ChessArbiter Pro
winieta
ChessArbiter 
Wersja polska English version

Turnieje szachowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklamy

SZUKAJ TURNIEJÓW SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA:
 Wyraz(y) w nazwie turnieju: 
 W miejscowosci: 
 Status 
 Województwo: 
 Typ turnieju: 
 Rodzaj szachów: 
 Szukaj w całej bazie (turnieje z 2018 roku i archiwalne z poprzednich lat)
Kalendarz/archiwum
Statystyka
Ostatnio dodane: 239  Zakończone dzisiaj: 6
styczeń 2018
04-01
04-01
Czwartkowe GRRamy.pl BLITZ CUP
Wrocław [aktualizacja:05-01-2018]
Poland,DS
blitz
05-01
05-01
Grand Prix Polonii Wrocław 20180105
Wrocław [aktualizacja:05-01-2018]
Poland,DS
szybkie
06-01
13-01
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - XI Turniej Szachowy "Sudety 2018"
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
07-01
14-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski do 7. 9. 11. 13. 15. 17 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:06-01-2018]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-01
08-01
SIMP - Turniej Kloca
Szklarska Poręba [aktualizacja:08-01-2018]
Poland,DS
inne
11-01
11-01
Czwartkowe GRRamy.pl BLITZ CUP
Wrocław [aktualizacja:11-01-2018]
Poland,DS
blitz
11-01
11-01
Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej 2018
Wrocław [aktualizacja:20-01-2018]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
Grand Prix Poloni Wrocław 20180112
Wrocław [aktualizacja:20-01-2018]
Poland,DS
blitz
12-01
12-01
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski BLITZ
Szklarska Poręba [aktualizacja:12-01-2018]
Poland,DS
blitz
13-01
19-01
Akademia Szachowa Polonii Wrocław - obóz szachowo - narciarski
Lądek Zdrój [aktualizacja:22-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-01
14-01
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-01
14-01
I Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:14-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
14-01
I Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa C+D (1000-1250)
Wrocław [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
14-01
V Memoriał Roberta Jamesa Fischera - JUNIOR OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
szybkie
13-01
14-01
V Memoriał Roberta Jamesa Fischera - TYTANI + CHAMPIONI
WROCŁAW [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
szybkie
13-01
13-01
VIII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr A
Świdnica [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
szybkie
13-01
13-01
VIII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr B
Świdnica [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
szybkie
13-01
13-01
VIII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr C
Świdnica [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
szybkie
13-01
20-01
Zimowy obóz szachowo-narciarski Lewin Kłodzki 2018
Lewin Kłodzki [aktualizacja:11-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
13-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - BLITZ
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
blitz
13-01
20-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
20-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
20-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
13-01
16-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA D - I turniej
Lewin Kłodzki [aktualizacja:15-01-2018]
Poland,DS
szybkie
14-01
14-01
Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej I
Świdnica [aktualizacja:14-01-2018]
Poland,DS
szybkie
15-01
16-01
Ferie Zimowe 2018 w MDK Fabryczna
Wrocław [aktualizacja:16-01-2018]
Poland,DS
szybkie
15-01
19-01
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
15-01
19-01
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1200-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
15-01
19-01
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa D (1000-1100)
Jelenia Góra [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
szybkie
15-01
19-01
Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorię - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
15-01
15-01
Szachowa Feriada w Hetmanie 15-01-2018r Tempo 20 min plus 10 sek
Wrocław [aktualizacja:15-01-2018]
Poland,DS
szybkie
16-01
16-01
Szachowa Feriada w Hetmanie 16-01-2018r Tempo 10 min plus 5 sek
Wrocław [aktualizacja:15-01-2018]
Poland,DS
szybkie
16-01
20-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - GRUPA D - II turniej
Lewin Kł. [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
szybkie
17-01
18-01
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa D2 (1000-1100)
Jelenia Góra [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
Szachowa Feriada w Hetmanie 17-01-2018r Tempo 5 min plus 2 sek
Wrocław [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
blitz
17-01
17-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław -TURNIEJ SZACHÓW FISCHERA
Lewin Kł [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
blitz
18-01
18-01
Czwartkowe GRRamy.pl BLITZ CUP
Wrocław [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
blitz
19-01
19-01
Błyskawiczny Turniej Feryjny
Jelenia Góra [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
blitz
20-01
trwający
OBOZ SZACHOWO NARCIARSKI - WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:20-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
20-01
trwający
VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA A 
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:dzisiaj 00:58]
Poland,DS
klasyczne
20-01
trwający
VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA B 
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:dzisiaj 00:59]
Poland,DS
klasyczne
20-01
trwający
VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO GRUPA C 
KUDOWA ZDRÓJ [aktualizacja:wczoraj 17:04]
Poland,DS
klasyczne
26-01
planowany
Grand Prix Polonii Wrocław Rapid 1 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 11:24]
Poland,DS
szybkie
27-01
planowany
II Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO) 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 23:16]
Poland,DS
klasyczneFIDE
27-01
planowany
II Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400) 
Wrocław [aktualizacja:21-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
27-01
planowany
II Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa C (1100-1250) 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 17:08]
Poland,DS
klasyczne
27-01
planowany
II Feryjny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000) 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 15:11]
Poland,DS
szybkie
luty 2018
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.0
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.2
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.5
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.6
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.0
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.2
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.5
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.6
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
02-02
planowany
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:27-09-2017]
Poland,DS
szybkie
03-02
planowany
I Otwarty Turniej Szachowy Czterech Miast - 1 turniej
Przemków [aktualizacja:12-01-2018]
Poland,DS
szybkie
03-02
planowany
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w Szachach Błyskawicznych - I turniej 
Wrocław [aktualizacja:wczoraj 12:01]
Poland,DS
blitz
10-02
planowany
IX Tewzadze Open 2018 
Dzierżoniów [aktualizacja:wczoraj 18:57]
Poland,DS
szybkie
10-02
planowany
Noworoczny Turniej Szachowy - gr. A do lat 13
Strzegom [aktualizacja:12-01-2018]
Poland,DS
szybkie
10-02
planowany
Noworoczny Turniej Szachowy - gr. B OPEN
Strzegom [aktualizacja:12-01-2018]
Poland,DS
szybkie
17-02
planowany
VII Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi 
Chojnów [aktualizacja:wczoraj 22:53]
Poland,DS
szybkie
25-02
planowany
XV Międzypowiatowa Liga Szachowa 2018
Żarów [aktualizacja:04-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
marzec 2018
10-03
planowany
I Otwarty Turniej Szachowy Czterech Miast - 2 turniej
Lubin [aktualizacja:09-01-2018]
Poland,DS
szybkie
17-03
planowany
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:13-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
planowany
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
17-03
planowany
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C 
WROCŁAW [aktualizacja:wczoraj 23:15]
Poland,DS
klasyczne
17-03
planowany
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D 
WROCŁAW [aktualizacja:wczoraj 23:23]
Poland,DS
klasyczne
17-03
planowany
V OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:18-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
kwiecień 2018
07-04
planowany
V Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich 
Pęgów [aktualizacja:wczoraj 15:08]
Poland,DS
szybkie
czerwiec 2018
23-06
planowany
XII Turniej Szachowy "Karkonosze" 
Karpacz [aktualizacja:21-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
styczeń 2017
03-01
03-01
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GÓRA 03.01.2017
Kamienna Góra [aktualizacja:04-01-2017]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
VI Gminny Turniej Szachowy
Polkowice [aktualizacja:13-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-01
13-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 13.01.2017
Wrocław [aktualizacja:13-01-2017]
Poland,DS
blitz
14-01
15-01
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-01
14-01
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:17-01-2017]
Poland,DS
szybkie
14-01
15-01
IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
WROCŁAW [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,DS
szybkie
14-01
15-01
IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-01
15-01
IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-01
14-01
IV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - SENIORZY
WROCŁAW [aktualizacja:17-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-01
14-01
Turniej szachowy Wałbrzych
Walbrzych [aktualizacja:14-01-2017]
Poland,DS
szybkie
15-01
15-01
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - I turniej
Wrocław [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,DS
szybkie
15-01
15-01
TURNIEJ SZACHOWY WOŚP 2017
Polkowice [aktualizacja:15-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
Grand Prix Polonii Wrocław 20.01.2017
Wrocław [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW- KL. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI- KL.3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:27-01-2017]
Poland,DS
szybkie
21-01
12-02
XIV Międzypowiatowa Liga Szachowa 2017
Żarów [aktualizacja:18-02-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
21-01
21-01
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,DS
szybkie
21-01
21-01
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,DS
szybkie
21-01
21-01
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:21-01-2017]
Poland,DS
szybkie
27-01
27-01
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ELOKTRONICZNYCH ZAKŁADÓW NAUKOWYCH
WROCŁAW [aktualizacja:27-01-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-01
27-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.01.2017
Wrocław [aktualizacja:27-01-2017]
Poland,DS
blitz
28-01
29-01
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:29-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
28-01
28-01
4 PORY ROKU PODSUMOWANIE CYKLU TURNIEJ DO LAT 10
Wrocław [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,DS
szybkie
28-01
28-01
IV Edycja GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 28.01.2017 rok
Scinawka Srednia [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,DS
szybkie
28-01
29-01
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:03-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
28-01
29-01
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [aktualizacja:29-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
28-01
29-01
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [aktualizacja:29-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
28-01
28-01
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:28-01-2017]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:29-01-2017]
Poland,DS
szybkie
30-01
30-01
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:30-01-2017]
Poland,DS
szybkie
luty 2017
03-02
03-02
Grand Prix Polonii Wrocław 3.02.2017
Wrocław [aktualizacja:03-02-2017]
Poland,DS
blitz
04-02
04-02
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 3 turniej
Żarów [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Grand Prix Juniorów MGLKs Oława - turniej 2 Grupa A
Oława [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Grand Prix Juniorów MGLKs Oława - turniej 2 Grupa B
Oława [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Chochlików
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Elfów
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Krasnali
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
05-02
05-02
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - II turniej
Wrocław [aktualizacja:05-02-2017]
Poland,DS
szybkie
06-02
06-02
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SP 71
WROCŁAW [aktualizacja:07-02-2017]
Poland,DS
drużynowy, blitz
08-02
08-02
Mistrzostwa Gimnazjum 15
Wrocław [aktualizacja:08-02-2017]
Poland,DS
szybkie
10-02
10-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.02.2017
Wrocław [aktualizacja:10-02-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
11-02
Grand Prix Juniorów MGLKs Oława - Grupa A turniej III
Oława [aktualizacja:13-02-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
11-02
Grand Prix Juniorów MGLKs Oława - Grupa B turniej III
Oława [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
12-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:22-02-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
11-02
12-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:12-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
12-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:12-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
11-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH GR.B
Kudowa Zdrój [aktualizacja:18-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH GR.C
Kudowa Zdrój [aktualizacja:18-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
IV Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A
Kudowa Zdrój [aktualizacja:18-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
Obóz szachowo-narciarski - GRUPA B2
Lewin Kłodzki [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
Obóz szachowo-narciarski GRUPA B1
Lewin Kłodzki [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
11-02
Obóz zimowy - turniej blitza
Lewin Kłodzki [aktualizacja:12-02-2017]
Poland,DS
blitz
11-02
11-02
VII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Grupa A
Świdnica [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
11-02
VII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Grupa B
Świdnica [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
11-02
VII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Grupa C
Świdnica [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
11-02
WALENTYNKOWY TURNIEJ SZACHOWY W PARACH
Wrocław [aktualizacja:11-02-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
11-02
18-02
WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Kudowa Zdrój [aktualizacja:02-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
11-02
18-02
Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-02
14-02
Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA C - I turniej
Lewin Kłodzki [aktualizacja:14-02-2017]
Poland,DS
szybkie
11-02
18-02
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - lista uczestników
Lewin Kłodzki [aktualizacja:03-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-02
17-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-02
17-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-02
17-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-02
23-02
FERIE Z SZACHAMI "A"
Kamienna Góra [aktualizacja:16-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-02
17-02
Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA C-II turniej
Lewin Kłodzki [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
szybkie
16-02
16-02
Turniej Blitza podczas V Pucharu DZSzach
Kudowa Zdrój [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
17-02
17-02
Błyskawiczny Turniej Feryjny
Jelenia Góra [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
blitz
17-02
17-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.02.2017
Wrocław [aktualizacja:17-02-2017]
Poland,DS
blitz
18-02
19-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:22-02-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-02
19-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:19-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-02
18-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C+D (1000)
Wrocław [aktualizacja:18-02-2017]
Poland,DS
szybkie
18-02
18-02
VIII TEWZADZE OPEN
Dzierżoniów [aktualizacja:04-02-2017]
Poland,DS
szybkie
18-02
25-02
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A
Karpacz [aktualizacja:25-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-02
25-02
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B
Karpacz [aktualizacja:25-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
20-02
20-02
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2017]
Poland,DS
szybkie
21-02
22-02
Ferie Zimowe 2017 w MDK Fabryczna I turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2017]
Poland,DS
szybkie
23-02
23-02
Turniej szachóe błyskawicznych przy turnieju "Karkonosze 2017"
Karpacz [aktualizacja:23-02-2017]
Poland,DS
blitz
24-02
24-02
Ferie Zimowe 2017 w MDK Fabryczna turniej blitza do lat 16
Wrocław [aktualizacja:25-02-2017]
Poland,DS
blitz
24-02
24-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.02.2017
Wrocław [aktualizacja:24-02-2017]
Poland,DS
szybkie
25-02
25-02
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - II turniej 2017 ( IV Edycja)
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:25-02-2017]
Poland,DS
szybkie
25-02
05-03
Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy
Karpacz [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
25-02
05-03
Mistrzosta Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta
Karpacz [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
25-02
26-02
VI Otwarte Mistrzostwa Piechowic 2017 w szachach
Piechowice - Jelenia Góra [aktualizacja:26-02-2017]
Poland,DS
klasyczne
25-02
25-02
VI Otwarte Mistrzostwa Piechowic 2017 w szachach - Amatorzy
Piechowice [aktualizacja:25-02-2017]
Poland,DS
szybkie
marzec 2017
03-03
03-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 3.03.2017
Wrocław [aktualizacja:03-03-2017]
Poland,DS
blitz
04-03
04-03
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:04-03-2017]
Poland,DS
szybkie
04-03
04-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat14
Wroclaw [aktualizacja:04-03-2017]
Poland,DS
szybkie
04-03
04-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wroclaw [aktualizacja:05-03-2017]
Poland,DS
szybkie
04-03
04-03
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wroclaw [aktualizacja:04-03-2017]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.03.2017
Wrocław [aktualizacja:10-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2017 - kobiety - juniorzy młodsi
Żarów [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2017 - seniorzy - juniorzy starsi
Żarów [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
12-03
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-03
12-03
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-03
12-03
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-03
11-03
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA
Wrocław [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
11-03
11-03
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - III turniej
Wrocław [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
Turniej Szachcowy "Żołnierzy Wyklętych"
Lubin [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich (Kloca)
Wrocław [aktualizacja:12-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
17-03
17-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.03.2017
Wrocław [aktualizacja:17-03-2017]
Poland,DS
blitz
18-03
18-03
25. OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
25. OMW w szachach dla dzieci GRUPA E (do lat 7) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
25.OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - III turniej 2017
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:23-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
19-03
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
19-03
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:22-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
19-03
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
19-03
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
19-03
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
19-03
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. A
Przemków [aktualizacja:19-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
19-03
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. B
Przemków [aktualizacja:20-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
18-03
18-03
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. C
Przemków [aktualizacja:19-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
Memoriału Zbigniewa Chomickiego - I edycja
Strzelin [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,DS
szybkie
18-03
18-03
Turniej Szachowy o puchar Dyrekcji Siostr Niepokalanek w Walbrzychu
Walbrzych [aktualizacja:18-03-2017]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:20-03-2017]
Poland,DS
szybkie
24-03
24-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.03.2017
Wrocław [aktualizacja:24-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
26-03
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
25-03
25-03
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI DO LAT 9
Wroclaw [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN
Wrocław [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
Finał powiatowy LIX Turnieju o Złotą Wieżę - Grupa Juniorów
Oława [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
Finał powiatowy LIX Turnieju o Złotą Wieżę - Grupa Seniorów
Oława [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
Marcowy Turniej Szachowy w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
25-03
25-03
VI Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Walbrzych ul. Armii Krajowej 35 b [aktualizacja:25-03-2017]
Poland,DS
szybkie
31-03
31-03
Grand Prix Polonii Wrocław 31.03.2017
Wrocław [aktualizacja:31-03-2017]
Poland,DS
blitz
kwiecień 2017
01-04
01-04
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,DS
szybkie
01-04
01-04
IV MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SZACHACH SZYBKICH
Pęgów [aktualizacja:18-04-2017]
Poland,DS
szybkie
01-04
01-04
Turniej Szachowy z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
Świdnica [aktualizacja:02-04-2017]
Poland,DS
szybkie
01-04
01-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala Chochliki
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,DS
szybkie
01-04
01-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Elfy
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,DS
szybkie
01-04
01-04
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Krasnale
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:02-04-2017]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
II Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich
Wrocław [aktualizacja:31-03-2017]
Poland,DS
blitz
07-04
09-04
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2017
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
07-04
07-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.04.2017
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,DS
blitz
08-04
08-04
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
Jubileusz Jolanty Zawadzkiej - Turniej Blitza
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
blitz
08-04
08-04
Turniej Czekoladowy (1000)
Jelenia Góra [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
09-04
Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa A do 1700
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
09-04
Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa B 1400
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
09-04
Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa C 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:09-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
08-04
Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa D 1000
Wroclaw [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
09-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-04
09-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
09-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
08-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-04
08-04
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:23-04-2017]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:08-04-2017]
Poland,DS
szybkie
14-04
14-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 14.04.2017
Wrocław [aktualizacja:14-04-2017]
Poland,DS
szybkie
21-04
21-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.04.2017
Wrocław [aktualizacja:21-04-2017]
Poland,DS
blitz
21-04
23-04
III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [aktualizacja:28-02-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
21-04
23-04
III DOLNOŚLĄSKA LIGA JUNIORÓW W SZACHACH
Karpacz [aktualizacja:06-05-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
22-04
23-04
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:23-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
22-04
22-04
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej 22.04.2017 rok
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
II Turniej o Crossowy Puchar Jurka Górskiego w "Szachach Bieganych"
Głogów - Tor Motocrossu Górków [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,DS
blitz
22-04
22-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska chłopców do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,DS
szybkie
22-04
22-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska dziewcząt do lat 7
Wrocław [aktualizacja:22-04-2017]
Poland,DS
szybkie
24-04
24-04
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:24-04-2017]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
Otwarte Mistrzostwa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szewcach
Szewce [aktualizacja:25-04-2017]
Poland,DS
szybkie
28-04
28-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 28.04.2017
Wrocław [aktualizacja:28-04-2017]
Poland,DS
szybkie
28-04
03-05
Majówka przy Szachownicy
Wrocław [aktualizacja:03-05-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
29-04
29-04
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Poland,DS
szybkie
30-04
01-05
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
30-04
01-05
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
30-04
01-04
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Poland,DS
klasyczne
maj 2017
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja
Żarów [aktualizacja:06-05-2017]
Poland,DS
szybkie
05-05
05-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 5.05.2017
Wrocław [aktualizacja:05-05-2017]
Poland,DS
klasyczne
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2017 Chłopcy (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2017 Dziewczęta (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów Młodszych 2017 - C11
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów Młodszych 2017 - C13
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów Młodszych 2017 - C9
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorek Młodszych 2017 - D11-D13
Jelenia Góra [aktualizacja:08-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorek Młodszych 2017 - D9
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa A - do lat 14
Wroclaw [aktualizacja:06-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa B - do lat 11
Wroclaw [aktualizacja:06-05-2017]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C - do lat 9
Wroclaw [aktualizacja:06-05-2017]
Poland,DS
szybkie
12-05
12-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 12.05.2017
Wrocław [aktualizacja:12-05-2017]
Poland,DS
szybkie
12-05
14-05
XXI Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK w Szachach
Łężyce [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnoślaski LZS w szachach indywidualnych - juniorzy młodsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnośląski LZS w szachach indywidualnych mężczyzn
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnośląski LZS w szachach indywidualnych - juniorki starsze
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnośląski LZS w szachach indywidualnych - Juniorzy starsi
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnośląski LZS w szachach indywidualnych juniorki młodsze
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Finał Dolnośląski LZS w szachach indywidualnych kobiet
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
14-05
II Klasyfikacyjny turniej szachowy - gr. A
Przemków [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-05
14-05
II Klasyfikacyjny turniej szachowy - gr. B
Przemków [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-05
13-05
II Klasyfikacyjny turniej szachowy - gr. C
Przemków [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Szachy Pod Chojnikiem
Piechowice [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Turniej o puchar Dyrekcji PLiGSN w Wałbrzychu
Wałbrzych [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa A
Wrocław [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa B
Wrocław [aktualizacja:12-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C
Wrocław [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa D
Wrocław [aktualizacja:13-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,DS
szybkie
13-05
13-05
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:30-05-2017]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:14-05-2017]
Poland,DS
szybkie
15-05
15-05
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5. Turniej
Wrocław [aktualizacja:17-05-2017]
Poland,DS
szybkie
18-05
18-05
Mistrzostwa ZSP Wysoka - chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:18-05-2017]
Poland,DS
szybkie
18-05
18-05
Mistrzostwa ZSP Wysoka dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:18-05-2017]
Poland,DS
szybkie
19-05
19-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 19.05.2017
Wrocław [aktualizacja:19-05-2017]
Poland,DS
blitz
20-05
20-05
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
II Turniej Wrocławskiego KRASNOLUDKA
Wrocław [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 10
Świdnica [aktualizacja:25-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 12
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 14
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 16
Świdnica [aktualizacja:20-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 18
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 8
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 10
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 12
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 14
Świdnica [aktualizacja:18-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 16
Świdnica [aktualizacja:19-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 18
Świdnica [aktualizacja:18-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
21-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 8
Świdnica [aktualizacja:21-05-2017]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
Ogólnopolski Turniej Szachowy z okazji Dnia Hutnika
Głogów [aktualizacja:20-05-2017]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
IV Puchar Wrocławskiej Wieży
Wysoka [aktualizacja:25-05-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-05
24-05
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - Szkoły Podstawowe kl 1-3
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Gimnazjum
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Open
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Szkoły Podstawowe kl 4-6
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Poland,DS
szybkie
25-05
25-05
Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej w Kotowicach 2017
Kotowice [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
26-05
26-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 26.05.2017
Wrocław [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
I Turniej Klubowych Szachów Błyskawicznych o Beczułkę MleChess
Wrocław [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
blitz
27-05
27-05
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6 W DZIERŻONIOWIE
Dzierżoniów [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa A - do lat 14
Wroclaw [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:27-05-2017]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
VIII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY
Wrocław [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,DS
szybkie
28-05
28-05
Drugi Turniej Shogi o Puchar Dyrektora ZSAPW
Wrocław [aktualizacja:29-05-2017]
Poland,DS
inne
28-05
28-05
Mistrzostwa Ziębic Nauczycieli
Ziębice [aktualizacja:28-05-2017]
Poland,DS
szybkie
28-05
28-05
Tournament for Shogi Beginners III
Wroclaw [aktualizacja:29-05-2017]
Poland,DS
inne
31-05
31-05
V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
blitz
31-05
31-05
V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
blitz
czerwiec 2017
01-06
01-06
II Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
blitz
01-06
01-06
Mistrzostwa Świetlicy SP 6 - amatorzy
Jelenia Góra [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
Mistrzostwa Świetlicy SP 6 - zawodowcy
Jelenia Góra [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
MLODZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "DZIEŃ DZIECKA 2017"
Kamienna Góra [aktualizacja:01-06-2017]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
VII Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
01-06
01-06
VII Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
02-06
02-06
Grand Prix Polonii Wrocław - 2.06.2017
Wrocław [aktualizacja:02-06-2017]
Poland,DS
blitz
03-06
03-06
43. DNI KAMIENNEJ GÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
03-06
03-06
I Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza
Świebodzice [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
04-06
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-06
04-06
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
03-06
04-06
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
03-06
03-06
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Chochlików
Wrocław [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Elfów
Wrocław [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Krasnali
Wrocław [aktualizacja:03-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:05-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-06-2017]
Poland,DS
szybkie
03-06
03-06
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
CYKL 4 PÓR ROKU: LETNI TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
Wrocław [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
CYKL 4 PÓR ROKU: LETNI TURNIEJ SZACHOWY OPEN
Wrocław [aktualizacja:27-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP 2017 - VI turniej FINAŁOWY
Wrocław [aktualizacja:14-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
OMJ w Szachach o puchar Burmistrza miasta Szczawna-Zdrój
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:04-06-2017]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Turniej szachowy z okazji XX Festynu dziecięcego
Strzegom [aktualizacja:05-06-2017]
Poland,DS
blitz
05-06
05-06
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [aktualizacja:06-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
05-06
05-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
05-06
05-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
V Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna Śląska Chłopcy z klas 0-3
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
V Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna Śląska Dziewczęta z klas 0-3
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
V Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna Śląska klasy 4-6
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
VII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:08-06-2017]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
VII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:08-06-2017]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
VII Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
VII Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
09-06
09-06
GP Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
szybkie
09-06
09-06
IX Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
09-06
09-06
IX Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
09-06
11-06
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS+LB) chłopcy
Kudowa Zdrój [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-06
11-06
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB) - dziewczęta
Kudowa Zdrój [aktualizacja:12-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-06
09-06
