ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (18642)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (21967);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (31806)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (30);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12484)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (10786);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
16501IVDworzyńska, DariaKSz Gryf Szczecin 1061N:14
16502IVBrzezicki, OskarKSz GAMBIT MDK Świdnica1061N:22
16503VSwoboda, MironSzkółka Szachowa f7 Pszczyna1061N:13
16504VBławat, JakubUKS Wda Lipusz1061N:12
16505Barczak, Wojciech KS 64 Zielona Góra 1061N:4
16506IVChojnacka, AdaM-GOK GAMBIT Ślesin1061N:6
16507Rzepczyk, FryderykUKS Smecz Konin 1061N:2
16508IVTelakowiec, Małgorzata G.Zespół Szkół Publicznych Zalesiu G1060N:7
16509IVMilewska, EmiliaOKKFSiT Cross Opole 1060N:30
16510IVFernandes, CarlaUMKS Na Pięterku Poznań 1060N:24
16511Kuriata, IzabelaUKS Rodło Opole1060N:7
16512IIIDados, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1060N:66
16513VPenar, Nikola Szkoła Podstawowa Nr 14 Krosno 1060N:7
16514IVŚwięcicki, MirosławUKS Korona Gdańsk1060N:34
16515IVŁachacz, WitoldM-GOK GAMBIT Ślesin1060N:34
16516Wiśniewski, Adam Gdańsk 1060N:8
16517IVBanek, Kamila Victoria Łowczów1060N:7
16518VDuda, AleksandraUKS 21 Podlesie 1060N:6
16519Grzyb, Franciszek KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1060N:16
16520VNeef, Timo1060N:4
16521IIIPanek, Dorota Strzelec Strzelce Opolskie1059N:40
16522IIIDębska, Weronika UKS Płomyk Nekla 1059N:9
16523IIINożewska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1059N:35
16524VŁuka, MartaUKS SP1 JEDYNKA TYCHY 1058N:30
16525IIIŁyczek, PrzemysławZCKOIZ1058N:40
16526VToporowski, IgorPSP 8 Brzeg 1058N:9
16527Lasota, Maria Rzeszów -Startoniwa1058N:6
16528IVRusiniak, Izabela SRSDiM Węgrów 1058N:37
16529Szubzda, DawidBiałystok1058N:8
16530IVKownacki, Jakub TKKF PROMYK Ciechanów1058N:19
16531VKaliszuk, KonradGdańsk 1058N:9
16532IVPilch, Paweł ZS nr 8 dr.11058N:57
16533IVNapieraj, Kamil LKS PARK Starzenice 1057N:8
16534VKrech, JanUKS Biały Pion Gryfino 1057N:7
16535IVKroczka, Jagoda UKS MDK Nr 1 - Hetman Byd 1057N:25
16536Opolski, Aleksander Białystok1057N:9
16537IVSzczypawka, PawełPUKS Mikołaj Gąbin1057N:79
16538IVBieluczyk, MichałSSP 1 STO Białystok1057N:28
16539IVTrybuś, Dominika Szkoła Podstawowa Nr 20 Rybnik 1057N:13
16540IVGórski, MateuszUKS Skoczek Kopanica1057N:40
16541VKnap, MaciejUKS Caissa Warszawa 1057N:13
16542VKościelniak, Natalia UKS SP1 Jedynka Tychy 1057N:10
16543IVPastuszka, FilipKLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:42
16544IVSzczepańczyk, Adrian KLIM UKSz Gambit Starachowice 1057N:23
16545IVGruszka, IzabelaUKS Czternastka Warszawa1057N:51
16546Kołłątaj, Adam MDK Białystok1057N:7
16547VZacharzewska, Zofia UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1057N:4
16548IVSakowski, AdamWyszków1056N:11
16549IVFudała, MichałUKS Hetman Koronny Trzebinia1056N:33
16550IVMoczała, WojciechUKS Pionier Jastrzębie Zdrój1056N:20
16551IVLewandowski, DariuszSzkoła Podstawowa Nr 5 Gliwice 1056N:88
16552Stolczyk, Sebastian LKS Polonia Poraj 1056N:17
