ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20111)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24501);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34663)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (99);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13607)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12301);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
19001Ślęzak, Piotr 987N:6
19002Zagozdon, AmeliaOpole Lubelskie 987N:6
19003Gębala, Mikołaj 987N:3
19004Iwon, Marek Arkadia Otwock987N:7
19005IIILewandowska, HannaAkademia Szachowa Gliwice 987N:70
19006Chmura, SzymonDąbrówka Dolna987N:5
19007VPopławski, CezaryKU AZS UW w Warszawie 987N:5
19008IVEichberg, WiktorSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie987N:16
19009Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn987N:7
19010Leśniak, Oliwier KSz Wieża Śmigiel 987N:2
19011VZieliński, Karol KS DZIKOWIEC987N:8
19012Podleśny, Maciej 987N:7
19013Kręcisz, TomaszUKS Centrum Tczew 987N:3
19014Brzoza, Krzysztof UKS G4 Tarnowskie Góry 987N:3
19015Koremba, MartynaUKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg 987N:8
19016Sok, Anna GKSz Hetman Pilzno987N:7
19017VGorol, DominikChTS Chorzów 987N:7
19018Maciąg, Mariusz987N:4
19019Nowak, Kacper SP 13 Mielec987N:2
19020Kosela, Krzysztof LUKKS Kielce987N:7
19021VSzukaj, AlexNiemcz987N:7
19022Szymańska, Urszula LUKS TEMPO Ożarów 987N:10
19023IVKucharska, Maja RKS MAT Ruda Śląska 987N:22
19024Kania, JakubLUKKS Kielce987N:2
19025Ślusarz, Bartosz Wrocław987N:6
19026Kulczewska, JoannaAZS UMK Toruń987N:6
19027Szałaj, Miriam KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała986N:4
19028Kułakowski, Roland Bydgoszcz 986N:6
19029Janocha, Patrycja KKSz Urania Krosno986N:2
19030Teterycz, Jakub SLZSzach K-ce 986N:8
19031Mierzwa, ElżbietaGimnazjumNr 11 w Bielsku- Białej 986N:2
19032Moroń, Mariusz Rzeszów - Widokowa 986N:6
19033Dębski, JakubSP nr 93 Kraków986N:6
19034Kuczera, Amelia LKS Polonia Poraj 986N:14
19035Wszołek, Łukasz Norwegia986N:5
19036IVBartosiak, MagdalenaKU AZS UW w Warszawie 986N:5
19037Russ, Bartosz UKS FALA Świekatowo986N:7
19038Maciejewski, Marcel SP Budzów986N:3
19039Cyrkiel, Wiktoria 986N:11
19040Łobko, KamilaKU AZS UMCS Lublin986N:5
19041Podlaska, Julia 986N:7
19042VKowaluk, Franciszek CKiS Skawina986N:2
19043VGąsior, Wojciech KS Legion Legionowo 986N:6
19044Bokwa, Maciej MLKS Krajna Sępólno Kr. 986N:3
19045Bernasiński, Bernard Rogoż986N:7
19046Mocarski, MarcinSP 32 Białystok986N:8
19047IVOsękowski, Oliwier NASZACH Nowy Tomyśl986N:11
19048Lisiewicz, Jagoda ZPSPiG - Kopanica 986N:4
19049Strucker, EmiliaKS Unia Bieruń Stary 986N:7
19050Kocyk, MateuszLublin986N:6
19051Ślepko, Paweł 985N:7
19052IVKasperska, KingaG.nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego W-wa 985N:4
19053Wojtyła, Mateusz LKS Strażak Zabrzeg985N:8
19054VKonarzewska, Weronika SP 12 Otwock985N:7
19055Stachurski, Jakub KKSz Urania Krosno985N:3
19056Hryniewicz, WiktorKS 64 Zielona Góra 985N:10
19057VJóźwik, MarcelSP nr 154 w Warszawie 985N:5
