ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20728)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26067);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (4619);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13269);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
19001Urbańczyk, Maciej-MieszkoWarszawa1007N:9
19002IVWiejak, TomaszUKS AWANS Żyrzyn 1006N:11
19003IVJekel, Adrian VIII ŚSH Hufiec Katowice 1006N:22
19004Miłosz, AgnieszkaITS Kopernik Inowrocław1006N:4
19005VGliński, PatrykArkadia Otwock1006N:24
19006Curzydło, Joanna Gim.Słopnice 1006N:1
19007VRadaczyński, MaciejRDK Drabinianka 1006N:20
19008IVWnorowski, Mariusz1006N:7
19009Chadała, Marta 1006N:5
19010VJanusz, Tadeusz KKSz Urania Krosno1006N:3
19011Wicki, RyszardKKS Ormuzd Kartuzy1006N:7
19012Wołoszyn, JuliaMKS AGROS Chełm1006N:7
19013IVBanaś, Izabela KS AZS Wratislavia1006N:30
19014IVMiwa-Młot, LeonAkademia Szachowa Gliwice 1006N:35
19015VSzyc, WitoldGdańsk 1006N:6
19016Radzimska, Marta1006N:5
19017VRubaszewski, Antoni SP 63 1006N:14
19018IVBakuliński, PiotrMOSiR Tuchów 1006N:5
19019Drygaś, Paweł UKS Szach-Mat Wiśniowa 1006N:3
19020Płoskonka, Andrzej Siemianowice Śląskie1006N:7
19021Futyna, Jacek Bydgoszcz 1005N:4
19022Urśnik, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1005N:17
19023Bieryło, Jacek Katowice1005N:7
19024Futyma, Jacek Bydgoszcz 1005N:4
19025IIIZygmuntowski, Kazimierz 1005N:4
19026Makosiej, Władysław Szczucin1005N:4
19027Margiciok, Kacper Rybnik1005N:8
19028Dobosz, Jadwiga UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1005N:8
19029IVMróz, MariuszTuchów 1005N:20
19030IVZałuski, MaciejKSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1005N:29
19031IIIKarliński, GrzegorzSkoczek Choszczno 1005N:4
19032IVMożdżan, Emilia Jasionka1005N:30
19033Piszczorowicz, Wiktor Kalisz1005N:4
19034Kisiel, Artur Kiliński OSiR Trzemeszno 1005N:4
19035Gąsior, Michał1005N:2
19036Szpila, GrzegorzŻołynia 1005N:9
19037Hajczuk, CyprianUKS Skoczek / SP 11005N:6
19038VStężały, GrzegorzTS Kuźnia Rybnik 1005N:7
19039Bensaid, Simon1005N:4
19040Stefański, Karol 1005N:7
19041IVGałecki, KacperPSP im. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach 1004N:9
19042Siwek, MichałWojskowa Akademia Techniczna1004N:7
19043Glinska, DagmaraLUKS Konopiska1004N:6
19044IVCzerniejewska, MariaM-GOK GAMBIT Ślesin1004N:45
19045IVMaciuszek, ZuzannaKSz Jelonka Jelenia Góra 1004N:32
19046IVGrzegorski, Jakub KTS Kalisz1004N:25
19047VKnap, PatrykL-UKS Burza Rogi1004N:32
19048IVZmysłowska, Sara KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1004N:61
19049Kołek, Mikołaj1004N:3
19050IVStasiak, JuliaSP Śmigiel 1004N:5
19051Smaza, Piotr1004N:3
19052Apanowicz, Jarema RDK Staromieście 1004N:12
19053Trojanowska, Aleksandra KSz Polonia Warszawa1004N:8
19054VBrzozowska, AleksandraKSz. Hańcza Suwałki 1004N:7
19055IVWróbel, Aleksandra MUKS Wieża Kórnicka Kórnik 1004N:14
19056Młynarczyk, Janusz Zduny 1004N:9
19057Ściechulski, Kamil UKS Caissa Warszawa 1003N:7
