ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20557)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25422);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35475)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (473);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14027)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12834);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9501IIHutyra, MonikaStI EUROBESKIDY Łodygowice 1385N:80
9502IIIDemby, Maciej LO Grajewo1385N:28
9503IVNawrocki, Mateusz KTSz-W Kalisz 1385N:14
9504IIISzczygielska, GracjaMKS Wicher Zbąszyń1385N:8
9505IIIKotlewski, MichałXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie1385N:2
9506IVBałenkowski, Michał UKS MAT Kartuzy 1385N:6
9507IVSkoczylas, RyszardMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1385N:9
9508IVKalka, MichałUKS Ogniwo Legnica1385N:6
9509IVKernbach, Norbert Pilchowice1385N:5
9510IIGórna, Julia Pałac Młodzieży Koszalin 1385N:22
9511IVWerner, Oskar PUKS Rodło Opole 1385N:8
9512IIIZawisza, Weronika Gimnnazjum Nr 2 Krosno1385N:4
9513IIISztuba, Mateusz KSz Stilon Gorzów Wlkp.1385N:134
9514IVOstrowski, OliwierPTSz Płock 1385N:7
9515IVTański, ArturBarcin1385N:7
9516IIITomczyk, Igor Caissa Pion Zielona Góra1385N:55
9517IVGrzegorczyk, ŁukaszG.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1385N:7
9518IVSanok, MarekUKS HETMAN Żydowo1385N:9
9519IVKrygier, MariuszGZSN Start Gorzów Wlkp.1385N:2
9520IVBabicki, Maciej 1385N:7
9521IVDymek, WładysławUKSz Skoczek Choszczno1385N:5
9522IIRybak, Igor Akademia Szachowa Gliwice 1385N:210
9523IVButryn, Łukasz Nisko 1385N:8
9524IVKocimowski, Mateusz KSz. Javena Hańcza Suwałki1385N:3
9525IIISzal, Mateusz 1385N:16
9526IIIGrabski, Łukasz1385N:20
9527IIIMatuszewski, Krystian Świnoujście 1385N:14
9528IVRodowicz, StanisławUKS ŻAGLE Warszawa 1385N:1
9529IVMusiał, Emil 1385N:6
9530IIICzyżowski, IgnacyKS Wesoła Warszawa 1385N:14
9531IVMakarski, Andrzej 1385N:14
9532Wysocki, Cezary LKSz Lublin 1385N:7
9533IVTomaszek, Łukasz OKS Otwock1385N:7
9534IIJasionowski, FilipKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1385N:114
9535IIIDeresz, Mateusz ZSCKR Janów1385N:7
9536IIILis, JerzyLUKSz ORIENT Sokółka1385N:12
9537IIKutowski, MarcelMKS EMDEK Bydgoszcz 1385N:66
9538IVBurczyk, Tomasz LKS Sanovia Lesko 1385N:15
9539IIIOlszewska, MartynaIV Liceum Ogólnokształcące 1384N:64
9540IVRetych, Krzysztof ZSO nr 1 Jelenia Góra1384N:7
9541IIICichecki, Jan UKS Czternastka Warszawa1384N:133
9542IVŻakowski, MariuszUKS OPP Toruń1384N:17
9543IVWróblewski, MateuszSP Wiązowna1384N:11
9544IVZakrzewski, SzymonMLKS Krajna Sępólno Kr. 1384N:13
9545VSzafkowski, Jakub 1384N:7
9546IVGosławski, Arkadiusz Warszawa1384N:15
9547IVGawliński, Kacper1384N:13
9548Loret, Kacper Działdowo1384N:9
9549IIIJurewicz, IgorSP 50 Białystok1384N:175
9550IIIOlejnik, JakubKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1384N:29
9551IIŁabędź, Gabriela Klub Szachowy Kana Tarnów1384N:155
9552IVBujakowski, ZbigniewSP nr 7 Suwałki1384N:5
9553IVGrądzki, DorianSP Białe Błota - III d1384N:7
9554IIIKluczewski, Adam1384N:15
9555IIIGolonka, JakubWiktoria Łowczów1384N:21
