ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19517)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23537);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33901)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (76);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (13023)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11773);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500] [19501-20000]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
15001VPisański, PiotrKS 64 Zielona Góra 1172N:5
15002VSiuda, Adam UKS POLAN Poznań, Suchy Las1172N:6
15003IVRaczyński, Dawid KLIM UKSz Gambit Starachowice 1172N:8
15004IVKiciński, MateuszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1172N:27
15005IVSierant, MichałKKSz Kraków1172N:7
15006IVEbert, Antoni APA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny1172N:58
15007VOlejnik, RadosławBydgoszcz 1172N:3
15008VNiedziela, KarolRDK Biała1172N:7
15009VGrzywna, Paweł LKS Polonia Poraj 1172N:9
15010VLeś, Bartłomiej 1172N:9
15011IVPastuszka, Igor KSz ZEFIR Boguszowice 1172N:56
15012VOtto, Seweryn Żagań 1172N:7
15013Żukowski, Adrian Sejny 1172N:7
15014IVKiełbasa, Gabriela SP Wadowice Górne1172N:13
15015VPeterson, Bartosz UKS Pijarski KS 1172N:7
15016VGuszkiewicz, DominikSt Pokój OPP w Pokój1172N:6
15017VJanowiak, Mateusz CK SIechnice1172N:5
15018VKorzystka, MaksymilianSzkółka LECH-WSUS Poznań 1172N:2
15019IVWywrot, Julia SP Nr 11 Rybnik 1171N:8
15020VLasek, MateuszUKS Caissa Warszawa 1171N:18
15021IVŻmuda, Jan UKS Caissa Warszawa 1171N:85
15022IVWojciechowska, Emilia LKSz Caissa Lubsko1171N:11
15023IIIKoszacka, Katarzyna GIM Salezjańskie Ostróda1171N:28
15024VKołata, JakubKSz GAMBIT MDK Świdnica1171N:4
15025VMercik, Karol SP Krościenko Wyżne 1171N:7
15026VDawid, Patryk OTSz Ostrów Wielkopolski 1171N:5
15027IVPrzykuta, PatrykRadzionków 1171N:21
15028IVKowalski, TomaszKS Unia Bieruń Stary 1171N:48
15029IVPokrzywa, Mateusz KTS Kalisz1171N:31
15030VMidura, Piotr KGL Szarotka Wadowice Górne1171N:10
15031VNiedźwiedziński, KamilM-GOK GAMBIT Ślesin1171N:3
15032VJutrzonka, Maciej UKS Wda Lipusz1171N:8
15033VMatuszkiewicz, FilipTG Sokół Ropczyce 1171N:5
15034VMotyl, PiotrUKS Hetman Częstochowa 1171N:6
15035VMichalak, MaciejGLKS Goniec Żarów 1171N:6
15036VFlorek, ZbigniewBydgoszcz 1171N:16
15037IIJureczko, AnnaPSSz Pszczyna 1171N:32
15038Idziak, Mieczysław UKS Skoczek Milicz1171N:18
15039VKogut, MichałPG 3 Brzeg1171N:10
15040IVStefaniak, Nikola OTSz Ostrów Wielkopolski 1171N:14
15041VSzapiel, MateuszOlsztyn 1171N:5
15042Wnuk, Irena Cross Sudety Kłodzko 1171N:9
15043VTomecki, KrzysztofGKS Gwarek Ornontowice1170N:8
15044IVLasek, Krzysztof1170N:28
15045VKołodziej, Paweł1170N:9
15046VTurowski, Piotr MLKS Czarni Olecko1170N:7
15047IIWiewióra, Dominika LKS Strażak Zabrzeg1170N:115
15048VSokalski, MarcelArkama Świat Szachów1170N:6
15049IVIdzik, Paweł UKS G4 Tarnowskie Góry 1170N:33
15050VKrawczyk, Jan UKS Caissa Warszawa 1170N:10
15051IVPerończyk, MikołajUKS Korona Gdańsk1170N:18
15052VFleischer, DawidMUKS MDK Śródmieście Wrocław1170N:7
15053IVKlinik, HubertAkademia Szachowa Gliwice 1170N:32
15054VKaczor, TomaszSP 65 Katowice1170N:7
15055IICytryniak, Wiktoria MKSz Rybnik 1170N:151
15056VSznurkowska, Ines Białystok1170N:2
