ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8681);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
5001II+Tomys, Wiktoria UKS Szach Wolsztyn1661N:240
5002IIICzyżowicz, AdrianUKS Skoczek Milicz1661N:25
5003II+Burek, Damian WKS Górnovia Górno1661N:100
5004IPoręba, Weronika 1661N:180
5005IIZając, GrzegorzKS Komunalni Sanok1661N:92
5006I+Starosta, Martyna SP im. JANA III SOBIESKIEGO 1661N:364
5007Półtorak, Paweł1661N:11
5008IWojna, EwelinaUKS Piątka Wieluń 1660N:74
5009I++Tkaczyk, Weronika UKS Czternastka Warszawa1660N:475
5010IIIŁapok, Marek Uniwersytet Medyczny w Łodzi 1660N:13
5011IIHapunik, JakubLO PB 1660N:54
5012IIŁukaszewski, MarcinI LO Łomża1660N:242
5013IISobota, JózefUKS Zadrna Kamienna Góra 1660N:46
5014IIIKarwot, Michał 1660N:30
5015ITopoła, Rafał KSz POLONIA Wrocław1660N:238
5016IILachcik, MarekStalowa Wola1660N:104
5017II+Demski, Michał KSz Polonia Wrocław1660N:293
5018IIIMachura, Kamil1660N:7
5019II+Paterek, DianaUKS MDK Radom 1659N:83
5020IIKałużny, JacekAZS Poznań 1659N:63
5021IIJarecka, Monika KTS Kalisz1659N:52
5022IIOperman, DariuszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1659N:63
5023IIRosłon, OskarUKSz Skoczek Choszczno1659N:57
5024IIKoszański, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1659N:36
5025IZalewski, Andrzej KSz Maraton Łomża 1658N:63
5026IIPietraszko, PawełE-Szach-Pl St i KSz Wiązowna 1658N:42
5027IIFałatowicz, Paweł Stowarzyszenie Nasz Rymanów1658N:127
5028Nowakowski, Michał Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie 1658N:5
5029I+Karolczuk, IwoMUKS Stoczek 45 Białystok1658N:278
5030IIJanik, LidiaUKS SP1 Jedynka Tychy 1657N:29
5031IIIPróchnicki, Maciej LKSz Lublin 1657N:9
5032IIDziewa, AleksanderUKS Smecz Konin 1657N:39
5033IINowak, Tomasz UKS Korona Gdańsk1657N:113
5034IIJaśkowiec, Piotr 1657N:220
5035IIIWagner, JózefGliwice 1657N:14
5036IIPawlak, AdrianKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1657N:103
5037IISachnowski, MaciejUKS Hetman Michałowice 1656N:80
5038IZawadzki, TomaszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1656N:116
5039IISzpila, Piotr UKS SP1 Leżajsk1656N:78
5040IIPaplaczyk, Marcin MKS Rokita Brzeg Dolny1656N:30
5041IIGazik, JakubUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1656N:98
5042IISobelga, ŁukaszTS Wisła Kraków 1656N:218
5043IISzych, Adam UMKS Na Pięterku Poznań 1656N:215
5044IIIMalinowski, SzymonTKKF Rzemyk Gdynia1656N:332
5045IIKijkowski, MichałKSz Polonia Warszawa1656N:90
5046IIKopaniewski, JakubŁKS Szach-Centrum Łódź1656N:167
5047IIKępa, Wojciech Wawer 1655N:131
5048IIKasiańczuk, KrzysztofMKS Rokita Brzeg Dolny1655N:185
5049IIIGrzebieniowski, Krzysztof Katowice1655N:9
5050IChowaniec, ArturUKS SP1 Leżajsk1655N:326
5051IIDeka, MarcinII LO 1655N:21
5052IIPskiet, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1655N:44
5053IIBorsuk, AdamUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1655N:109
5054IIZemła, Krzysztof Pionek Bielsko Biała 1655N:102
5055IIChmielowski, DominikLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1655N:35
5056Kręcisz, Andrzej OSIR Piotrków Tryb.1655N:8
5057IIRadzewicz, PawelKSz. Hańcza Suwałki 1654N:45
5058IISzczepański, Henryk1654N:10
5059IIGębal, Jan MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1654N:88
5060IIKorcyl, PatrykKKSz Kraków1654N:332
