ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19216)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33187)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (202);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12859)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11462);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9501IVJanicki, Juliusz1376N:4
9502IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9503IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9504IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9505IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9506IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9507IVArkita, Henryk Caissa Pion Zielona Góra1376N:22
9508IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9509IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9510IVKopiec, Kamil Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9511IVLubaszka, Maciej1376N:14
9512Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9513IIIFilipiak, AdamAZS UMK Toruń1376N:124
9514IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9515IVPawlikowski, Stanisław Przysucha 1376N:6
9516IVMróz, Józef UKS Zawisza Kolbudy 1376N:7
9517IIIGroszkowski, Hubert MLKS Nadnarwianka Pułtusk1376N:8
9518IVHonkisz, Maciej Ludowy Klub Sportowy Orzeł Kozy1376N:7
9519IIITrochimczuk, Szymon UKS Skoczek Elbląg 1376N:68
9520IIITsitavets, Vladzislav KSz Polonia Warszawa1376N:7
9521IICuper, Janina 1376N:23
9522IVPolakowski, SzymonLudowy Klub Sportowy Orzeł Kozy1376N:16
9523IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9524IVBudzyński, Konrad1375N:13
9525IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9526IIGrochot, KlaraKSz LECH-WSUS Poznań 1375N:163
9527IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9528IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9529IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9530IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9531IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9532IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9533IIKuźmicki, Marek1375N:34
9534IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9535IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9536IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9537IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9538IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9539IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9540IIJamiołkowski, Antoni UKS "Czternastka"Warszawa 1375N:155
9541IVOstrowski, KrzysztofUKS Hetman Michałowice 1375N:6
9542IVKucharski, Andrzej1375N:5
9543IIIMoroz, Adrian SP 49 Białystok1375N:145
9544IIIWilk, AleksanderUKS Debiut Przedwojów1375N:32
9545IIIGrygorowicz, Daniel SP nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-waBiałołę1375N:14
9546IVDrewniak, Artur KSz Stilon Gorzów Wlkp.1375N:2
9547IVSzmigielski, Rafał 1375N:6
9548IVZalewski, Andrzej Wołomin1375N:7
9549IVWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1375N:9
9550IIIPniewska, Beata UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1375N:9
9551IIIMańczyk, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1375N:8
9552IVGrenda, Przemysław UKS Grom Krężnica Jara1374N:5
