ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19048)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (22746);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (32856)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (33);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12756)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11225);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18501VWarych, Michał SP nr 10 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 969N:13
18502VBielecki, Paweł969N:19
18503IVUrbanek, Anna LKS Chrobry Gniezno 969N:12
18504IVWilk, Michał MAZSzach w Warszawie969N:16
18505IVBorkowski, MichałZSP nr1 W-wa Rembertów 969N:8
18506Mrowicki, RobertKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 969N:7
18507IVRosiński, JanLUKS FENIKS Mrocza969N:10
18508VGórska, Amelia 969N:5
18509VWłosiński, MichałUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 969N:8
18510Słonina, KarolinaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 968N:7
18511IVPobudejski, Bartosz UKS CAISSA Warszawa 968N:30
18512Olszak, Miłosz SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 968N:16
18513IVWider, Aleksandra GOK Sułkowice968N:6
18514Skowron, BartoszGliwice 968N:7
18515Kondraciuk, Mateusz Włodawa968N:7
18516Kołodziej, KarolinaKowalewo Pomorskie968N:9
18517Słabińska, Patrycja 968N:8
18518VSirocki, Maciej NSP CiM Białystok968N:8
18519Weremczuk, DariuszKSz Maraton Łomża 968N:6
18520Ertmański, KonradPałac Młodzieży Olsztyn968N:8
18521Wajer, Wiktoria UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz968N:8
18522Grygoruk, Sebastian SP 45 Białystok968N:6
18523Turel, ElżbietaSzkółka Szachowa w Białymstoku 968N:7
18524Pyć, ŁucjaZaklików 968N:6
18525VObrycki, Szymon SP 5 Łomża968N:5
18526Łatka, AntoniHelikon Dąbrowa Górnicza968N:7
18527Kowalski, Maksymilian Wrocław968N:6
18528Wiśniewska, Weronika KS Fart Kielce968N:6
18529Kwak, Dawid 968N:4
18530VOżdżeński, JeremiUKS Caissa Warszawa 968N:32
18531Strzedula, CecyliaKS Cracovia 1906 Kraków968N:8
18532VWinkler, MateuszSL SALOS Ełk 968N:5
18533Abramowicz, FranciszekKSP im. MBM Białystok968N:4
18534IVPogorzelska, Karolina 968N:17
18535Mazur, Damian Zabrze968N:5
18536Słoma, Michał Białystok968N:6
18537Jaros, PiotrRadomig Radom 968N:8
18538Pałys, Artur 968N:5
18539Kossowski, JakubŻKSz Żary 968N:6
18540Pyłko, Claudia ASU Sokółka 968N:6
18541Ogórek, FilipSzkoła Podstawowa Nr 8 Żory 968N:7
18542Widuch, EmiliaRuda Śląska 968N:7
18543Wiorek, Magdalena MDK Chorzów968N:4
18544Konopka, Maja CKR SSz Grójec 968N:4
18545Szczepańska, AleksandraUKS Skoczek / SP 1968N:3
18546IIIFilipczak, PrzemysławUKS Awans Żyrzyn 967N:15
18547VWilant, ErykKSz Odrodzenie Kożuchów 967N:25
18548Augustyn, Kamil Radków 967N:8
18549Sczyrba, ZuzannaKSz Silesia Racibórz 967N:9
18550IVZamiar, Julia LKS Chrobry Gniezno 967N:24
18551Rabicki, Franciszek Lublin967N:8
18552Fischer, Alex Warszawa967N:9
18553Duszyńska, Julia Jutrzenka Dąbrowa Górnicz 967N:11
18554Lesiak, Filip UKS Pałac Nieborów967N:5
18555VMichalski, Kacper KSz ORŁY Pleszew 967N:8