5061IZamiar, Ewa LKS Chrobry Gniezno 1654N:57
5062IIBłaziak, RobertKarczmiska1654N:9
5063IIKabała, KrzysztofGLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1654N:21
5064IIIBłażewicz, AndrzejGdańsk 1654N:71
5065IIBąk, Mariusz 1654N:84
5066IIChałas, DawidUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1653N:127
5067IIJabłoński, Lechosław UKS G4 Tarnowskie Góry 1653N:72
5068II+Szamrej, Józef PCSzN IDEA Świebodzin1653N:92
5069IIHarasimowicz, Andrzej UKS OPP Toruń1653N:42
5070IISławek, DawidLZS Znicz Rojewo1653N:18
5071IICherniak, Olena Kovel 1653N:6
5072IProkopowicz, Anna UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1652N:207
5073IILewandowski, Wiktor KSz Miedź Legnica1652N:246
5074IKaźmierczak, Ewa UKSz Hetman Warszawa1652N:91
5075IILaszczowski, Adam Wrocław1652N:94
5076IIWyznakiewicz, Juliusz MPZSzach Kraków1652N:43
5077IIBukowiński, Krystian KSz Gambit Przeworsk1652N:14
5078IIKawa, Piotr Wysoka Strzyżowska 1652N:13
5079IIKukułka, Dominik Klub Szachowy Kana Tarnów1652N:128
5080IRogacewicz, MikołajLKSz Lublin 1652N:75
5081IIHanusek, KamilUKS Szach Wolsztyn1651N:42
5082IIDulak, KarolKSz SDK-Lotnik Mielec 1651N:117
5083IIWierzba, MaksymilianUKS TSz Zieloni Zielonka1651N:257
5084IIOlej, Dariusz MCKiS Jaworzno1651N:40
5085I++Brzostowska, KatarzynaStI EUROBESKIDY Łodygowice 1651N:253
5086IIMikołajewski, JakubUKS Szach Wolsztyn1651N:49
5087IOssolińska, MatyldaKSz Polonia Warszawa1651N:279
5088IIBartłomowicz, JakubKsz Jelonka Jelenia Góra 1651N:256
5089IBasiaga, SebastianKS Entropia NZSPW Warszawa1651N:121
5090IIKowalski, Roman MKS EMDEK Bydgoszcz 1650N:196
5091IIGrunas, Jakub UKS Caissa Warszawa 1650N:17
5092IIIKaput, Paweł KLIM UKSz Gambit Starachowice 1650N:13
5093IIIGrzegorczyk, JakubLublin1650N:9
5094IIFus, MariuszMZKS Unia Nowa Sarzyna1650N:11
5095IIIMatusiak, WojciechMDK Oświęcim1650N:7
5096IIIKawecki, MateuszRędziny1650N:9
5097IIRaźny, Paweł1650N:67
5098IIBednarczyk, Katarzyna LUKS Fajsławice1649N:144
5099IIDoberschütz, WojciechLKS Chrobry Gniezno 1649N:104
5100IPiwowarczyk, BartłomiejMAT Myślenice1649N:232
5101IIPityński, Paweł KKSz Kraków1649N:95
5102II+Woźniak, AleksanderStowarzyszenie AS Płock1649N:15
5103IIIŚnieżek, Marcin MKS Polonia Przemyśl 1649N:12
5104IIMarciniak, LeonardGKSz Kornuty Gorlice1649N:141
5105IIIMagoń, WojciechLKS Orzeł Wysoka 1648N:16
5106IIBłaszczak, Jerzy KS Cracovia 1906 Kraków1648N:98
5107IITyński, Aleksander TKKF Rzemyk Gdynia1648N:97
5108IIITront, ŁukaszKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1648N:16
5109IIPajdzik, KamilZSP Mszana Dolna1648N:132
5110IIRomankiewicz, Romuald KSz Maraton Łomża 1648N:186
5111I+Dąbrowska, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1648N:289
5112II+Lewandowski, Witold LKS Chrobry Gniezno 1648N:214
5113IICichocki, Mariusz GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1647N:97
5114IIWojtowicz, Patryk KS Komunalni Sanok1647N:20
5115IMazgaj, Zuzanna UKS Pałac Nieborów1647N:145
5116IIJatel, FilipMDK Białystok1647N:181
5117II+Wrona, FlorianMKS MOS Wieliczka 1647N:480
5118IISzczepański, Artur 1647N:24
5119II+Burdzicki, Stanisław Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 STO w Częstochow1647N:160
5120II+Socha, KamilTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1647N:80
5121II+Jaworski, Jakub 1647N:16
