ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20550)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25347);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (35426)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (517);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13948)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12760);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
3501IIChrabąszcz, DariuszLKSz GCKiP Czarna 1792N:6
3502I++Cichocka, Katarzyna WKSz 1938 Włocławek 1792N:184
3503II+Szandurski, Radosław 1792N:1
3504IWojtas, StanisławTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1792N:64
3505IILitwin, TomaszRadom 1792N:7
3506IIZega, LeszekMUKS Stoczek 45 Białystok1792N:2
3507IIChełmiński, Jerzy Kiliński OSiR Trzemeszno 1792N:2
3508IIPodgajny, Jerzy 1792N:3
3509IISzewczyk, Krzysztof KSz Zefir Boguszowice 1792N:2
3510I++Dziopa, Małgorzata LKSz Caissa Lubsko1791N:37
3511IWłoch, MikołajBKS Chemik Bydgoszcz1791N:534
3512II+Wójcik, DawidKSz Hetman Ostrowiec Św. 1791N:49
3513IIPrędecki, AndrzejEZ Wrocław 1791N:7
3514IIDuniec, Mateusz KS LAURA Chylice1791N:53
3515IIWymysłowski, AdamWOK Wałbrzych1791N:7
3516IŚwider, Stanisław TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 1791N:34
3517IIKubik, Wojciech MKSz GRYF III Dębica 1791N:5
3518IIWójtowicz, WojciechTUiR WARTA S.A. 1791N:16
3519IIKubica, Michał MUKS MDK Śródmieście Wrocław1791N:2
3520IIBroszkiewicz, Piotr OSiR Tuchola1791N:8
3521IIKata, JanuszTKSzach Tarnobrzeg1791N:11
3522IIPartyka, KazimierzStrzelce Krajeńskie1791N:3
3523IIZieliński, Andrzej Głogów1791N:8
3524IIŁukasiewicz, Przemysław UKS Szach Gryfice 1791N:27
3525II+Kępowicz, ArturKlub Szachowy Kana Tarnów1791N:80
3526IIBlicharz, GrzegorzUKS Zadrna Kamienna Góra 1791N:12
3527Głowacki, ArkadiuszIAS Lublin1791N:17
3528IIRomaniuk, BartlomiejGródek 1791N:14
3529IIStawicki, Andrzej Gdańsk 1791N:15
3530IIJanus, Henryk DK Małogoszcz1791N:7
3531IIEiselt, Harry Kamień Pomorski1791N:6
3532IIBains-Gillespie, EthanEngland 1791N:4
3533IIZgraja, HubertRacibórz 1791N:8
3534IIGóra, MariuszKTS Kalisz1791N:1
3535IMajewski, Piotr KSz Polonia Wrocław1790N:105
3536IIMykita, Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 5 w Kluczborku 1790N:27
3537IIWłodyka, JanuszWysoka, Strzyżowska1790N:12
3538IKrasiński, Mateusz Rabka-Zdrój1790N:275
3539IWajszczyk, PiotrSSz Modus Warszawa1790N:48
3540II+Goździcki, MaciejSTMGK Strzelce Krajeńskie1790N:346
3541IGóreczny, Tomasz UKS RODŁO OPOLE1790N:115
3542IICzoch, KarolUKS Zadrna Kamienna Góra 1790N:152
3543IIMrozek, AdamLKS Piast Śrem 1790N:22
3544IIKucharski, Wojciech UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1790N:2
3545IIHofman, WłodzimierzLUKS Konopiska1790N:20
3546IIIZajączkowski, PiotrSosnowiec 1790N:7
3547IIJabłczyk, KazimierzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1790N:7
3548IIKowalski, Artur DK Małogoszcz1790N:11
3549IIGnatiuk, Rafał LKSz Lublin 1790N:7
3550IINiewęgłowski, Krzysztof MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1790N:15
3551IIOpolski, PiotrLUKS Lubartów1790N:7
3552IIBanach, Edward1790N:4
3553IKleyny, Maciej1790N:146
3554IIKuzio, JerzyMKS Polonia Przemyśl 1790N:5
