ChessArbiter Pro
winieta

System Rankingowy ChessArbiter

Reklama
Nawigacja
Zasady obliczania rankingów: [Zobacz]
Lista rankingowa - szachy klasyczne: [Zobacz] (19216)Turnieje uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (23070);
Lista rankingowa - szachy szybkie: [Zobacz] (33187)Turnieje oczekujące na weryfikację danych: [Zobacz] (208);
Lista rankingowa - szachy błyskawiczne: [Zobacz] (12859)Turnieje nie uwzględnione do klasyfikacji rankingowej: [Zobacz] (11462);
Kryteria wyświetlania listy
 Płeć:  
 Wiek od: 
 Wiek od: 
 Turniej: 
Szukaj zawodnika(ów)
 Nazwisko: 
lub (i)
 Klub: 
alter table:Duplicate column name 'id'
[1-500] [501-1000] [1001-1500] [1501-2000] [2001-2500] [2501-3000] [3001-3500] [3501-4000] [4001-4500] [4501-5000] [5001-5500] [5501-6000] [6001-6500] [6501-7000] [7001-7500] [7501-8000] [8001-8500] [8501-9000] [9001-9500] [9501-10000] [10001-10500] [10501-11000] [11001-11500] [11501-12000] [12001-12500] [12501-13000] [13001-13500] [13501-14000] [14001-14500] [14501-15000] [15001-15500] [15501-16000] [16001-16500] [16501-17000] [17001-17500] [17501-18000] [18001-18500] [18501-19000] [19001-19500]

Lista rankingowa zawodników (szachy klasyczne)
14001VWilk, KacperSSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
14002VBajerowski, Piotr SSP nr35 im.Noblistów Polskich w Legionowie1196N:5
14003VGniot, Wojciech SP 9 Otwock 1196N:8
14004VNawara, Grzegorz1196N:5
14005IVStępniak, Wiktoria KS 64 Zielona Góra 1196N:12
14006IIICituk, Adam UKS SP1 Jedynka Tychy 1196N:103
14007IVHamkało, Pawel Pałac Młodzieży Szczecin 1196N:6
14008IVKuropatnicki, StanisławWrocław1196N:85
14009IIIKaczorowska, ZofiaUKS Skoczek Milicz1196N:34
14010IVDomański, Marcel MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1196N:28
14011IVHyżyk, PatrycjaUKS ZSO Włoszakowice 1196N:8
14012IILach, AlicjaUKS Baszta Wodzisław Śląski1196N:71
14013Dziatczak, Marcel 1196N:7
14014Ciepichał, Przemysław Chrzanów 1196N:13
14015VWołczek, Maksymilian SP 28 Klasa II1195N:9
14016IVUrbański, JakubMKS Wicher Zbąszyń1195N:14
14017VPypłacz, Jan MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:2
14018IVBienias, Rafał Liceum Katolickie Łomża 1195N:71
14019IVLewandowski, Kacper 1195N:43
14020IVKarpiuk, Bartłomiej1195N:71
14021VDoda, Jakub KSz LECH-WSUS Poznań 1195N:1
14022IVWięch, Jakub 1195N:20
14023VOracz, KamilRoszada Radom 1195N:7
14024VSiejak, Artur LUKS Iskra Marzenin 1195N:3
14025VOller, KrzysztofSP 10 Olsztyn 1195N:9
14026IIIStvol, Gloria UKS Korona Gdańsk1195N:127
14027VDąbrowa, KonradTS Wisła Kraków 1195N:3
14028IIIRyński, Marcin MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:67
14029IVWójtowicz, Dawid MOSIR Klub Olimpijczyka Mysłowice1195N:17
14030IIIGrabowski, JakubUKS SP11 Skoczek Tczew1195N:106
14031IIIWilanowski, WiktorKSSSN Ursynów Warszawa 1195N:116
14032VJacaszek, WiktorMUKS MDK Śródmieście Wrocław1195N:6
14033IIIKrzysztyńska, MariaSP Nr 1 Brzozów1195N:26
14034IVDudziński, TomaszUKS SP3 w Bogatyni1195N:7
14035IVSzymańska, Konstancja1195N:14
14036IVMadeja, Kamil Wiśniowa 1195N:6
14037IVKrysiak, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 1195N:7
14038IVStanik, Bartosz Radom - parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza1195N:7
14039Kacprzyk, MarcinGrudziądz1195N:7
