ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19794)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24057);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34454)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (100);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13289)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12127);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2501IRichter, Bronisław Katowice1873N:123
2502IPawłowski, PawełUKS OPP Toruń1873N:127
2503II+Wolniaczyk, Bartosz UKS Piątka Wieluń 1873N:185
2504I+Barc, Michał 1873N:140
2505II+Schils, Heinz BKS Chemik Bydgoszcz1873N:90
2506INiedbała, BartłomiejSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1873N:259
2507I+Jaśnikowska, Małgorzata OTSz Ostrów Wielkopolski 1872N:119
2508IKrawiec, Grzegorz KSz Miedź Legnica1872N:260
2509II+Dobrzański, KrzysztofLKS Olszanica 1872N:58
2510IModlich, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1872N:332
2511INowak, Edward LKS Lotos Jabłonna 1872N:51
2512ISzymanski, Leszek Murowana Goślina 1872N:120
2513IGalant, IreneuszWKSz GANT HETMAN1872N:164
2514IJanowicz, Mateusz KSz Maraton Łomża 1872N:196
2515IGrabarczyk, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz1872N:475
2516II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa1872N:31
2517I+Szulgacz, MaciejPKS Wiatrak Bydgoszcz 1871N:107
2518I++Wilk, Oktawia LKS Chrobry Gniezno 1871N:402
2519IBrożyna, DamianSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1871N:75
2520IProkopski, TadeuszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1871N:32
2521kWidera, Jan KS Polanica-Zdrój1871N:229
2522IIDudzik, Łukasz WKS Górnovia Górno1871N:63
2523IKrzemiński, SebastianTS Wisła Kraków 1871N:259
2524IJackowski, RyszardSKF KORSARZ Gdynia1871N:86
2525IOssoliński, Ziemowit KSz Polonia Warszawa1871N:327
2526IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1871N:149
2527ILelito, Jerzy Siemiatycze 1871N:49
2528ICyra, TomaszKomenda Główna Straży Granicznej 1871N:19
2529IKlimczok, KrystianMKSz DIAGONALIA Imielin 1870N:76
2530IPelowski, Zdzisław UKS WDA Lipusz1870N:125
2531IIMilewski, Karol Akademia Gambit Białystok1870N:44
2532IZiółkowski, MarcinUKS Centrum Tczew 1870N:31
2533INowakowski, Jan OKSz Społem Opole1870N:144
2534IGuc, Mieczyslaw Stary Sącz 1870N:62
2535ICiasnocha, MichałRzKSz II Rzeszów 1870N:160
2536I+Pęśko, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1870N:63
2537IDelekta, Anna MTSz Mińsk Mazowiecki1869N:94
2538II+Ziemniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1869N:17
2539IMamiński, Hubert KS LAURA Chylice1869N:290
2540IWawrzyniak, PawełUKS Szach Wolsztyn1869N:116
2541I++Strzelczyk, AnnaMKS Polonia Warszawa1868N:11
2542II+Iwanicki, Ryszard LKS Olszanica 1868N:30
2543I++Ciechoński, PiotrKLIM UKSz Gambit Starachowice 1868N:708
2544II+Bandyk, Sebastian UKS przy SP 8 Chrzanów 1868N:211
2545ILipiak, Mateusz UKS SP11 Skoczek Tczew1868N:266
2546IKrzywoń, LeszekMKS Polonia Przemyśl 1868N:42
2547II+Knapik, LucjanOLIMPIJCZYK Chrzanów 1868N:62
2548IWalczak, Lucjan MDK II Jasło 1868N:62
2549II+Weichhold, ŁukaszPolitechnika Gdańska 1867N:16
2550IGaj, Szymon LKSz GCKiP Czarna 1867N:439
2551IKarp, Piotr MKSz DIAGONALIA Imielin 1867N:64
2552II+Wodzyński, Mieszko KSz TORFARM-64 Toruń 1867N:18
2553II+Albin, Grzegorz MCKIE Malbork 1867N:66
2554IPiekielny, Paweł KTS Kalisz1867N:179
