ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20557)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25422);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35475)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (473);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14027)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12834);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
9001IIIPiszczatowski, Maciej XVII LO Białystok1400N:14
9002IIIJaneczko, MaciejKSz Sulechów 1400N:17
9003IVBancarewicz, Adam Podlaski Związek Szachowy1400N:14
9004IIDomin, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo1400N:26
9005IIPojawa, Jakub SP nr 11 Suwałki 1400N:152
9006IIWarcaba, JakubUKS Trzydziestka Olsztyn1400N:37
9007IVPałasz, Edmund 1400N:7
9008IIJankowski, Kacper SP nr 11 Suwałki 1400N:66
9009IVLegierski, Mikołaj GOK Buczkowice1400N:7
9010IVHarpula, BartłomiejSP 62 Kraków 1400N:7
9011IIWilgosz, JanMGLKS Parnas Oława 1400N:81
9012IIIZałuski, AdamUKS OPP Toruń1400N:21
9013IIIŚliz, KarolAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1400N:16
9014IIIKorkowski, RyszardTrąbki Małe 1400N:7
9015IVWięcławik, JakubMOK Józefów 1400N:7
9016IVMiś, Piotr OKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1400N:3
9017IVKukuła, Antoni UKS Rodło Opole1400N:6
9018IIIChałas, KlaudiuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:136
9019IIIKowalski, Jakub UKS Smecz Konin 1399N:113
9020IIITopolan, Gabriela LKSz Lublin 1399N:23
9021IIIGincel, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1399N:43
9022IIIGajkowski, Marcel GKSz Solny Grzybowo 1399N:15
9023IIIPater, KazimierzKKSz Kraków1399N:86
9024IVMarcińczyk, MichałSP 7 Łomża1399N:9
9025IIMroczkowska, Danuta SKS SMOL - BUD Giżycko 1399N:26
9026IVMolka, PiotrSP 2 Kalisz 1399N:9
9027IIIKoszowski, Antoni MKS EMDEK Bydgoszcz 1399N:33
9028IVPtaszyński, Paweł Wrocław1399N:7
9029IIKrasiński, DamianLKS Chrobry Gniezno 1399N:50
9030IIISzudy, PiotrAZS UMK Toruń1399N:50
9031IKucharska, Helena MKSz Rybnik 1399N:295
9032IVStępniak, Piotr1399N:8
9033IIIKapłan, Mateusz(1)G. nr 77W-wa-Bielany 1399N:66
9034IVSzymczak, Ksawery KTSz-W Kalisz 1399N:8
9035IVGas, MateuszCKiS Skawina1399N:7
9036IVJasiecki, Norbert LUKS Iskra Marzenin 1399N:3
9037IIIBartuzi, KrzysztofGKSz Hetman Pilzno1399N:115
9038IVSosnowski, JanKSSSN Ursynów Warszawa 1399N:11
9039IVKędziorek, Bolesław 1399N:14
9040IVSzczech, Tomasz UKSz M-GOK Biała Piska 1399N:7
9041IVKlain, JanBydgoszcz 1399N:8
9042IVLach, MaciejŻywiec 1399N:7
9043IIIPanek, Grzegorz UKS Rodło Opole1399N:35
9044IIBernacki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1399N:128
9045IVDelimata, Radosław 1399N:9
9046IIIChmura, ErykUKS MDK GDYNIA1399N:117
9047IIIBochniak, FranciszekAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1399N:41
9048IIIGeleta, Agnieszka UKS Astra Leśniowice 1398N:5
9049IIŚlęczka, Weronika Gimnazjum Wieliczka 1398N:30
9050IIILitwa, Aleksander UKS SP3 w Bogatyni1398N:35
9051IIIDziura, Paulina UKS 21 Podlesie 1398N:9
9052IVKarcz, Janusz 1398N:8
9053IIIWrzosek, MałgorzataUKS KSM Tęcza Kościan 1398N:1
9054IVJarkowski, MateuszSiedlce 1398N:14
9055IVŚwider, Adam WZSN Start Wrocław II1398N:13
