ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24748);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34793)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (175);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13738)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12404);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
4001IISmolnicki, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1762N:4
4002IIPazgan, JózefSiły Powietrzne1762N:31
4003I+Filipska, MajaUKS MDK GDYNIA1762N:414
4004IGamoń, StanisławŁukowica 1762N:16
4005IILach, Tadeusz KS Nysa NiS 1762N:34
4006IIZapała, JanMszana Dolna1762N:8
4007ITomsia, Jakub 1762N:77
4008IIMańkowski, Mariusz MCKiE Malbork 1762N:29
4009IStaszewski, Krzysztof 1762N:64
4010IWójcik, Grzegorz WKSz HETMAN 1762N:97
4011IZahorska, AleksandraKSz Miedź Legnica1762N:5
4012IIMajchrzak, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1761N:43
4013IFeliksinski, TadeuszPTC Pabianice 1761N:223
4014IIDębski, JerzySS-T Lubcza Racławówka1761N:17
4015IICierczek, Mariusz GKSz Hetman Pilzno IV 1761N:24
4016IIMalik, EugeniuszLibiąż1761N:47
4017IUrban, MarekBiały Król Wisznia Mała1761N:105
4018IIWietecki, Jerzy 1761N:23
4019IIDobrowolski, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1761N:12
4020IIKorecki, PiotrSKS SMOL - BUD Giżycko 1761N:34
4021IITymrakiewicz, Jan Świnoujście 1761N:52
4022IILibura, Andrzej UKS Korona Gdańsk1761N:9
4023IIJagiełło, Jerzy Syrenka Warszawa1761N:110
4024IIPawełczak, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1761N:17
4025IIO. Wiejak, Grzegorz Zamość, Franciszkanie Conv. 1761N:26
4026ISypień, NatanUKS Giecek Radków1761N:122
4027IDytman, Radosław KSz Polonia Wrocław1760N:456
4028IIZawada, Andrzej BKS Chemik Bydgoszcz1760N:83
4029IIPawłowski, Dariusz MTSz Mińsk Mazowiecki1760N:26
4030IINiedbała, PiotrI LO Łomża1760N:37
4031IIRećko, GrzegorzIV LO Białystok1760N:8
4032IIDudziński, MaciejUKS Rotmistrz Grudziądz1760N:28
4033IIRuszkiewicz, Marian Rybnik1760N:8
4034IJop, WlodzimierzJelenia Góra 1760N:62
4035IISuchowierski, Łukasz Akademia Gambit 1760N:15
4036IILisok, Antoni Tychy 1760N:8
4037II+Lipinski, Ryszard 1760N:16
4038IIRajtar, Jaroslaw1760N:9
4039IISękowski, PiotrLUKKS Kielce1759N:72
4040ISikorski, TomaszKSz Skoczek Siedlce 1759N:206
4041II+Skrzypek, LeszekKSz Wieża Śmigiel 1759N:63
4042IIHudziec, Władysław1759N:65
4043IIFrąckowiak, AndrzejUKS Mosińska Jedynka Mosina1759N:89
4044II+Bobras, Jan emeryt, Białystok1759N:42
4045II+Szczepaniak, ArturUKS Mosińska Jedynka Mosina1759N:107
4046IGandziarowski, JanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1759N:79
4047IIMroczek, JarosławMTSz Mińsk Mazowiecki1759N:24
4048IIKasperczyk, Dominik KS Nysa NiS 1759N:91
4049IISzeląg, Henryk Klub Szachowy Kana Tarnów1759N:11
4050Slowko, Krzysztof 1759N:7
4051IMajor, KatarzynaUM w Łodzi 1758N:10
4052II+Nowakowski, Jacek RzKSz Rzeszów1758N:289
4053II+ Stachowicz, Krzysztof 1758N:31
4054IINowakowski, Michał 1758N:30
4055IBurzak, WojciechTMS Roszada Gliwice 1758N:354
4056IBłaszczak, JędrzejTMS Roszada Gliwice 1758N:247
4057II+Bieluszewski, Łukasz M-LKS WISŁA Nowe 1758N:87
4058I+Chmielecka, AleksandraI LO1758N:135
4059IIHaja, Jacek LKS Plezuro Skoki 1758N:49
4060IIDemidowicz, MaciejULKS Niwka Łomazy1758N:32
