żnin | II | 1704 | 1704 | 1983-12-16 |
7 | POL | Steczek, Marcin | TS-R Hetman Konin | FM | 2404 | 2404 | 1976-10-26 |
8 | POL | Maśliński, Piotr | OTSZ Ostrów Wielkopolski | II | 0 | 1800 | 1954-04-16 |
9 | POL | Świątnicka, Małgorzata | TS-R Hetman Konin | II+ | 1850 | 1850 | 1990-09-03 |
10 | POL | Wisniewski, Szymon | UKS MDK NR 1 BYDGOSZCZ | II | 1526 | 1526 | 1998-10-17 |
11 | POL | Wisniewski, Adam | UKS MDK NR 1 BYDGOSZCZ | I+ | 2035 | 2035 | 1968-03-19 |
12 | POL | Świątnicki, Adam | TS-R Hetman Konin | IV | 0 | 1400 | 1988-04-19 |
13 | POL | Butyrowski, Marcel | UKS MDK Iskra Piła | 0 | 1200 | 2001-07-07 | |
14 | POL | Adamek, Robert | Poznań | I | 0 | 2000 | 1969-04-26 |
15 | POL | Adamek, Przemysław | KS Pocztowiec Poznań | I+ | 2065 | 2065 | 1994-03-29 |
16 | POL | Jaroch, Karol | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz | k+ | 2252 | 2252 | 1987-02-03 |
17 | POL | Tomczak, Jacek | KS Pocztowiec Poznań | IM | 2539 | 2539 | 1990-03-05 |
18 | POL | Szeląg, Zuzanna | LKS CHROBRY GNIEZNO | III | 0 | 1400 | 2001-03-15 |
19 | POL | Iwicki, Kacper | UKS MDK Iskra Piła | 0 | 1000 | 2003-04-28 | |
20 | POL | Żebracki, Jarosław | UKS MDK 5 Bydgoszcz | II | 1850 | 1850 | 1967-03-29 |
21 | POL | Zebracki, Jarosław | UKS MDK 5 Bydgoszcz | II | 1850 | 1850 | 1967-03-29 |
22 | POL | Zebracki, Tomasz | UKS MDK 5 Bydgoszcz | II | 1798 | 1798 | 1997-08-01 |
23 | POL | Doberschutz, Wojciech | LKS Chrobry Gniezno | III | 0 | 1600 | 2000-06-29 |
24 | POL | Doberschutz, Dorota | LKS Chrobry Gniezno | IV | 0 | 1250 | 2004-03-21 |
25 | POL | Urban, Klaudiusz | KS Pocztowiec Poznań | IM | 2464 | 2464 | 1968-11-02 |
26 | POL | Banach, Szymon | LKS Chrobry Gniezno | II | 0 | 1800 | 1996-09-09 |
27 | POL | Korytowski, Gracjan | LKS CHROBRY GNIEZNO | IV | 0 | 1400 | 2004-08-12 |
28 | POL | Trepkowski, Piotr | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 1844 | 1844 | 1967-01-21 |
29 | POL | Mazalon, Mariusz | BKS Chemik Bydgoszcz | k | 2047 | 2047 | 1960-12-05 |
30 | POL | Budnik, Kazimierz | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 1567 | 1567 | 1931-11-24 |
31 | POL | Starzynski, Waldemar | BKS Chemik Bydgoszcz | I+ | 1823 | 1823 | 1950-12-20 |
32 | POL | Nowak, Dawid | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 1617 | 1617 | 1993-02-11 |
33 | POL | Nawrocki, Karol | LKS Chrobry Gniezno | III | 0 | 1600 | 1998-03-30 |
34 | POL | Sobczak, Mirosław | LKS Chrobry Gniezno | I++ | 1975 | 1975 | 1969-02-27 |
35 | POL | kot, jerzy | polonia wroclaw | FM | 2186 | 2186 | 1942-02-09 |
36 | POL | Nawrocki, Marek | LKSChrobry Gniezno | III | 0 | 1600 | 1997-01-09 |
37 | POL | Śnihur, Adam | UKS Smecz Konin | II | 1488 | 1800 | 1999-07-08 |
38 | POL | Śnihur, Piotr | UKS Smecz Konin | II+ | 1859 | 1859 | 1998-04-02 |
39 | POL | Siwiec, bartłomiej | bydgoszcz | FM | 2216 | 2216 | 1975-04-22 |
40 | POL | Zawada, Andrzej | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 1736 | 1736 | 1966-04-25 |
41 | POL | Schils, Heinz | BKS Chemik Bydgoszcz | 0 | 1000 | 1940-02-25 | |
42 | POL | Czarkowska-Krupecka, Danuta | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 0 | 1600 | 1966-06-12 |
43 | POL | Szynwelski, Ryszard | BKS Chemik Bydgoszcz | II | 0 | 1800 | 1944-01-15 |
44 | POL | Olszewski, Marek | BKS Chemik Bydgoszcz | k+ | 2109 | 2109 | 1960-09-21 |
45 | POL | Dopierała, Szymon | LKS Chrobry Gniezno | IV | 0 | 1400 | 1997-02-23 |
46 | POL | Chojnacki, Krzysztof | Pocztowiec Poznań | IM | 2437 | 2437 | 1983-08-16 |
47 | POL | Borgula, Rafał | Baszta MOS Żnin | m | 2314 | 2314 | 1976-05-03 |
48 | POL | Gumienny, Kacper | LKS Chrobry Gniezno | IV | 0 | 1400 | 2000-08-05 |
49 | POL | Sydow, Przemysław | Lechlinek | I | 0 | 2000 | 1972-04-09 |
50 | POL | Sydow, Weronika | Lechlinek | V | 0 | 1100 | 1999-08-02 |
51 | POL | Sydow, Anita | Lechlinek | V | 0 | 1100 | 2002-08-09 |
52 | POL | Leopold, Maks | KSz \\\\\\\\\\\\\\\\&quotLECH-WSUS Poznań\\\\\\\\\\\\\\\\&quot | IV | 0 | 1400 | 2002-11-14 |
53 | POL | Leopold, Grzegorz | Poznań | 0 | 1000 | 1970-04-10 | |
54 | POL | Kroczka, Gromosław | LSZ Szubin | II | 0 | 1800 | 1997-06-02 |
55 | POL | Bultrowicz, leszek | GAMBIT Swiecie, | II | 1713 | 1713 | 1955-05-14 |
56 | POL | michalak, jacek | nakło | III | 0 | 1600 | 1971-09-24 |
57 | POL | wiśniewski, radosław | bydgoszcz | V | 0 | 1000 | 2000-06-05 |
58 | POL | michalak, krzysztof | nakło | III | 0 | 1600 | 1965-11-25 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.