15057IVJedliński, JędrzejPOL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1170N:21
15058VCelarek, MaksymilianChrzanów 1170N:4
15059IIIZdanowicz, MaurycyZSE 1170N:57
15060VWengerski, Oskar1170N:7
15061Przybysz, Mateusz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1170N:14
15062VLitwiniec, Hubert LZS Kordian Bliżyn 1170N:6
15063VRatajczak, Mikołaj UKS ZSO Włoszakowice III 1170N:3
15064VStrauss, TymoteuszKSz GAMBIT MDK Świdnica1170N:9
15065IVZakrzewski, WojciechGimnazjum w Samborowie1170N:9
15066VMalec, BartłomiejGOKiS Moszczenica 1170N:18
15067IVKaczmarek, Kacper Gdańsk 1170N:15
15068VGazdecki, Kajetan KS 64 Zielona Góra 1170N:5
15069Warczewski, KacperRUKS Korona-Rawbud Rawicz 1170N:5
15070IVKrawczyk, StanisławSP Rogi 1170N:21
15071IVTemporale, TristanBogatynia 1170N:6
15072VKosior, FranciszekMUKS MDK Śródmieście Wrocław1170N:9
15073IVWróbel, Szymon UKS przy SP 8 Chrzanów 1170N:23
15074VJarzyna, Szymon UKS 21 Podlesie 1170N:7
15075VKamiński, Stanisław 1169N:4
15076VCholewa, Paweł MUKS MDK Śródmieście Wrocław1169N:20
15077IIIMęczkowski, DominikKSz Maraton Łomża 1169N:156
15078VKowalski, Karol UKS Kopernik Grudziądz 1169N:8
15079IVKaszyński, Andrzej SP4 Świdnica 1169N:20
15080IVKaczor, DanielUKS Zadrna Kamienna Góra 1169N:19
15081VJóźwik, Michał GIM 2 Otwock1169N:8
15082VMissima, Jan Bazyli SKF Korsarz Gdynia1169N:8
15083VMaziarz, Bartosz1169N:5
15084IIIJucha, MiłoszGimnazjum Nr 2 Pszczyna 1169N:38
15085IVBłaszczyk, Sebastian Teresin 1169N:9
15086IVKierasińska, AmeliaUKS Jedynka Bełchatów 1169N:9
15087IVHennig, Jakub 1169N:9
15088IIIKicińska, ZofiaMUKS Stoczek 45 Białystok1169N:25
15089IIIGalant, Tymoteusz Wrocław1169N:50
15090IVSkupin, Bartosz MGLKS Parnas Oława 1169N:53
15091VBobrowski, SebastianGimn. Słobódka1169N:7
15092IVKot, Stanisław UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1169N:17
15093IVPiłat, MaciejLukks Miedziana Góra 1169N:13
15094IVRugała, Antoni NASZACH Nowy Tomyśl1169N:19
15095VJabłoński, Antoni 1169N:6
15096IVPolakiewicz, Blanka UKS Czarny Koń Olkusz1169N:12
15097VMondzielewski, Daniel KSz GAMBIT MDK Świdnica1168N:6
15098VZajac, MateuszBogatynia 1168N:7
15099IVPiotrowska, Hanna UKS SP3 w Bogatyni1168N:13
15100IIIMaślanka, NataliaGIMNAZJUM CÓREK BOŻEJ MIŁOŚCI Bielsko-Bia&1168N:50
15101VGołąbek, Kacper Pruszcz Gdański1168N:5
15102IIIDoberschütz, DorotaLKS Chrobry Gniezno 1168N:64
15103Paczyński, PaulMUKS MDK Śródmieście Wrocław1168N:3
15104IVDzięgiel, Wojciech MKS MOS Wieliczka 1168N:12
15105IVNabel, Bartosz1168N:22
15106IVPotaman, BartłomiejKSz Gryf Szczecin 1168N:59
15107VKamecki, Kacper SP Białe Błota1168N:3
15108IVBielecka, HelenaMUKS Stoczek 45 Białystok1168N:9
15109IVKędzia, KarolMGOK Kowalewo Pomorskie 1168N:31
15110IVKonopka, Tomasz Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1168N:15
15111IIIZbroch, Jan MDK Białystok1168N:87
15112IVBobek, Maja MAT Myślenice1168N:7
15113IIIRegulski, Sebastian RzKSz Rzeszów1168N:111
15114IVŚwistowski, Wiktor LKS Strażak Zabrzeg1168N:17
15115IVChoiński, BartoszMDK Białystok1168N:48
15116IVBuczyński, SzymonKS 64 Zielona Góra 1168N:23
15117IVMisztak, NatanKLIM UKSz Gambit Starachowice 1168N:36
15118IVPrice, TadeuszŁupstych 1168N:21
15119VGendera, MichałUKS ZSO Włoszakowice 1168N:6