16553Matraszek, JuliaUKS Awans Żyrzyn 1056N:7
16554VZbrocki, Mateusz1056N:7
16555IVStach, HannaMUKS MDK Śródmieście Wrocław1056N:20
16556IVKruk, Iga KSz GAMBIT MDK Świdnica1056N:29
16557VDelimat, MartynaSP Iwla 1056N:9
16558Diering, Eryk Wołomin1056N:9
16559Zięciak, Aleksandra1056N:9
16560VKowalska, Aleksandra1056N:4
16561Góraj, Michał UKS MDK Radom 1055N:6
16562Paluszkiewicz, Anna UKS Rotmistrz Grudziądz1055N:7
16563VGala, HelenaKU AZS UW w Warszawie 1055N:6
16564Warchoł, Mateusz RDK filia Biała Rzeszów 1055N:3
16565VCypel, MaksymilianLKSz Caissa Lubsko1055N:3
16566VBieniek, BartłomiejSzkoła Podstawowa Nr 17 Chorzów 1055N:7
16567VUściłko, Aleksandra LUKSz Orient Sokółka Sokółka1054N:15
16568IVKaliniak, KasperSzkoła Podstawowa Nr 13 Racibórz1054N:18
16569IVŻeberek, Magdalena Gimnazjum w Samborowie1054N:18
16570Karczewski, AdrianUKS ŻAK Łomża Gimnazjum Katolickie Łom�1054N:8
16571IVSojda, MartynaUKS Hetman Częstochowa 1054N:15
16572Banaszak, JulitaKTSz-W Kalisz 1054N:8
16573VKampka, Mateusz Akademia Szachowa Gliwice 1054N:12
16574IIIPalińska, NataliaMDK Chorzów1054N:47
16575IVPerkowski, Maciej Akademia Gambit 1054N:16
16576IVStasiak, Oliwia UKS SP1 Jedynka Tychy 1054N:49
16577Ciuła, Krzysztof Arkadia Otwock1054N:7
16578Filipek, JakubMCKiS Jaworzno1054N:25
16579VKonieczny, Adrian UKS ZSO Włoszakowice 1054N:7
16580IVDudzińska, WiktoriaOTSz Ostrów Wielkopolski 1054N:20
16581VGiedrys, MichałSSP 1 STO Białystok1054N:8
16582VKleinowska, BlankaKSz Jelonka Jelenia Góra 1054N:5
16583VBałdyga, Natalia SP Wierzbowo1054N:9
16584Męzia, Bruno Rogoż1054N:7
16585IVBem, Aleksandra UKS SP3 w Bogatyni1053N:37
16586VBarcicki, Michał PG 1 Łomża1053N:18
16587IVMaleszyk, Tadeusz LUKS Lubartów1053N:14
16588IIIPrzemyk, MartynaSzkoła Podstawowa Goczałkowice-Zdrój 1053N:24
16589VKarnasiewicz, Emila KSz SDK-Lotnik Mielec 1053N:5
16590IVGregorczyk, Filip TMS Roszada Gliwice 1053N:22
16591IVStępiński, Jan1052N:127
16592Laudowicz, MaksymilianUKSz Hetman Warszawa1052N:6
16593IVPosadowska, Zofia UKS Taktyk Białołęka 1052N:19
16594IVKos, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 1052N:112
16595VOpiła, Ada KTSz-W Kalisz 1052N:8
16596IVŚledź, Wiktoria UKS Goniec Staniątki 1052N:17
16597VKwil, OliwiaUKS Pałac Nieborów1052N:15
16598VBrzezińska-Wyrąbkiewicz, Boże1052N:14
16599IVStefanowicz, Kacper Białystok1052N:24
16600IVNowakowski, Florian Grudziądz1052N:24
16601Podgórna, Dominika 1052N:3
16602Kowalczyk, MateuszSamborowo 1051N:7
16603IVPrószyński, ErykBiałystok1051N:18
16604IVMielko, BronisławKU AZS UW w Warszawie 1051N:25
16605IIIKaczkowski, Mateusz Katolicki ZE im. ks. Piotra Skargi W-wa Wola1051N:13
16606VWierzbicki, Nicolas LUKSz Orient Sokółka1051N:22
16607Jędrzejczak, Witoldoboz-szachowy.pl1051N:5
16608Krzywicki, Paweł Gimnazjum nr 5 w Olsztynie1051N:15
16609VGąsior, Paweł TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1051N:13
16610IVMarynowski, Krzysztof 1050N:22
16611VJanowski, KacperUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1050N:8
16612IIIKubczak, NataliaKTS Kalisz1050N:10
16613Kozłowski, Michał SP 4 Mysłowice 1050N:7
16614IVZegar, Emilia MDK Chorzów1050N:6
16615IIIDżbik, Magdalena MUKS Fidei Węgrów 1050N:56