9056IVGrudziński, AndrzejGZSN Start Gorzów Wlkp.1398N:66
9057IIIKrawczyk-Wojciechowski, Mateusz Sosnowiec 1398N:17
9058IIILizner, Wojciech1398N:4
9059IVGrzelewski, KacperHETMAN Myślibórz1398N:3
9060IVDobrowolski, DominikUKS MDK Otwock1398N:7
9061IIŻychlewicz, Tomasz KSz ORŁY Pleszew 1398N:225
9062IVMrug, Kamil RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1398N:14
9063IVPostrach, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1398N:14
9064II+Stefańska, EmiliaKS Komunalni Sanok1398N:74
9065IIIWójcik, Rafał Gliwice 1398N:43
9066IIISabat, Wojciech 1398N:10
9067IVSygnowski, Adam Przysucha 1398N:4
9068IIIWiorek, RafałKS Cracovia 1906 Kraków1398N:7
9069IVJąder, SzymonOTSz Ostrów Wielkopolski 1398N:5
9070IIILar, Angelika Bydgoszcz 1398N:4
9071IIIRysiński, PiotrLUKKS Miedziana Góra 1398N:53
9072IIIWolak, Grzegorz Borek Wielki1398N:24
9073IVBochen, KasjanWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH Dę1398N:7
9074IIIPaluch, MarcinWrocław1398N:8
9075IINajdecka, SandraKSz Polonia Wrocław1398N:259
9076IVKozdrowski, LudwikPion Międzyrzecz 1398N:1
9077IIIKurdusiewicz, Artur KS LAURA Chylice1398N:21
9078IVWójcik, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1398N:16
9079IIIBruzdewicz, HubertUKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1398N:24
9080IIIKsiążek, Stanisław KKSz Kraków1398N:10
9081IVKlajna, Przemysław WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1398N:17
9082IVCharytoniuk, MilanToruń1398N:6
9083IIGrobelny, MikołajKSz Polonia Wrocław1398N:93
9084IVGrabowski, Stanisław KSz Gambit Szemud 1398N:13
9085IVHirsz, OliwierŻukowo 1398N:11
9086IIIWanke, Maciej 1398N:6
9087IVWojda, AndrzejWłościbórz 1398N:1
9088IVMielcuch, Karol 1398N:4
9089IIIGłowacka, Karolina KKSz Urania Krosno1397N:70
9090IIICzekański, Michał I LO Krosno 1397N:15
9091IVAdamski, OskarUKS SP3 w Bogatyni1397N:7
9092IVPurat, AndrzejAZS UKW Bydgoszcz 1397N:1
9093IVCzekała, Arkadiusz LZS Goniec Kluczbork1397N:1
9094Składanowski, Grzegorz Piła 1397N:17
9095IIIMaciążek, AleksandraWarszawa1397N:29
9096IVMalisz, AdamSp 2 Myślenice 1397N:14
9097IIIWawszczak, Hubert ZSZ 1 Biała podlaska 1397N:14
9098IIKorzystka, Wiktor KSz LECH-WSUS Poznań 1397N:150
9099IIIPisula, Remigiusz 1397N:14
9100IVPietrzak, SzymonKTSz-W Kalisz 1397N:5
9101IVSionko, Krzysztof UKS Goniec Staniątki 1397N:7
9102IIIGulbiński, Michał 1397N:7
9103IIIKaczała, Jakub KTS Kalisz1397N:16
9104Kucharczyk, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1397N:5
9105IIIMoliński, Paweł ULKS SKOCZKI Słopanowo 1397N:37
9106IIZaborowski, MaciejMTSz Mińsk Mazowiecki1397N:203
9107IVNiecikowski, Damian 1397N:8
9108IVHarabin, Wiktor KS Fart Kielce1397N:6
9109IIIWiśniewski, BartoszGP 2 Grajewo1397N:7
9110IIIMironik, Paweł CAISSA PION Zielona Góra 1397N:86
9111IVBotta, Cezary OSz Baszta Szamotuły 1397N:21
9112IIIKrzysztofek, Marek1397N:6
9113IVRasztubowicz, LeszekCzaplinek 1397N:4
9114IIIPietrykowska, Agata UMKS Na Pięterku Poznań 1397N:142
9115IIIPawicki, Tomasz 1397N:27
9116IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1397N:281
9117IIIKisielewski, Tomasz 1397N:14
9118IVSęk, Nikodem GIM 2 Otwock1397N:7
9119IIIForc, Katarzyna 1397N:9