15120VPiekarski, Hubert Bogatynia 1168N:7
15121VRomanowski, Jan UKS Skoczek / SP 11168N:14
15122IVMiś, Magdalena 1168N:9
15123IVGawron, ŁucjaMOSiR Tuchów 1168N:17
15124VKałuża, Dominik Chocianów1168N:7
15125VRokicki, Antoni SP 2 Mińsk Mazowiecki1168N:4
15126IVTądrowska, Julia UKS Płomyk Nekla 1167N:25
15127IIIPłoszczyca, MagdalenaGKSz Hetman Pilzno1167N:23
15128VZaborowski, Łukasz 1167N:5
15129VŁukasik, KacperUKS Taktyk Białołęka 1167N:7
15130VWaszewski, MateuszLKS Promień Kowalewo Pom.1167N:8
15131VKurek, BartłomiejGimnazjum Sułkowice1167N:14
15132VGronek, Piotr 1167N:8
15133IVJaśkiewicz, PiotrKS 64 Zielona Góra 1167N:21
15134VPietkiewicz, RemigiuszUKS OPP Toruń1167N:13
15135VBiesiadecki, Stanisław TKSzach Tarnobrzeg1167N:12
15136VZacny, Mikołaj OWR Andrychów1167N:7
15137VLorenc, Piotr 1167N:4
15138IVBrzeziński, KrzysztofBiałystok1167N:14
15139IIIMałecki, Przemysław UKS przy SP 8 Chrzanów 1167N:78
15140IVBilgoń, BartłomiejUKS SP1 Jedynka Tychy 1167N:25
15141IVMachaj, Sławomir TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1167N:21
15142VJasiecki, DamianUKS Rotmistrz Grudziądz1167N:14
15143IVSytniejewska, JagodaMKS Wicher Zbąszyń1167N:8
15144VHryniewicz, Filip KLIM UKSz Gambit Starachowice 1167N:3
15145IVMajchrzak, NorbertKSz ORŁY Pleszew 1167N:3
15146IVGrabowski, MariuszSZKÓŁKA SZACHOWA f7 - Tychy 1167N:4
15147IVRomańczuk, Kajetan 1167N:29
15148VGuc, KonstantyKSZ SKOCZEK CZERWIONKA-LESZCZYNY1167N:3
15149IIINurkiewicz, AnnaUKS Łady Raszyn1167N:28
15150VRataj, Ireneusz Hetman Łuków1167N:7
15151VSzkutnicki, Przemysław SP 3 Mielec 1167N:6
15152IVSzczecina, MateuszCKiS Skawina1167N:11
15153IVChmielewski, Marcin ŻKSz Żary 1167N:37
15154VOlszewski, JakubSP Bakałarzewo 1167N:7
15155IVKolenda, Aleksandra III d 1167N:6
15156IVPrzybylik, Artur1167N:21
15157VNakaziuk, AleksanderMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1167N:9
15158IVJabłoński, Antoni KS 64 Zielona Góra 1167N:17
15159VDanielewski, Kacper KSz Polonia Wrocław1166N:7
15160Naczyński, Karol Jordan Siemianowice Śląskie 1166N:7
15161IIIKoza, Marta KSz Jelonka Jelenia Góra 1166N:56
15162VChrobak, Wiktor Racibórz NSP Jezusa1166N:16
15163IIIStugiewicz, Maria KSz Silesia Racibórz 1166N:38
15164VChrzanowski, BartoszUMKS Żak Kielce1166N:6
15165VMielczarek, SzymonWKSz HETMAN Wałbrzych1166N:3
15166VZaradny, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1166N:3
15167VSiemieniuk, AleksanderAkademia Szachowa Mali Mistrzowie Białystok1166N:16
15168VLubert, Szymon Caissa Pion Zielona Góra1166N:7
15169VWuczkowski, WiktorSt Pokój OPP w Pokój1166N:7
15170IVRodzik, GrzegorzUKS Gedanensis Gdańsk1166N:49
15171IVSieraj, Bernard 1166N:14
15172IVŹdziebło, Natalia UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1166N:9
15173Młyński, Stanisław MUKS MDK Śródmieście Wrocław1166N:7
15174IIISzczykutowicz, HannaAPA SMART Skoczek Czerwionka-Leszczyny1166N:42
15175IVTroczyński, KrzysztofKSz ORŁY Pleszew 1166N:87
15176VOstrowski, Bartosz1166N:7
15177IIIWardecka, GabrielaLUKKS Miedziana Góra 1166N:22
15178IVMichałek, Witold KSz Jelonka Jelenia Góra 1166N:50
15179VLewczuk, Fabian 1166N:7
15180IIIPrzybylik, Alicja KSSSN Ursynów Warszawa 1166N:35
15181VKonefał, JeremiSopot 1166N:6
15182IVOwczarczyk, Zofia 1166N:25