18556Spionkowski, JakubŚwiecie967N:6
18557Gawron, Norbert MKSz DIAGONALIA Imielin 967N:8
18558Rojek-Nowosielski, Wojciech 967N:5
18559Stanowski, Kacper RKS MAT Ruda Śląska 967N:6
18560Zychowicz, Patryk Chrzanów 967N:6
18561Metner, Michał 966N:4
18562Matan, Szymon SP 5 Białystok 966N:8
18563Czyż, Anna SPWęgrów966N:15
18564VZalewski, AdrianParafia pw. Miłosierdzia Bożego 966N:8
18565VRafałowski, Błażej Parafia pw. MB Bolesnej 966N:8
18566VRadziewska, Hanna KS DORS Ruda Śląska 966N:8
18567IVRoczyński, Oskar UKS Szach Gryfice 966N:17
18568VFlis, Michał Janów Lubelski 966N:7
18569Matysiuk, Witold966N:4
18570VUściłko, Paweł MDK Białystok966N:21
18571Jagodziński, Maksymilian KS II DZIKOWIEC 966N:13
18572Żochowski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 966N:8
18573VMajerek, Maja Akademia Szachowa Gliwice 966N:7
18574IVSzydłowski, Kacper LUKKS Kielce966N:7
18575Ignaciuk, KacperSSz Szachpol Łuków966N:4
18576Wieczorek, ŁukaszTrzebnica 966N:7
18577Rumiński, MichałRogoż966N:7
18578Dytkowski, MateuszUKS Pionier Jastrzębie Zdrój966N:4
18579Kędzierska, Karolina UKS Sokół Włoszakowice 965N:16
18580Sobieszuk-Rzeńca, Renata MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski965N:9
18581Szmajda, Radosław965N:8
18582VMakoś, Kinga 965N:5
18583Stelmaszewska, Olga KU AZS UW w Warszawie 965N:6
18584Sokołowska, HannaSP 1 Białystok 965N:6
18585Drzazga, Szymon KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny965N:4
18586VOstapkowicz, MateuszUKS Caissa Warszawa 965N:27
18587Kukisz, Amelia965N:5
18588Mączka, Wiktor KLIM UKSz Gambit Starachowice 965N:9
18589Makoś, Bartłomiej Rogi965N:8
18590Lewandowska, JuliaGrudziądz965N:6
18591Maciaszek, Nikola UKS Kościelec965N:8
18592Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn965N:8
18593Malicka, Oliwia BKS CHEMIK Bydgoszcz964N:13
18594Karoney, Nicholas 964N:5
18595Tadek, FilipMUKS MDK Śródmieście Wrocław964N:5
18596IVKozak, BeataDobczyce964N:7
18597IVSymbor, WiktoriaUKS Korona Gdańsk964N:39
18598Najbuk, Marek SP 4 Białystok 964N:8
18599Bugajna, Wiktoria Kotowice964N:7
18600Machnik, Piotr964N:7
18601Potempa, Wojciech TKKF Boronovia Boronów 964N:7
18602IVFornal, AdrianUKS REKORD Iwla 964N:23
18603Walaszczyk, Natalia SP 46 Bytom 964N:6
18604VOpalach, Albert Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 964N:6
18605Paszkiewicz, JakubSSz Szachpol Łuków964N:8
18606Padlewska, KatarzynaBiałystok964N:7
18607VPopiel-Machnicka, RóżaWarszawa964N:12
18608Krupa, Adam Północna964N:6
18609Kryński, Szymon964N:6
18610Topolewicz, Dominik Białystok964N:7
18611Kalińska, JustynaChTS Chorzów 964N:12
18612Puk, MichałSzewce964N:6
18613Kaczmarek, Piotr963N:8
18614Kulpińska, GabrielaUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 963N:8
18615IVDutkiewicz, MikołajUKS GCK Sękowo 963N:6
18616Hummer, Natalia ZS nr 11963N:24
18617Miszczak, Justyna Rymer Niedobczyce 963N:6
18618IIIGóra, Marianna UKS Awans Żyrzyn 963N:140
18619Brymerski, JakubUKS Piast Bolków 963N:10
18620Błażejewski, Aleksander Gdańsk 963N:15
