ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18787)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22180);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32230)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (329);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12557)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10888);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7001IISzczapa, PiotrUKS TSz Zieloni Zielonka1500N:165
7002IIIBogusz, KrystianUKS MDK Otwock1500N:35
7003IIRomańczuk, Kamil GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1500N:76
7004IIIPiątek, Rafał 1500N:14
7005II+Kukawski, WiktorMUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski1500N:247
7006IITomkiewicz, Jakub UKS SP 1 Brzozów 1500N:178
7007IIHerwy, JakubAKS Mikołów 1500N:162
7008IIZdybel, Tomasz1500N:30
7009II+Horoszczak, AdamUKS Jedynka Bełchatów 1499N:164
7010IIGutkowski, MarekRadom - parafia pw. Chrystusa Króla1499N:70
7011IIIKruszyński, ŁukaszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1499N:67
7012IIZbawiony, Wojciech1499N:30
7013IIOkręt, Wojciech Hetman Ostrowiec Św.1499N:71
7014IIŁozowski, Marcin Grodno1499N:27
7015IIISzałkowski, CyprianPKS AGAPE Białołęka1498N:12
7016IIWacławik, Joanna UKS Giecek Radków1498N:101
7017IIIMalepszak, JarosławUKS Sokół Włoszakowice 1498N:9
7018IIBorek, Paweł UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1498N:187
7019IIDahms, Medard MKS EMDEK Bydgoszcz 1498N:136
7020IIIKlejna, WojciechOlsztyn 1498N:28
7021IIZięta, Zuzanna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1497N:68
7022IILisiecka, Aleksandra1497N:65
7023IIWolniewicz, Mirosław 1497N:103
7024IIISułkowski, Dawid Gimnazjum Nr 6 Jastrzębie-Zdrój 1496N:140
7025IIKubiniok, StanisławUKS Baszta Wodzisław Śląski1496N:256
7026IIIFudała, DominikUKS Pałac Nieborów1496N:76
7027IIMajewski, Michał GKSz Kornuty Gorlice1496N:161
7028IIPastuszko, PiotrWarszawa1496N:27
7029IIIBorkowski, Zbigniew Nowa Sól 1496N:52
7030IIITartanus, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1496N:77
7031IISadlak, RafałLKSz Lublin 1496N:18
7032IIHołubczat, Maciej1496N:19
7033IIISzymoniak, Paweł UKS Piątka Wieluń 1496N:17
7034IIIGrot, Jacek LUKKS Kielce1495N:83
7035IIIBebło, Mariusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1495N:46
7036IIUjma, CzesławS-KKS Przemyśl 1495N:144
7037IIIMoskal, Radosław Gimnazjum Rudnik nad Sanem1495N:61
7038IIWaszkowska, KarolinaUMK Toruń1495N:66
7039II+Stankiewicz, KamilUKS Rodło Opole1495N:201
7040IIBizoń, Dominik UKS Ognisko Rydułtowy1495N:121
7041IIGrzegorski, Michał KTS Kalisz1495N:134
7042IIIWęgrzyniak, DawidGimnazjum Nr 1 Jasło 1495N:15
7043IIKulfan, DamianIV LO Białystok1495N:32
7044IIIPabiś, Adam1495N:59
7045IIIWasilewski, LeszekKoszalin1495N:66
7046IINapierała, Jakub ITS Kopernik Inowrocław1495N:153
7047IIIIwaszkiewicz, AdamWarszawa1495N:42
7048IIIKołodziejski, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1495N:170
7049II+Kaczor, Katarzyna UM w Łodzi 1494N:51
7050IIKowalczyk, Fryderyk PSSz Pszczyna 1494N:238
7051ISzlas, Aleksandra UKS Korona Gdańsk1494N:204
7052IIIJarosławski, Bartosz LKS Park Starzenice 1494N:48
7053IIIFliger, CezaryUKS GCK Sękowo 1494N:149
7054IIZabłotny, BrunoUKS Dziewiątka Sieradz 1494N:16
