ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20737)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4352);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13270);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
7001Piechota, Artur 1528N:4
7002IIIChojnowski, Sebastian I LO Łomża1527N:15
7003IIOsiecki, Jonasz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1527N:170
7004IKudlak, Julia KSGU Tęcza Krosno Odrz.1527N:126
7005II+Pyżewska, EwelinaKSz Gambit Świecie 1527N:142
7006IIIZgarda, Marek MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1527N:17
7007IIISujkowski, DominikKSz Torfarm-64 Toruń 1527N:73
7008IIILuboński, AndrzejWOK Wałbrzych1527N:32
7009IIKozubek, Krystian PSSz Pszczyna 1527N:234
7010IIRosenfeld, NoeMKS Wicher Zbąszyń1527N:231
7011Rzepkowski, Jerzy 1527N:8
7012IIJeżak, Justyna UM1526N:66
7013IIBrewka, EmiliaLKS PIAST ŚREM 1526N:35
7014IIIBajko, JanUKS OPP Toruń1526N:61
7015IIISnarski, BogusławUKS Hetman Częstochowa 1526N:71
7016IIMirosławski, MarcinWrocław1526N:68
7017IIILiśnikowski, Łukasz UKS Baszta Wodzisław Śląski1526N:71
7018IIIBerus, Sławomir1526N:25
7019IIŚrodziński, Jerzy 1526N:76
7020IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1526N:299
7021IIBiesiadecki, Adam TKSzach Tarnobrzeg1526N:159
7022IIIPasicki, Michał1526N:7
7023IIBiałek, Adam TKSzach Tarnobrzeg1526N:42
7024IIIPłoszczyca, Józef GKSz Hetman Pilzno IV 1525N:23
7025II+Sendobry, AnnaI Liceum Ogólnokształcące Mikołów1525N:225
7026IIIMichalski, KamilULKS Dobre1525N:22
7027IIIKwiatkowski, JakubUKS OPP Toruń1525N:32
7028IIIStawujak, MaciejKS Entropia NZSPW Warszawa1525N:38
7029IIPtak, Paweł1525N:35
7030IINiczyporuk, Jakub SSz Szachpol Łuków1525N:118
7031IIIKościuszko, FilipASSz Lipno Stęszew 1525N:94
7032Dujava, Cyril Slávia PU Prešov1525N:8
7033IIIDura, JanuszOSz Baszta Szamotuły 1525N:8
7034IIICzaja, JarosławBytom 1525N:7
7035IISzczygielski, MaciejCKR SSz Grójec 1525N:54
7036IISzklorz, Beniamin SSz Olimpia Goleszów 1525N:33
7037IIGraczyk, PiotrAZS UMK Toruń1525N:106
7038IIGrzebieniowski, Michał UKS SZACH-MAT Przemków 1525N:107
7039IIIHajduk, Krzysztof Czechowice-Dziedzice1525N:27
7040IITrepkowski, Marek BKS Chemik Bydgoszcz1524N:76
7041IIRylski, Mateusz KS LAURA Chylice1524N:263
7042IIIKonior, TomaszUKS Orlik II Rudnik n/Sanem 1524N:88
7043IIIStrózik, StanisławSCS Sokół Chorzów1524N:28
7044IIDomaraczeńko, KrzysztofCzeremcha 1524N:70
7045IIIKlimiuk, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 1524N:51
7046IIISzpila, Michał WKSz GANT HETMAN1524N:15
7047IIWięckowski, KajetanZSPim.KrólaJana ||| Sobieskiego w Puszczy Mariańskie1524N:213
7048IIStrugacz, Michał UKS Hetman Częstochowa 1524N:126
7049IIIJacyszyn, LechosławUKS ORLIK SP3 BYTOM 1524N:13
7050IIISieczkowski, MateuszUKS MDK Radom 1523N:41
7051IIZając, SzymonUKS Hetman Koronny Trzebinia1523N:147
7052IIIChmura, Bartłomiej UKS 21 Podlesie 1523N:16
7053IIKonieczny, Jacek1523N:55
7054IMytnik, Kinga TMS ROSZADA Gliwice 1523N:350
7055IIIDombrzalski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1523N:30
7056IIISzajna, JózefStowarzyszenie Nasz Rymanów1523N:25
7057IIIMicewicz, Mateusz Gimnazjum w Nowej Sarzynie1523N:9
7058IIIOstrowski, MichałSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1523N:59
7059IIIDzięgiel, AndrzejMKS MOS Wieliczka 1523N:13
7060IIWrona, JarosławMKS MOS Wieliczka 1523N:118
