ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19118)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22814);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32937)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (79);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12781)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11268);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
6501IISłomka, PrzemysławSSz Szachpol Łuków1547N:25
6502IIIKomorowski, TomaszBydgoszcz 1547N:8
6503IIStachura, BłażejUKS Hetman Częstochowa 1546N:15
6504IIRaczkiewicz, JanUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1546N:16
6505IIGiędosz, RafałUKS Pałac Młodzieży Katowice 1546N:205
6506IIICioch, BrunoSS-T Lubcza Racławówka1546N:17
6507IIMichalik, HubertUKS SP3 w Bogatyni1546N:110
6508IIIGębus, MikołajMDK Kopernik Wrocław 1546N:20
6509IIIPierściński, Patryk UKS Szachylice Chylice; UKS Szachylice Chylice II 1546N:4
6510IIIGibasiewicz, Hubert OTSz Ostrów Wielkopolski 1546N:9
6511IIIDomański, Marcin SSz Goniec Wąsosz1546N:13
6512IISokół, PiotrUKS Hetman Michałowice 1546N:16
6513IIIZdziarski, Waldemar 1546N:32
6514IIDidyk, AndrzejLegnica 1546N:29
6515IIIKida, TomaszGórno1546N:7
6516IIMaryniak, Michał 1546N:24
6517ITrzaskowska, HannaWMZSzach Olsztyn1546N:255
6518II+Nowak, RoksanaMKS Wicher Zbąszyń1546N:127
6519IIIKryzia, WiktorWola Radłowska 1546N:14
6520IIIBoczkowski, Marek SRSDiM Węgrów 1546N:14
6521IIKankowski, Daniel UKS MDK Otwock1545N:144
6522IIMichalak, Natalia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1545N:255
6523II+Fieducik, Marcin1545N:493
6524IIITawczyński, Tomasz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1545N:14
6525IIIJurkowski, Ignacy AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1545N:37
6526Orłowski, TadueszKSz Maraton Łomża 1545N:9
6527IIIBieniasz, WiesławLKS KAŃCZUGA 1545N:33
6528IKożuch, PiotrSSz Szachpol Łuków1545N:82
6529IIKołodziejczyk, Krzysztof Dąbrowa Górnicza1545N:29
6530IISmukowski, BartoszPG 13 Wałbrzych1545N:203
6531IIKijkowski, MichałKSz Polonia Warszawa1545N:66
6532IIGórska, Weronika MKS Polonia Warszawa1544N:34
6533IIIKrasiewicz, DamianUKS TSz Zieloni Zielonka1544N:10
6534IIWitkowska, Karolina KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1544N:186
6535IIKomandera, Paweł MKSz DIAGONALIA Imielin 1544N:258
6536IIIMajchrowicz, JanKKSz Kraków1544N:15
6537IIISulewski, PatrykGdańsk 1544N:16
6538IICzerwiński, Szymon UKS OGNISKO Rydułtowy1544N:179
6539IIIPinkas, SzymonUKS Szach Gryfice 1544N:30
6540IIDrabent, Karolina UKS Zawisza Kolbudy; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II1544N:63
6541IIISieradzki, FilipUKS Zawisza Kolbudy 1544N:7
6542Liscinska, Jana 1544N:8
6543IIJordan, AdamUKS Trzydziestka Olsztyn1544N:286
6544IŚlusarczyk, Milena UKS Hetman Koronny Trzebinia1544N:305
6545IWyrzykowska, Aleksandra UKS MDK GDYNIA1544N:226
6546IIMaciołek, Kamila S-KKS Przemyśl 1544N:44
6547IIKozłowski, SzymonKSz Polonia Warszawa1544N:278
6548IILisicki, Tadeusz1544N:66
6549IIIUrban, Szymon KSz Pod Wieżą Szczecin1544N:7
6550IIIJakubiak, Jan GZSN Start III Gorzów Wlkp.1544N:26
6551Brzozowski, Radosław Puławy 1544N:7
6552IIRogalska, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1543N:10
6553II+Najuch, Natalia PG 2 w Skierniewicach 1543N:97
6554II+Gil, Oliwia TMS Roszada Gliwice 1543N:304
6555IIILączak, Hubert KSz SDK-Lotnik Mielec 1543N:23
