ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20715)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26019);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36195)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (8681);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14202)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13252);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
2001IKrawiecki, Stanisław UKS Łady Raszyn1944N:239
2002INowicki, AndrzejTKSzach Tarnobrzeg1944N:86
2003II+Kruszyński, KrzysztofLKS Stomil Bełchatów1944N:92
2004kMarszk, Kazimierz UKS Jantar Pruszcz Gdański 1944N:144
2005IZarzecki, DymitrKarlino 1944N:10
2006IMatlewski, Adam UKS Smecz Konin 1943N:296
2007IPiekarski, ŁukaszLKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 1943N:108
2008IKrasowski, PiotrLKSz Lublin 1943N:114
2009kTust-Kopeć, Dominika Członek Rodziny1943N:9
2010IHornik, BronisławJantar Gdańsk1943N:43
2011IBomba, Zbigniew 1943N:10
2012I+Witwicki, Pawel JKSz-W Jarocin1943N:135
2013I+Jarus, Grzegorz WKSz HETMAN 1943N:48
2014ICiesielski, TomaszTKKF Rzemyk Gdynia1943N:134
2015ISzymanowicz, MaksymilianKSz Hetman Ostrowiec Św. 1943N:69
2016IFajfer, Bartosz KS ROSZADA Żory1943N:30
2017IKarolak, JanKS Hutnik EKO-TRAS Szczecin 1943N:27
2018IZgarda, Jakub MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1942N:77
2019IPodolski, MarcinGKSz Hetman Pilzno1942N:43
2020I++Sargalski, AndrzejŁuczniczka Bydgoszcz 1942N:194
2021IHuzarski, Stanislaw Zryw Słupsk1942N:80
2022IPilc, Krzysztof 1942N:42
2023I+Kubik, Zbigniew Częstochowa1942N:41
2024ICzarnota, Jarosław UKS Wda Lipusz1942N:21
2025ISola, WojciechKSz SDK-Lotnik Mielec 1942N:72
2026I++Posuniak, WeronikaKMKSzach Victoria Komplexbud Kielce 1941N:385
2027I++Grochocińska, UrszulaIII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu1941N:118
2028kKosny, MarekUKS TSz Zieloni Zielonka1941N:153
2029IGrabianowski, KrystianOSz Baszta Szamotuły 1941N:42
2030IGalazka, KrzysztofUKSz Hetman Warszawa1941N:57
2031kStefaniak, KingaKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1941N:7
2032IBłociński, Maciej BKS Chemik Bydgoszcz1940N:367
2033IMarko, PiotrKSz Polonia Wrocław1940N:361
2034I+Studzinski, Tadeusz UKS Ósemka Chojnice1940N:81
2035IMaślej, MarekLZS Mewa Goliszów1940N:16
2036I+Moskwiński, Marek1940N:173
2037IGrzesinski, Krzysztof Raszyn Poznań1940N:50
2038IMarczak, Szymon MUKS SZS Cieszyn1940N:281
2039II+Kiolbasa, DamianPolitechnika Białostocka 1939N:39
2040IZaleski, JanLajkonik Kraków1939N:33
2041ISzydłowski, KazimierzRybnik1939N:102
2042IKról, Rafał Politechnika Śląśka Gliwice1939N:111
2043IRega, Marek Ostrowiec 1939N:53
2044IWilczewski, Piotr GZSN Start Gorzów Wlkp.1939N:30
2045I+Skorza, KonradUKS Roszada Radom 1939N:95
2046ICap, PiotrRPW Okucia Budowlane Łódź1939N:78
2047IGołkowski, MarianKS Komunalni Sanok1938N:78
2048IPiasecki, TomaszPrabuty 1938N:9
2049IJachimiak, Wojciech TFI Capital Partners1938N:85
2050INarloch, ZbyslawGdańsk 1938N:20
2051IKiszkis, JuliuszKLUB MARYNARKI WOJENNEJ 1938N:22
2052IMaciejewski, AndrzejKSz Polonia Warszawa1937N:135
2053I++Cyboran, KatarzynaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1937N:219
2054kHarazińska, MagdalenaKSz Polonia Wrocław1937N:307
2055I+Jedynak, JanuaryPKS MAT Białołęka1937N:250