4061IIGlowacki, Andrzej Suwałki1758N:13
4062IITyran, Daniel Gdańsk 1758N:9
4063IWieczorek, Aleksandra KSz Silesia Racibórz 1757N:75
4064IIKałwik, MateuszZSO Gimnazjum Dwujęzyczne Krosno 1757N:58
4065II+Bazan, MichałKSz Polonia Warszawa1757N:298
4066II+Grochowski, RobertKSz Maraton Łomża 1757N:91
4067IZiebura, PaulinaZielona 1757N:29
4068IIGoławski, Hubert Radzyńskie Towarzystwo Szachowe1757N:96
4069IIŚliwonik, Robert MKS EMDEK Bydgoszcz 1757N:13
4070IIPac, Maciej KS Entropia NZSPW Warszawa1757N:44
4071IIWydra, MichałAZS UMK Toruń1757N:23
4072IIZwolan, AdamMDK Białystok1757N:9
4073IISzpinda, Piotr WIEŻA PĘGÓW 1757N:16
4074ITomicki, MarekKSz. Hańcza Suwałki 1757N:38
4075IJanocha, JanKKSz Szach Kędzierzyn-Koźle 1756N:261
4076IIUlatowski, JakubAkademia Szachowa Gliwice 1756N:339
4077II+Cybulski, Marek UKS Szach-Mat Syców1756N:96
4078IIPłocki, AndrzejLKS KAŃCZUGA 1756N:82
4079IITwardy, JózefLKS Ujkowice1756N:37
4080IBiałas, JerzyUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1756N:136
4081IIBeszoner, Roman LKS Sparta Lubliniec1756N:7
4082IGondko, Katarzyna TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1756N:38
4083IIDybiec, Kazimierz Hetman Ostrowiec Św.1756N:20
4084IIDura, DamianOSz BASZTA Szamotuły 1756N:18
4085IIStecko, KrystianKSz Gambit Przeworsk1756N:50
4086IICharczenko, Dominik Strzelec Strzelce Opolskie1756N:90
4087IIBoruc, Zbigniew Nysa1756N:26
4088IISobczak, Igor UKS OPP Neptun Kołobrzeg 1756N:7
4089IIMatuszewski, BartłomiejKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1756N:56
4090IIPyclik, BłażejPSSz Pszczyna 1756N:15
4091ILavonina, Julia 1756N:7
4092IIKowalczyk, MariuszGdynia1756N:9
4093IIKern, RudolfKędzierzyn-Koźle1756N:7
4094IGorbacz, Dominika I LO Białystok 1755N:60
4095IKarłyk, MariaŻKSz Żary 1755N:310
4096IIPeret, RyszardTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1755N:99
4097IIBizoń, AdamPszów1755N:35
4098IILudwikowski, Leszek MKS KSOS Kraków1755N:25
4099II+Biernot, MariuszStI EUROBESKIDY Łodygowice 1755N:27
4100IJordan, AdamUKS Trzydziestka Olsztyn1755N:303
4101IIDobosz, MarcinŻTMS Baszta Żnin1755N:10
4102IIWrzosek, TadeuszUKS KSM Tęcza Kościan 1755N:11
4103IIUrbańczyk, Tadeusz TTSz Tęcza Turek 1755N:21
4104IIBerezowski, MarianKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Kluczbork1755N:19
4105II+Niedźwiecki, Marek UKS Roszada Radom 1755N:67
4106IIGaziński, Maciej Pałac Młodzieży Koszalin 1755N:9
4107IIPolak, KarolRaszyn Poznań1755N:48
4108II+Młynarski, Zbigniew1755N:32
4109I+Dąbek, KarolinaUKS Hetman Częstochowa 1754N:97
4110IKasperek, Kinga UKS przy SP 8 Chrzanów 1754N:229
4111IIRosiak, TomaszG. 13 im. Stanisława Staszica W-wa Śródmiescie 1754N:133
4112IIKowal, MieczysławMKS Chełmża 1754N:36
4113II+Filipowicz, AdamPubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Opolu 1754N:4
4114IIObara, Damian LUKKS Kielce1754N:41
4115IBrożek, EwaUKS 21 Podlesie 1754N:57
4116IVKlimaszewski, Jerzy KSz Lasker w Barlinku 1754N:29
4117IIBinek, Adam Gdańsk 1754N:8
4118IIBednarek, IreneuszPłock1754N:15
4119II+Straszewski, Tomasz MKS EMDEK Bydgoszcz 1754N:229
4120IDziewoński, DariuszMAT Myślenice1754N:348
4121IIBąk, Jan ŻKSz Żary 1754N:7
4122IIWoźniak, AdamMUKS MDK Śródmieście Wrocław1753N:88
4123IIMendak, Mateusz UMKSz Jaćwież Suwałki1753N:156
