ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20043)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24344);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34595)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (116);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13454)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12248);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
19501IVZamiar, Julia LKS Chrobry Gniezno 967N:24
19502Rabicki, Franciszek Lublin967N:8
19503Fischer, Alex Warszawa967N:9
19504Duszyńska, Julia Jutrzenka Dąbrowa Górnicz 967N:11
19505Lesiak, Filip UKS Pałac Nieborów967N:5
19506Spionkowski, JakubŚwiecie967N:6
19507Gawron, Norbert MKSz DIAGONALIA Imielin 967N:8
19508Rojek-Nowosielski, Wojciech 967N:5
19509Stanowski, Kacper RKS MAT Ruda Śląska 967N:6
19510VZychowicz, Patryk 967N:6
19511Metner, Michał 966N:4
19512Matan, Szymon SP 5 Białystok 966N:8
19513Czyż, Anna SPWęgrów966N:15
19514VZalewski, AdrianParafia pw. Miłosierdzia Bożego 966N:8
19515VRafałowski, Błażej Parafia pw. MB Bolesnej 966N:8
19516VRadziewska, Hanna KS DORS Ruda Śląska 966N:8
19517VFlis, Michał Janów Lubelski 966N:7
19518Matysiuk, Witold966N:4
19519VUściłko, Paweł MDK Białystok966N:21
19520Jagodziński, Maksymilian KS II DZIKOWIEC 966N:13
19521Żochowski, Mateusz SP 8 Chrzanów966N:8
19522VMajerek, Maja Akademia Szachowa Gliwice 966N:7
19523Chwiećko, JuliaKowalewo Pomorskie966N:28
19524Ignaciuk, KacperSSz Szachpol Łuków966N:4
19525Wieczorek, ŁukaszTrzebnica 966N:7
19526Rumiński, MichałSP Kryniczno966N:7
19527Dytkowski, MateuszUKS Pionier Jastrzębie Zdrój966N:4
19528Słomowicz, Marta UKS przy SP 8 Chrzanów 966N:9
19529Kędzierska, Karolina UKS Sokół Włoszakowice 965N:16
19530Sobieszuk-Rzeńca, Renata MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski965N:9
19531Szmajda, Radosław965N:8
19532VMakoś, Kinga 965N:5
19533Stelmaszewska, Olga KU AZS UW w Warszawie 965N:6
19534Sokołowska, HannaSP 1 Białystok 965N:6
19535Drzazga, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny965N:4
19536VOstapkowicz, MateuszUKS Caissa Warszawa 965N:27
19537Mączka, Wiktor KLIM UKSz Gambit Starachowice 965N:9
19538Makoś, Bartłomiej Rogi965N:8
19539VRychlik, Kornelia ASSz Lipno Stęszew 965N:11
19540VBaca, HubertKGL Szarotka Wadowice Górne965N:13
19541Maciaszek, Nikola UKS Kościelec965N:8
19542IVPajer, IrenaUKS przy SP 8 Chrzanów 965N:28
19543Malicka, Oliwia BKS CHEMIK Bydgoszcz964N:13
19544Karoney, Nicholas 964N:5
19545Tadek, FilipMUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:5
19546IVKozak, BeataDobczyce964N:7
19547IVSymbor, WiktoriaUKS Korona Gdańsk964N:39
19548Najbuk, Marek SP 4 Białystok 964N:8
19549Bugajna, Wiktoria Kotowice964N:7
19550Machnik, Piotr964N:7
19551Potempa, Wojciech TKKF Boronovia Boronów 964N:7
19552Walaszczyk, Natalia SP 46 Bytom 964N:6
19553VOpalach, Albert Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 964N:6
19554Paszkiewicz, JakubSSz Szachpol Łuków964N:8
19555Padlewska, KatarzynaBiałystok964N:7
19556VPopiel-Machnicka, RóżaWarszawa964N:12
19557Tomaszewski, Konrad Zgorzelec 964N:40
19558Krupa, Adam Północna964N:6
19559IVCzajka, KonradUKS Caissa Warszawa 964N:26
19560Kryński, Szymon964N:6
19561Topolewicz, Dominik Białystok964N:7
19562Puk, MichałSzewce964N:6
19563Wąsik, SzymonRzeszów964N:8
19564Kaczmarek, Piotr963N:8
19565Kulpińska, GabrielaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 963N:8
19566IVDutkiewicz, MikołajUKS GCK Sękowo 963N:6
19567Hummer, Natalia ZS nr 11963N:24
19568Miszczak, Justyna Rymer Niedobczyce 963N:6
19569Brymerski, JakubUKS Piast Bolków 963N:10
