ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20730)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26066);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (6129);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14266)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13266);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
18001VPacholska, Oliwia KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1077N:7
18002IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1076N:4
18003VReut-Jaworowski, Stanisław SSP 1 STO Białystok1076N:22
18004IIISerwin, Krzysztof GLKS Goniec Żarów 1076N:56
18005VGromek, Urszula SRSDiM Węgrów 1076N:4
18006IVWnuk, AdamNiepubliczna SP nr 97 W-wa Mokotów 1076N:52
18007IIICzuba, MagdalenaPSP Kunów1076N:42
18008IVBronikowski, Maciej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1076N:33
18009Cimochowska, Emilia SP Bakałarzewo 1076N:6
18010IVDobroń, MartynaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1076N:56
18011IIIStelmaszczyk, AdamLukks Miedziana Góra 1076N:30
18012VFryźlewicz, Maciej 1076N:5
18013VTrybek, Miron ULKS Lipinki1076N:12
18014VŚliwonik, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1075N:26
18015Wnęk, NataliaKU AZS UW w Warszawie 1075N:6
18016IVPyszniak, SzymonUKS Caissa Warszawa 1075N:34
18017VSobolewski, KacperUKS SP1 Jedynka Tychy 1075N:24
18018VZimoch, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1075N:22
18019IIBodanko, Maja UKS Ognisko Rydułtowy1075N:63
18020VKwapisz, DominikLUKKS Nietulisko Duże1075N:12
18021IVWójcik, Oliwia UKS przy SP 8 Chrzanów 1075N:25
18022VCesarz, Inga1075N:7
18023IVSzczepaniak, Wiktor OTSz Ostrów Wielkopolski 1075N:26
18024VHładyszewski, BartoszSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1075N:13
18025IVMakowiecki, KacperAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1075N:17
18026VWołkowycki, Adam I LO Bielsk Podlaski1075N:8
18027Babski, Dariusz Szczecin1075N:6
18028VDomin, Daria1075N:4
18029IVGrzyszek, Krzysztof MDK nr 1 Bytom1075N:19
18030Prętki, Antoni BKS Chemik Bydgoszcz1075N:6
18031Królak, Szymon Cieszyn 1075N:8
18032Jabłoński, Kacper 1074N:7
18033Radaczyńska, WeronikaDrabinianka 1074N:7
18034IVPłocica, Jan Szkoła Podstawowa z oddziałami dwujęzycznymi nr 11074N:66
18035IVPiwoń, RobertMDK Chorzów1074N:44
18036IVBracikowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1074N:49
18037IVKramarek, AnnaUKS Skoczek Kopanica1074N:14
18038IVWróbel, Paweł ChTS Chorzów 1074N:50
18039IVWłodarczyk, MagdalenaLO nr1 im. Adama Mickiewicza Węgrów 1074N:30
18040IVDobek, Adam MLKS Krajna Sępólno Kr. 1074N:41
18041IVRybałtowska, Beata MTSz Mińsk Mazowiecki1074N:9
18042IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:49
18043VJasztal, Igor KLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:22
18044IVApolinarski, RadosławUKS ZSO Włoszakowice 1074N:17
18045IIIStypa, SebastianMDK nr 1 Bytom1074N:30
18046Nawracala, Kacper 1074N:6
18047IVDadełło, Lena KSz Polonia Warszawa1074N:13
18048VKoj, Kornelia LZS SSz PAT Ligota Dolna1073N:3
18049VWidlarz, JanUKS Caissa Warszawa 1073N:20
18050Zawisza, Konrad 1073N:7
18051VKazimierowicz, MałgorzataG Stanisławów 1073N:5
18052VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 1073N:24
18053IVWójcik, Maciej RzKSz Rzeszów1073N:17
18054IIIWięcek, Olga Sp 2 Pszczyna 1073N:81
18055Nowak, JuliaRzKSz Rzeszów1073N:6
18056VJaniak, Miłosz KSz ORŁY Pleszew 1073N:14