14040IVBożętka, KarolSP Dukla1195N:34
14041VHennig, MaciejSP 6 Wejherowo1195N:7
14042VPaszkiewicz, BartoszSSz Szachpol Łuków1195N:8
14043IVKorzan, Mateusz SP nr 3 Lubartów 1195N:7
14044IVPozorski, Jakub UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 1195N:48
14045VMazur, JacekKKSz Urania Krosno1195N:1
14046IIIŻurawski, DariuszUKS Czternastka Warszawa1195N:89
14047IVKowalski, Filip GIMNAZJUM 5 POZNAŃ 1195N:6
14048IVMirek, JakubUKS Pałac Młodzieży Katowice 1195N:14
14049IVWęgrzyniak, FilipMUKS Gambit Międzyrzec Podlaski1195N:14
14050VWołoszyn, Patryk UKS Orlik Rudnik n/Sanem1195N:9
14051VKubeczko, Dominik UKS ZSO Włoszakowice 1195N:5
14052IVKwiatkowski, Leon SP nr 18 Olsztyn1195N:7
14053IVSosnowski, DawidASU Sokółka 1195N:63
14054VRadziul, MateuszSP 19 1195N:14
14055IVŻochowski, NatanielUKS TSz Zieloni Zielonka1195N:3
14056IVKwiatkowska, Dorota 1195N:7
14057VWiliński, Damian Hetman Myślibórz1195N:6
14058Tokarek, Franciszek Pniewo1195N:7
14059VChaciński-Osorio, Fabian UKS Caissa Warszawa 1195N:3
14060Konstańczuk, MarcinBiałystok1195N:6
14061IVWielgus, JakubŚcinawka Dolna 1194N:13
14062VKrzemiński, Bartłomiej1194N:8
14063IVStrzelczyk, SaraKS Mechanik Stargard Szczeciński 1194N:6
14064VDziamba, Mateusz1194N:6
14065IISamborska, Oliwia UKS Ognisko Rydułtowy1194N:130
14066VPrądzyński, Maciej1194N:5
14067IVRosenhain, Jonathan 1194N:17
14068VKasperski, JakubZSS Nr 2 Limanowa 1194N:1
14069VMorawski, Zbigniew1194N:5
14070IIHertlein, Agnieszka SCS Sokół Chorzów1194N:58
14071VOlbrycht, Michał Rogi1194N:2
14072VMazur, WacławBYSTROVIA IV Bystrowice 1194N:3
14073VKobyliński, Jacek1194N:1
14074VWaliszka, Filip UKS Płomyk Nekla 1194N:1
14075IVCzerwińska, ZofiaZS Bóbrka1194N:4
14076IVPłoska, KatarzynaSp nr 6 Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie1194N:14
14077IVCieplińska, LidiaKSz Jelonka Jelenia Góra 1194N:9
14078IVFiłatowa, Anna ŁKS Szach-Centrum Łódź1194N:8
14079IVMuehsam, KarolKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1194N:9
14080IIIKarnasiewicz, EmiliaSP 3 Mielec 1194N:64
14081Bodzęta, Łukasz Klub Szachowy Junior - Lubin1194N:8
14082IIILecyk, PrzemysławWKS Kopernik Wrocław 1194N:61
14083IVKnap, Krzysztof UKS Gedanensis Gdańsk1194N:28
14084VWieteska, AleksanderBytów1194N:6
14085Bychowska, MartaWKSz 1938 Włocławek 1194N:6
14086VHebdowski, Jeremi Kryniczno 1194N:7
14087IVPszon, Joanna 1193N:20
14088VBrzostowski, Tomasz Warszawa1193N:7
14089IIICiesielska, Małgorzata   GKSz Solny Grzybowo 1193N:62
14090VKsiążek, ArkadiuszRzKSz Rzeszów1193N:17
14091VSznaze, Piotr KSz Zakrzewo-Start Elbląg1193N:12
14092IIIRakowska, Paulina TKKF Rzemyk Gdynia1193N:33
14093VZabor, Daniel MUKS MDK Śródmieście Wrocław1193N:7
14094VRydz, Klaudiusz GOK Sułkowice1193N:7
14095VSommer, PawełUKS SP11 Skoczek Tczew1193N:2
14096IIIGórna, Barbara Hetman Łuków1193N:52
14097IVMarks, BartoszNCKiB Nowy Staw 1193N:15
14098IVNalepa, Jan 1193N:28
14099IVOjrzyński, Tymoteusz UKS TSz Zieloni Zielonka1193N:56
14100VBudzyński, Artur MKS Start Lublin1193N:20
14101IIIGrochulski, AdamKSz Piątka Skierniewice1193N:78
14102IIIWalasek, RadosławGdynia1193N:58
14103IVRosiński, KamilUKS Skoczek Kopanica1193N:50
14104IIIKaczmarczyk, EdytaLKS Lotos Jabłonna 1193N:101
14105IVJażdżyk, BartoszKSSSN Ursynów Warszawa 1193N:28