16616IIISeliga, IzabellaSzkoła Podstawowa Waleriany1050N:171
16617IVData, NikolaUKS SP 1 Brzozów 1050N:30
16618Drąg, Anastazja1050N:6
16619Prusiński, Grzegorz1050N:4
16620VWasiak, AdrianSP Żyrzyn1049N:18
16621Ciepałowicz, Bartłomiej Włodawa1049N:7
16622IVStrzebońska, Maria CKiS Skawina1049N:26
16623IIIGreń, KingaMUKS SZS Cieszyn1049N:34
16624Jasiński, JakubNHSz. im. W. Trząskiego1049N:8
16625VKonitz, Agata ULKS Skoczki Słopanowo 1049N:6
16626VFlatow, Marta MKS EMDEK Bydgoszcz 1049N:11
16627VGregrowicz, MarcinUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1049N:5
16628IVJerka, Franciszek UKS Trzydziestka Olsztyn1049N:39
16629IVDaniel, Bartosz KSz Silesia Racibórz 1049N:28
16630IVMarkowska, Kalina SP 2 Gubin1049N:14
16631Żmuda, WiktoriaUKS Skoczek / SP 11049N:6
16632Palacz, MaciejPSP 8 Brzeg 1049N:8
16633VŚmigielska, Weronika UKS Szachylice Chylice1048N:8
16634VMaślej, MarcelinaUKS Ogniwo Legnica1048N:32
16635VGórski, Franciszek UKS Caissa Warszawa 1048N:51
16636IVRączkowski, GabrielSP-34 1048N:29
16637IVMazur, KajetanUKS Caissa Warszawa 1048N:32
16638IVFornal, AdrianUKS REKORD Iwla 1048N:23
16639VOrlef, BartoszSzkoła Podstawowa Nr 13 Gliwice1048N:8
16640Wierucki, Jan UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1048N:7
16641VJagiełło, Jakub ASU Sokółka 1048N:31
16642VRóżański, Franciszek Elbląg 1048N:8
16643VPiechocki, Krystian 1048N:11
16644IVChęcińska, Weronika UKS Smecz Konin 1047N:12
16645IIGajewska, AleksandraUKS Korona Gdańsk1047N:295
16646IIISzumada, MariaS-KKS Przemyśl 1047N:20
16647IVBiernat, PaulinaSRSDiM Węgrów 1047N:28
16648IVSmolak, Edyta Niedrzwica Duża1047N:14
16649VBytys, JakubWłodawa1047N:7
16650IIIMieloch, MartynaUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1047N:35
16651IVWyrąbkiewicz, Patryk MDK Białystok1047N:21
16652VJanusz, BłażejRuda Śląska 1047N:5
16653VPęksa, Zuzanna SP 49 Białystok1047N:15
16654IVGołębiewski, MiłoszAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1047N:15
16655Szatkowski, Filip Olsztyn 1047N:7
16656Kania, Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1047N:7
16657VNowak, AgnieszkaUKS Ognisko Rydułtowy1046N:14
16658IIIZielińska, AleksandraSarnaki 1046N:24
16659IIIPiechota, Krzysztof Pszów1046N:15
16660IVDomański, Szymon Lublin1046N:24
16661IVGoluch, Michał CKiS Skawina1046N:13
16662Dolata, PatrykKiełczówek1046N:7
16663IVPaździor, MateuszUKS SP1 Jedynka Tychy 1046N:19
16664VKról, KarolKSz Polonia Wrocław1046N:6
16665Kopek, Mikołaj LUKKS Kielce1046N:6
16666Pastuszka, Edwin1046N:3
16667VFiga, Klaudia Bydgoszcz 1045N:8
16668IVHarcz, JakubTechnikum nr 6 Ruda Śląska1045N:36
16669IVStasz, BartoszSzebnie 1045N:9
16670Uryga, Mikołaj MUKS MDK Śródmieście Wrocław1045N:6
16671IVGawliczek, DominikKS Unia Bieruń Stary 1045N:32
16672Kępski, Franciszek KSz Gambit Świecie 1045N:6
16673IVŁobaza, Kamil1045N:80
16674IVCwajna, MaciejMDK Chorzów1045N:32
16675IVŻycki, TomaszUKS Caissa Warszawa 1045N:61
16676IVSobkowiak, Sergiusz Szkoła Podstawowa Nr 59 Katowice 1045N:73
16677VRekowska, Eliza UKS Wda Lipusz1045N:6
16678IVKukuła, Grzegorz ChTS Chorzów 1045N:40
16679IIIDuda, JoannaUKS GIECEK Radków1045N:47
16680IVKsięcio, IgorHetman Krynka 1045N:17
16681VDalkowska, HannaWarszawa1045N:7