5122IIJaromin, MichałRudzica 1647N:5
5123II+Szeglowska, KarolinaKSz SDK-Lotnik Mielec 1646N:38
5124IISzolc, PiotrZabrze1646N:54
5125IIWąs, GrzegorzUKS Gedanensis Gdańsk1646N:104
5126IISapikowski, FranciszekUKS Polan Poznań 1646N:40
5127II+Dworak, LeszekKlub Szachowy Kana Tarnów1646N:86
5128IIDomagała, Maciej 1646N:25
5129IIZakrzewski, Bartosz MKS przy MDK Trzcianka1646N:66
5130IIKopaczewski, Zbigniew Wasilków 1646N:173
5131IIWażny, MarcinLKSz Lublin 1646N:80
5132IIKozłowski, AdamWarszawa1646N:84
5133IIWasilewski, Piotr I LO Suwałki 1645N:44
5134I++Winter, AnnaKKSz Urania Krosno1645N:349
5135IIGil, ŁukaszKM POLICJI Wrocław 1645N:138
5136IIMrówczyński, Damian M-GOK GAMBIT Ślesin1645N:176
5137IIKolesiński, MateuszKS 64 Zielona Góra 1645N:74
5138IIBorodziuk, Aleksandra WKSz GANT HETMAN1645N:20
5139IIPietrowska, Iwona MKS Chełmża 1645N:11
5140II+Mistarz, Joanna KS Cracovia 1906 Kraków1645N:13
5141IIKuźma, Bolesław PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1645N:33
5142IIKujawa, Ryszard WOK Wałbrzych1645N:36
5143IISzumniak, JędrzejLask Lund 1645N:22
5144IIBłażejczyk, WiktorWarszawa1645N:16
5145IIKuczyński, Dariusz MUKS Stoczek 45 Białystok1645N:16
5146II+Śmietański, Marek SKS ORLIK Brzeg 1645N:33
5147IIGrigorovich, Dmitry Toruń1645N:14
5148IJasinowicz, Wacław KSz Polonia Warszawa1644N:369
5149IIAntos, MichałZSP w Brzeznicy 1644N:17
5150IIGarbacz, Paweł KSz Gambit Przeworsk1644N:36
5151IIMłotkowski, Cezary Olsztyn 1644N:108
5152IIŁabuzek, Tadeusz Kraków 1644N:30
5153IIIKorycki, MichałKTSz-W Kalisz 1644N:27
5154IIBachta, Adrian1644N:57
5155IIWorona, Michał 1644N:62
5156IIJakubowski, MaciejUEP 1644N:15
5157IIOrzechowski, KrzysztofUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1644N:24
5158IIKnapik, Kamil Strumiany - parafia pw. Niepokalanego Serca NMP 1644N:227
5159IIGondzik, BogusławKSz Górnik Lędziny1644N:16
5160IIBylica, Jacek Kraków 1644N:70
5161IIKiełbasa, DominikUniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lub1643N:26
5162II+Brzozowski, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1643N:288
5163IIMichalak, Jacek NOK Nakło1643N:53
5164IIJaworski, JózefGKSONiS Jantar Gdańsk1643N:46
5165IIGworys, GrzegorzUKS Hetman Częstochowa 1643N:173
5166IIPartyka, KazimierzSTMGK Strzelce Krajeńskie1643N:121
5167IIStarzyński, Paweł BKS Chemik Bydgoszcz1643N:92
5168IIGrubalska, Daria1642N:8
5169IISyty, Michał UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1642N:16
5170IIIOstrowski, KrzysztofPP1642N:22
5171IIRossienik, Wiesław 1642N:198
5172IIITomporowski, Patryk Nowy Jork 1642N:20
5173ISzczypawka, AleksandraGąbin - parafia pw. św. Mikołaja 1642N:208
5174IIIDardziński, Szymon 1642N:8
5175IIOstrowski, Paweł 1642N:10
5176II+Paszkowski, KrystianMUKS Stoczek 45 Białystok1642N:284
5177IIWroński, Eugeniusz UKS Orlik Rudnik n/Sanem1641N:75
5178IINawrot, ZbigniewMPZSzach Kraków1641N:100
5179IIIWięcław, Paweł I LO w Lubinie1641N:34
5180IITrębala, Michał 1641N:97
5181IIKlepacki, Sebastian WOK Wałbrzych1641N:129
5182IIIGębski, Leszek UKS Roszada Radom 1641N:55
5183IITaler, AndrzejMLKS Cuprum Queen 7 Lubin 1641N:39
5184IIKrawiec, Adam KGL Szarotka Wadowice Górne1641N:31
5185IIIFisiak, Krzysztof 1641N:32
5186II+Burdzicki, JanSpołeczne Gimnazjum Nr 2 STO w Częstochowie 1641N:108