19570IVSzaszkowski, Kacper M-GOK GAMBIT Ślesin963N:76
19571Błażejewski, Aleksander Gdańsk 963N:15
19572Sienkiewicz, JanSzkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 963N:8
19573Stefaniuk, Kacper Mysłowice963N:4
19574VGiełażyn, Jan LUKSz Orient Sokółka963N:68
19575IVMisiak, Michał UKS Caissa Warszawa 963N:39
19576Kęska, Rozalia Gliwice 963N:5
19577Pyrek, RomanZgorzelec 963N:32
19578Bartuś, DominikWarzyce 963N:11
19579Czernia, DominikSP nr 11 Suwałki 963N:5
19580Mazurek, PiotrWołomin963N:8
19581Gross, PrzemysławPrzyjaźń963N:8
19582VPrzybyło, Tymoteusz963N:6
19583Jakubczak, Aleksandra Olsztyn 963N:6
19584Nita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 963N:16
19585Chomik, MajaMUKS Stoczek 45 Białystok963N:10
19586Olszyński-Rychlicki, MarcelŁódź 963N:8
19587Krych, KlaudiaUKS Kościelec962N:15
19588Ślusarska, AmeliaRuda SP-02962N:14
19589Kumor, JakubAkademia Szachowa Gliwice 962N:8
19590VWielogórski, AdamDąbrowa-Górnicza962N:26
19591Garamaj, Krystian Włodawa962N:6
19592IIIJaśkowska, Natalia PUKS Fides Węgrów 962N:27
19593VNowak, ElżbietaKU AZS UW w Warszawie 962N:8
19594Lewkowska, MałgorzataSSP 1 STO Białystok962N:6
19595Drzewiecki, SzymonNiemcz962N:5
19596Popek, MateuszSOSWdDiMNiSS Lublin 962N:9
19597Stępień, Stanisław Akademia Szachowa Gliwice 962N:8
19598Zając, PatrykAkademia Szachowa Gliwice 962N:9
19599Jarmuszewski, Nikodem Kowalewo Pomorskie962N:16
19600Stanowski, Bartosz962N:6
19601Urban, LilianaRudnik961N:8
19602Baster, KacperUMKS Żak Kielce961N:14
19603Orłowska, Dominika Ostróda961N:7
19604Kuś, GrzegorzOstróda961N:7
19605VKluska, Bartosz Szubin961N:6
19606Broda, Milena GOK Biszcza 961N:6
19607Rozborska, Kamila SP 46 Bytom 961N:7
19608Borys, Patryk KSP im. MBM Białystok961N:6
19609Bołd, Klaudia961N:5
19610Szymczyk, AdamGdynia961N:8
19611Krolczuk, Karol Szkoła Podstawowa Nr 2 Rybnik961N:6
19612VZaborowski, AdrianKSz. Hańcza Suwałki 961N:31
19613Górny, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz961N:6
19614Dańko, AleksandraASU Sokółka 961N:14
19615Chęś, MikołajBydgoszcz 961N:6
19616Kowalewski, MaciejSP Bakałarzewo 961N:5
19617Sadurska, Karolina961N:7
19618Witek, MateuszUKS ŻAGLE Warszawa 961N:6
19619Nowak, BartoszSyców961N:6
19620Stefaniak, MartaLKS Polonia Poraj 961N:16
19621Barć, KrzysztofRDK Biała961N:5
19622Dudziński, PatrykWisznia Mała 961N:6
19623Podlaska, Aleksandra961N:7
19624Szumowski, MichałSP Dąbrówka Kościelna961N:7
19625Prośniewska, Maria UKS Smecz Konin 961N:3
19626Grzesiczek,paweł MDK nr 1 Bytom961N:6
19627Głąbicki, OlafUKS Caissa Warszawa 961N:6
19628Dębecki, KacperKSz Polonia Warszawa961N:8
19629Borys, Szymon ChTS Chorzów 960N:7
19630Widłak, Maja UKS MDK Otwock960N:4
19631Karkowski, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 960N:8
19632Korwin-Kossakowski, Jan UKS Caissa Warszawa 960N:7
19633Litwin, AnnaKrosno960N:4
19634IVWieczorek, MatyldaKSz Polonia Warszawa960N:43
19635VKrynicki, Filip SP nr 2 Suwałki960N:9
19636Gorelik, Adrian Szkoła Szachowa Gambit Toruń960N:7
19637Żak, Justyna ChTS Chorzów 960N:6
19638VChodlewski, AntoniSP 8 Chrzanów960N:6
19639IVKasprzak, AntoniKSz ORŁY Pleszew 960N:47
19640Murzyński, Filip Akademia Szachowa Gliwice 960N:8
19641IVBera, Iga UKS GONIEC Staniątki 960N:21
19642VDanielewicz, NadiaSP 13 Mielec960N:6
19643Babula, KarolinaTKSzach Tarnobrzeg960N:10
19644Szczerczowski, Wojciech UKS Schach-Mat Syców 960N:7
19645Wilkowicz, Paweł KSz Zefir Boguszowice 960N:9
19646Puchalik, EmiliaAkademia Szachowa Gliwice 960N:9
19647Jobs, OliwiaOstróda959N:7
19648Pietryka, Przemysław WKS KOPERNIK959N:8
19649Bułka, Mikołaj959N:7
19650Gęba, Alicja Gdańsk 959N:9