2056IDuszenko, Michał WKSz GANT HETMAN1937N:104
2057IOzorowski, Edward ITS Kopernik Inowrocław1937N:37
2058IGorol, JacekAKS Mikołów 1937N:26
2059INowicki, Ryszard Hetman Ostrowiec Św.1937N:14
2060IPuszkarek, Witoslaw M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1937N:26
2061II+Maciejewski, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1936N:167
2062ISafanowski, TomaszKSz Maraton Łomża 1936N:153
2063ISzyndler, AlojzyLKS Pasjonat Dankowice1936N:18
2064IWolski, Jerzy Pionki1936N:56
2065IFiedorek, Michał KSz Polonia Wrocław1936N:520
2066IJewulski, Krzysztof TKKF Drogowiec Kraków1936N:46
2067IPawłowski, ReinholdMysłowice1936N:16
2068IGrzegorzek, Mirosław GKS Gwarek Ornontowice1935N:80
2069IKotarski, Bartosz UKS KOPERNIK Olsztyn1935N:316
2070IParczewski, JanuszUKSz Hetman Warszawa1935N:83
2071IJesse, JacekMLKS Krajna Sępólno Kr. 1935N:55
2072ITrzeciakiewicz, Michał KSz Gryf Szczecin 1935N:204
2073I+Rudecki, BartoszKKSz Urania Krosno1935N:208
2074IBorowicz, MiroslawPłochocin1934N:28
2075WFMDębowska, Teresa Syrenka Warszawa1934N:164
2076ILisiński, Henryk Taktyk Szczecinek 1934N:60
2077ISycz, Wacław PUKS Karolina Tarnów 1934N:51
2078IIRojek, StanislawKS Korona Kraków 1934N:23
2079IBogocki, Cezary UKS MDK Otwock1934N:53
2080IGąsiorowski, BogdanPłock1934N:39
2081IMaj, Kornel UKS Ognisko Rydułtowy1934N:44
2082IPańczak, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1934N:33
2083IPańczyszyn, Wiktor KS DORS Ruda Śląska 1934N:54
2084IUściński, Marek ULKS Niwka Łomazy1933N:94
2085IPtaszek, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1933N:157
2086ISajdych, Wlodzimierz1933N:26
2087I+Pietrzak, Wojciech1933N:121
2088IOwadowicz, Piotr1933N:48
2089IPłaczek, Mieczysław Racibórz 1933N:16
2090IKotula, KonradMKS EMDEK Bydgoszcz 1932N:35
2091kFrej, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław1932N:401
2092IBorkowski, MirosławKSz Odrodzenie Kożuchów 1932N:11
2093IKolinski, Stanislaw LKS Piast Śrem 1932N:34
2094IBudrewicz, JanITS Kopernik Inowrocław1932N:110
2095IPodmagórski, Krzysztof KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1932N:23
2096IJuszczuk, GrzegorzTKSzach Tarnobrzeg1932N:68
2097INicinski, Piotr Lasker Barlinek 1932N:58
2098IDamian, StanisławKS Korona Kraków 1932N:9
2099ICybulski, Ryszard KSz Start Elbląg 1932N:20
2100IBabijczuk, Paweł Fundacja WKS Kopernik 1932N:51
2101II+Jenssveen, Trym KS DORS Ruda Śląska 1932N:14
2102II+Zwara, Szymon LA1931N:140
2103I++Warchoł, Maria AZS Poznań 1931N:113
2104IMichalski, Edmund 1931N:48
2105kZając, Małgorzata 1931N:19
2106IJarzębowski, KacperUKS Czternastka Warszawa1930N:595
2107IRybka, Martin UKS Ognisko Rydułtowy1930N:529
2108kStanowska, Anna GKSz Hetman Pilzno1930N:35
2109IŚwigoń, TomaszRzKSz Rzeszów1930N:93
2110IMazur, Stanisław LZS Wieża Więcbork1930N:54
2111IZinczuk, Leon 1930N:76
2112IGrzywacz, Ryszard 1930N:33
2113I++Pęśko, Tomasz UKSz Hetman Warszawa1930N:82
2114kBanasik, Henryk SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1929N:302
2115I+Szrejter, Łukasz M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce1929N:24
2116IMyśliwiec, Grzegorz1929N:40
2117I+Winiarski, Kazimierz1929N:182
2118ISzczurek, AntoniPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1929N:70
