ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23548);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (94);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13047)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11777);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9501IVMucha, Wojciech MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1378N:9
9502IIJaracz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1378N:115
9503IIIDróbka, AndrzejPKS Leśny Bydgoszcz1378N:103
9504IIBuława, FilipGimnazjum Nr 14 Gliwice 1378N:258
9505IIIFlorek, Remigiusz UKS SP 1 Brzozów 1378N:174
9506IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1378N:15
9507IVPilewski, Krzysztof Pustelnik 1378N:4
9508IIILewandowski, KarolWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1378N:14
9509IIIWalkowska, WiesławaUKS ZSO Włoszakowice 1378N:10
9510IVBardzki, MichałJózefosław1378N:14
9511IIMaciejewski, MarekKSz Gryf Szczecin 1378N:42
9512IISłoniewski, Jakub Hetman Ostrowiec Św.1378N:358
9513IIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1378N:29
9514IVŚwięcicki, SławomirGZSN Start Gorzów Wlkp.1378N:9
9515IVGajewski, Mateusz Gimn. Bakałarzewo1378N:7
9516IIJuszczyk, MarcinWarszawa1378N:44
9517IIIStępień, PrzemysławLUKKS Miedziana Góra 1378N:46
9518IVKalisiak, Włodzimierz1378N:3
9519IIIWojna, Dominik1378N:44
9520IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1378N:14
9521IVKaczyński, Tadeusz PG Szepietowo 1378N:6
9522IVBucholc, Maciej ZSM Elbląg 1378N:6
9523Zyskowski, BogusławAkademia Gambit Białystok1378N:7
9524Dragula, JanDominikowice1378N:7
9525IIKozaczko, Aleksandra1377N:70
9526IVKowalczyk, JanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1377N:10
9527IVSzczygłowski, Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 Chorzów1377N:36
9528IVKrukowski, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1377N:7
9529IVGoraj, DawidGimnazjum w Jakubowie 1377N:14
9530IIISobieszuk, Kacper KSz DRAKON Lublin 1377N:48
9531IVStrojny, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1377N:2
9532IIIKurowski, SzymonCKiS Skawina1377N:69
9533IIIJadanowski, TomaszUKS Szach-Mat Syców1377N:28
9534IIIMarciniak, Kacper UKS Korona Gdańsk1377N:31
9535IVSzałyga, AleksanderSP nr 16 Przemyśl1377N:7
9536IIIKrasiewicz, Agnieszka UKS TSz Zieloni Zielonka1377N:8
9537IIIPiszczatowski, JanG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1377N:34
9538IVKaczkowski, Michał 1377N:7
9539IVStefański, IgnacyRzeszów1377N:7
9540IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1377N:18
9541IIISkrocki, TadeuszHetman Łuków1377N:36
9542IIIKalinowski, RafałPerlejewo 1377N:7
9543IVBrańka, Andrzej1377N:7
9544IIIKulesza, JolantaLUKS GOK Samborowo1377N:8
9545IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1377N:12
9546IIKowalski, HenrykGubin 1377N:40
9547IVPelowski, Krzysztof Lipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1377N:7
9548IVDziepak, MichałKrościenko Wyżne1377N:4
9549IVGajewski, Bartosz SP Bakałarzewo 1377N:13
9550IIIŁabędź, DawidKlub Szachowy Kana Tarnów1377N:88
9551IIIMichalczuk, Maria Hetman Łuków1377N:38
9552IVSienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1377N:9
9553IIIGarbowski, MichałSulechów 1377N:27
9554IIISukiennik, OliwierMKS Sandecja Nowy Sącz 1377N:108
9555IIISprawka, RomanLKSz Lublin 1377N:20
