ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23548);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (94);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13047)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11777);
alter table:Duplicate column name 'id'
TURNIEJE NIE UWZGLĘDNIONE Z PRZYCZYN REGULAMINOWYCH
24-05-2017
24-05-2017
Mistrzostwa Szkół Powiatu Gryfickiego 
Gryfice [aktualizacja:24-05-2017]
Kazimierz Łaszewskibrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
IV Puchar Wrocławskiej Wieży 
Wysoka [aktualizacja:wczoraj 08:28]
IA Rafał Siwikbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
XI Międzyszkolny Turniej Szachowy pamięci św.Jana Pawła II Patrona SP 10 
Ostrołęka-Szkoła Podstawowa nr 10 ul Berlinga 16 [aktualizacja:24-05-2017]
Tadeusz Nalewajkbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
IX T.Sz. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2017 
Moniatycze [aktualizacja:24-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe - Szkoły Podstawowe kl 1-3 
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Artur Adamekbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Szkoły Podstawowe kl 4-6 
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Artur Adamekbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Gimnazjum 
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Artur Adamekbrak numerów IDCR
24-05-2017
24-05-2017
XI Międzypowiatowe Mistrzostwa Szachowe Przemków 2017 - Open 
Przemków [aktualizacja:24-05-2017]
Artur Adameknie spełnia wymogów turnieju
23-05-2017
23-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:23-05-2017]
IA - Zbigniew Pydaniezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
Mistrzostwa Kwidzyna do lat 7 w szachach
Kwidzyn [aktualizacja:23-05-2017]
Roman Sobczyńskibrak numerów IDCR
23-05-2017
23-05-2017
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Licealiada Chłopców
Górno [aktualizacja:23-05-2017]
Roman Wąsikniezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Gimnazjada Chłopcy
Górno [aktualizacja:23-05-2017]
Roman Wąsikniezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Gimnazjada Dziewcząt
Górno [aktualizacja:23-05-2017]
Roman Wąsikniezgodna ilość rund
25-04-2017
23-05-2017
Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 2
Kraków [aktualizacja:12-05-2017]
Paweł Mrozińskiniezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
Partyjka w Bibliotece VII
Brzeg [aktualizacja:23-05-2017]
SKS Orlik Brzegbrak numerów IDCR
23-05-2017
23-05-2017
IX Wiosenny Turniej "Herbert też grał w szachy"
Brzeg [aktualizacja:23-05-2017]
SKS Orlik Brzegbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:23-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
23-05-2017
23-05-2017
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Kozach klasy I-III
Kozy [aktualizacja:23-05-2017]
Paździora Michałbrak numerów IDCR
23-05-2017
23-05-2017
Gminne Mistrzostwa Przedszkolaków w szachach - dziewczęta
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:23-05-2017]
UKS GONIEC STANIĄTKIbrak numerów IDCR
23-05-2017
23-05-2017
Gminne Mistrzostwa Przedszkolaków w szachach - chłopcy
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:23-05-2017]
UKS GONIEC STANIĄTKIbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-05-2017
23-05-2017
XXXV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:23-05-2017]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"niezgodna ilość rund
22-05-2017
22-05-2017
I WOJEWÓDZKI TURNIEJ SZACHOWY DLA UCZNIÓW KLAS II i III "ZAGRAJ PARTYJKĘ"
Żory [aktualizacja:25-03-2017]
KS Roszada Żorynie spełnia wymogów turnieju
22-05-2017
22-05-2017
X T.Sz. o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2017
Wiszniów [aktualizacja:22-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
21-05-2017
21-05-2017
8 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:23-05-2017]
KUŹNIA TALENTÓW Centrum Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Młodzieżybrak numerów IDCR
20-05-2017
21-05-2017
Kurs sędziowski na klasy okręgowe 
Warszawa [aktualizacja:24-05-2017]
Krzysztof Parolnie spełnia wymogów turnieju
17-05-2017
21-05-2017
Centralny Kurs Sędziowski
Poznań [aktualizacja:28-02-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
21-05-2017
21-05-2017
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KALISKA
Gmina Kaliska [aktualizacja:21-05-2017]
TKKF "Rzemyk" Gdyniabrak numerów IDCR
21-05-2017
21-05-2017
Świt. Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:15-05-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 14
Świdnica [aktualizacja:18-05-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 16
Świdnica [aktualizacja:19-05-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 18
Świdnica [aktualizacja:18-05-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Turniej Mistrzów XXII edycji Białostockiej Ligi Szkolnej - Chłopcy do lat 20
Białystok [aktualizacja:20-05-2017]
Leszek Zeganie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Mistrzostwa Poznania Przedszkolaków (i nie tylko) do lat 7 - dziewczynki rocznik 2010 i młodsze 20.05.2017
Poznań [aktualizacja:20-05-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
Mistrzostwa Poznania Przedszkolaków (i nie tylko) do lat 7 - chłopcy rocznik 2010 i młodsi
Poznań [aktualizacja:20-05-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
III Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek - klasyfikacyjny na V i IV kat. szachową - atrakcyjne nagrody
Warszawa [aktualizacja:18-05-2017]
Akademia Kształcenia Umysłu Sebastian Sentowskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Żorska Liga Szachowa Juniorów Maj 2017
Żory [aktualizacja:20-05-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
X Turniej szachowy prawników o Puchar Dziekana Rady OIRP w Krakowie
Kraków [aktualizacja:21-05-2017]
Mariusz Stanaszekbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
XV Wojewódzki Turniej Szachowy o Sakiewkę Królowej Jadwigi- grupa C
Rzezawa [aktualizacja:20-05-2017]
Kornel Łęczekbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
Turniej "Młode Talenty"
Warszawa [aktualizacja:20-05-2017]
UKS Caissa Warszawabrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
XIV Turniej Dziadków Szachowych
Wiśniew [aktualizacja:20-05-2017]
Józef Flazińskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Turniej szachowy o puchar Burmistrza Czerska im. Andrzeja Narlocha
Łąg [aktualizacja:21-05-2017]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka Chojnicebrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
II Turniej Wrocławskiego KRASNOLUDKA
Wrocław [aktualizacja:21-05-2017]
Artur Czyżbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
"SZACHOWI GIGANCI" Turniej do 12 lat
Poznań [aktualizacja:10-05-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
"SZACHOWI GIGANCI" Turniej od 13 do 18 lat
Poznań [aktualizacja:10-05-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
"SZACHOWI GIGANCI" Turniej OPEN
Poznań [aktualizacja:10-05-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
25 Lat Żarskiego Klubu Szachowego grupa do lat 9
Żary [aktualizacja:20-05-2017]
Tomasz Sowabrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
25 Lat Żarskiego Klubu Szachowego grupa do lat 11
Żary [aktualizacja:20-05-2017]
Tomasz Sowabrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
I Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w Szachach
Lelis [aktualizacja:20-05-2017]
Tadeusz Nalewajk
20-05-2017
20-05-2017
Drugi Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - grupa 1000
Gdańsk [aktualizacja:20-05-2017]
Anna Mrozińskabrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
Turniej Szachowy o Tytuł Szachowego Króla Gminy Kłaj (gr. B ur. 2008-2001)
Kłaj [aktualizacja:18-05-2017]
Kinga Siweknie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Turniej Szachowy o Tytuł Szachowego Króla Gminy Kłaj (gr C- 2000 i starsi)
Kłaj [aktualizacja:20-05-2017]
Kinga Siwekbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
Symultana z WGM Agnieszką BRUSTMAN
Warszawa [aktualizacja:20-05-2017]
Włodzimierz Prażmowskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
I Otwarte Mistrzostwa Przedszkola nr 100
Poznań [aktualizacja:20-05-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA D (do lat 8) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:20-05-2017]
Michał Dzikowskibrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - III turniej
Wrocław [aktualizacja:20-05-2017]
Michał Dzikowskinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Nowy Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:15-05-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
20-05-2017
20-05-2017
Żorska Liga Szachowa Seniorów Maj 2017
Żory [aktualizacja:20-05-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
20-05-2017
20-05-2017
Grand Prix Gryfina 2017 Turniej-5
GRYFINO [aktualizacja:20-05-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
18-11-2016
19-05-2017
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych
Żnin [aktualizacja:19-05-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
19-05-2017
19-05-2017
Turniej Błyskawiczny w KS Korona Zakrzewo 7rund 6'+4" start 18.00
Zakrzewo gmina Dopiewo [aktualizacja:12-05-2017]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOnie spełnia wymogów turnieju
19-05-2017
19-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:19-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
19-05-2017
19-05-2017
III Turniej Szachowy Gminy Gubin - Szkoły Podstawowe
Sękowice gmina Gubin [aktualizacja:19-05-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
21-04-2017
19-05-2017
Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub [aktualizacja:21-05-2017]
Roman Biegajskibrak numerów IDCR
19-05-2017
19-05-2017
Lubelskie Dni Kultury Studenckiej - "Aktywność dla każdego" : Szachy
Lublin [aktualizacja:20-05-2017]
IA - Zbigniew Pydaniewłaściwy rodzaj szachów
19-05-2017
19-05-2017
III Turniej Szachowy Gminy Gubin - Gimnazja
Sękowice gmina Gubin [aktualizacja:19-05-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
19-05-2017
19-05-2017
V T.Sz. o Puchary Wójta Dołhobyczowa -Grzegorza Drewnika -GP-2017
Hulcze [aktualizacja:19-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
19-05-2017
19-05-2017
IV Grand Prix Dobczyc w Szachach. Turniej IX.
DOBCZYCE [aktualizacja:19-05-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
18-05-2017
18-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:18-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
18-05-2017
18-05-2017
Turniej szachowy w Klubie MOK-Świetlica Rowień o tytul Mistrza Rownia
Żory [aktualizacja:18-05-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
18-05-2017
18-05-2017
Mistrzostwa ZSP Wysoka - chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:18-05-2017]
Wojciech Babijczukbrak numerów IDCR
18-05-2017
18-05-2017
Turniej Szachowy o Misrzostwo SP 43 w Zabrzu
Zabrze ul Buchenwaldczyków 25 [aktualizacja:18-05-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
18-05-2017
18-05-2017
Mistrzostwa ZSP Wysoka dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:18-05-2017]
Wojciech Babijczukbrak numerów IDCR
18-05-2017
18-05-2017
Mistrzostwa Klas I SP 60
Bydgoszcz [aktualizacja:18-05-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
18-05-2017
18-05-2017
VIII Kwiecinkowy Blitz
Bartniki [aktualizacja:18-05-2017]
Dariusz Kolińskibrak numerów IDCR
17-05-2017
17-05-2017
VI T. Sz. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2017
Kozodawy [aktualizacja:18-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
17-05-2017
17-05-2017
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 7 chłopcy
Starachowice [aktualizacja:19-05-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
17-05-2017
17-05-2017
VIII Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - SP klasy 1-3
Wołomin [aktualizacja:23-05-2017]
IA Andrzej Szewczakbrak numerów IDCR
17-05-2017
17-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:02-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
17-05-2017
17-05-2017
Turniej błyskawiczny klubu Hetman
Warszawa [aktualizacja:17-05-2017]
Stefan Wronicznie spełnia wymogów turnieju
17-05-2017
17-05-2017
VIII Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - SP klasy 4-6
Wołomin [aktualizacja:16-05-2017]
IA Andrzej Szewczakniezgodna ilość rund
17-05-2017
17-05-2017
VIII Turnieju Szachowy o Puchar Burmistrza Wołomina - dzieci do 7 lat
Wołomin [aktualizacja:23-05-2017]
IA Andrzej Szewczaknie spełnia wymogów turnieju
17-05-2017
17-05-2017
Szachowe Środy - 7
Świnoujście [aktualizacja:17-05-2017]
Przemysław Łukasiewicznie spełnia wymogów turnieju
17-05-2017
17-05-2017
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Połczynie-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:17-05-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
16-05-2017
16-05-2017
GP BLITZ - IX turniej 5 rund P'10+4s
Konin [aktualizacja:16-05-2017]
TS-R HETMAN KONINniewłaściwy rodzaj szachów
16-05-2017
16-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:17-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy 1-3
Wodzisław Śląski [aktualizacja:16-05-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskibrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
Wodzisławska Liga szkół gimnazjalnych
Wodzisław Śląski [aktualizacja:16-05-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskiniezgodna ilość rund
11-04-2017
16-05-2017
Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 3
Kraków [aktualizacja:12-05-2017]
Paweł Mrozińskiniezgodna ilość rund
16-05-2017
16-05-2017
III Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy "Mały Szachista"
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:16-05-2017]
Agencja 64 PLUS, Aleksander Czerwońskibrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
Mistrzostwa SP 10 Kalisz - klasy 1-3
Kalisz [aktualizacja:16-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszbrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
Mistrzostwa SP 10 Kalisz - klasy 4-6
Kalisz [aktualizacja:16-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszbrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
Szachowwe Mistrzostwa Szkoły Maj 2017
Redło [aktualizacja:16-05-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
16-05-2017
16-05-2017
XXXIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:16-05-2017]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"niezgodna ilość rund
16-05-2017
16-05-2017
Turniej Kontrolny 339
SP Przebieczany [aktualizacja:16-05-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
13-02-2017
15-05-2017
Drugi Turniej Klasyfikacyjny kl. 2 G 2016/17
Chełmno [aktualizacja:24-04-2017]
Leszek Bultrowiczbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
15-05-2017
15-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:15-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
15-05-2017
15-05-2017
II Grand Prix Cafe Kino
Bydgoszcz [aktualizacja:15-05-2017]
PKS WIATRAK Bydgoszczbrak numerów IDCR
15-05-2017
15-05-2017
XVII edycja Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego- Chłopcy
Lublin [aktualizacja:15-05-2017]
Edukacja przez Szachy w Szkolebrak numerów IDCR
15-05-2017
15-05-2017
XVII edycja Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego - Dziewczęta
Lublin [aktualizacja:15-05-2017]
Edukacja przez Szachy w Szkolenie spełnia wymogów turnieju
14-05-2017
14-05-2017
I Turniej o Puchar Doliny Białej - Sajdak
Tuchów [aktualizacja:14-05-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
ŚWIT. Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:30-04-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
14-05-2017
14-05-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:14-05-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:14-05-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 4 - grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:14-05-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
VII Salezjański Turniej Szachowy - grupa A (szkoły ponadpodstawowe)
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:13-05-2017]
Andrzej Koseskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
13-05-2017
14-05-2017
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - Grupa D (Turniej III-ich kategorii)
WARSZAWA [aktualizacja:11-05-2017]
January Jedynakniezgodna ilość rund
13-05-2017
14-05-2017
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa B
Poznań [aktualizacja:28-04-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
14-05-2017
14-05-2017
GRAND PRIX 4 MIAST -Turniej o Puchar Starosty Nowotomyskiego-(2 tur.gr.B ZBĄSZYŃ)
Zbąszyń [aktualizacja:14-05-2017]
Robert Goździewiczbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
XXIV Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora TDK
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:17-05-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 6 i 7 w szachach
Toruń [aktualizacja:14-05-2017]
Rada Rodziców przy OPP DH Toruńbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
Gminny Turniej Sołectw w szachach - XVI Dni Gminy Konopiska
Konopiska [aktualizacja:14-05-2017]
FA Michał Wejsigbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
14-05-2017
14-05-2017
GRAND PRIX 4 MIAST -Turniej o Puchar Starosty Nowotomyskiego-(2 tur.gr.A ZBĄSZYŃ)
Zbąszyń [aktualizacja:14-05-2017]
Robert Goździewiczbrak numerów IDCR
14-05-2017
14-05-2017
Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom. Dziewcząt do lat 6 i 7 w szachach
Toruń [aktualizacja:14-05-2017]
Rada Rodziców przy OPP DH Toruńbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
14-05-2017
14-05-2017
Turniej 4 Miast *Sulechów*Zbaszyń*Lubsko*Krosno Odrzańskie*
Zbąszyń [aktualizacja:16-05-2017]
KSGU Krosno Odrzańskienie spełnia wymogów turnieju
13-05-2017
13-05-2017
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - lista zgłoszeń
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:12-05-2017]
Krzysztof Parolbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
13-05-2017
13-05-2017
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa A
Poznań [aktualizacja:13-05-2017]
Maciej Cybulskibrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #7
KOŁOBRZEG [aktualizacja:13-05-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz Gablerbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Szachowa Majówka- Grupa D 1000
Gdynia- Chwarzno [aktualizacja:13-05-2017]
Pomorski Wojewódzki Związek Szachowybrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Memoriał Leona Jaworskiego
Prabuty [aktualizacja:13-05-2017]
Miejski Klub Sportowy Pogoń Prabutybrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów 2017
Bydgoszcz [aktualizacja:05-05-2017]
Paweł Jarochnie spełnia wymogów turnieju
13-05-2017
13-05-2017
Mistrzostwa Mazowsza - grupy D6 D7 C6
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:13-05-2017]
Krzysztof Parolbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
I Turniej Szachowy o Pochar Wójta Gminy Niwiska - grupa A
Niwiska [aktualizacja:14-05-2017]
Rafał Polokbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
I Turniej Szachowy o Pochar Wójta Gminy Niwiska - grupa B
Niwiska [aktualizacja:10-05-2017]
Rafał Poloknie spełnia wymogów turnieju
13-05-2017
13-05-2017
I Turniej Szachowy o Pochar Wójta Gminy Niwiska - grupa C
Niwiska [aktualizacja:10-05-2017]
Rafał Poloknie spełnia wymogów turnieju
13-05-2017
13-05-2017
III Turniej Szachowy o Nagrodę Dyrektora ZSP nr 1 w Kościerzynie
Koscierzyna [aktualizacja:15-05-2017]
Zdzisław Pelowskibrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Szachy Dla Dzieci #5
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:13-05-2017]
Paweł Partykabrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 5 turniej
Bogatynia [aktualizacja:13-05-2017]
Waldemar Gałażewskinie spełnia wymogów turnieju
13-05-2017
13-05-2017
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA B (na V i IV - OPEN)
WARSZAWA [aktualizacja:11-05-2017]
January Jedynakniezgodna ilość rund
13-05-2017
13-05-2017
II Międzyszkolny Turniej Szachowy Przelewice 2017 (na kategorie szachowe IV i V)
Przelewice [aktualizacja:13-05-2017]
Uczniowski Klub Szachowy SKOCZEK Choszcznobrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
IX Turniej Powiatu_Grand Prix 2017
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:17-05-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa B
Wrocław [aktualizacja:12-05-2017]
KS AZS Politechnika Wrocławskaniezgodna ilość rund
13-05-2017
13-05-2017
VII Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:13-05-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Andrzej Gulabrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
VI MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:13-05-2017]
Andrzej Gulabrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Szachy Pod Chojnikiem
Piechowice [aktualizacja:13-05-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Akademickie Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach 2016/2017
Toruń [aktualizacja:13-05-2017]
Adam Pitułabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
13-05-2017
13-05-2017
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:13-05-2017]
Piotr Kowalakbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Szachowa Olimpiada Przedszkolaka - chłopcy
Gliwice [aktualizacja:16-05-2017]
IA Łukasz Brożekbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Szachowa Olimpiada Przedszkolaka - dziewczęta
Gliwice [aktualizacja:16-05-2017]
IA Łukasz Brożekbrak numerów IDCR
13-05-2017
13-05-2017
Wiosenny Turniej Szachowy dla dzieci 
Bydgoszcz [aktualizacja:24-05-2017]
MKS EMDEK Bydgoszczbrak numerów IDCR
24-02-2017
12-05-2017
Liga Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach - klasy IV-VI
Żnin [aktualizacja:12-05-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
24-02-2017
12-05-2017
Liga Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach - klasy I-III
Żnin [aktualizacja:12-05-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
21-04-2017
12-05-2017
Turniej klasyfikacyjny
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:21-04-2017]
Roman Biegajskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
12-05-2017
12-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:12-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
07-04-2017
12-05-2017
Turniej treningowy KKSz w SP 36 grupa 1
Kraków [aktualizacja:12-05-2017]
Paweł Mrozińskibrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
MISTRZOSTWA SZKOŁY w SZACHACH w WARSZOWICACH
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-05-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
XIII Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sierczy - CH
PSU Siercza [aktualizacja:12-05-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
XIII Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sierczy - DZ
PSU Siercza [aktualizacja:12-05-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
V T.Sz. o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna -GP 2017
Łabunie [aktualizacja:12-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
mistrz miesiąca - maj 12.05.2017
Lubsko [aktualizacja:12-05-2017]
Mariusz Kucharskiniewłaściwy rodzaj szachów
12-05-2017
12-05-2017
Turniej z okazji Dnia Studzieńca 2017
Studzieniec [aktualizacja:12-05-2017]
Dariusz Kolińskibrak numerów IDCR
12-05-2017
12-05-2017
Szachowe Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej Klasa I-VI
Cieszyn [aktualizacja:12-05-2017]
Łukasz Foltynbrak numerów IDCR
11-05-2017
11-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:12-05-2017]
IA - Zbigniew Pydaniewłaściwy rodzaj szachów
06-04-2017
11-05-2017
Na II kategorię w Hetmanie 2_2017
Warszawa [aktualizacja:23-05-2017]
Włodzimierz Prażmowskiniezgodna ilość rund
06-04-2017
11-05-2017
Mistrzostwa Chojnic 2017 - juniorzy starsi
Chojnice [aktualizacja:15-05-2017]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka Chojniceniezgodna ilość rund, niewłaściwy rodzaj szachów
11-05-2017
11-05-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:12-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
11-05-2017
11-05-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze [aktualizacja:11-05-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
11-05-2017
11-05-2017
V T.Sz. o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP 2017
Dołhobyczów [aktualizacja:11-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
11-05-2017
11-05-2017
Finał Szachowych Mistrzostw Przedszkola nr 1 w Dobczycach. Turniej dziewcząt.
DOBCZYCE [aktualizacja:11-05-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
11-05-2017
11-05-2017
Finał Szachowych Mistrzostw Przedszkola nr 1 w Dobczycach. Turniej chłopców.
DOBCZYCE [aktualizacja:11-05-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
10-05-2017
10-05-2017
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- IGRZYSKA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:10-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
10-05-2017
10-05-2017
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- IGRZYSKA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:10-05-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
10-05-2017
10-05-2017
II Turniej szachów szybkich o Puchar Uznania w Hetmanie - I cykl 2017 ( V i IV kat.) do zdobycia
Warszawa [aktualizacja:10-05-2017]
Stefan Wroniczbrak numerów IDCR
05-04-2017
10-05-2017
Mistrzostwa Chojnic 2017 - juniorzy młodsi
Chojnice [aktualizacja:15-05-2017]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka Chojnicenie spełnia wymogów turnieju
10-05-2017
10-05-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3)
Zabrze [aktualizacja:10-05-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
10-05-2017
10-05-2017
VIII T.Sz. o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2017
Moniatycze [aktualizacja:10-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
10-05-2017
10-05-2017
II Turniej SSz "Dominik" TKKF Dobczyce
Dobczyce [aktualizacja:10-05-2017]
Sekcja Szachowa Dominik TKKF Dobczycebrak numerów IDCR
09-05-2017
09-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:09-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
09-05-2017
09-05-2017
GP BLITZ - VIII turniej 7 rund P'7+3s
Konin [aktualizacja:09-05-2017]
TS-R HETMAN KONINbrak tempa gry
09-05-2017
09-05-2017
Szachy w Szkole Podstawowej Nr8 w Legionowie
Legionowo [aktualizacja:09-05-2017]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejbrak numerów IDCR
09-05-2017
09-05-2017
VI Turniej Szachowy o mistrzostwo południowych dzielnic Katowic - Gimnazja
Katowice [aktualizacja:09-05-2017]
IA Łukasz Brożekbrak numerów IDCR
09-05-2017
09-05-2017
VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Południowych Dzielnic Katowic - Podstawówki
Katowice [aktualizacja:09-05-2017]
IA Łukasz Brożekbrak numerów IDCR
09-05-2017
09-05-2017
XXXIII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:09-05-2017]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"niezgodna ilość rund
13-05-2017
09-05-2017
Łódzka Liga Szachowa w szachahc szybkich
Łódź [aktualizacja:09-05-2017]
Krzysztof Żurkiewicznie spełnia wymogów turnieju
08-05-2017
08-05-2017
Otwarte Grand Prix Sosnowca - T5 Każdy drugi poniedziałek miesiąca
Sosnowiec [aktualizacja:08-05-2017]
FA Tomasz Ptaszyńskiniezgodna ilość rund, niewłaściwy rodzaj szachów
08-05-2017
08-05-2017
Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych - V Zjazd
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:08-05-2017]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy Talentybrak numerów IDCR
08-05-2017
08-05-2017
Turniej treningowy SP 93 klasy I i III
Kraków [aktualizacja:08-05-2017]
Kinga Siwekbrak numerów IDCR
28-04-2017
07-05-2017
Kurs Instruktorski PZSzach
Międzyzdroje [aktualizacja:27-04-2017]
Waldemar Gałażewskinie spełnia wymogów turnieju
28-04-2017
07-05-2017
Kurs Instruktorski EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE
Międzyzdroje [aktualizacja:15-04-2017]
Waldemar Gałażewskinie spełnia wymogów turnieju
07-05-2017
07-05-2017
IV TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi"do 14 lat
Lublin [aktualizacja:07-05-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
28-04-2017
07-05-2017
Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Chłopcy
Białystok [aktualizacja:07-05-2017]
Leszek Zeganie spełnia wymogów turnieju
07-05-2017
07-05-2017
Gran Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:07-05-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
04-05-2017
07-05-2017
POLANIKA 2017 - KWM
Chrusty k. Zagnańska [aktualizacja:26-04-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowynie spełnia wymogów turnieju
07-05-2017
07-05-2017
Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy
Białystok [aktualizacja:27-04-2017]
Łukasz Suchowierskinie spełnia wymogów turnieju
06-05-2017
06-05-2017
IV OTWARTE MISTRZOSTWA CZĘSTOCHOWY DZIECI DO LAT 7 W SZACHACH SZYBKICH P'15
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:06-05-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Strefa Południowa CD9 - ur. 2008 i młodsi
Kalisz [aktualizacja:06-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszniezgodna ilość rund
06-05-2017
06-05-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Strefa Południowa CD13 - ur. 2004-2005
Kalisz [aktualizacja:06-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszniezgodna ilość rund
06-05-2017
06-05-2017
Turniej o Puchar Sołtysa Wsi Biskupice Zabaryczne
Biskupice Zabaryczne [aktualizacja:06-05-2017]
Ostrowskie Towarzystwo Szachowebrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 - Turniej #5
KOŁOBRZEG [aktualizacja:06-05-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz Gablerbrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Wojewódzki Turniej Szachowy o "Złotą Wieżę" - Miłocin 2017
Miłocin [aktualizacja:06-05-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 85-LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LESZNIE
Leszno [aktualizacja:06-05-2017]
Łukasz Dębowiakbrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników bez kategorii szachowej i V kategorią kobiecą
Zaklików [aktualizacja:06-05-2017]
Katolicki Klub Sportowy VICTORIAbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
06-05-2017
06-05-2017
Dziecięce Inspiracje - Moje Szachy
Białystok [aktualizacja:27-04-2017]
Łukasz Suchowierskinie spełnia wymogów turnieju
06-05-2017
06-05-2017
Turniej Dla Dzieci Bez Kategorii Szachowych
Białystok [aktualizacja:27-04-2017]
Łukasz Suchowierskinie spełnia wymogów turnieju
06-05-2017
06-05-2017
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2017 Chłopcy (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2017 Dziewczęta (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorów Młodszych 2017 - C9
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Mistrzostwa Jeleniej Góry Juniorek Młodszych 2017 - D9
Jelenia Góra [aktualizacja:07-05-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
06-05-2017
06-05-2017
Blitz w Zielonce
Zielonka [aktualizacja:13-05-2017]
Robert Krasiewiczniezgodna ilość rund
05-05-2017
05-05-2017
VIII GRAND-PRIX WADOWIC W KLOCU - Turniej nr 50
Wadowice [aktualizacja:06-05-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
05-05-2017
05-05-2017
IX Turn.Szach. o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2017
Kryłów [aktualizacja:05-05-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
05-05-2017
05-05-2017
mistrz miesiąca - maj 05.05.2017
Lubsko [aktualizacja:05-05-2017]
Mariusz Kucharskiniewłaściwy rodzaj szachów
05-05-2017
05-05-2017
Grand Prix Polonii Wrocław - 5.05.2017
Wrocław [aktualizacja:05-05-2017]
IA Aleksander Sokólskiniewłaściwy rodzaj szachów
05-05-2017
05-05-2017
Mini Turniej 563
LO Wieliczka [aktualizacja:05-05-2017]
IA Andrzej Irlikniezgodna ilość rund
05-05-2017
05-05-2017
Szachowy Piątek z Krakowskim Klubem Szachistów
Kraków [aktualizacja:05-05-2017]
Paweł Mrozińskiniezgodna ilość rund
05-05-2017
05-05-2017
Grand Prix Wadowic w Szachach Fischera- 50
Wadowice [aktualizacja:06-05-2017]
Adam Madejniewłaściwy rodzaj szachów
05-05-2017
05-05-2017
Turniej Szachowy Przedszkolaków w ZSzP nr 10
Rybnik [aktualizacja:06-05-2017]
Agnieszka Matras-Clementbrak numerów IDCR
04-05-2017
04-05-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy maj z miastem LUBLIN-2017"
Lublin [aktualizacja:06-03-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
04-05-2017
04-05-2017
Klub P.Z.Szach. (280 turniej szachowy)
Warszawa [aktualizacja:04-05-2017]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i Wydawcówbrak numerów IDCR
03-05-2017
03-05-2017
XIX PITS-Wapno-2017
Wapno [aktualizacja:03-05-2017]
Jacek Hajaniezgodna ilość rund
29-04-2017
03-05-2017
V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych w Poroninie OPEN FIDE do lat 16
Poronin [aktualizacja:26-04-2017]
FA Katarzyna Walenciaknie spełnia wymogów turnieju
01-05-2017
03-05-2017
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Marzenin 2017
Marzenin [aktualizacja:22-03-2017]
UKS Płomyk Neklanie spełnia wymogów turnieju
03-05-2017
03-05-2017
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja
Krasnopol [aktualizacja:01-05-2017]
Paweł Jarochnie spełnia wymogów turnieju
29-04-2017
03-05-2017
KURS INSTRUKTORÓW
Szczyrk [aktualizacja:19-04-2017]
FA Bogdan Obrochtanie spełnia wymogów turnieju
02-05-2017
02-05-2017
XXXII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:02-05-2017]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"niezgodna ilość rund
01-05-2017
01-05-2017
XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy GRYFINO-OPEN 2017
GRYFINO [aktualizacja:01-05-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
01-05-2017
01-05-2017
X Międzynarodowy Turniej Szachowy GRYFINO-OPEN Junior 2017
GRYFINO [aktualizacja:01-05-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
30-04-2017
01-05-2017
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA A
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Marta Wolskaniezgodna ilość rund
30-04-2017
01-05-2017
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA B
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Marta Wolskaniezgodna ilość rund
01-05-2017
01-05-2017
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE TURNIEJ PIERWSZY KROK
KARPICKO K/WOLSZTYNA [aktualizacja:01-05-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR
01-05-2017
01-05-2017
XXX Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach ||| 1 miejsce - 1000 PLN |||
Wolsztyn [aktualizacja:23-04-2017]
Maciej Cybulski nie spełnia wymogów turnieju
01-05-2017
01-05-2017
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Czeskiego Cieszyna
CZESKI CIESZYN [aktualizacja:01-05-2017]
Karol Linertnie spełnia wymogów turnieju
29-04-2017
30-04-2017
V TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CHOSZCZEŃSKIEGO DOMU KULTURY
CHOSZCZNO [aktualizacja:29-04-2017]
Uczniowski Klub Szachowy SKOCZEK Choszcznoniezgodna ilość rund
29-04-2017
29-04-2017
II Turniej o Puchar Dyrektora SP nr 10 w Olsztynie
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
29-04-2017
29-04-2017
Turniej klasyfikacyjny 1000 - 1100
Olsztyn [aktualizacja:01-05-2017]
Andrzej Gulaniewłaściwy rodzaj szachów
29-04-2017
29-04-2017
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr. C - OPEN
Gorlice [aktualizacja:20-04-2017]
GKSz KORNUTY Gorliceniezgodna ilość rund
29-04-2017
29-04-2017
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ - GRUPA D
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Marta Wolskabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-05-2017
29-04-2017
Turniej Szachowy dla dzieci
Nowy Dwór Maz. [aktualizacja:06-05-2017]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejnie spełnia wymogów turnieju
29-04-2017
29-04-2017
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:27-04-2017]
GKSz KORNUTY Gorliceniezgodna ilość rund
28-04-2017
28-04-2017
Turniej Błyskawiczny w KS Korona Zakrzewo 7rund 6'+4" start 18.00
Zakrzewo ul. Długa 131 [aktualizacja:20-04-2017]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOnie spełnia wymogów turnieju
28-04-2017
28-04-2017
Gr.B UKS - G4 Grand Prix VIII-3
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-04-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
Gr.A UKS - G4 Grand Prix VIII-3
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-04-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH-Turniej 4-Szkoły Podstawowe
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- Turniej 4- GIMNAZJA
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH- TURNIEJ 4 -SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:28-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
24-04-2017
28-04-2017
EURO-CHESS Budapest 2017 Group B
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017]
Mariusz Stoppelbrak numerów IDCR
24-04-2017
28-04-2017
EURO-CHESS Budapest 2017 Group C
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017]
Mariusz Stoppelbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
28-04-2017
28-04-2017
Grand Prix Szkół - na rok 2016/17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:28-04-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
VIII Turn.Szach. o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:29-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
28-04-2017
28-04-2017
GRAND-PRIX WADOWIC W KLOCU - Turniej nr 49
Wadowice [aktualizacja:29-04-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
28-04-2017
28-04-2017
GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 49
Wadowice [aktualizacja:29-04-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
27-04-2017
27-04-2017
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- GIMNAZJADA (dziewczęta)
Lublin [aktualizacja:27-04-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
27-04-2017
27-04-2017
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin- GIMNAZJADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:27-04-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
27-04-2017
27-04-2017
55 Turniej Warcabowy w ZS 26
Bydgoszcz [aktualizacja:27-04-2017]
Piotr Szybowicznie spełnia wymogów turnieju
27-04-2017
27-04-2017
Wodzisławska liga szachowa szkół gimnazjalnych 2017
Wodzisław Śląski [aktualizacja:27-04-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskiniezgodna ilość rund
27-04-2017
27-04-2017
Wodzisławska liga szachowa szkół podstawowych klasy I-III 2017
Wodzisław Śląski [aktualizacja:14-05-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskibrak numerów IDCR
27-04-2017
27-04-2017
VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016/17 Turniej 6
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:03-05-2017]
GKSz Grodzisk Maz.brak numerów IDCR
27-04-2017
27-04-2017
VII Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka C7 (ur. 2010 i młodsi)
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:23-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
27-04-2017
27-04-2017
VII Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im.K.Statnika - D7 ur.2010 i młodsze 
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:24-05-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kalisznie spełnia wymogów turnieju
27-04-2017
27-04-2017
IV Tur.Szach. o Puchar Wójta Łabuń -Antoniego Turczyna- GP 2017
Łabunie [aktualizacja:28-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
26-04-2017
26-04-2017
Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy I-III
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - dziewczęta IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
Wojewódzki TSz o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty - chłopcy IV-VI
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-04-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:27-04-2017]
Zdzisław Stefanoffbrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
VIII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2017"
Lublin [aktualizacja:26-04-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
24-04-2017
26-04-2017
EURO-CHESS Budapest 2017 Extra Group
Cegled (Hungary) [aktualizacja:01-05-2017]
Mariusz Stoppelbrak numerów IDCR
24-04-2017
26-04-2017
EURO-CHESS Budapest 2017 Group A
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017]
Mariusz Stoppelbrak numerów IDCR
24-04-2017
26-04-2017
EURO-CHESS Budapest 2017 Group D
Cegled (Hungary) [aktualizacja:28-04-2017]
Mariusz Stoppelbrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
Mistrzostwa SP 4 w Gryficach
Gryfice [aktualizacja:26-04-2017]
Kazimierz Łaszewskibrak numerów IDCR
26-04-2017
26-04-2017
V Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:26-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR, brak tempa gry
26-04-2017
26-04-2017
Turniej Prywatnej Szkoły Podstawowej w Milanówku
Milanówek [aktualizacja:30-04-2017]
Adam Nojszewskibrak numerów IDCR
25-04-2017
25-04-2017
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół - PONADGIMNAZJALNE
Otwock [aktualizacja:25-04-2017]
Paweł Rymarowiczbrak numerów IDCR
28-03-2017
25-04-2017
Mistrzostwa Osiedlowego Klubu Kwadrat Grupa B
Radom [aktualizacja:18-04-2017]
Marek Niedźwieckibrak numerów IDCR
25-04-2017
25-04-2017
Mistrzostwa SP 3 w Gryficach
Gryfice [aktualizacja:25-04-2017]
Kazimierz Łaszewskibrak numerów IDCR
25-04-2017
25-04-2017
Szachowy Turniej w Publicznym Gimnazium im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Piątnica [aktualizacja:25-04-2017]
Klub Szachowy MARATONbrak numerów IDCR
25-04-2017
25-04-2017
Turniej Kontrolny 336
SP Przebieczany [aktualizacja:25-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
24-04-2017
24-04-2017
Mini Turniej 562
LO Wieliczka [aktualizacja:24-04-2017]
IA Andrzej Irlikniezgodna ilość rund
24-04-2017
24-04-2017
I GRAND PRIX CAFE KINO
Bydgoszcz [aktualizacja:24-04-2017]
PKS WIATRAK Bydgoszczbrak numerów IDCR
24-04-2017
24-04-2017
WOM Szkolny 2017 - Wola
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017]
FA Ryszard Królikowskibrak numerów IDCR
24-04-2017
24-04-2017
Mistrzostwa Szkół miasta Radzyń Podlaski klasy 1-3
Radzyń Podlaski [aktualizacja:24-04-2017]
Łukasz Dymekbrak numerów IDCR
22-04-2017
23-04-2017
VI Mistrzostwa Polski w Shogi
Warszawa [aktualizacja:24-04-2017]
Mariusz Stanaszekbrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-04-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
XXXI Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar MDK Grupa B
JASŁO [aktualizacja:23-04-2017]
Lucjan Walczakbrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
Wiosenny Turniej Szachów Rodzinnych o Puchar Dyrektora Łódzkiego Domu Kultury
Łódź [aktualizacja:23-04-2017]
Krzysztof Żurkiewiczbrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
Tydzień Ziemi 2017 do lat 8
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017]
Bernard Sowaniewłaściwy rodzaj szachów
23-04-2017
23-04-2017
Tydzień Ziemi 2017 do lat 11
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017]
Bernard Sowaniewłaściwy rodzaj szachów
23-04-2017
23-04-2017
Tydzień Ziemi 2017 do lat 15
Zabrze [aktualizacja:12-05-2017]
Bernard Sowaniewłaściwy rodzaj szachów
23-04-2017
23-04-2017
III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana
Sennica Różana [aktualizacja:24-04-2017]
LUKSz Fajsławicebrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
Enoteka Verona Zaprasza
Radom [aktualizacja:03-04-2017]
Uczniowski Klub Sportowy ROSZADAnie spełnia wymogów turnieju
23-04-2017
23-04-2017
Drugi Otwarty Toruński Turniej Szachów Bieganych
Toruń [aktualizacja:23-04-2017]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH Toruńbrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:18-04-2017]
Mirosław Kaznowskiniezgodna ilość rund
22-04-2017
23-04-2017
Turniej miast partnerskich Sopot - Frankenthal 2017
Sopot [aktualizacja:23-04-2017]
Zdzisław Mertabrak numerów IDCR
22-04-2017
23-04-2017
Wiosenny Turniej Szachowy Open B
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:23-04-2017]
Paweł Partykabrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
Turniej dla nauczycieli "Wars i Sawa grają w szachy" 4 edycja gr.2
Warszawa [aktualizacja:23-04-2017]
Edukacja przez Szachy w Szkolebrak numerów IDCR
23-04-2017
23-04-2017
Wars i Sawa grają w szachy - turniej grupy D
Warszawa [aktualizacja:27-04-2017]
IA Tomasz Delegabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
7 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:23-04-2017]
KUŹNIA TALENTÓW Centrum Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Młodzieżybrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
IX TURNIEJ MIAST I GMIN W RADZIONKOWIE
Radzionków [aktualizacja:08-02-2017]
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowienie spełnia wymogów turnieju
22-04-2017
22-04-2017
II Turniej o Crossowy Puchar Jurka Górskiego w "Szachach Bieganych"
Głogów - Tor Motocrossu Górków [aktualizacja:22-04-2017]
Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt Głogówbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
VIII runda (kwiecień 2017) Zagraj z Flisakiem 2016/17
Toruń [aktualizacja:22-04-2017]
KA FLISAK Toruń - M.Wodzyńskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE 4 GRUPY TURNIEJOWE ATRAKCYJNE NAGRODY DLA WSZYSTKICH
POZNAŃ [aktualizacja:08-03-2017]
Marek Zborońnie spełnia wymogów turnieju
22-04-2017
22-04-2017
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-04-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr. D
Rabka Zdrój [aktualizacja:29-04-2017]
Jan Zapałaniewłaściwy rodzaj szachów
22-04-2017
22-04-2017
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY 50+ oraz wszystkich chętnych do II kategorii
PAWŁOWICE [aktualizacja:24-04-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
VI Grand Prix Leszna 2017 Turniej nr 2
Leszno [aktualizacja:22-04-2017]
Waldemar Kopydłowskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Turniej Szachowy Powiśla Dąbrowskiego o Puchar Fundacji CORDARE
Dąbrowa Tarnowska [aktualizacja:22-04-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
V OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZACHOWE KZE SIEDLCE GR B
Siedlce [aktualizacja:22-04-2017]
Katolickie Gimnazjum w Siedlcachbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 8
Kraków [aktualizacja:22-04-2017]
Paweł Pityńskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
XVI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SUSZEC"Gr A ur.2004 i starsi"
Suszec [aktualizacja:20-04-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
22-04-2017
22-04-2017
III MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ - gr.A. Szk. Ponadgimnazjalne
Kraków [aktualizacja:30-03-2017]
TS WISŁA Krakównie spełnia wymogów turnieju
22-04-2017
22-04-2017
Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie
Kraków [aktualizacja:09-05-2017]
TS WISŁA Krakówbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Zielony MAT 2017 - Grupa B
Zielona Góra [aktualizacja:22-04-2017]
Klub Sportowy 64 Zielona Górabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
I Krok Szachowy Turniej Smerfów do rank. 1250 r.2007 i młodsi
Poznań [aktualizacja:22-04-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
3. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Starosiedle gmina Gubin [aktualizacja:23-04-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
3. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Starosiedle gmina Gubin [aktualizacja:23-04-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
I FESTYN SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 101 W KRAKOWIE (grupa B)
Kraków [aktualizacja:23-04-2017]
Kamila Kałużnabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
I FESTYN SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 101 W KRAKOWIE (grupa A)
Kraków [aktualizacja:23-04-2017]
Kamila Kałużnabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
VII Bialska Liga Szachowa
Biała Podlaska [aktualizacja:22-04-2017]
Marek Uścińskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Grand Prix Gryfina Turniej-4
GRYFINO [aktualizacja:22-04-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:22-04-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
GRAND PRIX ZIEMI KŁODZKIEJ - IV turniej 22.04.2017 rok
ŚCINAWKA ŚREDNIA [aktualizacja:22-04-2017]
Kazimierz Szydełkobrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
XIII Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:22-04-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Otwarte Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków Turniej A - chłopcy
Skierniewice [aktualizacja:22-04-2017]
Klub Szachowy Piątka Skierniewicebrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Otwarte Mistrzostwa Skierniewic Przedszkolaków Turniej B - dziewczynki
Skierniewice [aktualizacja:22-04-2017]
Klub Szachowy Piątka Skierniewicebrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
Wielobój Sołectw Gminy Zbrosławice - konkurencja IV - Szachy
Zbrosławice [aktualizacja:22-04-2017]
Bernard Sowabrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
I Turniej o Puchar Burmistrza Targówka w SP nr 52 kl 1-3
Warszawa [aktualizacja:22-04-2017]
Edukacja przez Szachy w Szkolebrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
IX Szachowy Turniej Miast i Gmin
Radzionków [aktualizacja:22-04-2017]
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowiebrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
22-04-2017
22-04-2017
X Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LZS w Szachach o "Puchar Złotej Wieży" -Kadetki
Trąbki Wielkie [aktualizacja:28-04-2017]
Lech Gałkowskibrak numerów IDCR
22-04-2017
22-04-2017
V TURNIEJ SZACHY W SZKOLE GR. A DO III klasy Szkoły Podstawowej
POZNAŃ [aktualizacja:23-04-2017]
Marek Zborońbrak numerów IDCR
21-04-2017
21-04-2017
Mistrzostwa Szkoły LO nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku
Otwock [aktualizacja:21-04-2017]
Marcin Dobrowolskibrak numerów IDCR
21-04-2017
21-04-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich - dziewczynki
Żnin [aktualizacja:21-04-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
21-04-2017
21-04-2017
Mistrzostwa Białołęki Szkół Podstawowych
Warszawa [aktualizacja:21-04-2017]
January Jedynakbrak numerów IDCR
21-04-2017
21-04-2017
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej VIII.