9120IIPlichta, Olga KSz Skoczek Siedlce 1397N:65
9121IVSteć, KrzysztofMałkinia Górna1397N:4
9122IIIJanuszek, Maksymilian UKS Czarny Koń Olkusz1397N:22
9123IIIOpałka, JakubUKS GEKON NYSA1397N:14
9124IIMacura, Mateusz SSz Olimpia Goleszów 1397N:145
9125IVBiszczuk, Jarosław 1397N:6
9126IIIKarhula, Sandro 1397N:31
9127IVOchnio, Krzysztof 1397N:14
9128IVŁoziński, PawełWrocław1397N:20
9129IVRup, Grzegorz Bieliny 1397N:7
9130IVWęgrzyn, SamuelKKSz Urania Krosno1397N:16
9131IVJuchniewicz, Janusz Tuchomie1397N:7
9132IVRosa, Łukasz Skierniewice1397N:4
9133IVIgnaciuk, Sebastian Łuków 1397N:1
9134IIITyc, Marcin MUKS MDK Śródmieście Wrocław1396N:36
9135IIIWawryczuk, JakubUKS SP3 w Bogatyni1396N:11
9136IIIKlęk, ŁukaszWrocław1396N:62
9137IIPędziach, KamilUKS Hetman Częstochowa 1396N:58
9138IIIDrosdziok, AgnieszkaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1396N:1
9139IIILew, Sebastian1396N:9
9140IIRepeć, Julia UKS SP1 Jedynka Tychy 1396N:233
9141IIIPietrzak, PawełUMKS Na Pięterku Poznań 1396N:106
9142IVMikołajczak, Jan Hetman Wschowa1396N:2
9143IIIZygzuła, Mariusz 1396N:13
9144Boroński, Henryk PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1396N:7
9145IVSzpila, Bartosz Gimnazjum Językowe PARNAS1396N:7
9146Jemielity, KrzysztofUKS ŻAK Łomża PG 9 Łomża 1396N:8
9147IIIKrzysztofik, MagdalenaKGL Szarotka Wadowice Górne1396N:1
9148IIIKiełpińska, JoannaUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1396N:2
9149IVMrzygłód, Krzysztof MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1396N:9
9150IVSereda, KrystianUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1396N:9
9151IIIDombrowski, PawełUKS Jantar Pruszcz Gdański 1396N:79
9152IIIŻylicz, Sabina Caissa Pion Zielona Góra1396N:4
9153IVSzelc, Rafał Gimnazjum Krościenko Wyżne1396N:4
9154IVRataj, Jan Junior Biłgoraj 1396N:4
9155IVRydzewski, PawelOlsztyn 1396N:6
9156IVMagdziarczyk, Jarosław MOSiR Tuchów 1396N:11
9157IVStarosta, Jarosław Rybnik1396N:7
9158IIIStankiewicz, Monika KSz. Javena Hańcza Suwałki1396N:8
9159IIIMarciniak, Kajetan1396N:7
9160IVLeśniak, Damian1396N:2
9161IVHarasimowicz, GrzegorzGimnazjum Jelnica 1396N:7
9162IVSarnecki, Stefan1396N:16
9163IIIPietrzyński, Ryszard Gubin 1396N:4
9164IVZembrzuski, HubertKoło Szachowe Gambit Żuromin1396N:6
9165IIIBrzozowska, AleksandraKlasa IIIc1395N:23
9166IIMaruszczak, Hanna KSz Gryf Szczecin 1395N:223
9167IIIŁuka, Anna 1395N:12
9168IVOżóg, Artur MZKS Unia Nowa Sarzyna1395N:9
9169IIIPoleszczuk, Michał MKS Start Lublin1395N:27
9170IIIŻak, SylwiaLKS Orzeł Wysoka 1395N:2
9171IVStańczewski, Mariusz 1395N:13
9172IIGrądalski, OlafPSSz Pszczyna 1395N:125
9173Nowacki, Grzegorz Lublin1395N:27
9174IIIWarsiński, Krzysztof UKS Ósemka Chojnice1395N:62
9175IVZalewski, Jan Nowy Staw 1395N:3
9176IIIKulesza, MagdalenaLUKS GOK Samborowo1395N:9
9177IVKachniewski, Stanisław Warszawa1395N:8
9178IVSkoczylas, Julian 1395N:7
9179IVMałoszuk, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1395N:13
9180IVKujawiński, JakubKTSz-W Kalisz 1395N:9
9181IVSowiński, JerzyMSKS GAMBIT Tarnowiec 1395N:37
9182IVBulanowski, WojciechTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1395N:8
9183IIPałejko, GabrielaKSz. Hańcza Suwałki 1395N:156