4124IISzylar, Andrzej LKS Orzeł Wysoka 1753N:34
4125IWrabel, AntoniYMCA Warszawa 1753N:301
4126IIKarp, MaciejUKS BASZTA Wodzisław Śląski1753N:133
4127IIKundzik, JacekPKS AGAPE Białołęka1753N:30
4128IIPradzynski, KrystianUKS SP3 w Bogatyni1753N:22
4129IISzydzik, RyszardLKSz Caissa Lubsko1753N:20
4130IILewicki, MichałGimnazjum Nr 5 Przemyśl1753N:5
4131IISpiżewski, GrzegorzKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1753N:46
4132IIKępiński, LechLegionowo 1753N:20
4133I+Meers, Hubert UKS Hetman Koronny Trzebinia1753N:417
4134IISawicki, JerzyKSz Jelonka Jelenia Góra 1753N:71
4135IIJarosiński, DariuszLUKS Lubartów1753N:14
4136IIGrabowiecki, TadeuszZAKŁAD KARNY Nysa1753N:32
4137IICis, SylwesterKielce1753N:8
4138IIŁuc, WojciechPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1753N:17
4139IIKozyra, MarcinUKS SP1 Leżajsk1752N:19
4140IIBrejer, Ryszard Nysa1752N:62
4141IITomaszewski, Wiesław 1752N:15
4142IIDerewlany, Paweł UKS Gambit Świebodzin1752N:49
4143IKozinski, Karol 1752N:59
4144IIGubała, Czesław IKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1752N:13
4145IINun, RyszardŻKSz Żary 1752N:28
4146IISzafran, Dariusz1752N:22
4147II+Wiech, DominikSS-T Lubcza Racławówka1752N:79
4148IILorkiewicz, ZiemowitLKSz Lublin 1752N:7
4149IIZiółkowski, JanuszUKS Orlik Rudnik n/Sanem1752N:6
4150IIIngielewicz, Maciej SSz BDK Biskupiec 1752N:9
4151IITyrka, Marcin MDK Bochnia 1752N:4
4152IINapierała, Krzysztof UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1752N:26
4153IIFengier, DariuszKKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1752N:10
4154IIRzecki, Andrzej KSz. Hańcza Suwałki 1752N:8
4155IISwacha, Jan Janów Lubelski 1751N:10
4156II+Rogulska, MonikaUKS TSz Zieloni Zielonka1751N:21
4157IWięckowski, RyszardWKSz GANT HETMAN1751N:70
4158IŻyliński, Piotr UKS Ognisko Rydułtowy1751N:479
4159IIPanek, Adrian Strzelec Strzelce Opolskie 1751N:47
4160IIWesołowski, Mirosław Hetman Ostrowiec Św.1751N:49
4161IIDaczkowski, Mirosław Włocławek 1751N:19
4162II+Okrasa, Mateusz 1751N:190
4163IIGórny, StanisławUKS Mosińska Jedynka Mosina1751N:19
4164IIMakówka, Kamil CKiS Skawina1751N:22
4165IIPawłowski, Michał UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1751N:28
4166IIPasternak, Józef 1751N:14
4167IIPiszczatowski, Zbigniew UKS Żak Łomża1751N:7
4168II+Mala, MarcinMKSz GRYF Dębica 1750N:113
4169I++Knapik, Julia UKS Hetman Częstochowa 1750N:269
4170II+Szczepański, Henryk1750N:56
4171I+Króliczek, GabrielaMKSz Rybnik 1750N:427
4172IOlszewski, JerzyGKS Gorzyce W 1750N:292
4173IIStępniak, Alan Lublin1750N:15
4174IIMalinowski, Andrzej KSz Stilon Gorzów Wlkp.1750N:37
4175IISobek, PiotrSiemianowice Śląskie1750N:9
4176IJeda, MaciejKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1750N:162
4177IIBeker, Cezary UKS Polan Poznań 1749N:27
4178IIKiwilsza, Piotr Raszyn Poznań1749N:178
4179IISalamandra, JózefLUKS Tempo Ożarów 1749N:19
4180IILipka, PiotrUMKS HETMAN Marklowice1749N:48
4181IINadarzyński, Andrzej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1749N:5
4182Tavakalov, Stanislav1749N:9
4183I+Rejniak, ZuzannaUKS "Czternastka" Warszawa1749N:329
4184IIŁazarski, JacekUKS Pałac Nieborów1749N:34
4185IDobrzańska, Joanna Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie1748N:145
