ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20720)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (9965);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14206)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1001I++Poswiatowski, MichalKSz. Hańcza Suwałki 2111N:263
1002I++Słomczewski, Michał KSz Piątka Skierniewice2111N:158
1003kZygo, Władysław TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2110N:30
1004IMarchewka, JakubOKSz Społem Opole2110N:212
1005kJurkiewicz, Krzysztof 2110N:88
1006I+Gradowski, JacekRPW Okucia Budowlane Łódź2110N:67
1007IHuchwajda, ŁukaszKS KORONA Zakrzewo2110N:193
1008I++Kowalski, Łukasz Uniwersytet Warszawski2110N:7
1009I+Mucha, Marcin KS AZS Wratislavia2110N:11
1010IŻądło, MaciejUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2109N:228
1011mNowak, KamilKSz Polonia Wrocław2109N:256
1012I+Purzycki, Jan Dawid 2109N:69
1013I+Machlowski, Sławomir UKS Giecek Radków2109N:21
1014kStankiewicz, Paweł WKS Kopernik2108N:234
1015kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław2108N:464
1016IMadej, RomanMKS KSOS Kraków2108N:428
1017I++Hanusek, SebastianUKS Kościelec2108N:108
1018I++Szefer, Michal2108N:7
1019Denisik, Sergei Grodno2108N:65
1020I++Poprawa, LesławGKS Rozbark Bytom 2108N:8
1021kPlinta, EmilLKS OLIMPIA Goleszów 2108N:44
1022k+Zieliński, MaciejUKS Zawisza Kolbudy 2107N:102
1023I+Łopuszański, KamilS-KKS Przemyśl 2107N:515
1024kCzerniawski, MarekSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2107N:163
1025I+Bartosik, Piotr Warszawa2107N:51
1026I+Marcinowski, Zbigniew Gdańsk 2107N:60
1027I+Bugaj, Mikołaj OTSz Ostrów Wielkopolski 2107N:29
1028IPoziomkowski, SzymonUKS SP 321 Warszawa - Bemowo2106N:645
1029II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 2106N:142
1030I+Sadowski, Krzysztof KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2106N:25
1031I+Żochowski, Piotr UKS Hetman Michałowice 2106N:15
1032I++Smierzchalski, DawidMKS Wicher Zbąszyń2106N:42
1033I+Walczak, PiotrŚląski Rybnik 2106N:33
1034IMichalski, KarolKSz LECH-WSUS Poznań 2106N:85
1035IZianowicz, DominikKSz. Hańcza Suwałki 2106N:288
1036I+Kapica, Wlodzimierz Gościcino2105N:12
1037IBieńkowski, Zbigniew Płońsk2105N:124
1038kPawelec, BartoszIkar Lublin 2104N:25
1039I+Waruga, WojciechKS HETMAN Marklowice2104N:180
1040II+Szuper, PaulUSA 2104N:54
1041WIMChlost, Marlena Akademia Szachowa Gliwice 2103N:9
1042I+Siwik, Rafał Klub HDK PCK MPK Wrocław 2103N:10
1043I+Jurek, Tomasz Pewel Mała 2103N:29
1044I+Kazmierczak, StanislawUKS Hetman Michałowice 2103N:18
1045IZiaja, Krystian LKS Olszanica 2102N:290
1046I+Zaręba, Radosław2102N:187
1047I+Smagalski, Slawomir TS-R Hetman Konin 2102N:136
1048kParol, Paweł MTSz Mińsk Mazowiecki2102N:212
1049I++Worobiej, DanielUKS MDK Otwock2102N:96
1050IMarkiewicz, TomaszRaszyn Poznań2102N:103
1051I+Niczyporuk, RobertMLKS Czarni Olecko2102N:8
1052kKasperek, WiesławPUKS Karolina Tarnów 2102N:126
1053I++Szablowski, PawełMUKS MDK Śródmieście Wrocław2102N:1
1054I+Chmiel, Piotr LZS Victoria Chróścice2101N:161
1055I++Zwolakiewicz, Krzysztof Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2101N:52
1056kPilzak, MarcinMMKS Wieniawa Leszno2101N:408
1057I+Matusiak, MarcinOISW Katowice 2101N:28
1058I+Frackowiak, Slawomir2101N:8
1059I++Wolański, MichałPKS Wiatrak Bydgoszcz 2100N:9
1060WIMSzmacińska, GrazynaŁódź 2100N:190