7061IICelebias, Filip TMS Roszada Gliwice 1523N:307
7062IISojski, ErnestGLKS Goniec Żarów 1523N:184
7063IIKitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn1523N:226
7064IISowiński, Paweł UKS SP 1 Brzozów 1523N:131
7065Wypniewski, Krzysztof Kielce1523N:6
7066IIKaszok, WeronikaPSSz Pszczyna 1522N:113
7067IIJoniak, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1522N:237
7068IIMuller, Marcin1522N:345
7069IRobakowska, Paulina UKS Ognisko Rydułtowy1522N:245
7070IIKucharski, Jacek1522N:235
7071IIJeleniewicz, WandaSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1522N:31
7072IIIZdyb, Jan (Elbląg) 1522N:63
7073IWyrzykowska, Aleksandra UKS MDK GDYNIA1522N:241
7074IIISzeląg, BartłomiejMKS Polonia Przemyśl 1522N:71
7075IIBednarczyk, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1522N:413
7076IIRóg, Bartłomiej DZSzach 1522N:46
7077IIIWitkowski, JakubKLIM UKSz Gambit Starachowice 1522N:31
7078IIIPrymaka, MichałSP nr 7 Suwałki1522N:5
7079IIRepke, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1521N:142
7080IIIWiszniowski, BartoszG-171521N:15
7081IIISkalik, RafałUKS Hetman Częstochowa 1521N:28
7082IIRichert, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1521N:147
7083IIIKarczewski, Tymoteusz UKS Pałac Nieborów1521N:24
7084IIMatłoka, Miłosz KSz ORŁY Pleszew 1521N:200
7085IIIGunia, JerzyUKS REKORD Iwla 1521N:24
7086IIBorek, Paweł UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1521N:220
7087IIKwiatkowski, MateuszUKS Korona Gdańsk1521N:25
7088IISolarz, MarianLKS OLZA POGWIZDÓW 1521N:36
7089IIDahms, Medard MKS EMDEK Bydgoszcz 1521N:152
7090IIWrzodak, JarosławUKS Hetman Puszcza Mariańska 1521N:201
7091IPastuszko, KatarzynaUKS CZTERNASTKA Warszawa1521N:414
7092IIZdybel, Przemysław UKS Czternastka Warszawa1521N:178
7093IIPtaszyński, Szymon SP 6 Białystok 1521N:106
7094IIBylica, Katarzyna UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 1520N:18
7095IIMazurkiewicz, AdamLKS Dziecanovia Dziekanowice1520N:81
7096IIGołębiowski, Marek1520N:200
7097IIIPiotrowski, Michał Caissa Pion Zielona Góra1520N:27
7098IIJaniak, AnielaOKKFSiT Cross Opole 1520N:16
7099IIStopa, DawidGKSz Hetman Pilzno1520N:176
7100INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1520N:354
7101IIDrygaś, Wojciech GKS Szach-Mat Wiśniowa 1520N:55
7102IIIŁukowicz, MateuszKSz Start Elbląg 1520N:51
7103IIHalhoul, Adam MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław1520N:186
7104IISzeligowski, Paweł PG 9 Łomża1520N:107
7105IIIDoberstein, Dawid MKS EMDEK Bydgoszcz 1519N:56
7106IŁuka, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1519N:484
7107IISieradzka, Kornelia UKS Zawisza Kolbudy 1519N:61
7108IIŁakomy, Roman1519N:9
7109IIWilk, Bartłomiej UKS SP3 w Bogatyni1519N:88
7110IIZarembik, JózefRadlin1519N:31
7111IIRutkowski, Antoni 1519N:109
7112II+Ficek, Bogdan Cieszyn 1519N:85
7113IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1519N:219
7114IIRacinowski, BogdanKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1519N:148
7115IIKakowski, WojciechKSz Skoczek Siedlce 1519N:33
7116IIWierzchowski, Grzegorz1518N:91
7117IINiezabitowski, Kamil1518N:134
7118IIIMulawka, Robert LKSz Lublin 1518N:39
7119IISobaniec, KarolinaOWR Andrychów1518N:8
7120IIWełna, Mateusz MKS MOS Wieliczka 1518N:46
7121IIKrzyszkowiak, Bożena Hetman I Łuków1518N:60
7122Czarnecki, Maciej Pabianice 1518N:5