Turniej Szachowy o Zdobycie Kategorii - Grupa Podstawowa
Kryniczno [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-06
09-06
VII Turniej o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
09-06
09-06
VII Turniej o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:11-06-2017]
Poland,DS
blitz
10-06
10-06
Czerwcowy Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:09-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
10-06
10-06
Turniej Lodowy (Śmietankowa)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
szybkie
10-06
10-06
Turniej Lodowy (Bakaliowa)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
blitz
10-06
10-06
Turniej Lodowy (Czekoladowa)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
szybkie
10-06
10-06
Turniej Lodowy (Kawowa)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
szybkie
10-06
10-06
Turniej Lodowy (Truskawkowa)
Jelelnia Góra [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
szybkie
10-06
10-06
V Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:10-06-2017]
Poland,DS
szybkie
12-06
12-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Filia Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
blitz
12-06
12-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra Filia Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
blitz
13-06
13-06
III Turniej "Legniczanie dają mata"
Legnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-06
13-06
Mistrzostwa Strzelina uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych-2017
Strzelin [aktualizacja:13-06-2017]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 Klasy 1-3
Świdnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
blitz
13-06
13-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 Klasy 4-6
Świdnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
blitz
14-06
14-06
III Turniej "Legniczanie dają mata"
Legnica [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
14-06
14-06
VII Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:14-06-2017]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
VII Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:14-06-2017]
Poland,DS
szybkie
15-06
18-06
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa K.Sz. Miedź Legnica
Legnica [aktualizacja:18-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-06
16-06
GP Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:16-06-2017]
Poland,DS
blitz
17-06
17-06
Czerwcowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:17-06-2017]
Poland,DS
szybkie
17-06
17-06
Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJOW. Memorial Wladyslawa Kmiecika
Przedwojów [aktualizacja:19-06-2017]
Poland,DS
szybkie
18-06
18-06
VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 13
Wrocław [aktualizacja:18-06-2017]
Poland,DS
szybkie
18-06
18-06
VI TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY W GIMNAZJUM NR 13 (SZACHY)
WROCŁAW [aktualizacja:18-06-2017]
Poland,DS
szybkie
19-06
19-06
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Oławie
Oława [aktualizacja:19-06-2017]
Poland,DS
szybkie
20-06
20-06
I Turniej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej w Żarowie
Żarów [aktualizacja:20-06-2017]
Poland,DS
szybkie
20-06
20-06
Mistrzostwa SP108 we Wrocławiu klas I-III
Wrocław [aktualizacja:21-06-2017]
Poland,DS
szybkie
20-06
20-06
VI Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:20-06-2017]
Poland,DS
blitz
20-06
20-06
VI Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:20-06-2017]
Poland,DS
blitz
24-06
24-06
II Turniej Klubowych Szachów Błyskawicznych o Beczułkę MleChess
Wrocław [aktualizacja:24-06-2017]
Poland,DS
blitz
24-06
25-06
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B1
Przemków [aktualizacja:25-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
24-06
25-06
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B2
Przemków [aktualizacja:25-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
24-06
24-06
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. C
Przemków [aktualizacja:26-06-2017]
Poland,DS
szybkie
24-06
25-06
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 grA - do FIDE (maks. 2199 elo)
Przemków [aktualizacja:25-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
27-06
27-06
Turniej szachowy na powitanie wakacji
Kostomłoty [aktualizacja:27-06-2017]
Poland,DS
szybkie
lipiec 2017
06-07
09-07
Kurs Instruktora Szachowego
Wrocław [aktualizacja:03-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-07
19-07
Lista uczestnikow obozu szachowego Sokolowsku
Sokolowsko [aktualizacja:25-06-2017]
Poland,DS
klasyczne
08-07
08-07
Turniej błyskawiczny na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-07
09-07
19.pARAFIALNY tURNIEJ sZACHOWY "POD BOREM" CZARNY BÓR
Czarny Bór [aktualizacja:10-07-2017]
Poland,DS
szybkie
09-07
18-07
Grupa A na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-07
18-07
Grupa B na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-07
13-07
Grupa C1 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:12-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-07
11-07
Turniej szachów szybkich D1 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2017]
Poland,DS
szybkie
11-07
11-07
Turniej szachów szybkich D2 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2017]
Poland,DS
szybkie
11-07
11-07
Turniej szachów szybkich D3 na obozie szachowym w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2017]
Poland,DS
szybkie
13-07
18-07
Turniej szachowy C2 na obozie szachowym w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-07
14-07
Turniej szachów szybkich E1 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:14-07-2017]
Poland,DS
szybkie
14-07
14-07
Turniej szachów szybkich E2 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:14-07-2017]
Poland,DS
szybkie
14-07
14-07
Turniej szachów szybkich E3 na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:14-07-2017]
Poland,DS
szybkie
16-07
16-07
8. MŁOSZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2017 - POWIAT"
Kamienna Gora [aktualizacja:17-07-2017]
Poland,DS
szybkie
16-07
16-07
Turniej szachów Fischera na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:16-07-2017]
Poland,DS
blitz
16-07
30-07
Zgrupowanie w Pardubicach
Pardubice [aktualizacja:05-07-2017]
Poland,DS
klasyczne
17-07
17-07
Turniej kloca na obozie w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:17-07-2017]
Poland,DS
inne
22-07
23-07
European Youth Shogi Championship 2017 Open Side Tournament
Wroclaw [aktualizacja:26-07-2017]
Poland,DS
inne
22-07
23-07
European Youth Shogi Championship 2017 U 12
Wrocław [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,DS
inne
22-07
23-07
European Youth Shogi Championship 2017 U 15
Wrocław [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,DS
inne
22-07
23-07
European Youth Shogi Championship 2017 U 18
Wrocław [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,DS
inne
22-07
23-07
European Youth Shogi Championship 2017 U 9
Wrocław [aktualizacja:23-07-2017]
Poland,DS
inne
sierpień 2017
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C14
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C16
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D14
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D16
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D18
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D12
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C08
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D08
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
06-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D10
Wrocław [aktualizacja:08-08-2017]
Poland,DS
szybkie
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C14
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C16
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D12
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D14
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D16
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D18
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C08
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C10
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D08
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
08-08
09-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D10
Wrocław [aktualizacja:09-08-2017]
Poland,DS
blitz
10-08
15-08
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA A (SMERFY)
Wrocław [aktualizacja:15-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
10-08
15-08
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (MŁODZICY)
Wrocław [aktualizacja:15-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
10-08
15-08
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (MŁODZICY)
Wrocław [aktualizacja:15-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
10-08
15-08
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA E (KLAKIERZY)
Wrocław [aktualizacja:05-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
10-08
15-08
WROCŁAW OPEN 2017
Wrocław [aktualizacja:16-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
13-08
13-08
www.GRRAMY.pl BLITZ
Wrocław [aktualizacja:13-08-2017]
Poland,DS
blitz
17-08
17-08
Mistrzostwa WWWOBOZSZACHOWYPL
Polanica Zdrój [aktualizacja:17-08-2017]
Poland,DS
szybkie
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open A
Polanica-Zdrój [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B
Polanica-Zdrój [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open C
Polanica-Zdrój [aktualizacja:20-08-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open D
Polanica-Zdrój [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open E
Polanica-Zdrój [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-08
27-08
53. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open F
Polanica-Zdrój [aktualizacja:27-08-2017]
Poland,DS
klasyczne
19-08
19-08
turniej Bliza WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Polanica Zdrój [aktualizacja:19-08-2017]
Poland,DS
blitz
24-08
24-08
II Turniej Obozowy Blizz 2017
Polanica Zdrój [aktualizacja:24-08-2017]
Poland,DS
blitz
25-08
25-08
Turniej Bliza www.oboz-szachowy.pl - Hotel SARA
Polanica Zdrój [aktualizacja:25-08-2017]
Poland,DS
blitz
wrzesień 2017
01-09
10-09
Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga
Szklarska Poręba [aktualizacja:10-09-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
07-09
07-09
Turniej szachów błyskawicznych przy II Lidze w Szklarskiej Porębie
Szklarska Poręba [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
blitz
08-09
08-09
GP Polonii Wrocław 20170908
Wrocław [aktualizacja:08-09-2017]
Poland,DS
blitz
09-09
09-09
25. OMW. Zebranie rodziców zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Wrocław [aktualizacja:08-09-2017]
Poland,DS
inne
09-09
09-09
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 11 - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
szybkie
09-09
09-09
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 14 - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
szybkie
09-09
09-09
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 9 - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
szybkie
09-09
10-09
IV Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:11-09-2017]
Poland,DS
inne
09-09
10-09
Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-09
10-09
Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-09
10-09
Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
09-09
09-09
Turniej szachowy Pod chmurką - gr. A - dla zawodników do lat 10
Przemków [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
szybkie
09-09
09-09
Turniej szachowy Pod chmurką - gr. B - Open
Przemków [aktualizacja:09-09-2017]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
Turniej dla dzieci z okazji Września Jeleniogórskiego - Grupa D (2010 i młodsi)
Jelenia Góra [aktualizacja:10-09-2017]
Poland,DS
szybkie
15-09
15-09
GP Polonii Wrocław 20170915
Wrocław [aktualizacja:18-09-2017]
Poland,DS
szybkie
16-09
16-09
IX edycja Memoriału im. Stanisława Sobolewskiego w setną rocznicę urodzin
Strzelin [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
16-09
17-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:17-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-09
17-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:17-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-09
17-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [aktualizacja:06-10-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-09
16-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:16-09-2017]
Poland,DS
szybkie
16-09
16-09
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. A i B - 1 turniej
Przemków [aktualizacja:16-09-2017]
Poland,DS
szybkie
16-09
16-09
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. C OPEN - 1 turniej
Przemków [aktualizacja:16-09-2017]
Poland,DS
szybkie
17-09
17-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:17-09-2017]
Poland,DS
szybkie
17-09
17-09
Turniej CZEKOLADOWY w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:17-09-2017]
Poland,DS
szybkie
18-09
18-09
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej
Wrocław [aktualizacja:18-09-2017]
Poland,DS
szybkie
20-09
20-09
SENIORIADA 2017
Wrocław [aktualizacja:20-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
GP Polonii Wrocław 20170922
Wrocław [aktualizacja:25-09-2017]
Poland,DS
blitz
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 2
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:23-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:23-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 5
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl. 6+7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 0+1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 2+3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
22-09
22-09
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl. 4+5+6+7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:22-09-2017]
Poland,DS
szybkie
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C13
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C11
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C15
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C17
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - C9
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D11
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D13
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
23-09
24-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D9
Żarów [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
klasyczne
24-09
24-09
XXXIX Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PGE GiEK Odddział Elektrownia Turów
Bogatynia [aktualizacja:24-09-2017]
Poland,DS
szybkie
30-09
01-10
V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A do FIDE (maks. 2199 elo)
Żarów [aktualizacja:01-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
30-09
01-10
V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [aktualizacja:01-10-2017]
Poland,DS
klasyczne
30-09
30-09
V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. C
Żarów [aktualizacja:30-09-2017]
Poland,DS
szybkie
30-09
30-09
Wrześniowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:30-09-2017]
Poland,DS
szybkie
30-09
30-09
Wrześniowy Turniej w MOK Głogów gr "B"
Głogów [aktualizacja:30-09-2017]
Poland,DS
blitz
30-09
30-09
XII MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN UCZNIOWIE + ABSOLWENCI
WROCŁAW [aktualizacja:30-09-2017]
Poland,DS
szybkie
30-09
30-09
XII MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:30-09-2017]
Poland,DS
szybkie
październik 2017
01-10
01-10
Turniej Szachowy o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" 2017
Oleśnica [aktualizacja:01-10-2017]
Poland,DS
szybkie
04-10
04-10
Mistrzostwa SP 71 klasy 1-3 - dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:05-10-2017]
Poland,DS
blitz
04-10
04-10
Mistrzostwa SP71 we Wrocławiu klasy 1-3 - chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:05-10-2017]
Poland,DS
blitz
06-10
06-10
GP Polonii Wrocłaaw 20171006
Wrocław [aktualizacja:06-10-2017]
Poland,DS
blitz
06-10
06-10
Mistrzostwa Szkół Gminy Długołęka
Długołęka [aktualizacja:06-10-2017]
Poland,DS
drużynowy, blitz
07-10
07-10
II Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Błyskawicznych
Pęgów [aktualizacja:07-10-2017]
Poland,DS
blitz
07-10
18-11
OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKREGU KLODZKIEGO Grupa B
Srebrna Gora Klodzko Scinawka Srednia [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
klasyczne
07-10
18-11
OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKREGU KLODZKIEGO Grupa A
Srebrna Gora Klodzko Scinawka Srednia [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
07-10
07-10
Turniej wrocławskiego krasnala - CHOCHLIKI
Wrocław [aktualizacja:13-10-2017]
Poland,DS
szybkie
07-10
07-10
Turniej wrocławskiego krasnala - ELFY
Wrocław [aktualizacja:13-10-2017]
Poland,DS
szybkie
07-10
07-10
Turniej Wrocławskiego Krasnala - KRASNALE
Wrocław [aktualizacja:13-10-2017]
Poland,DS
szybkie
08-10
trwający
III Dolnośląska Liga Szachowa 2017/2018
Dolny Śląsk [aktualizacja:12-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
08-10
trwający
IV Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017 - okręg Wałbrzyski 
Dolny Śląsk [aktualizacja:wczoraj 16:37]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
08-10
trwający
IV Liga 2017/18 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [aktualizacja:07-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
09-10
09-10
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej
Wrocław [aktualizacja:10-10-2017]
Poland,DS
szybkie
11-10
11-10
Mistrzostwa SP71 we Wrocławiu w Szachach - chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:11-10-2017]
Poland,DS
blitz
11-10
11-10
Mistrzostwa SP71 we Wrocławiu w Szachach - dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:11-10-2017]
Poland,DS
blitz
12-10
12-10
Czwartkowe Blitze w KnightCafe - #T1 - 12.10.2017
Wrocław [aktualizacja:12-10-2017]
Poland,DS
blitz
13-10
13-10
GP Polonii Wrocław 20171013
Wrocław [aktualizacja:13-10-2017]
Poland,DS
szybkie
14-10
14-10
25 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa D - do lat 8 (ur. 2009).
Wrocław [aktualizacja:14-10-2017]
Poland,DS
szybkie
14-10
14-10
25 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa E - do lat 7 (ur. 2010).
Wrocław [aktualizacja:14-10-2017]
Poland,DS
szybkie
14-10
14-10
25 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa F - do lat 6 (ur. 2011 i młodsi).
Wrocław [aktualizacja:14-10-2017]
Poland,DS
szybkie
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C09
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C11
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C13
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D09
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D11
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
20-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D13
Kudowa Zdrój [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
15-10
Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [aktualizacja:15-10-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
14-10
15-10
Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400 PZSzach)
Wrocław [aktualizacja:15-10-2017]
Poland,DS
klasyczne
14-10
15-10
Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa C (1100-1250 PZSzach)
Wrocław [aktualizacja:14-10-2017]
Poland,DS
klasyczne
19-10
19-10
Czwartkowe Blitze w KnightCafe - #T2 - 19.10.2017
Wrocław [aktualizacja:19-10-2017]
Poland,DS
blitz
19-10
19-10
I Turniej Szachowy w ZSE-A Uczniów i Nauczycieli
Wrocław [aktualizacja:19-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
Grand Prix Polonii Wrocław 20171020
Wrocław [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
blitz
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.2
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.5
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - chłopcy kl.6+7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - dziewczynki kl.1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - dziewczynki kl.2+3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - dziewczynki kl.4-7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
20-10
20-10
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - kl.0
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:20-10-2017]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:21-10-2017]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
I Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych
Jelenia Góra [aktualizacja:21-10-2017]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa A - FIDE
Wrocław [aktualizacja:27-10-2017]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie - Grupa B - na kategorie
Wrocław [aktualizacja:27-10-2017]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
Igrzyska Jelenia Góra 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych
Jelenia Góra [aktualizacja:24-10-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
25-10
25-10
Gimnazjada Jelenia Góra 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:25-10-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-10
26-10
Czwartkowe Blitze w KnightCafe - #T3 - 26.10.2017
Wrocław [aktualizacja:26-10-2017]
Poland,DS
blitz
26-10
26-10
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Fundacji ECDiE im. ks. M.Lutra
Wrocław [aktualizacja:26-10-2017]
Poland,DS
szybkie
26-10
26-10
Licealiada Jelenia Góra 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół
Jelenia Góra [aktualizacja:26-10-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-10
26-10
Mistrzostwa EZN 2017/2018
WROCŁAW [aktualizacja:26-10-2017]
Poland,DS
blitz
27-10
27-10
GP Polonii Wrocław 20171027
Wrocław [aktualizacja:27-10-2017]
Poland,DS
szybkie
28-10
28-10
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:29-10-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-10
28-10
MISTRZOSTWA SZCZAWNA ZDROJU PAMIECI MARIANA PYRZYNSKIEGO
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:28-10-2017]
Poland,DS
szybkie
28-10
28-10
Październikowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:28-10-2017]
Poland,DS
szybkie
28-10
28-10
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. A i B - 2 turniej
Przemków [aktualizacja:28-10-2017]
Poland,DS
szybkie
28-10
28-10
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. C - 2 turniej
Przemków [aktualizacja:28-10-2017]
Poland,DS
szybkie
29-10
29-10
GRRAMY.pl (w szachy :) )
Wrocław [aktualizacja:29-10-2017]
Poland,DS
szybkie
listopad 2017
02-11
02-11
Czwartkowe Blitze w KnightCafe - #T4 - 2.11.2017
Wrocław [aktualizacja:02-11-2017]
Poland,DS
blitz
03-11
03-11
Grand Prix Polonii Wrocław 20171103
Wrocław [aktualizacja:03-11-2017]
Poland,DS
blitz
04-11
04-11
4 PÓR ROKU: JESIEŃ TURNIEJ DLA DZIECI DO LAT 9
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2017]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
CYKL 4 PÓR ROKU: JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2017]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię w MDK Kopernik
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2017]
Poland,DS
klasyczne
04-11
04-11
V Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy
Trzebnica [aktualizacja:04-11-2017]
Poland,DS
szybkie
05-11
trwający
IV Dolnośląska Liga Szachowa 2017/18 - okręg legnicki
Dolny Śląsk [aktualizacja:09-01-2018]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
05-11
05-11
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY JEMIELNO
Jemielno [aktualizacja:05-11-2017]
Poland,DS
szybkie
09-11
09-11
Czwartkowe Blitze w KnightCafe #T5
Wrocław [aktualizacja:09-11-2017]
Poland,DS
blitz
09-11
09-11
IGRZYSKA DZIECI - etap miejski Oława
Oława [aktualizacja:09-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
09-11
09-11
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - etap miejski Oława
Oława [aktualizacja:09-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Grand Prix Polonii Wroclaw 20171110
Wrocław [aktualizacja:10-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
12-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:12-11-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-11
12-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:12-11-2017]
Poland,DS
klasyczne
11-11
11-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości G7
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
blitz
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości G9
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości OPEN
Jelenia Góra [aktualizacja:13-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa A
Świdnica [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa B
Świdnica [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa C
Świdnica [aktualizacja:11-11-2017]
Poland,DS
szybkie
12-11
12-11
Mistrzostwa Gimnazjum 14 we Wrocławiu -SP 71
Wrocław [aktualizacja:13-11-2017]
Poland,DS
szybkie
12-11
12-11
Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa A (dzieci bez kategorii)
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:12-11-2017]
Poland,DS
szybkie
12-11
12-11
Turniej Szachowy na Bielanach Grupa C (open)
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:12-11-2017]
Poland,DS
szybkie
13-11
13-11
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-11-2017]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Mistrzostwa SP63 - chłopcy
Wroclaw [aktualizacja:15-11-2017]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Mistrzostwa SP63 - dziewczęta
Wroclaw [aktualizacja:15-11-2017]
Poland,DS
szybkie
16-11
16-11
Czwartkowe Blitze w KnightCafe
Wrocław [aktualizacja:16-11-2017]
Poland,DS
blitz
17-11
17-11
GP Polonii Wroclaw 20171117
Wrocław [aktualizacja:21-11-2017]
Poland,DS
blitz
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.0+1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.2
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.5
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.6
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Chłopcy kl.7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.1
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.2+3
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.4
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
VI Wrocławska Liga Szachowa Szkół Podstawowych - Dziewczynki kl.5+6+7
WYSOKA K/WROCŁAWIA [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 11 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:20-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 14 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:20-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży do lat 9 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:20-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
II Indywidualne Mistrzostwa o Puchar ZPPM
Legnica [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
II Indywidualne Mistrzostwa ZPPM - kategoria dzieci
Legnica [aktualizacja:17-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
Turniej szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
LUBIN [aktualizacja:19-11-2017]
Poland
szybkie
18-11
18-11
VIII Otwarte Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych 2017-Amatorzy
Złotoryja [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
VIII Otwarte Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2017
Złotoryja [aktualizacja:18-11-2017]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. B - 3 turniej
Przemków [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
blitz
19-11
19-11
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. C - 3 turniej
Przemków [aktualizacja:19-11-2017]
Poland,DS
blitz
20-11
20-11
IGRZYSKA DZIECI - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
21-11
21-11
IGRZYSKA MŁODZIEŻY - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:22-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
21-11
21-11
LICEALIADA - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:21-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-11
22-11
Igrzyska Strefa Jeleniogórska 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:22-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-11
23-11
Gimnazjada Strefa Jeleniogórska 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:23-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-11
23-11
Igrzyska Dzieci 2017/18 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:23-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-11
23-11
Igrzyska Dzieci i Mlodziezy w Gminie Kobierzyce
Wysoka [aktualizacja:23-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-11
23-11
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/18 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:23-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-11
23-11
Licealiada 2017/18 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:23-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-11
24-11
GP Polonia Wrocław 20171124
Wrocław [aktualizacja:24-11-2017]
Poland,DS
szybkie
25-11
25-11
XI Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa A - do 18 lat
Wrocław [aktualizacja:16-12-2017]
Poland,DS
szybkie
25-11
25-11
XI Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa B - do 14 lat
Wrocław [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
szybkie
25-11
25-11
XI Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C - do 11 lat
Wrocław [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
szybkie
25-11
25-11
XI Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa D - do 8 lat
Wrocław [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
IX Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich
Wisznia Mała [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej I (Grupa I-III)
Oława [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej I (Grupa L)
Oława [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej I (Grupa Najmłodszych)
Oława [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,DS
blitz
26-11
26-11
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej I (Grupa SP)
Oława [aktualizacja:26-11-2017]
Poland,DS
szybkie
27-11
27-11
Licealiada Strefa Jeleniogórska 2017/18 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-11
27-11
SZS OŁAWA IGRZYSKA DZIECI - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-11
27-11
SZS OŁAWA IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-11
27-11
SZS OŁAWA LICEALIADA - etap powiatowy
Oława [aktualizacja:27-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-11
06-12
Arcymistrzowski Turniej Kołowy Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej
Wrocław [aktualizacja:08-12-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
28-11
28-11
Igrzyska Dzieci 2017/18 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-11
28-11
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2017/18 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
29-11
29-11
Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Igrzyska Dzieci
Wrocław [aktualizacja:29-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
30-11
30-11
Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Igrzyska Młodzieży
Wrocław [aktualizacja:30-11-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
30-11
30-11
Turniej Non Stop
GoldChess.com [aktualizacja:28-11-2017]
Poland,DS
inne
grudzień 2017
01-12
01-12
Grand Prix Polonii Wrocław 20171201
Wrocław [aktualizacja:08-12-2017]
Poland,DS
blitz
01-12
01-12
Mistrzostwa Szkół Strefy Wrocławskiej - Licealiada
Wrocław [aktualizacja:01-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
02-12
02-12
BARBÓRKA 2017 LUBIN - Grupa A - Głowna nagroda 700 zł
Lubin [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
I Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelca
Zgorzelec [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
03-12
Memoriał Adolfa Anderssena
Wrocław [aktualizacja:03-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Mikołajkowy Turniej w MOK Głogów
Głógów [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa I-III)
Oława [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa L)
Oława [aktualizacja:29-11-2017]
Poland,DS
klasyczne
02-12
02-12
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa Najmłodszych)
Oława [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
blitz
02-12
02-12
OŁAWSKIE GRAND PRIX JUNIORÓW - turniej II (Grupa SP)
Oława [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - grupa D - do lat 8 - turniej finałowy
Wrocław [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - grupa E - do lat 7 - turniej finałowy
Wrocław [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia dla dzieci - grupa F - do lat 6 - turniej finałowy
Wrocław [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
03-12
Turniej Kobiet w Szachach Szybkich pamięci Mirosławy Litmanowicz
Wrocław [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Turniej Wrocławskiego KRASNALA - Gr. do lat 6
Wrocław [aktualizacja:02-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Turniej Wrocławskiego Krasnala Gr. do lat 7
Wrocław [aktualizacja:01-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
02-12
Turniej Wrocławskiego Krasnala Gr. do lat 8
Wrocław [aktualizacja:01-12-2017]
Poland,DS
szybkie
02-12
28-11
Turniej Wrocławskiego Krasnala Gr.do lat 10
Wrocław [aktualizacja:05-12-2017]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Gr. B1 (roczniki 2008 i młodszy) - Barbórka 2017 - O PUCHAR ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO
Lubin [aktualizacja:03-12-2017]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Gr_B2 (roczniki 2007-2004) - Barbórka 20017
Lubin [aktualizacja:03-12-2017]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2017
Oleśnica [aktualizacja:03-12-2017]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
25. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej
Wrocław [aktualizacja:05-12-2017]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Liga klas IV-VII w SP108
Wrocław [aktualizacja:05-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
07-12
07-12
Czwartki w KnightCafe - 7.12.2017
Wrocław [aktualizacja:07-12-2017]
Poland,DS
blitz
07-12
07-12
Licealiada - strefa wałbrzyska 2017/18
Żarów [aktualizacja:07-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
07-12
07-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy w SP Jaworzyna Śl. Klasy 1-2
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:08-12-2017]
Poland,DS
blitz
07-12
13-12
XXXIII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:13-12-2017]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-12
08-12
Grand Prix Polonii
Wrocław [aktualizacja:22-12-2017]
Poland,DS
szybkie
08-12
08-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy w SP Jaworzyna Śl. Klasy 3-4
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:08-12-2017]
Poland,DS
blitz
08-12
08-12
Mikołajkowy turniej szachowy Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:08-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
GRAND PRIX ZIĘBIC o puchar Burmistrza - GRUPA B 8 - 9 lat
ZIĘBICE [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
GRAND PRIX ZIĘBIC o puchar Burmistrza - Grupa A do 7 lat
ZIĘBICE [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. A i B - 4 turniej
Przemków [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Przemkowska Liga Szachowa 2017 Gr. C - 4 turniej
Przemków [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - C9
Jelenia Góra [aktualizacja:11-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - D9
Jelenia Góra [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - OPEN
Jelenia Góra [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Prezesa SM Odra - Juniorzy Młodsi
Oława [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Prezesa SM Odra - Juniorzy Starsi
Oława [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Turniej o Puchar Prezesa SM Odra - Seniorzy
Oława [aktualizacja:09-12-2017]
Poland,DS
blitz
13-12
13-12
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK DZIECI
Wrocław [aktualizacja:13-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-12
13-12
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY
Wrocław [aktualizacja:13-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-12
13-12
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LICEALIADY MŁODZIEŻY
Wrocław [aktualizacja:13-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-12
16-12
I TURNIEJ FORszachMATY
Wrocław [aktualizacja:16-12-2017]
Poland,DS
szybkie
16-12
17-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA A FIDE NAGRODY FINANSOWE
Wrocław [aktualizacja:18-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
17-12
Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
17-12
Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
17-12
Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa D 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
16-12
Mikołaj Rozdaje Kategorie grupa E 1000
Wrocław [aktualizacja:18-12-2017]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
Mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci i młodzieży
Kostomłoty [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
szybkie
16-12
17-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
17-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
17-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa C
Oława [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
16-12
16-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:16-12-2017]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC 2017 - OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:17-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
19-12
20-12
Świąteczny Turniej o Kategorię grupa A (od IV kat.)