4186IBusko, Monika UKS Szach Wolsztyn1748N:10
4187I++Wójcik, Jagoda KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1748N:419
4188IISmykla, Kazimierz KS Wisłoka Dębica 1748N:80
4189ISzulc, ZofiaGMK Suwałki1748N:195
4190II+Łapanowski, Jacenty1748N:108
4191I++Czorniej, AntoninaUKSz Hetman Warszawa1748N:357
4192IILisowski, AdamG-4 1748N:64
4193IJóźwik, GrażynaLZS Mewa Goliszów1748N:19
4194IIMazur, Franciszek PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1748N:42
4195IISamson, StefanGZSN Start Gorzów Wlkp.1748N:29
4196IIBielecki, Michał UKS SP1 Jedynka Tychy 1748N:7
4197IIMalcharczyk, AndrzejKSz Silesia Racibórz 1748N:27
4198IIBogacki, Henryk 1747N:65
4199IIWandowicz, KajetanWKSz GANT HETMAN Wroclaw1747N:38
4200IRogalski, Krzysztof ŁKS Szach-Centrum Łódź1747N:304
4201IIKonarski, Andrzej UKS Skoczek Milicz1747N:32
4202IIŚwierad, Łukasz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1747N:162
4203IIŻydek, JanuszKielce1747N:17
4204IIBorchardt, Marcin UKS ÓSEMKA Chojnice1747N:75
4205II+Krawczyk, Piotr KKSz Kraków1747N:224
4206IIKuziemko, Mateusz Sieniawa1747N:25
4207IIBieliński, Kazimierz WOK Wałbrzych1747N:62
4208IIMroczek, PrzemysławMTSz Mińsk Mazowiecki1747N:44
4209IIStrzałka, JerzyBiłgoraj 1747N:11
4210IIFabich, Krzysztof UKS Centrum Tczew 1747N:25
4211II+Madajczak, JakubMDK Fabryczna Polonia Wrocław1747N:280
4212Klimentov, Evgeny 1747N:9
4213IIŁosiński, PawełUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1747N:103
4214IIZiemichód, Ryszard LUKS Lubartów1747N:21
4215IIFlorek, Wojciech1747N:8
4216IFlorczak, AleksandraWKSz GANT HETMAN1747N:31
4217IINiedbała, Tomasz IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1746N:37
4218IIWalczak, Konrad MKS Polonia Przemyśl 1746N:45
4219II+Majdański, Maksymilian STMGK Strzelce Krajeńskie1746N:354
4220IIKurdziałek, Stanisław LKSz Lublin 1746N:23
4221IIHalamus, ZenonOgrodzieniec1746N:31
4222IIBaranowski, AdamPoznań 1746N:27
4223IILiszewski, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1746N:16
4224IIIPamuła, TadeuszGliwice 1746N:35
4225IPółgrabia, MirosławMAZSzach w Warszawie1746N:167
4226IIKaczorowski, BogusławKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1746N:46
4227IIMaćkowiak, SzymonMPZSzach Kraków1746N:20
4228IZiziuk, Martyna MUKS Stoczek 45 Białystok1745N:323
4229IIKuta, Krzysztof Skoczki 1745N:118
4230II+Brzozowski, Mateusz UKS Pałac Nieborów1745N:42
4231II+Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 1745N:316
4232IIJankowski, LeonardGdańsk 1745N:15
4233II+Rafalski, KacperWKSz 1938 Włocławek 1745N:115
4234II+Tadzik, BogdanITS Kopernik Inowrocław1744N:56
4235IŁosińska, AleksandraUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1744N:248
4236IIWróbel, KamilLZS Goniec Kluczbork1744N:42
4237IIKruk, IreneuszWIEŻA PĘGÓW1744N:18
4238II+Przeździecki, Marek1744N:38
4239IISas, Marcel KSz Miedź Legnica1744N:7
4240II+Wysocki, MateuszKSz Piątka Skierniewice1744N:248
4241IIJurzak, Tadeusz Bielsko-Biała1744N:9
4242IIRosiek, Piotr UKS Szach-Mat Syców1744N:13
4243ISzurek, Dagmara Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach1743N:130
4244IIKalhorn, Marcin 1743N:189
4245IIKupiak, Sylwester Kołobrzeg1743N:95
4246IIKarpiński, Ryszard 1743N:104
4247II+Krzysztofiak, Zdzisław Caissa Pion Zielona Góra1743N:57