18621IVZmysłowska, Sara KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 963N:49
18622Sienkiewicz, JanOlsztyn 963N:8
18623Stefaniuk, Kacper Mysłowice963N:4
18624Kęska, Rozalia Gliwice 963N:5
18625Pyrek, RomanZgorzelec 963N:32
18626Bartuś, DominikWarzyce 963N:11
18627Siemieniaka, Wiktor SP 6 Suwałki 963N:32
18628Czernia, DominikSP nr 11 Suwałki 963N:5
18629Mazurek, PiotrWołomin963N:8
18630Gross, PrzemysławPrzyjaźń963N:8
18631VPrzybyło, TymoteuszKolbuszowa963N:6
18632Jakubczak, Aleksandra Olsztyn 963N:6
18633Krych, KlaudiaUKS Kościelec962N:15
18634Ślusarska, AmeliaRuda SP-02962N:14
18635Kumor, JakubAkademia Szachowa Gliwice 962N:8
18636VWielogórski, AdamDąbrowa-Górnicza962N:26
18637Garamaj, Krystian Włodawa962N:6
18638IIIJaśkowska, Natalia PUKS Fides Węgrów 962N:27
18639Zielińska, Kinga KS DZIKOWIEC962N:18
18640VNowak, ElżbietaKU AZS UW w Warszawie 962N:8
18641Lewkowska, MałgorzataSSP 1 STO Białystok962N:6
18642Drzewiecki, SzymonNiemcz962N:5
18643Popek, MateuszSOSWdDiMNiSS Lublin 962N:9
18644Stępień, Stanisław Akademia Szachowa Gliwice 962N:8
18645Zając, PatrykAkademia Szachowa Gliwice 962N:9
18646Stanowski, Bartosz962N:6
18647VMuc, BorysKSz HETMAN Katowice 962N:6
18648Urban, LilianaRudnik961N:8
18649Baster, KacperUMKS Żak Kielce961N:14
18650Orłowska, Dominika Ostróda961N:7
18651Kuś, GrzegorzOstróda961N:7
18652VKluska, Bartosz Szubin961N:6
18653Broda, Milena GOK Biszcza 961N:6
18654Rozborska, Kamila SP 46 Bytom 961N:7
18655Borys, Patryk KSP im. MBM Białystok961N:6
18656Bołd, Klaudia961N:5
18657Szymczyk, AdamGdynia961N:8
18658IVKolendo, TymonSzkółka - KSz LECH-WSUS Poznań 961N:48
18659Krolczuk, Karol Szkoła Podstawowa Nr 2 Rybnik961N:6
18660Górny, Maria UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz961N:6
18661Dańko, AleksandraASU Sokółka 961N:14
18662Chęś, MikołajBydgoszcz 961N:6
18663VWoronko, Kornel LUKSz Orient Sokółka961N:27
18664Sadurska, Karolina961N:7
18665Witek, MateuszUKS ŻAGLE Warszawa 961N:6
18666Nowak, BartoszSyców961N:6
18667Barć, KrzysztofRDK Biała961N:5
18668Dudziński, PatrykWisznia Mała 961N:6
18669Podlaska, Aleksandra961N:7
18670Szumowski, MichałSP Dąbrówka Kościelna961N:7
18671Borys, Szymon ChTS Chorzów 960N:7
18672Widłak, Maja UKS MDK Otwock960N:4
18673Karkowski, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 960N:8
18674Korwin-Kossakowski, Jan UKS Caissa Warszawa 960N:7
18675Litwin, AnnaKrosno960N:4
18676IVWieczorek, MatyldaKSz Polonia Warszawa960N:43
18677VKrynicki, Filip SP nr 2 Suwałki960N:9
18678Gorelik, Adrian Szkoła Szachowa Gambit Toruń960N:7
18679Żak, Justyna ChTS Chorzów 960N:6
18680Chodlewski, AntoniSP8 Chrzanów 960N:6
18681Murzyński, Filip Akademia Szachowa Gliwice 960N:8
18682VDanielewicz, NadiaSP 13 Mielec960N:6
18683Babula, KarolinaTKSzach Tarnobrzeg960N:10
18684Szczerczowski, Wojciech UKS Schach-Mat Syców 960N:7
18685Nita, PatrycjaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 960N:8
18686Jobs, OliwiaOstróda959N:7
18687Pietryka, Przemysław WKS KOPERNIK959N:8
18688Bułka, Mikołaj959N:7
18689Gęba, Alicja Gdańsk 959N:9