18057Szyszlak, Andrzej Rogi1073N:5
18058IIIHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1073N:24
18059IVTarczoń, Roksana KSz SDK-Lotnik Mielec 1073N:29
18060VSzymała, Krzysztof MUKS MDK Śródmieście Wrocław1073N:5
18061Woliński, Michał1073N:8
18062VTrojanowska, NataliaLUKKS Miedziana Góra 1073N:6
18063VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1072N:18
18064IVBeker, Oliwia UKSz Ziemowit Złotów1072N:24
18065IVWcisło, IdaKSz GAMBIT MDK Świdnica1072N:8
18066VBisiekirski, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1072N:22
18067VFronczak, Kamil UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1072N:38
18068IVKonarzewska, Karolina 1072N:7
18069IVWais, Mikołaj1072N:14
18070IVKarpiński, Arkadiusz ZSBi O Jarosław1072N:43
18071VFelkiewicz, PatrykUKS Skoczek / SP 11072N:14
18072VDragon, WiktoriaJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1072N:2
18073IVPiechocki, Krystian KSz Polonia Wrocław1072N:22
18074IVPajer, Patrycja UKS przy SP 8 Chrzanów 1072N:22
18075IVFindysz, Emilia UKS SZACH-MAT Przemków 1072N:16
18076IVWilk, WeronikaUMKS Na Pięterku Poznań 1072N:15
18077IIIGołębiowski, PiotrKSz HETMAN Koszalin 1072N:6
18078VSurma, Bartłomiej1071N:20
18079IVMiroń, Michał LUKSz Orient Sokółka1071N:55
18080VDworok, Dawid PG 3 Pszczyna 1071N:8
18081IIGajdecki, Ryszard LKSz CAISSA Lubsko1071N:18
18082IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1071N:38
18083VHołowacz, PiotrSP 107 II 1071N:20
18084IVJęczmionka, KamilUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1071N:48
18085IVWoźniak, PawełLUKS Lubartów1071N:40
18086VLisiecki, Krzysztof KS Wesoła Warszawa 1071N:8
18087IVMajczyna, Karol Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1071N:9
18088VKamińska, ZuzannaKSz. Hańcza Suwałki 1071N:8
18089IVPołeć, KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 5 1071N:6
18090IVStefanowicz, Kacper Białystok1071N:40
18091IIIBodnar, Maria ŻKSz Żary 1071N:111
18092Świderski, Dawid Kostrzyca 1071N:7
18093VPaszkowiak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1071N:5
18094IVWieczorek, MichałLKS Tworków1071N:15
18095Kubicki, Damian Kalisz1071N:8
18096VTobiczyk, AleksandraUKS Baszta Wodzisław Śląski1071N:9
18097IVZwierzchowska, Oliwia Szkoła Podstawowa w Bóbrce1071N:7
18098IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1070N:16
18099IIINowak, Anna UKS Ognisko Rydułtowy1070N:32
18100IVHucaluk, Hubert KS AZS Wratislavia1070N:45
18101IVKopczewska, Zuzanna UKS Caissa Warszawa 1070N:42
18102VTomalka, MichałSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1070N:32
18103VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 1070N:8
18104VAmbroszko, Aniela 1070N:5
18105IVSarnowski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie1070N:8
18106VGałda, Magdalena 1070N:17
18107IVWysocki, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach 1070N:30
18108VGatkowska, Judyta PSP Wymysłów1070N:6
18109VMachnicka, Karolina SP - 2 Lubsko 1070N:4
18110IVMyszczyszyn, Dorota 1070N:9
18111IVSzafrański, JanSzkoła Podstawowa nr 5 w Tychach 1070N:15
18112VNeef, TimoSP 353 im.Wielkich Odkrywców W-waWesoła 1070N:9
18113VPiętka, Marcin SP Dąbrówka Kościelna1070N:5
18114VBiedermann, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 1070N:7
18115VZalewski, Remigiusz UKS G4 Tarnowskie Góry 1070N:12
18116IVKosewska, Katarzyna Konstancin1069N:19
18117IVKokot, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1069N:21
