ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20751)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (25929);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36075)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (766);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14192)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13204);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2001IKróliczek, LucjanUKS BASZTA Wodzisław Śląski1946N:14
2002IStachańczyk, StanisławJaworzno1945N:24
2003IRytarowski, Kamil UKS TSz Zieloni Zielonka1945N:18
2004IWąsik, JózefKS Korona Kraków 1945N:41
2005IISkwarzyński, Michał 1945N:7
2006IPasionek, Ariel LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1944N:79
2007IWieczorek, Lech Wrocław1944N:83
2008IKrawiecki, Stanisław UKS Łady Raszyn1944N:239
2009INowicki, AndrzejTKSzach Tarnobrzeg1944N:86
2010II+Kruszyński, KrzysztofLKS Stomil Bełchatów1944N:92
2011IZarzecki, DymitrKarlino 1944N:10
2012IMatlewski, Adam UKS Smecz Konin 1943N:296
2013IPiekarski, ŁukaszLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1943N:108
2014IKrasowski, PiotrLKSz Lublin 1943N:114
2015kTust-Kopec, DominikaKS Polanica-Zdrój1943N:9
2016IHornik, BronisławMCKiS Jaworzno1943N:43
2017IBomba, Zbigniew 1943N:10
2018I+Witwicki, Pawel JKSz-W Jarocin1943N:135
2019I+Jarus, Grzegorz WKSz HETMAN 1943N:48
2020ICiesielski, TomaszTKKF Rzemyk Gdynia1943N:134
2021ISzymanowicz, MaksymilianKSz Hetman Ostrowiec Św. 1943N:69
2022IFajfer, Bartosz KS ROSZADA Żory1943N:30
2023IKarolak, JanKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 1943N:27
2024IZgarda, Jakub MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1942N:77
2025IPodolski, MarcinGKSz Hetman Pilzno1942N:43
2026I++Sargalski, AndrzejKSN Łuczniczka Bydgoszcz 1942N:194
2027I+Kubik, Zbigniew Częstochowa1942N:41
2028ICzarnota, Jarosław UKS Wda Lipusz1942N:21
2029IKs. Sola, WojciechWola Rzędzińska, D. Tarnowska 1942N:72
2030I++Posuniak, WeronikaKMKSzach Victoria Komplexbud Kielce 1941N:385
2031I++Grochocińska, UrszulaIII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu1941N:118
2032kKosny, MarekUKS TSz Zieloni Zielonka1941N:153
2033IGrabianowski, KrystianOSz Baszta Szamotuły 1941N:42
2034IGalazka, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1941N:57
2035kStefaniak, KingaKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1941N:7
2036IBłociński, Maciej BKS Chemik Bydgoszcz1940N:367
2037IMarko, PiotrKSz Polonia Wrocław1940N:361
2038I+Studzinski, Tadeusz UKS Ósemka Chojnice1940N:81
2039IMaślej, MarekLZS Mewa Goliszów1940N:16
2040IMoskwiński, MarekUKS Hetman Michałowice 1940N:173
2041IGrzesinski, Krzysztof 1940N:50
2042I+Zabawski, GrzegorzKSz Sulechów 1940N:51
2043IMarczak, Szymon MUKS SZS Cieszyn1940N:281
2044II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 1939N:39
2045kBanasik, Henryk SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1939N:295
2046IZaleski, JanLajkonik Kraków1939N:33
2047ISzydłowski, KazimierzRybnik1939N:102
2048IKról, Rafał Politechnika Śląśka Gliwice1939N:111
2049IRega, Marek Ostrowiec 1939N:53
2050IWilczewski, Piotr GZSN Start Gorzów Wlkp.1939N:30
2051I+Skorza, KonradUKS Roszada Radom 1939N:95
2052IGołkowski, MarianKS Komunalni Sanok1938N:78
2053IPiasecki, Tomasz1938N:9
2054IJachimiak, Wojciech TFI Capital Partners1938N:85
2055INarloch, ZbyslawGdańsk 1938N:20