14106IVGrządka, DominikaKS LAURA Chylice1193N:7
14107IIIBaran, MariaMKS MOS Wieliczka 1193N:76
14108IVGrosse, Mateusz Caissa Pion Zielona Góra1193N:13
14109IIIBąk, WojciechUKS Caissa Warszawa 1193N:44
14110VMazurkiewicz, Tymon SP 2 Mszana Dolna 1193N:5
14111IIIWiszniewska, Gabriela SP nr 11 Suwałki 1193N:110
14112IIIByczuk, Miłosz UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1193N:49
14113IVWójcik, DawidUKS SP1 Jedynka Tychy 1193N:13
14114IIIGóral, AntoniUKS Żagle Warszawa 1193N:83
14115IVWojtyna, PiotrSP Włoszakowice 21193N:9
14116VKwaśny, OskarULKS SKOCZKI Słopanowo 1193N:4
14117IVDrożdżyński, Dominik UKSz Skoczek Choszczno1193N:2
14118IVBoczkowski, CzesławSRSDiM Węgrów 1193N:14
14119VJaworski, Łukasz 1193N:4
14120VŚwiątek, KamilKLS Piechowice1193N:6
14121VWaliszewski, DawidUMKS Na Pięterku Poznań 1193N:1
14122IVKołodziej, Maksymilian 1192N:33
14123IVBugaj, Franciszek ZS 91192N:110
14124IIIGrefkowicz, JuliannaKSz HETMAN Katowice 1192N:30
14125IVRyczkowski, IgorLKS Chrobry Gniezno 1192N:62
14126IIITomaszewicz, JanUKS Korona Gdańsk1192N:223
14127IIGóra, Aleksandra UKS Awans Żyrzyn 1192N:295
14128IIIZarębski, PiotrSzkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 1192N:140
14129VDereniowski, Marcin 1192N:11
14130VŻulewski, JacekMG Słupsk1192N:3
14131VZięba, Kacper1192N:6
14132VSkowroń, Szymon1192N:3
14133VKaliszewski, BartłomiejSP nr 2 Ostróda1192N:6
14134IVŁasocha, SzymonUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1192N:9
14135IVGrzegorczyk, Joanna G.nr 164 Polskich Olimpijczyków W-wa Białolęka 1192N:7
14136IISzostkowski, Kacper UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1192N:118
14137IVRobak, Wiktor UKS Smecz Konin 1192N:3
14138IVKowalczyk, Marcin UKS Caissa Warszawa 1192N:44
14139IVKrzyżostaniak, Kinga TTSz Tęcza Turek 1192N:13
14140VGondzik, Szymon KSz Górnik Lędziny1192N:3
14141IVNałęcz, AnnaTKKF PROMYK Ciechanów1192N:16
14142IVPawlik, Jan 1192N:12
14143VMaciaszek, OskarGimnazjum nr 2 Nowy Targ1192N:7
14144IVMika, AdrianTS Kuźnia Rybnik 1192N:36
14145IVJanus, DawidWKSz HETMAN Wałbrzych1192N:80
14146VKruk, MarcinKSz GAMBIT MDK Świdnica1192N:3
14147IVZawadzka, AleksandraUKS TSz Zieloni Zielonka1192N:7
14148IVNowicka, Lena MKS Wicher Zbąszyń1192N:31
14149IVNowak, Aleksander KS Korona Zakrzewo1192N:7
14150VKsiężopolski, GrzegorzSP Nr 5 Siedlce 1192N:6
14151VDobosiewicz, DawidSP Bojmie 1192N:6
14152VBurzyński, Artur SP Słobódka 1192N:7
14153IVGajda, Szymon LKSz Caissa Lubsko1192N:7
14154Obliński, Hubert KS 64 Zielona Góra 1192N:6
14155IVDziedzic, Jan Pruszcz Gdański1192N:14
14156IVJeda, Michał SP nr 1 Nowe Miasto Lubawskie 1192N:22
14157VKurek, Aleksander Kochlice1192N:7
14158VKonieczny, Robert 1192N:5
14159IVKogutek, Zuzanna1191N:8
14160VTomicki, Wiktor Wrocław1191N:14
14161IVSamborska-Lis, MariaPKS Leśny Bydgoszcz1191N:5
14162VJońca, AlanRKS Mat Ruda Śląska 1191N:8
14163VGrabarczyk, KacperLublin1191N:2
14164IIIKędzia, Antonina RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1191N:84
14165IVRozwadowski, Krystian KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1191N:50
14166IVLis, Robert 1191N:27
14167IVMarkiewicz, Hanna Gubiński Klub Szachowy 1191N:4
14168IVBrowarski, MiłoszII LO w Kędzierzynie-Koźlu1191N:9
14169IVRządkowska, Karolina SRSDiM Węgrów 1191N:6
