ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12239);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
17501IIGibek, JuliaKSz Odrodzenie Kożuchów 1222N:64
17502IVZdunek, AnnaCzudec1222N:7
17503IIKomendolowicz, Nikola UKS przy SP 8 Chrzanów 1222N:166
17504IVRóg, Hanna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1222N:4
17505VSielicki, Tadeusz Caissa Połczyn-Zdrój1222N:9
17506VMajewski, Kamil Gdańsk 1222N:8
17507VRybiański, Michał 1221N:11
17508IVBadič, AdriannaM-GOK GAMBIT Ślesin1221N:31
17509IIIStutz, JuliaUMKS Na Pięterku Poznań 1221N:12
17510IIDębek, WojciechZSE 1221N:33
17511VBielecki, Michał Grochowe II 1221N:16
17512IVPastusiak, Tomasz MDK Śródmieście Wrocław 1221N:15
17513IIIWilanowski, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1221N:101
17514VDworok, Dawid PG 3 Pszczyna 1221N:12
17515VNasterski, Sebastian1221N:2
17516IVPociask, Angelika Ropczyce1221N:14
17517VSikociński, Mariusz1221N:1
17518IVGilewicz, Jakub SP 4 Białystok 1221N:315
17519VWrona, SebastianGimnazjum S.A. I LO Przemyśl 1221N:32
17520VMaresz, Przemysław 1221N:6
17521Gawol, ŁukaszG-16 Dr.1 1221N:6
17522VBielak, Arkadiusz UKS OPP Toruń1221N:21
17523Kucharski, Dominik1221N:5
17524VFilip, Szymon SP-05 1221N:7
17525Zając, HubertUKS Smecz Konin 1221N:8
17526Stanisławczyk, Jakub Gwoźnica Dolna 1221N:9
17527IVJąder, WiktorOTSz Ostrów Wielkopolski 1221N:3
17528IVKlajda, PatrykMDK Gdynia1221N:14
17529VKozubal, ArturRudna Wielka1221N:14
17530VWąsacz, Paweł Zespół Szkół Samochodowych1221N:13
17531IVGodek, MateuszStępina1221N:35
17532IVMagdziak, Barbara KS Carbo-Gliwice Gliwice1221N:6
17533IVTyczyński, Oktawiusz Szkoła Podstawowa nr 5 1221N:38
17534IIIPoskrobko, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1221N:483
17535VBondarenko, Michał LKSz Caissa Lubsko1221N:3
17536VRosiek, Karol 1221N:7
17537IVSkoczko, Michał1221N:6
17538VLamort, De Gail Teodor1221N:7
17539IVBrzozowski, ErykGdańsk 1221N:18
17540IIIWalaszczyk, MikołajUKS BASZTA Wodzisław Śląski1221N:163
17541IIIŻarnowski, HubertKSz ORŁY Pleszew 1221N:85
17542VZiajowski, Aleksander 1221N:11
17543IVStanik, Bartosz Radom - Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza1221N:20
17544IVTurczyk, Grzegorz Gimnazjum nr 12 1221N:24
17545IVKozyra, Estera1221N:6
17546IIIMierzyński, Igor MKS Wicher Zbąszyń1221N:32
17547IVSroka, ArturUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1221N:30
17548IVBernat, Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Żorach 1221N:18
17549IIIKisielewski, Adam SP Bakałarzewo 1221N:130
17550Gadawski, Krzysztof UKS Gambit Świebodzin1221N:14
17551VMarkowski, Szymon 1221N:7
17552VKonarowski, Jakub 1221N:6
17553VWolicki, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1221N:3
17554Gejdel, Patryk1221N:5
17555IVKonieczny, Wojciech Warszawa1221N:8
17556VNowak, Igor Klasa VI1221N:2
17557IVKobus, JakubSzkoła Podstawowa w Kowalewie Pomorskim1221N:17
17558IVZieliński, Piotr Łódź 1221N:29