7123IIINiemczal, HubertUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1517N:63
7124IIIKędzierski, KrzysztofLO Tarnobrzeg 1517N:45
7125IJędras, Adrianna OTSz Ostrów Wielkopolski 1517N:264
7126IIIJanzer, JanuszS-KKS Przemyśl 1517N:27
7127II+Jakimczuk, Alicja UKSz Hetman Warszawa1517N:108
7128IZaborowska, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1517N:267
7129IIIWoszkowski, StanisławPTC Pabianice 1517N:57
7130IILorenz, RafałUKS ZSO Włoszakowice 1517N:141
7131IIIGąsiorek, BartoszKSz Gambit Przeworsk1517N:19
7132IIIDymecki, Zbigniew Sosnowiec 1517N:13
7133IPałejko, Maria KSz. Hańcza Suwałki 1517N:192
7134Olszowy, Paweł Lublin1517N:5
7135IIRóżycki, Wojciech KS LAURA Chylice1516N:189
7136IIIPaździorek, KamilMTSz Mińsk Mazowiecki1516N:23
7137IIGrzegorski, Michał KTS Kalisz1516N:142
7138IIIKowalski, Piotr UKS Kopernik Grudziądz 1516N:26
7139IIIPietryga, Bogusław KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1516N:34
7140IIGórski, Wiktor UKS Korona Gdańsk/Mielnik1516N:93
7141IIŻuwała, Marek Kksz Kraków1516N:142
7142IIIDzięgielewski, Dominik SSP 2 STO Białystok1516N:34
7143IIIŻola, JanKSz SDK-Lotnik Mielec 1516N:37
7144IISulima, FranciszekUKS MDK GDYNIA1516N:140
7145IIISzpond, Marcin1516N:8
7146IITrochimczuk, Szymon UKS Skoczek Elbląg 1516N:146
7147IIISzymczak, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1515N:95
7148IIISzpunar, Marcin LKS Orzeł Wysoka 1515N:29
7149IIIOlszewski, Kacper MTS Kwidzyn 1515N:30
7150IIBorowiecki, MaciejPKS Leśny Bydgoszcz1515N:92
7151IIIPolak, MateuszTeresin 1515N:24
7152IIZając, AdamWolin 1515N:19
7153IIMatyjaszczyk, AdrianLUKS Lubartów1515N:60
7154IIMaj, Wiktor Gdańsk 1515N:72
7155IIBinkowski, Szymon Szachowy Uniwersytet Warszawa 1515N:55
7156IIFedak, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1514N:173
7157IIISzumigalski, Mikołaj UAM 1514N:36
7158IIChylewski, Daniel KS LAURA Chylice1514N:155
7159IIIFleming, Kacper UKS Giecek Radków1514N:32
7160IIIPłoszczyca, Wojciech GKSz Hetman Pilzno V1514N:13
7161IIIBiałkowski, Eryk UKS MDK Otwock1514N:14
7162IIDeryło, Adam UKS Caissa Warszawa 1514N:185
7163IIIZąbczyński, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1514N:55
7164IIIPiecuch, MarekRudnik nad Sanem1513N:110
7165IIIKwietniewski, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1513N:30
7166IIIPasterski, Bogdan PKS Leśny Bydgoszcz1513N:69
7167II+Stankiewicz, KamilUKS Rodło Opole1513N:207
7168IIPachocki, Kamil Gimnazjum nr 1 Trzebinia1513N:61
7169IIRoskowski, Stanisław Tychy 1513N:116
7170IIIKobryń, Krystian KSz Skoczek Siedlce 1513N:22
7171IIKebel, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1513N:275
7172IIBinek, DawidSzkoła Podstawowa w Aleksandrii1513N:153
7173IIIDomański, Aleksander SSz Goniec Wąsosz1513N:13
7174IIKliczykowski, Paweł1513N:34
7175IIPariaszewski, Bogusław CKR SSz Grójec 1513N:252
7176IILiana, ŁukaszBiecz 1513N:44
7177IIIDuda, Mariusz 1513N:7
7178IVKurtyj, Michał Wola Uhruska1513N:17
7179IIBartoszczuk, Adam UKS przy SP 8 Chrzanów 1513N:143
7180IIKrówka, Ireneusz UKS REKORD Iwla 1512N:46
7181IIIPaterek, Rafał Gimnazjum Nr 10 Tychy 1512N:16
7182IIGołańczyk, MichałLKS Chrobry Gniezno 1512N:54
7183IIKasperek, Grzegorz1512N:48
7184IIAndziak, Grzegorz Warszawa1512N:80
7185IIWoźny, Jan GLKS Goniec Żarów 1512N:94
7186IIAbramowicz, AleksanderKSz Polonia Warszawa1512N:80
7187IIWaszewski, SebastianLKS Promień Kowalewo Pom.1512N:40