18118IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Kielce1069N:70
18119IIIPalka, MariaMKSz DIAGONALIA Imielin 1069N:171
18120IVKoćmierowski, Paweł SP ŚMSR Białystok 1069N:15
18121VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1069N:4
18122VCzapla, Mateusz ChTS Chorzów 1069N:18
18123IVChełstowski, Jerzy SP 10 Łomża 1069N:25
18124IVTabaka, KacperUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1069N:22
18125IVOlejniczak, DorianSzkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1069N:11
18126VSzwacińska, Wiktoria M-GOK GAMBIT Ślesin1069N:22
18127VJąkalska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1069N:3
18128Wójcicki, MarekPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1069N:7
18129IVSkwarczyńska, BeataTMS Roszada Gliwice 1069N:7
18130VKaczor, SzymonLUKKS Kielce1069N:8
18131IVWiniarska, JuliaGIM Celestynów 1068N:11
18132Kałduńska, Aleksandra 1068N:8
18133IVRyczkowska, OliwiaGimnazjum Nowa Sarzyna1068N:27
18134Szota, Paweł Kłodzko1068N:9
18135VGrala, Adam DK Ruciane Nida 1068N:17
18136VKuś, Lidia UKS Pałac Nieborów1068N:6
18137IIIRomaniuk, LenaKSz Gryf Szczecin 1068N:59
18138Prątnicka, Agata ZSL Zagnańśk1068N:3
18139VKalenik, Ewelina1068N:8
18140VKwas, AleksandraToruń1068N:7
18141IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1067N:79
18142IVBronicki, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1067N:24
18143IVMatuła, MateuszSP 37 Kraków 1067N:24
18144IVBarabasz, Marek 1067N:12
18145VKielar, WiktorKKSz Urania Krosno1067N:13
18146IVBugaj, Piotr1067N:37
18147IIIKołbyko, Zofia SP 3 Giżycko 1067N:116
18148VHawryluk, OliwiaS.P. nr 222 1067N:6
18149IIIKozera, PatrykKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1067N:113
18150IVPlisiecka, Maja UKS Caissa Warszawa 1067N:26
18151IVPitera, Emilia1067N:13
18152IVSawicki, MichałŻKSz Żary 1067N:23
18153IVDurma, ZofiaUKS Skoczek Elbląg 1067N:14
18154IVKról, KarolKSz Polonia Wrocław1067N:18
18155VUrbanowicz, ErykGimn. Bakałarzewo1067N:7
18156VPodżorski, AdrianDrużyna pierścienia 1067N:9
18157VStefański, WiktorUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1067N:9
18158Narożniak, Karol Ząbki1066N:5
18159VLubaszka, GrzegorzKU AZS UW w Warszawie 1066N:8
18160IVSikorski, TomaszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1066N:93
18161IIISmolińska, Jagna UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1066N:173
18162Malinowski, PawełZefir Boguszowice 1066N:23
18163VKuropka, DawidZabrze1066N:7
18164IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1066N:56
18165IVWieczorek, RadosławProszówki - Bochnia1066N:9
18166VSikora, Jagna GOK Sułkowice1066N:7
18167IVFloryszczyk, JuliaGimnazjum w Poraju1066N:18
18168Węgrzynowski, DawidUKS Caissa Warszawa 1066N:7
18169VDziewoński, Marcin MLKSz Myślenice1066N:11
18170VBabski, RafałPOBIEDR Paszkówka1066N:8
18171VPietruszka, Agnieszka LUKS Lubartów1066N:7
18172IVCzarkowski, PawełUKS OPP Toruń1065N:60
18173IVWilczyński, Maciej IV Liceum Ogólnokształcące 1065N:57
18174IVMaścianica, OliwierWKS Kopernik1065N:63
18175Jabłoński, Hubert Czeladź1065N:7
18176VŚwidzińska, Kornelia Caissa Pion Zielona Góra1065N:5
18177IVMaczuga, JanUKS Orlik Rudnik n/Sanem1065N:34
18178IVWróbel, ZuzannaŁowczów 1065N:5
18179Ciechocki, Hubert KU AZS UW w Warszawie 1065N:6
18180VCzachor, Celina RzKSz Rzeszów1065N:5
18181Żak, PawełSP 2 Rybnik 1065N:7
18182IVTruty, Paulina1065N:6
18183Sowa, PawełRDK filia Biała Rzeszów 1065N:8