9553IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1374N:102
9554IIIPukło, TomaszTS Wisła Kraków 1374N:130
9555IVSiuta, Jonasz 1374N:4
9556IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1374N:181
9557IVMajewski, Natan G PMS Mińsk Maz. 1374N:12
9558IVUrbański, Martin MKS Wicher Zbąszyń1374N:6
9559IVSowa, Michał KSz HetMaN Szopienice Katowice1374N:16
9560IVTyka, AdamWarszawa1374N:24
9561IVKirstein, FranciszekUKS SP1 Jedynka Tychy 1374N:41
9562IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1374N:43
9563IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1374N:16
9564IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1374N:90
9565IIIChilińska, KrystynaOKKFSiT Cross Opole 1374N:9
9566IIIKlusek, Marcin1374N:37
9567IVKazimierczyk, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1374N:4
9568IVCiszewski, Jakub1374N:35
9569IIIRusin, Tomasz Gródki 1374N:35
9570IIINiklas, Ryszard SKS SMOL - BUD Giżycko 1374N:71
9571IIStrączek, Wiktoria SP 8 Chrzanów1374N:422
9572IVKosieradzki, Hubert 1374N:7
9573IVSalwa, MiłoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1374N:7
9574IIIChudy, Mikołaj UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1374N:151
9575IVJutrzonka, KrzysztofUKS Wda Lipusz1374N:7
9576IIMaciejek, MarcelSSP 3 BTO Białystok1374N:163
9577IVWalecki, FilipKSz Polonia Warszawa1374N:3
9578IVSynowiec, Bartosz Kraków Pychowice - parafia pw. NSPJ1374N:7
9579IVBazan, JacekGOK Sułkowice1374N:7
9580IVIwanicki, Michał 1374N:14
9581IVZieliński, Gabriel MKS Wicher Zbąszyń1374N:9
9582IVDański, Mateusz1374N:7
9583IIIKarpiuk, Grzegorz RzKSz Rzeszów1374N:28
9584IVSzewczyk, AleksanderKU AZS UW w Warszawie 1374N:12
9585VBrandt, Bartosz 1374N:7
9586IVZienkiewicz, Damian LKSz Caissa Lubsko1374N:9
9587IVKrajewski, BartoszBranice 1374N:4
9588IVDec, Adam Rzeszów1374N:9
9589IVRydel, ZdzisławWąsewo 1374N:4
9590IIKrowicki, Przemysław 1374N:71
9591IVBułat, KrystianI LO Dębica1374N:6
9592IIIRycharska, DariaSyrenka Warszawa1374N:10
9593IVRyl, Marian MOK Głogów1374N:12
9594IVKamiński, Aleksander Gdańsk 1374N:7
9595IVKrupa, Mateusz1374N:7
9596IIIPodolak, JakubLKS Goniec Żarów1374N:15
9597IVSzreter, Andrzej1374N:7
9598IVRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1374N:2
9599IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1373N:65
9600IIIPliszka, IzabelaMKS EMDEK Bydgoszcz 1373N:14
9601IIICzerwińska, BognaKS Lipno Stęszew 1373N:4
9602IVKurczewski, MaksKSz Stilon Gorzów Wlkp.1373N:3
9603IIWinkler, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1373N:336
9604IIIGrochot, Monika II LO 1373N:27
9605IVBiernacki, MateuszUKS Rotmistrz Grudziądz1373N:15
9606IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1373N:24
9607IVZuzak, Krzysztof1373N:3
9608IVSypniewski, WiesławBydgoszcz 1373N:7
9609IVMajchrowski, KarolGimnazjum im. Jana Pawła II1373N:8
9610IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1373N:3
9611IVCebeńko, KrystianLKS Orzeł Wysoka 1373N:3
9612IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1373N:43
9613IVFiliński, Franciszek 1373N:17
9614IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1373N:6
9615IVOlszewski, DariuszNiechobrz 1373N:14