4248IIPawliczek, Stefan PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1743N:58
4249IIIKaczmarek, Ireneusz Pionek Bielsko Biała 1743N:21
4250IIDudziak, JanOpole Lubelskie 1743N:23
4251IIGóra, Krzysztof1743N:33
4252IIMosior, Bogusław WKSz GANT HETMAN1743N:30
4253IWojciechowska, Danuta Lesko 1742N:8
4254IISzeląg, Józef Biadoliny 1742N:37
4255IITumm, LeszekTS Wisła Kraków 1742N:25
4256IIJakubczyk, AndrzejCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1742N:15
4257IISzymanowicz, Józef KS Agro-Kociewie Starogard Gdański 1742N:16
4258IIKomorowski, Piotr PKS Wiatrak Bydgoszcz 1742N:16
4259I++Zamarska, SylwiaMUKS SZS Cieszyn1742N:446
4260IIObruśnik, Paweł KSz Silesia Racibórz 1742N:6
4261IIKs. Kuzio, AndrzejMołodycz, Arch. Przemyska1742N:67
4262II+Pilarski, TomaszTS-R Hetman Konin 1742N:84
4263IIJackowski, DariuszPUKS Karolina Tarnów 1742N:21
4264IIBosy, Henryk Strzelec Strzelce Opolskie 1742N:10
4265IIŻydek, StanisławRadlin1742N:25
4266II+Klimanek, DanielAKS Mikołów 1742N:160
4267IIOchędzan, Robert KTS Kalisz1742N:52
4268IIKasperek, ZbigniewRadzionków 1742N:17
4269IIKowalski, JanuszRybnik1742N:12
4270IIChrobak, Alfred KSz Silesia Racibórz 1742N:7
4271IKrzymionka, Karol Dąbrowa Górnicza1741N:135
4272IISikora, PawełGimnazjum Nr 10 Tychy 1741N:48
4273IMatwij, JózefGZSN Start Gorzów Wlkp.1741N:105
4274IISpojda, RobertTKKF Boronovia Boronów 1741N:39
4275IIGrynak, MaksymLUKKS Kielce1741N:40
4276IINasuta, Andrzej MUKS Stoczek 45 Białystok1741N:16
4277IIWiśniewski, BartoszUKS Czarny Koń Olkusz1741N:37
4278IINowak, RyszardKnurów 1741N:12
4279IIPrzygoda, LeonSiedlce 1741N:22
4280IIKuczera, Mirosław WIEŻA PĘGÓW 1741N:21
4281II+Kozakow, Aleksy UKS Czternastka Warszawa1740N:193
4282IIKlocek, Sylwester Stowarzyszenie Nasz Rymanów1740N:56
4283IIAdamczyk, HubertWrocław1740N:15
4284IIGryglas, KamilMLKS Czarni Olecko1740N:53
4285II+Krasiewicz, Dawid UKS TSz Zieloni Zielonka1740N:13
4286II+Klonowski, ArkadiuszHetman Wschowa1740N:156
4287IIKlimera, Henryk 1740N:14
4288IIDłużyński, Krzysztof UKSz Skoczek Choszczno1740N:54
4289IIŁukaszewicz, Jerzy LZS Lubawa1740N:28
4290IIPolański, MarekKSz Start Elbląg 1740N:13
4291IIKutrowski, Feliks LKS Lotos Jabłonna 1739N:28
4292IIOsiński, KrystianITS Kopernik Inowrocław1739N:11
4293IICzaczka, PiotrGZSN Start Gorzów Wlkp.1739N:79
4294IIPluta, MichałIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1739N:36
4295IZieniuk, Kacper KSz Gryf Szczecin 1739N:183
4296IIChojnowski, RobertUKS Pałac Nieborów1739N:77
4297IIPłatek, Adam MAT Myślenice1739N:61
4298Kołodziej, Krzysztof 1739N:10
4299IISpiżewski, Jakub KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1739N:11
4300IICichowski, PiotrGKSZ HETMAN V PILZNO1738N:6
4301IBazan, MartaZespół Szkół Ogólnokształc&#1738N:10
4302II+Daleczko, Władysław WKSz GANT HETMAN1738N:76
4303II+Głębocki, Piotr MLKS Ostródzianka I Ostróda 1738N:44
4304IIUfnal, Zenon Hetman Ostrowiec Św.1738N:16
4305IIBugajski, WiesławLKS Płomień Limanowa1738N:9
4306IIIvanyk, Stepan1738N:35
4307IOlbrych, RomanJasło1738N:45
4308IIWoźniak, Lesław JANTAR Gdańsk1738N:16
4309IBuksa, EwelinaLKS Zarzewie Prudnik1737N:166
4310I+Jagieła, Piotr WKSz HETMAN 1737N:378
4311IISiorek, StanisławSS-T Lubcza Racławówka1737N:54
4312II+Wałęga, Agnieszka MLKSz Myślenice1737N:96
