ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20269)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (24747);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (34793)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (226);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13738)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (12403);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
17501Gaj, Patrycja 1084N:9
17502IVKidoń, Natalia PSSz Pszczyna 1084N:25
17503VTarnawska, Kamila 1084N:7
17504VJeleń, Katarzyna Głogów1084N:6
17505IVZieliński, Michał UKS Hetman Puszcza Mariańska 1084N:26
17506IVWolski, ErnestUKS Pijarski KS 1084N:26
17507Pacholczyk, Karol ZSL Zagnańśk1084N:4
17508IVRaba, PatrycjaTSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1084N:7
17509IIIKotarska, Janina1083N:178
17510Kondrat, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1083N:5
17511IVŁojewski, PiotrUKS Kościelec1083N:28
17512VStyrc, Kacper 1083N:9
17513IIISzczykowski, Józef 1083N:30
17514VŻygadło, MaksymilianGOSiR Siechnice 1083N:16
17515IVPióro, Michał II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie 1083N:6
17516VMiklewska, Anna PSSz Pszczyna 1083N:4
17517IVPogoda, Łukasz ChTS Chorzów 1083N:63
17518IIIKłys, MaksymilianKS Unia Bieruń Stary 1083N:43
17519IVBrudnowski, Błażej1083N:14
17520VŻadkiewicz, Adam LKS Strażak Zabrzeg1083N:26
17521Kwasek-Pawlik, Anna 1083N:6
17522IVBień, Weronika GKSz Hetman Pilzno1083N:6
17523VLis, Antoni UKS Jedynka Bełchatów 1083N:38
17524IVZalisz, Radosław UKS ZSO Włoszakowice 1083N:26
17525IVKoneszko, MaciejKSz. Hańcza Suwałki 1083N:40
17526Kużelewski, Andrzej1083N:7
17527VSikorski, SzymonM-GOK GAMBIT Ślesin1083N:17
17528VKaliciak, TomaszUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1083N:12
17529IVChomik, DominikaUKS przy SP 8 Chrzanów 1083N:14
17530Zalewski, Remigiusz UKS G4 Tarnowskie Góry 1083N:7
17531IVNużka, Andrzej 1082N:21
17532VMartyniak, JakubRybnik1082N:5
17533IVGóźdź, KorneliaII LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 1082N:11
17534IVStachoń, Małgorzata UKS SP1 Jedynka Tychy 1082N:16
17535VOleniak, MartynaWłodawa1082N:7
17536Jankowski, PiotrWłodawa1082N:7
17537IVMiron, IgaLUKSz Orient Sokółka1082N:41
17538IVKrawczyk, IgorUKS Skoczek Kopanica1082N:45
17539IVJackowski, ŁukaszMDK Białystok1082N:54
17540IVFornalik, WittSzkoła Szachowa Gambit Toruń1082N:14
17541IVKolendo, TymonKSz LECH-WSUS Poznań 1082N:66
17542IVGładysz, Piotr UKS SP 1 Brzozów 1082N:40
17543IVCikoto, MajaWKSz HETMAN Wałbrzych1082N:8
17544IVPotyra, Jan MKSz Rybnik 1082N:46
17545VWłodarkiewicz, Kamil KSz ORŁY Pleszew 1082N:9
17546IVKaznocha, Maria MKSz Rybnik 1082N:6
17547IVMusiaka, Kacper MUKS Stoczek 45 Białystok1082N:16
17548VŻmijewska, Katarzyna Gimnazjum w Samborowie1082N:4
17549IVLetko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn1082N:35
17550IVGórska, MarcelinaSTMGK Strzelce Krajeńskie1082N:23
17551VĆwik, JakubTMS Roszada Gliwice 1082N:25
17552VRugała, Arleta N.A.SZACH Nowy Tomyśl1082N:6
17553IIIZielezińska, Zuzanna UKS Skoczek Milicz1082N:28
17554IVKulesza, BartoszMUKS Stoczek 45 Białystok1082N:22
17555IVJabłoński, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1082N:29
17556IVZabuga, Mariusz Zabrze1081N:38
17557VKleszka, Joanna MKS Wicher Zbąszyń1081N:8
17558VGurzyński, Marcel1081N:13
