ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (20714)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (26070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (36221)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (2546);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (14265)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (13272);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
create table:Table 'trn_log2' already exists
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000] [20001-20500] [20501-21000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
16001VModrzyński, KrzysztofUKS OPP Toruń1164N:6
16002IVBrymerski, Szymon UKS Piast Bolków 1164N:9
16003IVKończakowski, Janusz Gliwice 1164N:22
16004IVGamalczyk, MichałUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1164N:3
16005VWąsik, Dawid MDK Białystok1164N:14
16006IVKomorowski, Jan UKS Korona Gdańsk1164N:67
16007VMajchrzak, Janusz PUKS Mikołaj Gąbin1164N:7
16008VWroński, Piotr TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1164N:6
16009IVMalinowski, Kamil OSz Baszta Szamotuły 1164N:14
16010IVDomańczyk, Michał Hetman Ostrowiec Św.1164N:9
16011VSaturski, Kajetan 1164N:14
16012IVKarp, Bartłomiej Ksz Jelonka Jelenia Góra 1164N:12
16013IVMoliński, DominikULKS SKOCZKI Słopanowo 1164N:22
16014IVSkupin, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1164N:60
16015IVChmura, MaciejSP 54 Kraków 1164N:6
16016VKozłowski, WiktorUKS Roszada Radom 1164N:5
16017IIILewicka, Joanna ASSz Lipno Stęszew 1164N:51
16018VSowiński, Stefan KS Legion Legionowo 1164N:6
16019IIIKidoń, Maria Sp 9 Łąka 1164N:18
16020IVWitkowski, FilipLKS Chrobry Gniezno 1164N:24
16021VSadło, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1163N:7
16022IVSikora, AnnaKSz Silesia Racibórz 1163N:22
16023VNowicki, MaksymilianKS 64 Zielona Góra 1163N:7
16024IVŁaszkiewicz, OliwiaUKS Kościelec1163N:12
16025VDziadek, Maciej SP Brody1163N:8
16026VRatajczyk, Kacper SzKS GENS Kołobrzeg1163N:8
16027VCzaplicki, Mikołaj 1163N:6
16028VGęsicki, Mateusz SP 1 Konin1163N:7
16029VKoszewski, MateuszKSz Hetman Katowice 1163N:7
16030IVMironowicz, BłażejMDK Białystok1163N:44
16031VMitela, Jakub MKS KSOS Kraków1163N:7
16032IVRybałtowski, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1163N:30
16033VStefański, Dominik TS Wisła Kraków 1163N:4
16034IIIFilewicz, AdamMDK Białystok1163N:51
16035VMachnik, Teodor Tarnobrzeg1163N:7
16036IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1163N:12
16037IVPiechowska, EmiliaSP Krynki 1163N:28
16038IVJózefczak, OliwiaKSz Wieża Śmigiel 1163N:26
16039Witkowski, NorbertKSz Maraton Łomża 1163N:6
16040IVFranc, Wojciech UMKS Na Pięterku Poznań 1163N:90
16041IVLao, Aleksandra UKS Łady Raszyn1163N:15
16042VWłodarz, Bartosz UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1163N:4
16043IIIPakuła, ZuzannaSP nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku1163N:27
16044VBogucki, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1163N:3
16045VOlszta, Antoni1163N:5
16046VBąk, Bartosz LKS Promień Kowalewo Pom.1163N:8
16047VParda, Antoni SP 1 Mrągowo 1163N:9
16048IVIgnaszak, JanuszSP 60 Bydgoszcz 1162N:9
16049IIIJanczar, Aleksandra UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1162N:96
16050IVNiszcz, WiktorPUKS Fides Węgrów 1162N:71