9184IIIWalenciuk, DawidLUKS Lubartów1395N:12
9185IIISadkowski, Marcin 1395N:27
9186IVJaśkiewicz, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1395N:9
9187II+Met, Waldemar 1395N:43
9188IIIZiemiański, MiłoszGKS Gorzyce W 1395N:15
9189IVWądołowski, KacperGimn. Bakałarzewo1395N:7
9190IVPastuszka, Igor KSz Zefir Boguszowice 1395N:2
9191IIIMrozicki, Krzysztof SP nr 92 Warszawa 1395N:7
9192IVKania, Konrad WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc1395N:7
9193IIITchórznicki, Jan E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1394N:20
9194IVAndruszkiewicz, Mateusz UKS Giecek Radków1394N:1
9195IVNowak, DawidKnurów 1394N:8
9196IIIŻądkowski, Maciej AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1394N:45
9197IIIBistram, Amadeusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1394N:55
9198IVKwiecień, Kacper MDK LUBLIN1394N:17
9199IVBiałek, Ernest UKS Szach-Mat Syców1394N:6
9200IIIOlejniczak, Rafał1394N:23
9201IIISzyjduk, Daniel LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1394N:5
9202IIISzylak, Mariusz IC Wrocław 1394N:46
9203IIStaszewska, AleksandraMTS Kwidzyn 1394N:44
9204IVBanach, Andrzej Teresin 1394N:5
9205IVZapart, Bartłomiej SP nr 97 Kraków1394N:6
9206IIIWoźniak, AdamKSz Sulechów 1394N:3
9207IVŚwiętoń, Bartłomiej Gimnazjum nr1 Ropczyce1394N:1
9208IVLebiest, Damian UKS Goniec Staniątki 1394N:7
9209IIIJachimiak, Michał1394N:36
9210IIFrączek, TomaszGimnazjum Iwla1394N:66
9211IVPastuszek, Przemysław1394N:4
9212IVKlamut, Bartosz WKS KOPERNIK1394N:13
9213IIPiechocki, AndrzejWrocław1394N:80
9214IVSzotkowski, Józef1394N:18
9215Wącior, PiotrGKSz Solny Grzybowo 1394N:7
9216IIŚwierc, Damian KSGU Tęcza Krosno Odrz.1394N:132
9217ITim, Anna UKS Pałac Młodzieży Katowice 1394N:308
9218IIPlust, Stanisław AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1394N:87
9219II+Papierz, Sandra IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1394N:157
9220II+Gaczoł, JuliaUKS GONIEC Staniątki 1394N:246
9221II+Kicińska, MagdalenaUKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1394N:201
9222Watras, MarcinChełm1394N:7
9223IIIWięcek, Bartosz1394N:7
9224IVSzul, StanisławOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1394N:5
9225IVKs. Mikicionek, Marek Wojcieszyce, D. Legnicka1394N:9
9226IVWydro, KrzysztofSP 13 Mielec1394N:7
9227IIIDembicz, Patryk MDK nr 1 Bytom1394N:64
9228IIBochenek, KacperBiały Król Wisznia Mała1394N:70
9229IIIDjebaili, Farid KSz Start Elbląg 1394N:25
9230IIILis, Adrianna 1394N:2
9231IIIMączka, Aldona MKS Pogoń Oleśnica1393N:1
9232IVPanas, BartłomiejWKSz Wołów1393N:2
9233IIIŁosicki, DanielMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1393N:76
9234IVWanot, MateuszPolitechnika Śląska Gliwice 1393N:2
9235IIIGrzybowska, AleksandraBydgoszcz 1393N:9
9236IVKalinowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1393N:6
9237IIIGajer, DawidSSz Strzelec Strzelce Opolskie1393N:2
9238IIIDobosz, Sławomir UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1393N:27
9239IIIPaziewicz, DariaKSz Sulechów 1393N:38
9240II+Mazgaj, Julia Gimnazjum nr 1 Chrzanów1393N:249
9241IVKruszewski, Michał Gdańsk 1393N:7
9242IVPrzysada, WojciechRzKSz Rzeszów1393N:5
