ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19052)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22754);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32857)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (147);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12760)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11215);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
8001IIIMajgier, Zbigniew 1426N:13
8002IIIAsadov, AzimKSz Polonia Warszawa1426N:19
8003IIAbramowicz, AleksanderKSz Polonia Warszawa1426N:36
8004IIJanusiewicz, MichałMTS Kwidzyn 1426N:83
8005IIIKozarzewski, Michał1426N:20
8006IVPilipa, SzymonUKS Skoczek Milicz1425N:4
8007IIIMoska, PiotrMGLKS Parnas Oława 1425N:77
8008IIIKula, WojciechIV Liceum Ogólnokształcące Olkusz1425N:9
8009IIGęsicki, ZbigniewToruń1425N:154
8010IIIStępień, Szymon UKS Piątka Wieluń 1425N:17
8011IIKolarz, MaciejSzkoła Podstawowa Nr 1 Tychy 1425N:180
8012IVWodecki, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1425N:24
8013IINawrot, MikołajOKSiR Wisznia Mała 1425N:96
8014IVKleban, Kamil MKSz-W Pat Miejska Górka 1425N:6
8015IIIKoćmierowski, Szymon Białystok1425N:77
8016IVProkopiuk, MateuszSz MOK DEBIUT Terespol1425N:7
8017IIIPolak, Marian 1425N:26
8018IIGągała, Piotr GKSz Hetman Pilzno1425N:125
8019IIPaszki, Nikodem Kartuzy 1425N:129
8020VSzczygielski, PawełBorkowo 1425N:7
8021IIIWrzosek, Patryk ZSOiZ Ciechanowiec1425N:7
8022IIBajer, JakubMKS MOS Wieliczka 1425N:78
8023Stark, DariuszOpole 1425N:10
8024IVGwoździowski, Jakub1425N:9
8025IVLeszczowski, ArturKTS Kalisz1425N:7
8026IIIKandelszajn, KrzysztofWłocławek 1425N:20
8027IVLewandowski, PiotrGdynia1425N:7
8028IIISpychalski, Michał Żuromin1425N:18
8029IIIBosek, Grzegorz KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1425N:14
8030IIIGrzybowski, Rafał1425N:14
8031IIKuta, Kinga MKSz GRYF Dębica 1424N:12
8032IIIŚniady, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1424N:25
8033IIIKopij, Hubert SKS ORLIK Brzeg 1424N:11
8034IIIGrądzki, Michał 1424N:40
8035IIIDemski, Jan TS-R Hetman Konin 1424N:105
8036IIIZałucki, Bartłomiej 1424N:7
8037IIŚwiętoń, PatrykLO Ropczyce 1424N:11
8038Leśniak, Paweł22. Batalion Piechoty Górskiej Kłodzko1424N:7
8039IIIKwiatkowski, JanRokosowo1424N:9
8040IIJankowski, Andrzej Strzelec Strzelce Opolskie 1424N:157
8041IVKita, Andrzej Toruń1424N:13
8042IIIŚmigielski, Marek1424N:8
8043IVJanson, Michał Wrocław1424N:5
8044IVChodorowski, Wawrzyniec 1423N:14
8045IVFret, Bartosz UKS Kościelec1423N:8
8046IIIStach, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1423N:81
8047IVGąska, StanisławGubin 1423N:9
8048IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1423N:159
8049IIIDuda, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1423N:15
8050IIZydorczak, MarekUKS POGOŃ Oleśnica1423N:108
8051IIBaran, Milena LO im. J.P. II Rzeszów 1423N:107
8052IIINawrotek, Norbert M-GOK GAMBIT Ślesin1423N:104
8053IIICąderek, ZbigniewCKR SSz Grójec 1423N:120
8054IIIKijek, ArkadiuszOSz Baszta Szamotuły 1423N:6
8055IIISiciarz, KrzysztofMPZSzach Kraków1423N:37
8056IIWysmyk, Klaudia GOKiS Moszczenica 1423N:54
8057IINiedźwiedzki, Marcin MDK Białystok1423N:102