2119IZawada, Jozef 1929N:23
2120I++Tarnowska, Aleksandra Uniwersytet Medyczny1928N:121
2121I++Babiarz, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1928N:490
2122IStolarski, Janusz 1928N:10
2123kWiewióra, MichalinaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1928N:123
2124IKurnicki, Mateusz I LO Białystok 1928N:181
2125IMaliszewski, Jarosław1928N:24
2126II+Zakrzewski, RobertKSz Zakrzewo-Start Elbląg1928N:36
2127IDombrowski, Bartosz UKS Centrum Tczew 1928N:57
2128IGórecki, JanuszKS Polanica-Zdrój1927N:95
2129IRelidzynski, Tadeusz1927N:193
2130kLewicka-Maślej, Sylwia IAS Wrocław1927N:42
2131I++Gałyga, Józef AKS MIKOŁÓW 1927N:291
2132ITarnowski, Marian MLKS Krajna Sępólno Kr. 1927N:63
2133IIPałasz, KrzysztofUE1927N:53
2134IKozlowski, PiotrBiałystok1927N:31
2135IZałęcki, JerzyKSz Zefir Boguszowice 1927N:22
2136IKromka, Ryszard KKSz Kraków1927N:24
2137IHoder, ZygfrydZasole Bielańskie1927N:31
2138ITurski, Bartłomiej UKS Czarny Koń Olkusz1927N:195
2139IKoziol, Dariusz KSz Skoczek Siedlce 1927N:28
2140IŚwiderski, PawełRacibórz 1927N:26
2141II+Kurzępa, Bartłomiej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1926N:58
2142I++Ogonowska, Katarzyna WIEŻA PĘGÓW 1926N:70
2143IPaprocki, Artur UKS POGOŃ Oleśnica1926N:74
2144IFatyga, HenrykPiekary Śląskie 1926N:26
2145IWłoch, Roman JKSz-W Jarocin1926N:22
2146IMike, PatrykKSz Gryf Szczecin 1926N:242
2147IJasiak, Filip MSKS GAMBIT Tarnowiec 1926N:151
2148I++Jaskowski, PiotrKS Legion Legionowo 1926N:69
2149IINaruszewicz, ŁukaszMKS PRZY MDK TRZCIANKA1926N:39
2150I+Oleksy, Krzysztof TTSz Tęcza Turek 1926N:52
2151IMikołajczak, WojciechAZS UMK Toruń1925N:176
2152IDzieczkaniec, Piotr KS Polanica-Zdrój1925N:85
2153IBiegalski, ArkadiuszLZS Victoria Chróścice1925N:37
2154IWnuk-Lipinski, Pawel1925N:18
2155IGawronek, JózefKSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1924N:37
2156IGniado, Radosław UKS Hetman Elbląg1924N:204
2157IBurzyński, Władysław Raszyn Poznań1924N:23
2158kStebel, Agata UKS Ognisko Rydułtowy1923N:449
2159IKlimek, MarcinIC Biała Podlaska1923N:231
2160I+Szultka, AgataPolitechnika Gdańska 1923N:12
2161IKuziemko, KonradSieniawa1923N:67
2162IGajewski, Dariusz Warszawa1923N:107
2163IPilimon, Zbigniew Białystok1923N:20
2164WFMDwilewicz, Katarzyna1922N:342
2165IŁabuda, MichałWKSz HETMAN 1922N:49
2166IMajocha, PiotrUKS GIECEK Radków1922N:437
2167II+Czaczyk, Kacper I LO Żnin1922N:149
2168IKlimowicz, JanKS Polanica-Zdrój1922N:25
2169I++Golecki, JanKS LAURA Chylice1922N:707
2170IŻebracki, JarosławPKS Wiatrak Bydgoszcz 1922N:134
2171ISumara, AdamKrynica Zdrój1922N:35
2172kŁęczek, WeronikaUKS Hetman Koronny Trzebinia1921N:381
2173ISzmer, Aleksander UKS Rodło Opole1921N:218
2174IBalda, Leszek LKS Lotos Jabłonna 1921N:30
2175IBabczyński, DariuszMKSz Rybnik 1921N:17
2176IKrzywkowski, Marcin UKS Centrum Tczew 1921N:32
2177I++Celiński, Kamil1921N:268
2178IWalkowski, MiłoszI LO Leszno 1920N:277
2179CMŁuczak, FilipKSz HETMAN Koszalin 1920N:288
2180II+Shakhov, Mykhailo 1920N:22
2181IJaworski, Jozef JANTAR Gdańsk1920N:14
2182I+Kozera, AleksandraUKS Hetman Michałowice 1919N:10
2183I++Milanowski, Jan SSz Gminy Pawłowice1919N:124
2184ILanica, Łukasz KSz Pod Wieżą Szczecin1919N:226
2185ISieklucki, Adam MUKS Stoczek 45 Białystok1919N:60
