ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23548);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33909)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (94);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13047)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11777);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
6001IIISzaynowski, MaciejASSz Miedź Legnica 1582N:45
6002IICzerwińska, LuizaUKS Gedanensis Gdańsk1582N:27
6003IZalewska, Katarzyna PDG 3 w Tczewie 1582N:251
6004IIWoźnica, Mariusz KSz Polonia Warszawa1582N:124
6005IIIŁukaszuk, JakubUKS Gedanensis Gdańsk1582N:9
6006IIISauter, JanuszCWKS Vęgoria Węgorzewo1582N:14
6007IIOrczykowski, Tomasz OISW Poznań1582N:15
6008IIOssoliński, ŁukaszKSz Polonia Warszawa1582N:122
6009IIMatlak, Jolanta SCS SOKÓŁ Chorzów1582N:5
6010IIISoćko, PawełKrynka1582N:8
6011IIIAdamowicz, Paweł MKSz-W Pat Miejska Górka 1582N:7
6012IIIKlein, MateuszMTS Kwidzyn 1582N:5
6013IIHaracz, Sebastian UKS Spartakus Kolbuszowa1582N:101
6014IZabrzańska, Weronika UKS Hetman Koronny Trzebinia1582N:319
6015IIIJałowiczor, JanLKS WISŁA Strumień1582N:9
6016IIKołodziejski, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1582N:195
6017IIIKapuściński, ŁukaszKoszalin1582N:18
6018IIIOstrowski, MichałŁańcut1582N:9
6019IIIMoruś, Krzysztof 1582N:6
6020VZiębiński, JakubUKS Hetman Częstochowa 1581N:7
6021IICygan, MirosławLKS Goniec Żarów1581N:174
6022IIISybis, RomanLZS Kluczewsko1581N:14
6023II+Bieniek, DariaSSz Pocztowiec Bydgoszcz1581N:36
6024IIILewandowski, Alan UKS Czternastka Warszawa1581N:5
6025IIIKwidziński, JakubUKS MAT Kartuzy 1581N:5
6026IIIRowgiejsza, Jerzy 1581N:14
6027IIIWilk, Michał MLKSz Myślenice1581N:10
6028IIKałuza, MaksymilianUKS TSz Zieloni Zielonka1581N:339
6029IIILech, PawełRzeszów1581N:17
6030IIISkobiej, Adrian UKS Ósemka Chojnice1581N:11
6031IIIGołębiewski, EugeniuszWłocławek 1581N:6
6032IISlesiński, Eugeniusz TS-R Hetman Konin 1581N:52
6033IIIJankowski, Rafal1581N:7
6034IIIDusza, Paweł DOO PCK Wrocław1581N:8
6035IDąbrowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1581N:248
6036IIIArndt, Paweł MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1581N:5
6037IISzych, Adam 1581N:190
6038IISztuka, CezaryWKSz 1938 Włocławek 1581N:48
6039IIChyc, Marek 1581N:43
6040IIWaczyńska, AnnaAZS UMK Toruń1581N:6
6041IIMikołajczyk-Nawrocka, Olga MPZSzach Kraków1581N:6
6042IIIWszelaczyński, Michał Wrocław1581N:20
6043IIPiotrowski, Michał Trzebnica 1581N:33
6044IIPosłuszny, RafałMKS Rokita Brzeg Dolny1580N:128
6045IIRobaszkiewicz, Sara MKS Wicher Zbąszyń1580N:171
6046IIKraszewski, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1580N:299
6047IIIOklejewicz, Wacław KS Komunalni Sanok1580N:16
6048IIIHandzel, Mikołaj GKSz Hetman Pilzno1580N:12
6049IIIChmura, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1580N:8
6050IIIBrzuzan, Krzysztof1580N:19
6051IIITruszkowski, MateuszPG 9 Białystok 1580N:17
6052II+Guzik, Wojciech KKSz Urania Krosno1580N:141
6053IIISzymański, WojciechSarnaki 1580N:3
6054IIIRataj, JanBCK Biłgoraj 1580N:7
6055IIISzefler, KrzysztofKSz Lasker w Barlinku 1580N:6
6056IIISiwiński, Ignacy IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1580N:7
6057IIPacholczyk, Marta GKS Gorzyce W 1580N:15
6058IIPanuciak, AdamKS Entropia NZSPW Warszawa1580N:55
