ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19216)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33187)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (208);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12859)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11462);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
501kVorobets, Nikolay KU AZS PL Lublin2188N:6
502kZieliński, WojciechUKS Zawisza Kolbudy 2187N:265
503WFMŚliwicka, Alicja UKS OPP Toruń2187N:292
504mDemidowicz, Maria KSz Stilon Gorzów Wlkp.2187N:14
505k+Weissbein, Thomas MKS Sandecja Nowy Sącz 2187N:14
506kPiguła, MarekUKS SP3 w Bogatyni2186N:12
507kPanas, Paweł KSz DRAKON Lublin 2186N:82
508kZygo, Władysław TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 2186N:6
509kBuraczewski, Rafał KSz. Hańcza Suwałki 2185N:407
510k+Szopka, Dariusz LKS Sparta Lubliniec2185N:154
511kKaleta, BłażejKSz HETMAN Katowice 2185N:61
512FMSzóstko, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok2185N:266
513kDaniluk, JerzyUniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2185N:8
514kJagodzinski, MariuszGdańsk 2185N:14
515kKanicki, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2184N:452
516kBanasik, Marian SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 2184N:28
517FMStypka, Mieczysław AZS Poznań 2184N:6
518kFilewicz, Przemysław MUKS Stoczek 45 Białystok2184N:333
519kBorcz, JerzyStowarzyszenie Nasz Rymanów2184N:15
520kCiszek, Mieczyslaw2184N:4
521k+Grochowalski, PawełWKSz 1938 Włocławek 2183N:194
522k+Rams, MichalZMCh Polska YMCA Warszawa 2183N:54
523kKowalak, PiotrKSz Miedź Legnica2183N:12
524kLis, MarekUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2182N:141
525WFMPrzeździecka, EwaOKSiR Baumatech Wisznia Mała 2182N:40
526kGorzkiewicz, ŁukaszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2182N:42
527WIMGazik, Renata KSz Silesia Racibórz 2182N:8
528kWielecki, Zygmunt UKS Korona Gdańsk2182N:26
529kGrobelny, AlojzyKSz Odrodzenie Kożuchów 2182N:4
530WFMHarazińska, EwaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 2181N:298
531I++Szumilas, Piotr 2181N:86
532k+Łapaj, Mateusz Politechnika Warszawska 2181N:168
533kMammadov, VafaKSz Maraton Łomża 2181N:12
534kKorpalski, Robert MUKS MDK Śródmieście Wrocław2181N:15
535k+Szczepaniak, ŁukaszWKS KOPERNIK2181N:228
536WIMKika, DorotaUKS Rotmistrz Grudziądz2180N:60
537mKaim, Piotr ZMCh Polska YMCA Warszawa 2180N:117
538k++Chylewski, Patryk KS LAURA Chylice2180N:592
539k+Olejarczyk, BogdanKU AZS UW w Warszawie 2179N:203
540mSmarsz, Agata KSz LECH-WSUS Poznań 2179N:22
541kWoźniak, MarcinBKS Chemik Bydgoszcz2179N:42
542kRenkowski, PiotrUKS Trzydziestka Olsztyn2179N:306
543kPawelec, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2179N:194
544kSolnicki, MichalSGH Warszawa2178N:88
545kLubosik, Zbigniew KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2178N:21
546kMuc, Marcin MKS Polonia Przemyśl 2178N:63
547kKryjak, Andrzej KSz HETMAN Katowice 2178N:2
548CMKlimaszewski, Dariusz KSz. Hańcza Suwałki 2178N:31
549WIMKaczorowska, BarbaraKU AZS UW w Warszawie 2177N:26
550kKuliński, KrzysztofWKSz 1938 Włocławek 2177N:190
551I++Nowak, Mikołaj UKS Smecz Konin 2177N:324
552kDrygalski, Wojciech 2177N:14
553kDluski, EmilL-GKS 38 Podlesianka Katowice 2177N:3
554kKornasiewicz, Jacek Katowice2177N:5
555kMadynski, Pawel St Benildus 2176N:8
556kGryniaków, Jarosław KSz Torfarm-64 Toruń 2175N:58