9556IVŻurawski, TadeuszStarogard 1377N:9
9557Strzałkowski, SylwesterSokołów Podlaski1377N:8
9558IIZięba, MarcelKS Entropia NZSPW Warszawa1377N:12
9559IIIPtaszyński, Grzegorz Bialystok 1377N:19
9560IVSobociński, Wiktor Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsk M1377N:2
9561IIMrozowska, Gabriela ZSP nr 1 w Krosnie1376N:151
9562IIIPałka, Dominik UKS Magnus Rzezawa1376N:118
9563IVZieliński, KajuszKSz Torfarm-64 Toruń 1376N:9
9564IVKosiński, JanKMKSz Victoria Kielce 1376N:7
9565IVRutkowski, Gustaw II LO w Gorzowie Wlkp.1376N:11
9566IVJanicki, Juliusz1376N:4
9567IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9568IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9569IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9570IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9571IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9572IIIArkita, Henryk Caissa Pion Zielona Góra1376N:22
9573IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9574IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9575IVKopiec, Kamil Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9576IVLubaszka, Maciej1376N:14
9577Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9578IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9579IVPawlikowski, Stanisław Przysucha 1376N:6
9580IVMróz, Józef UKS Zawisza Kolbudy 1376N:7
9581IIIWydmański, RobertTS Wisła Kraków 1376N:58
9582IIIGroszkowski, Hubert MLKS Nadnarwianka Pułtusk1376N:8
9583IVHonkisz, Maciej Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Kozy1376N:7
9584IVDroździk, BartoszŻukowo 1376N:21
9585IIICałka, Bolesław Warszawa1376N:36
9586IIITsitavets, Vladzislav KSz Polonia Warszawa1376N:7
9587IIICuper, Janina 1376N:23
9588IVPolakowski, SzymonLudowy Klub Sportowy Orzeł Kozy1376N:16
9589IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9590IVBudzyński, Konrad1375N:13
9591IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9592IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9593IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9594IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9595IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9596IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9597IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9598IIKuźmicki, Marek1375N:34
9599IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9600IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9601IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9602IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9603IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9604IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9605IVGodawa, PawełASSz Lipno Stęszew 1375N:35
9606IVOstrowski, KrzysztofUKS Hetman Michałowice 1375N:6
9607IVKucharski, Andrzej1375N:5
9608IIIWilk, AleksanderUKS Debiut Przedwojów1375N:32
9609IIIGrygorowicz, Daniel SP nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-waBiałołę1375N:14
9610IVDrewniak, Artur KSz Stilon Gorzów Wlkp.1375N:2
9611IVCieplicki, Marek11 BATALION REMONTOWY Żagań 1375N:17
9612IVSzmigielski, Rafał 1375N:6
9613IIIKisielewski, JanSP Bakałarzewo 1375N:46
9614IVZalewski, Andrzej Wołomin1375N:7
9615IVWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1375N:9
9616IIIIwanicki, Mateusz UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1375N:57