9556IVStań, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1384N:7
9557IVBrzeski, Patryk 1384N:7
9558IIWleklik, MateuszMMKS Wieniawa Leszno1384N:44
9559IVŁuniewski, Adam1384N:3
9560IIIStefaniuk, Zbigniew UKS Żagle Warszawa 1384N:102
9561IVRóżyło, MichałGZSN Start Gorzów Wlkp.1384N:8
9562IVKulesza, JakubGimnazjum Sułkowice1384N:6
9563IVNowicki, Jakub1384N:6
9564IIINguyen, Anh Duc UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1384N:28
9565IIIKohut, Józef TMS Roszada Gliwice 1384N:25
9566IIIZielinska, Monika Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy1383N:4
9567IVAugustowski, PiotrMKS Start Lublin1383N:13
9568IIIWnuk, DorotaLZS Wieża Więcbork1383N:11
9569IVKrajczok, Seweryn SP nr 1 Rydułtowy1383N:3
9570IIIZarach, Maksymilian 1383N:33
9571IIGórski, Robert Mielnik 1383N:154
9572IVMezglewski, Jakub Krościenko 1383N:6
9573IIITworek, Michał KSz Gambit Przeworsk1383N:7
9574IIIBudkiewicz, AleksandraUKS GONIEC Staniątki 1383N:13
9575IVIgnatowicz, Jan 1383N:18
9576IVKoryczan, Sebastian 1383N:6
9577IVGłębocki, Dominik Gimnazjum 1 Józefów 1383N:6
9578VZamorski, TomaszWSD Rzeszów1383N:6
9579IVGryga, Adam Mysłowice1383N:21
9580IVPastuszka, JakubUKS Czternastka Warszawa1383N:7
9581IIIBartosiak, Maciej UKS-STSz Sokołów Podlaski 1383N:26
9582IIIDąbrowski, AleksanderTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1383N:7
9583IVKsiężyc, BartoszMUKS SZS Cieszyn1383N:3
9584IITadaj, Dawid1383N:55
9585IVPaś, Jacek Niepołomice1383N:6
9586IVHandke, WłodzimierzUKS Centrum Tczew 1383N:9
9587IVKrywiak, FilipGimnazjum Tuchomie1383N:7
9588IVMendzelewski, Michał UKS Płomyk Nekla 1383N:2
9589IVCiuła, WawrzyniecDukla 1383N:2
9590IIIMaćkowiak, Michał UKS Szach Wolsztyn1383N:143
9591IVStępniewski, Jan SSP 1 Kraków 1383N:6
9592IVChmiel, Szymon1383N:7
9593IIWelz, RobertUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1383N:62
9594IVPodgórska, Agata 1383N:15
9595IVMuszyński, Sebastian Gimnazjum Jelnica 1383N:8
9596IVGorzelańczyk, Konrad UKS Płomyk Nekla 1383N:3
9597IVKuźma, PawełWarszawa1383N:5
9598IVSułek, Michał SP 3 Mielec 1383N:6
9599Wojtasik, AdamBiałystok1383N:7
9600IVMichalski, BartoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9601IIPawlukiewicz, KamilaSpołeczna SP nr 10 1382N:118
9602IIJaracz, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra 1382N:120
9603IIIAndrzejewska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław1382N:4
9604IVDybowski, Jakub UKHT Ósemka Tarnowskie Góry 1382N:3
9605IIIPawlus, Zuzanna RzKSz IV Rzeszów 1382N:60
9606IIISzermer, Ludwik Poznań 1382N:33
9607IIILemański, Edward MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:20
9608IVNiedziółka, Piotr Karczew 1382N:9
9609IVSłupek, JakubSP Nr 1 Krosno1382N:3
9610IVDziki, Konrad Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1382N:2
9611IIIKortas, Michał UKS MDK GDYNIA1382N:98
9612IVSimon, JakubLKS Piast Śrem 1382N:5
9613IIIAndrzejczak, JerzyUKS Hetman Puszcza Mariańska 1382N:58
9614IVGuzik, Tomasz ZSŁ Kraków1382N:3
9615IIISuder, Eryk MLKSz Myślenice1382N:34
9616IVJaremczak, Karol1382N:10
9617IIIOpydo, Karolina MLKSz Myślenice1382N:4
9618IIIHaduch, Julia KKS Victoria Stalowa Wola 1382N:3