Kryniczno [aktualizacja:20-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
19-12
19-12
Świąteczny Turniej o Kategorię grupa B (do V kat.)
Kryniczno [aktualizacja:20-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
20-12
20-12
Drużynowe Mistrzostwa SP71 - klasy 1-6
WROCŁAW [aktualizacja:20-12-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
22-12
22-12
Grand Prix Polonii Wrocław 20171222
Wrocław [aktualizacja:22-12-2017]
Poland,DS
blitz
27-12
27-12
Turniej Noworoczny - grupa A
Wroclaw MDK Srodmiescie ul.Dubois 5 [aktualizacja:31-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
27-12
30-12
X Międzynarodowy Turniej U STYKU 3 GRANIC A
Bogatynia [aktualizacja:10-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
27-12
30-12
X Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" B
Bogatynia [aktualizacja:10-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
28-12
30-12
I Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Grupa A
Świdnica [aktualizacja:19-01-2018]
Poland,DS
klasyczne
28-12
28-12
I Bożonarodzeniowy Turniej Szachowy Grupa B
Świdnica [aktualizacja:30-12-2017]
Poland,DS
szybkie
28-12
31-12
Noworoczny Turniej Szachowy FIDE OPEN
Wrocław [aktualizacja:31-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
28-12
29-12
Turniej Noworoczny - grupa B
Wroclaw MDK Srodmiescie ul.Dubois 5 [aktualizacja:31-12-2017]
Poland,DS
klasyczne
styczeń 2016
08-01
08-01
Blitz w BOK-MCC Styczen I
Bolesławiec [aktualizacja:13-01-2016]
Poland,DS
blitz
09-01
10-01
III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
WROCŁAW [aktualizacja:14-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-01
10-01
III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [aktualizacja:10-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-01
10-01
III MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:10-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-01
09-01
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - VIII turniej (FINAŁOWY)
Wrocław [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,DS
szybkie
09-01
09-01
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - VIII turniej (FINAŁOWY)
Wrocław [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,DS
szybkie
09-01
09-01
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - VIII turniej (FINAŁOWY)
Wrocław [aktualizacja:09-01-2016]
Poland,DS
szybkie
14-01
14-01
Blitz w BOK-MCC Styczen II
Bolesławiec [aktualizacja:15-01-2016]
Poland,DS
blitz
15-01
15-01
Grand Prix Polonii Wroclaw 15.01.2016
Wrocław [aktualizacja:29-01-2016]
Poland,DS
szybkie
16-01
16-01
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2016 - I turniej
Ścinawka Średnia - Hala Sportowa [aktualizacja:16-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
16-01
17-01
Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa A
Wrocław [aktualizacja:18-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
16-01
17-01
Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa B
Wrocław [aktualizacja:17-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
16-01
17-01
Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa C
Wrocław [aktualizacja:17-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
16-01
16-01
Styczniowy Wyścig po Kategorie - grupa D
Wrocław [aktualizacja:16-01-2016]
Poland,DS
szybkie
16-01
16-01
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-01-2016]
Poland,DS
szybkie
16-01
16-01
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-01-2016]
Poland,DS
szybkie
16-01
16-01
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-01-2016]
Poland,DS
szybkie
18-01
18-01
Blitz w BOK-MCC Styczen IIi
Bolesławiec [aktualizacja:20-01-2016]
Poland,DS
blitz
18-01
18-01
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 71 WE WROCŁAWIU (2016)
WROCŁAW [aktualizacja:18-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
22-01
22-01
GP Polonii Wrocław 22.01.2016
Wrocław [aktualizacja:22-01-2016]
Poland,DS
szybkie
23-01
23-01
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,DS
szybkie
23-01
23-01
Pierwszy Krok - 23.01.2016
Wrocław [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,DS
szybkie
23-01
23-01
Szachowy Turniej Noworoczny Żarów 2016
Żarów [aktualizacja:23-01-2016]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-01-2016]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 30 WE WROCŁAWIU
WROCŁAW [aktualizacja:25-01-2016]
Poland,DS
szybkie
26-01
26-01
VI Gminny Turniej Szachowy
Polkowice [aktualizacja:26-01-2016]
Poland,DS
szybkie
28-01
28-01
Mini Turniej Blitz'a w SP6
Jelenia Góra [aktualizacja:29-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-01
29-01
GP Polonii Wrocław 29.01.2016
Wrocław [aktualizacja:29-01-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.0 + 1
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.2
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.3
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.4
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.5
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.6
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.0 + 1
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.2
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.3 + 4 + 5
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
29-01
29-01
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.6
WROCŁAW [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
szybkie
30-01
30-01
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2016 II turniej
Scinawka Srednia Hala Sportowa [aktualizacja:30-01-2016]
Poland,DS
szybkie
30-01
06-02
IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.A
Szczytna [aktualizacja:06-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
30-01
06-02
IV Turniej Szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.B
Szczytna [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
30-01
03-02
IV Turniej szachowy o Puchar Dolnośląskiego Związku Szachowego Gr.C
Szczytna [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
30-01
30-01
VI Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr A
Świdnica [aktualizacja:27-02-2016]
Poland,DS
szybkie
30-01
30-01
VI Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr B
Świdnica [aktualizacja:30-01-2016]
Poland,DS
szybkie
30-01
30-01
VI Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Gr C
Świdnica [aktualizacja:30-01-2016]
Poland,DS
szybkie
31-01
31-01
Zimowy Turniej Czekoladowy
Wrocław [aktualizacja:31-01-2016]
Poland,DS
szybkie
luty 2016
01-02
04-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:04-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
01-02
04-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:04-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
01-02
04-02
Klasyczny Turniej Feryjny - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-02
06-02
Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-02
03-02
Zimowe Ferie 2016 - 1 turniej
Żarów [aktualizacja:03-02-2016]
Poland,DS
blitz
04-02
04-02
Turniej błyskawiczny na obozie szachowo-narciarskim
Szczytna [aktualizacja:05-02-2016]
Poland,DS
blitz
05-02
05-02
Feryjny Turniej Blitz'a
Jelenia Góra [aktualizacja:05-02-2016]
Poland,DS
blitz
05-02
05-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 5.02.2016
Wrocław [aktualizacja:05-02-2016]
Poland,DS
blitz
05-02
05-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
szybkie
06-02
06-02
I Feryjny Wyścig o Kategorie Grupa B+C
Wrocław [aktualizacja:07-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
06-02
07-02
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
06-02
06-02
Otwarty Turniej Szachowy Gminy Leśna
Leśna [aktualizacja:06-02-2016]
Poland,DS
szybkie
08-02
12-02
Turniej klasyfikacyjny w ramach warsztatów szachowych w MDK
Świdnica [aktualizacja:12-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-02
14-02
X Turniej Szachowy "KARKONOSZE" grupa B
Karpacz [aktualizacja:14-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-02
10-02
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:10-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-02
10-02
Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:08-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-02
09-02
Zimowe Ferie 2016 - 2 turniej
Żarów [aktualizacja:09-02-2016]
Poland,DS
szybkie
10-02
10-02
Zimowy Turniej o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - BLITZ
Wrocław [aktualizacja:10-02-2016]
Poland,DS
blitz
12-02
12-02
Grand Prix Polonii Wroclaw - 12.02.2016
Wrocław [aktualizacja:13-02-2016]
Poland,DS
szybkie
12-02
12-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:13-02-2016]
Poland,DS
szybkie
12-02
12-02
Turniej szachów błyskawicznych przy "Karokonoszach 2016"
Karpacz [aktualizacja:12-02-2016]
Poland,DS
blitz
13-02
14-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:14-02-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-02
14-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:15-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
13-02
14-02
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:14-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
13-02
13-02
VII TEWZADZE OPEN
Dzierżoniów [aktualizacja:15-02-2016]
Poland,DS
szybkie
15-02
15-02
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-02-2016]
Poland,DS
szybkie
15-02
15-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:15-02-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-02
16-02
Gimnazjada - Mistrzostwa Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:16-02-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-02
16-02
Licealiada - Mistrzostwa Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:16-02-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-02
18-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - eliminacje miejskie SZS Oława
Oława [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
19-02
19-02
GP Polonii Wrocław - 19.02.2016
Wrocław [aktualizacja:19-02-2016]
Poland,DS
szybkie
19-02
21-02
Półfinał Międzynarodowego Pucharu Wrocławia -Zimowy na Kategorie gr A
Wrocław [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-02
20-02
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-02
20-02
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa A /2 turniej
Oława [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa B / 2 turniej
Oława [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
Sobotni Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:18-02-2016]
Poland,DS
blitz
20-02
20-02
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 20.02.2016 - GRUPA A - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 20.02.2016 - GRUPA B - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:20-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:24-02-2016]
Poland,DS
szybkie
20-02
21-02
Zimowy turniej KS AZS Wratislavia grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-02
21-02
Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-02
21-02
Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa D 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-02
20-02
Zimowy turniej KS AZS Wratislavia Grupa E 1000
Wrocław [aktualizacja:21-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
22-02
22-02
PONIEDZIAŁKOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY "RÓWNI PRZEZ SPORT"
Wrocław [aktualizacja:22-02-2016]
Poland,DS
szybkie
25-02
25-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - finał powiatowy
Oława [aktualizacja:25-02-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-02
26-02
GP Polonii Wrocław - 26.02.2016
Wrocław [aktualizacja:26-02-2016]
Poland,DS
szybkie
26-02
26-02
V Otwarte Mistrzostwa Piechowic 2016 w szachach szybkich
Piechowice [aktualizacja:16-03-2016]
Poland,DS
szybkie
27-02
27-02
"Złota Wieża" - finał Powiatu Oławskiego
Oława [aktualizacja:27-02-2016]
Poland,DS
szybkie
27-02
27-02
"Złota Wieża" - finał Powiatu Oławskiego (grupa juniorów)
Oława [aktualizacja:27-02-2016]
Poland,DS
szybkie
27-02
28-02
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1.Turniej
Wrocław [aktualizacja:29-02-2016]
Poland,DS
klasyczne
marzec 2016
04-03
04-03
GP Polonii Wrocław - 04.03.2016
Wrocław [aktualizacja:04-03-2016]
Poland,DS
blitz
05-03
05-03
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 2016 - III turniej
Ścinawka Średnia [aktualizacja:05-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
Grand Prix Juniorów 2015/16 - 3 turniej grupa A
Oława [aktualizacja:05-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
Grand Prix Juniorów 2015/16 - 3 turniej grupa B
Oława [aktualizacja:05-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
I Drużynowe Mistrzostwa KGHM
Legnica [aktualizacja:10-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
05-03
05-03
Marcowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:05-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
VII Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [aktualizacja:05-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-03-2016]
Poland,DS
szybkie
05-03
05-03
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:07-03-2016]
Poland,DS
szybkie
06-03
06-03
Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lubin [aktualizacja:06-03-2016]
Poland,DS
szybkie
06-03
06-03
Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych-gr.B
Lubin [aktualizacja:06-03-2016]
Poland,DS
szybkie
06-03
20-03
XIII Międzypowiatowa Liga Szachowa 2016
Żarów [aktualizacja:21-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
11-03
11-03
GP Polonii Wrocław - 11.03.2016
Wrocław [aktualizacja:11-03-2016]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA D (do lat 8) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:15-03-2016]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA E (do lat 7) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,DS
szybkie
12-03
12-03
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,DS
szybkie
12-03
13-03
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2.Turniej
Wrocław [aktualizacja:13-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
12-03
12-03
Donośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:12-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
12-03
20-03
Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:22-03-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-03
20-03
Mistrzostwa Polski Juniorów do 18 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:22-03-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-03
20-03
Mistrzostwa Polski Juniorek do 16 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:22-03-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-03
20-03
Mistrzostwa Polski Juniorek do 18 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:22-03-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-03
13-03
WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Polkowice [aktualizacja:13-03-2016]
Poland,DS
szybkie
14-03
14-03
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3.Turniej
Wrocław [aktualizacja:14-03-2016]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Gimnazjada - powiat wałbrzyski 2015/16
Wałbrzych [aktualizacja:15-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-03
15-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - powiat wałbrzyski 2015/16
Wałbrzych [aktualizacja:15-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-03
15-03
Licealiada - powiat wałbrzyski 2015/16
Wałbrzych [aktualizacja:15-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
GP Polonii Wrocław 18.03.2016
Wrocław [aktualizacja:18-03-2016]
Poland,DS
szybkie
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:11-04-2016]
Poland,DS
szybkie
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:20-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [aktualizacja:20-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [aktualizacja:20-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:11-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-03
20-03
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA RR
WROCŁAW [aktualizacja:20-03-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-03
19-03
Pierwszy Krok - 19.03.2016
Wrocław [aktualizacja:19-03-2016]
Poland,DS
szybkie
19-03
19-03
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 19.03.2016 - GRUPA A - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:19-03-2016]
Poland,DS
szybkie
19-03
19-03
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 19.03.2016 - GRUPA B - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:19-03-2016]
Poland,DS
szybkie
21-03
21-03
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Gimnazjalnych w szachach 2016
Jelenia Góra [aktualizacja:23-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-03
22-03
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Podstawowych 2016
Jelenia Góra [aktualizacja:22-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
23-03
23-03
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Ponadgimnazjalnych 2016
Jelenia Góra [aktualizacja:23-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
25-03
25-03
Grand Prix Polonii Wroclaw - 25.03.2016
Wrocław [aktualizacja:25-03-2016]
Poland,DS
szybkie
kwiecień 2016
01-04
03-04
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA III DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW
Radków [aktualizacja:12-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
01-04
01-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 01.04.2016
Wrocław [aktualizacja:01-04-2016]
Poland,DS
blitz
02-04
02-04
III Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:04-04-2016]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
V Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16 - I edycja
Wałbrzych [aktualizacja:02-04-2016]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-04-2016]
Poland,DS
szybkie
02-04
02-04
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-04-2016]
Poland,DS
szybkie
06-04
06-04
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2015/16 strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:06-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
06-04
06-04
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach - Strefa Wrocławska
Wrocław [aktualizacja:06-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
07-04
07-04
Gimnazjada 2015/16 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:07-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
07-04
07-04
Gimnazjada Młodzieży w Szachach - Strefa Wrocławska
Wrocław [aktualizacja:07-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
08-04
08-04
Grand Prix Polonii Wroclaw - 8.04.2016
Wrocław [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
08-04
08-04
Licealiada Młodzieży w Szachach - Strefa Wrocławska
Wrocław [aktualizacja:08-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
08-04
10-04
XX Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK w Szachach
Łężyce [aktualizacja:10-04-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
09-04
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
09-04
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
09-04
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
10-04
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:10-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [aktualizacja:10-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa C
Oława [aktualizacja:10-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-04
09-04
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
09-04
PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA POD PATRONATEM BURMISTRZA PRZEMKOWA
Przemków [aktualizacja:30-03-2016]
Poland,DS
szybkie
09-04
10-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. A (1600+)
Wrocław [aktualizacja:15-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-04
10-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. B - C (1400 1200)
Wrocław [aktualizacja:15-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
09-04
09-04
Wiosenny Wyścig po Kategorie gr. D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:09-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-04
10-04
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC - OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:10-04-2016]
Poland,DS
szybkie
11-04
11-04
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2016]
Poland,DS
szybkie
11-04
11-04
Gimnazjada - Drużynowe Mistrzostwa w szachach 2016 (Strefa jeleniogórska)
Jelenia Góra [aktualizacja:12-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
12-04
31-05
2. Półfinał Międzynarodowych Mistrzostw Wrocławia
Wrocław [aktualizacja:31-05-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-04
12-04
Igrzyska - Drużynowe Mistrzostwa w szachach 2016 (Strefa jeleniogórska)
Jelenia Góra [aktualizacja:12-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-04
13-04
Licealiada - Drużynowe Mistrzostwa w szachach 2016 (Strefa jeleniogórska)
Jelenia Góra [aktualizacja:13-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
GP Polonii Wrocław - 15.04.2016
Wrocław [aktualizacja:15-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
2. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
2. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
2. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej 2016
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
I NAMI Cup
Wrocław [aktualizacja:17-04-2016]
Poland,DS
inne
16-04
16-04
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2016 - kobiety juniorzy młodsi
Żarów [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2016 - seniorzy i juniorzy starsi
Żarów [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 16.04.2016 - GRUPA A - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 16.04.2016 - GRUPA B - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:16-04-2016]
Poland,DS
szybkie
17-04
17-04
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
Wrocław [aktualizacja:17-04-2016]
Poland,DS
szybkie
17-04
17-04
Kwietniowy Turniej w MOK Głogów
Głógow [aktualizacja:17-04-2016]
Poland,DS
szybkie
19-04
19-04
Międzyszkolny Turniej Szachowy
Chocianów [aktualizacja:20-04-2016]
Poland,DS
blitz
22-04
24-04
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2016
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:24-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-04
22-04
Finał Dolnośląski Gimnazjady w Szachach
Wrocław [aktualizacja:22-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-04
22-04
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach
Wrocław [aktualizacja:22-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-04
22-04
Finał Dolnośląski Licealiady w Szachach
Wrocław [aktualizacja:22-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
22-04
22-04
GP Polonii Wrocław - 22.04.2016
Wrocław [aktualizacja:22-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
24-04
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3.Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
23-04
23-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - CHŁOPCY
Wrocław [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
23-04
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - DZIEWCZYNKI
Wrocław [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
23-04
MISTRZOSTWA MIASTA WAŁBRZYCHA *23.04.2016 * SZACHY SZYBKIE)
Wałbrzych [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
23-04
Złoty Jelonek Czekoladowy - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
23-04
Złoty Jelonek Czekoladowy - Grupa B (1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
23-04
23-04
Złoty Jelonek Czekoladowy - Grupa C (1000-1250)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-04-2016]
Poland,DS
szybkie
24-04
24-04
MISTRZOSTWA MIASTA WAŁBRZYCHA *24.04.2016 * SZACHY BYSKAWICZNE
Wałbrzych [aktualizacja:25-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-04
29-04
Grand Prix Polonii 29.04.2016
Wrocław [aktualizacja:29-04-2016]
Poland,DS
szybkie
29-04
03-05
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:03-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
30-04
30-04
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa A/ turniej 4
Oława [aktualizacja:01-05-2016]
Poland,DS
szybkie
30-04
30-04
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa B/turniej 4
Oława [aktualizacja:30-04-2016]
Poland,DS
szybkie
30-04
30-04
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - 30.04.2016r.
