ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20726)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26048);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36166)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (1208);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14259)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13273);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000] [36001-36500]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1IMKlekowski, Maciej TS Wisła Kraków 2659N:733
2GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:172
3GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2633N:126
4IMShkapenko, PavelKaliningrad 2630N:511
5GMMarkowski, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok2611N:119
6mPrzedmojski, RafalResort Zdrowia2607N:1565
7GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2595N:338
8IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2593N:1077
9GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2587N:334
10GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2586N:329
11GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2583N:128
12GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2580N:597
13GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2578N:67
14GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2576N:102
15GMGrabarczyk, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2576N:821
16GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2567N:238
17IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2562N:452
18GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2560N:93
19GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2560N:226
20GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2559N:229
21GMStupak, KirillBiałoruś2557N:40
22FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2556N:511
23GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2555N:90
24GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2550N:204
25FMKosakowski, Jakub SG 8 Białystok 2549N:1100
26GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2548N:252
27GMSergeev, Vladimir Ukraina 2542N:94
28GMWojtaszek, Radosławwypożyczony 1. i 3. zjazd2540N:21
29GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2536N:83
30GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2536N:56
31GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2535N:88
32GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2534N:44
33GMAntoniewski, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2531N:28
34GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2529N:132
35GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2526N:133
36GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2525N:89
37FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2523N:522
38IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2521N:1039
39IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2517N:1226
40GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2515N:216
41FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2514N:761
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2507N:77
43IMKuźmicz, KrystianFundacja WKS Kopernik 2505N:223
44IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2504N:135
45GMKuczyński, RobertMinisterstwo Rozwoju2501N:14
46GMVoloshin, Leonid2501N:15
47GMOleksienko, MikhailoLwów 2501N:9
48IMBrodowski, PiotrBiały Król Wisznia Mała2500N:330
49GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2500N:5
50GMFirman, Nazar 2500N:16
51GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2499N:222
52IMAliavdin, Nikolai Stowarzyszenie AS Płock2499N:201
53GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2498N:5
54kKyć, Jerzy TS WISŁA KRAKÓW 2496N:660
55FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2496N:206
56GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2495N:37
57k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW2493N:307
58GMMastrovasilis, Dimitriosuprawniony2493N:9
59GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2491N:118
60GMSulypa, AleksanderWrocław2490N:9
61mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2489N:706
62GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2489N:117
63FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2488N:182
64mLewtak, DamianSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2484N:868
65GMKazakov, MikhailLwów 2484N:71
66GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2483N:63
67IMSabuk, PiotrWKS Kopernik2477N:545
68mOliwa, MarekKSz Odrodzenie Kożuchów 2476N:203
69IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2473N:424
70FMWiewióra, Eneasz SSz Gminy Pawłowice2469N:654
71IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2468N:509
72IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2466N:130
73IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2465N:152
74FMUstianovich, Nazarlvov2465N:445
75mKoc, PrzemysławGdańsk 2465N:188
76mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2464N:782
77IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2463N:432
78CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2458N:748
79IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2458N:233
80IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2457N:427
81IMLuch, Michał OKNA LUCH 2456N:247
82IMHnydiuk, Aleksander Wieża Pęgów2456N:197
83IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2456N:320
84GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2454N:359
85mBrzeski, Maciej TS WISŁA KRAKÓW 2453N:187
86k++Reza, WojciechSzUKS GOSTMAN 83 Gostynin 2452N:536
87kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2452N:931
88GMStopa, JacekFundacja WKS Kopernik 2450N:37
89GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2449N:80
90IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2449N:138
91GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2449N:159
92IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2449N:269
93IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2446N:337
94mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2444N:276
95mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2443N:324
96kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2443N:538
97IMKołosowski, MateuszFundacja WKS Kopernik 2440N:147
98IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2439N:138
99Razin, VadimKhmelnitskyi2439N:113
100FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2437N:267
101FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2436N:321
102GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2435N:68
103FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2434N:180
104IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2434N:42
105IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2434N:79
106mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2433N:192
107IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2433N:708
108FMJanik, Igor UKS Hetman Elbląg2432N:446
109FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2432N:145
110FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2432N:215
111FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2431N:295
112IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2431N:32
113FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2430N:771
114IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2428N:36
115FMKucza, KarolŻKSz Żary 2427N:529
116IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2426N:44
117IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2424N:296
118FMGumularz, SzymonI Liceum Ogólnokształcące w Myślenicach 2424N:303
119kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2423N:1492
120k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2421N:545
121kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2420N:1060
122IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2417N:36
123FMTomczak, Mikołaj MMKS Wieniawa Leszno2416N:471
124IMSznapik, Aleksander 2415N:17
125IMBator, Robert LKS Parnas Stara Wieś2415N:9
126IMKrzyżanowski, Marcin KSz Silesia Racibórz 2414N:186
127k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2414N:437
128IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2413N:206
129IMMroziak, Maciej Akademia Szachowa Mokate2411N:455
130FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2410N:213
131k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2410N:2083
132IMBernadskiy, Vitaliy 2410N:7
133IMBobula, Mateusz Ministerstwo Obrony Narodowej 2409N:148
134WGMKulon, KlaudiaLKS Wrzos Międzyborów 2407N:259
135IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2407N:109
136IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2404N:172
137IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2400N:216
138k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2400N:156
139IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2400N:14
140IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2399N:112
141IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2399N:17
142IMBodnar, Nikolay 2399N:8
143IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2398N:18
144IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2397N:4
145IMFilipowicz, Andrzej 2397N:4
146IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2396N:23
147IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2396N:101
148mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2396N:211
149IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2396N:3
150kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2395N:874
151IMGrabinsky, Vladimir Lwów 2395N:9
152FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2394N:231
153mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2394N:315
154IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2393N:16
155FMŁobejko, RafałCENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE Inv. Falenty 2392N:91
156IMSkalik, Przemysław Głogów2392N:9
157k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW2391N:388
158kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2391N:269
159IMStempin, Pawel2391N:8
160Olhovik, Andrei Grodno2390N:97
161mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2389N:106
162IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2389N:9
163FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2389N:247
164IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2388N:268
165IMBielczyk, Jacek PROGRES Katowice2388N:8
166IMŁukasiewicz, GrzegorzLegnica 2388N:35
167kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2387N:213
168kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2386N:237
169mDeszczynski, Adam 2383N:317
170kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2383N:263
171IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2382N:6
172IMKislov, Mikhaił2382N:15
173IMŁagowski, Patryk Warszawa2379N:32
174IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2376N:50
175kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2375N:191
176kKumor, ŁukaszKS Korona Kraków 2372N:1386
177kStrozyk, Tomasz Poznań 2371N:475
178IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2367N:37
179IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2365N:14
180FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2362N:113
181kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2361N:489
182FMDudzinski, PawelPZSzach 2360N:308
183IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2360N:27
184IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2360N:55
185CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2360N:307
186FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2359N:201
187mŚwicarz, MaciejKSz Polonia Wrocław2358N:362
188k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2357N:584
189IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2357N:173
190k+Kukuła, Paweł Resort Pracy2357N:234
191FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2357N:31
192IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2356N:69
193IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2355N:408
194FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2355N:579
195FMJanaszak, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 2355N:170
196IMJaworski, Mirosław KSz SILESIA Racibórz 2355N:43
197FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2354N:187
198IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2354N:76
199mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2352N:139
200k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2352N:379
201k++Barski, Radosław TS Wisła Kraków 2350N:358
202FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2350N:355
203mWandzik, Wojciech Politechnika Śląśka Gliwice2349N:142
204kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2349N:160
205IMNester, Ihor2348N:482
206IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2347N:332
207kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2347N:255
208kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2346N:551
209kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2346N:200
210kFlak, PawełStowarzyszenie AS Płock2345N:497
211WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2344N:165
212mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2343N:142
213WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2343N:41
214k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2343N:176
215kKędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2342N:791
216kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2340N:323
217FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2340N:444
218mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2340N:48
219kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2339N:284
220IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2337N:69
221IMAdamski, AndrzejWarszawa2337N:77
222FMKempinski, Tomasz KS Korona Zakrzewo2337N:532
223IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2337N:56
224mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2336N:17
225k+Maciąga, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka2335N:152
226FMNiekraś, Dawid Kościan2334N:579
227IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2334N:1169
228IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2333N:158
229k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2332N:579
230mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2332N:60
231mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2332N:135
232FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2330N:13
233kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2330N:735
234mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2328N:24
235k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2326N:282
236IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2326N:20
237I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2325N:425
238FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2325N:107
239FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2324N:124
240I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2323N:475
241FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2323N:523
242FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2322N:252
243IMKiedrowicz, Jan UKS Ósemka Chojnice2322N:204
244FMSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2322N:908
245kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2322N:638
246FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2321N:268
247IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2321N:350
248FMPacuszka, TomaszResort Pracy2320N:100
249k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2318N:89
250FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2318N:362
251FMKraiński, Aleksander Urząd Miejski Grudziądz 2318N:85
252I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2318N:533
253FMMarkiewicz, Jacek Resort Środowiska2317N:53
254kBanasik, KrzysztofLKS Zarzewie Prudnik2315N:184
255FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2315N:7
256ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2315N:620
257kLornye, Pylyp Lwów 2315N:214
258kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2314N:156
259FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2313N:46
260FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2312N:14
261I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2311N:140
262FMŻółtek, Tadeusz2310N:9
263FMTerzic, Safet Bośnia i Hercegowina 2310N:9
264mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman Pilzno2309N:22
265WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2309N:96
266FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2308N:7
267FMSendera, JarosławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2308N:8
268FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2308N:8
269mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2307N:67
270IKojro, Adam 2307N:545
271mLokasto, Anatol KS Wesoła Warszawa 2307N:5
272FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2306N:35
273kKubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2305N:759
274kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:218
275mPanocki, Adrian GKSz Solny Grzybowo 2305N:2
276FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2305N:74
277IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:20
278mJamroz, ZbigniewMLKSz Myślenice2305N:9
279FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2304N:25
280WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2304N:230
281mJurkiewicz, Krzysztof Start Wejherowo 2304N:21
282kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2303N:380
283FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2303N:8
284FMSobek, Jaroslav ŠKK Karviná 2303N:8
285mDawidów, Jacek Pomorska2302N:1
286FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2302N:21
287kWołoch, OskarŻKSz Żary 2302N:364
288mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2301N:22
289I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2301N:623
290FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2300N:36
291mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2300N:8
292mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2300N:7
293FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2300N:9
294mDrzemicki, DariuszKSz. Javena Hańcza Suwałki2300N:4
295kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2299N:1320
296FMCukrowski, Filip2297N:417
297WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2297N:136
298kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2296N:315
299kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2296N:359
300kBieluszewski, Piotr Ministerstwo Obrony Narodowej (emeryt)2296N:982
301k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2296N:195
302mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2296N:15
303FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2295N:13
304WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2295N:23
305FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2295N:25
306mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2294N:3
307FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2293N:9
308kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2292N:497
309FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2290N:8
310FMToczek, Grzegorz2290N:26
311k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2290N:63
312FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2290N:50
313mZielinski, MarekŁódź 2290N:9
314k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2289N:331
315FMSiwiec, BartlomiejInstytut Pamięci Narodowej 2289N:153
316k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2288N:180
317kSygulski, PawełUrzędy Gmin2288N:246
318FMSwół, Michał 2288N:9
319FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2287N:148
320mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2287N:318
321mDworakowski, Lukasz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 2286N:28
322kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2286N:320
323kKozak, Antoni II Liceum Ogólnokształcące Rzeszów2285N:414
324I++Dzierżak, RadosławUniwersytet Śląski Katowice 2284N:435
325FMMulet, PiotrSSz Gminy Pawłowice2284N:307
326kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2284N:236
327mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2284N:63
328k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2284N:74
329FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2283N:16
330k+Paprocki, JaroslawPKS Wiatrak Bydgoszcz 2283N:347
331FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2283N:34
332kOliwa, Patryk Sulechów 2283N:108
333mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2283N:22
334kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2282N:484
335FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2282N:16
336mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2282N:174
337kKanarkiewicz, Michał SZKOŁA SZACHOWA Wejherowo2281N:204
338mOrzechowski, JacekKSz Silesia Racibórz 2281N:17
339I+Czuchnicki, AdamPałac Młodzieży Szczecin 2281N:550
340kWalter, SzymonI Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie 2279N:335
341FMOkrucinski, Tadeusz MCKIE Malbork 2279N:69
342WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2279N:30
343kKarwowski, Kacper Politechnika Warszawska 2278N:642
344FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2278N:521
345kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2277N:864
346I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2276N:132
347FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2276N:369
348kWalewski, Wojciech2276N:262
349FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2275N:349
350kRybak, Tomasz Gdańsk 2275N:46
351I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2275N:289
352kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2275N:230
353WGMHrabinska, MyroslavaLwów 2275N:9
354FMRawicz, Karol MKS Polonia Przemyśl 2274N:248
355I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2273N:886
356FMZaninotto, Franco Scacchistica Milanese 2273N:40
357WGMKrupa, Monika Fundacja WKS Kopernik 2272N:65
358FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2271N:90
359kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2270N:549
360FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2270N:25
361mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2270N:40
362mKlim, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2269N:63
363kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2269N:726
364IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2269N:603
365k++Chylewski, Patryk im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie2269N:410
366kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2268N:203
367I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2268N:180
368k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2268N:431
369kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2266N:247
370kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2266N:136
371FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2265N:267
372kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2265N:323
373CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2265N:208
374FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2265N:146
375FMFudalej, MichałMGF Projekt Sp. z o.o. Ruda Śląska2264N:9
376I++Daniel, DamianGLKS Goniec Żarów 2264N:383
377FMStruk, JerzyKS Pocztowiec Poznań 2264N:7
378kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2263N:50
379kSłabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 2261N:1143
380FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2260N:316
381FMPułtorak, JanUKS Rodło Opole2260N:198
382IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2260N:361
383FMGerasimenyk, Mikhail2260N:58
384FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2259N:44
385k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2258N:150
386k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2258N:292
387WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2258N:18
388k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2257N:54
389kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2257N:203
390kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2257N:275
391kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2256N:442
392kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2256N:171
393kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2254N:49
394I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2253N:115
395kSzusterowski, Radosław UKS Hetman Częstochowa 2252N:159
396I+Świderski, Radosław KSz STILON Gorzów Wlkp.2252N:318
397I++Czachor, Grzegorz Małomice 2252N:162
398mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2252N:18
399IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2252N:256
400I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2252N:318
401kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2252N:24
402kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2252N:99
403kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2251N:231
404I+Sernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2251N:682
405k+Renkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2251N:538
406FMSzczurek, Krzysztof KKSz Kraków2250N:943
407I+Cieślar, Michał SSz Olimpia Goleszów 2250N:168
408kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2249N:285
409I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2249N:439
410kSmal, Tobiasz UE2248N:522
411kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2248N:106
412WFMDziodzio, AngelikaMKS Sandecja Nowy Sącz 2247N:287
413k+Faron, Rafał ChTS Chorzów 2246N:175
414kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2246N:34
415kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2246N:333
416kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2246N:12
417kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2245N:118
418kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2245N:227
419kRak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 2244N:954
420kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2244N:474
421kVyval, VolodymyrStryj 2244N:36
422kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2243N:394
423IMBorkowski, Franciszek WKSz GANT HETMAN2243N:296
424kBukojemski, AdamKKSz Kraków2243N:108
425k+Wiśniewski, MichałUKS Rodło Opole2242N:242
426FMKozioł, KamilZespół Szkół Technicznych w Rybniku 2242N:350
427kLewtak, Dominik LKSz GCKiP Czarna 2242N:670
428IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2241N:421
429k+Kaukiel, PiotrGOKiS Moszczenica 2241N:112
430WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2240N:507
431kCzopor, MaciejKSz Polonia Wrocław2240N:569
432kAdamczewski, Maciej KTS Kalisz2239N:383
433kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2239N:323
434k+Łopusiewicz, Piotr ASSz Miedź Legnica 2239N:46
435kWaszczuk, Patrycja2238N:757
436mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2238N:139
437I++Mrozowski, Patryk L-UKS Burza Rogi2237N:1030
438FMPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2237N:165
439I++Żarnowski, Krzysztof GKSz KornutyI Gorlice 2236N:358
440kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2236N:502
441kKanicki, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2236N:310
442kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2236N:21
443WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2236N:22
444WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2236N:56
445FMPyda, ZbigniewLublin2236N:98
446kKaźmierczak, RafałUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2234N:53
447I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2233N:160
448k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2233N:95
449k+Tomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2233N:202
450mMichalski, Olaf KSz Stilon Gorzów Wlkp.2233N:39
451k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:25
452kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2232N:73
453FMBugajski, RobertGENERALI2232N:33
454kOgłaza, OskarUKS Rodło Opole2232N:437
455kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:253
456mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2231N:142
457I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2230N:257
458IGolenia, JanMKS MOS Wieliczka 2230N:899
459kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2230N:320
460kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2229N:140
461I++Golenia, Wojciech MKS MOS Wieliczka 2228N:903
462IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2228N:149
463kTrokhimishin, Sergiy -2228N:21
464kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2227N:25
465kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2227N:78
466kChmiel, MarcinKKSZ Kraków2226N:223
467kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2226N:242
468kChojnacki, SławomirBIZZIT S.A. Katowice2226N:94
469I++Sycz, Michał LKS Parnas Stara Wieś I2226N:78
470kPankiewicz, Tomasz WIEŻA PĘGÓW 2226N:95
471k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2225N:127
472kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2225N:73
473kFrączek, Dariusz KU AZS UMCS Lublin2224N:55
474I++Szumilas, Piotr WKS KOPERNIK2224N:175
475k++Najbar, MarcinLZS Victoria Chróścice2223N:70
476WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2223N:192
477kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2223N:315
478k+Skrzypnik, Maciej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2223N:5
479WFMMikulewicz, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2222N:45
480WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2221N:130
481kKlepek, WitoldPSSz Pszczyna 2221N:474
482kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2221N:114
483kWyczling, Bartosz UKS Korona Gdańsk2220N:537
484kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2220N:396
485WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2220N:48
486kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2220N:453
487kMorcinek, MarianIAS Wrocław2220N:14
488kKolendo, Filip2220N:7
489I++Choina, Michał Ostrowiec Świętokrzyski - Parafia pw. św. Kazimie2218N:858
490kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2218N:76
491mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2218N:43
492k+Kowalski, IgorKSz Polonia Warszawa2217N:420
493kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2217N:9
494IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2217N:130
495kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2217N:142
496kWismont, RyszardEOP Centrala2217N:8
497kSaskowski, JacekKSz Miedź Legnica2217N:27
498WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2216N:225
499k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2216N:83
500IKotarski, Bartosz Łomża 2215N:682
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)