18184IVBuczak, Wiktor1064N:36
18185IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie1064N:29
18186Basińska, KatarzynaKS AZS Politechnika Wrocławska 1064N:9
18187IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1064N:5
18188IVKraczkowska, Dominika Szachy Ciechanów 1064N:19
18189VBiedrowska, EmiliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1064N:6
18190VBiczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1064N:14
18191IIIDuda, JoannaUKS GIECEK Radków1064N:60
18192VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce1064N:6
18193VBek, JakubSP Rogi 1064N:20
18194VPiechota, KonradMDK Chorzów1064N:6
18195VSzułcik, KarolinaUKS Skoczek Kopanica1064N:5
18196VWysocki, OliwierASU Sokółka 1064N:12
18197VCukierski, Jakub1063N:2
18198VMioduszewska, AlicjaRybnik1063N:8
18199IVMiastowski, EmilS.P 70 im. Bohaterów Monte CassinoMokotów 1063N:20
18200IVGolwiej, Oliwia 1063N:29
18201VDziemiańczyk, Antoni SSP 3 BTO Białystok1063N:22
18202IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1063N:24
18203IVZielosko, WojciechMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1063N:58
18204IVMeclik, Jakub MDK Białystok1063N:30
18205IVKopyciński, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1063N:7
18206IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1063N:21
18207VCiuła, Krzysztof Arkadia Otwock1063N:13
18208VLeszczyński, KonradSP Bakałarzewo 1063N:6
18209IIISzydłowski, Kacper LUKKS Nietulisko Duże1063N:21
18210VLeonczuk, Kamil KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1063N:6
18211VJanik, Wojciech Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach 1063N:15
18212VSocha, Maja SP8 Chrzanów 1063N:7
18213VDobak, Emilia 1062N:6
18214IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1062N:20
18215IVZarzycka, Hanna KS KORONA Zakrzewo1062N:28
18216IIIKłys, MaksymilianKS Unia Bieruń Stary 1062N:50
18217IVNaumowicz, Adam Białystok1062N:15
18218VCieślar, Karol Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żernicy1062N:19
18219IVDanek, Wiktoria Stępina1062N:10
18220VMatczuk, Nikola Dorohusk1062N:6
18221VBazan, Kinga1062N:6
18222VBoguszewski, BartoszSP 7 Suwałki 1062N:24
18223IIKieszek, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1062N:31
18224Odondavaa, OrgilKraków 1062N:8
18225IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1061N:11
18226IVBarnaś, Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1061N:24
18227IVMiedziocha, AmeliaMDK Radom 1061N:13
18228IVWantuła, GrzegorzMKSZ Rybnik 1061N:30
18229Mielniczuk, MarcinPrywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie1061N:11
18230IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1061N:11
18231IIIFiedorek, Piotr 1061N:34
18232IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice1061N:24
18233IIIStanik, Hanna AKS Mikołów 1061N:105
18234IVBużyk, MaciejUKS przy SP 8 Chrzanów 1061N:95
18235IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1061N:14
18236IVBrzezicki, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1061N:22
18237IVSzymiczek, Marcin 1061N:19
18238VSwoboda, MironSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1061N:13
18239VBławat, JakubUKS Wda Lipusz1061N:12
18240Barczak, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1061N:4
18241Rzepczyk, FryderykUKS Smecz Konin 1061N:2
18242IVSolecki, MateuszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1061N:20