3555IIWójcik, Włodzimierz 1790N:27
3556IIIdczak, JanuszMagdalenka1790N:9
3557IIChmura, Kazimierz Syców1790N:2
3558II+Pyka, Tomasz1790N:21
3559IKania, Paweł StI EUROBESKIDY Łodygowice 1790N:65
3560IIJellinek, BogdanSkwierzyna1790N:4
3561IIKulpiński, Romuald PKS Wiatrak Bydgoszcz 1790N:2
3562IKrzysztyńska, Anna LKS Parnas Stara Wieś I1789N:324
3563IIGajewski, Bartosz MKS Wicher Zbąszyń1789N:76
3564IIKurek, Maciej 1789N:22
3565II+Niewiarowski, Mieszko WKS FLOTA Gdynia1789N:156
3566IIŻebrowski, Radosław KS Entropia NZSPW Warszawa; Entropia II 1789N:14
3567IICzuchwicki, Jacek 1789N:15
3568IIKrogulecki, WiesławIKSz Tęcza Tarnowskie Góry1789N:1
3569I++Tarka, Aleksandra UKS Czternastka Warszawa1789N:569
3570IIDura, Rafał1789N:17
3571IKukorowski, Jan LKS Chrobry Gniezno 1789N:468
3572IIRękawek, LechSKS SMOL - BUD Giżycko 1789N:3
3573IICieplak, DariuszBiłgoraj 1789N:16
3574IIBiegajski, RomanKSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie1789N:20
3575IIKarpiński, WaldemarNowe Miasto Lubawskie 1789N:8
3576IIWojnowski, MateuszWięcbork 1789N:7
3577IIMarcinowski, MarekJastrzębie-Zdrój1789N:2
3578IIYatskovyna, Roman Lwów 1789N:7
3579IIWyrzykowski, Stanisław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1789N:14
3580IIUrbanek, Stanisław 1789N:4
3581IIMan, KonstantyWrocław1789N:13
3582IKozakiewicz, GracjanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1788N:224
3583IMazurkiewicz, Andrzej UKS SP1 Leżajsk1788N:168
3584IILipka, RomanL-UKS Burza Rogi1788N:45
3585II+Ostrowski, DariuszUKS Kościelec1788N:28
3586IIKowalski, AleksanderŁKS Szach-Centrum Łódź1788N:1
3587INożyńska, Anna1788N:11
3588IIRadek, Kasper Warszawa1788N:2
3589IIMochocki, Przemysław M-G LZS Szubin1788N:9
3590II+Kropiwnicki, Adam II LO w Opolu 1788N:54
3591IIPacak, MateuszUKS HETMAN Częstochowa 1788N:11
3592IPyrkosz, ElżbietaSzkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Częstoc1788N:5
3593IITynior, LeonUKS 21 Podlesie 1788N:2
3594IIŁąpieś, ŁukaszSGGW w Warszawie1788N:17
3595IIBalkiewicz, HenrykUKS Ogniwo Legnica1788N:18
3596IIDziuba, Kazimierz 1788N:7
3597IIGniazdowski, Marian Ksz Gryf Szczecin 1788N:9
3598IIKoleda, TomaszSulęcin1788N:19
3599IIŻak, RafałCzerwionka-Leszczyny1788N:5
3600II+Mazurek, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1788N:275
3601IICieślar, Eugeniusz Cieszyn 1788N:9
3602IISzymon, Jakub Jastrzębie Zdrój1788N:9
3603IIBaczyński, Krzysztof Łódź 1788N:9
3604IIKs. Szczeciński, JózefGąbin, D. Płocka1788N:10
3605IMąkosa, Angelika 1787N:11
3606IISzczepaniak, Maciej LKS Kańczuga 1787N:72
3607IINiewiejski, RobertWKS Kopernik Wrocław 1787N:21
3608IIMaślanka, Piotr (kghm) Legnica 1787N:8
3609IMarek, EugeniuszMKSz DIAGONALIA Imielin 1787N:79
3610IIHeimann, Adrian 1787N:22
3611ISpychala, Jozefa1787N:61
3612II+Stroczyński, Dawid CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1787N:12
3613II+Kropidłowski, Maciej UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański1787N:9
3614IIKaczmarczyk, JakubMKS Rokita Brzeg Dolny1787N:130
3615ITęgi, Robert MMKS Wieniawa Leszno1787N:265
3616INisztuk, MichałUKS WDA Lipusz1787N:109
3617IIOstański, Antoni (Olsztyn) 1787N:9
3618IIMilewczyk, RafalWejherowo 1787N:8