2056IKiszkis, JuliuszKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1938N:22
2057IMaciejewski, AndrzejKSz Polonia Warszawa1937N:135
2058I++Cyboran, KatarzynaLKSz GCKiP Czarna 1937N:219
2059kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1937N:307
2060IAnglart, Edward UKS Szach Wolsztyn1937N:63
2061IDuszenko, Michał WKSz GANT HETMAN1937N:104
2062IOzorowski, Edward ITS Kopernik Inowrocław1937N:37
2063IGorol, JacekAKS Mikołów 1937N:26
2064INowicki, Ryszard Hetman Ostrowiec Św.1937N:14
2065IPuszkarek, Witoslaw M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1937N:26
2066II+Maciejewski, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1936N:167
2067ISafanowski, TomaszKSz Maraton Łomża 1936N:153
2068IPilc, Krzysztof Łódź 1936N:37
2069ISzyndler, AlojzyLKS Pasjonat Dankowice1936N:18
2070IWolski, Jerzy Pionki1936N:56
2071IFiedorek, Michał KSz Polonia Wrocław1936N:520
2072IJewulski, Krzysztof TKKF Drogowiec Kraków1936N:46
2073IPawłowski, ReinholdMysłowice1936N:16
2074IGrzegorzek, Mirosław GKS Gwarek Ornontowice1935N:80
2075IKotarski, Bartosz Łomża 1935N:316
2076IParczewski, JanuszUKSz Hetman Warszawa1935N:83
2077IJesse, JacekMLKS Krajna Sępólno Kr. 1935N:55
2078ITrzeciakiewicz, Michał KSz Gryf Szczecin 1935N:204
2079IRudecki, BartoszKKSz Urania Krosno1935N:208
2080IBorowicz, MiroslawPłochocin1934N:28
2081WFMDębowska, Teresa Syrenka Warszawa1934N:164
2082kMarszk, Kazimierz UKS Wda Lipusz1934N:135
2083ILisiński, Henryk Taktyk Szczecinek 1934N:60
2084ISycz, Wacław PUKS Karolina Tarnów 1934N:51
2085IIRojek, StanislawKS Korona Kraków 1934N:23
2086IBogocki, Cezary UKS MDK Otwock1934N:53
2087IGąsiorowski, BogdanPłock1934N:39
2088IMaj, Kornel UKS Ognisko Rydułtowy1934N:44
2089IPańczak, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1934N:33
2090IPańczyszyn, Wiktor KS DORS Ruda Śląska 1934N:54
2091IUściński, Marek ULKS Niwka Łomazy1933N:94
2092IPtaszek, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1933N:157
2093ISajdych, Wlodzimierz1933N:26
2094I+Pietrzak, Wojciech1933N:121
2095ICap, PiotrUniwersytet Łódzki1933N:73
2096IOwadowicz, Piotr1933N:48
2097IPłaczek, Mieczysław Racibórz 1933N:16
2098IKotula, KonradMKS EMDEK Bydgoszcz 1932N:35
2099kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1932N:401
2100IBorkowski, MirosławKSz Odrodzenie Kożuchów 1932N:11
2101IKolinski, Stanislaw LKS Piast Śrem 1932N:34
2102IPodmagórski, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1932N:23
2103IJuszczuk, GrzegorzTKSzach Tarnobrzeg1932N:68
2104INicinski, Piotr Lasker Barlinek 1932N:58
2105IDamian, StanisławKS Korona Kraków 1932N:9
2106ICybulski, Ryszard KSz Start Elbląg 1932N:20
2107IBabijczuk, Paweł Fundacja WKS Kopernik 1932N:51
2108II+Jenssveen, Trym KS DORS Ruda Śląska 1932N:14
2109II+Zwara, Szymon LA1931N:140
2110I++Warchoł, Maria AZS Poznań 1931N:113
2111IMichalski, Edmund 1931N:48
2112kZając, Małgorzata 1931N:19
2113IJarzębowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1930N:595
2114IRybka, Martin UKS Ognisko Rydułtowy1930N:529
2115kStanowska, Anna GKSz Hetman Pilzno1930N:35
2116IŚwigoń, TomaszRzKSz Rzeszów1930N:93
2117IMazur, Stanisław LZS Wieża Więcbork1930N:54
2118IZinczuk, Leon Hajnówka 1930N:76
2119IGrzywacz, Ryszard 1930N:33
2120I++Pęśko, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1930N:82
