ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20716)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26018);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (12213);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13249);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
10501IIIMikołajewicz, Eryk 1421N:65
10502Buchenfeld, AdrianZSSB Częstochowa 1421N:32
10503IIIBitner, PawełTKSz Tarnobrzeg 1421N:25
10504IVCiecióra, JerzyLecznica Weterynaryjna Płużnica 1421N:4
10505IVWiśniewski, Paweł Kordian Bliżyn 1421N:6
10506IIMaj, Wiktor Gdańsk 1421N:59
10507IIŁapczyński, Jacek MKS MOS Wieliczka 1421N:567
10508IVOchnio, Krzysztof 1421N:6
10509IVKuzak, AndrzejNiepokalanów 1421N:7
10510IVŁakomy, Maciej UKS Jedynka Bełchatów 1421N:8
10511IVPłandowski, DawidSz MOK Debiut Terespol1421N:20
10512IIIAleshko, MargaritaMińsk, Białoruś1421N:20
10513Surmacz, Albert 1421N:5
10514IISzymczyk, GabrielaGMK Suwałki1420N:275
10515IIIKoza, Jan KSz Polonia Wrocław1420N:69
10516IIISenftleben, Bartosz 1420N:26
10517IVProchowski, Filip SP 12 Otwock1420N:14
10518IMytnik, Kinga TMS ROSZADA Gliwice 1420N:221
10519IVJanke, Franciszek UKS \ Caissa\ Warszawa1420N:35
10520IIHaładus, AdamChTS Chorzów 1420N:250
10521IISułot, Zdzisław Wrocławski Klub Szachowy HETMAN1420N:492
10522IVOstrowski, PiotrPłock1420N:15
10523IIIMalepszak, JarosławUKS Sokół Włoszakowice 1420N:27
10524IIPoremski, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1420N:193
10525IIChodaczyński, Dorian UKS 21 Podlesie 1420N:101
10526IVGrześkiewicz, Marcin 1420N:62
10527IVBury, Tomasz1420N:18
10528IVDobrowolski, Kacper KS FART Kielce1420N:6
10529Sienkiewicz, PrzemysławZSM Białystok1420N:31
10530IVDrozd, Mikołaj MKS Agros Chełm1420N:143
10531IISadowski, Jakub SP 4 Białystok 1420N:571
10532IVTomczak, JarosławWieniawa Leszno 1420N:14
10533IVLechowicz, Paweł Brzesko 1420N:95
10534IIIPodhajecki, Jerzy 1420N:333
10535II+Komorowska, Marcelina MLKS Nadnarwianka Pułtusk1420N:71
10536IVOlias, KarolUKS Biały Pion Gryfino 1420N:32
10537IIJaszczuk, Piotr SP Kleosin1420N:365
10538IIIBartoszek, Tomasz UKS Grom Krężnica Jara1419N:12
10539IIBialucha, Sebastian MKSz DIAGONALIA Imielin 1419N:149
10540IIIAdamska, Sabina KS Komunalni II Sanok 1419N:120
10541IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1419N:44
10542IVWodecki, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1419N:16
10543IIIZieliński, Sławomir KLIM UKSz Gambit Starachowice 1419N:46
10544IIIPiotrowski, AdrianUKS SP3 w Bogatyni1419N:148
10545IŁaszczuk, ZofiaUKS Caissa Warszawa 1419N:383
10546IVNiedźwiedź, Mateusz Dąbrowa Białostocka 1419N:7
10547IVZaremba, Damian Gimnazjum Stara Wieś 1419N:4
10548Kwiatkowska, Anna III LO Białystok 1419N:21
10549IIISocha, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 123 Kraków 1419N:12
10550IVPerschke, AleksanderUKS Smecz Konin 1419N:7
10551IIIGroszfeld, Tomasz Zambrów1419N:90
10552IVPawlik, Bartosz KSz Hetman Krynka 1419N:33
10553IVStrulak, KrzysztofIC Warszawa 1419N:7
10554IVPasternak, KrzysztofLUKKS Nietulisko Duże1419N:9
10555IVObała, Tadeusz Sędowo 1419N:9
10556Gorzynik, Piotr Gimnazjum Niebylec1419N:10
10557IVTrzuskolas, MaciejKKS Ormuzd Kartuzy1419N:9