3619IITaracha, TadeuszLIL Lublin1787N:4
3620IIMałecki, Mateusz KSz Miedź Legnica1786N:108
3621IIPaździerz, Ryszard KS Wisłoka Dębica 1786N:49
3622II+Błażejowski, BogusławL-UKS Burza Rogi1786N:51
3623IIZubilewicz, Artur BSŚ ZMMPiR 1786N:71
3624ILisowska, OlgaKSz Miedź Legnica1786N:2
3625IISakowski, Mariusz 1786N:9
3626IIRabczewski, WojciechJKSz-W Jarocin1786N:3
3627IIBolibok, MiłoszUKS Rotmistrz Grudziądz1786N:13
3628IIWolnik, Karol 1786N:26
3629II+Malinowski, KrystianUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1786N:56
3630IIPaluch, AntoniMKSz DIAGONALIA Imielin 1786N:3
3631IIŁawryniuk, Oskar 1786N:1
3632IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1786N:19
3633IIFrączek, Zdzisław Gdańsk 1786N:2
3634IDąbrowski, DamianKSz Pod Wieżą Szczecin1786N:175
3635II+Bednarski, Waclaw 1786N:42
3636IIKowalczyk, MichałDobra 1786N:5
3637IIKapcia, JanuszKKSz Kraków1786N:5
3638IIDekorda, PiotrLKS Olszanica 1786N:32
3639IJanik, Marcin Tumlin1786N:58
3640IIMackiewicz, MarcinBrodnica1786N:17
3641IKałużna, Kamila TKKF Drogowiec Kraków1786N:14
3642ISobótka, Jan 1786N:170
3643II+Łukjan, Eryk UKSz SKOCZEK Choszczno1786N:101
3644IIKerber, Krzysztof MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1786N:20
3645IIRosik, Tomasz OTSz Ostrów Wielkopolski 1786N:20
3646IIJuchniewicz, ZdzisławKSz Górnik Lędziny1786N:25
3647IIKopiec, Mirosław KKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków1786N:7
3648IIDębowiak, ŁukaszMMKS Wieniawa Leszno1785N:19
3649IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1785N:118
3650IIBlank, KamilLegionowo 1785N:55
3651IKaluszynski, AndrzejLKSz Lublin 1785N:164
3652IIRudzki, MaciejLKS Zarzewie Prudnik1785N:4
3653II+Łukomski, ŁukaszLZS Kordian Bliżyn 1785N:21
3654II+Wronka, Arkadiusz GKS Gorzyce W 1785N:61
3655ISypień, NatanUKS GIECEK Radków1785N:129
3656IStaszewski, Krzysztof 1785N:75
3657IIGolimowski, PawełMPZSzach Kraków1785N:9
3658II+Mazurek, JerzyToruń1785N:39
3659IIChochel, Henryk 1785N:6
3660IIKoza, StanisławKSz Polonia Wrocław1784N:169
3661IIAndrzejewski, TomaszUMKS Na Pięterku Poznań 1784N:4
3662IIStępień, Leszek MZKS Unia Nowa Sarzyna1784N:11
3663IIKirlejza, Robert1784N:9
3664IICholewiński, RobertSSz Modus Warszawa1784N:15
3665IIStec, CzesławLKS Goniec Żarów1784N:45
3666IISarnowski, RyszardZielona Góra 1784N:5
3667IGigoń, StanisławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1784N:128
3668IIDudek, RadosławUKS-STSz Sokołów Podlaski 1784N:9
3669IINurzyński, Kazimierz Wars Warszawa 1784N:3
3670IIParuzel, ŁukaszUniwersytet Jagielloński w Krakowie1784N:7
3671I+Bojczewski, RafałLKSz Lublin 1784N:301
3672IIPawluk, JózefWARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ SG Kętrzyn1784N:21
3673IPaprocki, StanisławBKS Chemik Bydgoszcz1784N:236
3674IKulesza, AndrzejTS Wisła Kraków 1784N:374
3675IIRaszkowski, Przemysław MLKS Czarni Olecko1784N:12
3676IITomaka, Marek Gliwice 1783N:152
3677IIBiałkowski, Józef LZS Wieża Więcbork1783N:38
3678IIPilarski, Piotr Politechnika Opolska1783N:25
3679IIJakubas, Wojciech UKS 21 Podlesie 1783N:16
3680II+Gut, Szymon TS Wisła Kraków 1783N:35
3681II+Mroziński, Mateusz UE Wrocław 1783N:87
3682IIKołodziejski, Marcin TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1783N:8
