ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20751)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25929);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36075)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (782);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14192)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13204);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2501I+Huchwajda, Katarzyna1875N:115
2502I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1875N:19
2503ISzymanski, Leszek WZSN Start Wrocław I 1875N:128
2504IPietrucha, JarosławIKSz TĘCZA Tarnowskie Góry1875N:185
2505IZoch, TomaszBielsk Podlaski 1875N:86
2506INajdzionek, Bolesław Lwówek Śląski1875N:201
2507II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka1875N:34
2508IKretowicz, PiotrGKSz Kornuty Gorlice1875N:95
2509IBrodacki, Bernard LKS Sparta Lubliniec1874N:89
2510kBłasiak, Mirosław AKS Mikołów 1874N:194
2511ICebula, JózefPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1874N:184
2512IIWrzałek, Piotr KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1874N:43
2513IWolski, Marcin Strzelec Strzelce Opolskie 1874N:78
2514IPiechota, Izabela OSz Baszta Szamotuły 1873N:61
2515I+Korcz, Daniel MCKiS Jaworzno1873N:370
2516I+Sacharewicz, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1873N:428
2517IKrukar, Jerzy Stowarzyszenie Nasz Rymanów1873N:90
2518IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1873N:127
2519II+Wolniaczyk, Bartosz UKS Piątka Wieluń 1873N:185
2520I+Barc, Michał 1873N:140
2521IChmielewski, Miroslaw TS-R Hetman Konin 1873N:68
2522IBartkiewicz, Paweł LUKKS Miedziana Góra 1873N:81
2523I+Jaśnikowska, Małgorzata OTSz Ostrów Wielkopolski 1872N:119
2524I++Dryja, Szymon UKS SP3 w Bogatyni1872N:379
2525IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1872N:332
2526INowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 1872N:51
2527IBiskupski, Jan1872N:91
2528I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1871N:107
2529IBrożyna, DamianSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1871N:75
2530IProkopski, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1871N:32
2531kWidera, Jan KS Polanica-Zdrój1871N:229
2532IIDudzik, Łukasz WKS Górnovia Górno1871N:63
2533IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1871N:259
2534IJackowski, RyszardSKF KORSARZ Gdynia1871N:86
2535ILelito, Jerzy Siemiatycze 1871N:49
2536ICyra, TomaszResort SWiA 1871N:19
2537IMarzec, Krzysztof Wieża Budowlani Bartoszyce 1871N:44
2538I++Kindler, Karolina UKS Korona Gdańsk1870N:471
2539WFMKowalska, Elżbieta SSz MODUS Warszawa1870N:133
2540IKlimczok, KrystianMKSz DIAGONALIA Imielin 1870N:76
2541IPelowski, Zdzisław UKS WDA Lipusz1870N:125
2542II+Milewski, Karol Wasilków 1870N:44
2543IZiółkowski, MarcinUKS Centrum Tczew 1870N:31
2544INowakowski, Jan OKSz Społem Opole1870N:144
2545IGuc, Mieczyslaw Stary Sącz 1870N:62
2546IIKołoczek, Maciej UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1870N:202
2547IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1869N:94
2548II+Ziemniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1869N:17
2549I++Baranska, MonikaKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1869N:151
2550IWawrzyniak, PawełUKS Szach Wolsztyn1869N:116
2551I++Strzelczyk, AnnaMKS Polonia Warszawa1868N:11
2552II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1868N:30
2553II+Dobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1868N:66
2554II+Bandyk, Sebastian UKS przy SP 8 Chrzanów 1868N:211