6556IIIPawłowski, Miłosz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1543N:85
6557IIISalamoński, PiotrSP 7 Łomża1543N:7
6558IIPoleszczuk, MikołajLKSz Lublin 1543N:73
6559IIIZielonka, StanisławUKS KSM Tęcza Kościan 1543N:16
6560IIKukorowski, WojciechLKS Chrobry Gniezno 1543N:271
6561IIIFranc, Michał PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1543N:27
6562IIITurniak, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1542N:7
6563IIIPięta, AdamŻKSz Żary 1542N:26
6564IIŻak, Piotr ZSO Brzozów1542N:142
6565IIIStawujak, MaciejKS Entropia NZSPW Warszawa1542N:36
6566IIIWawszczak, Marcin MOK 64 Biała Podlaska1542N:31
6567IIILenart, FranciszekCzęstochowa1542N:24
6568IIZborek, AntoniJabłonka 1542N:8
6569IISobelga, ŁukaszTS Wisła Kraków 1542N:177
6570IIKołodziejski, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1542N:188
6571IISocha, KamilTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1542N:39
6572IIIDrgas, MariuszMKS Pogoń Oleśnica1541N:73
6573IIIGórniak, Mateusz MKSz Diagonalia Imielin 1541N:13
6574IIIKsiążkiewicz, MarcinZielona Góra 1541N:34
6575IIIRejman, Filip TKSz Tarnobrzeg 1541N:30
6576IIIWadowski, Przemysław MCKiS Jaworzno1541N:3
6577IISowa, DorotaStSz Arcymajstry Jaworzno 1541N:8
6578IIILewicki, PiotrLUKSz Orient Sokółka1541N:8
6579IIIZieliński, HubertKLIM UKSz Gambit Starachowice 1541N:3
6580IIIBlaschke, Josef Koenigsspringer Braunschweig1541N:19
6581IIOstrowski, Dymitr UKS Korona Gdańsk1541N:97
6582IIMichalski, Adrian UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1541N:120
6583IIWrzodak, JarosławUKS Hetman Puszcza Mariańska 1541N:164
6584IIIBiałek, Adam TKSzach Tarnobrzeg1541N:25
6585IIIRacławski, Karol Wrocław1541N:7
6586IIIMichalski, Daniel UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1540N:37
6587IIWieczorek, Sandra MKSz Rybnik 1540N:44
6588IIBladoszewski, Kamil KSz Gryf Szczecin 1540N:144
6589IIIKwiatkowski, DominikTKKF Rzemyk Gdynia1540N:7
6590IIIMosek, JakubGdańsk 1540N:4
6591IIGórski, Wiktor UKS Korona Gdańsk1540N:86
6592IIIWłodarczyk, Henryk SDK Wieluń 1540N:36
6593IIIKotarba, MichałILO Nowy Targ 1540N:8
6594IIISalwa, MiłoszLUKKS Miedziana Góra 1540N:6
6595IIDelekta, PiotrMTSz Mińsk Mazowiecki1540N:55
6596IPaluch, KorneliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1540N:203
6597IIIRajman, Erwin Pszów1540N:7
6598IIPariaszewski, SzczepanCKR SSz Grójec 1540N:170
6599Piechota, Katarzyna 1540N:5
6600IIICzerski, MariuszSTMGK Strzelce Krajeńskie1540N:19
6601IIZiółkowska, Bożena KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1539N:38
6602IIIŚliwka, Albert Hetman Ostrowiec Św.1539N:24
6603IIRóżycki, Wojciech KS LAURA Chylice1539N:184
6604IISzymański, Artur UKS MAT Kartuzy 1539N:76
6605IIGrobelna, Ewa 1539N:49
6606Buczek, Łukasz OKSiR Wisznia Mała 1539N:7
6607IIISeniów, Wiesław PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1539N:33
6608IIIGunia, JerzyUKS REKORD Iwla 1539N:19
6609IIICiupka, RafałUKS Goniec Leśnica 1539N:5
6610II+Ficek, Bogdan Cieszyn 1539N:71
6611IIWasylewski, MarcinUKS Gambit - Wesoła1539N:45
6612IIGrabowski, Adam TS-R Hetman Konin 1539N:43
6613IIZięba, HubertKSz SDK-Lotnik Mielec 1539N:207
6614IIDalkowski, Rafał UKS Czternastka Warszawa1539N:104
6615IIIPychyński, Marceli PSSz Pszczyna 1538N:70
6616II+Kaniowska, Anna KSz Stilon Gorzów Wlkp.1538N:255
6617IIIPiórkowski, Wojciech CK Łubianka1538N:40
6618IIIPawlak, Jakub UKS G4 Tarnowskie Góry 1538N:43
