Lp. | Fed | Nazwisko | Klub lub miasto | Kategoria | FIDE | PZSzach | Data ur. |
1 | POL | Łuka, Marta | Tychy | 0 | 1000 | 2000-12-01 | |
2 | POL | Stolarz, Dominik | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | IV | 0 | 1400 | 1999-08-04 |
3 | POL | Nowak, Paweł | UKS Pałac Młodzieży Katowice | III | 0 | 1600 | 1998-11-04 |
4 | POL | Kulikowski, Michał | UKHT ÓSEMKA - Tarnowskie Góry | V | 0 | 1200 | 1998-10-12 |
5 | POL | Żyłka, Stanisław | UKHT ÓSEMKA - Tarnowskie Góry | 0 | 1000 | 1999-11-19 | |
6 | POL | Wiaterek, Jakub | UKS Pałac Młodzieży Katowice | II | 1509 | 1509 | 2010-04-05 |
7 | POL | Sobczak, Marta | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | II | 0 | 1600 | 1999-12-08 |
8 | POL | Stachowiak, Kajetan | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | IV | 0 | 1400 | 1998-12-06 |
9 | POL | Neumann, Paulina | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | II | 0 | 1800 | 1998-06-04 |
10 | POL | Siedlaczek, Michał | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | III | 0 | 1600 | 1999-10-28 |
11 | POL | Niemiec, Daniel | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | III | 0 | 1600 | 1999-03-31 |
12 | POL | Suszyński, Aleksander | Pszczyna | IV | 0 | 1400 | 1998-03-30 |
13 | POL | Wójcik, Joanna | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | IV | 0 | 1250 | 1999-08-10 |
14 | POL | Janota, Adam | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | IV | 0 | 1400 | 1999-03-21 |
15 | POL | Płocica, Krzysztof | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | III | 0 | 1600 | 2000-06-16 |
16 | POL | Pilch, Michał | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | IV | 0 | 1400 | 1998-12-14 |
17 | POL | Banyś, Filip | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | V | 0 | 1200 | 2000-06-12 |
18 | POL | Noczyński, Bartłomiej | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | 0 | 1000 | 1998-05-31 | |
19 | POL | Czarnecki, Michał | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | 0 | 1000 | 1999-09-18 | |
20 | POL | Madej, Roman | MKS KSOS Kraków | II | 0 | 1800 | 2000-10-31 |
21 | POL | starzykiewicz, oskar | uks przy sp8 chrzanow | III | 0 | 1600 | 1999-02-10 |
22 | POL | Wójtowicz, Jacek | Katowice | III | 0 | 1600 | 1998-02-04 |
23 | POL | Niewiadomski, Adrian | ChTS Chorzów | V | 0 | 1200 | 1998-07-10 |
24 | POL | Sprung, Franciszek | UKS Pałac Młodzieży KATOWICE | 0 | 1000 | 2000-05-12 | |
25 | POL | Lisowski, Adam | TS Kuźnia Rybnik | III | 1607 | 1600 | 1999-03-31 |
26 | POL | Michalski, Jarosław | TS Kuźnia Rybnik | IV | 0 | 1400 | 1998-07-02 |
27 | POL | Cieślak, Wiktoria | MKSz Rybnik | II | 1373 | 1373 | 2000-03-03 |
28 | POL | Kopeć, Kamil | Katowice | 0 | 1000 | 1998-01-21 | |
29 | POL | Klementowski, Dawid | Mksz Rybnik | II | 1644 | 1644 | 2000-03-24 |
UWAGA: Wszystkie nowe zgłoszenia, zawarte na tej liście wkrótce zostaną poddane weryfikacji przez sędziego (organizatora). Po sprawdzeniu, sędzia (organizator) powinien umieścić dane zawodnika na liście startowej, co świadczy o ostatecznym przyjęciu zgłoszenia.