5187IIIChrostowski, Kacper UKS Czternastka Warszawa1641N:21
5188IIWolnowski, JakubKS LECH-WSUS1641N:9
5189IIGreszeta, RobertLKSz Lublin 1640N:54
5190IIMaciołek, Zbigniew LKS Ujkowice1640N:35
5191IOwczarek, MonikaKS 64 Zielona Góra 1640N:137
5192IIJagieło, Agnieszka LZS Goniec Kluczbork1640N:11
5193IIIBartoszewski, TomaszŁódź 1640N:20
5194IIStagraczyński, StefanUKS Spartakus Kolbuszowa1640N:15
5195IIIChmielewski, BartoszUKS Trzydziestka Olsztyn1640N:8
5196IIIKarcz, PiotrMPZSzach Kraków1640N:16
5197IIPawłowski, Dawid KSz Stilon Gorzów Wlkp.1640N:139
5198IIZazula, Paweł1640N:24
5199IIDobosz, Kamil Krasnystaw1640N:30
5200IICiesielski, Marceli KS LECH-WSUS1640N:114
5201IITaruta, Ilja1640N:13
5202IIMałecki, Andrzej Hetman I Łuków1640N:31
5203IIWanecki, KrzysztofSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1639N:101
5204IIRajca, KrzysztofStowarzyszenie Nasz Rymanów II 1639N:36
5205IIIZimnol, Jakub KSz ZEFIR Boguszowice 1639N:21
5206IWalkowiak, BogumiłaAZS Poznań 1639N:320
5207IIIBek, SebastianKSz Gambit Przeworsk1639N:8
5208IIMusiał, Hubert Gimnazjum Michałowskiego Kraków 1639N:27
5209IIPiasecki, StanisławOTSz Ostrów Wielkopolski 1639N:135
5210IIKlusek, Franciszek1639N:35
5211Yeresko, VladislavObukhov 1639N:9
5212IITurula, DamianAZS UMK Toruń1639N:21
5213II+Kędzierski, Aleksander UKS TSz Zieloni Zielonka1638N:271
5214IIIKuna, Michał AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1638N:9
5215IIFigura, Dominik UKS Smecz Konin 1638N:72
5216IIBultrowicz, LeszekKSz Gambit Świecie 1638N:144
5217IISkrzypczak, Jakub MKS Wicher Zbąszyń1638N:17
5218IIAftanasiuk, Jakub UKS Zawisza Kolbudy 1638N:58
5219IIIBorkowski, Józef 1638N:27
5220IZwolan, AnnaMDK Białystok1638N:35
5221IILoroch, Zygfryd Jantar Gdańsk1638N:59
5222IIKowalik, BartoszUKSz Skoczek Choszczno1638N:126
5223IIRozmiarek, KrzysztofPolonia Środa Wlkp.1638N:29
5224IITusiński, NorbertTS Wisła Kraków 1638N:14
5225IIFalarz, Mariusz GKSz HETMAN III Pilzno1637N:44
5226II+Rynkiewicz, Natalia III LO Suwałki 1637N:153
5227IIChlewiński, ArturLKSz Lublin 1637N:182
5228IIIRembisz, KrzysztofWKS Górnovia Górno1637N:33
5229IIWachowiak, ŁukaszTKKF Rzemyk Gdynia1637N:29
5230IIBakalarczyk, JolantaUKS Piątka Wieluń 1637N:20
5231IIIKochański, MarcinMTS Kwidzyn 1637N:9
5232IIJaroniek, Dominik Moszczenica 1637N:27
5233IIPiepiórka, Mateusz UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1637N:69
5234IIOlsza, ArturPSSz Pszczyna 1637N:8
5235IIIWorkowski, Paweł Caissa Pion Zielona Góra1637N:14
5236IIJaworski, MaciejAkademia Humanistyczno-Ekonomiczna1637N:40
5237IIIBasiński, MichałUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1637N:14
5238II+Wielgus, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1637N:249
5239IIGol, Rafał UKS SP1 Leżajsk1636N:57
5240IIStojke, Krzysztof 1636N:58
5241IIIPela, KonradKMKSz Victoria Kielce 1636N:8
5242IOpolski, Wojciech Raszyn Poznań1636N:137
5243IIKopeć, Kazimierz PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1636N:26
5244IIŁosiński, Piotr UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1636N:241
5245II+Szafrański, Maciej UKS Kościelec1636N:386
5246IIBadsung, RadosławUKSz SKOCZEK Choszczno1636N:26
5247IISoboń, MarcinLUKKS Kielce1636N:20
5248IIISzopa, RyszardKlub Marynarki Wojennej Gdynia1636N:9
5249II+Wąsik, Roman RzKSz Rzeszów1635N:425