8058IIIOrzechowski, MichałUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1423N:124
8059IIBarylak, ArkadiuszŚroda Śląska 1423N:30
8060IIIGolonka, Grzegorz Kielce1423N:26
8061IVTomkiewicz, Krzysztof 1423N:7
8062IVPelc, Marek 1423N:7
8063IIIMilczarek, Paweł UKS Goniec Leśnica 1422N:59
8064IIIZaremba, Wiktor LKS Goniec Żarów1422N:168
8065IILubońska, Sylwia WOK Wałbrzych1422N:26
8066IIIPociejowski, Ernest OKSiR Wisznia Mała 1422N:23
8067IIILis, Damian ŻKSz Żary 1422N:29
8068IIIPilarski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 1422N:7
8069IIChłopecki, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1422N:272
8070IIKlingenberg, ŁukaszUKS Korona Gdańsk1422N:57
8071IVGórny, RobertOSz Baszta Szamotuły 1422N:7
8072IIKowalczyk, Janusz PKS Leśny Bydgoszcz1422N:14
8073IIDusznicki, Damian 1422N:42
8074IIINabożny, Adrian1422N:9
8075IVNiwczyk, Szymon MKSz-W Pat Miejska Górka 1422N:7
8076IVMadejowski, HenrykRadymno 1422N:5
8077IIIGorczyca, Sanatan Wadowice1422N:40
8078IIHopek, ArkadiuszMDK Chorzów1422N:94
8079IISmuda, Tomasz SP nr 6 dr. 1 1422N:112
8080IVKasprzak, Jakub 1422N:7
8081IVPiotrowski, Krzysztof Ksz Silesia Racibórz 1422N:16
8082IVBiernat, Dobromir KS LogIN Skierniewice 1422N:15
8083IVHamacher, Edward1422N:7
8084IIIBąk, WłodzimierzSt Pokój OPP w Pokój1422N:7
8085Jaworski, Mateusz Barłogi1422N:9
8086IVZapolski, Piotr Szprotawa 1422N:7
8087IIWolski, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1421N:159
8088IIIZapert, GrzegorzPG 1 Łomża1421N:49
8089IIIKorta, JakubGimnazjum nr 4 Przemyśl1421N:79
8090IIIZając, KacperGimnazjum nr 3 w Krośnie 1421N:31
8091IIGalej, JarosławMUKS Stoczek 45 Białystok1421N:127
8092IIIGiecewicz, Zbigniew MTS Kwidzyn 1421N:5
8093IIIDziura, GrzegorzLKS Sanovia Lesko 1421N:33
8094IIIStrzelecki, Aleksander1421N:7
8095IIIKulon, Tomasz Bytom 1421N:45
8096IIIKuligowski, Andrzej NOK Nakło1421N:6
8097IISzczotka, Matylda SP 29 Białystok1421N:153
8098IIPortee, TomaszGdynia1421N:28
8099IIIJarnuczak, Damian 1421N:8
8100IVPieronek, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1421N:5
8101IVMalowaniec, Jacek Nadleśnictwo Grójec 1421N:10
8102IIISaletnik, DamianKSz HETMAN Katowice 1421N:13
8103IVJakubiak, AlbertSarnaki 1421N:7
8104IIIKalbarczyk, Marek 1421N:14
8105IIIMerecki, Antoni Pałac Młodzieży Koszalin 1421N:6
8106IIIBojczuk, Zbigniew MDK DANY Chojnów 1420N:14
8107IIIKotulski, Michał LUKS FENIKS Mrocza1420N:18
8108IIIŻeleźniak, MaksymilianUKS Iskra Piła 1420N:88
8109IIIWitczak, Wojciech II LO w Kędzierzynie-Koźlu1420N:27
8110IVNiedźwiedź, Mateusz Dąbrowa Białostocka 1420N:7
8111IIUllrich, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1420N:163
8112IIMarczak, Rafał SP 185 Warszawa 1420N:77
8113IIKołaczyk, JanUKS Caissa Warszawa 1420N:98
8114IIIWacławski, Piotr KSz Miedź Legnica1420N:10
8115IITrandyk, Rafał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1420N:21
8116IIPodlewski, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1420N:170
8117IIIŚwiderek, Patryk SP 2 Tomaszów Lub. 1420N:6
8118IIIWysocki, Ryszard1420N:14
8119IIIRydel, Kacper Wąsewo 1420N:18
8120IVParadowski, WojciechPłock1420N:9