557kZiółkowski, Dawid SSz Pocztowiec Bydgoszcz2175N:41
558mChmiel, DominikaLZS Victoria Chróścice2175N:55
559kPersowski, SławomirKSz Odrodzenie Kożuchów 2175N:14
560kKujawski, Ryszard LKS Chrobry Gniezno 2174N:14
561I++Kastelik, AdrianUKS 21 Podlesie 2174N:154
562kKędzierski, SławomirUKSz Hetman Warszawa2174N:229
563CMTyda, Krzysztof UKS Korona Gdańsk2174N:9
564kBrzeziński, MateuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2172N:165
565I++Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki2172N:422
566WFMWiśniowska, KlaudiaKSz Stilon Gorzów Wlkp.2172N:217
567WIMJakubowska, AnnaMLKS Nadnarwianka Pułtusk2172N:121
568kBroża, Eugeniusz MKSz Rybnik 2172N:9
569kKawa, Bolesław Częstochowa2172N:7
570kSutor, MarekKS Cracovia 1906 Kraków2172N:4
571WIMZemlickova, Olena KSz Silesia Racibórz 2172N:9
572k+Kowalski, IgorKSz Polonia Warszawa2171N:533
573k++Duda, Łukasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2171N:38
574CMBukowski, Rafał2171N:6
575k+Jaworski, Maciej2171N:20
576kPolański, Edward KSz Odrodzenie Kożuchów 2171N:28
577kKieś, MariuszUKS Ognisko Rydułtowy2171N:10
578k+Wcisło, Damian GKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 2170N:9
579kSzpar, MiłoszLKSz GCKiP Czarna 2170N:365
580kStolarczyk, AdamKSz Gambit Świecie 2170N:39
581II+Kasprzyk, TomaszKS DORS Ruda Śląska 2170N:11
582kFlis, Pawel RPW Okucia Budowlane Łódź2170N:6
583kBobrowski, Józef MKSz Rybnik 2170N:9
584kSemczuk, JerzySwidnik 2170N:8
585mŁukasiewicz, AnnaLegnica 2169N:29
586mGorczyca, AleksandraKS DORS Ruda Śląska 2169N:18
587kGmaj, Krzysztof SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2168N:86
588kPaszkiewicz, SebastianWKSz HETMAN 2168N:15
589kHilarecki, Grzegorz Słupsk 2168N:17
590kDubas, Leszek GKSz Hetman Pilzno2167N:31
591kPlesiuk, AndrzejKP POLICJI Ełk 2167N:36
592kMałek, ZbigniewLUBCZA Racławówka 2166N:3
593kGoslawski, Michal UKS Hetman Michałowice 2166N:208
594kProbola, RyszardLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2166N:34
595kCudnik, Andrzej 2166N:7
596kŚlęzak, RobertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2166N:29
597kOgrabek, Grzegorz Hetman Wschowa2165N:31
598kAntkowiak, Grzegorz WKSz GANT HETMAN2164N:29
599kSygulski, PawełUrzędy Gminne2164N:93
600WIMChlost, Marlena Akademia Szachowa Gliwice 2164N:70
601kPolkowski, PiotrKSz DRAKON Lublin 2164N:100
602kBugnar, JózefKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2164N:17
603kSosnik, Sebastian 2164N:7
604kWalaszczyk, WitoldTS-R Hetman Konin 2163N:101
605kKwiecień, Zbigniew KSz HETMAN Katowice 2163N:9
606I++Dudys, JakubKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2162N:71
607FMKornasiewicz, StanisławKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny2161N:40
608kFerenc, JózefAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2161N:17
609kSzczyrba, DanielTMS Roszada Gliwice 2161N:18
610mKubicka, Anna KSz HETMAN Katowice 2160N:459
611kSokołowski, RyszardAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2160N:18
612I+Piotrowski, PawełCaissa Pion Zielona Góra 2160N:209
613kZieliński, StanisławUKS Zawisza Kolbudy 2160N:59
614mZdrojewska, Natalia SKF Korsarz Gdynia2160N:15
615I++Koitka, Jakub UE w Poznaniu 2159N:240
616kSzadkowski, Krzysztof UKS Smecz Konin 2159N:122
617kWalewski, WojciechKSz Maraton Łomża 2159N:56
618kZiemacki, Rafał2159N:6
619kRudnicki, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 2159N:26