2186ICelmer, Krzysztof Resort SWiA 1919N:25
2187I++Koziorowicz, MichałKSz Stilon Gorzów Wlkp.1919N:482
2188kKarykowska, AnnaKSz Miedź Legnica1918N:435
2189kSandor, AleksandraUKS Debiut Przedwojów1918N:10
2190I+Młodzińska, Irena UKS SP3 w Bogatyni1918N:34
2191kStarczewska, Malgorzata UKSz Hetman Warszawa1918N:100
2192IKowalczyk, MarekUKS BASZTA Wodzisław Śląski1918N:89
2193I++Lis, MarcelinaLKSz GCKiP Czarna 1917N:13
2194IGrochowski, Mariusz 1917N:114
2195II+Beczała, PawełUKS 21 Podlesie 1917N:168
2196ILaskowski, FilipUKS Rotmistrz Grudziądz1917N:50
2197IRawski, Wieslaw 1917N:53
2198IKlugiewicz, JózefOSiR Golub-Dobrzyń 1917N:17
2199ILudwiński, DanielAZS UMK Toruń1917N:122
2200IWiszniowski, EugeniuszKS Entropia NZSPW Warszawa1916N:42
2201IWitkowski, KrzysztofUKS Skoczek Milicz1916N:101
2202IOlejnik, BernardOKS WARMIA I MAZURY Olsztyn 1916N:102
2203IGrylewicz, BernardPKS Leśny Bydgoszcz1916N:34
2204IOleksza, RadosławI LO Białystok 1916N:39
2205IDrob, Marek LUKS Tempo Ożarów 1915N:34
2206II+Kotlewski, ŁukaszOlsztyn 1915N:78
2207ILiszek, Krzysztof 1915N:28
2208IRogoza, Andrzej LUKS Lubartów1915N:69
2209IZiółkowski, Bolesław UKS Orlik Rudnik n/Sanem1914N:62
2210IKarnaś, Leszek Wrocławski Klub Szachowy HETMAN1914N:24
2211I++Jaskiewicz, KamilaKSz. Hańcza Suwałki 1914N:237
2212ISankiewicz, GrzegorzGrudządz 1914N:27
2213IMarini, Jan KS DORS Ruda Śląska 1914N:54
2214ISensuła, Marek SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1914N:71
2215IIDeka, KonradKKSz Kraków1913N:119
2216IPuszkarek, KamilUKS Szach Gryfice 1913N:98
2217IBłaszczak, Jan LUKS Tempo Ożarów 1913N:23
2218I+Bieluszewski, RobertM-LKS WISŁA Nowe 1913N:68
2219ILeśniak, GrzegorzStI EUROBESKIDY Łodygowice 1913N:107
2220k+Kalinowska, Zuzanna SSP 3 BTO Białystok1913N:468
2221IRupik, MarekTKKF Boronovia Boronów 1913N:61
2222IKiejdo, WojciechKSz Start Elbląg 1913N:97
2223ISondej, Dominik TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1913N:60
2224IChodorowski, DawidITS Kopernik Inowrocław1913N:51
2225I++Dzida, KamilKSz Stilon Gorzów Wlkp.1913N:351
2226IMalec, Robert KSz Miedź Legnica1912N:26
2227I+Błaszkiewicz, MateuszUniwersytet Medyczny1912N:108
2228ITwarogiel, TadeuszWolin 1912N:63
2229IPromiński, Piotr KSz Gryf Szczecin 1912N:82
2230IWegner, Jacek KTS Kalisz1912N:85
2231IPaluszkiewicz, Paweł UKS ÓSEMKA Chojnice1912N:51
2232ISiwoń, ZbigniewKSz Start Elbląg 1912N:103
2233IBrycki, Jerzy 1912N:52
2234I+Jarocka, LiwiaUKS Korona Gdańsk1912N:390
2235IRola, Mieczysław Cieszyn 1912N:20
2236IStepaniec, ŁukaszKSz HETMAN Katowice 1911N:72
2237II+Wilk, MaciejMLKSz Myślenice1911N:233
2238IZajączkowski, JanSKS SMOL - BUD Giżycko 1911N:22
2239IGawle, Ireneusz 1911N:75
2240IMazur, BartłomiejPolitechnika Śląśka Gliwice1910N:184
2241IŁuczka, Szymon UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1910N:187
2242IKrupa, JerzyKS AZS Wratislavia1910N:161
2243IPawlowski, Michal UKSz Hetman Warszawa1910N:72
2244IGrudkowski, TomaszWKSz Wołów1910N:28
2245ICzarny, PawełWKSz Wołów1910N:43
2246IKamecki, MateuszUKS Kościelec1910N:62
2247kRaczykowska, PaulinaKSz Stilon Gorzów Wlkp.1910N:455
2248IKolendo, KamilOlsztyn 1910N:35
2249IFilewicz, Radosław MUKS Stoczek 45 Białystok1910N:314
2250ISzczygieł, Jakub KSz Hetman Krynka 1910N:76