7055IIWiśniewski, Sławomir1494N:121
7056II+Kobylarczyk, ElżbietaMKS Sandecja Nowy Sącz 1494N:35
7057IIChoina, Martyna MZKS Unia Nowa Sarzyna1493N:10
7058IIISprawka, JakubKSz DRAKON Lublin 1493N:103
7059IISkrodzki, Mateusz PG 6 Łomża1493N:154
7060IIIWerner, Seweryn ChTS Chorzów 1493N:15
7061IIISzachniewicz, HubertUKS Trzydziestka Olsztyn1493N:9
7062IIIMiazek, MaksymŁKS Szach-Centrum Łódź1493N:62
7063IIRak, JacekKSz Polonia Warszawa1493N:59
7064IIKasperski, AndrzejKS 64 Zielona Góra 1493N:36
7065IIBanaś, Bartosz 1493N:18
7066IMróz, Lena Szkoła Podstawowa Łowczów1493N:155
7067IIWojewoda, JózefKorczyna1493N:80
7068IIKotula, PawełUMKS HETMAN Marklowice1493N:163
7069Dzhagraeva, Anaid 1493N:9
7070IIKubicz, Jakub WKSz HETMAN Wałbrzych1493N:136
7071IIWiszniewski, Szymon KKSz Kraków1493N:214
7072IIMarcinkowski, Jan UKS TRZYDZIESTKA OLSZTYN1493N:152
7073IIPach, Barbara 1493N:16
7074IIStrąk, Dominik KS LAURA Chylice1492N:149
7075IITomczyk, RyszardUKS TSz Zieloni Zielonka1492N:405
7076IIISzczęśniak, Michał GIM 2 Otwock1492N:50
7077IIChwalińska, Aleksandra 1492N:16
7078IIKozaczyński, Piotr UKS Caissa Warszawa 1492N:148
7079IIIPietruch, Przemysław SzKSzach. JEDYNKAŚwiętochłowice1492N:63
7080IIIJelinek, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1492N:41
7081IIIBaszczak, Mieszko SSz Modus Warszawa1492N:23
7082IIIKluk, WitoldTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1492N:38
7083IIIGroszfeld, Tomasz KSz Maraton Łomża 1492N:26
7084IIKowalski, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka1492N:26
7085Yatsenko, EugeneUKS Smecz Konin 1492N:9
7086IIDembińska, KarolinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1491N:62
7087IIMościcki, SławomirKS LAURA Chylice1491N:236
7088IIKonarzewski, MichałLKS Lotos Jabłonna 1491N:16
7089IIINiemiec, Tomasz RzKSz Rzeszów1491N:56
7090IIGrzesiek, WiktoriaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1491N:265
7091IIFatyga, PawełKSz DRAKON Lublin 1491N:44
7092IIŁośko, Kalina UMKS Na Pięterku Poznań 1491N:13
7093II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1491N:126
7094IIISoszyński, PawełKSz Skoczek Siedlce 1491N:85
7095IIIGrabek, AntoniHetman Łuków1491N:58
7096IVŚwirski, Piotr Kietrz1491N:13
7097IIIŻabicki, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1490N:30
7098IIHerok, MichalinaPSSz Pszczyna 1490N:42
7099IILachowicz, Arkadiusz1490N:53
7100IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1490N:47
7101IIIKaszuba, AndrzejKS DORS Ruda Śląska 1490N:46
7102IIBzdęga, BartłomiejKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1490N:83
7103IVBaryczka, AdamUKS GONIEC Staniątki 1490N:9
7104IIMatyjaszczyk, AdrianLUKS Lubartów1490N:47
7105IIGwizdak, Jakub1490N:33
7106IIPanek, RadosławUKS GIECEK Radków1489N:55
7107IIDomke, Radosław Caissa Pion Zielona Góra1489N:51
7108IIWojtasik, SzymonUKS Piątka Wieluń 1489N:127
7109IIISołek, Konrad1488N:33
7110IIPilarska, MonikaLZS SSz PAT Ligota Dolna1488N:54
7111IIIDurman, DamianMTS Kwidzyn 1488N:29
7112IIKycia, MarekUKS Czternastka Warszawa1488N:226
7113IIRetz, PatrykLKS Promień Kowalewo Pom.1488N:164
7114IIIObara, MichałUKS Gedanensis Gdańsk1488N:17
7115IIIRajski, AdamKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1487N:21