16051IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1162N:14
16052IVKuliś, Kesja LZS Czarnocin 1162N:2
16053IVRysiewicz, KamilAkademia Szachowa Gliwice 1162N:31
16054IVFleischerowicz, Miłosz MKS Wicher Zbąszyń1162N:8
16055IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1162N:15
16056VTrzmielewski, Konrad1162N:6
16057IVBajon, Maja SP Włoszakowice1162N:25
16058VKrólik, Kacper Majdan1162N:8
16059VJanowicz, Jakub Białystok1162N:6
16060VBorzęcki, Kajetan1162N:8
16061IIIKułak, Mateusz Gimnazjum 3 Kętrzyn1162N:61
16062VDobrowolski, Rafał Stegny Wyszogród 1162N:7
16063Sosnowski, JakubUKS Kościelec1162N:7
16064IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1162N:39
16065IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1162N:19
16066IVRozumek, MichałUKS Viktoria Łowczów1162N:4
16067IVZiółkowski, KonradUKS Kościelec1162N:25
16068VCiągło, Bartłomiej LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1162N:6
16069VJędraszko, Jacek KSz Gambit Świecie 1162N:15
16070IVSkalski, Mikołaj UKS Caissa Warszawa 1162N:40
16071VDeptuła, Karol UKS TSz Zieloni Zielonka1162N:4
16072IVDziedzic, Jan Akademia Montesorri Pruszcz Gdański1162N:21
16073VBogucki, JanOTSz Ostrów Wielkopolski 1162N:4
16074VChudzian, Jan MDK Fabryczna Polonia Wroclaw 1162N:6
16075VKrankowski, AdamUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1162N:7
16076VŁomnicki, Krzysztof1162N:6
16077Grzegorczyk, MarekSP w Sząbruku1162N:5
16078VNawrocki, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1161N:6
16079IVStroińska, Zofia POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1161N:14
16080VRyś, Kamil MKSz Rybnik 1161N:6
16081Świątek, KlaudiuszGimn. nr 41161N:3
16082VKrzyżanowski, BartoszZSP nr 10 1161N:10
16083IVPosselt, MateuszBKS Chemik Bydgoszcz1161N:15
16084VDaniszewski, Mikołaj UKS OPP Toruń1161N:8
16085VSamogranicki, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:6
16086IVŁukasik, Mateusz M-GOK GAMBIT Ślesin1161N:15
16087VBanyś, Nikodem 1161N:3
16088IIIJastrzębska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1161N:52
16089VKarczewski, Kamil 1161N:9
16090VCzarkowski, AdamMKSz-MDK Białystok 1161N:6
16091VPołeć, JakubKKSz Kraków1161N:6
16092IIIMazurkiewicz, Miłosz UKS SP1 Leżajsk1161N:77
16093IVZygala, Jan Kielce1161N:8
16094VBrzyski, MarekSP 1 Tychy1161N:6
16095VWojdyłło, Jan KU AZS UW w Warszawie 1161N:4
16096IIISynowiec, Dominik 1161N:82
16097IVPiątek, DawidSP Iwla 1161N:16
16098IVKopecki, Krzysztof1161N:46
16099VNowaczkiewicz, Adam SP 2 "Krauzówka" 1161N:5
16100IIIWszołek, WiktoriaGKSz Kornuty Gorlice1161N:44
16101IVWięckowska, Michalina1161N:7
16102IIIKaczorowska, ZofiaSP Sulmierzyce1161N:47
16103VNyrek, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:4
16104IIIZabrzański, Marcin UKS Hetman Koronny Trzebinia1161N:107
16105IVKrajewska, SoniaPOLONIA Środa Wlkp.1161N:16
16106VBukowski, IgorOborniki1161N:8
16107IIIGać-Mytych, Sara KS Korona Zakrzewo1161N:38
16108VSzulski, NorbertMDK Białystok1161N:7
16109VSkorupski, MateuszMDK Białystok1161N:3
16110VMrzygłód, IgorSP 4 Tarnobrzeg 1161N:9
16111VPałasz, Gniewomir1161N:6
16112Wójcik, JanV Liceum Ogólnokształcące z odziałami dwuj1161N:8
16113VSkorupski, Marcin 1160N:6
16114IVKusek, DominikGmina Wadowice Górne 1160N:15
16115VNiedziółka, Mateusz Karczew 1160N:3
16116VMaciszewski, Filip1160N:6