2555ILipiak, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1868N:266
2556IKrzywoń, LeszekMKS Polonia Przemyśl 1868N:42
2557II+Knapik, LucjanOLIMPIJCZYK Chrzanów 1868N:62
2558IWalczak, Lucjan PKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1868N:62
2559II+Schils, Heinz BKS Chemik Bydgoszcz1868N:99
2560II+Weichhold, ŁukaszPolitechnika Gdańska 1867N:16
2561I++Kozubal, Aleksandra Zespół Szkół Ogólnokształc&#1867N:309
2562IGaj, Szymon KSz Gambit Przeworsk1867N:439
2563IKarp, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1867N:64
2564II+Wodzyński, Mieszko KSz TORFARM-64 Toruń 1867N:18
2565kKrawcewicz, LucynaŁódź 1867N:175
2566IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1867N:204
2567II+Albin, Grzegorz MCKIE Malbork 1867N:66
2568II+Pera, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1867N:13
2569IOlchówko, Marika TMS Roszada Gliwice 1866N:118
2570IGraczyk, NataliaKSz HETMAN Katowice 1866N:135
2571IIDąbrowski, MikołajUKS Hetman Michałowice 1866N:345
2572IIMironowicz, Karol Stargard1866N:79
2573IChomiuk, Łukasz1866N:49
2574I++Wilk, Oktawia UAM 1865N:402
2575ICzaplak, ŁukaszMKS MOS Wieliczka 1865N:50
2576IKotłowska, AnnaKKS Ormuzd Kartuzy1865N:195
2577I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1865N:21
2578IPasieka, Marcin ChTS Chorzów 1865N:357
2579ISkiba, KrzysztofTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1865N:221
2580I+Grabarczyk, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz1865N:503
2581II+Karpacz, PiotrIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 1864N:211
2582ISawicki, Wojciech 1864N:296
2583IHagner, PawełResort Pracy1864N:217
2584IIMisztal, PiotrKS Fart Kielce1864N:19
2585ITrybuś, Daniel Ksz Zefir Boguszowice 1864N:480
2586I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1863N:309
2587I++Burdzy, JoannaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1863N:332
2588IZieliński, Andrzej StI EUROBESKIDY Łodygowice 1863N:275
2589I++Kozaczyńska, AleksandraSG-H Warszawa 1863N:290
2590II+Hadzicki, Tomasz91 BATALION LOGISTYCZNY Komprachcice1863N:29
2591IChrobak, PiotrKSz Silesia Racibórz 1863N:66
2592IKowalewicz, KacperUKS Szach Wolsztyn1862N:250
2593IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1862N:9
2594I+Kmiecik, Emilia UKS Debiut Przedwojów1862N:63
2595IKawałko, AdamKSz Polonia Wrocław1862N:215
2596IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1862N:55
2597IButyrowski, MarcelLKS Chrobry Gniezno 1862N:352
2598IIHryszkiewicz, Michał Wyszków1861N:31
2599IPrzerwa, Waldemar TAKTYK Szczecinek*1861N:141
2600I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1860N:223
2601I++Pluta, NataliaMCKiS Jaworzno1860N:353
2602I++Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 1860N:194
2603I+Jarmużyńska, Kamila KS LAURA Chylice1860N:48
2604II+Wróblewski, Szymon 1860N:31
2605II+Sklepiński, Artur1860N:123
2606IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G.1860N:103
2607I++Rant, Izabela AZS UMK Toruń1860N:23
2608IKwasniak, TomaszUKSz Hetman Warszawa1860N:108
2609IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1860N:105
2610IKozielski, MirosławLUKS Feniks Mrocza1860N:90
2611IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1860N:124
2612IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1859N:24
2613IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1859N:100
2614IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1859N:28
2615IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 1859N:189
2616IBłajet, RadosławAZS UMK Toruń1859N:106