9243IIISmoleń, MateuszGKSz Hetman Pilzno1393N:3
9244IVWalentynowicz, MichałWojskowa Akademia Techniczna1393N:5
9245IVGościak, Paweł Gdańsk1393N:6
9246IIISłupek, Janusz KKSz Urania Krosno1393N:1
9247IIIKudła, Artur Golcowa 1393N:2
9248IIIJuźwiak, GrażynaUKS Korona Gdańsk1393N:7
9249IIISzczerba, Dawid LZS Mewa Goliszów1393N:8
9250IVMacios, MarcinNowa Dęba1393N:11
9251IIIOrzechowski, Adrian UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1393N:91
9252IVZaręba, Paweł Akademia Wychowania Fizycznego w K-cach 1393N:6
9253IIIPiaskowska, KorneliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1393N:1
9254IIStrzała, Kinga KSz Jelonka Jelenia Góra 1393N:189
9255IVPiecki, Sebastian Czermno 1393N:4
9256IIIKondeja, Stanisław 1393N:13
9257IIIKościuk, Jakub Wołomin1393N:43
9258IIIDulba, Aleksander Wrocław1393N:18
9259IVSokołowski, Paweł Warszawa1393N:7
9260IIIPyzik, MarioTKKF Drogowiec Kraków1393N:9
9261IVWalczak, Ireneusz Starogard Gdański1393N:7
9262IVCebula, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1392N:7
9263IIKoliński, DariuszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1392N:345
9264IVWęgrzyn, Mateusz UKS Łady Raszyn1392N:9
9265IIGolecka, JadwigaKS LAURA Chylice1392N:389
9266IIIWoźniak, Iwona RzKSz Rzeszów1392N:7
9267IIIWęcławiak, DariaPOLONIA Środa Wlkp.1392N:59
9268IVMijalski, DanielUKS Smecz Konin 1392N:13
9269IVLicznar, Karol1392N:7
9270IIWalasik, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1392N:64
9271IVWejchert, Ryszard UKS Caissa Warszawa 1392N:4
9272IVPietrasz, Michał Tarnobrzeg1392N:9
9273IVDomowicz, StanisławKSz Sulechów 1392N:7
9274IIIŻak, CezaryLZS Kordian Bliżyn 1392N:50
9275IVWatras, Paweł1392N:5
9276IVPazik, Kacper - UKS Debiut Przedwojów1392N:16
9277IIIKliber, Filip KTS Kalisz1392N:56
9278IVKovacs, RobertCzęstochowa1392N:14
9279IIŚwiszcz, Piotr KKSz Urania Krosno1392N:34
9280IVNiziołek, Szymon UKS Czternastka Warszawa1392N:6
9281IIKrzywicki, PiotrOlsztyn 1392N:30
9282IVWolanin, PiotrZS nr1 w Choczni1392N:6
9283IVManiecki, Michał Ognisko TKKF w Dobczycach 1392N:7
9284IIIGrudziński, BernardUKS Gambit - Wesoła1392N:15
9285IIIGiwojno, Tomasz 1392N:41
9286II+Taranowicz, Zofia Gimnazjum 22 Olsztyn1392N:123
9287IIMajek, Waldemar 1392N:174
9288IVPopiel, AdamMDK Radom 1392N:7
9289IVPisarski, Piotr 1392N:3
9290IIIBajger, Andrzej 1392N:16
9291IVManaj, Wojciech 1392N:12
9292IVJaworski, Adam1392N:11
9293IVSzczepaniak, JakubKS 64 Zielona Góra 1392N:6
9294IIIZielonka, Agata UKS Korona Gdańsk1392N:14
9295IVPłachecki, SzymonGdańsk 1392N:3
9296IIIBadoń, Agnieszka Gimnazjum Sławkowice 1391N:2
9297IIIGrzeszkiewicz, Patrycja VIII LO we Wrocławiu 1391N:7
9298IVJasinowicz, Mateusz UKS MDK Otwock1391N:6
9299IIINawrotek, Norbert M-GOK GAMBIT Ślesin1391N:112
9300IIDomińczak, Jan G. nr 133 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego Ursus 1391N:66
9301IVCygański-Bolski, Kajetan UKS Caissa Warszawa 1391N:14
9302Szeloch, Łukasz1391N:9
9303IVSzóstko, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1391N:9
9304IIIBielec, Bartłomiej Muszyna 1391N:6
9305IIOrłowski, SebastianMLKS Ostródzianka Ostróda 1391N:95
9306IVKowalik, Bruno1391N:9
