ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20714)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (2571);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14265)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13272);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7501IIPankała, MilenaUKS Szach-Mat Syców1483N:24
7502IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1483N:127
7503IIISzczerbak, KamilUKS Hetman Częstochowa 1483N:102
7504IIIStugiewicz, AntoninaKSz Silesia Racibórz 1483N:9
7505IIGrzelak, PiotrUKS Rodło Opole1483N:23
7506IINapierała, Jakub ITS Kopernik Inowrocław1483N:154
7507IIMiga, Sebastian KGL Szarotka Wadowice Górne1483N:141
7508IIISurdel, Marek 1483N:7
7509IIIMielniczyk, Mieczysław Wrocław1483N:27
7510IIIWiśniewski, Adam KSz Maraton Łomża 1483N:69
7511IIDziedzic, Mikołaj1483N:36
7512IIIKrzyżak, Jan 1482N:77
7513IIITrybus, Dariusz KKSz Urania Krosno1482N:76
7514IIIPerka, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1482N:86
7515IIKarczewski, Jan UKS Pałac Nieborów1482N:89
7516IIŁobacz, Adam Lublin1482N:112
7517IIIGrabek, AntoniHetman II Łuków 1482N:62
7518IICzaja, Adrian LZS Goniec Kluczbork1482N:97
7519IBar, KlaudiaKKSz Kraków1482N:326
7520IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1481N:269
7521IVKopeć, Kamil Katowice1481N:8
7522IIBielecki, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1481N:144
7523IIZacharzewski, Michał UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1481N:246
7524IIUlanowski, PiotrUKS SP11 Skoczek Tczew1481N:116
7525IILitwin, Piotr KKSz Kraków1481N:89
7526IIPituła, Adam WKSz 1938 Włocławek 1481N:156
7527IIIPawłowicz, Jerzy LKS Sparta Lubliniec1481N:30
7528IIChlebowicz, Jerzy Rzeszów1481N:34
7529IPudełko, Magdalena TS Wisła Kraków 1481N:340
7530IIPodlewski, Szymon MKS EMDEK Bydgoszcz 1481N:218
7531IIINowak, DominikKSz Odrodzenie Kożuchów 1480N:14
7532IISułkowski, Dawid UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1480N:176
7533IISzewczak, Michał LKS Wrzos Miedzyborów1480N:200
7534IIPrus, MarcinUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1480N:71
7535IIKaniewski, Piotr1480N:56
7536IISkromak, OlgierdUKS Korona Gdańsk1480N:115
7537IISymbor, WeronikaUKS Korona Gdańsk1480N:40
7538IIFranc, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1480N:335
7539IIIJędrusik, Piotr1480N:27
7540IISmoleń, SebastianMKSz DIAGONALIA Imielin 1480N:207
7541II+Kopacka, NataliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1479N:185
7542IIRadko, ArturMKS EMDEK Bydgoszcz 1479N:116
7543IITrendota, KarolinaRKS MAT Ruda Śląska 1479N:91
7544IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1479N:151
7545IIWitko, DawidTKKF Rzemyk Gdynia1479N:81
7546IIIMaciaszek, MichałKowale1479N:41
7547IIIKręć, Robert1479N:18
7548IIPańczuk, GrzegorzI LO Przemyśl1479N:162
7549IIŚwiątek, MateuszUKS Korona Gdańsk1479N:191
7550IITkaczyk, Dominika UKS Czternastka Warszawa1479N:48
7551IIZieliński, Dawid KKS Ormuzd Kartuzy1479N:87
7552IIZając, Jan KS Komunalni Sanok1479N:179
7553IIILipiak, Mateusz UKS Iskra Piła 1479N:8
7554IIIZięba, Krzysztof Gorzkowice1479N:14
7555IIDudek, Marcin Sz MOK Debiut Terespol1479N:14
7556IISzczurek, PatrykUKS REKORD Iwla 1479N:128