16682Oleksiuk, JulianUKS Caissa Warszawa 1045N:7
16683VTudaj, MichałMalin 1045N:7
16684IVSztandar, JoannaAkademia Szachowa Gliwice 1044N:42
16685IVMoska, Aleksandra UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1044N:26
16686Urban, Tomasz 1044N:7
16687IIIKułak, Kornelia Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętrzynie 1044N:107
16688IVMichalewicz, PiotrTMS Roszada Gliwice 1044N:55
16689IVHawryluk, Zuzanna Sarnaki SP1044N:7
16690IVWasiluk, ArminMDK Białystok1044N:13
16691IVKuhn, KonstancjaKSz LECH-WSUS Poznań 1044N:8
16692IVKamińska, KatarzynaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1044N:33
16693IVŁachacz, Tymoteusz M-GOK GAMBIT Ślesin1044N:26
16694IIICzuba, MagdalenaPSP Kunów1044N:27
16695IVBieńkowski, JanUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1044N:33
16696VChlasta, Joanna KSz ORŁY Pleszew 1044N:6
16697VSkokowska, ZuzannaM-GOK GAMBIT Ślesin1044N:8
16698Zawiślańska, Nina Wołomin1044N:9
16699IVBarańska, ZuzannaLKS Promień Kowalewo Pom.* 1044N:15
16700VŚliwińska, KlaudiaTokarnia1044N:7
16701IVBaj, PaulinaKomar Piekary Śląskie 1043N:44
16702VKul, Dominika UKS Giecek Radków1043N:30
16703IVMaj, Franciszek TS Wisła Kraków 1043N:22
16704VKulig, Rafał UKS G4 Tarnowskie Góry 1043N:35
16705IVKopiś, Bartłomiej LUKS Lubartów1043N:14
16706Bazan, Iwona1043N:7
16707IVPłocica, Jan KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1043N:57
16708IVGołda, WeronikaKSz Polonia Warszawa1043N:28
16709IVOłtusek, Natalia MUKS Fidei Węgrów 1043N:5
16710VChelińska, AleksandraUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1043N:6
16711VStypa, SebastianMDK Nr 1 Bytom1043N:14
16712Janowski, Piotr 1043N:6
16713Szymański, MaciejWłodawa1042N:7
16714IVMiśkowicz, Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków1042N:8
16715IVProkopiuk, Szymon Białystok1042N:24
16716IVKowalczuk, PaulinaUKS Ogniwo Legnica1042N:33
16717VHawryło, Katarzyna UKS Orlik Rudnik n/Sanem1042N:18
16718IVŻurowski, Antoni 1042N:21
16719IVWiśniewska, Aleksandra ŁKS Szach-Centrum Łódź1042N:11
16720IVKubecki, Maciej Szkoła Podstawowa Nr 1 Siemianowice Śląskie1042N:22
16721IIIRatajczak, MagdalenaUKS ZSO Włoszakowice 1042N:28
16722IVPodbielski, Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 1 w Kętrzynie 1042N:41
16723IIIBodanko, Maja UKS Ognisko Rydułtowy1042N:43
16724IVŚledź, DawidSP nr 4 Suwałki1042N:35
16725IVKępiński, SzymonMCKiS Jaworzno1042N:23
16726VMusiał, Szymon MDK Nr 1 Bytom1042N:6
16727IVPacho, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1042N:17
16728VAntosik, MichałElbląg 1041N:20
16729Terlecki, Maurycy SP im. św. Kazimierza1041N:7
16730IIIBudnik, OlgaSSP 4 PTO Białystok1041N:34
16731IVMrzygłód, MikołajTKSzach Tarnobrzeg1041N:57
16732IVSyczewska, Nina Strzelec Strzelce Opolskie 1041N:18
16733IVProksa, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 1041N:29
16734IIIWęgrzyn, OtyliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1041N:33
16735IVRóżański, BartoszSSP 2 Białystok1041N:22
16736Wawrzyniak, Nadia UKS ZSO Włoszakowice 1041N:3
16737IVPierchała, Maksymilian UKS Ognisko Rydułtowy1041N:10
16738IVKapłon, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1040N:37
16739IIIDróżdż, JuliaMTSz Mińsk Mazowiecki1040N:42