6059IIKostyra, Aleksandra KS Wisłoka Dębica 1580N:3
6060IIKlimanek, FabianAKS Mikołów 1579N:86
6061IIITeterycz, Karol UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1579N:4
6062IDadełło, BarbaraKSz Polonia Wrocław1579N:411
6063IIGebler, SzymonUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1579N:92
6064IIIWoźniak, Dariusz Hetman Ostrowiec Św.1579N:27
6065IIBieszczad, MichałLKS Goniec Żarów1579N:114
6066IIGłąbica, Henryk KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1579N:47
6067IIIBanasiński, JacekKatowice1579N:17
6068IIKrawiec, MateuszWKS Górnovia Górno1579N:92
6069IZałucka, EmiliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1579N:351
6070Ruggiero, Janusz1579N:8
6071IIKrężołek, Marcin GKSz Kornuty Gorlice1579N:18
6072IIBałachowski, DamianUKS Wda Lipusz1579N:39
6073Liscinska, LuciaSlávia PU Prešov1579N:8
6074IIFranc, PiotrUMKS Na Pięterku Poznań 1579N:313
6075IIIKowalski, Wiktor1579N:6
6076IIIMachnik, ŁukaszTKKF Boronovia Boronów 1579N:21
6077IVGórniak, Mateusz LKSz Lublin 1579N:6
6078IIIZientara, TomaszPKS Leśny Bydgoszcz1579N:38
6079IIAdamala, JacekKS LogIN Skierniewice 1579N:210
6080IIIWolny, Kornel Świniary 1579N:5
6081IIKhalalei, Dzmitry Grodno1579N:23
6082IIIRogalewski, Arnold1579N:8
6083IIISzewczyk, Michał Warszawa1579N:7
6084IIRembecki, RobertKS Entropia NZSPW Warszawa1578N:181
6085IIFelski, Krzysztof WKSz 1938 Włocławek 1578N:115
6086IIIPtak, WiktorMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1578N:5
6087IIIChmielewski, AndrzejLKS Łucznik Żołędowo1578N:9
6088IIJeżak, PawełS-KKS Przemyśl 1578N:88
6089IIIBłoński, AndrzejLKS Polonia Poraj 1578N:19
6090IISzczepaniak, ŁukaszKSz Gryf Szczecin 1578N:153
6091IIIPrzegienda, Zenon 1578N:10
6092IIIKaczanowski, PiotrUKS Gedanensis Gdańsk1578N:9
6093IIIDmochowski, MaciejWrocław1578N:9
6094IIIJasiński, KordianGimnazjum nr 1 w Wieluniu 1578N:7
6095IIKraynik, JacekDziałdowo1578N:19
6096IIGeski, Maximilian KS KORONA Zakrzewo1578N:98
6097IWojtas, Julia LKS Strażak Zabrzeg1578N:264
6098IVWoźniak, Mateusz 1578N:13
6099IIIZak, Tomasz UKS Mosińska Jedynka Mosina1578N:9
6100IIIJażdżyk, Julian KSz Piątka Skierniewice1577N:11
6101IIIRadzewicz, PiotrI LO Suwałki 1577N:56
6102II+Skotny, Agata Uniwersytet Jagielloński w Krakowie 1577N:147
6103IIBorkowski, Helmut Kolobrzeg 1577N:108
6104IIMadej, NataliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1577N:13
6105IIWolak, KamilGKSz Hetman Pilzno1577N:125
6106IIDziewiątkowski, Waldemar GZSN Start Gorzów Wlkp.1577N:59
6107IIIDarewski, Amadeusz1577N:7
6108Filipowicz, Karol PrSP 6 Białystok 1577N:15
6109IIIGrochowski, StefanUKS "Wiąz" Wiązowna 1577N:30
6110II+Fedan, Joanna MKS Wicher Zbąszyń1577N:23
6111IIIWierstiuk, Mikołaj UKS Zadrna Kamienna Góra 1577N:7
6112IIWrona, Kacper KS Korona Kraków 1577N:85
6113IIIRygielski, Zdzisław1577N:33
6114IIIUrbaniak, Oskar SSz Goniec Wąsosz1577N:7
6115IIIRomaniewicz, Bogdan GZSN Start III Gorzów Wlkp.1577N:9
6116IIMatuszczyk, Mateusz TS Kuźnia Rybnik 1577N:23
6117IIIPoświatowski, MaksymilianSP Bakałarzewo 1577N:10
6118IISocha, KamilTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1577N:48
6119IVKruk, Ryszard KSz Torfarm-64 Toruń 1577N:7
6120IIINiedziela, KarolSP nr 4 Lublin1576N:7
6121II+Grabianowska, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1576N:22