5250IISkolarczyk, MaciejKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1635N:50
5251IRyszkiewicz, BarbaraKSz LECH-WSUS Poznań 1635N:38
5252IIZłotek, Mikołaj UKS Orlik Rudnik n/Sanem1635N:229
5253II+Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 1635N:240
5254IIPłonka, MateuszTKKF Boronovia Boronów 1635N:83
5255IIRoj, MateuszUKS Gambit Świebodzin1635N:27
5256IIISiuciak, AndrzejMKS Polonia Warszawa1635N:7
5257IIKulski, EdwardLUKS FENIKS Mrocza1635N:34
5258IIGórecki, Mateusz LUKKS Miedziana Góra 1635N:81
5259II+Syrkiewicz, Michał UKS TSz ZIELONI Zielonka1635N:332
5260IPolak, Sylwia RzKSz Rzeszów1635N:228
5261II+Zelenka, KatarzynaUKS Hetman Koronny Trzebinia1634N:11
5262IIRyk, Mikołaj 1634N:124
5263IIIKaszyński, Jan 1634N:15
5264IChoińska, Debora KSz. Hańcza Suwałki 1634N:401
5265IDeryło, KamilUKS Caissa Warszawa 1634N:265
5266IISocha, Zdzisław1634N:19
5267IICichoń, JakubMKS KSOS Kraków1634N:174
5268IIPlucińska, Magdalena KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1634N:9
5269IIMłynarski, JędrzejUKS Pałac Młodzieży Katowice 1633N:276
5270IISmoliński, Dawid 1633N:18
5271IIPłocica, Krzysztof KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1633N:248
5272IIKuśnierz, Janusz UKS Gambit Świebodzin1633N:117
5273IIChlewicki, Grzegorz Kielce1633N:28
5274IIBednarczyk, WojciechAlternatywa Szydłowiec 1633N:97
5275IIPindel, Piotr Zespół Szkół Ogólnokształc&#1633N:42
5276IIIDuda, Mateusz Konopiska 1633N:11
5277IIRaus, Wacław KKSz Urania Krosno1633N:60
5278IITomkowski, DariuszGLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1633N:14
5279CMGrot, BłażejKSz Polonia Wrocław1633N:266
5280IITrzebiński, Patryk UKS MDK GDYNIA1633N:262
5281IIMrozowski, JanKSz Polonia Warszawa1632N:299
5282IIRowgiejsza, OlafLZS Mewa Goliszów1632N:123
5283ITomczak, MartaLKS Chrobry Gniezno 1632N:335
5284IIISnarski, Stanisław UKS Hetman Częstochowa 1632N:9
5285IIZiółkowski, Mateusz UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1632N:114
5286IIWieczorek, Janusz MKSz Rybnik 1632N:54
5287IIGwóźdź, DawidGOKIS Moszczenica 1632N:45
5288IIBukała, NorbertUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1632N:210
5289IIKonior, Dariusz MKSz GRYF Dębica 1632N:19
5290IKuberski, FranciszekStI EUROBESKIDY Łodygowice 1632N:133
5291IStarzec, KlaudiaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1632N:78
5292II+Tyczkowski, Mariusz Zgierz1632N:67
5293IIPiotrowicz, Jakub XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1631N:286
5294IISroka, MarekMPZSzach Kraków1631N:21
5295IIBortnowski, MakaryKSz Stilon Gorzów Wlkp.1631N:143
5296II+Dębowska, Michalina1631N:204
5297IIStasinkiewicz, Aleksander KS Polanica-Zdrój1631N:42
5298IIWiśniewski, Wiesław 1631N:131
5299IIZacharczuk, Jakub MUKS Stoczek 45 Białystok1631N:48
5300IIDołharz, Jakub KSz Polonia Wrocław1631N:346
5301IIOsada, ŁukaszZłotów1631N:85
5302IISzlas, MichałUKS Korona Gdańsk1631N:228
5303IIIKempa, PiotrLUKS Strzałków1631N:20
5304IIKlimaszewska, Marta Biała Podlaska 1631N:22
5305II+Szafrański, PiotrUKS Kościelec1631N:303
5306Tkac, MiroslavSlávia PU Prešov1631N:6
5307IIKarlinski, Robert UKSz SKOCZEK Choszczno1631N:36
5308IIIBijak, Grzegorz KW POLICJI Opole1631N:9
5309IIILusio, Adam LKS Kosienice 1630N:8
5310IIIzdebski, Krzysztof Wilkanów 1630N:31
5311IIUrban, JacekKSz Gambit Świecie 1630N:102