9619IVŁukomski, Tomasz UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1382N:9
9620IVMarkowski, PrzemysławUKS MDK Otwock1382N:14
9621IVKulaś, Dominik Wrocław1382N:14
9622IVCzop, AntoniLUKS Lubartów1382N:7
9623IVNiewiadomski, Mariusz UKS Korona Gdańsk1382N:7
9624IIIWiśniewska, JustynaKiliński OSiR Trzemeszno 1382N:4
9625IIISzyszko, Arkadiusz1382N:27
9626IIWarkowski, MichałMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1382N:124
9627IVMisiewicz, JarosławUKS GCK Sękowo 1382N:19
9628IVHaładus, MarcinPiekary Śląskie 1382N:5
9629IVDzionek, KrzysztofJelenia Góra 1382N:3
9630IVReszka, Krzysztof Reszka1382N:4
9631IIIStodolak, Elżbieta KS Komunalni Sanok1382N:16
9632IVKilar, MateuszKoszalin1382N:6
9633IIBanaczyk, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1382N:130
9634IVForc, Ksawery SP Tarnowiec1382N:7
9635IIIWolak, DawidSP Wiśniowa1382N:39
9636IIIAlseifi, Tomasz SP Pruszków1382N:14
9637IIIGraczyk, MichałElbląg 1382N:36
9638IVLis, Adrian UKS POGOŃ Oleśnica [KLU]1382N:6
9639IVWalicki, Marcin 1382N:7
9640IIIKiełbasa, MiłoszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:16
9641IIRetman, Martyna PKS Wiatrak Bydgoszcz 1382N:27
9642IVRudkowski, MichałSP 62 Kraków 1382N:7
9643IVFrankowski, Tymoteusz ŁKS Szach-Centrum Łódź1382N:12
9644Rozak, Jakub1382N:6
9645IVBartecki, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1382N:9
9646IVStępień, Paweł 1382N:7
9647IVOlczak, Piotr TS-R Hetman Konin 1381N:3
9648IICis, KrzysztofBarczewo1381N:155
9649IIITruszkowska, Sylwia UKS Czternastka Warszawa1381N:7
9650IIIErbert, Przemysław Kluczbork 1381N:28
9651IIIPiaśnik, JoannaZgorzelec 1381N:7
9652kBrok, Jerzy GZSN Start Gorzów Wlkp.1381N:2
9653IVNiemczyk, WojciechGimnazjum nr 3 w Gliwicach1381N:3
9654IIMisiewicz, NataliaUKS GONIEC Staniątki 1381N:169
9655IIIKochanek, Katarzyna LKS Sparta Lubliniec1381N:5
9656IVChojnowski, CezaryUKS Żak Łomża1381N:8
9657IVJanke, Franciszek UKS \ Caissa\ Warszawa1381N:7
9658IIIRadoń, Radosław TS Wisła Kraków 1381N:85
9659IVSmoleń, JakubGKSz Hetman Pilzno1381N:3
9660IVPodgrudny, JakubUKS Hetman Michałowice 1381N:7
9661IVKuszlik, KajetanTS Wisła Kraków 1381N:3
9662IVUlman, Adrian UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1381N:3
9663IVRozylo, Michał GZSN Start Gorzów Wlkp. II 1381N:22
9664IIIPałdyna, Michał MTS Kwidzyn 1381N:37
9665IIISadowski, Jan SSP 3 BTO Białystok1381N:23
9666IIISikorski, Tytus KS Korona Kraków 1381N:35
9667IVTarwacki, Kamil Caissa Pion Zielona Góra1381N:7
9668IVRzeszotek, Hubert 1381N:14
9669IIISurkont, Jan1381N:20
9670Klimaszewski, WojciechLO Grajewo1381N:7
9671IIPiechocki, KarolKSz Polonia Wrocław1381N:176
9672IVPacan, Wojciech Popławy1381N:6
9673IVNowak, KamilMUKS MDK Śródmieście Wrocław1381N:4
9674IVMatczyński, ArkadiuszUKS MDK nr 5 Bydgoszcz1381N:5
9675IIIKulig, KarolKGL Szarotka Wadowice Górne1381N:110
9676IVKordel, Jakub 1381N:7
9677IVSmyczyński, JakubUKS OPP Toruń1381N:5
9678IVKorniluk, Jakub 1381N:1
9679IVMłynarski, Krzysztof 1381N:9
9680IIILukosek, Aleksander 1381N:21
9681IIKokocińska, Maja RzKSz Rzeszów1381N:81
9682IIIStawierej, JakubPG Szepietowo 1381N:7