18690Wójcik, Szymon KSz SDK-Lotnik Mielec 959N:8
18691IVKosińska, Aleksandra 959N:5
18692Rapnicki, HubertBiałystok959N:6
18693VJodkowski, JanKU AZS UW w Warszawie 959N:29
18694Kęska, KacperUKS Caissa Warszawa 959N:6
18695bkŻółtak, Damian SP-5 Rybnik 959N:7
18696Gancarczyk, OliwiaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 959N:6
18697VPułka, Mieszko KSz Gryf Szczecin 959N:6
18698Waśkiel, KrystianASU Sokółka 959N:5
18699VWilczewska, KarolinaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn959N:13
18700VSiegmund, Paulina LKS Tworków959N:12
18701Stephan, Grzegorz KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny958N:6
18702Mikocki, ŁukaszAkademia Szachowa Gliwice 958N:16
18703Gąsiorek, MagdalenaMUKS MDK Śródmieście Wrocław958N:6
18704Wąsacz, JanRzeszów -Biała958N:6
18705VMazurek, Damian 3A958N:29
18706Dybek, Antoni Czeladź958N:7
18707Andrzejczak, Karolina ZSCKR Nowy Targ 958N:6
18708Trzensiok, DominikPionek Radzionków958N:5
18709Pióro, WiktoriaBydgoszcz 958N:6
18710Stolarska, BarbaraUKS Smecz Konin 958N:4
18711Kalisz, Nikodem LKS Tworków958N:15
18712Zając, Bartłomiej ChTS Chorzów 958N:9
18713Budzyńska, AleksandraHuta Dzierążyńska958N:8
18714Łoś, Rafał Rogi958N:6
18715VKubecki, Adam KSz Hetman Katowice 958N:7
18716VFrąckowiak, Lena LKS Chrobry Gniezno 958N:6
18717Perlak, AleksandraSP 46 Bytom 958N:6
18718Nowicki, Maciej UMKS HETMAN Marklowice958N:6
18719Zielezińska, Zuzanna UKS Skoczek Milicz958N:10
18720Jaryczewska, DariaMDK nr 1 Bytom958N:5
18721VPflueger, NadineWrocław957N:12
18722VKocięcki, JakubMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 957N:15
18723Krom, AleksanderPłock957N:7
18724IVStępień, Czesław LUKS Lubartów957N:7
18725Nosal, JakubKKKFSiT NiS LAJKONIK Kraków957N:7
18726Peszka, MikołajSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna957N:6
18727VMalec, Wojciech KMKSz Victoria Kielce 957N:6
18728VGajda, LauraSP nr 6 dr. 2 957N:7
18729Szczeszek, Anna AZS Poznań 957N:7
18730Słoma, Tatiana LKSz Lublin 957N:5
18731Petryna, Aleksandra SP Ulhówek 957N:6
18732Leśniak, AleksanderKryłów957N:4
18733VRychlik, Kornelia ASSz Lipno Stęszew 957N:10
18734Zieliński, Piotr Białe Błota 957N:7
18735Krzykowski, IgorKSz Jelonka Jelenia Góra 957N:5
18736IVDutczak, MartaKS 64 Zielona Góra 956N:17
18737Gieroń, Patryk 956N:9
18738IVGunajew, JuliaKKSz Kraków956N:32
18739Szumarska, HannaSSP 1 STO Białystok956N:6
18740VBinkiewicz, Karol Zabrze956N:6
18741Góralczyk, PatrycjaKS 64 Zielona Góra 956N:17
18742IVDagil, Maciej KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 956N:46
18743Prutis, Hanna SSP Supraśl956N:9
18744IVDembe, Kacper UKS Caissa Warszawa 956N:41
18745Thomas, Bartosz Racibórz 956N:8
18746Glinka, OliwiaUKS Skoczek / SP 1956N:12
18747Kołakowski, KamilMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn956N:9
18748Jarmuszewski, Nikodem Kowalewo Pomorskie956N:8
18749Gawędzki, Paweł MDK Białystok956N:8
18750Skrzypczak, Julia Kryniczno 956N:7
18751Zacharek, Michał Kowalewo Pomorskie955N:16