6122IIIZybura, TomaszUKS CENTRUM Jeżowe 1576N:14
6123IIĆwirko, MateuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1576N:174
6124IISkibińska, Paulina MUKSz-W Komandoria Poznań1576N:3
6125IINowicki, MateuszMTSz Mińsk Mazowiecki1576N:103
6126IIISzydłowski, Emil WKSz GANT HETMAN1576N:12
6127IISzałek, JakubSSz POCZTOWIEC Bydgoszcz1576N:68
6128IIIŁakomiec, Robert 1576N:47
6129IIIŻyliński, Jarosław KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1576N:19
6130IIGrochot, Alicja KKSz Kraków1576N:136
6131IIHamryszak, MirosławUKS Rodło Opole1576N:61
6132IIIŻuławinski, JózefLKS Dziecanovia Dziekanowice1576N:15
6133IIPłatek, Albert 1576N:52
6134IIIKaczmarzyk, Dominik IV LO Białystok1576N:16
6135IIIRosiński, DariuszMKS Mrągowia Mrągowo1576N:7
6136IIUrbański, Mariusz1576N:20
6137IIITar, ZygmuntGdańsk 1576N:7
6138IISzaro, KazimierzStowarzyszenie Nasz Rymanów1576N:45
6139IISkowroński, Wojciech WOK Wałbrzych1576N:40
6140IIIBykowski, KacperPKS Wiatrak Bydgoszcz 1576N:8
6141IIIMokrzycki, Leszek UKS SP1 Leżajsk1575N:38
6142IWolak, JuliaGKSz Hetman Pilzno1575N:206
6143IIStark, ŁukaszUKS Rodło Opole1575N:121
6144IIISuraj, Adam Lublin1575N:36
6145IIOlszewski, ArturII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie 1575N:9
6146IIIGrądzki, MarcinLublin1575N:7
6147IIJanicki, MateuszKSz LECH-WSUS Poznań 1575N:157
6148IIINowak, Józef UKS Wda Lipusz1575N:7
6149IIIChodacki, Mateusz Częstochowa1575N:20
6150IISzpila, Piotr SP 1 Żołynia1575N:60
6151IIIPołubok, Kamil 1575N:9
6152IIIMączka, JakubUKS Awans Żyrzyn 1575N:5
6153IIIProczek, KrzysztofTSz Skoczek II Sędziszów Małopolski1575N:16
6154IIIPałka, Tadeusz 1575N:10
6155IISzlejter, Katarzyna UMKS HETMAN Marklowice1575N:9
6156IISapiński, SebastianKSz. Hańcza Suwałki 1575N:226
6157IIEysmont, Julian KS LAURA Chylice1575N:69
6158IIKról, JanSP 26 Białystok1575N:109
6159Świetlik, Grzegorz Kraków 1575N:6
6160IIKownacka, GabrielaIII LO Suwałki 1574N:8
6161IIIKapcia, MarcinKKSz Kraków1574N:58
6162IIIBaszczak, Mirosław 1574N:17
6163IIŻebrowski, AdamMUKS Fidei Węgrów 1574N:138
6164IIISternik, Arkadiusz1574N:8
6165IILach, Marek Łódź 1574N:32
6166IISkawiński, SzymonKLIM UKSz Gambit Starachowice 1574N:198
6167IIINiesyczyński, BartłomiejTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1574N:13
6168IIINapiórkowski, Witold Legionowo 1574N:6
6169IISzarota, MiłoszMKS Sandecja Nowy Sącz 1574N:75
6170IIIMędrek, ZdzisławKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1574N:4
6171IIIBaranowski, Paweł1574N:9
6172II+Hołubczat, Maciej1574N:34
6173IIIJarosławski, Karol Warszawa1574N:9
6174IIKarykowski, Dominik II LO. im. Stanisława Wyspiańskiego Legnica 1573N:105
6175IIKosztyła, AndrzejTS Wisła Kraków 1573N:210
6176IIIPiersiak, PatrykWKS Górnovia II Górno 1573N:9
6177ISzymczyk, Jadwiga Jantar Gdańsk1573N:75
6178IIKosior, Jan UKS TSz Zieloni Zielonka1573N:220
6179IIIPawłowski, Kazimierz UKSz Hetman Warszawa1573N:5
6180IIHerok, KatarzynaPSSz Pszczyna 1573N:4
6181IIIMueller, Paweł KS DORS Ruda Śląska 1573N:20
6182IIKs. Grela, Franciszek Nisko, D. Sandomierska1573N:48
6183IIIUrbaniak, Marcin1573N:17
6184IIICichowski, MichałSokołów Podlaski1573N:7
6185IPisarek, ElżbietaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1573N:223
6186IIŁepski, MaksymilianLKS Chrobry Gniezno 1573N:186