17559IVMichalski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1221N:14
17560IVŁupicki, Dariusz KSz Wieża Śmigiel 1221N:14
17561IISprzęczka, EmiliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1221N:64
17562IVSutkowska, Aniela SP Andrzejewo 1221N:10
17563IVZając, OliwiaUKS SP3 w Bogatyni1221N:3
17564VSasinowski, MarcinGdańsk 1221N:6
17565IVZabuga, Mariusz Zabrze1220N:18
17566IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1220N:8
17567IVMazało, NataliaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1220N:16
17568VKielar, Patryk1220N:7
17569IIIGawrylczyk, ZbigniewUKS Korona Gdańsk1220N:85
17570Przekaza, Wojciech1220N:6
17571VStępień, MichałStrażów 1220N:5
17572IIIUstrzycki, Antoni KKSz Kraków1220N:97
17573IVCzajka, Katarzyna SzKS GENS Kołobrzeg1220N:3
17574IVUrbanska, Kinga LZS Goniec Kluczbork1220N:8
17575IVLiterska, KarolinaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1220N:8
17576IVJakoniuk, Julia III LO Suwałki 1220N:4
17577IVGajda, Stefan 1220N:17
17578VWasil, Łukasz1220N:9
17579VSzczepański, Tomasz1220N:4
17580IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1220N:69
17581Łaba, PiotrBiłgoraj 1220N:9
17582Wszeborowska, SylwiaZS Niećkowo1220N:7
17583IVKowalczyk, KatarzynaLUKS Strzałków1220N:5
17584Zalewski, MaciejKU AZS UW w Warszawie 1220N:12
17585IVŚmiałecki, Daniel 3LO 1220N:6
17586IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1220N:19
17587IVMościcki, Rafał UKS Taktyk Białołęka 1220N:10
17588IIIKurowska, EmiliaUKS GCK Sękowo 1220N:33
17589IVUlfig, Jakub1220N:6
17590VMaconko, RomanOrzysz1220N:26
17591VSudzik, AlexGdynia1220N:4
17592VJaroszuk, Igor1220N:4
17593IVIhenacho, ChidiebereSP 5 Braniewo 1220N:41
17594IIIDobek, Krystian Szkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie Górniczej1220N:73
17595VDrużbicki, Jan 1220N:5
17596IVTurek, Mikołaj UKS Biały Pion Gryfino 1220N:31
17597IIIZielinowski, FilipUKS ZSO Włoszakowice 1220N:135
17598Chwistek, RafałMOSiR Tuchów 1220N:4
17599IVGralik, Małgorzata SP Stara Ruskołęka1220N:32
17600IIIMoskwa, Katarzyna 1220N:5
17601IVRomańczuk, Kajetan KSz Jelonka Jelenia Góra 1220N:44
17602VLudwiczak, KrzysztofSP Odrzykoń1220N:4
17603Sobczak, Marcel 1220N:11
17604Nowakowski, Sebastian Technikum Leśne w Starościnie 1220N:11
17605IIIŁupicka, LenaKSz Wieża Śmigiel 1220N:40
17606IVRadomski, Oskar GKSz Kornuty Gorlice1220N:188
17607IVOlszewski, Piotr1220N:5
17608IIIKrawczyk, Stanisław1220N:133
17609VDernoga, Paweł KSz Jelonka Jelenia Góra 1220N:3
17610IISamol, JuliaMMKS Wieniawa Leszno1220N:10
17611Porycka, EwaWarszawa1220N:6
17612IVJackson, Teodor Szkoła Podstawowa nr 7 1220N:29
17613IIIZwolan, Wiktoria1220N:35
17614IVKolenda, Aleksandra III d 1220N:4
17615IIIDajnowicz, Adrianna Szachowy Uniwersytet Warszawa 1220N:47
17616IVWiliński, Damian Hetman Myślibórz1220N:38
17617IVMolęda, Szymon SP 6 dr.1 1220N:36
17618Głusiec, GrzegorzChodel1220N:9
17619IVKozłowska, Julia LUKSz Orient Sokółka1220N:2
17620VKarłowicz, AdrianSzkoła Podstawowa nr 123 w Krakowie1220N:6