18752VStanuch, NataliaSzkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 955N:7
18753Drapała, HubertKS II DZIKOWIEC 955N:10
18754VBilski, Jan UKS GONIEC Staniątki 955N:24
18755Czaplejewicz, KubaLUKSz Orient Sokółka955N:6
18756Kostrzewski, Marcin SLZSzach K-ce 955N:17
18757IVNajdecka, AmandaKSz Polonia Wrocław955N:42
18758Kohut, Fabian Siemianowice Śląskie955N:6
18759Chlewińska, Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa " Klucz " w Kętrzynie955N:7
18760Mielniczuk, MikołajSP 6 Rybnik 955N:7
18761VBaryś, Magdalena KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY955N:9
18762Dzido, DominikPłock954N:7
18763Drzazga, Szymon MUKS MDK Śródmieście Wrocław954N:6
18764Różycki, RyszardUKS Centrum Tczew 954N:26
18765Żak, BlankaChTS Chorzów 954N:14
18766IVHanulok, EwaKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 954N:53
18767Karczewski, MarcinUKS FALA Świekatowo954N:6
18768Dwulat, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętrzynie 954N:8
18769Franczak, KacperUKS Skoczek / SP 1954N:6
18770Kołodziejczyk, Bartosz MDK Nr 1 Bydgoszcz953N:5
18771Fura, WiktorZS nr 4 Rzeszów953N:6
18772Czuma, Antoni KU AZS UW w Warszawie 953N:6
18773Miłobędzki, StanisławMKS KSOS Kraków953N:8
18774Szrenawski, SzymonSiemianowice Śląskie953N:6
18775Litkowiec, OliwierSP Ulhówek 953N:6
18776Albrecht, Michalina UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz953N:4
18777Drewniak, MarcinBiałystok953N:6
18778Indycki, Tomasz MUKS MDK Fabryczna Wrocław 952N:9
18779Kołodziej, Jakub MDK "Pod Akacją" Lublin952N:14
18780Grolik, SzymonRybnik952N:12
18781VKardasz, Franciszek SSP 1 STO Białystok952N:16
18782IVTrzeciakowski, JakubMDK Białystok952N:26
18783IVTroć, MateuszKotuń952N:12
18784Kacała, Oskar952N:7
18785Sylwestrzak, JuliaSSz Debiut GCK Giżycko 952N:7
18786IVRosiak, Filip UKS Caissa Warszawa 952N:40
18787IVArciechowski, MikołajGdańsk 952N:13
18788Bożek, Kamil UKS Caissa Warszawa 952N:8
18789Jóźwiak, Aleksander Akademia Szachowa Gliwice 952N:9
18790Adamczewski, Julian UKS Skoczek Milicz952N:13
18791Styn, MajaTKKF Rzemyk Gdynia951N:9
18792Jeglińska, GabrielaMLKS Czarni Olecko951N:7
18793VBergler, Olivia Akademia Szachowa Gliwice 951N:20
18794Nowak, BarbaraPUKS Rodło Opole 951N:7
18795IVSzymańska, Kinga SP 5 Łomża951N:24
18796IVJankowiak, CyprianCKiP Michałowice 951N:42
18797Sikorska, Hanna UKS Rodło Opole951N:7
18798VRabenda, Mateusz951N:24
18799Macionczyk, Jakub 951N:8
18800Paziewska, NataszaUKS Caissa Warszawa 951N:8
18801Kołowrotkiewicz, Jowanka MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
18802Kulik, Maciej MUKS MDK Śródmieście Wrocław951N:6
18803VWitas, BartoszDąbrowa Górnicza951N:11
18804Franczyk, MaciejAkademia Szachowa Gliwice 951N:9
18805Ołtuszewski, Rafał951N:9
18806Bodach, Olivier 951N:7
18807VŚwierc, FilipChTS Chorzów 951N:7
18808Parnowski, Igor Szkoła Podstawowa Nr 33 Katowice 950N:14
18809VMikołajczuk, AmeliaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski950N:19
18810Kaczmarek, Wiktor Rzeszów - Krynicka 950N:7
18811Janicki, Antoni KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY950N:6