17559VSzymczyk, Julia Rudnik nad Sanem- PSP nr 21081N:15
17560IVGromek, Karol SRSDiM Węgrów 1081N:33
17561IVPłaskociński, Jakub Łomża 1081N:9
17562IVRacinowski, AdamWKS FLOTA Gdynia1081N:93
17563IVJanik, Natalia1081N:6
17564Szutka, Norbert Balice1081N:7
17565IIIKwiatkowska, Michalina Hetman Ostrowiec Św.1081N:47
17566IVJęczmionka, Weronika UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1081N:16
17567VZięba, Jolanta KSz SDK-Lotnik Mielec 1081N:5
17568VMarzec, WiktoriaOKKFSiT Cross Opole 1080N:17
17569Elbert, Przemysław LZS Goniec Kluczbork1080N:2
17570IVWójcik, Joanna KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1080N:40
17571VHanrahan, David LO 1 Brzeg1080N:19
17572Nowak, MichałWarszawa1080N:6
17573IIIMajewska, KarolinaRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1080N:114
17574VFurman, AleksandraUKS Korona Gdańsk1080N:7
17575IVBąk, AleksanderUKS TSz Zieloni Zielonka1080N:97
17576IIIKaźmierska, MartynaKSz ORŁY Pleszew 1080N:45
17577IVWalkowiak, Stanisław AZS Poznań 1080N:76
17578IVStępiński, Paweł Turystyczna 1080N:19
17579IVŁozowska, Gabriela SP nr 10 Suwałki 1080N:2
17580VMajczyna, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1080N:9
17581VMasternak, KamilGimnazjum nr 2 Opatów1080N:14
17582IVBasiak, Martyna RDK Drabinianka 1080N:30
17583IVPiaścik, Zuzanna UKS Żak Łomża1080N:43
17584Paszkowski, MaciejBiałystok1080N:7
17585VKlik, SzymonWołomin1080N:8
17586VSzymańska, WiktoriaMDK Radom 1080N:6
17587IVWronka, Krzysztof SP nr 54 w Krakowie 1080N:18
17588IVKonieczny, Adrian UKS ZSO Włoszakowice 1080N:16
17589IVParadysz, Karol KKSz Urania Krosno1080N:28
17590IIIMoniuszko, Aleksandra MUKS Stoczek 45 Białystok1080N:56
17591VRuciński, Łukasz1080N:5
17592VKujawski, Kamil ZSP Szewce1080N:7
17593IVKaczan, AnnaMUKS Stoczek 45 Białystok1080N:8
17594VKoperstyńska, Inka KS AZS Wratislavia1080N:7
17595VBorucka, Aniela PKS MAT Białołęka1080N:7
17596IVLech, Agata MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1079N:35
17597IVBajon, MartynaSP Włoszakowice II 1079N:10
17598VSzulik, Dawid SP-34 1079N:29
17599VCzekańska, GabrielaKrośnieńska Akademia Szachowa II1079N:4
17600Pajdzik, SławomirGimnazjum 2 Mszana D. 1079N:6
17601VGrabowska, Oliwia Szkółka Szachowa/MUKS Stoczek 45 Białystok 1079N:17
17602IVKusa, Magdalena UKS Astra Leśniowice 1079N:7
17603VKuczuk, WiktorBiałystok1079N:7
17604IVZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1079N:41
17605IVGabryelewicz, MajaTMS Roszada Gliwice 1079N:20
17606IVSoszyńska, Magdalena 1079N:18
17607IVŁachacz, WitoldM-GOK GAMBIT Ślesin1079N:58
17608IVSchabek, Oliwia AKS Mikołów 1079N:45
17609IVCzarnota, WojciechKS HETMAN Marklowice1079N:49
17610IIIWolski, Jarosław UKS Centrum Tczew 1079N:21
17611VGwiazdowska, Lena UMKSz Jaćwież Suwałki1079N:7
17612VSobierajska, Helena 1078N:2
17613IVMazgaj, Dominik SP 8 Chrzanów1078N:83
17614Klimentova, AnnaWoroneż1078N:9
17615VKowalska, Zuzanna KS GRYF Kietrz1078N:6
17616VSobies, TeresaUKS Zadrna Kamienna Góra 1078N:13
17617IVWaloszek, KarinaUKS Kościelec1078N:43
17618IVSobkowiak, Sergiusz ChTS Chorzów 1078N:80
17619IVWereszczyński, MaciejKS "Hetman" Krynka1078N:22
17620IVChlasta, Joanna KSz ORŁY Pleszew 1078N:19
17621Lewandowski, BartoszBydgoszcz 1078N:7
17622VŁysek, Piotr SP Kryniczno1078N:7
17623IVCzyrkun, Bianka KLIM UKSz Gambit Starachowice 1078N:6