1061kSokolnicki, MarianKLIM UKSz Gambit Starachowice 2100N:30
1062I++Król, MariuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 2099N:9
1063I++Kobus, SebastianUKS Zawisza Kolbudy 2099N:14
1064I+Chojnacki, Tomasz AZS Poznań 2099N:9
1065kLiburski, AdamOlsztyn 2099N:18
1066I++Panbukczijan, ArisWOK Wałbrzych2099N:32
1067IKałdus, Adam Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych MEDICUM 2099N:25
1068I++Rychlik, PiotrWKSz HETMAN Wałbrzych2099N:9
1069CMWalkusz, Miroslaw UKS Korona Gdańsk2098N:99
1070II+Kowalczyk, Adam KSz Piątka Skierniewice2098N:83
1071kKrawczyk, CezaryMKS Korona Góra Kalwaria 2098N:17
1072ISukiennik, MarekMKS Sandecja Nowy Sącz 2098N:273
1073I+Ryś, Sebastian MUKSz-W Komandoria Poznań2098N:9
1074I++Waltratus, Adam 2098N:13
1075I++Lewandrowski, TomaszKS Legion Legionowo 2097N:206
1076II+Krasuski, PawełKSz Skoczek Siedlce 2097N:469
1077I+Buczak, Krzysztof KSz Pod Wieżą Szczecin2097N:79
1078I+Janik, PiotrMKS Sandecja Nowy Sącz 2097N:5
1079Mikolajczyk, MariuszUKS KSM Tęcza Kościan 2097N:6
1080kLaszczak, Przemysław XVIII LO im. Jana Zamoyskiego Środmieście W-wa2096N:576
1081kKudas, Damian MLKSz Myślenice2096N:148
1082I++Kowalski, Piotr SSz Modus Warszawa2096N:37
1083I+Bryński, Dawid Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 2096N:16
1084I+Siekierski, Pawel LKS Wrzos Miedzyborów2095N:70
1085mKorościel, Aneta WIEŻA PĘGÓW 2095N:84
1086I++Jankowiak, Tomasz 2095N:499
1087I++Filak, Areniusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów2095N:10
1088IDulinski, Jacek LUKKS Kielce, gm Kielce, pow .Kielce2095N:30
1089IKrzyżanowski, Wojciech LKSz Lublin 2095N:191
1090kPopiołek, Hubert KS Korona Kraków 2095N:216
1091ITurski, Bartłomiej UKS Czarny Koń Olkusz2095N:435
1092I++Wiewiorkowski, DariuszSłupsk 2095N:7
1093I+Hennig, Tadeusz UKS DEBIUT DZIESIĄTKA Olsztyn2095N:20
1094kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2094N:67
1095I+Radzikowski, DawidUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2094N:8
1096I+Piotrzkowski, MieczyslawIZ Gdynia 2094N:5
1097WFMKucharska, Honorata MKSz Rybnik 2093N:558
1098I+Lusio, KrzysztofLKS Kosienice 2093N:92
1099I++Nowak, Maciej StI EUROBESKIDY Łodygowice 2093N:110
1100ITertel, Krzysztof SKS SMOL - BUD Giżycko 2093N:175
1101I++Baran, Paweł Koszalin2093N:14
1102kWoźniak, MaciejLKS Parnas Stara Wieś2092N:531
1103I++Kotłowski, TomaszKKS Ormuzd Kartuzy2092N:46
1104I++Szczukiewicz, Andrzej KS Fart Kielce2092N:8
1105IKlimecki, Jacek LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2092N:54
1106I++Baturo, TomaszMLKS Ostródzianka Ostróda 2092N:144
1107I+Skowroński, PiotrUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2091N:18
1108I+Szewczyk, Mariusz 2091N:7
1109IChlebus, Roman2091N:292
1110IGórniewicz, OskarKSz Torfarm-64 Toruń 2090N:214
1111I+Walasiak, Dariusz LZS Mewa Goliszów2090N:17
1112I++Krzywina, Michał Piła 2090N:5
1113IZwarycz, MiłoszLuna Łódzki Klub Szachowy 2090N:134
1114I+Zdanowicz, Piotr2090N:25
1115I++Posuniak, WeronikaKMKSzach Victoria Komplexbud Kielce 2089N:448
1116I++Koitka, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.2089N:124
1117kBanasik, Henryk SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2089N:239
1118I++Sapeta, RobertStowarzyszenie Szachowe Gm. Pawłowice2089N:18
1119k+Zowada, Kazimierz MCKiS Jaworzno2089N:121
1120IHajnrych, Jakub Dany Chojnów 2089N:110
1121kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.2089N:16