8121IIIŚniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 1420N:83
8122IVSobieszczański, Maciej Siedlce 1420N:6
8123IIJanda, KrzysztofMKS MOS Wieliczka 1420N:6
8124IIIŻuk, Krzysztof Warszawa1420N:21
8125IVKownacki, DamianPG Bakałarzewo 1420N:7
8126IVSuliga, Sławomir 1420N:7
8127IIIPiotrowski, TomaszKS 64 Zielona Góra 1419N:25
8128IIIDopierała, SzymonLKS Chrobry Gniezno 1419N:51
8129IVPastewski, BartoszKSz Gambit Świecie 1419N:10
8130IIKołodziejek, StanisławWKS KOPERNIK1419N:236
8131IIIWłoch, WiktoriaGimnazjum Nr 4 Krosno 1419N:7
8132IIIHaska, FilipBeskydska Sachova Skola o.s.1419N:19
8133IIIKasprzyk, KarolinaWKS Górnovia Górno1419N:23
8134IVBlicharski, WiesławLegionowo 1419N:7
8135IIIWereszczyński, Wacław UKS Mosińska Jedynka Mosina1419N:16
8136IIIMamiński, Tomasz 1419N:7
8137IIDolanowski, GrzegorzSP 2 Tomaszów Lub. 1419N:49
8138IVWiśniewski, Kamil1419N:14
8139IIIKaczmarek, Patryk 1419N:13
8140IIPiwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków1419N:111
8141IIIMalaczewski, Maciej 1419N:4
8142IIIRyłow, Krzysztof G.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1419N:8
8143IIISumara, Arkadiusz 1419N:41
8144IVChęć, Marek 1419N:9
8145IIILupa, Andrzej 1419N:14
8146IVKula, Łukasz UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1418N:9
8147IVGrosel, MikołajMUKS MDK Śródmieście Wrocław1418N:21
8148IINowak, MałgorzataUKS Skoczek Milicz1418N:9
8149IIISynica, KacperDK Rumia Janowo 1418N:13
8150IITajchert, Oskar UKS Szach Wolsztyn1418N:140
8151IVMaziarz, Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków1418N:5
8152IIStarzec, Oliwia TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1418N:30
8153IIIKiczka, Krzysztof Tarczyn 1418N:14
8154IIZieliński, TomaszLKS Piast Śrem 1418N:58
8155IVTraczyk, MichałKS Mechanik Stargard Szczeciński 1418N:8
8156IIIMossakowski, JakubTKKF PROMYK Ciechanów1418N:133
8157IIIBieliński, RobertWOK Wałbrzych1418N:21
8158IIISkoczylas, Tomasz Bielsko-Biała1418N:19
8159IIWięckowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1418N:248
8160IVUtkowski, Paweł1418N:7
8161IIŚwiątek, MichałMMKS Wieniawa Leszno1418N:29
8162IIKoprowski, MateuszMGLKS Parnas Oława 1418N:124
8163IVNajmajer, Kazimierz Pruszcz Gdański1418N:14
8164IIRzeszowski, MaciejLKSz Lublin 1417N:109
8165IIIStyczeń, Kamil MUKS MDK Śródmieście Wrocław1417N:28
8166IIIWróbel, Krystian KSz Polonia Wrocław1417N:25
8167IIISotomska, OlgaTG SOKÓŁ Ropczyce 1417N:5
8168IIIKlepacki, Mateusz STMGK Strzelce Krajeńskie1417N:30
8169IIISobiepanek, RobertZespół Szkół PonadGimnazjalnych Węg1417N:54
8170IVKarolak, OlgierdSP Wiązowna1417N:4
8171IIITypek, Tomasz Czerwionka-Leszczyny1417N:9
8172IIAdamczyk, Dominik KSz Jelonka Jelenia Góra 1417N:254
8173IIITorbik, DamianGimnazjum Iwla1417N:13
8174IVKostera, Hubert MKS Wicher Zbąszyń1417N:14
8175IVKurczyna, PatrykSkoczek Pińczów 1417N:5
8176IVHasiej, StanisławZielona Góra 1417N:7
8177Skarbowski, Dawid Taktyk Szczecinek 1417N:8
8178Olsza, Henryk Pszczyna1417N:8
8179IVMistarz, Piotr1417N:6
8180IIIBrzęczek, Daniel TKKF Boronovia Boronów 1417N:18
8181IIIKwiatkowski, DawidUKS Hetman Puszcza Mariańska 1417N:14
8182IIIPycka, BartoszSSz Szachpol Łuków1417N:22