9307IVDziedzic, AntoniMAZSzach w Warszawie1391N:45
9308IIIKarpiński, KacperDęblin 1391N:13
9309IVBoruch, PawełMDK Radom 1391N:7
9310IIIWojtulewicz, Robert PGI 17 Białystok 1391N:24
9311IIChryc, Sylwia UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1391N:33
9312IIIGajewski, Dariusz Siedlce 1391N:20
9313IVRadzikowski, Krzysztof1391N:5
9314IIIBazan, JanCKiS Skawina1391N:36
9315IVJagodziński, Wojciech1391N:3
9316IVGrochola, Robert1391N:9
9317IVCisek, MarekTomaszów Lubelski1391N:7
9318IIBanasiak, Mariusz 1391N:55
9319IIKrawczyk, Andrzej S-KKS Przemyśl 1391N:12
9320IVTkocz, Oliwia Czyżowice1391N:4
9321IIIKmak, KacperNowy Sącz II 1391N:13
9322IVDuda, Tomasz1391N:8
9323IVKietrys, Robert Ostróda1391N:6
9324IVKubiszewski, Hubert 1391N:2
9325II+Pietryk, Joanna UKS SP3 w Bogatyni1391N:144
9326IVBoczek, WiktorMDK Radom 1391N:13
9327IVJaroszewski, MarekWarszawa SOSW 151391N:7
9328IIIKraśniewski, Piotr Uzdowo1391N:60
9329IIIWiśniewski, Paweł 1391N:28
9330IIIDrążkowski, Mateusz UKS OPP Toruń1391N:43
9331IVHermansdorfer, Marcin Caissa Lubsko 1391N:10
9332IIISzymczak, Wiesław1391N:7
9333IVCudyk, ŁukaszKSz Jelonka Jelenia Góra 1391N:19
9334IIIWojtczak, RobertWrocław1391N:20
9335IIISiarnowski, KacperCzernikowo1391N:19
9336IVBalcerzak, Krzysztof1391N:7
9337IVKarapetyan, Samvel1391N:5
9338IIPosłuszny, MaciejMKS Rokita Brzeg Dolny1390N:154
9339IIIZiaja, Paweł LKS Orzeł Wysoka 1390N:6
9340IVKonarski, Mateusz LZS Goniec Kluczbork1390N:2
9341IVGniazdowski, Tomasz UKS Biały Pion Gryfino 1390N:9
9342IVSkopek, Jacek UKS TSz Zieloni Zielonka1390N:9
9343IIIDubicki, Marian Olsztyn 1390N:13
9344IVSpich, Janusz MCKIE Malbork 1390N:21
9345IIIStój, EugeniuszKS DZIKOWIEC1390N:22
9346IIMoliński, Damian ULKS SKOCZKI Słopanowo 1390N:75
9347IVWojciechowski, Tomasz Katolicki Klub Sportowy Victoria1390N:3
9348IIIGubański, OliwierOTSz Ostrów Wielkopolski 1390N:21
9349Lipiński, Tomasz Świdnica 1390N:7
9350IGolińska, Patrycja KSz ORŁY Pleszew 1390N:214
9351IVGałat, JanuszGrabowiec 1390N:7
9352IIIKrawiec, Patryk 1390N:7
9353IVJakubowski, PawełLublin1390N:3
9354IVKamiński, Marcin KSz Zefir Boguszowice 1390N:6
9355IIISuchno, GeorgiKS LogIN Skierniewice 1390N:25
9356IIIMikołajski, Marcin Ognisko TKKF w Dobczycach 1390N:14
9357IVKoprowski, TadeuszLKS Goniec Zarow1389N:8
9358VMazur, Michal 1389N:8
9359IVMartyniuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1389N:18
9360IIISchmidt, Szymon KS Pocztowiec Poznań 1389N:16
9361IIIGulgowski, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1389N:10
9362IIGiziewska, MartaIV LO Białystok1389N:14
9363IIITrzeciak, FranciszekUKS ŻAGLE Warszawa 1389N:115
9364IVModzelewski, Robert E-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1389N:7
9365IVMuzyka, PawełPałac Młodzieży Koszalin 1389N:20
9366IIIKlimecka, AleksandraLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1389N:3
9367IVZbiegień, BartoszKKSz Kraków1389N:6
9368IIIGoles, Robert MKS Rokita Brzeg Dolny1389N:16
9369IKaznowska, Weronika SP 14 Olsztyn 1389N:173
9370IIIŁachut, Tomasz KGL Szarotka Wadowice Górne1389N:94
9371II+Strączek, Wiktoria UKS przy SP 8 Chrzanów 1389N:450
9372IIIWitecki, JanWarszawa1389N:50
9373IVSalwa, Damian LUKKS Kielce1389N:6