DOBCZYCE [aktualizacja:21-04-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
20-04-2017
20-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:21-04-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
20-04-2017
20-04-2017
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin - LICEALIADA (chłopcy)
Lublin [aktualizacja:20-04-2017]
IA - Zbigniew Pydabrak numerów IDCR
20-04-2017
20-04-2017
50 WOM Szkolny - eliminacje Bemowo
Warszawa [aktualizacja:20-04-2017]
Robert Krasiewiczbrak numerów IDCR
19-04-2017
19-04-2017
I Turniej szachów szybkich o Puchar Uznania w Hetmanie
Warszawa [aktualizacja:21-04-2017]
Stefan Wroniczbrak numerów IDCR
19-04-2017
19-04-2017
II Turniej o Puchary Wójta Krynic - Janusza Bałabucha - GP 2017
Huta Dzierążyńska [aktualizacja:20-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
18-04-2017
18-04-2017
GP BLITZ - VI turniej 5 rund P'10+4s
Konin [aktualizacja:18-04-2017]
TS-R HETMAN KONINniewłaściwy rodzaj szachów
12-04-2017
15-04-2017
XXIV WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY o KOPĘ JAJ
TS KUŹNIA RYBNIK [aktualizacja:16-04-2017]
Hasinski Krystianbrak numerów IDCR
02-03-2017
14-04-2017
Na II kategorię w Hetmanie 1_2017
Warszawa [aktualizacja:14-04-2017]
Paweł Gierechbrak numerów IDCR
13-04-2017
13-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:18-04-2017]
IA - Zbigniew Pydaniewłaściwy rodzaj szachów
12-04-2017
12-04-2017
IMS - powiat Strzyżów - dziewczyny 1-3
Niebylec [aktualizacja:12-04-2017]
Iwona Flisiakbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
12-04-2017
12-04-2017
Na szachowym planie; w pisankowym stanie; odbędzie sie drugie; wielkanocne granie
Częstochowa [aktualizacja:12-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
12-04-2017
12-04-2017
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 6
Starachowice [aktualizacja:12-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
12-04-2017
12-04-2017
Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Gostyninie w szachach
Gostynin [aktualizacja:12-04-2017]
Waldemar Dudzińskibrak numerów IDCR
12-04-2017
12-04-2017
IV Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika - GP 2017
Hulcze [aktualizacja:12-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
12-04-2017
12-04-2017
TURNIEJ SZACHOWY O LAUR KRÓLOWEJ JADWIGI
Piła [aktualizacja:13-04-2017]
Andrzej Ancutabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-04-2017
11-04-2017
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. przedszkolaków o Puchar Prezydenta Miasta
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:01-05-2017]
Ostrowskie Towarzystwo Szachowebrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podstawowa klasy I-III_Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podstawowa klasy I-III_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Gimnazja
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Chłopcy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
VI Spartakiada Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej_Szkoła Podst. klasy IV-VI_Dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
IV Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:11-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
11-04-2017
11-04-2017
WOM szkolny 2017 - Bielany SP
Warszawa Bielany [aktualizacja:11-04-2017]
Paweł Rymarowiczbrak numerów IDCR
10-04-2017
10-04-2017
KROK DO SUKCESU - CHŁOPCY do V kat
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:10-04-2017]
Kornel Łęczekbrak numerów IDCR
10-04-2017
10-04-2017
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Biskupiec [aktualizacja:10-04-2017]
Paweł Orłowskibrak numerów IDCR
10-04-2017
10-04-2017
KROK DO SUKCESU - DZIEWCZĘTA do V kat
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:10-04-2017]
Kornel Łęczekbrak numerów IDCR
10-04-2017
10-04-2017
IV Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela GP 20017
Łaszczów [aktualizacja:10-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
09-04-2017
09-04-2017
XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VIII Turniej - Grupa A (2008r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:17-04-2017]
Paweł Jarochbrak numerów IDCR
08-04-2017
09-04-2017
XIX Indywidualne Mistrzostwa Małopolski w Szachach Szybkich P-30 juniorzy
Szczurowa [aktualizacja:09-04-2017]
Wiesław Kasperekbrak numerów IDCR
17-12-2016
09-04-2017
Weekendowe Turniej o Puchar Prezesa MZSzach 36-39
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017]
FA Ryszard Królikowskiniezgodna ilość rund
09-04-2017
09-04-2017
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A
Bielsko-Biała [aktualizacja:10-04-2017]
Paździora Michałniewłaściwy rodzaj szachów
09-04-2017
09-04-2017
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B
Bielsko-Biała [aktualizacja:10-04-2017]
Paździora Michałniewłaściwy rodzaj szachów
07-04-2017
09-04-2017
POLANIKA 2017 - grupa C (zawodnicy bez kategorii i z V)
Zagnańsk / Kielce [aktualizacja:09-04-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR
08-04-2017
09-04-2017
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta Gminy
Duszniki [aktualizacja:09-04-2017]
Robert Goździewiczbrak numerów IDCR
09-04-2017
09-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
08-04-2017
09-04-2017
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
IA Rafał Siwikniezgodna ilość rund
08-04-2017
09-04-2017
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa B (1400)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
08-04-2017
09-04-2017
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa C (1200-1250)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
09-04-2017
09-04-2017
Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:09-04-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
09-04-2017
09-04-2017
XLVI Turniej Szachowy "Wiosna" - Turniej B
Szubin [aktualizacja:10-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
09-04-2017
09-04-2017
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów do lat 9 | 11 | 13 | 15 | 17 - strefa Północna
Trzcianka [aktualizacja:03-04-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
09-04-2017
09-04-2017
Złota Wieża - Finał Powiatu Wagrowiec
Wapno [aktualizacja:09-04-2017]
Jacek Hajabrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Turniej o "Szynkę Świąteczną" do lat 10
IMIELIN [aktualizacja:08-04-2017]
Krzysztof Wilkbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:27-04-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Turniej Najmłodszych w Kwaczale OPEN
Kwaczała [aktualizacja:08-04-2017]
FA Katarzyna Walenciakbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - WIOSNA do lat 9
Kalisz [aktualizacja:09-04-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XVI Igrzyska LZS - Turniej Kobiet
Kamień Pomorski [aktualizacja:08-04-2017]
Kazimierz Łaszewskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 7 DZIEWCZĘTA 8.04.2017
Kostrzyn Wlkp. [aktualizacja:08-04-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików do lat 7 Chłopcy
Kostrzyn Wlkp [aktualizacja:08-04-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Gminna Liga szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 3 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-04-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa- Wesoła [aktualizacja:08-04-2017]
IA Agnieszka Brustmanniewłaściwy rodzaj szachów
08-04-2017
08-04-2017
XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek - grupy B C i D
Warszawa [aktualizacja:08-04-2017]
FA Ryszard Królikowskinie spełnia wymogów turnieju
08-04-2017
08-04-2017
IV Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Przedszkolaków
MIńsk Mazowiecki [aktualizacja:11-04-2017]
Andrzej Koseskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
X Jubileuszowe Otwarte Mistrzostwa SP 2 im. Dąbrówki w Mińsku Maz. TURNIEJ C
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:08-04-2017]
Andrzej Koseskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
III Memoriał Szachowy im. Lucjana Kowalczyka (grupa 1000-1200)
Koszalin [aktualizacja:08-04-2017]
Tomasz Kamienieckibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
MISTRZOSTWA SP46 W POZNANIU W SZACHACH GR 0-III SP IV-VI SP MŁODZIEŻ I DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:22-03-2017]
Marek Zborońnie spełnia wymogów turnieju
08-04-2017
08-04-2017
Wiosenny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:07-04-2017]
IA Rafał Siwiknie spełnia wymogów turnieju
08-04-2017
08-04-2017
Wiosenny turniej KS AZS Wratislavia na kategorie grupa D 1000
Wroclaw [aktualizacja:08-04-2017]
KS AZS Politechnika Wrocławskabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund, niewłaściwy rodzaj szachów
08-04-2017
08-04-2017
XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej A Gimnazja
Starachowice [aktualizacja:08-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B1 SP kl. IV-VI chłopcy
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
08-04-2017
08-04-2017
XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B2 SP kl. IV-VI dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B3 SP kl. 0-III chłopcy
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XI Festiwal Szachów w Starachowicach - Turniej B4 SP kl.0-III dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:09-04-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
''WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE'' 3 GP WOLSZTYNA
Wolsztyn [aktualizacja:08-04-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
08-04-2017
08-04-2017
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA E (do lat 7) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Michał Dzikowskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
25 OMW w szachach dla dzieci - GRUPA F (do lat 6) - II turniej
Wrocław [aktualizacja:08-04-2017]
Michał Dzikowskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XIX OGÓLNOPOLSKI MEMORIAŁ JANA WIJACZKI w SZACHACH
Tomaszów Maz. [aktualizacja:08-04-2017]
Grzegorz Dmuchowskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 4 turniej
Bogatynia [aktualizacja:08-04-2017]
Waldemar Gałażewskibrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Turniej o Puchar wójta Gminy Ulhówek_VIII Turniej Powiatu_Grand Prix 2017
Ulhówek [aktualizacja:08-04-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Szachy Dla Dzieci #4
Stare Kurowo [aktualizacja:08-04-2017]
Paweł Partykabrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Turniej Czekoladowy (1000)
Jelenia Góra [aktualizacja:09-04-2017]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia Górabrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Indywidualne Mistrzostwa Województwa do lat 7 - dziewczyny
Olsztyn [aktualizacja:23-04-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
08-04-2017
08-04-2017
Żorska Liga Szachowa Juniorów kwiecień2017
Żory [aktualizacja:08-04-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
Żorska Liga Szachowa Seniorów Kwiecień 2017
Żory [aktualizacja:08-04-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
MISTRZOSTWA_SP46_TURNIEJ_B_OD_IV_DO_VI_KLASY SP
Poznań [aktualizacja:08-04-2017]
Marek Zborońbrak numerów IDCR
08-04-2017
08-04-2017
MISTRZOSTWA_SP46_TURNIEJ_A_DO_III_KLASY SP
Poznań [aktualizacja:08-04-2017]
Marek Zborońbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Ogólnopolski Turniej Szachowy Przedszkolaków - CHŁOPCY (ur. 2010 i młodsi)
NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
30-03-2017
07-04-2017
CHEMPIONAT-UKR-ORA-MEN
RIVNE [aktualizacja:08-04-2017]
Ilnicki Ivanbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY PODSTAWOWE - TURNIEJ 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY GIMNAZJALNE- Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
XXV CYKL GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY W SZACHACH- SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE- Turniej 3
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:07-04-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Puchar Dyrektora ZSP w Prabutach
Prabuty [aktualizacja:09-04-2017]
Miejski Klub Sportowy Pogoń Prabutybrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Indywidualny Turniej Szachowy dla Gimnazjalistów
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:08-04-2017]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy Talentybrak numerów IDCR
30-03-2017
07-04-2017
CHEMPIONAT-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE [aktualizacja:07-04-2017]
Ilnicki Ivanbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
V Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych - Dziewczyny
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
V Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych - Chłopcy
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół średnich
Żnin [aktualizacja:07-04-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja chłopcy
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017]
FA Ryszard Królikowskibrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Mistrzostwa Mokotowa - Gimnazja dziewczęta
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017]
FA Ryszard Królikowskibrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
WOM szkolny - Mokotów SP
Warszawa [aktualizacja:10-04-2017]
FA Ryszard Królikowskibrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
IV INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W SZACHACH DLA SZKOŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Bydgoszcz [aktualizacja:07-04-2017]
MKS EMDEK Bydgoszczbrak numerów IDCR
07-04-2017
07-04-2017
Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca - 07 kwiecień
Lubsko [aktualizacja:07-04-2017]
Mariusz Kucharskiniewłaściwy rodzaj szachów
06-04-2017
06-04-2017
Gminna Szachowa Liga Szkolna - III edycja (turniej 2 z 5)
Płouszowice [aktualizacja:06-04-2017]
Jan Błaszczakbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy "Szachowy kwiecień z miastem LUBLIN 2017"
Lublin [aktualizacja:12-02-2017]
IA - Zbigniew Pydanie spełnia wymogów turnieju
06-04-2017
06-04-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:06-04-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Podstawowych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017]
Feliks Stachowiczbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
Mistrzostwa Ostródy w szachach Szkół Gimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:06-04-2017]
Feliks Stachowiczbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
II Międzyszkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" Grupa A II rok - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:09-04-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
II Miedzy Szkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" Grupa B I rok - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:09-04-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
VIII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek - GP 2017
Mircze [aktualizacja:06-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
06-04-2017
06-04-2017
VII Turniej Wielkanocny w STO 5
Kraków [aktualizacja:07-04-2017]
NA Stanisław Cichorzbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:05-04-2017]
Maciej Janiszewskiniezgodna ilość rund
05-04-2017
05-04-2017
Granie w Hetmanie 05/04/2017
Koszalin [aktualizacja:05-04-2017]
Tomasz Kamienieckibrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.3 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.2 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.1 CH
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.3 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.2 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej finałowy projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"-Małopolska-kl.1 DZ
Kraków Tauron Arena [aktualizacja:07-04-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Turniej Małych Arcymistrzów Turniej Masters
Żory [aktualizacja:05-04-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:G
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:SP 4-6
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSG w Nowej Wsi-Grupa:SP1-3
Nowa Wieś [aktualizacja:05-04-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
05-04-2017
05-04-2017
Szachowe Środy - 5
Świnoujście [aktualizacja:04-04-2017]
Przemysław Łukasiewicznie spełnia wymogów turnieju
05-04-2017
05-04-2017
Mistrzostwa Szczecina Szkół Ponadgimnazjalnych
Szczecin [aktualizacja:05-04-2017]
Klub Szachowy Gryf Szczecinbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
05-04-2017
05-04-2017
19.pARAFIALNY tURNIEJ sZACHOWY "POD BOREM" CZARNY BÓR
Czarny Bór [aktualizacja:05-04-2017]
FA Stefan Hałubekniezgodna ilość rund
05-04-2017
05-04-2017
IV Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko
Szubin [aktualizacja:05-04-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
03-04-2017
05-04-2017
II Wiosenny Turniej Szachowy
Elbląg [aktualizacja:11-04-2017]
Bogdan Siwońniezgodna ilość rund
04-04-2017
04-04-2017
XI Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
Katowice ul Glliwicka 228 [aktualizacja:03-04-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
04-04-2017
04-04-2017
Szachowe Walki Mistrzów '2017 /Lublin-Łuków/
Łuków [aktualizacja:05-04-2017]
Piotr Piwowarczyknie spełnia wymogów turnieju
02-04-2017
02-04-2017
WIELKANOCNY TURNIEJ SZACHOWY Z MISTRZEM SZACHOWYM - WYNIKI
Łódź [aktualizacja:10-04-2017]
Piotr Straupiszniewłaściwy rodzaj szachów
01-04-2017
02-04-2017
XVII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE RAPID)
Lubartów [aktualizacja:06-04-2017]
Piotr Opolskiniewłaściwy rodzaj szachów
02-04-2017
02-04-2017
I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowej Wsi Lęborskiej - Grupa OPEN
Nowa Wieś Lęborska [aktualizacja:02-04-2017]
Wiesław Liburabrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowej Wsi Lęborskiej - Grupa do lat 16
Nowa Wieś Lęborska [aktualizacja:02-04-2017]
Wiesław Liburabrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
VII Turniej o Puchar Wójta Gminy Górno dla dzieci
Górno k/Kielc [aktualizacja:02-04-2017]
FA Leszek Bakalarzbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
02-04-2017
02-04-2017
PRIMA APRILIS W MOSIRZE DO LAT 9 ( CZERWIONKA- LESZCZYNY)
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:02-04-2017]
Michał Cichońbrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
PRIMA APRILIS W MOSIRZE do lat 11 ( CZERWIONKA-LESZCZYNY)
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:02-04-2017]
Michał Cichońbrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
II Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich
Wrocław [aktualizacja:31-03-2017]
Michał Dzikowskinie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
02-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-13
Leszno [aktualizacja:28-03-2017]
Łukasz Dębowiaknie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
02-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-15
Leszno [aktualizacja:28-03-2017]
Łukasz Dębowiaknie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
02-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. C-15
Leszno [aktualizacja:28-03-2017]
Łukasz Dębowiakniezgodna ilość rund
01-04-2017
02-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Zachodnia gr. D-18
Leszno [aktualizacja:28-03-2017]
Łukasz Dębowiaknie spełnia wymogów turnieju
02-04-2017
02-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
02-04-2017
02-04-2017
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa mężczyzn
Bilcza k. Morawicy [aktualizacja:02-04-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowyniezgodna ilość rund
02-04-2017
02-04-2017
Wojewódzkie Igrzyska LZS - grupa kobiet
Bilcza k. Morawicy [aktualizacja:02-04-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
02-04-2017
02-04-2017
IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T2 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:02-04-2017]
Robert Karnasiewiczbrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. A kl. 0-1
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. B kl. 2-3
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
02-04-2017
02-04-2017
V turniej o puchar Akademii Szachowej E6 - gr. C kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:02-04-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR, brak tempa gry
01-04-2017
01-04-2017
IV MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW W SZACHACH SZYBKICH
Pęgów [aktualizacja:18-04-2017]
IA Aleksander Sokólskiniezgodna ilość rund
01-04-2017
01-04-2017
VIII Szachowy Memoriał Eugeniusza Paśnikowskiego turniej dla dzieci
Radzyń Podlaski [aktualizacja:01-04-2017]
Łukasz Dymekbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Prima-Aprlisowy Turniej w Kloca - Turniej Odwołany !
Łódź [aktualizacja:25-03-2017]
Piotr Straupisznie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
01-04-2017
VI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w PS w Alwerni CHŁOPCY
Alwernia [aktualizacja:01-04-2017]
FA Katarzyna Walenciakbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
VI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w PS w Alwerni DZIEWCZYNY
Alwernia [aktualizacja:01-04-2017]
FA Katarzyna Walenciakbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Szachowy o Puchar Prymusa
Koscierzyna [aktualizacja:03-04-2017]
Zdzisław Pelowskibrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - D18
Stare Miasto [aktualizacja:30-03-2017]
UKS Smecz Koninnie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
01-04-2017
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa wschodnia - C9
Stare Miasto [aktualizacja:02-04-2017]
UKS Smecz Koninbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala Chochliki
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Artur Czyżbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Krasnale
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Artur Czyżbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala - Elfy
Wrocław [aktualizacja:01-04-2017]
Artur Czyżbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
VII Bialska Liga Szachowa
Łomazy [aktualizacja:01-04-2017]
Marek Uścińskibrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
XXII Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów Mszana Dolna Gr. B
Mszana Dolna [aktualizacja:03-04-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:01-04-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz Gablerbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Ekologiczny Turniej Szachowy
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:01-04-2017]
Ostrowskie Towarzystwo Szachowebrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Wiosenne GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:01-04-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 4
Siedlce [aktualizacja:25-03-2017]
Zdzisław Stefanoffnie spełnia wymogów turnieju
01-04-2017
01-04-2017
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 4-6
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Pryma Aprylisowy
Zielonka [aktualizacja:12-04-2017]
Robert Krasiewiczniezgodna ilość rund
01-04-2017
01-04-2017
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 1-3
Warszawa [aktualizacja:01-04-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:01-04-2017]
Piotr Kowalakbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. VIII OPEN B
Toruń [aktualizacja:01-04-2017]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH Toruńbrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
Turniej Szachowy z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej
Świdnica [aktualizacja:02-04-2017]
Marcin Korzekwabrak numerów IDCR
01-04-2017
01-04-2017
EpSwS III edycja woj. lubuskie
Zielona Góra [aktualizacja:02-04-2017]
Szachowe Nuty Ola Modzelanbrak numerów IDCR
30-04-2017
01-04-2017
TURNIEJ O ZŁOTĄ IGLICĘ 2017 - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:25-04-2017]
Marta Wolskaniezgodna ilość rund
03-01-2017
31-03-2017
Zima2017ODK
Poznań [aktualizacja:12-04-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
01-01-2017
31-03-2017
LISTA AKTYWNYCH SĘDZIÓW ŚZSzach.
SK + PL (dla sędziów SK) [aktualizacja:04-03-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowyniezgodna ilość rund, niewłaściwy rodzaj szachów
31-03-2017
31-03-2017
Piątkowe Szachy Błyskawiczne w Koronie Zakrzewo 7 rund 6'+4". Start 18.00
Zakrzewo [aktualizacja:09-03-2017]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOnie spełnia wymogów turnieju
31-03-2017
31-03-2017
Gr.B UKS -G4 Grand Prix VIII-2
Tarnowskie Góry [aktualizacja:31-03-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
31-03-2017
31-03-2017
Gr.A UKS - G4 Grand Prix VIII-2
Tarnowskie Góry [aktualizacja:31-03-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
31-03-2017
31-03-2017
II Drużynowy Ogólnopolski Turniej Szkół Gimnajalnych i Ponadgimnazjalnych
konstancin-jeziorna [aktualizacja:09-04-2017]
IA Agnieszka Brustmanbrak numerów IDCR
31-03-2017
31-03-2017
Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej III
Nowy Tomyśl [aktualizacja:31-03-2017]
Wojciech Nadstogabrak numerów IDCR
31-03-2017
31-03-2017
VII Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:01-04-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Szachowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
16-03-2017
30-03-2017
LUKS-usowe SPOTKANIA SZACHOWE
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:09-03-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-03-2017
30-03-2017
XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Igrzyska
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017]
Piotr Opolskibrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Gimnazjada
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017]
Piotr Opolskibrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
XVII Mistrzostwa Szkół Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Licealiada
Lubartów [aktualizacja:01-04-2017]
Piotr Opolskibrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Pani Dyrektor SSP nr35 w Legionowie
Legionowo [aktualizacja:30-03-2017]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
Międzyklubowy Turniej Szachowy ODK "Wiktoria"
Poznań [aktualizacja:24-03-2017]
Leon Miklosiknie spełnia wymogów turnieju
30-03-2017
30-03-2017
III Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego GP 2017
Czerniczyn [aktualizacja:30-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-03-2017
30-03-2017
Międzyklubowy Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:30-03-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Warcabowy A)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
VII Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (Turniej Warcabowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:30-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
Wiosenny Turniej Szachowy Szamotuły 2017 Grupa B
Szamotuły [aktualizacja:30-03-2017]
Arkadiusz Wiśniewskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-03-2017
30-03-2017
WOM Szkolny 2017 - Ursynów
Warszawa Ursynów [aktualizacja:01-04-2017]
Paweł Rymarowiczbrak numerów IDCR
30-03-2017
30-03-2017
Turniej Kontrolny 332
SP Przebieczany [aktualizacja:04-04-2017]
IA Andrzej Irlikniezgodna ilość rund
29-03-2017
29-03-2017
Turniej treningowy w SP 93 klasy II
Kraków [aktualizacja:29-03-2017]
Kinga Siwekbrak numerów IDCR
29-03-2017
29-03-2017
GIMNAZJADA w szachach indywidualnych Powiat Brzozów
Golcowa [aktualizacja:29-03-2017]
Krzysztof Tomkiewiczbrak numerów IDCR
29-03-2017
29-03-2017
Szachowe Środy - 4
Świnoujście [aktualizacja:28-03-2017]
Przemysław Łukasiewicznie spełnia wymogów turnieju
29-03-2017
29-03-2017
Gimnazjada w szachach indywidualnych - Gmina Niebylec - chłopcy
Niebylec [aktualizacja:29-03-2017]
Iwona Flisiakbrak numerów IDCR
29-03-2017
29-03-2017
Turniej treningowy w Puchatkowie- grupa zaawansowana
Kraków [aktualizacja:30-03-2017]
Kinga Siwekbrak numerów IDCR
07-03-2017
28-03-2017
Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. o Puchar Prezydenta Miasta - juniorzy r. 2009 i młodsi
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:30-03-2017]
Ostrowskie Towarzystwo Szachowebrak numerów IDCR
28-03-2017
28-03-2017
GP BLITZ - III turniej 5 rund P10+4
Konin [aktualizacja:28-03-2017]
TS-R HETMAN KONINniewłaściwy rodzaj szachów
28-03-2017
28-03-2017
Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 3
Rzeszów [aktualizacja:15-03-2017]
Maciej Woźniakbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
27-03-2017
27-03-2017
IV Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika -GP2017
Dołhobyczów [aktualizacja:28-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
27-03-2017
27-03-2017
Turniej Małych Arcymistrzów klasy III
żory [aktualizacja:27-03-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
26-03-2017
26-03-2017
XI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Kamień
Strachosław [aktualizacja:27-03-2017]
Edward Chowrabrak numerów IDCR
26-03-2017
26-03-2017
XXVII OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Zelów [aktualizacja:09-03-2017]
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowienie spełnia wymogów turnieju
26-03-2017
26-03-2017
Mistrzostwa Łomży do lat 8
Łomża [aktualizacja:28-03-2017]
Klub Szachowy MARATONbrak numerów IDCR
26-03-2017
26-03-2017
ŚWIT. Otwarty Turniej Szachowy
Warszawa [aktualizacja:23-03-2017]
Mieczysław Wysockinie spełnia wymogów turnieju
26-03-2017
26-03-2017
TVD-7 LVIV 2017
LVIV [aktualizacja:26-03-2017]
Ilnicki Ivanbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
LXIII Turniej Szachowy w Czytelni Naukowej Nr 1
Warszawa [aktualizacja:25-03-2017]
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawybrak sędziego
03-12-2016
25-03-2017
Mistrzostwa Ostrowca Św. do lat 8
Ostrowiec Św. [aktualizacja:11-03-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE II III M
CHOSZCZNO [aktualizacja:26-03-2017]
Uczniowski Klub Szachowy SKOCZEK Choszcznonie spełnia wymogów turnieju
25-03-2017
25-03-2017
II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- D - Open 2000r i starsi.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017]
Stanisław Gamońbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- C rocznik 2001-2003.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017]
Stanisław Gamońbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
II Turniej Szacowy Pieciu Gmin Gr -- A rocznik 2007 i Młodsi.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017]
Stanisław Gamońbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #6
KOŁOBRZEG [aktualizacja:25-03-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz Gablerbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa do 1 klasy SP
Kicin [aktualizacja:27-03-2017]
MCTURBO FIRMA USŁUGOWA MAREK COŁTAbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa do 4-6 klasy SP
Kicin [aktualizacja:27-03-2017]
MCTURBO FIRMA USŁUGOWA MAREK COŁTAbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
"Szachowy marzec" Grupa B - dzieci bez kategorii szachowej ( LISTA ZAWODNIKÓW ZAMKNIĘTA )
Łódź [aktualizacja:25-03-2017]
hetman-lodz.plbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Turniej Młodych Talentów O Puchar Prezydenta Miasta Skierniewice
Skierniewice [aktualizacja:25-03-2017]
Klub Szachowy Piątka Skierniewicebrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Turniej szachowy o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt
Warszawa [aktualizacja:03-04-2017]
Robert Krasiewiczbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Puchar Prezydenta Świętochłowic dla dzieci i młodzieży z okazj 70-lecia Miasta
Świętochłowice [aktualizacja:25-03-2017]
Bernard Sowabrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
25-03-2017
25-03-2017
I Turniej Szachowy VIS VERITATIS 2017
Korzkiew [aktualizacja:13-03-2017]
Jacek Wolaknie spełnia wymogów turnieju
25-03-2017
25-03-2017
XII Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:25-03-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
25-03-2017
25-03-2017
II Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Szkoły Podstawowe
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:25-03-2017]
Sobociński Sławomirbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Gimnazja
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:25-03-2017]
Sobociński Sławomirbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
II Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach - Przedszkola
OSTRÓW MAZOWIECKA [aktualizacja:22-03-2017]
Sobociński Sławomirbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
25-03-2017
25-03-2017
Turniej o Puchar Przewodnoczącego RG Stare Miasto
Stare Miasto [aktualizacja:25-03-2017]
TS-R HETMAN KONINbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
2. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz
Grabice k. Gubina [aktualizacja:07-04-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Szachowa Sobota - Dla dzieci
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:25-03-2017]
Agencja 64 PLUS, Aleksander Czerwońskibrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Grand Prix Gryfina Turniej-3
GRYFINO [aktualizacja:25-03-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
III Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Wieliczki dla ur. w 2010 r. i mł
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Ur. w latach 2007-2009 r.
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Ur. 2004 -2006 r.
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
III Turniej pod patronatem Burmistrza Wieliczki. Urodzeni 2003 i starsi
JANOWICE [aktualizacja:25-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
Finał powiatowy LIX Turnieju o Złotą Wieżę - Grupa Juniorów
Oława [aktualizacja:25-03-2017]
Łukasz Kłykowbrak tempa gry
25-03-2017
25-03-2017
Turniej towarzyski okazjonalny
Kraków [aktualizacja:26-03-2017]
NA Stanisław Cichorzbrak numerów IDCR
25-03-2017
25-03-2017
2. Turniej z cyklu Grand Prix GKSz - do lat 10
Grabice k. Gubina [aktualizacja:07-04-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Ogólnopolski Maraton Szachowy Świętego Kazimierza Patrona Radomia Grupa B
Radom [aktualizacja:24-03-2017]
Marek Niedźwieckibrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Grand Prix Szkół- na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:24-03-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy I-III
Wodzisław Śląski [aktualizacja:20-04-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskibrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Wodzisławska Liga Szachowa szkół podstawowych klasy 1-3
Wodzisław Ślśaki [aktualizacja:24-03-2017]
UKS "Baszta" Wodzisław Śląskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
24-03-2017
24-03-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - dziewczynki
Barcin [aktualizacja:24-03-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - chłopcy IV-VI
Barcin [aktualizacja:24-03-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego podstawówek - chłopcy I-III
Barcin [aktualizacja:24-03-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Grand Prix Szkół - na rok 2016-17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:24-03-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Wiosenny Turniej Szachowy
Poznań [aktualizacja:24-03-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
Mistrzostwa SP 69
Warszawa [aktualizacja:24-03-2017]
UKS Caissa Warszawabrak numerów IDCR
24-03-2017
24-03-2017
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej VII
DOBCZYCE [aktualizacja:24-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
24-03-2017
24-03-2017
Eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży - Warszawa Ochota 2017
Warszawa Ochota [aktualizacja:27-03-2017]
January Jedynakbrak numerów IDCR
23-03-2017
23-03-2017
II Indywidualne Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
Siedlce [aktualizacja:23-03-2017]
Zdzisław Stefanoffbrak numerów IDCR
23-03-2017
23-03-2017
VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016/17 Turniej 5
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:23-03-2017]
GKSz Grodzisk Maz.brak numerów IDCR
23-03-2017
23-03-2017
II Turniej kl.1-3 o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna GP 2017
Łabunie [aktualizacja:23-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-03-2017
23-03-2017
POVIR U SEBE LVIV Invasport U20
Lviv [aktualizacja:23-03-2017]
Ilnicki Ivanbrak numerów IDCR
23-03-2017
23-03-2017
III Turniej o Puchary Wójta Łabuń - Antoniego Turczyna GP 2017
Łabunie [aktualizacja:23-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Szachowa środa w Tarnowie nr 10 - 2017r
Tarnów [aktualizacja:22-03-2017]
Czesław Markiewicznie spełnia wymogów turnieju
22-03-2017
22-03-2017
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. I-III
Warszawa [aktualizacja:27-03-2017]
POLSKI ZWIĄZEK SZACHOWYbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. IV-VI
Warszawa [aktualizacja:27-03-2017]
POLSKI ZWIĄZEK SZACHOWYbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Powiatowe IMS w szachach kl. I-III dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017]
Andrzej Mazurkiewiczbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Powiatowe IMS w szachach kl. IV-VI dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017]
Andrzej Mazurkiewiczbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Powiatowa Gimnazjada w szachach chł. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017]
Andrzej Mazurkiewiczbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Powiatowa Licealiada w szachach dz. LEŻAJSK
Leżajsk [aktualizacja:22-03-2017]
Andrzej Mazurkiewicznie spełnia wymogów turnieju
22-03-2017
22-03-2017
Międzyszkolny Turniej Szachowy "Wesoły Skoczek" dla klas I-III
Bytom [aktualizacja:22-03-2017]
turniejeszachowe.plbrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych - Gdynia 2017
Gdynia [aktualizacja:22-03-2017]
Zdzisław Mertabrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Szkolny turniej szachowy SP6 w Gnieźnie - "Wiosna"
Gniezno [aktualizacja:23-03-2017]
LKS Chrobry Gnieznobrak numerów IDCR
22-03-2017
22-03-2017
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej IV
Starachowice [aktualizacja:23-03-2017]
Roman Kaputbrak numerów IDCR
31-01-2017
21-03-2017
Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2017 rok Grupa B
Radom [aktualizacja:21-03-2017]
Marek Niedźwieckibrak numerów IDCR
21-03-2017
21-03-2017
Spring 2017 Chess Tournament - WICS
Warszawa [aktualizacja:21-03-2017]
Magdalena Judekbrak numerów IDCR
21-03-2017
21-03-2017
WIOSNA Z SZACHAMI - gminny turniej szachowy dziewcząt
Suchoraba [aktualizacja:21-03-2017]
UKS GONIEC STANIĄTKIbrak numerów IDCR
20-03-2017
20-03-2017
Turniej o Mistrzostwo Zespołu Szkół w Tuchowie
Tuchów [aktualizacja:20-03-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
20-03-2017
20-03-2017
Nieoficjalne II Mistrzostwa Polski w Bullet 1+1"
Warszawa [aktualizacja:29-03-2017]
IA Agnieszka Brustmanniewłaściwy rodzaj szachów
18-03-2017
19-03-2017
XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - VII Turniej - Grupa A (2008 r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:09-04-2017]
Paweł Jarochbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
VIII Prokocimski Szach Mat 2017 Gr B
Kraków [aktualizacja:19-03-2017]
NA Stanisław Cichorzbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Gminy Krzeszowice grupa B 1999-2005
Krzeszowice [aktualizacja:19-03-2017]
FA Katarzyna Walenciakbrak numerów IDCR
18-03-2017
19-03-2017
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA A
WROCŁAW [aktualizacja:24-03-2017]
Wojciech Babijczukbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
KROSNO ODRZAŃSKIE 2017 "IV FESTIWAL SZACHOWY" gr. C - Młodzik
KROSNO ODRZAŃSKIE [aktualizacja:19-03-2017]
KSGU Krosno Odrzańskiebrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów - dziewczęta do lat 14
Sadki [aktualizacja:18-03-2017]
Jarosław Wiśniewskiniezgodna ilość rund
11-03-2017
19-03-2017
XIII Szachowy Turniej Czterech Gmin - grupa B
Wieluń [aktualizacja:19-03-2017]
UKS Piątka Wieluńbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica - VIII GP - turniej 3 - Grupa do lat 18
Kielce / Morawica [aktualizacja:19-03-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych - Turniej D
Bydgoszcz [aktualizacja:19-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
II Turniej Szachowy Edukubacja
Warszawa [aktualizacja:19-03-2017]
Krzysztof Parolbrak numerów IDCR
19-03-2017
19-03-2017
VIII Prokocimski Szach Mat 2017 Gr A
Kraków [aktualizacja:19-03-2017]
NA Stanisław Cichorzbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
VI Mistrzostwa Niepublicznych Szkół Podstawowych Miasta Poznania w Szachach klasy 1-3
Poznań [aktualizacja:18-03-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
6 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:03-04-2017]
KUŹNIA TALENTÓW Centrum Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Młodzieżybrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. 2017 - Grupa D Juniorzy 2009 i mł.
Sędziszów Małopolski [aktualizacja:18-03-2017]
Towarzystwo Szachowe "Skoczek" Sędziszów Małopolskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Turniej Szachowy o puchar Dyrekcji Siostr Niepokalanek w Walbrzychu
Walbrzych [aktualizacja:18-03-2017]
WKSz Hetman Wałbrzychbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
VI YMCA Cup
Kraków [aktualizacja:18-03-2017]
Mariusz Stanaszekbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 7
Kraków [aktualizacja:19-03-2017]
Paweł Pityńskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
V Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:18-03-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rachanie - open
Rachanie [aktualizacja:19-03-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rachanie - młodzicy
Rachanie [aktualizacja:19-03-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
I OTWARTE DRAHIMSKIE ZMAGANIA SZACHOWE
Stare Drawsko [aktualizacja:18-03-2017]
Krzysztof Parzuchowskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI - ZIMA do lat 9
Kalisz [aktualizacja:18-03-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz Kaliszbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PONADGIMNAZJALNE
JÓZEFÓW [aktualizacja:15-03-2017]
January Jedynakbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
18-03-2017
18-03-2017
Turniej Szachowy IMIENINY JÓZEFOWA - grupa PRZEDSZKOLAKI
JÓZEFÓW [aktualizacja:24-03-2017]
January Jedynakbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
VII Bialska Liga Szachowa
Konstantynów [aktualizacja:18-03-2017]
Marek Uścińskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
25.OMW w szachach dla dzieci GRUPA F (do lat 6) - I turniej
Wrocław [aktualizacja:18-03-2017]
Michał Dzikowskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
I Turniej Szachowy VIS VERITATIS 2017
Korzkiew [aktualizacja:13-03-2017]
Jacek Wolaknie spełnia wymogów turnieju
17-03-2017
18-03-2017
II Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Nocy Matematyki
Bytow [aktualizacja:20-03-2017]
Zdzisław Pelowskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - III turniej 2017
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:23-03-2017]
IA Aleksander Sokólskibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
VI Mistrzostwa Niepublicznych Szkół Podst. Miasta Poznania w Szachach klasy 4-6
Poznań [aktualizacja:18-03-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Żorska Liga Szachowa Juniorów Marzec 2017
Żory [aktualizacja:18-03-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Zimowo-Wiosenny Turniej Szachowy 2017
GRYFINO [aktualizacja:18-03-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
18-03-2017
18-03-2017
Żorska Liga Szachowa Seniorów Marzec 2017
Żory [aktualizacja:18-03-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
17-03-2017
17-03-2017
V Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP 2017
Kozodawy [aktualizacja:17-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
17-03-2017
17-03-2017
Indywidualny Turniej Szachowy o Mistrzostwo ZS w Jasienicy Rosielnej
Jasienica Rosielna [aktualizacja:22-03-2017]
Kazimierz Kozubalbrak numerów IDCR
17-03-2017
17-03-2017
Symultana z Mistrzem Fide Karolem Rawiczem
Łódź [aktualizacja:16-03-2017]
Rafał Kowalczyknie spełnia wymogów turnieju
17-03-2017
17-03-2017
III Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:17-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
16-03-2017
16-03-2017
P.Z.Szach. (273 turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:07-03-2017]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i Wydawcówniezgodna ilość rund
16-03-2017
16-03-2017
Warszawska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Dzielnicy Wawer
Warszawa [aktualizacja:16-03-2017]
Piotr Kaczorowskibrak numerów IDCR
16-03-2017
16-03-2017
Turniej Kontrolny 328
SP Przebieczany [aktualizacja:16-03-2017]
IA Andrzej Irlikbrak numerów IDCR
15-03-2017
15-03-2017
VII Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek GP -2017
Wiszniów [aktualizacja:15-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
14-03-2017
15-03-2017
I Wiosenny Turniej Szachowy
Wadowice [aktualizacja:18-03-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
"SZACH-MAT" I SĄCZOWSKI TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI
Sączów [aktualizacja:14-03-2017]
Tadeusz Bobeckibrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
VI Indywidualne Mistrzostwa Płocka Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Płock [aktualizacja:14-03-2017]
Zespół Szkół Technicznych w Płockubrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
Charytatywny turniej szachowy dla KACPRA SZCZUCKIEGO
Legionowo [aktualizacja:14-03-2017]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejbrak numerów IDCR
12-03-2017
14-03-2017
XXVIII DRUŻYNOWY TURNIEJ DZIELNIC RYBNIKA 2017
Rybnik [aktualizacja:15-03-2017]
Hasinski Krystianbrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
VII Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego -GP- 2017
Moniatycze [aktualizacja:14-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
IV GMINNY TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Kąkolewnica [aktualizacja:14-03-2017]
Tadeusz Węgrzyniakbrak numerów IDCR
14-03-2017
14-03-2017
II Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka
Wojsławice [aktualizacja:26-03-2017]
Edward Chowrabrak numerów IDCR
13-03-2017
13-03-2017
II Turniej o Puchary Wójta Hrubieszowa - Jana Mołodeckiego - GP 2017
Ślipcze [aktualizacja:13-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
13-03-2017
13-03-2017
Turniej Małych Arcymistrzów klasy drugie
Żory [aktualizacja:13-03-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
13-03-2017
13-03-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:13-03-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
09-03-2017
12-03-2017
XXV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH SZYBKICH
Krynica Zdrój [aktualizacja:17-03-2017]
Arkadiusz Wiśniewskibrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Gniezno [aktualizacja:27-01-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
Turniej o Puchar Sołtysa Łękawicy
Łękawica [aktualizacja:12-03-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
Otwarty Turniej Szachowy Powiatu Świdwińskiego w kat. Senior
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:12-03-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 8 (ur.2009 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 10 (ur.2007 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 12 (ur.2005 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 14 (ur.2003 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - Juniorzy do lat 16 (ur.2001 i mł.)
Katowice [aktualizacja:13-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
Turniej szachowy z okazji Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" gr. B
Lubin [aktualizacja:15-03-2017]
ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 Lubinbrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
IV Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2017 T1 gr. D07/C07
Mielec [aktualizacja:13-03-2017]
Robert Karnasiewiczbrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
Wrocławski Turniej Szachów Szwedzkich (Kloca)
Wrocław [aktualizacja:12-03-2017]
Michał Dzikowskinie spełnia wymogów turnieju
12-03-2017
12-03-2017
II Mistrzostwa Gminy Lubenia w Szachach
Straszydle [aktualizacja:12-03-2017]
Roman Wąsikbrak numerów IDCR
12-03-2017
12-03-2017
TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH O PUCHAR CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN POCZESNA
Poczesna [aktualizacja:12-03-2017]
Igor Pyrkoszniezgodna ilość rund
12-03-2017
12-03-2017
Turniej Szachcowy "Żołnierzy Wyklętych"
Lubin [aktualizacja:12-03-2017]
Józef Bałdygabrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
WIOSENNY TURNIEJ SZKOŁY PRZYSZŁYM WGM I GM grupa do lat 9 !! LISTA ZAMKNIĘTA!!
Leszczyny [aktualizacja:11-03-2017]
Michał Cichońbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D (ur. w 2007-2008 do IV kat)
Kraków [aktualizacja:12-03-2017]
Jacek Wolakbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
II TURNIEJ SZACHOWY im. Stanisława Staszica w Samsonowie
Samsonów [aktualizacja:16-03-2017]
Łukasz Łukomskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-03-2017
11-03-2017
IV Turniej " Lis Szachownicy " w Lisiej Górze
Lisia Góra [aktualizacja:11-03-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
XXIII Memoriał pam. Stanisława Skowrońskiego | XI Festiwal Szachowy ODK ORBITA
Poznań [aktualizacja:05-02-2017]
Dorota Sikorskanie spełnia wymogów turnieju
11-03-2017
11-03-2017
Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Świdwińskiego w Kategorii Junior
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:11-03-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
VII runda 'Zagraj z Flisakiem 2016/17'
Toruń [aktualizacja:11-03-2017]
KA FLISAK Toruń - M.Wodzyńskibrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
WIOSENNY TURNIEJ SZKOŁY PRZYSZŁYCH WGM I GM grupa do lat 11 !! LISTA ZAMKNIĘTA!!