16117IIIKrotowski-Cacha, TymonUKS Korona Gdańsk1160N:198
16118IVMoniuszko, MateuszSSP 2 STO Białystok1160N:67
16119VMatyszkowicz, Bartosz MPZSzach Kraków1160N:28
16120Chalabala, Ignacy KSz Polonia Wrocław1160N:6
16121IIMalinowska, MajaULKS Sarnaki1160N:27
16122IVMichalczyk, KacperSP Jasionka 1160N:59
16123IISchmidt, Aleksandra 1160N:40
16124IIINawrot, EmiliaTKSzach Tarnobrzeg1160N:127
16125IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1160N:28
16126IIINiemiec, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1160N:56
16127IVGetka, Gustaw Dwujezyczna SP Nr 1 W-wa Wesoła1160N:29
16128IVMaj, DominikSP nr 11 Suwałki 1160N:23
16129VKrupa, BartłomiejGimnazjum nr 3 Klikuszowa 1160N:6
16130IVSienkiewicz, JakubGdańsk 1160N:8
16131VChojnacki, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1160N:6
16132VParol, Aleksander SP Aktywności Twórczej Nr 48Zielonka1160N:4
16133Madoń, RafałZes.Plac.Oświ. Słopnice 1160N:7
16134VPasiut, Jakub UKS Zadrna Kamienna Góra 1160N:6
16135IVWybraniec, DawidKSz Górnik Lędziny1160N:7
16136IIIKlima, ZofiaUKS GONIEC Staniątki 1160N:75
16137IVSokołowski, Szymon SP 7 Łódź1160N:7
16138IIIFerlak, AnnaSP 8 Chrzanów1160N:21
16139VHubscher, Mateusz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1160N:6
16140IVOleksiuk, AnnaMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1160N:24
16141VBudzyn, AdamSP123 Kraków 1160N:4
16142IVKopyciński, Józef UKS OPP Toruń1160N:15
16143VStępień, Mateusz1160N:9
16144Zielonka, PatrykOstróda1160N:1
16145IVDomaradzki, Jakub RzKSz Rzeszów1159N:42
16146IVRasała, MateuszJastrzębie-Zdrój1159N:33
16147IVStaniak, Michał1159N:8
16148IVFilipek, DawidKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1159N:23
16149VHirsch, Norbert Bydgoszcz 1159N:19
16150VRanosz, KrystianJunior Lubin1159N:9
16151VOleksy, SzymonSP Budzów1159N:16
16152VKantor, AntoniGdańsk 1159N:8
16153VŻywiczka, Adam Włocławek 1159N:5
16154IIIMarszałek, Jakub Bielsko-Biała1159N:44
16155IVMościcki, Rafał UKS Taktyk Białołęka 1159N:14
16156VKryński, AlbertZSOiZ Ciechanowiec1159N:7
16157IVBlechinger, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1159N:11
16158Siuda, MichałKatowice1159N:7
16159IVGrillo, Mateusz ChTS Chorzów 1159N:28
16160IIWrzodak, Wiktoria UKS Hetman Puszcza Mariańska 1159N:167
16161IVTytoń, KacperUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1159N:25
16162IVStadnik, Daniel SP nr 11 Suwałki 1159N:15
16163IIISeliga, IzabellaS P wWalerianach1159N:217
16164IVNowicki, ŁukaszKraków 1159N:24
16165IVGurgul, Patrycja1159N:13
16166IVStobiecki, KrzysztofUKS Trzydziestka Olsztyn1159N:11
16167VSzpakiewicz, Maciej 1159N:6
16168VWtorek, Karol LUKKS Kielce1159N:9
16169VWierciński, Antoni UKS Korona Gdańsk1159N:8
16170VSiatka, Emilian Ognisko TKKF w Dobczycach 1159N:4
16171IVKaniuk, Julia STMGK Strzelce Krajeńskie1159N:7
16172IVChodkiewicz, Adrian Orzeł Bierzwnik1158N:17
16173VSobczak, MateuszMKSz Rybnik 1158N:17
16174VJuszyński, KacperRybnik1158N:8
16175IVDrabik, Aneta Szkoła Podstawowa Nr 12 Chorzów 1158N:12
16176VLewandowski, Jędrzej 1158N:7
16177IIIKocięba, Bartosz Gimnazjum nr 2 w Działdowie1158N:34
16178IVBaszak, KonradSzkoła Podstawowa nr 7 1158N:52
16179VGościniarek, KacperUKS Caissa Warszawa 1158N:7
16180VWierciński, Gerard 1158N:9
16181VMalik, Szymon SP-11158N:7
16182VKuźniar, Piotr 1158N:8
