ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12213);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
36001Biskup, KrystianBiałystok870N:29
36002VNowak, NataliaUKS przy SP 8 Chrzanów 869N:54
36003VSieńkowska, Oliwia SP 3 Mielec 869N:46
36004IVSopata, KacperUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój869N:48
36005Lewicki, Szymon Szkółka Szachowa w Białymstoku 869N:53
36006IVSzczurek, OliwiaSP Iwla 869N:34
36007Tarasiuk, PatrykSP 6 Białystok 869N:19
36008Wiechczyński, DominikUKS Lider Siercza 869N:19
36009Tatara, Klaudia Połomia868N:17
36010Smoliński, JulianUKS SP11 Skoczek Tczew868N:20
36011Cichończyk, Grzegorz Białystok868N:26
36012VJednorowski, FilipSRSDiM Węgrów 868N:19
36013Rochnowski, Michał Chmielów 868N:17
36014Stachurski, Jakub KKSz Urania Krosno867N:29
36015Nowak, NataliaTS Wisła Kraków 867N:38
36016Król, NataliaMUKS SZS Cieszyn867N:25
36017Obal, NikolaŁękawica867N:18
36018VRogozińska, NataliaKSz HETMAN Katowice 866N:38
36019Trzeciak, Gabriel Stępina866N:18
36020Anastaziuk, TomaszMali Mistrzowie Białystok866N:25
36021Więsek, Renata Jeziorzany865N:46
36022VWilk, GabrielaUKS GONIEC Staniątki 865N:55
36023Rogala, Piotr LUKS Lubartów865N:74
36024VTenczar, Barbara864N:44
36025Szymańska, AleksandraSzkoła Podstawowa nr 43 dr. 4864N:20
36026Popiołek, Jędrzej SP 2 Żnin II 864N:27
36027Łata, Weronika Majdan Sieniawski 863N:16
36028Zaorski, Patryk MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski863N:40
36029VMarciniuk, Kacper Sz MOK DEBIUT Terespol863N:20
36030Skrzypczak, Maria KSz Wieża Śmigiel 862N:17
36031IVKowalewska, Magdalena MOSiR Dukla 862N:36
36032Zawadzka, PolaSP 5 Białystok 861N:44
36033VKabiesz, MarcelinaLKS OLZA POGWIZDÓW 861N:55
36034Mazurek, DawidLUKS Lubartów861N:16
36035Lach, Antoni861N:31
36036VGodawska, WiktoriaGKSz Hetman Pilzno860N:89
36037VKarzel, Helena860N:30
36038Musiuk, JoannaNSP CiM 859N:17
36039Ochał, AnnaRopczyce859N:21
36040VKamińska, Amelia Białystok859N:34
36041Domańska, Oliwia SP 3 Choszczno859N:20
36042VKojder, Barbara KSz Gambit Przeworsk858N:109
36043Pyrsak, GabrielaMielec858N:26
36044Piekło, JakubJadwiżanie Wólka Podleśna857N:24
36045Ruchała, Wiktoria857N:36
36046IVSosnowski, KrzysztofSP 6 dr.2 857N:34
36047Lebiedzińska, EwaSzkółka Szachowa w Białymstoku 857N:21
36048Pisarski, MarcelUKS Żak Łomża857N:17
36049Mitrowski, Adam Leżajsk856N:14
36050Wrześniak, Dawid MKS MOS Wieliczka 856N:14
36051VMajewski, AmadeuszUKS UZDOWO856N:48
36052Załęgowska, Zuzanna SP Białe Błota - II d 855N:17
36053Grabowska, Amelia SSP 1 STO Białystok855N:47
36054VWiśniewska, Maria855N:27
36055IVTuremka, Alicja MUKS Fidei Węgrów 855N:31
36056Paśko, EmiliaTG Sokół Ropczyce 855N:23
36057Waligóra, Nikola Iwla854N:22
36058VWojciechewicz, KamilLUKS Lubartów854N:67
36059Kuczek, WiktorSP1 Leżajsk853N:25
36060Zając, Zofia KS Komunalni Sanok853N:21
36061Ozonek, Natalia 853N:35
36062Najda, Oliwia Akademia Szachowa Gliwice 853N:12
36063Sewereniuk, KrystianSP 49 Białystok852N:39
36064Marszałek, KacperStępina852N:13
36065Lorens, MikołajCzwórka Krosno 852N:21