620k+Wiśniewski, MichałUKS Rodło Opole2158N:414
621kSzcześniak, Konrad LKS Zarzewie Prudnik2158N:77
622kRzepka, Krzysztof KSz Polonia Wrocław2158N:37
623kKrzywda, AndrzejLZS Victoria Chróścice2158N:93
624WFMSzromba, EdytaKSz HETMAN Katowice 2158N:37
625kMacioł, RyszardKSz HETMAN Katowice 2158N:23
626kChęciak, Krzysztof 2158N:64
627FMRawski, SlawomirKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2157N:43
628k+Olszyński, Kazimierz LKS Zarzewie Prudnik2157N:32
629kSobolewski, Piotr 2157N:13
630kProhorov, OlexandrMKS Polonia Przemyśl 2157N:27
631kAugustyn, Sebastian GKSz Hetman Pilzno2156N:59
632I++Parol, Paweł MTSz Mińsk Mazowiecki2156N:322
633kPieczonka, Marcin KS Entropia NZSPW Warszawa2156N:15
634FMGrossmann, Ryszard WIEŻA PĘGÓW 2156N:93
635kJuzek, Adrian KSz Zefir Boguszowice 2156N:12
636kKardyś, Zbigniew LKS Parnas Stara Wieś2156N:47
637WFMGórecka, JoannaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2155N:58
638kSkindzier, Saturnin SKS SMOL - BUD Giżycko 2155N:35
639kSiedliński, PiotrMCKiS Jaworzno2154N:115
640kWęgrzyn, AdamSSz Modus Warszawa2154N:42
641kSycz, Dariusz CWIiCH Wrocław 2153N:89
642kSiekaniec, JanLKS ZARZEWIE Prudnik2153N:155
643k+Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2153N:245
644I++Kowalczyk, MariuszOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Widoradz 2153N:277
645kSzczepanek, Radosław KSz Silesia Racibórz 2153N:19
646kJabłoński, MariuszWKSz 1938 Włocławek 2153N:22
647k+Kusina, Jan Urzędy Miejskie2153N:33
648IHrtanek, Jiri UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2153N:57
649kTrusewicz, Janusz Hetman Wschowa2153N:43
650I++Żarnowski, Krzysztof GKSz Kornuty Gorlice2152N:273
651I++Bilczewski, KacperUKS Ognisko Rydułtowy2152N:570
652kUrbański, Grzegorz MUKS SZS Cieszyn2152N:40
653kIlczuk, Piotr MUKS MDK Fabryczna Wrocław 2152N:17
654kKnopik, Krzysztof KS Roszada Żory2152N:89
655I++Osiński, EmilLKS Stomil Bełchatów2151N:174
656I++Ziąbek, Patryk KTS Kalisz2151N:198
657kKubit, Tomasz TMS Roszada Gliwice 2151N:41
658kSmołka, Marcin OLIMPIJCZYK Chrzanów 2150N:339
659kManiocha, Andrzej Szczecin2150N:11
660kKostyra, MariuszKSz Pod Wieżą Szczecin2150N:33
661kFrączek, Dariusz KU AZS UMCS Lublin2149N:84
662I+Jędras, PiotrKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2149N:202
663kDymek, ŁukaszSSz Szachpol Łuków2149N:85
664k+Stępień, Marcin OKSiR Wisznia Mała 2149N:52
665kOlchowy, Tadeusz2149N:19
666kDiczew, Filip Akademia Szachowa Gliwice 2149N:50
667kSztwiertnia, Jan KrzysztofSzkoła Szachowa Czarny Koń2149N:82
668kŚliwicki, Damian UKS OPP Toruń2148N:372
669kGórski, Leszek UKS Ósemka Chojnice2148N:27
670kKubicki, MarekAZS UMK Toruń2148N:47
671k+Raszka, JanuszGliwice 2147N:203
672k+Smoła, Michał LKSz GCKiP II Czarna2147N:42
673kSmagacz, DariuszKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2147N:22
674kRadwan, LeszekŚmiały Police 2147N:11
675I++Bokiej, Przemysław BKS Chemik Bydgoszcz2146N:124
676kLach, Piotr MLKSz Myślenice2146N:96
677kBernat, MarcinASSz Lipno Stęszew 2146N:87
678kHudziak, Pawel2146N:12
679kŁaszewicz, PawełUKS Giecek Radków2146N:103
680kWilk, Krzysztof KS Unia Bieruń Stary 2146N:17
681kKowalczyk, Lucjan AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2146N:9
682kOlenderek, Tomasz SGGW w Warszawie2145N:25
683kLewandowski, KrzysztofSSz POCZTOWIEC Bydgoszcz2145N:52
684kGondzik, DawidMKSz DIAGONALIA Imielin 2145N:88