Leszczyny [aktualizacja:11-03-2017]
Michał Cichońbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 - Turniej #3
KOŁOBRZEG [aktualizacja:11-03-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz Gablerbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy czechowice-Dziedzice - Turniej 2 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:11-03-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
VI TURNIEJ SZACHOWY "O GDAŃSKĄ KORONĘ"- Grupa 1000
GDAŃSK [aktualizacja:11-03-2017]
Anna Mrozińskabrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
WEEKEND SZACHOWY W GALERII SILESIA CITY CENTER - OPEN
Katowice [aktualizacja:12-03-2017]
FA Michał Wejsignie spełnia wymogów turnieju
11-03-2017
11-03-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2003-2001
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017]
Zespół Szkół w Marzeniniebrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2006 - 2004
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017]
Zespół Szkół w Marzeniniebrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2007 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:11-03-2017]
Zespół Szkół w Marzeniniebrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA
Wrocław [aktualizacja:11-03-2017]
Artur Czyżbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / 6 kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:11-03-2017]
Feliks Stachowiczbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
III Otwarte Mistrzostwa UKS Caissa w Szachach Szybkich
Warszawa [aktualizacja:11-03-2017]
UKS Caissa Warszawabrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Turniej o Puchar wójta Gminy Susiec_VII Turniej Powiatu_Grand Prix 2017
Susiec [aktualizacja:14-03-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Szachy Dla Dzieci #3
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:12-03-2017]
Paweł Partykabrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 3 turniej
Bogatynia [aktualizacja:11-03-2017]
Waldemar Gałażewskibrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D2 (ur. w 2009 roku do IV kat.)
Kraków [aktualizacja:11-03-2017]
Jacek Wolakbrak numerów IDCR
11-03-2017
11-03-2017
Turniej treningowy
Zielonka [aktualizacja:11-03-2017]
Robert Krasiewiczniezgodna ilość rund
11-03-2017
11-03-2017
XIV Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach
Białopole [aktualizacja:26-03-2017]
Edward Chowrabrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
VI Turniej o Puchary Wójta Ulhówka - Łukasza Kłębka - GP 2017
Ulhówek [aktualizacja:12-03-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- SZKOŁY PODSTAWOWE - Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:14-03-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX CZ-WY W SZACHACH- GIMNAZJA- Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:10-03-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH- SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE- Turniej 2
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:12-03-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
03-03-2017
10-03-2017
Mistrzostwa II F 2016/17
Białystok [aktualizacja:10-03-2017]
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstokubrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych - IV Zjazd
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:10-03-2017]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy Talentybrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół gimnazjalnych - chłopcy
Żnin [aktualizacja:10-03-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół gimnazjalnych - dziewczęta
Żnin [aktualizacja:10-03-2017]
Baszta Żninbrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
Turniej o Tytuł Mistrza Miesiąca marzec 1 03.03.2017
Lubsko [aktualizacja:10-03-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
10-03-2017
10-03-2017
Turniej juniorów MOSiR Tuchów
Tuchów [aktualizacja:12-03-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
09-03-2017
09-03-2017
XXV MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH BŁYSKAWICZNYCH
Krynica Zdrój [aktualizacja:09-03-2017]
Arkadiusz Wiśniewskibrak numerów IDCR
09-03-2017
09-03-2017
XII Turniej Szachowy o Indywidualne Mistrzostwo Ustronia Juniorów
USTROŃ [aktualizacja:09-03-2017]
Karol Linertbrak numerów IDCR
08-03-2017
08-03-2017
III Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:08-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
01-02-2017
07-03-2017
PIERWSZY KROK TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NASz NOWY TOMYŚL
Nowy Tomyśl [aktualizacja:09-03-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR
06-03-2017
06-03-2017
Turniej Małych Arcymistrzów Klasy I
Żory [aktualizacja:06-03-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
05-03-2017
05-03-2017
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 90 LECIA OSP W JAROMIERZU
JAROMIERZ [aktualizacja:05-03-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR
05-03-2017
05-03-2017
Turniej o Puchar Sołtysa Szynwałdu
Szynwałd [aktualizacja:05-03-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
05-03-2017
05-03-2017
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-03-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
04-03-2017
05-03-2017
Turnieje klasyfikacyjne w Piątkowskiej Szkole Społecznej ||| Juniorzy gupa A i B ||| OPEN FIDE
Poznań [aktualizacja:14-02-2017]
Maciej Cybulskinie spełnia wymogów turnieju
05-03-2017
05-03-2017
Słodki Szach - Turniej Sachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach
Kielce [aktualizacja:03-03-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
05-03-2017
05-03-2017
XLV Turniej Szachowy "Zima" - Turniej B
Szubin [aktualizacja:05-03-2017]
Piotr Szybowicznie spełnia wymogów turnieju
04-03-2017
05-03-2017
"Młode Talenty Powiatu Wieluńskiego"
Wieluń [aktualizacja:05-03-2017]
UKS Piątka Wieluńnie spełnia wymogów turnieju
05-03-2017
05-03-2017
Słodki Szach - Turniej Sachowy dla Dzieci w Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach - grupa bez kategorii
Kielce [aktualizacja:05-03-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowyniezgodna ilość rund
05-03-2017
05-03-2017
Mistrzostwa Gminy Kijewo Królewskie 2017
Kijewo Królewskie [aktualizacja:05-03-2017]
Leszek Bultrowiczbrak numerów IDCR
05-03-2017
05-03-2017
XX Otwarte Mistrzostwa Murowanej Gośliny w Szachach
Murowana Goślina [aktualizacja:05-03-2017]
Małgorzata Napierałabrak numerów IDCR
05-03-2017
05-03-2017
XX Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina w Szachach Juniorzy
Murowana Goślina [aktualizacja:05-03-2017]
Małgorzata Napierałabrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:05-03-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY 50+ i wszystkich chętnych do II KAT.
PAWŁOWICE [aktualizacja:04-03-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEbrak numerów IDCR
19-02-2017
04-03-2017
Kołczewo Open 2017
Kołczewo [aktualizacja:03-02-2017]
Adam Zającnie spełnia wymogów turnieju
04-03-2017
04-03-2017
TURNIEJ SZACH DART MAT do 12 lat 13 do 18 dorośli ATRAKCYJNE NAGRODY
POZNAŃ [aktualizacja:01-02-2017]
Marek Zborońnie spełnia wymogów turnieju
04-03-2017
04-03-2017
XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w 2000 r. i starszych.
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa C - Początkujący bez kategorii szachowej
Łódź [aktualizacja:26-03-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
I Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2017 - GRUPA D: 1000
Lipusz [aktualizacja:09-03-2017]
Zdzisław Pelowskibrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
Memoriał Rafała Gunajewa
Prabuty [aktualizacja:04-03-2017]
Miejski Klub Sportowy Pogoń Prabutybrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
Grand Prix Siedlec 2017 - turniej 3
Siedlce [aktualizacja:17-02-2017]
Zdzisław Stefanoffniezgodna ilość rund
04-03-2017
04-03-2017
VII Bialska Liga Szachowa
Terespol [aktualizacja:04-03-2017]
Marek Uścińskibrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
"Szachowy marzec" - Sobotni blitz
Łódź [aktualizacja:04-03-2017]
hetman-lodz.plbrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
Grand Prix Gryfina 2017 Turniej-2
GRYFINO [aktualizacja:04-03-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w latach 2001-2006
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
XVI Memoriał Szachowy im. Henryka Głusia. Grupa ur. w 2007 i młodszych.
DZIEKANOWICE [aktualizacja:04-03-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. VIII OPEN B
Toruń [aktualizacja:04-03-2017]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH Toruńbrak numerów IDCR
04-03-2017
04-03-2017
SZACH DART MAT TURNIEJ A DO 12 LAT
POZNAŃ [aktualizacja:05-03-2017]
Marek Zborońbrak numerów IDCR
03-03-2017
03-03-2017
XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach klasy 0-3 SP
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-03-2017]
Dariusz Kolińskibrak numerów IDCR
03-03-2017
03-03-2017
XI Mistrzostwa Juniorów Gminy Puszcza Mariańska w Szachach Gimnazja
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-03-2017]
Dariusz Kolińskibrak numerów IDCR
03-03-2017
03-03-2017
Grand Prix ELPOS - PRYMUS - MOK 2017 w szachach szybkich T1
Gniezno [aktualizacja:03-03-2017]
LKS Chrobry Gnieznobrak numerów IDCR
02-03-2017
02-03-2017
Cup of the group of Companies "Region" Moscow 2017
Moscow [aktualizacja:02-03-2017]
IA Andrzej Filipowiczbrak numerów IDCR
01-03-2017
02-03-2017
Mistrzostwa Zagórza Uczniów - rocznik 2007 i młodsi
Zagórz [aktualizacja:02-03-2017]
Klub Sportowy "Komunalni Sanok"brak numerów IDCR
02-03-2017
02-03-2017
Krosno GRA !!! - Zespół Szkół w Krosnie Odrzańskim kl. II a
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-03-2017]
KSGU "Tęcza" Krosno Odrzańskiebrak numerów IDCR
26-02-2017
01-03-2017
XXVIII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY PARAMI OPEN RYBNIK 2017
Rybnik [aktualizacja:03-03-2017]
Hasinski Krystianbrak numerów IDCR
01-03-2017
01-03-2017
II Turniej Warcabowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:02-03-2017]
Piotr Szybowicznie spełnia wymogów turnieju
01-03-2017
01-03-2017
Turniej Szachowy w Kicinie. Grupa Gimnazja
Kicin [aktualizacja:03-03-2017]
MCTURBO FIRMA USŁUGOWA MAREK COŁTAnie spełnia wymogów turnieju
28-02-2017
28-02-2017
XXIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:28-02-2017]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"niewłaściwy rodzaj szachów
28-02-2017
28-02-2017
Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych-Niezłomnych
Brzeg [aktualizacja:28-02-2017]
SKS Orlik Brzegbrak numerów IDCR
28-02-2017
28-02-2017
Indywidualne Mistrzostwa Gminy Barcin gr. 4-6
Barcin [aktualizacja:28-02-2017]
Gimnazjum Barcinbrak numerów IDCR
28-02-2017
28-02-2017
I Mistrzostwa Szkoły nr 1 w Grodzisku Maz. w Szachach Szybkich P'15
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:28-02-2017]
GKSz Grodzisk Maz.brak numerów IDCR
28-02-2017
28-02-2017
IV Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu
Rabka [aktualizacja:28-02-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
28-11-2016
28-02-2017
Indywidualny Turniej Szachowy Zima 2016
Bolesławiec [aktualizacja:22-03-2017]
BKS Bobrzanie Bolesławiecbrak numerów IDCR
27-02-2017
27-02-2017
IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 3 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:17-02-2017]
TS WISŁA Krakówniezgodna ilość rund
25-02-2017
26-02-2017
Turniej Klasyfikacyjny 1600-1700
Ostróda [aktualizacja:24-02-2017]
Mirosław Orłowskiniezgodna ilość rund
12-02-2017
26-02-2017
Turniej klasyfikacyjny z normą na I kategorię
Kołczewo [aktualizacja:03-02-2017]
Adam Zającniezgodna ilość rund
26-02-2017
26-02-2017
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - TURNIEJ POWIATOWY PZ LZS CZ-WA
Konopiska [aktualizacja:26-02-2017]
FA Michał Wejsigbrak numerów IDCR
26-02-2017
26-02-2017
Turniej Szachowy "Zima w mieście" (na V i IV kategorię PZSzach)
Legionowo [aktualizacja:24-02-2017]
Łukasz Mięteknie spełnia wymogów turnieju
26-02-2017
26-02-2017
Niedzielny Turniej Towarzyski MOSIR Piastów gr 1
Piastów [aktualizacja:26-02-2017]
Adam Nojszewskiniezgodna ilość rund
25-02-2017
25-02-2017
Zagraj z Flisakiem - runda Vi - luty 2017
Toruń [aktualizacja:25-02-2017]
KA FLISAK Toruń - M.Wodzyńskibrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
VII Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Mariana Rejewskiego GR.A
Łochowo [aktualizacja:25-02-2017]
MKS EMDEK Bydgoszczbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI GRUPA B klasyIV-VI-SP 25.02.2017 LUBOŃ
LUBOŃ [aktualizacja:25-02-2017]
Paweł Staniszewskibrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI GRUPA A do III klasySP 25.02.2017 LUBOŃ
LUBOŃ [aktualizacja:25-02-2017]
Paweł Staniszewskibrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
III OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PRACOWNIKÓW OŚWIATY W SZACHACH SZYBKICH- AMATORZY
CZĘSTOCHOWA [aktualizacja:25-02-2017]
Igor Pyrkoszbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
III Turniej Szachowy klas--ranki na IV kat.
Roztoka OSP [aktualizacja:25-02-2017]
Stanisław Gamońbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
Turniej Szachowy dla dzieci Smerfy 25.02.2017
Poznań [aktualizacja:25-02-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 6
Kraków [aktualizacja:25-02-2017]
Paweł Pityńskibrak numerów IDCR
25-03-2017
25-02-2017
II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr -- B rocznik 2004-2006.
Brzezna [aktualizacja:25-03-2017]
Stanisław Gamońbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
XI Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:25-02-2017]
Leon Miklosikbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
Turniej Szachowy dla dzieci Gargamele rocznik 2004 i mł. do rank 1600 25.02.2017
Poznań [aktualizacja:25-02-2017]
Kamila Dembecka-Sobierajewiczniezgodna ilość rund
25-02-2017
25-02-2017
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - 2 TURNIEJ GP WOLSZTYNA
Wolsztyn [aktualizacja:27-02-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
25-02-2017
25-02-2017
SZACHY W KOSMOSIE - OTWARTY TURNIEJ DLA DZIECI W ŁÓDZKIM PLANETARIUM GRUPA A1 i A2 - BEZ KATEGORII. UWAGA: LISTA UCZESTNIKÓW JEST ZAMKNIĘTA !
Łódź [aktualizacja:14-03-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
SZACHY W KOSMOSIE - OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI W ŁÓDZKIM PLANETARIUM GRUPA B1 i B2 ZAW. Z KATEGORIĄ - UWAGA: LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA !
Łódź [aktualizacja:14-03-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
1. Turniej z Cyklu Grand Prix Gubińskiego Klubu Szachowego - do lat 10
Gubin [aktualizacja:27-02-2017]
Robert Rogalabrak numerów IDCR
25-02-2017
25-02-2017
GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej - II turniej 2017 ( IV Edycja)
ŚCINAWKA ŚREDNIA - Hala Sportowa [aktualizacja:25-02-2017]
Kazimierz Szydełkobrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
III Turniej o Puchary Wójta Dołhobyczowa - Grzegorza Drewnika - GP 2017
Hulcze [aktualizacja:24-02-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
Ranking szkoly AMC; SP4; SP 9; SP 15 KONIN
Konin [aktualizacja:24-02-2017]
UKS Smecz Koninbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
24-02-2017
24-02-2017
Grand Prix VIII-1 Gr.B UKS G4
Tarnowski Gory [aktualizacja:27-02-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
Grand Prix VIII-1 Gr.A UKS G4
Tarnowskie Góry [aktualizacja:27-02-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
Piątkowe Szachy Błyskawiczne w Koronie Zakrzewo 7 rund 6'+4" godz. 18.00
Zakrzewo Gmina Dopiewo [aktualizacja:09-02-2017]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOnie spełnia wymogów turnieju
24-02-2017
24-02-2017
Grand Prix Nowego Tomyśla - Turniej II
Nowy Tomyśl [aktualizacja:24-02-2017]
Wojciech Nadstogabrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
OPEN_GP_VIII-1_UKS G4-rodzinny
Tarnowskie Góry [aktualizacja:27-02-2017]
Lechosław Jabłońskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
24-02-2017
24-02-2017
Grand Prix Szkół - na rok 2016-17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:24-02-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
24-02-2017
24-02-2017
Grand Prix Szkół- na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:24-02-2017]
Mariusz Kucharskibrak numerów IDCR
20-02-2017
23-02-2017
Ferie z szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo od 1000
Warszawa [aktualizacja:24-02-2017]
Adam Umiastowskibrak numerów IDCR
14-02-2017
23-02-2017
FERIE Z SZACHAMI "A"
Kamienna Góra [aktualizacja:16-02-2017]
FA Stefan Hałubekniezgodna ilość rund
23-02-2017
23-02-2017
I Turniej Rodzinny Sekcji Szachowej MDK nr 1 Bytom
Bytom [aktualizacja:23-02-2017]
Roman Kaulabrak numerów IDCR
23-02-2017
23-02-2017
Sportowe Ferie 2017 - turniej czwarty
Brzeg [aktualizacja:23-02-2017]
SKS Orlik Brzegbrak numerów IDCR
15-02-2017
22-02-2017
IV Turniej Szachowy o Laur Dziecka
KROŚCIENKO WYŻNE [aktualizacja:10-02-2017]
Marian Lorencniezgodna ilość rund
22-02-2017
22-02-2017
XVI Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego
Aleksandrów [aktualizacja:22-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
21-02-2017
22-02-2017
Ferie Zimowe 2017 w MDK Fabryczna I turniej
Wrocław [aktualizacja:22-02-2017]
IA Aleksander Sokólskibrak numerów IDCR
22-02-2017
22-02-2017
II Turniej Szachowy w Przedszkolu Słoneczko Szubin
Szubin [aktualizacja:02-03-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Barcinie
Barcin [aktualizacja:21-02-2017]
Gimnazjum Barcinbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
FINAŁ XIX Kujawsko-Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach
Bydgoszcz [aktualizacja:21-02-2017]
MKS EMDEK Bydgoszczbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Mistrzostwa Gminy Gniezno w szachach Szkół Podstawowych kl.1-3 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:21-02-2017]
Witold Hadyniakbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Mistrzostwa Gminy Gniezno w szachach Szkół Podstawowych kl.1-3 chłopcy
Zdziechowa [aktualizacja:21-02-2017]
Witold Hadyniakbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Mistrzostwa Gminy Gniezno w szachach Szkół Podstawowych kl.4-6 dziewczynki
Zdziechowa [aktualizacja:21-02-2017]
Witold Hadyniakbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Mistrzostwa Gminy Gniezno w szachach Szkół Podstawowych kl. 4-6 chłopcy.
Zdziechowa [aktualizacja:21-02-2017]
Witold Hadyniakbrak numerów IDCR
21-02-2017
21-02-2017
Mistrzostwa Gminy Gniezno w szachach Gimnazjum
Zdziechowa [aktualizacja:21-02-2017]
Witold Hadyniakbrak numerów IDCR
20-02-2017
20-02-2017
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - dziewczynki
Marzenin [aktualizacja:20-02-2017]
Zespół Szkół w Marzeniniebrak numerów IDCR
20-02-2017
20-02-2017
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU WRZESIŃSKIEGO W WARCABACH - chłopcy
Marzenin [aktualizacja:20-02-2017]
Zespół Szkół w Marzeniniebrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
21-02-2017
20-02-2017
Ferie 2017 - turniej trzeci
Brzeg [aktualizacja:21-02-2017]
SKS Orlik Brzegbrak numerów IDCR
18-02-2017
19-02-2017
Wojewódzki Kurs Sędziowski
Ostróda [aktualizacja:20-02-2017]
Andrzej Gulanie spełnia wymogów turnieju
19-02-2017
19-02-2017
Turniej Powstania Wielkopolskiego - Turniej F - 1000
Szubin [aktualizacja:19-02-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
19-02-2017
19-02-2017
Turniej Szachowy Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:19-02-2017]
Wiesław Bućkobrak numerów IDCR
19-02-2017
19-02-2017
Powiatowo - Gminny Turniej Szachowy
Osiek/k. Lubina [aktualizacja:19-02-2017]
ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 Lubinbrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
5 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:23-02-2017]
KUŹNIA TALENTÓW Centrum Kreatywnego Rozwoju Dzieci i Młodzieżybrak numerów IDCR
11-02-2017
18-02-2017
WWW.OBOZ-SZACHOWY.PL
Kudowa Zdrój [aktualizacja:02-12-2016]
KS AZS Politechnika Wrocławskanie spełnia wymogów turnieju
11-02-2017
18-02-2017
Zimowy obóz szachowy MUKS MDK Śródmieście Wrocław - lista uczestników
Lewin Kłodzki [aktualizacja:03-02-2017]
Michał Dzikowskinie spełnia wymogów turnieju
18-02-2017
18-02-2017
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1000
Gdańsk [aktualizacja:18-02-2017]
Anna Mrozińskabrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
Turniej Przyszłych Mistrzów Grupa C (zawodnicy bez kategorii szachowej)
Kowale [aktualizacja:18-02-2017]
Zygmunt Wieleckibrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
Żorska Liga Szachowa Juniorów Luty 2017
Żory [aktualizacja:18-02-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TE
Kartuzy [aktualizacja:18-02-2017]
TKKF "Rzemyk" Gdyniabrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa C+D (1000)
Wrocław [aktualizacja:18-02-2017]
Aleksander Jankowskibrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
Puchar Województwa Podlaskiego klas I-III w szachach dziewcząt
Suwałki [aktualizacja:18-02-2017]
Piotr Zielińskibrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
VIII TEWZADZE OPEN
Dzierżoniów [aktualizacja:04-02-2017]
Michał Wagielnie spełnia wymogów turnieju
18-02-2017
18-02-2017
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TA
Kartuzy [aktualizacja:04-02-2017]
TKKF "Rzemyk" Gdynianie spełnia wymogów turnieju
18-02-2017
18-02-2017
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TD
Kartuzy [aktualizacja:18-02-2017]
TKKF "Rzemyk" Gdyniabrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ KOPERNIKOWSKI TC
Kartuzy [aktualizacja:18-02-2017]
TKKF "Rzemyk" Gdyniabrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
Żorska Liga Szachowa Seniorów Luty 2017
Żory [aktualizacja:18-02-2017]
KS Roszada Żorybrak numerów IDCR
18-02-2017
18-02-2017
Mistrzostwa Szachowe Gminy Gnojnik
Gosprzydowa [aktualizacja:18-02-2017]
Wiesław Kasperekbrak numerów IDCR
17-02-2017
17-02-2017
MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYN W WARCABACH
Wolsztyn [aktualizacja:20-02-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
17-02-2017
17-02-2017
Krośnieńska Liga Szachowa - Liga Szkolna "Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ Nr.5
KSGU "Tęcza" Krosno Odrzańskie Poznańska 53 [aktualizacja:17-02-2017]
KSGU "Tęcza" Krosno Odrzańskiebrak numerów IDCR
17-02-2017
17-02-2017
MISTRZOSTWA PW WARCABY DZIEWCZĘTA
Wolsztyn [aktualizacja:20-02-2017]
Edward Anglartbrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
17-02-2017
17-02-2017
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej VI.
DOBCZYCE [aktualizacja:17-02-2017]
Cholewa Jerzybrak numerów IDCR
17-02-2017
17-02-2017
XIX KUJAWSKO-POMORSKA GIMNAZJADA w SZACHACH
Bydgoszcz [aktualizacja:17-02-2017]
MKS EMDEK Bydgoszczbrak numerów IDCR
17-02-2017
17-02-2017
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - chłopcy
Ślesin [aktualizacja:17-02-2017]
Robert Majdeckibrak numerów IDCR
17-02-2017
17-02-2017
Powiatowe Mistrzostwa w Warcaby - dziewczyny
Ślesin [aktualizacja:17-02-2017]
Robert Majdeckibrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
17-02-2017
17-02-2017
GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 784
Wadowice [aktualizacja:17-02-2017]
Adam Madejniewłaściwy rodzaj szachów
16-02-2017
16-02-2017
II Turniej o Puchary Wójta Gminy Hrubieszów - Jana Mołodeckiego -GP 2016
Czerniczyn [aktualizacja:16-02-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
16-02-2017
16-02-2017
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 (XXXIX Turniej Szachowy A)
Bydgoszcz [aktualizacja:09-02-2017]
Piotr Szybowicznie spełnia wymogów turnieju
16-02-2017
16-02-2017
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 (XXXIX Turniej Szachowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:21-02-2017]
Piotr Szybowicznie spełnia wymogów turnieju
16-02-2017
16-02-2017
Kujawsko - Pomorska Licealiada SZS w Szachach na rok szkolny 2016/17
Toruń [aktualizacja:16-02-2017]
KA FLISAK Toruń - M.Wodzyńskibrak numerów IDCR
16-02-2017
16-02-2017
Turniej Blitza podczas V Pucharu DZSzach
Kudowa Zdrój [aktualizacja:17-02-2017]
KS AZS Politechnika Wrocławskaniewłaściwy rodzaj szachów
16-02-2017
16-02-2017
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 (LIII Turniej Warcabowy B)
Bydgoszcz [aktualizacja:21-02-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
16-02-2017
16-02-2017
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 (LIII Turniej Warcabowy A)
Bydgoszcz [aktualizacja:21-02-2017]
Piotr Szybowiczbrak numerów IDCR
15-02-2017
15-02-2017
Miedzyszkolny Drużynowy Turniej Szachowy szkół podstawowych
Medyka [aktualizacja:14-02-2017]
Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślubrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
15-02-2017
15-02-2017
Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcaby - grupa B
Ślesin [aktualizacja:15-02-2017]
Robert Majdeckibrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
15-02-2017
15-02-2017
Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Warcaby - grupa A
Ślesin [aktualizacja:15-02-2017]
Robert Majdeckibrak numerów IDCR, niewłaściwy rodzaj szachów
14-02-2017
14-02-2017
VI Turniej o Puchary Wójta Mircza - Marty Małyszek -GP 2017
Kryłów [aktualizacja:14-02-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
14-02-2017
14-02-2017
Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach - Turniej 2
Pępowo [aktualizacja:14-02-2017]
Piotr Kwidzińskinie spełnia wymogów turnieju
14-02-2017
14-02-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:14-02-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
14-02-2017
14-02-2017
Gminny Turniej Szachowy uczniów edukacji wczesnoszkolnej - dziewczęta
Skała [aktualizacja:14-02-2017]
Jacek Wolakbrak numerów IDCR
14-02-2017
14-02-2017
Gminny Turniej Szachowy uczniów edukcji wczesnoszkolnej - chłopcy
Skała [aktualizacja:14-02-2017]
Jacek Wolakbrak numerów IDCR
14-02-2017
14-02-2017
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo do 1200
Warszawa [aktualizacja:18-02-2017]
Adam Umiastowskibrak numerów IDCR
13-02-2017
13-02-2017
Otwarte Grand Prix Sosnowca - T2 Każdy drugi poniedziałek miesiąca
Sosnowiec [aktualizacja:13-02-2017]
FA Tomasz Ptaszyńskiniewłaściwy rodzaj szachów
12-02-2017
12-02-2017
II Feryjny Turniej Szachowy
Tarnów [aktualizacja:12-02-2017]
Wiesław Kasperekbrak numerów IDCR
12-02-2017
12-02-2017
XVII Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłgorajskiego
Biłgoraj [aktualizacja:12-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
12-02-2017
12-02-2017
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100)
Toruń [aktualizacja:12-02-2017]
Marek Kubickibrak numerów IDCR
11-02-2017
12-02-2017
XIV Mityng Szachowy o Puchar Burmistrza Wielunia - grupa C
Wieluń [aktualizacja:12-02-2017]
UKS Piątka Wieluńbrak numerów IDCR
12-02-2017
12-02-2017
II Turniej szachowy grand prix Bliżyna w Szachach
Bliżyn [aktualizacja:09-03-2017]
Łukasz Łukomskibrak numerów IDCR
12-02-2017
12-02-2017
VIII Turniej Szachowy "Zawoja 2017"
Zawoja [aktualizacja:12-02-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
12-02-2017
12-02-2017
XVII Szachowe Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Biłg. - DZIECI
Biłgoraj [aktualizacja:12-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
VI Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Orły - Junior
Niziny [aktualizacja:12-02-2017]
Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślubrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
VI Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Tuchowa
Burzyn [aktualizacja:11-02-2017]
Czesław Markiewiczbrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
III SZACHOWE MISTRZOSTWA MINISTRANTÓW DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ I ARCHIDIECEZJI GDAŃ
Stara Kiszewa [aktualizacja:13-02-2017]
Tadeusz Reknie spełnia wymogów turnieju
11-02-2017
11-02-2017
VII Rodzinny Turniej Szachowy w Żołyni
Żołynia [aktualizacja:11-02-2017]
Andrzej Mazurkiewiczbrak numerów IDCR
09-02-2017
11-02-2017
Turniej Feryjny "Podnieś Kategorię" o Puchar Dyrektora NOK
Nakło n/Notecią [aktualizacja:25-01-2017]
Jarosław Wiśniewskiniezgodna ilość rund
11-02-2017
11-02-2017
VIII Zimowy Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 13
Osiny [aktualizacja:11-02-2017]
Edukacja przez Szachy w Szkolebrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
IV Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:11-02-2017]
Mirosław Kaznowskibrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / V kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:13-02-2017]
Feliks Stachowiczbrak numerów IDCR
07-02-2017
11-02-2017
OTSz 45-lecia UKS GONIEC Staniątki - FIDEgr A
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:05-02-2017]
UKS GONIEC STANIĄTKInie spełnia wymogów turnieju
04-02-2017
11-02-2017
LUKKS(us) FERIE ZIMOWE 4-11.02.2017
Zagnańsk [aktualizacja:21-01-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowynie spełnia wymogów turnieju
11-02-2017
11-02-2017
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa D (dzieci rocznik 2008 i młodsze)
Toruń [aktualizacja:12-02-2017]
Marek Kubickibrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Feryjny Błyskawiczny Turniej Szachowy w Szkole Szachowej Gambit
Toruń [aktualizacja:10-02-2017]
Marek Kubickiniezgodna ilość rund
11-02-2017
11-02-2017
II Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:11-02-2017]
Ryszard Żądłobrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:10-02-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-02-2017
11-02-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:15-02-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:15-02-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice - Turniej 1 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:07-02-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegnie spełnia wymogów turnieju
11-02-2017
11-02-2017
Sobota przy Szachownicy - Juniorzy
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:11-02-2017]
Agencja 64 PLUS, Aleksander Czerwońskibrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa D (1000)
Wrocław [aktualizacja:11-02-2017]
IA Rafał Siwikbrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa MLEKOVITY Dariusza Sapinskiego
Białystok [aktualizacja:31-01-2017]
Maciej Cybulskibrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-02-2017
11-02-2017
Szachy dla Dzieci #2
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:11-02-2017]
Paweł Partykabrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
VII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Grupa C
Świdnica [aktualizacja:11-03-2017]
Marcin Korzekwabrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
III Gryfiński Turniej na V i IV kategorię szachową
GRYFINO [aktualizacja:14-02-2017]
Krzysztof Rudnickibrak numerów IDCR
11-02-2017
11-02-2017
Gminna Liga Szachowa Gminy Czechowice-Dziedzice- Turniej 1 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:15-02-2017]
LKS STRAŻAK Zabrzegbrak numerów IDCR
10-02-2017
10-02-2017
5. runda Grand Prix Białegostoku Zima-wiosna 2017
Białystok [aktualizacja:10-02-2017]
Leszek Zeganiezgodna ilość rund
10-02-2017
10-02-2017
IX Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej 2017
Sucha Beskidzka [aktualizacja:10-02-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
10-02-2017
10-02-2017
Feryjny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Wójta Gminy Borzęcin
Borzęcin [aktualizacja:10-02-2017]
Wiesław Kasperekbrak numerów IDCR
07-02-2017
10-02-2017
Turniej szachowy o Puchar Zimy 2017
Lubsko [aktualizacja:07-02-2017]
Mariusz Kucharskiniezgodna ilość rund
10-02-2017
10-02-2017
IX Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej 2017 - Juniorzy do 12 lat
Sucha Beskidzka [aktualizacja:10-02-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
10-02-2017
10-02-2017
Walentynkowy Charytatywny Turniej Szachowy - Gimnazjum-Liceum- ZSS Lubin
Lubin [aktualizacja:12-02-2017]
ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 Lubinbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
09-02-2017
09-02-2017
Powiatowy TSz dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
Brodnica [aktualizacja:20-02-2017]
Marcin Kołodziejskibrak numerów IDCR
09-02-2017
09-02-2017
VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016/17 Turniej 4
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:10-02-2017]
GKSz Grodzisk Maz.brak numerów IDCR
09-02-2017
09-02-2017
Międzyszkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - Grupa A II rok
Łódź [aktualizacja:09-02-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
09-02-2017
09-02-2017
Miedzyszkolny Turniej Szachowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - Grupa B I rok
Łódź [aktualizacja:09-02-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
09-02-2017
09-02-2017
Walentynkowy Charytatywny Turniej Szachowy -Szkoła Podstawowa ZSS Lubin
Lubin [aktualizacja:12-02-2017]
ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 Lubinbrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
08-02-2017
08-02-2017
III Turniej o Puchary Burmistrza Łaszczowa - Cezarego Girgiela -GP 2017
Łaszczów [aktualizacja:08-02-2017]
Firma Szachowa JP Szachbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
SZACHOWE GRAND PRIX - LUKKS(us) FERIE ZIMOWE - 2 turniej - P'5
Zagnańsk [aktualizacja:08-02-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowyniezgodna ilość rund
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa
Józefów [aktualizacja:25-01-2017]
Artur Kimaknie spełnia wymogów turnieju
08-02-2017
08-02-2017
SZACHOWY TURNIEJ w WILKOWYJACH koło TYCH
WILKOWYJE koło TYCH [aktualizacja:08-02-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEnie spełnia wymogów turnieju
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (CHŁ.SP IV-VI)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (DZ. gimn.)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (DZ. IV-VI)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (DZ. I-III)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (CHŁ. I-III)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa (CHŁ.gimnazjum)
Józefów [aktualizacja:08-02-2017]
Artur Kimakbrak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
I Turniej Szachowy PGS SFTWARE 2017
Rzeszów [aktualizacja:09-02-2017]
Marian Bysiewicz (FA)brak numerów IDCR
08-02-2017
08-02-2017
Mistrzostwa Gimnazjum 15
Wrocław [aktualizacja:08-02-2017]
Wiesław Janochabrak numerów IDCR
06-02-2017
07-02-2017
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa A (1800 i ELO)
Ślesin [aktualizacja:05-02-2017]
Robert MajdeckiNiezgodna ilość rund
06-02-2017
07-02-2017
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych B bez kategorii
Chrzanów [aktualizacja:08-02-2017]
Katarzyna Walenciaknie spełnia wymogów turnieju
07-02-2017
07-02-2017
Mistrzostwa Gminy Żukowo w Szachach - Turniej 1
Pępowo [aktualizacja:08-02-2017]
Piotr Kwidzińskinie spełnia wymogów turnieju
06-02-2017
06-02-2017
XII Szachowe Mistrzostwa Szkół Gminy Szubin
Szubin [aktualizacja:06-02-2017]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
06-02-2017
06-02-2017
II Warcabowe Mistrzostwa Szkół Gminy Szubin
Szubin [aktualizacja:06-02-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
06-02-2017
06-02-2017
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny dla dzieci bez kategorii oraz z V kat.
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:06-02-2017]
Kamil BaryczkaBrak numerów IDCR
06-02-2017
06-02-2017
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa D (ur. 2008 i młodsi do rank. 1200)
Ślesin [aktualizacja:06-02-2017]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
06-02-2017
06-02-2017
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA SP 71
WROCŁAW [aktualizacja:07-02-2017]
Wojciech Babijczukbrak numerów IDCR
06-02-2017
06-02-2017
FERIE W OGNISKU PRACY POZASZKOLNEJ W ANDRYCHOWIE
Andrychów [aktualizacja:28-02-2017]
Adam Madejbrak numerów IDCR
04-02-2017
05-02-2017
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na V IV III i II kategorię szachową ranking do 1600
Łódź [aktualizacja:12-02-2017]
Piotr Straupiszbrak numerów IDCR
04-02-2017
05-02-2017
I Klasyfikacyjny turniej szachowy dla zawodników (roczniki od 1997) i rodziców bez kategorii . Turniej na V i IV kategorię szachową
Łódź [aktualizacja:02-02-2017]
Piotr StraupiszBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
05-02-2017
05-02-2017
III Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino
Rąbino-Szkoła k/ Połczyna-Zdroju [aktualizacja:05-02-2017]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
I Feryjny Turniej Szachowy
Tarnów [aktualizacja:05-02-2017]
Wiesław KasperekBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
SZACHOWE GRAND PRIX - LUKKS(us) FERIE ZIMOWE - 1 turniej - P'30
Zagnańsk [aktualizacja:12-02-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowyniezgodna ilość rund
05-02-2017
05-02-2017
Zimowy turniej miłośników królewskiej gry we Flisaku
Toruń [aktualizacja:05-02-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #5
KOŁOBRZEG [aktualizacja:05-02-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
Turniej Szachów Szybkich - Grupa A
Gościeszowice [aktualizacja:05-02-2017]
POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJIBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
Turniej Szachów Szybkich - Grupa B
Gościeszowice [aktualizacja:05-02-2017]
POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJIBrak numerów IDCR
05-02-2017
05-02-2017
Turniej Szachów Szybkich - Grupa C
Gościeszowice [aktualizacja:05-02-2017]
POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJIBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Turniej B dla dzieci urodz. w 2009 roku i młodszych
Warszawa-Anin [aktualizacja:04-02-2017]
IA Agnieszka BrustmanBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2017 -Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:04-02-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
I Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek
Warszawa [aktualizacja:17-01-2017]
FA Ryszard KrólikowskiNie spełnia wymogów turnieju
04-02-2017
04-02-2017
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 3 turniej
Żarów [aktualizacja:04-02-2017]
GLKS Goniec ŻarówBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
VII Bialska Liga Szachowa
Rokitno [aktualizacja:04-02-2017]
Marek UścińskiBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
VI Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2017
Bełżec [aktualizacja:15-02-2017]
Ryszard Probolabrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 2 turniej
Bogatynia [aktualizacja:04-02-2017]
Waldemar GałażewskiBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Elfów
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Artur CzyżBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Krasnali
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Artur CzyżBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Wrocławskiego Krasnala - grupa Chochlików
Wrocław [aktualizacja:04-02-2017]
Artur CzyżBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Chess family Lviv 2017
Lviv [aktualizacja:04-02-2017]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:04-02-2017]
Piotr KowalakBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Turniej szachowy FERIE ZIMOWE Wągrowiec 4.02.2017 r. P'10
Wągrowiec [aktualizacja:04-02-2017]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. V OPEN B
Toruń [aktualizacja:04-02-2017]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH ToruńBrak numerów IDCR
04-02-2017
04-02-2017
Jubileuszowy Turniej Szachowy Stefana Chmielowskiego
Krakow [aktualizacja:05-02-2017]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
03-02-2017
03-02-2017
Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych - III Zjazd
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:03-02-2017]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy TalentyBrak numerów IDCR
30-01-2017
02-02-2017
TK Ferie 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:03-02-2017]
Andrzej GulaNiewłaściwy rodzaj szachów
02-02-2017
02-02-2017
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Białegostoku Gimnazjów 2017
Białystok [aktualizacja:17-12-2016]
Leszek ZegaNie spełnia wymogów turnieju
02-02-2017
02-02-2017
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Białegostoku Szkół Ponadgimnazjalnych 2017
Białystok [aktualizacja:17-12-2016]
Leszek ZegaNie spełnia wymogów turnieju
02-02-2017
02-02-2017
Grand-Prix WSIiZ w Szachach - Turniej nr 2
Rzeszów [aktualizacja:07-02-2017]
Maciej Woźniakbrak numerów IDCR
30-01-2017
01-02-2017
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa A do ELO 1599 - 1000-1400
Suwałki [aktualizacja:30-01-2017]
Paweł JarochNie spełnia wymogów turnieju
01-02-2017
01-02-2017
Turniej Szachowy P-5 - Ferje z szachami
Starachowice [aktualizacja:02-02-2017]
Roman KaputBrak numerów IDCR
31-01-2017
31-01-2017
Turniej Szachowy P-15 - Ferje z szachami
Starachowice [aktualizacja:02-02-2017]
Roman KaputBrak numerów IDCR
31-01-2017
31-01-2017
Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2017 - turniej nr 1
Rzeszów [aktualizacja:29-01-2017]
Maciej WoźniakNiezgodna ilość rund
31-01-2017
31-01-2017
"Ferie z szachami"
Lusowo [aktualizacja:31-01-2017]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOBrak numerów IDCR
31-01-2017
31-01-2017
Turniej Cukierkowy "Ferie z Warcabami" - LII Turniej Warcabów Stupolowych
Bydgoszcz [aktualizacja:31-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
29-11-2016
31-01-2017
Turniej Mikołajkowy 2016
Zręcin [aktualizacja:03-02-2017]
IA Leon KłodnickiBrak numerów IDCR
30-01-2017
30-01-2017
Zimowy Turniej Szachowy dla juniorów w Kcyni
Kcynia [aktualizacja:30-01-2017]
Jarosław WiśniewskiBrak numerów IDCR
30-01-2017
30-01-2017
Zimowy Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12 + grupa 1
Busko-Zdrój [aktualizacja:23-02-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR
30-01-2017
30-01-2017
Zimowy Turniej Szachowy dla dzieci do lat 12 - grupa 2
Busko-Zdrój [aktualizacja:23-02-2017]
Świętokrzyski Związek Szachowybrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
X Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp. - do lat 10
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:29-01-2017]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
X Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp. - do lat 7
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:29-01-2017]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
XIII International Solving Contest
Warszawa [aktualizacja:27-01-2017]
FA Ryszard KrólikowskiNiezgodna ilość rund
21-01-2017
29-01-2017
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1300-2199)
Warszawa Ursus [aktualizacja:28-12-2016]
Andrzej ŻochowskiNie spełnia wymogów turnieju
29-01-2017
29-01-2017
PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY do 2150 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:29-01-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
II OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR SENATORA RP GRZEGORZA BIERECKIEGO
Terespol [aktualizacja:29-01-2017]
MOK TerespolBrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
Maratonda Blitz di Prato 2017
Prato [aktualizacja:28-01-2017]
Leonardo Bartolini FABrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
I Zimowy Otwarty Turniej Szachowy
TARNOWIEC [aktualizacja:29-01-2017]
Lucjan WalczakBrak numerów IDCR
29-01-2017
29-01-2017
II Zimowy Gminny Turniej Szachowy.
Brzoza [aktualizacja:29-01-2017]
UKS Piątka WieluńBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr-- C - rocznik 2001-- 2003
Ochotnica Dolna w WOK [aktualizacja:28-01-2017]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
XV Otwarte Mistrzostwa Gminy Somonino w Szachach -Turniej dla dzieci i młodzieży
Somonino [aktualizacja:28-01-2017]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
PAWŁOWICKI NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:28-01-2017]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
Noworoczny Turniej Szachowy dla dzieci
Koszalin [aktualizacja:28-01-2017]
Tomasz KamienieckiBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr-- D - Open 2000r i starsi
Ochotnica Dolna w WOK [aktualizacja:28-01-2017]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr-- A rocznik 2007 i Młodsi
Ochotnica Dolna w WOK [aktualizacja:28-01-2017]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
II Turniej Szachowy Pieciu Gmin Gr-- B - Rocznik 2004-- 2006
Ochotnica Dolna w WOK [aktualizacja:28-01-2017]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
IV Edycja GRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej 28.01.2017 rok
Scinawka Srednia [aktualizacja:28-01-2017]
Kazimierz SzydełkoBrak numerów IDCR
28-01-2017
28-01-2017
GRAND PRIX GRYFINA 2017 Turniej-1
GRYFINO [aktualizacja:28-01-2017]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
III Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Michałowie kl. 0-3
Michałów [aktualizacja:04-02-2017]
Dariusz KolińskiBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ELOKTRONICZNYCH ZAKŁADÓW NAUKOWYCH
WROCŁAW [aktualizacja:27-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej V.
DOBCZYCE [aktualizacja:27-01-2017]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
Zima z Szachami 2017 - grupa C
Olsztyn [aktualizacja:28-01-2017]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
Indywidualne Mistrzostwa Szkół podstawowych powiatu tarnowskiego - chłopcy
Pleśna [aktualizacja:30-01-2017]
Janusz PorębaBrak numerów IDCR
27-01-2017
27-01-2017
Indywidualne Mistrzostwa Szkół podstawowych powiatu tarnowskiego - dziewczęta
Pleśna [aktualizacja:30-01-2017]
Janusz PorębaBrak numerów IDCR
26-01-2017
26-01-2017
VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016 17 Turniej 3
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:26-01-2017]
GKSz Grodzisk Maz.Brak numerów IDCR
26-01-2017
26-01-2017
Ferie Zimowe 2017 w Szkole Podstawowej nr 7 w Suwałkach
Suwałki [aktualizacja:26-01-2017]
Waldemar RadzewiczBrak numerów IDCR
26-01-2017
26-01-2017
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych w warcabach - grupa D
Konin [aktualizacja:26-01-2017]
UKS Smecz KoninBrak numerów IDCR
26-01-2017
26-01-2017
Mistrzostwa Konina Szkół Podstawowych w warcabach - grupa C
Konin [aktualizacja:26-01-2017]
UKS Smecz KoninBrak numerów IDCR
26-01-2017
26-01-2017
Błyskawiczny turniej szachowy pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu
Bytom [aktualizacja:26-01-2017]
Bogdan TarasekNie spełnia wymogów turnieju
26-01-2017
26-01-2017
Turniej treningowy
Niepołomice [aktualizacja:26-01-2017]
UKS GONIEC STANIĄTKINiezgodna ilość rund
26-01-2017
26-01-2017
Turniej KLOCA V Festiwalu Szachowego "Gwiazda Północy"
Jastrzębia Góra [aktualizacja:26-01-2017]
Anna MrozińskaNie spełnia wymogów turnieju
25-01-2017
25-01-2017
Gminny Turniej Szachowy chłopców klas I-III Gminy Alwernia
Regulice [aktualizacja:25-01-2017]
Bernard KuśBrak numerów IDCR
25-01-2017
25-01-2017
Gminny Turniej Szachowy dziewcząt klas I-III Gminy Alwernia
Regulice [aktualizacja:25-01-2017]
Bernard KuśBrak numerów IDCR
25-01-2017
25-01-2017
Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Kaliska
Kaliska [aktualizacja:25-01-2017]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
24-01-2017
24-01-2017
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Śledziejowicach.