19651Wójcik, Szymon KSz SDK-Lotnik Mielec 959N:8
19652IVKosińska, Aleksandra 959N:5
19653Rapnicki, HubertBiałystok959N:6
19654VJodkowski, JanKU AZS UW w Warszawie 959N:29
19655Kęska, KacperUKS Caissa Warszawa 959N:6
19656bkŻółtak, Damian SP-5 Rybnik 959N:7
19657Gancarczyk, OliwiaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 959N:6
19658VPułka, Mieszko KSz Gryf Szczecin 959N:6
19659Waśkiel, KrystianASU Sokółka 959N:5
19660Ząbek, RafałUKS Caissa Warszawa 959N:14
19661VSiegmund, Paulina LKS Tworków959N:12
19662Grzesiczek,maciej MDK nr 1 Bytom959N:5
19663Stephan, Grzegorz KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny958N:6
19664Mikocki, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 958N:16
19665Gąsiorek, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław958N:6
19666Wąsacz, JanRzeszów -Biała958N:6
19667VMazurek, Damian 3A958N:29
19668Dybek, Antoni Czeladź958N:7
19669Andrzejczak, Karolina ZSCKR Nowy Targ 958N:6
19670Trzensiok, DominikBYTOM 958N:5
19671Pióro, WiktoriaBydgoszcz 958N:6
19672Stolarska, BarbaraUKS Smecz Konin 958N:4
19673Kalisz, Nikodem LKS Tworków958N:15
19674Zając, Bartłomiej ChTS Chorzów 958N:9
19675Budzyńska, AleksandraHuta Dzierążyńska958N:8
19676Łoś, Rafał Rogi958N:6
19677VWilczewska, KarolinaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn958N:19
19678VKubecki, Adam KSz HETMAN Katowice 958N:7
19679Nowicki, Maciej UMKS HETMAN Marklowice958N:6
19680Chrzanowski, Maciej SP Bakałarzewo 958N:9
19681Szalbot, AgnieszkaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 958N:14
19682Gieroba, ŁukaszLublin958N:6
19683VPflueger, NadineWrocław957N:12
19684VKocięcki, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 957N:15
19685Krom, AleksanderPłock957N:7
19686IVStępień, Czesław LUKS Lubartów957N:7
19687Nosal, JakubKKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków957N:7
19688Peszka, MikołajSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna957N:6
19689IIIRodzyn, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 957N:86
19690VMalec, Wojciech KMKSz Victoria Kielce 957N:6
19691VGajda, LauraSzkoła Podstawowa nr 6 Dr. 2 957N:7
19692Szczeszek, Anna AZS Poznań 957N:7
19693Słoma, Tatiana LKSz Lublin 957N:5
19694Petryna, Aleksandra SP Ulhówek 957N:6
19695Leśniak, AleksanderKryłów957N:4
19696IVFranikowska, MartynaM-GOK GAMBIT Ślesin957N:13
19697Zieliński, Piotr Białe Błota 957N:7
19698Krzykowski, IgorKSz Jelonka Jelenia Góra 957N:5
19699IVKuźmiuk, LenaUKS Caissa Warszawa 957N:38
19700IVDutczak, MartaKS 64 Zielona Góra 956N:17
19701Gieroń, Patryk 956N:9
19702IVGunajew, JuliaKKSz Kraków956N:32
19703Szumarska, HannaSSP 1 STO Białystok956N:6
19704VBinkiewicz, Karol KS DORS Ruda Śląska 956N:6
19705Góralczyk, PatrycjaKS 64 Zielona Góra 956N:17
19706IVDagil, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 956N:46
19707Thomas, Bartosz Racibórz 956N:8
19708Glinka, OliwiaUKS Skoczek / SP 1956N:12
19709IVZając, Magdalena 956N:24
19710Dąbrowski, Dawid SP Bakałarzewo 956N:5
19711Kołakowski, KamilMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn956N:9
19712Gawędzki, Paweł MDK Białystok956N:8
19713Skrzypczak, Julia SP Kryniczno956N:7
19714VŚlesińska, AnitaUKS SP1 Leżajsk956N:12
19715Zacharek, Michał Kowalewo Pomorskie955N:16
19716VStanuch, NataliaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 955N:7
19717Drapała, HubertKS II DZIKOWIEC 955N:10
19718VBilski, Jan UKS GONIEC Staniątki 955N:24
19719Czaplejewicz, KubaLUKSz Orient Sokółka955N:6
19720Kostrzewski, Marcin SLZSzach K-ce 955N:17
19721Kohut, Fabian Siemianowice Śląskie955N:6
19722Chlewińska, Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Klucz " w Kętrzynie955N:7