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:30-04-2016]
Poland,DS
szybkie
30-04
30-04
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:30-04-2016]
Poland,DS
szybkie
maj 2016
01-05
02-05
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:02-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
01-05
02-05
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:02-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja
Żarów [aktualizacja:03-05-2016]
Poland,DS
szybkie
05-05
05-05
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa A/turniej 4
Oława [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,DS
szybkie
06-05
06-05
GP Polonii 06.05.2016
Wroclaw [aktualizacja:06-05-2016]
Poland,DS
blitz
07-05
08-05
9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa A do lat 14
Wrocław [aktualizacja:08-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
07-05
08-05
9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa B do lat 11
Wrocław [aktualizacja:06-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
07-05
08-05
9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa C do lat 9
Wrocław [aktualizacja:08-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
07-05
07-05
9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa D do lat 7
Wrocław [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,DS
szybkie
07-05
07-05
Grand Prix Juniorów 2015/16 grupa B/turniej 5
Oława [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,DS
szybkie
07-05
07-05
Majowy turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:07-05-2016]
Poland,DS
blitz
08-05
08-05
V Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16 - II edycja
Wałbrzych [aktualizacja:08-05-2016]
Poland,DS
szybkie
11-05
11-05
III. Puchar Wrocławskiej Wieży
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-05
13-05
GP Polonii Wrocław - 13.05.2016
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
3. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
3. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
3. turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnoślaskiego - juniorki starsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnoślaskiego- Mężczyzni
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - juniorki młodsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - juniorzy młodsi
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego- juniorzy starsi
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego- Kobiety
Ścinawka Średnia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
14-05
14-05
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:14-05-2016]
Poland,DS
szybkie
15-05
15-05
Wiosenny Turniej Czekoladowy
Wrocław [aktualizacja:15-05-2016]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5.Turniej
Wrocław [aktualizacja:17-05-2016]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
GP Polonii Wrocław - 20.052016
Wrocław [aktualizacja:20-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
21-05
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA D (do lat 8) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:21-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
21-05
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA E (do lat 7) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:21-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
21-05
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:21-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
21-05
Grand Prix Juniorów 2015/16 - 6 turniej Grupa B
Oława [aktualizacja:21-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy 16-18 lat
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 10
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 12
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 14
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 8
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta 10-12 lat
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta 14-16-18
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
22-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 8
Żarów [aktualizacja:22-05-2016]
Poland,DS
szybkie
21-05
21-05
Turniej Wrocławskiego Szachowego Krasnoludka
Wrocław [aktualizacja:21-05-2016]
Poland,DS
szybkie
25-05
25-05
Indywidualne Mistrzostwa Strzelina Dzieci i Młodzieży
Strzelin [aktualizacja:26-05-2016]
Poland,DS
szybkie
26-05
29-05
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Mieroszowa
Mieroszów [aktualizacja:30-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
27-05
27-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.05.2016
Wrocław [aktualizacja:27-05-2016]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
Turniej Kloca - Mieroszów 27.05.2016
Mieroszów [aktualizacja:27-05-2016]
Poland,DS
blitz
28-05
29-05
Majowy Wyścig po Kategorie gr. A (1600+)
Wrocław [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
28-05
29-05
Majowy Wyścig po Kategorie gr. B (1400)
Wrocław [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
28-05
29-05
Majowy Wyścig po Kategorie gr. C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,DS
klasyczne
28-05
28-05
Majowy Wyścig po Kategorie gr.D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:28-05-2016]
Poland,DS
szybkie
29-05
29-05
Turniej Szachowy Dni Żarowa 2016
Żarów [aktualizacja:29-05-2016]
Poland,DS
szybkie
czerwiec 2016
01-06
01-06
TURNIEJ SZACHOWY "DZIEŃ DZIECKA 2O16"
Kamienna Góra [aktualizacja:01-06-2016]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
Turniej Szachowy dla dzieci w ramach festynu z okazji Dnia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:01-06-2016]
Poland,DS
blitz
03-06
03-06
Grand Prix Polonii Wrocław - 03.06.2016
Wrocław [aktualizacja:03-06-2016]
Poland,DS
blitz
03-06
03-06
KnightCafe SuperBlitz Cup - 3.06.2016
Wrocław [aktualizacja:03-06-2016]
Poland,DS
blitz
04-06
04-06
42 Dni Kamiennej Góry
Kamienna Góra [aktualizacja:09-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
42. DNI KAMIENNEJ GÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:31-05-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
CYKL 4 PÓR ROKU LETNI TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
Wrocław XIV LO [aktualizacja:04-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Chłopcy (10-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Chłopcy (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
blitz
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Chłopcy (8-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Chłopcy (9-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Dziewczęta (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
blitz
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Dziewczęta (8-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Dziewczęta (9 i 10-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY
Wrocław [aktualizacja:04-06-2016]
Poland,DS
szybkie
04-06
04-06
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka
Lubin [aktualizacja:04-06-2016]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
Turniej Czekoladowy
Wrocław [aktualizacja:23-06-2016]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 5.06.2016 - GRUPA A - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
Turnieje Szachowe Wrocławskiego Krasnala - 5.06.2016 - GRUPA B - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:05-06-2016]
Poland,DS
szybkie
06-06
06-06
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 1-3 dz
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 4-6
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 1-3 ch
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 chłopcy
Świdnica [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
blitz
07-06
07-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 dziewczynki
Świdnica [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
VI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
VI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
09-06
09-06
VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
10-06
10-06
GP Polonii Wrocław - 10.06.2016
Wrocław [aktualizacja:10-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:11-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
III Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:12-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA POD PATRONATEM BURMISTRZA PRZEMKOWA
Przemków [aktualizacja:06-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
12-06
Turniej "DRUGI KROK" - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:12-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
11-06
11-06
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-06-2016]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
XV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-06-2016]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [aktualizacja:14-06-2016]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
II Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
14-06
17-08
IV Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr B
Świdnica [aktualizacja:15-09-2016]
Poland,DS
szybkie
15-06
15-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 1
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
15-06
15-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 1 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:23-06-2016]
Poland,DS
blitz
15-06
15-06
VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
16-06
19-06
31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-06
23-08
IV Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr A
Świdnica [aktualizacja:15-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
16-06
20-08
IV Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr C
Świdnica [aktualizacja:15-09-2016]
Poland,DS
szybkie
16-06
16-06
V Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
16-06
16-06
V Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
17-06
19-06
31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa A - SMERFY
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-06
19-06
31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-06
19-06
31. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-06
17-06
GP Polonii Wrocław - 17.06.2016
Wrocław [aktualizacja:17-06-2016]
Poland,DS
szybkie
17-06
17-06
Integracyjny Turniej Szachowy w Rogożu
Rogoź [aktualizacja:17-06-2016]
Poland,DS
szybkie
17-06
17-06
VIII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 6
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
Czerwcowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,DS
szybkie
18-06
18-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach błyskawicznych
Wrocław [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
Złoty Jelonek Lodowy - Grupa A (1250+)
Jelenia Góra [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
Złoty Jelonek Lodowy - Grupa B (1000-1200)
Jelenia Góra [aktualizacja:18-06-2016]
Poland,DS
blitz
19-06
19-06
Pierwszy Turniej Shogi o Puchar Dyrektora ZSAPW
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Poland,DS
inne
21-06
21-06
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA DZIECI KLAS PIERWSZYCH
Zarów [aktualizacja:21-06-2016]
Poland,DS
szybkie
21-06
21-06
VI Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
21-06
21-06
VI Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Poland,DS
blitz
22-06
22-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 gr chłopców kl 1-3
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
blitz
22-06
22-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 gr dziewcząt kl 1-3
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
blitz
22-06
22-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 gr kl 4-6
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
blitz
23-06
23-06
VI Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka
Świdnica [aktualizacja:08-07-2016]
Poland,DS
blitz
23-06
23-06
VI Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
blitz
24-06
24-06
GP Polonii Wrocław - 24.06.2016
Wrocław [aktualizacja:24-06-2016]
Poland,DS
blitz
25-06
26-06
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4.Turniej
Wrocław [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
25-06
26-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
25-06
25-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:25-06-2016]
Poland,DS
szybkie
25-06
26-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa B
Oława [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
25-06
26-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa C
Oława [aktualizacja:25-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
25-06
26-06
Weekend z szachami w JCK - KLS Piechowice
Jelenia Góra [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
26-06
26-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa OPEN Niedzielny
Oława [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,DS
szybkie
26-06
03-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - SUDETY 2016 - grupa B
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
26-06
03-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX Turniej SUDETY 2016 GRUPA C
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
26-06
03-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - IX Turniej Szachowy "Sudety 2016"
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
27-06
17-08
II Turniej Szachowy w ramach letnich warsztatów w MDK
Świdnica [aktualizacja:15-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
27-06
27-06
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa C - odwołany
Wrocław [aktualizacja:26-06-2016]
Poland,DS
szybkie
28-06
29-06
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B- Turniej odwołany
Wrocław [aktualizacja:27-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
30-06
01-07
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A - Turniej Odwołany
Wrocław [aktualizacja:29-06-2016]
Poland,DS
klasyczne
lipiec 2016
02-07
03-07
Letni Wyścig po Kategorie - grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
02-07
03-07
Letni Wyścig po Kategorie - grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
02-07
02-07
Letni Wyścig po Kategorie - grupa D - 1000
Wrocław [aktualizacja:02-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-07
03-07
TURNIEJ SZACHOWY PARAFII CZRNY BÓR POD BOREM 2016
Kamienna Góra [aktualizacja:03-07-2016]
Poland,DS
szybkie
09-07
09-07
Sokołowsko blitz 9.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:10-07-2016]
Poland,DS
blitz
10-07
19-07
Sokołowsko Grupa A 10-19.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-07
19-07
Sokołowsko Grupa B 10-19.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-07
14-07
Sokołowsko Grupa C1 10-14.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:21-07-2016]
Poland,DS
szybkie
11-07
11-07
Sokołowsko Szachy 960 (szachy Fischera) Grupa A 11.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2016]
Poland,DS
blitz
11-07
11-07
Sokołowsko Szachy 960 (szachy Fischera) Grupa B 11.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2016]
Poland,DS
blitz
14-07
17-07
KURS INSTRUKTORSKI - WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:11-07-2016]
Poland,DS
inne
14-07
19-07
Sokołowsko Grupa C2 14-19.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2016]
Poland,DS
szybkie
17-07
17-07
7. MŁODZIEŻOWY TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2016" POWIAT
Kamienna Góra [aktualizacja:17-07-2016]
Poland,DS
szybkie
23-07
24-07
1st Open Polish Youth Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:24-07-2016]
Poland,DS
inne
23-07
24-07
Tournament for friends of 1st Open Polish Youth Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:24-07-2016]
Poland,DS
inne
sierpień 2016
09-08
15-08
Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - OPEN A
Wrocław [aktualizacja:15-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
09-08
15-08
Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - OPEN B
Wrocław [aktualizacja:21-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
13-08
15-08
Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - Grupa C - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:13-08-2016]
Poland,DS
klasyczne
13-08
14-08
Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - Grupa D - do lat 10
Wrocław [aktualizacja:14-08-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-08
28-08
www.oboz-szachowy.pl
Polanica Zdrój [aktualizacja:27-04-2016]
Poland,DS
klasyczne
18-08
18-08
Mistrzostwa WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Polanica Zdrój [aktualizacja:18-08-2016]
Poland,DS
szybkie
20-08
20-08
52 Międzynarodowy Festiwal Szachowy-szachy szybkie
Polanica-Zdrój [aktualizacja:20-08-2016]
Poland,DS
szybkie
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN A
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B (Seniorzy)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN C (do 2000)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN D (do lat 14)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN E (do lat 10)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-08
28-08
52. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina OPEN F (1000)
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2016]
Poland,DS
klasyczne
20-08
24-07
FIDE Arbiter Seminar - Seminarium FA
Polanica-Zdrój [aktualizacja:20-08-2016]
Poland,DS
inne
21-08
21-08
Turniej błyskawiczny - impreza towarzysząca 52 Memoriałowi Rubinsteina
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Poland,DS
blitz
22-08
22-08
52 Festiwal Szachowy im.A.Rubinsteina-szachy Fishera
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Poland,DS
szybkie
24-08
24-08
52 Międzynarodowy Festiwal Szachowyim.A.Rubinsteina-P'15 nr.2
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Poland,DS
szybkie
25-08
25-08
Turniej Kloca - Festiwal im.Akiby Rubinsteina 2016
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Poland,DS
inne
26-08
26-08
XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji - kobiety
Wałbrzych [aktualizacja:26-08-2016]
Poland,DS
szybkie
26-08
26-08
XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji - mężczyźni
Wałbrzych [aktualizacja:26-08-2016]
Poland,DS
szybkie
wrzesień 2016
03-09
04-09
Turniej Klasyfikacjny Szachy sport nauka pasja grupa A
Przemków [aktualizacja:04-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-09
04-09
Turniej klasyfikacyjny realizowany w ramach projektu *Szachy-sport nauka pasja* GrB
Przemków [aktualizacja:03-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-09
04-09
Złoty Jelonek Owocowy - Grupa A (1600+)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-09
04-09
Złoty Jelonek Owocowy - Grupa B (1250-1400)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
04-09
04-09
Złoty Jelonek Owocowy - Grupa C (1000-1200)
Jelenia Góra [aktualizacja:06-09-2016]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
4 turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:10-09-2016]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
4 turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:10-09-2016]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
4 turniej - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:10-09-2016]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
Turniej z okazji 90-lecia PZSzach
Jastrzębia Góra [aktualizacja:10-09-2016]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
Wrześniowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:10-09-2016]
Poland,DS
blitz
11-09
11-09
XXXVIII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PGE GiEK Odddział Elektrownia Turów
Bogatynia [aktualizacja:11-09-2016]
Poland,DS
szybkie
12-09
12-09
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej
Wrocław [aktualizacja:13-09-2016]
Poland,DS
szybkie
17-09
07-05
III Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017
Dolny Śląsk [aktualizacja:07-05-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 11 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 13 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 15 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 17 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - Chłopcy do 9 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych Dziewczęta do 11 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
17-09
18-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych Dziewczęta do 9 lat
Żarów [aktualizacja:18-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
24-09
24-09
BLITZ Votum SA Cup
Wrocław [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,DS
blitz
24-09
25-09
III Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:23-09-2016]
Poland,DS
inne
24-09
19-11
Otwarte Miedzypowiatowe Mistrzostwa Juniorow Okregu Klodzkiego
Scinawka Srednia Kudowa Zdroj Srebrna Gora Zloty Stok [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
24-09
24-09
VIII Memoriał Stanisława Sobolewskiego
Strzelin [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,DS
szybkie
24-09
25-09
Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE)
Wrocław [aktualizacja:25-09-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
24-09
25-09
Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:25-09-2016]
Poland,DS
klasyczne
24-09
25-09
Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:01-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
24-09
24-09
Wrześnowy Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:06-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
24-09
24-09
XI MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN ABSOLWENCI
WROCŁAW [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,DS
szybkie
24-09
24-09
XI MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN UCZNIOWIE
WROCŁAW [aktualizacja:24-09-2016]
Poland,DS
szybkie
24-09
24-09
XI MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:25-09-2016]
Poland,DS
szybkie
27-09
27-09
SENIORIADA
Wrocław [aktualizacja:27-09-2016]
Poland,DS
szybkie
30-09
30-09
Grand Prix Polonii Wrocław - 30.09.2016
Wrocław [aktualizacja:30-09-2016]
Poland,DS
szybkie
październik 2016
01-10
01-10
I Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Błyskawicznych
Pęgów [aktualizacja:01-10-2016]
Poland,DS
blitz
07-10
07-10
GP Polonii Wrocław - 7.10.2016
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-10
08-10
IV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów szybkich
Żarów [aktualizacja:14-10-2016]
Poland,DS
szybkie
08-10
09-10
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-10
09-10
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-10
09-10
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
08-10
08-10
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:08-10-2016]
Poland,DS
szybkie
09-10
09-10
IV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów błyskawicznych
Żarów [aktualizacja:15-10-2016]
Poland,DS
blitz
14-10
14-10
GP Polonii Wrocław - 14.10.2016
Wrocław [aktualizacja:15-10-2016]
Poland,DS
szybkie
15-10
15-10
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:15-10-2016]
Poland,DS
szybkie
15-10
15-10
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA E (do lat 7)
Wrocław [aktualizacja:15-10-2016]
Poland,DS
szybkie
15-10
15-10
24 OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:15-10-2016]
Poland,DS
szybkie
16-10
05-03
IV Liga 2016/2017 - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [aktualizacja:06-03-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
16-10
05-02
IV Liga Legnicko-Jeleniogórska 2016/2017
Dolny Śląsk [aktualizacja:05-02-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
17-10
17-10
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej
Wrocław [aktualizacja:14-11-2016]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
Mistrzostwa SP71 klasy 1-3 chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:18-10-2016]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
Mistrzostwa SP71 klasy 1-3 dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:18-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.10.2016
Wrocław [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
blitz
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CH - KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:20-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZ- KL. 3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
szybkie
21-10
21-10
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZIEWCZYNY- KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
22-10
Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
22-10
Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2016 - Amatorzy
Złotoryja [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
22-10
Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2016 - Zawodowcy
Złotoryja [aktualizacja:22-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
22-10
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A_B
Przemków [aktualizacja:17-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
22-10
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. C
Przemków [aktualizacja:17-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
23-10
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa A (do lat 18)
Wrocław [aktualizacja:23-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
23-10
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa B (do lat 14)
Wrocław [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
23-10
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C (do lat 11)
Wrocław [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,DS
szybkie
22-10
23-10
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa OPEN
Wrocław [aktualizacja:18-10-2016]
Poland,DS
szybkie
23-10
23-10
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:17-11-2016]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
Mistrzostwa Gimnazjum 14 - 2016
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
blitz
24-10
24-10
Mistrzostwa SP71 klasy 1-6 chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,DS
blitz
24-10
24-10
Mistrzostwa SP71 klasy 1-6 dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:24-10-2016]
Poland,DS
blitz
26-10
26-10
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ECDiE im ks. M.Lutra
Wrocław [aktualizacja:28-10-2016]
Poland,DS
szybkie
28-10
28-10
GP Polonii Wrocław - 28.10.2016
Wrocław [aktualizacja:28-10-2016]
Poland,DS
szybkie
29-10
30-10
Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
29-10
30-10
Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-10
30-10
Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-10
29-10
Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:29-10-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-10
29-10
Turniej Szachowy z okazji 55-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze"
Oleśnica [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
szybkie
30-10
30-10
GRAMYwPLANSZOWKI.pl CHESS CUP
Wrocław [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
szybkie
30-10
30-10
TURNIEJ SZACHOWY "POD LIPAMI" W JEMIELNIE
JEMIELNO [aktualizacja:30-10-2016]
Poland,DS
szybkie
listopad 2016
02-11
02-11
Turniej eliminacyjny w SP63
Wrocław [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 4.11.2016
Wrocław [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
blitz
04-11
04-11
MISTRZOSTWA ELEKTRONICZNYCH ZAKŁADÓW NAUKOWYCH
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
szybkie
05-11
12-11
ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH
Lądek Zdrój [aktualizacja:11-11-2016]
Poland,DS
klasyczne
05-11
05-11
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:05-11-2016]
Poland,DS
szybkie
05-11
05-11
I Turniej Szachowy o Crossowy Puchar Jurka Górskiego
Głogów [aktualizacja:06-11-2016]
Poland,DS
klasyczne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Juniorki młodsze
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Orliczki
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Seniorki
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Seniorzy
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorki
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorzy
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorzy młodsi
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Młodzicy
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Młodziczki
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
06-11
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Orlicy
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Poland,DS
inne
06-11
05-03
IV Liga Wałbrzyska
Dolny Śląsk [aktualizacja:09-03-2017]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
06-11
06-11
Listopadowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:06-11-2016]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
Turniej szachowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Świdnica [aktualizacja:06-11-2016]
Poland,DS
szybkie
08-11
08-11
Licealiada Jelenia Góra 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:08-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
09-11
09-11
Gimnazjada Jelenia Góra 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:09-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
09-11
09-11
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży - eliminacje miejskie SZS Oława
Oława [aktualizacja:14-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
GIMNAZJADA - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Igrzyska Jelenia Góra 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych
Jelenia Góra [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - eliminacje miejskie SZS Oława
Oława [aktualizacja:14-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
LICEALIADA - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Mistrzostwa szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Strzelin [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-11
10-11
Turniej Szachowy z okazji święta Niepodległości Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:10-11-2016]
Poland,DS
blitz
11-11
11-11
Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016
Ząbkowice Śląskie [aktualizacja:11-11-2016]
Poland,DS
blitz
11-11
11-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:11-11-2016]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VI Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa A
Świdnica [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VI Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa C (do lat 8)
Świdnica [aktualizacja:25-11-2016]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
VI Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Grupa B (do lat 14)
Świdnica [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,DS
szybkie
12-11
12-11
IV Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich
Świdnica [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
12-11
13-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2016 - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,DS
klasyczne
12-11
13-11
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2016 - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,DS
klasyczne
12-11
12-11
VI Turniej Szachowy w PZSz w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi
Chojnów [aktualizacja:12-11-2016]
Poland,DS
szybkie
13-11
13-11
IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Nauczycieli Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Świdnica [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,DS
szybkie
13-11
13-11
IV Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego
Świdnica [aktualizacja:13-11-2016]
Poland,DS
szybkie
14-11
14-11
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał powiatowy
Oława [aktualizacja:15-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
17-11
17-11
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Długołęka Szkół Podstawowych
Długołęka [aktualizacja:17-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-11
18-11
Finał Powiatu Oławskiego - Licealiada
Oława [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-11
18-11
Finał Powiatu Oławskiego - Gimnazjada
Oława [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-11
18-11
GP Polonii Wrocław - 18.11.2016
Wrocław [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ- KL. 0 (SP71)
WROCŁAW [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:21-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW- KL. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. - KL. 3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
18-11
18-11
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZIEW.- KL. 0 (SP71)
WROCŁAW [aktualizacja:18-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
CYKL 4 PÓR ROKU: JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
Wrocław [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 1 turniej
Żarów [aktualizacja:21-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
I Indywidualne Mistrzostwa o Puchar Związka Pracodawców Polska Miedź
Legnica [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR RADY NADZORCZEJ BANK U SPÓŁDZIELCZEGO w TRZEBNICY
Trzebnica [aktualizacja:24-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Oławskie Grand Prix Juniorów 2016/2017 - Grupa A
Oława [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Oławskie Grand Prix Juniorów 2016/2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:19-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Turniej Andrzejkowy - G7 (rocznik 2009 i młodsi)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Turniej Andrzejkowy - G8 (rocznik 2008)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
19-11
19-11
Turniej Andrzejkowy - G9 (rocznik 2007)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
szybkie
20-11
20-11
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:20-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
20-11
20-11
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A
Przemków [aktualizacja:06-11-2016]
Poland,DS
szybkie
22-11
01-12
6th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wrocław [aktualizacja:09-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
23-11
23-11
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2016/17 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:25-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-11
24-11
Gimnazjada 2016/17 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:25-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-11
30-11
XXXII Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:30-11-2016]
Poland,DS
klasyczne
26-11
26-11
5. turniej Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa A - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:28-11-2016]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
5. turniej Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:28-11-2016]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
5. turniej Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:28-11-2016]
Poland,DS
szybkie
26-11
26-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:26-11-2016]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Wrocław [aktualizacja:30-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-11
28-02
Indywidualny Turniej Szachowy Zima 2016
Bolesławiec [aktualizacja:22-03-2017]
Poland,DS
klasyczne
29-11
29-11
FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ - GIMNAZJADA
Wrocław [aktualizacja:30-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
30-11
30-11
FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ - LICEALIADA
Wrocław [aktualizacja:30-11-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
30-11
30-11
Gimnazjada Strefa Jeleniogórska 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:02-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
grudzień 2016
01-12
01-12
Igrzyska Strefa Jeleniogórska 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:02-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
02-12
02-12
Grand Prix Polonii Wroclaw 2.12.2016
Wrocław [aktualizacja:02-12-2016]
Poland,DS
blitz
02-12
02-12
Licealiada Strefa Jeleniogórska 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:02-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
02-12
02-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy
Kryniczno [aktualizacja:09-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-12
03-12
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
24 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci do 16 lat Pogranicza Czesko-Polskiego.
Ścinawka Średnia [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
03-12
03-12
Tturniej Szachowy im.M.Pyrzyńskiego w Walimiu
CKiT WALIM [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
Turniej Szachowy im.M. Pyrzyńsjiego w Walimiu
Walim [aktualizacja:03-12-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
TURNIEJ SZACHOWY P15 WALIM 2016
Walim [aktualizacja:24-11-2016]
Poland,DS
szybkie
03-12
03-12
VIII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich
Kryniczno [aktualizacja:09-12-2016]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
GRAMYwPLANSZOWKI.pl SANTA CHESS CUP
Wrocław [aktualizacja:04-12-2016]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A
Przemków [aktualizacja:29-11-2016]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
Turniej Szachowy im.M. Pyrzyńsjiego w Walimiu
Walim [aktualizacja:04-12-2016]
Poland,DS
blitz
04-12
04-12
Turniej Szachowy im.M.Pyrzyńskiego w Walimiu
CKiT Walim [aktualizacja:01-12-2016]
Poland,DS
blitz
05-12
05-12
24. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej
Wrocław [aktualizacja:05-12-2016]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Szachowa Liga Klas - SP108
Wrocław [aktualizacja:08-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
09-12
09-12
KnightCafe Grand Prix 9.12.2016
Wrocław [aktualizacja:09-12-2016]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Licealiada 2016/17 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:09-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-12
10-12
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 2 turniej
Żarów [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
szybkie
10-12
10-12
II Turniej Szachowy SP w Lubinie "Barbórka 2016"
Lubin [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,DS
szybkie
10-12
11-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa A 1600 Wrocław
Wrocław [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-12
10-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa D 1000-1100 Wrocław
Wrocław [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,DS
szybkie
10-12
11-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa C 1100-1250 Wrocław
Wrocław [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-12
11-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE GRUPA B 1400 WROCŁAW
WROŁAW [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-12
11-12
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY SZACHÓW JESIEŃ 2016 - SENIOR
Wąsosz [aktualizacja:15-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
10-12
10-12
Turniej Szachowy "Barbórka 2016" - Grupa A
Lubin [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,DS
szybkie
10-12
10-12
Turniej szachowy o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie - Grupa do lat 18
Oława [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,DS
blitz
10-12
10-12
Turniej szachowy o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:10-12-2016]
Poland,DS
blitz
11-12
11-12
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY SZACHÓW JESIEŃ 2016 - JUNIOR
Wąsosz [aktualizacja:14-12-2016]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
Szachowy Turniej Mikołajkowy na Bielanach
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
Szachowy Turniej Mikołajkowy na Bielanach - Mikołaje
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
11-12
11-12
Szachowy Turniej Mikołajkowy na Bielanach - RENIFERY
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:11-12-2016]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJOWY KAMIENNA GÓRA 2016
Kamienna Góra [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-12
13-12
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-12
13-12
LICEALIADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:13-12-2016]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-12
16-12
KnightCafe Grand Prix 16.12.2016
Wrocław [aktualizacja:16-12-2016]
Poland,DS
blitz
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. - KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:16-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. - KL.3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:16-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -CHŁOPCY- KL.0 -SP71
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZIEW.- KL.0 -SP71
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY w JEMIELNIE
JEMIELNO [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
III Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
Bogatynia [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2016
Oleśnica [aktualizacja:22-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego gr. A
Jelenia Góra [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego gr. B
Jelenia Góra [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego gr. C
Jelenia Góra [aktualizacja:19-12-2016]
Poland,DS
szybkie
17-12
17-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego gr. D
Jelenia Góra [aktualizacja:17-12-2016]
Poland,DS
szybkie
22-12
22-12
Angel Care Centrum Seniora - Turniej przedświąteczny dla seniorów 2016
Wrocław [aktualizacja:22-12-2016]
Poland,DS
szybkie
23-12
23-12
Grand Prix Polonii Wrocław - 23.12.2016
Wrocław [aktualizacja:23-12-2016]
Poland,DS
blitz
27-12
30-12
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa B
Bogatynia [aktualizacja:26-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
27-12
30-12
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A
Bogatynia [aktualizacja:26-01-2017]
Poland,DS
klasyczne
27-12
31-12
Noworoczny Turniej Szachowy FIDE
Wrocław [aktualizacja:31-12-2016]
Poland,DS
klasyczneFIDE
28-12
28-12
Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa C.
Wrocław [aktualizacja:29-12-2016]
Poland,DS
szybkie
29-12
30-12
Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa A.
Wrocław [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-12
30-12
Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B.
Wrocław [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
29-12
30-12
Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa D.