7557Mindur, Dariusz Cieszyn 1479N:6
7558IIChrebor, JarosławWrocław1479N:20
7559IIPrzybylik, Kacper KKSz Kraków1479N:199
7560IIFlig, Wojciech1479N:71
7561IVKliś, Wojciech Prawnicze Koło Szachowe1479N:8
7562IVMatuszewski, Grzegorz Łódź 1478N:14
7563IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1478N:60
7564IIIŁasica, Marcin RzKSz Rzeszów1478N:167
7565IIIDyląg, Jan UKS Czarny Koń Olkusz1478N:104
7566IIIŻurko, Jan MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1478N:128
7567IIISachajko, Filip UMKS Na Pięterku Poznań 1478N:37
7568IŁaszczuk, ZuzannaMAZSzach w Warszawie1478N:443
7569IIICiborowski, KonradTS Wisła Kraków 1478N:71
7570IINowak, ŁukaszSUKS Śląsk Zabrze 1478N:20
7571IIPawłowska, EmiliaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1478N:209
7572IIIŻak, Grzegorz1478N:29
7573IIUllrich, KarolUMKS Na Pięterku Poznań 1478N:261
7574IIGryszko, Hubert Czarna Białostocka 1478N:43
7575IIPawlak, Michał Ciechanów1478N:22
7576IIIRząsa, Michał Gimnazjum Diecezjalne w Nysie 1478N:13
7577IIPokrzywa, Katarzyna G-171477N:66
7578IIIMarkowski, MateuszLksz Lublin 1477N:67
7579IITomczyk, RyszardUKS TSz Zieloni Zielonka1477N:503
7580IIKanach, Jerzy StI EUROBESKIDY Łodygowice 1477N:202
7581IIGliński, Mateusz WKSz 1938 Włocławek 1477N:35
7582IVJasiński, Damian LKS Park Starzenice 1477N:6
7583IISobala, Filip MAT Myślenice1477N:169
7584IICiborowski, Konrad Jr KKSz Kraków1477N:266
7585IILenart, Jakub Klub Szachowy Kana Tarnów1477N:135
7586IIIRyłko, Piotr Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1477N:33
7587IIICedzidło, Paweł 1477N:26
7588IINawalany, TomaszMKS MOS Wieliczka 1477N:69
7589IIMatyszkiewicz, Radosław1477N:321
7590IIŚniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 1477N:129
7591IIIJóźwik, Michał MTSz Mińsk Mazowiecki1477N:55
7592IVRękawek, Arkadiusz 1477N:10
7593IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1476N:53
7594IIISenftleben, Bartosz 1476N:29
7595IKawecka, MałgorzataGimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 14 w Gliwicach1476N:400
7596IIIHinca, RadosławTKKF Rzemyk Gdynia1476N:37
7597IIRzepiński, MaciejUKS Ósemka Chojnice1476N:16
7598IIJagiełło, Adolf Jantar Gdańsk1476N:173
7599IIBober, Tomasz UKS SP 1 Brzozów 1476N:228
7600IIBar, MartaKsz Gambit Przeworsk1476N:85
7601IIKosmala, DominikKSz JelonkaJelenia Góra1476N:19
7602IVBednarz, Mateusz1476N:7
7603IIIKrólak, Kacper Gimnazjum Jakubów1476N:121
7604IIISuchy, DawidBiery 1476N:15
7605Musielak, Sebastian Suchy Las 1476N:9
7606IIBarciński, Tymoteusz UMKS Na Pięterku Poznań 1475N:79
7607IIIBombiński, PatrykGimnazjum Kunów1475N:50
7608IIISzotkowski, Dawid 1475N:36
7609IIGromek, PawełUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1475N:117
7610IIFurgał, Grzegorz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1475N:93
7611IISobolewski, Michał TKKF PROMYK Ciechanów1474N:284
7612Sobień, KazimierzBydgoszcz 1474N:6
7613IIIMielewczyk, Mariusz Rumia 1474N:20
7614IIŁaś, Adrian PDG 3 w Tczewie 1474N:43
7615IIMisiewicz, Tomasz SSP 11 STO Białystok 1474N:241
7616IIŁopaciuk, MichałUKS Czternastka Warszawa1474N:354
7617IIKocaj, ŁukaszTMS Roszada Gliwice 1474N:222
7618IIISłanina, Piotr Wodzisław Śląski 1474N:7