2617II+Gołębiewski, MarekKS LAURA Chylice1859N:81
2618I+Sawczuk, Czesław 1859N:109
2619I++Panek, TadeuszGdańsk 1859N:78
2620IIRomański, DariuszOlsztyn 1859N:9
2621II+Ochman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1858N:30
2622II+Szczuraszyk, JarosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1858N:236
2623IWoda, JanuszKSz LECH-WSUS Poznań 1858N:86
2624ILach, Mateusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1858N:97
2625II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 1858N:14
2626IIMichalski, Rafał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1858N:9
2627II+Lisiecki, Robert1858N:289
2628IBassa, JarosławITS Kopernik Inowrocław1858N:106
2629ITymrakiewicz, MarcinLZS Goniec Kluczbork1858N:38
2630kSzewczak, Andrzej Urząd m. st. Warszawy1858N:189
2631INorek, BartoszAkademia Szachowa Gliwice 1858N:465
2632II+Kubicki, MariuszITS Kopernik Inowrocław1858N:56
2633IKrupacz, Maciej 1858N:25
2634IPiecowski, MaksymilianMKSz Rybnik 1857N:31
2635IIKaczkowski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1857N:238
2636IIHagiel, Sławomir KSz Zefir Boguszowice 1857N:34
2637IRichter, Bronisław Katowice1857N:130
2638IGalant, IreneuszWKSz HETMAN 1857N:177
2639I+Kacprzak, Karol BKS Chemik Bydgoszcz1857N:344
2640II+Korolewicz, PawełKSz Polonia Wrocław1856N:335
2641IDrabek, Jan KKSz Urania Krosno1856N:260
2642IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1856N:87
2643IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1856N:58
2644IISzymański, Jarosław UKS Gambit Świebodzin1856N:15
2645IIŁyszcz, MariuszKraków 1856N:14
2646II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1856N:24
2647IIBajorek, Maciej GKSz Kornuty Gorlice1856N:28
2648IWróblewski, MieczysławLublin1855N:171
2649I++Trybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik n/Sanem1855N:366
2650IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1855N:37
2651IKorzekwa, Marcin1855N:47
2652IMilczarek, Robert KSz SKOCZEK TROJAŃSKI1855N:120
2653IDrela, MichałUniwersytet Śląski Katowice 1855N:165
2654IZalewski, Leszek1855N:63
2655IKiljański, Jędrzej Hetman Ostrowiec Św.1855N:9
2656IKubin, Aleksander Śląski KSN Rybnik 1855N:158
2657II+Trzpil, Sylwester Żelechów1855N:18
2658II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1855N:9
2659IOlejarczyk, WojciechKS KORONA Zakrzewo1855N:33
2660I+Meers, Hubert UKS Hetman Koronny Trzebinia1855N:440
2661IKoszowski, Krystian KSz Gambit Świecie 1854N:114
2662II+Rajda, Krystian LZS Victoria Chróścice1854N:28
2663II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1854N:113
2664I+Bogawska, Maria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1854N:14
2665I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1854N:506
2666INiedbał, Piotr University of Sunderland1854N:127
2667II+Warowny, Marcin KU AZS UMCS Lublin1854N:42
2668II+Augustyn, Jan RzKSz Rzeszów1854N:59
2669IIBiałczak, Piotr1854N:21
2670IUryasz, TomaszGKSz Hetman Pilzno1853N:96
2671IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1853N:93
2672IGromada, AndrzejKS Unia Bieruń Stary 1853N:240
2673II+Stabla, AleksanderKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1853N:39
2674II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1853N:17
2675IZawadzki, Łukasz WKSz HETMAN Wałbrzych1853N:22
2676IKowalewska, Agata UKS Czternastka Warszawa1852N:109
2677IMastalarz, Józef KSz Polonia Wrocław1852N:252
2678I++Ciechoński, PiotrKLIM UKSz Gambit Starachowice 1852N:785
2679I+Karczyński, Lech UKS Wda Lipusz1852N:353