14170IIIMacioch, AdaGimnazjum nr 2 Tomaszów Lub. 1191N:56
14171IVJastrzębski, Piotr UKS TSz Zieloni Zielonka1191N:44
14172IIINawojski, Tobiasz MDK Chorzów1191N:61
14173VZamojski, Jakub Lublin1191N:9
14174IIILisiecka, Julia Caissa Pion Zielona Góra1191N:67
14175IVSikora, Emilia1191N:6
14176VBiałas, Aleksandra UKS Pałac Nieborów1191N:8
14177VKata, Krystian1191N:3
14178IVKlimas, Dawid SRSDiM Węgrów 1191N:31
14179IVWenda, Aleksandra G. nr4 im. Książąt Mazowieckich Ciechanów 1191N:7
14180IVGralak, Natalia M-GOK GAMBIT Ślesin1191N:8
14181IVKwiatkowska, ZuzannaUKS Smecz Konin 1191N:10
14182IVLemanowicz, FranciszekAZS Poznań 1191N:21
14183IVWąsikowski, Marcin 1191N:6
14184IVŁuniewska, AleksandraCOKiS Ciechanowiec1191N:7
14185VGłąbiak, DominikLZS Mewa Goliszów1191N:2
14186IVBednarski, Michał Hetman Ostrowiec Św.1191N:17
14187VMankowski, Marcel KSz Gambit Świecie 1191N:1
14188VWrona, Maciej 1191N:7
14189VWarzocha, Filip Akademia Montessori Pruszcz Gdański1191N:9
14190IVTarnopolski, JakubCKiS Skawina1191N:2
14191VKulczyński, Kamil1191N:4
14192VRolek, JanMdk Jasło1191N:2
14193IVMyszkowska, Roksana UKS Mat Zabrze-Grzybowice 1190N:25
14194VŻmijewski, Norbert GOK w Wojewodzinie1190N:7
14195IISzachniewicz, WeronikaKSz Miedź Legnica1190N:107
14196IVRembiasz, RobertKTS Kalisz1190N:31
14197VNasterski, Sebastian1190N:6
14198VBohdziewicz, MateuszSSP 2 STO Białystok1190N:8
14199IVCzeremcha, GabrielG ŚMŚR1190N:9
14200IVModrzejewski, PawełLipusz - parafia pw. św. Michała Archanioła1190N:14
14201IIISchmidt, Rafał 1190N:17
14202VNalepka, Patryk 1190N:7
14203VBrzoskowski, GracjanKościerzyna1190N:3
14204IVBobik, Maciej KSz Gryf Szczecin 1190N:18
14205VNależny, Cyprian Sopot 1190N:3
14206IVLitwiniec, Paweł Rzeszów1190N:26
14207IVZdybel, MikołajUKS SP3 w Bogatyni1190N:87
14208IIStankiewicz, ZofiaKSSSN Ursynów Warszawa 1190N:53
14209IVŚwiercz, PatrycjuszKSz Jelonka Jelenia Góra 1190N:10
14210IVKondys, Piotr KSz Silesia Racibórz 1190N:33
14211IVKuczewski, KamilUKS SP 321 Warszawa - Bemowo1190N:41
14212IVKonieczny, MarekChTS Chorzów 1190N:46
14213IVKołudzki, ŁukaszUKS Pijarski KS 1190N:6
14214VMajkowski, Ignacy UKS Caissa Warszawa 1190N:3
14215VPabis, MateuszKMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD1190N:6
14216IIIKopiczko, Natalia Gim. nr 5 Suwałki1189N:52
14217VSadło, Mateusz UKS Zawisza Kolbudy 1189N:4
14218IVSnopek, Dawid MDK Radom 1189N:5
14219IVCieciura, Maria Rybnik1189N:8
14220VMrzigod, KrzysztofUKS SP1 Jedynka Tychy 1189N:7
14221IVSzczepanik, Natalia S-KKS Przemyśl 1189N:7
14222VPrzybylski, Sebastian 1189N:8
14223IVDukowski, Jakub KSz Odrodzenie Kożuchów 1189N:30
14224IVŁaszczuk, Paweł Warszawa1189N:65
14225IVOrłowski, MateuszUMKS HETMAN Marklowice1189N:28
14226VPaterman, Jan Wielopole MB Różancowej 1189N:3
14227IIIKrotowski-Cacha, TymonUKS Korona Gdańsk1189N:194
14228IIHryceńko, Karolina Krosno1189N:38
14229IIKowalewska, PatrycjaOTSz Ostrów Wielkopolski 1189N:27
14230VKosiński, BartoszKU AZS UW w Warszawie 1189N:6
14231IIIKałużny, Wojciech KSz GAMBIT MDK Świdnica1189N:18
14232IVZakowicz, AntoniKU AZS UW w Warszawie 1189N:21
14233IVMazurkiewicz, StanisławUKS POLAN Poznań 1189N:11
14234IVSzydłowski, Rafał LUKSz Orient Sokółka1189N:65
14235VWachowiak, Kacper UKS Hetman Żydowo1189N:5