1122I++Pyka, Roman Klub HDK PCK Kudowa Zdr.2089N:30
1123kBiałkowski, Adam TS-R Hetman Konin 2089N:23
1124II+Pieprzyk, Dawid WKSz GANT HETMAN2088N:581
1125I++Krystofiak, TomaszOSz Baszta Szamotuły 2088N:5
1126I+Weber, Robert MTS Kwidzyn 2088N:36
1127I+Kościelny, Marek GKSz Solny Grzybowo 2088N:5
1128I+Grochulski, GrzegorzUKS Czternastka Warszawa2087N:119
1129k+Zmarzły, AleksandraPolitechnika Wrocławska2087N:207
1130I+Wodzisławski, Marian MTS Kwidzyn 2087N:67
1131I++Lipień, Wiesław UKS Debiut Przedwojów2087N:222
1132I+Szrejter, Łukasz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2087N:6
1133ILach, IreneuszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2087N:243
1134I+Koper, Ireneusz Kielce2087N:201
1135IStelmaszuk, MaciejMGLKS Parnas Oława 2087N:973
1136WFMAndrejczuk, Beata Realfinance 2087N:109
1137I+Maćków, PawełLKSz Caissa Lubsko2087N:7
1138IBartkiewicz, Paweł LUKKS Miedziana Góra 2087N:371
1139I++Osiński, EmilLKS Stomil Bełchatów2086N:192
1140ILach, TomaszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2086N:391
1141kBrewczynski, Robert MTSz Mińsk Mazowiecki2086N:104
1142I+Wiśniewski, Adam UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2086N:197
1143IPrzemyk, Grzegorz PSSz Pszczyna 2086N:83
1144I++Wojtowicz, StanislawRaszyn Poznań2086N:17
1145I++Smolak, Krzysztof WKS Górnovia Górno2085N:12
1146I++Darowicki, MariuszUKS OPP Toruń2085N:202
1147I+Ancuta, AdamPiła 2084N:156
1148kStarczewska, Dominika WIEŻA PĘGÓW 2084N:207
1149kMigala, Andrzej MLKS Ostródzianka Ostróda 2084N:6
1150IMarzec, Karol MDK Bochnia 2084N:241
1151I++Efinowicz, MichałMKS Pogoń Oleśnica2084N:7
1152ICzerniawski, MarekŚwiebodzin 2084N:128
1153I+Pawłowski, Bartosz KSz Miedź Legnica2084N:11
1154IDobrowolski, Marcin UKS MDK Otwock2083N:153
1155CMSanz, Losada Victoriano KS LAURA Chylice2083N:122
1156IJanik, Tomasz NOK Nakło2083N:31
1157mLipski, Tadeusz LKS Sparta Lubliniec2082N:329
1158kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2082N:364
1159I+Kmiecik, Wojciech UKS Debiut Przedwojów2082N:82
1160IGlatty, ZbigniewASSz Lipno Stęszew 2082N:331
1161I+Suder, JakubMAT Myślenice2082N:337
1162I+Borys, JacekPSSz Pszczyna 2082N:31
1163IStyliński, Piotr   UAM 2082N:580
1164I+Foltyn, Łukasz MUKS SZS Cieszyn2082N:151
1165kWilk, Bartłomiej BGŻ BNP Paribas S.A. 2082N:59
1166IMeller, Piotr Lubomierz 2081N:99
1167IStańkowski, Aleksander Ministerstwo Obrony Narodowej 2081N:98
1168I++Skrzypczak, MichalLKS Piast Śrem 2081N:44
1169IWiśniewski, JarosławNOK Nakło2081N:219
1170I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2081N:24
1171kKempiński, Zdzisław UKS Korona Gdańsk2081N:66
1172IFengier, Radoslaw Chodzież 2081N:57
1173I++Tomczak, Michal LKS Piast Śrem 2081N:9
1174I++Ostrowski, PawelOIRP Warszawa 2081N:16
1175I+Mondrzycki, Bartłomiej KS AZS Wratislavia2080N:72
1176I++Kostański, MarcinKKSz Urania Krosno2080N:104
1177I++Kozlowski, Tomasz LKS Piast Śrem 2080N:270
1178I++Czernek, TymonLKSz GCKiP Czarna 2080N:314
1179I+Fojudzki, TomaszFH OLIWEX POZNAŃ 2080N:9
1180kRudzińska, Michalina KSz. Hańcza Suwałki 2079N:388
1181I+Wengierow, Michal KS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa I2079N:14
1182I+Janzer, HubertTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice2079N:449
1183IJacel, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 2079N:28
1184II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 2078N:52