19058IVMiskowiec, Stanisław UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1003N:5
19059Lasota, Karol RDK Krynicka1003N:13
19060Piórek, Robert 1003N:9
19061IIISkura, JuliaSp 3 Pszczyna 1003N:59
19062Górnik, Krystian 1003N:5
19063VBłażejewski, Adam 1003N:7
19064VMarasz, Filip UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1003N:30
19065IIIŁazarczyk, AdamLZS CKTiS Biskupiec 1003N:11
19066IVDadura, AleksanderSP nr 11 Suwałki 1003N:104
19067bkGajerski, Mateusz SP-29 1003N:2
19068IVJarczewska, OliwiaKTS Kalisz1003N:8
19069Wypych, Władysław UKS ZSO Włoszakowice 1003N:3
19070Komendera, Kacper TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1003N:4
19071VKujawa, BogumiłUKS Pijarski KS 1003N:9
19072bkBarzdo, AntoninaŁódz1003N:8
19073VWojak, Mikołaj RKS MAT Ruda Śląska 1003N:19
19074IVWilangowski, OlivierKSz Stilon Gorzów Wlkp.1003N:21
19075Zielonka, RobertOstróda1003N:2
19076Gramza, MaciejKS AZS Politechnika Wrocław1002N:6
19077IVKrysik, Jakub Gimnazjum Nr 3 Krosno 1002N:8
19078Sęk, ZdzisławaPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl1002N:6
19079Kaim, Przemysław Gimnazjum im.Norwida w Stanisławowie 1002N:5
19080Glenc, Patryk Wicher Wilchwy1002N:6
19081Bednarczyk, HubertUKS GIECEK Radków1002N:2
19082Mazij, Wojciech 1002N:10
19083Malinowski, DamianKU AZS UW w Warszawie 1002N:4
19084Mikołajczak, GrzegorzKS 64 Zielona Góra 1002N:9
19085IVKodym, BartoszMUKS Fidei Węgrów 1002N:54
19086Rutkowski, JanUKS Caissa Warszawa 1002N:2
19087Ilnicki, FilipLZS Kuźnica Żelichowska 1002N:9
19088IVJakubaszek, WładysławaAtut Nysa 1002N:33
19089VKurowski, CzesławArkadia Otwock1002N:26
19090VBalewska, PolaSP 4 Łomża1002N:9
19091Nowicki, MichałWrocław1002N:6
19092Kreis, Marta1002N:9
19093VDomański, ŁukaszLUKS Lubartów1002N:16
19094Markiewicz, AnnaKlub Szachowy Kana Tarnów1002N:2
19095VJanaszak, AleksanderUKS Skoczek Elbląg 1002N:14
19096IVMołczan, Jacek WOK Wałbrzych1002N:13
19097Kurzydłowska, IzabelaM-GOK Gambit Ślesin1002N:3
19098VKonrady, ZuzannaKSz ORŁY Pleszew 1002N:7
19099IVKulpiński, AntoniLUKKS Kielce1002N:2
19100Werbowy, Robert UKS Skoczek Milicz1001N:6
19101IVPosłuszny, Dominik UKS Spartakus Kolbuszowa1001N:13
19102VHartowicz, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 1001N:16
19103VOtto, Przemysław MDK Białystok1001N:26
19104IVHajduk, Julia MKS MOS Wieliczka 1001N:23
19105Adamczyk, Piot1001N:6
19106VWesołek, Jan UKS G4 Tarnowskie Góry 1001N:18
19107Zborowski, Michał1001N:8
19108IVBaranowska, Paulina VI Liceum Ogólnokszt. Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębi1001N:17
19109Jałowiecki, Damian KU AZS UW w Warszawie 1001N:5
19110Jackowski, Bogdan Białystok1001N:3
19111VJakubowski, RochUKS Caissa Warszawa 1001N:14
19112Nowak, ElizaRzKSz Rzeszów1001N:5
19113Tkaczuk, BartoszMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 1001N:15
19114VRadomska, NikolaGryfino 1001N:6
19115IVMaterny, Korneliusz KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1001N:2
19116VMazur, Wiktor RDK Staromieście 1001N:17