4313IIĆwik, JacekWarszawa1737N:44
4314IINiedźwiedź, AntoniKSiRNiS PIONEK Bielsko-Biała 1737N:36
4315II+Piędel, MarekUKS SP1 Leżajsk1737N:29
4316IIGardziński, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1737N:18
4317II+Wilmanowicz, SławomirGdynia1737N:45
4318IIBućko, WiesławCaissa Połczyn 1737N:31
4319IIMalcher, Aleksander TKKF Boronovia Boronów 1737N:25
4320IVanduyfhuys, DariaKS AZS Wratislavia1737N:77
4321IIŁabuć, Adrian ŻKSz Żary 1737N:14
4322IIWłodarczyk, DawidGKSz Solny Grzybowo 1736N:16
4323IISkierski, Jacek UKS Pałac Młodzieży Katowice 1736N:190
4324IPoźniak, MarcinKSz Odrodzenie Kożuchów 1736N:255
4325IIWójcikowski, StanisławPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1736N:33
4326I+Furtak, JoannaMKS Sandecja Nowy Sącz 1736N:340
4327II+Mazurek, JakubLKSz Lublin 1736N:205
4328II+Detko, Wiesław Caissa Kielce 1736N:26
4329IIMartynov, Petr1736N:18
4330IIBrzoza, Mirosław Trzciel, Zgromadzenie Księży Misjonarzy 1736N:32
4331IISzynalski, Bartosz1736N:121
4332IIKozieł, MateuszCKiS Skawina1735N:9
4333IIFrączek, Jan L-UKS Burza Rogi1735N:49
4334IIDębiński, Jarosław INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH Warszawa 1735N:118
4335IKoruch, Maria MUKS Stoczek 45 Białystok1735N:275
4336IIBieniak, JerzyPKS Leśny Bydgoszcz1735N:80
4337II+Kurcaba, ŁukaszUKS Wda Lipusz1735N:104
4338IICybulski, MaciejMKS przy MDK Trzcianka1735N:19
4339IIGórzyński, Zbigniew GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 1735N:21
4340IIReterski, Michał 1735N:20
4341II+Jefimow, Bronislaw1735N:26
4342IIPrządak, Sebastian KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1735N:30
4343IIKozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn1735N:170
4344IIKotecki, Robert 1735N:23
4345ISokołowska, Anna II LO Kalisz1734N:172
4346IIKliś, BogusławTSz Skoczek II Sędziszów Małopolski1734N:53
4347IISzpiłyk, StanisławLKS Kańczuga 1734N:73
4348IIBieszk, Stanisław1734N:75
4349IIKreft, Wojciech KKSz Kraków1734N:174
4350IIMakielak, HubertUKS Piątka Wieluń 1734N:87
4351IIEliasz, AdrianSosnowiec 1734N:37
4352IIDróżdż, JakubMTSz Mińsk Mazowiecki1734N:317
4353IAndrzejewski, KonradUKS Wda Lipusz1734N:59
4354IIKs. Kowalski, Mateusz Sławęcin, D. Rzeszowska 1734N:41
4355II+Rumak, BartoszSS-T Lubcza Racławówka1734N:74
4356IIMirowski, Tomasz1734N:26
4357IIZielazny, Ryszard GKS Gorzyce W 1734N:41
4358IIKrzyżewski, Radosław1734N:34
4359IIAleshko, Igor L Mińsk, Białorus 1734N:27
4360IŻyła, Agata CEKDiM Wrocław 1733N:62
4361IAndrzejewska, MirosławaWKSz HETMAN 1733N:117
4362IWołągiewicz, KingaKSz. Hańcza Suwałki 1733N:334
4363IIGrzywa, Mateusz UKS SP3 w Bogatyni1733N:12
4364IIMaliński, Waldemar LUKS FENIKS Mrocza1733N:69
4365IIMandla, MaciejKSz HETMAN Katowice 1733N:178
4366IIAndrzejewski, Władysław 1733N:32
4367IIIMatusz, Kazimierz 1733N:18
4368IIDuszczak, Jerzy MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1733N:19
4369IIKnap, NarcyzUKS Gedanensis Gdańsk1733N:17
4370IIGrochulski, TomaszUKSz Hetman Warszawa1732N:27
4371II+Niedźwiecki, Mirosław UKSz Hetman Warszawa1732N:126
4372IIKromski, KamilMKS Wicher Zbąszyń1732N:9
4373II+Kozłowski, Andrzej Białystok1732N:147
4374ISkorecki, JanuszTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1732N:77
4375IIBrychcy, PiotrHetman Wschowa1732N:7