1185k++Poznańska, Katarzyna KSz Miedź Legnica2078N:59
1186kKaliszewski, Tomasz KU AZS UW w Warszawie 2078N:107
1187I+Krasinski, RafalKSz LECH-WSUS Poznań 2078N:7
1188I+Nawrocki, PrzemyslawKS KORONA Zakrzewo2078N:46
1189I+Kicinski, Jacek UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.2078N:48
1190IIPękała, AdamRadzyńskie Towarzystwo Szachowe2078N:188
1191I+Bałandynowicz, WojciechKKSz Urania Krosno2078N:46
1192IIKurlak, Jakub LUKS Lubartów2078N:90
1193IKarnasiewicz, RobertKSz SDK-Lotnik Mielec 2078N:99
1194I+Najbar, Mateusz LZS Goniec Kluczbork2078N:9
1195I+Galicki, RyszardIDEA Świebodzin2077N:9
1196WFMGarbowska, HannaKU AZS UMK Toruń 2077N:2
1197kBobrowski, PiotrMKSz Rybnik 2077N:77
1198I++Kunicki, MichałPKO BP S.A. 2077N:7
1199WFMDwilewicz, Katarzyna2076N:201
1200kPrzybylka, Damian ChTS Chorzów 2076N:23
1201I++Jeleń, JanuszMCKiS Jaworzno2076N:119
1202ISkwarczyński, Marcin KS HETMAN Marklowice2076N:158
1203kPuszczewicz, KrzysztofWKSz HETMAN 2076N:142
1204Radomski, AleksanderTomaszów 2076N:46
1205I+Obierak, Władysław2076N:24
1206II+Małaczek, MateuszUAM 2075N:179
1207Fengier, Winicjusz2075N:135
1208kMyzyk, JanUKS ÓSEMKA Chojnice2075N:172
1209IBartnicki, Paweł KSz Stilon Gorzów Wlkp.2075N:83
1210I+Świech, PiotrAKS Mikołów 2075N:27
1211kŚwierczewski, MarekWKSz GANT HETMAN2074N:82
1212I++Malinowski, DamianKSz Silesia Racibórz 2074N:254
1213IZaskalski, DawidTG Sokół Mielec 2074N:110
1214IĆwiek, Mariusz Radomig 2074N:133
1215IMiszczak, Mateusz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2073N:108
1216I++Januszkiewicz, Wojciech KSz HETMAN Koszalin 2073N:236
1217I+Robaszek, JanuszCzęstochowa2073N:8
1218CMKrupa, KrzysztofKrólestwo Szachów 2072N:60
1219I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2072N:627
1220I++Aleksandrowicz, Marek UKS WDA Lipusz2071N:208
1221I++Ochowicz, Jakub 2071N:364
1222IPytel, PrzemysławII LO Białystok2071N:805
1223k++Cybulak, Adam LZS Mewa Goliszów2071N:44
1224I+Kaminski, Jacek TMS Roszada Gliwice 2071N:35
1225I+Szczecina, Michal LUKKS Kielce2071N:10
1226IZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2070N:142
1227I++Dembowski, AndrzejOSiR Piotrków Trybunalski2070N:7
1228WFMPrzeździecka, EwaBiały Król Wisznia Mała2070N:208
1229I++Wołyński, Krzysztof Urzędy Gmin2070N:134
1230I+Gromczak, Dariusz Kudowianka Kudowa Zdrój 2070N:37
1231kBajerlein, DawidAZS Poznań 2070N:124
1232ILusio, Daniel LKS Kosienice 2070N:308
1233IRyszkiewicz, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki2070N:62
1234I++Wirkus, MieczyslawBytów2070N:32
1235IGaliński, JarosławOKSz Społem Opole2069N:133
1236I+Jedynak, JanuaryPKS MAT Białołęka2069N:310
1237kDrążek, Władysław KS Polanica-Zdrój2069N:33
1238I++Fus, JakubUKS Czternastka Warszawa2069N:194
1239kNiedźwiedź, Marek San Francisco 2069N:23
1240kChruszcz, Tadeusz ChTS Chorzów 2069N:47
1241I+Grzesik, NorbertUKS POGOŃ Oleśnica2068N:14
1242I+Bukowski, WojciechLKS Augustovia Augustów2068N:15
1243IMołdawski, Michał LKS WISŁA Strumień2068N:15
1244I+Czech, MieczysławWars Warszawa 2067N:166
1245ISzczygieł, Jakub KSz Hetman Krynka 2067N:670
1246I++Szczerba, Marek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2067N:301
1247kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2067N:67
1248kPawłowski, Sławomir WKSz 1938 Włocławek 2067N:71
1249I++Zakrocki, Sebastian M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce2067N:29