9616IVBuchowski, DawidUKS GAMBIT Bucz 1373N:13
9617IVGórny, GrzegorzHetman Łuków1373N:33
9618IVMikołajczyk, Artur PG 3 w Wieluniu 1373N:7
9619Trzęsała, Mateusz I LO w Nowym Sączu 1373N:4
9620IVKorniak, Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 1373N:7
9621IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1373N:16
9622IIIStańczyk, Paweł UKS TSz Zieloni Zielonka1373N:57
9623IIIGrzelak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1373N:37
9624IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1373N:27
9625IIIAdamiec, JoachimMazańcowice1373N:23
9626IVJawień, Adam KS Korona Kraków 1373N:5
9627IVCwanek, Roman 1373N:9
9628IVGoliński, KrzysztofKS 64 Zielona Góra 1373N:28
9629IIIJagodziński, Jaromir Uks Gedanensis Gdańsk1373N:81
9630IIIKrystoń, Mariusz 1373N:11
9631IVKosiec, MaciejLKS STRAŻAK Zabrzeg1373N:4
9632IVTeler, Krystian Przemków 1373N:7
9633IIIKrupa, DominikArkama Świat Szachów1372N:92
9634IIIBartnicka, KatarzynaMTSZ Mińsk Mazowiecki1372N:34
9635IIIZabłocka, Sylwia M-GOK GAMBIT Ślesin1372N:5
9636Małyszka, Aleksandra 1372N:3
9637IIRepeć, Julia Gimnazjum Nr 3 Tychy1372N:209
9638IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1372N:33
9639IVPielak, Jakub MKS Polonia Warszawa1372N:3
9640IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1372N:9
9641IIISiryk, OrestLwów 1372N:8
9642IVBebkiewicz, Mateusz Lesko 1372N:2
9643IVSzalony, Marcin UKS Spartakus II Kolbuszowa 1372N:16
9644IVKijkowski, Maciej Warszawa1372N:4
9645IVBielecki, Jakub UKS MAT Kartuzy 1372N:12
9646IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1372N:22
9647IVMierzejewski, WojciechG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1372N:7
9648IIIBartuzi, MichałGKSz Hetman Pilzno1372N:61
9649IISalamon, Paweł KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1372N:166
9650IIIFlorczak, Kamil UKS Gambit Bucz 1372N:11
9651IVRene, Axel1372N:7
9652IVKrzysztofek, KamilZS Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach 1372N:6
9653IVUrban, Tomasz UKS Centrum Tczew 1372N:9
9654IVBłędowski, MaksymilianŁochowo1372N:7
9655VNowiński, KrzysztofG.im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola 1372N:7
9656IVMalejka, Cezary SSz Szachpol Łuków1372N:9
9657IVSpychalski, Artur Starogard Gdański1372N:2
9658IIKomorowska, Nadia UKS SP1 Jedynka Tychy 1372N:93
9659IVStrawa, Jakub Pałac Młodzieży Szczecin 1372N:7
9660IVSobuś, Piotr 1372N:7
9661IVKlaczyński, JanDSP 1 Wesoła 1372N:8
9662IVLis, JerzyLUKSz Orient Sokółka1372N:5
9663IVLeski, JakubKKSz Kraków1372N:7
9664IVKołdej, Marcin Garbatka - Letnisko 1372N:5
9665IVKuć, AdamWrocław1372N:4
9666IIIKuśnierz, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1371N:137
9667IVPospieszczyk, Dawid SLZSzach K-ce 1371N:6
9668IIILitwa, FilipKKSz Kraków1371N:101
9669IVHauser, Kacper1371N:17
9670IIIKalinowski, HubertUKS Korona Gdańsk1371N:77
9671IVVarković, ArturTKKF Rzemyk Gdynia1371N:14
9672IVRaczyński, PawełUKS MAT Kartuzy 1371N:14
9673IVFrydrych, Przemysław PUKS Mikołaj Gąbin1371N:14
9674IIKudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1371N:87
9675IVOlszewski, JarosławLegionowo 1371N:6
9676IVMały, KarolKSz Jelonka Jelenia Góra 1371N:6
9677IMaślewska, AnnaMLKS Ostródzianka Ostróda 1371N:206