9617IIIMańczyk, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1375N:8
9618IIJabłoński, DawidUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1375N:59
9619IVGrenda, Przemysław UKS Grom Krężnica Jara1374N:5
9620IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1374N:102
9621IIIPukło, TomaszTS Wisła Kraków 1374N:130
9622IVSiuta, Jonasz 1374N:4
9623IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1374N:181
9624IVMajewski, Natan G PMS Mińsk Maz. 1374N:12
9625IIJurkiewicz, Kazimierz PKS Leśny Bydgoszcz1374N:242
9626IVUrbański, Martin MKS Wicher Zbąszyń1374N:6
9627IVSowa, Michał KSz HetMaN Szopienice Katowice1374N:16
9628IVTyka, AdamWarszawa1374N:24
9629IVKirstein, FranciszekUKS SP1 Jedynka Tychy 1374N:41
9630IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1374N:43
9631IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1374N:16
9632IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1374N:90
9633IIIChilińska, KrystynaOKKFSiT Cross Opole 1374N:9
9634IIIKlusek, Marcin1374N:37
9635IVKazimierczyk, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1374N:4
9636IVCiszewski, Jakub1374N:35
9637IIIRusin, Tomasz Gródki 1374N:35
9638IIINiklas, Ryszard SKS SMOL - BUD Giżycko 1374N:71
9639IIIWłodarczyk, JanUKS SP3 w Bogatyni1374N:190
9640IIBaciński, KarolUKS OPP Toruń1374N:118
9641IVKosieradzki, Hubert 1374N:7
9642IVSalwa, MiłoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1374N:7
9643IIIChudy, Mikołaj UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1374N:151
9644IVJutrzonka, KrzysztofUKS Wda Lipusz1374N:7
9645IIMaciejek, MarcelSSP 3 BTO Białystok1374N:163
9646IVWalecki, FilipKSz Polonia Warszawa1374N:3
9647IVSynowiec, Bartosz Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice1374N:7
9648IVBazan, JacekGOK Sułkowice1374N:7
9649IVIwanicki, Michał 1374N:14
9650IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1374N:175
9651IVZieliński, Gabriel MKS Wicher Zbąszyń1374N:9
9652IVDański, Mateusz1374N:7
9653IIIKarpiuk, Grzegorz RzKSz Rzeszów1374N:28
9654IVSzewczyk, AleksanderKU AZS UW w Warszawie 1374N:12
9655VBrandt, Bartosz 1374N:7
9656IVZienkiewicz, Damian LKSz Caissa Lubsko1374N:9
9657IVKrajewski, BartoszBranice 1374N:4
9658IVDec, Adam Rzeszów1374N:9
9659IVRydel, ZdzisławWąsewo 1374N:4
9660IIKrowicki, Przemysław 1374N:71
9661IIIPojawa, Jakub UMKSz Jaćwież Suwałki1374N:119
9662IVBułat, KrystianI LO Dębica1374N:6
9663IIIRycharska, DariaSyrenka Warszawa1374N:10
9664IVRyl, Marian Hm (60+) (kghm) Głogów1374N:12
9665IVKamiński, Aleksander Gdańsk 1374N:7
9666IVKrupa, Mateusz1374N:7
9667IIIPodolak, JakubGLKS Goniec Żarów 1374N:15
9668IVSzreter, Andrzej1374N:7
9669IVRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1374N:2
9670IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1373N:65
9671IIIPliszka, IzabelaMKS EMDEK Bydgoszcz 1373N:14
9672IIIKoliński, DariuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1373N:309
9673IIICzerwińska, BognaKS Lipno Stęszew 1373N:4
9674IVKurczewski, MaksKSz Stilon Gorzów Wlkp.1373N:3
9675IIWinkler, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1373N:336
9676IIIGrochot, Monika II LO 1373N:27
9677IVBiernacki, MateuszUKS Rotmistrz Grudziądz1373N:15
9678IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1373N:24