3683IIPolok, Robert PSSz Pszczyna 1783N:96
3684IINogal, JanUKS Rotmistrz Grudziądz1783N:3
3685IIBroczkowski, AndrzejSSz Goniec Wąsosz1783N:13
3686IIKremser, ZygmuntRacibórz 1783N:3
3687IIBagiński, Józef Płock1783N:6
3688IIDetka, Wojciech 1783N:31
3689IIMaliszewski, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1783N:8
3690Ostrowski, JerzyBełchatów 1783N:9
3691IIGrabowski, Czesław MPZSzach Kraków1783N:5
3692II+Filipiak, Rajmund 1783N:72
3693IISibielski, Robert 1783N:7
3694IIGardziński, Antoni UKS Rodło Opole1783N:6
3695IIKozioł, Zbigniew Krzeszów 1783N:9
3696IIŚwistak, Zdzisław Duszniki Zdrój 1783N:7
3697IIKłoss, Andrzej M-LKS WISŁA Nowe 1783N:2
3698IISzylar, Tadeusz MARKOVIA Markowa1782N:11
3699IIPiciński, AndrzejLKS Goniec Zarow1782N:4
3700IIMadaliński, JanLKS Stomil Bełchatów1782N:103
3701II+Karwat, SzymonKSz Piątka Skierniewice1782N:212
3702IIWrzos, Waldemar PKS Wiatrak Bydgoszcz 1782N:43
3703IIKazaniecki, PatrykLZS Wieża Więcbork1782N:21
3704IIMatejczyk, JakubMDK Białystok1782N:184
3705IIKuciel, Piotr Krzeszowice 1782N:37
3706IIKorek, Marcin MPZSzach Kraków1782N:17
3707IIJaworowski, Andrzej 1782N:7
3708II+Juraszewski, MieczysławATUT Nysa 1782N:148
3709II+Hodorowicz, Kamil MDK Bochnia 1782N:44
3710IIOćwieja, Piotr KS Unia Bieruń Stary 1782N:50
3711I+Skiba, Aleksandra UKS Szach-Mat Syców1782N:341
3712IIPtak, Krzysztof Białystok1782N:29
3713IIKatus, Tomasz 1782N:16
3714II+Kopeć, Norbert LUKSz ORIENT Sokółka1782N:223
3715IIKaczmarek, Zbigniew Sochaczew 1782N:40
3716II+Kosiorek, Łukasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1782N:8
3717II+Dusza, MiłoszGKSz Kornuty Gorlice1782N:45
3718IIPęski, Jan SSz Modus Warszawa1782N:14
3719IIZiętkowski, JerzySzydłowiec 1782N:21
3720IGrochol, KamilMKSz Rybnik 1782N:302
3721IIKoza, Gabriel UKS Goniec Staniątki 1782N:13
3722II+Gibas, AndrzejMKSz DIAGONALIA Imielin 1782N:21
3723IStępień, KatarzynaMZKS Unia Nowa Sarzyna1781N:21
3724IWysocki, Mieczyslaw SSz Modus Warszawa1781N:181
3725IIMarut, Maciej LKS Olszanica 1781N:11
3726IWasilowska, MalgorzataPZU S.A.1781N:2
3727IIGrubecki, Marek MKS Chełmża 1781N:10
3728IWirtek, Jerzy SCS Sokół Chorzów1781N:92
3729IIJanczar, Wojciech TG Sokół Mielec 1781N:5
3730IIEggink, RaimondoRaszyn1781N:17
3731IILeszczyński, HubertKoło 1781N:8
3732IISzczuka, Blazej UKS Piątka Wieluń 1781N:6
3733IIProboszcz, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1781N:54
3734II+Stempniak, Henryk 1781N:9
3735IIJaremko, Maksym 1781N:11
3736IIBarszcz, MichałSGGW w Warszawie1781N:9
3737II+Olejniczak, Romuald UKS ZSO Włoszakowice 1781N:39
3738IPółtorak, Sebastian UKS Hetman Koronny Trzebinia1781N:257
3739IIRosołek, Adam1781N:16
3740IKasprzykowska, Joanna KSz Silesia Racibórz 1781N:18
3741IKról, Marcin UKS Smecz Konin 1780N:339
3742II+Kuczkowiak, Jakub UKS Szach-Mat Syców1780N:75
3743IICyran, Eryk LKS Orzeł Wysoka 1780N:28
3744IIGłuch, GrzegorzMUKS MDK Śródmieście Wrocław1780N:4
3745IDobrowolski, Henryk Gdańsk 1780N:62
3746IISiwek, Damian LKSz Lublin 1780N:13
3747IIKarleszko, PiotrOKSz Społem Opole1780N:14
3748ISobich, Stanislaw SSz BDK Biskupiec 1780N:76
3749IIHerold, HenrykUKS Centrum Tczew 1780N:9