685kPuczyłowski, MarcinMKSz GRYF Dębica 2144N:127
686I++Faron, Rafał UKS 21 Podlesie 2144N:449
687k+Łuksik, MateuszLKS Parnas Stara Wieś2144N:73
688kKamiński, PiotrKS Roszada Żory2143N:70
689I++Tworzydło, Piotr WKSz GANT HETMAN2143N:89
690kKudas, Damian MLKSz Myślenice2143N:91
691kBaumann, DariuszWKSz 1938 Włocławek 2143N:72
692I++Mrozowski, Patryk L-UKS Burza Rogi2142N:405
693kLisowski, Krzysztof MLKS Ostródzianka Ostróda 2142N:66
694kWołoch, OskarŻKSz Żary 2142N:408
695WFMAdamowicz, KatarzynaPolitechnika Krakowska2141N:150
696k+Gawroński, Mirosław ITS Kopernik Inowrocław2141N:165
697k+Bieliński, Dariusz LKSz Caissa Lubsko2141N:138
698kKraiński, SławomirCENTRUM SZKOLENIA LOGISTYKI Grudziądz2141N:232
699kPalosz, Andrzej KLIM UKSz Gambit Starachowice 2141N:70
700I++Kalmuk, Krzysztof Politechnika Śląska w Gliwicach 2141N:226
701kKopeć, Mariusz KS Polanica-Zdrój2141N:13
702kGasik, PiotrWarszawa2141N:93
703kMarkowski, PiotrRUKS Korona-Rawbud Rawicz 2141N:89
704kKumor, Lukasz KS Korona Kraków 2141N:161
705kProbola, BartoszLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2141N:26
706kPekacki, StanislawLKS Wrzos Miedzyborów2141N:34
707I++Khamidov, Komil Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2140N:273
708kOcytko, Andrzej Białystok2140N:34
709mPioch, Zygmunt2139N:125
710IMŻołnierowicz, Krzysztof KSz Gambit Świecie 2139N:303
711kOsipow, NikołajMysłowice2138N:120
712I+Śleziński, NikodemLKS Strażak Zabrzeg2138N:293
713kKozieł, Ryszard2138N:8
714I++Góra, JanUniwersytet Wrocławski 2137N:285
715kRak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 2137N:365
716I+Zaręba, Radosław2137N:68
717k+Krasiewicz, RobertUKS TSz Zieloni Zielonka2137N:402
718kMielczarski, MirosławAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2137N:63
719kKanarkiewicz, Michał MKSz GRYF Dębica 2136N:206
720kSzewczyk, Jacek WOK Wałbrzych2136N:26
721I++Jelonek, MichałKS DORS Ruda Śląska 2136N:166
722I+Polok, Rafał UKS SP1 Leżajsk2136N:117
723I++Tokarczyk, Tomasz Śmiały Police 2136N:31
724kPiskorz, Henryk TKKF Drogowiec Kraków2136N:32
725kSzopieraj, DariuszZiemowit Złotów 2136N:44
726I+Mondrzycki, Bartłomiej 2135N:117
727I++Poswiatowski, MichalKSz. Hańcza Suwałki 2135N:238
728kSamborski, Henryk UKS Ognisko Rydułtowy2135N:173
729WFMMiturova, Magdalena UKS Smecz Konin 2135N:18
730k+Błaszczuk, Zygmunt LKS Zarzewie Prudnik2133N:9
731kGrabowski, Adam Uniwersytet Gdański2132N:111
732kWątorek, MarcinMLKSz Myślenice2132N:183
733I++Grygierczyk, Wojciech SGH Warszawa2132N:88
734kDors, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 2132N:84
735kMichalczyk, StanisławKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny2132N:21
736kHucz, AlfredSCS Sokół Chorzów2132N:18
737k+Pierzak, Rafael SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2132N:26
738I++Kolasiński, KrzysztofKSz Polonia Wrocław2131N:134
739kMaj, Paweł KSz SKOCZEK TROJAŃSKI2131N:215
740k+Karbowiak, Adam UKS Rotmistrz Grudziądz2130N:105
741FMBarwinski, DionizyMLKS Nadnarwianka Pułtusk2130N:72
742I++Szewczyk, Mariusz 2130N:427
743CMKrupa, Krzysztof2130N:21
744kKindler, PrzemysławUKS Korona Gdańsk2129N:349
745I+Kadziela, KonradUKS MDK Radom 2128N:64
746WCMLeks, Maria Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu 2128N:167
747kZowada, Kazimierz MCKiS Jaworzno2128N:105
748kBieluszewski, Piotr 2128N:105
749Zadymov, Ihor ASSz Lipno Stęszew 2128N:11
750I++Jaskółka, TomaszLKS Olszanica 2127N:273