9679IVZuzak, Krzysztof1373N:3
9680IVSypniewski, WiesławBydgoszcz 1373N:7
9681IVMajchrowski, KarolGimnazjum im. Jana Pawła II1373N:8
9682IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1373N:277
9683IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1373N:3
9684IVCebeńko, KrystianLKS Orzeł Wysoka 1373N:3
9685IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1373N:43
9686IVFiliński, Franciszek 1373N:17
9687IIBazylewicz, Zygmunt (60+) Aktywni Jemielno1373N:163
9688IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1373N:6
9689IVOlszewski, DariuszNiechobrz 1373N:14
9690IVBuchowski, DawidUKS GAMBIT Bucz 1373N:13
9691IVGórny, GrzegorzHetman Łuków1373N:33
9692IVMikołajczyk, Artur PG 3 w Wieluniu 1373N:7
9693IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1373N:112
9694Trzęsała, Mateusz I LO w Nowym Sączu 1373N:4
9695IVKorniak, Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 1373N:7
9696IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1373N:16
9697IIIStańczyk, Paweł UKS TSz Zieloni Zielonka1373N:57
9698IIIGrzelak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1373N:37
9699IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1373N:27
9700IIIAdamiec, JoachimMazańcowice1373N:23
9701IVJawień, Adam KS Korona Kraków 1373N:5
9702IVCwanek, Roman 1373N:9
9703IVGoliński, KrzysztofKS 64 Zielona Góra 1373N:28
9704IVKosiec, MaciejLKS Strażak Zabrzeg1373N:4
9705IVOrchowski, Stanisław SP Bakałarzewo 1373N:11
9706IVGrad, Krzysztof Warszawa1373N:7
9707IIBartmański, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1372N:197
9708IIIKrupa, DominikArkama Świat Szachów1372N:92
9709IIIBartnicka, KatarzynaMTSZ Mińsk Mazowiecki1372N:34
9710IIIZabłocka, Sylwia M-GOK GAMBIT Ślesin1372N:5
9711Małyszka, Aleksandra 1372N:3
9712IIRepeć, Julia Gimnazjum Nr 3 Tychy1372N:209
9713IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1372N:33
9714IVPielak, Jakub MKS Polonia Warszawa1372N:3
9715IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1372N:9
9716IIISiryk, OrestLwów 1372N:8
9717IIIJaworski, MarcinMPZSzach Kraków1372N:213
9718IVBebkiewicz, Mateusz Lesko 1372N:2
9719IVSzalony, Marcin UKS Spartakus II Kolbuszowa 1372N:16
9720IVKijkowski, Maciej Warszawa1372N:4
9721IVBielecki, Jakub UKS MAT Kartuzy 1372N:12
9722IIŁaszczuk, ZofiaMAZSzach w Warszawie1372N:371
9723IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1372N:22
9724IVMierzejewski, WojciechG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1372N:7
9725IIIBartuzi, MichałSP Pilzno 1372N:61
9726IISalamon, Paweł KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1372N:166
9727IVKopciński, Miłosz SP 1 Mińsk Mazowiecki1372N:3
9728IIIFlorczak, Kamil UKS Gambit Bucz 1372N:11
9729IVRene, Axel1372N:7
9730IVKrzysztofek, KamilZS Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach 1372N:6
9731IVUrban, Tomasz UKS Centrum Tczew 1372N:9
9732IVBłędowski, MaksymilianŁochowo1372N:7
9733VNowiński, KrzysztofG.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1372N:7
9734IVMalejka, Cezary SSz Szachpol Łuków1372N:9
9735IVSpychalski, Artur Starogard Gdański1372N:2
9736IIKomorowska, Nadia UKS SP1 Jedynka Tychy 1372N:93
9737IVStrawa, Jakub Pałac Młodzieży Szczecin 1372N:7
9738IVSobuś, Piotr 1372N:7
9739IVKlaczyński, JanDSP 1 Wesoła 1372N:8
9740IVLis, JerzyLUKSz Orient Sokółka1372N:5