7619IIIBrzęczek, Daniel TKKF Boronovia Boronów 1474N:26
7620IIJasiulewicz, DawidKSz. Hańcza Suwałki 1474N:99
7621IIIKotkowski, Jacek1474N:6
7622Dziejma, Zbigniew Bialystok 1474N:7
7623IICzoch, Hubert UKS Zadrna Kamienna Góra 1473N:151
7624IAndrzejewska, MajaUMKS Na Pięterku Poznań 1473N:313
7625IIKowicki, Adam 1473N:191
7626IISzarota, JakubMKS Sandecja Nowy Sącz 1473N:111
7627IIStrzałka, Monika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1473N:67
7628IIIDyjo, Władysław Radomig 1473N:63
7629IIGórny, Jacek BKS Chemik Bydgoszcz1473N:29
7630IIIBojanowski, MarcinPoznań 1473N:46
7631IIMoroz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok1473N:192
7632IMężykowska, EmiliaKSz Polonia Warszawa1473N:159
7633IIJałoszyński, RyszardTS-R Hetman Konin 1473N:74
7634IIICukrowski, Fabian 1472N:35
7635IIMaliszewski, MichałKSz Polonia Warszawa1472N:171
7636IIISlany, Józef KS Carbo-Gliwice Gliwice1472N:23
7637IIMilewski, AntoniKTS Kalisz1472N:120
7638IIKulka, WładysławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1472N:121
7639IIIBąk, Sławomir KS Komunalni Sanok1472N:18
7640IIIJakubczyk, BartłomiejSP 7 Suwałki 1472N:126
7641IIOrzełowski, PiotrGP 3 Siedlce1472N:112
7642IISkoczylas, Szymon RadomigRadom1472N:23
7643IIIKowalski, Bartosz ŁKS Szach-Centrum Łódź1472N:75
7644Płocha, Karol1472N:12
7645IIIDamrath, BartoszUKS Płomyk Nekla 1471N:39
7646IIMrozowski, Adam KSz Polonia Warszawa1471N:239
7647IIIKruszyński, MichałLKS Stomil II Bełchatów 1471N:46
7648II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg 1471N:92
7649IIŻygadło, Tomasz Arkama Swiat Szachow1471N:35
7650IIPopielarczyk, MaciejKSz Maraton Łomża 1471N:127
7651IIStanik, SzymonAKS Mikołów 1471N:254
7652IIZaborski, IgorKS Roszada Żory1471N:149
7653IIINiemiec, Tomasz 1470N:63
7654IPiotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1470N:277
7655IIIModrzejewski, SzymonUKS GROM Krężnica Jara1470N:80
7656IINiklas, IgnacySKS SMOL - BUD Giżycko 1470N:286
7657IILisek, MichałLUKS Lubartów1470N:54
7658IIIPiwowarczyk, Zbigniew SSz Szachpol Łuków1470N:17
7659IIBaranowska, MirelaUKS Mosińska Jedynka Mosina1470N:54
7660IIKuligowska, MonikaMinisterstwo Obrony Narodowej 1470N:80
7661Węgrzyn, Robert1470N:7
7662IIPielach, JacekSamborowo 1469N:116
7663IIWcisło, Marek1469N:67
7664IIKlimczak, Oliwier 1469N:144
7665IIPytlos, Łukasz KSz Piątka Skierniewice1469N:65
7666IIDuda, Jan 1469N:93
7667IIIBochniak, Jakub Sławoborze 1469N:70
7668IIIPrzybył, ZbigniewUKS Mosińska Jedynka Mosina1469N:40
7669IBukała, Weronika UKS Jedynka Bełchatów 1469N:128
7670IIPytka, Witold Sz MOK Debiut Terespol1469N:21
7671Budziński, Jan Chyżne 1469N:7
7672IIKowacz, Agnieszka MCKiS Jaworzno1468N:213
7673IIGrzywa, Jakub UKS Rodło Opole1468N:62
7674IIWieczorek, MateuszKSz SILESIA Racibórz 1468N:45
7675IIIEggink, Przemysław UKS Łady Raszyn1468N:35
7676IIGuzik, MichałKKSz Urania Krosno1468N:267
7677IIICharyga, WładysławMCKiE Malbork 1468N:34
7678IVOlech, PiotrIAS Wrocław1468N:7
7679IIHasiuk, Aleksander1468N:21
7680IIRetz, PatrykLKS Promień Kowalewo Pom.1468N:184
7681IINowacki, Krzysztof1468N:102
7682IIGąska, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1468N:24
7683IIIPiątek, Szymon KKSz Kraków1468N:7
7684IIIBrudka, Pavlo Kraków 1468N:7
