ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20725)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26060);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36219)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (7521);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14260)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13265);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
20501VStrucker, EmiliaKS Unia Bieruń Stary 944N:12
20502Kowalczyk, AndrzejWłodawa943N:6
20503VZalewski, PatrykParafia pw. Miłosierdzia Bożego 943N:8
20504Matraszek, JakubSP Osiny943N:7
20505Walczak, BartoszTKKF Promyk Ciechanów943N:6
20506IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice943N:21
20507Rzążewska, Olga PUKS Fides Węgrów 943N:7
20508Kurzyński, PatrykRacibórz 943N:6
20509VChudy, Błażej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski943N:7
20510Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
20511VCzarnowicz, AleksandraLUKSz Orient Sokółka943N:6
20512Wierzbicka, Małgorzata LUKSz Orient Sokółka943N:6
20513Wolyniec, Tymoteusz 943N:13
20514IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
20515VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
20516Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
20517Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
20518Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
20519Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
20520Żołnierowicz, MaciejKSz Maraton Łomża 942N:6
20521Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
20522Sakowich, NikitaRosja 941N:7
20523IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
20524VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
20525Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
20526VBrzozowski, MaciejZabrze941N:10
20527VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
20528Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
20529Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
20530VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
20531VWlazło, JakubGdańsk 941N:22
20532Konopka, Maja CKR SSz Grójec 941N:7
20533Wasilewski, Przemysław 941N:8
20534IVPuchalik, Marta Szkoła Podstawowa nr 41 w Gliwicach941N:9
20535IVRżany, Agnieszka AnnaKSz SDK-Lotnik Mielec 941N:16
20536VKośmider, Stanisław SP 3 Chrzanów941N:7
20537VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
20538IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
20539IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
20540VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
20541VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
20542Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 940N:11
20543IVNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 940N:11
20544Zawieruszyńska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin940N:9
20545VDuda, Julia Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu940N:13
20546IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
20547VSobczak, KarolWKS Kopernik939N:84
20548IVGwiazdowski, JakubSP nr 11 Suwałki 939N:24
20549Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
20550VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
20551Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
20552Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
20553Szczerczowski, Wojciech Syców [JUN]938N:12
20554Stańczuk, PiotrLUKSz Orient Sokółka938N:9
20555VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 938N:21
20556IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
20557Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
20558Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
20559VMichalski, Kacper KSz ORŁY Pleszew 937N:23
20560Nowak, Kamil937N:12
20561IVZając, Zuzanna SP 8 Chrzanów937N:8
20562Wiśniewski, Kacper Łomża 937N:9
20563Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
20564Łaski, Bartosz 936N:8
20565Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
20566bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
20567VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
20568Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
20569Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
20570Żak, KacperSP 32 dr.2936N:6
20571Tomaszewski, Konrad Zgorzelec 936N:56
20572Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
20573Wichliński, MateuszSP Kryniczno936N:7
20574Muszala, Tomasz Zefir Boguszowice 936N:7
20575Janicka, Anna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY936N:6
20576IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
20577Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
20578Lutkiewicz, Monika935N:9
20579VJaros, MichałRadomig Radom 935N:30
20580VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
20581VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
20582IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
20583IVBorusiewicz, Amelia SP 5 Łomża934N:56
20584VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
20585Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
20586VGroń, Antoni Zabrze934N:23
20587Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
20588VZajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno934N:9
20589Zabrzańska, Róża Trzebinia 934N:7
20590Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
20591Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
20592Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
20593IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 933N:26
20594Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
20595Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
20596VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
20597IVKaczmarczyk, Joanna ZS 10 dr. 1 932N:30
20598Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
20599IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
20600Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
20601VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
20602VWalczak, MarekSP 21 Katowice932N:21
20603IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka932N:44
20604IVSkinderowicz, AnnaSP 71 Wrocław932N:20
20605IVŚwiderski, Krzysztof Szkoła Podstawowa ETE w Gliwicach932N:26
20606Wąsik, Michał RzKSz Rzeszów932N:10
20607VJezierski, Rafał 931N:8
20608IVSzymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 931N:16
20609IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski931N:25
20610Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
20611Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
20612IVMazgaj, Olivier UKS przy SP 8 Chrzanów 931N:22
20613VWoźniak, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.931N:13
20614IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
20615IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
20616Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
20617IVKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
20618IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
20619VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
20620IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
20621Dąbrowski, RafałMDK Białystok929N:14
20622Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
20623VKozłowski, Krzysztof LUKS TEMPO Ożarów 929N:25
20624VWerner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 929N:21
20625Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
20626Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
20627IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
20628Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
20629VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
20630VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
20631VNita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 927N:23
20632Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
20633Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
20634Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
20635Burda, Grzegorz 926N:12
20636VWanowicz, PawełSP 32 Bytom 926N:18
20637VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
20638IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
20639Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
20640Matwij, SandraRzeszów925N:21
20641Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
20642Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
20643Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
20644Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
20645Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
20646IIISzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
20647Król, MateuszKS "Hetman" Krynka924N:22
20648Łęczyński, KornelChess in Chrzanow 924N:9
20649IIIKraśniewska, Zofia SP w Uzdowie 923N:41
20650VJojko, JakubKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny923N:16
20651VWilkowicz, Paweł Szkoła Podstawowa nr 34 w Rybniku923N:14
20652Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
20653IVKaryś, Małgorzata SP nr 32 Kielce 921N:19
20654Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
20655IVDomagała, Grzegorz SP 46 Bytom 919N:17
20656IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
20657Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
20658Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
20659Mann, KarolinaZabrze918N:8
20660Szubstarska, ZofiaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn918N:21
20661VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
20662IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 916N:132
20663IVBalsam, SzymonSP 67 Katowice916N:18
20664IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
20665IVLisowska, EmiliaSzkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie915N:37
20666Duchnowski, WiktorSP 9 Łomża915N:9
20667VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
20668Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
20669IVGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lub. 914N:13
20670IVKról, BartoszLUKS FENIKS Mrocza914N:26
20671VLatuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn914N:12
20672VKarzel, Helena913N:8
20673Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
20674VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
20675Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
20676VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
20677Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
20678VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
20679Walenciak, JanSP 8 Chrzanów910N:9
20680IIISzmigiel, WeronikaSP Wierzbowo910N:27
20681IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
20682IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
20683VWojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
20684IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
20685Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
20686IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 907N:41
20687VNowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 907N:10
20688IVŻelichowska, OliwiaM-GOK Gambit Ślesin904N:40
20689Seweryńska, Zofia902N:16
20690VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
20691VAlbrecht, Michalina SP 66 899N:10
20692Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
20693IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów897N:40
20694IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
20695Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
20696IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
20697Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 894N:30
20698Osmański, Szymon Promień Kowalewo Pomorskie 894N:15
20699IVNowak, Anna 893N:40
20700IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
20701Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
20702VFiała, Dawid Włodawa891N:33
20703IVPartyka, Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Z889N:16
20704IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 887N:50
20705IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
20706VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz884N:31
20707Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
20708VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 883N:114
20709Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
20710IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 881N:22
20711IVKlemens, NataliaSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu880N:39
20712Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
20713IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
20714Białas, NadiaKS Unia Bieruń Stary 869N:20
20715IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
20716IVZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 868N:60
20717Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 867N:13
20718Oskwarek, Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach860N:19
20719VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
20720VPerlak, AleksandraSzkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu854N:19
20721IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 853N:85
20722Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
20723VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 847N:49
20724IVPolak, Julita SP nr 15 im. Konstantego Wolnego w Chorzowie835N:33
20725Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)