6187IIILitwin, Adam1573N:26
6188IIISobczyński, JanMKS POGOŃ Prabuty1573N:8
6189IIIPanek, MichałLZS GONIEC Kluczbork1573N:3
6190IIINikonenko, Vladyslav1573N:24
6191IIGłowacka, Leokadia UKS Giecek Radków1572N:24
6192IIŚwięs, Fabian UKS Debiut Przedwojów1572N:41
6193IIISolarski, Jan 1572N:40
6194IISzulgacz, Andrzej PKS Wiatrak Bydgoszcz 1572N:78
6195IIKossowski, Paweł KSz Gryf Szczecin 1572N:265
6196IWoźnica, AlicjaKSz Polonia Warszawa1572N:176
6197IIIŻarnowski, Sebastian MDK Zamość1572N:11
6198IIIAndruszaniec, StanisławGZSN Start Gorzów Wlkp.1572N:24
6199IIIMac, Wacław1572N:9
6200IIINaja, Przemysław TKSz Tarnobrzeg 1572N:2
6201II+Kurczyna, IreneuszTS Wisła Kraków 1572N:143
6202IIIPacan, MirosławLublin1572N:23
6203II+Pikuła-Koc, Bernadetta 1572N:16
6204IIKurasz, GrzegorzRzKSz Rzeszów1572N:71
6205IIRosenhain, Rachela1572N:16
6206IIWilk, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1572N:194
6207IIIKalbarczyk, Jan 1572N:14
6208IIIFelicetti, FrancescoWłochy 1572N:12
6209II+Murawa, MonikaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1571N:38
6210IIISzewc, Adam UKS Centrum Jeżowe 1571N:18
6211IIIMaksoń, MichałKSz SDK-Lotnik Mielec II1571N:9
6212IIIJałowiczor, Paweł LKS WISŁA Strumień1571N:14
6213IIINowak, MateuszJKSz MCKiS Jaworzno 1571N:17
6214IINowakowski, Mieczysław TS-R Hetman Konin 1571N:126
6215IIKurtycz, Maciej MKS Rokita Brzeg Dolny1571N:171
6216IISzuber, Dawid UKS Giecek Radków1571N:249
6217IIIChlebicki, MateuszKGL Szarotka Wadowice Górne1571N:43
6218IIWójcik, MartaOlsztyn 1571N:24
6219IIIKałużny, Zbigniew GZSN Start Gorzów Wlkp.1571N:21
6220IIISzlachetka, Przemysław MLKSz Myślenice1571N:7
6221IIIKozyra, Damian1570N:6
6222IIIPędrak, ŁukaszGKSz Hetman Pilzno1570N:7
6223IIŁata, SławomirUKSz Hetman Warszawa1570N:169
6224IIChmura, WojciechUKS 21 Podlesie 1570N:147
6225IIIRatajczak, ŁukaszUKS Sokół Włoszakowice 1570N:4
6226II+Stelmaszyk, Lidia LKS CHROBRY GNIEZNO 1570N:14
6227IIJabłoński, Aleksander SKF Korsarz Gdynia1570N:12
6228IIKopoczyński, Łukasz SG 8 STO Białystok 1570N:75
6229IIKonefał, LeszekWKSz 1938 Włocławek 1570N:115
6230IIIGłaz, MarekUKS GROM Krężnica Jara1570N:9
6231IIIKuzminski, Wiktor Dreżewo1570N:16
6232Doberschutz, Wojciech 1570N:13
6233IIKlein, Zbigniew SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1570N:56
6234IIIZięba, RobertLKS ZARZEWIE Prudnik1570N:8
6235IIBroda-Karłyk, Anna 1570N:21
6236IITrochimowicz, Bartosz UKS GCK Sękowo 1570N:82
6237IIIMichaluk, Wacław Strzegom1570N:5
6238IIIJacyszyn, LechosławUKS Orlik SP Nr 3 Bytom 1570N:6
6239IIIDragan, RafałKLUB MARYNARKI WOJENNEJ Gdynia1570N:8
6240IIIBartoszewski, Bartosz UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1569N:33
6241IIFilipkowska, Olga KSz Maraton Łomża 1569N:8
6242IIPastewski, Fabian KSz Gambit Świecie 1569N:81
6243IIPiłka, Kazimierz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1569N:46
6244IIIPopławski, Michał KS MOK 64 Biała Podlaska 1569N:8
6245IIIKuśpak, Mikołaj LUKKS Kielce1569N:16
6246IIKonieczny, JacekSzczecin1569N:47
6247IIIZaręba, DawidKSz Caissa Złoty Stok1569N:4
6248IIBień, Hubert SP nr 10 Dębica1569N:252
6249IIIGadzała, HenrykHetman Lublin 1569N:49
6250IISienkiewicz, Damian OTSz Ostrów Wielkopolski 1569N:33
6251IIIKapturkiewicz, Stanisław 1569N:7
6252IIPopadowski, Dariusz KSz Gryf Szczecin 1569N:85