9678IIIBartuzi, KrzysztofGKSz Hetman Pilzno1371N:91
9679IIHomza, DominikWKS Flota Gdynia1371N:242
9680Cichecki, Dominik 1371N:6
9681IVLigęza, AndrzejMKS Polonia Przemyśl 1371N:11
9682IIPiechocki, Andrzej1371N:73
9683IIIBaran, DawidUKS Viktoria Łowczów1371N:19
9684IVJarmuła, Adam1371N:9
9685IIIFornal, Elżbieta 1371N:9
9686IVKulas, Andrzej1371N:9
9687IVWaś, Jakub SP Leśniakowizna 1371N:6
9688IVWojciechowski, Patryk UKS KSM Tęcza Kościan 1371N:6
9689IVBarcik, RafałDom Kultury w Starym Bielsku1371N:7
9690IVPrzybylik, Mariusz1371N:14
9691IIRajewicz, KarolinaUKS SP3 w Bogatyni1370N:52
9692IVŻyliński, Arkadiusz UKS Ognisko Rydułtowy1370N:13
9693IVLatocha, JakubSP-11 Rybnik1370N:11
9694IIIJachimowicz, NikodemSalezjańska Szkoła Podstawowa w Mińsk Mazowieckim1370N:83
9695IVRadojewski, Łukasz UMKS Na Pięterku Poznań 1370N:8
9696IVKrych, Marcin ŁKS Szach-Centrum Łódź1370N:35
9697IIIMichalak, Dawid Stanisławów 1370N:33
9698IIIMaślanka, MartaWKSz GANT HETMAN1370N:14
9699IVNielipiński, Michał UKS Taktyk Białołęka 1370N:7
9700IIIKrawiec, KingaKGL Szarotka Wadowice Górne1370N:2
9701IVIwaniuk, SebastianGimnazjum Nr 11 II1370N:6
9702IVPachołek, Rafał Zespół Szkół Łącznośc1370N:8
9703IIIMielcarek, Aleksandra UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1370N:7
9704IIBawej, JakubBKS Chemik Bydgoszcz1370N:162
9705IVKapeliński, ZygmuntLKS Chrobry Gniezno 1370N:13
9706IVKroczka, KrzysztofZalesie 1370N:8
9707IVKazanowski, Krzysztof 1370N:5
9708IIZaborowski, MaciejSP Wiciejów1370N:197
9709IIIWasik, Adam MKS MOS Wieliczka 1370N:18
9710IVMyśliwiec, WojciechPałac Młodzieży Koszalin 1370N:7
9711IVSuwaj, Robert Sułkowice1370N:23
9712IVSobstyl, Ireneusz Gliwice 1370N:5
9713IVLewandowski, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1370N:9
9714IVPiwowarczyk, MichałLUKKS Miedziana Góra 1370N:9
9715IIIWrzodak, JacekUKS Hetman Puszcza Mariańska 1370N:34
9716IIIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1370N:25
9717IVGazda, Wojciech 1370N:7
9718IVGrochala, Michał MDK Radom 1370N:7
9719IVCzapla, GrzegorzOborniki1370N:8
9720IVMazurek, Paweł KS Polanica-Zdrój1370N:7
9721IVGardyza, Krzysztof1370N:4
9722IIIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1370N:21
9723IIDuczmańska, Nadzieja 1370N:39
9724IVMadej, Damian KSz Jelonka Jelenia Góra 1370N:8
9725IVWalkowiak, Wojciech Poznań 1370N:5
9726II+Kowalik, MałgorzataWKS KOPERNIK1369N:115
9727IIKulec, MartynaUKS SP1 Leżajsk1369N:88
9728IVZiętek, Wojciech UKS Kościelec1369N:45
9729IIINawrocki, SzymonLKS Chrobry Gniezno 1369N:78
9730IIJedlińska, Zuzanna UMKS Na Pięterku Poznań 1369N:45
9731IIICzekalski, Paweł PKS Leśny Bydgoszcz1369N:58
9732IVStasiński, Przemysław SSz Strzelec Strzelce Opolskie1369N:4
9733IIIJanus, AnitaKLIM UKSz Gambit Starachowice 1369N:15
9734IIWarchoł, KamilaTKSzach Tarnobrzeg1369N:53
9735IIIGierszon, Jakub 1369N:34
9736IIMycio, AgataUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1369N:56
9737IVKamiński, FilipKKSz Kraków1369N:16
9738VTruszkowski, JakubLKS Augustovia Augustów1369N:4
9739IVKurzawa, JakubSSP 2 STO Białystok1369N:9
9740IVPerdek, Krzysztof 1369N:2
9741IVPiskorski, FilipSTO Siedlce 1369N:7
9742IVJanas, Jędrzej 1369N:7
9743IVWyczawski, JanPOL-ANG GIMN POZNAŃ1369N:15