19723Mielniczuk, MikołajSP 6 Rybnik 955N:7
19724VBaryś, Magdalena KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY955N:9
19725Dzido, DominikPłock954N:7
19726Drzazga, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław954N:6
19727Różycki, RyszardUKS Centrum Tczew 954N:26
19728Żak, BlankaChTS Chorzów 954N:14
19729Karczewski, MarcinUKS FALA Świekatowo954N:6
19730Franczak, Kacper(Elbląg) 954N:6
19731IVKraska, GabrielaUKS Smecz Konin 954N:14
19732Kołodziejczyk, Bartosz MDK Nr 1 Bydgoszcz953N:5
19733Fura, WiktorZS nr 4 Rzeszów953N:6
19734Zielińska, Kinga KS DZIKOWIEC953N:27
19735Czuma, Antoni KU AZS UW w Warszawie 953N:6
19736Miłobędzki, StanisławMKS KSOS Kraków953N:8
19737Szrenawski, SzymonSiemianowice Śląskie953N:6
19738Litkowiec, OliwierSP Ulhówek 953N:6
19739VNussynblat, AleksandraM-GOK GAMBIT Ślesin953N:14
19740Drewniak, MarcinBiałystok953N:6
19741Piróg, Piotr 953N:9
19742Indycki, Tomasz MUKS MDK Fabryczna Wrocław 952N:9
19743Kołodziej, Jakub MDK "Pod Akacją" Lublin952N:14
19744Grolik, SzymonRybnik952N:12
19745VKardasz, Franciszek SSP 1 STO Białystok952N:16
19746IVTrzeciakowski, JakubMDK Białystok952N:26
19747IVTroć, MateuszKotuń952N:12
19748Kacała, Oskar952N:7
19749Sylwestrzak, JuliaSSz Debiut GCK Giżycko 952N:7
19750IVRosiak, Filip UKS Caissa Warszawa 952N:40
19751IVArciechowski, MikołajGdańsk 952N:13
19752Józwiak, AleksanderAkademia Szachowa Gliwice 952N:9
19753Adamczewski, Julian UKS Skoczek Milicz952N:13
19754VKrótki, JacekKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY952N:15
19755Styn, MajaTKKF Rzemyk Gdynia951N:9
19756Jeglińska, GabrielaMLKS Czarni Olecko951N:7
19757VBergler, Olivia Akademia Szachowa Gliwice 951N:20
19758Nowak, BarbaraPUKS Rodło Opole 951N:7
19759IVSzymańska, Kinga SP 5 Łomża951N:24
19760IVJankowiak, CyprianCKiP Michałowice 951N:42
19761Sikorska, Hanna UKS Rodło Opole951N:7
19762VRabenda, Mateusz951N:24
19763Macionczyk, Jakub 951N:8
19764Paziewska, NataszaUKS Caissa Warszawa 951N:8
19765Kołowrotkiewicz, Jowanka MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
19766Kulik, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
19767VWitas, BartoszDąbrowa Górnicza951N:11
19768Franczyk, MaciejAkademia Szachowa Gliwice 951N:9
19769Ołtuszewski, Rafał951N:9
19770Bodach, Olivier 951N:7
19771VŚwierc, Filip951N:7
19772Loska, Wojciech LKS STRAŻAK Zabrzeg951N:12
19773Salach, Zuzanna Kowalewo Pomorskie951N:7
19774Parnowski, Igor Szkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 950N:14
19775VMikołajczuk, AmeliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski950N:19
19776Kaczmarek, Wiktor Rzeszów - Krynicka 950N:7
19777Janicki, Antoni APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny950N:6
19778Stocka, Katarzyna Akademia Mali Mistrzowie Białystok 950N:8
19779Górka, DominikaLUKSz Orient Sokółka950N:8
19780Baluk, Tomasz SP 2 Oborniki Śląskie 949N:6
19781Penar, Mikołaj 949N:9
19782Wilkowska, Krystyna UKS Szachylice Chylice949N:14
19783VSzczęśniak, Marcelina SP nr 22 Lublinie 949N:17
19784Troc, Olivier SSP 1 STO Białystok949N:5
19785Zajdel, Emil949N:9
19786Mroczkowski, Eliasz Gdańsk 949N:15
19787Rogowski, Filip (Elbląg) 949N:5
19788Żuk, Nelly UKS Skoczek / SP 1949N:5
19789Łowejko, OliwiaLigota Piękna949N:7
19790IVGrochowski, Tymoteusz MTS Kwidzyn 948N:14
19791Nowok, Kacper PSSz Pszczyna 948N:8
19792IVOwczarska, Julia948N:19
19793Kwiatkowski, MichałWarszawa948N:6
19794VPrutis, Zofia (Supraśl)948N:24
19795IVStanczewski, Maciej SP Fałkowo 948N:16
19796Michajłowskij, Jegor UKS Caissa Warszawa 948N:14
19797Giesko, FranciszekMDK Białystok948N:7