7685IIIŻak, Mateusz Sosnowiec 1467N:35
7686IIŻukowska, Aleksandra KSz Pod Wieżą Szczecin1467N:141
7687IIRóżycki, DariuszKS LAURA Chylice1467N:219
7688IIIStitou, El-Ayachi JrWOK Wałbrzych1467N:39
7689IIIKrawczyński, Szymon1467N:41
7690IISułot, Zdzisław WKSz HETMAN 1467N:258
7691IIŚmietana, JakubUKS GONIEC Staniątki 1467N:230
7692IJędrzejewska, ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 24 Kalisz 1467N:271
7693IIINguyen, Wiktor1467N:19
7694IIIŻuk, Filip XI LO Białystok1467N:31
7695IIGonsior, Zbigniew ChTS Chorzów 1467N:87
7696IIIWidalski, Wacław RadomigRadom1467N:46
7697IIWiszniewski, Szymon KKSz Kraków1467N:282
7698IVPerkowski, PiotrWałbrzych1467N:15
7699IIIMaślanka, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1467N:22
7700IIIWodecki, Aleksander UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1466N:147
7701IIGolenia, Stanisław MKS MOS Wieliczka 1466N:28
7702IIIJaskulski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1466N:135
7703IISadzyński, Sławomir 1466N:8
7704IIZgorzelski, Michał SP nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus W-wa 1466N:229
7705IILeńczowski, Alex KS HETMAN Marklowice1466N:127
7706IMalinowska, Natalia MUKS Stoczek 45 Białystok1466N:212
7707IISmulikowski, Franciszek I SLOim. Jama Saheba Digvijay Sinhji Wola W-w 1466N:25
7708IISarnecki, Rafał1466N:127
7709IIKucza, KamilKKSz Urania Krosno1466N:132
7710IIKlimaszewski, Jacek Kołbacz1466N:18
7711II+Teske, IwonaKarolinka Chorzów1465N:70
7712IIStachowiak, Magdalena LKS Piast Śrem 1465N:132
7713IIKokot, Tomasz Dąbrowa Górnicza1465N:9
7714IIDarnowski, Paweł GZSN Start Gorzów Wlkp.1465N:113
7715IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1465N:295
7716IIIZahorski, Bartosz 1465N:42
7717IISłoniewski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1465N:301
7718IIBanicki, Aleksander LKS Promień Kowalewo Pom.1465N:111
7719IIPiech, EugeniuszUKS Iskra Piła 1465N:77
7720IIIGrzywa, Sławomir UKS Rodło Opole1465N:123
7721IITomaszek, WiesławUKS Piast Bolków 1465N:22
7722IIPenot, ThierryRiom1465N:16
7723IIIDrzewicki, Konrad Opole 1465N:44
7724IISurma, Sławomir1465N:25
7725IIKulikowski, Michał Bielsko-Biała1465N:15
7726IIKruk, Dawid Akademia Szachowa Gliwice 1465N:35
7727IIJaroszuk, Marcin1465N:63
7728IIZhydachevskyy, Yulian UKS Caissa Warszawa 1465N:77
7729Kuczek, Kacper1465N:7
7730IILachowicz, Łukasz1464N:41
7731IIINojek, Rafał Szydłowiec 1464N:40
7732IIIKawalec, Paweł Wrocław1464N:38
7733IIBochenek, Ryszard UKS Gekon Nysa1464N:257
7734IIMaciejek, Mariusz Akademia Mali Mistrzowie1464N:56
7735IIIOlszewski, OskarUKS Wda Lipusz1464N:14
7736Twardowski, LeszekGrodzisk Mazowiecki 1464N:7
7737IIIWłodarski, Kamil KSz Miedź Legnica1463N:160
7738IIIBiernacki, Błażej MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1463N:94
7739IIStarzyk, KarolTS Wisła Kraków 1463N:279
7740IIIPrzymus, ŁukaszJKSz-W Jarocin1463N:37
7741II+Piwowarczyk, PiotrSSz Szachpol Łuków1463N:128
7742IIIMalaczewski, Maciej 1463N:18
7743IIIWiniarski, Szymon Pionki1463N:32
7744IIIWiśniewski, Maciej UKS Giecek Radków1462N:31
7745IIKrólak, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1462N:91
7746IIIGierszon, Łukasz 1462N:34