16740Łysiak, Daniel KS ODRA Słubice1040N:5
16741Gawryszczak, Adam Łódź 1040N:9
16742Czarkowski, MaciejBiałystok1040N:7
16743IVJadamus, MichałAKS Mikołów 1040N:15
16744Jeziorski, Paweł LKS Tworków1040N:6
16745IVBromirska, RoksanaMKS EMDEK Bydgoszcz 1040N:46
16746Kot, Sergiusz ZSM Elbląg 1040N:4
16747VDzięcioł, Zuzanna Oborniki1040N:9
16748VPiróg, MikołajSKS Orlik Brzeg 1039N:10
16749Depowski, Jakub 1039N:8
16750IVGlama, Patrycja Szkoła Podstawowa nr 5 1039N:15
16751VBłocińska, MartaBKS Chemik Bydgoszcz1039N:7
16752Bielak, Kamil UKS Caissa Warszawa 1039N:12
16753Kwiatkowski, JakubLUKS Tomasovia1039N:6
16754IVWiniarska, MarlenaSP 13 Mielec1039N:7
16755IVGałka, Sławomir SP Krynki 1039N:17
16756VMorzyk, Michał ASSz Lipno Stęszew 1039N:18
16757IVOstaszewski, Adam Karakule1039N:25
16758IVKicińska, IzabelaPGI 17 Białystok 1039N:9
16759IVKobuszewski, Robert 1038N:25
16760IVLegierski, JanAkademia Szachowa Gliwice 1038N:53
16761VSokalla, PiotrAkademia Szachowa Gliwice 1038N:16
16762VWawrzyniak, Ewelina Warszawa1038N:8
16763VWójcik, Amanda LUKS Tempo Ożarów 1038N:7
16764IVChojnowski, Bartłomiej SP Łady1038N:13
16765Tryka, Rafał Biszcza 1038N:6
16766IVLitwiniec, Paweł Radzyń Podlaski1038N:7
16767Myszka, WeronikaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1038N:6
16768VBuchta, Kamil SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1038N:14
16769IVBąk, Jakub Młyńska 1038N:27
16770Brzuszkiewicz, KamilMKSz DIAGONALIA Imielin 1038N:9
16771Kopek, Patryk LUKKS Kielce1038N:7
16772IVWoźny, Mateusz RzKSz Rzeszów1037N:52
16773IVGóra, Barbara1037N:28
16774VChmielarz, SebastianRybnik1037N:7
16775IVKrzyżanowski, KamilBiałe Błota 1037N:31
16776Hasior, KamilaGimnazjum Nr 3 Klikuszowa 1037N:6
16777IVGibas, Aleksander Szkoła Podstawowa Nr 9 Łąka1037N:57
16778IVDziczkowska, MariaSP nr 5 Suwałki1037N:28
16779VKowalska, Klaudia Sosnowiec 1037N:8
16780VMrozik, WojciechMDK 5 Bydgoszcz 1037N:7
16781Szymańska, Urszula LUKS Tempo Ożarów 1037N:3
16782IVKostrzewa, Agnieszka1036N:27
16783IVFrydko, Andrzej MDK Chorzów1036N:23
16784VTrzcinowicz, Filip1036N:31
16785IVWójtowicz, Michał 1036N:3
16786IVZiaja, Robert LZS Victoria Chróścice1036N:12
16787IVKołodziej, Kinga KSz ORŁY Pleszew 1036N:21
16788IVHaber, MichałZS nr 8 dr.11036N:31
16789IIIWięcek, Olga PSSz Pszczyna 1036N:55
16790VDerska, FranciszekSP-51036N:8
16791Drobniewski, Mikołaj KTS Kalisz1036N:4
16792Nuzhnenko, Robert UKS Caissa Warszawa 1036N:6
16793VWerkowski, NatanMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1036N:11
16794VBobakowska, AntoninaSzkoła Podstawowa nr 8 Chrzanów 1036N:8
16795Zembrzuski, MaciejZąbki1035N:3
16796VSieradzka, NataliaRybnik1035N:8
16797IVRadel, Oliwia LUKSz Orient Sokółka1035N:25
16798Iwanicka, Justyna Wrocław1035N:7
16799IVZarzeka, WacławOżarów1034N:15
16800VWójcikowski, KacperLKS Promień Kowalewo Pom.1034N:57
16801VŁukaszewicz, Mateusz MDK Białystok1034N:23
16802IVŻuławski, Mateusz SP nr 381034N:49
16803IIIWilgos, Barbara Hetman Łuków1034N:26
16804Lewandowska, Hanna1034N:3
16805IVMarchewicz, Krzysztof ChTS Chorzów 1034N:64
16806VHancewicz, JakubMDK Białystok1034N:9
16807IVRąba, PaulinaPSSz Pszczyna 1034N:19
16808IVRodziewicz-Bielewicz, KubaSP nr 15 Olsztyn1034N:20