7188IIVanduyfhuys, Igor KS AZS Wratislavia1512N:100
7189IIIKalita, Janusz1512N:27
7190IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1511N:53
7191IIWojciechowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1511N:153
7192IISiedlaczek, Michał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1511N:170
7193IIKaczmarski, CezaryUKS MDK Otwock1511N:159
7194IIKosecki, Krystian UKS Płomyk Nekla 1511N:46
7195IIICioch, PiotrSS-T Lubcza Racławówka1511N:9
7196IIIMaćkowski, WiktorMKS Wicher Zbąszyń1511N:8
7197IIStępiński, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1511N:96
7198IIIMiga, PawełKGL Szarotka Wadowice Górne1511N:59
7199IICieślak, Jakub UKSz SKOCZEK Choszczno1511N:29
7200IIIKlejna, WojciechSieradz 1511N:37
7201IIKoprowski, Mikołaj Starachowice - Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy1511N:40
7202IIJaneczko, Jakub UKS Czternastka Warszawa1511N:187
7203IIPorębiak, MateuszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1511N:17
7204II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1510N:87
7205IIIKlos, Sebastian LZS Goniec Kluczbork1510N:25
7206I++Śliwicki, Damian UKS OPP Toruń1510N:12
7207IIISkrzypek, KornelUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1510N:7
7208IIIGraś, BartłomiejLZS Kuźnica Żelichowska 1510N:8
7209IIWnuk, WojciechSpołeczna Szkoła Podstawowa im. Lady Sue Ryder1510N:261
7210IIŁanoszka, TadeuszMPZSzach Kraków1510N:60
7211WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1510N:253
7212IIPastuszko, PiotrWarszawa1510N:43
7213Zieliński, Dawid 1510N:7
7214IIKinczewski, FranciszekKSz GAMBIT Świecie 1509N:107
7215IISzymaniuk, DariaZS Sokółka1509N:56
7216IIIJasiński, ŁukaszOrliki Jedlicze 1509N:21
7217IIOczachowska, Dorota 1509N:49
7218IIWaszkowska, KarolinaKSz Gambit Świecie 1509N:80
7219IIIKozłowicz, AdrianMKS Wicher Zbąszyń1509N:82
7220IIOlcha, DominikUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1509N:275
7221II+Jasiak, Katarzyna GKS Gorzyce W 1509N:88
7222IIŚwiercz, Nikodem Ksz Jelonka Jelenia Góra 1509N:212
7223IISzatkowski, PawełUKS FALA Świekatowo1509N:344
7224IIIKamiński, JarosławORZEŁ Bierzwnik1509N:25
7225IIIZając, RobertUKS OPP Toruń1509N:53
7226IIILachowicz, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1508N:48
7227IIIStaroń, Maciej KKSz Urania Krosno1508N:42
7228IISzablicka, MagdaMUKS SZS Cieszyn1508N:114
7229IIIKnott, Krystian KKSz Kraków1508N:19
7230IIMajewski, Michał GKSz Kornuty Gorlice1508N:175
7231IIICudo, Tadeusz 1508N:29
7232IIIWilgos, Roman Hetman I Łuków1508N:63
7233IIIMędel, Mateusz MAZSzach w Warszawie1508N:15
7234IIWojewoda, JózefKrosno1508N:94
7235IIGładyszewski, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki1508N:44
7236IIKałużny, JanAZS Poznań 1507N:262
7237IIKowalczyk, Fryderyk PSSz Pszczyna 1507N:247
7238IIIJabłońska, JuliaRybnik1507N:8
7239IISmolak, Jerzy Niedrzwica Duża1507N:51
7240IIRaczynski, Marcin Stargard1507N:30
7241IIIKowal, Józef LKS PARK Starzenice 1507N:12
7242IIIPanas, KajetanTKSz Tarnobrzeg 1507N:30
7243IISłoniec, AdrianUKS Orlik Rudnik n/Sanem1507N:147
7244IIRydel, Kacper Wąsewo 1507N:34
7245Pabiszczak, StanisławOstrów Wlkp. 1507N:8
7246IIKrygiel, Konrad WKS Kopernik1507N:134
7247IYatsenko, EugeneUKS Smecz Konin 1507N:14
7248II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1506N:32
7249IILewicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Chylicach1506N:112