18243IVChmielewski, Hubert M-GOK GAMBIT Ślesin1061N:27
18244VWnuk, Agata Białe Błota 1061N:6
18245IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1060N:7
18246IVMilewska, EmiliaOKKFSiT Cross Opole 1060N:30
18247IVFernandes, CarlaUMKS Na Pięterku Poznań 1060N:24
18248Kuriata, IzabelaUKS Rodło Opole1060N:7
18249IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
18250IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1060N:29
18251IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1060N:40
18252IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
18253Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
18254IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
18255Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
18256IVKuźniarz, PiotrMDK Bialystok 1060N:15
18257IIIRzymek, Martyna KSz Gambit Świecie 1060N:16
18258VDurlik, AleksandraSP 50 Wrocław1060N:4
18259Badełek, KacperLesiów 1060N:5
18260IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
18261IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
18262IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole1059N:74
18263IVStrzebońska, Maria LIbertów 1059N:32
18264IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
18265VJędrzejczak, WitoldŁuszczanowice1059N:21
18266VWierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1059N:11
18267IIIGórska, Amelia MGLKS Parnas Oława 1059N:33
18268IVSyrek, Maciej Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu1059N:26
18269VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
18270IIIŁyczek, PrzemysławZCKOiZ1058N:40
18271VToporowski, Igor1058N:9
18272IVSzczypawka, PawełPUKS Mikołaj Gąbin1058N:91
18273Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
18274IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
18275IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1058N:59
18276Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
18277IVKownacki, Jakub SP 41058N:19
18278VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
18279IVDuchnowska, AdriannaUKS Żak Łomża1058N:15
18280IVPilch, Paweł UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:57
18281VKomotajtys, Dominik Szkoła Podstawowa nr 6 w Łaziskach Górnych 1058N:23
18282VCzernik, MateuszRzKSz Rzeszów1058N:18
18283IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
18284VKrech, JanUKS Biały Pion Gryfino 1057N:7
18285IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1057N:25
18286Opolski, Aleksander Białystok1057N:9
18287IVBieluczyk, MichałSSP 1 STO Białystok1057N:28
18288VKnap, MaciejUKS Caissa Warszawa 1057N:13
18289IVKościelniak, Natalia Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach 1057N:10
18290IVSzczepańczyk, Adrian KLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:23
18291VKujawski, Mateusz KSz ORŁY Pleszew 1057N:4
18292IVSakowski, AdamWyszków1056N:11
18293IVFudała, MichałUKS Hetman Koronny Trzebinia1056N:33
18294IVMoczała, WojciechUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1056N:20
18295Stolczyk, Sebastian LKS Polonia Poraj 1056N:17
18296Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1056N:7
18297IVSajniak, BartoszM-GOK GAMBIT Ślesin1056N:53
18298VZbrocki, Mateusz1056N:7
18299IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica1056N:29
18300VDiering, Eryk 1056N:9
18301Zięciak, Aleksandra1056N:9
18302VDmytryszyn, AntoninaOgródek Jordanowski Krosno 1056N:5
18303IVKościański, Michał UKS SP3 w Bogatyni1056N:26