36066VCzeremcha, Franciszek SSP 1 STO Białystok851N:182
36067VPaździerz, KamilaLUKKS Miedziana Góra 851N:43
36068Pomian, Bartłomiej SP 49 Białystok851N:51
36069Pawluk, AntoninaSSP 1 STO Białystok850N:58
36070IVMudrewicz, EwaLUKSz Orient Sokółka850N:97
36071VBrzozowska, AleksandraKSz. Hańcza Suwałki 850N:40
36072VWalas, Adam KGL Szarotka Wadowice Górne848N:60
36073IVHajduk, Mateusz RKS MAT Ruda Śląska 848N:41
36074Filipiuk, Jakub II D848N:16
36075Kondratowicz, Jan PS 31 Białystok848N:78
36076Putko, Aleksandra NSP CIM 847N:29
36077Zalewski, KacperPrSP 6 Białystok 846N:20
36078Ocytko, PawełMUKS Stoczek 45 Białystok846N:33
36079VPotomski, Oskar SP-3 Choszczno846N:104
36080Osipczuk, GrzegorzBiałystok846N:35
36081Dryl, Natalia SSP 3 BTO Białystok845N:104
36082Gnatowski, JakubSSP 11 STO Białystok 845N:27
36083VZimny, Weronika KGL Szarotka Wadowice Górne844N:63
36084Wieroński, Łukasz SP-05 Dr. 3 844N:20
36085Levy, Jacob SSP 1 STO Białystok844N:107
36086VPetkowicz, AleksLuks Lubartów843N:138
36087VSzelest, MateuszSP Wadowice Górne843N:20
36088Borys, Patryk KSP im. MBM Białystok842N:34
36089VAftanas, ZuzannaKlub Młodego Szachisty II Krościenko Wyżne 842N:22
36090Sroka, Damian Lubartów 841N:14
36091Bzoma, MartynaLUKS Lubartów841N:25
36092Chitruk, KarolZSG Białystok840N:47
36093Radzik, BłażejSP6 Gorlice 840N:46
36094Tuźnik, Eliasz LUKKS Nietulisko Duże839N:31
36095Jurkowska, Aleksandra SSP 1 STO Białystok839N:51
36096Herman, Jerzy Przedszkole nr 3 im. Janusza Korczaka w Leszczynach 839N:17
36097Sowisz, Piotr GOK Kamionka838N:27
36098VZychowicz, Patryk 100 Bajek Chrzanów 838N:51
36099Rutkowski, Szymon Białystok837N:33
36100VJakubowski, WojciechNowa Sarzyna837N:83
36101IVŁyczak, NataliaSP 13 Mielec836N:82
36102Czyż, Anna SPWęgrów835N:51
36103Kmieć, Martyna Sędziszów Małopolski 835N:17
36104Komendera, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 835N:32
36105Wagner, Emily MKS MOS Wieliczka 834N:39
36106IVMatyjaszczyk, PatrykLUKS Lubartów834N:130
36107Kamińska, MariaSSP 1 STO Białystok833N:32
36108Bujnowski, MichałSSP 3 BTO Białystok833N:20
36109Bożętka, Oliwia SP Iwla 833N:15
36110Lis, Dawid831N:47
36111Czaczkowska, Wiktoria SSP 4 PTO Białystok831N:22
36112Dąbrowski, RafałMDK Białystok831N:57
36113IIIGóra, Marianna 830N:170
36114IVMoskal, Patryk830N:130
36115VChałustowska, MałgorzataKSz Sulechów 830N:25
36116IVJarczewska, OliwiaKTS Kalisz828N:94
36117VFrydryk, Albert Brzozów828N:36
36118Sewereniuk, Jakub SP 49 Białystok827N:127
36119Cituk, Franciszek 826N:32
36120Pietruszka, SzymonLUKS Lubartów826N:54
36121VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka824N:174
36122Wagner, OliverMKS MOS Wieliczka 823N:27
36123Siewruk, Sara Pałac Młodzieży Szczecin 822N:29
36124IVNiziołek, DariaUKS GONIEC Staniątki 822N:77
36125IVNiedziółka, KarolinaKSP Siedlce 820N:140
36126Cieśluk, WeronikaSP/PG Ciechanowiec820N:39
36127VKonikowska, LenaSP 29 Białystok820N:101
36128VPiętka, BartłomiejMKS MOS Wieliczka 819N:384
36129Kubera, Marta SSP 1 STO Białystok819N:35
