ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18675)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22024);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32025)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (23);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12496)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10819);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7501IIIŁagowska, ElizaUKS Astra Leśniowice 1452N:12
7502IIKedziera, IzydorKOszalin1452N:9
7503IIISzydłowski, OskarKs Roszada Żory1452N:95
7504IIGrzeżułkowski, Maciej 1452N:131
7505IIIBalcerek, GerardPKS Leśny Bydgoszcz1452N:110
7506IIIIwaniuk, Paweł MDK Białystok1452N:124
7507IIIBorkowski, Marcin KSz Polonia Wrocław1452N:150
7508IIKordela, KamilKrasickiego 1452N:34
7509IIPrus, MarcinZespół Szkół Nr 4 Tomaszów Lubelski1452N:62
7510IIIMagre, Jean UKS Caissa Warszawa 1452N:23
7511IIIFliger, CezaryUKS GCK Sękowo 1452N:141
7512IIZajkowski, Szymon LUKSz Orient Sokółka1452N:155
7513IICzaja, Adrian LZS Goniec Kluczbork1452N:92
7514IIILipski, EdwardUKS Centrum Tczew 1452N:52
7515IIIBartosik, Dawid 1452N:82
7516IVGrabowski, Paweł UKS OPP Toruń1451N:9
7517IIŚwiderski, MarcinIV LO Białystok1451N:127
7518IIIDziawgo, Tomasz UKS OPP Toruń1451N:28
7519IIGodlewski, JakubKS 64 Zielona Góra 1451N:82
7520IIIHardek, Krzysztof 1451N:25
7521IIISmajek, PawełPZ 5 Oświęcim 1451N:7
7522IIJędrzejewski, Adam Warszawa1451N:23
7523IIKozłowski, Michał UKS FALA Świekatowo1451N:162
7524IIIGądek, StanisławKKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1451N:56
7525IIIPrzybył, ZbigniewUKS Mosińska Jedynka Mosina1451N:30
7526IIJarosz, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1451N:218
7527IIIZambrowski-Mazurek, StefanKSz Polonia Warszawa1451N:21
7528IVRyszkowski, Kamil 1451N:7
7529IIIWągrodzki, PawełWarszawa1451N:13
7530IIIKusiak, Jakub UKS Jedynka Bełchatów 1451N:33
7531IIIWiniarski, Szymon Radom 1451N:26
7532IIISionko, PawełMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1450N:75
7533IIPobuta, Elżbieta L-UKS BURZA Rogi1450N:27
7534IVGrudziński, AndrzejGZSN Start III Gorzów Wlkp.1450N:51
7535IIIKamiński, ArkadiuszSKS ORLIK Brzeg 1450N:33
7536IVKowalski, Jakub Gimnazjum nr 32 w Świbnie1450N:6
7537IIIKordula, Grzegorz MAZSzach w Warszawie1450N:203
7538IVEjzenberg, Emil GIM 101 Olsztyn 1450N:7
7539IISerewa, AntoniLksz Lublin 1450N:138
7540IIBiliński, Krzysztof1450N:16
7541IIIDziendziel, Mateusz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1450N:84
7542IIIUrbański, MichałGdańsk 1449N:20
7543IIIToporowski, Jacek SKS ORLIK Brzeg 1449N:71
7544IIIHaluch, KacperGKSz Kornuty Gorlice1449N:145
7545IICzukiewski, Tymoteusz SP Sióstr Urszulanek 1449N:167
7546IIIPiwecki, MarekKS 64 Zielona Góra 1449N:16
7547IIChojnowska, KarolinaSP Konarzyce1449N:245
7548IIIStolarczyk, Piotr KSSSN Ursynów Warszawa 1449N:11
7549IIKozubek, Krystian PSSz Pszczyna 1449N:208
7550IICzuba, Paweł 1449N:29
7551ISiekańska, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.1449N:118
7552IIISurowiecki, Bartłomiej KS Granit Wysoka Strzyżowska 1448N:11
7553IIIZnamirowski, MariuszZamek Kamieniec 1448N:16