19117VRaćkowicz, MaciejMKS AGROS Chełm1001N:13
19118IVMainka, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 8 w Wodzisławiu Śl. 1001N:54
19119VNiedziela, IzabelaM-GOK GAMBIT Ślesin1001N:18
19120VMajewski, AmadeuszSzkoła Podstawowa w Uzdowie1001N:3
19121Kalupa, Tymoteusz SP Kryniczno1001N:7
19122Myśliwiec, Matylda Akademia Szachowa Gliwice 1000N:5
19123Kobus, Adam 1000N:8
19124VZwoliński, HubertASSz Miedź Legnica 1000N:6
19125Zawadzki, PatrykSzkoła Podstawowa1000N:5
19126VFedyna, Piotr 1000N:9
19127Kuriata, Paweł MKS Rokita Brzeg Dolny1000N:6
19128IVRozmarynowicz, ArkadiuszGąbin1000N:11
19129Wysokińska, Kamila Włodawa1000N:4
19130Fiksak, MarcinPrzyborów1000N:5
19131Kruk, PawełPuławy 1000N:6
19132Łobos, Kazimierz WOK Wałbrzych1000N:10
19133Kunik, Beata1000N:13
19134Baturo, LeonMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
19135Baturo, Julia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:1
19136Hubacz, Władysław 1000N:10
19137Kuźnik, JanUKS Hetman Częstochowa 1000N:8
19138Drab, Krzysztof 1000N:6
19139VMiszk, HannaKartuzy 1000N:18
19140Olszewski, Konrad MKS EMDEK Bydgoszcz 1000N:8
19141Wykpis, Natalia KSz HETMAN Katowice 1000N:12
19142IVBajon, MagdalenaSP Włoszakowice1000N:13
19143Kubieniec, Maciej Gimnazjum w Boronowie 1000N:8
19144Wójcik, NataliaPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1000N:8
19145IVKondrat, OskarLUKSz Orient Sokółka1000N:12
19146IVNajdecka, AmandaKSz Polonia Wrocław1000N:81
19147IVTarka, ZofiaUKS Czternastka Warszawa1000N:26
19148Ostapowicz, BogdanWrocław1000N:3
19149VDolański, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1000N:11
19150VOpaliński, Andrzej Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1000N:7
19151Kusińska, Blanka 1000N:6
19152IVKluziak, AgataUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1000N:13
19153Frysztacki, AronUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1000N:1
19154Kubacz, Jan Mikołów 1000N:7
19155VCzaja, JakubKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1000N:6
19156VZając, HubertRabka-Zdrój1000N:4
19157VBudziak, BartoszULKS Lipinki1000N:11
19158Gas, MichałPłoty1000N:6
19159Riabcew, Janina Arkadia Otwock1000N:1
19160IVSugier, Natalia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1000N:7
19161Głuś, Danuta1000N:7
19162Sutkowski, MateuszElbląg 1000N:3
19163Ulikowska, PaulinaPasłęk1000N:3
19164VChrzanowski, ŁukaszUKS SP1 Jedynka Tychy 999N:42
19165VMzyk, WitoldAKS Mikołów 999N:3
19166VIwański, KrystianMUKS MDK Śródmieście Wrocław999N:11
19167Bednarski, Paweł 999N:19
19168VWasilewski, KonradBodzechów - parafia p.w. św. Zofii i Św Stanis&#x999N:7
19169VHambicki, MaciejLegnica 999N:6
19170Gradzik, Michał999N:7
19171Kojro, Błażej Włodawa999N:7
19172VGroth, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 999N:7
19173VŚliwowski, Adam999N:16
19174Stępień, Sandra UKS Caissa Warszawa 999N:9
19175VGas, JuliaCKiS Skawina999N:6
19176IIIDyjak, ZofiaSG 8999N:44
19177IVWanat, Damian 999N:7