19058Ryszka, Przemysław 985N:7
19059VJankowski, BartoszPUKS Mikołaj Gąbin985N:10
19060IIIUlanowska, Dorota UKS SP11 Skoczek Tczew985N:7
19061Olech, MateuszUKSz M-GOK Biała Piska 985N:7
19062Ostrowski, BartoszMDK Nr 3 Bydgoszcz985N:8
19063Czuczejko, Patryk Łaziska Górne 985N:7
19064VOżga, KlaudiaGim 13985N:6
19065Kołodziej, StanisławLKSz Lublin 985N:9
19066Kostrzewa, Patrycja Bucz985N:3
19067Czeczot, SebastianStalowa Wola985N:10
19068Sydorenchuk, JuliaObukhov 985N:8
19069VKluczek, MiłoszKKSz Urania MOSiR Krosno985N:2
19070Klisz, KarolMKSz Diagonalia Imielin 985N:4
19071Szczepanik, Bartosz Parafia NSPJ Kraków Płaszów985N:4
19072Weissbek, Jakub 985N:3
19073VKorejwo, JanUKS Mat Zabrze-Grzybowice 985N:29
19074Ochowicz, AmeliaULKS Skoczki Słopanowo 985N:3
19075Borowiec, Wiktor985N:9
19076Kapała, ŁukaszRzeszów985N:3
19077Liwowska, KarolinaSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 985N:6
19078Kulma, KrzysztofUKS Skoczek Elbląg 985N:6
19079Janczura, Jacek Lublin985N:8
19080Styburski, Szymon Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
19081Kruk, Łukasz Wołomin985N:6
19082Konieczny, Marcin GKSz Solny Grzybowo 985N:7
19083IVSzmigiel, OlgaSzkółka Szachowa w Grajewie 985N:22
19084Bronakowski, Adam Olsztyn 985N:6
19085Woźniak, Mateusz UKS Smecz Konin 985N:9
19086Jakubiec, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 985N:9
19087IIIŻukowska, ZuzannaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski984N:8
19088IVŚpiewok, MirosławaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 984N:32
19089IVLorens, Jakub Gimnazjum Nr 1 Krosno 984N:43
19090IVRadwański, MikołajAkademia Szachowa Gliwice 984N:15
19091Ligienza, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław984N:5
19092VPawluczuk, Aleksandra NSP CiM Białystok984N:9
19093Kowalski, WiktorMUKS Wieża Kórnicka 984N:5
19094Głowacki, JanRzeszów-Zwieczyca984N:5
19095Gadula, Michał Kraków 984N:3
19096VBudzyński, Mateusz SP nr 4 Lubartów 984N:7
19097VPiątek, Olaf Rodzina Piątek 984N:3
19098IVNowak, Maja UKS Kościelec984N:8
19099Zaniewicz, Mikołaj MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski984N:6
19100IVPawełczyk, Jakub UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz984N:22
19101IVKozubek, KamilPG 4 Pszczyna 984N:8
19102VSawka, Konrad Gim nr 2 Tomaszów Lub. 984N:7
19103Piszczorowicz, JuliaKTS Kalisz984N:5
19104Czyżewski, SzymonMDK Białystok984N:7
19105Sikora, Michalina AKS Mikołów 984N:5
19106VCharzewski, AntoniKKSz Urania Krosno984N:10
19107VSkibicki, Oskar Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 984N:7
19108VJanikowska, NikolaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 984N:26
19109IVSkokowska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin984N:26
19110Lewandowska, JuliaGrudziądz984N:13
19111Michalska, Anna-Maria Jaworzyna Śląska984N:3
19112Świdziński, Jakub ZSP Szewce984N:7
19113Oślizło, JakubUKS Pionier Jastrzębie Zdrój984N:2
19114Chociszewska, Ewa Syrenka Warszawa984N:6
19115VZadłużny, AdriannaKS Unia Bieruń Stary 984N:14
19116Skoczylas, Alan KS Roszada Żory984N:5