7554IIŁuc, Jacek KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1448N:285
7555IIIDemski, Jan TS-R Hetman Konin 1448N:94
7556Mackiewicz, Piotr MKS Polonia Warszawa1448N:9
7557IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1448N:234
7558IIIMówiński, RafałZSE-E 1448N:29
7559IIIBargielski, PawełLublin1448N:41
7560IILorenz, RafałUKS ZSO Włoszakowice 1448N:118
7561IIStąpor, DawidUKS Spartakus Kolbuszowa1448N:43
7562IIKudzia, Krzysztof UMKS Żak Kielce1448N:10
7563IIIZabinski, Wladyslaw 1448N:8
7564IIIIwiński, Kamil MKS KSOS Kraków1448N:44
7565IVMiłuński, Marek KLIM UKSz Gambit Starachowice 1448N:15
7566IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1447N:104
7567IIISzybiński, Arkadiusz SP-11 1447N:136
7568IIISpiżewski, Marek SLO Sokołów 1447N:7
7569IIWieczorek, Krystian UKS Czternastka Warszawa1447N:306
7570IISkalny, RafałMKS KSOS Kraków1447N:85
7571IISitek, Tomasz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1447N:9
7572IIIMroczkowski, ArkadiuszPG 1 Łomża1447N:139
7573IVOżóg, Piotr Gimnazjum Nr 7 w Częstochowie1447N:9
7574IIIGodłowski, StanisławWydział Matematyki i Informatyki 1447N:9
7575IIITorbik, KonradIwla1447N:16
7576IIKueck, ArturKSz Polonia Wrocław1447N:16
7577IIEigner, Jerzy KSz Miedź Legnica1447N:208
7578IIJózefczyk, SzymonKKSz Kraków1447N:183
7579IIKrahel, Karol SP Wasilków1447N:204
7580IIIBartczak, Wojciech1447N:27
7581IBiałek, Alicja KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1447N:248
7582IIFilipek, JustynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1446N:95
7583IIIBielecki, Andrzej 1446N:52
7584II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1446N:225
7585IIIMichalski, JarosławTS KUŹNIA Rybnik 1446N:9
7586II+Polakowska, Agnieszka AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1446N:159
7587IIIUglis, KamilSP4 Kołobrzeg1446N:101
7588IIIGorczyca, IreneuszUKS TSz Zieloni Zielonka1446N:14
7589IIIOrzechowski, Adrian UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1446N:71
7590IIKurzawa, Marcin członek rodziny1446N:55
7591IVHołubczat, Maciej1446N:11
7592IIINiewiejski, PatrykMUKS MDK Śródmieście Wrocław1445N:108
7593IIKałużny, Stanisław AZS Poznań 1445N:186
7594IIIWąsowski, JakubKSz Gambit Świecie 1445N:23
7595IVBielecki, TomaszLKS Zarzewie Prudnik1445N:9
7596IIWudarski, AdrianSarnaki 1445N:29
7597IIIZygmunt, DawidTylawa1445N:31
7598IIBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1445N:201
7599IIIWidalski, Wacław Radomig Radom 1445N:32
7600IIIKakowski, WojciechKSz Skoczek Siedlce 1445N:6
7601IIIRyk, DominikSP ss. Nazaretanek Kraków1444N:29
7602IIIKotek, Aleksandra OKKFSiT Cross Opole 1444N:9
7603IIIJedzok, AdamMUKS SZS Cieszyn1444N:28
7604IIIBarc, Hubert1444N:7
7605IIChomicka, Kinga SG 3 BTO Białystok 1444N:200
7606IIWięckowski, KajetanSP im. Króla Jana III SobieskiegoPuszcza Mariańska1444N:161
7607IICzekańska, Barbara L-UKS Burza Rogi1444N:41
7608IVMichoński, KonradAleksandrów1444N:7
7609IISmaza, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1444N:25
7610IIĆwiek, StefanUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1444N:88
7611IIILisiecki, StanisławSzachowy Uniwersytet Warszawa 1444N:7
7612Ancipiuk, AleksanderMichałowo1444N:7