19178VBielak, StanisławWarszawa999N:18
19179Jedynak, Marcin 999N:17
19180Kępka, Mateusz Iłownica 999N:4
19181VForczymański, ŁukaszSP-12 Rybnik999N:6
19182Miśkowicz, WojciechKS Cracovia 1906 Kraków999N:5
19183VReinhard, Jan 999N:6
19184Caputa, GrzegorzDąbrowa Gornicza 999N:8
19185VWolański, Adrian 999N:7
19186Niczyporuk, DamianSejny 999N:9
19187Zielenkiewicz, Maciej Ligota Piękna999N:7
19188Duplaga, Aleksander Wisznia Mała 999N:7
19189IVGardocki, Michał PN 6 Św. Rodziny Białystok999N:6
19190Kuciński, Adam Ostrołęka 999N:4
19191Kormanek, Andrzej Opole 998N:1
19192IVZelek, Kinga998N:45
19193Gac, PiotrKSz. Maraton Łomża998N:8
19194Masierak, Katarzyna Bydgoszcz 998N:8
19195VBuczek, Michał 998N:10
19196Turek, Urszula998N:1
19197IVRutkowski, Wiktor Gimnazjum w Żarkach-Letnisko 998N:81
19198VGądzik, TymonSzkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 998N:8
19199VKolasa, Jan 998N:11
19200Czupryk, Kacper Rzeszów - Krynicka 998N:6
19201Sarna, Mikołaj Rzeszów Staromieście998N:9
19202Drozd, RyszardKatolicki Klub Sportowy Victoria998N:1
19203IVCiężadlik, ŁukaszGimnazjum Nr.1 Mszana Dolna 998N:6
19204Dzieweczyńska, JoannaJKSz-W Jarocin998N:4
19205Dassuj, Andrzej MKS przy MDK Trzcianka998N:1
19206IIChwaszcza, Jerzy998N:1
19207Blicharz, StanisławBiłgoraj 998N:1
19208Dudek, Piotr998N:7
19209Litwińczuk, MichałMKSz-MDK Białystok 998N:6
19210Heba, JulianKS 64 Zielona Góra 998N:5
19211Gawin, Thomas KU AZS UW w Warszawie 998N:4
19212Krawiec, Bartek UKS GIECEK Radków998N:5
19213Kojder, Jakub KSz Wieża Śmigiel 998N:4
19214Dyczko, Sebastian Rogi998N:5
19215VBiały, Bartosz UKS Czarny Koń Olkusz998N:8
19216Modzelewska, ZuzannaNSP Dobrego Startu Białystok 998N:5
19217Isser, MateuszLUKKS Nietulisko Duże998N:3
19218IIIAjdukiewicz, Joanna Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach 998N:57
19219IVŁojek, Bartosz KS Legion Legionowo 998N:6
19220Bułkowski, Łukasz KS Legion Legionowo 998N:6
19221VMikuła, Maciej MKSz Gryf Dębica 998N:4
19222IIIKijko, JarosławLKSz Lublin 998N:7
19223Zozworek, ErykSzkoła Podstawowa nr 1 w Marklowicach998N:5
19224Dobrzański, Leon 998N:6
19225IVPachota, Emilia Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach 998N:9
19226Skorupski, Franjo Bialystok 998N:3
19227VPodanowski, Jacek MUKS MDK Śródmieście Wrocław997N:6
19228Klonowska, AgnieszkaITS Kopernik Inowrocław997N:1
19229VPiątek, Filip997N:1
19230Jóźwicka, Agnieszka UKS Olimpik Mońki997N:6
19231Brotoń, Aleksandra PKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
19232Sęk, StanisławPKSiRNiS Podkarpacie Przemyśl997N:6
19233IVMazało, NataliaTSz Skoczek Sędziszów Małopolski 997N:4
19234IIIBogacz, RafałZS Jaszczew 997N:7
19235VŻochowski, Filip 997N:7
19236VOlay-Fernandez, AdamKU AZS UW w Warszawie 997N:10
19237bkMiłkowska, Katarzyna G-4 997N:1
19238IVStelmachowicz, KingaM-GOK GAMBIT Ślesin997N:38
19239IVPaśko, Jan RDK Biała997N:29
19240VWołosiuk, FilipNSP CiM Białystok997N:9
19241Falecki, Waldemar Będzin 997N:6
19242Bułka, Wiktor997N:1