18304VKowalska, Aleksandra1056N:4
18305IVBarańska, ZuzannaLKS Promień Kowalewo Pom.1056N:35
18306IVBem, Wojciech LUKKS Kielce1056N:13
18307IVWidera, JagodaSZKÓŁKA SZACHOWA f7 1056N:5
18308IVWójcikowski, KacperLKS Promień Kowalewo Pom.1055N:74
18309IVGrobel, Tymoteusz 1055N:41
18310Góraj, Michał UKS MDK Radom 1055N:6
18311Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz1055N:7
18312IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1055N:14
18313VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 1055N:6
18314IVFilipek, Tomasz KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1055N:44
18315IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1055N:49
18316Warchoł, Mateusz RDK filia Biała Rzeszów 1055N:3
18317IVBieniek, BartłomiejSzkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Pawła II w Chorzowie 1055N:7
18318VTomaszewicz, Aurelija Litwa 1055N:5
18319VUściłko, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka Sokółka1054N:15
18320IVKaliniak, KasperSzkoła Podstawowa Nr 13 Racibórz1054N:18
18321IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1054N:18
18322Karczewski, AdrianUKS ŻAK Łomża Gimnazjum Katolickie Łom�1054N:8
18323IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1054N:15
18324Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 1054N:8
18325VKampka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1054N:12
18326IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1054N:47
18327IVPerkowski, Maciej Akademia Gambit 1054N:16
18328IIIStasiak, Oliwia Szkoła Podstawowa nr 1 w Tychach 1054N:49
18329Filipek, JakubMCKiS Jaworzno1054N:25
18330IIIMichalak, Katarzyna Ksz Jelonka Jelenia Góra 1054N:51
18331VGiedrys, MichałSSP 1 STO Białystok1054N:8
18332IIIAndrzejewska, Paulina M-GOK Gambit Ślesin1054N:29
18333Męzia, Bruno Rogoż1054N:7
18334IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1053N:37
18335VBarcicki, Michał PG 1 Łomża1053N:18
18336IVMaleszyk, Tadeusz LUKS Lubartów1053N:14
18337IIIPrzemyk, MartynaSp 1 Goczałkowice-Zdrój 1053N:24
18338VKarnasiewicz, Emila KSz SDK-Lotnik Mielec 1053N:5
18339VMorzyk, Michał ASSz Lipno Stęszew 1053N:26
18340IVWiśniewski, Damian M-GOK GAMBIT Ślesin1053N:36
18341IIPacho, MariaMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1053N:17
18342IVGłuchowska, Zuzanna1053N:6
18343IVSieja, Konstancja Szkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1053N:9
18344Laudowicz, MaksymilianUKSz Hetman Warszawa1052N:6
18345IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1052N:19
18346IVKos, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1052N:112
18347VOpiła, Ada KTSz-W Kalisz 1052N:8
18348IVŚledź, Wiktoria Gimnazjum Niepołomice (1g) 1052N:17
18349VKwil, OliwiaUKS Pałac Nieborów1052N:15
18350VDudek, SebastianLUKSz Orient Sokółka1052N:17
18351IVDelimat, MartynaUKS REKORD Iwla 1052N:13
18352VBrzezińska-Wyrąbkiewicz, Boże1052N:14
18353IVTrojanowska, ZuzannaKSz Polonia Warszawa1052N:21
18354IVNowakowski, Florian Grudziądz1052N:24
18355IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1052N:43
18356IVMusiał, Szymon MDk nr 1 Bytom1052N:7
18357VPodgórna, Dominika Wołomin1052N:3
18358IVKluziak, BartoszSP nr 10 Olsztyn1052N:26
18359VCzernecka, Aleksandra Team Jasło 1052N:8
18360Lis, JakubMDK Chorzów1052N:7
18361IVZieliński, Bartosz Elbląg 1052N:15
18362IVPożoga, Adam LUKKS Nietulisko Duże1052N:7
18363Kowalczyk, MateuszSamborowo 1051N:7