19117Aniszczyk, Hubert Bydgoszcz (MDK-1) 983N:3
19118Gwiżdż, WojciechLKS STRAŻAK Zabrzeg983N:16
19119VBartyński, Wojciech983N:16
19120VPolanowski, PawełUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz983N:17
19121Górska, ZuzannaMKS Polonia Warszawa983N:7
19122Wieliczka, ZuzannaLKS Strażak Zabrzeg983N:13
19123IVRutkowski, Wiktor LKS Polonia Poraj 983N:77
19124Bartoszek, Igor Włodawa983N:7
19125Sikora, Ewa GKS Gwarek Ornontowice983N:6
19126Gutkowski, Maciej MDK Radom 983N:7
19127Machynia, DanielZieleniec 983N:6
19128Markowski, Bartosz983N:6
19129Michałowski, Michał Bielsko-Biała983N:6
19130Sobeczko, Piotr MKSz Rybnik 983N:8
19131Kapusta, MichałSTO 983N:3
19132Balewski, Joachim KSz Maraton Łomża 983N:9
19133VBrzostowska, Gabriela KSz Maraton Łomża 983N:8
19134Prościński, MikołajWejherowo 983N:8
19135IVMiazga, MilenaKSz Jelonka Jelenia Góra 983N:33
19136VTarchalski, LeonUKS Caissa Warszawa 983N:47
19137IVPowązka, AleksandraLKS Polonia Poraj 983N:3
19138Klakla, KacperSP8 Chrzanów 983N:6
19139VŻbik, OskarUKS przy SP 8 Chrzanów 983N:3
19140VCzypionka, DawidRKS MAT Ruda Śląska 983N:21
19141Balińska, Amelia Jutrzenka Dąbrowa Górnicz 983N:6
19142IVMichalik, OliwiaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice983N:28
19143Paluchowski, MateuszUKS Centrum Tczew 983N:9
19144Szczepanik, MaciejWietrzno983N:3
19145Szłoda, GabrielSP Steniatyn983N:6
19146IVRąba, PaulinaPSSz Pszczyna 983N:35
19147Kuśka, Katarzyna KS Roszada Żory983N:9
19148Wysmyk, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław983N:8
19149Mazurek, BartoszSerock983N:7
19150Józwiak, AleksanderAkademia Szachowa Gliwice 983N:8
19151Bartoszek, EmanuelSkwierzyna983N:4
19152Breitkopf, PaulinaKSz HetMaN Szopienice Katowice982N:8
19153Drenda, Jakub 982N:9
19154Pilichowicz, Franciszek UKS Taktyk Białołęka 982N:3
19155Bąk, Marta SP-07 DZ982N:4
19156Futyma, AnnaBydgoszcz 982N:4
19157Wawrzyniak, Mateusz 982N:8
19158VMazur, Szymon RDK Biała982N:12
19159IVPaśko, KrystynaSP nr 9 Rzeszowie 982N:13
19160Salwa, IlonaTylawa982N:6
19161Karnowski, Szymon MKS Emdek Bydgoszcz 982N:3
19162Ciborowski, SzymonKraków 982N:3
19163Głód, Piotr Chłapowo 982N:8
19164Piórek, Irena982N:9
19165Zapała, JerzyElbląg 982N:6
19166Trela, William982N:6
19167Szymczyk, AleksandraRudnik982N:3
19168IVŁapa, MichałLublin982N:7
19169VBogucki, Szymon KU AZS UW w Warszawie 982N:2
19170Lutostańska, Natalia SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 982N:5
19171Polak, Maciej 982N:4
19172Lis, DawidUKS przy SP 8 Chrzanów 982N:3
19173IVTrojan, Dawid RzKSz Rzeszów982N:49
19174VGłuchowski, Adrian LUKS Tempo Ożarów 982N:27
19175Gubik, MarekTylawa982N:3
19176VGierczak, GrzegorzMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 982N:7
19177Bienias, Dorota KSz Maraton Łomża 982N:8
19178Wrzesiński, BartoszUKS Smecz Konin 982N:3
19179Głuchowski, JakubSP Nałęczów982N:3
19180Szrenawski, PatrykSiemianowice Śląskie982N:5
19181Beńkowski, Piotr Żory 982N:14
19182Widuch, Dariusz Ruda Śląska 982N:2
19183Isztok, Natalia Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 982N:7