7613IIITrzos, Hubert KSz GAMBIT MDK Świdnica1443N:69
7614IIRożek, GabrielaMKS Wicher Zbąszyń1443N:116
7615IVWąsik, Jan UKS Skoczek Milicz1443N:12
7616IVNehring, Tomasz UKS MDK Otwock1443N:15
7617IIICichomski, Stanisław UKSz Hetman Warszawa1443N:50
7618IIIWoźniak, Konrad1443N:9
7619IIIOgrodnik, Łukasz 1443N:59
7620IIIPanek, MariuszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1443N:32
7621IIIJaskółka, Katarzyna KKSz Urania Krosno1443N:8
7622IISulima, FranciszekUKS MDK GDYNIA1443N:122
7623IIIKosiorek, Michał Łochów1443N:7
7624IIIRanecki, MateuszJeleśnia 1443N:13
7625IISmoleń, SebastianSzkoła Podstawowa Goławiec-Lędziny 1443N:172
7626IIJarocki, GabrielSP 1 Białystok 1443N:140
7627IIIJaszczykowski, Marcin Gdynia1443N:14
7628IIICzapliński, BartoszWKSZ GANT Hetman1443N:16
7629IIIChojnacki, MateuszWrocław1442N:14
7630IIIPluciński, Bartosz 1442N:36
7631IIZalewska, Ewa UKS SP11 Skoczek Tczew1442N:215
7632IISpisak, WiktoriaUKS SP1 Jedynka Tychy 1442N:80
7633IISikorski, WojciechUKS Trzydziestka Olsztyn1442N:138
7634IIZiółkowski, Cyprian KSz Polonia Wrocław1442N:194
7635IIGęsicki, ZbigniewToruń1442N:148
7636IIIFudała, DominikUKS Pałac Nieborów1442N:67
7637IVJedliński, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1442N:6
7638IIJarocki, Paweł KSz Gambit Szemud 1442N:21
7639II+Cieślak, Jessica MKSz Rybnik 1442N:284
7640IIFronczyk, WiktorSP 37 Białystok1442N:265
7641IISzwajkowski, TymoteuszKKSz Kraków1442N:186
7642IIKociemska, EwaTS-R Hetman Konin 1442N:37
7643IVWnuk, Tomasz1442N:7
7644IIICholewiński, Mikołaj1442N:5
7645IIIStolarski, CyprianKSz Gambit Świecie 1442N:19
7646IIISęktas, AndrzejKSz Gryf Szczecin 1442N:26
7647IIKotowicz, Kamil UKS Pałac Młodzieży Katowice 1442N:164
7648IIIStolarski, KewinRadolina1441N:34
7649IVOwsianka, Marcin1441N:23
7650IIIPaś, AdrianUKS Goniec Staniątki 1441N:212
7651IIIGajewski, Jerzy Morski Gdańsk1441N:54
7652IIRutkowski, KarolPG 10 w Opolu 1441N:54
7653IISypek, MateuszKGL Szarotka Wadowice Górne1441N:165
7654Buczak, DamianCross Jastrzębie 1441N:8
7655IIHals, EmiliaGKSz Hetman Pilzno1441N:127
7656IIIWilk, KacperTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1441N:42
7657IIIMajewski, WiesławKiliński OSiR Trzemeszno 1441N:17
7658IIIBarczyk, Janusz 1441N:27
7659IIGryglicki, MateuszUM Lublin 1441N:41
7660IIIMendel, Przemysław Przemków 1440N:55
7661IIIKlaska, SzymonKTS Kalisz1440N:57
7662IIIGunajew, JanKKSz Kraków1440N:89
7663IIKargol, MajaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1440N:4
7664IIHaładus, AdamChTS Chorzów 1440N:275
7665IIPul, MateuszPG 32 1440N:128
7666IIIŚwiątek, KamilUKS Piątka Wieluń 1440N:49
7667IIKałużna, PaulinaLKS Chrobry Gniezno 1440N:50
7668IIUliasz, Karol L-UKS Burza Rogi1440N:38
7669IIIRosa, Mariusz Oleksianka1440N:21
7670IIBławat, Franciszek COR CORDIUM Starogard Gdański1440N:73
7671IVPiękos, PiotrPłock1440N:7
7672IIIKruk, Dawid AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 1440N:10
7673IIIDyl, Marcin 1440N:36
7674IIMatuszczyk, Mateusz TS Kuźnia Rybnik 1440N:7
7675IIIZubacki, Wiktor MDK Białystok1440N:135
7676IIICzarnacki, ArseniuszLO nr 3 1440N:8
7677IIStarościak, Adrian WKS KOPERNIK1439N:231