3750IPatyk, Anna WKSz HETMAN Wałbrzych1780N:17
3751IIJarosz, Bartłomiej 1780N:10
3752I+Skurzak, Joanna ZMCh Polska YMCA Warszawa 1780N:24
3753IIKawalec, Piotr1780N:8
3754II+Donnelly, Philip1780N:7
3755IWęgrzyniak, Paweł MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1779N:323
3756IIBiskupik, Piotr MZKS UNIA Nowa Sarzyna1779N:32
3757IDuplaga, Zbigniew Stowarzyszenie Nasz Rymanów1779N:143
3758IIKuprowski, Czesław WKSz Wołów1779N:34
3759IIMatuszek, Andrzej 1779N:8
3760II+Gryglewicz, Tadeusz 1779N:149
3761IIBebel, Hubert KSz Polonia Wrocław1779N:27
3762IIRyngwelski, OlafUKS OPP Toruń1779N:17
3763IISzala, JanLZS Znicz Rojewo1779N:20
3764IIGodlewski, Adam CK Łubianka1779N:8
3765IPrzybylowicz, Kazimierz UKS Korona Gdańsk1779N:222
3766IIWoniak, Robert Kraków 1779N:8
3767IIPtaszek, PrzemysławSt Pokój OPP w Pokój1779N:72
3768IISzulejko, RafałUKS MDK Otwock1779N:4
3769II+Duch, RobertKS Polanica-Zdrój1779N:28
3770IIKoś, GrzegorzŁaziska Górne 1779N:12
3771IIZarubajko, PiotrHetman Wschowa1779N:2
3772IIGorgoń, KazimierzLZS Kordian Bliżyn 1779N:18
3773IHrytsyuk, MaksymKovel 1779N:5
3774IIKowalczyk, Waldemar Kołobrzeg1779N:6
3775INowakowska - Kotas, Marta AZS Politechnika Wrocław 1779N:4
3776II+Matuszewski, BartłomiejKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1779N:65
3777IGulanowska, MalgorzataLZS SSz PAT Ligota Dolna1779N:2
3778IRzepkowska, Małgorzata PTC Pabianice 1779N:9
3779II+Orłowski, Bogdan OSiR Dobre Miasto 1779N:17
3780IPrus, Marek YMCA Warszawa 1778N:145
3781IIPluta, Edmund Wrocław1778N:46
3782IIKirsz, Krzysztof Jr UKS OPP Toruń1778N:3
3783IIWojtyna, MarekMKS MOS Wieliczka 1778N:10
3784II+Jach, AlfredKS Roszada Żory1778N:21
3785IIMiakisz, Wojciech LUKSz Orient Sokółka1778N:45
3786IIJarczak, Oleg Koszalin1778N:9
3787IIZiemski, JarosławKS DORS Ruda Śląska 1778N:108
3788I++Filipska, MajaUKS MDK Gdynia1778N:421
3789IISpurek, Przemysław DK Małogoszcz1778N:11
3790IIGasperski, Józef Elbląg 1778N:8
3791IIKaczmarek, Stanisław UKS GCK Sękowo 1778N:29
3792II+Makowski, Piotr Warszawa1778N:25
3793IIKozerski, MarcinUKS TSz Zieloni Zielonka1778N:6
3794II+Skomski, KarolUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1778N:10
3795IIMalinowski, Jozef ATUT Nysa 1778N:8
3796IIKątny, Jerzy GKS Gorzyce W 1778N:2
3797IIKnoff, DariuszPolicja 1778N:9
3798IIKubiak, Dariusz KKS 1922 Lechia Kostrzyn Wlkp.1778N:16
3799Narojek, Marcin LKSz Lublin 1777N:20
3800IMikuła, MichałMKSz GRYF Dębica 1777N:99
3801IIDrygalski, Zbigniew 1777N:4
3802II+Bzowski, Grzegorz LAJKONIK Kraków1777N:202
3803II+Izydor, WłodzimierzOSz Baszta Szamotuły 1777N:52
3804IICarbonaro, Davide 1777N:34
3805IIKuciel, AleksanderUKS przy SP 8 Chrzanów 1777N:2
3806IIGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1777N:14
3807IIKołodziej, JanuszCzęstochowa1777N:8
3808IIWoźniak, WojciechLKS Dziecanovia Dziekanowice1777N:8
3809IINalichowski, SebastianMDK Bochnia 1777N:58
3810IIDajerling, JanŚwinoujście 1777N:3
3811IIZawadzki, Michal1777N:9
3812IIGawiejnowicz, StanisławASSz Lipno Stęszew 1776N:10
3813IIKugler, PawełKSZ Stilon Gorzów Wlkp.1776N:75
3814ITrendowski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1776N:464
3815IIChilkiewicz, PiotrBiałystok1776N:39