7116IIDixa, WiktorKSz ORŁY Pleszew 1487N:181
7117IISidorczuk, DominikUKS Czternastka Warszawa1487N:241
7118IIIModrzejewski, FabianLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1487N:30
7119IIIHajda, Wojciech SSz Pionek Radzionków1487N:6
7120IVJabłoński, Rafał 1487N:15
7121Kunicki, Paweł KS DORS Ruda Śląska 1487N:5
7122IIIPiasecki, Andrzej Poznań 1486N:70
7123IVFligiel, Szczepan Słupsk 1486N:11
7124IIIGumienny, PawełIwla1486N:13
7125IIIBobeła, PiotrŁódź 1486N:29
7126IVŚlisz, PawełLUKS Lubartów1486N:7
7127IIWojdalski, ŁukaszCKR SSz Grójec 1486N:129
7128IIŻądło, Kamil Skawa 1486N:18
7129IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1485N:46
7130IIKałużny, JanAZS Poznań 1485N:250
7131II+Piotrowska, FlorentynaKTS Kalisz1485N:260
7132IIIKozłowicz, AdrianMKS Wicher Zbąszyń1485N:73
7133II+Majewska, AlicjaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1485N:177
7134IIIStańczak, Adam KSz Gambit Świecie 1485N:24
7135IVBanaszczyk, AdamGimnazjum nr 32 w Świbnie1485N:13
7136IISzybowski, JanMKS MOS Wieliczka 1485N:9
7137IIKarwowski, MichałKSz Maraton Łomża 1485N:120
7138IIWółkowski, AndrzejKS Roszada Żory1485N:26
7139IVWaszek, JanuszMysłowice1485N:7
7140IIŚwita, JędrzejAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1485N:153
7141IIStrzelecki, MikołajUMKS Na Pięterku Poznań 1484N:82
7142IICzoch, Hubert UKS Zadrna Kamienna Góra 1484N:148
7143IIKanach, Jerzy StI EUROBESKIDY Łodygowice 1484N:174
7144IIIOrzołek, Michał TKKF Rzemyk Gdynia1484N:14
7145IITaliashvili, Tamari KS Legion Legionowo 1484N:151
7146IIIMarciniak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1484N:111
7147IIIJędrusik, Piotr1484N:26
7148IIIMuchowski, Bogumił UKS Wda Lipusz1484N:23
7149IIDuda, Jan 1484N:86
7150IIBaranowska, MirelaUKS Mosińska Jedynka Mosina1484N:48
7151IVSamsel, StanisławUkta1484N:7
7152IIVanduyfhuys, Igor KS AZS Wratislavia1484N:77
7153IIIKinczewski, Filip PG 1 w Świeciu 1483N:74
7154IIKolender, AdamStrzelec Strzelce Opolskie1483N:47
7155IIPankała, MilenaUKS Szach-Mat Syców1483N:24
7156IIKędzierska, LidiaI LO Leszno 1483N:127
7157IIISzczerbak, KamilUKS Hetman Częstochowa 1483N:102
7158IIIStugiewicz, AntoninaKSz Silesia Racibórz 1483N:9
7159IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1483N:234
7160IIBinek, DawidUKS Hetman Częstochowa 1483N:132
7161IIIGrzelak, PiotrUKS Rodło Opole1483N:23
7162II+Chomicka, Kinga MUKS Stoczek 45 Białystok1483N:212
7163Surdel, Marek Tarnów 1483N:7
7164IIDrygaś, Wojciech Wiśniowa 1483N:34
7165IIRetz, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.1483N:226
7166IIIŚmigielski, Paweł OSiR Piotrków1483N:27
7167IILech, Leon1483N:47
7168IIMyrmus, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie 1483N:179
7169IIIMielniczyk, Mieczysław Wrocław1483N:27
7170IIIKrzyżak, Jan Jelenia Góra 1482N:77
7171IIITrybus, Dariusz KKSz Urania Krosno1482N:76
7172IIIPerka, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1482N:86
7173IIKaniewski, Piotr1482N:48
7174IIKarczewski, Jan UKS Pałac Nieborów1482N:89
7175IISidorczuk, Paweł UKS Czternastka Warszawa1482N:182
7176IIŁobacz, Adam Lublin1482N:112
7177IIJażdżyk, JakubG.nr 59 im. Tadeusza Reytana W-wa Mokotów1482N:71
7178IICzaja, Adrian LZS GONIEC Kluczbork1482N:97
7179IBugaj, HannaSzkoła Podstawowa nr 34 Rybnik 1482N:193