2680I++Buchta, Agnieszka UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1852N:444
2681I+Suder, JakubSzkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach1852N:356
2682IJanowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1852N:199
2683II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń1852N:20
2684IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1852N:38
2685Zaitsev, Kyrilo Kijow 1852N:9
2686IŁukiewicz, KajaLKS Stomil Bełchatów1851N:80
2687ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1851N:220
2688ISzysz, MateuszLksz Lublin 1851N:99
2689IWitusik, JerzyGKSz Kornuty Gorlice1851N:110
2690IZielinski, Tadeusz1851N:32
2691IDyjak, Grzegorz Rudnik1851N:25
2692IGuca, Krzysztof Częstochowa1851N:75
2693ISzymański, Jan Sierpc1851N:139
2694ILeszczyński, Bartosz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1851N:47
2695II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1850N:119
2696IIKaczmarczyk, Paweł ŻTMS Baszta Żnin1850N:45
2697ISteczek, MałgorzataTS-R Hetman Konin 1850N:112
2698II+Góra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1850N:61
2699IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1850N:46
2700IKrasicki, Dariusz LKS Polonia Poraj 1850N:105
2701IZygmunt, PiotrKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1850N:113
2702CMOchędzan, TymonKTS Kalisz1850N:349
2703I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1849N:20
2704IIJóźków, Kacper MGLKS Parnas Oława 1849N:99
2705IFałatowicz, PiotrStowarzyszenie Nasz Rymanów1849N:89
2706ICeglowski, Ryszard1849N:195
2707IGarbacki, MichalUKS Skoczek Milicz1849N:63
2708II+Jagiela, AndrzejPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1849N:74
2709II+Janus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1849N:51
2710IPikulinski, Janusz1849N:146
2711IGórkiewicz, MateuszŻKSz Żary 1849N:390
2712II+Michałek, ArturMKS Rokita Brzeg Dolny1849N:22
2713ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1848N:89
2714I+Przybylska, Agata WE (S)1848N:130
2715IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1848N:36
2716ISułkowski, Andrzej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1848N:277
2717IDoliński, PiotrPKS Wiatrak Bydgoszcz 1848N:80
2718II+Matlak, MarcinSCS SOKÓŁ Chorzów1848N:18
2719ISokalski, DanielUKSz Hetman Warszawa1848N:244
2720IIKozioł, AndrzejLKS Sparta Lubliniec1847N:58
2721II+Sobaniec, Dominik KU AZS UMCS Lublin1847N:22
2722I++Herman, MonikaKS LAURA Chylice1847N:307
2723IWodas, Paweł Bolesławiec1847N:62
2724IWronowski, Stanisław TKSz Tarnobrzeg 1847N:32
2725IReichel, Łukasz1847N:36
2726I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1846N:118
2727IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1846N:38
2728IStrojek, KazimierzBiałystok1846N:159
2729IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1846N:49
2730IBąk, StanisławKrosno Turaszówka, Arch. Przemyska 1846N:88
2731IStatucki, MaciejKSz ODRODZENIE Kożuchów 1845N:53
2732I++Michalska, MartaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1845N:68
2733IIAbramowski, Arkadiusz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku1845N:113
2734ICzarnolewski, Piotr ITS Kopernik Inowrocław1845N:153
2735IKwiecien, Jacek KKSz Kraków1845N:62
2736IIGąsiorek, Dariusz1845N:17
2737IMalecki, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 1845N:36
2738II+Kacprzak, RobertWOK Wałbrzych1845N:29
2739kDwilewicz, AgataKSz Polonia Wrocław1844N:328
2740IPrzybył, JózefKSz HETMAN Kielce 1844N:150
2741IHandzel, MichałGKSz Hetman II Pilzno 1844N:46