Wrocław [aktualizacja:30-12-2016]
Poland,DS
klasyczne
styczeń 2015
09-01
09-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 9.01.2015
Wrocław [aktualizacja:09-01-2015]
Poland,DS
szybkie
10-01
10-01
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:11-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
Drugi Krok - 10-11.01.2015 - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:11-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
Drugi Krok - 10-11.01.2015 - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:11-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
WROCŁAW [aktualizacja:24-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
WROCŁAW [aktualizacja:24-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:24-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-01
11-01
II MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - TYTANI
WROCŁAW [aktualizacja:24-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
11-01
11-01
Turniej Szachowy WOŚP 2015 - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:11-01-2015]
Poland,DS
szybkie
11-01
11-01
Turniej Szachowy WOŚP 2015 - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:11-01-2015]
Poland,DS
szybkie
14-01
14-01
Wrocławskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Wrocław [aktualizacja:14-01-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-01
15-01
Wrocławska Gimnazjada
Wrocław [aktualizacja:15-01-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-01
15-01
Wrocławska Licealiada
Wrocław [aktualizacja:15-01-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-01
16-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 16.01.2015
Wrocław [aktualizacja:16-01-2015]
Poland,DS
szybkie
16-01
24-01
Turniej szachowy o puchar sosnowy Karpacz
Karpacz [aktualizacja:11-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
17-01
17-01
Czekoladowe Grand Prix Hetmana - II turniej
Wrocław [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
Grand Prix Juniorów 2014/15 2 turniej Grupa A
Oława [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
Grand Prix Juniorów 2014/15 2 turniej grupa B
Oława [aktualizacja:17-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
17-01
17-01
II Edycja Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - I turniej 17.01.2015
Wrocław [aktualizacja:19-01-2015]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
Obóz Szachowy - Blitz
Lewin Kłodzki [aktualizacja:21-01-2015]
Poland,DS
blitz
17-01
17-01
V Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów Grupa Młodsza
Świdnica [aktualizacja:19-01-2015]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
V Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów Grupa Starsza
Świdnica [aktualizacja:19-01-2015]
Poland,DS
szybkie
17-01
24-01
Zimowy Obóz Szachowy Klubu MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Lewin Kłodzki [aktualizacja:16-01-2015]
Poland,DS
inne
18-01
23-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa A
Lewin Kłodzki [aktualizacja:23-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
18-01
23-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa B
Lewin Kłodzki [aktualizacja:25-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
18-01
23-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa C
Lewin Kłodzki [aktualizacja:25-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
18-01
20-01
Zimowy Obóz Szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław Grupa D (I turniej)
Lewin Kłodzki [aktualizacja:20-01-2015]
Poland,DS
szybkie
19-01
19-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa A
Jelenia Góra [aktualizacja:26-01-2015]
Poland,DS
szybkie
19-01
22-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa B1
Jelenia Góra [aktualizacja:22-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-01
22-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa B2
Jelenia Góra [aktualizacja:22-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-01
22-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa C
Jelenia Góra [aktualizacja:22-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-01
19-01
Cykl Feryjnych Turniejów Szachowy na kategorię Wrocław grupa C
Wrocław [aktualizacja:05-02-2015]
Poland,DS
szybkie
20-01
20-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa A - Dzień Hetmana
Jelenia Góra [aktualizacja:20-01-2015]
Poland,DS
szybkie
20-01
21-01
Cykl Feryjnych Turniejów Szachowy na kategorię Wrocław grupa B
Wrocław [aktualizacja:21-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-01
21-01
Blitz - Środa
Lewin Kłodzki [aktualizacja:21-01-2015]
Poland,DS
blitz
21-01
23-01
Zimowy Obóz Szachowy MDK Śródmieście Wrocław Grupa D (II turniej)
Lewin Kłodzki [aktualizacja:23-01-2015]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy - Grupa A - Dzień Gońca
Jelenia Góra [aktualizacja:22-01-2015]
Poland,DS
blitz
22-01
23-01
Cykl Feryjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A
Wrocław [aktualizacja:23-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
23-01
23-01
Feryjny Turniej Szkoleniowy Blitz'a
Jelenia Góra [aktualizacja:23-01-2015]
Poland,DS
blitz
23-01
23-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 23.01.2015
Wrocław [aktualizacja:23-01-2015]
Poland,DS
szybkie
25-01
01-02
III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A
Szczytna kDuszniki Zdrój [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
25-01
01-02
III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa B
Szczytna [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
25-01
01-02
III Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
25-01
25-01
III Turniej Szacowy o Puchar DZSZACH Grupa D
Szczytna [aktualizacja:25-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
25-01
01-02
III Turniej Szacowy o Puchar DZSZACH Grupa D
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
25-01
01-02
WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Szczytna k\\ Duszniki Zdrój [aktualizacja:31-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
26-01
26-01
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:26-01-2015]
Poland,DS
szybkie
26-01
26-01
Turniej szachów szybkich-grupa B
Szczytna [aktualizacja:31-01-2015]
Poland,DS
szybkie
26-01
26-01
Tutniej szachów szybkich -grupa C
Szczytna [aktualizacja:31-01-2015]
Poland,DS
szybkie
26-01
01-02
Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa A
Wrocław [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
26-01
28-01
Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa C
Wrocław [aktualizacja:28-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-01
27-01
Turniej szachowy FERIE'2015
Żarów [aktualizacja:28-01-2015]
Poland,DS
szybkie
29-01
01-02
Zimowy Turniej Szachowy Klubu Polonia Wrocław Grupa B
Wrocław [aktualizacja:01-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
30-01
30-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 30.01.2015
Wrocław [aktualizacja:30-01-2015]
Poland,DS
szybkie
31-01
31-01
Szczytna-szachy błyskawiczne B
Szczytna [aktualizacja:31-01-2015]
Poland,DS
blitz
31-01
31-01
Szczytna-szachy błyskawiczne C
Szczytna [aktualizacja:31-01-2015]
Poland,DS
blitz
luty 2015
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
04-02
04-02
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-02-2015]
Poland,DS
szybkie
06-02
06-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 6.02.2015
Wrocław [aktualizacja:06-02-2015]
Poland,DS
blitz
07-02
07-02
I Zimowy Turniej Szachowy
Bogatynia [aktualizacja:07-02-2015]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
Pierwszy Krok - 8.02.2015
Wrocław [aktualizacja:08-02-2015]
Poland,DS
szybkie
08-02
26-04
XII Międzypowiatowa Liga Szachowa 2015
Żarów - Świdnica [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
12-02
12-02
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - finał miejski
Oława [aktualizacja:12-02-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-02
13-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 13.02.2015
Wrocław [aktualizacja:13-02-2015]
Poland,DS
szybkie
13-02
13-02
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze
Jelenia Góra [aktualizacja:14-02-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
14-02
23. OMW dla dzieci i młodzieży - 1. Turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
15-02
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-02
14-02
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - 15.02.2015 rok
Wrocław [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
14-02
22-02
IX Turniej Szachowy "Karkonosze" - GRUPA "B"
Karpacz [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-02
16-02
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-02-2015]
Poland,DS
szybkie
17-02
21-04
Szachy przy... Kawie i Herbacie
Wrocław [aktualizacja:16-02-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-02
19-02
Turniej szachów błyskawicznych przy" IX turnieju szachowym Karkonosze"
Karpacz [aktualizacja:20-02-2015]
Poland,DS
blitz
20-02
20-02
Granad Prix Polonii Wrocław - 20.02.2015
Wrocław [aktualizacja:20-02-2015]
Poland,DS
szybkie
21-02
21-02
Czekoladowe Grand Prix Hetmana - III turniej
Wrocław [aktualizacja:21-02-2015]
Poland,DS
szybkie
21-02
21-02
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
21-02
21-02
Turniej klasyfikacyjny na kategorie
Żarów [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
22-02
22-02
Pierwszy Krok - 22.02.2015
Wrocław [aktualizacja:10-03-2015]
Poland,DS
szybkie
22-02
22-02
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
22-02
22-02
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
22-02
22-02
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2015]
Poland,DS
szybkie
25-02
25-02
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Podstawowych
Jelenia Góra [aktualizacja:26-02-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-02
26-02
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Gimnazjalnych
Jelenia Góra [aktualizacja:26-02-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-02
26-02
Mistrzostwa Gimnazjum ZSF
Wałbrzych [aktualizacja:06-03-2015]
Poland,DS
szybkie
26-02
26-02
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej ZSF
Wałbrzych [aktualizacja:06-03-2015]
Poland,DS
szybkie
26-02
26-02
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej ZSF kl.I-III
Wałbrzych [aktualizacja:06-03-2015]
Poland,DS
szybkie
27-02
27-02
Drużynowe Mistrzostwa Jeleniej Góry Szkół Ponadgimnazjalnych
Jelenia Góra [aktualizacja:27-02-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-02
27-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.02.2015
Wroclaw [aktualizacja:27-02-2015]
Poland,DS
szybkie
27-02
27-02
Symultana z Arcymistrzem Bartłomiejem Heberlą 17:00-20:00
Wałbrzych [aktualizacja:27-02-2015]
Poland,DS
inne
28-02
28-02
Grand Prix Juniorów 2014/15 - turniej 3 (Grupa B)
Oława [aktualizacja:28-02-2015]
Poland,DS
szybkie
28-02
28-02
Oławskie Grand Prix Juniorów 2014/15 (Grupa A)
Oława [aktualizacja:28-02-2015]
Poland,DS
szybkie
28-02
28-02
Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachach błyskawicznych
Wałbrzych [aktualizacja:28-02-2015]
Poland,DS
blitz
28-02
28-02
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:03-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-02
28-02
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:20-03-2015]
Poland,DS
szybkie
marzec 2015
03-03
26-03
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny w MDK Świdnica
Świdnica [aktualizacja:30-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
06-03
06-03
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:06-03-2015]
Poland,DS
blitz
07-03
07-03
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DO LAT 9
Wrocław [aktualizacja:07-03-2015]
Poland,DS
szybkie
07-03
07-03
Turniej Pizzowy Na V i IV kategorię
Jelenia Góra [aktualizacja:08-03-2015]
Poland,DS
szybkie
07-03
07-03
Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - I Turniej Pizzowy
Jelenia Góra [aktualizacja:24-04-2015]
Poland,DS
szybkie
10-03
10-03
LICEALIADA - STREFA WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:11-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
11-03
11-03
GIMNAZJADA - STREFA WROCŁAWSKA
Wrocław [aktualizacja:11-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
12-03
12-03
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - STREFA WROCŁAWSKA
Wrocław [aktualizacja:12-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-03
15-03
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2015
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-03
13-03
Grand Prix Polonii Wroclaw
Wroclaw [aktualizacja:13-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-03
15-03
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-03
14-03
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-03
14-03
Grand Prix Juniorów 2014/15 - 4 turniej grupa A
Oława [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-03
14-03
Grand Prix Juniorów 2014/15 - turniej 4 grupa B
Oława [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
szybkie
14-03
14-03
Marcowy Turniej Szachowy w Głogowie Gr. A - 14.03.2015
Głogów [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-03
14-03
Marcowy Turniej Szachowy w Głogowie Gr. B Szkoły Podstawowe 14.03.2015
Głogów [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
blitz
14-03
14-03
VI Tewzadze Open 2015
Dzierżoniów [aktualizacja:14-03-2015]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
TURNIEJ SZACHOWY ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 15 03 2015
LUBIN [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:15-03-2015]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:16-03-2015]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:16-03-2015]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-03-2015]
Poland,DS
szybkie
19-03
19-03
Gimnazjada 2014/15 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:19-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
19-03
19-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2014/15 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:19-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
19-03
19-03
Licealiada 2014/15 - powiat wałbrzyski
Wałbrzych [aktualizacja:19-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
20-03
20-03
Grand Prix Polonii Wrocław 20.03.2015
Wrocław [aktualizacja:20-03-2015]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 15 Jelenia Góra 2014/2015
Jelenia Góra [aktualizacja:23-03-2015]
Poland,DS
szybkie
20-03
20-03
Turniej szachów błyskawicznych
Karpacz [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
blitz
20-03
20-03
Turniej Szachowy o MISTRZOSTWO MARCA - rocznik 2008 i młodsi
Wrocław [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
blitz
21-03
21-03
Czekoladowe Grand Prix Hetmana - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:27-04-2015]
Poland,DS
szybkie
21-03
21-03
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - IV turniej 2015 roku.
Radków [aktualizacja:24-03-2015]
Poland,DS
szybkie
21-03
22-03
OŁAWA CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:22-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-03
21-03
OŁAWA CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-03
21-03
Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa A - Open
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
szybkie
21-03
21-03
Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa B - do 14 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
szybkie
21-03
21-03
Wiosenny Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa C - do 8 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:21-03-2015]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA ŚCINAWY
ŚCINAWA [aktualizacja:22-03-2015]
Poland,DS
blitz
22-03
22-03
VI Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [aktualizacja:22-03-2015]
Poland,DS
szybkie
26-03
26-03
GIMNAZJADA - strefa wałbrzyska 2015
Ścinawka Średnia [aktualizacja:27-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-03
26-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - strefa wałbrzyska 2015
Ścinawka Średnia [aktualizacja:27-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-03
27-03
Grand Prix Polonii Wrocław 27.03.2015
Wrocław [aktualizacja:27-03-2015]
Poland,DS
szybkie
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA B
WROCŁAW [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA C
WROCŁAW [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA D
WROCŁAW [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E
WROCŁAW [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-03
29-03
II OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA RR
WROCŁAW [aktualizacja:30-03-2015]
Poland,DS
klasyczne
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:29-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
23. OMW dla dzieci i młodzieży - II Turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:31-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
Złota Wieża - finał powiatowy OPEN
Oława [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
28-03
28-03
Złota Wieża - finał powiatowy U18
Oława [aktualizacja:28-03-2015]
Poland,DS
szybkie
kwiecień 2015
10-04
10-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.04.2015 - BLITZ
Wrocław [aktualizacja:10-04-2015]
Poland,DS
blitz
11-04
11-04
II Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:11-04-2015]
Poland,DS
szybkie
11-04
11-04
Kwietniowy Turniej Szachowyu w MOK Głogów - OPEN
Głogów [aktualizacja:12-04-2015]
Poland,DS
szybkie
11-04
11-04
Kwietniowy Turniej w MOK Głogów - Szkoły Podstawowe
Głógów [aktualizacja:12-04-2015]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2015]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2015]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2015]
Poland,DS
szybkie
16-04
16-04
I Miejski Turniej Szachowy Klas I-III SP 12 Głogów
Głogów [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,DS
blitz
17-04
17-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.04.2015
Wrocław [aktualizacja:17-04-2015]
Poland,DS
szybkie
18-04
19-04
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:20-04-2015]
Poland,DS
klasyczne
18-04
19-04
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:23-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
18-04
18-04
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2015 - kobiety; juniorzy młodsi
Żarów [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,DS
szybkie
18-04
18-04
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2015 - seniorzy; juniorzy starsi
Żarów [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,DS
szybkie
18-04
18-04
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,DS
szybkie
18-04
18-04
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:18-04-2015]
Poland,DS
szybkie
20-04
20-04
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:20-04-2015]
Poland,DS
szybkie
21-04
16-06
Szachy przy... "Kawie i Herbacie" w KSz Polonia Wrocław - III edycja
Wrocław [aktualizacja:23-06-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
21-04
27-04
Wiosenny Turniej Kołowy o Puchar Prezesa Klubu
Bogatynia [aktualizacja:30-04-2015]
Poland,DS
klasyczne
24-04
24-04
Granad Prix Polonii Wrocław - 24.04.2015
Wrocław [aktualizacja:24-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:25-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:25-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
23. OMW dla dzieci i młodzieży - III Turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:25-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
IV WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY UCZNIÓW DO LAT 16 - I EDYCJA
Wałbrzych [aktualizacja:25-04-2015]
Poland,DS
szybkie
25-04
26-04
Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - II Turniej Czekoladowy
Jelenia Góra [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
klasyczne
26-04
26-04
Czekoladowe Grand Prix Hetmana - V turniej
Wrocław [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
szybkie
26-04
26-04
Czekoladowy Turniej Rodziców
Jelenia Góra [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
szybkie
27-04
27-04
GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:27-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-04
27-04
IGRZYSKA MŁODZIEŻ SZKOLNEJ - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:27-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-04
27-04
LICEALIADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:27-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
maj 2015
01-05
03-05
Turniej o Złotą Iglicę 2015 - grupa A
Wrocław [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
01-05
01-05
Turniej o Złotą Iglicę 2015 - grupa D
Wrocław [aktualizacja:02-05-2015]
Poland,DS
szybkie
02-05
02-05
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - 02.05.2015 rok
Ścinawka Średnia [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,DS
szybkie
02-05
03-05
Turniej o Złotą Iglicę - grupa C
Wrocław [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
02-05
03-05
Turniej o Złotą Iglicę 2015 - grupa B
Wrocław [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja
Żarów [aktualizacja:03-05-2015]
Poland,DS
szybkie
08-05
08-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 8.05.2015 - BLITZ
Wroclaw [aktualizacja:09-05-2015]
Poland,DS
blitz
09-05
09-05
Majowy Turniej Szachowy w MOK Głogów - OPEN
Głógów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
09-05
Majowy Turniej Szachowy w MOK Głogów - Szkoły Podstawowe
Głogów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 10
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 12
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 14
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 16-18
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - chłopcy do lat 8
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta 14-16-18 lat
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 10
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 12
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
09-05
10-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - dziewczęta do lat 8
Żarów [aktualizacja:10-05-2015]
Poland,DS
szybkie
11-05
11-05
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 5. Turniej
Wrocław [aktualizacja:11-05-2015]
Poland,DS
szybkie
15-05
15-05
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:15-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
17-05
8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 11 i do lat 14
Wrocław [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-05
17-05
8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 14
Wrocław [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-05
16-05
8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
17-05
8 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 9
Wrocław [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-05
16-05
Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - juniorki młodsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - juniorki starsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - juniorzy młodsi
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - juniorzy starsi
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - kobiety
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa Województwa LZS - seniorzy
Ścinawka Średnia [aktualizacja:17-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:16-05-2015]
Poland,DS
szybkie
20-05
20-05
II. Puchar Wrocławskiej Wieży
Wrocław [aktualizacja:21-05-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
21-05
21-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.05.2015
Wrocław [aktualizacja:21-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
GP 5 grupa A
Oława [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
Grand Prix Juniorów 2014/15 - turniej V (grupaB)
Oława [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
IV WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY UCZNIÓW DO LAT 16 - II EDYCJA
Wałbrzych [aktualizacja:24-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Chłopcy (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
blitz
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Chłopcy (8-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:28-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Chłopcy (9-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Dziewczęta (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
blitz
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Dziewczęta (8-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
szybkie
23-05
23-05
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2015 - Dziewczęta (9-latki)
Jelenia Góra [aktualizacja:23-05-2015]
Poland,DS
szybkie
26-05
26-05
Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Kornela Makuszyńskiego - grupa A
Polkowice [aktualizacja:26-05-2015]
Poland,DS
szybkie
26-05
26-05
Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Kornela Makuszyńskiego - grupa B
Polkowice [aktualizacja:26-05-2015]
Poland,DS
szybkie
29-05
29-05
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:29-05-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Grand Prix Juniorów 2014/15 - turniej 6 grupa B
Oława [aktualizacja:30-05-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Grupa A 6 turniej
Oława [aktualizacja:31-05-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Liga legnicko-jeleniogórska
Legnica [aktualizacja:28-05-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
30-05
30-05
Liga legnicko-jeleniogórska
Legnica [aktualizacja:30-05-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
30-05
30-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci do lat 7 na rok 2015 - Chłopcy
Wrocław [aktualizacja:02-06-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Dzieci do lat 7 na rok 2015 - Dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:31-05-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Turniej Wrocławskiego Krasnala - 30.05.2015 - Grupa A - do lat 16
Wrocław [aktualizacja:01-06-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Turniej Wrocławskiego Krasnala - 30.05.2015 - Grupa B - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:30-05-2015]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Turniej Wrocławskiego Krasnala - 30.05.2015 - Grupa C - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:31-05-2015]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
Czekoladowe Grand Prix Hetmana - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:31-05-2015]
Poland,DS
szybkie
31-05
01-05
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jemielno
Jemielno [aktualizacja:29-05-2015]
Poland,DS
szybkie
czerwiec 2015
01-06
01-06
TURNIEJ SZACHOWY "DZIEŃ DZIECKA 2015"
Kamienna Góra [aktualizacja:03-06-2015]
Poland,DS
szybkie
02-06
02-06
Szkolny Turniej Blitz'a w SP 10
Jelenia Góra [aktualizacja:09-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
03-06
03-06
Szkolny Turniej Blitz'a w SP 11
Jelenia Góra [aktualizacja:09-06-2015]
Poland,DS
blitz
05-06
05-06
Czekoladowe Gran Prix Hetmana - VII turniej - FINAŁ CYKLU
Wrocław [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
Grand Prix Polonii Wrocław - 5.06.2015
Wrocław [aktualizacja:05-06-2015]
Poland,DS
blitz
05-06
05-06
Turniej Blitzowy przy 4th Open Polish Shogi Championship
Wrocław [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
inne
06-06
07-06
4th Open Polish Shogi Championship
Wrocław [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
inne
06-06
06-06
CYKL 4 PÓR ROKU Lato Turniej Szachowy do lat 9 Wrocław
Wrocław [aktualizacja:06-06-2015]
Poland,DS
szybkie
06-06
07-06
Turniej DRUGI KROK - grupa A i grupa B
Wrocław [aktualizacja:07-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
07-06
07-06
Lubin- TURNIEJ SZACHOWY na Festynie Rodzinnym w parafii św. M.M. Kolbe na Przylesiu
Lubin [aktualizacja:07-06-2015]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Turniej szachowy z okazji Dni Żarowa
Żarów [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
szybkie
08-06
08-06
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
szybkie
08-06
08-06
Szkolny Turniej Blitz'a w SP 6
Jelenia Góra [aktualizacja:09-06-2015]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
blitz
08-06
08-06
V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:08-06-2015]
Poland,DS
blitz
09-06
09-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 105 gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:10-06-2015]
Poland,DS
szybkie
09-06
09-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo SP 105 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:10-06-2015]
Poland,DS
szybkie
10-06
10-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
blitz
10-06
10-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka ch
Świdnica [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
IV Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej chłopcy
Świdnica [aktualizacja:13-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
11-06
11-06
IV Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:13-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
11-06
11-06
IV Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej Gimnazjum
Świdnica [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
MISTRZOSTWA ZERÓWEK SP 71 - PIĘCIOLATKI - CHŁOPCY
WROCŁAW [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
MISTRZOSTWA ZERÓWEK SP 71 - PIĘCIOLATKI - DZIEWCZYNKI
WROCŁAW [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
MISTRZOSTWA ZERÓWEK SP 71 - SZEŚCIO I SIEDMIOLATKI - CHŁOPCY
WROCŁAW [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
MISTRZOSTWA ZERÓWEK SP 71 - SZEŚCIO I SIEDMIOLATKI - DZIEWCZYNKI
WROCŁAW [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
V Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka ch
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
11-06
11-06
V Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka dz
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
12-06
12-06
Grand Prix Polonii Wrocław - 12.06.2015
Wrocław [aktualizacja:12-06-2015]
Poland,DS
szybkie
12-06
12-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda chłopcy
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
12-06
12-06
III Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda dziewczynki
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
12-06
14-06
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików ( DS+LU) chłopcy
Szczytna [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
12-06
14-06
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików ( DS-LU) - dziewczęta
Szczytna [aktualizacja:23-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
12-06
12-06
VII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
13-06
13-06
41. DNI KAMIENNEJ GÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:13-06-2015]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
41. DNI KAMIENNEJ GÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
III Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
szybkie
13-06
14-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:16-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
13-06
14-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa B (Dziewczynki)
Oława [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
13-06
14-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa C (1400)
Oława [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
13-06
14-06
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:16-06-2015]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - III Turniej Lodowy
Jelenia Góra [aktualizacja:13-06-2015]
Poland,DS
blitz
14-06
14-06
Turniej Lodowy dla dzieci - gr. Śmietankowa
Jelenia Góra [aktualizacja:17-06-2015]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
Turniej Lodowy dla dzieci - gr. Czekoladowa
Jelenia Góra [aktualizacja:17-06-2015]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
Turniej Lodowy dla dzieci - gr. Truskawkowa
Jelenia Góra [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY
Wrocław [aktualizacja:14-06-2015]
Poland,DS
szybkie
15-06
15-06
I Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra chłopcy
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
15-06
15-06
I Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:15-06-2015]
Poland,DS
blitz
15-06
17-06
III Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Grupa A
Świdnica [aktualizacja:25-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
16-06
16-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14 ch
Świdnica [aktualizacja:16-06-2015]
Poland,DS
blitz
16-06
16-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 14 dz
Świdnica [aktualizacja:16-06-2015]
Poland,DS
blitz
17-06
17-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka chłopcy
Świdnica [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
17-06
17-06
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
