Lp. | Drużyna | L.Zaw. | Nr | Tyt. | Nazwisko Imię | Elo | Rank. |
1 | (Pasłęk) | 1 | | | | | |
| | | 15 | I | Daniszkowicz, Bohdan | 1829 | 2000 |
2 | AZS-UWM Olsztyn | 1 | | | | | |
| | | 7 | I+ | Malczyk, Radosław | 2084 | 2100 |
3 | Biskupiec | 3 | | | | | |
| | | 48 | | Niebrzydowski, Andrzej | 0 | 1000 |
| | | 49 | | Hałgas, Tomasz | 0 | 1000 |
| | | 50 | | Włoch, Piotr | 0 | 1000 |
4 | BTSzach. Białystok | 1 | | | | | |
| | | 2 | IM | Kostyra, Stanisław | 2327 | 2400 |
5 | Budowlani Bartoszyce | 2 | | | | | |
| | | 26 | I | Tymoszczuk, Krzysztof | 0 | 2000 |
| | | 27 | I | Marzec, Krzysztof | 0 | 2000 |
6 | CWKS Vęgoria Węgorzewo | 1 | | | | | |
| | | 37 | II | Augustynowicz, Tadeusz | 0 | 1800 |
7 | Elbląg | 2 | | | | | |
| | | 4 | k | Bieluszewski, Piotr | 2120 | 2200 |
| | | 33 | II | Tkacz, Andrzej | 0 | 1800 |
8 | KKS Warmia Olsztyn | 1 | | | | | |
| | | 20 | I | Stempka, Jerzy | 1709 | 2000 |
9 | Korsze | 2 | | | | | |
| | | 29 | I | Badowski, Józef | 0 | 2000 |
| | | 32 | II+ | Sańko, Piotr | 0 | 1800 |
10 | KSz Zakrzewo-Start Elbląg | 2 | | | | | |
| | | 3 | k | Dąbrowski, Wojciech | 2242 | 2200 |
| | | 17 | I | Borawski, Ryszard | 1817 | 2000 |
11 | LUKS GOK Samborowo | 1 | | | | | |
| | | 18 | II | Kuban, Wiesław | 1809 | 1800 |
12 | Maraton Łomża | 1 | | | | | |
| | | 40 | III | Rutkowski, Edward | 0 | 1600 |
13 | MKS Mrągowia Mrągowo | 4 | | | | | |
| | | 12 | I | Krzywina, Tomasz | 1965 | 2000 |
| | | 13 | I | Lesiński, Zdzisław | 1932 | 2000 |
| | | 14 | I | Plichta, Adam | 1870 | 2000 |
| | | 35 | II | Plichta, Grzegorz | 0 | 1800 |
14 | MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn | 6 | | | | | |
| | | 22 | I | Dogiel, Leszek | 1603 | 2000 |
| | | 24 | II | Matuszewicz, Ryszard | 1527 | 1800 |
| | | 28 | I | Kruklis, Mirosław | 0 | 2000 |
| | | 30 | I | Sapierzyński, Tadeusz | 0 | 2000 |
| | | 31 | I | Wieliczko, Marek | 0 | 2000 |
| | | 47 | | Obolewicz, Piotr | 0 | 1000 |
15 | MLKS Ostródzianka Ostróda | 2 | | | | | |
| | | 11 | k | Jóźwik, Rafał | 1983 | 2200 |
| | | 34 | II | Orłowski, Mirosław | 0 | 1800 |
16 | Pisz | 1 | | | | | |
| | | 45 | V | Malecki, Jakub | 0 | 1200 |
17 | Ruciane-Nida | 1 | | | | | |
| | | 46 | | Grala, Wiesław | 0 | 1000 |
18 | Ruda k. Białej Piskiej | 1 | | | | | |
| | | 51 | | Pierzchalski, Marcin | 0 | 1000 |
19 | Rusiane-Nida | 1 | | | | | |
| | | 41 | IV | Grala, Stanisław | 0 | 1400 |
20 | SKS SMOL - BUD Giżycko | 5 | | | | | |
| | | 8 | k | Rak, Tomasz | 2067 | 2200 |
| | | 10 | I | Zajączkowski, Jan | 1985 | 2000 |
| | | 19 | II+ | Malecki, Janusz | 1799 | 1800 |
| | | 23 | II | Korecki, Piotr | 1563 | 1800 |
| | | 36 | II | Rękawek, Lech | 0 | 1800 |
21 | SSz BDK Biskupiec | 5 | | | | | |
| | | 38 | III | Zieliński, Krzysztof | 0 | 1600 |
| | | 39 | III | Żemajko, Łukasz | 0 | 1600 |
| | | 42 | IV | Socha, Mateusz | 0 | 1400 |
| | | 43 | IV | Dryło, Karolina | 0 | 1250 |
| | | 44 | V | Mamiński, Paweł | 0 | 1200 |
22 | TKS Łączność Olsztyn | 1 | | | | | |
| | | 25 | k | Sławiński, Mirosław | 0 | 2200 |
23 | TS-R Hetman Konin | 2 | | | | | |
| | | 1 | FM | Steczek, Marcin | 2409 | 2300 |
| | | 16 | II+ | Świątnicka, Małgorzata | 1822 | 1600 |
24 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 2 | | | | | |
| | | 5 | k | Kraiński, Sławomir | 2099 | 2200 |
| | | 9 | I++ | Szcześniak, Andrzej | 2050 | 2100 |
25 | UKS Trzydziestka Olsztyn | 2 | | | | | |
| | | 6 | I++ | Malczyk, Jakub | 2087 | 2100 |
| | | 21 | II | Hekman, Dominik | 1667 | 1800 |
|