2742II+Mackiewicz, Piotr KS 64 Zielona Góra 1844N:34
2743IKaleta, JózefKSz Górnik Lędziny1844N:26
2744IIDobrowolski, JanKSz Polonia Wrocław1844N:14
2745II+Żuławiński, MariuszPUKS Karolina Tarnów 1844N:15
2746II+Żarow, Andrzej Fianchetto Rybnik 1844N:13
2747IBębnik, MałgorzataUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1843N:139
2748IZgoda, Damian MKSz GRYF Dębica 1843N:86
2749I+Kaczmarek, PiotrLKS Piast Śrem 1843N:183
2750IWielek, ThomasUniwersytet Śląski Katowice 1843N:244
2751IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1843N:16
2752IŻełajtys, Jozef Gdynia1842N:257
2753IINowak, MarekTKSzach Tarnobrzeg1842N:21
2754II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:78
2755IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1841N:30
2756II+Labun, Kornel UKS Ósemka Chojnice1841N:27
2757Balinka, Jaroslaw Kalisz1841N:5
2758IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1840N:80
2759IMiszkieło, Bartosz WKS Kopernik1840N:399
2760IKasperski, Marcin 1840N:143
2761IJasnikowska, DariaWKSz GANT HETMAN1840N:66
2762IKarpiński, Bartłomiej MKS EMDEK Bydgoszcz 1840N:55
2763IISarna, Tomasz StSz Arcymajstry Jaworzno 1840N:9
2764IIKoscielny, Edmond Hénin-Beaumont 1840N:26
2765IKamiński, MariuszStowarzyszenie AS Płock1840N:47
2766I+Bojczewski, RafałLKSz Lublin 1840N:310
2767II+Szreder, Tomasz Toruń1840N:24
2768II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1839N:52
2769IIKorzonek, Marek CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1839N:26
2770II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1839N:33
2771ITyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1839N:187
2772IKruczyński, MarekUKS Giecek Radków1839N:58
2773II+Jahr, Przemysław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1839N:19
2774IIRyszkowski, AdamSRSDiM Węgrów 1839N:16
2775IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1839N:14
2776WCMMarcińczyk, Monika SP 7 Łomża1839N:421
2777IStępiński, Stanisław Przemków 1839N:39
2778IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1839N:111
2779II+Brzek, Damian KSz. Hańcza Suwałki 1839N:53
2780II+Czajkowski, AlanBARTOSZYCE1839N:18
2781II+Mroziński, BenedyktLKS Promień Kowalewo Pom.1839N:21
2782II+Sanetra, Krzysztof1839N:52
2783II+Kucharski, KrzysztofBytów1839N:9
2784I+Wiśniewski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1838N:501
2785IIBronsztejn, Wojciech WIEŻA PĘGÓW 1838N:43
2786I+Mazur, Anna Politechnika Śląśka Gliwice1838N:170
2787IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1838N:59
2788IIDadełło, KrzysztofKSz Polonia Wrocław1838N:41
2789IKadukowski, PawełUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1838N:50
2790I+Dixa, Oskar KTS Kalisz1838N:359
2791II+Popek, JacekPolitechnika Opolska1838N:8
2792IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1838N:12
2793II+Krasuski, PawełKSz Skoczek Siedlce 1838N:41
2794II+Sakowski, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1838N:10
2795II+Wierzejski, DanielGrodzisk Mazowiecki 1838N:18
2796I+Judek, MagdalenaPKO BP S.A. 1838N:13
2797IIDunaj, Konrad Żary 1838N:9
2798IOstalska, Natalia Uniwersytet Łódzki1838N:21
2799IWziatek, MarekLublin1838N:83
2800IHanusek, SławomirUKS Szach Wolsztyn1837N:14
2801II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1837N:28
2802IISyrek, Paweł URANIA II Krosno1837N:13
2803IRak, DariuszKSz HETMAN Katowice 1837N:108
2804IDuś, Leszek1837N:171
2805IŚnieżek, Kacper JKSz-W Jarocin1837N:180
2806I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1837N:93
2807FMJarocka, LiwiaGdynia1837N:378