1250kKlusowski, MarekKSz. Hańcza Suwałki 2067N:9
1251IDziugan, AndrzejKKSz Urania I Krosno2066N:62
1252I++Kuciel, Władysław MKS Sandecja Nowy Sącz 2066N:618
1253IDziubiński, Paweł Lublin2066N:33
1254I+Konopka, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno2066N:9
1255IUściński, Marek ULKS Niwka Łomazy2065N:68
1256WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk2065N:9
1257I+Rogala, RobertGubin 2065N:33
1258I++Studzinski, Brunon2065N:6
1259IDukowicz, AdamKamieńsk 2065N:57
1260kZawierucha, AleksanderKS Roszada Żory2064N:110
1261kDors, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 2064N:224
1262I+Madej, JarosławKS Cracovia 1906 Kraków2064N:36
1263ICzaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 2063N:128
1264I++Nowak, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2063N:91
1265IMadalinski, Mariusz ASSz Lipno Stęszew 2063N:34
1266I+Tarkowski, MichałMKS EMDEK Bydgoszcz 2063N:29
1267I++Tarczykowski, JanuszUKS OPP Toruń2063N:119
1268I+Tobolski, Jakub MKSz Rybnik 2062N:24
1269I++Pietroczuk, Roman KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2062N:23
1270I++Komendecki, Jacek KSz Miedź Legnica2062N:52
1271IBaran, DawidMLKS Ostródzianka Ostróda 2061N:113
1272IJabłoński, Marcin Bielsko-Biała2061N:132
1273mŁukasiewicz, Anna2061N:104
1274I+Pietroszek, StefanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry2061N:27
1275kMroczek, JacekTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2060N:32
1276I++Liszniański, Artur KS Komunalni Sanok2060N:27
1277ICzerniawski, KrzysztofKSz ODRODZENIE Kożuchów 2060N:210
1278IKliber, AleksanderSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2060N:288
1279I++Szajda, MarcinLZS Victoria Chróścice2060N:19
1280WCMMucha, MagdalenaMKS MOS Wieliczka 2059N:86
1281I+Wodzyński, Michał KSz Torfarm-64 Toruń 2059N:118
1282I+Zombirt, FilipWKSz GANT HETMAN2059N:523
1283kRzeźnik, Łukasz MLKSz Myślenice2059N:40
1284II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno2059N:372
1285ITymoszczuk, Krzysztof Bartoszyce2059N:129
1286IKlementowski, Dawid MKSz Rybnik 2058N:368
1287I+Przybylski, Bartosz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2058N:28
1288I++Grajczak, AdrianUKS WDA Lipusz2058N:142
1289I++Polok, Rafał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2058N:106
1290IKirszenstein, AdamGniew 2058N:66
1291IZiemann, Jaroslaw UKS Centrum Tczew 2058N:92
1292II+Popiół, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 2057N:125
1293IKubiak, Jakub UKS Szach Gryfice 2057N:733
1294I+Majczyna, Andrzej LKS Sparta Lubliniec2057N:118
1295I+Olesiak, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 2057N:34
1296I++Świątek, BartoszAZS Poznań 2057N:73
1297IISolovyov, Oleksandr Stryj 2057N:53
1298IIHryszkiewicz, Michał Wyszków2056N:300
1299II+Norov, ArtemBiałoruś2056N:270
1300kTofil, BorysUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2056N:103
1301IMarcowski, Tomasz TKKF Drogowiec Kraków2056N:16
1302IKrzywina, TomaszMKS Mrągowia Mrągowo2056N:291
1303kBablok, MaciejKSz HETMAN Katowice 2056N:101
1304IMalkowski, ArturSRSDiM Węgrów 2056N:28
1305I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2055N:192
1306IPlewa, Piotr2055N:218
1307I++Miąsik, Adrian RzKSz Rzeszów2055N:1186
1308I++Naliwajko, Wojciech Białostocka IL 2055N:13
1309IOlejarczyk, WojciechKS Korona Zakrzewo2055N:344