ŚLEDZIEJOWICE [aktualizacja:24-01-2017]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
24-01-2017
24-01-2017
Turniej błyskawiczny na koniec semestru
Kłaj [aktualizacja:09-02-2017]
Kinga Siwekbrak numerów IDCR
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (XXXVIII Turniej Szachowy - A)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (XXXVIII Turniej Szachowy - B)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (LI Turniej Warcabowy - A)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (LI Turniej Warcabowy - B)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
23-01-2017
23-01-2017
Mini Turniej 539
LO Wieliczka [aktualizacja:23-01-2017]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (LI Turniej Warcabowy - C)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
23-01-2017
23-01-2017
VI Turniej Szachowo - Warcabowy w Klubie Odnowa (LI Turniej Warcabowy - D)
Bydgoszcz [aktualizacja:24-01-2017]
Piotr SzybowiczNie spełnia wymogów turnieju
22-01-2017
22-01-2017
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE
Jastrzębia Góra [aktualizacja:04-02-2017]
Pomorski Wojewódzki Związek SzachowyNie spełnia wymogów turnieju
15-01-2017
22-01-2017
Kolonie Zimowe - Laliki 2017
Laliki (ob.Zwardonia) [aktualizacja:11-01-2017]
IA Łukasz BrożekNiezgodna ilość rund, brak tempa gry
22-01-2017
22-01-2017
Maraton Szachowy Enoteka Verona Zaprasza
Radom [aktualizacja:22-01-2017]
Marek NiedźwieckiBrak numerów IDCR
21-01-2017
22-01-2017
V SZACHOWI GIGANCI JUNIORZY - turniej o kategorie do rankingu 1250 21.01.2017
POZNAŃ [aktualizacja:21-01-2017]
Paweł StaniszewskiBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
22-01-2017
22-01-2017
TURNIEJ SZACHOWO - BOWLINGOWY DO 12 LAT OD 13-18 I DOROŚLI
POZNAŃ [aktualizacja:04-01-2017]
Marek ZborońNie spełnia wymogów turnieju
22-01-2017
22-01-2017
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - I liga
Olsztyn [aktualizacja:08-01-2017]
Mirosław KaznowskiNiezgodna ilość rund
21-01-2017
22-01-2017
Feryjny Turniej Szachowy w Bóbrce
Bóbrka [aktualizacja:22-01-2017]
Zespół Szkół im. Józefa Blizińskiego w BóbrceBrak numerów IDCR
22-01-2017
22-01-2017
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - II liga
Olsztyn [aktualizacja:07-01-2017]
Mirosław KaznowskiNiezgodna ilość rund
22-01-2017
22-01-2017
I Turniej szachowy Grand prix Blizyna w szachach
Bliżyn [aktualizacja:09-01-2017]
Łukasz ŁukomskiNie spełnia wymogów turnieju
22-01-2017
22-01-2017
Pierwsze PLANETArne mistrzostwa szkół podstawowych i gimnazjalnych w szachach
Serock [aktualizacja:17-01-2017]
FA Ryszard KrólikowskiNie spełnia wymogów turnieju
22-01-2017
22-01-2017
TURNIEJ SZACH STRIKE MAT GRUPA A DO 12 LAT
Poznań [aktualizacja:24-01-2017]
Marek ZborońBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #4
KOŁOBRZEG [aktualizacja:28-01-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - GIM i LO
Warszawa Ochota [aktualizacja:21-01-2017]
Paweł RymarowiczBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Styczniowy Turniej Szachowy w Gubinie - Grupa C - do lat 10
Gubin [aktualizacja:22-01-2017]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
III Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:21-01-2017]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Turnieju C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:21-01-2017]
IA Agnieszka BrustmanNiewłaściwy rodzaj szachów
21-01-2017
21-01-2017
Noworoczny Turniej Szachowy Młodzików do lat 7
Żary [aktualizacja:21-01-2017]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
21-01-2017
21-01-2017
Noworoczny Turniej Młodzików do lat 8
Żary [aktualizacja:20-01-2017]
Tomasz SowaNiezgodna ilość rund
21-01-2017
21-01-2017
XVI Mistrzostwa Bogatyni w cyklu "Grand Prix" - grupa C - 1 turniej
Bogatynia [aktualizacja:21-01-2017]
Waldemar GałażewskiBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2003-2001
Marzenin [aktualizacja:21-01-2017]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2006 - 2004
Marzenin [aktualizacja:21-01-2017]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
21-01-2017
21-01-2017
Kroki Szachowe - dz ch 2007 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:21-01-2017]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
18-01-2017
21-01-2017
BYSTROWICKA AMATORSKA LIGA SZACHOWA
Bystrowice [aktualizacja:16-01-2017]
TSz BYSTROVIA BystrowiceNiezgodna ilość rund
18-01-2017
21-01-2017
BYSTROWICKA AMATORSKA LIGA SZACHOWA
Bystrowice [aktualizacja:03-02-2017]
TSz BYSTROVIA BystrowiceNiezgodna ilość rund
21-01-2017
21-01-2017
Szachowy Mamoriał Powstańców Styczniowych - Turniej Juniorów B
Starachowice [aktualizacja:23-01-2017]
Roman KaputBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNKI- KL.3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:27-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW- KL. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 2
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY- KL. 0+1
WROCŁAW [aktualizacja:20-01-2017]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa stycznia w KTS Kalisz - 5 turniej
Kalisz [aktualizacja:20-01-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak tempa gry
19-01-2017
19-01-2017
Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z cyklu Sportowe Ferie Zimowe 2017
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:20-01-2017]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
18-01-2017
18-01-2017
II Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Gminy Sulęczyno
Msciszewice [aktualizacja:18-01-2017]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
18-01-2017
18-01-2017
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej 4
Starachowice [aktualizacja:20-01-2017]
Roman KaputBrak numerów IDCR
18-01-2017
18-01-2017
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA WARCABOWE MISTRZOSTWA GMINY
Wolsztyn [aktualizacja:18-01-2017]
Edward AnglartBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
18-01-2017
18-01-2017
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA WARCABOWE MISTRZOSTWA GMINY DZIEWCZĄT
Wolsztyn [aktualizacja:18-01-2017]
Edward AnglartBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
18-01-2017
18-01-2017
Finał IMT S Ponadgimnazjalnych (dziewcząt)
Toruń [aktualizacja:18-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
18-01-2017
18-01-2017
IM Torunia Szkól Ponadgimnazjalnych Chłopców
Toruń [aktualizacja:18-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
18-01-2017
18-01-2017
VI Szachowy Turniej Mikołajkowy 2016
Mszana dolna [aktualizacja:10-02-2017]
Jan Zapałabrak numerów IDCR
17-01-2017
17-01-2017
Finał IMT Gimnazjów - dziewczęta
Toruń [aktualizacja:17-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
17-01-2017
17-01-2017
Finał IMT Gimnazjów - chłopcy
Toruń [aktualizacja:17-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
17-01-2017
17-01-2017
Indywidualny Turniej Szachowy Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP 38
Bytom ul Korczaka 1 [aktualizacja:31-12-2016]
Maciej JaniszewskiNie spełnia wymogów turnieju
17-01-2017
17-01-2017
III Turniej o Puchary Wójta Tereszpola - Jacka Pawluka
Tereszpol - Biblioteka [aktualizacja:17-01-2017]
Firma Szachowa JP SzachBrak numerów IDCR
16-01-2017
16-01-2017
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3)
ZSO nr 5 Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:14-02-2017]
Maciej Janiszewskibrak numerów IDCR
16-01-2017
16-01-2017
Finał IMT Szkół Podstawowych dziewcząt
Toruń [aktualizacja:16-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
16-01-2017
16-01-2017
Turniej o Puchar Feryjny
Kartuzy [aktualizacja:16-01-2017]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
16-01-2017
16-01-2017
Finał IMT Szkół Podstawowych chłopców
Toruń [aktualizacja:16-01-2017]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
16-01-2017
16-01-2017
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Zgłobniu kl. I-III
Zgłobień [aktualizacja:16-01-2017]
Mateusz LeśniakBrak numerów IDCR
16-01-2017
16-01-2017
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Zgłobniu kl. IV-VI
Zgłobień [aktualizacja:16-01-2017]
Mateusz LeśniakBrak numerów IDCR
03-10-2016
15-01-2017
Internetowa Liga Shogi Jesień 2016
Kraków [aktualizacja:29-01-2017]
Mariusz StanaszekNie spełnia wymogów turnieju
15-01-2017
15-01-2017
Szalony Krasnolud z Serduszkiem 2017
Olsztyn [aktualizacja:15-01-2017]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
15-01-2017
15-01-2017
Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:15-01-2017]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
15-01-2017
15-01-2017
WOŚP-owy Turniej Szachowy
Ciechanów [aktualizacja:06-01-2017]
Marian RutkowskiNie spełnia wymogów turnieju
14-01-2017
14-01-2017
Gimnastykuj swoje ciało i umysł.
Brodnica [aktualizacja:08-02-2017]
Marcin Kołodziejski brak numerów IDCR
29-10-2016
14-01-2017
Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2016r.
Ruda Śląska Dąbrowa Górnicza Imielin [aktualizacja:14-01-2017]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy TalentyBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
Noworoczny Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży
Olsztyn [aktualizacja:14-01-2017]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
V Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2017
Krynice [aktualizacja:21-01-2017]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
XIII Grand Prix PRZEDSZKOLE '2017 - Turniej #1
KOŁOBRZEG [aktualizacja:15-01-2017]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
Szkolna Liga Szachowa - III Liga - / IV kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:14-01-2017]
Feliks StachowiczBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
X Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej 14 I 2017
Poznań [aktualizacja:14-01-2017]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:17-01-2017]
Piotr KowalakBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
WOLSZTŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE GP 2017
Wolsztyn [aktualizacja:14-01-2017]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
Turniej szachowy Wałbrzych
Walbrzych [aktualizacja:14-01-2017]
WKSz Hetman WałbrzychBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
14-01-2017
14-01-2017
Szachowa Sobota Grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:23-01-2017]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
WOŚP 2017 19. Błyskawiczny Orkiestrowy Turniej Szachowy
GRYFINO [aktualizacja:14-01-2017]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
14-01-2017
14-01-2017
Szybka Zielonka
Zielonka [aktualizacja:21-01-2017]
Robert KrasiewiczNiezgodna ilość rund
13-01-2017
13-01-2017
Krośnieńska Liga Szachowa - Liga Szkolna "Edukacja przez Szachy w Szkole" TURNIEJ Nr.4
KSGU "Tęcza" Krosno Odrzańskie Poznańska 52 [aktualizacja:14-01-2017]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
13-01-2017
13-01-2017
Turniej Szachowy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:13-01-2017]
Roman BiegajskiNiewłaściwy rodzaj szachów
12-01-2017
12-01-2017
XII Międzyszkolny Turniej Szachowy o Drużynowe Mistrzostwo Ustronia
USTROŃ [aktualizacja:14-01-2017]
Karol LinertBrak numerów IDCR
12-01-2017
12-01-2017
Klub P.Z.Szach. (264 Turniej czwartkowy)
Warszawa [aktualizacja:12-01-2017]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i WydawcówNiezgodna ilość rund
12-01-2017
12-01-2017
V Noworczny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP 14 Kalisz
Kalisz [aktualizacja:12-01-2017]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
12-01-2017
12-01-2017
VI Gminny Turniej Szachowy
Polkowice [aktualizacja:13-01-2017]
POLKOWICKIE CENTRUM ANIMACJIBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund, brak tempa gry
10-01-2017
10-01-2017
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 4 Gr-C SP-DZ (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:10-01-2017]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
06-01-2017
08-01-2017
Kurs sędziowski na klasy okręgowe
Warszawa [aktualizacja:04-01-2017]
Krzysztof ParolNie spełnia wymogów turnieju
11-12-2016
08-01-2017
Otwarta Liga Mazowiecka - grupa B
Warszawa [aktualizacja:11-12-2016]
Krzysztof ParolNie spełnia wymogów turnieju
08-01-2017
08-01-2017
VI Memorial Klaudiusza Mietusa i III Mistrzostwa COMARCH S.A.
Krakow [aktualizacja:12-01-2017]
Józef BujakBrak numerów IDCR
07-01-2017
07-01-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'15
Kazimierz Dolny [aktualizacja:09-01-2017]
Łukasz DymekBrak numerów IDCR
07-01-2017
07-01-2017
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. IV OPEN B
Toruń [aktualizacja:07-01-2017]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH ToruńBrak numerów IDCR
06-01-2017
06-01-2017
III Ogólnopolskie Mistrzostwa Lekarzy i Prawników MISTRZOSTWA POLSKI P'5
Kazimierz Dolny [aktualizacja:09-01-2017]
Łukasz DymekBrak numerów IDCR
06-01-2017
06-01-2017
Turniej klasyfikacyjny 1000-1100
Olsztyn [aktualizacja:06-01-2017]
Bogdan JeżakBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
06-01-2017
06-01-2017
A NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN RYBNIK 2017
Rybnik [aktualizacja:09-01-2017]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
05-01-2017
05-01-2017
Turniej Kontrolny 316
SP Przebieczany [aktualizacja:05-01-2017]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
03-01-2017
03-01-2017
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GÓRA 03.01.2017
Kamienna Góra [aktualizacja:04-01-2017]
FA Stefan HałubekNiezgodna ilość rund
03-01-2017
03-01-2017
Mistrzostwa Butterfly School w Szachach
Toruń [aktualizacja:03-01-2017]
Marek Kubicki
01-01-2017
01-01-2017
taki sobie turniej szachowy 2017 - Mietek
Sosnowiec [aktualizacja:22-12-2016]
FA Tomasz PtaszyńskiNie spełnia wymogów turnieju
01-12-2016
31-12-2016
Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2016
Rzeszów [aktualizacja:19-12-2016]
Marian Bysiewicz (FA)Nie spełnia wymogów turnieju
01-12-2016
31-12-2016
Lista rankingowa PK GRUDZIEŃ 2016 RAPID
Rzeszów [aktualizacja:19-12-2016]
Marian Bysiewicz (FA)Nie spełnia wymogów turnieju
01-12-2016
31-12-2016
Lista rankingowa PK LISTOPAD 2016 BLITZ
Rzeszów [aktualizacja:19-12-2016]
Marian Bysiewicz (FA)Nie spełnia wymogów turnieju
31-12-2016
31-12-2016
taki sobie turniej szachowy 2016 - Sylwek
Sosnowiec [aktualizacja:22-12-2016]
FA Tomasz PtaszyńskiNie spełnia wymogów turnieju
30-12-2016
30-12-2016
Mistrzostwa Gminy Goleszów - mieszkańcy i członkowie SSz Olimpia Goleszów
GOLESZÓW [aktualizacja:30-12-2016]
Karol LinertNiezgodna ilość rund
30-12-2016
30-12-2016
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 30.12.2016
Warszawa [aktualizacja:09-01-2017]
Adam UmiastowskiNiewłaściwy rodzaj szachów
27-12-2016
29-12-2016
8th Cracovia Shogi
Kraków [aktualizacja:02-01-2017]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
29-12-2016
29-12-2016
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2016
Warszawa [aktualizacja:16-01-2017]
Adam UmiastowskiNiewłaściwy rodzaj szachów
29-12-2016
29-12-2016
Turniej Szachowy XXX-lecia DK Stokrotka - juniorzy do lat 15
Poznań [aktualizacja:30-12-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
29-12-2016
29-12-2016
Turniej Szachowy XXX-lecia DK Stokrotka - OPEN
Poznań [aktualizacja:31-12-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
27-12-2016
28-12-2016
Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta CHMIELEWSKIEGO w Lublinie 2016 - OPEN B (FIDE)
Lublin [aktualizacja:28-12-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
28-12-2016
28-12-2016
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii
Warszawa [aktualizacja:16-01-2017]
Adam UmiastowskiNiewłaściwy rodzaj szachów
28-12-2016
28-12-2016
Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa C.
Wrocław [aktualizacja:29-12-2016]
Robert KorpalskiBrak numerów IDCR
28-12-2016
28-12-2016
50 Turniej Warcabów Stupolowych
Bydgoszcz [aktualizacja:28-12-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
27-12-2016
27-12-2016
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 27.12.2016
Warszawa [aktualizacja:28-12-2016]
Adam UmiastowskiNiewłaściwy rodzaj szachów
23-12-2016
23-12-2016
Wigilijny Turniej Szachowy 2016
Koszalin [aktualizacja:21-12-2016]
Tomasz KamienieckiNie spełnia wymogów turnieju
23-12-2016
23-12-2016
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE GWIAZDKA 2016
Wolsztyn [aktualizacja:23-12-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
23-12-2016
23-12-2016
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY WIGILIA 2016
Lublin [aktualizacja:23-12-2016]
IA - Zbigniew PydaNiezgodna ilość rund
13-09-2016
22-12-2016
Jesień2016ODK
Poznań [aktualizacja:08-12-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
22-12-2016
22-12-2016
Turniej Kontrolny 314
SP Przebieczany [aktualizacja:22-12-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
20-10-2016
21-12-2016
Mistrzostwa Prabut 2016
Prabuty [aktualizacja:11-01-2017]
Miejski Klub Sportowy Pogoń PrabutyNiezgodna ilość rund
21-12-2016
21-12-2016
Wigilijno-Gwiazdkowy Turniej Szachowy w Hetmanie
Częstochowa [aktualizacja:22-12-2016]
Igor PyrkoszBrak tempa gry
20-12-2016
20-12-2016
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
ZSO nr 5 Zabrze ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:20-12-2016]
Maciej JaniszewskiBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - PRZEDSZKOLA - Dziewczęta
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - PRZEDSZKOLA - Chłopcy
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa I Dziewczęta
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa II Dziewczęta
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Bogdan ObrochtaBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa III Dziewczęta
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa I Chłopcy
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa II Chłopcy
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Bogdan ObrochtaBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI - SP - Klasa III Chłopcy
Katowice SPODEK [aktualizacja:19-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
19-12-2016
19-12-2016
Grand Prix Kartuz w Szachach dla dzieci i młodzieży TURNIEJ 6/6
Kartuzy [aktualizacja:12-12-2016]
Piotr KwidzińskiNie spełnia wymogów turnieju
19-12-2016
19-12-2016
XIV GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY GP
Rawicz [aktualizacja:19-12-2016]
RUKS KORONA-RAWBUD RAWICZBrak tempa gry
19-12-2016
19-12-2016
Szachy Szkolne w SP 12
Starachowice [aktualizacja:20-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
IV GWIAZDKOWY TURNIEJ W KS KORONA ZAKRZEWO DLA JUNIORÓW DO 18 LAT DO RANK 1200
Zakrzewo Gmina Dopiewo [aktualizacja:19-12-2016]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa C 1100- 1250
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:18-12-2016]
Anna MrozińskaNiewłaściwy rodzaj szachów
17-12-2016
18-12-2016
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #3 P'60
KOŁOBRZEG [aktualizacja:17-12-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
TURNIEJ SZACHOWY im. Stanisława Staszica w Samsonowie
Samsonów [aktualizacja:12-12-2016]
Łukasz ŁukomskiNie spełnia wymogów turnieju
17-12-2016
18-12-2016
VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych - zima 2016 GR. A do IV
Warszawa [aktualizacja:29-11-2016]
UKS Caissa WarszawaNie spełnia wymogów turnieju
17-12-2016
18-12-2016
VII Otwarte Mistrzostwa Mokotowa-zima 2016 gr.B kat.V i bez kategorii
Warszawa [aktualizacja:02-01-2017]
UKS Caissa WarszawaBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
TK Szalony Krasnolud 1000-1200
Olsztyn [aktualizacja:04-01-2017]
Andrzej GulaNiewłaściwy rodzaj szachów
18-12-2016
18-12-2016
Turniej szachowy o Puchar Sołtysa Skrzyszowa
Skrzyszów [aktualizacja:18-12-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
17-12-2016
18-12-2016
XXXVI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach
Warszawa [aktualizacja:04-12-2016]
FA Ryszard KrólikowskiNie spełnia wymogów turnieju
18-12-2016
18-12-2016
Gwiazdkowy Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Lelów
Lelów [aktualizacja:18-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
17-12-2016
18-12-2016
VIII FIDE Open Szubin 2016 GRUPA A
Szubin [aktualizacja:18-12-2016]
Mariusz StoppelNiezgodna ilość rund
18-12-2016
18-12-2016
VIII FIDE OPEN Szubin 2016 Turniej F ranking 1000-1100
Szubin [aktualizacja:18-12-2016]
Mariusz StoppelBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - GRUPA A
Białystok [aktualizacja:18-12-2016]
Łukasz SuchowierskiBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - GRUPA B
Białystok [aktualizacja:18-12-2016]
Łukasz SuchowierskiBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Otwarty Świąteczny Turniej Szachowy - Grupa C
Białystok [aktualizacja:18-12-2016]
Łukasz SuchowierskiBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Wigilia z szachami
Kielce [aktualizacja:17-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNiezgodna ilość rund
18-12-2016
18-12-2016
Świąteczny Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 8
Rydułtowy [aktualizacja:18-12-2016]
Jacek StebelBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
Świąteczny Turniej Szachowy dla Dzieci do lat 6
Rydułtowy [aktualizacja:26-12-2016]
Jacek StebelBrak numerów IDCR
18-12-2016
18-12-2016
II Mikołajkowy turniej szachowy o Puchar Burmistrza Kłobucka
Kłobuck [aktualizacja:18-12-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar Startosty Częstochowskiego - Juniorzy
Częstochowa [aktualizacja:17-12-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IV Turniej Powiatu_Tomaszowskiego Grand Prix 2017
Rachanie [aktualizacja:17-12-2016]
Firma Szachowa JP SzachBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
XIII Świąteczny Turniej Szachowy
Grajewo [aktualizacja:17-12-2016]
Zbigniew OkulewiczBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
17-12-2016
17-12-2016
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2016
Oleśnica [aktualizacja:22-12-2016]
Artur PaprockiBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa D 1000
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:17-12-2016]
Anna MrozińskaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
17-12-2016
17-12-2016
Turniej Szachów Aktywnych
Koszalin [aktualizacja:17-12-2016]
Dariusz DługopolskiNiezgodna ilość rund
17-12-2016
17-12-2016
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SZACHOWY w JEMIELNIE
JEMIELNO [aktualizacja:17-12-2016]
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Starszych "Aktywni" Jemielno 81Brak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Żorska Liga Szachowa Juniorów grudzień 2016
Żory [aktualizacja:17-12-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Gwiazdkowy Turniej Szachowy Turniej Smerfów rocznik 2007 i młodsi
Poznań [aktualizacja:17-12-2016]
Kamila Dembecka-SobierajewiczBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IV Turniej Sienkiewicz gra w szachy grupa A
Września [aktualizacja:17-12-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IV Turniej Sienkiewicz gra w szachy grupa B
Września [aktualizacja:17-12-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IV Turniej Sienkiewicz gra w szachy grupa C
Września [aktualizacja:17-12-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IV Turniej Sienkiewicz gra w szachy grupa D
Września [aktualizacja:17-12-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorów grudzień 2016
Żory [aktualizacja:17-12-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Świecki Turniej Mikołajkowy
Świecie [aktualizacja:17-12-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Turniej Gwiazdkowy
Nowy Tomyśl [aktualizacja:18-12-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
IX Gryfiński Turniej Rodzin Szachowych 2016
GRYFINO [aktualizacja:18-12-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
17-12-2016
17-12-2016
IV GWIAZDKOWY TURNIEJ SZACHOWY W KS KORONA ZAKRZEWO (FIDE) GODZ. 10.00 .
Zakrzewo Gmina Dopiewo [aktualizacja:19-12-2016]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWONiewłaściwy rodzaj szachów
17-12-2016
17-12-2016
Finał projektu FIO- "Przygoda z nauka łączy pokolenia".
Starachowice [aktualizacja:20-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
17-12-2016
17-12-2016
Turniej Szachowy Edukubacja
Warszawa [aktualizacja:20-12-2016]
Krzysztof ParolBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
VII Turniej o Puchar Dyrektor Gimnazjum nr 4 - szkoły podstawowe
Kraków [aktualizacja:16-12-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
Turniej Mikołajkowy o puchar Rady Osiedla "Zielony Dębiec" w Poznaniu - grupa A
Poznań [aktualizacja:19-12-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:16-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. - KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -CHŁOPCY- KL.0 -SP71
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:16-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. - KL.3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZIEW.- KL.0 -SP71
WROCŁAW [aktualizacja:17-12-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
Grand-Prix WSIiZ w Szachach - Turniej nr 1
Rzeszów [aktualizacja:19-12-2016]
Maciej WoźniakBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
Mistrzostwa KTS Kalisz w grze błyskawicznej
Kalisz [aktualizacja:16-12-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszNiewłaściwy rodzaj szachów
16-12-2016
16-12-2016
Wigilia klubu szachowego KTS Kalisz
Kalisz [aktualizacja:16-12-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund, brak tempa gry
16-12-2016
16-12-2016
Akademickie Mistrzostwa Śląska
Gliwice [aktualizacja:16-12-2016]
IA Łukasz BrożekNiewłaściwy rodzaj szachów
16-12-2016
16-12-2016
Szachowa Liga Dąbrowskich Szkół Podstawowych II Zjazd
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:16-12-2016]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy TalentyBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
Gimnazjada Turniej Drużynowy
Szczecin [aktualizacja:16-12-2016]
Klub Szachowy Gryf SzczecinBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
Świąteczny Turniej Szachowy 2016
Pępowo [aktualizacja:18-12-2016]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR
16-12-2016
16-12-2016
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej IV.
DOBCZYCE [aktualizacja:16-12-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
15-02-2015
15-12-2016
Finał 58 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [aktualizacja:16-01-2015]
Mariusz WojnarBrak numerów IDCR
15-02-2015
15-12-2016
22 Drużynowe Mistrzostwa Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [aktualizacja:11-01-2015]
Mariusz WojnarBrak numerów IDCR
15-12-2016
15-12-2016
Turniej Szachowy MIKOŁAJKOWO GWIAZDKOWY grupa starsza
Gniezno [aktualizacja:15-12-2016]
LKS Chrobry GnieznoBrak numerów IDCR
22-09-2016
15-12-2016
175th YMCA Autumn 2016-B
Warszawa [aktualizacja:15-12-2016]
FA Marek PrusBrak numerów IDCR
29-11-2016
15-12-2016
Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2016
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:12-01-2017]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
15-12-2016
15-12-2016
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 XLIX Turniej Warcabowy Turniej A
Bydgoszcz [aktualizacja:20-12-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
15-12-2016
15-12-2016
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 XLIX Turniej Warcabowy Turniej B
Bydgoszcz [aktualizacja:20-12-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
08-12-2016
15-12-2016
Turniej Szachowy dla dzieci w Atelier
Ostrów Mazowiecka [aktualizacja:08-12-2016]
Tadeusz NalewajkBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
15-12-2016
15-12-2016
VI Grand Prix Szkół Podstawowych Powiatu Grodziskiego na rok 2016 17 Turniej 2
Grodzisk Mazowiecki [aktualizacja:15-12-2016]
GKSz Grodzisk Maz.Brak numerów IDCR
15-12-2016
15-12-2016
Turniej Kontrolny 312
SP Przebieczany [aktualizacja:15-12-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
15-12-2016
15-12-2016
Mistrzostwa Szkoły nr 2 klasy I-II
Pleszew [aktualizacja:15-12-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej III - dziewczeta
Starachowice [aktualizacja:15-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej III- chłopcy
Starachowice [aktualizacja:15-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły ponadgimnazjalne
Sulechów [aktualizacja:14-12-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
XXXI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W KLUBIE WILKOWYJE MCK TYCHY
Tychy [aktualizacja:07-12-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegNiezgodna ilość rund
14-12-2016
14-12-2016
Turniej błyskawicznt klubu Hetman (22)
Warszawa [aktualizacja:14-12-2016]
Stefan WroniczNiezgodna ilość rund
14-12-2016
14-12-2016
Turniej Szachowy w Ramach Programu Klub 2016
Siedlce [aktualizacja:14-12-2016]
Zdzisław StefanoffBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 klasy III cie.
Pleszew [aktualizacja:14-12-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
14-12-2016
14-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Szachowe Torunia SPonadgimnazjalnych
Toruń [aktualizacja:14-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
14-12-2016
14-12-2016
Wojewódzkie S.P.
Sieradz [aktualizacja:14-12-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund, brak tempa gry
14-12-2016
14-12-2016
IMS Szachy Drużynowe Woj. Zachodniopomorskie
GRYFINO [aktualizacja:16-12-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
13-12-2016
13-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria GIMNAZJA
Sulechów [aktualizacja:13-12-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
13-12-2016
13-12-2016
Grand-Prix Rzeszowa w OKK Akwarium 2016 - turniej nr 10
Rzeszów [aktualizacja:29-11-2016]
Maciej WoźniakNiezgodna ilość rund
13-12-2016
13-12-2016
Turniej szkolny
Sieradz [aktualizacja:13-12-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
13-12-2016
13-12-2016
Mikołajowy turniej debiutantów
Niepołomice [aktualizacja:13-12-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak numerów IDCR
13-12-2016
13-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Szachowe Torunia Gimnazjów
Toruń [aktualizacja:13-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
Turniej Szachowy MIKOŁAJKOWO GWIAZDKOWY grupa młodsza
Gniezno [aktualizacja:14-12-2016]
LKS Chrobry GnieznoBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach - kategoria szkoły podstawowe
Sulechów [aktualizacja:12-12-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
Grand Prix Kartuz w Szachach dla dzieci i młodzieży TURNIEJ 5/6
Kartuzy [aktualizacja:12-12-2016]
Piotr KwidzińskiNie spełnia wymogów turnieju
12-12-2016
12-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy (kl. 4-6 SP)
Kraków [aktualizacja:12-12-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy (GIM)
Kraków [aktualizacja:12-12-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy (PGIM)
Kraków [aktualizacja:12-12-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
I ŚWIĄTECZNY DZIELNICOWY TURNIEJ SZACHOWY - OPEN
SP 6 Zabrze ul Klonowa 23 [aktualizacja:07-12-2016]
Maciej JaniszewskiNie spełnia wymogów turnieju
12-12-2016
12-12-2016
Drużynowe Mistrzostwa Szachowe Torunia Szkół Podstawowych na rok szkolny 2016-17
Toruń [aktualizacja:12-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
12-12-2016
12-12-2016
III Gminny turniej szachowy dlla uczniów szkół podstawowych
Kąkolewnica [aktualizacja:13-12-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak numerów IDCR
25-02-2016
12-12-2016
XXIV MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W SZACHACH
Janów Lubelski [aktualizacja:04-01-2017]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY w PAWŁOWICACH - DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:11-12-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
10-12-2016
11-12-2016
SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ JUNIORZY O KATEGORIE GRUPA A 1000-1250
POZNAŃ [aktualizacja:15-12-2016]
Paweł StaniszewskiBrak numerów IDCR
10-12-2016
11-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
Kostomłoty [aktualizacja:10-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:11-12-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
IV Ogólnopolski Mikołakowy Turniej Szachowy - Grupa:C
Andrychów [aktualizacja:11-12-2016]
Adam MadejBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
WIGILIJNY TURNIEJ SZACHOWY 2016
Piastów [aktualizacja:09-12-2016]
Adam NojszewskiNiezgodna ilość rund
11-12-2016
11-12-2016
Mikołaj przy szachownicy 2016 - trn A
Janów [aktualizacja:12-12-2016]
Józef BochenkoNiewłaściwy rodzaj szachów
11-12-2016
11-12-2016
Mikołaj przy szachownicy- Pierwszy Mat trn B
Janów [aktualizacja:12-12-2016]
Józef BochenkoBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
11-12-2016
11-12-2016
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Pniewy w szachach szybkich gr.B(juniorzy)
Pniewy [aktualizacja:11-12-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci
Łódź [aktualizacja:12-12-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Turniej szachowy o Puchar Sołtysa wsi Ładna
Ładna [aktualizacja:11-12-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Zabrzańska Jesień- "Pierwsze kroki" do lat 10
Zabrze [aktualizacja:11-12-2016]
Bernard SowaNiewłaściwy rodzaj szachów
11-12-2016
11-12-2016
Turniej Szachowy o Puchar Wójta
Szczerców [aktualizacja:11-12-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
10-12-2016
11-12-2016
VIII OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUNIORÓW - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:13-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Turniej Szachowy Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Rymanów
Sieniawa gm. Rymanów [aktualizacja:11-12-2016]
Piotr FałatowiczBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - CZTERY PORY SZACHÓW JESIEŃ 2016 - JUNIOR
Wąsosz [aktualizacja:14-12-2016]
MKSz-W PAT Miejska GórkaBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Szachowy Turniej Mikołajkowy na Bielanach
Bielany Wrocławskie [aktualizacja:11-12-2016]
IA Rafał SiwikBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. C-6
Kostomłoty [aktualizacja:11-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. C-8
Kostomłoty [aktualizacja:11-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. C-10
Kostomłoty [aktualizacja:11-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy dla Przedszkolaków w Rybniku
Rybnik [aktualizacja:11-12-2016]
Tomasz DziodzioBrak numerów IDCR
11-12-2016
11-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. D-8
Kostomłoty [aktualizacja:11-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Turniej Finałowy cyklu 90 Turniejów na 90-lecie PZSzach
Warszawa [aktualizacja:29-11-2016]
KLUB PZSZACHBrak wyników turnieju
10-12-2016
10-12-2016
IV runda (grudzień 2016) 'Zagraj z Flisakiem'edycji 2016 - 2017
Toruń [aktualizacja:26-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR, brak tempa gry
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy Gr B
Warszawa [aktualizacja:18-11-2016]
January JedynakNie spełnia wymogów turnieju
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy turniej Szachowy Gr A
Warszawa [aktualizacja:13-12-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. D-12
Kostomłoty [aktualizacja:10-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa dla dzieci bez kategorii
Toruń [aktualizacja:10-12-2016]
Marek KubickiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY BARBÓRKOWO - ŚWIĄTECZNY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:13-12-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
10-12-2016
10-12-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY 50+ oraz wszystkich chętnych do II Kat.
PAWŁOWICE [aktualizacja:13-12-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
BAJKOWY PUCHAR 100 BAJEK ur. 2010 i mł.
Jaworzno [aktualizacja:11-12-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
SZACHOWE MIKOŁAJKI Z CENTRUM TRÓJKI - GRUPA "D"
Suwałki [aktualizacja:11-12-2016]
Mikołaj BuraBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
VI PAPIESKI TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA B
Żydowo [aktualizacja:10-12-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
V Mikołajkowy Turniej Szachowy
Chełm [aktualizacja:10-12-2016]
Edward ChowraBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
XVII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Grupa Pierwsze Kroki (do 10 lat)
Śmigiel [aktualizacja:10-12-2016]
Waldemar KopydłowskiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej Szachowy - do 7 lat
Toruń [aktualizacja:10-12-2016]
Marek KubickiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 2 turniej
Żarów [aktualizacja:11-12-2016]
GLKS Goniec ŻarówBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
VI Memoriał Szachowy im. St. Tusznickiego
Płock [aktualizacja:10-12-2016]
Zespół Szkół Technicznych w PłockuBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy Gr. C
Warszawa [aktualizacja:09-12-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy Gr. D
Warszawa [aktualizacja:07-12-2016]
January JedynakNiezgodna ilość rund
10-12-2016
10-12-2016
VI PAPIESKI TURNIEJ SZACHOWY - Grupa A
Żydowo [aktualizacja:02-12-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieNie spełnia wymogów turnieju
10-12-2016
10-12-2016
VI PAPIESKI TURNIEJ SZACHOWY - Grupa C
Żydowo [aktualizacja:10-12-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
VII MIKOŁAJOWY TURNIEJ SZACHOWY Grupa E 2005 i młodsi do V kat.
Myślenice [aktualizacja:10-12-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
XVIII Licealiada Finał Drużynowy (Wielkopolska)
Kalisz [aktualizacja:10-12-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:29-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegNie spełnia wymogów turnieju
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:27-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegNie spełnia wymogów turnieju
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy - grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:12-12-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
10-12-2016
10-12-2016
III Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA D: 1000
Lipusz [aktualizacja:16-12-2016]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
MIKOŁAJ ROZDAJE KATEGORIE - Grupa D 1000-1100 Wrocław
Wrocław [aktualizacja:10-12-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
II Jesienny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zaklików 2016"dla bk i V kategorii
Zaklików [aktualizacja:28-11-2016]
Katolicki Klub Sportowy VICTORIANie spełnia wymogów turnieju
10-12-2016
10-12-2016
II Jesienny Szachowy Turniej Klasyfikacyjny "Zaklików 2016" dla zawodników bez kategorii i z V kategorią szachową
Zaklików [aktualizacja:10-12-2016]
Katolicki Klub Sportowy VICTORIANiewłaściwy rodzaj szachów
10-12-2016
10-12-2016
XII MIKOŁAJKOWO-BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY"OD PRZEDSZKOLA DO NESTORA" Turniej B
Sosnowiec [aktualizacja:10-12-2016]
Stanisław KrawczykBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Szachowa Liga Szkół Podstawowych - ZIELONY MAT - Grupa B - Turniej 4
Zielona Góra [aktualizacja:12-12-2016]
Fundacja Mistrzostwa SzachowegoBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
VIII OTWARTY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ JUNIORÓW - Turniej C
Starachowice [aktualizacja:13-12-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Szkolna Liga Szachowa - III Liga/III kolejka/-IV edycja
Ostróda [aktualizacja:10-12-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Turniej Młodzieży Szkolnej VIII Dzielnicy - Dębniki
Kraków [aktualizacja:10-12-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
IX Turniej "Szach-Mat" Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:10-12-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
10-12-2016
10-12-2016
Grand Prix Gryfina 2016 Turniej Finałowy
GRYFINO [aktualizacja:10-12-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy.Gr-A do10 Lat.
Roztoka [aktualizacja:10-12-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. C-12
Kostomłoty [aktualizacja:10-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. D-15
Kostomłoty [aktualizacja:10-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH. C-15
Kostomłoty [aktualizacja:10-12-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Poraj dzieci
Poraj [aktualizacja:10-12-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
II Turniej Szachowy SP w Lubinie "Barbórka 2016"
Lubin [aktualizacja:10-12-2016]
Józef BałdygaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
09-12-2016
10-12-2016
MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2016 r.
Bydgszcz [aktualizacja:10-12-2016]
MKS EMDEK BydgoszczBrak numerów IDCR
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy gr. C
Warszawa [aktualizacja:15-12-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
10-12-2016
10-12-2016
Mikołajki w PSP
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:14-12-2016]
Paweł PartykaBrak numerów IDCR
04-12-2016
09-12-2016
XXVII TURNIEJ DZIELNIC RYBNIKA 2016
Rybnik [aktualizacja:08-12-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
II Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nosówce - kl I-III
Nosówka [aktualizacja:11-12-2016]
Mateusz LeśniakBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
II Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP w Nosówce - kl IV-VI
Nosówka [aktualizacja:11-12-2016]
Mateusz LeśniakBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 2016 r.
Bydgoszcz [aktualizacja:09-12-2016]
MKS EMDEK BydgoszczBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
I Turniej o Mistrzostwo Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych
Uherce Mineralne [aktualizacja:09-12-2016]
Małgorzata DziuraBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy w Rzezawie 2016 grupa B
Rzezawa [aktualizacja:09-12-2016]
Kornel ŁęczekBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
Noc szachowo-mikołajkowa - Gr. B
Suwałki [aktualizacja:09-12-2016]
Paweł JarochBrak numerów IDCR
09-12-2016
09-12-2016
Noc szachowo-mikołajkowa - Gr. A
Suwałki [aktualizacja:09-12-2016]
Paweł JarochNiewłaściwy rodzaj szachów
09-12-2016
09-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy kl I-VI
Wschowa [aktualizacja:10-12-2016]
HETMAN WSCHOWABrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Turniej o Puchar Stowarzyszenia Szkolna Przyjaźń
Przyjaźń [aktualizacja:08-12-2016]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Mistrzostwa Województwa W-M SZS w szachach Drużynowych Szkół Ponadgimnazjalnych
Ostróda [aktualizacja:08-12-2016]
Feliks StachowiczBrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Klub P.Z.Szach. 259 turniej czwartkowy
Warszawa [aktualizacja:08-12-2016]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i WydawcówBrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Klub P.Z.Szach. 259 turniej czwartkowy
Warszawa [aktualizacja:06-12-2016]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i WydawcówBrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Turniej Szachowy w Publicznym Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Piątnica [aktualizacja:08-12-2016]
Klub Szachowy MARATONBrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
Integracyjny turniej szachowy dla osób z zaburzeniami psychicznymi w ramach projektu socjalnego pn. "Otwarci na nowe możliwości"
Stalowa Wola [aktualizacja:08-12-2016]
Katolicki Klub Sportowy VICTORIABrak numerów IDCR
08-12-2016
08-12-2016
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY W SZKOLE W GOLASOWICACH
Pawłowice [aktualizacja:11-12-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICENiezgodna ilość rund, brak numerów IDCR
07-12-2016
07-12-2016
XIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
Bydgoszcz [aktualizacja:07-12-2016]
Mariusz StoppelBrak numerów IDCR
07-12-2016
07-12-2016
Wojewódzka Licealiada Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Zamość [aktualizacja:07-12-2016]
Grzegorz PańkoNiewłaściwy rodzaj szachów
07-12-2016
07-12-2016
I Szachowe Mistrzostwa Szkoły NSMS w Żorach
Żory [aktualizacja:07-12-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR, brak tempa gry
06-12-2016
06-12-2016
Puchar Łodzi 2016 w szachach błyskawicznych - Turniej 9
Łódź [aktualizacja:06-12-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR
06-12-2016
06-12-2016
I Turniej Miikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Niegosławice Gimnazjum
Przeclaw [aktualizacja:06-12-2016]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR
06-12-2016
06-12-2016
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Zamość [aktualizacja:07-12-2016]
Grzegorz PańkoNiewłaściwy rodzaj szachów
06-12-2016
06-12-2016
Półfinał wojewódzki - Gimnazjada
Sieradz [aktualizacja:01-12-2016]
Andrzej MiętkiewiczNiezgodna ilość rund
06-12-2016
06-12-2016
Półfinał wojewódzki SP
Sieradz [aktualizacja:01-12-2016]
Andrzej MiętkiewiczNiezgodna ilość rund
06-12-2016
06-12-2016
Szachowa Liga Klas - SP108
Wrocław [aktualizacja:08-12-2016]
Wiesław JanochaBrak numerów IDCR
06-12-2016
06-12-2016
IV Mikołajkowy MTSz o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno Przedzkolnego - klasy 0-3
Leśniakowizna [aktualizacja:06-12-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
06-12-2016
06-12-2016
IV Mikołajkowy MTSz o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno Przedzkolnego - klasy 4-6
Leśniakowizna [aktualizacja:06-12-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
06-12-2016
06-12-2016
X Jubileuszowy Powiatowy Turniej Szachowy w I LO w Przemyślu
Przemyśl [aktualizacja:06-12-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak numerów IDCR
06-12-2016
06-12-2016
I Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Niegosławice Szkoła Podstawowa
Przeclaw [aktualizacja:06-12-2016]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR
05-12-2016
05-12-2016
MIKOŁAJOWY TSz
Staniątki [aktualizacja:05-12-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKINiezgodna ilość rund
05-12-2016
05-12-2016
Mistrzopstwa SP nr 5
Toruń [aktualizacja:05-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
05-12-2016
05-12-2016
Mikołajkowy Turniej dla dzieci i młodzieży
Żory [aktualizacja:05-12-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
05-12-2016
05-12-2016
Mikołajkowe Zawody Szachowe Szkół Podstawowych w Zawoi
Zawoja [aktualizacja:07-12-2016]
Jan ZapałaBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Drużynowy Turniej Mikołajkowy Kloca
Łomża [aktualizacja:06-12-2016]
Klub Szachowy MARATONNiezgodna ilość rund
04-12-2016
04-12-2016
XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - IV Turniej - Grupa A (2008 r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:17-12-2016]
Paweł JarochBrak numerów IDCR
03-12-2016
04-12-2016
I Mikołajkowy Nocny Maraton Szachowy we Flisaku
Toruń [aktualizacja:05-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
VI GRAND PRIX TERESPOLA SESJA IV ZIMA.OGŁOSZENIE WYNIKÓW KOŃCOWYCH
Terespol [aktualizacja:04-12-2016]
MOK TerespolBrak numerów IDCR
03-12-2016
04-12-2016
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJKOWY W WĘGROWIE 2016 - TURNIEJ A
WĘGRÓW [aktualizacja:05-12-2016]
Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Dzieci i Młodzieży w WęgrowieBrak tempa gry
04-12-2016
04-12-2016
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Szkół - szkoły podstawowe
Olsztyn [aktualizacja:05-12-2016]
Bogdan JeżakBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Krosno GRA !!! - TURNIEJ MIKOŁAJKOWY P-15 w kat. junior open
Krosna Odrzańskiego - Gimnazjum ul.Pułaskiego 3 [aktualizacja:04-12-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Krosno GRA !!! - TURNIEJ MIKOŁAJKOWY P-15 w kat. młodzik (klasa I-III)
Krosna Odrzańskie - Gimnazjum ul.Pułaskiego 3 [aktualizacja:04-12-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Seniorów w Szachach Szybkich
Poznań [aktualizacja:07-11-2016]
Maciej CybulskiNie spełnia wymogów turnieju
04-12-2016
04-12-2016
Międzynarodowy Łódzki Festiwal Szachowy 2016 -Turniej o Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Szachowego- Turniej dla dzieci-Memoriał Witolda Balcerowskiego
Łódź [aktualizacja:04-12-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
IV Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Sokółki - GRUPA A
Sokółka [aktualizacja:05-12-2016]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"Brak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Turniej Mikołajkowy MDK w Mińsku Mazowieckim
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:07-12-2016]
Andrzej KoseskiBrak numerów IDCR
04-12-2016
04-12-2016
Turniej Szachowy im.M.Pyrzyńskiego w Walimiu
CKiT Walim [aktualizacja:01-12-2016]
FA Stefan HałubekNiezgodna ilość rund
04-12-2016
04-12-2016
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A
Przemków [aktualizacja:29-11-2016]
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w PrzemkowieNie spełnia wymogów turnieju
04-12-2016
04-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy - juniorzy
Tarnów [aktualizacja:04-12-2016]
Wiesław KasperekBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
VI Turniej Szachowy o Złotą Wieżę.Turniej A do 15 lat.