2251ISmusz, KamilMKSz GRYF Dębica 1910N:77
2252k+Topolan, AgataLKSz Lublin 1909N:335
2253II+Łambucki, ŁukaszMKS Pogoń Oleśnica1909N:61
2254IPartyka, Paweł STMGK Strzelce Krajeńskie1909N:193
2255IStyliński, Piotr   UAM 1909N:205
2256II+Pałacki, RafałKS Komunalni Sanok1909N:52
2257I+Piepiorka, PaulinaPolitechnika Gdańska 1909N:15
2258IKoszela, Stanisław PCSzN „Idea” Świebodzin1909N:63
2259IINiedbała, Rafał 1909N:21
2260IZiemann, Jaroslaw UKS Centrum Tczew 1909N:72
2261k+Kaniak, Justyna UKSz Hetman Warszawa1909N:16
2262ICzapulak, GrzegorzLZS Mewa Goliszów1909N:17
2263kSowa, WiktoriaUKS Rodło Opole1909N:218
2264IWedzicha, Andrzej 1909N:19
2265IKamiński, Damian UKS OPP Toruń1908N:91
2266I+Skladzien, RomualdUrząd m. st. Warszawy1908N:143
2267IHeczko, Mieczysław Skoczów1907N:41
2268I++Murawko, JuliaKSz. Hańcza Suwałki 1907N:335
2269IISzymanowski, Igor UKS Gedanensis Gdańsk1907N:195
2270IWoźniak, Bartosz KSz Polonia Wrocław1907N:43
2271II+Kołodziej, Przemysław KMKSz Victoria Kielce 1907N:29
2272kZajkowska, Olga ZMCh Polska YMCA Warszawa 1907N:9
2273IGorski, BoguslawLKS Piast Śrem 1907N:43
2274I+Starzyński, Waldemar BKS Chemik Bydgoszcz1907N:126
2275ISudolski, Sylwester KSz ODRODZENIE Kożuchów 1907N:40
2276IMatuszak, WojciechJKSz-W Jarocin1907N:22
2277IWisniewski, EmilLKS Chrobry Gniezno 1906N:103
2278I++Pacuszka, WiolettaUrząd Miejski Grudziądz 1906N:48
2279II+Rewasiewicz, Milosz Politechnika Opolska1906N:46
2280IDobrzański, KazimierzKS Unia Bieruń Stary 1906N:33
2281IOssoliński, Ziemowit G. nr 50 im W.Sikorskiego W-wa Wola 1906N:358
2282IStecyk, JózefGZSN START Gorzów Wlkp.1906N:122
2283I++Kamiński, JanUKSz Hetman Warszawa1906N:185
2284IMajdziak, WitoldWKSz GANT HETMAN1906N:82
2285IGromadowski, Jerzy(Elbląg) 1906N:48
2286IKrawczyk, Zbigniew1906N:26
2287IKawaler, Adam Rodzina Kawaler 1905N:442
2288I+Wierzbicki, Michał Suwałki - Parafia pw. Bożego Ciała 1905N:396
2289I+Sadowski, Krzysztof KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1905N:126
2290IJeziorny, JanuszWKSz 1938 Włocławek 1905N:245
2291ISzopa, JanKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1905N:27
2292II+Betlej, Jan MKS KSOS Kraków1905N:66
2293IMazur, Wojciech Gambit Starachowice 1905N:142
2294I++Pociejowski, MarekBiały Król Wisznia Mała1904N:213
2295ITychulski, Krzysztof1904N:54
2296ITraczyk, Paweł UKS MDK Otwock1903N:108
2297INamyślak, PiotrUKS SP1 Jedynka Tychy 1903N:563
2298IBieluszewski, HenrykM-LKS WISŁA Nowe 1903N:74
2299IPytel, PrzemysławII LO Białystok1903N:273
2300ICyra, Dariusz Bytów1903N:245
2301I+Gruca, ZdzisławKędzierzyn-Koźle1902N:53
2302ISchon, Antoni StS MOK - Chrobry Głogów1902N:16
2303IKania, Włodzimierz KS Sparta Nasielsk1902N:69
2304IIKulczycki, KrzysztofOKSiR Wisznia Mała 1902N:28
2305I+Kulisz, AnnaUKS SP1 Jedynka Tychy 1902N:1
2306IKubiak, Jakub UKS Szach Gryfice 1901N:334
2307IZieliński, HubertUKS Szach-Mat Przemków 1901N:90
2308kCzarniecka, Aleksandra1901N:496
2309II+Deruś, Jerzy LUKS Tempo Ożarów 1901N:38
2310IBorowski, AdamKS DORS Ruda Śląska 1901N:14
2311I+Depta, Anna 1901N:6
2312I++Rosiak, Agata WKS KOPERNIK1900N:51
2313kMarks, ZofiaUKS TSz Zieloni Zielonka1900N:20
2314IRutkowski, Eugeniusz1900N:52
2315IBobowski, GrzegorzKP PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Prudnik1900N:63