19184bkMitręga, WiktoriaUKS Pałac Nieborów982N:4
19185Mrowicki, RobertKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 982N:16
19186Łapinski, Marian Konin 982N:8
19187VJasielski, MateuszUKS Baszta Wodzisław Śl.982N:6
19188Gadkowski, PiotrOlsztyn 982N:6
19189Guzik, KamilULKS Lipinki982N:3
19190Kosek, Paweł SP 123 Kraków982N:5
19191Pfeifer, JuliaUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 981N:3
19192IVMitrenga, RobertUKS Ognisko Rydułtowy981N:25
19193Bok, ŁukaszSP 49 Białystok981N:9
19194Nieścieruk, ZuzannaSSP 1 STO Białystok981N:9
19195IVNocoń, DominikaSP nr 43 dr. 3981N:14
19196Szpakowicz, Mariusz KS 64 Zielona Góra 981N:8
19197VSienkiewicz, JerzyUKS Caissa Warszawa 981N:21
19198Stefanowicz, Gracjan(Elbląg) 981N:12
19199Buraczewski, PiotrBiałystok981N:8
19200VZaborniak, Wiktoria UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 981N:8
19201VIzworski, Borys SSz "Pionek Radzionków"981N:12
19202Breś, Ernest MGOK Mrocza 981N:4
19203VRodewald, Krzysztof ODK Wiktoria981N:6
19204VMika, AntoniTMS Roszada Gliwice 981N:60
19205IVPilch, PiotrUKS Mat Zabrze-Grzybowice 981N:90
19206Więcko, Patryk MDK Białystok981N:7
19207Kadłuczek, Filip TCK Trzebinia 981N:4
19208Skolik, Roman Racibórz 981N:8
19209Juhnke, StefanToruń981N:9
19210IVMorelowska, Aniela981N:8
19211Kobylak, JakubRacibórz 981N:6
19212Werner, FranciszekUKS Jedynka Bełchatów 981N:13
19213Krzemińska, Olga Gdańsk 981N:8
19214VStańczuk, Lena LUKSz Orient Sokółka981N:14
19215VWoźniak, Mateusz KSz Zefir Boguszowice 981N:9
19216Szwon, Wojciech GKS Gwarek Ornontowice980N:11
19217Lichorad, SzymonUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 980N:8
19218Niestoruk, Łucja MUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 980N:8
19219Nehring, JakubUKS MDK Otwock980N:6
19220Sidor, Tomasz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn980N:8
19221Mazur, BartoszMKS Polonia Warszawa980N:3
19222IVKasprzycka, RóżaPSSz Pszczyna 980N:23
19223bkPiaścik, Robert980N:4
19224VZastawny, NinaGdańsk 980N:22
19225Kucab, Monika LKS Ujkowice980N:5
19226Szkiłądź, MarekBiałystok980N:7
19227Kutrzyńska, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław980N:6
19228Osiadacz, KonradPUKS Fides Węgrów 980N:3
19229Prochownik, Tymoteusz CKiS Skawina980N:6
19230VKmita, PiotrCKiS Skawina980N:13
19231Słoma, MaciejBiałystok980N:7
19232VKlich, Adrian MKSz Rybnik 980N:5
19233Rynkiewicz, Zofia MDK Białystok980N:6
19234Pilar, Damian AKS Mikołów 980N:10
19235Wilk, Mateusz ChTS Chorzów 980N:6
19236IVWoronko, Kornel LUKSz Orient Sokółka980N:57
19237Naumowicz, Maja SP Bakałarzewo 980N:6
19238Leszczyc-Grabianka, Klaudia Toruń980N:16
19239Gomółka, Kacper SSz Szachpol Łuków980N:6
19240Witoń, Jakub 980N:5
19241Garus, Paweł 980N:7
19242Bartkowski, JędrzejBydgoszcz 979N:15
19243Żołądek, Paulina GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 979N:11
19244Kołodziejczyk, Mateusz MDK Nr 1 Bydgoszcz979N:5
19245Safiak, Hanna MUKS MDK Śródmieście Wrocław979N:3
19246Głód, KonradChłapowo 979N:9
