ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20597)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25488);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35564)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (369);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14051)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12893);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000] [21001-21500] [21501-22000] [22001-22500] [22501-23000] [23001-23500] [23501-24000] [24001-24500] [24501-25000] [25001-25500] [25501-26000] [26001-26500] [26501-27000] [27001-27500] [27501-28000] [28001-28500] [28501-29000] [29001-29500] [29501-30000] [30001-30500] [30501-31000] [31001-31500] [31501-32000] [32001-32500] [32501-33000] [33001-33500] [33501-34000] [34001-34500] [34501-35000] [35001-35500] [35501-36000]

Lista rankingowa zawodników (szachy szybkie)
1IMKlekowski, Maciej TS WISŁA Kraków 2663N:726
2GMSoćko, Bartosz KSz HETMAN Katowice 2649N:172
3mPrzedmojski, RafalKU AZS UW w Warszawie 2636N:1534
4GMBartel, Mateusz KSz Polonia Wrocław2633N:126
5IMShkapenko, PavelKaliningrad 2620N:502
6GMMarkowski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2596N:107
7GMTomczak, JacekAkademia Szachowa Gliwice 2595N:338
8IMNasuta, GrzegorzMUKS Stoczek 45 Białystok2592N:1071
9GMDragun, Kamil KSz Stilon Gorzów Wlkp.2587N:334
10GMHeberla, BartłomiejKSz Stilon Gorzów Wlkp.2586N:329
11GMGajewski, GrzegorzKSz HETMAN Katowice 2583N:128
12GMMalaniuk, Vladimir PAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 2580N:597
13GMMitoń, Kamil KSz HETMAN Katowice 2578N:67
14GMCyborowski, Łukasz LKS Wrzos Miedzyborów2573N:229
15GMMoranda, Wojciech KSz Polonia Wrocław2568N:87
16GMGrabarczyk, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2565N:797
17GMŚwiercz, Dariusz KSz Polonia Wrocław2560N:93
18GMOlszewski, MichałAkademia Szachowa Gliwice 2560N:226
19GMPiorun, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.2559N:229
20GMStupak, KirillBiałoruś2557N:40
21IMGolubka, PetroMKS Sandecja Nowy Sącz 2556N:416
22GMDziuba, MarcinSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2555N:90
23GMPakleza, Zbigniew SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2550N:204
24GMTazbir, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2548N:243
25FMPlichta, KamilBiały Król Wisznia Mała2544N:503
26GMWojtaszek, RadosławMTS Kwidzyn 2540N:21
27GMJakubiec, Artur SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2536N:83
28GMMacieja, BartłomiejKSz Polonia Warszawa2536N:56
29GMKempiński, RobertKSz Miedź Legnica2534N:44
30FMKosakowski, Jakub SG 82533N:1086
31GMAntoniewski, RafalŻTMS Baszta Żnin2531N:28
32GMSergeev, Vladimir Kijów2531N:86
33GMKrasenkow, Michal KSz Stilon Gorzów Wlkp.2530N:75
34GMCzarnota, PawełAkademia Szachowa Gliwice 2529N:132
35GMMiśta, AleksanderKSz Miedź Legnica2525N:89
36GMJaracz, Pawel ŻTMS Baszta Żnin2523N:127
37IMAdamski, JanKSz Polonia Warszawa2521N:1039
38GMJakubowski, Krzysztof KSz Silesia Racibórz 2515N:216
39FMSteczek, Marcin TS-R Hetman Konin 2514N:514
40FMPiesik, Piotr UKS Hetman Częstochowa 2514N:761
41IMStachowiak, Kamil KSz Polonia Wrocław2513N:1210
42GMMaksimenko, AndreiŻTMS Baszta Żnin2507N:77
43IMKuźmicz, KrystianWKS Kopernik2505N:223
44IMShkuran, Danylo LUKKS Kielce2504N:135
45GMKuczyński, Robert2501N:14
46GMVoloshin, Leonid2501N:15
47GMOleksienko, MikhailoLwów 2501N:9
48GMZhigalko, SergeiLKS Pasjonat Dankowice2500N:5
49GMFirman, Nazar 2500N:16
50GMWarakomski, TomaszAkademia Szachowa Gliwice 2499N:222