5312IIIIwiński, Bartosz MKS KSOS Kraków1630N:29
5313IIMiłkowski, WiesławKSz Zefir Boguszowice 1630N:97
5314IIGajda, Stanisław XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1630N:142
5315IIKamiński, ŁukaszKS Entropia NZSPW Warszawa1630N:152
5316IVBuko, MarcinGCK Debiut giżycko 1630N:8
5317IIMichalski, Kazimierz1630N:32
5318IIIWawer, Marek1630N:23
5319IIDetiuk, Marcin1630N:26
5320IILuks, Artur KSz Zefir Boguszowice 1630N:83
5321IIBartodziej, Bartosz KSz Polonia Warszawa1630N:167
5322IIISteczko, Józef Kraków 1630N:4
5323IIIParadowski, Kordian MUKS MDK Śródmieście Wrocław1629N:40
5324IIIJodłowski, Krzysztof ITS Kopernik Inowrocław1629N:8
5325IIKrólak, Dominika M-GOK GAMBIT Ślesin1629N:4
5326IIKędziera, Izydor Koszalin1629N:60
5327IISoliwoda, Zygmunt Krościenko nad Dunajcem1629N:20
5328IIICiesielski, Kazimierz Bydgoszcz 1629N:7
5329IIIStróżyk, JacekMKSz-W Pat Miejska Górka 1629N:6
5330II+Madajczak, PiotrKSz Polonia Wrocław1629N:283
5331IPaździerz, Piotr KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1629N:224
5332IIKrupiński, MikołajTS Wisła Kraków 1629N:343
5333IIRokni, Farzam UKS TSz Zieloni Zielonka1629N:108
5334IIKulik, Mikołaj JANTAR Gdańsk1629N:21
5335IIGrela, JeremiaszChojnice1628N:9
5336IWójcikiewicz, DariuszLKS Lotos Jabłonna 1628N:530
5337IIIDerwisz, Adam MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1628N:9
5338IIMichalak, Krzysztof NOK Nakło1628N:56
5339II+Skawiński, SzymonRadom - Parafia pw. św. Brata Alberta1628N:231
5340IIBielecki, StanisławCzeluśnica 1628N:17
5341IIWiśniowski, Leszek Team I Jedlicze 1628N:21
5342IIHarasimczuk, JakubBiałystok1628N:144
5343II+Borowik, Wojciech Lublin - parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego1628N:328
5344IIGepfert, CyprianLKS Wisła Strumień1628N:19
5345II+Matuszczyk, Mateusz TS Kuźnia Rybnik 1628N:31
5346IIIStaniszewski, Michał Prabuty 1628N:9
5347IIIOsuchowski, SamuelRKS Mat Ruda Śląska 1627N:71
5348II+Prażych, Tadeusz KSz Maraton Łomża 1627N:332
5349IIIStramecki, ŁukaszKS UNIA Bieruń Stary 1627N:15
5350IIJabłoński, Grzegorz UKS Mosińska Jedynka Mosina1627N:77
5351IIIWiewiórka, MaciejSKF Korsarz Gdynia1627N:9
5352IIGóra, SebastianUKS Wda Lipusz1627N:49
5353IIIHeinzel, Piotr1627N:12
5354IIFidor, MariuszLZS Kordian Bliżyn 1627N:7
5355IIIBagiński, PrzemysławElbląg 1627N:13
5356IIIKubal, Patryk URANIA III Krosno 1626N:5
5357IIGazda, JakubKKSz Urania Krosno1626N:59
5358IIKowalczyk, Adam Warszawa1626N:29
5359II+Wangrat, JanUKSz Hetman Warszawa1626N:376
5360IIMokrzycki, JanUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1626N:93
5361IIBieszczad, DariuszLKS Goniec Zarow1626N:12
5362IIChmielowski, Stefan Kraków 1626N:70
5363IIObara, Zbigniew KSz Polonia Wrocław1626N:78
5364IIZawada, JanuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1626N:31
5365IIGrzyb, WładysławSpartan Lublin1626N:54
5366IIIKachel, Krzysztof LZS Goniec Kluczbork1626N:7
5367II+Karp, KacperKSz Jelonka Jelenia Góra 1626N:197
5368IIBartosz, PiotrZabrze1625N:38
5369IDobrzańska, MagdalenaLKS Olszanica 1625N:119
5370IIBruch, MałgorzataM-GOK GAMBIT Ślesin1625N:4
5371IIIChojnacki, Wojciech 1625N:31
5372Pierzchalski, MarcinRuda k. Białej Piskiej 1625N:15
5373IZałucka, EmiliaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1625N:387
5374IIIJabłoński, AndrzejLKSz Caissa Lubsko1625N:13
