ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20068)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24372);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34606)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13496)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12256);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
4001IZahorska, AleksandraKSz Miedź Legnica1762N:5
4002IIMajchrzak, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1761N:43
4003IDytman, Radosław MDK Fabryczna Polonia Wrocław1761N:451
4004IFeliksiński, Tadeusz PTC Pabianice 1761N:223
4005IIDębski, JerzySS-T Lubcza Racławówka1761N:17
4006IICierczek, Mariusz GKSz Hetman Pilzno IV 1761N:24
4007IIMalik, EugeniuszLibiąż1761N:47
4008IUrban, MarekBiały Król Wisznia Mała1761N:105
4009IIWietecki, Jerzy 1761N:23
4010IIDobrowolski, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1761N:12
4011IIKorecki, PiotrSKS SMOL - BUD Giżycko 1761N:34
4012IITymrakiewicz, Jan Świnoujście 1761N:52
4013IILibura, Andrzej UKS Korona Gdańsk1761N:9
4014IIPawełczak, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1761N:17
4015IIO. Wiejak, Grzegorz Zamość, Franciszkanie Conv. 1761N:26
4016II+Sypień, NatanUKS Giecek Radków1761N:119
4017IIZawada, Andrzej BKS Chemik Bydgoszcz1760N:83
4018IIPawłowski, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1760N:26
4019IINiedbała, PiotrI LO Łomża1760N:37
4020IIRećko, GrzegorzIV LO Białystok1760N:8
4021IIDudziński, MaciejUKS Rotmistrz Grudziądz1760N:28
4022IIRuszkiewicz, Marian Rybnik1760N:8
4023IJop, WlodzimierzJelenia Góra 1760N:62
4024IISuchowierski, Łukasz Akademia Gambit 1760N:15
4025IILisok, Antoni Tychy 1760N:8
4026II+Lipinski, Ryszard 1760N:16
4027IISękowski, PiotrLUKKS Kielce1759N:72
4028ISikorski, TomaszKSz Skoczek Siedlce 1759N:206
4029II+Skrzypek, LeszekKSz Wieża Śmigiel 1759N:63
4030IIHudziec, Władysław1759N:65
4031IIFrąckowiak, AndrzejUKS Mosińska Jedynka Mosina1759N:89
4032II+Bobras, Jan emeryt, Białystok1759N:42
4033IGandziarowski, JanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1759N:79
4034IIMroczek, JarosławMTSz Mińsk Mazowiecki1759N:24
4035IIKasperczyk, Dominik KS Nysa NiS 1759N:91
4036IISzeląg, Henryk Klub Szachowy Kana Tarnów1759N:11
4037Slowko, Krzysztof 1759N:7
4038IMajor, KatarzynaUM w Łodzi 1758N:10
4039II+ Stachowicz, Krzysztof 1758N:31
4040IINowakowski, Michał 1758N:30
4041IBurzak, WojciechTMS Roszada Gliwice 1758N:354
4042IBłaszczak, JędrzejTMS Roszada Gliwice 1758N:247
4043II+Bieluszewski, Łukasz M-LKS WISŁA Nowe 1758N:87
4044I+Chmielecka, AleksandraI LO1758N:135
4045IIŻukowski, Paweł MLKS Czarni Olecko1758N:42
4046IIHaja, Jacek LKS Plezuro Skoki 1758N:49
4047IIDemidowicz, MaciejULKS Niwka Łomazy1758N:32
4048IIGlowacki, Andrzej Suwałki1758N:13
4049IITyran, Daniel Gdańsk 1758N:9
4050IWieczorek, Aleksandra KSz Silesia Racibórz 1757N:75
4051IIKałwik, MateuszZSO Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1757N:58
4052II+Bazan, MichałKSz Polonia Warszawa1757N:298
4053II+Grochowski, RobertKSz Maraton Łomża 1757N:91
4054IZiebura, PaulinaZielona 1757N:29
4055IPycka, Zbigniew KM POLICJI Siedlce1757N:107
4056IIŚliwonik, Robert MKS EMDEK Bydgoszcz 1757N:13
4057IIPac, Maciej KS Entropia NZSPW Warszawa1757N:44
4058IIWydra, MichałAZS UMK Toruń1757N:23
4059IIZwolan, AdamMDK Białystok1757N:9
4060IISzpinda, Piotr WIEŻA PĘGÓW 1757N:16