6253IIISłomka, Paweł Prawnik Warszawa1569N:5
6254IIIZajkowski, BartłomiejWarszawa1569N:13
6255IIIDulęba, SławomirUKSz Skoczek Choszczno1569N:4
6256IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1568N:393
6257IIKotulska, Katarzyna MGOK Mrocza 1568N:12
6258IIIMatusiak, Kamil KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1568N:6
6259IIIWlodkowski, WojciechUKS Żak Łomża1568N:7
6260IITrzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 1568N:201
6261IZniszczoł, WiktoriaUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1568N:393
6262IIMichno, Łukasz TS-R Hetman Konin 1568N:110
6263IIPoręba, Witold TS Wisła Kraków 1568N:109
6264IITęcza, Kazimierz KS DZIKOWIEC1568N:49
6265IIPancewicz, Szymon UKS Czternastka Warszawa1568N:265
6266IVBerdyga, Karol1568N:14
6267IIIRybaczek, Mirosław Mońki1568N:16
6268Grochowski, Piotr 1568N:6
6269IILach, Hanna KS DORS Ruda Śląska 1567N:6
6270IIWiśniewski, KamilKSz Sulechów 1567N:51
6271IIIKoziej, Łukasz UMKS Żak Kielce1567N:7
6272IVHeinich, MateuszZSK św. Stanisława Kostki Kielce1567N:7
6273IISzwast, Kamil UKS REKORD Iwla 1567N:94
6274IICzarnik, EugeniuszUKS Spartakus Kolbuszowa1567N:120
6275IChrobot, Patrycja UKS Rodło Opole1567N:159
6276IIDyrka, MiłoszBydgoszcz 1567N:174
6277Tkac, AdamSlávia PU Prešov1567N:7
6278IIIKoch, MaciejSpartan Lublin1567N:30
6279IIIGaj, Waldemar 1567N:35
6280IIIKonior, MarcinRudnik nad Sanem1567N:8
6281IIIHorala, Piotr MUKS MDK Śródmieście Wrocław1567N:8
6282IIIKochnowicz, Zenon Ośno Lubuskie1567N:8
6283IIIMojski, KonradKSz Maraton Łomża 1567N:10
6284Grela, Krzysztof1567N:6
6285IIIZelmanowicz, JacekStrzelec Strzelce Opolskie1567N:9
6286IIGrzela, Dariusz KLUB MARYNARKI WOJENNEJ Gdynia1567N:54
6287II+Lange, Aleksandra LKS STOMIL Bełchatów1566N:27
6288IIBudzińska, Małgorzata PG 2 w Skierniewicach 1566N:70
6289IIIPiłat, Mateusz KSz SDK-Lotnik Mielec 1566N:14
6290IIITopić, Stefan1566N:20
6291IIICebula, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1566N:51
6292IIKrakowiak, EwaUKS SP3 w Bogatyni1566N:10
6293ITurzyńska, GrażynaUKS Ósemka Chojnice1566N:192
6294IIKucharski, Jacek1566N:211
6295II+Walkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1566N:303
6296IIMiecznik, AlbertI LO1566N:41
6297IISzczygieł, WojciechKSz Hetman Krynka 1566N:67
6298IIIBiałas, Maciej Rybnik1566N:4
6299IIKaczmarek, Tomasz 1566N:41
6300IIIGrzybowski, TomaszMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1566N:22
6301IIISkiba, KamilLUKKS Nietulisko Duże1566N:12
6302IIWolna, Gertruda KSz HETMAN Katowice 1566N:9
6303IWąsik, Justyna RzKSz Rzeszów1565N:293
6304IIKozioł, Szymon MKS Rokita Brzeg Dolny1565N:123
6305II+Skiba, Grzegorz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1565N:103
6306IIIDziurka, DawidMKSz GRYF III Dębica 1565N:37
6307IIKulfan, Michał Białystok1565N:97
6308IIIBaran, Grzegorz SS-T Lubcza Racławówka1565N:8
6309IIIFijołek, Jarosław Radom 1565N:9
6310IIPruska-Kołodziej, Teresa GZSN Start Gorzów Wlkp.1565N:9
6311IIICabaj, DariuszSSz Szachpol Łuków1565N:9
6312IGowin, MałgorzataKSz Polonia Warszawa1564N:231
6313IIWitek, MichałUKS Giecek Radków1564N:113
6314IIIDrzymała, Adam UKS CENTRUM Jeżowe 1564N:11
6315IIRoj, MaksymilianUKS Gambit Świebodzin1564N:37
6316IIIJędrych, MarcinSKF Korsarz Gdynia1564N:33