9683IIKossakowski, MarekUKS Rodło Opole1381N:33
9684IVKaca, AleksanderMDK Radom 1381N:7
9685IVŚwiderski, Dominik 1381N:6
9686IVKlecha, Janusz1381N:6
9687VRobak, MichałSzachowy Uniwersytet Warszawa 1381N:7
9688IVPanasiuk, PawełGdynia1381N:7
9689IVTomasik, FilipKKSz Kraków1381N:7
9690IIIIwaszkiewicz, JanuszWiązowna 1381N:21
9691IVWągrowski, Konrad1381N:4
9692IVFilar, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1381N:4
9693IVRycyk, Rafał KSz Jelonka Jelenia Góra 1381N:7
9694IVZiółek, Lubomir UKS GROM Krężnica Jara1380N:7
9695IIIPrzyczyna, FilipGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1380N:43
9696IIIWojciechowski, Tomasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1380N:40
9697IIINoga, Piotr KKSz Kraków1380N:67
9698IIILachawiec, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1380N:128
9699IIIPluta, MateuszMCKiS Jaworzno1380N:69
9700IVPustelnik, Szczepan 1380N:8
9701IVSemik, Daniel Akademia Szachowa Gliwice 1380N:49
9702IVAlejster, Miłosz UMKS Gambit Augustów 1380N:3
9703Kubala, KubaSP 7 Leszno 1380N:7
9704IIILeleń, StanisławSP Celestynów1380N:144
9705IVDziugieł, Kacper MTSz Mińsk Mazowiecki; MTSz Mińsk Mazowiecki II; MTSz Mi1380N:5
9706IVDaniluk, Mikołaj Gok Sarnaki 1380N:15
9707IVSławomirski, Radosław 1380N:28
9708IVLewandowski, Rafał 1380N:8
9709IVStróżyk, KamilMKSz-W Pat Miejska Górka 1380N:7
9710IVLochman, JanLKS Sanovia Lesko 1380N:6
9711IVKierul, Michał Hetman Wschowa1380N:11
9712IVDziadkowiec, Michał IGimnazjum nr 1 Pcim 1380N:6
9713II+Żyznowska, MariannaKS LAURA Chylice1380N:95
9714IIIKopestyński, Michał MGLKS Parnas Oława 1380N:17
9715IIIPiskorek, GrzegorzKSz Gryf Szczecin 1380N:40
9716IIDopierała, AdamUMKS Na Pięterku Poznań 1380N:97
9717IVJackiewicz, Michał 1380N:5
9718IVGajownik, DamianSzydłowiec 1380N:10
9719IVWachowiak, Rafał TKKF Rzemyk Gdynia1380N:4
9720IVZeliaś, Wojciech Gimnazjum nr 3 Klikuszowa 1380N:7
9721VZapała, Stanisław 1380N:6
9722IVRosiak, Mariusz 1380N:9
9723IVSiennicki, JacekOtwock1380N:11
9724IVKosowski, WojciechMGLKS Parnas Oława 1380N:7
9725IVWistel, Mateusz 1380N:2
9726IVBieliński, Artur WOK Wałbrzych1380N:5
9727IVKrystowski, Piotr KLS Piechowice1380N:13
9728IIIPolakowski, SzymonLKS Orzeł1380N:29
9729IIIWolf, Artur Płock1380N:12
9730IIIDaniszewski, EugeniuszObrowo1380N:13
9731IVMarzęda, Krzysztof LUKS Lubartów1380N:7
9732IVJakubczak, Kacper LKS Piast Śrem 1379N:17
9733IIPełka, Magda Gimnazjum Nr 4 Piekary Śląskie1379N:136
9734IVBilik, Damian RzKSz Rzeszów1379N:6
9735IVLewandowski, GabrielSP 1 Otwock 1379N:8
9736IIISiryk, LevkoLwów 1379N:9
9737IVZygar, DawidKrościenko 1379N:5
9738IIBanach, Karol UKS Korona Gdańsk1379N:243
9739IVKłosowski, Mirosław SP Nr 6 Krosno1379N:1
9740IIICyran, Aleksandra UM Lublin 1379N:2
9741IIIGwóźdź, CyprianGKSz Hetman Pilzno1379N:7
9742IIIFeret-Kłys, AnetaTSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 1379N:3
9743VBorowicz, MarcinŻukowo 1379N:5
9744Szydło, TadeuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1379N:8
9745IVPiekorz, Paweł G Społeczne1379N:9
9746IIICzylok, Władysław LKS WISŁA Strumień1379N:42
9747IIStradowski, MaciejUKS Caissa Warszawa 1379N:198