5375IIIKaznowski, ArkadiuszKS Mechanik Stargard Szczeciński 1625N:8
5376IIIRutkowski, Edward Ksz Maraton Łomża 1625N:23
5377IISzyłak, MiłoszAugustów 1625N:16
5378IIKusiak, Mateusz LKSz GCKiP Czarna 1625N:340
5379IIIMusioł, DariuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1625N:17
5380II+Ciszewski, KrzysztofMUKS Stoczek 45 Białystok1625N:275
5381IIDalkowski, Rafał UKNF1625N:149
5382IIIHynasiński, Paweł 1625N:9
5383IIIKotas, Adam Piotrków Trybunalski 1625N:9
5384IIPerenc, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1624N:101
5385IIIFijołek, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1624N:23
5386IIWieczorek, MichałPG 3 w Wieluniu 1624N:67
5387IIIHenik, KazimierzLKS Goniec Żarów1624N:8
5388IIArbaszewski, KrzysztofWyszków1624N:130
5389IIBystrzanowski, FilipUniwersytet Rzeszowski1624N:9
5390IIIZadyberny, Paweł UKS SP1 Jedynka Tychy 1624N:14
5391IIMarczuk, Hubert Bogatynia 1624N:219
5392IIMoszczyński, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz1624N:201
5393IIIWieprzyński, Bartosz MKS Korona Góra Kalwaria 1624N:13
5394IIŚwięch, Zuzanna II LO Kraków 1624N:71
5395IIWirkus, OliwerUKS Zawisza Kolbudy 1624N:227
5396IIMarchyshyn, Vasyl Nowojaworowsk 1624N:8
5397IŚlusarczyk, Milena 1624N:344
5398IISłupski, Maksymilian UKS Gedanensis Gdańsk1624N:6
5399IIKamiński, Zbigniew Czersk1624N:25
5400IIIPałka, Kamil Uniwersytet Jagielloński w Krakowie1624N:16
5401IIGrzesiuk, Radosław Warszawa1624N:9
5402IIIKorcz, MarekKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1624N:8
5403IIIKotłowski-Karaśkiewicz, MaciejKSz Polonia Wrocław1623N:7
5404IIPłoszczyca, KatarzynaII LO Dębica 1623N:20
5405IIITopinek, ArkadiuszKKSz Kraków1623N:7
5406IMucha, MartaSP 8 Chrzanów1623N:505
5407IIHoffmann, KacperLKS Piast Śrem 1623N:76
5408IIIDudaref, Arkadiusz1623N:97
5409IIISzerffel, Krzysztof 1623N:9
5410IIStraupisz, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1623N:46
5411IIIMierkiewicz, SławomirPoznań 1623N:7
5412IIMarkiewicz, Krzysztof Niwiska 1623N:13
5413IIIRomanowicz, Łukasz KSz Caissa Złoty Stok1622N:10
5414IIŁuka, MarekRzKSz Rzeszów1622N:186
5415IISkowronek, DawidPG 4 Chrzanów1622N:98
5416IIIBabiarz, Tomasz Albigowa1622N:7
5417IIWoźnica, Grzegorz1622N:17
5418IIDolata, MarcinMUKS Stoczek 45 Białystok1622N:312
5419IISiek, Jerzy GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1622N:213
5420IGaj, MagdalenaKSz Gambit Przeworsk1622N:477
5421IIIReszka, Andrzej Knurów Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej1622N:3
5422IIOwoc, Jakub KKSz Kraków1622N:320
5423IINiziołek, Wojciech L-UKS Burza Rogi1622N:63
5424IIChebda, Bartosz 1622N:111
5425IIWiszniewski, Tomasz Kraków 1622N:14
5426IIIHerman, AlojzyTS Kuźnia Rybnik 1622N:34
5427IIISzramowiak, Andrzej Słupsk 1622N:6
5428IIPlacek, Mateusz GKSz Hetman Pilzno1621N:80
5429IISzmat, AgnieszkaMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1621N:18
5430II+Budkiewicz, LucynaITS Kopernik Inowrocław1621N:57
5431IIŻeleźny, Robert Legnica 1621N:7
5432IIIRafalski, Krzysztof Włocławek 1621N:18
5433IIIBelka, Patryk 1621N:7
5434IIStrugliński, Zenon TS-R Hetman Konin 1621N:144
5435IIIRembak, Mateusz MKS KSOS Kraków1621N:1
5436IIKatanowski, Piotr Warszawa1621N:50
5437IIKulczycki, Robert KS 64 Zielona Góra 1621N:63
5438IIIGrela, KrzysztofBolesławiec1621N:15