2121I+Szrejter, Łukasz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1929N:24
2122IMyśliwiec, Grzegorz1929N:40
2123I+Winiarski, Kazimierz1929N:182
2124IZawada, Jozef 1929N:23
2125I++Tarnowska, Aleksandra Uniwersytet Medyczny1928N:121
2126IStolarski, Janusz 1928N:10
2127kWiewióra, MichalinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1928N:123
2128IKurnicki, Mateusz I LO Białystok 1928N:181
2129IMaliszewski, Jarosław1928N:24
2130II+Zakrzewski, RobertKSz Zakrzewo-Start Elbląg1928N:36
2131IDombrowski, Bartosz UKS Centrum Tczew 1928N:57
2132IGórecki, JanuszKS Polanica-Zdrój1927N:95
2133IRelidzynski, Tadeusz1927N:193
2134kLewicka-Maślej, Sylwia IAS Wrocław1927N:42
2135I++Gałyga, Józef AKS Mikołów 1927N:291
2136ITarnowski, Marian MLKS Krajna Sępólno Kr. 1927N:63
2137IIPałasz, KrzysztofUE1927N:53
2138IKozlowski, PiotrBiałystok1927N:31
2139IZałęcki, JerzyKSz Zefir Boguszowice 1927N:22
2140IKromka, Ryszard KKSz Kraków1927N:24
2141IHoder, ZygfrydZasole Bielanskie 1927N:31
2142ITurski, Bartłomiej UKS Czarny Koń Olkusz1927N:195
2143IKoziol, Dariusz KSz Skoczek Siedlce 1927N:28
2144IŚwiderski, PawełRacibórz 1927N:26
2145INiedbała, BartłomiejSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1927N:280
2146II+Kurzępa, Bartłomiej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1926N:58
2147I++Ogonowska, Katarzyna WIEŻA PĘGÓW 1926N:70
2148IPaprocki, Artur UKS POGOŃ Oleśnica1926N:74
2149IFatyga, HenrykPiekary Śląskie 1926N:26
2150IWłoch, Roman JKSz-W Jarocin1926N:22
2151IMike, PatrykKSz Gryf Szczecin 1926N:242
2152IJasiak, Filip MSKS GAMBIT Tarnowiec 1926N:151
2153I++Jaskowski, PiotrKS Legion Legionowo 1926N:69
2154IINaruszewicz, ŁukaszMKS PRZY MDK TRZCIANKA1926N:39
2155I+Oleksy, Krzysztof TTSz Tęcza Turek 1926N:52
2156IMikołajczak, WojciechAZS UMK Toruń1925N:176
2157IDzieczkaniec, Piotr KS Polanica-Zdrój1925N:85
2158IBiegalski, ArkadiuszLZS Victoria Chróścice1925N:37
2159IWnuk-Lipinski, Pawel1925N:18
2160IGawronek, JózefKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1924N:37
2161IGniado, Radosław UKS Hetman Elbląg1924N:204
2162IBurzyński, Władysław Raszyn Poznań1924N:23
2163kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1923N:449
2164IKlimek, MarcinIC Biała Podlaska1923N:231
2165I+Jedynak, JanuaryPKS MAT Białołęka1923N:237
2166I+Szultka, AgataPolitechnika Gdańska 1923N:12
2167IKuziemko, KonradSieniawa1923N:67
2168IGajewski, Dariusz Warszawa1923N:107
2169IPilimon, Zbigniew Białystok1923N:20
2170WFMDwilewicz, KatarzynaKSz Polonia Wrocław1922N:342
2171IŁabuda, MichałWKSz GANT HETMAN1922N:49
2172IMajocha, PiotrUKS Giecek Radków1922N:437
2173II+Czaczyk, Kacper I LO Żnin1922N:149
2174IKlimowicz, JanKS Polanica-Zdrój1922N:25
2175I++Golecki, JanKS LAURA Chylice1922N:707
2176IMettel, Werner1922N:64
2177IŻebracki, JarosławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1922N:134
2178ISumara, AdamKrynica Zdrój1922N:35
2179kŁęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1921N:381
2180ISzmer, Aleksander UKS Rodło Opole1921N:218
2181IBalda, Leszek LKS Lotos Jabłonna 1921N:30
2182IBabczyński, DariuszMKSz Rybnik 1921N:17
2183IKrzywkowski, Marcin UKS Centrum Tczew 1921N:32
2184IWalkowski, MiłoszI LO Leszno 1920N:277
2185CMŁuczak, FilipAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1920N:288
2186II+Shakhov, Mykhailo 1920N:22
2187ICeliński, Kamil1920N:264