15183VMiedziński, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1166N:6
15184VOlczak, KacperMDK im. Kopernika Wrocław1165N:14
15185IVRomanowski, Tadeusz UKS Caissa Warszawa 1165N:37
15186VJankowski, Kacper UKS Żak Łomża1165N:9
15187IVSurma, Wiktor MKSz Rybnik 1165N:26
15188IVBondyra, Kacper WKSz GANT HETMAN1165N:34
15189VGuciński, Stanisław KSz Wieża Śmigiel 1165N:9
15190IVNiemczyk, WiktorKSz POLONIA Warszawa1165N:28
15191VMatusiak, Jakub 1165N:18
15192VBabiak, AdamGdynia1165N:9
15193VDuda, Jakub UKS Rodło Opole1165N:6
15194IVOsypiuk, Szymon UKS Gambit - Wesoła1165N:6
15195VKowalski, Piotr KSz GAMBIT MDK Świdnica1165N:11
15196IIIWojtecka, Hanna SSP 3 BTO Białystok1165N:77
15197IVRybałtowski, Artur MTSz Mińsk Mazowiecki1165N:24
15198IIIBaczar, TycjanSP 5 Białystok 1165N:95
15199IVJurkowski, KrzysztofSSP 1 STO Białystok1165N:72
15200IIISkurniak, Julia KTS Kalisz1165N:116
15201IVChełkowska, Amelia KSz Polonia Wrocław1165N:7
15202VKluk, WiktorSP Iwla 1165N:3
15203VKożuchowski, Szymon1165N:6
15204IVOsiecki, Błażej RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1165N:11
15205IVZawadzka, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1165N:12
15206IVWilk, IgorAkademia Szachowa Gliwice 1165N:25
15207IVMyszczyszyn, Zofia1165N:6
15208IVMalinowski, PatrykRadom 1165N:6
15209IVKotlarek, FranciszekSP nr.70 im. Bohaterów Monte Cassino W-wa Mokotów 1165N:13
15210IVGiełażyn, TomaszLUKSz Orient Sokółka1165N:15
15211IIISupeł, WeronikaSP - Janów 1165N:77
15212VWrona, MateuszSP 1 Elbląg 11165N:8
15213IVKuroczycka, BlankaAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1165N:15
15214IVBańkowski, PawełKSSSN Ursynów Warszawa 1165N:4
15215VKasperek, Michał UKS przy SP 8 Chrzanów 1165N:9
15216VDoliński, DawidOtsz Ostrów Wielkopolski 1165N:5
15217IIIEbert, Wiktoria SP 6 ŁAZISKA GÓRNE1165N:26
15218VZieliński, MarcinMichałów1165N:6
15219IVCheba, JuliaKarlino 1165N:7
15220VBiałas, PiotrOśrodek Kultury Grodziec 1165N:6
15221IIIJędrzejewski, KarolMUKS MDK Sródmieście Wrocław 1164N:70
15222IVFurs, WiktorRKS Mat Ruda Śląska 1164N:25
15223IVKurlej, OliwiaUKS Biały Pion Gryfino 1164N:15
15224IVBandurski, JakubUKS Caissa Warszawa 1164N:21
15225VKalinowski, Mateusz UKS Taktyk Białołęka 1164N:7
15226VUrban, FlorianMKS Orzeł Rudnik nad Sanem 1164N:9
15227VMichalak, CezaryG-101164N:8
15228VDziuba, Olgierd UKS Płomyk Nekla 1164N:6
15229IVSikora, Jakub PUKS Mikołaj Gąbin1164N:28
15230IVDushka, VictorKSz GAMBIT MDK Świdnica1164N:21
15231IVStaręga, Maksymilian MUKS Stoczek 45 Białystok1164N:39
15232VGórecki, AdamKS DORS Ruda Śląska 1164N:8
15233IIIFilipiak, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn1164N:83
15234IIIGładysz, Barbara UKS SP 1 Brzozów 1164N:71
15235VNiżnik, JakubMLKSZ Myślenice1164N:6
15236IVWąsowicz, Benedykt CKiS Skawina1164N:35
15237VModrzyński, KrzysztofUKS OPP Toruń1164N:6
15238IVBrymerski, Szymon UKS Piast Bolków 1164N:9
15239IVKończakowski, Janusz Gliwice 1164N:22
15240IVGamalczyk, MichałUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1164N:3
15241VWąsik, Dawid MDK Białystok1164N:14
15242IVKomorowski, Jan UKS Korona Gdańsk1164N:67
15243VMajchrzak, Janusz PUKS Mikołaj Gąbin1164N:7
15244VWroński, Piotr TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1164N:6
15245IIIWięch, WiktorKSz. Hańcza Suwałki 1164N:179