19243Kalinowski, Maksymilian Białystok997N:1
19244IVGądek, Kamil KKSz Kraków997N:6
19245Garstka, Tomasz 997N:9
19246Ambroszko, Weronika 997N:1
19247Jagodziński, WiktorKS Polanica-Zdrój997N:1
19248Rogala, Dominik 997N:1
19249Wysocki, Włodzimierz Szczecinek997N:8
19250Raducha, Kacper MKSz-MDK Białystok 997N:7
19251Hojka, MartynaZabrze997N:1
19252Kłym, Aleksander SP Nr 14 Krosno 997N:1
19253IVTomczyk, Natalia997N:6
19254Świerczek, Karol TS Wisła Kraków 997N:6
19255Sowa, JędrzejUKS Hetman Częstochowa 997N:1
19256Winiarska, LauraŚląski Rybnik 997N:1
19257Szuchalski, Artur 997N:13
19258IVWiniarska, MarlenaSP 13Mielec 997N:11
19259IVDwulat, WiktorMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn997N:15
19260Omachel, MichałKlub Młodego Szachisty Krościenko Wyżne997N:1
19261Felusiak, Gracjan Żarów 997N:3
19262Gruszczyk, Jakub997N:6
19263Kitkowski, Oliwer Wrocław997N:1
19264Bogucki, MaksymilianWarszawa997N:7
19265Marczyk, Sylwiusz UKS Pijarski KS 997N:8
19266IVDorywalska, NatalialM-GOK GAMBIT Ślesin997N:9
19267Nizgorski, MichałTS-R Hetman Konin 997N:4
19268IVStrzoda, NataliaMiejska Szkoła Podstawowa nr 11 w Piekarach Śląsk997N:31
19269Kosakowski, Tymon TS Wisła Kraków 997N:4
19270Zgarda, AnnaMUKS Wieża Kórnicka Kórnik 996N:2
19271Neuman, AnnaLZS Goniec Kluczbork996N:1
19272Łysko, Mikołaj996N:6
19273Gawryszuk, BartłomiejMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:7
19274VKozera, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław996N:12
19275Rutkowski, Mirosław996N:6
19276IIKutera, HenrykHetman Myślibórz996N:2
19277Wiśniewska, Dorota Wars Warszawa 996N:2
19278Kiś, Julia MKS Start Lublin996N:9
19279Jędryczka, CezaryUKS FALA Świekatowo996N:9
19280Dowell, MarcelOstróda996N:7
19281Kalita, Julia 996N:3
19282VRadwański, Maksymilian Gdańsk 996N:8
19283Zając, Jan TKKF Boronovia Boronów 996N:2
19284Szymańska, Małgorzata Bydgoszcz 996N:4
19285Jaroszuk, Jacek GZSN Start Gorzów Wlkp.996N:2
19286Kolary, Tadeusz 996N:2
19287IVKukuła, Grzegorz ChTS Chorzów 996N:49
19288Suchodół, Artur Lublin. MDK\"Pod Akacją\"996N:6
19289VRau, TymonKS AZS Wratislavia996N:18
19290IVPalacz, Agnieszka SP Krynki 996N:36
19291IVCimochowska, Weronika SP Bakałarzewo 996N:5
19292Rzepka, MaciejMKSz Rybnik 996N:12
19293Barczak, Karolina KS 64 Zielona Góra 996N:1
19294IVFlis, Bartosz KS Legion Legionowo 996N:6
19295IVMichalak, WojciechKsz Jelonka Jelenia Góra 996N:13
19296VKuźniarz, Szymon MDK Bialystok 996N:14
19297Burdach, MichałSSz Szachpol Łuków996N:1
19298Szwiec, Agnieszka Radzionków 996N:2
19299Wilgucki, SzymonUKS Pionier Jastrzębie Zdrój996N:5
19300IVŁącz, WiktoriaSP 9 Mielec 996N:22
19301VSzadek, Hanna UKS Smecz Konin 996N:10
19302IVDąbrowski, Piotr UKS Giecek Radków995N:13
19303IVDmowska, JuliaG.nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Śr�995N:28
19304Binko, MichałUKS Caissa Warszawa 995N:7
19305Całka, GrzegorzMUKS MDK Fabryczna Wrocław 995N:7
19306VNapiórkowski, MiłoszSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie995N:6