2808ICzechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1837N:416
2809ITylenda, KrzysztofKSz. Hańcza Suwałki 1836N:342
2810WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk1836N:141
2811IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1836N:93
2812IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1836N:86
2813II+Polarczyk, Paweł Poznań 1836N:19
2814IIZiemba, Artur ŁKS Szach-Centrum Łódź1836N:57
2815II+Rycyk, RadosławUKS Gedanensis Gdańsk1836N:57
2816IIWirowski, Piotr Łódź 1836N:15
2817IBitowt, Jacek 1836N:292
2818IJaworski, Mateusz Hetman Wschowa1836N:27
2819ISkawiński, MarcinUKS MDK Radom 1836N:22
2820II+Macherzyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1836N:20
2821I++Glapa, Anna ILO Leszno1835N:279
2822IKacprzak, Karol 1835N:146
2823IIZiehm, Robert Stawiguda 1835N:9
2824II+Rudnik, Lukasz1835N:31
2825IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1835N:50
2826II+Niezgódka, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1835N:191
2827IIŻochowski, Wiesław1835N:9
2828II+Fryzowski, Grzegorz UMKSz Jaćwież Suwałki1835N:9
2829ICiasnocha, MichałRzKSz Rzeszów1835N:181
2830IIWojtyra, Dariusz1835N:8
2831II+Jadachowski, Tomasz 1834N:6
2832II+Dominiczak, AdrianUKS Czternastka Warszawa1834N:53
2833IRadecki, Adam UKS Ognisko Rydułtowy1834N:438
2834IITuszkiewicz, JakubAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1834N:63
2835IIWojciechowski, ŁukaszWrocław1834N:22
2836I+Pacak, Patrycja 1833N:70
2837IKyrychenko, MykolaLwów 1833N:8
2838IIWagiel, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1833N:28
2839IIPokarowski, MaciejKU AZS UM Lublin1833N:50
2840ISaik, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1833N:23
2841IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1833N:19
2842IStanuch, Marcin KKSz Kraków1833N:126
2843IModlich, Kacper Akademia Szachowa Gliwice 1832N:328
2844II+Kovalchuk, VasylKS Legion Legionowo 1832N:57
2845IMichalik, Marek MKS Sandecja Nowy Sącz 1832N:160
2846IIJaroszewicz, DawidSłupsk - pw. św. Józefa1832N:8
2847II+Wiaderny, Łukasz 1832N:21
2848IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1832N:8
2849IŻurawski, KamilLKS Chrobry Gniezno 1832N:305
2850IDziewoński, DariuszMAT Myślenice1832N:362
2851IMatyszkiewicz, Wiktor UKS Czternastka Warszawa1832N:405
2852IGrudzień, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1831N:10
2853IRacławicki, Kacper UKS Rodło Opole1831N:237
2854I++Adamczyk, Zuzanna UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój1831N:409
2855IKiedrowski, Albin UKS ÓSEMKA Chojnice1831N:36
2856IMaczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1831N:74
2857IPawłowski, RafałPP1831N:90
2858IISkiba, JakubPionki1831N:32
2859ISlomski, Arkadiusz1831N:412
2860IIKawa, Piotr S-KKS Przemyśl 1831N:15
2861II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1830N:42
2862IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1830N:19
2863II+Dudek, DawidUKS Piast Bolków 1830N:23
2864II+Hryszkiewicz, MarcinWyszków1830N:56
2865IIJanik, Krystian NOK Nakło1830N:47
2866IIStryjski, Kazimierz Tychy 1830N:22
2867IPrzerwa, SebastianUKS Smecz Konin 1830N:124
2868IIHrynkiewicz, JakubMKS przy MDK Trzcianka1830N:9
2869IDzienisiuk, JanuszSiemiatycze 1830N:67
2870II+Bober, Wojciech KSz Start Elbląg 1830N:148
2871VZawada, Łukasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1830N:9
2872IPańczuk, JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1829N:90
2873I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1829N:204