51IMAliavdin, Nikolai Stowarzyszenie AS Płock2499N:201
52GMFedorchuk, Sergey A.Ukraina 2498N:5
53GMJedynak, RadosławSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2495N:37
54GMMastrovasilis, DimitriosKSz Polonia Wrocław2493N:9
55GMBulski, Krzysztof KSz HETMAN Katowice 2491N:118
56GMSulypa, AleksanderWrocław2490N:9
57GMGdański, Jacek KSz HETMAN Katowice 2489N:117
58mLewtak, DamianSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2487N:850
59IMSabuk, PiotrWKS Kopernik Wrocław 2487N:536
60FMSroczynski, MaciejKTS Kalisz2487N:200
61IMBrodowski, PiotrWisznia Mała 2486N:321
62GMKazakov, MikhailLwów 2484N:71
63GMZezulkin, Jurij KSz Odrodzenie Kożuchów 2483N:63
64FMDudzinski, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 2477N:169
65kKyć, Jerzy TS Wisła Kraków 2474N:625
66IMKoziak, Vitali WIEŻA PĘGÓW 2473N:424
67FMUstianovich, Nazar2470N:437
68IMWieczorek, OskarKSz Polonia Wrocław2469N:497
69FMWiewióra, Eneasz SSz GMINY Pawłowice2469N:654
70mJaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE2468N:674
71IMGajek, RadosławUKS Rotmistrz Grudziądz2465N:152
72mKoc, PrzemysławGdańsk 2465N:188
73CMLewicki, MirosławLKSz GCKiP Czarna 2464N:728
74IMFrączek, DanielKSz Miedź Legnica2463N:432
75IMLuch, Michał Biały Król Wisznia Mała2460N:225
76IMSieciechowicz, Marcin KSz Miedź Legnica2458N:233
77IMHnydiuk, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2458N:188
78IMŻeberski, JakubKSz Polonia Wrocław2457N:427
79mBudrewicz, KrzysztofMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2456N:764
80IMMikrut, Dariusz TS Wisła Kraków 2456N:320
81IMOrzech, Dominik RPW Okucia Budowlane Łódź2455N:251
82mOliwa, MarekKSz ODRODZENIE Kożuchów 2455N:189
83GMKanarek, Marcel KSz Stilon Gorzów Wlkp.2454N:359
84k++Reza, WojciechSzUKS GOSTMAN 83 Gostynin 2452N:536
85FMGoluch, Piotr WKS Kopernik2452N:304
86kŻochowski, KacperMUKS Stoczek 45 Białystok2452N:931
87IMDobrowolski, PiotrKSz Polonia Wrocław2452N:123
88GMStopa, JacekWKS Kopernik2450N:37
89GMDuda, Jan-Krzysztof MKS MOS Wieliczka 2449N:80
90IMDrozdowski, KacperUKS Rotmistrz Grudziądz2449N:138
91GMSoćko, MonikaKSz HETMAN Katowice 2449N:159
92IMSadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław2446N:337
93k+Kowalczyk, Paweł WIEŻA PĘGÓW 2445N:283
94IMButkiewicz, Łukasz Biały Król Wisznia Mała2444N:687
95k+Kowalczyk, Rafał LKS PARK Starzenice 2442N:515
96kKopczyk, Daniel LKS Sanovia Lesko 2442N:530
97mStoma, Paweł KSz DRAKON Lublin 2441N:259
98IMKołosowski, MateuszWKS KOPERNIK2440N:147
99mMarszałek, MaciejMKS Sandecja Nowy Sącz 2440N:296
100IMUrban, KlaudiuszAkademia Szachowa Gliwice 2439N:138
101FMSkawinski, ArkadiuszBiały Król Wisznia Mała2437N:267
102GMSchmidt, Włodzimierz Akademia Szachowa Gliwice 2435N:68
103FMLicznerski, Łukasz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2434N:180
104IMGrabarczyk, BogdanSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2434N:42
105IMSkalski, MichałTS Wisła Kraków 2434N:79
106mRazin, VadimKhmelnitskyi2434N:104
107mJanczarski, Michał TKKF Drogowiec Kraków2433N:192
108FMBargłowski, FilipKS LAURA Chylice2432N:215
109FMBardeli, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 2431N:295
110IMKrysztofiak, Marcin ŻTMS Baszta Żnin2431N:32
111kDowgird, Filip WIEŻA PĘGÓW 2430N:1047
112FMJanik, Igor 2429N:437
113IMMatlak, Marek KS 64 Zielona Góra 2428N:36
114IMLubczyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 2426N:44
115mBrzeski, Maciej TS Wisła Kraków 2425N:166
116IMChojnacki, KrzysztofLKS Chrobry Gniezno 2424N:296