2316ILach, Dariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1900N:102
2317II+Niemiec, KrzysztofMSKS GAMBIT Tarnowiec 1900N:84
2318IKojder, TomaszKSz Gambit Przeworsk1900N:98
2319I+Gałuszka, Tomasz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1900N:265
2320I+Szczepocka-Kiełbratowska, Renata OSiR Tuchola1900N:6
2321I++Tracz, MarcelinaMKS MOS Wieliczka 1899N:212
2322kGasik, JadwigaResort Rozwoju1899N:98
2323IWojtowicz, DawidKS Komunalni Sanok1899N:46
2324IDzióbek, Jerzy 1899N:46
2325kPrzybek, Tomasz TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:84
2326ISobich, Kazimierz ITS Kopernik Inowrocław1899N:65
2327II+Korman, Roman TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1899N:59
2328mLipski, Tadeusz LKS Sparta Lubliniec1898N:275
2329IŻądło, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1898N:50
2330IDrozd, Lukasz WKSz HETMAN 1898N:111
2331k+Mościcka, Pola KS Laura Chylice1898N:597
2332I+Puzio, JolantaASSz Miedź Legnica 1898N:3
2333IGuziewicz, Wojciech UKS Debiut Przedwojów1898N:57
2334IIBronowicki, Krzysztof OKSiR Wisznia Mała 1898N:41
2335Kania, Andrzej1898N:92
2336IAntokolski, Michał 1898N:12
2337ISzyler, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1897N:203
2338IMinko, Janusz 1897N:111
2339IIMoszczeński, Miłosz SKF Korsarz Gdynia1897N:111
2340IFilimoniuk, MarcinBiałystok1897N:119
2341IPrzytula, Grzegorz1897N:44
2342I++Krzywnicka, Maria KSz GRYF Szczecin 1897N:316
2343ISzelejewski, Jan1897N:48
2344IByliński, Grzegorz GZSN Start Gorzów Wlkp.1897N:59
2345IKardasz, WładysławJantar Gdańsk1897N:49
2346I++Milkowska, ErnestaAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie1896N:77
2347IWasylkiewicz, Andrzej MKS ROKITA Brzeg Dolny1896N:230
2348I++Szeląg, ZuzannaLKS Chrobry Gniezno 1896N:534
2349IJankowski, Aleksander Wrocławski Klub Szachowy HETMAN1896N:190
2350kKostecka, Marika38 Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu1896N:432
2351IEkert, MariuszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1896N:39
2352IKasperlik, Adam Katowice1896N:67
2353IFilar, SławomirWarszawa1896N:19
2354IIJurewicz, Andrzej Supraśl1896N:31
2355IGrzywna, Stanisław MZKS Unia Nowa Sarzyna1895N:32
2356IBaran, DawidMLKS Ostródzianka Ostróda 1895N:101
2357IKurowski, Andrzej TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1895N:171
2358IIPaziak, PatrykUKS Sztum Sztum 1895N:273
2359IBiela, Damian KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1895N:72
2360I+Gorol, MagdalenaKSz Warsaw Sharks Warszawa1895N:3
2361I+Niećko, Stanisław 1894N:236
2362IBujalski, Mateusz UKS Czternastka Warszawa1894N:753
2363I++Guzik, NataliaUKS Piątka Wieluń 1894N:377
2364IKamiński, PiotrLKS Chrobry Gniezno 1894N:340
2365IStrzelecki, MaciejKSz Piątka Skierniewice1894N:440
2366I++Gościniak, Agnieszka GKSz Solny Grzybowo 1894N:2
2367IKlimkowski, Jan UKS Smecz Konin 1894N:161
2368IPietrzak, Martyna MKS Wicher Zbąszyń1893N:28
2369IAugustowski, Janusz WKSz 1938 Włocławek 1893N:306
2370IPolitowski, RobertKSz Torfarm-64 Toruń 1893N:42
2371IĆwik, JakubKSz Gambit Świecie 1893N:131
2372IIGrabowski, JanOdra Słubice 1893N:37
2373IMłynarski, Kamil KLIM UKSz Gambit Starachowice 1893N:209
2374II+Bartoszek, JakubUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1892N:33