6619IIIMłynarek, Paweł TS Wisła Kraków 1538N:16
6620IIFilipkowska, Joanna KSz Maraton Łomża 1538N:10
6621IIIŁabędzki, PawełUKS Pałac Młodzieży Katowice 1538N:9
6622IIIStanicki, Artur MKS Wicher Zbąszyń1538N:9
6623IBieńko, Jagoda AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1538N:285
6624IIIHalka, Adrian MUKS MDK Śródmieście Wrocław1538N:120
6625IIŁancuncewicz, AndrzejTS-R Hetman Konin 1538N:81
6626IIIMielnik, MateuszKSz Gryf Szczecin 1538N:22
6627IIWrona, JarosławMKS MOS Wieliczka 1538N:111
6628IIWójtowicz, Krzysztof KGL Szarotka Wadowice Górne1538N:50
6629IIŚnieżek, PiotrMKS Polonia Przemyśl 1538N:33
6630IIIWronowicz, JakubKS 64 Zielona Góra 1538N:30
6631IIIKamiński, JarosławOrzeł Bierzwnik1538N:18
6632IIPiątkowski, KrzysztofPoznań 1538N:38
6633IIINowicki, BartoszUMKS Na Pięterku Poznań 1538N:14
6634IIICzyżewski, Michał KSz Miedź Legnica1537N:37
6635IIIWilk, MarcinUMKS Na Pięterku Poznań 1537N:16
6636IIIMajas, MichałII LO Kalisz1537N:28
6637IIICzekaj, Kamil Gimnazjum Nr 1 Krosno 1537N:9
6638IIIKostyra, Stanisław JrMUKS Stoczek 45 Białystok1537N:14
6639IIIChrząstek, Mateusz TKSz Tarnobrzeg 1537N:8
6640IISłoniec, AdrianUKS Orlik Rudnik n/Sanem1537N:111
6641IIŁokaj, Bartłomiej KSz Gryf Szczecin 1537N:108
6642IIChęciński, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1536N:99
6643IIBarszcz, MarekGKSz Hetman Pilzno1536N:35
6644IIIAndrejuk, Filip MKSz-MDK Białystok 1536N:41
6645IIISzyjka, CzesławUKSz Skoczek Choszczno1536N:60
6646IIIAndrijew, WojciechTKSzach Tarnobrzeg1536N:57
6647IIKulka, WładysławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1536N:104
6648IIIWiatr, Patryk MZKS Unia Nowa Sarzyna1536N:9
6649IIKojło, SzymonMUKS Stoczek 45 Białystok1536N:173
6650IIIGrabowski, Mieczysław1536N:35
6651IIISmoliński, Piotr UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1536N:24
6652IIIKloc, WiesławNysa1536N:14
6653IIWojtasik, SzymonUKS Piątka Wieluń 1536N:135
6654IIAbratański, Wojciech Hetman Myślibórz1535N:72
6655IIIMarszolik, RadosławUMKS HETMAN Marklowice1535N:98
6656IIIBasza, MateuszS-KKS Przemyśl 1535N:16
6657IIILichwa, Mieczysław Wieża Pęgów1535N:31
6658IIIKonior, TomaszUKS Orlik II Rudnik n/Sanem 1535N:85
6659IIBorowczyk, JuliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1535N:96
6660IIILewicki, MichałGimnazjum nr 5 Przemyśl1535N:20
6661IIIHebda, MariuszMPZSzach Kraków1535N:60
6662IIINiżyński, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1535N:9
6663IICiesielski, Marceli Gimnazjum nr 58 Poznań 1535N:85
6664IIIKulpiński, Jakub UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1534N:119
6665IIIPietrzak, Mateusz 1534N:11
6666IIKozak, Dorota SIOSTRY 1534N:42
6667IIIChrzan, Bartosz S-KKS Przemyśl 1534N:16
6668IISobiepanek, Mateusz Dobre 1534N:119
6669IIILisiak, Michał ITS Kopernik Inowrocław1534N:65
6670IIIKanas, MiłoszS-KKS Przemyśl 1534N:17
6671IIZłotucha, SławomirOpole Lubelskie 1534N:85
6672IIIKłopotowski, Dariusz Gliwice 1534N:38
6673IIIOrleski, Wojciech Bolesławiec1534N:6
6674IIIWoźniak, ErykUKS Giecek Radków1534N:24
6675II+Backiel, Hubert SSP 1 STO Białystok1534N:173
6676Melaniuk, Karol 1534N:7
6677II+Drgas, MarlenaWKSz GANT HETMAN1533N:166
6678IIPejski, AdamLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1533N:54
6679IIIKołodziej, Piotr MKSz Rybnik 1533N:45
6680IIHeinrich, Zuzanna Raszyn Poznań1533N:45
6681IIZawadzka, AnnaGimnazjum Nr3 z Oddz. Dwujęz.i Integracyjnymi Mysłowic1533N:8