18812Stocka, Katarzyna Akademia Mali Mistrzowie Białystok 950N:8
18813Baluk, Tomasz SP 2 Oborniki Śląskie 949N:6
18814Penar, Mikołaj 949N:9
18815Wilkowska, Krystyna UKS Szachylice Chylice949N:14
18816VSzczęśniak, Marcelina SP nr 22 w Lublinie 949N:17
18817Troc, Olivier SSP 1 STO Białystok949N:5
18818Zajdel, Emil949N:9
18819Mroczkowski, Eliasz Gdańsk 949N:15
18820Rogowski, Filip UKS Skoczek / SP 1949N:5
18821Żuk, Nelly UKS Skoczek / SP 1949N:5
18822Łowejko, OliwiaLigota Piękna949N:7
18823IVGrochowski, Tymoteusz MTS Kwidzyn 948N:14
18824Nowok, Kacper PSSz Pszczyna 948N:8
18825IVOwczarska, Julia948N:19
18826Kwiatkowski, MichałWarszawa948N:6
18827IVStanczewski, Maciej LKS Chrobry Gniezno 948N:16
18828Michajłowskij, Jegor UKS Caissa Warszawa 948N:14
18829Walenciak, JanUKS przy SP 8 Chrzanów 948N:5
18830VKról, BartoszLUKS FENIKS Mrocza948N:18
18831Gwiazdowski, JakubSP nr 11 Suwałki 948N:10
18832Giesko, FranciszekMDK Białystok948N:7
18833Rydzewska, DanielaOlsztyn 948N:7
18834Zalewski, WiktorRzeszów-Zwieczyca947N:7
18835Żmiejko, SzymonSzkółka Szachowa przy PS 76 Białystok947N:8
18836Bokas, Olaf Wrocław947N:12
18837Kmita, Jakub947N:12
18838Kraśnicki, AleksanderMDK Białystok947N:6
18839Rusin, Emilia KS II DZIKOWIEC 947N:10
18840Zienkowski, DanielDąbrowica947N:9
18841Hojka, Pascal Zabrze947N:7
18842Piaskowik, MalwinaMKSz DIAGONALIA Imielin 947N:7
18843Karwański, Piotr Pszów946N:7
18844Fundowicz, Wojciech Mysłowice946N:18
18845Białek, KlaudiaRybnik946N:7
18846VGiełażyn, Jan LUKSz Orient Sokółka946N:47
18847Brzycka, Karolina Szkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 946N:6
18848Wawrzeń, Dominik SP 10 Sosnowiec 945N:7
18849Makowski, IgorMKSz DIAGONALIA Imielin 945N:11
18850Dutczak, Wojciech Kłodzko945N:9
18851Koguc, Bożydar 945N:7
18852Gołdy, ErnestUKS Hetman Częstochowa 945N:8
18853Kruszona, Jan ULKS SKOCZKI Słopanowo 945N:10
18854Polkowski, MateuszWasilków 945N:8
18855VSowa, Krzysztof SOK Sułkowice944N:22
18856Osipczuk, Dawid Białystok944N:8
18857VRogozińska, NataliaKSz HETMAN Katowice 944N:5
18858Sakson, Miłosz Wrocław944N:5
18859VRudnik, AdrianUKS SP3 w Bogatyni944N:10
18860IVSzubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn944N:29
18861Damulis, RokasMarijampoles ZSM (LTU)944N:8
18862Siwko, Karolina LUKS Tempo Ożarów 944N:8
18863Kowalczyk, AndrzejWłodawa943N:6
18864VZalewski, PatrykParafia pw. Miłosierdzia Bożego 943N:8
18865Matraszek, JakubSP Osiny943N:7
18866Walczak, BartoszTKKF Promyk Ciechanów943N:6
18867IVMrzygłód, DorotaMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice943N:21
18868Rzążewska, Olga PUKS Fides Węgrów 943N:7
18869Kurzyński, PatrykRacibórz 943N:6
18870VChudy, Błażej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski943N:7
18871Olesiński, MarcinLUKKS Kielce943N:6
18872Zajdel, Bartłomiej KKSz Urania Krosno943N:7
18873Smyk, Paulina SP 46 Bytom 943N:6
18874IVMęczkowska, EwaPG 6 Łomża942N:64
18875VOpalińska, Zofia UKS Caissa Warszawa 942N:18
18876Rusek, MichałMUKSz Gambit Międzyrzec Podlaski 942N:9