18364IVPrószyński, ErykBiałystok1051N:18
18365IVMielko, BronisławKU AZS UW w Warszawie 1051N:25
18366IIIKaczkowski, Mateusz Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1051N:13
18367IIIZiółkowska, WiktoriaUKS Kościelec1051N:63
18368IVMudrewicz, EwaLUKSz Orient Sokółka1051N:13
18369VKrzywicki, Paweł Olsztyn 1051N:15
18370VGąsior, Paweł SP2 Sędziszów Małopolski 1051N:13
18371VSzczerczowski, Maciej Syców [JUN]1051N:13
18372Kawala, ErykSP 8 Chrzanów1051N:7
18373VRomańczuk, KarolinaOSiR Golub-Dobrzyń 1051N:7
18374IVMarynowski, Krzysztof 1050N:22
18375VJanowski, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1050N:8
18376IIIKubczak, NataliaKTS Kalisz1050N:10
18377VPenar, Nikola Team I Jedlicze 1050N:9
18378Kozłowski, Michał SP 4 Mysłowice 1050N:7
18379IVZegar, Emilia Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1050N:6
18380IVData, NikolaUKS SP 1 Brzozów 1050N:30
18381VKruszona, Radosław ULKS SKOCZKI Słopanowo 1050N:20
18382IVDudzińska, WiktoriaOTSz Ostrów Wielkopolski 1050N:38
18383Drąg, Anastazja1050N:6
18384VPrusiński, Grzegorz1050N:4
18385VKluziak, Paweł UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1050N:14
18386VWasiak, AdrianSP Żyrzyn1049N:18
18387IVStępiński, Jan1049N:133
18388Ciepałowicz, Bartłomiej Włodawa1049N:7
18389Jasiński, JakubNHSz. im. W. Trząskiego1049N:8
18390VKonitz, Agata ULKS Skoczki Słopanowo 1049N:6
18391VFlatow, Marta MKS EMDEK Bydgoszcz 1049N:11
18392IVDaniel, Bartosz KSz Silesia Racibórz 1049N:28
18393IVMarkowska, Kalina GKSz Gubin1049N:14
18394IVJędrychowski, ŁukaszMiejska Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piekarach Śląski1049N:67
18395VIgnatowicz, Jakub SP Krynki 1049N:23
18396VMoj, Winona Szkoła Podstawowa nr 46 w Bytomiu1049N:7
18397Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 11049N:6
18398Palacz, MaciejPSP 8 Brzeg 1049N:8
18399IIIPiątek, Jagoda M-GOK GAMBIT Ślesin1049N:18
18400IIIPietrak, Monika LUKS TEMPO Ożarów 1049N:16
18401IVWitek, Kamila UKS SP3 w Bogatyni1049N:5
18402IIIChruszcz, MonikaSSz Olimpia Goleszów 1049N:19
18403IVKozłowska, Julia LUKSz Orient Sokółka1049N:7
18404Stacewicz, FilipWarszawa1049N:5
18405VŚmigielska, Weronika UKS Szachylice Chylice1048N:8
18406VMaślej, MarcelinaUKS Ogniwo Legnica1048N:32
18407VGórski, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1048N:51
18408IVRączkowski, GabrielSP-34 1048N:29
18409IVMazur, KajetanUKS Caissa Warszawa 1048N:32
18410VOrlef, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1048N:8
18411IVDembe, Kacper UKS Caissa Warszawa 1048N:55
18412VJagiełło, Jakub ASU Sokółka 1048N:31
18413IVCypel, MaksymilianSP - 2 Lubsko 1048N:12
18414VRóżański, Franciszek Elbląg 1048N:8
18415VGrunwald, Elisa UKS Caissa Warszawa 1048N:6
18416Drewniak, AdamKSz Polonia Wroclaw 1048N:6
18417Pietrusewicz, Benigna Przedszkole Miejskie nr 3 w Olsztynie 1048N:3
18418IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1047N:12
18419IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1047N:295
18420IIIStręk, Jarosław UKS Szach Gryfice 1047N:37
18421IIISzumada, MariaS-KKS Przemyśl 1047N:20
18422IVBiernat, PaulinaSRSDiM Węgrów 1047N:28
18423IVSmolak, Edyta Niedrzwica Duża1047N:14
18424VBytys, JakubWłodawa1047N:7
18425IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1047N:35
18426IIIJaroszuk, IreneuszLKSz Lublin 1047N:162
18427VJanusz, BłażejRuda Śląska 1047N:5
18428IVPrzybylska, AnnaM-GOK Gambit Ślesin1047N:26
18429IVKicińska, IzabelaSP 45 Białystok1047N:16