19307Brandt, Oskar Gdańsk 995N:9
19308Basiak, Kacper995N:8
19309VJaszczuk, KasperMKSz-MDK Białystok 995N:9
19310Pawlus, GrzegorzWęgierska Górka 995N:8
19311IVBrowarczyk, WiktorUKS Wda Lipusz995N:12
19312Borsukiewicz, Łukasz Lublin995N:4
19313Kosmacka, Edyta Białystok995N:7
19314Malinowski, Rafał995N:9
19315VDeputat, JakubASU Sokółka 995N:24
19316Weczera, Maja KS GRYF Kietrz995N:8
19317Tomasik, Krystian UKS Skoczek / SP 1995N:6
19318Kasperski, BartoszUKS Skoczek Kopanica995N:4
19319Szychliński, Bogusław GKS Gwarek Ornontowice994N:3
19320Cyran, MichałSP 2 Oborniki Śląskie 994N:4
19321Małek, MaciejSzkoła Podstawowa Nr 13 w Raciborzu994N:10
19322Kisiel, JózefPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 994N:22
19323Guzik, Marcel UKS GIECEK Radków994N:5
19324VJankowski, Jakub994N:15
19325Mokrosz, Marian Hetman Marklowice 994N:3
19326Szwon, KlaudiaGKS Gwarek Ornontowice994N:2
19327IIIGarbowska, SoniaKSz Gambit Szemud 994N:84
19328Ciupka, Dawid Wrocław994N:3
19329Leśkiewicz, JakubUKS Caissa Warszawa 994N:1
19330Gradowska, Anna UKS ASTRA Leśniowice 994N:7
19331Kopeć, Artur KS DZIKOWIEC994N:3
19332Pietrewicz, Marek Białystok994N:2
19333Kalinowski, Ksawery Białystok994N:1
19334Kowalski, WaldemarKiliński OSiR Trzemeszno 994N:3
19335Rojek, Mikołaj Akademia Szachowa Gliwice 994N:8
19336IVŁazaj, Kinga UKS G4 Tarnowskie Góry 994N:22
19337Potrykus, Tadeusz Gdańsk 994N:6
19338Pawluk, Piotr LZS Wikielec994N:6
19339IVKielar, Kamil SP Łęki Dukielskie994N:10
19340Pięta, PatrykUKS Polan Poznań 994N:5
19341VSzuchalski, Krzysztof MDK Białystok994N:26
19342Pitera, Antoni994N:1
19343VKobyłecki, AdamKU AZS UW w Warszawie 994N:23
19344IIIŁaźniewska, Zofia AZS Poznań 994N:49
19345Majgier, JakubSP2 Polkowice 994N:6
19346Sapota, AnnaLKS Polonia Poraj 994N:3
19347VNowocień, Konrad Hetman Ostrowiec Św.994N:20
19348Olejnicki, Amadeusz Warszawa994N:1
19349Hołownia, ArturLUKSz Orient Sokółka994N:3
19350Komorowski, Artur UKS Skoczek Elbląg 994N:4
19351Kołodziejczyk, SzymonSP Kryniczno994N:13
19352VSzekowski, ŁukaszBiałystok994N:9
19353Niziołek, MateuszKKSz Urania Krosno994N:8
19354VUziębło, Adrian UKS Gambit - Wesoła994N:5
19355IVWitoń, Jakub SPzOI 22 Kraków994N:11
19356VŚwiderski, Bartłomiej KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 994N:16
19357Malinowski, TomaszWarszawa994N:3
19358Szelc, TymonPiętnastkaKrosno 994N:1
19359Michalski, PiotrLublin993N:5
19360IIIWiśniewska, Weronika NOK Nakło993N:57
19361Maruszewska, ZuzannaAkademia Szachowa Gliwice 993N:17
19362Filiks, Magdalena Wrocław993N:7
19363VRogala, Paweł993N:6
19364Wolska, AngelikaDK Maіogoszcz993N:2
19365VKamiński, MichałPSSz Pszczyna 993N:9
19366Depa, Krzysztof TSz SKOCZEK III Sędziszów Małopolski 993N:17
19367VSzybiński, KacperKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny993N:7
19368Manastyrski, JakubRybnik SP-11993N:2
19369IVRoskosz, OskarPrzedszkole Nr 43 Rybnik993N:2
19370VŁoś, DawidG Mońki993N:8
19371Olejnik, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław993N:2