36130Walenciak, Jan819N:25
36131Mann, Dawid SP 24 818N:25
36132VMyśliwiec, Bartłomiej SP Przebieczany 818N:73
36133Nowak, Kacper SP 13 Mielec818N:38
36134Kitlas, PawełSP 43 Białystok818N:62
36135VKluza, KarolMKS MOS Wieliczka 817N:52
36136Sienkiewicz, MagdalenaSSP 3 BTO Białystok816N:86
36137VFelon, KingaSP Ropczyce 816N:22
36138Krupska, MałgorzataKSP im. MBM Białystok815N:17
36139Sabat, Emil Sanok 814N:48
36140VPac, Tomasz SP Iwla 814N:29
36141VKrzyszkowski, Kamil Klasa II811N:113
36142Romaniuk, AntoniNSP CiM Białystok808N:31
36143VŚwiątek, JuliaSP Iwla 805N:28
36144Czajka, Dawid SP Wola Skromowska803N:62
36145VNakonieczna, Eliza802N:48
36146IVMisiewicz, Sebastian801N:186
36147Lewkowska, MałgorzataSSP 1 STO Białystok800N:139
36148Kapała, MichałRzeszów800N:44
36149VDziewa, AnnaSP 10 Łomża 800N:59
36150IVOstapa, AnnaSSP 1 STO Białystok800N:49
36151VSiwek, Amelia Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Woli Skromows 800N:63
36152Mazur, KatarzynaLKS OLZA POGWIZDÓW 799N:65
36153VJamro, Krzysztof799N:27
36154Czerska, Julita Czwórka Krosno 799N:31
36155Sondej, WiktoriaVictoria Stalowa Wola 798N:22
36156VSzopa, NataliaSP nr 87 Kraków796N:34
36157Trochimczuk, MartynaSP 5796N:35
36158Panek, Patryk LUKS Lubartów796N:20
36159Dunda, ElenaBiałystok793N:51
36160Cholewa, AleksLUKS Lubartów793N:35
36161IVWaszczuk, MaciejMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski792N:95
36162Duda, Dominik LUKS Lubartów791N:27
36163VStrączek, Szymon SP 8 Chrzanów - oddział przedszkolny790N:60
36164VDanielewicz, NadiaSP 13 Mielec788N:41
36165VFilipowicz, Anastazja Rzeszów787N:156
36166Bakumenko, JustynaNSP CiM Białystok786N:53
36167VSmolak, Mirosław SP Glinianka782N:96
36168VCyrulik, Patryk Ropczyce781N:56
36169VBaran, BartoszMKS MOS Wieliczka 774N:141
36170VBałchan, Jan LUKS Lubartów770N:107
36171Porowski, Mateusz MDK Białystok766N:66
36172Pacek, MateuszMKS MOS Wieliczka 765N:190
36173Sawicki, MichałNSP CiM Białystok764N:65
36174VDunicz, IgorUKS SP1 Leżajsk758N:134
36175Wrona, Faustyna MKS MOS Wieliczka 758N:27
36176Bechta, WiktoriaŻołynia 754N:35
36177IVKułakowski, Wiesław Białystok753N:175
36178Kasprzycki, Karol MKS MOS Wieliczka 749N:62
36179VGonet, Antoni MKS MOS Wieliczka 748N:167
36180IVDoroba, Maksszkoła podstawowa nr 160 w Krakowie747N:159
36181Oksiejczuk, Natalia Białystok746N:29
36182VSkarżyński, WiktorLUKS Lubartów733N:86
36183Machaj, KacperLUKS Lubartów716N:203
36184IIITroper, Kazimierz 715N:276
36185Turowska, MajaM-GOK GAMBIT Ślesin715N:40
36186IIIŁapczyńska, JoannaMKS MOS Wieliczka 691N:196
36187Opala, Szymon MKS MOS Wieliczka 688N:72
36188VWolanin, Kacper Koźmice Wielkie672N:207
36189Drozd, RyszardKatolicki Klub Sportowy Victoria661N:141
36190VKrupiński, Bartosz TS Wisła Kraków 644N:117
36191VObrzud, Zuzanna MKS MOS Wieliczka 638N:102
36192Górka, Filip LUKSz Orient Sokółka633N:61
36193IVWolska, DominikaUKS SP11 Skoczek Tczew610N:76
36194Domin, Szymon LUKS Lubartów599N:50
36195Szewczyk, MajaPrzedszkole nr 10 Łomża 539N:88
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)