8183IVBętkowski, Wiesław1417N:15
8184II+Pastuszko, KatarzynaUKS Czternastka Warszawa1417N:288
8185IVWis, Wiktor 1417N:7
8186IIKraśniewski, SzymonSP Uzdowo 1417N:63
8187IVSiekański, Piotr Józefów 1417N:7
8188IIIGlinowski, Łukasz1417N:7
8189IIITarnopolski, Kacper CKiS Skawina1416N:12
8190IVZygar, Damien LO Krościenko1416N:6
8191IVChojecki, Przemysław UKS Pałac Nieborów1416N:7
8192IIIZygzuła, Mariusz Gdańsk 1416N:7
8193IIKwiatkowska, NataliaKSz Gambit Świecie 1416N:166
8194IIŁowczowska, ElżbietaUKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1416N:139
8195IIITobiasz, Paweł Limanowa1416N:9
8196IIIKoźluk, Edward 1416N:141
8197IIIStefański, Maciej1416N:15
8198IIIRyłko, Sebastian MPZSzach Kraków1416N:18
8199IIAbramek, Aleksandra 1416N:15
8200IVAugustynowicz, Paweł WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1416N:13
8201IIIŚwiątkowski, Dawid Caissa Pion Zielona Góra1416N:68
8202IISkoszkiewicz, Sławomir 1416N:24
8203IVMazurkiewicz, PawełKuryłówka 1416N:9
8204IIKaźmierowski, TymonKS Laura Chylice1416N:130
8205IVKozicki, Wojciech 1416N:6
8206IVKohut, Józef TMS Roszada Gliwice 1416N:9
8207IIIWójcik, JuliaKSz Piątka Skierniewice1415N:32
8208IIINowakowski, Łukasz KSz Polonia Wrocław1415N:16
8209IIILiśnikowski, Łukasz Wicher Wilchwy1415N:37
8210IIIBiałoń, AleksanderUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1415N:58
8211IIIKernbach, Mariusz TMS Roszada Gliwice 1415N:109
8212IVMichalczuk, TomaszMDK Białystok1415N:22
8213Grzywa, Sławomir Opole 1415N:6
8214IVWiśniewski, JakubUKS MDK Otwock1415N:21
8215IIIWojtkiewicz, WitUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1415N:19
8216IIJurek, RomanCWKS Vęgoria Węgorzewo1415N:40
8217IVRomanik, Tymoteusz1415N:22
8218IIIGajek, PaulinaMKS MOS Wieliczka 1415N:36
8219IIBator, MałgorzataKlub Szachowy Kana Tarnów1415N:72
8220IIIPetryniak, Jarosław1415N:14
8221IMajczyna, PatrycjaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1415N:280
8222IINowak, Karolina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1415N:26
8223IVGaik, Ryszard GZSN Start Gorzów Wlkp.1415N:2
8224IVWojdyła, Marek 1415N:9
8225IVKuta, Bogusław 1415N:8
8226IVSawicki, JacekGdańsk 1415N:6
8227IVWalasek, PrzemysławGdynia1415N:7
8228IVPaczos, DamianWejherowo 1415N:7
8229IIIOgórek, AndrzejIPN 1415N:7
8230IVŁukjański, BartoszBogatynia 1414N:14
8231IIPartyka, JustynaSTMGK Strzelce Krajeńskie1414N:308
8232IIIZimny, Anna KS Granit Wysoka Strzyżowska 1414N:6
8233IIBartosiewicz, Julia Gimnazjum Nr 11 Tychy 1414N:131
8234IIBorkowski, Maciej UMKS HETMAN Marklowice1414N:170
8235IIINiemczal, Adam1414N:32
8236IIIBota, RafałUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1414N:74
8237IVHaik, BenedyktLZS Goniec Kluczbork1414N:3
8238IIBelczewski, Roman UKS SP11 Skoczek Tczew1414N:138
8239IISadowski, Filip MUKS Stoczek 45 Białystok1414N:156
8240IIIKaczyński, SzymonUniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 1414N:47
8241IVLefek, KrzysztofKLIM UKSz Gambit Starachowice 1414N:9
8242IVBurdziński, Tomasz 1414N:4
8243IIIBaum, Mirosław Warszawa1414N:37
8244IIIKowalski, Olgierd UKS Kopernik Grudziądz 1414N:9
8245IILewandowski, Patryk 1414N:72