6682IIIBinger, DamianMLKS Krajna Sępólno Kr. 1533N:45
6683IIMośny, PawełGimnazjum w Wożnikach1533N:63
6684IIIKorona, Mateusz Ogródek Jordanowski Krosno 1533N:20
6685IIProbola, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1533N:54
6686IIJędruszek, Zygmunt UKS Szach Gryfice 1533N:10
6687IISkomski, Marcin GIM nr 7 Olsztyn1533N:87
6688IISowiński, Maciej MDK Chorzów1533N:146
6689IITkocz, Rafał Czyżowice1533N:25
6690IIIKotliński, HenrykZiemowit Złotów 1533N:18
6691I+Samujło, Agnieszka KSz DRAKON Lublin 1532N:370
6692ISurpeta, JuliaKKSz Kraków1532N:486
6693IIEkwiński, JanUKS Caissa Warszawa 1532N:162
6694IIINowak, JakubWKSz GANT Hetman Wrocław 1532N:18
6695IIIOwczarek, AdamGKSz POLFA Grodzisk Mazowiecki1532N:26
6696IIGałka, PawełKS Lew Krynki 1532N:29
6697II+Chudzik, JakubUKS MOSiR Włodawa1532N:205
6698IIKrawiec, DominikPWSZ Leszno 1532N:31
6699IIKosior, Jan MUKS MDK Śródmieście Wrocław1532N:281
6700IIChróst, Hugo MMKS Wieniawa Leszno1532N:106
6701IIIKaznowski, MirosławOlsztyn 1532N:29
6702IICiszewski, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1532N:219
6703IIWoźny, Jan LKS Goniec Żarów1532N:89
6704IIGadzińska, Mirosława Caissa Pion Zielona Góra1532N:17
6705IIJarzembiński, MateuszUKS Wda Lipusz1532N:26
6706IIKoperska, NinaUMKS Na Pięterku Poznań 1531N:144
6707II+Łuka, AgnieszkaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1531N:458
6708IVSmukowski, DawidPałac Młodzieży Olsztyn1531N:15
6709IICierczek, Beata GKSz Hetman Pilzno IV 1531N:24
6710IIIKatafiasz, Krzysztof1531N:16
6711IIDziura, WiktorLKS Sanovia Lesko 1531N:136
6712IIIChabrzyński, GrzegorzMDK Gdynia1531N:6
6713IISzczepanik, TomaszKS Korona Kraków 1531N:24
6714IITargosz, DominikTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1531N:22
6715IIIKamiński, JarosławOrzeł Bierzwnik1531N:24
6716IIRetz, PatrykLKS Promień Kowalewo Pom.1531N:175
6717IIWierzbicki, Dawid SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1531N:206
6718IIIGuzek, CyprianUKSz Skoczek Choszczno1531N:38
6719IIINiesyczyński, Robert TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1531N:7
6720IIGubernat, Małgorzata SS-T Lubcza Racławówka1530N:40
6721IIIRylski, PawełKS LAURA Chylice1530N:65
6722IIIKlimiuk, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 1530N:42
6723IIIUrys, Bartłomiej KMKSz Victoria Kielce 1530N:7
6724IIWikar, Rafał Libiąż / UKS Hetman Koronny Trzebinia 1530N:157
6725IIIZieliński, Krzysztof SSz BDK Biskupiec 1530N:16
6726IIISzpila, Piotr UKS SP1 Leżajsk1530N:44
6727IIMasternak, Konrad LUKKS Kielce1530N:49
6728IIJaszczuk, Krzysztof Białystok1530N:24
6729IIIFliger, TomaszUKS GCK Sękowo 1530N:11
6730IIOberc, RyszardPodkarpacie Przemyśl 1530N:37
6731IISzlósarczyk, HubertMKS MOS Wieliczka 1530N:197
6732IINaglik, MaciejKLIM UKSz Gambit Starachowice 1530N:29
6733IIIBober, Paweł 1530N:10
6734IIIRóg, BartlomiejDZSzach 1530N:39
6735IISosulski, Oskar UMKS Na Pięterku Poznań 1529N:80
6736IIIDelmanowicz, Łukasz1529N:35
6737II+Rożkowicz, CzesławCieszyn 1529N:180
6738IIIKaprykowski, Jakub1529N:14
6739Bogusz, Łukasz Uniwersytet Śląski1529N:8
6740IIIGrecki, DamianZSE 1529N:14
6741IIIGradowicz, MichałTrzebnica 1529N:17
6742IIIZając, KrystianGimnazjum im. Piotra Borowego w Lipnicy Wielkiej1529N:6
6743Dudek, ZdzisławGLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1529N:15
6744IIGładyszewski, Adam UMKSz Jaćwież Suwałki1529N:28