14236IIIZielinowski, FilipUKS ZSO Włoszakowice 1189N:66
14237IVSadowski, Krzysztof KS 64 Zielona Góra 1189N:33
14238IVRygiel, Filip KLIM UKSz Gambit Starachowice 1189N:32
14239IIIMarchela, Kinga MUKS Fidei Węgrów 1189N:14
14240IVMaliszewski, Stefan ASU Sokółka, SP Krynki1189N:35
14241VPyrzewski, KamilGrudziądz1189N:6
14242IVSieradzki, JakubUKS Goniec Staniątki 1189N:12
14243IIIDobosiewicz, DawidSosnowe 1189N:21
14244IVSalamandra, Julia LUKS Tempo Ożarów 1189N:5
14245IVChudy, DominikUKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1189N:14
14246VWoźniak, AdamKętrzyn1189N:4
14247Wolski, Jan Trzebnica 1189N:7
14248VKałużny, Adam KS GOK Dwie Wieże Brzeźno 1189N:8
14249Wróbel, MichałUKS Skoczek Kopanica1189N:6
14250VPelc, Aleksander1188N:1
14251VMałolepszy, PiotrMUKS MDK Śródmieście Wrocław1188N:13
14252VDulba-Kamiński, JanSP Węgrów 1188N:1
14253Rąba, ŁukaszLKS Strażak Zabrzeg1188N:8
14254IVGrodzka, NataliaUMKS Na Pięterku Poznań 1188N:21
14255Gnieciak, MiroslawPCSzN"Idea"Swiebodzin 1188N:1
14256VFalkowski, Paweł LKS Promień Kowalewo Pom.1188N:9
14257IVMalecki, JakubSKS SMOL - BUD Giżycko 1188N:50
14258VKosewski, Bartosz SP im.Armii Krajowej w Jabłonnie 1188N:5
14259IIICzarniecka, Natalia UKS SP3 w Bogatyni1188N:21
14260IIINasiłowski, JanUKS Caissa Warszawa 1188N:86
14261VWilczyk, MichałKS Lipno Stęszew 1188N:7
14262VKorzeniewski, Dawid UKS Taktyk Białołęka 1188N:7
14263VCygan, MichałUKS Łady Raszyn1188N:3
14264VKsiążek, Dominik1188N:2
14265IVPiotrowski, AlexKS KORONA Zakrzewo1188N:13
14266IVSzpruch, FilipSzkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie1188N:7
14267IVBorowski, KacperKSz LECH-WSUS Poznań 1188N:23
14268IVRycyk, PiotrKobierzyce1188N:29
14269VSobolivskyi, UstymLublin1188N:5
14270IVSawicka, Oliwia SP 10 Łomża 1188N:8
14271IIIWalasek, MariaUKS Gambit Świebodzin1188N:33
14272VMojeścik, Hubert KS Fart Kielce1188N:5
14273IIIMajówka, AleksandraMKS Agros Chełm1188N:37
14274IVSzczerba, RobertLUKS Lubartów1188N:6
14275VKl. Ślemp, TomaszWSD Rzeszów, D. Rzeszowska 1188N:5
14276IIIKowal, Kamil1188N:34
14277bkBrzozowski, Dawid UKS Pałac Nieborów1188N:6
14278VPodsiadło, Karol Nadleśnictwo Radom 1188N:17
14279IVŻaba, JakubKKSZ Kraków1188N:30
14280VUriasz, SzymonGKSz Hetman Pilzno1188N:7
14281IIPopiel, Martyna UKS przy SP 8 Chrzanów 1188N:64
14282IVChrupek, Hubert Szynwałd 1188N:5
14283VPawelec, Szymon UKS ZSO Włoszakowice 1188N:4
14284VRupniewski, Tymoteusz KSz Polonia Warszawa1188N:2
14285VGądek, Karol Domasław 1188N:7
14286IVZabost, ErykUKS PAŁAC Nieborów1188N:12
14287VIbron, KarolSP111188N:1
14288IVArabas, Hanna GKSz Solny Grzybowo 1188N:20
14289IVTylenda, ŁukaszKSz. Hańcza Suwałki 1188N:53
14290VHrycyna, Mikołaj RDK Staromieście 1188N:3
14291IVBodych, Bartosz 1188N:19
14292VMatysiak, Krzysztof Kryniczno 1188N:7
14293IVGrzywacz, Mateusz SP 52 Warszawa Targówek1188N:8
14294VŻytowiecki, DawidMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1187N:12
14295IVKorajczyk, Dominika LKS Lotos Jabłonna 1187N:24
14296VKugel, Dorian Akademia Szachowa Gliwice 1187N:11
14297IVWolny, MilanRKS MAT Ruda Śląska 1187N:25
14298IVKhan, JaśminaKS Legion Legionowo 1187N:20
14299IVBogacka, PaulinaGimnazjum Nr 3 Tychy1187N:17
14300VRóżycki, Szymon UKS OPP Toruń1187N:6
14301IIIKozubal, Kacper KSz Miedź Legnica1187N:38