2188IJaworski, Jozef JANTAR Gdańsk1920N:14
2189I+Kozera, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1919N:10
2190I++Milanowski, Jan SSz Gminy Pawłowice1919N:124
2191ILanica, Łukasz KSz Pod Wieżą Szczecin1919N:226
2192ISieklucki, Adam Białystok1919N:60
2193ICelmer, Krzysztof Resort SWiA 1919N:25
2194IKoziorowicz, MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.1919N:482
2195kKarykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1918N:435
2196kSandor, AleksandraUKS Debiut Przedwojów1918N:10
2197I+Młodzińska, Irena UKS SP3 w Bogatyni1918N:34
2198kStarczewska, Malgorzata UKSz Hetman Warszawa1918N:100
2199IKowalczyk, MarekUKS BASZTA Wodzisław Śląski1918N:89
2200I++Lis, MarcelinaLKSz GCKiP Czarna 1917N:13
2201IGrochowski, Mariusz SzUKS GOSTMAT 83 Gostynin 1917N:114
2202II+Beczała, PawełUKS 21 Podlesie 1917N:168
2203ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz1917N:50
2204IRawski, Wieslaw 1917N:53
2205IKlugiewicz, JózefOSiR Golub-Dobrzyń 1917N:17
2206ILudwiński, DanielAZS UMK Toruń1917N:122
2207ISzczurek, AntoniPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1917N:52
2208IWiszniowski, EugeniuszKS Entropia NZSPW Warszawa1916N:42
2209IWitkowski, KrzysztofUKS Skoczek Milicz1916N:101
2210IOlejnik, BernardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1916N:102
2211IGrylewicz, BernardPKS Leśny Bydgoszcz1916N:34
2212IOleksza, RadosławI LO Białystok 1916N:39
2213IDrob, Marek LUKS Tempo Ożarów 1915N:34
2214II+Kotlewski, ŁukaszOlsztyn 1915N:78
2215ILiszek, Krzysztof 1915N:28
2216IRogoza, Andrzej LUKS Lubartów1915N:69
2217IZiółkowski, Bolesław UKS Orlik Rudnik n/Sanem1914N:62
2218IKarnaś, Leszek WKSz HETMAN 1914N:24
2219I++Jaskiewicz, KamilaKSz. Hańcza Suwałki 1914N:237
2220ISankiewicz, GrzegorzGrudządz 1914N:27
2221IMarini, Jan KS DORS Ruda Śląska 1914N:54
2222ISensuła, Marek SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1914N:71
2223IIDeka, KonradKKSz Kraków1913N:119
2224IPuszkarek, KamilUKS Szach Gryfice 1913N:98
2225IBłaszczak, Jan LUKS Tempo Ożarów 1913N:23
2226I+Bieluszewski, RobertM-LKS WISŁA Nowe 1913N:68
2227ILeśniak, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1913N:107
2228k+Kalinowska, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok1913N:468
2229IRupik, MarekTKKF Boronovia Boronów 1913N:61
2230IKiejdo, WojciechKSz Start Elbląg 1913N:97
2231ISondej, Dominik TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1913N:60
2232IChodorowski, DawidITS Kopernik Inowrocław1913N:51
2233I++Dzida, KamilKSz Stilon Gorzów Wlkp.1913N:351
2234IMalec, Robert KSz Miedź Legnica1912N:26
2235I+Błaszkiewicz, MateuszUniwersytet Medyczny1912N:108
2236ITwarogiel, TadeuszWolin 1912N:63
2237IPromiński, Piotr KSz Gryf Szczecin 1912N:82
2238IWegner, Jacek KTS Kalisz1912N:85
2239IPaluszkiewicz, Paweł UKS ÓSEMKA Chojnice1912N:51
2240ISiwoń, ZbigniewKSz Start Elbląg 1912N:103
2241IBrycki, Jerzy 1912N:52
2242IRola, Mieczysław Cieszyn 1912N:20
2243IStepaniec, ŁukaszKSz HETMAN Katowice 1911N:72
2244II+Wilk, MaciejMLKSz Myślenice1911N:233
2245IPlotecki, Jan Tarnowskie Góry1911N:64
2246IZajączkowski, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 1911N:22
2247IGawle, Ireneusz 1911N:75
2248IMazur, BartłomiejPolitechnika Śląśka Gliwice1910N:184
2249IŁuczka, Szymon UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1910N:187
2250IKrupa, JerzyKS AZS Wratislavia1910N:161