7678IIFrej, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1439N:269
7679IIIUrban, KamilCKiS Skawina1439N:15
7680IIZając, Jan KS Komunalni Sanok1439N:172
7681IIIKnapik, Jakub GKSz Kornuty Gorlice1439N:54
7682IIRosiński, FilipKTS Kalisz1439N:150
7683IIIKusek, Radosław1439N:51
7684IUliasz, Katarzyna KKSz Urania Krosno1439N:176
7685IIIHanke, Antoni 1439N:14
7686IINawalany, TomaszMKS MOS Wieliczka 1439N:60
7687IVFidor, ŁukaszLZS Kordian Bliżyn 1439N:6
7688IIIGnitecki, MaciejGdańsk 1439N:35
7689VGroński, Jakub 1439N:7
7690IITokarski, Bartosz GIM nr 4 Olsztyn1439N:30
7691IISkrzypczyński, Dariusz UKS SP11 Skoczek Tczew1439N:64
7692IIŁazarski, PrzemysławUKS Pałac Nieborów1439N:79
7693IIIChłopek, Marek 1439N:9
7694IISura, MaciejKatolicki Klub Sportowy Victoria1439N:7
7695IIIFilipowicz, Przemysław 1438N:15
7696IIDixa, JoannaKSz ORŁY Pleszew 1438N:226
7697IIWyszomirska, MałgorzataG.nr42 im. Bohaterek Powstania Warszawkiego W-wa1438N:59
7698IIPielach, Wojciech LO nr 1 Ostróda1438N:119
7699IIIKaczyński, Mateusz Chotcza 1438N:17
7700IIISzafarczyk, Artur UKS Caissa Warszawa 1438N:78
7701IVFiuk, Marek ODK Wiktoria1438N:9
7702IVMadej, Ryszard1438N:9
7703Wodniak, Stanisław Kędzierzyn Koźle1438N:8
7704IVKrólikowski, Andrzej Hipolitów1438N:18
7705IIIWiśniewski, Adam Łomża 1438N:31
7706IVWasilewski, Orhan 1438N:6
7707IISzewczyk, Malwina SP 9 Łomża1437N:414
7708IIIMilczarek, Paweł UKS Goniec Leśnica 1437N:49
7709IIISławek, KatarzynaLZS Znicz Rojewo1437N:9
7710IIIToczyłowski, WiktorUKS SP1 Jedynka Tychy 1437N:50
7711IIIKozłowicz, AdrianMKS Wicher Zbąszyń1437N:64
7712IIŁęczycka, Agnieszka KS Carbo-Gliwice Gliwice1437N:112
7713IIIMizura, PawełUKS Taktyk Białołęka 1437N:11
7714IVTrzciński, IreneuszGrudziądz1437N:7
7715IIKruszyński, JacekKSz HETMAN Katowice 1437N:117
7716Hirneise, Lothar1437N:8
7717IMajczyna, PatrycjaMuks Gambit Międzyrzec Podlaski1437N:307
7718IIIDudek, Marcin Sz MOK DEBIUT Terespol1437N:7
7719IIISławski, PatrykUE1437N:7
7720IIBednarczyk, Sławomir 1437N:19
7721IIIRębisz, Lech Piechowice1437N:13
7722IIŁawicki, AdrianUKS MDK GDYNIA1437N:45
7723IIIKarcz, KrzysztofNiepołomice1437N:17
7724IIMaciak, Mateusz UKS Caissa Warszawa 1437N:142
7725IIGórny, Jacek BKS Chemik Bydgoszcz1437N:20
7726IIPłocha, Karol1437N:7
7727IIBurdzicki, JanUKS Hetman Częstochowa 1437N:70
7728IIIAugustynowicz, Adam 1437N:20
7729IIIKlim, Filip Szkoła Podstawowa Sulejówek 1437N:65
7730IIIKabziński, Jan LKS Chrobry Gniezno 1437N:7
7731Kulpa, Marcin Rzeszów1437N:8
7732IIIDudziński, Jan UKS Rotmistrz Grudziądz1436N:45
7733IIIGil, PiotrUKS SP1 Jedynka Tychy 1436N:115
7734IIIWalasek, MichałUKS MDK Otwock1436N:48
7735IIITrzeciak, FranciszekG.Stowarzyszenia STERNIK W-wa Wawer 1436N:104
7736IIIMaruszczak, MaciejKSz Gryf Szczecin 1436N:22
7737IIIDubrawski, Wacław1436N:14
7738IIIMarcińczyk, KrzysztofKsz Maraton Łomża 1436N:34
7739IIIJurkowski, Adam Dąbrowa-Górnicza1436N:7
7740IIŚrodziński, Jerzy Arkadia Otwock1436N:60
7741IIIBenedyk, Maciej Żołynia 1436N:7
7742IIKarcz, AndrzejStarogard Gdanski 1436N:59
7743IIISkowroński, Adam MDK Ozorków1436N:7
7744IIILisewski, Piotr Gdańsk 1436N:14
7745IIINowak, KarolPKS Leśny Bydgoszcz1436N:31
7746IIIŻyhałko, Konrad Szkoła Podstawowa nr 1 Elbląg 1436N:61