16809Banaś, Paulina Mix Jaszczew Potok1033N:2
16810IVNiedźwiedzki, MariuszMDK Białystok1033N:82
16811VGajewski, MarcinKSPiG Siedlce 1033N:14
16812VZastawny, LenaGdańsk 1033N:13
16813VŻygieło, JakubLUKSz Orient Sokółka1033N:16
16814Kołodziejczyk, Jakub Kryniczno 1033N:7
16815IVDuban, Aleksandra UKS Łady Raszyn1032N:69
16816VProkopiuk, ŁukaszMUKS Stoczek 45 Białystok1032N:15
16817Burlewicz, Maciej UKS Caissa Warszawa 1032N:13
16818IVRogoziński, Kacper KSz HETMAN Katowice 1032N:12
16819IIIRodzyn, AlicjaMKSz DIAGONALIA Imielin 1032N:72
16820VTurczyńska, MagdalenaLUKKS Nietulisko Duże1032N:12
16821IVTarka, ZofiaSP-88 im. Gabriela Narutowicza W-wa 1032N:15
16822IVOrczykowski, ŁukaszLKS Chrobry Gniezno 1032N:14
16823VSamol, JuliaSP 13 Leszno1032N:13
16824Nieradzik, DawidChTS Chorzów 1031N:8
16825Wanat, KatarzynaKS Unia Bieruń Stary 1031N:21
16826VHucaluk, Kacper 1031N:33
16827VWyszomirski, Antoni KSz Polonia Warszawa1031N:17
16828IIISzymura, Oliwia KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1031N:47
16829IVDowgiałło, NadiaUKS Szachownica VI Rabka-Zdrój 1031N:11
16830IVJanuszek, StanisławKS Carbo-Gliwice Gliwice1031N:31
16831VKowalik, JanSzkoła Podstawowa Nr 7 Czeladź1031N:6
16832VPanufnik, Kajetan 1031N:10
16833Kosiacki, TomaszWyszogród1030N:7
16834Chojnacki, Szymon Kowalewo Pomorskie1030N:8
16835Dujava, Matej Slávia PU Prešov1030N:2
16836VKozub, Marcin SP 45 1030N:15
16837IVMrożek, MateuszSP 17 1030N:26
16838IVKołaczyk, Wojciech UKS Caissa Warszawa 1030N:42
16839VKrasuska, Natalia SP 51030N:7
16840IVWzorek, Michał Klub Szachowy Kana Tarnów1030N:10
16841VBaranowska, SylwiaPUKS Mikołaj Gąbin1030N:9
16842IVKozicka, ZuzannaUKS GONIEC Staniątki 1030N:34
16843Rojek-Nowosielska, Justyna1030N:6
16844IVJanus, Kacper ZS 10 dr.11029N:27
16845IVNożyński, StanisławSP 112 Białołęka 1029N:14
16846Walburg, Wiktor Gąbin1029N:7
16847IIICiszek, Karol MKSz GRYF Dębica 1029N:18
16848Ślusarczyk, Robert KKSz Kraków1029N:7
16849Kołakowska, Joanna PKS Leśny Bydgoszcz1029N:10
16850IVDobek, Adam MLKS Krajna Sępólno Kr. 1029N:31
16851VStankowski, XaweryUKS Wda Lipusz1029N:11
16852Szymikowski, Szymon UKS Skoczek Elbląg 1029N:7
16853VJaworski, MarcinKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1028N:4
16854IIIMiron, Karina LUKSz Orient Sokółka1028N:84
16855IVWalczak, Aleksy MDK Kalety1028N:17
16856VLiberman, Oskar UKS Caissa Warszawa 1028N:38
16857IVSkrodzka, Agnieszka SP 4 Łomża1028N:22
16858IVWanot, MariaKSz Górnik Lędziny1028N:22
16859IVPająk, RobertKLIM UKSz Gambit Starachowice 1028N:12
16860IVMarcinkiewicz, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1028N:37
16861IVBodnar, Maria ŻKSz Żary 1028N:40
16862VCiesielski, Bartosz LKS Piast Śrem 1028N:21
16863IVSzczepański, Ariel Szczecin1028N:4
16864Czudziak, Emilian Żerniki Wrocławskie 1027N:9
16865Majewska, OlgaUKS Caissa Warszawa 1027N:7
16866VMartyka, KrzysztofSkarszyn1027N:7
16867IVKobyłecka, Ewa KU AZS UW w Warszawie 1027N:30
16868IVMotyl, Antonina UKS Hetman Częstochowa 1027N:7
16869Smolarczyk, Jakub 1026N:5
16870VSkassa, Mikołaj1026N:7
16871IVPaś, PatrykUKS GONIEC Staniątki 1026N:72
16872VOsmałek, BłażejUKS HUZAR Świdnik1026N:12
16873Klyszczyński, JakubŁochowo1026N:6