19798IVRydzewska, DanielaOlsztyn 948N:7
19799Zalewski, WiktorRzeszów-Zwieczyca947N:7
19800Żmiejko, SzymonSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok947N:8
19801Bokas, Olaf Wrocław947N:12
19802Kmita, Jakub947N:12
19803Kraśnicki, AleksanderMDK Białystok947N:6
19804Rusin, Emilia KS II DZIKOWIEC 947N:10
19805Prutis, Hanna (Supraśl)947N:17
19806Zienkowski, DanielDąbrowica947N:9
19807Hojka, Pascal Zabrze947N:7
19808Piaskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 947N:7
19809Rzeszowiak, Natalia Tarnobrzeg947N:9
19810Glińska, Izabela Arkadia Otwock946N:23
19811Karwański, Piotr Pszów946N:7
19812Fundowicz, Wojciech Mysłowice946N:18
19813Białek, KlaudiaRybnik946N:7
19814Brzycka, Karolina Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 946N:6
19815IVKaryś, Małgorzata Lukks Kielce946N:10
19816Hodana, Bartosz KSOS Kraków946N:5
19817Wawrzeń, Dominik SP 10 Sosnowiec 945N:7
19818Dutczak, Wojciech Kłodzko945N:9
19819Koguc, Bożydar 945N:7
19820Gołdy, ErnestUKS Hetman Częstochowa 945N:8
19821Polkowski, MateuszWasilków 945N:8
19822VSowa, Krzysztof SOK Sułkowice944N:22
19823Osipczuk, Dawid Białystok944N:8
19824VRogozińska, NataliaKSz HETMAN Katowice 944N:5
19825Sakson, Miłosz Wrocław944N:5
19826VRudnik, AdrianUKS SP3 w Bogatyni944N:10
19827Damulis, RokasMarijampoles ZSM (LTU)944N:8
19828Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 944N:8
19829VMuc, BorysKSz HETMAN Katowice 944N:12
19830Kowalczyk, AndrzejWłodawa943N:6
19831VZalewski, PatrykParafia pw. Miłosierdzia Bożego 943N:8
19832Matraszek, JakubSP Osiny943N:7
19833Walczak, BartoszTKKF Promyk Ciechanów943N:6
19834IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice943N:21
19835Rzążewska, Olga PUKS Fides Węgrów 943N:7
19836VKołodziejczak, DamianM-GOK GAMBIT Ślesin943N:14
19837Kurzyński, PatrykRacibórz 943N:6
19838VChudy, Błażej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski943N:7
19839VOlesiński, MarcinLUKKS Kielce943N:6
19840Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
19841Czarnowicz, AleksandraLUKSz Orient Sokółka943N:6
19842Wąsik, Michał Rzeszów943N:8
19843Wierzbicka, Małgorzata LUKSz Orient Sokółka943N:6
19844IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
19845VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
19846Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
19847Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
19848Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
19849Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
19850IVTwardowska, DominikaKSz ORŁY Pleszew 942N:13
19851Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
19852Sakowich, NikitaRosja 941N:7
19853IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
19854VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
19855Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
19856VBrzozowski, MaciejZabrze941N:10
19857VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
19858Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
19859Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
19860VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
19861VGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 941N:7
19862Konopka, Maja CKR SSz Grójec 941N:7
19863VNawrocki, Cyprian RKS MAT Ruda Śląska 941N:23
19864Wasilewski, Przemysław 941N:8
19865Puchalik, Marta Akademia Szachowa Gliwice 941N:9
19866VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
19867IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
19868IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
19869VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