6745IIWojnar, MaciejLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1529N:50
6746IIIPosłuszny, TomaszMKS Rokita Brzeg Dolny1528N:69
6747IIKrukar, Jakub Stowarzyszenie Nasz Rymanów1528N:103
6748IIIKrysiak, MariuszKSz Caissa Złoty Stok1528N:14
6749IIIBeczała, SzymonUKS 21 Podlesie 1528N:31
6750IIŚwierczyński, CzesławWKSz HETMAN 1528N:53
6751IIWłodarek, Mikołaj MKS Wicher Zbąszyń1528N:88
6752IISzeliga, SebastianKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1528N:309
6753IIPieczyski, ArkadiuszXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie1528N:68
6754IITkaczyk, Konrad 1528N:46
6755IIIFerenc, Michał PTC Pabianice 1528N:8
6756IIGałęziowska, MartaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1528N:8
6757IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1528N:150
6758IIRak, JacekKSz Polonia Warszawa1528N:66
6759IIKrasiński, Kamil LKS Chrobry Gniezno 1528N:53
6760IIIMazurczak, Marek Caissa Pion Zielona Góra1528N:9
6761IIRacinowski, BogdanKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1528N:122
6762IISubjakova, Kristina Liptovska Sachova Skola 1528N:15
6763IISzklorz, Beniamin SSz Olimpia Goleszów 1528N:26
6764Piechota, Artur 1528N:4
6765IMykhaylyak, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1527N:167
6766IIIChojnowski, Sebastian I LO Łomża1527N:15
6767IIHennig, CezaryGimnazjum nr 5 w Olsztynie1527N:171
6768IIIRafalski, Krzysztof 1527N:30
6769IIRzeńca, JerzyLKSz Lublin 1527N:463
6770II+Pyżewska, EwelinaKSz Gambit Świecie 1527N:142
6771IIIZgarda, Marek MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1527N:17
6772IIILuboński, AndrzejWOK Wałbrzych1527N:32
6773IISawicki, Wojciech SP Jeleniewo1527N:125
6774IIUllrich, KarolUMKS Na Pięterku Poznań 1527N:220
6775Rzepkowski, Jerzy 1527N:8
6776IIIKozłowski, ZbigniewCOR CORDIUM Starogard Gdański1527N:48
6777IIJeżak, Justyna UM1526N:66
6778IIBrewka, EmiliaLKS PIAST ŚREM 1526N:35
6779IIIBajko, JanUKS OPP Toruń1526N:61
6780IIISnarski, BogusławKatolicka Szkoła Podstawowa w Częstochowie1526N:71
6781IIMirosławski, MarcinWrocław1526N:68
6782INowicka, JuliaGKSz Solny Grzybowo 1526N:325
6783IIILiśnikowski, Łukasz UKS Baszta Wodzisław Śląski1526N:71
6784IIIBerus, Sławomir1526N:25
6785IKowalczyk, BarbaraKS Korona Kraków 1526N:214
6786IIBiałczyński, Michał1526N:209
6787IIIPasicki, Michał1526N:7
6788IIIPłoszczyca, Józef GKSz Hetman Pilzno IV 1525N:23
6789II+Sendobry, AnnaI Liceum Ogólnokształcące Mikołów1525N:225
6790IIIMichalski, KamilULKS Dobre1525N:22
6791IIIKwiatkowski, JakubUKS OPP Toruń1525N:32
6792IIKs. Domaraczeńko, KrzysztofProstyń, D. Drohiczyńska1525N:63
6793IIIPtak, PawełKSz Polonia Wrocław1525N:35
6794ISawa, Daria LUKS Fajsławice1525N:264
6795Dujava, Cyril Slávia PU Prešov1525N:8
6796IIIDura, JanuszOSz Baszta Szamotuły 1525N:8
6797kPiwowarczyk, JuliaSSz Szachpol Łuków1525N:110
6798Czaja, JarosławAkademia Szachowa Gliwice 1525N:7
6799IISzczygielski, MaciejCKR SSz Grójec 1525N:54
6800IIOkręt, Wojciech Hetman Ostrowiec Św.1525N:92
6801IIWielgus, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1525N:171
6802IIIHajduk, Krzysztof Czechowice-Dziedzice1525N:22
6803Krysiewicz, Łukasz LZS Choroszcz 1525N:8
6804IITrepkowski, Marek BKS Chemik Bydgoszcz1524N:76
6805IIRylski, Mateusz KS LAURA Chylice1524N:263
6806IIBialik, Nikodem UKS Rodło Opole1524N:154
6807IIIStrózik, StanisławSCS Sokół Chorzów1524N:28
6808IIISzpila, Michał WKSz GANT HETMAN1524N:15