6317IIIRokowski, Bartłomiej MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1564N:8
6318IIIZiomek, RafałAKS Mikołów 1564N:13
6319IIJakubowski, BogumiłHrubieszów 1564N:2
6320IIIPiechota, StanisławLKS Łucznik Żołędowo1564N:9
6321IIINiemyjski, SebastianKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1564N:5
6322II+Sadowski, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1564N:257
6323IIIPłokarz, Dawid OTSz Ostrów Wielkopolski 1564N:9
6324IIIRybiński, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn1564N:7
6325Tkac, MichalSlávia PU Prešov1564N:7
6326IIIJaskulski, Włodzimierz SDK Wieluń 1564N:14
6327Bilych, Olexiy1564N:9
6328IIIWenelski, DamianMalechowo 1564N:9
6329IIIGrimm, Balazs 1564N:7
6330IIStankiewicz, Alicja KSz Polonia Wrocław1563N:126
6331IIRewers, DominikaGKSz Solny Grzybowo 1563N:11
6332IIOstrowska, Weronika UKS Kościelec1563N:106
6333IIIBogusławski, Kamil MTS Kwidzyn 1563N:18
6334IMichalczuk, SaraŻKSz Żary 1563N:110
6335IIBudzisz, Szymon SKF Korsarz Gdynia1563N:12
6336IIMroczek, Henryk UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1563N:218
6337IIIGabryś, NatanAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1563N:78
6338IIIOrnoch, Bartosz KSz Torfarm-64 Toruń 1563N:7
6339IIIBanaś, JózefSKS SMOL - BUD Giżycko 1563N:37
6340IIJaracz, ZbigniewWrocław1563N:53
6341IIKoszewski, Daniel KSz HETMAN Katowice 1563N:219
6342Kowalski, AleksanderHetman Gorzyce1563N:8
6343IIŁapot, Arkadiusz M-GOK GAMBIT Ślesin1563N:178
6344IIIGuguła, Czesław Polkowice 1563N:13
6345IIIWasilewski, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1562N:8
6346IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1562N:247
6347IIPakulska, Paulina UKS GIECEK Radków - P.K. 1562N:104
6348IIPająk, Radosław UKS POGOŃ Oleśnica1562N:62
6349IIIBurdzy, Przemysław MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1562N:14
6350IIIOlech, Damian LKS Orzeł Wysoka 1562N:19
6351IITabaka, Natalia LO Kościan 1562N:5
6352IIPłocica, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1562N:215
6353II+Berezowska, PatrycjaLZS Wieża Więcbork1562N:33
6354II+Puchała, DominikaUKS Hetman Częstochowa 1562N:70
6355IISzmit, Anna UKS AKME Sosnowiec1562N:7
6356IIBałanda, JoannaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1562N:20
6357IIIMaćkowiak, Ryszard Haczów 1562N:9
6358IIIBajko, Maciej 1562N:6
6359II+Sikora, JulitaMKS Rokita Brzeg Dolny1562N:5
6360IIKobylińska, Monika Lublin1562N:39
6361IIIDziurzynski, MarekNadleśnictwo Łagów 1562N:24
6362IIIPosuniak, Jarosław 1562N:8
6363IIMirski, Andrzej TS-R Hetman Konin 1562N:42
6364IIIMulet, MateuszPszczyna1561N:62
6365IIIZawadka, Paweł KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1561N:14
6366IIIFrej, Bartosz Wrocław1561N:37
6367IIIMakaran, TymoteuszKKS Victoria Stalowa Wola 1561N:6
6368IIStudnicka, Monika TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1561N:30
6369IIIKasperaszek, Kacper GZSN Start Gorzów Wlkp.1561N:36
6370IIIJasiniecki, Jan Koło 1561N:14
6371IIWichary, JakubWrocław1561N:19
6372IIICharzewski, GrzegorzKKSz Urania Krosno1561N:9
6373IIŁoś, KazimierzKoszalin1560N:78
6374IINeumann, PaulinaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1560N:25
6375IIKucharski, Daniel UKS Hetman Częstochowa 1560N:174
6376IIIJędrzejewski, PrzemysławSKS ORLIK Brzeg 1560N:6