9374IVKorościel, EdwardGłogów1389N:8
9375IVGraczykowski, Łukasz KLS Piechowice1389N:6
9376IVMaciąg, Czesław SzKS GENS Kołobrzeg1389N:5
9377IIIPaternoga, BartłomiejUKS Szachownica Rabka-Zdrój1389N:39
9378IVRombel, Krzysztof Bielsk Podlaski 1389N:9
9379IVSabramowicz, Dariusz1389N:8
9380IVSikorski, Mariusz 1389N:7
9381IIIRożek, Michał KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1389N:148
9382IVGolczewski, Artur Nadleśnictwo Radom 1389N:6
9383IIIZmarzły, WiktorAkademia Szachowa Gliwice 1389N:129
9384IVJuszczynski, Maciej 1389N:3
9385IVLipiński, Stanisław Pałac Młodzieży Szczecin 1389N:5
9386IIIRafalski, TomaszUKS SP11 Skoczek Tczew1389N:43
9387IIIGóra, Szczepan MCKiS Jaworzno1388N:292
9388IVAntas, Kacper UKS Smecz Konin 1388N:3
9389IIIZabandżała, WojciechUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1388N:12
9390IIIFuchsig, Monika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:12
9391IIIKisielewski, DawidGim. nr 6 Suwałki1388N:36
9392IVDronka, Michał RKSzRzeszówZwięczyca1388N:2
9393IIIStruss, Katarzyna KS AZS Politechnika Wrocław1388N:7
9394IVObrzut, Hubert -UKS Debiut Przedwojów1388N:33
9395IVKędracki, AndrzejUMKS Na Pięterku Poznań 1388N:12
9396IVŁukaszewicz, Dominik LKS Polonia Poraj 1388N:3
9397IVBezimienny, Dawid UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1388N:3
9398IVGalas, Paweł UKS Caissa Warszawa 1388N:5
9399IVBonikowski, AdamKSz GRYF Szczecin 1388N:8
9400IVPopławski-Ziętek, Michał 1388N:17
9401IVStudziński, Maciej UKS OPP Toruń1388N:4
9402IIIKosiba, Mateusz SP Nr 8 Krosno1388N:84
9403IIIKowalewska, AnnaTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1388N:5
9404IIIDwojacka, Magdalena CK Łubianka1388N:1
9405IVDolata, Marek Białystok1388N:5
9406IIIWarsiński, Dawid G UKS Ósemka Chojnice1388N:51
9407IVPilipczuk, ŁukaszKKS Victoria Stalowa Wola II1388N:2
9408IVWołcz, Janusz1388N:9
9409IVJabłonowski, Jacek 1388N:3
9410IIITutaj, Rafał KU AZS UW w Warszawie 1388N:41
9411IIISapierzyński, Adam MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1388N:16
9412IVWindakiewicz, Marek Bilcza1388N:9
9413IVBiront, HubertPGA nr 61388N:7
9414IIIPurczyński, Andrzej1388N:35
9415IIITylski, AdamUKS Płomyk Nekla 1388N:3
9416IVLeszczewicz, Jordan Grudziądz1388N:6
9417IIKisielewska, Dominika MUKS MDK Śródmieście Wrocław1388N:121
9418IIIGawarski, Piotr 1388N:40
9419IVSokołowski, BartoszStargard1388N:8
9420IIKulig, Paweł KGL Szarotka Wadowice Górne1388N:111
9421IVSzachoń, Maksymilian MDK Radom 1388N:7
9422IVPopiel, Kamil MDK Radom 1388N:7
9423IIFilipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn1388N:138
9424IVBiernacki, TymonWrocław MDK Krzyki 1388N:7
9425IIIKowalik, Łukasz1388N:27
9426IIJuszczak, JulianUKS Czternastka Warszawa1388N:29
9427IVChylak, Antoni1388N:8
9428IVStempczyński, Konrad UKS Gedanensis Gdańsk1387N:1
9429IVBator, JarosławUKS Sztum Sztum 1387N:3
9430IIINabożny, Kamil UKS SP1 Jedynka Tychy 1387N:132
9431IVProchowski, Filip SP 12 Otwock1387N:14
9432IVCzempiel, DamianSSz Strzelec Strzelce Opolskie1387N:2
9433IIIZwierzykowski, BartłomiejMZKS Unia Nowa Sarzyna1387N:18
9434IVSiewierski, Jakub UKS Pałac Nieborów1387N:23
9435IISzpyrka, Kacper GKSz Kornuty Gorlice1387N:55