6809IIITomaszewski, JakubUKS Roszada Radom 1524N:81
6810IIIMiga, PawełKGL Szarotka Wadowice Górne1524N:52
6811IIIZając, RobertUKS OPP Toruń1524N:32
6812IIISieczkowski, MateuszUKS MDK Radom 1523N:41
6813IIZając, SzymonUKS Hetman Koronny Trzebinia1523N:147
6814IIIChmura, Bartłomiej UKS 21 Podlesie 1523N:16
6815IIIDombrzalski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1523N:30
6816IIISzajna, JózefStowarzyszenie Nasz Rymanów1523N:25
6817IIIMicewicz, Mateusz Gimnazjum w Nowej Sarzynie1523N:9
6818IIIOstrowski, MichałSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1523N:59
6819IIIDzięgiel, AndrzejMKS MOS Wieliczka 1523N:13
6820IIKról, Piotr1523N:37
6821IIKaszok, WeronikaPSSz Pszczyna 1522N:113
6822IIJoniak, GrzegorzKSz Polonia Wrocław1522N:237
6823IIJeleniewicz, WandaSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1522N:31
6824IIIZdyb, Jan /Elbląg/ 1522N:56
6825IIISzeląg, BartłomiejMKS Polonia Przemyśl 1522N:71
6826IIKubiak, Eliza KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1522N:11
6827IMalinowska, Natalia SSP 4 PTO Białystok1522N:203
6828IIWieczorek, MateuszUKS OPP Toruń1522N:145
6829IIIPrymaka, MichałSP nr 7 Suwałki1522N:5
6830IIRepke, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1521N:142
6831IIIWiszniowski, BartoszG-171521N:15
6832IIISkalik, RafałUKS Hetman Częstochowa 1521N:28
6833IIIKarczewski, Tymoteusz UKS Pałac Nieborów1521N:24
6834IIIKościuszko, FilipASSz Lipno Stęszew 1521N:89
6835IIMielcarek, Arkadiusz Caissa Pion Zielona Góra1521N:82
6836IISolarz, MarianLKS OLZA POGWIZDÓW 1521N:36
6837II+Starzec, Patrycja TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1521N:138
6838IIKusiak, Mateusz LKSz GCKiP Czarna 1521N:269
6839IIMatyszkiewicz, Radosław1521N:252
6840IIIKalita, Janusz1521N:25
6841IIBylica, Katarzyna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1520N:18
6842IIMazurkiewicz, AdamLKS Dziecanovia Dziekanowice1520N:81
6843IIKaczmarski, CezaryUKS MDK Otwock1520N:152
6844IIGołębiowski, Marek1520N:200
6845IIIPiotrowski, Michał Caissa Pion Zielona Góra1520N:27
6846IIJaniak, AnielaOKKFSiT Cross Opole 1520N:16
6847IIChromicz, Andrzej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1520N:113
6848IIStopa, DawidGKSz Hetman Pilzno1520N:176
6849IIRoskowski, Stanisław Tychy 1520N:93
6850IIIŻmijewski, Ernest1520N:7
6851IIStrugacz, Michał UKS Hetman Częstochowa 1520N:119
6852IIDahms, Medard MKS EMDEK Bydgoszcz 1520N:143
6853IIIŁukowicz, MateuszKSz Start Elbląg 1520N:51
6854IIWąsik, Mateusz TS Wisła Kraków 1520N:125
6855IIIDoberstein, Dawid MKS EMDEK Bydgoszcz 1519N:56
6856IISieradzka, Kornelia UKS Zawisza Kolbudy 1519N:61
6857IIIŁakomy, Roman1519N:9
6858IIWilk, Bartłomiej UKS SP3 w Bogatyni1519N:88
6859IIZarembik, JózefRadlin1519N:31
6860IITaranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1519N:138
6861IIMatuszczyk, Mateusz TS Kuźnia Rybnik 1519N:14
6862IIŚwigoń, GrzegorzHetman Wschowa1518N:157
6863IIWierzchowski, Grzegorz1518N:91
6864IINiezabitowski, KamilMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1518N:134
6865IIIKołakowski, Tomasz MKSz DIAGONALIA Imielin 1518N:95
6866IIIMulawka, Robert LKSz Lublin 1518N:39
6867IISobaniec, KarolinaOWR Andrychów1518N:8
6868IIIWilgos, Roman Hetman Łuków1518N:52
6869IIMarciniak, LeonardGKSz Kornuty Gorlice1518N:99
6870II+Hołubczat, Maciej1518N:22
6871IIINiemczal, HubertUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1517N:63