1310kBanasik, Marian SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2054N:163
1311kSzczepaniec, Stanislaw2054N:143
1312I+Lewandowski, MarekKSz Torfarm-64 Toruń 2054N:201
1313I+Drożdżyński, DanielMKS Wicher Zbąszyń2054N:105
1314kWiśniewski, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 2054N:331
1315II+Kopeć, Norbert PG 1 Sokółka2054N:677
1316II+Bartoszek, MichałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2053N:86
1317k++Kasperek, JoannaMKSz GRYF Dębica 2053N:104
1318IWładyka, Mateusz S-KKS Przemyśl 2053N:69
1319I++Żądło, TomaszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2053N:26
1320IBernacki, Gabriel Białystok2053N:60
1321I++Łęczycki, PawełPolitechnika Śląska w Gliwicach 2052N:85
1322FMGrossmann, RyszardWIEŻA PĘGÓW2052N:1590
1323I++Nadstoga, WojciechUKS Szach Wolsztyn2052N:128
1324IKrawczyk, WiesławLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2052N:19
1325IChudzik, Tomasz ŁKS Szach-Centrum Łódź2051N:9
1326kKaczmarska, JoannaKSz Polonia Warszawa2051N:490
1327IJoachimiak, Roman LKS Piast Śrem 2051N:31
1328kMarchel, AgnieszkaSSz Pocztowiec Bydgoszcz2051N:40
1329ISmusz, KamilMKSz GRYF Dębica 2051N:232
1330IMaterniak, MarekKS Komunalni Sanok2051N:147
1331kBitman, Marek MKSz Rybnik 2050N:61
1332kSzydłowska-Duda, Marta KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2050N:31
1333IDubiel, DanielUKS MAT Jasło2050N:65
1334I++Nalepa, CzesławSzKS Zelmer Rzeszów2050N:55
1335I+Smolak, Michal2050N:17
1336IKlimkowski, Jan UKS Smecz Konin 2050N:227
1337kCzech, JanKielce2049N:20
1338kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2049N:60
1339IDźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk2049N:761
1340WFMBednarska-Bzdęga, MałgorzataZMCh Polska YMCA Warszawa 2049N:76
1341I+Kałużny, ŁukaszAZS Poznań 2048N:174
1342I+Bajkowski, Marcin KS LAURA Chylice2048N:110
1343kDrabiniok, KazimierzKSz Zefir Boguszowice 2048N:706
1344IKatafiasz, Tomasz ŻTMS Baszta Żnin2048N:108
1345kSycz, Dariusz LKS Parnas Stara Wieś2047N:32
1346I++Składanowski, Adam LKS Sanovia Lesko 2047N:301
1347I++Rozumek, KrzysztofASSz Lipno Stęszew 2047N:281
1348IGabrys, LukaszŚląska IL 2047N:12
1349ISkonieczny, Marek ULKS Niwka Łomazy2047N:89
1350IMajewski, TomaszSzczecin2047N:18
1351IWisniewski, Piotr Świętokrzyska IL2047N:31
1352IFilipiak, LeszekWrocław2047N:9
1353IMikołajczak, WojciechAZS UMK Toruń2046N:198
1354I+Chmielarz, Maciej OTSz Ostrów Wielkopolski 2046N:175
1355kMammadov, VafaKSz Maraton Łomża 2046N:94
1356IKuchnio, PrzemysławKSz Gambit Świecie 2046N:15
1357II+Furmański, KrystianKS LAURA Chylice2046N:424
1358I+Szaro, JarosławStowarzyszenie Nasz Rymanów2046N:43
1359I++Kozicz, Andrzej GZSN Start Gorzów Wlkp.2046N:167
1360ISmagalski, Jaroslaw TS-R Hetman Konin 2046N:151
1361IUrban, Wojciech LUKKS Kielce2046N:551
1362IOlszyński, Michał OIRP Kraków2046N:23
1363I+Nieradka, FeliksBytom 2046N:13
1364k+Skrzypczak, AnnaSzkoła Główna Handlowa w Warszawie 2045N:107
1365ISzusterowski, Przemysław ChTS Chorzów 2045N:58
1366I+Błaszkiewicz, MateuszUniwersytet Medyczny2045N:101
1367kKapral, Krzysztof LZS Goniec Kluczbork2045N:145
1368IŁukasiewicz, AleksanderWKS Kopernik2045N:130
1369kSobierska, Wioletta JKSz-W Jarocin2045N:45
1370IOleksza, RadosławI LO Białystok 2045N:211
1371I+Redlicki, TomaszElbląg 2045N:17
1372ICzapiewski, WaldemarUKS Ósemka Chojnice2044N:144
1373ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz2044N:124