8246IIIKoźlak, MateuszKSz Miedź Legnica1414N:82
8247IKaznowska, Weronika GIM nr 5 Olsztyn1414N:160
8248IIITytuła, MateuszKSz Gambit Przeworsk1414N:10
8249IIIRzeszuto, Karol TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1414N:47
8250IIIChilmanowicz, Andrzej UKS Roszada Mietków1414N:7
8251IVWarchoł, CezaryRadom 1414N:14
8252IIWoronis, SabrinaPG 15 Białystok1414N:121
8253IIILapczyk, JerzyGoczałkowice 1414N:50
8254IIIŚwiderski, Krzysztof Białystok1414N:28
8255IITomczyk, Michał Caissa Pion Zielona Góra1414N:95
8256VKubicki, Paweł 1414N:3
8257IIIWolak, Marcin Wiśniowa 1414N:31
8258IIIZaborowski, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1414N:14
8259IVNycz, Michał 1414N:7
8260IIIPrzybylik, Kacper KKsz Kraków1414N:121
8261IIJaneczko, Jakub UKS Czternastka Warszawa1414N:119
8262IIILicheniak, Maciej UKS Smecz Konin 1413N:129
8263IIISiorek, Beata UKS Piątka Wieluń 1413N:34
8264IIIStasiowska, Barbara MKSz Diagonalia Imielin 1413N:9
8265IVKołodziej, Daniel1413N:11
8266IIIGołdyn, Weronika KSz Caissa Złoty Stok1413N:15
8267IVKoliński, Antoni LKS Piast Śrem 1413N:13
8268IIIMueller, Marcin MMKS Wieniawa Leszno1413N:29
8269IIOpic, Natalia MKS Wicher Zbąszyń1413N:8
8270IIIMantaev, Ruslan UKS TSz Zieloni Zielonka1413N:94
8271IVWicherek, PawełUKS Caissa Warszawa 1413N:7
8272IVLaskowski, Cezary Gryfino 1413N:21
8273IICiesielski, KacperRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1413N:105
8274IVOstrowski, MieszkoUKS Mat Kartuzy 1413N:16
8275IVBereżański, Dominik MKS Polonia Warszawa1413N:20
8276IVSitniczuk, Damian ZSE 1413N:9
8277IIJarzyna, Dominika Caissa Pion Zielona Góra1413N:72
8278IIIMotyl, PiotrPolkowice 1413N:7
8279IGarbowska, Maja SP 44 Białystok1413N:260
8280IIIDziałak, Piotr Stalowa Wola1413N:39
8281IVRożak, Kazimierz 1413N:4
8282IITomkiewicz, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1413N:166
8283IVMazur, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1412N:12
8284IIIWięsik, Adrian MTSz Mińsk Mazowiecki1412N:114
8285IIDrob, Julia LKSz Lublin 1412N:245
8286IIIRóg, SzymonSzkoła Podstawowa Nr 153 Kraków 1412N:126
8287IIIWołosiewicz, Jakub Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1412N:64
8288IIIHaznar, Maciej1412N:26
8289IIPająk, Kamil UKS Czternastka Warszawa1412N:233
8290IVCiupek, PawełRybnik1412N:5
8291IVTuszyński, MaciejMTS Kwidzyn 1412N:5
8292IIIPrejznar, Jakub Team Jedlicze 1412N:12
8293IVSiewierski, SzymonKGL Szarotka Wadowice Górne1412N:3
8294IIIZdeb, WojciechMKS MOS Wieliczka 1412N:16
8295IJacek, Nikola KSz Gryf Szczecin 1412N:209
8296IIŁopaciuk, MichałUKS Czternastka Warszawa1412N:325
8297IIICzubat, Michał Górno1412N:18
8298IVSzubartowski, SzymonKKS Victoria Stalowa Wola 1412N:3
8299IIILewicki, MariuszMPZSzach Kraków1412N:13
8300IIKończyło, Urszula Gdynia1412N:23
8301IIIJanaska, PiotrKKSz Urania Krosno1412N:36
8302IIIOchalik, FilipSP 6 Mielec 1412N:91
8303IIIWieteska, WiktorKU AZS UW w Warszawie 1412N:8
8304IIIPełka, MaciejKSz HETMAN Katowice 1412N:30
8305IIBaszczyński, Gabriel KSz ORŁY Pleszew 1412N:185
8306IVPodzieliński, Antoni PCSzN "IDEA" Świebodzin1412N:10
8307IISeliga, Mariusz UKS HETMAN PUSZCZA MARIAŃSKA 1412N:96