10558IIŻyhałko, Konrad Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu1419N:68
10559IIIDoniec, Mateusz KSz Silesia Racibórz 1419N:36
10560IIIDulba, Aleksander Wrocław1419N:7
10561IIISzochner, Wiktor1419N:6
10562IVRothe, OskarUKS Szach Wolsztyn1419N:10
10563IIIPawlak, Daniel1419N:18
10564Mąkosa, Amelia 1419N:7
10565Wypniewski, Krzysztof Kielce1419N:6
10566IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1418N:211
10567IIIDelert, MaciejSpołeczne G.4 im. Władysł. Grabskiego Ursus1418N:30
10568IVKędracki, AndrzejUMKS Na Pięterku Poznań 1418N:5
10569IVKinkel, TomaszKatolickie Gimnazjum SPSK w Częstochowie 1418N:132
10570IIEkwiński, JanUKS Caissa Warszawa 1418N:41
10571IIIRóg, SzymonKKSz Kraków1418N:100
10572IVOpenchowski, Marcin KSz Maraton Łomża 1418N:6
10573IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1418N:16
10574IIIOlejniczak, Rafał1418N:8
10575IVZdeb, Krzysztof MKS MOS Wieliczka 1418N:15
10576IVUlman, Adrian UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1418N:59
10577IVWewiórski, AleksanderGimnazjum nr 50 w Bydgoszczy1418N:29
10578IIFrankiewicz, AgataUAM 1418N:33
10579IIIRataj, JanBiłgoraj 1418N:119
10580IVDul, Maciej ŻKSz Żary 1418N:5
10581IVKurek, Patrycjusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1418N:18
10582IVTuralski, Karol Wrocław1418N:8
10583IIIDenega, OlegNowojaworowsk 1418N:18
10584IVRokita, Denis 1418N:7
10585IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1418N:12
10586II+Stanowska, JuliaWłocławek 1418N:130
10587IVLasecki, JacekGdańsk 1418N:9
10588IIIHeretyk, Kacper TS Wisła Kraków 1418N:106
10589IVKról, Kazimierz1418N:5
10590Kot, Aleksandra Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu1418N:10
10591Wiszenko, Eryk1418N:12
10592IVMazurek, DominikPolańczyk1418N:4
10593Twardy, AdamCOSSW Kalisz1418N:5
10594Drążkowski, WojciechOSiR Tuchola1418N:21
10595IVKlimaszewski, IreneuszBiałogard1418N:23
10596IVŚciesiński, Przemysław Koszalin1418N:7
10597IIISzczuka, ŻanetaUKS PIĄTKA Wieluń 1417N:23
10598IIWaszkowska, KarolinaKSz Gambit Świecie 1417N:45
10599IVPręgowski, Remigiusz UKS Taktyk Białołęka 1417N:45
10600IIKaniewski, Piotr1417N:15
10601IVMichna, Sebastian 1417N:19
10602IIIChlebicki, MateuszKGL Szarotka Wadowice Górne1417N:257
10603IVKrajdocha, NikodemUKS Iskra Piła/ STO1417N:9
10604IISas, Marcel KSz Miedź Legnica1417N:77
10605IVKołomański, PawełZSK św. Stanisława Kostki Kielce1417N:8
10606IVKania, Antoni 1417N:8
10607IVRuszel, Radosław 1417N:4
10608IIWołcyrz, Jakub TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1417N:220
10609IVPawlik, MaciejKSz Hetman Krynka 1417N:58
10610IIIJędrusik, Piotr1417N:7
10611IIIMączka, DominikUKS POGOŃ Oleśnica1417N:7
10612Bułka, Wiktor1417N:27
10613IIOberc, RyszardPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1417N:23
10614IVChmiel, Szymon1417N:16
10615IIBednarczyk, Sławomir Alternatywa Szydłowiec 1417N:80
10616IVPiętoń, Tadeusz Jordanów 1417N:6
10617Rozak, Jakub1417N:7
10618Kuć, MarcinWarszawa1417N:4
10619Stanek, BogumiłTarnów 1417N:86
10620IVKonieczny, Wojciech 1417N:2
10621IVPopławski, Szymon1417N:5
10622II+Flisiak, JuliaRzKSz Rzeszów1416N:448
10623IIITwardosz, Iwona MPZSzach Kraków1416N:31
10624Markowski, Marcin Lipno 1416N:24
10625Kinkel, FeliksUKS Hetman Częstochowa 1416N:22