2874II+Bobryk, KonradSKS SMOL - BUD Giżycko 1829N:109
2875IKwiatkowski, Andrzej1829N:66
2876IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1829N:117
2877IIMurawski, Jacek Kozienice 1829N:11
2878IIOłowski, Sławomir Ołowskie 1829N:13
2879IIGutowski, ZbigniewMPZSzach Kraków1829N:8
2880II+Żurkiewicz, KrzysztofUniwersytet Łódzki1829N:106
2881IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1828N:226
2882ISantura, Janusz UKS 21 Podlesie 1828N:207
2883IHasterok, Mateusz Liceum Ogólnokształcące w Strzelcach Opolskich 1828N:164
2884II+Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 1828N:31
2885IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:32
2886IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:36
2887II+Franiak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1828N:50
2888IGajdamowicz, ŁukaszPuckie Towarzystwo Szachowe 1828N:36
2889IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1828N:14
2890II+Grzesiek, Karol OTSz Ostrów Wielkopolski 1828N:31
2891IILewandowski, MichałUKS OPP Toruń1827N:34
2892ISzydełko, KazimierzUKS Giecek Radków1827N:198
2893IKisiel, Gerhard LZS SSz PAT Ligota Dolna1827N:23
2894IIMantorski, Robert Siły Powietrzne1827N:24
2895IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1827N:4
2896IINowak, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1827N:5
2897IOklejewicz, Krzysztof RzKSz III Rzeszów1827N:102
2898IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1827N:15
2899IIBrynda, Michał MLKS Czarni Olecko1827N:14
2900IIAłkowski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1827N:23
2901IKołodziej, BogdanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1827N:42
2902IPolek, MarekKKSz Kraków1826N:133
2903IIMiczek, SzczepanKKSz Urania I Krosno1826N:24
2904IISiedlecki, Adam LZS Victoria Chróścice1826N:33
2905IRadzicki, Wiesław1826N:125
2906IIMajdan, DamianŻTMS Baszta Żnin1826N:46
2907IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1826N:292
2908IIŻukow, Sławomir Konopiska 1826N:11
2909II+Adamczyk, Piotr UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1826N:167
2910I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1826N:327
2911II+Szymkowiak, DamianMMKS Wieniawa Leszno1826N:78
2912II+Jankowski, Maciej LKS Sanovia Lesko 1826N:19
2913IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1826N:13
2914II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1826N:27
2915IĆwiek, Ryszard UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1826N:342
2916IŚniadecki, Jerzy ŻTMS Baszta Żnin1825N:88
2917IIDec, ŁukaszMZKS Unia Nowa Sarzyna1825N:21
2918IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1825N:39
2919IILitowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:10
2920IISobkowski, KrzysztofBKS Chemik Bydgoszcz1825N:18
2921IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1825N:113
2922IIJarczewski, Krzysztof SCS Sokół Chorzów1825N:25
2923IIŁąpieś, ŁukaszUKS GOK Zduny 1825N:9
2924IIKrupinski, Robert KSz Maraton Łomża 1825N:9
2925IIJędryczka, Jakub Płock1825N:14
2926IIOsada, Kacper UKSz Ziemowit Złotów1825N:8
2927IIBoła, ZygmuntGZSN Start Gorzów Wlkp.1825N:36
2928IIHekman, Dominik Biskupiec 1825N:17
2929IKrzysztyńska, Anna LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1824N:332
2930IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1824N:269
2931IIKirszenstein, LukaszGniew 1824N:8
2932IIStępień, PiotrMKSZ Rybnik 1824N:36
2933IILipka, JanMCKiS Jaworzno1824N:6
2934II+Belka, AndrzejZakrzewo1824N:16
2935IWeglarz, Janusz UKS Szach Wolsztyn1824N:112