2555ILesien, PrzemyslawAZS Poznań 1867N:125
2556II+Pera, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1867N:13
2557IOlchówko, Marika TMS Roszada Gliwice 1866N:118
2558IGraczyk, NataliaUniwersytet Śląski w Katowicach 1866N:135
2559IIDąbrowski, MikołajUKS Hetman Michałowice 1866N:345
2560IIMironowicz, Karol Uniwersytet Szczeciński1866N:79
2561IChomiuk, Łukasz1866N:49
2562k+Frączek, WeronikaLKSz Lublin 1865N:361
2563IKotłowska, AnnaKKS Ormuzd Kartuzy1865N:195
2564I+Sokólski, Aleksander KSz Polonia Wrocław1865N:21
2565IPikulinski, JanuszLublin1865N:138
2566II+Karpacz, PiotrIII Liceum Ogólnokształcące Katowice 1864N:211
2567ICebula, JózefKSz SDK-Lotnik Mielec 1864N:167
2568IGromada, AndrzejKS Unia Bieruń Stary 1864N:232
2569IIMisztal, PiotrKS Fart Kielce1864N:19
2570II+Rogoza, Andrzej LUKS Lubartów1864N:44
2571I++Korpalska, Joanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław1863N:309
2572I++Kozubal, Aleksandra ZSO Brzozów1863N:299
2573I++Burdzy, JoannaUKS Orlik Rudnik n/Sanem1863N:332
2574I+Sacharewicz, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1863N:413
2575IFilak, RyszardStowarzyszenie Nasz Rymanów1863N:91
2576II+Hadzicki, Tomasz91 BATALION LOGISTYCZNY Komprachcice1863N:29
2577IChrobak, PiotrKSz Silesia Racibórz 1863N:66
2578IWeglarz, Janusz UKS Szach Wolsztyn1863N:87
2579I+Trybowska, BarbaraUKS Orlik Rudnik n/Sanem1862N:338
2580IKowalewicz, KacperUKS Szach Wolsztyn1862N:250
2581WFMSosnowska, Elzbieta MLKS Nadnarwianka Pułtusk1862N:133
2582IIMarcjanek, ŁukaszUKS Giecek Radków1862N:9
2583IMoryson, Adrian MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1862N:55
2584IMichalik, Marek MKS Sandecja Nowy Sącz 1862N:142
2585IIHryszkiewicz, Michał Wyszków1861N:31
2586IKacprzak, Karol 1861N:141
2587ISzukalski, Antoni KS LAURA Chylice1861N:277
2588I+Palka, Dominika KSz Torfarm-64 Toruń 1860N:223
2589I++Cichocka, Urszula SSz Debiut GCK Giżycko 1860N:194
2590I+Jarmużyńska, Kamila KS LAURA Chylice1860N:48
2591IWodas, Paweł Bolesławiec1860N:53
2592II+Wróblewski, Szymon 1860N:31
2593IJopek, KrzysztofSzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1860N:103
2594I++Rant, Izabela AZS UMK Toruń1860N:23
2595IKwaśniak, Tomasz INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH Warszawa 1860N:108
2596IIKrasa, Kasper KS Roszada Żory1860N:105
2597IIBartnicki, Marcin MTSZ Mińsk Mazowiecki1859N:24
2598ISkiba, KrzysztofTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1859N:203
2599IKaczmarek, Alicja LKS Piast Śrem 1859N:28
2600IINawrocki, Karol LKS Chrobry Gniezno 1859N:189
2601II+Gołębiewski, MarekKS LAURA Chylice1859N:81
2602IBąk, StanisławUKS SP 1 Brzozów 1859N:78
2603I+Sawczuk, Czesław 1859N:109
2604I++Panek, TadeuszGdańsk 1859N:78
2605IIRomański, DariuszOlsztyn 1859N:9
2606I++Chmielewska, Joanna UKS Czternastka Warszawa1858N:107
2607IWoda, JanuszKSz LECH-WSUS Poznań 1858N:86
2608II+Hasanov, SahibKSz Maraton Łomża 1858N:14
2609IIMichalski, Rafał UKS Pałac Młodzieży Katowice 1858N:9
2610IBassa, JarosławITS Kopernik Inowrocław1858N:96
2611ITymrakiewicz, MarcinLZS Goniec Kluczbork1858N:38
2612IZygmunt, PiotrKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1858N:104
2613II+Kubicki, MariuszITS Kopernik Inowrocław1858N:56
2614II+Krupacz, Maciej 1858N:25
2615IPiecowski, MaksymilianMKSz Rybnik 1857N:31
2616IIKaczkowski, MaciejUKS Czternastka Warszawa1857N:238