7180IIFedak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1481N:158
7181IIPielach, JacekLUKS GOK Samborowo1481N:111
7182IVKopeć, Kamil Katowice1481N:8
7183IIBielecki, Michał KSz Stilon Gorzów Wlkp.1481N:144
7184IIUlanowski, PiotrUKS SP11 Skoczek Tczew1481N:116
7185IILitwin, Piotr I LO1481N:89
7186IIPituła, Adam WKSz 1938 Włocławek 1481N:156
7187IIIPawłowicz, Jerzy LKS Sparta Lubliniec1481N:30
7188IIChlebowicz, Jerzy Rzeszów1481N:34
7189Surmacz, Albert 1481N:6
7190IŁochina, Justyna WKS KOPERNIK Wrocław 1481N:101
7191IIMożdżanowski, Filip NASZACH Nowy Tomyśl1481N:64
7192IIINowak, DominikKSz Odrodzenie Kożuchów 1480N:14
7193IIWcisło, MarekMalczyce1480N:59
7194IILiszewska, Leonarda ATUT Nysa 1480N:65
7195IISzewczak, Michał LKS Wrzos Miedzyborów1480N:200
7196IISkromak, OlgierdUKS Korona Gdańsk1480N:115
7197IISymbor, WeronikaUKS Korona Gdańsk1480N:40
7198IIKubica, Dominik KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1480N:183
7199IIKuźnik, KamilKS Entropia NZSPW Warszawa1480N:35
7200IIFiszer, Jakub UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1480N:174
7201IIIDrzewicki, Konrad Zamość1480N:35
7202IIPariaszewski, Bogusław CKR SSz Grójec 1480N:188
7203IIBartodziej, Bartosz KSz Polonia Warszawa1480N:81
7204II+Seemann, JakubMKSz Rybnik 1480N:85
7205II+Kopacka, NataliaOTSz Ostrów Wielkopolski 1479N:185
7206IIKaramucki, Henryk Polkowice 1479N:309
7207IIRadko, ArturMKS EMDEK Bydgoszcz 1479N:116
7208IIICzyszczoń, Józef1479N:48
7209IITrendota, KarolinaRKS MAT Ruda Śląska 1479N:91
7210IIWilant, Marta KSz ODRODZENIE Kożuchów 1479N:151
7211IIIMaciaszek, MichałKowale1479N:41
7212IIIMroczkowski, ArkadiuszUKS Żak Łomża1479N:146
7213IIIKręć, Robert1479N:18
7214IITkaczyk, Dominika UKS Czternastka Warszawa1479N:48
7215IIZieliński, Dawid KKS Ormuzd Kartuzy1479N:87
7216IIBogacz, GrzegorzUKS Spartakus Kolbuszowa1479N:78
7217IIILipiak, Mateusz UKS Iskra Piła 1479N:8
7218IIIZięba, Krzysztof Gorzkowice1479N:14
7219IIKusiak, Mateusz LKSz GCKiP Czarna 1479N:255
7220IIChrebor, JarosławOISW Wrocław 1479N:20
7221IIFlig, Wojciech1479N:71
7222IIIRóg, BartlomiejChocianów1479N:23
7223IVMatuszewski, Grzegorz Łódź 1478N:14
7224IIRaducka, Anna PTC Pabianice 1478N:60
7225IIIŁasica, Marcin RzKSz Rzeszów1478N:167
7226IIIDyląg, Jan UKS Czarny Koń Olkusz1478N:104
7227IIINowak, Rafał Gimnazjum Górno1478N:24
7228IIIŻurko, Jan MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1478N:128
7229IIISachajko, Filip UMKS Na Pięterku Poznań 1478N:33
7230IIIStrzemieczny, Jacek GKSz POLFA, Grodzisk Mazowiecki 1478N:86
7231IIKowalski, GerardKSz Polonia Warszawa1478N:162
7232IIICiborowski, KonradKraków 1478N:71
7233IIWróbel, Dariusz1478N:17
7234IIŻemajko, Łukasz SSz BDK Biskupiec 1478N:30
7235IINowak, ŁukaszZespół Szkół Mechanicznych1478N:20
7236IIKwiatkowski, MateuszNCKiB Nowy Staw 1478N:20
7237IIIŻak, Grzegorz1478N:29
7238IIGóral, Jan UKS ŻAGLE Warszawa 1478N:209
7239IIMaryniak, Michał 1478N:15
7240IIGryszko, Hubert ZSE 1478N:43
7241IIDawgiel, BartoszKSz Polonia Wrocław1478N:178
7242IIMatyszkiewicz, RadosławWarszawa1478N:235
7243IIPokrzywa, Katarzyna G-171477N:66
7244IIIMarkowski, MateuszLksz Lublin 1477N:67
7245IIGliński, Mateusz WKSz 1938 Włocławek 1477N:35
7246IVJasiński, Damian LKS Park Starzenice 1477N:6