8308IVByczak, Filip Pałac Młodzieży Szczecin 1412N:5
8309IVGoczał, DominikŁKS Szach-Centrum Łódź1412N:4
8310IITarasiuk, AdamITS Kopernik Inowrocław1412N:35
8311IIIMróz, Paweł 1412N:14
8312IIIKraśniewski, Piotr 1412N:14
8313IVWojciechowski, JakubKTSz Kalisz 1412N:6
8314IIZawadzki, Jan KSz Stilon Gorzów Wlkp.1412N:58
8315IVSkrocki, Paweł PG Bakałarzewo 1412N:3
8316IVSzochner, Wiktor1412N:4
8317IIIDrążek, WaldemarJawor 1411N:11
8318IIISzyjka, Jolanta Trzebnica 1411N:11
8319IVChylewski, Hubert 1411N:21
8320IIIPiecha, Agnieszka SP nr 34 Rybnik 1411N:24
8321IIIKilar, EwaSKS ORLIK Brzeg 1411N:6
8322IVOśmiałowski, MateuszZSP nr 10 1411N:8
8323IIIMalczyk, Aleksander MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1411N:33
8324IIIKarpiński, KacperGdańsk 1411N:4
8325IIIGliszczyński, MichałGimnazjum nr 1 Polkowice1411N:109
8326IIJaniak, Izabela MKS MOS Wieliczka 1411N:167
8327IIISzałkowski, Józef Płock1411N:13
8328IIFudal, Patryk Szkoła Podstawowa Filomata Gliwice 1411N:151
8329IIGoszyk, Bartosz MUKS SZS Cieszyn1411N:148
8330IVRydzyński, GrzegorzNOK Nakło1411N:1
8331IIZabłocka, KatarzynaUKS Goniec Staniątki 1411N:187
8332IIIBednarski, BartłomiejSSz Pocztowiec Bydgoszcz1411N:5
8333IVLasecki, JacekGdańsk 1411N:5
8334IVCzyżowski, IgnacyKS Wesoła Warszawa 1411N:7
8335IVPydo, DanielMUKS MDK Śródmieście Wrocław1411N:7
8336IVOchocki, Jakub1411N:5
8337IIISzumski, ApolinaryUMKSz Jaćwież Suwałki1411N:14
8338IIIWojtczak, Robert1411N:18
8339IVPabis, Robert KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1411N:7
8340IIIMichalak, Anna1411N:8
8341IVDoda, RafałTS Wisła Kraków 1410N:10
8342IIIJóźwik, KacperKSz Gambit Świecie 1410N:76
8343IIIBezimienny, Karol Gimnazjum nr 11410N:129
8344IVNależyty, Aleksander KS Pocztowiec Poznań 1410N:6
8345IIKarwowska, Danuta UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1410N:178
8346IIIKryczka, AndrzejSiemiatycze 1410N:28
8347IIIMichalcewicz, PawełMielec1410N:7
8348IIIBuras, Ernest KS Fart Kielce1410N:35
8349IIILebiedziński, MariuszUKS SP3 w Bogatyni1410N:29
8350IIIMich, TomaszKraków MDK Dom Harcerza1410N:19
8351IVKarpiński, JanuszGdańsk 1410N:4
8352IVStadnicki, JanGimnazjum 111410N:14
8353IIIStrojny, KarolUKS Giecek Radków1410N:46
8354IIIJahn, Krzysztof IX LO im. Klementyny Hoffmanowej Śródmieście 1410N:14
8355IVWeimer, AdrianLesko 1410N:3
8356IIIWołejszo, Damian MTS Kwidzyn 1410N:9
8357IVRempała, Krzysztof MSKS GAMBIT Tarnowiec 1410N:9
8358IIObrycki, CyprianUKS Zawisza Kolbudy 1410N:22
8359IVCzaja, Krystian Iwla1410N:11
8360IIIJakubowski, SzymonUKS GIECEK Radków1410N:61
8361II+Waszkowska, SandraKSz Gambit Świecie 1410N:109
8362IIIŚwięch, Roman 1410N:28
8363IVGroch, Waldemar Gdańsk 1410N:7
8364IIIKussowski, SławomirUKS Korona Gdańsk1410N:48
8365IIIPodstawka, KrzysztofLUKS Lubartów1410N:7
8366IIISeń, Mariusz 1410N:16
8367II+Siekańska, Zuzanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1410N:118
8368IIHury, DominikaSzczecin1410N:45
8369IIIPawłowski, Kamil MKS MOS wieliczka 1410N:87
8370IVMazurkiewicz, Zbigniew1410N:9
8371IIIOlszewski, JanMDK Białystok1410N:149
8372IVSroka, Wojciech LKS Parnas Stara Wieś1410N:9