15246IVMalinowski, Kamil OSz Baszta Szamotuły 1164N:14
15247IIIDunicz, AnnaUKS SP1 Leżajsk1164N:16
15248IVDomańczyk, Michał Hetman Ostrowiec Św.1164N:9
15249VSaturski, Kajetan 1164N:14
15250IVMoliński, DominikULKS Skoczki Słopanowo 1164N:22
15251VChmura, MaciejSP nr 54 Kraków1164N:6
15252IVGórski, TymonUKS Pałac Młodzieży Katowice 1164N:54
15253VKozłowski, WiktorUKS Roszada Radom 1164N:5
15254VSowiński, Stefan KS Legion Legionowo 1164N:6
15255IIIGórnisiewicz, NataliaSSz Dominik TTKF Dobczyce 1164N:20
15256VBork, Mateusz Ośrodek Kultury Grodziec 1164N:6
15257VSadło, KacperMUKS MDK Śródmieście Wrocław1163N:7
15258IVSikora, AnnaKSz Silesia Racibórz 1163N:22
15259VNowicki, MaksymilianKS 64 Zielona Góra 1163N:7
15260IVŁaszkiewicz, OliwiaUKS Kościelec1163N:12
15261VDziadek, Maciej SP Brody1163N:8
15262VRatajczyk, Kacper SzKS GENS Kołobrzeg1163N:8
15263VCzaplicki, Mikołaj 1163N:6
15264VGęsicki, Mateusz SP 1 Konin1163N:7
15265VKoszewski, MateuszKSz Hetman Katowice 1163N:7
15266IVMironowicz, BłażejMDK Białystok1163N:44
15267VMitela, Jakub MKS KSOS Kraków1163N:7
15268VStefański, Dominik TS Wisła Kraków 1163N:4
15269IIIFilewicz, AdamMDK Białystok1163N:51
15270VMachnik, Teodor Tarnobrzeg1163N:7
15271IVChrabąszcz, Weronika LUKKS Miedziana Góra 1163N:12
15272IVJózefczak, OliwiaKSz Wieża Śmigiel 1163N:26
15273IVIhenacho, ChidiebereBraniewo1163N:44
15274IVLao, Aleksandra UKS Łady Raszyn1163N:15
15275VŚliwiński, Kacper 1163N:15
15276VWłodarz, Bartosz UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1163N:4
15277IVNagły, Krzysztof KSz Polonia Wrocław1163N:74
15278IVOlbrot, WojciechKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1163N:21
15279IVPrędkiewicz, Paulina MGLKS Parnas Oława 1163N:22
15280VBogucki, PiotrOTSz Ostrów Wielkopolski 1163N:3
15281IVIgnaszak, JanuszSP 60 Bydgoszcz 1162N:9
15282IIIKarkosz, Wiktoria RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1162N:99
15283IIIJanczar, Aleksandra UKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1162N:96
15284IVNiszcz, WiktorPUKS Fides Węgrów 1162N:71
15285IVBilińska, ZuzannaUKS EL-TUR SP3 Bogatynia1162N:14
15286IVKuliś, Kesja LZS Czarnocin 1162N:2
15287IVRysiewicz, KamilAkademia Szachowa Gliwice 1162N:31
15288IVFleischerowicz, Miłosz MKS Wicher Zbąszyń1162N:8
15289IVKapica, Elżbieta LUKS Tempo Ożarów 1162N:15
15290VTrzmielewski, Konrad1162N:6
15291IVBajon, Maja SP Włoszakowice1162N:25
15292VKrólik, Kacper Majdan1162N:8
15293VJanowicz, Jakub Białystok1162N:6
15294VBorzęcki, Kajetan1162N:8
15295IIIKułak, Mateusz Gimnazjum 3 Kętrzyn1162N:61
15296VDobrowolski, Rafał Stegny Wyszogród 1162N:7
15297Sosnowski, JakubUKS Kościelec1162N:7
15298IVAdamczyk, Michał UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1162N:39
15299IVKilian, Agata MUKS MDK Śródmieście Wrocław1162N:19
15300IVRozumek, MichałUKS Viktoria Łowczów1162N:4
15301IVZiółkowski, KonradUKS Kościelec1162N:25
15302IVCzyrkun, Kristopher KLIM UKSz Gambit Starachowice 1162N:7
15303VSchaumkessel, ErykKSGU Tęcza Krosno Odrz.1162N:6
15304VCiągło, Bartłomiej LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1162N:6
15305IIIFeliks, Agnieszka UKS Goniec Staniątki 1162N:79
15306IVUhryn, ŁukaszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1162N:50