9748IVOrzechowski, Wiktor M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1379N:3
9749IISowierszenko, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1379N:61
9750IVCzupkałło, Zbigniew LKSz Lublin 1379N:7
9751IVPaprocki, StanisławUMKS Na Pięterku 1379N:9
9752IIIRapacz, TomaszRabka-Zdrój1379N:20
9753IVKozaczuk, AdrianCieksyn 1379N:5
9754IIISzot, Maria Ksz Gryf Szczecin 1379N:7
9755IVBartkowiak, Igor1379N:7
9756IIIŁabaj, Marek KSz HETMAN Katowice 1379N:33
9757IVFiliński, Józef Płock1379N:8
9758IVTadrzak, Wojciech Ostrołęka 1379N:7
9759IVMichalczuk, Piotr Białystok1379N:7
9760IVKurgan, Kamil SP 13 Mielec1379N:5
9761IVMadej, Piotr1379N:4
9762IISivickis, AndrejusUKS OPP Toruń1379N:114
9763IVChrobot, Tomasz UKS Piątka Wieluń 1379N:8
9764IIICholewa, JanUMKS Na Pięterku Poznań 1379N:20
9765IVSasiak, Tomasz1379N:7
9766IVWywrot, Piotr Rybnik1378N:9
9767IVMyrcha, Dawid 1378N:10
9768IVMucha, Wojciech MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1378N:9
9769IIIDróbka, AndrzejPKS Leśny Bydgoszcz1378N:103
9770IIBuława, FilipAkademia Szachowa Gliwice 1378N:258
9771IIIGałan, Miłosz Gim nr 2 Tomaszów Lub. 1378N:15
9772IVStopyra, Patryk 1378N:5
9773IVPilewski, Krzysztof Pustelnik 1378N:4
9774IIILewandowski, KarolWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1378N:14
9775IVBardzki, MichałJózefosław1378N:14
9776IIMaciejewski, MarekKSz Gryf Szczecin 1378N:42
9777IIIMiga, TomaszKS DORS Ruda Śląska 1378N:29
9778IVŚwięcicki, SławomirGZSN Start Gorzów Wlkp.1378N:9
9779IVGajewski, Mateusz Gimn. Bakałarzewo1378N:7
9780IIIBuba, Dariusz UKS SP1 Leżajsk1378N:41
9781IIKrowicki, Przemysław 1378N:80
9782IIJuszczyk, MarcinWarszawa1378N:44
9783IVKalisiak, Włodzimierz1378N:3
9784IVZarzycki, Mirosław Mińsk Mazowiecki 1378N:14
9785IVKaczyński, Tadeusz PG Szepietowo 1378N:6
9786IIIChomicki, KornelSSP 3 BTO 1378N:129
9787IVBucholc, Maciej ZSM Elbląg 1378N:6
9788IIIWajda, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1378N:32
9789Zyskowski, BogusławAkademia Gambit Białystok1378N:7
9790IVMikhnevich, StefanGdańsk 1378N:7
9791Dragula, JanDominikowice1378N:7
9792IVKrogulski, Mariusz1378N:14
9793IIKozaczko, Aleksandra1377N:70
9794IVKowalczyk, JanIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1377N:10
9795IVSzczygłowski, Rafał Szkoła Podstawowa Nr 5 Chorzów1377N:36
9796IVKrukowski, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1377N:7
9797IVGoraj, DawidGimnazjum w Jakubowie 1377N:14
9798IIISobieszuk, Kacper KSz DRAKON Lublin 1377N:48
9799IVStrojny, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1377N:2
9800IIIKurowski, SzymonCKiS Skawina1377N:69
9801IIIJadanowski, TomaszUKS Szach-Mat Syców1377N:28
9802IIIMarciniak, Kacper UKS Korona Gdańsk1377N:31
9803IVSzałyga, AleksanderSP nr 16 Przemyśl1377N:7
9804IIIKrasiewicz, Agnieszka UKS TSz Zieloni Zielonka1377N:8
9805ISzewc, Dobromiła KSz Polonia Wrocław1377N:425
9806IIIWłodarczyk, JanUKS SP3 w Bogatyni1377N:198
9807IIIPiszczatowski, JanG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1377N:34
9808IIBazylewicz, Zygmunt 1377N:186
9809IVKaczkowski, Michał 1377N:7
9810IVStefański, IgnacyRzeszów1377N:7
9811IIIKolender, Marek Strzelec Strzelce Opolskie 1377N:18