17624IVGrzesiak, Magdalena UKS Szachylice Chylice1077N:30
17625IVGłowiak, Dawid SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach1077N:32
17626IIILubiszewska, Inga UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1077N:61
17627VChałubek, JakubOsielsko1077N:7
17628VLewicki, Igor Bydgoszcz 1077N:9
17629VSułkowska, KarolinaZSS nr3 Limanowa1077N:3
17630IVGruba, PiotrUKS Caissa Warszawa 1077N:75
17631IVWasiluk, ArminMDK Białystok1077N:20
17632IVTwardoń, WojciechAkademia Szachowa Gliwice 1077N:56
17633IIIGórska, Maja UKS Korona Gdańsk1077N:84
17634VCzeremcha, Franciszek SSP 1 STO Białystok1077N:6
17635VPilzak, HonorataWieniawa Lesznno1077N:5
17636IVSołdaczuk, Jakub UKS Caissa Warszawa 1077N:42
17637VŁukaszewska, Paulina MKS Wicher Zbaszyń 1077N:9
17638IVGruszczyńska, Antonina OTSz Ostrów Wielkopolski 1077N:3
17639VSzulc, Tomasz Szczecin1077N:7
17640VPacholska, Oliwia KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1077N:7
17641IIIBagińska, Wiktoria UKS Giecek Radków1076N:4
17642IVGolwiej, Oliwia Sarnaki 1076N:21
17643VReut-Jaworowski, Stanisław SSP 1 STO Białystok1076N:22
17644IIISerwin, Krzysztof GLKS Goniec Żarów 1076N:56
17645VGromek, Urszula SRSDiM Węgrów 1076N:4
17646IVWnuk, AdamUKS Caissa Warszawa 1076N:52
17647IVStefanowicz, Kacper Białystok1076N:33
17648IIICzuba, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1076N:42
17649IVBronikowski, Maciej UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1076N:33
17650Cimochowska, Emilia SP Bakałarzewo 1076N:6
17651VFryźlewicz, Maciej 1076N:5
17652VŚliwonik, Mikołaj MKS EMDEK Bydgoszcz 1075N:26
17653Wnęk, NataliaKU AZS UW w Warszawie 1075N:6
17654IVPyszniak, SzymonUKS Caissa Warszawa 1075N:34
17655VSobolewski, KacperUKS SP1 Jedynka Tychy 1075N:24
17656VZimoch, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1075N:22
17657IIBodanko, Maja UKS Ognisko Rydułtowy1075N:63
17658IVPielorz, JanMKSz DIAGONALIA Imielin 1075N:65
17659VKwapisz, DominikLUKKS Nietulisko Duże1075N:12
17660IVWójcik, Oliwia UKS przy SP 8 Chrzanów 1075N:25
17661VCesarz, Inga1075N:7
17662IVSzczepaniak, Wiktor OTSz Ostrów Wielkopolski 1075N:26
17663VHładyszewski, BartoszOstróda1075N:13
17664IVMakowiecki, KacperAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1075N:17
17665Wołkowycki, Adam Bielsk Podlaski 1075N:8
17666Babski, Dariusz Szczecin1075N:6
17667VDomin, DariaRabka-Zdrój1075N:4
17668Prętki, Antoni BKS Chemik Bydgoszcz1075N:6
17669Królak, Szymon Cieszyn 1075N:8
17670Jabłoński, Kacper 1074N:7
17671Radaczyńska, WeronikaDrabinianka 1074N:7
17672IVPłocica, Jan KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1074N:66
17673IVPiwoń, RobertMDK Chorzów1074N:44
17674IVBracikowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1074N:49
17675IVKramarek, AnnaUKS Skoczek Kopanica1074N:14
17676IVWróbel, Paweł ChTS Chorzów 1074N:50
17677IVWłodarczyk, MagdalenaSRSDiM Węgrów 1074N:30
17678IVDobek, Adam MLKS Krajna Sępólno Kr. 1074N:41
17679IVRybałtowska, Beata MTSz Mińsk Mazowiecki1074N:9
17680IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:49
17681VJasztal, Igor KLIM UKSz Gambit Starachowice 1074N:22
17682Nawracala, Kacper 1074N:6
17683VKoj, Kornelia LZS SSz PAT Ligota Dolna1073N:3
17684VWidlarz, JanUKS Caissa Warszawa 1073N:20
17685Zawisza, Konrad 1073N:7
17686VKazimierowicz, MałgorzataG Stanisławów 1073N:5
17687VFabiańczuk, MateuszPUKS Fides Węgrów 1073N:24