18-06
21-06
30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa C - Młodzicy
Wrocław [aktualizacja:21-06-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-06
21-06
30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa D - Juniorzy
Wrocław [aktualizacja:21-06-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-06
18-06
II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 chłopcy
Świdnica [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1 dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl ch I-III
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl ch IV-VI
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl dziewczęta
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
blitz
19-06
21-06
30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa A - SMERFY
Wrocław [aktualizacja:24-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-06
21-06
30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [aktualizacja:21-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-06
21-06
30. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [aktualizacja:22-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-06
19-06
Grand Prix Polonii Wrocław - 19.06.2015
Wrocław [aktualizacja:19-06-2015]
Poland,DS
szybkie
19-06
19-06
V Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy ch
Świdnica [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
blitz
19-06
19-06
V Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy dz
Świdnica [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
blitz
20-06
20-06
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
szybkie
20-06
20-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 10
Wrocław [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
blitz
20-06
20-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 14
Wrocław [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
blitz
20-06
20-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 18
Wrocław [aktualizacja:20-06-2015]
Poland,DS
blitz
20-06
20-06
Turniej Klasyfikacyjny w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:22-06-2015]
Poland,DS
szybkie
21-06
21-06
Weekend z szachami w JCK - KLS Piechowice
Jelenia Góra [aktualizacja:01-07-2015]
Poland,DS
szybkie
22-06
23-06
III Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Grupa B
Świdnica [aktualizacja:25-06-2015]
Poland,DS
szybkie
22-06
22-06
Legniczanie daja mata
Legnica [aktualizacja:25-06-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-06
26-06
Grand Prix Polonii Wrocław 26.06.2015 - FINAŁ A
Wrocław [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,DS
szybkie
26-06
26-06
Grand Prix Polonii Wrocław 26.06.2015 - FINAŁ B + FINAŁ C
Wrocław [aktualizacja:26-06-2015]
Poland,DS
szybkie
27-06
28-06
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:28-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-06
28-06
O.T.Szachowy Lato-2015
Wąsosz [aktualizacja:02-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
27-06
27-06
O.T.Szachowy Lato-2015 Junior
Wąsosz [aktualizacja:02-07-2015]
Poland,DS
szybkie
28-06
05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VIII Turniej Szachowy "Sudety 2015"
Szklarska Poręba [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
28-06
05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VIII Turniej Szachowy "Sudety 2015"
Szklarska Poręba [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
29-06
29-06
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa C
Wrocław [aktualizacja:29-06-2015]
Poland,DS
klasyczne
29-06
01-07
Turniej Szachowy w ramach Letniej Półkolonii MDK
Świdnica [aktualizacja:07-07-2015]
Poland,DS
szybkie
30-06
01-07
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B
Wrocław [aktualizacja:01-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
lipiec 2015
01-07
01-07
Turniej Błyskawiczny na obozie szachowym w Szklarskiej Porębie
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-07-2015]
Poland,DS
blitz
01-07
01-07
Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju SUDETY 2015
Szklarska Poręba [aktualizacja:02-07-2015]
Poland,DS
blitz
02-07
03-07
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A
Wrocław [aktualizacja:04-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
03-07
09-07
10. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN A
Wrocław [aktualizacja:12-07-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-07
09-07
10. Międzynarodowy Turnieju Klubu Szachowego Polonia Wrocław - OPEN B
Wrocław [aktualizacja:09-07-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-07
03-07
Turniej szachów szwedzkich (kloca) przy turnieju szachowym SUDETY 2015
Szklarska Poręba [aktualizacja:03-07-2015]
Poland,DS
blitz
05-07
05-07
Wrocławski Festiwal Szachowy - turniej szachów szybkich
Wrocław [aktualizacja:14-07-2015]
Poland,DS
szybkie
05-07
05-07
XVII TURNIEJ SZACHOWY PARAFII CZARNY BÓR "POD BOREM"
Czarny Bór [aktualizacja:05-07-2015]
Poland,DS
szybkie
08-07
08-07
Wrocławski Festiwal Szachowy - turniej szachów błyskawicznych
Wrocław [aktualizacja:08-07-2015]
Poland,DS
blitz
09-07
20-07
Letni Obóz Szachowy MDK Śródmieście Wrocław
Sokołowsko [aktualizacja:09-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
09-07
09-07
Obóz szachowy w Sokołowsku - blitz
Sokołowsko [aktualizacja:09-07-2015]
Poland,DS
blitz
10-07
20-07
Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa A
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-07
20-07
Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa B
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-07
20-07
Obóz Szachowy w Sokołowsku - Grupa C
Sokołowsko [aktualizacja:12-07-2015]
Poland,DS
szybkie
12-07
12-07
Turniej Handicapowy w Sokołowsku
Sokołowsko [aktualizacja:12-07-2015]
Poland,DS
blitz
13-07
16-07
Obóz Szachowy w Sokołowsku Grupa C - II turniej
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2015]
Poland,DS
szybkie
15-07
15-07
Turniej Szachów Fischera - Grupa A
Sokołowsko [aktualizacja:15-07-2015]
Poland,DS
blitz
15-07
15-07
Turniej Szachów Fischera - Grupa B
Sokołowsko [aktualizacja:15-07-2015]
Poland,DS
blitz
16-07
19-07
KURS INSTRUKTORSKI - WROCŁAW 16-19.07.2015
Wrocław [aktualizacja:12-07-2015]
Poland,DS
inne
16-07
16-07
Obóz szachowy w Sokołowsku - Blitz kołowy
Sokołowsko [aktualizacja:16-07-2015]
Poland,DS
blitz
17-07
17-07
BLITZ during European Youth Team Chess Championship 2015
Karpacz [aktualizacja:17-07-2015]
Poland,DS
blitz
17-07
18-07
III Festiwal Szachowy Żarów'2015 - Turniej klasyfikacyjny dla juniorów
Żarów [aktualizacja:19-07-2015]
Poland,DS
klasyczne
18-07
18-07
III Festiwal Szachowy Żarów'2015 - Turniej szachów błyskawicznych
Żarów [aktualizacja:19-07-2015]
Poland,DS
blitz
18-07
18-07
Sokołowsko 2015 - Blitz
Sokołowsko [aktualizacja:18-07-2015]
Poland,DS
blitz
19-07
19-07
III Festiwal Szachowy Żarów'2015 - Turniej szachów szybkich
Żarów [aktualizacja:19-07-2015]
Poland,DS
szybkie
19-07
19-07
Turniej Kloca - Sokołowsko 2015
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2015]
Poland,DS
blitz
sierpień 2015
05-08
05-08
Pożeganie wakacji - Blitz
Oława [aktualizacja:20-08-2015]
Poland,DS
blitz
11-08
12-08
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B
Wrocław [aktualizacja:10-08-2015]
Poland,DS
klasyczne
13-08
14-08
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię
Wrocław [aktualizacja:22-08-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-08
30-08
www.oboz-szachowy.pl
Polanica Zdrój [aktualizacja:15-05-2015]
Poland,DS
klasyczne
20-08
20-08
www.oboz-szachowy.pl Turniej P-15
Polanica [aktualizacja:22-08-2015]
Poland,DS
szybkie
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-08
30-08
51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [aktualizacja:04-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
21-08
30-08
51th Akiba Rubinstein Chess Festival - GM Tournament
Polanica-Zdrój [aktualizacja:30-08-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
22-08
23-08
Kurs sędziowski na klasy okręgowe - Polanica-Zdrój
Polanica-Zdrój [aktualizacja:18-08-2015]
Poland,DS
inne
22-08
22-08
Turniej Blitza - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój [aktualizacja:22-08-2015]
Poland,DS
blitz
24-08
24-08
Blitz Zdrowotny - 24.08.2015
Polanica-Zdrój [aktualizacja:24-08-2015]
Poland,DS
blitz
24-08
24-08
Kameralny Blitz w Kawiarni Szachowej
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2015]
Poland,DS
blitz
24-08
24-08
Turniej Szachowy nr.2 -impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2015]
Poland,DS
blitz
25-08
25-08
Blitz Nocny w Kawiarni Europa
Polanica-Zdrój [aktualizacja:26-08-2015]
Poland,DS
blitz
26-08
26-08
Turniej Szachów Szybkich nr.4-imprezatowarzysząca 51 Memoriałowi A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój [aktualizacja:26-08-2015]
Poland,DS
szybkie
26-08
26-08
Wieczorny Blitz w Hotelu Sara
Polanica-Zdrój [aktualizacja:26-08-2015]
Poland,DS
blitz
27-08
27-08
Zdrowotny Blitz II w Sanatorium Polanica
Polanica-Zdrój [aktualizacja:27-08-2015]
Poland,DS
blitz
28-08
28-08
Turniej Szachów Szybkich - impreza towarzysząca 51.Memoriałowi A.Rubinsteina
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2015]
Poland,DS
szybkie
29-08
29-08
Kameralny Blitz w Kawiarni Szachowej
Polanica-Zdrój [aktualizacja:29-08-2015]
Poland,DS
blitz
wrzesień 2015
05-09
05-09
WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - OPEN
Wrocław [aktualizacja:06-09-2015]
Poland,DS
szybkie
05-09
05-09
Wrześniowy Turniej Szachowy w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:29-08-2015]
Poland,DS
szybkie
06-09
06-09
WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:06-09-2015]
Poland,DS
szybkie
06-09
06-09
WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:06-09-2015]
Poland,DS
szybkie
06-09
06-09
WEEKEND SZACHOWY W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ - do lat 16
Wrocław [aktualizacja:06-09-2015]
Poland,DS
szybkie
06-09
06-09
XXXVII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora PGE GiEK Odddział Elektrownia Turów
Bogatynia [aktualizacja:06-09-2015]
Poland,DS
szybkie
08-09
08-09
Blitz Wieczorny podczas II Ligi Szachowej
Jastrzębia Góra [aktualizacja:09-09-2015]
Poland,DS
blitz
12-09
12-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:12-09-2015]
Poland,DS
szybkie
12-09
13-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2015 - Grupa A
Oława [aktualizacja:13-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
12-09
13-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2015 - Grupa B
Oława [aktualizacja:13-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
12-09
12-09
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-09-2015]
Poland,DS
szybkie
12-09
12-09
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-09-2015]
Poland,DS
szybkie
13-09
13-09
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC - Grupa OPEN'
Oława [aktualizacja:13-09-2015]
Poland,DS
szybkie
14-09
14-09
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 7. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-09-2015]
Poland,DS
szybkie
15-09
24-09
5th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wroclaw [aktualizacja:24-09-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-09
16-09
XIX Spartakiada Państwowej Inspekcji Pracy - Szachy
Wrocław [aktualizacja:16-09-2015]
Poland,DS
blitz
19-09
24-04
Drużynowe Mistrzosta Dolnego Śląska - III Liga
Dolny Śląsk [aktualizacja:26-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy 15-17 lat
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 11
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 13
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 9
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta 13-15-17 lat
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 9
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
19-09
20-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat11
Żarów [aktualizacja:20-09-2015]
Poland,DS
klasyczne
25-09
25-09
Grand Prix Polonii Wrocław - 25.09.2015
Wrocław [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
26-09
24-10
Międzypowiatowe Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Okręgu Kłodzkiego
Okręg Kłodzki [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
26-09
26-09
VII Memoriał im. Stanisława Sobolewskiego
Strzelin [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
26-09
26-09
X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN ABSOLWENCI
WROCŁAW [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
26-09
26-09
X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN UCZNIOWIE
WROCŁAW [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
26-09
26-09
X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN JUNIORSKI
WROCŁAW [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
26-09
26-09
X MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN SENIORSKI
WROCŁAW [aktualizacja:26-09-2015]
Poland,DS
szybkie
27-09
27-09
II Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:28-09-2015]
Poland,DS
inne
październik 2015
02-10
02-10
Grand Prix Polonii Wrocław 02.10.2015
Wrocław [aktualizacja:02-10-2015]
Poland,DS
blitz
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3+4
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.5
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.6
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 2+3
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
02-10
02-10
Październikowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
03-10
04-10
IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A (FIDE do 2199)
Żarów [aktualizacja:04-10-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
03-10
04-10
IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. B
Żarów [aktualizacja:04-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
03-10
03-10
IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. C
Żarów [aktualizacja:03-10-2015]
Poland,DS
szybkie
03-10
04-10
Turniej Owocowy dla IV i V kategorii
Jelenia Góra [aktualizacja:04-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
03-10
03-10
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-10-2015]
Poland,DS
szybkie
03-10
03-10
XIV Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 6 turniej
Bogatynia [aktualizacja:06-10-2015]
Poland,DS
szybkie
03-10
04-10
Złoty Jelonek Grand Prix 2015 - IV Turniej Owocowy
Jelenia Góra [aktualizacja:04-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-10
05-10
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej
Wrocław [aktualizacja:05-10-2015]
Poland,DS
szybkie
05-10
05-10
SENIORIADA
Wrocław [aktualizacja:05-10-2015]
Poland,DS
szybkie
09-10
09-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 25.09.2015
Wrocław [aktualizacja:11-10-2015]
Poland,DS
szybkie
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - C11
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - C13
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - D11
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPJ - D13
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczne
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C09
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
10-10
16-10
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D09
Przesieka [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
10-10
10-10
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:12-10-2015]
Poland,DS
szybkie
10-10
10-10
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:11-10-2015]
Poland,DS
szybkie
10-10
10-10
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - V turniej
Wrocław [aktualizacja:12-10-2015]
Poland,DS
szybkie
15-10
06-11
Turniej BOK-MCC na IV kategorię / III kategorie
Boleslawiec [aktualizacja:10-11-2015]
Poland,DS
szybkie
16-10
16-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 16.10.2015
Wrocław [aktualizacja:16-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
23. OMW dla dzieci i młodzieży - IV Turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska w szachach błyskawicznych
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:17-10-2015]
Poland,DS
blitz
23-10
23-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 23.10.2015
Wrocław [aktualizacja:23-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
25-10
IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa A (do lat 18)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
25-10
IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa B (do lat 14)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
25-10
IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa C (do lat 12)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
25-10
IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa D (do lat 10)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2015 - Amatorzy
Jelenia Góra [aktualizacja:24-10-2015]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2015 - Zawodowcy
Jelenia Góra [aktualizacja:24-10-2015]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IX Kongres Jana Zukertorta - Grupa E (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2015]
Poland,DS
szybkie
30-10
30-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 30.10.2015
Wrocław [aktualizacja:30-10-2015]
Poland,DS
szybkie
listopad 2015
02-11
03-11
Jesienny Blitz w BOK MCC turniej nr 1
Bolesławiec [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
blitz
06-11
06-11
Grand Prix Polonii Wrocław
Wrocław [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
blitz
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.3
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.4
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.5
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL.6
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.0+1
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.2+3
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.4
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL.5+6
WROCŁAW [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
06-11
06-11
Otwarty Turniej Szachowy Gminy Leśna
Stankowice [aktualizacja:06-11-2015]
Poland,DS
szybkie
07-11
07-11
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,DS
szybkie
07-11
06-03
IV Liga Szachowa - okręg wrocławski i odwrocławski
Dolny Śląsk [aktualizacja:06-03-2016]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
07-11
08-11
Klasyfikacyjny Turniej Szachów Klasycznych w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:09-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
07-11
07-11
TURNIEJ CZEKOLADOWY DLA DZIECI w ramach obchodów 70-lecia klubu WKS HETMAN
Wrocław [aktualizacja:07-11-2015]
Poland,DS
szybkie
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 11 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 13 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 15 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 17 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorki do 9 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 11 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 13 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 15 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 17 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
14-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2015 - juniorzy do 9 lat
Szklarska Poręba [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
09-11
09-11
Blitz w MCC Bolesławiec 9.11.2015 gr A
Bolesławiec [aktualizacja:09-11-2015]
Poland,DS
blitz
09-11
09-11
Blitz w MCC Bolesławiec 9.11.2015 gr B
Bolesławiec [aktualizacja:09-11-2015]
Poland,DS
blitz
09-11
09-11
Mistrzostwa Gimnazjum Nr2 w Lubinie w szachach
Lubin [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
10-11
10-11
Turniej szachów błyskawicznych przy półfinale MP juniorów
Szklarska Poręba [aktualizacja:10-11-2015]
Poland,DS
blitz
11-11
11-11
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCIO 11 LISTOPADA
Kamiena Góra [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - G7 (rocznik 2008 i młodsze)
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - G8 (rocznik 2007)
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - G9 (rocznik 2006)
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - OPEN (rocznikI 2002-2005)
Jelenia Góra [aktualizacja:11-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa A
Świdnica [aktualizacja:12-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa B
Świdnica [aktualizacja:12-11-2015]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa C
Świdnica [aktualizacja:12-11-2015]
Poland,DS
szybkie
12-11
12-11
Jesienny blitz w MCC turniej 2
Bolesławiec [aktualizacja:13-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
13-11
13-11
Grand Prix Polonii Wrocław 13.11.2015
Wrocław [aktualizacja:13-11-2015]
Poland,DS
szybkie
13-11
13-11
Mistrzostwa szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Strzelin [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
14-11
14-11
*****4 PORY ROKU: Jesień turniej dla dzieci do lat 9*****
Wrocław [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,DS
szybkie
14-11
14-11
V Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi
Chojnów [aktualizacja:15-11-2015]
Poland,DS
szybkie
14-11
15-11
Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa A - turniej z okazji 70-lecia Wrocławskie
Wrocław [aktualizacja:15-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-11
15-11
Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa B - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [aktualizacja:15-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-11
15-11
Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa C - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [aktualizacja:15-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
14-11
14-11
Wyścig po kategorie w Hetmanie - grupa D - turniej z okazji 70-lecia
Wrocław [aktualizacja:14-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
15-11
15-11
III Turniej Szachowy o Pucharze Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy
Trzebnica [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
szybkie
15-11
24-04
IV LIGA WAŁBRZYSKA
Okreg Wałbrzyski [aktualizacja:11-04-2016]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
16-11
16-11
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9. Turniej
Wrocław [aktualizacja:16-11-2015]
Poland,DS
szybkie
16-11
16-11
Blitz w BOK-MCC turniej 3
Bolesławiec [aktualizacja:17-11-2015]
Poland,DS
blitz
16-11
16-11
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie
Lubin [aktualizacja:20-11-2015]
Poland,DS
szybkie
19-11
25-11
31st International Chess Tournament Voivoda Cup
Legnica [aktualizacja:25-11-2015]
Poland,DS
klasyczne
20-11
20-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 20.11.2015
Wrocław [aktualizacja:20-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA E
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
23. OMW dla dzieci i młodzieży - V Turniej - GRUPA F
Wrocław [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
Grand Prix MGLKs Oława 2015/16 - 1 turniej Grupa A
Oława [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
Grand Prix MGLKs Oława 2015/16 - 1 turniej Grupa B
Oława [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
21-11
21-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:21-11-2015]
Poland,DS
szybkie
22-11
22-11
TURNIEJ CZEKOLADOWY DLA DZIECI - 70 lat klubu WKS HETMAN
Wrocław [aktualizacja:22-11-2015]
Poland,DS
szybkie
23-11
23-11
Blitz w BOK-MCC turniej 5
Bolesławiec [aktualizacja:24-11-2015]
Poland,DS
blitz
23-11
23-11
Poniedziałkowy Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,DS
blitz
26-11
26-11
Blitz w BOK-MCC turniej 6
Bolesławiec [aktualizacja:26-11-2015]
Poland,DS
blitz
26-11
26-11
Mistrzostwa Gminy Długołęka Szkół Podstawowych
Długołęka [aktualizacja:26-11-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-11
27-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.11.2015
Wrocław [aktualizacja:27-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
III Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
III Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa A OPEN
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa B do 14 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach - Grupa C - do 8 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
Turniej Jubileuszowy 35 lat MUKS MDK Śródmieście Wrocław
Wrocław [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
V Memoriał Mariana Pyrzyńskiego
Szczawno-Zdrój [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
I Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich
Legnica [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
29-11
29-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:29-11-2015]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:01-12-2015]
Poland,DS
szybkie
30-11
30-11
2. Poniedziałkowy Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:01-12-2015]
Poland,DS
blitz
30-11
30-11
Blitz w BOK-MCC turniej 7
Bolesławiec [aktualizacja:30-11-2015]
Poland,DS
blitz
30-11
30-11
Poniedziałkowy Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:28-11-2015]
Poland,DS
blitz
grudzień 2015
04-12
06-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa A normy na I i KM
Wrocław [aktualizacja:03-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
04-12
04-12
Grand Prix Polonii Wrocław - 4.12.2015
Wrocław [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
blitz
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 4+5
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
IV WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2015]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Dolnoslaskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,DS
szybkie
05-12
06-12
MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY W DZIEĆMOROWICACH k/Wałbrzycha
Dziećmorowice k. Wałbrzycha [aktualizacja:06-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
05-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci-szkoła podstawowa i młodsi
Lubin [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
VII Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich
Kryniczno [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,DS
szybkie
05-12
06-12
Wyścig po kategorie w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
05-12
Wyścig po kategorie w Hetmanie - GRUPA D - 1000-1100 PZSzach
Wrocław [aktualizacja:05-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
06-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa B 1600
Wrocław [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
06-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa C 1400
Wrocław [aktualizacja:06-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
06-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa D 1100-1250
Wrocław [aktualizacja:06-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
05-12
05-12
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE grupa E 1000
Wrocław [aktualizacja:08-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
07-12
07-12
23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10. Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-12-2015]
Poland,DS
szybkie
11-12
11-12
Grand Prix Polonii Wrocław - 11.12.2015
Wrocław [aktualizacja:11-12-2015]
Poland,DS
szybkie
12-12
12-12
Barbórka 2015 - grupa Open
Lubin [aktualizacja:14-12-2015]
Poland,DS
blitz
12-12
12-12
Barbórka 2015 - szkoły podstawowe gr. A
Lubin [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
blitz
12-12
12-12
Barbórka 2015 - szkoły podstawowe gr. B
Lubin [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
blitz
12-12
12-12
CYKL 4 PÓR ROKU Zima finał cyklu!!
Wrocław [aktualizacja:15-12-2015]
Poland,DS
szybkie
12-12
12-12
Puchar Prezesa SM Odra - juniorzy młodsi
Oława [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,DS
szybkie
12-12
12-12
Puchar Prezesa SM Odra - seniorzy + juniorzy starsi
Oława [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,DS
szybkie
12-12
12-12
Turniej Czekoladowy - 12.12.2015r. na 70 lat Klubu
Wrocław [aktualizacja:12-12-2015]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
II Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży G7
Bogatynia [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
II Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży OPEN
Bogatynia [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa A (do lat 16) - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do lat 12) - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa C (do lat 8) - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:13-12-2015]
Poland,DS
szybkie
14-12
14-12
Poniedziałkowy blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:19-12-2015]
Poland,DS
blitz
19-12
20-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa A
Oława [aktualizacja:11-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-12
20-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa B
Oława [aktualizacja:11-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-12
19-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa OPEN
Oława [aktualizacja:19-12-2015]
Poland,DS
szybkie
19-12
30-12
OTWARTE MISTRZOSTWA HETMANA Z OKAZJI 70-LECIA KLUBU
Wrocław [aktualizacja:03-01-2016]
Poland,DS
klasyczne
19-12
19-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - G10
Jelenia Góra [aktualizacja:18-12-2015]
Poland,DS
szybkie
19-12
19-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - G12
Jelenia Góra [aktualizacja:19-12-2015]
Poland,DS
szybkie
19-12
19-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - G7
Jelenia Góra [aktualizacja:31-12-2015]
Poland,DS
szybkie
19-12
19-12
Turniej z okazji Świąt Bożego Narodzenia o Puchar Marszałka Dolnośląskiego - G8
Jelenia Góra [aktualizacja:31-12-2015]
Poland,DS
szybkie
20-12
20-12
OŁAWA WINTER CHESS CLASSIC - Grupa OPEN NIEDZIELNY
Oława [aktualizacja:11-01-2016]
Poland,DS
szybkie
20-12
20-12
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2015
Oleśnica [aktualizacja:20-12-2015]
Poland,DS
szybkie
21-12
21-12
Poniedziałkowy blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:19-12-2015]
Poland,DS
blitz
23-12
23-12
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY KAMIENNA GÓRA
Kamienna Góra [aktualizacja:23-12-2015]
Poland,DS
szybkie
27-12
30-12
VIII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A
Bogatynia [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,DS
klasyczneFIDE
27-12
30-12
VIII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" GRUPA B
Bogatynia [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
28-12
28-12
Turniej Noworoczny 2015 - grupa C
Wrocław [aktualizacja:28-12-2015]
Poland,DS
szybkie
29-12
30-12
Turniej Noworoczny 2015 - grupa A
Wrocław [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
29-12
30-12
Turniej Noworoczny 2015 - grupa B
Wrocław [aktualizacja:30-12-2015]
Poland,DS
klasyczne
styczeń 2014
09-01
09-01
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Oława [aktualizacja:11-01-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
10-01
10-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.01.2014
Wrocław [aktualizacja:31-01-2014]
Poland,DS
szybkie
11-01
11-01
1.TURNIEJ SZACHOWY * MŁODZIEŻOWE GRAND PRIX* WAŁBRZYCH 2014
Wałbrzych [aktualizacja:11-01-2014]
Poland,DS
szybkie
11-01
12-01
I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA
Wrocław [aktualizacja:21-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
11-01
12-01
I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONI
Wrocław [aktualizacja:21-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
11-01
12-01
I MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA - CHAMPIONKI
Wrocław [aktualizacja:21-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
12-01
12-01
Turniej Szachowy WOŚP 2014 - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:12-01-2014]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
Turniej Szachowy WOŚP 2014 - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:12-01-2014]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
V Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [aktualizacja:12-01-2014]
Poland,DS
szybkie
15-01
15-01
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (Mistrzostwa Wrocławia Szkół Podstawowych)
Wrocław [aktualizacja:16-01-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
16-01
16-01
GIMNAZJADA (Mistrzostwa Wrocławia Gimnazjów)
Wrocław [aktualizacja:16-01-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
17-01
17-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.01.2014
Wrocław [aktualizacja:17-01-2014]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
LICEALIADA (Mistrzostwa Wrocławia Liceów)
Wrocław [aktualizacja:17-01-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-01
18-01
Czekoladowe GRAND PRIX Hetmana - IV turniej