9436IVWiergielski, Wiktor SP1 Mińsk Maz. 1387N:7
9437Groszyk, Maciej 1387N:7
9438Olszak, Przemysław KS Czarni Dęblin 1387N:9
9439IVDąbrowski, Mateusz SS-T Lubcza Racławówka1387N:9
9440IVProcek, Sylwester Karnice 1387N:6
9441IIIJarzyna, Oskar Caissa Pion Zielona Góra1387N:71
9442IVBąk, Bogusław KS KOMUNALNI II Sanok 1387N:4
9443IVJędrzejak, Bolesław UKS KSM Tęcza Kościan 1387N:10
9444IIIBlicharz, Bartłomiej UKS Spartakus Kolbuszowa1387N:4
9445IIHomza, DominikWKS FLOTA Gdynia1387N:259
9446IIISkorupka, MarcinUKS Rodło Opole1387N:66
9447IVLipiński, Jarosław1387N:7
9448IIIKrakowiak, Tomasz MCKiE Malbork 1387N:32
9449IIINikołajuk, Jakub SP 26 1387N:116
9450IVKołodziejczuk, Arkadiusz Sarnaki 1387N:7
9451IVBiałończyk, AleksyMUKS MDK Sródmieście Wrocław 1387N:20
9452IIKrotowski-Cacha, MichałUKS Korona Gdańsk1387N:309
9453IIIRoguski, Henryk Wrocław1387N:40
9454IIIŚwiątkowski, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1387N:83
9455IVWozniak, DariuszNowy Sącz1387N:7
9456IVDługosz, Bogusław 1387N:15
9457IVSosnowski, Witold UKS Centrum Tczew 1387N:18
9458IVUriasz, KacperGKSz Hetman Pilzno1387N:11
9459IVBlobel, AlbertStrumień 1387N:3
9460IIIBłahut, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1387N:24
9461IIISęp, Janusz1387N:14
9462IISzczepaniak, JakubNASZACH Nowy Tomyśl1387N:110
9463IIIMaślewski, Jerzy Ostróda1387N:14
9464IVJończak, MaciejLUKS Lubartów1387N:7
9465IIMichalak, AnnaKSz Jelonka Jelenia Góra 1387N:11
9466IVPerz, Sebastian LUKKS Miedziana Góra 1387N:1
9467IVMajewski, KacperKS KORONA Zakrzewo1387N:2
9468IIIMusiał, Angela KU AZS UMCS Lublin1387N:7
9469IVGolacik, MichałPKS AGAPE Białołęka1386N:5
9470IVMróz, KarolTarnów 1386N:6
9471IIIKul, Adam UKS GIECEK Radków1386N:57
9472IIIFranek, Jolanta ZSP Nietązkowo 1386N:3
9473IIILewandowski, Bogdan WKSz 1938 Włocławek 1386N:95
9474IIILauba, Olga MKS Wicher Zbąszyń1386N:4
9475IIIFryda, DominikAkademia Szachowa Gliwice 1386N:189
9476IIOrlik, Patryk RKS MAT Ruda Śląska 1386N:201
9477ICzerwińska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1386N:315
9478IVMielniczuk, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1386N:8
9479IVMagdziarczyk, TomaszMOSiR Tuchów 1386N:35
9480IVMarchlewicz, MateuszBrodnica1386N:9
9481IIICholewa, Katarzyna1386N:6
9482IVSiłkowski, AlbertGdynia1386N:10
9483IISzostek, ArturSSz BDK Biskupiec 1386N:56
9484IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1386N:163
9485IIIRusche, Bruno KS KORONA Zakrzewo1386N:84
9486IVBujakowski, MaciejGim 6 Suwałki1386N:6
9487IMiranowska, AnnaAZS Poznań 1386N:212
9488IVMachnik, Grzegorz Tarnobrzeg1386N:9
9489IVPrejznar, Wojciech1386N:9
9490IVMatyasik, WojciechWrocław1386N:7
9491IVStępień, ŁukaszLUKKS Miedziana Góra 1386N:2
9492IVBorowy, Jan 1386N:6
9493IVWątruch, Marcel1386N:6
9494IVPiskorz, Mikołaj 1386N:1
9495IVKrefft, KrystianMściszewice1386N:7
9496IVNaszkiewicz, Patryk Gim 6 Suwałki1385N:6
9497IIIDobek, MateuszKrosno1385N:81
9498IVWojciechowski, Grzegorz MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1385N:3
9499IIIPołajdowicz, NinaUKS Astra Leśniowice 1385N:2
9500IVSikorski, Jakub PUKS Rodło Opole 1385N:2
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)