2617IIHagiel, Sławomir KSz Zefir Boguszowice 1857N:34
2618I+Rychlik, Bogdan SCS Sokół Chorzów1857N:404
2619II+Korolewicz, PawełKSz Polonia Wrocław1856N:335
2620IDrabek, Jan 1856N:260
2621IIMuszyński, MaciejPSSz Pszczyna 1856N:87
2622IIJanik, Krystian NOK Nakło1856N:40
2623IRadecki, Adam UKS Ognisko Rydułtowy1856N:427
2624IIZalewski, DanielKS Legion Legionowo 1856N:58
2625IISzymański, Jarosław UKS Gambit Świebodzin1856N:15
2626IIŁyszcz, MariuszKraków 1856N:14
2627II+Hałubiec, PiotrSDK Wieluń 1856N:24
2628IIBajorek, Maciej GKSz Kornuty Gorlice1856N:28
2629II+Borowski, Przemysław LKS Goniec Żarów1855N:155
2630IITerochin, Piotr ASSz Miedź Legnica 1855N:37
2631IHandzel, MichałGKSz Hetman II Pilzno 1855N:44
2632IKorzekwa, Marcin1855N:47
2633IMilczarek, Robert KSz SKOCZEK TROJAŃSKI; KSz Skoczek Trojański II 1855N:120
2634IDrela, MichałUniwersytet Śląski w Katowicach 1855N:165
2635IZalewski, Leszek1855N:63
2636IKiljański, Jędrzej Hetman Ostrowiec Św.1855N:9
2637IBitowt, Jacek Piastów1855N:283
2638II+Trzpil, Sylwester Żelechów1855N:18
2639I++Baranska, MonikaKSz SKOCZEK TROJAŃSKI1855N:144
2640II+Bubas, ŁukaszŁKS Szach-Centrum Łódź1855N:9
2641IOlejarczyk, WojciechKS KORONA Zakrzewo1855N:33
2642IIOchman, Sebastian UKS Dziewiątka Sieradz 1854N:24
2643IZieliński, Andrzej St Eurobeskidy Łodygowice1854N:258
2644IKoszowski, Krystian KSz Gambit Świecie 1854N:114
2645II+Rajda, Krystian LZS Victoria Chróścice1854N:28
2646ISzydełko, KazimierzUKS Giecek Radków1854N:181
2647I+Bogawska, Maria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1854N:14
2648IStrojek, KazimierzBiałystok1854N:142
2649II+Warowny, Marcin KU AZS UMCS Lublin1854N:42
2650IKozielski, MirosławLUKS FENIKS Mrocza1854N:73
2651IIBiałczak, Piotr1854N:21
2652IUryasz, TomaszGKSz Hetman Pilzno1853N:92
2653IIStawicki, Michał MTS Kwidzyn 1853N:93
2654ICeglowski, RyszardUKSz Hetman Warszawa1853N:165
2655II+Stabla, AleksanderKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1853N:39
2656II+Zajączkowski, MichałWydział Informatyki1853N:17
2657IZawadzki, Łukasz WKSz HETMAN Wałbrzych1853N:22
2658IKowalewska, Agata UKS Czternastka Warszawa1852N:109
2659II+Żelak, Władysław KSz Polonia Warszawa1852N:219
2660II+Woźniak, Krzysztof UKS OPP Toruń1852N:20
2661IIMaterniak, Aleksander KS Komunalni Sanok1852N:104
2662IKubin, Aleksander Śląski Rybnik 1852N:149
2663IIOleksa, MarcinLUKKS Kielce1852N:38
2664Zaitsev, Kyrilo Kijow 1852N:9
2665IWróblewski, MieczysławLublin1851N:154
2666IŁukiewicz, KajaLKS Stomil Bełchatów1851N:80
2667ISobczak, MartaUKS Pałac Młodzieży Katowice 1851N:220
2668ISzysz, MateuszLksz Lublin 1851N:99
2669IWitusik, JerzyGKSz KORNUTY Gorlice1851N:110
2670I+Kmiecik, Emilia UKS Debiut Przedwojów1851N:55
2671IZielinski, TadeuszKSz LECH-WSUS Poznań 1851N:32
2672I+Kaczmarek, PiotrLKS Piast Śrem 1851N:174
2673IGrabowski, DariuszTS-R Hetman Konin 1851N:108
2674IDyjak, Grzegorz Krzeszów Dolny 1851N:25
2675IGuca, Krzysztof Częstochowa1851N:75
2676ILeszczyński, Bartosz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1851N:47
2677II+Marchlewicz, ArturUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1850N:119
2678IIKaczmarczyk, Paweł ŻTMS Baszta Żnin1850N:45
2679ISteczek, MałgorzataTS-R Hetman Konin 1850N:112
2680II+Góra, Tomasz KS DORS Ruda Śląska 1850N:61
2681IIOlszewski, Paweł MGLKS Parnas Oława 1850N:46
2682IKrasicki, Dariusz LKS Polonia Poraj 1850N:105