17621VŁabędź, Tomasz Łękawica1220N:11
17622VAntosik, MichałElbląg 1219N:13
17623IIIPrejznar, Jakub Team I Jedlicze 1219N:56
17624IVWrona, JakubSzkoła Podstawowa Wielopole Skrzyńskie1219N:93
17625IVLorenc, Sylwester Stowarzyszenie Nasz Rymanów1219N:19
17626IVTański, ArturBarcin1219N:65
17627VAndler, Filip LO Barcin 1219N:137
17628IVSzerenos, MaciejSP 6 Białystok 1219N:89
17629VLeśniowski, NikodemKlub Szachowy Radomyśl Wielki1219N:4
17630IVJedlińska, DominikaG Kobylnica 1219N:3
17631VPolechoński, Jakub SP2 Słupsk 1219N:14
17632VJanczylik, Dymitr SP8 Słupsk - A 1219N:1
17633VBabieczko, Marcin 1219N:10
17634VPachucki, Karol Nowy Staw 1219N:25
17635VNowak, Szymon KKSz Kraków1219N:6
17636Drozd, Damian 1219N:17
17637IVTrzaskowski, Tomasz Stawiguda 1219N:7
17638IVNowakowska, Agata 1219N:5
17639IVGadzina, KrzysztofKalna 1219N:7
17640IIICzerwiński, Maciej PKS MAT Białołęka1219N:194
17641IIIMatuszny, FranciszekStI EUROBESKIDY Łodygowice 1219N:295
17642IVJaśkiewicz, PiotrKS 64 Zielona Góra 1219N:10
17643IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1219N:56
17644VZarzyczny, MiłoszGimnazjum w Tarnawie Dolnej 1219N:4
17645VUchański, Paweł Bielsko-Biała1219N:14
17646IVRadaszewska, Dominika SP 184 Łódź1219N:6
17647VBąkowski, MarceliKKS Ormuzd Kartuzy1219N:9
17648IIKuczyńska, Zuzanna MKS Wicher Zbąszyń1219N:52
17649IVBulaszewski, Michał1219N:52
17650IVKrupińska, MonikaTS Wisła Kraków 1219N:12
17651IVBalcerzak, KatarzynaLO Rabka Zdrój 1219N:6
17652VCieślakowski, Kacper 1219N:8
17653IVRodewald, Sebastian 1219N:18
17654IVRak, Aleksander 1219N:60
17655IIIChoiński, BartoszSP 19 Białystok1219N:163
17656IIIPrzystał, MateuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1219N:136
17657IIIPartyka, Igor UKS TSz Zieloni Zielonka1219N:9
17658IVBiszczuk, Jarosław 1219N:3
17659Zieliński, HubertTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1219N:9
17660IVJakubiec, Maurycy TS Wisła Kraków 1219N:58
17661VŻurowski, ŁukaszSP 12 Otwock1219N:7
17662IIISłuchocki, IgorKSz. Hańcza Suwałki 1219N:135
17663VGruszka, Grzegorz Mielec1219N:38
17664Zięciak, Aleksandra1219N:11
17665Gorczyca, DominikaChojnów1219N:9
17666IVSchiro, BenitoASU Sokółka 1219N:150
17667IIIWierciński, Stanisław UKS Korona Gdańsk1219N:33
17668VIwański, Daniel1219N:11
17669VTrębla, KrzysztofBielsko-Biała1219N:8
17670IVZaucha, Dariusz KKSz Kraków1219N:119
17671Harmak, Michał Gim 2 Warszawa1219N:5
17672IIIZdzieszyński, DawidKSP im. MBM Białystok1219N:187
17673IIIWysocka, Kamila SP Jeleniewo1219N:88
17674IVMłodecka, Julia1219N:2
17675Żołądkowska, Monika1219N:6
17676Petykiewicz, BarbaraMarki 1219N:5
17677Skomra, Piotr 1219N:5
17678VPiontke, Wojciech Gdynia1219N:17
17679IIINagórny, AdamAkademia PRIMUS Pruszcz Gdański1219N:118
17680IVBabić, AleksanderKSz Polonia Warszawa1219N:28
17681VKowalski, Ryszard Warszawa1219N:18
17682Dmitruk, Wiktor SP Nr 5 Białystok1219N:7
17683Kałuża, Mateusz 1219N:7
17684IVŚwider, Nikola Zespół Szkół Plastycznych 1219N:4