4376II+Zaborowski, Krzysztof Warszawa1732N:54
4377IICaputa, Roman KSz Zefir Boguszowice 1732N:53
4378IKarwacki, Piotr SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1732N:226
4379IPondo, Augustyn TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1731N:110
4380IIDaciuk, StanisławLegnica 1731N:24
4381IIIHebel, Adam ISS "Start" Wejherowo 1731N:20
4382IHasterok, Mateusz Strzelec Strzelce Opolskie 1731N:150
4383IITomecki, Grzegorz GKS Gwarek Ornontowice1731N:14
4384IISzmidt, WojciechPSSz Pszczyna 1731N:148
4385IIGołaszewski, Marek Świdnica 1731N:48
4386IIBiela, Wojciech GKS Gorzyce W 1731N:63
4387IIMazur, Krzysztof Caissa Pion Zielona Góra1731N:24
4388IIWęglicki, SławomirSSz Modus Warszawa1731N:22
4389IISmolorz, ZygmuntLZS Goniec Kluczbork1731N:30
4390IIWolender, Zdzisław M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1731N:21
4391IIJedliński, Bartosz KS Wisłoka Dębica 1730N:61
4392IIZienowicz, Józef UKS Gedanensis Gdańsk1730N:98
4393IINowak, DawidBKS Chemik Bydgoszcz1730N:18
4394IISobieraj, Mirosław PKS Leśny Bydgoszcz1730N:63
4395II+Podgajny, Adam1730N:67
4396IKnap, Jerzy KS AZS Wratislavia1730N:165
4397IIŻarczuk, Michał SSz Strzelec Strzelce Opolskie1730N:9
4398IIWojciechowski, Adam Lublin1730N:75
4399II+Szymański, Karol KSz Gryf Szczecin 1730N:74
4400II+Kulik, Waldemar 1730N:91
4401IIStanowski, MateuszLKS Stomil Bełchatów1729N:108
4402IIBogut, MaksymilianWKS KOPERNIK1729N:184
4403I+Lascar, Maria Elena KSz Miedź Legnica1729N:364
4404IIGazda, MariuszKKSz Urania Krosno1729N:29
4405IITurek, Piotr1729N:26
4406I+Daliga, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn1729N:411
4407IISzuba, Henryk Raszyn Poznań1729N:32
4408II+Bogusz, AlanKSz HETMAN Katowice 1729N:504
4409I+Mukhtarova, AnastasiiaSimferopol1729N:35
4410IIKiełbasa, ArturUKS ASTRA Leśniowice 1728N:30
4411IINowakowski, Artur KSz Polonia Wrocław1728N:105
4412II+Wojciechowski, Antoni UMKS Na Pięterku Poznań 1728N:197
4413IITrocha, AdamUKS HETMAN Puszcza Mariańska 1728N:80
4414IIZazula, Jonatan S-KKS Przemyśl 1728N:45
4415IIGniazdowski, RomanLZS Goniec Kluczbork1728N:13
4416IJaszczuk, HubertMUKS Stoczek 45 Białystok1728N:405
4417IIWojtas, SzymonGimn. nr 31728N:30
4418IBabijczuk, Wojciech WKS KOPERNIK1728N:112
4419IIStaroniewicz, JanuszRabka-Zdrój1728N:52
4420Dujava, Jonas Slávia PU Prešov1728N:9
4421IIMajdecki, RobertM-GOK GAMBIT Ślesin1728N:44
4422IIMazurkiewicz, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1727N:246
4423CMSanz, Losada Victoriano KS LAURA Chylice1727N:134
4424IIWilczek, Piotr1727N:65
4425IITomalak, Stanisław OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Brzeg Dolny1727N:115
4426IISłaby, StanisławLKS Ujkowice1727N:27
4427IIPawlicki, Dariusz KSz LECH-WSUS Poznań 1727N:110
4428IICiepielowski, JanuszTSz Skoczek Sędziszów Małopolski III 1727N:18
4429IIDulęba, Janusz KLIM UKSz Gambit Starachowice 1727N:51
4430Janus, Tomasz 1727N:9
4431IIJurzyk, FranciszekKSz Skoczek Siedlce 1727N:13
4432IICichanowicz, PiotrMLKS Czarni Olecko1727N:31
4433IIWach, Bartosz LUKKS Kielce1726N:29
4434IZieliński, KonradUKS Gedanensis Gdańsk1726N:262
4435II+Kostecki, SamuelASSz Lipno Stęszew 1726N:316
4436IIJanas, RadosławUKS Skoczek Milicz1726N:62
4437IIWoronowicz, ZbigniewIKS Zryw Słupsk1726N:84
4438IMirski, Jerzy 1726N:88