19247Łączny, Karol M-GOK GAMBIT Ślesin979N:5
19248IVUrbański, ŁukaszMLKS Ostródzianka Ostróda 979N:7
19249Wojtysiak, Stanisław UKS Polan Poznań 979N:2
19250IVKłos, MariaPrSP 6 Białystok 979N:8
19251IVKurek, JakubUKS Szachownica VII Rabka-Zdrój979N:3
19252VKrynicki, Tymoteusz Rybnik979N:25
19253IVCarewicz, EmiliaKS Lew Krynki 979N:17
19254IVWeg, HannaUKS SP3 w Bogatyni979N:33
19255VPliszka, PiotrKatolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie979N:5
19256VSadowski, Michał MDK Białystok979N:13
19257Żukowski, Aleksander SSP 1 STO Białystok979N:3
19258Jałowiecka, Pola KSz Gryf Szczecin 979N:5
19259IVWojtaszek, Szymon LKS Tworków979N:28
19260Łukjańczuk, Daria SP 37 Białystok979N:3
19261VKałuszka, Oliwia UKS SZACH-MAT Przemków 979N:5
19262Ruszkiewicz, Grzegorz 979N:7
19263Nowak, Kamil979N:6
19264Hrabia, EmiliaKraków 979N:3
19265Paprocka, Laura 979N:3
19266Owsiański, Kewin SP Kryniczno979N:7
19267Smitka, Dariusz Przedszkole Okleśna979N:3
19268IVPłoskonka, Bartłomiej ChTS Chorzów 979N:17
19269Trela, KatarzynaLUKKS Kielce979N:8
19270Suchodolska, Anna Gimnazjum w Jasienicy 978N:6
19271Bandziński, Krystian LUKSz Orient Sokółka Sokółka978N:6
19272Sosnowski, Szymon PWZSzach978N:6
19273Gniadek, Patrycja GOK II Sułkowice 978N:6
19274VSmodrzak, Mateusz KSz Polonia Warszawa978N:26
19275Cader, Anna KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała978N:3
19276Jeż, Wiesława Lublin978N:6
19277Buchenfeld, AdrianZSSB Częstochowa 978N:6
19278Zawadewicz, Bartosz Włodawa978N:5
19279IVBębenek, Jan Szkoła Podstawowa Katolickiego Stow. Wychowawców Libi&#x978N:10
19280Tomaszewski, JakubMUKS MDK Fabryczna Wrocław 978N:7
19281VGordziewicz, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław978N:7
19282Zaniewicz, BartoszMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski978N:6
19283Łobacz, JakubKomarówka978N:6
19284Boroń, Mateusz KSz POLONIA Warszawa978N:6
19285IVWróblewska, UrszulaGlinianka 978N:7
19286Nowak, Oliwia SP 8 Chrzanów978N:6
19287Rogalski, AlanUKS FALA Świekatowo978N:6
19288Sowa, MarcinDomasław 978N:5
19289bkProkopczyk, Jakub Włocławek 978N:6
19290Golba, NataliaSSz Szachpol Łuków978N:6
19291IVStupak, AleksandraLUKSz Orient Sokółka978N:42
19292Małecki, Jan ASSz Lipno Stęszew 978N:9
19293Krasnowski, PawełBiałystok978N:5
19294Gorol, TobiaszMGOK OSP Woźniki 978N:6
19295Kwiatkowska, MartaKSz Gambit Świecie 978N:7
19296Sykulski, Jakub 978N:5
19297Sznyder, MateuszAkademia Szachowa Gliwice 977N:8
19298Pawlicka, Greta LKS Chrobry Gniezno 977N:10
19299Markowska, JuliaUKHT Ósemka Tarnowskie Góry 977N:5
19300Jałocha, Łukasz Wrocław977N:10
19301IVKibiersza, Damian PG Mońki 977N:5
19302IVHołowiak, AgnieszkaUKS Ogniwo Legnica977N:33
19303IVDylewicz, MajaSP 5977N:7
19304VNowak, NataliaUKS przy SP 8 Chrzanów 977N:7
19305Oczachowska, Ilona977N:4
19306Buchalik, Jakub Rybnik977N:5
19307Aniszewski, Jakub KU AZS UW w Warszawie 977N:2
19308IVZmysłowska, Sara KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 977N:55
19309Kraśnicki, Mateusz MKSz-MDK Białystok 977N:7
19310IVSobolewska, Barbara UKS Caissa Warszawa 977N:39