7247IIIRyłko, Piotr Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1477N:33
7248IIJędrzejko, WojciechGCKiS Kobierzyce1477N:172
7249IIICedzidło, Paweł 1477N:26
7250IIWydmański, SzymonTS Wisła Kraków 1477N:148
7251IIBurdzicki, Stanisław UKS Hetman Częstochowa 1477N:97
7252IIPabiszczak, Nikodem OTSz Ostrów Wielkopolski 1476N:85
7253IIStołecka, GretaUKS Biały Pion Gryfino 1476N:53
7254IVKaduszkiewicz, FerdynandWKSz Wołów1476N:13
7255IIISenftleben, Bartosz 1476N:29
7256IMykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1476N:153
7257IKawecka, MałgorzataGimnazjum Nr 14 Gliwice 1476N:400
7258IIIHinca, RadosławTKKF Rzemyk Gdynia1476N:37
7259IIRzepiński, MaciejUKS Ósemka Chojnice1476N:16
7260IIBar, MartaKSz Gambit Przeworsk1476N:85
7261IIWawrzyniak, Karol KTS Kalisz1476N:236
7262IIKosmala, DominikKSz JelonkaJelenia Góra1476N:19
7263IISzatkowski, PawełUKS Fala Świekatowo1476N:314
7264IVBednarz, Mateusz1476N:7
7265IIGrządka, Artur KS LAURA Chylice1476N:204
7266IIIKrólak, Kacper MTSz Mińsk Mazowiecki1476N:121
7267IIISuchy, DawidDom Kultury w Starym Bielsku1476N:15
7268Musielak, Sebastian Suchy Las 1476N:9
7269IIIBinkowski, Tomasz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1475N:48
7270IIGolenia, Stanisław MKS MOS Wieliczka 1475N:23
7271IIBarciński, Tymoteusz UMKS Na Pięterku Poznań 1475N:75
7272IIIMaciaszek, PiotrUniwersytet Gdański1475N:71
7273IIIGroszyk, Maciej UKS Gambit - Wesoła1475N:61
7274IIIBombiński, PatrykGimnazjum Kunów1475N:50
7275IIISzotkowski, Dawid 1475N:36
7276IICichoń, JakubMKS KSOS Kraków1475N:118
7277IIIKowalski, Bartosz ŁKS Szach-Centrum Łódź1475N:63
7278IIIMarchan-Bednarek, GustawSzachowy Uniwersytet Warszawa 1475N:7
7279IISobolewski, Michał G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1474N:284
7280Sobień, KazimierzBydgoszcz 1474N:6
7281IINiklas, IgnacySKS SMOL - BUD Giżycko 1474N:277
7282IIIMielewczyk, Mariusz Rumia 1474N:20
7283IIŁaś, Adrian PDG 3 w Tczewie 1474N:43
7284IIMilewski, AntoniKTS Kalisz1474N:111
7285IIMisiewicz, Tomasz SSP 4 PTO Białystok1474N:241
7286IIIOstrowski, MateuszUKS OPP Toruń1474N:59
7287IIISłanina, Piotr Wodzisław Śląski 1474N:7
7288IIOrzełowski, PiotrMUKS Fidei Węgrów 1474N:108
7289IISkoczylas, Szymon Spartan Lublin1474N:21
7290IIKrygiel, Konrad WKS KOPERNIK Wrocław 1474N:103
7291IISzarota, JakubMKS Sandecja Nowy Sącz 1473N:111
7292IIPisarski, Stanisław1473N:108
7293IISzlósarczyk, HubertMKS MOS Wieliczka 1473N:183
7294IIIDyjo, Władysław Radom 1473N:63
7295IIKnitter, Tomasz UKS Wda Lipusz1473N:30
7296IIIBojanowski, MarcinPoznań 1473N:46
7297IIICukrowski, Fabian 1472N:35
7298IIMaliszewski, MichałKSz Polonia Warszawa1472N:171
7299IIISlany, Józef KS Carbo-Gliwice Gliwice1472N:23
7300IIIBąk, Sławomir KS Komunalni Sanok1472N:18
7301IIIJakubczyk, BartłomiejSP nr 7 Suwałki1472N:126
7302IIBudzisz, Adrian MDK Białystok1472N:129
7303IIRybak, Igor Szkoła Podstawowa Filomata Gliwice 1472N:202
7304IISmoleń, SebastianMKSz DIAGONALIA Imielin 1472N:172
7305IIZdybel, Przemysław UKS Czternastka Warszawa1472N:88
7306IIGuzik, Tomasz MCKiS Jaworzno1471N:162
7307IIIDamrath, BartoszUKS Płomyk Nekla 1471N:39
7308IIMrozowski, Adam KSz Polonia Warszawa1471N:239
7309IIIKruszyński, MichałLKS Stomil II Bełchatów 1471N:46