7250IIIPiasecki, Nikodem KSz SDK-Lotnik Mielec 1506N:72
7251IIIKamiński, Olaf Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1506N:114
7252IIBednarczyk, Żaneta LO Wieliczka1506N:39
7253IIIMakszewski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 1506N:64
7254IIWłodarczyk, Konrad TS Wisła Kraków 1506N:127
7255IIWiniarska, AgataŚląski Rybnik 1506N:22
7256IIIKozioł, Paweł KU AZS PL Lublin1506N:24
7257I+Anyż, Monika KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1506N:252
7258IIIOrnoch, JeremiMOK Józefów 1506N:7
7259IIWięckowski, MichałUKS Czternastka Warszawa1506N:285
7260IIWalukiewicz, Dominika Stargard1505N:43
7261IIReda, ŁucjaUKS Czternastka Warszawa1505N:189
7262IIBialucha, Sebastian MKSz DIAGONALIA Imielin 1505N:199
7263IIDelekta, Joanna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1505N:33
7264IIIJasiński, JanUKS Piątka Wieluń 1505N:46
7265IIJażdżyk, JakubUKS Caissa Warszawa 1505N:95
7266IIZborowski, Paweł TS Wisła Kraków 1505N:206
7267IICzerwiński, BartłomiejOddz. G nr 365 im. W. ZawadzkiegoW-wa Tarchomin 1505N:162
7268ISokół, MariaKSz Piątka Skierniewice1505N:305
7269IIForyś, TomaszKołobrzeg1505N:69
7270IIGrządka, Artur KS LAURA Chylice1505N:305
7271IIStachecki, Mikołaj Zbąszyń - Parafia pw. NMP Wniebowzietej 1505N:173
7272Zyskowski, JanAkademia Gambit Białystok1505N:8
7273IIIŚmieszek, MichałBydgoszcz 1504N:16
7274IILeopold, Maks KSz LECH-WSUS Poznań 1504N:112
7275IIŁapiński, Jerzy WKSz 1938 Włocławek 1504N:176
7276IIIPituła, JakubUKS Pionier Kleszczewo1504N:33
7277IIINalichowski, Bogdan 1504N:50
7278IISypek, MateuszKGL Szarotka Wadowice Górne1504N:193
7279IIPiłat, Tomasz Hetman Ostrowiec Św.1504N:25
7280IILubecki, ŁukaszUKS Wda Lipusz1504N:65
7281IIDyrda, JakubKSz Zefir Boguszowice 1504N:44
7282IIOstaszewski, BartłomiejKSz Polonia Warszawa1504N:187
7283IIKisiel, Mateusz DOM KULTURY KAMIENICA Bielsko-Biała1504N:42
7284IIKucharczak, SandraAZS Poznań 1504N:32
7285IIZbawiony, Wojciech1504N:76
7286IIIKandefer, WojciechWrocław1504N:22
7287IINowicki, BartoszUMKS Na Pięterku Poznań 1504N:32
7288IINer, Patrycja MZKS UNIA Nowa Sarzyna1503N:24
7289IIICieszyński, ArturUKS Trzydziestka Olsztyn1503N:101
7290IIITryzna, WaldemarLUKSz Orient Sokółka1503N:63
7291IIKubiak, Eliza KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1503N:19
7292IIIBryska, Arkadiusz UKS HETMAN Żydowo1503N:18
7293IIIBorychowski, JanUKS Rodło Opole1503N:16
7294IOborska, MagdaKSz HETMAN Katowice 1503N:263
7295IIZdybel, Tomasz1503N:39
7296IIIKwiecień, Michał Hetman Ostrowiec Św.1502N:51
7297IIIStarzykiewicz, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 1502N:20
7298IIWoźniak, MaciejZSP Żnin 1502N:24
7299II+Rożkowicz, CzesławWZSz Katowice 1502N:215
7300Wojtczak, Adrian1502N:9
7301IIILebiecki, Ryszard Ruda Śląska 1502N:47
7302IIKubicz, Jakub WKSz HETMAN Wałbrzych1502N:153
7303IIIDębowski, JakubKSz Polonia Wrocław1501N:61
7304II+Żarow, Elżbieta Wolbrom 1501N:62
7305IIMichalak, Natalia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1501N:271
7306IISetera, Mateusz UKS Pałac Młodzieży Katowice 1501N:106
7307IIIPrzepióra, MarcinKLIM UKSz Gambit Starachowice 1501N:14
7308IIIStroiński, AntoniPOL-ANG GIMN POZNAŃ1501N:33
7309IITaliashvili, Tamari KS Legion Legionowo 1501N:160
7310IIISpadliński, EugeniuszSDK Wieluń 1501N:28
7311IIKlisowski, BartoszKS AZS Wratislavia1501N:279