19372VSidor, BeataLUKS Tempo Ożarów 993N:10
19373Smoczyński, JakubUKS Caissa Warszawa 993N:7
19374Stodolak, OlgaMKS KSOS Kraków993N:2
19375Grzegórski, Stanisław MGOK Kowalewo Pom.993N:7
19376IVŻuczek, Jolanta993N:13
19377Pawłowska, Mariola Strzegom993N:7
19378Wojtkowiak, DamianTKKF Boronovia Boronów 993N:2
19379Majek, JerzyŁuków 993N:4
19380VSielągowski, MarcinUKS ZSO Włoszakowice 993N:2
19381Kowalkowska, JadwigaZSCKR Nowy Targ 993N:6
19382Grabowski, Wiktor Białystok993N:7
19383Kliszewicz, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 993N:8
19384Ozimek, Kazimierz LZS Wieża Więcbork993N:10
19385Zawieja, Patryk LZS Wieża Więcbork993N:2
19386Simon, BartoszLKS Piast Śrem 993N:2
19387Borsuk, Ryszard 993N:6
19388Gruszczyk, Dawid993N:2
19389Korab, FilipWietrzno993N:3
19390Kuśka, Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 16 w Żorach993N:7
19391Wiśniewski, Bartłomiej993N:2
19392IIIPlich, Lucyna KSz Gryf Szczecin 993N:15
19393VWoś, Kajetan LUKKS Kielce993N:7
19394IVMichalewicz, Grzegorz TMS Roszada Gliwice 993N:14
19395Piękoś, Norbert KKSz Urania Krosno993N:2
19396IVJackowska, Elwira KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 993N:11
19397VAdamczyk, OliwiaZespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowice993N:6
19398Kulesz, Maciej993N:2
19399Pakulski, Marek Inowrocław 993N:8
19400Turco, Gennaro-Giuseppe UKS Pałac Młodzieży Katowice 992N:9
19401IVOstafin, KlaudiaBydgoszcz 992N:3
19402Tyniec, MikołajUMKS Żak Kielce992N:5
19403IVKijowska, Magdalena Gimnazjum Nr 4 Krosno 992N:5
19404Sitkowski, Patryk MLKS Czarni Olecko992N:9
19405Shaidulina, Karolina992N:6
19406VNowak, Leon Wrocław992N:7
19407Jędrzejewska, Alicja KU AZS UW w Warszawie 992N:6
19408Jankowska, ZofiaMDK Białystok992N:7
19409Kubik, Daniel LKS Sparta Lubliniec992N:4
19410Dzwonek, ZenonStąporków 992N:3
19411Drabik, IgorMysłowice992N:7
19412IVFornal, SzymonSP Iwla 992N:3
19413VMarcinowski, Mateusz992N:2
19414bkGadzała, Bartosz 992N:1
19415Krzyszkowski, Jan SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 992N:9
19416Czarniecki, PatrykUlhówek992N:6
19417Hłouszek, Wiktor PiętnastkaKrosno 992N:2
19418Hoffman, Joanna 992N:7
19419Kordiaczyński, Oskar Szkoła Podstawowa nr 5 992N:1
19420Lewandowska, Magdalena992N:6
19421Bicki, Damian WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 992N:6
19422Bernasiński, Borys Ligota Piękna992N:6
19423Pych, Sebastian ZSL Zagnańśk992N:4
19424IVChromiec, Antonina992N:7
19425Siedlanowski, AdamKSz Maraton Łomża 992N:6
19426Marcinkowski, Miłosz HETMAN Katowice 991N:6
19427Przybyła, ZuzannaRuda Śląska 991N:2
19428Klarecki, Karol 991N:7
19429Olszak, Jan SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 991N:9
19430Czerwonka, JustynaLUKS Tempo Ożarów 991N:8
19431Stalmach, Piotr MKS POLONIA Warszawa991N:8
19432Winiszewski, Łukasz991N:7
19433Garbień, Michał GOK II Sułkowice 991N:7
19434Struski, Maciej 991N:6
19435Glinka, WeronikaUKS Caissa Warszawa 991N:13
19436Bereza, Jakub Warszawa991N:7