2251IPawlowski, Michal UKSz Hetman Warszawa1910N:72
2252IGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1910N:28
2253ICzarny, PawełWKSz Wołów1910N:43
2254IKamecki, MateuszUKS Kościelec1910N:62
2255I++Raczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1910N:455
2256IKolendo, KamilOlsztyn 1910N:35
2257IFilewicz, Radosław ZSOiZ Mońki1910N:314
2258ISzczygieł, Jakub KU AZS UMCS Lublin1910N:76
2259ISmusz, KamilMKSz GRYF Dębica 1910N:77
2260k+Topolan, AgataLKSz Lublin 1909N:335
2261II+Łambucki, ŁukaszMKS Pogoń Oleśnica1909N:61
2262IPartyka, Paweł STMGK Strzelce Krajeńskie1909N:193
2263IStyliński, Piotr   UAM 1909N:205
2264II+Pałacki, RafałKS Komunalni Sanok1909N:52
2265I+Piepiorka, PaulinaPolitechnika Gdańska 1909N:15
2266IKoszela, Stanisław PCSzN „Idea” Świebodzin1909N:63
2267IINiedbała, Rafał 1909N:21
2268IZiemann, Jaroslaw UKS Centrum Tczew 1909N:72
2269kKaniak, Justyna 1909N:16
2270ICzapulak, GrzegorzLZS Mewa Goliszów1909N:17
2271kSowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1909N:218
2272IWedzicha, Andrzej 1909N:19
2273IKamiński, Damian UKS OPP Toruń1908N:91
2274I+Skladzien, RomualdUrząd m. st. Warszawy1908N:143
2275IHeczko, Mieczysław Skoczów1907N:41
2276I++Murawko, JuliaII LO Suwałki1907N:335
2277IISzymanowski, Igor UKS Gedanensis Gdańsk1907N:195
2278IWoźniak, Bartosz KSz Polonia Wrocław1907N:43
2279II+Kołodziej, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1907N:29
2280kZajkowska, Olga ZMCh Polska YMCA Warszawa 1907N:9
2281IKurowski, Andrzej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1907N:159
2282IGorski, BoguslawLKS Piast Śrem 1907N:43
2283I+Starzyński, Waldemar BKS Chemik Bydgoszcz1907N:126
2284ISudolski, Sylwester KSz ODRODZENIE Kożuchów 1907N:40
2285IMatuszak, WojciechJKSz-W Jarocin1907N:22
2286IWisniewski, EmilLKS Chrobry Gniezno 1906N:103
2287I++Pacuszka, WiolettaUrząd Miejski Grudziądz 1906N:48
2288II+Rewasiewicz, Milosz Politechnika Opolska1906N:46
2289IDobrzański, KazimierzKS Unia Bieruń Stary 1906N:33
2290IOssoliński, Ziemowit G. nr 50 im W.Sikorskiego W-wa Wola 1906N:358
2291IStecyk, JózefGZSN START Gorzów Wlkp.1906N:122
2292IKaminski, Jan 1906N:174
2293IMajdziak, WitoldWKSz GANT HETMAN1906N:82
2294IGromadowski, Jerzy(Elbląg) 1906N:48
2295IKrawczyk, Zbigniew1906N:26
2296IKawaler, Adam Rodzina Kawaler 1905N:442
2297IWierzbicki, Michał KSz. Hańcza Suwałki 1905N:396
2298I+Sadowski, Krzysztof KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1905N:126
2299IJeziorny, JanuszWKSz 1938 Włocławek 1905N:245
2300ISzopa, JanKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1905N:27
2301II+Betlej, Jan MKS KSOS Kraków1905N:66
2302IMazur, Wojciech Lublin1905N:142
2303I++Pociejowski, MarekBiały Król Wisznia Mała1904N:213
2304ITychulski, Krzysztof1904N:54
2305ITraczyk, Paweł UKS MDK Otwock1903N:108
2306INamyślak, PiotrGimnazjum nr 3 w Tychach1903N:563
2307IBieluszewski, HenrykM-LKS WISŁA Nowe 1903N:74
2308IPytel, PrzemysławII LO Białystok1903N:273
2309ICyra, Dariusz Resort SWiA 1903N:245
2310I+Gruca, ZdzisławKędzierzyn-Koźle1902N:53
2311ISchon, Antoni StS MOK - Chrobry Głogów1902N:16
2312IKania, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1902N:69
2313IIKulczycki, KrzysztofOKSiR Wisznia Mała 1902N:28
2314I+Kulisz, AnnaUKS SP1 Jedynka Tychy 1902N:1
2315IKubiak, Jakub UKS Szach Gryfice 1901N:334