15307VDeptuła, Karol UKS TSz Zieloni Zielonka1162N:4
15308VStobiecki, KrzysztofUKS Trzydziestka Olsztyn1162N:4
15309IVDziedzic, Jan Akademia Montesorri Pruszcz Gdański1162N:21
15310VBogucki, JanOTSz Ostrów Wielkopolski 1162N:4
15311VOrchowska, ZofiaSP Bakałarzewo 1162N:7
15312VNawrocki, MikołajLKS Chrobry Gniezno 1161N:6
15313IVStroińska, Zofia POL-ANG PRYW. GIMN. POZNAŃ 1161N:14
15314VRyś, Kamil MKSz Rybnik 1161N:6
15315Świątek, KlaudiuszGimn. nr 41161N:3
15316VKrzyżanowski, BartoszZSP nr 10 1161N:10
15317IVPosselt, MateuszBKS Chemik Bydgoszcz1161N:15
15318VDaniszewski, Mikołaj UKS OPP Toruń1161N:8
15319VSamogranicki, Jakub MUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:6
15320VBanyś, Nikodem 1161N:3
15321IIISchyllo, Wiktoria KSz. Hańcza Suwałki 1161N:164
15322IIIJastrzębska, AnnaUKS TSz Zieloni Zielonka1161N:52
15323VKarczewski, Kamil 1161N:9
15324VCzarkowski, AdamMKSz-MDK Białystok 1161N:6
15325IVCzerkies, Mateusz Biała1161N:15
15326VPołeć, JakubKKSz Kraków1161N:6
15327IVZygala, Jan Kielce1161N:8
15328VHotała, JanMUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:21
15329VBrzyski, MarekSP 1 Tychy1161N:6
15330VWojdyłło, Jan KU AZS UW w Warszawie 1161N:4
15331IVPiątek, DawidSP Iwla 1161N:16
15332IVKopecki, Krzysztof1161N:46
15333VNowaczkiewicz, Adam 1161N:5
15334IIIGołda, KarolinaKSz Polonia Warszawa1161N:50
15335IVWięckowska, Michalina1161N:7
15336IVTarka, Wojciech SP nr 88 im. GABRIELA NARUTOWICZA 1161N:40
15337VNyrek, KrzysztofMUKS MDK Śródmieście Wrocław1161N:4
15338IVKrajewska, SoniaPOLONIA Środa Wlkp.1161N:16
15339IVWdowiak, Mikołaj KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1161N:31
15340IIIWieniarska, AnnaUKS Debiut Dziesiątka Olsztyn1161N:13
15341VBukowski, IgorOborniki1161N:8
15342IVZawal, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn1161N:25
15343Szymczak, Julia M-GOK GAMBIT Ślesin1161N:9
15344VSkorupski, Marcin 1160N:6
15345IVKusek, DominikGmina Wadowice Górne 1160N:15
15346VNiedziółka, Mateusz Karczew 1160N:3
15347VMaciszewski, Filip1160N:6
15348IVMoniuszko, MateuszSSP 2 STO Białystok1160N:67
15349VMatyszkowicz, Bartosz MPZSzach Kraków1160N:28
15350Chalabala, Ignacy KSz Polonia Wrocław1160N:6
15351IISchmidt, Aleksandra UKS Szachownica Rabka-Zdrój1160N:40
15352IVKordys, MikołajKS LAURA Chylice1160N:52
15353IVWojczuk, Ignacy Gdańsk 1160N:42
15354IVSzymańska, PatrycjaGimnazjum nr 2 w Działdowie1160N:28
15355IIINiemiec, Oliwia KSz Jelonka Jelenia Góra 1160N:56
15356IVGetka, Gustaw Warszawa1160N:29
15357IVMaj, DominikSP nr 11 Suwałki 1160N:23
15358VKrupa, BartłomiejGimnazjum nr 3 Klikuszowa 1160N:6
15359IVSienkiewicz, JakubGdańsk 1160N:8
15360VChojnacki, BartoszKLIM UKSz Gambit Starachowice 1160N:6
15361VParol, Aleksander SP Aktywności Twórczej Nr 48Zielonka1160N:4
15362Madoń, RafałZes.Plac.Oświ. Słopnice 1160N:7
15363VBarburski, Kuba UKS Caissa Warszawa 1160N:10
15364VPasiut, Jakub UKS Zadrna Kamienna Góra 1160N:6
15365IVWybraniec, DawidKSz Górnik Lędziny1160N:7
15366IVPrusińska, EmiliaTKKF PROMYK Ciechanów1160N:12
15367VHubscher, Mateusz UKS BASZTA Wodzisław Śląski1160N:6
15368VŁuszczak, BartoszCzernikowo1160N:6
15369VRadzimski, KrzysztofKS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1160N:3
15370IVDomaradzki, Jakub RzKSz Rzeszów1159N:42