16183VZieliński, Miłosz SP 12 Otwock1158N:8
16184VMiszczak, Jakub UKS Caissa Warszawa 1158N:5
16185IVLach, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 1158N:24
16186IVCytryniak, KarolMKSz Rybnik 1158N:85
16187IVZąbek, Michał UKS Caissa Warszawa 1158N:31
16188VMagiera, Piotr1158N:4
16189IIISobelga, Aleksander SP 62 Kraków - I 1158N:64
16190IVRuss, Jakub Świekatowo 1158N:10
16191VBochniak, Magdalena 1158N:6
16192VZiębowicz, Piotr Czesławice 1158N:7
16193VPlaza, Maciej Tychy STO 1158N:4
16194IIIDorynek, Adam KSz Wieża Śmigiel 1158N:23
16195IVKazubski, Stanisław1158N:6
16196VRosa, KrystianGLKS Goniec Żarów 1158N:6
16197IIIKaryś, Jakub LUKKS Kielce1158N:97
16198VSzczotka, Bruno SP 5 Białystok 1158N:7
16199VSumera, PatrykUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1158N:5
16200IIIKrzaczkowska, AnnaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1158N:44
16201IVZabłocki, Adrian ASU Sokółka 1158N:15
16202VSadłowski, Jakub SP Bakałarzewo 1158N:6
16203VMazurek, Alan MDK Radom 1158N:6
16204IIIKuczewski, KamilUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1158N:100
16205IVSułkowski, PawełUKS ÓSEMKA Chojnice1158N:7
16206VTetzlaff, Emanuel SpCKiB Brusy1158N:7
16207IVSawicki, Szymon SP Nr2 im. Jana Pawła II w Węgrowie 1158N:7
16208IVApolinarska, AgataUKS ZSO Włoszakowice 1158N:13
16209VKubisz, Mateusz Ligota1158N:7
16210IIIKwapisz, PiotrUKS przy SP 8 Chrzanów 1158N:51
16211IVBredla, Mateusz KSz Sulechów 1158N:6
16212IVKrynicki, Filip KSz. Hańcza Suwałki 1158N:6
16213VBardziłowski, Igor UKS Caissa Warszawa 1158N:7
16214Juźko, Józefa Cross Jastrzębie 1158N:7
16215VBiałopiotrowicz, Michał Orneta1158N:6
16216VŁabędzki, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:11
16217VZgorzyński, TymonMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:10
16218VKalemba, PioMUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:7
16219VRosińska, PaulinaWyszków1157N:18
16220IVHubert, AleksandraLKS Chrobry Gniezno 1157N:28
16221VRozumek, PiotrASSz Lipno Stęszew 1157N:31
16222VBrandys, OskarKKSz Kraków1157N:8
16223VKorecki, JakubPrSP 6 Białystok 1157N:9
16224IIIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1157N:33
16225IVJaniec, GrzegorzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1157N:7
16226VUrbański, Filip1157N:8
16227IVLutostański, Karol SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1157N:123
16228VMagiera, JakubRudnik1157N:9
16229IIIZawadzka, JulitaUKS GONIEC Staniątki 1157N:95
16230IIIWiszniewska, IgaSSP 3 BTO 1157N:57
16231VDółkowski, Rafał 1157N:6
16232IVNowak, Janina Hetman Łuków1157N:20
16233IIIKasperek, Michał SP 8 Chrzanów1157N:84
16234VJendyczek, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 1157N:9
16235VBukowski, Jakub Gimnazjum Dębica 1157N:10
16236IVDyszak, Marek UKS 21 Podlesie 1157N:32
16237VŚwietlik, Aleksy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1157N:4
16238VGreinke, Marceli1157N:12
16239IIIMajchrzak, Aleksander Zadroże -Parafia pw. św. Marcina1157N:47
16240Podolak, Paweł Toruń1157N:9
16241VWoźniak, Mateusz 1157N:38
16242VWróblewski, Dominik1157N:18
16243IIFic, Joanna LKS Parnas Stara Wieś1157N:28
16244IVŁotoczko, Witold MUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:39
16245VWais, Kamil PiętnastkaKrosno 1157N:11
16246VCiszak, DamianLKS Chrobry Gniezno 1157N:6