9744IVKarbowiak, Maciej KSz GRYF Szczecin 1369N:16
9745IIIDruzgała, Grzegorz UKS GONIEC Staniątki 1369N:181
9746IIIMakoś, Klaudia KKSz Urania Krosno1369N:5
9747IVPłachciński, Szymon Akademia Szachowa Mali Mistrzowie Białystok1369N:16
9748IVMalinowski, ErnestRudna 1369N:14
9749IIIPilarski, EdwardRogoźno1369N:12
9750IVMrozowski, Artur1369N:17
9751IVSurdej, Michał MKSz GRYF Dębica 1369N:3
9752IIBandyk, JoannaKKSz Kraków1369N:106
9753IVKłonica, Szymon1369N:3
9754IIIŻak, Karol 1369N:55
9755IVKozubal, Adam Łódź 1369N:7
9756IVKocoń, Adam1369N:8
9757IVZubrzycki, Szymon KSz Jelonka Jelenia Góra 1369N:7
9758IIIGołąb, AndrzejUKS Wda Lipusz1369N:22
9759IVRochowiak, Wojciech Kraków 1369N:6
9760IIIZubek, Konrad SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 Skoczów1369N:36
9761Piasecki, Artur Piekary Śląskie 1369N:8
9762IVMajewski, Jakub GTS Przejazdowo 1369N:4
9763IIIKieżun, KatarzynaUMKS Na Pięterku Poznań 1368N:18
9764IIIWójcicka, Joanna MLKS Krajna Sępólno Kr. 1368N:14
9765IIIŁuka, Maksym UKS SP1 Jedynka Tychy 1368N:312
9766IVPręgowski, Remigiusz UKS Taktyk Białołęka 1368N:28
9767IIISmykowska, Violetta PKS Leśny Bydgoszcz1368N:14
9768IIOrłowski, SebastianMLKS Ostródzianka Ostróda 1368N:86
9769IVCygankiewicz, Adam1368N:4
9770IVFaruga, SzymonPSSz Pszczyna 1368N:20
9771IIIKowalski, Krzysztof M-GOK GAMBIT Ślesin1368N:13
9772IVDuda, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1368N:5
9773IVSzafranek, Wojciech UKS Korona Gdańsk1368N:6
9774IVProkopiuk, MarekSz MOK DEBIUT Terespol1368N:7
9775IVKuca, KacperKlub Szachowy Kana Tarnów1368N:9
9776Czerwiński, SebastianPruszcz Gdański1368N:9
9777IVDendewicz, Kacper Społeczne Gimnazjum Żary1368N:5
9778IIIJarczewski, Krzysztof KTS Kalisz1368N:168
9779IVGołębiewski, Tomasz UKS Korona Gdańsk1368N:4
9780IIPytlarz, MichałChTS Chorzów 1368N:163
9781IIIDokowicz, Mateusz KSz LECH-WSUS Poznań 1368N:84
9782IIZiemann, ArturUKS Centrum Tczew 1368N:41
9783IIIKulig, KarolKGL Szarotka Wadowice Górne1368N:87
9784IIIMagdziarz, PiotrKKSz Kraków1368N:13
9785IVFortuna, Bogdan Bierówka 1368N:30
9786IIIZmarzły, WiktorUKS G4 Tarnowskie Góry 1368N:76
9787IVSzmyt, Adrian Wrocław1368N:6
9788IVSokołowski, Rafał Duczki1368N:21
9789IVSzulc, Maciej Chełmno1368N:14
9790IVWróblewski, MateuszZSP w Elbiągu1368N:6
9791Szwarc, SzymonSzewce1368N:7
9792IIIReniecki, FranciszekMTS Kwidzyn 1367N:57
9793IVMikołajczyk, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1367N:30
9794IVSkutela, Adrian RKS MAT Ruda Śląska 1367N:14
9795IIIPogodziński, Jakub LKS Chrobry Gniezno 1367N:84
9796IVMirosz, Piotr ULKS Dobre1367N:14
9797IIISuszyński, AleksanderPSSz Pszczyna 1367N:29
9798IVOrłowski, Rafał 1367N:7
9799IIITokarski, MaciejMKS Emdek Bydgoszcz 1367N:62
9800IVWójtowicz, Jakub Gimnazjum Nr 4 Krosno 1367N:9
9801IIIMezglewski, Kamil Krościenko 1367N:6
9802IVBrenkus, JakubMKS Babia Góra Lipnica Wielka1367N:9
9803IIIPawlikowski, JakubSP nr 4 Myślenice1367N:77
9804IVKurek, KrzysztofMLKSz Myślenice1367N:11
9805IVHombek, MarcinGIMNAZJUM Wisła1367N:5
9806IVRzeszutkowski, Jerzy1367N:7
9807IVWesołowski, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1367N:7
9808IVBebło, Arkadiusz UKS Spartakus Kolbuszowa1367N:10