19311IIIGalik, Aleksandra UKS ZSO Włoszakowice 977N:33
19312VJabłoński, BorysUKS Rotmistrz Grudziądz977N:9
19313Kalicka, Dorota Gdańsk 977N:8
19314Buliński, Patryk Zabrze977N:6
19315Oszmiański, Stanisław UKS Caissa Warszawa 977N:7
19316VOlesiński, MarcinLUKKS Kielce977N:15
19317Chwalek, Fabian Zabrze977N:5
19318VMajewski, Jan Uzdowo977N:3
19319Dylong, AntoniAkademia Szachowa Gliwice 977N:4
19320VSowa, AnnaMDK Chorzów977N:5
19321Wtorek, MarcinLUKKS Kielce977N:7
19322VSzendzielorz, Martyna G Złoty Stok 976N:14
19323VSzproch, PiotrLUKKS Kielce976N:9
19324Kaczor, Aleksandra976N:3
19325Łysiak, Monika PUKS Rodło Opole 976N:7
19326Lerka, Emilia KU AZS UW w Warszawie 976N:6
19327Więc, Michał976N:5
19328IVPolkowski, MaksymilianLKSz Lublin 976N:20
19329IVBazała, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 976N:68
19330Mleczko, Miłosz976N:6
19331VPuchała, Jan SP 75 Kraków 976N:5
19332Wanago, Krzysztof (Giżycko)976N:9
19333Polak, JanAkademia Szachowa Gliwice 976N:7
19334VSękowski, Tomasz M-GOK GAMBIT Ślesin976N:25
19335IVLeśniak, AleksandraKSz Gambit Świecie 976N:26
19336IIIBiegański, SzymonUKS ZSO Włoszakowice 976N:57
19337IVKulesza, Aleksandra SSz Debiut GCK Giżycko 976N:46
19338IIIPikuła, MariaLKS Kańczuga 976N:10
19339Przyborowski, Filip SP Bakałarzewo 976N:4
19340VMalinowski, Mieszko LUKKS Kielce976N:6
19341Jodłowski, Tymon Wrocław976N:12
19342Klimek, KacperLUKS FENIKS Mrocza976N:8
19343Sieja, KsavierMKSz Rybnik 976N:8
19344Chełkowski, Maciej Łochowo976N:5
19345Głąbik, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 976N:8
19346Szala, Paweł GKS Gwarek Ornontowice975N:6
19347Jaworski, Michał UKS Taktyk Białołęka 975N:6
19348Wider, KazimierzGOK Sułkowice975N:7
19349Klimek, AdamGdańsk 975N:9
19350Leśniewski, Daniel Lublin975N:4
19351Panasiuk, EmmaKU AZS UW w Warszawie 975N:5
19352IVSłowik, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra975N:3
19353IVRoczyński, Oskar UKS Szach Gryfice 975N:21
19354IVKejna, Tomasz GCKiS Kobierzyce975N:47
19355Chazbijewicz, MajaMDK Białystok975N:7
19356Tylczyński, MiłoszBolesławiec975N:7
19357VKonopelski, Jakub SP 5 Rybnik 975N:7
19358IVPelic, Julia975N:7
19359Pisarski, MarcelUKS Żak Łomża975N:7
19360Podlasek, SzymonPilzno975N:7
19361Woźniczka, DanielRuda Śląska 975N:7
19362Jaros, PiotrRadomig Radom 975N:9
19363IVJędrys, Wiktor LKS Chrobry Gniezno 975N:14
19364Tołłoczko, JakubLKSz Caissa Lubsko975N:8
19365Ignaciuk, Julia SSz Szachpol Łuków975N:3
19366Gomółka, NataliaSSz Szachpol Łuków975N:3
19367VKonikowska, LenaAkademia Mali Mistrzowie Białystok 975N:12
19368Jastrzębski, Filip RKS MAT Ruda Śląska 975N:6
19369Prus, Michał TMS Roszada Gliwice 975N:7
19370IVPioskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 975N:7
19371Lewandowska, Joanna MMKS Wieniawa Leszno974N:7
19372Bednarz, Damian KSz Caissa Złoty Stok974N:7
19373Polewiak, Julia Ostróda974N:7
19374Knopik, StanisławUKS MDK Nr 1 Bydgoszcz974N:9
19375Szczotka, Michał Głuchołazy974N:16
19376Motor, KrzysztofKSz DRAKON Lublin 974N:8