16247Mendruń, TomaszSzewce1157N:7
16248VŁuszczak, BartoszCzernikowo1157N:11
16249IVPabis, MateuszKMKSzach Victoria Komplexbud1157N:20
16250VKrzywania, JakubASSz Lipno Stęszew 1157N:4
16251VSzuba, Jakub1157N:5
16252IIIKrych, DominikUKS Smecz Konin 1156N:23
16253VKafar, KordianSP-38 Bydgoszcz II klasa1156N:8
16254IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1156N:23
16255IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1156N:8
16256IVKlocek, Piotr Stowarzyszenie Nasz Rymanów1156N:29
16257IVCompała, Tytus UKS Caissa Warszawa 1156N:32
16258IVZaradny, OskarOTSz Ostrów Wielkopolski 1156N:14
16259IIIBrzezińska, JuliaSG 81156N:104
16260IVFirch, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1156N:13
16261IIIDymarski, Nikodem UKS SP3 w Bogatyni1156N:54
16262VMamcarz, Paweł MDK Radom 1156N:4
16263IVPogorzelski, Aleksander 1156N:32
16264IVKowal, Kacper 1156N:20
16265Adamiec, JarosławMKS AGROS Chełm1156N:7
16266VKłys, JakubSzkoła Podstawowa Nr 13 Chorzów 1156N:6
16267IIIGryzio, Artur LUKS Lubartów1156N:54
16268IVMacura, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1156N:25
16269IVTarka, Wojciech UKS Czternastka Warszawa1156N:46
16270IVRuszkiewicz, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1156N:27
16271IVProstak, JakubKLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:30
16272IVDziuba, Michał Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1156N:9
16273IIIAdamala, Wojciech KS LogIN Skierniewice 1156N:59
16274IVJanowska, AnnaUKS Lider Siercza 1156N:6
16275IVNiewiadomski, Bartosz SP nr 2 Olsztyn 1156N:20
16276IVMielniczuk, Michał TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 1156N:13
16277IVSłoniowski, Wojciech KLIM UKSz Gambit Starachowice 1156N:5
16278Gadkowski, PiotrOlsztyn 1156N:4
16279IVMazela, Artur UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1155N:9
16280Wojciechowski, MichałWarszawa1155N:6
16281IIIDrela, Monika AKS Mikołów 1155N:72
16282IIIŚnieżek, Nikola JKSz-W Jarocin1155N:35
16283VPaszewski, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1155N:6
16284IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1155N:21
16285VKopeć, AdrianLUKS Tempo Ożarów 1155N:5
16286VWoszkiel, MikołajKU AZS UW w Warszawie 1155N:13
16287IVGębala, Borys1155N:21
16288IVBrzenczka, DawidKSz Silesia Racibórz 1155N:88
16289VTęczar, Jakub1155N:9
16290IVWolniczak, NikodemUKS ZSO Włoszakowice 1155N:34
16291IIIKuska, MartynaMKS Rokita Brzeg Dolny1155N:73
16292IIIKlimuk, Gracjan 1155N:26
16293IVKochan, HubertTKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1155N:29
16294VKała, MichałCAISSA PION Zielona Góra 1155N:11
16295VPiłat, MaciejLUKKS Miedziana Góra 1155N:17
16296IVStefanek, Michał PN 2 Białystok 1155N:22
16297IIIWieczorek, Maja KSz Polonia Wrocław1155N:91
16298IVŻyciński, Jan ChTS Chorzów 1155N:34
16299Kowalczyk, Paweł Nadleśnictwo Zagnańsk 1155N:6
16300IVGóral, Bartosz NASZACH Nowy Tomyśl1155N:28
16301VĆwiek, Dominik Wrocław1155N:5
16302Klimiuk, KamilOstróda1155N:3
16303VKośmicki, PrzemysławUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1154N:9
16304VPodpłoński, Oskar KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny1154N:5
16305VRybak, JacekPiastów1154N:7
16306IVKasperski, Grzegorz Oddz. G nr 365 im. W. ZawadzkiegoW-wa Tarchomin 1154N:7
16307IIPańczuk, Bolesław Tęcza Poznań1154N:80