14302IVPudełko, Oskar UKS SP1 Jedynka Tychy 1187N:17
14303IVSteckiewicz, JuliuszMUKS Stoczek 45 Białystok1187N:15
14304IVMrzygłód, Barbara MTSz Mińsk Mazowiecki1187N:10
14305IVKorsunskij, IvanBiałystok1187N:82
14306VRaś, Damian1187N:2
14307IVKosmacki, KacperMDK Białystok1187N:94
14308IIIAntoniewski, AndrzejUKS Caissa Warszawa 1187N:47
14309IVNiedziałek, Szymon 1187N:8
14310IVRadecki, Franciszek Prywatne Gimnazjum i Liceum im. K. Jadwigi lublin 1187N:29
14311IVKończyło, WiktoriaTKKF Rzemyk Gdynia1187N:6
14312IVNiedorys, GabrielaGimnazjum Łaszczów1187N:21
14313VPiech, Paweł Skwierzyna1187N:4
14314IIIPortee, PawełUKS MDK GDYNIA1187N:126
14315IVNawracała, Patryk1187N:15
14316VWroński, Mariusz TSz / KSz BYSTROVIA Bystrowice1187N:9
14317IVGaudusiński, KacperUKS SP3 w Bogatyni1187N:5
14318IVKopiczyński, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 1187N:7
14319IIIWijaszka, OliwiaUKS Giecek Radków1187N:57
14320VKędra, Kamil Humniska1187N:2
14321IVNowacki, Wojciech Skierniewice1187N:25
14322IVCylke, MichałKartuzy 1187N:34
14323IIIKuczyński, MarcelUKS Caissa Warszawa 1187N:38
14324VPych, Bronisław1187N:6
14325IVCabak, MichałAKS Mikołów 1187N:22
14326IVOlejarczyk, IgorLUKS Strzałków1187N:16
14327IVMierzyński, Igor MKS Wicher Zbąszyń1187N:35
14328IIIŁach, Milena UKS SP 1 Brzozów 1187N:33
14329Procek, Jakub Karnice 1187N:3
14330IIIŻydek, Karol LKS Sanovia Lesko 1187N:35
14331VGórski, NikodemSzkoła Podstawowa Nr 12 Katowice 1187N:7
14332VCzerwonka, JanSzkola Szachowa Gambit Toruń 1187N:14
14333IVWoźnica, AlicjaOleśnica 1187N:17
14334IVMuszyńska, Małgorzata Przemków 1187N:7
14335VRogala, Rafał1186N:9
14336IIIŻyła, Filip 1186N:18
14337IVRaszewska, Aleksandra UKS AKME Sosnowiec1186N:9
14338VImbiorowicz, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:4
14339VTrybus, KrystianGimnazjum Nr 1 Krosno 1186N:24
14340IIIMajcher, Patryk LUKS Tempo Ożarów 1186N:54
14341VKrüger, FilipLKS Chrobry Gniezno 1186N:1
14342VKimla, Marek1186N:10
14343IVKaszubowski, Adam UKS Korona Gdańsk1186N:72
14344VMalki, Beniamin 1186N:4
14345VSzmigiell, BartoszRzKSz Rzeszów1186N:8
14346VSanok, MichałUKS Hetman Żydowo1186N:4
14347VStępnik, Oskar UMKS Żak Kielce1186N:8
14348IIIKarzel, Irena KS Laura Chylice1186N:77
14349IVKoczela, Grzegorz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn1186N:68
14350IVBirunt, Gabriel UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski1186N:7
14351VMędrek, MateuszSP30 Olsztyn1186N:6
14352IIIDuraj, IzabelaSt Pokój OPP w Pokój1186N:59
14353IIIKochanowicz, KsaweryWKS KOPERNIK1186N:91
14354IVGajewski, KacperSt Pokój OPP w Pokój1186N:30
14355VMojeścik, BartłomiejKS Fart Kielce1186N:8
14356IVKolendo, Dominika KSz LECH-WSUS Poznań 1186N:13
14357IVRudnicki, Jakub Radom 1186N:6
14358IVBartczak, OliverUKS Smecz Konin 1186N:3
14359VMaciak, Piotr 1186N:5
14360IVSzymczyna, JakubMUKS MDK Śródmieście Wrocław1186N:23
14361IVPiotrak, KarolUKS Caissa Warszawa 1186N:38
14362IVRuszkiewicz, MateuszMUKS MDK Śródmieście Wrocław1186N:13
14363VKrzesik, OskarKLIM UKSz Gambit Starachowice 1186N:7
14364IVMartiian, Mariia1186N:4
14365IVŻydek, IgorZS Bóbrka1186N:8
14366VMikołajczyk, Jakub UKS Skoczek Elbląg 1186N:7
14367VSzałwiński, Bartosz UKS Ósemka Chojnice1186N:7
14368IVWysmyk, Antoni1186N:20