6377IISzymik, Antoni "antek"St Eurobeskidy Łodygowice1560N:210
6378IIIOchman, AdamRKS MAT Ruda Śląska 1560N:51
6379IIFlisiak, IwonaRzKSz Rzeszów1560N:239
6380IIILekki, NorbertUKS Magnus Rzezawa1560N:6
6381IIŁaźniewski, Tadeusz AZS Poznań 1560N:350
6382IVWojcieszek, Marek Klub Szachowy Kana Tarnów1560N:15
6383IIPoborca, ŁukaszUKS Zadrna Kamienna Góra 1560N:84
6384IIICzerwiński, Godzisław 1560N:24
6385IIKukuła, Daniel UKS Centrum Tczew 1560N:43
6386IIIGórka, Andrzej WSOSP Dęblin 1560N:14
6387IIHosiawa, KlaraMKS KSOS Kraków1559N:78
6388IIIDębała, PawełMTSz Mińsk Mazowiecki1559N:128
6389IIIZawistowski, MirosławMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1559N:54
6390IISzymenderski, Michał WP1559N:119
6391IIIRóżycki, JakubGimnazjum Brzeźnica1559N:29
6392IIMatuszewicz, RyszardMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1559N:74
6393IIIKisiel, ZbigniewUKS Szach-Mat Syców1559N:29
6394IIKiełb, Mirosław UKS SP1 Leżajsk1559N:66
6395IIIDziadkowiec, Michał Ii Sp 1 Pcim 1559N:6
6396IIKilian, Andrzej Klub Szachowy Kana Tarnów1559N:51
6397II+Wardziak, Ewa Warszawa PZSN 1559N:64
6398IIZarzyczny, Rafał Stowarzyszenie Nasz Rymanów1558N:90
6399IISendobry, AdamGimnazjum Nr 1 w Mikołowie 1558N:228
6400IIOlkowski, Łukasz UKS Kościelec1558N:58
6401IIOciepka, Dominika KSz Gryf Szczecin 1558N:35
6402IIIGrzelka, ŁukaszKS Cracovia 1906 Kraków1558N:4
6403IIIDerechowski, ArturBielany Wrocławskie1558N:8
6404IIILubecki, Paweł UKS Wda Lipusz1558N:7
6405IIIKołcz, JózefTłustomosty1558N:15
6406IIWiniarska, AgataŚląski Rybnik 1558N:12
6407IIKania, DominikAPA SMART KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1558N:241
6408IIGerasimiuk, Michał MUKS Stoczek 45 Białystok1558N:75
6409IIIGoławski, JacekSSz Szachpol Łuków1558N:9
6410IIŚlęczka, IwonaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1557N:47
6411IIZygacka, Monika 1557N:49
6412IIIMałecki, TomaszSKS Orlik Brzeg 1557N:3
6413IIIJaracz, Dawid Urania Krosno 1557N:9
6414IIIDomagała, Maciej Strzelce Krajeńskie1557N:21
6415IVBortkun, Adam 1557N:6
6416IIBorek, Paweł UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1557N:196
6417IIIMarcinkowski, RafałKU AZS UW w Warszawie 1557N:5
6418II+Przepióra, AnnaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1557N:130
6419IIIBartoszek, Tomasz UKS Grom Krężnica Jara1556N:14
6420IISęderska, EwaKSz Skoczek Siedlce 1556N:14
6421IIIDropiński, Jakub II LO Dębica 1556N:8
6422IIKlukowski, PiotrG.nr. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Ochota 1556N:126
6423IIIBednarz, ŁukaszUKS Ognisko Rydułtowy1556N:47
6424IIKaczmarczyk, Marcin LKS Lotos Jabłonna 1556N:319
6425IIIStadnik, Paweł KSz Lasker w Barlinku 1556N:9
6426IILechman, GabrielUKS Giecek Radków1556N:215
6427IIModrzejewski, Tymoteusz 1556N:74
6428IIKiłyk, BohdanStargard1556N:77
6429IIIŻygadło, WładysławCWKS Vęgoria Węgorzewo1556N:37
6430IIIDwojacki, Karol CK Łubianka1556N:29
6431IIKowalczyk, ŻanetaUKS Trzydziestka Olsztyn1556N:8
6432IISzalbierz, PiotrKSz Polonia Wrocław1556N:76
6433IIIGlobisz, ArturSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1555N:44
6434IINowak, Kacper MUKS MDK Śródmieście Wrocław1555N:156
6435II+Karczewski, Andrzej Strzelec Strzelce Opolskie 1555N:28
6436IIISepełowski, Marcin obóz-szachowy.pl 1555N:23
6437IIIKędra-Pawlicki, DariuszG Złoty Stok 1555N:18