17688IVWójcik, Maciej RzKSz Rzeszów1073N:17
17689IIIWięcek, Olga PSSz Pszczyna 1073N:81
17690Nowak, JuliaRzKSz Rzeszów1073N:6
17691VJaniak, Miłosz KSz ORŁY Pleszew 1073N:14
17692Szyszlak, Andrzej Rogi1073N:5
17693IVHałas, AnnaKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1073N:24
17694IVTarczoń, Roksana KSz SDK-Lotnik Mielec 1073N:29
17695VSzymała, Krzysztof 1073N:5
17696VFindysz, Emilia UKS SZACH-MAT Przemków 1073N:9
17697IIIWyczesany, Dariusz1073N:14
17698VBiernacka, Weronika Akademia Szachowa Gliwice 1072N:18
17699IVBeker, Oliwia UKSz Ziemowit Złotów1072N:24
17700IVWcisło, IdaKSz GAMBIT MDK Świdnica1072N:8
17701VBisiekirski, Maciej Akademia Szachowa Gliwice 1072N:22
17702VFronczak, Kamil UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1072N:38
17703IVKonarzewska, Karolina Rybnik1072N:7
17704IVWais, Mikołaj1072N:14
17705IVKarpiński, Arkadiusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1072N:43
17706VWalentynowicz, ŁukaszAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin1072N:20
17707VFelkiewicz, PatrykUKS Skoczek / SP 11072N:14
17708VDragon, WiktoriaJutrzenka Dąbrowa Górnicz 1072N:2
17709IVPajer, Patrycja UKS przy SP 8 Chrzanów 1072N:22
17710VSurma, Bartłomiej1071N:20
17711IVMiroń, Michał LUKSz Orient Sokółka1071N:55
17712VDworok, Dawid PG 3 Pszczyna 1071N:8
17713IIGajdecki, Ryszard LKSz CAISSA Lubsko1071N:18
17714IVFurmanek, Katarzyna UKS Czternastka Warszawa1071N:38
17715VHołowacz, PiotrSP 107 II 1071N:20
17716IVJęczmionka, KamilUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1071N:48
17717IVWoźniak, PawełLUKS Lubartów1071N:40
17718VLisiecki, Krzysztof KS Wesoła Warszawa 1071N:8
17719IVMajczyna, Karol Szkoła Podstawowa nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim1071N:9
17720VKamińska, ZuzannaKSz. Hańcza Suwałki 1071N:8
17721IVPołeć, KrzysztofSzkoła Podstawowa nr 5 1071N:6
17722Świderski, Dawid Kostrzyca 1071N:7
17723VPaszkowiak, MajaUKS ZSO Włoszakowice 1071N:5
17724IVWieczorek, MichałLKS Tworków1071N:15
17725Kubicki, Damian Kalisz1071N:8
17726IIIStelmaszczyk, AdamLukks Miedziana Góra 1071N:21
17727IVStrzoda, NataliaChTS Chorzów 1071N:15
17728VTobiczyk, AleksandraUKS Baszta Wodzisław Śląski1071N:9
17729VZwierzchowska, Oliwia SP Bóbrka1071N:7
17730IVMarciniak, Gabriela UKS MDK Nr 1 Bydgoszcz1070N:16
17731IIINowak, Anna UKS Ognisko Rydułtowy1070N:32
17732IVHucaluk, Hubert KS AZS Wratislavia1070N:45
17733IVKopczewska, Zuzanna UKS Caissa Warszawa 1070N:42
17734VTomalka, MichałSSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1070N:32
17735VFranczyk, Zuzanna Akademia Szachowa Gliwice 1070N:8
17736VAmbroszko, Aniela 1070N:5
17737IVSarnowski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie1070N:8
17738VGałda, Magdalena 1070N:17
17739IVWysocki, Szymon UKS SP1 Jedynka Tychy 1070N:30
17740VGatkowska, Judyta LUKKS Kielce1070N:6
17741VMachnicka, Karolina LKSz Caissa Lubsko1070N:4
17742IVMyszczyszyn, Dorota 1070N:9
17743Kuźniarz, PiotrMDK Białystok1070N:9
17744VSzafrański, JanUKS SP1 Jedynka Tychy 1070N:15
17745VPiętka, Marcin SP Dąbrówka Kościelna1070N:5
17746VBiedermann, Magdalena UMKS Na Pięterku Poznań 1070N:7
17747IVKosewska, Katarzyna Konstancin1069N:19
17748IVKokot, MaksymilianMUKS MDK Śródmieście Wrocław1069N:21
17749IIIKrajewska, Gabriela LUKKS Kielce1069N:70
17750IVKoćmierowski, Paweł SP ŚMSR Białystok 1069N:15