9812IIIKalinowski, Rafal 1377N:7
9813IVBrańka, Andrzej1377N:7
9814IIIKulesza, JolantaLUKS GOK Samborowo1377N:8
9815IVTomaszczyk, MarcinŁaziska Górne 1377N:12
9816IIKowalski, HenrykGubin 1377N:40
9817IVPelowski, Krzysztof Lipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1377N:7
9818IVDziepak, MichałKrościenko Wyżne1377N:4
9819IIIMichalczuk, Maria Hetman II Łuków 1377N:38
9820IVSienkiewicz, Szymon UKS Szach Gryfice 1377N:9
9821IIWolak, Maciej KKSz Kraków1377N:274
9822IIIGarbowski, MichałSulechów 1377N:27
9823IIISprawka, RomanLKSz Lublin 1377N:20
9824IICichoń, Ludwik AZS Poznań 1377N:107
9825IIRóżański, PrzemysławTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1377N:101
9826IVŻurawski, TadeuszCor Cordium Starogard Gdański1377N:9
9827Strzałkowski, SylwesterSokołów Podlaski1377N:8
9828IIZięba, MarcelKS Entropia NZSPW Warszawa1377N:12
9829IVPomaniec, Bartosz LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1377N:6
9830IIIPtaszyński, Grzegorz Bialystok 1377N:19
9831IVSobociński, Wiktor Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1377N:2
9832IIIGórka, RobertLUKSz Orient Sokółka1377N:43
9833IIMrozowska, Gabriela L-UKS Burza I Rogi1376N:151
9834IIIPałka, Dominik UKS Magnus Rzezawa1376N:118
9835IVKorczak, JacekKraków 1376N:15
9836IVZieliński, KajuszKSz Torfarm-64 Toruń 1376N:9
9837IVKosiński, JanKMKSz Victoria Kielce 1376N:7
9838IIIKlusek, MarcinRKS Mat Ruda Śląska 1376N:47
9839IIIKaczmarczyk, Wojciech UKS Smecz Konin 1376N:138
9840IIUrbaniak, AdriannaKS 64 Zielona Góra 1376N:72
9841IVRutkowski, Gustaw II LO w Gorzowie Wlkp.1376N:11
9842IVJanicki, Juliusz1376N:4
9843IIIMiłoś, Karina TKSzach Tarnobrzeg - Sandomierz 1376N:4
9844IVKamiński, JakubOrzeł Bierzwnik1376N:7
9845IIIPawłow, Marcin KU AZS UW w Warszawie 1376N:18
9846IVBień, MichałMKSz GRYF Dębica 1376N:12
9847IVMelkowski, Adam MTS Kwidzyn 1376N:11
9848IIIBajer, Antoni KS LAURA Chylice1376N:41
9849IIIKowalski, Mateusz UKSz Skoczek Choszczno1376N:15
9850IVKopiec, Kamil Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1376N:7
9851IIKokociński, JarosławRzKSz Rzeszów1376N:163
9852IVLubaszka, Maciej1376N:14
9853Wesołowski, Patryk Gimnazjum Kostomłoty 1376N:16
9854IIKozłowski, Bartosz KSz Polonia Warszawa1376N:134
9855IIICybulski, Gracjan UKS Czternastka Warszawa1376N:91
9856IVPawlikowski, Stanisław 1376N:6
9857IIIMiler, Franciszek AKS Mikołów 1376N:202
9858IVMróz, Józef 1376N:7
9859II+Gaszka, Zuzanna MKSz Rybnik 1376N:92
9860IIIWydmański, RobertTS Wisła Kraków 1376N:58
9861IIIDroździk, BartoszŻukowo 1376N:21
9862IVNalewajk, Łukasz 1376N:14
9863IIIFilipek, PaulinaUKS SP11 SKOCZEK TCZEW1376N:7
9864IICuper, Janina 1376N:30
9865IVBabijczuk, PiotrKSz Polonia Wrocław1375N:6
9866IVBudzyński, Konrad1375N:13
9867IIIKędzierska, Katarzyna1375N:9
9868IVDemski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1375N:10
9869IIIMystkowski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1375N:38
9870IVBęben, Jakub Krosno1375N:4
9871IIIKrawiec, NataliaKGL Szarotka Wadowice Górne1375N:2
9872IVWiergielski, WadimMTSZ Mińsk Mazowiecki1375N:7
9873IVBabiarz, Paweł 1375N:4
9874IIKuźmicki, Marek1375N:34