2375IStaniak, Mariusz1892N:116
2376ITarczykowska, MonikaUKS OPP Toruń1892N:43
2377IUściński, Michał ULKS Niwka Łomazy1892N:102
2378ILach, TomaszTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1892N:111
2379INowicki, PiotrKS 64 Zielona Góra 1892N:137
2380IMettel, WernerZryw Słupsk1892N:79
2381ILenda, Lukasz KKSz Kraków1892N:39
2382IŻelak, Władysław KSz POLONIA Warszawa1892N:253
2383ISikorski, Tadeusz Elbląg 1892N:33
2384IMajewski, Stanislaw 1892N:33
2385IBil, PiotrLKS Ujkowice1891N:118
2386kWołowiec-Musiał, MałgorzataMKS Polonia Przemyśl 1891N:42
2387ISadzikowski, Marian OLIMPIJCZYK Chrzanów 1891N:165
2388I++Mrozińska, AnnaUKS Korona Gdańsk1891N:9
2389IGórecki, Andrzej Łódź 1891N:71
2390IWróbel, MichałMUKS MDK Śródmieście Wrocław1890N:380
2391IIOlchówko, Błażej TMS Roszada Gliwice 1890N:55
2392IGrzesik, GracjanKSz HETMAN Koszalin 1890N:371
2393IKlucznik, Andre KKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 1890N:109
2394IKopacz, Przemysław KGL Szarotka Wadowice Górne1890N:18
2395II+Mazalon, MateuszMKS EMDEK Bydgoszcz 1889N:69
2396kSołek, Zenon Katowice1889N:448
2397I++Politowicz, AnnaKSz Polonia Wrocław1889N:17
2398II+Poświatowski, Stanisław JAĆWING Suwałki 1889N:75
2399II+Olbrich, RomanKS DORS Ruda Śląska 1889N:32
2400II+Krzempek, KrystianCAISSA Bogucice-Zawodzie Katowice 1889N:44
2401I+Raszkiewicz, AgnieszkaUMKSz Jaćwież Suwałki1889N:18
2402II+Medvedyk, Vasyl Brody Klab Chess1889N:17
2403I+Oborski, ArturKSz HETMAN Katowice 1889N:260
2404I+Korcz, Daniel MCKiS Jaworzno1888N:375
2405IOleszek, Maciej XIVLO im. Stanisława Staszica W-wa Ochota1888N:171
2406IBregoszewski, Leon1888N:35
2407ITrepkowski, Piotr BKS Chemik Bydgoszcz1888N:224
2408ISzulc, FilipI LO Suwałki 1888N:187
2409IHaciuk, Andrzej Arkadia Otwock1888N:29
2410ITaboła, Waldemar UKS Rodło Opole1888N:42
2411IPlotecki, Jan Tarnowskie Góry1888N:71
2412IObrzud, DamianMKS MOS Wieliczka 1888N:39
2413IGlapa, Witold MMKS WIENIAWA LESZNO1888N:55
2414IWarkowski, ArkadiuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2415IDziadoń, Piotr MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1888N:21
2416II+Matul, SebastianUKSz Skoczek Choszczno1888N:49
2417IDuda, Ryszard KS DORS Ruda Śląska 1888N:61
2418IIKapusta, Paweł KMKSzach Victoria Komplexbud1887N:101
2419I+Lascar, RadosławaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1887N:309
2420I++Krzywda, MałgorzataLZS Victoria Chróścice1887N:22
2421IJagła, Artur MLKSZ Myślenice1887N:210
2422IBolesta, Wojciech 1887N:45
2423IBurakowski, Marek UKS SP1 Jedynka Tychy 1887N:135
2424IWojszkun, Tadeusz MCKiE Malbork 1887N:111
2425ISokolowski, Marek KS Legion Legionowo 1887N:66
2426IJanicki, Rafał LKS Piast Śrem 1887N:209
2427IMechliński, JakubKSz Piątka Skierniewice1887N:278
2428IBenda, Grzegorz KU AZS UW w Warszawie 1887N:22
2429kRzepecka, DorotaLKS Wrzos Miedzyborów1886N:88
2430II+Trofimiuk, Tomasz MUKS Stoczek 45 Białystok1886N:73
2431IDźwierzyński, Bartosz KSz Gambit Przeworsk1886N:282
2432IIGoździejewski, Karol MCKiE Malbork 1886N:18
2433I++Krupa, Anna MKSz Rybnik 1885N:59
2434IPuszkarski, Piotr Biała Podlaska 1885N:87
2435IDziugan, AndrzejKKSz Urania I Krosno1885N:26
2436I+Brudzinski, MaciejPKS AGAPE Białołęka1885N:314
2437ISalamon, JanTĘCZA Poznań1885N:87