10626IVKazimierski, Bartłomiej1416N:3
10627IIISatke, AnetaMZKS Unia Nowa Sarzyna1416N:9
10628IVMiskowiec, Stanisław UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1416N:32
10629IIPiechocki, KarolKSz Polonia Wrocław1416N:258
10630IVStępniewski, Jan SSP 1 Kraków 1416N:7
10631IIKrotowski-Cacha, MichałUKS KORONA GDAŃSK1416N:160
10632IVZacharski, MichałGimnazjum 1 Mszana Dolna1416N:9
10633IIKuska, BartoszMKS Rokita Brzeg Dolny1416N:200
10634IIIStanowski, Adam Włocławek 1416N:124
10635IVKawecki, Miroslaw 1416N:6
10636IVBukowczyk, Krystian ZS Iwonicz1416N:7
10637IIZiemann, ArturUKS Centrum Tczew 1416N:6
10638IVKopeć, Mateusz KS Polanica-Zdrój1416N:5
10639IIŁazarski, PrzemysławUKS Pałac Nieborów1416N:73
10640IIIPodębski, BartoszKTS Kalisz1416N:135
10641Polednia, BazyliKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1416N:7
10642IVKazuń, Krzysztof RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1416N:4
10643IVPietrzeniuk, Daniel Gimn. Bakałarzewo1416N:7
10644IIIObidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1416N:25
10645IIIUrbaniak, Marek Ognisko TKKF w Dobczycach 1416N:11
10646IVMalecha, KarolUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1415N:23
10647IIWęgrzyniak, Dominika MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1415N:113
10648IIIPolak, Damian Wyszków1415N:354
10649IIILichwa, Mieczysław WIEŻA PĘGÓW 1415N:116
10650I++Śliwicki, Damian UKS OPP Toruń1415N:8
10651IVŻyliński, Arkadiusz UKS Ognisko Rydułtowy1415N:15
10652IIGodyla, Kinga RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1415N:124
10653IVKukla, Tomasz Bogatynia 1415N:6
10654IVWalkowiak, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław1415N:5
10655IIIZając, KrystianGimnazjum im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej1415N:42
10656IVWac, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 4 Przemyśl 1415N:154
10657IVWójcik, PiotrCiechanów1415N:19
10658VMajkut, AleksanderGmina Grodzisko Dolne 1415N:35
10659Zarzecki, Jan Kamesznica1415N:7
10660IVJanusz, MarcinKiliński OSiR Trzemeszno 1415N:9
10661IIIRębisz, Lech KLS Piechowice1415N:4
10662Nowakowski, Jakub Urząd Skarbowy w Ząbkowicach Śląskich 1415N:6
10663IIWolak, DawidCieszyna1415N:475
10664IIIKapustka, Oskar NASZACH Nowy Tomyśl1415N:89
10665IIPrzybylik, Kacper KKSz Kraków1415N:142
10666IVŚwiercz, PatrycjuszKsz Jelonka Jelenia Góra 1415N:3
10667IVKoczyński, AdamZSP Józefosław1415N:10
10668IIIZałęska, NataliaXXXIII LOim. M.Kopernika W-wa Wola1415N:5
10669IIIPolakowski, SzymonLKS Orzeł Kozy 1415N:25
10670IIIMadej, AgnieszkaMZKS Unia Nowa Sarzyna1415N:4
10671IVMaciejowski, Michał1415N:12
10672IIIWaszkowiak, Kinga MKS Wicher Zbąszyń1414N:52
10673IIIKrukowska, Alicja LO Grajewo1414N:55
10674IIIGraczyk, SławomirUKS Hetman Częstochowa 1414N:20
10675IIILitwa, FilipKKSz Kraków1414N:144
10676IIIKowalewska, AnnaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1414N:26
10677IIIHajducki, Bartłomiej 1414N:327
10678IIIMleczko, Miłosz1414N:14
10679IIWichura, Sara IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1414N:274
10680IVJania, MichałLKS Zarzewie Prudnik1414N:6
10681IIISocha, MateuszOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Biskupiec1414N:83