9875IVJesiotr, MichałPSP 1 w Józefowie1375N:6
9876IVKubuj, SebastianG.im. Cypriana Kamila Norwida w Stanisławowie. 1375N:6
9877IVKiciński, ŁukaszUKS Mosińska Jedynka Mosina1375N:10
9878IVSamól, Michał Bydgoszcz 1375N:7
9879IIPalka, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1375N:98
9880IVZacharski, Wojciech Gimnazjum Miejskie Nr 1 Mszana Dolna1375N:20
9881IISzwajnoch, Tomasz MDK Chorzów1375N:161
9882IVChizzolini, Giuliano1375N:9
9883IIIStanowski, Adam KPZSzach1375N:111
9884IISłoniewski, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1375N:402
9885IVGodawa, PawełASSz Lipno Stęszew 1375N:35
9886IVOstrowski, KrzysztofUKS Hetman Michałowice 1375N:6
9887IVKucharski, Andrzej1375N:5
9888IIIPaprocki, FranciszekBKS Chemik Bydgoszcz1375N:100
9889IIIGrygorowicz, Daniel SP nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-waBiałołę1375N:14
9890IIIByzdra, Mateusz TKKF Rzemyk Gdynia1375N:89
9891IVDrewniak, Artur KSz Stilon Gorzów Wlkp.1375N:2
9892IVCieplicki, Marek11 BATALION REMONTOWY Żagań 1375N:17
9893IVSzmigielski, Rafał 1375N:6
9894IIIWąsowicz, Maciej SP 48 Kraków 1375N:9
9895IIIMańczyk, RafałUKS Dziewiątka Sieradz 1375N:8
9896IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1375N:31
9897IVGrenda, Przemysław UKS Grom Krężnica Jara1374N:5
9898IIIChęciński, BartłomiejUKS Smecz Konin 1374N:102
9899IIIPukło, TomaszTS Wisła Kraków 1374N:130
9900IVSiuta, Jonasz 1374N:4
9901IIIKuźnik, Damian KS 64 Zielona Góra 1374N:181
9902IVMajewski, Natan G PMS Mińsk Maz. 1374N:12
9903IVUrbański, Martin MKS Wicher Zbąszyń1374N:6
9904IVSowa, Michał KSz HetMaN Szopienice Katowice1374N:16
9905IVTyka, AdamWarszawa1374N:24
9906IIWańkowicz, Jan KSz Miedź Legnica1374N:59
9907IVKirstein, FranciszekUKS SP1 Jedynka Tychy 1374N:41
9908IIWojtaszak, DariaUKS Skoczek Kopanica1374N:43
9909IVWolanin, Grzegorz MKS MOS Wieliczka 1374N:16
9910IIIKlingenberg, JuliaUKS Korona Gdańsk1374N:90
9911IIIChilińska, KrystynaOKKFSiT Cross Opole 1374N:9
9912IVKazimierczyk, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1374N:4
9913IVCiszewski, Jakub1374N:35
9914IIIRusin, Tomasz Gródki 1374N:35
9915IVKosieradzki, Hubert 1374N:7
9916IVSalwa, MiłoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1374N:7
9917IIIChudy, Mikołaj UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1374N:151
9918IVJutrzonka, KrzysztofUKS Wda Lipusz1374N:7
9919IVWalecki, FilipKSz Polonia Warszawa1374N:3
9920IVSynowiec, Bartosz Parafia pw. NSPJ Kraków-Pychowice1374N:7
9921IVBazan, JacekGOK Sułkowice1374N:7
9922IVIwanicki, Michał 1374N:14
9923IVZieliński, Gabriel MKS Wicher Zbąszyń1374N:9
9924IVDański, Mateusz1374N:7
9925IIIKarpiuk, Grzegorz RzKSz Rzeszów1374N:28
9926IVSzewczyk, AleksanderKU AZS UW w Warszawie 1374N:12
9927VBrandt, Bartosz 1374N:7
9928IVZienkiewicz, Damian LKSz Caissa Lubsko1374N:9
9929IVKrajewski, BartoszBranice 1374N:4
9930IVDec, Adam Rzeszów1374N:9
9931IVRydel, ZdzisławWąsewo 1374N:4
9932IVBułat, KrystianI LO Dębica1374N:6
9933IIIRycharska, DariaSyrenka Warszawa1374N:10
9934IVOchocki, JakubMarki 1374N:13
9935IVRyl, Marian 1374N:12
9936IVWąś, KamilGKS Szach-Mat Wiśniowa 1374N:7
9937IVMilczarczyk, Grzegorz Polkowice 1374N:7