17685Steć, Mirosław Wola Skromowska1219N:7
17686IVBrawańska, Julia UKS BASZTA Wodzisław Śląski1219N:4
17687VRajman, Michał ZSE Żary 1219N:4
17688IVSzwarczyńska, Agnieszka1218N:11
17689IVBrankiewicz, JuliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1218N:4
17690IVKurlej, OliwiaUKS Biały Pion Gryfino 1218N:15
17691IIICzopińska, LiliannaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1218N:102
17692VSurma, Bartłomiej1218N:5
17693Woźniak, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 1218N:11
17694VKomorowski, MaciejMLKS Nadnarwianka Pułtusk1218N:7
17695IVKosiec, Marcjanna UKS Caissa Warszawa 1218N:5
17696IIIRyński, Marcin MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1218N:45
17697VRumak, JakubTrzebuska 1218N:7
17698VJagoda, Kajetan Hetman Wschowa1218N:8
17699IVOgurkis, Alicja UKS Taktyk Białołęka 1218N:11
17700VAnioł, Mateusz UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1218N:41
17701IVPiekarczyk, Magdalena Hadykówka1218N:14
17702VGębuś, Ignacy ORION Investment S.A. 1218N:8
17703IVStyczyński, ŁukaszKSz Polonia Wrocław1218N:17
17704VWołkanowski, Juliusz SPDK Staroniwa Rzeszów 1218N:1
17705VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1218N:16
17706IVKonieczka, TyberiuszGdańsk 1218N:6
17707Piotrowska, AnnaLO Siemiatycze1218N:23
17708VWarszton, Artur 1218N:5
17709Dworak, Aneta Klub Szachowy Kana Tarnów1218N:10
17710VBaranowski, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1218N:11
17711IVMyszk, Paulina1218N:3
17712IVŻuczek, Jolanta1218N:8
17713VSzymko, Kamil Wieża Szydłowiec1218N:6
17714VUrbański, Tomasz TG Sokół Ropczyce 1218N:11
17715IVWasążnik, SzymonCKR SSz Grójec 1218N:22
17716IVJakubowski, SzymonUKS GIECEK Radków1218N:47
17717VJakubowski, Tomasz1218N:5
17718VMazur, KamilRopczyce1218N:7
17719VSzady, KrzysztofGdańsk 1218N:12
17720IVGross, MateuszGdańsk 1218N:25
17721VKrauze, Kamil Częstochowa1218N:4
17722IVUlatowski, Franciszek UKS MDK Otwock1218N:90
17723IVStec, Adrian1218N:171
17724Krysa, Patryk 1218N:7
17725VŁochiński, Jakub1218N:1
17726IVZiuziański, JakubPiętnastkaKrosno 1218N:108
17727IVKuligowska, MajaPiaseczno 1218N:6
17728IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1218N:134
17729VWojtkowski, SzymonSanok 1218N:32
17730VRękawek, Filip Garwolin1218N:6
17731VSzamszon, KacperStarogard Gdański1218N:5
17732VKaczmarek, MichałGdańsk 1218N:11
17733VWardzała, Szczepan 1218N:8
17734IVBarcik, RafałDom Kultury w Starym Bielsku1218N:6
17735IVSzwedt, Nikodem Nowotomyska Akademia Szachowa 1218N:40
17736IIDróżdż, Amelia MTSz Mińsk Mazowiecki1218N:92
17737VWarmiński, Michał Uzdowo1218N:9
17738Karpiński, Szymon1218N:6
17739VNowak, MirosławKlub Sportowy Chwaszczyno 1218N:13
17740IVDrożdż, Magdalena SCK BEST Bielsko-Biała 1218N:4
17741IVKluziak, AgataUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1218N:4
17742IVWojewódka, Dominik SP Bóbrka1218N:26
17743Mandruń, TomaszZSP Szewce1218N:8
17744IVSzeląg, Alicja 1218N:3
17745IVRojewska, Klaudia Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie1218N:8