117FMBednarek, Sylwester MLKS Ostródzianka Ostróda 2420N:185
118k+Gbyl, Andrzej KKSz Kraków2419N:2049
119FMKucza, KarolŻKSz Żary 2418N:523
120I++Gumularz, SzymonKSz Polonia Wrocław2418N:299
121IMPańczyk, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2417N:36
122FMPrzybylski, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 2417N:130
123IMSznapik, Aleksander 2415N:17
124IMBator, Robert LKS Parnas Stara Wieś2415N:9
125IMKrzyżanowski, Marcin MKSz Rybnik 2414N:186
126k+Pazderski, Ziemowit UKS TSz Zieloni Zielonka2414N:437
127IMStrzemiecki, Zbigniew MLKS Nadnarwianka Pułtusk2413N:206
128kMannke, Manfred KU AZS UW w Warszawie 2413N:1461
129IMMroziak, Maciej KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 2411N:455
130kSzóstko, Jakub II LO 2410N:758
131IMBernadskiy, Vitaliy 2410N:7
132IMBobula, Mateusz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2409N:148
133WGMKulon, KlaudiaMKS przy MDK Trzcianka2407N:259
134IMCzerwoński, Aleksander KSz Stilon Gorzów Wlkp.2407N:109
135IMSzeląg, Marcin Akademia Szachowa Gliwice 2404N:172
136FMTomczak, Mikołaj ILO Leszno2403N:464
137IMSzczepkowska, KarinaMKSz Rybnik 2400N:216
138k++Siembab, BartoszUKS Giecek Radków2400N:156
139IMDubiel, Jacek KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2400N:14
140IMKsięski, ZbigniewKSz DRAKON Lublin 2399N:112
141IMSygulski, Artur AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2399N:17
142IMBodnar, Nikolay 2399N:8
143IMSzymański, MarcinLKS Wrzos Miedzyborów2398N:18
144IMSakalauskas, Vaidas LKS Chrobry Gniezno 2397N:4
145IMFilipowicz, Andrzej 2397N:4
146k+Kukuła, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz2396N:225
147IMMasternak, Grzegorz KSz HETMAN Katowice 2396N:23
148IMPędzich, Dominik KSz Polonia Warszawa2396N:101
149mMyć, MarcinKSz Skoczek Siedlce 2396N:211
150IMSapis, WitalisGKSz Solny Grzybowo 2396N:3
151IMGrabinsky, Vladimir Lwów 2395N:9
152mGrzelak, ArturKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2394N:315
153IMKalinin, Oleg KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2393N:16
154FMŁobejko, RafałCENTRUM METAL ODCZYNNIKI CHEMICZNE Inv. Falenty 2392N:91
155IMSkalik, Przemysław Głogów2392N:9
156kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2391N:869
157kDuch, Mariusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2391N:228
158k++Jagodziński, Piotr WIEŻA PĘGÓW2391N:388
159IMStempin, Pawel2391N:8
160mNurkiewicz, MaciejLKS Wrzos Miedzyborów2389N:106
161IMTomaszewski, RomanUKS Hetman Częstochowa 2389N:9
162FMKula, RobertKSz Pod Wieżą Szczecin2389N:247
163kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2389N:249
164IMKhamitskiy, SergeiBiałoruś2388N:268
165IMBielczyk, Jacek PROGRES Katowice2388N:8
166IMŁukasiewicz, GrzegorzLegnica 2388N:35
167kZakrzewski, Marek ASSz Lipno Stęszew 2387N:213
168mDeszczynski, Adam 2383N:317
169IMZawadzki, StanisławKSz Miedź Legnica2382N:6
170IMKislov, Mikhaił2382N:15
171IMŁagowski, Patryk Warszawa2379N:32
172kStróżyk, Tomasz Poznań 2379N:458
173IMRajlich, IwetaKSz Polonia Wrocław2376N:50
174kOlhovik, Andrei Grodno2374N:88
175kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2373N:177
176IMWeichhold, Paweł SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2372N:395
177FMWlodarczyk, Oskar OTSz Ostrów Wielkopolski 2370N:217
178kBuś, KonradMKS MOS Wieliczka 2367N:469
179IMRutkowski, Maciej WIEŻA PĘGÓW 2367N:37
180FMDudzinski, PawelOTSz Ostrów Wielkopolski 2367N:299
181kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2367N:1357