16874IVGołko, Klaudia ASU Sokółka 1026N:30
16875IVDąbrowski, MarcinOKSiR Wisznia Mała 1025N:14
16876IVŁapa, Wojciech Lublin1025N:23
16877IVBracikowski, RadosławUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1025N:49
16878IVIdzik, BarbaraUKS G4 Tarnowskie Góry 1025N:15
16879Szmist, Paweł1025N:2
16880IVSzemplińska, Julia SSP 1 STO Białystok1025N:31
16881VHołubowicz, KingaPodlaski Związek Szachowy1025N:14
16882Chmielarczyk, Jakub Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1025N:7
16883IVKresa, Wiktor WKS KOPERNIK1025N:18
16884IVKwiatkowska, Michalina Hetman Ostrowiec Św.1025N:27
16885IVRychlik, MartynaASSz Lipno Stęszew 1025N:16
16886Broda, Hubert SP Nr 18 Kraków1025N:5
16887VMichlewski, WitoldUKS Caissa Warszawa 1025N:32
16888IVBrzozowska, Marta SP nr 10 Suwałki 1025N:43
16889IIIKołodziejczyk, AnnaUKS Hetman Częstochowa 1025N:28
16890IVStasiak, Wiktoria KSz Wieża Śmigiel 1025N:6
16891VTlatlik, MaksymilianMKS Rokita Brzeg Dolny1025N:13
16892Wilczyńska, Sara Bydgoszcz 1024N:9
16893IVCzajka, Katarzyna UKS Skoczek Kopanica1024N:53
16894VGłąbiak, Adam M-GOK GAMBIT Ślesin1024N:16
16895IVPuchalska, Oliwia WKS KOPERNIK1024N:33
16896IVZając, Magdalena Dukla 1024N:9
16897VTrzciński, Gracjan Raczki1024N:13
16898VKozerski, Kamil MUKS SKAŁKA ŚlĄSK Świętochło1023N:7
16899IVFolek, KrzysztofSP 69 Mokotów1023N:27
16900IVMieczkowska, Aleksandra ZS 1 Grajewo1023N:23
16901IVJaroszuk, IreneuszLKsz Lublin 1023N:124
16902VKierzkowski, Eryk CKiS Skawina1023N:7
16903Okruszko, RafałBiałystok1023N:6
16904IVPakieła, PawełSSP 2 STO Białystok1023N:7
16905Kwiatkowski, Szymon Ruda Śląska 1023N:8
16906VStarostka, MateuszLKS Tworków1023N:44
16907IVGros, MikołajSzkoła Podstawowa Nr 51 Katowice 1023N:39
16908IVKusa, Jan Gimnazjum w Rząsce 1023N:9
16909Chwistek, RafałMOSiR Tuchów 1023N:4
16910Cichoń, Weronika UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1023N:17
16911IVPryzmont, Sebastian SP Janów 1023N:46
16912Jasiak, Dariusz Szewce1023N:7
16913IVSalawa, Zuzanna MKS MOS Wieliczka 1022N:71
16914IVWilsz, Hubert UKS Pałac Młodzieży Katowice 1022N:17
16915Garbaczewska, ArletaSKS ORLIK Brzeg 1022N:7
16916IIIPiatikow, KarolinaSzkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie1022N:34
16917IIIGórka, XymenaGimnazjum nr 11022N:60
16918IVZarzycka, Hanna KS KORONA Zakrzewo1022N:23
16919Walc, EmiliaUKS G4 Tarnowskie Góry 1022N:8
16920VJankowska, Amelia Wrocław1022N:9
16921Mercik, Magdalena Klub Młodego Szachisty Krościenko Wyżne1022N:2
16922VPławecka, Emilia SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1022N:8
16923IVFilipek, Tomasz KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1022N:30
16924Wójtowicz, Michał Klub Szachowy Kana Tarnów1022N:4
16925Żejmo, RobertKS 64 Zielona Góra 1022N:5
16926Nowak, JakubKS 64 Zielona Góra 1022N:5
16927Głowacki, Grzegorz Nałęczów 1022N:2
16928IVPalacz, Agnieszka SP Krynki 1022N:16
16929VMiętkiewicz, KajaUKS przy SP 8 Chrzanów 1022N:6
16930VGrzegrzółka, MichałUKS Caissa Warszawa 1022N:13
16931Witek, Emil 1022N:6
16932IVBaszak, Łukasz 1021N:1
16933VChudzik, Adam 1021N:16
16934Gawkowski, JanUKS G4 Tarnowskie Góry 1021N:1
16935Zyśk, DariuszWrocław1021N:4
16936Falecki, Zbigniew Będzin 1021N:4