Wrocław [aktualizacja:19-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY 0 - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY 0 - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:23-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY I - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY I - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY II - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY II - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY III - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY III - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY IV - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY IV - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY V - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY V - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY VI - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
22-01
22-01
II Wrocławska Liga Szkół Podstawowych i Przedszkoli - KLASY VI - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:22-01-2014]
Poland,DS
szybkie
24-01
24-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.01.2014
Wrocław [aktualizacja:24-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - I Turniej Czekoladowy (Hetmany)
Jelenia Góra [aktualizacja:25-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - I Turniej Czekoladowy (Wieże)
Jelenia Góra [aktualizacja:26-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
CYKL 4 PÓR ROKU na POLITECHNICE WROCŁAWSKIEJ: Zima
WROCŁAW [aktualizacja:25-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:25-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Noworoczny Turniej Szachowy
Strzegom [aktualizacja:27-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
26-01
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:26-01-2014]
Poland,DS
klasyczne
25-01
26-01
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:26-01-2014]
Poland,DS
klasyczne
25-01
26-01
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:11-01-2014]
Poland,DS
klasyczne
25-01
25-01
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:26-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
XII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:25-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:25-01-2014]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - I Turniej Czekoladowy
Jelenia Góra [aktualizacja:26-01-2014]
Poland,DS
blitz
26-01
09-03
XI Międzypowiatowa Liga Szachowa 2014
Żarów [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
27-01
27-01
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:27-01-2014]
Poland,DS
szybkie
31-01
31-01
Grand Prix Polonii Wrocław - 31.01.2014
Wrocław [aktualizacja:31-01-2014]
Poland,DS
szybkie
luty 2014
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla dzieci GRUPA D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla dzieci GRUPA E (do lat7)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla dzieci GRUPA F (do lat 6)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla młodzików - GRUPA B (do lat 11)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla młodzików - GRUPA C (do lat 9)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
22 OMW w szachach szybkich dla mlodzików - GRUPA A (do lat 14)
Wrocław [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Grand Prix Juniorów 2013/14 - Turniej 1
Oława [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
szybkie
01-02
01-02
Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - I Turniej Czekoladowy
Jelenia Góra [aktualizacja:01-02-2014]
Poland,DS
blitz
01-02
08-02
XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa B
Łagów Lubuski [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
01-02
08-02
XII TURNIEJ SZACHOWY MŁODE TALENTY - grupa C
Łagów Lubuski [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
02-02
02-02
Czekoladowe GRAND PRIX Hetmana - V turniej
Wrocław [aktualizacja:03-02-2014]
Poland,DS
szybkie
02-02
02-02
Pierwszy Krok - 02.02.2014
Wrocław [aktualizacja:02-02-2014]
Poland,DS
szybkie
07-02
07-02
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
07-02
07-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.02.2014
Wrocław [aktualizacja:22-02-2014]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
"Zimowy na kategorie" 1000
Wrocław [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
"Zimowy na kategorie"1100-1250
Wrocław [aktualizacja:09-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
"Zimowy na Kategrie" grupa 1600
Wrocław [aktualizacja:09-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
"Zimowy" na kategorie 1400
Wrocław [aktualizacja:09-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-02
09-02
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:17-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-02
08-02
Dziecięce Mistrzostwa Dzierżoniowa U-15
Dzierżoniów [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
szybkie
08-02
08-02
V Tewzadze Open
Dzierżoniów [aktualizacja:08-02-2014]
Poland,DS
szybkie
10-02
10-02
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 2.Turniej
Wrocław [aktualizacja:10-02-2014]
Poland,DS
szybkie
12-02
12-02
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - Finał powiatowy
Oława [aktualizacja:12-02-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
14-02
14-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 14.02.2014
Wrocław [aktualizacja:14-02-2014]
Poland,DS
szybkie
15-02
15-02
Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - II turniej
Ścinawka Średnia [aktualizacja:18-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
II Turniej o Puchar DZSZACH Grupa A
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:22-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
II Turniej o Puchar DZSZACH Grupa B
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:22-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
II Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:22-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
II Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa C
Szczytna k/Dusznik Zdrój [aktualizacja:15-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
23-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy "Karkonosze 2014"
Karpacz [aktualizacja:25-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-02
22-02
Zimowy Obóz Szachowy - Ferie z Szachami - WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Szczytna [aktualizacja:16-12-2013]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-02
25-02
TURNIEJ SZACHOWY "FERIE 2014"
Wrocław [aktualizacja:26-02-2014]
Poland,DS
szybkie
20-02
20-02
Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju "Karkonosze 2014"
Karpacz [aktualizacja:25-02-2014]
Poland,DS
blitz
21-02
21-02
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.02.2014
Wrocław [aktualizacja:22-02-2014]
Poland,DS
szybkie
22-02
23-02
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa A - 1600
Wrocław [aktualizacja:23-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
22-02
23-02
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa B - 1400
Wrocław [aktualizacja:23-02-2014]
Poland,DS
klasyczne
22-02
22-02
Wyścig po kategorie w Hetmanie - Grupa C - 1000-1250
Wrocław [aktualizacja:23-02-2014]
Poland,DS
szybkie
24-02
24-02
Turniej szachowy Ferie zimowe 2014
Żarów [aktualizacja:25-02-2014]
Poland,DS
blitz
28-02
28-02
Garnd Prix Polonii Wrocław - 28.02.2014
Wrocław [aktualizacja:11-03-2014]
Poland,DS
szybkie
28-02
28-02
Turniej Szachowy Ferie 2014
Polkowice [aktualizacja:01-03-2014]
Poland,DS
szybkie
marzec 2014
01-03
01-03
IV Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów
Świdnica [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
szybkie
01-03
01-03
IV Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów (juniorzy starsi - powyżej 10 lat)
Świdnica [aktualizacja:02-03-2014]
Poland,DS
szybkie
01-03
01-03
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:05-03-2014]
Poland,DS
szybkie
01-03
01-03
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:05-03-2014]
Poland,DS
szybkie
07-03
07-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.03.2014
Wrocław [aktualizacja:11-03-2014]
Poland,DS
szybkie
08-03
09-03
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych - 2. Turniej
Wrocław [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
08-03
08-03
Brązowy Jelonek 2014 - II Turniej Pizzowy (Wieże)
Jelenia Góra [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
szybkie
08-03
08-03
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - II Turniej Pizzowy (Hetmany)
Jelenia Góra [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
szybkie
08-03
08-03
Grand Prix Juniorów 2013/14 - Turniej 2
Oława [aktualizacja:10-03-2014]
Poland,DS
szybkie
08-03
09-03
Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - II Turniej Pizzowy
Jelenia Góra [aktualizacja:09-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-03
10-03
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 3. Turniej
Wrocław [aktualizacja:10-03-2014]
Poland,DS
szybkie
10-03
19-05
Turniej Szkolny - SP83
Wrocław [aktualizacja:21-05-2014]
Poland,DS
klasyczne
12-03
12-03
Gimnazjada - Finał powiatowy (Powiat oławski)
Oława [aktualizacja:13-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
13-03
13-03
GIMNAZJADA STREFY JEL.GÓRA
Siedlęcin [aktualizacja:20-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
14-03
14-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 14.03.2014
Wrocław [aktualizacja:14-03-2014]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
15-03
15-03
Wiosenny Turniej na Bielanach o Puchar Sołtysa gr. A - open
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Wiosenny Turniej na Bielanach o Puchar Sołtysa gr. B - do 14 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
szybkie
15-03
15-03
Wiosenny Turniej na Bielanach o Puchar Sołtysa gr. C - do 8 lat
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:15-03-2014]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"
Lubin [aktualizacja:17-03-2014]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10 - I turniej 16.03.2014
Wrocław [aktualizacja:22-03-2014]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 14 - I turniej 16.03.2014
Wrocław [aktualizacja:17-03-2014]
Poland,DS
szybkie
16-03
16-03
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7 - I turniej 16.03.2014
Wrocław [aktualizacja:17-03-2014]
Poland,DS
szybkie
17-03
17-03
LICEALIADA STREFA JELENIOGÓRSKA
Siedlęcin [aktualizacja:20-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Gimnazjada 2013/14 - powiat wałbrzyski
Zamek Książ [aktualizacja:18-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - STREFA JELENIA GÓRA
Siedlęcin [aktualizacja:20-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:18-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/14 - powiat wałbrzyski
Zamek Książ [aktualizacja:18-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Licealiada 2013/14 - powiat wałbrzyski
Zamek Książ [aktualizacja:18-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
18-03
Licealiada powiat świdnicki
Świdnica [aktualizacja:18-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
18-03
13-05
Szachy przy ... Kawie i Herbacie w KSz Polonia Wrocław
Wrocław [aktualizacja:20-05-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-03
19-03
Gimnazjada - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:19-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
19-03
19-03
Licealiada - strefa wrocławska
Wrocław [aktualizacja:19-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
21-03
21-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.03.2014
Wrocław [aktualizacja:23-03-2014]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach - seniorki; juniorki; juniorzy mł
Żarów [aktualizacja:22-03-2014]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
Mistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach - seniorzy; juniorzy starsi
Żarów [aktualizacja:22-03-2014]
Poland,DS
szybkie
22-03
23-03
Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - II Turniej Pizzowy
Jelenia Góra [aktualizacja:23-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
22-03
22-03
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:29-03-2014]
Poland,DS
szybkie
22-03
22-03
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu Grand Prix - grupa A - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:29-03-2014]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
Czekoladowe GRAND PRIX Hetmana - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:25-03-2014]
Poland,DS
szybkie
23-03
23-03
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci
Brzeg Dolny [aktualizacja:23-03-2014]
Poland,DS
szybkie
27-03
27-03
Gimnazjada 2013/14 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:31-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
27-03
27-03
Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/14 - strefa wałbrzyska
Żarów [aktualizacja:31-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa A
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
szybkie
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa B
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa C
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa D
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa E
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-03
30-03
OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - grupa RR
Wrocław [aktualizacja:30-03-2014]
Poland,DS
klasyczne
29-03
29-03
Finał powiatowy Złotej Wieży - grupa seniorów
Oława [aktualizacja:29-03-2014]
Poland,DS
szybkie
29-03
29-03
Grand Prix Juniorów 2013/14 - 3 turniej
Oława [aktualizacja:29-03-2014]
Poland,DS
szybkie
31-03
31-03
Licealiada - strefa wałbrzyska
Świdnica [aktualizacja:31-03-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
kwiecień 2014
04-04
06-04
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2014
Nowa Bystrzyca [aktualizacja:06-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
04-04
04-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 4.04.2014
Wrocław [aktualizacja:05-04-2014]
Poland,DS
szybkie
05-04
05-04
3 turniej z cyklu 4 PÓR ROKU POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ:
Wrocław [aktualizacja:05-04-2014]
Poland,DS
szybkie
05-04
05-04
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:05-04-2014]
Poland,DS
szybkie
05-04
05-04
Grand Prix Juniorów 2013/14 - 4 turniej
Oława [aktualizacja:05-04-2014]
Poland,DS
szybkie
06-04
06-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10 - II turniej 6.04.2014
Wrocław [aktualizacja:06-04-2014]
Poland,DS
szybkie
06-04
06-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 14 - II turniej 6.04.2014
Wrocław [aktualizacja:06-04-2014]
Poland,DS
szybkie
06-04
06-04
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7 - II turniej 6.04.2014
Wrocław [aktualizacja:06-04-2014]
Poland,DS
szybkie
07-04
07-04
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2014]
Poland,DS
szybkie
09-04
09-04
I Puchar Wrocławskiej Wieży
Wrocław [aktualizacja:09-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
11-04
11-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 11.04.2014
Wrocław [aktualizacja:11-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa A (do lat 14) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa B (do lat 11) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa C (do lat 9) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa D (do lat 8) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:14-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa E (do lat 7) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
22 OMW w szachach szybkich Grupa F (do lat 6) - 2 turniej
Wrocław [aktualizacja:12-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej
Ścinawka Średnia [aktualizacja:15-04-2014]
Poland,DS
klasyczne
12-04
12-04
III Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Wałbrzych [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
MISTRZOSTWA SZACHOWE LZS POWIATU KAMIENNA GÓRA 2014
Kamienna Góra [aktualizacja:12-04-2014]
Poland,DS
blitz
12-04
12-04
Otwarte Mistrzostwa Głogowa - II turniej
Głogów [aktualizacja:12-04-2014]
Poland,DS
blitz
12-04
13-04
Wyścig po Kategorie - Grupa A + B - 1600 - 1400
Wrocław [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
klasyczne
12-04
12-04
Wyścig po Kategorie - Grupa C - 1000 - 1250
Wrocław [aktualizacja:12-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-04-2014]
Poland,DS
szybkie
12-04
12-04
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:14-04-2014]
Poland,DS
szybkie
13-04
13-04
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY RADKÓW w szachach kobiet
Ścinawka Średnia [aktualizacja:15-04-2014]
Poland,DS
szybkie
15-04
15-04
GIMNAZJADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:15-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:15-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
15-04
15-04
LICEALIADA - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI
Wrocław [aktualizacja:15-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-04
24-04
XII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZCHOWE 'SPRAWNI INACZEJ' - 23.04.2014
Wrocław [aktualizacja:25-04-2014]
Poland,DS
szybkie
25-04
25-04
Grand Prix Polonii Wrocław - 25.04.2014
Wrocław [aktualizacja:26-04-2014]
Poland,DS
szybkie
25-04
27-04
III Dolnośląska Liga Juniorów 2014
Borowice [aktualizacja:27-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
26-04
26-04
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach II Turniej - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:26-04-2014]
Poland,DS
szybkie
26-04
26-04
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach II Turniej - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:26-04-2014]
Poland,DS
szybkie
26-04
27-04
IV Dolnośląska Liga Juniorów 2014
Borowice [aktualizacja:28-04-2014]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
27-04
27-04
Czekoladowe GRAND PRIX Hetmana - 7 turniej
Wrocław [aktualizacja:27-04-2014]
Poland,DS
szybkie
28-04
28-04
Kwietniowy Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:28-04-2014]
Poland,DS
blitz
maj 2014
02-05
02-05
Grand Prix Polonii Wrocław - BLITZ - 2.05.2014
Wrocław [aktualizacja:03-05-2014]
Poland,DS
blitz
02-05
04-05
Turniej o Złotą Iglicę - Grupa A+B
Wrocław [aktualizacja:04-05-2014]
Poland,DS
klasyczne
02-05
02-05
V Turniej GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej
Ratno Górne [aktualizacja:02-05-2014]
Poland,DS
szybkie
03-05
04-05
Turniej o Złotą Iglicę - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:05-05-2014]
Poland,DS
szybkie
03-05
03-05
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja
Żarów [aktualizacja:03-05-2014]
Poland,DS
szybkie
05-05
05-05
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich 5. Turniej
Wrocław [aktualizacja:05-05-2014]
Poland,DS
szybkie
07-05
28-05
Mistrzostwa Szkółki szachowej Czaturanga - SP Marcinkowice
Marcinkowice [aktualizacja:28-05-2014]
Poland,DS
szybkie
09-05
09-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 23.05.2014
Wrocław [aktualizacja:23-05-2014]
Poland,DS
szybkie
09-05
09-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 9.05.2014
Wrocław [aktualizacja:09-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
10-05
III Wiosenny Turniej Szachowy dla Uczniów do lat 16
Wałbrzych [aktualizacja:10-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 10
Żarów [aktualizacja:14-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 12
Żarów [aktualizacja:11-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 14
Żarów [aktualizacja:11-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 18
Żarów [aktualizacja:11-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 8
Żarow [aktualizacja:14-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 10
Żarów [aktualizacja:14-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 14
Żarów [aktualizacja:11-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 18
Żarów [aktualizacja:11-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
11-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 8
Żarów [aktualizacja:14-05-2014]
Poland,DS
szybkie
10-05
10-05
TURNIEJ Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA 10- 05- 2014
LUBIN [aktualizacja:09-11-2014]
Poland,DS
szybkie
12-05
12-05
Poniedziałkowy Blitz w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:13-05-2014]
Poland,DS
blitz
16-05
05-10
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014 - SYGNITY EKSTRALIGA
Gorzów Wlkp. Wrocław Katowice [aktualizacja:06-10-2014]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
16-05
16-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 16.05.2014
Wrocław [aktualizacja:16-05-2014]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Juniorki młodsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Juniorki starsze
Ścinawka Średnia [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Juniorzy młodsi
Wrocław [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
16-05
16-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Juniorzy starsi
Wrocław [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
16-05
25-05
Otwarte Mistrzostwa Hetmana 2014
Wrocław [aktualizacja:25-05-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
16-05
25-05
Otwarte Mistrzostwa Hetmana 2014 - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:25-05-2014]
Poland,DS
klasyczne
16-05
16-05
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o MISTRZOSTWO MAJA
WROCŁAW [aktualizacja:16-05-2014]
Poland,DS
blitz
16-05
16-05
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych o MISTRZOSTWO MAJA
WROCŁAW [aktualizacja:29-05-2014]
Poland,DS
blitz
17-05
17-05
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Kobiety
Ścinawka Średnia [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
Indywidualne Mistrzostwa LZS Województwa Dolnośląskiego - Seniorzy
Ścinawka Średnia [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - chłopcy
Wrocław [aktualizacja:18-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
Mistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7 - dziewczynki
Wrocław [aktualizacja:18-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
OMG III turniej - 17.05.2014
Głogów [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-04
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa A - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:17-05-2014]
Poland,DS
szybkie
17-05
17-05
XIII Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa B - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:20-05-2014]
Poland,DS
szybkie
19-05
19-05
Otwarte Mistrzostwa Hetmana w szachach błyskawicznych
Wrocław [aktualizacja:19-05-2014]
Poland,DS
blitz
22-05
22-05
MISTRZOSTWA SP 109 - KLASY 0 - CHŁOPCY
Wrocław [aktualizacja:22-05-2014]
Poland,DS
blitz
22-05
22-05
MISTRZOSTWA SP 109 - KLASY 0 - DZIEWCZYNKI
Wrocław [aktualizacja:22-05-2014]
Poland,DS
blitz
23-05
26-05
DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2014
Szklarska Poręba [aktualizacja:26-05-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla dzieci Grupa D - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla dzieci Grupa E - do lat 7
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla dzieci Grupa F - do lat 6
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla młodzików Grupa A - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla młodzików Grupa B - do lat 11
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
III turniej OMW dla młodzików Grupa C - do lat 9
Wrocław [aktualizacja:24-05-2014]
Poland,DS
szybkie
24-05
24-05
Otwarte Mistrzostwa Gminy Oborniki Śląskie w Szachach Szybkich
Oborniki Śląskie [aktualizacja:25-05-2014]
Poland,DS
szybkie
25-05
25-05
II Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl. Dziewczęta
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:26-05-2014]
Poland,DS
szybkie
26-05
29-05
DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 2014
Szklarska Poręba [aktualizacja:29-05-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
26-05
26-05
II Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śl. Chłopcy
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:26-05-2014]
Poland,DS
szybkie
27-05
27-05
VIII Międzyszkolny Turniej Szachowy w SP 2 w Polkowicach
Polkowice [aktualizacja:27-05-2014]
Poland,DS
szybkie
29-05
01-06
DRUŻYNOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNZJALNYCH 2014
Szklarska Poręba [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
30-05
30-05
Grand Prix Polonii Wrocław - 30.05.2014
Wrocław [aktualizacja:30-05-2014]
Poland,DS
szybkie
30-05
30-05
Turniej Szachowy dla Przedszkolaków z okazji DNIA DZIECKA
WROCŁAW [aktualizacja:30-05-2014]
Poland,DS
blitz
30-05
30-05
Turniej Szachowy dla Uczniów Szkół Podstawowych z okazji DNIA DZIECKA
WROCŁAW [aktualizacja:30-05-2014]
Poland,DS
blitz
31-05
31-05
4 Pory Roku KS AZS Politechniki Wrocławskiej
Wrocław [aktualizacja:31-05-2014]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
40. DNI KAMIENNEJ BÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:30-05-2014]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
40. Dni Kamiennej Góry
Kamienna Góra [aktualizacja:02-06-2014]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - VI turniej
Ścinawka Średnia [aktualizacja:03-06-2014]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
Oławskie Grand Prix Juniorów 2013/14 - Turniej 5
Oława [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
szybkie
31-05
31-05
Turniej szachowy z okazji Dni Żarowa'2014
Żarów [aktualizacja:02-06-2014]
Poland,DS
szybkie
czerwiec 2014
01-06
01-06
DZIEŃ DZIECKA 2014
Kamienna Góra [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
Turniej z okazji Dnia Dziecka
Wałbrzych [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
blitz
01-06
01-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 10 - III turniej 1.06.2014
Wrocław [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 14 - III turniej 1.06.2014
Wrocław [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
szybkie
01-06
01-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala - Grupa do lat 7 - III turniej 1.06.2014
Wrocław [aktualizacja:01-06-2014]
Poland,DS
szybkie
02-06
02-06
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 6. Turniej
Wrocław [aktualizacja:02-06-2014]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej - Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:05-06-2014]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej - Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:05-06-2014]
Poland,DS
szybkie
05-06
05-06
III Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej - Gimnazjaliści
Świdnica [aktualizacja:05-06-2014]
Poland,DS
szybkie
06-06
06-06
Grand Prix Polonii Wrocław - Finał A - 6.06.2014
Wrocław [aktualizacja:06-06-2014]
Poland,DS
szybkie
06-06
06-06
Grand Prix Polonii Wrocław - Finał B - 6.06.2014
Wrocław [aktualizacja:06-06-2014]
Poland,DS
szybkie
06-06
06-06
Grand Prix Polonii Wrocław - Finał C - JUNIORZY - 6.06.2014
Wrocław [aktualizacja:06-06-2014]
Poland,DS
szybkie
06-06
06-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 - CH
Świdnica [aktualizacja:10-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-06
06-06
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 - DZ
Świdnica [aktualizacja:10-06-2014]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka - CH
Świdnica [aktualizacja:10-06-2014]
Poland,DS
blitz
06-06
06-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka - DZ
Świdnica [aktualizacja:10-06-2014]
Poland,DS
blitz
07-06
08-06
7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 11
Wrocław [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
07-06
08-06
7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 14
Wrocław [aktualizacja:08-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
07-06
08-06
7 Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa do lat 9
Wrocław [aktualizacja:08-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
07-06
07-06
7 Wrocławska Olimpiada Mlodzieży grupa do lat 7
Wrocław [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
II Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich
Pęgów [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 8-latków 2014 - Chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry 8-latków 2014 - Dziewczęta
Jelenia Góra [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry Przedszkolaków 2014 - Chłopcy
Jelenia Góra [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Mistrzostwa Jeleniej Góry Przedszkolaków 2014 - Dziewczęta
Jelenia Góra [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
Oławskie Grand Prix Juniorów sezonu 2013/14 - 6 turniej
Oława [aktualizacja:10-06-2014]
Poland,DS
szybkie
07-06
07-06
OMG - IV turniej
Głogów [aktualizacja:07-06-2014]
Poland,DS
szybkie
08-06
08-06
Turniej Szachowo-Tenisowy
Wrocław [aktualizacja:08-06-2014]
Poland,DS
szybkie
11-06
11-06
Mistrzostwa Gimnazjum nr 15 we Wrocławiu
Wrocław [aktualizacja:11-06-2014]
Poland,DS
szybkie
13-06
13-06
Grand Prix Polonii Wrocław - BLITZ 13.06.2014
Wrocław [aktualizacja:13-06-2014]
Poland,DS
blitz
13-06
13-06
V Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 CH
Świdnica [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
blitz
13-06
13-06
VI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 6 DZ
Świdnica [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
blitz
14-06
14-06
Brązowy Jelonek 2014 - III Turniej Lodowy (Wieże)
Jelenia Góra [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - III Turniej Lodowy (Hetmany)
Jelenia Góra [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
szybkie
14-06
14-06
Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - III Turniej Lodowy
Jelenia Góra [aktualizacja:15-06-2014]
Poland,DS
szybkie
16-06
16-06
II Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBITU MDK Świdnica Gr C
Świdnica [aktualizacja:27-06-2014]
Poland,DS
szybkie
16-06
16-06
IV Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy CHŁOPCY
Świdnica [aktualizacja:16-06-2014]
Poland,DS
szybkie
16-06
16-06
IV Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy DZIEWCZĘTA
Świdnica [aktualizacja:16-06-2014]
Poland,DS
szybkie
17-06
17-06
II Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr B
Świdnica [aktualizacja:27-06-2014]
Poland,DS
szybkie
17-06
17-06
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 Chłopcy
Świdnica [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
17-06
17-06
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Miejskiego Nr 4 Dziewczęta
Świdnica [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
17-06
17-06
IV Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka
Świdnica [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
I Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Miejskiego Nr 1
Świdnica [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
18-06
18-06
II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105
Świdnica [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
szybkie
18-06
18-06
SZACHOWNICA NADODRZA
Wrocław [aktualizacja:18-06-2014]
Poland,DS
szybkie
19-06
22-06
XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa D - JUNIORZY
Wrocław [aktualizacja:25-06-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-06
22-06
XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka- Grupa C - MŁODZICY
Wrocław [aktualizacja:23-06-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-06
22-06
Puchar Polonii Wrocław Amatorów
Wrocław [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
20-06
22-06
XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa A - SMERFY
Wrocław [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
20-06
22-06
XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa B - GARGAMELE
Wrocław [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
20-06
22-06
XXIX Memoriał Mistrza Błaszczaka - Grupa E - KLAKIERZY
Wrocław [aktualizacja:22-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
21-06
21-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 10
Wrocław [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
21-06
21-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 14
Wrocław [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
21-06
21-06
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Błyskawicznych do lat 18
Wrocław [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
blitz
21-06
21-06
Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - III Turniej Lodowy
Jelenia Góra [aktualizacja:21-06-2014]
Poland,DS
szybkie
22-06
22-06
Turniej Szachowy dla Dzieci z okazji Dni Koguta w Oławie
Oława [aktualizacja:25-06-2014]
Poland,DS
szybkie
23-06
26-06
II Mistrzostwa Klubu Szachowego GAMBIT MDK Świdnica Gr A
Świdnica [aktualizacja:27-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
23-06
23-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka CH
Świdnica [aktualizacja:25-06-2014]
Poland,DS
blitz
23-06
23-06
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka DZ
Świdnica [aktualizacja:25-06-2014]