17751VJanuszewska, Amelia SP Gościno 1069N:4
17752VCzapla, Mateusz ChTS Chorzów 1069N:18
17753IVSajniak, BartoszM-GOK GAMBIT Ślesin1069N:47
17754IVOlejniczak, DorianMDK Chorzów1069N:11
17755VJąkalska, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1069N:3
17756Wójcicki, MarekPubliczna Salezjańska Szkoła Podstawowa 1069N:7
17757Kaczor, SzymonLUKKS Kielce1069N:8
17758IVWiniarska, JuliaGIM Celestynów 1068N:11
17759Kałduńska, Aleksandra 1068N:8
17760IVRyczkowska, OliwiaGimnazjum Nowa Sarzyna1068N:27
17761Szota, Paweł Kłodzko1068N:9
17762VGrala, Adam DK Ruciane Nida 1068N:17
17763VKuś, Lidia UKS Pałac Nieborów1068N:6
17764IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1068N:42
17765IVKluczyk, MariaMDK Białystok1068N:13
17766IIIRomaniuk, LenaKSz Gryf Szczecin 1068N:59
17767IVKielo, ZuzannaUKS ZSO Włoszakowice 1068N:9
17768Prątnicka, Agata ZSL Zagnańśk1068N:3
17769VKwas, AleksandraToruń1068N:7
17770IIIPiaskowska, AnnaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1067N:79
17771IVBronicki, Jakub UKS TSz Zieloni Zielonka1067N:24
17772IVMatuła, MateuszSP 37 Kraków 1067N:24
17773IVBarabasz, Marek 1067N:12
17774VKielar, WiktorKKSz Urania Krosno1067N:13
17775IVBugaj, Piotr1067N:37
17776IIIKołbyko, Zofia SSz Debiut GCK Giżycko 1067N:116
17777VHawryluk, OliwiaS.P. nr 222 1067N:6
17778IIIStolarska, Weronika M-GOK GAMBIT Ślesin1067N:52
17779VPitera, EmiliaRzeszów1067N:13
17780IIINagły, Małgorzata SP im. św, Rodziny Warszawa1067N:77
17781IVDurma, ZofiaUKS Skoczek Elbląg 1067N:14
17782VUrbanowicz, ErykGimn. Bakałarzewo1067N:7
17783VPodżorski, AdrianSSz Olimpia Goleszów 1067N:9
17784VStefański, WiktorUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1067N:9
17785VBork, Mateusz KS Unia Bieruń Stary 1067N:14
17786Narożniak, Karol Ząbki1066N:5
17787VLubaszka, GrzegorzKU AZS UW w Warszawie 1066N:8
17788IVSikorski, TomaszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1066N:93
17789IVTuszyński, SzymonSSz Szachpol Łuków1066N:19
17790Malinowski, PawełZefir Boguszowice 1066N:23
17791VKuropka, DawidZabrze1066N:7
17792IIIMaciuszek, JuliaUKS Giecek Radków1066N:56
17793IVWieczorek, RadosławProszówki - Bochnia1066N:9
17794VSikora, Jagna GOK Sułkowice1066N:7
17795IVFloryszczyk, JuliaLKS Polonia Poraj 1066N:18
17796Węgrzynowski, DawidUKS Caissa Warszawa 1066N:7
17797VDziewoński, Marcin MLKSz Myślenice1066N:11
17798VBabski, RafałPOBIEDR Paszkówka1066N:8
17799Szczerczowski, Maciej UKS Szach-Mat Syców1066N:7
17800IVCzarkowski, PawełUKS OPP Toruń1065N:60
17801IVWilczyński, Maciej RzKSz Rzeszów1065N:57
17802IVMaścianica, OliwierWKS Kopernik1065N:63
17803Jabłoński, Hubert Czeladź1065N:7
17804VŚwidzińska, Kornelia Caissa Pion Zielona Góra1065N:5
17805IVMaczuga, JanUKS Orlik Rudnik n/Sanem1065N:34
17806IVWróbel, ZuzannaŁowczów 1065N:5
17807Ciechocki, Hubert KU AZS UW w Warszawie 1065N:6
17808VCzachor, Celina RzKSz Rzeszów1065N:5
17809Żak, PawełSP 2 Rybnik 1065N:7
17810IVTruty, Paulina1065N:6
17811IVRatajczak, MichalinaUKS ZSO Włoszakowice 1065N:10
17812Sowa, PawełRDK filia Biała Rzeszów 1065N:8
17813IVBuczak, WiktorBystrzyca 1064N:36
17814IVSzczurek, Małgorzata Szkoła Podstawowa im. A. Krajowej w Rudawie1064N:29
17815Basińska, KatarzynaKS AZS Politechnika Wrocławska 1064N:9
17816IVMrzygłód, Maria MTSz Mińsk Mazowiecki1064N:5
17817IVDobosz, AmeliaSRSDiM Węgrów 1064N:38