16308VRataj, Jędrzej KS 64 Zielona Góra 1154N:12
16309VIwicki, AleksanderUKS Korona Gdańsk1154N:17
16310VŚcibisz, Mikołaj1154N:9
16311VMickielewicz, AleksanderUKSz Hetman Warszawa1154N:7
16312VKęcki-Iwan, MieszkoUKS Caissa Warszawa 1154N:7
16313VKossmann, Norbert SP 6 dr.4 1154N:3
16314IVMaciuszek, JarosławKSz Jelonka Jelenia Góra 1154N:38
16315IIISztwiertnia, Patrycja Zespół Szkolno Przedszkolny nr 29 w Rybniku Golejowie 1154N:33
16316IVWeroński, Sebastian1154N:20
16317IVKonieczyński, BartoszKKSz Kraków1154N:11
16318IIIWalicka, PaulinaSP Bakałarzewo 1154N:39
16319IVGąsior, JuliaSP 2 Sędziszów Małopolski1154N:13
16320VSoboń, AdamSP Trzciana 1154N:4
16321IIIŚwietlik, WandaKSz Polonia Warszawa1154N:32
16322VSosnowski, KajetanMogilany1154N:6
16323VPeterson, Piotr 1154N:9
16324IVDaniszewski, Rafał UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.1154N:41
16325IVTracz, KrzysztofOgnisko TKKF w Dobczycach 1154N:16
16326IVKaczmarzyk, MaciejGLKS Goniec Żarów 1154N:7
16327VMoczulski, Jan1154N:9
16328VWojtowicz, KajetanMDK Fabryczna Polonia Wrocław1154N:6
16329IVObara, Krystian SP im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach 1153N:49
16330IVProć, Marcin 1153N:44
16331IIIPrzyborowska, MonikaLO Grajewo1153N:24
16332IVKaczmarek, ZofiaMTSz Mińsk Mazowiecki1153N:21
16333IVCieślak, Oliwia1153N:8
16334IVWojda, Dawid1153N:20
16335VStopyra, Maciej SUKS Śląsk Zabrze 1153N:6
16336VMaćkowiak, SzymonSzkoła Podstawowa nr 2 w Rybniku 1153N:7
16337VGodlewski, KamilSP 4 Łomża1153N:8
16338IVKurachowski, FilipMDK Fabryczna Polonia Wrocław1153N:22
16339IVNiedziela, Szymon Caissa Pion Zielona Góra1153N:6
16340VGrodecki, Maciej1153N:8
16341VJaworski, Dominik Rodzina Jaworski1153N:9
16342IVThompson, Krzysztof UKS Caissa Warszawa 1153N:4
16343VKolanowski, Piotr Ostróda1153N:13
16344IIIKończyło, Natalia TKKF Rzemyk Gdynia1153N:18
16345VBruce, Robert Wołomin1153N:9
16346IVWoźniak, WiktorZabrze1153N:7
16347VSzewc, Jakub1153N:9
16348IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 1153N:44
16349VGunia, Kacper UKS Spartakus Kolbuszowa1153N:8
16350VWasiak, Michał KSz Jelonka Jelenia Góra 1153N:10
16351IIIOpałka, MartaSzkoła Podstawowa nr 1 w Nysie 1153N:65
16352IVSobik, Paweł MKSz Rybnik 1153N:7
16353VKot, Patryk MDK Białystok1153N:7
16354VMaćkiewicz, FilipSP Tuszewo1153N:6
16355VPalacz, Dominik Serock1153N:7
16356VPiecyk, MikołajMszana Dolna1153N:4
16357IVŚwinder, PatrykUKS G4 Tarnowskie Góry 1152N:75
16358IIIRajczyk, Mikołaj LKS Polonia Poraj 1152N:46
16359IIIPałyga, Robert UKS Caissa Warszawa 1152N:117
16360VEmerling, Krzysztof 1152N:7
16361VKlin, TomaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:14
16362VCzyż, BartłomiejKS Mechanik Stargard Szczeciński 1152N:5
16363IIIKaczkowski, Jarosław 1152N:113
16364IVSzymański, KacperMDK Białystok1152N:48
16365IVGrzymkowski, Paweł SP108 1152N:19
16366VPszczoła, Maciej TS Wisła Kraków 1152N:6
16367VOlszewski, SebastianMKS Wicher Zbąszyń1152N:6
16368VWróblewski, KamilULKS Skoczki Słopanowo 1152N:13
16369VŚwięcicki, Jędrzej UKS Caissa Warszawa 1152N:22
16370IVGąska, FranciszekUKS TSz Zieloni Zielonka1152N:14
16371IVMikrut, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1152N:16
16372VDmochowski, ErykSP 4 Łomża1152N:7
16373VKotkowiak, Nathan CAISSA PION Zielona Góra 1152N:5
16374VKroll, JanKS KORONA Zakrzewo1152N:16