9809IVSkorupski, BartłomiejMDK Kielce1367N:6
9810IVSzlachetka, Dominik Gimnazjum nr 1 Myślenice 1367N:12
9811IVBender, AdrianGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1367N:7
9812IIKonieczna, JuliaUKS GCK Sękowo 1367N:80
9813IIIBuba, Dariusz UKS SP1 Leżajsk1367N:34
9814IVSzlendak, RafałKS Laura Chylice1367N:8
9815IVRadek, Karol1367N:8
9816IVKowalczyk, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1367N:13
9817IIKamiński, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1367N:131
9818IIIKalemba, Igor ŻKSz Żary 1367N:107
9819IVStradczuk, Daniel Mińsk Mazowiecki 1367N:16
9820IIITomaszewski, PiotrKSz Polonia Wrocław1367N:32
9821IIIBazan, Małgorzata1367N:9
9822IVKrzanowski, Bogdan1367N:5
9823IVSoroczyński, Krzysztof Bogatynia 1367N:6
9824IVWierzbicki, Jerzy Warszawa1367N:7
9825IIIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1367N:27
9826IVZiemiański, MiłoszGKS Gorzyce W 1367N:7
9827IIIGłąbiński, WojciechUstroń 1367N:57
9828IVBochniak, FranciszekAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1367N:7
9829IVKisiel, AdrianUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1367N:7
9830IIIBrzeziński, Marcin UKS Smecz Konin 1366N:57
9831IIIMróz, Aleksandra MOSiR Tuchów 1366N:7
9832Kowal, DawidKS Unia Bieruń Stary 1366N:8
9833IIIZarzecka, Gabriela1366N:16
9834IVZontek, Michał 1366N:18
9835IIIZombek, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1366N:91
9836IVJanowski, Arkadiusz UKS Szach Gryfice 1366N:11
9837IVBieńkowski, TadeuszWarszawa1366N:14
9838IIIRola, AlicjaUKS Skoczek Kopanica1366N:13
9839IVMęczkowski, Tomasz KSz Maraton Łomża 1366N:9
9840IIIHutnik, SzymonI LO Białystok 1366N:42
9841IIIPieszczoch, AntoniKSz GAMBIT MDK Świdnica1366N:84
9842IVJanczura, Mateusz Gubiński Klub Szachowy 1366N:2
9843IVSamocki, EmanuelSzkoła Podstawowa nr 101366N:7
9844IIIFlorczyk, WiktorRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1366N:91
9845IIIKrasowski, MichałUKS Gambit - Wesoła1366N:111
9846IIITarawski, AdrianUKS SZACH-MAT Przemków 1366N:145
9847IIIDębczak, Marek Janów Lubelski 1366N:7
9848IVTarawski, Józef1366N:5
9849IVWrocławski, Andrzej1366N:6
9850IIIBiniak, Zuzanna NASZACH Nowy Tomyśl1366N:24
9851IVChruszcz, Mariusz SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 Ustroń-Nierodzim 1366N:4
9852IVWiśniewski, Adam LKS Chrobry Gniezno 1366N:7
9853IVMilewski, Piotr KLIM UKSz Gambit Starachowice 1366N:8
9854IIDaciuk, Paulina PG 32 Białystok1365N:10
9855IIMrozowska, Gabriela KKSz Urania Krosno1365N:145
9856IIILissok, Martina SSz Strzelec Strzelce Opolskie1365N:40
9857IIIFijołek, Jerzy 1365N:72
9858IIIDomaradzki, GrzegorzRzKSz Rzeszów1365N:214
9859IVKinkel, TomaszKatolickie Gimnazjum SPSK w Częstochowie 1365N:20
9860IIIPolczyk, Nina UKS Ognisko Rydułtowy1365N:14
9861IIISkwarczyński, Tomasz KS Carbo-Gliwice Gliwice1365N:33
9862Mysiak, Patryciuszobóz-szachowy1365N:6
9863IIIChomko, AmadeuszSP 6 im. Henryka Sienkiewicz Mińsk Maz.1365N:77
9864IIPotkańska, LenaPłock1365N:77
9865IIIGaziński, Olaf Caissa Pion Zielona Góra1365N:131
9866IIIPotkański, GrzegorzPłock1365N:135
9867IIKędzia, NataliaUKS Piątka Wieluń 1365N:116
9868IIIDubiel, AleksandraUKS Mat Jasło1365N:17
9869IIPopiel, Krzysztof Kraków 1365N:48