751kKlepek, WitoldPSSz Pszczyna 2127N:459
752kJagodziński, WaldemarŻTMS Baszta Żnin2127N:25
753kDzierżak, BogusławKSz Górnik Lędziny2127N:84
754I++Sycz, Michał IC Przemyśl2127N:26
755kDąbrowski, GrzegorzOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Stara Woda 2126N:73
756I+Papka, SebastianKSz Torfarm-64 Toruń 2126N:7
757CMWalkusz, Miroslaw UKS Korona Gdańsk2125N:33
758kPilzak, MarcinMMKS Wieniawa Leszno2125N:343
759kOlszewski, AndrzejLUKSz Orient Sokółka2125N:54
760kTofil, BorysUniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2125N:9
761I+Rutkowski, Jerzy2125N:23
762kJanus, PrzemysławLKSz GCKiP Czarna 2124N:155
763I++Marchlewicz, KamilUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2124N:11
764I++Stanisz, Patryk AKS Mikołów 2124N:19
765I++Żądło, TomaszUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2123N:16
766k++Sliwerski, Radoslaw LKS Wrzos Miedzyborów2122N:159
767kGraf, Pawel Orkan Ostrzeszów 2122N:24
768kMoskwiński, TadeuszUKS TSz Zieloni Zielonka2121N:68
769I++Szelc, Adam L-UKS Burza Rogi2121N:57
770kTurlej, Łukasz UKS Pałac Młodzieży Katowice 2121N:33
771kJóźwik, RafałMLKS Ostródzianka Ostróda 2120N:31
772WIMSzmacinska, Grazyna Łódź 2120N:51
773I++Rusiniak, Sławomir LUKS GOK Samborowo2120N:13
774I++Gomułka, Jarosław OKSiR Wisznia Mała 2119N:35
775I++Czachor, Grzegorz KS AZS Wratislavia2119N:80
776I++Kobus, SebastianUKS Zawisza Kolbudy 2119N:68
777WFMMareckova, MartinaSSz GMINY PAWŁOWICE2119N:45
778kŚliwinski, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka2118N:21
779kHelaszek, Edward WIEŻA PĘGÓW 2118N:98
780kRaczyński, Krzysztof LKS Chrobry Gniezno 2117N:336
781I+Lis, MateuszUKS Czarny Koń Olkusz2117N:406
782I++Falkowski, DawidMCKiS Jaworzno2117N:223
783kCzajkowski, Ryszard TKSzach Tarnobrzeg2117N:75
784I++Tarczykowski, JanuszUKS OPP Toruń2117N:43
785I++Kubica, Kamil StI EUROBESKIDY Łodygowice 2116N:221
786I++Banach, SzymonLKS Chrobry Gniezno 2116N:395
787CMWalentukiewicz, Michał WKS Kopernik Wrocław 2116N:107
788kStrejczek, DariuszŁKS Szach-Centrum Łódź2116N:7
789kFudalej, Grzegorz KSz Polonia Wrocław2115N:38
790k+Olszewski, Marek Pd BKS Chemik Bydgoszcz2115N:121
791kLeja, AdamRzeszów2115N:30
792kOżóg, LeonTMS Roszada Gliwice 2115N:19
793kKasperek, WiesławPUKS Karolina Tarnów 2115N:41
794I++Adamczewski, Maciej KTS Kalisz2114N:399
795I++Bojdoł, Robert UKS SP1 JEDYNKA Tychy 2114N:25
796IAlvarado, Carlos2114N:23
797kJurkiewicz, Krzysztof 2114N:106
798kZyśko, Jan Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 2113N:33
799kBętkowski, Andrzej TKKF Drogowiec Kraków2113N:177
800kMarek, MariuszPUKS Karolina Tarnów 2113N:4
801kSzumilas, PawełKSz Miedź Legnica2113N:34
802kSroka, Janusz TMS Roszada Gliwice 2113N:265
803WFMAntolak, JuliaGKSz Solny Grzybowo 2112N:379
804kGraczyk, Damian WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc2112N:118
805kMazalon, MariuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2112N:161
806I++Malczyk, JakubOlsztyn 2112N:50
807I+Łopuszański, KamilS-KKS Przemyśl 2111N:228
808I++Czachor, RadosławKS AZS Wratislavia2111N:93
809kOgłaza, OskarUKS Rodło Opole2111N:393
810WFMBednarska-Bzdęga, MałgorzataZMCh Polska YMCA Warszawa 2111N:122
811kMorkisz, Bogdan SzSon Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2111N:112
812II+Szuper, PaulUSA 2111N:19
813I++Łęczycki, PawełPolitechnika Śląska w Gliwicach 2110N:125