7747IIIKochanek, Tomasz1436N:25
7748IVGrzesiak, Waldemar1435N:9
7749IIISarzyński, Jakub S-KKS Przemyśl 1435N:25
7750II+Teske, IwonaChTS Chorzów 1435N:61
7751IVSakrajda, Jan KSz TORFARM-64 Toruń 1435N:18
7752IIIGraczyk, SławomirUKS Hetman Częstochowa 1435N:9
7753IIIBadocha, Hubert UKS Gambit - Wesoła1435N:41
7754IIIŁachut, Tomasz KGL Szarotka Wadowice Górne1435N:76
7755IIBaciński, KarolUKS Caissa Warszawa 1435N:104
7756IIIHydzik, Arkadiusz RzKSz Rzeszów1435N:20
7757IIIŻywica, Adam Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1435N:9
7758IIOleś, Jan1435N:266
7759IIKamiński, JakubSTMGK Strzelce Krajeńskie1435N:169
7760IIBorysławski, Jan S-KKS Przemyśl 1435N:35
7761IIIZdybel, Jakub UKS SP3 w Bogatyni1435N:26
7762IIISyczewski, Anatolij Strzelec Strzelce Opolskie 1435N:31
7763IIIBagdasaryan, Vazgen KS LogIN Skierniewice 1435N:7
7764IVZąbek, Radosław 1435N:17
7765IIIZałuski, AdamToruń1435N:6
7766IIIBaran, JarosławWrocław1434N:26
7767IIIOczachowski, Mariusz1434N:48
7768IIIRozmus, TomaszMGLKS Parnas Oława 1434N:12
7769IIIChojecki, Karol SRSDiM Węgrów 1434N:54
7770IVChudecki, KrystianUMKS Gambit Augustów 1434N:12
7771IIIPopiolek, Henryk1434N:143
7772IMytnik, Kinga TMS Roszada Gliwice 1434N:297
7773IIBober, Tomasz UKS SP 1 Brzozów 1434N:222
7774IIIOrczykowski, TadeuszLKS Chrobry Gniezno 1434N:15
7775IIIPoręba, Janusz UKS Victoria Łowcz 1434N:28
7776IIIPowała, MichałUKS TSz Zieloni Zielonka1434N:92
7777IIDziurdzia, KarolKSz Piątka Skierniewice1434N:166
7778IVDyzma, RyszardKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1434N:5
7779IIKocaj, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 1434N:197
7780IIBorkowski, Wojciech KS LAURA Chylice1434N:35
7781IIPiotrowski, Michał 1434N:90
7782IIChmielewski, Igor LUKKS Kielce1434N:95
7783IIIDobaj, Daniel SP Bakałarzewo 1434N:27
7784IISiekanowicz, AgnieszkaMGLKS Parnas Oława 1433N:79
7785IIIMuszyński, SzymonUKS SP 1 Brzozów 1433N:49
7786IVKapturski, MichałUKS Gim-2 Środa Wlkp.1433N:7
7787IIIJoniak, Bartosz UKS Rodło Opole1433N:46
7788IIISikora, Krzysztof SSz Modus Warszawa1433N:215
7789IIBartman, KsaweryMKS MOS Wieliczka 1433N:189
7790IIIKubiaczyk, Mikołaj UKS Płomyk Nekla 1433N:8
7791IINawrot, MikołajOKSiR Wisznia Mała 1433N:92
7792IIJuszczak, Miłosz MKS EMDEK Bydgoszcz 1433N:85
7793IIPietruczanis, Mateusz PUKS Fides Węgrów 1433N:95
7794IIKodym, PiotrMUKS Fidei Węgrów 1433N:142
7795IIISkorupka, Teodozjusz1433N:7
7796IIWielgo, Przemysław 1433N:7
7797IIIPawłowicz, Jan KSz GRYF Szczecin 1433N:31
7798IIIDąbrowski, Maciej1432N:334
7799IIBochniarz, KatarzynaLKSz Lublin 1432N:183
7800IIIGołuch, PrzemysławUKS Debiut Przedwojów1432N:21
7801IIIParafiński, Marian 1432N:55
7802IVGabryszewski, HubertNOK Nakło1432N:6
7803IIKozłowski, Bartłomiej UKS Hetman Puszcza Mariańska 1432N:151
7804IVStołowy, Michał UKS \ Caissa\ Warszawa1432N:4
7805IIIMisiewicz, JakubUKS GCK Sękowo 1432N:50
7806IIFopke, Gerard Tuchom1432N:9
7807IVTomczak, ŁukaszCiechanów1432N:7
7808IIIBerliński, GrzegorzKSz Lasker w Barlinku 1432N:6
7809IIIZieliński, Artur Radzyń Podlaski1432N:7
7810IVŁaszewski, Jerzy Kutno 1432N:9
7811IIIZubrzycki, MateuszKSz Jelonka Jelenia Góra 1432N:7