8373IIIJachimek, Zenon LKSz Caissa Lubsko1410N:10
8374IIICzerwonnaja, Swietłana Toruń1410N:13
8375IVKwitowski, Stanisław Tęcza Poznań1410N:8
8376IIKoseska, Kamila MTSz Mińsk Mazowiecki1409N:98
8377IIIKasiańczuk, Magdalena1409N:2
8378IIIPędrak, MateuszGKSz Hetman Pilzno1409N:55
8379IVMichalski, BartoszOTSz Ostrów Wielkopolski 1409N:16
8380II+Gębal, Katarzyna MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1409N:188
8381IIIŻebiełowicz, JustynaKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II 1409N:7
8382IVGajda, PiotrTS-R Hetman Konin 1409N:6
8383IIISerafin, Witold MPZSzach Kraków1409N:2
8384IIIDębek, WojciechMDK Białystok1409N:87
8385IIPoremski, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1409N:89
8386Piórek, Maciej Kobyla Góra1409N:7
8387IVJanusz, MarcinKiliński OSiR Trzemeszno 1409N:10
8388IVKrawitowski, PiotrToruń1409N:5
8389IIPlust, Stanisław AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1409N:81
8390IVBajda, Maciej UKS Rodło Opole1409N:8
8391IVKuźniar, Jarosław KLS Piechowice1409N:7
8392IVNalewajk, Łukasz 1409N:7
8393IINidzgorska, AleksandraRzKSz Rzeszów1408N:35
8394IVPatyk, PiotrWrocław1408N:3
8395IVRogala, Łukasz UKS MDK Otwock1408N:7
8396IIIAfeld, MichałPKS Leśny Bydgoszcz1408N:16
8397IVZielewicz, JakubUKS Mosińska Jedynka Mosina1408N:5
8398IVSienkiewicz, MarekOTSz Ostrów Wielkopolski 1408N:6
8399IIIDubiel, Albert1408N:5
8400IVJanczak, Miłosz1408N:7
8401IIIMatusiak, WiesławKowal 1408N:8
8402IVLipiak, Kamil Tczew 1408N:9
8403IVStańczyk, Wojciech 1408N:7
8404IIIRyszka, Kamil MKSz Rybnik 1408N:122
8405IVRyń, WojciechTurze Pole1408N:9
8406IIIGalimska, Helena1408N:9
8407IISkowron, DawidUKS Czternastka Warszawa1408N:124
8408IIIStaniuk, Aleksandra UKS ASTRA Leśniowice 1407N:18
8409IIKraszewski, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1407N:185
8410IIPodstolski, IgorKSz Maraton Łomża 1407N:230
8411IIISzymków, GrzegorzZbąszyń 1407N:35
8412IIObolewicz, PiotrMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1407N:104
8413IIWasilewska, Paula GKSz Solny Grzybowo 1407N:58
8414IIIRaczyński, WiktorLKS Mechanik Stargard 1407N:22
8415IIISzczucki, WitoldUKS Korona Gdańsk1407N:60
8416IITurek, MichałKSz GAMBIT MDK Świdnica1407N:98
8417IIISzmyd, Paweł Gimnazjum Golcowa 1407N:3
8418IIIMisiewicz, JakubUKS GCK Sękowo 1407N:59
8419IIIGuberski, Maciej1407N:12
8420IIGrądalski, OlafSzkoła Podstawowa Nr 2 Pszczyna1407N:108
8421IIIŚlósarz, JakubMLKSz Myślenice1407N:15
8422IIIChodaczyński, Dorian UKS 21 Podlesie 1407N:132
8423IIISocha, MateuszBiskupiec 1407N:22
8424IVŻurek, WojciechKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1407N:6
8425IVMączka, DominikUKS POGOŃ Oleśnica1407N:17
8426IIIBojczewski, GrzegorzLKSz Lublin 1407N:108
8427IVTurek, Adam Rogi1407N:2
8428IVHernik, Zbigniew1407N:3
8429IIIPodlewski, MichałKSz. Hańcza Suwałki 1407N:129
8430IIPopiel, Michał UKS Giecek Radków1407N:49
8431IIIWiśniewski, JacekKSz Gryf Szczecin 1407N:18
8432IIISzeligowski, Paweł KSz Maraton Łomża 1407N:79
8433IVZygmunt, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka1407N:7
8434IVSzychalewski, Łukasz MCKiE Malbork 1407N:1
8435IVŻak, Radosław PSP św. Rodziny Kraków1406N:15