182IMSzoen, DariuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2365N:14
183FMBebel, ArkadiuszSGH Warszawa2362N:113
184mMickiewicz, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka2360N:133
185IMPiński, JanKU AZS UW w Warszawie 2360N:27
186IMJasnikowski, Zbigniew WKSz GANT HETMAN2360N:55
187FMBartel, Michał LKS Wrzos Miedzyborów2359N:201
188IMLeniart, ArkadiuszTS Wisła Kraków 2357N:173
189FMSpisak, Czeslaw MUKS Stoczek 45 Białystok2357N:31
190IMNguyen, Piotr WIEŻA PĘGÓW 2356N:69
191FMPaszewski, MateuszUKS Hetman Częstochowa 2355N:579
192IMJaworski, Mirosław KSz SILESIA Racibórz 2355N:43
193IMCzakon, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2354N:76
194mTustanowski, Robert LKS Zarzewie Prudnik2353N:131
195FMJasik, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2353N:181
196kMazurkiewicz, Michał SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2353N:191
197IMBarski, Radosław TS Wisła Kraków 2350N:358
198CMTeclaf, PawełKKS Ormuzd Kartuzy2350N:300
199FMShilov, SergejSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2350N:355
200mWandzik, Wojciech KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2349N:142
201FMJanaszak, Dawid SAPBER Dawid Janaszak Poznań 2349N:162
202kDąbrowski, WojciechKSz Start Elbląg 2349N:160
203IMNester, IhorLUKKS Kielce2348N:482
204IMJarmuła, Łukasz KSz HETMAN Katowice 2347N:332
205kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2347N:255
206FMMirosław, MichałKSz DRAKON Lublin 2347N:259
207k+Chomczyk, Marek KSz Polonia Warszawa2345N:578
208kFlak, PawełAkademia Szachowa Płock2345N:488
209WGMMajdan, Joanna WIEŻA PĘGÓW 2344N:165
210kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2344N:245
211WGMZawadzka, Jolanta KSz Polonia Wrocław2343N:41
212k+Eggink, Ryszard UKS Łady Raszyn2343N:176
213mŚwicarz, MaciejMDK Fabryczna Polonia Wrocław2342N:349
214kKędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2342N:791
215kŚwięch, Przemysław UKS GONIEC Staniątki 2340N:323
216mKosiorek, Marek UKS Rotmistrz Grudziądz2340N:48
217FMPacuszka, TomaszUKS Rotmistrz Grudziądz2339N:91
218IMPieniążek, ArturKSz Miedź Legnica2337N:69
219IMAdamski, AndrzejWarszawa2337N:77
220IMSarwiński, Mirosław SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2337N:56
221mJuroszek, Tadeusz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2336N:17
222kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2336N:542
223kKumala, AleksanderMKSz GRYF Dębica 2335N:631
224IMMatuszewski, MichałTS Wisła Kraków 2333N:158
225k+Piotrowski, Przemysław KSz Polonia Wrocław2332N:579
226mSopur, Lech RPW Okucia Budowlane Łódź2332N:60
227mCieśla, Adam UKS Hetman Częstochowa 2332N:135
228FMNiekraś, Dawid ASSz Lipno Stęszew 2331N:570
229FMGunajew, Rafał Syrenka Warszawa2330N:13
230FMKempiński, TomaszGdańsk 2330N:517
231k+Maciaga, Marcin UKS TSz Zieloni Zielonka2329N:146
232k+Gawroński, Mirosław Stowarzyszenie AS Płock2329N:370
233kPulik, KrzysztofLKS Parnas Stara Wieś2329N:723
234kMucha, RomanMKS MOS Wieliczka 2328N:276
235k+Gierulski, KamilRzKSz Rzeszów2326N:282
236IMGazik, Viktor KSz HETMAN Katowice 2326N:20
237FMTymrakiewicz, RafałSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2326N:433
238I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2325N:425
239FMSzwed, JacekKSz HETMAN Katowice 2325N:107
240FMDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki2324N:124
241I++Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2323N:475
242FMJanocha, Wiesław MUKS MDK Śródmieście Wrocław2323N:523