7812II+Kanduła, JaśminaKSz Polonia Warszawa1432N:224
7813IVBiernat, Tomasz 1432N:7
7814IIIOlszewski, OskarUKS Wda Lipusz1432N:7
7815IIIZarzycki, Michał Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1432N:7
7816IIHallmann, Michalina UKS Szach Wolsztyn1431N:42
7817IIDąbrowski, Michał UKS Hetman Michałowice 1431N:395
7818IIIStępniewski, Karol UKS Czternastka Warszawa1431N:298
7819IVDorna, Robert Zespół Szkół Technicznych Nr 1 Rybnik 1431N:47
7820IIGołębiowska-Fryga, BarbaraKS Nysa NiS 1431N:67
7821IIIWitkowski, Marian SKS SMOL - BUD Giżycko 1431N:37
7822IVIrach, JakubOWR Andrychów1431N:28
7823IIIKawaler, AndrzejRodzina Kawaler 1431N:22
7824IVMałochleb, MaciejPWSZ Tarnów1431N:10
7825IIIKłosowski, GrzegorzMCKiE Malbork 1431N:14
7826IIIGowin, Maciej 1431N:14
7827IIIKorczyński, AndrzejHetman Bielany Wrocławskie 1431N:17
7828IIIPiersiak, Radosław WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1431N:31
7829IIIChroboczek, Remigiusz Gdańsk 1431N:13
7830IVKlimanek, AlanMikołów 1431N:7
7831IISmętek, Robert AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1431N:66
7832II+Miranowska, AnnaAZS Poznań 1431N:159
7833IIIPodhajecki, Jerzy Warszawa1431N:90
7834IIIKondrat, KrzysztofWKSz Hetman Wałbrzych1431N:49
7835IISzymczak, Paweł1430N:85
7836IIOrlik, Patryk Zespół Szkół Ogólnokształc&#1430N:186
7837IVBiernacki, Kacper MKSz-W Pat Miejska Górka 1430N:6
7838IILenart, Jakub Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów1430N:76
7839IIITęcza, AlbertKS DZIKOWIEC1430N:29
7840IIMaciejewski, Robert Łódź 1430N:162
7841IIIAugustenowicz, MieszkoUKS Gedanensis Gdańsk1430N:7
7842IIIPitak, Szymon Iwla1430N:50
7843IVTrzaskalik, Krzysztof Drogomyśl1430N:7
7844IIRudowski, Rafał1430N:7
7845IIGoławski, BartłomiejRadzyń Podlaski1430N:14
7846IIIJankowski, MateuszZP Studzieniec1430N:20
7847IIIPogorzelski, Alfred 1430N:6
7848IIIPrzytarski, Jacek UKS Wda Lipusz1430N:24
7849IVCylc, Bartłomiej 1430N:7
7850IVKula, Tomasz1430N:6
7851IVWądołowski, AdrianKSz Maraton Łomża 1430N:8
7852IIIKulis, PiotrCKiS Skawina1429N:16
7853IIBłaszczyńska-Żurek, Patrycja MKSZ Rybnik 1429N:32
7854IIIDybowski, Oscar KSz DRAKON Lublin 1429N:52
7855IIIChmiel, Tymoteusz RKS Mat Ruda Śląska 1429N:85
7856IIIKalemba, ArturMKS MOS Wieliczka 1429N:47
7857IIIWais, Bartosz Gimnazjum Nr 4 Krosno 1429N:71
7858IIZalewska, Agnieszka 1429N:7
7859IVSprawka, JacekPanieńszczyzna 1429N:9
7860IIIBojko, DominikWrocław1429N:20
7861IIISłobodzian, AndrzejKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1429N:41
7862IICzogala, PiotrGliwice 1429N:40
7863II+Grzesik, Nikola Koszalin1429N:187
7864IIPodlewski, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1429N:146
7865IIWiznerowicz, Izabela1429N:10
7866IIIKania, Zbigniew 1429N:14
7867IIIBorowiak, Karol UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1428N:27
7868IVFigurski, Jeremiasz Golub-Dobrzyń1428N:13
7869IIWęgrzyniak, Dominika Muks Gambit Międzyrzec Podlaski1428N:59
7870IIISkowron, Agata1428N:8
7871IIIBednarek, Filip KKSz Kraków1428N:29
7872IIIKossowski, PiotrKSz Gryf Szczecin 1428N:78
7873IIIJanas, AndrzejUKS SKOCZEK Milicz1428N:64
7874IIIMróz, DominikRzKSz Rzeszów1428N:107