7312IIKątny, SamuelMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1501N:114
7313IIJaszczykowski, Marcin KLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1501N:30
7314IIICzerwony, Mirosław Klub Szachowy Kana Tarnów1501N:7
7315IIKubarek, Joanna KS Unia Bieruń Stary 1500N:39
7316II+Miąsik, Patrycja RzKSz Rzeszów1500N:401
7317IIIŁasocha, Krzysztof UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1500N:18
7318IIIŁukasiewicz, Piotr Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1500N:16
7319Szczotka, Artur Gliwice 1500N:7
7320IIKielar, WiktorKSz Gambit Przeworsk1500N:119
7321IIIKalinowski, KonradUKS Hetman Koronny Trzebinia1500N:12
7322IIHorwat, DamianKSz Sulechów 1500N:30
7323IISzczapa, PiotrUKS TSz Zieloni Zielonka1500N:165
7324IIDomke, Radosław Caissa Pion Zielona Góra1500N:58
7325IIIBogusz, KrystianUKS MDK Otwock1500N:35
7326IIIPiątek, Rafał Dąbrowa Górnicza1500N:14
7327IIBagdasaryan, ArmenKS LogIN Skierniewice 1500N:33
7328IIMroczkowski, ArkadiuszI LO Łomża1499N:167
7329IIGutkowski, MarekUKS MDK Radom 1499N:70
7330IIITruszkowski, ŁukaszCaissa Połczyn Zdrój1499N:21
7331IVPalka, Szymon Chorzów1499N:13
7332IIBudzisz, Adrian MUKS Stoczek 45 Białystok1499N:177
7333IIKozera, Dawid KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1499N:199
7334IIWerner, KacperUKS SP3 w Bogatyni1499N:170
7335II+Komorowska, Marcelina MLKS Nadnarwianka Pułtusk1499N:99
7336Łozowski, Marcin Grodno1499N:27
7337IIHoszowska, Grażyna Cross Opole 1499N:16
7338IIISzałkowski, CyprianPKS AGAPE Białołęka1498N:12
7339IWolak, JuliaGKSz Hetman Pilzno1498N:230
7340IIWacławik, Joanna UKS Giecek Radków1498N:101
7341IIBizoń, Dominik UKS Ognisko Rydułtowy1498N:123
7342IIMaciaszek, PiotrUKS Gedanensis Gdańsk1498N:99
7343II+Rokoszna, Zuzanna KLIM UKSz Gambit Starachowice 1498N:150
7344IIIMalepszak, JarosławUKS Sokół Włoszakowice 1498N:9
7345IIRomańczuk, Kamil GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1498N:86
7346IIGoszyk, Bartosz SP nr 5 Ochaby1498N:182
7347IIIHajda, Wojciech Radzionków 1498N:13
7348IIWłoch, DominikaBKS Chemik Bydgoszcz1497N:299
7349IIRosiński, FilipKTS Kalisz1497N:189
7350IIBanasik, Tomasz KLIM UKSz Gambit Starachowice 1497N:86
7351IIKwieciński, Rafał 1497N:83
7352IIMysłek, KarolKS Unia Bieruń Stary 1496N:204
7353IIKolarz, MaciejUKS SP1 Jedynka Tychy 1496N:206
7354IIŁowczowski, Wiktor UKS SZACHOWNICA Rabka-Zdrój1496N:173
7355IIMatuszewski, BartoszKSz ORŁY Pleszew 1496N:211
7356IISłonina, AdamGOKiS Skomlin 1496N:200
7357IIKarwowski, MichałSP Konarzyce1496N:136
7358IIIBorkowski, Zbigniew Nowa Sól 1496N:52
7359IIIgnatowski, Nikodem Szkoła Podstawowa 149 w Łodzi 1496N:112
7360IIITartanus, Michał ŁKS Szach-Centrum Łódź1496N:77
7361IKobylarczyk, ElżbietaMKS Sandecja Nowy Sącz 1496N:41
7362IIŚwita, JędrzejAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1496N:178
7363IIPodlewski, MichałKSz. Hańcza Suwałki 1496N:157
7364IIIGrot, Jacek LUKKS Kielce1495N:83
7365IIIBebło, Mariusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów II 1495N:46
7366IIUjma, CzesławS-KKS Przemyśl 1495N:144
7367IIIMoskal, Radosław Gimnazjum Rudnik nad Sanem1495N:61
7368IIIWęgrzyniak, DawidGimnazjum Nr 1 Jasło 1495N:15
7369IIIKołakowski, Tomasz Mksz Diagonalia Imielin 1495N:101
7370IIKulfan, DamianIV LO Białystok1495N:32
7371IIGrobelna, Ewa 1495N:56
7372IIIPabiś, Adam1495N:59
7373IIIWasilewski, LeszekKoszalin1495N:66