7747IIWawrzyniak, Karol Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu1462N:285
7748IIIGóral, WojciechWrocław1462N:20
7749IIFiszer, Jakub SP nr 321 Bemowo W-wa 1462N:212
7750IIIStryjecki, Stefan 1462N:9
7751IIIGnitecki, Szymon1462N:18
7752kPiwowarczyk, JuliaSSz Szachpol Łuków1462N:127
7753IIKurzawa, Marcin 1462N:72
7754IIChmielewski, Igor LUKKS Kielce1462N:129
7755IIHury, Tymoteusz KSz Gryf Szczecin 1462N:50
7756IIIKryzia, Krzysztof Wola Radłowska 1462N:20
7757IIZahorska, AnnaGłogów1462N:14
7758IIIZychowicz, Karol1462N:17
7759IIIJanas, AndrzejUKS Skoczek Milicz1461N:102
7760IVKaduszkiewicz, FerdynandWKSz Wołów1461N:23
7761IIIChlebowicz, SzymonRzKSz Rzeszów1461N:137
7762IIGromek, CezaryLO nr1 im. Adama Mickiewicza Węgrów 1461N:114
7763IVBuczak, Andrzej Bystrzyca 1461N:29
7764IIIGrzegoszczyk, Jerzy Skrzyszów1461N:7
7765IIIStasz, Szymon Moderówka1461N:13
7766IIIBrzoskowski, DawidKKS Ormuzd Kartuzy1461N:20
7767IIMałkowski, Leszek1461N:14
7768IIIScura, EmanuelGIM 1 Józefów 1461N:61
7769IIIKwiatkowski, JanRokosowo1461N:16
7770IIHołownia, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:22
7771IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1460N:40
7772IIIMachelski, Błażej UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1460N:59
7773IIIWiewióra, Robert LKS Polonia Poraj 1460N:59
7774IIŻelazny, Piotr UKS Korona Gdańsk1460N:117
7775IIIKlebański, Mateusz WKSz HETMAN Wałbrzych1460N:40
7776IIIGołańczyk, ArturUKS HETMAN Żydowo1460N:24
7777IIWasztyl, Jakub1460N:14
7778IIWęgrzyn, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1460N:70
7779IIIFronczyk, Mariusz Szkółka Szachowa Białystok 1460N:65
7780IIIMajchrowski, JacekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:96
7781IIIBurawa, Adolf Simoradz1460N:23
7782II+Szymajda, KarolinaKSz Piątka Skierniewice1460N:184
7783IISkrzypczyński, Dariusz UKS SP11 Skoczek Tczew1460N:72
7784IIJendrowiak, MaciejMKSz Rybnik 1460N:188
7785IIDonoch, Jacek PKO BP S.A. 1460N:24
7786IIIJachyra, AndrzejUKS Spartakus Kolbuszowa1460N:6
7787II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1459N:113
7788IIKaramucki, Henryk Polkowice 1459N:345
7789IIIRachwal, MateuszKSz SDK-Lotnik Mielec 1459N:23
7790IIINachaj, DamianHetman Wschowa1459N:13
7791IIDixa, WiktorKSz ORŁY Pleszew 1459N:190
7792IISowa, Agnieszka ŻKSz Żary 1459N:56
7793IIIIwicki, KacperUKS Iskra Piła 1459N:91
7794IINawrot, MikołajBiały Król Wisznia Mała1459N:103
7795IIBudny, PiotrKSz Polonia Warszawa1459N:87
7796IIPsyk, WłodzimierzKSz Piątka Skierniewice1459N:142
7797IISmuda, Tomasz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1459N:140
7798IIIKrupa, SławomirBiałystok1459N:17
7799Antoniewicz, Kacper LUKS Tempo Ożarów 1459N:7
7800IIIGrzybek, Mikołaj SP nr 3 Skoczów1459N:126
7801IIIKuczera, JakubUKS 21 Podlesie 1458N:7
7802IIIRadziwiłł, Maciej UKS Caissa Warszawa 1458N:29
7803IIKołodziejek, StanisławWKS Kopernik Wrocław 1458N:250
7804IIIMazur, MichałS-KKS Przemyśl 1458N:109
7805IIIDzienisiuk, Dariusz KSz POLONIA Warszawa1458N:97
7806ISzczotka, Matylda SP 29 Białystok1458N:204
7807IKieca, Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 w Gliwicach 1458N:318
7808II+Bandyk, JoannaKKSz Kraków1458N:135
7809IIIKupryjan, Damian1458N:75