3816IICzerwiński, Damian MTSZ Mińsk Mazowiecki1776N:7
3817IIWolański, Zbigniew Wrocław1776N:12
3818IIWalaszczyk, WojciechTTSz Tęcza Turek 1776N:2
3819IISkolimowski, AndrzejOtwock1776N:33
3820IISerafin, JerzyDębica 1776N:52
3821IIBarański, Stanisław UKS Szach-Mat Przemków 1776N:17
3822IIDziczkowski, MariuszUMKSz Jaćwież Suwałki1776N:9
3823IIMartsynkevich, Viktar Grodno1776N:7
3824I+Wierzbowska, Aleksandra LO I Ostróda 1775N:554
3825II+Tokarz, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1775N:320
3826IIKomorowski, ZbigniewLKS Goniec Zarow1775N:4
3827IILusio, Józef LKS Ujkowice1775N:50
3828IISkałecki, RomanGKS Myśliwiec Gostycyn 1775N:8
3829IICzernow, Marcin UKS Gedanensis Gdańsk1775N:9
3830IIKornet, ZbigniewSSz Modus Warszawa1775N:7
3831IRedzisz, MichałKS LAURA Chylice1775N:477
3832II+Pieczewski, SzymonVIP Prezes OTSz Ostrów Wielkopolski1775N:92
3833IIMerci, AndrzejLZS Goniec Kluczbork [KLU]1775N:24
3834IKarwacki, Piotr SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1775N:238
3835IITutko, Grzegorz STMGK Strzelce Krajeńskie1775N:13
3836IIKaczmarski, Andrzej Szuka Klubu 1774N:44
3837IWilczynski, AdamUKSz Hetman Warszawa1774N:477
3838IIWiechowski, BronisławKLUB HDK PCK im. dr K. PLUSKIEWICZA Gliwice 1774N:48
3839IIStasiak, Tomasz LZS Wieża Więcbork1774N:49
3840IIMisiuna, KrzysztofKS Carbo-Gliwice Gliwice1774N:5
3841IŻółkiewski, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1774N:431
3842IILarisch, Bogdan Prywatne Centrum Kultury Sulejówek Miłosna1774N:9
3843IIBonczek, AndrzejCzęstochowa1774N:9
3844kEberle, Jan 1774N:8
3845IIHałubek, JanuszUKS Zadrna Kamienna Góra 1774N:4
3846IILendzion, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1774N:142
3847II+Wysocki, MateuszKSz Piątka Skierniewice1774N:257
3848IIJarosz, LeszekKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1774N:3
3849II+Mużacz, Bartłomiej1774N:34
3850IINowosad, Jan1773N:146
3851II+Pietraś, DanielLUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1773N:155
3852INowak, Danuta DOO PCK Wrocław1773N:66
3853IIKiryczuk, Artur UKS Rodło Opole1773N:64
3854IIMusiatowicz, PrzemysławKSz Skoczek Siedlce 1773N:14
3855I+Łapa, Aleksandra MTSz Mińsk Mazowiecki1773N:198
3856IIKuźniarz, Maciej LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1773N:56
3857IITikhonov, ValeriKKSz Kraków1773N:82
3858IISzarzyński, Marcin Włocławek 1773N:12
3859IIEyvazov, Adil Olsztyn 1773N:23
3860IIGórski, Wawrzyniec SKS SMOL - BUD Giżycko 1773N:9
3861IIZahorski, Edward1773N:7
3862IIChoina, Jarosław Hetman Ostrowiec Św.1773N:9
3863IKulik, RomanJANTAR Gdańsk1773N:71
3864IISkorupski, Szymon Wrocław1773N:7
3865IIOłtuszyk, Cezary 1773N:8
3866II+Kosiński, BartoszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1772N:411
3867ILarysz, AnnaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1772N:146
3868IIMencfel, ArturWKSz HETMAN 1772N:97
3869IPosłuszny, TomaszMKSz Rybnik 1772N:377
3870II+Musiał, Adam AZS UMK Toruń1772N:92
3871I+Budkiewicz, Magdalena UKS GONIEC Staniątki 1772N:462
3872IIChromy, JulianSosnowiec 1772N:6
3873INapierała, MalgorzataMAŁGORZATA NAPIERAŁA Poznań1772N:32
3874IIPolok, Alojzy Mysłowice1772N:9