19377VKsiążek, FilipSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 974N:6
19378Barczewska, Katarzyna PSP 63 w Bydgoszczy 974N:14
19379Zorzycki, Bartosz MUKS Skałka-Śląsk Świętochło974N:9
19380IVLucka, Karolina MKSz DIAGONALIA Imielin 974N:30
19381Donat, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 974N:9
19382Siedlanowski, WiktorSP 1 Międzyrzec Podlaski 974N:6
19383IVHochbaum, Zuzanna KU AZS UW w Warszawie 974N:27
19384IVFornal, AdrianUKS REKORD Iwla 974N:31
19385Krzysztofek, OskarSP 13 Chorzów974N:6
19386Hernas, Hanna Mysłowice974N:6
19387VKrakowski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 974N:14
19388Janowicz, NinaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 974N:8
19389Ziółkowska, AleksandraUKS Kościelec974N:9
19390VKroll, Franciszek KS KORONA Zakrzewo974N:11
19391Kapała, MichałRzeszów974N:5
19392Jasionowski, FilipSP Jeleniewo974N:3
19393VŚwiercz, AleksanderKSz Jelonka Jelenia Góra 974N:5
19394Kokocińska, Emilia Rzeszów974N:11
19395Dziadoń, IngaRKS MAT Ruda Śląska 974N:4
19396Bojdo, Oliwia Psary 974N:5
19397VKlecha, KamilaKSz Zefir Boguszowice 974N:11
19398Hoszycka, Julia KSz Zefir Boguszowice 974N:9
19399VDrużdżel, ŁucjaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo974N:17
19400Makowski, Natasza MKSz DIAGONALIA Imielin 974N:10
19401Fronczek, IgnacySSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 974N:9
19402Procyszyn, Kuba KS 64 Zielona Góra 973N:14
19403Lewandowski, FilipLKS Chrobry Gniezno 973N:3
19404Nieznaj, MichałLKS Strażak Zabrzeg973N:8
19405Nowok, FilipPSSz Pszczyna 973N:8
19406Bednarczyk, BartekUKS GIECEK Radków973N:7
19407Włosiak, DominikaPSSz Pszczyna 973N:4
19408VStępień, JoachimSP3 Koszalin973N:5
19409Paluszek, AdamRzeszów973N:8
19410Olejnik, JakubKS 64 Zielona Góra 973N:6
19411Jankowska, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław973N:7
19412VWidawski, BazyliKatowice973N:9
19413Iwaniuk, MarekBiałystok973N:6
19414Polkowski, Maciej 973N:6
19415Krupa, Wojciech UKS GAMBIT Wesoła973N:7
19416bkZimończyk, Łukasz 973N:3
19417Milotta, AgataUKS SP1 Jedynka Tychy 973N:3
19418Parapura, Bartłomiej KSz POLONIA Warszawa973N:18
19419IVHryb, Kosma AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin973N:9
19420VChałan, OliwierLUKKS Kielce973N:7
19421IVSkorupiński, TomaszUKS ZSO Włoszakowice 973N:27
19422Delimat, NataliaWietrzno973N:3
19423Rozwałka, RadosławSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 973N:6
19424IVStachowiak, JagodaUKS Płomyk Nekla 972N:11
19425Czyż, EugeniuszKS Unia Bieruń Stary / Oświęcim972N:13
19426IVPokrątka, PiotrOsielsko972N:18
19427VIwanowski, Mahawir972N:7
19428Anyszkiewicz, MarcinMUKS MDK Śródmieście Wrocław972N:6
19429Jagielski, Maciej SP nr 8 Świecie972N:5
19430Mielcarek, MichałKS 64 Zielona Góra 972N:6
19431VSzostko, MateuszSP 45 972N:23
19432Mroczek, MartynaPrSP 6 Białystok 972N:9
19433Straszewski, Rafał Elbląg 972N:4
19434VMida, Dominik PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWKOWEJ972N:8
19435Burzyński, AdrianBydgoszcz 972N:9
19436Sekulski, Mateusz ŚLZSzach K-ce Diagonalia Imielin 972N:9