7810IIKotowicz, Kamil UKS Pałac Młodzieży Katowice 1458N:235
7811IIRylski, Tadeusz Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. bł. M.Marceliny Daro1458N:231
7812IVKita, Andrzej Toruń1458N:26
7813IIIDereń, Piotr Brzeg 1458N:33
7814IIIGajczak, JanWadowice1458N:12
7815IIUrban, Damian WKS KOPERNIK1457N:152
7816IIIStaroń, JakubGimnazjum Nr 4 Krosno 1457N:31
7817IIIMajocha, Tomasz Kamieniec Ząbkowicki 1457N:89
7818IISzulepa, Artur1457N:103
7819IIIJaniszewski, Zbigniew 1457N:24
7820IIKarzel, JózefKS LAURA Chylice1457N:358
7821IIOrczykowski, JarosławLKS Chrobry Gniezno 1457N:41
7822IIIGroszyk, Maciej UKS Gambit - Wesoła1457N:65
7823IIIKunach, Tomasz1457N:27
7824IIKarcz, AndrzejJabłowo1457N:67
7825IIGajko, SewerynLZS Kordian Bliżyn 1457N:13
7826IILech, Leon1457N:53
7827IIHopek, ArkadiuszMDK Chorzów1457N:119
7828IIISamoilo, AleksandrGrodno1457N:22
7829IIISowa, BłażejŻKSz Żary 1456N:50
7830IIIKurpiewska, AnnaCK Łubianka1456N:34
7831IIIBielecki, TomaszWKSz HETMAN 1456N:16
7832IIWroczyński, Kasper KTS Kalisz1456N:143
7833IIIPolak, Marcin Teresin 1456N:17
7834IIIPałdyna, LeszekWydminy 1456N:14
7835IISemp, SzymonWKS Kopernik1456N:153
7836IIIMaksim, IreneuszKS Legion Legionowo 1456N:34
7837INależna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1456N:203
7838IIIPiechota, JózefOSz Baszta Szamotuły 1456N:62
7839IIIMikołajewicz, Eryk 1456N:36
7840IIIWojnowski, Wojciech Warszawa1456N:35
7841IIIOstrowiecki, Janusz Michałowo1456N:34
7842IIIPodstawka, KrzysztofLUKS Lubartów1456N:14
7843IIŁabędzki, Kamil UKS Szach Gryfice 1456N:172
7844IIChmura, ErykUKS MDK GDYNIA1456N:124
7845IIBartosik, Dawid 1456N:135
7846IIWosztyl, EmilianHusaria Biesiekierz 1456N:46
7847IIIForyś, Jakub TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1456N:12
7848IIIBańkowski, Kazimierz Pruszcz Gdański1456N:17
7849IVHerka, Jakub1456N:11
7850IIKraszewska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1455N:192
7851IIIKrawczyk, Jan LKSz Lublin 1455N:18
7852IIIWysmyk, Kamil Moszczenica 1455N:54
7853IIJędrzejko, WojciechGCKiS Kobierzyce1455N:180
7854IIIWilk, HubertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1455N:24
7855IBorek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1455N:132
7856Szerffel, Mateusz Dobroń 1455N:9
7857IIIWaligóra, MariuszKSz Sulechów 1455N:54
7858IIFronczyk, WiktorSP 37 Białystok1455N:297
7859IIPisarski, Stanisław1455N:139
7860IIĆwiek, Stefannr 84 im. Waleriana Łukasińskieg Targówek1455N:127
7861IIGackowski, Marian PKS Leśny Bydgoszcz1455N:141
7862IIICylke, Janusz Kartuzy 1455N:75
7863IIIKról, RomanUKS Roszada Radom 1455N:60
7864IISkowron, DawidUKS Czternastka Warszawa1455N:194
7865IISpychalski, Michał Koło Szachowe Gambit Żuromin1455N:29
7866IIIPoślada, Jan 1455N:14
7867IIKurzątkowski, Jacek1455N:20
7868IVCupiał, BartłomiejGliwice 1455N:8
7869IIIKujawski, SzymonWKSz 1938 Włocławek 1454N:59
7870IIOpoka, Szymon Gimnazjum 3 Kętrzyn1454N:154
7871IIIŻmijewski, StanisławLUKS GOK Samborowo1454N:11
7872IIIWoźniak, Łukasz 1454N:6
7873IIBrzeziński, ŁukaszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1454N:300
7874IIKuźmicz, Karol Białystok1454N:98
7875IVKaźmierowski, Stanisław 1454N:7
7876IIZieliński, TomaszLKS Piast Śrem 1454N:84