1374I++Sanetra, Szymon UKS Hetman Koronny Trzebinia2044N:23
1375I+Kopacz, Łukasz TG Sokół Mielec 2044N:37
1376I++Baniak, Łukasz TKSzach Tarnobrzeg2044N:200
1377IKojlo, JanBiałystok2044N:273
1378IWójcik, ArturSzklarska Poręba 2044N:45
1379IWojtczak, MaciejEssen (Niemcy)2044N:16
1380IDidyk, Wojciech SKS SMOL - BUD Giżycko 2044N:14
1381IKelm, RobertRPW Okucia Budowlane Łódź2044N:22
1382IWójcicki, MateuszMLKS Krajna Sępólno Kr. 2043N:7
1383IPośnik, MaurycyUKS Awans Żyrzyn 2043N:36
1384IDobek, SławomirGKSz Kornuty Gorlice2043N:44
1385kGłuszko, MonikaUrząd Komisji Nadzoru Finansowego2042N:153
1386IMałecki, Eugeniusz 2042N:450
1387WFMŁysiak-Półtorak, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 2042N:19
1388ISosnia, PawełPiotrków Trybunalski 2042N:68
1389k+Olejarczyk, BogdanKU AZS UW w Warszawie 2041N:162
1390ILabus, Zbigniew AKS Mikołów 2041N:110
1391kSzmyd, MarekGLKS Goniec Żarów 2041N:203
1392II+Iwańczuk, KrzysztofMKS AGROS Chełm2041N:184
1393ISieklucki, Adam MUKS Stoczek 45 Białystok2040N:113
1394I+Czaja, RomanLKS Mechanik Stargard 2040N:79
1395IPawłowski, RafałNP Poznań2040N:98
1396I++Ziębiński, BartoszUKS HETMAN Częstochowa 2039N:123
1397IGałaszewski, PatrykIII L.O. Suwałki 2039N:148
1398I++Somyk, Marcin WKS Kopernik2039N:833
1399kCzernicki, Bogdan TKKF Drogowiec Kraków2039N:946
1400I++Milanowski, Jan SSz Gminy Pawłowice2039N:70
1401IWodecki, Daniel KSz Silesia Racibórz 2039N:32
1402WCMStolarczyk, AnnaTęcza Poznań2039N:26
1403I+Brylski, PawelMLKSz Myślenice2039N:157
1404kMarszk, Kazimierz UKS Wda Lipusz2039N:175
1405I++Kamiński, JacekDąbrowa Górnicza2039N:18
1406IGoździewicz, RobertMKS Wicher Zbąszyń2039N:61
1407II+Muhtarov, Leonid2039N:20
1408I++Barburzyńska, MagdalenaWKSz GANT HETMAN2038N:73
1409IŁopusiewicz, JanuszMGLKS Parnas Oława 2038N:384
1410IRadecki, Adam UKS Ognisko Rydułtowy2038N:627
1411IKomoń, Mateusz ULKS Sarnaki2038N:25
1412kWitek, Tomasz MKSz GRYF Dębica 2038N:25
1413IDydel, Aleksander KSz Start Elbląg 2038N:9
1414IHetman, Radosław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2037N:13
1415I+Brożek, ŁukaszUKS 21 Podlesie 2037N:16
1416IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 2037N:331
1417IChmielewski, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław2036N:197
1418kHermanowicz, Dominika LZS Victoria Chróścice2036N:64
1419I+Flaziński, JózefUKS-STSz Sokołów Podlaski 2036N:731
1420kWierzbicka, Wiktoria2036N:36
1421kSzewczak, Andrzej LKS Wrzos Miedzyborów2036N:430
1422IKamiński, MariuszStowarzyszenie AS Płock2036N:352
1423IKądziołka, Zbigniew MCKiS Jaworzno2036N:96
1424IPieprzka, PrzemyslawGKS Gorzyce W 2036N:24
1425IKossobudzki, Robert UKS POGOŃ Oleśnica2036N:85
1426I+Polanowski, EmilKS Korona Zakrzewo2036N:50
1427II+Ochman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 2035N:102
1428I++Tustanowski, MateuszKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2035N:235
1429IMirski, Michał UKS Hetman Koronny Trzebinia2035N:222
1430IGula, Andrzej LZS CKTiS Biskupiec 2035N:158
1431IJęcek, Mirosław LKSz Caissa Lubsko2035N:134
1432I++Motyl, Tomasz KSz Polonia Wrocław2035N:148
1433II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń2035N:491
1434IAndrearczyk, Paweł KSz Start Elbląg 2035N:16
1435IINiewęgłowski, Krzysztof MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski2035N:324
1436ISkonieczny, Jerzy MCKiE Malbork 2035N:15