4061IIUlatowski, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1756N:339
4062II+Cybulski, Marek UKS Szach-Mat Syców1756N:96
4063IIPłocki, AndrzejLKS KAŃCZUGA 1756N:82
4064IITwardy, JózefLKS Ujkowice1756N:37
4065IBiałas, JerzyUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1756N:136
4066IIBeszoner, Roman LKS Sparta Lubliniec1756N:7
4067II+Daleczko, Władysław WKSz Hetman - Morzęcin Wielki1756N:69
4068IGondko, Katarzyna TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1756N:38
4069IIDybiec, Kazimierz Hetman Ostrowiec Św.1756N:20
4070IIDura, DamianOSz BASZTA Szamotuły 1756N:18
4071IIStecko, KrystianKSz Gambit Przeworsk1756N:50
4072IIBoruc, Zbigniew Nysa1756N:26
4073IISobczak, Igor UKS OPP Neptun Kołobrzeg 1756N:7
4074IIMatuszewski, BartłomiejKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1756N:56
4075IIPyclik, BłażejPSSz Pszczyna 1756N:15
4076ILavonina, Julia 1756N:7
4077IIKern, RudolfKędzierzyn-Koźle1756N:7
4078IGorbacz, Dominika I LO Białystok 1755N:60
4079IIPeret, RyszardTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1755N:99
4080IIRogala, Miłosz GKSz Solny Grzybowo 1755N:344
4081IŻyliński, Piotr UKS Ognisko Rydułtowy1755N:469
4082IIBizoń, AdamPszów1755N:35
4083IILudwikowski, Leszek MKS KSOS Kraków1755N:25
4084II+Biernot, MariuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1755N:27
4085IIDobosz, MarcinŻTMS Baszta Żnin1755N:10
4086IIWrzosek, TadeuszUKS KSM Tęcza Kościan 1755N:11
4087IIUrbańczyk, Tadeusz TTSz Tęcza Turek 1755N:21
4088IIBerezowski, MarianKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Kluczbork1755N:19
4089II+Niedźwiecki, Marek UKS Roszada Radom 1755N:67
4090I+Rejniak, ZuzannaUKS Czternastka Warszawa1755N:320
4091IIGaziński, Maciej Pałac Młodzieży Koszalin 1755N:9
4092IIPolak, KarolRaszyn Poznań1755N:48
4093II+Młynarski, Zbigniew1755N:32
4094I+Dąbek, KarolinaUKS Hetman Częstochowa 1754N:97
4095IKasperek, Kinga UKS przy SP 8 Chrzanów 1754N:229
4096IIRosiak, TomaszG. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Śródmiescie 1754N:133
4097IIKowal, MieczysławMKS Chełmża 1754N:36
4098II+Filipowicz, AdamPubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu 1754N:4
4099IIObara, Damian LUKKS Kielce1754N:41
4100IBrożek, EwaUKS 21 Podlesie 1754N:57
4101IVKlimaszewski, Jerzy KSz Lasker w Barlinku 1754N:29
4102IIBinek, Adam Gdańsk 1754N:8
4103IIBednarek, IreneuszPłock1754N:15
4104II+Straszewski, Tomasz MKS EMDEK Bydgoszcz 1754N:229
4105IIBąk, Jan ŻKSz Żary 1754N:7
4106IIWoźniak, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław1753N:88
4107IIMendak, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1753N:156
4108IISzylar, Andrzej LKS Orzeł Wysoka 1753N:34
4109IWrabel, AntoniYMCA Warszawa 1753N:301
4110IIKarp, MaciejUKS BASZTA Wodzisław Śląski1753N:133
4111IIKundzik, JacekPKS AGAPE Białołęka1753N:30
4112IIPradzynski, KrystianUKS SP3 w Bogatyni1753N:22
4113IILewicki, MichałGimnazjum Nr 5 Przemyśl1753N:5
4114IISpiżewski, GrzegorzKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1753N:46
4115IIKępiński, LechLegionowo 1753N:20
4116IISawicki, JerzyKSz Jelonka Jelenia Góra 1753N:71
4117IIJarosiński, DariuszLUKS Lubartów1753N:14
4118IIGrabowiecki, TadeuszZAKŁAD KARNY Nysa1753N:32
4119IICis, SylwesterKielce1753N:8
4120IIŁuc, WojciechPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1753N:17