2316IZieliński, HubertUKS Szach-Mat Przemków 1901N:90
2317kCzarniecka, AleksandraUKS SP3 w Bogatyni1901N:496
2318II+Deruś, Jerzy LUKS Tempo Ożarów 1901N:38
2319IBorowski, AdamKS DORS Ruda Śląska 1901N:14
2320I+Depta, Anna 1901N:6
2321I++Rosiak, Agata WKS KOPERNIK1900N:51
2322kMarks, ZofiaUKS TSz Zieloni Zielonka1900N:20
2323IRutkowski, Eugeniusz1900N:52
2324IBobowski, GrzegorzKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1900N:63
2325ILach, Dariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1900N:102
2326II+Niemiec, KrzysztofMSKS GAMBIT Tarnowiec 1900N:84
2327IKojder, TomaszKSz Gambit Przeworsk1900N:98
2328IGałuszka, Tomasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1900N:265
2329I+Szczepocka-Kiełbratowska, Renata OSiR Tuchola1900N:6
2330I++Tracz, MarcelinaMKS MOS Wieliczka 1899N:212
2331kGasik, JadwigaResort Rozwoju1899N:98
2332II+Wojtowicz, DawidKS Komunalni Sanok1899N:46
2333IDzióbek, Jerzy 1899N:46
2334kPrzybek, Tomasz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:84
2335ISobich, Kazimierz ITS Kopernik Inowrocław1899N:65
2336IŻelak, Władysław KSz Polonia Warszawa1899N:250
2337II+Korman, Roman TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:59
2338mLipski, Tadeusz LKS Sparta Lubliniec1898N:275
2339IŻądło, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1898N:50
2340IDrozd, Lukasz WKSz HETMAN 1898N:111
2341k+Mościcka, Pola KS Laura Chylice1898N:597
2342IBujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1898N:746
2343I+Puzio, JolantaASSz Miedź Legnica 1898N:3
2344IGuziewicz, Wojciech UKS Debiut Przedwojów1898N:57
2345IIBronowicki, Krzysztof OKSiR Wisznia Mała 1898N:41
2346IKania, AndrzejSSz Modus Warszawa1898N:92
2347IAntokolski, Michał 1898N:12
2348ISzyler, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1897N:203
2349IMinko, Janusz SSz Modus Warszawa1897N:111
2350IMoszczeński, Miłosz 1897N:111
2351IFilimoniuk, MarcinBiałystok1897N:119
2352IPrzytula, Grzegorz1897N:44
2353I++Krzywnicka, Maria 1897N:316
2354ILitwiński, WojciechUKS Wda Lipusz1897N:118
2355ISzelejewski, Jan1897N:48
2356IByliński, Grzegorz GZSN Start Gorzów Wlkp.1897N:59
2357IKardasz, Władysław1897N:49
2358I++Milkowska, ErnestaAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie1896N:77
2359IWasylkiewicz, Andrzej MKS ROKITA Brzeg Dolny1896N:230
2360I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1896N:534
2361IJankowski, Aleksander WKSz HETMAN 1896N:190
2362kKostecka, Marika38 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu1896N:432
2363IEkert, MariuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1896N:39
2364IKasperlik, Adam Katowice1896N:67
2365IFilar, SławomirWarszawa1896N:19
2366IIJurewicz, Andrzej Supraśl1896N:31
2367IGrzywna, Stanisław MZKS UNIA Nowa Sarzyna1895N:32
2368II+Baran, DawidOlsztyn 1895N:101
2369IPaziak, PatrykUKS Korona Gdańsk1895N:273
2370IBiela, Damian KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1895N:72
2371I+Gorol, MagdalenaKSz Warsaw Sharks Warszawa1895N:3
2372I+Niećko, Stanisław Lublin1894N:236
2373I++Guzik, NataliaGOKiS Skomlin 1894N:377
2374IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1894N:340
2375IStrzelecki, MaciejKSz Piątka Skierniewice1894N:440
2376I++Gościniak, Agnieszka GKSz Solny Grzybowo 1894N:2
2377IPietrzak, Martyna MKS Wicher Zbąszyń1893N:28
2378IAugustowski, Janusz WKSz 1938 Włocławek 1893N:306