18877Drączkowski, KacperMysłowice942N:13
18878Arodź, MaksSP 46 Bytom 942N:6
18879VSupeł, Sebastian SP Janów 942N:34
18880Puzio, JakubGCK Debiut GIżycko*942N:8
18881VDamilak, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 942N:12
18882Budziak, MaksymilianMDK Nr 3 Bydgoszcz941N:14
18883Sakowich, NikitaRosja 941N:7
18884IVMalec, Szymon KSz Polonia Warszawa941N:41
18885VZinkiewicz, OlafSP nr 85 im. Benito Juareza W-wa941N:26
18886Kwiecień, KamilRuda Śląska 941N:8
18887VBrzozowski, MaciejSP nr 32 dr. 1941N:10
18888VLaurent, Hubert Świdnica 941N:11
18889Kalinowska, KonstancjaAZS Poltechnika Pozn.Poznań III941N:7
18890Podżorski, SzymonRuda Śląska 941N:8
18891VJendrowiak, AlicjaMKSz Rybnik 941N:7
18892VGorzkiewicz, Stanisław LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 941N:7
18893Latuszek, WiktorSP nr 10 Olsztyn941N:6
18894Wasilewski, Przemysław 941N:8
18895VKasperska, Weronika KS 64 Zielona Góra 940N:11
18896IVPasternak, Aleksandra UKS Caissa Warszawa 940N:18
18897IVBernacki, WojciechUKS SP1 Jedynka Tychy 940N:23
18898VKoniarski, MichałMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice940N:21
18899VKopycki, OliwierSZKÓŁKA SZACHOWA f7 940N:8
18900IVKuligowska, Julia SP Konarzyce939N:32
18901VSobczak, KarolWKS KOPERNIK939N:84
18902Okońska, Marta Katolicka Szkoła Podstawowa938N:8
18903IIIWiśniewska, Weronika NOK Nakło938N:48
18904VGryko, Julian Szkółka Szachowa w Białymstoku 938N:15
18905Jurczuk, Tomasz MDK Białystok938N:14
18906Król, MateuszKSz Hetman Krynka 938N:14
18907Blichar, Milena KS AZS Wratislavia938N:8
18908Hałun, RóżaKlub Szachowy Kana Tarnów937N:13
18909IVPiesiecki, Cezary MUKS Stoczek 45 Białystok937N:13
18910VObrycki, GabrielMDK Białystok937N:27
18911Paczosa, Sergiusz RDK filia Zalesie Rzeszow 937N:6
18912Pietrzak, StanisławBiałystok937N:8
18913IVZając, Zuzanna UKS przy SP 8 Chrzanów 937N:8
18914Skoczylas, Adrian MUKS MDK Fabryczna Wrocław 936N:7
18915Łaski, Bartosz 936N:8
18916Tabor, PrzemysławMDK Chorzów936N:6
18917bkMatuszczyk, SzymonG-5 936N:13
18918VTomaszuk, Magdalena II LO 936N:18
18919Kwaśny, Alicja Klub Szachowy Kana Tarnów936N:15
18920Bazała, Paweł UKS Caissa Warszawa 936N:8
18921Żak, KacperSP 32 dr.2936N:6
18922Dzimira, Maciej Ligota Piękna936N:6
18923Wichliński, MateuszRogoż936N:7
18924Muszala, Tomasz Zefir Boguszowice 936N:7
18925Janicka, Anna KSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY936N:6
18926IVKlocek, PawełStowarzyszenie Nasz Rymanów935N:16
18927Mucha, Maja SP nr 2 935N:9
18928Lutkiewicz, Monika935N:9
18929VSternalski, KacperKKSz Kraków935N:19
18930VSzuchalski, SzymonMDK Białystok935N:13
18931IVSuszyńska, MajaGimmazjum Suszec934N:13
18932IVBorusiewicz, Amelia KSz Maraton Łomża 934N:56
18933VWojsyk, Kajetan ChTS Chorzów 934N:7
18934Kalicki, PiotrGdańsk 934N:17
18935VGroń, Antoni SP nr 32 dr. 1934N:23
18936Więcko, Franciszek MDK Białystok934N:7
18937Szatkowska, MonikaOlsztyn SP 10 933N:10
18938Mróz, Marika Gdańsk 933N:9
18939Byrwa, ZuzannaSSz GCK Debiut GIżycko*933N:19
18940Dadej, Szymon LUKS Tempo Ożarów 933N:11