2683I++Kulpa, ZuzannaSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1850N:493
2684I++Dyląg, EmiliaKKSz Kraków1850N:517
2685I++Wieclawek, Danuta Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie1849N:20
2686IIJóźków, Kacper MGLKS Parnas Oława 1849N:99
2687IBobecki, TadeuszARESZT ŚLEDCZY Tarnowskie Góry1849N:86
2688II+Janus, RadosławLKSz GCKiP Czarna 1849N:51
2689IChwalewski, Marek MLKSz Myślenice1849N:150
2690II+Michałek, ArturMKS Rokita Brzeg Dolny1849N:22
2691IKołodziejczyk, Andrzej 1849N:64
2692ILachowicz, Judyta MUKS MDK Śródmieście Wrocław1848N:89
2693II+Szczuraszyk, JarosławMUKS MDK Śródmieście Wrocław1848N:226
2694I+Przybylska, Agata UKS Szach Gryfice 1848N:130
2695IIStaroń, PiotrKKSz Kraków1848N:36
2696II+Lach, Mateusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1848N:79
2697ISułkowski, Andrzej UKS Pałac Młodzieży Katowice 1848N:277
2698I++Herman, MonikaKS LAURA Chylice1848N:299
2699IRadzicki, Wiesław1848N:116
2700INiedbał, Piotr 1848N:120
2701II+Matlak, MarcinSCS SOKÓŁ Chorzów1848N:18
2702ISokalski, DanielUKSz Hetman Warszawa1848N:244
2703IStolarski, Adam KSz Gryf Szczecin 1848N:245
2704I+Bojczewski, RafałLKsz Lublin 1848N:266
2705IIKozioł, AndrzejLKS Sparta Lubliniec1847N:58
2706IFałatowicz, PiotrStowarzyszenie Nasz Rymanów1847N:88
2707II+Sobaniec, Dominik UMCS Lublin 1847N:22
2708IHoffmann, Piotr LKS Piast Śrem 1847N:151
2709IWronowski, Stanisław TKSz Tarnobrzeg 1847N:32
2710IReichel, Łukasz1847N:36
2711IPoziomkowski, SzymonUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1846N:550
2712IIPilarski, Dawid Politechnika Opolska1846N:38
2713IMostowski, BogusławSCS Sokół Chorzów1846N:66
2714IKomorniczak, Zdzislaw KLIM UKSz Gambit Starachowice 1846N:49
2715ISiluk, Jan(Elbląg) 1846N:68
2716IDzienisiuk, JanuszSiemiatycze 1846N:51
2717II+Żuławiński, MariuszPUKS Karolina Tarnów 1846N:13
2718I+Mazur, Anna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1845N:162
2719IStatucki, MaciejKSz Odrodzenie Kożuchów 1845N:53
2720I++Michalska, MartaLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1845N:68
2721IIAbramowski, Arkadiusz Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku1845N:113
2722IKwiecien, Jacek KKSz Kraków1845N:62
2723IMalecki, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 1845N:36
2724II+Kacprzak, RobertWOK Wałbrzych1845N:29
2725IStępniowski, Jakub UKS SP1 Leżajsk1844N:224
2726II+Mackiewicz, Piotr KS 64 Zielona Góra 1844N:34
2727IKaleta, JózefKSz Górnik Lędziny1844N:26
2728IIDobrowolski, JanKSz Polonia Wrocław1844N:14
2729II+Żarow, Andrzej Fianchetto Rybnik 1844N:13
2730IBębnik, MałgorzataZS1/UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1843N:139
2731ITchórzewski, Kazimierz KS DORS Ruda Śląska 1843N:108
2732IIKasiński, DariuszZMCh Polska YMCA Warszawa 1843N:16
2733ISzymański, Jan Sierpc1843N:125
2734IWoźniak, GrzegorzRzKSz Rzeszów1842N:190
2735II+Stoop, JanWOK Wałbrzych1842N:108
2736IWielek, ThomasUKS 21 Podlesie 1842N:235
2737IINowak, MarekTKSzach Tarnobrzeg1842N:21
2738II+Nowacki, KrzysztofMKS EMDEK Bydgoszcz 1841N:78
2739IKruczyński, MarekUKS Giecek Radków1841N:49
2740IPańczak, TomaszMKS POLONIA II Przemyśl1841N:30
2741II+Labun, Kornel UKS Ósemka Chojnice1841N:27
2742Balinka, Jaroslaw Kalisz1841N:5
2743IIAdaszewski, PawełUKS SP3 w Bogatyni1840N:80
2744IMiszkieło, Bartosz WKS KOPERNIK1840N:399
2745IJasnikowska, DariaWKSz GANT HETMAN1840N:66