4121II+Filipiak, Rajmund 1753N:58
4122IIKozyra, MarcinPolitechnika Łódzka 1752N:19
4123IIBrejer, Ryszard Nysa1752N:62
4124IITomaszewski, Wiesław 1752N:15
4125IIDerewlany, Paweł UKS Gambit Świebodzin1752N:49
4126IKozinski, Karol 1752N:59
4127IIGubała, Czesław IKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1752N:13
4128IINun, RyszardŻKSz Żary 1752N:28
4129IISzafran, Dariusz1752N:22
4130II+Wiech, DominikSS-T Lubcza Racławówka1752N:79
4131IILorkiewicz, ZiemowitLKSz Lublin 1752N:7
4132IIZiółkowski, JanuszUKS Orlik Rudnik n/Sanem1752N:6
4133IIIngielewicz, Maciej SSz BDK Biskupiec 1752N:9
4134IITyrka, Marcin MDK Bochnia 1752N:4
4135IINapierała, Krzysztof UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1752N:26
4136IIFengier, DariuszKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1752N:10
4137IISwacha, Jan Janów Lubelski 1751N:10
4138II+Rogulska, MonikaUKS TSz Zieloni Zielonka1751N:21
4139IWięckowski, RyszardWKSz GANT HETMAN1751N:70
4140IIPanek, Adrian Strzelec Strzelce Opolskie 1751N:47
4141IIWesołowski, Mirosław Hetman Ostrowiec Św.1751N:49
4142IIDaczkowski, Mirosław Włocławek 1751N:19
4143IMirski, Jerzy 1751N:80
4144II+Okrasa, Mateusz 1751N:190
4145IIGórny, StanisławUKS Mosińska Jedynka Mosina1751N:19
4146IIMakówka, Kamil CKiS Skawina1751N:22
4147IIPawłowski, Michał UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1751N:28
4148IIPasternak, Józef 1751N:14
4149IIPiszczatowski, Zbigniew UKS Żak Łomża1751N:7
4150II+Szczepański, Henryk1750N:56
4151IOlszewski, JerzyGKS Gorzyce W 1750N:292
4152IIStępniak, Alan Lublin1750N:15
4153IIMalinowski, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.1750N:37
4154IISobek, PiotrSiemianowice Śląskie1750N:9
4155IJeda, MaciejKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1750N:162
4156IIBeker, Cezary UKS Polan Poznań 1749N:27
4157II+Kiwilsza, Piotr Raszyn Poznań1749N:178
4158IISalamandra, JózefLUKS Tempo Ożarów 1749N:19
4159IILipka, PiotrUMKS HETMAN Marklowice1749N:48
4160IINadarzyński, Andrzej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1749N:5
4161Tavakalov, Stanislav1749N:9
4162IIŁazarski, JacekUKS Pałac Nieborów1749N:34
4163IDobrzańska, Joanna Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1748N:145
4164IBusko, Monika UKS Szach Wolsztyn1748N:10
4165IISmykla, Kazimierz KS Wisłoka Dębica 1748N:80
4166ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1748N:195
4167II+Łapanowski, Jacenty1748N:108
4168I++Czorniej, AntoninaUKSz Hetman Warszawa1748N:357
4169IILisowski, AdamG-4 1748N:64
4170IJóźwik, GrażynaLZS Mewa Goliszów1748N:19
4171IIMazur, Franciszek PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1748N:42
4172IISamson, StefanGZSN Start Gorzów Wlkp.1748N:29
4173IIBielecki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1748N:7
4174IIMalcharczyk, AndrzejKSz Silesia Racibórz 1748N:27
4175IIBogacki, Henryk 1747N:65
4176IIWandowicz, KajetanWKSz GANT HETMAN Wroclaw1747N:38
4177IIKonarski, Andrzej UKS Skoczek Milicz1747N:32
4178IIŚwierad, Łukasz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1747N:162
4179IIŻydek, JanuszKielce1747N:17
4180IIBorchardt, Marcin UKS ÓSEMKA Chojnice1747N:75
4181II+Krawczyk, Piotr Gimnazjum w Zabierzowie 1747N:224
4182IIKuziemko, Mateusz KSz Gambit Przeworsk1747N:25
4183IIBieliński, Kazimierz WOK Wałbrzych1747N:62
4184IIMroczek, PrzemysławMTSz Mińsk Mazowiecki1747N:44