7310II+Jurkowska, MagdalenaSKS ORLIK Brzeg 1471N:87
7311IIChoina, Jan Hetman Ostrowiec Św.1471N:223
7312IIŻygadło, Tomasz Arkama Swiat Szachow1471N:35
7313IIAdamowicz, MichałPKS MAT Białołęka; PKS MAT Białoł&#1471N:48
7314IIPopielarczyk, MaciejKSz Maraton Łomża 1471N:127
7315IIJuraszek, PawełRumia 1471N:54
7316IVKryzia, WiktorWola Radłowska 1471N:7
7317IBohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn1470N:271
7318IIMysłek, KarolKS Unia Bieruń Stary 1470N:185
7319IIIModrzejewski, SzymonUKS GROM Krężnica Jara1470N:80
7320IILisek, MichałLUKS Lubartów1470N:54
7321IIIPiwowarczyk, Zbigniew SSz Szachpol Łuków1470N:17
7322Węgrzyn, Robert1470N:7
7323IIRylski, Tadeusz KSSSN Ursynów Warszawa 1470N:164
7324IIISzymczak, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1469N:82
7325II+Dadełło, BarbaraKSz Polonia Wrocław1469N:379
7326IIWitko, DawidTKKF Rzemyk Gdynia1469N:72
7327II+Należna, GabrielaKGL Szarotka Wadowice Górne1469N:159
7328IIJuszczak, Miłosz MKS EMDEK Bydgoszcz 1469N:94
7329IIZalega, Maciej1469N:81
7330IIPytka, Witold Sz MOK DEBIUT Terespol1469N:21
7331IIKraszewski, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1468N:223
7332IIKowacz, Agnieszka MCKiS Jaworzno1468N:213
7333IIGrzywa, Jakub UKS Rodło Opole1468N:62
7334IIWieczorek, MateuszKSz SILESIA Racibórz 1468N:45
7335IIIEggink, Przemysław UKS Łady Raszyn1468N:35
7336IIICharyga, WładysławMCKiE Malbork 1468N:34
7337IVOlech, PiotrUrząd Celny we Wrocławiu1468N:7
7338IArciszewska, ZuzannaMUKS Stoczek 45 Białystok1468N:337
7339IIHasiuk, Aleksander1468N:21
7340IIGąska, AdamUKS TSz Zieloni Zielonka1468N:24
7341IIJaśkiewicz, Kacper UKS Jedynka Bełchatów 1468N:103
7342IIKotowicz, Kamil UKS Pałac Młodzieży Katowice 1468N:170
7343IIIZubacki, Wiktor MDK Białystok1468N:139
7344Brudka, Pavlo Kraków 1468N:7
7345IIIŻak, Mateusz Sosnowiec 1467N:35
7346IIŻukowska, Aleksandra 1467N:141
7347IIDeryło, KamilUKS Caissa Warszawa 1467N:180
7348IIIStitou, El-Ayachi JrWOK Wałbrzych1467N:39
7349IIIKrawczyński, Szymon1467N:41
7350IIŚmietana, JakubUKS GONIEC Staniątki 1467N:230
7351IIJędrzejewska, ZuzannaKTS Kalisz1467N:211
7352IIINguyen, Wiktor1467N:19
7353IIIŻuk, Filip XI LO Białystok1467N:31
7354IIIGonsior, Zbigniew ChTS Chorzów 1467N:87
7355IVPerkowski, PiotrWałbrzych1467N:15
7356IIIMaślanka, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1467N:8
7357IIIWodecki, Aleksander UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1466N:147
7358IITarka, Adam UKS Czternastka Warszawa1466N:254
7359IIIJaskulski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1466N:135
7360IIJagiełło, Adolf Sopot 1466N:162
7361IIIKrężołek, MateuszGKSz Kornuty Gorlice1466N:155
7362IISadzyński, Sławomir 1466N:8
7363IIZgorzelski, Michał UKS Czternastka Warszawa1466N:229
7364IISmulikowski, Franciszek KSz Polonia Warszawa1466N:25
7365IIStypka, Sebastian UKS Rodło Opole1466N:55
7366IIKlimaszewski, Jacek Kołbacz1466N:18
7367IIKokot, Tomasz Dąbrowa Górnicza1465N:9
7368IIIZahorski, Bartosz 1465N:42
7369IISłoniewski, Kacper UKS TSz Zieloni Zielonka1465N:301
7370IIBanicki, Aleksander LKS Promień Kowalewo Pom.1465N:111
7371IIPiech, EugeniuszUKS Iskra Piła 1465N:77
7372IIGardian, Adam UMKS HETMAN Marklowice1465N:178
7373IIIGrzywa, Sławomir UKS Rodło Opole1465N:123