19870VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
19871Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 940N:11
19872IVNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 940N:11
19873IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
19874VSobczak, KarolWKS KOPERNIK939N:84
19875Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
19876VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
19877Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
19878Król, MateuszKSz Hetman Krynka 938N:14
19879Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
19880Stańczuk, PiotrLUKSz Orient Sokółka938N:9
19881IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
19882VObrycki, GabrielMDK Białystok937N:27
19883Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
19884Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
19885IVZając, Zuzanna UKS przy SP 8 Chrzanów 937N:8
19886Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
19887Łaski, Bartosz 936N:8
19888Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
19889bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
19890VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
19891Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
19892Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
19893Żak, KacperSP 32 dr.2936N:6
19894Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
19895Wichliński, MateuszSP Kryniczno936N:7
19896Muszala, Tomasz Zefir Boguszowice 936N:7
19897Janicka, Anna APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny936N:6
19898IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
19899Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
19900Lutkiewicz, Monika935N:9
19901VJaros, MichałRadomig Radom 935N:30
19902VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
19903VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
19904IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
19905IVBorusiewicz, Amelia KSz Maraton Łomża 934N:56
19906VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
19907Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
19908VGroń, Antoni Zabrze934N:23
19909Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
19910VMichalski, Kacper KSz ORŁY Pleszew 934N:17
19911VZajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno934N:9
19912VPerlak, Aleksandra934N:12
19913Zabrzańska, Róża 934N:7
19914Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
19915Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
19916Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
19917Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
19918Domagała, Grzegorz 933N:12
19919Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
19920VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
19921IVKaczmarczyk, Joanna UKS Mat Zabrze-Grzybowice 932N:30
19922Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
19923IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
19924Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
19925VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
19926VWalczak, MarekUKS 21 Podlesie 932N:21
19927IVHapoń, GabrielaLUKSz Orient Sokółka932N:44
19928VJezierski, Rafał 931N:8
19929IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski931N:25
19930Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
19931Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
19932Woźniak, AdrianLKS Promień Kowalewo Pom.931N:13
19933IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
19934IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
19935Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