243FMKaczmarek, Aleksander RPW Okucia Budowlane Łódź2322N:252
244IMKostyra, StanislawMUKS Stoczek 45 Białystok2319N:1157
245k+Musiałkiewicz, Jan LKS Chrobry Gniezno 2318N:89
246FMModzelan, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2315N:7
247ICzapla, Andrzej KSz Skoczek Siedlce 2315N:620
248kLornye, Pylyp Lwów 2315N:214
249kSypień, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2314N:156
250IMSzymczak, ZbigniewSSz BDK Biskupiec 2314N:341
251FMBorgula, Rafał ŻTMS Baszta Żnin2313N:46
252FMDabek, RomanKSz HETMAN Katowice 2312N:14
253I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2311N:140
254IMKiedrowicz, Jan UKS ÓSEMKA Chojnice2311N:197
255FMŻółtek, Tadeusz2310N:9
256FMMarkiewicz, Jacek KSz HETMAN Katowice 2310N:44
257FMTerzic, Safet Bośnia i Hercegowina 2310N:9
258mKrogulski, Grzegorz GKSz Hetman Pilzno2309N:22
259kBanasik, KrzysztofLKS Zarzewie Prudnik2309N:175
260WGMDworakowska, Joanna KSz Polonia Warszawa2309N:96
261FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2308N:7
262FMSendera, JarosławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2308N:8
263FMWiśniewski, Adrian LZS Victoria Chróścice2308N:8
264mProtaziuk, Grzegorz LKS Wrzos Miedzyborów2307N:67
265kSygulski, PawełLKSz GCKiP Czarna 2307N:228
266IKojro, Adam 2307N:545
267mLokasto, Anatol KS Wesoła Warszawa 2307N:5
268FMMarkiewicz, Jerzy GKSz Hetman Pilzno2306N:353
269FMMaciejczak, Jakub OTSz Ostrów Wielkopolski 2306N:35
270kKubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2305N:759
271FMCukrowski, FilipWKS Kopernik2305N:396
272kJaroch, PawełUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:218
273mJurkiewicz, Krzysztof UKS Zawisza Kolbudy 2305N:15
274mPanocki, Adrian GKSz Solny Grzybowo 2305N:2
275FMMotyka, Michał LKS Pasjonat Dankowice2305N:74
276IMSochacki, ChristopheUMKSz Jaćwież Suwałki2305N:20
277mJamroz, ZbigniewMLKSz Myślenice2305N:9
278kMucha, PiotrKSz HETMAN Katowice 2304N:855
279FMRudolf, Michał ZMCh Polska YMCA Warszawa 2304N:25
280FMSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2304N:899
281WIMLach, AleksandraUKS Hetman Częstochowa 2304N:230
282mIzbiński, BartłomiejKSz Miedź Legnica2304N:15
283FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2303N:8
284FMSobek, Jaroslav ŠKK Karviná 2303N:8
285mDawidów, Jacek Pomorska2302N:1
286FMChojnicki, ZenonKSz SDK-Lotnik Mielec 2302N:21
287kWołoch, OskarLiceum Społeczne Żary 2302N:364
288mWarszawski, Bartosz ZMCh Polska YMCA Warszawa 2301N:22
289FMGumuła, Daniel MCKiS Jaworzno2300N:36
290mKukawski, MaciejKSz Polonia Warszawa2300N:8
291mPaterek, Michal SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2300N:7
292FMTomczak, RafalMLKS Ostródzianka Ostróda 2300N:9
293mDrzemicki, DariuszKSz. Javena Hańcza Suwałki2300N:4
294mDworakowski, Lukasz Resort Rolnictwa2299N:19
295kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2299N:1320
296kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2298N:348
297WGMToma, Katarzyna KSz DRAKON Lublin 2297N:136
298I++Kowalczyk, MariuszLKS PARK Starzenice 2297N:507
299kŚnihur, PiotrUKS Smecz Konin 2296N:315
300k++Nowicki, BartoszMTSz Mińsk Mazowiecki2296N:195
301mKołosowski, Paweł MCKiS Jaworzno2296N:15
302kBugalski, Michał UKS Zawisza Kolbudy 2296N:311
303FMSzczechowicz, Bartosz TKKF Drogowiec Kraków2295N:13
304mJędryczka, KrystianStowarzyszenie AS Płock2295N:165
305WGMBrustman, Agnieszka dzika karta 2295N:23
306FMRakowiecki, TomaszRPW Okucia Budowlane Łódź2295N:25
307I++Kaczmarek, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2295N:605
