ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20111)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24500);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34663)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (101);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13607)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12301);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
20001IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
20002IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
20003Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
20004VKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
20005IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
20006IIIGóra, Marianna 929N:147
20007IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 929N:22
20008VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
20009Wanowicz, Paweł929N:12
20010IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
20011VWlazło, JakubGdańsk 929N:14
20012Dąbrowski, RafałKSP im. MBM Białystok929N:14
20013Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
20014Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
20015Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
20016IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
20017Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
20018VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
20019VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
20020Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
20021Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
20022Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
20023Burda, Grzegorz 926N:12
20024VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
20025IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
20026Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
20027Matwij, SandraRzeszów925N:21
20028Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
20029Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
20030Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
20031Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
20032Nowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 925N:7
20033Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
20034IVSzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
20035Łęczyński, KornelUKS przy SP8 Chrzanów924N:9
20036Świderski, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 924N:17
20037VJojko, JakubKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY923N:16
20038Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
20039IVKaryś, Małgorzata LUKKS Kielce921N:19
20040Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
20041IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
20042Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
20043Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
20044Mann, KarolinaZabrze918N:8
20045VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
20046IVBalsam, SzymonStalowa Wola916N:18
20047Gwiazdowski, JakubUMKSz Jaćwież Suwałki916N:16
20048Szubstarska, ZofiaMKSz. Hetman-Pionier Kętrzyn*916N:14
20049IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
20050IVLisowska, EmiliaSP5 915N:37
20051Duchnowski, WiktorŁomża 915N:9
20052VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
20053Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
20054VKról, BartoszLUKS Feniks Mrocza914N:26
20055Latuszek, WiktorUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn914N:12
20056Karzel, Helena913N:8
20057IVSzmigiel, Weronika913N:21
20058Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
20059VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
20060VSkinderowicz, AnnaSP nr 71 - Wrocław II912N:14
20061Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
20062VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
20063Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
20064VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
20065Walenciak, JanUKS przy SP 8 Chrzanów 910N:9
20066IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
20067IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
20068Szymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 908N:8
20069Wojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
20070IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
20071Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
20072IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 907N:41
20073IVKraśniewska, Zofia Uzdowo907N:33
20074Białas, NadiaKS Unia Bieruń Stary 906N:14
20075IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów904N:30
20076Seweryńska, Zofia902N:16
20077VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
20078Albrecht, Michalina UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz899N:10
20079Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
20080IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
20081Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
20082IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 895N:126
20083IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
20084Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 894N:30
20085Osmański, Szymon Kowalewo Pomorskie894N:15
20086IVNowak, Anna Dąbrowa, Górnicza 893N:40
20087IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
20088Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
20089VFiała, Dawid Włodawa891N:33
20090IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 891N:76
20091IVŻelichowska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin891N:33
20092VPartyka, Wojciech LUKKS Kielce889N:16
20093IVFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 887N:50
20094IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
20095VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz884N:31
20096Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
20097VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 883N:114
20098Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
20099IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 881N:22
20100IVKlemens, NataliaSLZSzach K-ce 876N:32
20101Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
20102IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
20103IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
20104Flisek, AntoniUKS Caissa Warszawa 867N:13
20105Oskwarek, Hanna KS HETMAN Marklowice860N:19
20106VZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 857N:53
20107VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 856N:42
20108VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
20109Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
20110IVPolak, Julita ChTS Chorzów 835N:33
20111Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)