3875II+Rosiński, RadosławKSz Sulechów 1772N:69
3876IIKowalczyk, Mariusz1772N:18
3877IIHujdus, StanisławLKS Olszanica 1771N:53
3878IOlszowski, AndrzejOpole 1771N:195
3879IIChiszko, Janusz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych I1771N:9
3880II+Kocur, Paweł MKS Pogoń Oleśnica1771N:16
3881II+Brzechffa, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław1771N:21
3882IIStrzyżewski, AdamMKS Chełmża 1771N:17
3883IIPrzybycień, MichałMKS KSOS Kraków1771N:128
3884II+Kołodziej, Krzysztof MPZSzach Kraków1771N:126
3885IISzepe, Eryk Hetman Wschowa1771N:26
3886IIMalecki, JerzyGdańsk 1771N:20
3887IIMielke, PatrykUKS Centrum Tczew 1771N:14
3888IIWenzel, GrzegorzSSz Goniec Wąsosz1771N:13
3889II+Paprocki, AntoniBKS Chemik Bydgoszcz1771N:168
3890IIMosiek, MaciejOKSz Społem Opole1771N:3
3891IIRudny, Tomasz 1771N:36
3892IIKijko, KrzysztofLublin1771N:9
3893IIKaczor, Mateusz LUKKS Kielce1770N:49
3894II+Rogus, SylwesterGKSz Hetman II Pilzno 1770N:71
3895IICzornik, Adam KS Carbo-Gliwice Gliwice1770N:40
3896IOstrowska, Joanna LKS Wrzos Miedzyborów1770N:159
3897IIKowalik, MichałPKS AGAPE Białołęka1770N:15
3898IIZmorzyski, Bohdan KKSz Kraków1770N:40
3899IBelka, MartaBydgoszcz 1770N:36
3900IPycka, Zbigniew Siedlce 1770N:116
3901IIMaciak, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1770N:211
3902IIWieczorek, BrunoKSz Polonia Wrocław1770N:11
3903IIPerz, Stanisław1770N:5
3904IIKalinowski, SzymonCaissa Połczyn-Zdrój1770N:8
3905IIRatajczak, ZdzisławOKS "Warmia i Mazury" 1770N:8
3906II+Skrzypczak, Edyta MKS Wicher Zbąszyń1769N:147
3907II+Antoniewicz, Jakub1769N:32
3908II+Rymarowicz, PawełUKS MDK Otwock1769N:142
3909IIHendel, Kazimierz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło1769N:8
3910IIZabuga, MaciejLO nr 3 1769N:167
3911IIMaciążek, Michał KS Wesoła Warszawa 1769N:13
3912IIFlieger, Zbigniew uks Diagonala Elbląg 1769N:27
3913IIZborowski, Adam WOK Wałbrzych1769N:7
3914IIKania, DariuszUKS Magnus Rzezawa1769N:7
3915II+Włodarczak, Damian LKS Piast Śrem 1769N:106
3916IIRaczkowski, Zygmunt SKS SMOL - BUD Giżycko 1769N:9
3917IIGrzelachowski, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1769N:21
3918IIKacinski, RobertKraków 1769N:4
3919IKrajewska, Aleksandra UKS Czarny Koń Olkusz1768N:32
3920I+Karleszko, Karolina UKS Rodło Opole1768N:236
3921IFeliksinski, TadeuszPabianice 1768N:233
3922IIRoman, Stanisław KS Komunalni Sanok1768N:13
3923IIMozol, DawidGLKS Goniec Żarów 1768N:247
3924IIŻakowski, Adrian ZSMEiE1768N:54
3925II+Tabaczka, Jerzy SSz Pocztowiec Bydgoszcz1768N:73
3926IIRusiak, GrzegorzLKS Piast Śrem 1768N:9
3927IIDyszy, JacekKS Unia Bieruń Stary 1768N:32
3928II+Kozłowski, MarcinUKS Hetman Częstochowa 1768N:74
3929IIPołap, Mirosław UKS G4 Tarnowskie Góry 1768N:33
3930IIJakubiak, Karol 1768N:59
3931IIStarczewski, MichałKS Wesoła Warszawa 1768N:40
3932IGóralczyk, Piotr TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1768N:122
3933IIMigdał, Robert Hetman Ostrowiec Św.1768N:18
3934IISzymański, JanuszMTSz Mińsk Mazowiecki1768N:5
3935IIngielewicz, Konrad SSz BDK Biskupiec 1768N:52
3936IIPawlowski, Bogdan 1768N:6
3937IIRatajczak, MateuszUKS Mosińska Jedynka Mosina1767N:8
3938IIKula, MaciejIV LO im. H.Sienkiewicza1767N:17