7875IVPobuta, Krzysztof L-UKS Burza Rogi1428N:2
7876IIIWrona, Adam Gimnazjum Nr 3 Sanok1428N:18
7877IIIPałdyna, Natalia Wydminy 1428N:7
7878IIIWalkiewicz, CezaryUKS Korona Gdańsk1428N:7
7879IIPodolecka, MartaSCS Sokół Chorzów1428N:21
7880IIGoszyk, Bartosz MUKS SZS Cieszyn1428N:143
7881IIIFaron, Hubert MKS Sandecja Nowy Sącz 1428N:6
7882IIWiśniewska, Nina UKS OPP Toruń1428N:61
7883IIITrzeciak, Dariusz Warszawa1428N:55
7884IIAraszkiewicz, Krzysztof 1428N:11
7885IIIŚwiniarski, WacławSSz Szachpol Łuków1428N:16
7886IISawicki, JanEłk1428N:25
7887IIILigęzka, PawełMKSz GRYF III Dębica 1428N:14
7888IIIOwsiak, EdwardWarzyce 1428N:18
7889Zarzycki, Piotr Lusówko1428N:7
7890Żegliński, Eryk Olsztyn 1428N:7
7891IVDłutowski, Łukasz UKS Skoczek Milicz1427N:15
7892IIAdamyan-Lis, Antonina G.Gminy Liw im. Kardynała S Wyszyńskiego Węgr�1427N:96
7893IIIPuchała, WeronikaUKS Hetman Częstochowa 1427N:28
7894IVOsada, Szymon 1427N:17
7895IIIWoźnica, Mirosław IC Warszawa 1427N:16
7896IVKrólikiewicz, Patryk KS Pocztowiec Poznań 1427N:14
7897IIRek, KatarzynaLZS Kordian Bliżyn 1427N:13
7898IIIKrężołek, MateuszGKSz Kornuty Gorlice1427N:149
7899IIIMasłowski, Jakub UKS OPP Toruń1427N:71
7900IVBorkowski, Tomasz Wrocław1427N:6
7901IIIStachura, RafałBiecz 1427N:27
7902IIIKlich, Mirko1427N:29
7903IIPerek, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1427N:146
7904II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1427N:175
7905IIIBerent, Łukasz Siemiatycze 1427N:14
7906IIIKonieczka, Konrad UKS Smecz Konin 1427N:67
7907IVZieliński, Piotr KSz. Javena Hańcza Suwałki1427N:10
7908VJakubowski, KacperWałdowo Szlacheckie1427N:8
7909IIIDudziński, AdamUKS Rotmistrz Grudziądz1426N:83
7910IVZawadzki, WojciechKSz. Javena Hańcza Suwałki1426N:7
7911IVSzczecina, MarekChTS Chorzów 1426N:8
7912IVWrzoł, MikołajLKS Strażak Zabrzeg1426N:9
7913IIKlimek, MonikaG.nr2 im. Ireny Sendlerowej Otwock1426N:137
7914IIIZawistowski, KarolKorona Góra Kalwaria 1426N:7
7915IIRadwański, Sebastian SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1426N:76
7916IIIKowalczuk, Antoni GMK Suwałki1426N:32
7917IVDłutowski, Kamil 1426N:4
7918IIKussowski, MateuszUKS Korona Gdańsk1426N:148
7919IIKozera, Dawid KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD KIELCE 1426N:125
7920IIIMajgier, Zbigniew 1426N:13
7921IIIAsadov, AzimKSz Polonia Warszawa1426N:19
7922IIAbramowicz, AleksanderKSz Polonia Warszawa1426N:36
7923IIIKozarzewski, Michał1426N:20
7924IVPilipa, SzymonUKS Skoczek Milicz1425N:4
7925IIIMoska, PiotrMGLKS Parnas Oława 1425N:77
7926IIIWięsik, Adrian MTSz Mińsk Mazowiecki1425N:107
7927IIIKula, WojciechIV Liceum Ogólnokształcące Olkusz1425N:9
7928IIIStępień, Szymon UKS Piątka Wieluń 1425N:17
7929IIKolarz, MaciejSzkoła Podstawowa Nr 1 Tychy 1425N:180
7930IVWodecki, MichałUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1425N:24
7931IVKleban, Kamil MKSz-W Pat Miejska Górka 1425N:6
7932IIIKoćmierowski, Szymon Białystok1425N:77
7933IVProkopiuk, MateuszSz MOK DEBIUT Terespol1425N:7
7934IIIPolak, Marian 1425N:26
7935IIPaszki, Nikodem UKS MAT Kartuzy 1425N:129
7936VSzczygielski, PawełBorkowo 1425N:7
7937IIIWrzosek, Patryk ZSOiZ Ciechanowiec1425N:7