Lelis Powiat Ostrołęcki [aktualizacja:03-12-2016]
Tadeusz NalewajkBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej IV Grupa A - Gimnazjum
Bielsko-Biała [aktualizacja:04-12-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej IV Grupa B - Szkoła Podstawowa
Bielsko-Biała [aktualizacja:05-12-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Otwarty Turniej Szachowy "Jesienny Gambit"
Czarna Woda [aktualizacja:03-12-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR w Sulechowie (dla najmłodszych 21 pucharów w różnych kategoriach)
Sulechów [aktualizacja:03-12-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy Zimowe GP Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:05-12-2016]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy T.- Szachiści Grają dla Polonii - chłopcy 2007 i młodsi
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy T.- Szachiści Grają dla Polonii- chłopcy 2001-2006
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy T.- Szachisci Grają dla Polonii - dziewczęta
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:03-12-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY "SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII" gr. A dzieci do III kl. SP
POZNAŃ [aktualizacja:03-12-2016]
Marek ZborońBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
I Memoriał Szachowy im. Andrzeja Radziewicza
Dawidy Bankowe k. Raszyna [aktualizacja:03-12-2016]
Maciej NurkiewiczBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy "Szachiści grają dla Polonii" - dziewczęta
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:03-12-2016]
Ryszard ŻądłoBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Turniej Mikołajkowy w KS DORS
Ruda Śląska ul Powstańców 2 [aktualizacja:03-12-2016]
Maciej JaniszewskiNiewłaściwy rodzaj szachów
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy do lat 6
Żary [aktualizacja:03-12-2016]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
03-12-2016
03-12-2016
Turniej Czterech Gmin Gr-B Szkoły Podstawowe
Stary Sącz [aktualizacja:03-12-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Turniej Czterech Gmin Gr-A dz do lat 10
Stary Sącz [aktualizacja:03-12-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Turniej Czterech Gmin Gr - C Gimnazja
Stary Sącz [aktualizacja:03-12-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
TURNIEJ SZACHOWY P15 WALIM 2016
Walim [aktualizacja:24-11-2016]
FA Stefan HałubekNie spełnia wymogów turnieju
03-12-2016
03-12-2016
Kurs Sędziowski na klasy okręgowe
Kraków [aktualizacja:02-12-2016]
Paweł MrozińskiNie spełnia wymogów turnieju
03-12-2016
03-12-2016
II Wiejski Turniej Szachowy o Puchar Starosty Strzyżowskiego 2016
Stępina [aktualizacja:03-12-2016]
Marian Bysiewicz (FA)Niezgodna ilość rund
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy Turniej Szachowy - juniorzy
Wola Radłowska [aktualizacja:03-12-2016]
Wiesław KasperekBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2016 - r. III OPEN B
Toruń [aktualizacja:03-12-2016]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH ToruńBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Sobota przy Szachownicy GRUPA B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:03-12-2016]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Turniej Mikołajkowy dla dzieci z MDK-1 Bydgoszcz do lat 10
Bydgoszcz [aktualizacja:03-12-2016]
Mariusz StoppelBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołaj 2016 - gr. do lat 16
Gorlice [aktualizacja:03-12-2016]
GKSz KORNUTY GorliceNiezgodna ilość rund
03-12-2016
03-12-2016
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY ''2016'' KOPANICA
KOPANICA [aktualizacja:03-12-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
03-12-2016
03-12-2016
Mikołajkowy turniej szachowy dla dzieci do 16 lat Pogranicza Czesko-Polskiego.
Ścinawka Średnia [aktualizacja:03-12-2016]
Kazimierz SzydełkoBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
04-11-2016
02-12-2016
Turniej o kategorię z Ogródkiem Jordanowskim 2016
Krosno [aktualizacja:09-12-2016]
IA Leon KłodnickiBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
Krośnieńska Liga Szachowa - Liga Szkolna "Edukacja przez Szachy w Szkole" Turniej III
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:03-12-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
JESIENNY TURNIEJ SZACHOWY
Zabrze ul Franciszkańska 13A [aktualizacja:31-12-2016]
Maciej JaniszewskiBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
Świąteczny Turniej Szachowy z udziałem am Kariny Szczepkowskiej. BEZ WPISOWEGO.
Żory [aktualizacja:02-12-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
01-12-2016
02-12-2016
Mistrzostwa SP nr 13 w Toruniu
Torun [aktualizacja:02-12-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
Turniej Mikołajkowy UKS Antoninek
Poznań [aktualizacja:02-12-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
Licealiada Strefa Jeleniogórska 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:02-12-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
02-12-2016
02-12-2016
MIKOLAJKOWY TURNIEJ W SZKOLE W WARSZOWICACH
pawłowice [aktualizacja:03-12-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
22-11-2016
01-12-2016
6th Women International Chess Memorial of Krystyna Hołuj-Radzikowska
Wrocław [aktualizacja:09-12-2016]
Michał DzikowskiBrak numerów IDCR
01-12-2016
01-12-2016
Klub PZSzach 259 Turniej Czwartkowy
Warszawa [aktualizacja:29-11-2016]
KLUB PZSZACHNie spełnia wymogów turnieju
01-12-2016
01-12-2016
Kakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Licealiada - chłopcy
Kraków [aktualizacja:01-12-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
01-12-2016
01-12-2016
Krakowskia Olimpiada Młodzieży w Szachach - Licealiada - dziewczęta
Kraków [aktualizacja:01-12-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Turniej Andrzejkowy w ZS 3 Skoczów
Skoczów [aktualizacja:30-11-2016]
Karol LinertBrak numerów IDCR
24-11-2016
30-11-2016
XXXII Puchar Wojewody Dolnośląskiego
Legnica [aktualizacja:30-11-2016]
IA Rafał SiwikBrak tempa gry
30-11-2016
30-11-2016
IMS 2016 Powiat Gryfiński
GRYFINO [aktualizacja:02-12-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Gimnazjada 2016 Powiat Gryfiński
GRYFINO [aktualizacja:02-12-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
II TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY SUWAŁKI
Stary Folwark [aktualizacja:30-11-2016]
Mikołaj BuraBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Szkoły Podstawowe - dziewczęta
Kraków [aktualizacja:30-11-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Szkoły Podstawowe - chłopcy
Kraków [aktualizacja:30-11-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Licealiada SZS Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego
Zamość [aktualizacja:30-11-2016]
Grzegorz PańkoBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
Wojewódzka Gimnazjada
Myślenice [aktualizacja:30-11-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
30-11-2016
30-11-2016
707 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:30-11-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
29-11-2016
29-11-2016
Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowych
Aleksandrów [aktualizacja:29-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
29-11-2016
29-11-2016
Puchar Łodzi 2016 w szachach błyskawicznych - Turniej 8
Łódź [aktualizacja:29-11-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR
29-11-2016
29-11-2016
Grand Prix Kartuz w Szachach dla dzieci i młodzieży TURNIEJ 4/6
Kartuzy [aktualizacja:29-11-2016]
Kartuskie Centrum KulturyNie spełnia wymogów turnieju
29-11-2016
29-11-2016
Drużynowe mistrzostwa powiatu puławskiego szkół podstawowych w szachach IGRZYSKA
Osiny [aktualizacja:29-11-2016]
Edukacja przez Szachy w SzkoleBrak numerów IDCR
28-11-2016
28-11-2016
Grand Prix Kartuz w Szachach dla dzieci i młodzieży TURNIEJ 3/6
Kartuzy [aktualizacja:28-11-2016]
Kartuskie Centrum KulturyNie spełnia wymogów turnieju
28-11-2016
28-11-2016
Powiatowa Licealiada
Nowy Targ [aktualizacja:30-11-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
28-11-2016
28-11-2016
Powiatowa Licealiada Dziewcząt
Nowy Targ [aktualizacja:30-11-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
12-11-2016
27-11-2016
II OTWARTE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Wolin [aktualizacja:08-01-2016]
Przemysław ŁukasiewiczNie spełnia wymogów turnieju
27-11-2016
27-11-2016
XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektorów ZF TRW
Częstochowa [aktualizacja:27-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
XVI Memoriał S. Knappa o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj
Biłgoraj [aktualizacja:27-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Turniej dla dzieci w ramach Jagiellońskiego Festwialu Szachowego
Łódź [aktualizacja:27-11-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
26-11-2016
27-11-2016
II Memoriał Szachowy im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - młodzicy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:16-12-2016]
Ryszard ŻądłoNiewłaściwy rodzaj szachów
27-11-2016
27-11-2016
Turniej szachowy w Tarnowskim Muzeum
Tarnów [aktualizacja:27-11-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Finał Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:27-11-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
V Mistrzostwa Strzałkowa w Szachach Szybkich o Puchar Wójta Gminy Radomsko - "B"
Strzałków [aktualizacja:27-11-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Międzynarodowy Turniej w Szachach z ok. Narodowego Święta Niepodległości - B
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:28-11-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Międzynarodowy Turniej w Szachach z ok. Narodowego Święta Niepodległości - A
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:28-11-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Tomaszowa Lub.
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:27-11-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Licealiada Grupy Północnej - chłopcy
Suwałki [aktualizacja:21-11-2016]
Piotr ZielińskiNie spełnia wymogów turnieju
27-11-2016
27-11-2016
Licealiada Grupa Północna - dziewczęta
Suwałki [aktualizacja:21-11-2016]
Piotr ZielińskiNie spełnia wymogów turnieju
26-11-2016
27-11-2016
III Grand Prix Ziemi Strzeleckiej 2016
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:27-11-2016]
Paweł PartykaNiezgodna ilość rund
27-11-2016
27-11-2016
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE '' INTEGRACJA PRZY SZACHOWNICACH''
Wolsztyn [aktualizacja:27-11-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Licealiada Grupy Północnej SZS dziewcząt
Suwałki [aktualizacja:27-11-2016]
Piotr ZielińskiBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
Turniej szachowy z okazji 215 rocznicy śmierci ks.G.Piramowicza - Szachiści grają dla Polonii 2017
Kurów [aktualizacja:27-11-2016]
Edukacja przez Szachy w SzkoleBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
DZIECI - Memoriał Knappa
Biłgoraj [aktualizacja:27-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
27-11-2016
27-11-2016
XI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektorów ZF TRW - TURNIEJ DZIECI
Częstochowa [aktualizacja:27-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
Soboty z KKSz-em - Sezon V turniej 3
Kraków [aktualizacja:27-11-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
XXIII Edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej - III Turniej - Grupa A (2008 r. i młodsi)
Suwałki [aktualizacja:26-11-2016]
Paweł JarochBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
Otwarte Mistrzostwa Miasta Przedszkoli i klas 1-3
Białystok [aktualizacja:26-11-2016]
Łukasz SuchowierskiNie spełnia wymogów turnieju
26-11-2016
26-11-2016
Mikołajkowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku
Warszawa [aktualizacja:27-11-2016]
Robert KrasiewiczBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
XVI Regionalny Turniej Szachowy o Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Chojnice [aktualizacja:26-11-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDWINSKIEGO Szkoły Podstawowe
Redło [aktualizacja:27-11-2016]
Tomasz KamienieckiBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
V TSz o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Kraków [aktualizacja:26-11-2016]
TS WISŁA KrakówBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
VII Ogólnopolski Turniej Rozwiązywania Zadań Szachowych DAJ MATA
Bydgoszcz [aktualizacja:27-11-2016]
Mariusz StoppelNiezgodna ilość rund
26-11-2016
26-11-2016
V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Raszyn
Raszyn [aktualizacja:26-11-2016]
Maciej NurkiewiczBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów IV Liga Podkarpacka 2016
Rzeszów [aktualizacja:24-11-2016]
Roman WąsikNie spełnia wymogów turnieju
26-11-2016
26-11-2016
Otwarte Mistrzostwa Miasta Białegostoku w Szachach klasy II
Białystok [aktualizacja:26-11-2016]
Łukasz SuchowierskiNiezgodna ilość rund
26-11-2016
26-11-2016
III Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2017
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:26-11-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
Listopadowy Turniej Szachowy w Gubinie
Gubin [aktualizacja:26-11-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
XVI Grand Prix Ziemi Chojnickiej - juniorzy do lat 10
Chojnice [aktualizacja:26-11-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
I Rodzinny Turniej Szachowy
Wadowice [aktualizacja:26-11-2016]
Adam MadejBrak numerów IDCR
26-11-2016
26-11-2016
Ursynowskie Spotkania Rodzinne - Turniej B
Starachowice - Ursynów [aktualizacja:28-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
II Grand Prix Chrzanowa - 1 Turniej
Chrzanów [aktualizacja:25-11-2016]
Mariusz ByrkaNiewłaściwy rodzaj szachów
25-11-2016
25-11-2016
Błyskawiczny Piątek XI
Strzelce Opolskie [aktualizacja:22-11-2016]
STRZELEC Strzelce OpolskieNie spełnia wymogów turnieju
25-11-2016
25-11-2016
WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Drużynowe Szachy
Zbąszyń [aktualizacja:27-11-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
Grand Prix Szkół- na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:25-11-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
Grand Prix Szkół - na rok 2016-17 - gimnazja oraz szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:25-11-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
Licealiada Limanowa = 2016
Limanowa [aktualizacja:25-11-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH.Turniej III
DOBCZYCE [aktualizacja:25-11-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
25-11-2016
25-11-2016
Blitz w Gryfie P'3
Szczecin [aktualizacja:29-11-2016]
Klub Szachowy Gryf SzczecinNiewłaściwy rodzaj szachów
24-11-2016
24-11-2016
Licealiada w szachach - Powiat Wielicki
Wieliczka [aktualizacja:24-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
24-11-2016
24-11-2016
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C (Gimnazja)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:24-11-2016]
Maciej JaniszewskiBrak numerów IDCR
24-11-2016
24-11-2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Wieliczka [aktualizacja:24-11-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
24-11-2016
24-11-2016
Powiatowe Igrzyska Szkolne
Nowy Targ [aktualizacja:25-11-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
I SZACHOWY TURNIEJ INTEGRACYJNY DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE
KRAKÓW [aktualizacja:23-11-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
MISTRZOSTWA DZIELNICY ŻOLIBORZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Warszawa [aktualizacja:23-11-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
XXX Otwarty Turniej Szachowy w Klubie Wilkowyje MCK Tychy
Tychy [aktualizacja:19-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegNie spełnia wymogów turnieju
23-11-2016
23-11-2016
XVI Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego - Igrzyska MS
Aleksandrów [aktualizacja:20-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-11-2016
23-11-2016
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3 i Przedszkola)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:23-11-2016]
Maciej JaniszewskiBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu ul Piłsudskiego 29 [aktualizacja:23-11-2016]
Maciej JaniszewskiBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
XVI Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego - Igrzyska MSzk.
Aleksandrów [aktualizacja:23-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
23-11-2016
23-11-2016
XVI Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego - GIMNAZJADA
Aleksandrów [aktualizacja:23-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
KLASA 6 SP STO PIŁA
PIŁA [aktualizacja:20-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
22-11-2016
22-11-2016
KLASA 2B SP STO
PIŁA [aktualizacja:20-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR, brak tempa gry
22-11-2016
22-11-2016
Eliminacje Gminne Gimnazjów
Niepołomice [aktualizacja:22-11-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak tempa gry
22-11-2016
22-11-2016
Miejsko Gminna Gimnazjada w szachach
WIELICZKA [aktualizacja:22-11-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
Miejsko Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach.
WIELICZKA [aktualizacja:22-11-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
Gimnazjada SZS Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego
Zamość [aktualizacja:22-11-2016]
Grzegorz PańkoBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
Igrzyska SZS Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego
Zamość [aktualizacja:22-11-2016]
Grzegorz PańkoBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
XVI Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego - LICEALIADA
Aleksandrów [aktualizacja:23-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
Gimnazjada w szachach - Gmina Biskupice
SP Przebieczany [aktualizacja:24-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
22-11-2016
22-11-2016
Szachy Szkolne w SP 13 - Turniej 2
Starachowice [aktualizacja:30-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
18-11-2016
21-11-2016
V Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w szachach
Lesko [aktualizacja:24-11-2016]
Marta Michalska-KonikBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach - GIMNAZJADA 2016
Lubartów [aktualizacja:23-11-2016]
Piotr OpolskiBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach - Igrzyska 2016
Lubartów [aktualizacja:21-11-2016]
Piotr OpolskiBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO w SZACHACH Gr--C Szkły Ponad Gim--Dzi i Chł
Łącko [aktualizacja:21-11-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO w SZACHACH Gr--B Gimnazja Dziew i Chłop.
Łącko [aktualizacja:21-11-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
MISTRZOSTWA POWIATU NOWOSĄDECKIEGO Gr--A Szkoła Podst Dziewcz i Chłop.
Łącko [aktualizacja:21-11-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Gimnazjada - chłopcy
Kraków [aktualizacja:21-11-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Krakowska Olimpiada Młodzieży w Szachach - Gimnazjada - dziewczęta
Kraków [aktualizacja:21-11-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Otwarte Mistrzostwa Prywatnej Szkoły SOKRATES w Częstochowie
Częstochowa [aktualizacja:21-11-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Grand Prix Kartuz TURNIEJ 2/6
Kartuzy [aktualizacja:21-11-2016]
Kartuskie Centrum KulturyNie spełnia wymogów turnieju
21-11-2016
21-11-2016
Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie
Chrzanów [aktualizacja:22-11-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
KLASA 2A SP STO
PIŁA [aktualizacja:19-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
KLASA 3A STO PIŁA
PIŁĄ [aktualizacja:19-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Klasa 3B STO PIŁA
PIŁA [aktualizacja:20-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR
21-11-2016
21-11-2016
Klasa 5 b STO PIŁA
PIŁA [aktualizacja:19-12-2016]
Andrzej AncutaBrak numerów IDCR, brak tempa gry
20-11-2016
20-11-2016
35 lecie sekcji szachowej oraz LZS Kordian Bliżyn godz.10.30
Bliżyn ul.Piaskowa [aktualizacja:07-11-2016]
Łukasz ŁukomskiNiezgodna ilość rund
19-11-2016
20-11-2016
VI Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - gr 2007 i młodsi
Wodzisław Śląski [aktualizacja:28-11-2016]
UKS "Baszta" Wodzisław ŚląskiBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
V Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - chłopcy
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Bogdan JeżakBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
V Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Edukacji Wczesnoszkolnej w szachach - dziewczęta
Olsztyn [aktualizacja:20-11-2016]
Bogdan JeżakBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
Turniej o Puchar Wójta Gminy Lisia Góra
Śmigno [aktualizacja:20-11-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
III Otwarte Mistrzostwa Szachowe Zawiercia - Open B do lat 12 i 15 (2001 i młodsi)
ZAWIERCIE [aktualizacja:20-11-2016]
turniejeszachowe.plBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
SZACH-MAT -Turniej Szachowy w Avenida Poznań (Poznań City Center) - Juniorzy do lat 8 | 10 | 12 | 14 | 16
Poznań [aktualizacja:17-11-2016]
Maciej CybulskiNie spełnia wymogów turnieju
20-11-2016
20-11-2016
Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2016
Warszawa [aktualizacja:20-11-2016]
Adam UmiastowskiBrak numerów IDCR
19-11-2016
20-11-2016
IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Shogi
Warszawa [aktualizacja:18-11-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
20-11-2016
20-11-2016
Campionato regionale toscano blitz 2016
Prato [aktualizacja:20-11-2016]
Leonardo Bartolini FABrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
XIX FESTIWAL SZACHOWY im. Henryka Grafki- grupa A - seniorzy
Szamotuły [aktualizacja:20-11-2016]
Arkadiusz WiśniewskiNiewłaściwy rodzaj szachów
20-11-2016
20-11-2016
XIX FESTIWAL SZACHOWY im. Henryka Grafki grupa C- juniorzy do lat 8
Szamotuły [aktualizacja:20-11-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
Mistrzostwa Grupy Zachodniej SZS - GIMNAZJADA - Chłopcy
ŁOMŻA [aktualizacja:20-11-2016]
Sobociński SławomirBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
Mistrzostwa Grupy Zachodniej SZS - GIMNAZJADA - Dziewczęta
ŁOMŻA [aktualizacja:20-11-2016]
Sobociński SławomirBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
III Niepodległościowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Kurzętnik - juniorzy
Brzozie Lub k/Noego Miasta lub. [aktualizacja:20-11-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A
Przemków [aktualizacja:06-11-2016]
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w PrzemkowieNie spełnia wymogów turnieju
20-11-2016
20-11-2016
III Szachowa Mielecka Liga Szkolna 2016 T3 gr. D13/C13
Mielec [aktualizacja:20-11-2016]
Robert KarnasiewiczNiezgodna ilość rund
20-11-2016
20-11-2016
II Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych Grupa D
Bydgoszcz [aktualizacja:20-11-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
20-11-2016
20-11-2016
Mistrzostwa Polski Ministramtów - turniej opiekunowie
Starachowic [aktualizacja:21-11-2016]
Roman KaputNiewłaściwy rodzaj szachów
19-11-2016
19-11-2016
Szachy Aktywne
Koszalin [aktualizacja:19-11-2016]
Dariusz DługopolskiBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 7 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:20-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
GDAŃSKI FESTIWAL SZACHOWY - Grupa 1000
GDAŃSK [aktualizacja:19-11-2016]
Anna MrozińskaBrak numerów IDCR
24-09-2016
19-11-2016
Otwarte Miedzypowiatowe Mistrzostwa Juniorow Okregu Klodzkiego
Scinawka Srednia Kudowa Zdroj Srebrna Gora Zloty Stok [aktualizacja:20-11-2016]
Kazimierz SzydełkoBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TURNIEJ D 2006 i młodsi
Kartuzy [aktualizacja:19-11-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TURNIEJ C 2004 i młodsi
Kartuzy [aktualizacja:19-11-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TURNIEJ B 2002 i młodsi
Kartuzy [aktualizacja:19-11-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Żorska Liga Szachowa Juniorów listopad 2016
żory [aktualizacja:19-11-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Ponadgimnazjalnych
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:20-11-2016]
IA Agnieszka BrustmanBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
IV Rodzinne Mistrzostwa Szachowe KZE Siedlce
Siedlce [aktualizacja:20-11-2016]
Katolickie Gimnazjum w SiedlcachBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 7 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:20-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 7 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:20-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 7 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:18-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
19-11-2016
19-11-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 7 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:20-11-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TURNIEJ A 2000 i młodsi
Kartuzy [aktualizacja:20-10-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaNie spełnia wymogów turnieju
19-11-2016
19-11-2016
XIX OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ "SIEDMIU GWIAZD" TURNIEJ E 2008 i młodsi
Kartuzy [aktualizacja:19-11-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Jubileuszowy Turniej Szachowy
Przemyśl [aktualizacja:19-11-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - IV liga
Olsztyn [aktualizacja:23-11-2016]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
II Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda - III liga
Olsztyn [aktualizacja:19-11-2016]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
SZACH-MAT - Turniej Szachowy w Avenida Poznań (Poznań City Center) - OPEN ||| bez wpisowego ||| PULA NAGRÓD 3000 PLN |||
Poznań [aktualizacja:17-11-2016]
Maciej CybulskiNie spełnia wymogów turnieju
19-11-2016
19-11-2016
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #2
KOŁOBRZEG [aktualizacja:19-11-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 3A
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2016]
Fundacja Mistrzostwa SzachowegoNiewłaściwy rodzaj szachów
19-11-2016
19-11-2016
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 3B
STRUMIEŃ [aktualizacja:19-11-2016]
Fundacja Mistrzostwa SzachowegoBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / II kolejka / - IV edycja
Ostróda [aktualizacja:23-11-2016]
Feliks StachowiczBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Mistrzostwa Grupy Zachodniej SZS - LICEALIADA - Chłopcy
ŁOMŻA [aktualizacja:19-11-2016]
Sobociński SławomirBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Grand Prix Łodzi 2016 - Turniej 8 -P10'+5'
Łódź [aktualizacja:19-11-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Turniej talentów szachowych - Opole 2016 - grupa A
Opole [aktualizacja:19-11-2016]
PUKS Rodło OpoleBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Turniej talentów szachowych - Opole 2016 - grupa B
Opole [aktualizacja:19-11-2016]
PUKS Rodło OpoleBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
XII Turniej Niepodległości Ziemi Chełmskiej w Szachach
Białopole [aktualizacja:20-11-2016]
Edward ChowraBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Turniej Andrzejkowy - G7 (rocznik 2009 i młodsi)
Jelenia Góra [aktualizacja:20-11-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Kroki Szachowe - dz ch 2003-2001
Marzenin [aktualizacja:19-11-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Kroki Szachowe - dz ch 2006 - 2004
Marzenin [aktualizacja:19-11-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Kroki Szachowe - dz ch 2007 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:19-11-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Gminna Szachowa Liga Szkolna - 1 turniej
Żarów [aktualizacja:21-11-2016]
GLKS Goniec ŻarówBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Mistrzostwa OHP Województwa Małopolskiego
Niepołomice [aktualizacja:19-11-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorów listopad 2016
Żory [aktualizacja:19-11-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Jubileuszowy Turniej Szachowy - Junior
Przemyśl [aktualizacja:19-11-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
V Turniej Szachowy w Podgórskiej Bibliotece
Kraków [aktualizacja:19-11-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Oławskie Grand Prix Juniorów 2016/2017 - Grupa B
Oława [aktualizacja:19-11-2016]
Łukasz KłykowNiezgodna ilość rund
19-11-2016
19-11-2016
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa LZS Powiatu Zamojskiego i MIasta Zamość 2016
Wysokie [aktualizacja:19-11-2016]
Grzegorz PańkoBrak numerów IDCR
19-11-2016
19-11-2016
Grand Prix Gryfina 2016 Turniej - 10
GRYFINO [aktualizacja:19-11-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ- KL. 0 (SP71)
WROCŁAW [aktualizacja:18-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁ. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 6
WROCŁAW [aktualizacja:21-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW- KL. 0+1+2
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEW. - KL. 3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:20-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZIEW.- KL. 0 (SP71)
WROCŁAW [aktualizacja:18-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - Turniej 1
Częstochowa [aktualizacja:18-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
XXV CYKL TURNIEJÓW GRAND PRIX W SZACHACH - GIMNAZJA - Turniej 1
Częstochowa [aktualizacja:18-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
XXV CYKL TURNIEJÓW"GRAND PRIX" W SZACHACH - SZKOŁY PODSTAWOWE - Turniej 1
Częstochowa [aktualizacja:18-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
Szachowa Liga Szkolna Dąbrowskich Szkół Podstawowych
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:18-11-2016]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy TalentyBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (B) - turniej 1
Kraków [aktualizacja:15-11-2016]
Jacek WolakNie spełnia wymogów turnieju
18-11-2016
18-11-2016
Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 Gniezno 2016
Gniezno [aktualizacja:18-11-2016]
LKS Chrobry GnieznoBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
Finał Powiatu Oławskiego - Licealiada
Oława [aktualizacja:18-11-2016]
Łukasz KłykowBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
Finał Powiatu Oławskiego - Gimnazjada
Oława [aktualizacja:18-11-2016]
Łukasz KłykowBrak numerów IDCR, brak tempa gry
18-11-2016
18-11-2016
Druzynowa powiatowa Gimnazjada Szachowa
Chrzanów [aktualizacja:18-11-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-11-2016
18-11-2016
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B - turniej 1
Kraków [aktualizacja:18-11-2016]
Jacek WolakNiezgodna ilość rund
18-11-2016
18-11-2016
V Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w szachach
Lesko [aktualizacja:03-12-2016]
Andrzej GulaNiewłaściwy rodzaj szachów
17-11-2016
17-11-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej III Grupa B - Szkoła Podstawowa
Buczkowice [aktualizacja:21-11-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
IV Druż. Gimnazjada SZS w Szchach Pow.-Hrubieszów 2016
Mircze [aktualizacja:17-11-2016]
Firma Szachowa JP SzachBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
IV Druż. Igrzyska SZS w Szachach Pow.- Hrubieszów 2016
Mircze [aktualizacja:17-11-2016]
Firma Szachowa JP SzachBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
Turniej Szachowy Funkcjonariuszy KPP w Ostródzie o Puchar Komendanta Policji
Ostróda [aktualizacja:18-11-2016]
Mirosław OrłowskiBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Gminy Długołęka Szkół Podstawowych
Długołęka [aktualizacja:17-11-2016]
IA Rafał SiwikBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego SZKOŁY PODSTAWOWE
Zbaszyń [aktualizacja:17-11-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego - GIMNAZJA i LICEA
Zbąszyń [aktualizacja:17-11-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
17-11-2016
17-11-2016
Turniej dla dzieci i młodzieży w Klubie MOK Rowień
Żory [aktualizacja:17-11-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach - Szkoły Podstawowe Lubsko 16.11.2016
Lubsko [aktualizacja:16-11-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach - Szkoły Średnie Lubsko 16.11.2016
Lubsko [aktualizacja:16-11-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Mistrzostwa SZS Powiatu Kościan Chłopcy PG i Gimnazja
Kościan [aktualizacja:16-11-2016]
Witold HadyniakBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Mistrzostwa SZS Powiatu Kościan dziewczynki
Kościan [aktualizacja:16-11-2016]
Witold HadyniakBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Turniej SZS Powiatu Kościan chłopcy
Kościan [aktualizacja:16-11-2016]
Witold HadyniakBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Mistrzostwa Gimnazjum w Niepołomicach
Niepołomice [aktualizacja:16-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Koźmicach Wielkich. Turniej chłopców.
KOŹMICE WIELKIE [aktualizacja:16-11-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
16-11-2016
16-11-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Koźmicach Wielkich. Turniej dziewcząt.
KOŹMICE WIELKIE [aktualizacja:16-11-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
15-11-2016
15-11-2016
Indywidualme Mistrzostwa Województwa SZS - Chłopcy kl.4-6
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Roman BiegajskiBrak tempa gry
15-11-2016
15-11-2016
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - Chłopcy- ponadgimnazjalne
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR, brak tempa gry
15-11-2016
15-11-2016
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS -Dziewczęta kl.4-6
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Roman BiegajskiBrak tempa gry
15-11-2016
15-11-2016
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - Dziewczęta- gimnazjum i ponadgimn.
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Roman BiegajskiBrak tempa gry
15-11-2016
15-11-2016
Indywidualne Mistrzostwa Województwa SZS - chłopcy.dziewczeta-kl.0-3
Nowe Miasto Lub. [aktualizacja:15-11-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
15-11-2016
15-11-2016
Turniej Kontrolny 306
SP Przebieczany [aktualizacja:15-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
15-11-2016
15-11-2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał powiatowy
Oława [aktualizacja:15-11-2016]
Łukasz KłykowBrak numerów IDCR
12-11-2016
14-11-2016
X Memoriał arc. Jerzego Krzysztonia
Nowy Sącz [aktualizacja:14-11-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
14-11-2016
14-11-2016
Turniej Drużynowy Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Krakowskiego
Skawina [aktualizacja:14-11-2016]
Centrum Kultury i Sportu w SkawinieBrak numerów IDCR
14-11-2016
14-11-2016
Powiatowa Gimnazjada Młodzieży
Skawina [aktualizacja:14-11-2016]
Centrum Kultury i Sportu w SkawinieBrak numerów IDCR
14-11-2016
14-11-2016
Grand Prix Kartuz TURNIEJ 1/6
Kartuzy [aktualizacja:21-11-2016]
Kartuskie Centrum KulturyNie spełnia wymogów turnieju
11-11-2016
13-11-2016
XV Warsaw Chess Solving Grand Prix
Serock [aktualizacja:14-11-2016]
FA Ryszard KrólikowskiNiezgodna ilość rund
13-11-2016
13-11-2016
III TSZ o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lub. - młodzicy
Podhorce [aktualizacja:13-11-2016]
Ryszard ŻądłoBrak numerów IDCR
13-11-2016
13-11-2016
III TSz o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lubelski - OPEN
Podhorce [aktualizacja:13-11-2016]
Ryszard ŻądłoBrak numerów IDCR
13-11-2016
13-11-2016
Obornicki Festiwal Szachowy ||| blitz ||| pula nagród pieniężnych to ponad 2 000 zł |||
Oborniki [aktualizacja:26-10-2016]
Maciej CybulskiNie spełnia wymogów turnieju
12-11-2016
13-11-2016
XV Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości - grupa C
SKOMLIN k. Wielunia [aktualizacja:13-11-2016]
UKS Piątka WieluńBrak numerów IDCR
13-11-2016
13-11-2016
Turniej szachowy o puchar Wójta Gminy Tuszów Narodowy
Grochowe gmina Tuszów Narodowy [aktualizacja:09-11-2016]
IA Zenon ChojnickiBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
12-11-2016
12-11-2016
I Turniej Szachowy dla Przedszkolaków o Puchar W-M Kuratora Oświaty.
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2016]
Mirosław OrłowskiBrak numerów IDCR
12-11-2016
12-11-2016
I Turniej Szachowy dla Gimnazjów o Puchar W-M Kuratora Oświaty.
Olsztyn [aktualizacja:12-11-2016]
Paweł OrłowskiBrak numerów IDCR
12-11-2016
12-11-2016
Mistrzostwa Młodych Umysłów - WODZISŁAW
WODZISŁAW [aktualizacja:10-11-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
12-11-2016
12-11-2016
I Tur. - Szach. dla Szkół Podstawowych o Puchar W-M Kuratora Oświaty kl.IV-VI
Olsztyn [aktualizacja:13-11-2016]
Andrzej GulaBrak numerów IDCR
12-11-2016
12-11-2016
MDK-1 CUP- turniej towarzyszący dla dzieci
Bydgoszcz [aktualizacja:19-11-2016]
Mariusz StoppelBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
Turniej z Okazji 98 Rocznicy Odzyskania Niepodlgłości
Łomża [aktualizacja:09-11-2016]
Klub Szachowy MARATONNie spełnia wymogów turnieju
11-11-2016
11-11-2016
11 listopada turniej szachowy z okazji święyta niepodległości godz 10.00
Bliżyn [aktualizacja:07-11-2016]
Łukasz ŁukomskiNiezgodna ilość rund
11-11-2016
11-11-2016
Szachowy turniej dla dzieci "SZACHOWY STRZAŁ W 11"
Katowice [aktualizacja:12-11-2016]
Tadeusz BobeckiBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
V TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA B
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:11-11-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
Turniej Szachowy "NIEPODLEGŁOŚĆ"
Przeworsk [aktualizacja:07-11-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-11-2016
11-11-2016
V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A
Bielsko-Biała [aktualizacja:16-11-2016]
Paździora MichałNiewłaściwy rodzaj szachów
11-11-2016
11-11-2016
V Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B
Bielsko-Biała [aktualizacja:11-11-2016]
Paździora MichałNiewłaściwy rodzaj szachów
11-11-2016
11-11-2016
Szachowy Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości - Open
Poznań [aktualizacja:10-11-2016]
Włodzimierz GarbarekNiezgodna ilość rund
11-11-2016
11-11-2016
Szachowy Turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości - Dzieci do 13 lat
Poznań [aktualizacja:11-11-2016]
Włodzimierz GarbarekBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
Turniej Szachowy z Okazji Święta Narodowego 11 listopada
Szczecinek [aktualizacja:12-11-2016]
Henryk LisińskiBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości- Turniej C
Starachowice [aktualizacja:11-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA C
Wrocław [aktualizacja:11-11-2016]
Marta WolskaBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
Indywidualny Turniej Szachowy
Tarnów [aktualizacja:11-11-2016]
Wiesław KasperekNiezgodna ilość rund
11-11-2016
11-11-2016
Mistrzostwa Gminy Aleksandrów Szachach o Puchar Wójta z okazji Święta Niepodl.
Aleksandrów [aktualizacja:12-11-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA
Łódź [aktualizacja:11-11-2016]
Paweł FlisBrak numerów IDCR
10-11-2016
11-11-2016
2016 P.Niepodległości D
Limanowa [aktualizacja:12-11-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
10-11-2016
11-11-2016
2016 P.Niepodległości D jun
Limanowa [aktualizacja:11-11-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
X Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości- Turniej C- chłopcy
Starachowice [aktualizacja:11-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
Powiatowy Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016
Ząbkowice Śląskie [aktualizacja:11-11-2016]
Leokadia GłowackaBrak numerów IDCR
11-11-2016
11-11-2016
XIII Mistrzostwa Gminy Aleksandrów w Warcabach Stupolowych o Puchar Wójta
Aleksandrów [aktualizacja:12-11-2016]
Artur KimakNie spełnia wymogów turnieju
10-11-2016
10-11-2016
Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży - eliminacje miejskie SZS Oława
Oława [aktualizacja:14-11-2016]
Łukasz KłykowNiezgodna ilość rund
10-11-2016
10-11-2016
Mistrzostwa Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach - PODSTAWOWE
Łuków [aktualizacja:11-11-2016]
Piotr PiwowarczykBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
LICEALIADA - Mistrzostwa Wrocławia
WROCŁAW [aktualizacja:10-11-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
XXIX Memoriał Szachowy Marszałka Józefa Piłsudskiego
Radom [aktualizacja:18-11-2016]
Jacek SieczkowskiBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
Turniej Szachowy z okazji święta Niepodległości Wałbrzych
Wałbrzych [aktualizacja:10-11-2016]
WKSz Hetman WałbrzychBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
Powiatowa Licealiada w szachach
Leżajsk [aktualizacja:17-11-2016]
Andrzej MazurkiewiczNie spełnia wymogów turnieju
10-11-2016
10-11-2016
Mistrzostwa szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Strzelin [aktualizacja:10-11-2016]
STRZELIŃSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNEBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
Turniej Kontrolny 304
SP Przebieczany [aktualizacja:10-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
TURNIEJ SZACHOWY NIEPODLEGŁOŚCI
DK RYBNIK CHWAŁOWICE [aktualizacja:12-11-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
10-11-2016
10-11-2016
Mistrzostwa Szkół Powiatu Łukowskiego w Szachach -PONADGIMNAZJALNE
Łuków [aktualizacja:15-11-2016]
Piotr PiwowarczykBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej II-chłopcy
Starachowice [aktualizacja:09-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w szachach - IGRZYSKA (SP) 2016-17
Lublin [aktualizacja:09-11-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w szachach - GIMNAZJADA 2016-17
Lublin [aktualizacja:09-11-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w szachach - LICEALIADA 2016-17
Lublin [aktualizacja:09-11-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
LICEALIADA - FINAŁ POWIATOWY
Sierakowo [aktualizacja:09-11-2016]
MKSz-W PAT Miejska GórkaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - FINAŁ POWIATOWY
Sierakowo [aktualizacja:09-11-2016]
MKSz-W PAT Miejska GórkaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
GIMNAZJADA - FINAŁ POWIATOWY
Sierakowo [aktualizacja:09-11-2016]
MKSz-W PAT Miejska GórkaBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Gimnazjada Jelenia Góra 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:09-11-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Szachowa środa w Tarnowie nr 36 - 2016r
Tarnów [aktualizacja:09-11-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
09-11-2016
09-11-2016
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej II-dziewczeta
Starachowice [aktualizacja:09-11-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
08-11-2016
08-11-2016
Otwarta Szachowa Liga Szkolna - Turniej 2 Gr-C SP-DZ (ur. w 2004r. i mł.)