2746ICzarnolewski, Piotr ITS Kopernik Inowrocław1840N:144
2747IKarpiński, Bartłomiej MKS EMDEK Bydgoszcz 1840N:55
2748IISarna, Tomasz StSz Arcymajstry Jaworzno 1840N:9
2749II+Krasuski, PawełKSz Skoczek Siedlce 1840N:33
2750IIKoscielny, Edmond Hénin-Beaumont 1840N:26
2751IKamiński, MariuszSzUKS Gostmat 83 Gostynin 1840N:47
2752II+Szreder, Tomasz Toruń1840N:24
2753II+Matuszewski, Maciej UKS Czternastka Warszawa1839N:52
2754IIKorzonek, Marek CAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1839N:26
2755II+Jankowski, DawidŻTMS Baszta Żnin1839N:33
2756II+Tyński, Beniamin WKS FLOTA Gdynia1839N:187
2757II+Jahr, Przemysław KSN Łuczniczka Bydgoszcz 1839N:19
2758IIRyszkowski, AdamSRSDiM Węgrów 1839N:16
2759IIMatuszczak, Bartosz OTSz Ostrów Wielkopolski 1839N:14
2760IŻełajtys, Jozef BaltazarGdynia1839N:232
2761IIBik, Maciej TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1839N:74
2762IStępiński, Stanisław Przemków 1839N:39
2763II+Czajkowski, AlanBARTOSZYCE1839N:18
2764II+Mroziński, BenedyktLKS Promień Kowalewo Pom.1839N:21
2765II+Sanetra, Krzysztof1839N:52
2766II+Kucharski, KrzysztofBytów1839N:9
2767I+Wiśniewski, Szymon UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1838N:501
2768IIBronsztejn, Wojciech WIEŻA PĘGÓW 1838N:43
2769IPrzybyl, JozefKońskie1838N:123
2770IIKilański, Janusz GLKS Goniec Żarów 1838N:59
2771IIDadełło, KrzysztofKSz Polonia Wrocław1838N:41
2772IKadukowski, PawełUKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1838N:50
2773II+Popek, JacekPolitechnika Opolska1838N:8
2774IIGraczyk, Konrad Uniwersytet Śląski w Katowicach 1838N:12
2775II+Sakowski, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1838N:10
2776II+Wierzejski, Daniel1838N:18
2777I+Judek, MagdalenaKSz Wieża Śmigiel 1838N:13
2778IIDunaj, Konrad Żary 1838N:9
2779IOstalska, Natalia ŁKS Szach-Centrum Łódź1838N:21
2780ITylenda, KrzysztofKSz. Hańcza Suwałki 1837N:333
2781IHanusek, SławomirUKS Szach Wolsztyn1837N:14
2782II+Rozkrut, Robert WKSz Wołów1837N:28
2783IISyrek, Paweł URANIA II Krosno1837N:13
2784IŻak, PawełKS Polanica-Zdrój1837N:89
2785IRak, DariuszKSz HETMAN Katowice 1837N:108
2786IDuś, LeszekNADODRZAŃSKI ODDZIAŁ SG Krosno Odrzańskie1837N:171
2787II+Śnieżek, Kacper JKSz-W Jarocin1837N:180
2788I++Cholewa, MariaAZS Poznań 1837N:93
2789IBorkowski, Adam UKS MDK Otwock1836N:86
2790II+Polarczyk, Paweł Poznań 1836N:19
2791IIWirowski, Piotr Łódź 1836N:15
2792IJaworski, Mateusz Hetman Wschowa1836N:27
2793ISkawiński, MarcinUKS MDK Radom 1836N:22
2794II+Macherzyński, Rafał LKS Chrobry Gniezno 1836N:20
2795I++Glapa, Anna MMKS Wieniawa Leszno1835N:279
2796IIZiehm, Robert Stawiguda 1835N:9
2797II+Rudnik, Lukasz1835N:31
2798IIMerta, Robert OKSz Społem Opole1835N:50
2799II+Dźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk1835N:244
2800II+Niezgódka, AdamOTSz Ostrów Wielkopolski 1835N:191
2801IIŻochowski, WiesławUKS Hetman Michałowice 1835N:9
2802INorek, BartoszAkademia Szachowa Gliwice 1835N:430
2803II+Fryzowski, Grzegorz UMKSz Jaćwież Suwałki1835N:9
2804ICzechowski, Jakub KSz Stilon Gorzów Wlkp.1835N:372
2805IIWojtyra, Dariusz1835N:8
2806I++Kindler, Karolina UKS KORONA GDAŃSK1834N:444
2807IZgoda, Damian MKSz GRYF Dębica 1834N:78
2808II+Jadachowski, Tomasz 1834N:6
2809II+Dominiczak, AdrianUKS Czternastka Warszawa1834N:53
2810IITuszkiewicz, JakubAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1834N:63