814WIMLeszner, LilianaSzUKS GOSTMAT 83 Gostynin 2110N:130
815I++Zając, Mateusz MKS MOS Wieliczka 2110N:146
816kStarczewska, Dominika Uniwersytet Wrocławski 2109N:198
817WFMŁabędź, Patrycja JKSz MCKiS Jaworzno 2109N:29
818I++Migala, Andrzej MLKS Ostródzianka Ostróda 2109N:135
819FMKalvaitis, SigitasKS AZS Wratislavia2109N:27
820I+Siwik, Rafał WKSz GANT HETMAN2109N:28
821I++Mika, TomaszLKSz GCKiP Czarna 2109N:195
822kMichalski, Daniel JW 4408 - 5 LPA Sulechów 2109N:111
823I++Smierzchalski, DawidMKS Wicher Zbąszyń2109N:30
824kPraczukowski, StanisławKS LAURA Chylice2108N:736
825kDziodzio, AngelikaMKSz Rybnik 2108N:349
826kPietocha, Pawel SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2108N:75
827I++Zwolakiewicz, Krzysztof Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 2106N:24
828kMaciejewski, Waldemar UKS Debiut Przedwojów2106N:24
829I++Krystofiak, TomaszOSz Baszta Szamotuły 2106N:27
830kKulczyk, Paweł UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2106N:26
831mGonsior, Monika KS Roszada Żory2106N:168
832I+Buczak, Krzysztof KSz Pod Wieżą Szczecin2106N:18
833kKraiński, JarosławUKS Rotmistrz Grudziądz2105N:47
834I++Matuszczyk, Przemysław Politechnika Śląska w Gliwicach 2104N:97
835I++Drozdowski, KonradUKS Rotmistrz Grudziądz2104N:182
836I++Paździora, Michał Czechowice-Dziedzice2104N:3
837mCagara, Paulina KSz Polonia Wrocław2104N:62
838I++Mądrawski, Krzysztof ŻKSz Żary 2104N:207
839kPaszek, Krzysztof UKS Centrum Tczew 2104N:4
840kŁukasiewicz, Krzysztof UKS SP3 w Bogatyni2103N:346
841I+Niczyporuk, DanielIC Białystok 2103N:8
842I+Szczecina, Michal LUKKS Kielce2103N:5
843kSadowski, MiroslawUKS TSz Zieloni Zielonka2103N:46
844I+Filak, Areniusz Stowarzyszenie Nasz Rymanów2102N:18
845WCMStolarczyk, Anna2102N:96
846kŁunkiewicz, DariuszSSz Pocztowiec Bydgoszcz2102N:57
847kWiśniewski, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 2102N:168
848I++Szczukiewicz, Andrzej KS Fart Kielce2102N:7
849I+Bugaj, Mikołaj OTSz Ostrów Wielkopolski 2102N:8
850kGazikova, VeronikaKSz HETMAN Katowice 2101N:106
851kKowalski, MaciejGKSz Solny Grzybowo 2101N:375
852I++Stokłosa, SewerynLubin 2101N:4
853IChoina, Adam Hetman Ostrowiec Św.2100N:198
854WFMGościniak, Maria GKSz Solny Grzybowo 2100N:81
855kWoźniak, MaciejLKS Parnas Stara Wieś2100N:155
856kŚwiątnicki, Andrzej TS-R Hetman Konin 2099N:103
857I+Skowroński, PiotrUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2099N:10
858I++Efinowicz, MichałMKS Pogoń Oleśnica2099N:6
859I++Baturo, Tomasz(Olsztyn) 2099N:7
860I+Prażmowski, BartoszUKSz Hetman Warszawa2098N:192
861kŚciborowski, Mirosław Urząd Miejski w Grudziądzu2098N:65
862I++Markiewicz, Mateusz GKSz Hetman Pilzno2098N:76
863I+Wołyński, Krzysztof OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Marklowice 2098N:159
864I+Krzyżanowski, KamilUniwersytet Ekonomiczny w Krakowie2098N:8
865kBakunowicz, Jerzy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2098N:107
866WCMDmochowska, Agnieszka MUKS MDK Śródmieście Wrocław2097N:468
867kKorpalski, RyszardKS AZS Politechnika Wrocław2097N:16
868I++Rubinowski, Sebastian MUKSz-W Komandoria Poznań2097N:15
869I+Lasota, AdamCKR SSz Grójec 2097N:234
870I+Kudełka, JanuszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 2097N:2
871I++Guzewicz, RafałMUKS MDK Śródmieście Wrocław2097N:76
872I+Palacz, Krzysztof UKS \ Hetman\ Częstochowa2097N:2
873kGarbowski, JakubMCKiS Jaworzno2096N:515