17746VWasiak, Bartłomiej Ksz Jelonka Jelenia Góra 1218N:7
17747IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1217N:95
17748VSkassa, Mikołaj1217N:5
17749IVRuszkowska, Klaudia MLKSz Myślenice1217N:6
17750VKaczor, JanuszG-Kat 1217N:5
17751IIJellonnek, MatyldaWKS FLOTA Gdynia1217N:59
17752IVSudoł, Jakub UKS Czternastka Warszawa1217N:43
17753IVSzymański, SzymonAkademia Szachowa Gliwice 1217N:19
17754IIIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1217N:2
17755IIIWitwicki, Łukasz JKSz-W Jarocin1217N:24
17756IIKopeć, OlgaZelów1217N:62
17757IVPolak, Kacper MKS MOS Wieliczka 1217N:358
17758IVDrozd, Weronika Albigowa1217N:50
17759IVPuzio, MateuszZSP Żnin 1217N:96
17760VChróst, Daniel MDK Mińsk Mazowiecki 1217N:21
17761VCichowski, Marcin SP1 Sokołów Podl. 1217N:20
17762IVSzymański, KacperMDK Białystok1217N:210
17763VKulpa, AndrzejLKS Płomień Limanowa1217N:5
17764VSzymański, Mateusz 1217N:4
17765VGandor, Remigiusz GIMNAZJUM Strumień 1217N:7
17766Tarczewska, Ilona TS-R Hetman Konin 1217N:8
17767IVPacan, Wojciech Popławy1217N:72
17768IIIKocierz, Paweł GEKON Akademia Szachowa Nysa1217N:7
17769Howis, Maja 1217N:33
17770VStasiak, Marcin GIMNAZJUM Górki Wielkie1217N:6
17771IIIKumosa, MikołajUKS Czternastka Warszawa1217N:25
17772IVGancarczyk, Michał KSz Jelonka Jelenia Góra 1217N:32
17773IVSzuba, Mikołaj UKS Skoczek /SP 1 1217N:15
17774IVPielech, KarolWołomin1217N:35
17775IVStępień, Konrad KS 64 Zielona Góra 1217N:6
17776IIIPiętka, Anna 1217N:5
17777IVGołębiewski, Adrian Warszawa1217N:17
17778IISidło, Małgorzata UKS Pałac Młodzieży Katowice 1217N:85
17779VŻurek, EdwardCKiS Skawina1217N:11
17780IVPryzmont, Bartłomiej ASU Sokółka 1217N:13
17781IVChmura, MaciejSP 54 Kraków 1217N:19
17782IVMocny, Stanisław KSz Polonia Warszawa1217N:90
17783IVGębuś, Filip1217N:17
17784VGuzy, PatrykSP Oleszyce 1217N:35
17785IVLenda, MartynaGdańsk 1217N:6
17786IVMazuryk, Anastasiya SP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Maz. 1217N:15
17787IVHasińska, EwaKTS Kalisz1217N:2
17788IVDuplaga, JakubBiały Król Wisznia Mała1217N:31
17789Dąbroś, Jan Warszawa1217N:5
17790IVPękala, DawidKraków 1217N:24
17791Sidorowicz, SzymonSP 3 w Markach1217N:4
17792VLi, Jonatan 1217N:3
17793VTrusewicz, RemigiuszKsz Jelonka Jelenia Góra 1217N:8
17794Daszkiewicz, Maciej MDK Oświęcim1217N:7
17795IVDąbrowski, Piotr UKS Giecek Radków1216N:8
17796VDrukarczyk, KacperMDK im. Kopernika 1216N:3
17797IVMierzejewski, Jakub UKS Taktyk Białołęka 1216N:7
17798IIIPolewka, Józef MAT Myślenice1216N:91
17799Komyć, Bartosz 1216N:7
17800VŁuba, Wojciech KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1216N:4
17801VŁoś, DawidG Mońki1216N:39
17802IIIMieczkowska, Aleksandra Boczki Świdrowo1216N:40
17803VDziamba, Mateusz1216N:18
17804IVStachurska, Wiktoria1216N:6
17805Jesionowski, ArkadiuszKarnkowo1216N:25
17806VMitręga, KacperUKS Czternastka Warszawa1216N:12
17807IIIDomański, Aleksander SSz Goniec Wąsosz1216N:59