9741IVLeski, JakubKKSz Kraków1372N:7
9742IVKołdej, Marcin Garbatka - Letnisko 1372N:5
9743IVKuć, AdamWrocław1372N:4
9744IIIKuśnierz, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1371N:137
9745IVPospieszczyk, Dawid SLZSzach K-ce 1371N:6
9746IVHauser, Kacper1371N:17
9747IIIKalinowski, HubertUKS Korona Gdańsk1371N:77
9748IVVarković, ArturTKKF Rzemyk Gdynia1371N:14
9749IVRaczyński, PawełUKS MAT Kartuzy 1371N:14
9750IVFrydrych, Przemysław PUKS Mikołaj Gąbin1371N:14
9751IIKudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1371N:87
9752IVOlszewski, JarosławLegionowo 1371N:6
9753IVMały, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1371N:6
9754IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda I 1371N:206
9755IIIBartuzi, KrzysztofSP Pilzno 1371N:91
9756IIIRogacki, Artur1371N:20
9757Cichecki, Dominik 1371N:6
9758IIILenicki, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1371N:50
9759IVLigęza, AndrzejMKS Polonia Przemyśl 1371N:11
9760IIIBaran, DawidUKS Viktoria Łowczów1371N:19
9761IVJarmuła, Adam1371N:9
9762IIWojas, MichałKSz Jelonka Jelenia Góra 1371N:130
9763IIIFornal, Elżbieta 1371N:9
9764IVKulas, Andrzej1371N:9
9765IVWaś, Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśniakowiźn1371N:6
9766IVWojciechowski, Patryk UKS KSM Tęcza Kościan 1371N:6
9767IVBarcik, RafałDom Kultury w Starym Bielsku1371N:7
9768IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1370N:52
9769IIIDomaradzki, GrzegorzRzKSz Rzeszów1370N:225
9770IVŻyliński, Arkadiusz UKS Ognisko Rydułtowy1370N:13
9771IVLatocha, JakubSP-11 Rybnik1370N:11
9772IIIJachimowicz, NikodemSalezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsk Mazowieckim1370N:83
9773IVRadojewski, Łukasz UMKS Na Pięterku Poznań 1370N:8
9774IVKrych, Marcin ŁKS Szach-Centrum Łódź1370N:35
9775IIIMichalak, Dawid Stanisławów 1370N:37
9776IIIMaślanka, MartaWKSz GANT HETMAN1370N:14
9777IVNielipiński, Michał UKS Taktyk Białołęka 1370N:7
9778IIIKrawiec, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne1370N:2
9779IVIwaniuk, SebastianGimnazjum Nr 11 II1370N:6
9780IVPachołek, Rafał Zespół Szkół Łącznośc1370N:8
9781IIIMielcarek, Aleksandra UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1370N:7
9782IIBawej, JakubBKS Chemik Bydgoszcz1370N:162
9783IVKapeliński, ZygmuntLKS Chrobry Gniezno 1370N:13
9784IVKroczka, KrzysztofZalesie 1370N:8
9785IVKazanowski, Krzysztof 1370N:5
9786IIIWasik, Adam MKS MOS Wieliczka 1370N:18
9787IVMyśliwiec, WojciechPałac Młodzieży Koszalin 1370N:7
9788IVSuwaj, Robert Sułkowice1370N:23
9789IVSobstyl, Ireneusz Gliwice 1370N:5
9790IIIKalemba, Igor ŻKSz Żary 1370N:114
9791IVLewandowski, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1370N:9
9792IVPiwowarczyk, MichałLUKKS Miedziana Góra 1370N:9
9793IIIWrzodak, JacekUKS Hetman Puszcza Mariańska 1370N:34
9794IIIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1370N:25
9795IVGazda, Wojciech 1370N:7
9796IVGrochala, Michał MDK Radom 1370N:7
9797IVCzapla, GrzegorzOborniki1370N:8
9798IVMazurek, Paweł KS Polanica-Zdrój1370N:7
9799IIJezikowska, NadziejaUKSz Skoczek Choszczno1370N:39
9800IVMadej, Damian KSz Jelonka Jelenia Góra 1370N:8
9801IVLiszka, GrzegorzLimanowa SP31370N:14
9802IVKrawczyk, AntoniŁódzki Związek Szachowy1370N:8
9803IVWalkowiak, Wojciech Poznań 1370N:5
9804IVPienszke, WitoldMDK Gdynia1370N:7