1437IJachimiak, Wojciech TFI Capital Partners2035N:28
1438kPalosz, Andrzej LUKKS Kielce2034N:334
1439Sobczynski, Roman MTS Kwidzyn 2034N:56
1440I+Zarębski, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 2034N:132
1441IRutkowski, Piotr2034N:15
1442ISondej, Dominik TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2034N:149
1443I++Rafa, RobertLKS Lotos Jabłonna 2033N:340
1444I++Kamiński, JanUKSz Hetman Warszawa2033N:391
1445II+Niemiec, KrzysztofMSKS GAMBIT Tarnowiec 2033N:620
1446IPyra, DanielCredit Agricole Bank Polska S.A.2033N:23
1447I+Gajdzica, MaciejKSz HETMAN Koszalin 2033N:43
1448I+Oleksy, Krzysztof TTSz Tęcza Turek 2033N:22
1449I+Siedlanowski, Łukasz LKSz Lublin 2032N:124
1450IKarcz, BartłomiejKSz HETMAN Katowice 2032N:68
1451I+Hołownia, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław2032N:566
1452IPopławski, MaciejKSz. Hańcza Suwałki 2032N:472
1453I++Rudnik, AnnaMUKS Stoczek 45 Białystok2032N:590
1454I+Kiełbratowski, AleksanderOSiR Tuchola2032N:62
1455IKapica, PawełSKF Korsarz Gdynia2032N:6
1456IDaciuk, SlawomirKSz. Javena Hańcza Suwałki2032N:57
1457IBrylowski, Stefan Gdynia2032N:6
1458IVKała, PiotrCzęstochowa2032N:241
1459IVOwsiany, ArielJastrzębie - Zdrój2032N:9
1460k+Pastuszko, KingaPKS MAT Białołęka2031N:256
1461ISafanowski, TomaszKSz Maraton Łomża 2031N:162
1462IKalinowski, Roman MLKS Nadnarwianka Pułtusk2031N:7
1463I++Staruch, RomanZryw Słupsk2031N:21
1464I+Siewert, RomanGdynia2031N:39
1465ISikora, RafałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2030N:146
1466IGarbowski, JakubWKS Flota Gdynia2030N:241
1467IBielecki, Pawel UKSz Hetman Warszawa2030N:132
1468II+Tarasek, Bogdan Bytom 2030N:739
1469I+Blaszczak, Paweł KS Cracovia 1906 Kraków2030N:28
1470IBrylowski, Marian Gdynia2030N:6
1471k+Topolan, AgataLKSz Lublin 2029N:393
1472IStępień, Rafał MZKS Unia Nowa Sarzyna2029N:9
1473IMocny, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno2029N:580
1474IOlędzki, TomaszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2029N:23
1475INowakowski, MarcinKS 64 Zielona Góra 2029N:38
1476I+Mierzyński, JarosławUKS ZSO Włoszakowice 2029N:175
1477IIBabaev, Eldeniz KSz Maraton Łomża 2029N:26
1478kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2028N:8
1479IGrabara, KrzysztofKomenda Stołeczna Policji2028N:20
1480IUrbanski, Piotr LKS Augustovia Augustów2028N:41
1481I++Hemmerling, Jarosław ASSz Lipno Stęszew 2028N:244
1482I++Hałas, Przemysław SSz Pocztowiec Bydgoszcz2028N:69
1483IWilczewski, RobertGZSN Start Gorzów Wlkp.2028N:43
1484IKot, Jerzy2028N:10
1485IWodniczak, ArkadiuszKSz Stilon Gorzów Wlkp.2028N:7
1486I+Wróbel, Maciej MGLKS Parnas Oława 2027N:260
1487IKulon, Boguslaw KSz Polonia Wrocław2027N:95
1488CMBełzo, Krzysztof KSz SDK-Lotnik Mielec 2027N:9
1489IHadryś, Bogdan ŻKSz Żary 2027N:17
1490ISkuza, PiotrCzęstochowa2027N:9
1491WFMGościniak, Maria GKSz Solny Grzybowo 2026N:71
1492I++Binkowska, AgataUniwersytet Śląski Katowice 2026N:351
1493IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 2026N:302
1494II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok2026N:301
1495Koc, Wladysław Borkowo 2026N:79
1496CMOchędzan, TymonKTS Kalisz2026N:498
1497kJabłońska, Sabina TKKF Drogowiec Kraków2025N:213
1498mCylwik, ZbigniewBiałystok2025N:744
1499I+Kiełek, AndrzejLKSz Caissa Lubsko2025N:102
1500IKania, PrzemysławKSz Polonia Wrocław2025N:161
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)