10682IVWasilewski, RafałULKS Dobre1414N:6
10683IVWysoczański, PlatonMinisterstwo Finansów1414N:36
10684IVMackiewicz, MaciejSP 29 Białystok1414N:14
10685IIIKosiorek, Marta UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1414N:4
10686IVMatuszewski, PiotrMDK Mińsk Mazowiecki 1414N:14
10687IVWrotny, Kacper1414N:14
10688IVDomiński, Marcin UKS Szachowa Dwójka Szubin 1414N:7
10689IIINiemiec, MateuszLO Strzyżów 1414N:19
10690IISzczygielski, GrzegorzCKR SSz Grójec 1414N:15
10691IIIStepnowski, Jakub LO Ostróda1414N:151
10692IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1414N:45
10693Walczysko, Janusz Cieszyn 1414N:19
10694IIKurzawa, Marcin Gdynia1414N:122
10695IVWozniak, DariuszNowy Sącz1414N:38
10696IVMarzec, AdamOSiR Piotrków1414N:12
10697IIJagodziński, OlafLKS Chrobry Gniezno 1414N:107
10698IVŻmijewski, Janusz1414N:5
10699IVŻygadło, Michał1414N:8
10700IIIZychowicz, Karol1414N:21
10701IIIKaliszan, WaldemarUKS Korona Gdańsk1413N:35
10702IIIWroczyński, TymoteuszIII LO Kalisz 1413N:204
10703IIIKiercul, PiotrZSP 3 1413N:189
10704IINapierała, Jakub ITS Kopernik Inowrocław1413N:102
10705IVDrozdowski, Winicjusz Toruń1413N:25
10706IVStawarczyk, Wojciech1413N:14
10707IIIBańkowski, JózefPełnatycze 1413N:241
10708IIIBochnak, Julia1413N:21
10709IVWalczyk, Mateusz1413N:14
10710IVBryl, Dominik 1413N:5
10711IIITkaczyk, JakubLUKS Fajsławice1413N:227
10712IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1413N:211
10713Stankiewicz, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1413N:44
10714IVBudek, Kacper SP w Majdanie 1413N:3
10715IIAbramowicz, IgnacyLegionowo - parafia pw. św. Jana Kantego 1413N:165
10716IIDurlik, Michał SP 50 Wrocław1413N:137
10717IVTondera, Marek1413N:9
10718II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1413N:146
10719Patykiewicz, Marcin Dąbrowa Górnicza1413N:6
10720II+Biniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1413N:52
10721IVSolarewicz, Tomasz1413N:10
10722Smołka, MichałRybnik1413N:6
10723Będkowski, Mateusz ZSMiO 5 Łomża 1413N:5
10724Słowiński, MarekZakliczyn 1413N:13
10725IVKlejny, Michał 1413N:5
10726IVŻak, Radosław PSP św. Rodziny Kraków1412N:8
10727IISzynwelski, Ryszard BKS Chemik Bydgoszcz1412N:184
10728IVPustelnik, Szczepan 1412N:22
10729IIIBorkowski, Marcin KSz Polonia Wrocław1412N:121
10730IIIPawłowicz, Jerzy LKS Sparta Lubliniec1412N:157
10731IWójtowicz, Marek Murowana Goślina 1412N:10
10732IIIMoszyński, AntoniUKS Caissa Warszawa 1412N:14
10733IITuźnik, MartynaPSP Kunów1412N:203
10734IIISpychalski, Miłosz UMKS Na Pięterku Poznań 1412N:99
10735IVWójcikiewicz, Józef Wrocław1412N:7
10736IVChodorowski, MirosławSOSW Leżajsk 1412N:6
10737IIIPilch, Angelika Gimnazjum Golcowa 1412N:4
10738IIIKojder, Jakub Grodzisko Górne1412N:33
10739IVNiedbała, PiotrPłock1412N:8
10740IVMokrogulski, Michał1412N:9
10741IVCzekaj, Bartosz 1412N:7
10742IVCieśla, Mateusz1412N:10
10743IVStawarz, Kacper UKS Gambit Łańcut 1412N:7
10744IIChryc, Sylwia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1412N:36
10745Tupta, Szymon Skomielna Biała1412N:17
10746IIIDuraj, Emilia St Pokój OPP w Pokój1412N:8
10747IVBrzozowski, Marcin1412N:8
10748Matuszyński, Janusz1412N:74
10749IVGołębiewski, Kamil1412N:7
10750IVRyszkowski, Kamil 1412N:5