7877IIRetz, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.1454N:261
7878IIIJax, Adam 1454N:83
7879IIPełka, MaciejKSz HETMAN Katowice 1454N:53
7880IIIJezierzański, Marcin KSz Polonia Wrocław1453N:58
7881IIIWoszczycki, Jakub KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1453N:18
7882IIITrzos, Hubert KSz GAMBIT MDK Świdnica1453N:76
7883IIICzechowicz, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1453N:19
7884IIISoszka, Jakub KU AZS KUL Lublin 1453N:28
7885IIIZieliński, Sebastian GKS Szach-Mat Wiśniowa 1453N:47
7886IIIOleszczak, DariuszBCK Biłgoraj 1453N:7
7887IIIŁagowska, ElizaUKS Astra Leśniowice 1452N:12
7888IIKedziera, IzydorKOszalin1452N:9
7889IIGrzeżułkowski, Maciej 1452N:131
7890IIIBalcerek, GerardPKS Leśny Bydgoszcz1452N:110
7891IIIIwaniuk, Paweł MDK Białystok1452N:124
7892IIKordela, KamilKrasickiego 1452N:34
7893IIIHerbut, Maciej1452N:40
7894IIIMagre, Jean UKS Caissa Warszawa 1452N:23
7895IIZajkowski, Szymon LUKSz Orient Sokółka1452N:155
7896IIChodaczyński, Dorian UKS 21 Podlesie 1452N:166
7897IIJuszczak, Miłosz MKS EMDEK Bydgoszcz 1452N:111
7898IIISkarbowski, Dawid Taktyk Szczecinek 1452N:12
7899IITadych, Olgierd KS Korona Zakrzewo1452N:169
7900IIMaćkowiak, BoguszAZS Poznań 1452N:108
7901IISzymańczyk, ŁukaszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1452N:150
7902IIZiemięcki, Dawid MUKS MDK Śródmieście Wrocław1451N:296
7903IVGrabowski, Paweł UKS OPP Toruń1451N:9
7904IIŚwiderski, MarcinIV LO Białystok1451N:127
7905IIIStańczak, Adam KSz Gambit Świecie 1451N:33
7906IIIDziawgo, Tomasz UKS OPP Toruń1451N:28
7907IIGodlewski, JakubKS 64 Zielona Góra 1451N:82
7908IIIHardek, Krzysztof 1451N:25
7909IIISmajek, PawełPZ 5 Oświęcim 1451N:7
7910IIJędrzejewski, Adam Warszawa1451N:23
7911IIKołaczyk, JanUKS Caissa Warszawa 1451N:124
7912IILapczyk, JerzyGoczałkowice 1451N:64
7913IIBajer, JakubMKS MOS Wieliczka 1451N:114
7914IIŁąkowski, Filip UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1451N:222
7915IIIZambrowski-Mazurek, StefanKSz Polonia Warszawa1451N:21
7916IVRyszkowski, Kamil 1451N:7
7917IIIKusiak, Jakub UKS Jedynka Bełchatów 1451N:33
7918IIZawadzki, Jan KSz Stilon Gorzów Wlkp.1451N:102
7919Kalinowska, AleksandraNowy Staw 1451N:4
7920IIISionko, PawełMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1450N:75
7921IIPobuta, Elżbieta L-UKS BURZA Rogi1450N:27
7922IIOlsztyński, JanKSz Polonia Warszawa1450N:206
7923IIIKamiński, ArkadiuszSKS ORLIK Brzeg 1450N:33
7924II+Flisiak, JuliaIV Liceum Ogólnokształcące 1450N:187
7925IVKowalski, Jakub Gimnazjum nr 32 w Świbnie1450N:6
7926IIStąpor, DawidUKS Spartakus Kolbuszowa1450N:52
7927IIKarzel, LudwikKS LAURA Chylice1450N:360
7928IIIŻmijewski, ErnestGP 1 Grajewo1450N:14
7929IVEjzenberg, Emil GIM 101 Olsztyn 1450N:7
7930IIBiliński, Krzysztof1450N:16
7931IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1450N:237
7932IIIBiernat, Dobromir KS LogIN Skierniewice 1450N:32
7933IVPajaczkowski, Slawomir1450N:7
7934IIŁukaszewska, Magdalena PG 6 Łomża1449N:265
7935IIZiółkowski, Cyprian KSz Polonia Wrocław1449N:199
7936II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1449N:198
7937IIIUrbański, MichałGdańsk 1449N:20
7938IIIToporowski, Jacek SKS Orlik Brzeg 1449N:71