17818IVKraczkowska, Dominika SP 31064N:19
17819VBiedrowska, EmiliaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1064N:6
17820VBiczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1064N:14
17821VDeniszewska, KingaSP Nr 10 Siedlce1064N:6
17822IIIFic, Joanna LKS Parnas Stara Wieś1064N:12
17823VBek, JakubSP Rogi 1064N:20
17824VPiechota, KonradMDK Chorzów1064N:6
17825VSzułcik, KarolinaUKS Skoczek Kopanica1064N:5
17826IVPuzik, Paweł MDK Chorzów1064N:38
17827VWysocki, OliwierASU Sokółka 1064N:12
17828VCukierski, Jakub1063N:2
17829VMioduszewska, AlicjaRybnik1063N:8
17830IVMiastowski, EmilS.P 70 im. Bohaterów Monte CassinoMokotów 1063N:20
17831VDziemiańczyk, Antoni SSP 3 BTO Białystok1063N:22
17832IIIRydzyńska, Magda NOK Nakło1063N:24
17833IVZielosko, WojciechMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1063N:58
17834IVMeclik, Jakub MDK Białystok1063N:30
17835IVKopyciński, Kacper KS Carbo-Gliwice Gliwice1063N:7
17836IVWróbel, Anna UMKS HETMAN Marklowice1063N:21
17837VCiuła, Krzysztof Arkadia Otwock1063N:13
17838IIIDuda, JoannaUKS Giecek Radków1063N:54
17839VLeszczyński, KonradSP Bakałarzewo 1063N:6
17840IVKowalczyk, Aleksandra SLZSzach K-ce 1063N:23
17841Leonczuk, Kamil KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1063N:6
17842VJanik, Wojciech KS Roszada Żory1063N:15
17843VChlasta, LidiaKSz ORŁY Pleszew 1063N:5
17844VDobak, Emilia 1062N:6
17845IVOrzechowska, Nikola M-GOK GAMBIT Ślesin1062N:20
17846IVZarzycka, Hanna KS KORONA Zakrzewo1062N:28
17847IVNaumowicz, Adam Białystok1062N:15
17848VCieślar, Karol KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1062N:19
17849IVPlisiecka, Maja UKS Caissa Warszawa 1062N:20
17850VMatczuk, Nikola Dorohusk1062N:6
17851VBazan, Kinga1062N:6
17852VBoguszewski, BartoszSP 7 Suwałki 1062N:24
17853Odondavaa, OrgilKraków 1062N:8
17854IIITurczyn, Patrycja KGL Szarotka Wadowice Górne1061N:11
17855IVBarnaś, Karolina Publiczna Szkoła Podstawowa Rzezawa1061N:24
17856IVMiedziocha, AmeliaMDK Radom 1061N:13
17857IVWantuła, GrzegorzMKSZ Rybnik 1061N:30
17858Mielniczuk, MarcinPrywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie1061N:11
17859IIIŻarowska, Wiktoria KSz Sulechów 1061N:11
17860IIIFiedorek, Piotr 1061N:34
17861IVBorkowy, Aleksandra KS Carbo-Gliwice Gliwice1061N:24
17862IIIStanik, Hanna AKS Mikołów 1061N:105
17863IVBużyk, MaciejUKS przy SP 8 Chrzanów 1061N:95
17864IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1061N:14
17865IVBrzezicki, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1061N:22
17866IVSzymiczek, Marcin Racibórz 1061N:19
17867VSwoboda, MironSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1061N:13
17868VBławat, JakubUKS Wda Lipusz1061N:12
17869Barczak, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1061N:4
17870IVKyi, Wiktor UKS G4 Tarnowskie Góry 1061N:31
17871Rzepczyk, FryderykUKS Smecz Konin 1061N:2
17872IVSolecki, MateuszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1061N:20
17873IVChmielewski, Hubert M-GOK GAMBIT Ślesin1061N:27
17874VWnuk, Agata MKS EMDEK Bydgoszcz 1061N:6
17875IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1060N:7
17876IVMilewska, EmiliaOKKFSiT Cross Opole 1060N:30
17877IVFernandes, CarlaUMKS Na Pięterku Poznań 1060N:24
17878Kuriata, IzabelaUKS Rodło Opole1060N:7
17879IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