10751IIZaborski, IgorKS Roszada Żory1412N:120
10752Pradel, Eugeniusz Siedliska 1412N:45
10753IVMarczewski, Piotr ŁKS Szach-Centrum Łódź1412N:11
10754Jasińska, Joanna ReymanKraków 1412N:13
10755IIINadolny, Adam LZS CKTiS Biskupiec 1412N:134
10756IVPabiszczak, Radosław OTSz Ostrów Wielkopolski 1412N:9
10757IVGarman, Tadeusz RKSG Radomig Radom1412N:6
10758IIIBarabasz, Piotr MUKS MDK Sródmieście Wrocław 1411N:20
10759IVOlszański, Kamil MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1411N:5
10760IIIKasiańczuk, Magdalena1411N:7
10761IVKaczmarczyk, PrzemysławUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1411N:8
10762IIIFryda, DominikAkademia Szachowa Gliwice 1411N:119
10763IIIKrawczyk-Wojciechowski, Mateusz Sosnowiec 1411N:27
10764IIILemieszka, ArturLZS Kuźnica Żelichowska 1411N:10
10765IIIZakrecki, JędrzejŁódz1411N:11
10766IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1411N:12
10767IVZając, KrystianJarosław 1411N:26
10768IVMikuszewski, Mateusz1411N:4
10769IVBeszta, Januszemeryt, Białystok1411N:45
10770IVSanocki, Paweł UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1411N:3
10771IVCyprys, GrzegorzRuda Śląska 1411N:3
10772IVMiś, JędrzejI LO Dębica1411N:25
10773IIStrzałka, Monika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1411N:147
10774IVGatnar, SzymonSzkoła Główna Handlowa 1411N:6
10775IIIJasiński, PrzemysławWrocław1411N:7
10776IVGirtler, Kamil1411N:6
10777IIIHawełko, Jan Lublin1411N:7
10778Chodor, Dominik Kluczbork 1411N:9
10779IVSuszko, Łukasz Biłgoraj 1411N:6
10780IISawicki, JanSP Jeleniewo1411N:218
10781IIIGajewski, Krzysztof Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie1411N:241
10782IVGołąb, JarosławUKS TSz Zieloni Zielonka1411N:13
10783IIINowakowski, Maksymilian Ognisko TKKF w Dobczycach 1411N:556
10784IINowak, Maciej KLIM UKSz Gambit Starachowice 1411N:110
10785IIIUhryn, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1411N:208
10786IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1411N:42
10787IVGawryluk, TomaszUKSz Hetman Warszawa1411N:4
10788IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1410N:125
10789IIIBasza, MateuszS-KKS Przemyśl 1410N:56
10790IIINawrocki, SzymonLKS Chrobry Gniezno 1410N:157
10791IIICichomski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa1410N:6
10792IIIRadziwiłł, Maciej UKS Caissa Warszawa 1410N:14
10793IIIŻebiełowicz, JustynaKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 1410N:45
10794IIILachowski, MichałUKSz Hetman Warszawa1410N:6
10795IIIMłynarski, TomaszRadom 1410N:105
10796Bogusz, Łukasz Uniwersytet Śląski1410N:16
10797IVBortkun, Adam 1410N:2
10798IIILudwiszewski, Tadeusz 1410N:33
10799IVWolańczyk, AdrianUKS Gambit Łańcut 1410N:7
10800IVZiółkowski, Andrzej ŻKSz Żary 1410N:2
10801IVJastrzębski, DanielRembertów1410N:7
10802IVCiak, StanisławKamień 1410N:9
10803IVKozioł, Konrad II LO Łomża 1410N:11
10804IIIPytlarz, KamilChTS Chorzów 1410N:77
10805Kaczmarek, Oliwer ŻTMS Baszta Żnin1410N:7
10806IIIIwiński, Kamil MKS KSOS Kraków1410N:14
10807IVZąbek, Radosław 1410N:63
10808IVTomaszek, Łukasz OKS Otwock1410N:19
10809IIISadłowski, Adrian1410N:6
10810IISalamon, JuliaKSz Polonia Wrocław1410N:81
10811IVFilar, KrzysztofII LO Kalisz1410N:5