9805II+Kowalik, MałgorzataWKS KOPERNIK1369N:115
9806IIKulec, MartynaUKS SP1 Leżajsk1369N:88
9807IVZiętek, Wojciech UKS Kościelec1369N:45
9808IIINawrocki, SzymonLKS Chrobry Gniezno 1369N:78
9809IIJedlińska, Zuzanna UMKS Na Pięterku Poznań 1369N:45
9810IVStasiński, Przemysław SSz Strzelec Strzelce Opolskie1369N:4
9811IIIJanus, AnitaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1369N:15
9812IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1369N:53
9813IIIGierszon, Jakub 1369N:34
9814IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1369N:56
9815IIKarzel, JózefKS LAURA Chylice1369N:338
9816IVKamiński, FilipKKSz Kraków1369N:16
9817VTruszkowski, JakubLKS Augustovia Augustów1369N:4
9818IVKurzawa, JakubSSP 2 STO Białystok1369N:9
9819IVPerdek, Krzysztof 1369N:2
9820IVPiskorski, FilipSTO Siedlce 1369N:7
9821IVJanas, Jędrzej 1369N:7
9822IVWyczawski, JanPOL-ANG GIMN POZNAŃ1369N:15
9823IVKarbowiak, Maciej KSz GRYF Szczecin 1369N:16
9824IIIMakoś, Klaudia KKSz Urania Krosno1369N:5
9825IVPłachciński, Szymon Akademia Szachowa Mali Mistrzowie Białystok1369N:16
9826IVMalinowski, ErnestRudna 1369N:14
9827IIIPilarski, Edward1369N:12
9828IIPiechocki, KarolKSz Polonia Wrocław1369N:169
9829IVMrozowski, Artur1369N:17
9830IVSurdej, Michał MKSz GRYF Dębica 1369N:3
9831IIBandyk, JoannaKKSz Kraków1369N:106
9832IVKłonica, Szymon1369N:3
9833IIITrzajna, BartoszMAT Słopnice 1369N:38
9834IVKozubal, Adam Łódź 1369N:7
9835IVSoja, Michał Stalowa Wola1369N:14
9836IVKocoń, Adam1369N:8
9837IVZubrzycki, Szymon KSz Jelonka Jelenia Góra 1369N:7
9838IIIGołąb, AndrzejUKS WDA Lipusz1369N:22
9839IVRochowiak, Wojciech SP nr 123 Kraków 1369N:6
9840IIIZubek, Konrad SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 Skoczów1369N:36
9841Piasecki, Artur Piekary Śląskie 1369N:8
9842IVMajewski, Jakub GTS Przejazdowo 1369N:4
9843IVRudaś, Borys UKS TSz Zieloni Zielonka; UKS TSz Zieloni Zielonka II 1369N:3
9844IIIKieżun, KatarzynaUMKS Na Pięterku Poznań 1368N:18
9845IIIWójcicka, Joanna MLKS Krajna Sępólno Kr. 1368N:14
9846IIIŁuka, Maksym UKS SP1 Jedynka Tychy 1368N:312
9847IVPręgowski, Remigiusz UKS Taktyk Białołęka 1368N:28
9848IIISmykowska, Violetta PKS Leśny Bydgoszcz1368N:14
9849IIOrłowski, SebastianMLKS Ostródzianka Ostróda 1368N:86
9850IVCygankiewicz, Adam1368N:4
9851IVFaruga, SzymonPSSz Pszczyna 1368N:20
9852IIIKowalski, Krzysztof M-GOK GAMBIT Ślesin1368N:13
9853IVDuda, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1368N:5
9854IVSzafranek, Wojciech UKS Korona Gdańsk1368N:6
9855IVProkopiuk, MarekSz MOK DEBIUT Terespol1368N:7
9856IVKuca, KacperKlub Szachowy Kana Tarnów1368N:9
9857Czerwiński, SebastianPruszcz Gdański1368N:9
9858IVDendewicz, Kacper Społeczne Gimnazjum Żary1368N:5
9859IVGołębiewski, Tomasz UKS Korona Gdańsk1368N:4
9860IIPytlarz, MichałChTS Chorzów 1368N:163
9861IIZiemann, ArturUKS Centrum Tczew 1368N:41
9862IIIKulig, KarolKGL Szarotka Wadowice Górne1368N:87
9863IIIMoroz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok1368N:154
9864IVFortuna, Bogdan Bierówka 1368N:30
9865IIIKisielewski, Adam SP Bakałarzewo 1368N:36
9866IVSzmyt, Adrian Wrocław1368N:6
9867IVSokołowski, Rafał Duczki1368N:21
9868IVSzulc, Maciej Chełmno1368N:14
9869IVBurczyk, Tomasz LKS Sanovia Lesko 1368N:6
9870IVSzwarc, SzymonZSP Szewce1368N:7