15371IVRasała, MateuszJastrzębie-Zdrój1159N:33
15372IVStaniak, Michał1159N:8
15373IVFilipek, DawidKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1159N:23
15374VHirsch, Norbert Bydgoszcz 1159N:19
15375VRanosz, KrystianJunior Lubin1159N:9
15376VOleksy, SzymonSP Budzów1159N:16
15377IIDombrowski, Marek UKS Centrum Tczew 1159N:27
15378VKantor, AntoniGdańsk 1159N:8
15379VŻywiczka, Adam Włocławek 1159N:5
15380IVMościcki, Rafał UKS Taktyk Białołęka 1159N:14
15381IVŁaszewski, Jakub Kutno 1159N:30
15382VKryński, AlbertCOKiS Ciechanowiec1159N:7
15383IVBlechinger, AdamAKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin1159N:11
15384Siuda, MichałKatowice1159N:7
15385IVGrillo, Mateusz ChTS Chorzów 1159N:28
15386VStadnik, Daniel UMKSz Jaćwież Suwałki1159N:15
15387IVSłuchocki, MikołajKSz. Hańcza Suwałki 1159N:127
15388IIIFeluś, Liliana UKS przy SP 8 Chrzanów 1159N:76
15389IIICzarkowska, Dalia UKS Czternastka Warszawa1159N:107
15390VSzpakiewicz, Maciej 1159N:6
15391IIIWalenciak, Ignacy UKS przy SP 8 Chrzanów 1158N:110
15392IVChodkiewicz, Adrian Orzeł Bierzwnik1158N:17
15393VSobczak, MateuszMKSz Rybnik 1158N:17
15394VJuszyński, KacperRybnik1158N:8
15395IVDrabik, Aneta Szkoła Podstawowa Nr 12 Chorzów 1158N:12
15396VLewandowski, Jędrzej 1158N:7
15397IIIKocięba, Bartosz Gimnazjum nr 2 w Działdowie1158N:34
15398IVBaszak, KonradSzkoła Podstawowa nr 7 1158N:52
15399IIIHanulok, PiotrKŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1158N:152
15400VGościniarek, KacperUKS Caissa Warszawa 1158N:7
15401VWierciński, Gerard 1158N:9
15402VMalik, Szymon SP-11158N:7
15403VKuźniar, Piotr 1158N:8
15404VZieliński, Miłosz SP 12 Otwock1158N:8
15405VMiszczak, Jakub UKS Caissa Warszawa 1158N:5
15406IVLach, Krzysztof Akademia Szachowa Gliwice 1158N:24
15407IVCytryniak, KarolMKSz Rybnik 1158N:85
15408VMagiera, Piotr1158N:4
15409IVRuss, Jakub Świekatowo 1158N:10
15410IIIKolendo, KajetanLech WSUS Poznań 1158N:57
15411VBochniak, Magdalena 1158N:6
15412VZiębowicz, Piotr Czesławice 1158N:7
15413VPlaza, Maciej Tychy STO 1158N:4
15414IVSacharczuk, Karolina1158N:8
15415IIIDorynek, Adam SP - Śmigiel 1158N:23
15416IVKazubski, Stanisław1158N:6
15417VRosa, KrystianGLKS Goniec Żarów 1158N:6
15418IVGłąbiak, Adam M-GOK GAMBIT Ślesin1158N:31
15419IVMacura, Krzysztof SSz Olimpia Goleszów 1158N:24
15420VSzczotka, Bruno Szkółka Szachowa w Białymstoku 1158N:7
15421IVZdanowicz, Paweł 1158N:51
15422VSumera, PatrykUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1158N:5
15423IVZabłocki, Adrian ASU Sokółka 1158N:15
15424VSadłowski, Jakub SP Bakałarzewo 1158N:6
15425VMazurek, Alan MDK Radom 1158N:6
15426VSułkowski, PawełUKS Ósemka Chojnice1158N:7
15427IVJaszowski, TymoteuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1158N:23
15428IVMiłostan, OliwierKSz Stilon Gorzów Wlkp.1158N:12
15429VTetzlaff, Emanuel SpCKiB Brusy1158N:7
15430IVDobroń, MartynaUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1158N:16
15431VKubisz, Mateusz Ligota1158N:7
15432IVZieliński, Michał UKS Hetman Puszcza Mariańska 1158N:12
15433VRózga, Miłosz UKS Pionier Jastrzębie Zdrój1158N:7
15434VKrynicki, Filip KSz. Hańcza Suwałki 1158N:6
15435Juźko, Józefa Cross Jastrzębie 1158N:7
15436VKalemba, PioMUKS MDK Śródmieście Wrocław1157N:7