308mKolago, MarcinSSz GMINY PAWŁOWICE2294N:3
309IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2294N:566
310FMWałach, Marcin MKSz Rybnik 2293N:9
311kGodzwon, IwoUKS Korona Gdańsk2292N:497
312kSłabek, Grzegorz TS WISŁA Kraków 2291N:1107
313FMOwczarzak, JerzyKSz Polonia Warszawa2290N:8
314FMToczek, Grzegorz2290N:26
315k++Adamski, Michal KS KORONA Zakrzewo2290N:63
316FMGrycel, Kamil AliorBank S.A.2290N:50
317mZielinski, MarekŁódź 2290N:9
318k+Jarmuła, PawełKSz Polonia Warszawa2289N:331
319k+Sowul, BartoszPolitechnika Warszawska 2288N:180
320kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2288N:342
321FMSwół, Michał 2288N:9
322k+Paprocki, Jarosław PKS Wiatrak Bydgoszcz 2287N:332
323FMHelis, TadeuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2287N:148
324kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2285N:318
325kDymek, ŁukaszRadzyńskie Towarzystwo Szachowe2285N:323
326I++Dzierżak, RadosławUKS 21 Podlesie 2284N:435
327FMMulet, PiotrSSz GMINY Pawłowice2284N:307
328mMurawski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 2284N:33
329kPsyk, Radosław KSz Piątka Skierniewice2284N:236
330mSzczepiński, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2284N:63
331k+Jóźwicki, Jakub SSz Pocztowiec Bydgoszcz2284N:74
332FMTokarski, Łukasz MCKiS Jaworzno2283N:16
333FMWieczorek, Zbigniew KSz Silesia Racibórz 2283N:34
334kOliwa, Patryk Sulechów 2283N:108
335mDługosz, JędrzejKSz Miedź Legnica2283N:22
336FMBronowicki, Mateusz Biały Król Wisznia Mała2282N:16
337FMKraiński, Aleksander UKS Rotmistrz Grudziądz2282N:76
338kKanarkiewicz, Michał SZKOŁA SZACHOWA Wejherowo2281N:204
339mOrzechowski, JacekKSz Silesia Racibórz 2281N:17
340FMSiwiec, BartlomiejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2281N:144
341IMMaciejewski, AndrzejNOK Nakło2281N:315
342IMBorkowski, Franciszek WKSz HETMAN 2280N:276
343FMOkruciński, TadeuszMCKiE Malbork 2280N:51
344kWalter, SzymonUKS 21 Podlesie 2279N:335
345WGMDabrowska, Krystyna Warszawa2279N:30
346FMKarpus, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz2278N:521
347kBieluszewski, Piotr Nowe2277N:959
348I+Kuspak, AleksanderLUKKS Kielce2276N:132
349FMSeifert, Henryk StI EUROBESKIDY Łodygowice 2276N:369
350I+Czuchnicki, AdamPalac Mlodziezy Szczecin2276N:534
351FMMolenda, Marcin UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2275N:349
352kRybak, Tomasz Gdańsk 2275N:46
353kZieliński, Stanislaw UKS Zawisza Kolbudy 2275N:230
354WGMHrabinska, MyroslavaLwów 2275N:9
355FMRawicz, Karol MKS Polonia Przemyśl 2274N:248
356mSzadkowski, Kamil UKS Smecz Konin 2273N:302
357I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2273N:886
358FMZaninotto, Franco Scacchistica Milanese 2273N:40
359WGMKrupa, Monika WKS Kopernik2272N:65
360kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2272N:266
361kKarwowski, Kacper GKSz Solny Grzybowo 2271N:635
362FMKopacz, GrzegorzTG Sokół Mielec 2271N:90
363k+Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2271N:424
364kŚmieszek, Wojciech MUKS Stoczek 45 Białystok2270N:549
365FMPerdek, Mirosław KSz Polonia Wrocław2270N:25
366k++Chylewski, Patryk KS LAURA Chylice2270N:404
367II+Kozak, Antoni TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2270N:405
368mKlim, Kamil KSz STILON Gorzów Wlkp.2269N:63
369kOszczanowski, WitoldKS AZS Wratislavia2269N:726
370I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2268N:180
371I++Daniel, DamianGLKS Goniec Żarów 2268N:365
372kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2267N:195
373kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2267N:246
374kZgadzaj, RafalLZS Victoria Chróścice2266N:58
375kSzymanski, AndrzejUKS TSz Zieloni Zielonka2266N:247
376FMKoćwin, Bartosz Strzelec Strzelce Opolskie 2265N:146
377FMFudalej, MichałMGF Projekt Sp. z o.o. Ruda Śląska2264N:9
378FMStruk, JerzyKS Pocztowiec Poznań 2264N:7
379kLewtak, Dominik LKSZ GCKiP Czarna 2263N:657
380kBubnowski, ArkadiuszCzyżowice2263N:50
381FMPolok, Kacper KSz Silesia Racibórz 2260N:316
382FMPułtorak, JanUKS Rodło Opole2260N:198
383FMGerasimenyk, Mikhail2260N:58
384FMDybowski, Jerzy KSz DRAKON Lublin 2259N:44
385k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2258N:150
386WGMEreńska-Barlo, Hanna Niezrzeszona Poznań2258N:18
387kRak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 2257N:936
388k+Szymanski, PiotrLZS Victoria Chróścice2257N:54
389kSurman, MartinUKS Pałac Młodzieży Katowice 2256N:171
390CMDubiński, MateuszWKS Kopernik2255N:189
391kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2254N:49
392I++Gulik, Paweł WKS KOPERNIK2253N:115
393I+Sernecki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław2253N:665
394k+Bieliński, Dariusz LKSz CAISSA Lubsko2253N:276
395I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2253N:273
396mMichalski, Olaf Łodź2253N:30
397kSzusterowski, Radosław UKS Hetman Częstochowa 2252N:159
398I+Świderski, Radosław KSz STILON Gorzów Wlkp.2252N:318
399I++Czachor, Grzegorz Małomice 2252N:162
400mRobak, Zbigniew ŻTMS Baszta Żnin2252N:18
401IMStachańczyk, Jacek MCKiS Jaworzno2252N:256
402I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2252N:318
403kŁukaszewski, MarcinKS Cracovia 1906 Kraków2252N:24
404kPanchyshyn, Taras LUKKS Kielce2252N:99
405kCzerw, DawidUKS Pionier Jastrzębie Zdrój2251N:231
406I+Cieślar, Michał MUKS SZS Cieszyn2250N:168
407kŻebracki, Tomasz PKS Wiatrak Bydgoszcz 2249N:285
408kSmal, Tobiasz UKS Szach Gryfice 2248N:522
409WFMDziodzio, AngelikaMKS Sandecja Nowy Sącz 2247N:287
410kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2247N:313
411kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2247N:194
412FMGrela, Kacper KSz Miedź Legnica2246N:260
413k+Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2246N:175
414kGralka, Przemysław UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2246N:34
415kUlanowski, KarolUKS SP11 Skoczek Tczew2246N:333
416kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2246N:12
417k+Wiśniewski, MichałUKS Rodło Opole2245N:234
418kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2245N:118
419kMaj, AndrzejKSz Pod Wieżą Szczecin2245N:227
420kVyval, VolodymyrStryj 2244N:36
421kBorawski, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2243N:394
422I+Putlak, WojciechUKS Korona Gdańsk2243N:726
423kBukojemski, AdamKKSz Kraków2243N:108
424FMKozioł, KamilMKSz Rybnik 2242N:350
425kZaleski, ŁukaszUKS Zawisza Kolbudy 2242N:315
426FMSzczurek, Krzysztof KKSz Kraków2242N:925
427IMSygulski, Bogusław GKSz Hetman Pilzno2241N:421
428kDoniec, Andrzej KKSz Kraków2241N:133
429FMBugajski, RobertGENERALI2240N:25
430k+Łopusiewicz, Piotr ASSz Miedź Legnica 2239N:46
431kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2238N:99
432mPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków2237N:165
433I++Żarnowski, Krzysztof GKSz KornutyI Gorlice 2236N:358
434kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2236N:21
435WGMZawadzka, Beata KSz Stilon Gorzów Wlkp.2236N:22
436WIMMatras-Clement, Agnieszka MKSz Rybnik 2236N:56