9871IIIReniecki, FranciszekMTS Kwidzyn 1367N:57
9872IVMikołajczyk, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1367N:30
9873IVSkutela, Adrian RKS MAT Ruda Śląska 1367N:14
9874IIIPogodziński, Jakub LKS Chrobry Gniezno 1367N:84
9875IVMirosz, Piotr ULKS Dobre1367N:14
9876IIISuszyński, AleksanderPSSz Pszczyna 1367N:29
9877IVOrłowski, Rafał 1367N:7
9878IIITokarski, MaciejMKS Emdek Bydgoszcz 1367N:62
9879IVWójtowicz, Jakub Gimnazjum Nr 4 Krosno 1367N:9
9880IIIMezglewski, Kamil Krościenko 1367N:6
9881IVBrenkus, JakubMKS Babia Góra Lipnica Wielka1367N:9
9882IIIPawlikowski, JakubSP nr 4 Myślenice1367N:77
9883IVKurek, KrzysztofMLKSz Myślenice1367N:11
9884IVHombek, MarcinGIMNAZJUM Wisła1367N:5
9885IVRzeszutkowski, Jerzy1367N:7
9886IVWesołowski, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1367N:7
9887IVBebło, Arkadiusz UKS Spartakus Kolbuszowa1367N:10
9888IVSkorupski, BartłomiejMDK Kielce1367N:6
9889IVSzlachetka, Dominik Gimnazjum nr 1 Myślenice 1367N:12
9890IVBender, AdrianGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1367N:7
9891IIKonieczna, JuliaUKS GCK Sękowo 1367N:80
9892IIIBuba, Dariusz UKS SP1 Leżajsk1367N:34
9893IVSzlendak, RafałKS Laura Chylice1367N:8
9894IVRadek, Karol1367N:8
9895IVKowalczyk, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1367N:13
9896IIKamiński, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1367N:131
9897IVStradczuk, Daniel Mińsk Mazowiecki 1367N:16
9898IIITomaszewski, PiotrKSz Polonia Wrocław1367N:32
9899IIIBazan, Małgorzata1367N:9
9900IVKrzanowski, Bogdan1367N:5
9901IVSoroczyński, Krzysztof Bogatynia 1367N:6
9902IVWierzbicki, Jerzy Warszawa1367N:7
9903IIIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1367N:27
9904IIIGłąbiński, WojciechUstroń 1367N:57
9905IVDoroba, LudwikŁKS Szach-Centrum Łódź1367N:30
9906IVJamka, Marcin Dziekanowice1367N:5
9907IVBochniak, FranciszekAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1367N:7
9908IVKisiel, AdrianUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1367N:7
9909IIIBrzeziński, Marcin UKS Smecz Konin 1366N:57
9910IIIMróz, Aleksandra MOSiR Tuchów 1366N:7
9911Kowal, DawidKS Unia Bieruń Stary 1366N:8
9912IICzerwińska, EwelinaWKSz 1938 Włocławek 1366N:151
9913IIIZarzecka, Gabriela1366N:16
9914IVZontek, Michał 1366N:18
9915IIIZombek, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1366N:91
9916IVJanowski, Arkadiusz UKS Szach Gryfice 1366N:11
9917IVBieńkowski, TadeuszWarszawa1366N:14
9918IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1366N:13
9919IVMęczkowski, Tomasz KSz Maraton Łomża 1366N:9
9920IIIHutnik, SzymonI LO Białystok 1366N:42
9921IIIPieszczoch, AntoniKSz GAMBIT MDK Świdnica1366N:84
9922Janczura, Mateusz 1366N:2
9923IVSamocki, EmanuelSzkoła Podstawowa nr 101366N:7
9924IIIKrasowski, MichałUKS Gambit - Wesoła1366N:111
9925IIITarawski, AdrianUKS SZach-Mat Przemków 1366N:152
9926IIIDębczak, Marek Janów Lubelski 1366N:7
9927IVTarawski, Józef1366N:5
9928IVKijek, MateuszPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsk M1366N:6
9929IIIStefaniuk, Zbigniew Warszawa1366N:43
9930IVWrocławski, Andrzej1366N:6
9931IIBiniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1366N:24
9932IIIWolak, PaulinaRoztoka 1366N:17
9933IVChruszcz, Mariusz SSz Olimpia Goleszów 1366N:4
9934IVWiśniewski, Adam LKS Chrobry Gniezno 1366N:7