18430IVGałecka, GabrielaSP Wierzbowo1047N:7
18431VNowak, AgnieszkaUKS Ognisko Rydułtowy1046N:14
18432IVDomański, Szymon Lublin1046N:24
18433IVGoluch, Michał CKiS Skawina1046N:13
18434IVStarostka, MateuszLKS Tworków1046N:53
18435Dolata, PatrykKiełczówek1046N:7
18436IVPaździor, MateuszUKS SP1 Jedynka Tychy 1046N:19
18437IVBrzozowska, Marta KSz. Hańcza Suwałki 1046N:86
18438IVFilar, ZofiaKTS Kalisz1046N:17
18439VKopek, Mikołaj LUKKS Kielce1046N:6
18440VPastuszka, Edwin1046N:3
18441VPajączkowska, Weronika 1046N:6
18442VMatkowska, Wiktoria UKS SP1 II Leżajsk 1046N:9
18443VChlasta, LidiaKSz ORŁY Pleszew 1046N:7
18444IVWolski, RobertMDK Chorzów1046N:22
18445VFiga, Klaudia Bydgoszcz 1045N:8
18446IVHarcz, Jakub1045N:36
18447IVStasz, BartoszSzebnie 1045N:9
18448Uryga, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1045N:6
18449IVGawliczek, DominikKS Unia Bieruń Stary 1045N:32
18450VHucaluk, Kacper 1045N:38
18451Kępski, Franciszek KSz Gambit Świecie 1045N:6
18452IVŁobaza, Kamil1045N:80
18453IVCwajna, MaciejMDK Chorzów1045N:32
18454IVŻycki, TomaszUKS Caissa Warszawa 1045N:61
18455IVNowak, OskarSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1045N:14
18456Potempa, Wojciech TKKF Boronovia Boronów 1045N:17
18457VRekowska, Eliza 1045N:6
18458IIIBudzisz, KingaMDK Białystok1045N:85
18459VWawrzyniak, JędrzejUKS ZSO Włoszakowice 1045N:13
18460IVKsięcio, IgorKSz Hetman Krynka 1045N:17
18461IVPaprocki, Maksymilian UKS Caissa Warszawa 1045N:47
18462VDalkowska, Hanna1045N:7
18463VOleksiuk, JulianUKS Caissa Warszawa 1045N:7
18464VTudaj, MichałSP Kryniczno1045N:7
18465Wiśniewska, Anna Szkoła Podstawowa nr 1wDobrym Mieście 1045N:4
18466Ziarek, Małgorzata SP 25 w Olsztynie 1045N:3
18467IVSztandar, JoannaAkademia Szachowa Gliwice 1044N:42
18468IVMoska, Aleksandra UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1044N:26
18469Urban, Tomasz 1044N:7
18470IVHawryluk, Zuzanna Sarnaki SP1044N:7
18471IVGross, MateuszGdańsk 1044N:33
18472IIIZiegert, HannaUKS Korona Gdańsk1044N:67
18473VZawiślańska, Nina 1044N:9
18474IVŚliwińska, KlaudiaLUKKS Kielce1044N:7
18475VWitek, Emil 1044N:12
18476IVCzyrkun, Bianka KLIM UKSz Gambit Starachowice 1044N:13
18477VŚnieg, Szymon1044N:5
18478IVBaj, PaulinaKomar Piekary Śląskie 1043N:44
18479VKul, Dominika UKS Giecek Radków1043N:30
18480IVMaj, Franciszek TS Wisła Kraków 1043N:22
18481VKulig, Rafał UKS G4 Tarnowskie Góry 1043N:35
18482IVKopiś, Bartłomiej LUKS Lubartów1043N:14
18483VBazan, Iwona1043N:7
18484IVJankowski, MieczysławStrzelec Strzelce Opolskie1043N:80
18485IVOłtusek, Natalia MUKS Fidei Węgrów 1043N:5
18486VChelińska, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1043N:6
18487IVKurzawińska, Paula AZS Poznań 1043N:26
18488Pulanecki, Michal 1043N:4
18489IVZajkowski, GabrielLUKSz Orient Sokółka1043N:43
18490Janowski, Piotr 1043N:6
18491VHałupka, AlicjaZSO Włoszakowice 1043N:7
18492VMoroz, UrszulaKS KORONA Zakrzewo1043N:5
18493Szymański, MaciejWłodawa1042N:7
18494IVMiśkowicz, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1042N:8
18495IVProkopiuk, Szymon Białystok1042N:24
18496VHawryło, Katarzyna UKS Orlik Rudnik n/Sanem1042N:18
18497IVWiśniewska, Aleksandra ŁKS Szach-Centrum Łódź1042N:11
18498IVKubecki, Maciej KSz HETMAN Katowice 1042N:22
18499IVKępiński, SzymonMCKiS Jaworzno1042N:23
18500VKacperski, JakubMKS EMDEK Bydgoszcz 1042N:13
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)