9870IVOstrowski, PiotrPłock1365N:21
9871IIMaciejek, Maksymilian SSP 3 BTO Białystok1365N:196
9872IVMisiaszek, Kacper MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1365N:7
9873IVGac, BartłomiejGimnazjum Wola Batorska 1365N:3
9874IVIdzik, Piotr1365N:3
9875IVKisielewski, Adrian 1365N:13
9876IVSzewczak, Cyprian 1365N:7
9877IVOlbiński, Damian UKS Gambit Bucz 1365N:6
9878IVGałuszka, MarekPrzemysłowa1365N:9
9879IVManaj, Hubert SP Glinianka1365N:14
9880IVOparowski, Filip1365N:14
9881IVStanisławski, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1365N:10
9882IVRegulski, Łukasz Wrocław1365N:6
9883IIIKarhula, Sandro Espoo 1365N:23
9884IIISuchocki, Bartosz 1365N:43
9885IIWilgosz, JanMGLKS Parnas Oława 1365N:62
9886IIISowiński, Paweł UKS SP 1 Brzozów 1365N:77
9887IVKonieczny, Wojciech Warszawa1365N:7
9888IVSzczerbak, Wiktor GZSN Start Gorzów Wlkp.1365N:7
9889IVPająk, KacperRadom 1365N:8
9890IVBożek, Mateusz TS Wisła Kraków 1365N:7
9891IVBorkowski, Paweł UMKS Na Pięterku Poznań 1365N:4
9892IVBaran, DariuszRzKSz Rzeszów1364N:87
9893IVDąbrowski, Piotr Ruda G-10 1364N:22
9894IVGierczak, Bartosz LZS Znicz Rojewo1364N:4
9895IVBrodecki, DamianMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1364N:7
9896IVTrętowski, Nikodem Gdańsk 1364N:18
9897IIIMatejicka, RemigiuszKKSz Urania Krosno1364N:37
9898IVWojciechowski, Stanisław 1364N:8
9899IIIKopycki, MaksymilianUKS SP1 JEDYNKA Tychy 1364N:108
9900IIIBojarowski, Jakub Piastów1364N:49
9901IIIPancewicz, Maciej UKS Czternastka Warszawa1364N:35
9902IIIKorcyl, Tadeusz 1364N:20
9903IVWenglikowski, AlanRumia 1364N:6
9904IVKaczmarczyk, Bolesław1364N:18
9905IVZając, SzymonUKS ZSO Włoszakowice 1364N:41
9906IIIFedoruk, KarolMOK 64 Biała Podlaska1364N:9
9907IIIGiwojno, Tomasz 1364N:28
9908IVSówka, Oskar SOS-W dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej D&#1364N:8
9909IVGorzeń, NorbertUMKS na Pięterku Poznań 1364N:9
9910IVZiobro, KacperWrocław1364N:5
9911IVStefaniuk, Zbigniew 1364N:29
9912IVKuras, PrzemysławRoztoka 1364N:14
9913IVPich, Mateusz SP 2 Rybnik 1364N:7
9914IVDwojak, Krzysztof KSz Jelonka Jelenia Góra 1364N:7
9915IVKról, Kosma1364N:6
9916IVDytman, Jerzy 1363N:7
9917IIIPiesik, Mateusz UKS Smecz Konin 1363N:65
9918IIIKoliński, DariuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1363N:302
9919IVLangiewicz, SzymonUKS Kościelec1363N:12
9920IVCzerniawski, Patryk UKS SP3 w Bogatyni1363N:9
9921IIIPawliszyn, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1363N:75
9922IIOcytko, MichalMUKS Stoczek 45 Białystok1363N:186
9923IVSikora, Karol KLIM UKSz Gambit Starachowice 1363N:3
9924IIITokarski, TomaszBydgoszcz 1363N:38
9925IIIMleczko, Miłosz1363N:6
9926IVPartika, Paweł Świdnica 1363N:18
9927IVŚlązak, Jakub Salezjańska Szkoła Podstawowa 1363N:3
9928IVNowak, Łukasz1363N:7
9929IIISzetela, Jarosław Caissa Pion Zielona Góra1363N:117
9930IVJarzyna, JanGimnazjum 1 Józefów 1363N:7
9931IVFilipowicz, Marcin1363N:4
9932IVPaduszyński, Kamil 1363N:7
9933IVOstrowski, Marcin 1363N:7
9934IIITrześniowski, MarceliKKSz Kraków1363N:36
9935IVBiegus, Michał UKS Czternastka Warszawa1363N:7
9936IIISzczepaniak, JakubNASZACH Nowy Tomyśl1363N:84
9937IVGiza, Remigiusz Czechowice-Dziedzice1363N:8