7374IITomaszek, WiesławUKS Piast Bolków 1465N:22
7375IIPytlos, Łukasz KSz Piątka Skierniewice1465N:64
7376IIPenot, ThierryOlsztyn 1465N:16
7377IIDrzewiecki, Miłosz UKS Refleks Gościno1465N:113
7378IIJaworski, Tymon KSz Polonia Wrocław1465N:188
7379IIRosenfeld, NoeMKS Wicher Zbąszyń1465N:176
7380IISurma, Sławomir1465N:25
7381IIKulikowski, Michał 1465N:15
7382IIIUriasz, GabrielaGKSz Hetman Pilzno1465N:7
7383Kuczek, Kacper1465N:7
7384IIZiemięcki, Dawid MUKS MDK Śródmieście Wrocław1464N:295
7385IILachowicz, Łukasz1464N:41
7386IIKowicki, Adam Kraków 1464N:184
7387IIINojek, Rafał Szydłowiec 1464N:40
7388IIIKawalec, Paweł Wrocław1464N:38
7389IIMaciejek, Mariusz Białystok1464N:56
7390IIWalczak, Marcin UKS 21 Podlesie 1464N:250
7391IIIKonieczka, Konrad UKS Smecz Konin 1464N:75
7392IIIWłodarski, Kamil KSz Miedź Legnica1463N:160
7393IIIBiernacki, Błażej MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1463N:94
7394IIPaszkowski, Dariusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1463N:72
7395IIIHerbut, Maciej1463N:32
7396IIGołańczyk, MichałUKS Hetman Żytowo1463N:45
7397IIPisarek, JanKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1463N:234
7398IIStarzyk, KarolTS Wisła Kraków 1463N:279
7399IIIPrzymus, ŁukaszJKSz-W Jarocin1463N:37
7400IIWłodarska, Ewa KSz Miedź Legnica1462N:262
7401IIIWiśniewski, Maciej UKS Giecek Radków1462N:31
7402IIKrólak, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1462N:91
7403IIIGierszon, Łukasz 1462N:34
7404IIKrówka, Damian UKS REKORD Iwla 1462N:100
7405IIIGóral, WojciechWrocław1462N:20
7406IIIStryjecki, Stefan 1462N:9
7407IPlacek, Eliza UKS Pałac Nieborów1462N:145
7408IIIGnitecki, Szymon1462N:18
7409IIIgnatowski, Nikodem ŁKS Szach-Centrum Łódź1462N:103
7410IISmukowski, BartoszWKSz HETMAN Wałbrzych1462N:182
7411IRoszkiewicz, ZofiaUMKS Na Pięterku Poznań 1462N:224
7412IIZahorska, AnnaGłogów1462N:14
7413IIIChlebowicz, SzymonRzKSz Rzeszów1461N:137
7414IIGromek, CezarySRSDiM Węgrów 1461N:114
7415IIŁukaszewska, Magdalena PG 6 Łomża1461N:255
7416IILechman, GabrielUKS Giecek Radków1461N:205
7417IVBuczak, Andrzej Bystrzyca 1461N:29
7418IIBrzeziński, ŁukaszUKS Hetman Puszcza Mariańska 1461N:268
7419IIIGrzegoszczyk, Jerzy Skrzyszów1461N:7
7420IIIStasz, Szymon Moderówka1461N:13
7421IIŻurawski, MateuszLKS Chrobry Gniezno 1461N:286
7422IIIBrzoskowski, DawidKKS Ormuzd Kartuzy1461N:20
7423IIWęgrzyn, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1461N:61
7424IIWięckowski, KajetanUKS Hetman Puszcza Mariańska 1461N:167
7425IIMałkowski, Leszek1461N:14
7426IIIScura, EmanuelJózefów 1461N:61
7427IIGranosz, ArturLubliniec 1461N:50
7428IIIJędrzejczak, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1461N:16
7429IIHołownia, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:22
7430IIRudnik, Małgorzata PG 1 Białystok 1460N:40
7431IIIMachelski, Błażej UKS HETMAN Puszcza Mariańska 1460N:59
7432IIIWiewióra, Robert LKS POLONIA Poraj 1460N:59
7433IIŻelazny, Piotr UKS Korona Gdańsk1460N:117
7434IIIKlebański, Mateusz WOK Wałbrzych1460N:40
7435IIIGołańczyk, ArturUKS HETMAN Żydowo1460N:24
7436IIKurtycz, Maciej MKS Rokita Brzeg Dolny1460N:157
7437IIWasztyl, JakubTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1460N:14