9938IVKamiński, Aleksander Gdańsk 1374N:7
9939IVDobranowski, MateuszKraków 1374N:5
9940IVKrupa, Mateusz1374N:7
9941IVKsiążek, Aleksander UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1374N:3
9942IIIPodolak, JakubGLKS Goniec Żarów 1374N:15
9943IIButkiewicz, Piotr WKS Kopernik1374N:104
9944IVSzreter, Andrzej1374N:7
9945IVRachwał, SzymonWKS FLOTA Gdynia1374N:2
9946IIIKoza, Paulina Roztoka 1374N:23
9947IVWielgus, Radosław1374N:7
9948IIGospodarek, EmiliaZespół Szkół nr 1 1373N:65
9949IIIPliszka, IzabelaMKS EMDEK Bydgoszcz 1373N:14
9950IIICzerwińska, BognaKS Lipno Stęszew 1373N:4
9951IVKurczewski, MaksKSz Stilon Gorzów Wlkp.1373N:3
9952IIWinkler, MichałAkademia Szachowa Gliwice 1373N:336
9953IIIGrochot, Monika II LO 1373N:27
9954IVBiernacki, MateuszUKS Rotmistrz Grudziądz1373N:15
9955IVKlebański, Jan WOK Wałbrzych1373N:24
9956IVZuzak, Krzysztof1373N:3
9957IVSypniewski, WiesławBydgoszcz 1373N:7
9958IVMajchrowski, KarolGimnazjum im. Jana Pawła II1373N:8
9959IISłoniewska, AgataUKS TSz Zieloni Zielonka1373N:290
9960IIIPajęcka, GabrielaKS Komunalni Sanok1373N:3
9961IVCebeńko, Krystian1373N:3
9962IIMędrygał, AnnaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1373N:43
9963IVFiliński, Franciszek 1373N:17
9964IVZiegert, SebastianKSz Sulechów 1373N:6
9965IVOlszewski, DariuszNiechobrz 1373N:14
9966IVBuchowski, DawidUKS GAMBIT Bucz 1373N:13
9967IVGórny, GrzegorzHetman I Łuków1373N:33
9968IVMikołajczyk, Artur PG 3 w Wieluniu 1373N:7
9969IIKluk, Julia UKS REKORD Iwla 1373N:112
9970IVTrzęsała, Mateusz Krościenko nad Dunajcem1373N:4
9971IVKorniak, Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 1373N:7
9972IVMistera, DominikWKSz 1938 Włocławek 1373N:16
9973IIIStańczyk, Paweł UKS TSz Zieloni Zielonka1373N:57
9974IIIGrzelak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1373N:37
9975IObrochta, LenaChTS Chorzów 1373N:268
9976IIIAdamiec, JoachimMazańcowice1373N:23
9977IVJawień, Adam KS Korona Kraków 1373N:5
9978IVCwanek, Roman 1373N:9
9979IIBorowik, KarolLKSz Lublin 1373N:329
9980IVGoliński, KrzysztofKS 64 Zielona Góra 1373N:28
9981IVKowalski, Bernard UKS MDK Otwock1373N:14
9982IVSobelga, NikodemSP 62 Kraków 1373N:7
9983IIILetko, Paweł Olsztyn 1373N:25
9984IVLewandowski, Miłosz1373N:7
9985IVOrchowski, Stanisław SP Bakałarzewo 1373N:11
9986IIBartmański, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1372N:197
9987IIKrupa, DominikArkama1372N:92
9988IIIBartnicka, KatarzynaMTSZ Mińsk Mazowiecki1372N:34
9989IIIZabłocka, Sylwia M-GOK GAMBIT Ślesin1372N:5
9990Małyszka, Aleksandra 1372N:3
9991IIISawicka, MartaZiemowit Złotów 1372N:33
9992IVPielak, Jakub MKS Polonia Warszawa1372N:3
9993IVSkoczylas, Robert MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1372N:9
9994IIISiryk, OrestLwów 1372N:8
9995IVBebkiewicz, Mateusz Lesko 1372N:2
9996IVSzalony, Marcin UKS Spartakus II Kolbuszowa 1372N:16
9997IVKijkowski, Maciej Warszawa1372N:4
9998IVBielecki, Jakub UKS MAT Kartuzy 1372N:12
9999IIIKudrycki, Karol MDK Białystok1372N:22
10000IVMierzejewski, WojciechG.Zespołu Szkół Publicznych w Zalesiu Górn1372N:7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)