16937IVJuchimiuk, Adrian LUKS Lubartów1021N:4
16938IVKasperski, Adrian UKS Gambit Bucz 1021N:17
16939VPavino, MikołajUKS Mat Zabrze-Grzybowice 1021N:15
16940IVBielecka, Dorota1021N:27
16941Łakomski, Bartosz1021N:5
16942VWolak, Paweł KLIM UKSz Gambit Starachowice 1021N:9
16943Stafiniak, MatyldaMalin 1021N:7
16944IVMajewski, Przemysław Zabrze1020N:26
16945IVŻyła, Martyna LKS Kańczuga 1020N:13
16946Walc, MikołajUKS G4 Tarnowskie Góry 1020N:9
16947IVKużelewska, Olga MDK Białystok1020N:32
16948VParadysz, Maciej1020N:8
16949Palenceusz, NikolaUKS Skoczek Elbląg 1020N:8
16950VMiasko, Kamil RKS MAT Ruda Śląska 1020N:7
16951Koziński, KamilWroclaw 1020N:4
16952IVMatykiewicz, Julia1019N:30
16953VBożentowicz, Wiktor1019N:20
16954IVDziemidok, MiłoszSzkoła Podstawowa nr 6 1019N:32
16955Mac, SebastianRzeszów-Zwieczyca1019N:7
16956Kania, Krystian 1019N:3
16957VKosmowska, Maja UKS Korona Gdańsk1019N:9
16958IVKawalec, Igor RzKSz Rzeszów1019N:34
16959IIIGrab, WiktoriaKSz Silesia Racibórz 1019N:54
16960VBanaś, Izabela KS AZS Wratislavia1019N:24
16961IVSygnowska, Anna 1019N:11
16962Banasiak, AdriannaUKS Jedynka Bełchatów 1019N:8
16963IVBela, ZbigniewPKS Leśny Bydgoszcz1019N:7
16964Fryczyńska, Nina Wołomin1019N:9
16965IVWilczak, MartaGimnazjum Nr 10 w Tychach 1018N:45
16966VWojewódzki, Grzegorz 1018N:15
16967Sypień, JerzyPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1018N:13
16968VPokora, Bartosz UKS Caissa Warszawa 1018N:26
16969VPriewe, Tymon SP Białe Błota - II d 1018N:3
16970IVKasperek, Michał Szkoła Podstawowa Nr 8 Chrzanów 1018N:28
16971VGrobel, Tymoteusz 1018N:35
16972IIIStawiarz, PawełTKKF Boronovia Boronów 1018N:12
16973Radzki, MaciejUKS Caissa Warszawa 1018N:15
16974IVHajduk, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 2 Ruda Śląska 1018N:33
16975VKirker, Bartłomiej UKS przy SP 8 Chrzanów 1018N:3
16976VNowocień, Konrad Hetman Ostrowiec Św.1018N:13
16977VKnioła, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1017N:17
16978VOpczyński, GrzegorzMUKS MDK Śródmieście Wrocław1017N:8
16979Kempa, KrzysztofUKS Szach-Mat Syców1017N:6
16980VZielosko, DanielMOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1017N:23
16981VBaran, Patryk LKS Strażak Zabrzeg1017N:15
16982VTruchan, MiłoszWMZSzach w Olsztynie1017N:29
16983IVPomykała, Wiktoria LUKKS Nietulisko Duże1017N:17
16984Markowska, AdaSzubin1017N:7
16985VTlatlik, Amelia MKS Rokita Brzeg Dolny1017N:12
16986Kaczor, Jakub RKS Mat Ruda Śląska 1016N:15
16987IVGóra, Dominik1016N:2
16988Gospodarczyk, ZbigniewLegnica 1016N:4
16989VDrzazga, Hubert Wrocław1016N:13
16990IVGryta, Tomasz LUKS Lubartów1016N:20
16991Martinsen, Stig K 1016N:6
16992IVBulenda, Rafał ZSO Tworków1016N:22
16993Kowal, KatarzynaBiałystok1016N:8
16994Kowalik, MateuszLUKS Tempo Ożarów 1016N:4
16995IIIBanaszewska, AgataUMKS Na Pięterku Poznań 1015N:34
16996IVTasior, Julia KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1015N:49
16997Wągroda, HubertUKS Magnus Rzezawa1015N:7
16998VGrabarczyk, AntoniUKS Caissa Warszawa 1015N:12
16999Rojek, PiotrSzydłowiec 1015N:2
17000IVZacharzewska, AlicjaUKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1015N:32
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)