17880IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1060N:29
17881IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1060N:40
17882VPenar, Nikola SP Nr 14 Krosno 1060N:7
17883IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
17884Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
17885IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
17886Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
17887IVJacewicz, SzymonAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1060N:32
17888VNeef, Timo1060N:4
17889VRzymek, Martyna KSz Gambit Świecie 1060N:16
17890VDurlik, Aleksandra WIEŻA PĘGÓW 1060N:4
17891IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
17892IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
17893IIISter, EmiliaUKS Rodło Opole1059N:74
17894IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
17895VJędrzejczak, WitoldŁuszczanowice1059N:21
17896VWierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1059N:11
17897IVPuchalska, Maja SP 71 Wrocław1059N:21
17898IIIFrąckowiak, Lena LKS Chrobry Gniezno 1059N:29
17899IVDziża, Natalia UKS GONIEC Staniątki 1059N:13
17900VNiziołek, Daria1059N:7
17901VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
17902IIIŁyczek, PrzemysławUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:40
17903VToporowski, Igor1058N:9
17904IVSzczypawka, PawełPUKS Mikołaj Gąbin1058N:91
17905Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
17906IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
17907IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1058N:59
17908Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
17909IVKownacki, Jakub SP 41058N:19
17910VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
17911IVDuchnowska, AdriannaŁomża 1058N:15
17912IVPilch, Paweł UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1058N:57
17913VKomotajtys, Dominik AKS Mikołów 1058N:23
17914IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
17915VKrech, JanUKS Biały Pion Gryfino 1057N:7
17916IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1057N:25
17917Opolski, Aleksander Białystok1057N:9
17918IVBieluczyk, MichałSSP 1 STO Białystok1057N:28
17919VKnap, MaciejUKS Caissa Warszawa 1057N:13
17920VKościelniak, Natalia UKS SP1 Jedynka Tychy 1057N:10
17921IVSzczepańczyk, Adrian KLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:23
17922VKołłątaj, Adam MDK Białystok1057N:7
17923IVSakowski, AdamWyszków1056N:11
17924IVFudała, MichałUKS Hetman Koronny Trzebinia1056N:33
17925IVMoczała, WojciechUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1056N:20
17926Stolczyk, Sebastian LKS Polonia Poraj 1056N:17
17927Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1056N:7
17928VZbrocki, Mateusz1056N:7
17929IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica1056N:29
17930Diering, Eryk Wołomin1056N:9
17931Zięciak, Aleksandra1056N:9
17932IVPietryk, HannaUKS SP3 w Bogatyni1056N:22
17933VKościański, Michał UKS SP3 w Bogatyni1056N:26
17934VKowalska, Aleksandra1056N:4
17935VBarańska, ZuzannaLKS Promień Kowalewo Pom.1056N:35
17936IVBem, Wojciech LUKKS Kielce1056N:13
17937VWójcikowski, KacperLKS Promień Kowalewo Pom.1055N:74
17938IVMichalewicz, PiotrTMS Roszada Gliwice 1055N:62
17939IVGrobel, Tymoteusz 1055N:41
17940Góraj, Michał UKS MDK Radom 1055N:6
17941Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz1055N:7