7938IIBajer, JakubMKS MOS Wieliczka 1425N:78
7939Stark, DariuszOpole 1425N:10
7940IVGwoździowski, Jakub1425N:9
7941IVLeszczowski, ArturKTS Kalisz1425N:7
7942IIIKandelszajn, KrzysztofWłocławek 1425N:20
7943IVLewandowski, PiotrGdynia1425N:7
7944IIIKrzyżanowski, KamilLKS Goniec Żarów1425N:10
7945IVKantor, AleksanderBielsko-Biała1425N:7
7946IIIManiecki, MarcinMPZSzach Kraków1425N:16
7947IIIBosek, Grzegorz KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1425N:14
7948IIKuta, Kinga MKSz GRYF Dębica 1424N:12
7949IIICąderek, ZbigniewCKR SSz Grójec 1424N:113
7950IIIŚniady, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1424N:25
7951IIIKopij, Hubert SKS ORLIK Brzeg 1424N:11
7952IIIGrądzki, Michał 1424N:40
7953IIIZałucki, Bartłomiej 1424N:7
7954IIŚwiętoń, PatrykLO Ropczyce 1424N:11
7955IIBator, MałgorzataKlub Szachowy Kana Tarnów1424N:70
7956Leśniak, Paweł22. Batalion Piechoty Górskiej Kłodzko1424N:7
7957IIIBieliński, RobertWOK Wałbrzych1424N:15
7958IIIKwiatkowski, JanRokosowo1424N:9
7959IVKita, Andrzej Toruń1424N:13
7960IIIŚmigielski, MarekŁódź 1424N:8
7961IVJanson, Michał Wrocław1424N:5
7962IVChodorowski, Wawrzyniec 1423N:14
7963IVFret, Bartosz UKS Kościelec1423N:8
7964IIIStach, Wojciech MUKS MDK Śródmieście Wrocław1423N:81
7965IVGąska, StanisławGubin 1423N:9
7966IIPietryga, SandraKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1423N:159
7967IIIDuda, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1423N:15
7968IIZydorczak, MarekUKS POGOŃ Oleśnica1423N:108
7969IIBaran, Milena LO im. J.P. II Rzeszów 1423N:107
7970IIIKijek, ArkadiuszOSz Baszta Szamotuły 1423N:6
7971IIISiciarz, KrzysztofMPZSzach Kraków1423N:37
7972IIWysmyk, Klaudia GOKiS Moszczenica 1423N:54
7973IIISandomierski, Cyprian MTS Kwidzyn 1423N:41
7974IINiedźwiedzki, Marcin MDK Białystok1423N:102
7975IIIOrzechowski, MichałUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1423N:124
7976IIBarylak, ArkadiuszŚroda Śląska 1423N:30
7977IIKubaszewski, PiotrUKS Czternastka Warszawa1423N:231
7978IIIGolonka, Grzegorz Kielce1423N:26
7979IVTomkiewicz, Krzysztof 1423N:7
7980IVPelc, Marek 1423N:7
7981IIIJałoszyński, RyszardTS-R Hetman Konin 1423N:30
7982IIIZmarzły, WiktorSzkoła Podstawowa Świerklaniec1423N:44
7983IIIZaremba, Wiktor LKS Goniec Żarów1422N:168
7984IILubońska, Sylwia WOK Wałbrzych1422N:26
7985IIIPociejowski, Ernest OKSiR Wisznia Mała 1422N:23
7986IIILis, Damian ŻKSz Żary 1422N:29
7987IIByra, AronM-GOK GAMBIT Ślesin1422N:170
7988IIIPilarski, GrzegorzKSz Odrodzenie Kożuchów 1422N:7
7989IIChłopecki, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1422N:272
7990IIKlingenberg, ŁukaszUKS Korona Gdańsk1422N:57
7991IVGórny, RobertOSz Baszta Szamotuły 1422N:7
7992IIKowalczyk, Janusz PKS Leśny Bydgoszcz1422N:14
7993IIDusznicki, Damian 1422N:42
7994IIINabożny, AdrianGIM1 Gorlice1422N:9
7995IVNiwczyk, Szymon MKSz-W Pat Miejska Górka 1422N:7
7996IVMadejowski, Henryk1422N:5
7997ISłoniewska, Alicja Hetman Ostrowiec Św.1422N:396
7998IIIGorczyca, Sanatan Wadowice1422N:40
7999IIBochenek, Ryszard OZSzach 1422N:206
8000IISkrzypczyński, KacperSzkoła Podstawowa Nr 11 Tczew1422N:142
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)