4185IIStrzałka, JerzyBiłgoraj 1747N:11
4186IIFabich, Krzysztof UKS Centrum Tczew 1747N:25
4187II+Madajczak, JakubKSz Polonia Wrocław1747N:280
4188Klimentov, Evgeny 1747N:9
4189IIZiemichód, Ryszard LUKS Lubartów1747N:21
4190IIFlorek, Wojciech1747N:8
4191IFlorczak, AleksandraWKSz GANT HETMAN1747N:31
4192IIWeryszko, Jan Niegosławice 1747N:14
4193IINiedbała, Tomasz IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1746N:37
4194IIWalczak, Konrad MKS Polonia Przemyśl 1746N:45
4195II+Majdański, Maksymilian STMGK Strzelce Krajeńskie1746N:354
4196IIGoławski, Hubert Lublin1746N:85
4197IIKurdziałek, Stanisław LKSz Lublin 1746N:23
4198IIHalamus, ZenonOgrodzieniec1746N:31
4199IIBaranowski, AdamPoznań 1746N:27
4200IILiszewski, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1746N:16
4201IIIPamuła, TadeuszGliwice 1746N:35
4202IPółgrabia, MirosławMAZSzach w Warszawie1746N:167
4203IIKaczorowski, BogusławKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1746N:46
4204IIMaćkowiak, SzymonMPZSzach Kraków1746N:20
4205IZiziuk, Martyna MUKS Stoczek 45 Białystok1745N:323
4206IPosłuszny, TomaszMKSz Rybnik 1745N:375
4207IIKuta, Krzysztof Skoczki 1745N:118
4208II+Brzozowski, Mateusz UKS Pałac Nieborów1745N:42
4209IIJankowski, LeonardGdańsk 1745N:15
4210II+Rafalski, KacperWKSz 1938 Włocławek 1745N:115
4211II+Kulik, Waldemar Węgrów1745N:83
4212I++Gredka, DominikaPSSz Pszczyna 1744N:555
4213II+Tadzik, BogdanITS Kopernik Inowrocław1744N:56
4214IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1744N:248
4215IIWróbel, KamilLZS Goniec Kluczbork1744N:42
4216IIKruk, IreneuszWIEŻA PĘGÓW1744N:18
4217II+Przeździecki, Marek1744N:38
4218IISas, Marcel KSz Miedź Legnica1744N:7
4219II+Wysocki, MateuszKSz Piątka Skierniewice1744N:248
4220IIJurzak, Tadeusz Bielsko-Biała1744N:9
4221IIRosiek, Piotr UKS Szach-Mat Syców1744N:13
4222ISzurek, Dagmara Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach1743N:130
4223IIKalhorn, Marcin 1743N:189
4224IIKupiak, Sylwester Kołobrzeg1743N:95
4225IIKarpiński, Ryszard 1743N:104
4226II+Krzysztofiak, Zdzisław Caissa Pion Zielona Góra1743N:57
4227IIPawliczek, Stefan PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1743N:58
4228IIIKaczmarek, Ireneusz Pionek Bielsko Biała 1743N:21
4229IIDudziak, JanOpole Lubelskie 1743N:23
4230IIGóra, Krzysztof1743N:33
4231IWojciechowska, Danuta Lesko 1742N:8
4232IISzeląg, Józef Biadoliny 1742N:37
4233IITumm, LeszekTS Wisła Kraków 1742N:25
4234IIJakubczyk, AndrzejCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1742N:15
4235IISzymanowicz, Józef KS Agro-Kociewie Starogard Gdański 1742N:16
4236IIKomorowski, Piotr PKS Wiatrak Bydgoszcz 1742N:16
4237I++Zamarska, SylwiaKS HETMAN Marklowice1742N:446
4238IIObruśnik, Paweł KSz Silesia Racibórz 1742N:6
4239IIKs. Kuzio, AndrzejMołodycz, Arch. Przemyska1742N:67
4240II+Pilarski, TomaszTS-R Hetman Konin 1742N:84
4241IIJackowski, DariuszPUKS Karolina Tarnów 1742N:21
4242IIBosy, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 1742N:10
4243IIŻydek, StanisławRadlin1742N:25
4244II+Klimanek, DanielAKS Mikołów 1742N:160
4245IIOchędzan, Robert KTS Kalisz1742N:52
4246IIKasperek, ZbigniewRadzionków 1742N:17
4247IIKowalski, JanuszRybnik1742N:12
4248IIChrobak, Alfred KSz Silesia Racibórz 1742N:7
4249II+Kostecki, SamuelKSz LECH-WSUS Poznań 1741N:299