2811IIWojciechowski, ŁukaszWrocław1834N:22
2812IStanuch, Marcin KKSz Kraków1834N:117
2813II+Wójcik, Bogumił Spartan Lublin1834N:153
2814I+Pacak, Patrycja Politechnika Rzeszowska 1833N:70
2815IKyrychenko, MykolaLwów 1833N:8
2816IIWagiel, Michał UKS Zadrna Kamienna Góra 1833N:28
2817ISaik, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1833N:23
2818IIBudnicki, Maciej; KS "Entropia" NZSPW Warszawa II 1833N:19
2819IModlich, Kacper Akademia Szachowa Gliwice 1832N:328
2820II+Kovalchuk, VasylKS Legion Legionowo 1832N:57
2821IWirtek, Jerzy SCS Sokół Chorzów1832N:83
2822ITrendowski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1832N:449
2823IIPokarowski, MaciejUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1832N:35
2824IIJaroszewicz, DawidSłupsk - pw. św. Józefa1832N:8
2825II+Wiaderny, Łukasz 1832N:21
2826IIPrzeniosło, Zbigniew Częstochowa1832N:8
2827IŻurawski, KamilLKS Chrobry Gniezno 1832N:305
2828IIKrzyszewski, Tomasz STMGK Strzelce Krajeńskie1832N:108
2829IGrudzień, PiotrŁKS Szach-Centrum Łódź1831N:10
2830IKiedrowski, Albin UKS Ósemka Chojnice1831N:36
2831IStrzelecki, MaciejKSz Piątka Skierniewice1831N:406
2832II+Maczioszek, OliwerUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1831N:74
2833IISkiba, JakubPionki1831N:32
2834IIKawa, Piotr S-KKS Przemyśl 1831N:15
2835II+Kaput, RomanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1830N:42
2836IIŁuka, DariuszRzKSz Rzeszów1830N:19
2837II+Dudek, Dawid1830N:23
2838IIStryjski, Kazimierz KS UNIA Bieruń Stary 1830N:22
2839IPrzerwa, SebastianUKS Smecz Konin 1830N:124
2840IIHrynkiewicz, JakubMKS przy MDK Trzcianka1830N:9
2841IIKoper, Konrad Raszyn Poznań1830N:75
2842II+Bober, Wojciech KSz Start Elbląg 1830N:148
2843II+Górniak, JózefKS Wisłoka Dębica 1830N:69
2844IPańczuk, JoannaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1829N:90
2845I+Kaniewska, Emilia KSz Polonia Warszawa1829N:204
2846II+Zimochocki, Roman UKS Pałac Nieborów1829N:110
2847I+Krynicki, HenrykLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1829N:233
2848II+Bobryk, KonradSKS SMOL - BUD Giżycko 1829N:109
2849IBujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1829N:714
2850IKwiatkowski, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1829N:85
2851IKwiatkowski, Andrzej1829N:66
2852IKliś, MichałTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1829N:117
2853IIMurawski, Jacek Kozienice 1829N:11
2854IIRabczewski, Adam1829N:56
2855IIGutowski, ZbigniewMPZSzach Kraków1829N:8
2856IIŚnihur, Adam UKS Smecz Konin 1828N:226
2857ISantura, Janusz UKS 21 Podlesie 1828N:207
2858IIZiemba, Artur ŁKS Szach-Centrum Łódź1828N:49
2859II+Kuban, Wiesław Gmina Iława1828N:31
2860IISkocz, Maciej GZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:32
2861I++Jarocka, LiwiaKSz HETMAN Katowice 1828N:369
2862IIBajek, MarekGZSN Start Gorzów Wlkp.1828N:36
2863IDuź, StanisławUKS BASZTA Wodzisław Śląski1828N:35
2864II+Franiak, Leszek TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1828N:50
2865IGajdamowicz, ŁukaszPuckie Towarzystwo Szachowe 1828N:36
2866II+Soja, AdamUKS SP1 Leżajsk1828N:58
2867IIKonstanczuk, Jaroslaw LUKSz Orient Sokółka1828N:14
2868II+Grzesiek, Karol OTSz Ostrów Wielkopolski 1828N:31
2869IWysocki, Mieczyslaw SSz Modus Warszawa1827N:163
2870IILewandowski, MichałUKS OPP Toruń1827N:34
2871kZaboklicki, ZbigniewTKKF Drogowiec Kraków1827N:182