19437Olejniczak, SaraSP 4 Myślenice 991N:9
19438Dulak, Grzegorz KSz SDK-LOTNIK Mielec 991N:4
19439Pietrewicz, Mariusz SSP 1 STO Białystok991N:2
19440Kulczycki, SebastianRzeszów - Krynicka 991N:6
19441Puchalik, RobertPSSz Pszczyna 991N:2
19442Złotorowicz, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław991N:7
19443VOżga, Szymon SP 50 991N:6
19444Rozmus, BogdanKS DZIKOWIEC991N:4
19445Stasiak, Kacper KU AZS UW w Warszawie 991N:2
19446IVBoryń, KorneliaŻKSz Żary 991N:13
19447Olsińska, Patrycja LKS Polonia Poraj 991N:2
19448Potempa, ŁukaszRadzionków 991N:7
19449Pastuszka, SebastianLUKKS Nietulisko Duże991N:4
19450Nawrot, Jan UKS GCK Sękowo 991N:4
19451Wyleżoł, Emilia KS DORS Ruda Śląska 991N:1
19452VWołągiewicz, Anna SP nr 5 Suwałki991N:14
19453Gajdzińska, Karolina 991N:1
19454Krzywina, Sylwester Zebrzydowice991N:4
19455IVSiemieniaka, Wiktor SP nr 6 Suwałki991N:60
19456IVKozik, MaksymilianKŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 991N:57
19457Kut, Marian KS Gryf Kietrz991N:7
19458Gumiński, MateuszUKS Skoczek Elbląg 991N:14
19459IVSzreter, MichalinaDom Kultury w Koszęcinie 991N:19
19460Kowalczyk, FilipSSz Szachpol Łuków991N:1
19461Skakuj, JoannaKętrzyn991N:8
19462VPartyka, DawidLUKSz Orient Sokółka991N:7
19463VMączyński, Daniel KSSSN Ursynów Warszawa 991N:8
19464Agopsowicz, Marcin991N:7
19465IVBobakowska, CelinaUKS przy SP 8 Chrzanów 991N:21
19466Oślizło, Kacper UKS Pionier Jastrzębie Zdrój991N:3
19467Furtek, Daniel991N:4
19468Pasternak, BeataKraków 991N:4
19469Skóra, Bartosz MKSz DIAGONALIA Imielin 991N:2
19470Koc, Robert UKS Caissa Warszawa 991N:6
19471Bodzyński, DanielSzkoła Podstawowa nr 62 w Katowicach 991N:2
19472Szmyd, Adam KKSz Urania Krosno991N:2
19473VFronczek, IgnacySSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 991N:15
19474VTrojniak, Alina G-17990N:33
19475IVMazurkiewicz, Grzegorz990N:4
19476Kołecki, MaciejSP 30 990N:6
19477Jurczyk, Ksawier990N:2
19478Pawlicka, Agata KSz Wieża Śmigiel 990N:1
19479Porczyk, Damian Zefir Boguszowice 990N:2
19480Szymczyk, MaciejMUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
19481Budzyński, Mariusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław990N:6
19482IVNożewski, JanM-GOK GAMBIT Ślesin990N:14
19483Grzech, Arkadiusz 4B990N:6
19484IVPatalas, Mikołaj SP Białe Błota990N:21
19485Mrzygłód, PawełMysłowice990N:6
19486Iwaszko, Wiktor Gdańsk 990N:8
19487IVIzworski, Borys Pionek Radzionków990N:19
19488IVProchal, JacekMKS MOS Wieliczka 990N:21
19489VTomczyk, Zuzanna990N:8
19490IVSkrzypiec, Miłosz990N:15
19491Konop, OliwierZabrze990N:3
19492Szczurek, PatrykWietrzno990N:3
19493Bulanda-Bożek, Oskar SP 2 Knurów990N:2
19494Niewiejski, Mateusz OTSz Ostrów Wielkopolski/SP1 990N:1
19495IVStawecka, AlicjaLUKKS Kielce990N:3
19496Barchański, ŁukaszZabrze990N:2
19497Brzenczka, AndrzejRacibórz 990N:8
19498Kaczorek, Jan Lubin 990N:9
19499Wróbel, KamilUKS Płomyk Nekla 989N:7
19500Sikora, CezaryUKS TSz Zieloni Zielonka989N:9
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)