7438IIIMajchrowski, JacekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1460N:96
7439IIPodlewski, Szymon MKS Emdek Bydgoszcz 1460N:154
7440IIDonoch, Jacek Jadów1460N:24
7441IIIJachyra, AndrzejUKS Spartakus Kolbuszowa1460N:6
7442II+Tomaka, AnnaGimnazjum nr 14 Gliwice 1459N:113
7443IIIRachwal, MateuszKSz SDK-Lotnik Mielec 1459N:23
7444IIIWesołowska, AgataLKS Chrobry Gniezno 1459N:15
7445IIINachaj, DamianHetman Wschowa1459N:13
7446II+Kubasik, Aleksandra KTS Kalisz1459N:249
7447IISowa, Agnieszka ŻKSz Żary 1459N:56
7448IIIIwicki, KacperUKS Iskra Piła 1459N:91
7449IIIKrupa, SławomirBiałystok1459N:17
7450Antoniewicz, Kacper LUKS Tempo Ożarów 1459N:7
7451IIOlszewski, Paweł Serock1459N:28
7452IIIKuczera, JakubUKS 21 Podlesie 1458N:7
7453IIIRadziwiłł, Maciej UKS Caissa Warszawa 1458N:29
7454IIZacharzewski, Michał UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1458N:237
7455IIPańczuk, GrzegorzTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1458N:153
7456IIIMazur, MichałS-KKS Przemyśl 1458N:109
7457IIIDzienisiuk, Dariusz KSz POLONIA Warszawa1458N:97
7458IIIŚwiątnicki, AdamTS-R Hetman Konin 1458N:25
7459IIKlimczak, Oliwier MKS MOS Wieliczka 1458N:141
7460IŁaszczuk, ZuzannaMAZSzach w Warszawie1458N:391
7461IIKuligowska, Monika1458N:62
7462IIIFronczyk, Mariusz Białystok1458N:61
7463IIIKupryjan, Damian1458N:75
7464IIIWągrodzki, Paweł1458N:20
7465IIIDereń, Piotr Brzeg 1458N:33
7466IIUrban, Damian WKS KOPERNIK1457N:152
7467IIIStaroń, JakubGimnazjum Nr 4 Krosno 1457N:31
7468IIWłoch, DominikaBKS Chemik Bydgoszcz1457N:291
7469IIIMajocha, Tomasz 1457N:89
7470IMajewska, MariannaMUKS Fidei Węgrów 1457N:168
7471IISzulepa, ArturKSz POLONIA Warszawa1457N:103
7472IIIJaniszewski, Zbigniew 1457N:24
7473IIOrczykowski, JarosławOISW Poznań1457N:41
7474IIIKruczyński, JanHetman Łuków1457N:58
7475IIIKunach, TomaszLublin1457N:27
7476IIGajko, SewerynLZS Kordian Bliżyn 1457N:13
7477IIMaćkowiak, BoguszAZS Poznań 1457N:81
7478IIIPrzybył, ZbigniewUKS Mosińska Jedynka Mosina1457N:38
7479II+Łaźniewska, Zofia AZS Poznań 1457N:210
7480IIJaneczko, Jakub UKS Czternastka Warszawa1457N:110
7481IIISowa, BłażejŻKSz Żary 1456N:50
7482IIBartoszewicz, Arkadiusz Gimnazjum nr 12 1456N:157
7483IIWroczyński, Kasper KTS Kalisz1456N:143
7484IIIPolak, Marcin Teresin 1456N:17
7485IIIPałdyna, LeszekWydminy 1456N:14
7486IIIMaksim, IreneuszKS Legion Legionowo 1456N:34
7487IIIPiechota, JózefOSz Baszta Szamotuły 1456N:62
7488IIIMikołajewicz, Eryk MOK Budoprojekt Głogów1456N:36
7489IIIWojnowski, Wojciech Warszawa1456N:35
7490II+Borek, Dominika UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1456N:108
7491IIPawlak, EmiliaKKSz Kraków1456N:339
7492IIIOstrowiecki, Janusz Michałowo1456N:34
7493IIKraszewska, Barbara MUKS MDK Śródmieście Wrocław1455N:192
7494IIIKurpiewska-Majka, AnnaCK Łubianka1455N:25
7495IIIKrawczyk, Jan LKSz Lublin 1455N:18
7496IIIWysmyk, Kamil GOKiS Moszczenica 1455N:54
7497II+Jakimczuk, Alicja UKSz Hetman Warszawa1455N:99
7498IIŁowczowski, Wiktor UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1455N:159
7499IIIWilk, HubertTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1455N:24
7500II+Słoniewska, Alicja Szachowy Uniwersytet Warszawa 1455N:373
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)