16375VGaur, KacperSP Włoszakowice1152N:4
16376VOleksiński, Adrian MUKS Fidei Węgrów 1152N:4
16377IVRodziewicz-Bielewicz, KubaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1152N:58
16378IVGrabowiecki, BartłomiejNiepubliczne Gimnazjum Lubsko 1152N:17
16379VDul, KamilKSz SDK-Lotnik Mielec 1152N:5
16380IVPindakiewicz, AdriannaUKS Czternastka Warszawa1152N:13
16381Gunia, Wojciech UKS Spartakus II Kolbuszowa 1152N:8
16382IVHerezy, NikolaSP nr 6 w Ustroniu-Nierodzimiu1152N:9
16383VAdamus, MikołajCKiS Skawina1152N:3
16384VKotula, TomaszMDK Bialystok 1152N:6
16385VGórniak, KacperUKS Kościelec1151N:6
16386IIIBłocińska, MagdalenaBKS Chemik Bydgoszcz1151N:156
16387IVŚliwa, Piotr UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1151N:6
16388IVMoksik, PatrycjaGimnazjum Sportowe Nr 1 w Rybniku 1151N:16
16389IVDobrowolski, BartłomiejStegny Wyszogród 1151N:13
16390IVGarcia-Guerrero, Luis 1151N:36
16391VKlimczuk, Dawid Chełm1151N:4
16392IVLala, TomaszMKSz Rybnik 1151N:73
16393IIIKamiński, Hubert SP 45 Białystok1151N:93
16394IIIDaniek-Salawa, Jadwiga1151N:20
16395IVHuk, Alicja ARKAMA Świat Szachów1151N:6
16396VŚnieg, Michał MKS MOS Wieliczka 1151N:7
16397IVLewandowski, BartoszUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1151N:40
16398VWalczak, Grzegorz Staromieście 1151N:8
16399IIITrzaskowski, MarekSP 2 Olsztyn1151N:128
16400VMoździerz, Jakub UKS GONIEC Staniątki 1151N:7
16401IIIKoźluk, Emilia 1151N:45
16402IIIWnukowski, PiotrMKSz DIAGONALIA Imielin 1151N:17
16403IVAugustyniak, Szymon KSz GAMBIT MDK Świdnica1151N:43
16404VSzachniuk, JerzyRaszyn Poznań1151N:8
16405Chodorski, Robert Żary 1151N:9
16406IVSzatanik, Jakub KSz Polonia Wrocław1151N:64
16407IVTrzeciak, AdamSP S.Sternik Warszawa Wawer 1151N:43
16408VDzida, Wiktor SZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Pszczyna1151N:6
16409IVLach, BeniaminUKS BASZTA Wodzisław Śląski1151N:87
16410VJustyniarski, MikołajSandomierz1151N:7
16411Florek, MarcinWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA Warszawa 1151N:7
16412Mysiukiewicz, KacperSP Jeleniewo1151N:7
16413VGąsior, Damian SP2 Sędziszów Małopolski 1151N:13
16414IIIZielińska, Laura Łódź 1151N:33
16415IVJemioła, JeremiRzKSz Rzeszów1151N:18
16416Borysewicz, Michał PZS Trzebnica 1151N:7
16417IVJeziorska, Emilia KTS Kalisz1151N:27
16418IVBiałas, PiotrKS Unia Bieruń Stary 1151N:20
16419Kowalczyk, Paweł Radom 1151N:6
16420IVPotoczek, MonikaMDK Śródmieście Wrocław 1150N:9
16421IIIPietryga, PatrycjaKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1150N:128
16422VRapior, Piotr SP-06 Dr. 1 1150N:9
16423VRusin, MichałLKS Lotos Jabłonna 1150N:5
16424VOsipacz, Adrian 1150N:12
16425IVSkolimowski, Robert SRSDiM Węgrów 1150N:12
16426IVHawryło, Kamil UKS Orlik Rudnik n/Sanem1150N:18
16427IVSzczurek, KonradMOSiR Dukla 1150N:31
16428IVMielko, Krzysztof KU AZS UW w Warszawie 1150N:13
16429IIIKowalkowski, KarolDziałdowo1150N:55
16430VSzołajski, Antoni1150N:6
16431VKasperowicz, Szymon KS 64 Zielona Góra 1150N:8
16432VSujewicz, Szymon1150N:6
16433IVKubicza, ZofiaKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1150N:6
16434VLech, Gabriela1150N:5
16435IIIKijko, JuliaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1150N:57
16436IVKogut, MichałSKS ORLIK Brzeg 1150N:17
16437IVCiuchno, MagdalenaLUKSz Orient Sokółka1150N:8