10812IIWożniak, Mateusz MKSz. \"Hetman-Pionier\" Kętrzyn 1410N:68
10813Krupski, Bogdan Legnica 1410N:9
10814IVJastrzębowski, Filip Gdańsk 1410N:7
10815IVSasiela, Grzegorz TKSzach Tarnobrzeg1410N:9
10816IVMurawski, PawełOxford1410N:8
10817IVMajerski, MarcinŁącko 1410N:2
10818IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1409N:32
10819IIITyc, Marcin MUKS MDK Śródmieście Wrocław1409N:4
10820IIIPiesik, Mateusz UKS Smecz Konin 1409N:36
10821IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1409N:3
10822IIIPerka, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1409N:16
10823IIIMizura, PawełUKS Taktyk Białołęka 1409N:9
10824IIITruszkowski, ŁukaszCaissa Połczyn Zdrój1409N:56
10825IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1409N:54
10826IIIKliber, Filip KTS Kalisz1409N:121
10827IVStopa, Wiktor Klub Szachowy Radomyśl Wielki1409N:3
10828IVSkurniak, SzymonSSz SzachMistrz Kalisz1409N:8
10829IVLaska, Damian Caissa Pion Zielona Góra1409N:9
10830IVOstrowski, DawidSPDK Staroniwa Rzeszów 1409N:4
10831Jaworowska, MalgorzataIII LO Białystok 1409N:7
10832IVNasterski, Rafał 1409N:2
10833IIZiętek, Mikołaj 1409N:7
10834IVMalinowski, ErnestRudna 1409N:8
10835IIBartkowska, DorotaMLKS Ostródzianka Ostróda 1409N:78
10836IVSekta, Wojciech PSSz Pszczyna 1409N:19
10837IIIPisarczyk, UrszulaGimnazjum nr 2 w Bartoszycach 1409N:2
10838IVKalisiak, Przemysław KSz Piątka Skierniewice1409N:79
10839IIIKrzeszewski, MieszkoKTS Kalisz1409N:195
10840IVMurjas, AdamRzeszów1409N:16
10841IVBiront, HubertVIII PALO 1409N:7
10842IVGołaszewski, PhilipI LO Jarosław1409N:30
10843IVKrzeszkiewicz, Lech COSSW Kalisz1409N:14
10844IIJankowski, Kacper SP nr 11 Suwałki 1409N:130
10845IIIKłys, KingaLKSz GCKiP Czarna 1409N:14
10846IVOszczepaliński, JacekI LO Bielsk Podlaski1409N:15
10847IIRożek, Michał KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1409N:115
10848Nakonieczna, MałgorzataNowy Sącz1409N:8
10849IIIJóźwik, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1409N:139
10850Ginter, Grzegorz1409N:13
10851IIILissok, Martina SSz Strzelec Strzelce Opolskie1408N:23
10852IVSkutela, Adrian RKS MAT Ruda Śląska 1408N:7
10853IILeopold, Maks KSz LECH-WSUS Poznań 1408N:31
10854IVDołharz, Michał 1408N:114
10855IIIDzienisiuk, Dariusz KSz POLONIA Warszawa1408N:36
10856IIIRodriguez, EmilianWrocław1408N:7
10857IVJończyk, PawełKoszęcin 1408N:24
10858IIISznajder, Barbara MKS przy MDK Trzcianka1408N:2
10859IVGórecki, MaciejUKS Trzydziestka Olsztyn1408N:9
10860ICieślak, Jessica MKSz Rybnik 1408N:438
10861IVWiszczuk, Kacper1408N:6
10862IVSenkowski, FilipWarszawa1408N:5
10863IIIBohdanowicz, MateuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.1408N:87
10864Gadulski, Henryk1408N:17
10865IIGrabowski, Adam KSz Polonia Warszawa1408N:6
10866IVCyburt, Piotr Racławówka1408N:45
10867IVKuciel, Mariusz ZSP Krzeszowice 1408N:4
10868IVWawrzyniak, MarcinMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1408N:15
10869IVFalba, Bartłomiej1408N:6
10870IVKomenda, Lech 1408N:52
10871IVZubczyński, PiotrCentrum Usług Wspólnych 1408N:3
10872IISzreter, MarekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1408N:292
10873IVZysk, Jacek Ostrołęka 1408N:10
10874IIKlim, Juliusz KSz Polonia Warszawa1408N:157