17808VWojciechowski, Zbigniew Koziegłowy 1216N:33
17809VMusiatowicz, Kornel P43 1216N:14
17810VDobbek, Mateusz CKiB Brusy1216N:14
17811VJaskólski, Krzysztof Stalowa Wola1216N:17
17812Dłubis, Patryk SP-Katolicka1216N:15
17813IIIDziura, GrzegorzLKS Sanovia Lesko 1216N:54
17814IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1216N:210
17815IVKamiński, PiotrMLKSZ Myślenice1216N:16
17816IVKędziora, DawidKSz Hetman Krynka 1216N:33
17817Wieczorek, Mikołaj ARKAMA Świat Szachów1216N:2
17818IVBłaszczyk, PawełASSz UKS Grom 1216N:7
17819VMichalak, SzymonUKS Mosińska Jedynka Mosina1216N:4
17820IIIKruk, Agnieszka UKS Korona Gdańsk1216N:22
17821VRzeszut, KamilTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1216N:9
17822IVOlszewska, Aleksandra ZS 1 Działdowo 1216N:14
17823VStępień, Igor MOK Józefów 1216N:3
17824VLiszowski, Robert Stępina1216N:28
17825VBałchan, Dawid Zaborów1216N:9
17826IIIDzielendziak, PatrycjaWKS Kopernik1216N:129
17827IVBarczyński, Wojciech PSSz Pszczyna 1216N:66
17828IIWasilewska, Zuzanna Piastów1216N:7
17829IIIBartkowski, Kazimierz Mszanowo1216N:11
17830IVCichoń, Michał1216N:85
17831VKotyński, FilipGimnazjum nr 14 w Bielsku-Białej 1216N:12
17832IIIJakubowska-Wilk, Anna UKS SP3 w Bogatyni1216N:109
17833VKnowski, Kacper SP 11216N:3
17834IIINalepka, MateuszSzynwałd 1216N:124
17835IVSęk, Nikodem GIM 2 Otwock1216N:39
17836IVRólka, Łukasz 1216N:32
17837IIISzymczak, KonradOTSz Ostrów Wielkopolski 1216N:33
17838VSulawa, Dominik SZKOŁA PODSTAWOWA Zabłocie1216N:6
17839IIIBorowik, Aleksander AKS Mikołów 1216N:99
17840IVTrzoch, Jakub SP nr 321 Bemowo W-wa 1216N:24
17841Kołodyński, Michał SP nr 34 w Lublinie 1216N:3
17842IVPłaskowicki, GrzegorzWawer 1216N:63
17843IVFilipek, Tomasz UKS Zawisza Kolbudy 1216N:11
17844VGęśla, Kacper Zamość1216N:13
17845IVWszeborowski, OlafSzachy Ciechanów 1216N:34
17846IIIKałużny, Szymon UKS Czternastka Warszawa1216N:29
17847IVMisiak, Iwona SP 13 Mielec1216N:19
17848IIIDropek, Julia 1216N:4
17849IVJokiel, Wiktor1216N:28
17850IVSzyluk, Patrycja1216N:4
17851IVŻurawski, Mikołaj 1216N:6
17852VWłodarczyk, FilipLimanowa1216N:4
17853VChamier-Cieminski, ŁukaszWSD Gdańsk, Arch. Gdańska 1216N:6
17854VTomecki, KrzysztofGKS Gwarek Ornontowice1215N:18
17855IIIMozyrski, Michał SSP 4 PTO Białystok1215N:167
17856IVMichalak, WojciechUKS Korona Gdańsk1215N:14
17857IVKalinowski, Piotr UKS GCK Sękowo 1215N:34
17858IVJaniec, GrzegorzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1215N:19
17859VOgrodnik, Sebastian PM Koszalin 1215N:6
17860Jałocha, Łukasz Wrocław1215N:6
17861VSzeja, Oliwer RKS Mat Ruda Śląska 1215N:11
17862VJędrzejczyk, SzymonGimnazjum Sędziszów 1215N:9
17863IVHołowienko, Jan1215N:25
17864IVŁukasik, Marek 1215N:12
17865VPowała, Michał1215N:5
17866IVLewandowski, Wojciech UKS Szach Mat Zabrze1215N:96
17867VSuliborski, RolandSuliborscy - Mińsk 1215N:6
17868IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1215N:11
17869IVMarks, BartoszNCKiB Nowy Staw 1215N:28
17870VPruchniewski, Edwin Nowy Staw 1215N:10