4250IKrzymionka, Karol Dąbrowa Górnicza1741N:135
4251IISikora, PawełGimnazjum Nr 10 Tychy 1741N:48
4252IMatwij, JózefGZSN Start Gorzów Wlkp.1741N:105
4253IBudkiewicz, Magdalena MKS MOS Wieliczka 1741N:444
4254IISpojda, RobertTKKF Boronovia Boronów 1741N:39
4255II+Kozłowski, Andrzej 1741N:138
4256IIGrynak, MaksymLUKKS Kielce1741N:40
4257IINasuta, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok1741N:16
4258IIWiśniewski, BartoszUKS Czarny Koń Olkusz1741N:37
4259IINowak, RyszardKnurów 1741N:12
4260IIBojczewski, Mateusz LKSz Lublin 1741N:326
4261IIPrzygoda, LeonSiedlce 1741N:22
4262IDziewoński, DariuszMAT Myślenice1741N:337
4263IIKuczera, Mirosław WIEŻA PĘGÓW 1741N:21
4264II+Kozakow, Aleksy UKS Czternastka Warszawa1740N:193
4265IIKlocek, Sylwester Stowarzyszenie Nasz Rymanów1740N:56
4266IIAdamczyk, HubertWrocław1740N:15
4267IIKozłowski, PawełMUKS Stoczek 45 Białystok1740N:232
4268IIGryglas, KamilMLKS Czarni Olecko1740N:53
4269II+Krasiewicz, Dawid UKS TSz Zieloni Zielonka1740N:13
4270IKrawczyk, WojciechMKS MOS Wieliczka 1740N:229
4271IIKlimera, Henryk 1740N:14
4272IIDłużyński, Krzysztof UKSz SKOCZEK Choszczno1740N:48
4273IIŁukaszewicz, Jerzy LZS Lubawa1740N:28
4274IIKolankiewicz, Karol LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1740N:18
4275IIPolański, MarekKSz Start Elbląg 1740N:13
4276IIWeryszko, Mariusz Niegosławice 1740N:7
4277IIMosior, Bogusław WKSz HETMAN 1740N:23
4278IIKutrowski, Feliks LKS Lotos Jabłonna 1739N:28
4279IIOsiński, KrystianITS Kopernik Inowrocław1739N:11
4280IICzaczka, PiotrGZSN Start Gorzów Wlkp.1739N:79
4281IIPluta, MichałIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1739N:36
4282IZieniuk, Kacper KSz Gryf Szczecin 1739N:183
4283IIChojnowski, RobertUKS Pałac Nieborów1739N:77
4284IIPłatek, Adam MAT Myślenice1739N:61
4285Kołodziej, Krzysztof 1739N:10
4286IISpiżewski, Jakub KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1739N:11
4287II+Nowakowski, Jacek RzKSz Rzeszów1738N:280
4288IICichowski, PiotrGKSZ HETMAN V PILZNO1738N:6
4289IBazan, MartaZespół Szkół Ogólnokształc&#1738N:10
4290II+Głębocki, Piotr MLKS Ostródzianka I Ostróda 1738N:44
4291IIUfnal, Zenon Hetman Ostrowiec Św.1738N:16
4292IIBugajski, WiesławLKS Płomień Limanowa1738N:9
4293IIIvanyk, Stepan1738N:35
4294IOlbrych, RomanJasło1738N:45
4295IIWoźniak, Lesław JANTAR Gdańsk1738N:16
4296IIŻarczyński, Dariusz SSz BDK Biskupiec 1738N:13
4297IBuksa, EwelinaLKS Zarzewie Prudnik1737N:166
4298I+Jagieła, Piotr WZSN START Wrocław 1737N:378
4299IISiorek, StanisławSS-T Lubcza Racławówka1737N:54
4300II+Wałęga, Agnieszka MLKSz Myślenice1737N:96
4301IIĆwik, JacekWarszawa1737N:44
4302IINiedźwiedź, AntoniKSiRNiS PIONEK Bielsko-Biała 1737N:36
4303II+Piędel, MarekUKS SP1 Leżajsk1737N:29
4304IIGardziński, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1737N:18
4305II+Wilmanowicz, Sławomir1737N:45
4306IIBućko, WiesławCaissa Połczyn 1737N:31
4307IIMalcher, Aleksander TKKF Boronovia Boronów 1737N:25
4308II+Bartoszewski-Reiski, Olaf UKS Korona Gdańsk1737N:385
4309WCMVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1737N:77
4310IIŁabuć, Adrian ŻKSz Żary 1737N:14
4311IIWłodarczyk, DawidGKSz Solny Grzybowo 1736N:16
4312IISkierski, Jacek UKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:190
4313IPoźniak, MarcinKSz Odrodzenie Kożuchów 1736N:255
4314IIWójcikowski, StanisławPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1736N:33