4439IITylkowski, EugeniuszLUKKS Miedziana Góra 1726N:22
4440IHumin, JuliaUKS FALA Świekatowo1725N:311
4441IKwiatkowska, AgnieszkaPG 5 w Opolu1725N:267
4442II+Paliszewski, DominikUKS Rodło Opole1725N:259
4443IIJobda, Rafał KSz HETMAN Katowice 1725N:308
4444IIDaniek, JózefGKSz HETMAN II Pilzno 1725N:16
4445IIBuczek, Jakub KKSz Urania Krosno1725N:11
4446IIWoźnica, TomaszKSz Polonia Warszawa1725N:129
4447IICzuraj, GrzegorzKS Entropia NZSPW Warszawa1725N:11
4448IIMilewski, Henryk1725N:17
4449IIJanus, SławomirMORSKI ODDZIAŁ SG placówka Szczecin 1725N:103
4450IMakowska, Edyta Warszawa1725N:8
4451IIPrzepióra, Gabriel IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1725N:25
4452IKurek, AndrzejSSz Szachpol Łuków1725N:53
4453IIIRutkowski, Piotr1725N:32
4454IPisarek, MagdalenaPolitechnika Śląska w Gliwicach 1724N:24
4455IIOkoński, Mateusz MKS EMDEK Bydgoszcz 1724N:138
4456IIKwiatkowski, MarekAKSz Hetman-PK Koszalin 1724N:105
4457ISocha, KrzysztofUKS SP1 Leżajsk1724N:116
4458IISzarfemberg, Paweł WKSz 1938 Włocławek 1724N:139
4459IILizak, Grzegorz KS Roszada Żory1724N:42
4460IJantos, Magdalena TKKF Boronovia Boronów 1724N:83
4461IILeśniak, Mateusz GKS Szach-Mat Wiśniowa 1724N:145
4462IZaporowski, TomaszKSz Gryf Szczecin 1724N:34
4463IIObuchowicz, Jerzy LUKSz Orient Sokółka1724N:36
4464IIDziodzio, TomaszMKSz Rybnik 1723N:57
4465IICzopek, Ryszard GZSN "Start" Gorzów Wlkp. - DPS1723N:17
4466IIStemplewski, KamilChTS Chorzów 1723N:113
4467IIKrzewiński, DariuszTS-R Hetman Konin 1723N:32
4468IBancarewicz, AleksMUKS Stoczek 45 Białystok1723N:246
4469IIŻarczyński, Dariusz SSz BDK Biskupiec 1723N:22
4470IIKudliński, ZbigniewJurand Witkowo1722N:42
4471IIKroczka, Damian KW POLICJI Poznań1722N:33
4472IIOkulewicz, Zbigniew Grajewo 1722N:40
4473IIWalkiewicz, ZbigniewTS-R Hetman Konin 1722N:20
4474IWolender, Wlodzimierz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1722N:35
4475IIKlimaszewski, Krzysztof MOK 64 Biała Podlaska1721N:59
4476IIStefański, Piotr KS Cracovia 1906 Kraków1721N:32
4477IBręgoszewski, Leon UKS OPP Kołobrzeg1721N:216
4478IISzarota, Marcin MKS Sandecja Nowy Sącz 1721N:101
4479IIWierzbicki, Dariusz KU AZS UMCS Lublin1721N:19
4480I+Goraj, BarbaraUKS Czarny Koń Olkusz1721N:168
4481II+Luberański, JakubKSz Polonia Wrocław1721N:273
4482IIGeselle, RomanLuboń1721N:37
4483II+Shalabayev, Salim UKSz Hetman Warszawa1721N:23
4484I+Trybowska, Anna UKS Orlik Rudnik n/Sanem1720N:276
4485IILenik, Leszek L-UKS Burza Rogi1720N:44
4486IIRuggiero, JanuszTKKF Drogowiec Kraków1720N:24
4487IIBenetkiewicz, PawełUKS OPP Toruń1720N:13
4488IIMajewski, WalerianITS Kopernik Inowrocław1720N:51
4489IIGłuszek, RafałPKS AGAPE Białołęka1720N:23
4490IBanach, Jakub UKS Korona Gdańsk1720N:316
4491IIBurek, Marcin MLKSz Myślenice1720N:48
4492II+Grochowski, Michał UKS Kościelec1720N:141
4493IIGodawski, WaldemarGKSz Hetman Pilzno1719N:16
4494IIStarczewski, Dominik1719N:86
4495IIGierech, Paweł 1719N:46
4496IDixa, StanisławKSz ORŁY Pleszew 1719N:108
4497IICzarnomski, Dominik UKS TSz Zieloni Zielonka1719N:154
4498IIBorowiec, JanuszKS Cracovia 1906 Kraków1719N:28
4499IBebel, AgnieszkaKSz Polonia Wrocław1718N:303
4500IIMandera, MateuszUKS Pałac Młodzieży Katowice 1718N:10
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)