6872IIIJanzer, JanuszS-KKS Przemyśl 1517N:27
6873IIRichert, DominikUKS Zawisza Kolbudy 1517N:134
6874IIIWoszkowski, StanisławPTC Pabianice 1517N:57
6875IIIGąsiorek, BartoszKSz Gambit Przeworsk1517N:19
6876IIŁaźniewski, Tadeusz AZS Poznań 1517N:333
6877IIIDymecki, Zbigniew 1517N:13
6878IIChebda, Bartosz 1517N:78
6879Olszowy, Paweł Lublin1517N:5
6880IIOlkuski, TadeuszKKSz Kraków1516N:338
6881II+Borsuk, AleksandraUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1516N:263
6882IIIPaździorek, KamilMTSz Mińsk Mazowiecki1516N:23
6883IIWieczorek, KarolAKS Mikołów 1516N:274
6884IIGrabarczyk, EdmundMUKS Stoczek 45 Białystok1516N:352
6885IIŁapiński, Jerzy WKSz 1938 Włocławek 1516N:160
6886IIIKowalski, Piotr UKS Kopernik Grudziądz 1516N:26
6887IIIPietryga, Bogusław KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1516N:34
6888IVPalka, Szymon Mikołów 1516N:9
6889IIIDzięgielewski, Dominik SSP 2 STO Białystok1516N:34
6890IIIŻola, JanKSz SDK-Lotnik Mielec 1516N:37
6891IIISzpond, MarcinGmina Lubenia 1516N:8
6892IIISzymczak, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1515N:95
6893IIISzpunar, Marcin LKS Orzeł Wysoka 1515N:29
6894IIIOlszewski, Kacper MTS Kwidzyn 1515N:30
6895IIIPolak, Mateusz1515N:24
6896IIGuzik, Kacper KKSz Urania Krosno1515N:234
6897IIZając, AdamWolin 1515N:19
6898IIDyrda, JakubKSz Zefir Boguszowice 1515N:41
6899IICichoń, JakubMKS KSOS Kraków1515N:132
6900IIMaj, Wiktor Gdańsk 1515N:72
6901IIBinkowski, Szymon Szachowy Uniwersytet Warszawa 1515N:55
6902IIKopaniewski, Wojciech ŁKS Szach-Centrum Łódź1515N:115
6903IIISzumigalski, Mikołaj Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu1514N:36
6904IIChylewski, Daniel KS LAURA Chylice1514N:155
6905IIIFleming, Kacper UKS Giecek Radków1514N:32
6906IIIPłoszczyca, Wojciech GKSz Hetman Pilzno V1514N:13
6907IIIBiałkowski, Eryk UKS MDK Otwock1514N:14
6908IIIOsiecki, Jonasz RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1514N:146
6909IIIZąbczyński, Marek RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1514N:55
6910IIICieślik, Krzysztof Hetman Ostrowiec Św.1514N:107
6911IIStrzałka, Monika TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1514N:60
6912IIManzhos, ArtemKovel 1514N:14
6913IIKitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn1514N:179
6914IVMajek, Kacper 1514N:22
6915IIIPiecuch, MarekRudnik nad Sanem1513N:110
6916IIIKwietniewski, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1513N:30
6917IIIPasterski, Bogdan PKS Leśny Bydgoszcz1513N:69
6918IIPachocki, Kamil Gimnazjum nr 1 Trzebinia1513N:61
6919IIIKobryń, Krystian KSz Skoczek Siedlce 1513N:22
6920IIIDomański, Aleksander SSz Goniec Wąsosz1513N:13
6921IIISujkowski, DominikKSz Torfarm-64 Toruń 1513N:67
6922IIKliczykowski, Paweł1513N:34
6923IIWółkowski, AndrzejKS ROSZADA Żory1513N:31
6924IIKopertowski, SławomirKołobrzeg1513N:41
6925IIGóral, Jan UKS Żagle Warszawa 1513N:218
6926IISeń, Tymoteusz PKS MAT Białołęka1513N:76
6927IIIDuda, Mariusz 1513N:7
6928IVKurtyj, Michał Wola Uhruska1513N:17
6929IIIPaterek, Rafał Gimnazjum Nr 10 Tychy 1512N:16
6930IINiczyporuk, Jakub SSz Szachpol Łuków1512N:107
6931IIKasperek, GrzegorzWarszawa1512N:48
6932IIAndziak, Grzegorz Warszawa1512N:80
6933IIKubicz, Jakub WKSz HETMAN Wałbrzych1512N:144
6934IIWaszewski, SebastianLKS Promień Kowalewo Pom.1512N:40
6935IIBurdzicki, Stanisław UKS Hetman Częstochowa 1512N:106
6936IIŻółkiewska, Aleksandra MUKS MDK Śródmieście Wrocław1511N:53