2872II+Jagiela, AndrzejPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1827N:65
2873IKisiel, Gerhard LZS SSz PAT Ligota Dolna1827N:23
2874IIMantorski, Robert Siły Powietrzne1827N:24
2875I++Czarnecka, LidiaUKS Skoczek Elbląg 1827N:320
2876IIUmiński, Krzysztof LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1827N:4
2877II+Brzek, Damian KSz. Javena Hańcza Suwałki1827N:44
2878IISzymański, Marek Sarnaki 1827N:43
2879IINowak, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1827N:5
2880IIBłaszczak, Karol SDK Wieluń 1827N:15
2881IIBrynda, Michał MLKS Czarni Olecko1827N:14
2882IIAłkowski, Paweł AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1827N:23
2883IKołodziej, BogdanOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA Głuchołazy 1827N:42
2884IPolek, MarekKKSz Kraków1826N:133
2885IISiedlecki, Adam LZS Victoria Chróścice1826N:33
2886IIMajdan, DamianŻTMS Baszta Żnin1826N:46
2887IPyka, Sławomir STMGK Strzelce Krajeńskie1826N:292
2888IIŻegota, AndrzejUKS Hetman Częstochowa 1826N:59
2889IIŻukow, Sławomir Konopiska 1826N:11
2890II+Adamczyk, Piotr UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1826N:167
2891ISlomski, Arkadiusz1826N:384
2892IIJankowski, Maciej LKS Sanovia Lesko 1826N:14
2893IIOstręga, Przemysław KSz Start Elbląg 1826N:13
2894II+Drożdżyński, Arkadiusz KSz LECH-WSUS Poznań 1826N:27
2895IFic, Wiesław Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku1826N:18
2896IŚniadecki, Jerzy ŻTMS Baszta Żnin1825N:88
2897IIDec, ŁukaszMZKS Unia Nowa Sarzyna1825N:21
2898IRacławicki, Kacper UKS Rodło Opole1825N:223
2899IIRozmus, Marek MGLKS Parnas Oława 1825N:39
2900IILitowski, Jakub KSz Torfarm-64 Toruń 1825N:10
2901IISobkowski, KrzysztofBKS Chemik Bydgoszcz1825N:18
2902IIKwaśniewski, PawełKSz Górnik Lędziny1825N:113
2903IBaranowicz, Jan UKS Caissa Warszawa 1825N:100
2904IIJarczewski, Krzysztof SCS Sokół Chorzów1825N:25
2905IIŁąpieś, ŁukaszUKS GOK Zduny 1825N:9
2906IGigoń, StanisławStI EUROBESKIDY Łodygowice 1825N:120
2907IIKrupinski, Robert KSz Maraton Łomża 1825N:9
2908IIJędryczka, Jakub Płock1825N:14
2909IIOsada, Kacper UKSz Ziemowit Złotów1825N:8
2910IIAugustyn, Jan RzKSz Rzeszów1825N:43
2911IIBoła, ZygmuntGZSN Start Gorzów Wlkp.1825N:36
2912IIHekman, Dominik Biskupiec 1825N:17
2913IGałuszka, Tomasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1825N:227
2914I++Jurkiewicz, Zuzanna ZSO Brzozów1824N:386
2915IIKirszenstein, LukaszGniew 1824N:8
2916IITatarynowicz, Jerzy 1824N:75
2917IIStępień, PiotrMKSZ Rybnik 1824N:36
2918IILipka, JanMCKiS Jaworzno1824N:6
2919II+Belka, AndrzejZakrzewo1824N:16
2920I+Płaneta, WojciechKlub Szachowy Kana Tarnów1824N:310
2921IISzymkowiak, DamianŚwięciechowa1824N:69
2922II+Pisarski, Hubert1824N:30
2923I+Klementys, JerzyKS DORS Ruda Śląska 1823N:547
2924IMazurkiewicz, Andrzej UKS SP1 Leżajsk1823N:150
2925IZyśko, TeresaWKSz GANT HETMAN1823N:44
2926IIŻółtański, Grzegorz MGOK Mrocza 1823N:4
2927ITheuss, TomaszMLKS Krajna Sępólno Kr. 1823N:70
2928IPrandzioch, DorotaPUKS Rodło Opole 1822N:11
2929IIKasperek, Krzysztof Olimpijczyk Chrzanów 1822N:67
2930IIHryszkiewicz, MarcinWyszków1822N:47
2931IMichalska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1822N:457
2932IIBruch, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin1822N:147
2933II+Nowaczyk, MikołajKSz LECH-WSUS Poznań 1822N:154
2934II+Dulęba, RomanTMS ROSZADA Gliwice 1822N:23