7374IIĆwięka, KonradKGL Szarotka Wadowice Górne1495N:180
7375IIJedynak, JakubKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1495N:206
7376IIIIwaszkiewicz, Adam1495N:42
7377IGarbowska, Maja SP 44 Białystok1495N:301
7378IIJarosz, SzymonUKS SP3 w Bogatyni1495N:264
7379IISubjakova, Kristina 1495N:22
7380IICiepły, KrzysztofUKS BASZTA Wodzisław Śląski1495N:207
7381II+Kaczor, Katarzyna UM w Łodzi 1494N:51
7382IChoremska, ZuzannaUMKS Na Pięterku Poznań 1494N:215
7383IWysocka, EdytaKSz. Hańcza Suwałki 1494N:172
7384ISzlas, Aleksandra UKS Korona Gdańsk1494N:204
7385IIIJarosławski, Bartosz LKS Park Starzenice 1494N:48
7386IIISoszyński, PawełKSz Skoczek Siedlce 1494N:97
7387IIZabłotny, BrunoUKS Dziewiątka Sieradz 1494N:16
7388IIWiśniewski, Sławomir1494N:121
7389IIJarnuczak, Damian Sieraków 1494N:24
7390IISukiennik, OliwierMKS SANDECJA Nowy Sącz 1494N:133
7391IIKnitter, Tomasz UKS WDA Lipusz1494N:37
7392IIChoina, Martyna MZKS Unia Nowa Sarzyna1493N:10
7393IIISprawka, JakubKSz DRAKON Lublin 1493N:103
7394IKulec, Gabriela TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1493N:159
7395IISkrodzki, Mateusz I LO Łomża1493N:154
7396IIIWerner, Seweryn ChTS Chorzów 1493N:15
7397IIISzachniewicz, HubertUKS Trzydziestka Olsztyn1493N:9
7398IIIMiazek, MaksymŁKS Szach-Centrum Łódź1493N:62
7399IVProkopiuk, MateuszSz MOK DEBIUT Terespol1493N:24
7400IIKasperski, AndrzejKS 64 Zielona Góra 1493N:36
7401IIBanaś, Bartosz 1493N:18
7402IBednarska, Julita KSz. Hańcza Suwałki 1493N:253
7403Dzhagraeva, Anaid 1493N:9
7404IIMarcinkowski, Jan Katolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie 1493N:152
7405IIZubacki, Wiktor MDK Białystok1493N:184
7406IIPach, Barbara 1493N:16
7407IIStrąk, Dominik KS LAURA Chylice1492N:149
7408IIISzczęśniak, Michał GIM 2 Otwock1492N:50
7409IIChwalińska, Aleksandra 1492N:16
7410IIKozaczyński, Piotr UKS Caissa Warszawa 1492N:148
7411IIIPietruch, Przemysław SzKSzach. JEDYNKAŚwiętochłowice1492N:63
7412IIIJelinek, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1492N:41
7413IIIRafalski, Krzysztof 1492N:39
7414IIIBaszczak, Mieszko SSz Modus Warszawa1492N:23
7415IIIKluk, WitoldTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1492N:38
7416IIIGroszfeld, Tomasz Zambrów1492N:26
7417IIKowalski, Przemysław UKS TSz Zieloni Zielonka1492N:26
7418IIKochanek, Tomasz1492N:69
7419IIStarościak, Adrian WKS Kopernik1491N:244
7420IIDembińska, KarolinaMKS EMDEK Bydgoszcz 1491N:62
7421IIKonarzewski, MichałLKS Lotos Jabłonna 1491N:16
7422IIGrzesiek, WiktoriaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1491N:265
7423IIChromicz, Andrzej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1491N:128
7424IIFatyga, PawełKSz DRAKON Lublin 1491N:44
7425IIŁośko, Kalina UMKS Na Pięterku Poznań 1491N:13
7426IIBogacz, GrzegorzUKS Spartakus Kolbuszowa1491N:87
7427II+Lisiecka, Aleksandra1491N:77
7428IVŚwirski, Piotr Kietrz1491N:13
7429IIMoćko, MaciejKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1491N:213
7430IIRainer, Piotr UKS Goniec Staniątki 1491N:221
7431IIKraśniewski, MaciejUKS UZDOWO1491N:149
7432IIIŻabicki, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1490N:30
7433IIŚcisły, Marek WKSz GANT HETMAN1490N:221
7434IIHerok, MichalinaPSSz Pszczyna 1490N:42
7435II+Drob, Julia LKSz Lublin 1490N:272
7436IILachowicz, Arkadiusz1490N:53
7437IIZięta, Zuzanna MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1490N:72