2438IIKaniewski, Patryk WOK Wałbrzych1885N:29
2439kDyląg, Emilia1885N:537
2440IKruklis, MirosławMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1885N:32
2441IIKrzos, Adam - 1885N:28
2442II+Adamczyk, PawełGimnazjum w Lipnicy Wielkiej1884N:171
2443IMeller, Piotr Lubomierz 1884N:18
2444ICzepczyński, Bogusław 1884N:196
2445ISapierzyński, TadeuszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1884N:36
2446IHalubek, Stefan UKS Zadrna Kamienna Góra 1884N:24
2447IZiemniak, Piotr RzKSz Rzeszów1883N:224
2448IRunowiecki, Tadeusz KS Sparta Nasielsk1883N:45
2449IRodak, PrzemysławKS Entropia NZSPW Warszawa1883N:195
2450IAndrychowski, Zbigniew1883N:43
2451IPiechota, Piotr OSz Baszta Szamotuły 1883N:22
2452IWajda, MariuszMKS Polonia Przemyśl 1883N:33
2453IGregulski, Zbigniew KKSz Kraków1883N:113
2454II+Zychowski, MarekLKS SPARTA Lubliniec1883N:68
2455Valkovoj, Alexandr1883N:9
2456IKozaczuk, WitoldTMS Roszada Gliwice 1883N:90
2457I++Rudnik, AnnaMUKS Stoczek 45 Białystok1882N:264
2458IJakubowski, WojciechUKS SP3 w Bogatyni1882N:221
2459IZbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa1882N:137
2460ISowa, Bernard UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1882N:102
2461II+Sobiech, KrzysztofKTS Kalisz1882N:49
2462II+Oginski, JanSSz Modus Warszawa1882N:42
2463I+Siwek, Kinga1882N:4
2464I+Stodolnik, Alicja AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1881N:25
2465ICzornik, Janusz Politechnika Śląska Gliwice 1881N:98
2466IŚwistak, MaciejMKSz GRYF Dębica 1881N:69
2467IIAniszewski, Dariusz MTSZ Mińsk Mazowiecki1881N:40
2468IKarweta, JanMCKiS Jaworzno1881N:94
2469ILusio, MarekLKS Kosienice 1881N:41
2470IBorowski, Przemysław GLKS Goniec Żarów 1880N:179
2471I++Burakowska, GabrielaAkademia Morska Gdynia1880N:366
2472ISzmaciński, Slawomir Łódź 1880N:61
2473IMania, MarekStrzelec Strzelce Opolskie1880N:21
2474IWoźny, TomaszMKS Polonia Przemyśl 1880N:102
2475ISabor, KrzysztofKS Cracovia 1906 Kraków1880N:27
2476IMichalczuk, Krzysztof SSz Szachpol Łuków1880N:66
2477I+Suder, JakubMAT Myślenice1879N:361
2478I++Orlik, Sandra RKS MAT Ruda Śląska 1879N:401
2479IRutkowski, Bogdan Tęcza Poznań1878N:51
2480IMarkiewicz, CzesławKlub Szachowy Kana Tarnów1878N:59
2481IIWalukiewicz, Cezary LKS Mechanik Stargard 1878N:46
2482IPeter, Rafal1878N:67
2483IIJajte-Pachota, JerzyKS Cracovia 1906 Kraków1878N:34
2484II+Mielczarek, Daniel1878N:41
2485ISentowski, SebastianUKS TSz Zieloni Zielonka1878N:214
2486II+Fedorczyk, KrzysztofKS Entropia NZSPW Warszawa1877N:59
2487ISkubis, FeliksOleśnica 1877N:58
2488IISiwek, MateuszRadzyń Podlaski1877N:23
2489ILech, Piotr UKS SZACHOWA DWÓJKA Szubin 1876N:183
2490IRusin, RyszardWarszawa1876N:169
2491IAndrae, DirkTMS Roszada Gliwice 1876N:22
2492IZiemski, PrzemysławKS DORS Ruda Śląska 1876N:91
2493ILesień, Przemyslaw AZS Poznań 1876N:131
2494I++Huchwajda, KatarzynaKS KORONA Zakrzewo1875N:115
2495I++Gola, KarolinaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1875N:19
2496ISzymanski, Leszek WZSN Start Wrocław I 1875N:128
2497IPietrucha, JarosławIKSz "Tęcza" Tarnowskie Góry1875N:185
2498IZoch, TomaszBielsk Podlaski 1875N:86
2499INajdzionek, BoleslawLwówek Śląski1875N:201
2500II+Pogorzelski, Adrian MKS przy MDK Trzcianka1875N:34
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)