6937IIWojciechowska, MartynaUMKS Na Pięterku Poznań 1511N:153
6938IIKosecki, Krystian UKS Płomyk Nekla 1511N:46
6939IIICioch, PiotrSS-T Lubcza Racławówka1511N:9
6940IIIMaćkowski, WiktorMKS Wicher Zbąszyń1511N:8
6941IIStępiński, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1511N:96
6942IIKubica, Dominik KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1511N:188
6943IIStrepikowski, PawełUKS Trzydziestka Olsztyn1511N:175
6944IICieślak, Jakub UKSz SKOCZEK Choszczno1511N:29
6945IILiana, ŁukaszBiecz 1511N:40
6946IIWolniewicz, Mirosław 1511N:114
6947IIWojdalski, ŁukaszCKR SSz Grójec 1511N:136
6948IIKoprowski, Mikołaj KLIM UKSz Gambit Starachowice 1511N:40
6949IIPorębiak, MateuszLO nr 4 Olsztyn 1511N:17
6950II+Chądzyńska, Magdalena ŁKS Szach-Centrum Łódź1510N:87
6951IIIKlos, Sebastian LZS Goniec Kluczbork1510N:25
6952I++Śliwicki, Damian UKS OPP Toruń1510N:12
6953IIISkrzypek, KornelUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1510N:7
6954IIIGraś, BartłomiejLZS Kuźnica Żelichowska 1510N:8
6955IIWnuk, WojciechUKS GONIEC Staniątki 1510N:261
6956WCMCzernikowska, Laura LKSz GCKiP Czarna 1510N:253
6957IDallemura, Anna PrSP 6 Białystok 1510N:263
6958IIJarocki, GabrielMUKS Stoczek 45 Białystok1510N:154
6959IIZarzycki, Urban 1510N:62
6960IIWydmański, SzymonTS Wisła Kraków 1510N:174
6961Zieliński, Dawid 1510N:7
6962IISzymaniuk, DariaMUKS Stoczek 45 Białystok1509N:56
6963IIIJasiński, ŁukaszKKSz Urania Krosno1509N:21
6964IIOczachowska, Dorota 1509N:49
6965IIKrówka, Ireneusz UKS REKORD Iwla 1509N:40
6966IIPtak, Radosław KSz Polonia Warszawa1509N:123
6967IIEigner, Jerzy KSz Miedź Legnica1509N:220
6968IIIwaszkiewicz, GrzegorzKSz Polonia Warszawa1509N:322
6969IIILachowicz, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1508N:48
6970IIIStaroń, Maciej KKSz Urania Krosno1508N:42
6971IISzablicka, MagdaMUKS SZS Cieszyn1508N:114
6972IIOlechnicki, Krzysztof Toruń1508N:105
6973IIKułak, Tomasz1508N:104
6974IIIKnott, Krystian KKSz Kraków1508N:19
6975IIGonsior, Paweł ChTS Chorzów 1508N:307
6976IIICudo, Tadeusz 1508N:29
6977IIChoina, Jan Hetman Ostrowiec Św.1508N:246
6978IIIMędel, Mateusz MAZSzach w Warszawie1508N:15
6979IIWarchoł, Kamil Akademia Szachowa Gliwice 1508N:125
6980IIWaszkowska, KarolinaAZS UMK Toruń1507N:71
6981IIKielar, WiktorKSz Gambit Przeworsk1507N:110
6982IIIJabłońska, JuliaRybnik1507N:8
6983IISmolak, Jerzy Niedrzwica Duża1507N:51
6984IIRaczyński, MarcinLKS Mechanik Stargard 1507N:30
6985IIIKowal, Józef LKS PARK Starzenice 1507N:12
6986IILisiecka, AleksandraSarnaki 1507N:72
6987IIIPanas, KajetanTKSz Tarnobrzeg 1507N:30
6988IIDuda, HenrykPabianice 1507N:117
6989II+Szymańska, AleksandraUKS MDK Radom 1506N:32
6990IILewicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Chylicach1506N:112
6991IIIPiasecki, Nikodem KSz SDK-Lotnik Mielec 1506N:72
6992IIIKamiński, Olaf Liceum Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim 1506N:114
6993IIBednarczyk, Żaneta LO Wieliczka1506N:39
6994IIIMakszewski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 1506N:64
6995IIWłodarczyk, Konrad TS Wisła Kraków 1506N:127
6996II+Jasiak, Katarzyna GKS Gorzyce W 1506N:81
6997IIJózefczyk, SzymonKKSz Kraków1506N:197
6998IIIKozioł, Paweł KU AZS PL Lublin1506N:24
6999IIWalukiewicz, Dominika 1505N:43
7000IIReda, ŁucjaUKS Czternastka Warszawa1505N:189
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)