17871VPiłat, Krzysztof Mielec1215N:14
17872VKoziol, WojciechZS Dąbrowa Białostocka1215N:2
17873IVDenysiuk, Miłosz ZSOiZ Ciechanowiec1215N:78
17874IVLitwiniec, Kacper SP 1 Radzyń Podlaski 1215N:134
17875Bednarski, Mikołaj Boguchwała 1215N:7
17876Matuszek, Zenon Łodygowice 1215N:7
17877VMojeścik, BartłomiejKS Fart Kielce1215N:9
17878IVZielosko, WojciechMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1215N:23
17879IVWyziński, Ignacy 1215N:9
17880IVCal, ŁukaszUKS SP1 Leżajsk1215N:206
17881Olejnik, Zbigniew 1215N:56
17882IVGolonka, Konrad SP 3 Limanowa 1215N:112
17883IVWawer, MateuszSSz Szachpol Łuków1215N:33
17884VDec, Wiesław Tarnobrzeg1215N:58
17885VWiśniewski, PiotrKsz Jelonka Jelenia Góra 1215N:8
17886VKubicki, Paweł 1215N:2
17887VTatomir, Michał1215N:2
17888Moska, Zbigniew Wrocław1215N:7
17889IVGrygo, ŁukaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1215N:4
17890VJastrząb, Krystian 1215N:12
17891IIIKozłowski, MaciejKTS Kalisz1215N:181
17892IVGiza, Remigiusz 1215N:35
17893IVZalisz, Radosław UKS ZSO Włoszakowice 1215N:19
17894IVMichalczuk, Piotr Białystok1215N:6
17895IIINapierała, TomaszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1215N:77
17896IIIOmilian, Paweł SP Bakałarzewo 1215N:160
17897VMarcinkiewicz, Jacek1215N:5
17898VŁosiak, Rafał Łódź 1215N:9
17899VPancerz, DominikMOST Jelenia Góra1215N:4
17900VBiałous, SzymonPKS MAT Białołęka1215N:19
17901IVSkiba, Antoni Bielsko-Biała1215N:16
17902IVLaskowski, Wojciech KKSz Kraków1215N:26
17903IVKałamarz, ŁukaszKSz Gambit Przeworsk1215N:18
17904VRyznar, Franciszek1215N:48
17905IVGłąb, HugoŁKS Szach-Centrum Łódź1215N:17
17906Madejski, Przemysław Wiązowna 1215N:6
17907Siwek, TobiaszRychwałd 1215N:7
17908Dombrowski, Jakub MKS Wicher Zbąszyń1215N:4
17909VBojda, Juliusz1215N:5
17910VLowiecki, Mariusz Husaria Biesiekierz 1215N:8
17911Korszak, AgataLegionowo 1215N:3
17912Trzeciak, Emilian 1215N:16
17913VŚledziewski, Mikołaj1215N:6
17914IVBrzezicki, MateuszWrocław1214N:84
17915IIIMęczkowski, DominikKSz Maraton Łomża 1214N:165
17916IIIAndziak, Patrycja Sp 218 W-wa Wawer 1214N:40
17917IVDomagała, KatarzynaOTSz Ostrów Wielkopolski 1214N:22
17918IVLademann, MarcinReda1214N:16
17919VZiemba, Piotr 1214N:5
17920VOracz, KamilRoszada Radom 1214N:5
17921IIIMędrek, JustynaKGL Szarotka Wadowice Górne1214N:313
17922IVBrajewski, Mikołaj Gimnazjum Lesko 1214N:39
17923VCzopiński, Dariusz 1214N:4
17924IIISzafarczyk, RobertUKS Caissa Warszawa 1214N:92
17925VWachowiak, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1214N:6
17926VMisiak, Filip 1214N:6
17927IVZamęcki, Michał Rybnik1214N:12
17928Pilarski, Patryk1214N:8
17929IIIBochenek, EmilSułkowice1214N:65
17930IVTiebler, Tomasz KSz Silesia Racibórz 1214N:44
17931IVWolicki, Adam Rybnik1214N:7
17932IVMiłoś, BartłomiejSandomierz1214N:31
17933VZawistowski, Emil MKS Korona Góra Kalwaria 1214N:30
17934IVBogaczyk, KonradSP Nr 6 Krosno1214N:19
17935IVObrycki, Konrad SL SALOS Ełk 1214N:140