6438IIIMichalski, MaksymilianPKS AGAPE Białołęka1555N:22
6439IIChodorowski, Adrian KKSz Urania Krosno1555N:218
6440IIMiazga, Sebastian WKS Górnovia Górno1555N:55
6441IIIDąbrowski, Tadeusz WKSz 1938 Włocławek 1555N:36
6442IIIMikusiński, JakubKSz Miedź Legnica1555N:14
6443IILychacz, Adam TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1555N:66
6444IIIJędras, Tomasz GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1555N:32
6445IIIŻukowski, DawidZS 6 Suwałki 1555N:9
6446IIIFrejlich, RobertBiałystok1555N:7
6447IIGrudniewski, Jakub Hetman Ostrowiec Św.1555N:72
6448II+Kania, Krystian 1555N:28
6449IIIJarząbek, PiotrNowy Targ 1555N:24
6450IIGałat, Adriana Świdnica 1555N:16
6451IIISzafraniec, LeszekRuda Śląska 1555N:17
6452IIFiedeń, Paweł UKS REKORD Iwla 1554N:164
6453IIKowalczyk-Kudziarz, Julia TS Kuźnia Rybnik 1554N:9
6454IIMuller, Marcin1554N:319
6455ILibura, JuliannaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1554N:200
6456IIKruszewska, Justyna UKS Biały Pion Gryfino 1554N:61
6457IIMordyl, MonikaMSKS GAMBIT Tarnowiec 1554N:9
6458IIKałkowski, IgorUKS 21 Podlesie 1554N:213
6459IIŻemajko, Łukasz LZS CKTiS Biskupiec III 1554N:44
6460IIZborek, AntoniJabłonka 1554N:13
6461IIILewicki, Daniel Sarnaki 1554N:17
6462IIWiszniewski, Szymon KKSz Kraków1554N:252
6463IIIMarkocki, FranciszekDK Nowogród Bob. 1554N:18
6464IIKryzia, WiktorWola Radłowska 1554N:18
6465IIIBasiak, Mirosław Rzeszów1554N:9
6466IIISakrajda, Piotr KSz TORFARM-64 Toruń 1553N:21
6467IICzerwoński, JakubKSz Stilon Gorzów Wlkp.1553N:79
6468IIOlcha, DominikUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1553N:262
6469IIKulig, JanUKS Pałac Młodzieży Katowice 1553N:173
6470IIIZacharek, Paweł1553N:16
6471IIBedka, Leopold1553N:41
6472IIISzczepanik, Bartosz Gimnazjum Pijarskie Łowicz 1553N:14
6473IBakalarczyk, ZuzannaUKS Piątka Wieluń 1553N:236
6474IIIWituszyński, Michał UKS Caissa Warszawa 1553N:7
6475IIIMichalik, Krzysztof BSŚ ZMMPiR 1553N:44
6476IIIwańczuk, KrzysztofMKS AGROS Chełm1553N:75
6477IIIWalaszyk, ZbigniewPoznań 1553N:29
6478IIDorau, ZygmuntCzarna Woda 1553N:91
6479IIIPomykała, Maciej 1553N:11
6480IIKrupiński, MikołajTS Wisła Kraków 1553N:315
6481IIIKorzeniowski, MarianPCSzN „Idea” Świebodzin1553N:8
6482IIIKs. Rutowski, Tadeusz Płock, D. Płocka1553N:10
6483IIBorys, MarekUKSz Hetman Warszawa1553N:38
6484IIRylska, KamilaUKS Szachylice Chylice1552N:121
6485IISiedlaczek, Michał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1552N:158
6486IIGrabowski, BartoszM-GOK GAMBIT Ślesin1552N:37
6487IIIJaskulski, PrzemysławUKS Szach Gryfice 1552N:37
6488IIISabuk, Jan (kghm) Legnica 1552N:16
6489IIINowy, Michał Gryfice 1552N:9
6490IIWalczak, JakubPolitechnika Łódzka 1552N:65
6491ISawa, Daria LUKS Fajsławice1552N:273
6492IIIMrozik, Piotr SSz Goniec Wąsosz1552N:22
6493IIWojciechowski, Tomasz KLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1552N:83
6494IIWandas, Lidia MKS MOS Wieliczka 1552N:8
6495IISojski, ErnestGLKS Goniec Żarów 1552N:177
6496IIIKogucki, Wojciech Politechnika Łódzka 1552N:7
6497IIKopaniewski, Wojciech ŁKS Szach-Centrum Łódź1552N:123
6498IICzubek, Norbert 1552N:43
6499IIZhydachevskyy, Yulian UKS Caissa Warszawa 1552N:40
6500IIPabiszczak, Nikodem OTSz Ostrów Wielkopolski 1551N:102
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)