9935IVMilewski, Piotr KLIM UKSz Gambit Starachowice 1366N:8
9936Ścisłowicz, Kamil Rabka-Zdrój 1366N:6
9937IIDaciuk, Paulina PG 32 Białystok1365N:10
9938IIILissok, Martina SSz Strzelec Strzelce Opolskie1365N:40
9939IIIFijołek, Jerzy 1365N:72
9940IVKinkel, TomaszKatolickie Gimnazjum SPSK w Częstochowie 1365N:20
9941IIIPolczyk, Nina UKS Ognisko Rydułtowy1365N:14
9942IIISkwarczyński, Tomasz KS Carbo-Gliwice Gliwice1365N:33
9943Mysiak, Patryciuszobóz-szachowy1365N:6
9944IIIChomko, AmadeuszSP 6 im. Henryka Sienkiewicz Mińsk Maz.1365N:77
9945IIPotkańska, LenaPłock1365N:77
9946IIIGaziński, Olaf Caissa Pion Zielona Góra1365N:131
9947IIIPotkański, GrzegorzPłock1365N:135
9948IIKędzia, NataliaUKS Piątka Wieluń 1365N:116
9949IIIDubiel, AleksandraUKS Mat Jasło1365N:17
9950IIPopiel, Krzysztof Kraków 1365N:48
9951IVOstrowski, PiotrPłock1365N:21
9952IIMaciejek, Maksymilian SSP 3 BTO Białystok1365N:196
9953IVMisiaszek, Kacper MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1365N:7
9954IVGac, BartłomiejGimnazjum Wola Batorska 1365N:3
9955IVIdzik, Piotr1365N:3
9956IVKisielewski, Adrian 1365N:13
9957IVSzewczak, Cyprian 1365N:7
9958IVOlbiński, Damian UKS Gambit Bucz 1365N:6
9959IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1365N:129
9960IVGałuszka, MarekPrzemysłowa1365N:9
9961IVManaj, Hubert 1365N:14
9962IVOparowski, Filip1365N:14
9963IVStanisławski, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1365N:10
9964IVRegulski, Łukasz Wrocław1365N:6
9965IIIKarhula, Sandro Espoo 1365N:23
9966IIISuchocki, Bartosz 1365N:43
9967IVKiszewski, Mikołaj Gdańsk 1365N:7
9968IVKonieczny, Wojciech Warszawa1365N:7
9969Szczerbak, Wiktor GZSN Start Gorzów Wlkp.1365N:7
9970IVPająk, KacperRadom 1365N:8
9971IVBożek, Mateusz TS Wisła Kraków 1365N:7
9972IVBaran, DariuszRzKSz Rzeszów1364N:87
9973IVDąbrowski, Piotr Ruda G-10 1364N:22
9974IVGierczak, Bartosz LZS Znicz Rojewo1364N:4
9975IVBrodecki, DamianMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1364N:7
9976IIGrabsztunowicz, Agnieszka UKS ZSO Włoszakowice 1364N:119
9977IVTrętowski, Nikodem Gdańsk 1364N:18
9978IIIMatejicka, RemigiuszKKSz Urania Krosno1364N:37
9979IVWojciechowski, Stanisław 1364N:8
9980IIIKopycki, MaksymilianUKS SP1 JEDYNKA Tychy 1364N:108
9981IIIBojarowski, Jakub 1364N:49
9982IIIPancewicz, Maciej UKS Czternastka Warszawa1364N:35
9983IIIKorcyl, Tadeusz 1364N:20
9984IVWenglikowski, AlanRumia 1364N:6
9985IVKaczmarczyk, Bolesław1364N:18
9986IILesień, TymoteuszAZS Poznań 1364N:256
9987IIIGrzechowiak, Kacper UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1364N:92
9988IIIKrystoń, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1364N:126
9989IIIFedoruk, KarolMOK 64 Biała Podlaska1364N:9
9990IVSówka, Oskar SOS-W dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej D&#1364N:8
9991IVGorzeń, NorbertUMKS na Pięterku Poznań 1364N:9
9992IVZiobro, KacperWrocław1364N:5
9993IVPich, Mateusz MKSz Rybnik 1364N:7
9994IVDwojak, Krzysztof KSz Jelonka Jelenia Góra 1364N:7
9995IVKról, Kosma1364N:6
9996IVDytman, Jerzy 1363N:7
9997IIIPiesik, Mateusz UKS Smecz Konin 1363N:65
9998IVLangiewicz, SzymonUKS Kościelec1363N:12
9999IVCzerniawski, Patryk UKS SP3 w Bogatyni1363N:9
10000IIIPawliszyn, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1363N:75
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)