Poland,DS
blitz
28-06
05-07
9. Międzynardowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Turniej Arcymistrzowski
Wrocław [aktualizacja:05-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-06
05-07
9. Międzynardowy Turniej Klubu Polonia Wrocław - Turniej OPEN
Wrocław [aktualizacja:05-07-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
28-06
28-06
I Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:28-06-2014]
Poland,DS
inne
28-06
28-06
II.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WAŁBRZYCH
wAŁBRZYCH [aktualizacja:28-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
28-06
28-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - IV turniej 28.06.14
Wrocław [aktualizacja:28-06-2014]
Poland,DS
szybkie
28-06
28-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 14 - IV turniej 28.06.14
Wrocław [aktualizacja:28-06-2014]
Poland,DS
szybkie
28-06
28-06
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 7 - IV turniej 28.06.14
Wrocław [aktualizacja:28-06-2014]
Poland,DS
szybkie
29-06
29-06
Czekoladowe GRAND PRIX Hetmana - FINAŁ (VIII turniej)
Wrocław [aktualizacja:29-06-2014]
Poland,DS
szybkie
29-06
06-07
Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa A
Szklarska Poreba [aktualizacja:06-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
29-06
06-07
Z Szachami przez Polskę VII Turniej Szachowy "Sudety" grupa B
Szklarska Poreba [aktualizacja:06-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
lipiec 2014
02-07
02-07
Z szachami przez Polskę Turniej Szachów Blyskawicznych" Sudety" 2014
Szklarska Poreba [aktualizacja:06-07-2014]
Poland,DS
blitz
09-07
10-07
Turniej treningowy obozowej grupy A
Szklarska Poręba [aktualizacja:31-07-2014]
Poland,DS
szybkie
10-07
21-07
Sokołowsko
Sokołowsko [aktualizacja:20-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-07
21-07
Sokołowsko 2014 Grupa A
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-07
21-07
Sokołowsko 2014 Grupa B
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-07
21-07
Sokołowsko 2014 Grupa C
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-07
21-07
Sokołowsko 2014 Grupa D1
Sokołowsko [aktualizacja:15-07-2014]
Poland,DS
szybkie
10-07
10-07
Sokołowsko blitz 10.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2014]
Poland,DS
blitz
13-07
13-07
6. TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2014" POWIAT
Kamienna Góra [aktualizacja:12-03-2014]
Poland,DS
szybkie
13-07
13-07
6. TURNIEJ SZACHOWY "LATO 2014" POWIAT
Kamienna Góra [aktualizacja:27-06-2014]
Poland,DS
szybkie
13-07
13-07
Sokołowsko 2014 P'15 Grupa a
Sokołowsko [aktualizacja:16-07-2014]
Poland,DS
szybkie
13-07
13-07
Sokołowsko 2014 P'15 Grupa b
Sokołowsko [aktualizacja:13-07-2014]
Poland,DS
szybkie
13-07
13-07
VI.TURNIEJ SZACHOWY-LATO 2014-POWIAT
Kamienna Gora [aktualizacja:13-07-2014]
Poland,DS
szybkie
14-07
14-07
Sokołowsko 2014 P'5 Grupa A
Sokołowsko [aktualizacja:14-07-2014]
Poland,DS
blitz
14-07
14-07
Sokołowsko 2014 P'5 Grupa B
Sokołowsko [aktualizacja:14-07-2014]
Poland,DS
blitz
15-07
15-07
Sokołowsko Szachy 960 A 15.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:15-07-2014]
Poland,DS
inne
15-07
15-07
Sokołowsko Szachy szybkie B 15.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:15-07-2014]
Poland,DS
szybkie
16-07
21-07
Sokołowsko 2014 Grupa D2
Sokołowsko [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
17-07
17-07
Sokołowsko P'5 Grupa A 17.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:17-07-2014]
Poland,DS
blitz
18-07
22-07
II Festiwal Szachowy Żarów'2014 - Turniej główny
Żarów [aktualizacja:22-07-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
19-07
19-07
II Festiwal Szachowy Żarów'2014 - Turniej błyskawiczny
Żarów [aktualizacja:19-07-2014]
Poland,DS
blitz
19-07
20-07
II Festiwal Szachowy Żarów'2014 - Turniej juniorów
Żarów [aktualizacja:20-07-2014]
Poland,DS
klasyczne
20-07
20-07
Sokołowsko blitz finał A 20.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:20-07-2014]
Poland,DS
blitz
20-07
20-07
Sokołowsko blitz finał B 20.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:20-07-2014]
Poland,DS
blitz
20-07
20-07
Sokołowsko blitz finał C 20.07.2014
Sokołowsko [aktualizacja:20-07-2014]
Poland,DS
blitz
26-07
27-07
1.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WALBRZYCH
Wałbrzych [aktualizacja:15-08-2014]
Poland,DS
klasyczne
sierpień 2014
02-08
02-08
I Turniej Szachowy na Wiśniowej Polanie - grupa A
Miłków k. Karpacza [aktualizacja:02-08-2014]
Poland,DS
szybkie
02-08
02-08
I Turniej Szachowy na Wiśniowej Polanie - grupa B
Miłków k. Karpacza [aktualizacja:02-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C12
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C14
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C16
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa C18
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D12
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D14
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D16
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - Grupa D18
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C08
Wrocław [aktualizacja:29-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa C10
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D08
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
05-08
07-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - Grupa D10
Wrocław [aktualizacja:07-08-2014]
Poland,DS
szybkie
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C12
Wrocław [aktualizacja:19-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C14
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C16
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa C18
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D12
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D14
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D16
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - Grupa D18
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C08
Wrocław [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa C10
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D08
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
07-08
08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - Grupa D10
Wrocław [aktualizacja:08-08-2014]
Poland,DS
blitz
10-08
10-08
16. PARAFIALNY TURNIEJ SZACHOWY "POD BOREM" Czarny Bór 2014
Czarny Bór [aktualizacja:10-08-2014]
Poland,DS
szybkie
10-08
10-08
16.TURNIEJ SZACHOWY PARAFII CZARNY BÓR 6.07.2014
Czarny Bór [aktualizacja:30-06-2014]
Poland,DS
szybkie
16-08
27-08
"WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL obóz szachowy polączony z udziałem w Memoriale Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:17-06-2014]
Poland,DS
klasyczne
16-08
17-08
II.TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR KAWIARNI "FANTAZJA" WAŁBRZYCH
Walbrzych [aktualizacja:17-08-2014]
Poland,DS
klasyczne
16-08
16-08
Zabawowy Turniej Szachowy gr.1
Nowa Ruda [aktualizacja:17-08-2014]
Poland,DS
blitz
16-08
16-08
Zabawowy Turniej Szachowy gr.B
Nowa Ruda [aktualizacja:17-08-2014]
Poland,DS
blitz
17-08
17-08
Turniej Szachowy WWWOBOZ SZACHOWYPL
Polanica Zdroj [aktualizacja:23-08-2014]
Poland,DS
szybkie
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN B
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN C
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN D
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN E
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN F
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
18-08
26-08
50. Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - OPEN G
Polanica-Zdrój [aktualizacja:28-08-2014]
Poland,DS
klasyczne
18-08
18-08
Turniej Kloca-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:22-08-2014]
Poland,DS
blitz
19-08
19-08
Turniej szachów szybkich-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:19-08-2014]
Poland,DS
szybkie
20-08
20-08
Turniej blitza-impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:20-08-2014]
Poland,DS
blitz
21-08
21-08
Nocny Blitz Polanica Zdrój 21.08.2014
Polanica Zdrój [aktualizacja:22-08-2014]
Poland,DS
blitz
21-08
21-08
TURNIEJ BŁYSKAWICZNY - WAKACJE Z KORONĄ
Polanica Zdrój [aktualizacja:21-08-2014]
Poland,DS
blitz
22-08
22-08
P'5-Blitz Impreza towarzysząca 50.Festiwalowi im Akiby Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:22-08-2014]
Poland,DS
blitz
22-08
22-08
TURNIEJ SZACHOWY-WYBIJANKA P'3
Polanica Zdrój [aktualizacja:22-08-2014]
Poland,DS
blitz
23-08
23-08
Obozowy turniej blitza
Polanica Zdrój [aktualizacja:23-08-2014]
Poland,DS
blitz
23-08
23-08
P'5-Blitz-Impreza towarzysząca 50 Festiwalowi im.A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:23-08-2014]
Poland,DS
klasyczne
24-08
24-08
P' 15 - impreza towarzysząca festiwalowi A.Rubinsteina
Polanica Zdrój [aktualizacja:24-08-2014]
Poland,DS
szybkie
25-08
25-08
Szachy Fischera-P'5 impreza towarzysząca50 Festiwalowi im.A.Rubinstena
Polanica Zdrój [aktualizacja:25-08-2014]
Poland,DS
blitz
30-08
31-08
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych
Wrocław [aktualizacja:01-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
wrzesień 2014
01-09
01-09
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich 7. Turniej
Wrocław [aktualizacja:01-09-2014]
Poland,DS
szybkie
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy 15-17 lat
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 11
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 13
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - chłopcy do lat 9
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta 15-17 lat
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat 9
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat11
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
07-09
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - dziewczęta do lat13
Żarów [aktualizacja:07-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-09
06-09
Otwarte Mistrzostwa Głogowa
Głogów [aktualizacja:06-09-2014]
Poland,DS
szybkie
10-09
10-09
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Izby Celnej we Wrocławiu
Wrocław [aktualizacja:10-09-2014]
Poland,DS
szybkie
12-09
12-09
Grand Prix Polonii Wrocław - 12.09.2014
Wrocław [aktualizacja:26-09-2014]
Poland,DS
szybkie
13-09
14-09
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Klasycznych 4. Turniej
Wrocław [aktualizacja:14-09-2014]
Poland,DS
klasyczne
14-09
14-09
XXXVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Odddziału Elektrowni Turów
Bogatynia [aktualizacja:14-09-2014]
Poland,DS
szybkie
20-09
20-09
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach III Turniej - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:20-09-2014]
Poland,DS
szybkie
20-09
20-09
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach III Turniej - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:20-09-2014]
Poland,DS
szybkie
24-09
24-09
Senioriada 2014
Wrocław [aktualizacja:24-09-2014]
Poland,DS
szybkie
25-09
25-09
XX Ogólnopolski Turniej Szachowy Domów Społecznych
Wrocław [aktualizacja:25-09-2014]
Poland,DS
szybkie
26-09
26-09
Grand Prix Polonii Wrocław - 26.09.2014
Wroclaw [aktualizacja:26-09-2014]
Poland,DS
szybkie
26-09
05-10
Turniej Klasyfikacyjny w Hetmanie
Wrocław [aktualizacja:04-10-2014]
Poland,DS
klasyczne
27-09
27-09
IX MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - ABSOLWENCI
WROCŁAW [aktualizacja:27-09-2014]
Poland,DS
szybkie
27-09
27-09
IX MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - NAUCZYCIELE + UCZNIOWIE
WROCŁAW [aktualizacja:27-09-2014]
Poland,DS
szybkie
27-09
27-09
IX MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - OPEN
WROCŁAW [aktualizacja:27-09-2014]
Poland,DS
szybkie
27-09
27-09
VI Memoriał im. Stanisława Sobolewskiego
Strzelin [aktualizacja:07-10-2014]
Poland,DS
szybkie
28-09
28-09
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:28-09-2014]
Poland,DS
szybkie
28-09
28-09
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 14 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:28-09-2014]
Poland,DS
szybkie
28-09
28-09
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 7 - V turniej
Wrocław [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
październik 2014
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:30-09-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
01-10
01-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:01-10-2014]
Poland,DS
szybkie
03-10
03-10
Grand Prix Polonii Wroclaw - 03.10.2014
Wrocław [aktualizacja:13-10-2014]
Poland,DS
klasyczne
03-10
05-10
III Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. A
Żarów [aktualizacja:05-10-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
04-10
04-10
Brązowy Jelonek 2014 - IV Turniej Soczysty (Wieże)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-10-2014]
Poland,DS
szybkie
04-10
04-10
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - IV Turniej Soczysty (Hetmany)
Jelenia Góra [aktualizacja:15-10-2014]
Poland,DS
szybkie
04-10
05-10
III Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. B
Żarów [aktualizacja:05-10-2014]
Poland,DS
klasyczne
04-10
04-10
III Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. Paradowskiego - gr. C
Żarów [aktualizacja:05-10-2014]
Poland,DS
szybkie
04-10
04-10
Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - IV Turniej Soczysty
Jelenia Góra [aktualizacja:28-10-2014]
Poland,DS
szybkie
05-10
05-10
Otwarte Mistrzostwa Głogowa- VI turniej
Głogów [aktualizacja:05-10-2014]
Poland,DS
blitz
06-10
06-10
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 8. Turniej
Wrocław [aktualizacja:07-10-2014]
Poland,DS
szybkie
10-10
10-10
Grand Prix Polonii Wroclaw - 10.10.2014
Wroclaw [aktualizacja:13-10-2014]
Poland,DS
szybkie
11-10
11-10
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:16-10-2014]
Poland,DS
szybkie
11-10
11-10
V Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych i Księży w szachach AD 2014
Jelenia Góra [aktualizacja:11-10-2014]
Poland,DS
szybkie
15-10
16-10
XI Mistrzostwa Ziemii Dzierżoniowskiej
Dzierżoniów [aktualizacja:17-10-2014]
Poland,DS
szybkie
15-10
15-10
XI Mistrzostwa Ziemii Dzierżoniowskiej - turniej dzieci
Dzierżoniów [aktualizacja:15-10-2014]
Poland,DS
szybkie
17-10
17-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.10.2014
Wrocław [aktualizacja:17-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach IV Turniej - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:18-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach IV Turniej - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:18-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
Grand Prix Juniorów 2014/15 - 1 turniej Grupa A (1996-2001)
Oława [aktualizacja:18-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
Grand Prix Juniorów 2014/15 - 1 turniej Grupa B (rocznik 2002 i młodsi)
Oława [aktualizacja:18-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - VIII turniej
Ścinawka Średnia [aktualizacja:18-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
18-10
Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - IV Turniej Soczysty
Jelenia Góra [aktualizacja:22-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
19-10
VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa A - do lat 18
Wrocław [aktualizacja:19-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
19-10
VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa B - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:19-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
19-10
VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa C - do lat 12
Wrocław [aktualizacja:19-10-2014]
Poland,DS
szybkie
18-10
19-10
VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa D - do lat 10
Wrocław [aktualizacja:19-10-2014]
Poland,DS
szybkie
19-10
19-10
VIII Kongres dr Jana Zukertorta 2014 - Grupa E - do lat 8
Wrocław [aktualizacja:19-10-2014]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.10.2014
Wrocław [aktualizacja:24-10-2014]
Poland,DS
szybkie
24-10
24-10
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:29-08-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa E (do lat 7)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa F (do lat 6)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV turniej z cyklu OMW dla młodzików - Grupa A (do lat 14)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV turniej z cyklu OMW dla młodzików Grupa B (do la 11)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
IV Turniej z cyklu OMW dla młodzików Grupa C (do lat 9)
Wrocław [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 12 lat
Zamek Książ [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 15 lat
Zamek Książ [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 18 lat
Zamek Książ [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do 9 lat
Zamek Książ [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 12 lat
Zamek Książ [aktualizacja:25-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 15 lat
Zamek Książ [aktualizacja:24-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 18 lat
Zamek Książ [aktualizacja:24-10-2014]
Poland,DS
szybkie
25-10
25-10
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do 9 lat
Zamek Książ [aktualizacja:26-10-2014]
Poland,DS
szybkie
26-10
26-04
III Dolnośląska Liga Szachowa 2014/2015
Dolny Śląsk [aktualizacja:26-04-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
26-10
08-03
IV Dolnośląska Liga Szachowa - okręg wrocławski i podwrocławski
Dolny Śląsk [aktualizacja:12-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczneFIDE
26-10
26-10
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:26-10-2014]
Poland,DS
szybkie
26-10
26-10
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 7 - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:26-10-2014]
Poland,DS
szybkie
26-10
26-10
Turnieje Wrocławskiwgo Krasnala Grupa do lat 14 - VI turniej
Wrocław [aktualizacja:26-10-2014]
Poland,DS
szybkie
31-10
31-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 31.10.2014
Wrocław [aktualizacja:31-10-2014]
Poland,DS
szybkie
listopad 2014
03-11
03-11
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 9.Turniej
Wrocław [aktualizacja:03-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0-1
WROCŁAW [aktualizacja:05-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5-6
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 0-1-2
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:01-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 3-4
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
04-11
04-11
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 5-6
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2014]
Poland,DS
szybkie
07-11
07-11
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Długołęka w Szachach w ramach IMS
Długołęka [aktualizacja:07-11-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
07-11
07-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.11.2014
Wrocław [aktualizacja:07-11-2014]
Poland,DS
szybkie
08-11
08-11
II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:08-11-2014]
Poland,DS
blitz
08-11
08-11
II Turniej Szachowy o Puchar Starosty Polkowickiego - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:08-11-2014]
Poland,DS
blitz
08-11
08-11
III Drużynowe Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Sz
Świdnica [aktualizacja:09-11-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
08-11
16-11
Karpacz - CHESS OPEN 2014
Karpacz [aktualizacja:15-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C11
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C13
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C15
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C17
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa C9
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D11
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D13
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D15
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D17
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
08-11
15-11
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 2014 - Grupa D9
Karpacz [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
09-11
09-11
III IMP Nauczycieli Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich
Świdnica [aktualizacja:13-11-2014]
Poland,DS
szybkie
09-11
09-11
III IMP Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich
Świdnica [aktualizacja:13-11-2014]
Poland,DS
szybkie
09-11
11-11
Turniej Niepodległości 2014 Grupa A
Wrocław [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
klasyczne
09-11
11-11
Turniej Niepodległości 2014 Grupa B
Wrocław [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
klasyczne
09-11
11-11
Turniej Niepodległości 2014 Grupa C
Wrocław [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
klasyczne
10-11
11-11
Turniej Niepodległości 2014 Grupa D
Wrocław [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
IV Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr A
Świdnica [aktualizacja:13-11-2014]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
IV Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr B
Świdnica [aktualizacja:18-11-2014]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Mistrzostwa Legnicy w szachach szybkich
Legnica [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej Niepodległości o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Kudowy Zdrój
Wrocław [aktualizacja:18-11-2014]
Poland,DS
szybkie
11-11
11-11
Turniej szachów błyskawicznych Karpacz OPEN 2014
Karpacz [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
blitz
11-11
11-11
Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Lubin [aktualizacja:11-11-2014]
Poland,DS
szybkie
14-11
14-11
Grand Prix Polonii Wrocław 14.11.2014
Wrocław [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
IV Turniej Szachowy w PZS w Chojnowie o Puchar Polskiej Miedzi
Chojnów [aktualizacja:15-11-2014]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Szachach Szybkich
Wałbrzych [aktualizacja:15-11-2014]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - gr. A i B (2002-2005)
Jelenia Góra [aktualizacja:15-11-2014]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - gr. C (chłopcy 2006-2007 i młodsi)
Jelenia Góra [aktualizacja:17-11-2014]
Poland,DS
szybkie
15-11
15-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości - gr. D (dziewczęta 2006-2007 i młodsze)
Jelenia Góra [aktualizacja:15-11-2014]
Poland,DS
szybkie
16-11
16-11
Otwarte Mistrzostwa Głogowa - VII turniej
Głogów [aktualizacja:16-11-2014]
Poland,DS
szybkie
17-11
17-11
MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 14
WROCŁAW [aktualizacja:17-11-2014]
Poland,DS
blitz
20-11
26-11
XXX Międzynarodowy Turniej o Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:26-11-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
21-11
21-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.11.2014
Wrocław [aktualizacja:21-11-2014]
Poland,DS
szybkie
22-11
22-11
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich
Legnica [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,DS
szybkie
22-11
22-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,DS
szybkie
22-11
22-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 14 - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,DS
szybkie
22-11
22-11
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 7 - VII turniej
Wrocław [aktualizacja:22-11-2014]
Poland,DS
szybkie
23-11
15-03
IV DOLNOSLĄSKA LIGA SZACHOWA-WAŁBRZYSKA
Okręg Wałbrzyski [aktualizacja:01-03-2015]
Poland,DS
drużynowy, klasyczne
23-11
23-11
Pierwszy Krok - 23.11.2014
Wrocław [aktualizacja:25-11-2014]
Poland,DS
szybkie
28-11
28-11
Grand Prix Polonii Wrocław - 28.11.2014
Wrocław [aktualizacja:28-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
II Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy
Trzebnica [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
MISTRZOSTWA IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SZACHACH
WROCŁAW [aktualizacja:26-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa D (do lat 8)
Wrocław [aktualizacja:02-12-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa E (do lat 7)
Wrocław [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V Turniej z cyklu OMW dla dzieci Grupa F (do lat 6)
Wrocław [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V turniej z cyklu OMW dla młodzików Grupa B (do lat 11)
Wrocław [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V Turniej z cyklu OMW dla młodzików Grupa C (do lat 9)
Wrocaw [aktualizacja:29-11-2014]
Poland,DS
szybkie
29-11
29-11
V Turniej z cyklu OMW dla młodzikówi Grupa A (do lat 14)
Wrocław [aktualizacja:30-11-2014]
Poland,DS
szybkie
grudzień 2014
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 0
WROCŁAW [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 4
WROCŁAW [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 5
WROCŁAW [aktualizacja:03-12-2014]
Poland,DS
szybkie
04-12
04-12
III WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:04-12-2014]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Grand Prix Polonii Wrocław - FINAŁ A
Wrocław [aktualizacja:05-12-2014]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Grand Prix Polonii Wrocław - FINAŁ B
Wrocław [aktualizacja:05-12-2014]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Grand Prix Polonii Wrocław - FINAŁ C
Wrocła [aktualizacja:05-12-2014]
Poland,DS
szybkie
05-12
05-12
Mistrzostwa 15 Gimnazjum na rok 2014/2015
Wrocław [aktualizacja:05-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Brązowy Jelonek 2014 - V Turniej Mikołajkowy (Wieże - Chłopcy)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Brązowy Jelonek 2014 - V Turniej Mikołajkowy (Wieże - Dziewczęta)
Jelenia Góra [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Brązowy Jelonek Grand Prix 2014 - V Turniej Mikołajkowy (Hetmany)
Jelenia Góra [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa A
Wrocław [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa B
Wrocław [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa C
Wrocław [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa D
Wrocław [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach - grupa A open
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Mikołajkowy Turniej Szachowy na Bielanach - grupa C do lat 8
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
TURNIEJ MIKOLAJOWY
Kamienna Gór [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Turniej o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie - dzieci do lat 9
Oława [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Turniej o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie - Grupa Seniorów
Oława [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Turniej o Puchar Prezesa Zarządu SM "Odra" w Oławie do 18 lat
Oława [aktualizacja:06-12-2014]
Poland,DS
szybkie
06-12
06-12
Złoty Jelonek Grand Prix 2014 - V Turniej Mikołajkowy
Jelenia Góra [aktualizacja:28-11-2014]
Poland,DS
szybkie
07-12
07-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 10 - VIII turniej
Wrocław [aktualizacja:07-12-2014]
Poland,DS
szybkie
07-12
07-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 14 - VIII turniej
Wrocław [aktualizacja:07-12-2014]
Poland,DS
szybkie
07-12
07-12
Turnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa do lat 7 - VIII turniej
Wrocław [aktualizacja:07-12-2014]
Poland,DS
szybkie
07-12
07-12
VI Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich
Kryniczno [aktualizacja:07-12-2014]
Poland,DS
szybkie
08-12
08-12
22. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 10.Turniej
Wrocław [aktualizacja:08-12-2014]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Mistrzostwa SP 63 - dziewczęta
Wrocław [aktualizacja:10-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
09-12
09-12
Mistrzostwa SP 63 - klasy I-III
Wrocław [aktualizacja:09-12-2014]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
Mistrzostwa SP 63 - klasy IV-VI
Wrocław [aktualizacja:09-12-2014]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 63 W SZACHACH
WROCŁAW [aktualizacja:26-11-2014]
Poland,DS
szybkie
09-12
09-12
MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 71 W SZACHACH
WROCŁAW [aktualizacja:09-12-2014]
Poland,DS
szybkie
10-12
18-12
4th International Chess Memorial of Krystyna Holuj-Radzikowska
Wroclaw [aktualizacja:18-12-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
12-12
12-12
MISTRZOSTWA ELEKTRONICZNYCH ZAKŁADÓW NAUKOWYCH W SZACHACH
WROCŁAW [aktualizacja:12-12-2014]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
CZEKOLADOWE GRAND PRIX HETMANA I turniej 13.12.2014r
Wrocław [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,DS
szybkie
13-12
14-12
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Starej Kopalni Open A (do 1600)
Wałbrzych [aktualizacja:20-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
13-12
13-12
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Starej Kopalni Open B (do 1200)
Wałbrzych [aktualizacja:20-12-2014]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
Otwarte Mistrzostwa Głogowa VIII Turniej
Głogów [aktualizacja:17-12-2014]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
Srebrny Jelonek Grand Prix 2014 - V Turniej Mikołajkowy
Jelenia Góra [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,DS
szybkie
13-12
13-12
XII Mikołajkowy Turniej Szachowy
Złotoryja [aktualizacja:13-12-2014]
Poland,DS
szybkie
14-12
14-12
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - VI Turniej - Grupa A
Polkowice [aktualizacja:14-12-2014]
Poland,DS
blitz
14-12
14-12
Aqua Hotel S.A. Chess Cup Mistrzostwa Polkowic w Szachach - VI Turniej - Grupa B
Polkowice [aktualizacja:14-12-2014]
Poland,DS
blitz
14-12
14-12
Pierwszy Krok - 14.12.2014
Wrocław [aktualizacja:14-12-2014]
Poland,DS
szybkie
16-12
16-12
MISTRZOSTWA GIMNAZJUM NR 17 W SZACHACH
WROCŁAW [aktualizacja:16-12-2014]
Poland,DS
szybkie
18-12
18-12
MISTRZOSTWA POLSKI WOJEWÓDZTW - FINAŁ
WROCŁAW [aktualizacja:18-12-2014]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
19-12
19-12
European Blitz Chess Championship 2014
Wroclaw [aktualizacja:20-12-2014]
Poland,DS
blitz
20-12
21-12
European Rapid Chess Championship 2014
Wroclaw [aktualizacja:21-12-2014]
Poland,DS
szybkie
27-12
30-12
VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA A
Bogatynia [aktualizacja:30-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
27-12
30-12
VII Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" - GRUPA B
Bogatynia [aktualizacja:07-01-2015]
Poland,DS
klasyczne
29-12
31-12
TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:31-12-2014]
Poland,DS
klasyczneFIDE
29-12
30-12
TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:30-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
29-12
30-12
TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:30-12-2014]
Poland,DS
klasyczne
29-12
29-12
TURNIEJ NOWOROCZNY - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:04-01-2015]
Poland,DS
szybkie
styczeń 2013
01-01
01-01
Klubowa lista rankingowa aktywnych zawodników WKSz GANT HETMAN
Wrocław [aktualizacja:13-05-2013]
Poland,DS
klasyczne
04-01
04-01
Grand Prix Polonii Wrocław - Finał A
Wrocław [aktualizacja:04-01-2013]
Poland,DS
szybkie
04-01
04-01
Grand Prix Polonii Wrocław - Finał B
Wrocław [aktualizacja:05-01-2013]
Poland,DS
szybkie
11-01
11-01
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZK.PODSTAWOWEJ PRZY ZESPOLE SZKOŁ PUBL. LUBAWKA 2013
Lubawka [aktualizacja:16-01-2013]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
CYKL 4 PÓR ROKU POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ turniej do lat 9
Politechnika Wrocławska A-1 Kafeteria [aktualizacja:12-01-2013]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
IV Rodzinny Turniej Szachowy
Wrocław [aktualizacja:15-01-2013]
Poland,DS
szybkie
12-01
12-01
XXII Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:13-01-2013]
Poland,DS
szybkie
13-01
13-01
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI WOŚP GRUPA A
POLKOWICE [aktualizacja:13-01-2013]
Poland,DS
szybkie
13-01
13-01
TURNIEJ Z OKAZJI WOŚP GRUPA B
POLKOWICE [aktualizacja:13-01-2013]
Poland,DS
szybkie
17-01
17-01
GIMNAZJADA POWIATOWA KAMIENNA GÓRA 2013
Kamienna Góra [aktualizacja:17-01-2013]
Poland,DS
drużynowy, szybkie
20-01
20-01
Czekoladowe Grand Prix - III Turniej
Wrocław [aktualizacja:20-01-2013]
Poland,DS
szybkie
21-01
21-01
21. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach Szybkich - 1. Turniej
Wrocław [aktualizacja:21-01-2013]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY 0 - CHŁOPCY
Wrocław [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY 0 - DZIEWCZYNKI
Wrocław [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY I - CHŁOPCY
Wrocław [aktualizacja:25-01-2013]
Poland,DS
szybkie
25-01
25-01
Wrocławska Liga Szkół Podstawowych - V turniej - KLASY I - DZIEWCZYNKI
Wrocław [aktualizacja:25-01-2013]