7438IIMurglin, KamilUKS Jantar Pruszcz Gdański 1490N:95
7439IISpadło, KatarzynaŁKS Szach-Centrum Łódź1490N:47
7440IIIKaszuba, AndrzejKS DORS Ruda Śląska 1490N:46
7441IIBzdęga, BartłomiejKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1490N:83
7442IVBaryczka, AdamUKS GONIEC Staniątki 1490N:9
7443IIKozłowski, Michał UKS FALA Świekatowo1490N:180
7444IITokarski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1490N:54
7445IIGwizdak, Jakub1490N:33
7446II+Giemza, Julia IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 1490N:130
7447IIMościcki, SławomirKS Laura Chylice1489N:257
7448IIPanek, RadosławUKS GIECEK Radków1489N:55
7449IIMaliszewski, MichałTKKF PROMYK Ciechanów1489N:137
7450IISyczewski, Anatolij Publiczne Gimnazjum Dwujęzyczne w Strzelcach Opolskich 1489N:47
7451IIIKunicki, Paweł KS DORS Ruda Śląska 1489N:13
7452IIIBartodziej, Mariusz 1489N:68
7453IIŻuk, Krzysztof SPnr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego Targówek W-a1489N:29
7454IIWądołowski, AdrianKSz Maraton Łomża 1489N:36
7455IIISołek, Konrad1488N:33
7456IIPilarska, MonikaLZS SSz PAT Ligota Dolna1488N:54
7457IIKowalski, GerardKSz Polonia Warszawa1488N:169
7458IIIDurman, DamianMTS Kwidzyn 1488N:29
7459IIFliger, CezaryUKS GCK Sękowo 1488N:153
7460II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1488N:153
7461IIDawgiel, BartoszKSz POLONIA Wrocław1488N:183
7462IIPieczulis, Błażej KSz. Hańcza Suwałki 1488N:205
7463IIIObara, MichałUKS Gedanensis Gdańsk1488N:17
7464IIIWągrodzki, PawełWarszawa1488N:27
7465IIKasjaniuk, Marcin 1488N:22
7466IIIRajski, AdamKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1487N:21
7467IIWieczorek, KarolAKS Mikołów 1487N:308
7468IIIModrzejewski, FabianLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1487N:30
7469IIŻurawski, MateuszLKS Chrobry Gniezno 1487N:321
7470IIDziałak, Piotr Katolicki Klub Sportowy Victoria1487N:55
7471IVJabłoński, Rafał Jarosław 1487N:15
7472IIIRygiel, Andrzej Bielsko-Biała1487N:36
7473IIDąbrowski, Michał 1486N:408
7474IIIPiasecki, Andrzej 1486N:70
7475IVFligiel, Szczepan Słupsk 1486N:11
7476ICieślak, Jessica MKSz Rybnik 1486N:348
7477IIIGumienny, PawełIwla1486N:13
7478IUliasz, Katarzyna KKSz Urania Krosno1486N:219
7479IIIBobeła, PiotrŁódź 1486N:29
7480IArciszewska, ZuzannaSP 34 Białystok1486N:395
7481IVŚlisz, PawełLUKS Lubartów1486N:7
7482IITomkiewicz, Jakub UKS SP 1 Brzozów 1486N:212
7483IIŻądło, Kamil Rabka 1486N:18
7484IIMaślanka, Wojciech MKSz DIAGONALIA Imielin 1486N:207
7485IIŚwięch, GabrielaUKS Goniec Staniątki (Gim.N-ce)1485N:46
7486II+Wesołowska, AgataLKS Chrobry Gniezno 1485N:23
7487IVBanaszczyk, AdamGimnazjum nr 32 w Świbnie1485N:13
7488IISałata, Maciej BTC Warszawa1485N:58
7489IISzybowski, JanMKS MOS Wieliczka 1485N:9
7490IIDuda, Henryk1485N:124
7491IVWaszek, JanuszMysłowice1485N:7
7492IFlorek, WojciechBKS Chemik Bydgoszcz1485N:255
7493IISkrzypczyński, KacperUKS SP11 Skoczek Tczew1485N:169
7494IDżbik, Agnieszka MUKS Fidei Węgrów 1485N:75
7495IIKowalski, KacperKSz Stilon Gorzów Wlkp.1485N:157
7496IIStrzelecki, MikołajUMKS Na Pięterku Poznań 1484N:82
7497IMajewska, MariannaMUKS Fidei Węgrów 1484N:195
7498IITarka, Adam UKS Czternastka Warszawa1484N:261
7499IIIOrzołek, Michał TKKF Rzemyk Gdynia1484N:14
7500IIMarciniak, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1484N:111
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)