SP Przebieczany [aktualizacja:08-11-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
08-11-2016
08-11-2016
Turniej Szachowy MOW Malbork
Malbork [aktualizacja:08-11-2016]
Marek DackiewiczBrak numerów IDCR
08-11-2016
08-11-2016
Licealiada Jelenia Góra 2016/17 - Drużynowe Mistrzostwa Szkół w szachach
Jelenia Góra [aktualizacja:08-11-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
08-11-2016
08-11-2016
IMS LIMANOWA-szachowe mistrzostwa powiatu2016 D
Limanowa [aktualizacja:09-11-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR
08-11-2016
08-11-2016
V GP Szkół Podstawowych Ostrowa Wielkopolskiego
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:04-12-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak numerów IDCR
02-12-2016
08-11-2016
V GP Szkół Podstawowych Ostrowa Wielkopolskiego turniej 2
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:03-12-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweNie spełnia wymogów turnieju
07-11-2016
07-11-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej II Grupa B - Szkoła Podstawowa
Kozy [aktualizacja:08-11-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
07-11-2016
07-11-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej II Grupa A - Gimnazjum
Kozy [aktualizacja:08-11-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW DO LAT 8
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [aktualizacja:08-11-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY PRZYSZŁYCH ARCYMISTRZÓW LAT 9-10-11 i 12
KLUB ENERGETYKA RYBNIK [aktualizacja:08-11-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
Otwarty Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
Rogoźno [aktualizacja:07-11-2016]
Rogozińskie Centrum KulturyBrak numerów IDCR
05-11-2016
06-11-2016
GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH "Puchar Firmy KOMPLEXBUD" Grupa A
KIELCE [aktualizacja:09-11-2016]
Leszek JaroszBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Juniorki młodsze
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorki
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorzy młodsi
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Juniorzy
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Młodzicy
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Młodziczki
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS- Orlicy
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Orliczki
Krzeszów [aktualizacja:02-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Seniorki
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Michał WagielNiezgodna ilość rund, brak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W WARCABACH 100 - POLOWYCH LZS - Seniorzy
Krzeszów [aktualizacja:04-11-2016]
Michał WagielBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
05-11-2016
06-11-2016
Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz
Kraków [aktualizacja:04-11-2016]
Jacek WolakNiezgodna ilość rund
05-11-2016
06-11-2016
Turniej o puchar Akademii Talentów KKSz
KRAKÓW [aktualizacja:05-11-2016]
Paweł PityńskiNiezgodna ilość rund
06-11-2016
06-11-2016
V Mikołajkowy Turniej Szachowy
Chełm [aktualizacja:06-11-2016]
Edward ChowraNie spełnia wymogów turnieju
06-11-2016
06-11-2016
Krosno GRA !!! - Turniej szkoleniowy dla klas IV-VI i gimnazjum
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:07-11-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
Krosno GRA !!! Turniej szkoleniowy dla klas I-III
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:07-11-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
06-11-2016
06-11-2016
Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach
Wągrowiec [aktualizacja:06-11-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
05-11-2016
05-11-2016
Stęszewski Otwarty Turniej Szachowy - Open B
Stęszew [aktualizacja:05-11-2016]
ASSz Lipno Stęszew
05-11-2016
05-11-2016
Turniej Szachowy Amatorów dla dzieci do lat 12 z okazji Święta Niepodległości
WARSZAWA OCHOTA [aktualizacja:05-11-2016]
January Jedynak
05-11-2016
05-11-2016
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2017 - r. II OPEN B
Toruń [aktualizacja:05-11-2016]
Komitet Rodzicielski przy OPP DH Toruń
05-11-2016
05-11-2016
Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach - Blitz "A"
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:05-11-2016]
Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych START
05-11-2016
05-11-2016
Rodzinny Turniej Szachowy
Międzylesie [aktualizacja:09-11-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Żagle
05-11-2016
05-11-2016
KOBIETY Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Warcabach 100-polowych
Wadlew [aktualizacja:20-11-2016]
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie
05-11-2016
05-11-2016
MĘŻCZYŹNI Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Warcabach 100-polowych
Wadlew [aktualizacja:20-11-2016]
Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie
04-11-2016
04-11-2016
MISTRZOSTWA ELEKTRONICZNYCH ZAKŁADÓW NAUKOWYCH
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2016]
Wojciech BabijczukNiewłaściwy rodzaj szachów
04-11-2016
04-11-2016
Krośnieńska Liga Szachowa - Liga Szkolna "Edukacja przez Szachy w Szkole" Turniej II
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:07-11-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
04-11-2016
04-11-2016
GIMNAZJADA - ETAP REJONOWY
Częstochowa [aktualizacja:04-11-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
04-11-2016
04-11-2016
Grand Prix Polonii Wrocław - 4.11.2016
Wrocław [aktualizacja:04-11-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak tempa gry
03-11-2016
03-11-2016
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 XLVIII Turniej Warcabowy Turniej I
Bydgoszcz [aktualizacja:03-11-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
03-11-2016
03-11-2016
Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26 XLVIII Turniej Warcabowy Turniej II
Bydgoszcz [aktualizacja:03-11-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
03-11-2016
03-11-2016
Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej klasy 1-6
Cieszyn [aktualizacja:04-11-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
02-11-2016
02-11-2016
Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:02-11-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak numerów IDCR
25-10-2016
31-10-2016
II IGRZYSKA SZKOLNE -Open B
Drzonków [aktualizacja:31-10-2016]
IA Zenon ChojnickiNiezgodna ilość rund
25-10-2016
31-10-2016
II IGRZYSKA SZKOLNE -Open A
Drzonków [aktualizacja:31-10-2016]
IA Zenon ChojnickiNiezgodna ilość rund
30-10-2016
30-10-2016
III Turniej Szkoły Przyszłych Arcymistrzyń i Arcymistrzów do lat 10
Rybnik [aktualizacja:30-10-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR
30-10-2016
30-10-2016
TURNIEJ SZACHOWY "POD LIPAMI" W JEMIELNIE
JEMIELNO [aktualizacja:30-10-2016]
Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Starszych "Aktywni" Jemielno 81Brak numerów IDCR
29-10-2016
29-10-2016
Jesienny Wyścig po Kategorie Grupa D (1000-1100)
Wrocław [aktualizacja:29-10-2016]
IA Rafał SiwikNiewłaściwy rodzaj szachów
23-09-2016
28-10-2016
III Otwarty Turniej Szachowy o uścisk dłoni Prezydenta Miasta Krosna2016Juniorzy
Krosno [aktualizacja:28-10-2016]
IA Leon KłodnickiBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
"Gimnazjada" - drużynowe MP Limanowa
Limanowa [aktualizacja:29-10-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
II Turniej Szachowy "Szachy z Kościerzyną"
Koscierzyna [aktualizacja:28-10-2016]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
Gr.A Grand Prix VII-1 UKS G4 28-10-2016
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-10-2016]
Lechosław JabłońskiBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
Gr.B Grand Prix VII-1 UKS G4 28-10-2016
Tarnowskie Góry [aktualizacja:29-10-2016]
Lechosław JabłońskiBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
Mistrzostwa Katolickiej Szoły Podstawowej w Szachach klasy 1-3
Cieszyn [aktualizacja:28-10-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
Tarnowska Powiatowa Gimnazjada - 2016r
Burzyn [aktualizacja:28-10-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
28-10-2016
28-10-2016
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej II
DOBCZYCE [aktualizacja:28-10-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
20-10-2016
27-10-2016
ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 7
Kielce/Ostrowiec Św. [aktualizacja:20-10-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
27-10-2016
27-10-2016
Powiatowa Licealiada
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:20-10-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak wyników turnieju
27-10-2016
27-10-2016
Powiatowa Gimnazjada
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:27-10-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
27-10-2016
27-10-2016
XI Małopolski Turniej Gry w Warcaby 100- polowe Środowiskowych Domów Samopomocy
Wolbrom [aktualizacja:27-10-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
27-10-2016
27-10-2016
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych - powiat tarnowski
Burzyn [aktualizacja:27-10-2016]
Janusz PorębaBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej I Grupa A - Gimnazjum
Porąbka [aktualizacja:27-10-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Powiatowa Liga Szachowa 2016 Turniej I Grupa B - Szkoła Podstawowa
Porąbka [aktualizacja:27-10-2016]
Paździora MichałBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2016
Brzesko [aktualizacja:26-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Powiatowa Licealiada Młodzieży w szachach drużynowych 2016
Brzesko [aktualizacja:26-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Szkolne Mistrzostwa Miasta Biłgoraj o Puchar Burmistrza
Biłgoraj [aktualizacja:26-10-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Dobczycach. Turniej dziewcząt.
Dobczyce [aktualizacja:26-10-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Dobczycach. Turniej chłopców.
DOBCZYCE [aktualizacja:26-10-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa SZS w Katowicach - Gimnazja
Katowice [aktualizacja:26-10-2016]
IA Łukasz BrożekBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
XI Małopolski Turniej Gry w Szachy Środowiskowych Domów Samopomocy
Wolbrom [aktualizacja:27-10-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
26-10-2016
26-10-2016
Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ECDiE im ks. M.Lutra
Wrocław [aktualizacja:28-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak numerów IDCR
25-10-2016
25-10-2016
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2016
Brzesko [aktualizacja:26-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
20-10-2016
24-10-2016
Miejskie Zawody Szachowe Szkół Ponadpodstawowych w Rybniku
Rybnik [aktualizacja:26-10-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
21-10-2016
24-10-2016
Miejskie Zawody Szachowe Szkół Podstawowych w Rybniku
Rybnik [aktualizacja:26-10-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
20-10-2016
24-10-2016
Miejskie Zawody Szachowe Gimnazjów w Rybniku
Rybnik [aktualizacja:26-10-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
24-10-2016
24-10-2016
Mistrzostwa SP71 klasy 1-6 dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:24-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
24-10-2016
24-10-2016
Mistrzostwa SP71 klasy 1-6 chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:24-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
24-10-2016
24-10-2016
Mistrzostwa LO Chyliczkowska im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Piaseczno [aktualizacja:26-10-2016]
KS. Laura ChyliceBrak numerów IDCR
24-10-2016
24-10-2016
Mistrzostwa Gimnazjum 14 - 2016
WROCŁAW [aktualizacja:04-11-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
23-10-2016
23-10-2016
Lubelska Konferencja Sędziów Szachowych
Lublin [aktualizacja:22-10-2016]
FA Wojciech KrzyżanowskiBrak wyników turnieju
23-10-2016
23-10-2016
IX turniej szachowy grand prix Bliżyna godz 10.00
Bliżyn [aktualizacja:05-10-2016]
Łukasz ŁukomskiBrak wyników turnieju
22-10-2016
23-10-2016
Wojewódzki Kurs Sędziowski
Olsztyn [aktualizacja:20-10-2016]
Andrzej GulaNie podlega klasyfikacji rankingowej
23-10-2016
23-10-2016
Szkolna Liga Szachowa Szalonego Krasnoluda
Olsztyn [aktualizacja:24-10-2016]
Mirosław KaznowskiBrak numerów IDCR
22-10-2016
23-10-2016
X Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa OPEN
Wrocław [aktualizacja:18-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak wyników turnieju
23-10-2016
23-10-2016
Mistrzostwa Młodych Umysłów - NOWINY
Nowiny [aktualizacja:24-10-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
IX Grand Prix Szkół Podstawowych 2016/17 - Turniej #1
KOŁOBRZEG [aktualizacja:22-10-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Grand Prix Jaworza turniej 4
Jaworze [aktualizacja:22-10-2016]
Radosław SzczepanekBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Dolnośląskie Mlodzieżowe Grand Prix
Legnica [aktualizacja:22-10-2016]
Piotr KowalakNiezgodna ilość rund
22-10-2016
22-10-2016
1 Runda I Podlaskiej Szachowej Ligi Przedszkolnej
Białystok [aktualizacja:23-10-2016]
KUŹNIA TALENTÓW Centrum Kreatywnego Rozwoju Dzieci i MłodzieżyBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2016 - D16
Imielin [aktualizacja:22-10-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2016 - D18
Imielin [aktualizacja:22-10-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci bez kategorii
Łódź [aktualizacja:21-10-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
22-10-2016
22-10-2016
Jesienny Turniej Szachowy dla dzieci
Łódź [aktualizacja:22-10-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
VII TURNIEJ SZACHOWY o Puchar Dyr. Szkoły GAUDIUM ET STUDIUM w Poznaniu
POZNAŃ [aktualizacja:22-09-2016]
Marek ZborońBrak wyników turnieju
22-10-2016
22-10-2016
Mistrzostwa Diecezji Legnickiej Służb Liturgicznych AD 2016 - Amatorzy
Złotoryja [aktualizacja:22-10-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Szkolna Liga Szachowa - III Liga / I kolejka /- IV edycja
Ostróda [aktualizacja:22-10-2016]
Feliks StachowiczBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
Otwarty Turniej Szachowy o kategorie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta
Dąbrowa Górnicza [aktualizacja:22-10-2016]
Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży Odkrywamy TalentyBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
GIMNAZJADA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DZIEWCZĄT 2016
Białystok [aktualizacja:22-10-2016]
Leszek ZegaNiewłaściwy rodzaj szachów
22-10-2016
22-10-2016
II Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2017
Łaszczów [aktualizacja:22-10-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
V Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Shogi
Kraków [aktualizacja:22-10-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
22-10-2016
22-10-2016
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. A_B
Przemków [aktualizacja:17-10-2016]
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w PrzemkowieBrak wyników turnieju
22-10-2016
22-10-2016
Przemkowska Liga Szachowa pod Patronatem Burmistrza Przemkowa Gr. C
Przemków [aktualizacja:17-10-2016]
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w PrzemkowieBrak wyników turnieju
22-10-2016
22-10-2016
III Ursynowskie Szachowe Spotkania Rodzinne - juniorzy
Starachowice - Ursynów [aktualizacja:24-10-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
XIII SZACHOWE MISTRZOSWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH
Ochla [aktualizacja:31-10-2016]
Arkadiusz WiśniewskiBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
21-10-2016
22-10-2016
V Szachowe Mistrzostwa gminy Garbatki Letnisko o puchar Wójta
Garbatka-Letnisko [aktualizacja:23-10-2016]
Warszawskie Towarzystwo Szachowe Drukarzy i WydawcówBrak numerów IDCR
22-10-2016
22-10-2016
III Ursynowskie Szachowe Spotkania Rodzinne - Open
Starachowice - Ursynów [aktualizacja:24-10-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CH - KL. 4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - DZIEWCZYNY - KL. 1
WROCŁAW [aktualizacja:20-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak wyników turnieju
21-10-2016
21-10-2016
V WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI -DZ- KL. 3+4+5+6
WROCŁAW [aktualizacja:21-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Turniej Szachowy "Szachy na Słonecznym Wzgórzu"
Stezyca [aktualizacja:22-10-2016]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Kwalifikacje Mistrzostw Poznania w UKS Antoninek
Poznań [aktualizacja:21-10-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Drużunowe Mistrzostwa SZS w Szachach Powiatu Wągrowiec
Wapno [aktualizacja:21-10-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
XII Mazowiecki Turniej Szachowy im. Jana Pawła II
Płock [aktualizacja:21-10-2016]
Paweł FlakBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Grand Prix Szkół- na rok 2016/17 - szkoły podstawowe
Lubsko [aktualizacja:21-10-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Grand Prix Szkół na rok 2016/17 gimnazja i szkoły średnie
Lubsko [aktualizacja:21-10-2016]
Mariusz KucharskiBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Szachowe Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn-Szkoły Podstawowe
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:21-10-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Szachowe Mistrzostwa Czerwionki-Leszczyn-GIMNAZJA
Czerwionka-Leszczyny [aktualizacja:21-10-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR
21-10-2016
21-10-2016
Turniej Drużynowy Szkół - Szkoły Podstawowe
Zabierzów [aktualizacja:19-11-2016]
TS WISŁA KrakówBrak numerów IDCR
20-10-2016
20-10-2016
Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych
Trzcianka [aktualizacja:20-10-2016]
Maciej CybulskiBrak numerów IDCR
20-10-2016
20-10-2016
Gimnazjada - 2016r - Gmina Tuchów
Burzyn [aktualizacja:20-10-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
20-10-2016
20-10-2016
Igrzyska Młodzieży Szkolnej -2016- Gmina Tuchów
Burzyn [aktualizacja:20-10-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
19-10-2016
19-10-2016
701 Szachowa Środa w KKSz
Kraków [aktualizacja:19-10-2016]
Paweł PityńskiNiewłaściwy rodzaj szachów
19-10-2016
19-10-2016
Mistrzostwa Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego w szachach szkół podstawowych
Gniezno [aktualizacja:19-10-2016]
LKS Chrobry GnieznoBrak numerów IDCR
19-10-2016
19-10-2016
Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego w szachach - gimnazja
Bytnica [aktualizacja:19-10-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
19-10-2016
19-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego - Szkoły Ponadgimnazjalne
Bytnica [aktualizacja:19-10-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
19-10-2016
19-10-2016
Drużynowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Wodzisłąw Śląski [aktualizacja:21-10-2016]
UKS "Baszta" Wodzisław ŚląskiBrak wyników turnieju
19-10-2016
19-10-2016
Powiatowe Rozgrywki Gimnazjów - powiat wodzisławski
Rydułtowy [aktualizacja:22-10-2016]
Jacek StebelBrak numerów IDCR
19-10-2016
19-10-2016
IMS w szachach drużynowych - Przemyśl
Przemyśl [aktualizacja:26-10-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak numerów IDCR, brak tempa gry
18-10-2016
18-10-2016
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych 2016
Brzesko [aktualizacja:20-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
18-10-2016
18-10-2016
Gminna Gimnazjada Młodzieży w szachach drużynowych 2016
Brzesko [aktualizacja:20-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
18-10-2016
18-10-2016
POWIATOWE IGRZYSKA W SZACHACH W ROKU SZKOLNYM 2016/17
Konopiska [aktualizacja:18-10-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
18-10-2016
18-10-2016
POWIATOWA GIMNAZJADA W SZACHACH W ROKU SZKOLNYM 2016/17
Konopiska [aktualizacja:18-10-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
18-10-2016
18-10-2016
Eliminacje Powiatowej Wojewódzkiej Gimnazjady
Ligota Miliardowice [aktualizacja:19-10-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
18-10-2016
18-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Krośnieńskiego Szkół Podstawowych
Bytnica [aktualizacja:27-10-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Otwarte Mistrzostwa ZSP nr 2 w Brzesku 2016
Brzesko [aktualizacja:17-10-2016]
Mariusz KlimczakBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
V Turniej Szachowo-Warcabowy w Klubie Odnowa XLVII Turniej Warcabowy
Bydgoszcz [aktualizacja:17-10-2016]
Piotr SzybowiczBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Szkół Średnich
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:17-10-2016]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Zabrza Szkół Podstawowych - Eliminacje do Rejonów
Zabrze ZS nr 10 ul Chopina 26 [aktualizacja:17-10-2016]
Maciej JaniszewskiNiezgodna ilość rund
17-10-2016
17-10-2016
Powiatowe Zawody Szkół Gimnazjalnych w Szachach 2016
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:17-10-2016]
Krzysztof OrzechowskiBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Powiatowe Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach 2016
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:17-10-2016]
Krzysztof OrzechowskiBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa Szkół Podstawowych w Szachach
Tarnów [aktualizacja:17-10-2016]
Wiesław KasperekBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Mistrzostwa SP71 klasy 1-3 chłopcy
WROCŁAW [aktualizacja:18-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
17-10-2016
17-10-2016
Mistrzostwa SP71 klasy 1-3 dziewczynki
WROCŁAW [aktualizacja:18-10-2016]
Wojciech BabijczukBrak numerów IDCR
12-10-2016
16-10-2016
I Turniej Szachowy o "Puchar Mazur"
Kruklin [aktualizacja:30-09-2016]
Magdalena JudekBrak wyników turnieju
16-10-2016
16-10-2016
Mistrzostwa Mińskiego Towarzystwa Szachowego - grupa B
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:16-10-2016]
Krzysztof ParolNiewłaściwy rodzaj szachów, niezgodna ilość rund
15-10-2016
16-10-2016
SZACHOWI GIGANCI TURNIEJ O KATEGORIE GRUPA A 1000-1250
POZNAŃ [aktualizacja:16-10-2016]
Paweł StaniszewskiNiewłaściwy rodzaj szachów
16-10-2016
16-10-2016
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY dla dzieci szkół podstawowych
PAWŁOWICE [aktualizacja:16-10-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
16-10-2016
16-10-2016
Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój Centrum kultury [aktualizacja:16-10-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
15-02-2015
15-10-2016
Ćwierćfinały 62 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serqwer ICCF [aktualizacja:16-01-2015]
Mariusz WojnarNie podlega klasyfikacji rankingowej
15-02-2015
15-10-2016
Półfinały 60 Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach korespondencyjnych
Serwer ICCF [aktualizacja:15-01-2015]
Mariusz WojnarBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:23-10-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Zagraj z Flisakiem - runda II edycji 2016/17 - 15.10.2016 r.
Toruń [aktualizacja:16-10-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiNiezgodna ilość rund
15-10-2016
15-10-2016
TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYR. SP W BARANOWIE - DZIECI MŁODZIEŻ I DOROŚLI
BARANOWO [aktualizacja:22-09-2016]
Marek ZborońBrak wyników turnieju
15-10-2016
15-10-2016
Turniej czterech gmin.gr C Gimnazja.
Brzezna [aktualizacja:15-10-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY 50+ oraz wsczystkich chętnych do II kat.
PAWŁOWICE [aktualizacja:15-10-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Mój Pierwszy Mat
Poznań [aktualizacja:15-10-2016]
Kamila Dembecka-SobierajewiczBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkół Powiatu Świdwinskiego 2016
Redło [aktualizacja:15-10-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Żorska liga szachowa juniorzy październik 2016
Żory [aktualizacja:15-10-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Szachowa Sobota grupa B
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:15-10-2016]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorzy październik 2016
Żory [aktualizacja:15-10-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
15-10-2016
15-10-2016
Grand Prix Gryfina 2016 Turniej - 9
GRYFINO [aktualizacja:16-10-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
02-10-2016
14-10-2016
OTWARTE MISTRZOSTWA RYBNIKA 2016 MŁODZIKÓW DO LAT 10
RYBNIK [aktualizacja:12-10-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
14-10-2016
14-10-2016
Turniej Pokoleń
Puszcza Mariańska [aktualizacja:14-10-2016]
Dariusz KolińskiBrak numerów IDCR
14-10-2016
14-10-2016
II IGRZYSKA SZKOLNE -Open A
Drzonków [aktualizacja:14-10-2016]
IA Zenon ChojnickiBrak wyników turnieju
12-10-2016
12-10-2016
Mistrzostwa Szkoły w Wapnie
Wapno [aktualizacja:12-10-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
12-10-2016
12-10-2016
Starachowickie Szachy Juniorów Amatorów - Turniej I Chłopcy
Starachowice [aktualizacja:12-10-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
12-10-2016
12-10-2016
Starachowickie szachy juniorów amatorów - Turniej I dziewczęta
Starachowice [aktualizacja:12-10-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
11-10-2016
11-10-2016
Miejski turniej szachowy - dziewczyny
Żory [aktualizacja:11-10-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
11-10-2016
11-10-2016
Miejski turniej szachowy - chłopcy
Żory [aktualizacja:11-10-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
11-10-2016
11-10-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr.III w Pleszewie
Pleszew [aktualizacja:11-10-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
11-10-2016
11-10-2016
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL - PING-PONG
Węgierska Górka [aktualizacja:11-10-2016]
turniejeszachowe.plNie podlega klasyfikacji rankingowej
11-10-2016
11-10-2016
X Turniej Szachowy Mieszkańców DPS
Wadowice [aktualizacja:11-10-2016]
Adam MadejBrak numerów IDCR
11-10-2016
11-10-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr III klasy I-II
Pleszew [aktualizacja:12-10-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
10-10-2016
10-10-2016
Gorzowska Spartakiada Młodzieży w szachach Szkół Podstawowych
Gorzów Wielkopolski [aktualizacja:17-10-2016]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
09-10-2016
09-10-2016
XVI MEMORIAL SZACHOWY ZBIGNIEWA SKIENDZIELEWSKIEGO - TURNIEJ ODWOŁANY
Augustów [aktualizacja:14-09-2016]
Mikołaj BuraBrak wyników turnieju
08-10-2016
09-10-2016
VI Memorial Reginy Gerleckiej - Open Rapis
Lublin [aktualizacja:17-10-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
09-10-2016
09-10-2016
XXII Memoriał Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza - OPEN
Biłgoraj [aktualizacja:09-10-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
08-10-2016
09-10-2016
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa A
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak wyników turnieju
08-10-2016
09-10-2016
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa B
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak wyników turnieju
08-10-2016
09-10-2016
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa C
Wrocław [aktualizacja:07-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak wyników turnieju
09-10-2016
09-10-2016
XXII Mem. Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza dla Dzieci
Biłgoraj [aktualizacja:09-10-2016]
Artur KimakBrak numerów IDCR
09-10-2016
09-10-2016
Krosno GRA !!! - Turniej szkoleniowy dla szkół podstawowych i gimnazjum
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:06-11-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Grand Prix Jaworza turniej 3
Jaworze [aktualizacja:08-10-2016]
Radosław SzczepanekBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
X Międzynar. Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - młodzicy
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:08-10-2016]
Ryszard ŻądłoBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kartuskiego w Szachach "SOMONINO 2016"
Somonino [aktualizacja:10-10-2016]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 6 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-10-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 6 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-10-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 6 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-10-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 6 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:08-10-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Senatora C.Ryszki i Posła G.Tobiszewskiego
Lędziny [aktualizacja:24-09-2016]
Ryszard NowakBrak wyników turnieju
08-10-2016
08-10-2016
Charytatywny turniej szachowy " Wygonić raka z Szymka Walkowiaka" juniorzy 12
Lusowo [aktualizacja:08-10-2016]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Jesienny turniej KS AZS Wratislavia - Grupa D
Wrocław [aktualizacja:08-10-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Październikowy Turniej Szachowy w Gubinie
Gubin [aktualizacja:08-10-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
Turniej Szachów dla Dzieci
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:08-10-2016]
Paweł PartykaBrak numerów IDCR
08-10-2016
08-10-2016
X Międzyn. Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży Puchar Roztocza - młodziczki
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:08-10-2016]
Ryszard ŻądłoBrak numerów IDCR
07-10-2016
07-10-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Monte Cassino w Taczanowie
Taczanów [aktualizacja:07-10-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
07-10-2016
07-10-2016
KLS - Szkolna Liga Szachowa "Edukacja przez Szachy w Szkole" 2016-17 I Turniej
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:05-11-2016]
KSGU "Tęcza" Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
07-10-2016
07-10-2016
Mini Turniej 518
LO Wieliczka [aktualizacja:10-10-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
04-10-2016
04-10-2016
Szachy szkolne w SP 13
Starachowice [aktualizacja:05-10-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
02-10-2016
02-10-2016
Otwarty turniej szachowy w ramach VI Grand Prix Terespola III sesja
Terespol [aktualizacja:02-10-2016]
MOK TerespolBrak numerów IDCR
26-09-2016
02-10-2016
September Lviv Tradition 2016 (IM-group)
Lviv [aktualizacja:23-09-2016]
Maciej CybulskiBrak numerów IDCR
26-09-2016
02-10-2016
September Lviv Tradition 2016 (IM-group)
Lviv [aktualizacja:02-10-2016]
Maciej CybulskiBrak numerów IDCR
01-10-2016
02-10-2016
VIII CHOJNICKI TURNIEJ DZIEWIĘCIOBOJOWY IMIENIA WACŁAWA KUCHARA
Chojnice [aktualizacja:30-09-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak wyników turnieju
01-10-2016
02-10-2016
VIII CHOJNICKI TURNIEJ DZIEWIĘCIOBOJOWY IMIENIA Wacława Kuchara
Chojnice [aktualizacja:01-10-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
01-10-2016
01-10-2016
Kroki Szachowe - dz. ch. 2006 - 2004
Marzenin [aktualizacja:01-10-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
01-10-2016
01-10-2016
Szachowa Liga Szkół Podstawowych - ZIELONY MAT - Grupa B - Turniej 3
Zielona Góra [aktualizacja:02-10-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak numerów IDCR
01-10-2016
01-10-2016
Grand Prix Siedlec 2016 - turniej 10
Siedlce [aktualizacja:22-09-2016]
"SKOCZEK" SiedlceBrak wyników turnieju
01-10-2016
01-10-2016
I Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2017
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:01-10-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
01-10-2016
01-10-2016
Kroki Szachowe - dz.ch. 2007 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:01-10-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
01-10-2016
01-10-2016
Kroki Szachowe - dz. i ch. 2003-2001
Marzenin [aktualizacja:01-10-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
01-10-2016
01-10-2016
Grand Prix Gryfina 2016 Turniej - 8
GRYFINO [aktualizacja:01-10-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
30-09-2016
30-09-2016
KONFERENCJA SĘDZIOWSKA - świętokrzyskie
Kielce [aktualizacja:30-09-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNie podlega klasyfikacji rankingowej
30-09-2016
30-09-2016
Szachowy dzień chłopaka w UKS Antoninek
Poznań [aktualizacja:30-09-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
30-09-2016
30-09-2016
Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach
Cieszyn [aktualizacja:30-09-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
30-09-2016
30-09-2016
IV GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej I.
DOBCZYCE [aktualizacja:30-09-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
27-09-2016
30-09-2016
Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Motylek w Krośnie
Krosno [aktualizacja:27-10-2016]
Marcin ZiębaBrak numerów IDCR
29-09-2016
29-09-2016
XLVI Turniej Warcabowy
Bydgoszcz [aktualizacja:29-09-2016]
Piotr SzybowiczNie podlega klasyfikacji rankingowej
27-09-2016
27-09-2016
Turniej Kontrolny 297
SP Przebieczany [aktualizacja:27-09-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
27-09-2016
27-09-2016
II MISTRZOSTWA KRAKOWA SENIORÓW 60+ (Panie)
Kraków [aktualizacja:27-09-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
19-09-2016
25-09-2016
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików - woj. Wielkopolskie i Zachodniopomorskie (wszystkie grupy)
Gniezno [aktualizacja:19-08-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
24-09-2016
25-09-2016
III Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Shogi
Wrocław [aktualizacja:23-09-2016]
Mariusz StanaszekBrak wyników turnieju
25-09-2016
25-09-2016
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY P-15 do 2100 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-09-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
24-09-2016
25-09-2016
Kurs sędziowski
Czudec [aktualizacja:21-09-2016]
Roman WąsikNie podlega klasyfikacji rankingowej
25-09-2016
25-09-2016
I Otwarty Turniej Szachowy w Spytkowicach - Juniorzy 2003 i młodsi
Spytkowice [aktualizacja:24-09-2016]
Paweł MrozińskiBrak wyników turnieju
01-01-2016
24-09-2016
VII GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich_KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kielce [aktualizacja:13-09-2016]
Tomasz StefaniakNie podlega klasyfikacji rankingowej
24-09-2016
24-09-2016
Turniej na V i IV kategorię Wesoła SP 353
Warszawa-Wesoła [aktualizacja:24-09-2016]
IA Agnieszka BrustmanNiewłaściwy rodzaj szachów
24-09-2016
24-09-2016
PAWŁOWICKI OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY P-10 do 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:25-09-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
24-09-2016
24-09-2016
XI MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN UCZNIOWIE
WROCŁAW [aktualizacja:24-09-2016]
Wojciech BabijczukBrak wyników turnieju
24-09-2016
24-09-2016
XI MEMORIAŁ MIECZYSŁAWA FULARY - EZN ABSOLWENCI
WROCŁAW [aktualizacja:24-09-2016]
Wojciech BabijczukBrak wyników turnieju
24-09-2016
24-09-2016
Grand Prix Jaworza turniej 2
Jaworze [aktualizacja:24-09-2016]
Radosław SzczepanekBrak numerów IDCR
24-09-2016
24-09-2016
XIV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Ełk
Rękusy [aktualizacja:24-09-2016]
Uczniowski Klub Sportowy "UKS SALOS EŁK"Brak numerów IDCR
24-09-2016
24-09-2016
Grand Prix lodz 6
Łódź [aktualizacja:25-09-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR
23-09-2016
23-09-2016
Mistrzostwa ZSO nr 8 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:23-09-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
23-09-2016
23-09-2016
Granie w Hetmanie 16/2016
Koszalin [aktualizacja:23-09-2016]
Tomasz KamienieckiNiezgodna ilość rund
22-09-2016
22-09-2016
Turniej Kontrolny 295
SP Przebieczany [aktualizacja:22-09-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
21-09-2016
21-09-2016
III Letnie Mistrzostwa Łukowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach
Łuków [aktualizacja:17-09-2016]
Piotr PiwowarczykBrak wyników turnieju
21-09-2016
21-09-2016
Środa z szachami blitz 3min + 2sek
Radymno [aktualizacja:17-09-2016]
Młodzieżowy Dom Kultury w PrzemyśluBrak wyników turnieju
21-09-2016
21-09-2016
I Memoriał Zdzisława Soliwody
Krościenko nad Dunajcem [aktualizacja:05-10-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
20-09-2016
20-09-2016
I Memoriał Zdzisława Soliwody
Krościenko nad Dunajcem [aktualizacja:05-10-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
20-09-2016
20-09-2016
I Memoriał Zdzisława Soliwody
Krościenko nad Dunajcem [aktualizacja:05-10-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
18-09-2016
18-09-2016
MOKATE OPEN XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy w ramach GP Gminy Goleszów
GOLESZÓW [aktualizacja:19-09-2016]
Karol LinertNiewłaściwe tempo gry
18-09-2016
18-09-2016
VI Międzynarodowy Memoriał Szachowy Ferdynanda Dziedzica. PULA NAGRÓD PIENIĘŻNYCH TO PONAD 16 000 PLN! | Przedłużony termin zgłoszeń! TOP3: SHIROV | BARTEL | KEMPIŃSKI
Trzcianka [aktualizacja:15-09-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
17-09-2016
18-09-2016
IRT Semif. Argentinas Sub 2000-2300 "Memorial Tulio Ottonello"
Monteros [aktualizacja:31-08-2016]
Dos TorresBrak wyników turnieju
17-09-2016
17-09-2016
WITAJ SZKOŁO DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH NAGRODY DLA WSZYSTKICH UCZESTN.
POZNAŃ [aktualizacja:21-06-2016]
Marek ZborońBrak wyników turnieju
17-09-2016
17-09-2016
Turniej Szachowy II Festiwal Organizacji Pozarządowych
Świdwin [aktualizacja:17-09-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 5 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:16-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak wyników turnieju
17-09-2016
17-09-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 5 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:16-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak wyników turnieju
17-09-2016
17-09-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 5 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 5 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:17-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
Grand Prix Jaworza w szachach - turniej 1.
Jaworze [aktualizacja:17-09-2016]
Radosław SzczepanekBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
II Turniej Szkoły Przyszłych Arcymistrzyń i Arcymistrzów do lat 10
Czerwionka Leszczyny [aktualizacja:18-09-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
II Turniej Szkoły Pryszłych Arcymistrzyń i Arcymistrzów do lat 7
Czerwionka Leszczyny [aktualizacja:17-09-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR, brak tempa gry
17-09-2016
17-09-2016
Żorska Liga Szachowa Juniorów
Żory [aktualizacja:18-09-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
17-09-2016
17-09-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorów Wrzesień 2016
Żory [aktualizacja:18-09-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
16-09-2016
16-09-2016
Mistrzostwa Szkoły im.Jana Pawła II w Kowalewie k l.i II
Kowalew [aktualizacja:16-09-2016]
Stanisław DixaBrak numerów IDCR
24-09-2016
15-09-2016
Grand Prix Łodzi
Łódź [aktualizacja:15-09-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak wyników turnieju
15-09-2016
15-09-2016
I Mistrzostwa BWI Group
Kraków [aktualizacja:15-09-2016]
Jacek WolakBrak wyników turnieju
13-09-2016
13-09-2016
SZKOLENIE DLA ZAWODNIKÓW LUKKS Kielce
Kielce [aktualizacja:02-09-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
12-09-2016
12-09-2016
Mini Turniej 511
LO Wieliczka [aktualizacja:12-09-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
10-09-2016
10-09-2016
7. Gryfiński Turniej Śmiesznych Szachów "Witamy po Wakacjach 2016"
GRYFINO [aktualizacja:10-09-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
10-09-2016
10-09-2016
Wrześniowy Turniej Szachowy w Gubinie
Gubin [aktualizacja:10-09-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
10-09-2016
10-09-2016
Spartakiada Prawników Szczecin 2016 kobiety blitz
Szczecin [aktualizacja:10-09-2016]
Klub Szachowy Gryf SzczecinBrak numerów IDCR
10-09-2016
10-09-2016
Luneburg 10.09.2016
Luneburg [aktualizacja:11-09-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
10-09-2016
10-09-2016
Igrzyska Społeczności Terapeutycznych Dębowiec 2016
Konopiska [aktualizacja:13-09-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
09-09-2016
09-09-2016
Wojewódzki TSz SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU-GrEdziewczęta-1000
STANIĄTKI - Szkoła Podstawowa [aktualizacja:09-09-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak numerów IDCR
09-09-2016
09-09-2016
Wojewódzki TSz SZACHY - RUCH W STRONĘ INTELEKTU-GrEchłopcy-1000
STANIĄTKI - Szkoła Podstawowa [aktualizacja:09-09-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak numerów IDCR
09-09-2016
09-09-2016
Granie w Hetmanie 15/2016
Koszalin [aktualizacja:09-09-2016]
Tomasz KamienieckiNiezgodna ilość rund
09-09-2016
09-09-2016
BLITZ - Luneburg 9.09.2016
Luneburg [aktualizacja:09-09-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR, brak tempa gry
08-09-2016
08-09-2016
Turniej szachowy XVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
Szczecin [aktualizacja:08-09-2016]
Klub Szachowy Gryf SzczecinBrak numerów IDCR
06-09-2016
06-09-2016
I Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:06-09-2016]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"Niezgodna ilość rund
03-09-2016
04-09-2016
Turniej klasyfikacyjny realizowany w ramach projektu *Szachy-sport nauka pasja* GrB
Przemków [aktualizacja:03-09-2016]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
04-09-2016
04-09-2016
Złoty Jelonek Owocowy - Grupa C (1000-1200)
Jelenia Góra [aktualizacja:06-09-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
04-09-2016
04-09-2016
Impreza plenerowa "Gramy z Akademią Szachową Marka Niedźwieckiego"
Radom [aktualizacja:23-08-2016]
Marek NiedźwieckiNie podlega klasyfikacji rankingowej
03-09-2016
03-09-2016
Turniej szachowy z okazji Dni Czechowic Dziedzic o puchar Burmistrza - grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:03-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
03-09-2016
03-09-2016
Turniej szachowy z okazji Dni Czechowic-Dziedzic o Puchar Burmistrza - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:03-09-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
03-09-2016
03-09-2016
Zagraj z Flisakiem runda 1 edycji 2016-2017 - Toruń 03.09.2016
Toruń [aktualizacja:02-09-2016]
KA FLISAK Toruń - M.WodzyńskiBrak wyników turnieju
03-09-2016
03-09-2016
SYMULTANA SZACHOWA Z MISTRZEM ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
Wola Okrzejska [aktualizacja:01-09-2016]
Piotr PiwowarczykNie podlega klasyfikacji rankingowej
03-09-2016
03-09-2016
TURNIEJ SIENKIEWICZOWSKI
Wola Okrzejska [aktualizacja:01-09-2016]
Piotr PiwowarczykBrak wyników turnieju
02-09-2016
02-09-2016
Mini Turniej 508
LO Wieliczka [aktualizacja:02-09-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
01-09-2016
01-09-2016
ŚWIĘTOKRZYSKA LISTA RANKINGOWA - SZACHY SZYBKIE
Kielce [aktualizacja:22-08-2016]
Tomasz StefaniakNie podlega klasyfikacji rankingowej
01-09-2016
01-09-2016
ŚWIĘTOKRZYSKA LISTA RANKINGOWA - SZACHY KLASYCZNE
Kielce [aktualizacja:22-08-2016]
Tomasz StefaniakNie podlega klasyfikacji rankingowej
01-09-2016
01-09-2016
ŚWIĘTOKRZYSKA LISTA RANKINGOWA - SZACHY BŁYSKAWICZNE
Kielce [aktualizacja:22-08-2016]
Tomasz StefaniakNie podlega klasyfikacji rankingowej
31-08-2016
31-08-2016
Otwarty Turniej Szachowy Pożegnanie Lata
Łuków [aktualizacja:31-08-2016]
Piotr PiwowarczykBrak wyników turnieju
18-08-2016
30-08-2016
VIII Szachowye Wakacje
Dąbki K/Darłowa [aktualizacja:18-08-2016]
Waldemar GałażewskiBrak wyników turnieju
29-08-2016
29-08-2016
Turniej Łódzki
Łódz [aktualizacja:03-09-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
17-08-2016
28-08-2016
www.oboz-szachowy.pl
Polanica Zdrój [aktualizacja:27-04-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaBrak wyników turnieju
27-08-2016
28-08-2016
Szachowy Turniej Juniorów - CHPiSP Daniel
Starachowice - Ursynów [aktualizacja:19-09-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
28-08-2016
28-08-2016
Piknik Sportowy w Żorach TURNIEJ DLA WSZYSTKICH brak wpisowego
Żory [aktualizacja:29-08-2016]
Michał CichońBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
27-08-2016
27-08-2016
Pożegnanie Wakacji z Akademią Szachową Marka Niedźwieckiego
Jedlnia Letnisko k/Radomia [aktualizacja:19-08-2016]
Marek NiedźwieckiBrak wyników turnieju
27-08-2016
27-08-2016
I-szy turniej szachowy o trofeum pustelnika
Konin [aktualizacja:27-08-2016]
TS-R HETMAN KONINBrak numerów IDCR
27-08-2016
27-08-2016
Turniej Klasyfikacyjny w ramach programu Edukacja przez Szachy w Szkole
Radzyń Podlaski [aktualizacja:27-08-2016]
Piotr PiwowarczykBrak numerów IDCR
27-08-2016
27-08-2016
Edukacja przez szachy
Łódz [aktualizacja:04-09-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak wyników turnieju
27-08-2016
27-08-2016
Turniej Szachowy Złote Pióro Jana Kochanowskiego finał
Kórnik [aktualizacja:27-08-2016]
Jakub ZgardaNiewłaściwy rodzaj szachów
26-08-2016
26-08-2016
VII Letnie Grand Prix z Ogródkiem Jordanowskim 2016 Turniej IX
Krosno [aktualizacja:22-08-2016]
IA Leon KłodnickiBrak wyników turnieju
26-08-2016
26-08-2016
XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji - mężczyźni
Wałbrzych [aktualizacja:26-08-2016]
Artur AdamekBrak numerów IDCR
26-08-2016
26-08-2016
XXVI Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji - kobiety
Wałbrzych [aktualizacja:26-08-2016]
Artur AdamekBrak numerów IDCR
25-08-2016
25-08-2016
Turniej Kloca - Festiwal im.Akiby Rubinsteina 2016
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Jan KlimowiczNie podlega klasyfikacji rankingowej
25-08-2016
25-08-2016
Integracyjny Turniej Szachowy Bałtyk 2016
Rowy [aktualizacja:25-08-2016]
IA Witalis SapisNiezgodna ilość rund
24-08-2016
24-08-2016
XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open E
Rewal [aktualizacja:19-05-2016]
Igor PyrkoszBrak wyników turnieju
24-08-2016
24-08-2016
Turniej błyskawiczny klubu Hetman (8)
Warszawa [aktualizacja:24-08-2016]
Stefan WroniczNiewłaściwy rodzaj szachów
23-08-2016
23-08-2016
Szachy w szkole
Zduńska-Wola [aktualizacja:24-08-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
23-08-2016
23-08-2016
XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - turniej kloca
Rewal [aktualizacja:23-08-2016]
Mikołaj BuraBrak numerów IDCR
22-08-2016
22-08-2016
52 Festiwal Szachowy im.A.Rubinsteina-szachy Fishera
Polanica-Zdrój [aktualizacja:25-08-2016]
Jan KlimowiczNie podlega klasyfikacji rankingowej
14-08-2016
21-08-2016
Szachowy Obóz Szkoleniowo-Wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży Obra 14-21.08.2016
Obra [aktualizacja:13-05-2016]
Kamila Dembecka-SobierajewiczBrak wyników turnieju
21-08-2016
21-08-2016
XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open C
Rewal [aktualizacja:19-05-2016]
Igor PyrkoszBrak wyników turnieju
21-08-2016
21-08-2016
XXI MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY KONIK MORSKI REWALA 2016 - Open D
Rewal [aktualizacja:19-05-2016]
Igor PyrkoszBrak wyników turnieju
21-08-2016
21-08-2016
Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl [aktualizacja:21-08-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
21-08-2016
21-08-2016
WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY OPATÓW
Opatów [aktualizacja:21-08-2016]
Tomasz SkrzypczakBrak wyników turnieju
15-08-2016
21-08-2016
Obóż szkoleniowo - wypoczynkowy Obra - grupa C
Obra [aktualizacja:21-08-2016]
UKS Smecz KoninBrak numerów IDCR
20-08-2016
20-08-2016
Turniej Szachowy o Puchar Starosty Suskiego "Dni Jordanowa 2016"- JUNIORZY
Jordanów [aktualizacja:18-08-2016]
Kornel ŁęczekBrak wyników turnieju
20-08-2016
20-08-2016
52 Międzynarodowy Festiwal Szachowy-szachy szybkie
Polanica-Zdrój [aktualizacja:20-08-2016]
Jan KlimowiczBrak wyników turnieju
18-08-2016
18-08-2016
Turniej szachowy dziewcząt pn. Sportowe Wakacje 2016
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:18-08-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
18-08-2016
18-08-2016
Turniej szachowy chłopców pn. Sportowe wakacje 2016
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:18-08-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
17-08-2016
17-08-2016
Szachowa środa w Tarnowie 25 - 2016r
Tarnów [aktualizacja:17-08-2016]
Czesław MarkiewiczNiezgodna ilość rund
08-08-2016
15-08-2016
XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. OPEN A. OPEN B. kurs sędziowski. Pula nagród to ponad 15 000 PLN. I - 2500. II - 2000. III - 1200
Poznań [aktualizacja:03-08-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
15-08-2016
15-08-2016
Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Błyskawicznych /// Turniej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Poznańskiego \\\\\\
Poznań [aktualizacja:26-06-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
13-08-2016
15-08-2016
Mistrzostwa Wrocławia w Szachach 2016 - Grupa C - do lat 14
Wrocław [aktualizacja:13-08-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak wyników turnieju
08-08-2016
14-08-2016
KURS NA INSTRUKTORA SZACHOWEGO PZSZACH
Suwałki [aktualizacja:07-08-2016]
Paweł JarochNie podlega klasyfikacji rankingowej
13-08-2016
14-08-2016
Letni Turniej Szachowy w Krakowskim Klubie Szachistów (gr. A)
Kraków [aktualizacja:12-08-2016]
Jacek WolakBrak wyników turnieju
08-08-2016
14-08-2016
69 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach - B -do 1700
Świecie [aktualizacja:06-08-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
14-08-2016
14-08-2016
Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:14-08-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
13-08-2016
13-08-2016
Letni Turniej Szachowy w Krakowskim Klubie Szachistów (gr. B)
Kraków [aktualizacja:12-08-2016]
Jacek WolakBrak wyników turnieju
13-08-2016
13-08-2016
Puchar Lata 2016 - 3. turniej gr. A i B
Żnin [aktualizacja:16-08-2016]
Baszta ŻninBrak tempa gry
12-08-2016
12-08-2016
Shogi w Klewkach Turniej 1
Klewki k/Olsztyna [aktualizacja:12-08-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
04-08-2016
11-08-2016
CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 WOMEN
RIVNE [aktualizacja:11-08-2016]
Ilnicki IvanNiezgodna ilość rund
02-08-2016
11-08-2016
CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 MEN
RIVNE [aktualizacja:11-08-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
05-08-2016
11-08-2016
CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016 JUNIOR
RIVNE [aktualizacja:11-08-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
10-08-2016
10-08-2016
BLITZ TURNIR CHEMPIONAT UKRAINE SLUH 2016
RIVNE [aktualizacja:10-08-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
09-08-2016
09-08-2016
Rodzinny Turniej Szachowy (drużyny dwuosobowe) - średni rank. pow. 1401
Zakrzewo [aktualizacja:18-08-2016]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWOBrak wyników turnieju
07-08-2016
07-08-2016
PAWŁOWICKI BłYSKAWICZNY (5min)TURNIEJ SZACHOWY do 2100 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:07-08-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
07-08-2016
07-08-2016
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE - TURNIEJ Z OKAZJI 700 LAT KARPICKA
Karpicko k Wolsztyna [aktualizacja:07-08-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
06-08-2016
06-08-2016
Drużynowy Turniej Szachowy w ramach VI Święta Jeziora w Zbąszyniu
Zbąszyń [aktualizacja:06-08-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
06-08-2016
06-08-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO
PAWŁOWICE [aktualizacja:06-08-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
03-08-2016
03-08-2016
Szachy w Lublinie sierpien 2016 - Cykl otwartych turniejów środowych o puchar Prezydenta M. Lublin
Lublin [aktualizacja:03-08-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
03-08-2016
03-08-2016
Turniej błyskawiczny klubu Hetman (5)
Warszawa [aktualizacja:03-08-2016]
Stefan WroniczBrak numerów IDCR
23-07-2016
01-08-2016
1st IBCA European Team Chess Championship
Warsaw [aktualizacja:01-08-2016]
IA Rafał SiwikBrak numerów IDCR
31-07-2016
31-07-2016
Turniej Szachowy z Okazji Dni Połczyna-Zdroju w kat.Senior i Junior
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:03-06-2016]
Wiesław BućkoBrak wyników turnieju
31-07-2016
31-07-2016
Turniej Szachowy z Okazji Dni Połczyna-Zdroju - Wersja właściwa.