7939IIIHaluch, KacperGKSz Kornuty Gorlice1449N:145
7940IICzukiewski, Tymoteusz SP Sióstr Urszulanek 1449N:167
7941IIIPiwecki, MarekKS 64 Zielona Góra 1449N:16
7942IIChojnowska, KarolinaSP/PG Konarzyce 1449N:245
7943IIIStolarczyk, Piotr KSSSN Ursynów Warszawa 1449N:11
7944IICichoń, BartłomiejSP 123 Kraków1449N:146
7945IICzuba, Paweł 1449N:29
7946IIGranosz, ArturLubliniec 1449N:57
7947IIIBagdasaryan, Vazgen KS LogIN Skierniewice 1449N:15
7948ISzopa, Emilia KKSz Kraków1449N:289
7949IIPieczulis, Hubert KSz. Hańcza Suwałki 1449N:218
7950IIIParzoch, Tomasz Dąbrowa Górnicza1449N:14
7951IIOlszewski, JanMDK Białystok1449N:204
7952IIKlim, Juliusz KSz Polonia Warszawa1449N:189
7953IIISurowiecki, Bartłomiej KS Granit Wysoka Strzyżowska 1448N:11
7954IIIZnamirowski, MariuszZamek Kamieniec 1448N:16
7955IIŁuc, Jacek KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1448N:285
7956Mackiewicz, Piotr MKS Polonia Warszawa1448N:9
7957IIIMówiński, RafałZSE-E 1448N:29
7958IIIBargielski, PawełLublin1448N:41
7959IIChoina, Jan Hetman Ostrowiec Św.1448N:291
7960IIKudzia, Krzysztof UMKS Żak Kielce1448N:10
7961IIILewicki, MariuszKKSz Kraków1448N:22
7962IILipski, EdwardUKS Centrum Tczew 1448N:54
7963IIIZabinski, Wladyslaw 1448N:8
7964IIIBiernat, Tomasz Ostrołęka 1448N:14
7965IVMiłuński, Marek KLIM UKSz Gambit Starachowice 1448N:15
7966IIWojtacha, Krzysztof MUKS Stoczek 45 Białystok1448N:99
7967IIGudell, EmiliaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1447N:104
7968IIGuzik, Tomasz MCKiS Jaworzno1447N:169
7969IIICzyszczoń, JózefSkawa 1447N:54
7970IIISzybiński, Arkadiusz SP-11 1447N:136
7971IIISpiżewski, Marek SLO Sokołów 1447N:7
7972IISkalny, RafałMKS KSOS Kraków1447N:85
7973IISitek, Tomasz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1447N:9
7974IVOżóg, Piotr Gimnazjum Nr 7 w Częstochowie1447N:9
7975IIKarabasz, KacperVIII LO 1447N:151
7976IIIGodłowski, StanisławWydział Matematyki i Informatyki 1447N:9
7977IIITorbik, KonradIwla1447N:16
7978IIISłobodzian, AndrzejKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1447N:49
7979IIKueck, ArturKSz Polonia Wrocław1447N:16
7980Duk, Leszek 1447N:9
7981IIIBartczak, Wojciech1447N:27
7982IIJaskulski, JanUKS Czternastka Warszawa1447N:113
7983IIIRyśkiewicz, TadeuszWKSz Wołów1447N:8
7984IIBajer, AndrzejUKS GONIEC Staniątki 1447N:9
7985IIFilipek, Justyna1446N:95
7986IIIBielecki, Andrzej 1446N:52
7987II+Wagner, Klaudia UKS Pałac Młodzieży Katowice 1446N:225
7988IIIMichalski, JarosławTS KUŹNIA Rybnik 1446N:9
7989IIIUglis, KamilSP4 Kołobrzeg1446N:101
7990IIKrówka, Damian UKS REKORD Iwla 1446N:110
7991IIIGorczyca, IreneuszUKS TSz Zieloni Zielonka1446N:14
7992IKulpa, Karolina Szkoła Podstawowa nr 3 w Mikołowie1446N:316
7993IISzwajkowski, TymoteuszKKSz Kraków1446N:204
7994IIMalek, JanTKKF Rzemyk Gdynia1446N:75
7995IŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 1446N:290
7996IISzreter, MarekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1446N:166
7997IIIManiecki, MarcinOgnisko TKKF w Dobczycach 1446N:35
7998IIINiewiejski, PatrykMUKS MDK Śródmieście Wrocław1445N:108
7999IIKałużny, Stanisław AZS Poznań 1445N:193
8000IIIWąsowski, JakubKSz Gambit Świecie 1445N:23
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)