15437VRosińska, PaulinaWyszków1157N:18
15438IVHubert, AleksandraLKS Chrobry Gniezno 1157N:28
15439VRozumek, PiotrASSz Lipno Stęszew 1157N:31
15440VBrandys, OskarKKSz Kraków1157N:8
15441VKorecki, JakubPrSP 6 Białystok 1157N:9
15442IIIMiarecka, Natalia MGLKS Parnas Oława 1157N:33
15443IVJaniec, GrzegorzPKSiR NiS Podkarpacie Przemyśl 1157N:7
15444VUrbański, Filip1157N:8
15445VMagiera, JakubRudnik1157N:9
15446IVJażdżyk, MichałUrsynów1157N:55
15447IIIZawadzka, JulitaUKS Goniec Staniątki 1157N:95
15448IIIWiszniewska, IgaSSP 3 BTO Białystok1157N:57
15449VDółkowski, Rafał 1157N:6
15450IVNowak, Janina Hetman Łuków1157N:20
15451VJendyczek, OskarUKS SP1 Jedynka Tychy 1157N:9
15452VBukowski, Jakub Gimnazjum Nr 1 Dębica1157N:10
15453VŚwietlik, Aleksy TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1157N:4
15454VGreinke, MarceliDobrogoszcz 1157N:12
15455IIIChrobot, TymonLKS Polonia Poraj 1157N:17
15456Podolak, Paweł Toruń1157N:9
15457VWoźniak, Mateusz CK Siechnice1157N:38
15458IVLech, StanisławKS LAURA Chylice1157N:90
15459IVBernat, Tymoteusz KS Roszada Żory1157N:22
15460IVGrot, Bartosz MDK Fabryczna Polonia Wroclaw 1157N:6
15461IIIBorzęcki, DawidSP 13 Mielec1157N:26
15462VCiszak, DamianLKS Chrobry Gniezno 1157N:6
15463IVŻurawski, Mikołaj 1157N:11
15464Mendruń, TomaszSzewce1157N:7
15465VKrzywania, JakubASSz Lipno Stęszew 1157N:4
15466IIIKrych, DominikUKS Smecz Konin 1156N:23
15467VKafar, KordianSP-38 Bydgoszcz II klasa1156N:8
15468IVSachajko, AleksandraUMKS Na Pięterku Poznań 1156N:23
15469IIIUchman, GabrielaUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1156N:8
15470IVKlocek, Piotr Stowarzyszenie Nasz Rymanów1156N:29
15471IVCompała, Tytus UKS Caissa Warszawa 1156N:32
15472IVZaradny, OskarOTSz Ostrów Wielkopolski 1156N:14
15473IIIBrzezińska, JuliaMDK Białystok1156N:104
15474IVFirch, Paweł UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1156N:13
15475IIIPalka, MariaMKSz DIAGONALIA Imielin 1156N:140
15476VMamcarz, Paweł MDK Radom 1156N:4
15477IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1156N:83
15478IIIDumin, Monika UKS Jedynka Bełchatów 1156N:105
15479IVKowal, Kacper 1156N:20
15480Adamiec, JarosławMKS AGROS Chełm1156N:7
15481IIIMarynowicz, Bartosz UKS Rodło Opole1156N:42
15482VKłys, JakubSzkoła Podstawowa Nr 13 Chorzów 1156N:6
15483IVKochan, HubertWadowice1156N:17
15484IVWójcik, Weronika Gimnazjum Nr 1 Dębica1156N:19
15485VDziuba, Michał Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański1156N:9
15486VPolcyn, KacperKS Korona Zakrzewo1156N:4
15487II+Walkusz, Maja UKS Korona Gdańsk1155N:289
15488IVMazela, Artur UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1155N:9
15489Wojciechowski, MichałWarszawa1155N:6
15490IIIDrela, Monika AKS Mikołów 1155N:72
15491IIIŚnieżek, Nikola JKSz-W Jarocin1155N:35
15492VPaszewski, Tomasz UKS Hetman Częstochowa 1155N:6
15493IVDrzewoska, JuliaKatolickie Gimnazjum Żary1155N:21
15494VKopeć, AdrianLUKS Tempo Ożarów 1155N:5
15495VWoszkiel, MikołajKU AZS UW w Warszawie 1155N:13
15496IVGębala, Borys1155N:21
15497VTęczar, Jakub1155N:9
15498IIIWszołek, WiktoriaGKSz Kornuty Gorlice1155N:37
15499VWąsowicz, Julian CKiS Skawina1155N:6
15500VKrzak, Daniel KLIM UKSz Gambit Starachowice 1155N:3
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)