3939IIOlejarz, PiotrJeżowe 1767N:22
3940IIPukianiec, Emil MTSZ Mińsk Mazowiecki1767N:29
3941IIMucha, Tomasz UKS Zadrna Kamienna Góra 1767N:8
3942IIBielecki, Jan IKSz Tęcza Tarnowskie Góry1767N:7
3943IIBrychcy, Paweł Hetman Wschowa1767N:15
3944IIMatulka, Franciszek CKR SSz Grójec 1767N:24
3945IISebzda, Apoloniusz1767N:13
3946Kania, Karol1767N:9
3947IIGutek, Bartosz1767N:14
3948IISydor, RadosławOKSz Społem Opole1767N:5
3949II+Kasperczyk, SzymonTS Wisła Kraków 1767N:102
3950IWiatr, MariaPSSz Pszczyna 1766N:162
3951IIBruder, AdamRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1766N:126
3952II+Piwowarczyk, ArkadiuszMAT Myślenice1766N:184
3953IIMazurkiewicz, Antoni1766N:9
3954IITomaszewski, Robert JKSz-W Jarocin1766N:51
3955IIFrączek, Łukasz ZMCh Polska YMCA Warszawa 1766N:145
3956IIWiśniewski, ArkadiuszKSz Sulechów 1766N:40
3957IINiemiec, Zbigniew KSz Polonia Wrocław1766N:14
3958II+Furmański, KrystianKS LAURA Chylice1766N:181
3959II+Siegieda, Stanislaw Józefów 1766N:13
3960IINowak, Adam Rodzina Nowak 1766N:9
3961IIZaczek, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1766N:12
3962IIWęgrzyniak, TadeuszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1766N:9
3963IINiedziela, MateuszLKSz Lublin 1765N:23
3964II+Indyk, Wojciech V LO Mielec 1765N:26
3965IIMalita, MarianKS Granit Wysoka Strzyżowska 1765N:12
3966IMuc, Zbigniew UKS 21 Podlesie 1765N:164
3967IISoldatov, Volodymyr 1765N:17
3968IIPerlak, Michał WKS Górnovia Górno1765N:61
3969IIMiklosik, LeonKSz LECH-WSUS Poznań 1765N:7
3970I++Hampel, AnnaRKS Mat Ruda Śląska 1765N:314
3971IIRydlewski, MarekUKS Mosińska Jedynka Mosina1765N:99
3972II+Podkówka, MirosławLZS Goniec Kluczbork1765N:14
3973IIWoźniak, WojciechElektron1765N:4
3974IICzerwiński, Bogumił UKS Gedanensis Gdańsk1765N:16
3975IIKuska, BernardMKS Rokita Brzeg Dolny1765N:52
3976IMielczarek, JoannaUKS Hetman Częstochowa 1764N:251
3977II+Szeląg, PrzemysławMKS Polonia Przemyśl 1764N:87
3978IISkopowski, JerzyWKSz Wołów1764N:11
3979IIZmora, WładysławLKS Kańczuga 1764N:68
3980IIBosek, Tomasz KS Carbo-Gliwice Gliwice1764N:44
3981IKorycki, JozefKraków 1764N:147
3982IIKonewko, Konrad MLKS Czarni Olecko1764N:156
3983IIIDerek, Zbigniew Szczekociny 1764N:9
3984IIOrłowski, MarekSzczecin1764N:14
3985IIPułka, JózefTS Wisła Kraków 1764N:7
3986IIKlonowski, Edward TSzONiN Caissa-Gambit-Gdańsk 97 Gdańsk1764N:7
3987IIŁęczek, KornelUKS MAGNUS Rzezawa1764N:9
3988IIWąsiołek, AdrianŁKS Szach-Centrum Łódź1764N:71
3989IMadej, MarekKSz Polonia Wrocław1764N:177
3990IIDąbrowski, Jacek GKSz Hetman Pilzno1764N:12
3991IIPerucki, Zbigniew OKKFSiT Cross Opole 1764N:9
3992IBorkowska, ZuzannaPKS Wiatrak Bydgoszcz 1763N:415
3993IDulinski, Stanislaw LUKKS Kielce1763N:143
3994IIWójcik, Mikołaj KKSz Urania Krosno1763N:29
3995I++Wesolowska, Katarzyna UKS Szach Wolsztyn1763N:208
3996IIJeske, JerzyWOK Wałbrzych1763N:50
3997IIGabryszewski, Michał LKS Polonia Poraj 1763N:9
3998IIRaczek, StanisławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1763N:126
3999II+Majdański, Maksymilian STMGK Strzelce Krajeńskie1763N:363
4000IISmoleński, Filip KSz Gryf Szczecin 1763N:101
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)