2379ICzepczyński, Bogusław Caissa Pion Zielona Góra 1893N:191
2380IPolitowski, RobertKSz Torfarm-64 Toruń 1893N:42
2381IĆwik, JakubKSz Gambit Świecie 1893N:131
2382IIGrabowski, JanOdra Słubice 1893N:37
2383II+Bartoszek, JakubUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1892N:33
2384IStaniak, Mariusz1892N:116
2385ITarczykowska, MonikaUKS OPP Toruń1892N:43
2386IUściński, Michał ULKS Niwka Łomazy1892N:102
2387ILach, TomaszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1892N:111
2388IBolesta, Wojciech Żółkiewka1892N:53
2389INowicki, PiotrKS 64 Zielona Góra 1892N:137
2390ILenda, Lukasz KKSz Kraków1892N:39
2391ISikorski, Tadeusz Elbląg 1892N:33
2392IMajewski, Stanislaw 1892N:33
2393IBil, PiotrLKS Ujkowice1891N:118
2394kWołowiec-Musiał, MałgorzataMKS Polonia Przemyśl 1891N:42
2395ISadzikowski, Marian 1891N:165
2396I++Mrozińska, AnnaUKS Korona Gdańsk1891N:9
2397IGórecki, Andrzej Łódź 1891N:71
2398IWróbel, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1890N:380
2399IIOlchówko, Błażej TMS Roszada Gliwice 1890N:55
2400IGrzesik, GracjanAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1890N:371
2401IKlucznik, Andre KKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 1890N:109
2402II+Kopacz, Przemysław TG Sokół Mielec 1890N:18
2403II+Mazalon, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1889N:69
2404kSołek, Zenon Katowice1889N:448
2405I++Politowicz, AnnaKSz Polonia Wrocław1889N:17
2406II+Poświatowski, Stanisław JAĆWING Suwałki 1889N:75
2407II+Olbrich, RomanKS DORS Ruda Śląska 1889N:32
2408II+Krzempek, KrystianCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1889N:44
2409I+Raszkiewicz, AgnieszkaUMKSz Jaćwież Suwałki1889N:18
2410II+Medvedyk, Vasyl Brody Klab Chess1889N:17
2411IOborski, ArturSzkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi1889N:260
2412IOleszek, Maciej XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1888N:171
2413IBregoszewski, Leon1888N:35
2414ITrepkowski, Piotr BKS Chemik Bydgoszcz1888N:224
2415ISzulc, FilipI LO Suwałki 1888N:187
2416IHaciuk, Andrzej Arkadia Otwock1888N:29
2417ITaboła, Waldemar UKS Rodło Opole1888N:42
2418IObrzud, DamianMKS MOS Wieliczka 1888N:39
2419IGlapa, Witold MMKS WIENIAWA LESZNO1888N:55
2420IWarkowski, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2421IDziadoń, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2422II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno1888N:49
2423IDuda, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 1888N:61
2424IIKapusta, Paweł KMKSzach Victoria Komplexbud1887N:101
2425I+Lascar, RadosławaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1887N:309
2426I++Krzywda, MałgorzataLZS Victoria Chróścice1887N:22
2427IJagła, Artur MLKSZ Myślenice1887N:210
2428IBurakowski, Marek UKS SP1 Jedynka Tychy 1887N:135
2429IWojszkun, Tadeusz MCKIE Malbork 1887N:111
2430ISokolowski, Marek KS Legion Legionowo 1887N:66
2431IJanicki, Rafał LKS Piast Śrem 1887N:209
2432IMechliński, JakubKSz Piątka Skierniewice1887N:278
2433IBenda, Grzegorz KU AZS UW w Warszawie 1887N:22
2434kRzepecka, DorotaLKS Wrzos Miedzyborów1886N:88
2435II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok1886N:73
2436IDźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk1886N:282
2437IGoździejewski, Karol MCKiE Malbork 1886N:18