16438IVPałka, SzymonUKS MAGNUS Rzezawa1150N:35
16439IVCzerwonka, JanAZS UMK Toruń1150N:28
16440VKowalski, StanisławWarszawa1150N:6
16441IVDziurzyński, GrzegorzSP 123 Kraków1150N:13
16442VSadowski, Jan CKR SSz Grójec 1149N:20
16443Janik, Mateusz1149N:14
16444VGarske, Wiktor1149N:7
16445IIIHanulok, PiotrKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1149N:177
16446VSobczak, GabrielKTSz-W Kalisz 1149N:8
16447VSołomianko, Szymon SP 32 Białystok1149N:7
16448IIIJamrugiewicz, WeronikaUKS SP 1 Brzozów 1149N:57
16449IVOjrzyński, Marceli UKS TSz Zieloni Zielonka1149N:34
16450VElantkowski, Jan1149N:12
16451IIMajchrzak, Przemysław1149N:25
16452IVBańka, Radosław NOK Nakło1149N:65
16453IVŻurowski, Antoni Józefów 1149N:35
16454IVKołnierzak, Antoni KU AZS UW w Warszawie 1149N:27
16455IVMilewska, PatrycjaWKS KOPERNIK1149N:32
16456IVWróbel, KarolKKSz Kraków1149N:39
16457IIIJasiński, Aleksander UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1149N:80
16458IVOchalik, Adrian KGL Szarotka Wadowice Górne1149N:51
16459IVCylke, MichałKartuzy 1149N:62
16460VZaremba, MichałKSz Maraton Łomża 1149N:9
16461VMyśliwiec, Bartłomiej SP Przebieczany 1149N:5
16462IIIKuczyński, MarcelUKS Caissa Warszawa 1149N:47
16463VImieliński, KrzysztofWrocław1149N:6
16464IVSkarzyński, Nataniel 1149N:27
16465VLis, Adam 1149N:7
16466VMaterlak, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1149N:3
16467IVNowel, KarolSP Stary Folwark1149N:13
16468VKotwica, GabrielMDK Świebodzice1149N:7
16469VKrupa, JakubULKS Lipinki1149N:7
16470IVMagnuszewski, Łukasz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1148N:20
16471IIIFrydko, Andrzej Szkoła Podstawowa nr 22 w Chorzowie1148N:40
16472IIKrupecka-Czarkowska, Danuta Bydgoszcz 1148N:230
16473VWrażeń, Jakub KSz SDK-Lotnik Mielec 1148N:7
16474VPiętowski, Michał 1148N:16
16475VGorczyca, SzymonGliwice 1148N:6
16476VKlecowka, Klemens 1148N:5
16477IIIKonopka, Weronika KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1148N:53
16478IIINaworska, Agata M-GOK Gambit Ślesin1148N:76
16479IVKrępa, Łukasz SP-1 Zielona Góra1148N:34
16480IVHebda, PiotrKSz Jelonka Jelenia Góra 1148N:37
16481IVReluga, Jakub Biała Podlaska 1148N:15
16482IVZiółkowska, Justyna KS LAURA Chylice1148N:31
16483IVKwaśniewski, FranciszekTKKF PROMYK Ciechanów1148N:41
16484VBednarczyk, Radosław AKS Mikołów 1148N:7
16485IIIPoskrobko, JakubBiałystok1148N:23
16486IIIUrbanik, OliwierSZKOŁA PODSTAWOWA NR2 KRZESZOWICE1148N:19
16487IVPiwko, Aleksander KS 64 Zielona Góra 1148N:35
16488VNowak, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1148N:9
16489IVWawryk, GrzegorzAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1148N:40
16490IVGrot, Bartosz KSz Polonia Wrocław1148N:27
16491VElsner, Bartosz Szkoła Podstawowa w Poświętnem, klasa "0"1148N:4
16492VStocki, Karol SP 11 Białystok1148N:9
16493IVJokiel, Wiktor1148N:12
16494IVGołub, PatrykSzkoła Podstawowa nr 4 w Pyskowicach 1148N:31
16495Staroń, Szymon Kryniczno 1148N:7
16496IVMichalak, LeonUKS TSz Zieloni Zielonka1148N:37
16497Sosiński, Stanisław Radom 1148N:5
16498IVByrwa, FilipSSz GCK Debiut GIżycko*1147N:35
16499VDrążek, WiktoriaRybnik1147N:8
16500Zelek, AgataKSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny1147N:9
(© 2010-2018  Polski Związek Szachowy) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.pl)