ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19052)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22753);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32857)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (169);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12760)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11212);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
19001Mann, KarolinaZabrze918N:8
19002VFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 917N:38
19003IVBalsam, SzymonStalowa Wola916N:18
19004IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
19005IVLisowska, EmiliaMLKS Ostródzianka Ostróda 915N:37
19006VSędzielowska, Alicja Edison Chrzanów914N:16
19007Osmański, Szymon Kowalewo Pomorskie914N:8
19008IVMisiak, Michał UKS Caissa Warszawa 913N:25
19009Karzel, Helena913N:8
19010VGąsiorowski, MarcelUKS Caissa Warszawa 912N:23
19011Partyka, Wojciech LUKKS Kielce - sekcja Busko-Zdrój912N:12
19012IVKorejwo, BożenaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 911N:14
19013Cypryński, KonradUKS Caissa Warszawa 910N:14
19014IVKamieniarz, Jakub SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 909N:32
19015IVŻukowska, MichalinaSSP 1 STO Białystok908N:30
19016Szymczak, AleksandraKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 908N:8
19017VPotocka, MartynaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 908N:24
19018Wojciechowski, Aleksander Kętrzyn908N:7
19019IIIBujalska, AmeliaS.P. 11 im. I Dywizji KościuszkowskiejUrsus907N:102
19020Wyleżych, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 907N:17
19021IVJaźwiński, MarekUKS Caissa Warszawa 905N:16
19022Seweryńska, Zofia902N:16
19023VJankowski, AndrzejGąbin900N:22
19024Maruszewska, ZofiaAkademia Szachowa Gliwice 897N:9
19025IVMańka, OliwiaLUKS Tempo Ożarów 896N:48
19026Jędrzejczyk, OlgaUKS Caissa Warszawa 895N:26
19027IVBojczewski, Łukasz LKSz Lublin 895N:126
19028IVAjdukiewicz, Joanna Akademia Szachowa Gliwice 895N:24
19029IVMakowska, OliwiaSP 10 Suwałki894N:28
19030IVStupak, Aleksandra894N:22
19031IVNowak, Anna Dąbrowa, Górnicza 893N:40
19032IVAleksiejuk, AlicjaMDK Białystok893N:20
19033Pomorski, FranciszekUKS Caissa Warszawa 892N:38
19034VFiała, Dawid Włodawa891N:33
19035IVChabros, Maja LUKS Tempo Ożarów 891N:76
19036VDudak, Adam UKS Caissa Warszawa 891N:39
19037IVŻelichowska, OliwiaM-GOK GAMBIT Ślesin891N:33
19038VGąsior, EwaKS Unia Bieruń Stary 889N:25
19039VZięba, Karol KSz SDK-Lotnik Mielec 889N:37
19040IVKrajewska, AnetaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 885N:32
19041Węgierek, MartaSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 884N:14
19042Lewandowski, BrunoUKS Caissa Warszawa 883N:12
19043IVPolak, Julita ChTS Chorzów 881N:22
19044VHapoń, GabrielaSP 2 Sokółka880N:23
19045Szczeszek, ZofiaUKS Caissa Warszawa 874N:20
19046IVLisiecka, WanesaM-GOK GAMBIT Ślesin871N:35
19047VKozik, MaksymilianKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 869N:25
19048IVMazur, JuliaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn868N:22
19049VSzydłowski, ŁukaszLUKSz Orient Sokółka856N:30
19050VWójcikowska, Martyna LKS Promień Kowalewo Pom.854N:56
19051Zuppetii, Francesco UKS Mat Zabrze-Grzybowice 849N:29
19052Pyda, Michał LKSz Lublin 806N:42
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)