17942IVRogowska, MilenaKSz Piątka Skierniewice1055N:14
17943VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 1055N:6
17944IVFilipek, Tomasz KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1055N:44
17945Warchoł, Mateusz RDK filia Biała Rzeszów 1055N:3
17946VBieniek, BartłomiejSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 1055N:7
17947VTomaszewicz, Aurelija Litwa 1055N:5
17948VUściłko, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka Sokółka1054N:15
17949IVKaliniak, KasperSzkoła Podstawowa Nr 13 Racibórz1054N:18
17950IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1054N:18
17951Karczewski, AdrianUKS ŻAK Łomża Gimnazjum Katolickie Łom�1054N:8
17952IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1054N:15
17953IVJaroszuk, IreneuszLKSz Lublin 1054N:155
17954Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 1054N:8
17955VKampka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1054N:12
17956IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1054N:47
17957IVPerkowski, Maciej Akademia Gambit 1054N:16
17958IIIStasiak, Oliwia UKS SP1 Jedynka Tychy 1054N:49
17959Filipek, JakubMCKiS Jaworzno1054N:25
17960VGiedrys, MichałBiałystok1054N:8
17961VBytomski, Borys RKS MAT Ruda Śląska 1054N:28
17962Męzia, Bruno Rogoż1054N:7
17963IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1053N:37
17964VBarcicki, Michał PG 1 Łomża1053N:18
17965IVMaleszyk, Tadeusz LUKS Lubartów1053N:14
17966IIIPrzemyk, MartynaPSSz Pszczyna 1053N:24
17967VKarnasiewicz, Emila KSz SDK-Lotnik Mielec 1053N:5
17968VMorzyk, Michał ASSz Lipno Stęszew 1053N:26
17969VGłuchowska, Zuzanna1053N:6
17970Sieja, Konstancja MKSz Rybnik 1053N:9
17971Laudowicz, MaksymilianUKSz Hetman Warszawa1052N:6
17972IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1052N:19
17973IVKos, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1052N:112
17974VOpiła, Ada KTSz-W Kalisz 1052N:8
17975IVŚledź, Wiktoria Gimnazjum Niepołomice (1g) 1052N:17
17976VKwil, OliwiaUKS Pałac Nieborów1052N:15
17977VDudek, SebastianLUKSz Orient Sokółka1052N:17
17978IVDelimat, MartynaUKS REKORD Iwla 1052N:13
17979VBrzezińska-Wyrąbkiewicz, Boże1052N:14
17980IVTrojanowska, ZuzannaKSz Polonia Warszawa1052N:21
17981IVNowakowski, Florian Grudziądz1052N:24
17982IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1052N:43
17983IVGrochala, PawełKS Unia Bieruń Stary 1052N:35
17984IVMusiał, Szymon MDK Nr 1 Bytom1052N:7
17985VPodgórna, Dominika Wołomin1052N:3
17986IVKluziak, BartoszUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1052N:26
17987Lis, JakubMDK Chorzów1052N:7
17988VPożoga, Adam LUKKS Kielce1052N:7
17989Kowalczyk, MateuszSamborowo 1051N:7
17990IVPrószyński, ErykBiałystok1051N:18
17991IVMielko, BronisławKU AZS UW w Warszawie 1051N:25
17992IIIKaczkowski, Mateusz Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1051N:13
17993IIIZiółkowska, WiktoriaUKS Kościelec1051N:63
17994IVMudrewicz, EwaLUKSz Orient Sokółka1051N:13
17995VKrzywicki, Paweł Olsztyn 1051N:15
17996VGąsior, Paweł SP2 Sędziszów Małopolski 1051N:13
17997VGrzyszek, Krzysztof MDK nr 1 Bytom1051N:7
17998VRomańczuk, KarolinaOSiR Golub-Dobrzyń 1051N:7
17999IVMarynowski, Krzysztof 1050N:22
18000VJanowski, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1050N:8
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)