4315II+Mazurek, JakubLKSz Lublin 1736N:205
4316II+Detko, Wiesław 1736N:26
4317IIMartynov, Petr1736N:18
4318IISzymczyk, Tadeusz 1736N:19
4319IIBrzoza, Mirosław Trzciel, Zgromadzenie Księży Misjonarzy 1736N:32
4320IISzynalski, Bartosz1736N:121
4321IIKozieł, MateuszCKiS Skawina1735N:9
4322IIFrączek, Jan L-UKS Burza Rogi1735N:49
4323IIDębiński, Jarosław INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH Warszawa 1735N:118
4324IKoruch, Maria MUKS Stoczek 45 Białystok1735N:275
4325IIBieniak, JerzyPKS Leśny Bydgoszcz1735N:80
4326II+Kurcaba, ŁukaszUKS WDA Lipusz1735N:104
4327IICybulski, MaciejMKS przy MDK Trzcianka1735N:19
4328IIGórzyński, Zbigniew GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1735N:21
4329IIReterski, Michał 1735N:20
4330II+Jefimow, Bronislaw1735N:26
4331IIPrządak, Sebastian KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1735N:30
4332IIKozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1735N:170
4333IIKotecki, Robert 1735N:23
4334ISokołowska, Anna II LO Kalisz1734N:172
4335IIKliś, BogusławTSz Skoczek II Sędziszów Małopolski1734N:53
4336IIKrynicki, GrzegorzLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1734N:36
4337IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1734N:325
4338IISzpiłyk, StanisławLKS Kańczuga 1734N:73
4339IIKreft, Wojciech KKSz Kraków1734N:174
4340IIMakielak, HubertUKS Piątka Wieluń 1734N:87
4341IIEliasz, AdrianSosnowiec 1734N:37
4342IIDróżdż, JakubMTSz Mińsk Mazowiecki1734N:317
4343IAndrzejewski, KonradUKS Wda Lipusz1734N:59
4344IIKs. Kowalski, Mateusz Sławęcin, D. Rzeszowska 1734N:41
4345II+Rumak, BartoszSS-T Lubcza Racławówka1734N:74
4346IIMirowski, Tomasz1734N:26
4347IIZielazny, Ryszard GKS Gorzyce W 1734N:41
4348IIKrzyżewski, Radosław1734N:34
4349IIAleshko, Igor L Mińsk, Białorus 1734N:27
4350IŻyła, Agata CEKDiM Wrocław 1733N:62
4351IAndrzejewska, MirosławaWKSz HETMAN 1733N:117
4352IIGrzywa, Mateusz UKS SP3 w Bogatyni1733N:12
4353IIMaliński, Waldemar LUKS FENIKS Mrocza1733N:69
4354IIAndrzejewski, Władysław 1733N:32
4355IIIMatusz, Kazimierz 1733N:18
4356IIDuszczak, Jerzy MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1733N:19
4357IIKnap, NarcyzUKS Gedanensis Gdańsk1733N:17
4358IIGrochulski, TomaszUKSz Hetman Warszawa1732N:27
4359II+Niedźwiecki, Mirosław UKSz Hetman Warszawa1732N:126
4360IIKromski, KamilMKS Wicher Zbąszyń1732N:9
4361IIUrbaniak, Karol Hetman Ostrowiec Św.1732N:33
4362ISkorecki, JanuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1732N:77
4363ISerbinowski, Mieczyslaw 1732N:41
4364IIBrychcy, PiotrHetman Wschowa1732N:7
4365II+Zaborowski, Krzysztof Warszawa1732N:54
4366IICaputa, Roman KSz Zefir Boguszowice 1732N:53
4367IPondo, Augustyn TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1731N:110
4368IIDaciuk, Stanisław1731N:24
4369IIIHebel, Adam ISS "Start" Wejherowo 1731N:20
4370II+Korycki, JozefKKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1731N:138
4371IITomecki, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1731N:14
4372IISzmidt, WojciechPSSz Pszczyna 1731N:148
4373IIGołaszewski, Marek Świdnica 1731N:48
4374IIBiela, Wojciech GKS Gorzyce W 1731N:63
4375IIMazur, Krzysztof Caissa Pion Zielona Góra1731N:24
4376IIWęglicki, SławomirSSz Modus Warszawa1731N:22
4377IISmolorz, ZygmuntLZS Goniec Kluczbork1731N:30