874k++Kasperek, JoannaMKSz GRYF Dębica 2096N:135
875kHomski, Pawel UKS KSM Tęcza Kościan 2096N:7
876I+Madej, JarosławKS Cracovia 1906 Kraków2096N:8
877IJachym, AdamPolitechnika Opolska2095N:92
878I+Cichy, KamilWYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCH Wroc2095N:168
879I++Szydełko, Marcin UKS Giecek Radków2095N:158
880kCzech, JanKielce2095N:26
881I+Błasik, Wojciech BKS Chemik Bydgoszcz2095N:3
882kKrólikowski, Ryszard KU AZS UW w Warszawie 2095N:71
883kMiś, Mieszko LKSz GCKiP Czarna 2095N:401
884I+Fikus, ZygmuntLKS Wrzos Miedzyborów2094N:5
885mKorościel, Aneta WIEŻA PĘGÓW 2094N:85
886kKujawski, Jan LKS Chrobry Gniezno 2094N:61
887FMBakalarz, LeszekKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD2094N:184
888I+Hennig, Tadeusz Olsztyn 2094N:2
889I++Januszkiewicz, Wojciech AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin2093N:353
890WIMOlsarova, TerezaGKS Pniówek-74 Pawłowice Śl. 2093N:9
891I++Pipała, Janusz 2093N:15
892I+Kozerski, ZbigniewUKS TSz Zieloni Zielonka2092N:3
893I++Skwarnicki, AdamRWE PL z Warszawy 2092N:26
894I+Szaro, JarosławStowarzyszenie Nasz Rymanów2092N:6
895kCzopor, MaciejKSz Polonia Wrocław2092N:280
896I++Skomiał, Mateusz LKS Parnas Stara Wieś2091N:154
897I+Gawiec, KonradLKSz GCKiP II Czarna2091N:223
898I+Przybylski, Bartosz MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 2091N:44
899kKowalczuk, Wojciech LKS Goniec Żarów2091N:110
900I++Budzinski, JanUniwersytet Jagielloński w Krakowie2090N:156
901I++Sikorski, Dariusz KSz Torfarm-64 Toruń 2090N:86
902I++Lipień, Wiesław UKS Debiut Przedwojów2090N:80
903I++Żółkiewicz, JerzyGKS Myśliwiec Gostycyn 2090N:2
904kMarzec, Jarosław CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 2090N:38
905I+Marcinowski, Zbigniew Gdańsk 2090N:13
906kLiberadzki, SlawomirKSz SKOCZEK TROJAŃSKI2089N:328
907kPonceleusz, Bronislaw UKS Jedwabnik Milanówek2089N:21
908I+Hanusek, SebastianUKS Kościelec2089N:72
909I++Szajda, MarcinLZS Victoria Chróścice2089N:42
910I+Redlicki, TomaszElbląg 2089N:14
911kSławiński, MirosławOlsztyn 2089N:63
912I+Dryja, PiotrStS MOK - Chrobry Głogów2089N:7
913CMYagnyatinskiy, Vlad KSz Polonia Warszawa2089N:13
914I+Tobolski, Jakub MKSz Rybnik 2088N:66
915I+Grajdek, Jaroslaw LKS Zarzewie Prudnik2088N:10
916I++Kotłowski, TomaszKKS Ormuzd Kartuzy2088N:103
917I+Januszewski, Tomasz WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 2088N:1
918k+Chrząszcz, Malvina MLKSz Myślenice2087N:132
919kGołek, JagodaUrzędy Miejskie2087N:99
920I++Kasperek, RafałMKSz GRYF II Dębica2087N:68
921I+Malczyk, RadosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn2087N:27
922I+Olesiak, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 2087N:32
923I++Rychlik, PiotrWKSz HETMAN Wałbrzych2087N:21
924I+Zdanowicz, ŁukaszKSz LECH-WSUS Poznań 2086N:8
925kKaczorowski, PiotrKU AZS UW w Warszawie 2086N:121
926I+Pomagalski, MarcinUKS MDK Radom 2086N:40
927kBobrowski, PiotrMKSz Rybnik 2085N:141
928I++Worobiej, DanielUKS MDK Otwock2085N:217
929I++Janiszewski, Maciej KS DORS Ruda Śląska 2085N:263
930I+Gradowski, JacekRPW Okucia Budowlane Łódź2085N:5
931I+Mączkowski, JakubUKS Polan Poznań 2085N:9
932kWojcieszyn, Zdzisław Lublin2084N:292
933I+Adamek, Przemysław KS Pocztowiec Poznań 2084N:11
934I++Wojtaszewski, Piotr KS LAURA Chylice2084N:97
935I+Kapica, Wlodzimierz Gościcino2084N:10
936IJanuszewski, PiotrPolitechnika Gdańska 2083N:34