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:31-07-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
31-07-2016
31-07-2016
XIII Otwarty Turniej Szachowy "Krasnobrodzka Wieża"
Krasnobród [aktualizacja:31-07-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
30-07-2016
31-07-2016
PUCHAR BURMISTRZA SKWIERZYNY W SZACHACH KLASYCZNYCH 30-31/07/2016
Skwierzyna [aktualizacja:29-07-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak wyników turnieju
30-07-2016
31-07-2016
Nordic Queen Poland Edition
Suwalki [aktualizacja:02-08-2016]
Paweł JarochBrak numerów IDCR
01-01-2016
30-07-2016
I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (KLASYCZNE)_KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kielce [aktualizacja:05-08-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNie podlega klasyfikacji rankingowej
30-07-2016
30-07-2016
IV TURNIEJ WAKACYJNY - zawodnicy bez kategorii szach. Gr. A: ur. 2004-2008
KGL Szarotka Wadowice Górne [aktualizacja:30-07-2016]
Adam KrawiecBrak numerów IDCR
01-01-2016
30-07-2016
I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (KLASYCZNE)_KLASYFIKACJA ŁĄCZNA
Kielce [aktualizacja:25-07-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNie podlega klasyfikacji rankingowej
15-07-2016
29-07-2016
II Turniej Szachowy Wakacje z Akademią Szachową Marka Niedźwieckiego
Radom [aktualizacja:25-07-2016]
Marek NiedźwieckiBrak numerów IDCR
29-07-2016
29-07-2016
VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej ósmy
Brzeg [aktualizacja:29-07-2016]
SKS Orlik BrzegBrak numerów IDCR
23-07-2016
24-07-2016
Tournament for friends of 1st Open Polish Youth Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:24-07-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
23-07-2016
24-07-2016
1st Open Polish Youth Shogi Championship
Wroclaw [aktualizacja:24-07-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
23-07-2016
24-07-2016
KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Suchedniów [aktualizacja:04-07-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNie podlega klasyfikacji rankingowej
20-08-2016
24-07-2016
FIDE Arbiter Seminar - Seminarium FA
Polanica-Zdrój [aktualizacja:20-08-2016]
IA Aleksander SokólskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
22-07-2016
22-07-2016
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr A - 2008 i młodsi
Kraków [aktualizacja:22-07-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
22-07-2016
22-07-2016
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr B 2003-2007
Kraków [aktualizacja:22-07-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
22-07-2016
22-07-2016
Turniej Szachowy JULIADA 2016 Gr. C
Kraków [aktualizacja:22-07-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
22-07-2016
22-07-2016
VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej szósty
Brzeg [aktualizacja:22-07-2016]
SKS Orlik BrzegBrak numerów IDCR
21-07-2016
21-07-2016
Turniej Szachowy Chłopców - Sportowe Wakacje 2016
Ustrzyki Dolne [aktualizacja:22-07-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
20-07-2016
20-07-2016
XLV Wakacyjny Turniej Warcabów Stupolowych
Bydgoszcz [aktualizacja:20-07-2016]
Piotr SzybowiczNie podlega klasyfikacji rankingowej
20-07-2016
20-07-2016
Turniej błyskawiczny klubu Hetman (3)
Warszawa [aktualizacja:18-07-2016]
Stefan WroniczBrak wyników turnieju
18-07-2016
20-07-2016
Suchedniów 2016
Suchedniów [aktualizacja:19-07-2016]
IA Zenon ChojnickiNiezgodna ilość rund
19-07-2016
19-07-2016
VIII Letnia Akademia Szachowa - turniej piąty
Brzeg [aktualizacja:19-07-2016]
SKS Orlik BrzegBrak numerów IDCR
01-01-2016
17-07-2016
I GRAND PRIX Gór Świętokrzyskich (BLITZ)_KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kielce [aktualizacja:17-07-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
14-07-2016
17-07-2016
KURS INSTRUKTORSKI - WROCŁAW
Wrocław [aktualizacja:11-07-2016]
IA Aleksander SokólskiNie spełnia wymogów turnieju
09-07-2016
17-07-2016
Sparkassen Chess Meeting
Dortmund [aktualizacja:17-07-2016]
IA Andrzej FilipowiczBrak numerów IDCR
16-07-2016
16-07-2016
Turniej z okazji rocznicy Bitwy pod Grunwaldem 1410
Józefów k. Otwocka [aktualizacja:01-07-2016]
Paweł RymarowiczBrak wyników turnieju
15-07-2016
16-07-2016
KURS SĘDZIOWSKI (kl. III i II)
Suchedniów [aktualizacja:12-07-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNie spełnia wymogów turnieju
16-07-2016
16-07-2016
IX Turniej Szachowy w Przedszkolu w Sękowie gr.B
Sękowo [aktualizacja:19-07-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
01-04-2016
15-07-2016
Internetowa I Liga Polski w Shogi - Wiosna 2016
Kraków [aktualizacja:09-07-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
01-04-2016
15-07-2016
Internetowa II Liga Polski w Shogi - Wiosna 2016
Kraków [aktualizacja:16-07-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
14-07-2016
15-07-2016
Turniej Kadry Hetmana - C
Kowalewo Pomorskie [aktualizacja:12-07-2016]
Tomasz KamienieckiNiezgodna ilość rund
15-07-2016
15-07-2016
XLIV Wakacyjny Turniej Warcabów Stupolowych
Bydgoszcz [aktualizacja:15-07-2016]
Piotr SzybowiczNie podlega klasyfikacji rankingowej
10-07-2016
14-07-2016
Sokołowsko Grupa C1 10-14.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:21-07-2016]
Robert KorpalskiBrak numerów IDCR
17-04-2016
13-07-2016
"As - Akademia szachowa KSGU" - turniej klasyczny 1
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:17-04-2016]
KSGU Krosno OdrzańskieNiezgodna ilość rund
17-04-2016
13-07-2016
"As - Akademia szachowa KSGU" turniej klasyczny 2
Krosno Odrzańskie [aktualizacja:17-04-2016]
KSGU Krosno OdrzańskieNiezgodna ilość rund
13-07-2016
13-07-2016
XIII Wakacyjny Turniej Szachowy o Grand Prix Biblioteki Publicznej - zawody 2
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:14-07-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak numerów IDCR
13-07-2016
13-07-2016
XXVIII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Ch_P
Warszawa [aktualizacja:13-07-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
13-07-2016
13-07-2016
XXVIII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Ch_G
Warszawa [aktualizacja:13-07-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
13-07-2016
13-07-2016
XXVIII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Ch_L
Warszawa [aktualizacja:13-07-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
12-07-2016
12-07-2016
XXVIII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Dz_G
Warszawa [aktualizacja:12-07-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
12-07-2016
12-07-2016
XXVIII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Dz_L
Warszawa [aktualizacja:12-07-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
11-07-2016
11-07-2016
Sokołowsko Szachy 960 (szachy Fischera) Grupa A 11.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2016]
Robert KorpalskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
11-07-2016
11-07-2016
Sokołowsko Szachy 960 (szachy Fischera) Grupa B 11.07.2016
Sokołowsko [aktualizacja:11-07-2016]
Robert KorpalskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
10-07-2016
10-07-2016
Mistrzostwa Miasta Pucka w Szachach
Puck [aktualizacja:10-07-2016]
Puckie Towarzystwo Szachowe Klub SportowyBrak numerów IDCR
09-07-2016
10-07-2016
Turniej klasyfikacjny do IV kat.
Roztoka.gm.Łukowica. [aktualizacja:10-07-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
09-07-2016
09-07-2016
I Turniej Wakacyjny ZS 3
Suwałki [aktualizacja:06-07-2016]
Piotr ZielińskiBrak wyników turnieju
26-06-2016
06-07-2016
Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Obóz Szachowy
Pokrzywna [aktualizacja:22-05-2016]
turniejeszachowe.plBrak wyników turnieju
02-07-2016
06-07-2016
II Turniej Klasyfikacyjny w MCK - Grupa B
Skarżysko-Kamienna [aktualizacja:24-06-2016]
Aleksander KędzierskiBrak wyników turnieju
06-07-2016
06-07-2016
Turniej błyskawiczny klubu Hetman (turniej 2)
Warszawa [aktualizacja:06-07-2016]
Stefan WroniczNiezgodna ilość rund
26-06-2016
05-07-2016
Silesian Cup Pokrzywna 2016 - Open D Pierwszy Krok
Pokrzywna [aktualizacja:05-07-2016]
IA Łukasz BrożekBrak numerów IDCR
05-07-2016
05-07-2016
Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 3
Jastrzębia Góra [aktualizacja:05-07-2016]
Kornel ŁęczekNiezgodna ilość rund
05-07-2016
05-07-2016
Turniej Kadry Młodzików MZSzach- GRUPA 3
Jastrzębia Góra [aktualizacja:06-07-2016]
Kornel ŁęczekNiezgodna ilość rund
26-06-2016
03-07-2016
*** Festiwal Szachowy "Bory Tucholskie" ***
Tleń [aktualizacja:24-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
26-06-2016
03-07-2016
*** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych - OPEN B***
Tleń [aktualizacja:24-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
26-06-2016
03-07-2016
*** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych- GRUPA E ***
Tleń [aktualizacja:24-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
26-06-2016
03-07-2016
*** III Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych-GRUPA C***
Tleń [aktualizacja:24-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
03-07-2016
03-07-2016
VIII Szachowego Memoriału Mirosława Aleksandrowicza
Szydłowiec [aktualizacja:01-07-2016]
Jacek SieczkowskiBrak wyników turnieju
03-07-2016
03-07-2016
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - DNI MIEJSKIEJ GÓRKI 2016 - Grupa B/Młodz.
Miejska Górka [aktualizacja:04-07-2016]
MKSz-W PAT Miejska GórkaBrak numerów IDCR
02-07-2016
03-07-2016
Letni Wyścig po Kategorie - grupa A (do 1600 ELO)
Wrocław [aktualizacja:03-07-2016]
IA Rafał SiwikBrak tempa gry
03-07-2016
03-07-2016
III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wodzisław - GRUPA do 8 lat
Wodzisław [aktualizacja:28-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
03-07-2016
03-07-2016
III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wodzisław - GRUPA do 12 lat
Wodzisław [aktualizacja:28-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
03-07-2016
03-07-2016
III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wodzisław - GRUPA do 18 lat
Wodzisław [aktualizacja:28-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
03-07-2016
03-07-2016
III Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Wodzisław - SENIORZY
Wodzisław [aktualizacja:28-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
02-07-2016
02-07-2016
Letni Wyścig po Kategorie - grupa D - 1000
Wrocław [aktualizacja:02-07-2016]
IA Rafał SiwikNiewłaściwy rodzaj szachów
02-07-2016
02-07-2016
XII MFSz Perła Bałtyku 2016 - Turniej Kloca
Łazy [aktualizacja:02-07-2016]
Tomasz KamienieckiNie podlega klasyfikacji rankingowej
02-07-2016
02-07-2016
*** III Otwarty Turniej Szachowy - Szachy Szybkie ***
Tleń [aktualizacja:02-07-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
30-06-2016
01-07-2016
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa A - Turniej Odwołany
Wrocław [aktualizacja:29-06-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaBrak wyników turnieju
01-07-2016
01-07-2016
Turniej klasyfikacyjny projektu "Edukacja przez Szachy w Szkole"
Łódż [aktualizacja:01-07-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
30-03-2016
30-06-2016
ODK2016Wiosna
Poznań [aktualizacja:10-06-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-06-2016
29-06-2016
ChessChylice ELO Festiwal Turniej A
Chylice [aktualizacja:20-06-2016]
KS. Laura ChyliceBrak wyników turnieju
28-06-2016
29-06-2016
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa B- Turniej odwołany
Wrocław [aktualizacja:27-06-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaBrak wyników turnieju
29-06-2016
29-06-2016
*** Otwarty Turniej Szachów Błyskawicznych ***
Tleń [aktualizacja:27-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
29-06-2016
29-06-2016
Turniej błyskawiczny klubu Hetman
Warszawa [aktualizacja:29-06-2016]
Stefan WroniczBrak numerów IDCR
27-06-2016
28-06-2016
XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dziewczęta 2003-2005
Marzenin [aktualizacja:28-06-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
27-06-2016
28-06-2016
XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - chłopcy 2006 oraz młodsi
Marzenin [aktualizacja:28-06-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
27-06-2016
28-06-2016
XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dziewczęta 2006 i młodsze
Marzenin [aktualizacja:25-06-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR, brak wyników
27-06-2016
28-06-2016
XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - dz. i ch. 2000-2002
Marzenin [aktualizacja:28-06-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
27-06-2016
28-06-2016
XXVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy MARZENIN 2016 - chłopcy 2003-2005
Marzenin [aktualizacja:28-06-2016]
UKS Płomyk NeklaBrak numerów IDCR
27-06-2016
28-06-2016
XVI Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2016 - T3 - C13 + C16
ŁOMŻA [aktualizacja:03-07-2016]
Sobociński SławomirBrak numerów IDCR
28-06-2016
28-06-2016
Turniej szachowy dla dzieci klasyfikacyjny - próbny 2
Poznań [aktualizacja:28-06-2016]
Włodzimierz GarbarekBrak wyników turnieju, Brak numerów IDCR
28-06-2016
28-06-2016
XXIV Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:28-06-2016]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"Niewłaściwy rodzaj szachów
28-06-2016
28-06-2016
TURNIEJ BLITZA do trójki
Chrzanów/Łazy [aktualizacja:28-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
27-06-2016
27-06-2016
Cykl Wakacyjnych Turniejów Szachowych na kategorię grupa C - odwołany
Wrocław [aktualizacja:26-06-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaNie podlega klasyfikacji rankingowej
26-06-2016
26-06-2016
MOKATE OPEN XXIII Międzynarodowy Turniej Szachachowy w ramach GP Gminy Goleszów
GOLESZÓW [aktualizacja:03-07-2016]
Karol LinertNiewłaściwe tempo gry
01-04-2016
26-06-2016
Internetowa II Liga Polski w Shogi
Kraków [aktualizacja:27-03-2016]
Mariusz StanaszekNie podlega klasyfikacji rankingowej
25-06-2016
26-06-2016
VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - TMT do 10lat
Lublin [aktualizacja:27-06-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
25-06-2016
26-06-2016
VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - TMT do 14lat
Lublin [aktualizacja:26-06-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
25-06-2016
26-06-2016
VIII Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta - OPEN Rapid
Lublin [aktualizacja:27-06-2016]
IA - Zbigniew PydaNiewłaściwy rodzaj szachów
24-06-2016
26-06-2016
CHEMP-LVIV-INVASPORT-2016
LVIV [aktualizacja:26-06-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
25-06-2016
26-06-2016
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2016 - Grupa C
Oława [aktualizacja:25-06-2016]
Łukasz KłykowBrak wyników turnieju
26-06-2016
26-06-2016
II otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach szybkich
Elbląg [aktualizacja:18-06-2016]
Bogdan SiwońBrak wyników turnieju
26-06-2016
26-06-2016
KUBOK MOLODI JOWKWU - Grupa - A
Jowkwa [aktualizacja:26-06-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
26-06-2016
26-06-2016
KUBOK MOLODI JOWKWU - Grupa - B
Jowkwa [aktualizacja:26-06-2016]
Ilnicki IvanBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
KURS SĘDZIOWSKI NA KLASY OKRĘGOWE (II-III-mł.)
Suwałki [aktualizacja:25-06-2016]
Paweł JarochNie podlega klasyfikacji rankingowej
17-06-2016
25-06-2016
24. Offenes Brandenburgisches Seniorenturnier
Międzyzdroje [aktualizacja:30-06-2016]
FA Stefan HałubekBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
Wakacyjny turniej szachowy - ODWOŁANY
Łódź [aktualizacja:17-06-2016]
hetman-lodz.plBrak numerów IDCR, brak wyników
24-06-2016
25-06-2016
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię
Warszawa [aktualizacja:26-06-2016]
Adam UmiastowskiNiewłaściwy rodzaj szachów
25-06-2016
25-06-2016
II Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy i Miasta Dobczyce ur.w 2009r. i mł.
Dobczyce ul. Szkolna 43 [aktualizacja:02-07-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
Turniej z okazji Dni Miasta Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:22-06-2016]
M-G UKS Pogoń Nowe SkalmierzyceBrak wyników turnieju
25-06-2016
25-06-2016
Zakończenie Weekendowej Szkółki Szachowej "Funny Kids"
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:28-06-2016]
Krzysztof ParolBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY - gr A (ur 2009 i mł.)
STANIĄTKI - stadion sportowy KS"Czarni" [aktualizacja:06-06-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak wyników turnieju
25-06-2016
25-06-2016
PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY - gr D dla kobiet jako tako grajacych w szachy
STANIĄTKI - stadion sportowy KS"Czarni" [aktualizacja:25-06-2016]
Kornel ŁęczekBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
PLENEROWY TURNIEJ SZACHOWY - gr E dla mężczyzn pełnoletnich
STANIĄTKI - stadion KS"Czarni" [aktualizacja:25-06-2016]
Kornel ŁęczekBrak numerów IDCR
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kielce Święto Kielc 2016 gr A
Kielce [aktualizacja:16-06-2016]
Lucjan SamsonBrak wyników turnieju
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kielce Święto Kielc 2016 gr B
Kielce [aktualizacja:16-06-2016]
Lucjan SamsonBrak wyników turnieju
25-06-2016
25-06-2016
Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kielce Święto Kielc 2016 gr C
Kielce [aktualizacja:16-06-2016]
Lucjan SamsonBrak wyników turnieju
25-06-2016
25-06-2016
OTWARTY TURNIEJ BŁYSKAWICZNY W RAMACH JARMARKU ŚWIĘTOJAŃSKIEGO 11 rund 3'+2"
Poznań Stary Rynek [aktualizacja:25-06-2016]
KLUB SPORTOWY KORONA ZAKRZEWONiezgodna ilość rund
25-06-2016
25-06-2016
XVII otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach błyskawicznych
Elbląg [aktualizacja:18-06-2016]
Bogdan SiwońBrak wyników turnieju
24-06-2016
24-06-2016
Grand Prix Nowego Tomyśla 2016r.-Turniej V
Nowy Tomyśl [aktualizacja:25-06-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
23-06-2016
23-06-2016
Zakończenie sezonu szachowego 2015/2016 - MKSz Rybnik
Rybnik [aktualizacja:23-06-2016]
Tomasz DziodzioNiewłaściwy rodzaj szachów
23-06-2016
23-06-2016
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora STO 2016
Ciechanów [aktualizacja:23-06-2016]
Marian RutkowskiBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
23-06-2016
23-06-2016
Szachowe Mistrzostwa SP 10 w Koszalinie
Koszalin [aktualizacja:24-06-2016]
Tomasz KamienieckiBrak numerów IDCR
23-06-2016
23-06-2016
VI Szachowe Mistrzostwa Społecznego Przedszkola Akademii Przedszkolaka
Świdnica [aktualizacja:08-07-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
Mistrzostwa KSz LECH-WSUS w grze błyskawicznej 2015/2016 - turniej 10.
Poznań [aktualizacja:22-06-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
Szachowe Mistrzostwa SP nr 58 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:22-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
Turniej o Puchar Dyrektora SP 155 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:22-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
I Turniej Kwalifikacyjny SP Michałów
Michałów [aktualizacja:22-06-2016]
Dariusz KolińskiBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
Szkolny Turniej Szachowy dla klas I-II w SP 209
Warszawa [aktualizacja:23-06-2016]
Joanna DworakowskaBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 gr dziewcząt kl 1-3
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
22-06-2016
22-06-2016
IV Turniej Szachowy o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej Nr 105 gr chłopców kl 1-3
Świdnica [aktualizacja:27-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
Mistrzostwa Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego
Chwiram [aktualizacja:21-06-2016]
Andrzej CiesińskiBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Aktywności Twórczej 2016
Zielonka [aktualizacja:21-06-2016]
Robert KrasiewiczBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA DZIECI KLAS PIERWSZYCH
Zarów [aktualizacja:21-06-2016]
GLKS Goniec ŻarówBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
21-06-2016
21-06-2016
Szkolny Turniej Szachowy SP 289
Warszawa [aktualizacja:23-06-2016]
Joanna DworakowskaBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
VI Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
VI Turniej Szachowy Przedszkolaków o Mistrzostwo Świdnicy gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
21-06-2016
21-06-2016
Turniej o Puchar Dyrektora ZPSMuz w Krakowie
Kraków [aktualizacja:22-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
XXVI Luboński Turniej Szachowy
Luboń [aktualizacja:20-06-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Szkolny Turniej Szachowy dla klas III-VI w SP 209
Warszawa [aktualizacja:22-06-2016]
Joanna DworakowskaBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych gr. A
Warszawa [aktualizacja:21-06-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych gr. B
Warszawa [aktualizacja:21-06-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych gr. C
Warszawa [aktualizacja:21-06-2016]
January JedynakBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
II Turniej Szachowy "Szachy nad Wisłą"
Józefów nad Wisłą [aktualizacja:20-06-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
II Szkolny Turniej "Partyjka u Lompy"
Brzeg [aktualizacja:20-06-2016]
SKS Orlik BrzegBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Szachowe Mistrzostwa SP nr 151 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:21-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
20-06-2016
20-06-2016
Mistrzostwa SP Chojne
Sieradz [aktualizacja:01-07-2016]
UKS LIDER przy Publicznym Gimnazjum Gminy SieradzBrak numerów IDCR
18-06-2016
19-06-2016
Turniej na II kategorię - Otwock
Otwock [aktualizacja:17-06-2016]
Marcin DobrowolskiBrak wyników turnieju
19-06-2016
19-06-2016
90 turniejów na 90- lecie PZSzach - Turniej nr 42 - Juniorzy młodsi
Nowy Tomyśl [aktualizacja:19-06-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
19-06-2016
19-06-2016
Pierwszy Turniej Shogi o Puchar Dyrektora ZSAPW
Wrocław [aktualizacja:19-06-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
19-06-2016
19-06-2016
XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" Turniej C 1100-1250
Kartuzy [aktualizacja:19-06-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
18-06-2016
19-06-2016
Turniej na kategorie (do IV kat. włącznie) TURNIEJ ODWOŁANY !!!
Zabrze Park Hutniczy 10 [aktualizacja:16-06-2016]
Maciej JaniszewskiBrak wyników turnieju
19-06-2016
19-06-2016
VII Spotkanie Szachowe na Myślenickim Rynku - 2008 i młodsi
Myślenice [aktualizacja:20-06-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
18-06-2016
19-06-2016
II Kwalifikacyjny Turniej Szachowy 2016 - GRUPA A: 1600 i GRUPA B: 1400
Lipusz [aktualizacja:18-06-2016]
Zdzisław PelowskiNiezgodna ilość rund
19-06-2016
19-06-2016
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Tomaszowa Lubelskiego - OPEN
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:19-06-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
17-06-2016
19-06-2016
XV IO Sportowców Wiejskich w Szachach - Rio - Chełmno - mężczyźni.
Chełmno [aktualizacja:17-06-2016]
Jarosław WiśniewskiBrak wyników turnieju
17-06-2016
19-06-2016
XV IO Sportowców Wiejskich w Szachach - Rio - Chełmno - kobiety.
Chełmno [aktualizacja:17-06-2016]
Jarosław WiśniewskiBrak wyników turnieju
19-06-2016
19-06-2016
TURNIEJ Z OKAZJI 90 PZSZACH TURNIEJ 42 O PUCHAR BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA
Nowy Tomyśl [aktualizacja:20-06-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorów Czerwiec 2016
Żory [aktualizacja:18-06-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR, brak tempa gry
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa C
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa D
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa A
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa B
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
XVII OTWARTY SZACHOWY TURNIEJ o "PUCHAR STOLEMA" Turniej D 1000
Kartuzy [aktualizacja:19-06-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa E
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 TURNIEJ nr 10 Grupa F
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
XIII Ogólnopolski Turniej Szachowego w Leśniowicach
Leśniowice [aktualizacja:18-06-2016]
Wiesław RadzięciakBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
Szachowa Liga Szkół Podstawowych - ZIELONY MAT - Grupa B - Turniej 2
ZIELONA GÓRA [aktualizacja:18-06-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
Grand Prix Gryfina 2016 Turniej-7
GRYFINO [aktualizacja:18-06-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
Żorska Liga Szachowa Juniorów
Żory [aktualizacja:18-06-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
X Otwarte Mistrzostwa PSP 15 - A
Opole [aktualizacja:18-06-2016]
PUKS Rodło OpoleBrak numerów IDCR
18-06-2016
18-06-2016
Czerwcowy Turniej w MOK Głogów
Głogów [aktualizacja:18-06-2016]
Stowarzyszenie Sportowe MOK Budoprojekt GłogówBrak tempa gry
18-06-2016
18-06-2016
Memorial Wojciecha Dobrzynskiego
Piotrków Tryb. [aktualizacja:19-06-2016]
Ośrodek Sportu i Rekreacji Piotrków TrybunalskiBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Turniej Szachowy w grze błyskawicznej
DOBCZYCE [aktualizacja:17-06-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Integracyjny Turniej Szachowy w Rogożu
Rogoź [aktualizacja:17-06-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Gr.B Grand Prix II-5 UKS G4 do 2008r
Tarnowskie Gory [aktualizacja:17-06-2016]
Lechosław JabłońskiBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Gr.A Grand Prix II-5_UKS G4 do 2003r
Tarnowskie Góry [aktualizacja:17-06-2016]
Lechosław JabłońskiBrak wyników turnieju, niewłaściwy rodzaj szachów
17-06-2016
17-06-2016
Mistrzostwa Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kowalach
Kowale [aktualizacja:20-06-2016]
Krzysztof JurkiewiczBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Hoczwi
Hoczew [aktualizacja:17-06-2016]
Marta Michalska-KonikBrak numerów IDCR, brak tempa gry
17-06-2016
17-06-2016
48Fischer
Wadowice [aktualizacja:18-06-2016]
Adam MadejNie podlega klasyfikacji rankingowej
17-06-2016
17-06-2016
Turniej Szachowy - Dni Kłobucka 2016
Kłobuck [aktualizacja:18-06-2016]
Igor PyrkoszBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Kloc48
Wadowice [aktualizacja:18-06-2016]
Adam MadejNie podlega klasyfikacji rankingowej
17-06-2016
17-06-2016
VIII Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 6
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Mistrzostwa SSP nr. 7 - grupa B
Kraków [aktualizacja:22-06-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
17-06-2016
17-06-2016
Mistrzostwa SSP nr. 7 - grupa A
Kraków [aktualizacja:22-06-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Mistrzostwa Szkółki LECH-WSUS w szachach szybkich [P'10]
Poznań [aktualizacja:16-06-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP 95 kl. 4-6.
Kraków [aktualizacja:24-06-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP 95 kl.0-1
Kraków [aktualizacja:24-06-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Otwarte Szachowe Mistrzostwa SP 95 kl. 2-3.
Kraków [aktualizacja:24-06-2016]
Paweł PityńskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Wojewódzki Turniej Szkół Podstawowych w szachach
Zamość [aktualizacja:20-06-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Wojewódzki Turniej Szkół Gimnazjalnych 2016 o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty
Siemień [aktualizacja:16-06-2016]
Rafał MichalukBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
MIĘDZYNARODOWY TRÓJMECZ SZACHOWY - TURNIEJ BŁYSKAWICZNY
STRUMIEŃ [aktualizacja:17-06-2016]
Fundacja Mistrzostwa SzachowegoBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Turniej szachowy 3-cich klas SP-19 gr. chłopców
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:16-06-2016]
Krzysztof OrzechowskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Turniej szachowy 3-cich klas SP-19 gr. dziewcząt
Jastrzębie-Zdrój [aktualizacja:16-06-2016]
Krzysztof OrzechowskiBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
Turniej o Puchar Dyrektora ZSO nr 53 (SP)
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
V Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
16-06-2016
16-06-2016
V Szachowe Mistrzostwa Szkoły Społecznej gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
III STSz w Warszawie im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ALKA - klasy 1
Warszawa [aktualizacja:15-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
III STSz w Warszawie im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ALKA - klasy 2
Warszawa [aktualizacja:15-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
I Turniej Szachowy o Puchar Starosty Regionu Kozła
Trzciel [aktualizacja:16-06-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
Turniej o Puchar Dyrektora ZSO nr 53 (Gimnazjum)
Kraków [aktualizacja:18-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 1
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Europejska Akademia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
15-06-2016
15-06-2016
III Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 1 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:23-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
14-06-2016
14-06-2016
V Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Przedszkoli i Klas 0
Bydgoszcz [aktualizacja:15-06-2016]
Mariusz StoppelBrak numerów IDCR
14-06-2016
14-06-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:14-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
14-06-2016
14-06-2016
Szachy z Gambitem w SP 11 - Turniej III
Starachowice [aktualizacja:15-06-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
14-06-2016
14-06-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Lesku
LESKO [aktualizacja:17-06-2016]
Marta Michalska-KonikBrak tempa gry
14-06-2016
14-06-2016
Turniej B o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży
Nowy Sącz [aktualizacja:26-06-2016]
IA Piotr JanikBrak numerów IDCR
13-06-2016
13-06-2016
I Turniej Szachowy o Puchar Akademii Montessori w Katowicach
Katowice [aktualizacja:17-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak wyników turnieju
13-06-2016
13-06-2016
III Grand-Prix TS Wisła Kraków - do max 1400 - turniej nr 8 - finał
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
TS WISŁA KrakówBrak wyników turnieju
13-06-2016
13-06-2016
III Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 8 (FIDE)
Kraków [aktualizacja:22-05-2016]
TS WISŁA KrakówBrak wyników turnieju
13-06-2016
13-06-2016
VIII Rodzinny Turniej Szachowy o Złotego Skoczka
Białystok [aktualizacja:14-06-2016]
Leszek ZegaBrak numerów IDCR
13-06-2016
13-06-2016
II Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Abracadabra
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach - chłopcy (2009r i młodsi)
Kalisz [aktualizacja:12-06-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach - dziewczynki (2009r i młodsi)
Kalisz [aktualizacja:12-06-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
Turniej o Puchar Wójta Gminy Górno
Górno [aktualizacja:14-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
VII Turniej Szachowy o Puchar firmy EL-BUD z okazji Dni Śremu
Śrem [aktualizacja:27-04-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
12-06-2016
12-06-2016
FESTIWAL SZACHÓW OSTROWSKICH - Otwarte Mistrzostwa Ostrowa Wlkp. juniorów P-15
Ostrów Wlkp. [aktualizacja:11-05-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak wyników turnieju
12-06-2016
12-06-2016
Turniej Szachowy z okazji Dni Goczałkowice o Puchar Wójta
Goczałkowice Drój [aktualizacja:12-06-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
Memoriał Dawida Przepiórki do lat 8 Warszawa 2016
Warszawa [aktualizacja:12-06-2016]
Adam UmiastowskiBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
IX TSZ TS Wisła Kraków - Grupa B - ur.2007 i mł.
Kraków [aktualizacja:01-07-2016]
TS WISŁA KrakówBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
VII Grand Prix Bliżyna w szachach 12.06.2016
Bliżyn LZS KORDIAN [aktualizacja:09-06-2016]
Łukasz ŁukomskiBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
12-06-2016
12-06-2016
III Mistrzostwa Nowej Huty w szachach-grupa B (2000 2007)
Kraków [aktualizacja:12-06-2016]
Kornel ŁęczekBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
III Mistrzostwa Nowej Huty w szachach- grupa C (2008r. i młodsi)
Kraków [aktualizacja:12-06-2016]
Kornel ŁęczekBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
VIII Otwarty Turniej Szachowy "Szach-Mat"
Poznań [aktualizacja:12-06-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
12-06-2016
12-06-2016
Turniej Szachowy Edukacja przez Szachy w Szkole
Kurów [aktualizacja:13-06-2016]
Edukacja przez Szachy w SzkoleBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Mistrzostwa KSz LECH-WSUS 2015-16 w szachach szybkich - 4. turniej
Poznań [aktualizacja:13-06-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Sobota przy Szachownicy - SpS
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:11-06-2016]
Agencja 64 PLUS, Aleksander CzerwońskiBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Turniej Przedszkolaków w Rybniku
Rybnik [aktualizacja:11-06-2016]
Tomasz DziodzioBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
I Turniej im. prof. Kazimierza Bartla o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVIII (SwS)
Kraków [aktualizacja:11-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
'III GP Cieszyna Juniorów do lat 8 - turniej 2/4'
Cieszyn [aktualizacja:11-06-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Grand Prix Gryfina Turniej-6
GRYFINO [aktualizacja:11-06-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Turniej Szachowo Tenisowy o Puchar Starosty Leżajskiego
Leżajsk [aktualizacja:11-06-2016]
Marian Bysiewicz (FA)Brak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
TURNIEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA GR A DO III KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ
POZNAŃ [aktualizacja:11-06-2016]
Marek ZborońBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
PRZEMKOWSKA LIGA SZACHOWA POD PATRONATEM BURMISTRZA PRZEMKOWA
Przemków [aktualizacja:06-06-2016]
Zespół Szkół im. Ireny Sendler w PrzemkowieBrak wyników turnieju
11-06-2016
11-06-2016
III Memoriał Szachowy im. Andrzeja Janika Gr. C 2007 i młodsi
Kraków [aktualizacja:11-06-2016]
Jan ZapałaBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa A ( klasy 4-6)
Ligota Miliardowice [aktualizacja:12-06-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa B ( klasy 2-3 )
Ligota Miliardowice [aktualizacja:06-06-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
11-06-2016
11-06-2016
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka - Grupa C ( klasa 1 i młodsi )
Ligota Miliardowice [aktualizacja:12-06-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Otwarte Mistrzostwa MKS KSOS Juniorów w Szachach
Kraków [aktualizacja:11-06-2016]
Kamila KałużnaNiezgodna ilość rund
11-06-2016
11-06-2016
Mistrzostwa Szczecina Przedszkolaków (do lat 7)
Szczecin [aktualizacja:11-06-2016]
Klub Szachowy Gryf SzczecinBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Przedwakacyjny turniej szachowy dla dzieci i młodzieży w Łodzi
Łódź [aktualizacja:11-06-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Czerwcowy Weekend Szachowy w Gubinie - Turniej B
Gubin [aktualizacja:13-06-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
Przedwakcyjny turniej szachowy debiutantow
Łódź [aktualizacja:11-06-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak numerów IDCR, brak tempa gry
11-06-2016
11-06-2016
III STSz o Puchar Dyrektora SP 84 - Dziewczęta klasy 0-3
Warszawa [aktualizacja:11-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-06-2016
11-06-2016
III STSz o Puchar Dyrektora SP 84 - klasy 0-3
Warszawa [aktualizacja:11-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
11-06-2016
11-06-2016
III STSz o Puchar Dyrektora SP 84 - klasy 4-6
Warszawa [aktualizacja:11-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
11-06-2016
11-06-2016
III STSz o Puchar Dyrektora SP 84 - Turniej Rodzinny
Warszawa [aktualizacja:11-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Dzień Dziecka w Grzybowicach do lat 14
Zabrze [aktualizacja:08-06-2016]
Bernard SowaBrak wyników turnieju
10-06-2016
10-06-2016
Finał Gubińskiej Akademii Szachowej - do lat 8
Gubin [aktualizacja:13-06-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Finał Gubińskiej Akademii Szachowej - do lat 10
Gubin [aktualizacja:13-06-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Finał Gubińskiej Akademii Szachowej - do lat 12
Gubin [aktualizacja:13-06-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Finał Gubińskiej Akademii Szachowej - do lat 18
Gubin [aktualizacja:13-06-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Mistrzostwa Szkoły w Borzecinie Dużym klasy I-III
Borzęcin Duzy [aktualizacja:09-06-2016]
Dariusz GajewskiBrak numerów IDCR
10-06-2016
10-06-2016
Mistrzostwa szkoły w Borzęcinie Duzym klasy IV-VI
Borzęcin Duzy [aktualizacja:08-06-2016]
Dariusz GajewskiBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
10-06-2016
10-06-2016
Turniej z okazji ŚWIĘTA RADOŚCI
STANIĄTKI [aktualizacja:10-06-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKINiezgodna ilość rund
10-06-2016
10-06-2016
47KLOC
Wadowice [aktualizacja:11-06-2016]
Adam MadejBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
10-06-2016
10-06-2016
47Fischer
Wadowice [aktualizacja:11-06-2016]
Adam MadejNie podlega klasyfikacji rankingowej
09-06-2016
09-06-2016
CZWARTEK z GOŃCEM - FINAŁ - gr OPEN
NIEPOŁOMICE [aktualizacja:06-06-2016]
UKS GONIEC STANIĄTKIBrak wyników turnieju
09-06-2016
09-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Gimnazjada Chłopców
Górno [aktualizacja:07-06-2016]
IA Zenon ChojnickiBrak wyników turnieju
09-06-2016
09-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Gimnazjada Dziewcząt
Górno [aktualizacja:10-06-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
09-06-2016
09-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Licealiada Dziewcząt
Górno [aktualizacja:10-06-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
09-06-2016
09-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego - Licealiada Chłopcy
Górno [aktualizacja:01-07-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
09-06-2016
09-06-2016
Mistrzostwa młodziezy szkolnej Sieradz
Sieradz [aktualizacja:09-06-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
09-06-2016
09-06-2016
IV Mistrzostwa Brzegu Przedszkolaków
Brzeg [aktualizacja:09-06-2016]
SKS Orlik BrzegBrak numerów IDCR
09-06-2016
09-06-2016
Turniej z okazji Dnia Dziecka SP 14 Kalisz 0-3
Kalisz [aktualizacja:09-06-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
09-06-2016
09-06-2016
IV Turniej PPI 22
Warszawa [aktualizacja:11-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
09-06-2016
09-06-2016
Szachy z Gambitem w SP 13 - turniej III
Starachowice [aktualizacja:12-06-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
09-06-2016
09-06-2016
VI Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Wesoła Piątka
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Szkół Podst. dziewczęta klas IV-VI
Górno [aktualizacja:08-06-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
08-06-2016
08-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Szkół Podst. chłopcy klas I-III
Górno [aktualizacja:08-06-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
08-06-2016
08-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Szkół Podst. chłopcy klas IV-VI
Górno [aktualizacja:08-06-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
08-06-2016
08-06-2016
VII TSz o Puchar Burmistrza Wołomina - Przedszkola
Wołomin [aktualizacja:08-06-2016]
Szkoła Szachowa Andrzeja SzewczakaBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej im. gen. J. Bema w Starym Mieście
Stare Miasto [aktualizacja:08-06-2016]
UKS Smecz KoninBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Alwerni
Alwernia [aktualizacja:08-06-2016]
Bernard KuśBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Turniej Szachowy w Przedszkolu Tygrysek
Rzeszów [aktualizacja:08-06-2016]
Roman WąsikBrak numerów IDCR
01-06-2016
08-06-2016
Indywidualne Mistrzostwa Prabut uczniów szkół podstawowych i gimnazjum
Prabuty [aktualizacja:08-06-2016]
Miejski Klub Sportowy Pogoń PrabutyBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
III Międzyszkolny Turniej Małej Ambasadorów Szachowych
Deszczno [aktualizacja:08-06-2016]
Szachowe Nuty Ola ModzelanBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Powitanie Lata - Turniej B
Starachowice [aktualizacja:09-06-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
Mistrzostwa SP nr 279 w szachach
Warszawa [aktualizacja:13-06-2016]
Adrianna StaniszewskaBrak numerów IDCR,, brak tempa gry
08-06-2016
08-06-2016
VI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
VI Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Nr 4 gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda gr dziewcząt
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
08-06-2016
08-06-2016
IV Szachowe Mistrzostwa Przedszkola Frajda gr chłopców
Świdnica [aktualizacja:22-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
07-06-2016
07-06-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 153 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:13-06-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
07-06-2016
07-06-2016
VII Zabrzańskie Igrzyska Sportowe - dziewczęta
Zabrze ul Matejki 6 [aktualizacja:06-06-2016]
Maciej JaniszewskiBrak wyników turnieju
07-06-2016
07-06-2016
IV Turniej Szachowy o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego
Czarna Górna [aktualizacja:07-06-2016]
Gimnazjum im. prof. Stefana Myczkowskiego w CzarnejBrak numerów IDCR
07-06-2016
07-06-2016
IV Turniej Szachowy o Puchar Profesora Stefana Myczkowskiego - uczniowie SP
Czarna Górna [aktualizacja:07-06-2016]
Gimnazjum im. prof. Stefana Myczkowskiego w CzarnejBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
07-06-2016
07-06-2016
Turniej kwalifikacylny w Przedszkolu 150
Kraków [aktualizacja:07-06-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
07-06-2016
07-06-2016
VII Ogólnopolski Turniej Warcabów 100-polowych Niesłyszących WARSAW CUP
Warszawa [aktualizacja:07-06-2016]
FA Ryszard KrólikowskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
07-06-2016
07-06-2016
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 dziewczynki
Świdnica [aktualizacja:14-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
07-06-2016
07-06-2016
V Turniej Szachowy o Mistrzostwo Przedszkola Nr 14 chłopcy
Świdnica [aktualizacja:14-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
07-06-2016
07-06-2016
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 1-3 ch
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
06-06-2016
06-06-2016
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 1-3 dz
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
06-06-2016
06-06-2016
IV Szachowe Mistrzostwa SP Jaworzyna kl 4-6
Jaworzyna Śląska [aktualizacja:14-06-2016]
Marcin KorzekwaBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
Turniej z okazi Dnia dziecka i czterech Gmin gr B Szkoły Podstawowe
Łukowica [aktualizacja:05-06-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY z okazji DNIA DZIECKA dla DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:12-06-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
Turniej z okazji Świętojańskich Dni Łazisk Górnych ( do lat 14)
Łaziska Górne [aktualizacja:17-04-2016]
Michał CichońBrak wyników turnieju
03-06-2016
05-06-2016
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów (wszystkie grupy)
Kielce [aktualizacja:01-06-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak wyników turnieju
04-06-2016
05-06-2016
X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu Przedszkolaków - dziewczynki
KOŁOBRZEG [aktualizacja:07-06-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
TURNIEJ SZACHÓW FISCHERA Z OKAZJI 21-LECIA UKS HETMAN Częstochowa
Częstochowa [aktualizacja:05-06-2016]
Igor PyrkoszNie podlega klasyfikacji rankingowej
05-06-2016
05-06-2016
IV OTWARTE MISTRZOSTWA W SZACHACH O PUCHAR DYREKTORA I LO
Ostrów Wielkopolski [aktualizacja:08-05-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak wyników turnieju
05-06-2016
05-06-2016
Turniej z okazji Dnia dziecka i czterech Gmin gr A do 10 lat
Łukowica [aktualizacja:05-06-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
Turniej z okazji Dnia dziecka i czterech Gmin gr C Gimnazjum
Łukowica [aktualizacja:05-06-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
V Turniej Szachowy Enoteka Verona Zaprasza
Radom [aktualizacja:25-05-2016]
Uczniowski Klub Sportowy ROSZADABrak wyników turnieju
05-06-2016
05-06-2016
Grand Prix Połczyna-Zdroju
Połczyn-Zdrój [aktualizacja:05-06-2016]
Wiesław BućkoBrak numerów IDCR
05-06-2016
05-06-2016
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYRZECZA
Międzyrzecz [aktualizacja:03-06-2016]
Paweł PartykaBrak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
VI ŚWIĄTECZNY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW - Absolwentki
Kraków - Nowa Huta [aktualizacja:09-06-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
VI ŚWIĄTECZNY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW - Absolwenci
Kraków - Nowa Huta [aktualizacja:12-06-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
VI ŚWIĄTECZNY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW Dziewczęta 2009 i mło
Kraków - Nowa Huta [aktualizacja:09-06-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
04-06-2016
04-06-2016
VI ŚWIĄTECZNY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PRZEDSZKOLAKÓW Chłopcy 2009 i młodsi
Kraków - Nowa Huta [aktualizacja:09-06-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
04-06-2016
04-06-2016
Szachowy Dzień Dziecka 2016r.