19936VKuczewski, MateuszUKS SP 321 Warszawa - Bemowo930N:8
19937IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
19938IIIGóra, Marianna 929N:147
19939IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 929N:22
19940VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
19941Wanowicz, Paweł929N:12
19942IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
19943VWlazło, JakubGdańsk 929N:14
19944Dąbrowski, RafałKSP im. MBM Białystok929N:14
19945Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
19946Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
19947Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
19948IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
19949Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
19950VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
19951VDobrzyński, Błażej LUKSz Orient Sokółka927N:22
19952Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom927N:12
19953Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
19954Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
19955Burda, Grzegorz 926N:12
19956VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
19957IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
19958Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
19959Matwij, SandraRzeszów925N:21
19960Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
19961Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
19962Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
19963Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
19964Nowicka, Łucja KSz ORŁY Pleszew 925N:7
19965Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
19966IVSzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn924N:35
19967Łęczyński, KornelUKS przy SP8 Chrzanów924N:9
19968Świderski, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 924N:17
19969VJojko, JakubKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY923N:16
19970Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
19971Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
19972IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
19973Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
19974Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
19975Mann, KarolinaZabrze918N:8
19976VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 917N:51
19977IVBalsam, SzymonStalowa Wola916N:18
19978Gwiazdowski, JakubUMKSz Jaćwież Suwałki916N:16
19979Szubstarska, ZofiaMKSz. Hetman-Pionier Kętrzyn*916N:14
19980IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
19981IVLisowska, EmiliaSP5 915N:37
19982Duchnowski, WiktorŁomża 915N:9
19983VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
19984Kukisz, Amelia(KS Lew Krynki) 914N:14
19985VKról, BartoszLUKS Feniks Mrocza914N:26
19986Latuszek, WiktorUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn914N:12
19987Karzel, Helena913N:8
19988IVSzmigiel, Weronika913N:21
19989Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów912N:22
19990VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
19991VSkinderowicz, AnnaSP nr 71 - Wrocław II912N:14
19992Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 911N:21
19993VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 911N:19
19994Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
19995VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka910N:46
19996Walenciak, JanUKS przy SP 8 Chrzanów 910N:9
19997IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
19998IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
19999Szymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 908N:8
20000Wojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)