9938IIIRożek, Michał SP 2 Rybnik 1363N:97
9939IIIButkiewicz, Piotr WKS Kopernik Wrocław 1363N:77
9940IVNapieralski, Konrad 1363N:7
9941IVWekwert, Bogdan Zielona Góra 1363N:6
9942IVGaj, Stanisław KKSz Urania Krosno1363N:5
9943IIIWolak, PaulinaRoztoka 1363N:10
9944IVWesołowski, Adam MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1362N:9
9945IVRakszawa, Mateusz MKSz Rybnik 1362N:8
9946IIIPłodzień, SandraGimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Mysło1362N:8
9947IIIGąsiorczyk, IzabelaKS UNIA Bieruń Stary 1362N:10
9948IVDroździel, Wojciech1362N:9
9949IVBroda, Michał1362N:7
9950IIIJustkowski, Bartosz Klub Młodego Szachisty I Krościenko Wyżne1362N:20
9951IIIDembny, Mateusz II LO Kalisz1362N:47
9952IVSudoł, Jakub UKS Czternastka Warszawa1362N:10
9953IVRowgiejsza, Jerzy ASSz Miedź Legnica 1362N:28
9954IIIDominik, EwelinaLKS Goniec Żarów1362N:19
9955IIIDziedzic, Katarzyna MKSz GRYF Dębica 1362N:5
9956IVKrugły, KrzysztofUKS Giecek Radków1362N:7
9957IISurma, PiotrKKSz Kraków1362N:112
9958IIISzmigoń, HelenaHetman Łuków1362N:11
9959IVGipsiak, MateuszPuszcza Mariańska1362N:7
9960IINajdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1362N:246
9961IIPadoł, KacperGKSz Kornuty Gorlice1362N:80
9962IIIOlszewski, DawidMKS Wicher Zbąszyń1362N:99
9963IISzopa, AndrzejWarszawa1362N:389
9964IISemeniec, ZbigniewBialystok 1362N:71
9965IIIKaliszuk, Kamil UKS Hetman Częstochowa 1362N:82
9966IIISzcześniak, Julian OKSz Społem Opole1362N:9
9967IIIMiszczyk, Piotr Caissa Pion Zielona Góra1362N:45
9968IVFiszer, StefanUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1362N:5
9969IVWagner, Stefan1362N:8
9970IVMatiaszewski, Hubert1362N:7
9971IIITomaszek, AntoniSP 12 Otwock1362N:14
9972IIIChmura, ErykUKS Korona Gdańsk1362N:87
9973IVMuszyński, Bartosz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1362N:4
9974IVCieplicki, Marek11 BATALION REMONTOWY Żagań 1362N:9
9975IVJankowski, JakubGimn. Słobódka1362N:7
9976IVPietsch, Tomasz Gubiński Klub Szachowy 1362N:6
9977IVSmogór, Wojciech MKS MOS Wieliczka 1362N:12
9978IVDziewiński, Błażej SZKOŁA PODSTAWOWA Nr.1Żary1362N:9
9979IIIZimna, Dorota KSz SKOCZEK TROJAŃSKI; KSz Skoczek Trojański II 1362N:11
9980VPańczyszyn, Szymon 1362N:6
9981IIIStrzelczyk, Mateusz 1361N:27
9982IIIKula, AlicjaIV LO Olkusz1361N:9
9983IIISolski, Jakub KSz Polonia Warszawa1361N:49
9984IVSiutkowski, Filip Gdynia1361N:16
9985IIIDziedzic, Edgar TS Wisła Kraków 1361N:58
9986IIIŁawrynowicz, TomaszKS 64 Zielona Góra 1361N:87
9987Bąk, RobertKraków 1361N:4
9988IVJurczak, Szymon 1361N:6
9989Dera, FranciszekOTSz Ostrów Wielkopolski 1361N:6
9990IVBugalski, Oskar UKS TSz Zieloni Zielonka1361N:9
9991IIIKos, PiotrKSz Gryf Szczecin 1361N:87
9992IIIPielak, MikołajUKS Gedanensis Gdańsk1361N:83
9993IVPietrucha, JakubUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1361N:5
9994IIIGąsior, NorbertMTSz Mińsk Mazowiecki1361N:33
9995IIPalka, Aleksandra MKSz DIAGONALIA Imielin 1361N:239
9996IVSyguła, Maciej 1361N:6
9997VStalke, Nikodem UKS Jantar Pruszcz Gdański 1361N:6
9998IVPiotrowski, Artur 1361N:9
9999IVSekta, Wojciech PSSz Pszczyna 1361N:5
10000IVHinca, DawidUKS MAT Kartuzy 1361N:4
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)