Nowy Tomyśl [aktualizacja:05-06-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu Przedszkolaków - chłopcy
KOŁOBRZEG [aktualizacja:07-06-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
I Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - grupa 1000
Gdańsk [aktualizacja:05-06-2016]
Jędrzej DługoszBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Turniej rodzinny ( drużynowy ) w Łęgu Tarnowskim
Łęg Tarnowski [aktualizacja:04-06-2016]
Czesław MarkiewiczBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Szachuj z Copy System. Turniej dla dzieci i młodzieży szkolnej --- wstęp wolny --- atrakcyjne nagrody)
Piła [aktualizacja:20-05-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
TURNIEJ SZACHOWO-TENISOWY
Wrocław [aktualizacja:04-06-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak tempa gry
04-06-2016
04-06-2016
VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie GR.A SP1-3
Jakubów k.Mińska Mazowieckiego [aktualizacja:04-06-2016]
Krzysztof ParolBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie GR.B SP4-6
Jakubów k.Mińska Mazowieckiego [aktualizacja:04-06-2016]
Krzysztof ParolBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
VII Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie GR.C Gimnazja
Jakubów k.Mińska Mazowieckiego [aktualizacja:03-06-2016]
Krzysztof ParolBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
II Turniej Szachowy o Nagrodę Dyrektora ZSP nr 1 w Kościerzynie
Koscierzyna [aktualizacja:04-06-2016]
Zdzisław PelowskiBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka
Lubin [aktualizacja:04-06-2016]
Józef BałdygaBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
I CHOJNICKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WOLNOŚCI - OPEN B
Chojnice [aktualizacja:04-06-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
IV Turniej Szachowy z Okazji Dnia Dziecka klasy IV - VI
Brzozów [aktualizacja:04-06-2016]
Kazimierz KozubalBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
42. DNI KAMIENNEJ GÓRY
Kamienna Góra [aktualizacja:31-05-2016]
FA Stefan HałubekBrak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
X Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2016
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:04-06-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Chłopcy (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Mistrzostwa Jeleniej Góry 2016 Dziewczęta (7-latki i przedszkolaki)
Jelenia Góra [aktualizacja:05-06-2016]
Klub Szachowy Jelonka Jelenia GóraBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - III Liga Juniorów
Świekatowo [aktualizacja:01-06-2016]
Paweł JarochBrak wyników turnieju
04-06-2016
04-06-2016
XXII REGIONALNA SPART. SPORTOWO-REKREACYJNA PRACOWNIKÓW KRUS - K - SOLINA 2016
Solina [aktualizacja:04-06-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
XXII REGIONALNA SPARTAKIADA SPORTOWO-REKR. PRACOWNIKÓW KRUS - M - SOLINA 2016
Solina [aktualizacja:04-06-2016]
URZĄD MIEJSKI w USTRZYKACH DOLNYCHBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Turniej z okazji Dnia Dziecka w Świetlicy Osiny
Żory [aktualizacja:04-06-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Turniej Szachowy dla Dzieci w Podgórskiej Bibliotece
Kraków [aktualizacja:04-06-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
Turniej klasyfikacyjny
Olsztyn [aktualizacja:05-06-2016]
Feliks StachowiczBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
04-06-2016
04-06-2016
I Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka grupa I-III chłopcy
Brzeźno [aktualizacja:05-06-2016]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
I Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka grupa I-III dziewczynki
Brzeźno [aktualizacja:05-06-2016]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
I Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka grupa IV-VI
Brzeźno [aktualizacja:05-06-2016]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
04-06-2016
04-06-2016
I Gminny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka przedszkolacy
Brzeźno [aktualizacja:05-06-2016]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Gr.B Grand Prix II-4 UKS G4 do 2008r
Tarnowskie Gory [aktualizacja:03-06-2016]
Lechosław JabłońskiBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
XV Ogólnopolska Wiosna Szachowa w PS 9 im. Jana Brzechwy w Chrzanowie DZIEWCZYNY
Chrzanów [aktualizacja:03-06-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. A (dz. - kl. I)
Warszawa [aktualizacja:03-06-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
I Otwarte Mistrzostwa Akademii Młodego Człowieka Prywatna SP w Koninie
Konin [aktualizacja:07-06-2016]
UKS Smecz KoninBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Gr.A Grand Prix II-4 UKS G4 do 2003r
Tarnowskie Gory [aktualizacja:03-06-2016]
Lechosław JabłońskiBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. B1 (chł. - kl. I A-Ł)
Warszawa [aktualizacja:03-06-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. B2 (chł. - kl. I M-Ż)
Warszawa [aktualizacja:03-06-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Turniej Finałowy "Edukacja przez Szachy w Szkole" - gr. C (dz. - kl. II)
Warszawa [aktualizacja:03-06-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Otwarty Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka
Łuków [aktualizacja:03-06-2016]
Piotr PiwowarczykBrak wyników turnieju
03-06-2016
03-06-2016
Szachowy Dzień Dziecka w UKS Antoninek
Poznań [aktualizacja:03-06-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
03-06-2016
03-06-2016
Mini Turniej 494
LO Wieliczka [aktualizacja:03-06-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
03-06-2016
03-06-2016
XIV Olimpiada Notarialna - Mszana Dolna 2016
Mszana Dolna [aktualizacja:04-06-2016]
Jan ZapałaBrak numerów IDCR
02-06-2016
02-06-2016
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły " Święto Matematyki "
Rybnik [aktualizacja:02-06-2016]
Tomasz DziodzioBrak numerów IDCR
02-06-2016
02-06-2016
Mistrzostwa SP w Czaplach
Czaple [aktualizacja:02-06-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
"EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE" I klasa
Zielona Góra [aktualizacja:01-06-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
"EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE" II klasa
Zielona Góra [aktualizacja:01-06-2016]
Tomasz SowaBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
"EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE" III klasa
Zielona Góra [aktualizacja:01-06-2016]
Klub Sportowy 64 Zielona GóraBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
TURNIEJ SZACHOWY "DZIEŃ DZIECKA 2O16"
Kamienna Góra [aktualizacja:01-06-2016]
FA Stefan HałubekNiezgodna ilość rund
01-06-2016
01-06-2016
Szachy w Lublinie czerwiec 2016 - Cykl otwartych turniejów środowych.
Lublin [aktualizacja:01-06-2016]
IA - Zbigniew PydaNiezgodna ilość rund
01-06-2016
01-06-2016
Turniej Szachowy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
Lubin [aktualizacja:01-06-2016]
ML Klub Szachowy Cuprum Queen 7 LubinBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 7 w Cieszynie
Cieszyn [aktualizacja:01-06-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:01-06-2016]
Józef FlazińskiBrak numerów IDCR
01-06-2016
01-06-2016
Turniej Szachowy dla dzieci w ramach festynu z okazji Dnia Dziecka
Świdnica [aktualizacja:01-06-2016]
Marcin KorzekwaNiezgodna ilość rund
31-05-2016
31-05-2016
VI Otwarty Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 101 w Krakowie - klasy I- III
Kraków [aktualizacja:31-05-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
31-05-2016
31-05-2016
VI Otwarty Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 101 w Krakowie - klasy IV- VI
Kraków [aktualizacja:31-05-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
31-05-2016
31-05-2016
Szachowy Turniej w Publicznym Gimnazium im. Ofiar Katynia w Piątnicy
Piątnica [aktualizacja:31-05-2016]
Klub Szachowy MARATONBrak numerów IDCR
31-05-2016
31-05-2016
Grand Prix Grzybowic T 8
Zabrze [aktualizacja:09-06-2016]
Bernard SowaNiezgodna ilość rund
04-04-2016
30-05-2016
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW KLASY IV-VI POZNAŃ 2016
POZNAŃ [aktualizacja:13-06-2016]
Paweł StaniszewskiBrak numerów IDCR
04-04-2016
30-05-2016
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW LICEUM POZNAŃ 2016
POZNAŃ [aktualizacja:04-04-2016]
Paweł StaniszewskiBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-05-2016
30-05-2016
Dzień Dziecka śred
Limanowa [aktualizacja:30-05-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-05-2016
30-05-2016
Dzień Dziecka śred
Limanowa [aktualizacja:30-05-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-05-2016
30-05-2016
Dzień Dziecka starsze = 4 do 6..2016
Limanowa [aktualizacja:30-05-2016]
Ryszard EwertBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
30-05-2016
30-05-2016
Turniej w SP 127 Warszawa Praga
Warszawa [aktualizacja:30-05-2016]
UKS Caissa WarszawaBrak numerów IDCR
30-05-2016
30-05-2016
Mistrzostwa Katolickiej Szkoły Podstawowej w Szachach
Cieszyn [aktualizacja:01-06-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
30-05-2016
30-05-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej CET klas I
Kowale [aktualizacja:30-05-2016]
Krzysztof JurkiewiczBrak numerów IDCR
30-05-2016
30-05-2016
Konkurs rozwiązywania zadań szachowych 2016
Lipusz [aktualizacja:31-05-2016]
Zdzisław PelowskiBrak wyników turnieju
30-05-2016
30-05-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 43
Zabrze [aktualizacja:31-05-2016]
Bernard SowaBrak numerów IDCR
26-05-2016
29-05-2016
Mistrzostwa Polskido lat 7. CHŁOPCY
Suchedniów [aktualizacja:29-05-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
24-05-2016
29-05-2016
Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów - TURNIEJ ODWOŁANY
Soczewka [aktualizacja:19-05-2016]
Eugeniusz WalczakBrak wyników turnieju
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im. Krzysztofa Statnika C7
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:29-05-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
26-05-2016
29-05-2016
Mistrzostwa Polski do lat 6. i 7. DZIEWCZYNKI
Suchedniów [aktualizacja:29-05-2016]
IA Zenon ChojnickiNiewłaściwy rodzaj szachów
26-05-2016
29-05-2016
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW- zgłoszenia
Ośrodek Wczasowy "Leśne Wrota" k/Klewek [aktualizacja:26-05-2016]
Mirosław OrłowskiBrak wyników turnieju
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka im. Krzysztofa Statnika D7
Nowe Skalmierzyce [aktualizacja:29-05-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
WIELKI FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - TURNIEJ SZACHOWY - Grupa A
Kielce [aktualizacja:30-05-2016]
Lucjan SamsonBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza - Seniorzy
Kozy [aktualizacja:29-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza - Przedszkolaki
Kozy [aktualizacja:29-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza - Juniorzy Młodsi
Kozy [aktualizacja:29-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
VI Turniej Szachowy Gminy Kozy im. Władysława Honkisza - Juniorzy Starsi
Kozy [aktualizacja:29-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
29-05-2016
29-05-2016
XVII FSz III Plażowy Turniej Szachów Szybkich Grupa B
Ostromęcko [aktualizacja:29-05-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Południowa CD13 (2003-2004)
Kalisz [aktualizacja:27-05-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak wyników turnieju
28-05-2016
28-05-2016
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski - Strefa Południowa CD15 (2001-2002)
Kalisz [aktualizacja:27-05-2016]
Szkoła Szachowa SzachMistrz KaliszBrak wyników turnieju
28-05-2016
28-05-2016
XV Zaborski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brus
Brusy [aktualizacja:29-05-2016]
Uczniowski Klub Sportowy Ósemka ChojniceBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 4 - Grupa A
Ligota Miliardowice [aktualizacja:28-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 4 - Grupa B
Ligota Miliardowice [aktualizacja:28-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 4 - Grupa C
Ligota Miliardowice [aktualizacja:28-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Zabrzeska Liga Szachowa 2016 - Turniej 4 - Grupa D
Ligota Miliardowice [aktualizacja:28-05-2016]
LKS STRAŻAK ZabrzegBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
XI Ekumeniczna Olimpiada Szachowa - Gr.C (Open)
Gorlice [aktualizacja:28-05-2016]
GKSz KORNUTY GorliceNiezgodna ilość rund
28-05-2016
28-05-2016
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Świeckiej-XV Memoriał R. Obertowskiego-B Jr od 1600
Świecie [aktualizacja:27-05-2016]
Klub Szachowy GAMBIT ŚwiecieBrak wyników turnieju
28-05-2016
28-05-2016
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SENIORÓW (eliminacje) Gr.C - Mężczyźni 55 - 64 lat
Karków [aktualizacja:28-05-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
VII Grand Prix Bliżyna w szachach 28.05.2016
Bliżyn godz 10.00 [aktualizacja:17-05-2016]
Łukasz ŁukomskiBrak numerów IDCR, brak wyników turnieju
28-05-2016
28-05-2016
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SENIORÓW (eliminacje) Gr.A - Mężczyźni 65 lat i starsz
Kraków [aktualizacja:28-05-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA SENIORÓW (eliminacje) Gr.B - Kobiety 65 lat i starsz
Kraków [aktualizacja:28-05-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Żorska Liga Szachowa Juniorów
Żory [aktualizacja:28-05-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
28-05-2016
28-05-2016
Żorska Liga Szachowa Seniorów Maj 2016
Żory [aktualizacja:28-05-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
28-05-2016
28-05-2016
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2016 rocz. 2007 i młodsi
Kościelec [aktualizacja:30-05-2016]
Sebastian HanusekBrak tempa gry
27-05-2016
27-05-2016
Turniej Kloca - Mieroszów 27.05.2016
Mieroszów [aktualizacja:27-05-2016]
Michał DzikowskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
25-05-2016
25-05-2016
Rodzinny Turniej Szachowy
Żory [aktualizacja:25-05-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
20-05-2016
25-05-2016
Liga Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach - klasy IV-VI
Żnin [aktualizacja:25-05-2016]
Baszta ŻninBrak numerów IDCR
25-05-2016
25-05-2016
I Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkoła Podstawowa Nr 9 w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:25-05-2016]
Zdzisław StefanoffBrak numerów IDCR
25-05-2016
25-05-2016
Szachowa środa w Tarnowie nr 20 - 2016
Tarnów [aktualizacja:25-05-2016]
Czesław MarkiewiczNiezgodna ilość rund
25-05-2016
25-05-2016
Indywidualne Mistrzostwa Strzelina Dzieci i Młodzieży
Strzelin [aktualizacja:26-05-2016]
STRZELIŃSKIE CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNEBrak numerów IDCR
06-04-2016
25-05-2016
Turniej szachowy w NOK WIOSNA 2016
Nowy Dwór Mazowiecki [aktualizacja:08-06-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
24-05-2016
24-05-2016
Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole Dziewczynki
Legionowo [aktualizacja:24-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
24-05-2016
24-05-2016
Turniej Finałowy Edukacja przez Szachy w Szkole Chłopcy
Legionowo [aktualizacja:24-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
23-05-2016
24-05-2016
Szachowa Liga Szkolna Szkół Podsawowych kl 1-3 T 7
Zabrze [aktualizacja:24-05-2016]
Bernard SowaNiewłaściwy rodzaj szachów
24-05-2016
24-05-2016
XVII Runda Sokólskiej Ligi Szachowej
Sokółka [aktualizacja:08-06-2016]
Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"Niezgodna ilość rund
24-05-2016
24-05-2016
Turniej Młodych Arcymistrzów - Turniej Masters
Żory [aktualizacja:24-05-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
23-05-2016
24-05-2016
Szachowa Liga Szkolna Szkół Podsawowych kl 4-6 T 7
Zabrze [aktualizacja:24-05-2016]
Bernard SowaNiewłaściwy rodzaj szachów
23-05-2016
24-05-2016
Szachowa Liga Szkolna Szkół Gimazjalnych i Ponadgimnazjalnych T 7
Zabrze [aktualizacja:24-05-2016]
Bernard SowaNiewłaściwy rodzaj szachów
24-05-2016
24-05-2016
SZACHOWE MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLA NR 1 W DOBCZYCACH. Finał chłopców.
DOBCZYCE [aktualizacja:24-05-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
24-05-2016
24-05-2016
SZACHOWE MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLA NR 1 W DOBCZYCACH. Finał dziewcząt.
DOBCZYCE [aktualizacja:24-05-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
24-05-2016
24-05-2016
Eliminacje Szkoły Podstawowej nr 101 w Krakowie "Edukacja przez Szachy w Szkole"
Kraków [aktualizacja:24-05-2016]
Kamila KałużnaBrak numerów IDCR
24-05-2016
24-05-2016
Gp T 7
Zabrze [aktualizacja:09-06-2016]
Bernard SowaNiewłaściwy rodzaj szachów
23-05-2016
23-05-2016
Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łazanach.
ŁAZANY [aktualizacja:23-05-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
23-05-2016
23-05-2016
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej CET klas II-IV
Kowale [aktualizacja:23-05-2016]
Krzysztof JurkiewiczBrak numerów IDCR
22-05-2016
22-05-2016
Majówka u Bernardynów w Alwerni
Alwernia [aktualizacja:22-05-2016]
Bernard KuśBrak numerów IDCR
22-05-2016
22-05-2016
IV ZACHODNIOPOMORSKA KONFERENCJA SĘDZIÓW SZACHOWYCH
Koszalin [aktualizacja:07-05-2016]
Przemysław ŁukasiewiczBrak wyników turnieju
22-05-2016
22-05-2016
46 Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna - 23 Turniej z cyklu: "90 Turniejów na 90-lecie PZSzach"
Gniezno [aktualizacja:16-05-2016]
Maciej CybulskiBrak wyników turnieju
22-05-2016
22-05-2016
IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KALISKA
Kaliska [aktualizacja:22-05-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaBrak numerów IDCR
22-05-2016
22-05-2016
Otwarty turniej szachowy z okazji uruchomienia wypożyczalni sprzętu szachowego z
Konin/"Na Skarpie" przy Domu Kultury [aktualizacja:22-05-2016]
UKS Smecz KoninNiezgodna ilość rund
22-05-2016
22-05-2016
Turniej klasyfikacyjny projektu 'Edukacja przez Szachy w Szkole"
Zgierz [aktualizacja:22-05-2016]
Andrzej MiętkiewiczBrak numerów IDCR
21-05-2016
22-05-2016
Szachowa wiosna w Zabierzowie (gr. A)
Kraków [aktualizacja:20-05-2016]
Jacek WolakNie spełnia wymogów turnieju
22-05-2016
22-05-2016
IV Turniej o Puchar Akademii Szachowej E6 - turniej A (przedszkola i kl. I)
Warszawa [aktualizacja:22-05-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR, brak tempa gry
22-05-2016
22-05-2016
IV Turniej o Puchar Akademii Szachowej E6 - turniej B (kl. II i III)
Warszawa [aktualizacja:22-05-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR, brak tempa gry
22-05-2016
22-05-2016
IV Turniej o Puchar Akademii Szachowej E6 - turniej C (kl. IV-VI)
Warszawa [aktualizacja:22-05-2016]
Magdalena JudekBrak numerów IDCR, brak tempa gry
22-05-2016
22-05-2016
I Mistrzostwa Gminy Włoszakowice w Szachach Rodzinnych - 22.05.2016
Włoszakowice [aktualizacja:22-05-2016]
Robert GoździewiczBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
22-05-2016
22-05-2016
Verona Enoteka
Radom [aktualizacja:25-05-2016]
Uczniowski Klub Sportowy ROSZADABrak tempa gry
21-05-2016
21-05-2016
IX Turniej Powiatu Tomaszowskiego_Grand Prix 2016
Susiec [aktualizacja:21-05-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 9 Gr A dz i chł 2003-2005
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 9 Gr D chłopcy 2008-2009
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 9 Gr B dziewczyny 2006-2007
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 9 Gr C chłopcy 2006-2007
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 9 Gr D1 dziewczyny 2008-2009
Kraków [aktualizacja:21-05-2016]
Katarzyna WalenciakBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
58 Mazowiecki Turniej Szachowy LZS o "Złotą Wieżę 2016 r."
Jabłonna [aktualizacja:21-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejNiewłaściwy rodzaj szachów
21-05-2016
21-05-2016
III Powiatowe Zmagania Szachowe - TURNIEJ EDUKACYJNY (oraz Turniej Sportowy i Pokaz Żywych Szachów)
Bytnica [aktualizacja:22-05-2016]
KSGU Krosno OdrzańskieBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
Łącko grA-do 10 lat
Łącko [aktualizacja:25-05-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
gr B.Szkoła Podstawowa.
Łącko [aktualizacja:25-05-2016]
Stanisław GamońBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
II Turniej Szachów Bieganych w Kórniku
Kórnik [aktualizacja:21-05-2016]
Jakub ZgardaNiewłaściwy rodzaj szachów
21-05-2016
21-05-2016
Turniej Wrocławskiego Szachowego Krasnoludka
Wrocław [aktualizacja:21-05-2016]
IA Aleksander SokólskiBrak numerów IDCR
21-05-2016
21-05-2016
Szachowa wiosna w Zabierzowie (gr. B) - turniej odwołany
Kraków [aktualizacja:20-05-2016]
Jacek WolakNie spełnia wymogów turnieju
21-05-2016
21-05-2016
VII Otwarty Turniej Szachowy Warsztatowni Artystycznej
Poznań [aktualizacja:21-05-2016]
Leon MiklosikNiewłaściwy rodzaj szachów
21-05-2016
21-05-2016
III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA ZSM - GRUPA D i E
Zgierz [aktualizacja:21-05-2016]
Piotr StraupiszNiezgodna ilość rund
20-05-2016
20-05-2016
Grand Prix Nowego Tomyśla 2016r.-Turniej IV
Nowy Tomyśl [aktualizacja:20-05-2016]
Wojciech NadstogaBrak numerów IDCR
20-05-2016
20-05-2016
III GRAND PRIX DOBCZYC W SZACHACH. Turniej IX.
DOBCZYCE [aktualizacja:20-05-2016]
Cholewa JerzyBrak numerów IDCR
20-05-2016
20-05-2016
Turniej Szachowy w Szkole Podstawowej nr 86 w Krakowie
Kraków [aktualizacja:20-05-2016]
Jacek WolakBrak numerów IDCR
19-05-2016
19-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr1 grupaA Chłopcy
Legionowo [aktualizacja:19-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
19-05-2016
19-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr1 grupaB Dziewczynki
Legionowo [aktualizacja:19-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
10-05-2016
19-05-2016
ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SZACHOWA. SESJA 6
Kielce [aktualizacja:13-05-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNiezgodna ilość rund
19-05-2016
19-05-2016
IX Liga Szachowa Szkół Podstawowych
Tarnowskie Góry [aktualizacja:20-05-2016]
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w RadzionkowieBrak numerów IDCR
08-05-2016
19-05-2016
ELIMINACJE do OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SZACHOWEJ SENIORÓW 55+
Rybnik [aktualizacja:20-05-2016]
Hasinski KrystianBrak numerów IDCR
19-05-2016
19-05-2016
Turniej Szachowy o Mistrzostwo ZSP w Redle
Redło [aktualizacja:19-05-2016]
Wiesław BućkoNiezgodna ilość rund
19-05-2016
19-05-2016
VI Szachowe Mistrzostwa Ciechanowa Szkół Podstwawowych Dziewcząt I - III
Ciechanów [aktualizacja:19-05-2016]
Marian RutkowskiBrak tempa gry
19-05-2016
19-05-2016
Szachy z Gambitem w SP STO
Starachowice [aktualizacja:20-05-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
19-05-2016
19-05-2016
I Turniej Szachowy o Puchar Kierownika Internatu ZSP Nr 4 w Siedlcach
Siedlce [aktualizacja:20-05-2016]
Zdzisław StefanoffBrak numerów IDCR
19-05-2016
19-05-2016
Szachowe Walki Mistrzów '2016 /Lublin-Łuków/rewanż/
Łuków [aktualizacja:20-05-2016]
Piotr PiwowarczykNie spełnia wymogów turnieju
18-05-2016
18-05-2016
Mistrzostwa KSz LECH-WSUS w grze błyskawicznej 2015/2016 - turniej 9.
Poznań [aktualizacja:18-05-2016]
Janusz WodaBrak numerów IDCR
27-04-2016
18-05-2016
I Turniej szachowy Akademii Nauki
Siedlce [aktualizacja:24-05-2016]
Zdzisław StefanoffBrak numerów IDCR
18-05-2016
18-05-2016
VII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2016" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:18-05-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
17-05-2016
17-05-2016
VII Ogólnomiejski Turniej Dzielnic Miasta Lublin "LUBLIN - 2016" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin
Lublin [aktualizacja:17-05-2016]
IA - Zbigniew PydaBrak numerów IDCR
17-05-2016
17-05-2016
Cykliczny Turniej Szachowy w Wilkowyjach
Tychy [aktualizacja:11-05-2016]
Urząd Gminy MiedźnaBrak wyników turnieju
17-05-2016
17-05-2016
Turniej Kontrolny 282
LO Wieliczka [aktualizacja:17-05-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
17-05-2016
17-05-2016
Szachy z Gambitem w SP 11 - Turniej II
Starachowice [aktualizacja:18-05-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
28-09-2015
16-05-2016
V INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA CIESZYNA W SZACHACH SZYBKICH P-30 SEZON 2015/2016
Cieszyn [aktualizacja:16-05-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
16-05-2016
16-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr3 grupaA Chłopcy
Legionowo [aktualizacja:16-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejNiezgodna ilość rund
16-05-2016
16-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr3 grupaB Dziewczynki
Legionowo [aktualizacja:16-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejNiezgodna ilość rund
15-05-2016
15-05-2016
VI Turniej Salezjański - szkoły ponadpodstawowe
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:12-05-2016]
Krzysztof ParolBrak wyników turnieju
15-05-2016
15-05-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY dla DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
PAWŁOWICE [aktualizacja:15-05-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
14-05-2016
15-05-2016
SZKOLENIE Z IM ZBIGNIEWEM SZYMCZAKIEM (Turniej Szachowy FIDE)
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:05-05-2016]
Paweł OrłowskiNie podlega klasyfikacji rankingowej
15-05-2016
15-05-2016
Gminny Turniej Sołectw w szachach - XV Dni Gminy Konopiska
Konopiska [aktualizacja:15-05-2016]
FA Michał WejsigBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
PAWŁOWICKI 50+ TURNIEJ SZACHOWY oraz dla wszystkich chętnych do II kategorii.
PAWŁOWICE [aktualizacja:14-05-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR, niewłasciwy rodzaj szachów
14-05-2016
14-05-2016
Mistrzostwa Mazowsza Przedszkolaków - lista zgłoszeń
Mińsk Mazowiecki [aktualizacja:13-05-2016]
Krzysztof ParolBrak wyników turnieju
14-05-2016
14-05-2016
IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A (dla bk)
Bielsko-Biała [aktualizacja:14-05-2016]
Paździora MichałNiewłaściwy rodzaj szachów
14-05-2016
14-05-2016
Rokosowo 2016 - turniej juniorów
Sławoborze [aktualizacja:02-06-2016]
Kazimierz ŁaszewskiBrak wyników turnieju
14-05-2016
14-05-2016
Mistrzostwa Poznania Przedszkolaków
Poznań [aktualizacja:14-05-2016]
Kamila Dembecka-SobierajewiczBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Szachowa Majówka TD 1000
Gdynia Chwarzno [aktualizacja:15-05-2016]
TKKF "Rzemyk" GdyniaNiewłaściwy rodzaj szachów
14-05-2016
14-05-2016
PAWŁOWICKI TURNIEJ SZACHOWY DO 2000 ELO.
Pawłowice [aktualizacja:14-05-2016]
STOWARZYSZENIE SZACHOWE GMINY PAWŁOWICEBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Drużynowe Mistrzostwa w szachach szybkich (elimin. LZS o "Złotą Wieżę" 2016)
Chęciny [aktualizacja:16-05-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyNiewłaściwy rodzaj szachów
14-05-2016
14-05-2016
XII Grand Prix PRZEDSZKOLE'2015 - Turniej #5
KOŁOBRZEG [aktualizacja:14-05-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
TURNIEJ PIĘCIU KLUBÓW - I Krok Szachowy - rocznik 2006 i młodsi
Marzenin [aktualizacja:14-05-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
TURNIEJ PIĘCIU KLUBÓW - I Krok Szachowy - rocznik 2005 2003
Marzenin [aktualizacja:14-05-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
TURNIEJ PIĘCIU KLUBÓW - II Krok Szachowy - rocznik 2002 2000
Marzenin [aktualizacja:14-05-2016]
Zespół Szkół w MarzeninieBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
IV Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B (dla V)
Bielsko-Biała [aktualizacja:15-05-2016]
Paździora MichałNiewłaściwy rodzaj szachów
14-05-2016
14-05-2016
WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA CKTiS W BISKUPCU - FIDE
Biskupiec Reszelski [aktualizacja:13-05-2016]
Paweł OrłowskiBrak wyników turnieju
14-05-2016
14-05-2016
Mistrzostwa Poznania Przedszkolaków Dziewczynki rocznik 2009 i młodsi
Poznań [aktualizacja:14-05-2016]
Kamila Dembecka-SobierajewiczBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Majowy Weekend Szachowy w Gubinie - Grupa B
Gubin [aktualizacja:14-05-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Druzynowe Mistrzostwa Młodzików w szachach szybkich.
Chęciny [aktualizacja:14-05-2016]
Świętokrzyski Związek SzachowyBrak tempa gry
14-05-2016
14-05-2016
Grand Prix Łodzi 2016 4 turniej
Łódź [aktualizacja:13-05-2016]
Krzysztof ŻurkiewiczBrak wyników turnieju
14-05-2016
14-05-2016
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - dziewczęta
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Andrzej GulaBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
V MISTRZOSTWA OSTRÓDY PRZEDSZKOLAKÓW W SZACHACH - chłopcy
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Andrzej GulaBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Majówka - Turniej Seniorów
Ostróda [aktualizacja:14-05-2016]
Andrzej GulaBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
I Sienkiewiczowski Turniej Szachowy - Grupa A - klasy 1-3
Krzeszowice [aktualizacja:15-05-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
I Sienkiewiczowski Turniej Szachowy - Grupa B - klasy 4-6
Krzeszowice [aktualizacja:15-05-2016]
NH PLUSIK Szklane Domy w KrakowieBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
IV Turniej Szachowy w Podgórskiej Bibliotece Publicznej
Kraków [aktualizacja:14-05-2016]
NA Stanisław CichorzBrak numerów IDCR
14-05-2016
14-05-2016
Grand Prix 2016 Turniej-5
GRYFINO [aktualizacja:14-05-2016]
Krzysztof RudnickiBrak wyników turnieju, niewłaściwy rodzaj szachów
13-05-2016
13-05-2016
Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich
Kadłub [aktualizacja:26-04-2016]
STRZELEC Strzelce OpolskieBrak wyników turnieju
13-05-2016
13-05-2016
VIII Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego Dzieci do 7 lat DZ
Koźmice Wielkie k/Wieliczki [aktualizacja:13-05-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
13-05-2016
13-05-2016
VIII Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego Dzieci do 7 lat CH
Koźmice Wielkie k/Wieliczka [aktualizacja:13-05-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
13-05-2016
13-05-2016
Turniej o Nagrodę Wzrokową w Kopercie
Pępowo [aktualizacja:13-05-2016]
Piotr KwidzińskiBrak numerów IDCR, brak tempa gry
13-05-2016
13-05-2016
Mistrzostwa SP4
Gryfice [aktualizacja:13-05-2016]
Kazimierz ŁaszewskiBrak numerów IDCR
13-05-2016
13-05-2016
Mini Turniej 489
LO Wieliczka [aktualizacja:13-05-2016]
IA Andrzej IrlikNiezgodna ilość rund
13-05-2016
13-05-2016
SZACHOWY PIATEK W KKSZ
KRAKÓW [aktualizacja:13-05-2016]
Paweł PityńskiNiewłaściwy rodzaj szachów
13-05-2016
13-05-2016
Wiosna w Kadłubie
Kadłub [aktualizacja:20-05-2016]
STRZELEC Strzelce OpolskieBrak numerów IDCR
12-05-2016
12-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr8 grupaA Chłopcy
Legionowo [aktualizacja:12-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
12-05-2016
12-05-2016
Edukacja przez Szachy w Szkole SP Nr8 grupaB Dziewczynki
Legionowo [aktualizacja:12-05-2016]
Leszek Bałda sędzia klasy państwowejBrak numerów IDCR
12-05-2016
12-05-2016
Turniej Młodych Arcymistrzów: trzecioklasiści
Żory [aktualizacja:12-05-2016]
KS Roszada ŻoryBrak numerów IDCR
12-05-2016
12-05-2016
II Turniej Szachowy Gminy Gubin
Drzeńsk Wielki [aktualizacja:23-05-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
12-05-2016
12-05-2016
II Turniej Szachowy Gminy Gubin - gimnazja
Drzeńsk Wielki [aktualizacja:23-05-2016]
Robert RogalaBrak numerów IDCR
11-05-2016
11-05-2016
III. Puchar Wrocławskiej Wieży
Wrocław [aktualizacja:13-05-2016]
IA Rafał SiwikNiezgodna ilość rund
11-05-2016
11-05-2016
Szachowa środa w Tarnowie nr 18 - 2016 r.
Tarnów [aktualizacja:11-05-2016]
Czesław MarkiewiczNiezgodna ilość rund
11-05-2016
11-05-2016
Wiosenny Turniej Szachowy grupa do 9 lat
Warszawa [aktualizacja:12-05-2016]
Krzysztof FedorczykBrak numerów IDCR
11-05-2016
11-05-2016
Wiosenny Turniej Szachowy grupa 10-18 lat
Warszawa [aktualizacja:12-05-2016]
Krzysztof FedorczykBrak numerów IDCR
10-05-2016
10-05-2016
Szkolny Turniej w Prywatnym Gimnazjum nr 7
Kraków [aktualizacja:13-05-2016]
Paweł MrozińskiBrak numerów IDCR
10-05-2016
10-05-2016
II Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy - Mały Szachista
Gorzów Wlkp. [aktualizacja:11-05-2016]
Szachowe Nuty Ola ModzelanBrak numerów IDCR
10-05-2016
10-05-2016
Grand Prix Blitz VIII turniej P7+3''
Konin [aktualizacja:11-05-2016]
TS-R HETMAN KONINBrak tempa gry
14-03-2016
09-05-2016
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SP11 W SZACHACH 2015/2016
Siedlce [aktualizacja:28-04-2016]
Katolickie Gimnazjum w SiedlcachBrak numerów IDCR
08-05-2016
08-05-2016
EDUKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI - GRAMY GAMBIT EWANSA - TURNIEJ ODWOŁANY !!!
Łódź [aktualizacja:07-05-2016]
Piotr StraupiszBrak wyników turnieju
06-05-2016
08-05-2016
XV Mistrzostwa Polski Lekarzy w P15
Ustroń [aktualizacja:29-03-2016]
NA Alfred MaślankaBrak wyników turnieju
06-05-2016
08-05-2016
Turniej Rodzin Lekarskich P15 2016
Ustroń [aktualizacja:29-03-2016]
NA Alfred MaślankaBrak wyników turnieju
08-05-2016
08-05-2016
XXIII Rodzinny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora TDK
Tomaszów Lubelski [aktualizacja:08-05-2016]
Ryszard ProbolaBrak numerów IDCR
07-05-2016
08-05-2016
9 WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SZACHACH - Grupa B do lat 11
Wrocław [aktualizacja:06-05-2016]
KS AZS Politechnika WrocławskaBrak numerów IDCR
08-05-2016
08-05-2016
Turniej klasyfikacyjny kursu dla nauczycieli
Kurzętnik [aktualizacja:09-05-2016]
Roman BiegajskiBrak numerów IDCR
08-05-2016
08-05-2016
Szachy dla dzieci - Maj
Strzelce Krajeńskie [aktualizacja:08-05-2016]
Paweł PartykaBrak numerów IDCR, niezgodna ilość rund
07-05-2016
07-05-2016
Symultana z Arcymistrzynią Kariną Szczepkowską-Horowską
Ustroń [aktualizacja:29-03-2016]
NA Alfred MaślankaBrak wyników turnieju
07-05-2016
07-05-2016
MISTRZOSTWA GMINY KOLBUDY W SZACHACH
Kolbudy [aktualizacja:07-05-2016]
Wojciech ZielińskiBrak numerów IDCR
07-05-2016
07-05-2016
"dr Gerard" Mistrostwa Międzyrzeca Podl. kl. I Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Miedzyrzec Podlaski [aktualizacja:06-05-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak wyników turnieju
07-05-2016
07-05-2016
dr.Gerard - Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Klas II Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:04-05-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak wyników turnieju
07-05-2016
07-05-2016
"dr Gerard"-Mistrzostwa Międzyrzeca Podl. Klas III Szkół Podstawowych w Szachach
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:04-05-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak wyników turnieju
07-05-2016
07-05-2016
dr.Gerard - Mistrzostwa Międzyrzeca Podlaskiego Klas I w Szachach Szybkich
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:15-05-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak numerów IDCR
06-05-2016
06-05-2016
XII Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sierczy - CH
PSU [aktualizacja:07-05-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
06-05-2016
06-05-2016
XII Mistrzostwa Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sierczy - DZ
PSU Siercza [aktualizacja:07-05-2016]
IA Andrzej IrlikBrak numerów IDCR
06-05-2016
06-05-2016
Konkurs Zadań Szachowych dla Lekarzy i ich Rodzin
Ustroń [aktualizacja:07-05-2016]
Sebastian TworuszkaNie podlega klasyfikacji rankingowej
05-05-2016
05-05-2016
Szachy z Gambitem w SP 13 - Turniej II
Starachowice [aktualizacja:06-05-2016]
Roman KaputBrak numerów IDCR
01-05-2016
03-05-2016
Ogólnpolski Turniej Szachowy " Grzybowickie Spotkania " 2016 gr do lat 10
Zabrze [aktualizacja:27-04-2016]
Bernard SowaBrak wyników turnieju
03-05-2016
03-05-2016
Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji w szachach P15
Czeladź - Hala widowiskowo-sportowa MOSiR ul Sportowa 2 [aktualizacja:03-05-2016]
Maciej JaniszewskiNiezgodna ilość rund
03-05-2016
03-05-2016
Turniej Szachowy z okazji Święta Konstytucji 3-Maja -turniej dla początkujących
Kościan [aktualizacja:03-05-2016]
Witold HadyniakBrak numerów IDCR
03-05-2016
03-05-2016
Turniej 3-majowy 03.05.2016
Bliżyn [aktualizacja:04-05-2016]
Łukasz ŁukomskiBrak wyników turnieju
03-05-2016
03-05-2016
Symultana z okazji dziesięciolecia Sekcji Szachów w UKS Hetman Puszcza Mariańska
Puszcza Mariańska [aktualizacja:06-05-2016]
Dariusz KolińskiBrak tempa gry
01-05-2016
02-05-2016
VIII Turniej z okazji konstytucji 3-go Maja - P'60
KOŁOBRZEG [aktualizacja:02-05-2016]
Szkółka Szachowa SKOCZKI - Włodzimierz GablerBrak numerów IDCR
02-05-2016
02-05-2016
'III Grand Prix Cieszyna Juniorów do lat 8'
Cieszyn [aktualizacja:02-05-2016]
Łukasz FoltynBrak numerów IDCR
02-05-2016
02-05-2016
Turniej klasyfikacyjny 1000-1200/16
Olsztyn [aktualizacja:03-05-2016]
Bogdan JeżakNiewłaściwy rodzaj szachów
01-05-2016
01-05-2016
18. MTSz "GRYFINO-OPEN 2016" - "90 Turniejów na 90-lecie PZSZach"
GRYFINO [aktualizacja:01-05-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
9. MTSz "Gryfino-Open Junior 2016" "90 Turniejów na 90-lecie PZSZach"
GRYFINO [aktualizacja:01-05-2016]
Krzysztof RudnickiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
Szach i maj - Turniej dla zawodników BK (bez kategorii)
Przeworsk [aktualizacja:03-05-2016]
Józef ZaskalskiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
Szach i Maj - Turniej V i IV
Przeworsk [aktualizacja:01-05-2016]
Józef ZaskalskiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
Szach i maj - Turniej III kategorii
Przeworsk [aktualizacja:01-05-2016]
Józef ZaskalskiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
Szach i maj - Turniej dla II i I kategorii
Przeworsk [aktualizacja:01-05-2016]
Józef ZaskalskiBrak numerów IDCR
30-04-2016
01-05-2016
5th Open Polish Shogi Championship
Kraków [aktualizacja:01-05-2016]
Mariusz StanaszekBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
test
dam [aktualizacja:01-05-2016]
Jacek HajaBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
XI CZESKO-POLSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY CZESKIEGO CIESZYNA
CZESKI CIESZYN [aktualizacja:01-05-2016]
Karol LinertNiewłaściwe tempo gry
01-05-2016
01-05-2016
V Turniej Szachowy im Króla Kazimierza Wielkiego Turniej Juniorów
Kowal [aktualizacja:30-04-2016]
Janusz AugustowskiBrak wyników turnieju
30-04-2016
01-05-2016
Klasyfikacyjno-Rankingowy
Roztoka [aktualizacja:25-05-2016]
Stanisław GamońNie podlega klasyfikacji rankingowej
01-05-2016
01-05-2016
WOLSZTYŃSKIE SPOTKANIA SZACHOWE TURNIEJ ''PIERWSZY KROK''
KARPICKO K/ WOLSZTYN [aktualizacja:02-05-2016]
Edward AnglartBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
V Turniej Szachowy im. Króla Kazimierza Wielkiego Turniej Juniorów
Kowal [aktualizacja:01-05-2016]
Janusz AugustowskiBrak numerów IDCR
01-05-2016
01-05-2016
Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza M. i Gm. Mikstat pod patronatem Starosty
Biskupice Zabaryczne [aktualizacja:01-05-2016]
Ostrowskie Towarzystwo SzachoweBrak numerów IDCR
16-01-2016
30-04-2016
TURNIEJ ROSSIJA-AMERICA
Polska i świat [aktualizacja:26-01-2016]
Portal GoldchessBrak wyników turnieju
22-02-2016
30-04-2016
TURNIEJ ROSSIJA-AMERICA
Polska i świat [aktualizacja:21-02-2016]
Portal GoldchessBrak wyników turnieju
30-04-2016
30-04-2016
Turniej Szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja - do 12 lat
Jaworzno [aktualizacja:30-04-2016]
FA Bogdan ObrochtaNiezgodna ilość rund
25-04-2016
30-04-2016
April Lviv Tradition (IM B-group)
Lviv [aktualizacja:30-04-2016]
Maciej CybulskiBrak numerów IDCR
25-04-2016
30-04-2016
April Lviv Tradition (IM A-group)
Lviv [aktualizacja:30-04-2016]
Maciej CybulskiBrak numerów IDCR
30-04-2016
30-04-2016
XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (OPEN)
Gorlice [aktualizacja:25-04-2016]
GKSz KORNUTY GorliceBrak wyników turnieju
30-04-2016
30-04-2016
Mistrzostwa Wielkopolski Strefy Wschodniej do lat 7
Ślesin [aktualizacja:30-04-2016]
Robert MajdeckiBrak numerów IDCR
30-04-2016
30-04-2016
Półfinał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów Strefa Wschodnia - C18
Ślesin [aktualizacja:27-04-2016]
Robert MajdeckiBrak wyników turnieju
30-04-2016
30-04-2016
BZW WBK Międzyrzec Podlaski Chess Mini Festiwal - Turniej C
Międzyrzec Podlaski [aktualizacja:20-04-2016]
Tadeusz WęgrzyniakBrak wyników turnieju, niewłaściwy rodzaj szachów
30-04-2016
30-04-2016
III Grand Prix Powiatu Malborskiego w Szachy
Nowy Staw [aktualizacja:28-04-2016]
Tadeusz WojszkunBrak wyników turnieju
30-04-2016
30-04-2016
Wiosenny Turniej szachowy
Bierzwnik [aktualizacja:03-05-2016]
Paweł PartykaBrak numerów IDCR
05-01-2016
29-04-2016
ODK2016Zima
Poznań [aktualizacja:10-03-2016]
Leon MiklosikBrak numerów IDCR
29-04-2016
29-04-2016