14369Hornicki, Jakub Szewce1186N:7
14370IVŚwierzowski, KacperULks Lipinki1186N:6
14371IVGłąbiak, Aleksandra M-GOK GAMBIT Ślesin1186N:9
14372VKrasiński, KacperCzernikowo1186N:6
14373IIIKoćwin, Maciej UKS Szach-Mat Syców1185N:54
14374VStasiński, Damian1185N:7
14375IIIRuta, Grzegorz1185N:366
14376VOrzałkiewicz, FilipSP3 Kościan1185N:4
14377VCysewski, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1185N:6
14378IVKozłowska, AleksandraUKS Hetman Puszcza Mariańska 1185N:12
14379VKomarnicki-Drużbycz, Jan SP 23 1185N:2
14380IVZaremba, Izabella Gimnazjum nr 1 w Andrychowie1185N:18
14381IVHajducki, Kamil Bielsko-Biała1185N:15
14382IVWierzbowicz, Aleksandra SP 5 Mińsk Maz.1185N:6
14383IVPałubicki, Mieszko KS KORONA Zakrzewo1185N:53
14384VMichalak, SzymonUKS Mosińska Jedynka Mosina1185N:6
14385IVDomin, MateuszZSzTech-Inf Mszana Dolna1185N:39
14386IIISztwiertnia, Patrycja MUKS SMERFY Rybnik1185N:28
14387IVOsiecki, Adrian 1185N:21
14388IIISpychała, JuliaULKS SKOCZKI Słopanowo 1185N:25
14389IVKwaśniewski, FranciszekTKKF PROMYK Ciechanów1185N:33
14390VDrzażdżyński, Adam LUKS Iskra Marzenin 1185N:4
14391VLasyk, MateuszKietrz1185N:4
14392IVPilecki, Cezary UKS Zadrna Kamienna Góra 1185N:23
14393VPolak, Szymon 1185N:4
14394IVPodedworny, Jan KS 64 Zielona Góra 1185N:23
14395IVNajmrodzka, MajaKSz Jelonka Jelenia Góra 1185N:13
14396IIICierniak, KajaMKSz Rybnik 1185N:20
14397VMleczko, Zbigniew Nadleśnictwo Chmielnik 1185N:6
14398VBoniakowski, Kacper KS 64 Zielona Góra 1185N:3
14399VPolok, ArturSt Pokój OPP w Pokój1185N:6
14400IIIKarkowska, EwaMKS EMDEK Bydgoszcz 1185N:14
14401IVSpiżewski, MikołajUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1184N:16
14402VKrzysztoszek, Karol UKS Czternastka Warszawa1184N:7
14403IVPenkala, PaulinaUKS SP1 Jedynka Tychy 1184N:14
14404VBaj, Grzegorz Tęcza Tychy1184N:7
14405IVKosiec, Marcjanna UKS Caissa Warszawa 1184N:20
14406IVGuszczyński, Bartosz MUKS MDK Śródmieście Wrocław1184N:41
14407VGronek, Karolina1184N:15
14408IVStępień, MateuszUKS TSz Zieloni Zielonka1184N:14
14409IVJasiek, Michał KSz Gambit Świecie 1184N:30
14410IIIPaterman, GrzegorzMKSz Rybnik 1184N:53
14411VKieda, NorbertMUKS MDK Fabryczna Wrocław 1184N:7
14412IVStuchlak, WojciechKS Korona Zakrzewo1184N:31
14413IIIŻebrowski, Mateusz KSz Jelonka Jelenia Góra 1184N:123
14414IIIWłodarczyk, DawidSRSDiM Węgrów 1184N:51
14415IVKąkol, Bartosz "Prymus" Kościerzyna 1184N:12
14416IIIKopiec, MaciejUKS Baszta Wodzisław Śląski1184N:31
14417IIIBrelińska, Matylda ŻTMS Baszta Żnin1184N:80
14418IIISzczygielska, Barbara CKR SSz Grójec 1184N:46
14419IIIŚwiderska, JagodaUKS Kościelec1184N:43
14420IVBackiel, PawelBiałystok1184N:7
14421IIIMusiał, Kamila SP Wyżne 1184N:17
14422VKilian, RafałSP 3 Mielec 1184N:5
14423Kolski, JędrzejASSz Lipno Stęszew 1184N:15
14424IVWalczak, KatarzynaKościerzyna1184N:7
14425VDąbrowski, Paweł1184N:1
14426VStaręga, Jan KSz GAMBIT MDK Świdnica1183N:4
14427IVSobczak, FilipUKS Caissa Warszawa 1183N:94
14428VMazur, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1183N:7
14429VKommisarczyk, WiktorEureka SP 1183N:17
14430VSiwierski, NorbertKSz Hetman Ostrowiec Św. 1183N:2
14431IIIBartosik, AleksandraSP 10 Kalisz1183N:45
14432IVWojtan, OliverUKS Caissa Warszawa 1183N:95
14433IVAndziak, Konrad KU AZS UW w Warszawie 1183N:31