4378IIWolender, Zdzisław M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1731N:21
4379IIJedliński, Bartosz KS Wisłoka Dębica 1730N:61
4380IIKasprzyk, MaciejUKS Hetman Koronny Trzebinia1730N:161
4381IIZienowicz, Józef UKS Gedanensis Gdańsk1730N:98
4382IINowak, DawidBKS Chemik Bydgoszcz1730N:18
4383IISobieraj, Mirosław PKS Leśny Bydgoszcz1730N:63
4384IKnap, Jerzy KS AZS Wratislavia1730N:165
4385I+Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1730N:329
4386IIŻarczuk, Michał SSz Strzelec Strzelce Opolskie1730N:9
4387IIWojciechowski, Adam Lublin1730N:75
4388II+Szymański, Karol KSz Gryf Szczecin 1730N:74
4389IIStanowski, MateuszLKS Stomil Bełchatów1729N:108
4390IIBogut, MaksymilianWKS KOPERNIK1729N:184
4391I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1729N:353
4392IIGazda, MariuszKKSz Urania Krosno1729N:29
4393IITurek, Piotr1729N:26
4394I+Daliga, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn1729N:411
4395IISzuba, Henryk Raszyn Poznań1729N:32
4396IICharczenko, Dominik Strzelec Strzelce Opolskie 1729N:79
4397II+Bogusz, AlanKSz HETMAN Katowice 1729N:504
4398I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1729N:35
4399IIKiełbasa, ArturUKS ASTRA Leśniowice 1728N:30
4400IINowakowski, Artur KSz Polonia Wrocław1728N:105
4401II+Wojciechowski, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1728N:197
4402IZieliński, KonradUKS Gedanensis Gdańsk1728N:255
4403IITrocha, AdamUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1728N:80
4404IIZazula, Jonatan S-KKS Przemyśl 1728N:45
4405IIGniazdowski, RomanLZS Goniec Kluczbork1728N:13
4406IIPiotrowski, BronisławUKSz Skoczek Choszczno1728N:40
4407IJaszczuk, HubertMUKS Stoczek 45 Białystok1728N:405
4408IIWojtas, SzymonGimn. nr 31728N:30
4409IBabijczuk, Wojciech WKS KOPERNIK1728N:112
4410II+Podgajny, Adam1728N:63
4411II+Panek, BartoszUKS Ognisko Rydułtowy1728N:506
4412IIStaroniewicz, JanuszMPZSzach Kraków1728N:52
4413Dujava, Jonas Slávia PU Prešov1728N:9
4414IIMajdecki, RobertM-GOK GAMBIT Ślesin1728N:44
4415IIMazurkiewicz, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1727N:246
4416CMSanz, Losada Victoriano KS LAURA Chylice1727N:134
4417IIWilczek, Piotr1727N:65
4418IITomalak, Stanisław OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Brzeg Dolny1727N:115
4419IISłaby, StanisławLKS Ujkowice1727N:27
4420IIPawlicki, Dariusz KSz LECH-WSUS Poznań 1727N:110
4421IICiepielowski, JanuszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski III 1727N:18
4422IIDulęba, Janusz KLIM UKSz Gambit Starachowice 1727N:51
4423Janus, Tomasz 1727N:9
4424I+Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1727N:403
4425IIJurzyk, FranciszekKSz Skoczek Siedlce 1727N:13
4426IICichanowicz, PiotrMLKS Czarni Olecko1727N:31
4427IIWach, Bartosz LUKKS Kielce1726N:29
4428IIJanas, RadosławUKS Skoczek Milicz1726N:62
4429IIWoronowicz, ZbigniewIKS Zryw Słupsk1726N:84
4430IITylkowski, EugeniuszLUKKS Miedziana Góra 1726N:22
4431IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1725N:311
4432II+Mala, MarcinMKSz GRYF Dębica 1725N:106
4433IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1725N:267
4434II+Paliszewski, DominikUKS Rodło Opole1725N:259
4435IIJobda, Rafał KSz HETMAN Katowice 1725N:308
4436IIDaniek, JózefGKSz HETMAN II Pilzno 1725N:16
4437IIBuczek, Jakub KKSz Urania Krosno1725N:11
4438IIWoźnica, TomaszKSz Polonia Warszawa1725N:129