18941Domagała, Grzegorz SP 46 Bytom 933N:12
18942Poloczek, WiktoriaUKS Mat Zabrze-Grzybowice 933N:6
18943VKisiel, AdamSP Krasnopol933N:18
18944IVKaczmarczyk, Joanna ZS nr 10 dr. 1932N:30
18945Pyc, JuliaUKS Caissa Warszawa 932N:16
18946IVBasąg, WeronikaKMKSz Victoria Kielce 932N:21
18947Berezowska, MelisaMUKS MDK Śródmieście Wrocław932N:7
18948VStaniszewski, Bartosz RKS MAT Ruda Śląska 932N:17
18949VWalczak, MarekUKS 21 Podlesie 932N:21
18950VPrutis, Zofia SSP Supraśl932N:16
18951Jezierski, Rafał 931N:8
18952IVWysokińska, Karolina MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski931N:25
18953Wojdat, PolaUKS Caissa Warszawa 931N:9
18954Malcharek, SarahLKS Tworków931N:13
18955IVJankowiak, Oliwia TS Wisła Kraków 930N:39
18956IVBalicki, Błażej Szachowy Uniwersytet Warszawa 930N:32
18957Kiszka, PawełMSP 7 Knurów 930N:7
18958IVMarkowska, MagdalenaUKS G4 Tarnowskie Góry 929N:32
18959IVRoubo, KonstantyGLKS Goniec Żarów 929N:22
18960VJankowska, JustynaPUKS Mikołaj Gąbin929N:12
18961Wanowicz, PawełOSM Bytom 929N:12
18962IVBrzozowska, NicoleUKS Mat Zabrze-Grzybowice 929N:45
18963VWlazło, JakubGdańsk 929N:14
18964Dąbrowski, RafałKSP im. MBM Białystok929N:14
18965Figlewicz, KarolUKS Skoczek Elbląg 929N:8
18966Pater, Patrycja MUKS MDK Śródmieście Wrocław928N:17
18967Gmurek, Tymoteusz Warszawa928N:8
18968IVSelimi, Lea UKS Dziewiątka Sieradz 928N:25
18969VBerbecka, WiktoriaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski928N:14
18970Skowrońska, KatarzynaLKS Chrobry Gniezno 928N:10
18971Szmigiel, Weronika928N:8
18972VOlenkowicz, WeronikaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn* 927N:17
18973Oskwarek, Hanna UMKS HETMAN Marklowice927N:7
18974Globisz, FryderykaZbrosławice926N:43
18975VKięczkowski, FranciszekUKS Mat Zabrze-Grzybowice 926N:106
18976Kuradovetz, DanielUKS Caissa Warszawa 926N:8
18977Burda, Grzegorz 926N:12
18978VSzymczak, Natalia ULKS SKOCZKI Słopanowo 926N:13
18979IVAndraka, MartaMDK Białystok926N:10
18980Przemyślański, PiotrRacibórz 926N:15
18981VNavicki, KosmaUKS Caissa Warszawa 926N:9
18982Matwij, SandraRzeszów925N:21
18983Bereś, Michał RDK filia Staromieście Rzeszów925N:14
18984Jakubczyk, JakubRzKSz Rzeszów925N:10
18985Kuczyński, Andrzej Białystok925N:7
18986IVKraśniewska, Zofia Uzdowo925N:27
18987Cader, JakubBiałe Błota 925N:7
18988Wojtach, KlaudiaUKS Olimpik Mońki924N:29
18989Łęczyński, KornelUKS przy SP 8 Chrzanów 924N:9
18990Torzewski, MateuszUKS MDK Nr 5 Bydgoszcz922N:8
18991Czubak, Maria UKS Caissa Warszawa 921N:16
18992Męczkowska, Maja KSz Maraton Łomża 920N:8
18993IVZiemiański, Kacper KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 919N:58
18994Nawara, WeronikaRKS MAT Ruda Śląska 918N:14
18995Goryczka, Ewa Akademia Szachowa Gliwice 918N:8
18996IVMac, Aleksandra RzKSz Rzeszów918N:27
18997Mann, KarolinaZabrze918N:8
18998VFil, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 917N:38
18999IVBalsam, SzymonStalowa Wola916N:18
19000IVFilipczuk, NataliaLUKS Tempo Ożarów 915N:41
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)