2935IICiupek, Andrzej MCKiS Jaworzno1822N:11
2936IIGładysiak, Arkadiusz KSz ZEFIR Boguszowice 1822N:8
2937IIRycyk, RadosławUKS Gedanensis Gdańsk1822N:41
2938ISołtyk, Leszek Elbląg 1822N:85
2939IIGąsiorek, Dariusz1822N:8
2940II+Kala, Franciszek1822N:27
2941ICzyżykiewicz, RafalTKKF Drogowiec Kraków1822N:66
2942IIRadziwonowicz, AndrzejMońki1822N:6
2943IINowacki, Adam KSz HETMAN Katowice 1822N:23
2944IIHinc, PawełRaszyn Poznań1822N:18
2945IĆwiek, Ryszard UKS SP 321 Warszawa - Bemowo1822N:306
2946II+Ks. Wądrzyk, ZbigniewGdańsk; Arch. Gdańska 1822N:9
2947I+Sowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1822N:199
2948IIŁoś, Paweł Trzebnica 1821N:4
2949I+Adamczyk, Zuzanna UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1821N:401
2950II+Gałka, Kazimierz 1821N:33
2951II+Janczak, AndrzejLUKS Tempo Ożarów 1821N:7
2952II+Kaciotys, Mieczysław Jantar Gdańsk1821N:69
2953ISmolenska, Olga TS-R Hetman Konin 1821N:13
2954II+Pogorzelski, Adrian MKS PRZY MDK TRZCIANKA1821N:23
2955ITrybuś, Daniel KSz Zefir Boguszowice 1821N:448
2956IJuszkowski, Kamil KSz Maraton Łomża 1821N:46
2957II+Sobolewski, Mieszko 1821N:9
2958IIJaroszonek, Łukasz Lasker Barlinek 1821N:6
2959II+Gzieł, DamianKTS Kalisz1821N:4
2960II+Bezimienny, DanielUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1820N:7
2961IIKopera, Marek UKS Zadrna Kamienna Góra 1820N:57
2962IIChoiński, AndrzejKSz Maraton Łomża 1820N:8
2963II+Pierzga, Józef LKS Płomień Limanowa1820N:9
2964IBiałowąs, IngaI LO Przemyśl1819N:105
2965IFilipek, Halina UKS Rotmistrz Grudziądz1819N:49
2966IILuty, Mariusz UKS Refleks Gościno1819N:22
2967I++Jarmużek, Karolina KSz LECH-WSUS Poznań 1819N:219
2968IILipka, Ignacy PKS AGAPE Białołęka1819N:4
2969II+Gryglewicz, Tadeusz ZRYW Słupsk1819N:135
2970II+Grzenkowicz, PrzemysławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1819N:45
2971IIKołoczek, Henryk KS Korona Kraków 1819N:16
2972IIStudent, Patryk GKS Gwarek Ornontowice1819N:45
2973IGajzner, RyszardLKS Polonia Poraj 1819N:318
2974ISiergiej, Izabela KU AZS UMK Toruń 1819N:7
2975IIMałaszek, JakubUKS Pałac Nieborów1819N:9
2976IPawłowski, RafałPP1819N:82
2977IIŁada, Damian SKS Orlik Brzeg 1819N:51
2978IIRokita, Mirosław KU AZS UMCS Lublin1819N:37
2979II+Grochulski, Krzysztof SzUKS Gostmat 83 Gostynin 1819N:33
2980II+Oklejewicz, Krzysztof OKLEJEWICZ1819N:90
2981II+Sołoducha, OlafMKS POGOŃ Prabuty1819N:16
2982IOszejko, Krzysztof1819N:9
2983II+Sondej, Mateusz Katolicki Klub Sportowy Victora 1819N:9
2984IIDworak, Artur PUKS Karolina Tarnów 1819N:9
2985II+Kryszkiewicz, Mariusz Prabuty 1819N:9
2986ISzczurek, Natalia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1818N:45
2987ISzydełko, MichałUKS Giecek Radków1818N:342
2988IIKozek, Wojciech MAZSzach w Warszawie1818N:26
2989IISkwarek, Hubert UKS MDK Otwock1818N:70
2990IWojtowicz, Stanisław WOK Wałbrzych1818N:63
2991IMajor, BogusławMTSz Mińsk Mazowiecki1818N:95
2992IIKuzan, Henryk 1818N:8
2993IHalecki, Grzegorz Stowarzyszenie Nasz Rymanów1818N:91
2994IJankowski, Wiesław CK Łubianka1818N:56
2995IKarpiński, Andrzej MKS EMDEK Bydgoszcz 1818N:155
2996IIBendyk, MaciejLZS Gniew 1818N:8
2997IIWierzbicki, Łukasz 1818N:9
2998IIMydłowski, Przemysław (kghm)Przemków 1818N:7
2999IIWeisigh, JoachimKSz Lasker w Barlinku 1818N:13
3000IIPatla, BartoszSzprotawa 1818N:11
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)