2438IKlimkowski, Jan UKS Smecz Konin 1886N:156
2439I++Krupa, Anna MKSz Rybnik 1885N:59
2440IPuszkarski, Piotr Biała Podlaska 1885N:87
2441IDziugan, AndrzejKKSz Urania I Krosno1885N:26
2442I+Brudzinski, MaciejPKS AGAPE Białołęka1885N:314
2443ISalamon, JanTĘCZA Poznań1885N:87
2444IIKaniewski, Patryk WOK Wałbrzych1885N:29
2445kDyląg, Emilia1885N:537
2446IMocny, Tomasz MMKS WIENIAWA Leszno1885N:114
2447IKruklis, MirosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1885N:32
2448IIKrzos, Adam - 1885N:28
2449II+Adamczyk, PawełGimnazjum w Lipnicy Wielkiej1884N:171
2450IMeller, Piotr Lubomierz 1884N:18
2451ISapierzyński, TadeuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1884N:36
2452IHalubek, Stefan UKS Zadrna Kamienna Góra 1884N:24
2453IRunowiecki, Tadeusz KS Sparta Nasielsk1883N:45
2454IRodak, PrzemysławKS Entropia NZSPW Warszawa1883N:195
2455IAndrychowski, Zbigniew1883N:43
2456IPiechota, Piotr OSz Baszta Szamotuły 1883N:22
2457IWajda, MariuszMKS POLONIA PRZEMYŚL 1883N:33
2458IGregulski, Zbigniew KKSz Kraków1883N:113
2459II+Zychowski, MarekLKS Sparta Lubliniec1883N:68
2460Valkovoj, Alexandr1883N:9
2461IKozaczuk, WitoldTMS Roszada Gliwice 1883N:90
2462I++Rudnik, AnnaMUKS Stoczek 45 Białystok1882N:264
2463IJakubowski, WojciechUKS SP3 w Bogatyni1882N:221
2464IZbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa1882N:137
2465I+Babiarz, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1882N:479
2466ISowa, Bernard UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1882N:102
2467II+Sobiech, KrzysztofKTS Kalisz1882N:49
2468II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa1882N:42
2469I+Siwek, Kinga1882N:4
2470I+Stodolnik, Alicja AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1881N:25
2471ICzornik, Janusz Politechnika Śląska Gliwice 1881N:98
2472IŚwistak, MaciejMKSz GRYF II Dębica1881N:69
2473IIAniszewski, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1881N:40
2474IKarweta, JanMCKiS Jaworzno1881N:94
2475ILusio, MarekKosienice 1881N:41
2476IBorowski, Przemysław GLKS Goniec Żarów 1880N:179
2477I++Burakowska, GabrielaAkademia Morska Gdynia1880N:366
2478ISzmaciński, Slawomir Łódź 1880N:61
2479IMania, MarekStrzelec Strzelce Opolskie1880N:21
2480IWoźny, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1880N:102
2481ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1880N:27
2482IMichalczuk, Krzysztof SSz Szachpol Łuków1880N:66
2483I++Orlik, Sandra Gimnazjum nr 12 1879N:401
2484IRutkowski, Bogdan Tęcza Poznań1878N:51
2485IMarkiewicz, CzesławKlub Szachowy Kana Tarnów1878N:59
2486IIWalukiewicz, Cezary LKS Mechanik Stargard 1878N:46
2487IPeter, Rafal1878N:67
2488IIJajte-Pachota, JerzyKS Cracovia 1906 Kraków1878N:34
2489II+Mielczarek, Daniel1878N:41
2490ISentowski, SebastianUKS TSz Zieloni Zielonka1878N:214
2491ISzukalski, Antoni KS LAURA Chylice1877N:297
2492II+Fedorczyk, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa1877N:59
2493ISkubis, FeliksOleśnica 1877N:58
2494IISiwek, MateuszRadzyń Podlaski1877N:23
2495IZiemniak, Piotr RzKSz Rzeszów1876N:214
2496ILech, Piotr UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1876N:183
2497IRusin, RyszardWarszawa1876N:169
2498IAndrae, DirkTMS Roszada Gliwice 1876N:22
2499IZiemski, PrzemysławKS DORS Ruda Śląska 1876N:91
2500ILesień, Przemyslaw AZS Poznań 1876N:131
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)