10875IIIRygier, Agnieszka Wrocław1408N:3
10876IVŁuczkiewicz, RafałWyrozęby 1408N:6
10877IVKuźniar, Jarosław KLS Piechowice1408N:3
10878IVKalinowski, Krzysztof Perlejewo 1408N:4
10879IVWiniarski, Piotr1408N:6
10880IVKulon, Tomasz Wrocław1408N:9
10881Smierzynski, WieslawGłówny Urząd Statystyczny Warszawa 1408N:7
10882IVKoliński, Antoni LKS Piast Śrem 1407N:8
10883IVSzczurek, KacperUKS przy SP 8 Chrzanów 1407N:84
10884IIIZąbczyński, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1407N:92
10885IIOlcha, MichałUKS Szach Mat Zabrze1407N:272
10886IVZarzeka, WacławOżarów1407N:9
10887IIIRynkowska, MagdalenaII LO Białystok1407N:134
10888IVJedliński, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1407N:8
10889IVKostera, Hubert MKS Wicher Zbąszyń1407N:5
10890IIWójtowicz, GabrielaSP Podleszany 1407N:294
10891IVMalinowski, Rafał1407N:3
10892IVJesiotr, BartłomiejMOK Józefów 1407N:46
10893IIIDzięgiel, AndrzejMKS MOS Wieliczka 1407N:580
10894IIIZakrzewska, KarolinaKSz Zakrzewo-Start Elbląg1407N:10
10895IVGryglik, MichałZSMiO nr 5 Łomża1407N:42
10896IIILedworowska, ZuzannaMKS EMDEK Bydgoszcz 1407N:2
10897IVŁupicki, MaciejPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Leszno1407N:21
10898IVKubiak, Oskar KS 64 Zielona Góra 1407N:1
10899IVPlicner, MariuszKS FART Kielce1407N:8
10900IIIScura, EmanuelGIM 1 Józefów 1407N:214
10901IVKapturkiewicz, JakubGimnazjum 2 Mszana Dolna1407N:6
10902IIIHochman, MateuszLKS Stomil Bełchatów1407N:15
10903IVOstafiński, Maciej UKS Szach-Mat Syców1407N:6
10904IIIŚmiarowski, JakubZSEiO nr 6 Łomża1407N:119
10905IVRutkowski, MaksymilianKSz Maraton Łomża 1407N:174
10906IVZdunek, Filip 1407N:5
10907IIIBruzdewicz, HubertUKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1407N:51
10908IVMalinowski, Łukasz 1407N:11
10909IVPizuński, Eugeniusz1407N:26
10910IVSalwa, JakubGimnazjum nr 15 w Olsztynie 1407N:5
10911IVKur, Krzysztof1407N:3
10912IVRząsa, Mateusz Gekon Nysa1407N:13
10913IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1407N:112
10914IVCichoń, MieczysławAZS Poznań 1407N:6
10915VJaworski, Jarosław Gostynin1407N:13
10916IVStępień, Paweł 1407N:8
10917IVKrauz, Krzysztof1407N:3
10918Dajnowicz, Łukasz1407N:5
10919IVSzabat, Sławomir Mińsk Mazowieckim1407N:7
10920Bieluszewski, Krzysztof M-LKS WISŁA Nowe 1407N:27
10921IIDembińska, KarolinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1406N:58
10922IIIKuśnierz, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1406N:267
10923IIGula, Agnieszka KSz SDK-Lotnik Mielec 1406N:184
10924IIJarocka, Kamila KSz Polonia Wrocław1406N:247
10925IVNiemczyk, WojciechGimnazjum nr 3 w Gliwicach1406N:2
10926IVSzpila, Jakub WKSz GANT HETMAN1406N:13
10927IIIUrbaniak, Artur KS 64 Zielona Góra 1406N:150
10928IIIMichalak, Dawid Stanisławów 1406N:35
10929IVBoruch, PawełMDK Radom 1406N:9
10930IIIRogacka, Karolina Warszawa1406N:20
10931Zagrocki, Eugeniusz (Giżycko)1406N:40
10932IVZachara, JakubSSz SzachMistrz Kalisz1406N:9
10933IVWawro, KamilMKS MOS Wieliczka 1406N:4
10934IIIMarszał, Bartłomiej Trzebuska 1406N:75
10935Misztalewski, Mirosław Wola Zambrzycka 1406N:21
10936IVRugień, JanGdańsk 1406N:12
10937IVSotniczuk, PiotrUKS Szachylice Chylice1406N:4
10938IIIKusek, Radosław1406N:10