4439IICzuraj, GrzegorzKS Entropia NZSPW Warszawa1725N:11
4440IIMilewski, Henryk1725N:17
4441IIJanus, SławomirMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1725N:103
4442IMakowska, Edyta Warszawa1725N:8
4443IIPrzepióra, Gabriel KSz Zefir Boguszowice 1725N:25
4444IKurek, AndrzejSSz Szachpol Łuków1725N:53
4445IIIRutkowski, Piotr1725N:32
4446IPisarek, MagdalenaPolitechnika Śląska w Gliwicach 1724N:24
4447IIOkoński, Mateusz MKS EMDEK Bydgoszcz 1724N:138
4448IIKwiatkowski, MarekAKSz Hetman-PK Koszalin 1724N:105
4449ISocha, KrzysztofUKS SP1 Leżajsk1724N:116
4450IISzarfemberg, Paweł WKSz 1938 Włocławek 1724N:139
4451IILizak, Grzegorz KS Roszada Żory1724N:42
4452IJantos, Magdalena TKKF Boronovia Boronów 1724N:83
4453IILeśniak, Mateusz GKS Szach-Mat Wiśniowa 1724N:145
4454IZaporowski, TomaszKSz Gryf Szczecin 1724N:34
4455IIDziodzio, TomaszMKSz Rybnik 1723N:57
4456IICzopek, Ryszard GZSN "Start" Gorzów Wlkp. - DPS1723N:17
4457IIStemplewski, KamilChTS Chorzów 1723N:113
4458IIKrzewiński, DariuszTS-R Hetman Konin 1723N:32
4459IIKudliński, ZbigniewJurand Witkowo1722N:42
4460IIOlichwirowicz, Grzegorz SSz SZACHPOL Łuków1722N:80
4461IIKroczka, Damian KW POLICJI Poznań1722N:33
4462IIOkulewicz, Zbigniew Szkołka Szachowa w Grajewie1722N:40
4463IIWalkiewicz, ZbigniewTS-R Hetman Konin 1722N:20
4464IWolender, Wlodzimierz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1722N:35
4465IIKlimaszewski, Krzysztof MOK 64 Biała Podlaska1721N:59
4466IZalewski, Andrzej KSz MARATON Łomża 1721N:54
4467IBilczewska, OlgaUKS Ognisko Rydułtowy1721N:451
4468IIStefański, Piotr KS Cracovia 1906 Kraków1721N:32
4469IBręgoszewski, Leon UKS OPP Kołobrzeg1721N:216
4470IISzarota, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 1721N:101
4471IIWierzbicki, Dariusz KU AZS UMCS Lublin1721N:19
4472I+Goraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1721N:168
4473II+Wojdak, Jan LKS Chrobry Gniezno 1721N:235
4474IIGeselle, RomanLuboń1721N:37
4475II+Shalabayev, Salim UKSz Hetman Warszawa1721N:23
4476II+Piwowarczyk, ArkadiuszMAT Myślenice1720N:173
4477I+Trybowska, Anna UKS Orlik Rudnik n/Sanem1720N:276
4478IILenik, Leszek L-UKS Burza Rogi1720N:44
4479IIRuggiero, JanuszTKKF Drogowiec Kraków1720N:24
4480IIBenetkiewicz, PawełUKS OPP Toruń1720N:13
4481IIMajewski, WalerianITS Kopernik Inowrocław1720N:51
4482IIGłuszek, RafałPKS AGAPE Białołęka1720N:23
4483IBanach, Jakub UKS Korona Gdańsk1720N:316
4484IOleksy, Krzysztof MKSz Rybnik 1720N:401
4485IIBurek, Marcin MLKSz Myślenice1720N:48
4486IIIngielewicz, Konrad SSz BDK Biskupiec 1720N:35
4487II+Grochowski, Michał UKS Kościelec1720N:141
4488IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1719N:303
4489IIGodawski, WaldemarGKSz Hetman Pilzno1719N:16
4490IIStarczewski, Dominik1719N:86
4491IIGierech, Paweł 1719N:46
4492IIBorowiec, JanuszKS Cracovia 1906 Kraków1719N:28
4493IBebel, AgnieszkaKSz Polonia Wrocław1718N:303
4494IIMandera, MateuszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1718N:10
4495IIMusiał, Marian PKS Wiatrak Bydgoszcz 1718N:31
4496IICzyż, Lucjan Jantar Gdańsk1718N:25
4497IISkowronek, Janusz Andrzej KSz Pod WieżąSzczecin 1718N:52
4498IWiercigroch, Grzegorz 1718N:48
4499IIHuchwajda, Grzegorz KS KORONA Zakrzewo1718N:110
4500IPędrak, PaulinaGKSz Hetman Pilzno1717N:306
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)