17936IVZdanowicz, DawidUKSz Hetman Warszawa1214N:11
17937VGwóźdź, Dawid1214N:6
17938VHoma, Miłosz TG Sokół Ropczyce 1214N:9
17939Mazurek, Anna Stare Miasto1214N:7
17940Wojdyła, PawełWola Węgierska 1214N:8
17941IVBazan, JacekGOK Sułkowice1214N:17
17942IVŻelasko, KacperSZKOŁA PODSTAWOWA nr 22 Bielsko-Biała 1214N:337
17943IVPastor, Klaudiusz 1214N:66
17944IIIKlein, Marcel UKS Szach Wolsztyn1214N:40
17945IVKubiszewska, Angelika UKS Pałac Nieborów1214N:3
17946IVUgorny, Miłosz KTS Kalisz1214N:41
17947VKorytkowski, Alex KU AZS UW w Warszawie 1214N:5
17948VMołotkiewicz, BartoszKU AZS UW w Warszawie 1214N:9
17949IVSchwarzweller, Henryk UKS MDK GDYNIA1214N:48
17950Riabcew, Janina 1214N:5
17951Prokop, Filip Łęczna1214N:9
17952IVSzelhaus, Stanisław1214N:8
17953Drobny, Jan Jastrzębie Zdrój1214N:6
17954IVFogel, Krzysztof1214N:34
17955IIIWąsik, IgnacyUKS Caissa Warszawa 1214N:11
17956IVKielak, Krzysztof 1214N:9
17957VBaran, MichałJadwiżanie Wólka Podleśna1214N:6
17958Augustyniak, Rafał LKSz Lublin 1214N:8
17959IIIGórski, TymonUKS Pałac Młodzieży Katowice 1214N:129
17960VSławiński, Patryk Otwock1214N:8
17961VDziubałko, KacperWarszawa1214N:15
17962VJasiński, BartoszWarszawa1214N:11
17963VPszkowski, Adam SP Filipów 1214N:7
17964IVWieczorek, MichałLKS Tworków1214N:36
17965IIIZborowski, JakubSTMGK Strzelce Krajeńskie1214N:68
17966IVSawicki, JanUKS Roszada Radom 1214N:4
17967IVPryzmont, HubertASU Sokółka 1214N:100
17968IVPlak, WeronikaKKSz Kraków1214N:9
17969IIIJęczeń, Mateusz 1214N:1
17970VBąk, Nikodem Czarna Sędziszowska1214N:8
17971IVBuchner, Liliana1214N:4
17972VCysewski, AdamGdańsk 1214N:6
17973Mytnik, Artur SP163_0 1214N:4
17974VStambulski, KacperSP Wiechlice1214N:12
17975VŁoś, Przemysław1214N:8
17976IVOlszewski, KarolUKS 21 Podlesie 1214N:22
17977VDomański, Wojciech UKS Caissa Warszawa 1214N:15
17978VGancarczyk, RafałMKS MOS Wieliczka 1214N:5
17979VPenar, FilipStaniatki 1214N:13
17980VNieleszczuk, Alex SP2 Kartuzy 1214N:2
17981VBednarz, Stanisław Stępina1214N:7
17982VPowstański, Adam MUKS MDK Śródmieście Wrocław1213N:2
17983IVGoska, Julia1213N:14
17984VSzczęsny, PiotrG Stanisławów 1213N:5
17985IIIKluska, SzymonSzubin1213N:60
17986Burzyński, GrzegorzGIM Stawiduga 1213N:8
17987VWojciechowski, JakubAZS Poznań 1213N:8
17988Szwon, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice1213N:9
17989IVChoina, Zuzanna Nowa Sarzyna1213N:8
17990VDuda, Filip Rzeszów - Krynicka 1213N:18
17991VKamiński, Rafał II LO Sanok 1213N:14
17992IVJaworski, Konrad1213N:12
17993VBurdka, Michał 1213N:5
17994IVCzarnik, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1213N:23
17995IVBąk, Bogusław KS KOMUNALNI II Sanok 1213N:12
17996IVBednarska, KatarzynaGimnazjum Nr 14 wCzęstochowie1213N:34
17997VSobiepanek, Sławomir Sobiepanek - Dobre1213N:5
17998IIIPocztańska, Joanna Gimnazjum nr 3 Sanok1213N:33
17999Król, MartaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1213N:7
18000VKij, Kacper 1213N:9
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)