14434IIINowakowska, Agata KS 64 Zielona Góra 1183N:39
14435IIIWiszniewski, MateuszSSP 3 BTO Białystok1183N:50
14436IVSzafran, JanSP Sióstr Urszulanek 1183N:6
14437VStój, BartłomiejSP3 Gorlice 1183N:4
14438IVKusiak, Natalia LKS PIAST ŚREM 1183N:14
14439IVSzarek, Paulina MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:11
14440IVWołkowicz, Kinga UKS Viktoria Łowczów1183N:7
14441VJanic, MateuszRKS MAT Ruda Śląska 1183N:8
14442IVWitucki, Tomasz 1183N:7
14443VWasilewski, Paweł1183N:3
14444IVChmielewski, Kacper LUKKS Kielce1183N:21
14445IVNowaliński, AndrzejMCKiE Malbork 1183N:13
14446VMorawski, MarianWąsosz 1183N:12
14447IVŁotoczko, Witold MUKS MDK Śródmieście Wrocław1183N:23
14448VHozumbek, MarcelMiędzyrzecze Górne1183N:4
14449VOlszak, Piotr 1183N:6
14450VWalerysiak, Filip Łódz1183N:9
14451VMazurek, Paweł SP nr 2 Olsztyn 1183N:14
14452IVKról, ZuziaRoztoka 1183N:6
14453VWejman, Martyna Malin 1183N:7
14454VBarszczewski, PawełSP Bakałarzewo 1183N:6
14455VRybiański, Michał 1182N:7
14456IVWojtkowiak, SzymonUKS KSM Tęcza Kościan 1182N:5
14457VKrzemień, KonstantyUKS Caissa Warszawa 1182N:10
14458IVSzydłowski, JakubUMKS Na Pięterku Poznań 1182N:22
14459VMularczyk, Marcin 1182N:2
14460IIIŁuczak, JuliuszS P. im. Jana PawłaII w Węgrowie1182N:80
14461VStrugała, JakubKSz LECH-WSUS Poznań 1182N:2
14462IIIKorba, Maciej KSz DRAKON Lublin 1182N:121
14463VSzyszkowski, Szymon 1182N:8
14464IIIZaręba, Kacper 1182N:144
14465IVZdyb, Jan LKSz Lublin 1182N:42
14466VWitkowska, Zofia1182N:13
14467IVGąsiorowski, TomaszUKS Korona Gdańsk1182N:59
14468IVPrzybylski, Jan SP 62 Kraków II1182N:4
14469VTyszka, Kamil SRSDiM Węgrów 1182N:4
14470IVKąkol, Michał Kościerzyna1182N:10
14471IIIZając, Weronika RDK filia Staroniwa Rzeszów 1182N:22
14472IVŚmigielski, SebastianUKS REFLEKS Gościno1182N:5
14473IIIHołyński, SzymonUKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 1182N:78
14474IVPyszniak, SzymonUKS Caissa Warszawa 1182N:20
14475VLewandowski, Daniel S.P. nr 222 1182N:4
14476IIILeończyk, KarolTKSzach Tarnobrzeg1182N:74
14477VNadolny, Konrad KSz Wieża Śmigiel 1182N:2
14478IVSikorski, AdamKSz Polonia Warszawa1182N:42
14479IVSpurtacz, Daniela KSSSN Ursynów Warszawa 1182N:11
14480IVKurek, Marcin 1182N:21
14481Król, JuliaPilzno1182N:7
14482VWitkowski, Jakub1182N:6
14483VKoszkało, NikodemKS 64 Zielona Góra 1182N:4
14484IVPołednik, Robert MUKS SZS Cieszyn1182N:4
14485IVSzekowska, MalwinaSP 51 Białystok1182N:9
14486VDuda, Miłosz UKS Skoczek Elbląg 1182N:14
14487IVSmogór, Paweł SP Bodzanów1182N:14
14488VMatysiak, WojciechKryniczno 1182N:7
14489Skwarek, Bartłomiej1181N:9
14490IVSzczurek, IgorUKS przy SP 8 Chrzanów 1181N:51
14491VKołodyński, Dawid MDK Krzyki Wrocław 1181N:7
14492Białek, Mikołaj Parafia Panewniki 1181N:8
14493VGrzegorczyk, Patryk UKS Taktyk Białołęka 1181N:4
14494VZabierowski, MaksymilianKSSSN Ursynów Warszawa 1181N:18
14495IIIPułka, GawełKsz Gryf Szczecin 1181N:79
14496IVAndraka, Marcin MKSz-MDK Białystok 1181N:30
14497IVSukiennik, Patryk UKS Caissa Warszawa 1181N:34
14498IIIWójtowicz, Magdalena TS Wisła Kraków 1181N:164
14499VGdulski, Szymon UKS Czternastka Warszawa1181N:5
14500IIIMieloch, PrzemysławUKS Goniec Kostrzyn Wlkp. 1181N:51
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)