937I+Wengierow, Michal KS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa I2083N:9
938IISzwarc, Paweł2083N:22
939k+Chojnowski, Marcin2082N:124
940I++Sanetra, Szymon UKS Hetman Koronny Trzebinia2082N:43
941I++Borowski, Jarosław 2082N:33
942kKrasowski, SławomirOstrzeszów 2081N:80
943WFMGuzik, JolantaMCKiS Jaworzno2081N:148
944I+Czaja, RomanStargard2081N:26
945kTworuszka, SebastianUKS Mat Zabrze-Grzybowice 2081N:2
946I++Pietroczuk, Roman KKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 2080N:9
947WFMZawadzka, Magdalena KS AZS Wratislavia2080N:17
948II+Kocia, KamilKLIM UKSz Gambit Starachowice 2080N:123
949kPawłowski, Sławomir WKSz 1938 Włocławek 2080N:22
950I+Maćków, PawełLKSz Caissa Lubsko2080N:12
951ISikora, RafałUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski2079N:109
952WFMZakościelna, Kinga TS-R Hetman Konin 2079N:64
953I+Chmielarz, Maciej OTSz Ostrów Wielkopolski 2079N:227
954kMurawko, KatarzynaKSz. Hańcza Suwałki 2079N:313
955k+Małecki, RafałLZS Victoria Chróścice2079N:157
956kRuszczycki, Jacek KKSz Kraków2079N:166
957kCzerniawski, MarekLZS MEWA Goliszów2079N:66
958WFMAndrejczuk, Beata Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 2079N:12
959I+Szuber, GrzegorzMałogoszcz 2079N:6
960kBanach, Wieslaw LKS Chrobry Gniezno 2078N:80
961k++Poznańska, Katarzyna KSz Miedź Legnica2078N:88
962I+Polanowski, EmilKS KORONA Zakrzewo2078N:16
963IDzhuguryan, Tygran2078N:30
964I++Borowicz, PrzemyslawKSz Roszmeni Piastów 2077N:52
965kDrążek, Władysław KS Polanica-Zdrój2077N:121
966I++Ciemniak, Krzysztof PKS Wiatrak Bydgoszcz 2077N:76
967I+Konopka, Tomasz MMKS Wieniawa Leszno2077N:30
968IBęś, MichałWKSz HETMAN 2076N:293
969I+Kiełbratowski, AleksanderOSiR Tuchola2076N:47
970I+Daniel, DamianLKS Goniec Żarów2076N:299
971I++Borowy, CezaryUKSz Hetman Warszawa2076N:259
972I++Warchałowski, Daniel KS Carbo-Gliwice Gliwice2076N:15
973I++Woźniak, MarcinMKS Polonia Przemyśl 2076N:87
974mKrestianowa-Tsepeleva, TatianaMLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 2075N:9
975kBajerlein, DawidASSz Lipno Stęszew 2075N:155
976I+Brylski, PawelMLKSz Myślenice2075N:50
977kKozak, Antoni LKSz GCKiP Czarna 2075N:198
978WFMMagnucka, MilenaInstytucje Samorządowe 2074N:93
979I++Sapeta, RobertSSz GMINY Pawłowice2073N:53
980kKielar, MaciejKSz SKOCZEK TROJAŃSKI; KSz Skoczek Trojański II 2073N:188
981I++Porwoł, Adam ChTS Chorzów 2073N:8
982kPazurkiewicz, Janusz2073N:29
983I++Motyl, Tomasz KSz Polonia Wrocław2072N:44
984I++Janulek, DawidPSSz Pszczyna 2071N:272
985ILorek, MiłoszŚUM Katowice 2071N:17
986I++Gosek, Zenon2070N:61
987I+Siedlanowski, Łukasz LKSz Lublin 2070N:200
988I++Koziej, MaciejKU AZS UMCS Lublin2070N:183
989II+Popiół, Michał MKS Sandecja Nowy Sącz 2070N:151
990kWypych, Dominik SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2070N:32
991ISzymanowski, MateuszUKS Gedanensis Gdańsk2070N:136
992I++Wącior, Maciej GKSz Solny Grzybowo 2070N:425
993Francuzov, AlexanderKherson 2070N:9
994kMęczyński, Waldemar TS-R Hetman Konin 2069N:114
995kBitman, Marek MKSz Rybnik 2069N:104
996kKowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka2069N:467
997kŻminda, Bogdan MGLKS Parnas Oława 2069N:164
998I++Król, MariuszPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 2069N:35
999I+Trafas, Dariusz UKS KSM Tęcza Kościan 2069N:11
1000I+Pietrzak, JanuszSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2069N:12
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)