437kLorenc, MarianKKSz Urania Krosno2236N:467
438FMPyda, ZbigniewKU AZS UMCS Lublin2236N:98
439kAdamczewski, Maciej KTS Kalisz2235N:381
440kKaźmierczak, RafałUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2234N:53
441I++Siwiec, Arkadiusz Uniwersytet Warszawski2233N:160
442k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2233N:95
443kTomaszewski, Kacper MKSz Rybnik 2233N:202
444mKrzywicki, DariuszOlsztyn 2233N:130
445k+Kaukiel, PiotrGOKIS Moszczenica 2233N:103
446k+Stuczyński, AndrzejUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2232N:25
447kJacek, Krystian KSz Gryf Szczecin 2231N:253
448I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2231N:430
449I++Mrozowski, Patryk L-UKS Burza Rogi2231N:1021
450I++Delekta, FilipKSz STILON Gorzów Wlkp.2230N:257
451kLizak, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2230N:433
452mDobrowolski, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2230N:135
453kCajbel, MaciejKS AZS Wratislavia Wrocław 2229N:140
454kRenkowski, PiotrSzUKS Gostmat 83 Gostynin 2228N:520
455kTrokhimishin, Sergiy -2228N:21
456kScibior, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 2227N:25
457kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2227N:78
458kKulaś, SzymonKSz Polonia Wrocław2226N:242
459kChojnacki, SławomirBIZZIT S.A. Katowice2226N:94
460I++Sycz, Michał LKS Parnas Stara Wieś I2226N:78
461kPankiewicz, Tomasz WIEŻA PĘGÓW 2226N:95
462IMKruszyński, Włodzimierz KSz HETMAN Katowice 2226N:127
463k++Malec, SebastianKSz Polonia Warszawa2225N:127
464kKlepaczka, Tomasz KS LogIN Skierniewice 2225N:73
465kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2225N:134
466kCzopor, MaciejKSz Polonia Wrocław2225N:562
467kFrączek, Dariusz KU AZS UMCS Lublin2224N:55
468I++Szumilas, Piotr WKS KOPERNIK2224N:175
469kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2223N:493
470k++Najbar, MarcinLZS Victoria Chróścice2223N:70
471WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2223N:192
472kFukowski, PawełMTS Kwidzyn 2223N:315
473k+Skrzypnik, Maciej KSz Stilon Gorzów Wlkp.2223N:5
474WFMMikulewicz, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2222N:45
475I+Gawiec, KonradLKSz GCKiP II Czarna2221N:242
476WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2221N:130
477kKlepek, WitoldPawłowice2221N:474
478kLewandowski, KrzysztofSSz Pocztowiec Bydgoszcz2221N:114
479kSaskowski, JacekKSz Miedź Legnica2221N:18
480kWyczling, Bartosz UKS Korona Gdańsk2220N:537
481WGMWorek, Joanna wypożyczona na II i III zjazd2220N:48
482kKokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice2220N:453
483kMorcinek, MarianIAS Wrocław2220N:14
484kKolendo, Filip2220N:7
485kGałażewski, TomaszUKS SP3 w Bogatyni2218N:76
486mWojciechowski, PiotrUniwersytet Warszawski2218N:43
487k+Kowalski, IgorKSz Polonia Warszawa2217N:420
488kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2217N:9
489IMPinkas, Karol MCKiS Jaworzno2217N:130
490kWismont, RyszardEOP Centrala2217N:8
491WGMBartel, Marta Biały Król Wisznia Mała2216N:225
492k+Fistek, Dariusz MKS Polonia Przemyśl 2216N:83
493IKotarski, Bartosz KSz Maraton Łomża 2215N:668
494kKnopik, Krzysztof KS Roszada Żory2215N:26
495kNiemiec, Artur2215N:17
496I+Malczyk, RadosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2214N:558
497I++Mika, TomaszLkSz GCKIP Czarna 2214N:427
498kDumański, Aleksander KS Laura Chylice2214N:77
499kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2214N:144
500I++Choina, Michał 2213N:849
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)