10939IVFormanowski, Adrian Caissa-Pion Zielona Góra 1406N:4
10940IVJachyra, Mariusz1406N:27
10941IVCzerwiński, BartłomiejMZSzach Warszawa1406N:4
10942IVMałoszuk, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1406N:19
10943IVBorzewski, Michał1406N:11
10944IVDusza, ŁukaszGorlice 1406N:7
10945IIGrzegorczyk, WacławSudety Kłodzko 1406N:3
10946IVArmuła, Wojciech 1406N:116
10947IIINawara, Grzegorz1406N:95
10948IVGaik, Ryszard GZSN Start Gorzów Wlkp.1406N:43
10949IVMotyl, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1406N:9
10950IIIStodolak, Elżbieta KS Komunalni Sanok1406N:30
10951IIIOsada, PiotrKSz Polonia Wrocław1406N:133
10952IVWilam, TytusII LO Kraków B 1406N:3
10953IIIBąk, WłodzimierzSt Pokój OPP w Pokój1406N:3
10954Kondracka, Aleksandra PG Grodzisk 1406N:19
10955IIPartyka, Wiktor LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój1406N:143
10956Fendryk, ZenonGorlice 1406N:13
10957IVDziedzina, Igor SP 44 1406N:1
10958IVDomalewski, Wojciech Gimnazjum nr 7 w Olsztynie 1406N:4
10959IVMasalski, MarcinRodzina Masalski1406N:7
10960IIIGrubalska, Klaudia1406N:6
10961IVŻuk, Mateusz Technikum Leśne w Białowieży 1406N:4
10962Morawski, Dariusz Wąsewo 1406N:9
10963IIZiemięcki, Dawid MUKS MDK Śródmieście Wrocław1405N:137
10964IVWnuk, Mateusz GKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki1405N:6
10965IIICwynar, DamianLKS Orzeł Wysoka 1405N:267
10966IIKubera, Katarzyna 1405N:72
10967IIIWięsik, Adrian MTSz Mińsk Mazowiecki1405N:24
10968IVSitek, MateuszLKS Polonia Poraj 1405N:90
10969IVJastrzębski, Jakub UKS Goniec Staniątki 1405N:72
10970IISłoniewski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1405N:96
10971IIIKlebański, Mateusz WKSz HETMAN Wałbrzych1405N:93
10972IVPazik, Kacper - UKS Debiut Przedwojów1405N:49
10973IVOborski, Zbigniew Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki1405N:12
10974IVPurzycki, Tymon UKS Korona Gdańsk1405N:3
10975IIIHorczak, Franciszek Ksz Jelonka Jelenia Góra 1405N:145
10976IVJózefczyk, Mateusz LKS Orzeł Wysoka 1405N:12
10977IVMalicki, Dawid1405N:12
10978IVGawlewicz, Tomasz 1405N:6
10979IVKuczma, Mateusz 1405N:43
10980IIIDuwer, PrzemysławWielopole 1405N:45
10981Zaręba, MichałMielec1405N:9
10982IVMarchlewicz, Marcin Brodnica1405N:27
10983IVAbendrot, Sebastian LUKS GOK Samborowo1405N:3
10984IIIKolasińska, JuliaUKS Gedanensis Gdańsk1405N:9
10985IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1405N:4
10986IVTrawiński, TomaszIC Warszawa 1405N:17
10987IVLenart, Piotr ZSO nr 14 : G36i XXX LO 1405N:15
10988IVHerc, Jakub 1405N:12
10989IVJurek, MateuszKSz Miedź Legnica1405N:54
10990IVProkop, Bartosz SP nr 5 1405N:4
10991IIIWojtanowski, MichałUKS SZACH-MAT Przemków 1405N:183
10992IVKamiński, BolesławKSGU Tęcza Krosno Odrz.1405N:47
10993IIDobosiewicz, KrzysztofMTSz Mińsk Mazowiecki1405N:233
10994IIKomendecki, AntoniKSz Miedź Legnica1405N:118
10995IVBrodowski, Andrzej (60+)Głogów1405N:9
10996Prochot, Zofia Kudowianka Kudowa Zdrój 1405N:2
10997IVHorzempa, MarcinGrodzisk Mazowiecki 1405N:1
10998IITamoń, Agata UKS OPP Toruń1404N:156
10999IIIKowalski, Jakub UKS Smecz Konin 1404N:96
11000IIINowakowski, Łukasz KSz Polonia Wrocław1404N:16
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)