5439IIIGamrot, Sebastian LZS Victoria Chróścice1621N:7
5440IIIKudlak, Mariusz KSGU Tęcza Krosno Odrz.1621N:22
5441II+Mucha, Konrad UKS SP1 Leżajsk1621N:45
5442IIWolniaczyk, WaldemarUKS Piątka Wieluń 1621N:8
5443IIUliasz, Mirosław KKSz Urania Krosno1621N:62
5444IIPiechociński, Wiktor SDK Wieluń 1621N:16
5445Dorau, ZygmuntCzarna Woda 1621N:113
5446IILach, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1621N:18
5447IIMichalski, Adrian UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1621N:145
5448IIJarocki, GabrielMUKS Stoczek 45 Białystok1621N:208
5449IIMańkowski, Sebastian KS Legion Legionowo 1620N:46
5450IIIBaczewski, PiotrUKS Giecek Radków1620N:8
5451IIGrabowy, Andrzej1620N:49
5452IIIKubiak, Mateusz Radom 1620N:10
5453IIIFigiel, RafałWąsewo 1620N:7
5454IIBurek, Marcin LUKKS Kielce1620N:5
5455IIŚmigielski, TadeuszSzydłowiec 1620N:35
5456IIBrzeziński, Stanisław MCKiE Malbork 1620N:84
5457IIIHekman, Piotr Biskupiec 1620N:9
5458IIKrzyszewski, JanSTMGK Strzelce Krajeńskie1620N:62
5459IIJarmakowicz, ŁukaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1619N:47
5460IIKlama, AndrzejTKKF Boronovia Boronów 1619N:214
5461IIIGałązka, MateuszPKS AGAPE Białołęka1619N:31
5462IISamul, MirosławKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1619N:16
5463IIStrugarek, ŁukaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1619N:391
5464IINowak, Grzegorz Jodłowa1619N:24
5465IITomkowicz, KamilGKS Szach-Mat Wiśniowa 1619N:11
5466IIPopadowski, WojciechKSz Gryf Szczecin 1619N:279
5467IIWiśniewski, Tomasz ITS Kopernik Inowrocław1619N:50
5468IIIKowalik, AndrzejSkoczów1619N:6
5469Suder, Marcin 1619N:7
5470IWąsala, Wiktoria UKS GIECEK Radków1618N:402
5471IJanus, Jowita MKSz GRYF Dębica 1618N:47
5472IIOstrowski, Zdzisław Strzelec Strzelce Opolskie 1618N:35
5473IIBocian, Bartosz(k)MKS Wicher Zbąszyń1618N:134
5474IIIChoina, Mateusz LO-1 CH 1618N:31
5475IIISaranda, Maciej (Wieża Budowlani Bartoszyce) 1618N:9
5476IIIKukioła, PawełBielsko-Biała1618N:8
5477IITracz, AgnieszkaMKS MOS Wieliczka 1618N:5
5478IIDacewicz, Arkadiusz KSz Jelonka Jelenia Góra 1618N:14
5479IILeśniak, WojciechRzKSz Rzeszów1618N:54
5480IIStopyra, KlaudiaMZKS Unia Nowa Sarzyna1617N:18
5481IWaligóra, JuliaUKS Smecz Konin 1617N:269
5482IITrybowski, WładysławUKS Orlik Rudnik n/Sanem1617N:127
5483IZiobrowska, DanutaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1617N:118
5484IIBrodowski, Mikołaj UKS MDK Otwock1617N:33
5485IIRabęda, Grzegorz CK Łubianka1617N:110
5486IIMałek, Paulina UKS ÓSEMKA Chojnice1617N:16
5487IIILis, Wojciech KS Pocztowiec Poznań 1617N:7
5488IIGórecki, PatrykZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 1617N:16
5489IIIRozmus, Tadeusz Pionek Bielsko-Biała 1617N:15
5490IISzymański, Jerzy 1617N:41
5491IIGromnicki, Janusz UKS Korona Gdańsk1617N:65
5492IIChrostowski, WładysławGZSN Start Gorzów Wlkp.1617N:69
5493IIŻurek, Paulina KKSz Kraków1617N:28
5494IIIKluczek, Maciej KSz Torfarm-64 Toruń 1617N:7
5495IIIHartowicz, KrzysztofToruń1617N:6
5496IIGórski, KarolLKSz Lublin 1616N:54
5497IIPalowski, Artur UKSz \ Hetman\ Warszawa 1616N:38
5498IIGadziński, PawełKSz PORTO BALBO Bielsko-Biała1616N:85
5499IIPiasecki, KacperWarszawa1616N:37
5500IISienkiewicz, Szymon I LO Łomża1616N:221
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)