8436IIIKuźnik, Dominika UKS Skoczek Milicz1406N:12
8437IVChrząszcz, Bartosz Włocławek 1406N:22
8438IIIBłaszkowski, Dawid UKS Zawisza Kolbudy 1406N:24
8439IIIZimowski, TomaszUKS KSM Tęcza Kościan 1406N:12
8440IIIOrganiściak, Miłosz UKS Korona Gdańsk1406N:166
8441IIIZieliński, Sławomir KLIM UKSz Gambit Starachowice 1406N:10
8442IIIKopeć, Gracjan LUKSz Orient Sokółka1406N:11
8443IIIPastudzki, Marcin 1406N:9
8444IIIBelczewski, FeliksUKS Centrum Tczew 1406N:14
8445IIIZajączkowski, Krzysztof1406N:18
8446IIIArciuch, Tadeusz1406N:28
8447IIICzarnik, KazimierzTarnów 1406N:11
8448IVWilczek, KrzysztofUMKS Żak Kielce1406N:4
8449IIIWojsa, PiotrLUKKS Kielce1406N:13
8450IIIPsyk, WłodzimierzKSz Piątka Skierniewice1406N:116
8451II+Khabak, Marta LUKKS Kielce1406N:23
8452IIKrotowski-Cacha, Rafał UKS Korona Gdańsk1406N:47
8453IIILiszka, RafałKS Unia Bieruń Stary 1406N:28
8454IIBar, KlaudiaKKSz Kraków1406N:251
8455IIIOchenduszkiewicz, Michał GIMNAZJUM nr 16 Bielsko-Biała1406N:17
8456IIIKlim, Filip KSz Polonia Warszawa1406N:93
8457IIIKantor, AleksanderKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1406N:12
8458IVPudełko, Jan Kraków 1406N:8
8459IIIWeryszko, Mariusz JrUKS Szach-Mat Przemków 1406N:21
8460IVOkoń, Maciej CKiS Skawina1406N:7
8461IIIMirowski, Norbert GKSz Hetman Pilzno1405N:21
8462IVMusiała, Krzysztof Rodzina Musiała1405N:14
8463IVUrbaniak, PawełUKS Gim-2 Środa Wlkp.1405N:18
8464IIIWiniarska, Dominika UKS Ósemka Chojnice1405N:24
8465IIIKarulski, WojciechKSz Gambit Świecie 1405N:18
8466IIISurdel, Sebastian MPZSzach Kraków1405N:7
8467IICzerwińska, EwelinaWKSz 1938 Włocławek 1405N:137
8468IVDołharz, Michał 1405N:29
8469IVGarbień, Piotr MPZSzach Kraków1405N:9
8470IVHauke, Grzegorz LKS Chrobry Gniezno 1405N:7
8471IIIBudkiewicz, Ryszard Staniątki1405N:41
8472IIGuzik, MichałKKSz Urania Krosno1405N:210
8473IVPietrzak, Michał MLKSz Myślenice1405N:18
8474IVKlimczyk, Krzysztof SP 4 Kraków1405N:3
8475IVWawrzyn, Eryk Szkoła w Kozłowie Biskupim1405N:13
8476IVSygnowski, JacekPrzysucha 1405N:4
8477IVKurek, Patrycjusz SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1405N:12
8478IVPawlik, Bartosz KSz Hetman Krynka 1405N:4
8479IVCzapla, TomaszSiemianowice Śląskie1405N:16
8480IVCzubiliński, Paweł1405N:14
8481IIISawczyk, Ryszard1405N:24
8482IIIWalkowiak, Jacek1405N:1
8483IIIGardocki, PawełOlsztyn 1405N:12
8484IVGajewski, Bartosz SP Bakałarzewo 1405N:7
8485IVBąk, RobertKKSz Kraków1405N:1
8486IVKlimczak, Mariusz 1405N:5
8487IIOborska, MagdaKSz HETMAN Katowice 1405N:204
8488IIJendrowiak, MaciejMKSz Rybnik 1405N:151
8489IIIGrzybek, Mikołaj MUKS SZS Cieszyn1405N:94
8490II+Zioło, OliwiaUKS TSz Zieloni Zielonka1405N:111
8491IIKrzywosz, Karol Białystok1405N:20
8492IIITurowski, MaciejUKS Jedynka Bełchatów 1405N:89
8493Nakwasiński, Bartosz Szalejów Dolny 1405N:8
8494IVJanikowski, Jarosław Bytów1405N:7
8495IVKołodziejczyk, DamianTyniec Mały1404N:6
8496IVDąbrowski, RafałWrocław1404N:14
8497IIIWalczak, PiotrUKS Szachylice Chylice1404N:43
8498IIIPająk, Oliwia1404N:27
8499IIIPiłat, SzymonKSz SDK-Lotnik Mielec 1404N:29
8500IVZasoński, Igor 1404N:20
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)