2936IIBik, Maciej TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1824N:79
2937I++Jurkiewicz, JoannaUKS Zawisza Kolbudy 1824N:105
2938II+Brzozowski, Norbert Reyman Kraków1824N:14
2939IZimochocki, Roman UKS Pałac Nieborów1823N:118
2940IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1823N:44
2941IRak, Maciej KSz Piątka Skierniewice1823N:299
2942I++Szneider, Kazimierz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1823N:316
2943IIŻółtański, Grzegorz MGOK Mrocza 1823N:4
2944ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1823N:70
2945IISzymański, Marek AZS UMK Toruń1823N:48
2946IPawłowski, Sławomir KU AZS KUL Lublin 1823N:120
2947IWieczorek, JakubKKSz Kraków1823N:137
2948IFic, Wiesław LKS Parnas Stara Wieś1823N:19
2949IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1822N:11
2950IKwiatkowski, WlodzimierzKS Sparta Nasielsk1822N:94
2951I++Rychlik, Bogdan SCS Sokół Chorzów1822N:431
2952IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1822N:233
2953IIBruch, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin1822N:147
2954II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1822N:154
2955II+Dulęba, RomanTMS Roszada Gliwice 1822N:23
2956IICiupek, Andrzej MCKiS Jaworzno1822N:11
2957IIGładysiak, Arkadiusz KSz ZEFIR Boguszowice 1822N:8
2958ISołtyk, Leszek 1822N:85
2959II+Kala, Franciszek1822N:27
2960ICzyżykiewicz, RafalTKKF Drogowiec Kraków1822N:78
2961IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1822N:6
2962IINowacki, Adam KSz HETMAN Katowice 1822N:23
2963IIHinc, PawełRaszyn Poznań1822N:18
2964II+Ks. Wądrzyk, ZbigniewGdańsk; Arch. Gdańska 1822N:9
2965IIŁoś, Paweł Trzebnica 1821N:4
2966ISiluk, JanElbląg 1821N:73
2967II+Gałka, Kazimierz 1821N:33
2968II+Janczak, AndrzejLUKS Tempo Ożarów 1821N:7
2969I++Kowalczyk, Waldemar 1821N:135
2970ISmolenska, Olga TS-R Hetman Konin 1821N:13
2971IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1821N:46
2972II+Sobolewski, Mieszko 1821N:9
2973IIJaroszonek, Łukasz Lasker Barlinek 1821N:6
2974II+Gzieł, DamianKTS Kalisz1821N:4
2975IŻarow, Zdzisław 1820N:263
2976I+Trusz, JuliaUKS Rodło Opole1820N:263
2977IPosłuszny, TomaszZespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jast1820N:386
2978IKarpiński, Andrzej MKS EMDEK BYDGOSZCZ 1820N:163
2979II+Bezimienny, DanielUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1820N:7
2980IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1820N:57
2981IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1820N:8
2982II+Pierzga, Józef LKS Płomień Limanowa1820N:9
2983IIMejzner, MirosławWarszawa, Pallotyni 1820N:10
2984ILuberański, JakubKSz POLONIA Wrocław1820N:289
2985IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1819N:105
2986IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1819N:49
2987IILuty, Mariusz UKS Refleks Gościno1819N:22
2988I++Jarmużek, Karolina KSz LECH-WSUS Poznań 1819N:228
2989IILipka, Ignacy PKS AGAPE Białołęka1819N:4
2990II+Gryglewicz, Tadeusz 1819N:135
2991II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1819N:45
2992IIKołoczek, Henryk KS Korona Kraków 1819N:16
2993IMostowski, BogusławSCS SOKÓŁ Chorzów1819N:75
2994IBaranowicz, Jan UKS Caissa Warszawa 1819N:105
2995IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1819N:45
2996ISiergiej, Izabela KU AZS UMK Toruń 1819N:7
2997IIMałaszek, JakubUKS Pałac Nieborów1819N:9
2998IIŁada, Damian SKS Orlik Brzeg 1819N:51
2999IIKłaptocz, Marcin Bielsko-Biała1819N:16
3000II+Grochulski, Krzysztof Mazowiecka IL1819N:33
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)