19437Węgrzynowicz, Antoni Tychy 972N:5
19438Jemioło, StefanKSz Polonia Warszawa972N:3
19439Gurda, MateuszUKS Caissa Warszawa 972N:13
19440Jakieła, WiktoriaSP Dukla972N:4
19441Kos, DawidChorzów972N:4
19442Mazur, Wiktor RDK Staromieście 972N:10
19443IVSiemieniaka, Wiktor UMKSz. Jaćwież Suwałki 972N:53
19444Wilkosz, Wiktor KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD972N:5
19445IVProbierz, Piotr ChTS Chorzów 972N:62
19446bkRudnicki, Tymon UKS GOK Zduny 972N:7
19447Olender, Paweł Rogoż972N:7
19448Adamczyk, Zofia UKS Pionier Jastrzębie Zdrój972N:6
19449Krzywania, Szymon ASSz Lipno Stęszew 972N:5
19450Walenda, Tomasz LKS Promień Kowalewo Pom.972N:6
19451Lipko, Łucja UKS Caissa Warszawa 971N:6
19452Pakier, GrzegorzMAZSzach w Warszawie971N:6
19453Piórek, Patryk GLKS Goniec Żarów 971N:8
19454Starnawska, NinaRybnik971N:10
19455Gąsiorek, Maciej UKS Debiut Przedwojów971N:6
19456Kuliś, OliwiaSzkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie971N:7
19457VUrbaniec, Łukasz Golejów971N:13
19458VPadlewski, Kacper MDK Białystok971N:19
19459VKotlenga, KacperUKS FALA Świekatowo971N:10
19460Olesiński, Piotr Bydgoszcz 971N:6
19461VSzczecina, ZuzannaRacibórz 971N:12
19462Czaplejewicz, WiktoriaBiałystok971N:6
19463VZubrycki, Sebastian SP 45 Białystok971N:8
19464VBanaszewska, Dominika UMKS Na Pięterku Poznań 971N:24
19465Ciuła, JózefDukla 971N:4
19466Domino, JózefMUKS MDK Śródmieście Wrocław971N:7
19467Tambor, Beata MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice971N:20
19468Cichowicz, Kacper UKS SP3 w Bogatyni971N:4
19469VCarewicz, MikołajKS Lew Krynki 971N:9
19470Machowski, OskarUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 971N:3
19471Ciołek, Maciej 971N:7
19472Zalewska, Małgorzata 971N:7
19473Rudak, TymonUKS Caissa Warszawa 971N:12
19474IVNiedzicki, Tomasz UKS Caissa Warszawa 971N:23
19475Pacholec, Andrzej Olsztyn 971N:9
19476VDziemiński, Adrian UKS Wda Lipusz971N:7
19477VSupeł, Sebastian ASU Sokółka 971N:70
19478Szeliga, Viktor KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 971N:4
19479Brodowski, JakubSP Bakałarzewo 971N:6
19480Laszkowski, KacperSP Bakałarzewo 971N:6
19481Blaszke, Kacper TMS Roszada Gliwice 971N:7
19482Podsiadło, Miłosz UKS Mat Zabrze-Grzybowice 971N:7
19483Kulikowska, Alicja(Elbląg) 971N:6
19484Stalkowska, Vanessa KSN Łuczniczka Bydgoszcz 971N:8
19485Grabowski, Igor Łódź 971N:8
19486Gruszka, Mikołaj Rybnik970N:7
19487Dusza, Filip970N:4
19488Nowak, Paweł VI970N:6
19489IVGac, MichałUKS GONIEC Staniątki 970N:23
19490IVSienkiewicz, Marianna UKS Caissa Warszawa 970N:21
19491VPiekutowski, KsawerySSP 1 STO Białystok970N:14
19492Buła, Zofia970N:5
19493IVParish, TomaszSSP 1 STO Białystok970N:9
19494Wróbel, Adam MKSz-MDK Białystok 970N:6
19495Michaluk, JonaszMDK Białystok970N:6
19496VNajda, Damian Akademia Szachowa Gliwice 970N:17
19497Szustak, MichałRacibórz 970N:8
19498Szydłowska, Dominika MDK Chorzów970N:7
19499Warowny, Robert Łuków 970N:3
19500Cerkownik, MagdalenaMKSz DIAGONALIA Imielin 970N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)